Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks związków

Indeks związkówLiczba związków: 2317

LPOpisData i miejsceData urodzeniaData zgonu 
1 Franciszek
Wituła Marianna z d. Gnatowska

 
 *05-06-1908 r. Łubianka
 +
 +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/
Więcej
2 Kazimierz
Wituła Marianna z d. Gnatowska

 
 *05-06-1908 r. Łubianka
 +
 +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/
Więcej
3 Wojciech
Mówińska Sylwia

 
 *1976 r. Gdańsk
 
 
Więcej
4.
Ladorudzka

 
 
 
 
Więcej
5..
Ladorudzki

 
 
 
 
Więcej
6..,,
Misiak Małgorzata

 
 *1988 r.
 
 
Więcej
7...
... z d. Borowiak

 
 
 
 
Więcej
8...
Cłapińska Mariola

 
 
 
 
Więcej
9...
Głusińska Marianna z d. Ociela
07-05-1955 r.
Wałbrzych
 
 *21-09-1903 r. Łowicka Wieś
 
 +
Więcej
10...
Misiak Sylwia

 
 *1980 r.
 
 
Więcej
11...
Mówińska Sylwia

 
 *1976 r. Gdańsk
 
 
Więcej
12... Przemysław
... Marta z d. Więcek

 
 *1982 r.
 
 
Więcej
13... Zbigniew
... Anna z d. Owczarek

 
 *1980 r.
 
 
Więcej
14.....
..... Małgorzata z d. Rozpędowska

 
 
 
 
Więcej
15..... Roman
..... Teresa z d. Cłapińska

 
 
 
 
Więcej
16?
? Iwona z d. Kostusiak

 
 
 
 
Więcej
17{dane zastrzeżone}
{dane zastrzeżone}
05-10-2013 r.
Olsztyn
 
 
 
 
Więcej
18Adach
Adach

 
 
 
 
Więcej
19Adach
Adach

 
 
 
 
Więcej
20Adach
Adach z d. Hudomięt

 
 
 
 
Więcej
21Adach
Adach z d. Socha

 
 
 
 
Więcej
22Adach Jan
Adach Marianna z d. Wawrzyn
1888 r.
Domaniewice
 *1865 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
23Adach Józef
Adach Bronisława z d. Knera
1909 r.
Domaniewice
 *1885 r. Skaratki
 *1893 r. Skaratki
 +
 +28-09-1988 r. Skaratki
Więcej
24Adach Józef
Adach Stefania z d. Kapusta

 *1897 r. Skaratki
 *1899 r.
 +25-09-1970 r. Grójec
 +23-11-1979 r. Grójec
Więcej
25Adach Ryszard
Adach Teresa z d. Rudnicka

 *22-11-1933 r. Grójec
 
 + Grójec /Grójec/
 +
Więcej
26Adach Stanisław
Adach Józefa z d. Kosiorek
1896 r.
Domaniewice
 *1868 r. Skaratki
 *18-11-1867 r. Skaratki
 +
 +1944 r. Grójec
Więcej
27Adamczyk
Adamczyk z d. Czubatka

 
 
 
 
Więcej
28Adamkowski
Adamkowska

 
 
 
 
Więcej
29Adamkowski Jan
Adamkowska z d. Gołębiewska

 
 
 +
 
Więcej
30Alancewicz
Alancewicz z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
31Ambroziak Jan
Ambroziak Irena z d. Wójcik

 *24-12-1907 r.
 *13-09-1914 r. Janów
 +23-01-1984 r.
 +01-11-2013 r. Tarnów
Więcej
32Ambroziński Izydor
Ambrozińska Helena z d. Cieślik
1815 r.
Dmosin
 *~ 1787 r.
 *~ 1775 r.
 +31-01-1850 r. Stefanów
 +05-02-1861 r. Długie
Więcej
33Ambroziński Paweł
Ambrozińska Marianna z d. Wieczorek
31-08-1885 r.
Jeżów
 *16-01-1863 r. Marianów
 *02-04-1867 r. Długie
 +01-02-1913 r. Rewica /Świny/
 +14-10-1936 r. Rewica /Świny/
Więcej
34Ambroziński Szczepan
Ambrozińska Franciszka z d. Krawczyk
15-06-1857 r.
Jeżów
 *07-12-1837 r. Stefanów
 *23-02-1841 r. Wierzchy
 +
 +27-01-1887 r. Rewica
Więcej
35Ambrożek Franciszek
Ambrożek Marianna z d. Wasiak

 
 
 +
 +
Więcej
36Andrzejczak Walenty
Pająk Marianna z d. Kantorek
1872 r.
Domaniewice
 
 *19-06-1847 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
37Antczak Bogumił
Antczak Zofia z d. Śnieg

 
 
 +1882 r. Zleszyn
 +1882 r. Zleszyn
Więcej
38Antczak Marcin
Antczak Anna z d. Maliszewska

 *~ 1829 r.
 
 +1886 r. Zleszyn
 +
Więcej
39Antos Józef
Antos Danuta

 
 
 
 
Więcej
40Antos Zygmunt
Antos Helena z d. Wiesiołek

 *02-05-1934 r.
 *07-04-1936 r.
 +07-11-2010 r. /Leżenica/
 +11-08-2020 r. Leżenica /Leżenica/
Więcej
41Antosik
Antosik z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
42Anyżka Franciszek
Anyżka Franciszka z d. Parzyna

 
 *~ 1749 r.
 +
 +26-03-1829 r. Retki
Więcej
43Anzorge Andrzej
Anzorge Irena

 *17-10-1936 r.
 
 +
 
Więcej
44Anzorge Antoni
Anzorge Alicja z d. Urbanowicz

 *1947 r.
 
 
 +
Więcej
45Anzorge Tadeusz
Anzorge Stanisława z d. Kazimierska

 *1910 r.
 *1907 r.
 +10-08-1972 r. /Rędziny/
 +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/
Więcej
46Arcab
Arcab Marianna z d. Ufa

 
 *1937 r. Wygoda
 
 
Więcej
47Aronsson Fredrik
Ufa Sylwia

 
 *1982 r.
 
 
Więcej
48Ashby
Ashby Bogna z d. Leśniewicz

 
 *1981 r. Gdańsk
 
 
Więcej
49Assmann Jakub Adolf
Assmann Julianna Erazmina z d. Niżałowska
1888 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
50Augustyniak Benedykt Stanisław
Augustyniak Wanda z d. Adach
06-10-1955 r.
Bydgoszcz
 *01-03-1932 r. Poznań
 *09-09-1930 r. Grójec
 +18-04-2017 r. Wałbrzych /Świdnica/
 +10-03-2020 r. /Świdnica/
Więcej
51Augustyniak Mariusz
Augustyniak z d. Długosz

 *1968 r. Jelenia Góra
 
 
 
Więcej
52Aulich Robert Leszek
Aulich Monika Ewa z d. Zielińska
03-2000 r.
 *1974 r. Gdańsk
 *1974 r. Gdańsk
 
 
Więcej
53Aulich Waldemar
Aulich Grażyna Maria z d. Gnatowska

 *1950 r.
 *1954 r. Gdańsk
 
 
Więcej
54Badoń Antoni Wiesław
Badoń Czesława

 *06-06-1932 r.
 
 +1982 r. Poznań
 
Więcej
55Badoń Antoni Wiesław
Badoń Teresa

 *06-06-1932 r.
 
 +1982 r. Poznań
 
Więcej
56Badoń Michał
Badoń-Lehr Irena z d. Wilk
25-08-1930 r.
Łazy
 
 *16-10-1904 r. Sosnowiec
 +
 +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/
Więcej
57Badoń-Lehr Michał
Badoń-Lehr Anna Maria z d. Chról
08-08-2020 r.
 *1989 r.
 
 
 
Więcej
58Badoń-Lehr Ryszard Edmund
Badoń Janina z d. Nitka
19-02-1966 r.
Gniezno
 *29-03-1941 r. Szamotuły
 *04-01-1945 r. Gniezno
 +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/
 +13-10-1987 r. Głogów /Gniezno/
Więcej
59Badoń-Lehr Ryszard Edmund
Badoń-Lehr Danuta z d. Maciejak

 *29-03-1941 r. Szamotuły
 *1954 r. Głogów
 +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/
 
Więcej
60Bajcar Orest
Bajcar Maria z d. Ragan
1899 r.
Zimna Woda
 
 *1869 r. Zimna Woda
 +
 +
Więcej
61Bakalarz Jan
Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska

 *01-07-1909 r.
 *1905 r.
 +28-05-1985 r.
 +01-02-2000 r.
Więcej
62Bakalarz Józef
Bakalarz Marianna z d. Strugińska
1896 r.
Domaniewice
 *10-03-1867 r. Stare Grudze
 *29-07-1877 r. Reczyce
 +
 +24-08-1929 r. /Domaniewice/
Więcej
63Bakalarz Władysław
Bakalarz Marianna z d. Słomska

 *24-07-1917 r. Stare Grudze
 *1914 r.
 +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/
 +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
64Balik Franciszek
Balik Franciszka z d. Gajda
29-01-1894 r.
Chruślin
 
 *08-03-1872 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
65Bałtrukiewicz
Bałtrukiewicz z d. Morytko

 
 
 
 
Więcej
66Baran Jan
Baran Katarzyna z d. Gołębiewska
1890 r.
Chruślin
 
 *25-08-1862 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
67Baranowski
Baranowska

 
 
 
 
Więcej
68Baranowski
Baranowska

 
 
 
 
Więcej
69Baranowski
Baranowska

 
 
 
 
Więcej
70Baranowski
Baranowska z d. Epstein

 
 
 
 
Więcej
71Baranowski Edward
Baranowska

 *1929 r.
 
 +10-09-2019 r. Katowice /Katowice/
 
Więcej
72Baranowski Józef
Baranowska Helena z d. Mierzejewska

 *23-09-1902 r. Zimna Wódka
 *10-03-1900 r. Jurnuty
 +26-12-1940 r. Charków
 +26-12-1975 r.
Więcej
73Baranowski Ludwik
Baranowska Stanisława

 *25-08-1928 r. Zimna Woda
 
 +
 
Więcej
74Baranowski Marcin
Baranowska Katarzyna z d. Nowak
1871 r.
Zimna Woda
 *01-10-1842 r. Zimna Woda
 
 +
 +
Więcej
75Baranowski Michał
Baranowska Katarzyna z d. Gawlik
1871 r.
Zimna Woda
 *1851 r. Zimna Wódka
 
 +
 +
Więcej
76Baranowski Paweł
Baranowska Apolonia z d. Glaessner
1914 r.
Białogóra
 *1888 r. Zimna Wódka
 *1892 r. Dobrostany
 +
 +
Więcej
77Baranowski Paweł
Baranowska Karolina z d. Werschner
1909 r.
Zimna Woda
 *1888 r. Zimna Wódka
 *1891 r.
 +
 +
Więcej
78Baranowski Paweł
Baranowska Marcelina z d. Nadolska

 *1819 r. Zimna Wódka
 
 +
 +
Więcej
79Baranowski Piotr
Baranowska Apolonia z d. Glaessner

 *1897 r. Zimna Wódka
 *1892 r. Dobrostany
 +
 +
Więcej
80Baranowski Szymon
Baranowska Anna z d. Nowak
1831 r.
Zimna Woda
 *05-10-1798 r. Zimna Woda
 
 +24-07-1834 r. Zimna Woda
 +
Więcej
81Baranowski Wojciech
Baranowska Anna z d. Korniak
1856 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
82Baranowski Zygmunt
Baranowska

 *1900 r. Zimna Wódka
 
 +
 
Więcej
83Barański Andrzej
Barańska Wanda z d. Kantorek

 *03-11-1908 r. Dębowa Góra
 *13-10-1925 r. Ziewaniczki
 +07-12-1980 r. /Bąków Górny/
 +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/
Więcej
84Barański Mirosław
Barańska Barbara
24-06-1982 r.
Sobota
 *1958 r.
 *1962 r.
 
 
Więcej
85Barański Tomasz
Barańska Katarzyna z d. Jędrzejczyk
11-11-1900 r.
Bąków Górny
 *13-08-1874 r. Dębowa Góra
 
 +
 +
Więcej
86Bartczak Stanisław
Bartczak Zofia z d. Kucińska
14-05-1961 r.
 *1936 r.
 *1941 r.
 +05-04-2004 r. /Głowno/
 
Więcej
87Bartik Stefan
Bartik Barbara z d. Kopania

 
 
 +26-05-2014 r.
 +2015 r. /Kraków/
Więcej
88Bednarek Artur
Bednarek-Ufa Natalia z d. Ufa

 
 *1982 r. Zgierz
 
 
Więcej
89Beil
Beil Anna z d. Grzelczyk

 
 *1968 r.
 
 
Więcej
90Bejda Józef
Bejda Magdalena z d. Drzewiecka
1803 r.
Zduny
 *19-03-1776 r. Świeryż
 *~ 1786 r.
 +07-11-1841 r. Świeryż
 +29-12-1847 r. Świeryż
Więcej
91Bejda Tomasz
Bejda Urszula z d. Czarnota
1764 r.
Łowicz
 
 *~ 1746 r.
 +
 +1796 r. Świeryż
Więcej
92Beliczyński
Beliczyńska Magdalena z d. Piątkowska

 
 
 
 
Więcej
93Bergiel Józef
Bergiel Franciszka z d. Bieńkowska
1873 r.
Łęki Kościelne
 *07-03-1844 r. Wola Kałkowa
 *20-08-1852 r. Łęki Kościelne
 +
 +15-07-1925 r. Łódź
Więcej
94Bergiel Stanisław
Bergiel Katarzyna z d. Kubiak

 
 
 +26-08-1852 r. Oporówek
 +29-08-1852 r. Oporówek
Więcej
95Białas
Białas Dorota z d. Michalak

 
 
 
 
Więcej
96Białas Antoni
Białas Józefa z d. Wielemborek
26-04-1880 r.
Bąków Górny
 *20-06-1819 r. Rząśno
 
 +13-01-1896 r. Rząśno
 +
Więcej
97Białas Antoni
Białas Marianna z d. Pietrzak
07-01-1838 r.
Bąków Górny
 *20-06-1819 r. Rząśno
 *05-08-1811 r. Wiskienica
 +13-01-1896 r. Rząśno
 +
Więcej
98Białas Błażej
Białas Elżbieta z d. Koza

 
 
 +20-07-1819 r. Bąków Górny
 
Więcej
99Białas Ignacy
Białas Marianna z d. Kutkowska
15-01-1866 r.
Bąków Górny
 *28-07-1844 r. Rząśno
 *08-11-1844 r. Rząśno
 +20-10-1886 r. Rząśno
 +05-04-1915 r. Rząśno
Więcej
100Białas Jacek Krzysztof
Wysocka-Białas Ineza Ewa z d. Wysocka
09-09-1989 r.
Stoczek Łukowski
 *1964 r. Warszawa
 *1963 r. Stoczek Łukowski
 
 
Więcej
101Białas Jan Stanisław
Białas Maria z d. Mrowiec

 *16-04-1932 r. Rząśno
 *1934 r. Warszawa
 +17-02-1997 r. Warszawa
 
Więcej
102Białas Konstanty
Białas Józefa z d. Wiercioch

 *10-03-1894 r. Rząśno
 *25-11-1905 r. Katarzynów
 +20-11-1974 r. Łódź
 +29-06-1984 r. Warszawa /Łódź/
Więcej
103Białas Michał
Kowalska Kunegunda z d. Kowalczyk
25-01-1818 r.
Bąków Górny
 
 *~ 1803 r.
 +29-12-1830 r. Bąków Górny
 +20-01-1865 r. Bąków Górny
Więcej
104Białas Paweł
Białas Elżbieta z d. Jakubowska
07-02-1888 r.
Zduny
 *15-01-1867 r. Rząśno
 *28-10-1866 r. Dąbrowa
 +03-09-1948 r. Rząśno
 +08-12-1936 r. Rząśno
Więcej
105Białas Paweł
Białas Franciszka z d. Jaśniewska
10-07-1882 r.
Chruślin
 
 *1855 r. Chruślin
 +
 +
Więcej
106Białas Stanisław
Białas Stanisława z d. Wilk
04-03-1935 r.
Stary Waliszew
 *07-08-1907 r. Bąków Dolny
 *02-05-1912 r. Ziewanice
 +
 +
Więcej
107Białas Tadeusz
Białas Emilia z d. Stelmaszczyk
1962 r.
Warszawa - Rembertów
 *18-09-1937 r.
 
 +2018 r. Warszawa
 
Więcej
108Białecki Marian
Białecka Helena z d. Laczek

 *1911 r.
 *1915 r.
 +05-02-1978 r. /Gończyce/
 +19-02-1949 r. /Gończyce/
Więcej
109Białek
Białek z d. Ruta

 
 
 +
 +
Więcej
110Białek
Białek Stefania z d. Ruta

 
 
 
 +
Więcej
111Białek Augustyn
Białek Małgorzata z d. Pająk
17-11-1920 r.
Domaniewice
 *1873 r. Strzebieszew
 *1901 r.
 +
 +12-03-1989 r. Strzebieszew
Więcej
112Białek Franciszek
Białek Anna lub Helena

 
 
 +
 +
Więcej
113Białek Wawrzyniec
Białek Petronela z d. Kantorek
24-01-1809 r.
Domaniewice
 
 *1762 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
114Bichon Philippe
Knera-Bichon Monika Katarzyna z d. Knera
01-08-1992 r.
Łódź
 *1956 r. Chateaurenaud
 *1968 r. Łódź
 
 
Więcej
115Bielawski Łukasz Jan
Dąbrowska Honorata z d. Zawisza

 *1983 r. Wałcz
 *1988 r. Wałcz
 
 
Więcej
116Bieńko Bogdan
Bieńko Halina z d. Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
117Bieńkowski Marcin
Bieńkowska Bibianna z d. Ziarnicka

 
 *30-11-1820 r. Łęki Kościelne
 +
 +06-04-1870 r. Łęki Kościelne
Więcej
118Biernacki Jan
Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska
˃ 1974 r.
 *1941 r.
 *1938 r.
 +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/
 
Więcej
119Biernacki Jan
N.N.

 *1941 r.
 
 +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/
 
Więcej
120Bińczak
Bińczak Danuta

 
 
 
 +
Więcej
121Bińczak Bogdan
Bińczak

 *27-11-1950 r.
 
 +03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/
 
Więcej
122Bińczak Franciszek
Bińczak Małgorzata z d. Stanisławska
09-02-1914 r.
Bąków Górny
 *24-11-1892 r. Rząśno
 *21-09-1896 r. Wiskienica
 +
 +
Więcej
123Bińczak Ignacy
Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk
08-11-1852 r.
Zduny
 *26-07-1813 r. Rząśno
 *12-05-1833 r. Zduny
 +26-06-1873 r. Rząśno
 +13-02-1892 r. Maurzyce
Więcej
124Bińczak Jan
Bińczak Anastazja z d. Kołaczek
1934 r.
Złaków Kościelny
 *20-05-1903 r. Rząśno
 *18-04-1911 r. Duplice Duże
 +
 +
Więcej
125Bińczak Jan
Bińczak Marianna z d. Remieniewicz

 *25-01-1915 r.
 *05-08-1923 r.
 +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/
 +19-01-1987 r. /Rybnik/
Więcej
126Bińczak Jan
Bińczak Marianna z d. Skwarna
26-01-1909 r.
Bąków Górny
 *10-09-1885 r. Rząśno
 *1878 r. Niedzieliska
 +
 +
Więcej
127Bińczak Józef
Bińczak Józefa z d. Fabiańska
1907 r.
Złaków Kościelny
 *18-02-1883 r. Rząśno
 
 +
 +
Więcej
128Bińczak Józef
Bińczak Marianna

 
 
 +08-01-1848 r. Rząśno
 +14-10-1811 r. Rząśno
Więcej
129Bińczak Józef
Bińczak Marianna z d. Grzegory
21-11-1910 r.
Łowicz
 *18-02-1883 r. Rząśno
 *1883 r.
 +
 +
Więcej
130Bińczak Józef
Bińczak Marianna z d. Zaczek
1911 r.
Złaków Kościelny
 *18-02-1883 r. Rząśno
 
 +
 +
Więcej
131Bińczak Józef
Bińczak Tekla z d. Lisiewicz
18-01-1812 r.
Zduny
 
 
 +08-01-1848 r. Rząśno
 +06-02-1826 r. Rząśno
Więcej
132Bińczak Marcin
Bińczak Katarzyna z d. Kościelak

 
 
 +˂ 1812 r.
 +
Więcej
133Bińczak Marian
Bińczak

 *11-09-1955 r.
 
 +20-12-2015 r. /Jastrzębie-Zdrój/
 
Więcej
134Bińczak Piotr
Paciorek Agata z d. Więcek

 *1975 r.
 *1983 r. Brzeziny
 
 
Więcej
135Bińczak Stanisław
Bińczak

 *15-09-1918 r. Bąków Poduchowny
 
 +1994 r.
 
Więcej
136Bińczak Stanisław
Bińczak Magdalena z d. Kamińska
26-10-1891 r.
Zduny
 *30-03-1869 r. Rząśno
 
 +
 +
Więcej
137Bińczak Tomasz
Bińczak Katarzyna z d. Frąckiewicz

 *1973 r. Szczecinek
 *1971 r.
 
 
Więcej
138Bińczak Wiesław
Bińczak Bożena Helena z d. Anieszewska

 *1947 r. Lubniczka
 *26-04-1948 r. Szczecinek
 
 +27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/
Więcej
139Bińczak Wojciech
Bińczak Petronela z d. Jabłońska
20-11-1878 r.
Zduny
 *31-03-1856 r. Rząśno
 *29-05-1862 r. Maurzyce
 +22-01-1912 r. Bąków Górny
 +17-12-1944 r. Rząśno
Więcej
140Błaszczyk
Błaszczyk z d. Ruta

 
 
 +
 +
Więcej
141Błaszczyk Kazimierz
Błaszczyk Franciszka z d. Sut
19-11-1917 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
142Błaszczyk Paweł
Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk
23-01-1854 r.
Zduny
 
 *21-04-1814 r. Zduny
 +
 +01-04-1855 r. Zduny
Więcej
143Błażejewski
Błażejewska z d. Zawadzka

 
 
 
 
Więcej
144Błażejewski Aleksander
Błażejewska
08-02-1955 r.
Włocławek
 *1895 r. Skaratki
 
 +
 
Więcej
145Błażejewski Andrzej
Błażejewska Elżbieta z d. Salamon
25-01-1909 r.
Łowicz
 *1885 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
146Błażejewski Andrzej
Błażejewska Marianna z d. Ciesielska
25-09-1899 r.
Chruślin
 *18-11-1877 r. Guźnia
 
 +
 +07-09-1903 r. Guźnia
Więcej
147Błażejewski Andrzej
Błażejewska Marianna z d. Dobrzyńska
1903 r.
Sobota
 *18-11-1877 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
148Błażejewski Antoni
Błażejewska Agata z d. Drużka
1890 r.
Domaniewice
 *01-07-1866 r. Domaniewice
 *04-02-1859 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
149Błażejewski Antoni
Błażejewska Marianna z d. Woźniak
25-01-1898 r.
Zduny
 *01-07-1866 r. Domaniewice
 *26-08-1876 r. Rząśno
 +
 +
Więcej
150Błażejewski Franciszek
Błażejewska Antonina z d. Fijołek
16-06-1919 r.
Chruślin
 *1892 r. Domaniewice
 
 +
 +09-03-1938 r. Lisiewice
Więcej
151Błażejewski Jan
Błażejewska Franciszka z d. Nadolska
1886 r.
Domaniewice
 *17-12-1863 r. Domaniewice
 *1868 r. Wymysłów
 +
 +
Więcej
152Błażejewski Jan
Błażejewska Jadwiga z d. Gołębiewska
1809 r.
Chruślin
 *~ 1788 r.
 
 +
 +1855 r. Lisiewice
Więcej
153Błażejewski Jan
Błażejewska Marianna z d. Klimczak
30-09-1961 r.
Sochaczew
 *1905 r.
 
 +
 +
Więcej
154Błażejewski Jan
Błażejewska Teresa z d. Warda

 *~ 1788 r.
 *~ 1788 r.
 +
 +1808 r.
Więcej
155Błażejewski Józef
Błażejewska Kunegunda z d. Wojda

 *~ 1738 r.
 *~ 1764 r.
 +09-01-1828 r. Bocheń
 +15-03-1814 r. Guźnia
Więcej
156Błażejewski Józef
Błażejewska Marianna z d. Golis
13-11-1882 r.
Złaków Kościelny
 *02-11-1858 r. Domaniewice
 *29-04-1862 r. Mastki
 +03-04-1919 r. Lisiewice
 +26-02-1920 r. Lisiewice
Więcej
157Błażejewski Józef
Błażejewska Marianna z d. Solińska
1845 r.
Chruślin
 
 *~ 1787 r.
 +
 +23-10-1867 r. Trąby
Więcej
158Błażejewski Konstanty
Błażejewska Małgorzata z d. Przedmojska
05-07-1908 r.
Łowicz
 *1887 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
159Błażejewski Ludwik
Błażejewska Józefa z d. Gajda
1844 r.
Chruślin
 *1825 r. Guźnia
 *1826 r. Guźnia
 +20-07-1903 r. Jamno
 +
Więcej
160Błażejewski Stanisław
Błażejewska Anastazja z d. Pawłowska

 *1899 r. Domaniewice
 *~ 1902 r.
 +10-01-1977 r. /Łódź/
 +07-07-1979 r. /Łódź/
Więcej
161Błażejewski Stanisław
Błażejewska Zofia z d. Kalinowska
29-10-1922 r.
 *05-03-1899 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
162Błażejewski Szczepan
Błażejewska Dorota z d. Grabowicz
09-09-1855 r.
Domaniewice
 *03-12-1820 r. Guźnia
 *10-10-1828 r. Domaniewice
 +1889 r.
 +1908 r.
Więcej
163Błażejewski Szczepan
Błażejewska Marianna z d. Kuśmierek
23-11-1840 r.
Domaniewice
 *03-12-1820 r. Guźnia
 *23-03-1822 r. Domaniewice
 +1889 r.
 +05-08-1855 r. Domaniewice
Więcej
164Błażejewski Teofil
Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda
25-05-1920 r.
Stary Waliszew
 *1890 r.
 *1902 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
165Błażejewski Tomasz
Błażejewska Tekla z d. Kucharek
09-11-1885 r.
Łowicz
 *1866 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
166Błażejewski Wacław
Błażejewska Alina z d. Wnuk

 *1936 r.
 
 +2009 r.
 
Więcej
167Błażejewski Walenty
Błażejewska Marianna z d. Kłyzna
1838 r.
Chruślin
 *1818 r.
 
 +04-01-1884 r. Guźnia
 +17-09-1883 r. Guźnia
Więcej
168Błażejewski Wawrzyniec
Błażejewska Agnieszka z d. Wilk
1875 r.
Domaniewice
 *1848 r. Guźnia
 
 +17-06-1891 r. Guźnia
 +
Więcej
169Błażejewski Wincenty
Błażejewska Magdalena z d. Mielczarek
10-05-1819 r.
Chruślin
 *1801 r. Guźnia
 *~ 1796 r.
 +18-09-1852 r. Bocheń
 +05-09-1852 r. Bocheń
Więcej
170Bober Łukasz
Bober Małgorzata z d. Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
171Bogdański Stanisław
Bogdańska Małgorzata z d. Ociela
1907 r.
Dmosin
 
 *1880 r. Rogóźno
 +
 +1932 r. Pszczonów
Więcej
172Bogusławski Franciszek Wojciech
Bogusławska Stanisława Wiktoria z d. Staworzyńska
22-02-1950 r.
Warszawa
 *1903 r. Warszawa
 *23-12-1910 r. Warszawa
 +31-12-1978 r. /Warszawa/
 +14-01-1986 r. /Warszawa/
Więcej
173Bogusławski Franciszek Wojciech
Bogusławska Stanisława Wiktoria z d. Staworzyńska
23-04-1968 r.
Warszawa
 *1903 r. Warszawa
 *23-12-1910 r. Warszawa
 +31-12-1978 r. /Warszawa/
 +14-01-1986 r. /Warszawa/
Więcej
174Bogusz Andrzej
Bogusz Franciszka z d. Rybus
01-06-1880 r.
Zduny
 
 *11-03-1846 r. Świące
 +
 +05-08-1899 r. Łaźniki
Więcej
175Bogusz Mateusz
Bogusz Marianna z d. Blus
1848 r.
Złaków Kościelny
 
 
 +
 +
Więcej
176Bogusz Piotr
Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk
11-07-1853 r.
Zduny
 
 *~ 1808 r.
 +
 +
Więcej
177Bohm Stan
Bohm z d. Sujecka

 
 
 +
 
Więcej
178Bończak Jan
Bończak Krystyna

 *1953 r.
 
 
 
Więcej
179Bończak Mirosław
Bończak Adriana z d. Szewczuk

 *1970 r.
 *1973 r.
 
 
Więcej
180Bończak Stanisław
Bończak Aleksandra z d. Kazimierska

 *06-10-1919 r.
 *1922 r.
 +~ 1996 r.
 +1990 r.
Więcej
181Bończak Tadeusz
Bończak Teresa z d. Stabla

 *1948 r.
 *1951 r.
 
 +1989 r.
Więcej
182Borowiak
Borowiak

 
 
 
 
Więcej
183Borowiak
Borowiak

 
 
 
 
Więcej
184Borowiak
Borowiak

 
 
 
 
Więcej
185Borowiak
Borowiak

 
 
 
 
Więcej
186Borowiak
Borowiak z d. Kaluga

 
 
 
 
Więcej
187Borowiak
Borowiak Grażyna

 
 
 
 +
Więcej
188Borowiak Stanisław
Borowiak Regina z d. Gołębiewska

 
 *08-05-1923 r.
 +14-03-1990 r.
 +11-01-2000 r.
Więcej
189Boruszewski Jan
Boruszewska Wiktoria z d. Kotwasińska

 
 
 +
 +
Więcej
190Broczkowski Stanisław
Broczkowska Józefa z d. Rubin

 *02-02-1924 r.
 *1924 r.
 +1971 r.
 
Więcej
191Brodala Wojciech
Kazimierska - Brodala Elżbieta z d. Kazimierska
29-11-1969 r.
Kluczbork
 *1942 r. Warszawa
 *28-01-1943 r.
 
 +06-02-2010 r. Krotoszyn
Więcej
192Broniarz Ireneusz
Broniarz Janina z d. Kantorek

 *02-01-1928 r.
 *28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka
 +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/
 +21-10-2015 r. Skierniewice
Więcej
193Brown Richard
Brown Rheta z d. Kasmer
16-10-1982 r.
 *1946 r. Ventura County
 *1948 r. Syracuse
 
 
Więcej
194Bródka Ignacy
Bródka Katarzyna z d. Kantorek
29-05-1922 r.
Domaniewice
 *1852 r. Skaratki
 *08-08-1859 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
195Bródka Józef
Bródka Marianna z d. Kantorek
1911 r.
Domaniewice
 *11-08-1881 r.
 *1892 r. Skaratki
 +10-04-1958 r.
 +13-01-1986 r. Krępa
Więcej
196Bródka Mikołaj
Bródka Barbara z d. Ociela
1844 r.
Domaniewice
 *1822 r. Rogóźno
 *06-12-1823 r. Rogóźno
 +09-08-1903 r. Skaratki
 +17-09-1852 r. Skaratki
Więcej
197Brudka Walenty
Brudka Wiktoria z d. Zagajewska
1898 r.
Domaniewice
 *1872 r. Rogóźno
 *1878 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
198Brutkowski
Brutkowska Zofia z d. Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
199Bryk Józef
Bryk Helena z d. Karcz

 
 *1905 r. Skaratki
 +
 +11-02-1940 r. Chruślin
Więcej
200Brzozowski Michał
Brzozowska Józefa z d. Cieślak
1848 r.
Śleszyn
 
 *~ 1824 r.
 +
 +22-11-1859 r. Orątki
Więcej
201Brzózka Tomasz
Brzózka Wiktoria

 
 
 +
 +
Więcej
202Budziałek Jakub
Budziałek Helena z d. Pawlata
02-09-1934 r.
Chruślin
 
 *28-08-1913 r. Lisiewice
 +
 +23-05-1950 r. Sapy
Więcej
203Bujanowski Jan
Bujanowska Janina
24-10-1957 r.
Orłów
 *1931 r. Żeronice
 *1937 r. Stradzew Górki
 
 
Więcej
204Burkowski
Anzorge Anna

 
 *1971 r.
 
 
Więcej
205Burkowski Henryk
Burkowska Stanisława Barbara z d. Pacek

 
 
 
 
Więcej
206Burkowski Marek Jerzy
Burkowska Magdalena Maria z d. Peryt
25-10-2013 r.
Warszawa
 *1970 r. Warszawa
 *1985 r. Warszawa
 
 
Więcej
207Bury Witold
Bury-Ufa Dagmara z d. Ufa

 
 *1981 r.
 
 
Więcej
208Burzyński
Burzyńska Katarzyna z d. Drużka

 
 *1904 r. Skaratki
 +
 +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno
Więcej
209Burzyński Franciszek
Burzyńska Józefa z d. Knera
27-05-1918 r.
Domaniewice
 
 *1895 r. Skaratki
 +
 +1977 r. Skaratki
Więcej
210Burzyński Jan
Burzyńska z d. Małecka

 *29-03-1956 r. Skaratki
 
 +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/
 
Więcej
211Burzyński Jan
Burzyńska Aniela z d. Majewska

 *1899 r. Skaratki
 *1907 r. Skaratki
 +31-03-1940 r. Chruślin
 +31-10-1968 r. Skaratki /Domaniewice/
Więcej
212Burzyński Jan
Burzyńska Małgorzata z d. Dróżka
1905 r.
Domaniewice
 *1874 r. Skaratki
 *1883 r. Skaratki
 +
 +20-02-1920 r. Skaratki
Więcej
213Burzyński Stefan
Burzyńska Lucyna z d. Kucińska

 *12-01-1928 r. Skaratki
 *08-01-1931 r. Skaratki
 +20-11-2002 r. Skaratki
 +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/
Więcej
214Burzyński Wincenty
Burzyńska Małgorzata

 
 
 +
 +
Więcej
215Burzyński Wojciech
Pieńkowska Apolonia z d. Wielemborek
21-11-1910 r.
Chruślin
 *19-04-1879 r. Bocheń
 *12-10-1887 r. Bąków Dolny
 +1912 r. Nadolna
 +1918 r.
Więcej
216Byzewski Grzegorz
Byzewska Magdalena Helena z d. Gołębiowska

 *1977 r. Gdańsk
 *1979 r. Gdańsk
 
 
Więcej
217Celesta Mateusz
Celesta Agnieszka z d. Szymajda

 
 
 +22-09-1812 r. Czatolin
 +˂ 1812 r.
Więcej
218Chabło Franciszek
Chabło Ewa z d. Kaznowska
1887 r.
Zimna Woda
 
 *1863 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
219Chlebny
Chlebna z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
220Chlebny Józef
Chlebna Marianna z d. Jabłońska
07-05-1877 r.
Zduny
 
 *26-06-1831 r. Maurzyce
 +
 +25-08-1912 r. Maurzyce
Więcej
221Chmielecki Paweł
Chmielecka Barbara z d. Wiesiołek
24-06-1994 r.
Leżenica
 *1966 r.
 *1969 r. Wałcz
 
 
Więcej
222Chmielewski
Chmielewska Aneta z d. Korbień

 
 
 
 
Więcej
223Chmielewski Andrzej
Chmielewska Edyta Małgorzata z d. Michnowicz
20-09-2014 r.
 *1988 r.
 *1991 r. Wałcz
 
 
Więcej
224Cholewiński Leon
Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda
09-06-1984 r.
Łódź
 *19-03-1911 r. Grodzisko
 *26-02-1926 r. Augustów
 +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/
 +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/
Więcej
225Choroszewski
Choroszewska z d. Kreczmer

 
 
 
 
Więcej
226Chrul Krzysztof
Khazaal-Chrul Aneta Iman z d. Khazaal
04-10-2014 r.
 *1980 r.
 *1985 r. Łódź
 
 
Więcej
227Chruzimski Jan
Chruzimska Regina z d. Kantorek
02-06-1940 r.
Stary Waliszew
 *~ 1920 r.
 *~ 1917 r.
 +
 +
Więcej
228Chrzanowski Kamil
{dane zastrzeżone}

 
 
 
 
Więcej
229Cierplikowski Antoni
Prokop Zenona z d. Anzorge

 
 *1940 r.
 
 +08-05-2017 r. /Rędziny/
Więcej
230Ciesielski
Ciesielska Maria z d. Kantorek

 
 
 +
 
Więcej
231Ciesielski Teofil
Ciesielska Józefa z d. Urbanek
10-02-1930 r.
Łowicz
 
 *17-09-1903 r. Jamno
 +
 +
Więcej
232Cieślak Jakub
Cieślak Katarzyna z d. Mamońska
1868 r.
Grzegorzew
 
 *1851 r.
 +
 +
Więcej
233Cieślak Piotr
Cieślak Józefa z d. Gasik
10-11-1903 r.
Zduny
 
 *15-03-1884 r. Jackowice
 +
 +
Więcej
234Cieślak Stanisław
Cieślak Katarzyna

 
 
 +
 +
Więcej
235Cieślik Jan
Cieślik Kunegunda z d. Kubis

 
 
 +
 +
Więcej
236Ciężki Jan
Ciężka Genowefa z d. Sujkowska

 
 
 +
 +2003 r.
Więcej
237Cioch Marcin
Cioch Ewa

 *1979 r. Piła
 
 
 
Więcej
238Cioch Stanisław
Cioch Kazimiera z d. Wiesiołek
1978 r.
Leżenica
 *1952 r.
 *30-05-1957 r.
 
 +14-11-2015 r.
Więcej
239Cłapiński Antoni
Cłapińska Aniela z d. Ufa

 *27-10-1902 r.
 *15-11-1908 r. Wygoda
 +18-09-1973 r.
 +07-10-1998 r. Wygoda
Więcej
240Cłapiński Grzegorz
Cłapińska Anna z d. Walczak
16-09-2017 r.
 *1989 r.
 *1991 r.
 
 
Więcej
241Cłapiński Henryk
Cłapińska Wiesława

 *13-08-1929 r.
 *13-10-1934 r.
 +01-07-1987 r. Szczecin /Szczecin/
 +15-08-2018 r. /Szczecin/
Więcej
242Cłapiński Jarosław
Jakubowska-Cłapińska Urszula z d. Jakubowska

 *1964 r.
 *1972 r.
 
 
Więcej
243Cłapiński Józef
Cłapińska Halina z d. Pawluk

 *19-03-1934 r.
 *20-07-1936 r.
 +23-02-2014 r. /Szczecin/
 +16-08-1996 r. Szczecin
Więcej
244Cłapiński Mariusz
Cłapińska Anna Petronela z d. Zasada

 *1989 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
245Cłapiński Wiesław
Cłapińska Janina z d. Duda

 *11-1938 r.
 *1942 r.
 +03-08-2018 r. Wygoda
 +2002 r.
Więcej
246Cłapiński Wiesław
Cłapińska Renata z d. Stachowiec

 *1961 r.
 *1968 r.
 
 
Więcej
247Cłapiński Zbigniew
Cłapińska Anna

 *1963 r.
 *1964 r.
 
 
Więcej
248Cłapiński Zbigniew
Cłapińska Ewa

 *29-01-1960 r.
 
 +01-02-1999 r. Szczecin /Szczecin/
 
Więcej
249Colith Stanisław
Colith Aleksandra Marta z d. Kazimierska

 
 *1946 r. Kutno
 
 
Więcej
250Collings Peter
Collings Valerie z d. Kazmierski

 
 *1953 r.
 
 
Więcej
251Czapp Anthony
Czapp Joanna z d. Szczetnikowicz
1975 r.
Cambridge
 *1951 r. Norwich (Wielka Brytania)
 *1949 r. Woking (Wielka Brytania)
 
 
Więcej
252Czapp Peter James
Czapp Emma z d. Linford
08-2010 r.
Hook
 *1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania)
 *1978 r. (Wielka Brytania)
 
 
Więcej
253Czapp Simon Jonathan
Czapp Rebecca
2012 r.
 *1985 r. Winchester (Wielka Brytania)
 
 
 
Więcej
254Czarnecki Krystian
Misiak Małgorzata

 
 *1988 r.
 
 
Więcej
255Czarnecki Tomasz
Czarnecka Marianna z d. Knera
1885 r.
Domaniewice
 *13-12-1853 r. Skaratki
 *22-05-1857 r. Skaratki
 +
 +1904 r. Skaratki
Więcej
256Czarnecki Walenty
Czarnecka Małgorzata z d. Kantorek
15-02-1847 r.
Domaniewice
 *05-09-1824 r. Skaratki
 *06-07-1826 r. Skaratki
 +
 +15-05-1856 r. Skaratki
Więcej
257Czechowski Walenty
Czechowska Józefa z d. Tomala
13-11-1898 r.
Zduny
 
 
 +
 +
Więcej
258Czekaj Eugeniusz
Czekaj Aniela z d. Rucińska

 
 *11-11-1930 r.
 +
 +17-11-2011 r.
Więcej
259Czerwonka Marian
Czerwonka Grażyna z d. Sianoszek

 *12-02-1950 r.
 
 +07-09-1992 r. Szczecin
 
Więcej
260Czuba
Czuba z d. Grzyb

 
 
 
 
Więcej
261Czuba Franciszek
Czuba Marianna z d. Kantorek
27-01-1845 r.
Domaniewice
 *28-03-1819 r. Skaratki
 *22-01-1824 r. Skaratki
 +1871 r.
 +
Więcej
262Czuba Ignacy
Czuba Marianna z d. Wajszczyk
1880 r.
Domaniewice
 *28-07-1858 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
263Czuba Jakub
Czuba Rozalia z d. Graszka
1880 r.
Domaniewice
 *30-07-1853 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
264Czubak Jan
Czubak Tekla z d. Kołodziejczak
1874 r.
Grzegorzew
 *~ 1851 r.
 
 +
 +
Więcej
265Czubak Jan
Czubak Tekla z d. Mamońska
1839 r.
Grzegorzew
 *1818 r.
 *1822 r.
 +10-05-1852 r. Ponętów Górny
 +08-05-1856 r. Ponętów Górny
Więcej
266Czubak Mateusz
Czubak Marianna z d. Bogusiewicz

 
 
 +
 +
Więcej
267Czubak Piotr
Czubak Franciszka z d. Maślarz
08-08-1813 r.
Złaków Kościelny
 *~ 1777 r.
 *~ 1798 r.
 +13-06-1834 r. Złaków Borowy
 +16-08-1831 r. Złaków Borowy
Więcej
268Czubak Władysław
Czubak Lucyna z d. Michalak

 *~ 1928 r.
 
 +29-02-2012 r. /Głowno/
 
Więcej
269Czubasiewicz
Czubasiewicz Stanisława z d. Wojas

 
 
 
 +
Więcej
270Czubatka Jan
Czubatka Elżbieta z d. Kowalska

 *1894 r. Seligów
 *1894 r.
 +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
 +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
Więcej
271Czubatka Józef
Czubatka Józefa z d. Szkoda

 *1899 r. Seligów
 
 +
 +
Więcej
272Czubatka Piotr
Czubatka Agnieszka z d. Gajda
1890 r.
Chruślin
 *1867 r. Łyszkowice
 *06-10-1871 r. Guźnia
 +
 +1908 r. Seligów
Więcej
273Ćwirko-Godycki Zbigniew
Godycka z d. Błażejewska

 *1959 r.
 
 +2010 r.
 
Więcej
274Dałek Stanisław
Dałek Weronika z d. Kaźmierska

 *23-01-1904 r. Bąków Górny
 *07-07-1909 r. Księże Górki
 +1968 r.
 +1997 r. Łyszkowice
Więcej
275Dałek Wojciech
Dałek Marcjanna z d. Wilk
16-05-1911 r.
Stary Waliszew
 
 *1895 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
276Dańczak
Dańczak z d. Skowrońska

 
 
 
 
Więcej
277Dąbrowski Michał
Dąbrowska Honorata z d. Zawisza
30-07-2016 r.
Mirosławiec
 *1987 r.
 *1988 r. Wałcz
 
 
Więcej
278Dejak
Dejak

 
 
 
 
Więcej
279Dejak
Dejak z d. Szkup

 
 
 +
 +
Więcej
280Deka Stanisław
Deka Jadwiga z d. Kazimierska
15-11-1852 r.
Chruślin
 *26-04-1834 r. Bocheń
 *01-10-1829 r. Bocheń
 +
 +22-08-1860 r.
Więcej
281Deka Tomasz
Deka Marianna z d. Misiak
21-01-1883 r.
Chruślin
 *01-12-1853 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
282Desrosiers Allen
Desrosiers Linda z d. Kazmierski
1970 r.
 
 *1950 r.
 
 
Więcej
283Dębiński Jerzy Edward
Staworzyńska - Dębińska Regina Maria z d. Staworzyńska

 *01-03-1927 r. Otwock
 *06-11-1929 r. Warszawa
 +09-08-1970 r. /Warszawa/
 +30-06-1993 r. Warszawa
Więcej
284Dobijański Paweł
Dobijańska Marianna z d. Kazimierska
03-02-1902 r.
Łowicz
 *20-06-1879 r. Dąbkowice
 *1878 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
285Dobrowolski Andrzej
Dobrowolska Stanisława z d. Kwaśniewska

 *1888 r.
 *1892 r.
 +21-07-1960 r. /Warszawa/
 +1962 r. /Warszawa/
Więcej
286Domański
Domańska Sławomira Magdalena z d. Kopania

 
 *1978 r. Zgierz
 
 
Więcej
287Domański Ignacy
Domańska Małgorzata z d. Parys
1894 r.
Domaniewice
 
 
 +20-10-1920 r.
 + /Domaniewice/
Więcej
288Domański Stanisław
Domańska Cecylia

 *1904 r. Rogóźno
 *1911 r.
 +07-10-1985 r.
 +23-09-1992 r.
Więcej
289Domański Tomasz
Przyczka Marianna z d. Kucińska
1912 r.
Domaniewice
 
 *1891 r. Skaratki
 +08-07-1919 r. Krępa
 +
Więcej
290Dombrowski Tomasz
Dombrowska Marianna z d. Gajda
1893 r.
Chruślin
 
 *22-10-1868 r. Guźnia
 +
 +17-01-1962 r. Guźnia
Więcej
291Domińczak
Domińczak z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
292Domińczak Andrzej
Domińczak Wiktoria z d. Parys
1901 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
293Domińczak Karol
Domińczak Katarzyna z d. Russek
1907 r.
Łowicz
 *1882 r. Pilaszków
 *1885 r. Jamno
 +
 +1914 r. Pilaszków
Więcej
294Doroba Franciszek
Sokalska Małgorzata z d. Strugińska
17-05-1858 r.
Domaniewice
 
 *1828 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
295Doroba Izydor
Doroba Agnieszka z d. Małecka

 
 *~ 1788 r.
 +
 +04-05-1844 r.
Więcej
296Draguła
Draguła Maria z d. Baranowska

 
 *30-01-1908 r.
 +
 +15-12-1989 r. /Wrocław/
Więcej
297Dratwa Aleksy
Dratwa Franciszka z d. Wielec
27-11-1916 r.
Domaniewice
 
 *1897 r. Skaratki
 +
 +31-03-1988 r. Strzebieszew
Więcej
298Dratwa Kazimierz
Dratwa Janina z d. Kantorek

 *~ 1942 r.
 
 +29-07-2008 r. /Domaniewice/
 
Więcej
299Drążkowski Marek
Drążkowska Małgorzata z d. Mrozińska

 
 
 
 
Więcej
300Drozd Mateusz
Drozd Marianna z d. Skonieczna
1886 r.
Chruślin
 
 *21-03-1849 r. Lisiewice
 +
 +03-02-1891 r. Chruślin
Więcej
301Dróżka Józef
Dróżka Marcjanna z d. Szymczak
1914 r.
Domaniewice
 *1889 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
302Drużka
Drużka Marianna z d. Kantorek

 
 *1903 r. Skaratki
 +
 +18-01-1986 r. Skaratki pod Las
Więcej
303Drużka Jan
Drużka Aniela z d. Wilk
28-01-1918 r.
Domaniewice
 *1884 r. Stroniewice
 *1899 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
304Drużka Jan
Drużka Katarzyna z d. Pająk
03-02-1902 r.
Łowicz
 *1873 r. Skaratki
 *1881 r.
 +1939 r.
 +1967 r.
Więcej
305Drużka Jan
Drużka Marianna z d. Kantorek
02-02-1885 r.
Domaniewice
 *12-11-1859 r. Skaratki
 *22-06-1866 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
306Drużka Józef
Drużka Stanisława z d. Kowalska
08-09-1928 r.
Stary Waliszew
 *16-02-1903 r. Dąbkowice
 
 +
 +2005 r.
Więcej
307Drużka Kacper
Dróżka Agnieszka z d. Pel
1875 r.
Domaniewice
 
 *02-12-1854 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
308Drużka Kacper
Graszka Katarzyna z d. Warda
1893 r.
Domaniewice
 
 *1846 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
309Drużka Szczepan
Drużka Prakseda z d. Sałuda
05-02-1912 r.
Chruślin
 *1888 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
310Duda Jan
Duda Franciszka z d. Sianoszek
19-08-1934 r.
Łowicz
 *21-03-1908 r. Dąbkowice
 *22-01-1914 r. Wygoda
 +23-12-1987 r. Łowicz
 +15-10-1987 r. Wygoda
Więcej
311Duda Roman
Duda Katarzyna z d. Kantorek
13-05-1907 r.
Łowicz
 
 *23-11-1887 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
312Dudek Paweł
Dudek Marianna z d. Kazimierska
30-05-1910 r.
Chruślin
 *1887 r.
 *29-01-1891 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
313Dudek Wojciech
Dudek Marianna

 
 
 +˂ 1821 r.
 +
Więcej
314Dudziński Jan
Dudzińska Leokadia Stanisława z d. Staworzyńska
1933 r.
Warszawa
 *06-04-1906 r.
 *01-07-1913 r. Warszawa
 +15-03-1945 r. Mauthausen /Warszawa/
 +23-03-1965 r. /Warszawa/
Więcej
315Dul
Dul Martyna z d. Rutkowska

 
 *1987 r. Głowno
 
 
Więcej
316Durka Stefan
Durka Maria z d. Cłapińska

 
 *1932 r.
 
 +04-2013 r.
Więcej
317Dworzański Jan
Dworzańska Rozalia z d. Mikołajczyk
19-08-1832 r.
Zduny
 *09-07-1809 r. Jackowice Pijarskie
 *~ 1814 r.
 +
 +13-09-1846 r. Jackowice
Więcej
318Działak Franciszek
Działak Marianna z d. Włostek
10-05-1909 r.
Głowno
 *~ 1871 r.
 *1892 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
319Dziedziela
Dziedziela

 
 
 
 
Więcej
320Dziedziela Józef
Dziedziela Marianna z d. Adach
1898 r.
Domaniewice
 
 *1880 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
321Dziedziela Władysław
Dziedziela Józefa

 *1900 r. Skaratki
 
 +24-12-1982 r. Skaratki pod Las
 + /Domaniewice/
Więcej
322Dzięgielewski Grzegorz
Dzięgielewska Teresa

 
 
 +
 +
Więcej
323Dziuda Franciszek
Pel Marianna z d. Jasek
1876 r.
Chruślin
 
 *20-08-1848 r. Bocheń
 +21-02-1898 r.
 +
Więcej
324Dziuda Jan
Dziuda Józefa z d. Pawłowicz
1904 r.
Domaniewice
 
 *1886 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
325Fabiańczyk Augustyn
Fabiańczyk Marianna z d. Wojciechowska

 
 
 +
 +
Więcej
326Fabiańczyk Jan Kanty
Fabiańczyk Salomea z d. Kalisiak
1824 r.
Żarnów
 *1805 r. Daleszowice
 
 +
 +
Więcej
327Fabiański Józef
Fabiańska Tekla z d. Krzemińska
09-10-1854 r.
Żarnów
 *19-03-1835 r. Daleszowice
 
 +
 +
Więcej
328Felczyński Antoni
Felczyńska Marianna z d. Kucińska
1885 r.
Domaniewice
 
 *1862 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
329Felczyński Rafał
Felczyńska Monika z d. Barańska
14-06-2014 r.
Łowicz
 *1987 r.
 *1988 r. Brzeziny
 
 
Więcej
330Feręc Jan
Feręc Marianna z d. Michalak
26-12-1934 r.
Stary Waliszew
 
 *07-02-1912 r. Aleksów
 +
 +
Więcej
331Fiałek Michał
Fiałek Marianna z d. Błażejewska
1843 r.
Chruślin
 
 *1822 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
332Fiałek Piotr
Fiałek Domicella z d. Gajda
06-07-1853 r.
Chruślin
 *25-06-1827 r. Lisiewice
 *25-04-1826 r. Guźnia
 +
 +03-01-1892 r. Bocheń
Więcej
333Fibor Jan
Fibor Marianna z d. Knera

 
 *1911 r. Skaratki
 +
 +01-11-2003 r.
Więcej
334Figura
Figura

 
 
 
 
Więcej
335Fijałkowski
Fijałkowska z d. Wilk

 
 
 
 
Więcej
336Fijałkowski Franciszek
Fijałkowska Magdalena

 *02-01-1938 r.
 *09-02-1943 r.
 +05-06-1999 r. /Głowno/
 +30-09-2013 r. /Głowno/
Więcej
337Fijałkowski Kazimierz
Fijałkowska Marianna z d. Bińczak
07-04-1913 r.
Bąków Górny
 *1879 r. Łaźniki
 *10-03-1890 r. Rząśno
 +
 +
Więcej
338Fijałkowski Krzysztof Sylwester
Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska
12-09-1992 r.
 *1968 r. Głowno
 *1971 r. Zgierz
 
 
Więcej
339Filar Józef
Filar Bronisława z d. Kowalik

 
 
 +
 +
Więcej
340Filipiak
Filipiak z d. Wilk

 
 
 
 
Więcej
341Fiołka
Fiołka Angelika z d. Wiesiołek

 
 
 
 
Więcej
342Fladziński Bolesław
Fladzińska Marianna z d. Karolkiewicz
26-12-1934 r.
Żychlin
 *16-04-1910 r. Orątki
 *09-04-1915 r. Buszkówek
 +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/
 +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/
Więcej
343Fladziński Stanisław
Wojtczak Małgorzata z d. Antczak
1880 r.
Bedlno
 *14-10-1859 r. Raków
 *01-05-1863 r. Annetów
 +05-02-1888 r. Zleszyn
 +
Więcej
344Fladziński Walenty
Fladzińska Marianna z d. Szafrańska
05-02-1906 r.
Żychlin
 *14-01-1883 r. Zleszyn
 *11-03-1888 r. Skrzeszewy
 +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/
 +˂ 1964 r.
Więcej
345Fladziński Walenty
Fladzińska Marianna z d. Wiater

 *~ 1825 r.
 
 +27-06-1885 r. Dobrzelin
 +
Więcej
346Fladziński Zygmunt
Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera
19-09-1953 r.
Łódź
 *20-01-1935 r. Buszków
 *1935 r. Łódź
 +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
347Flis Henryk
Flis

 *1946 r. Bocheń
 
 
 
Więcej
348Flis Henryk
Flis Józefa z d. Kazimierska
09-07-1928 r.
Chruślin
 *14-09-1904 r. Bocheń
 *25-01-1910 r. Bocheń
 +16-09-1939 r. Guźnia
 +23-02-1988 r. /Chruślin/
Więcej
349Flis Jacek
Flis

 *1966 r.
 
 
 
Więcej
350Flis Marceli
Flis Weronika z d. Kazimierska
12-07-1938 r.
Chruślin
 *16-01-1910 r. Bocheń
 *30-11-1911 r. Bocheń
 +24-11-1990 r. Bocheń /Chruślin/
 +10-07-2008 r. Bocheń /Chruślin/
Więcej
351Flis Marcin
Flis

 *1983 r.
 
 
 
Więcej
352Flis Piotr
Flis

 *1980 r.
 
 
 
Więcej
353Flis Sławomir
Flis

 *1929 r. Bocheń
 
 
 
Więcej
354Flis Stanisław
Flis

 *24-07-1940 r. Bocheń
 
 +11-10-2018 r. Nysa /Nysa/
 
Więcej
355Flis Stanisław
Flis Agnieszka z d. Milczarek
23-01-1933 r.
Stary Waliszew
 
 *15-01-1903 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
356Florczak Franciszek
Florczak Franciszka z d. Jaros
13-07-1936 r.
Chruślin
 *17-11-1912 r. Dąbrowa
 *11-08-1905 r. Chruślin
 +
 +
Więcej
357Florczak Łukasz
Florczak

 
 
 
 
Więcej
358Florczak Stanisław
Florczak Krystyna z d. Durka

 
 *1953 r.
 
 
Więcej
359Foks Józef
Foks Helena Zofia z d. Michalska
09-05-1949 r.
Brudzeń Duży
 *1910 r.
 
 +
 +
Więcej
360Foks Mateusz
Foks Józefa z d. Kucińska
1909 r.
Domaniewice
 *1880 r. Stare Grudze
 *1881 r.
 +
 +
Więcej
361Frączak Ludwik
Frączak Wiktoria z d. Kazimierska
1889 r.
Chruślin
 
 *08-09-1839 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
362Frątczak Stanisław
Frątczak Aniela z d. Duda
06-04-1942 r.
 
 *1919 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
363Fryza
Fryza Franciszka z d. Szkup

 
 
 +
 +
Więcej
364Fujak Przemysław
Fujak Jolanta z d. Grzelczyk

 *1980 r.
 *1988 r.
 
 
Więcej
365Fuks
Fuks Halina Janina z d. Sianoszek

 
 *03-07-1953 r. Łowicz
 
 +11-09-2018 r. Radom
Więcej
366Funk
Funk Elżbieta z d. Kaźmierska

 
 *07-07-1907 r. Księże Górki
 
 +
Więcej
367Gaczyński Stanisław
Gaczyńska Krystyna z d. Gasik

 
 *1937 r.
 
 
Więcej
368Gajda Andrzej
Gajda Elżbieta z d. Dzierżek
09-02-1904 r.
Zduny
 *27-11-1874 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
369Gajda Andrzej
Gajda Elżbieta z d. Grudkowska
02-06-1984 r.
 *11-12-1954 r. Łódź
 *05-11-1953 r.
 +06-04-2003 r. Warszawa /Warszawa/
 +15-07-2006 r. /Warszawa/
Więcej
370Gajda Andrzej
Gajda Katarzyna z d. Orzeł
22-01-1855 r.
Chruślin
 
 
 +24-12-1916 r. Guźnia
 +26-02-1923 r. Guźnia
Więcej
371Gajda Andrzej
Gajda Magdalena z d. Szczepańska
21-10-1883 r.
Sobota
 *1853 r. Mystkowice
 
 +
 +
Więcej
372Gajda Andrzej
Gajda Małgorzata z d. Sujkowska
18-06-1888 r.
Łowicz
 *23-11-1856 r. Guźnia
 *1864 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
373Gajda Andrzej
Gajda Stanisława z d. Sałuda
1908 r.
Chruślin
 *21-11-1872 r. Lisiewice
 
 +
 +
Więcej
374Gajda Antoni
Gajda Antonina z d. Missura
09-05-1910 r.
Łowicz
 *13-06-1886 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
375Gajda Antoni
Gajda Marianna z d. Rusek
02-02-1874 r.
Chruślin
 *15-08-1849 r. Guźnia
 
 +
 +01-09-1900 r. Guźnia
Więcej
376Gajda Antoni
Gajda Rozalia z d. Wójcik

 
 
 +
 +06-07-1815 r. Łaźniki
Więcej
377Gajda Czesław
Gajda Zofia z d. Błażejewska
29-09-1941 r.
Chruślin
 *26-04-1918 r. Lisiewice
 *~ 1924 r.
 +
 +
Więcej
378Gajda Franciszek
Gajda Marcjanna z d. Gołębiewska
06-06-1898 r.
Chruślin
 
 *03-06-1882 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
379Gajda Franciszek
Gajda Marianna z d. Gałaj
28-11-1893 r.
Chruślin
 *25-03-1867 r. Guźnia
 *1864 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
380Gajda Jacek Jerzy
Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak
20-07-1985 r.
Łódź
 *03-07-1958 r. Łódź
 *25-01-1954 r. Lesko
 +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/
 +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/
Więcej
381Gajda Jan
Gajda Katarzyna z d. Fijałek
21-01-1828 r.
Chruślin
 *~ 1803 r.
 
 +
 +1855 r. Guźnia
Więcej
382Gajda Jan
Gajda Katarzyna z d. Sołtyszewska
13-02-1860 r.
Chruślin
 *12-05-1824 r. Guźnia
 *~ 1837 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
383Gajda Jan
Gajda Konstancja z d. Jagoda
27-02-1870 r.
Bąków Górny
 *1846 r. Mystkowice
 
 +
 +
Więcej
384Gajda Jan
Gajda Magdalena z d. Jarota
05-02-1884 r.
Zduny
 *1858 r. Guźnia
 *10-05-1863 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
385Gajda Jan
Gajda Marcjanna z d. Pawlata
26-11-1928 r.
Chruślin
 *08-07-1903 r. Dąbkowice
 
 +16-08-1964 r. Dąbkowice
 +
Więcej
386Gajda Jan
Gajda Marianna z d. Grzelak
08-02-1859 r.
Chruślin
 *19-02-1841 r. Guźnia
 
 +
 +1906 r.
Więcej
387Gajda Jan
Gajda Marianna z d. Olba
05-11-1849 r.
Łowicz
 *12-05-1824 r. Guźnia
 *~ 1819 r.
 +
 +14-01-1860 r. Pilaszków
Więcej
388Gajda Józef
Gajda Agnieszka

 
 *~ 1737 r.
 +˂ 1813 r.
 +15-11-1817 r. Guźnia
Więcej
389Gajda Józef
Gajda Aniela Marianna z d. Białecka
09-10-1954 r.
Łódź
 *21-12-1922 r. Augustów
 *25-02-1936 r. Gończyce
 +07-11-1997 r. Garwolin /Gończyce/
 +13-10-1991 r. /Gończyce/
Więcej
390Gajda Józef
Gajda Józefa z d. Kaczmarczyk
14-08-1910 r.
Nieborów
 *16-03-1891 r. Łowicz
 
 +
 
Więcej
391Gajda Józef
Gajda Marcjanna z d. Mikołajczyk
17-02-1919 r.
Stary Waliszew
 *26-03-1889 r. Guźnia
 *08-01-1888 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
392Gajda Józef
Gajda Marianna z d. Grabowicz
1912 r.
Łowicz
 *06-03-1890 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
393Gajda Józef
Gajda Marianna z d. Pawlata
1906 r.
Chruślin
 *27-02-1878 r. Lisiewice
 
 +08-07-1932 r.
 +
Więcej
394Gajda Józef
Gajda Marianna z d. Wilk
23-11-1903 r.
Łowicz
 *11-02-1870 r. Guźnia
 
 +1945 r.
 +1956 r.
Więcej
395Gajda Józef
Mielczarek Marianna z d. Kazimierska
27-02-1843 r.
Chruślin
 *15-03-1824 r. Guźnia
 *17-06-1825 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
396Gajda Maciej
Gajda Katarzyna z d. Radziejewska
17-05-1813 r.
Chruślin
 *~ 1780 r.
 
 +15-02-1839 r. Guźnia
 +
Więcej
397Gajda Maciej
Gajda Małgorzata z d. Burzyńska
1801 r.
Chruślin
 *~ 1780 r.
 *1779 r.
 +15-02-1839 r. Guźnia
 +07-05-1813 r. Guźnia
Więcej
398Gajda Marian
Gajda Czesława z d. Nowosielecka

 *03-07-1935 r. Augustów
 *~ 1937 r.
 +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/
 
Więcej
399Gajda Michał
Gajda Katarzyna z d. Błażejewska
25-05-1920 r.
Chruślin
 *04-09-1895 r. Guźnia
 *20-12-1896 r. Domaniewice
 +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/
 +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/
Więcej
400Gajda Paweł
Gajda Tekla z d. Wojdak

 *1783 r.
 *~ 1789 r.
 +05-12-1857 r. Guźnia
 +13-04-1877 r. Guźnia
Więcej
401Gajda Paweł
Gajda Wiktoria z d. Grzyb
1849 r.
Chruślin
 
 
 +14-05-1871 r. Guźnia
 +
Więcej
402Gajda Stanisław
Gajda Magdalena z d. Redo
11-02-1811 r.
Chruślin
 *~ 1777 r.
 
 +
 +
Więcej
403Gajda Stefan
Gajda Janina z d. Błażejewska
29-09-1941 r.
Chruślin
 *21-01-1913 r. Lisiewice
 *22-07-1921 r. Lisiewice
 +
 +
Więcej
404Gajda Stefan
Gajda Magdalena z d. Bończak
26-01-1794 r.
Zduny
 
 
 +
 +
Więcej
405Gajda Stefan
Gajda Stefania z d. Witecka vel Kozanecka
04-02-1934 r.
Warszawa
 *18-06-1909 r. Kęszyce
 
 +
 +
Więcej
406Gajda Tomasz
Gajda Marcjanna z d. Baran
1870 r.
Chruślin
 *12-12-1846 r. Guźnia
 *09-01-1850 r. Lisiewice
 +14-07-1877 r. Lisiewice
 +
Więcej
407Gajda Walenty
Gajda Katarzyna z d. Wójcik
18-01-1841 r.
Chruślin
 *1819 r. Guźnia
 * Mystkowice
 +
 +
Więcej
408Gajda Władysław
Gajda Stefania

 *06-01-1917 r. Guźnia
 *07-11-1916 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
409Gajda Wojciech
Gajda Franciszka z d. Skonieczna
22-11-1824 r.
Chruślin
 *~ 1805 r.
 
 +
 +
Więcej
410Gajda Wojciech
Gajda Helena z d. Kosiorowska
20-01-1840 r.
Chruślin
 *15-04-1819 r. Guźnia
 *~ 1822 r. Guźnia
 +1852 r. Guźnia
 +˂ 1859 r.
Więcej
411Gajda Wojciech
Gajda Marianna z d. Sujkowska
18-06-1888 r.
Łowicz
 *04-03-1862 r. Guźnia
 *18-10-1866 r. Dąbkowice
 +18-12-1935 r. Augustów
 +
Więcej
412Gajda Zdzisław
Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska
13-08-1953 r.
Łódź
 *01-01-1933 r. Augustów
 *1933 r. Świnice
 +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
413Galbarczyk Roman
Galbarczyk Wanda z d. Kowalczyk

 *24-02-1946 r. Garwolin
 *1950 r. Garwolin
 +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/
 
Więcej
414Galbarczyk Waldemar
Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz
17-10-1998 r.
Warszawa
 *1977 r. Garwolin
 *1978 r. Płońsk
 
 
Więcej
415Galon Franciszek
Galon Franciszka z d. Czubak
1884 r.
Grzegorzew
 
 *1849 r.
 +
 +
Więcej
416Gałaj
Gałaj

 
 
 
 
Więcej
417Gałaj Bartłomiej
Gałaj Agnieszka

 
 
 +
 +
Więcej
418Gałaj Ignacy
Gałaj Marianna z d. Gajda
19-11-1883 r.
Chruślin
 
 *03-05-1864 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
419Gałaj Jan
Gałaj Stanisława z d. Kamińska
1920 r.
Łowicz
 *13-05-1895 r. Strugienice
 
 +
 +
Więcej
420Gałaj Janusz
Gałaj

 
 
 +
 
Więcej
421Gałaj Julian
Gałaj Zofia z d. Fengier

 *08-11-1905 r. Mystkowice
 *1923 r.
 +17-08-1992 r. Łowicz
 +2006 r. Łowicz
Więcej
422Gałaj Marcin
Gałaj Marianna z d. Sobieszek
25-01-1813 r.
Chruślin
 *~ 1785 r.
 
 +18-08-1870 r. Mystkowice
 +1860 r. Mystkowice
Więcej
423Gałaj Paweł
Gałaj Antonina z d. Grzyb
1899 r.
Chruślin
 
 *18-06-1848 r. Mystkowice
 +19-05-1904 r. Mystkowice
 +
Więcej
424Gałaj Roch
Gałaj Marcjanna z d. Marszałek
1905 r.
Chruślin
 *12-08-1879 r. Mystkowice
 *06-01-1887 r. Mystkowice
 +09-01-1970 r. Mystkowice
 +
Więcej
425Gałaj Stanisław
Gałaj Marianna z d. Urbanek
10-11-1891 r.
Zduny
 *27-09-1869 r. Strugienice
 *18-10-1867 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
426Gałązka Władysław
Olejnik Małgorzata z d. Śnieguła
1911 r.
Domaniewice
 *1886 r. Czatolin
 *05-09-1885 r. Wrzeczko
 +1919 r. Wrzeczko
 +
Więcej
427Gałkowski Marcin
Gałkowska Elżbieta z d. Zajączek
08-06-1868 r.
Zduny
 
 *05-07-1851 r. Zduny
 +
 +
Więcej
428Gapiński Wojciech
Gapińska Katarzyna z d. Kantorek
2015 r.
 *1988 r.
 *1990 r. Brzeziny
 
 
Więcej
429Gasik
Gasik

 
 
 
 
Więcej
430Gasik
Gasik

 
 
 
 
Więcej
431Gasik
Gasik z d. Szymańska

 
 
 
 
Więcej
432Gasik Antoni
Gasik Bronisława z d. Bogusz
05-02-1907 r.
Zduny
 *08-01-1881 r. Jackowice
 *22-06-1888 r. Łaźniki
 +03-11-1951 r. /Zduny/
 +13-09-1969 r.
Więcej
433Gasik Jan
Gasik Aniela z d. Mika
1934 r.
Złaków Kościelny
 *28-05-1910 r.
 *29-07-1908 r.
 +16-10-1968 r.
 +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/
Więcej
434Gasik Jerzy
Gasik Leokadia

 *15-04-1935 r.
 
 +1996 r. /Łowicz/
 
Więcej
435Gasik Józef
Gasik Aniela z d. Rutkowska
16-10-1937 r.
Łowicz
 *07-01-1886 r. Jackowice
 
 +
 +
Więcej
436Gasik Piotr
Gasik Elżbieta z d. Nasalska

 *27-01-1908 r. Jackowice
 *1916 r.
 +18-03-1986 r. /Zduny/
 +22-01-2002 r. /Zduny/
Więcej
437Gasik Piotr
Gasik Katarzyna z d. Guzek
07-1939 r.
Zduny
 *27-01-1908 r. Jackowice
 *~ 1912 r.
 +18-03-1986 r. /Zduny/
 +12-01-1943 r. /Zduny/
Więcej
438Gasik Piotr
Gasik Rozalia z d. Jabłońska
25-06-1877 r.
Zduny
 *22-01-1835 r. Łaźniki
 *05-08-1851 r. Maurzyce
 +18-07-1909 r. Jackowice
 +1940 r.
Więcej
439Gasik Stanisław
Gasik z d. Staszyska

 *17-10-1921 r.
 
 +15-10-1992 r. /Warszawa/
 
Więcej
440Gasik Tadeusz
Gasik Maria z d. Kazimierowicz

 *1927 r.
 *1930 r.
 +1996 r. Płock
 +1993 r. Płock
Więcej
441Gasik Walenty
Gasik Marianna z d. Głowacka
13-11-1831 r.
Zduny
 
 *15-05-1814 r. Łaźniki
 +21-07-1848 r. Łaźniki
 +
Więcej
442Gasik Wincenty
Gasik Agnieszka z d. Golis

 
 
 +
 +06-05-1855 r.
Więcej
443Gasik Wojciech
Gasik

 *23-06-1953 r. Jackowice
 
 +28-12-2014 r. /Zduny/
 
Więcej
444Gasik Zdzisław
Gasik Maryla

 *1947 r.
 
 
 
Więcej
445Gasik Zygmunt
Gasik Eugenia z d. Perzyna

 *29-08-1926 r.
 *1931 r.
 +28-05-2002 r.
 +2007 r.
Więcej
446Gągała
Gągała z d. Urbanek

 
 
 
 
Więcej
447Gidaszewski Jakub
Gidaszewska Agnieszka z d. Kazimierska

 *1980 r.
 
 
 
Więcej
448Gładki Stanisław
Gładka Anna z d. Tomala
04-02-1907 r.
Łowicz
 *1884 r. Zielkowice
 *1885 r.
 +
 +
Więcej
449Gładys Hipolit
Gładys Małgorzata z d. Kamińska
1883 r.
Domaniewice
 
 *12-11-1862 r. Wrzeczko
 +
 +
Więcej
450Głowacki
Głowacka Katarzyna z d. Wójcik

 
 *1894 r.
 
 +
Więcej
451Głowacki Szymon
Zegadło Marianna z d. Gajda

 
 
 +16-11-1818 r. Łaźniki
 +
Więcej
452Głusiński Stanisław
Głusińska Marianna z d. Ociela
1923 r.
Łowicz
 *1898 r.
 *21-09-1903 r. Łowicka Wieś
 +
 +
Więcej
453Głusiński Władysław Jan
Głusińska Józefa z d. Orzeszek
1897 r.
Tarczyn
 
 
 +
 +
Więcej
454Głuszczyk Andrzej
Głuszczyk Franciszka z d. Błażejewska
1869 r.
Chruślin
 
 *1841 r. Guźnia
 +
 +04-02-1901 r. Łowicka Wieś
Więcej
455Głuszczyk Jan
Głuszczyk Marcjanna z d. Kolos
26-08-1895 r.
Łowicz
 *09-07-1873 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
456Gnatek Jerzy
Gnatek Janina z d. Wróbel
15-10-1966 r.
Stargard Szczeciński
 *18-10-1944 r. Bad Nenndorf
 *1940 r. Beszowa
 +01-05-2014 r. Chomino /Chomino/
 
Więcej
457Gnatek Michał
Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska
25-08-1929 r.
 *1904 r.
 *1910 r.
 +22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/
 +1978 r.
Więcej
458Gnatowski Antoni
Gnatowska Antonina z d. Mamońska

 *~ 1865 r. Umień
 *17-04-1868 r. Tarnówka
 +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/
 +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/
Więcej
459Gnatowski Czesław
Gnatowska Helena z d. Rzepka
24-12-1951 r.
 *12-08-1933 r.
 *18-01-1929 r.
 +07-06-2011 r. /Gdańsk/
 +05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
460Gnatowski Jan
Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska

 *23-05-1930 r.
 *12-03-1931 r.
 +28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/
 +25-11-2014 r. /Drawsko Pomorskie/
Więcej
461Gnatowski Kacper
Gnatowska Katarzyna z d. Wasyl
1861 r.
Umień
 *~ 1838 r.
 *1839 r.
 +
 +
Więcej
462Gnatowski Krzysztof
Gnatowska z d. Wardaszewska

 *1976 r.
 
 
 
Więcej
463Gnatowski Mateusz
Kołuda Katarzyna z d. Lassota
1837 r.
Umień
 
 *~ 1821 r.
 +1853 r.
 +
Więcej
464Gnatowski Ryszard
Gnatowska Halina z d. Szymańska
10-1975 r.
 *1951 r. Gdańsk
 *1954 r.
 
 
Więcej
465Gnatowski Stanisław
Gnatowska Jadwiga z d. Kamień

 
 
 +
 
Więcej
466Godos Błażej
Godos Elżbieta z d. Stefańska
1920 r.
Pszczonów
 
 *1897 r. Seligów
 +
 +
Więcej
467Goedde Sven
Staworzyńska-Goedde Małgorzata Joanna z d. Staworzyńska

 
 *1986 r. Warszawa
 
 
Więcej
468Gogolewski Tadeusz
Bartczak Ewa

 *1954 r.
 *~ 1963 r.
 
 +28-08-2020 r. /Głowno/
Więcej
469Golis Antoni
Golis Marianna z d. Milczarek
25-01-1926 r.
Stary Waliszew
 *13-01-1900 r.
 *01-08-1900 r. Bocheń
 +
 +14-10-1963 r. Janinów
Więcej
470Golis Jan
Golis Franciszka z d. Czubak
22-11-1858 r.
Złaków Kościelny
 *29-07-1836 r. Mastki
 *21-02-1826 r. Złaków Borowy
 +15-01-1905 r. Mastki
 +
Więcej
471Golis Józef
Golis Julianna z d. Wnuk

 
 
 +˂ 1820 r.
 +
Więcej
472Golis Józef
Golis Kunegunda z d. Anyżka
13-02-1820 r.
Złaków Kościelny
 *~ 1800 r.
 *~ 1802 r. Retki
 +1952 r. Mastki
 +˃ 1858 r.
Więcej
473Golisz Jan
Golisz Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
474Gołębiewski
Gołębiewska

 
 
 
 
Więcej
475Gołębiewski Franciszek
Gołębiewska Agnieszka z d. Mielczarek
1877 r.
Chruślin
 
 *20-10-1854 r. Guźnia
 +
 +29-04-1933 r. Guźnia
Więcej
476Gołębiewski Franciszek
Gołębiewska Wiktoria z d. Kucharek
25-02-1886 r.
Łowicz
 *05-10-1866 r. Guźnia
 
 +1913 r. Seligów
 +
Więcej
477Gołębiewski Jan
Gołębiewska Aniela z d. Ciesielska
03-02-1914 r.
Chruślin
 *25-08-1889 r. Guźnia
 *19-09-1894 r. Guźnia
 +25-07-1915 r. Sochaczew
 +
Więcej
478Gołębiewski Jan
Gołębiewska Apolonia z d. Gajda
17-02-1879 r.
Chruślin
 
 *~ 1858 r.
 +
 +08-01-1913 r. Mystkowice
Więcej
479Gołębiewski Jan
Gołębiewska Łucja z d. Drozd
1879 r.
Chruślin
 *18-06-1860 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
480Gołębiewski Józef
Frączak Wiktoria z d. Kazimierska
02-02-1858 r.
Chruślin
 
 *08-09-1839 r. Bocheń
 
 +
Więcej
481Gołębiewski Kazimierz
Gołębiewska Jadwiga z d. Dąbrowska
1882 r.
Chruślin
 *1856 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
482Gołębiewski Michał
Gołębiewska Agnieszka z d. Paradowska
1862 r.
Chruślin
 *1842 r. Guźnia
 
 +
 +1909 r. Święte
Więcej
483Gołębiewski Michał
Gołębiewska Aniela z d. Orzeł

 *03-10-1896 r. Bocheń
 *18-02-1905 r.
 +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/
 +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/
Więcej
484Gołębiewski Piotr
Gołębiewska Stanisława z d. Dębowska
1913 r.
Kutno
 *27-06-1892 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
485Gołębiewski Stanisław
Gołębiewska Józefa z d. Głuszcz
29-01-1917 r.
Chruślin
 *08-05-1898 r. Mystkowice
 
 +
 +
Więcej
486Gołębiewski Władysław
Gołębiewska Aniela z d. Ciesielska
26-06-1922 r.
Chruślin
 *27-06-1898 r. Guźnia
 *19-09-1894 r. Guźnia
 +21-10-1988 r. Guźnia
 +
Więcej
487Gołębiewski Władysław
Gołębiewska Franciszka z d. Kosiorek

 
 *12-02-1912 r. Rogóźno
 +
 +20-09-1985 r. Jeże
Więcej
488Gołębiewski Wojciech
Gołębiewska Marianna z d. Błażejewska

 
 *~ 1815 r.
 +
 +1860 r. Guźnia
Więcej
489Gołębiowski
Gołębiowska z d. Turkot

 
 
 
 
Więcej
490Gołębiowski
Gołębiowska z d. Tymcznko

 
 
 
 
Więcej
491Gołębiowski Andrzej
Gołębiowska Iwona Mirosława z d. Gnatowska
1979 r.
 *1952 r.
 *1957 r. Gdańsk
 
 
Więcej
492Gołębiowski Jerzy
Gołębiowska Anna z d. Kantorek

 *1940 r. Rawa Mazowiecka
 *1945 r. Rawa Mazowiecka
 
 
Więcej
493Gorczyca
Gorczyca

 
 
 
 
Więcej
494Gorczyca
Gorczyca Danuta

 
 
 
 +
Więcej
495Gorczyca Alfons
Gorczyca Helena z d. Kosiorek

 *1930 r.
 *17-01-1935 r. Dobrogosty
 +2006 r.
 +10-11-2008 r. Przasnysz /Dzierzgowo/
Więcej
496Gorczyca Witold Wiktor
Gorczyca Regina z d. Kosiorek

 *1921 r.
 *03-06-1927 r. Dobrogosty
 +24-12-1985 r. /Wrzesina/
 +06-01-1998 r. Godki /Wrzesina/
Więcej
497Gorzkiewicz Andrzej
Gorzkiewicz Krystyna z d. Szychowska
30-08-1980 r.
 *1959 r.
 *1958 r. Głowno
 
 
Więcej
498Gostyński Łukasz
Sitek Magdalena

 *1993 r.
 *1993 r.
 
 
Więcej
499Goullet
Goullet Julita z d. Staworzyńska

 
 *1936 r.
 
 
Więcej
500Góra Bartłomiej
Góra Małgorzata z d. Kowalczyk
09-02-1825 r.
Domaniewice
 *~ 1806 r.
 
 +26-01-1840 r. Reczyce
 +
Więcej
501Góra Bartłomiej
Sut Katarzyna z d. Szymajda
09-02-1857 r.
Domaniewice
 *21-08-1836 r. Reczyce
 *11-04-1839 r. Czatolin
 +1879 r. Reczyce
 +
Więcej
502Góra Henryk
Góra Maria z d. Wolak
20-03-1954 r.
Rogów
 *20-06-1929 r. Kołacin
 *1935 r. Kobylin
 +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/
 
Więcej
503Góra Izydor
Góra Katarzyna z d. Zagajewska

 *29-03-1866 r. Reczyce
 *27-09-1871 r. Skaratki
 +12-09-1927 r. Kołacin
 +1953 r. Łódź
Więcej
504Góra Józef
Góra Agnieszka z d. Doroba
20-01-1834 r.
Domaniewice
 *1807 r. Reczyce
 *~ 1804 r.
 +27-05-1862 r. Reczyce
 +05-09-1854 r. Reczyce
Więcej
505Góra Józef
Góra Zofia z d. Benka

 *04-02-1902 r. Reczyce
 *27-03-1904 r.
 +11-12-1960 r. Kobylin
 +01-03-1979 r.
Więcej
506Góra Mateusz
Góra Rozalia z d. Strugińska
1792 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
507Góra Piotr
Góra Marianna z d. Barbucha
30-01-1922 r.
Domaniewice
 *14-05-1897 r. Reczyce
 *1897 r. Krępa
 +
 +30-03-1976 r. Krępa
Więcej
508Góra Wojciech
Góra Józefa z d. Felczyńska
28-01-1861 r.
Domaniewice
 *15-04-1840 r. Reczyce
 
 +28-04-1878 r. Reczyce
 +
Więcej
509Górajek Grzegorz
Górajek Zofia

 
 
 +
 +
Więcej
510Górajek Jan
Górajek Dorota z d. Kornacka
08-07-1804 r.
Zduny
 
 
 +23-06-1826 r. Zduny
 +
Więcej
511Górczyński Antoni
Górczyńska Franciszka z d. Bogusz
07-11-1892 r.
Łowicz
 *1865 r. Dąbkowice
 
 +
 +
Więcej
512Górczyński Franciszek
Górczyńska Anna z d. Lasota
05-11-1906 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
513Górczyński Franciszek
Górczyńska Katarzyna z d. Kosiorek
24-05-1909 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
514Górczyński Jan
Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk
25-10-1892 r.
Zduny
 *09-12-1867 r. Dąbkowice
 *10-06-1874 r. Zduny
 +
 +09-12-1908 r. Zduny
Więcej
515Górczyński Jan
Górczyńska Marianna z d. Woźnicka
26-01-1909 r.
Zduny
 *09-12-1867 r. Dąbkowice
 *21-10-1872 r. Szymanowice
 +
 +
Więcej
516Górczyński Kazimierz
Górczyńska Anna z d. Wielec
1913 r.
Domaniewice
 
 *1894 r. Skaratki
 +
 +16-06-1987 r.
Więcej
517Górczyński Szczepan
Górczyńska Katarzyna z d. Płacheta
1863 r.
Łowicz
 
 *21-04-1845 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
518Górny Michał
Górna Anna z d. Strug

 *1990 r.
 *1990 r.
 
 
Więcej
519Górski Artur
Górska Ilona z d. Leśnikowska
25-07-2009 r.
Łódź
 *1988 r.
 *1980 r. Łódź
 
 
Więcej
520Grabczyk Kazimierz
Grabczyk Magdalena

 
 
 +
 +
Więcej
521Grabowicz
Grabowicz z d. Witerek

 
 
 
 
Więcej
522Grabowicz Franciszek
Marcinkowska Franciszka z d. Warda
1892 r.
Domaniewice
 *26-03-1852 r. Krępa
 *22-09-1865 r. Skaratki
 +1901 r. Krępa
 +
Więcej
523Grabowicz Henryk
Grabowicz Danuta z d. Wilk

 *15-04-1931 r.
 *22-09-1936 r.
 +26-02-2001 r. /Stary Waliszew/
 +07-01-2007 r. /Stary Waliszew/
Więcej
524Grabowicz Jan
Grabowicz Agnieszka z d. Kantorek
19-02-1917 r.
Domaniewice
 *1866 r. Krępa
 *1890 r. Stroniewice
 +
 +18-10-1918 r. Domaniewice
Więcej
525Grabowicz Jan
Grabowicz Franciszka z d. Kowalczyk
1898 r.
Domaniewice
 
 *1876 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
526Grabowicz Jan
Grabowicz Marianna z d. Płóciennik

 *~ 1751 r.
 *~ 1753 r.
 +23-07-1811 r. Domaniewice
 +
Więcej
527Grabowicz Piotr
Grabowicz Petronella z d. Celesta
26-07-1813 r.
Domaniewice
 *1781 r. Domaniewice
 *1789 r. Czatolin
 +08-10-1836 r. Domaniewice
 +24-03-1839 r. Domaniewice
Więcej
528Grabowicz Piotr
Grabowicz Wiktoria z d. Kantorek
09-02-1835 r.
Domaniewice
 *~ 1809 r. Krępa
 *08-12-1815 r. Skaratki
 +1876 r.
 +22-04-1861 r. Krępa
Więcej
529Grabowski
Grabowska z d. Skowrońska

 
 
 
 
Więcej
530Grabowski Józef
Grabowska Łucja z d. Karasek
1903 r.
Domaniewice
 
 *1867 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
531Gralak Antoni
Gralak Marianna z d. Zielińska
1884 r.
Umień
 *1857 r.
 
 +1889 r.
 +
Więcej
532Gralak Józef
Gralak Weronika z d. Mamońska
1848 r.
Grzegorzew
 *1824 r.
 *1831 r.
 +
 +
Więcej
533Graszka Andrzej
Graszka Agnieszka z d. Knera
19-02-1827 r.
Domaniewice
 *~ 1793 r.
 *~ 1804 r.
 +1836 r. Skaratki
 +
Więcej
534Graszka Andrzej
Graszka Marianna z d. Czuba
1880 r.
Domaniewice
 
 *29-06-1856 r. Skaratki
 +
 +1886 r.
Więcej
535Graszka Antoni
Graszka Magdalena z d. Grzelka
1893 r.
Domaniewice
 
 *1872 r. Skaratki
 +
 +1910 r. Skaratki
Więcej
536Graszka Antoni
Kostrzewa Anna z d. Kantorek
1913 r.
Domaniewice
 *1887 r. Krępa
 *1889 r. Skaratki
 +04-03-1918 r. Skaratki
 +10-12-1970 r. Skaratki
Więcej
537Graszka Marcin
Graszka Anna z d. Kantorek
21-11-1853 r.
Domaniewice
 *05-11-1832 r. Skaratki
 *29-07-1830 r. Skaratki
 +30-01-1917 r. Skaratki
 +1900 r. Skaratki
Więcej
538Graszka Marcin
Graszka Katarzyna z d. Warda
1901 r.
Domaniewice
 *05-11-1832 r. Skaratki
 *1846 r. Skaratki
 +30-01-1917 r. Skaratki
 +
Więcej
539Graszka Stanisław
Graszka Marianna z d. Kantorek
1906 r.
Domaniewice
 
 *1887 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
540Gratkowski Ignacy
Gratkowska Agnieszka z d. Strugińska
1906 r.
Koźle
 
 *1888 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
541Grochalski Adam
Grochalska Justyna z d. Wiesiołek

 *1976 r.
 *1978 r.
 
 
Więcej
542Grochocki Aleksander
Grochocka Marianna z d. Mikołajczyk
12-11-1907 r.
Zduny
 *26-01-1881 r. Złaków Kościelny
 *03-01-1886 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
543Grochocki Władysław
Grochocka Anna z d. Mierzejewska
07-04-1933 r.
Warszawa
 *22-01-1909 r. Złaków Kościelny
 
 +
 +
Więcej
544Gromek Jan
Gromek Helena z d. Redo
22-01-1911 r.
Łowicz
 *04-08-1884 r. Karsznice
 *23-08-1893 r. Złaków Kościelny
 +
 +
Więcej
545Gruszka Józef
Gruszka Zofia z d. Swatowska

 *1900 r.
 
 +1982 r.
 +02-09-1947 r.
Więcej
546Gruszka Kajetan
Gruszka Franciszka z d. Podolak

 
 
 +1918 r.
 +09-11-1949 r.
Więcej
547Gruszka Kazimierz Piotr
Gruszka Lucyna z d. Romaniuk
23-03-1991 r.
Łódź
 *13-01-1939 r. Ornatowice
 *1954 r. Jarosławiec
 +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
548Grygielski Maciej
Grygielska Marianna z d. Mamońska
1855 r.
Grzegorzew
 *1826 r.
 *1836 r.
 +
 +
Więcej
549Grzanka
Grzanka Stanisława z d. Wilk

 
 *1912 r. Skaratki
 +
 +13-12-1992 r. Skaratki pod Las
Więcej
550Grzelak Józef
Grzelak Franciszka z d. Gralak
1880 r.
Grzegorzew
 
 *~ 1860 r.
 +
 +
Więcej
551Grzelczyk Jan
Grzelczyk Irena z d. Krakowiak

 *11-11-1936 r.
 *1949 r.
 +03-09-2004 r.
 
Więcej
552Grzelka Jan
Graszka Anna z d. Kantorek
10-02-1850 r.
Domaniewice
 *29-08-1830 r. Skaratki
 *29-07-1830 r. Skaratki
 +15-09-1852 r. Skaratki
 +1900 r. Skaratki
Więcej
553Grzelka Łukasz
Grzelka Marcjanna z d. Graszka
1893 r.
Domaniewice
 *15-10-1864 r. Skaratki
 *17-01-1870 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
554Grzyb Leon
Grzyb Feliksa z d. Jagoda

 *19-10-1929 r.
 *07-03-1929 r.
 +21-08-1999 r.
 +06-08-2018 r.
Więcej
555Gusta Maciej
Gusta Agnieszka z d. Kazimierska
08-02-1836 r.
Chruślin
 
 *05-01-1820 r.
 +
 +
Więcej
556Gusta Piotr
Gusta Katarzyna z d. Tomala
26-11-1900 r.
Łowicz
 *1872 r.
 *1879 r.
 +
 +
Więcej
557Guz Maciej
Guz Małgorzata z d. Wielec
1907 r.
Domaniewice
 
 *1887 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
558Gwóźdź Michał
Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska
24-10-2009 r.
Głowno
 *1982 r.
 *1987 r. Głowno
 
 
Więcej
559Hacia
Hacia Maria Irena z d. Wawro

 
 *04-09-1948 r.
 
 +28-02-2019 r. /Warszawa/
Więcej
560Handte
Handte z d. Kreczmer

 
 
 
 
Więcej
561Hańcyk Bogdan
Hańcyk Jadwiga z d. Gnatowska

 
 
 
 
Więcej
562Hańcyk Marek
Hańcyk Barbara z d. Mierzwa

 
 
 
 
Więcej
563Hekner Józef
Hekner Apolonia z d. Krawczyk
04-09-1907 r.
Stary Waliszew
 *08-07-1885 r.
 
 +
 +27-04-1976 r. Rybnik
Więcej
564Hekner Władysław
Hekner Marianna z d. Jaśniewska
26-05-1884 r.
Chruślin
 
 *1862 r. Chruślin
 +
 +
Więcej
565Hermanowicz Czesław
Hermanowicz Janina Stanisława z d. Ufa

 
 *1957 r.
 
 
Więcej
566Hołaj
Hołaj Dorota z d. Piątkowska

 
 
 
 
Więcej
567Hoły
Hoła Janina z d. Grzelczyk

 
 *1969 r.
 
 
Więcej
568Homel Robert
Mittmann Agnieszka z d. Zawisza

 
 *1976 r. Debno
 
 
Więcej
569Hordyniec Andrzej
Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
570Hordyniec Bogdan
Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
571Hordyniec Bolesław
Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
572Hordyniec Wacław
Hordyniec Cecylia z d. Krakowiak

 *17-03-1922 r.
 *1933 r.
 +30-12-2001 r.
 
Więcej
573Jabłoński Antoni
Jabłońska Elżbieta z d. Krawczyk
30-09-1883 r.
Łowicz
 *29-05-1863 r. Strugienice
 *1861 r. Strzelcew
 +
 +
Więcej
574Jabłoński Franciszek
Daniek Marianna z d. Lis
21-11-1841 r.
Zduny
 *05-10-1822 r. Maurzyce
 
 +02-01-1858 r. Świące
 +
Więcej
575Jabłoński Henryk
Jabłońska Zofia

 
 
 
 
Więcej
576Jabłoński Ignacy
Jabłońska Janina Elżbieta z d. Mroczek
26-02-1930 r.
Warszawa
 *1902 r. Ryczywół
 *1913 r. Warszawa
 +
 +
Więcej
577Jabłoński Jakub
Jabłońska Magdalena z d. Rolewska
22-11-1892 r.
Zduny
 *02-07-1873 r. Maurzyce
 *1868 r. Szymanowice
 +
 +
Więcej
578Jabłoński Jan
Jabłońska Elżbieta z d. Plak
27-10-1873 r.
Zduny
 *13-05-1850 r. Świące
 
 +05-08-1915 r. Stroniewice
 +
Więcej
579Jabłoński Jan
Jabłońska Marianna z d. Langer
29-11-1905 r.
Stary Waliszew
 *31-12-1879 r. Maurzyce
 
 +1939 r. Boczki Domaradzkie
 +
Więcej
580Jabłoński Jan
Jabłońska Marianna z d. Morawska
26-11-1901 r.
Zduny
 *18-09-1875 r. Świące
 
 +
 +
Więcej
581Jabłoński Jan
Jabłońska Marianna z d. Pilich
14-11-1911 r.
Zduny
 *22-01-1884 r. Mastki
 
 +03-10-1920 r. Mastki
 +
Więcej
582Jabłoński Jan
Jabłońska Marianna z d. Urbanek
18-11-1902 r.
Zduny
 *13-10-1869 r. Maurzyce
 
 +
 +
Więcej
583Jabłoński Józef
Jabłońska Antonina z d. Bińczak
23-09-1878 r.
Bąków Górny
 *01-03-1860 r. Maurzyce
 *10-02-1859 r. Rząśno
 +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie
 +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie
Więcej
584Jabłoński Kacper
Jabłońska Agnieszka z d. Bejda
20-01-1845 r.
Łowicz
 *30-12-1826 r. Maurzyce
 *13-04-1826 r. Świeryż
 +
 +22-12-1855 r. Maurzyce
Więcej
585Jabłoński Kacper
Jabłońska Agnieszka z d. Wieteska
28-01-1856 r.
Łowicz
 *30-12-1826 r. Maurzyce
 *19-01-1833 r. Świeryż
 +
 +14-07-1878 r. Maurzyce
Więcej
586Jabłoński Kacper
Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk
22-09-1878 r.
Bąków Górny
 *30-12-1826 r. Maurzyce
 *12-05-1833 r. Zduny
 +
 +13-02-1892 r. Maurzyce
Więcej
587Jabłoński Kacper
Jabłońska Marianna z d. Rybus
12-11-1907 r.
Zduny
 *13-01-1877 r. Świące
 
 +
 +
Więcej
588Jabłoński Karol
Jabłońska Marianna z d. Matysek
16-10-1878 r.
Zduny
 *04-11-1845 r. Świące
 
 +1922 r. Mastki
 +
Więcej
589Jabłoński Konstanty
Jabłońska Rozalia z d. Galińska

 *~ 1898 r.
 *~ 1905 r.
 +30-05-1966 r. /Stary Waliszew/
 +30-01-1966 r. /Stary Waliszew/
Więcej
590Jabłoński Leszek Piotr
Jabłońska Anna z d. Ślaska

 
 
 
 
Więcej
591Jabłoński Paweł
Jabłońska Katarzyna z d. Kucińska
28-02-1916 r.
Domaniewice
 *03-01-1885 r. Maurzyce
 *1895 r. Sapy
 +~ 1946 r. /Stary Waliszew/
 +~ 1954 r. /Stary Waliszew/
Więcej
592Jabłoński Roch
Jabłońska Cecylia z d. Wieczorek
22-11-1840 r.
Zduny
 *16-08-1820 r. Maurzyce
 *19-11-1823 r. Strugienice
 +
 +16-05-1887 r. Strugienice
Więcej
593Jabłoński Stanisław
Jabłońska

 
 
 + /Łódź/
 
Więcej
594Jabłoński Stanisław
Jabłońska Helena z d. Warda
26-06-1921 r.
Stary Waliszew
 *1894 r. Wola Braniecka
 *1901 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
595Jabłoński Szymon
Jabłońska Marianna z d. Zarzewska
13-06-1881 r.
Łowicz
 *24-10-1853 r. Strugienice
 
 +
 +
Więcej
596Jabłoński Władysław
Jabłońska Zofia z d. Miksa
22-10-1945 r.
Złaków Kościelny
 *07-05-1918 r. Mastki
 
 +
 +
Więcej
597Jabłoński Wojciech
Jabłońska Helena z d. Żabka
18-06-1866 r.
Łowicz
 *17-04-1829 r. Maurzyce
 *16-02-1850 r.
 +05-07-1916 r. Maurzyce
 +02-06-1918 r. Maurzyce
Więcej
598Jabłoński Wojciech
Jabłońska Katarzyna z d. Busiak
14-11-1847 r.
Zduny
 *17-04-1829 r. Maurzyce
 *30-10-1827 r. Maurzyce
 +05-07-1916 r. Maurzyce
 +
Więcej
599Jabłoński Wojciech
Jabłońska Małgorzata z d. Warowitek
1813 r.
Zduny
 *~ 1769 r.
 *~ 1788 r.
 +30-10-1865 r. Maurzyce
 +09-02-1854 r. Maurzyce
Więcej
600Jachimek
Jachimek Jolanta z d. Kazimierska

 
 *11-1954 r.
 
 +30-10-2014 r. /Sobota/
Więcej
601Jachniewicz Franciszek
Jachniewicz Anna

 
 
 +
 +
Więcej
602Jadach Franciszek
Jadach Katarzyna z d. Kędziora
17-07-1864 r.
Domaniewice
 *16-09-1836 r. Skaratki
 *1841 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
603Jadach Franciszek
Jadach Małgorzata

 
 
 +
 +
Więcej
604Jadach Franciszek
Jadach Petronella z d. Ziarnik
30-01-1860 r.
Domaniewice
 *16-09-1836 r. Skaratki
 *1837 r. Skaratki
 +
 +20-06-1861 r. Skaratki
Więcej
605Jadach Ludwik
Jadach Franciszka z d. Warda
13-02-1854 r.
Domaniewice
 *10-02-1834 r. Skaratki
 *~ 1836 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
606Jadach Michał
Jadach Franciszka z d. Kantorek
1808 r.
Domaniewice
 *~ 1780 r.
 *1788 r. Skaratki
 +07-10-1850 r. Skaratki
 +16-07-1858 r. Skaratki
Więcej
607Jadach Walenty
Jadach Agnieszka z d. Grzelak
13-02-1832 r.
Domaniewice
 *14-02-1809 r. Skaratki
 
 +1897 r. Skaratki
 +1887 r. Skaratki
Więcej
608Jagoda Stanisław
Jagoda Jadwiga z d. Mikołajczyk
01-02-1835 r.
Zduny
 
 *~ 1817 r.
 +15-03-1856 r. Zduny
 +10-08-1836 r. Zduny
Więcej
609Jagoda Walenty
Jagoda Aniela z d. Urbanek

 *10-02-1892 r.
 *01-05-1901 r. Jamno
 +01-12-1964 r.
 +19-11-1983 r.
Więcej
610Jakubowski Antoni
Jakubowska Bronisława z d. Gałkowska
1920 r.
Łowicz
 
 *23-03-1888 r. Zduny
 +
 +
Więcej
611Jakubowski Benedykt
Jakubowska Cecylia

 
 
 +
 +
Więcej
612Jakubowski Józef
Jakubowska Małgorzata z d. Boruszewska
1833 r.
Grzegorzew
 *1803 r.
 *1809 r.
 +1882 r.
 +1870 r.
Więcej
613Jakubowski Kacper
Jakubowska Agata

 
 
 +
 +1823 r.
Więcej
614Jakubowski Kajetan
Jakubowska Antonia z d. Krajczak
20-01-1828 r.
Zduny
 
 *07-05-1798 r. Zduny
 +23-06-1862 r. Dąbrowa
 +
Więcej
615Jakubowski Krzysztof
Jakubowska Ewa z d. Czubak

 
 
 
 
Więcej
616Jakubowski Tomasz
Jakubowska Agnieszka z d. Pierzchała
22-11-1858 r.
Zduny
 *15-12-1833 r. Zduny
 *14-01-1834 r. Szymanowice
 +16-12-1917 r. Dąbrowa
 +
Więcej
617Jakubowski Tomasz
Jakubowska Franciszka z d. Guzek
09-07-1873 r.
Zduny
 *15-12-1833 r. Zduny
 *17-08-1851 r. Jackowice
 +16-12-1917 r. Dąbrowa
 +20-03-1910 r. Dąbrowa
Więcej
618Jakubowski Tomasz
Jakubowska Marianna z d. Bogucka
1910 r.
Nieborów
 *15-12-1833 r. Zduny
 
 +16-12-1917 r. Dąbrowa
 +
Więcej
619Jamka Czesław
Jamka Anna z d. Korniak

 *04-07-1903 r.
 *21-05-1920 r.
 +30-01-1978 r. /Wrocław/
 +07-06-1994 r. /Wrocław/
Więcej
620Jamróz Jan
Jamróz Franciszka z d. Godziszewska
1879 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
621Jamrus Antoni
Moszczyńska Katarzyna z d. Tataj
1868 r.
Domaniewice
 
 *26-10-1847 r. Skaratki
 +1893 r. Skaratki
 +
Więcej
622Janeczek
Janeczek

 
 
 
 
Więcej
623Janeczek Adam
Janeczek Marianna z d. Pająk

 *1894 r.
 *08-09-1910 r.
 +1949 r.
 +22-10-1991 r. Łowicz
Więcej
624Janicki Walenty
Janicka Katarzyna z d. Kazimierska
12-02-1844 r.
Chruślin
 * Dąbkowice
 *1827 r.
 +
 +08-05-1848 r.
Więcej
625Janowski Dariusz
Janowska Joanna z d. Osypiuk
20-08-2005 r.
 
 *1979 r. Ruda Śląska
 
 
Więcej
626Janus
Janus Teresa

 
 *1944 r.
 
 +07-07-1989 r. /Lwówek Śląski/
Więcej
627Janus Franciszek
Janus Marianna z d. Wilińska
26-11-1916 r.
Orłów
 *1895 r. Skaratki
 
 +21-01-1932 r. Waliszew
 +
Więcej
628Janus Józef
Janus Franciszka z d. Kantorek
26-01-1885 r.
Domaniewice
 *10-03-1860 r. Stroniewice
 *04-04-1858 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
629Janus Józef
Janus Marianna z d. Guz
19-10-1935 r.
Orłów
 *06-10-1917 r.
 
 +
 +
Więcej
630Janus Stanisław
Janus Gabriela Genowefa z d. Włodarczyk

 *17-12-1919 r. Matuszew
 *1922 r.
 +21-08-1989 r. Łódź /Łódź/
 +1988 r.
Więcej
631Jaros Antoni
Jaros Sabina z d. Rojewska
11-04-1950 r.
Jamno
 *07-06-1903 r. Chruślin
 
 +
 +
Więcej
632Jaros Jan
Jaros Marianna z d. Gajda
05-09-1943 r.
Stary Waliszew
 *30-03-1918 r. Janinów
 *06-03-1921 r. Augustów
 +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/
 +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/
Więcej
633Jaros Janusz Ryszard
Jaros Marianna z d. Krakowiak
11-02-1967 r.
 *1944 r. Janinów
 *1944 r. Wojewodza
 
 
Więcej
634Jaros Józef
Jaros Katarzyna z d. Wielemborek
27-11-1911 r.
Stary Waliszew
 *1884 r.
 *31-08-1894 r. Sobocka Wieś
 +14-10-1960 r.
 +06-04-1980 r.
Więcej
635Jaros Mateusz
Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk
18-05-1828 r.
Zduny
 *~ 1801 r.
 *~ 1808 r.
 +16-09-1831 r.
 +
Więcej
636Jaros Stanisław
Jaros Katarzyna z d. Rybus
09-11-1903 r.
Sobota
 
 *09-03-1886 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
637Jaros Wincenty
Jaros Leokadia z d. Piasta
11-11-1940 r.
Chruślin
 *15-09-1910 r. Chruślin
 
 +
 +
Więcej
638Jaros Wojciech
Jaros Małgorzata z d. Warda
1898 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
639Jarosiewicz Henryk
Jarosiewicz Daniela z d. Kaczyńska

 
 
 + /Płońsk/
 
Więcej
640Jarosiewicz Mieczysław Leon
Jarosiewicz Halina Maria z d. Gajda
17-06-1978 r.
 *1953 r. Płońsk
 *1956 r. Gończyce
 
 
Więcej
641Jarota Józef
Jarota Marianna z d. Wielemborek
25-11-1907 r.
Bąków Górny
 *20-01-1882 r. Wiskienica
 *20-11-1887 r. Wiskienica
 +
 +
Więcej
642Jasek Kazimierz
Fiałek Domicella z d. Gajda
09-05-1847 r.
Chruślin
 *22-02-1819 r. Bocheń
 *25-04-1826 r. Guźnia
 +05-09-1852 r. Bocheń
 +03-01-1892 r. Bocheń
Więcej
643Jasek Kazimierz
Jasek Klara z d. Kazimierska
09-05-1843 r.
Chruślin
 *22-02-1819 r. Bocheń
 *1824 r.
 +05-09-1852 r. Bocheń
 +04-04-1847 r. Bocheń
Więcej
644Jasiński Michał
Jasińska Wiktoria
20-01-1856 r.
Łowicz
 
 *18-12-1832 r. Łowicz
 +
 +
Więcej
645Jaśniewski Andrzej
Jaśniewska Franciszka z d. Grabowicz
1902 r.
Domaniewice
 *1848 r. Chruślin
 
 +19-06-1910 r. Chruślin
 +
Więcej
646Jaśniewski Andrzej
Jaśniewska Marianna z d. Łuczyńska
21-02-1876 r.
Bielawy
 *1848 r. Chruślin
 
 +19-06-1910 r. Chruślin
 +
Więcej
647Jaśniewski Michał
Jaśniewska Małgorzata z d. Gajda
1848 r.
Chruślin
 
 *1828 r.
 +
 +11-04-1868 r. Chruślin
Więcej
648Jazowska Dominika
Galbarczyk Szymon

 
 *2000 r. Warszawa
 
 
Więcej
649Jączkowski Sebastian
Jączkowska Marta z d. Maciejewska
29-07-2016 r.
Głowno
 *1987 r.
 *1992 r.
 
 
Więcej
650Jedynak Adam
Jedynak Kunegunda z d. Mikołajczyk
1859 r.
Lipce Reymontowskie
 *1837 r. Wola Cyrusowa
 *08-02-1840 r. Wierznowice
 +29-11-1906 r. Michały
 +
Więcej
651Jezierski
Jezierska z d. Baranowska

 
 
 
 
Więcej
652Jezierski
Misiak Sylwia

 
 *1980 r.
 
 
Więcej
653Jędrachowicz Władysław
Jędrachowicz Kazimiera z d. Białas
1959 r.
Bąków Górny
 
 *12-08-1935 r. Rząśno
 
 +1990 r. Łódź
Więcej
654Jędrusik Adam
Jędrusik Stefania z d. Kazimierska

 
 *1927 r.
 +
 +
Więcej
655Jodczyk Mieczysław
Jodczyk Katarzyna z d. Badoń

 *1960 r.
 *1967 r.
 
 
Więcej
656Judycki Mariusz
Judycka Beata z d. Szczepanik

 *20-07-1970 r.
 *1976 r.
 +08-12-2020 r. /Leżenica/
 
Więcej
657Jurga
Jurga Stefania z d. Kantorek

 
 
 +
 +
Więcej
658Jurga Jan
Oraczyńska Marianna z d. Skuneczna

 
 *1888 r. Skaratki
 +03-12-1913 r.
 +
Więcej
659Jurga Maciej
Jurga Katarzyna z d. Mrzygłód
1910 r.
Domaniewice
 *1872 r. Strzebieszew
 *1880 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
660Jurkowski
Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak

 
 
 
 
Więcej
661Kabziński
Kabzińska z d. Borowiak

 
 
 
 
Więcej
662Kaczmarczyk
Kaczmarczyk z d. Wielec

 
 
 
 
Więcej
663Kaczor
Misiak Sylwia

 
 *1980 r.
 
 
Więcej
664Kahn Daniel
Kahn Kathleen z d. Kasmer

 
 *1957 r. Springfield
 
 
Więcej
665Kajak
Kajak z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
666Kalisiak Tomasz
Kalisiak Marianna z d. Moleńczyk

 
 
 
 +
Więcej
667Kałuża Stanisław
Kałuża Marianna z d. Knera
1898 r.
Domaniewice
 *1868 r. Mąkolice
 *03-07-1864 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
668Kamelak Daniel
Klimecka Monika z d. Gawęcka

 *1984 r. Sochaczew
 *1983 r.
 
 
Więcej
669Kamiński
Kamińska z d. Szypuła

 
 
 
 
Więcej
670Kamiński
Kamińska Zofia z d. Szkup

 
 
 +
 +
Więcej
671Kamiński Andrzej
Kamińska Marianna z d. Strugińska
25-01-1858 r.
Domaniewice
 *05-11-1839 r. Wrzeczko
 *29-03-1840 r. Reczyce
 +
 +1912 r. Wrzeczko
Więcej
672Kamiński Antoni
Pęczkowska Anna z d. Maciejak
1906 r.
Domaniewice
 *1885 r. Wrzeczko
 *1888 r. Wrzeczko
 +05-02-1917 r. Wrzeczko
 +
Więcej
673Kamiński Feliks
Kamińska Stefania z d. Ambrozińska
24-01-1934 r.
Blichowo
 *30-05-1886 r. Łubki
 *10-11-1904 r. Rewica
 +04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/
 +22-06-1973 r. /Blichowo/
Więcej
674Kamiński Jan
Kamińska Elżbieta Katarzyna z d. Surma

 *29-12-1891 r. Zduny
 *23-11-1894 r. Zduny
 +
 +
Więcej
675Kamiński Jan
Rosińska Marcjanna z d. Błażejewska
1899 r.
Chruślin
 *~ 1880 r.
 *04-01-1883 r. Guźnia
 +09-1914 r. Mława
 +
Więcej
676Kamiński Józef
Kamińska Małgorzata z d. Błażejewska
1899 r.
Chruślin
 *~ 1875 r.
 *22-04-1880 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
677Kamiński Józef
Kamińska Marianna z d. Pawlewska
24-07-1861 r.
Zagroba
 
 *09-07-1842 r. Bodzanów
 +˃ 1918 r. /Blichowo/
 +14-03-1915 r. Bodzanów
Więcej
678Kamiński Karol
Kamińska Marianna z d. Jagoda
20-11-1888 r.
Zduny
 *28-10-1851 r. Dąbrowa
 
 +
 +15-12-1895 r. Zduny
Więcej
679Kamiński Kazimierz
Kamińska Marianna z d. Szczepanik

 *12-01-1935 r.
 *08-09-1935 r.
 +26-08-2009 r. /Leżenica/
 +20-12-1983 r. /Leżenica/
Więcej
680Kamiński Krzysztof
Kamińska Ewa z d. Baran

 *1962 r.
 
 
 
Więcej
681Kamiński Stanisław
Kamińska Klara z d. Morska

 *~ 1774 r.
 *~ 1792 r.
 +12-06-1854 r. Przeciszewo
 +09-09-1852 r. Przeciszewo
Więcej
682Kamiński Wojciech
Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk
01-02-1835 r.
Zduny
 
 *21-04-1814 r. Zduny
 +09-09-1852 r. Zduny
 +01-04-1855 r. Zduny
Więcej
683Kamiński Wojciech
Kamińska Franciszka z d. Gnat
23-11-1886 r.
Zduny
 *10-04-1858 r. Zduny
 
 +
 +
Więcej
684Kamiński Wojciech
Kamińska Katarzyna z d. Mikołajczyk
08-10-1848 r.
Zduny
 *01-04-1826 r. Szymanowice
 *25-10-1830 r. Zduny
 +25-08-1911 r. Zduny
 +22-11-1893 r. Zduny
Więcej
685Kantorek
Kantorek

 
 
 
 
Więcej
686Kantorek Adam
Kantorek Katarzyna z d. Wardzińska
27-01-1913 r.
Chruślin
 *1889 r. Skaratki
 
 +06-03-1962 r. Domaniewice
 +
Więcej
687Kantorek Andrzej
Kantorek Anna z d. Błażejewska
1890 r.
Domaniewice
 *16-11-1859 r. Skaratki
 *1869 r. Domaniewice
 +˂ 1922 r.
 +˃ 1922 r.
Więcej
688Kantorek Antoni
Kantorek Katarzyna z d. Pel
26-11-1827 r.
Domaniewice
 *16-06-1808 r. Skaratki
 *25-04-1812 r.
 +1870 r. Skaratki
 +1873 r. Skaratki
Więcej
689Kantorek Arkadiusz Wojciech
Kantorek Anna Maria z d. Owsiany
30-06-2012 r.
Łódź
 *1984 r.
 *1985 r.
 
 
Więcej
690Kantorek Bolesław
Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk
20-06-1971 r.
Głowno
 *22-10-1922 r. Ziewaniczki
 *18-08-1930 r.
 +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/
 +13-02-2019 r. Głowno /Głowno/
Więcej
691Kantorek F.
Kantorek

 
 
 +
 
Więcej
692Kantorek Filip
Kantorek Wiktoria z d. Ziarnik
26-01-1914 r.
Domaniewice
 *1893 r. Stroniewice
 *1897 r. Domaniewice
 +25-11-1933 r. Niewiarów
 +
Więcej
693Kantorek Franciszek
Kantorek Agata

 
 
 +
 +
Więcej
694Kantorek Franciszek
Kantorek Janina

 *1921 r.
 *1929 r.
 +06-03-2002 r. /Domaniewice/
 +11-03-2004 r. /Domaniewice/
Więcej
695Kantorek Franciszek
Kantorek Marianna z d. Jadach
26-05-1788 r.
Domaniewice
 *1765 r.
 *1767 r. Skaratki
 +20-09-1808 r. Skaratki
 +09-08-1827 r. Skaratki
Więcej
696Kantorek Franciszek
Kantorek Marianna z d. Janus
26-01-1885 r.
Domaniewice
 *05-10-1855 r. Skaratki
 *21-06-1863 r. Stroniewice
 +1919 r. Stroniewice
 +19-06-1932 r. Boczki Domaradzkie
Więcej
697Kantorek Grzegorz
Kantorek Marianna z d. Mrzygłóg
1900 r.
Domaniewice
 *1873 r. Skaratki
 *1877 r. Skaratki
 + /Domaniewice/
 +˂ 1907 r.
Więcej
698Kantorek Grzegorz
Kantorek Wiktoria z d. Kucińska
1907 r.
Domaniewice
 *1873 r. Skaratki
 *1886 r.
 + /Domaniewice/
 + /Domaniewice/
Więcej
699Kantorek Jan
Kantorek

 
 
 
 +
Więcej
700Kantorek Jan
Kantorek Antonina z d. Dobijańska
31-01-1887 r.
Łowicz
 *31-08-1860 r. Skaratki
 *11-01-1861 r. Dąbkowice
 + /Navasota/
 + /Grodzisk Mazowiecki/
Więcej
701Kantorek Jan
Kantorek Dorota z d. Zagajewska

 *1884 r. Skaratki
 *1888 r. Skaratki
 +17-03-1970 r. /Domaniewice/
 +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/
Więcej
702Kantorek Jan
Kantorek Franciszka z d. Dróżka
05-02-1900 r.
Domaniewice
 *1871 r. Skaratki
 *1875 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
703Kantorek Jan
Kantorek Franciszka z d. Zagajewska
09-06-1879 r.
Domaniewice
 *07-12-1850 r. Skaratki
 *1859 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
704Kantorek Jan
Kantorek Helena z d. Fibor
28-01-1850 r.
Domaniewice
 *27-12-1827 r. Skaratki
 *24-05-1833 r. Skaratki
 +1904 r. Skaratki
 +1901 r. Skaratki
Więcej
705Kantorek Jan
Kantorek Julianna z d. Muras
24-09-1882 r.
Łowicz
 *01-12-1857 r. Skaratki
 *~ 1867 r. Retki
 +
 +
Więcej
706Kantorek Jan
Kantorek Rozalia

 *1897 r. Skaratki
 *~ 1906 r.
 +02-1982 r. /Domaniewice/
 +08-1977 r. /Domaniewice/
Więcej
707Kantorek Jan
Olichwer Sabina
1950 r.
 *02-01-1927 r.
 *23-06-1932 r. Bereza Kartuska
 +09-10-1993 r. /Kargowa/
 +17-08-2017 r. /Kargowa/
Więcej
708Kantorek Józef
Kantorek Anastazja z d. Sękalska
18-05-1904 r.
Domaniewice
 *18-06-1864 r. Skaratki
 *1873 r. Domaniewice
 +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/
 +25-03-1914 r. Ziewaniczki
Więcej
709Kantorek Józef
Kantorek Apolonia z d. Kosiewska
1929 r.
Pszczonów
 *1904 r. Skaratki
 *1909 r. Pszczonów
 +06-07-1970 r. Domaniewice
 +
Więcej
710Kantorek Józef
Kantorek Danuta z d. Modlibowska

 *1954 r. Kargowa
 
 
 
Więcej
711Kantorek Józef
Kantorek Dorota z d. Kucińska

 *1905 r. Skaratki
 *1906 r.
 +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/
 +30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/
Więcej
712Kantorek Józef
Kantorek Franciszka z d. Jabłońska
22-06-1914 r.
Stary Waliszew
 *18-06-1864 r. Skaratki
 *07-10-1888 r. Maurzyce
 +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/
 +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/
Więcej
713Kantorek Józef
Kantorek Franciszka z d. Twardowska
26-06-1894 r.
Chruślin
 *08-03-1862 r. Skaratki
 
 +02-01-1913 r. Mystkowice
 +
Więcej
714Kantorek Józef
Kantorek Józefa z d. Pel
30-01-1899 r.
Domaniewice
 *20-02-1868 r. Skaratki
 *1868 r. Skaratki
 +1917 r. Skaratki
 +
Więcej
715Kantorek Józef
Kantorek Józefa z d. Warda
08-02-1813 r.
Domaniewice
 *1792 r. Skaratki
 *1793 r. Skaratki
 +17-03-1863 r. Skaratki
 +23-02-1869 r. Skaratki
Więcej
716Kantorek Józef
Kantorek Katarzyna z d. Brudka
22-05-1882 r.
Domaniewice
 *06-09-1857 r. Skaratki
 *29-07-1863 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
717Kantorek Józef
Kantorek Katarzyna z d. Sut
1910 r.
Domaniewice
 *1880 r. Skaratki
 *1894 r. Krępa
 +
 +
Więcej
718Kantorek Józef
Kantorek Marcjanna z d. Gajda
25-11-1929 r.
Chruślin
 *1906 r. Skaratki
 *21-08-1901 r. Mystkowice
 +06-02-1977 r. Skaratki pod Las
 +
Więcej
719Kantorek Józef
Kantorek Michalina z d. Szymańska
1914 r.
Chruślin
 *1886 r. Skaratki
 
 +25-10-1940 r. Wojewodza
 +
Więcej
720Kantorek Józef
Kantorek Rozalia z d. Druszka
27-01-1810 r.
Domaniewice
 *1786 r. Skaratki
 *~ 1785 r.
 +30-05-1847 r. Skaratki
 +23-11-1857 r. Skaratki
Więcej
721Kantorek Józef
Kantorek Stanisława z d. Król

 *1913 r. Skaratki
 *18-07-1921 r.
 +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/
 +24-05-2015 r. /Domaniewice/
Więcej
722Kantorek Józef
Kantorek Stefania Anna z d. Kazyk
21-08-1950 r.
Sosnowiec
 *20-01-1920 r. Ziewaniczki
 *04-02-1927 r. Sosnowiec
 +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/
 +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/
Więcej
723Kantorek Kacper
Kantorek Małgorzata z d. Zagajewska
23-01-1871 r.
Domaniewice
 *02-01-1848 r. Skaratki
 *07-06-1845 r. Skaratki
 + /Domaniewice/
 +1910 r. Skaratki
Więcej
724Kantorek Kazimierz
Kantorek Hanna z d. Gajda

 *1958 r. Głowno
 *25-02-1960 r.
 
 +24-11-2010 r. /Domaniewice/
Więcej
725Kantorek Kazimierz Marek
Kantorek Jadwiga Helena z d. Gajda
17-10-1981 r.
Łódź
 *1952 r. Łódź
 *30-10-1956 r. Łódź
 
 +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/
Więcej
726Kantorek Konstanty
Kantorek Aniela z d. Dróżka

 *1913 r.
 *~ 1918 r.
 +28-12-1993 r. /Głowno/
 +18-07-1991 r. /Głowno/
Więcej
727Kantorek Konstanty
Kantorek Józefa

 
 
 +
 
Więcej
728Kantorek Krzysztof
Kantorek Justyna z d. Figura

 *1990 r.
 *1991 r.
 
 
Więcej
729Kantorek Leon
Kantorek Maria z d. Jorke
09-03-1963 r.
Łódź
 *1895 r. Sopel
 *11-01-1904 r.
 +05-1974 r. /Łódź/
 +10-12-1985 r. /Łódź/
Więcej
730Kantorek Marcin
Kantorek Aneta z d. Bartczak
28-06-2014 r.
 *1989 r.
 *1982 r.
 
 
Więcej
731Kantorek Marcin
Kantorek Franciszka z d. Wilk
1871 r.
Domaniewice
 *11-11-1844 r. Skaratki
 *08-03-1845 r. Skaratki
 +1903 r. Skaratki
 +
Więcej
732Kantorek Marcin Sebastian
Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka
05-07-2014 r.
Łódź
 *1987 r. Łódź
 *1987 r. Łódź
 
 
Więcej
733Kantorek Michał
Kantorek Ewa Agnieszka z d. Wolanowska
25-08-2007 r.
 *1983 r.
 *1985 r.
 
 
Więcej
734Kantorek Mieczysław
Kantorek Anna z d. Kucharska
02-06-1941 r.
Stary Waliszew
 *23-01-1920 r. Stroniewice
 
 +
 +
Więcej
735Kantorek Paweł
Kantorek Helena z d. Majchrzak
03-02-1840 r.
Domaniewice
 *23-01-1819 r. Skaratki
 *1821 r. Łąki
 +1898 r. Skaratki
 +1884 r. Skaratki
Więcej
736Kantorek Paweł
Kantorek Katarzyna z d. Kujawiak
09-02-1822 r.
Domaniewice
 *1794 r. Skaratki
 *1800 r.
 +11-02-1848 r. Skaratki
 +26-04-1836 r. Skaratki
Więcej
737Kantorek Paweł
Zagajewska Urszula z d. Juźwicka
1836 r.
Domaniewice
 *1794 r. Skaratki
 *25-10-1817 r. Stroniewice
 +11-02-1848 r. Skaratki
 +17-09-1852 r. Skaratki
Więcej
738Kantorek Piotr
Kantorek Wanda z d. Rubin

 *04-04-1928 r. Mystkowice Małe
 *02-02-1929 r. Bogumin
 +08-06-1987 r. Pyrnik /Bojadła/
 +22-12-2013 r. Pyrnik /Bojadła/
Więcej
739Kantorek Piotr
Kantorek Zofia z d. Knera
04-02-1850 r.
Domaniewice
 *15-08-1829 r. Skaratki
 *20-06-1830 r. Skaratki
 +14-05-1895 r. Skaratki
 +1902 r. Skaratki
Więcej
740Kantorek Robert Kazimierz
Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik
23-10-2010 r.
Łódź
 *1983 r. Łódź
 *1985 r. Łódź
 
 
Więcej
741Kantorek Sebastian
Kantorek Sylwia z d. Figura
27-09-2008 r.
 *1979 r. Zielona Góra
 *1986 r.
 
 
Więcej
742Kantorek Stanisław
Kantorek Agnieszka z d. Mikołajczyk
28-01-1896 r.
Zduny
 *1874 r. Skaratki
 *21-03-1877 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
743Kantorek Stanisław
Kantorek Dorota z d. Graszka

 
 
 +1794 r.
 +1788 r.
Więcej
744Kantorek Stanisław
Kantorek Franciszka z d. Tafilńska
31-01-1921 r.
Domaniewice
 *1887 r. Skaratki
 *12-02-1897 r. Krępa
 +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/
 +05-05-1978 r. Skaratki
Więcej
745Kantorek Stanisław
Kantorek Stanisława z d. Kucińska

 *1907 r. Skaratki
 *1907 r.
 +03-06-1990 r.
 +01-11-1979 r. Sapy
Więcej
746Kantorek Stanisław
Kantorek Waleria z d. Starosta
1935 r.
Żelechlinek
 *1898 r.
 *1909 r.
 +1978 r. Żelechlinek
 +1992 r.
Więcej
747Kantorek Wacław
Kantorek z d. Socha

 *20-01-1911 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
748Kantorek Walenty
Zagajewska Magdalena z d. Kierus
23-11-1846 r.
Domaniewice
 *10-02-1823 r. Skaratki
 *25-05-1826 r. Domaniewice
 +13-01-1852 r. Skaratki
 +29-05-1867 r. Rogóźno
Więcej
749Kantorek Wawrzyniec
Kantorek Franciszka z d. Kwapińska
1903 r.
Domaniewice
 *01-02-1861 r. Skaratki
 *1864 r. Stare Grudze
 +
 +
Więcej
750Kantorek Wawrzyniec
Kantorek Franciszka z d. Moskwa
07-02-1887 r.
Domaniewice
 *01-02-1861 r. Skaratki
 *1867 r. Skaratki
 +
 +1903 r.
Więcej
751Kantorek Wawrzyniec
Kantorek Marianna z d. Ziółkowska
22-11-1858 r.
Domaniewice
 *02-08-1838 r. Skaratki
 *1838 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
752Kantorek Wincenty Hipolit
Kantorek Kazimiera Helena z d. Kalinowska

 *17-07-1909 r. Helenów
 *02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą
 +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka
 +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/
Więcej
753Kantorek Władysław
Kantorek Rozalia

 *1907 r. Skaratki
 *~ 1915 r.
 +09-09-1976 r. Skaratki
 +01-01-2002 r. /Domaniewice/
Więcej
754Kantorek Wojciech Czesław
Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk
09-10-1982 r.
Bedlno
 *15-04-1956 r. Łódź
 
 +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
755Kantorek Wojciech Czesław
Kantorek Mariola Teresa z d. Kępińska
~ 1984 r.
 *15-04-1956 r. Łódź
 *1956 r.
 +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
756Kantorek Wojciech
Kantorek Apolonia z d. Wanias

 *1756 r. Skaratki
 
 +07-11-1828 r. Skaratki
 +1801 r.
Więcej
757Kantorek Wojciech
Kantorek Łucja z d. Przechodzeń

 *1756 r. Skaratki
 
 +07-11-1828 r. Skaratki
 +˃ 1828 r.
Więcej
758Kantorek Wojciech
Kantorek Stanisława z d. Głuszcz
03-02-1924 r.
Chruślin
 *23-04-1900 r. Mystkowice
 *06-11-1903 r.
 +22-02-1969 r. /Kargowa/
 +23-09-1985 r. /Kargowa/
Więcej
759Kapusta Franciszek
Kapusta Katarzyna z d. Kosiorek
1887 r.
Domaniewice
 
 *1862 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
760Kapusta Jan
Kapusta Marianna z d. Gajda
30-10-1916 r.
Chruślin
 *1853 r. Łaguszew
 *23-01-1871 r. Lisiewice
 +
 +
Więcej
761Kapuściński Józef
Kapuścińska Marianna z d. Duda
13-04-1931 r.
Łowicz
 
 *17-07-1910 r. Dąbkowice
 +
 +16-05-1999 r.
Więcej
762Karasek
Karasek Aniela z d. Ruta

 
 
 
 +24-01-2009 r.
Więcej
763Karasek Franciszek
Karasek Salomea z d. Strugińska
1851 r.
Domaniewice
 
 *1831 r. Reczyce
 +
 +1908 r.
Więcej
764Karcz Adam
Karcz Aniela z d. Czerwiec
03-02-1920 r.
Domaniewice
 *1887 r. Skaratki
 *1898 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
765Karcz Adam
Karcz Stanisława z d. Bryk
29-04-1929 r.
Chruślin
 *1887 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
766Karcz Piotr
Karcz Marianna z d. Kantorek
1881 r.
Domaniewice
 *20-01-1858 r. Skaratki
 *18-09-1863 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
767Karolkiewicz Jan
Karolkiewicz Marianna z d. Marciniak
03-02-1908 r.
Żychlin
 *24-12-1885 r. Bedlno
 *16-09-1889 r. Orątki
 +13-11-1940 r. Buszków
 +13-01-1954 r. Buszkówek
Więcej
768Karolkiewicz Mateusz
Karolkiewicz Ludwika z d. Siewierska

 *~ 1855 r.
 *~ 1857 r.
 +
 +14-05-1923 r. Orątki
Więcej
769Karpiński
Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak

 
 
 
 
Więcej
770Karpiński Franciszek
Karpińska Marianna z d. Jachniewicz

 *~ 1791 r.
 *~ 1803 r.
 +28-10-1855 r. Suchedniów
 +17-05-1856 r. Suchedniów
Więcej
771Karpiński Wojciech
Karpińska Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
772Karpiuk Aleksander
Karpiuk Antonina z d. Zasin

 
 
 +1980 r.
 +~ 1996 r.
Więcej
773Karpiuk Anatol Marian
Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska
01-04-1978 r.
Łódź
 *1957 r. Łódź
 *1958 r. Łódź
 
 
Więcej
774Karpiuk Jan
Karpiuk Maria z d. Filar

 *1930 r.
 *12-03-1928 r.
 +24-05-1996 r. /Łódź/
 +24-07-2003 r. /Łódź/
Więcej
775Kasica Stanisław
Kasica Agnieszka z d. Janus
06-02-1918 r.
Orłów
 
 *1901 r.
 +
 +
Więcej
776Kasmer John Stanley
Kasmer Albina z d. Kaskey
06-12-1944 r.
Manchester
 *27-12-1915 r. Chicopee
 *17-11-1919 r. Lyon Mountain
 +16-01-1977 r. Northampton
 +15-06-2012 r. Seekonk /Manchester/
Więcej
777Kasmer Roger
Kasmer Kathryn E. z d. Parker
09-05-1969 r.
 *1946 r. Syracuse
 *~ 1946 r.
 
 
Więcej
778Kasmer Roger
Kasmer Patricia z d. Housker
1998 r.
 *1946 r. Syracuse
 *~ 1948 r.
 
 
Więcej
779Kasprzak
Kasprzak Monika z d. Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
780Kaszarek
Kaszarek

 
 
 
 
Więcej
781Kaszarek Adam Sławomir
Walaszek-Kaszarek Katarzyna z d. Walaszek
18-06-2011 r.
 
 
 
 
Więcej
782Kaszarek Jerzy
Kaszarek Irena z d. Kosmowska

 *13-04-1926 r.
 *27-09-1926 r.
 +31-10-2012 r. /Szczecin/
 +02-11-2016 r. /Szczecin/
Więcej
783Kaszycki
Kaszycka Jadwiga z d. Kosiorek

 
 
 
 +
Więcej
784Kawicz Waldemar
Kawicz Elżbieta

 
 *1960 r.
 
 
Więcej
785Kawka Józef
Kawka Kunegunda

 
 
 +
 +
Więcej
786Kazimierczak
Kazimierczak z d. Wieczorkiewicz

 
 
 
 
Więcej
787Kazimierski
Kazimierska Rozalia

 
 *1728 r.
 +
 +1808 r.
Więcej
788Kazimierski Andrzej
Kazimierska Wanda Weronika
24-05-1937 r.
Chruślin
 *24-11-1907 r.
 *06-07-1913 r. Guźnia
 +18-12-1994 r. /Chruślin/
 +15-12-1987 r. /Chruślin/
Więcej
789Kazimierski Antoni
Kazimierska Anna z d. Rybus
24-01-1842 r.
Chruślin
 *1771 r.
 *1818 r.
 +23-08-1850 r.
 +09-11-1878 r.
Więcej
790Kazimierski Antoni
Kazimierska Zuzanna z d. Bryk
1795 r.
Chruślin
 *1771 r.
 *~ 1776 r.
 +23-08-1850 r.
 +26-04-1841 r. Bocheń
Więcej
791Kazimierski Bartłomiej
Kazimierska Franciszka z d. Fijołek

 *19-08-1817 r.
 *~ 1816 r.
 +
 +
Więcej
792Kazimierski Feliks
Kazimierska Apolonia z d. Szczygieł
05-05-1954 r.
Szczecin
 *12-05-1913 r. Lisiewice
 
 +20-09-1958 r. /Szczecin/
 +
Więcej
793Kazimierski Feliks
Kazimierska Irena z d. Estkowska

 *12-05-1913 r. Lisiewice
 *1924 r.
 +20-09-1958 r. /Szczecin/
 +1947 r.
Więcej
794Kazimierski Feliks
Kazimierska Marianna z d. Flis
16-05-1870 r.
Chruślin
 *20-05-1850 r. Guźnia
 *08-12-1849 r. Bocheń
 +03-12-1926 r. /Chruślin/
 +20-03-1935 r. /Chruślin/
Więcej
795Kazimierski Franciszek
Jaros Katarzyna z d. Kaczor
18-02-1828 r.
Chruślin
 *01-10-1808 r.
 
 +02-07-1838 r. /Chruślin/
 +
Więcej
796Kazimierski Franciszek
Kazimierska Katarzyna z d. Kocięba
1899 r.
Pszczonów
 *03-06-1875 r.
 *1880 r. Seligów
 +16-01-1956 r. /Chruślin/
 +02-04-1956 r. /Chruślin/
Więcej
797Kazimierski Franciszek
Kazimierska Marianna z d. Waśkiewicz
23-01-1837 r.
Chruślin
 *29-09-1815 r.
 *1819 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
798Kazimierski Henryk
Kazimierska Aniela z d. Kurczak
03-06-1940 r.
Chruślin
 
 
 +
 +
Więcej
799Kazimierski Ignacy
Kazimierska Franciszka z d. Baran
1907 r.
Chruślin
 *25-11-1877 r.
 *~ 1890 r.
 +08-01-1944 r.
 +04-12-1944 r.
Więcej
800Kazimierski Jan
Kazimierska Franciszka z d. Wichno
25-06-1907 r.
Zduny
 *24-10-1875 r. Guźnia
 *~ 1888 r.
 +19-08-1964 r. /Zduny/
 +06-05-1940 r. /Zduny/
Więcej
801Kazimierski Jan
Kazimierska Halina Romana z d. Smoleńska

 *15-09-1904 r.
 *05-01-1912 r. Ciechanów
 +18-08-2003 r. /Chruślin/
 +05-02-1986 r. Londyn /Londyn/
Więcej
802Kazimierski Jan
Kazimierska Marianna z d. Balik
1920 r.
Łowicz
 *04-05-1893 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
803Kazimierski Jan
Kazimierska Marianna z d. Mielczarek
13-10-1862 r.
Chruślin
 *19-12-1843 r. Guźnia
 *1834 r.
 +19-10-1905 r.
 +06-11-1894 r.
Więcej
804Kazimierski Jan
Kazimierska Marianna z d. Rorat

 *08-02-1883 r. Prawda
 *22-08-1885 r. Widzów
 +31-01-1968 r. /Rędziny/
 +12-02-1937 r. Rędziny
Więcej
805Kazimierski Jerzy
Kazimierska Ewa Danuta z d. Załęcka
01-10-1972 r.
Smardzewo
 *1949 r. Szumirad
 *1956 r. Płońsk
 
 
Więcej
806Kazimierski Jerzy
Kazimierska Helena z d. Warda
1814 r.
Chruślin
 
 
 +
 +
Więcej
807Kazimierski Józef
Kazimierska Aleksandra z d. Zalewska

 *16-02-1835 r. Bocheń
 *1834 r.
 +
 +
Więcej
808Kazimierski Józef
Kazimierska Józefa z d. Pawłowska
1884 r.
Chruślin
 *09-02-1856 r.
 
 +
 +
Więcej
809Kazimierski Julian
Kazimierska Franciszka z d. Ciesielska

 *1924 r.
 
 +1995 r.
 +
Więcej
810Kazimierski Kacper
Kazimierska Agnieszka z d. Flis
27-10-1879 r.
Chruślin
 *28-02-1836 r.
 *1861 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
811Kazimierski Kacper
Kazimierska Anna z d. Deka
17-01-1859 r.
Chruślin
 *28-02-1836 r.
 *1838 r.
 +
 +05-09-1879 r.
Więcej
812Kazimierski Karol
Kazimierska Marianna

 *1767 r.
 *~ 1759 r.
 +
 +16-08-1827 r. Guźnia
Więcej
813Kazimierski Kazimierz
Kazimierska Agnieszka z d. Kotecka
06-11-1916 r.
Chruślin
 *03-03-1883 r. Guźnia
 
 +16-09-1939 r. Guźnia
 +
Więcej
814Kazimierski Kazimierz
Kazimierska Marianna z d. Barańska
1900 r.
Chruślin
 *20-02-1875 r.
 
 + /Chruślin/
 +
Więcej
815Kazimierski Kazimierz
Kazimierska Marianna z d. Wiechnio
15-11-1910 r.
Zduny
 *03-03-1883 r. Guźnia
 
 +16-09-1939 r. Guźnia
 +
Więcej
816Kazimierski Kazimierz
Płacheta Katarzyna z d. Gajda
1816 r.
Chruślin
 *1793 r.
 *1802 r.
 +16-06-1817 r.
 +1848 r.
Więcej
817Kazimierski Ludwik
Kazimierska Franciszka z d. Deka
25-10-1858 r.
Chruślin
 *24-08-1836 r.
 
 +
 +
Więcej
818Kazimierski Ludwik
Kazimierska Julianna z d. Ciesielska
11-09-1854 r.
Łowicz
 *24-08-1836 r.
 *14-02-1830 r. Szczudłów
 +
 +25-09-1858 r. Bocheń
Więcej
819Kazimierski Mateusz
Gałaj Antonina z d. Grzyb
1870 r.
Chruślin
 *15-09-1842 r.
 *18-06-1848 r. Mystkowice
 +16-01-1897 r.
 +
Więcej
820Kazimierski Mateusz
Kazimierska Agnieszka z d. Słonik
1897 r.
Łowicz
 *21-09-1871 r.
 
 +
 +
Więcej
821Kazimierski Michał
Górczyńska Marianna z d. Piasta

 *04-07-1840 r. Bocheń
 
 +17-10-1922 r. Bocheń
 +
Więcej
822Kazimierski Michał
Kazimierska Petronela z d. Korczewska
23-11-1859 r.
Chruślin
 *04-07-1840 r. Bocheń
 *22-05-1837 r. Bocheń
 +17-10-1922 r. Bocheń
 +1895 r.
Więcej
823Kazimierski Mikołaj
Kazimierska Rozalia z d. Modrak

 *1788 r.
 *~ 1796 r.
 +28-08-1867 r.
 +1881 r.
Więcej
824Kazimierski Paweł
Kazimierska Barbara z d. Gałaj

 *~ 1759 r.
 *1763 r.
 +02-10-1826 r. Guźnia
 +14-11-1813 r. Guźnia
Więcej
825Kazimierski Robert
Kazimierska Iwona

 
 
 
 
Więcej
826Kazimierski Stanisław
Kazimierska Helena z d. Urbanek

 *1919 r. Bocheń
 *1924 r.
 +27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/
 +22-02-1992 r. Chruślin /Chruślin/
Więcej
827Kazimierski Stanisław
Kazimierska Jadwiga z d. Bryk
1854 r.
Chruślin
 *04-05-1835 r. Bocheń
 *1833 r.
 +
 +
Więcej
828Kazimierski Szczepan
Kazimierska Józefa z d. Kurczak

 *1843 r. Guźnia
 *12-01-1852 r. Dąbkowice
 +1887 r. Maków
 +
Więcej
829Kazimierski Szymon
Kazimierska Marianna z d. Górczyńska

 *25-10-1887 r. Bocheń
 *23-09-1887 r.
 +02-05-1963 r. Bocheń /Chruślin/
 +09-04-1974 r. Bocheń /Chruślin/
Więcej
830Kazimierski Tadeusz
Smoleńska - Kazimierska Anna Zofia z d. Smoleńska

 *14-02-1917 r. Widzów
 *17-09-1921 r. Łomża
 +30-09-1988 r. Kalisz /Rędziny/
 +06-02-2006 r. Krotoszyn /Krotoszyn/
Więcej
831Kazimierski Wawrzyniec
Kazimierska Helena z d. Gusta
17-11-1823 r.
Chruślin
 *1804 r.
 *~ 1797 r.
 +06-01-1847 r.
 +
Więcej
832Kazimierski Wiesław
Kazimierska Alicja

 *1949 r.
 
 
 
Więcej
833Kazimierski Wojciech
Kazimierska Agnieszka z d. Kucharek

 *23-10-1868 r.
 *18-01-1875 r. Małszyce
 +
 +26-02-1932 r. /Chruślin/
Więcej
834Kazimierski Wojciech
Kazimierska Franciszka z d. Gajda
08-02-1841 r.
Chruślin
 *11-04-1821 r.
 *~ 1823 r. Guźnia
 +21-03-1909 r.
 +15-01-1870 r.
Więcej
835Kazimierski Wojciech
Kazimierska Katarzyna z d. Burzyńska

 *23-10-1868 r.
 *1868 r.
 +
 +13-01-1893 r.
Więcej
836Kazimierski Wojciech
Kazimierska Marianna z d. Wojewodzak

 *1843 r.
 
 +
 +
Więcej
837Kazimierski Wojciech
Kazimierski Katarzyna z d. Kowalska
1912 r.
Domaniewice
 *22-07-1880 r.
 *1889 r. Skaratki
 +25-08-1960 r. Springfield
 +03-08-1970 r. Suffield
Więcej
838Kazmierczak Józef
Kazmierczak Brygida z d. Woźniak

 *~ 1782 r.
 *~ 1776 r.
 +˂ 1839 r.
 +
Więcej
839Kazmierski Ben
Kazmierska z d. Mehling

 *1976 r.
 
 
 
Więcej
840Kazmierski Edward John
Kazmierski Florence
06-05-1960 r.
Los Angeles
 *05-02-1925 r. Thompsonville
 
 +07-01-2015 r. Santa Maria
 
Więcej
841Kazmierski Edward John
Kazmierski Margartet

 *05-02-1925 r. Thompsonville
 
 +07-01-2015 r. Santa Maria
 
Więcej
842Kazmierski Fred
Kazmierski z d. Aoyagi

 *1948 r.
 
 
 
Więcej
843Kazmierski Stanley
Kazmierski Bertha z d. Warych

 *23-11-1919 r.
 *05-11-1923 r.
 +02-04-1995 r. Springfield
 +10-10-2020 r. Billings
Więcej
844Kazmierski Vance
Kazmierski Eva

 *14-11-1917 r. Chicopee
 
 +30-06-2003 r. Tucson
 +
Więcej
845Kazmierski Vance
Kazmieski Stella

 *14-11-1917 r. Chicopee
 
 +30-06-2003 r. Tucson
 
Więcej
846Kazmierski Walter
Kazmierski Patricia z d. Quan

 *1947 r.
 
 
 
Więcej
847Kaznowski Marcin
Kaznowska Karolina z d. Madej
1891 r.
Zimna Woda
 *1874 r. Zimna Wódka
 
 +
 +
Więcej
848Kaznowski Marcin
Kaznowska Marianna z d. Szczepaniuk
1862 r.
Zimna Woda
 
 *1837 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
849Kazubek Dariusz
Kazubek Luiza Maria z d. Wiesiołek

 *1948 r.
 *1957 r. Warszawa
 
 
Więcej
850Kazubek Łukasz
... Anna

 *1979 r. Warszawa
 *1985 r.
 
 
Więcej
851Kazubek Sebastian
Kazubek Iwona z d. Lepianka
08-06-2012 r.
 *1982 r. Warszawa
 *1985 r.
 
 
Więcej
852Kazyk Jan
Kazyk Anna z d. Klesiewicz

 
 
 +
 +
Więcej
853Kazyk Jan
Kazyk Julia z d. Seitz
15-07-1902 r.
Zimna Woda
 *1876 r.
 
 +
 +
Więcej
854Kazyk Szczepan Rudolf
Kazyk Czesława Maria z d. Wilk
29-08-1926 r.
Łazy
 *1894 r. Zimna Woda
 *16-08-1903 r. Kulebaki (ZSRR)
 +~ 1940 r. Lwów /Nie znane/
 +28-06-1989 r. Gdynia /Gdynia/
Więcej
855Kazyk Walenty
Kazyk Anna z d. Szostak
1875 r.
Zimna Woda
 
 *1855 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
856Kaźmierczak Mateusz
Kaźmierczak Marianna z d. Kamińska
23-11-1886 r.
Zduny
 
 *05-11-1864 r. Zduny
 +
 +15-02-1909 r. Szymanowice
Więcej
857Kaźmierski Jan
Kaźmierska Anna z d. Tokarska
09-11-1903 r.
Sobota
 
 
 +
 +
Więcej
858Kaźmierski Jan
Kaźmierska Franciszka

 *19-07-1903 r.
 *1906 r.
 +10-04-1978 r. /Chruślin/
 +1997 r. /Chruślin/
Więcej
859Keinan
Keinan z d. Grabowicz

 
 
 
 
Więcej
860Kędziora Grzegorz
Kędziora Marianna z d. Wieteska
01-10-1899 r.
Łowicz
 *1872 r. Strzebieszew
 *1883 r. Łowicz
 +
 +
Więcej
861Kędziora Jan
Kędziora Stanisława z d. Kłucińska
1925 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
862Kędziora Józef
Kędziora Julianna z d. Kantorek
29-01-1827 r.
Domaniewice
 *1797 r. Domaniewice
 *1798 r. Skaratki
 +
 +01-06-1827 r. Skaratki
Więcej
863Kędziora Stanisław
Kędziora Antonina z d. Zuchora
1908 r.
Głowno
 *1876 r. Strzebieszew
 *29-03-1883 r. Kadzielin
 +
 +1910 r. Strzebieszew
Więcej
864Kędziora Stanisław
Sałuda Aniela z d. Kucińska
08-11-1937 r.
Chruślin
 *1908 r. Strzebieszew
 
 +14-09-1939 r. Skaratki
 +
Więcej
865Kępiński Teodor
Kępińska Zofia

 *~ 1928 r.
 *1928 r.
 +13-06-2006 r. /Łódź/
 
Więcej
866Khazaal Ahmad N.
Khazaal Grażyna z d. Mikołajczyk

 *1959 r. (Liban)
 *1955 r. Łódź
 
 
Więcej
867Kiciński Edward
Kicińska Teresa z d. Sobala

 *1956 r.
 
 
 
Więcej
868Kiciński Jerzy
Kicińska Lidia z d. Maciejasz

 *1960 r.
 *1962 r. Wałcz
 
 
Więcej
869Kiciński Mirosław
Kicińska Iwona Teresa z d. Zielińska

 *1966 r.
 *1970 r. Janisławiec
 
 
Więcej
870Kiciński Stefan Czesław
Kicińska Sabina z d. Gnatowska
19-02-1948 r.
Mirosławiec
 *25-01-1925 r. Kobułkowo
 *22-02-1932 r. Świnice
 +08-12-1991 r. /Marcinkowice/
 +28-02-1996 r. Drawsko Pomorskie /Marcinkowice/
Więcej
871Kiczoł Stanisław
Kiczoł Ewa z d. Stefańska
1910 r.
Pszczonów
 *1885 r.
 *1891 r. Seligów
 +
 +
Więcej
872Kidankiewicz Stefan
Kidankiewicz Katarzyna Franciszka z d. Korniak
1900 r.
Zimna Woda
 
 *1881 r. Zimna Woda
 +
 +
Więcej
873Kiedos Maciej
Kiedos Ewa z d. Barańska
11-10-2008 r.
Łowicz
 *1979 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
874Kielesiński
Kielesińska z d. Ogniewska

 
 
 
 
Więcej
875Kierus Franciszek
Kierus Marianna z d. Sałuda
1888 r.
Domaniewice
 *1866 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
876Kierus Ignacy
Kierus Franciszka z d. Markiewicz
1870 r.
Domaniewice
 *1844 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
877Kierus Piotr
Kierus Wiktoria z d. Grabowicz
1844 r.
Domaniewice
 
 
 +1887 r.
 +
Więcej
878Kierus Piotr
Kierus Zofia z d. Kunecka
1878 r.
Domaniewice
 
 
 +1887 r.
 +
Więcej
879Kierus Szczepan
Kierus Róża z d. Wilk
28-01-1816 r.
Domaniewice
 
 
 +08-09-1845 r. Domaniewice
 +
Więcej
880Kierus Szczepan
Kierus Teresa z d. Jadach
1845 r.
Domaniewice
 
 
 +1893 r. Domaniewice
 +
Więcej
881Kierus Szymon
Kierus Marianna z d. Kantorek

 *~ 1759 r. Domaniewice
 *1762 r. Skaratki
 +13-07-1827 r. Domaniewice
 +28-03-1827 r. Skaratki
Więcej
882Kierzkowski
Kierzkowska Martyna z d. Włostek

 
 *1982 r. Łowicz
 
 
Więcej
883Klejs Zdzisław
Klejs z d. Kantorek

 *1932 r.
 
 +1974 r. /Domaniewice/
 
Więcej
884Klikowski
Klikowska Emilia z d. Wiesiołek

 
 
 
 
Więcej
885Klimecki Radosław
Klimecka Monika z d. Gawęcka
11-08-2018 r.
Stara Kamienica
 *1987 r. Jelenia Góra
 *1983 r.
 
 
Więcej
886Klimkiewicz Jan
Klimkiewicz Aniela z d. Kazimierska
21-01-1920 r.
Chruślin
 
 *17-06-1895 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
887Kludka Richard Henry
Kludka Dagmara Maria z d. Szymczak
11-11-2011 r.
 *1956 r. Chicago
 *1974 r. Łódź
 
 
Więcej
888Kłos
Kłos Hanna z d. Gasik

 
 
 
 
Więcej
889Kłos
Kłos Justyna

 
 
 
 
Więcej
890Kłos Michał
Kłos Katarzyna z d. Gołębiewska
24-06-1907 r.
Chruślin
 
 *01-04-1890 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
891Kłys Jacek
Kłys Anetta z d. Jaros
19-11-1988 r.
Łódź
 *1968 r. Łódź
 *1968 r. Łódź
 
 
Więcej
892Kłys Mieczysław
Kłys Zofia

 *21-10-1935 r. Giebałtówka
 *1940 r. Giebałtówka
 +04-03-2007 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
893Kłys Szymon
Czechowska Dagmara

 *1997 r. Łódź
 
 
 
Więcej
894Kłys Tomasz
Kłys Ewa z d. Wlazło - Walewska
27-09-2014 r.
Łódź
 *1989 r. Łódź
 *1989 r. Łódź
 
 
Więcej
895Knera Antoni
Lenart Zofia z d. Krukowska
1866 r.
Domaniewice
 *1847 r. Skaratki
 
 +08-05-1870 r. Skaratki
 +
Więcej
896Knera Franciszek
Knera Agnieszka z d. Burzyńska
02-02-1921 r.
Chruślin
 *1892 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
897Knera Franciszek
Knera Marcjanna z d. Taras
29-01-1894 r.
Łowicz
 *16-09-1866 r. Skaratki
 
 +01-08-1933 r.
 +
Więcej
898Knera Henryk
Knera

 
 
 
 
Więcej
899Knera Henryk
Knera Zofia z d. Wielec

 *1907 r. Skaratki
 *15-01-1910 r. Dmosin
 +28-04-1972 r.
 +29-12-1992 r. Dmosin
Więcej
900Knera Ignacy
Knera Agnieszka z d. Czarnecka
1885 r.
Domaniewice
 *24-01-1861 r. Skaratki
 *1864 r.
 +
 +
Więcej
901Knera Jan
Knera Józefa z d. Mrzygłód
1922 r.
Domaniewice
 *1898 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
902Knera Jan
Knera Katarzyna z d. Warda
1908 r.
Domaniewice
 *1877 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
903Knera Jan
Knera Rozalia z d. Kędziora
27-01-1902 r.
Bełchów
 *1872 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
904Knera Jan Nepomucen
Knera Katarzyna z d. Siatkowska
1853 r.
Domaniewice
 *19-05-1834 r. Skaratki
 *25-11-1834 r. Reczyce
 +1893 r. Skaratki
 +18-01-1899 r. Skaratki
Więcej
905Knera Józef
Knera

 *1900 r. Skaratki
 
 +
 
Więcej
906Knera Józef
Knera Katarzyna z d. Rutkowska
1888 r.
Domaniewice
 *1862 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
907Knera Józef
Knera Marcjanna z d. Wojda
08-06-1891 r.
Łowicz
 *1862 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
908Knera Kacper
Knera Teresa z d. Kuśmierek
1826 r.
Domaniewice
 *~ 1781 r.
 
 +11-05-1867 r. Strzebieszew
 +
Więcej
909Knera Marcin
Knera Agnieszka z d. Drużka
1861 r.
Domaniewice
 *29-10-1839 r. Skaratki
 
 +1902 r. Skaratki
 +1910 r. Skaratki
Więcej
910Knera Marian
Knera Halina Stefania z d. Stankiewicz
03-11-1963 r.
Łódź
 *1932 r. Nagawki
 *1934 r. Łódź
 
 
Więcej
911Knera Mateusz
Knera Marianna z d. Kucharska
26-07-1824 r.
Domaniewice
 *1792 r. Strzebieszew
 *~ 1802 r.
 +30-03-1869 r. Skaratki
 +30-09-1873 r. Skaratki
Więcej
912Knera Stanisław
Kapusta Marianna z d. Gajda
26-11-1900 r.
Chruślin
 *1875 r. Skaratki
 *23-01-1871 r. Lisiewice
 +14-04-1908 r. Lisiewice
 +
Więcej
913Knera Stefan
Knera Agnieszka z d. Godziszewska
1914 r.
Domaniewice
 *1893 r. Skaratki
 *1894 r.
 +03-08-1989 r.
 +
Więcej
914Knera Wawrzyniec
Kuśmierek Zofia z d. Kawka

 
 
 +14-12-1811 r. Domaniewice
 +16-11-1831 r. Czatolin
Więcej
915Knera Wiesław
Knera

 
 
 
 
Więcej
916Kobus Józef
Kobus Julianna

 
 
 +
 +
Więcej
917Kobus Kacper
Kobus Anna z d. Żabińska

 
 
 +30-08-1828 r. Wierzchy
 +
Więcej
918Kobus Piotr
Drabik Agnieszka z d. Kuśmierek
22-01-1813 r.
Jeżów
 
 
 +15-11-1825 r. Wierzchy
 +
Więcej
919Kocemba Wojciech
Kocemba Aniela z d. Stefańska
1921 r.
Pszczonów
 *1889 r. Łagów
 *1903 r. Seligów
 +
 +
Więcej
920Kocus Jan
Kocus Marianna z d. Kantorek
13-05-1907 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
921Kolec Antoni
Kolec Weronika z d. Skoneczna
1922 r.
Dzierzgowo
 
 *1902 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
922Koliński
Kolińska

 
 
 
 
Więcej
923Koliński Bolesław
Kolińska z d. Kosmowska

 *08-06-1938 r. Zduńska Wola
 
 +16-02-1984 r. /Zduńska Wola/
 
Więcej
924Koliński Dariusz
Kolińska

 
 
 
 
Więcej
925Kolos Jan
Kolos Franciszka z d. Podsędek
1925 r.
Łowicz
 
 
 +
 
Więcej
926Kolos Stanisław
Kolos Katarzyna z d. Głuszczyk
01-10-1900 r.
Łowicz
 
 *1883 r. Jamno
 +
 +
Więcej
927Kolos Władysław
Kolos Władysława z d. Duraj
1922 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
928Kołaczek Jan
Kołaczek Marianna z d. Sujkowska
12-10-1931 r.
Łowicz
 
 * Pilaszków
 +
 +
Więcej
929Kołucki
Kołucka Jadwiga z d. Kret

 
 *06-10-1899 r. Urbańszczyzna
 +
 +22-10-1981 r. Łowicz
Więcej
930Komenderski Jan
Komenderska Helena z d. Kucińska
23-09-1973 r.
 *~ 1940 r.
 *02-03-1946 r.
 +20-01-2018 r. Łódź /Głowno/
 +07-02-2015 r. Głowno /Głowno/
Więcej
931Komenderski Lucjan
Komenderska Zofia z d. Włostek
05-06-1933 r.
Stary Waliszew
 *1910 r. Pludwiny
 *~ 1915 r.
 +
 +
Więcej
932Konikowski Józef
Konikowska Julianna z d. Sujkowska
29-01-1894 r.
Łowicz
 
 *1873 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
933Konikowski Stefan
Konikowska Marianna z d. Wilk
14-02-1927 r.
Domaniewice
 *13-01-1900 r. Dąbkowice
 
 +
 +
Więcej
934Kopania Jan
Kopania Agnieszka z d. Pawłowicz
1895 r.
Domaniewice
 
 *1874 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
935Kopania Jan
Kopania Otylia z d. Pająk

 *~ 1911 r.
 *~ 1918 r.
 +04-11-1964 r. /Głowno/
 +14-08-1994 r. /Głowno/
Więcej
936Kopania Włodzimierz
Kopania Barbara z d. Drzewiecka

 *~ 1947 r.
 
 +02-03-1995 r. /Głowno/
 +
Więcej
937Kopański
Kopańska z d. Krukowska

 
 
 
 
Więcej
938Korbień
Korbień Małgorzata z d. Szczepanik

 
 
 
 
Więcej
939Korbień Bogdan
Korbień Wanda z d. Antos

 
 
 
 
Więcej
940Korbień Łukasz
Korbień Alicja

 *1981 r.
 
 
 
Więcej
941Korniak Aleksander
Korniak Marianna z d. Golian
03-02-1822 r.
Zimna Woda
 *18-03-1793 r. Zimna Woda
 
 +
 
Więcej
942Korniak Aleksy
Korniak Magdalena z d. Zielińska
03-06-1828 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
943Korniak Franciszek
Korniak Katarzyna z d. Nowak

 
 
 +
 +
Więcej
944Korniak Jan
Korniak Marianna z d. Wisznowska
10-01-1819 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
945Korniak Józef
Korniak Franciszka Józefa z d. Ziemba
1871 r.
Zimna Woda
 *1848 r. Zimna Woda
 
 +
 +
Więcej
946Korniak Józef
Korniak Maria z d. Michniewicz
1885 r.
Zimna Woda
 *1848 r. Zimna Woda
 
 +
 +
Więcej
947Korniak Marcin
Korniak Maria z d. Gruszka
1884 r.
Zimna Woda
 *1859 r. Zimna Wódka
 *1864 r. Biłohorszcze
 +
 +
Więcej
948Korniak Mateusz
Korniak Katarzyna z d. Niżankowska
1891 r.
Zimna Woda
 *1861 r. Zimna Wódka
 
 +
 +
Więcej
949Korniak Mateusz
Korniak Kornelia z d. Wiszniowska
1890 r.
Zimna Woda
 *1861 r. Zimna Wódka
 *1863 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
950Korniak Mikołaj
Korniak Apolonia z d. Stawarska
1881 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
951Korniak Piotr
Ragan Katarzyna z d. Baranowska
1858 r.
Zimna Woda
 *1825 r. Zimna Wódka
 *1841 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
952Korniak Wojciech
Korniak Anna z d. Sabadasz
10-02-1861 r.
Zimna Woda
 *1820 r. Zimna Wódka
 
 +
 +
Więcej
953Korniak Wojciech
Korniak Katarzyna z d. Końciewicz
19-11-1844 r.
Zimna Woda
 *1820 r. Zimna Wódka
 
 +
 +
Więcej
954Kosiorek
Kosiorek

 
 
 
 
Więcej
955Kosiorek Franciszek
Kosiorek Marianna

 *09-08-1903 r. Rogóźno
 
 +
 +
Więcej
956Kosiorek Grzegorz
Kosiorek Marianna z d. Gusta
1859 r.
Domaniewice
 *1837 r.
 *03-06-1837 r. Bocheń
 +26-03-1906 r. Rogóźno
 +18-02-1907 r. Rogóźno
Więcej
957Kosiorek Henryk
Kosiorek

 *29-10-1930 r. Dobrogosty
 
 +30-09-1999 r.
 
Więcej
958Kosiorek Jan
Kosiorek

 *03-05-1939 r.
 
 +24-11-2008 r.
 
Więcej
959Kosiorek Jan
Kosiorek z d. Szustek

 *1932 r. Dobrogosty
 
 +
 
Więcej
960Kosiorek Jan
Kosiorek Marianna z d. Kozłowska
22-11-1886 r.
Bąków Górny
 *1862 r. Rogóźno
 *09-06-1866 r. Rząśno
 +
 +
Więcej
961Kosiorek Józef
Kosiorek Agnieszka z d. Warda
28-05-1855 r.
Domaniewice
 *1824 r. Domaniewice
 *24-01-1839 r. Skaratki
 +05-03-1900 r. Skaratki
 +29-01-1907 r. Skaratki
Więcej
962Kosiorek Józef
Kosiorek Marianna z d. Felczyńska
1908 r.
Domaniewice
 
 *1888 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
963Kosiorek Józef
Kosiorek Marianna z d. Warda
1900 r.
Domaniewice
 *1869 r. Rogóźno
 *11-05-1883 r. Skaratki
 +1924 r.
 +
Więcej
964Kosiorek Kazimierz
Kosiorek

 *10-03-1935 r. Dobrogosty
 
 +31-08-2000 r. /Olsztyn/
 
Więcej
965Kosiorek Piotr
Kosiorek Małgorzata z d. Ruta

 *22-08-1908 r. Rogóźno
 *15-11-1906 r. Strzebieszew
 +27-01-1984 r. Olsztyn
 +21-12-1983 r. Olsztyn
Więcej
966Kosiorek Stanisław
Kosiorek Elżbieta z d. Skuneczna
1896 r.
Domaniewice
 *1870 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
967Kosiorek Stanisław
Kosiorek Zofia z d. Barbucha

 *16-09-1901 r. Rogóźno
 *10-02-1902 r. Krępa
 +30-09-1967 r.
 +15-03-1963 r.
Więcej
968Kosmowski
Kosmowska

 
 
 
 
Więcej
969Kosmowski Andrzej
Kosmowska Marianna z d. Bińczak
03-02-1892 r.
Zduny
 *25-11-1848 r. Rząśno
 *07-07-1871 r. Rząśno
 +
 +
Więcej
970Kosmowski Franciszek
Kosmowska

 *09-11-1901 r. Rząśno
 
 +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/
 
Więcej
971Kosmowski Franciszek
Kosmowska Bronisława z d. Kubiak

Zduńska Wola
 *09-11-1901 r. Rząśno
 *1910 r.
 +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/
 +1973 r.
Więcej
972Kosmowski Franciszek
Kosmowska Władysława z d. Grala

 *09-11-1901 r. Rząśno
 
 +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/
 +
Więcej
973Kosmowski Marek
Kosmowska Iwona z d. Głowacka
25-06-1983 r.
Głowno
 *11-03-1959 r. Łowicz
 *1962 r. Głowno
 +13-12-2017 r. Głowno /Głowno/
 
Więcej
974Kosmowski Władysław
Kosmowska Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
975Kosmowski Zygmunt
Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska

 
 *1938 r.
 +
 
Więcej
976Kostecki
Kostecka

 
 
 
 
Więcej
977Kostecki
Kostecka z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
978Kostrzewa
Kostrzewa Józefa z d. Brudka

 
 *1904 r. Rogóźno
 +
 +01-04-1962 r. Rogóźno
Więcej
979Kostrzewa Antoni
Bródka Katarzyna z d. Kantorek
1882 r.
Domaniewice
 * Skaratki
 *08-08-1859 r. Skaratki
 +26-08-1920 r. Skaratki
 +
Więcej
980Kostrzewa Józef
Kostrzewa Katarzyna z d. Majewska
1903 r.
Domaniewice
 *1877 r. Rogóźno
 
 +
 +
Więcej
981Kostrzewa Wincenty
Kostrzewa Franciszka z d. Warda
1890 r.
Domaniewice
 
 *1868 r. Skaratki
 +22-03-1916 r. Mięsośnia
 +29-02-1916 r. Mięsośnia
Więcej
982Kostrzewa Władysław
Kostrzewa Anna z d. Kantorek
03-02-1919 r.
Domaniewice
 *1894 r. Krępa
 *1889 r. Skaratki
 +
 +10-12-1970 r. Skaratki
Więcej
983Kostrzewa Wojciech
Kostrzewa Jadwiga z d. Strugińska
1913 r.
Domaniewice
 
 *1885 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
984Kostusiak
Kostusiak Zofia z d. Wnuk

 
 *01-06-1939 r.
 
 +10-10-2015 r. /Opole/
Więcej
985Kostusiak Leopold
Kostusiak Anna z d. Wielemborek
29-10-1894 r.
Bąków Górny
 
 *30-07-1876 r. Bąków Dolny
 +
 +
Więcej
986Kostusiak Wiesław
Kostusiak Lilla

 
 
 
 
Więcej
987Kośka Zdzisław
Kośka Grażyna z d. Antos

 
 
 
 
Więcej
988Kot
Kot z d. Krzyżaniak

 
 
 
 
Więcej
989Kot Arkadiusz Mariusz
Kruszyńska-Kot Monika z d. Kruszyńska

 *1981 r. Głowno
 *1979 r.
 
 
Więcej
990Kot Franciszek
Kot Anna z d. Kierus
1922 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
991Kot Marian
Kot Helena z d. Konecka

 *09-12-1925 r. Domaniewice
 *20-02-1929 r. Domaniewice
 +22-09-2006 r. Domaniewice
 +25-08-1993 r. Domaniewice
Więcej
992Kot Stefan
Kot Katarzyna z d. Grzelak
1919 r.
Domaniewice
 *1895 r. Domaniewice
 *1898 r. Domaniewice
 +16-02-1977 r. Domaniewice
 +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/
Więcej
993Kot Szymon
Kałuża Marianna z d. Knera
1891 r.
Domaniewice
 *27-10-1863 r. Domaniewice
 *03-07-1864 r. Skaratki
 +1897 r.
 +
Więcej
994Kot Tadeusz Wiesław
Kot z d. Klimkiewicz

 *1953 r. Domaniewice
 
 
 
Więcej
995Kotecki Walenty
Kotecka Marianna z d. Ociela
1895 r.
Domaniewice
 
 *1875 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
996Kowalczuk Bazyli
Kowalczuk Tekla z d. Ragan
1874 r.
Zimna Woda
 
 *1842 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
997Kowalczyk Bolesław
Kowalczyk Marianna z d. Pudło

 *27-09-1920 r. Kownacica
 *01-07-1920 r. Kownacica
 +26-06-1987 r. /Gończyce/
 +11-2021 r. /Gończyce/
Więcej
998Kowalczyk Franciszek
Kowalczyk Marianna z d. Brudka
1974 r.
Domaniewice
 *1852 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
999Kowalczyk Henryk
Kowalczyk Barbara z d. Gajda
26-08-1989 r.
Sobolew
 *1955 r. Kownacica
 *1964 r. Garwolin
 
 
Więcej
1000Kowalczyk Karol
Kowalczyk Salomea z d. Kantorek
1851 r.
Domaniewice
 *1824 r. Skaratki
 *12-11-1818 r. Skaratki
 +
 +1897 r.
Więcej
1001Kowalczyk Marcin
Baran Anna Maria

 *1991 r. Garwolin
 
 
 
Więcej
1002Kowalczyk Michał
Kowalczyk Marianna

 
 
 +27-08-1852 r. Bąków Górny
 +16-03-1828 r.
Więcej
1003Kowalski Kazimierz
Kowalska Kunegunda z d. Kowalczyk
20-05-1832 r.
Bąków Górny
 
 *~ 1803 r.
 +
 +20-01-1865 r. Bąków Górny
Więcej
1004Kowalski Wojciech
Kowalska Józefa z d. Warda
1899 r.
Domaniewice
 *1871 r. Domaniewice
 *1871 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1005Koza
Koza Katarzyna z d. Wróblewska

 
 
 
 
Więcej
1006Koza
Koza Maria z d. Kazimierska

 
 
 
 
Więcej
1007Koza Franciszek
Koza Franciszka z d. Kamińska
16-08-1915 r.
Zduny
 
 *17-01-1890 r. Zduny
 +
 +
Więcej
1008Koza Jan
Koza Józefa z d. Urbanek
22-11-1881 r.
Zduny
 *24-06-1889 r. Jastrzębia
 *03-03-1858 r. Maurzyce
 +
 +12-08-1894 r. Ostrów
Więcej
1009Koza Józef
Koza Marianna z d. Gurczyńska
07-11-1904 r.
Łowicz
 *1883 r. Ostrów
 
 +
 +
Więcej
1010Koza Piotr
Koza Marianna z d. Tarkowska
03-02-1929 r.
Łowicz
 *31-01-1893 r. Ostrów
 
 +18-02-1954 r. Łowicz
 +
Więcej
1011Kozieł Paweł
Kozieł Jadwiga z d. Jabłońska
19-06-1900 r.
Złaków Kościelny
 
 
 +
 +
Więcej
1012Kozikowski Tomasz
Kozikowska Aneta Anna z d. Gnatowska
20-09-2000 r.
 *1977 r.
 *1980 r. Gdańsk
 
 
Więcej
1013Kozioł Jan
Kozioł Regina z d. Szostak
1848 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
1014Kozłowski
Kozłowska z d. Broniarz

 
 
 
 
Więcej
1015Kozłowski Ignacy
Kozłowska Franciszka z d. Korniak
18-05-1823 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
1016Kozyra
Kozyra Helena z d. Baranowska

 
 *1894 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1017Kraczko Teodor
Kraczko Janina z d. Czubatka

 *14-02-1916 r.
 *07-08-1920 r. Kobryń
 +13-06-1990 r.
 +23-08-1983 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
Więcej
1018Kraczko Wiktor
Kraczko z d. Szymonek

 *1956 r. Kobryń
 
 
 
Więcej
1019Krajczak Jakub
Krajczak Łucja z d. Zapisek

 
 
 +
 +
Więcej
1020Krajczak Roch
Krajczak Agnieszka z d. Jaros
05-02-1797 r.
Zduny
 
 
 +
 +23-09-1812 r. Zduny
Więcej
1021Krakowiak Benedykt
Colith Aleksandra Marta z d. Kazimierska

 
 *1946 r. Kutno
 +2011 r.
 
Więcej
1022Krakowiak Władysław
Krakowiak Katarzyna z d. Kostrzewa
07-06-1931 r.
Stary Waliszew
 *22-06-1906 r.
 *20-08-1904 r.
 +26-09-1963 r.
 +22-09-1966 r.
Więcej
1023Kraus
Kraus z d. Ladorudzka

 
 
 
 
Więcej
1024Krawczyk Brunon
Bińczak-Krawczyk Danuta z d. Bińczak

 *30-11-1945 r.
 *06-01-1949 r.
 +16-11-2020 r. /Rybnik/
 +05-12-2012 r. Rybnik /Rybnik/
Więcej
1025Krawczyk Kacper
Krawczyk Katarzyna z d. Kobus
26-11-1838 r.
Jeżów
 *05-01-1819 r. Wierzchy
 *24-10-1820 r. Wierzchy
 +1867 r. Leosin
 +
Więcej
1026Krawczyk Władysław
Krawczyk Jadwiga z d. Kobus

 *~ 1784 r.
 *~ 1787 r.
 +14-05-1844 r. Wierzchy
 +08-01-1847 r. Wierzchy
Więcej
1027Kreczmer
Kreczmer z d. Rożej

 
 
 
 
Więcej
1028Kreczmer Jerzy
Kreczmer Elżbieta z d. Kantorek

 
 
 +
 
Więcej
1029Kreczmer Maciej
Kreczmer Anna z d. Witczak
20-06-2015 r.
Łódź
 *1990 r. Łódź
 *1990 r.
 
 
Więcej
1030Kreczmer Wojciech
Raheem-Kreczmer Natalia z d. Raheem
09-2013 r.
 
 *1988 r.
 
 
Więcej
1031Kret Jan
Kret Helena z d. Kokoszkiewicz
01-02-1925 r.
Łuck
 *25-12-1897 r. Urbańszczyzna
 
 +26-12-1967 r. Darłowo
 +
Więcej
1032Kret Jan
Kret Marcjanna z d. Tomala
28-01-1895 r.
Łowicz
 
 *1877 r.
 +
 +
Więcej
1033Królikowski Konstanty
Przybysz Franciszka z d. Tomala
08-11-1904 r.
Zduny
 *07-04-1875 r. Złaków Kościelny
 *08-03-1879 r. Zduny
 +19-07-1905 r. Jackowice
 +
Więcej
1034Krugiołka Roman
Krugiołka Kinga z d. Pietrzak

 
 
 
 
Więcej
1035Kruk Henryk
Ufa Justyna

 *1982 r.
 *1987 r.
 
 
Więcej
1036Kruk Ireneusz
Kruk Justyna z d. Cłapińska
08-07-2006 r.
 *1981 r.
 *1987 r.
 
 
Więcej
1037Kruk Marcin
Kruk Katarzyna z d. Ufa

 *1979 r.
 *1983 r. Skierniewice
 
 
Więcej
1038Krukowski
Krukowska

 
 
 
 
Więcej
1039Krukowski
Krukowska

 
 
 
 
Więcej
1040Krukowski
Krukowska z d. Grus

 
 
 
 
Więcej
1041Krukowski Antoni
Krukowska Małgorzata z d. Pająk
1910 r.
Domaniewice
 
 *16-03-1877 r. Stroniewice
 +
 +08-11-1959 r.
Więcej
1042Krukowski Feliks
Krukowska Marianna z d. Wiśniewska
1922 r.
Łowicz
 
 *21-08-1904 r. Łowicz
 +
 +
Więcej
1043Krukowski Franciszek
Krukowska Aniela z d. Zwolińska

 *11-10-1914 r.
 *29-03-1924 r.
 +22-02-1984 r. /Ługi Ujskie/
 +15-04-2003 r. /Ługi Ujskie/
Więcej
1044Krukowski Jan
Krukowska Józefa z d. Ruta
1912 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
1045Krukowski Jan
Krukowska Zofia z d. Matyjasik

 *1911 r.
 *10-03-1916 r.
 +05-1982 r.
 +05-2002 r.
Więcej
1046Krukowski Ludwik
Krukowska Elżbieta z d. Błażejewska
1874 r.
Chruślin
 *14-07-1852 r. Skaratki
 *1845 r. Guźnia
 +
 +13-01-1877 r. Skaratki
Więcej
1047Krukowski Ludwik
Kucińska Józefa z d. Kazimierska
05-02-1877 r.
Chruślin
 *14-07-1852 r. Skaratki
 *19-01-1854 r.
 +
 +
Więcej
1048Krukowski Piotr
Krukowska Franciszka z d. Kucińska
1902 r.
Domaniewice
 
 *1878 r. Stroniewice
 +
 +
Więcej
1049Krupiński Józef
Krupińska Ludwika z d. Kazimierska
1903 r.
Chruślin
 
 *1885 r.
 +
 +18-08-1950 r.
Więcej
1050Krysiak Józef
Krysiak Agata

 
 
 +
 +
Więcej
1051Krzemiński Walenty
Krzemińska Marianna z d. Jędrzejczyk

 
 
 
 
Więcej
1052Krzostek Paweł
Pakuła vel Rutka - Krzostek Dorota Maria z d. Pakuła vel Rutka

 
 *1985 r. Warszawa
 
 
Więcej
1053Kubik Michał
Kubik Anna z d. Świątek
12-10-2019 r.
Międzyrzecz
 *1991 r.
 *1991 r.
 
 
Więcej
1054Kubisiak Kazimierz
Kubisiak Marianna z d. Kucińska
1909 r.
Domaniewice
 
 *1852 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
1055Kucharek Feliks
Kucharek Marianna
19-05-1926 r.
Łowicz
 *05-11-1903 r.
 
 +28-11-1942 r.
 
Więcej
1056Kucharek Franciszek
Kucharek Franciszka z d. Sójkowska
06-02-1825 r.
Łowicz
 
 *~ 1807 r.
 +
 +
Więcej
1057Kucharek Jacek
Kucharek Anna z d. Guzek

 *1953 r. Łowicz
 *1955 r. Bocheń
 
 
Więcej
1058Kucharek Józef
Kucharek Teofila z d. Klimkiewicz
06-02-1888 r.
Łowicz
 *1866 r. Małszyce
 *1866 r. Chąśno
 +
 +
Więcej
1059Kucharek Mateusz
Kucharek Katarzyna z d. Klimkiewicz
06-02-1888 r.
Łowicz
 *1862 r. Małszyce
 *1863 r. Chąśno
 +
 +
Więcej
1060Kucharek Stefan
Kucharek Janina

 *21-06-1919 r. Małszyce
 *01-09-1921 r. Klewków
 +05-05-2011 r. Łowicz
 +14-10-2001 r.
Więcej
1061Kucharek Wincenty
Kucharek Wiktoria z d. Tomala
15-02-1902 r.
Łowicz
 *20-01-1875 r. Małszyce
 *1881 r.
 +15-11-1949 r.
 +1955 r.
Więcej
1062Kuciński
Kucińska z d. Czułek

 
 
 
 
Więcej
1063Kuciński
Kucińska Marianna z d. Małecka

 
 *1895 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1064Kuciński Andrzej
Kucińska Franciszka z d. Adach
1871 r.
Domaniewice
 *21-11-1845 r. Strzebieszew
 *02-10-1847 r. Skaratki
 +1906 r. Strzebieszew
 +1914 r.
Więcej
1065Kuciński Andrzej
Kucińska Marianna z d. Jadach
24-11-1862 r.
Domaniewice
 *19-09-1843 r. Strzebieszew
 *05-12-1841 r. Skaratki
 +
 +1913 r.
Więcej
1066Kuciński Antoni
Kucińska Aniela z d. Grzelak

 *13-07-1899 r. Strzebieszew
 *1902 r.
 +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/
 +29-01-1974 r. Strzebieszew
Więcej
1067Kuciński Antoni
Kucińska Barbara z d. Grzelak

 *13-07-1899 r. Strzebieszew
 
 +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/
 +11-01-1927 r. Strzebieszew /Domaniewice/
Więcej
1068Kuciński Antoni
Kucińska Marianna z d. Warda
1897 r.
Domaniewice
 *1872 r.
 *07-12-1867 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1069Kuciński Błażej
Kucińska Małgorzata z d. Urbaniak
22-02-1897 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1070Kuciński Czesław
Kucińska Zofia z d. Rosłonek
29-07-1948 r.
Łyszkowice
 *1913 r.
 
 +16-03-1984 r. Reczyce
 +
Więcej
1071Kuciński Dariusz
Kucińska Bogumiła z d. Wąsik
16-07-1994 r.
Głowno
 *1973 r. Głowno
 *1974 r. Bydgoszcz
 
 
Więcej
1072Kuciński Franciszek
Kucińska

 
 
 +
 +˂ 1923 r.
Więcej
1073Kuciński Franciszek
Kucińska Agnieszka z d. Błażejewska
1864 r.
Chruślin
 
 *~ 1840 r.
 +
 +
Więcej
1074Kuciński Franciszek
Kucińska Marianna z d. Wilk
1892 r.
Domaniewice
 
 *08-12-1834 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1075Kuciński Franciszek
Kucińska Weronika z d. Godos
1923 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1076Kuciński Grzegorz
Kucińska Karolina z d. Strugińska
07-02-1916 r.
Domaniewice
 *1890 r.
 *1891 r.
 +17-09-1975 r. Strzebieszew
 +
Więcej
1077Kuciński Grzegorz
Kucińska Łucja
16-07-1917 r.
Domaniewice
 *1875 r. Strzebieszew
 *1895 r. Strzebieszew
 +20-02-1936 r. Helenów
 +
Więcej
1078Kuciński Grzegorz
Kucińska Małgorzata z d. Kunecka
1901 r.
Domaniewice
 *1875 r. Strzebieszew
 *1884 r. Stroniewice
 +20-02-1936 r. Helenów
 +02-06-1917 r. Strzebieszew
Więcej
1079Kuciński Izydor
Kucińska Anna z d. Knera
18-11-1844 r.
Domaniewice
 *09-04-1823 r. Stroniewice
 *07-06-1828 r. Strzebieszew
 +1882 r. Strzebieszew
 +
Więcej
1080Kuciński Jakub
Kucińska Katarzyna z d. Majewska
1873 r.
Domaniewice
 *1851 r. Stroniewice
 *10-04-1850 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1081Kuciński Jan
Kucińska Małgorzata z d. Kunecka
1918 r.
Domaniewice
 *1896 r.
 
 +14-05-1985 r. Stroniewice
 +
Więcej
1082Kuciński Jan
Kucińska Teresa z d. Białek

 *~ 1758 r.
 *~ 1770 r.
 +
 +28-11-1830 r. Stroniewice
Więcej
1083Kuciński Jan
Kucińska Zofia z d. Lusak
03-04-1964 r.
Skierniewice
 *1907 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1084Kuciński Józef
Kucińska Danuta z d. Kwaśna
24-04-1971 r.
Glinnik
 *1943 r. Ziewaniczki
 *25-07-1947 r.
 
 +11-11-2017 r. Głowno /Głowno/
Więcej
1085Kuciński Józef
Kucińska Katarzyna z d. Wodzyńska
1886 r.
Domaniewice
 *~ 1851 r.
 *1866 r. Domaniewice
 +1914 r. Strzebieszew
 +
Więcej
1086Kuciński Józef
Kucińska Marianna z d. Karasek
1901 r.
Domaniewice
 *1873 r. Sapy
 
 +
 +
Więcej
1087Kuciński Józef
Kucińska Marianna z d. Pel
1879 r.
Domaniewice
 *1856 r.
 *1853 r. Skaratki
 +19-02-1918 r. Skaratki
 +
Więcej
1088Kuciński Józef
Kucińska Marianna z d. Siatkowska
1834 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
1089Kuciński Marian
Kucińska z d. Pawłowicz

 *29-11-1931 r. Strzebieszew
 
 +07-01-2001 r. Strzebieszew /Domaniewice/
 
Więcej
1090Kuciński Mieczysław
Kucińska z d. Burzyńska

 *13-03-1924 r. Skaratki
 
 +05-02-2004 r. Łódź /Domaniewice/
 
Więcej
1091Kuciński Piotr
Kucińska Anna z d. Małecka
1901 r.
Domaniewice
 
 *1881 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1092Kuciński Piotr
Kucińska Józefa z d. Kazimierska
1888 r.
Domaniewice
 *1857 r. Strzebieszew
 *19-01-1854 r.
 +
 +
Więcej
1093Kuciński Piotr
Kucińska Małgorzata z d. Kunecka
20-02-1922 r.
Domaniewice
 *1884 r. Stroniewice
 *~ 1900 r. Stroniewice
 +
 +
Więcej
1094Kuciński Piotr
Kucińska Marianna z d. Skuneczna
1908 r.
Domaniewice
 *1884 r. Stroniewice
 *1892 r.
 +
 +27-11-1921 r. Łódź
Więcej
1095Kuciński Piotr
Kucińska Rozalia z d. Ziarnik
1922 r.
Domaniewice
 
 *1905 r. Skaratki
 +15-08-1958 r. Skaratki
 +14-05-1973 r. Skaratki
Więcej
1096Kuciński Piotr
Żak Małgorzata z d. Gołębiewska
27-05-1907 r.
Chruślin
 *1879 r. Skaratki
 *04-06-1887 r. Guźnia
 +1913 r. Skaratki
 +
Więcej
1097Kuciński Stanisław
Kucińska Marianna z d. Wilk
1855 r.
Domaniewice
 *1835 r. Strzebieszew
 *08-12-1834 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1098Kuciński Tomasz
Kucińska Marianna z d. Kowalczyk

 
 *1887 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1099Kuciński Walenty
Kucińska Franciszka z d. Pel
1900 r.
Domaniewice
 *1872 r.
 *1874 r. Skaratki
 +~ 1954 r.
 +
Więcej
1100Kuciński Władysław
Kucińska Marianna z d. Kantorek
25-04-1937 r.
Stary Waliszew
 *1907 r. Domaniewice
 *15-05-1915 r. Ziewaniczki
 +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/
 +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/
Więcej
1101Kudra
Kudra z d. Krukowska

 
 
 
 
Więcej
1102Kujawiak Stanisław
Kostrzewa Katarzyna z d. Majewska
1893 r.
Domaniewice
 *1867 r. Skaratki
 
 +1899 r.
 +
Więcej
1103Kulka
Kulka Renata z d. Hancyk

 
 
 
 
Więcej
1104Kunikowski
Kunikowska Stanisława z d. Graszka

 
 *1910 r.
 +
 +26-12-1989 r. Łowicz
Więcej
1105Kurczak Andrzej
Kurczak Elżbieta z d. Czułek

 *1754 r. Dąbkowice
 *1760 r.
 +1801 r. Dąbkowice
 +1825 r.
Więcej
1106Kurczak Ignacy
Kurczak Aniela z d. Sujkowska
1926 r.
Łowicz
 
 *20-07-1900 r. Pilaszków
 +
 +
Więcej
1107Kurczak Michał
Kurczak Helena z d. Burzyńska

 *1785 r. Dąbkowice
 
 +23-08-1822 r. Chruślin
 +
Więcej
1108Kurczak Stanisław
Kurczak Genowefa z d. Rybus

 *1921 r.
 *1928 r.
 
 +
Więcej
1109Kurczak vel Wiesoiłek Szymon
Kurczak vel Wiesoiłek Anna z d. Bogusz

 *~ 1710 r.
 
 +1770 r. Dąbkowice
 +
Więcej
1110Kurdziel
Kurdziel Alicja z d. Solarek

 
 *23-04-1935 r. Maurzyce
 
 +31-05-2016 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1111Kurek Józef
Kurek Stanisława z d. Kolos
1925 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1112Kuryś Wojciech
Kuryś Marianna z d. Mikołajczyk
07-09-1834 r.
Zduny
 
 *24-09-1810 r. Zduny
 +
 +
Więcej
1113Kustosik Jan
Kustosik Józefa z d. Maćczak
24-11-1850 r.
Góra Świętej Małgorzaty
 *15-06-1831 r. Tymienica
 
 +21-08-1892 r. Łąkoszyn
 +01-11-1904 r. Łąkoszyn
Więcej
1114Kustosik Jan
Kustosik Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
1115Kustosik Marcin
Kustosik Jadwiga z d. Lawendowska
25-10-1887 r.
Solca Wielka
 *22-09-1863 r. Tymienica
 *~ 1865 r. Tymienica
 +12-07-1929 r. Łódź
 +30-05-1927 r. Łódź
Więcej
1116Kustosik Piotr
Kustosik Marianna z d. Augustyniak

 *26-06-1790 r. Tymienica
 
 +20-01-1849 r. Tymienica
 +
Więcej
1117Kustosik Stanisław
Kustosik Franciszka z d. Raczkowska
15-11-1913 r.
Łódź
 *07-04-1893 r. Łódź
 *17-09-1895 r. Zgierz
 +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/
 +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1118Kustosik Zbigniew
Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska
19-01-1985 r.
Łódź
 *1952 r. Łódź
 *1958 r. Łódź
 
 
Więcej
1119Kustosik Zenon
Kustosik Anna z d. Kamińska
18-01-1949 r.
Łódź
 *20-04-1925 r. Łódź
 *05-09-1927 r. Golanki
 +12-08-1997 r. Łódź /Łódź/
 +13-11-2021 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1120Kuśmierek Augustyn
Kuśmierek Franciszka z d. Marczyk

 *~ 1750 r.
 
 +01-02-1820 r. Wierzchy
 +
Więcej
1121Kuśmierek Marcin
Kuśmierek Zofia z d. Kawka
24-01-1814 r.
Domaniewice
 
 
 +29-10-1831 r. Domaniewice
 +16-11-1831 r. Czatolin
Więcej
1122Kutkowski Mateusz
Kutkowska Franciszka z d. Stefańska
18-10-1840 r.
Bąków Górny
 
 *25-04-1824 r. Rząśno
 +26-03-1905 r. Rząśno
 +20-12-1895 r. Rząśno
Więcej
1123Kutkowski Walenty
Kutkowska Katarzyna z d. Świrzyńska

 
 
 +02-05-1856 r. Rząśno
 +
Więcej
1124Kuźmiński Mikołaj
Kuźmińska Anna z d. Romańczuk

 
 
 +1944 r.
 +1944 r.
Więcej
1125Kwaśny Antoni
Kwaśna Marianna

 *1919 r.
 *1928 r.
 +30-06-1989 r. Łódź /Głowno/
 +25-02-2006 r. Głowno /Głowno/
Więcej
1126Kwiatek Zygmunt
Kwiatek z d. Kosiorek

 
 
 
 
Więcej
1127Kwiatkowski Władysław
Kwiatkowska Marianna z d. Wiercioch
10-05-1942 r.
Bąków Górny
 
 *25-05-1919 r. Rząśno
 +
 +
Więcej
1128Kwieciński Józef
Kwiecińska Marianna z d. Konikowska
1923 r.
Łowicz
 *31-05-1895 r. Strugienice
 *09-08-1896 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
1129Labuda Mieczysław
Labuda Anna z d. Darul
30-04-1988 r.
 *1960 r.
 *1967 r.
 
 
Więcej
1130Labuda Paweł
Labuda Krystyna z d. Kazyk

 *29-06-1926 r.
 *15-08-1924 r.
 +01-07-1964 r. /Gdynia/
 +28-11-1989 r. Gdynia /Gdynia/
Więcej
1131Ladorudzka
Ladorudzki Kazimierz

 
 
 
 +2014 r.
Więcej
1132Ladorudzki
Ladorudzka Weronika z d. Walaszczak

 
 
 +
 +
Więcej
1133Ladorudzki Władysław
Ladorudzka

 
 
 +2013 r.
 
Więcej
1134Laskowski Szczepan
Laskowska Marianna Bronisława z d. Piątkowska
05-06-1896 r.
Stopnica
 
 
 +
 +
Więcej
1135Lasota Łukasz
Lasota Marianna z d. Borkowska

 
 
 +
 +
Więcej
1136Lasota Maciej
Lasota Małgorzata z d. Brzezińska
1866 r.
Umień
 
 
 +
 +
Więcej
1137Lasota Maciej
Lasota Zofia z d. Danielska
1874 r.
Umień
 
 
 +
 +
Więcej
1138Lawendowski Kacper
Lawendowska Małgorzata z d. Olczak

 
 
 +04-10-1848 r. Ostrów
 +
Więcej
1139Lawendowski Maciej
Lawendowska Agnieszka z d. Walczak
13-11-1842 r.
Solca Wielka
 *22-02-1824 r. Ostrów
 *19-01-1825 r. Parzyce
 +
 +
Więcej
1140Lebioda Franciszek
Lebioda Agata z d. Kantorek
1896 r.
Domaniewice
 *17-03-1872 r.
 *10-03-1872 r. Skaratki
 +21-10-1939 r. Lisiewice
 +
Więcej
1141Lebioda Jan
Chlebna Marianna z d. Jabłońska
28-10-1849 r.
Zduny
 *25-05-1831 r. Zduny
 *26-06-1831 r. Maurzyce
 +18-08-1852 r. Maurzyce
 +25-08-1912 r. Maurzyce
Więcej
1142Lebioda Jan
Lebioda Katarzyna z d. Knera
24-02-1919 r.
Domaniewice
 *23-03-1887 r. Trąby
 *1885 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1143Lebioda Józef
Lebioda Wiktoria z d. Klimkiewicz
13-02-1928 r.
Chruślin
 *08-02-1901 r.
 
 +
 +
Więcej
1144Lebioda Ludwik
Lebioda Genowefa z d. Plewka
08-11-1930 r.
Łódź
 *23-08-1903 r.
 
 +
 +
Więcej
1145Lebioda Piotr
Lebioda Marianna z d. Mikołajczyk
30-01-1899 r.
Zduny
 *27-07-1870 r. Zduny
 *11-05-1873 r. Wierznowice
 +
 +
Więcej
1146Ledzion Stefan
Ledzion Zofia z d. Sujkowska

 
 *1913 r. Jastrzębia
 +
 +
Więcej
1147Lehr Edmund
Badoń-Lehr Irena z d. Wilk
23-12-1943 r.
 *09-08-1881 r. Warszawa
 *16-10-1904 r. Sosnowiec
 +18-01-1958 r. /Warszawa/
 +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/
Więcej
1148Leksowski
Leksowska Waleria z d. Piątkowska

 
 *1898 r. Stopnica
 +
 +
Więcej
1149Lenczewski Grzegorz
Lenczewska Renata z d. Zawisza

 *1970 r. Człopa
 *1975 r. Mirosławiec
 
 
Więcej
1150Lesiak
Lesiak z d. Domińczak

 
 
 
 
Więcej
1151Lesiak Władysław
Lesiak Agnieszka z d. Jabłońska
1911 r.
Złaków Kościelny
 
 *13-01-1893 r. Mastki
 +
 +
Więcej
1152Leśniewicz Krzysztof Jan
Leśniewicz Elżbieta z d. Tomsio

 *1946 r. Szczecinek
 *1948 r.
 
 
Więcej
1153Leśnikowski Jan
Leśnikowska Jadwiga z d. Garbiec
15-10-1949 r.
 *18-12-1921 r. Wólka Fałkowska
 *09-03-1926 r.
 +16-12-2006 r. Łódź
 +06-11-2018 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1154Leśnikowski Paweł
Leśnikowska Salomea z d. Jaworska
17-02-1851 r.
Lipa
 *~ 1828 r.
 
 +1887 r.
 +1903 r.
Więcej
1155Leśnikowski Stanisław
Leśnikowska Paulina z d. Jaskulska
1905 r.
Lipa
 *09-04-1878 r. Lipa
 *1877 r.
 +22-07-1954 r.
 +13-01-1959 r.
Więcej
1156Leśnikowski Tadeusz
Kantorek Mariola Teresa z d. Kępińska

 *17-08-1952 r. Łódź
 *1956 r.
 +03-08-2003 r. Łódź
 
Więcej
1157Leśnikowski Wincenty
Leśnikowska Józefa z d. Tasak
1875 r.
Lipa
 *10-10-1852 r.
 
 +
 +
Więcej
1158Lewański
Lewańska

 
 
 
 
Więcej
1159Lewański
Lewańska z d. Wawrzyn

 
 
 
 
Więcej
1160Liberadzki Julian
Liberadzka Sabina z d. Podsędek
17-04-1971 r.
Łowicz
 
 *08-04-1910 r. Wygoda
 +
 +
Więcej
1161Liberski Franciszek
Liberska Józefa z d. Ziarnik
1891 r.
Domaniewice
 
 *1871 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1162Lichman Bogdan
Lichman Krystyna z d. Kazimierska

 *1958 r.
 *1948 r.
 
 
Więcej
1163Linart Stanisław
Linart Katarzyna z d. Gajda
30-06-1925 r.
Chruślin
 
 
 +
 +
Więcej
1164Linart Szczepan
Linart Marcjanna z d. Mielczarek
07-02-1887 r.
Chruślin
 
 *03-11-1870 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1165Lis Jan
Lis Marianna z d. Gałaj

 
 *~ 1767 r.
 +
 +31-01-1842 r. Strugienice
Więcej
1166Lisiak
Lisiak z d. Broniarz

 
 
 
 
Więcej
1167Lisiewicz Wawrzyniec
Lisiewicz Marianna z d. Wójcik

 
 
 +
 +
Więcej
1168Lisiewski Jan
Lisiewska Katarzyna z d. Pel
15-01-1917 r.
Domaniewice
 * Skaratki
 *1893 r. Skaratki
 +
 +01-05-1980 r. Skaratki
Więcej
1169Lisiewski Jan
Lisiewska Marianna z d. Marszałek
1901 r.
Chruślin
 
 *22-03-1880 r. Mystkowice
 +
 +1938 r. Seligów
Więcej
1170Lisiński
Lisińska z d. Kosiorek

 
 
 
 
Więcej
1171Ludwicki Stanisław
Ludwicka Magdalena z d. Lasota
1847 r.
Umień
 
 
 +
 +1874 r.
Więcej
1172Łepkowski Włodzimierz
Strzechowska z d. Sadowa

 *01-05-1954 r.
 
 +18-03-2004 r. /Darłowo/
 
Więcej
1173Łobos
Łobos z d. Kostecka

 
 
 
 
Więcej
1174Łopoka Tomasz
Łopoka Rozalia z d. Kukla

 
 
 +
 +
Więcej
1175Łoziński
Łozińska Bogumiła z d. Gnatowska

 
 *1962 r.
 
 
Więcej
1176Łoziński
Łozińska Jolanta z d. Gnatowska

 
 
 
 
Więcej
1177Łukasik Stanisław
Colith Aleksandra Marta z d. Kazimierska

 
 *1946 r. Kutno
 
 
Więcej
1178Łyszkiewicz
Łyszkiewicz z d. Gill

 
 
 
 
Więcej
1179Łyszkiewicz Andrzej
Łyszkiewicz z d. Augustyniak

 
 
 +2022 r. Bolesławiec /Świdnica/
 
Więcej
1180Macaluso
Macaluso z d. Miziołek

 
 
 
 
Więcej
1181Maciak Zbigniew
Maciak Maria Magdalena z d. Wilk

 *03-09-1939 r.
 *31-01-1940 r. Waliszew Dworski
 +11-09-1998 r.
 +
Więcej
1182Maciejak Franciszek
Maciejak Marianna z d. Pęczkowska
1906 r.
Domaniewice
 *1883 r. Wrzeczko
 *1887 r.
 +
 +
Więcej
1183Maciejewski
Bartczak Ewa

 
 *~ 1963 r.
 
 +28-08-2020 r. /Głowno/
Więcej
1184Maciejewski Józef
Maciejewska Ewa z d. Knera
31-01-1825 r.
Domaniewice
 *~ 1778 r.
 *~ 1797 r.
 +
 +
Więcej
1185Maćczak Wojciech
Maćczak Franciszka z d. Drzewiecka

 
 
 +
 +
Więcej
1186Maćkowski Wacław
Maćkowska Stefania z d. Skoneczna
1926 r.
Dzierzgowo
 
 *1905 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1187Majcher Jan
Majcher Franciszka z d. Kantorek
1878 r.
Domaniewice
 *1852 r. Skaratki
 *22-09-1853 r. Skaratki
 +
 +1879 r. Skaratki
Więcej
1188Majcher Józef
Kostrzewa Anna z d. Kantorek
30-05-1910 r.
Domaniewice
 *1888 r. Skaratki
 *1889 r. Skaratki
 +
 +10-12-1970 r. Skaratki
Więcej
1189Majchrzak Walenty
Majchrzak Katarzyna z d. Kantorek
10-07-1922 r.
Domaniewice
 *1897 r. Rulice
 *1900 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1190Majewski
Majewska Małgorzata z d. Warda

 
 *1897 r. Skaratki
 +
 +22-02-1983 r. Krępa
Więcej
1191Majewski Andrzej
Majewska Franciszka z d. Kędziora
1870 r.
Domaniewice
 *28-11-1845 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1192Majewski Franciszek
Majewska Bronisława z d. Okrasa
11-02-1920 r.
Stary Waliszew
 *1884 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1193Majewski Jan
Majewska Apolonia z d. Kucińska
16-01-1860 r.
Domaniewice
 *25-12-1841 r. Skaratki
 
 +17-07-1917 r. Skaratki
 +1898 r. Skaratki
Więcej
1194Majewski Jan
Majewska Julianna z d. Chmurska
1899 r.
Domaniewice
 *25-12-1841 r. Skaratki
 
 +17-07-1917 r. Skaratki
 +
Więcej
1195Majewski Kacper
Majewska Marianna z d. Wielec
1893 r.
Domaniewice
 *02-01-1868 r. Skaratki
 *1874 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1196Majewski Michał
Majewska Józefa z d. Kantorek
1908 r.
Domaniewice
 *1888 r. Skaratki
 *1889 r. Skaratki
 +15-09-1939 r. Skaratki
 +
Więcej
1197Majewski Michał
Majewska Małgorzata z d. Warda

 *1888 r. Skaratki
 
 +15-09-1939 r. Skaratki
 +
Więcej
1198Majewski Stanisław
Majewska Franciszka z d. Michalska
21-06-1926 r.
Chruślin
 *1898 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1199Majewski Stanisław
Majewska Katarzyna z d. Wielec
1898 r.
Domaniewice
 *1877 r. Skaratki
 *1877 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1200Majewski Walenty
Majewska Marianna z d. Jurga
1879 r.
Domaniewice
 *~ 1852 r.
 *1852 r. Strzebieszew
 +06-10-1924 r. Chlebowice
 +21-12-1915 r. Chlebowice
Więcej
1201Majewski Wawrzyniec
Majewska Marianna z d. Jadach
23-01-1837 r.
Domaniewice
 *~ 1814 r. Skaratki
 *10-01-1819 r. Skaratki
 +28-01-1852 r. Skaratki
 +
Więcej
1202Makowski
Makowska Stefania z d. Kaźmierska

 
 *21-03-1907 r. Księże Górki
 
 +
Więcej
1203Makowski Feliks
Makowska Salomea z d. Kamińska
19-02-1884 r.
Zduny
 
 *05-11-1860 r. Zduny
 +
 +
Więcej
1204Maleski Stanisław
Maleska Anna z d. Piotrowska

 
 
 +
 +
Więcej
1205Maliński
Malińska z d. Cioch

 
 *1982 r. Wałcz
 
 
Więcej
1206Małecki Andrzej
Małecka Antonina z d. Strugińska
1875 r.
Domaniewice
 
 *1856 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1207Małecki Jakub
Małecka Marianna z d. Woźnicka

 *12-07-1789 r. Skierniewice
 
 +16-12-1842 r. Ozorków
 +
Więcej
1208Małecki Józef
Małecka Kunegunda z d. Radomska
13-05-1918 r.
Domaniewice
 *1889 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1209Małecki Paweł
Małecka Brygida z d. Pel

 
 
 +
 +
Więcej
1210Małecki Stanisław
Małecka Janina z d. Pająk
15-02-1962 r.
Łowicz
 
 *1908 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
1211Małecki Tomasz
Małecka Franciszka z d. Podgórska
1888 r.
Domaniewice
 *07-12-1859 r. Reczyce
 *18-05-1866 r. Skaratki
 +
 +1902 r. Reczyce
Więcej
1212Małgowski Mieczysław
Małgowska Zofia Maria z d. Pakuła

 *18-12-1919 r.
 *25-04-1921 r. Łazy
 +04-05-2011 r. /Gdańsk/
 +19-04-2022 r.
Więcej
1213Małgowski Tadeusz
Małgowska Hanna z d. Wiśniewska

 *1945 r. Pruszków
 *1950 r.
 
 
Więcej
1214Mamoński Antoni
Mamońska Jadwiga z d. Kowalczyk
1821 r.
Grzegorzew
 *1796 r.
 
 +27-03-1856 r. Ponętów Górny
 +
Więcej
1215Mamoński Stanisław
Mamońska Anastazja z d. Ziarkowska
1857 r.
Grzegorzew
 *1839 r.
 *1837 r.
 +
 +
Więcej
1216Mamoński vel Munik Franciszek
Mamońska Klementyna z d. Ławniczak
1844 r.
Grzegorzew
 *1824 r.
 *1828 r.
 +1867 r.
 +
Więcej
1217Mamoński Wojciech
Mamońska Józefa z d. Jakubowska
03-03-1867 r.
Grzegorzew
 *1847 r. Ponętów Górny
 *16-01-1841 r. Tarnówka
 +
 +
Więcej
1218Mamoński Wojciech
Mamońska Małgorzata

 
 
 +
 +
Więcej
1219Marat Jan
Marat Katarzyna z d. Domińczak
28-01-1913 r.
Pszczonów
 *1893 r. Bobiecko
 
 +23-11-1964 r. /Leżenica/
 +12-04-1934 r.
Więcej
1220Marbs Czesław
Marbs Grażyna z d. Leksowska

 
 
 +
 +
Więcej
1221Marciniak Jan
Marciniak Marianna z d. Walczak

 *1816 r. Świechów
 *31-07-1820 r. Skrzeszewy
 +04-04-1904 r. Orątki
 +14-01-1892 r. Orątki
Więcej
1222Marciniak Kazimierz
Marciniak Józefa z d. Znyk
23-01-1888 r.
Żychlin
 *16-02-1863 r. Orątki
 *30-11-1868 r. Orątki
 +22-12-1929 r. Orątki
 +
Więcej
1223Marciniak Piotr
Skrzypek Mariola Żaneta z d. Zawisza

 *1975 r.
 *1978 r.
 
 
Więcej
1224Marciniak Walenty
Marciniak Regina z d. Józwa

 
 
 +
 +07-10-1829 r. Oporów
Więcej
1225Marczak Jan
Marczak Józefa z d. Czuba
1907 r.
Głowno
 
 *1880 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1226Margolt
Margolt z d. Urbanek

 
 
 
 
Więcej
1227Markiewicz
Markiewicz Stanisława z d. Pająk

 
 *1920 r. Stroniewice
 
 
Więcej
1228Marszałek Franciszek
Marszałek Agnieszka z d. Mikołajczyk
11-11-1879 r.
Zduny
 
 *20-01-1836 r. Zduny
 +
 +08-06-1904 r. Zduny
Więcej
1229Marszałek Franciszek
Marszałek Balbina z d. Gajda
02-02-1869 r.
Chruślin
 
 *1850 r. Guźnia
 +
 +24-11-1900 r. Mystkowice
Więcej
1230Marszałek Józef
Marszałek Małgorzata z d. Piasta
1901 r.
Chruślin
 *18-03-1874 r. Mystkowice
 *01-06-1883 r. Mystkowice
 +16-09-1939 r. Mystkowice
 +
Więcej
1231Marszałek Józef
Marszałek Sabina z d. Wójcik
1904 r.
Chruślin
 *18-03-1874 r. Mystkowice
 
 +16-09-1939 r. Mystkowice
 +
Więcej
1232Marszałek Piotr
Marszałek Marianna z d. Borowska
1902 r.
Pszczonów
 *19-01-1876 r. Mystkowice
 
 +1943 r. Pszczonów
 +
Więcej
1233Maślankiewicz Jan
Maślankiewicz Ewa z d. Tomsio

 *01-01-1902 r.
 *28-04-1905 r.
 +01-01-1988 r. /Sosnowiec/
 +23-09-1984 r. /Wrocław/
Więcej
1234Maślankiewicz Janusz
Maślankiewicz Dzidka

 
 
 
 
Więcej
1235Maślankiewicz Ryszard
Maślankiewicz Ewa

 *1957 r.
 *1955 r.
 
 
Więcej
1236Maślankiewicz Ryszard
Maślankiewicz Teresa z d. Piellot

 *28-04-1931 r.
 *1937 r.
 +01-02-1992 r. /Wrocław/
 
Więcej
1237Maślarz Franciszek
Maślarz Anastazja z d. Pawelec

 
 *~ 1751 r.
 +˂ 1813 r.
 +02-02-1821 r. Złaków Borowy
Więcej
1238Materek
Materek Rozalia z d. Kazimierska

 
 *21-08-1837 r.
 +
 +
Więcej
1239Matusiak
Matusiak z d. Łepkowska

 
 
 
 
Więcej
1240Matusiak Andrzej
Matusiak Agnieszka z d. Wiesiołek
28-08-1997 r.
Leżenica
 *1971 r. Piła
 *1970 r. Wałcz
 
 
Więcej
1241Matuszewski Daniel
Jankowska Katarzyna

 *1996 r. Kamień Pomorski
 
 
 
Więcej
1242Matuszewski Jan
Gnatek Janina z d. Wróbel

 
 *1940 r. Beszowa
 +
 
Więcej
1243Matuszewski Łukasz
Matuszewska Anna z d. Kawicz
06-10-2012 r.
Połczyn Zdrój
 *1984 r. Kamień Pomorski
 *1983 r.
 
 
Więcej
1244Matuszewski Piotr
Matuszewska Katarzyna z d. Kruczek
15-11-2008 r.
Benice
 *1985 r. Kamień Pomorski
 *1988 r. Kamień Pomorski
 
 
Więcej
1245Matuszewski Waldemar
Matuszewska Mariola z d. Bujanowska
12-11-1983 r.
Świerzno
 *1962 r. Chociwel
 *1962 r. Żychlin
 
 
Więcej
1246Matyjasik Józef
Matyjasik Helena z d. Kantorek
03-02-1920 r.
Domaniewice
 *~ 1896 r. Stroniewice
 *1900 r. Stroniewice
 +
 +
Więcej
1247Matyjasik Wojciech
Matyjasik Katarzyna z d. Kantorek
1908 r.
Domaniewice
 *~ 1870 r.
 *1885 r. Stroniewice
 +
 +
Więcej
1248Mazur Józef
Mazur Józefa z d. Redo
16-12-1929 r.
Warszawa
 
 *10-04-1896 r. Złaków Kościelny
 +
 +
Więcej
1249Mazurkiewicz Sławomir
Mazurkiewicz Grażyna z d. Kurczak

 *1957 r.
 
 
 
Więcej
1250Melbahrd Karol
Melbahrd Irena Helena z d. Staworzyńska
26-12-1929 r.
Warszawa
 *~ 1894 r. Wenden
 *~ 1898 r.
 +
 +
Więcej
1251Michalak Antoni
Michalak Katarzyna z d. Jabłońska
29-01-1908 r.
Stary Waliszew
 *30-12-1878 r. Drogusza
 *13-04-1887 r. Maurzyce
 + /Stary Waliszew/
 + /Stary Waliszew/
Więcej
1252Michalak Dominik
Michalak Aleksandra z d. Szychowska

 
 *1983 r.
 
 
Więcej
1253Michalak Ignacy
Michalak Marianna z d. Stefańska
03-02-1909 r.
Stary Waliszew
 *18-06-1884 r. Przezwiska
 *1890 r. Skaratki
 +10-07-1963 r. /Stary Waliszew/
 +01-04-1967 r. /Stary Waliszew/
Więcej
1254Michalak Jerzy Mirosław
Michalak z d. Borowiak

 *1947 r.
 
 + /Łowicz/
 
Więcej
1255Michalak Maciej
Michalak Agnieszka z d. Traczyk
23-11-1834 r.
Stary Waliszew
 
 *1814 r. Glinnik
 +14-07-1873 r.
 +21-02-1880 r. Gosławice
Więcej
1256Michalak Marek
Michalak Małgorzata Wiktoria z d. Staworzyńska

 
 *1951 r.
 +
 
Więcej
1257Michalak Władysław
Michalak

 *05-02-1922 r. Boczki Domaradzkie
 
 +
 +
Więcej
1258Michalak Zdzisław
Michalak Stanisława

 *1925 r.
 *1920 r.
 +03-06-1999 r. /Stary Waliszew/
 +13-05-2001 r.
Więcej
1259Michalski
Michalska z d. Kurczak

 
 
 
 
Więcej
1260Michalski Adam
Michalska

 
 
 +11-11-2008 r.
 
Więcej
1261Michalski Piotr
Redo Anna z d. Kazimierska

 
 *~ 1846 r.
 +20-09-1865 r. Bocheń
 +
Więcej
1262Michałek
Michałek Halina z d. Gnatowska

 
 
 
 
Więcej
1263Michnowicz Eugeniusz Bogusław
Michnowicz Danuta z d. Kicińska
03-09-1988 r.
Mirosławiec
 *1957 r. Szczecin
 *1966 r. Wałcz
 
 
Więcej
1264Mielczarek Piotr
Mielczarek Marianna z d. Pawlata
1884 r.
Chruślin
 *02-08-1861 r. Guźnia
 *~ 1865 r.
 +
 +
Więcej
1265Mielczarek Piotr
Mielczarek Marianna z d. Warzywoda
1895 r.
Bąków Górny
 *02-08-1861 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
1266Mielczarek Tomasz
Mielczarek Brygida

 
 *~ 1755 r.
 +˂ 1819 r.
 +04-03-1820 r. Gaj
Więcej
1267Mielczarek Wawrzyniec
Mielczarek Marianna z d. Kazimierska
11-09-1893 r.
Chruślin
 *03-08-1835 r. Bocheń
 *17-06-1825 r. Guźnia
 +29-01-1917 r. Guźnia
 +
Więcej
1268Mielczarek Wawrzyniec
Mielczarek Sabina z d. Gajda
07-08-1853 r.
Chruślin
 *03-08-1835 r. Bocheń
 *14-04-1833 r. Guźnia
 +29-01-1917 r. Guźnia
 +17-09-1875 r. Guźnia
Więcej
1269Miełżyński
Miełżyńska Elżbieta z d. Szczepanik

 
 *1972 r.
 
 
Więcej
1270Mięsak Józef
Rzuczkowska Marianna z d. Kantorek
29-01-1829 r.
Łowicz
 
 *1801 r. Skaratki
 +27-03-1836 r. Łowicz
 +
Więcej
1271Mikołajczyk Antoni
Mikołajczyk Balbina z d. Lawendowska
10-11-1844 r.
Zduny
 *09-06-1821 r. Zduny
 *~ 1804 r.
 +26-07-1875 r. Zduny
 +04-06-1864 r. Zduny
Więcej
1272Mikołajczyk Antoni
Mikołajczyk Elżbieta z d. Guzek
11-07-1864 r.
Zduny
 *09-06-1821 r. Zduny
 
 +26-07-1875 r. Zduny
 +
Więcej
1273Mikołajczyk Błażej
Mikołajczyk Franciszka z d. Kamińska
11-02-1844 r.
Zduny
 *03-02-1826 r. Zduny
 
 +
 +
Więcej
1274Mikołajczyk Franciszek
Mikołajczyk Józefa z d. Wielemborek
09-02-1920 r.
Stary Waliszew
 *22-03-1890 r. Strugienice
 *18-05-1899 r. Sobocka Wieś
 +
 +
Więcej
1275Mikołajczyk Franciszek
Mikołajczyk Katarzyna z d. Roszewska
06-11-1854 r.
Zduny
 *08-03-1834 r. Zduny
 
 +23-07-1910 r. Wierznowice
 +15-03-1887 r. Wierznowice
Więcej
1276Mikołajczyk Franciszek
Mikołajczyk Małgorzata
29-06-1874 r.
Zduny
 *19-01-1846 r. Dąbrowa
 *29-11-1846 r. Strugienice
 +16-06-1934 r. Janinów
 +15-08-1884 r. Strugienice
Więcej
1277Mikołajczyk Franciszek
Mikołajczyk Marcjanna z d. Żaczek
1884 r.
Złaków Kościelny
 *19-01-1846 r. Dąbrowa
 
 +16-06-1934 r. Janinów
 +
Więcej
1278Mikołajczyk Jan
Mikołajczyk Agata z d. Skwarna

 *~ 1739 r.
 
 +28-07-1809 r. Zduny
 +
Więcej
1279Mikołajczyk Jan
Mikołajczyk Stanisława z d. Milczarek
17-11-1919 r.
Stary Waliszew
 *08-04-1892 r. Strugienice
 *19-12-1895 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1280Mikołajczyk Józef
Mikołajczyk Elżbieta z d. Papuga
21-01-1810 r.
Zduny
 *~ 1776 r.
 *~ 1781 r.
 +07-07-1846 r. Zduny
 +16-08-1846 r. Zduny
Więcej
1281Mikołajczyk Kajetan
Mikołajczyk Justyna z d. Lis
18-01-1818 r.
Zduny
 *~ 1788 r.
 *~ 1799 r.
 +08-02-1848 r. Dąbrowa
 +04-02-1848 r. Dąbrowa
Więcej
1282Mikołajczyk Kajetan
Mikołajczyk Katarzyna z d. Rolewska

 *~ 1788 r.
 *~ 1797 r.
 +08-02-1848 r. Dąbrowa
 +04-05-1817 r. Zduny
Więcej
1283Mikołajczyk Ludwik
Mikołajczyk Marianna z d. Czerwińska
06-11-1831 r.
Zduny
 *~ 1791 r.
 *~ 1815 r.
 +
 +
Więcej
1284Mikołajczyk Marcin
Mikołajczyk Marzena z d. Królak
08-09-2007 r.
 *1983 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
1285Mikołajczyk Michał
Mikołajczyk Anna z d. Jarota
1901 r.
Pszczonów
 *24-09-1870 r. Wierznowice
 *16-07-1872 r. Strugienice
 +10-08-1963 r. Leżenica Kolonia /Leżenica/
 +1916 r. Seligów
Więcej
1286Mikołajczyk Paweł
Mikołajczyk Ewa z d. Pieniążek
27-01-1811 r.
Zduny
 *~ 1786 r.
 
 +22-06-1831 r. Zduny
 +05-09-1840 r. Zduny
Więcej
1287Mikołajczyk Wiesław
Mikołajczyk Wiesława z d. Stępniak

 *09-02-1960 r. Łódź
 *1955 r.
 +09-12-1991 r. (Niemcy) /Łódź/
 
Więcej
1288Mikołajczyk Wincenty
Mikołajczyk Krystyna z d. Pieniążek

 *~ 1771 r.
 *~ 1771 r.
 +05-07-1831 r. Zduny
 +03-11-1851 r. Zduny
Więcej
1289Milczarek
Milczarek Balbina z d. Redzisz

 
 *1912 r. Stroniewice
 
 +17-03-1987 r. Jamno
Więcej
1290Milczarek Franciszek
Milczarek Katarzyna z d. Gołębiewska
06-06-1904 r.
Chruślin
 
 *17-09-1884 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1291Milczarek Jan
Milczarek Anna z d. Sujkowska
1897 r.
Łowicz
 *1871 r.
 *1874 r. Pilaszków
 +
 +17-02-1903 r. Jamno
Więcej
1292Milczarek Józef
Milczarek Agnieszka z d. Gajda
1881 r.
Chruślin
 *~ 1853 r.
 *13-04-1863 r. Guźnia
 +12-04-1926 r. Janinów
 +01-02-1936 r. Janinów
Więcej
1293Milczarek Józef
Milczarek Agnieszka z d. Graczyk
27-02-1905 r.
Łowicz
 *18-03-1885 r. Jamno
 *1876 r. Łyszkowice
 +
 +
Więcej
1294Milczarek Józef
Milczarek Aniela z d. Błażejewska
10-10-1881 r.
Łowicz
 *1848 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
1295Milczarek Paweł
Milczarek Anna z d. Kurczak
06-06-1921 r.
Chruślin
 *11-03-1892 r. Bocheń
 
 +14-09-1963 r. Janinów
 +
Więcej
1296Milczarek Piotr
Milczarek Anna z d. Kurczak
06-06-1921 r.
Chruślin
 *27-08-1884 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
1297Milczarek Wojciech
Rybus Marianna z d. Szymczak
1859 r.
Chruślin
 *~ 1837 r.
 *03-08-1839 r. Chruślin
 +
 +
Więcej
1298Milczewski
Grzelczyk Grażyna

 
 *1971 r.
 
 
Więcej
1299Milejski
Ostrowska z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
1300Miller
Miller Maria Magdalena z d. Markiewicz

 
 *1955 r. Głowno
 +
 
Więcej
1301Miniak Mirosław
Miniak Irena Elżbieta z d. Mikanik

 
 
 +04-05-1979 r. Lesko
 +16-04-2009 r. /Lesko/
Więcej
1302Mioduszewski Jan
Mioduszewska z d. Ruta

 *24-06-1946 r.
 
 +05-05-2005 r.
 
Więcej
1303Mioduszewski Marcin
Mioduszewska z d. Jaworska
03-11-2010 r.
 *1976 r. Olsztyn
 
 
 
Więcej
1304Mirowski Jakub
Strawińska Antonina z d. Burzyńska
1844 r.
Gieczno
 
 
 +
 +1873 r. Kwilno
Więcej
1305Misiak Bronisław
Misiak Franciszka z d. Pająk

 
 *1911 r.
 +
 +
Więcej
1306Misiak Karolina
Zygmunt

 *1987 r.
 
 
 
Więcej
1307Misiak Piotr
Misiak Bogusława z d. Bartczak
˂ 10-1981 r.
 *1960 r.
 *13-02-1961 r.
 
 +29-12-2010 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1308Misiewicz
Misiewicz

 
 
 
 
Więcej
1309Misiewicz Tadeusz
Misiewicz z d. Gołębiewska

 
 
 +
 
Więcej
1310Misiura Krzysztof
Misiura Karolina z d. Gawęcka
16-08-2014 r.
Łowicz
 *1978 r.
 *1989 r. Łowicz
 
 
Więcej
1311Missura Stanisław
Missura Aniela z d. Gajda
09-05-1910 r.
Łowicz
 *1885 r. Pilaszków
 
 +
 +
Więcej
1312Miszczak Wojciech
Miszczak Marianna z d. Gnatowska
1872 r.
Umień
 
 *1854 r.
 +
 +
Więcej
1313Miszkiewicz Roman
Miszkiewicz Zofia z d. Paluszkiewicz

 *17-09-1936 r. Wodzierady
 *05-01-1936 r. Światoń
 +27-12-2009 r. Łódź /Łódź/
 +05-05-2008 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1314Mittmann Andrzej
Mittmann Agnieszka z d. Zawisza

 *1969 r. Toruń
 *1976 r. Debno
 
 
Więcej
1315Miziołek
Miziołek z d. Sarnowska

 
 
 
 
Więcej
1316Miziołek Antoni
Miziołek Marianna z d. Kucharek

 *15-04-1900 r.
 *31-01-1905 r. Małszyce
 +
 +1949 r.
Więcej
1317Miziołek Feliks
Miziołek Wacława z d. Szymańczuk

 *1922 r. Wrzeczko
 *1926 r.
 +09-11-2003 r. Ciechanów
 +14-12-1997 r.
Więcej
1318Miziołek Jan
Miziołek Helena z d. Kucharek
12-11-1934 r.
Łowicz
 *15-12-1912 r.
 *13-12-1912 r. Małszyce
 +01-02-1999 r.
 +15-10-1979 r.
Więcej
1319Miziołek Józef
Miziołek Zofia z d. Durczak

Tourcoing
 *1920 r. Wrzeczko
 *1926 r.
 +1994 r. /Tourcoing/
 +1993 r. Tourcoing /Tourcoing/
Więcej
1320Miziołek Kazimierz
Miziołek z d. Grzywińska

 *1942 r. Łyszkowice
 
 
 
Więcej
1321Miziołek Roch
Miziołek Konstancja z d. Szkup
1914 r.
Domaniewice
 *1888 r.
 *1896 r. Skaratki
 +23-04-1954 r.
 +27-12-1968 r. Ciechanów /Ciechanów/
Więcej
1322Młoźniak
Wygoda Iwona z d. Zawisza

 
 *1983 r. Wałcz
 
 
Więcej
1323Mooss Jan Paweł
Mooss Marianna z d. Romaniszyn
1886 r.
Zimna Woda
 *1859 r. Zimna Wódka
 *1866 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1324Morytko
Morytko z d. Malik

 
 
 
 
Więcej
1325Morytko Marian
Morytko Wanda z d. Kret

 *13-08-1923 r.
 *24-01-1929 r. Łuck
 +10-04-1993 r. Sławno /Kołobrzeg/
 +13-10-2015 r. Kołobrzeg
Więcej
1326Morytko Wiesław
Morytko

 *23-02-1954 r.
 
 +09-02-2009 r.
 
Więcej
1327Moszczyński Ignacy
Moszczyńska Katarzyna z d. Tataj
1895 r.
Domaniewice
 
 *26-10-1847 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1328Mówiński Marek
Mówińska Dorota
09-04-2011 r.
 *1970 r. Gdańsk
 
 
 
Więcej
1329Mówiński Stanisław
Mówińska Halina z d. Gnatowska
1969 r.
 *1947 r. Przezmark
 *17-06-1950 r. Kopaniewo
 
 +16-04-1983 r.
Więcej
1330Mroczek Józef Seweryn
Mroczek Władysława z d. Wąsalska
1907 r.
Warszawa
 *1886 r. Prażmów
 *1879 r.
 +
 +
Więcej
1331Mroczek Włodzimierz
Mroczek Apolonia z d. Kobyłko
1932 r.
Warszawa
 
 
 +
 +
Więcej
1332Mrowiec Jan
Mrowiec Katarzyna

 
 
 +
 +
Więcej
1333Mrowiec Teodor Jan
Mrowiec Teofila z d. Domagała
16-06-1929 r.
Warszawa
 *01-02-1907 r.
 
 +09-1944 r. Warszawa - Rembertów
 +09-1944 r. Warszawa - Wesoła
Więcej
1334Mrowiec Teodor
Mrowiec Józefa z d. Oślizło
23-01-1906 r.
Bytom - Rozbark
 *04-04-1879 r.
 
 +03-01-1961 r. Kraków
 +
Więcej
1335Mroziński Zdzisław
Mrozińska Anna z d. Kazimierska

 
 *1929 r.
 
 +
Więcej
1336Mróz
Mróz Magdalena z d. Ostrowska

 
 
 
 
Więcej
1337Mróz Adam
Mróz Kunegunda z d. Skowrońska
12-07-1791 r.
Zduny
 
 
 +13-02-1835 r. Maurzyce
 +16-09-1831 r. Maurzyce
Więcej
1338Mróz Bolesław
Mróz Gertruda Zofia z d. Żurawska
1940 r.
Piaseczno
 *28-01-1915 r. Maurzyce
 *04-10-1920 r. Bratian
 +30-01-1996 r. Zalesie Dolne /Jazgarzew/
 +20-11-1993 r. Zalesie Dolne /Jazgarzew/
Więcej
1339Mróz Jan
Mróz Katarzyna z d. Jabłońska
28-01-1902 r.
Zduny
 *07-09-1881 r. Maurzyce
 *22-10-1882 r. Świące
 +06-11-1961 r. Maurzyce /Zduny/
 +16-10-1974 r. Zalesie Dolne
Więcej
1340Mróz Stanisław
Mróz Kazimiera

 *25-01-1905 r. Maurzyce
 *1907 r.
 +16-11-1967 r.
 +1999 r.
Więcej
1341Mróz Wawrzyniec
Mróz Elżbieta

 
 
 +
 
Więcej
1342Mrzygłód Franciszek
Mrzygłód Katarzyna z d. Kostrzewa
1914 r.
Domaniewice
 *1885 r. Skaratki
 *1891 r.
 +
 +
Więcej
1343Mrzygłód Jan
Mrzygłód Józefa z d. Jadach
1875 r.
Domaniewice
 *1851 r. Skaratki
 *27-03-1852 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1344Muras Krzystof
Misiura Karolina z d. Gawęcka
26-12-2007 r.
Łowicz
 
 *1989 r. Łowicz
 
 
Więcej
1345Murawski Jan
Murawska Stefania z d. Gałaj
08-02-1937 r.
Chruślin
 
 *12-03-1909 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
1346Mysłek Bronisław
Mysłek Janina z d. Kazimierska

 *1928 r.
 *1924 r.
 +21-03-1999 r. /Rędziny/
 +09-09-2009 r.
Więcej
1347Mysłek Janusz
Mysłek Joanna

 *17-05-1971 r.
 *1975 r.
 +19-10-2018 r.
 
Więcej
1348N. N.
Foks Aniela
18-02-1948 r.
Brudzeń Duży
 
 *1911 r.
 +
 +
Więcej
1349N. N.
Grzegorczyk Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
1350N. N.
Kicińska Aneta Magdalena

 
 *1982 r. Mirosławiec
 
 
Więcej
1351N. N.
Raczkowska Waleria

 
 *16-05-1873 r. Bugaj
 +
 +13-10-1896 r. Bugaj
Więcej
1352N.N.
Gałązka Małgorzata

 
 
 
 +
Więcej
1353N.N.
Kantorek Franciszka

 
 *13-09-1854 r. Skaratki
 
 +1883 r. Skaratki
Więcej
1354N.N.
Kantorek Józefa

 
 *15-02-1870 r. Skaratki
 
 +
Więcej
1355N.N.
Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk

 
 *18-08-1930 r.
 
 +13-02-2019 r. Głowno /Głowno/
Więcej
1356N.N.
Kowalczyk Magdalena Krystyna

 
 *1989 r. Garwolin
 
 
Więcej
1357N.N.
Olejnik Małgorzata z d. Śnieguła

 
 *05-09-1885 r. Wrzeczko
 
 +
Więcej
1358N.N.
Wiechnio Józefa z d. Ufa

 
 *21-04-1894 r. Wygoda
 
 +
Więcej
1359N.N.
Wielemberg Stanisława z d. Kantorek

 
 *1955 r. Kargowa
 
 
Więcej
1360N.N.
Wiesiołek Joanna

 
 *1973 r. Wałcz
 
 
Więcej
1361N.N.
Wilk Małgorzata z d. Opoka

 
 
 
 +
Więcej
1362N.N.
Ziółkowska Barbara

 
 *1829 r. Brzeście
 
 +02-01-1900 r. Pińczów
Więcej
1363N.N.
Misiak Weronika

 
 *2003 r.
 
 
Więcej
1364Nadolna Dorota z d. Świątek
Nadolny Robert

 *1977 r. Skwierzyna
 *1977 r. Połczyn Zdrój
 
 
Więcej
1365Nadolny Kamil Tadeusz
Ślozowska Agata z d. Ślozowska

 *1997 r. Skwierzyna
 *1998 r.
 
 
Więcej
1366Nahajło Demetriusz
Nahajło Marianna z d. Zielińska
1884 r.
Zimna Woda
 
 *1864 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1367Namyślak
Namyślak z d. Baranowska

 
 
 
 
Więcej
1368Nawrocki
Nawrocka z d. Sadowska

 
 
 
 
Więcej
1369Nelson
Nelson-Łyszkiewicz z d. Łyszkiewicz

 
 
 
 
Więcej
1370Nierobisz Franciszek
Nierobisz Agnieszka z d. Stefańska
1907 r.
Pszczonów
 
 *1889 r. Seligów
 +
 +
Więcej
1371Niewiadomski Adam
Wawrzyn Aniela z d. Bakalarz
06-12-1922 r.
Domaniewice
 *16-12-1891 r. Stare Grudze
 *1900 r. Stare Grudze
 +27-02-1935 r.
 +1984 r.
Więcej
1372Niezgoda Marian
Niezgoda Anna z d. Włostek

 
 
 + Głowno /Głowno/
 + Głowno /Głowno/
Więcej
1373Nitowski
Nitowska Iwona z d. Grodkowska

 
 *1983 r.
 
 
Więcej
1374Nitowski Czesław
Nitowska z d. Miziołek

 *20-07-1948 r.
 
 +09-03-1987 r. Ciechanów
 
Więcej
1375Niżałowski Ferdynand
Niżałowska Maria z d. Mann

 
 
 +
 +
Więcej
1376Niżałowski Franciszek
Niżałowska Maria z d. Smolińska
1888 r.
Lwów
 
 
 +
 +
Więcej
1377Nowak
Nowak z d. Ogniewska

 
 
 
 
Więcej
1378Nowak Andrzej
Nowak Halina z d. Karpiuk

 
 *1955 r.
 
 
Więcej
1379Nowakowski Jan
Nowakowska Katarzyna z d. Kamińska
1889 r.
Domaniewice
 
 *1869 r. Wrzeczko
 +
 +
Więcej
1380Nowakowski Walenty
Nowakowska Józefa z d. Śnieguła
1912 r.
Domaniewice
 *1892 r. Wrzeczko
 
 +
 +26-10-1918 r.
Więcej
1381Nowiński Łukasz
Nowińska-Ufa Paulina z d. Ufa
27-12-2008 r.
Łowicz
 *1990 r.
 *1989 r. Łowicz
 
 
Więcej
1382Nowosielski
Nowosielska z d. Adamkowska

 
 
 
 
Więcej
1383Ochocki Michał
Ochocka Anna z d. Gorzkiewicz
25-12-2009 r.
 *1977 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
1384Ociela Jan
Ociela Barbara z d. Płacheta
21-01-1901 r.
Łowicz
 *1872 r. Rogóźno
 *1865 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
1385Ociela Jan
Ociela Małgorzata z d. Gusta
23-05-1870 r.
Łowicz
 *1836 r.
 *21-03-1846 r. Bocheń
 +1894 r. Rogóźno
 +1895 r. Rogóźno
Więcej
1386Ociela Józef
Ociela Franciszka z d. Zakrzewska
09-10-1904 r.
Łowicz
 *1878 r. Rogóźno
 *27-05-1885 r. Dąbkowice
 +
 +1921 r. Łowicz
Więcej
1387Ociela Walenty
Ociela Marianna z d. Kosiorek
1889 r.
Domaniewice
 *12-02-1866 r. Rogóźno
 *1866 r. Rogóźno
 +
 +1929 r. Łowicz
Więcej
1388Ociela Władysław
Ociela Henryka Aleksandra z d. Głusińska
13-08-1931 r.
Warszawa
 *19-01-1906 r. Łowicka Wieś
 *1906 r. Warszawa
 +
 +
Więcej
1389Ogniewski Jan
Ogniewska Anna z d. Sianoszek

 *1922 r.
 *1926 r. Wygoda
 +1986 r.
 +1996 r.
Więcej
1390Olaszczyk Marcin
Olaszczyk Danuta Małgorzata z d. Kicińska

 
 *1983 r. Mirosławiec
 
 
Więcej
1391Olczak Stanisław
Olczak Barbara Ewa z d. Fladzińska
30-12-1978 r.
 *1957 r.
 *12-11-1959 r. Łódź
 +1991 r. /Aleksandrów Łódzki/
 +03-02-2012 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1392Olczyk Józef
Olczyk Marianna z d. Cybularz

 
 
 +˂ 1852 r.
 +
Więcej
1393Olejnik Antoni
Olejnik Małgorzata z d. Śnieguła
1921 r.
Domaniewice
 *1890 r. Łagów
 *05-09-1885 r. Wrzeczko
 +
 +
Więcej
1394Olędzki Jan z d. Ociela
Olędzka Cecylia z d. Pietrasińska
15-01-1971 r.
Chorzów
 *22-08-1908 r. Łowicka Wieś
 
 +
 +
Więcej
1395Olędzki Jan z d. Ociela
Olędzka Franciszka z d. Ciesielska
09-06-1935 r.
Łowicz
 *22-08-1908 r. Łowicka Wieś
 
 +
 +
Więcej
1396Olszewski Aleksy
Olszewska Janina z d. Ekiert

 
 
 +˂ 1982 r.
 +˃ 1982 r.
Więcej
1397Olszewski Tadeusz
Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda
26-11-1949 r.
Łódź
 *24-05-1928 r. Warszawa
 *26-02-1926 r. Augustów
 +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/
 +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1398Omieciński Józef
Omiecińska Zuzanna z d. Walczak

 *~ 1796 r.
 
 +14-04-1861 r.
 +
Więcej
1399Oraczyński Antoni
Oraczyńska Franciszka z d. Warda
1906 r.
Domaniewice
 
 *1873 r.
 +
 +01-01-1940 r. Chruślin
Więcej
1400Oraczyński Czesław
Oraczyńska Leokadia z d. Ruta

 *29-06-1949 r.
 *1951 r.
 +05-03-1990 r. Strzebieszew
 +11-01-1991 r. Strzebieszew /Domaniewice/
Więcej
1401Oraczyński Feliks
Oraczyńska Marianna z d. Skuneczna
14-07-1919 r.
Domaniewice
 * Lisiewice
 *1888 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1402Oraczyński Wojciech
Oraczyńska Marianna z d. Sobieszek
1895 r.
Chruślin
 *03-04-1863 r. Gaj
 *1866 r. Lisiewice
 + Piotrowice
 +19-06-1931 r.
Więcej
1403Orlik Adam
Orlik Ewelina Alicja z d. Gasik

 
 
 
 
Więcej
1404Orzepiński Władysław
Orzepińska z d. Kosmowska

 
 
 +
 
Więcej
1405Osikowicz
Bartik-Osikowicz Dominika z d. Bartik

 
 
 
 
Więcej
1406Ostrowski
Ostrowska z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
1407Osuwniak Jan
Osuwniak Wiktoria z d. Pawłowicz
1899 r.
Domaniewice
 
 *1876 r. Strzebieszew
 +
 +1905 r. Strzebieszew
Więcej
1408Osypiuk Czesław
Osypiuk Maria z d. Kantorek
15-04-1978 r.
 *1949 r. Czeputka
 *1957 r. Kargowa
 
 
Więcej
1409Osypiuk Dawid Marcin
Osypiuk Monika Anastazja z d. Warzybok
13-08-2011 r.
 *1978 r. Ruda Śląska
 *1981 r. Ruda Śląska
 
 
Więcej
1410Oświeciński Antoni
Oświecińska Katarzyna z d. Szkup
1902 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
1411Owczarczyk Waldemar
Owczarczyk Maria z d. Fladzińska

 *1937 r.
 *06-04-1939 r. Łódź
 +16-12-1988 r. /Łódź/
 +18-01-1989 r. /Łódź/
Więcej
1412Owczarek Piotr
Owczarek Bożena z d. Ufa

 
 *13-11-1958 r.
 
 +2000 r.
Więcej
1413Owsiany Grzegorz
Owsiany Grażyna

 
 
 +
 
Więcej
1414Pacholczyk Józef
Pacholczyk Anna z d. Mirowska
21-01-1872 r.
Gieczno
 
 *1850 r. Kwilno
 +
 +02-10-1917 r. Bogumin
Więcej
1415Pacholczyk Stanisław
Pacholczyk Rozalia z d. Woźniak

 
 
 +
 +
Więcej
1416Paciorek Bronisław
Paciorek Marcjanna z d. Urbanek
1926 r.
Łowicz
 
 *1898 r.
 +
 +
Więcej
1417Paciorek Sławomir
Paciorek Agata z d. Więcek

 *1980 r. Łowicz
 *1983 r. Brzeziny
 
 
Więcej
1418Pająk Adam
Pająk Magdalena z d. Gromek

 
 
 +
 +
Więcej
1419Pająk Andrzej
Pająk Stanisława z d. Mączyńska
15-08-1921 r.
Domaniewice
 *1888 r. Strzebieszew
 *~ 1900 r. Michałów
 +
 +
Więcej
1420Pająk Feliks
Pająk Janina z d. Gołębiewska
24-02-1930 r.
Chruślin
 *1901 r.
 
 +31-03-1993 r. Strzebieszew
 +
Więcej
1421Pająk Franciszek
Pająk Dorota z d. Grzegorczyk
1906 r.
Domaniewice
 *1883 r. Strzebieszew
 
 + /Głowno/
 + /Głowno/
Więcej
1422Pająk Izydor
Pająk Zofia z d. Sut
17-11-1920 r.
Domaniewice
 *1891 r.
 *1899 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
1423Pająk Jan
Pająk Franciszka z d. Góra
1881 r.
Domaniewice
 *1858 r. Strzebieszew
 *29-09-1860 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1424Pająk Jan
Pająk Marcjanna z d. Kret
04-09-1905 r.
Łowicz
 *1884 r. Stroniewice
 
 +
 +
Więcej
1425Pająk Ludwik
Pająk Franciszka z d. Szymczak
1887 r.
Domaniewice
 *02-02-1865 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1426Pająk Maciej
Wielec Dorota z d. Jadach
08-02-1847 r.
Domaniewice
 *24-02-1827 r. Stroniewice
 *05-02-1825 r. Skaratki
 +08-03-1870 r. Strzebieszew
 +1910 r. Strzebieszew
Więcej
1427Pająk Michał
Pająk Elżbieta z d. Zarzycka
22-01-1816 r.
Domaniewice
 
 *1794 r. Rogóźno
 +
 +15-08-1843 r. Strzebieszew
Więcej
1428Pająk Mieczysław
Pająk Helena z d. Kucińska

 
 
 +2005 r.
 +11-10-2001 r.
Więcej
1429Pająk Piotr
Pająk Józefa z d. Janus
1913 r.
Domaniewice
 *1885 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1430Pająk Piotr
Pająk Julianna z d. Karcz
03-02-1920 r.
Domaniewice
 *~ 1892 r. Skaratki
 *1894 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1431Pająk Stanisław
Pająk Marianna z d. Knera
25-01-1910 r.
Łowicz
 *1883 r. Stroniewice
 *1878 r. Dąbkowice
 +1918 r. Dąbkowice
 +
Więcej
1432Pająk Walenty
Pająk Marianna z d. Kantorek
1880 r.
Domaniewice
 *1846 r. Stroniewice
 *19-06-1847 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1433Pająk Walenty
Pająk Marianna z d. Kierus
1865 r.
Domaniewice
 *1846 r. Stroniewice
 *1848 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1434Pajchert
Pajchert z d. Karasek

 
 
 
 
Więcej
1435Pakalski
Pakalska Józefa z d. Pająk

 
 *~ 1924 r.
 +
 +20-01-2016 r. /Sopot/
Więcej
1436Pakulski Jerzy
Pakulska Elżbieta z d. Konieczna

 *1950 r.
 
 +16-08-2013 r. /Częstochowa/
 
Więcej
1437Pakulski Rafał
Pakulska Dominika

 *1974 r.
 
 
 
Więcej
1438Pakulski Zygmunt
Pakulska Lucyna z d. Kazimierska

 *1921 r.
 *1911 r.
 +1971 r. /Poraj/
 +04-05-1998 r. /Rędziny/
Więcej
1439Pakuła
Pakuła Bożena z d. Wnuk

 
 
 
 
Więcej
1440Pakuła Eugeniusz
Pakuła Janina z d. Kupfer

 *22-11-1911 r. Sosnowiec
 *1927 r.
 +27-12-1956 r. /Pruszków/
 +25-12-2010 r. Pruszków
Więcej
1441Pakuła Eugeniusz
Pakuła Janina z d. Szczepanik

 
 
 
 
Więcej
1442Pakuła Jerzy
Pakuła Irena z d. Nowak

 *1949 r. Pruszków
 *17-01-1953 r. Pruszków
 
 +08-04-2005 r. /Pruszków/
Więcej
1443Pakuła vel Rutka Kazimierz
Koral Jadwiga z d. Kunstman
18-03-1945 r.
Pruszków
 *02-03-1913 r. Warszawa
 *27-04-1918 r. Pruszków
 +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/
 +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/
Więcej
1444Pakuła vel Rutka Kazimierz
Pakuła Romana z d. Wójcik

 *02-03-1913 r. Warszawa
 *15-08-1922 r.
 +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/
 +26-09-1992 r. Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
1445Pakuła vel Rutka Ludwik
Pakuła vel Rutka Antonina Joanna z d. Wilczyńska
19-02-1911 r.
Sosnowiec
 *21-08-1884 r. Piekoszów
 *15-12-1889 r. Będzin
 +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/
 +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
1446Pakuła vel Rutka Michał Wojciech
Machnicka Katarzyna

 *1983 r. Warszawa
 
 
 
Więcej
1447Pakuła vel Rutka Wojciech
Opolska-Pakuła Maria z d. Opolska
06-11-1982 r.
 *1946 r. Pruszków
 *1954 r. Kutno
 
 
Więcej
1448Pakuła vel Rutka Wojciech
Pakuła vel Rutka Ewa z d. Tołwińska
1973 r.
 *1946 r. Pruszków
 *1948 r. Warszawa
 
 
Więcej
1449Paliński
Palińska z d. Misiewicz

 
 
 
 
Więcej
1450Panek Józef
Panek Marianna z d. Gajda
06-02-1843 r.
Chruślin
 
 *1821 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1451Panek Paweł
Panek Franciszka z d. Warda
1896 r.
Domaniewice
 *1849 r. Dąbkowice
 
 +01-05-1932 r. Trąby
 +
Więcej
1452Pańkow Ignacy
Pańkow Anna z d. Zięba
1884 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
1453Pańkow Ignacy
Pańkow Maria z d. Korniak
1888 r.
Zimna Woda
 
 *1865 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1454Papaioannou
Papaioannou Mirosława z d. Gajda

 
 *1960 r. Łódź
 
 
Więcej
1455Paradowski Józef
Paradowska Michalina z d. Sołtyszewska
13-02-1893 r.
Bielawy
 
 
 +
 +
Więcej
1456Paradowski Stanisław
Paradowska Antonia z d. Grabowska
21-06-1924 r.
Stary Waliszew
 *07-11-1900 r. Rulice
 *~ 1900 r.
 +
 +
Więcej
1457Parikh Bhavin
Parikh Castle z d. Siniscrope
30-12-2009 r.
Ahmedabad
 
 *1984 r.
 
 
Więcej
1458Parys Łukasz
Parys Anna z d. Wawrzyn
1882 r.
Domaniewice
 *1837 r.
 *24-07-1862 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
1459Parys Łukasz
Parys Marianna z d. Skowrońska
1869 r.
Domaniewice
 *1837 r.
 
 +
 +
Więcej
1460Parys Mieczysław
Parys Janina

 *1925 r.
 *1929 r.
 +20-11-2009 r. /Stary Waliszew/
 +04-05-1997 r. /Stary Waliszew/
Więcej
1461Parys Piotr
Parys Rozalia z d. Kantorek
09-02-1834 r.
Domaniewice
 *~ 1810 r. Strzebieszew
 *26-08-1809 r. Skaratki
 +
 +17-11-1848 r. Strzebieszew
Więcej
1462Parys Wojciech
Parys Franciszka z d. Buczkowska
13-07-1924 r.
Stary Waliszew
 *1899 r. Strzebieszew
 *16-02-1891 r. Głowno
 +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/
 +
Więcej
1463Pawełkowicz Wojciech
Pawełkowicz Franciszka z d. Strugińska
1872 r.
Domaniewice
 *23-03-1845 r. Reczyce
 *13-06-1847 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1464Pawlak
Pawlak z d. Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
1465Pawlak Karol
Pawlak Marianna z d. Kantorek
06-05-1888 r.
Domaniewice
 *26-01-1850 r. Skaratki
 *~ 1868 r. Skaratki
 +27-11-1916 r. Chlebowice
 +22-04-1925 r. Chlebowice
Więcej
1466Pawlak Kazimierz
Pawlak Agnieszka z d. Jabłońska
02-02-1921 r.
Stary Waliszew
 *1895 r. Skaratki
 *~ 1903 r.
 +
 +
Więcej
1467Pawlata Wawrzyniec
Pawlata Józefa z d. Błażejewska
13-11-1905 r.
Chruślin
 *04-08-1877 r. Lisiewice
 *1888 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1468Pawlewski Antoni
Pawlewska Elżbieta z d. Przytulska

 
 
 +
 
Więcej
1469Pawlewski Piotr
Pawlewska Katarzyna z d. Stawicka
29-10-1832 r.
Ciachcin
 
 
 +˂ 1915 r.
 +1886 r. Blichowo
Więcej
1470Pawlik Jan
Pawlik Zofia z d. Kazimierska

 *17-01-1920 r. Lwów
 *18-09-1919 r. Lisiewice
 +22-07-1986 r. Szczecinek /Szczecinek/
 +27-03-2008 r. Szczecinek /Szczecinek/
Więcej
1471Pawlik Lesław Ryszard
Pawlik z d. Wołodko

 *17-05-1951 r.
 
 +29-09-2011 r. Szczecinek /Szczecinek/
 +
Więcej
1472Pawłowicz Grzegorz
Kubisiak Marianna z d. Kucińska
1872 r.
Domaniewice
 
 *1852 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
1473Pawłowski
Pawłowska z d. Krukowska

 
 
 
 
Więcej
1474Pel
Pel z d. Kantorek

 
 
 
 
Więcej
1475Pel Jan
Pel Marianna z d. Kantorek
20-01-1868 r.
Domaniewice
 *28-12-1816 r. Skaratki
 *28-01-1827 r. Skaratki
 +1871 r.
 +1871 r.
Więcej
1476Pel Jan
Pel Marianna z d. Wilk
1889 r.
Domaniewice
 *1862 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1477Pel Józef
Kantorek Anastazja z d. Sękalska
1900 r.
Domaniewice
 *1872 r. Skaratki
 *1873 r. Domaniewice
 +22-11-1902 r. Skaratki
 +25-03-1914 r. Ziewaniczki
Więcej
1478Pel Józef
Pel Franciszka z d. Kucińska
1883 r.
Domaniewice
 *1855 r. Skaratki
 *1858 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1479Pel Józef
Pel Józefa z d. Warda
1893 r.
Domaniewice
 *1872 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1480Pel Łukasz
Pel Marianna z d. Jasek
22-02-1903 r.
Chruślin
 *1835 r. Skaratki
 *20-08-1848 r. Bocheń
 +1919 r. Skaratki
 +
Więcej
1481Pel Łukasz
Pel Marianna z d. Knera
16-02-1857 r.
Domaniewice
 *1835 r. Skaratki
 * Sapy
 +1919 r. Skaratki
 +08-03-1895 r. Skaratki
Więcej
1482Pel Michał
Pel Katarzyna z d. Grabowicz

 
 
 +26-09-1852 r. Skaratki
 +
Więcej
1483Pel Mikołaj
Pel Marianna z d. Strugińska
24-01-1853 r.
Domaniewice
 *03-12-1826 r. Skaratki
 *1835 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1484Pel Wojciech
Pel Elżbieta z d. Kędziora
1798 r.
Domaniewice
 *~ 1762 r.
 *~ 1772 r.
 +09-03-1833 r. Skaratki
 +
Więcej
1485Pełka Tomasz
Pełka Franciszka z d. Urbanek
16-01-1883 r.
Zduny
 *14-12-1858 r. Maurzyce
 *01-04-1864 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
1486Peryt Henryk Józef
Peryt Daniela Irena z d. Pietrych
19-04-1950 r.
Łuków
 *19-01-1931 r. Świdry
 *13-03-1918 r.
 +17-04-1990 r. Biała Podlaska
 +04-05-2001 r. Zalesie
Więcej
1487Peryt Marek Janusz
Peryt Iwona Barbara z d. Białas
18-12-1982 r.
Warszawa
 *24-04-1952 r. Łuków
 *1959 r. Warszawa
 +21-07-2002 r. Warszawa
 
Więcej
1488Peryt Stanisław
Peryt Feliksa z d. Maszczak

 
 
 +
 +
Więcej
1489Perzyna Jan
Perzyna Marcjanna z d. Bińczak
22-04-1918 r.
Bąków Górny
 
 *12-01-1893 r. Rząśno
 +
 +
Więcej
1490Perzyński Mateusz
Perzyńska Marianna z d. Wielec
03-02-1868 r.
Domaniewice
 
 *10-09-1843 r. Skaratki
 +
 +1917 r. Grudze
Więcej
1491Petersen
Petersen z d. Skowrońska

 
 
 
 
Więcej
1492Piaskowski Jan
Piaskowska Franciszka z d. Redo
04-08-1912 r.
Łowicz
 
 *1885 r. Brodne
 +
 +
Więcej
1493Piaskowski Waldemar
Piaskowska Małgorzata z d. Świątek

 *1960 r.
 *1972 r. Skwierzyna
 
 
Więcej
1494Piasta Augustyn
Piasta Małgorzata z d. Marszałek
1901 r.
Chruślin
 *27-08-1870 r. Mystkowice
 *06-03-1878 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
1495Piasta Augustyn
Piasta Rozalia z d. Marszałek
14-01-1918 r.
Chruślin
 *27-08-1870 r. Mystkowice
 *10-07-1889 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
1496Piątkowski
Piątkowska z d. Kołodziejczyk

 
 
 
 
Więcej
1497Piątkowski Aleksander
Piątkowska Józefa z d. Staworzyńska

 
 *~ 1834 r.
 +
 +30-01-1908 r. Włoszczowa
Więcej
1498Piątkowski Antoni
Piątkowska Marianna z d. Ostrowska
1899 r.
Dmosin
 
 *1860 r. Kuzmy
 +
 +
Więcej
1499Piątkowski Jan
Piątkowska

 *03-12-1896 r. Stopnica
 
 +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/
 
Więcej
1500Piątkowski Jan
Piątkowska Katarzyna z d. Poniewierska
10-10-1890 r.
Stopnica
 *1858 r.
 *1869 r.
 +02-08-1931 r. /Sosnowiec/
 +06-05-1957 r.
Więcej
1501Piątkowski Jan
Piątkowska Tamara Ligia z d. Ojdonowska

 *03-12-1896 r. Stopnica
 *27-09-1917 r. Sosnowiec
 +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/
 +06-03-1959 r. Częstochowa /Częstochowa/
Więcej
1502Piątkowski Wit Władysław
Piątkowska Leokadia z d. Warszawska
18-04-1938 r.
Sosnowiec
 *10-08-1903 r. Sosnowiec
 *13-11-1904 r.
 +27-09-1974 r. /Sosnowiec/
 +24-02-1994 r.
Więcej
1503Piekarski
Piekarska Ewa z d. Michalak

 
 * Warszawa
 
 
Więcej
1504Piekarz Teofil
Piekarz Stanisława z d. Sujkowska
06-05-1935 r.
Łowicz
 
 *20-02-1910 r. Pilaszków
 +
 +
Więcej
1505Pientera Ludwik
Pientera Rozalia z d. Waloszczyk

 
 
 +31-10-1848 r. Czołczyn
 +03-11-1848 r. Czołczyn
Więcej
1506Pientera Wojciech
Pientera Konstancja

 
 *~ 1767 r.
 +
 +16-09-1839 r. Czołczyn
Więcej
1507Pieńkowski
Pieńkowska Apolonia z d. Wielemborek

 
 *12-10-1887 r. Bąków Dolny
 +
 +1918 r.
Więcej
1508Pierzchalski Ignacy
Pierzchalska Eleonora z d. Lagierska

 
 
 +1865 r. Skórkowice
 +10-12-1898 r. Machory
Więcej
1509Pierzchała Antoni
Pierzchała Katarzyna

 
 
 +
 +
Więcej
1510Pierzchała Baltazar
Pierzchała Elżbieta z d. Woźniak
1805 r.
Zduny
 
 
 +04-02-1847 r. Szymanowice
 +
Więcej
1511Pierzchała Wincenty
Pierzchała Marianna z d. Rybusiewicz
20-11-1831 r.
Zduny
 *23-01-1806 r. Szymanowice
 
 +21-01-1847 r. Szymanowice
 +
Więcej
1512Pierzgalski Zygmunt
Pierzgalska Urszula z d. Miszkiewicz

 *1952 r.
 *1956 r. Łódź
 +25-07-1996 r. /Łódź/
 
Więcej
1513Pietrucha
Pietrucha z d. Szkup

 
 
 
 
Więcej
1514Pietrzak
Pietrzak z d. Krusińska

 
 
 
 
Więcej
1515Pietrzak
Pietrzak Jadwiga z d. Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
1516Pietrzak
Pietrzak Maria z d. Krakowiak

 
 
 +
 +
Więcej
1517Pietrzak Antoni
Pietrzak Antonia z d. Gołębiewska
27-11-1933 r.
Chruślin
 
 *12-06-1902 r. Mystkowice
 +
 +13-07-1985 r. Janinów
Więcej
1518Pietrzak Bartłomiej
Pietrzak Julianna z d. Badońska

 
 
 +25-01-1852 r. Wiskienica
 +
Więcej
1519Pietrzak Jerzy Jan
Wilk-Pietrzak Halina z d. Wilk

 *24-04-1936 r.
 *01-01-1952 r. Głowno
 +14-12-2013 r.
 +12-03-2015 r. Warszawa /Stary Waliszew/
Więcej
1520Pietrzak Piotr
Pietrzak Alina

 
 
 
 
Więcej
1521Pietrzak Tomasz
Pietrzak Małgorzata z d. Kosiorek
1900 r.
Domaniewice
 *12-12-1878 r. Gaj
 *1879 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
1522Pintera Bartłomiej
Pintera Józefa z d. Omiecińska
1869 r.
Lutomiersk
 *26-07-1838 r. Czołczyn
 *01-04-1851 r. Szydłów
 +
 +
Więcej
1523Pintera Bolesław
Pintera Aniela z d. Stępień
27-12-1934 r.
Łódź
 *10-10-1917 r. Łódź
 *06-01-1909 r. Dąbrówka
 +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/
 +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1524Pintera Władysław
Pintera Franciszka z d. Bergiel
26-11-1911 r.
Łódź
 *22-09-1889 r. Puczniew
 *23-12-1892 r. Dąbrówka
 +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/
 +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1525Pińkowski Józef
Pińkowska Zofia z d. Jabłońska
05-11-1927 r.
Stary Waliszew
 
 *1907 r. Boczki Dolne
 +
 +
Więcej
1526Piorunowski
Piorunowska Anna z d. Janus

 
 
 
 
Więcej
1527Pioruń Wojciech
Ziółkowska Barbara
14-02-1871 r.
Pińczów
 
 *1829 r. Brzeście
 +16-06-1873 r. Pińczów
 +02-01-1900 r. Pińczów
Więcej
1528Piotrowski
Piotrowska Marianna z d. Stefańska

 
 *1916 r. Seligów
 +
 +1945 r. Jacochów
Więcej
1529Pióro Tomasz
Pióro Katarzyna z d. Pietrzak

 *1975 r. Warszawa
 *1975 r. Pruszków
 
 
Więcej
1530Plewka Ignacy
Plewka Józefa z d. Ostrowska
07-01-1950 r.
Zgierz
 *1914 r.
 
 +
 +
Więcej
1531Plewka Marcin
Plewka Marianna z d. Kierus
1897 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
1532Plewka Marcin
Plewka Marianna z d. Kostrzewa
20-07-1926 r.
Stary Waliszew
 
 *1902 r.
 +
 +
Więcej
1533Plewka Tomasz
Plewka Beata z d. Kantorek

 *1979 r.
 *1982 r.
 
 
Więcej
1534Płacheta Antoni
Płacheta Ewa z d. Dąbrowska
1843 r.
Chruślin
 *1821 r.
 *1825 r.
 +1883 r.
 +1886 r.
Więcej
1535Płacheta Bartłomiej
Płacheta Katarzyna z d. Gajda
27-08-1818 r.
Chruślin
 * Dąbkowice
 *1802 r.
 +1845 r. Dąbkowice
 +1848 r.
Więcej
1536Płacheta Tomasz
Płacheta Franciszka z d. Domińczak
1862 r.
Łowicz
 *1824 r.
 
 +10-01-1888 r. Dąbkowice
 +22-02-1888 r. Dąbkowice
Więcej
1537Płacheta Wojciech
Płacheta Antonina z d. Walczak
16-01-1893 r.
Łowicz
 *1871 r. Dąbkowice
 
 +1926 r. Dąbkowice
 +
Więcej
1538Płacheta Wojciech
Płacheta Dorota z d. Tomasik
1849 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1539Płatek
Płatek

 
 
 
 
Więcej
1540Płatek Tadeusz
Płatek Zofia z d. Sut

 *07-01-1923 r.
 *13-05-1924 r. Rogóźno
 +
 + Łódź
Więcej
1541Pławski Józef
Pławska Barbara z d. Kantorek
30-07-1989 r.
 *1961 r. Kargowa
 *1962 r. Kargowa
 
 
Więcej
1542Płoski Piotr
Płoska Marta z d. Ruta

 *1978 r.
 *1979 r.
 
 
Więcej
1543Płuciennik Antoni
Płuciennik Franciszka z d. Pająk
1878 r.
Domaniewice
 *1851 r. Strzebieszew
 *1853 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
1544Podczarski
Jodczyk Katarzyna z d. Badoń

 
 *1967 r.
 
 
Więcej
1545Podczarski Piotr
Podczarska Patrycja z d. Frysztak
30-08-2014 r.
 *1989 r.
 
 
 
Więcej
1546Podczarski Rafał
Duziak Sara

 *1990 r.
 
 
 
Więcej
1547Podgórski Andrzej
Podgórska Józefa z d. Zuchora
24-01-1867 r.
Głowno
 *27-11-1843 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1548Podgórski Antoni
Podgórska Anna z d. Knera
1841 r.
Domaniewice
 
 *1825 r. Strzebieszew
 +
 +1880 r. Skaratki
Więcej
1549Podgórski Jan
Podgórska Katarzyna z d. Małecka
1888 r.
Domaniewice
 *02-04-1860 r. Skaratki
 *12-11-1857 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1550Podgórski Jan
Podgórska Marianna z d. Barbucha
1892 r.
Domaniewice
 *02-04-1860 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1551Podgórski Marcin
Podgórska Józefa z d. Rutkowska
1881 r.
Domaniewice
 *09-11-1857 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1552Podgórski Wincenty
Podgórska Agnieszka z d. Długołęcka
22-01-1894 r.
Głowno
 *04-04-1868 r. Kadzielin
 
 +
 +
Więcej
1553Podlecki
Podlecka Anna z d. Nitowska

 
 *1977 r.
 
 
Więcej
1554Podrażka Józef
Podrażka Waleria z d. Konikowska
1921 r.
Łowicz
 
 *13-01-1898 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
1555Podsędek Antoni
Ufa Ewa z d. Gajda
15-05-1905 r.
Łowicz
 *1878 r.
 *30-03-1889 r. Guźnia
 +1921 r. Wygoda
 +
Więcej
1556Pokorski
Pokorska z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
1557Polit Józef
Polit Aniela z d. Gajda
24-01-1938 r.
Chruślin
 *1909 r. Strzebieszew
 *09-09-1909 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1558Polit Józef
Polit Józefa z d. Adamczyk
1899 r.
Koźle
 *1878 r. Strzebieszew
 *15-11-1875 r. Koźle
 +
 +
Więcej
1559Polit Stanisław
Polit Marianna z d. Kucińska
1902 r.
Domaniewice
 *1877 r. Strzebieszew
 *1872 r.
 +
 +
Więcej
1560Polit Teodor
Polit Anna z d. Gorąca
13-07-1913 r.
Stary Waliszew
 *1885 r. Strzebieszew
 *01-12-1887 r. Wola Zbrożkowa
 +
 +
Więcej
1561Polit Teodor
Polit Marianna z d. Adamczyk
1905 r.
Koźle
 *1885 r. Strzebieszew
 *1885 r. Bronin
 +
 +1910 r. Gozdów
Więcej
1562Polit Teodor
Polit Stanisława z d. Jachura
12-02-1911 r.
Koźle
 *1885 r. Strzebieszew
 *1884 r. Wrzask
 +
 +19-05-1913 r. Wrzask
Więcej
1563Polit Wojciech
Polit Marianna z d. Pająk
1878 r.
Domaniewice
 *1844 r. Strzebieszew
 *1856 r. Strzebieszew
 +
 +1905 r. Osse
Więcej
1564Popek Piotr
Popek Beata z d. Mówińska

 
 *1977 r. Gdynia
 
 
Więcej
1565Prokop
Prokop Zenona z d. Anzorge

 
 *1940 r.
 +
 +08-05-2017 r. /Rędziny/
Więcej
1566Protekta Franciszek
Protekta Katarzyna z d. Jabłońska
17-06-1902 r.
Zduny
 
 *10-11-1879 r. Maurzyce
 +
 +18-02-1908 r. Szymanowice
Więcej
1567Protekta Jan
Protekta Marianna z d. Ojrzanowska
1929 r.
Łąkoszyn
 *01-07-1905 r. Szymanowice
 
 +
 +
Więcej
1568Protekta Tomasz
Protekta Tekla z d. Jabłońska
13-10-1903 r.
Zduny
 
 *07-03-1883 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
1569Prusak Stanisław
Prusak Stanisława z d. Kapusta

 
 
 +
 +30-09-1980 r.
Więcej
1570Przybylewicz Jan
Przybylewicz Katarzyna z d. Szostak
1840 r.
Zimna Woda
 
 *1820 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1571Przybysz Aleksander
Przybysz Franciszka z d. Tomala
27-01-1907 r.
Zduny
 *12-12-1882 r. Złaków Borowy
 *08-03-1879 r. Zduny
 +
 +
Więcej
1572Przybysz Dariusz
Kowalczyk Magdalena Krystyna
01-07-2017 r.
 
 *1989 r. Garwolin
 
 
Więcej
1573Przyczka Walenty
Przyczka Marianna z d. Kucińska
05-05-1920 r.
Domaniewice
 
 *1891 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1574Pudełek Jan Stanisław
Pudełek Franciszka z d. Kazyk
15-08-1908 r.
Zimna Woda
 
 *1891 r. Zimna Woda
 +
 +
Więcej
1575Pudłowski
Pudłowska Helena z d. Warda

 
 *1907 r. Rogóźno
 +
 +01-06-1990 r. Rogóźno
Więcej
1576Raczewicz Jan
Święcicka Lucyna z d. Świątek

 
 *29-08-1955 r.
 +2008 r.
 +01-01-2009 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/
Więcej
1577Raczke
Raczke Józefa z d. Knera

 
 
 
 
Więcej
1578Raczkowski Antoni
Raczkowska Rozalia z d. Kontecka

 
 
 +
 +
Więcej
1579Raczkowski Józef
Raczkowska Franciszka z d. Małecka
1872 r.
Ozorków
 *~ 1840 r.
 *~ 1833 r.
 +1904 r. Ozorków
 +1893 r. Bugaj
Więcej
1580Raczkowski Marek
Raczkowska Urszula z d. Wiesiołek
27-07-2014 r.
Leżenica
 
 *1981 r. Piła
 
 
Więcej
1581Radliński Jarosław
Jodczyk Karolina

 
 *1996 r.
 
 
Więcej
1582Ragan Jan
Ragan Maria z d. Ziemba
1869 r.
Zimna Woda
 *1837 r. Zimna Wódka
 
 +
 +
Więcej
1583Ragan Józef
Ragan Katarzyna z d. Baranowska
1873 r.
Zimna Woda
 *1845 r. Zimna Wódka
 *1841 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1584Ragan Józef
Ragan Marianna z d. Końciewicz
05-02-1833 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
1585Ragan Michał
Ragan Rozalia z d. Makulska
1893 r.
Lwów
 *1869 r. Zimna Wódka
 
 +
 +
Więcej
1586Ragan Stefan
Ragan Ewa z d. Wojtasiewicz
1862 r.
Zimna Woda
 *1833 r. Zimna Wódka
 
 +
 +
Więcej
1587Ragan Szymon
Ryszowska Apolonia z d. Korniak

 
 
 +1820 r.
 +
Więcej
1588Ratajczak Marian
Ratajczak Magdalena z d. Wilk

 *1959 r. Brzeziny
 *1961 r. Łowicz
 
 
Więcej
1589Ratajczyk
Ratajczyk Józefa z d. Wójcik

 
 *1900 r.
 +
 +
Więcej
1590Redak Wojciech
Redak Helena z d. Skierska
1922 r.
Łowicz
 *08-04-1899 r. Jackowice
 
 +
 +
Więcej
1591Redo Adam
Redo Rozalia z d. Gajda
26-10-1897 r.
Zduny
 *09-12-1876 r. Zalesie
 
 +
 +
Więcej
1592Redo Łukasz
Redo Anna z d. Kazimierska
05-05-1873 r.
Chruślin
 *~ 1821 r.
 *~ 1846 r.
 +11-01-1876 r. Bocheń
 +
Więcej
1593Redo Tomasz
Redo Franciszka z d. Jabłońska
09-11-1874 r.
Zduny
 *07-12-1853 r. Wierznowice
 *08-03-1854 r. Maurzyce
 +
 +1922 r. Łowicz
Więcej
1594Redzisz Franciszek
Redzisz Katarzyna z d. Skoneczna
1919 r.
Dzierzgowo
 
 *1899 r. Skaratki
 +
 +1929 r. Przasnysz
Więcej
1595Redzisz Józef
Rychlik Franciszka z d. Błażejewska
1902 r.
Domaniewice
 *1860 r. Stroniewice
 *05-02-1884 r. Domaniewice
 +24-06-1912 r. Stroniewice
 +
Więcej
1596Redzisz Mateusz
Rychlik Marianna z d. Włostek

 
 
 +˂ 1913 r.
 +
Więcej
1597Redzisz Wacław
Redzisz Maria z d. Kantorek

 
 *1915 r. Skaratki
 +
 +05-07-1985 r. Inowrocław
Więcej
1598Rochówniak Józef
Rochówniak Julianna z d. Nowakowska
1910 r.
Domaniewice
 
 *1890 r. Wrzeczko
 +
 +
Więcej
1599Rodenko Jarosław
Wiesiołek Joanna

 *1958 r.
 *1973 r. Wałcz
 
 
Więcej
1600Rogala Bolesław
Rogala Zofia z d. Kot

 *1923 r.
 *1920 r. Domaniewice
 +17-03-1991 r. Domaniewice
 +30-08-1996 r. Domaniewice /Domaniewice/
Więcej
1601Romaniszyn Jan
Romaniszyn Katarzyna z d. Korniak
1864 r.
Zimna Woda
 *1835 r. Zimna Wódka
 *1840 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1602Romaniuk Edward
Romaniuk Maria z d. Kuźmińska
02-1953 r.
 *16-02-1928 r. Hrubieszów
 *12-09-1935 r. Chyżowice
 +09-03-1972 r.
 +03-08-2015 r.
Więcej
1603Romaniuk Piotr
Romaniuk Rozalia z d. Swatowska

 
 
 +
 +
Więcej
1604Romanowski Marcin
Romanowska Ludmiła z d. Fijałkowska

 
 
 +
 +
Więcej
1605Ronchert
Ronchert Antonina z d. Sut

 
 *1911 r.
 +
 +16-08-1980 r. Łowicz
Więcej
1606Rood Michael
Collings Valerie z d. Kazmierski

 
 *1953 r.
 
 
Więcej
1607Rosiński
Rosińska z d. Dałek

 
 
 
 
Więcej
1608Rosiński Franciszek
Rosińska Marcjanna z d. Błażejewska
05-07-1920 r.
Domaniewice
 *1891 r. Wrzeczko
 *04-01-1883 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1609Rosiński Marek
Rosińska Maja z d. Kloczkowska

 *1991 r.
 
 
 
Więcej
1610Rosiński Mariusz
Rosińska Katarzyna z d. Gajewska

 *1988 r.
 
 
 
Więcej
1611Rosiński Sławomir
Rosińska Ewa z d. Antos

 *1964 r.
 *1967 r.
 
 
Więcej
1612Roszewski Wojciech
Roszewska Barbara Ewa z d. Marszałek
1893 r.
Chruślin
 
 *04-12-1871 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
1613Rozpędowski Jerzy
Rozpędowska Julianna Ewa z d. Kicińska

 
 *1955 r.
 +
 
Więcej
1614Rożniata Bronisław
Rożniata Marianna z d. Skowrońska

 *01-01-1914 r. Wola Zbrożkowa
 
 +
 +
Więcej
1615Różycki Feliks
Różycka Katarzyna z d. Domańska
04-07-1934 r.
Chruślin
 * Rydwan
 *1909 r.
 +
 +
Więcej
1616Rubin Antoni
Rubin Antonina z d. Tańska
10-11-1844 r.
Stary Waliszew
 *1818 r. Gosławice
 *26-04-1827 r. Biała
 +15-01-1882 r. Gosławice
 +20-01-1882 r. Gosławice
Więcej
1617Rubin Józef
Rubin Joanna z d. Habera
1807 r.
Stary Waliszew
 *~ 1777 r.
 *~ 1792 r.
 +10-11-1847 r. Gosławice
 +24-01-1832 r. Gosławice
Więcej
1618Rubin Paweł
Rubin Marcjanna z d. Michalak
13-11-1870 r.
Stary Waliszew
 *1850 r. Gosławice
 
 +07-03-1927 r. Gosławice
 +25-10-1923 r. Gosławice
Więcej
1619Rubin Paweł
Rubin Marianna z d. Marciniak
25-02-1924 r.
Stary Waliszew
 *1850 r. Gosławice
 
 +07-03-1927 r. Gosławice
 +
Więcej
1620Rubin Tomasz
Rubin Józefa z d. Pacholczyk
09-05-1911 r.
Stary Waliszew
 *1885 r. Gosławice
 *1885 r.
 +1938 r. Bogumin
 +1959 r.
Więcej
1621Ruciński Franciszek
Rucińska Janina z d. Stępniak
1926 r.
Chruślin
 
 *22-06-1909 r. Chruślin
 +
 +30-05-1998 r. Chruślin
Więcej
1622Russek Antoni
Russek Katarzyna z d. Mitek
1924 r.
Łowicz
 *31-07-1894 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
1623Russek Jan
Russek Franciszka z d. Błażejewska
20-11-1882 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1624Russek Jan
Russek Wiktoria z d. Doroba
1917 r.
Łowicz
 *1887 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
1625Ruta
Ruta

 
 
 
 
Więcej
1626Ruta
Ruta Franciszka z d. Wilk

 
 *1886 r. Skaratki
 +
 +04-08-1984 r. Skaratki
Więcej
1627Ruta Antoni
Ruta Magdalena z d. Kowalczyk
1909 r.
Domaniewice
 *1882 r. Strzebieszew
 *1885 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1628Ruta Antoni
Ruta Marianna z d. Wilk
14-06-1915 r.
Domaniewice
 *1889 r. Skaratki
 *1873 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1629Ruta Czesław
Ruta Stanisława z d. Pająk

 *10-08-1913 r. Strzebieszew
 *1921 r.
 +26-08-1988 r. Strzebieszew
 +28-01-1991 r.
Więcej
1630Ruta Ireneusz
Ruta Sabina z d. Siemieniuk

 *28-06-1931 r. Dobrogosty
 *01-12-1937 r.
 +27-12-2001 r. Olsztyn
 +24-01-2015 r. Olsztyn
Więcej
1631Ruta Jan
Ruta Józefa z d. Skuneczna
1909 r.
Domaniewice
 *1880 r. Strzebieszew
 *1889 r. Strzebieszew
 +28-12-1951 r. Sieraków
 +
Więcej
1632Ruta Jan
Ruta Marianna z d. Wilk
1904 r.
Domaniewice
 *1877 r. Skaratki
 *1873 r. Skaratki
 +˂ 1915 r.
 +
Więcej
1633Ruta Sławomir
Ruta Zofia z d. Konopielko
08-04-1978 r.
 *1956 r. Olsztyn
 *1957 r. Lidzbark Warmiński
 
 
Więcej
1634Ruta Stanisław
Kucińska Marianna z d. Kowalczyk
1909 r.
Domaniewice
 
 *1887 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1635Ruta Stanisław
Ruta z d. Łopata

 *05-05-1911 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1636Ruta Władysław
Ruta z d. Jędrusińska

 *1913 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1637Ruta Władysław
Ruta Helena z d. Kosiorek

 *10-12-1904 r. Strzebieszew
 *1913 r. Rogóźno
 +05-04-1992 r. Olsztyn
 +2001 r.
Więcej
1638Rutkowski
Rutkowska z d. Kucińska

 
 
 
 
Więcej
1639Rutkowski Andrzej
Rutkowska Małgorzata z d. Szczepanowska
23-06-2012 r.
 *1984 r. Głowno
 *1990 r. Białobrzegi
 
 
Więcej
1640Rutkowski Franciszek
Rutkowska Franciszka z d. Kiełbasa

 
 
 +
 +
Więcej
1641Rutkowski Franciszek
Rutkowska Julianna z d. Kierus
17-02-1868 r.
Domaniewice
 *30-03-1840 r. Domaniewice
 *1846 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1642Rutkowski Franciszek
Rutkowska Michalina z d. Małecka
13-05-1918 r.
Domaniewice
 
 *1893 r. Reczyce
 +
 +07-05-1980 r.
Więcej
1643Rutkowski Jakub
Rutkowska Franciszka z d. Zmora
21-11-1864 r.
Domaniewice
 *07-07-1845 r. Domaniewice
 *24-01-1848 r. Domaniewice
 +1909 r. Domaniewice
 +
Więcej
1644Rutkowski Walenty
Rutkowska Janina z d. Wodzyńska
1912 r.
Domaniewice
 *1876 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
1645Rutkowski Wojciech
Rutkowska Małgorzata z d. Kosiorek
28-01-1839 r.
Domaniewice
 
 
 +1874 r. Domaniewice
 +
Więcej
1646Rybicki Paweł
Badoń-Lehr Kamila

 
 *1979 r.
 
 
Więcej
1647Rybus Adam
Rybus Marcjanna z d. Burzyńska
24-01-1916 r.
Chruślin
 *13-09-1891 r. Bocheń
 
 +14-07-1964 r. Bocheń
 +
Więcej
1648Rybus Antoni
Rybus Franciszka z d. Wiercioch
26-05-1914 r.
Zduny
 *30-05-1888 r. Bocheń
 *04-01-1896 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
1649Rybus Franciszek
Rybus Jadwiga z d. Gusta
1882 r.
Chruślin
 *1860 r. Bocheń
 *25-04-1858 r. Bocheń
 +
 +20-10-1918 r. Bocheń
Więcej
1650Rybus Franciszek
Rybus Marianna z d. Świdrowska
22-11-1840 r.
Zduny
 
 *~ 1821 r.
 +31-10-1876 r. Świące
 +23-04-1855 r. Świące
Więcej
1651Rybus Henry
Rybus Janina z d. Lebioda
16-11-1941 r.
Chruślin
 *~ 1922 r.
 
 +
 +
Więcej
1652Rybus Henryk
Rybus Józefa z d. Papuga
10-02-1896 r.
Bąków Górny
 *19-01-1873 r. Bocheń
 
 +08-03-1961 r. Wola Kałkowa
 +06-10-1897 r.
Więcej
1653Rybus Jan
Rybus Katarzyna z d. Fijołek

 *28-03-1899 r. Bocheń
 *1906 r.
 +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/
 +16-06-1987 r. /Chruślin/
Więcej
1654Rybus Jan
Rybus Kazimiera

 
 *~ 1946 r.
 +22-02-2019 r. Bocheń /Chruślin/
 +15-12-1989 r. Bocheń /Chruślin/
Więcej
1655Rybus Jan
Rybus Małgorzata z d. Romanowska
1816 r.
Chruślin
 *~ 1796 r.
 *~ 1792 r.
 +18-03-1846 r. Maurzyce
 +07-09-1852 r. Świące
Więcej
1656Rybus Jan
Rybus Marianna z d. Charążka
16-02-1903 r.
Bąków Górny
 *06-02-1877 r. Bocheń
 *18-04-1885 r. Bogoria Górna
 +
 +
Więcej
1657Rybus Jan
Rybus Marianna z d. Kazimierska
1886 r.
Chruślin
 *1861 r.
 *23-03-1866 r.
 +
 +
Więcej
1658Rybus Jan
Rybus Marianna z d. Szymczak
1878 r.
Chruślin
 *~ 1852 r.
 *03-08-1839 r. Chruślin
 +
 +
Więcej
1659Rybus Jan
Rybus Marianna z d. Urbanek

 *~ 1892 r.
 *13-11-1913 r. Maurzyce
 +22-02-1972 r. Bocheń
 +13-08-2003 r. Bocheń
Więcej
1660Rybus Józef
Rybus Weronika z d. Sołtyszewska
20-11-1913 r.
Bielawy
 *20-03-1888 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
1661Rybus Kacper
Rybus Franciszka z d. Gusta
06-02-1871 r.
Chruślin
 
 *20-07-1848 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1662Rybus Mateusz
Rybus Katarzyna z d. Jaśkiewicz

 *17-09-1890 r. Bocheń
 
 +15-09-1939 r. Chruślin
 +
Więcej
1663Rybus Piotr
Rybus Józefa z d. Jaros
21-04-1902 r.
Sobota
 *15-05-1880 r. Bocheń
 *30-10-1881 r. Bąków Górny
 +
 +
Więcej
1664Rybus Stefan
Rybus Małgorzata z d. Kantorek
26-06-1921 r.
Chruślin
 *1901 r. Chruślin
 *27-12-1901 r. Bocheń
 +23-09-1983 r. Bocheń
 +
Więcej
1665Rybus Wincenty
Rybus Urszula z d. Karczewska
15-05-1922 r.
Chruślin
 *27-03-1896 r. Bocheń
 
 +24-02-1989 r. Bocheń
 +
Więcej
1666Rybus Władysław
Rybus Józefa z d. Bakalarz

 *1898 r.
 *21-01-1902 r. Stare Grudze
 +1958 r.
 +1952 r.
Więcej
1667Rybusiewicz Józef
Rybusiewicz Konstancja z d. Materek
1803 r.
Sobota
 
 
 +27-08-1837 r. Urzecze
 +22-01-1814 r. Urzecze
Więcej
1668Rybusiewicz Józef
Rybusiewicz Małgorzata z d. Sokół
1814 r.
Sobota
 
 
 +27-08-1837 r. Urzecze
 +09-02-1856 r. Szymanowice
Więcej
1669Rychlik Józef
Rychlik Marianna z d. Włostek
1913 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
1670Rychlik Wojciech
Rychlik Franciszka z d. Błażejewska
1913 r.
Domaniewice
 
 *05-02-1884 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1671Rydz Józef
Rydz Anna z d. Zielińska
1899 r.
Lwów
 
 
 +
 +
Więcej
1672Rynkiewicz Andrzej
Włostek Katarzyna z d. Gajda
07-02-1876 r.
Chruślin
 *14-11-1844 r. Domaniewice
 *14-12-1853 r. Guźnia
 +˂ 1879 r.
 +
Więcej
1673Ryszowski Tomasz
Ryszowska Apolonia z d. Korniak
11-02-1821 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
1674Rzepecki Przemysław
Rzepecka Ewa z d. Kazimierska
03-09-2010 r.
Gdynia
 *1983 r. Gdynia
 *1982 r. Gdynia
 
 
Więcej
1675Rzuczkowski Piotr
Rzuczkowska Marianna z d. Kantorek
09-06-1840 r.
Łowicz
 
 *1801 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1676Rżanek Stanisław
Piaskowska Franciszka z d. Redo
1907 r.
Plecka Dąbrowa
 *23-03-1880 r. Skrzeszewy Duże
 *1885 r. Brodne
 +23-08-1908 r. Plecka Dąbrowa
 +
Więcej
1677Sadowski Kazimierz
Sadowska

 *1944 r.
 
 +17-11-2001 r. Łowicz /Łowicz/
 
Więcej
1678Sadowski Leon
Sadowska Franciszka z d. Włostek
10-05-1931 r.
Stary Waliszew
 *25-01-1912 r.
 *07-03-1907 r. Wola Mąkolska
 +02-07-1980 r. Łowicz
 +
Więcej
1679Sadowski Leon
Sadowska Stanisława z d. Włostek
31-01-1937 r.
Stary Waliszew
 *25-01-1912 r.
 *12-03-1919 r. Wola Mąkolska
 +02-07-1980 r. Łowicz
 +14-10-1996 r. Żyrardów
Więcej
1680Sadowski vel Kucharski Grzegorz
Domańska Agata

 
 *~ 1769 r.
 +1807 r.
 +
Więcej
1681Sadowski Zbigniew
Sadowska Małgorzata z d. Gasik

 *1960 r.
 *1962 r.
 
 
Więcej
1682Sadowy Jerzy Ireneusz
Sadowa Teresa z d. Kret
23-07-1955 r.
Darłowo
 *18-01-1933 r. Żuków
 *23-01-1935 r. Łuck
 +31-12-2005 r. Zabrze
 +18-01-2011 r. Szczecinek /Darłowo/
Więcej
1683Saganiak Adam Tomasz
Saganiak Agnieszka z d. Jaros
11-09-1993 r.
Łódź
 *1971 r. Łódź
 *1972 r. Łódź
 
 
Więcej
1684Sakowski
Sakowska z d. Czubasiewicz

 
 
 
 
Więcej
1685Sałek Władysław
Sałek Janina z d. Jabłońska

 *~ 1923 r.
 *1917 r.
 +13-12-2011 r. /Stary Waliszew/
 +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/
Więcej
1686Sałuda Jan
Sałuda Józefa z d. Kiczoł
1910 r.
Maków
 *02-09-1884 r. Lisiewice
 *1889 r.
 +
 +
Więcej
1687Sałuda Jan
Sałuda Józefa z d. Lebioda
05-02-1934 r.
Chruślin
 
 *19-04-1911 r.
 +
 +
Więcej
1688Sałuda Józef
Sałuda Julianna z d. Rykała
1913 r.
Pszczonów
 *23-01-1887 r. Lisiewice
 
 +
 +
Więcej
1689Sałuda Piotr
Sałuda Aniela z d. Nierobisz
1923 r.
Pszczonów
 *19-01-1899 r. Lisiewice
 *1887 r. Jacochów
 +
 +1927 r. Seligów
Więcej
1690Sałuda Piotr
Sałuda Marianna z d. Kędziora
1928 r.
Pszczonów
 *19-01-1899 r. Lisiewice
 *1909 r. Seligów
 +
 +
Więcej
1691Sałuda Wincenty
Sałuda Marianna z d. Gajda
1882 r.
Chruślin
 
 *1861 r. Guźnia
 +
 +1925 r. Seligów
Więcej
1692Sendal Julian
Sendal Janina z d. Kosiorek

 *1908 r.
 *1915 r.
 +17-10-1988 r.
 +31-12-1981 r.
Więcej
1693Senyszyn
Senyszyn z d. Burkowska

 
 
 
 
Więcej
1694Sędziak Aleksander
Sędziak Helena z d. Mikołajczyk

 *~ 1785 r.
 *~ 1771 r.
 +21-09-1825 r. Zduny
 +15-08-1831 r.
Więcej
1695Sękalski Dominik
Sękalska Franciszka z d. Skoneczna
12-02-1855 r.
Domaniewice
 *1815 r. Domaniewice
 *1830 r. Stroniewice
 +1901 r. Domaniewice
 +˃ 1914 r.
Więcej
1696Sękalski Jakub
Sękalska Franciszka z d. Ruta
1919 r.
Łowicz
 *1886 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
1697Sękalski Józef
Sękalska Franciszka z d. Sut
1909 r.
Domaniewice
 *1876 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
1698Sękalski Paweł
Sękalska Małgorzata z d. Kucińska

 *~ 1761 r.
 *~ 1782 r.
 +1831 r. Domaniewice
 +25-10-1852 r. Domaniewice
Więcej
1699Sękalski Paweł
Sękalska Marianna z d. Kierus
1873 r.
Domaniewice
 
 *1848 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1700Sękalski Stanisław
Sękalska Aniela z d. Łuczyńska
1913 r.
Bielawy
 *1883 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
1701Sękalski Wincenty
Sękalska Rozalia z d. Mikołajczyk
08-11-1887 r.
Zduny
 *1864 r.
 *27-08-1865 r. Wierznowice
 +1923 r. Łagów
 +1896 r. Łagów
Więcej
1702Sękalski Wojciech
Sękalska Katarzyna z d. Kuśmirek
26-11-1917 r.
Domaniewice
 *10-04-1868 r. Domaniewice
 *~ 1893 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1703Sianoszek
Sianoszek z d. Makowska

 
 
 
 
Więcej
1704Sianoszek
Sianoszek z d. Wizgier

 
 
 
 
Więcej
1705Sianoszek
Sianoszek z d. Zamrzycka

 
 
 
 
Więcej
1706Sianoszek Bolesław
Sianoszek Rozalia z d. Sujkowska

 *1916 r. Wygoda
 *1921 r.
 +2006 r. Tuszyn /Tomaszów Mazowiecki/
 +1995 r.
Więcej
1707Sianoszek Franciszek
Sianoszek Jadwiga z d. Domańska
1922 r.
Domaniewice
 *30-07-1875 r. Wygoda
 *1894 r. Strzebieszew
 +07-08-1934 r. Wygoda
 +1954 r. Wygoda
Więcej
1708Sianoszek Franciszek
Sianoszek Józefa z d. Dańczak

 *1931 r. Wygoda
 *08-1931 r.
 +30-10-2003 r.
 +21-06-2015 r. Łowicz
Więcej
1709Sianoszek Marian
Sianoszek z d. Menes

 *1956 r.
 
 
 
Więcej
1710Sianoszek Mieczysław
Sianoszek z d. Surma

 *1954 r.
 
 +05-10-1978 r.
 
Więcej
1711Sianoszek Stanisław
Sianoszek Jadwiga z d. Stolarczyk

 *1929 r.
 *1940 r.
 +2006 r.
 +2009 r.
Więcej
1712Sieczko Leszek
Sieczko-Śliwczyńska Zofia z d. Gasik

 
 *1944 r.
 
 
Więcej
1713Siemionow Jerzy
Siemionow Agata z d. Szymczak

 *1980 r. Szamotuły
 *1983 r.
 
 
Więcej
1714Siemionow Jerzy
Siemionow Maria z d. Świątek

 *1944 r.
 *1954 r. Gorzów Wielkopolski
 
 
Więcej
1715Siemionow Piotr
Siemionow Agnieszka z d. Szymczak

 *1978 r. Siemiatycze
 *1977 r.
 
 
Więcej
1716Sieradzki Rafał Cezary
Sieradzka Justyna Barbara z d. Święcicka
16-06-2007 r.
 *1978 r. Poznań
 *1982 r. Skwierzyna
 
 
Więcej
1717Sieradzki Seweryn
Sieradzka Katarzyna z d. Kowalczyk
06-2022 r.
 
 *1993 r. Garwolin
 
 
Więcej
1718Sierpowski
Sierpowska z d. Kolińska

 
 
 
 
Więcej
1719Sinicrope Marc
Sinicrope Kristine z d. Kasmer

 
 *1953 r. Springfield
 
 
Więcej
1720Sipczyński
Sipczyńska z d. Gałaj

 
 
 
 
Więcej
1721Sitek Marek
Sitek Jolanta z d. Ufa

 *1957 r.
 *1969 r.
 
 
Więcej
1722Skałecki
Skałecka z d. Cioch

 
 *1986 r.
 
 
Więcej
1723Skoneczny Ludwik
Skoneczna Agnieszka z d. Kantorek
1888 r.
Domaniewice
 *1865 r. Rogóźno
 *1869 r.
 +
 +
Więcej
1724Skoneczny Władysław
Skoneczna Stanisława z d. Niedzwiadek
1926 r.
Dzierzgowo
 *1908 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1725Skowroński
Skowrońska

 
 
 
 
Więcej
1726Skowroński
Skowrońska

 
 
 
 
Więcej
1727Skowroński
Skowrońska z d. Barlak

 
 
 
 
Więcej
1728Skowroński
Skowrońska z d. Plózka

 
 
 
 
Więcej
1729Skowroński Henryk
Skowrońska Helena z d. Sójkowska

 *1911 r.
 *29-08-1913 r. Pilaszków
 +1996 r.
 +28-11-2002 r. Łowicz
Więcej
1730Skowroński Jakub
Skowrońska Karolina z d. Urbanek
09-11-1886 r.
Zduny
 *13-07-1866 r. Strugienice
 *28-10-1865 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
1731Skowroński Jan
Skowrońska Katarzyna z d. Piorun
05-05-1913 r.
Łowicz
 *11-10-1887 r. Strugienice
 
 +
 +
Więcej
1732Skowroński Tomasz
Skowrońska Józefa z d. Muras
18-05-1927 r.
Złaków Kościelny
 *27-12-1897 r. Strugienice
 
 +
 +
Więcej
1733Skrzypczak Dariusz
Skrzypczak Anna z d. Brodala

 
 *1971 r. Krotoszyn
 
 
Więcej
1734Skrzypek Artur
Skrzypek Mariola Żaneta z d. Zawisza

 
 *1978 r.
 
 
Więcej
1735Skuneczny Józef
Skuneczna Katarzyna z d. Kantorek
30-01-1888 r.
Domaniewice
 *02-07-1860 r. Rogóźno
 *19-07-1866 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1736Skuneczny Ludwik
Skuneczna Franciszka z d. Kosiorek
1887 r.
Domaniewice
 
 *1865 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1737Skuneczny Mateusz
Skuneczny Józefa z d. Sut
17-11-1919 r.
Domaniewice
 *1893 r.
 *1894 r.
 +
 +
Więcej
1738Skwarna
Skwarna z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
1739Skwarna Antoni
Skwarna Agnieszka z d. Mróz
14-02-1819 r.
Zduny
 
 
 +15-02-1858 r. Strugienice
 +
Więcej
1740Skwarna Grzegorz
Skwarna Małgorzata z d. Gałaj

 
 
 +
 +
Więcej
1741Skwierawski Dariusz
Skwierawski Lidia z d. Rozpędowska

 
 
 
 
Więcej
1742Słoniewski vel Knera Mateusz
Knera Franciszka z d. Białek
1789 r.
Domaniewice
 *18-09-1764 r.
 *08-03-1767 r.
 +27-05-1810 r. Strzebieszew
 +07-04-1834 r.
Więcej
1743Słoniewski vel Knera Stanisław
Knera Agata z d. Kujawiak

 
 *~ 1723 r.
 +
 +1803 r. Stroniewice
Więcej
1744Smiech
Smiech Krystyna z d. Flis

 
 *1934 r. Bocheń
 
 
Więcej
1745Sobczyński Bartłomiej
Sobczyńska Katarzyna z d. Knera
13-05-1834 r.
Domaniewice
 *~ 1801 r. Skaratki
 *~ 1811 r.
 +
 +
Więcej
1746Sobieszek Antoni
Sobieszek Marcjanna z d. Witerek
22-11-1858 r.
Chruślin
 *12-06-1837 r. Mystkowice Małe
 *24-08-1839 r. Mystkowice Małe
 +15-02-1875 r. Mystkowice
 +
Więcej
1747Sobieszek Jan
Sobieszek Małgorzata

 
 
 +
 +
Więcej
1748Sobieszek Józef
Sobieszek Marianna z d. Skonieczna
23-11-1874 r.
Chruślin
 *1852 r. Lisiewice
 
 +18-10-1915 r. Kolonia Piotrowska
 +
Więcej
1749Sobieszek Julian
Sobieszek Eugenia Leokadia z d. Tarkowska
21-11-1938 r.
Chruślin
 
 *~ 1914 r.
 +
 +
Więcej
1750Sobieszek Mateusz
Sobieszek Gertruda z d. Gajda
22-05-1848 r.
Chruślin
 
 *1825 r. Guźnia
 +
 +10-02-1895 r. Lisiewice
Więcej
1751Sobieszek Mateusz
Wróbel Jadwiga z d. Gajda
06-07-1829 r.
Chruślin
 *~ 1805 r.
 *09-10-1810 r. Guźnia
 +13-06-1843 r. Mystkowice Małe
 +1854 r. Mystkowice
Więcej
1752Sokalski Antoni
Sokalska Katarzyna z d. Włodarczyk
07-11-1887 r.
Łowicz
 
 *1866 r. Jamno
 +
 +
Więcej
1753Sokalski Jan
Sokalska Małgorzata z d. Strugińska
1881 r.
Domaniewice
 
 *1828 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1754Sokalski Romuald
Sokalska Aniela z d. Kordialik
10-11-1912 r.
Łowicz
 *05-02-1892 r. Łowicz
 
 +
 +
Więcej
1755Sokół
Sokół Katarzyna z d. Pająk

 
 *~ 1905 r.
 +˂ 1940 r.
 +05-08-1940 r. Chruślin
Więcej
1756Sokół Andrzej
Sałek Janina z d. Jabłońska
07-05-1934 r.
Stary Waliszew
 *~ 1911 r.
 *1917 r.
 +
 +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/
Więcej
1757Sokół Józef
Sokół Agnieszka z d. Ziarnik
1896 r.
Domaniewice
 
 *1874 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1758Sokół Konstanty
Sokół Stefania z d. Kostrzewa
16-06-1918 r.
Stary Waliszew
 
 *1899 r. Czatolin
 +
 +
Więcej
1759Sokół Mikołaj
Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk
26-01-1834 r.
Zduny
 *06-09-1812 r. Szymanowice
 *~ 1808 r.
 +06-09-1852 r. Zduny
 +
Więcej
1760Solarek Józef
Solarek Helena z d. Mróz

 *10-02-1908 r. Maurzyce
 *23-10-1907 r. Maurzyce
 +06-09-1963 r. Tuszynek /Łódź/
 +15-08-1992 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1761Sołtan Wojciech
Sołtan Józefa z d. Kierus
1897 r.
Domaniewice
 
 *1876 r. Grudze
 +
 +
Więcej
1762Sołtysek Szymon Jędrzej
Gierada-Sołtysek Monika z d. Gierada
18-10-2008 r.
 *1980 r. Gdańsk
 
 
 
Więcej
1763Sołtysek Zenon
Tomsio-Sołtyskowa Magdalena z d. Tomsio
12-09-1974 r.
 *20-12-1939 r. Gniezno
 *1947 r.
 +15-06-1995 r. Gdańsk /Gdańsk/
 
Więcej
1764Sołtyszewski Ignacy
Sołtyszewska Balbina z d. Gajda
25-02-1867 r.
Chruślin
 *10-02-1849 r. Guźnia
 *15-12-1844 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1765Sołtyszewski Jan
Sołtyszewska Katarzyna z d. Milczarek
1912 r.
Chruślin
 *1894 r.
 *03-03-1883 r. Bocheń
 +16-09-1939 r. /Chruślin/
 +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/
Więcej
1766Sołtyszewski Jan
Sołtyszewska Teodozja z d. Szymkowiak
22-02-1911 r.
Bielawy
 *22-05-1885 r. Rulice
 
 +
 +
Więcej
1767Sołtyszewski Wawrzyniec
Sołtyszewska Katarzyna z d. Dróżka
09-07-1917 r.
Domaniewice
 *1865 r. Guźnia
 *1886 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1768Sołtyszewski Wojciech
Sołtyszewska Katarzyna z d. Milczarek
1903 r.
Chruślin
 *08-03-1879 r. Guźnia
 *03-03-1883 r. Bocheń
 +15-12-1910 r. Guźnia
 +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/
Więcej
1769Sołtyszewski Wojciech
Sołtyszewska Katarzyna z d. Wielemborek
1902 r.
Chruślin
 *03-02-1878 r. Bocheń
 *20-07-1880 r. Bąków Dolny
 +
 +
Więcej
1770Sołtyszewski Wojciech
Sołtyszewska Marianna z d. Milczarek
1892 r.
Chruślin
 *~ 1870 r.
 *~ 1861 r.
 +
 +
Więcej
1771Sosnowski Józef
Sosnowska Marianna z d. Brzózka
26-11-1832 r.
Łowicz
 *1808 r. Zielkowice
 *~ 1812 r.
 +
 +1854 r. Zielkowice
Więcej
1772Sosnowski Tomasz
Sosnowska Barbara z d. Frosek
16-02-1800 r.
Łowicz
 *~ 1758 r.
 *~ 1776 r.
 +
 +
Więcej
1773Southey Peter
Southey Ewa z d. Maślankiewicz

 *1957 r.
 *1960 r. Wrocław
 
 
Więcej
1774Sójkowski Franciszek
Sujkowska Katarzyna z d. Rutkowska

 *22-03-1848 r. Pilaszków
 *03-01-1850 r. Klewków
 +
 +
Więcej
1775Sójkowski Józef
Sójkowska Apolonia z d. Tomaszewska
25-05-1766 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1776Sójkowski Józef
Sójkowska Marianna z d. Gajda
20-01-1834 r.
Chruślin
 *1815 r.
 *01-01-1812 r. Guźnia
 +
 +04-11-1866 r. Pilaszków
Więcej
1777Sójkowski Józef
Sójkowska Rozalia z d. Domińczak
1905 r.
Łowicz
 *1879 r. Pilaszków
 *1885 r. Pilaszków
 +
 +
Więcej
1778Sójkowski Stanisław
Sójkowska Katarzyna z d. Rutkowska
28-01-1867 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1779Sójkowski Wincenty
Sójkowska Anna z d. Grabczyk
22-01-1797 r.
Łowicz
 *~ 1773 r.
 *~ 1776 r.
 +28-10-1847 r. Pilaszków
 +26-03-1844 r. Pilaszków
Więcej
1780Spychała Franciszek
Ruta Franciszka z d. Wilk
1909 r.
Domaniewice
 
 *1886 r. Skaratki
 +
 +04-08-1984 r. Skaratki
Więcej
1781Spychaski
Spychaska z d. Łepkowska

 
 
 
 
Więcej
1782Stabla
Stabla Elżbieta z d. Bończak

 
 *1956 r.
 
 
Więcej
1783Stachowicz Roman
Stachowicz Małgorzata z d. Gnatowska
16-09-1995 r.
 *1972 r. Gdańsk
 *1976 r. Gdańsk
 
 
Więcej
1784Stafaniak Kazimierz
Stafaniak Elżbieta z d. Gzinka
22-05-1859 r.
Domaniewice
 *1835 r. Mąkolice
 *13-11-1820 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1785Stajuda Wojciech
Stajuda Rozalia z d. Strugińska
1904 r.
Domaniewice
 
 *1883 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1786Stallard Beniamin
Stallard Aleksandra z d. Jakubowska
06-07-2015 r.
 
 *1982 r.
 
 
Więcej
1787Staniecki Jan
Staniecka Aniela z d. Kazimierska

 *1908 r.
 *07-10-1910 r.
 +
 +1990 r.
Więcej
1788Stawicki Andrzej
Stawicka Józefa

 
 
 +
 +
Więcej
1789Staworzyński Adam
Staworzyńska Tekla z d. Mrowińska
1867 r.
Tuczępy
 *1840 r. Wierzbica
 
 +
 +
Więcej
1790Staworzyński Andrzej Leopold
Staworzyńska-Blank Maria z d. Arndt
08-12-1956 r.
Warszawa
 *18-07-1925 r. Warszawa
 *10-10-1929 r. Łanie
 +06-01-1991 r. Warszawa
 +06-04-2000 r. Warszawa /Warszawa/
Więcej
1791Staworzyński Antoni
Staworzyńska Aniela z d. Romanowska
15-10-1872 r.
Szaniec
 *21-05-1835 r. Wolica
 
 +18-02-1911 r. /Warszawa/
 +
Więcej
1792Staworzyński Antoni
Staworzyńska Emilia Lucyna z d. Karpińska
01-09-1855 r.
Pawłów
 *21-05-1835 r. Wolica
 *~ 1837 r. Opatów
 +18-02-1911 r. /Warszawa/
 +~ 1872 r.
Więcej
1793Staworzyński Antoni
Staworzyńska Michalina z d. Romanowska
23-11-1874 r.
Sędziejowice
 *21-05-1835 r. Wolica
 
 +18-02-1911 r. /Warszawa/
 +
Więcej
1794Staworzyński Bogusław Telesfor
Staworzyńska Wanda z d. Rusowicz
16-12-1952 r.
Brwinów
 *23-12-1913 r. Warszawa
 *1935 r.
 +
 +
Więcej
1795Staworzyński Eugeniusz
Staworzyńska Irena Gertruda z d. Skoraczewska
20-10-1923 r.
Warszawa
 *20-11-1899 r. Warszawa
 *1893 r. Poznań
 +22-06-1956 r. /Warszawa/
 +02-11-1973 r. /Warszawa/
Więcej
1796Staworzyński Franciszek
Staworzyńska Marianna z d. Teresińska
07-02-1897 r.
Szymanów
 *1865 r. Wierzbica
 *26-12-1869 r. Miedniewice
 +02-08-1937 r. /Warszawa/
 +
Więcej
1797Staworzyński Henryk
Staworzyńska Genowefa z d. Żerosławska
02-07-1930 r.
Warszawa
 *04-02-1906 r. Warszawa
 *15-05-1908 r.
 +12-05-1983 r. Scarborough
 +1944 r. Warszawa
Więcej
1798Staworzyński Jacek Andrzej
Staworzyńska Dorota z d. Strawińska
20-04-1985 r.
Warszawa
 *1958 r. Warszawa
 *1958 r. Piotrków Trybunalski
 
 
Więcej
1799Staworzyński Jan
Staworzyńska

 *~ 1952 r.
 
 
 
Więcej
1800Staworzyński Jan Zygmunt
Staworzyńska Stanisława z d. Lekarz vel Lekusz
28-04-1928 r.
 *1904 r. Warszawa
 
 +
 +
Więcej
1801Staworzyński Leopold
Staworzyńska Maria z d. Bernatowicz

 *12-09-1894 r. Warszawa
 *~ 1896 r.
 +20-12-1969 r.
 +30-05-1967 r. /Warszawa/
Więcej
1802Staworzyński Mieczysław
Staworzyńska Daria z d. Kuźnieców

 *08-12-1890 r. Warszawa
 
 +28-06-1949 r. /Warszawa/
 +31-01-1981 r.
Więcej
1803Staworzyński Roman Kazimierz
Staworzyńska Helena Eurelia z d. Francman
25-07-1905 r.
Warszawa
 *~ 1883 r.
 *02-03-1885 r.
 +16-01-1957 r.
 +14-05-1966 r. Warszawa /Warszawa/
Więcej
1804Staworzyński Stefan
Dobrowolska Stanisława z d. Kwaśniewska

 *31-05-1888 r. Warszawa
 *1892 r.
 +26-09-1939 r. /Warszawa/
 +1962 r. /Warszawa/
Więcej
1805Staworzyński Wacław Franciszek
Staworzyńska Leokadia z d. Niegowska
08-09-1923 r.
Warszawa
 *1889 r. Warszawa
 
 +01-11-1931 r.
 +
Więcej
1806Staworzyński Wiktor Zdzisław
Niegowska Janina z d. Pawelec
1933 r.
Warszawa
 *10-11-1910 r. Warszawa
 *~ 1913 r.
 +10-06-1972 r. /Warszawa/
 +1974 r.
Więcej
1807Staworzyński Wiktor Zdzisław
Staworzyńska Maria z d. Witkowska

 *10-11-1910 r. Warszawa
 
 +10-06-1972 r. /Warszawa/
 +
Więcej
1808Staworzyński Władysław Leon
Staworzyńska Maria Waleria z d. Martynowska
11-07-1903 r.
Warszawa
 *10-06-1881 r. Warszawa
 *~ 1882 r.
 +04-04-1945 r. /Warszawa/
 +29-10-1954 r.
Więcej
1809Staworzyński Wojciech
Staworzyńska Franciszka z d. Świdzińska
1832 r.
Opatowiec
 *~ 1813 r.
 *~ 1815 r.
 +
 +
Więcej
1810Staworzyński Wojciech
Staworzyńska Ludwika z d. Kwiatkowska
20-07-1879 r.
Warszawa
 *08-04-1857 r. Konary
 
 +06-10-1916 r. /Warszawa/
 +22-10-1930 r.
Więcej
1811Stefański Andrzej
Stefańska Magdalena z d. Stefaniak
1882 r.
Domaniewice
 *15-11-1857 r. Skaratki
 *22-07-1863 r. Skaratki
 +
 +06-09-1905 r. Cybulice
Więcej
1812Stefański Andrzej
Stefańska Petronela z d. Matuszówna
1789 r.
Żychlin
 *~ 1760 r.
 *~ 1767 r.
 +13-06-1820 r. Orątki
 +06-01-1837 r. Buszków
Więcej
1813Stefański Andrzej
Stefańska Teresa

 
 
 +
 +
Więcej
1814Stefański Antoni
Stefańska Marianna z d. Majewska
27-01-1913 r.
Stary Waliszew
 *1886 r. Skaratki
 *1887 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1815Stefański Feliks
Białas Marianna z d. Pietrzak
07-10-1827 r.
Bąków Górny
 
 *05-08-1811 r. Wiskienica
 +28-02-1837 r. Rząśno
 +
Więcej
1816Stefański Filip
Woźniak Łucja z d. Golisz
20-05-1806 r.
Bąków Górny
 
 
 +14-02-1830 r. Rząśno
 +
Więcej
1817Stefański Jakub
Stefańska Kunegunda z d. Marciniak

 *~ 1793 r.
 *~ 1783 r.
 +03-10-1845 r. Buszków
 +10-02-1873 r. Buszków
Więcej
1818Stefański Jakub
Stefańska Marcjanna z d. Gajda
1885 r.
Chruślin
 *1863 r. Pszczonów
 *18-07-1866 r. Guźnia
 +1905 r. Seligów
 +1920 r. Seligów
Więcej
1819Stefański Jan
Sałuda Aniela z d. Nierobisz
1910 r.
Pszczonów
 *1885 r. Jacochów
 *1887 r. Jacochów
 +1922 r. Seligów
 +1927 r. Seligów
Więcej
1820Stefański Stefan
Stefańska Helena z d. Gędek
1932 r.
Pszczonów
 
 
 +
 +
Więcej
1821Stefański Wojciech
Stefańska Marcjanna z d. Gajda
1906 r.
Pszczonów
 *1881 r. Pszczonów
 *18-07-1866 r. Guźnia
 +
 +1920 r. Seligów
Więcej
1822Stelmach Bronisław
Pierzgalska Urszula z d. Miszkiewicz

 
 *1956 r. Łódź
 
 
Więcej
1823Stelmach Przemysław Łukasz
Stelmach Magdalena Marta z d. Szczepańska
16-10-1999 r.
Łódź
 *1976 r.
 *1976 r. Łódź
 
 
Więcej
1824Stępień Henryk
Stępień Wiktoria z d. Fabiańska
27-05-1895 r.
Żarnów
 *1867 r. Młynek
 *12-12-1873 r. Dąbrówka
 +
 +
Więcej
1825Stępień Józef
Stępień Franciszka z d. Pierzchalska
23-06-1862 r.
Żarnów
 *1842 r. Młynek
 *~ 1842 r.
 +1919 r. Młynek
 +1919 r. Młynek
Więcej
1826Stępień Ludwik
Stępień Ludwika z d. Ruszkowska

 
 
 +
 +
Więcej
1827Stępniak
Stępniak z d. Michalak

 
 
 
 
Więcej
1828Stępniak Józef
Stępniak Marianna z d. Rybus
10-08-1908 r.
Chruślin
 *18-03-1890 r. Chruślin
 *23-01-1886 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1829Stępniewski Roman
Khazaal Grażyna z d. Mikołajczyk

 
 *1955 r. Łódź
 
 
Więcej
1830Stolarczyk Andrzej
Khazaal - Stolarczyk Monika Amina z d. Khazaal
16-06-2012 r.
Zgierz
 
 *1984 r. Łódź
 
 
Więcej
1831Strawiński Józef
Strawińska Antonina z d. Burzyńska
1863 r.
Gieczno
 
 
 +
 +1873 r. Kwilno
Więcej
1832Strąk Leon
Strąk Marianna z d. Ziarnik
1919 r.
Domaniewice
 
 *1898 r. Skaratki
 +
 +1988 r.
Więcej
1833Strug Józef
Strug Janina z d. Świątek

 
 *02-06-1961 r. Skwierzyna
 
 +04-04-2007 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/
Więcej
1834Strug Krzysztof
Czechowska Natalia

 *1986 r.
 
 
 
Więcej
1835Strug Marek
Baran Katarzyna

 *1985 r.
 
 
 
Więcej
1836Strug Piotr
...

 *1989 r. Skwierzyna
 
 
 
Więcej
1837Strug Piotr
Winkowska Ada

 *1989 r. Skwierzyna
 
 
 
Więcej
1838Strugiński
Strugińska Anna z d. Szkup

 
 
 +
 +
Więcej
1839Strugiński Andrzej
Strugińska Marianna z d. Kucińska
1914 r.
Domaniewice
 *1893 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1840Strugiński Augustyn
Strugińska Małgorzata z d. Siatkowska
1874 r.
Domaniewice
 *29-08-1849 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1841Strugiński Jakub
Strugińska Agata z d. Kamińska
1886 r.
Domaniewice
 *1864 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1842Strugiński Jan
Strugińska Katarzyna z d. Małecka
1876 r.
Domaniewice
 *25-08-1851 r. Reczyce
 *10-11-1850 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1843Strugiński Józef
Strugińska Apolonia z d. Kucińska
01-02-1818 r.
Domaniewice
 *1781 r. Reczyce
 *~ 1800 r.
 +10-11-1853 r. Reczyce
 +
Więcej
1844Strugiński Józef
Strugińska Józefa z d. Żak
26-11-1919 r.
Domaniewice
 *1887 r. Reczyce
 *1899 r. Sapy
 +
 +
Więcej
1845Strugiński Łukasz
Białek Petronela z d. Kantorek
1788 r.
Domaniewice
 *~ 1758 r.
 *1762 r. Skaratki
 +1808 r. Reczyce
 +
Więcej
1846Strugiński Mikołaj
Strugińska Anna z d. Gzinka
26-02-1827 r.
Domaniewice
 *1800 r.
 
 +
 +
Więcej
1847Strugiński Paweł
Strugińska Marianna z d. Siatkowska
1867 r.
Domaniewice
 *1839 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1848Strugiński Piotr
Strugińska Zofia z d. Siatkowska
24-07-1845 r.
Domaniewice
 *17-06-1825 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1849Strugiński Roch
Strugińska Marianna z d. Godziszewska
1884 r.
Domaniewice
 *13-08-1858 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1850Strugiński Szczepan
Strugińska Franciszka z d. Doroba
1838 r.
Domaniewice
 *25-12-1819 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1851Strzechowski
Strzechowska z d. Sadowa

 
 
 
 
Więcej
1852Strzelczyk Stanisław
Strzelczyk Katarzyna z d. Ociela
08-04-1927 r.
Warszawa
 
 *28-01-1901 r. Łowicka Wieś
 +
 +
Więcej
1853Strzelecki Józef
Strzelecka Zofia z d. Kantorek
21-11-1938 r.
Chruślin
 
 *24-01-1914 r. Wojewodza
 +
 +26-06-1940 r. Wojewodza
Więcej
1854Suchecki Marian
Suchecka Władysława z d. Czubatka

 *1917 r.
 *25-02-1925 r. Kobryń
 +2000 r.
 +20-02-1970 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
Więcej
1855Sujecki
Sujecka

 
 
 
 
Więcej
1856Sujecki
Sujecka

 
 
 
 
Więcej
1857Sujecki Wiesław
Sujecka z d. Ambroziak

 *16-10-1939 r.
 
 +01-11-2008 r.
 
Więcej
1858Sujkowski Andrzej
Sujkowska Marianna z d. Słoma vel Słomska

 *1883 r. Pilaszków
 *1885 r.
 +1945 r.
 +1963 r. Łowicz
Więcej
1859Sujkowski Antoni
Sujkowska Marianna z d. Domińczak
1899 r.
Łowicz
 *1870 r. Pilaszków
 *1879 r. Pilaszków
 +
 +
Więcej
1860Sujkowski Jan
Sujkowska Konstancja z d. Surma
17-02-1936 r.
Złaków Kościelny
 *09-03-1904 r. Pilaszków
 
 +
 +
Więcej
1861Sujkowski Maciej
Sujkowska Franciszka z d. Sosnowska
10-01-1859 r.
Łowicz
 *1840 r. Pilaszków
 
 +
 +
Więcej
1862Sujkowski Wacław
Sujkowska Stanisława z d. Czapnik
10-02-1951 r.
Łowicz
 *24-10-1911 r. Pilaszków
 
 +17-10-1996 r. Łowicz
 +
Więcej
1863Sujkowski Wacław
Sujkowska Stanisława z d. Szymonik
16-11-1952 r.
Łowicz
 *24-10-1911 r. Pilaszków
 
 +17-10-1996 r. Łowicz
 +
Więcej
1864Sujkowski Władysław
Sujkowska Marianna z d. Tubacka

 *1916 r.
 
 +
 +
Więcej
1865Sulak
Sulak-Badoń Magdalena z d. Badoń
22-12-2008 r.
 
 *1973 r.
 
 
Więcej
1866Surma Józef
Surma Jadwiga z d. Węgierek
21-11-1853 r.
Zduny
 
 *13-10-1836 r. Maurzyce
 +
 +24-02-1887 r. Maurzyce
Więcej
1867Sut
Sut Anna z d. Skuneczna

 
 *1904 r. Rogóźno
 +
 +04-03-1983 r. Rogóźno
Więcej
1868Sut Czesław
Sut Genowefa z d. Rutkowska
1951 r.
 *24-07-1924 r. Skaratki
 
 +07-11-2020 r. /Domaniewice/
 +
Więcej
1869Sut Franciszek
Sut Helena z d. Podgórska
09-02-1920 r.
Domaniewice
 *1893 r.
 *1896 r. Skaratki
 +
 +25-07-1943 r.
Więcej
1870Sut Franciszek
Sut Jadwiga z d. Jędrzejczak

 *10-10-1925 r. Rogóźno
 *20-05-1930 r. Łódź
 +1994 r. Łódź /Łódź/
 +2000 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1871Sut Kazimierz
Sut Marianna z d. Ziarnik
1889 r.
Domaniewice
 *1867 r. Rogóźno
 
 +˂ 1920 r.
 +
Więcej
1872Sut Piotr
Sut Józefa z d. Wielec

 *1895 r. Skaratki
 
 +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/
 + /Domaniewice/
Więcej
1873Swatowski Piotr
N.N.

 
 
 +
 
Więcej
1874Szabelski
Szabelska Elżbieta z d. Rosińska

 
 *1967 r.
 
 
Więcej
1875Szafrański Konstanty
Szafrańska Marianna z d. Brzozowska
16-11-1868 r.
Żychlin
 *18-11-1845 r. Buszków
 *1852 r.
 +11-06-1918 r. Orątki
 +26-01-1931 r. Orątki
Więcej
1876Szafrański Konstanty
Szafrańska Zofia z d. Kowalczyk

 
 
 +˂ 1837 r.
 +˂ 1837 r.
Więcej
1877Szafrański Piotr
Szafrańska Marianna z d. Stefańska
12-11-1837 r.
Żychlin
 *~ 1805 r. Czyżew
 *~ 1807 r.
 +26-05-1900 r. Orątki
 +01-07-1908 r. Orątki
Więcej
1878Szafrański Wawrzyniec
Szafrańska Marianna z d. Czubak
1867 r.
Grzegorzew
 
 *~ 1847 r.
 +
 +
Więcej
1879Szczawiński Paweł Antoni
Szczawińska z d. Kuliga

 *1968 r. Rawa Mazowiecka
 
 
 
Więcej
1880Szczawiński Ryszard
Szczawińska Maria Małgorzata z d. Kantorek

 *1940 r. Rawa Mazowiecka
 *1944 r. Rawa Mazowiecka
 
 
Więcej
1881Szczepaniak Dariusz
Szczepaniak Marta z d. Szychowska
2009 r.
 *1976 r.
 *1976 r.
 
 
Więcej
1882Szczepanik Edward
Szczepanik Krystyna z d. Dulus

 *29-04-1944 r.
 
 +30-03-2016 r. /Leżenica/
 
Więcej
1883Szczepanik Filip
Szczepanik

 *1981 r.
 
 
 
Więcej
1884Szczepanik Kazimierz
Szczepanik Leokadia

 *16-07-1933 r.
 *24-05-1936 r.
 +26-07-2007 r. /Leżenica/
 +15-02-1999 r. /Leżenica/
Więcej
1885Szczepanik Piotr
Szczepanik

 *1975 r.
 
 
 
Więcej
1886Szczepanik Tomasz
Szczepanik Franciszka z d. Mikołajczyk
1929 r.
Pszczonów
 *08-09-1904 r.
 *12-03-1907 r.
 +27-12-1971 r. Leżenica /Leżenica/
 +29-03-1982 r. /Leżenica/
Więcej
1887Szczepanik Zygmunt
Szczepanik Krystyna z d. Gryga

 *01-11-1949 r.
 
 +12-02-2009 r. /Leżenica/
 
Więcej
1888Szczepaniuk Józef
Szczepaniuk Marianna z d. Szostak
1836 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
1889Szczepaniuk Marcin
Szczepaniuk Marianna z d. Ragan
1825 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
1890Szczepański Wojciech
Szczepańska Bogusława
2014 r.
 *1946 r. Wrocław
 *1955 r.
 
 
Więcej
1891Szczepański Wojciech
Szczepańska Małgorzata z d. Jaros
28-04-1973 r.
 *1946 r. Wrocław
 *26-01-1952 r. Łódź
 
 +13-11-2004 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1892Szcześniak Tomasz
Szcześniak Marianna z d. Jabłońska
20-11-1888 r.
Zduny
 
 *01-07-1867 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
1893Szczetnikowicz Jan Bolesław
Szczetnikowicz Marianna Krystyna z d. Tomsio
1947 r.
Eastleigh (Wielka Brytania)
 *23-04-1904 r. Porzecze
 *25-09-1911 r. Sosnowiec - Sielec
 +17-07-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/
 +09-09-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/
Więcej
1894Szczetnikowicz Romuald Piotr
Szczetnikowicz Susan
1971 r.
Dumbarton (Wielka Brytania)
 *1945 r. Trani (Włochy)
 
 
 
Więcej
1895Szewczyk
Szewczyk z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
1896Szkudlarski
Szkudlarska z d. Karasek

 
 
 
 
Więcej
1897Szkup
Szkup

 
 
 
 
Więcej
1898Szkup
Szkup

 
 
 
 
Więcej
1899Szkup
Szkup

 
 
 
 
Więcej
1900Szkup
Szkup

 
 
 
 
Więcej
1901Szkup Jakub
Szkup Józefa z d. Kantorek
1909 r.
Domaniewice
 
 *1888 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1902Szkup Jan
Szkup z d. Wiercioch

 *26-01-1947 r.
 
 +20-04-1982 r.
 
Więcej
1903Szkup Jan
Szkup Franciszka z d. Ziarnik
1883 r.
Domaniewice
 
 *1864 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1904Szkup Julian
Szkup

 *01-03-1915 r.
 
 +16-08-1988 r.
 
Więcej
1905Szkup Julian
Szkup Marianna z d. Wielec

 *01-03-1915 r.
 *05-07-1917 r.
 +16-08-1988 r.
 +20-07-1975 r.
Więcej
1906Szkup Rafał
Szkup Józefa z d. Barańczyk

 *1889 r. Wrzeczko
 
 +03-04-1921 r. Wrzeczko
 +
Więcej
1907Szkup Stefan
Szkup z d. Świderek

 *1919 r.
 
 +2004 r.
 
Więcej
1908Szostak Jan
Szostak Tekla z d. Kozioł
1897 r.
Zimna Woda
 *1852 r. Zimna Wódka
 *1856 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1909Szostak Jan
Szostak Zofia z d. Rzeszowska
1876 r.
Zimna Woda
 *1852 r. Zimna Wódka
 *1859 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1910Szostak Józef
Baranowska Anna z d. Korniak
25-05-1847 r.
Zimna Woda
 *1818 r. Zimna Wódka
 
 +˂ 1856 r.
 +
Więcej
1911Szostak Walenty
Szostak Dorota z d. Kuźniarz

 
 
 +
 +
Więcej
1912Szostek Daniel
Szostek z d. Kubiak

 *1961 r.
 
 
 
Więcej
1913Szostek Marian
Szostek Stanisława z d. Kantorek

 *07-05-1938 r.
 *18-06-1938 r. Rawa Mazowiecka
 +25-05-1996 r. /Rawa Mazowiecka/
 +19-04-1990 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/
Więcej
1914Szostek Zbigniew
Szostek z d. Wolska

 *07-07-1960 r.
 
 +09-03-2013 r. /Rawa Mazowiecka/
 
Więcej
1915Szperkowski
Szperkowska Justyna z d. Kośka

 
 
 
 
Więcej
1916Sztajnert
Sztajnert z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
1917Szurek
Szurek z d. Fuks

 
 
 
 
Więcej
1918Szychowski Henryk
Szychowska Danuta z d. Doroba
01-05-1976 r.
 *1953 r.
 *1954 r.
 
 
Więcej
1919Szychowski Wacław
Szychowska Anna z d. Ufa
24-08-1952 r.
Głowno
 *1921 r.
 *1934 r.
 
 
Więcej
1920Szyliński
Szylińska Katarzyna z d. Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
1921Szymajda
Szymajda Ewa z d. Rożniata

 
 
 
 +
Więcej
1922Szymajda Antoni
Szymajda Elżbieta z d. Zarzycka

 
 *~ 1773 r.
 +
 +11-01-1829 r. Czatolin
Więcej
1923Szymajda Joachim
Szymajda Justyna z d. Knera
20-06-1820 r.
Domaniewice
 *~ 1797 r.
 *~ 1801 r.
 +07-02-1843 r. Czatolin
 +08-03-1871 r. Czatolin
Więcej
1924Szymajda Józef
Szymajda Marianna z d. Małecka
1912 r.
Domaniewice
 
 *1889 r. Reczyce
 +
 +10-01-1983 r. Czatolin
Więcej
1925Szymajda Władysław
Szymajda Rozalia z d. Małecka
07-10-1918 r.
Domaniewice
 *1895 r. Czatolin
 *1893 r.
 +
 +
Więcej
1926Szymański Władysław
Szymańska Janina z d. Kamińska

 *1908 r.
 *1909 r.
 +29-05-1978 r.
 +27-05-1999 r.
Więcej
1927Szymczak
Szymczak

 
 
 
 
Więcej
1928Szymczak
Szymczak Krystyna z d. Kantorek

 
 
 
 
Więcej
1929Szymczak Adam
Szymczak

 
 
 
 
Więcej
1930Szymczak Adam
Urbanowicz

 
 
 
 
Więcej
1931Szymczak Eugeniusz
Szymczak z d. Stępiewska

 *13-07-1940 r.
 
 +23-05-2011 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
1932Szymczak Franciszek
Szymczak Helena z d. Sujkowska

 *1914 r.
 *1918 r.
 +1944 r.
 +1978 r.
Więcej
1933Szymczak Józef
Szymczak Józefa z d. Strugińska
1900 r.
Domaniewice
 
 *28-03-1879 r. Reczyce
 +
 +18-06-1972 r. Łowicz
Więcej
1934Szymczak Józef
Szymczak Rozalia z d. Grabowicz
1907 r.
Domaniewice
 *1854 r. Strzebieszew
 *30-10-1859 r. Krępa
 +
 +
Więcej
1935Szymczak Łukasz
Szymczak Kunegunda z d. Gajda
25-01-1836 r.
Chruślin
 *12-10-1813 r. Chruślin
 *10-10-1813 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1936Szymczak Sławomir Wiesław
Szymczak z d. Janeczek

 *20-04-1947 r. Łowicz
 
 +11-12-2014 r. Łowicz
 
Więcej
1937Szymczak Tadeusz
Szymczak

 *26-04-1948 r.
 
 +05-11-2011 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
1938Szymczak Tadeusz
Szymczak Julianna z d. Kurkiewicz

 *~ 1913 r.
 *31-10-1918 r.
 +04-03-1983 r. Łódź
 +06-04-2015 r. /Łódź/
Więcej
1939Szymczak Władysław
Szymczak Stefania

 *1907 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1940Szymczak Władysław
Szymczak Urszula z d. Gajda
21-11-1932 r.
Chruślin
 *1907 r. Reczyce
 
 +
 +11-12-1933 r. Mystkowice Małe
Więcej
1941Szypuła
Szypuła

 
 
 
 
Więcej
1942Szypuła Ryszard
Szypuła Marianna z d. Borowiak

 
 
 +
 +
Więcej
1943Ślaski Jan
Ślaska Władysława z d. Darmach

 
 
 
 +
Więcej
1944Ślaski Józef
Ślaska Jadwiga z d. Baranowska

 *1926 r.
 *02-10-1931 r.
 +19-12-1990 r.
 +29-07-1982 r. /Wrocław/
Więcej
1945Śliwczyński
Sieczko-Śliwczyńska Zofia z d. Gasik

 
 *1944 r.
 
 
Więcej
1946Śmiałek Józef
Śmiałek Stanisława z d. Rybus
22-02-1920 r.
Chruślin
 
 *~ 1900 r.
 +
 +
Więcej
1947Śnieguła
Śnieguła Marianna z d. Szkup

 
 *1911 r.
 +
 +04-07-2000 r. Łowicz
Więcej
1948Śnieguła Marek
Śnieguła Marianna z d. Rubin

 *1908 r. Wrzeczko
 *1912 r.
 +23-05-1990 r. /Bojadła/
 +
Więcej
1949Śnieguła Radosław
Śnieguła Magdalena
17-09-2011 r.
 *1984 r.
 *1982 r.
 
 
Więcej
1950Świątek Bogdan
Świątek Ewa z d. Kozłowska

 *1963 r.
 *1963 r.
 
 
Więcej
1951Świątek Henryk
Świątek Janina z d. Krakowiak

 *20-06-1928 r.
 *12-04-1935 r. Mięsośnia
 +25-03-2006 r. /Przytoczna/
 +05-09-2021 r. Wierzeja
Więcej
1952Świątek Waldemar
Świątek Dorota

 *1959 r.
 
 
 
Więcej
1953Świdrowski Jakub
Świdrowska Teresa z d. Pełka

 *~ 1796 r.
 *~ 1801 r.
 +27-09-1851 r. Maurzyce
 +27-11-1883 r. Maurzyce
Więcej
1954Świerzyński Jan
Świerzyńska Apolonia z d. Skwarna
13-02-1848 r.
Zduny
 *15-10-1824 r. Strugienice
 *07-02-1826 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
1955Świerzyński Jan
Świerzyńska Dorota z d. Pawłowska

 
 
 +
 +
Więcej
1956Świerzyński Karol
Świerzyńska Marianna z d. Gajda
05-11-1820 r.
Zduny
 *~ 1788 r.
 *~ 1797 r.
 +17-09-1848 r. Strugienice
 +11-09-1852 r. Strugienice
Więcej
1957Święcicka Lucyna z d. Świątek
Święcicki Marian

 *29-08-1955 r.
 *1956 r.
 +01-01-2009 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/
 
Więcej
1958Święcicki Tomasz
Mirek Barbara

 *1981 r. Skwierzyna
 
 
 
Więcej
1959Święcicki Tomasz
Święcicka Sandra z d. Bober
30-06-2018 r.
Nowa Niedrzwica
 *1981 r. Skwierzyna
 
 
 
Więcej
1960Tafliński Andrzej
Taflińska Agnieszka z d. Lebioda

 *23-11-1830 r. Krępa
 
 +1892 r. Krępa
 +
Więcej
1961Tafliński Łukasz
Taflińska Marianna z d. Pel
19-02-1827 r.
Domaniewice
 *~ 1794 r. Krępa
 *~ 1801 r. Skaratki
 +13-11-1850 r. Krępa
 +06-01-1858 r. Krępa
Więcej
1962Tański
Tańska Karolina z d. Szczepanik

 
 
 
 
Więcej
1963Tański Maciej
Walczak Elżbieta z d. Kosińska

 
 
 +05-06-1831 r. Gosławice
 +
Więcej
1964Tański Wawrzyniec
Tańska Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
1965Taras
Taras z d. Kamińska

 
 
 
 
Więcej
1966Tarkowski Dominik
Tarkowska Franciszka z d. Gajda
1878 r.
Chruślin
 *1853 r. Mystkowice
 *1855 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1967Tarkowski Jan
Tarkowska Antonina z d. Gałaj
1908 r.
Chruślin
 *04-05-1882 r. Mystkowice
 *11-06-1888 r. Mystkowice
 +13-03-1941 r. Mystkowice
 +26-05-1984 r. Mystkowice
Więcej
1968Tataj Ignacy
Pel Marianna z d. Kantorek
05-10-1846 r.
Domaniewice
 *~ 1827 r. Mysłaków
 *28-01-1827 r. Skaratki
 +03-02-1867 r. Reczyce
 +1871 r.
Więcej
1969Tataj Michał
Tataj Agnieszka z d. Janicka
28-01-1901 r.
Łowicz
 *~ 1854 r.
 
 +1914 r. Dąbkowice
 +
Więcej
1970Tataj Michał
Tataj Agnieszka z d. Kucińska
1878 r.
Domaniewice
 *~ 1854 r.
 
 +1914 r. Dąbkowice
 +1898 r. Skaratki
Więcej
1971Telemon Franciszek
Telemon Katarzyna z d. Skowrońska
21-05-1912 r.
Zduny
 *1884 r.
 *19-06-1892 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
1972Tepczyński Michał
Tepczyńska Alejandra z d. Hernandez
2012 r.
 *1977 r. Gdańsk
 
 
 
Więcej
1973Tepczyński Wojciech
Tepczyńska Anna z d. Małgowska

 *1947 r. Gdańsk
 *1950 r. Gdańsk
 
 
Więcej
1974Timonen Jukka
Ufa Sylwia

 *1982 r.
 *1982 r.
 
 
Więcej
1975Tomala Benedykt
Tomala Rozalia z d. Kamińska
16-11-1863 r.
Zduny
 *17-03-1838 r. Strugienice
 *25-08-1842 r. Zduny
 +03-02-1909 r. Jackowice
 +26-01-1909 r. Zduny
Więcej
1976Tomala Grzegorz
Tomala Marianna z d. Płacheta
1873 r.
Łowicz
 *1847 r.
 *1850 r.
 +
 +06-09-1888 r. Otolice
Więcej
1977Tomala Wojciech
Tomala Helena z d. Kostrzewa
23-10-1894 r.
Zduny
 *05-04-1866 r. Zduny
 
 +
 +
Więcej
1978Tomczak Sławomir
Tomczak Anna z d. Gawęcka

 *1983 r.
 *1985 r. Łowicz
 
 
Więcej
1979Tomsio Roman
Tomsio Matylda z d. Przybyszewska
02-03-1946 r.
 *13-09-1913 r. Sosnowiec
 *05-10-1916 r.
 +02-03-1990 r. /Gdańsk/
 +27-01-2012 r. Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
1980Tomsio Tadeusz
Tomsio Dioniza

 *1895 r.
 *1895 r.
 +07-08-1963 r.
 +18-12-1984 r. /Sosnowiec/
Więcej
1981Tomsio Teofil
Tomsio Michalina z d. Staworzyńska

 *1868 r.
 *29-09-1871 r.
 +13-04-1918 r. /Sosnowiec/
 +15-10-1943 r. Rudnik nad Sanem /Sosnowiec/
Więcej
1982Tomsio Władysław
Tomsio Stanisława z d. Marczewska

 *1898 r.
 *1899 r.
 +1961 r. /Poznań/
 +1988 r.
Więcej
1983Tomski Dawid
Wielec-Tomska Ewelina Katarzyna z d. Wielec

 *1988 r.
 *1988 r. Skierniewice
 
 
Więcej
1984Trojanowski
Trojanowska z d. Borowiak

 
 
 
 
Więcej
1985Ufa Andrzej
Ufa Monika z d. Jeske

 *13-09-1957 r. Łódź
 *15-03-1960 r.
 +19-11-2018 r. Łódź
 +29-08-2020 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1986Ufa Antoni
Ufa Aniela z d. Niedzielska

 *1897 r. Wygoda
 *13-05-1906 r. Małszyce
 +1964 r. Wygoda
 +21-06-1998 r. Wygoda
Więcej
1987Ufa Eugeniusz
Ufa Janina z d. Ziemniak

 *01-01-1926 r. Wygoda
 *24-06-1931 r.
 +27-02-1998 r.
 +26-02-1978 r.
Więcej
1988Ufa Eugeniusz
Ziarkowska-Ufa Kazimiera z d. Patanowska
22-12-1979 r.
Łódź
 *01-01-1926 r. Wygoda
 *1926 r.
 +27-02-1998 r.
 +1996 r.
Więcej
1989Ufa Franciszek
Ufa Ewa z d. Gajda
1923 r.
Łowicz
 *13-03-1890 r. Wygoda
 *30-03-1889 r. Guźnia
 +28-07-1968 r. Łowicz
 +
Więcej
1990Ufa Franciszek
Ufa Józefa

 *13-03-1890 r. Wygoda
 
 +28-07-1968 r. Łowicz
 +
Więcej
1991Ufa Henryk
Ufa Janina z d. Antosik
06-07-1980 r.
Łowicz
 *1959 r. Zielkowice
 *1956 r.
 
 
Więcej
1992Ufa Jacek
Ufa Magdalena z d. Kosmowska

 *1976 r.
 *1978 r.
 
 
Więcej
1993Ufa Jan
Ufa Stanisława

 *17-11-1902 r. Wygoda
 *1899 r.
 +1968 r. Głowno
 +1983 r.
Więcej
1994Ufa Jerzy Jan
Ufa Jolanta Krystyna z d. Stanikowska
20-07-1974 r.
Łódź
 *1952 r. Łódź
 *26-03-1953 r. Łódź
 
 +04-08-2017 r.
Więcej
1995Ufa Józef
Ufa Katarzyna z d. Kazimierska

 *13-12-1865 r. Różyce
 *28-04-1866 r. Bocheń
 +
 +15-05-1943 r.
Więcej
1996Ufa Kamil Tomasz
Gendek-Ufa Katarzyna z d. Gendek
21-08-2010 r.
Łódź
 *1983 r. Łódź
 *1987 r. Łowicz
 
 
Więcej
1997Ufa Kamil Tomasz
Ufa Marzena z d. Kawecka
29-09-2018 r.
Brójce
 *1983 r. Łódź
 *1986 r. Łódź
 
 
Więcej
1998Ufa Kazimierz
Ufa Helena
25-03-1854 r.
Zduny
 *05-03-1925 r. Wygoda
 *1925 r. Strugienice
 +09-09-2008 r. Zduny
 
Więcej
1999Ufa Krystian
Barska Iga

 *1980 r.
 *1986 r. Łódź
 
 
Więcej
2000Ufa Marceli
Ufa Feliksa z d. Wojtalik
07-1951 r.
 *20-08-1927 r. Wygoda
 *15-03-1927 r. Zastów Polanowski
 +03-03-2020 r. /Łódź/
 +02-12-1999 r. Łódź
Więcej
2001Ufa Marcin
Ufa Magdalena z d. Sukiennik
06-08-2005 r.
Łowicz
 *1981 r.
 *1982 r.
 
 
Więcej
2002Ufa Marek
Ufa

 
 
 
 
Więcej
2003Ufa Mariusz
Ufa Dorota

 *1975 r.
 *05-06-1976 r. Zduny
 
 +
Więcej
2004Ufa Rafał
Ufa Monika z d. Sieradzka

 *1983 r.
 
 
 
Więcej
2005Ufa Robert
Ufa

 
 
 
 
Więcej
2006Ufa Ryszard
Lassaund Ewa z d. Denoch

 *05-10-1953 r. Łódź
 *1950 r.
 +26-07-2015 r. Łódź
 
Więcej
2007Ufa Ryszard Marek
Ufa Teresa Jadwiga z d. Szewczyk
28-08-1982 r.
Łowicz
 *07-04-1957 r.
 *1956 r. Łowicz
 +16-09-2013 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
2008Ufa Ryszard
Ufa Barbara z d. Majewska

 *1956 r.
 *1964 r.
 
 
Więcej
2009Ufa Ryszard
Ufa Elżbieta z d. Kwiatkowska

 
 
 
 
Więcej
2010Ufa Ryszard
Ufa Krystyna z d. Chmiela

 *05-10-1953 r. Łódź
 *1947 r.
 +26-07-2015 r. Łódź
 
Więcej
2011Ufa Sławomir
Ufa Bogumiła z d. Ciesielska

 *1957 r.
 *1960 r.
 
 
Więcej
2012Ufa Stanisław
Ufa Janina z d. Więcek

 *1934 r. Wygoda
 *1922 r.
 +04-01-1986 r. Zielkowice
 +02-10-2006 r. Łowicz
Więcej
2013Ufa Wiesław
Ufa Zofia z d. Kowalska

 *1945 r. Głowno
 *1945 r.
 
 
Więcej
2014Ufa Władysław
Ufa Marianna z d. Kret
31-10-1954 r.
 *1930 r.
 *10-07-1932 r.
 
 +16-04-2015 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
2015Urbanek
Urbanek z d. Cieślewicz

 
 
 
 
Więcej
2016Urbanek
Urbanek z d. Piontek

 
 
 
 
Więcej
2017Urbanek
Urbanek z d. Szymon

 
 
 
 
Więcej
2018Urbanek Andrzej
Chlebna Marianna z d. Jabłońska
27-11-1854 r.
Zduny
 *24-11-1821 r. Maurzyce
 *26-06-1831 r. Maurzyce
 +08-06-1874 r. Maurzyce
 +25-08-1912 r. Maurzyce
Więcej
2019Urbanek Bartłomiej
Urbanek Wiktoria z d. Mielczarek
30-06-1908 r.
Łowicz
 *~ 1878 r.
 
 +
 +
Więcej
2020Urbanek Franciszek
Urbanek Małgorzata z d. Kazimierska
07-06-1870 r.
Zduny
 *24-05-1849 r. Maurzyce
 *19-05-1849 r. Bocheń
 +25-02-1892 r. Maurzyce
 +
Więcej
2021Urbanek Jacek
Madeła-Urbanek z d. Madeła

 
 
 
 
Więcej
2022Urbanek Jan
Urbanek Katarzyna z d. Piaskowska
03-02-1920 r.
Zduny
 *20-05-1875 r. Maurzyce
 
 +18-01-1935 r. Maurzyce
 +
Więcej
2023Urbanek Jan
Urbanek Marianna z d. Gołębiewska
01-06-1908 r.
Chruślin
 *20-05-1875 r. Maurzyce
 *21-12-1889 r. Guźnia
 +18-01-1935 r. Maurzyce
 +28-12-1919 r. Maurzyce
Więcej
2024Urbanek Józef
Urbanek Katarzyna z d. Rossa
07-10-1895 r.
Łowicz
 *11-03-1871 r. Maurzyce
 
 +
 +
Więcej
2025Urbanek Kazimierz
Wiechno Kunegunda z d. Jabłońska
30-01-1854 r.
Zduny
 *02-03-1817 r. Maurzyce
 *29-07-1815 r. Maurzyce
 +27-07-1860 r. Maurzyce
 +09-10-1871 r. Bąków Dolny
Więcej
2026Urbanek Maciej
Urbanek Krystyna z d. Gasik
29-01-1884 r.
Zduny
 *18-02-1862 r. Maurzyce
 *10-03-1864 r. Jackowice
 +03-12-1917 r. Maurzyce
 +07-01-1892 r. Maurzyce
Więcej
2027Urbanek Stanisław
Urbanek Anna z d. Ciesielska
10-02-1930 r.
Łowicz
 *05-05-1906 r. Jamno
 
 +16-08-1962 r. Jamno
 +
Więcej
2028Urbanek Stanisław
Urbanek Irena z d. Tomaszewicz-Jakusztowicz
18-06-1946 r.
Żmigród
 *26-08-1909 r. Maurzyce
 *17-10-1921 r. Nowa Wilejka
 +15-04-1987 r. Żmigród
 +22-02-2009 r. /Żmigród/
Więcej
2029Urbanek Wojciech Stanisław
Urbanek z d. Kondrowska

 *23-04-1947 r. Żmigród
 
 +20-11-2020 r. Wrocław
 
Więcej
2030Urbański Stanisław
Urbańska Marianna z d. Janus
1911 r.
Orłów
 
 *1887 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2031Wach Jakub
Wach Józefa z d. Gołębiewska
19-11-1866 r.
Chruślin
 
 *1845 r. Guźnia
 +
 +1892 r. Słomków
Więcej
2032Walaszczak
Sikorska-Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
2033Walaszczak
Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
2034Walaszczak
Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
2035Walaszczak
Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
2036Walaszczak
Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
2037Walaszczak
Walaszczak z d. Domarecka

 
 
 
 
Więcej
2038Walaszczak Bronisław
Walaszczak Stanisława Zuzanna

 *02-06-1914 r.
 *10-10-1918 r.
 +25-03-2001 r. /Warszawa/
 +19-07-2002 r. /Warszawa/
Więcej
2039Walaszczak Józef
Walaszczak Franciszka

 *1882 r.
 
 +1929 r.
 +
Więcej
2040Walaszczak Józef
Walaszczak Łucja z d. Czubak
1862 r.
Grzegorzew
 *1823 r.
 *1842 r.
 +
 +
Więcej
2041Walaszczak Marian
Walaszczak Alberta

 *1929 r.
 
 +
 +
Więcej
2042Walaszczak Władysław
Walaszczak Anna

 *1900 r.
 *09-01-1901 r.
 +1976 r.
 +1990 r.
Więcej
2043Walczak
Walczak Anna Maria z d. Szymajda

 
 
 
 
Więcej
2044Walczak Ignacy
Walczak Julianna z d. Geraga

 *1789 r.
 
 +29-07-1852 r. Parzyce
 +
Więcej
2045Walczak Onufry
Walczak Elżbieta z d. Kosińska
20-06-1832 r.
Stary Waliszew
 
 
 +02-12-1850 r. Gosławice
 +
Więcej
2046Walczak Stanisław
Walczak Apolonia z d. Fudała

 
 
 +
 +03-09-1830 r. Skrzeszewy
Więcej
2047Walczak Stanisław
Walczak Stanisława z d. Wiśniewska
23-02-1930 r.
Łowicz
 
 *21-04-1910 r. Łowicka Wieś
 +
 +
Więcej
2048Waliszewski Paweł
Waliszewska Ewa z d. Wielemborek
10-06-1901 r.
Bąków Górny
 
 *08-07-1882 r. Bąków Dolny
 +
 +
Więcej
2049Waloszczyk Grzegorz
Waloszczyk Franciszka

 
 
 +
 +
Więcej
2050Warda
Warda

 
 
 
 
Więcej
2051Warda
Warda z d. Kantorek

 
 
 
 
Więcej
2052Warda
Warda Aniela z d. Kostrzewa

 
 *1903 r. Skaratki
 +
 +29-06-1983 r. Skaratki pod Las
Więcej
2053Warda Andrzej
Warda Franciszka z d. Golan
1899 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
2054Warda Andrzej
Warda Małgorzata z d. Kantorek
26-11-1849 r.
Domaniewice
 *22-11-1831 r. Skaratki
 *04-07-1832 r. Skaratki
 +14-09-1852 r. Skaratki
 +10-11-1852 r. Skaratki
Więcej
2055Warda Antoni
Warda Józefa z d. Danych

 *05-07-1851 r. Skaratki
 
 +09-06-1925 r. Chruślin
 +
Więcej
2056Warda Antoni
Warda Józefa z d. Knera
1896 r.
Domaniewice
 *01-01-1862 r. Skaratki
 *1869 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2057Warda Antoni
Warda Marianna z d. Domańska
1875 r.
Domaniewice
 *05-07-1851 r. Skaratki
 
 +09-06-1925 r. Chruślin
 +
Więcej
2058Warda Antoni
Warda Marianna z d. Moszczyńska
1890 r.
Domaniewice
 *1866 r. Skaratki
 *20-04-1864 r. Skaratki
 +
 +1892 r. Skaratki
Więcej
2059Warda Franciszek
Warda Helena z d. Pel
23-05-1921 r.
Domaniewice
 *1887 r. Skaratki
 * Skaratki
 +
 +
Więcej
2060Warda Franciszek
Warda Marcjanna z d. Jadach

 
 *18-01-1834 r. Skaratki
 +
 +1913 r.
Więcej
2061Warda Jan
Warda Agnieszka z d. Woch

 *1763 r.
 *~ 1769 r.
 +02-02-1829 r. Skaratki
 +17-04-1819 r. Skaratki
Więcej
2062Warda Jan
Warda Anastazja

 *1901 r. Skaratki
 *1915 r.
 +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/
 +06-10-2003 r. /Domaniewice/
Więcej
2063Warda Jan
Warda Anna z d. Rochówniak
13-01-1919 r.
Domaniewice
 *1880 r. Rogóźno
 
 +
 +
Więcej
2064Warda Jan
Warda Anna z d. Sękalska

 *1880 r. Rogóźno
 
 +
 +23-05-1915 r. Dobrogosty
Więcej
2065Warda Józef
Warda

 *1911 r. Skaratki
 
 +
 
Więcej
2066Warda Józef
Warda Franciszka z d. Wilk
10-11-1920 r.
Domaniewice
 *1884 r. Skaratki
 *1890 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2067Warda Józef
Warda Jadwiga z d. Drużka
1900 r.
Domaniewice
 *1879 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2068Warda Józef
Warda Julianna z d. Kosiorek
1898 r.
Domaniewice
 
 *1875 r. Skaratki
 +19-04-1927 r. Janinów
 +
Więcej
2069Warda Józef
Warda Stanisława z d. Dróżka
18-11-1949 r.
Łódź
 *05-01-1913 r. Skaratki
 
 +06-07-2001 r.
 +
Więcej
2070Warda Ludwik
Warda Katarzyna z d. Kantorek
02-07-1902 r.
Domaniewice
 *1874 r. Skaratki
 *1880 r. Skaratki
 +1914 r. Skaratki
 +
Więcej
2071Warda Michał
Warda Aniela z d. Kantorek
1912 r.
Domaniewice
 
 *1892 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2072Warda Piotr
Warda Łucja z d. Kantorek
26-01-1863 r.
Domaniewice
 *21-10-1836 r. Skaratki
 *14-12-1846 r. Skaratki
 +
 +01-06-1917 r. Skaratki
Więcej
2073Warda Piotr
Warda Marcjanna z d. Wilk
03-02-1863 r.
Domaniewice
 *1840 r. Skaratki
 *17-08-1840 r. Skaratki
 +14-04-1911 r. Skaratki
 +
Więcej
2074Warda Stanisław
Kowalczyk Salomea z d. Kantorek
01-02-1836 r.
Domaniewice
 *04-05-1817 r. Skaratki
 *12-11-1818 r. Skaratki
 +05-09-1850 r. Skaratki
 +1897 r.
Więcej
2075Warda Stanisław
Warda Franciszka z d. Zagajewska

 *1899 r. Skaratki
 *1904 r. Skaratki
 +11-04-1984 r. Janinów
 +29-12-1928 r. Janinów
Więcej
2076Warda Stanisław
Warda Franciszka z d. Zuchora
1904 r.
Domaniewice
 *1873 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2077Warda Stanisław
Warda Józefa z d. Jakiel
25-08-1929 r.
Stary Waliszew
 *1899 r. Skaratki
 
 +11-04-1984 r. Janinów
 +
Więcej
2078Warda Szczepan
Warda Małgorzata z d. Kotecka
1903 r.
Domaniewice
 *1870 r. Rogóźno
 
 +1912 r. Rogóźno
 +
Więcej
2079Warda Tomasz
Warda Jadwiga

 
 
 +
 +
Więcej
2080Warda Władysław
Warda Marianna z d. Kantorek
15-09-1941 r.
Chruślin
 *~ 1914 r.
 *~ 1924 r.
 +
 +
Więcej
2081Warzywoda Piotr
Warzywoda Marianna z d. Tomala
06-10-1896 r.
Zduny
 
 *30-12-1869 r. Zduny
 +
 +
Więcej
2082Wasiak
Wasiak

 
 
 
 
Więcej
2083Wasiak Andrzej
Wasiak z d. Borowiak

 *~ 1951 r.
 
 +04-03-2016 r. /Łódź/
 
Więcej
2084Wasiak Piotr
Klimecka Monika z d. Gawęcka
14-08-2001 r.
Skierniewice
 *1972 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
2085Wasyl Szymon
Wasyl Anna z d. Dzięgiel

 
 
 +
 +1864 r.
Więcej
2086Waśkiewicz Wojciech
Waśkiewicz Józefa z d. Gajda
14-11-1933 r.
Chruślin
 
 *13-12-1904 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
2087Wawro
Wawro Barbara Maria z d. Staworzyńska

 
 *17-02-1925 r. Warszawa
 +
 +26-02-2014 r. /Warszawa/
Więcej
2088Wawrzyn Józef
Wawrzyn Franciszka z d. Strugińska
21-01-1913 r.
Domaniewice
 *06-12-1881 r. Krępa
 *28-01-1888 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
2089Wawrzyn Stanisław
Wawrzyn Katarzyna z d. Bakalarz
12-07-1928 r.
Domaniewice
 *08-05-1900 r. Krępa
 *13-04-1905 r. Stare Grudze
 +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/
 +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/
Więcej
2090Wawrzyn Władysław
Wawrzyn Aniela z d. Bakalarz

 *14-11-1904 r. Krępa
 *1900 r. Stare Grudze
 +1996 r.
 +1984 r.
Więcej
2091Wawrzyn Władysław
Wawrzyn Helena z d. Bakalarz
20-06-1934 r.
Domaniewice
 *14-11-1904 r. Krępa
 *10-07-1911 r. Stare Grudze
 +1996 r.
 +01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
2092Wąsalski Józef
Wąsalska Marianna z d. Gralak
1874 r.
Grzegorzew
 
 *~ 1854 r.
 +1916 r. Warszawa
 +1915 r. Błota
Więcej
2093Wąsiak Arkadiusz
Piaskowska Małgorzata z d. Świątek

 *1965 r.
 *1972 r. Skwierzyna
 +31-05-2015 r. Świniary
 
Więcej
2094Wąsik Lech
Wąsik Maria Teresa z d. Wilgan

 *02-05-1944 r. Głowno
 *1947 r. Rzepin
 +11-02-2007 r. Głowno
 
Więcej
2095Wesołowski Józef
Wesołowska Katarzyna z d. Wilk
20-01-1909 r.
Stary Waliszew
 *1870 r. Sobocka Wieś
 *1882 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2096Węgierek Bartłomiej
Wiechno Kunegunda z d. Jabłońska
08-02-1835 r.
Zduny
 
 *29-07-1815 r. Maurzyce
 +19-08-1852 r. Maurzyce
 +09-10-1871 r. Bąków Dolny
Więcej
2097Węgierski Jakub
Piątkowska Józefa z d. Staworzyńska
1849 r.
Tuczępy
 * Kielce
 *~ 1834 r.
 +
 +30-01-1908 r. Włoszczowa
Więcej
2098Węgrzynowski
Węgrzynowska Małgorzata z d. Piorunowska

 
 
 
 
Więcej
2099Widera Henryk
Widera z d. Ambroziak

 
 
 +16-10-2016 r.
 
Więcej
2100Wiechnio Bartłomiej
Wiechnio Józefa z d. Ufa

 
 *21-04-1894 r. Wygoda
 +
 +
Więcej
2101Wiechno Franciszek
Wiechno Kunegunda z d. Jabłońska
27-01-1862 r.
Zduny
 
 *29-07-1815 r. Maurzyce
 +
 +09-10-1871 r. Bąków Dolny
Więcej
2102Wieczorek Bartłomiej
Wieczorek Scholastyka z d. Dudek
04-02-1821 r.
Jeżów
 *07-08-1799 r.
 *~ 1801 r. Długie
 +07-05-1844 r. Jeziorko
 +25-01-1860 r. Długie
Więcej
2103Wieczorek Kacper
Wieczorek Anna z d. Olczyk
08-11-1852 r.
Jeżów
 *~ 1833 r.
 
 +1902 r. Długie
 +
Więcej
2104Wieczorek Łukasz
Wieczorek Aniela z d. Włodarczyk
1919 r.
Łowicz
 
 *10-08-1900 r. Łowicz
 +
 +
Więcej
2105Wieczorek Marcin
Wieczorek Dorota

 *1768 r.
 *~ 1769 r.
 +30-03-1837 r. Jeziorko
 +29-01-1839 r. Jeziorko
Więcej
2106Wieczorek Piotr
Wieczorek Jadwiga

 
 
 +
 +
Więcej
2107Wieczorek Remigiusz
Wieczorek Bogusława z d. Wiesiołek
04-09-1999 r.
Leżenica
 *1977 r. Wałcz
 *1977 r. Wałcz
 
 
Więcej
2108Wieczorek Tadeusz
Wieczorek z d. Sianoszek

 *1959 r.
 
 +1988 r.
 
Więcej
2109Wieczorkiewicz
Wieczorkiewicz

 
 
 
 
Więcej
2110Wieczorkiewicz
Wieczorkiewicz Irena z d. Walaszczak

 
 *08-01-1932 r.
 
 +29-12-1993 r.
Więcej
2111Wielec Aleksander Waldemar
Wielec Zofia z d. Tułacz
12-12-1987 r.
Lipce Reymontowskie
 *1964 r. Łowicz
 *1959 r. Skierniewice
 
 
Więcej
2112Wielec Franciszek
Wielec Dorota z d. Jadach
1881 r.
Domaniewice
 *05-10-1817 r. Skaratki
 *05-02-1825 r. Skaratki
 +1885 r. Strzebieszew
 +1910 r. Strzebieszew
Więcej
2113Wielec Franciszek
Wielec Marianna z d. Warda
04-02-1838 r.
Domaniewice
 *05-10-1817 r. Skaratki
 
 +1885 r. Strzebieszew
 +1881 r. Skaratki
Więcej
2114Wielec Piotr
Kostrzewa Jadwiga z d. Strugińska
1907 r.
Domaniewice
 *1878 r.
 *1885 r. Reczyce
 +1911 r. Reczyce
 +
Więcej
2115Wielec Piotr
Wielec Małgorzata z d. Karcz
1909 r.
Domaniewice
 *1884 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2116Wielec Walenty
Wielec Agnieszka z d. Markowska
1873 r.
Domaniewice
 *07-02-1854 r. Skaratki
 
 +07-05-1939 r. Skaratki
 +1934 r. Skaratki
Więcej
2117Wielec Władysław Wacław
Wielec Waleria z d. Wawrzyn
01-10-1961 r.
Domaniewice
 *31-07-1937 r. Reczyce
 *16-07-1935 r. Krępa
 +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/
 +26-07-2014 r. Łowicz
Więcej
2118Wielec Wojciech
Wielec Katarzyna z d. Małecka
1908 r.
Domaniewice
 
 *1883 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
2119Wielemberg Roman
Wielemberg Stanisława z d. Kantorek

 
 *1955 r. Kargowa
 
 
Więcej
2120Wielemborek Józef
Wielemborek Joanna z d. Sielska
13-11-1893 r.
Sobota
 *~ 1864 r.
 
 +30-03-1916 r. Janinów
 +
Więcej
2121Wielemborek Józef
Wielemborek Józefa z d. Tokarska
14-01-1913 r.
Złaków Kościelny
 *30-06-1890 r. Wiskienica
 *18-09-1893 r. Złaków Kościelny
 +
 +
Więcej
2122Wielemborek Mateusz
Wielemborek Agnieszka z d. Gusta
1884 r.
Chruślin
 *14-08-1861 r. Wiskienica
 *03-01-1863 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
2123Wielemborek Stanisław
Wielemborek Tekla z d. Gusta
01-06-1874 r.
Chruślin
 
 *13-09-1852 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
2124Wielemborek Szymon
Wielemborek Józefa z d. Malesa
1913 r.
Kołacinek
 *12-10-1887 r. Bąków Dolny
 *1894 r. Mszadla
 +
 +
Więcej
2125Wielemborek Wawrzyniec
Wielemborek Katarzyna z d. Frankowska
20-10-1896 r.
Zduny
 *22-07-1874 r. Bąków Dolny
 *03-04-1879 r. Jackowice
 +
 +
Więcej
2126Wiercioch Bartłomiej
Wiercioch Ewa

 *~ 1724 r.
 
 +1802 r. Dąbkowice
 +
Więcej
2127Wiercioch Benedykt
Wiercioch Marianna z d. Fabianek

 
 
 +
 +
Więcej
2128Wiercioch Jan
Wiercioch Franciszka z d. Bińczak
09-05-1911 r.
Bąków Górny
 *28-08-1877 r. Strugienice
 *17-10-1887 r. Rząśno
 +1957 r.
 +1982 r.
Więcej
2129Wiercioch Jan
Wiercioch Katarzyna z d. Bińczak
26-11-1900 r.
Bąków Górny
 *28-08-1877 r. Strugienice
 *12-04-1880 r. Rząśno
 +1957 r.
 +04-04-1911 r.
Więcej
2130Wiercioch Józef
Wiercioch Marianna z d. Świerzyńska
19-10-1874 r.
Zduny
 *04-10-1848 r. Dąbkowice
 *30-01-1858 r. Strugienice
 +25-12-1907 r. Strugienice
 +16-03-1910 r. Strugienice
Więcej
2131Wiercioch Paweł
Wiercioch Dorota z d. Kurczak

 *~ 1810 r.
 *1810 r. Dąbkowice
 +28-02-1890 r. Dąbkowice
 +1867 r. Dąbkowice
Więcej
2132Wiercioch Władysław
Wiercioch Eugenia z d. Słoma
25-11-1948 r.
Chąśno
 *1922 r.
 *1923 r.
 +2010 r.
 +2003 r.
Więcej
2133Wierucki Mariusz
Wierucka Edyta z d. Kosmowska
11-07-2015 r.
Głowno
 *1978 r.
 *1983 r. Głowno
 
 
Więcej
2134Wiesiołek Andrzej
Wiesiołek Marianna z d. Kolos
21-01-1913 r.
Łowicz
 *15-10-1887 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
2135Wiesiołek Andrzej
Wiesiołek Rozalia z d. Kazimierska
04-11-1850 r.
Chruślin
 *1797 r. Bocheń
 *29-08-1829 r. Bocheń
 +1857 r. Bocheń
 +28-07-1879 r. Bocheń
Więcej
2136Wiesiołek Antoni
Wiesiołek Józefa z d. Surma
13-02-1922 r.
Złaków Kościelny
 *05-03-1895 r. Bocheń
 *16-03-1896 r. Retki
 +30-05-1960 r. Bocheń
 +
Więcej
2137Wiesiołek Dariusz
Wiesiołek Małgorzata z d. Legat

 *1954 r.
 
 
 
Więcej
2138Wiesiołek Edward
Wiesiołek Marianna z d. Marat

 *09-05-1929 r.
 *12-04-1934 r.
 +22-04-2016 r. /Leżenica/
 +28-02-2015 r. /Leżenica/
Więcej
2139Wiesiołek Eugeniusz
Wiesiołek Irena z d. Ostojska
23-06-1968 r.
Leżenica
 *21-10-1946 r. Leżenica Kolonia
 *1947 r. Kłoda
 +31-01-1987 r. Leżenica
 
Więcej
2140Wiesiołek Franciszek
Wiesiołek Marianna z d. Mikołajczyk
02-02-1926 r.
Pszczonów
 *13-09-1895 r. Seroki
 *14-05-1903 r. Seligów
 +17-11-1976 r. /Leżenica/
 +03-11-1983 r. /Leżenica/
Więcej
2141Wiesiołek Henryk
Chruzimska Regina z d. Kantorek
09-01-1938 r.
Stary Waliszew
 *01-05-1911 r. Jamno
 *~ 1917 r.
 +12-09-1939 r.
 +
Więcej
2142Wiesiołek Jerzy
Wiesiołek Wiesława z d. Cieślak

 
 
 
 
Więcej
2143Wiesiołek Józef
Wiesiołek Katarzyna z d. Welezińska
27-01-1913 r.
Łowicz
 *03-07-1889 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
2144Wiesiołek Józef
Wiesiołek Wanda z d. Dziekanowska

 *22-02-1927 r.
 *1931 r.
 +14-06-2021 r. Warszawa
 
Więcej
2145Wiesiołek Marek
Wiesiołek Agnieszka z d. Bogusław

 *1977 r. Wałcz
 *1979 r.
 
 
Więcej
2146Wiesiołek Marian
Wiesiołek Małgorzata z d. Karczewska

 *15-03-1959 r.
 
 +06-11-2017 r.
 
Więcej
2147Wiesiołek Paweł
Wiesiołek Agnieszka z d. Witulska

 *1980 r. Piła
 *1988 r.
 
 
Więcej
2148Wiesiołek Piotr
Wiesiołek Agnieszka z d. Mitek
01-08-1910 r.
Łowicz
 *22-04-1882 r. Bocheń
 *10-01-1891 r. Jamno
 +
 +
Więcej
2149Wiesiołek Piotr
Wiesiołek Agnieszka z d. Redzisz
03-02-1892 r.
Chruślin
 *16-10-1852 r. Bocheń
 *26-12-1863 r. Reczyce
 +23-01-1909 r. Bocheń
 +10-04-1932 r. Bocheń
Więcej
2150Wiesiołek Piotr
Wiesiołek Franciszka z d. Marciniak
05-07-1875 r.
Zduny
 *16-10-1852 r. Bocheń
 
 +23-01-1909 r. Bocheń
 +06-07-1891 r. Bocheń
Więcej
2151Wiesiołek Roch
Wiesiołek Józefa z d. Zientara
21-01-1884 r.
Łowicz
 *12-08-1855 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
2152Wiesiołek Tobiasz Mateusz
Wiesiołek Dorota
22-07-2017 r.
 *1987 r. Piła
 
 
 
Więcej
2153Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Antonina z d. Wojciechowska
20-01-1902 r.
Łowicz
 *09-04-1878 r. Bocheń
 *1880 r.
 +
 +29-01-1910 r. Bocheń
Więcej
2154Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Marianna z d. Kazimierska
21-11-1859 r.
Chruślin
 *26-03-1841 r. Bocheń
 *1840 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
2155Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Marianna z d. Szaleniec
18-04-1910 r.
Łowicz
 *09-04-1878 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
2156Wiesiołek Zdzisław
Wiesiołek Wanda z d. Wojtyniak

 *02-05-1951 r.
 *1955 r. Piła
 +20-04-2011 r.
 
Więcej
2157Wieteska Jakub
Wieteska Marianna z d. Górajek
29-02-1824 r.
Zduny
 *1801 r. Świeryż
 *03-08-1804 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
2158Wieteska Jan
Wieteska Marianna z d. Duklas
20-11-1791 r.
Łowicz
 
 
 +1829 r. Świeryż
 +
Więcej
2159Wieteska Stanisław
Wieteska Katarzyna z d. Jabłońska
18-01-1881 r.
Zduny
 *07-05-1849 r. Bogoria Górna
 *22-06-1849 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
2160Wiewiórkowski Wawrzyniec
Kuryś Marianna z d. Mikołajczyk
15-11-1829 r.
Zduny
 
 *24-09-1810 r. Zduny
 +09-08-1831 r. Zduny
 +
Więcej
2161Więcek Antoni
Więcek Józefa z d. Milczarek
20-06-1910 r.
Łowicz
 
 *13-03-1889 r. Jamno
 +
 +
Więcej
2162Więcek Bogdan
Więcek Jolanta z d. Sędzikowska

 *1961 r. Łowicz
 
 
 
Więcej
2163Więcek Krzysztof
Gawęcka Zofia z d. Foks

 *1958 r. Wygoda
 *1961 r.
 
 
Więcej
2164Więcek Michał
Więcek Sabina z d. Marczewska

 *1984 r.
 
 
 
Więcej
2165Więcek Rafał
Jędrzejczyk Justyna z d. Jędrzeczyk

 *1980 r.
 
 
 
Więcej
2166Więcek Stanisław
... Magdalena

 *1955 r.
 
 
 
Więcej
2167Więcek Stanisław
Arcab Marianna z d. Ufa

 *15-02-1935 r.
 *1937 r. Wygoda
 +20-08-2000 r.
 
Więcej
2168Więcek Stanisław
Więcek Genowefa z d. Foks
30-09-1979 r.
 *1955 r.
 *1954 r.
 
 
Więcej
2169Więcek Włodzimierz
Więcek Elżbieta z d. Antosik

 *1963 r.
 
 
 
Więcej
2170Więchno Szymon
Więchno Józefa z d. Wielec
1911 r.
Domaniewice
 
 *1890 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2171Wilczek Marcin
Wilczek Teresa z d. Ragan
1878 r.
Zimna Woda
 
 *1856 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
2172Wilk
Wilk

 
 
 
 
Więcej
2173Wilk Andrzej
Wilk Agnieszka z d. Kantorek
1905 r.
Domaniewice
 *1869 r. Skaratki
 *1884 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2174Wilk Andrzej
Wilk Antonina z d. Kantorek
1910 r.
Domaniewice
 *11-1855 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2175Wilk Antoni
Kantorek Józefa z d. Pel
1889 r.
Domaniewice
 
 *1868 r. Skaratki
 +1896 r. Skaratki
 +
Więcej
2176Wilk Antoni
Wilk Józefa z d. Brudka
1866 r.
Domaniewice
 *1846 r. Skaratki
 
 +1913 r. Skaratki
 +1883 r. Skaratki
Więcej
2177Wilk Antoni
Wilk Katarzyna z d. Warda
1883 r.
Domaniewice
 *1846 r. Skaratki
 *24-04-1858 r. Skaratki
 +1913 r. Skaratki
 +1919 r. Skaratki
Więcej
2178Wilk Franciszek
Wilk Franciszka z d. Rylek
18-11-1935 r.
Stary Waliszew
 *12-1907 r. Skaratki
 *01-05-1914 r. Waliszew Dworski
 +20-01-1980 r.
 +22-12-1948 r. Waliszew Dworski
Więcej
2179Wilk Franciszek
Wilk Franciszka z d. Zuchora
1879 r.
Domaniewice
 *27-01-1845 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2180Wilk Franciszek
Wilk Rozalia z d. Lisewska
1869 r.
Domaniewice
 *27-01-1845 r. Skaratki
 *1844 r.
 +
 +1878 r.
Więcej
2181Wilk Grzegorz
Wilk Zofia z d. Wojciechowska

 
 
 +
 +
Więcej
2182Wilk Jan
Wilk Agnieszka z d. Jadach
04-11-1833 r.
Domaniewice
 *~ 1811 r. Skaratki
 *26-01-1814 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2183Wilk Jan
Wilk Małgorzata z d. Ruta
1905 r.
Domaniewice
 *1876 r. Skaratki
 *1887 r.
 +
 +
Więcej
2184Wilk Jan
Wilk Urszula z d. Kwiecińska
10-11-1946 r.
Zduny
 *16-05-1917 r. Ziewaniczki
 
 +
 +
Więcej
2185Wilk Janusz
Wilk

 
 
 +2006 r. Głowno /Głowno/
 
Więcej
2186Wilk Jerzy Stanisław
Wilk Helena

 *03-11-1906 r. Sosnowiec
 *04-02-1901 r.
 +09-01-1983 r. Sopot
 +11-08-1977 r. /Sopot/
Więcej
2187Wilk Jerzy
Wilk Lidia z d. Włostek

 *24-09-1930 r. Łowicz
 *24-09-1937 r. Koronowo
 +29-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/
 +
Więcej
2188Wilk Józef
Wilk Jadwiga z d. Kędziora
1900 r.
Domaniewice
 
 *~ 1855 r.
 +
 +1913 r. Krępa
Więcej
2189Wilk Józef
Wilk Petronella z d. Bryk

 
 
 +
 +1900 r. Krępa
Więcej
2190Wilk Ludwik
Wilk Weronika z d. Błażejewska
1875 r.
Chruślin
 
 *1851 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
2191Wilk Michał
Wilk z d. Tomczyk

 *01-11-1929 r. Ziewaniczki
 
 +07-04-1995 r. /Głowno/
 
Więcej
2192Wilk Paweł
Wilk Marianna z d. Helewska
1910 r.
Pszczonów
 *1874 r. Skaratki
 *1890 r.
 +
 +
Więcej
2193Wilk Roch
Wilk Marianna z d. Russek
1924 r.
Łowicz
 
 *12-06-1896 r. Jamno
 +
 +
Więcej
2194Wilk Stanisław
Wilk Emilia z d. Staworzyńska
22-01-1889 r.
Kije
 *28-04-1861 r. Pińczów
 *~ 1869 r.
 +~ 1918 r. /Ząbkowice/
 +~ 1911 r.
Więcej
2195Wilk Szczepan
Wilk Małgorzata z d. Opoka
22-11-1819 r.
Pińczów
 
 
 +21-04-1832 r. Pińczów
 +
Więcej
2196Wilk Tomasz
Wilk Jadwiga z d. Moskwa
15-02-1909 r.
Bielawy
 *1880 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2197Wilk Tomasz
Wilk Małgorzata z d. Kantorek
28-01-1839 r.
Domaniewice
 *22-12-1818 r. Krępa
 *21-06-1821 r. Skaratki
 +1900 r. Skaratki
 +1848 r. Skaratki
Więcej
2198Wisznowski Ignacy
Wisznowska Agnieszka z d. Bednarska

 
 
 +
 +
Więcej
2199Wisznowski Marcin
Wisznowska Marianna z d. Bednarska
1833 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
2200Wiśniewski Alfons
Wiśniewska Janina z d. Jóźwiak
07-09-1930 r.
Łowicz
 *12-12-1908 r.
 
 +
 +
Więcej
2201Wiśniewski Jan
Wiśniewska Stanisława z d. Sałuda

 *1912 r. Łowicka Wieś
 
 +
 +
Więcej
2202Wiśniewski Kajetan
Wiśniewska Anna z d. Włodarczyk
15-11-1903 r.
Łowicz
 
 *1884 r. Jamno
 +
 +
Więcej
2203Witerek
Witerek z d. Domańska

 
 
 
 
Więcej
2204Witerek Józef
Witerek Balbina z d. Gajda
07-02-1898 r.
Chruślin
 
 *31-03-1876 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
2205Witerek Tomasz
Witerek Anna z d. Sobieszek
22-11-1858 r.
Chruślin
 *09-12-1835 r. Mystkowice Małe
 *24-07-1839 r. Mystkowice Małe
 +
 +
Więcej
2206Witerek Walenty
Witerek Marcjanna z d. Milczarek
17-11-1913 r.
Stary Waliszew
 
 *25-01-1890 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
2207Witulski Adam
Witulska Mariola z d. Wiesiołek

 
 *1980 r.
 
 
Więcej
2208Wituła Andrzej
Wituła Marianna z d. Gnatowska
28-02-1953 r.
Świnice
 *23-11-1880 r. Wilamów
 *05-06-1908 r. Łubianka
 +˂ 1975 r.
 +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/
Więcej
2209Włodarczyk Jan
Włodarczyk Marianna z d. Wieteska
31-05-1896 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
2210Włodarczyk Stanisław
Włodarczyk Marianna z d. Wawrzyńczak
1912 r.
Domaniewice
 *1887 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
2211Włodarczyk Szymon
Włodarczyk Agnieszka z d. Kucińska
13-02-1898 r.
Łowicz
 
 *1867 r. Jamno
 +
 +
Więcej
2212Włodarczyk Szymon
Włodarczyk Marianna z d. Błażejewska
23-01-1865 r.
Łowicz
 
 *1845 r. Guźnia
 +
 +1914 r. Łowicz
Więcej
2213Włodarczyk Wojciech
Włodarczyk Katarzyna z d. Radosz
10-09-1905 r.
Łowicz
 *1882 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
2214Włostek Franciszek
Włostek Franciszka z d. Strugińska
1903 r.
Koźle
 
 *1885 r. Reczyce
 +07-12-1935 r. Marianów
 +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/
Więcej
2215Włostek Ignacy
Włostek Rozalia z d. Skoneczna
21-11-1921 r.
Domaniewice
 *1884 r. Domaniewice
 *1898 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
2216Włostek Ignacy
Włostek Stanisława z d. Szymajda
1910 r.
Domaniewice
 *1884 r. Domaniewice
 
 +
 +16-10-1921 r. Wymysłów
Więcej
2217Włostek Jakub
Włostek Katarzyna z d. Gajda
1879 r.
Domaniewice
 
 *14-12-1853 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
2218Włostek Maciej Benedykt
Włostek Bożena z d. Dylik

 *1945 r. Siedlce
 *21-09-1952 r. Kiernozia
 
 +02-01-2007 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
2219Włostek Maciej Benedykt
Włostek Janina z d. Nowicka

 *1945 r. Siedlce
 *19-08-1946 r.
 
 +23-05-2009 r. Łódź /Łowicz/
Więcej
2220Włostek Roch
Włostek Józefa z d. Kantorek
1877 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +15-03-1903 r. Wola Mąkolska
Więcej
2221Włostek Stanisław
Włostek Apolonia z d. Świątek

 *05-05-1910 r. Mąkolice
 *21-08-1912 r.
 +30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/
 +12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
2222Wnuk Antoni
Wnuk Teofila Janina z d. Tomsio

 *1909 r.
 *1909 r. Sosnowiec
 +29-10-1939 r. /Sosnowiec/
 +05-04-1949 r. /Sosnowiec/
Więcej
2223Wojas Stanisław
Wojas Marianna z d. Piątkowska
1913 r.
Sosnowiec
 
 *1891 r. Stopnica
 +
 +
Więcej
2224Wojciechowski
Bartczak Ewa

 
 *~ 1963 r.
 
 +28-08-2020 r. /Głowno/
Więcej
2225Wojciechowski Andrzej
Wojciechowska Marianna z d. Gołębiewska
29-01-1906 r.
Chruślin
 
 *19-07-1885 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
2226Wojciechowski Józef
Wojciechowska Marianna z d. Płacheta
06-02-1899 r.
Łowicz
 
 *1879 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
2227Wojciechowski Stanisław
Wojciechowska Katarzyna z d. Gajda
1925 r.
Łowicz
 *06-05-1902 r. Gaj
 *18-02-1898 r. Dąbkowice
 +
 +15-02-1938 r. Gaj
Więcej
2228Wojda Jan
Wojda Stefania z d. Kazimierska
19-01-1920 r.
Chruślin
 
 *20-10-1897 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
2229Wojdak Stanisław
Wojdak Kunegunda

 
 
 +
 +
Więcej
2230Wojtaniak Leszek
Wojtyniak Renata z d. Wiesiołek

 
 *1970 r.
 
 
Więcej
2231Wojtaniak Mateusz
Wojtaniak Sonia

 *1995 r.
 
 
 
Więcej
2232Wołowiec Stanisław
Wołowiec Weronika z d. Wiesiołek
17-11-1940 r.
Chruślin
 * Steinhagen
 *30-04-1913 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
2233Wonorski
Wonorska Róża z d. Kapusta

 
 
 +
 +
Więcej
2234Woźniak Jan
Woźniak Łucja z d. Golisz
18-11-1932 r.
Bąków Górny
 
 
 +
 +
Więcej
2235Woźnicki Tomasz
Woźnicka Marianna z d. Mikołajczyk
23-01-1883 r.
Zduny
 
 *24-06-1839 r. Zduny
 +
 +
Więcej
2236Wójcik
Wójcik z d. Adamkowska

 
 
 
 
Więcej
2237Wójcik Franciszek
Wójcik Wiktoria z d. Jabłońska
28-11-1893 r.
Strugienice
 *10-10-1868 r. Strugienice
 *08-12-1874 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
2238Wójcik Ignacy
Wójcik Franicszka z d. Konikowska
08-06-1914 r.
Łowicz
 *11-08-1878 r. Strugienice
 *16-01-1895 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
2239Wójcikowski
Wójcikowska z d. Kantorek

 
 
 
 
Więcej
2240Wójcikowski
Wójcikowska Agata z d. Domańska

 
 *1897 r. Strzebieszew
 +
 +27-02-1987 r. Rogóźno
Więcej
2241Wróbel
Wróbel

 
 
 
 
Więcej
2242Wróbel
Wróbel

 
 
 
 
Więcej
2243Wróbel
Wróbel z d. Kot

 
 
 
 
Więcej
2244Wróbel Józef
Wróbel Jadwiga z d. Gajda
06-05-1844 r.
Chruślin
 *~ 1825 r.
 *09-10-1810 r. Guźnia
 +
 +1854 r. Mystkowice
Więcej
2245Wróbel Marcin
Wróbel Helena

 
 
 +
 +
Więcej
2246Wróbel Michał
Wróbel Katarzyna z d. Gajda
16-06-1913 r.
Łowicz
 *21-09-1890 r. Strugienice
 
 +
 +
Więcej
2247Wróblewski
Wróblewska z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
2248Wróblewski Andrzej
Wróblewska Paulina Magdalena z d. Michnowicz
26-09-2020 r.
 
 *1989 r. Wałcz
 
 
Więcej
2249Wróblewski Wiktor
Wróblewska Teodozja z d. Kazimierska

 
 
 
 
Więcej
2250Wrzosek
Wrzosek z d. Nowak

 
 
 
 
Więcej
2251Wygoda Piotr
Wygoda Iwona z d. Zawisza
18-06-2016 r.
 
 *1983 r. Wałcz
 
 
Więcej
2252Wypiór
Osipiak-Wypiór Aneta z d. Osipiak

 
 
 
 
Więcej
2253Wypiór Piotr
Wypiór z d. Derda

 *1970 r.
 
 
 
Więcej
2254Wypiór Wojciech
Wypiór Maria z d. Piątkowska

 *21-04-1938 r.
 *05-09-1939 r. Sosnowiec
 +24-08-2002 r. /Sosnowiec/
 +16-12-2021 r.
Więcej
2255Wysocki
Wysocka z d. Mioduszewska

 
 
 
 
Więcej
2256Wysocki Konstanty
Wysocka Katarzyna z d. Sałuda
1919 r.
Pszczonów
 
 *08-11-1895 r. Lisiewice
 +
 +07-12-1961 r. Seligów
Więcej
2257Wysocki Stanisław
Wysocka Feliksa Danuta z d. Buczyńska

 
 
 
 
Więcej
2258Wzięch Damian
Wzięch Mariola z d. Kicińska
24-10-2009 r.
 *1982 r.
 *1988 r.
 
 
Więcej
2259Zagajewski Filip
Zagajewska Magdalena z d. Kierus
06-02-1853 r.
Domaniewice
 *09-07-1830 r. Skaratki
 *25-05-1826 r. Domaniewice
 +
 +29-05-1867 r. Rogóźno
Więcej
2260Zagajewski Filip
Zagajewska Marianna z d. Kantorek
25-11-1867 r.
Domaniewice
 *09-07-1830 r. Skaratki
 *22-03-1845 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2261Zagajewski Filip
Zagajewska Urszula z d. Juźwicka
12-02-1849 r.
Domaniewice
 *09-07-1830 r. Skaratki
 *25-10-1817 r. Stroniewice
 +
 +17-09-1852 r. Skaratki
Więcej
2262Zagajewski Jan
Zagajewska Małgorzata z d. Majcher
1906 r.
Domaniewice
 *1873 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2263Zagajewski Jan
Zagajewska Rozalia z d. Podgórska
1916 r.
Domaniewice
 *1888 r. Skaratki
 *1890 r. Skaratki
 +
 +1984 r. Skaratki
Więcej
2264Zagajewski Jan
Zagajewska Wiktoria z d. Witerek
1902 r.
Domaniewice
 *1876 r.
 
 +
 +
Więcej
2265Zagajewski Piotr
Zagajewska Franciszka z d. Warda
17-01-1927 r.
Stary Waliszew
 *1899 r. Skaratki
 *~ 1908 r.
 +
 +
Więcej
2266Zagajewski Piotr
Zagajewska Władysława

 *1907 r. Skaratki
 *~ 1911 r.
 +12-10-1944 r. Domaniewice
 +12-10-1944 r. Domaniewice
Więcej
2267Zajączek Antoni
Zajączek Ludwika z d. Mikołajczyk
04-09-1848 r.
Zduny
 
 *29-12-1823 r. Zduny
 +
 +
Więcej
2268Zakrzewski Jan Rafał
Ociela Barbara z d. Płacheta
10-09-1883 r.
Łowicz
 
 *1865 r. Dąbkowice
 +14-11-1898 r. Dąbkowice
 +
Więcej
2269Zamojski Grzegorz
Zamojska Katarzyna z d. Kazyk
12-08-1906 r.
Zimna Woda
 *1882 r. Zimna Wódka
 *1889 r. Zimna Woda
 +
 +
Więcej
2270Zamojski Michał
Zamojska Józefa z d. Kaznowska
1893 r.
Zimna Woda
 
 *1869 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
2271Zamysłowski Jan
Zamysłowska Stanisława z d. Białas
09-09-1947 r.
Zduny
 
 *24-03-1926 r.
 
 +2011 r.
Więcej
2272Zarzecki Wawrzyniec
Zarzecka Małgorzata z d. Karcz

 
 
 +
 +
Więcej
2273Zarzycki Jan
Zarzycka Agnieszka

 
 
 +
 +
Więcej
2274Zawadzki Jan
Zawadzka Józefa z d. Czubak
1865 r.
Grzegorzew
 
 *~ 1845 r.
 +
 +
Więcej
2275Zawisza Zdzisław
Zawisza Anna z d. Kicińska

 *19-05-1954 r. Jadwiżyn
 *1957 r.
 +03-05-1999 r.
 
Więcej
2276Zbijowski
Zbijowska z d. Baranowska

 
 
 
 
Więcej
2277Zbonikowski
Zbonikowska Jolanta z d. Gajda
06-10-1978 r.
Zgierz
 
 *1958 r. Łódź
 
 
Więcej
2278Zembik Jerzy
Zembik Henryka z d. Flis

 *1932 r.
 *15-02-1934 r.
 +2013 r.
 +17-02-2017 r.
Więcej
2279Zgorzelski
Zgorzelska Marianna z d. Baranowska
25-06-1833 r.
 
 
 +
 +
Więcej
2280Ziarnicki Łukasz
Ziarnicka Marcjanna z d. Korońska

 
 
 +1824 r. Łęki Kościelne
 +
Więcej
2281Ziarnik
Ziarnik Jadwiga z d. Szkup

 
 *1901 r.
 +
 +03-12-1989 r. Łowicz
Więcej
2282Ziarnik Jan
Ziarnik Franciszka z d. Pawlata
1892 r.
Chruślin
 *1862 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2283Ziarnik Jan
Ziarnik Katarzyna z d. Kantorek
20-02-1861 r.
Domaniewice
 *22-01-1843 r. Skaratki
 *31-10-1841 r. Skaratki
 +
 +1886 r.
Więcej
2284Ziarnik Józef
Ziarnik Katarzyna z d. Kuśmierek
1922 r.
Domaniewice
 *1896 r. Skaratki
 *14-02-1903 r. Skaratki
 +1926 r. Skaratki
 +
Więcej
2285Ziarnik Walenty
Ziarnik Ludwika z d. Podgórska
1920 r.
Domaniewice
 *1893 r. Skaratki
 *1893 r. Skaratki
 +29-07-1962 r.
 +10-06-1971 r. Skaratki
Więcej
2286Zieliński Jan
Zielińska Anna z d. Ragan
1864 r.
Zimna Woda
 
 *1835 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
2287Zieliński Kazimierz
Lebioda Katarzyna z d. Knera
1908 r.
Domaniewice
 
 *1885 r. Skaratki
 +23-10-1914 r. Skaratki
 +
Więcej
2288Ziółkowski Bartłomiej
Ziółkowska Barbara
15-02-1876 r.
Pińczów
 
 *1829 r. Brzeście
 +
 +02-01-1900 r. Pińczów
Więcej
2289Ziółkowski Michał
Ziółkowska Marianna z d. Kamińska
13-06-1853 r.
Zduny
 
 *17-12-1835 r. Zduny
 +15-02-1870 r. Zduny
 +22-09-1862 r. Zduny
Więcej
2290Złotkowski Adam
Złotkowska Józefa z d. Kazimierczak
17-11-1839 r.
Żychlin
 *~ 1815 r. Kaczkowizna
 *16-02-1822 r. Skrzeszewy
 +˂ 1859 r. Pacyna
 +˂ 1859 r. Pacyna
Więcej
2291Złotkowski Franciszek
Złotkowska Helena z d. Krysiak

 *~ 1773 r. Kaczkowizna
 *~ 1780 r.
 +14-12-1852 r. Kaczkowizna
 +23-01-1855 r. Kaczkowizna
Więcej
2292Zmora Szymon
Zmora Barbara z d. Jadach
16-02-1846 r.
Domaniewice
 *26-10-1820 r. Domaniewice
 *01-12-1821 r. Skaratki
 +1892 r. Domaniewice
 +˂ 1854 r.
Więcej
2293Znamierowski Tadeusz Marian
Bogusławska Stanisława Wiktoria z d. Staworzyńska
06-08-1932 r.
Warszawa
 *08-09-1910 r. Warszawa
 *23-12-1910 r. Warszawa
 +30-06-1993 r. /Warszawa/
 +14-01-1986 r. /Warszawa/
Więcej
2294Znyk Adam
Znyk Marianna z d. Złotkowska
21-02-1859 r.
Żychlin
 *22-12-1836 r. Sędki
 *01-02-1841 r. Kaczkowizna
 +15-08-1916 r. Orątki
 +12-11-1923 r. Orątki
Więcej
2295Znyk Maciej
Znyk Małgorzata z d. Stępniak

 *~ 1772 r.
 
 +19-02-1870 r. Sędki
 +
Więcej
2296Znyk Piotr
Znyk Marianna z d. Wielemborek
10-06-1901 r.
Bąków Górny
 *30-04-1880 r. Bąków Poduchowny
 *27-08-1878 r. Bąków Dolny
 +
 +
Więcej
2297Zowczak Bolesław
Pakulska Lucyna z d. Kazimierska

 *~ 1912 r.
 *1911 r.
 +27-11-1946 r. /Rędziny/
 +04-05-1998 r. /Rędziny/
Więcej
2298Zowczak Grzegorz
Zowczak Sabina

 
 
 
 
Więcej
2299Zowczak Jacek
Zowczak Monika z d. Królik

 *1973 r.
 
 
 
Więcej
2300Zowczak Lech
Zowczak Danuta

 *~ 1945 r.
 
 +01-05-2009 r. Częstochowa /Rędziny/
 
Więcej
2301Zowczak Maciej
Zowczak Dorota

 *1983 r.
 *1984 r.
 
 
Więcej
2302Zowczak Mariusz
Zowczak Sylwia
03-07-1993 r.
 *1971 r. Blachownia
 *1972 r.
 
 
Więcej
2303Zowczak Sławomir
Zowczak Anna z d. Majer

 *11-10-1943 r.
 *1946 r.
 +14-04-2010 r. Poznań /Poznań/
 +06-02-1977 r. /Rędziny/
Więcej
2304Zowczak Sławomir
Zowczak Stefania

 *11-10-1943 r.
 
 +14-04-2010 r. Poznań /Poznań/
 
Więcej
2305Zuchora Antoni
Zuchora Józefa z d. Kowalczyk
1881 r.
Domaniewice
 *1850 r. Kadzielin
 *1857 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2306Zuchora Czesław
Zuchora Magdalena z d. Wilk
21-01-1935 r.
Stary Waliszew
 *1910 r.
 *1906 r. Skaratki
 +
 + /Domaniewice/
Więcej
2307Zuchora Józef
Zuchora Marianna z d. Borkowska
1910 r.
Kołacinek
 *12-03-1882 r. Kadzielin
 *1893 r. Kotulin
 +
 +
Więcej
2308Zwoliński
Zwolinska Aleksandra

 
 
 
 
Więcej
2309Zwoliński
Zwolińska

 
 
 
 
Więcej
2310Zwoliński
Zwolińska

 
 
 
 
Więcej
2311Zwoliński Józef
Zwolińska Katarzyna z d. Konikowska
1923 r.
Łowicz
 *18-02-1896 r. Dąbkowice
 *23-02-1903 r. Dąbkowice
 +17-11-1979 r. /Ługi Ujskie/
 +
Więcej
2312Zych Jakub
Zych Zofia z d. Skuneczna
1913 r.
Domaniewice
 *14-07-1892 r. Piaski
 *14-05-1892 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
2313Zygmuntowicz
Zygmuntowicz z d. Grabowicz

 
 
 
 
Więcej
2314Żak Józef
Żak Małgorzata z d. Gołębiewska
1914 r.
Domaniewice
 
 *04-06-1887 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
2315Żak Paweł
Żak Petronela z d. Jadach
1896 r.
Domaniewice
 
 *1876 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2316Żukowski
Żukowska z d. Kaszarek

 
 
 
 
Więcej
2317Żydkowiak
Żydkowiak z d. Kraczko

 
 
 
 
Więcej

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl