Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Rocznice i jubileusze
Rocznice śmierci Rocznice pożycia małżeńskiego Imieniny

luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień styczeń

luty - 2020
LPOpisData1234567891011121314151617181920212223242526272829
1Janusz Jaros (*1944 r. Janinów)
Marianna Jaros z d. Krakowiak (*1944 r. Wojewodza)
11-02-1967 r. [53]----------X------------------
«Wstecz

marzec - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Robert Leszek Aulich (*1974 r. Gdańsk)
Monika Ewa Aulich z d. Zielińska (*1974 r. Gdańsk)
03-2000 r. [20]-------------------------------
«Wstecz

kwiecień - 2020
LPOpisData123456789101112131415161718192021222324252627282930
1Czesław Osypiuk (*1949 r. Czeputka)
Maria Osypiuk z d. Kantorek (*1957 r. Kargowa)
15-04-1978 r. [42]--------------X---------------
2Marek Mówiński (*1970 r. Gdańsk)
Dorota Mówińska
09-04-2011 r. [9]--------X---------------------
3Mieczysław Labuda (*1960 r.)
Anna Labuda z d. Darul (*1967 r.)
30-04-1988 r. [32]-----------------------------X
4Sławomir Ruta (*1956 r. Olsztyn)
Zofia Ruta z d. Konopielko (*1957 r. Lidzbark Warmiński)
08-04-1978 r. [42]-------X----------------------
«Wstecz

maj - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Henryk Szychowski (*1953 r.)
Danuta Szychowska z d. Doroba (*1954 r.)
01-05-1976 r. [44]X------------------------------
«Wstecz

czerwiec - 2020
LPOpisData123456789101112131415161718192021222324252627282930
1Adam Sławomir Kaszarek
Katarzyna Walaszek-Kaszarek z d. Walaszek
18-06-2011 r. [9]-----------------X------------
2Andrzej Rutkowski (*1984 r. Głowno)
Małgorzata Rutkowska z d. Szczepanowska (*1990 r. Białobrzegi)
23-06-2012 r. [8]----------------------X-------
3Andrzej Stolarczyk
Monika Amina Khazaal - Stolarczyk z d. Khazaal (*1984 r. Łódź)
16-06-2012 r. [8]---------------X--------------
4Maciej Kreczmer (*1990 r. Łódź)
Anna Kreczmer z d. Witczak (*1990 r.)
20-06-2015 r. [5]-------------------X----------
5Marcin Kantorek (*1989 r.)
Aneta Kantorek z d. Bartczak (*1982 r.)
28-06-2014 r. [6]---------------------------X--
6Mieczysław Jarosiewicz (*1953 r. Płońsk)
Halina Jarosiewicz z d. Gajda (*1956 r. Gończyce)
17-06-1978 r. [42]----------------X-------------
7Mirosław Barański (*1958 r.)
Barbara Barańska (*1962 r.)
24-06-1982 r. [38]-----------------------X------
8Piotr Wygoda
Iwona Wygoda z d. Zawisza (*1983 r. Wałcz)
18-06-2016 r. [4]-----------------X------------
9Rafał Cezary Sieradzki (*1978 r. Poznań)
Justyna Barbara Sieradzka z d. Święcicka (*1982 r. Skwierzyna)
16-06-2007 r. [13]---------------X--------------
10Rafał Felczyński (*1987 r.)
Monika Felczyńska z d. Barańska (*1988 r. Brzeziny)
14-06-2014 r. [6]-------------X----------------
11Tomasz Święcicki (*1981 r. Skwierzyna)
Sandra Święcicka z d. Bober
30-06-2018 r. [2]-----------------------------X
«Wstecz

lipiec - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Artur Górski (*1988 r.)
Ilona Górska z d. Leśnikowska (*1980 r. Łódź)
25-07-2009 r. [11]------------------------X------
2Beniamin Stallard
Aleksandra Stallard z d. Jakubowska (*1982 r.)
06-07-2015 r. [5]-----X-------------------------
3Dariusz Kuciński (*1973 r. Głowno)
Bogumiła Kucińska z d. Wąsik (*1974 r. Bydgoszcz)
16-07-1994 r. [26]---------------X---------------
4Henryk Ufa (*1959 r. Zielkowice)
Janina Ufa z d. Antosik (*1956 r.)
06-07-1980 r. [40]-----X-------------------------
5Ireneusz Kruk (*1981 r.)
Justyna Kruk z d. Cłapińska (*1987 r.)
08-07-2006 r. [14]-------X-----------------------
6Józef Pławski (*1961 r. Kargowa)
Barbara Pławska z d. Kantorek (*1962 r. Kargowa)
30-07-1989 r. [31]-----------------------------X-
7Marcin Sebastian Kantorek (*1987 r. Łódź)
Monika Patrycja Gruszka-Kantorek z d. Gruszka (*1987 r. Łódź)
05-07-2014 r. [6]----X--------------------------
8Mariusz Wierucki (*1978 r.)
Edyta Wierucka z d. Kosmowska (*1983 r. Głowno)
11-07-2015 r. [5]----------X--------------------
9Mariusz Zowczak (*1971 r. Blachownia)
Sylwia Zowczak (*1972 r.)
03-07-1993 r. [27]--X----------------------------
10Sebastian Jączkowski (*1987 r.)
Marta Jączkowska z d. Maciejewska (*1992 r.)
29-07-2016 r. [4]----------------------------X--
«Wstecz

sierpień - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Andrzej Gorzkiewicz (*1959 r.)
Krystyna Gorzkiewicz z d. Szychowska (*1958 r. Głowno)
30-08-1980 r. [40]-----------------------------X-
2Dariusz Janowski
Joanna Janowska z d. Osypiuk (*1979 r. Ruda Śląska)
20-08-2005 r. [15]-------------------X-----------
3Dawid Marcin Osypiuk (*1978 r. Ruda Śląska)
Monika Anastazja Osypiuk z d. Warzybok (*1981 r. Ruda Śląska)
13-08-2011 r. [9]------------X------------------
4Henryk Kowalczyk (*1955 r.)
Barbara Kowalczyk z d. Gajda (*1964 r. Garwolin)
26-08-1989 r. [31]-------------------------X-----
5Krzysztof Misiura (*1978 r.)
Karolina Misiura z d. Gawęcka (*1989 r. Łowicz)
16-08-2014 r. [6]---------------X---------------
6Marcin Ufa (*1981 r.)
Magdalena Ufa z d. Sukiennik (*1982 r.)
06-08-2005 r. [15]-----X-------------------------
7Michał Kantorek (*1983 r.)
Ewa Agnieszka Kantorek z d. Wolanowska (*1985 r.)
25-08-2007 r. [13]------------------------X------
8Peter James Czapp (*1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania))
Emma Czapp z d. Linford (*1978 r. (Wielka Brytania))
08-2010 r. [10]-------------------------------
9Philippe Bichon (*1956 r. Chateaurenaud)
Monika Katarzyna Knera-Bichon z d. Knera (*1968 r. Łódź)
01-08-1992 r. [28]X------------------------------
10Piotr Podczarski (*1989 r.)
Patrycja Podczarska z d. Frysztak
30-08-2014 r. [6]-----------------------------X-
11Radosław Klimecki (*1987 r. Jelenia Góra)
Monika Klimecka z d. Gawęcka (*1983 r.)
11-08-2018 r. [2]----------X--------------------
12Wacław Szychowski (*1921 r.)
Anna Szychowska z d. Ufa (*1934 r.)
24-08-1952 r. [68]-----------------------X-------
«Wstecz

wrzesień - 2020
LPOpisData123456789101112131415161718192021222324252627282930
1Adam Tomasz Saganiak (*1971 r. Łódź)
Agnieszka Saganiak z d. Jaros (*1972 r. Łódź)
11-09-1993 r. [27]----------X-------------------
2Andrzej Chmielewski (*1988 r.)
Edyta Małgorzata Chmielewska z d. Michnowicz (*1991 r. Wałcz)
20-09-2014 r. [6]-------------------X----------
3Eugeniusz Bogusław Michnowicz (*1957 r. Szczecin)
Danuta Michnowicz z d. Kicińska (*1966 r. Wałcz)
03-09-1988 r. [32]--X---------------------------
4Grzegorz Cłapiński (*1989 r.)
Anna Cłapińska z d. Walczak (*1991 r.)
16-09-2017 r. [3]---------------X--------------
5Kamil Tomasz Ufa (*1983 r. Łódź)
Marzena Ufa z d. Kawecka (*1986 r. Łódź)
29-09-2018 r. [2]----------------------------X-
6Krzysztof Sylwester Fijałkowski (*1968 r. Głowno)
Agnieszka Fijałkowska z d. Kucińska (*1971 r. Zgierz)
12-09-1992 r. [28]-----------X------------------
7Marcin Mikołajczyk (*1983 r.)
Marzena Mikołajczyk z d. Królak (*1983 r.)
08-09-2007 r. [13]-------X----------------------
8Przemysław Rzepecki (*1983 r. Gdynia)
Ewa Rzepecka z d. Kazimierska (*1982 r. Gdynia)
03-09-2010 r. [10]--X---------------------------
9Roman Stachowicz (*1972 r. Gdańsk)
Małgorzata Stachowicz z d. Gnatowska (*1976 r. Gdańsk)
16-09-1995 r. [25]---------------X--------------
10Sebastian Kantorek (*1979 r. Zielona Góra)
Sylwia Kantorek z d. Figura (*1986 r.)
27-09-2008 r. [12]--------------------------X---
11Tomasz Kłys (*1989 r. Łódź)
Ewa Kłys z d. Wlazło - Walewska (*1989 r. Łódź)
27-09-2014 r. [6]--------------------------X---
12Tomasz Kozikowski (*1977 r.)
Aneta Anna Kozikowska z d. Gnatowska (*1980 r. Gdańsk)
20-09-2000 r. [20]-------------------X----------
13Wojciech Kreczmer
Natalia Raheem-Kreczmer z d. Raheem (*1988 r.)
09-2013 r. [7]------------------------------
«Wstecz

październik - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Damian Wzięch (*1982 r.)
Mariola Wzięch z d. Kicińska (*1988 r.)
24-10-2009 r. [11]-----------------------X-------
2Jan Bujanowski (*1931 r. Żeronice)
Janina Bujanowska (*1937 r. Stradzew Górki)
24-10-1957 r. [63]-----------------------X-------
3Jerzy Kazimierski (*1949 r. Szumirad)
Ewa Danuta Kazimierska z d. Załęcka (*1956 r. Płońsk)
01-10-1972 r. [48]X------------------------------
4Krzysztof Chrul
Aneta Iman Khazaal-Chrul z d. Khazaal (*1985 r. Łódź)
04-10-2014 r. [6]---X---------------------------
5Łukasz Jerzy Kazimierski (*1974 r. Płock)
Magdalena Kazimierska z d. Kiejno (*1975 r.)
05-10-2013 r. [7]----X--------------------------
6Łukasz Matuszewski (*1984 r. Kamień Pomorski)
Anna Matuszewska z d. Kawicz (*1983 r.)
06-10-2012 r. [8]-----X-------------------------
7Maciej Kiedos (*1979 r.)
Ewa Kiedos z d. Barańska (*1983 r.)
11-10-2008 r. [12]----------X--------------------
8Michał Gwóźdź (*1982 r.)
Małgorzata Gwóźdź z d. Kosmowska (*1987 r. Głowno)
24-10-2009 r. [11]-----------------------X-------
9Przemysław Łukasz Stelmach (*1976 r.)
Magdalena Marta Stelmach z d. Szczepańska (*1976 r. Łódź)
16-10-1999 r. [21]---------------X---------------
10Richard Brown (*1946 r. Ventura County)
Rheta Brown z d. Kasmer (*1948 r. Syracuse)
16-10-1982 r. [38]---------------X---------------
11Robert Kazimierz Kantorek (*1983 r. Łódź)
Magdalena Małgorzata Kantorek z d. Kustosik (*1985 r. Łódź)
23-10-2010 r. [10]----------------------X--------
12Ryszard Gnatowski (*1951 r. Gdańsk)
Halina Gnatowska z d. Szymańska (*1954 r.)
10-1975 r. [45]-------------------------------
13Szymon Jędrzej Sołtysek (*1980 r. Gdańsk)
Monika Gierada-Sołtysek z d. Gierada
18-10-2008 r. [12]-----------------X-------------
14Waldemar Galbarczyk (*1977 r. Garwolin)
Renata Magdalena Galbarczyk z d. Jarosiewicz (*1978 r. Płońsk)
17-10-1998 r. [22]----------------X--------------
«Wstecz

listopad - 2020
LPOpisData123456789101112131415161718192021222324252627282930
1Jacek Kłys (*1968 r. Łódź)
Anetta Kłys z d. Jaros (*1968 r. Łódź)
19-11-1988 r. [32]------------------X-----------
2Marcin Mioduszewski (*1976 r. Olsztyn)
Mioduszewska z d. Jaworska
03-11-2010 r. [10]--X---------------------------
3Marian Knera (*1932 r. Nagawki)
Halina Stefania Knera z d. Stankiewicz (*1934 r. Łódź)
03-11-1963 r. [57]--X---------------------------
4Piotr Matuszewski (*1985 r. Kamień Pomorski)
Katarzyna Matuszewska z d. Kruczek (*1988 r. Kamień Pomorski)
15-11-2008 r. [12]--------------X---------------
5Richard Henry Kludka (*1956 r. Chicago)
Dagmara Maria Kludka z d. Szymczak (*1974 r. Łódź)
11-11-2011 r. [9]----------X-------------------
6Waldemar Matuszewski (*1962 r. Chociwel)
Mariola Matuszewska z d. Bujanowska (*1962 r. Żychlin)
12-11-1983 r. [37]-----------X------------------
7Wojciech Pakuła vel Rutka (*1946 r. Pruszków)
Maria Opolska-Pakuła z d. Opolska (*1954 r. Kutno)
06-11-1982 r. [38]-----X------------------------
«Wstecz

grudzień - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Aleksander Waldemar Wielec (*1964 r. Łowicz)
Zofia Wielec z d. Tułacz (*1959 r. Skierniewice)
12-12-1987 r. [33]-----------X-------------------
2Bhavin Parikh
Castle Parikh z d. Siniscrope (*1984 r.)
30-12-2009 r. [11]-----------------------------X-
3Łukasz Nowiński (*1990 r.)
Paulina Nowińska-Ufa z d. Ufa (*1989 r. Łowicz)
27-12-2008 r. [12]--------------------------X----
4Michał Ochocki (*1977 r.)
Anna Ochocka z d. Gorzkiewicz (*1983 r.)
25-12-2009 r. [11]------------------------X------
5 Sulak
Magdalena Sulak-Badoń z d. Badoń (*1973 r.)
22-12-2008 r. [12]---------------------X---------
«Wstecz

styczeń - 2021
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Zbigniew Kustosik (*1952 r. Łódź)
Małgorzata Elżbieta Karpiuk - Kustosik z d. Fladzińska (*1958 r. Łódź)
19-01-1985 r. [36]------------------X------------
«Wstecz

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl