Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Rocznice
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks związków
Indeks związków
Liczba związków: 2795
>> Strona 2
LP
Opis
Data i miejsce
Data urodzenia
Data zgonu
1
Franciszek
Wituła Marianna z d. Gnatowska
*05-06-1908 r. Łubianka
+
+08-08-1975 r. Łódź /Łódź/
Więcej
2
Krzemińska
Więcej
3
Kazimierz
Wituła Marianna z d. Gnatowska
*05-06-1908 r. Łubianka
+
+08-08-1975 r. Łódź /Łódź/
Więcej
4
Wojciech
Mówińska Sylwia
*1976 r. Gdańsk
Więcej
5
.
Ladorudzka
Więcej
6
..
Ladorudzki
Więcej
7
..,,
Misiak Małgorzata
*1988 r.
Więcej
8
...
... z d. Borowiak
Więcej
9
...
Cłapińska Mariola
Więcej
10
...
Głusińska Marianna z d. Ociela
07-05-1955 r.
Wałbrzych
*21-09-1903 r. Łowicka Wieś
+
Więcej
11
...
Misiak Sylwia
*1980 r.
Więcej
12
...
Mówińska Sylwia
*1976 r. Gdańsk
Więcej
13
... Przemysław
... Marta z d. Więcek
*1982 r.
Więcej
14
... Zbigniew
... Anna z d. Owczarek
*1980 r.
Więcej
15
.....
..... Małgorzata z d. Rozpędowska
Więcej
16
.....
Rafalska Anna
Więcej
17
..... Roman
..... Teresa z d. Cłapińska
Więcej
18
..... Ryan
Saganiak Justyna
*1995 r. Łódź
Więcej
19
?
? Iwona z d. Kostusiak
Więcej
20
{dane zastrzeżone}
{dane zastrzeżone}
05-10-2013 r.
Olsztyn
Więcej
21
{dane zastrzeżone}
Ossowska Antonina z d. Kamińska
*21-04-1937 r. Golanki
+15-07-2011 r. Łódź /Łódź/
Więcej
22
Abramowicz Kazimierz
Abramowicz Eugenia Leokadia z d. Tarkowska
02-09-1961 r.
Bielawy
*05-04-1914 r. Mystkowice
+
+
Więcej
23
Adach Daniel
Adach z d. Hudomięt
*1966 r. Grójec
Więcej
24
Adach Jan
Adach Marianna z d. Wawrzyn
1888 r.
Domaniewice
*1865 r. Skaratki
+
+
Więcej
25
Adach Józef
Adach Bronisława z d. Knera
1909 r.
Domaniewice
*1885 r. Skaratki
*1893 r. Skaratki
+ /Domaniewice/
+28-09-1988 r. Skaratki /Domaniewice/
Więcej
26
Adach Józef
Adach Stefania z d. Kapusta
*1897 r. Skaratki
*1899 r.
+25-09-1970 r. Grójec
+23-11-1979 r. Grójec
Więcej
27
Adach Marcin
Adach
Więcej
28
Adach Michał
Adach
Więcej
29
Adach Ryszard
Adach Teresa z d. Rudnicka
*22-11-1933 r. Grójec
+2015 r. Grójec /Grójec/
+
Więcej
30
Adach Stanisław
Adach Józefa z d. Kosiorek
1896 r.
Domaniewice
*1868 r. Skaratki
*18-11-1867 r. Skaratki
+
+1944 r. Grójec
Więcej
31
Adach Tomasz
Adach Bożena z d. Socha
*1957 r.
*1960 r.
Więcej
32
Adamczyk
Adamczyk z d. Czubatka
Więcej
33
Adamkowski
Adamkowska
Więcej
34
Adamkowski Jan
Adamkowska z d. Gołębiewska
+
Więcej
35
Alancewicz
Alancewicz z d. Ruta
Więcej
36
Ambroziak Jan
Ambroziak Irena z d. Wójcik
*24-12-1907 r.
*13-09-1914 r. Janów
+23-01-1984 r.
+01-11-2013 r. Tarnów
Więcej
37
Ambroziński Feliks
Ambrozińska Zofia z d. Pietrzak
1876 r.
Jeżów
*1853 r. Stefanów
*1851 r. Jeziorko
+
+
Więcej
38
Ambroziński Franciszek
Ambrozińska Julianna
*05-04-1908 r. Rewica
*~ 1899 r.
+15-12-1975 r. Rewica
+10-02-1986 r.
Więcej
39
Ambroziński Izydor
Ambrozińska Helena z d. Cieślik
1815 r.
Dmosin
*~ 1787 r.
*~ 1775 r.
+31-01-1850 r. Stefanów
+05-02-1861 r. Długie
Więcej
40
Ambroziński Jan
Ambrozińska Kazimiera
+
+
Więcej
41
Ambroziński Jan
Ambrozińska Leokadia z d. Ligocka
27-12-1942 r.
Koluszki
*30-05-1911 r. Koluszki
+
+
Więcej
42
Ambroziński Kazimierz
Ambrozińska Barbara
*~ 1927 r.
+01-11-2002 r. /Świny/
Więcej
43
Ambroziński Paweł
Ambrozińska Marianna z d. Wieczorek
31-08-1885 r.
Jeżów
*16-01-1863 r. Marianów
*02-04-1867 r. Długie
+01-02-1913 r. Rewica /Świny/
+14-10-1936 r. Rewica /Świny/
Więcej
44
Ambroziński Szczepan
Ambrozińska Franciszka z d. Krawczyk
15-06-1857 r.
Jeżów
*07-12-1837 r. Stefanów
*23-02-1841 r. Wierzchy
+
+27-01-1887 r. Rewica
Więcej
45
Ambroziński Walenty
Ambrozińska Władysława z d. Dzika
12-09-1910 r.
Jeżów
*27-06-1888 r. Rewica
+19-01-1977 r. Koluszki
+
Więcej
46
Ambroziński Władysław
Ambrozińska Julianna
*22-12-1889 r. Rewica
*~ 1899 r.
+13-03-1936 r. /Świny/
+10-02-1986 r.
Więcej
47
Ambrożek Franciszek
Ambrożek Marianna z d. Wasiak
+
+
Więcej
48
Andrzejczak Walenty
Pająk Marianna z d. Kantorek
1872 r.
Domaniewice
*19-06-1847 r. Skaratki
+
+
Więcej
49
Antczak Bogumił
Antczak Zofia z d. Śnieg
+1882 r. Zleszyn
+1882 r. Zleszyn
Więcej
50
Antczak Marcin
Antczak Anna z d. Maliszewska
*~ 1829 r.
+1886 r. Zleszyn
+
Więcej
51
Antonow
Antonow z d. Borkowska
Więcej
52
Antos Józef
Antos Danuta
Więcej
53
Antos Zygmunt
Antos Helena z d. Wiesiołek
*02-05-1934 r.
*07-04-1936 r.
+07-11-2010 r. /Leżenica/
+11-08-2020 r. Leżenica /Leżenica/
Więcej
54
Antosik
Antosik z d. Sianoszek
Więcej
55
Anyżka Franciszek
Anyżka Franciszka z d. Parzyna
*~ 1749 r.
+
+26-03-1829 r. Retki
Więcej
56
Anzorge Andrzej
Anzorge Irena
*17-10-1936 r.
+
Więcej
57
Anzorge Antoni
Anzorge Alicja z d. Urbanowicz
*1947 r.
+
Więcej
58
Anzorge Tadeusz
Anzorge Stanisława z d. Kazimierska
*1910 r.
*1907 r.
+10-08-1972 r. /Rędziny/
+27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/
Więcej
59
Arcab
Arcab Marianna z d. Ufa
*1937 r. Wygoda
Więcej
60
Aronsson Fredrik
Ufa Sylwia
*1982 r.
Więcej
61
Ashby
Ashby Bogna z d. Leśniewicz
*1981 r. Gdańsk
Więcej
62
Assmann Jakub Adolf
Assmann Julianna Erazmina z d. Niżałowska
1888 r.
Zimna Woda
+
+
Więcej
63
Augustyniak Benedykt Stanisław
Augustyniak Wanda z d. Adach
06-10-1955 r.
Bydgoszcz
*01-03-1932 r. Poznań
*09-09-1930 r. Grójec
+18-04-2017 r. Wałbrzych /Świdnica/
+10-03-2020 r. Świdnica /Świdnica/
Więcej
64
Augustyniak Mariusz
Augustyniak Joanna z d. Długosz
19-09-2004 r.
Wałbrzych
*1968 r. Jelenia Góra
*1973 r. Wałbrzych
Więcej
65
Aulich Robert Leszek
Aulich Monika Ewa z d. Zielińska
03-2000 r.
*1974 r. Gdańsk
*1974 r. Gdańsk
Więcej
66
Aulich Waldemar
Aulich Grażyna Maria z d. Gnatowska
*1950 r.
*1954 r. Gdańsk
Więcej
67
Baczyński Grzegorz
Baczyńska Marianna z d. Czerwińska
*1857 r. Jeziorko
+
+1880 r. Jeziorko
Więcej
68
Badoń Antoni Wiesław
Badoń Czesława
*06-06-1932 r.
+1982 r. Poznań
Więcej
69
Badoń Antoni Wiesław
Badoń Teresa
*06-06-1932 r.
+1982 r. Poznań
Więcej
70
Badoń Michał
Badoń-Lehr Irena z d. Wilk
25-08-1930 r.
Łazy
*16-10-1904 r. Sosnowiec
+
+27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/
Więcej
71
Badoń-Lehr Michał
Badoń-Lehr Anna Maria z d. Chról
08-08-2020 r.
*1989 r.
*16-05-1989 r.
+11-12-2023 r. /Legnica/
Więcej
72
Badoń-Lehr Ryszard Edmund
Badoń Janina z d. Nitka
19-02-1966 r.
Gniezno
*29-03-1941 r. Szamotuły
*04-01-1945 r. Gniezno
+05-04-2006 r. Białystok /Legnica/
+13-10-1987 r. Głogów /Gniezno/
Więcej
73
Badoń-Lehr Ryszard Edmund
Badoń-Lehr Danuta z d. Maciejak
*29-03-1941 r. Szamotuły
*1954 r. Głogów
+05-04-2006 r. Białystok /Legnica/
Więcej
74
Bajcar Orest
Bajcar Maria z d. Ragan
1899 r.
Zimna Woda
*1869 r. Zimna Woda
+
+
Więcej
75
Bakalarz Jan
Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska
*01-07-1909 r.
*1905 r.
+28-05-1985 r. /Domaniewice/
+01-02-2000 r. /Domaniewice/
Więcej
76
Bakalarz Józef
Bakalarz Marianna z d. Strugińska
1896 r.
Domaniewice
*10-03-1867 r. Stare Grudze
*29-07-1877 r. Reczyce
+1947 r.
+24-08-1929 r. /Domaniewice/
Więcej
77
Bakalarz Władysław
Bakalarz Marianna z d. Słomska
*24-07-1917 r. Stare Grudze
*1914 r.
+08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/
+26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
78
Balik Franciszek
Balik Franciszka z d. Gajda
29-01-1894 r.
Chruślin
*08-03-1872 r. Guźnia
+
+
Więcej
79
Bałtrukiewicz
Bałtrukiewicz z d. Morytko
Więcej
80
Baran Jan
Baran Katarzyna z d. Gołębiewska
1890 r.
Chruślin
*25-08-1862 r. Bocheń
+
+
Więcej
81
Baran Tomasz
Baran Józefa z d. Lebioda
30-01-1882 r.
Chruślin
*1863 r. Trąby
+20-11-1920 r. Guźnia
+05-08-1915 r. Lisiewice
Więcej
82
Baranowski
Baranowska
Więcej
83
Baranowski
Baranowska
Więcej
84
Baranowski
Baranowska
Więcej
85
Baranowski
Baranowska z d. Epstein
Więcej
86
Baranowski Józef
Baranowska Helena z d. Mierzejewska
*23-09-1902 r. Zimna Wódka
*10-03-1900 r. Jurnuty
+26-12-1940 r. Charków
+26-12-1975 r.
Więcej
87
Baranowski Ludwik
Baranowska Stanisława
*25-08-1928 r. Zimna Woda
+
Więcej
88
Baranowski Marcin
Baranowska Katarzyna z d. Nowak
1871 r.
Zimna Woda
*01-10-1842 r. Zimna Woda
+
+
Więcej
89
Baranowski Michał
Baranowska Katarzyna z d. Gawlik
1871 r.
Zimna Woda
*1851 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
90
Baranowski Paweł
Baranowska Apolonia z d. Glaessner
1914 r.
Białogóra
*1888 r. Zimna Wódka
*1892 r. Dobrostany
+
+
Więcej
91
Baranowski Paweł
Baranowska Karolina z d. Werschner
08-08-1909 r.
Zimna Woda
*1888 r. Zimna Wódka
*1891 r.
+
+
Więcej
92
Baranowski Paweł
Baranowska Marcelina z d. Nadolska
*1819 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
93
Baranowski Piotr
Baranowska Apolonia z d. Glaessner
*1897 r. Zimna Wódka
*1892 r. Dobrostany
+
+
Więcej
94
Baranowski Szymon
Zamoyska Anna z d. Nowak
1831 r.
Zimna Woda
*05-10-1798 r. Zimna Woda
+24-07-1838 r. Zimna Woda
+
Więcej
95
Baranowski Wojciech
Baranowska Anna z d. Korniak
29-01-1856 r.
Zimna Woda
+
+
Więcej
96
Baranowski Zygmunt
Baranowska
*1900 r. Zimna Wódka
+
Więcej
97
Barański Andrzej
Barańska Wanda z d. Kantorek
*03-11-1908 r. Dębowa Góra
*13-10-1925 r. Ziewaniczki
+07-12-1980 r. /Bąków Górny/
+27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/
Więcej
98
Barański Franciszek
Barańska Zofia z d. Druszcz
13-02-1939 r.
Chruślin
*1916 r. Ostrów
*~ 1920 r.
+
+29-11-1940 r. Bocheń
Więcej
99
Barański Mirosław
Barańska Barbara
24-06-1982 r.
Sobota
*1958 r.
*1962 r.
Więcej
100
Barański Tomasz
Barańska Katarzyna z d. Jędrzejczyk
11-11-1900 r.
Bąków Górny
*13-08-1874 r. Dębowa Góra
+
+
Więcej
101
Bartczak Stanisław
Bartczak Zofia z d. Kucińska
14-05-1961 r.
*1936 r.
*1941 r.
+05-04-2004 r. /Głowno/
Więcej
102
Bartik Stefan
Bartik Barbara z d. Kopania
+26-05-2014 r.
+2015 r. /Kraków/
Więcej
103
Bartosiewicz Andrzej
Bartosiewicz Franciszka z d. Rutkowska
*1840 r.
*01-10-1871 r.
+1916 r.
+04-02-1954 r.
Więcej
104
Bartosiewicz Jan
Bartosiewicz Marianna
*22-01-1898 r.
+17-08-1945 r.
+
Więcej
105
Bednarek Artur
Bednarek-Ufa Natalia z d. Ufa
*1982 r. Zgierz
Więcej
106
Beil
Beil Anna z d. Grzelczyk
*1968 r.
Więcej
107
Bejda Józef
Bejda Magdalena z d. Drzewiecka
1803 r.
Zduny
*19-03-1776 r. Świeryż
*~ 1786 r.
+07-11-1841 r. Świeryż
+29-12-1847 r. Świeryż
Więcej
108
Bejda Tomasz
Bejda Urszula z d. Czarnota
1764 r.
Łowicz
*~ 1746 r.
+
+1796 r. Świeryż
Więcej
109
Beliczyński
Beliczyńska Magdalena z d. Piątkowska
Więcej
110
Bergiel Józef
Bergiel Franciszka z d. Bieńkowska
1873 r.
Łęki Kościelne
*07-03-1844 r. Wola Kałkowa
*20-08-1852 r. Łęki Kościelne
+
+15-07-1925 r. Łódź
Więcej
111
Bergiel Stanisław
Bergiel Katarzyna z d. Kubiak
+26-08-1852 r. Oporówek
+29-08-1852 r. Oporówek
Więcej
112
Białas
Białas Dorota z d. Michalak
Więcej
113
Białas Antoni
Białas Józefa z d. Wielemborek
26-04-1880 r.
Bąków Górny
*20-06-1819 r. Rząśno
+13-01-1896 r. Rząśno
+
Więcej
114
Białas Antoni
Białas Marianna z d. Pietrzak
07-01-1838 r.
Bąków Górny
*20-06-1819 r. Rząśno
*05-08-1811 r. Wiskienica
+13-01-1896 r. Rząśno
+
Więcej
115
Białas Błażej
Białas Elżbieta z d. Koza
+20-07-1819 r. Bąków Górny
Więcej
116
Białas Ignacy
Białas Marianna z d. Kutkowska
15-01-1866 r.
Bąków Górny
*28-07-1844 r. Rząśno
*08-11-1844 r. Rząśno
+20-10-1886 r. Rząśno
+05-04-1915 r. Rząśno
Więcej
117
Białas Jacek Krzysztof
Wysocka-Białas Ineza Ewa z d. Wysocka
09-09-1989 r.
Stoczek Łukowski
*1964 r. Warszawa
*1963 r. Stoczek Łukowski
Więcej
118
Białas Jan Stanisław
Białas Maria z d. Mrowiec
*16-04-1932 r. Rząśno
*1934 r. Warszawa
+17-02-1997 r. Warszawa
Więcej
119
Białas Konstanty
Białas Józefa z d. Wiercioch
*10-03-1894 r. Rząśno
*25-11-1905 r. Katarzynów
+20-11-1974 r. Łódź
+29-06-1984 r. Warszawa /Łódź/
Więcej
120
Białas Michał
Kowalska Kunegunda z d. Kowalczyk
25-01-1818 r.
Bąków Górny
*~ 1803 r.
+29-12-1830 r. Bąków Górny
+20-01-1865 r. Bąków Górny
Więcej
121
Białas Paweł
Białas Elżbieta z d. Jakubowska
07-02-1888 r.
Zduny
*15-01-1867 r. Rząśno
*28-10-1866 r. Dąbrowa
+03-09-1948 r. Rząśno
+08-12-1936 r. Rząśno
Więcej
122
Białas Paweł
Białas Franciszka z d. Jaśniewska
10-07-1882 r.
Chruślin
*1855 r. Chruślin
+
+
Więcej
123
Białas Stanisław
Białas Stanisława z d. Wilk
04-03-1935 r.
Stary Waliszew
*07-08-1907 r. Bąków Dolny
*02-05-1912 r. Ziewanice
+
+
Więcej
124
Białas Tadeusz
Białas Emilia z d. Stelmaszczyk
1962 r.
Warszawa - Rembertów
*18-09-1937 r.
+2018 r. Warszawa
Więcej
125
Białecki Marian
Białecka Helena z d. Laczek
*1911 r.
*1915 r.
+05-02-1978 r. /Gończyce/
+19-02-1949 r. /Gończyce/
Więcej
126
Białek
Białek z d. Ruta
+
+
Więcej
127
Białek
Białek Stefania z d. Ruta
+
Więcej
128
Białek Augustyn
Białek Małgorzata z d. Pająk
17-11-1920 r.
Domaniewice
*1873 r. Strzebieszew
*1901 r.
+ /Domaniewice/
+12-03-1989 r. Strzebieszew /Domaniewice/
Więcej
129
Białek Franciszek
Białek Anna lub Helena
+
+
Więcej
130
Białek Wawrzyniec
Białek Petronela z d. Kantorek
24-01-1809 r.
Domaniewice
*1762 r. Skaratki
+
+26-08-1829 r. Reczyce
Więcej
131
Bichon Philippe
Knera-Bichon Monika Katarzyna z d. Knera
01-08-1992 r.
Łódź
*1956 r. Chateaurenaud
*1968 r. Łódź
Więcej
132
Bielawski Łukasz Jan
Dąbrowska Honorata z d. Zawisza
*1983 r. Wałcz
*1988 r. Wałcz
Więcej
133
Bielicki Mieczysław
Bielicka Zofia z d. Ochman
01-04-1925 r.
Koluszki
*17-08-1905 r. Katarzynów
+
+
Więcej
134
Bieńko Bogdan
Bieńko Halina z d. Hordyniec
Więcej
135
Bieńkowski Marcin
Bieńkowska Bibianna z d. Ziarnicka
*30-11-1820 r. Łęki Kościelne
+
+06-04-1870 r. Łęki Kościelne
Więcej
136
Biernacki Jan
Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska
˃ 1974 r.
*1941 r.
*1938 r.
+28-04-2002 r. Głowno /Głowno/
Więcej
137
Biernacki Jan
N.N.
*1941 r.
+28-04-2002 r. Głowno /Głowno/
Więcej
138
Bińczak
Bińczak Danuta
+
Więcej
139
Bińczak Bogdan
Bińczak
*27-11-1950 r.
+03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/
Więcej
140
Bińczak Franciszek
Bińczak Małgorzata z d. Stanisławska
09-02-1914 r.
Bąków Górny
*24-11-1892 r. Rząśno
*21-09-1896 r. Wiskienica
+
+
Więcej
141
Bińczak Ignacy
Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk
08-11-1852 r.
Zduny
*26-07-1813 r. Rząśno
*12-05-1833 r. Zduny
+26-06-1873 r. Rząśno
+13-02-1892 r. Maurzyce
Więcej
142
Bińczak Jan
Bińczak Anastazja z d. Kołaczek
1934 r.
Złaków Kościelny
*20-05-1903 r. Rząśno
*18-04-1911 r. Duplice Duże
+
+
Więcej
143
Bińczak Jan
Bińczak Marianna z d. Remieniewicz
*25-01-1915 r.
*05-08-1923 r.
+16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/
+19-01-1987 r. /Rybnik/
Więcej
144
Bińczak Jan
Bińczak Marianna z d. Skwarna
26-01-1909 r.
Bąków Górny
*10-09-1885 r. Rząśno
*1878 r. Niedzieliska
+
+
Więcej
145
Bińczak Józef
Bińczak Józefa z d. Fabiańska
1907 r.
Złaków Kościelny
*18-02-1883 r. Rząśno
*13-04-1878 r. Mastki
+
+10-04-1910 r. Retki
Więcej
146
Bińczak Józef
Bińczak Marianna
+08-01-1848 r. Rząśno
+14-10-1811 r. Rząśno
Więcej
147
Bińczak Józef
Bińczak Marianna z d. Grzegory
21-11-1910 r.
Łowicz
*18-02-1883 r. Rząśno
*1883 r.
+
+
Więcej
148
Bińczak Józef
Bińczak Marianna z d. Zaczek
1911 r.
Złaków Kościelny
*18-02-1883 r. Rząśno
*04-09-1888 r. Duplice Małe
+
+
Więcej
149
Bińczak Józef
Bińczak Tekla z d. Lisiewicz
18-01-1812 r.
Zduny
+08-01-1848 r. Rząśno
+06-02-1826 r. Rząśno
Więcej
150
Bińczak Marcin
Bińczak Katarzyna z d. Kościelak
+˂ 1812 r.
+
Więcej
151
Bińczak Marian
Bińczak
*11-09-1955 r.
+20-12-2015 r. /Jastrzębie-Zdrój/
Więcej
152
Bińczak Piotr
Paciorek Agata z d. Więcek
*1975 r.
*1983 r. Brzeziny
Więcej
153
Bińczak Stanisław
Bińczak
*15-09-1918 r. Bąków Poduchowny
+1994 r.
Więcej
154
Bińczak Stanisław
Bińczak Magdalena z d. Kamińska
26-10-1891 r.
Zduny
*30-03-1869 r. Rząśno
+
+
Więcej
155
Bińczak Tomasz
Bińczak Katarzyna z d. Frąckiewicz
*1973 r. Szczecinek
*1971 r.
Więcej
156
Bińczak Wiesław
Bińczak Bożenna Helena z d. Anieszewska
*1947 r. Lubniczka
*26-04-1948 r. Szczecinek
+27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/
Więcej
157
Bińczak Wojciech
Bińczak Petronela z d. Jabłońska
20-11-1878 r.
Zduny
*31-03-1856 r. Rząśno
*29-05-1862 r. Maurzyce
+22-01-1912 r. Bąków Górny
+17-12-1944 r. Rząśno
Więcej
158
Błaszczyk
Błaszczyk z d. Ruta
+
+
Więcej
159
Błaszczyk Kazimierz
Błaszczyk Franciszka z d. Sut
19-11-1917 r.
Domaniewice
+
+
Więcej
160
Błaszczyk Paweł
Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk
23-01-1854 r.
Zduny
*21-04-1814 r. Zduny
+
+01-04-1855 r. Zduny
Więcej
161
Błaszczyk Władysław
Błaszczyk Honorata z d. Tomaszewska
*07-05-1909 r. Łódź
*18-06-1908 r. Łódź
+23-11-1964 r. Łódź
+21-04-1963 r. Łódź
Więcej
162
Błażejewski
Błażejewska z d. Zawadzka
Więcej
163
Błażejewski Aleksander
Błażejewska
08-02-1955 r.
Włocławek
*1895 r. Skaratki
+
Więcej
164
Błażejewski Andrzej
Błażejewska Elżbieta z d. Salamon
25-01-1909 r.
Łowicz
*1885 r. Domaniewice
*30-10-1889 r. Parma
+
+
Więcej
165
Błażejewski Andrzej
Błażejewska Marianna z d. Ciesielska
25-09-1899 r.
Chruślin
*18-11-1877 r. Guźnia
+
+07-09-1903 r. Guźnia
Więcej
166
Błażejewski Andrzej
Błażejewska Marianna z d. Dobrzyńska
1903 r.
Sobota
*18-11-1877 r. Guźnia
+
+
Więcej
167
Błażejewski Antoni
Błażejewska Agata z d. Drużka
1890 r.
Domaniewice
*01-07-1866 r. Domaniewice
*04-02-1859 r. Skaratki
+
+
Więcej
168
Błażejewski Antoni
Błażejewska Marianna z d. Woźniak
25-01-1898 r.
Zduny
*01-07-1866 r. Domaniewice
*26-08-1876 r. Rząśno
+
+
Więcej
169
Błażejewski Franciszek
Błażejewska Antonina z d. Fijołek
16-06-1919 r.
Chruślin
*1892 r. Domaniewice
+
+09-03-1938 r. Lisiewice
Więcej
170
Błażejewski Jan
Błażejewska Franciszka z d. Nadolska
1886 r.
Domaniewice
*17-12-1863 r. Domaniewice
*1868 r. Wymysłów
+
+
Więcej
171
Błażejewski Jan
Błażejewska Jadwiga z d. Gołębiewska
1809 r.
Chruślin
*~ 1788 r.
+
+1855 r. Lisiewice
Więcej
172
Błażejewski Jan
Błażejewska Marianna z d. Klimczak
30-09-1961 r.
Sochaczew
*1905 r.
+
+
Więcej
173
Błażejewski Jan
Błażejewska Teresa z d. Warda
*~ 1788 r.
*~ 1788 r.
+
+1808 r.
Więcej
174
Błażejewski Józef
Błażejewska Kunegunda z d. Wojda
*~ 1738 r.
*~ 1764 r.
+09-01-1828 r. Bocheń
+15-03-1814 r. Guźnia
Więcej
175
Błażejewski Józef
Błażejewska Marianna z d. Golis
13-11-1882 r.
Złaków Kościelny
*02-11-1858 r. Domaniewice
*29-04-1862 r. Mastki
+03-04-1919 r. Lisiewice
+26-02-1920 r. Lisiewice
Więcej
176
Błażejewski Józef
Błażejewska Marianna z d. Solińska
1845 r.
Chruślin
*~ 1787 r.
+
+23-10-1867 r. Trąby
Więcej
177
Błażejewski Konstanty
Błażejewska Małgorzata z d. Przedmojska
05-07-1908 r.
Łowicz
*1887 r. Domaniewice
+
+
Więcej
178
Błażejewski Ludwik
Błażejewska Józefa z d. Gajda
1844 r.
Chruślin
*1825 r. Guźnia
*1826 r. Guźnia
+20-07-1903 r. Jamno
+
Więcej
179
Błażejewski Stanisław
Błażejewska Anastazja z d. Pawłowska
*1899 r. Domaniewice
*~ 1902 r.
+10-01-1977 r. /Łódź/
+07-07-1979 r. /Łódź/
Więcej
180
Błażejewski Stanisław
Błażejewska Zofia z d. Kalinowska
29-10-1922 r.
*05-03-1899 r. Jamno
+
+
Więcej
181
Błażejewski Szczepan
Błażejewska Dorota z d. Grabowicz
09-09-1855 r.
Domaniewice
*03-12-1820 r. Guźnia
*10-10-1828 r. Domaniewice
+1889 r.
+1908 r.
Więcej
182
Błażejewski Szczepan
Błażejewska Marianna z d. Kuśmierek
23-11-1840 r.
Domaniewice
*03-12-1820 r. Guźnia
*23-03-1822 r. Domaniewice
+1889 r.
+05-08-1855 r. Domaniewice
Więcej
183
Błażejewski Teofil
Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda
25-05-1920 r.
Stary Waliszew
*1890 r.
*1902 r. Guźnia
+
+24-02-1995 r. /Chruślin/
Więcej
184
Błażejewski Tomasz
Błażejewska Tekla z d. Kucharek
09-11-1885 r.
Łowicz
*1866 r. Jamno
+
+
Więcej
185
Błażejewski Wacław
Błażejewska Alina z d. Wnuk
*1936 r.
+2009 r.
Więcej
186
Błażejewski Walenty
Błażejewska Marianna z d. Kłyzna
1838 r.
Chruślin
*1818 r.
+04-01-1884 r. Guźnia
+17-09-1883 r. Guźnia
Więcej
187
Błażejewski Wawrzyniec
Błażejewska Agnieszka z d. Wilk
1875 r.
Domaniewice
*1848 r. Guźnia
+17-06-1891 r. Guźnia
+
Więcej
188
Błażejewski Wincenty
Błażejewska Magdalena z d. Mielczarek
10-05-1819 r.
Chruślin
*1801 r. Guźnia
*~ 1796 r.
+18-09-1852 r. Bocheń
+05-09-1852 r. Bocheń
Więcej
189
Bober Łukasz
Bober Małgorzata z d. Hordyniec
Więcej
190
Bogdański Franciszek
Bogdańska Małgorzata z d. Kolis
1937 r.
Pszczonów
*1904 r. Chlebów
+
+
Więcej
191
Bogdański Stanisław
Bogdańska Małgorzata z d. Ociela
1907 r.
Dmosin
*1880 r. Rogóźno
+
+1932 r. Pszczonów
Więcej
192
Bogusławski Franciszek Wojciech
Bogusławska Stanisława Wiktoria z d. Staworzyńska
23-04-1968 r.
Warszawa
*1903 r. Warszawa
*23-12-1910 r. Warszawa
+31-12-1978 r. /Warszawa/
+14-01-1986 r. /Warszawa/
Więcej
193
Bogusławski Franciszek Wojciech
Bogusławska Stanisława Wiktoria z d. Staworzyńska
22-02-1950 r.
Warszawa
*1903 r. Warszawa
*23-12-1910 r. Warszawa
+31-12-1978 r. /Warszawa/
+14-01-1986 r. /Warszawa/
Więcej
194
Bogusz Andrzej
Bogusz Franciszka z d. Rybus
01-06-1880 r.
Zduny
*11-03-1846 r. Świące
+
+05-08-1899 r. Łaźniki
Więcej
195
Bogusz Edmund
Bogusz Małgorzata
Więcej
196
Bogusz Jan
Orzechowska Katarzyna z d. Wiesiołek
05-02-1939 r.
*07-02-1915 r. Zawady
+
+31-05-1997 r. Łowicz
Więcej
197
Bogusz Mateusz
Bogusz Marianna z d. Blus
1848 r.
Złaków Kościelny
+
+
Więcej
198
Bogusz Piotr
Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk
11-07-1853 r.
Zduny
*~ 1808 r.
+
+
Więcej
199
Bogusz Stanisław
Bogusz Danuta
*1943 r.
*1948 r.
+20-06-2011 r. /Łowicz/
+22-12-2019 r.
Więcej
200
Bohm Stan
Bohm z d. Sujecka
+
Więcej
201
Bolimowski Andrzej
Bolimowska Marcjanna z d. Kazimierska
03-02-1890 r.
Chruślin
*20-09-1869 r. Mystkowice
+
+
Więcej
202
Bończak Jan
Bończak Krystyna
*1953 r.
Więcej
203
Bończak Mirosław
Bończak Adriana z d. Szewczuk
*1970 r.
*1973 r.
Więcej
204
Bończak Stanisław
Bończak Aleksandra z d. Kazimierska
*06-10-1919 r.
*20-04-1922 r. Lisiewice
+~ 1996 r.
+1990 r.
Więcej
205
Bończak Tadeusz
Bończak Teresa z d. Stabla
*1948 r.
*1951 r.
+1989 r.
Więcej
206
Borkowski
Borkowska
Więcej
207
Borkowski Adam
Borkowska z d. Błaszczyk
*19-12-1935 r.
+09-02-2011 r.
Więcej
208
Borowiak
Borowiak
Więcej
209
Borowiak
Borowiak
Więcej
210
Borowiak
Borowiak
Więcej
211
Borowiak
Borowiak
Więcej
212
Borowiak
Borowiak z d. Kaluga
Więcej
213
Borowiak
Borowiak Grażyna
+
Więcej
214
Borowiak Stanisław
Borowiak Regina z d. Gołębiewska
*08-05-1923 r.
+14-03-1990 r.
+11-01-2000 r.
Więcej
215
Borowski Józef
Borowska Honorata z d. Gajda
22-05-1923 r.
Chruślin
*05-01-1902 r. Guźnia
+
+
Więcej
216
Boruszewski Jan
Boruszewska Wiktoria z d. Kotwasińska
+
+
Więcej
217
Broczkowski Stanisław
Broczkowska Józefa z d. Rubin
*02-02-1924 r.
*1924 r.
+1971 r.
Więcej
218
Brodala Wojciech
Kazimierska - Brodala Elżbieta z d. Kazimierska
29-11-1969 r.
Kluczbork
*1942 r. Warszawa
*28-01-1943 r.
+06-02-2010 r. Krotoszyn
Więcej
219
Broniarz Ireneusz
Broniarz Janina z d. Kantorek
*02-01-1928 r.
*28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka
+02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/
+21-10-2015 r. Skierniewice
Więcej
220
Brown Richard
Brown Rheta z d. Kasmer
16-10-1982 r.
*1946 r. Ventura County
*1948 r. Syracuse
Więcej
221
Bródka Ignacy
Bródka Katarzyna z d. Kantorek
29-05-1922 r.
Domaniewice
*1852 r. Skaratki
*08-08-1859 r. Skaratki
+
+
Więcej
222
Bródka Józef
Bródka Marianna z d. Kantorek
1911 r.
Domaniewice
*11-08-1881 r.
*1892 r. Skaratki
+10-04-1958 r.
+13-01-1986 r. Krępa
Więcej
223
Bródka Mikołaj
Bródka Barbara z d. Ociela
1844 r.
Domaniewice
*1822 r. Rogóźno
*06-12-1823 r. Rogóźno
+09-08-1903 r. Skaratki
+17-09-1852 r. Skaratki
Więcej
224
Brudka Walenty
Brudka Wiktoria z d. Zagajewska
1898 r.
Domaniewice
*1872 r. Rogóźno
*1878 r. Skaratki
+
+
Więcej
225
Brutkowski
Brutkowska Zofia z d. Hordyniec
Więcej
226
Bryk Józef
Bryk Helena z d. Karcz
*1905 r. Skaratki
+
+11-02-1940 r. Chruślin
Więcej
227
Brzozowski Jan
Brzozowska Magdalena z d. Czubka
+02-11-1853 r. Zarębów
+22-02-1870 r. Zarębów
Więcej
228
Brzozowski Michał
Brzozowska Józefa z d. Cieślak
13-02-1848 r.
Śleszyn
*25-09-1823 r. Grzybów
*~ 1824 r.
+16-01-1899 r. Budzyń
+22-11-1859 r. Orątki
Więcej
229
Brzózka Tomasz
Brzózka Wiktoria
+
+
Więcej
230
Budzałek Józef
Budzałek Marianna z d. Wiesiołek
19-10-1917 r.
Łowicz
*22-03-1872 r. Bocheń
+
+1929 r. Kuczków
Więcej
231
Budziałek Jakub
Budziałek Helena z d. Pawlata
02-09-1934 r.
Chruślin
*28-08-1913 r. Lisiewice
+
+23-05-1950 r. Sapy
Więcej
232
Bujanowski Jan
Bujanowska Janina
24-10-1957 r.
Orłów
*1931 r. Żeronice
*1937 r. Stradzew Górki
Więcej
233
Burkowski
Anzorge Anna
*1971 r.
Więcej
234
Burkowski Henryk
Burkowska Stanisława Barbara z d. Pacek
Więcej
235
Burkowski Marek Jerzy
Burkowska Magdalena Maria z d. Peryt
25-10-2013 r.
Warszawa
*1970 r. Warszawa
*1985 r. Warszawa
Więcej
236
Bury Witold
Bury-Ufa Dagmara z d. Ufa
*1981 r.
Więcej
237
Burzykowski
Burzykowska Natalia z d. Urbanek
*01-05-1912 r. Jamno
+
+10-03-1992 r. Janinów
Więcej
238
Burzyński
Burzyńska Katarzyna z d. Drużka
*1904 r. Skaratki
+
+30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno
Więcej
239
Burzyński Franciszek
Burzyńska Józefa z d. Knera
27-05-1918 r.
Domaniewice
*1895 r. Skaratki
+
+1977 r. Skaratki
Więcej
240
Burzyński Jan
Burzyńska z d. Małecka
*29-03-1956 r. Skaratki
+08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/
Więcej
241
Burzyński Jan
Burzyńska Aniela z d. Majewska
*1899 r. Skaratki
*1907 r. Skaratki
+31-03-1940 r. Chruślin /Domaniewice/
+31-10-1968 r. Skaratki /Domaniewice/
Więcej
242
Burzyński Jan
Burzyńska Małgorzata z d. Dróżka
1905 r.
Domaniewice
*1874 r. Skaratki
*1883 r. Skaratki
+
+20-02-1920 r. Skaratki
Więcej
243
Burzyński Mieczysław
Burzyńska Prakseda Marcjanna z d. Sołtyszewska
17-04-1939 r.
Chruślin
*25-05-1914 r. Bocheń
+
+
Więcej
244
Burzyński Stefan
Burzyńska Lucyna z d. Kucińska
*12-01-1928 r. Skaratki
*08-01-1931 r. Skaratki
+20-11-2002 r. Skaratki /Domaniewice/
+22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/
Więcej
245
Burzyński Wincenty
Burzyńska Małgorzata
+
+
Więcej
246
Burzyński Wojciech
Pieńkowska Apolonia z d. Wielemborek
21-11-1910 r.
Chruślin
*19-04-1879 r. Bocheń
*12-10-1887 r. Bąków Dolny
+1912 r. Nadolna
+1918 r.
Więcej
247
Byzewski Grzegorz
Byzewska Magdalena Helena z d. Gołębiowska
*1977 r. Gdańsk
*1979 r. Gdańsk
Więcej
248
Cegielski Andrzej
Cegielska Katarzyna z d. Staworzyńska
01-02-1820 r.
Nowy Korczyn
*~ 1799 r.
+
+
Więcej
249
Cegielski Antoni
Cegielska Rozalia z d. Gronek
20-09-1878 r.
Stopnica
*1828 r. Ławy
+
+
Więcej
250
Celesta Mateusz
Celesta Agnieszka z d. Szymajda
*~ 1732 r.
+22-09-1812 r. Czatolin
+1803 r.
Więcej
251
Chabło Franciszek
Chabło Ewa z d. Kaznowska
1887 r.
Zimna Woda
*1863 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
252
Chlebny
Chlebna z d. Sianoszek
Więcej
253
Chlebny Józef
Chlebna Marianna z d. Jabłońska
07-05-1877 r.
Zduny
*26-06-1831 r. Maurzyce
+
+25-08-1912 r. Maurzyce
Więcej
254
Chmielecki Paweł
Chmielecka Barbara z d. Wiesiołek
22-06-1991 r.
Leżenica
*1966 r.
*1969 r. Wałcz
Więcej
255
Chmielewski
Chmielewska Aneta z d. Korbeń
Więcej
256
Chmielewski Andrzej
Chmielewska Edyta Małgorzata z d. Michnowicz
20-09-2014 r.
*1988 r.
*1991 r. Wałcz
Więcej
257
Cholewiński Leon
Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda
09-06-1984 r.
Łódź
*19-03-1911 r. Grodzisko
*26-02-1926 r. Augustów
+20-04-1989 r. Łódź /Łódź/
+01-10-1990 r. Łódź /Łódź/
Więcej
258
Choroszewski
Choroszewska z d. Kreczmer
Więcej
259
Chromiński Polikarp
Chromińska Anna z d. Olczyk
25-08-1908 r.
Koluszki
*15-02-1882 r. Rewica
*26-07-1890 r. Zygmuntów
+
+
Więcej
260
Chrul Krzysztof
Khazaal-Chrul Aneta Iman z d. Khazaal
04-10-2014 r.
*1980 r.
*1985 r. Łódź
Więcej
261
Chruzimski Jan
Chruzimska Regina z d. Kantorek
02-06-1940 r.
Stary Waliszew
*~ 1920 r.
*1916 r. Strugienice
+
+
Więcej
262
Chrzanowski Kamil
{dane zastrzeżone}
Więcej
263
Cierplikowski Antoni
Prokop Zenona z d. Anzorge
*1940 r.
+08-05-2017 r. /Rędziny/
Więcej
264
Ciesielski
Ciesielska Maria z d. Kantorek
+
Więcej
265
Ciesielski Stanisław
Ciesielska Jadwiga z d. Sołtyszewska
15-11-1927 r.
Chruślin
*18-04-1903 r. Bocheń
+
+
Więcej
266
Ciesielski Teofil
Ciesielska Józefa z d. Urbanek
10-02-1930 r.
Łowicz
*17-09-1903 r. Jamno
+
+
Więcej
267
Cieślak
Cieślak z d. Olesińska
Więcej
268
Cieślak Jakub
Cieślak Katarzyna z d. Mamońska
1868 r.
Grzegorzew
*1851 r.
+
+
Więcej
269
Cieślak Piotr
Cieślak Józefa z d. Gasik
10-11-1903 r.
Zduny
*31-01-1878 r. Jackowice
*15-03-1884 r. Jackowice
+04-02-1919 r. Jackowice Prymasowskie
+
Więcej
270
Cieślak Stanisław
Cieślak Katarzyna z d. Michalak
+
+28-05-1832 r. Skrzeszewy
Więcej
271
Cieślik Jan
Cieślik Kunegunda z d. Kubis
+
+
Więcej
272
Ciężki Jan
Ciężka Genowefa z d. Sujkowska
+
+2003 r.
Więcej
273
Cioch Marcin
Cioch Ewa
*1979 r. Piła
Więcej
274
Cioch Stanisław
Cioch Kazimiera Maria z d. Wiesiołek
1978 r.
Leżenica
*1952 r.
*30-05-1957 r.
+14-11-2015 r. /Piła/
Więcej
275
Cłapiński Antoni
Cłapińska Aniela z d. Ufa
*27-10-1902 r.
*15-11-1908 r. Wygoda
+18-09-1973 r.
+07-10-1998 r. Wygoda
Więcej
276
Cłapiński Grzegorz
Cłapińska Anna z d. Walczak
16-09-2017 r.
*1989 r.
*1991 r.
Więcej
277
Cłapiński Henryk
Cłapińska Wiesława
*13-08-1929 r.
*13-10-1934 r.
+01-07-1987 r. Szczecin /Szczecin/
+15-08-2018 r. /Szczecin/
Więcej
278
Cłapiński Jarosław
Jakubowska-Cłapińska Urszula z d. Jakubowska
*1964 r.
*1972 r.
Więcej
279
Cłapiński Józef
Cłapińska Halina z d. Pawluk
*19-03-1934 r.
*20-07-1936 r.
+23-02-2014 r. /Szczecin/
+16-08-1996 r. Szczecin
Więcej
280
Cłapiński Mariusz
Cłapińska Anna Petronela z d. Zasada
*1989 r.
*1983 r.
Więcej
281
Cłapiński Wiesław
Cłapińska Janina z d. Duda
*11-1938 r.
*1942 r.
+03-08-2018 r. Wygoda
+2002 r.
Więcej
282
Cłapiński Wiesław
Cłapińska Renata z d. Stachowiec
*1961 r.
*1968 r.
Więcej
283
Cłapiński Zbigniew
Cłapińska Anna
*1963 r.
*1964 r.
Więcej
284
Cłapiński Zbigniew
Cłapińska Ewa
*29-01-1960 r.
+01-02-1999 r. Szczecin /Szczecin/
Więcej
285
Colith Stanisław
Colith Aleksandra Marta z d. Kazimierska
*1946 r. Kutno
Więcej
286
Collings Peter
Collings Valerie z d. Kazmierski
*1953 r.
Więcej
287
Cugowski Józefat
Cugowska Tekla z d. Staworzyńska
17-10-1825 r.
Nowy Korczyn
*~ 1805 r.
+
+
Więcej
288
Czapp Anthony
Czapp Joanna z d. Szczetnikowicz
1975 r.
Cambridge
*1951 r. Norwich (Wielka Brytania)
*1949 r. Woking (Wielka Brytania)
Więcej
289
Czapp Peter James
Czapp Emma z d. Linford
08-2010 r.
Hook
*1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania)
*1978 r. (Wielka Brytania)
Więcej
290
Czapp Simon Jonathan
Czapp Rebecca
2012 r.
*1985 r. Winchester (Wielka Brytania)
Więcej
291
Czarnecki Krystian
Misiak Małgorzata
*1988 r.
Więcej
292
Czarnecki Tomasz
Czarnecka Marianna z d. Knera
1885 r.
Domaniewice
*13-12-1853 r. Skaratki
*22-05-1857 r. Skaratki
+
+1904 r. Skaratki
Więcej
293
Czarnecki Walenty
Czarnecka Małgorzata z d. Kantorek
15-02-1847 r.
Domaniewice
*05-09-1824 r. Skaratki
*06-07-1826 r. Skaratki
+
+15-05-1856 r. Skaratki
Więcej
294
Czechowski Walenty
Czechowska Józefa z d. Tomala
13-11-1898 r.
Zduny
+
+
Więcej
295
Czekaj Eugeniusz
Czekaj Aniela z d. Rucińska
*11-11-1930 r.
+
+17-11-2011 r.
Więcej
296
Czerwiński Bartłomiej
Wawrzonowska Józefa z d. Pietrzak
1852 r.
Jeżów
+
+07-02-1911 r. Jeziorko
Więcej
297
Czerwonka Marian
Czerwonka Grażyna z d. Sianoszek
*12-02-1950 r.
+07-09-1992 r. Szczecin
Więcej
298
Czuba
Czuba z d. Grzyb
Więcej
299
Czuba Franciszek
Czuba Marianna z d. Kantorek
27-01-1845 r.
Domaniewice
*28-03-1819 r. Skaratki
*22-01-1824 r. Skaratki
+1871 r.
+
Więcej
300
Czuba Ignacy
Czuba Marianna z d. Wajszczyk
1880 r.
Domaniewice
*28-07-1858 r. Skaratki
+
+
Więcej
301
Czuba Jakub
Czuba Rozalia z d. Graszka
1880 r.
Domaniewice
*30-07-1853 r. Skaratki
+
+
Więcej
302
Czubak Antoni
Dratwa Franciszka z d. Grocholewicz
*03-03-1897 r. Klewków
+25-12-1928 r. Ziewanice /Stary Waliszew/
+ /Stary Waliszew/
Więcej
303
Czubak Jan
Czubak Tekla z d. Kołodziejczak
1874 r.
Grzegorzew
*~ 1851 r.
+
+
Więcej
304
Czubak Jan
Czubak Tekla z d. Mamońska
1839 r.
Grzegorzew
*1818 r.
*1822 r.
+10-05-1852 r. Ponętów Górny
+08-05-1856 r. Ponętów Górny
Więcej
305
Czubak Krzystof
Czubak Katarzyna z d. Krawczyk
*1988 r.
Więcej
306
Czubak Mateusz
Czubak Marianna z d. Bogusiewicz
+
+
Więcej
307
Czubak Piotr
Czubak Franciszka z d. Maślarz
08-08-1813 r.
Złaków Kościelny
*~ 1777 r.
*~ 1798 r.
+13-06-1834 r. Złaków Borowy
+16-08-1831 r. Złaków Borowy
Więcej
308
Czubak Sławomir
Czubak Elżbieta z d. Przemińska
*1956 r.
+1999 r.
Więcej
309
Czubak Władysław
Czubak Lucyna z d. Michalak
*~ 1928 r.
*~ 1930 r.
+29-02-2012 r. /Głowno/
+11-02-2023 r. /Głowno/
Więcej
310
Czubasiewicz
Czubasiewicz Stanisława z d. Wojas
+
Więcej
311
Czubatka Jan
Czubatka Elżbieta z d. Kowalska
*1894 r. Seligów
*1894 r.
+31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
+26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
Więcej
312
Czubatka Józef
Czubatka Józefa z d. Szkoda
*1899 r. Seligów
+
+
Więcej
313
Czubatka Piotr
Czubatka Agnieszka z d. Gajda
1890 r.
Chruślin
*1867 r. Łyszkowice
*06-10-1871 r. Guźnia
+
+1908 r. Seligów
Więcej
314
Ćwirko-Godycki Zbigniew
Godycka z d. Błażejewska
*1959 r.
+2010 r.
Więcej
315
Dałek Jacek
Dałek Agnieszka
+
Więcej
316
Dałek Stanisław
Dałek Weronika z d. Kaźmierska
*23-01-1904 r. Bąków Górny
*07-07-1909 r. Księże Górki
+1968 r.
+1997 r. Łyszkowice
Więcej
317
Dałek Wojciech
Dałek Marcjanna z d. Wilk
16-05-1911 r.
Stary Waliszew
*1895 r. Skaratki
+
+
Więcej
318
Dańczak
Dańczak z d. Skowrońska
Więcej
319
Dańczak Bronisław
Dańczak Marianna z d. Wiesiołek
*1926 r.
+
+
Więcej
320
Dąbrowski
Dąbrowska Aleksandra z d. Mikołajczyk
*1993 r.
Więcej
321
Dąbrowski Michał
Dąbrowska Honorata z d. Zawisza
30-07-2016 r.
Mirosławiec
*1987 r.
*1988 r. Wałcz
Więcej
322
Dejak
Dejak
Więcej
323
Dejak
Dejak z d. Szkup
+
+
Więcej
324
Deka Stanisław
Deka Jadwiga z d. Kazimierska
15-11-1852 r.
Chruślin
*26-04-1834 r. Bocheń
*01-10-1829 r. Bocheń
+
+22-08-1860 r.
Więcej
325
Deka Tomasz
Deka Marianna z d. Misiak
21-01-1883 r.
Chruślin
*01-12-1853 r. Bocheń
*1861 r. Bocheń
+
+
Więcej
326
Desrosiers Allen
Desrosiers Linda z d. Kazmierski
1970 r.
*1950 r.
Więcej
327
Dębiński Jerzy Edward
Staworzyńska - Dębińska Regina Maria z d. Staworzyńska
*01-03-1927 r. Otwock
*06-11-1929 r. Warszawa
+09-08-1970 r. /Warszawa/
+30-06-1993 r. Warszawa
Więcej
328
Dobijański Paweł
Dobijańska Marianna z d. Kazimierska
03-02-1902 r.
Łowicz
*20-06-1879 r. Dąbkowice
*1877 r. Bocheń
+
+
Więcej
329
Dobrowolski Andrzej
Dobrowolska Stanisława z d. Kwaśniewska
*1888 r.
*1892 r.
+21-07-1960 r. /Warszawa/
+1962 r. /Warszawa/
Więcej
330
Domalążek Bartłomiej
Domalążek Katarzyna
*~ 1740 r.
+02-05-1790 r. Kowalewice
+
Więcej
331
Domalążek Błażej
Domalążek Agata z d. Marszałek
06-11-1810 r.
Parzęczew
+
+
Więcej
332
Domański
Domańska Sławomira Magdalena z d. Kopania
*1978 r. Zgierz
Więcej
333
Domański Ignacy
Domańska Małgorzata z d. Parys
1894 r.
Domaniewice
+20-10-1920 r.
+ /Domaniewice/
Więcej
334
Domański Stanisław
Domańska Cecylia
*1904 r. Rogóźno
*1911 r.
+07-10-1985 r. /Domaniewice/
+23-09-1992 r.
Więcej
335
Domański Tomasz
Przyczka Marianna z d. Kucińska
1912 r.
Domaniewice
*1891 r. Skaratki
+08-07-1919 r. Krępa
+
Więcej
336
Dombrowski Tomasz
Dombrowska Marianna z d. Gajda
1893 r.
Chruślin
*22-10-1868 r. Guźnia
+
+17-01-1962 r. Guźnia
Więcej
337
Domińczak
Domińczak z d. Sianoszek
Więcej
338
Domińczak Andrzej
Domińczak Wiktoria z d. Parys
1901 r.
Domaniewice
*1871 r. Pilaszków
+16-11-1918 r. Dąbkowice
+
Więcej
339
Domińczak Jan
Domińczak Balbina z d. Imiołek
24-05-1936 r.
Domaniewice
*23-12-1905 r. Dąbkowice
+
+
Więcej
340
Domińczak Karol
Domińczak Katarzyna z d. Russek
1907 r.
Łowicz
*1882 r. Pilaszków
*1885 r. Jamno
+
+1914 r. Pilaszków
Więcej
341
Doroba Franciszek
Sokalska Małgorzata z d. Strugińska
17-05-1858 r.
Domaniewice
*1828 r. Reczyce
+
+
Więcej
342
Doroba Izydor
Doroba Agnieszka z d. Małecka
*~ 1788 r.
+
+04-05-1844 r.
Więcej
343
Draguła
Draguła Maria z d. Baranowska
*30-01-1908 r.
+
+15-12-1989 r. /Wrocław/
Więcej
344
Dratwa Aleksy
Dratwa Franciszka z d. Wielec
27-11-1916 r.
Domaniewice
*1897 r. Skaratki
+
+31-03-1988 r. Strzebieszew
Więcej
345
Dratwa Kazimierz
Dratwa Janina z d. Kantorek
*~ 1942 r.
+29-07-2008 r. /Domaniewice/
+01-01-2021 r. Domaniewice
Więcej
346
Drążkowski Marek
Drążkowska Małgorzata z d. Mrozińska
Więcej
347
Drozd Mateusz
Drozd Marianna z d. Skonieczna
1886 r.
Chruślin
*21-03-1849 r. Lisiewice
+
+03-02-1891 r. Chruślin
Więcej
348
Drozd Mikołaj Piotr
Drozd Marianna z d. Jaros
19-11-1894 r.
Sobota
*09-09-1872 r. Bocheń
+12-02-1941 r. Guźnia
+
Więcej
349
Drozd Roch
Drozd Franciszka z d. Wiesiołek
1862 r.
Chruślin
+
+
Więcej
350
Dróżka Józef
Dróżka Marcjanna z d. Szymczak
1914 r.
Domaniewice
*1889 r. Skaratki
+
+
Więcej
351
Druszcz Jan
Druszcz Stanisława z d. Kozieł
12-01-1942 r.
Chruślin
*02-02-1911 r. Bocheń
*06-10-1911 r. Strugienice
+
+
Więcej
352
Druszcz Wojciech
Druszcz Marcjanna z d. Górczyńska
04-02-1907 r.
Chruślin
*1876 r. Bocheń
*26-05-1887 r. Bocheń
+
+
Więcej
353
Drużka
Drużka Marianna z d. Kantorek
*1903 r. Skaratki
+
+18-01-1986 r. Skaratki pod Las
Więcej
354
Drużka Jan
Drużka Aniela z d. Wilk
28-01-1918 r.
Domaniewice
*1884 r. Stroniewice
*1899 r. Skaratki
+
+
Więcej
355
Drużka Jan
Drużka Katarzyna z d. Pająk
03-02-1902 r.
Łowicz
*1873 r. Skaratki
*1881 r.
+1939 r.
+1967 r.
Więcej
356
Drużka Jan
Drużka Marianna z d. Kantorek
02-02-1885 r.
Domaniewice
*12-11-1859 r. Skaratki
*22-06-1866 r. Skaratki
+
+
Więcej
357
Drużka Józef
Drużka Stanisława z d. Kowalska
08-09-1928 r.
Stary Waliszew
*16-02-1903 r. Dąbkowice
+
+2005 r.
Więcej
358
Drużka Kacper
Dróżka Agnieszka z d. Pel
1875 r.
Domaniewice
*02-12-1854 r. Skaratki
+
+
Więcej
359
Drużka Kacper
Graszka Katarzyna z d. Warda
1893 r.
Domaniewice
*1846 r. Skaratki
+
+
Więcej
360
Drużka Szczepan
Drużka Prakseda z d. Sałuda
05-02-1912 r.
Chruślin
*1888 r. Skaratki
+
+
Więcej
361
Drużny Franciszek
Drużny Julia z d. Liberska
23-02-1938 r.
Chruślin
*09-02-1914 r. Trąby
+
+
Więcej
362
Duda Jan
Duda Franciszka z d. Sianoszek
19-08-1934 r.
Łowicz
*21-03-1908 r. Dąbkowice
*22-01-1914 r. Wygoda
+23-12-1987 r. Łowicz
+15-10-1987 r. Wygoda
Więcej
363
Duda Roman
Duda Katarzyna z d. Kantorek
13-05-1907 r.
Łowicz
*23-11-1887 r. Dąbkowice
+
+
Więcej
364
Dudek Paweł
Dudek Marianna z d. Kazimierska
30-05-1910 r.
Chruślin
*1887 r.
*29-01-1891 r. Bocheń
+
+
Więcej
365
Dudek Wojciech
Dudek Marianna
+˂ 1821 r.
+
Więcej
366
Dudziński Jan
Dudzińska Leokadia Stanisława z d. Staworzyńska
1933 r.
Warszawa
*06-04-1906 r.
*01-07-1913 r. Warszawa
+15-03-1945 r. Mauthausen /Warszawa/
+23-03-1965 r. /Warszawa/
Więcej
367
Dul
Dul Martyna z d. Rutkowska
*1987 r. Głowno
Więcej
368
Durka Stefan
Durka Maria z d. Cłapińska
*1932 r.
+04-2013 r.
Więcej
369
Dworzański Jan
Dworzańska Rozalia z d. Mikołajczyk
19-08-1832 r.
Zduny
*09-07-1809 r. Jackowice Pijarskie
*~ 1814 r.
+
+13-09-1846 r. Jackowice
Więcej
370
Działak Franciszek
Działak Marianna z d. Włostek
10-05-1909 r.
Głowno
*~ 1871 r.
*1892 r. Domaniewice
+
+
Więcej
371
Dziedziela
Dziedziela
Więcej
372
Dziedziela Józef
Dziedziela Marianna z d. Adach
1898 r.
Domaniewice
*1880 r. Skaratki
+
+
Więcej
373
Dziedziela Władysław
Dziedziela Józefa
*1900 r. Skaratki
+24-12-1982 r. Skaratki pod Las
+1996 r. /Domaniewice/
Więcej
374
Dzięgielewski Grzegorz
Dzięgielewska Teresa
+
+
Więcej
375
Dzik
Dzik Marianna z d. Górczyńska
*08-05-1897 r. Dąbkowice
+
+25-11-1963 r. Łowicz
Więcej
376
Dziuda Franciszek
Pel Marianna z d. Jasek
1876 r.
Chruślin
*20-08-1848 r. Bocheń
+21-02-1898 r.
+
Więcej
377
Dziuda Jan
Dziuda Józefa z d. Pawłowicz
1904 r.
Domaniewice
*1886 r. Strzebieszew
+
+
Więcej
378
Eksztajn Aleksander
Eksztajn Julianna z d. Ambrozińska
22-11-1914 r.
Łódź
*19-09-1884 r. Głowno
*30-11-1896 r. Rewica
+ /Łódź/
+
Więcej
379
Eksztajn Aleksander Julian
Eksztajn Irmengard z d. Leitner
*04-09-1916 r. Łódź
+
Więcej
380
Fabiańczyk Augustyn
Fabiańczyk Marianna z d. Wojciechowska
+
+
Więcej
381
Fabiańczyk Jan Kanty
Fabiańczyk Salomea z d. Kalisiak
1824 r.
Żarnów
*1805 r. Daleszowice
+
+
Więcej
382
Fabiański Józef
Fabiańska Tekla z d. Krzemińska
09-10-1854 r.
Żarnów
*19-03-1835 r. Daleszowice
+
+
Więcej
383
Felczyński Antoni
Felczyńska Marianna z d. Kucińska
1885 r.
Domaniewice
*19-01-1857 r. Domaniewice
*1862 r. Skaratki
+1908 r. Skaratki
+
Więcej
384
Felczyński Rafał
Felczyńska Monika z d. Barańska
14-06-2014 r.
Łowicz
*1987 r.
*1988 r. Brzeziny
Więcej
385
Ferdzyn Stanisław
Ferdzyn Stanisława Helena z d. Marczyk
20-10-1984 r.
Koluszki
*23-12-1918 r. Wola Cyrusowa
*27-04-1917 r. Długie
+18-10-1990 r.
+11-06-2011 r. Katarzynów
Więcej
386
Feręc Jan
Feręc Marianna z d. Michalak
26-12-1934 r.
Stary Waliszew
*1903 r. Koźle
*07-02-1912 r. Aleksów
+
+
Więcej
387
Fiałek Michał
Fiałek Marianna z d. Błażejewska
1843 r.
Chruślin
*1822 r. Guźnia
+
+
Więcej
388
Fiałek Piotr
Fiałek Domicella z d. Gajda
06-07-1853 r.
Chruślin
*25-06-1827 r. Lisiewice
*25-04-1826 r. Guźnia
+
+03-01-1892 r. Bocheń
Więcej
389
Fibor Jan
Fibor Marianna z d. Knera
*1911 r. Skaratki
+1971 r. /Domaniewice/
+01-11-2003 r. /Domaniewice/
Więcej
390
Figura
Figura
Więcej
391
Fijałkowski
Fijałkowska z d. Wilk
Więcej
392
Fijałkowski Franciszek
Fijałkowska Magdalena
*02-01-1938 r.
*09-02-1943 r.
+05-06-1999 r. /Głowno/
+30-09-2013 r. /Głowno/
Więcej
393
Fijałkowski Kazimierz
Fijałkowska Marianna z d. Bińczak
07-04-1913 r.
Bąków Górny
*1879 r. Łaźniki
*10-03-1890 r. Rząśno
+
+
Więcej
394
Fijałkowski Krzysztof Sylwester
Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska
12-09-1992 r.
*1968 r. Głowno
*1971 r. Zgierz
Więcej
395
Fijałkowski Stanisław
Fijałkowska Józefa z d. Sołtyszewska
06-05-1934 r.
Chruślin
*08-10-1909 r. Bocheń
+
+18-02-1984 r. Guźnia
Więcej
396
Filar Józef
Filar Bronisława z d. Kowalik
+
+
Więcej
397
Filiński Walenty
Budzałek Marianna z d. Wiesiołek
02-02-1891 r.
Łowicz
*22-03-1872 r. Bocheń
+
+1929 r. Kuczków
Więcej
398
Filipiak
Filipiak z d. Wilk
Więcej
399
Fiołka
Fiołka Angelika z d. Wiesiołek
Więcej
400
Fladziński Bolesław
Fladzińska Marianna z d. Karolkiewicz
26-12-1934 r.
Żychlin
*16-04-1910 r. Orątki
*09-04-1915 r. Buszkówek
+04-09-1986 r. Łódź /Łódź/
+14-05-1992 r. Łódź /Łódź/
Więcej
401
Fladziński Stanisław
Wojtczak Małgorzata z d. Antczak
1880 r.
Bedlno
*14-10-1859 r. Raków
*01-05-1863 r. Annetów
+05-02-1888 r. Zleszyn
+
Więcej
402
Fladziński Walenty
Fladzińska Marianna z d. Szafrańska
05-02-1906 r.
Żychlin
*14-01-1883 r. Zleszyn
*11-03-1888 r. Skrzeszewy
+21-09-1964 r. Łódź /Łódź/
+˂ 1964 r.
Więcej
403
Fladziński Walenty
Fladzińska Marianna z d. Wiater
*~ 1825 r.
+27-06-1885 r. Dobrzelin
+
Więcej
404
Fladziński Zygmunt
Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera
19-09-1953 r.
Łódź
*20-01-1935 r. Buszków
*22-09-1935 r. Łódź
+12-11-2000 r. Łódź /Łódź/
+24-07-2023 r. Łódź /Łódź/
Więcej
405
Flis Henryk
Flis
*1946 r. Bocheń
Więcej
406
Flis Henryk
Flis Józefa z d. Kazimierska
09-07-1928 r.
Chruślin
*14-09-1904 r. Bocheń
*25-01-1910 r. Bocheń
+16-09-1939 r. Guźnia
+23-02-1988 r. /Chruślin/
Więcej
407
Flis Jacek
Flis
*1966 r.
Więcej
408
Flis Marceli
Flis Weronika z d. Kazimierska
12-07-1938 r.
Chruślin
*16-01-1910 r. Bocheń
*30-11-1911 r. Bocheń
+24-11-1990 r. Bocheń /Chruślin/
+10-07-2008 r. Bocheń /Chruślin/
Więcej
409
Flis Marcin
Flis
*1983 r.
Więcej
410
Flis Piotr
Flis
*1980 r.
Więcej
411
Flis Sławomir
Flis
*1929 r. Bocheń
Więcej
412
Flis Stanisław
Flis
*24-07-1940 r. Bocheń
+11-10-2018 r. Nysa /Nysa/
Więcej
413
Flis Stanisław
Flis Agnieszka z d. Milczarek
23-01-1933 r.
Stary Waliszew
*04-12-1906 r. Oszkowice
*15-01-1903 r. Bocheń
+
+
Więcej
414
Florczak Franciszek
Florczak Franciszka z d. Jaros
13-07-1936 r.
Chruślin
*17-11-1912 r. Dąbrowa
*11-08-1905 r. Chruślin
+
+
Więcej
415
Florczak Łukasz
Florczak
Więcej
416
Florczak Stanisław
Florczak Krystyna z d. Durka
*1953 r.
Więcej
417
Foks Józef
Foks Helena Zofia z d. Michalska
09-05-1949 r.
Brudzeń Duży
*1910 r.
+
+
Więcej
418
Foks Mateusz
Foks Józefa z d. Kucińska
1909 r.
Domaniewice
*1880 r. Stare Grudze
*1881 r.
+
+
Więcej
419
Frączak Ludwik
Frączak Wiktoria z d. Kazimierska
1889 r.
Chruślin
*08-09-1839 r. Bocheń
+
+
Więcej
420
Frątczak Stanisław
Frątczak Aniela z d. Duda
06-04-1942 r.
*1919 r. Dąbkowice
+
+
Więcej
421
Frontczak Józef
Frontczak Agata z d. Gładys
+
+10-03-1892 r. Seligi
Więcej
422
Fryza
Fryza Franciszka z d. Szkup
+
+
Więcej
423
Fujak Przemysław
Fujak Jolanta z d. Grzelczyk
*1980 r.
*1988 r.
Więcej
424
Fuks
Fuks Halina Janina z d. Sianoszek
*03-07-1953 r. Łowicz
+11-09-2018 r. Radom
Więcej
425
Funk
Funk Elżbieta z d. Kaźmierska
*07-07-1907 r. Księże Górki
+
Więcej
426
Gaczyński Stanisław
Gaczyńska Krystyna z d. Gasik
*1937 r.
Więcej
427
Gajda Adam
Gajda Katarzyna z d. Fijałkowska
23-07-1933 r.
Chruślin
*24-12-1908 r. Guźnia
+
+
Więcej
428
Gajda Andrzej
Gajda Elżbieta z d. Dzierżek
09-02-1904 r.
Zduny
*27-11-1874 r. Guźnia
+
+
Więcej
429
Gajda Andrzej
Gajda Elżbieta z d. Grudkowska
02-06-1984 r.
*11-12-1954 r. Łódź
*05-11-1953 r.
+06-04-2003 r. Warszawa /Warszawa/
+15-07-2006 r. /Warszawa/
Więcej
430
Gajda Andrzej
Gajda Katarzyna z d. Orzeł
22-01-1855 r.
Chruślin
+24-12-1916 r. Guźnia
+26-02-1923 r. Guźnia
Więcej
431
Gajda Andrzej
Gajda Magdalena z d. Szczepańska
21-10-1883 r.
Sobota
*1853 r. Mystkowice
+
+
Więcej
432
Gajda Andrzej
Gajda Małgorzata z d. Sujkowska
18-06-1888 r.
Łowicz
*23-11-1856 r. Guźnia
*1864 r. Dąbkowice
+
+
Więcej
433
Gajda Andrzej
Gajda Stanisława z d. Sałuda
1908 r.
Chruślin
*21-11-1872 r. Lisiewice
+
+
Więcej
434
Gajda Antoni
Gajda Antonina z d. Missura
09-05-1910 r.
Łowicz
*13-06-1886 r. Guźnia
+
+
Więcej
435
Gajda Antoni
Gajda Marianna z d. Rusek
02-02-1874 r.
Chruślin
*15-08-1849 r. Guźnia
+
+01-09-1900 r. Guźnia
Więcej
436
Gajda Antoni
Gajda Rozalia z d. Wójcik
+
+06-07-1815 r. Łaźniki
Więcej
437
Gajda Czesław
Gajda Zofia z d. Błażejewska
29-09-1941 r.
Chruślin
*26-04-1918 r. Lisiewice
*~ 1924 r.
+17-09-1985 r. /Chruślin/
+13-06-1986 r. /Chruślin/
Więcej
438
Gajda Franciszek
Gajda Marcjanna z d. Gołębiewska
06-06-1898 r.
Chruślin
*06-06-1866 r. Guźnia
*03-06-1882 r. Guźnia
+
+
Więcej
439
Gajda Franciszek
Gajda Marianna z d. Gałaj
28-11-1893 r.
Chruślin
*25-03-1867 r. Guźnia
*1864 r. Mystkowice
+
+
Więcej
440
Gajda Jacek Jerzy
Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak
20-07-1985 r.
Łódź
*03-07-1958 r. Łódź
*25-01-1954 r. Lesko
+05-08-2010 r. Łódź /Łódź/
+26-01-2010 r. Łódź /Lesko/
Więcej
441
Gajda Jan
Gajda Katarzyna z d. Fijałek
21-01-1828 r.
Chruślin
*~ 1803 r.
+
+1855 r. Guźnia
Więcej
442
Gajda Jan
Gajda Katarzyna z d. Pilas
1883 r.
Domaniewice
*1861 r. Mystkowice
+18-05-1941 r. Mystkowice
+
Więcej
443
Gajda Jan
Gajda Katarzyna z d. Sołtyszewska
13-02-1860 r.
Chruślin
*12-05-1824 r. Guźnia
*~ 1837 r. Guźnia
+
+
Więcej
444
Gajda Jan
Gajda Konstancja z d. Jagoda
27-02-1870 r.
Bąków Górny
*1846 r. Mystkowice
+
+
Więcej
445
Gajda Jan
Gajda Magdalena z d. Jarota
05-02-1884 r.
Zduny
*1858 r. Guźnia
*10-05-1863 r. Strugienice
+
+
Więcej
446
Gajda Jan
Gajda Marcjanna z d. Pawlata
26-11-1928 r.
Chruślin
*08-07-1903 r. Dąbkowice
+16-08-1964 r. Dąbkowice
+
Więcej
447
Gajda Jan
Gajda Marianna z d. Grzelak
08-02-1859 r.
Chruślin
*19-02-1841 r. Guźnia
+
+1906 r.
Więcej
448
Gajda Jan
Gajda Marianna z d. Mórawska
23-11-1885 r.
Chruślin
*1861 r. Mystkowice
+18-05-1941 r. Mystkowice
+28-10-1939 r. Mystkowice
Więcej
449
Gajda Jan
Gajda Marianna z d. Olba
05-11-1849 r.
Łowicz
*12-05-1824 r. Guźnia
*~ 1819 r.
+
+14-01-1860 r. Pilaszków
Więcej
450
Gajda Józef
Gajda Agnieszka
*~ 1737 r.
+˂ 1813 r.
+15-11-1817 r. Guźnia
Więcej
451
Gajda Józef
Gajda Aniela Marianna z d. Białecka
09-10-1954 r.
Łódź
*21-12-1922 r. Augustów
*25-02-1936 r. Gończyce
+07-11-1997 r. Garwolin /Gończyce/
+13-10-1991 r. /Gończyce/
Więcej
452
Gajda Józef
Gajda Józefa z d. Kaczmarczyk
14-08-1910 r.
Nieborów
*16-03-1891 r. Łowicz
+
Więcej
453
Gajda Józef
Gajda Marcjanna z d. Mikołajczyk
17-02-1919 r.
Stary Waliszew
*26-03-1889 r. Guźnia
*08-01-1888 r. Strugienice
+
+
Więcej
454
Gajda Józef
Gajda Marianna z d. Grabowicz
1912 r.
Łowicz
*06-03-1890 r. Guźnia
+
+
Więcej
455
Gajda Józef
Gajda Marianna z d. Pawlata
1906 r.
Chruślin
*27-02-1878 r. Lisiewice
*1889 r.
+08-07-1932 r. /Chruślin/
+1969 r. /Chruślin/
Więcej
456
Gajda Józef
Gajda Marianna z d. Wilk
23-11-1903 r.
Łowicz
*11-02-1870 r. Guźnia
+1945 r.
+1956 r.
Więcej
457
Gajda Józef
Mielczarek Marianna z d. Kazimierska
27-02-1843 r.
Chruślin
*15-03-1824 r. Guźnia
*17-06-1825 r. Guźnia
+
+
Więcej
458
Gajda Ludwik
Gajda Zofia z d. Olaczek
24-11-1851 r.
Łowicz
+
+15-01-1909 r. Strugienice
Więcej
459
Gajda Maciej
Gajda Katarzyna z d. Radziejewska
17-05-1813 r.
Chruślin
*~ 1780 r.
+15-02-1839 r. Guźnia
+
Więcej
460
Gajda Maciej
Gajda Małgorzata z d. Burzyńska
1801 r.
Chruślin
*~ 1780 r.
*1779 r.
+15-02-1839 r. Guźnia
+07-05-1813 r. Guźnia
Więcej
461
Gajda Marian
Gajda Czesława z d. Nowosielecka
*03-07-1935 r. Augustów
*11-03-1937 r.
+25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/
+19-01-2023 r. /Aleksandrów Łódzki/
Więcej
462
Gajda Michał
Gajda Katarzyna z d. Błażejewska
25-05-1920 r.
Chruślin
*04-09-1895 r. Guźnia
*20-12-1896 r. Domaniewice
+10-03-1937 r. Augustów /Łódź/
+03-05-1989 r. Łódź /Łódź/
Więcej
463
Gajda Paweł
Gajda Tekla z d. Wojdak
*1783 r.
*~ 1789 r.
+05-12-1857 r. Guźnia
+13-04-1877 r. Guźnia
Więcej
464
Gajda Paweł
Gajda Wiktoria z d. Grzyb
1849 r.
Chruślin
*1830 r. Guźnia
+14-05-1871 r. Guźnia
+
Więcej
465
Gajda Piotr
Gajda Katarzyna z d. Wójcik
28-08-1854 r.
Chruślin
*1836 r.
*~ 1819 r.
+17-10-1918 r. Mystkowice
+05-12-1897 r. Mystkowice
Więcej
466
Gajda Piotr
Gajda Marianna z d. Kaczor
23-11-1914 r.
Chruślin
*29-04-1896 r. Mystkowice
+03-06-1989 r. Mystkowice
+
Więcej
467
Gajda Sebastian
Gajda Marianna z d. Matyjasik
+
Więcej
468
Gajda Stanisław
Gajda Magdalena z d. Redo
11-02-1811 r.
Chruślin
*~ 1777 r.
+
+
Więcej
469
Gajda Stefan
Gajda Janina z d. Błażejewska
29-09-1941 r.
Chruślin
*21-01-1913 r. Lisiewice
*22-07-1921 r. Lisiewice
+2004 r. /Chruślin/
+2015 r. /Chruślin/
Więcej
470
Gajda Stefan
Gajda Magdalena z d. Bończak
26-01-1794 r.
Zduny
+
+
Więcej
471
Gajda Stefan
Gajda Stefania z d. Witecka vel Kozanecka
04-02-1934 r.
Warszawa
*18-06-1909 r. Kęszyce
+
+
Więcej
472
Gajda Tomasz
Gajda Marcjanna z d. Baran
1870 r.
Chruślin
*12-12-1846 r. Guźnia
*09-01-1850 r. Lisiewice
+14-07-1877 r. Lisiewice
+04-09-1903 r. Lisiewice
Więcej
473
Gajda Walenty
Gajda Katarzyna z d. Wójcik
18-01-1841 r.
Chruślin
*1819 r. Guźnia
* Mystkowice
+
+
Więcej
474
Gajda Władysław
Gajda Stefania
*06-01-1917 r. Guźnia
*07-11-1916 r. Guźnia
+
+
Więcej
475
Gajda Wojciech
Gajda Franciszka z d. Skonieczna
22-11-1824 r.
Chruślin
*~ 1805 r.
+01-01-1846 r. Guźnia
+1856 r. Guźnia
Więcej
476
Gajda Wojciech
Gajda Helena z d. Kosiorowska
20-01-1840 r.
Chruślin
*15-04-1819 r. Guźnia
*~ 1822 r. Guźnia
+1852 r. Guźnia
+˂ 1859 r.
Więcej
477
Gajda Wojciech
Gajda Marianna z d. Perzyńska
31-01-1881 r.
Chruślin
+06-10-1918 r. Mystkowice
+
Więcej
478
Gajda Wojciech
Gajda Marianna z d. Sujkowska
18-06-1888 r.
Łowicz
*04-03-1862 r. Guźnia
*18-10-1866 r. Dąbkowice
+18-12-1935 r. Augustów
+
Więcej
479
Gajda Zdzisław
Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska
13-08-1953 r.
Łódź
*01-01-1933 r. Augustów
*1933 r. Świnice
+14-10-1996 r. Łódź /Łódź/
Więcej
480
Gajek Antoni
Gajek Katarzyna z d. Lis
26-01-1817 r.
Zduny
+30-04-1830 r. Strugienice
+
Więcej
481
Gajek Kazimierz
Gajek Katarzyna
+
+
Więcej
482
Galbarczyk Roman
Galbarczyk Wanda z d. Kowalczyk
*24-02-1946 r. Garwolin
*1950 r. Garwolin
+21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/
Więcej
483
Galbarczyk Waldemar
Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz
17-10-1998 r.
Warszawa
*1977 r. Garwolin
*1978 r. Płońsk
Więcej
484
Galon Franciszek
Rybarczyk Franciszka z d. Czubak
1884 r.
Grzegorzew
*1849 r.
+18-03-1896 r. Ponętów Górny
+
Więcej
485
Gałaj
Gałaj
Więcej
486
Gałaj Andrzej
Gałaj Stanisława z d. Sałuda
29-01-1923 r.
Chruślin
*10-10-1900 r. Mystkowice
*17-04-1902 r.
+
+
Więcej
487
Gałaj Bartłomiej
Gałaj Agnieszka
+
+
Więcej
488
Gałaj Ignacy
Gałaj Marianna z d. Gajda
19-11-1883 r.
Chruślin
*1856 r.
*03-05-1864 r. Guźnia
+20-08-1925 r.
+
Więcej
489
Gałaj Jan
Gałaj Józefa z d. Sałuda
14-06-1920 r.
Chruślin
*15-08-1895 r. Mystkowice
*18-05-1899 r.
+01-05-1952 r.
+24-11-1986 r. Łowicz
Więcej
490
Gałaj Jan
Gałaj Rozalia z d. Mielczarek
11-02-1884 r.
Chruślin
*1865 r. Mystkowice
+
+09-09-1887 r. Mystkowice
Więcej
491
Gałaj Jan
Gałaj Stanisława z d. Kamińska
1920 r.
Łowicz
*13-05-1895 r. Strugienice
+
+
Więcej
492
Gałaj Janusz
Gałaj
+
Więcej
493
Gałaj Julian
Gałaj Zofia z d. Fengier
1940 r.
Pszczonów
*08-11-1905 r. Mystkowice
*1923 r.
+17-08-1992 r. Łowicz
+2006 r. Łowicz
Więcej
494
Gałaj Marcin
Gałaj Marianna z d. Sobieszek
25-01-1813 r.
Chruślin
*~ 1785 r.
+18-08-1870 r. Mystkowice
+1860 r. Mystkowice
Więcej
495
Gałaj Paweł
Gałaj Antonina z d. Grzyb
1899 r.
Chruślin
*18-06-1848 r. Mystkowice
+19-05-1904 r. Mystkowice
+
Więcej
496
Gałaj Roch
Gałaj Marcjanna z d. Marszałek
1905 r.
Chruślin
*12-08-1879 r. Mystkowice
*06-01-1887 r. Mystkowice
+09-01-1970 r. Mystkowice
+
Więcej
497
Gałaj Stanisław
Gałaj Marianna z d. Urbanek
10-11-1891 r.
Zduny
*27-09-1869 r. Strugienice
*18-10-1867 r. Maurzyce
+
+
Więcej
498
Gałązka Władysław
Olejnik Małgorzata z d. Śnieguła
1911 r.
Domaniewice
*1886 r. Czatolin
*05-09-1885 r. Wrzeczko
+1919 r. Wrzeczko
+
Więcej
499
Gałkowski Bronisław
Gałkowska
*19-08-1950 r.
+07-01-2022 r. Czernichów
Więcej
500
Gałkowski Bronisław
Gałkowska
*19-08-1950 r.
+07-01-2022 r. Czernichów
Więcej
501
Gałkowski Dominik
Gałkowska
Więcej
502
Gałkowski Dominik
Gałkowska Ludwika z d. Jakubiak
*05-08-1878 r. Zduny
+10-11-1941 r. Warszawa
+
Więcej
503
Gałkowski Marcin
Gałkowska Elżbieta z d. Zajączek
08-06-1868 r.
Zduny
*11-11-1838 r. Łęczyca
*05-07-1851 r. Zduny
+
+
Więcej
504
Gałkowski Marek
Gałkowska Bożena z d. Nizińska
*1948 r.
*1945 r.
Więcej
505
Gałkowski Rafał
Gawin Iwona
*1983 r. Kraków
*1989 r.
Więcej
506
Gałkowski Stefan Antoni
Gałkowska Helena z d. Nizioł
02-06-1937 r.
Warszawa
*01-05-1912 r. Warszawa
*08-08-1911 r. Morawica
+11-03-1984 r. Kraków
+15-01-1992 r.
Więcej
507
Gapiński Wojciech
Gapińska Katarzyna z d. Kantorek
2015 r.
*1988 r.
*1990 r. Brzeziny
Więcej
508
Gasik
Gasik
Więcej
509
Gasik
Gasik
Więcej
510
Gasik
Gasik z d. Szymańska
Więcej
511
Gasik Antoni
Gasik Bronisława z d. Bogusz
05-02-1907 r.
Zduny
*08-01-1881 r. Jackowice
*22-06-1888 r. Łaźniki
+03-11-1951 r. /Zduny/
+13-09-1969 r.
Więcej
512
Gasik Jan
Gasik Aniela z d. Mika
1934 r.
Złaków Kościelny
*28-05-1910 r.
*29-07-1908 r.
+16-10-1968 r.
+06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/
Więcej
513
Gasik Jerzy
Gasik Leokadia
*15-04-1935 r.
+1996 r. /Łowicz/
Więcej
514
Gasik Józef
Gasik Aniela z d. Rutkowska
16-10-1937 r.
Łowicz
*07-01-1886 r. Jackowice
+
+
Więcej
515
Gasik Piotr
Gasik Elżbieta z d. Nasalska
*27-01-1908 r. Jackowice
*1916 r.
+18-03-1986 r. /Zduny/
+22-01-2002 r. /Zduny/
Więcej
516
Gasik Piotr
Gasik Katarzyna z d. Guzek
07-1939 r.
Zduny
*27-01-1908 r. Jackowice
*~ 1912 r.
+18-03-1986 r. /Zduny/
+12-01-1943 r. /Zduny/
Więcej
517
Gasik Piotr
Gasik Rozalia z d. Jabłońska
25-06-1877 r.
Zduny
*22-01-1835 r. Łaźniki
*05-08-1851 r. Maurzyce
+18-07-1909 r. Jackowice
+1940 r.
Więcej
518
Gasik Stanisław
Gasik z d. Staszyska
*17-10-1921 r.
+15-10-1992 r. /Warszawa/
Więcej
519
Gasik Tadeusz
Gasik Maria z d. Kazimierowicz
*1927 r.
*1930 r.
+1996 r. Płock
+1993 r. Płock
Więcej
520
Gasik Walenty
Gasik Marianna z d. Głowacka
13-11-1831 r.
Zduny
*15-05-1814 r. Łaźniki
+21-07-1848 r. Łaźniki
+
Więcej
521
Gasik Wincenty
Gasik Agnieszka z d. Golis
+
+06-05-1855 r.
Więcej
522
Gasik Wojciech
Gasik
*23-06-1953 r. Jackowice
+28-12-2014 r. /Zduny/
Więcej
523
Gasik Zdzisław
Gasik Maryla
*1947 r.
Więcej
524
Gasik Zygmunt
Gasik Eugenia z d. Perzyna
*29-08-1926 r.
*1931 r.
+28-05-2002 r.
+2007 r.
Więcej
525
Gawrych Roman Tadeusz
Gawrych Wacława z d. Wieczorek
*14-08-1909 r. Rewica
*27-06-1918 r. Długie
+12-10-1975 r.
+30-12-2009 r.
Więcej
526
Gawryszczak Stanisław
Gawryszczak Wanda z d. Wiesiołek
*1950 r.
*18-06-1941 r. Łowicz
+20-12-2013 r. Łowicz
Więcej
527
Gągała
Gągała z d. Urbanek
Więcej
528
Gidaszewski Jakub
Gidaszewska Agnieszka z d. Kazimierska
*1980 r.
Więcej
529
Gładki Stanisław
Gładka Anna z d. Tomala
04-02-1907 r.
Łowicz
*1884 r. Zielkowice
*1885 r.
+
+
Więcej
530
Gładys Hipolit
Gładys Małgorzata z d. Kamińska
1883 r.
Domaniewice
*12-11-1862 r. Wrzeczko
+
+
Więcej
531
Gładys Michał
Gładys Marianna z d. Skrasiewicz
+
+
Więcej
532
Głowacki Józef
Głowacka Katarzyna z d. Wójcik
09-02-1919 r.
Bedlno
*1894 r.
+
+
Więcej
533
Głowacki Szymon
Zegadło Marianna z d. Gajda
+16-11-1818 r. Łaźniki
+
Więcej
534
Głusiński Stanisław
Głusińska Marianna z d. Ociela
1923 r.
Łowicz
*1898 r.
*21-09-1903 r. Łowicka Wieś
+
+
Więcej
535
Głusiński Władysław Jan
Głusińska Józefa z d. Orzeszek
1897 r.
Tarczyn
+
+
Więcej
536
Głuszczyk Andrzej
Głuszczyk Franciszka z d. Błażejewska
1869 r.
Chruślin
*1841 r. Guźnia
+
+04-02-1901 r. Łowicka Wieś
Więcej
537
Głuszczyk Jan
Głuszczyk Marcjanna z d. Kolos
26-08-1895 r.
Łowicz
*09-07-1873 r. Guźnia
+
+
Więcej
538
Gnatek Jerzy
Gnatek Janina z d. Wróbel
15-10-1966 r.
Stargard Szczeciński
*18-10-1944 r. Bad Nenndorf
*1940 r. Beszowa
+01-05-2014 r. Chomino /Chomino/
Więcej
539
Gnatek Michał
Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska
25-08-1929 r.
*1904 r.
*1910 r.
+22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/
+1978 r.
Więcej
540
Gnatowski Aleksy
Gnatowska Agnieszka
+
Więcej
541
Gnatowski Antoni
Gnatowska Antonina z d. Mamońska
*~ 1865 r. Umień
*17-04-1868 r. Tarnówka
+13-01-1938 r. Świnice /Świnice/
+16-10-1935 r. Świnice /Świnice/
Więcej
542
Gnatowski Czesław
Gnatowska Helena z d. Rzepka
24-12-1951 r.
*12-08-1933 r.
*18-01-1929 r.
+07-06-2011 r. /Gdańsk/
+05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
543
Gnatowski Jan
Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska
*23-05-1930 r.
*12-03-1931 r.
+28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/
+25-11-2014 r. /Drawsko Pomorskie/
Więcej
544
Gnatowski Kacper
Gnatowska Katarzyna z d. Wasyl
1861 r.
Umień
*~ 1838 r.
*1839 r.
+
+
Więcej
545
Gnatowski Krzysztof
Gnatowska z d. Wardaszewska
*1976 r.
Więcej
546
Gnatowski Mateusz
Kołuda Katarzyna z d. Lassota
1837 r.
Umień
*~ 1821 r.
+1853 r.
+
Więcej
547
Gnatowski Ryszard
Gnatowska Halina z d. Szymańska
10-1975 r.
*1951 r. Gdańsk
*1954 r.
Więcej
548
Gnatowski Stanisław
Gnatowska Jadwiga z d. Kamień
+
Więcej
549
Godos Błażej
Godos Elżbieta z d. Stefańska
1920 r.
Pszczonów
*1889 r. Wrzeczko
*1897 r. Seligów
+
+27-12-1920 r. Wrzeczko
Więcej
550
Godziszewski Bartłomiej
Godziszewska Agnieszka z d. Kostrzewa
1886 r.
Domaniewice
*30-01-1862 r. Reczyce
*14-01-1862 r. Reczyce
+1904 r. Reczyce
+
Więcej
551
Godziszewski Franciszek
Godziszewska Franciszka z d. Strugińska
19-01-1857 r.
Domaniewice
*1837 r. Reczyce
+
+
Więcej
552
Godziszewski Jan
Godziszewska Anna z d. Skrobisz
1896 r.
Pszczonów
*1873 r. Reczyce
+
+12-02-1917 r. Ostrołęka
Więcej
553
Godziszewski Jan
Godziszewska Katarzyna z d. Zuchora
28-05-1917 r.
Głowno
*1873 r. Reczyce
*27-04-1890 r. Kadzielin
+
+
Więcej
554
Godziszewski Piotr
Godziszewska Franciszka z d. Kostrzewa
1904 r.
Domaniewice
*1876 r. Reczyce
+
+
Więcej
555
Godziszewski Piotr
Godziszewska Marianna z d. Kostrzewa
1903 r.
Domaniewice
*1876 r. Reczyce
+
+1904 r. Reczyce
Więcej
556
Godziszewski Wincenty
Godziszewska Marianna z d. Kuczkowska
*1907 r. Reczyce
*1909 r.
+1984 r.
+1998 r.
Więcej
557
Goedde Sven
Staworzyńska-Goedde Małgorzata Joanna z d. Staworzyńska
*1986 r. Warszawa
Więcej
558
Gogolewski Tadeusz
Bartczak Ewa
*1954 r.
*~ 1963 r.
+28-08-2020 r. /Głowno/
Więcej
559
Goldas Andrzej
Goldas Franciszka z d. Wieczorek
22-01-1860 r.
Jeżów
*08-10-1839 r. Jeziorko
+1896 r. Długie
+21-09-1911 r. Długie
Więcej
560
Goldas Antoni
Goldas Genowefa z d. Drużyńska
12-06-1943 r.
Koluszki
*29-09-1908 r. Długie
+
+
Więcej
561
Goldas Jan
Goldas Felicja z d. Jasińska
1911 r.
Dąbrowa nad Czarną
*22-09-1871 r. Długie
+
+
Więcej
562
Goldas Józef
Goldas Bronisława z d. Życka
1898 r.
Jeżów
*1863 r. Długie
*1876 r. Lubiska
+
+
Więcej
563
Goldas Józef
Goldas Elżbieta z d. Celigowska
05-11-1888 r.
Jeżów
*1863 r. Długie
+
+1898 r. Długie
Więcej
564
Golis Antoni
Golis Marianna z d. Milczarek
25-01-1926 r.
Stary Waliszew
*13-01-1900 r.
*01-08-1900 r. Bocheń
+
+14-10-1963 r. Janinów
Więcej
565
Golis Franciszek
Golis Zofia z d. Jaros
11-11-1889 r.
Sobota
*1862 r. Urzecze
*1871 r. Urzecze
+
+
Więcej
566
Golis Jan
Golis Franciszka z d. Czubak
22-11-1858 r.
Złaków Kościelny
*29-07-1836 r. Mastki
*21-02-1826 r. Złaków Borowy
+15-01-1905 r. Mastki
+
Więcej
567
Golis Jan
Golis Helena z d. Sokół
*27-08-1897 r. Urzecze
*1906 r.
+03-1975 r. /Stary Waliszew/
+01-02-1993 r. /Stary Waliszew/
Więcej
568
Golis Józef
Golis Julianna z d. Wnuk
+˂ 1820 r.
+
Więcej
569
Golis Józef
Golis Kunegunda z d. Anyżka
13-02-1820 r.
Złaków Kościelny
*~ 1800 r.
*~ 1802 r. Retki
+1952 r. Mastki
+˃ 1858 r.
Więcej
570
Golis Marcin
Golis Józefa z d. Materek
1859 r.
Sobota
+
+
Więcej
571
Golis Mikołaj
Golis Jadwiga
+
+
Więcej
572
Golis Wacław
Golis Marianna z d. Czubak
*1927 r.
*1929 r.
+17-12-1986 r. /Stary Waliszew/
+06-02-1995 r. /Stary Waliszew/
Więcej
573
Golisz Jan
Golisz Marianna
+
+
Więcej
574
Gołębiewski
Gołębiewska
Więcej
575
Gołębiewski Franciszek
Gołębiewska Agnieszka z d. Mielczarek
1877 r.
Chruślin
*1853 r. Guźnia
*20-10-1854 r. Guźnia
+
+29-04-1933 r. Guźnia
Więcej
576
Gołębiewski Franciszek
Gołębiewska Wiktoria z d. Kucharek
25-02-1886 r.
Łowicz
*05-10-1866 r. Guźnia
+1913 r. Seligów
+
Więcej
577
Gołębiewski Jan
Gołębiewska Aniela z d. Ciesielska
03-02-1914 r.
Chruślin
*25-08-1889 r. Guźnia
*19-09-1894 r. Guźnia
+25-07-1915 r. Sochaczew
+
Więcej
578
Gołębiewski Jan
Gołębiewska Apolonia z d. Gajda
17-02-1879 r.
Chruślin
*~ 1858 r.
+
+08-01-1913 r. Mystkowice
Więcej
579
Gołębiewski Jan
Gołębiewska Łucja z d. Drozd
1879 r.
Chruślin
*18-06-1860 r. Bocheń
+
+
Więcej
580
Gołębiewski Józef
Frączak Wiktoria z d. Kazimierska
02-02-1858 r.
Chruślin
*08-09-1839 r. Bocheń
+
Więcej
581
Gołębiewski Kazimierz
Gołębiewska Jadwiga z d. Dąbrowska
1882 r.
Chruślin
*1856 r. Guźnia
+
+
Więcej
582
Gołębiewski Michał
Gołębiewska Agnieszka z d. Paradowska
1862 r.
Chruślin
*1842 r. Guźnia
+
+1909 r. Święte
Więcej
583
Gołębiewski Michał
Gołębiewska Aniela z d. Orzeł
*03-10-1896 r. Bocheń
*18-02-1905 r.
+04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/
+19-04-1983 r. /Stary Waliszew/
Więcej
584
Gołębiewski Piotr
Gołębiewska Stanisława z d. Dębowska
1913 r.
Kutno
*27-06-1892 r. Guźnia
+
+
Więcej
585
Gołębiewski Stanisław
Gołębiewska Józefa z d. Głuszcz
29-01-1917 r.
Chruślin
*08-05-1898 r. Mystkowice
+
+
Więcej
586
Gołębiewski Władysław
Gołębiewska Aniela z d. Ciesielska
26-06-1922 r.
Chruślin
*27-06-1898 r. Guźnia
*19-09-1894 r. Guźnia
+21-10-1988 r. Guźnia
+
Więcej
587
Gołębiewski Władysław
Gołębiewska Franciszka z d. Kosiorek
*12-02-1912 r. Rogóźno
+
+20-09-1985 r. Jeże
Więcej
588
Gołębiewski Wojciech
Gołębiewska Marianna z d. Błażejewska
*1811 r. Guźnia
*~ 1815 r.
+26-04-1867 r. Guźnia
+1860 r. Guźnia
Więcej
589
Gołębiowski
Gołębiowska z d. Turkot
Więcej
590
Gołębiowski
Gołębiowska z d. Tymcznko
Więcej
591
Gołębiowski Andrzej
Gołębiowska Iwona Mirosława z d. Gnatowska
1979 r.
*1952 r.
*1957 r. Gdańsk
Więcej
592
Gołębiowski Jerzy
Gołębiowska Anna z d. Kantorek
*1940 r. Rawa Mazowiecka
*1945 r. Rawa Mazowiecka
Więcej
593
Gorczyca
Gorczyca
Więcej
594
Gorczyca
Gorczyca Danuta
+
Więcej
595
Gorczyca Alfons
Gorczyca Helena z d. Kosiorek
*1930 r.
*17-01-1935 r. Dobrogosty
+2006 r.
+10-11-2008 r. Przasnysz /Dzierzgowo/
Więcej
596
Gorczyca Witold Wiktor
Gorczyca Regina z d. Kosiorek
*1921 r.
*03-06-1927 r. Dobrogosty
+24-12-1985 r. /Wrzesina/
+06-01-1998 r. Godki /Wrzesina/
Więcej
597
Gorzkiewicz Andrzej
Gorzkiewicz Krystyna z d. Szychowska
30-08-1980 r.
*1959 r.
*1958 r. Głowno
Więcej
598
Gostyński Łukasz
Sitek Magdalena
*1993 r.
*1993 r.
Więcej
599
Goullet
Goullet Julita z d. Staworzyńska
*1936 r.
Więcej
600
Góra Bartłomiej
Góra Małgorzata z d. Kowalczyk
09-02-1825 r.
Domaniewice
*~ 1806 r.
+26-01-1840 r. Reczyce
+
Więcej
601
Góra Bartłomiej
Sut Katarzyna z d. Szymajda
09-02-1857 r.
Domaniewice
*21-08-1836 r. Reczyce
*11-04-1839 r. Czatolin
+1879 r. Reczyce
+
Więcej
602
Góra Henryk
Góra Maria z d. Wolak
20-03-1954 r.
Rogów
*20-06-1929 r. Kołacin
*1935 r. Kobylin
+29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/
Więcej
603
Góra Izydor
Góra Katarzyna z d. Zagajewska
*29-03-1866 r. Reczyce
*27-09-1871 r. Skaratki
+12-09-1927 r. Kołacin
+1953 r. Łódź
Więcej
604
Góra Józef
Góra Agnieszka z d. Doroba
20-01-1834 r.
Domaniewice
*1807 r. Reczyce
*~ 1804 r.
+27-05-1862 r. Reczyce
+05-09-1854 r. Reczyce
Więcej
605
Góra Józef
Góra Zofia z d. Benka
*04-02-1902 r. Reczyce
*27-03-1904 r.
+11-12-1960 r. Kobylin
+01-03-1979 r.
Więcej
606
Góra Mateusz
Góra Rozalia z d. Strugińska
1792 r.
Domaniewice
+
+
Więcej
607
Góra Piotr
Góra Marianna z d. Barbucha
30-01-1922 r.
Domaniewice
*14-05-1897 r. Reczyce
*1897 r. Krępa
+
+30-03-1976 r. Krępa
Więcej
608
Góra Robert
Góra Ilona z d. Wysokińska
09-04-2004 r.
Koluszki
*1979 r. Skierniewice
*1983 r. Brzeziny
Więcej
609
Góra Wojciech
Góra Józefa z d. Felczyńska
28-01-1861 r.
Domaniewice
*15-04-1840 r. Reczyce
+28-04-1878 r. Reczyce
+
Więcej
610
Górajek Grzegorz
Górajek Zofia
+
+
Więcej
611
Górajek Jan
Górajek Dorota z d. Kornacka
08-07-1804 r.
Zduny
+23-06-1826 r. Zduny
+
Więcej
612
Górczyński Antoni
Górczyńska Franciszka z d. Bogusz
07-11-1892 r.
Łowicz
*1865 r. Dąbkowice
*1871 r. Dąbkowice
+
+
Więcej
613
Górczyński Franciszek
Górczyńska Anastazja z d. Górajek
08-06-1920 r.
Zduny
*30-03-1895 r. Dąbkowice
+
+
Więcej
614
Górczyński Franciszek
Górczyńska Anna z d. Lasota
05-11-1906 r.
Łowicz
*~ 1880 r.
+
+
Więcej
615
Górczyński Franciszek
Górczyńska Katarzyna z d. Kosiorek
24-05-1909 r.
Łowicz
*~ 1880 r.
+
+25-02-1912 r. Bobrowniki
Więcej
616
Górczyński Franciszek
Górczyńska Marianna z d. Dłubisz
29-12-1930 r.
Złaków Kościelny
*30-03-1895 r. Dąbkowice
*1906 r. Złaków Borowy
+
+
Więcej
617
Górczyński Franciszek
Górczyńska Marianna z d. Owczarek
21-07-1912 r.
Łowicz
*~ 1880 r.
+
+
Więcej
618
Górczyński Franciszek
Górczyńska Marianna z d. Rolewska
05-02-1918 r.
Zduny
*30-03-1895 r. Dąbkowice
+
+17-02-1919 r. Zduny
Więcej
619
Górczyński Henryk
Górczyńska Władysława z d. Gajda
27-12-1939 r.
Chruślin
*04-09-1913 r. Bocheń
*19-11-1919 r. Mystkowice
+1989 r.
+18-05-2000 r.
Więcej
620
Górczyński Jan
Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk
25-10-1892 r.
Zduny
*09-12-1867 r. Dąbkowice
*10-06-1874 r. Zduny
+
+09-12-1908 r. Zduny
Więcej
621
Górczyński Jan
Górczyńska Marianna z d. Woźnicka
26-01-1909 r.
Zduny
*09-12-1867 r. Dąbkowice
*21-10-1872 r. Szymanowice
+
+
Więcej
622
Górczyński Kazimierz
Górczyńska Anna z d. Wielec
1913 r.
Domaniewice
*24-02-1888 r. Bocheń
*1894 r. Skaratki
+15-09-1939 r. Bocheń
+16-06-1987 r.
Więcej
623
Górczyński Paweł
Górczyńska Marianna z d. Taflińska
29-01-1827 r.
Chruślin
+
+1854 r. Bocheń
Więcej
624
Górczyński Szczepan
Górczyńska Katarzyna z d. Płacheta
1863 r.
Łowicz
*1837 r. Bocheń
*21-04-1845 r. Dąbkowice
+
+16-12-1913 r. Dąbkowice
Więcej
625
Górczyński Wojciech
Górczyńska Marianna
*~ 1764 r.
+27-09-1834 r. Bocheń
+08-01-1817 r. Bocheń
Więcej
626
Górny Michał
Górna Anna z d. Strug
*1990 r.
*1990 r.
Więcej
627
Górski Artur
Górska Ilona z d. Leśnikowska
25-07-2009 r.
Łódź
*1988 r.
*1980 r. Łódź
Więcej
628
Grabczyk Kazimierz
Grabczyk Magdalena
+
+
Więcej
629
Grabowicz
Grabowicz z d. Witerek
Więcej
630
Grabowicz Franciszek
Marcinkowska Franciszka z d. Warda
1892 r.
Domaniewice
*26-03-1852 r. Krępa
*22-09-1865 r. Skaratki
+1901 r. Krępa
+
Więcej
631
Grabowicz Henryk
Grabowicz Danuta z d. Wilk
*15-04-1931 r.
*22-09-1936 r.
+26-02-2001 r. /Stary Waliszew/
+07-01-2007 r. /Stary Waliszew/
Więcej
632
Grabowicz Jan
Grabowicz Agnieszka z d. Kantorek
19-02-1917 r.
Domaniewice
*1866 r. Krępa
*1890 r. Stroniewice
+
+18-10-1918 r. Domaniewice
Więcej
633
Grabowicz Jan
Grabowicz Franciszka z d. Kowalczyk
1898 r.
Domaniewice
*1876 r. Skaratki
+
+
Więcej
634
Grabowicz Jan
Grabowicz Marianna z d. Płóciennik
*~ 1751 r.
*~ 1753 r.
+23-07-1811 r. Domaniewice
+
Więcej
635
Grabowicz Piotr
Grabowicz Petronella z d. Celesta
26-07-1813 r.
Domaniewice
*1781 r. Domaniewice
*1789 r. Czatolin
+08-10-1836 r. Domaniewice
+24-03-1839 r. Domaniewice
Więcej
636
Grabowicz Piotr
Grabowicz Wiktoria z d. Kantorek
09-02-1835 r.
Domaniewice
*~ 1809 r. Krępa
*08-12-1815 r. Skaratki
+1876 r.
+22-04-1861 r. Krępa
Więcej
637
Grabowicz Stanisław
Grabowicz Stefania z d. Sobieszek
07-10-1935 r.
Chruślin
*07-04-1915 r. Trąby
*20-11-1910 r. Mystkowice
+
+17-12-1994 r. Chruślin
Więcej
638
Grabowski
Grabowska z d. Skowrońska
Więcej
639
Grabowski Józef
Grabowska Łucja z d. Karasek
1903 r.
Domaniewice
*1867 r. Reczyce
+
+
Więcej
640
Graczyk Jan
Graczyk Franciszka z d. Wiesiołek
1922 r.
Domaniewice
*1883 r. Grudze
*1881 r. Czatolin
+
+
Więcej
641
Graj Piotr
Matusiak Agnieszka z d. Wiesiołek
*1968 r.
*1970 r. Wałcz
Więcej
642
Gralak Antoni
Gralak Marianna z d. Zielińska
1884 r.
Umień
*1857 r.
+1889 r.
+
Więcej
643
Gralak Józef
Gralak Weronika z d. Mamońska
1848 r.
Grzegorzew
*1824 r.
*1831 r.
+
+
Więcej
644
Graszka Andrzej
Graszka Agnieszka z d. Knera
19-02-1827 r.
Domaniewice
*~ 1793 r.
*~ 1804 r.
+1836 r. Skaratki
+
Więcej
645
Graszka Andrzej
Graszka Marianna z d. Czuba
1880 r.
Domaniewice
*13-11-1857 r. Skaratki
*29-06-1856 r. Skaratki
+
+1886 r.
Więcej
646
Graszka Antoni
Graszka Magdalena z d. Grzelka
1893 r.
Domaniewice
*1872 r. Skaratki
+
+1910 r. Skaratki
Więcej
647
Graszka Antoni
Kostrzewa Anna z d. Kantorek
1913 r.
Domaniewice
*1887 r. Krępa
*1889 r. Skaratki
+04-03-1918 r. Skaratki
+10-12-1970 r. Skaratki
Więcej
648
Graszka Marcin
Graszka Anna z d. Kantorek
21-11-1853 r.
Domaniewice
*05-11-1832 r. Skaratki
*29-07-1830 r. Skaratki
+30-01-1917 r. Skaratki
+1900 r. Skaratki
Więcej
649
Graszka Marcin
Graszka Katarzyna z d. Warda
1901 r.
Domaniewice
*05-11-1832 r. Skaratki
*1846 r. Skaratki
+30-01-1917 r. Skaratki
+
Więcej
650
Graszka Stanisław
Graszka Marianna z d. Kantorek
1906 r.
Domaniewice
*1887 r. Skaratki
+
+
Więcej
651
Gratkowski Ignacy
Gratkowska Agnieszka z d. Strugińska
1906 r.
Koźle
*1888 r. Reczyce
+
+
Więcej
652
Grochalski Adam
Grochalska Justyna z d. Wiesiołek
*1976 r.
*1978 r.
Więcej
653
Grochocki Aleksander
Grochocka Marianna z d. Mikołajczyk
12-11-1907 r.
Zduny
*26-01-1881 r. Złaków Kościelny
*03-01-1886 r. Strugienice
+
+
Więcej
654
Grochocki Władysław
Grochocka Anna z d. Mierzejewska
07-04-1933 r.
Warszawa
*22-01-1909 r. Złaków Kościelny
+
+
Więcej
655
Grocholewicz Franciszek
Grocholewicz Apolonia z d. Kapusta
12-02-1844 r.
Łowicz
*08-02-1826 r.
+
+12-04-1890 r. Klewków
Więcej
656
Grocholewicz Józef
Grocholewicz Julianna z d. Siejka
1883 r.
Kompina
*1856 r. Klewków
*1860 r. Płaskocin
+
+
Więcej
657
Grocholewicz Kazimierz
Grocholewicz Apolonia z d. Wojda
1816 r.
Łowicz
*1794 r. Szczudłów
+
+
Więcej
658
Grocholewicz Stanisław
Grocholewicz Marianna z d. Zawada
03-02-1782 r.
Łowicz
+
Więcej
659
Gromek Jan
Gromek Helena z d. Redo
22-01-1911 r.
Łowicz
*04-08-1884 r. Karsznice
*23-08-1893 r. Złaków Kościelny
+
+
Więcej
660
Gruszka Józef
Gruszka Zofia z d. Swatowska
*1900 r.
+1982 r.
+02-09-1947 r.
Więcej
661
Gruszka Kajetan
Gruszka Franciszka z d. Podolak
+1918 r.
+09-11-1949 r.
Więcej
662
Gruszka Kazimierz Piotr
Gruszka Lucyna z d. Romaniuk
23-03-1991 r.
Łódź
*13-01-1939 r. Ornatowice
*1954 r. Jarosławiec
+27-10-2012 r. Łódź /Łódź/
Więcej
663
Grygiel Mateusz
Grygiel Marta z d. Skibicka
06-2010 r.
*1990 r.
Więcej
664
Grygielski Maciej
Grygielska Marianna z d. Mamońska
1855 r.
Grzegorzew
*1826 r.
*1836 r.
+
+
Więcej
665
Grygielski Michał
Grygielska Józefa z d. Brudnicka
1885 r.
Grzegorzew
*1861 r.
+
+
Więcej
666
Grzanka
Grzanka Stanisława z d. Wilk
*1912 r. Skaratki
+
+13-12-1992 r. Skaratki pod Las
Więcej
667
Grzelak Józef
Grzelak Franciszka z d. Gralak
1880 r.
Grzegorzew
*~ 1860 r.
+
+
Więcej
668
Grzelczyk Jan
Grzelczyk Irena z d. Krakowiak
*11-11-1936 r.
*1949 r.
+03-09-2004 r.
Więcej
669
Grzelka Jan
Graszka Anna z d. Kantorek
10-02-1850 r.
Domaniewice
*29-08-1830 r. Skaratki
*29-07-1830 r. Skaratki
+15-09-1852 r. Skaratki
+1900 r. Skaratki
Więcej
670
Grzelka Łukasz
Grzelka Marcjanna z d. Graszka
1893 r.
Domaniewice
*15-10-1864 r. Skaratki
*17-01-1870 r. Skaratki
+
+
Więcej
671
Grzyb Leon
Grzyb Feliksa z d. Jagoda
*19-10-1929 r.
*07-03-1929 r.
+21-08-1999 r.
+06-08-2018 r.
Więcej
672
Gumiński Józef
Gumińska Antonina z d. Wieczorek
25-01-1904 r.
Jeżów
*19-03-1878 r. Nadolna
+
+
Więcej
673
Gusta Maciej
Gusta Agnieszka z d. Kazimierska
08-02-1836 r.
Chruślin
*05-01-1820 r.
+
+
Więcej
674
Gusta Piotr
Gusta Katarzyna z d. Tomala
26-11-1900 r.
Łowicz
*1872 r.
*1879 r.
+
+
Więcej
675
Guz Maciej
Guz Małgorzata z d. Wielec
1907 r.
Domaniewice
*1877 r.
*1887 r. Skaratki
+~ 1958 r. /Sobota/
+1976 r. /Sobota/
Więcej
676
Gwóźdź Michał
Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska
24-10-2009 r.
Głowno
*1982 r.
*1987 r. Głowno
Więcej
677
Hacia
Hacia Maria Irena z d. Wawro
*04-09-1948 r.
+28-02-2019 r. /Warszawa/
Więcej
678
Handte
Handte z d. Kreczmer
Więcej
679
Hańcyk Bogdan
Hańcyk Jadwiga z d. Gnatowska
Więcej
680
Hańcyk Marek
Hańcyk Barbara z d. Mierzwa
Więcej
681
Hekner Józef
Hekner Apolonia z d. Krawczyk
04-09-1907 r.
Stary Waliszew
*08-07-1885 r.
+
+27-04-1976 r. Rybnik
Więcej
682
Hekner Władysław
Hekner Marianna z d. Jaśniewska
26-05-1884 r.
Chruślin
*1862 r. Chruślin
+
+
Więcej
683
Hermanowicz Czesław
Hermanowicz Janina Stanisława z d. Ufa
*1957 r.
Więcej
684
Hołaj
Hołaj Dorota z d. Piątkowska
Więcej
685
Hoły
Hoła Janina z d. Grzelczyk
*1969 r.
Więcej
686
Homel Robert
Mittmann Agnieszka z d. Zawisza
*1976 r. Debno
Więcej
687
Hordyniec Andrzej
Hordyniec
Więcej
688
Hordyniec Bogdan
Hordyniec
Więcej
689
Hordyniec Bolesław
Hordyniec
Więcej
690
Hordyniec Wacław
Hordyniec Cecylia z d. Krakowiak
*17-03-1922 r.
*1933 r.
+30-12-2001 r.
Więcej
691
Hure Alain
Hure Ewa z d. Gałkowska
*1945 r.
Więcej
692
Jabłoński Antoni
Jabłońska Elżbieta z d. Krawczyk
30-09-1883 r.
Łowicz
*29-05-1863 r. Strugienice
*1861 r. Strzelcew
+
+
Więcej
693
Jabłoński Franciszek
Daniek Marianna z d. Lis
21-11-1841 r.
Zduny
*05-10-1822 r. Maurzyce
+02-01-1858 r. Świące
+
Więcej
694
Jabłoński Henryk
Jabłońska Zofia
Więcej
695
Jabłoński Ignacy
Jabłońska Janina Elżbieta z d. Mroczek
26-02-1930 r.
Warszawa
*1902 r. Ryczywół
*1913 r. Warszawa
+
+
Więcej
696
Jabłoński Jakub
Jabłońska Magdalena z d. Rolewska
22-11-1892 r.
Zduny
*02-07-1873 r. Maurzyce
*1868 r. Szymanowice
+03-02-1929 r. Łódź
+27-07-1932 r. Łódź
Więcej
697
Jabłoński Jan
Jabłońska Elżbieta z d. Plak
27-10-1873 r.
Zduny
*13-05-1850 r. Świące
+05-08-1915 r. Stroniewice
+
Więcej
698
Jabłoński Jan
Jabłońska Marianna z d. Langer
29-11-1905 r.
Stary Waliszew
*31-12-1879 r. Maurzyce
+1939 r. Boczki Domaradzkie
+
Więcej
699
Jabłoński Jan
Jabłońska Marianna z d. Morawska
26-11-1901 r.
Zduny
*18-09-1875 r. Świące
+
+
Więcej
700
Jabłoński Jan
Jabłońska Marianna z d. Pilich
14-11-1911 r.
Zduny
*22-01-1884 r. Mastki
+03-10-1920 r. Mastki
+
Więcej
701
Jabłoński Jan
Jabłońska Marianna z d. Urbanek
18-11-1902 r.
Zduny
*13-10-1869 r. Maurzyce
+
+
Więcej
702
Jabłoński Józef
Jabłońska Antonina z d. Bińczak
23-09-1878 r.
Bąków Górny
*01-03-1860 r. Maurzyce
*10-02-1859 r. Rząśno
+02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie
+14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie
Więcej
703
Jabłoński Kacper
Jabłońska Agnieszka z d. Bejda
20-01-1845 r.
Łowicz
*30-12-1826 r. Maurzyce
*13-04-1826 r. Świeryż
+04-03-1899 r. Brodne
+22-12-1855 r. Maurzyce
Więcej
704
Jabłoński Kacper
Jabłońska Agnieszka z d. Wieteska
28-01-1856 r.
Łowicz
*30-12-1826 r. Maurzyce
*19-01-1833 r. Świeryż
+04-03-1899 r. Brodne
+14-07-1878 r. Maurzyce
Więcej
705
Jabłoński Kacper
Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk
22-09-1878 r.
Bąków Górny
*30-12-1826 r. Maurzyce
*12-05-1833 r. Zduny
+04-03-1899 r. Brodne
+13-02-1892 r. Maurzyce
Więcej
706
Jabłoński Kacper
Jabłońska Marianna z d. Rybus
12-11-1907 r.
Zduny
*13-01-1877 r. Świące
+
+
Więcej
707
Jabłoński Karol
Jabłońska Marianna z d. Matysek
16-10-1878 r.
Zduny
*04-11-1845 r. Świące
+1922 r. Mastki
+
Więcej
708
Jabłoński Konstanty
Jabłońska Rozalia z d. Galińska
*04-02-1898 r. Brodne
*~ 1905 r.
+30-05-1966 r. /Stary Waliszew/
+30-01-1966 r. /Stary Waliszew/
Więcej
709
Jabłoński Leszek Piotr
Jabłońska Anna z d. Ślaska
Więcej
710
Jabłoński Paweł
Jabłońska Katarzyna z d. Kucińska
28-02-1916 r.
Domaniewice
*03-01-1885 r. Maurzyce
*1895 r. Sapy
+~ 1946 r. /Stary Waliszew/
+~ 1954 r. /Stary Waliszew/
Więcej
711
Jabłoński Roch
Jabłońska Cecylia z d. Wieczorek
22-11-1840 r.
Zduny
*16-08-1820 r. Maurzyce
*19-11-1823 r. Strugienice
+
+16-05-1887 r. Strugienice
Więcej
712
Jabłoński Stanisław
Jabłońska
+ /Łódź/
Więcej
713
Jabłoński Stanisław
Jabłońska Helena z d. Warda
26-06-1921 r.
Stary Waliszew
*1894 r. Wola Braniecka
*1901 r. Skaratki
+
+
Więcej
714
Jabłoński Szymon
Jabłońska Marianna z d. Zarzewska
13-06-1881 r.
Łowicz
*24-10-1853 r. Strugienice
+
+
Więcej
715
Jabłoński Tomasz
Jabłońska Antonina z d. Bełz
24-01-1899 r.
Zduny
*13-12-1864 r. Maurzyce
+
+
Więcej
716
Jabłoński Władysław
Jabłońska Zofia z d. Miksa
22-10-1945 r.
Złaków Kościelny
*07-05-1918 r. Mastki
+
+
Więcej
717
Jabłoński Wojciech
Jabłońska Helena z d. Żabka
18-06-1866 r.
Łowicz
*17-04-1829 r. Maurzyce
*16-02-1850 r.
+05-07-1916 r. Maurzyce
+02-06-1918 r. Maurzyce
Więcej
718
Jabłoński Wojciech
Jabłońska Katarzyna z d. Busiak
14-11-1847 r.
Zduny
*17-04-1829 r. Maurzyce
*30-10-1827 r. Maurzyce
+05-07-1916 r. Maurzyce
+05-05-1866 r. Maurzyce
Więcej
719
Jabłoński Wojciech
Jabłońska Małgorzata z d. Warowitek
1813 r.
Zduny
*~ 1769 r.
*~ 1788 r.
+30-10-1865 r. Maurzyce
+09-02-1854 r. Maurzyce
Więcej
720
Jachimek
Jachimek Jolanta z d. Kazimierska
*11-1954 r.
+30-10-2014 r. /Sobota/
Więcej
721
Jachniewicz Franciszek
Jachniewicz Anna
+
+
Więcej
722
Jadach Franciszek
Jadach Katarzyna z d. Kędziora
17-07-1864 r.
Domaniewice
*16-09-1836 r. Skaratki
*1841 r. Skaratki
+
+
Więcej
723
Jadach Franciszek
Jadach Małgorzata
+
+
Więcej
724
Jadach Franciszek
Jadach Petronella z d. Ziarnik
30-01-1860 r.
Domaniewice
*16-09-1836 r. Skaratki
*1837 r. Skaratki
+
+20-06-1861 r. Skaratki
Więcej
725
Jadach Ludwik
Jadach Franciszka z d. Warda
13-02-1854 r.
Domaniewice
*10-02-1834 r. Skaratki
*~ 1836 r. Skaratki
+
+
Więcej
726
Jadach Michał
Jadach Franciszka z d. Kantorek
1808 r.
Domaniewice
*~ 1780 r.
*1788 r. Skaratki
+07-10-1850 r. Skaratki
+16-07-1858 r. Skaratki
Więcej
727
Jadach Walenty
Jadach Agnieszka z d. Grzelak
13-02-1832 r.
Domaniewice
*14-02-1809 r. Skaratki
+1897 r. Skaratki
+1887 r. Skaratki
Więcej
728
Jagiełło Romuald
Jagiełło Julia Helena z d. Niewięgłowska
*07-02-1913 r. Trzebinia
*16-02-1913 r. Biorków Mały
+12-04-1987 r. Katowice /Trzebinia/
+21-04-1997 r. Chrzanów /Trzebinia/
Więcej
729
Jagoda Stanisław
Jagoda Jadwiga z d. Mikołajczyk
01-02-1835 r.
Zduny
*~ 1817 r.
+15-03-1856 r. Zduny
+10-08-1836 r. Zduny
Więcej
730
Jagoda Walenty
Jagoda Aniela z d. Urbanek
*10-02-1892 r.
*01-05-1901 r. Jamno
+01-12-1964 r.
+19-11-1983 r.
Więcej
731
Jakubowski Antoni
Jakubowska Bronisława z d. Gałkowska
1920 r.
Łowicz
*23-03-1888 r. Zduny
+
+
Więcej
732
Jakubowski Benedykt
Jakubowska Cecylia
+
+
Więcej
733
Jakubowski Józef
Jakubowska Małgorzata z d. Boruszewska
1833 r.
Grzegorzew
*1803 r.
*1809 r.
+1882 r.
+1870 r.
Więcej
734
Jakubowski Kacper
Jakubowska Agata
+
+1823 r.
Więcej
735
Jakubowski Kajetan
Jakubowska Antonia z d. Krajczak
20-01-1828 r.
Zduny
*07-05-1798 r. Zduny
+23-06-1862 r. Dąbrowa
+
Więcej
736
Jakubowski Krzysztof
Jakubowska Ewa z d. Czubak
*1958 r.
+10-2023 r. /Głowno/
Więcej
737
Jakubowski Tomasz
Jakubowska Agnieszka z d. Pierzchała
22-11-1858 r.
Zduny
*15-12-1833 r. Zduny
*14-01-1834 r. Szymanowice
+16-12-1917 r. Dąbrowa
+
Więcej
738
Jakubowski Tomasz
Jakubowska Franciszka z d. Guzek
09-07-1873 r.
Zduny
*15-12-1833 r. Zduny
*17-08-1851 r. Jackowice
+16-12-1917 r. Dąbrowa
+20-03-1910 r. Dąbrowa
Więcej
739
Jakubowski Tomasz
Jakubowska Marianna z d. Bogucka
1910 r.
Nieborów
*15-12-1833 r. Zduny
+16-12-1917 r. Dąbrowa
+
Więcej
740
Jamróz Jan
Jamróz Franciszka z d. Godziszewska
1879 r.
Domaniewice
+
+
Więcej
741
Jamrus Antoni
Moszczyńska Katarzyna z d. Tataj
1868 r.
Domaniewice
*26-10-1847 r. Skaratki
+1893 r. Skaratki
+
Więcej
742
Janeczek
Janeczek
Więcej
743
Janeczek Adam
Janeczek Marianna z d. Pająk
*1894 r.
*08-09-1910 r.
+1949 r.
+22-10-1991 r. Łowicz
Więcej
744
Janeczek Adrian
Janeczek z d. Majchrzak
*01-01-1973 r. Głowno
+20-08-1998 r. Nowa Sól
Więcej
745
Janicki Walenty
Janicka Katarzyna z d. Kazimierska
12-02-1844 r.
Chruślin
* Dąbkowice
*1827 r.
+
+08-05-1848 r.
Więcej
746
Janowski Dariusz
Janowska Joanna z d. Osypiuk
20-08-2005 r.
*1979 r. Ruda Śląska
Więcej
747
Janus
Janus Teresa
*1944 r.
+07-07-1989 r. /Lwówek Śląski/
Więcej
748
Janus Franciszek
Janus Marianna z d. Wilińska
26-11-1916 r.
Orłów
*1895 r. Skaratki
+21-01-1932 r. Waliszew
+
Więcej
749
Janus Józef
Janus Franciszka z d. Kantorek
26-01-1885 r.
Domaniewice
*10-03-1860 r. Stroniewice
*04-04-1858 r. Skaratki
+
+
Więcej
750
Janus Józef
Janus Marianna z d. Guz
19-10-1935 r.
Orłów
*06-10-1917 r.
+
+
Więcej
751
Janus Stanisław
Janus Gabriela Genowefa z d. Włodarczyk
*17-12-1919 r. Matuszew
*1922 r.
+21-08-1989 r. Łódź /Łódź/
+1988 r.
Więcej
752
Jaros Andrzej
Jaros Agnieszka z d. Górczyńska
17-01-1853 r.
Chruślin
*1819 r. Urzecze
*1836 r. Bocheń
+
+05-12-1921 r. Grabów
Więcej
753
Jaros Andrzej
Jaros Katarzyna z d. Kaczor
25-11-1839 r.
Chruślin
*1819 r. Urzecze
+
+
Więcej
754
Jaros Antoni
Jaros Katarzyna
+
+
Więcej
755
Jaros Antoni
Jaros Sabina z d. Rojewska
11-04-1950 r.
Jamno
*07-06-1903 r. Chruślin
+
+
Więcej
756
Jaros Jan
Jaros Marianna z d. Gajda
05-09-1943 r.
Stary Waliszew
*30-03-1918 r. Janinów
*06-03-1921 r. Augustów
+04-09-1987 r. Łódź /Łódź/
+25-06-2017 r. Łódź /Łódź/
Więcej
757
Jaros Janusz Ryszard
Jaros Marianna z d. Krakowiak
11-02-1967 r.
*1944 r. Janinów
*1944 r. Wojewodza
Więcej
758
Jaros Józef
Jaros Katarzyna z d. Wielemborek
27-11-1911 r.
Stary Waliszew
*1884 r.
*31-08-1894 r. Sobocka Wieś
+14-10-1960 r.
+06-04-1980 r.
Więcej
759
Jaros Mateusz
Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk
18-05-1828 r.
Zduny
*~ 1801 r.
*~ 1808 r.
+16-09-1831 r.
+
Więcej
760
Jaros Stanisław
Jaros Katarzyna z d. Rybus
09-11-1903 r.
Sobota
*09-03-1886 r. Bocheń
+
+
Więcej
761
Jaros Wincenty
Jaros Leokadia z d. Piasta
11-11-1940 r.
Chruślin
*15-09-1910 r. Chruślin
*12-10-1914 r. Mystkowice
+
+12-02-1983 r. Mystkowice
Więcej
762
Jaros Wojciech
Jaros Małgorzata z d. Warda
1898 r.
Domaniewice
+
+
Więcej
763
Jarosiewicz Henryk
Jarosiewicz Daniela z d. Kaczyńska
*1932 r.
+ /Płońsk/
Więcej
764
Jarosiewicz Mieczysław Leon
Jarosiewicz Halina Maria z d. Gajda
17-06-1978 r.
*1953 r. Płońsk
*1956 r. Gończyce
Więcej
765
Jarota Józef
Wójcik Marianna z d. Wielemborek
25-11-1907 r.
Bąków Górny
*20-01-1882 r. Wiskienica
*20-11-1887 r. Wiskienica
+07-03-1918 r. Bąków Górny /Bąków Górny/
+21-10-1967 r. /Bąków Górny/
Więcej
766
Jasak Kacper
Mielczarek Marianna z d. Drozd
17-01-1887 r.
Chruślin
*30-12-1846 r. Bocheń
*1863 r. Bocheń
+
+
Więcej
767
Jasek Kazimierz
Fiałek Domicella z d. Gajda
09-05-1847 r.
Chruślin
*22-02-1819 r. Bocheń
*25-04-1826 r. Guźnia
+05-09-1852 r. Bocheń
+03-01-1892 r. Bocheń
Więcej
768
Jasek Kazimierz
Jasek Klara z d. Kazimierska
09-05-1843 r.
Chruślin
*22-02-1819 r. Bocheń
*1824 r.
+05-09-1852 r. Bocheń
+04-04-1847 r. Bocheń
Więcej
769
Jasiński Michał
Jasińska Wiktoria
20-01-1856 r.
Łowicz
*18-12-1832 r. Łowicz
+
+
Więcej
770
Jaśniewski Andrzej
Grabowicz Franciszka
1902 r.
Domaniewice
*1848 r. Chruślin
*1878 r. Skaratki
+19-06-1910 r. Chruślin
+09-07-1962 r. Chruślin
Więcej
771
Jaśniewski Andrzej
Jaśniewska Marianna z d. Łuczyńska
21-02-1876 r.
Bielawy
*1848 r. Chruślin
+19-06-1910 r. Chruślin
+
Więcej
772
Jaśniewski Michał
Jaśniewska Małgorzata z d. Gajda
1848 r.
Chruślin
*1828 r.
+
+11-04-1868 r. Chruślin
Więcej
773
Jaśniewski Wincenty
Jaśniewska Franciszka z d. Dziedziela
28-01-1928 r.
Chruślin
*01-04-1903 r. Chruślin
*1910 r.
+1969 r. /Chruślin/
+1987 r. /Chruślin/
Więcej
774
Jazowska Dominika
Galbarczyk Szymon
*2000 r.
*2000 r. Warszawa
Więcej
775
Jączkowski Sebastian
Jączkowska Marta z d. Maciejewska
29-07-2016 r.
Głowno
*1987 r.
*1992 r.
Więcej
776
Jedynak Adam
Jedynak Kunegunda z d. Mikołajczyk
1859 r.
Lipce Reymontowskie
*1837 r. Wola Cyrusowa
*08-02-1840 r. Wierznowice
+29-11-1906 r. Michały
+
Więcej
777
Jezierski
Jezierska z d. Baranowska
Więcej
778
Jezierski
Misiak Sylwia
*1980 r.
Więcej
779
Jeżyna Antoni
Jeżyna z d. Pawlicka
+
Więcej
780
Jeżyna Ignacy
Jeżyna Stanisława z d. Goldas
*02-07-1902 r.
*27-05-1899 r. Długie
+14-07-1985 r.
+01-11-2000 r.
Więcej
781
Jędrachowicz Władysław
Jędrachowicz Kazimiera z d. Białas
1959 r.
Bąków Górny
*12-08-1935 r. Rząśno
+1990 r. Łódź
Więcej
782
Jędrusik Adam
Jędrusik Stefania z d. Kazimierska
*1927 r.
+
+
Więcej
783
Jodczyk Mieczysław
Jodczyk Katarzyna z d. Badoń
*1960 r.
*1967 r.
Więcej
784
Judycki Mariusz
Judycka Beata z d. Szczepanik
*20-07-1970 r.
*1976 r.
+08-12-2020 r. /Leżenica/
Więcej
785
Jurga Franciszek
Jurga Stefania z d. Kantorek
+2003 r. /Domaniewice/
+2009 r. /Domaniewice/
Więcej
786
Jurga Jan
Oraczyńska Marianna z d. Skuneczna
*1888 r. Skaratki
+03-12-1913 r.
+
Więcej
787
Jurga Maciej
Jurga Katarzyna z d. Mrzygłód
1910 r.
Domaniewice
*1872 r. Strzebieszew
*1880 r. Skaratki
+
+
Więcej
788
Jurkowski
Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak
Więcej
789
Kabziński
Kabzińska z d. Borowiak
Więcej
790
Kaczmarczyk
Kaczmarczyk z d. Wielec
Więcej
791
Kaczor
Misiak Sylwia
*1980 r.
Więcej
792
Kaczor Kazimierz
Kaczor Scholastyka z d. Gałaj
05-11-1932 r.
Chruślin
*23-02-1904 r. Trąby
*07-02-1903 r.
+
+
Więcej
793
Kahn Daniel
Kahn Kathleen z d. Kasmer
*1957 r. Springfield
Więcej
794
Kajak
Kajak z d. Ruta
Więcej
795
Kalisiak Tomasz
Kalisiak Marianna z d. Moleńczyk
+
Więcej
796
Kałuża Stanisław
Kałuża Marianna z d. Knera
1898 r.
Domaniewice
*1868 r. Mąkolice
*03-07-1864 r. Skaratki
+
+
Więcej
797
Kamelak Daniel
Klimecka Monika z d. Gawęcka
*1984 r. Sochaczew
*1983 r.
Więcej
798
Kamiński
Kamińska z d. Szypuła
Więcej
799
Kamiński
Kamińska Zofia z d. Szkup
+
+
Więcej
800
Kamiński Andrzej
Kamińska Marianna z d. Strugińska
25-01-1858 r.
Domaniewice
*05-11-1839 r. Wrzeczko
*29-03-1840 r. Reczyce
+
+1912 r. Wrzeczko
Więcej
801
Kamiński Antoni
Kamińska Marianna z d. Godziszewska
1894 r.
Domaniewice
*27-03-1871 r. Reczyce
+
+
Więcej
802
Kamiński Antoni
Pęczkowska Anna z d. Maciejak
1906 r.
Domaniewice
*1885 r. Wrzeczko
*1888 r. Wrzeczko
+05-02-1917 r. Wrzeczko
+
Więcej
803
Kamiński Feliks
Kamińska Stefania z d. Ambrozińska
24-01-1934 r.
Blichowo
*30-05-1886 r. Łubki
*10-11-1904 r. Rewica
+04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/
+22-06-1973 r. /Blichowo/
Więcej
804
Kamiński Jan
Kamińska Elżbieta Katarzyna z d. Surma
*29-12-1891 r. Zduny
*23-11-1894 r. Zduny
+
+
Więcej
805
Kamiński Jan
Rosińska Marcjanna z d. Błażejewska
1899 r.
Chruślin
*~ 1880 r.
*04-01-1883 r. Guźnia
+09-1914 r. Mława
+
Więcej
806
Kamiński Józef
Kamińska Małgorzata z d. Błażejewska
1899 r.
Chruślin
*~ 1875 r.
*22-04-1880 r. Guźnia
+
+
Więcej
807
Kamiński Józef
Kamińska Marianna z d. Pawlewska
24-07-1861 r.
Zagroba
*09-07-1842 r. Bodzanów
+˃ 1918 r. /Blichowo/
+14-03-1915 r. Bodzanów
Więcej
808
Kamiński Karol
Kamińska Marianna z d. Jagoda
20-11-1888 r.
Zduny
*28-10-1851 r. Dąbrowa
+
+15-12-1895 r. Zduny
Więcej
809
Kamiński Kazimierz
Kamińska Marianna z d. Szczepanik
*12-01-1935 r.
*08-09-1935 r.
+26-08-2009 r. /Leżenica/
+20-12-1983 r. /Leżenica/
Więcej
810
Kamiński Krzysztof
Kamińska Ewa z d. Baran
*1962 r.
Więcej
811
Kamiński Mariusz
Kamińska Anna z d. Fabisiak
19-09-2009 r.
Bodzanów
*1983 r.
*1988 r.
Więcej
812
Kamiński Sławomir
Kamińska Alina
14-06-2008 r.
Woźniki
*1976 r.
*1971 r.
Więcej
813
Kamiński Stanisław
Kamińska Klara z d. Morska
*~ 1774 r.
*~ 1792 r.
+12-06-1854 r. Przeciszewo
+09-09-1852 r. Przeciszewo
Więcej
814
Kamiński Władysław
Kamińska Krystyna
*1947 r. Wiciejewo
*1948 r.
+
Więcej
815
Kamiński Wojciech
Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk
01-02-1835 r.
Zduny
*21-04-1814 r. Zduny
+09-09-1852 r. Zduny
+01-04-1855 r. Zduny
Więcej
816
Kamiński Wojciech Jan
Kamińska Teresa
*1948 r. Golanki
*1949 r.
Więcej
817
Kamiński Wojciech
Kamińska Franciszka z d. Gnat
23-11-1886 r.
Zduny
*10-04-1858 r. Zduny
+
+
Więcej
818
Kamiński Wojciech
Kamińska Katarzyna z d. Mikołajczyk
08-10-1848 r.
Zduny
*01-04-1826 r. Szymanowice
*25-10-1830 r. Zduny
+25-08-1911 r. Zduny
+22-11-1893 r. Zduny
Więcej
819
Kantorek
Kantorek
Więcej
820
Kantorek Adam
Kantorek Katarzyna z d. Wardzińska
27-01-1913 r.
Chruślin
*1889 r. Skaratki
*28-11-1892 r. Chruślin
+06-03-1962 r. Domaniewice /Domaniewice/
+ /Domaniewice/
Więcej
821
Kantorek Andrzej
Kantorek Anna z d. Błażejewska
1890 r.
Domaniewice
*16-11-1859 r. Skaratki
*1869 r. Domaniewice
+˂ 1922 r.
+˃ 1922 r.
Więcej
822
Kantorek Antoni
Kantorek Katarzyna z d. Pel
26-11-1827 r.
Domaniewice
*16-06-1808 r. Skaratki
*25-04-1812 r.
+1870 r. Skaratki
+1873 r. Skaratki
Więcej
823
Kantorek Arkadiusz Wojciech
Kantorek Anna Maria z d. Owsiany
30-06-2012 r.
Łódź
*1984 r.
*1985 r.
Więcej
824
Kantorek Bogumił
Kantorek
Więcej
825
Kantorek Bolesław
Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk
20-06-1971 r.
Głowno
*22-10-1922 r. Ziewaniczki
*18-08-1930 r.
+17-03-2003 r. Głowno /Głowno/
+13-02-2019 r. Głowno /Głowno/
Więcej
826
Kantorek F.
Kantorek
+
Więcej
827
Kantorek Filip
Kantorek Wiktoria z d. Ziarnik
26-01-1914 r.
Domaniewice
*1893 r. Stroniewice
*1897 r. Domaniewice
+25-11-1933 r. Niewiarów
+
Więcej
828
Kantorek Franciszek
Kantorek Agata
+
+
Więcej
829
Kantorek Franciszek
Kantorek Janina
*1921 r.
*1929 r.
+06-03-2002 r. /Domaniewice/
+11-03-2004 r. /Domaniewice/
Więcej
830
Kantorek Franciszek
Kantorek Marianna z d. Jadach
26-05-1788 r.
Domaniewice
*1765 r.
*1767 r. Skaratki
+20-09-1808 r. Skaratki
+09-08-1827 r. Skaratki
Więcej
831
Kantorek Franciszek
Kantorek Marianna z d. Janus
26-01-1885 r.
Domaniewice
*05-10-1855 r. Skaratki
*21-06-1863 r. Stroniewice
+1919 r. Stroniewice
+19-06-1932 r. Boczki Domaradzkie
Więcej
832
Kantorek Gabriel
Kantorek
*1988 r. Hamburg
Więcej
833
Kantorek Grzegorz
Kantorek Marianna z d. Mrzygłóg
1900 r.
Domaniewice
*1873 r. Skaratki
*1877 r. Skaratki
+ /Domaniewice/
+˂ 1907 r.
Więcej
834
Kantorek Grzegorz
Kantorek Wiktoria z d. Kucińska
1907 r.
Domaniewice
*1873 r. Skaratki
*1886 r.
+ /Domaniewice/
+1950 r. /Domaniewice/
Więcej
835
Kantorek Jan
Kantorek
*1916 r. Skaratki
+
+
Więcej
836
Kantorek Jan
Kantorek Antonina z d. Dobijańska
31-01-1887 r.
Łowicz
*31-08-1860 r. Skaratki
*11-01-1861 r. Dąbkowice
+ /Navasota/
+ /Grodzisk Mazowiecki/
Więcej
837
Kantorek Jan
Kantorek Dorota z d. Zagajewska
*1884 r. Skaratki
*1888 r. Skaratki
+17-03-1970 r. /Domaniewice/
+24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/
Więcej
838
Kantorek Jan
Kantorek Franciszka z d. Dróżka
05-02-1900 r.
Domaniewice
*1871 r. Skaratki
*1875 r. Skaratki
+
+
Więcej
839
Kantorek Jan
Kantorek Franciszka z d. Zagajewska
09-06-1879 r.
Domaniewice
*07-12-1850 r. Skaratki
*1859 r. Rogóźno
+
+
Więcej
840
Kantorek Jan
Kantorek Helena z d. Fibor
28-01-1850 r.
Domaniewice
*27-12-1827 r. Skaratki
*24-05-1833 r. Skaratki
+1904 r. Skaratki
+1901 r. Skaratki
Więcej
841
Kantorek Jan
Kantorek Julianna z d. Muras
24-09-1882 r.
Łowicz
*01-12-1857 r. Skaratki
*15-02-1866 r. Retki
+
+
Więcej
842
Kantorek Jan
Kantorek Rozalia
*1897 r. Skaratki
*~ 1906 r.
+02-1982 r. /Domaniewice/
+08-1977 r. /Domaniewice/
Więcej
843
Kantorek Jan
Olichwer Sabina
1950 r.
*02-01-1927 r.
*23-06-1932 r. Bereza Kartuska
+09-10-1993 r. /Kargowa/
+17-08-2017 r. /Kargowa/
Więcej
844
Kantorek Józef
Kantorek Anastazja z d. Sękalska
18-05-1904 r.
Domaniewice
*18-06-1864 r. Skaratki
*1873 r. Domaniewice
+13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/
+25-03-1914 r. Ziewaniczki
Więcej
845
Kantorek Józef
Kantorek Apolonia z d. Kosiewska
1929 r.
Pszczonów
*1904 r. Skaratki
*1909 r. Pszczonów
+06-07-1970 r. Domaniewice
+
Więcej
846
Kantorek Józef
Kantorek Danuta z d. Modlibowska
*1954 r. Kargowa
Więcej
847
Kantorek Józef
Kantorek Dorota z d. Kucińska
*1905 r. Skaratki
*1906 r.
+28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/
+30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/
Więcej
848
Kantorek Józef
Kantorek Franciszka z d. Jabłońska
22-06-1914 r.
Stary Waliszew
*18-06-1864 r. Skaratki
*07-10-1888 r. Maurzyce
+13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/
+01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/
Więcej
849
Kantorek Józef
Kantorek Franciszka z d. Twardowska
26-06-1894 r.
Chruślin
*08-03-1862 r. Skaratki
+02-01-1913 r. Mystkowice
+
Więcej
850
Kantorek Józef
Kantorek Józefa z d. Pel
30-01-1899 r.
Domaniewice
*20-02-1868 r. Skaratki
*1868 r. Skaratki
+1917 r. Skaratki
+
Więcej
851
Kantorek Józef
Kantorek Józefa z d. Warda
08-02-1813 r.
Domaniewice
*1792 r. Skaratki
*1793 r. Skaratki
+17-03-1863 r. Skaratki
+23-02-1869 r. Skaratki
Więcej
852
Kantorek Józef
Kantorek Katarzyna z d. Brudka
22-05-1882 r.
Domaniewice
*06-09-1857 r. Skaratki
*29-07-1863 r. Skaratki
+
+
Więcej
853
Kantorek Józef
Kantorek Katarzyna z d. Sut
1910 r.
Domaniewice
*1880 r. Skaratki
*1894 r. Krępa
+
+
Więcej
854
Kantorek Józef
Kantorek Marcjanna z d. Gajda
25-11-1929 r.
Chruślin
*1906 r. Skaratki
*21-08-1901 r. Mystkowice
+06-02-1977 r. Skaratki pod Las
+
Więcej
855
Kantorek Józef
Kantorek Michalina z d. Szymańska
1914 r.
Chruślin
*1886 r. Skaratki
+25-10-1940 r. Wojewodza
+
Więcej
856
Kantorek Józef
Kantorek Rozalia z d. Druszka
27-01-1810 r.
Domaniewice
*1786 r. Skaratki
*~ 1785 r.
+30-05-1847 r. Skaratki
+23-11-1857 r. Skaratki
Więcej
857
Kantorek Józef
Kantorek Stanisława z d. Król
*1913 r. Skaratki
*18-07-1921 r.
+21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/
+24-05-2015 r. /Domaniewice/
Więcej
858
Kantorek Józef
Kantorek Stefania Anna z d. Kazyk
21-08-1950 r.
Sosnowiec
*20-01-1920 r. Ziewaniczki
*04-02-1927 r. Sosnowiec
+10-05-1978 r. Łódź /Łódź/
+10-11-1988 r. Łódź /Łódź/
Więcej
859
Kantorek Kacper
Kantorek Małgorzata z d. Zagajewska
23-01-1871 r.
Domaniewice
*02-01-1848 r. Skaratki
*07-06-1845 r. Skaratki
+ /Domaniewice/
+1910 r. Skaratki
Więcej
860
Kantorek Kazimierz
Kantorek Hanna z d. Gajda
*1958 r. Głowno
*25-02-1960 r.
+24-11-2010 r. /Domaniewice/
Więcej
861
Kantorek Kazimierz Marek
Kantorek Jadwiga Helena z d. Gajda
17-10-1981 r.
Łódź
*1952 r. Łódź
*30-10-1956 r. Łódź
+20-02-2009 r. Łódź /Łódź/
Więcej
862
Kantorek Konstanty
Kantorek Aniela z d. Dróżka
*1913 r.
*~ 1918 r.
+28-12-1993 r. /Głowno/
+18-07-1991 r. /Głowno/
Więcej
863
Kantorek Konstanty
Kantorek Józefa
+
Więcej
864
Kantorek Krzysztof
Kantorek Justyna z d. Figura
*1990 r.
*1991 r.
Więcej
865
Kantorek Leon
Kantorek Maria z d. Jorke
09-03-1963 r.
Łódź
*1895 r. Sopel
*11-01-1904 r.
+05-1974 r. /Łódź/
+10-12-1985 r. /Łódź/
Więcej
866
Kantorek Marcin
Kantorek Aneta z d. Bartczak
28-06-2014 r.
*1989 r.
*1982 r.
Więcej
867
Kantorek Marcin
Kantorek Franciszka z d. Wilk
1871 r.
Domaniewice
*11-11-1844 r. Skaratki
*08-03-1845 r. Skaratki
+1903 r. Skaratki
+
Więcej
868
Kantorek Marcin Sebastian
Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka
05-07-2014 r.
Łódź
*1987 r. Łódź
*1987 r. Łódź
Więcej
869
Kantorek Michał
Kantorek Ewa Agnieszka z d. Wolanowska
25-08-2007 r.
*1983 r.
*1985 r.
Więcej
870
Kantorek Mieczysław
Kantorek Anna z d. Kucharska
02-06-1941 r.
Stary Waliszew
*23-01-1920 r. Stroniewice
+28-07-1944 r. KL Natzweiler-Struthof
+
Więcej
871
Kantorek Paweł
Kantorek Helena z d. Majchrzak
03-02-1840 r.
Domaniewice
*23-01-1819 r. Skaratki
*1821 r. Łąki
+1898 r. Skaratki
+1884 r. Skaratki
Więcej
872
Kantorek Paweł
Kantorek Katarzyna z d. Kujawiak
09-02-1822 r.
Domaniewice
*1794 r. Skaratki
*1800 r.
+11-02-1848 r. Skaratki
+26-04-1836 r. Skaratki
Więcej
873
Kantorek Paweł
Zagajewska Urszula z d. Juźwicka
1836 r.
Domaniewice
*1794 r. Skaratki
*25-10-1817 r. Stroniewice
+11-02-1848 r. Skaratki
+17-09-1852 r. Skaratki
Więcej
874
Kantorek Piotr
Kantorek Wanda z d. Rubin
*04-04-1928 r. Mystkowice Małe
*02-02-1929 r. Bogumin
+08-06-1987 r. Pyrnik /Bojadła/
+22-12-2013 r. Pyrnik /Bojadła/
Więcej
875
Kantorek Piotr
Kantorek Zofia z d. Knera
04-02-1850 r.
Domaniewice
*15-08-1829 r. Skaratki
*20-06-1830 r. Skaratki
+14-05-1895 r. Skaratki
+1902 r. Skaratki
Więcej
876
Kantorek Robert Kazimierz
Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik
23-10-2010 r.
Łódź
*1983 r. Łódź
*1985 r. Łódź
Więcej
877
Kantorek Sebastian
Kantorek Sylwia z d. Figura
27-09-2008 r.
*1979 r. Zielona Góra
*1986 r.
Więcej
878
Kantorek Stanisław
Kantorek Agnieszka z d. Mikołajczyk
28-01-1896 r.
Zduny
*1874 r. Skaratki
*21-03-1877 r. Strugienice
+
+
Więcej
879
Kantorek Stanisław
Kantorek Dorota z d. Graszka
+1794 r.
+1788 r.
Więcej
880
Kantorek Stanisław
Kantorek Franciszka z d. Tafilńska
31-01-1921 r.
Domaniewice
*1887 r. Skaratki
*12-02-1897 r. Krępa
+12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/
+05-05-1978 r. Skaratki /Domaniewice/
Więcej
881
Kantorek Stanisław
Kantorek Stanisława z d. Kucińska
*1907 r. Skaratki
*1907 r.
+03-06-1990 r. /Domaniewice/
+01-11-1979 r. Sapy /Domaniewice/
Więcej
882
Kantorek Stanisław
Kantorek Teresa
*29-04-1930 r. Helenów
*10-04-1930 r. Klewań
+14-12-2004 r. /Elbląg/
+22-09-1996 r. /Elbląg/
Więcej
883
Kantorek Stanisław
Kantorek Waleria z d. Starosta
1935 r.
Żelechlinek
*1898 r.
*1909 r.
+1978 r. Żelechlinek
+1992 r.
Więcej
884
Kantorek Wacław
Kantorek z d. Socha
*20-01-1911 r. Skaratki
+
+
Więcej
885
Kantorek Walenty
Zagajewska Magdalena z d. Kierus
23-11-1846 r.
Domaniewice
*10-02-1823 r. Skaratki
*25-05-1826 r. Domaniewice
+13-01-1852 r. Skaratki
+29-05-1867 r. Rogóźno
Więcej
886
Kantorek Wawrzyniec
Kantorek Franciszka z d. Kwapińska
1903 r.
Domaniewice
*01-02-1861 r. Skaratki
*1864 r. Stare Grudze
+
+
Więcej
887
Kantorek Wawrzyniec
Kantorek Franciszka z d. Moskwa
07-02-1887 r.
Domaniewice
*01-02-1861 r. Skaratki
*1867 r. Skaratki
+
+1903 r.
Więcej
888
Kantorek Wawrzyniec
Kantorek Marianna z d. Ziółkowska
22-11-1858 r.
Domaniewice
*02-08-1838 r. Skaratki
*1838 r. Skaratki
+
+
Więcej
889
Kantorek Wincenty Hipolit
Kantorek Kazimiera Helena z d. Kalinowska
*17-07-1909 r. Helenów
*02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą
+11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka
+24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/
Więcej
890
Kantorek Władysław
Kantorek Rozalia
*1907 r. Skaratki
*~ 1915 r.
+09-09-1976 r. Skaratki
+01-01-2002 r. /Domaniewice/
Więcej
891
Kantorek Wojciech Czesław
Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk
09-10-1982 r.
Bedlno
*15-04-1956 r. Łódź
+04-10-2014 r. Łódź /Łódź/
Więcej
892
Kantorek Wojciech Czesław
Kantorek Mariola Teresa z d. Kępińska
~ 1984 r.
*15-04-1956 r. Łódź
*1956 r.
+04-10-2014 r. Łódź /Łódź/
Więcej
893
Kantorek Wojciech
Kantorek Apolonia z d. Wanias
*1756 r. Skaratki
+07-11-1828 r. Skaratki
+1801 r.
Więcej
894
Kantorek Wojciech
Kantorek Łucja z d. Przechodzeń
*1756 r. Skaratki
+07-11-1828 r. Skaratki
+˃ 1828 r.
Więcej
895
Kantorek Wojciech
Kantorek Stanisława z d. Głuszcz
03-02-1924 r.
Chruślin
*23-04-1900 r. Mystkowice
*06-11-1903 r.
+22-02-1969 r. /Kargowa/
+23-09-1985 r. /Kargowa/
Więcej
896
Kapusta Franciszek
Kapusta Katarzyna z d. Kosiorek
1887 r.
Domaniewice
*1862 r. Skaratki
+
+
Więcej
897
Kapusta Jan
Kapusta Marianna z d. Gajda
30-10-1916 r.
Chruślin
*1853 r. Łaguszew
*23-01-1871 r. Lisiewice
+
+
Więcej
898
Kapusta Karol
Kapusta Jadwiga
05-07-1807 r.
Łowicz
+
+
Więcej
899
Kapuściński Józef
Kapuścińska Marianna z d. Duda
13-04-1931 r.
Łowicz
*17-07-1910 r. Dąbkowice
+
+16-05-1999 r.
Więcej
900
Karasek
Karasek Aniela z d. Ruta
+24-01-2009 r.
Więcej
901
Karasek Franciszek
Karasek Salomea z d. Strugińska
1851 r.
Domaniewice
*1831 r. Reczyce
+
+1908 r.
Więcej
902
Karcz Adam
Karcz Aniela z d. Czerwiec
03-02-1920 r.
Domaniewice
*1887 r. Skaratki
*1898 r. Domaniewice
+
+
Więcej
903
Karcz Adam
Karcz Stanisława z d. Bryk
29-04-1929 r.
Chruślin
*1887 r. Skaratki
+
+
Więcej
904
Karcz Piotr
Karcz Marianna z d. Kantorek
1881 r.
Domaniewice
*20-01-1858 r. Skaratki
*18-09-1863 r. Skaratki
+
+
Więcej
905
Karolkiewicz Jan
Karolkiewicz Marianna z d. Marciniak
03-02-1908 r.
Żychlin
*24-12-1885 r. Bedlno
*16-09-1889 r. Orątki
+13-11-1940 r. Buszków
+13-01-1954 r. Buszkówek
Więcej
906
Karolkiewicz Mateusz
Karolkiewicz Ludwika z d. Siewierska
*~ 1855 r.
*~ 1857 r.
+
+14-05-1923 r. Orątki
Więcej
907
Karpiński
Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak
Więcej
908
Karpiński Franciszek
Karpińska Marianna z d. Jachniewicz
*~ 1791 r.
*~ 1803 r.
+28-10-1855 r. Suchedniów
+17-05-1856 r. Suchedniów
Więcej
909
Karpiński Wojciech
Karpińska Marianna
+
+
Więcej
910
Karpiuk Aleksander
Karpiuk Antonina z d. Zasin
+1980 r.
+~ 1996 r.
Więcej
911
Karpiuk Anatol Marian
Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska
01-04-1978 r.
Łódź
*1957 r. Łódź
*1958 r. Łódź
Więcej
912
Karpiuk Jan
Karpiuk Maria z d. Filar
*1930 r.
*12-03-1928 r.
+24-05-1996 r. /Łódź/
+24-07-2003 r. /Łódź/
Więcej
913
Kasica Stanisław
Kasica Agnieszka z d. Janus
06-02-1918 r.
Orłów
*1901 r.
+
+
Więcej
914
Kasmer John Stanley
Kasmer Albina z d. Kaskey
06-12-1944 r.
Manchester
*27-12-1915 r. Chicopee
*17-11-1919 r. Lyon Mountain
+16-01-1977 r. Northampton
+15-06-2012 r. Seekonk /Manchester/
Więcej
915
Kasmer Roger
Kasmer Kathryn E. z d. Parker
09-05-1969 r.
*1946 r. Syracuse
*~ 1946 r.
Więcej
916
Kasmer Roger
Kasmer Patricia z d. Housker
1998 r.
*1946 r. Syracuse
*~ 1948 r.
Więcej
917
Kasprzak
Kasprzak Monika z d. Hordyniec
Więcej
918
Kaszarek
Kaszarek
Więcej
919
Kaszarek Adam Sławomir
Walaszek-Kaszarek Katarzyna z d. Walaszek
18-06-2011 r.
Więcej
920
Kaszarek Jerzy
Kaszarek Irena z d. Kosmowska
*13-04-1926 r.
*27-09-1926 r.
+31-10-2012 r. /Szczecin/
+02-11-2016 r. /Szczecin/
Więcej
921
Kaszycki
Kaszycka Jadwiga z d. Kosiorek
+
Więcej
922
Kawicz Waldemar
Kawicz Elżbieta
*1960 r.
Więcej
923
Kawka Józef
Kawka Kunegunda
+
+
Więcej
924
Kazimierczak
Kazimierczak z d. Wieczorkiewicz
Więcej
925
Kazimierczyk Marian
Kazimierczyk Józefa z d. Ambrozińska
31-12-1932 r.
Łódź
* Sylwerynów
*23-03-1902 r. Rewica
+
+
Więcej
926
Kazimierski
Kazimierska Rozalia
*1728 r.
+
+1808 r.
Więcej
927
Kazimierski Andrzej
Kazimierska Wanda Weronika
24-05-1937 r.
Chruślin
*24-11-1907 r.
*06-07-1913 r. Guźnia
+18-12-1994 r. /Chruślin/
+15-12-1987 r. /Chruślin/
Więcej
928
Kazimierski Antoni
Kazimierska Anna z d. Rybus
24-01-1842 r.
Chruślin
*1771 r.
*1818 r.
+23-08-1850 r.
+09-11-1878 r.
Więcej
929
Kazimierski Antoni
Kazimierska Zuzanna z d. Bryk
1795 r.
Chruślin
*1771 r.
*~ 1776 r.
+23-08-1850 r.
+26-04-1841 r. Bocheń
Więcej
930
Kazimierski Bartłomiej
Kazimierska Franciszka z d. Fijołek
*19-08-1817 r.
*~ 1816 r.
+
+
Więcej
931
Kazimierski Bolesław
Kazimierska
*1956 r.
Więcej
932
Kazimierski Feliks
Kazimierska Apolonia z d. Szczygieł
05-05-1954 r.
Szczecin
*12-05-1913 r. Lisiewice
+20-09-1958 r. /Szczecin/
+
Więcej
933
Kazimierski Feliks
Kazimierska Irena z d. Estkowska
*12-05-1913 r. Lisiewice
*1924 r.
+20-09-1958 r. /Szczecin/
+1947 r.
Więcej
934
Kazimierski Feliks
Kazimierska Marianna z d. Flis
16-05-1870 r.
Chruślin
*20-05-1850 r. Guźnia
*08-12-1849 r. Bocheń
+03-12-1926 r. /Chruślin/
+20-03-1935 r. /Chruślin/
Więcej
935
Kazimierski Franciszek
Jaros Katarzyna z d. Kaczor
18-02-1828 r.
Chruślin
*01-10-1808 r.
+02-07-1838 r. /Chruślin/
+
Więcej
936
Kazimierski Franciszek
Kazimierska Katarzyna z d. Kocięba
1899 r.
Pszczonów
*03-06-1875 r.
*1880 r. Seligów
+16-01-1956 r. /Chruślin/
+02-04-1956 r. /Chruślin/
Więcej
937
Kazimierski Franciszek
Kazimierska Marianna z d. Waśkiewicz
23-01-1837 r.
Chruślin
*29-09-1815 r.
*1819 r. Bocheń
+
+
Więcej
938
Kazimierski Henryk
Kazimierska Aniela z d. Kurczak
03-06-1940 r.
Chruślin
*31-10-1915 r. Guźnia
+
+
Więcej
939
Kazimierski Ignacy
Kazimierska Franciszka z d. Baran
1907 r.
Chruślin
*25-11-1877 r.
*05-10-1886 r. Lisiewice
+08-01-1944 r.
+04-12-1944 r.
Więcej
940
Kazimierski Jan
Kazimierska Franciszka z d. Wiechnio
25-06-1907 r.
Zduny
*24-10-1875 r. Guźnia
*27-01-1888 r. Wierznowice
+19-08-1964 r. /Zduny/
+06-05-1940 r. /Zduny/
Więcej
941
Kazimierski Jan
Kazimierska Halina Romana z d. Smoleńska
*15-09-1904 r.
*05-01-1912 r. Ciechanów
+18-08-2003 r. /Chruślin/
+05-02-1986 r. Londyn /Londyn/
Więcej
942
Kazimierski Jan
Kazimierska Katarzyna z d. Dobrzyńska
04-02-1861 r.
Chruślin
+
+
Więcej
943
Kazimierski Jan
Kazimierska Marianna z d. Balik
1920 r.
Łowicz
*04-05-1893 r. Bocheń
+
+
Więcej
944
Kazimierski Jan
Kazimierska Marianna z d. Mielczarek
13-10-1862 r.
Chruślin
*19-12-1843 r. Guźnia
*1834 r.
+19-10-1905 r.
+06-11-1894 r.
Więcej
945
Kazimierski Jan
Kazimierska Marianna z d. Rorat
*08-02-1883 r. Prawda
*22-08-1885 r. Widzów
+31-01-1968 r. /Rędziny/
+12-02-1937 r. Rędziny
Więcej
946
Kazimierski Jerzy
Kazimierska Ewa Danuta z d. Załęcka
01-10-1972 r.
Smardzewo
*1949 r. Szumirad
*1956 r. Płońsk
Więcej
947
Kazimierski Jerzy
Kazimierska Helena z d. Warda
1814 r.
Chruślin
+
+
Więcej
948
Kazimierski Józef
Kazimierska Aleksandra z d. Zalewska
*16-02-1835 r. Bocheń
*1834 r.
+
+
Więcej
949
Kazimierski Józef
Kazimierska Józefa z d. Pawłowska
1884 r.
Chruślin
*09-02-1856 r.
+
+
Więcej
950
Kazimierski Julian
Kazimierska Franciszka z d. Ciesielska
*1924 r.
*17-11-1924 r.
+1995 r. /Chruślin/
+26-08-2023 r. /Chruślin/
Więcej
951
Kazimierski Kacper
Kazimierska Agnieszka z d. Flis
27-10-1879 r.
Chruślin
*28-02-1836 r.
*1861 r. Bocheń
+
+26-02-1932 r. /Chruślin/
Więcej
952
Kazimierski Kacper
Kazimierska Anna z d. Deka
17-01-1859 r.
Chruślin
*28-02-1836 r.
*1838 r.
+
+05-09-1879 r.
Więcej
953
Kazimierski Karol
Kazimierska Marianna
*1767 r.
*~ 1759 r.
+
+16-08-1827 r. Guźnia
Więcej
954
Kazimierski Kazimierz
Kazimierska Agnieszka z d. Kotecka
06-11-1916 r.
Chruślin
*03-03-1883 r. Guźnia
+16-09-1939 r. Guźnia
+
Więcej
955
Kazimierski Kazimierz
Kazimierska Marianna z d. Barańska
1900 r.
Chruślin
*20-02-1875 r.
+ /Chruślin/
+
Więcej
956
Kazimierski Kazimierz
Kazimierska Marianna z d. Wiechnio
15-11-1910 r.
Zduny
*03-03-1883 r. Guźnia
*12-07-1893 r. Wierznowice
+16-09-1939 r. Guźnia
+24-08-1916 r. Guźnia
Więcej
957
Kazimierski Kazimierz
Płacheta Katarzyna z d. Gajda
1816 r.
Chruślin
*1793 r.
*1802 r.
+16-06-1817 r.
+1848 r.
Więcej
958
Kazimierski Ludwik
Kazimierska Franciszka z d. Deka
25-10-1858 r.
Chruślin
*24-08-1836 r.
+
+
Więcej
959
Kazimierski Ludwik
Kazimierska Julianna z d. Ciesielska
11-09-1854 r.
Łowicz
*24-08-1836 r.
*14-02-1830 r. Szczudłów
+
+25-09-1858 r. Bocheń
Więcej
960
Kazimierski Mateusz
Gałaj Antonina z d. Grzyb
1870 r.
Chruślin
*15-09-1842 r.
*18-06-1848 r. Mystkowice
+16-01-1897 r.
+
Więcej
961
Kazimierski Mateusz
Kazimierska Agnieszka z d. Słonik
1897 r.
Łowicz
*21-09-1871 r.
+
+
Więcej
962
Kazimierski Michał
Górczyńska Marianna z d. Piasta
1895 r.
Chruślin
*04-07-1840 r. Bocheń
+17-10-1922 r. Bocheń
+21-05-1928 r. Lisiewice
Więcej
963
Kazimierski Michał
Kazimierska Petronela z d. Korczewska
23-11-1859 r.
Chruślin
*04-07-1840 r. Bocheń
*22-05-1837 r. Bocheń
+17-10-1922 r. Bocheń
+1895 r.
Więcej
964
Kazimierski Mikołaj
Kazimierska Rozalia z d. Modrak
*1788 r.
*~ 1796 r.
+28-08-1867 r.
+1881 r.
Więcej
965
Kazimierski Paweł
Kazimierska Barbara z d. Gałaj
*~ 1759 r.
*1763 r.
+02-10-1826 r. Guźnia
+14-11-1813 r. Guźnia
Więcej
966
Kazimierski Robert
Kazimierska Iwona
Więcej
967
Kazimierski Stanisław Henryk
Kazimierska Helena z d. Urbanek
25-04-1949 r.
*01-01-1922 r. Bocheń
*1924 r.
+27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/
+22-02-1992 r. Chruślin /Chruślin/
Więcej
968
Kazimierski Stanisław
Kazimierska Jadwiga z d. Bryk
1854 r.
Chruślin
*04-05-1835 r. Bocheń
*1833 r.
+
+13-01-1896 r. Gosławice
Więcej
969
Kazimierski Szczepan
Kazimierska Józefa z d. Kurczak
*1843 r. Guźnia
*12-01-1852 r. Dąbkowice
+1887 r. Maków
+
Więcej
970
Kazimierski Szymon
Kazimierska Marianna z d. Górczyńska
25-01-1909 r.
Łowicz
*25-10-1887 r. Bocheń
*23-09-1887 r.
+02-05-1963 r. Bocheń /Chruślin/
+09-04-1974 r. Bocheń /Chruślin/
Więcej
971
Kazimierski Tadeusz
Smoleńska - Kazimierska Anna Zofia z d. Smoleńska
*14-02-1917 r. Widzów
*17-09-1921 r. Łomża
+30-09-1988 r. Kalisz /Rędziny/
+06-02-2006 r. Krotoszyn /Krotoszyn/
Więcej
972
Kazimierski Wawrzyniec
Kazimierska Helena z d. Gusta
17-11-1823 r.
Chruślin
*1804 r.
*~ 1797 r.
+06-01-1847 r.
+
Więcej
973
Kazimierski Wiesław
Kazimierska Alicja
*1949 r.
Więcej
974
Kazimierski Wojciech
Kazimierska Agnieszka z d. Kucharek
*23-10-1868 r.
*18-01-1875 r. Małszyce
+
+26-02-1932 r. /Chruślin/
Więcej
975
Kazimierski Wojciech
Kazimierska Franciszka z d. Gajda
08-02-1841 r.
Chruślin
*11-04-1821 r.
*~ 1823 r. Guźnia
+21-03-1909 r.
+15-01-1870 r.
Więcej
976
Kazimierski Wojciech
Kazimierska Katarzyna z d. Burzyńska
*23-10-1868 r.
*1868 r.
+
+13-01-1893 r.
Więcej
977
Kazimierski Wojciech
Kazimierska Marianna z d. Wojewodzak
*1843 r.
+
+
Więcej
978
Kazimierski Wojciech
Kazimierski Katarzyna z d. Kowalska
1912 r.
Domaniewice
*22-07-1880 r.
*1889 r. Skaratki
+25-08-1960 r. Springfield
+03-08-1970 r. Suffield
Więcej
979
Kazmierczak Józef
Kazmierczak Brygida z d. Woźniak
*~ 1782 r.
*~ 1776 r.
+˂ 1839 r.
+
Więcej
980
Kazmierski Ben
Kazmierska z d. Mehling
*1976 r.
Więcej
981
Kazmierski Edward John
Kazmierski Florence
06-05-1960 r.
Los Angeles
*05-02-1925 r. Thompsonville
+07-01-2015 r. Santa Maria
Więcej
982
Kazmierski Edward John
Kazmierski Margartet
*05-02-1925 r. Thompsonville
+07-01-2015 r. Santa Maria
Więcej
983
Kazmierski Fred
Kazmierski z d. Aoyagi
*1948 r.
Więcej
984
Kazmierski Stanley
Kazmierski Bertha z d. Warych
*23-11-1919 r.
*05-11-1923 r.
+02-04-1995 r. Springfield
+10-10-2020 r. Billings
Więcej
985
Kazmierski Vance
Kazmierski Eva
*14-11-1917 r. Chicopee
+30-06-2003 r. Tucson
+
Więcej
986
Kazmierski Vance
Kazmieski Stella
*14-11-1917 r. Chicopee
+30-06-2003 r. Tucson
Więcej
987
Kazmierski Walter
Kazmierski Patricia z d. Quan
*1947 r.
Więcej
988
Kaznowski Marcin
Kaznowska Anna z d. Sienicka
1927 r.
Gródek Jagielloński
*1874 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
989
Kaznowski Marcin
Kaznowska Marianna z d. Szczepaniuk
1862 r.
Zimna Woda
*1837 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
990
Kazubek Dariusz
Kazubek Luiza Maria z d. Wiesiołek
*1948 r.
*1957 r. Warszawa
Więcej
991
Kazubek Łukasz
... Anna
*1979 r. Warszawa
*1985 r.
Więcej
992
Kazubek Sebastian
Kazubek Iwona z d. Lepianka
08-06-2012 r.
*1982 r. Warszawa
*1985 r.
Więcej
993
Kazyk Jan
Kazyk Anna z d. Klesiewicz
+
+
Więcej
994
Kazyk Jan
Kazyk Julia z d. Seitz
15-07-1902 r.
Zimna Woda
*1876 r.
+
+
Więcej
995
Kazyk Szczepan Rudolf
Kazyk Czesława Maria z d. Wilk
29-08-1926 r.
Łazy
*1894 r. Zimna Woda
*16-08-1903 r. Kulebaki (ZSRR)
+~ 1940 r. Lwów /Nie znane/
+28-06-1989 r. Gdynia /Gdynia/
Więcej
996
Kazyk Walenty
Kazyk Anna z d. Szostak
1875 r.
Zimna Woda
*1855 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
997
Kaźmierczak Mateusz
Kaźmierczak Marianna z d. Kamińska
23-11-1886 r.
Zduny
*05-11-1864 r. Zduny
+
+15-02-1909 r. Szymanowice
Więcej
998
Kaźmierski Jan
Kaźmierska Anna z d. Tokarska
09-11-1903 r.
Sobota
+
+
Więcej
999
Kaźmierski Jan
Kaźmierska Franciszka
*19-07-1903 r.
*1906 r.
+10-04-1978 r. /Chruślin/
+1997 r. /Chruślin/
Więcej
1000
Keinan
Keinan z d. Grabowicz
Więcej
1001
Kędziora Grzegorz
Kędziora Marianna z d. Wieteska
01-10-1899 r.
Łowicz
*1872 r. Strzebieszew
*1883 r. Łowicz
+
+
Więcej
1002
Kędziora Jan
Kędziora Stanisława z d. Kłucińska
1925 r.
Łowicz
+
+
Więcej
1003
Kędziora Józef
Kędziora Julianna z d. Kantorek
29-01-1827 r.
Domaniewice
*1797 r. Domaniewice
*1798 r. Skaratki
+
+01-06-1827 r. Skaratki
Więcej
1004
Kędziora Stanisław
Kędziora Antonina z d. Zuchora
1908 r.
Głowno
*1876 r. Strzebieszew
*29-03-1883 r. Kadzielin
+
+1910 r. Strzebieszew
Więcej
1005
Kędziora Stanisław
Sałuda Aniela z d. Kucińska
08-11-1937 r.
Chruślin
*1908 r. Strzebieszew
+14-09-1939 r. Lisiewice
+
Więcej
1006
Kępiński Teodor
Kępińska Zofia
*~ 1928 r.
*1928 r.
+13-06-2006 r. /Łódź/
Więcej
1007
Khazaal Ahmad N.
Khazaal Grażyna z d. Mikołajczyk
*1959 r. (Liban)
*1955 r. Łódź
Więcej
1008
Kiciński Edward
Kicińska Teresa z d. Sobala
*1956 r.
Więcej
1009
Kiciński Jerzy
Kicińska Lidia z d. Maciejasz
*1960 r.
*1962 r. Wałcz
Więcej
1010
Kiciński Mirosław
Kicińska Iwona Teresa z d. Zielińska
*1966 r.
*1970 r. Janisławiec
Więcej
1011
Kiciński Stefan Czesław
Kicińska Sabina z d. Gnatowska
19-02-1948 r.
Mirosławiec
*25-01-1925 r. Kobułkowo
*22-02-1932 r. Świnice
+08-12-1991 r. /Marcinkowice/
+28-02-1996 r. Drawsko Pomorskie /Marcinkowice/
Więcej
1012
Kiczoł Stanisław
Kiczoł Ewa z d. Stefańska
1910 r.
Pszczonów
*1885 r.
*1891 r. Seligów
+
+
Więcej
1013
Kidankiewicz Stefan
Kidankiewicz Katarzyna Franciszka z d. Korniak
1900 r.
Zimna Woda
*1881 r. Zimna Woda
+
+
Więcej
1014
Kiedos Maciej
Kiedos Ewa z d. Barańska
11-10-2008 r.
Łowicz
*1979 r.
*1983 r.
Więcej
1015
Kielesiński
Kielesińska z d. Ogniewska
Więcej
1016
Kierus Franciszek
Kierus Marianna z d. Sałuda
1888 r.
Domaniewice
*1866 r. Domaniewice
+
+
Więcej
1017
Kierus Ignacy
Kierus Franciszka z d. Markiewicz
1870 r.
Domaniewice
*1844 r. Domaniewice
+
+
Więcej
1018
Kierus Piotr
Kierus Wiktoria z d. Grabowicz
1844 r.
Domaniewice
+1887 r.
+
Więcej
1019
Kierus Piotr
Kierus Zofia z d. Kunecka
1878 r.
Domaniewice
+1887 r.
+
Więcej
1020
Kierus Szczepan
Kierus Róża z d. Wilk
28-01-1816 r.
Domaniewice
+08-09-1845 r. Domaniewice
+
Więcej
1021
Kierus Szczepan
Kierus Teresa z d. Jadach
1845 r.
Domaniewice
+1893 r. Domaniewice
+
Więcej
1022
Kierus Szymon
Kierus Marianna z d. Kantorek
*~ 1759 r. Domaniewice
*1762 r. Skaratki
+13-07-1827 r. Domaniewice
+28-03-1827 r. Skaratki
Więcej
1023
Kierzkowski
Kierzkowska Martyna z d. Włostek
*1982 r. Łowicz
Więcej
1024
Kiliańczyk Paweł
Kiliańczyk
Więcej
1025
Klejs Zdzisław
Klejs Irena z d. Kantorek
*1932 r.
+1974 r. /Domaniewice/
+2020 r. /Domaniewice/
Więcej
1026
Klepaczka Jan
Klepaczka Marianna z d. Goldas
10-07-1893 r.
Jeżów
*25-07-1870 r. Jesienin
*16-01-1874 r. Długie
+
+
Więcej
1027
Klikowski
Klikowska Emilia z d. Wiesiołek
Więcej
1028
Klimecki Radosław
Klimecka Monika z d. Gawęcka
11-08-2018 r.
Stara Kamienica
*1987 r. Jelenia Góra
*1983 r.
Więcej
1029
Klimkiewicz
Klimkiewicz z d. Mańkowska
Więcej
1030
Klimkiewicz Jan
Klimkiewicz Aniela z d. Kazimierska
21-01-1920 r.
Chruślin
*17-06-1895 r. Bocheń
+
+
Więcej
1031
Kludka Richard Henry
Kludka Dagmara Maria z d. Szymczak
11-11-2011 r.
*1956 r. Chicago
*1974 r. Łódź
Więcej
1032
Kłos
Kłos Hanna z d. Gasik
Więcej
1033
Kłos
Kłos Justyna
Więcej
1034
Kłos Michał
Kłos Katarzyna z d. Gołębiewska
24-06-1907 r.
Chruślin
*01-04-1890 r. Mystkowice
+
+
Więcej
1035
Kłys Jacek
Kłys Anetta z d. Jaros
19-11-1988 r.
Łódź
*1968 r. Łódź
*1968 r. Łódź
Więcej
1036
Kłys Mieczysław
Kłys Zofia
*21-10-1935 r. Giebałtówka
*1940 r. Giebałtówka
+04-03-2007 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1037
Kłys Szymon
Czechowska Dagmara
*1997 r. Łódź
Więcej
1038
Kłys Tomasz
Kłys Ewa z d. Wlazło - Walewska
27-09-2014 r.
Łódź
*1989 r. Łódź
*1989 r. Łódź
Więcej
1039
Knera Antoni
Lenart Zofia z d. Krukowska
1866 r.
Domaniewice
*1847 r. Skaratki
+08-05-1870 r. Skaratki
+
Więcej
1040
Knera Franciszek
Knera Agnieszka z d. Burzyńska
02-02-1921 r.
Chruślin
*1892 r. Skaratki
+
+
Więcej
1041
Knera Franciszek
Knera Marcjanna z d. Taras
29-01-1894 r.
Łowicz
*16-09-1866 r. Skaratki
*1870 r.
+01-08-1933 r.
+
Więcej
1042
Knera Henryk
Knera
Więcej
1043
Knera Henryk
Knera Zofia z d. Wielec
*1907 r. Skaratki
*15-01-1910 r. Dmosin
+28-04-1972 r.
+29-12-1992 r. Dmosin
Więcej
1044
Knera Ignacy
Knera Agnieszka z d. Czarnecka
1885 r.
Domaniewice
*24-01-1861 r. Skaratki
*1864 r.
+
+
Więcej
1045
Knera Jan
Knera Józefa z d. Mrzygłód
1922 r.
Domaniewice
*1898 r. Skaratki
+
+
Więcej
1046
Knera Jan
Knera Katarzyna z d. Warda
1908 r.
Domaniewice
*1877 r. Skaratki
+
+
Więcej
1047
Knera Jan
Knera Rozalia z d. Kędziora
27-01-1902 r.
Bełchów
*1872 r. Skaratki
+
+
Więcej
1048
Knera Jan Nepomucen
Knera Katarzyna z d. Siatkowska
1853 r.
Domaniewice
*19-05-1834 r. Skaratki
*25-11-1834 r. Reczyce
+1893 r. Skaratki
+18-01-1899 r. Skaratki
Więcej
1049
Knera Józef
Knera
*1900 r. Skaratki
+
Więcej
1050
Knera Józef
Knera Katarzyna z d. Rutkowska
1888 r.
Domaniewice
*1862 r. Skaratki
+
+
Więcej
1051
Knera Józef
Knera Marcjanna z d. Wojda
08-06-1891 r.
Łowicz
*1862 r. Skaratki
+
+
Więcej
1052
Knera Kacper
Knera Teresa z d. Kuśmierek
1826 r.
Domaniewice
*~ 1781 r.
+11-05-1867 r. Strzebieszew
+
Więcej
1053
Knera Marcin
Knera Agnieszka z d. Drużka
1861 r.
Domaniewice
*29-10-1839 r. Skaratki
+1902 r. Skaratki
+1910 r. Skaratki
Więcej
1054
Knera Marian
Knera Halina Stefania z d. Stankiewicz
03-11-1963 r.
Łódź
*1932 r. Nagawki
*1934 r. Łódź
Więcej
1055
Knera Mateusz
Knera Marianna z d. Kucharska
26-07-1824 r.
Domaniewice
*1792 r. Strzebieszew
*~ 1802 r.
+30-03-1869 r. Skaratki
+30-09-1873 r. Skaratki
Więcej
1056
Knera Stanisław
Kapusta Marianna z d. Gajda
26-11-1900 r.
Chruślin
*1875 r. Skaratki
*23-01-1871 r. Lisiewice
+14-04-1908 r. Lisiewice
+
Więcej
1057
Knera Stefan
Knera Agnieszka z d. Godziszewska
1914 r.
Domaniewice
*1893 r. Skaratki
*1894 r.
+03-08-1989 r.
+
Więcej
1058
Knera Wawrzyniec
Kuśmierek Zofia z d. Kawka
+14-12-1811 r. Domaniewice
+16-11-1831 r. Czatolin
Więcej
1059
Knera Wiesław
Knera
Więcej
1060
Kobus Józef
Kobus Julianna
+
+
Więcej
1061
Kobus Kacper
Kobus Anna z d. Żabińska
+30-08-1828 r. Wierzchy
+
Więcej
1062
Kobus Piotr
Drabik Agnieszka z d. Kuśmierek
22-01-1813 r.
Jeżów
+15-11-1825 r. Wierzchy
+
Więcej
1063
Kocemba Wojciech
Kocemba Aniela z d. Stefańska
1921 r.
Pszczonów
*1889 r. Łagów
*1903 r. Seligów
+06-06-1967 r. /Pszczonów/
+1975 r. /Pszczonów/
Więcej
1064
Kocus Jan
Kocus Marianna z d. Kantorek
13-05-1907 r.
Łowicz
+
+
Więcej
1065
Kolas Andrzej
Kolas Marianna z d. Liberska
09-07-1934 r.
Chruślin
*1907 r. Marywil
*01-12-1907 r. Trąby
+
+04-09-1990 r. Piaski Bankowe
Więcej
1066
Kolec Antoni
Kolec Weronika z d. Skoneczna
1922 r.
Dzierzgowo
*1902 r. Skaratki
+
+
Więcej
1067
Koliński
Kolińska
Więcej
1068
Koliński Bolesław
Kolińska z d. Kosmowska
*08-06-1938 r. Zduńska Wola
+16-02-1984 r. /Zduńska Wola/
Więcej
1069
Koliński Dariusz
Kolińska
Więcej
1070
Kolos Jan
Kolos Franciszka z d. Podsędek
1925 r.
Łowicz
+
Więcej
1071
Kolos Stanisław
Kolos Katarzyna z d. Głuszczyk
01-10-1900 r.
Łowicz
*1883 r. Jamno
+
+
Więcej
1072
Kolos Władysław
Kolos Władysława z d. Duraj
1922 r.
Łowicz
+
+
Więcej
1073
Kołaczek Jan
Kołaczek Marianna z d. Sujkowska
12-10-1931 r.
Łowicz
* Pilaszków
+
+
Więcej
1074
Kołodziński Kacper
Kołodzińska Eleonora z d. Cegielska
1851 r.
Solec Zdrój
+
+
Więcej
1075
Kołucki
Kołucka Jadwiga z d. Kret
*06-10-1899 r. Urbańszczyzna
+
+22-10-1981 r. Łowicz
Więcej
1076
Komenderski Jan
Komenderska Helena z d. Kucińska
23-09-1973 r.
*~ 1940 r.
*02-03-1946 r.
+20-01-2018 r. Łódź /Głowno/
+07-02-2015 r. Głowno /Głowno/
Więcej
1077
Komenderski Lucjan
Komenderska Zofia z d. Włostek
05-06-1933 r.
Stary Waliszew
*1910 r. Pludwiny
*~ 1915 r.
+
+
Więcej
1078
Konikowski Józef
Konikowska Julianna z d. Sujkowska
29-01-1894 r.
Łowicz
*1873 r. Dąbkowice
+
+
Więcej
1079
Konikowski Stefan
Konikowska Marianna z d. Wilk
14-02-1927 r.
Domaniewice
*13-01-1900 r. Dąbkowice
+
+
Więcej
1080
Kopania
Kopania
Więcej
1081
Kopania
Kopania z d. Kosiorek
Więcej
1082
Kopania Jan
Kopania Agnieszka z d. Pawłowicz
1895 r.
Domaniewice
*1874 r. Strzebieszew
+
+
Więcej
1083
Kopania Jan
Kopania Otylia z d. Pająk
*~ 1911 r.
*~ 1918 r.
+04-11-1964 r. /Głowno/
+14-08-1994 r. /Głowno/
Więcej
1084
Kopania Włodzimierz
Kopania Barbara z d. Drzewiecka
*~ 1947 r.
+02-03-1995 r. /Głowno/
+
Więcej
1085
Kopania Wojciech
Kopania Małgorzata z d. Warda
19-01-1920 r.
Domaniewice
*1894 r. Rogóźno
*1903 r. Rogóźno
+06-09-1977 r.
+
Więcej
1086
Kopański
Kopańska z d. Krukowska
Więcej
1087
Korbeń Bogdan
Korbeń Wanda z d. Antos
*1954 r.
Więcej
1088
Korbeń Łukasz
Korbeń Alicja
*1981 r.
*1979 r.
Więcej
1089
Korbień
Korbień Małgorzata z d. Szczepanik
Więcej
1090
Kordalewski Władysław
Kordalewska Julianna z d. Rutkowska
*1880 r.
+
+1911 r.
Więcej
1091
Korniak Aleksander
Korniak Marianna z d. Golian
03-02-1822 r.
Zimna Woda
*18-03-1793 r. Zimna Woda
+
Więcej
1092
Korniak Aleksy
Korniak Magdalena z d. Zielińska
03-06-1828 r.
Zimna Woda
+
+
Więcej
1093
Korniak Franciszek
Korniak Katarzyna z d. Nowak
+
+
Więcej
1094
Korniak Jan
Korniak Marianna z d. Wisznowska
10-01-1819 r.
Zimna Woda
+
+
Więcej
1095
Korniak Józef
Korniak Franciszka Józefa z d. Ziemba
1871 r.
Zimna Woda
*1848 r. Zimna Woda
+
+
Więcej
1096
Korniak Józef
Korniak Maria z d. Michniewicz
1885 r.
Zimna Woda
*1848 r. Zimna Woda
+
+
Więcej
1097
Korniak Marcin
Korniak Maria z d. Gruszka
1884 r.
Zimna Woda
*1859 r. Zimna Wódka
*1864 r. Biłohorszcze
+
+
Więcej
1098
Korniak Mateusz
Korniak Katarzyna z d. Niżankowska
1891 r.
Zimna Woda
*1861 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
1099
Korniak Mateusz
Korniak Kornelia z d. Wiszniowska
1890 r.
Zimna Woda
*1861 r. Zimna Wódka
*1863 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
1100
Korniak Mikołaj
Korniak Apolonia z d. Stawarska
1881 r.
Zimna Woda
+
+
Więcej
1101
Korniak Piotr
Ragan Katarzyna z d. Baranowska
1858 r.
Zimna Woda
*1825 r. Zimna Wódka
*1841 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
1102
Korniak Wojciech
Korniak Anna z d. Sabadasz
10-02-1861 r.
Zimna Woda
*1820 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
1103
Korniak Wojciech
Korniak Katarzyna z d. Końciewicz
19-11-1844 r.
Zimna Woda
*1820 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
1104
Kosiorek
Kosiorek
Więcej
1105
Kosiorek
Kosiorek
Więcej
1106
Kosiorek Franciszek
Kosiorek Marianna
*09-08-1903 r. Rogóźno
+
+
Więcej
1107
Kosiorek Grzegorz
Kosiorek Marianna z d. Gusta
1859 r.
Domaniewice
*1837 r.
*03-06-1837 r. Bocheń
+26-03-1906 r. Rogóźno
+18-02-1907 r. Rogóźno
Więcej
1108
Kosiorek Henryk
Kosiorek
*29-10-1930 r. Dobrogosty
+30-09-1999 r.
Więcej
1109
Kosiorek Jan
Kosiorek
*03-05-1939 r.
+24-11-2008 r.
Więcej
1110
Kosiorek Jan
Kosiorek z d. Szustek
*1932 r. Dobrogosty
+
Więcej
1111
Kosiorek Jan
Kosiorek Marianna z d. Kozłowska
22-11-1886 r.
Bąków Górny
*1862 r. Rogóźno
*09-06-1866 r. Rząśno
+
+
Więcej
1112
Kosiorek Józef
Kosiorek Agnieszka z d. Warda
28-05-1855 r.
Domaniewice
*1824 r. Domaniewice
*24-01-1839 r. Skaratki
+05-03-1900 r. Skaratki
+29-01-1907 r. Skaratki
Więcej
1113
Kosiorek Józef
Kosiorek Marianna z d. Felczyńska
1908 r.
Domaniewice
*1886 r.
*1888 r. Skaratki
+1959 r. /Dmosin/
+1940 r.
Więcej
1114
Kosiorek Józef
Kosiorek Marianna z d. Warda
1900 r.
Domaniewice
*1869 r. Rogóźno
*11-05-1883 r. Skaratki
+1924 r.
+
Więcej
1115
Kosiorek Kazimierz
Kosiorek
*10-03-1935 r. Dobrogosty
+31-08-2000 r. /Olsztyn/
Więcej
1116
Kosiorek Piotr
Kosiorek Małgorzata z d. Ruta
*22-08-1908 r. Rogóźno
*15-11-1906 r. Strzebieszew
+27-01-1984 r. Olsztyn
+21-12-1983 r. Olsztyn
Więcej
1117
Kosiorek Stanisław
Kosiorek z d. Kapusta
*28-01-1923 r.
+18-05-1968 r. /Dmosin/
Więcej
1118
Kosiorek Stanisław
Kosiorek Elżbieta z d. Skuneczna
1896 r.
Domaniewice
*1870 r. Skaratki
+
+
Więcej
1119
Kosiorek Stanisław
Kosiorek Zofia z d. Barbucha
*16-09-1901 r. Rogóźno
*10-02-1902 r. Krępa
+30-09-1967 r.
+15-03-1963 r.
Więcej
1120
Kosiorek Tadeusz
Kosiorek Prakseda
*1919 r. Domaniewice
+
+
Więcej
1121
Kosiorek Zbigniew Ryszard
Kosiorek z d. Rogala
*20-05-1948 r.
+13-09-1973 r. /Dmosin/
Więcej
1122
Kosmowski
Kosmowska
Więcej
1123
Kosmowski Andrzej
Kosmowska Marianna z d. Bińczak
03-02-1892 r.
Zduny
*25-11-1848 r. Rząśno
*07-07-1871 r. Rząśno
+25-06-1920 r. Rząśno
+
Więcej
1124
Kosmowski Franciszek
Kosmowska
*09-11-1901 r. Rząśno
+13-07-1991 r. /Zduńska Wola/
Więcej
1125
Kosmowski Franciszek
Kosmowska Bronisława z d. Kubiak
Zduńska Wola
*09-11-1901 r. Rząśno
*1910 r.
+13-07-1991 r. /Zduńska Wola/
+1973 r.
Więcej
1126
Kosmowski Franciszek
Kosmowska Władysława z d. Grala
*09-11-1901 r. Rząśno
+13-07-1991 r. /Zduńska Wola/
+
Więcej
1127
Kosmowski Marek
Kosmowska Iwona z d. Głowacka
25-06-1983 r.
Głowno
*11-03-1959 r. Łowicz
*1962 r. Głowno
+13-12-2017 r. Głowno /Głowno/
Więcej
1128
Kosmowski Władysław
Kosmowska Marianna
+
+
Więcej
1129
Kosmowski Zygmunt
Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska
*1938 r.
+
Więcej
1130
Kostecki
Kostecka
Więcej
1131
Kostecki
Kostecka z d. Ruta
Więcej
1132
Kostrzewa
Kostrzewa Józefa z d. Brudka
*1904 r. Rogóźno
+
+01-04-1962 r. Rogóźno
Więcej
1133
Kostrzewa Antoni
Bródka Katarzyna z d. Kantorek
1882 r.
Domaniewice
* Skaratki
*08-08-1859 r. Skaratki
+26-08-1920 r. Skaratki
+
Więcej
1134
Kostrzewa Józef
Kostrzewa Katarzyna z d. Majewska
1903 r.
Domaniewice
*1877 r. Rogóźno
+
+
Więcej
1135
Kostrzewa Wincenty
Kostrzewa Franciszka z d. Warda
1890 r.
Domaniewice
*03-04-1863 r. Czatolin
*1868 r. Skaratki
+22-03-1916 r. Mięsośnia
+29-02-1916 r. Mięsośnia
Więcej
1136
Kostrzewa Władysław
Kostrzewa Anna z d. Kantorek
03-02-1919 r.
Domaniewice
*1894 r. Krępa
*1889 r. Skaratki
+
+10-12-1970 r. Skaratki
Więcej
1137
Kostrzewa Wojciech
Kostrzewa Jadwiga z d. Strugińska
1913 r.
Domaniewice
*1885 r. Reczyce
+
+
Więcej
1138
Kostusiak
Kostusiak Zofia z d. Wnuk
*01-06-1939 r.
+10-10-2015 r. /Opole/
Więcej
1139
Kostusiak Leopold
Kostusiak Anna z d. Wielemborek
29-10-1894 r.
Bąków Górny
*30-07-1876 r. Bąków Dolny
+
+
Więcej
1140
Kostusiak Wiesław
Kostusiak Lilla
Więcej
1141
Kośka Zdzisław
Kośka Grażyna z d. Antos
*28-11-1953 r.
*1958 r. Piła
+16-04-2017 r.
Więcej
1142
Kot
Kot z d. Krzyżaniak
Więcej
1143
Kot Arkadiusz Mariusz
Kruszyńska-Kot Monika z d. Kruszyńska
*1981 r. Głowno
*1979 r.
Więcej
1144
Kot Franciszek
Kot Anna z d. Kierus
1922 r.
Domaniewice
+
+
Więcej
1145
Kot Marian
Kot Helena z d. Konecka
*09-12-1925 r. Domaniewice
*20-02-1929 r. Domaniewice
+22-09-2006 r. Domaniewice
+25-08-1993 r. Domaniewice
Więcej
1146
Kot Stefan
Kot Katarzyna z d. Grzelak
1919 r.
Domaniewice
*1895 r. Domaniewice
*1898 r. Domaniewice
+16-02-1977 r. Domaniewice
+08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/
Więcej
1147
Kot Szymon
Kałuża Marianna z d. Knera
1891 r.
Domaniewice
*27-10-1863 r. Domaniewice
*03-07-1864 r. Skaratki
+1897 r.
+
Więcej
1148
Kot Tadeusz Wiesław
Kot z d. Klimkiewicz
*1953 r. Domaniewice
Więcej
1149
Kotecki Walenty
Kotecka Marianna z d. Ociela
1895 r.
Domaniewice
*14-02-1962 r. Rogóźno
*1875 r. Rogóźno
+
+
Więcej
1150
Kowalczuk Bazyli
Kowalczuk Tekla z d. Ragan
1874 r.
Zimna Woda
*1842 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
1151
Kowalczyk Bolesław
Kowalczyk Marianna z d. Pudło
*27-09-1920 r. Kownacica
*01-07-1920 r. Kownacica
+26-06-1987 r. /Gończyce/
+11-2021 r. /Gończyce/
Więcej
1152
Kowalczyk Franciszek
Kowalczyk Franciszka z d. Lebioda
1868 r.
Chruślin
*1847 r. Trąby
*18-02-1849 r. Grudze
+02-07-1930 r. Trąby
+18-07-1921 r. Trąby
Więcej
1153
Kowalczyk Franciszek
Kowalczyk Marianna z d. Brudka
1974 r.
Domaniewice
*1852 r. Skaratki
+
+
Więcej
1154
Kowalczyk Henryk
Kowalczyk Barbara z d. Gajda
26-08-1989 r.
Sobolew
*1955 r. Kownacica
*1964 r. Garwolin
Więcej
1155
Kowalczyk Jan
Kowalczyk Anna z d. Fijołek
01-05-1899 r.
Łowicz
*12-09-1869 r. Trąby
+
+
Więcej
1156
Kowalczyk Jan
Kowalczyk Apolonia z d. Markowicz
1922 r.
Pszczonów
*17-06-1891 r. Jackowice
*1900 r. Kuczków
+
+1955 r. /Pszczonów/
Więcej
1157
Kowalczyk Jan
Kowalczyk Marianna z d. Lebioda
11-02-1884 r.
Chruślin
*1860 r. Skaratki
*1865 r. Lisiewice
+
+
Więcej
1158
Kowalczyk Józef
Kowalczyk Aniela z d. Zagajewska
1921 r.
Domaniewice
*1887 r. Skaratki
+
+
Więcej
1159
Kowalczyk Józef
Kowalczyk Marianna z d. Skowrońska
06-11-1911 r.
Łowicz
*18-02-1883 r. Trąby
+
+
Więcej
1160
Kowalczyk Karol
Kowalczyk Salomea z d. Kantorek
1851 r.
Domaniewice
*1824 r. Skaratki
*12-11-1818 r. Skaratki
+1895 r. Skaratki
+1897 r. Skaratki
Więcej
1161
Kowalczyk Marcin
Baran Anna Maria
*1991 r. Garwolin
Więcej
1162
Kowalczyk Michał
Kowalczyk Marianna
+27-08-1852 r. Bąków Górny
+16-03-1828 r.
Więcej
1163
Kowalski Antoni
Kowalska Rozalia z d. Godziszewska
1923 r.
Głowno
*20-10-1896 r. Jamno
*1904 r. Reczyce
+
+
Więcej
1164
Kowalski Kazimierz
Kowalska Kunegunda z d. Kowalczyk
20-05-1832 r.
Bąków Górny
*~ 1803 r.
+
+20-01-1865 r. Bąków Górny
Więcej
1165
Kowalski Michał
Kowalska Tekla z d. Cwik
+
+
Więcej
1166
Kowalski Wojciech
Kowalska Józefa z d. Warda
1899 r.
Domaniewice
*1871 r. Domaniewice
*1871 r. Skaratki
+
+
Więcej
1167
Koza
Koza Katarzyna z d. Wróblewska
Więcej
1168
Koza
Koza Maria z d. Kazimierska
Więcej
1169
Koza Franciszek
Koza Franciszka z d. Kamińska
16-08-1915 r.
Zduny
*17-01-1890 r. Zduny
+
+
Więcej
1170
Koza Jan
Koza Józefa z d. Urbanek
22-11-1881 r.
Zduny
*03-03-1858 r. Maurzyce
+1902 r. Ostrów
+12-08-1894 r. Ostrów
Więcej
1171
Koza Józef
Koza Marianna z d. Górczyńska
07-11-1904 r.
Łowicz
*1883 r. Ostrów
*1884 r. Zawady
+
+
Więcej
1172
Koza Piotr
Koza Marianna z d. Tarkowska
03-02-1929 r.
Łowicz
*31-01-1893 r. Ostrów
+18-02-1954 r. Łowicz
+
Więcej
1173
Kozieł Paweł
Kozieł Jadwiga z d. Jabłońska
19-06-1900 r.
Złaków Kościelny
+
+
Więcej
1174
Kozikowski Tomasz
Kozikowska Aneta Anna z d. Gnatowska
20-09-2000 r.
*1977 r.
*1980 r. Gdańsk
Więcej
1175
Kozioł Jan
Kozioł Regina z d. Szostak
1848 r.
Zimna Woda
+
+
Więcej
1176
Kozłowski
Kozłowska z d. Broniarz
Więcej
1177
Kozłowski Ignacy
Kozłowska Franciszka z d. Korniak
18-05-1823 r.
Zimna Woda
+
+
Więcej
1178
Kozłowski Wojciech
Kozłowska Marianna z d. Wiesiołek
08-02-1892 r.
Łowicz
*1848 r. Bocheń
+
+17-11-1918 r. Zawady
Więcej
1179
Kozyra
Kozyra Helena z d. Baranowska
*1894 r. Zimna Wódka
+
+
Więcej
1180
Kraczko Teodor
Kraczko Janina z d. Czubatka
*14-02-1916 r.
*07-08-1920 r. Kobryń
+13-06-1990 r.
+23-08-1983 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
Więcej
1181
Kraczko Wiktor
Kraczko z d. Szymonek
*1956 r. Kobryń
Więcej
1182
Krajczak Jakub
Krajczak Łucja z d. Zapisek
+
+
Więcej
1183
Krajczak Roch
Krajczak Agnieszka z d. Jaros
05-02-1797 r.
Zduny
+
+23-09-1812 r. Zduny
Więcej
1184
Krakowiak Benedykt
Colith Aleksandra Marta z d. Kazimierska
*1946 r. Kutno
+2011 r.
Więcej
1185
Krakowiak Jan
Krakowiak Teresa z d. Kazimierska
18-11-1895 r.
Chruślin
*1819 r. Smardzew
*1828 r. Guźnia
+25-09-1911 r. Emilianów
+05-12-1903 r. Trąby
Więcej
1186
Krakowiak Władysław
Krakowiak Katarzyna z d. Kostrzewa
07-06-1931 r.
Stary Waliszew
*22-06-1906 r.
*20-08-1904 r.
+26-09-1963 r.
+22-09-1966 r.
Więcej
1187
Kraus
Kraus z d. Ladorudzka
Więcej
1188
Krawczyk Brunon
Bińczak-Krawczyk Danuta z d. Bińczak
*30-11-1945 r.
*06-01-1949 r.
+16-11-2020 r. /Rybnik/
+05-12-2012 r. Rybnik /Rybnik/
Więcej
1189
Krawczyk Kacper
Krawczyk Katarzyna z d. Kobus
26-11-1838 r.
Jeżów
*05-01-1819 r. Wierzchy
*24-10-1820 r. Wierzchy
+1867 r. Leosin
+
Więcej
1190
Krawczyk Władysław
Krawczyk Jadwiga z d. Kobus
*~ 1784 r.
*~ 1787 r.
+14-05-1844 r. Wierzchy
+08-01-1847 r. Wierzchy
Więcej
1191
Kreczmer
Kreczmer z d. Rożej
Więcej
1192
Kreczmer Jerzy
Kreczmer Elżbieta z d. Kantorek
+
Więcej
1193
Kreczmer Maciej
Kreczmer Anna z d. Witczak
20-06-2015 r.
Łódź
*1990 r. Łódź
*1990 r.
Więcej
1194
Kreczmer Wojciech
Raheem-Kreczmer Natalia z d. Raheem
09-2013 r.
*1988 r.
Więcej
1195
Kret Jan
Kret Helena z d. Kokoszkiewicz
01-02-1925 r.
Łuck
*25-12-1897 r. Urbańszczyzna
+26-12-1967 r. Darłowo
+
Więcej
1196
Kret Jan
Kret Marcjanna z d. Tomala
28-01-1895 r.
Łowicz
*1877 r.
+
+
Więcej
1197
Kret Józef
Kret Marcjanna z d. Wiesiołek
19-05-1895 r.
Łowicz
*18-03-1857 r. Otolice
*11-10-1877 r. Bocheń
+
+
Więcej
1198
Kret Tomasz
Kret Józefa z d. Ufa
1923 r.
Łowicz
*25-02-1898 r. Katarzynów
*18-10-1898 r.
+15-05-1977 r. Łowicz
+1992 r.
Więcej
1199
Królikowski Jan
Królikowska Jadwiga z d. Wieczorek
*1783 r.
+
+
Więcej
1200
Królikowski Jędrzej
Królikowska Katarzyna z d. Wieczorek
1833 r.
Jeżów
*06-11-1809 r. Długie
+
+
Więcej
1201
Królikowski Konstanty
Przybysz Franciszka z d. Tomala
08-11-1904 r.
Zduny
*07-04-1875 r. Złaków Kościelny
*08-03-1879 r. Zduny
+19-07-1905 r. Jackowice
+
Więcej
1202
Krugiołka Roman
Krugiołka Kinga z d. Pietrzak
Więcej
1203
Kruk Henryk
Ufa Justyna
*1982 r.
*1987 r.
Więcej
1204
Kruk Ireneusz
Kruk Justyna z d. Cłapińska
08-07-2006 r.
*1981 r.
*1987 r.
Więcej
1205
Kruk Marcin
Kruk Katarzyna z d. Ufa
*1979 r.
*1983 r. Skierniewice
Więcej
1206
Krukowski
Krukowska
Więcej
1207
Krukowski
Krukowska
Więcej
1208
Krukowski
Krukowska z d. Grus
Więcej
1209
Krukowski Antoni
Krukowska Małgorzata z d. Pająk
1910 r.
Domaniewice
*16-03-1877 r. Stroniewice
+
+08-11-1959 r.
Więcej
1210
Krukowski Feliks
Krukowska Marianna z d. Wiśniewska
1922 r.
Łowicz
*21-08-1904 r. Łowicz
+
+
Więcej
1211
Krukowski Franciszek
Krukowska Aniela z d. Zwolińska
*11-10-1914 r.
*29-03-1924 r.
+22-02-1984 r. /Ługi Ujskie/
+15-04-2003 r. /Ługi Ujskie/
Więcej
1212
Krukowski Jan
Krukowska Józefa z d. Ruta
1912 r.
Domaniewice
+
+
Więcej
1213
Krukowski Jan
Krukowska Zofia z d. Matyjasik
*1911 r.
*10-03-1916 r.
+05-1982 r.
+05-2002 r.
Więcej
1214
Krukowski Ludwik
Krukowska Elżbieta z d. Błażejewska
1874 r.
Chruślin
*14-07-1852 r. Skaratki
*1845 r. Guźnia
+
+13-01-1877 r. Skaratki
Więcej
1215
Krukowski Ludwik
Kucińska Józefa z d. Kazimierska
05-02-1877 r.
Chruślin
*14-07-1852 r. Skaratki
*19-01-1854 r.
+
+
Więcej
1216
Krukowski Piotr
Krukowska Franciszka z d. Kucińska
1902 r.
Domaniewice
*1878 r. Stroniewice
+
+
Więcej
1217
Krupiński Józef
Krupińska Ludwika z d. Kazimierska
1903 r.
Chruślin
*1885 r.
+
+18-08-1950 r.
Więcej
1218
Krysiak Józef
Krysiak Agata
+
+
Więcej
1219
Krzemiński Walenty
Krzemińska Marianna z d. Jędrzejczyk
Więcej
1220
Krzemiński Władysław
Krzemińska Janina z d. Staworzyńska
1928 r.
Nowy Korczyn
*1902 r.
*1903 r. Nowy Korczyn
+05-11-1991 r. /Nowy Korczyn/
+02-05-1982 r. Nowy Korczyn
Więcej
1221
Krzemiński Zdzisław
Krzemińska z d. Papiór
*1934 r.
+1996 r.
Więcej
1222
Krzostek Paweł
Pakuła vel Rutka - Krzostek Dorota Maria z d. Pakuła vel Rutka
*1985 r. Warszawa
Więcej
1223
Krzysiak Mariusz
Krzysiak Aneta z d. Wrońska
*1976 r.
*1977 r.
Więcej
1224
Kubisiak Kazimierz
Kubisiak Marianna z d. Kucińska
1909 r.
Domaniewice
*1852 r. Strzebieszew
+
+
Więcej
1225
Kucharek Adam
Kucharek Helena z d. Kunecka
08-02-1925 r.
Stary Waliszew
*1902 r.
*1906 r. Strzebieszew
+1976 r.
+
Więcej
1226
Kucharek Feliks
Kucharek Marianna
19-05-1926 r.
Łowicz
*05-11-1903 r.
+28-11-1942 r.
Więcej
1227
Kucharek Franciszek
Kucharek Franciszka z d. Sójkowska
06-02-1825 r.
Łowicz
*~ 1807 r.
+
+
Więcej
1228
Kucharek Jacek
Kucharek Anna z d. Guzek
*1953 r. Łowicz
*1955 r. Bocheń
Więcej
1229
Kucharek Józef
Kucharek Teofila z d. Klimkiewicz
06-02-1888 r.
Łowicz
*1866 r. Małszyce
*1866 r. Chąśno
+
+
Więcej
1230
Kucharek Mateusz
Kucharek Katarzyna z d. Klimkiewicz
06-02-1888 r.
Łowicz
*1862 r. Małszyce
*1863 r. Chąśno
+
+
Więcej
1231
Kucharek Stefan
Kucharek Janina
*21-06-1919 r. Małszyce
*01-09-1921 r. Klewków
+05-05-2011 r. Łowicz
+14-10-2001 r.
Więcej
1232
Kucharek Wincenty
Kucharek Wiktoria z d. Tomala
15-02-1902 r.
Łowicz
*20-01-1875 r. Małszyce
*1881 r.
+15-11-1949 r.
+1955 r.
Więcej
1233
Kuciński
Kucińska z d. Czułek
Więcej
1234
Kuciński
Kucińska Marianna z d. Małecka
*1895 r. Reczyce
+
+
Więcej
1235
Kuciński Andrzej
Kucińska Franciszka z d. Adach
1871 r.
Domaniewice
*21-11-1845 r. Strzebieszew
*02-10-1847 r. Skaratki
+1906 r. Strzebieszew
+1914 r.
Więcej
1236
Kuciński Andrzej
Kucińska Marianna z d. Jadach
24-11-1862 r.
Domaniewice
*19-09-1843 r. Strzebieszew
*05-12-1841 r. Skaratki
+
+1913 r.
Więcej
1237
Kuciński Antoni
Kucińska Aniela z d. Grzelak
*13-07-1899 r. Strzebieszew
*1902 r.
+20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/
+29-01-1974 r. Strzebieszew
Więcej
1238
Kuciński Antoni
Kucińska Barbara z d. Grzelak
*13-07-1899 r. Strzebieszew
+20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/
+11-01-1927 r. Strzebieszew /Domaniewice/
Więcej
1239
Kuciński Antoni
Kucińska Marianna z d. Warda
1897 r.
Domaniewice
*1872 r.
*07-12-1867 r. Skaratki
+
+
Więcej
1240
Kuciński Błażej
Kucińska Małgorzata z d. Urbaniak
22-02-1897 r.
Łowicz
+
+
Więcej
1241
Kuciński Czesław
Kucińska Zofia z d. Rosłonek
29-07-1948 r.
Łyszkowice
*1913 r.
+16-03-1984 r. Reczyce
+
Więcej
1242
Kuciński Dariusz
Kucińska Bogumiła z d. Wąsik
16-07-1994 r.
Głowno
*1973 r. Głowno
*1974 r. Bydgoszcz
Więcej
1243
Kuciński Franciszek
Kucińska
+
+˂ 1923 r.
Więcej
1244
Kuciński Franciszek
Kucińska Agnieszka z d. Błażejewska
1864 r.
Chruślin
*~ 1840 r.
+
+
Więcej
1245
Kuciński Franciszek
Kucińska Marianna z d. Wilk
1892 r.
Domaniewice
*1835 r. Reczyce
*08-12-1834 r. Skaratki
+
+
Więcej
1246
Kuciński Franciszek
Kucińska Weronika z d. Godos
1923 r.
Łowicz
+
+
Więcej
1247
Kuciński Grzegorz
Kucińska Karolina z d. Strugińska
07-02-1916 r.
Domaniewice
*1890 r.
*1891 r.
+17-09-1975 r. Strzebieszew /Domaniewice/
+ /Domaniewice/
Więcej
1248
Kuciński Grzegorz
Kucińska Łucja
16-07-1917 r.
Domaniewice
*1875 r. Strzebieszew
*1895 r. Strzebieszew
+20-02-1936 r. Helenów
+
Więcej
1249
Kuciński Grzegorz
Kucińska Małgorzata z d. Kunecka
1901 r.
Domaniewice
*1875 r. Strzebieszew
*1884 r. Stroniewice
+20-02-1936 r. Helenów
+02-06-1917 r. Strzebieszew
Więcej
1250
Kuciński Izydor
Kucińska Anna z d. Knera
18-11-1844 r.
Domaniewice
*09-04-1823 r. Stroniewice
*07-06-1828 r. Strzebieszew
+1882 r. Strzebieszew
+
Więcej
1251
Kuciński Jakub
Kucińska Katarzyna z d. Majewska
1873 r.
Domaniewice
*1851 r. Stroniewice
*10-04-1850 r. Skaratki
+
+
Więcej
1252
Kuciński Jan
Kucińska Małgorzata z d. Kunecka
1918 r.
Domaniewice
*1896 r.
+14-05-1985 r. Stroniewice /Domaniewice/
+ /Domaniewice/
Więcej
1253
Kuciński Jan
Kucińska Teresa z d. Białek
*~ 1758 r.
*~ 1770 r.
+
+28-11-1830 r. Stroniewice
Więcej
1254
Kuciński Jan
Kucińska Zofia z d. Lusak
03-04-1964 r.
Skierniewice
*1907 r. Strzebieszew
+
+
Więcej
1255
Kuciński Józef
Kucińska Danuta z d. Kwaśna
24-04-1971 r.
Glinnik
*1943 r. Ziewaniczki
*25-07-1947 r.
+11-11-2017 r. Głowno /Głowno/
Więcej
1256
Kuciński Józef
Kucińska Katarzyna z d. Wodzyńska
1886 r.
Domaniewice
*~ 1851 r.
*1866 r. Domaniewice
+1914 r. Strzebieszew
+
Więcej
1257
Kuciński Józef
Kucińska Marianna z d. Karasek
1901 r.
Domaniewice
*1873 r. Sapy
+
+
Więcej
1258
Kuciński Józef
Kucińska Marianna z d. Pel
1879 r.
Domaniewice
*1856 r.
*1853 r. Skaratki
+19-02-1918 r. Skaratki
+
Więcej
1259
Kuciński Józef
Kucińska Marianna z d. Siatkowska
1834 r.
Domaniewice
+
+
Więcej
1260
Kuciński Marian
Kucińska Helena z d. Pawłowicz
*29-11-1931 r. Strzebieszew
+07-01-2001 r. Strzebieszew /Domaniewice/
+2020 r.
Więcej
1261
Kuciński Mieczysław
Kucińska Stanisława z d. Burzyńska
*13-03-1924 r. Skaratki
+05-02-2004 r. Łódź /Domaniewice/
+2019 r. /Domaniewice/
Więcej
1262
Kuciński Piotr
Kucińska Anna z d. Małecka
1901 r.
Domaniewice
*1875 r. Reczyce
*1881 r. Reczyce
+1915 r. Reczyce
+
Więcej
1263
Kuciński Piotr
Kucińska Józefa z d. Kazimierska
1888 r.
Domaniewice
*1857 r. Strzebieszew
*19-01-1854 r.
+
+
Więcej
1264
Kuciński Piotr
Kucińska Małgorzata z d. Kunecka
20-02-1922 r.
Domaniewice
*1884 r. Stroniewice
*~ 1900 r. Stroniewice
+
+
Więcej
1265
Kuciński Piotr
Kucińska Marianna z d. Skuneczna
1908 r.
Domaniewice
*1884 r. Stroniewice
*1892 r.
+
+27-11-1921 r. Łódź
Więcej
1266
Kuciński Piotr
Kucińska Rozalia z d. Ziarnik
1922 r.
Domaniewice
*1905 r. Skaratki
+15-08-1958 r. Skaratki /Domaniewice/
+14-05-1973 r. Skaratki /Domaniewice/
Więcej
1267
Kuciński Piotr
Żak Małgorzata z d. Gołębiewska
27-05-1907 r.
Chruślin
*1879 r. Skaratki
*04-06-1887 r. Guźnia
+1913 r. Skaratki
+
Więcej
1268
Kuciński Stanisław
Kucińska Marianna z d. Wilk
1855 r.
Domaniewice
*1835 r. Strzebieszew
*08-12-1834 r. Skaratki
+1891 r. Skaratki
+
Więcej
1269
Kuciński Tomasz
Kucińska Marianna z d. Kowalczyk
*1887 r. Skaratki
+ /Domaniewice/
+ /Domaniewice/
Więcej
1270
Kuciński Walenty
Kucińska Franciszka z d. Pel
1900 r.
Domaniewice
*1872 r.
*1874 r. Skaratki
+~ 1954 r.
+
Więcej
1271
Kuciński Władysław
Kucińska Marianna z d. Kantorek
25-04-1937 r.
Stary Waliszew
*1907 r. Domaniewice
*15-05-1915 r. Ziewaniczki
+09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/
+01-11-2001 r. Głowno /Głowno/
Więcej
1272
Kudra
Kudra z d. Krukowska
Więcej
1273
Kujawiak Stanisław
Kostrzewa Katarzyna z d. Majewska
1893 r.
Domaniewice
*1867 r. Skaratki
+1899 r.
+
Więcej
1274
Kulka
Kulka Renata z d. Hancyk
Więcej
1275
Kunecki Franciszek
Kunecka Małgorzata z d. Flis
14-05-1928 r.
Chruślin
*1902 r. Strzebieszew
+
+
Więcej
1276
Kunecki Józef
Kunecka Marianna z d. Parys
1891 r.
Domaniewice
*17-03-1862 r. Strzebieszew
*1874 r.
+
+
Więcej
1277
Kunecki Kazimierz
Kunecka Aniela z d. Lisiewska
22-09-1929 r.
Stary Waliszew
*1899 r. Strzebieszew
+
+
Więcej
1278
Kunikowski
Kunikowska Stanisława z d. Graszka
*1910 r.
+
+26-12-1989 r. Łowicz
Więcej
1279
Kunikowski Paweł
Kunikowska Małgorzata z d. Kazimierska
29-07-1907 r.
Chruślin
*11-07-1883 r. Mystkowice
+
+
Więcej
1280
Kurczak Andrzej
Kurczak Elżbieta z d. Czułek
*1754 r. Dąbkowice
*1760 r.
+1801 r. Dąbkowice
+1825 r.
Więcej
1281
Kurczak Ignacy
Kurczak Aniela z d. Sujkowska
1926 r.
Łowicz
*1893 r. Zawady
*20-07-1900 r. Pilaszków
+
+
Więcej
1282
Kurczak Michał
Kurczak Helena z d. Burzyńska
*1785 r. Dąbkowice
+23-08-1822 r. Chruślin
+
Więcej
1283
Kurczak Stanisław
Kurczak Genowefa z d. Rybus
*1921 r.
*1928 r.
+2021 r. /Chruślin/
+1997 r. /Chruślin/
Więcej
1284
Kurczak vel Wiesiołek Szymon
Kurczak vel Wiesiołek Anna z d. Bogusz
*~ 1710 r.
+1770 r. Dąbkowice
+
Więcej
1285
Kurdziel
Kurdziel Alicja z d. Solarek
*23-04-1935 r. Maurzyce
+31-05-2016 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1286
Kurek Józef
Kurek Stanisława z d. Kolos
1925 r.
Łowicz
+
+
Więcej
1287
Kuryś Wojciech
Kuryś Marianna z d. Mikołajczyk
07-09-1834 r.
Zduny
*24-09-1810 r. Zduny
+
+
Więcej
1288
Kustosik Jan
Kustosik Józefa z d. Maćczak
24-11-1850 r.
Góra Świętej Małgorzaty
*15-06-1831 r. Tymienica
+21-08-1892 r. Łąkoszyn
+01-11-1904 r. Łąkoszyn
Więcej
1289
Kustosik Jan
Kustosik Marianna
+
+
Więcej
1290
Kustosik Marcin
Kustosik Jadwiga z d. Lawendowska
25-10-1887 r.
Solca Wielka
*22-09-1863 r. Tymienica
*~ 1865 r. Tymienica
+12-07-1929 r. Łódź
+30-05-1927 r. Łódź
Więcej
1291
Kustosik Mirosław
Cybulska Alina
2006 r.
Łódź
*17-10-1949 r. Golanki
+06-01-2021 r. Orpelów /Łódź/
Więcej
1292
Kustosik Mirosław
Kustosik Barbara
*17-10-1949 r. Golanki
*1947 r.
+06-01-2021 r. Orpelów /Łódź/
+
Więcej
1293
Kustosik Mirosław
Kustosik Zofia z d. Gromek
*17-10-1949 r. Golanki
*1958 r.
+06-01-2021 r. Orpelów /Łódź/
Więcej
1294
Kustosik Piotr
Kustosik Marianna z d. Augustyniak
*26-06-1790 r. Tymienica
+20-01-1849 r. Tymienica
+
Więcej
1295
Kustosik Przemysław Piotr
Nowicka Karolina Edyta
*1985 r. Łódź
*1993 r. Łódź
Więcej
1296
Kustosik Stanisław
Kustosik Franciszka z d. Raczkowska
15-11-1913 r.
Łódź
*07-04-1893 r. Łódź
*17-09-1895 r. Zgierz
+16-10-1966 r. Łódź /Łódź/
+04-10-1971 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1297
Kustosik Zbigniew
Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska
19-01-1985 r.
Łódź
*1952 r. Łódź
*1958 r. Łódź
Więcej
1298
Kustosik Zbigniew
Kustosik Danuta Helena z d. Bednarz
18-10-1973 r.
Łódź
*1952 r. Łódź
*07-04-1953 r. Łódź
+08-07-2006 r. /Stara Gadka/
Więcej
1299
Kustosik Zenon
Kustosik Anna z d. Kamińska
18-01-1949 r.
Łódź
*20-04-1925 r. Łódź
*05-09-1927 r. Golanki
+12-08-1997 r. Łódź /Łódź/
+13-11-2021 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1300
Kuśmierek Augustyn
Kuśmierek Franciszka z d. Marczyk
*~ 1750 r.
+01-02-1820 r. Wierzchy
+
Więcej
1301
Kuśmierek Marcin
Kuśmierek Zofia z d. Kawka
24-01-1814 r.
Domaniewice
+29-10-1831 r. Domaniewice
+16-11-1831 r. Czatolin
Więcej
1302
Kutkowski Mateusz
Kutkowska Franciszka z d. Stefańska
18-10-1840 r.
Bąków Górny
*25-04-1824 r. Rząśno
+26-03-1905 r. Rząśno
+20-12-1895 r. Rząśno
Więcej
1303
Kutkowski Walenty
Kutkowska Katarzyna z d. Świrzyńska
+02-05-1856 r. Rząśno
+
Więcej
1304
Kuźmiński Mikołaj
Kuźmińska Anna z d. Romańczuk
+1944 r.
+1944 r.
Więcej
1305
Kwaśny Antoni
Kwaśna Marianna
*1919 r.
*1928 r.
+30-06-1989 r. Łódź /Głowno/
+25-02-2006 r. Głowno /Głowno/
Więcej
1306
Kwiatek Zygmunt
Kwiatek z d. Kosiorek
Więcej
1307
Kwiatkowski Władysław
Kwiatkowska Marianna z d. Wiercioch
10-05-1942 r.
Bąków Górny
*25-05-1919 r. Rząśno
+
+
Więcej
1308
Kwieciński Józef
Kwiecińska Marianna z d. Konikowska
1923 r.
Łowicz
*31-05-1895 r. Strugienice
*09-08-1896 r. Dąbkowice
+
+
Więcej
1309
Labuda Mieczysław
Labuda Anna z d. Darul
30-04-1988 r.
*1960 r.
*1967 r.
Więcej
1310
Labuda Paweł
Labuda Krystyna z d. Kazyk
*29-06-1926 r.
*15-08-1924 r.
+01-07-1964 r. /Gdynia/
+28-11-1989 r. Gdynia /Gdynia/
Więcej
1311
Lachyta Piotr
Musioł Franciszka z d. Cegielska
1846 r.
Przemyków
*1826 r.
+
+1858 r. Solec Zdrój
Więcej
1312
Ladorudzka
Ladorudzki Kazimierz
+2014 r.
Więcej
1313
Ladorudzki
Ladorudzka Weronika z d. Walaszczak
+
+
Więcej
1314
Ladorudzki Władysław
Ladorudzka
+2013 r.
Więcej
1315
Laskowski Szczepan
Laskowska Marianna Bronisława z d. Piątkowska
05-06-1896 r.
Stopnica
*23-03-1858 r. Zimnowoda
+
+
Więcej
1316
Lasota Łukasz
Lasota Marianna z d. Borkowska
+1855 r.
+
Więcej
1317
Lasota Maciej
Lasota Małgorzata z d. Brzezińska
1866 r.
Umień
+
+
Więcej
1318
Lasota Maciej
Lasota Zofia z d. Danielska
1874 r.
Umień
+
+
Więcej
1319
Latek
Latek z d. Wysokińska
Więcej
1320
Lawendowski Kacper
Lawendowska Małgorzata z d. Olczak
+04-10-1848 r. Ostrów
+
Więcej
1321
Lawendowski Maciej
Lawendowska Agnieszka z d. Walczak
13-11-1842 r.
Solca Wielka
*22-02-1824 r. Ostrów
*19-01-1825 r. Parzyce
+
+
Więcej
1322
Lebioda Aleksander
Lebioda Aniela
*18-07-1922 r. Lisiewice
*1919 r.
+04-12-1991 r. /Chruślin/
+16-12-2001 r. /Chruślin/
Więcej
1323
Lebioda Andrzej
Lebioda Franciszka z d. Pel
1919 r.
Domaniewice
*1898 r. Skaratki
+
+
Więcej
1324
Lebioda Franciszek
Lebioda Agata z d. Kantorek
1896 r.
Domaniewice
*17-03-1872 r.
*10-03-1872 r. Skaratki
+21-10-1939 r. Lisiewice
+
Więcej
1325
Lebioda Franciszek
Lebioda Franciszka z d. Michalska
21-02-1887 r.
Chruślin
*19-08-1868 r. Trąby
+09-04-1936 r. Trąby
+05-12-1935 r. Trąby
Więcej
1326
Lebioda Franciszek
Lebioda Katarzyna z d. Wiesiołek
05-07-1909 r.
Łowicz
*1884 r. Lisiewice
*10-10-1885 r. Jamno
+
+
Więcej
1327
Lebioda Ignacy
Lebioda Marianna z d. Baran
23-01-1911 r.
Bielawy
*28-07-1890 r. Trąby
+
+
Więcej
1328
Lebioda Jan
Chlebna Marianna z d. Jabłońska
28-10-1849 r.
Zduny
*25-05-1831 r. Zduny
*26-06-1831 r. Maurzyce
+18-08-1852 r. Maurzyce
+25-08-1912 r. Maurzyce
Więcej
1329
Lebioda Jan
Lebioda Józefa z d. Sobierajska
13-11-1904 r.
Bielawy
*1858 r. Trąby
+
+
Więcej
1330
Lebioda Jan
Lebioda Katarzyna z d. Knera
24-02-1919 r.
Domaniewice
*23-03-1887 r. Trąby
*1885 r. Skaratki
+
+
Więcej
1331
Lebioda Jan
Lebioda Marianna z d. Czekaj
13-05-1878 r.
Chruślin
*1858 r. Trąby
*1827 r. Gaj
+
+10-04-1904 r. Gaj
Więcej
1332
Lebioda Jan
Lebioda Marianna z d. Knera
19-10-1913 r.
Łowicz
*27-01-1888 r. Trąby
+
+
Więcej
1333
Lebioda Józef
Lebioda Marianna z d. Bedowicz
21-01-1895 r.
Sobota
*1860 r. Trąby
+
+
Więcej
1334
Lebioda Józef
Lebioda Marianna z d. Zuchora
1883 r.
Domaniewice
*1860 r. Trąby
+
+14-11-1894 r. Trąby
Więcej
1335
Lebioda Józef
Lebioda Wiktoria z d. Klimkiewicz
13-02-1928 r.
Chruślin
*08-02-1901 r.
+
+
Więcej
1336
Lebioda Konstanty
Krakowiak Teresa z d. Kazimierska
06-03-1848 r.
Chruślin
*1828 r. Guźnia
+22-01-1885 r. Trąby
+05-12-1903 r. Trąby
Więcej
1337
Lebioda Ludwik
Lebioda Genowefa z d. Plewka
08-11-1930 r.
Łódź
*23-08-1903 r.
+
+
Więcej
1338
Lebioda Piotr
Lebioda Katarzyna z d. Obórka
02-02-1920 r.
Chruślin
*19-06-1894 r. Trąby
*05-03-1901 r. Chruślin
+20-01-1938 r. Trąby
+03-10-1992 r. Trąby
Więcej
1339
Lebioda Piotr
Lebioda Marianna z d. Mikołajczyk
30-01-1899 r.
Zduny
*27-07-1870 r. Zduny
*11-05-1873 r. Wierznowice
+
+
Więcej
1340
Lebioda Stanisław
Lebioda Aniela z d. Wojda
1935 r.
Bednary
*15-06-1904 r. Trąby
+
+
Więcej
1341
Lebioda Stanisław
Lebioda Katarzyna z d. Skoneczna
14-02-1916 r.
Domaniewice
*04-08-1889 r. Trąby
+
+
Więcej
1342
Lebioda Stanisław
Lebioda Marianna z d. Różycka
04-10-1920 r.
Chruślin
*02-05-1892 r. Lisiewice
*02-10-1904 r. Rydwan
+19-02-1975 r. /Chruślin/
+04-07-1965 r. /Chruślin/
Więcej
1343
Lebioda Stanisław
Lebioda Stefania z d. Antczak
29-05-1911 r.
Chruślin
*04-08-1889 r. Trąby
+
+
Więcej
1344
Ledzion Stefan
Ledzion Zofia z d. Sujkowska
*1913 r. Jastrzębia
+
+
Więcej
1345
Lehr Edmund
Badoń-Lehr Irena z d. Wilk
23-12-1943 r.
*09-08-1881 r. Warszawa
*16-10-1904 r. Sosnowiec
+18-01-1958 r. /Warszawa/
+27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/
Więcej
1346
Leksowski
Leksowska Waleria z d. Piątkowska
*1898 r. Stopnica
+
+
Więcej
1347
Lenczewski Grzegorz
Lenczewska Renata z d. Zawisza
*1970 r. Człopa
*1975 r. Mirosławiec
Więcej
1348
Lenczewski Hubert Krzysztof
Siekierska Dagmara
*1996 r. Nieradź
Więcej
1349
Lesiak
Lesiak z d. Domińczak
Więcej
1350
Lesiak Władysław
Lesiak Agnieszka z d. Jabłońska
1911 r.
Złaków Kościelny
*13-01-1893 r. Mastki
+
+
Więcej
1351
Leśniewicz Krzysztof Jan
Leśniewicz Elżbieta z d. Tomsio
*1946 r. Szczecinek
*1948 r.
Więcej
1352
Leśniewski Eugeniusz
Leśniewska z d. Szczepaniak
+23-12-2014 r. Poznań
Więcej
1353
Leśnikowski Jan
Leśnikowska Jadwiga z d. Garbiec
15-10-1949 r.
*18-12-1921 r. Wólka Fałkowska
*09-03-1926 r.
+16-12-2006 r. Łódź
+06-11-2018 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1354
Leśnikowski Paweł
Leśnikowska Salomea z d. Jaworska
17-02-1851 r.
Lipa
*~ 1828 r.
+1887 r.
+1903 r.
Więcej
1355
Leśnikowski Stanisław
Leśnikowska Paulina z d. Jaskulska
1905 r.
Lipa
*09-04-1878 r. Lipa
*1877 r.
+22-07-1954 r.
+13-01-1959 r.
Więcej
1356
Leśnikowski Tadeusz
Kantorek Mariola Teresa z d. Kępińska
*17-08-1952 r. Łódź
*1956 r.
+03-08-2003 r. Łódź
Więcej
1357
Leśnikowski Wincenty
Leśnikowska Józefa z d. Tasak
02-02-1875 r.
Lipa
*10-10-1852 r.
*~ 1857 r.
+17-02-1890 r. Wólka Fałkowska
+30-07-1939 r. Wólka Fałkowska
Więcej
1358
Lewański
Lewańska
Więcej
1359
Lewański Stanisław
Lewańska z d. Wawrzyn
+2017 r. /Domaniewice/
Więcej
1360
Liberadzki Julian
Liberadzka Sabina z d. Podsędek
17-04-1971 r.
Łowicz
*08-04-1910 r. Wygoda
+
+
Więcej
1361
Liberski Antoni
Liberska Marianna z d. Perzyńska
24-01-1923 r.
Chruślin
*07-06-1894 r. Trąby
*1881 r. Trąby
+
+
Więcej
1362
Liberski Eugeniusz
Liberska Irena
+
+
Więcej
1363
Liberski Franciszek
Liberska Józefa z d. Ziarnik
1891 r.
Domaniewice
*1871 r. Skaratki
+
+
Więcej
1364
Liberski Jan
Liberska Helena
+
+
Więcej
1365
Liberski Józef
Liberska Agnieszka z d. Obórka
21-10-1921 r.
Chruślin
*18-05-1896 r. Trąby
*29-12-1895 r. Trąby
+14-04-1941 r. Trąby
+1979 r.
Więcej
1366
Liberski Piotr
Liberska Zofia z d. Marciniak
19-06-1939 r.
Chruślin
*14-12-1912 r. Trąby
+
+
Więcej
1367
Liberski Tomasz
Liberska Janina z d. Marszałek
22-10-1934 r.
Chruślin
*10-12-1901 r. Trąby
*22-10-1909 r. Mystkowice
+22-03-1961 r. Trąby
+
Więcej
1368
Lichman Bogdan
Lichman Krystyna z d. Kazimierska
*1958 r.
*1948 r.
Więcej
1369
Linart Stanisław
Linart Józefa z d. Golębiewska
29-03-1932 r.
Chruślin
*02-07-1906 r. Guźnia
+
+
Więcej
1370
Linart Stanisław
Linart Katarzyna z d. Gajda
30-06-1925 r.
Chruślin
*02-07-1906 r. Guźnia
*22-06-1905 r. Guźnia
+
+24-12-1931 r. Guźnia
Więcej
1371
Linart Szczepan
Linart Marcjanna z d. Mielczarek
07-02-1887 r.
Chruślin
*03-11-1870 r. Guźnia
+
+11-07-1923 r. Guźnia
Więcej
1372
Lis Jan
Lis Marianna
+
+
Więcej
1373
Lis Jan
Lis Marianna z d. Gałaj
*~ 1767 r.
+
+31-01-1842 r. Strugienice
Więcej
1374
Lisiak
Lisiak z d. Broniarz
Więcej
1375
Lisiewicz Wawrzyniec
Lisiewicz Marianna z d. Wójcik
+
+
Więcej
1376
Lisiewski Jan
Lisiewska Katarzyna z d. Pel
15-01-1917 r.
Domaniewice
*1887 r. Skaratki
*1893 r. Skaratki
+
+01-05-1980 r. Skaratki
Więcej
1377
Lisiewski Jan
Lisiewska Marianna z d. Marszałek
1901 r.
Chruślin
*1866 r. Pszczonów
*22-03-1880 r. Mystkowice
+
+1938 r. Seligów
Więcej
1378
Lisiński
Lisińska z d. Kosiorek
Więcej
1379
Lorek Zdzisław
Lorek Teresa z d. Skibicka
*1960 r.
Więcej
1380
Ludwicki Stanisław
Ludwicka Magdalena z d. Lasota
1847 r.
Umień
+
+1874 r.
Więcej
1381
Lustyk
Lustyk Halina z d. Mikołajczyk
Więcej
1382
Łepkowski Włodzimierz
Strzechowska z d. Sadowa
*01-05-1954 r.
+18-03-2004 r. /Darłowo/
Więcej
1383
Łęgosz Janusz
Łęgosz Lucyna z d. Różycka
+
Więcej
1384
Łobos
Łobos z d. Kostecka
Więcej
1385
Łopoka Tomasz
Łopoka Rozalia z d. Kukla
+
+
Więcej
1386
Łoziński
Łozińska Bogumiła z d. Gnatowska
*1962 r.
Więcej
1387
Łoziński
Łozińska Jolanta z d. Gnatowska
Więcej
1388
Łukasik Stanisław
Colith Aleksandra Marta z d. Kazimierska
*1946 r. Kutno
Więcej
1389
Łyszkiewicz Andrzej
Łyszkiewicz Katarzyna z d. Augustyniak
*1956 r. Bydgoszcz
+2022 r. Bolesławiec /Świdnica/
Więcej
1390
Łyszkiewicz Bartosz
Łyszkiewicz Herminder Sonia z d. Gill
06-07-2013 r.
Lodi
*1983 r. Świebodzice
*1982 r. Yuba City
Więcej
1391
Macaluso
Macaluso z d. Miziołek
Więcej
1392
Maciak Zbigniew
Maciak Maria Magdalena z d. Wilk
*03-09-1939 r.
*31-01-1940 r. Waliszew Dworski
+11-09-1998 r.
+
Więcej
1393
Maciejak Franciszek
Maciejak Marianna z d. Pęczkowska
1906 r.
Domaniewice
*1883 r. Wrzeczko
*1887 r.
+
+
Więcej
1394
Maciejewski
Bartczak Ewa
*~ 1963 r.
+28-08-2020 r. /Głowno/
Więcej
1395
Maciejewski Józef
Maciejewska Ewa z d. Knera
31-01-1825 r.
Domaniewice
*~ 1778 r.
*~ 1797 r.
+
+
Więcej
1396
Maćczak Wojciech
Maćczak Franciszka z d. Drzewiecka
+
+
Więcej
1397
Maćkowski Wacław
Maćkowska Stefania z d. Skoneczna
1926 r.
Dzierzgowo
*1905 r. Skaratki
+
+
Więcej
1398
Majcher Jan
Majcher Franciszka z d. Kantorek
1878 r.
Domaniewice
*1852 r. Skaratki
*22-09-1853 r. Skaratki
+
+1879 r. Skaratki
Więcej
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL