Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Karty grobów

Adach Mieczysław [+]

  1. Mieczysław Adach (*1911 r., +1985 r. /Domaniewice/)
Ambrozińscy [+]

  1. Paweł Ambroziński (*16-01-1863 r. Marianów, +01-02-1913 r. Rewica /Świny/)
  2. Marianna Ambrozińska z d. Wieczorek (*02-04-1867 r. Długie, +14-10-1936 r. Rewica /Świny/)
Badoń-Lehr Ryszard [+]

  1. Ryszard Edmund Badoń-Lehr (*29-03-1941 r. Szamotuły, +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/)
Barańscy Wanda i Andrzej [+]

  1. Andrzej Barański (*03-11-1908 r. Dębowa Góra, +07-12-1980 r. /Bąków Górny/)
  2. Wanda Barańska z d. Kantorek (*13-10-1925 r. Ziewaniczki, +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/)
Bartczak Stanisław [+]

  1. Stanisław Bartczak (*1936 r., +05-04-2004 r. /Głowno/)
Biernacki Jan [+]

  1. Jan Biernacki (*1941 r., +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/)
Błażejewscy Anastazja i Stanisław [+]

  1. Stanisław Błażejewski (*1899 r. Domaniewice, +10-01-1977 r. /Łódź/)
  2. Anastazja Błażejewska (*~ 1902 r., +07-07-1979 r. /Łódź/)
Błażejewski Benedykt [+]

  1. Benedytk Błażejewski (*22-09-1932 r., +31-08-1998 r. /Łódź/)
Cholewińscy Antonina i Leon [+]

  1. Leon Cholewiński (*19-03-1911 r., +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/)
Czubak Władysław i Andrzej [+]

  1. Władysław Czubak (*~ 1928 r., +29-02-2012 r. /Głowno/)
  2. Andrzej Paweł Czubak (*1958 r., +25-11-2017 r. /Głowno/)
Dębińscy Regina i Jerzy oraz Wawro Barbara [+]

  1. Jerzy Edward Dębiński (*01-03-1927 r. Otwock, +09-08-1970 r. /Warszawa/)
  2. Regina Maria Staworzyńska - Dębińska z d. Staworzyńska (*06-11-1929 r. Warszawa, +30-06-1993 r. Warszawa)
  3. Barbara Maria Wawro z d. Staworzyńska (*17-02-1925 r. Warszawa, +26-02-2014 r. /Warszawa/)
Domańscy Małgorzata i Ignacy [+]

  1. Małgorzata Domańska z d. Parys (+ /Domaniewice/)
  2. Ignacy Domański (+?)
Dziedziela Józefa i Władysław [+]

  1. Władysław Dziedziela (*1900 r. Skaratki, +24-12-1982 r. Skaratki pod Las)
  2. Józefa Dziedziela (+ /Domaniewice/)
Fijałkowscy Magdalena i Franciszek [+]

  1. Franciszek Fijałkowski (*02-01-1938 r., +05-06-1999 r. /Głowno/)
  2. Magdalena Fijałkowska (*09-02-1943 r., +30-09-2013 r. /Głowno/)
Fladzińscy Walenty, Bolesław oraz Marianna [+]

  1. Walenty Fladziński (*14-01-1883 r. Zleszyn, +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/)
  2. Bolesław Fladziński (*16-04-1910 r. Orątki, +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/)
  3. Marianna Fladzińska z d. Karolkiewicz (*09-04-1915 r. Buszkówek, +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/)
Fladziński Zygmunt i Olczak Barbara [+]

  1. Zygmunt Fladziński (*20-01-1935 r. Buszków, +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/)
  2. Barbara Ewa Olczak z d. Fladzińska (*12-11-1959 r. Łódź, +03-02-2012 r. Łódź /Łódź/)
Gajda Elżbieta i Andrzej [+]

  1. Andrzej Gajda (*11-12-1954 r., +06-04-2003 r. /Warszawa/)
  2. Elżbieta Gajda z d. Grudkowska (*05-11-1953 r., +15-07-2006 r. /Warszawa/)
Gajda Jacek i Janusz, Wituła Marianna [+]

  1. Marianna Wituła z d. Gnatowska (*05-06-1908 r. Łubianka, +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/)
  2. Janusz Gajda (*21-07-1954 r. Łódź, +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/)
  3. Jacek Jerzy Gajda (*03-07-1958 r. Łódź, +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/)
Gajda Katarzyna i Michał oraz Olszewska-Cholewińska Helena [+]

  1. Michał Gajda (*04-09-1895 r. Guźnia, +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/)
  2. Katarzyna Gajda z d. Błażejewska (*20-12-1896 r. Domaniewice, +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/)
  3. Helena Olszewska-Cholewińska z d. Gajda (*26-02-1926 r. Augustów, +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/)
Gajda Marian [+]

  1. Marian Gajda (*03-07-1935 r. Augustów, +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/)
Gajda Zdzisław [+]

  1. Zdzisław Gajda (*01-01-1933 r. Augustów, +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/)
Gnatek Jerzy [+]

  1. Jerzy Gnatek (*18-10-1944 r. Bad Nenndorf, +01-05-2014 r. Chomino /Chomino/)
Gnatowski Jan [+]

  1. Jan Gnatowski (*28-05-1931 r., +28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/)
Gruszka Kazimierz oraz Małgorzata i Franciszek [+]

  1. Kazimierz Piotr Gruszka (*13-01-1939 r. Ornatowice, +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/)
Jabłońscy Katarzyna i Paweł oraz Sałek Janina [+]

  1. Paweł Jabłoński (*03-01-1885 r. Maurzyce, +~ 1946 r. /Stary Waliszew/)
  2. Katarzyna Jabłońska z d. Kucińska (*1895 r. Sapy, +~ 1954 r. /Stary Waliszew/)
  3. Janina Sałek z d. Jabłońska (*1917 r., +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/)
  4. Władysław Sałek (*~ 1923 r., +13-12-2011 r. /Stary Waliszew/)
Jabłońska Wacława [+]

  1. Wacława Jabłońska (*1933 r., +06-06-2011 r. /Głowno/)
Jaros Katarzyna i Józef [+]

  1. Józef Jaros (*1884 r., +14-10-1960 r.)
  2. Katarzyna Jaros z d. Wielemborek (*31-08-1894 r. Sobocka Wieś, +06-04-1980 r.)
Jaros Marianna [+]

  1. Marianna Jaros (*30-01-1926 r., +06-03-2004 r. Łódź /Łódź/)
Jaros Marianna i Jan [+]

  1. Jan Jaros (*30-03-1918 r. Janinów, +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/)
  2. Marianna Jaros z d. Gajda (*06-03-1921 r. Augustów, +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/)
Kaczmarek Alicja oraz Pintera Franciszka i Władysław [+]

  1. Władysław Pintera (*22-09-1889 r. Puczniew, +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/)
  2. Franciszka Pintera z d. Bergiel (*23-12-1892 r. Dąbrówka, +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/)
Kamińscy Feliks i Stefania [+]

  1. Feliks Kamiński (*30-05-1886 r. Łubki, +04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/)
  2. Stefania Kamińska z d. Ambrozińska (*10-11-1904 r. Rewica, +22-06-1973 r. /Blichowo/)
Kantorek Aniela i Konstanty [+]

  1. Aniela Kantorek z d. Dróżka (*~ 1918 r., +18-07-1991 r. /Głowno/)
  2. Konstanty Kantorek (*1913 r., +28-12-1993 r. /Głowno/)
Kantorek Danuta [+]

  1. Danuta Kantorek (+?)
Kantorek Dorota i Jan [+]

  1. Jan Kantorek (*1884 r. Skaratki, +17-03-1970 r. /Domaniewice/)
  2. Dorota Kantorek z d. Zagajewska (*1888 r. Skaratki, +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/)
Kantorek Dorota i Józef [+]

  1. Zdzisław Klejs (*1932 r., +1974 r. /Domaniewice/)
  2. Dorota Kantorek z d. Kucińska (*1906 r., +30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/)
  3. Józef Kantorek (*1905 r. Skaratki, +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/)
  4. Ryszard Klejs (*1971 r., +15-07-2009 r. /Domaniewice/)
Kantorek Franciszek, Janina, Grzegorz i Wiktoria [+]

  1. Wiktoria Kantorek z d. Kucińska (*1886 r., + /Domaniewice/)
  2. Grzegorz Kantorek (*1873 r. Skaratki, + /Domaniewice/)
  3. Franciszek Kantorek (*1921 r., +06-03-2002 r. /Domaniewice/)
  4. Janina Kantorek (*1929 r., +11-03-2004 r. /Domaniewice/)
Kantorek Franciszka i Stanisław [+]

  1. Stanisław Kantorek (*1887 r. Skaratki, +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/)
  2. Franciszka Kantorek z d. Tafilńska (*12-02-1897 r. Krępa, +05-05-1978 r. Skaratki)
Kantorek Jadwiga, Józef i Stefania [+]

  1. Józef Kantorek (*20-01-1920 r. Ziewaniczki, +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/)
  2. Stefania Anna Kantorek z d. Kazyk (*04-02-1927 r. Sosnowiec, +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/)
  3. Jadwiga Helena Kantorek z d. Gajda (*30-10-1956 r. Łódź, +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/)
Kantorek Jan [+]

  1. Jan Kantorek (*02-01-1927 r., +09-10-1993 r. /Kargowa/)
Kantorek Kacper [+]

  1. Kacper Kantorek (*02-01-1848 r. Skaratki, + /Domaniewice/)
Kantorek Kazimiera i Wincenty oraz Broniarz Janina i Ireneusz [+]

  1. Wincenty Hipolit Kantorek (*17-07-1909 r. Helenów, +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka)
  2. Kazimiera Helena Kantorek z d. Kalinowska (*02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą, +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/)
  3. Ireneusz Broniarz (*02-01-1928 r., +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/)
  4. Janina Broniarz z d. Kantorek (*28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka, +21-10-2015 r. Skierniewice)
Kantorek Małgorzata i Bolesław [+]

  1. Bolesław Kantorek (*22-10-1922 r. Ziewaniczki, +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/)
  2. Małgorzata Kantorek z d. Mikołajczyk (*18-08-1930 r., +13-02-2019 r. Głowno /Głowno/)
Kantorek Maria [+]

  1. Maria Kantorek z d. Jorke (*11-01-1904 r., +10-12-1985 r. /Łódź/)
Kantorek Piotr [+]

  1. Piotr Kantorek (*04-04-1928 r. Mystkowice Małe, +08-06-1987 r. Pyrnik /Kargowa/)
Kantorek Rozalia i Jan [+]

  1. Rozalia Kantorek (*~ 1906 r., +08-1977 r. /Domaniewice/)
  2. Jan Kantorek (*1897 r. Skaratki, +02-1982 r. /Domaniewice/)
Kantorek Rozalia i Władysław oraz Dratwa Kazimierz [+]

  1. Władysław Kantorek (*1907 r. Skaratki, +09-09-1976 r. Skaratki)
  2. Rozalia Kantorek (*~ 1915 r., +01-01-2002 r. /Domaniewice/)
  3. Kazimierz Dratwa (*~ 1942 r., +29-07-2008 r. /Domaniewice/)
Kantorek Stanisława [+]

  1. Stanisława Kantorek z d. Głuszcz (*06-11-1903 r., +23-09-1985 r. /Kargowa/)
Kantorek Stanisława i Józef [+]

  1. Józef Kantorek (*1913 r. Skaratki, +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/)
  2. Stanisława Kantorek z d. Król (*18-07-1921 r., +24-05-2015 r. /Domaniewice/)
Kantorek Stanisława i Stanisław oraz Kucińscy Franciszka i Walenty [+]

  1. Stanisława Kantorek z d. Kucińska (*1907 r., +01-11-1979 r. Sapy)
  2. Stanisław Kantorek (*1907 r. Skaratki, +03-06-1990 r.)
  3. Franciszka Kucińska z d. Pel (+?)
  4. Walenty Kuciński (*1872 r., +~ 1954 r.)
Kantorek Wojciech [+]

  1. Wojciech Czesław Kantorek (*15-04-1956 r. Łódź, +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/)
Kantorek Wojciech [+]

  1. Wojciech Kantorek (*23-04-1900 r. Mystkowice, +22-02-1969 r. /Kargowa/)
Karolkiewicz Marianna [+]

  1. Kazimierz Marciniak (*16-02-1863 r. Orątki, +?)
  2. Marianna Karolkiewicz z d. Marciniak (*16-09-1889 r. Orątki, +13-01-1954 r. Buszkówek)
  3. Józefa Marciniak z d. Znyk (*30-11-1868 r. Orątki, +?)
Karpiuk Maria i Jan [+]

  1. Jan Karpiuk (*1930 r., +24-05-1996 r. /Łódź/)
  2. Maria Karpiuk z d. Filar (*12-03-1928 r., +24-07-2003 r. /Łódź/)
Kazimierscy [+]

  1. Marianna Kazimierska z d. Mielczarek (*1834 r., +06-11-1894 r.)
  2. Jan Kazimierski (*19-12-1843 r. Guźnia, +19-10-1905 r.)
  3. Józefa Kazimierska (*27-02-1906 r., +05-03-1913 r. /Chruślin/)
  4. Janina Wanda Kazimierska (*1938 r., +21-07-1938 r. Bocheń /Chruślin/)
  5. Stanisław Kazimierski (*27-10-1902 r., +12-12-1943 r. /Chruślin/)
  6. Franciszek Kazimierski (*03-06-1875 r., +16-01-1956 r. /Chruślin/)
  7. Katarzyna Kazimierska z d. Kocięba (*1881 r., +02-04-1956 r. /Chruślin/)
  8. Wanda Weronika Kazimierska (*06-07-1913 r. Guźnia, +15-12-1987 r. /Chruślin/)
  9. Andrzej Kazimierski (*24-11-1907 r., +18-12-1994 r. /Chruślin/)
  10. Jan Kazimierski (*15-09-1904 r., +18-08-2003 r. /Chruślin/)
Kazimierscy Marianna i Feliks [+]

  1. Marianna Kazimierska z d. Flis (*08-12-1849 r. Bocheń, +20-03-1935 r. /Chruślin/)
  2. Feliks Kazimierski (*20-05-1850 r. Guźnia, +03-12-1926 r. /Chruślin/)
Kazimierska Halina [+]

  1. Halina Romana Kazimierska z d. Smoleńska (*05-01-1912 r. Ciechanów, +05-02-1986 r. Londyn /Londyn/)
Kazyk Czesława oraz Labuda Krystyna i Paweł [+]

  1. Paweł Labuda (*29-06-1926 r., +01-07-1964 r. /Gdynia/)
  2. Czesława Maria Kazyk z d. Wilk (*16-08-1903 r. Kulebaki (ZSRR), +28-06-1989 r. Gdynia /Gdynia/)
  3. Krystyna Labuda z d. Kazyk (*15-08-1924 r., +28-11-1989 r. Gdynia /Gdynia/)
Kaźmierska Agnieszka [+]

  1. Agnieszka Kazimierska z d. Kucharek (*18-01-1875 r. Małszyce, +26-02-1932 r. /Chruślin/)
Kępiński Teodor [+]

  1. Teodor Kępiński (*~ 1928 r., +13-06-2006 r. /Łódź/)
Khazaal Nemer Łukasz [+]

  1. Nemer Łukasz Khazaal (*12-03-1982 r. Łódź, +12-02-1995 r. Głowno /Głowno/)
Kiciński Stafan i Tadeusz [+]

  1. Stefan Czesław Kiciński (*25-01-1925 r. Kobułkowo, +08-12-1991 r. /Marcinkowice/)
  2. Tadeusz Kiciński (*15-10-1962 r., +2017 r. /Marcinkowice/)
Kłys Mieczysław [+]

  1. Mieczysław Kłys (*21-10-1935 r. Giebałtówka, +04-03-2007 r. Łódź /Łódź/)
Komenderska Helena i Jan, Kucińscy Marianna i Władysław oraz rodzina Kantorek [+]

  1. Józef Kantorek (*18-06-1864 r. Skaratki, +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/)
  2. Marian Zenon Kantorek (*31-01-1951 r. Łódź, +05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/)
  3. Franciszka Kantorek z d. Jabłońska (*07-10-1888 r. Maurzyce, +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/)
  4. Czesław Kantorek (*23-05-1912 r. Skaratki, +1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/)
  5. Władysław Kuciński (*1907 r. Domaniewice, +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/)
  6. Marianna Kucińska z d. Kantorek (*15-05-1915 r. Ziewaniczki, +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/)
  7. Helena Komenderska z d. Kucińska (*02-03-1946 r., +07-02-2015 r. Głowno /Głowno/)
  8. Jan Komenderski (*~ 1940 r., +20-01-2018 r. Łódź /Głowno/)
Koral Jadwiga i Zygmunt [+]

  1. Jadwiga Koral z d. Kunstman (*27-04-1918 r. Pruszków, +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/)
Kosmowski Marek [+]

  1. Marek Kosmowski (*11-03-1959 r. Łowicz, +13-12-2017 r. Głowno /Głowno/)
Kostusiak Zofia [+]

  1. Zofia Kostusiak z d. Wnuk (*01-06-1939 r., +10-10-2015 r. /Opole/)
Kucińska Danuta [+]

  1. Danuta Kucińska z d. Kwaśna (*25-07-1947 r., +11-11-2017 r. Głowno /Głowno/)
Kustosik Franciszka [+]

  1. Franciszka Kustosik z d. Raczkowska (*17-09-1895 r. Zgierz, +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/)
Kustosik Zenon i Stanisław [+]

  1. Stanisław Kustosik (*07-04-1893 r. Łódź, +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/)
  2. Zenon Kustosik (*20-04-1925 r. Łódź, +12-08-1997 r. Łódź /Łódź/)
Kwaśny Antoni i Marianna [+]

  1. Antoni Kwaśny (*1919 r., +30-06-1989 r. Łódź /Głowno/)
  2. Marianna Kwaśna (*1928 r., +25-02-2006 r. Głowno /Głowno/)
Lehr Irena [+]

  1. Irena Badoń-Lehr z d. Wilk (*16-10-1904 r. Sosnowiec, +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/)
Majewski Michał [+]

  1. Michał Majewski (*1888 r. Skaratki, +15-09-1939 r. Skaratki)
Maślankiewicz Ewa [+]

  1. Ewa Maślankiewicz z d. Tomsio (*28-04-1905 r., +23-09-1984 r. /Wrocław/)
Maślankiewicz Ryszard [+]

  1. Ryszard Maślankiewicz (*28-04-1931 r., +01-02-1992 r. /Wrocław/)
Michalak Zdzisław i Stanisława [+]

  1. Stanisława Michalak (*1920 r., +13-05-2001 r.)
  2. Zdzisław Michalak (*1925 r., +03-06-1999 r. /Stary Waliszew/)
  3. Katarzyna Michalak z d. Jabłońska (*13-04-1887 r. Maurzyce, + /Stary Waliszew/)
  4. Antoni Michalak (*30-12-1878 r. Drogusza, + /Stary Waliszew/)
Mikołajczyk Wiesław [+]

  1. Wiesław Mikołajczyk (*09-02-1960 r. Łódź, +09-12-1991 r. (Niemcy) /Łódź/)
Misiak Bogusława [+]

  1. Bogusława Misiak z d. Bartczak (*13-02-1961 r., +29-12-2010 r. Łódź /Łódź/)
Misiak Klaudia [+]

  1. Klaudia Misiak (*28-11-1999 r., +18-12-1999 r. /Głowno/)
Miszkiewicz Zofia i Roman [+]

  1. Zofia Miszkiewicz z d. Paluszkiewicz (*05-01-1936 r. Światoń, +05-05-2008 r. Łódź /Łódź/)
  2. Roman Miszkiewicz (*17-09-1936 r. Wodzierady, +27-12-2009 r. Łódź /Łódź/)
Olczak Stanisław i Zofia [+]

  1. Stanisław Olczak (*1957 r., +1991 r. /Aleksandrów Łódzki/)
Olszewski Tadeusz [+]

  1. Tadeusz Olszewski (*24-05-1928 r. Warszawa, +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/)
Owczarczyk Maria i Waldemar [+]

  1. Waldemar Owczarczyk (*1937 r., +16-12-1988 r. /Łódź/)
  2. Maria Owczarczyk z d. Fladzińska (*06-04-1939 r. Łódź, +18-01-1989 r. /Łódź/)
Pająk Dorota i Franciszek z dziecmi [+]

  1. Konstancja Pająk (*1907 r. Strzebieszew, +?)
  2. Apolonia Pająk (*1913 r. Strzebieszew, +?)
  3. Dorota Pająk z d. Grzegorczyk (+ /Głowno/)
  4. Franciszek Pająk (*1883 r. Strzebieszew, + /Głowno/)
  5. Jan Kopania (*~ 1911 r., +04-11-1964 r. /Głowno/)
  6. Janina Małecka z d. Pająk (*1908 r. Strzebieszew, +?)
  7. Marianna Janeczek z d. Pająk (*08-09-1910 r., +22-10-1991 r. Łowicz)
  8. Otylia Kopania z d. Pająk (*~ 1918 r., +14-08-1994 r. /Głowno/)
  9. Włodzimierz Kopania (*~ 1947 r., +02-03-1995 r. /Głowno/)
Pakuła Irena [+]

  1. Irena Pakuła z d. Nowak (*17-01-1953 r. Pruszków, +08-04-2005 r. /Pruszków/)
Pakuła Janina i Eugeniusz [+]

  1. Eugeniusz Pakuła (*22-11-1911 r. Sosnowiec, +27-12-1956 r. /Pruszków/)
  2. Janina Pakuła z d. Kupfer (*1927 r., +25-12-2010 r. Pruszków)
Pakuła vel Rutka [+]

  1. Antonina Joanna Pakuła vel Rutka z d. Wilczyńska (*15-12-1889 r. Będzin, +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/)
  2. Ludwik Pakuła vel Rutka (*21-08-1884 r. Piekoszów, +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/)
  3. Kazimierz Pakuła vel Rutka (*02-03-1913 r. Warszawa, +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/)
  4. Romana Pakuła z d. Wójcik (*15-08-1922 r., +26-09-1992 r. Gdańsk /Gdańsk/)
  5. Mieczysław Małgowski (*18-12-1919 r., +05-2011 r. /Gdańsk/)
Parys Wojciech oraz Janina i Mieczysław [+]

  1. Wojciech Parys (*1899 r. Strzebieszew, +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/)
  2. Janina Parys (*1929 r., +04-05-1997 r. /Stary Waliszew/)
  3. Mieczysław Parys (*1925 r., +20-11-2009 r. /Stary Waliszew/)
Pierzgalski Zygmunt [+]

  1. Zygmunt Pierzgalski (*1952 r., +25-07-1996 r. /Łódź/)
Pintera Aniela i Pijanowska Krystyna [+]

  1. Aniela Pintera z d. Stępień (*06-01-1909 r. Dąbrówka, +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/)
Pintera Józefa, Regina i Tomasz oraz Zygmunt [+]

  1. Józefa Pintera z d. Omiecińska (*01-04-1851 r. Szydłów, +?)
Staworzyńscy [+]

  1. Ludwik Staworzyński (*06-02-1900 r. Warszawa, +26-04-1912 r. /Warszawa/)
  2. Wojciech Staworzyński (*08-04-1857 r. Konary, +06-10-1916 r. /Warszawa/)
  3. Ludwika Staworzyńska z d. Kwiatkowska (+22-10-1930 r.)
  4. Wacław Franciszek Staworzyński (*1889 r. Warszawa, +01-11-1931 r.)
  5. Władysław Leon Staworzyński (*10-06-1881 r. Warszawa, +04-04-1946 r. /Warszawa/)
  6. Mieczysław Staworzyński (*08-12-1890 r. Warszawa, +28-06-1949 r. /Warszawa/)
  7. Roman Staworzyński (*~ 1883 r., +16-01-1957 r.)
  8. Wiktor Zdzisław Staworzyński (*10-11-1910 r., +10-06-1972 r. /Warszawa/)
  9. Jerzy Staworzyński (*25-08-1924 r. Warszawa, +30-03-2003 r. Warszawa /Warszawa/)
Staworzyńscy Andrzej, Leopold i Maria [+]

  1. Maria Staworzyńska z d. Bernatowicz (*~ 1896 r., +30-05-1967 r. /Warszawa/)
  2. Leopold Staworzyński (*12-09-1894 r. Warszawa, +20-12-1969 r.)
  3. Andrzej Staworzyński (*18-07-1925 r. Warszawa, +06-01-1991 r. Warszawa)
Sut Jan oraz Józefa i Piotr [+]

  1. Piotr Sut (*1895 r. Skaratki, +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/)
  2. Józefa Sut z d. Wielec (+ /Domaniewice/)
  3. Jan Sut (*1927 r., +2006 r. /Domaniewice/)
Szczepańska Małgorzata [+]

  1. Małgorzata Szczepańska z d. Jaros (*26-01-1952 r. Łódź, +13-11-2004 r. Łódź /Łódź/)
Szczetnikowicz Jan i Maria [+]

  1. Jan Bolesław Szczetnikowicz (*23-04-1904 r. Porzecze, +17-07-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/)
  2. Maria Krystyna Szczetnikowicz z d. Tomsio (*25-09-1911 r. Sosnowiec, +09-09-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/)
Szostek Stanisława i Marian [+]

  1. Stanisława Szostek z d. Kantorek (*18-06-1938 r. Rawa Mazowiecka, +19-04-1990 r. Rawa Mazowiecka)
  2. Marian Szostek (*07-05-1938 r., +25-05-1996 r. /Rawa Mazowiecka/)
Szostek Zbigniew [+]

  1. Zbigniew Szostek (*07-07-1960 r., +09-03-2013 r. /Rawa Mazowiecka/)
Szymczak Eugeniusz [+]

  1. Maria Szymczak (*26-02-1970 r. Łódź, +26-02-1970 r. Łódź /Łódź/)
  2. Paweł Szymczak (*17-04-1971 r. Łódź, +23-11-1971 r. Łódź /Łódź/)
  3. Eugeniusz Szymczak (*13-07-1940 r., +23-05-2011 r. Łódź /Łódź/)
Tomsio Dioniza i Tadeusz [+]

  1. Tadeusz Tomsio (*1895 r., +07-08-1963 r.)
  2. Dioniza Tomsio (*1895 r., +18-12-1984 r. /Sosnowiec/)
Tomsio Matylda i Roman [+]

  1. Roman Tomsio (*13-04-1913 r. Sosnowiec, +02-03-1990 r. /Gdańsk/)
  2. Matylda Tomsio z d. Przybyszewska (*05-10-1916 r., +27-01-2012 r. Gdańsk /Gdańsk/)
Tomsio Michalina i Teofil oraz Wnuk Teofila i Antoni [+]

  1. Teofil Tomsio (*1868 r., +13-04-1918 r. /Sosnowiec/)
  2. Antoni Wnuk (*1909 r., +29-10-1939 r. /Sosnowiec/)
  3. Michalina Tomsio z d. Staworzyńska (*29-09-1871 r., +15-10-1943 r. Rudnik nad Sanem /Sosnowiec/)
  4. Teofila Wnuk z d. Tomsio (*1909 r. Sosnowiec, +05-04-1949 r. /Sosnowiec/)
Tomsio Stanisława i Władysław [+]

  1. Władysław Tomsio (*1898 r., +1961 r. /Poznań/)
  2. Stanisława Tomsio z d. Marczewska (*1899 r., +1988 r.)
Ufa Ryszard [+]

  1. Ryszard Marek Ufa (*07-04-1957 r., +16-09-2013 r. Łódź /Łódź/)
Warda Anastazja i Jan [+]

  1. Jan Warda (*1901 r. Skaratki, +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/)
  2. Anastazja Warda (*1915 r., +06-10-2003 r. /Domaniewice/)
Warda Jan [+]

  1. Jan Warda (*1906 r. Skaratki, +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/)
Wilk Helena i Jerzy [+]

  1. Helena Wilk (*04-02-1901 r., +11-08-1977 r. /Sopot/)
  2. Jerzy Stanisław Wilk (*03-11-1906 r. Sosnowiec, +09-01-1983 r. Sopot)
Wilk Michał [+]

  1. Michał Wilk (*01-11-1929 r. Ziewaniczki, +07-04-1995 r. /Głowno/)
Wilk-Pietrzak Halina [+]

  1. Halina Wilk-Pietrzak z d. Wilk (*01-01-1952 r., +12-03-2015 r. /Stary Waliszew/)
Wojciechowski Jarosław [+]

  1. Jarosław Wojciechowski (*15-05-1998 r., +22-07-1998 r. /Głowno/)
Wypiór Wojciech oraz rodzina Piątkowskich [+]

  1. Jan Piątkowski (*1858 r., +02-08-1931 r. /Sosnowiec/)
  2. Katarzyna Piątkowska z d. Poniewierska (*1869 r., +06-05-1957 r.)
  3. Wit Piątkowski (*10-08-1908 r., +27-09-1974 r. /Sosnowiec/)
  4. Leokadia Piątkowska z d. Warszawska (*13-11-1904 r., +24-02-1994 r.)
  5. Wojciech Wypiór (*21-04-1938 r., +24-08-2002 r. /Sosnowiec/)
  6. Bronisława Piątkowska (+?)
  7. Julia Piątkowska (+?)

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl