Mapa miejsc Mapa miejsc
7 . Aleksów m. urodzenia: 7
Marianna Feręc z d. Michalak (*07-02-1912 r. Aleksów, +?) Kazimierz Jabłoński (*06-07-1913 r. Aleksów, +?) Stanisław Jabłoński (*13-11-1917 r. Aleksów, +?) Władysław Michalak (*08-05-1919 r. Aleksów, +15-12-2007 r. /Stary Waliszew/) Stefania Michalak (*03-09-1919 r. Aleksów, +07-03-1920 r. Aleksów) Stanisław Michalak (*03-09-1919 r. Aleksów, +06-03-1920 r. Aleksów) Stefan Jabłoński (*18-11-1920 r. Aleksów, +08-12-1920 r. Aleksów) m. zgonu: 4
Franciszek Jabłoński (*25-05-1910 r. Boczki Dolne, +04-03-1919 r. Aleksów) Stefania Michalak (*03-09-1919 r. Aleksów, +07-03-1920 r. Aleksów) Stanisław Michalak (*03-09-1919 r. Aleksów, +06-03-1920 r. Aleksów) Stefan Jabłoński (*18-11-1920 r. Aleksów, +08-12-1920 r. Aleksów) obecnie Boczki Domaradzkie
11 [+]
11 . Augustów m. urodzenia: 6
Antoni Gajda (*07-03-1911 r. Augustów, +?) Marianna Jaros z d. Gajda (*06-03-1921 r. Augustów, +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/) Józef Gajda (*21-12-1922 r. Augustów, +07-11-1997 r. Garwolin /Gończyce/) Helena Olszewska-Cholewińska z d. Gajda (*26-02-1926 r. Augustów, +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/) Zdzisław Gajda (*01-01-1933 r. Augustów, +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/) Marian Gajda (*03-07-1935 r. Augustów, +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/) m. zgonu: 9
Wojciech Gajda (*04-03-1862 r. Guźnia, +18-12-1935 r. Augustów) Jan Gajda (*17-08-1893 r. Guźnia, +24-07-1922 r. Augustów) Michał Gajda (*04-09-1895 r. Guźnia, +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/) Piotr Gajda (*1908 r. Guźnia, +05-10-1935 r. Augustów) Marian Gajda (*1924 r., +18-05-1925 r. Augustów) Mieczysław Gajda (*1924 r., +20-06-1925 r. Augustów) Stanisława Gajda (*30-04-1928 r., +02-05-1928 r. Augustów) Julianna Gajda (*1929 r., +21-06-1930 r. Augustów) Rozalia Gajda (*1931 r., +12-12-1931 r. Augustów) 15 [+]
13 . Bąków Dolny m. urodzenia: 14
Stanisław Wielemborek (*06-05-1848 r. Bąków Dolny, +?) Józef Wielemborek (*20-02-1864 r. Bąków Dolny, +30-03-1916 r. Janinów) Wawrzyniec Wielemborek (*22-07-1874 r. Bąków Dolny, +?) Anna Kostusiak z d. Wielemborek (*30-07-1876 r. Bąków Dolny, +?) Marianna Znyk z d. Wielemborek (*27-08-1878 r. Bąków Dolny, +02-04-1950 r. /Bąków Górny/) Katarzyna Sołtyszewska z d. Wielemborek (*20-07-1880 r. Bąków Dolny, +01-11-1920 r. Bocheń) Ewa Waliszewska z d. Wielemborek (*08-07-1882 r. Bąków Dolny, +?) Agnieszka Wielemborek (*29-03-1885 r. Bąków Dolny, +30-12-1892 r. Bąków Dolny) Szymon Wielemborek (*12-10-1887 r. Bąków Dolny, +?) Apolonia Pieńkowska z d. Wielemborek (*12-10-1887 r. Bąków Dolny, +1918 r.) Jan Wielemborek (*04-02-1890 r. Bąków Dolny, +15-04-1895 r. Bąków Dolny) Józef Wielemborek (*03-07-1895 r. Bąków Dolny, +?) Ewa Znyk (*31-08-1901 r. Bąków Dolny, +18-11-1902 r. Bąków Dolny) Stanisław Białas (*07-08-1907 r. Bąków Dolny, +?) m. zgonu: 4
Kunegunda Wiechno z d. Jabłońska (*29-07-1815 r. Maurzyce, +09-10-1871 r. Bąków Dolny) Agnieszka Wielemborek (*29-03-1885 r. Bąków Dolny, +30-12-1892 r. Bąków Dolny) Jan Wielemborek (*04-02-1890 r. Bąków Dolny, +15-04-1895 r. Bąków Dolny) Ewa Znyk (*31-08-1901 r. Bąków Dolny, +18-11-1902 r. Bąków Dolny) m. ceremonii #2: 1
Kacper Jabłoński (*30-12-1826 r. Maurzyce, +04-03-1899 r. Brodne) Brygida Jabłońska z d. Mikołajczyk (*12-05-1833 r. Zduny, +13-02-1892 r. Maurzyce) 19 [+]
14 . Bąków Górny m. urodzenia: 6
Józefa Rybus z d. Jaros (*30-10-1881 r. Bąków Górny, +?) Mateusz Wielemborek (*17-05-1892 r. Bąków Górny, +?) Stanisław Dałek (*23-01-1904 r. Bąków Górny, +1968 r.) Stanisława Wielemborek (*05-08-1905 r. Bąków Górny, +24-08-1905 r. Bąków Górny) Ignacy Wielemborek (*28-07-1908 r. Bąków Górny, +?) Zofia Jarota (*16-02-1915 r. Bąków Górny, +1932 r. /Bąków Górny/) m. zgonu: 7
Michał Kowalczyk (+27-08-1852 r. Bąków Górny) Michał Białas (+29-12-1830 r. Bąków Górny) Błażej Białas (+20-07-1819 r. Bąków Górny) Kunegunda Kowalska z d. Kowalczyk (*~ 1803 r., +20-01-1865 r. Bąków Górny) Wojciech Bińczak (*31-03-1856 r. Rząśno, +22-01-1912 r. Bąków Górny) Józef Jarota (*20-01-1882 r. Wiskienica, +07-03-1918 r. Bąków Górny /Bąków Górny/) Stanisława Wielemborek (*05-08-1905 r. Bąków Górny, +24-08-1905 r. Bąków Górny) m. pochówku: 12
Feliks Wójcik (*19-11-1875 r. Wiskienica, +20-10-1949 r. /Bąków Górny/) Jan Wiercioch (*28-08-1877 r. Strugienice, +1957 r. /Bąków Górny/) Marianna Znyk z d. Wielemborek (*27-08-1878 r. Bąków Dolny, +02-04-1950 r. /Bąków Górny/) Piotr Znyk (*30-04-1880 r. Bąków Poduchowny, +17-11-1946 r. /Bąków Górny/) Józef Jarota (*20-01-1882 r. Wiskienica, +07-03-1918 r. Bąków Górny /Bąków Górny/) Franciszka Wiercioch z d. Bińczak (*17-10-1887 r. Rząśno, +1982 r. /Bąków Górny/) Marianna Wójcik z d. Wielemborek (*20-11-1887 r. Wiskienica, +21-10-1967 r. /Bąków Górny/) Andrzej Barański (*03-11-1908 r. Dębowa Góra, +07-12-1980 r. /Bąków Górny/) Zofia Jarota (*16-02-1915 r. Bąków Górny, +1932 r. /Bąków Górny/) Władysław Wiercioch (*1922 r., +17-06-2010 r. /Bąków Górny/) Eugenia Wiercioch z d. Słoma (*1923 r., +2003 r. /Bąków Górny/) Wanda Barańska z d. Kantorek (*13-10-1925 r. Ziewaniczki, +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/) m. pogrzebu: 12
Feliks Wójcik (*19-11-1875 r. Wiskienica, +20-10-1949 r. /Bąków Górny/) Jan Wiercioch (*28-08-1877 r. Strugienice, +1957 r. /Bąków Górny/) Marianna Znyk z d. Wielemborek (*27-08-1878 r. Bąków Dolny, +02-04-1950 r. /Bąków Górny/) Piotr Znyk (*30-04-1880 r. Bąków Poduchowny, +17-11-1946 r. /Bąków Górny/) Józef Jarota (*20-01-1882 r. Wiskienica, +07-03-1918 r. Bąków Górny /Bąków Górny/) Franciszka Wiercioch z d. Bińczak (*17-10-1887 r. Rząśno, +1982 r. /Bąków Górny/) Marianna Wójcik z d. Wielemborek (*20-11-1887 r. Wiskienica, +21-10-1967 r. /Bąków Górny/) Andrzej Barański (*03-11-1908 r. Dębowa Góra, +07-12-1980 r. /Bąków Górny/) Zofia Jarota (*16-02-1915 r. Bąków Górny, +1932 r. /Bąków Górny/) Władysław Wiercioch (*1922 r., +17-06-2010 r. /Bąków Górny/) Eugenia Wiercioch z d. Słoma (*1923 r., +2003 r. /Bąków Górny/) Wanda Barańska z d. Kantorek (*13-10-1925 r. Ziewaniczki, +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/) m. chrztu: 98
Franciszka Kutkowska z d. Stefańska (*25-04-1824 r. Rząśno, +20-12-1895 r. Rząśno) Ignacy Białas (*28-07-1844 r. Rząśno, +20-10-1886 r. Rząśno) Stanisław Wielemborek (*06-05-1848 r. Bąków Dolny, +?) Andrzej Kosmowski (*25-11-1848 r. Rząśno, +25-06-1920 r. Rząśno) Stanisław Wieteska (*07-05-1849 r. Bogoria Górna, +?) Antoni Bińczak (*03-02-1854 r. Rząśno, +19-12-1857 r. Rząśno) Wojciech Bińczak (*31-03-1856 r. Rząśno, +22-01-1912 r. Bąków Górny) Antonina Jabłońska z d. Bińczak (*10-02-1859 r. Rząśno, +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie) Paweł Bińczak (*12-01-1861 r. Rząśno, +?) Mateusz Wielemborek (*14-08-1861 r. Wiskienica, +?) Marianna Bińczak (*14-07-1862 r. Rząśno, +?) Józef Wielemborek (*20-02-1864 r. Bąków Dolny, +30-03-1916 r. Janinów) Jan Bińczak (*22-10-1864 r. Rząśno, +22-07-1871 r. Rząśno) Marianna Kosiorek z d. Kozłowska (*09-06-1866 r. Rząśno, +?) Józefa Bińczak (*29-10-1866 r. Rząśno, +07-01-1875 r. Rząśno) Paweł Białas (*15-01-1867 r. Rząśno, +03-09-1948 r. Rząśno) Stanisław Bińczak (*30-03-1869 r. Rząśno, +?) Marianna Kosmowska z d. Bińczak (*07-07-1871 r. Rząśno, +?) Wawrzyniec Wielemborek (*22-07-1874 r. Bąków Dolny, +?) Tomasz Barański (*13-08-1874 r. Dębowa Góra, +?) Feliks Wójcik (*19-11-1875 r. Wiskienica, +20-10-1949 r. /Bąków Górny/) Anna Kostusiak z d. Wielemborek (*30-07-1876 r. Bąków Dolny, +?) Marianna Błażejewska z d. Woźniak (*26-08-1876 r. Rząśno, +?) Marianna Znyk z d. Wielemborek (*27-08-1878 r. Bąków Dolny, +02-04-1950 r. /Bąków Górny/) Katarzyna Wiercioch z d. Bińczak (*12-04-1880 r. Rząśno, +04-04-1911 r.) Piotr Znyk (*30-04-1880 r. Bąków Poduchowny, +17-11-1946 r. /Bąków Górny/) Katarzyna Sołtyszewska z d. Wielemborek (*20-07-1880 r. Bąków Dolny, +01-11-1920 r. Bocheń) Józefa Rybus z d. Jaros (*30-10-1881 r. Bąków Górny, +?) Józef Jarota (*20-01-1882 r. Wiskienica, +07-03-1918 r. Bąków Górny /Bąków Górny/) Ewa Waliszewska z d. Wielemborek (*08-07-1882 r. Bąków Dolny, +?) Franciszka Gajda (*05-02-1885 r. Rząśno, +07-06-1885 r. Rząśno) Agnieszka Wielemborek (*29-03-1885 r. Bąków Dolny, +30-12-1892 r. Bąków Dolny) Marianna Rybus z d. Charążka (*18-04-1885 r. Bogoria Górna, +?) Tomasz Wielemborek (*16-08-1885 r. Wiskienica, +?) Szymon Wielemborek (*12-10-1887 r. Bąków Dolny, +?) Apolonia Pieńkowska z d. Wielemborek (*12-10-1887 r. Bąków Dolny, +1918 r.) Franciszka Wiercioch z d. Bińczak (*17-10-1887 r. Rząśno, +1982 r. /Bąków Górny/) Marianna Wójcik z d. Wielemborek (*20-11-1887 r. Wiskienica, +21-10-1967 r. /Bąków Górny/) Jan Wielemborek (*04-02-1890 r. Bąków Dolny, +15-04-1895 r. Bąków Dolny) Marianna Fijałkowska z d. Bińczak (*10-03-1890 r. Rząśno, +?) Józef Wielemborek (*30-06-1890 r. Wiskienica, +?) Mateusz Wielemborek (*17-05-1892 r. Bąków Górny, +?) Franciszek Bińczak (*24-11-1892 r. Rząśno, +?) Józef Kosmowski (*09-12-1892 r. Rząśno, +26-01-1902 r. Rząśno) Marcjanna Perzyna z d. Bińczak (*12-01-1893 r. Rząśno, +?) Kazimierz Wielemborek (*18-02-1893 r. Wiskienica, +?) Jan Kosmowski (*02-01-1895 r. Rząśno, +?) Józef Wielemborek (*03-07-1895 r. Bąków Dolny, +?) Franciszka Bińczak (*28-11-1895 r. Rząśno, +?) Karol Bińczak (*03-03-1896 r. Rząśno, +?) Stanisław Wielemborek (*07-04-1896 r. Wiskienica, +12-05-1897 r. Wiskienica) Antoni Wielemborek (*08-04-1896 r. Wiskienica, +?) Małgorzata Bińczak z d. Stanisławska (*21-09-1896 r. Wiskienica, +?) Rozalia Kosmowska (*25-01-1897 r. Rząśno, +06-02-1902 r.) Julianna Bińczak (*19-09-1898 r. Rząśno, +09-10-1899 r. Rząśno) Feliks Wielemborek (*31-03-1899 r. Wiskienica, +?) Stanisław Kosmowski (*18-04-1899 r. Rząśno, +31-01-1902 r. Rząśno) Jan Bińczak (*23-05-1899 r. Rząśno, +13-01-1902 r. Rząśno) Urszula Bińczak (*18-10-1900 r. Rząśno, +19-08-1906 r. Rząśno) Marianna Barańska (*28-08-1901 r. Dębowa Góra, +?) Ewa Znyk (*31-08-1901 r. Bąków Dolny, +18-11-1902 r. Bąków Dolny) Franciszek Kosmowski (*09-11-1901 r. Rząśno, +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/) Jan Bińczak (*20-05-1903 r. Rząśno, +?) Anna Barańska (*05-06-1903 r. Dębowa Góra, +?) Jadwiga Bińczak (*21-08-1903 r. Rząśno, +?) Franciszek Wielemborek (*19-11-1903 r. Wiskienica, +?) Józef Kosmowski (*06-01-1904 r. Rząśno, +?) Stanisław Dałek (*23-01-1904 r. Bąków Górny, +1968 r.) Stanisława Wielemborek (*05-08-1905 r. Bąków Górny, +24-08-1905 r. Bąków Górny) Zofia Bińczak (*18-02-1906 r. Rząśno, +?) Stanisław Kosmowski (*09-12-1906 r. Rząśno, +?) Ewa Wielemborek (*18-01-1907 r. Wiskienica, +?) Józef Znyk (*21-01-1907 r. Bąków Poduchowny, +14-04-1912 r. Bąków Poduchowny) Franciszek Barański (*30-03-1907 r. Dębowa Góra, +14-08-1911 r. Dębowa Góra) Stanisław Białas (*07-08-1907 r. Bąków Dolny, +?) Ignacy Wielemborek (*28-07-1908 r. Bąków Górny, +?) Andrzej Barański (*03-11-1908 r. Dębowa Góra, +07-12-1980 r. /Bąków Górny/) Katarzyna Znyk (*10-12-1908 r. Bąków Poduchowny, +11-05-1909 r. Bąków Poduchowny) Stanisław Bińczak (*04-12-1909 r. Rząśno, +?) Antoni Jakub Kosmowski (*07-07-1910 r. Rząśno, +?) Franciszek Bińczak (*18-08-1910 r. Rząśno, +?) Katarzyna Jabłońska (*21-09-1910 r. Kazimirek, +?) Franciszek Bińczak (*11-10-1911 r. Rząśno, +?) Józefa Franciszka Znyk (*23-06-1912 r. Bąków Poduchowny, +?) Franciszek Jabłoński (*23-07-1912 r. Kazimirek, +02-08-1995 r.) Bolesław Bińczak (*03-09-1913 r. Rząśno, +19-11-1916 r. Rząśno) Stanisław Wielemborek (*13-11-1913 r. Wiskienica, +01-05-1914 r. Wiskienica) Helena Wiercioch (*16-02-1914 r. Rząśno, +?) Stanisława Jabłońska (*18-01-1915 r. Kazimirek, +23-01-1915 r. Kazimirek) Zofia Jarota (*16-02-1915 r. Bąków Górny, +1932 r. /Bąków Górny/) Walenty Kosmowski (*22-10-1915 r. Rząśno, +?) Julianna Jabłońska (*28-08-1916 r. Kazimirek, +?) Jan Wiercioch (*13-03-1917 r. Rząśno, +1984 r.) Stanisław Bińczak (*15-09-1918 r. Bąków Poduchowny, +1994 r.) Marianna Kwiatkowska z d. Wiercioch (*25-05-1919 r. Rząśno, +?) Stanisława Jabłońska (*01-07-1919 r. Kazimirek, +?) Stanisław Znyk (*27-02-1920 r. Bąków Poduchowny, +?) Janina Wójcik (*28-02-1920 r. Wiskienica, +?) m. ceremonii #1: 30
Tomasz Barański (*13-08-1874 r. Dębowa Góra, +?) Katarzyna Barańska z d. Jędrzejczyk (+?) Antoni Białas (*20-06-1819 r. Rząśno, +13-01-1896 r. Rząśno) Marianna Białas z d. Pietrzak (*05-08-1811 r. Wiskienica, +?) Antoni Białas (*20-06-1819 r. Rząśno, +13-01-1896 r. Rząśno) Józefa Białas z d. Wielemborek (+?) Ignacy Białas (*28-07-1844 r. Rząśno, +20-10-1886 r. Rząśno) Marianna Białas z d. Kutkowska (*08-11-1844 r. Rząśno, +05-04-1915 r. Rząśno) Michał Białas (+29-12-1830 r. Bąków Górny) Kunegunda Kowalska z d. Kowalczyk (*~ 1803 r., +20-01-1865 r. Bąków Górny) Franciszek Bińczak (*24-11-1892 r. Rząśno, +?) Małgorzata Bińczak z d. Stanisławska (*21-09-1896 r. Wiskienica, +?) Jan Bińczak (*10-09-1885 r. Rząśno, +?) Marianna Bińczak z d. Skwarna (*1878 r. Niedzieliska, +?) Kazimierz Fijałkowski (*1879 r. Łaźniki, +?) Marianna Fijałkowska z d. Bińczak (*10-03-1890 r. Rząśno, +?) Jan Gajda (*1846 r. Mystkowice, +?) Konstancja Gajda z d. Jagoda (+?) Józef Jabłoński (*01-03-1860 r. Maurzyce, +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie) Antonina Jabłońska z d. Bińczak (*10-02-1859 r. Rząśno, +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie) Kacper Jabłoński (*30-12-1826 r. Maurzyce, +04-03-1899 r. Brodne) Brygida Jabłońska z d. Mikołajczyk (*12-05-1833 r. Zduny, +13-02-1892 r. Maurzyce) Józef Jarota (*20-01-1882 r. Wiskienica, +07-03-1918 r. Bąków Górny /Bąków Górny/) Marianna Wójcik z d. Wielemborek (*20-11-1887 r. Wiskienica, +21-10-1967 r. /Bąków Górny/) Władysław Jędrachowicz Kazimiera Jędrachowicz z d. Białas (*12-08-1935 r. Rząśno, +1990 r. Łódź) Jan Kosiorek (*1862 r. Rogóźno, +?) Marianna Kosiorek z d. Kozłowska (*09-06-1866 r. Rząśno, +?) Leopold Kostusiak (+?) Anna Kostusiak z d. Wielemborek (*30-07-1876 r. Bąków Dolny, +?) Kazimierz Kowalski (+?) Kunegunda Kowalska z d. Kowalczyk (*~ 1803 r., +20-01-1865 r. Bąków Górny) Mateusz Kutkowski (+26-03-1905 r. Rząśno) Franciszka Kutkowska z d. Stefańska (*25-04-1824 r. Rząśno, +20-12-1895 r. Rząśno) Władysław Kwiatkowski (+?) Marianna Kwiatkowska z d. Wiercioch (*25-05-1919 r. Rząśno, +?) Piotr Mielczarek (*02-08-1861 r. Guźnia, +?) Marianna Mielczarek z d. Warzywoda (+?) Jan Perzyna (*25-08-1892 r. Maryjsk, +?) Marcjanna Perzyna z d. Bińczak (*12-01-1893 r. Rząśno, +?) Henryk Rybus (*19-01-1873 r. Bocheń, +08-03-1961 r. Wola Kałkowa) Józefa Rybus z d. Papuga (+06-10-1897 r.) Jan Rybus (*06-02-1877 r. Bocheń, +?) Marianna Rybus z d. Charążka (*18-04-1885 r. Bogoria Górna, +?) Feliks Stefański (+28-02-1837 r. Rząśno) Marianna Białas z d. Pietrzak (*05-08-1811 r. Wiskienica, +?) Filip Stefański (+14-02-1830 r. Rząśno) Łucja Woźniak z d. Golisz (+?) Paweł Waliszewski (+?) Ewa Waliszewska z d. Wielemborek (*08-07-1882 r. Bąków Dolny, +?) Jan Wiercioch (*28-08-1877 r. Strugienice, +1957 r. /Bąków Górny/) Katarzyna Wiercioch z d. Bińczak (*12-04-1880 r. Rząśno, +04-04-1911 r.) Jan Wiercioch (*28-08-1877 r. Strugienice, +1957 r. /Bąków Górny/) Franciszka Wiercioch z d. Bińczak (*17-10-1887 r. Rząśno, +1982 r. /Bąków Górny/) Jan Woźniak (+?) Łucja Woźniak z d. Golisz (+?) Feliks Wójcik (*19-11-1875 r. Wiskienica, +20-10-1949 r. /Bąków Górny/) Marianna Wójcik z d. Wielemborek (*20-11-1887 r. Wiskienica, +21-10-1967 r. /Bąków Górny/) Piotr Znyk (*30-04-1880 r. Bąków Poduchowny, +17-11-1946 r. /Bąków Górny/) Marianna Znyk z d. Wielemborek (*27-08-1878 r. Bąków Dolny, +02-04-1950 r. /Bąków Górny/) m. ceremonii #2: 8
Tomasz Barański (*13-08-1874 r. Dębowa Góra, +?) Katarzyna Barańska z d. Jędrzejczyk (+?) Franciszek Bińczak (*24-11-1892 r. Rząśno, +?) Małgorzata Bińczak z d. Stanisławska (*21-09-1896 r. Wiskienica, +?) Jan Gajda (*1846 r. Mystkowice, +?) Konstancja Gajda z d. Jagoda (+?) Józef Jabłoński (*01-03-1860 r. Maurzyce, +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie) Antonina Jabłońska z d. Bińczak (*10-02-1859 r. Rząśno, +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie) Jan Kosiorek (*1862 r. Rogóźno, +?) Marianna Kosiorek z d. Kozłowska (*09-06-1866 r. Rząśno, +?) Leopold Kostusiak (+?) Anna Kostusiak z d. Wielemborek (*30-07-1876 r. Bąków Dolny, +?) Paweł Waliszewski (+?) Ewa Waliszewska z d. Wielemborek (*08-07-1882 r. Bąków Dolny, +?) Piotr Znyk (*30-04-1880 r. Bąków Poduchowny, +17-11-1946 r. /Bąków Górny/) Marianna Znyk z d. Wielemborek (*27-08-1878 r. Bąków Dolny, +02-04-1950 r. /Bąków Górny/) 173 [+]
32 . Bielawy m. urodzenia: 1
Sabina Hekner (*21-09-1913 r. Bielawy, +?) m. chrztu: 19
Jan Sołtyszewski (*22-05-1885 r. Rulice, +?) Józef Hekner (*08-07-1885 r., +?) Franciszka Hekner (*04-11-1888 r., +03-01-1889 r.) Leon Hekner (*22-12-1889 r., +?) Eleonora Hekner (*26-05-1894 r., +?) Józef Sołtyszewski (*14-03-1895 r. Rulice, +?) Władysław Sołtyszewski (*14-04-1898 r. Rulice, +?) Jan Paradowski (*13-08-1898 r. Rulice, +11-12-1900 r. Rulice) Walerian Hekner (*22-01-1900 r., +?) Stanisław Paradowski (*07-11-1900 r. Rulice, +?) Ewa Matysek z d. Staniecka (*03-02-1901 r., +1986 r. /Stary Waliszew/) Stanisław Hekner (*01-05-1902 r., +?) Władysław Paradowski (*16-12-1902 r. Rulice, +21-12-1902 r. Rulice) Marcjanna Paradowska (*06-10-1904 r. Rulice, +?) Andrzej Kolas (*1907 r. Marywil, +?) Jan Paradowski (*22-03-1908 r. Rulice, +02-05-1909 r. Rulice) Wanda Wilk (*08-12-1909 r. Władysławów, +?) Zofia Paradowska (*22-05-1911 r. Rulice, +02-04-1912 r. Rulice) Sabina Hekner (*21-09-1913 r. Bielawy, +?) m. ceremonii #1: 11
Kazimierz Abramowicz (+?) Eugenia Leokadia Abramowicz z d. Tarkowska (*05-04-1914 r. Mystkowice, +?) Andrzej Jaśniewski (*1848 r. Chruślin, +19-06-1910 r. Chruślin) Marianna Jaśniewska z d. Łuczyńska (+?) Ignacy Lebioda (*28-07-1890 r. Trąby, +?) Marianna Lebioda z d. Baran (+?) Jan Lebioda (*1858 r. Trąby, +?) Józefa Lebioda z d. Sobierajska (+?) Jan Matysek (*20-12-1886 r. Strugienice, +1961 r. /Stary Waliszew/) Ewa Matysek z d. Staniecka (*03-02-1901 r., +1986 r. /Stary Waliszew/) Józef Paradowski (+?) Michalina Paradowska z d. Sołtyszewska (+?) Józef Rybus (*20-03-1888 r. Bocheń, +?) Weronika Rybus z d. Sołtyszewska (+?) Stanisław Sękalski (*1883 r. Domaniewice, +?) Aniela Sękalska z d. Łuczyńska (+?) Jan Sołtyszewski (*22-05-1885 r. Rulice, +?) Teodozja Sołtyszewska z d. Szymkowiak (+?) Stanisław Staniecki (*23-08-1871 r. Seligi, +?) Marianna Staniecka z d. Frontczak (+?) Tomasz Wilk (*1880 r. Skaratki, +?) Jadwiga Wilk z d. Moskwa (+?) m. ceremonii #2: 1
Andrzej Jaśniewski (*1848 r. Chruślin, +19-06-1910 r. Chruślin) Marianna Jaśniewska z d. Łuczyńska (+?) 32 [+]
34 . Biłohorszcze m. urodzenia: 19
Maria Korniak z d. Gruszka (*1864 r. Biłohorszcze, +?) Marianna Korniak (*1883 r. Biłohorszcze, +?) Julianna Korniak (*1884 r. Biłohorszcze, +?) Marianna Korniak (*1884 r. Biłohorszcze, +?) Wiktoria Korniak (*1886 r. Biłohorszcze, +?) Katarzyna Korniak (*1886 r. Biłohorszcze, +?) Marcin Korniak (*1887 r. Biłohorszcze, +?) Franciszek Korniak (*1889 r. Biłohorszcze, +?) Julianna Korniak (*1890 r. Biłohorszcze, +?) Maria Korniak (*1890 r. Biłohorszcze, +?) Anna Korniak (*1891 r. Biłohorszcze, +?) Antoni Korniak (*1892 r. Biłohorszcze, +?) Anna Korniak (*1893 r. Biłohorszcze, +?) Wiktoria Korniak (*1894 r. Biłohorszcze, +?) Katarzyna Korniak (*1894 r. Biłohorszcze, +?) Marcin Korniak (*1896 r. Biłohorszcze, +?) Anna Bronisława Korniak (*1897 r. Biłohorszcze, +?) Franciszek Korniak (*1900 r. Biłohorszcze, +?) Jan Władysław Korniak (*1900 r. Biłohorszcze, +?) 19 [+]
36 . Biorków Wielki m. urodzenia: 1
Kazimiera Marianna Migdał z d. Niewięgłowska (*04-03-1905 r. Biorków Wielki, +1969 r. Trzebinia /Trzebinia/) m. pochówku: 5
Feliks Niewięgłowski (*1845 r. Opatowiec, +12-12-1907 r. Zielona /Biorków Wielki/) Rozalia Niewięgłowska (*1861 r., +06-09-1930 r. /Biorków Wielki/) Stanisław Niewięgłowski (*1879 r., +13-12-1950 r. Biorków Mały /Biorków Wielki/) Antonina Niewięgłowska z d. Zapiórkowska (*27-10-1881 r. Igołomia, +17-06-1936 r. Biorków Mały /Biorków Wielki/) Jan Jagiełło (*01-10-1940 r., +05-02-1941 r. /Biorków Wielki/) m. pogrzebu: 5
Feliks Niewięgłowski (*1845 r. Opatowiec, +12-12-1907 r. Zielona /Biorków Wielki/) Rozalia Niewięgłowska (*1861 r., +06-09-1930 r. /Biorków Wielki/) Stanisław Niewięgłowski (*1879 r., +13-12-1950 r. Biorków Mały /Biorków Wielki/) Antonina Niewięgłowska z d. Zapiórkowska (*27-10-1881 r. Igołomia, +17-06-1936 r. Biorków Mały /Biorków Wielki/) Jan Jagiełło (*01-10-1940 r., +05-02-1941 r. /Biorków Wielki/) m. chrztu: 4
Kazimiera Marianna Migdał z d. Niewięgłowska (*04-03-1905 r. Biorków Wielki, +1969 r. Trzebinia /Trzebinia/) Janina Antonina Niewięgłowska (*24-06-1907 r. Biorków Mały, +04-08-1908 r. Biorków Mały) Mieczysław Antoni Niewięgłowski (*14-07-1910 r. Biorków Mały, +25-11-1975 r. Nowy Targ /Nowy Targ/) Julia Helena Jagiełło z d. Niewięgłowska (*16-02-1913 r. Biorków Mały, +21-04-1997 r. Chrzanów /Trzebinia/) m. ceremonii #1: 1
Kacper Stefan Ślizowski (*1888 r., +1945 r. Bochnia /Bochnia/) Emilia Lucyna Ślizowska z d. Niewięgłowska (*1902 r. Bochnia, +1985 r. Kraków /Bochnia/) 16 [+]
43 . Bocheń m. urodzenia: 240
Andrzej Wiesiołek (*1797 r. Bocheń, +1857 r. Bocheń) Paweł Wiesiołek (*1812 r. Bocheń, +1852 r. Bocheń) Marianna Kazimierska z d. Waśkiewicz (*1819 r. Bocheń, +?) Kazimierz Jasek (*22-02-1819 r. Bocheń, +05-09-1852 r. Bocheń) Łukasz Redo (*1824 r. Bocheń, +11-01-1876 r. Bocheń) Rozalia Wiesiołek z d. Kazimierska (*29-08-1829 r. Bocheń, +28-07-1879 r. Bocheń) Jadwiga Deka z d. Kazimierska (*01-10-1829 r. Bocheń, +22-08-1860 r.) Marianna Kazimierska (*12-06-1832 r. Bocheń, +13-06-1832 r. Bocheń) Tekla Kazimierska (*19-08-1832 r. Bocheń, +?) Stanisław Deka (*26-04-1834 r. Bocheń, +?) Józef Kazimierski (*16-02-1835 r. Bocheń, +?) Stanisław Kazimierski (*04-05-1835 r. Bocheń, +?) Wawrzyniec Mielczarek (*03-08-1835 r. Bocheń, +29-01-1917 r. Guźnia) Mateusz Wiesiołek (*1836 r. Bocheń, +1926 r. Zawady) Agnieszka Jaros z d. Górczyńska (*1836 r. Bocheń, +05-12-1921 r. Grabów) Marianna Wiesiołek z d. Ciesielska (*1837 r. Bocheń, +?) Szczepan Górczyński (*1837 r. Bocheń, +?) Petronela Kazimierska z d. Korczewska (*22-05-1837 r. Bocheń, +1895 r.) Marianna Kosiorek z d. Gusta (*03-06-1837 r. Bocheń, +18-02-1907 r. Rogóźno) Franciszka Wiesiołek (*1838 r. Bocheń, +1838 r. Bocheń) Wojciech Mielczarek (*1838 r. Bocheń, +06-11-1877 r. Mystkowice) Józefa Wiesiołek (*1839 r. Bocheń, +1840 r. Bocheń) Wiktoria Frączak z d. Kazimierska (*08-09-1839 r. Bocheń, +?) Katarzyna Rynkiewicz z d. Wiesiołek (*1840 r. Bocheń, +1906 r. Bratkowice) Marianna Wiesiołek z d. Kazimierska (*1840 r. Bocheń, +?) Michał Kazimierski (*04-07-1840 r. Bocheń, +17-10-1922 r. Bocheń) Wojciech Wiesiołek (*26-03-1841 r. Bocheń, +?) Franciszek Wiesiołek (*1842 r. Bocheń, +?) Szczepan Gusta (*08-12-1843 r. Bocheń, +?) Jan Gusta (*08-12-1843 r. Bocheń, +?) Marianna Jasek (*14-12-1843 r. Bocheń, +?) Michał Wiesiołek (*1844 r. Bocheń, +1848 r. Bocheń) Agnieszka Jasek (*25-01-1845 r. Bocheń, +?) Małgorzata Ociela z d. Gusta (*21-03-1846 r. Bocheń, +1895 r. Rogóźno) Kacper Jasak (*30-12-1846 r. Bocheń, +?) Agnieszka Wiesiołek (*1847 r. Bocheń, +1848 r. Bocheń) Marianna Kozłowska z d. Wiesiołek (*1848 r. Bocheń, +17-11-1918 r. Zawady) Franciszka Rybus z d. Gusta (*20-07-1848 r. Bocheń, +?) Marianna Pel z d. Jasek (*20-08-1848 r. Bocheń, +?) Kacper Rybus (*1849 r. Bocheń, +?) Małgorzata Urbanek z d. Kazimierska (*19-05-1849 r. Bocheń, +?) Marianna Kazimierska z d. Flis (*08-12-1849 r. Bocheń, +20-03-1935 r. /Chruślin/) Wojciech Wiesiołek (*1850 r. Bocheń, +1882 r. Czatolin) Franciszek Jasek (*09-01-1850 r. Bocheń, +?) Walenty Gusta (*11-05-1850 r. Bocheń, +?) Jan Wiesiołek (*17-08-1851 r. Bocheń, +?) Tomasz Jasek (*17-12-1851 r. Bocheń, +1852 r. Bocheń) Józefa Wiesiołek (*1852 r. Bocheń, +1854 r. Bocheń) Jan Rybus (*1852 r. Bocheń, +19-11-1920 r. Walewice) Tekla Wielemborek z d. Gusta (*13-09-1852 r. Bocheń, +?) Piotr Wiesiołek (*16-10-1852 r. Bocheń, +23-01-1909 r. Bocheń) Franciszka Rożniata (*07-10-1853 r. Bocheń, +?) Tomasz Deka (*01-12-1853 r. Bocheń, +?) Wojciech Fiałek (*13-04-1854 r. Bocheń, +?) Franciszek Gusta (*26-03-1855 r. Bocheń, +1861 r.) Roch Wiesiołek (*12-08-1855 r. Bocheń, +?) Antoni Fiałek (*1856 r. Bocheń, +?) Józef Deka (*08-01-1856 r. Bocheń, +?) Franciszka Deka (*07-03-1857 r. Bocheń, +18-08-1857 r.) Jadwiga Rybus z d. Gusta (*25-04-1858 r. Bocheń, +20-10-1918 r. Bocheń) Jan Deka (*05-08-1858 r. Bocheń, +22-06-1864 r.) Katarzyna Kazimierska (*13-09-1858 r. Bocheń, +26-09-1858 r. Bocheń) Franciszek Wiesiołek (*1859 r. Bocheń, +?) Katarzyna Fiałek (*1859 r. Bocheń, +?) Jan Gołębiewski (*11-05-1859 r. Bocheń, +?) Franciszek Rybus (*1860 r. Bocheń, +?) Wojciech Deka (*28-02-1860 r. Bocheń, +30-09-1882 r.) Jan Gołębiewski (*18-06-1860 r. Bocheń, +?) Mateusz Kazimierski (*31-08-1860 r. Bocheń, +?) Szymon Gusta (*21-10-1860 r. Bocheń, +1860 r.) Agnieszka Kazimierska z d. Flis (*1861 r. Bocheń, +26-02-1932 r. /Chruślin/) Marianna Deka z d. Misiak (*1861 r. Bocheń, +?) Małgorzata Fiałek (*1861 r. Bocheń, +1862 r. Bocheń) Józefa Wiesiołek (*16-02-1861 r. Bocheń, +?) Paweł Wiesiołek (*24-06-1861 r. Bocheń, +1935 r. Bocheń) Wojciech Kazimierski (*22-05-1862 r. Bocheń, +?) Katarzyna Baran z d. Gołębiewska (*25-08-1862 r. Bocheń, +?) Jan Wiesiołek (*1863 r. Bocheń, +1865 r. Bocheń) Marianna Fiałek (*1863 r. Bocheń, +?) Marianna Mielczarek z d. Drozd (*1863 r. Bocheń, +?) Agnieszka Wielemborek z d. Gusta (*03-01-1863 r. Bocheń, +?) Katarzyna Wiesiołek (*07-04-1863 r. Bocheń, +?) Piotr Kazimierski (*19-02-1864 r. Bocheń, +?) Małgorzata Gołębiewska (*15-11-1864 r. Bocheń, +?) Franciszka Wiesiołek (*1865 r. Bocheń, +?) Anna Wiesiołek (*13-07-1865 r. Bocheń, +1865 r. Bocheń) Piotr Wiesiołek (*13-07-1865 r. Bocheń, +1865 r. Bocheń) Marianna Gołębiewska (*16-10-1865 r. Bocheń, +?) Katarzyna Ufa z d. Kazimierska (*28-04-1866 r. Bocheń, +15-05-1943 r.) Wojciech Wiesiołek (*21-03-1867 r. Bocheń, +05-09-1906 r. Zawady) Andrzej Wiesiołek (*25-11-1867 r. Bocheń, +11-10-1870 r. Bocheń) Walenty Drozd (*29-01-1868 r. Bocheń, +31-03-1868 r. Bocheń) Marianna Markowicz z d. Wiesiołek (*28-11-1868 r. Bocheń, +?) Jan Wiesiołek (*20-11-1869 r. Bocheń, +?) Jan Wiesiołek (*24-12-1869 r. Bocheń, +?) Elżbieta Rybus (*08-07-1871 r. Bocheń, +17-11-1873 r. Bocheń) Maciej Józef Wiesiołek (*19-02-1872 r. Bocheń, +?) Marianna Budzałek z d. Wiesiołek (*22-03-1872 r. Bocheń, +1929 r. Kuczków) Mikołaj Piotr Drozd (*09-09-1872 r. Bocheń, +12-02-1941 r. Guźnia) Henryk Rybus (*19-01-1873 r. Bocheń, +08-03-1961 r. Wola Kałkowa) Wojciech Redo (*25-03-1874 r. Bocheń, +24-09-1877 r. Bocheń) Tomasz Wiesiołek (*17-12-1874 r. Bocheń, +1919 r. Łowicz) Franciszka Rybus (*08-03-1875 r. Bocheń, +?) Filip Redo (*26-04-1875 r. Bocheń, +27-10-1875 r. Bocheń) Wojciech Druszcz (*1876 r. Bocheń, +?) Antoni Redo (*28-05-1876 r. Bocheń, +14-09-1877 r. Bocheń) Jan Wiesiołek (*26-08-1876 r. Bocheń, +28-11-1878 r. Bocheń) Marianna Dobijańska z d. Kazimierska (*1877 r. Bocheń, +?) Jan Rybus (*06-02-1877 r. Bocheń, +?) Marcjanna Kret z d. Wiesiołek (*11-10-1877 r. Bocheń, +?) Wojciech Sołtyszewski (*03-02-1878 r. Bocheń, +?) Wojciech Wiesiołek (*09-04-1878 r. Bocheń, +?) Wojciech Burzyński (*19-04-1879 r. Bocheń, +1912 r. Nadolna) Jan Wiesiołek (*19-08-1879 r. Bocheń, +22-09-1879 r. Bocheń) Piotr Wiesiołek (*19-08-1879 r. Bocheń, +09-09-1879 r. Bocheń) Piotr Rybus (*15-05-1880 r. Bocheń, +?) Wojciech Wiesiołek (*28-05-1880 r. Bocheń, +?) Jan Wiesiołek (*31-08-1880 r. Bocheń, +09-04-1897 r. Bocheń) Katarzyna Kazimierska (*29-12-1880 r. Bocheń, +1886 r.) Jan Gołębiewski (*27-12-1881 r. Bocheń, +?) Julianna Rybus (*12-04-1882 r. Bocheń, +?) Piotr Wiesiołek (*22-04-1882 r. Bocheń, +?) Jan Kazimierski (*24-12-1882 r. Bocheń, +1882 r.) Apolonia Pawlata z d. Wiesiołek (*08-02-1883 r. Bocheń, +1926 r. Łowicz) Katarzyna Sołtyszewska z d. Milczarek (*03-03-1883 r. Bocheń, +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/) Marianna Rybus (*29-06-1883 r. Bocheń, +?) Marianna Kazimierska (*19-11-1883 r. Bocheń, +1884 r.) Ewa Wiesiołek (*12-12-1883 r. Bocheń, +20-02-1884 r. Bocheń) Piotr Gołębiewski (*22-02-1884 r. Bocheń, +24-10-1895 r. Bocheń) Józef Rybus (*27-02-1884 r. Bocheń, +?) Jan Deka (*01-05-1884 r. Bocheń, +?) Piotr Milczarek (*27-08-1884 r. Bocheń, +?) Marianna Wiesiołek (*23-01-1885 r. Bocheń, +11-02-1885 r. Bocheń) Michał Kazimierski (*27-09-1885 r. Bocheń, +1887 r.) Marianna Milczarek (*21-10-1885 r. Bocheń, +?) Marianna Stępniak z d. Rybus (*23-01-1886 r. Bocheń, +?) Katarzyna Deka (*04-02-1886 r. Bocheń, +24-06-1890 r. Bocheń) Marianna Wiesiołek (*11-02-1886 r. Bocheń, +12-01-1887 r. Bocheń) Aniela Gołębiewska (*18-02-1886 r. Bocheń, +14-11-1886 r. Bocheń) Katarzyna Jaros z d. Rybus (*09-03-1886 r. Bocheń, +?) Andrzej Milczarek (*24-10-1886 r. Bocheń, +?) Marcjanna Druszcz z d. Górczyńska (*26-05-1887 r. Bocheń, +?) Piotr Gołębiewski (*26-08-1887 r. Bocheń, +?) Andrzej Wiesiołek (*15-10-1887 r. Bocheń, +?) Szymon Kazimierski (*25-10-1887 r. Bocheń, +02-05-1963 r. Bocheń /Chruślin/) Stanisław Rybus (*03-11-1887 r. Bocheń, +?) Marcjanna Milczarek z d. Jasak (*12-01-1888 r. Bocheń, +1911 r. Łagów) Kazimierz Górczyński (*24-02-1888 r. Bocheń, +15-09-1939 r. Bocheń) Józef Rybus (*20-03-1888 r. Bocheń, +?) Antoni Rybus (*30-05-1888 r. Bocheń, +?) Tomasz Milczarek (*16-12-1888 r. Bocheń, +?) Józef Wiesiołek (*03-07-1889 r. Bocheń, +?) Marianna Rybus (*29-07-1889 r. Bocheń, +?) Elżbieta Jasak (*04-11-1889 r. Bocheń, +06-11-1889 r. Bocheń) Marcjanna Rybus (*31-12-1889 r. Bocheń, +?) Marcjanna Witerek z d. Milczarek (*25-01-1890 r. Bocheń, +?) Katarzyna Kazimierska (*10-02-1890 r. Bocheń, +?) Aniela Deka (*05-04-1890 r. Bocheń, +?) Aniela Gołębiewska (*24-04-1890 r. Bocheń, +?) Mateusz Rybus (*17-09-1890 r. Bocheń, +15-09-1939 r. Chruślin) Andrzej Jasak (*22-11-1890 r. Bocheń, +18-01-1891 r. Bocheń) Marianna Dudek z d. Kazimierska (*29-01-1891 r. Bocheń, +?) Marianna Wiesiołek (*08-06-1891 r. Bocheń, +?) Adam Rybus (*13-09-1891 r. Bocheń, +14-07-1964 r. Bocheń /Chruślin/) Paweł Milczarek (*11-03-1892 r. Bocheń, +14-09-1963 r. Janinów) Katarzyna Jasak (*27-03-1892 r. Bocheń, +28-09-1894 r. Bocheń) Katarzyna Gołębiewska (*22-04-1892 r. Bocheń, +?) Marianna Deka (*23-08-1892 r. Bocheń, +03-01-1898 r. Bocheń) Agnieszka Rybus (*17-01-1893 r. Bocheń, +?) Stanisław Wiesiołek (*22-04-1893 r. Bocheń, +31-01-1899 r. Bocheń) Jan Kazimierski (*04-05-1893 r. Bocheń, +?) Marianna Gołębiewska (*09-04-1894 r. Bocheń, +?) Julianna Rybus (*10-04-1894 r. Bocheń, +?) Anna Milczarek z d. Kurczak (*07-07-1894 r. Bocheń, +11-06-1983 r.) Jadwiga Rybus (*13-09-1894 r. Bocheń, +?) Marcjanna Deka (*24-12-1894 r. Bocheń, +01-01-1898 r. Bocheń) Ewa Deka (*24-12-1894 r. Bocheń, +06-03-1895 r. Bocheń) Antoni Wiesiołek (*05-03-1895 r. Bocheń, +30-05-1960 r. Bocheń) Franciszek Jasak (*30-03-1895 r. Bocheń, +?) Aniela Klimkiewicz z d. Kazimierska (*17-06-1895 r. Bocheń, +?) Stanisława Mikołajczyk z d. Milczarek (*19-12-1895 r. Bocheń, +?) Wincenty Rybus (*27-03-1896 r. Bocheń, +24-02-1989 r. Bocheń) Marcjanna Rybus (*12-07-1896 r. Bocheń, +?) Józef Deka (*19-09-1896 r. Bocheń, +08-01-1898 r. Bocheń) Michał Gołębiewski (*03-10-1896 r. Bocheń, +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/) Marianna Kantorek (*25-12-1896 r. Bocheń, +08-04-1920 r. Mystkowice Małe) Marianna Wiesiołek (*01-02-1897 r. Bocheń, +14-12-1898 r. Bocheń) Stefania Wojda z d. Kazimierska (*20-10-1897 r. Bocheń, +?) Władysław Milczarek (*16-01-1898 r. Bocheń, +?) Katarzyna Jasak (*13-03-1898 r. Bocheń, +1904 r. Łagów) Helena Żabka z d. Drozd (*30-03-1898 r. Bocheń, +03-03-1961 r. Świeryż) Piotr Kantorek (*27-06-1898 r. Bocheń, +12-07-1919 r. Nowosiółka Jazłowiecka) Teofila Deka (*10-12-1898 r. Bocheń, +13-12-1898 r. Bocheń) Jan Rybus (*28-03-1899 r. Bocheń, +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/) Stanisław Wiesiołek (*26-12-1899 r. Bocheń, +08-12-1911 r. Bocheń) Franciszka Jasak (*31-03-1900 r. Bocheń, +01-12-1900 r. Bocheń) Marianna Golis z d. Milczarek (*01-08-1900 r. Bocheń, +14-10-1963 r. Janinów) Janina Drozd (*16-12-1900 r. Bocheń, +19-05-1986 r. Łowicz) Zofia Deka (*13-05-1901 r. Bocheń, +?) Małgorzata Rybus z d. Kantorek (*27-12-1901 r. Bocheń, +?) Izydor Wiesiołek (*19-03-1902 r. Bocheń, +19-11-1903 r. Bocheń) Urszula Rybus z d. Karczewska (*23-10-1902 r. Bocheń, +?) Agnieszka Flis z d. Milczarek (*15-01-1903 r. Bocheń, +?) Jadwiga Ciesielska z d. Sołtyszewska (*18-04-1903 r. Bocheń, +?) Julianna Deka (*17-02-1904 r. Bocheń, +?) Rozalia Kantorek (*31-03-1904 r. Bocheń, +25-03-1910 r. Mystkowice) Marianna Roszewska z d. Karczewska (*20-07-1904 r. Bocheń, +?) Henryk Flis (*14-09-1904 r. Bocheń, +16-09-1939 r. Guźnia) Urszula Sołtyszewska (*15-11-1905 r. Bocheń, +?) Katarzyna Wiesiołek (*22-10-1906 r. Bocheń, +?) Julian Milczarek (*18-09-1907 r. Bocheń, +26-06-1910 r. Gosławice) Stanisław Druszcz (*1908 r. Bocheń, +02-05-1915 r. Bocheń) Antoni Sołtyszewski (*20-01-1908 r. Bocheń, +?) Józefa Fijałkowska z d. Sołtyszewska (*08-10-1909 r. Bocheń, +18-02-1984 r. Guźnia) Marceli Flis (*16-01-1910 r. Bocheń, +24-11-1990 r. Bocheń /Chruślin/) Józefa Flis z d. Kazimierska (*25-01-1910 r. Bocheń, +23-02-1988 r. /Chruślin/) Jan Druszcz (*02-02-1911 r. Bocheń, +?) Wacław Stefan Sołtyszewski (*24-02-1911 r. Bocheń, +20-08-1911 r. Bocheń) Weronika Flis z d. Kazimierska (*30-11-1911 r. Bocheń, +10-07-2008 r. Bocheń /Chruślin/) Wacław Burzyński (*18-02-1912 r. Bocheń, +?) Jan Bolesław Sołtyszewski (*07-09-1912 r. Bocheń, +17-07-1938 r. Bocheń) Weronika Wołowiec z d. Wiesiołek (*30-04-1913 r. Bocheń, +2003 r. /Chruślin/) Henryk Górczyński (*04-09-1913 r. Bocheń, +1989 r.) Władysław Druszcz (*1914 r. Bocheń, +06-01-1938 r. Bocheń) Prakseda Marcjanna Burzyńska z d. Sołtyszewska (*25-05-1914 r. Bocheń, +?) Eugeniusz Zygmunt Górczyński (*31-08-1914 r. Bocheń, +12-10-1977 r. Warszawa) Jan Kazimierski (*1916 r. Bocheń, +?) Henryk Tadeusz Górczyński (*11-06-1916 r. Bocheń, +?) Stanisław Wojciech Sołtyszewski (*05-04-1917 r. Bocheń, +24-01-1932 r. Bocheń) Helena Kaczor z d. Górczyńska (*06-10-1918 r. Bocheń, +1995 r.) Stanisława Wiesiołek (*02-01-1919 r. Bocheń, +?) Stanisław Druszcz (*1922 r. Bocheń, +?) Stanisław Henryk Kazimierski (*01-01-1922 r. Bocheń, +27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/) Tadeusz Kazimierski (*04-08-1922 r. Bocheń, +?) Sławomir Flis (*1929 r. Bocheń) Krystyna Smiech z d. Flis (*1934 r. Bocheń) Stanisław Flis (*24-07-1940 r. Bocheń, +11-10-2018 r. Nysa /Nysa/) Henryk Flis (*1946 r. Bocheń) Stanisław Rybus (*1947 r. Bocheń) Anna Kucharek z d. Guzek (*1955 r. Bocheń) m. zgonu: 100
Piotr Michalski (+20-09-1865 r. Bocheń) Rozalia Wiesiołek z d. Burzyńska (+30-01-1850 r. Bocheń) Lucyna Wiesiołek (+03-02-1924 r. Bocheń) Franciszka Wiesiołek z d. Marciniak (+06-07-1891 r. Bocheń) Walenty Wiesiołek (+03-01-1833 r. Bocheń) Jan Rybus (+22-02-2019 r. Bocheń /Chruślin/) Marianna Górczyńska (+08-01-1817 r. Bocheń) Marianna Górczyńska z d. Taflińska (+1854 r. Bocheń) Józef Błażejewski (*~ 1738 r., +09-01-1828 r. Bocheń) Wojciech Górczyński (*~ 1764 r., +27-09-1834 r. Bocheń) Helena Wiesiołek z d. Redo (*~ 1770 r., +1850 r. Bocheń) Zuzanna Kazimierska z d. Bryk (*~ 1776 r., +26-04-1841 r. Bocheń) Magdalena Błażejewska z d. Mielczarek (*~ 1796 r., +05-09-1852 r. Bocheń) Andrzej Wiesiołek (*1797 r. Bocheń, +1857 r. Bocheń) Wincenty Błażejewski (*1801 r. Guźnia, +18-09-1852 r. Bocheń) Paweł Wiesiołek (*1812 r. Bocheń, +1852 r. Bocheń) Gertruda Wiesiołek z d. Maliszewska (*1814 r. Mystkowice, +16-01-1877 r. Bocheń) Kazimierz Jasek (*22-02-1819 r. Bocheń, +05-09-1852 r. Bocheń) Jan Błażejewski (*22-12-1822 r. Guźnia, +19-03-1836 r. Bocheń) Łukasz Redo (*1824 r. Bocheń, +11-01-1876 r. Bocheń) Klara Jasek z d. Kazimierska (*1824 r., +04-04-1847 r. Bocheń) Domicella Fiałek z d. Gajda (*25-04-1826 r. Guźnia, +03-01-1892 r. Bocheń) Rozalia Wiesiołek z d. Kazimierska (*29-08-1829 r. Bocheń, +28-07-1879 r. Bocheń) Julianna Kazimierska z d. Ciesielska (*14-02-1830 r. Szczudłów, +25-09-1858 r. Bocheń) Marianna Kazimierska (*12-06-1832 r. Bocheń, +13-06-1832 r. Bocheń) Franciszka Wiesiołek (*1838 r. Bocheń, +1838 r. Bocheń) Józefa Wiesiołek (*1839 r. Bocheń, +1840 r. Bocheń) Michał Kazimierski (*04-07-1840 r. Bocheń, +17-10-1922 r. Bocheń) Michał Wiesiołek (*1844 r. Bocheń, +1848 r. Bocheń) Agnieszka Wiesiołek (*1847 r. Bocheń, +1848 r. Bocheń) Tomasz Jasek (*17-12-1851 r. Bocheń, +1852 r. Bocheń) Józefa Wiesiołek (*1852 r. Bocheń, +1854 r. Bocheń) Piotr Wiesiołek (*16-10-1852 r. Bocheń, +23-01-1909 r. Bocheń) Franciszek Fiałek (*~ 1854 r., +1863 r. Bocheń) Jadwiga Rybus z d. Gusta (*25-04-1858 r. Bocheń, +20-10-1918 r. Bocheń) Katarzyna Kazimierska (*13-09-1858 r. Bocheń, +26-09-1858 r. Bocheń) Małgorzata Fiałek (*1861 r. Bocheń, +1862 r. Bocheń) Paweł Wiesiołek (*24-06-1861 r. Bocheń, +1935 r. Bocheń) Jan Wiesiołek (*1863 r. Bocheń, +1865 r. Bocheń) Agnieszka Wiesiołek z d. Redzisz (*26-12-1863 r. Reczyce, +10-04-1932 r. Bocheń) Anna Wiesiołek (*13-07-1865 r. Bocheń, +1865 r. Bocheń) Piotr Wiesiołek (*13-07-1865 r. Bocheń, +1865 r. Bocheń) Andrzej Wiesiołek (*25-11-1867 r. Bocheń, +11-10-1870 r. Bocheń) Walenty Drozd (*29-01-1868 r. Bocheń, +31-03-1868 r. Bocheń) Walenty Kazimierski (*1869 r., +16-09-1939 r. Bocheń) Elżbieta Rybus (*08-07-1871 r. Bocheń, +17-11-1873 r. Bocheń) Marianna Ociela (*07-08-1871 r. Rogóźno, +08-03-1872 r. Bocheń) Michał Kazimierski (*1873 r., +20-09-1877 r. Bocheń) Wojciech Redo (*25-03-1874 r. Bocheń, +24-09-1877 r. Bocheń) Filip Redo (*26-04-1875 r. Bocheń, +27-10-1875 r. Bocheń) Antoni Redo (*28-05-1876 r. Bocheń, +14-09-1877 r. Bocheń) Jan Wiesiołek (*26-08-1876 r. Bocheń, +28-11-1878 r. Bocheń) Jan Wiesiołek (*19-08-1879 r. Bocheń, +22-09-1879 r. Bocheń) Piotr Wiesiołek (*19-08-1879 r. Bocheń, +09-09-1879 r. Bocheń) Antonina Wiesiołek z d. Wojciechowska (*1880 r., +29-01-1910 r. Bocheń) Katarzyna Sołtyszewska z d. Wielemborek (*20-07-1880 r. Bąków Dolny, +01-11-1920 r. Bocheń) Jan Wiesiołek (*31-08-1880 r. Bocheń, +09-04-1897 r. Bocheń) Ewa Wiesiołek (*12-12-1883 r. Bocheń, +20-02-1884 r. Bocheń) Piotr Gołębiewski (*22-02-1884 r. Bocheń, +24-10-1895 r. Bocheń) Marianna Wiesiołek (*23-01-1885 r. Bocheń, +11-02-1885 r. Bocheń) Katarzyna Deka (*04-02-1886 r. Bocheń, +24-06-1890 r. Bocheń) Marianna Wiesiołek (*11-02-1886 r. Bocheń, +12-01-1887 r. Bocheń) Aniela Gołębiewska (*18-02-1886 r. Bocheń, +14-11-1886 r. Bocheń) Marianna Kazimierska z d. Górczyńska (*23-09-1887 r., +09-04-1974 r. Bocheń /Chruślin/) Szymon Kazimierski (*25-10-1887 r. Bocheń, +02-05-1963 r. Bocheń /Chruślin/) Kazimierz Górczyński (*24-02-1888 r. Bocheń, +15-09-1939 r. Bocheń) Elżbieta Jasak (*04-11-1889 r. Bocheń, +06-11-1889 r. Bocheń) Andrzej Jasak (*22-11-1890 r. Bocheń, +18-01-1891 r. Bocheń) Adam Rybus (*13-09-1891 r. Bocheń, +14-07-1964 r. Bocheń /Chruślin/) Katarzyna Jasak (*27-03-1892 r. Bocheń, +28-09-1894 r. Bocheń) Marianna Deka (*23-08-1892 r. Bocheń, +03-01-1898 r. Bocheń) Jan Rybus (*~ 1892 r., +22-02-1972 r. Bocheń) Stanisław Wiesiołek (*22-04-1893 r. Bocheń, +31-01-1899 r. Bocheń) Marcjanna Deka (*24-12-1894 r. Bocheń, +01-01-1898 r. Bocheń) Ewa Deka (*24-12-1894 r. Bocheń, +06-03-1895 r. Bocheń) Antoni Wiesiołek (*05-03-1895 r. Bocheń, +30-05-1960 r. Bocheń) Rozalia Kantorek (*12-05-1895 r., +20-09-1900 r. Bocheń) Wincenty Rybus (*27-03-1896 r. Bocheń, +24-02-1989 r. Bocheń) Józef Deka (*19-09-1896 r. Bocheń, +08-01-1898 r. Bocheń) Marianna Wiesiołek (*01-02-1897 r. Bocheń, +14-12-1898 r. Bocheń) Teofila Deka (*10-12-1898 r. Bocheń, +13-12-1898 r. Bocheń) Jan Rybus (*28-03-1899 r. Bocheń, +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/) Stanisław Wiesiołek (*26-12-1899 r. Bocheń, +08-12-1911 r. Bocheń) Franciszka Jasak (*31-03-1900 r. Bocheń, +01-12-1900 r. Bocheń) Stefan Rybus (*1901 r. Chruślin, +23-09-1983 r. Bocheń) Izydor Wiesiołek (*19-03-1902 r. Bocheń, +19-11-1903 r. Bocheń) Stanisław Druszcz (*1908 r. Bocheń, +02-05-1915 r. Bocheń) Marceli Flis (*16-01-1910 r. Bocheń, +24-11-1990 r. Bocheń /Chruślin/) Wacław Stefan Sołtyszewski (*24-02-1911 r. Bocheń, +20-08-1911 r. Bocheń) Weronika Flis z d. Kazimierska (*30-11-1911 r. Bocheń, +10-07-2008 r. Bocheń /Chruślin/) Jan Bolesław Sołtyszewski (*07-09-1912 r. Bocheń, +17-07-1938 r. Bocheń) Druszcz (*16-03-1913 r., +16-03-1913 r. Bocheń) Marianna Rybus z d. Urbanek (*13-11-1913 r. Maurzyce, +13-08-2003 r. Bocheń) Władysław Druszcz (*1914 r. Bocheń, +06-01-1938 r. Bocheń) Stanisław Wojciech Sołtyszewski (*05-04-1917 r. Bocheń, +24-01-1932 r. Bocheń) Zofia Barańska z d. Druszcz (*~ 1920 r., +29-11-1940 r. Bocheń) Stanisław Górczyński (*~ 1923 r., +15-09-1939 r. Bocheń) Marian Rybus (*1932 r., +18-09-1932 r. Bocheń) Janina Wanda Kazimierska (*1938 r., +21-07-1938 r. Bocheń /Chruślin/) Kazimiera Rybus (*~ 1946 r., +15-12-1989 r. Bocheń /Chruślin/) 340 [+]
44 . Bochnia m. urodzenia: 3
Emilia Lucyna Ślizowska z d. Niewięgłowska (*1902 r. Bochnia, +1985 r. Kraków /Bochnia/) Maria Półchłopek z d. Ślizowska (*1924 r. Bochnia, +2006 r. Tarnów) Teresa Wolf z d. Ślizowska (*1931 r. Bochnia, +2000 r. Kraków /Bochnia/) m. zgonu: 1
Kacper Stefan Ślizowski (*1888 r., +1945 r. Bochnia /Bochnia/) m. pochówku: 3
Kacper Stefan Ślizowski (*1888 r., +1945 r. Bochnia /Bochnia/) Emilia Lucyna Ślizowska z d. Niewięgłowska (*1902 r. Bochnia, +1985 r. Kraków /Bochnia/) Teresa Wolf z d. Ślizowska (*1931 r. Bochnia, +2000 r. Kraków /Bochnia/) m. pogrzebu: 3
Kacper Stefan Ślizowski (*1888 r., +1945 r. Bochnia /Bochnia/) Emilia Lucyna Ślizowska z d. Niewięgłowska (*1902 r. Bochnia, +1985 r. Kraków /Bochnia/) Teresa Wolf z d. Ślizowska (*1931 r. Bochnia, +2000 r. Kraków /Bochnia/) 10 [+]
45 . Boczki Dolne m. urodzenia: 6
Stefania Jabłońska (*22-08-1906 r. Boczki Dolne, +26-08-1906 r. Boczki Dolne) Zofia Pińkowska z d. Jabłońska (*1907 r. Boczki Dolne, +?) Katarzyna Jabłońska (*1907 r. Boczki Dolne, +?) Jan Michalak (*1909 r. Boczki Dolne, +03-07-1943 r. Stary Waliszew /Stary Waliszew/) Janina Michalak (*27-01-1910 r. Boczki Dolne, +?) Franciszek Jabłoński (*25-05-1910 r. Boczki Dolne, +04-03-1919 r. Aleksów) m. zgonu: 3
Wiktoria Jabłońska (*29-10-1900 r. Brodne, +23-08-1906 r. Boczki Dolne) Aniela Jabłońska (*~ 1903 r., +08-08-1906 r. Boczki Dolne) Stefania Jabłońska (*22-08-1906 r. Boczki Dolne, +26-08-1906 r. Boczki Dolne) m. chrztu: 1
Franciszek Jabłoński (*25-05-1910 r. Boczki Dolne, +04-03-1919 r. Aleksów) 10 [+]
46 . Boczki Domaradzkie m. urodzenia: 2
Władysław Michalak (*05-02-1922 r. Boczki Domaradzkie, +?) Wacława Aniela Jabłońska (*01-03-1933 r. Boczki Domaradzkie, +06-06-2011 r. /Głowno/) m. zgonu: 11
Antonina Jabłońska z d. Bińczak (*10-02-1859 r. Rząśno, +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie) Józef Jabłoński (*01-03-1860 r. Maurzyce, +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie) Marianna Kantorek z d. Janus (*21-06-1863 r. Stroniewice, +19-06-1932 r. Boczki Domaradzkie) Jan Jabłoński (*31-12-1879 r. Maurzyce, +1939 r. Boczki Domaradzkie) Franciszka Kantorek z d. Jabłońska (*07-10-1888 r. Maurzyce, +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Władysław Kuciński (*1907 r. Domaniewice, +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Czesław Kantorek (*23-05-1912 r. Skaratki, +1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Mieczysław Matyjasik (*~ 07-1922 r., +17-06-1935 r. Boczki Domaradzkie) Zofia Jabłońska (*1928 r., +23-06-1934 r. Boczki Domaradzkie) Stanisław Michalak (*08-1928 r., +31-08-1928 r. Boczki Domaradzkie) Józef Michalak (*08-1928 r., +25-08-1928 r. Boczki Domaradzkie) 13 [+]
67 . Brzeziny m. urodzenia: 5
Marian Ratajczak (*1959 r. Brzeziny) Agata Paciorek z d. Więcek (*1983 r. Brzeziny) Ilona Góra z d. Wysokińska (*1983 r. Brzeziny) Monika Felczyńska z d. Barańska (*1988 r. Brzeziny) Katarzyna Gapińska z d. Kantorek (*1990 r. Brzeziny) m. zgonu: 1
Alina Stanisława Wysokińska z d. Wachowiec (*20-05-1930 r., +17-06-2018 r. Brzeziny /Koluszki/) m. pochówku: 1
Henryk Góra (*20-06-1929 r. Kołacin, +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/) m. pogrzebu: 2
Wacław Góra (*19-07-1912 r., +1990 r.) Henryk Góra (*20-06-1929 r. Kołacin, +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/) m. chrztu: 9
Zofia Pietrzak (*11-03-1873 r. Tworzyjanki, +?) Józef Ochman (*12-03-1873 r. Lisowice, +?) Antonina Gumińska z d. Wieczorek (*19-03-1878 r. Nadolna, +?) Marianna Pietrasik (*17-09-1878 r. Tworzyjanki, +?) Józefa Pietrzak (*17-09-1878 r. Tworzyjanki, +?) Antoni Wieczorek (*1879 r. Zalesie, +?) Józef Olczyk (*03-08-1880 r. Kędziorki, +?) Piotr Pietrzak (*21-04-1881 r. Tworzyjanki, +?) Stanisław Olczyk (*29-01-1918 r. Kędziorki, +?) m. ceremonii #1: 3
Józef Wieczorek (*18-03-1840 r. Jeziorko, +30-08-1911 r. Żakowice) Marianna Wieczorek z d. Mrówka (+17-01-1920 r. Nadolna) Michał Wieczorek (*28-09-1845 r. Jeziorko, +?) Wiktoria Wieczorek z d. Pielasiak (+?) Stanisław Zakolski (+?) Marianna Zakolska z d. Olczyk (*04-04-1910 r. Długie, +?) 21 [+]
89 . Chruślin m. urodzenia: 34
Łukasz Szymczak (*12-10-1813 r. Chruślin, +?) Marianna Szymczak (*18-04-1837 r. Chruślin, +1838 r. Chruślin) Marianna Rybus z d. Szymczak (*03-08-1839 r. Chruślin, +1883 r. Mystkowice) Magdalena Szymczak (*14-07-1842 r. Chruślin, +?) Andrzej Szymczak (*16-11-1844 r. Chruślin, +23-02-1846 r. Chruślin) Andrzej Jaśniewski (*1848 r. Chruślin, +19-06-1910 r. Chruślin) Agnieszka Jaśniewska (*1851 r. Chruślin, +?) Franciszka Białas z d. Jaśniewska (*1855 r. Chruślin, +?) Józef Jaśniewski (*1857 r. Chruślin, +1858 r. Chruślin) Ignacy Jaśniewski (*1859 r. Chruślin, +1860 r. Chruślin) Marianna Hekner z d. Jaśniewska (*1862 r. Chruślin, +?) Józef Sokół (*1864 r. Chruślin, +11-04-1935 r. Chruślin) Józef Kalasanty Jaśniewski (*1865 r. Chruślin, +10-04-1867 r. Chruślin) Józefa Warda z d. Danych (*10-05-1866 r. Chruślin, +?) Józef Stępniak (*18-03-1890 r. Chruślin, +?) Katarzyna Kantorek z d. Wardzińska (*28-11-1892 r. Chruślin, + /Domaniewice/) Stanisław Obórka (*1897 r. Chruślin, +?) Piotr Sokół (*12-05-1897 r. Chruślin, +?) Jan Jaros (*22-05-1899 r. Chruślin, +07-05-1916 r. Lisiewice) Jan Sokół (*12-08-1899 r. Chruślin, +24-08-1899 r. Chruślin) Jan Sokół (*28-10-1900 r. Chruślin, +?) Józef Jaros (*03-12-1900 r. Chruślin, +15-12-1900 r. Chruślin) Stefan Rybus (*1901 r. Chruślin, +23-09-1983 r. Bocheń) Katarzyna Lebioda z d. Obórka (*05-03-1901 r. Chruślin, +03-10-1992 r. Trąby) Wawrzyniec Sokół (*10-08-1902 r. Chruślin, +?) Wincenty Jaśniewski (*01-04-1903 r. Chruślin, +1969 r. /Chruślin/) Antoni Jaros (*07-06-1903 r. Chruślin, +?) Franciszka Florczak z d. Jaros (*11-08-1905 r. Chruślin, +?) Marianna Szymczak z d. Sokół (*12-05-1906 r. Chruślin, +?) Marianna Jaros (*18-11-1907 r. Chruślin, +01-12-1907 r. Chruślin) Janina Rucińska z d. Stępniak (*22-06-1909 r. Chruślin, +30-05-1998 r. Chruślin) Wincenty Jaros (*15-09-1910 r. Chruślin, +?) Wacław Obórka (*1922 r. Chruślin) Weronika Rybus (*29-12-1922 r. Chruślin, +?) m. zgonu: 33
Władysław Obórka (+10-01-1927 r. Chruślin) Jan Obórka (+11-07-1925 r. Chruślin) Antoni Sokół (+11-09-1939 r. Chruślin) Prakseda Sokół z d. Jaśniewska (+11-01-1935 r. Chruślin) Marcjanna Gajda (+ Chruślin) Michał Kurczak (*1785 r. Dąbkowice, +23-08-1822 r. Chruślin) Małgorzata Jaśniewska z d. Gajda (*1828 r., +11-04-1868 r. Chruślin) Marianna Szymczak (*18-04-1837 r. Chruślin, +1838 r. Chruślin) Andrzej Szymczak (*16-11-1844 r. Chruślin, +23-02-1846 r. Chruślin) Andrzej Jaśniewski (*1848 r. Chruślin, +19-06-1910 r. Chruślin) Marianna Drozd z d. Skonieczna (*21-03-1849 r. Lisiewice, +03-02-1891 r. Chruślin) Antoni Warda (*05-07-1851 r. Skaratki, +09-06-1925 r. Chruślin) Józef Skonieczny (*29-03-1852 r. Lisiewice, +27-03-1876 r. Chruślin) Marianna Lebioda (*08-05-1852 r. Grudze, +1859 r. Chruślin) Józef Jaśniewski (*1857 r. Chruślin, +1858 r. Chruślin) Ignacy Jaśniewski (*1859 r. Chruślin, +1860 r. Chruślin) Józef Sokół (*1864 r. Chruślin, +11-04-1935 r. Chruślin) Józef Kalasanty Jaśniewski (*1865 r. Chruślin, +10-04-1867 r. Chruślin) Franciszka Oraczyńska z d. Warda (*1873 r., +01-01-1940 r. Chruślin) Franciszka Grabowicz (*1878 r. Skaratki, +09-07-1962 r. Chruślin) Mateusz Rybus (*17-09-1890 r. Bocheń, +15-09-1939 r. Chruślin) Jan Burzyński (*1899 r. Skaratki, +31-03-1940 r. Chruślin /Domaniewice/) Jan Sokół (*12-08-1899 r. Chruślin, +24-08-1899 r. Chruślin) Józef Jaros (*03-12-1900 r. Chruślin, +15-12-1900 r. Chruślin) Helena Bryk z d. Karcz (*1905 r. Skaratki, +11-02-1940 r. Chruślin) Katarzyna Sokół z d. Pająk (*~ 1905 r., +05-08-1940 r. Chruślin) Marianna Jaros (*18-11-1907 r. Chruślin, +01-12-1907 r. Chruślin) Janina Rucińska z d. Stępniak (*22-06-1909 r. Chruślin, +30-05-1998 r. Chruślin) Stefania Grabowicz z d. Sobieszek (*20-11-1910 r. Mystkowice, +17-12-1994 r. Chruślin) Janina Kantorek (*1912 r. Skaratki, +15-02-2008 r. Chruślin) Stanisław Henryk Kazimierski (*01-01-1922 r. Bocheń, +27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/) Helena Kazimierska z d. Urbanek (*1924 r., +22-02-1992 r. Chruślin /Chruślin/) Jan Sokół (*1935 r., +09-03-1935 r. Chruślin) m. pochówku: 65
Jan Rybus (+22-02-2019 r. Bocheń /Chruślin/) Franciszek Kazimierski (*01-10-1808 r., +02-07-1838 r. /Chruślin/) Marianna Kazimierska z d. Flis (*08-12-1849 r. Bocheń, +20-03-1935 r. /Chruślin/) Feliks Kazimierski (*20-05-1850 r. Guźnia, +03-12-1926 r. /Chruślin/) Agnieszka Kazimierska z d. Flis (*1861 r. Bocheń, +26-02-1932 r. /Chruślin/) Jan Rybus (*1861 r., +1910 r. /Chruślin/) Marianna Rybus z d. Kazimierska (*23-03-1866 r., +25-02-1954 r. /Chruślin/) Agnieszka Kazimierska z d. Kucharek (*18-01-1875 r. Małszyce, +26-02-1932 r. /Chruślin/) Kazimierz Kazimierski (*20-02-1875 r., + /Chruślin/) Franciszek Kazimierski (*03-06-1875 r., +16-01-1956 r. /Chruślin/) Józef Gajda (*27-02-1878 r. Lisiewice, +08-07-1932 r. /Chruślin/) Katarzyna Kazimierska z d. Kocięba (*1880 r. Seligów, +02-04-1956 r. /Chruślin/) Katarzyna Sołtyszewska z d. Milczarek (*03-03-1883 r. Bocheń, +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/) Marianna Kazimierska z d. Górczyńska (*23-09-1887 r., +09-04-1974 r. Bocheń /Chruślin/) Szymon Kazimierski (*25-10-1887 r. Bocheń, +02-05-1963 r. Bocheń /Chruślin/) Marianna Gajda z d. Pawlata (*1889 r., +1969 r. /Chruślin/) Adam Rybus (*13-09-1891 r. Bocheń, +14-07-1964 r. Bocheń /Chruślin/) Stanisław Lebioda (*02-05-1892 r. Lisiewice, +19-02-1975 r. /Chruślin/) Marcjanna Rybus z d. Burzyńska (*~ 1893 r., +28-09-1978 r. /Chruślin/) Jan Sołtyszewski (*1894 r., +16-09-1939 r. /Chruślin/) Józef Milczarek (*27-02-1895 r. Mystkowice, +14-02-1953 r. /Chruślin/) Stanisław Różycki (*11-02-1899 r. Rydwan, +18-02-1940 r. Rydwan /Chruślin/) Jan Rybus (*28-03-1899 r. Bocheń, +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/) Stanisława Milczarek z d. Czekaj (*17-09-1900 r. Trąby, +03-04-1990 r. Mystkowice /Chruślin/) Tomasz Milczarek (*19-12-1901 r. Mystkowice, +01-05-1981 r. Mystkowice /Chruślin/) Maria Magdalena Błażejewska z d. Gajda (*1902 r. Guźnia, +24-02-1995 r. /Chruślin/) Marianna Milczarek z d. Czekaj (*19-08-1902 r. Trąby, +30-06-1984 r. Mystkowice /Chruślin/) Piotr Różycki (*17-10-1902 r. Rydwan, +10-11-1952 r. /Chruślin/) Stanisław Kazimierski (*27-10-1902 r., +12-12-1943 r. /Chruślin/) Ewa Różycka z d. Siek (*1903 r., +17-09-1989 r. /Chruślin/) Wincenty Jaśniewski (*01-04-1903 r. Chruślin, +1969 r. /Chruślin/) Jan Kaźmierski (*19-07-1903 r., +10-04-1978 r. /Chruślin/) Jan Kazimierski (*15-09-1904 r., +18-08-2003 r. /Chruślin/) Marianna Lebioda z d. Różycka (*02-10-1904 r. Rydwan, +04-07-1965 r. /Chruślin/) Franciszka Różycka z d. Michalska (*07-10-1904 r. Trąby, +14-02-1983 r. Trąby /Chruślin/) Katarzyna Rybus z d. Fijołek (*1906 r., +16-06-1987 r. /Chruślin/) Franciszka Kaźmierska (*1906 r., +1997 r. /Chruślin/) Józefa Kazimierska (*27-02-1906 r., +05-03-1913 r. /Chruślin/) Andrzej Kazimierski (*24-11-1907 r., +18-12-1994 r. /Chruślin/) Franciszka Jaśniewska z d. Dziedziela (*1910 r., +1987 r. /Chruślin/) Marceli Flis (*16-01-1910 r. Bocheń, +24-11-1990 r. Bocheń /Chruślin/) Józefa Flis z d. Kazimierska (*25-01-1910 r. Bocheń, +23-02-1988 r. /Chruślin/) Weronika Flis z d. Kazimierska (*30-11-1911 r. Bocheń, +10-07-2008 r. Bocheń /Chruślin/) Stefan Gajda (*21-01-1913 r. Lisiewice, +2004 r. /Chruślin/) Weronika Wołowiec z d. Wiesiołek (*30-04-1913 r. Bocheń, +2003 r. /Chruślin/) Wanda Weronika Kazimierska (*06-07-1913 r. Guźnia, +15-12-1987 r. /Chruślin/) Stanisław Wołowiec (*1915 r. Steinhagen, +1991 r. /Chruślin/) Wacław Sołtyszewski (*1917 r., +26-06-1972 r. /Chruślin/) Czesław Gajda (*26-04-1918 r. Lisiewice, +17-09-1985 r. /Chruślin/) Aniela Lebioda (*1919 r., +16-12-2001 r. /Chruślin/) Stanisław Kurczak (*1921 r., +2021 r. /Chruślin/) Janina Gajda z d. Błażejewska (*22-07-1921 r. Lisiewice, +2015 r. /Chruślin/) Stanisław Henryk Kazimierski (*01-01-1922 r. Bocheń, +27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/) Aleksander Lebioda (*18-07-1922 r. Lisiewice, +04-12-1991 r. /Chruślin/) Helena Kazimierska z d. Urbanek (*1924 r., +22-02-1992 r. Chruślin /Chruślin/) Julian Kazimierski (*1924 r., +1995 r. /Chruślin/) Franciszka Kazimierska z d. Ciesielska (*17-11-1924 r., +26-08-2023 r. /Chruślin/) Zofia Gajda z d. Błażejewska (*~ 1924 r., +13-06-1986 r. /Chruślin/) Genowefa Kurczak z d. Rybus (*1928 r., +1997 r. /Chruślin/) Henryk Sołtyszewski (*1929 r., +22-11-2013 r. /Chruślin/) Janina Wanda Kazimierska (*1938 r., +21-07-1938 r. Bocheń /Chruślin/) Henryk Kazimierski (*08-06-1939 r., +19-04-2018 r. /Chruślin/) Czesław Staniecki (*1940 r., +13-06-2009 r. /Chruślin/) Kazimiera Rybus (*~ 1946 r., +15-12-1989 r. Bocheń /Chruślin/) Eugeniusz Gajda (*~ 1950 r., +11-09-1984 r. /Chruślin/) m. pogrzebu: 66
Jan Rybus (+22-02-2019 r. Bocheń /Chruślin/) Marcjanna Gajda (+ Chruślin) Franciszek Kazimierski (*01-10-1808 r., +02-07-1838 r. /Chruślin/) Marianna Kazimierska z d. Flis (*08-12-1849 r. Bocheń, +20-03-1935 r. /Chruślin/) Feliks Kazimierski (*20-05-1850 r. Guźnia, +03-12-1926 r. /Chruślin/) Agnieszka Kazimierska z d. Flis (*1861 r. Bocheń, +26-02-1932 r. /Chruślin/) Jan Rybus (*1861 r., +1910 r. /Chruślin/) Marianna Rybus z d. Kazimierska (*23-03-1866 r., +25-02-1954 r. /Chruślin/) Agnieszka Kazimierska z d. Kucharek (*18-01-1875 r. Małszyce, +26-02-1932 r. /Chruślin/) Kazimierz Kazimierski (*20-02-1875 r., + /Chruślin/) Franciszek Kazimierski (*03-06-1875 r., +16-01-1956 r. /Chruślin/) Józef Gajda (*27-02-1878 r. Lisiewice, +08-07-1932 r. /Chruślin/) Katarzyna Kazimierska z d. Kocięba (*1880 r. Seligów, +02-04-1956 r. /Chruślin/) Katarzyna Sołtyszewska z d. Milczarek (*03-03-1883 r. Bocheń, +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/) Marianna Kazimierska z d. Górczyńska (*23-09-1887 r., +09-04-1974 r. Bocheń /Chruślin/) Szymon Kazimierski (*25-10-1887 r. Bocheń, +02-05-1963 r. Bocheń /Chruślin/) Marianna Gajda z d. Pawlata (*1889 r., +1969 r. /Chruślin/) Adam Rybus (*13-09-1891 r. Bocheń, +14-07-1964 r. Bocheń /Chruślin/) Stanisław Lebioda (*02-05-1892 r. Lisiewice, +19-02-1975 r. /Chruślin/) Marcjanna Rybus z d. Burzyńska (*~ 1893 r., +28-09-1978 r. /Chruślin/) Jan Sołtyszewski (*1894 r., +16-09-1939 r. /Chruślin/) Józef Milczarek (*27-02-1895 r. Mystkowice, +14-02-1953 r. /Chruślin/) Stanisław Różycki (*11-02-1899 r. Rydwan, +18-02-1940 r. Rydwan /Chruślin/) Jan Rybus (*28-03-1899 r. Bocheń, +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/) Stanisława Milczarek z d. Czekaj (*17-09-1900 r. Trąby, +03-04-1990 r. Mystkowice /Chruślin/) Tomasz Milczarek (*19-12-1901 r. Mystkowice, +01-05-1981 r. Mystkowice /Chruślin/) Maria Magdalena Błażejewska z d. Gajda (*1902 r. Guźnia, +24-02-1995 r. /Chruślin/) Marianna Milczarek z d. Czekaj (*19-08-1902 r. Trąby, +30-06-1984 r. Mystkowice /Chruślin/) Piotr Różycki (*17-10-1902 r. Rydwan, +10-11-1952 r. /Chruślin/) Stanisław Kazimierski (*27-10-1902 r., +12-12-1943 r. /Chruślin/) Ewa Różycka z d. Siek (*1903 r., +17-09-1989 r. /Chruślin/) Wincenty Jaśniewski (*01-04-1903 r. Chruślin, +1969 r. /Chruślin/) Jan Kaźmierski (*19-07-1903 r., +10-04-1978 r. /Chruślin/) Jan Kazimierski (*15-09-1904 r., +18-08-2003 r. /Chruślin/) Marianna Lebioda z d. Różycka (*02-10-1904 r. Rydwan, +04-07-1965 r. /Chruślin/) Franciszka Różycka z d. Michalska (*07-10-1904 r. Trąby, +14-02-1983 r. Trąby /Chruślin/) Katarzyna Rybus z d. Fijołek (*1906 r., +16-06-1987 r. /Chruślin/) Franciszka Kaźmierska (*1906 r., +1997 r. /Chruślin/) Józefa Kazimierska (*27-02-1906 r., +05-03-1913 r. /Chruślin/) Andrzej Kazimierski (*24-11-1907 r., +18-12-1994 r. /Chruślin/) Franciszka Jaśniewska z d. Dziedziela (*1910 r., +1987 r. /Chruślin/) Marceli Flis (*16-01-1910 r. Bocheń, +24-11-1990 r. Bocheń /Chruślin/) Józefa Flis z d. Kazimierska (*25-01-1910 r. Bocheń, +23-02-1988 r. /Chruślin/) Weronika Flis z d. Kazimierska (*30-11-1911 r. Bocheń, +10-07-2008 r. Bocheń /Chruślin/) Stefan Gajda (*21-01-1913 r. Lisiewice, +2004 r. /Chruślin/) Weronika Wołowiec z d. Wiesiołek (*30-04-1913 r. Bocheń, +2003 r. /Chruślin/) Wanda Weronika Kazimierska (*06-07-1913 r. Guźnia, +15-12-1987 r. /Chruślin/) Stanisław Wołowiec (*1915 r. Steinhagen, +1991 r. /Chruślin/) Wacław Sołtyszewski (*1917 r., +26-06-1972 r. /Chruślin/) Czesław Gajda (*26-04-1918 r. Lisiewice, +17-09-1985 r. /Chruślin/) Aniela Lebioda (*1919 r., +16-12-2001 r. /Chruślin/) Stanisław Kurczak (*1921 r., +2021 r. /Chruślin/) Janina Gajda z d. Błażejewska (*22-07-1921 r. Lisiewice, +2015 r. /Chruślin/) Stanisław Henryk Kazimierski (*01-01-1922 r. Bocheń, +27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/) Aleksander Lebioda (*18-07-1922 r. Lisiewice, +04-12-1991 r. /Chruślin/) Helena Kazimierska z d. Urbanek (*1924 r., +22-02-1992 r. Chruślin /Chruślin/) Julian Kazimierski (*1924 r., +1995 r. /Chruślin/) Franciszka Kazimierska z d. Ciesielska (*17-11-1924 r., +26-08-2023 r. /Chruślin/) Zofia Gajda z d. Błażejewska (*~ 1924 r., +13-06-1986 r. /Chruślin/) Genowefa Kurczak z d. Rybus (*1928 r., +1997 r. /Chruślin/) Henryk Sołtyszewski (*1929 r., +22-11-2013 r. /Chruślin/) Janina Wanda Kazimierska (*1938 r., +21-07-1938 r. Bocheń /Chruślin/) Henryk Kazimierski (*08-06-1939 r., +19-04-2018 r. /Chruślin/) Czesław Staniecki (*1940 r., +13-06-2009 r. /Chruślin/) Kazimiera Rybus (*~ 1946 r., +15-12-1989 r. Bocheń /Chruślin/) Eugeniusz Gajda (*~ 1950 r., +11-09-1984 r. /Chruślin/) m. chrztu: 777
Feliks Oraczyński (* Lisiewice, +?) Maciej Gajda (*~ 1780 r., +15-02-1839 r. Guźnia) Paweł Gajda (*1783 r., +05-12-1857 r. Guźnia) Elżbieta Kazimierska (*1791 r., +?) Marianna Kazimierska (*1796 r., +1801 r.) Rozalia Kazimierska (*1797 r. Guźnia, +?) Franciszek Kazimierski (*1798 r., +1801 r.) Agnieszka Kazimierska (*1800 r., +1807 r.) Wincenty Błażejewski (*1801 r. Guźnia, +18-09-1852 r. Bocheń) Katarzyna Płacheta z d. Gajda (*1802 r., +1848 r.) Stanisław Kazimierski (*1803 r. Guźnia, +15-04-1813 r. Guźnia) Maciej Gajda (*1804 r., +?) Jan Kazimierski (*1805 r. Guźnia, +06-05-1814 r.) Łukasz Kazimierski (*1806 r., +1807 r.) Gertruda Wiesiołek z d. Maliszewska (*1814 r. Mystkowice, +16-01-1877 r. Bocheń) Marianna Panek z d. Gajda (*1821 r. Guźnia, +?) Marianna Fiałek z d. Błażejewska (*1822 r. Guźnia, +?) Józef Gajda (*15-03-1824 r. Guźnia, +?) Marianna Mielczarek z d. Kazimierska (*17-06-1825 r. Guźnia, +?) Józefa Błażejewska z d. Gajda (*1826 r. Guźnia, +?) Katarzyna Gajda (*25-04-1826 r. Guźnia, +20-09-1826 r. Guźnia) Domicella Fiałek z d. Gajda (*25-04-1826 r. Guźnia, +03-01-1892 r. Bocheń) Piotr Fiałek (*25-06-1827 r. Lisiewice, +?) Julianna Gajda (*1828 r. Guźnia, +1829 r. Guźnia) Rozalia Wiesiołek z d. Kazimierska (*29-08-1829 r. Bocheń, +28-07-1879 r. Bocheń) Jadwiga Deka z d. Kazimierska (*01-10-1829 r. Bocheń, +22-08-1860 r.) Paweł Gajda (*1830 r. Guźnia, +14-05-1871 r. Guźnia) Antoni Gajda (*10-06-1830 r. Guźnia, +22-10-1830 r. Guźnia) Paweł Gajda (*19-07-1831 r. Guźnia, +26-11-1831 r. Guźnia) Marianna Kazimierska (*12-06-1832 r. Bocheń, +13-06-1832 r. Bocheń) Tekla Kazimierska (*19-08-1832 r. Bocheń, +?) Ignacy Sobieszek (*21-01-1833 r. Mystkowice Małe, +16-03-1835 r. Mystkowice) Sabina Mielczarek z d. Gajda (*14-04-1833 r. Guźnia, +17-09-1875 r. Guźnia) Stanisław Deka (*26-04-1834 r. Bocheń, +?) Stanisław Kazimierski (*04-05-1835 r. Bocheń, +?) Wawrzyniec Mielczarek (*03-08-1835 r. Bocheń, +29-01-1917 r. Guźnia) Tomasz Witerek (*09-12-1835 r. Mystkowice Małe, +?) Mateusz Wiesiołek (*1836 r. Bocheń, +1926 r. Zawady) Agnieszka Jaros z d. Górczyńska (*1836 r. Bocheń, +05-12-1921 r. Grabów) Jan Gołębiewski (*1837 r. Guźnia, +?) Marianna Wiesiołek z d. Ciesielska (*1837 r. Bocheń, +?) Szczepan Górczyński (*1837 r. Bocheń, +?) Marianna Szymczak (*18-04-1837 r. Chruślin, +1838 r. Chruślin) Petronela Kazimierska z d. Korczewska (*22-05-1837 r. Bocheń, +1895 r.) Marianna Kosiorek z d. Gusta (*03-06-1837 r. Bocheń, +18-02-1907 r. Rogóźno) Antoni Sobieszek (*12-06-1837 r. Mystkowice Małe, +15-02-1875 r. Mystkowice) Katarzyna Gajda z d. Sołtyszewska (*~ 1837 r. Guźnia, +?) Franciszka Wiesiołek (*1838 r. Bocheń, +1838 r. Bocheń) Wiktoria Błażejewska (*1838 r. Guźnia, +?) Wojciech Mielczarek (*1838 r. Bocheń, +06-11-1877 r. Mystkowice) Katarzyna Gołębiewska (*1838 r. Guźnia, +?) Józefa Wiesiołek (*1839 r. Bocheń, +1840 r. Bocheń) Anna Witerek z d. Sobieszek (*24-07-1839 r. Mystkowice Małe, +?) Marianna Rybus z d. Szymczak (*03-08-1839 r. Chruślin, +1883 r. Mystkowice) Marcjanna Sobieszek z d. Witerek (*24-08-1839 r. Mystkowice Małe, +06-10-1870 r. Mystkowice) Wiktoria Frączak z d. Kazimierska (*08-09-1839 r. Bocheń, +?) Katarzyna Rynkiewicz z d. Wiesiołek (*1840 r. Bocheń, +1906 r. Bratkowice) Marianna Wiesiołek z d. Kazimierska (*1840 r. Bocheń, +?) Michał Kazimierski (*04-07-1840 r. Bocheń, +17-10-1922 r. Bocheń) Petronella Gołębiewska (*1841 r. Guźnia, +?) Franciszka Głuszczyk z d. Błażejewska (*1841 r. Guźnia, +04-02-1901 r. Łowicka Wieś) Jan Gajda (*19-02-1841 r. Guźnia, +?) Wojciech Wiesiołek (*26-03-1841 r. Bocheń, +?) Tekla Sobieszek (*21-07-1841 r. Mystkowice Małe, +05-02-1844 r. Mystkowice Małe) Michał Gołębiewski (*1842 r. Guźnia, +?) Franciszek Wiesiołek (*1842 r. Bocheń, +?) Marianna Kazimierska (*09-07-1842 r. Guźnia, +?) Magdalena Szymczak (*14-07-1842 r. Chruślin, +?) Józef Gajda (*26-11-1842 r. Guźnia, +16-04-1843 r. Guźnia) Elżbieta Błażejewska (*1843 r. Guźnia, +?) Szczepan Kazimierski (*1843 r. Guźnia, +1887 r. Maków) Wojciech Sobieszek (*03-04-1843 r. Mystkowice Małe, +13-09-1843 r. Mystkowice Małe) Szczepan Gusta (*08-12-1843 r. Bocheń, +?) Jan Gusta (*08-12-1843 r. Bocheń, +?) Marianna Jasek (*14-12-1843 r. Bocheń, +?) Jan Kazimierski (*19-12-1843 r. Guźnia, +19-10-1905 r.) Michał Wiesiołek (*1844 r. Bocheń, +1848 r. Bocheń) Małgorzata Panek (*1844 r. Guźnia, +?) Marcjanna Gajda (*1844 r. Mystkowice, +?) Grzegorz Gajda (*28-01-1844 r. Guźnia, +?) Józef Gajda (*29-07-1844 r. Guźnia, +?) Andrzej Szymczak (*16-11-1844 r. Chruślin, +23-02-1846 r. Chruślin) Balbina Sołtyszewska z d. Gajda (*15-12-1844 r. Guźnia, +05-06-1918 r. Rulice) Elżbieta Krukowska z d. Błażejewska (*1845 r. Guźnia, +13-01-1877 r. Skaratki) Józefa Wach z d. Gołębiewska (*1845 r. Guźnia, +1892 r. Słomków) Marianna Włodarczyk z d. Błażejewska (*1845 r. Guźnia, +1914 r. Łowicz) Balbina Kazimierska (*21-02-1845 r. Guźnia, +02-10-1845 r. Guźnia) Andrzej Wróbel (*02-11-1845 r. Mystkowice Małe, +?) Tomasz Panek (*1846 r. Guźnia, +?) Jan Gajda (*1846 r. Mystkowice, +?) Małgorzata Ociela z d. Gusta (*21-03-1846 r. Bocheń, +1895 r. Rogóźno) Małgorzata Kazimierska (*08-07-1846 r. Guźnia, +19-07-1867 r. Guźnia) Tomasz Gajda (*12-12-1846 r. Guźnia, +14-07-1877 r. Lisiewice) Kacper Jasak (*30-12-1846 r. Bocheń, +?) Agnieszka Wiesiołek (*1847 r. Bocheń, +1848 r. Bocheń) Jadwiga Gołębiewska (*1847 r. Guźnia, +?) Franciszek Kowalczyk (*1847 r. Trąby, +02-07-1930 r. Trąby) Franciszka Gajda (*08-03-1847 r. Guźnia, +05-03-1848 r. Guźnia) Katarzyna Wróbel (*03-11-1847 r. Mystkowice Małe, +?) Wawrzyniec Błażejewski (*1848 r. Guźnia, +17-06-1891 r. Guźnia) Marianna Kozłowska z d. Wiesiołek (*1848 r. Bocheń, +17-11-1918 r. Zawady) Andrzej Jaśniewski (*1848 r. Chruślin, +19-06-1910 r. Chruślin) Marianna Skonieczna (*09-01-1848 r. Lisiewice, +?) Antonina Gałaj z d. Grzyb (*18-06-1848 r. Mystkowice, +?) Franciszka Rybus z d. Gusta (*20-07-1848 r. Bocheń, +?) Marianna Pel z d. Jasek (*20-08-1848 r. Bocheń, +?) Jadwiga Kazimierska (*09-10-1848 r. Guźnia, +05-08-1857 r.) Kacper Rybus (*1849 r. Bocheń, +?) Ignacy Sołtyszewski (*10-02-1849 r. Guźnia, +21-09-1914 r. Rulice) Marianna Drozd z d. Skonieczna (*21-03-1849 r. Lisiewice, +03-02-1891 r. Chruślin) Małgorzata Urbanek z d. Kazimierska (*19-05-1849 r. Bocheń, +?) Antoni Gajda (*15-08-1849 r. Guźnia, +?) Mikołaj Gajda (*05-12-1849 r. Guźnia, +18-08-1850 r. Guźnia) Marianna Kazimierska z d. Flis (*08-12-1849 r. Bocheń, +20-03-1935 r. /Chruślin/) Balbina Marszałek z d. Gajda (*1850 r. Guźnia, +24-11-1900 r. Mystkowice) Wojciech Wiesiołek (*1850 r. Bocheń, +1882 r. Czatolin) Anna Gołębiewska (*1850 r. Guźnia, +?) Franciszek Jasek (*09-01-1850 r. Bocheń, +?) Marcjanna Gajda z d. Baran (*09-01-1850 r. Lisiewice, +04-09-1903 r. Lisiewice) Józef Skonieczny (*26-02-1850 r. Lisiewice, +?) Antonina Wróbel (*02-05-1850 r. Mystkowice Małe, +?) Walenty Gusta (*11-05-1850 r. Bocheń, +?) Feliks Kazimierski (*20-05-1850 r. Guźnia, +03-12-1926 r. /Chruślin/) Józef Gołębiewski (*1851 r. Guźnia, +1854 r. Guźnia) Agnieszka Jaśniewska (*1851 r. Chruślin, +?) Weronika Wilk z d. Błażejewska (*1851 r. Guźnia, +?) Antoni Gajda (*03-06-1851 r. Guźnia, +?) Jan Wiesiołek (*17-08-1851 r. Bocheń, +?) Tomasz Jasek (*17-12-1851 r. Bocheń, +1852 r. Bocheń) Józefa Wiesiołek (*1852 r. Bocheń, +1854 r. Bocheń) Michał Gajda (*1852 r. Mystkowice, +?) Józef Sobieszek (*1852 r. Lisiewice, +18-10-1915 r. Kolonia Piotrowska) Jan Rybus (*1852 r. Bocheń, +19-11-1920 r. Walewice) Józef Skonieczny (*29-03-1852 r. Lisiewice, +27-03-1876 r. Chruślin) Wojciech Kazimierski (*21-04-1852 r. Guźnia, +03-05-1889 r. Warszawa) Tekla Wielemborek z d. Gusta (*13-09-1852 r. Bocheń, +?) Piotr Wiesiołek (*16-10-1852 r. Bocheń, +23-01-1909 r. Bocheń) Dominik Tarkowski (*1853 r. Mystkowice, +?) Jan Błażejewski (*1853 r. Guźnia, +1860 r. Guźnia) Andrzej Gajda (*1853 r. Mystkowice, +?) Franciszek Gołębiewski (*1853 r. Guźnia, +?) Józef Gajda (*1853 r. Guźnia, +?) Franciszka Rożniata (*07-10-1853 r. Bocheń, +?) Tomasz Deka (*01-12-1853 r. Bocheń, +?) Katarzyna Włostek z d. Gajda (*14-12-1853 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda (*1854 r. Mystkowice, +?) Wojciech Fiałek (*13-04-1854 r. Bocheń, +?) Piotr Kazimierski (*11-09-1854 r. Guźnia, +27-12-1876 r. Guźnia) Agnieszka Gołębiewska z d. Mielczarek (*20-10-1854 r. Guźnia, +29-04-1933 r. Guźnia) Franciszka Tarkowska z d. Gajda (*1855 r. Guźnia, +13-04-1932 r. Mystkowice) Franciszka Białas z d. Jaśniewska (*1855 r. Chruślin, +?) Franciszek Gusta (*26-03-1855 r. Bocheń, +1861 r.) Roch Wiesiołek (*12-08-1855 r. Bocheń, +?) Kazimierz Gołębiewski (*1856 r. Guźnia, +?) Antoni Fiałek (*1856 r. Bocheń, +?) Ignacy Gałaj (*1856 r., +20-08-1925 r.) Józef Deka (*08-01-1856 r. Bocheń, +?) Andrzej Gajda (*23-11-1856 r. Guźnia, +?) Józef Jaśniewski (*1857 r. Chruślin, +1858 r. Chruślin) Agnieszka Gajda (*1857 r. Guźnia, +1857 r. Guźnia) Marianna Maciejak z d. Błażejewska (*1857 r. Guźnia, +1899 r. Wrzeczko) Marianna Gajda (*1857 r. Guźnia, +?) Franciszka Deka (*07-03-1857 r. Bocheń, +18-08-1857 r.) Magdalena Mielczarek (*07-03-1857 r. Guźnia, +?) Ludwik Kazimierski (*02-06-1857 r. Guźnia, +1860 r. Guźnia) Marianna Kazimierska (*02-06-1857 r. Guźnia, +17-11-1857 r. Guźnia) Jan Gajda (*1858 r. Guźnia, +?) Marcjanna Sobieszek (*1858 r. Lisiewice, +1859 r. Lisiewice) Jan Lebioda (*1858 r. Trąby, +?) Jadwiga Rybus z d. Gusta (*25-04-1858 r. Bocheń, +20-10-1918 r. Bocheń) Jan Deka (*05-08-1858 r. Bocheń, +22-06-1864 r.) Katarzyna Kazimierska (*13-09-1858 r. Bocheń, +26-09-1858 r. Bocheń) Katarzyna Sobieszek (*1859 r. Lisiewice, +1861 r. Lisiewice) Franciszek Wiesiołek (*1859 r. Bocheń, +?) Ignacy Jaśniewski (*1859 r. Chruślin, +1860 r. Chruślin) Katarzyna Fiałek (*1859 r. Bocheń, +?) Jan Gołębiewski (*11-05-1859 r. Bocheń, +?) Marianna Witerek (*24-09-1859 r. Mystkowice Małe, +?) Marianna Mielczarek (*07-12-1859 r. Guźnia, +1860 r. Guźnia) Franciszek Rybus (*1860 r. Bocheń, +?) Józef Lebioda (*1860 r. Trąby, +?) Jan Mielczarek (*1860 r. Mystkowice, +?) Wojciech Deka (*28-02-1860 r. Bocheń, +30-09-1882 r.) Jan Gołębiewski (*18-06-1860 r. Bocheń, +?) Piotr Sobieszek (*28-06-1860 r. Mystkowice Małe, +1865 r. Mystkowice) Mateusz Kazimierski (*31-08-1860 r. Bocheń, +?) Szymon Gusta (*21-10-1860 r. Bocheń, +1860 r.) Magdalena Gajda (*1861 r. Guźnia, +1861 r. Guźnia) Agnieszka Kazimierska z d. Flis (*1861 r. Bocheń, +26-02-1932 r. /Chruślin/) Marianna Sałuda z d. Gajda (*1861 r. Guźnia, +1925 r. Seligów) Marianna Deka z d. Misiak (*1861 r. Bocheń, +?) Jan Gajda (*1861 r. Mystkowice, +18-05-1941 r. Mystkowice) Małgorzata Fiałek (*1861 r. Bocheń, +1862 r. Bocheń) Paweł Gajda (*08-01-1861 r. Guźnia, +1864 r. Guźnia) Józefa Wiesiołek (*16-02-1861 r. Bocheń, +?) Paweł Wiesiołek (*24-06-1861 r. Bocheń, +1935 r. Bocheń) Paweł Sobieszek (*01-07-1861 r. Mystkowice, +10-06-1927 r. Mystkowice) Piotr Mielczarek (*02-08-1861 r. Guźnia, +?) Marianna Hekner z d. Jaśniewska (*1862 r. Chruślin, +?) Marianna Sobieszek (*1862 r. Lisiewice, +?) Wojciech Gajda (*1862 r. Guźnia, +1924 r. Ostrów) Wojciech Gajda (*04-03-1862 r. Guźnia, +18-12-1935 r. Augustów) Katarzyna Witerek (*21-04-1862 r. Mystkowice Małe, +?) Wojciech Kazimierski (*22-05-1862 r. Bocheń, +?) Rozalia Sobieszek (*16-08-1862 r. Mystkowice Małe, +23-12-1923 r. Mystkowice) Katarzyna Baran z d. Gołębiewska (*25-08-1862 r. Bocheń, +?) Jan Wiesiołek (*1863 r. Bocheń, +1865 r. Bocheń) Marianna Fiałek (*1863 r. Bocheń, +?) Marianna Mielczarek z d. Drozd (*1863 r. Bocheń, +?) Małgorzata Mielczarek (*1863 r. Mystkowice, +?) Agnieszka Gajda (*1863 r. Guźnia, +1865 r. Guźnia) Łucja Sobieszek (*1863 r. Mystkowice, +1865 r. Mystkowice) Józefa Baran z d. Lebioda (*1863 r. Trąby, +05-08-1915 r. Lisiewice) Agnieszka Wielemborek z d. Gusta (*03-01-1863 r. Bocheń, +?) Katarzyna Wiesiołek (*07-04-1863 r. Bocheń, +?) Agnieszka Milczarek z d. Gajda (*13-04-1863 r. Guźnia, +01-02-1936 r. Janinów) Marianna Mielczarek (*11-11-1863 r. Guźnia, +?) Ewa Witerek (*19-11-1863 r. Mystkowice Małe, +?) Józef Gołębiewski (*1864 r. Guźnia, +02-11-1866 r. Guźnia) Jan Gajda (*1864 r. Guźnia, +13-10-1873 r. Guźnia) Marianna Gajda z d. Gałaj (*1864 r. Mystkowice, +?) Tomasz Wojciechowski (*1864 r. Kolonia Piotrowska, +?) Piotr Kazimierski (*19-02-1864 r. Bocheń, +?) Marianna Gałaj z d. Gajda (*03-05-1864 r. Guźnia, +?) Małgorzata Gołębiewska (*15-11-1864 r. Bocheń, +?) Franciszka Wiesiołek (*1865 r. Bocheń, +?) Rozalia Gałaj z d. Mielczarek (*1865 r. Mystkowice, +09-09-1887 r. Mystkowice) Wawrzyniec Sołtyszewski (*1865 r. Guźnia, +?) Marianna Kowalczyk z d. Lebioda (*1865 r. Lisiewice, +?) Józef Kalasanty Jaśniewski (*1865 r. Chruślin, +10-04-1867 r. Chruślin) Kazimierz Sobieszek (*22-02-1865 r. Lisiewice, +?) Anna Wiesiołek (*13-07-1865 r. Bocheń, +1865 r. Bocheń) Piotr Wiesiołek (*13-07-1865 r. Bocheń, +1865 r. Bocheń) Marianna Gołębiewska (*16-10-1865 r. Bocheń, +?) Marcjanna Gajda (*24-10-1865 r. Guźnia, +?) Anna Mielczarek (*15-12-1865 r. Mystkowice, +?) Marianna Oraczyńska z d. Sobieszek (*1866 r. Lisiewice, +19-06-1931 r.) Prakseda Sut z d. Różycka (*1866 r. Guźnia, +?) Małgorzata Mielczarek (*11-02-1866 r. Guźnia, +?) Katarzyna Ufa z d. Kazimierska (*28-04-1866 r. Bocheń, +15-05-1943 r.) Józefa Warda z d. Danych (*10-05-1866 r. Chruślin, +?) Franciszek Gajda (*06-06-1866 r. Guźnia, +?) Marcjanna Stefańska z d. Gajda (*18-07-1866 r. Guźnia, +1920 r. Seligów) Łucja Mielczarek z d. Sobieszek (*27-07-1866 r. Mystkowice Małe, +06-09-1933 r. Mystkowice) Michał Kazimierski (*29-08-1866 r. Mystkowice, +26-02-1867 r. Mystkowice) Franciszek Gołębiewski (*05-10-1866 r. Guźnia, +1913 r. Seligów) Wojciech Wiesiołek (*21-03-1867 r. Bocheń, +05-09-1906 r. Zawady) Franciszek Gajda (*25-03-1867 r. Guźnia, +?) Andrzej Wiesiołek (*25-11-1867 r. Bocheń, +11-10-1870 r. Bocheń) Walenty Drozd (*29-01-1868 r. Bocheń, +31-03-1868 r. Bocheń) Magdalena Sobieszek (*24-02-1868 r. Mystkowice, +22-03-1873 r. Mystkowice) Szczepan Kazimierski (*05-03-1868 r. Mystkowice, +01-09-1868 r. Mystkowice) Marcjanna Mielczarek (*17-07-1868 r. Guźnia, +11-09-1869 r. Guźnia) Roch Mielczarek (*14-08-1868 r. Mystkowice, +10-10-1920 r. Mystkowice) Franciszek Lebioda (*19-08-1868 r. Trąby, +09-04-1936 r. Trąby) Marianna Dombrowska z d. Gajda (*22-10-1868 r. Guźnia, +17-01-1962 r. Guźnia) Marianna Markowicz z d. Wiesiołek (*28-11-1868 r. Bocheń, +?) Stanisław Różycki (*1869 r. Guźnia, +?) Grzegorz Sobieszek (*08-05-1869 r. Mystkowice, +22-01-1870 r. Mystkowice) Marianna Gołębiewska (*16-06-1869 r. Guźnia, +27-10-1873 r. Guźnia) Jan Kowalczyk (*12-09-1869 r. Trąby, +?) Marcjanna Bolimowska z d. Kazimierska (*20-09-1869 r. Mystkowice, +?) Jan Wiesiołek (*20-11-1869 r. Bocheń, +?) Józef Gajda (*11-02-1870 r. Guźnia, +1945 r.) Augustyn Piasta (*27-08-1870 r. Mystkowice, +?) Ignacy Lebioda (*01-09-1870 r. Trąby, +21-01-1874 r. Trąby) Marcjanna Linart z d. Mielczarek (*03-11-1870 r. Guźnia, +11-07-1923 r. Guźnia) Marianna Marszałek (*09-12-1870 r. Mystkowice, +26-12-1870 r. Mystkowice) Marianna Kapusta z d. Gajda (*23-01-1871 r. Lisiewice, +?) Marianna Kowalczyk (*25-06-1871 r. Trąby, +13-02-1872 r. Trąby) Elżbieta Rybus (*08-07-1871 r. Bocheń, +17-11-1873 r. Bocheń) Agnieszka Czubatka z d. Gajda (*06-10-1871 r. Guźnia, +1908 r. Seligów) Barbara Ewa Roszewska z d. Marszałek (*04-12-1871 r. Mystkowice, +15-09-1928 r. Mystkowice) Jan Mielczarek (*19-01-1872 r. Mystkowice, +?) Maciej Józef Wiesiołek (*19-02-1872 r. Bocheń, +?) Franciszka Balik z d. Gajda (*08-03-1872 r. Guźnia, +?) Marianna Budzałek z d. Wiesiołek (*22-03-1872 r. Bocheń, +1929 r. Kuczków) Mikołaj Piotr Drozd (*09-09-1872 r. Bocheń, +12-02-1941 r. Guźnia) Andrzej Gajda (*21-11-1872 r. Lisiewice, +?) Henryk Rybus (*19-01-1873 r. Bocheń, +08-03-1961 r. Wola Kałkowa) Jan Kazimierski (*07-02-1873 r. Mystkowice, +27-12-1900 r. Mystkowice) Apolonia Kazimierska (*07-02-1873 r. Guźnia, +1878 r.) Katarzyna Elżbieta Gajda (*26-04-1873 r. Guźnia, +?) Jan Głuszczyk (*09-07-1873 r. Guźnia, +?) Szymon Mielczarek (*25-10-1873 r. Guźnia, +01-12-1874 r. Guźnia) Józef Marszałek (*18-03-1874 r. Mystkowice, +16-09-1939 r. Mystkowice) Wojciech Redo (*25-03-1874 r. Bocheń, +24-09-1877 r. Bocheń) Marcin Gołębiewski (*10-11-1874 r. Guźnia, +10-12-1874 r. Guźnia) Andrzej Gajda (*27-11-1874 r. Guźnia, +?) Tomasz Wiesiołek (*17-12-1874 r. Bocheń, +1919 r. Łowicz) Franciszka Rybus (*08-03-1875 r. Bocheń, +?) Filip Redo (*26-04-1875 r. Bocheń, +27-10-1875 r. Bocheń) Piotr Kazimierski (*29-07-1875 r. Guźnia, +1901 r. Maków) Helena Mielczarek (*10-09-1875 r. Guźnia, +30-09-1875 r. Guźnia) Jan Kazimierski (*24-10-1875 r. Guźnia, +19-08-1964 r. /Zduny/) Mikołaj Sobieszek (*19-11-1875 r. Lisiewice, +?) Wojciech Druszcz (*1876 r. Bocheń, +?) Piotr Marszałek (*19-01-1876 r. Mystkowice, +1943 r. Pszczonów) Franciszek Głuszczyk (*26-01-1876 r. Guźnia, +14-10-1876 r. Guźnia) Marianna Sobieszek z d. Kowalczyk (*26-01-1876 r. Trąby, +03-04-1949 r. Łowicz) Balbina Witerek z d. Gajda (*31-03-1876 r. Guźnia, +?) Feliks Gajda (*31-03-1876 r. Guźnia, +1937 r. Pszczonów /Pszczonów/) Antoni Redo (*28-05-1876 r. Bocheń, +14-09-1877 r. Bocheń) Marianna Sobieszek z d. Kazimierska (*16-06-1876 r. Mystkowice, +?) Jan Wiesiołek (*26-08-1876 r. Bocheń, +28-11-1878 r. Bocheń) Weronika Gajda (*06-01-1877 r. Lisiewice, +29-01-1877 r. Lisiewice) Agnieszka Wróbel z d. Mielczarek (*13-01-1877 r. Mystkowice, +01-11-1909 r. Mystkowice) Jan Rybus (*06-02-1877 r. Bocheń, +?) Małgorzata Gajda (*08-07-1877 r. Guźnia, +?) Wawrzyniec Pawlata (*04-08-1877 r. Lisiewice, +?) Roman Pawlata (*09-08-1877 r. Trąby, +?) Marcjanna Kret z d. Wiesiołek (*11-10-1877 r. Bocheń, +?) Andrzej Błażejewski (*18-11-1877 r. Guźnia, +?) Antoni Kazimierski (*04-01-1878 r. Mystkowice, +?) Wojciech Sołtyszewski (*03-02-1878 r. Bocheń, +?) Józef Gajda (*27-02-1878 r. Lisiewice, +08-07-1932 r. /Chruślin/) Małgorzata Piasta z d. Marszałek (*06-03-1878 r. Mystkowice, +?) Wojciech Wiesiołek (*09-04-1878 r. Bocheń, +?) Franciszek Milczarek (*02-09-1878 r. Guźnia, +?) Marianna Gołębiewska (*07-11-1878 r. Guźnia, +?) Katarzyna Kowalczyk (*07-11-1878 r. Trąby, +08-03-1879 r. Trąby) Feliks Gajda (*20-11-1878 r. Guźnia, +?) Tomasz Pietrzak (*12-12-1878 r. Gaj, +?) Tomasz Gołębiewski (*17-12-1878 r. Guźnia, +?) Sabina Marszałek z d. Wójcik (*1879 r. Mystkowice, +?) Wojciech Sołtyszewski (*08-03-1879 r. Guźnia, +15-12-1910 r. Guźnia) Wojciech Burzyński (*19-04-1879 r. Bocheń, +1912 r. Nadolna) Roch Gałaj (*12-08-1879 r. Mystkowice, +09-01-1970 r. Mystkowice) Jan Wiesiołek (*19-08-1879 r. Bocheń, +22-09-1879 r. Bocheń) Piotr Wiesiołek (*19-08-1879 r. Bocheń, +09-09-1879 r. Bocheń) Marianna Lisiewska z d. Marszałek (*22-03-1880 r. Mystkowice, +1938 r. Seligów) Małgorzata Kamińska z d. Błażejewska (*22-04-1880 r. Guźnia, +?) Wojciech Kazimierski (*23-04-1880 r. Guźnia, +11-06-1880 r.) Piotr Rybus (*15-05-1880 r. Bocheń, +?) Wojciech Wiesiołek (*28-05-1880 r. Bocheń, +?) Paweł Kowalczyk (*22-06-1880 r. Trąby, +06-09-1881 r. Trąby) Piotr Gołębiewski (*28-06-1880 r. Mystkowice, +19-12-1884 r. Mystkowice) Szymon Gajda (*04-08-1880 r. Guźnia, +?) Róża Sobieszek (*27-08-1880 r. Lisiewice, +15-03-1970 r. Lisiewice) Jan Wiesiołek (*31-08-1880 r. Bocheń, +09-04-1897 r. Bocheń) Sabina Gołębiewska (*29-11-1880 r. Guźnia, +13-02-1881 r. Guźnia) Katarzyna Kazimierska (*29-12-1880 r. Bocheń, +1886 r.) Marianna Liberska z d. Perzyńska (*1881 r. Trąby, +?) Jan Gajda (*22-10-1881 r. Guźnia, +05-05-1971 r.) Marianna Kazimierska (*21-12-1881 r. Guźnia, +1888 r. Maków) Jan Gołębiewski (*27-12-1881 r. Bocheń, +?) Wojciech Gołębiewski (*05-03-1882 r. Guźnia, +?) Julianna Rybus (*12-04-1882 r. Bocheń, +?) Piotr Wiesiołek (*22-04-1882 r. Bocheń, +?) Marianna Różycka (*28-04-1882 r. Rydwan, +02-09-1882 r. Rydwan) Jan Tarkowski (*04-05-1882 r. Mystkowice, +13-03-1941 r. Mystkowice) Marcjanna Gajda z d. Gołębiewska (*03-06-1882 r. Guźnia, +?) Ignacy Gołębiewski (*14-07-1882 r. Mystkowice, +25-12-1882 r. Mystkowice) Jan Kazimierski (*24-12-1882 r. Bocheń, +1882 r.) Marcjanna Rosińska z d. Błażejewska (*04-01-1883 r. Guźnia, +?) Apolonia Pawlata z d. Wiesiołek (*08-02-1883 r. Bocheń, +1926 r. Łowicz) Helena Sobieszek (*12-02-1883 r. Lisiewice, +?) Józef Kowalczyk (*18-02-1883 r. Trąby, +?) Kazimierz Kazimierski (*03-03-1883 r. Guźnia, +16-09-1939 r. Guźnia) Katarzyna Sołtyszewska z d. Milczarek (*03-03-1883 r. Bocheń, +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/) Józef Gołębiewski (*09-03-1883 r. Guźnia, +?) Agnieszka Marszałek (*19-03-1883 r. Mystkowice, +?) Małgorzata Marszałek z d. Piasta (*01-06-1883 r. Mystkowice, +?) Marianna Rybus (*29-06-1883 r. Bocheń, +?) Małgorzata Kunikowska z d. Kazimierska (*11-07-1883 r. Mystkowice, +?) Marianna Kazimierska (*19-11-1883 r. Bocheń, +1884 r.) Ewa Wiesiołek (*12-12-1883 r. Bocheń, +20-02-1884 r. Bocheń) Marcjanna Lebioda (*31-12-1883 r. Trąby, +12-01-1884 r. Trąby) Franciszek Lebioda (*1884 r. Lisiewice, +?) Franciszek Gołębiewski (*28-01-1884 r. Mystkowice, +08-05-1884 r. Mystkowice) Piotr Gołębiewski (*22-02-1884 r. Bocheń, +24-10-1895 r. Bocheń) Józef Rybus (*27-02-1884 r. Bocheń, +?) Magdalena Tarkowska (*05-03-1884 r. Mystkowice, +?) Jan Deka (*01-05-1884 r. Bocheń, +?) Feliks Kazimierski (*10-05-1884 r. Guźnia, +1888 r. Maków) Paweł Gajda (*30-06-1884 r. Guźnia, +01-07-1884 r. Guźnia) Aniela Marszałek (*01-08-1884 r. Mystkowice, +?) Piotr Milczarek (*27-08-1884 r. Bocheń, +?) Jan Sałuda (*02-09-1884 r. Lisiewice, +?) Katarzyna Milczarek z d. Gołębiewska (*17-09-1884 r. Guźnia, +?) Marianna Wiesiołek (*23-01-1885 r. Bocheń, +11-02-1885 r. Bocheń) Franciszek Lebioda (*27-01-1885 r. Trąby, +01-05-1886 r. Trąby) Józef Gołębiewski (*14-02-1885 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda (*01-07-1885 r. Guźnia, +11-08-1885 r. Guźnia) Marianna Wojciechowska z d. Gołębiewska (*19-07-1885 r. Mystkowice, +?) Marianna Gałaj (*24-09-1885 r. Mystkowice, +?) Michał Kazimierski (*27-09-1885 r. Bocheń, +1887 r.) Marianna Milczarek (*21-10-1885 r. Bocheń, +?) Marianna Stępniak z d. Rybus (*23-01-1886 r. Bocheń, +?) Andrzej Gołębiewski (*25-01-1886 r. Guźnia, +?) Katarzyna Deka (*04-02-1886 r. Bocheń, +24-06-1890 r. Bocheń) Marianna Wiesiołek (*11-02-1886 r. Bocheń, +12-01-1887 r. Bocheń) Aniela Gołębiewska (*18-02-1886 r. Bocheń, +14-11-1886 r. Bocheń) Elżbieta Kowalczyk (*24-02-1886 r. Trąby, +?) Katarzyna Jaros z d. Rybus (*09-03-1886 r. Bocheń, +?) Marianna Błażejewska (*20-05-1886 r. Guźnia, +?) Antoni Gajda (*13-06-1886 r. Guźnia, +?) Józef Kalasty Kazimierski (*05-07-1886 r. Guźnia, +31-01-1887 r.) Marianna Gołębiewska (*17-07-1886 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda (*04-08-1886 r. Guźnia, +?) Franciszka Kazimierska z d. Baran (*05-10-1886 r. Lisiewice, +04-12-1944 r.) Andrzej Milczarek (*24-10-1886 r. Bocheń, +?) Marcjanna Gałaj z d. Marszałek (*06-01-1887 r. Mystkowice, +?) Józef Sałuda (*23-01-1887 r. Lisiewice, +?) Jan Lebioda (*23-03-1887 r. Trąby, +?) Jan Gołębiewski (*15-05-1887 r. Guźnia, +?) Marcjanna Druszcz z d. Górczyńska (*26-05-1887 r. Bocheń, +?) Małgorzata Żak z d. Gołębiewska (*04-06-1887 r. Guźnia, +?) Piotr Gołębiewski (*26-08-1887 r. Bocheń, +?) Franciszek Sobieszek (*01-10-1887 r. Lisiewice, +?) Andrzej Wiesiołek (*15-10-1887 r. Bocheń, +?) Szymon Kazimierski (*25-10-1887 r. Bocheń, +02-05-1963 r. Bocheń /Chruślin/) Stanisław Rybus (*03-11-1887 r. Bocheń, +?) Marianna Tarkowska (*28-11-1887 r. Mystkowice, +?) Marcjanna Milczarek z d. Jasak (*12-01-1888 r. Bocheń, +1911 r. Łagów) Jan Lebioda (*27-01-1888 r. Trąby, +?) Franciszka Kazimierska z d. Wiechnio (*27-01-1888 r. Wierznowice, +06-05-1940 r. /Zduny/) Jan Gołębiewski (*24-02-1888 r. Mystkowice, +28-12-1888 r. Mystkowice) Józef Rybus (*20-03-1888 r. Bocheń, +?) Antoni Rybus (*30-05-1888 r. Bocheń, +?) Antonina Tarkowska z d. Gałaj (*11-06-1888 r. Mystkowice, +26-05-1984 r. Mystkowice) Franciszek Kowalczyk (*05-09-1888 r. Trąby, +21-07-1889 r. Trąby) Marteusz Błażejewski (*05-09-1888 r. Guźnia, +?) Tomasz Milczarek (*16-12-1888 r. Bocheń, +?) Józef Gajda (*26-03-1889 r. Guźnia, +?) Ewa Ufa z d. Gajda (*30-03-1889 r. Guźnia, +?) Wincenty Gołębiewski (*03-04-1889 r. Guźnia, +?) Antoni Sałuda (*11-04-1889 r. Lisiewice, +1905 r. Seligów) Józef Wiesiołek (*03-07-1889 r. Bocheń, +?) Marianna Rybus (*29-07-1889 r. Bocheń, +?) Stanisław Lebioda (*04-08-1889 r. Trąby, +?) Elżbieta Jasak (*04-11-1889 r. Bocheń, +06-11-1889 r. Bocheń) Stanisław Błażejewski (*14-11-1889 r. Guźnia, +?) Marianna Urbanek z d. Gołębiewska (*21-12-1889 r. Guźnia, +28-12-1919 r. Maurzyce) Marcjanna Rybus (*31-12-1889 r. Bocheń, +?) Marcjanna Witerek z d. Milczarek (*25-01-1890 r. Bocheń, +?) Katarzyna Kazimierska (*10-02-1890 r. Bocheń, +?) Józef Gajda (*06-03-1890 r. Guźnia, +?) Józef Stępniak (*18-03-1890 r. Chruślin, +?) Katarzyna Kłos z d. Gołębiewska (*01-04-1890 r. Mystkowice, +?) Aniela Deka (*05-04-1890 r. Bocheń, +?) Aniela Gołębiewska (*24-04-1890 r. Bocheń, +?) Ignacy Lebioda (*28-07-1890 r. Trąby, +?) Mateusz Rybus (*17-09-1890 r. Bocheń, +15-09-1939 r. Chruślin) Andrzej Jasak (*22-11-1890 r. Bocheń, +18-01-1891 r. Bocheń) Władysław Sałuda (*09-12-1890 r. Lisiewice, +23-12-1890 r. Lisiewice) Marianna Dudek z d. Kazimierska (*29-01-1891 r. Bocheń, +?) Agata Kowalczyk (*01-02-1891 r. Trąby, +30-04-1892 r. Trąby) Jan Milczarek (*08-02-1891 r. Mystkowice, +07-10-1891 r. Mystkowice) Helena Gajda (*28-02-1891 r. Guźnia, +?) Marianna Wiesiołek (*08-06-1891 r. Bocheń, +?) Franciszka Gałaj (*18-10-1891 r. Mystkowice, +03-11-1895 r. Mystkowice) Jan Liberski (*27-12-1891 r. Trąby, +?) Paweł Milczarek (*11-03-1892 r. Bocheń, +14-09-1963 r. Janinów) Katarzyna Jasak (*27-03-1892 r. Bocheń, +28-09-1894 r. Bocheń) Katarzyna Gołębiewska (*22-04-1892 r. Bocheń, +?) Stanisław Lebioda (*02-05-1892 r. Lisiewice, +19-02-1975 r. /Chruślin/) Piotr Gołębiewski (*27-06-1892 r. Guźnia, +?) Wincenty Lebioda (*12-07-1892 r. Trąby, +20-12-1892 r. Trąby) Marianna Deka (*23-08-1892 r. Bocheń, +03-01-1898 r. Bocheń) Małgorzata Wojciechowska z d. Lebioda (*17-10-1892 r. Trąby, +?) Katarzyna Kantorek z d. Wardzińska (*28-11-1892 r. Chruślin, + /Domaniewice/) Ignacy Kurczak (*1893 r. Zawady, +?) Agnieszka Rybus (*17-01-1893 r. Bocheń, +?) Stanisław Milczarek (*03-02-1893 r. Mystkowice, +?) Stanisław Wiesiołek (*22-04-1893 r. Bocheń, +31-01-1899 r. Bocheń) Jan Kazimierski (*04-05-1893 r. Bocheń, +?) Antoni Kazimierski (*16-06-1893 r., +29-09-1893 r.) Marianna Kazimierska z d. Wiechnio (*12-07-1893 r. Wierznowice, +24-08-1916 r. Guźnia) Jan Gajda (*17-08-1893 r. Guźnia, +24-07-1922 r. Augustów) Piotr Roszewski (*21-11-1893 r. Mystkowice, +05-05-1915 r. Mystkowice) Marianna Gołębiewska (*09-04-1894 r. Bocheń, +?) Julianna Rybus (*10-04-1894 r. Bocheń, +?) Antoni Liberski (*07-06-1894 r. Trąby, +?) Piotr Lebioda (*19-06-1894 r. Trąby, +20-01-1938 r. Trąby) Anna Milczarek z d. Kurczak (*07-07-1894 r. Bocheń, +11-06-1983 r.) Józef Gajda (*16-08-1894 r. Mystkowice, +03-05-1915 r.) Jadwiga Rybus (*13-09-1894 r. Bocheń, +?) Aniela Gołębiewska z d. Ciesielska (*19-09-1894 r. Guźnia, +?) Marcjanna Deka (*24-12-1894 r. Bocheń, +01-01-1898 r. Bocheń) Ewa Deka (*24-12-1894 r. Bocheń, +06-03-1895 r. Bocheń) Józef Milczarek (*27-02-1895 r. Mystkowice, +14-02-1953 r. /Chruślin/) Antoni Wiesiołek (*05-03-1895 r. Bocheń, +30-05-1960 r. Bocheń) Józef Roszewski (*26-03-1895 r. Mystkowice, +?) Franciszek Jasak (*30-03-1895 r. Bocheń, +?) Rozalia Kantorek (*12-05-1895 r., +20-09-1900 r. Bocheń) Aniela Klimkiewicz z d. Kazimierska (*17-06-1895 r. Bocheń, +?) Jan Gałaj (*15-08-1895 r. Mystkowice, +01-05-1952 r.) Michał Gajda (*04-09-1895 r. Guźnia, +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/) Stanisława Mikołajczyk z d. Milczarek (*19-12-1895 r. Bocheń, +?) Agnieszka Liberska z d. Obórka (*29-12-1895 r. Trąby, +1979 r.) Józef Gołębiewski (*20-02-1896 r. Guźnia, +16-04-1899 r. Guźnia) Józef Lebioda (*22-03-1896 r. Trąby, +10-07-1897 r. Trąby) Wincenty Rybus (*27-03-1896 r. Bocheń, +24-02-1989 r. Bocheń) Piotr Gajda (*29-04-1896 r. Mystkowice, +03-06-1989 r. Mystkowice) Józef Liberski (*18-05-1896 r. Trąby, +14-04-1941 r. Trąby) Marcjanna Rybus (*12-07-1896 r. Bocheń, +?) Jan Gajda (*10-08-1896 r. Mystkowice, +?) Józef Deka (*19-09-1896 r. Bocheń, +08-01-1898 r. Bocheń) Michał Gołębiewski (*03-10-1896 r. Bocheń, +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/) Marianna Kantorek (*25-12-1896 r. Bocheń, +08-04-1920 r. Mystkowice Małe) Stanisław Obórka (*1897 r. Chruślin, +?) Jan Panek (*1897 r. Trąby, +?) Marianna Wiesiołek (*01-02-1897 r. Bocheń, +14-12-1898 r. Bocheń) Piotr Mielczarek (*22-02-1897 r. Mystkowice, +20-01-1901 r. Mystkowice) Piotr Sokół (*12-05-1897 r. Chruślin, +?) Marianna Liberska (*09-10-1897 r. Trąby, +17-10-1897 r. Trąby) Józef Lebioda (*14-10-1897 r. Lisiewice, +05-09-1900 r. Lisiewice) Stefania Wojda z d. Kazimierska (*20-10-1897 r. Bocheń, +?) Michał Gałaj (*29-12-1897 r. Mystkowice, +12-10-1900 r. Mystkowice) Władysław Milczarek (*16-01-1898 r. Bocheń, +?) Kazimierz Gajda (*19-02-1898 r. Guźnia, +10-04-1898 r. Guźnia) Katarzyna Jasak (*13-03-1898 r. Bocheń, +1904 r. Łagów) Helena Żabka z d. Drozd (*30-03-1898 r. Bocheń, +03-03-1961 r. Świeryż) Wojciech Lebioda (*31-03-1898 r. Trąby, +?) Antoni Gajda (*01-04-1898 r. Mystkowice, +?) Stanisław Gołębiewski (*08-05-1898 r. Mystkowice, +?) Antoni Linart (*10-06-1898 r. Guźnia, +?) Władysław Gołębiewski (*27-06-1898 r. Guźnia, +21-10-1988 r. Guźnia) Piotr Kantorek (*27-06-1898 r. Bocheń, +12-07-1919 r. Nowosiółka Jazłowiecka) Teofila Deka (*10-12-1898 r. Bocheń, +13-12-1898 r. Bocheń) Aniela Liberska (*13-12-1898 r. Trąby, +12-02-1899 r. Trąby) Józef Panek (*1899 r. Trąby, +27-01-1900 r. Trąby) Piotr Sałuda (*19-01-1899 r. Lisiewice, +16-03-1984 r. /Pszczonów/) Jan Witerek (*07-02-1899 r. Mystkowice, +?) Stanisław Różycki (*11-02-1899 r. Rydwan, +18-02-1940 r. Rydwan /Chruślin/) Stanisław Lebioda (*14-03-1899 r., +18-03-1901 r.) Kazimierz Gajda (*25-03-1899 r. Guźnia, +?) Jan Rybus (*28-03-1899 r. Bocheń, +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/) Władysław Sobieszek (*17-04-1899 r. Mystkowice, +?) Józefa Gałaj z d. Sałuda (*18-05-1899 r., +24-11-1986 r. Łowicz) Stefan Sałuda (*18-05-1899 r., +29-10-1931 r.) Jan Jaros (*22-05-1899 r. Chruślin, +07-05-1916 r. Lisiewice) Adam Gałaj (*15-07-1899 r. Mystkowice, +15-07-1899 r. Mystkowice) Jan Sokół (*12-08-1899 r. Chruślin, +24-08-1899 r. Chruślin) Stanisława Gajda (*14-09-1899 r. Guźnia, +20-10-1899 r. Guźnia) Marcjanna Wojciechowska (*01-12-1899 r. Gaj, +?) Stanisław Wiesiołek (*26-12-1899 r. Bocheń, +08-12-1911 r. Bocheń) Franciszek Lebioda (*20-03-1900 r. Trąby, +24-01-1906 r. Lisiewice) Franciszka Jasak (*31-03-1900 r. Bocheń, +01-12-1900 r. Bocheń) Wojciech Kantorek (*23-04-1900 r. Mystkowice, +22-02-1969 r. /Kargowa/) Marcjanna Mielczarek (*31-05-1900 r. Mystkowice, +17-01-1901 r. Mystkowice) Adam Sobieszek (*31-07-1900 r. Mystkowice, +01-01-1901 r. Mystkowice) Marianna Golis z d. Milczarek (*01-08-1900 r. Bocheń, +14-10-1963 r. Janinów) Feliks Różycki (*03-09-1900 r. Rydwan, +15-09-1900 r. Rydwan) Stanisława Milczarek z d. Czekaj (*17-09-1900 r. Trąby, +03-04-1990 r. Mystkowice /Chruślin/) Andrzej Gałaj (*10-10-1900 r. Mystkowice, +?) Jan Sokół (*28-10-1900 r. Chruślin, +?) Konstancja Linart (*26-11-1900 r. Guźnia, +18-06-1926 r. Guźnia) Józef Jaros (*03-12-1900 r. Chruślin, +15-12-1900 r. Chruślin) Mikołaj Gajda (*06-12-1900 r. Guźnia, +08-01-1901 r. Guźnia) Janina Drozd (*16-12-1900 r. Bocheń, +19-05-1986 r. Łowicz) Stefan Rybus (*1901 r. Chruślin, +23-09-1983 r. Bocheń) Stanisława Sobieszek z d. Roszewska (*1901 r. Mystkowice, +?) Józef Lebioda (*08-02-1901 r., +?) Antoni Błażejewski (*10-02-1901 r. Guźnia, +21-03-1901 r. Guźnia) Józef Panek (*13-02-1901 r. Trąby, +14-10-1942 r. Dachau) Katarzyna Lebioda z d. Obórka (*05-03-1901 r. Chruślin, +03-10-1992 r. Trąby) Piotr Witerek (*27-06-1901 r. Mystkowice, +21-03-1934 r. Mystkowice) Joanna Różycka (*18-08-1901 r. Rydwan, +08-06-1912 r. Rydwan) Marcjanna Kantorek z d. Gajda (*21-08-1901 r. Mystkowice, +?) Tomasz Liberski (*10-12-1901 r. Trąby, +22-03-1961 r. Trąby) Tomasz Milczarek (*19-12-1901 r. Mystkowice, +01-05-1981 r. Mystkowice /Chruślin/) Małgorzata Rybus z d. Kantorek (*27-12-1901 r. Bocheń, +?) Maria Magdalena Błażejewska z d. Gajda (*1902 r. Guźnia, +24-02-1995 r. /Chruślin/) Izydor Wiesiołek (*19-03-1902 r. Bocheń, +19-11-1903 r. Bocheń) Stanisława Gałaj z d. Sałuda (*17-04-1902 r., +?) Stanisław Wojciechowski (*06-05-1902 r. Gaj, +?) Stanisława Sobieszek (*14-05-1902 r. Mystkowice, +18-06-1902 r. Mystkowice) Petronela Obórka z d. Lebioda (*02-06-1902 r. Trąby, +22-07-1986 r.) Franciszek Błażejewski (*04-06-1902 r. Guźnia, +?) Antonia Pietrzak z d. Gołębiewska (*12-06-1902 r. Mystkowice, +13-07-1985 r. Janinów) Czesław Marszałek (*20-07-1902 r. Mystkowice, +?) Wawrzyniec Sokół (*10-08-1902 r. Chruślin, +?) Marianna Milczarek z d. Czekaj (*19-08-1902 r. Trąby, +30-06-1984 r. Mystkowice /Chruślin/) Piotr Różycki (*17-10-1902 r. Rydwan, +10-11-1952 r. /Chruślin/) Urszula Rybus z d. Karczewska (*23-10-1902 r. Bocheń, +?) Agnieszka Flis z d. Milczarek (*15-01-1903 r. Bocheń, +?) Wincenty Linart (*19-01-1903 r. Guźnia, +26-01-1903 r. Guźnia) Scholastyka Kaczor z d. Gałaj (*07-02-1903 r., +?) Stanisława Piasta (*31-03-1903 r. Mystkowice, +04-04-1903 r. Mystkowice) Wincenty Jaśniewski (*01-04-1903 r. Chruślin, +1969 r. /Chruślin/) Jadwiga Ciesielska z d. Sołtyszewska (*18-04-1903 r. Bocheń, +?) Antoni Jaros (*07-06-1903 r. Chruślin, +?) Jan Sobieszek (*07-07-1903 r. Mystkowice, +28-12-1912 r. Mystkowice) Jakub Knera (*24-07-1903 r. Lisiewice, +02-02-1942 r. Lisiewice) Ludwik Lebioda (*23-08-1903 r., +?) Stanisława Panek (*10-09-1903 r. Trąby, +?) Piotr Gajda (*1904 r. Guźnia, +1906 r.) Julianna Deka (*17-02-1904 r. Bocheń, +?) Kazimierz Kaczor (*23-02-1904 r. Trąby, +?) Rozalia Kantorek (*31-03-1904 r. Bocheń, +25-03-1910 r. Mystkowice) Aniela Piasta (*01-04-1904 r. Mystkowice, +20-10-1910 r. Mystkowice) Katarzyna Linart (*04-04-1904 r. Guźnia, +?) Marianna Mielczarek (*05-04-1904 r. Mystkowice, +18-05-1904 r. Mystkowice) Jan Gajda (*28-04-1904 r. Guźnia, +11-06-1904 r. Guźnia) Stanisław Lebioda (*15-06-1904 r. Trąby, +?) Marianna Roszewska z d. Karczewska (*20-07-1904 r. Bocheń, +?) Waleria Marszałek (*31-08-1904 r. Mystkowice, +28-09-1904 r. Mystkowice) Stanisław Błażejewski (*08-09-1904 r. Guźnia, +?) Henryk Flis (*14-09-1904 r. Bocheń, +16-09-1939 r. Guźnia) Marianna Lebioda z d. Różycka (*02-10-1904 r. Rydwan, +04-07-1965 r. /Chruślin/) Franciszka Różycka z d. Michalska (*07-10-1904 r. Trąby, +14-02-1983 r. Trąby /Chruślin/) Andrzej Liberski (*10-10-1904 r. Trąby, +?) Katarzyna Wiercioch z d. Witerek (*21-10-1904 r. Mystkowice, +?) Cecylia Sołtyszewska (*28-10-1904 r. Guźnia, +23-02-1909 r. Guźnia) Józefa Waśkiewicz z d. Gajda (*13-12-1904 r. Guźnia, +?) Franciszka Gałaj (*1905 r., +?) Jan Błażejewski (*1905 r., +?) Stefania Wojciechowska (*05-02-1905 r. Gaj, +?) Aniela Gajda (*11-03-1905 r. Guźnia, +?) Aniela Milczarek (*07-04-1905 r. Guźnia, +?) Katarzyna Linart z d. Gajda (*22-06-1905 r. Guźnia, +24-12-1931 r. Guźnia) Franciszka Florczak z d. Jaros (*11-08-1905 r. Chruślin, +?) Jan Marszałek (*30-08-1905 r. Mystkowice, +30-08-1905 r. Mystkowice) Marianna Marszałek (*30-08-1905 r. Mystkowice, +11-09-1905 r. Mystkowice) Urszula Sołtyszewska (*15-11-1905 r. Bocheń, +?) Franiciszek Sobieszek (*14-12-1905 r. Mystkowice, +04-11-1972 r. Łowicz) Jan Gajda (*25-12-1905 r. Guźnia, +02-08-1925 r. Guźnia) Henryk Piasta (*08-01-1906 r. Mystkowice, +30-01-1906 r. Mystkowice) Walenty Liberski (*12-02-1906 r. Trąby, +?) Marianna Szymczak z d. Sokół (*12-05-1906 r. Chruślin, +?) Jan Lebioda (*19-06-1906 r., +12-11-1906 r.) Małgorzata Błażejewska (*30-06-1906 r. Guźnia, +?) Stanisław Linart (*02-07-1906 r. Guźnia, +?) Cecylia Kantorek (*16-08-1906 r. Mystkowice, +31-01-1910 r. Mystkowice) Jan Sołtyszewski (*17-08-1906 r. Guźnia, +17-12-1926 r. Guźnia) Jan Knera (*26-08-1906 r. Lisiewice, +17-09-1906 r. Lisiewice) Antoni Pawlata (*24-09-1906 r. Lisiewice, +?) Marianna Marszałek (*28-09-1906 r. Mystkowice, +18-12-1911 r. Mystkowice) Józef Różycki (*11-10-1906 r. Rydwan, +?) Katarzyna Wiesiołek (*22-10-1906 r. Bocheń, +?) Marianna Piasta (*30-12-1906 r. Mystkowice, +20-01-1907 r. Mystkowice) Jan Milczarek (*02-01-1907 r. Mystkowice, +?) Marianna Gajda (*06-01-1907 r. Guźnia, +29-09-1939 r. Guźnia) Franciszek Wojciechowski (*10-02-1907 r. Gaj, +?) Józefa Milczarek (*09-03-1907 r. Guźnia, +21-05-1913 r. Guźnia) Stanisław Gajda (*03-06-1907 r. Mystkowice, +07-08-1907 r. Mystkowice) Jan Gajda (*06-09-1907 r. Guźnia, +29-10-1907 r. Guźnia) Julian Milczarek (*18-09-1907 r. Bocheń, +26-06-1910 r. Gosławice) Katarzyna Gajda (*23-09-1907 r. Lisiewice, +?) Marianna Ranasik z d. Bolimowska (*30-09-1907 r. Mystkowice, +?) Aniela Gajda (*27-10-1907 r. Guźnia, +31-12-1908 r. Guźnia) Marianna Jaros (*18-11-1907 r. Chruślin, +01-12-1907 r. Chruślin) Marianna Kolas z d. Liberska (*01-12-1907 r. Trąby, +04-09-1990 r. Piaski Bankowe) Stanisław Druszcz (*1908 r. Bocheń, +02-05-1915 r. Bocheń) Piotr Gajda (*1908 r. Guźnia, +05-10-1935 r. Augustów) Antoni Sołtyszewski (*20-01-1908 r. Bocheń, +?) Julian Witerek (*03-02-1908 r. Mystkowice, +?) Józefa Piasta (*16-03-1908 r. Mystkowice, +1916 r. Mystkowice) Stefania Sobieszek (*28-03-1908 r. Mystkowice, +18-01-1909 r. Mystkowice) Stefan Różycki (*08-05-1908 r. Rydwan, +?) Waleria Kantorek (*03-07-1908 r. Mystkowice, +17-02-1909 r. Mystkowice) Aniela Sołtyszewska (*02-08-1908 r. Guźnia, +02-11-1914 r. Guźnia) Władysław Lebioda (*22-08-1908 r., +14-10-1910 r.) Stanisława Kazimierska (*04-09-1908 r., +1926 r.) Józefa Linart (*14-09-1908 r. Guźnia, +?) Bronisław Tarkowski (*01-11-1908 r. Mystkowice, +18-05-1933 r. Mystkowice) Jan Błażejewski (*20-12-1908 r. Guźnia, +?) Adam Gajda (*24-12-1908 r. Guźnia, +?) Jan Pawlata (*05-01-1909 r. Lisiewice, +03-02-1909 r. Lisiewice) Jan Milczarek (*26-04-1909 r. Guźnia, +22-05-1909 r. Guźnia) Janina Rucińska z d. Stępniak (*22-06-1909 r. Chruślin, +30-05-1998 r. Chruślin) Jan Gajda (*28-07-1909 r. Guźnia, +26-06-1910 r. Guźnia) Wojciech Wojciechowski (*23-09-1909 r. Gaj, +26-08-2000 r. Racławice) Józefa Fijałkowska z d. Sołtyszewska (*08-10-1909 r. Bocheń, +18-02-1984 r. Guźnia) Janina Liberska z d. Marszałek (*22-10-1909 r. Mystkowice, +?) Stanisław Kostka Gajda (*27-10-1909 r. Mystkowice, +20-11-2003 r. Borów) Józefa Flis z d. Kazimierska (*25-01-1910 r. Bocheń, +23-02-1988 r. /Chruślin/) Stanisława Witerek (*10-04-1910 r. Mystkowice, +08-06-1991 r. Mystkowice) Franciszka Wojciechowska z d. Pawlata (*17-06-1910 r. Lisiewice, +03-09-1984 r. Łowicz) Jan Gajda (*12-07-1910 r. Lisiewice, +?) Jan Sałuda (*21-07-1910 r. Lisiewice, +?) Bronisława Sołtyszewska (*01-09-1910 r. Guźnia, +19-02-1911 r. Guźnia) Władysław Lebioda (*03-09-1910 r. Lisiewice, +?) Wincenty Jaros (*15-09-1910 r. Chruślin, +?) Elżbieta Milczarek (*18-10-1910 r. Guźnia, +22-03-1911 r. Guźnia) Stefania Grabowicz z d. Sobieszek (*20-11-1910 r. Mystkowice, +17-12-1994 r. Chruślin) Stanisława Marszałek (*1911 r. Pszczonów, +?) Jan Druszcz (*02-02-1911 r. Bocheń, +?) Stanisława Liberska (*09-02-1911 r. Trąby, +31-03-1911 r. Trąby) Władysław Błażejewski (*12-02-1911 r. Guźnia, +?) Wacław Stefan Sołtyszewski (*24-02-1911 r. Bocheń, +20-08-1911 r. Bocheń) Anastazja Różycka (*04-03-1911 r. Rydwan, +10-03-1911 r. Rydwan) Zofia Gajda (*26-03-1911 r. Guźnia, +?) Elżbieta Gajda (*11-04-1911 r. Guźnia, +12-02-1916 r. Guźnia) Józefa Sałuda z d. Lebioda (*19-04-1911 r., +?) Katarzyna Marszałek (*16-06-1911 r. Mystkowice, +08-01-1913 r. Mystkowice) Stanisław Gajda (*01-07-1911 r. Guźnia, +?) Zofia Wojciechowska (*06-09-1911 r. Lisiewice, +03-05-1915 r. Lisiewice) Ewa Barbara Piasta (*02-02-1912 r. Mystkowice, +23-06-1922 r. Mystkowice) Urszula Kazimierska (*04-02-1912 r. Guźnia, +29-01-1917 r. Guźnia) Wacław Burzyński (*18-02-1912 r. Bocheń, +?) Franciszek Milczarek (*09-06-1912 r. Guźnia, +?) Stefania Józefa Tarkowska (*25-07-1912 r. Mystkowice, +20-05-1932 r. Mystkowice) Jan Bolesław Sołtyszewski (*07-09-1912 r. Bocheń, +17-07-1938 r. Bocheń) Maria Magdalena Sołtyszewska z d. Piasta (*08-09-1912 r. Mystkowice, +10-04-1984 r. Mystkowice) Piotr Liberski (*14-12-1912 r. Trąby, +?) Feliks Różycki (*1913 r. Rydwan, +?) Józef Strzelecki (*1913 r. Kolonia Piotrowska, +?) Stefan Gajda (*21-01-1913 r. Lisiewice, +2004 r. /Chruślin/) Weronika Wołowiec z d. Wiesiołek (*30-04-1913 r. Bocheń, +2003 r. /Chruślin/) Feliks Kazimierski (*12-05-1913 r. Lisiewice, +20-09-1958 r. /Szczecin/) Wanda Weronika Kazimierska (*06-07-1913 r. Guźnia, +15-12-1987 r. /Chruślin/) Helena Budziałek z d. Pawlata (*28-08-1913 r. Lisiewice, +23-05-1950 r. Sapy) Henryk Górczyński (*04-09-1913 r. Bocheń, +1989 r.) Władysław Gajda (*14-09-1913 r. Guźnia, +15-09-1977 r. Guźnia) Jan Marszałek (*17-11-1913 r. Mystkowice, +?) Władysław Druszcz (*1914 r. Bocheń, +06-01-1938 r. Bocheń) Zofia Strzelecka z d. Kantorek (*24-01-1914 r. Wojewodza, +26-06-1940 r. Wojewodza) Julia Drużny z d. Liberska (*09-02-1914 r. Trąby, +?) Eugenia Leokadia Abramowicz z d. Tarkowska (*05-04-1914 r. Mystkowice, +?) Julian Sobieszek (*08-04-1914 r. Mystkowice, +18-04-1960 r. Mystkowice) Stanisław Gajda (*14-05-1914 r. Guźnia, +?) Franciszka Wojciechowska (*19-05-1914 r. Gaj, +?) Prakseda Marcjanna Burzyńska z d. Sołtyszewska (*25-05-1914 r. Bocheń, +?) Eugeniusz Zygmunt Górczyński (*31-08-1914 r. Bocheń, +12-10-1977 r. Warszawa) Leokadia Jaros z d. Piasta (*12-10-1914 r. Mystkowice, +12-02-1983 r. Mystkowice) Henryk Gajda (*1915 r. Mystkowice, +?) Marcjanna Gałaj (*16-01-1915 r. Mystkowice, +?) Jan Gołębiewski (*03-03-1915 r. Guźnia, +04-03-1915 r. Guźnia) Stanisław Grabowicz (*07-04-1915 r. Trąby, +?) Stanisław Jaros (*09-04-1915 r. Lisiewice, +?) Piotr Gajda (*28-06-1915 r. Guźnia, +30-06-1932 r. Guźnia) Apolonia Sołtyszewska (*19-07-1915 r. Guźnia, +20-12-1916 r. Guźnia) Henryk Kazimierski (*31-10-1915 r. Guźnia, +?) Jan Kazimierski (*1916 r. Bocheń, +?) Stefania Marszałek (*08-02-1916 r. Mystkowice, +?) Henryk Tadeusz Górczyński (*11-06-1916 r. Bocheń, +?) Władysław Milczarek (*26-06-1916 r. Guźnia, +?) Elżbieta Gajda (*30-06-1916 r. Guźnia, +20-10-1916 r. Guźnia) Helena Gajda (*30-06-1916 r. Guźnia, +?) Wacław Liberski (*09-07-1916 r. Trąby, +09-07-1916 r. Trąby) Stefania Gajda (*07-11-1916 r. Guźnia, +?) Władysław Gajda (*06-01-1917 r. Guźnia, +?) Stanisław Wojciech Sołtyszewski (*05-04-1917 r. Bocheń, +24-01-1932 r. Bocheń) Józef Lebioda (*06-08-1917 r. Kolonia Piotrowska, +?) Stanisław Kantorek (*20-10-1917 r. Wojewodza, +?) Weronika Gajda (*20-10-1917 r. Mystkowice, +14-09-1918 r. Mystkowice) Czesław Gajda (*26-04-1918 r. Lisiewice, +17-09-1985 r. /Chruślin/) Kazimierz Gajda (*02-05-1918 r. Guźnia, +?) Bronisław Marszałek (*06-06-1918 r. Mystkowice, +09-10-1918 r. Mystkowice) Kazimierz Marszałek (*06-06-1918 r. Mystkowice, +23-09-1918 r. Mystkowice) Helena Kaczor z d. Górczyńska (*06-10-1918 r. Bocheń, +1995 r.) Stanisława Wiesiołek (*02-01-1919 r. Bocheń, +?) Stanisława Kowalczyk (*02-04-1919 r. Trąby, +?) Aniela Gajda (*14-05-1919 r. Guźnia, +14-07-1934 r. Guźnia) Bronisław Marszałek (*27-08-1919 r. Mystkowice, +28-08-1919 r. Mystkowice) Janina Rybus z d. Lebioda (*05-11-1919 r. Lisiewice, +?) Władysława Górczyńska z d. Gajda (*19-11-1919 r. Mystkowice, +18-05-2000 r.) Helena Lebioda (*21-12-1919 r. Kolonia Piotrowska, +?) Katarzyna Gajda (*15-04-1920 r. Guźnia, +?) Józef Tarkowski (*07-05-1920 r. Mystkowice, +?) Janina Felicja Klimkiewicz (*25-10-1920 r. Lisiewice, +?) Bolesław Władysław Lebioda (*06-11-1920 r. Trąby, +?) Stanisław Sołtyszewski (*03-12-1920 r. Guźnia, +?) Zofia Gajda (*1921 r. Mystkowice, +07-04-1922 r. Mystkowice) Stanisław Lebioda (*13-02-1921 r. Kolonia Piotrowska, +17-11-1923 r. Kolonia Piotrowska) Stefania Kowalczyk (*08-03-1921 r. Trąby, +?) Janina Gajda z d. Błażejewska (*22-07-1921 r. Lisiewice, +2015 r. /Chruślin/) Władysław Marszałek (*03-09-1921 r. Mystkowice, +02-01-1922 r. Mystkowice) Stanisław Druszcz (*1922 r. Bocheń, +?) Eugenia Lucyna Gałaj (*01-01-1922 r., +?) Wacław Obórka (*1922 r. Chruślin) Henryk Rybus (*26-02-1922 r. Mystkowice, +?) Aleksandra Bończak z d. Kazimierska (*20-04-1922 r. Lisiewice, +1990 r.) Bronisława Wanda Piasta (*27-06-1922 r. Mystkowice, +?) Aleksander Lebioda (*18-07-1922 r. Lisiewice, +04-12-1991 r. /Chruślin/) Tadeusz Kazimierski (*04-08-1922 r. Bocheń, +?) Stanisław Liberski (*09-08-1922 r. Trąby, +?) Lucyna Lebioda (*10-08-1922 r. Kolonia Piotrowska, +?) Janina Gajda (*14-12-1922 r. Guźnia, +14-11-1925 r. Guźnia) Weronika Rybus (*29-12-1922 r. Chruślin, +?) Zofia Gajda z d. Błażejewska (*~ 1924 r., +13-06-1986 r. /Chruślin/) Piotr Kantorek (*04-04-1928 r. Mystkowice Małe, +08-06-1987 r. Pyrnik /Bojadła/) Krystyna Smiech z d. Flis (*1934 r. Bocheń) Henryk Flis (*1946 r. Bocheń) m. ceremonii #1: 266
Franciszek Balik (+?) Franciszka Balik z d. Gajda (*08-03-1872 r. Guźnia, +?) Jan Baran (+?) Katarzyna Baran z d. Gołębiewska (*25-08-1862 r. Bocheń, +?) Tomasz Baran (+20-11-1920 r. Guźnia) Józefa Baran z d. Lebioda (*1863 r. Trąby, +05-08-1915 r. Lisiewice) Franciszek Barański (*1916 r. Ostrów, +?) Zofia Barańska z d. Druszcz (*~ 1920 r., +29-11-1940 r. Bocheń) Paweł Białas (+?) Franciszka Białas z d. Jaśniewska (*1855 r. Chruślin, +?) Andrzej Błażejewski (*18-11-1877 r. Guźnia, +?) Marianna Błażejewska z d. Ciesielska (+07-09-1903 r. Guźnia) Franciszek Błażejewski (*1892 r. Domaniewice, +?) Antonina Błażejewska z d. Fijołek (+09-03-1938 r. Lisiewice) Jan Błażejewski (*~ 1788 r., +?) Jadwiga Błażejewska z d. Gołębiewska (+1855 r. Lisiewice) Józef Błażejewski (+?) Marianna Błażejewska z d. Solińska (*~ 1787 r., +23-10-1867 r. Trąby) Ludwik Błażejewski (*1825 r. Guźnia, +20-07-1903 r. Jamno) Józefa Błażejewska z d. Gajda (*1826 r. Guźnia, +?) Walenty Błażejewski (*1818 r., +04-01-1884 r. Guźnia) Marianna Błażejewska z d. Kłyzna (+17-09-1883 r. Guźnia) Wincenty Błażejewski (*1801 r. Guźnia, +18-09-1852 r. Bocheń) Magdalena Błażejewska z d. Mielczarek (*~ 1796 r., +05-09-1852 r. Bocheń) Andrzej Bolimowski (+?) Marcjanna Bolimowska z d. Kazimierska (*20-09-1869 r. Mystkowice, +?) Józef Borowski (+?) Honorata Borowska z d. Gajda (*05-01-1902 r. Guźnia, +?) Jakub Budziałek (+?) Helena Budziałek z d. Pawlata (*28-08-1913 r. Lisiewice, +23-05-1950 r. Sapy) Mieczysław Burzyński (+?) Prakseda Marcjanna Burzyńska z d. Sołtyszewska (*25-05-1914 r. Bocheń, +?) Wojciech Burzyński (*19-04-1879 r. Bocheń, +1912 r. Nadolna) Apolonia Pieńkowska z d. Wielemborek (*12-10-1887 r. Bąków Dolny, +1918 r.) Stanisław Ciesielski (+?) Jadwiga Ciesielska z d. Sołtyszewska (*18-04-1903 r. Bocheń, +?) Piotr Czubatka (*1867 r. Łyszkowice, +?) Agnieszka Czubatka z d. Gajda (*06-10-1871 r. Guźnia, +1908 r. Seligów) Stanisław Deka (*26-04-1834 r. Bocheń, +?) Jadwiga Deka z d. Kazimierska (*01-10-1829 r. Bocheń, +22-08-1860 r.) Tomasz Deka (*01-12-1853 r. Bocheń, +?) Marianna Deka z d. Misiak (*1861 r. Bocheń, +?) Tomasz Dombrowski (+?) Marianna Dombrowska z d. Gajda (*22-10-1868 r. Guźnia, +17-01-1962 r. Guźnia) Mateusz Drozd (+?) Marianna Drozd z d. Skonieczna (*21-03-1849 r. Lisiewice, +03-02-1891 r. Chruślin) Roch Drozd (+?) Franciszka Drozd z d. Wiesiołek (+?) Jan Druszcz (*02-02-1911 r. Bocheń, +?) Stanisława Druszcz z d. Kozieł (*06-10-1911 r. Strugienice, +?) Wojciech Druszcz (*1876 r. Bocheń, +?) Marcjanna Druszcz z d. Górczyńska (*26-05-1887 r. Bocheń, +?) Szczepan Drużka (*1888 r. Skaratki, +?) Prakseda Drużka z d. Sałuda (+?) Franciszek Drużny (+?) Julia Drużny z d. Liberska (*09-02-1914 r. Trąby, +?) Paweł Dudek (*1887 r., +?) Marianna Dudek z d. Kazimierska (*29-01-1891 r. Bocheń, +?) Franciszek Dziuda (+21-02-1898 r.) Marianna Pel z d. Jasek (*20-08-1848 r. Bocheń, +?) Michał Fiałek (+?) Marianna Fiałek z d. Błażejewska (*1822 r. Guźnia, +?) Piotr Fiałek (*25-06-1827 r. Lisiewice, +?) Domicella Fiałek z d. Gajda (*25-04-1826 r. Guźnia, +03-01-1892 r. Bocheń) Stanisław Fijałkowski (+?) Józefa Fijałkowska z d. Sołtyszewska (*08-10-1909 r. Bocheń, +18-02-1984 r. Guźnia) Henryk Flis (*14-09-1904 r. Bocheń, +16-09-1939 r. Guźnia) Józefa Flis z d. Kazimierska (*25-01-1910 r. Bocheń, +23-02-1988 r. /Chruślin/) Marceli Flis (*16-01-1910 r. Bocheń, +24-11-1990 r. Bocheń /Chruślin/) Weronika Flis z d. Kazimierska (*30-11-1911 r. Bocheń, +10-07-2008 r. Bocheń /Chruślin/) Franciszek Florczak (*17-11-1912 r. Dąbrowa, +?) Franciszka Florczak z d. Jaros (*11-08-1905 r. Chruślin, +?) Ludwik Frączak (+?) Wiktoria Frączak z d. Kazimierska (*08-09-1839 r. Bocheń, +?) Adam Gajda (*24-12-1908 r. Guźnia, +?) Katarzyna Gajda z d. Fijałkowska (+?) Andrzej Gajda (*21-11-1872 r. Lisiewice, +?) Stanisława Gajda z d. Sałuda (+?) Andrzej Gajda (+24-12-1916 r. Guźnia) Katarzyna Gajda z d. Orzeł (+26-02-1923 r. Guźnia) Antoni Gajda (*15-08-1849 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda z d. Rusek (+01-09-1900 r. Guźnia) Czesław Gajda (*26-04-1918 r. Lisiewice, +17-09-1985 r. /Chruślin/) Zofia Gajda z d. Błażejewska (*~ 1924 r., +13-06-1986 r. /Chruślin/) Franciszek Gajda (*06-06-1866 r. Guźnia, +?) Marcjanna Gajda z d. Gołębiewska (*03-06-1882 r. Guźnia, +?) Franciszek Gajda (*25-03-1867 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda z d. Gałaj (*1864 r. Mystkowice, +?) Jan Gajda (*~ 1803 r., +?) Katarzyna Gajda z d. Fijałek (+1855 r. Guźnia) Jan Gajda (*08-07-1903 r. Dąbkowice, +16-08-1964 r. Dąbkowice) Marcjanna Gajda z d. Pawlata (+?) Jan Gajda (*12-05-1824 r. Guźnia, +?) Katarzyna Gajda z d. Sołtyszewska (*~ 1837 r. Guźnia, +?) Jan Gajda (*1861 r. Mystkowice, +18-05-1941 r. Mystkowice) Marianna Gajda z d. Mórawska (+28-10-1939 r. Mystkowice) Jan Gajda (*19-02-1841 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda z d. Grzelak (+1906 r.) Józef Gajda (*15-03-1824 r. Guźnia, +?) Marianna Mielczarek z d. Kazimierska (*17-06-1825 r. Guźnia, +?) Józef Gajda (*27-02-1878 r. Lisiewice, +08-07-1932 r. /Chruślin/) Marianna Gajda z d. Pawlata (*1889 r., +1969 r. /Chruślin/) Maciej Gajda (*~ 1780 r., +15-02-1839 r. Guźnia) Małgorzata Gajda z d. Burzyńska (*1779 r., +07-05-1813 r. Guźnia) Maciej Gajda (*~ 1780 r., +15-02-1839 r. Guźnia) Katarzyna Gajda z d. Radziejewska (+?) Michał Gajda (*04-09-1895 r. Guźnia, +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/) Katarzyna Gajda z d. Błażejewska (*20-12-1896 r. Domaniewice, +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/) Paweł Gajda (*1830 r. Guźnia, +14-05-1871 r. Guźnia) Wiktoria Gajda z d. Grzyb (+?) Piotr Gajda (*1836 r., +17-10-1918 r. Mystkowice) Katarzyna Gajda z d. Wójcik (*~ 1819 r., +05-12-1897 r. Mystkowice) Piotr Gajda (*29-04-1896 r. Mystkowice, +03-06-1989 r. Mystkowice) Marianna Gajda z d. Kaczor (+?) Stanisław Gajda (*~ 1777 r., +?) Magdalena Gajda z d. Redo (+?) Stefan Gajda (*21-01-1913 r. Lisiewice, +2004 r. /Chruślin/) Janina Gajda z d. Błażejewska (*22-07-1921 r. Lisiewice, +2015 r. /Chruślin/) Tomasz Gajda (*12-12-1846 r. Guźnia, +14-07-1877 r. Lisiewice) Marcjanna Gajda z d. Baran (*09-01-1850 r. Lisiewice, +04-09-1903 r. Lisiewice) Walenty Gajda (*1819 r. Guźnia, +?) Katarzyna Gajda z d. Wójcik (* Mystkowice, +?) Wojciech Gajda (*~ 1805 r., +01-01-1846 r. Guźnia) Franciszka Gajda z d. Skonieczna (+1856 r. Guźnia) Wojciech Gajda (*15-04-1819 r. Guźnia, +1852 r. Guźnia) Helena Gajda z d. Kosiorowska (*~ 1822 r. Guźnia, +˂ 1859 r.) Wojciech Gajda (+06-10-1918 r. Mystkowice) Marianna Gajda z d. Perzyńska (+?) Andrzej Gałaj (*10-10-1900 r. Mystkowice, +?) Stanisława Gałaj z d. Sałuda (*17-04-1902 r., +?) Ignacy Gałaj (*1856 r., +20-08-1925 r.) Marianna Gałaj z d. Gajda (*03-05-1864 r. Guźnia, +?) Jan Gałaj (*15-08-1895 r. Mystkowice, +01-05-1952 r.) Józefa Gałaj z d. Sałuda (*18-05-1899 r., +24-11-1986 r. Łowicz) Jan Gałaj (+?) Rozalia Gałaj z d. Mielczarek (*1865 r. Mystkowice, +09-09-1887 r. Mystkowice) Marcin Gałaj (*~ 1785 r., +18-08-1870 r. Mystkowice) Marianna Gałaj z d. Sobieszek (+1860 r. Mystkowice) Paweł Gałaj (+19-05-1904 r. Mystkowice) Antonina Gałaj z d. Grzyb (*18-06-1848 r. Mystkowice, +?) Roch Gałaj (*12-08-1879 r. Mystkowice, +09-01-1970 r. Mystkowice) Marcjanna Gałaj z d. Marszałek (*06-01-1887 r. Mystkowice, +?) Andrzej Głuszczyk (+?) Franciszka Głuszczyk z d. Błażejewska (*1841 r. Guźnia, +04-02-1901 r. Łowicka Wieś) Franciszek Gołębiewski (*1853 r. Guźnia, +?) Agnieszka Gołębiewska z d. Mielczarek (*20-10-1854 r. Guźnia, +29-04-1933 r. Guźnia) Jan Gołębiewski (*18-06-1860 r. Bocheń, +?) Łucja Gołębiewska z d. Drozd (+?) Jan Gołębiewski (*25-08-1889 r. Guźnia, +25-07-1915 r. Sochaczew) Aniela Gołębiewska z d. Ciesielska (*19-09-1894 r. Guźnia, +?) Jan Gołębiewski (+?) Apolonia Gołębiewska z d. Gajda (*~ 1858 r., +08-01-1913 r. Mystkowice) Józef Gołębiewski Wiktoria Frączak z d. Kazimierska (*08-09-1839 r. Bocheń, +?) Kazimierz Gołębiewski (*1856 r. Guźnia, +?) Jadwiga Gołębiewska z d. Dąbrowska (+?) Michał Gołębiewski (*1842 r. Guźnia, +?) Agnieszka Gołębiewska z d. Paradowska (+1909 r. Święte) Stanisław Gołębiewski (*08-05-1898 r. Mystkowice, +?) Józefa Gołębiewska z d. Głuszcz (+?) Władysław Gołębiewski (*27-06-1898 r. Guźnia, +21-10-1988 r. Guźnia) Aniela Gołębiewska z d. Ciesielska (*19-09-1894 r. Guźnia, +?) Henryk Górczyński (*04-09-1913 r. Bocheń, +1989 r.) Władysława Górczyńska z d. Gajda (*19-11-1919 r. Mystkowice, +18-05-2000 r.) Paweł Górczyński (+?) Marianna Górczyńska z d. Taflińska (+1854 r. Bocheń) Stanisław Grabowicz (*07-04-1915 r. Trąby, +?) Stefania Grabowicz z d. Sobieszek (*20-11-1910 r. Mystkowice, +17-12-1994 r. Chruślin) Maciej Gusta (+?) Agnieszka Gusta z d. Kazimierska (*05-01-1820 r., +?) Władysław Hekner (+?) Marianna Hekner z d. Jaśniewska (*1862 r. Chruślin, +?) Walenty Janicki (* Dąbkowice, +?) Katarzyna Janicka z d. Kazimierska (*1827 r., +08-05-1848 r.) Andrzej Jaros (*1819 r. Urzecze, +?) Agnieszka Jaros z d. Górczyńska (*1836 r. Bocheń, +05-12-1921 r. Grabów) Andrzej Jaros (*1819 r. Urzecze, +?) Katarzyna Jaros z d. Kaczor (+?) Wincenty Jaros (*15-09-1910 r. Chruślin, +?) Leokadia Jaros z d. Piasta (*12-10-1914 r. Mystkowice, +12-02-1983 r. Mystkowice) Kacper Jasak (*30-12-1846 r. Bocheń, +?) Marianna Mielczarek z d. Drozd (*1863 r. Bocheń, +?) Kazimierz Jasek (*22-02-1819 r. Bocheń, +05-09-1852 r. Bocheń) Klara Jasek z d. Kazimierska (*1824 r., +04-04-1847 r. Bocheń) Kazimierz Jasek (*22-02-1819 r. Bocheń, +05-09-1852 r. Bocheń) Domicella Fiałek z d. Gajda (*25-04-1826 r. Guźnia, +03-01-1892 r. Bocheń) Michał Jaśniewski (+?) Małgorzata Jaśniewska z d. Gajda (*1828 r., +11-04-1868 r. Chruślin) Wincenty Jaśniewski (*01-04-1903 r. Chruślin, +1969 r. /Chruślin/) Franciszka Jaśniewska z d. Dziedziela (*1910 r., +1987 r. /Chruślin/) Kazimierz Kaczor (*23-02-1904 r. Trąby, +?) Scholastyka Kaczor z d. Gałaj (*07-02-1903 r., +?) Jan Kamiński (*~ 1880 r., +09-1914 r. Mława) Marcjanna Rosińska z d. Błażejewska (*04-01-1883 r. Guźnia, +?) Józef Kamiński (*~ 1875 r., +?) Małgorzata Kamińska z d. Błażejewska (*22-04-1880 r. Guźnia, +?) Adam Kantorek (*1889 r. Skaratki, +06-03-1962 r. Domaniewice /Domaniewice/) Katarzyna Kantorek z d. Wardzińska (*28-11-1892 r. Chruślin, + /Domaniewice/) Józef Kantorek (*08-03-1862 r. Skaratki, +02-01-1913 r. Mystkowice) Franciszka Kantorek z d. Twardowska (+?) Józef Kantorek (*1886 r. Skaratki, +25-10-1940 r. Wojewodza) Michalina Kantorek z d. Szymańska (+?) Józef Kantorek (*1906 r. Skaratki, +06-02-1977 r. Skaratki pod Las) Marcjanna Kantorek z d. Gajda (*21-08-1901 r. Mystkowice, +?) Wojciech Kantorek (*23-04-1900 r. Mystkowice, +22-02-1969 r. /Kargowa/) Stanisława Kantorek z d. Głuszcz (*06-11-1903 r., +23-09-1985 r. /Kargowa/) Jan Kapusta (*1853 r. Łaguszew, +?) Marianna Kapusta z d. Gajda (*23-01-1871 r. Lisiewice, +?) Adam Karcz (*1887 r. Skaratki, +?) Stanisława Karcz z d. Bryk (+?) Andrzej Kazimierski (*24-11-1907 r., +18-12-1994 r. /Chruślin/) Wanda Weronika Kazimierska (*06-07-1913 r. Guźnia, +15-12-1987 r. /Chruślin/) Antoni Kazimierski (*1771 r., +23-08-1850 r.) Anna Kazimierska z d. Rybus (*1818 r., +09-11-1878 r.) Antoni Kazimierski (*1771 r., +23-08-1850 r.) Zuzanna Kazimierska z d. Bryk (*~ 1776 r., +26-04-1841 r. Bocheń) Feliks Kazimierski (*20-05-1850 r. Guźnia, +03-12-1926 r. /Chruślin/) Marianna Kazimierska z d. Flis (*08-12-1849 r. Bocheń, +20-03-1935 r. /Chruślin/) Franciszek Kazimierski (*01-10-1808 r., +02-07-1838 r. /Chruślin/) Katarzyna Jaros z d. Kaczor (+?) Franciszek Kazimierski (*29-09-1815 r., +?) Marianna Kazimierska z d. Waśkiewicz (*1819 r. Bocheń, +?) Henryk Kazimierski (*31-10-1915 r. Guźnia, +?) Aniela Kazimierska z d. Kurczak (+?) Ignacy Kazimierski (*25-11-1877 r., +08-01-1944 r.) Franciszka Kazimierska z d. Baran (*05-10-1886 r. Lisiewice, +04-12-1944 r.) Jan Kazimierski (*19-12-1843 r. Guźnia, +19-10-1905 r.) Marianna Kazimierska z d. Mielczarek (*1834 r., +06-11-1894 r.) Jan Kazimierski (+?) Katarzyna Kazimierska z d. Dobrzyńska (+?) Jerzy Kazimierski (+?) Helena Kazimierska z d. Warda (+?) Józef Kazimierski (*09-02-1856 r., +?) Józefa Kazimierska z d. Pawłowska (+?) Kacper Kazimierski (*28-02-1836 r., +?) Agnieszka Kazimierska z d. Flis (*1861 r. Bocheń, +26-02-1932 r. /Chruślin/) Kacper Kazimierski (*28-02-1836 r., +?) Anna Kazimierska z d. Deka (*1838 r., +05-09-1879 r.) Kazimierz Kazimierski (*03-03-1883 r. Guźnia, +16-09-1939 r. Guźnia) Agnieszka Kazimierska z d. Kotecka (+?) Kazimierz Kazimierski (*1793 r., +16-06-1817 r.) Katarzyna Płacheta z d. Gajda (*1802 r., +1848 r.) Kazimierz Kazimierski (*20-02-1875 r., + /Chruślin/) Marianna Kazimierska z d. Barańska (+?) Ludwik Kazimierski (*24-08-1836 r., +?) Franciszka Kazimierska z d. Deka (+?) Mateusz Kazimierski (*15-09-1842 r., +16-01-1897 r.) Antonina Gałaj z d. Grzyb (*18-06-1848 r. Mystkowice, +?) Michał Kazimierski (*04-07-1840 r. Bocheń, +17-10-1922 r. Bocheń) Petronela Kazimierska z d. Korczewska (*22-05-1837 r. Bocheń, +1895 r.) Michał Kazimierski (*04-07-1840 r. Bocheń, +17-10-1922 r. Bocheń) Marianna Górczyńska z d. Piasta (+21-05-1928 r. Lisiewice) Stanisław Kazimierski (*04-05-1835 r. Bocheń, +?) Jadwiga Kazimierska z d. Bryk (*1833 r., +13-01-1896 r. Gosławice) Wawrzyniec Kazimierski (*1804 r., +06-01-1847 r.) Helena Kazimierska z d. Gusta (*~ 1797 r., +?) Wojciech Kazimierski (*11-04-1821 r., +21-03-1909 r.) Franciszka Kazimierska z d. Gajda (*~ 1823 r. Guźnia, +15-01-1870 r.) Stanisław Kędziora (*1908 r. Strzebieszew, +14-09-1939 r. Lisiewice) Aniela Sałuda z d. Kucińska (+?) Jan Klimkiewicz (+?) Aniela Klimkiewicz z d. Kazimierska (*17-06-1895 r. Bocheń, +?) Michał Kłos (+?) Katarzyna Kłos z d. Gołębiewska (*01-04-1890 r. Mystkowice, +?) Franciszek Knera (*1892 r. Skaratki, +?) Agnieszka Knera z d. Burzyńska (+?) Stanisław Knera (*1875 r. Skaratki, +14-04-1908 r. Lisiewice) Marianna Kapusta z d. Gajda (*23-01-1871 r. Lisiewice, +?) Andrzej Kolas (*1907 r. Marywil, +?) Marianna Kolas z d. Liberska (*01-12-1907 r. Trąby, +04-09-1990 r. Piaski Bankowe) Franciszek Kowalczyk (*1847 r. Trąby, +02-07-1930 r. Trąby) Franciszka Kowalczyk z d. Lebioda (*18-02-1849 r. Grudze, +18-07-1921 r. Trąby) Jan Kowalczyk (*1860 r. Skaratki, +?) Marianna Kowalczyk z d. Lebioda (*1865 r. Lisiewice, +?) Jan Krakowiak (*1819 r. Smardzew, +25-09-1911 r. Emilianów) Teresa Krakowiak z d. Kazimierska (*1828 r. Guźnia, +05-12-1903 r. Trąby) Ludwik Krukowski (*14-07-1852 r. Skaratki, +?) Józefa Kucińska z d. Kazimierska (*19-01-1854 r., +?) Ludwik Krukowski (*14-07-1852 r. Skaratki, +?) Elżbieta Krukowska z d. Błażejewska (*1845 r. Guźnia, +13-01-1877 r. Skaratki) Józef Krupiński (+?) Ludwika Krupińska z d. Kazimierska (*1885 r., +18-08-1950 r.) Franciszek Kuciński (+?) Agnieszka Kucińska z d. Błażejewska (*~ 1840 r., +?) Piotr Kuciński (*1879 r. Skaratki, +1913 r. Skaratki) Małgorzata Żak z d. Gołębiewska (*04-06-1887 r. Guźnia, +?) Franciszek Kunecki (*1902 r. Strzebieszew, +?) Małgorzata Kunecka z d. Flis (+?) Paweł Kunikowski (+?) Małgorzata Kunikowska z d. Kazimierska (*11-07-1883 r. Mystkowice, +?) Franciszek Lebioda (*19-08-1868 r. Trąby, +09-04-1936 r. Trąby) Franciszka Lebioda z d. Michalska (+05-12-1935 r. Trąby) Jan Lebioda (*1858 r. Trąby, +?) Marianna Lebioda z d. Czekaj (*1827 r. Gaj, +10-04-1904 r. Gaj) Józef Lebioda (*08-02-1901 r., +?) Wiktoria Lebioda z d. Klimkiewicz (+?) Konstanty Lebioda (+22-01-1885 r. Trąby) Teresa Krakowiak z d. Kazimierska (*1828 r. Guźnia, +05-12-1903 r. Trąby) Piotr Lebioda (*19-06-1894 r. Trąby, +20-01-1938 r. Trąby) Katarzyna Lebioda z d. Obórka (*05-03-1901 r. Chruślin, +03-10-1992 r. Trąby) Stanisław Lebioda (*02-05-1892 r. Lisiewice, +19-02-1975 r. /Chruślin/) Marianna Lebioda z d. Różycka (*02-10-1904 r. Rydwan, +04-07-1965 r. /Chruślin/) Stanisław Lebioda (*04-08-1889 r. Trąby, +?) Stefania Lebioda z d. Antczak (+?) Antoni Liberski (*07-06-1894 r. Trąby, +?) Marianna Liberska z d. Perzyńska (*1881 r. Trąby, +?) Józef Liberski (*18-05-1896 r. Trąby, +14-04-1941 r. Trąby) Agnieszka Liberska z d. Obórka (*29-12-1895 r. Trąby, +1979 r.) Piotr Liberski (*14-12-1912 r. Trąby, +?) Zofia Liberska z d. Marciniak (+?) Tomasz Liberski (*10-12-1901 r. Trąby, +22-03-1961 r. Trąby) Janina Liberska z d. Marszałek (*22-10-1909 r. Mystkowice, +?) Stanisław Linart (*02-07-1906 r. Guźnia, +?) Józefa Linart z d. Golębiewska (+?) Stanisław Linart (*02-07-1906 r. Guźnia, +?) Katarzyna Linart z d. Gajda (*22-06-1905 r. Guźnia, +24-12-1931 r. Guźnia) Szczepan Linart (+?) Marcjanna Linart z d. Mielczarek (*03-11-1870 r. Guźnia, +11-07-1923 r. Guźnia) Jan Lisiewski (*1866 r. Pszczonów, +?) Marianna Lisiewska z d. Marszałek (*22-03-1880 r. Mystkowice, +1938 r. Seligów) Stanisław Majewski (*1898 r. Skaratki, +?) Franciszka Majewska z d. Michalska (+?) Franciszek Marszałek (+24-08-1911 r. Mystkowice) Balbina Marszałek z d. Gajda (*1850 r. Guźnia, +24-11-1900 r. Mystkowice) Józef Marszałek (*18-03-1874 r. Mystkowice, +16-09-1939 r. Mystkowice) Małgorzata Marszałek z d. Piasta (*01-06-1883 r. Mystkowice, +?) Józef Marszałek (*18-03-1874 r. Mystkowice, +16-09-1939 r. Mystkowice) Sabina Marszałek z d. Wójcik (*1879 r. Mystkowice, +?) Piotr Mielczarek (*02-08-1861 r. Guźnia, +?) Marianna Mielczarek z d. Pawlata (*~ 1865 r., +?) Roch Mielczarek (*14-08-1868 r. Mystkowice, +10-10-1920 r. Mystkowice) Łucja Mielczarek z d. Sobieszek (*27-07-1866 r. Mystkowice Małe, +06-09-1933 r. Mystkowice) Wawrzyniec Mielczarek (*03-08-1835 r. Bocheń, +29-01-1917 r. Guźnia) Marianna Mielczarek z d. Kazimierska (*17-06-1825 r. Guźnia, +?) Wawrzyniec Mielczarek (*03-08-1835 r. Bocheń, +29-01-1917 r. Guźnia) Sabina Mielczarek z d. Gajda (*14-04-1833 r. Guźnia, +17-09-1875 r. Guźnia) Wojciech Mielczarek (*1838 r. Bocheń, +06-11-1877 r. Mystkowice) Marianna Rybus z d. Szymczak (*03-08-1839 r. Chruślin, +1883 r. Mystkowice) Franciszek Milczarek (*02-09-1878 r. Guźnia, +?) Katarzyna Milczarek z d. Gołębiewska (*17-09-1884 r. Guźnia, +?) Józef Milczarek (*~ 1853 r., +12-04-1926 r. Janinów) Agnieszka Milczarek z d. Gajda (*13-04-1863 r. Guźnia, +01-02-1936 r. Janinów) Józef Milczarek (*27-02-1895 r. Mystkowice, +14-02-1953 r. /Chruślin/) Stanisława Milczarek z d. Czekaj (*17-09-1900 r. Trąby, +03-04-1990 r. Mystkowice /Chruślin/) Paweł Milczarek (*11-03-1892 r. Bocheń, +14-09-1963 r. Janinów) Anna Milczarek z d. Kurczak (*07-07-1894 r. Bocheń, +11-06-1983 r.) Piotr Milczarek (*27-08-1884 r. Bocheń, +?) Anna Milczarek z d. Kurczak (+?) Tomasz Milczarek (*19-12-1901 r. Mystkowice, +01-05-1981 r. Mystkowice /Chruślin/) Marianna Milczarek z d. Czekaj (*19-08-1902 r. Trąby, +30-06-1984 r. Mystkowice /Chruślin/) Jan Murawski (+?) Stefania Murawska z d. Gałaj (*12-03-1909 r. Mystkowice, +?) Stanisław Obórka (*1897 r. Chruślin, +?) Petronela Obórka z d. Lebioda (*02-06-1902 r. Trąby, +22-07-1986 r.) Wojciech Oraczyński (*03-04-1863 r. Gaj, + Piotrowice) Marianna Oraczyńska z d. Sobieszek (*1866 r. Lisiewice, +19-06-1931 r.) Feliks Pająk (*1901 r., +31-03-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Janina Pająk z d. Gołębiewska (+2003 r. /Domaniewice/) Józef Panek (+?) Marianna Panek z d. Gajda (*1821 r. Guźnia, +?) Wawrzyniec Pawlata (*04-08-1877 r. Lisiewice, +?) Józefa Pawlata z d. Błażejewska (*1888 r. Domaniewice, +?) Łukasz Pel (*1835 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Marianna Pel z d. Jasek (*20-08-1848 r. Bocheń, +?) Augustyn Piasta (*27-08-1870 r. Mystkowice, +?) Rozalia Piasta z d. Marszałek (*10-07-1889 r. Mystkowice, +?) Augustyn Piasta (*27-08-1870 r. Mystkowice, +?) Małgorzata Piasta z d. Marszałek (*06-03-1878 r. Mystkowice, +?) Antoni Pietrzak (+?) Antonia Pietrzak z d. Gołębiewska (*12-06-1902 r. Mystkowice, +13-07-1985 r. Janinów) Antoni Płacheta (*1821 r., +1883 r.) Ewa Płacheta z d. Dąbrowska (*1825 r., +1886 r.) Bartłomiej Płacheta (* Dąbkowice, +1845 r. Dąbkowice) Katarzyna Płacheta z d. Gajda (*1802 r., +1848 r.) Józef Polit (*1909 r. Strzebieszew, +?) Aniela Polit z d. Gajda (*09-09-1909 r. Guźnia, +?) Łukasz Redo (*1824 r. Bocheń, +11-01-1876 r. Bocheń) Anna Redo z d. Kazimierska (*~ 1846 r., +?) Józef Roszewski (*26-03-1895 r. Mystkowice, +?) Marianna Roszewska z d. Karczewska (*20-07-1904 r. Bocheń, +?) Wojciech Roszewski (+?) Barbara Ewa Roszewska z d. Marszałek (*04-12-1871 r. Mystkowice, +15-09-1928 r. Mystkowice) Feliks Różycki (*1913 r. Rydwan, +?) Katarzyna Różycka z d. Domańska (*1909 r., +?) Jan Różycki (*1873 r. Okrent, +04-08-1920 r. Rydwan) Małgorzata Różycka z d. Sobieszek (+17-05-1920 r. Guźnia) Józef Różycki (*11-10-1906 r. Rydwan, +?) Julianna Różycka z d. Wielemborek (+?) Marcin Różycki (+02-07-1895 r. Rydwan) Marianna Różycka z d. Gajda (+28-10-1920 r. Rydwan) Piotr Różycki (*17-10-1902 r. Rydwan, +10-11-1952 r. /Chruślin/) Franciszka Różycka z d. Michalska (*07-10-1904 r. Trąby, +14-02-1983 r. Trąby /Chruślin/) Franciszek Ruciński (+?) Janina Rucińska z d. Stępniak (*22-06-1909 r. Chruślin, +30-05-1998 r. Chruślin) Adam Rybus (*13-09-1891 r. Bocheń, +14-07-1964 r. Bocheń /Chruślin/) Marcjanna Rybus z d. Burzyńska (*~ 1893 r., +28-09-1978 r. /Chruślin/) Franciszek Rybus (*1860 r. Bocheń, +?) Jadwiga Rybus z d. Gusta (*25-04-1858 r. Bocheń, +20-10-1918 r. Bocheń) Henryk Rybus (*26-02-1922 r. Mystkowice, +?) Janina Rybus z d. Lebioda (*05-11-1919 r. Lisiewice, +?) Jan Rybus (*~ 1796 r., +18-03-1846 r. Maurzyce) Małgorzata Rybus z d. Romanowska (*~ 1792 r., +07-09-1852 r. Świące) Jan Rybus (*1852 r. Bocheń, +19-11-1920 r. Walewice) Marianna Rybus z d. Szymczak (*03-08-1839 r. Chruślin, +1883 r. Mystkowice) Jan Rybus (*1861 r., +1910 r. /Chruślin/) Marianna Rybus z d. Kazimierska (*23-03-1866 r., +25-02-1954 r. /Chruślin/) Kacper Rybus (*1849 r. Bocheń, +?) Franciszka Rybus z d. Gusta (*20-07-1848 r. Bocheń, +?) Stefan Rybus (*1901 r. Chruślin, +23-09-1983 r. Bocheń) Małgorzata Rybus z d. Kantorek (*27-12-1901 r. Bocheń, +?) Wincenty Rybus (*27-03-1896 r. Bocheń, +24-02-1989 r. Bocheń) Urszula Rybus z d. Karczewska (*23-10-1902 r. Bocheń, +?) Andrzej Rynkiewicz (*14-11-1844 r. Domaniewice, +˂ 1879 r.) Katarzyna Włostek z d. Gajda (*14-12-1853 r. Guźnia, +?) Jan Sałuda (*21-07-1910 r. Lisiewice, +?) Józefa Sałuda z d. Lebioda (*19-04-1911 r., +?) Stefan Sałuda (*18-05-1899 r., +29-10-1931 r.) Scholastyka Kaczor z d. Gałaj (*07-02-1903 r., +?) Wincenty Sałuda (+?) Marianna Sałuda z d. Gajda (*1861 r. Guźnia, +1925 r. Seligów) Antoni Sobieszek (*12-06-1837 r. Mystkowice Małe, +15-02-1875 r. Mystkowice) Marcjanna Sobieszek z d. Witerek (*24-08-1839 r. Mystkowice Małe, +06-10-1870 r. Mystkowice) Józef Sobieszek (*1852 r. Lisiewice, +18-10-1915 r. Kolonia Piotrowska) Marianna Sobieszek z d. Skonieczna (+?) Julian Sobieszek (*08-04-1914 r. Mystkowice, +18-04-1960 r. Mystkowice) Eugenia Leokadia Abramowicz z d. Tarkowska (*05-04-1914 r. Mystkowice, +?) Marcin Sobieszek (+?) Marianna Sobieszek z d. Kowalczyk (*26-01-1876 r. Trąby, +03-04-1949 r. Łowicz) Mateusz Sobieszek (*~ 1805 r., +13-06-1843 r. Mystkowice Małe) Jadwiga Wróbel z d. Gajda (*09-10-1810 r. Guźnia, +1854 r. Mystkowice) Mateusz Sobieszek (+?) Gertruda Sobieszek z d. Gajda (*1825 r. Guźnia, +10-02-1895 r. Lisiewice) Paweł Sobieszek (*01-07-1861 r. Mystkowice, +10-06-1927 r. Mystkowice) Marianna Sobieszek z d. Kazimierska (*16-06-1876 r. Mystkowice, +?) Władysław Sobieszek (*17-04-1899 r. Mystkowice, +?) Stanisława Sobieszek z d. Roszewska (*1901 r. Mystkowice, +?) Jan Sokół (*28-10-1900 r. Chruślin, +?) Prakseda Sokół z d. Jaśniewska (+11-01-1935 r. Chruślin) Piotr Sokół (*12-05-1897 r. Chruślin, +?) Marianna Sokół z d. Kowalczyk (+?) Wawrzyniec Sokół (*10-08-1902 r. Chruślin, +?) Małgorzata Sokół z d. Marciniak (+?) Antoni Sołtyszewski (*20-01-1908 r. Bocheń, +?) Maria Magdalena Sołtyszewska z d. Piasta (*08-09-1912 r. Mystkowice, +10-04-1984 r. Mystkowice) Franciszek Sołtyszewski (*~ 1835 r., +1863 r. Guźnia) Marianna Różycka z d. Gajda (+28-10-1920 r. Rydwan) Ignacy Sołtyszewski (*10-02-1849 r. Guźnia, +21-09-1914 r. Rulice) Balbina Sołtyszewska z d. Gajda (*15-12-1844 r. Guźnia, +05-06-1918 r. Rulice) Jan Sołtyszewski (*1894 r., +16-09-1939 r. /Chruślin/) Katarzyna Sołtyszewska z d. Milczarek (*03-03-1883 r. Bocheń, +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/) Wojciech Sołtyszewski (*~ 1870 r., +01-06-1918 r. Rulice) Marianna Sołtyszewska z d. Mielczarek (*~ 1861 r., +?) Wojciech Sołtyszewski (*03-02-1878 r. Bocheń, +?) Katarzyna Sołtyszewska z d. Wielemborek (*20-07-1880 r. Bąków Dolny, +01-11-1920 r. Bocheń) Wojciech Sołtyszewski (*08-03-1879 r. Guźnia, +15-12-1910 r. Guźnia) Katarzyna Sołtyszewska z d. Milczarek (*03-03-1883 r. Bocheń, +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/) Józef Sójkowski (*1815 r., +?) Marianna Sójkowska z d. Gajda (*01-01-1812 r. Guźnia, +04-11-1866 r. Pilaszków) Jakub Stefański (*1863 r. Pszczonów, +1905 r. Seligów) Marcjanna Stefańska z d. Gajda (*18-07-1866 r. Guźnia, +1920 r. Seligów) Józef Stępniak (*18-03-1890 r. Chruślin, +?) Marianna Stępniak z d. Rybus (*23-01-1886 r. Bocheń, +?) Józef Strzelecki (*1913 r. Kolonia Piotrowska, +?) Zofia Strzelecka z d. Kantorek (*24-01-1914 r. Wojewodza, +26-06-1940 r. Wojewodza) Jan Szewczyk (+1886 r. Zawady) Marianna Kozłowska z d. Wiesiołek (*1848 r. Bocheń, +17-11-1918 r. Zawady) Łukasz Szymczak (*12-10-1813 r. Chruślin, +?) Kunegunda Szymczak z d. Gajda (*10-10-1813 r. Guźnia, +?) Wacław Szymczak (*1909 r., +?) Marianna Szymczak z d. Sokół (*12-05-1906 r. Chruślin, +?) Władysław Szymczak (*1907 r. Reczyce, +?) Urszula Szymczak z d. Gajda (+11-12-1933 r. Mystkowice Małe) Józef Śmiałek (+?) Stanisława Śmiałek z d. Rybus (*~ 1900 r., +?) Dominik Tarkowski (*1853 r. Mystkowice, +?) Franciszka Tarkowska z d. Gajda (*1855 r. Guźnia, +13-04-1932 r. Mystkowice) Jan Tarkowski (*04-05-1882 r. Mystkowice, +13-03-1941 r. Mystkowice) Antonina Tarkowska z d. Gałaj (*11-06-1888 r. Mystkowice, +26-05-1984 r. Mystkowice) Jan Urbanek (*20-05-1875 r. Maurzyce, +18-01-1935 r. Maurzyce) Marianna Urbanek z d. Gołębiewska (*21-12-1889 r. Guźnia, +28-12-1919 r. Maurzyce) Jakub Wach (+?) Józefa Wach z d. Gołębiewska (*1845 r. Guźnia, +1892 r. Słomków) Antoni Warda (*05-07-1851 r. Skaratki, +09-06-1925 r. Chruślin) Józefa Warda z d. Danych (*10-05-1866 r. Chruślin, +?) Władysław Warda (*~ 1914 r., +?) Marianna Warda z d. Kantorek (*~ 1924 r., +?) Wojciech Waśkiewicz (+?) Józefa Waśkiewicz z d. Gajda (*13-12-1904 r. Guźnia, +?) Mateusz Wielemborek (*14-08-1861 r. Wiskienica, +?) Agnieszka Wielemborek z d. Gusta (*03-01-1863 r. Bocheń, +?) Stanisław Wielemborek (*06-05-1848 r. Bąków Dolny, +?) Tekla Wielemborek z d. Gusta (*13-09-1852 r. Bocheń, +?) Jan Wiercioch (+?) Katarzyna Wiercioch z d. Witerek (*21-10-1904 r. Mystkowice, +?) Andrzej Wiesiołek (*1797 r. Bocheń, +1857 r. Bocheń) Rozalia Wiesiołek z d. Burzyńska (+30-01-1850 r. Bocheń) Andrzej Wiesiołek (*1797 r. Bocheń, +1857 r. Bocheń) Rozalia Wiesiołek z d. Kazimierska (*29-08-1829 r. Bocheń, +28-07-1879 r. Bocheń) Franciszek Wiesiołek (*1842 r. Bocheń, +?) Jadwiga Wiesiołek z d. Rybus (+29-01-1907 r. Katarzynów) Mateusz Wiesiołek (*1836 r. Bocheń, +1926 r. Zawady) Marianna Wiesiołek z d. Ciesielska (*1837 r. Bocheń, +?) Paweł Wiesiołek (*1812 r. Bocheń, +1852 r. Bocheń) Gertruda Wiesiołek z d. Maliszewska (*1814 r. Mystkowice, +16-01-1877 r. Bocheń) Piotr Wiesiołek (*16-10-1852 r. Bocheń, +23-01-1909 r. Bocheń) Agnieszka Wiesiołek z d. Redzisz (*26-12-1863 r. Reczyce, +10-04-1932 r. Bocheń) Wojciech Wiesiołek (*26-03-1841 r. Bocheń, +?) Marianna Wiesiołek z d. Kazimierska (*1840 r. Bocheń, +?) Ludwik Wilk (+?) Weronika Wilk z d. Błażejewska (*1851 r. Guźnia, +?) Józef Witerek (+?) Balbina Witerek z d. Gajda (*31-03-1876 r. Guźnia, +?) Tomasz Witerek (*09-12-1835 r. Mystkowice Małe, +?) Anna Witerek z d. Sobieszek (*24-07-1839 r. Mystkowice Małe, +?) Andrzej Wojciechowski (+?) Marianna Wojciechowska z d. Gołębiewska (*19-07-1885 r. Mystkowice, +?) Tomasz Wojciechowski (*1864 r. Kolonia Piotrowska, +?) Małgorzata Wojciechowska z d. Lebioda (*17-10-1892 r. Trąby, +?) Jan Wojda (+?) Stefania Wojda z d. Kazimierska (*20-10-1897 r. Bocheń, +?) Stanisław Wołowiec (*1915 r. Steinhagen, +1991 r. /Chruślin/) Weronika Wołowiec z d. Wiesiołek (*30-04-1913 r. Bocheń, +2003 r. /Chruślin/) Józef Wróbel (*~ 1825 r., +?) Jadwiga Wróbel z d. Gajda (*09-10-1810 r. Guźnia, +1854 r. Mystkowice) Józef Wróbel (*16-01-1874 r. Wierznowice, +?) Agnieszka Wróbel z d. Mielczarek (*13-01-1877 r. Mystkowice, +01-11-1909 r. Mystkowice) Jan Ziarnik (*1862 r. Skaratki, +?) Franciszka Ziarnik z d. Pawlata (+?) Stanisław Znyk (*27-02-1920 r. Bąków Poduchowny, +?) Władysława Jadwiga Znyk z d. Sałuda (+?) Szymon Żabka (+?) Helena Żabka z d. Drozd (*30-03-1898 r. Bocheń, +03-03-1961 r. Świeryż) m. ceremonii #2: 67
Jan Baran (+?) Katarzyna Baran z d. Gołębiewska (*25-08-1862 r. Bocheń, +?) Paweł Białas (+?) Franciszka Białas z d. Jaśniewska (*1855 r. Chruślin, +?) Andrzej Błażejewski (*18-11-1877 r. Guźnia, +?) Marianna Błażejewska z d. Ciesielska (+07-09-1903 r. Guźnia) Józef Błażejewski (+?) Marianna Błażejewska z d. Solińska (*~ 1787 r., +23-10-1867 r. Trąby) Ludwik Błażejewski (*1825 r. Guźnia, +20-07-1903 r. Jamno) Józefa Błażejewska z d. Gajda (*1826 r. Guźnia, +?) Walenty Błażejewski (*1818 r., +04-01-1884 r. Guźnia) Marianna Błażejewska z d. Kłyzna (+17-09-1883 r. Guźnia) Wojciech Burzyński (*19-04-1879 r. Bocheń, +1912 r. Nadolna) Apolonia Pieńkowska z d. Wielemborek (*12-10-1887 r. Bąków Dolny, +1918 r.) Piotr Czubatka (*1867 r. Łyszkowice, +?) Agnieszka Czubatka z d. Gajda (*06-10-1871 r. Guźnia, +1908 r. Seligów) Szczepan Drużka (*1888 r. Skaratki, +?) Prakseda Drużka z d. Sałuda (+?) Paweł Dudek (*1887 r., +?) Marianna Dudek z d. Kazimierska (*29-01-1891 r. Bocheń, +?) Michał Fiałek (+?) Marianna Fiałek z d. Błażejewska (*1822 r. Guźnia, +?) Piotr Fiałek (*25-06-1827 r. Lisiewice, +?) Domicella Fiałek z d. Gajda (*25-04-1826 r. Guźnia, +03-01-1892 r. Bocheń) Ludwik Frączak (+?) Wiktoria Frączak z d. Kazimierska (*08-09-1839 r. Bocheń, +?) Antoni Gajda (*15-08-1849 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda z d. Rusek (+01-09-1900 r. Guźnia) Józef Gajda (*15-03-1824 r. Guźnia, +?) Marianna Mielczarek z d. Kazimierska (*17-06-1825 r. Guźnia, +?) Paweł Gajda (*1830 r. Guźnia, +14-05-1871 r. Guźnia) Wiktoria Gajda z d. Grzyb (+?) Ignacy Gałaj (*1856 r., +20-08-1925 r.) Marianna Gałaj z d. Gajda (*03-05-1864 r. Guźnia, +?) Paweł Gałaj (+19-05-1904 r. Mystkowice) Antonina Gałaj z d. Grzyb (*18-06-1848 r. Mystkowice, +?) Roch Gałaj (*12-08-1879 r. Mystkowice, +09-01-1970 r. Mystkowice) Marcjanna Gałaj z d. Marszałek (*06-01-1887 r. Mystkowice, +?) Andrzej Głuszczyk (+?) Franciszka Głuszczyk z d. Błażejewska (*1841 r. Guźnia, +04-02-1901 r. Łowicka Wieś) Franciszek Gołębiewski (*1853 r. Guźnia, +?) Agnieszka Gołębiewska z d. Mielczarek (*20-10-1854 r. Guźnia, +29-04-1933 r. Guźnia) Jan Gołębiewski (*18-06-1860 r. Bocheń, +?) Łucja Gołębiewska z d. Drozd (+?) Jan Gołębiewski (+?) Apolonia Gołębiewska z d. Gajda (*~ 1858 r., +08-01-1913 r. Mystkowice) Józef Gołębiewski Wiktoria Frączak z d. Kazimierska (*08-09-1839 r. Bocheń, +?) Kazimierz Gołębiewski (*1856 r. Guźnia, +?) Jadwiga Gołębiewska z d. Dąbrowska (+?) Michał Gołębiewski (*1842 r. Guźnia, +?) Agnieszka Gołębiewska z d. Paradowska (+1909 r. Święte) Władysław Hekner (+?) Marianna Hekner z d. Jaśniewska (*1862 r. Chruślin, +?) Walenty Janicki (* Dąbkowice, +?) Katarzyna Janicka z d. Kazimierska (*1827 r., +08-05-1848 r.) Andrzej Jaros (*1819 r. Urzecze, +?) Katarzyna Jaros z d. Kaczor (+?) Michał Jaśniewski (+?) Małgorzata Jaśniewska z d. Gajda (*1828 r., +11-04-1868 r. Chruślin) Józef Kamiński (*~ 1875 r., +?) Małgorzata Kamińska z d. Błażejewska (*22-04-1880 r. Guźnia, +?) Adam Kantorek (*1889 r. Skaratki, +06-03-1962 r. Domaniewice /Domaniewice/) Katarzyna Kantorek z d. Wardzińska (*28-11-1892 r. Chruślin, + /Domaniewice/) Józef Kantorek (*08-03-1862 r. Skaratki, +02-01-1913 r. Mystkowice) Franciszka Kantorek z d. Twardowska (+?) Feliks Kazimierski (*20-05-1850 r. Guźnia, +03-12-1926 r. /Chruślin/) Marianna Kazimierska z d. Flis (*08-12-1849 r. Bocheń, +20-03-1935 r. /Chruślin/) Stanisław Knera (*1875 r. Skaratki, +14-04-1908 r. Lisiewice) Marianna Kapusta z d. Gajda (*23-01-1871 r. Lisiewice, +?) Ludwik Krukowski (*14-07-1852 r. Skaratki, +?) Józefa Kucińska z d. Kazimierska (*19-01-1854 r., +?) Ludwik Krukowski (*14-07-1852 r. Skaratki, +?) Elżbieta Krukowska z d. Błażejewska (*1845 r. Guźnia, +13-01-1877 r. Skaratki) Franciszek Kuciński (+?) Agnieszka Kucińska z d. Błażejewska (*~ 1840 r., +?) Jan Lisiewski (*1866 r. Pszczonów, +?) Marianna Lisiewska z d. Marszałek (*22-03-1880 r. Mystkowice, +1938 r. Seligów) Franciszek Marszałek (+24-08-1911 r. Mystkowice) Balbina Marszałek z d. Gajda (*1850 r. Guźnia, +24-11-1900 r. Mystkowice) Józef Marszałek (*18-03-1874 r. Mystkowice, +16-09-1939 r. Mystkowice) Małgorzata Marszałek z d. Piasta (*01-06-1883 r. Mystkowice, +?) Józef Marszałek (*18-03-1874 r. Mystkowice, +16-09-1939 r. Mystkowice) Sabina Marszałek z d. Wójcik (*1879 r. Mystkowice, +?) Wawrzyniec Pawlata (*04-08-1877 r. Lisiewice, +?) Józefa Pawlata z d. Błażejewska (*1888 r. Domaniewice, +?) Augustyn Piasta (*27-08-1870 r. Mystkowice, +?) Małgorzata Piasta z d. Marszałek (*06-03-1878 r. Mystkowice, +?) Łukasz Redo (*1824 r. Bocheń, +11-01-1876 r. Bocheń) Anna Redo z d. Kazimierska (*~ 1846 r., +?) Wojciech Roszewski (+?) Barbara Ewa Roszewska z d. Marszałek (*04-12-1871 r. Mystkowice, +15-09-1928 r. Mystkowice) Franciszek Ruciński (+?) Janina Rucińska z d. Stępniak (*22-06-1909 r. Chruślin, +30-05-1998 r. Chruślin) Kacper Rybus (*1849 r. Bocheń, +?) Franciszka Rybus z d. Gusta (*20-07-1848 r. Bocheń, +?) Andrzej Rynkiewicz (*14-11-1844 r. Domaniewice, +˂ 1879 r.) Katarzyna Włostek z d. Gajda (*14-12-1853 r. Guźnia, +?) Wincenty Sałuda (+?) Marianna Sałuda z d. Gajda (*1861 r. Guźnia, +1925 r. Seligów) Józef Sobieszek (*1852 r. Lisiewice, +18-10-1915 r. Kolonia Piotrowska) Marianna Sobieszek z d. Skonieczna (+?) Jan Sołtyszewski (*1894 r., +16-09-1939 r. /Chruślin/) Katarzyna Sołtyszewska z d. Milczarek (*03-03-1883 r. Bocheń, +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/) Wojciech Sołtyszewski (*03-02-1878 r. Bocheń, +?) Katarzyna Sołtyszewska z d. Wielemborek (*20-07-1880 r. Bąków Dolny, +01-11-1920 r. Bocheń) Wojciech Sołtyszewski (*08-03-1879 r. Guźnia, +15-12-1910 r. Guźnia) Katarzyna Sołtyszewska z d. Milczarek (*03-03-1883 r. Bocheń, +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/) Jakub Stefański (*1863 r. Pszczonów, +1905 r. Seligów) Marcjanna Stefańska z d. Gajda (*18-07-1866 r. Guźnia, +1920 r. Seligów) Józef Stępniak (*18-03-1890 r. Chruślin, +?) Marianna Stępniak z d. Rybus (*23-01-1886 r. Bocheń, +?) Dominik Tarkowski (*1853 r. Mystkowice, +?) Franciszka Tarkowska z d. Gajda (*1855 r. Guźnia, +13-04-1932 r. Mystkowice) Jan Tarkowski (*04-05-1882 r. Mystkowice, +13-03-1941 r. Mystkowice) Antonina Tarkowska z d. Gałaj (*11-06-1888 r. Mystkowice, +26-05-1984 r. Mystkowice) Jakub Wach (+?) Józefa Wach z d. Gołębiewska (*1845 r. Guźnia, +1892 r. Słomków) Mateusz Wielemborek (*14-08-1861 r. Wiskienica, +?) Agnieszka Wielemborek z d. Gusta (*03-01-1863 r. Bocheń, +?) Stanisław Wielemborek (*06-05-1848 r. Bąków Dolny, +?) Tekla Wielemborek z d. Gusta (*13-09-1852 r. Bocheń, +?) Andrzej Wiesiołek (*1797 r. Bocheń, +1857 r. Bocheń) Rozalia Wiesiołek z d. Kazimierska (*29-08-1829 r. Bocheń, +28-07-1879 r. Bocheń) Piotr Wiesiołek (*16-10-1852 r. Bocheń, +23-01-1909 r. Bocheń) Agnieszka Wiesiołek z d. Redzisz (*26-12-1863 r. Reczyce, +10-04-1932 r. Bocheń) Wojciech Wiesiołek (*26-03-1841 r. Bocheń, +?) Marianna Wiesiołek z d. Kazimierska (*1840 r. Bocheń, +?) Ludwik Wilk (+?) Weronika Wilk z d. Błażejewska (*1851 r. Guźnia, +?) Tomasz Witerek (*09-12-1835 r. Mystkowice Małe, +?) Anna Witerek z d. Sobieszek (*24-07-1839 r. Mystkowice Małe, +?) Jan Ziarnik (*1862 r. Skaratki, +?) Franciszka Ziarnik z d. Pawlata (+?) 1308 [+]
95 . Czatolin m. urodzenia: 15
Petronella Grabowicz z d. Celesta (*1789 r. Czatolin, +24-03-1839 r. Domaniewice) Katarzyna Sut z d. Szymajda (*11-04-1839 r. Czatolin, +?) Wincenty Kostrzewa (*03-04-1863 r. Czatolin, +22-03-1916 r. Mięsośnia) Józefa Wiesiołek (*1879 r. Czatolin, +1880 r. Czatolin) Łukasz Graszka (*1881 r. Czatolin, +?) Franciszka Graczyk z d. Wiesiołek (*1881 r. Czatolin, +?) Jan Graszka (*1885 r. Czatolin, +1886 r. Czatolin) Władysław Gałązka (*1886 r. Czatolin, +1919 r. Wrzeczko) Józef Adach (*1889 r. Czatolin, +1889 r. Czatolin) Stanisław Kostrzewa (*1891 r. Czatolin, +?) Katarzyna Kostrzewa (*1892 r. Czatolin, +1894 r.) Władysław Szymajda (*1895 r. Czatolin, +?) Marianna Kostrzewa (*1895 r. Czatolin, +?) Bolesław Kostrzewa (*1897 r. Czatolin, +?) Stefania Sokół z d. Kostrzewa (*1899 r. Czatolin, +?) m. zgonu: 10
Zofia Kuśmierek z d. Kawka (+16-11-1831 r. Czatolin) Mateusz Celesta (*~ 1732 r., +22-09-1812 r. Czatolin) Elżbieta Szymajda z d. Zarzycka (*~ 1773 r., +11-01-1829 r. Czatolin) Joachim Szymajda (*~ 1797 r., +07-02-1843 r. Czatolin) Justyna Szymajda z d. Knera (*~ 1801 r., +08-03-1871 r. Czatolin) Wojciech Wiesiołek (*1850 r. Bocheń, +1882 r. Czatolin) Józefa Wiesiołek (*1879 r. Czatolin, +1880 r. Czatolin) Jan Graszka (*1885 r. Czatolin, +1886 r. Czatolin) Józef Adach (*1889 r. Czatolin, +1889 r. Czatolin) Marianna Szymajda z d. Małecka (*1889 r. Reczyce, +10-01-1983 r. Czatolin) 25 [+]
106 . Darłowo m. urodzenia: 1
Andrzej Janusz Sadowy (*25-11-1955 r. Darłowo, +31-08-2008 r. Darłowo /Darłowo/) m. zgonu: 2
Jan Kret (*25-12-1897 r. Urbańszczyzna, +26-12-1967 r. Darłowo) Andrzej Janusz Sadowy (*25-11-1955 r. Darłowo, +31-08-2008 r. Darłowo /Darłowo/) m. pochówku: 3
Teresa Sadowa z d. Kret (*23-01-1935 r. Łuck, +18-01-2011 r. Szczecinek /Darłowo/) Włodzimierz Łepkowski (*01-05-1954 r., +18-03-2004 r. /Darłowo/) Andrzej Janusz Sadowy (*25-11-1955 r. Darłowo, +31-08-2008 r. Darłowo /Darłowo/) m. pogrzebu: 3
Teresa Sadowa z d. Kret (*23-01-1935 r. Łuck, +18-01-2011 r. Szczecinek /Darłowo/) Włodzimierz Łepkowski (*01-05-1954 r., +18-03-2004 r. /Darłowo/) Andrzej Janusz Sadowy (*25-11-1955 r. Darłowo, +31-08-2008 r. Darłowo /Darłowo/) m. ceremonii #1: 1
Jerzy Ireneusz Sadowy (*18-01-1933 r. Żuków, +31-12-2005 r. Zabrze) Teresa Sadowa z d. Kret (*23-01-1935 r. Łuck, +18-01-2011 r. Szczecinek /Darłowo/) 10 [+]
107 . Dąbkowice m. urodzenia: 83
Walenty Janicki (* Dąbkowice, +?) Bartłomiej Płacheta (* Dąbkowice, +1845 r. Dąbkowice) Andrzej Kurczak (*1754 r. Dąbkowice, +1801 r. Dąbkowice) Michał Kurczak (*1785 r. Dąbkowice, +23-08-1822 r. Chruślin) Dorota Wiercioch z d. Kurczak (*1810 r. Dąbkowice, +1867 r. Dąbkowice) Piotr Płacheta (*29-01-1836 r. Dąbkowice, +?) Katarzyna Górczyńska z d. Płacheta (*21-04-1845 r. Dąbkowice, +16-12-1913 r. Dąbkowice) Józef Wiercioch (*04-10-1848 r. Dąbkowice, +25-12-1907 r. Strugienice) Paweł Panek (*1849 r. Dąbkowice, +01-05-1932 r. Trąby) Józefa Kazimierska z d. Kurczak (*12-01-1852 r. Dąbkowice, +?) Antonina Kantorek z d. Dobijańska (*11-01-1861 r. Dąbkowice, + /Grodzisk Mazowiecki/) Wawrzyniec Górczyński (*1864 r. Dąbkowice, +?) Małgorzata Gajda z d. Sujkowska (*1864 r. Dąbkowice, +?) Antoni Górczyński (*1865 r. Dąbkowice, +?) Barbara Ociela z d. Płacheta (*1865 r. Dąbkowice, +?) Marianna Gajda z d. Sujkowska (*18-10-1866 r. Dąbkowice, +?) Jan Górczyński (*09-12-1867 r. Dąbkowice, +?) Józef Płacheta (*1868 r. Dąbkowice, +?) Antoni Sujkowski (*1869 r. Dąbkowice, +1869 r.) Wojciech Górczyński (*1871 r. Dąbkowice, +?) Franciszka Górczyńska z d. Bogusz (*1871 r. Dąbkowice, +?) Wojciech Płacheta (*1871 r. Dąbkowice, +1926 r. Dąbkowice) Antoni Sujkowski (*1871 r. Dąbkowice, +?) Julianna Konikowska z d. Sujkowska (*1873 r. Dąbkowice, +?) Walenty Górczyński (*1874 r. Dąbkowice, +?) Agnieszka Płacheta (*1874 r. Dąbkowice, +?) Piotr Górczyński (*1875 r. Dąbkowice, +?) Józef Płacheta (*1877 r. Dąbkowice, +?) Marianna Pająk z d. Knera (*1878 r. Dąbkowice, +?) Marianna Wojciechowska z d. Płacheta (*1879 r. Dąbkowice, +?) Paweł Dobijański (*20-06-1879 r. Dąbkowice, +?) Wojciech Górczyński (*1883 r. Dąbkowice, +?) Zakrzewski (*18-05-1884 r. Dąbkowice, +18-05-1884 r. Dąbkowice) Franciszka Ociela z d. Zakrzewska (*27-05-1885 r. Dąbkowice, +1921 r. Łowicz) Marianna Górczyńska (*1887 r. Dąbkowice, +?) Józef Zakrzewski (*05-11-1887 r. Dąbkowice, +18-05-1888 r. Dąbkowice) Katarzyna Duda z d. Kantorek (*23-11-1887 r. Dąbkowice, +?) Katarzyna Wiesiołek z d. Welezińska (*1889 r. Dąbkowice, +?) Wojciech Zakrzewski (*06-05-1889 r. Dąbkowice, +?) Józefa Gajda (*08-05-1891 r. Dąbkowice, +17-08-1893 r. Dąbkowice) Józef Zakrzewski (*30-12-1892 r. Dąbkowice, +?) Piotr Górczyński (*31-08-1894 r. Dąbkowice, +1918 r.) Franicszka Wójcik z d. Konikowska (*16-01-1895 r. Dąbkowice, +?) Józefa Zakrzewska (*13-03-1895 r. Dąbkowice, +23-05-1901 r. Łowicka Wieś) Franciszek Górczyński (*30-03-1895 r. Dąbkowice, +?) Józefa Gajda (*04-08-1895 r. Dąbkowice, +?) Józef Zwoliński (*18-02-1896 r. Dąbkowice, +17-11-1979 r. /Ługi Ujskie/) Józef Górczyński (*07-08-1896 r. Dąbkowice, +?) Marianna Kwiecińska z d. Konikowska (*09-08-1896 r. Dąbkowice, +?) Marianna Dzik z d. Górczyńska (*08-05-1897 r. Dąbkowice, +25-11-1963 r. Łowicz) Jan Zakrzewski (*28-08-1897 r. Dąbkowice, +?) Waleria Podrażka z d. Konikowska (*13-01-1898 r. Dąbkowice, +?) Katarzyna Wojciechowska z d. Gajda (*18-02-1898 r. Dąbkowice, +15-02-1938 r. Gaj) Jan Górczyński (*23-11-1898 r. Dąbkowice, +?) Jan Górczyński (*23-11-1899 r. Dąbkowice, +?) Stefan Konikowski (*13-01-1900 r. Dąbkowice, +?) Wojciech Górczyński (*13-04-1900 r. Dąbkowice, +?) Józef Górczyński (*1901 r. Dąbkowice, +25-07-1901 r. Dąbkowice) Agnieszka Gajda (*22-01-1901 r. Dąbkowice, +?) Aniela Konikowska (*03-01-1902 r. Dąbkowice, +30-04-1902 r. Dąbkowice) Andrzej Domińczak (*11-04-1902 r. Dąbkowice, +03-03-1905 r. Dąbkowice) Józefa Górczyńska (*1903 r. Dąbkowice, +20-10-1903 r. Dąbkowice) Józef Drużka (*16-02-1903 r. Dąbkowice, +?) Katarzyna Zwolińska z d. Konikowska (*23-02-1903 r. Dąbkowice, +?) Jan Gajda (*08-07-1903 r. Dąbkowice, +16-08-1964 r. Dąbkowice) Antoni Konikowski (*1905 r. Dąbkowice, +?) Katarzyna Górczyńska (*28-01-1905 r. Dąbkowice, +?) Jan Domińczak (*23-12-1905 r. Dąbkowice, +?) Jan Konikowski (*1907 r. Dąbkowice, +?) Józef Wojciechowski (*10-07-1907 r. Dąbkowice, +?) Jan Duda (*21-03-1908 r. Dąbkowice, +23-12-1987 r. Łowicz) Marianna Siatkowska z d. Domińczak (*06-04-1910 r. Dąbkowice, +?) Aniela Wojciechowska (*22-06-1910 r. Dąbkowice, +?) Marianna Kapuścińska z d. Duda (*17-07-1910 r. Dąbkowice, +16-05-1999 r.) Marcjanna Konikowska (*1911 r. Dąbkowice, +?) Franciszek Duda (*1912 r. Dąbkowice, +?) Józefa Dobijańska (*05-05-1912 r. Dąbkowice, +?) Michalina Konikowska (*1913 r. Dąbkowice, +1916 r. Dąbkowice) Władysław Wiesiołek (*29-10-1913 r. Dąbkowice, +?) Pająk (*1914 r. Dąbkowice, +1914 r. Dąbkowice) Franciszka Domińczak (*09-02-1914 r. Dąbkowice, +?) Franciszek Konikowski (*1918 r. Dąbkowice, +?) Aniela Frątczak z d. Duda (*1919 r. Dąbkowice, +?) m. zgonu: 30
Bartłomiej Płacheta (* Dąbkowice, +1845 r. Dąbkowice) Dorota Płacheta z d. Tomasik (+1901 r. Dąbkowice) Wojciech Płacheta (+1889 r. Dąbkowice) Franciszka Płacheta z d. Domińczak (+22-02-1888 r. Dąbkowice) Jan Rafał Zakrzewski (+14-11-1898 r. Dąbkowice) Szymon Kurczak vel Wiesiołek (*~ 1710 r., +1770 r. Dąbkowice) Bartłomiej Wiercioch (*~ 1724 r., +1802 r. Dąbkowice) Andrzej Kurczak (*1754 r. Dąbkowice, +1801 r. Dąbkowice) Dorota Wiercioch z d. Kurczak (*1810 r. Dąbkowice, +1867 r. Dąbkowice) Paweł Wiercioch (*~ 1810 r., +28-02-1890 r. Dąbkowice) Tomasz Płacheta (*1824 r., +10-01-1888 r. Dąbkowice) Katarzyna Górczyńska z d. Płacheta (*21-04-1845 r. Dąbkowice, +16-12-1913 r. Dąbkowice) Stanisław Płacheta (*~ 1847 r., +27-11-1848 r. Dąbkowice) Michał Tataj (*~ 1854 r., +1914 r. Dąbkowice) Jan Sujkowski (*1863 r., +1863 r. Dąbkowice) Wojciech Płacheta (*1871 r. Dąbkowice, +1926 r. Dąbkowice) Andrzej Domińczak (*1871 r. Pilaszków, +16-11-1918 r. Dąbkowice) Stanisław Pająk (*1883 r. Stroniewice, +1918 r. Dąbkowice) Zakrzewski (*18-05-1884 r. Dąbkowice, +18-05-1884 r. Dąbkowice) Józef Zakrzewski (*05-11-1887 r. Dąbkowice, +18-05-1888 r. Dąbkowice) Józefa Gajda (*08-05-1891 r. Dąbkowice, +17-08-1893 r. Dąbkowice) Józef Górczyński (*1901 r. Dąbkowice, +25-07-1901 r. Dąbkowice) Aniela Konikowska (*03-01-1902 r. Dąbkowice, +30-04-1902 r. Dąbkowice) Andrzej Domińczak (*11-04-1902 r. Dąbkowice, +03-03-1905 r. Dąbkowice) Józefa Górczyńska (*1903 r. Dąbkowice, +20-10-1903 r. Dąbkowice) Jan Gajda (*08-07-1903 r. Dąbkowice, +16-08-1964 r. Dąbkowice) Balbina Dobijańska (*1910 r., +28-03-1911 r. Dąbkowice) Michalina Konikowska (*1913 r. Dąbkowice, +1916 r. Dąbkowice) Pająk (*1914 r. Dąbkowice, +1914 r. Dąbkowice) Jan Dobijański (*1915 r., +1916 r. Dąbkowice) 113 [+]
115 . Długie m. urodzenia: 63
Scholastyka Wieczorek z d. Dudek (*~ 1801 r. Długie, +25-01-1860 r. Długie) Jędrzej Królikowski (*06-11-1809 r. Długie, +?) Agnieszka Sobocińska z d. Królikowska (*03-01-1817 r. Długie, +1878 r.) Andrzej Olczyk (*1851 r. Długie, +?) Agnieszka Wieczorek (*25-01-1852 r. Długie, +16-02-1854 r. Wągry) Andrzej Wieczorek (*02-11-1854 r. Długie, +1877 r. Długie) Jakub Wieczorek (*1856 r. Długie, +?) Katarzyna Wieczorek (*13-11-1856 r. Długie, +1858 r. Długie) Franciszka Paprocka z d. Wieczorek (*08-10-1858 r. Długie, +?) Zofia Wieczorek (*08-05-1859 r. Długie, +?) Szczepan Wieczorek (*23-12-1859 r. Długie, +24-12-1859 r. Długie) Franciszek Wieczorek (*21-09-1860 r. Długie, +1875 r. Długie) Jan Wieczorek (*1862 r. Długie, +30-04-1864 r. Długie) Józef Goldas (*1863 r. Długie, +?) Marianna Wieczorek (*15-03-1863 r. Długie, +03-03-1865 r. Długie) Anna Słaba z d. Goldas (*1865 r. Długie, +?) Antoni Wieczorek (*18-05-1866 r. Długie, +?) Marianna Ambrozińska z d. Wieczorek (*02-04-1867 r. Długie, +14-10-1936 r. Rewica /Świny/) Franciszek Wieczorek (*21-09-1867 r. Długie, +?) Marianna Wieczorek (*20-06-1869 r. Długie, +?) Jan Goldas (*22-09-1871 r. Długie, +?) Józef Wieczorek (*29-02-1872 r. Długie, +1873 r.) Józef Wieczorek (*07-09-1872 r. Długie, +1877 r. Długie) Józefa Wieczorek (*1874 r. Długie, +?) Marianna Klepaczka z d. Goldas (*16-01-1874 r. Długie, +?) Stanisław Goldas (*1877 r. Długie, +?) Apolonia Wieczorek (*1878 r. Długie, +?) Józef Wieczorek (*17-02-1884 r. Długie, +1897 r. Długie) Antoni Wieczorek (*19-01-1886 r. Długie, +?) Agnieszka Wieczorek (*27-08-1888 r. Długie, +14-01-1889 r. Długie) Józef Wieczorek (*06-08-1889 r. Długie, +16-01-1890 r. Długie) Andrzej Wieczorek (*01-12-1889 r. Długie, +?) Julianna Życka z d. Goldas (*15-06-1890 r. Długie, +?) Stanisława Marczyk z d. Wieczorek (*17-11-1890 r. Długie, +?) Urban Goldas (*19-05-1893 r. Długie, +?) Jan Wieczorek (*09-06-1893 r. Długie, +1981 r.) Zofia Goldas (*23-11-1895 r. Długie, +1904 r. Długie) Helena Retwińska z d. Wieczorek (*13-01-1896 r. Długie, +?) Jan Goldas (*1897 r. Długie, +1898 r. Długie) Julianna Wieczorek (*1898 r. Długie, +1903 r.) Stanisława Jeżyna z d. Goldas (*27-05-1899 r. Długie, +01-11-2000 r.) Antonina Wieczorek (*1900 r. Długie, +?) Władysław Wysokiński (*10-05-1901 r. Długie, +1972 r.) Antoni Goldas (*29-09-1908 r. Długie, +?) Stefan Olczyk (*06-11-1908 r. Długie, +14-12-1908 r. Długie) Bolesław Marczyk (*15-12-1909 r. Długie, +?) Marianna Zakolska z d. Olczyk (*04-04-1910 r. Długie, +?) Stefania Olczyk (*02-12-1911 r. Długie, +31-08-1912 r. Długie) Antonina Marczyk (*09-06-1912 r. Długie, +?) Feliks Mrówka (*19-08-1912 r. Długie, +1972 r.) Zofia Goldas (*04-04-1913 r. Długie, +?) Jan Marczyk (*25-12-1914 r. Długie, +?) Stanisław Pysklak (*26-03-1916 r. Długie, +?) Janina Helena Retwińska (*21-02-1917 r. Długie, +?) Stanisława Helena Ferdzyn z d. Marczyk (*27-04-1917 r. Długie, +11-06-2011 r. Katarzynów) Wacława Gawrych z d. Wieczorek (*27-06-1918 r. Długie, +30-12-2009 r.) Helena Feliksa Pysklak (*23-09-1918 r. Długie, +?) Stanisława Retwińska (*18-11-1918 r. Długie, +?) Wacław Marczyk (*02-09-1919 r. Długie, +?) Stefania Mrówka z d. Wieczorek (*01-02-1920 r. Długie, +11-11-2007 r.) Janina Zofia Pysklak (*13-12-1920 r. Długie, +?) Stanisław Wysokiński (*10-10-1924 r. Długie, +10-09-2002 r. Długie /Koluszki/) Agnieszka Wieczorek z d. Ambrozińska (*05-06-1969 r. Długie, +?) m. zgonu: 29
Marianna Wieczorek z d. Kołodziejczak (* Popień, +01-12-1882 r. Długie) Andrzej Goldas (+1896 r. Długie) Elżbieta Goldas z d. Celigowska (+1898 r. Długie) Helena Ambrozińska z d. Cieślik (*~ 1775 r., +05-02-1861 r. Długie) Scholastyka Wieczorek z d. Dudek (*~ 1801 r. Długie, +25-01-1860 r. Długie) Kazimierz Wieczorek (*19-02-1822 r., +25-11-1822 r. Długie) Kacper Wieczorek (*~ 1833 r., +1902 r. Długie) Szymon Wieczorek (*1836 r., +20-07-1890 r. Długie) Franciszka Goldas z d. Wieczorek (*08-10-1839 r. Jeziorko, +21-09-1911 r. Długie) Andrzej Wieczorek (*02-11-1854 r. Długie, +1877 r. Długie) Katarzyna Wieczorek (*13-11-1856 r. Długie, +1858 r. Długie) Szczepan Wieczorek (*23-12-1859 r. Długie, +24-12-1859 r. Długie) Franciszek Wieczorek (*21-09-1860 r. Długie, +1875 r. Długie) Jan Wieczorek (*1862 r. Długie, +30-04-1864 r. Długie) Marianna Wieczorek (*15-03-1863 r. Długie, +03-03-1865 r. Długie) Franciszek Goldas (*~ 1869 r., +12-06-1872 r. Długie) Józef Wieczorek (*07-09-1872 r. Długie, +1877 r. Długie) Jan Wieczorek (*1880 r., +1897 r. Długie) Józef Wieczorek (*17-02-1884 r. Długie, +1897 r. Długie) Agnieszka Wieczorek (*27-08-1888 r. Długie, +14-01-1889 r. Długie) Józef Wieczorek (*06-08-1889 r. Długie, +16-01-1890 r. Długie) Zofia Goldas (*23-11-1895 r. Długie, +1904 r. Długie) Jan Goldas (*1897 r. Długie, +1898 r. Długie) Julianna Wysokińska z d. Paprocka (*30-10-1897 r. Wierzchy, +08-08-1997 r. Długie /Koluszki/) Marianna Goldas (*1901 r., +05-12-1916 r. Długie) Stefan Olczyk (*06-11-1908 r. Długie, +14-12-1908 r. Długie) Stefania Olczyk (*02-12-1911 r. Długie, +31-08-1912 r. Długie) Stanisław Wysokiński (*10-10-1924 r. Długie, +10-09-2002 r. Długie /Koluszki/) Stefan Henryk Wysokiński (*10-01-1954 r., +2019 r. Długie /Koluszki/) 92 [+]
116 . Dmosin m. urodzenia: 1
Zofia Knera z d. Wielec (*15-01-1910 r. Dmosin, +29-12-1992 r. Dmosin) m. zgonu: 1
Zofia Knera z d. Wielec (*15-01-1910 r. Dmosin, +29-12-1992 r. Dmosin) m. pochówku: 3
Józef Kosiorek (*1886 r., +1959 r. /Dmosin/) Stanisław Kosiorek (*28-01-1923 r., +18-05-1968 r. /Dmosin/) Zbigniew Ryszard Kosiorek (*20-05-1948 r., +13-09-1973 r. /Dmosin/) m. pogrzebu: 3
Józef Kosiorek (*1886 r., +1959 r. /Dmosin/) Stanisław Kosiorek (*28-01-1923 r., +18-05-1968 r. /Dmosin/) Zbigniew Ryszard Kosiorek (*20-05-1948 r., +13-09-1973 r. /Dmosin/) m. chrztu: 20
Jadwiga Wieczorek z d. Ambrozińska (*1826 r., +?) Jan Ostrowski (*1858 r. Kuzmy, +09-05-1877 r. Kuzmy) Marianna Piątkowska z d. Ostrowska (*1860 r. Kuzmy, +?) Mateusz Ostrowski (*1862 r. Kuzmy, +?) Józef Ostrowski (*1864 r. Kuzmy, +?) Katarzyna Mikituła z d. Ostrowska (*1866 r. Kuzmy, +?) Wojciech Mikituła (*1887 r. Nadolna, +?) Jan Mikituła (*1891 r. Nadolna, +?) Stanisław Mikituła (*1894 r. Wiesiołów, +?) Michalina Błażejewska (*1897 r. Kuźmy, +?) Marcin Mikituła (*1897 r. Ząbki, +1899 r. Ząbki) Helena Piątkowska (*1900 r. Ząbki, +?) Franciszek Mikituła (*1900 r. Ząbki, +1902 r. Ząbki) Stanisława Pająk z d. Mączyńska (*~ 1900 r. Michałów, +?) Julianna Piątkowska (*1902 r. Ząbki, +1908 r. Ząbki) Zofia Mikituła (*1905 r. Ząbki, +?) Władysław Błażejewski (*1905 r. Wiesiołów, +?) Jan Błażejewski (*1910 r. Nagawki, +?) Marcin Marczak (*1911 r. Nagawki, +?) Kazimiera Mikituła (*1917 r., +?) m. ceremonii #1: 3
Izydor Ambroziński (*~ 1787 r., +31-01-1850 r. Stefanów) Helena Ambrozińska z d. Cieślik (*~ 1775 r., +05-02-1861 r. Długie) Stanisław Bogdański (+?) Małgorzata Bogdańska z d. Ociela (*1880 r. Rogóźno, +1932 r. Pszczonów) Antoni Piątkowski (+?) Marianna Piątkowska z d. Ostrowska (*1860 r. Kuzmy, +?) 31 [+]
121 . Domaniewice m. urodzenia: 118
Szymon Kierus (*~ 1759 r. Domaniewice, +13-07-1827 r. Domaniewice) Piotr Grabowicz (*1781 r. Domaniewice, +08-10-1836 r. Domaniewice) Józef Kędziora (*1797 r. Domaniewice, +?) Wawrzyniec Sękalski (*07-08-1812 r. Domaniewice, +1905 r.) Dominik Sękalski (*1815 r. Domaniewice, +1901 r. Domaniewice) Szymon Zmora (*26-10-1820 r. Domaniewice, +1892 r. Domaniewice) Elżbieta Stafaniak z d. Gzinka (*13-11-1820 r. Domaniewice, +?) Marianna Błażejewska z d. Kuśmierek (*23-03-1822 r. Domaniewice, +05-08-1855 r. Domaniewice) Józef Kosiorek (*1824 r. Domaniewice, +05-03-1900 r. Skaratki) Magdalena Zagajewska z d. Kierus (*25-05-1826 r. Domaniewice, +29-05-1867 r. Rogóźno) Dorota Błażejewska z d. Grabowicz (*10-10-1828 r. Domaniewice, +1908 r.) Katarzyna Kierus (*1836 r. Domaniewice, +1837 r. Domaniewice) Franciszka Kierus (*1839 r. Domaniewice, +?) Franciszek Rutkowski (*30-03-1840 r. Domaniewice, +?) Franciszka Błażejewska (*1842 r. Domaniewice, +1843 r. Domaniewice) Ignacy Kierus (*1844 r. Domaniewice, +?) Kacper Kierus (*1844 r. Domaniewice, +1845 r. Domaniewice) Jakub Błażejewski (*18-07-1844 r. Domaniewice, +?) Andrzej Rynkiewicz (*14-11-1844 r. Domaniewice, +˂ 1879 r.) Jan Błażejewski (*23-06-1845 r. Domaniewice, +?) Jakub Rutkowski (*07-07-1845 r. Domaniewice, +1909 r. Domaniewice) Julianna Rutkowska z d. Kierus (*1846 r. Domaniewice, +?) Andrzej Kierus (*1846 r. Domaniewice, +1846 r. Domaniewice) Jan Błażejewski (*13-01-1847 r. Domaniewice, +?) Marianna Pająk z d. Kierus (*1848 r. Domaniewice, +?) Marianna Sękalska z d. Kierus (*1848 r. Domaniewice, +?) Franciszka Rutkowska z d. Zmora (*24-01-1848 r. Domaniewice, +?) Walenty Błażejewski (*09-02-1849 r. Domaniewice, +21-09-1850 r. Domaniewice) Tomasz Kierus (*1850 r. Domaniewice, +?) Ludwik Kierus (*1850 r. Domaniewice, +?) Marianna Błażejewska (*29-08-1851 r. Domaniewice, +?) Jan Kierus (*1853 r. Domaniewice, +?) Wiktoria Kierus (*1855 r. Domaniewice, +?) Franciszek Błażejewski (*10-09-1856 r. Domaniewice, +20-03-1858 r. Domaniewice) Antoni Felczyński (*19-01-1857 r. Domaniewice, +1908 r. Skaratki) Józef Kierus (*1858 r. Domaniewice, +?) Józef Kierus (*1858 r. Domaniewice, +?) Józef Błażejewski (*02-11-1858 r. Domaniewice, +03-04-1919 r. Lisiewice) Agnieszka Kierus (*1859 r. Domaniewice, +?) Antoni Tataj (*19-10-1859 r. Domaniewice, +?) Grzegorz Kierus (*1861 r. Domaniewice, +?) Grzegorz Błażejewski (*14-03-1861 r. Domaniewice, +?) Franciszka Kierus (*1862 r. Domaniewice, +?) Łucja Kierus (*1863 r. Domaniewice, +?) Szymon Kot (*27-10-1863 r. Domaniewice, +1897 r.) Jan Błażejewski (*17-12-1863 r. Domaniewice, +?) Marianna Kierus (*1864 r. Domaniewice, +?) Wawrzyniec Kierus (*1865 r. Domaniewice, +?) Franciszek Kierus (*1865 r. Domaniewice, +?) Katarzyna Kucińska z d. Wodzyńska (*1866 r. Domaniewice, +?) Franciszek Kierus (*1866 r. Domaniewice, +?) Antoni Błażejewski (*01-07-1866 r. Domaniewice, +?) Franciszka Kierus (*1867 r. Domaniewice, +?) Wojciech Sękalski (*10-04-1868 r. Domaniewice, +?) Agnieszka Kierus (*1869 r. Domaniewice, +?) Anna Kantorek z d. Błażejewska (*1869 r. Domaniewice, +˃ 1922 r.) Katarzyna Kierus (*1870 r. Domaniewice, +?) Wojciech Kowalski (*1871 r. Domaniewice, +?) Józef Rutkowski (*1873 r. Domaniewice, +?) Anastazja Kantorek z d. Sękalska (*1873 r. Domaniewice, +25-03-1914 r. Ziewaniczki) Jadwiga Sękalska (*1874 r. Domaniewice, +?) Józef Sękalski (*1876 r. Domaniewice, +?) Walenty Rutkowski (*1876 r. Domaniewice, +?) Józefa Rynkiewicz (*1877 r. Domaniewice, +27-02-1910 r. Wymysłów) Marianna Sękalska (*1878 r. Domaniewice, +1891 r. Domaniewice) Marianna Rutkowska (*1879 r. Domaniewice, +?) Antoni Sękalski (*1880 r. Domaniewice, +?) Jan Włostek (*1882 r. Domaniewice, +1883 r. Domaniewice) Piotr Rynkiewicz (*1882 r. Domaniewice, +04-02-1962 r. /Łowicz/) Franciszka Kierus (*1883 r. Domaniewice, +1905 r.) Stanisław Sękalski (*1883 r. Domaniewice, +?) Ignacy Włostek (*1884 r. Domaniewice, +?) Franciszka Rychlik z d. Błażejewska (*05-02-1884 r. Domaniewice, +?) Andrzej Błażejewski (*1885 r. Domaniewice, +?) Jakub Sękalski (*1886 r. Domaniewice, +?) Konstanty Błażejewski (*1887 r. Domaniewice, +?) Maciej Błażejewski (*1887 r. Domaniewice, +21-07-1892 r. Łowicz) Józefa Pawlata z d. Błażejewska (*1888 r. Domaniewice, +?) Antoni Ziarnik (*1889 r. Domaniewice, +?) Marianna Błażejewska (*1890 r. Domaniewice, +04-04-1892 r. Łowicz) Filip Sękalski (*1890 r. Domaniewice, +?) Franciszek Błażejewski (*1892 r. Domaniewice, +?) Marianna Działak z d. Włostek (*1892 r. Domaniewice, +?) Franciszek Błażejewski (*1892 r. Domaniewice, +?) Katarzyna Sękalska z d. Kuśmirek (*~ 1893 r. Domaniewice, +?) Tomasz Błażejewski (*1894 r. Domaniewice, +1900 r. Domaniewice) Stefan Kot (*1895 r. Domaniewice, +16-02-1977 r. Domaniewice) Katarzyna Gajda z d. Błażejewska (*20-12-1896 r. Domaniewice, +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/) Józef Kierus (*1897 r. Domaniewice, +?) Wiktoria Kantorek z d. Ziarnik (*1897 r. Domaniewice, +?) Katarzyna Kot z d. Grzelak (*1898 r. Domaniewice, +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/) Aniela Karcz z d. Czerwiec (*1898 r. Domaniewice, +?) Marianna Plewka (*1899 r. Domaniewice, +?) Marianna Kierus (*1899 r. Domaniewice, +1911 r. Domaniewice) Stanisław Błażejewski (*1899 r. Domaniewice, +10-01-1977 r. /Łódź/) Jan Plewka (*1900 r. Domaniewice, +?) Aniela Kowalska (*1900 r. Domaniewice, +?) Franciszka Kowalska (*1901 r. Domaniewice, +?) Józef Plewka (*1903 r. Domaniewice, +?) Aniela Kierus (*1903 r. Domaniewice, +?) Stanisław Kowalski (*1904 r. Domaniewice, +?) Helena Kowalska (*1905 r. Domaniewice, +1908 r.) Małgorzata Plewka (*1906 r. Domaniewice, +?) Michalina Kowalska (*1907 r. Domaniewice, +?) Władysław Kuciński (*1907 r. Domaniewice, +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Władysław Plewka (*1909 r. Domaniewice, +?) Mieczysław Sękalski (*1911 r. Domaniewice, +1911 r. Domaniewice) Marianna Warda (*1911 r. Domaniewice, +29-07-1985 r. Skaratki) Józefa Plewka (*1912 r. Domaniewice, +?) Zofia Sękalska (*1912 r. Domaniewice, +?) Tadeusz Sękalski (*1918 r. Domaniewice, +?) Stanisław Grabowicz (*28-07-1918 r. Domaniewice, +?) Tadeusz Kosiorek (*1919 r. Domaniewice, +?) Zofia Rogala z d. Kot (*1920 r. Domaniewice, +30-08-1996 r. Domaniewice /Domaniewice/) Marian Kot (*09-12-1925 r. Domaniewice, +22-09-2006 r. Domaniewice) Helena Kot z d. Konecka (*20-02-1929 r. Domaniewice, +25-08-1993 r. Domaniewice) Tadeusz Wiesław Kot (*1953 r. Domaniewice) Mirosław Józef Kot (*19-03-1961 r. Domaniewice, +08-06-1984 r. Domaniewice /Domaniewice/) m. zgonu: 52
Marcin Kuśmierek (+29-10-1831 r. Domaniewice) Szczepan Kierus (+1893 r. Domaniewice) Roch Kierus (+1881 r. Domaniewice) Wawrzyniec Knera (+14-12-1811 r. Domaniewice) Szczepan Kierus (+08-09-1845 r. Domaniewice) Włostek (+1881 r. Domaniewice) Wojciech Rutkowski (+1874 r. Domaniewice) Janina Dratwa z d. Kantorek (+01-01-2021 r. Domaniewice) Jan Grabowicz (*~ 1751 r., +23-07-1811 r. Domaniewice) Szymon Kierus (*~ 1759 r. Domaniewice, +13-07-1827 r. Domaniewice) Paweł Sękalski (*~ 1761 r., +1831 r. Domaniewice) Piotr Grabowicz (*1781 r. Domaniewice, +08-10-1836 r. Domaniewice) Małgorzata Sękalska z d. Kucińska (*~ 1782 r., +25-10-1852 r. Domaniewice) Petronella Grabowicz z d. Celesta (*1789 r. Czatolin, +24-03-1839 r. Domaniewice) Dominik Sękalski (*1815 r. Domaniewice, +1901 r. Domaniewice) Szymon Zmora (*26-10-1820 r. Domaniewice, +1892 r. Domaniewice) Marianna Błażejewska z d. Kuśmierek (*23-03-1822 r. Domaniewice, +05-08-1855 r. Domaniewice) Katarzyna Kierus (*1836 r. Domaniewice, +1837 r. Domaniewice) Józefa Zmora z d. Rynkiewicz (*~ 1837 r., +26-01-1857 r. Domaniewice) Franciszka Błażejewska (*1842 r. Domaniewice, +1843 r. Domaniewice) Kacper Kierus (*1844 r. Domaniewice, +1845 r. Domaniewice) Jakub Rutkowski (*07-07-1845 r. Domaniewice, +1909 r. Domaniewice) Andrzej Kierus (*1846 r. Domaniewice, +1846 r. Domaniewice) Walenty Błażejewski (*09-02-1849 r. Domaniewice, +21-09-1850 r. Domaniewice) Grzegorz Błażejewski (*06-03-1854 r. Grudze, +08-07-1855 r. Domaniewice) Franciszek Błażejewski (*10-09-1856 r. Domaniewice, +20-03-1858 r. Domaniewice) Wojciech Błażejewski (*~ 1860 r., +18-06-1862 r. Domaniewice) Marianna Sękalska (*1878 r. Domaniewice, +1891 r. Domaniewice) Jan Włostek (*1882 r. Domaniewice, +1883 r. Domaniewice) Adam Kantorek (*1889 r. Skaratki, +06-03-1962 r. Domaniewice /Domaniewice/) Agnieszka Grabowicz z d. Kantorek (*1890 r. Stroniewice, +18-10-1918 r. Domaniewice) Tomasz Błażejewski (*1894 r. Domaniewice, +1900 r. Domaniewice) Stefan Kot (*1895 r. Domaniewice, +16-02-1977 r. Domaniewice) Franciszka Ziarnik z d. Kowalczyk (*1896 r. Skaratki, +1971 r. Domaniewice) Katarzyna Kot z d. Grzelak (*1898 r. Domaniewice, +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/) Józef Kałuża (*1898 r., +1900 r. Domaniewice) Marianna Kierus (*1899 r. Domaniewice, +1911 r. Domaniewice) Tomasz Pel (*1900 r. Skaratki, +1911 r. Domaniewice) Walenty Kałuża (*1900 r., +1900 r. Domaniewice) Józef Kantorek (*1904 r. Skaratki, +06-07-1970 r. Domaniewice) Piotr Zagajewski (*1907 r. Skaratki, +12-10-1944 r. Domaniewice) Konstanty Zagajewski (*1909 r. Skaratki, +12-10-1944 r. Domaniewice) Piotr Kowalski (*1909 r., +1910 r. Domaniewice) Mieczysław Sękalski (*1911 r. Domaniewice, +1911 r. Domaniewice) Władysława Zagajewska (*~ 1911 r., +12-10-1944 r. Domaniewice) Stanisław Kuciński (*1912 r., +15-01-1993 r. Domaniewice) Janina Warda (*1918 r. Skaratki, +21-11-1918 r. Domaniewice) Zofia Rogala z d. Kot (*1920 r. Domaniewice, +30-08-1996 r. Domaniewice /Domaniewice/) Bolesław Rogala (*1923 r., +17-03-1991 r. Domaniewice) Marian Kot (*09-12-1925 r. Domaniewice, +22-09-2006 r. Domaniewice) Helena Kot z d. Konecka (*20-02-1929 r. Domaniewice, +25-08-1993 r. Domaniewice) Mirosław Józef Kot (*19-03-1961 r. Domaniewice, +08-06-1984 r. Domaniewice /Domaniewice/) m. pochówku: 97
Czesław Majewski (+1991 r. /Domaniewice/) Stanisław Lewański (+2017 r. /Domaniewice/) Piotr Kuciński (+15-08-1958 r. Skaratki /Domaniewice/) Tomasz Kuciński (+ /Domaniewice/) Małgorzata Kucińska z d. Kunecka (+ /Domaniewice/) Stanisława Kucińska z d. Burzyńska (+2019 r. /Domaniewice/) Barbara Kucińska z d. Grzelak (+11-01-1927 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Stefania Jurga z d. Kantorek (+2009 r. /Domaniewice/) Franciszek Jurga (+2003 r. /Domaniewice/) Marianna Majewska z d. Białek (+2008 r. /Domaniewice/) Irena Klejs z d. Kantorek (+2020 r. /Domaniewice/) Stanisław Matysek (+ /Domaniewice/) Stanisław Wawrzyn (+2015 r. /Domaniewice/) Salomea Warda z d. Szynkiewicz (+2017 r. /Domaniewice/) Helena Zagajewska (+2016 r. /Domaniewice/) Janina Pająk z d. Gołębiewska (+2003 r. /Domaniewice/) Helena Pająk z d. Kucińska (+11-10-2001 r. /Domaniewice/) Mieczysław Pająk (+2005 r. /Domaniewice/) Józefa Sut z d. Wielec (+ /Domaniewice/) Małgorzata Domańska z d. Parys (+ /Domaniewice/) Wojciech Stajuda (+ /Domaniewice/) Józefa Dziedziela (+1996 r. /Domaniewice/) Jan Fibor (+1971 r. /Domaniewice/) Kacper Kantorek (*02-01-1848 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Augustyn Białek (*1873 r. Strzebieszew, + /Domaniewice/) Grzegorz Kantorek (*1873 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Marianna Bakalarz z d. Strugińska (*29-07-1877 r. Reczyce, +24-08-1929 r. /Domaniewice/) Rozalia Stajuda z d. Strugińska (*1883 r. Reczyce, + /Domaniewice/) Jan Kantorek (*1884 r. Skaratki, +17-03-1970 r. /Domaniewice/) Józef Adach (*1885 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Wiktoria Kantorek z d. Kucińska (*1886 r., +1950 r. /Domaniewice/) Marianna Kucińska z d. Kowalczyk (*1887 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Stanisław Kantorek (*1887 r. Skaratki, +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/) Dorota Kantorek z d. Zagajewska (*1888 r. Skaratki, +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/) Adam Kantorek (*1889 r. Skaratki, +06-03-1962 r. Domaniewice /Domaniewice/) Grzegorz Kuciński (*1890 r., +17-09-1975 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Karolina Kucińska z d. Strugińska (*1891 r., + /Domaniewice/) Katarzyna Kantorek z d. Wardzińska (*28-11-1892 r. Chruślin, + /Domaniewice/) Walenty Ziarnik (*1893 r. Skaratki, +29-07-1962 r. /Domaniewice/) Bronisława Adach z d. Knera (*1893 r. Skaratki, +28-09-1988 r. Skaratki /Domaniewice/) Ludwika Ziarnik z d. Podgórska (*1893 r. Skaratki, +10-06-1971 r. Skaratki /Domaniewice/) Piotr Sut (*1895 r. Skaratki, +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/) Jan Kuciński (*1896 r., +14-05-1985 r. Stroniewice /Domaniewice/) Helena Sut z d. Podgórska (*1896 r. Skaratki, +25-07-1943 r. /Domaniewice/) Jan Kantorek (*1897 r. Skaratki, +02-1982 r. /Domaniewice/) Franciszka Kantorek z d. Tafilńska (*12-02-1897 r. Krępa, +05-05-1978 r. Skaratki /Domaniewice/) Katarzyna Kot z d. Grzelak (*1898 r. Domaniewice, +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/) Jan Burzyński (*1899 r. Skaratki, +31-03-1940 r. Chruślin /Domaniewice/) Antoni Kuciński (*13-07-1899 r. Strzebieszew, +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Stanisław Wawrzyn (*08-05-1900 r. Krępa, +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/) Małgorzata Białek z d. Pająk (*1901 r., +12-03-1989 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Feliks Pająk (*1901 r., +31-03-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Jan Warda (*1901 r. Skaratki, +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/) Stanisław Domański (*1904 r. Rogóźno, +07-10-1985 r. /Domaniewice/) Anna Sut z d. Skuneczna (*1904 r. Rogóźno, +04-03-1983 r. Rogóźno /Domaniewice/) Władysław Wawrzyn (*14-11-1904 r. Krępa, +1996 r. /Domaniewice/) Józef Kantorek (*1905 r. Skaratki, +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/) Rozalia Kucińska z d. Ziarnik (*1905 r. Skaratki, +14-05-1973 r. Skaratki /Domaniewice/) Wiktoria Bakalarz z d. Rulewska (*1905 r., +01-02-2000 r. /Domaniewice/) Katarzyna Wawrzyn z d. Bakalarz (*13-04-1905 r. Stare Grudze, +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/) Dorota Kantorek z d. Kucińska (*1906 r., +30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/) Jan Warda (*1906 r. Skaratki, +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/) Magdalena Zuchora z d. Wilk (*1906 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Rozalia Kantorek (*~ 1906 r., +08-1977 r. /Domaniewice/) Stanisław Kantorek (*1907 r. Skaratki, +03-06-1990 r. /Domaniewice/) Stanisława Kantorek z d. Kucińska (*1907 r., +01-11-1979 r. Sapy /Domaniewice/) Aniela Burzyńska z d. Majewska (*1907 r. Skaratki, +31-10-1968 r. Skaratki /Domaniewice/) Jan Bakalarz (*01-07-1909 r., +28-05-1985 r. /Domaniewice/) Marianna Fibor z d. Knera (*1911 r. Skaratki, +01-11-2003 r. /Domaniewice/) Mieczysław Adach (*1911 r., +1985 r. /Domaniewice/) Józef Kantorek (*1913 r. Skaratki, +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Czesław Ruta (*10-08-1913 r. Strzebieszew, +26-08-1988 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Anastazja Warda (*1915 r., +06-10-2003 r. /Domaniewice/) Rozalia Kantorek (*~ 1915 r., +01-01-2002 r. /Domaniewice/) Władysław Zagajewski (*1918 r. Rogóźno, +02-06-1992 r. Rogóźno /Domaniewice/) Helena Matysek z d. Kantorek (*1919 r. Skaratki, +1978 r. /Domaniewice/) Zofia Rogala z d. Kot (*1920 r. Domaniewice, +30-08-1996 r. Domaniewice /Domaniewice/) Franciszek Kantorek (*1921 r., +06-03-2002 r. /Domaniewice/) Stanisława Ruta z d. Pająk (*1921 r., +28-01-1991 r. /Domaniewice/) Stanisława Kantorek z d. Król (*18-07-1921 r., +24-05-2015 r. /Domaniewice/) Jan Matysek (*1923 r., +23-11-1988 r. /Domaniewice/) Mieczysław Kuciński (*13-03-1924 r. Skaratki, +05-02-2004 r. Łódź /Domaniewice/) Czesław Sut (*24-07-1924 r. Skaratki, +07-11-2020 r. /Domaniewice/) Jan Sut (*1927 r., +2006 r. /Domaniewice/) Tadeusz Kuciński (*11-01-1927 r. Strzebieszew, +1999 r. /Domaniewice/) Stefan Burzyński (*12-01-1928 r. Skaratki, +20-11-2002 r. Skaratki /Domaniewice/) Janina Kantorek (*1929 r., +11-03-2004 r. /Domaniewice/) Lucyna Burzyńska z d. Kucińska (*08-01-1931 r. Skaratki, +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/) Marian Kuciński (*29-11-1931 r. Strzebieszew, +07-01-2001 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Zdzisław Klejs (*1932 r., +1974 r. /Domaniewice/) Eugeniusz Pająk (*07-01-1934 r., +02-01-2023 r. /Domaniewice/) Kazimierz Dratwa (*~ 1942 r., +29-07-2008 r. /Domaniewice/) Leokadia Oraczyńska z d. Ruta (*1951 r., +11-01-1991 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Jan Burzyński (*29-03-1956 r. Skaratki, +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/) Hanna Kantorek z d. Gajda (*25-02-1960 r., +24-11-2010 r. /Domaniewice/) Mirosław Józef Kot (*19-03-1961 r. Domaniewice, +08-06-1984 r. Domaniewice /Domaniewice/) Ryszard Klejs (*1971 r., +15-07-2009 r. /Domaniewice/) m. pogrzebu: 98
Czesław Majewski (+1991 r. /Domaniewice/) Stanisław Lewański (+2017 r. /Domaniewice/) Piotr Kuciński (+15-08-1958 r. Skaratki /Domaniewice/) Tomasz Kuciński (+ /Domaniewice/) Małgorzata Kucińska z d. Kunecka (+ /Domaniewice/) Stanisława Kucińska z d. Burzyńska (+2019 r. /Domaniewice/) Barbara Kucińska z d. Grzelak (+11-01-1927 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Stefania Jurga z d. Kantorek (+2009 r. /Domaniewice/) Franciszek Jurga (+2003 r. /Domaniewice/) Marianna Majewska z d. Białek (+2008 r. /Domaniewice/) Irena Klejs z d. Kantorek (+2020 r. /Domaniewice/) Stanisław Matysek (+ /Domaniewice/) Stanisław Wawrzyn (+2015 r. /Domaniewice/) Salomea Warda z d. Szynkiewicz (+2017 r. /Domaniewice/) Helena Zagajewska (+2016 r. /Domaniewice/) Janina Pająk z d. Gołębiewska (+2003 r. /Domaniewice/) Helena Pająk z d. Kucińska (+11-10-2001 r. /Domaniewice/) Mieczysław Pająk (+2005 r. /Domaniewice/) Józefa Sut z d. Wielec (+ /Domaniewice/) Małgorzata Domańska z d. Parys (+ /Domaniewice/) Wojciech Stajuda (+ /Domaniewice/) Józefa Dziedziela (+1996 r. /Domaniewice/) Jan Fibor (+1971 r. /Domaniewice/) Kacper Kantorek (*02-01-1848 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Augustyn Białek (*1873 r. Strzebieszew, + /Domaniewice/) Grzegorz Kantorek (*1873 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Marianna Bakalarz z d. Strugińska (*29-07-1877 r. Reczyce, +24-08-1929 r. /Domaniewice/) Rozalia Stajuda z d. Strugińska (*1883 r. Reczyce, + /Domaniewice/) Jan Kantorek (*1884 r. Skaratki, +17-03-1970 r. /Domaniewice/) Józef Adach (*1885 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Wiktoria Kantorek z d. Kucińska (*1886 r., +1950 r. /Domaniewice/) Marianna Kucińska z d. Kowalczyk (*1887 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Stanisław Kantorek (*1887 r. Skaratki, +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/) Michał Majewski (*1888 r. Skaratki, +15-09-1939 r. Skaratki) Dorota Kantorek z d. Zagajewska (*1888 r. Skaratki, +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/) Adam Kantorek (*1889 r. Skaratki, +06-03-1962 r. Domaniewice /Domaniewice/) Grzegorz Kuciński (*1890 r., +17-09-1975 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Karolina Kucińska z d. Strugińska (*1891 r., + /Domaniewice/) Katarzyna Kantorek z d. Wardzińska (*28-11-1892 r. Chruślin, + /Domaniewice/) Walenty Ziarnik (*1893 r. Skaratki, +29-07-1962 r. /Domaniewice/) Bronisława Adach z d. Knera (*1893 r. Skaratki, +28-09-1988 r. Skaratki /Domaniewice/) Ludwika Ziarnik z d. Podgórska (*1893 r. Skaratki, +10-06-1971 r. Skaratki /Domaniewice/) Piotr Sut (*1895 r. Skaratki, +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/) Jan Kuciński (*1896 r., +14-05-1985 r. Stroniewice /Domaniewice/) Helena Sut z d. Podgórska (*1896 r. Skaratki, +25-07-1943 r. /Domaniewice/) Jan Kantorek (*1897 r. Skaratki, +02-1982 r. /Domaniewice/) Franciszka Kantorek z d. Tafilńska (*12-02-1897 r. Krępa, +05-05-1978 r. Skaratki /Domaniewice/) Katarzyna Kot z d. Grzelak (*1898 r. Domaniewice, +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/) Jan Burzyński (*1899 r. Skaratki, +31-03-1940 r. Chruślin /Domaniewice/) Antoni Kuciński (*13-07-1899 r. Strzebieszew, +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Stanisław Wawrzyn (*08-05-1900 r. Krępa, +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/) Małgorzata Białek z d. Pająk (*1901 r., +12-03-1989 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Feliks Pająk (*1901 r., +31-03-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Jan Warda (*1901 r. Skaratki, +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/) Stanisław Domański (*1904 r. Rogóźno, +07-10-1985 r. /Domaniewice/) Anna Sut z d. Skuneczna (*1904 r. Rogóźno, +04-03-1983 r. Rogóźno /Domaniewice/) Władysław Wawrzyn (*14-11-1904 r. Krępa, +1996 r. /Domaniewice/) Józef Kantorek (*1905 r. Skaratki, +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/) Rozalia Kucińska z d. Ziarnik (*1905 r. Skaratki, +14-05-1973 r. Skaratki /Domaniewice/) Wiktoria Bakalarz z d. Rulewska (*1905 r., +01-02-2000 r. /Domaniewice/) Katarzyna Wawrzyn z d. Bakalarz (*13-04-1905 r. Stare Grudze, +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/) Dorota Kantorek z d. Kucińska (*1906 r., +30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/) Jan Warda (*1906 r. Skaratki, +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/) Magdalena Zuchora z d. Wilk (*1906 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Rozalia Kantorek (*~ 1906 r., +08-1977 r. /Domaniewice/) Stanisław Kantorek (*1907 r. Skaratki, +03-06-1990 r. /Domaniewice/) Stanisława Kantorek z d. Kucińska (*1907 r., +01-11-1979 r. Sapy /Domaniewice/) Aniela Burzyńska z d. Majewska (*1907 r. Skaratki, +31-10-1968 r. Skaratki /Domaniewice/) Jan Bakalarz (*01-07-1909 r., +28-05-1985 r. /Domaniewice/) Marianna Fibor z d. Knera (*1911 r. Skaratki, +01-11-2003 r. /Domaniewice/) Mieczysław Adach (*1911 r., +1985 r. /Domaniewice/) Józef Kantorek (*1913 r. Skaratki, +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Czesław Ruta (*10-08-1913 r. Strzebieszew, +26-08-1988 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Anastazja Warda (*1915 r., +06-10-2003 r. /Domaniewice/) Rozalia Kantorek (*~ 1915 r., +01-01-2002 r. /Domaniewice/) Władysław Zagajewski (*1918 r. Rogóźno, +02-06-1992 r. Rogóźno /Domaniewice/) Helena Matysek z d. Kantorek (*1919 r. Skaratki, +1978 r. /Domaniewice/) Zofia Rogala z d. Kot (*1920 r. Domaniewice, +30-08-1996 r. Domaniewice /Domaniewice/) Franciszek Kantorek (*1921 r., +06-03-2002 r. /Domaniewice/) Stanisława Ruta z d. Pająk (*1921 r., +28-01-1991 r. /Domaniewice/) Stanisława Kantorek z d. Król (*18-07-1921 r., +24-05-2015 r. /Domaniewice/) Jan Matysek (*1923 r., +23-11-1988 r. /Domaniewice/) Mieczysław Kuciński (*13-03-1924 r. Skaratki, +05-02-2004 r. Łódź /Domaniewice/) Czesław Sut (*24-07-1924 r. Skaratki, +07-11-2020 r. /Domaniewice/) Jan Sut (*1927 r., +2006 r. /Domaniewice/) Tadeusz Kuciński (*11-01-1927 r. Strzebieszew, +1999 r. /Domaniewice/) Stefan Burzyński (*12-01-1928 r. Skaratki, +20-11-2002 r. Skaratki /Domaniewice/) Janina Kantorek (*1929 r., +11-03-2004 r. /Domaniewice/) Lucyna Burzyńska z d. Kucińska (*08-01-1931 r. Skaratki, +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/) Marian Kuciński (*29-11-1931 r. Strzebieszew, +07-01-2001 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Zdzisław Klejs (*1932 r., +1974 r. /Domaniewice/) Eugeniusz Pająk (*07-01-1934 r., +02-01-2023 r. /Domaniewice/) Kazimierz Dratwa (*~ 1942 r., +29-07-2008 r. /Domaniewice/) Leokadia Oraczyńska z d. Ruta (*1951 r., +11-01-1991 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Jan Burzyński (*29-03-1956 r. Skaratki, +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/) Hanna Kantorek z d. Gajda (*25-02-1960 r., +24-11-2010 r. /Domaniewice/) Mirosław Józef Kot (*19-03-1961 r. Domaniewice, +08-06-1984 r. Domaniewice /Domaniewice/) Ryszard Klejs (*1971 r., +15-07-2009 r. /Domaniewice/) m. chrztu: 1288
Roch Kierus (+1881 r. Domaniewice) Antoni Kostrzewa (* Skaratki, +26-08-1920 r. Skaratki) Katarzyna Kostrzewa z d. Majewska (+?) Rozalia Knera z d. Kędziora (+?) Antonina Wilk z d. Kantorek (+?) Marianna Pel z d. Knera (* Sapy, +08-03-1895 r. Skaratki) Józefa Pel z d. Warda (+?) Janina Dratwa z d. Kantorek (+01-01-2021 r. Domaniewice) Józef Kantorek (*1792 r. Skaratki, +17-03-1863 r. Skaratki) Józefa Kantorek z d. Warda (*1793 r. Skaratki, +23-02-1869 r. Skaratki) Piotr Grabowicz (*~ 1809 r. Krępa, +1876 r.) Barbara Bródka z d. Ociela (*06-12-1823 r. Rogóźno, +17-09-1852 r. Skaratki) Józef Kosiorek (*1824 r. Domaniewice, +05-03-1900 r. Skaratki) Anna Podgórska z d. Knera (*1825 r. Strzebieszew, +1880 r. Skaratki) Piotr Strugiński (*17-06-1825 r. Reczyce, +?) Katarzyna Knera (*1826 r. Skaratki, +1827 r. Skaratki) Magdalena Zagajewska z d. Kierus (*25-05-1826 r. Domaniewice, +29-05-1867 r. Rogóźno) Małgorzata Czarnecka z d. Kantorek (*06-07-1826 r. Skaratki, +15-05-1856 r. Skaratki) Marianna Pel z d. Kantorek (*28-01-1827 r. Skaratki, +1871 r.) Jan Kantorek (*27-12-1827 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Tomasz Strugiński (*1828 r. Reczyce, +?) Paweł Knera (*1828 r. Skaratki, +1829 r. Skaratki) Anna Kucińska z d. Knera (*07-06-1828 r. Strzebieszew, +?) Dorota Błażejewska z d. Grabowicz (*10-10-1828 r. Domaniewice, +1908 r.) Piotr Kantorek (*15-08-1829 r. Skaratki, +14-05-1895 r. Skaratki) Zofia Kantorek z d. Knera (*20-06-1830 r. Skaratki, +1902 r. Skaratki) Filip Zagajewski (*09-07-1830 r. Skaratki, +?) Anna Graszka z d. Kantorek (*29-07-1830 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Helena Kantorek (*04-08-1830 r. Skaratki, +01-09-1831 r. Skaratki) Jan Grzelka (*29-08-1830 r. Skaratki, +15-09-1852 r. Skaratki) Rafał Strugiński (*24-10-1830 r. Reczyce, +26-12-1830 r. Reczyce) Andrzej Tafliński (*23-11-1830 r. Krępa, +1892 r. Krępa) Salomea Karasek z d. Strugińska (*1831 r. Reczyce, +1908 r.) Andrzej Warda (*22-11-1831 r. Skaratki, +14-09-1852 r. Skaratki) Małgorzata Warda z d. Kantorek (*04-07-1832 r. Skaratki, +10-11-1852 r. Skaratki) Marcin Graszka (*05-11-1832 r. Skaratki, +30-01-1917 r. Skaratki) Jan Strugiński (*1833 r. Reczyce, +1836 r. Reczyce) Helena Kantorek z d. Fibor (*24-05-1833 r. Skaratki, +1901 r. Skaratki) Jakub Kantorek (*27-07-1833 r. Skaratki, +21-03-1848 r. Skaratki) Marianna Sobczyńska (*1834 r. Skaratki, +1836 r. Skaratki) Ludwik Jadach (*10-02-1834 r. Skaratki, +?) Jan Nepomucen Knera (*19-05-1834 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Michał Kantorek (*23-09-1834 r. Skaratki, +12-03-1835 r. Skaratki) Katarzyna Knera z d. Siatkowska (*25-11-1834 r. Reczyce, +18-01-1899 r. Skaratki) Marianna Kucińska z d. Wilk (*08-12-1834 r. Skaratki, +?) Stanisław Kuciński (*1835 r. Strzebieszew, +1891 r. Skaratki) Łukasz Pel (*1835 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Franciszek Kuciński (*1835 r. Reczyce, +?) Rozalia Kantorek (*13-09-1835 r. Skaratki, +24-09-1836 r. Skaratki) Paweł Knera (*1836 r. Strzebieszew, +?) Tomasz Knera (*1836 r. Skaratki, +1837 r. Skaratki) Katarzyna Kierus (*1836 r. Domaniewice, +1837 r. Domaniewice) Jan Kantorek (*06-02-1836 r. Skaratki, +16-06-1836 r. Skaratki) Bartłomiej Góra (*21-08-1836 r. Reczyce, +1879 r. Reczyce) Franciszek Jadach (*16-09-1836 r. Skaratki, +?) Franciszek Wilk (*08-10-1836 r. Skaratki, +14-12-1840 r. Skaratki) Piotr Warda (*21-10-1836 r. Skaratki, +?) Franciszka Godziszewska z d. Strugińska (*1837 r. Reczyce, +?) Marianna Strugińska (*1837 r. Reczyce, +1837 r. Reczyce) Józef Kantorek (*02-02-1838 r. Skaratki, +05-09-1852 r. Skaratki) Małgorzata Kantorek (*18-06-1838 r. Skaratki, +1839 r. Skaratki) Wawrzyniec Kantorek (*02-08-1838 r. Skaratki, +?) Paweł Strugiński (*1839 r. Reczyce, +?) Izydor Lisiewski (*1839 r. Skaratki, +1840 r. Skaratki) Franciszka Kierus (*1839 r. Domaniewice, +?) Marianna Wilk (*15-01-1839 r. Skaratki, +?) Agnieszka Kosiorek z d. Warda (*24-01-1839 r. Skaratki, +29-01-1907 r. Skaratki) Katarzyna Sut z d. Szymajda (*11-04-1839 r. Czatolin, +?) Marianna Jadach (*14-07-1839 r. Skaratki, +19-01-1841 r. Skaratki) Marcin Knera (*29-10-1839 r. Skaratki, +1902 r. Skaratki) Andrzej Kamiński (*05-11-1839 r. Wrzeczko, +?) Maciej Strugiński (*1840 r. Reczyce, +1841 r. Reczyce) Franciszek Wilk (*1840 r. Skaratki, +1843 r. Skaratki) Marianna Kamińska z d. Strugińska (*29-03-1840 r. Reczyce, +1912 r. Wrzeczko) Franciszek Rutkowski (*30-03-1840 r. Domaniewice, +?) Wojciech Góra (*15-04-1840 r. Reczyce, +28-04-1878 r. Reczyce) Marianna Kantorek (*04-07-1840 r. Skaratki, +11-08-1843 r. Skaratki) Wincenty Kuciński (*19-07-1840 r. Reczyce, +?) Marcjanna Warda z d. Wilk (*17-08-1840 r. Skaratki, +?) Marianna Kantorek (*26-11-1840 r. Skaratki, +01-10-1843 r. Skaratki) Marcjanna Wielec (*06-04-1841 r. Skaratki, +21-12-1843 r. Skaratki) Katarzyna Ziarnik z d. Kantorek (*31-10-1841 r. Skaratki, +1886 r.) Marianna Kucińska z d. Jadach (*05-12-1841 r. Skaratki, +1913 r.) Marianna Warda (*06-12-1841 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Jan Majewski (*25-12-1841 r. Skaratki, +17-07-1917 r. Skaratki) Wojciech Sobczyński (*1842 r. Skaratki, +?) Franciszka Błażejewska (*1842 r. Domaniewice, +1843 r. Domaniewice) Józef Grabowicz (*28-02-1842 r. Krępa, +1843 r.) Jan Kantorek (*16-05-1842 r. Skaratki, +21-09-1918 r. Skaratki) Marianna Podgórska (*14-06-1842 r. Skaratki, +1850 r. Skaratki) Jan Pel (*19-11-1842 r. Skaratki, +?) Józefa Wilk (*1843 r. Skaratki, +?) Marianna Knera (*1843 r. Skaratki, +?) Józef Strugiński (*1843 r. Reczyce, +1843 r. Reczyce) Franciszka Wilk (*12-01-1843 r. Skaratki, +1846 r. Skaratki) Jan Ziarnik (*22-01-1843 r. Skaratki, +?) Marianna Perzyńska z d. Wielec (*10-09-1843 r. Skaratki, +1917 r. Grudze) Andrzej Kuciński (*19-09-1843 r. Strzebieszew, +?) Franciszek Kantorek (*21-10-1843 r. Skaratki, +30-11-1846 r. Skaratki) Andrzej Podgórski (*27-11-1843 r. Skaratki, +?) Wojciech Polit (*1844 r. Strzebieszew, +?) Ignacy Kierus (*1844 r. Domaniewice, +?) Kacper Kierus (*1844 r. Domaniewice, +1845 r. Domaniewice) Jakub Błażejewski (*18-07-1844 r. Domaniewice, +?) Ludwik Grabowicz (*24-08-1844 r. Krępa, +20-02-1845 r. Krępa) Marcin Kantorek (*11-11-1844 r. Skaratki, +1903 r. Skaratki) Andrzej Rynkiewicz (*14-11-1844 r. Domaniewice, +˂ 1879 r.) Tomasz Majewski (*12-12-1844 r. Skaratki, +23-01-1845 r. Skaratki) Antoni Sobczyński (*1845 r. Skaratki, +1848 r.) Ignacy Wilk (*1845 r. Skaratki, +1845 r. Skaratki) Marianna Strugińska (*1845 r. Reczyce, +1846 r. Reczyce) Rozalia Knera (*1845 r. Skaratki, +?) Franciszek Wilk (*27-01-1845 r. Skaratki, +?) Franciszka Jadach (*01-02-1845 r. Skaratki, +?) Jan Strugiński (*07-03-1845 r. Reczyce, +1845 r. Reczyce) Franciszka Kantorek z d. Wilk (*08-03-1845 r. Skaratki, +?) Marianna Zagajewska z d. Kantorek (*22-03-1845 r. Skaratki, +?) Wojciech Pawełkowicz (*23-03-1845 r. Reczyce, +?) Małgorzata Kantorek z d. Zagajewska (*07-06-1845 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Jan Błażejewski (*23-06-1845 r. Domaniewice, +?) Jakub Rutkowski (*07-07-1845 r. Domaniewice, +1909 r. Domaniewice) Marianna Warda z d. Domańska (*09-08-1845 r. Rogóźno, +1899 r. Rogóźno) Andrzej Kuciński (*21-11-1845 r. Strzebieszew, +1906 r. Strzebieszew) Andrzej Majewski (*28-11-1845 r. Skaratki, +?) Marianna Grabowicz (*28-12-1845 r. Krępa, +1851 r.) Julianna Rutkowska z d. Kierus (*1846 r. Domaniewice, +?) Andrzej Kierus (*1846 r. Domaniewice, +1846 r. Domaniewice) Antoni Wilk (*1846 r. Skaratki, +1913 r. Skaratki) Katarzyna Graszka z d. Warda (*1846 r. Skaratki, +?) Walenty Pająk (*1846 r. Stroniewice, +?) Jan Wielec (*09-07-1846 r. Skaratki, +?) Jakub Podgórski (*24-07-1846 r. Skaratki, +1851 r. Skaratki) Łucja Warda z d. Kantorek (*14-12-1846 r. Skaratki, +01-06-1917 r. Skaratki) Antoni Knera (*1847 r. Skaratki, +08-05-1870 r. Skaratki) Jan Błażejewski (*13-01-1847 r. Domaniewice, +?) Franciszka Pawełkowicz z d. Strugińska (*13-06-1847 r. Reczyce, +?) Marianna Pająk z d. Kantorek (*19-06-1847 r. Skaratki, +?) Franciszka Wilk (*31-07-1847 r. Skaratki, +19-08-1850 r. Skaratki) Franciszka Kucińska z d. Adach (*02-10-1847 r. Skaratki, +1914 r.) Katarzyna Moszczyńska z d. Tataj (*26-10-1847 r. Skaratki, +?) Marianna Pająk z d. Kierus (*1848 r. Domaniewice, +?) Marianna Sękalska z d. Kierus (*1848 r. Domaniewice, +?) Kacper Kantorek (*02-01-1848 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Franciszka Rutkowska z d. Zmora (*24-01-1848 r. Domaniewice, +?) Małgorzata Majewska (*09-05-1848 r. Skaratki, +19-07-1864 r. Strzebieszew) Jan Czarnecki (*16-06-1848 r. Skaratki, +?) Paweł Kantorek (*25-06-1848 r. Skaratki, +18-09-1852 r. Skaratki) Piotr Błażejewski (*27-07-1848 r. Grudze, +?) Wawrzyniec Pająk (*12-08-1848 r. Strzebieszew, +?) Mikołaj Grabowicz (*05-12-1848 r. Krępa, +25-01-1849 r. Krępa) Walenty Błażejewski (*09-02-1849 r. Domaniewice, +21-09-1850 r. Domaniewice) Franciszka Kowalczyk z d. Lebioda (*18-02-1849 r. Grudze, +18-07-1921 r. Trąby) Franciszka Kantorek (*08-06-1849 r. Skaratki, +26-08-1850 r. Skaratki) Piotr Warda (*04-07-1849 r. Skaratki, +1850 r. Skaratki) Roch Wielec (*16-08-1849 r. Skaratki, +25-12-1849 r. Skaratki) Augustyn Strugiński (*29-08-1849 r. Reczyce, +?) Kacper Grabowicz (*27-12-1849 r. Krępa, +11-01-1850 r. Krępa) Tomasz Kierus (*1850 r. Domaniewice, +?) Ludwik Kierus (*1850 r. Domaniewice, +?) Wincenty Knera (*1850 r. Skaratki, +01-12-1852 r. Skaratki) Karol Pawlak (*26-01-1850 r. Skaratki, +27-11-1916 r. Chlebowice) Marianna Podgórska (*01-04-1850 r. Skaratki, +31-05-1851 r. Skaratki) Katarzyna Kucińska z d. Majewska (*10-04-1850 r. Skaratki, +?) Stanisław Kantorek (*03-05-1850 r. Skaratki, +11-09-1852 r. Skaratki) Ludwik Wilk (*23-08-1850 r. Skaratki, +10-09-1850 r. Skaratki) Rafał Czuba (*23-10-1850 r. Skaratki, +03-09-1852 r. Skaratki) Marcin Błażejewski (*02-11-1850 r. Grudze, +26-11-1852 r. Grudze) Katarzyna Strugińska z d. Małecka (*10-11-1850 r. Reczyce, +?) Katarzyna Wielec (*14-11-1850 r. Skaratki, +02-10-1852 r. Skaratki) Jan Kantorek (*07-12-1850 r. Skaratki, +?) Agnieszka Kantorek (*30-12-1850 r. Skaratki, +?) Jakub Kuciński (*1851 r. Stroniewice, +?) Antonina Strugińska (*1851 r. Reczyce, +?) Jan Mrzygłód (*1851 r. Skaratki, +?) Antoni Płuciennik (*1851 r. Strzebieszew, +?) Agnieszka Kantorek (*14-01-1851 r. Skaratki, +29-10-1851 r. Skaratki) Franciszek Pająk (*29-01-1851 r. Strzebieszew, +21-09-1852 r. Strzebieszew) Antoni Warda (*05-07-1851 r. Skaratki, +09-06-1925 r. Chruślin) Jan Strugiński (*25-08-1851 r. Reczyce, +?) Marianna Błażejewska (*29-08-1851 r. Domaniewice, +?) Franciszek Kowalczyk (*1852 r. Skaratki, +?) Marianna Majewska z d. Jurga (*1852 r. Strzebieszew, +21-12-1915 r. Chlebowice) Marianna Kubisiak z d. Kucińska (*1852 r. Strzebieszew, +?) Jan Majcher (*1852 r. Skaratki, +?) Ignacy Bródka (*1852 r. Skaratki, +?) Józefa Pel z d. Majewska (*13-03-1852 r. Skaratki, +?) Franciszek Grabowicz (*26-03-1852 r. Krępa, +1901 r. Krępa) Józefa Mrzygłód z d. Jadach (*27-03-1852 r. Skaratki, +?) Marianna Podgórska (*29-04-1852 r. Skaratki, +?) Marianna Lebioda (*08-05-1852 r. Grudze, +1859 r. Chruślin) Ludwik Krukowski (*14-07-1852 r. Skaratki, +?) Franciszek Kantorek (*03-10-1852 r. Skaratki, +21-11-1853 r. Skaratki) Marianna Kucińska z d. Pel (*1853 r. Skaratki, +?) Franciszka Płuciennik z d. Pająk (*1853 r. Strzebieszew, +?) Jan Kierus (*1853 r. Domaniewice, +?) Antoni Pel (*13-01-1853 r. Skaratki, +?) Piotr Kantorek (*27-01-1853 r. Skaratki, +15-03-1855 r. Skaratki) Józefa Kantorek (*17-03-1853 r. Skaratki, +?) Jakub Czuba (*30-07-1853 r. Skaratki, +?) Marianna Strugińska (*08-09-1853 r. Reczyce, +?) Franciszka Majcher z d. Kantorek (*22-09-1853 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Tomasz Czarnecki (*13-12-1853 r. Skaratki, +?) Franciszek Strugiński (*1854 r. Reczyce, +?) Walenty Wielec (*07-02-1854 r. Skaratki, +07-05-1939 r. Skaratki) Grzegorz Błażejewski (*06-03-1854 r. Grudze, +08-07-1855 r. Domaniewice) Franciszka Kantorek (*13-09-1854 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Agnieszka Dróżka z d. Pel (*02-12-1854 r. Skaratki, +?) Józef Pel (*1855 r. Skaratki, +?) Franciszek Karasek (*1855 r. Reczyce, +?) Wiktoria Kierus (*1855 r. Domaniewice, +?) Franciszka Kucińska (*1855 r. Strzebieszew, +?) Agata Podgórska (*06-02-1855 r. Skaratki, +?) Małgorzata Grabowicz (*15-02-1855 r. Krępa, +?) Grzegorz Jadach (*23-02-1855 r. Skaratki, +?) Franciszek Kantorek (*05-10-1855 r. Skaratki, +1919 r. Stroniewice) Andrzej Wilk (*11-1855 r. Skaratki, +?) Marianna Polit z d. Pająk (*1856 r. Strzebieszew, +1905 r. Osse) Józef Kuciński (*1856 r., +19-02-1918 r. Skaratki) Antonina Małecka z d. Strugińska (*1856 r. Reczyce, +?) Józefa Kowalczyk (*1856 r. Skaratki, +?) Jadwiga Karasek (*1856 r. Reczyce, +?) Józef Lebioda (*16-03-1856 r. Grudze, +1859 r.) Stanisław Grabowicz (*03-05-1856 r. Krępa, +?) Marianna Graszka z d. Czuba (*29-06-1856 r. Skaratki, +1886 r.) Franciszek Błażejewski (*10-09-1856 r. Domaniewice, +20-03-1858 r. Domaniewice) Jakub Kuciński (*1857 r. Strzebieszew, +24-11-1916 r. Strzebieszew) Piotr Kuciński (*1857 r. Strzebieszew, +?) Marianna Kosiorek (*1857 r. Skaratki, +?) Antoni Zagajewski (*1857 r. Skaratki, +?) Józefa Zuchora z d. Kowalczyk (*1857 r. Skaratki, +?) Antoni Strugiński (*1857 r. Reczyce, +?) Antoni Felczyński (*19-01-1857 r. Domaniewice, +1908 r. Skaratki) Katarzyna Wielec (*15-02-1857 r. Skaratki, +?) Marianna Czarnecka z d. Knera (*22-05-1857 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Józef Kantorek (*06-09-1857 r. Skaratki, +?) Marcin Podgórski (*09-11-1857 r. Skaratki, +?) Katarzyna Podgórska z d. Małecka (*12-11-1857 r. Reczyce, +?) Andrzej Graszka (*13-11-1857 r. Skaratki, +?) Andrzej Stefański (*15-11-1857 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*01-12-1857 r. Skaratki, +?) Tomasz Godziszewski (*13-12-1857 r. Reczyce, +?) Józef Kierus (*1858 r. Domaniewice, +?) Jan Pająk (*1858 r. Strzebieszew, +?) Józef Kierus (*1858 r. Domaniewice, +?) Marianna Kosiorek (*1858 r. Skaratki, +?) Franciszka Pel z d. Kucińska (*1858 r. Skaratki, +?) Izydor Karasek (*1858 r. Reczyce, +?) Piotr Karcz (*20-01-1858 r. Skaratki, +?) Franciszka Janus z d. Kantorek (*04-04-1858 r. Skaratki, +?) Julianna Jadach (*20-07-1858 r. Skaratki, +?) Ignacy Czuba (*28-07-1858 r. Skaratki, +?) Roch Strugiński (*13-08-1858 r. Reczyce, +?) Józef Błażejewski (*02-11-1858 r. Domaniewice, +03-04-1919 r. Lisiewice) Agnieszka Kierus (*1859 r. Domaniewice, +?) Stanisław Kuciński (*1859 r. Strzebieszew, +?) Jakub Pel (*1859 r. Skaratki, +?) Agata Błażejewska z d. Drużka (*04-02-1859 r. Skaratki, +?) Marianna Godziszewska (*07-08-1859 r. Reczyce, +28-01-1862 r. Reczyce) Katarzyna Bródka z d. Kantorek (*08-08-1859 r. Skaratki, +?) Franciszka Panek z d. Warda (*17-09-1859 r. Skaratki, +20-03-1923 r. Trąby) Antoni Tataj (*19-10-1859 r. Domaniewice, +?) Jan Kantorek (*23-10-1859 r. Skaratki, +23-12-1859 r. Skaratki) Rozalia Szymczak z d. Grabowicz (*30-10-1859 r. Krępa, +?) Jan Drużka (*12-11-1859 r. Skaratki, +?) Andrzej Kantorek (*16-11-1859 r. Skaratki, +˂ 1922 r.) Tomasz Małecki (*07-12-1859 r. Reczyce, +?) Jan Kuciński (*1860 r., +?) Jakub Kosiorek (*1860 r. Rogóźno, +?) Jan Kowalczyk (*1860 r. Skaratki, +?) Wojciech Strugiński (*1860 r. Reczyce, +?) Józef Janus (*10-03-1860 r. Stroniewice, +?) Jan Podgórski (*02-04-1860 r. Skaratki, +?) Józef Skuneczny (*02-07-1860 r. Rogóźno, +?) Jan Kantorek (*31-08-1860 r. Skaratki, + /Navasota/) Franciszek Śnieguła (*22-09-1860 r. Wrzeczko, +?) Franciszka Pająk z d. Góra (*29-09-1860 r. Reczyce, +?) Katarzyna Czuba (*03-11-1860 r., +1874 r.) Katarzyna Kosiorek (*1861 r. Skaratki, +?) Grzegorz Kierus (*1861 r. Domaniewice, +?) Ignacy Knera (*24-01-1861 r. Skaratki, +?) Wawrzyniec Kantorek (*01-02-1861 r. Skaratki, +?) Franciszek Kamiński (*05-02-1861 r. Wrzeczko, +?) Petronella Kantorek (*06-02-1861 r. Skaratki, +1870 r. Skaratki) Grzegorz Błażejewski (*14-03-1861 r. Domaniewice, +?) Antoni Doroba (*05-06-1861 r. Reczyce, +?) Anna Doroba (*10-06-1861 r. Reczyce, +?) Ignacy Majewski (*28-07-1861 r. Skaratki, +28-03-1862 r. Skaratki) Antoni Kuciński (*1862 r. Strzebieszew, +?) Jan Pel (*1862 r. Skaratki, +?) Jan Ziarnik (*1862 r. Skaratki, +?) Jan Kosiorek (*1862 r. Rogóźno, +?) Wawrzyniec Kowalczyk (*1862 r. Skaratki, +?) Marianna Felczyńska z d. Kucińska (*1862 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kapusta z d. Kosiorek (*1862 r. Skaratki, +?) Józef Knera (*1862 r. Skaratki, +?) Franciszka Kierus (*1862 r. Domaniewice, +?) Antoni Warda (*01-01-1862 r. Skaratki, +?) Agnieszka Godziszewska z d. Kostrzewa (*14-01-1862 r. Reczyce, +?) Bartłomiej Godziszewski (*30-01-1862 r. Reczyce, +1904 r. Reczyce) Józef Kantorek (*08-03-1862 r. Skaratki, +02-01-1913 r. Mystkowice) Józef Kunecki (*17-03-1862 r. Strzebieszew, +?) Anna Parys z d. Wawrzyn (*24-07-1862 r. Strzebieszew, +?) Michał Graszka (*06-09-1862 r. Skaratki, +26-09-1862 r. Strzebieszew) Franciszka Graszka (*06-09-1862 r. Skaratki, +18-10-1862 r. Skaratki) Andrzej Pająk (*13-10-1862 r. Strzebieszew, +09-10-1863 r. Strzebieszew) Małgorzata Gładys z d. Kamińska (*12-11-1862 r. Wrzeczko, +?) Józef Kantorek (*15-11-1862 r. Skaratki, +03-07-1864 r. Skaratki) Łucja Kierus (*1863 r. Domaniewice, +?) Wincenty Kostrzewa (*03-04-1863 r. Czatolin, +22-03-1916 r. Mięsośnia) Julianna Majewska (*17-05-1863 r. Skaratki, +08-06-1864 r. Skaratki) Julianna Kantorek (*03-06-1863 r. Skaratki, +28-02-1864 r. Skaratki) Marianna Kantorek z d. Janus (*21-06-1863 r. Stroniewice, +19-06-1932 r. Boczki Domaradzkie) Magdalena Stefańska z d. Stefaniak (*22-07-1863 r. Skaratki, +06-09-1905 r. Cybulice) Katarzyna Kantorek z d. Brudka (*29-07-1863 r. Skaratki, +?) Marianna Karcz z d. Kantorek (*18-09-1863 r. Skaratki, +?) Szymon Kot (*27-10-1863 r. Domaniewice, +1897 r.) Franciszka Czuba (*04-11-1863 r. Skaratki, +22-12-1865 r. Skaratki) Jan Błażejewski (*17-12-1863 r. Domaniewice, +?) Agnieszka Wiesiołek z d. Redzisz (*26-12-1863 r. Reczyce, +10-04-1932 r. Bocheń) Jakub Strugiński (*1864 r. Reczyce, +?) Marianna Kierus (*1864 r. Domaniewice, +?) Agnieszka Kucińska (*1864 r. Skaratki, +?) Franciszka Kantorek z d. Kwapińska (*1864 r. Stare Grudze, +?) Józefa Kosiorek (*1864 r. Rogóźno, +?) Marianna Warda (*1864 r. Skaratki, +?) Agnieszka Knera z d. Czarnecka (*1864 r., +?) Józef Podgórski (*27-02-1864 r. Skaratki, +06-12-1864 r. Skaratki) Marianna Warda z d. Moszczyńska (*20-04-1864 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Józef Kantorek (*18-06-1864 r. Skaratki, +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/) Marianna Kałuża z d. Knera (*03-07-1864 r. Skaratki, +?) Ignacy Godziszewski (*29-07-1864 r. Reczyce, +20-02-1865 r. Reczyce) Andrzej Kantorek (*30-11-1864 r. Skaratki, +17-09-1865 r. Skaratki) Wiktoria Kucińska (*1865 r. Strzebieszew, +?) Wawrzyniec Kierus (*1865 r. Domaniewice, +?) Ludwik Skoneczny (*1865 r. Rogóźno, +?) Paweł Karasek (*1865 r. Reczyce, +1908 r. Jacochów) Marianna Warda (*1865 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Jan Adach (*1865 r. Skaratki, +?) Andrzej Kuciński (*1865 r. Skaratki, +?) Franciszka Skuneczna z d. Kosiorek (*1865 r. Skaratki, +?) Franciszek Kierus (*1865 r. Domaniewice, +?) Marianna Pel (*1865 r. Skaratki, +?) Agata Kantorek (*27-01-1865 r. Skaratki, +?) Ludwik Pająk (*02-02-1865 r. Strzebieszew, +?) Józef Pająk (*02-02-1865 r. Stroniewice, +?) Marianna Majewska (*05-08-1865 r. Skaratki, +?) Antoni Warda (*1866 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kucińska z d. Wodzyńska (*1866 r. Domaniewice, +?) Marianna Ociela z d. Kosiorek (*1866 r. Rogóźno, +1929 r. Łowicz) Franciszek Kierus (*1866 r. Domaniewice, +?) Jan Grabowicz (*1866 r. Krępa, +?) Agnieszka Graszka (*18-01-1866 r. Skaratki, +?) Walenty Ociela (*12-02-1866 r. Rogóźno, +?) Józef Kamiński (*19-02-1866 r. Wrzeczko, +?) Józefa Pel z d. Godziszewska (*14-03-1866 r. Reczyce, +?) Franciszka Małecka z d. Podgórska (*18-05-1866 r. Skaratki, +1902 r. Reczyce) Marianna Drużka z d. Kantorek (*22-06-1866 r. Skaratki, +?) Antoni Błażejewski (*01-07-1866 r. Domaniewice, +?) Katarzyna Skuneczna z d. Kantorek (*19-07-1866 r. Skaratki, +?) Franciszek Knera (*16-09-1866 r. Skaratki, +01-08-1933 r.) Franciszka Kierus (*1867 r. Domaniewice, +?) Łucja Grabowska z d. Karasek (*1867 r. Reczyce, +?) Stanisław Kujawiak (*1867 r. Skaratki, +1899 r.) Kazimierz Sut (*1867 r. Rogóźno, +˂ 1920 r.) Wawrzyniec Warda (*1867 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Grzegorz Knera (*1867 r. Skaratki, +1881 r. Skaratki) Józef Bakalarz (*10-03-1867 r. Stare Grudze, +1947 r.) Józefa Adach z d. Kosiorek (*18-11-1867 r. Skaratki, +1944 r. Grójec) Marianna Kucińska z d. Warda (*07-12-1867 r. Skaratki, +?) Franciszek Kuciński (*1868 r. Skaratki, +?) Franciszka Kostrzewa z d. Warda (*1868 r. Skaratki, +29-02-1916 r. Mięsośnia) Franciszek Pel (*1868 r. Skaratki, +1869 r.) Józef Knera (*1868 r. Skaratki, +?) Józefa Kantorek z d. Pel (*1868 r. Skaratki, +?) Katarzyna Pająk (*1868 r. Stroniewice, +?) Kacper Majewski (*02-01-1868 r. Skaratki, +?) Józef Kantorek (*20-02-1868 r. Skaratki, +1917 r. Skaratki) Wincenty Podgórski (*04-04-1868 r. Kadzielin, +?) Wojciech Sękalski (*10-04-1868 r. Domaniewice, +?) Katarzyna Godziszewska (*09-09-1868 r. Reczyce, +1875 r. Reczyce) Marianna Pawlak z d. Kantorek (*~ 1868 r. Skaratki, +22-04-1925 r. Chlebowice) Marianna Doroba (*1869 r. Reczyce, +?) Agnieszka Kierus (*1869 r. Domaniewice, +?) Piotr Knera (*1869 r. Skaratki, +?) Andrzej Wilk (*1869 r. Skaratki, +?) Stanisława Knera (*1869 r. Skaratki, +?) Anna Kantorek z d. Błażejewska (*1869 r. Domaniewice, +˃ 1922 r.) Franciszka Pająk (*1869 r. Stroniewice, +?) Józefa Warda z d. Knera (*1869 r. Skaratki, +?) Józef Kosiorek (*1869 r. Rogóźno, +1924 r.) Katarzyna Nowakowska z d. Kamińska (*1869 r. Wrzeczko, +?) Katarzyna Wilk (*1869 r. Skaratki, +?) Mateusz Redzisz (*02-09-1869 r. Stroniewice, +1912 r. Stroniewice) Jan Wiesiołek (*24-12-1869 r. Bocheń, +?) Szczepan Warda (*1870 r. Rogóźno, +1912 r. Rogóźno) Andrzej Kuciński (*1870 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kierus (*1870 r. Domaniewice, +?) Franciszek Pel (*1870 r. Skaratki, +?) Józefa Stangreciak z d. Pająk (*1870 r. Stroniewice, +?) Józef Kierus (*1870 r. Grudze, +?) Łucja Knera (*1870 r. Skaratki, +?) Tomasz Jadach (*1870 r. Skaratki, +1871 r. Skaratki) Józef Karasek (*1870 r. Reczyce, +?) Stanisław Kosiorek (*1870 r. Skaratki, +?) Marcjanna Grzelka z d. Graszka (*17-01-1870 r. Skaratki, +?) Walenty Kantorek (*13-02-1870 r. Skaratki, +1896 r. Skaratki) Józefa Kantorek (*15-02-1870 r. Skaratki, +?) Józef Majewski (*04-03-1870 r. Skaratki, +01-04-1870 r. Skaratki) Wojciech Matyjasik (*22-04-1870 r. Stroniewice, +?) Józefa Liberska z d. Ziarnik (*1871 r. Skaratki, +?) Wojciech Kowalski (*1871 r. Domaniewice, +?) Marianna Wilk (*1871 r. Skaratki, +?) Piotr Kosiorek (*1871 r. Rogóźno, +1872 r. Rogóźno) Jan Wilk (*1871 r. Skaratki, +?) Marianna Kantorek (*1871 r. Skaratki, +1896 r. Skaratki) Józefa Kowalska z d. Warda (*1871 r. Skaratki, +?) Marianna Parys (*1871 r., +?) Agata Majewska (*26-01-1871 r. Skaratki, +30-01-1871 r. Skaratki) Józefa Głuszczyk (*13-03-1871 r. Okrent, +?) Marianna Kamińska z d. Godziszewska (*27-03-1871 r. Reczyce, +?) Marianna Podgórska (*29-07-1871 r. Kadzielin, +?) Marianna Ociela (*07-08-1871 r. Rogóźno, +08-03-1872 r. Bocheń) Katarzyna Pająk (*1872 r. Stroniewice, +?) Józef Pel (*1872 r. Skaratki, +?) Jan Ociela (*1872 r. Rogóźno, +?) Wawrzyniec Knera (*1872 r. Skaratki, +?) Piotr Kamiński (*1872 r. Wrzeczko, +1908 r.) Józefa Majewska (*1872 r. Skaratki, +?) Petronela Warda (*1872 r. Skaratki, +1872 r.) Józefa Zagajewska (*1872 r. Skaratki, +?) Maciej Jurga (*1872 r. Strzebieszew, +?) Jan Knera (*1872 r. Skaratki, +?) Grzegorz Kędziora (*1872 r. Strzebieszew, +?) Walenty Brudka (*1872 r. Rogóźno, +?) Józef Rutkowski (*1873 r. Domaniewice, +?) Augustyn Białek (*1873 r. Strzebieszew, + /Domaniewice/) Jan Drużka (*1873 r. Skaratki, +1939 r.) Jan Kosiorek (*1873 r. Skaratki, +?) Grzegorz Kantorek (*1873 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Jan Godziszewski (*1873 r. Reczyce, +?) Jan Różycki (*1873 r. Okrent, +04-08-1920 r. Rydwan) Anastazja Kantorek z d. Sękalska (*1873 r. Domaniewice, +25-03-1914 r. Ziewaniczki) Katarzyna Pawełkowicz (*1873 r. Reczyce, +?) Jan Zagajewski (*1873 r. Skaratki, +?) Franciszka Oraczyńska z d. Warda (*1873 r., +01-01-1940 r. Chruślin) Marianna Ruta z d. Wilk (*1873 r. Skaratki, +?) Józef Kuciński (*1873 r. Sapy, +?) Józefa Kucińska (*1874 r. Skaratki, +?) Franciszka Warda z d. Zuchora (*1874 r. Skaratki, +?) Paweł Wilk (*1874 r. Skaratki, +?) Michał Kosiorek (*1874 r. Rogóźno, +?) Ignacy Karasek (*1874 r. Reczyce, +?) Paweł Majewski (*1874 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Franciszka Kucińska z d. Pel (*1874 r. Skaratki, +?) Marianna Majewska z d. Wielec (*1874 r. Skaratki, +?) Jan Burzyński (*1874 r. Skaratki, +?) Marianna Kunecka z d. Parys (*1874 r., +?) Agnieszka Kopania z d. Pawłowicz (*1874 r. Strzebieszew, +?) Stanisław Majewski (*1874 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Stanisław Kantorek (*1874 r. Skaratki, +?) Jadwiga Sękalska (*1874 r. Domaniewice, +?) Franciszek Kamiński (*1875 r. Wrzeczko, +?) Walenty Knera (*1875 r. Skaratki, +1880 r. Skaratki) Marianna Krukowska (*1875 r. Skaratki, +?) Marcjanna Wielec (*1875 r. Skaratki, +1881 r. Skaratki) Grzegorz Pel (*1875 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Marianna Wilk (*1875 r. Skaratki, +?) Julianna Warda z d. Kosiorek (*1875 r. Skaratki, +?) Piotr Kuciński (*1875 r. Reczyce, +1915 r. Reczyce) Marianna Kotecka z d. Ociela (*1875 r. Rogóźno, +?) Franciszka Kantorek z d. Dróżka (*1875 r. Skaratki, +?) Grzegorz Kuciński (*1875 r. Strzebieszew, +20-02-1936 r. Helenów) Agnieszka Podgórska (*06-01-1875 r. Kadzielin, +?) Katarzyna Kantorek (*1876 r. Skaratki, +1879 r.) Franciszek Parys (*1876 r. Strzebieszew, +?) Józef Sękalski (*1876 r. Domaniewice, +?) Petronela Żak z d. Jadach (*1876 r. Skaratki, +?) Piotr Godziszewski (*1876 r. Reczyce, +?) Jan Wilk (*1876 r. Skaratki, +?) Franciszek Pawełkowicz (*1876 r. Reczyce, +?) Józef Kamiński (*1876 r. Wrzeczko, +?) Wiktoria Osuwniak z d. Pawłowicz (*1876 r. Strzebieszew, +1905 r. Strzebieszew) Tomasz Warda (*1876 r. Skaratki, +?) Franciszka Grabowicz z d. Kowalczyk (*1876 r. Skaratki, +?) Walenty Rutkowski (*1876 r. Domaniewice, +?) Józefa Sołtan z d. Kierus (*1876 r. Grudze, +?) Jan Wawrzyńczak (*1876 r. Grudze, +?) Jan Kuciński (*1876 r. Skaratki, +?) Stanisław Majewski (*1877 r. Skaratki, +?) Marianna Wilk (*1877 r. Skaratki, +?) Katarzyna Warda (*1877 r. Rogóźno, +1877 r. Rogóźno) Małgorzata Kosiorek (*1877 r. Skaratki, +?) Katarzyna Majewska z d. Wielec (*1877 r. Skaratki, +?) Jan Ruta (*1877 r. Skaratki, +˂ 1915 r.) Jan Kantorek (*1877 r. Skaratki, +?) Józef Kostrzewa (*1877 r. Rogóźno, +?) Katarzyna Kowalczyk (*1877 r. Skaratki, +?) Jan Knera (*1877 r. Skaratki, +?) Stanisław Polit (*1877 r. Strzebieszew, +?) Katarzyna Warda (*1877 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Marianna Kantorek z d. Mrzygłóg (*1877 r. Skaratki, +˂ 1907 r.) Jakub Kosiorek (*1877 r. Rogóźno, +1878 r. Rogóźno) Małgorzata Krukowska z d. Pająk (*16-03-1877 r. Stroniewice, +08-11-1959 r.) Marianna Bakalarz z d. Strugińska (*29-07-1877 r. Reczyce, +24-08-1929 r. /Domaniewice/) Wiktoria Brudka z d. Zagajewska (*1878 r. Skaratki, +?) Józef Krukowski (*1878 r. Skaratki, +1905 r.) Józef Jamróz (*1878 r. Skaratki, +?) Piotr Wielec (*1878 r., +1911 r. Reczyce) Wawrzyniec Kantorek (*1878 r. Skaratki, +?) Józef Ociela (*1878 r. Rogóźno, +?) Małgorzata Pel (*1878 r. Skaratki, +1881 r. Skaratki) Józef Pawłowicz (*1878 r. Strzebieszew, +?) Marianna Sękalska (*1878 r. Domaniewice, +1891 r. Domaniewice) Marianna Małecka (*1878 r. Reczyce, +1879 r. Reczyce) Franciszka Grabowicz (*1878 r. Skaratki, +09-07-1962 r. Chruślin) Józef Polit (*1878 r. Strzebieszew, +?) Józef Szymczak (*1878 r. Reczyce, +?) Franciszka Krukowska z d. Kucińska (*1878 r. Stroniewice, +?) Józef Godziszewski (*1878 r. Reczyce, +1885 r. Reczyce) Antoni Zagajewski (*1878 r. Skaratki, +?) Marianna Pająk (*1879 r. Stroniewice, +?) Marianna Rutkowska (*1879 r. Domaniewice, +?) Józef Wielec (*1879 r. Skaratki, +?) Jan Knera (*1879 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Jan Kamiński (*1879 r. Wrzeczko, +?) Józefa Wiesiołek (*1879 r. Czatolin, +1880 r. Czatolin) Józef Parys (*1879 r. Strzebieszew, +?) Jan Majcher (*1879 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Piotr Kuciński (*1879 r. Skaratki, +1913 r. Skaratki) Małgorzata Pietrzak z d. Kosiorek (*1879 r. Rogóźno, +?) Jan Małecki (*1879 r. Reczyce, +1880 r. Reczyce) Józef Kowalczyk (*1879 r. Skaratki, +?) Józef Warda (*1879 r. Skaratki, +?) Józefa Szymczak z d. Strugińska (*28-03-1879 r. Reczyce, +18-06-1972 r. Łowicz) Małgorzata Bogdańska z d. Ociela (*1880 r. Rogóźno, +1932 r. Pszczonów) Jan Warda (*1880 r. Rogóźno, +?) Józef Wilk (*1880 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Antoni Sękalski (*1880 r. Domaniewice, +?) Katarzyna Majewska (*1880 r. Skaratki, +1880 r. Skaratki) Jan Polit (*1880 r. Strzebieszew, +?) Mateusz Foks (*1880 r. Stare Grudze, +?) Wincenty Godziszewski (*1880 r. Reczyce, +?) Józefa Marczak z d. Czuba (*1880 r. Skaratki, +?) Maciej Pawłowicz (*1880 r. Strzebieszew, +1908 r.) Józef Kantorek (*1880 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kucińska (*1880 r. Skaratki, +1880 r. Skaratki) Marianna Dziedziela z d. Adach (*1880 r. Skaratki, +?) Tomasz Wilk (*1880 r. Skaratki, +?) Jan Ruta (*1880 r. Strzebieszew, +28-12-1951 r. Sieraków) Józef Pawlak (*1880 r. Skaratki, +?) Katarzyna Jurga z d. Mrzygłód (*1880 r. Skaratki, +?) Katarzyna Warda z d. Kantorek (*1880 r. Skaratki, +?) Piotr Kuciński (*1881 r. Skaratki, +1881 r.) Anna Kucińska z d. Małecka (*1881 r. Reczyce, +?) Franciszek Strugiński (*1881 r. Reczyce, +1883 r. Reczyce) Piotr Knera (*1881 r. Skaratki, +?) Marianna Kosiorek (*1881 r. Skaratki, +?) Łukasz Graszka (*1881 r. Czatolin, +?) Andrzej Majewski (*1881 r. Skaratki, +?) Józefa Płuciennik (*1881 r. Strzebieszew, +1894 r.) Franciszka Graczyk z d. Wiesiołek (*1881 r. Czatolin, +?) Marcjanna Wielec (*1881 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Katarzyna Drużka z d. Pająk (*1881 r., +1967 r.) Andrzej Maciejak (*1881 r. Wrzeczko, +?) Józef Wawrzyn (*06-12-1881 r. Krępa, +?) Antoni Kantorek (*1882 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Józef Majewski (*1882 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Agata Pawłowicz (*1882 r. Strzebieszew, +1883 r. Strzebieszew) Rozalia Majewska (*1882 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Józefa Maciejak (*1882 r. Wrzeczko, +?) Anna Pająk (*1882 r., +1882 r. Strzebieszew) Jadwiga Kowalczyk (*1882 r. Skaratki, +1884 r. Skaratki) Katarzyna Wesołowska z d. Wilk (*1882 r. Skaratki, +?) Katarzyna Ziarnik (*1882 r. Skaratki, +1886 r. Skaratki) Antoni Ruta (*1882 r. Strzebieszew, +?) Jan Pawlak (*1882 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Jan Włostek (*1882 r. Domaniewice, +1883 r. Domaniewice) Piotr Rynkiewicz (*1882 r. Domaniewice, +04-02-1962 r. /Łowicz/) Antoni Kosiorek (*1882 r. Rogóźno, +?) Franciszka Czuba (*1882 r. Skaratki, +?) Stanisław Pająk (*1883 r. Stroniewice, +1918 r. Dąbkowice) Rozalia Stajuda z d. Strugińska (*1883 r. Reczyce, + /Domaniewice/) Agata Polit (*1883 r. Strzebieszew, +?) Marianna Kantorek (*1883 r. Skaratki, +1888 r. Skaratki) Franciszka Kierus (*1883 r. Domaniewice, +1905 r.) Franciszek Maciejak (*1883 r. Wrzeczko, +?) Jan Graczyk (*1883 r. Grudze, +?) Józef Karcz (*1883 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Franciszek Pająk (*1883 r. Strzebieszew, + /Głowno/) Stanisław Sękalski (*1883 r. Domaniewice, +?) Agnieszka Czuba (*1883 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Małgorzata Wilk (*1883 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Katarzyna Wielec z d. Małecka (*1883 r. Reczyce, +?) Katarzyna Pel (*1883 r. Skaratki, +?) Małgorzata Krukowska (*1883 r. Skaratki, +1890 r.) Małgorzata Burzyńska z d. Dróżka (*1883 r. Skaratki, +20-02-1920 r. Skaratki) Marianna Kosiorek z d. Warda (*11-05-1883 r. Skaratki, +?) Piotr Wielec (*1884 r. Skaratki, +?) Franciszek Majewski (*1884 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kowalczyk (*1884 r. Skaratki, +?) Jan Pająk (*1884 r. Stroniewice, +?) Stanisław Parys (*1884 r. Strzebieszew, +1896 r. Strzebieszew) Ignacy Włostek (*1884 r. Domaniewice, +?) Jan Kantorek (*1884 r. Skaratki, +17-03-1970 r. /Domaniewice/) Paweł Czuba (*1884 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Jan Drużka (*1884 r. Stroniewice, +?) Stanisław Pawłowicz (*1884 r. Strzebieszew, +?) Jadwiga Kostrzewa z d. Strugińska (*1885 r. Reczyce, +?) Franciszka Włostek z d. Strugińska (*1885 r. Reczyce, +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/) Magdalena Ruta z d. Kowalczyk (*1885 r. Skaratki, +?) Jan Graszka (*1885 r. Czatolin, +1886 r. Czatolin) Teodor Polit (*1885 r. Strzebieszew, +?) Katarzyna Karcz (*1885 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Antoni Maciejak (*1885 r. Wrzeczko, +1886 r. Wrzeczko) Katarzyna Lebioda z d. Knera (*1885 r. Skaratki, +?) Józef Adach (*1885 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Piotr Pająk (*1885 r. Strzebieszew, +?) Antoni Kamiński (*1885 r. Wrzeczko, +05-02-1917 r. Wrzeczko) Małgorzata Drużka (*1885 r. Skaratki, +?) Franciszek Mrzygłód (*1885 r. Skaratki, +?) Katarzyna Majewska (*1885 r. Skaratki, +?) Marianna Kucińska (*1885 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Katarzyna Matyjasik z d. Kantorek (*1885 r. Stroniewice, +?) Małgorzata Olejnik z d. Śnieguła (*05-09-1885 r. Wrzeczko, +?) Józefa Dziuda z d. Pawłowicz (*1886 r. Strzebieszew, +?) Józefa Tataj (*1886 r. Skaratki, +?) Jakub Sękalski (*1886 r. Domaniewice, +?) Franciszka Pająk (*1886 r. Stroniewice, +?) Wiktoria Kantorek z d. Kucińska (*1886 r., +1950 r. /Domaniewice/) Władysław Gałązka (*1886 r. Czatolin, +1919 r. Wrzeczko) Andrzej Janus (*1886 r. Skaratki, +?) Franciszka Ruta z d. Wilk (*1886 r. Skaratki, +04-08-1984 r. Skaratki) Katarzyna Sołtyszewska z d. Dróżka (*1886 r. Skaratki, +?) Józef Kantorek (*1886 r. Skaratki, +25-10-1940 r. Wojewodza) Marianna Maciejak (*1886 r. Wrzeczko, +1893 r. Wrzeczko) Jakub Felczyński (*1886 r. Skaratki, +1886 r. Skaratki) Antoni Stefański (*1886 r. Skaratki, +?) Antoni Kantorek (*1886 r. Skaratki, +?) Jan Strugiński (*1887 r. Reczyce, +1889 r. Reczyce) Marianna Kucińska z d. Kowalczyk (*1887 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Józef Kowalczyk (*1887 r. Skaratki, +?) Marianna Stefańska z d. Majewska (*1887 r. Skaratki, +?) Marianna Maciejak z d. Pęczkowska (*1887 r., +?) Małgorzata Guz z d. Wielec (*1887 r. Skaratki, +1976 r. /Sobota/) Antoni Graszka (*1887 r. Krępa, +04-03-1918 r. Skaratki) Konstanty Błażejewski (*1887 r. Domaniewice, +?) Marianna Małecka (*1887 r. Reczyce, +1888 r. Reczyce) Andrzej Włostek (*1887 r. Skaratki, +?) Marianna Urbańska z d. Janus (*1887 r. Skaratki, +?) Maciej Błażejewski (*1887 r. Domaniewice, +21-07-1892 r. Łowicz) Marianna Graszka z d. Kantorek (*1887 r. Skaratki, +?) Franciszek Parys (*1887 r. Strzebieszew, +1895 r. Strzebieszew) Józef Strugiński (*1887 r. Reczyce, +?) Łucja Pająk (*1887 r. Stroniewice, +?) Józefa Wilk (*1888 r. Skaratki, +?) Katarzyna Skoneczna (*1888 r., +1889 r.) Michał Majewski (*1888 r. Skaratki, +15-09-1939 r. Skaratki) Dorota Kantorek z d. Zagajewska (*1888 r. Skaratki, +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/) Izydor Kuciński (*1888 r. Strzebieszew, +?) Marianna Strugińska (*1888 r. Reczyce, +1888 r. Reczyce) Antoni Wilk (*1888 r. Skaratki, +?) Szczepan Drużka (*1888 r. Skaratki, +?) Jan Pawłowicz (*1888 r. Strzebieszew, +?) Marianna Kosiorek z d. Felczyńska (*1888 r. Skaratki, +1940 r.) Stanisław Polit (*1888 r. Strzebieszew, +1888 r. Strzebieszew) Andrzej Pająk (*1888 r. Strzebieszew, +?) Marianna Knera (*1888 r. Skaratki, +1889 r. Skaratki) Anna Pęczkowska z d. Maciejak (*1888 r. Wrzeczko, +?) Marianna Kapusta (*1888 r. Krępa, +?) Józef Majcher (*1888 r. Skaratki, +?) Jan Zagajewski (*1888 r. Skaratki, +?) Agnieszka Gratkowska z d. Strugińska (*1888 r. Reczyce, +?) Józefa Szkup z d. Kantorek (*1888 r. Skaratki, +?) Marianna Oraczyńska z d. Skuneczna (*1888 r. Skaratki, +?) Franciszka Wawrzyn z d. Strugińska (*28-01-1888 r. Reczyce, +?) Rafał Szkup (*1889 r. Wrzeczko, +03-04-1921 r. Wrzeczko) Józef Adach (*1889 r. Czatolin, +1889 r. Czatolin) Antoni Wielec (*1889 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Andrzej Parys (*1889 r. Strzebieszew, +?) Aniela Knera (*1889 r. Skaratki, +1890 r. Skaratki) Marianna Szymajda z d. Małecka (*1889 r. Reczyce, +10-01-1983 r. Czatolin) Błażej Godos (*1889 r. Wrzeczko, +?) Adam Kantorek (*1889 r. Skaratki, +06-03-1962 r. Domaniewice /Domaniewice/) Józefa Majewska z d. Kantorek (*1889 r. Skaratki, +?) Małgorzata Mrzygłód (*1889 r. Skaratki, +?) Antoni Ziarnik (*1889 r. Domaniewice, +?) Józef Małecki (*1889 r. Reczyce, +?) Józefa Ruta z d. Skuneczna (*1889 r. Strzebieszew, +?) Katarzyna Kantorek (*1889 r. Skaratki, +1896 r. Skaratki) Grzegorz Pawlak (*1889 r. Skaratki, +09-11-1899 r. Cybulice) Marianna Kucińska (*1889 r. Skaratki, +1890 r.) Marianna Kucińska (*1889 r. Strzebieszew, +1889 r.) Józefa Więchno z d. Wielec (*1890 r. Skaratki, +?) Marianna Błażejewska (*1890 r. Domaniewice, +04-04-1892 r. Łowicz) Józefa Karcz (*1890 r. Skaratki, +1890 r. Skaratki) Filip Sękalski (*1890 r. Domaniewice, +?) Józefa Knera (*1890 r. Skaratki, +?) Agnieszka Grabowicz z d. Kantorek (*1890 r. Stroniewice, +18-10-1918 r. Domaniewice) Piotr Maciejak (*1890 r. Wrzeczko, +?) Marcjanna Polit (*1890 r. Strzebieszew, +?) Teofil Błażejewski (*1890 r., +?) Małgorzata Skuneczna (*1890 r., +1890 r.) Walenty Janus (*1890 r. Skaratki, +?) Marianna Michalak z d. Stefańska (*1890 r. Skaratki, +01-04-1967 r. /Stary Waliszew/) Małgorzata Kapusta (*1890 r. Krępa, +?) Józef Skoneczny (*1890 r. Skaratki, +?) Julianna Rochówniak z d. Nowakowska (*1890 r. Wrzeczko, +?) Marcjanna Strugińska (*1890 r. Reczyce, +?) Aniela Kapusta (*1891 r. Krępa, +?) Piotr Pająk (*1891 r. Strugienice, +?) Aniela Sut (*1891 r., +1900 r. Rogóźno) Franciszek Pel (*1891 r. Skaratki, +?) Stanisław Kostrzewa (*1891 r. Czatolin, +?) Tomasz Kantorek (*1891 r. Skaratki, +?) Katarzyna Zagajewska z d. Kowalczyk (*1891 r. Skaratki, +?) Karolina Kucińska z d. Strugińska (*1891 r., + /Domaniewice/) Wiktoria Drużka (*1891 r. Skaratki, +1891 r. Skaratki) Julianna Kowalczyk (*1891 r. Skaratki, +1891 r. Skaratki) Józef Wilk (*1891 r. Skaratki, +?) Marianna Przyczka z d. Kucińska (*1891 r. Skaratki, +?) Franciszek Skuneczny (*1891 r., +1892 r.) Stanisław Błażejewski (*1891 r., +18-03-1972 r.) Aniela Kantorek (*1891 r. Skaratki, +1892 r.) Marianna Pawłowicz (*1891 r. Strzebieszew, +1894 r. Strzebieszew) Bolesław Wilk (*1891 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Aleksander Parys (*1892 r. Strzebieszew, +?) Walenty Nowakowski (*1892 r. Wrzeczko, +?) Franciszek Knera (*1892 r. Skaratki, +?) Jan Kowalczyk (*1892 r. Skaratki, +?) Marianna Knera (*1892 r. Skaratki, +?) Katarzyna Pawlak (*1892 r. Skaratki, +13-11-1899 r. Cybulice) Leon Drużka (*1892 r. Skaratki, +?) Stanisław Skuneczny (*1892 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kostrzewa (*1892 r. Czatolin, +1894 r.) Aniela Warda z d. Kantorek (*1892 r. Skaratki, +?) Szczepan Wielec (*1892 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Marianna Bródka z d. Kantorek (*1892 r. Skaratki, +13-01-1986 r. Krępa) Jan Małecki (*1892 r. Reczyce, +?) Bolesław Kot (*1892 r., +?) Stefan Kantorek (*1892 r. Skaratki, +?) Zofia Zych z d. Skuneczna (*14-05-1892 r. Strzebieszew, +?) Stefan Knera (*1893 r. Skaratki, +03-08-1989 r.) Katarzyna Lisiewska z d. Pel (*1893 r. Skaratki, +01-05-1980 r. Skaratki) Andrzej Strugiński (*1893 r. Reczyce, +?) Franciszek Pel (*1893 r. Skaratki, +03-04-1975 r. Skaratki) Mateusz Skuneczny (*1893 r., +?) Walenty Ziarnik (*1893 r. Skaratki, +29-07-1962 r. /Domaniewice/) Michalina Rutkowska z d. Małecka (*1893 r. Reczyce, +07-05-1980 r.) Grzegorz Pająk (*1893 r., +?) Ludwika Ziarnik z d. Podgórska (*1893 r. Skaratki, +10-06-1971 r. Skaratki /Domaniewice/) Filip Kantorek (*1893 r. Stroniewice, +25-11-1933 r. Niewiarów) Franciszek Sut (*1893 r., +?) Stanisław Kantorek (*1893 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Rozalia Szymajda z d. Małecka (*1893 r., +?) Agnieszka Knera z d. Godziszewska (*1894 r., +?) Tomasz Błażejewski (*1894 r. Domaniewice, +1900 r. Domaniewice) Wojciech Kopania (*1894 r. Rogóźno, +06-09-1977 r.) Anna Górczyńska z d. Wielec (*1894 r. Skaratki, +16-06-1987 r.) Józefa Skuneczny z d. Sut (*1894 r., +?) Izydor Grabowicz (*1894 r. Krępa, +?) Władysław Kostrzewa (*1894 r. Krępa, +?) Aniela Kot (*1894 r., +?) Helena Parys (*1894 r. Strzebieszew, +1894 r. Strzebieszew) Szczepan Pająk (*1894 r. Strzebieszew, +?) Stanisław Nowakowski (*1894 r., +?) Franicszka Kucińska (*1894 r., +?) Jadwiga Sianoszek z d. Domańska (*1894 r. Strzebieszew, +1954 r. Wygoda) Wawrzyniec Kierus (*1894 r., +?) Piotr Majewski (*1895 r. Skaratki, +1895 r. Skaratki) Jan Kantorek (*1895 r., +1897 r. Skaratki) Franciszek Janus (*1895 r. Skaratki, +21-01-1932 r. Waliszew) Józefa Burzyńska z d. Knera (*1895 r. Skaratki, +1977 r. Skaratki) Stefan Felczyński (*1895 r. Skaratki, +1895 r. Skaratki) Łucja Kucińska (*1895 r. Strzebieszew, +?) Jan Felczyński (*1895 r. Skaratki, +1895 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*1895 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Ignacy Graszka (*1895 r. Skaratki, +?) Marianna Kucińska z d. Małecka (*1895 r. Reczyce, +?) Kazimierz Pawlak (*1895 r. Skaratki, +?) Piotr Podgórski (*1895 r. Skaratki, +?) Elżbieta Drużka (*1895 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Marianna Grzelka (*1895 r. Skaratki, +19-11-1994 r. Skaratki) Marianna Skoneczna (*1895 r. Skaratki, +?) Szczepan Pel (*1895 r. Skaratki, +?) Piotr Różycki (*1895 r. Krępa, +?) Weronika Ociela (*1895 r. Grudze, +?) Marianna Kucińska (*1895 r. Strzebieszew, +?) Władysław Szymajda (*1895 r. Czatolin, +?) Marianna Kostrzewa (*1895 r. Czatolin, +?) Aniela Kantorek (*1895 r. Skaratki, +?) Stefan Kot (*1895 r. Domaniewice, +16-02-1977 r. Domaniewice) Józef Matyjasik (*1895 r. Stroniewice, +?) Józef Ziarnik (*1896 r. Skaratki, +1926 r. Skaratki) Marianna Warda (*1896 r. Skaratki, +?) Piotr Grabowicz (*1896 r. Krępa, +?) Józef Majewski (*1896 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Stanisław Kowalczyk (*1896 r. Skaratki, +?) Małgorzata Pająk (*1896 r. Strzebieszew, +?) Jan Skuneczny (*1896 r., +1897 r. Rogóźno) Stanisław Skuneczny (*1896 r., +?) Bolesław Kantorek (*1896 r. Skaratki, +?) Marianna Pająk (*1896 r. Strzebieszew, +?) Konstancja Miziołek z d. Szkup (*1896 r. Skaratki, +27-12-1968 r. Ciechanów /Ciechanów/) Franciszek Kujawiak (*1896 r. Skaratki, +?) Jan Knera (*1896 r. Skaratki, +1899 r. Skaratki) Franciszka Ziarnik z d. Kowalczyk (*1896 r. Skaratki, +1971 r. Domaniewice) Jan Grabowicz (*1896 r. Krępa, +?) Helena Sut z d. Podgórska (*1896 r. Skaratki, +25-07-1943 r. /Domaniewice/) Jan Różycki (*1896 r. Krępa, +?) Adam Ociela (*1896 r. Grudze, +?) Szczepan Parys (*1896 r. Strzebieszew, +1898 r. Strzebieszew) Antoni Knera (*1896 r. Skaratki, +?) Mateusz Małecki (*1896 r. Reczyce, +?) Jan Kunecki (*1896 r. Strzebieszew, +04-07-1920 r. Ziewanice) Józef Kantorek (*16-12-1896 r. Skaratki, +02-03-1971 r. Skaratki) Katarzyna Gajda z d. Błażejewska (*20-12-1896 r. Domaniewice, +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/) Aniela Żak (*1897 r. Skaratki, +05-03-1916 r. Skaratki) Szczepan Nowakowski (*1897 r., +?) Józef Kierus (*1897 r. Domaniewice, +?) Agata Wójcikowska z d. Domańska (*1897 r. Strzebieszew, +27-02-1987 r. Rogóźno) Bolesław Kostrzewa (*1897 r. Czatolin, +?) Franciszka Dratwa z d. Wielec (*1897 r. Skaratki, +31-03-1988 r. Strzebieszew) Józef Adach (*1897 r. Skaratki, +25-09-1970 r. Grójec) Małgorzata Majewska z d. Warda (*1897 r. Skaratki, +22-02-1983 r. Krępa) Józef Pel (*1897 r. Skaratki, +1987 r. Skaratki pod Rogóźno) Franciszek Godziszewski (*1897 r. Reczyce, +?) Jan Zuchora (*1897 r. Strzebieszew, +?) Wiktoria Kantorek z d. Ziarnik (*1897 r. Domaniewice, +?) Jan Kantorek (*1897 r. Skaratki, +02-1982 r. /Domaniewice/) Marianna Góra z d. Barbucha (*1897 r. Krępa, +30-03-1976 r. Krępa) Katarzyna Małecka (*1897 r. Reczyce, +1897 r. Reczyce) Marianna Podgórska (*1897 r. Skaratki, +1899 r. Skaratki) Antoni Pająk (*1897 r. Strzebieszew, +1970 r.) Franciszka Kantorek z d. Tafilńska (*12-02-1897 r. Krępa, +05-05-1978 r. Skaratki /Domaniewice/) Jan Knera (*1898 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kot z d. Grzelak (*1898 r. Domaniewice, +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/) Stanisław Majewski (*1898 r. Skaratki, +?) Franciszka Lebioda z d. Pel (*1898 r. Skaratki, +?) Aniela Karcz z d. Czerwiec (*1898 r. Domaniewice, +?) Wiktoria Grabowicz (*1898 r. Krępa, +?) Teofila Jamróz (*1898 r. Krępa, +1903 r. Krępa) Marianna Strąk z d. Ziarnik (*1898 r. Skaratki, +1988 r.) Andrzej Kantorek (*1898 r., +1899 r. Stroniewice) Ewa Bakalarz (*1898 r. Stare Grudze, +1899 r. Stare Grudze) Marianna Godziszewska (*1898 r. Reczyce, +1898 r. Reczyce) Franciszka Ociela (*1898 r. Grudze, +?) Helena Karcz (*1898 r. Skaratki, +?) Józef Kałuża (*1898 r., +1900 r. Domaniewice) Władysław Różycki (*1898 r. Krępa, +?) Józef Drużka (*1899 r. Skaratki, +?) Marianna Plewka (*1899 r. Domaniewice, +?) Stefania Sokół z d. Kostrzewa (*1899 r. Czatolin, +?) Katarzyna Redzisz z d. Skoneczna (*1899 r. Skaratki, +1929 r. Przasnysz) Katarzyna Grzelka (*1899 r. Skaratki, +?) Marianna Kierus (*1899 r. Domaniewice, +1911 r. Domaniewice) Piotr Zagajewski (*1899 r. Skaratki, +?) Helena Grabowicz (*1899 r. Krępa, +?) Wojciech Parys (*1899 r. Strzebieszew, +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/) Stefania Kantorek (*1899 r. Skaratki, +?) Stanisław Warda (*1899 r. Skaratki, +11-04-1984 r. Janinów) Zofia Pająk z d. Sut (*1899 r. Rogóźno, +?) Aniela Małecka (*1899 r. Reczyce, +1899 r. Reczyce) Aniela Drużka z d. Wilk (*1899 r. Skaratki, +?) Władysław Warda (*1899 r. Skaratki, +?) Wiktoria Graczyk z d. Błażejewska (*1899 r. Skaratki, +?) Aniela Sut (*1899 r. Rogóźno, +?) Stanisław Błażejewski (*1899 r. Domaniewice, +10-01-1977 r. /Łódź/) Jan Pel (*1899 r. Skaratki, +?) Władysław Majewski (*1899 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Wojciech Domański (*1899 r. Rogóźno, +?) Jan Pająk (*1899 r. Strzebieszew, +09-03-1985 r. Strzebieszew) Jan Dziedziela (*1899 r. Skaratki, +?) Kazimierz Kunecki (*1899 r. Strzebieszew, +?) Antoni Kuciński (*13-07-1899 r. Strzebieszew, +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Jan Plewka (*1900 r. Domaniewice, +?) Marcjanna Podgórska (*1900 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Antoni Różycki (*1900 r. Krępa, +?) Franciszka Pietrzak (*1900 r. Rogóźno, +?) Józef Knera (*1900 r. Skaratki, +?) Helena Matyjasik z d. Kantorek (*1900 r. Stroniewice, +?) Tomasz Pel (*1900 r. Skaratki, +1911 r. Domaniewice) Aniela Knera (*1900 r. Skaratki, +1902 r. Skaratki) Józef Brudka (*1900 r. Rogóźno, +1905 r.) Władysław Dziedziela (*1900 r. Skaratki, +24-12-1982 r. Skaratki pod Las) Katarzyna Majchrzak z d. Kantorek (*1900 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*1900 r. Skaratki, +?) Józef Jamróz (*1900 r. Krępa, +1903 r. Krępa) Jan Majewski (*1900 r. Skaratki, +1903 r. Skaratki) Katarzyna Małecka (*1900 r. Reczyce, +1900 r. Reczyce) Aniela Kowalska (*1900 r. Domaniewice, +?) Stanisław Warda (*1900 r. Rogóźno, +1901 r. Rogóźno) Antoni Wielec (*1900 r. Skaratki, +19-12-1987 r. Płock) Aniela Wawrzyn z d. Bakalarz (*1900 r. Stare Grudze, +1984 r.) Walenty Kałuża (*1900 r., +1900 r. Domaniewice) Marianna Grabowicz (*09-07-1900 r. Krępa, +13-11-1903 r. Krępa) Małgorzata Białek z d. Pająk (*1901 r., +12-03-1989 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Tomasz Skuneczny (*1901 r., +1911 r. Rogóźno) Helena Jabłońska z d. Warda (*1901 r. Skaratki, +?) Marianna Redzisz (*1901 r. Stroniewice, +?) Józef Majewski (*1901 r. Skaratki, +?) Jan Warda (*1901 r. Skaratki, +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/) Marianna Kamińska (*1901 r. Wrzeczko, +?) Stanisław Ziarnik (*1901 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Wiktoria Kucińska (*1901 r. Strzebieszew, +?) Szczepan Kosiorek (*1901 r. Skaratki, +?) Franciszka Kowalska (*1901 r. Domaniewice, +?) Marianna Domańska (*1901 r. Rogóźno, +?) Marianna Kantorek (*1901 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Stanisław Kosiorek (*16-09-1901 r. Rogóźno, +30-09-1967 r.) Małgorzata Czuba (*1902 r. Skaratki, +?) Helena Szymczak (*1902 r., +?) Stanisław Godziszewski (*1902 r. Reczyce, +?) Ewa Kosiorek (*1902 r. Skaratki, +?) Magdalena Kantorek (*1902 r. Skaratki, +22-10-1904 r. Helenów) Jan Polit (*1902 r. Strzebieszew, +?) Józefa Małecka (*1902 r. Reczyce, +?) Weronika Kolec z d. Skoneczna (*1902 r. Skaratki, +?) Marianna Różycka (*1902 r. Krępa, +?) Katarzyna Podgórska (*1902 r. Skaratki, +?) Dorota Kantorek (*1902 r. Skaratki, +?) Jan Grabowicz (*1902 r. Krępa, +1906 r.) Feliks Sut (*1902 r. Rogóźno, +?) Agata Kantorek (*1902 r. Skaratki, +?) Franciszek Kuciński (*1902 r. Reczyce, +?) Jan Brudka (*1902 r. Rogóźno, +13-10-1962 r. Rogóźno) Antoni Drużka (*1902 r. Skaratki, +?) Józef Karcz (*1902 r. Skaratki, +?) Wincenty Parys (*1902 r. Strzebieszew, +?) Józefa Ociela (*1902 r. Grudze, +?) Marianna Kantorek (*1902 r. Skaratki, +?) Małgorzata Pel (*1902 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Franciszek Kunecki (*1902 r. Strzebieszew, +?) Józef Majewski (*1902 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Józefa Rybus z d. Bakalarz (*21-01-1902 r. Stare Grudze, +1952 r.) Aniela Kantorek (*1903 r. Skaratki, +?) Tomasz Kantorek (*1903 r., +13-08-1975 r. Gałkówek Mały) Konstanty Pel (*1903 r. Skaratki, +?) Wacław Knera (*1903 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Aniela Warda z d. Kostrzewa (*1903 r. Skaratki, +29-06-1983 r. Skaratki pod Las) Władysław Kantorek (*1903 r., +?) Piotr Pietrzak (*1903 r. Rogóźno, +?) Anna Majewska (*1903 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Józef Krukowski (*1903 r. Stroniewice, +?) Jan Knera (*1903 r. Skaratki, +1906 r. Skaratki) Marianna Drużka z d. Kantorek (*1903 r. Skaratki, +18-01-1986 r. Skaratki pod Las) Wojciech Jamróz (*1903 r. Krępa, +1903 r. Krępa) Piotr Zagajewski (*1903 r., +25-07-1990 r. Rogóźno) Wojciech Ziarnik (*1903 r. Skaratki, +1939 r. Skaratki) Józef Plewka (*1903 r. Domaniewice, +?) Aniela Kierus (*1903 r. Domaniewice, +?) Jan Wielec (*1903 r. Skaratki, +1907 r. Skaratki) Antoni Pel (*1903 r. Skaratki, +1903 r. Skaratki) Małgorzata Kopania z d. Warda (*1903 r. Rogóźno, +?) Katarzyna Ziarnik z d. Kuśmierek (*14-02-1903 r. Skaratki, +?) Franciszek Kosiorek (*09-08-1903 r. Rogóźno, +?) Władysław Antoni Jamróz (*1904 r. Krępa, +1906 r.) Stanisław Polit (*1904 r. Gozdów, +1904 r. Gozdów) Helena Kucińska (*1904 r. Reczyce, +1905 r. Reczyce) Stanisław Knera (*1904 r. Skaratki, +1905 r. Skaratki) Franciszka Warda z d. Zagajewska (*1904 r. Skaratki, +29-12-1928 r. Janinów) Stanisław Kowalski (*1904 r. Domaniewice, +?) Andrzej Zagajewski (*1904 r. Rogóźno, +1904 r. Rogóźno) Anna Kantorek (*1904 r. Skaratki, +?) Jan Podgórski (*1904 r. Skaratki, +1905 r. Skaratki) Kostanty Kuciński (*1904 r. Strzebieszew, +?) Józef Kantorek (*1904 r. Skaratki, +06-07-1970 r. Domaniewice) Stanisław Domański (*1904 r. Rogóźno, +07-10-1985 r. /Domaniewice/) Katarzyna Burzyńska z d. Drużka (*1904 r. Skaratki, +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno) Rozalia Kowalska z d. Godziszewska (*1904 r. Reczyce, +?) Anna Sut z d. Skuneczna (*1904 r. Rogóźno, +04-03-1983 r. Rogóźno /Domaniewice/) Stanisław Warda (*1904 r. Rogóźno, +24-12-1971 r. Rogóźno) Władysław Majewski (*1904 r. Skaratki, +?) Andrzej Kamiński (*1904 r. Wrzeczko, +1906 r. Wrzeczko) Józefa Kostrzewa z d. Brudka (*1904 r. Rogóźno, +01-04-1962 r. Rogóźno) Jan Redzisz (*18-02-1904 r. Stroniewice, +?) Jan Góra (*13-10-1904 r., +?) Władysław Wawrzyn (*14-11-1904 r. Krępa, +1996 r. /Domaniewice/) Helena Ruta (*1905 r. Skaratki, +?) Helena Kowalska (*1905 r. Domaniewice, +1908 r.) Katarzyna Zagajewska (*1905 r. Rogóźno, +1905 r.) Regina Sut (*1905 r., +?) Helena Dziedziela (*1905 r. Skaratki, +1908 r. Skaratki) Józef Kantorek (*1905 r. Skaratki, +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/) Katarzyna Stajuda (*1905 r., +?) Rozalia Warda (*1905 r. Skaratki, +?) Józef Kuciński (*1905 r., +?) Rozalia Kucińska z d. Ziarnik (*1905 r. Skaratki, +14-05-1973 r. Skaratki /Domaniewice/) Helena Bryk z d. Karcz (*1905 r. Skaratki, +11-02-1940 r. Chruślin) Genowefa Szkup (*1905 r., +1905 r.) Piotr Majewski (*1905 r. Skaratki, +?) Stefania Wilk (*1905 r. Skaratki, +?) Stefania Maćkowska z d. Skoneczna (*1905 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kantorek (*1905 r. Skaratki, +?) Katarzyna Wojtysiak z d. Godziszewska (*1905 r. Reczyce, +?) Józef Żak (*1905 r. Skaratki, +?) Marta Warda (*1905 r. Skaratki, +?) Władysław Grabowicz (*1905 r. Krępa, +1906 r.) Aniela Grzelka (*1905 r. Skaratki, +1908 r. Skaratki) Andrzej Różycki (*1905 r. Krępa, +1907 r.) Józefa Kantorek (*10-03-1905 r. Skaratki, +30-03-1905 r. Skaratki) Katarzyna Wawrzyn z d. Bakalarz (*13-04-1905 r. Stare Grudze, +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/) Aniela Podgórska (*1906 r. Skaratki, +1908 r. Skaratki) Zofia Różycka (*1906 r. Krępa, +?) Małgorzata Plewka (*1906 r. Domaniewice, +?) Aniela Kantorek (*1906 r. Skaratki, +?) Franciszka Godziszewska (*1906 r. Reczyce, +1908 r. Reczyce) Stanisław Redzisz (*1906 r. Stroniewice, +?) Stefania Kamińska (*1906 r. Wrzeczko, +1911 r. Wrzeczko) Stefan Kamiński (*1906 r. Wrzeczko, +1908 r. Wrzeczko) Katarzyna Kucińska (*1906 r. Reczyce, +17-02-1994 r. Reczyce) Stanisława Pietrzak (*1906 r. Rogóźno, +1908 r. Rogóźno) Jan Warda (*1906 r. Skaratki, +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/) Andrzej Polit (*1906 r. Strzebieszew, +24-02-1969 r. Strzebieszew) Jan Kostrzewa (*1906 r. Skaratki, +1999 r.) Magdalena Zuchora z d. Wilk (*1906 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Władysław Zagajewski (*1906 r. Rogóźno, +21-03-2006 r. Głowno) Helena Kucharek z d. Kunecka (*1906 r. Strzebieszew, +?) Maciej Domański (*01-06-1906 r. Rogóźno, +10-05-1996 r.) Jan Kosiorek (*03-06-1906 r. Rogóźno, +?) Wiktoria Kantorek (*03-08-1906 r. Stroniewice, +1907 r. Stroniewice) Czesław Kantorek (*03-08-1906 r. Stroniewice, +1907 r. Stroniewice) Wojciech Kantorek (*25-08-1906 r. Skaratki, +27-08-1906 r. Skaratki) Józefa Redzisz (*31-10-1906 r. Stroniewice, +1906 r.) Helena Pudłowska z d. Warda (*1907 r. Rogóźno, +01-06-1990 r. Rogóźno) Stanisław Kantorek (*1907 r. Skaratki, +03-06-1990 r. /Domaniewice/) Władysław Kantorek (*1907 r. Skaratki, +09-09-1976 r. Skaratki) Henryk Knera (*1907 r. Skaratki, +28-04-1972 r.) Bolesław Sut (*1907 r., +1908 r.) Andrzej Kamiński (*1907 r. Wrzeczko, +1907 r. Wrzeczko) Stefania Warda (*1907 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Władysław Szymczak (*1907 r. Reczyce, +?) Władysław Skuneczny (*1907 r. Rogóźno, +1907 r.) Aniela Grabowicz (*1907 r. Krępa, +1918 r. Krępa) Franciszek Jamróz (*1907 r. Krępa, +1908 r.) Aniela Ruta (*1907 r. Skaratki, +29-10-1993 r. Skaratki pod Rogóźno) Wacław Knera (*1907 r. Skaratki, +?) Stanisława Kantorek z d. Kucińska (*1907 r., +01-11-1979 r. Sapy /Domaniewice/) Jan Kuciński (*1907 r. Strzebieszew, +?) Michalina Kowalska (*1907 r. Domaniewice, +?) Piotr Zagajewski (*1907 r. Skaratki, +12-10-1944 r. Domaniewice) Aniela Burzyńska z d. Majewska (*1907 r. Skaratki, +31-10-1968 r. Skaratki /Domaniewice/) Anna Stajuda (*1907 r., +1907 r.) Stanisław Brudka (*1907 r. Rogóźno, +1908 r.) Wincenty Godziszewski (*1907 r. Reczyce, +1984 r.) Władysław Kuciński (*1907 r. Domaniewice, +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Franciszek Grabowicz (*1907 r. Krępa, +?) Konstancja Pająk (*1907 r. Strzebieszew, +?) Franciszek Ociela (*1907 r. Grudze, +?) Leon Kantorek (*13-04-1907 r. Skaratki, +06-09-1907 r. Skaratki) Franciszek Wilk (*12-1907 r. Skaratki, +20-01-1980 r.) Władysław Godziszewski (*1908 r. Reczyce, +?) Marek Śnieguła (*1908 r. Wrzeczko, +23-05-1990 r. /Bojadła/) Władysław Ziarnik (*1908 r., +1973 r. Mikołajki Pomorskie /Prabuty/) Józef Maciejak (*1908 r. Krępa, +?) Józefa Zagajewska (*1908 r. Rogóźno, +1911 r. Rogóźno) Anna Burzyńska (*1908 r. Skaratki, +?) Helena Warda (*1908 r. Skaratki, +12-12-1988 r. Łowicz) Jan Pietrzak (*1908 r. Rogóźno, +?) Janina Małecka z d. Pająk (*1908 r. Strzebieszew, +?) Władysław Kantorek (*1908 r., +?) Józef Knera (*1908 r. Skaratki, +?) Jan Domański (*1908 r. Rogóźno, +1908 r. Rogóźno) Stanisław Kędziora (*1908 r. Strzebieszew, +14-09-1939 r. Lisiewice) Wacław Majewski (*1908 r. Skaratki, +?) Józefa Kamińska (*1908 r. Wrzeczko, +1909 r. Wrzeczko) Władysław Polit (*1908 r. Strzebieszew, +1910 r. Strzebieszew) Rozalia Kostrzewa (*1908 r. Skaratki, +?) Władysław Skoneczny (*1908 r. Skaratki, +?) Helena Kucińska (*1908 r. Reczyce, +1911 r. Reczyce) Weronika Skoneczna (*1908 r., +1910 r.) Teofil Redzisz (*25-07-1908 r. Stroniewice, +?) Piotr Kosiorek (*22-08-1908 r. Rogóźno, +27-01-1984 r. Olsztyn) Wacław Kantorek (*09-1908 r. Skaratki, +26-07-1982 r. Łowicz) Stanisław Stajuda (*1909 r., +1909 r. Reczyce) Helena Różycka (*1909 r. Krępa, +?) Józef Polit (*1909 r. Strzebieszew, +?) Aniela Grzelka (*1909 r. Skaratki, +?) Wacław Szymczak (*1909 r., +?) Franciszek Grabowicz (*1909 r. Krępa, +?) Konstanty Zagajewski (*1909 r. Skaratki, +12-10-1944 r. Domaniewice) Piotr Zieliński (*1909 r. Skaratki, +?) Józef Redzisz (*1909 r. Stroniewice, +?) Stanisław Kamiński (*1909 r. Wrzeczko, +?) Franciszek Wielec (*1909 r. Reczyce, +1909 r. Reczyce) Jan Majewski (*1909 r. Skaratki, +1909 r. Skaratki) Antonina Godziszewska (*1909 r. Reczyce, +?) Władysław Majewski (*1909 r. Skaratki, +?) Antoni Podgórski (*1909 r. Skaratki, +?) Władysław Plewka (*1909 r. Domaniewice, +?) Władysław Ruta (*1909 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Helena Graszka (*1909 r., +1910 r. Krępa) Jan Wielec (*1909 r. Reczyce, +?) Piotr Kowalski (*1909 r., +1910 r. Domaniewice) Jan Bakalarz (*01-07-1909 r., +28-05-1985 r. /Domaniewice/) Józef Kantorek (*08-11-1909 r. Skaratki, +18-03-1911 r. Skaratki) Stefania Kantorek (*14-11-1909 r. Skaratki, +?) Jan Warda (*1910 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Jan Majewski (*1910 r. Skaratki, +?) Czesław Majewski (*1910 r. Skaratki, +?) Wacław Pel (*1910 r. Skaratki, +?) Piotr Matyjasik (*1910 r. Skaratki, +?) Katarzyna Burzyńska (*1910 r. Skaratki, +?) Helena Stajuda (*1910 r., +?) Czesław Zuchora (*1910 r., +?) Stanisława Kunikowska z d. Graszka (*1910 r., +26-12-1989 r. Łowicz) Władysław Zieliński (*1910 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Katarzyna Kucińska (*1910 r. Skaratki, +07-09-1915 r. Skaratki) Konstanty Kamiński (*1910 r. Wrzeczko, +?) Józef Kantorek (*1910 r. Skaratki, +18-03-1911 r. Skaratki) Franciszek Wielec (*1910 r. Skaratki, +?) Marianna Wilk (*1910 r. Skaratki, +02-06-1997 r. Głowno) Józef Foks (*1910 r., +?) Marianna Zagajewska (*1910 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Katarzyna Kantorek (*1910 r. Skaratki, +1914 r. Skaratki) Stanisław Dziedziela (*1910 r., +?) Wiktoria Jamróz (*1910 r. Krępa, +?) Marianna Brudka (*1910 r., +?) Felicja Kucińskia z d. Kucińska (*1910 r. Stroniewice, +1911 r. Stroniewice) Urszula Ruta (*04-03-1910 r. Strzebieszew, +?) Marianna Janeczek z d. Pająk (*08-09-1910 r., +22-10-1991 r. Łowicz) Helena Zagajewska (*1911 r., +?) Mieczysław Sękalski (*1911 r. Domaniewice, +1911 r. Domaniewice) Józef Warda (*1911 r. Skaratki, +?) Władysława Zielińska (*1911 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Marianna Śnieguła z d. Szkup (*1911 r., +04-07-2000 r. Łowicz) Józef Różycki (*1911 r. Krępa, +?) Katarzyna Knera (*1911 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Wacław Zagajewski (*1911 r., +07-09-1969 r. Skaratki) Franciszka Kucińska (*1911 r. Reczyce, +?) Marianna Warda (*1911 r. Domaniewice, +29-07-1985 r. Skaratki) Marianna Wielec (*1911 r., +?) Mieczysław Zagajewski (*1911 r. Skaratki, +?) Aniela Grabowicz (*1911 r., +?) Władysława Ruta (*1911 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Marianna Majewska (*1911 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Antonina Ronchert z d. Sut (*1911 r., +16-08-1980 r. Łowicz) Jan Godziszewski (*1911 r. Reczyce, +?) Józefa Rochówniak (*1911 r., +?) Józef Warda (*1911 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Marianna Fibor z d. Knera (*1911 r. Skaratki, +01-11-2003 r. /Domaniewice/) Anna Majcher (*1911 r. Skaratki, +?) Jan Krukowski (*1911 r., +05-1982 r.) Ludwika Wilk (*1911 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Mieczysław Adach (*1911 r., +1985 r. /Domaniewice/) Franciszek Warda (*12-01-1911 r. Rogóźno, +1912 r. Rogóźno) Wacław Kantorek (*20-01-1911 r. Skaratki, +?) Stanisław Ruta (*05-05-1911 r. Strzebieszew, +?) Helena Wawrzyn z d. Bakalarz (*10-07-1911 r. Stare Grudze, +01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/) Stanisław Kuciński (*1912 r., +15-01-1993 r. Domaniewice) Stanisław Jamróz (*1912 r. Krępa, +21-06-1987 r. Jedlicz) Józefa Skuneczna (*1912 r. Rogóźno, +1912 r. Rogóźno) Franciszek Wawrzyńczak (*1912 r. Grudze, +?) Balbina Milczarek z d. Redzisz (*1912 r. Stroniewice, +17-03-1987 r. Jamno) Janina Warda (*1912 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*1912 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Stanisław Kamiński (*1912 r. Wrzeczko, +?) Helena Dziedziela (*1912 r. Skaratki, +23-06-2006 r.) Władysława Ruta (*1912 r. Skaratki, +?) Stanisława Zagajewska (*1912 r. Skaratki, +?) Stanisław Pająk (*1912 r. Stroniewice, +1913 r. Strzebieszew) Wacław Godziszewski (*1912 r. Reczyce, +1916 r. Reczyce) Janina Kantorek (*1912 r. Skaratki, +15-02-2008 r. Chruślin) Wacław Bródka (*1912 r. Skaratki, +1915 r. Skaratki) Jan Kamiński (*1912 r. Wrzeczko, +?) Rozalia Kantorek (*1912 r. Skaratki, +03-11-2000 r. Skaratki) Tadeusz Kantorek (*1912 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Józefa Kucińska (*1912 r. Skaratki, +?) Józef Ruta (*1912 r. Skaratki, +1912 r.) Józefa Plewka (*1912 r. Domaniewice, +?) Stanisława Grzanka z d. Wilk (*1912 r. Skaratki, +13-12-1992 r. Skaratki pod Las) Zofia Sękalska (*1912 r. Domaniewice, +?) Stefan Majewski (*1912 r. Skaratki, +1915 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*1912 r. Skaratki, +25-08-1995 r. Skaratki pod Rogóźno) Franciszka Gołębiewska z d. Kosiorek (*12-02-1912 r. Rogóźno, +20-09-1985 r. Jeże) Czesław Kantorek (*23-05-1912 r. Skaratki, +1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Franciszek Gałązka (*18-11-1912 r. Wrzeczko, +?) Czesław Zieliński (*1913 r. Skaratki, +1914 r. Skaratki) Jadwiga Stajuda (*1913 r. Reczyce, +?) Julian Włodarczyk (*1913 r. Grudze, +?) Konstanty Kantorek (*1913 r., +28-12-1993 r. /Głowno/) Wacław Warda (*1913 r. Skaratki, +?) Władysław Majewski (*1913 r. Skaratki, +?) Helena Ruta z d. Kosiorek (*1913 r. Rogóźno, +2001 r.) Józef Kantorek (*1913 r. Skaratki, +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Stanisław Foks (*1913 r. Grudze, +?) Mieczysław Kuciński (*1913 r. Reczyce, +?) Wacław Knera (*1913 r., +?) Apolonia Pająk (*1913 r. Strzebieszew, +?) Józef Domański (*1913 r. Krępa, +?) Felicja Matyjasik (*1913 r., +?) Jan Kantorek (*1913 r., +21-02-1971 r. Skaratki) Anna Majewska (*1913 r. Krępa, +?) Jan Domański (*1913 r. Rogóźno, +2006 r.) Wacław Graszka (*1913 r., +02-06-1982 r. Krępa) Władysław Ruta (*1913 r. Strzebieszew, +?) Stefania Ruta (*1913 r. Skaratki, +?) Cecylia Majcher (*1913 r., +?) Ludwika Wilk (*1913 r. Skaratki, +07-07-1971 r. Skaratki) Czesław Ruta (*10-08-1913 r. Strzebieszew, +26-08-1988 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Jan Bródka (*06-12-1913 r. Skaratki, +06-02-1980 r. Łowicz) Rozalia Majewska (*1914 r. Skaratki, +?) Jan Knera (*1914 r. Skaratki, +?) Stefania Pietrzak (*1914 r. Rogóźno, +?) Teofila Rychlik (*1914 r., +?) Aniela Żak (*1914 r. Skaratki, +05-09-1915 r. Skaratki) Marianna Sut (*1914 r., +?) Feliks Kamiński (*1914 r. Wrzeczko, +1918 r. Wrzeczko) Wacław Wilk (*1914 r. Skaratki, +?) Jan Zagajewski (*1914 r. Rogóźno, +?) Wojciech Knera (*1914 r., +1914 r. Skaratki) Stanisława Adach (*1914 r., +?) Czesław Wawrzyńczak (*1914 r. Grudze, +?) Czesław Rychlik (*1914 r., +?) Jan Warda (*1914 r. Skaratki, +26-07-2008 r. Skaratki) Józefa Kucińska (*1914 r., +08-07-1986 r. Stroniewice) Janina Kantorek (*1914 r. Skaratki, +?) Michalina Kantorek (*1914 r., +23-01-1999 r.) Piotr Bródka (*1914 r. Rogóźno, +07-10-1986 r. Rogóźno) Ignacy Plewka (*1914 r., +?) Stanisława Kantorek (*1914 r. Skaratki, +1914 r. Skaratki) Jan Szkup (*1914 r. Wrzeczko, +?) Sabina Pająk (*1914 r., +?) Franciszek Majewski (*1914 r. Skaratki, +?) Franciszka Żak (*1914 r., +1914 r. Skaratki) Stanisława Kamińska (*1914 r. Wrzeczko, +1915 r. Wrzeczko) Józef Zagajewski (*1914 r. Skaratki, +1915 r. Skaratki) Janina Kostrzewa (*16-10-1914 r., +19-12-2005 r. Zduny) Jan Ruta (*1915 r. Skaratki, +?) Tadeusz Godziszewski (*1915 r. Reczyce, +?) Paweł Wawrzyn (*18-09-1915 r. Krępa, +?) Helena Adach (*1916 r. Skaratki, +?) Józefa Domańska (*1916 r. Rogóźno, +?) Regina Chruzimska z d. Kantorek (*1916 r. Strugienice, +?) Jan Kantorek (*1916 r. Skaratki, +?) Jan Stajuda (*1916 r. Reczyce, +?) Franciszek Żak (*1917 r. Skaratki, +?) Władysław Bakalarz (*24-07-1917 r. Stare Grudze, +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/) Marta Kantorek (*1918 r. Stroniewice, +13-09-1918 r. Stroniewice) Władysław Kuciński (*1918 r. Stroniewice, +?) Helena Kucińska (*1918 r. Strzebieszew, +1918 r. Strzebieszew) Jan Pęczkowski (*1918 r. Wrzeczko, +?) Celina Kantorek (*1918 r. Skaratki, +?) Janina Warda (*1918 r. Skaratki, +21-11-1918 r. Domaniewice) Władysław Zagajewski (*1918 r. Rogóźno, +02-06-1992 r. Rogóźno /Domaniewice/) Czesław Matyjasik (*1918 r. Stroniewice, +?) Stanisława Gałązka (*1918 r. Wrzeczko, +?) Wacław Kantorek (*1918 r. Skaratki, +?) Tadeusz Sękalski (*1918 r. Domaniewice, +?) Marianna Foks (*1918 r. Grudze, +?) Helena Knera (*1918 r. Skaratki, +?) Marianna Bródka (*25-01-1918 r. Skaratki, +?) Stanisław Grabowicz (*28-07-1918 r. Domaniewice, +?) Regina Wawrzyn (*01-09-1918 r. Krępa, +?) Jan Zagajewski (*1919 r. Skaratki, +?) Czesław Majewski (*1919 r. Skaratki, +?) Wacław Adach (*1919 r. Skaratki, +?) Jan Knera (*1919 r. Skaratki, +?) Helena Matysek z d. Kantorek (*1919 r. Skaratki, +1978 r. /Domaniewice/) Stanisława Dratwa (*1919 r. Strzebieszew, +?) Stanisława Bródka (*1919 r. Skaratki, +?) Stefania Lebioda (*1919 r. Sapy, +?) Tadeusz Kosiorek (*1919 r. Domaniewice, +?) Regina Knera (*1919 r. Skaratki, +?) Wacław Burzyński (*1919 r. Skaratki, +?) Mieczysław Lisiewski (*1919 r. Skaratki, +?) Władysław Kuciński (*1919 r. Strzebieszew, +?) Janina Kostrzewa (*1919 r. Skaratki, +?) Józef Graszka (*1919 r. Krępa, +?) Stanisława Markiewicz z d. Pająk (*1920 r. Stroniewice) Zenon Zagajewski (*1920 r. Rogóźno, +1920 r. Rogóźno) Mieczysław Kantorek (*23-01-1920 r. Stroniewice, +28-07-1944 r. KL Natzweiler-Struthof) Stanisław Kantorek (*13-03-1920 r. Skaratki, +?) Julianna Kostrzewa (*19-08-1920 r. Skaratki, +1998 r.) Mieczysław Rychlik (*24-08-1920 r. Stroniewice, +?) Marianna Godos (*05-12-1920 r. Wrzeczko, +?) Franciszek Kantorek (*1921 r., +06-03-2002 r. /Domaniewice/) Mieczysław Kuciński (*13-03-1924 r. Skaratki, +05-02-2004 r. Łódź /Domaniewice/) Zofia Płatek z d. Sut (*13-05-1924 r. Rogóźno, + Łódź) Czesław Sut (*24-07-1924 r. Skaratki, +07-11-2020 r. /Domaniewice/) Franciszek Sut (*10-10-1925 r. Rogóźno, +1994 r. Łódź /Łódź/) Marian Kot (*09-12-1925 r. Domaniewice, +22-09-2006 r. Domaniewice) Tadeusz Kuciński (*11-01-1927 r. Strzebieszew, +1999 r. /Domaniewice/) Stefan Burzyński (*12-01-1928 r. Skaratki, +20-11-2002 r. Skaratki /Domaniewice/) Henryk Góra (*20-06-1929 r. Kołacin, +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/) Lucyna Burzyńska z d. Kucińska (*08-01-1931 r. Skaratki, +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/) Marian Kuciński (*29-11-1931 r. Strzebieszew, +07-01-2001 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Waleria Wielec z d. Wawrzyn (*16-07-1935 r. Krępa, +26-07-2014 r. Łowicz) Walenty Kotecki (*14-02-1962 r. Rogóźno, +?) m. ceremonii #1: 394
Jan Adach (*1865 r. Skaratki, +?) Marianna Adach z d. Wawrzyn (+?) Józef Adach (*1885 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Bronisława Adach z d. Knera (*1893 r. Skaratki, +28-09-1988 r. Skaratki /Domaniewice/) Stanisław Adach (*1868 r. Skaratki, +?) Józefa Adach z d. Kosiorek (*18-11-1867 r. Skaratki, +1944 r. Grójec) Walenty Andrzejczak (+?) Marianna Pająk z d. Kantorek (*19-06-1847 r. Skaratki, +?) Józef Bakalarz (*10-03-1867 r. Stare Grudze, +1947 r.) Marianna Bakalarz z d. Strugińska (*29-07-1877 r. Reczyce, +24-08-1929 r. /Domaniewice/) Augustyn Białek (*1873 r. Strzebieszew, + /Domaniewice/) Małgorzata Białek z d. Pająk (*1901 r., +12-03-1989 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Wawrzyniec Białek (+?) Petronela Białek z d. Kantorek (*1762 r. Skaratki, +26-08-1829 r. Reczyce) Kazimierz Błaszczyk (+?) Franciszka Błaszczyk z d. Sut (+?) Antoni Błażejewski (*01-07-1866 r. Domaniewice, +?) Agata Błażejewska z d. Drużka (*04-02-1859 r. Skaratki, +?) Jan Błażejewski (*17-12-1863 r. Domaniewice, +?) Franciszka Błażejewska z d. Nadolska (*1868 r. Wymysłów, +?) Szczepan Błażejewski (*03-12-1820 r. Guźnia, +1889 r.) Marianna Błażejewska z d. Kuśmierek (*23-03-1822 r. Domaniewice, +05-08-1855 r. Domaniewice) Szczepan Błażejewski (*03-12-1820 r. Guźnia, +1889 r.) Dorota Błażejewska z d. Grabowicz (*10-10-1828 r. Domaniewice, +1908 r.) Wawrzyniec Błażejewski (*1848 r. Guźnia, +17-06-1891 r. Guźnia) Agnieszka Błażejewska z d. Wilk (+?) Ignacy Bródka (*1852 r. Skaratki, +?) Katarzyna Bródka z d. Kantorek (*08-08-1859 r. Skaratki, +?) Józef Bródka (*11-08-1881 r., +10-04-1958 r.) Marianna Bródka z d. Kantorek (*1892 r. Skaratki, +13-01-1986 r. Krępa) Mikołaj Bródka (*1822 r. Rogóźno, +09-08-1903 r. Skaratki) Barbara Bródka z d. Ociela (*06-12-1823 r. Rogóźno, +17-09-1852 r. Skaratki) Walenty Brudka (*1872 r. Rogóźno, +?) Wiktoria Brudka z d. Zagajewska (*1878 r. Skaratki, +?) Franciszek Burzyński (+?) Józefa Burzyńska z d. Knera (*1895 r. Skaratki, +1977 r. Skaratki) Jan Burzyński (*1874 r. Skaratki, +?) Małgorzata Burzyńska z d. Dróżka (*1883 r. Skaratki, +20-02-1920 r. Skaratki) Tomasz Czarnecki (*13-12-1853 r. Skaratki, +?) Marianna Czarnecka z d. Knera (*22-05-1857 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Walenty Czarnecki (*05-09-1824 r. Skaratki, +?) Małgorzata Czarnecka z d. Kantorek (*06-07-1826 r. Skaratki, +15-05-1856 r. Skaratki) Franciszek Czuba (*28-03-1819 r. Skaratki, +1871 r.) Marianna Czuba z d. Kantorek (*22-01-1824 r. Skaratki, +?) Ignacy Czuba (*28-07-1858 r. Skaratki, +?) Marianna Czuba z d. Wajszczyk (+?) Jakub Czuba (*30-07-1853 r. Skaratki, +?) Rozalia Czuba z d. Graszka (+?) Ignacy Domański (+20-10-1920 r.) Małgorzata Domańska z d. Parys (+ /Domaniewice/) Tomasz Domański (+08-07-1919 r. Krępa) Marianna Przyczka z d. Kucińska (*1891 r. Skaratki, +?) Andrzej Domińczak (*1871 r. Pilaszków, +16-11-1918 r. Dąbkowice) Wiktoria Domińczak z d. Parys (+?) Jan Domińczak (*23-12-1905 r. Dąbkowice, +?) Balbina Domińczak z d. Imiołek (+?) Franciszek Doroba (+?) Małgorzata Sokalska z d. Strugińska (*1828 r. Reczyce, +?) Aleksy Dratwa (+?) Franciszka Dratwa z d. Wielec (*1897 r. Skaratki, +31-03-1988 r. Strzebieszew) Józef Dróżka (*1889 r. Skaratki, +?) Marcjanna Dróżka z d. Szymczak (+?) Jan Drużka (*12-11-1859 r. Skaratki, +?) Marianna Drużka z d. Kantorek (*22-06-1866 r. Skaratki, +?) Jan Drużka (*1884 r. Stroniewice, +?) Aniela Drużka z d. Wilk (*1899 r. Skaratki, +?) Kacper Drużka (+?) Katarzyna Graszka z d. Warda (*1846 r. Skaratki, +?) Kacper Drużka (+?) Agnieszka Dróżka z d. Pel (*02-12-1854 r. Skaratki, +?) Józef Dziedziela (+?) Marianna Dziedziela z d. Adach (*1880 r. Skaratki, +?) Jan Dziuda (+?) Józefa Dziuda z d. Pawłowicz (*1886 r. Strzebieszew, +?) Antoni Felczyński (*19-01-1857 r. Domaniewice, +1908 r. Skaratki) Marianna Felczyńska z d. Kucińska (*1862 r. Skaratki, +?) Mateusz Foks (*1880 r. Stare Grudze, +?) Józefa Foks z d. Kucińska (*1881 r., +?) Jan Gajda (*1861 r. Mystkowice, +18-05-1941 r. Mystkowice) Katarzyna Gajda z d. Pilas (+?) Władysław Gałązka (*1886 r. Czatolin, +1919 r. Wrzeczko) Małgorzata Olejnik z d. Śnieguła (*05-09-1885 r. Wrzeczko, +?) Hipolit Gładys (+?) Małgorzata Gładys z d. Kamińska (*12-11-1862 r. Wrzeczko, +?) Bartłomiej Godziszewski (*30-01-1862 r. Reczyce, +1904 r. Reczyce) Agnieszka Godziszewska z d. Kostrzewa (*14-01-1862 r. Reczyce, +?) Franciszek Godziszewski (+?) Franciszka Godziszewska z d. Strugińska (*1837 r. Reczyce, +?) Piotr Godziszewski (*1876 r. Reczyce, +?) Marianna Godziszewska z d. Kostrzewa (+1904 r. Reczyce) Piotr Godziszewski (*1876 r. Reczyce, +?) Franciszka Godziszewska z d. Kostrzewa (+?) Bartłomiej Góra (*~ 1806 r., +26-01-1840 r. Reczyce) Małgorzata Góra z d. Kowalczyk (+?) Bartłomiej Góra (*21-08-1836 r. Reczyce, +1879 r. Reczyce) Katarzyna Sut z d. Szymajda (*11-04-1839 r. Czatolin, +?) Józef Góra (*1807 r. Reczyce, +27-05-1862 r. Reczyce) Agnieszka Góra z d. Doroba (*~ 1804 r., +05-09-1854 r. Reczyce) Mateusz Góra (+?) Rozalia Góra z d. Strugińska (+?) Piotr Góra (*14-05-1897 r. Reczyce, +?) Marianna Góra z d. Barbucha (*1897 r. Krępa, +30-03-1976 r. Krępa) Wojciech Góra (*15-04-1840 r. Reczyce, +28-04-1878 r. Reczyce) Józefa Góra z d. Felczyńska (+?) Kazimierz Górczyński (*24-02-1888 r. Bocheń, +15-09-1939 r. Bocheń) Anna Górczyńska z d. Wielec (*1894 r. Skaratki, +16-06-1987 r.) Franciszek Grabowicz (*26-03-1852 r. Krępa, +1901 r. Krępa) Franciszka Marcinkowska z d. Warda (*22-09-1865 r. Skaratki, +?) Jan Grabowicz (*1866 r. Krępa, +?) Agnieszka Grabowicz z d. Kantorek (*1890 r. Stroniewice, +18-10-1918 r. Domaniewice) Jan Grabowicz (+?) Franciszka Grabowicz z d. Kowalczyk (*1876 r. Skaratki, +?) Piotr Grabowicz (*~ 1809 r. Krępa, +1876 r.) Wiktoria Grabowicz z d. Kantorek (*08-12-1815 r. Skaratki, +22-04-1861 r. Krępa) Piotr Grabowicz (*1781 r. Domaniewice, +08-10-1836 r. Domaniewice) Petronella Grabowicz z d. Celesta (*1789 r. Czatolin, +24-03-1839 r. Domaniewice) Józef Grabowski (+?) Łucja Grabowska z d. Karasek (*1867 r. Reczyce, +?) Jan Graczyk (*1883 r. Grudze, +?) Franciszka Graczyk z d. Wiesiołek (*1881 r. Czatolin, +?) Andrzej Graszka (*~ 1793 r., +1836 r. Skaratki) Agnieszka Graszka z d. Knera (*~ 1804 r., +?) Andrzej Graszka (*13-11-1857 r. Skaratki, +?) Marianna Graszka z d. Czuba (*29-06-1856 r. Skaratki, +1886 r.) Antoni Graszka (*1887 r. Krępa, +04-03-1918 r. Skaratki) Anna Kostrzewa z d. Kantorek (*1889 r. Skaratki, +10-12-1970 r. Skaratki) Antoni Graszka (+?) Magdalena Graszka z d. Grzelka (*1872 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Marcin Graszka (*05-11-1832 r. Skaratki, +30-01-1917 r. Skaratki) Katarzyna Graszka z d. Warda (*1846 r. Skaratki, +?) Marcin Graszka (*05-11-1832 r. Skaratki, +30-01-1917 r. Skaratki) Anna Graszka z d. Kantorek (*29-07-1830 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Stanisław Graszka (+?) Marianna Graszka z d. Kantorek (*1887 r. Skaratki, +?) Jan Grzelka (*29-08-1830 r. Skaratki, +15-09-1852 r. Skaratki) Anna Graszka z d. Kantorek (*29-07-1830 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Łukasz Grzelka (*15-10-1864 r. Skaratki, +?) Marcjanna Grzelka z d. Graszka (*17-01-1870 r. Skaratki, +?) Maciej Guz (*1877 r., +~ 1958 r. /Sobota/) Małgorzata Guz z d. Wielec (*1887 r. Skaratki, +1976 r. /Sobota/) Paweł Jabłoński (*03-01-1885 r. Maurzyce, +~ 1946 r. /Stary Waliszew/) Katarzyna Jabłońska z d. Kucińska (*1895 r. Sapy, +~ 1954 r. /Stary Waliszew/) Franciszek Jadach (*16-09-1836 r. Skaratki, +?) Katarzyna Jadach z d. Kędziora (*1841 r. Skaratki, +?) Franciszek Jadach (*16-09-1836 r. Skaratki, +?) Petronella Jadach z d. Ziarnik (*1837 r. Skaratki, +20-06-1861 r. Skaratki) Ludwik Jadach (*10-02-1834 r. Skaratki, +?) Franciszka Jadach z d. Warda (*~ 1836 r. Skaratki, +?) Michał Jadach (*~ 1780 r., +07-10-1850 r. Skaratki) Franciszka Jadach z d. Kantorek (*1788 r. Skaratki, +16-07-1858 r. Skaratki) Walenty Jadach (*14-02-1809 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Agnieszka Jadach z d. Grzelak (+1887 r. Skaratki) Jan Jamróz (+?) Franciszka Jamróz z d. Godziszewska (+?) Antoni Jamrus (+1893 r. Skaratki) Katarzyna Moszczyńska z d. Tataj (*26-10-1847 r. Skaratki, +?) Józef Janus (*10-03-1860 r. Stroniewice, +?) Franciszka Janus z d. Kantorek (*04-04-1858 r. Skaratki, +?) Wojciech Jaros (+?) Małgorzata Jaros z d. Warda (+?) Andrzej Jaśniewski (*1848 r. Chruślin, +19-06-1910 r. Chruślin) Franciszka Grabowicz (*1878 r. Skaratki, +09-07-1962 r. Chruślin) Maciej Jurga (*1872 r. Strzebieszew, +?) Katarzyna Jurga z d. Mrzygłód (*1880 r. Skaratki, +?) Stanisław Kałuża (*1868 r. Mąkolice, +?) Marianna Kałuża z d. Knera (*03-07-1864 r. Skaratki, +?) Andrzej Kamiński (*05-11-1839 r. Wrzeczko, +?) Marianna Kamińska z d. Strugińska (*29-03-1840 r. Reczyce, +1912 r. Wrzeczko) Antoni Kamiński (*1885 r. Wrzeczko, +05-02-1917 r. Wrzeczko) Anna Pęczkowska z d. Maciejak (*1888 r. Wrzeczko, +?) Antoni Kamiński (+?) Marianna Kamińska z d. Godziszewska (*27-03-1871 r. Reczyce, +?) Andrzej Kantorek (*16-11-1859 r. Skaratki, +˂ 1922 r.) Anna Kantorek z d. Błażejewska (*1869 r. Domaniewice, +˃ 1922 r.) Antoni Kantorek (*16-06-1808 r. Skaratki, +1870 r. Skaratki) Katarzyna Kantorek z d. Pel (*25-04-1812 r., +1873 r. Skaratki) Filip Kantorek (*1893 r. Stroniewice, +25-11-1933 r. Niewiarów) Wiktoria Kantorek z d. Ziarnik (*1897 r. Domaniewice, +?) Franciszek Kantorek (*05-10-1855 r. Skaratki, +1919 r. Stroniewice) Marianna Kantorek z d. Janus (*21-06-1863 r. Stroniewice, +19-06-1932 r. Boczki Domaradzkie) Franciszek Kantorek (*1765 r., +20-09-1808 r. Skaratki) Marianna Kantorek z d. Jadach (*1767 r. Skaratki, +09-08-1827 r. Skaratki) Grzegorz Kantorek (*1873 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Wiktoria Kantorek z d. Kucińska (*1886 r., +1950 r. /Domaniewice/) Grzegorz Kantorek (*1873 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Marianna Kantorek z d. Mrzygłóg (*1877 r. Skaratki, +˂ 1907 r.) Jan Kantorek (*07-12-1850 r. Skaratki, +?) Franciszka Kantorek z d. Zagajewska (*1859 r. Rogóźno, +?) Jan Kantorek (*1871 r. Skaratki, +?) Franciszka Kantorek z d. Dróżka (*1875 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*27-12-1827 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Helena Kantorek z d. Fibor (*24-05-1833 r. Skaratki, +1901 r. Skaratki) Józef Kantorek (*06-09-1857 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kantorek z d. Brudka (*29-07-1863 r. Skaratki, +?) Józef Kantorek (*1786 r. Skaratki, +30-05-1847 r. Skaratki) Rozalia Kantorek z d. Druszka (*~ 1785 r., +23-11-1857 r. Skaratki) Józef Kantorek (*1792 r. Skaratki, +17-03-1863 r. Skaratki) Józefa Kantorek z d. Warda (*1793 r. Skaratki, +23-02-1869 r. Skaratki) Józef Kantorek (*18-06-1864 r. Skaratki, +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/) Anastazja Kantorek z d. Sękalska (*1873 r. Domaniewice, +25-03-1914 r. Ziewaniczki) Józef Kantorek (*1880 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kantorek z d. Sut (*1894 r. Krępa, +?) Józef Kantorek (*20-02-1868 r. Skaratki, +1917 r. Skaratki) Józefa Kantorek z d. Pel (*1868 r. Skaratki, +?) Kacper Kantorek (*02-01-1848 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Małgorzata Kantorek z d. Zagajewska (*07-06-1845 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Marcin Kantorek (*11-11-1844 r. Skaratki, +1903 r. Skaratki) Franciszka Kantorek z d. Wilk (*08-03-1845 r. Skaratki, +?) Paweł Kantorek (*1794 r. Skaratki, +11-02-1848 r. Skaratki) Urszula Zagajewska z d. Juźwicka (*25-10-1817 r. Stroniewice, +17-09-1852 r. Skaratki) Paweł Kantorek (*1794 r. Skaratki, +11-02-1848 r. Skaratki) Katarzyna Kantorek z d. Kujawiak (*1800 r., +26-04-1836 r. Skaratki) Paweł Kantorek (*23-01-1819 r. Skaratki, +1898 r. Skaratki) Helena Kantorek z d. Majchrzak (*1821 r. Łąki, +1884 r. Skaratki) Piotr Kantorek (*15-08-1829 r. Skaratki, +14-05-1895 r. Skaratki) Zofia Kantorek z d. Knera (*20-06-1830 r. Skaratki, +1902 r. Skaratki) Stanisław Kantorek (*1887 r. Skaratki, +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/) Franciszka Kantorek z d. Tafilńska (*12-02-1897 r. Krępa, +05-05-1978 r. Skaratki /Domaniewice/) Walenty Kantorek (*10-02-1823 r. Skaratki, +13-01-1852 r. Skaratki) Magdalena Zagajewska z d. Kierus (*25-05-1826 r. Domaniewice, +29-05-1867 r. Rogóźno) Wawrzyniec Kantorek (*01-02-1861 r. Skaratki, +?) Franciszka Kantorek z d. Kwapińska (*1864 r. Stare Grudze, +?) Wawrzyniec Kantorek (*01-02-1861 r. Skaratki, +?) Franciszka Kantorek z d. Moskwa (*1867 r. Skaratki, +1903 r.) Wawrzyniec Kantorek (*02-08-1838 r. Skaratki, +?) Marianna Kantorek z d. Ziółkowska (*1838 r. Skaratki, +?) Franciszek Kapusta (+?) Katarzyna Kapusta z d. Kosiorek (*1862 r. Skaratki, +?) Franciszek Karasek (+?) Salomea Karasek z d. Strugińska (*1831 r. Reczyce, +1908 r.) Adam Karcz (*1887 r. Skaratki, +?) Aniela Karcz z d. Czerwiec (*1898 r. Domaniewice, +?) Piotr Karcz (*20-01-1858 r. Skaratki, +?) Marianna Karcz z d. Kantorek (*18-09-1863 r. Skaratki, +?) Wojciech Kazimierski (*22-07-1880 r., +25-08-1960 r. Springfield) Katarzyna Kazimierski z d. Kowalska (*1889 r. Skaratki, +03-08-1970 r. Suffield) Józef Kędziora (*1797 r. Domaniewice, +?) Julianna Kędziora z d. Kantorek (*1798 r. Skaratki, +01-06-1827 r. Skaratki) Franciszek Kierus (*1866 r. Domaniewice, +?) Marianna Kierus z d. Sałuda (+?) Ignacy Kierus (*1844 r. Domaniewice, +?) Franciszka Kierus z d. Markiewicz (+?) Piotr Kierus (+1887 r.) Wiktoria Kierus z d. Grabowicz (+?) Piotr Kierus (+1887 r.) Zofia Kierus z d. Kunecka (+?) Szczepan Kierus (+08-09-1845 r. Domaniewice) Róża Kierus z d. Wilk (+?) Szczepan Kierus (+1893 r. Domaniewice) Teresa Kierus z d. Jadach (+?) Antoni Knera (*1847 r. Skaratki, +08-05-1870 r. Skaratki) Zofia Lenart z d. Krukowska (+?) Ignacy Knera (*24-01-1861 r. Skaratki, +?) Agnieszka Knera z d. Czarnecka (*1864 r., +?) Jan Knera (*1877 r. Skaratki, +?) Katarzyna Knera z d. Warda (+?) Jan Knera (*1898 r. Skaratki, +?) Józefa Knera z d. Mrzygłód (+?) Jan Nepomucen Knera (*19-05-1834 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Katarzyna Knera z d. Siatkowska (*25-11-1834 r. Reczyce, +18-01-1899 r. Skaratki) Józef Knera (*1862 r. Skaratki, +?) Katarzyna Knera z d. Rutkowska (+?) Kacper Knera (*~ 1781 r., +11-05-1867 r. Strzebieszew) Teresa Knera z d. Kuśmierek (+?) Marcin Knera (*29-10-1839 r. Skaratki, +1902 r. Skaratki) Agnieszka Knera z d. Drużka (+1910 r. Skaratki) Mateusz Knera (*1792 r. Strzebieszew, +30-03-1869 r. Skaratki) Marianna Knera z d. Kucharska (*~ 1802 r., +30-09-1873 r. Skaratki) Stefan Knera (*1893 r. Skaratki, +03-08-1989 r.) Agnieszka Knera z d. Godziszewska (*1894 r., +?) Stefan Konikowski (*13-01-1900 r. Dąbkowice, +?) Marianna Konikowska z d. Wilk (+?) Jan Kopania (+?) Agnieszka Kopania z d. Pawłowicz (*1874 r. Strzebieszew, +?) Wojciech Kopania (*1894 r. Rogóźno, +06-09-1977 r.) Małgorzata Kopania z d. Warda (*1903 r. Rogóźno, +?) Grzegorz Kosiorek (*1837 r., +26-03-1906 r. Rogóźno) Marianna Kosiorek z d. Gusta (*03-06-1837 r. Bocheń, +18-02-1907 r. Rogóźno) Józef Kosiorek (*1824 r. Domaniewice, +05-03-1900 r. Skaratki) Agnieszka Kosiorek z d. Warda (*24-01-1839 r. Skaratki, +29-01-1907 r. Skaratki) Józef Kosiorek (*1869 r. Rogóźno, +1924 r.) Marianna Kosiorek z d. Warda (*11-05-1883 r. Skaratki, +?) Józef Kosiorek (*1886 r., +1959 r. /Dmosin/) Marianna Kosiorek z d. Felczyńska (*1888 r. Skaratki, +1940 r.) Stanisław Kosiorek (*1870 r. Skaratki, +?) Elżbieta Kosiorek z d. Skuneczna (+?) Antoni Kostrzewa (* Skaratki, +26-08-1920 r. Skaratki) Katarzyna Bródka z d. Kantorek (*08-08-1859 r. Skaratki, +?) Józef Kostrzewa (*1877 r. Rogóźno, +?) Katarzyna Kostrzewa z d. Majewska (+?) Wincenty Kostrzewa (*03-04-1863 r. Czatolin, +22-03-1916 r. Mięsośnia) Franciszka Kostrzewa z d. Warda (*1868 r. Skaratki, +29-02-1916 r. Mięsośnia) Władysław Kostrzewa (*1894 r. Krępa, +?) Anna Kostrzewa z d. Kantorek (*1889 r. Skaratki, +10-12-1970 r. Skaratki) Wojciech Kostrzewa (+?) Jadwiga Kostrzewa z d. Strugińska (*1885 r. Reczyce, +?) Franciszek Kot (+?) Anna Kot z d. Kierus (+?) Stefan Kot (*1895 r. Domaniewice, +16-02-1977 r. Domaniewice) Katarzyna Kot z d. Grzelak (*1898 r. Domaniewice, +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/) Szymon Kot (*27-10-1863 r. Domaniewice, +1897 r.) Marianna Kałuża z d. Knera (*03-07-1864 r. Skaratki, +?) Walenty Kotecki (*14-02-1962 r. Rogóźno, +?) Marianna Kotecka z d. Ociela (*1875 r. Rogóźno, +?) Franciszek Kowalczyk (*1852 r. Skaratki, +?) Marianna Kowalczyk z d. Brudka (+?) Józef Kowalczyk (*1887 r. Skaratki, +?) Aniela Kowalczyk z d. Zagajewska (+?) Karol Kowalczyk (*1824 r. Skaratki, +1895 r. Skaratki) Salomea Kowalczyk z d. Kantorek (*12-11-1818 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Wojciech Kowalski (*1871 r. Domaniewice, +?) Józefa Kowalska z d. Warda (*1871 r. Skaratki, +?) Antoni Krukowski (+?) Małgorzata Krukowska z d. Pająk (*16-03-1877 r. Stroniewice, +08-11-1959 r.) Jan Krukowski (+?) Józefa Krukowska z d. Ruta (+?) Piotr Krukowski (+?) Franciszka Krukowska z d. Kucińska (*1878 r. Stroniewice, +?) Kazimierz Kubisiak (+?) Marianna Kubisiak z d. Kucińska (*1852 r. Strzebieszew, +?) Andrzej Kuciński (*19-09-1843 r. Strzebieszew, +?) Marianna Kucińska z d. Jadach (*05-12-1841 r. Skaratki, +1913 r.) Andrzej Kuciński (*21-11-1845 r. Strzebieszew, +1906 r. Strzebieszew) Franciszka Kucińska z d. Adach (*02-10-1847 r. Skaratki, +1914 r.) Antoni Kuciński (*1872 r., +?) Marianna Kucińska z d. Warda (*07-12-1867 r. Skaratki, +?) Franciszek Kuciński (*1835 r. Reczyce, +?) Marianna Kucińska z d. Wilk (*08-12-1834 r. Skaratki, +?) Grzegorz Kuciński (*1875 r. Strzebieszew, +20-02-1936 r. Helenów) Małgorzata Kucińska z d. Kunecka (*1884 r. Stroniewice, +02-06-1917 r. Strzebieszew) Grzegorz Kuciński (*1875 r. Strzebieszew, +20-02-1936 r. Helenów) Łucja Kucińska (*1895 r. Strzebieszew, +?) Grzegorz Kuciński (*1890 r., +17-09-1975 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Karolina Kucińska z d. Strugińska (*1891 r., + /Domaniewice/) Izydor Kuciński (*09-04-1823 r. Stroniewice, +1882 r. Strzebieszew) Anna Kucińska z d. Knera (*07-06-1828 r. Strzebieszew, +?) Jakub Kuciński (*1851 r. Stroniewice, +?) Katarzyna Kucińska z d. Majewska (*10-04-1850 r. Skaratki, +?) Jan Kuciński (*1896 r., +14-05-1985 r. Stroniewice /Domaniewice/) Małgorzata Kucińska z d. Kunecka (+ /Domaniewice/) Józef Kuciński (*~ 1851 r., +1914 r. Strzebieszew) Katarzyna Kucińska z d. Wodzyńska (*1866 r. Domaniewice, +?) Józef Kuciński (*1856 r., +19-02-1918 r. Skaratki) Marianna Kucińska z d. Pel (*1853 r. Skaratki, +?) Józef Kuciński (*1873 r. Sapy, +?) Marianna Kucińska z d. Karasek (+?) Józef Kuciński (+?) Marianna Kucińska z d. Siatkowska (+?) Piotr Kuciński (*1857 r. Strzebieszew, +?) Józefa Kucińska z d. Kazimierska (*19-01-1854 r., +?) Piotr Kuciński (*1875 r. Reczyce, +1915 r. Reczyce) Anna Kucińska z d. Małecka (*1881 r. Reczyce, +?) Piotr Kuciński (*1884 r. Stroniewice, +?) Marianna Kucińska z d. Skuneczna (*1892 r., +27-11-1921 r. Łódź) Piotr Kuciński (*1884 r. Stroniewice, +?) Małgorzata Kucińska z d. Kunecka (*~ 1900 r. Stroniewice, +?) Piotr Kuciński (+15-08-1958 r. Skaratki /Domaniewice/) Rozalia Kucińska z d. Ziarnik (*1905 r. Skaratki, +14-05-1973 r. Skaratki /Domaniewice/) Stanisław Kuciński (*1835 r. Strzebieszew, +1891 r. Skaratki) Marianna Kucińska z d. Wilk (*08-12-1834 r. Skaratki, +?) Walenty Kuciński (*1872 r., +~ 1954 r.) Franciszka Kucińska z d. Pel (*1874 r. Skaratki, +?) Stanisław Kujawiak (*1867 r. Skaratki, +1899 r.) Katarzyna Kostrzewa z d. Majewska (+?) Józef Kunecki (*17-03-1862 r. Strzebieszew, +?) Marianna Kunecka z d. Parys (*1874 r., +?) Marcin Kuśmierek (+29-10-1831 r. Domaniewice) Zofia Kuśmierek z d. Kawka (+16-11-1831 r. Czatolin) Andrzej Lebioda (+?) Franciszka Lebioda z d. Pel (*1898 r. Skaratki, +?) Franciszek Lebioda (*17-03-1872 r., +21-10-1939 r. Lisiewice) Agata Lebioda z d. Kantorek (*10-03-1872 r. Skaratki, +?) Jan Lebioda (*23-03-1887 r. Trąby, +?) Katarzyna Lebioda z d. Knera (*1885 r. Skaratki, +?) Józef Lebioda (*1860 r. Trąby, +?) Marianna Lebioda z d. Zuchora (+14-11-1894 r. Trąby) Stanisław Lebioda (*04-08-1889 r. Trąby, +?) Katarzyna Lebioda z d. Skoneczna (+?) Franciszek Liberski (+?) Józefa Liberska z d. Ziarnik (*1871 r. Skaratki, +?) Jan Lisiewski (*1887 r. Skaratki, +?) Katarzyna Lisiewska z d. Pel (*1893 r. Skaratki, +01-05-1980 r. Skaratki) Franciszek Maciejak (*1883 r. Wrzeczko, +?) Marianna Maciejak z d. Pęczkowska (*1887 r., +?) Józef Maciejewski (*~ 1778 r., +?) Ewa Maciejewska z d. Knera (*~ 1797 r., +?) Jan Majcher (*1852 r. Skaratki, +?) Franciszka Majcher z d. Kantorek (*22-09-1853 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Józef Majcher (*1888 r. Skaratki, +?) Anna Kostrzewa z d. Kantorek (*1889 r. Skaratki, +10-12-1970 r. Skaratki) Walenty Majchrzak (*1897 r. Rulice, +?) Katarzyna Majchrzak z d. Kantorek (*1900 r. Skaratki, +?) Andrzej Majewski (*28-11-1845 r. Skaratki, +?) Franciszka Majewska z d. Kędziora (+?) Jan Majewski (*25-12-1841 r. Skaratki, +17-07-1917 r. Skaratki) Julianna Majewska z d. Chmurska (+?) Jan Majewski (*25-12-1841 r. Skaratki, +17-07-1917 r. Skaratki) Apolonia Majewska z d. Kucińska (+1898 r. Skaratki) Kacper Majewski (*02-01-1868 r. Skaratki, +?) Marianna Majewska z d. Wielec (*1874 r. Skaratki, +?) Michał Majewski (*1888 r. Skaratki, +15-09-1939 r. Skaratki) Józefa Majewska z d. Kantorek (*1889 r. Skaratki, +?) Stanisław Majewski (*1877 r. Skaratki, +?) Katarzyna Majewska z d. Wielec (*1877 r. Skaratki, +?) Walenty Majewski (*~ 1852 r., +06-10-1924 r. Chlebowice) Marianna Majewska z d. Jurga (*1852 r. Strzebieszew, +21-12-1915 r. Chlebowice) Wawrzyniec Majewski (*~ 1814 r. Skaratki, +28-01-1852 r. Skaratki) Marianna Majewska z d. Jadach (*10-01-1819 r. Skaratki, +?) Andrzej Małecki (+?) Antonina Małecka z d. Strugińska (*1856 r. Reczyce, +?) Józef Małecki (*1889 r. Reczyce, +?) Kunegunda Małecka z d. Radomska (+?) Tomasz Małecki (*07-12-1859 r. Reczyce, +?) Franciszka Małecka z d. Podgórska (*18-05-1866 r. Skaratki, +1902 r. Reczyce) Józef Matyjasik (*1895 r. Stroniewice, +?) Helena Matyjasik z d. Kantorek (*1900 r. Stroniewice, +?) Wojciech Matyjasik (*22-04-1870 r. Stroniewice, +?) Katarzyna Matyjasik z d. Kantorek (*1885 r. Stroniewice, +?) Stanisław Milczarek (*03-02-1893 r. Mystkowice, +?) Marianna Milczarek z d. Karcz (+?) Roch Miziołek (*1888 r., +23-04-1954 r.) Konstancja Miziołek z d. Szkup (*1896 r. Skaratki, +27-12-1968 r. Ciechanów /Ciechanów/) Ignacy Moszczyński (+?) Katarzyna Moszczyńska z d. Tataj (*26-10-1847 r. Skaratki, +?) Franciszek Mrzygłód (*1885 r. Skaratki, +?) Katarzyna Mrzygłód z d. Kostrzewa (*1891 r., +?) Jan Mrzygłód (*1851 r. Skaratki, +?) Józefa Mrzygłód z d. Jadach (*27-03-1852 r. Skaratki, +?) Adam Niewiadomski (*16-12-1891 r. Stare Grudze, +27-02-1935 r.) Aniela Wawrzyn z d. Bakalarz (*1900 r. Stare Grudze, +1984 r.) Jan Nowakowski (+?) Katarzyna Nowakowska z d. Kamińska (*1869 r. Wrzeczko, +?) Walenty Nowakowski (*1892 r. Wrzeczko, +?) Józefa Nowakowska z d. Śnieguła (+26-10-1918 r.) Walenty Ociela (*12-02-1866 r. Rogóźno, +?) Marianna Ociela z d. Kosiorek (*1866 r. Rogóźno, +1929 r. Łowicz) Antoni Olejnik (*1890 r. Łagów, +?) Małgorzata Olejnik z d. Śnieguła (*05-09-1885 r. Wrzeczko, +?) Antoni Oraczyński (+?) Franciszka Oraczyńska z d. Warda (*1873 r., +01-01-1940 r. Chruślin) Feliks Oraczyński (* Lisiewice, +?) Marianna Oraczyńska z d. Skuneczna (*1888 r. Skaratki, +?) Jan Osuwniak (+?) Wiktoria Osuwniak z d. Pawłowicz (*1876 r. Strzebieszew, +1905 r. Strzebieszew) Antoni Oświeciński (+?) Katarzyna Oświecińska z d. Szkup (+?) Andrzej Pająk (*1888 r. Strzebieszew, +?) Stanisława Pająk z d. Mączyńska (*~ 1900 r. Michałów, +?) Franciszek Pająk (*1883 r. Strzebieszew, + /Głowno/) Dorota Pająk z d. Grzegorczyk (+ /Głowno/) Izydor Pająk (*1891 r., +?) Zofia Pająk z d. Sut (*1899 r. Rogóźno, +?) Jan Pająk (*1858 r. Strzebieszew, +?) Franciszka Pająk z d. Góra (*29-09-1860 r. Reczyce, +?) Ludwik Pająk (*02-02-1865 r. Strzebieszew, +?) Franciszka Pająk z d. Szymczak (+?) Maciej Pająk (*24-02-1827 r. Stroniewice, +08-03-1870 r. Strzebieszew) Dorota Wielec z d. Jadach (*05-02-1825 r. Skaratki, +1910 r. Strzebieszew) Michał Pająk (+?) Elżbieta Pająk z d. Zarzycka (*1794 r. Rogóźno, +15-08-1843 r. Strzebieszew) Piotr Pająk (*1885 r. Strzebieszew, +?) Józefa Pająk z d. Janus (+?) Piotr Pająk (*1891 r. Strugienice, +?) Julianna Pająk z d. Karcz (*1894 r. Skaratki, +?) Walenty Pająk (*1846 r. Stroniewice, +?) Marianna Pająk z d. Kierus (*1848 r. Domaniewice, +?) Walenty Pająk (*1846 r. Stroniewice, +?) Marianna Pająk z d. Kantorek (*19-06-1847 r. Skaratki, +?) Paweł Panek (*1849 r. Dąbkowice, +01-05-1932 r. Trąby) Franciszka Panek z d. Warda (*17-09-1859 r. Skaratki, +20-03-1923 r. Trąby) Łukasz Parys (*1837 r., +?) Marianna Parys z d. Skowrońska (+?) Łukasz Parys (*1837 r., +?) Anna Parys z d. Wawrzyn (*24-07-1862 r. Strzebieszew, +?) Piotr Parys (*~ 1810 r. Strzebieszew, +?) Rozalia Parys z d. Kantorek (*26-08-1809 r. Skaratki, +17-11-1848 r. Strzebieszew) Wojciech Pawełkowicz (*23-03-1845 r. Reczyce, +?) Franciszka Pawełkowicz z d. Strugińska (*13-06-1847 r. Reczyce, +?) Karol Pawlak (*26-01-1850 r. Skaratki, +27-11-1916 r. Chlebowice) Marianna Pawlak z d. Kantorek (*~ 1868 r. Skaratki, +22-04-1925 r. Chlebowice) Grzegorz Pawłowicz (+?) Marianna Kubisiak z d. Kucińska (*1852 r. Strzebieszew, +?) Antoni Pel (*13-01-1853 r. Skaratki, +?) Józefa Pel z d. Godziszewska (*14-03-1866 r. Reczyce, +?) Franciszek Pel (*1893 r. Skaratki, +03-04-1975 r. Skaratki) Józefa Pel z d. Wielec (+?) Jan Pel (*1862 r. Skaratki, +?) Marianna Pel z d. Wilk (+?) Jan Pel (*19-11-1842 r. Skaratki, +?) Józefa Pel z d. Majewska (*13-03-1852 r. Skaratki, +?) Jan Pel (*28-12-1816 r. Skaratki, +1871 r.) Marianna Pel z d. Kantorek (*28-01-1827 r. Skaratki, +1871 r.) Józef Pel (*1855 r. Skaratki, +?) Franciszka Pel z d. Kucińska (*1858 r. Skaratki, +?) Józef Pel (*1872 r. Skaratki, +?) Józefa Pel z d. Warda (+?) Józef Pel (*1872 r. Skaratki, +22-11-1902 r. Skaratki) Anastazja Kantorek z d. Sękalska (*1873 r. Domaniewice, +25-03-1914 r. Ziewaniczki) Łukasz Pel (*1835 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Marianna Pel z d. Knera (* Sapy, +08-03-1895 r. Skaratki) Mikołaj Pel (*03-12-1826 r. Skaratki, +?) Marianna Pel z d. Strugińska (*1835 r. Reczyce, +?) Wojciech Pel (*~ 1762 r., +09-03-1833 r. Skaratki) Elżbieta Pel z d. Kędziora (*~ 1772 r., +?) Mateusz Perzyński (+?) Marianna Perzyńska z d. Wielec (*10-09-1843 r. Skaratki, +1917 r. Grudze) Tomasz Pietrzak (*12-12-1878 r. Gaj, +?) Małgorzata Pietrzak z d. Kosiorek (*1879 r. Rogóźno, +?) Marcin Plewka (*1872 r. Wola Mąkolska, +?) Marianna Plewka z d. Kierus (+?) Antoni Płuciennik (*1851 r. Strzebieszew, +?) Franciszka Płuciennik z d. Pająk (*1853 r. Strzebieszew, +?) Antoni Podgórski (*1815 r. Skaratki, +?) Anna Podgórska z d. Knera (*1825 r. Strzebieszew, +1880 r. Skaratki) Jan Podgórski (*02-04-1860 r. Skaratki, +?) Katarzyna Podgórska z d. Małecka (*12-11-1857 r. Reczyce, +?) Jan Podgórski (*02-04-1860 r. Skaratki, +?) Marianna Podgórska z d. Barbucha (+?) Marcin Podgórski (*09-11-1857 r. Skaratki, +?) Józefa Podgórska z d. Rutkowska (+?) Stanisław Polit (*1877 r. Strzebieszew, +?) Marianna Polit z d. Kucińska (*1872 r., +?) Wojciech Polit (*1844 r. Strzebieszew, +?) Marianna Polit z d. Pająk (*1856 r. Strzebieszew, +1905 r. Osse) Walenty Przyczka (+?) Marianna Przyczka z d. Kucińska (*1891 r. Skaratki, +?) Józef Redzisz (*1860 r. Stroniewice, +24-06-1912 r. Stroniewice) Franciszka Rychlik z d. Błażejewska (*05-02-1884 r. Domaniewice, +?) Józef Rochówniak (+?) Julianna Rochówniak z d. Nowakowska (*1890 r. Wrzeczko, +?) Franciszek Rosiński (*1891 r. Wrzeczko, +?) Marcjanna Rosińska z d. Błażejewska (*04-01-1883 r. Guźnia, +?) Piotr Różycki (*1895 r. Krępa, +?) Wiktoria Różycka z d. Bryszewska (+?) Stanisław Różycki (*11-02-1899 r. Rydwan, +18-02-1940 r. Rydwan /Chruślin/) Ewa Różycka z d. Siek (*1903 r., +17-09-1989 r. /Chruślin/) Stanisław Różycki (*1869 r. Guźnia, +?) Franciszka Różycka z d. Bryk (+?) Antoni Ruta (*1882 r. Strzebieszew, +?) Magdalena Ruta z d. Kowalczyk (*1885 r. Skaratki, +?) Antoni Ruta (*1889 r. Skaratki, +?) Marianna Ruta z d. Wilk (*1873 r. Skaratki, +?) Jan Ruta (*1877 r. Skaratki, +˂ 1915 r.) Marianna Ruta z d. Wilk (*1873 r. Skaratki, +?) Jan Ruta (*1880 r. Strzebieszew, +28-12-1951 r. Sieraków) Józefa Ruta z d. Skuneczna (*1889 r. Strzebieszew, +?) Stanisław Ruta (+?) Marianna Kucińska z d. Kowalczyk (*1887 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Franciszek Rutkowski (*30-03-1840 r. Domaniewice, +?) Julianna Rutkowska z d. Kierus (*1846 r. Domaniewice, +?) Franciszek Rutkowski (+?) Michalina Rutkowska z d. Małecka (*1893 r. Reczyce, +07-05-1980 r.) Jakub Rutkowski (*07-07-1845 r. Domaniewice, +1909 r. Domaniewice) Franciszka Rutkowska z d. Zmora (*24-01-1848 r. Domaniewice, +?) Walenty Rutkowski (*1876 r. Domaniewice, +?) Janina Rutkowska z d. Wodzyńska (+?) Wojciech Rutkowski (+1874 r. Domaniewice) Małgorzata Rutkowska z d. Kosiorek (+?) Józef Rychlik (*02-12-1889 r. Wola Mąkolska, +?) Marianna Rychlik z d. Włostek (*28-07-1878 r. Wola Mąkolska, +?) Wojciech Rychlik (*29-03-1891 r. Wola Mąkolska, +?) Franciszka Rychlik z d. Błażejewska (*05-02-1884 r. Domaniewice, +?) Franciszek Rynkiewicz (+10-11-1890 r. Łowicz) Katarzyna Rynkiewicz z d. Wiesiołek (*1840 r. Bocheń, +1906 r. Bratkowice) Dominik Sękalski (*1815 r. Domaniewice, +1901 r. Domaniewice) Franciszka Sękalska z d. Skoneczna (*1830 r. Stroniewice, +˃ 1914 r.) Józef Sękalski (*1876 r. Domaniewice, +?) Franciszka Sękalska z d. Sut (+?) Paweł Sękalski (+?) Marianna Sękalska z d. Kierus (*1848 r. Domaniewice, +?) Wojciech Sękalski (*10-04-1868 r. Domaniewice, +?) Katarzyna Sękalska z d. Kuśmirek (*~ 1893 r. Domaniewice, +?) Franciszek Sianoszek (*30-07-1875 r. Wygoda, +07-08-1934 r. Wygoda) Jadwiga Sianoszek z d. Domańska (*1894 r. Strzebieszew, +1954 r. Wygoda) Józef Siatkowski (+?) Marianna Siatkowska z d. Domińczak (*06-04-1910 r. Dąbkowice, +?) Ludwik Skoneczny (*1865 r. Rogóźno, +?) Agnieszka Skoneczna z d. Kantorek (*1869 r., +?) Józef Skuneczny (*02-07-1860 r. Rogóźno, +?) Katarzyna Skuneczna z d. Kantorek (*19-07-1866 r. Skaratki, +?) Ludwik Skuneczny (+?) Franciszka Skuneczna z d. Kosiorek (*1865 r. Skaratki, +?) Mateusz Skuneczny (*1893 r., +?) Józefa Skuneczny z d. Sut (*1894 r., +?) Mateusz Słoniewski vel Knera (*18-09-1764 r., +27-05-1810 r. Strzebieszew) Franciszka Knera z d. Białek (*08-03-1767 r., +07-04-1834 r.) Bartłomiej Sobczyński (*~ 1801 r. Skaratki, +1848 r.) Katarzyna Sobczyńska z d. Knera (*~ 1811 r., +?) Jan Sokalski (+?) Małgorzata Sokalska z d. Strugińska (*1828 r. Reczyce, +?) Józef Sokół (*1864 r. Chruślin, +11-04-1935 r. Chruślin) Agnieszka Sokół z d. Ziarnik (*1874 r. Skaratki, +?) Wojciech Sołtan (+?) Józefa Sołtan z d. Kierus (*1876 r. Grudze, +?) Wawrzyniec Sołtyszewski (*1865 r. Guźnia, +?) Katarzyna Sołtyszewska z d. Dróżka (*1886 r. Skaratki, +?) Franciszek Spychała (+?) Franciszka Ruta z d. Wilk (*1886 r. Skaratki, +04-08-1984 r. Skaratki) Kazimierz Stafaniak (*1835 r. Mąkolice, +?) Elżbieta Stafaniak z d. Gzinka (*13-11-1820 r. Domaniewice, +?) Wojciech Stajuda (+ /Domaniewice/) Rozalia Stajuda z d. Strugińska (*1883 r. Reczyce, + /Domaniewice/) Andrzej Stefański (*15-11-1857 r. Skaratki, +?) Magdalena Stefańska z d. Stefaniak (*22-07-1863 r. Skaratki, +06-09-1905 r. Cybulice) Leon Strąk (+?) Marianna Strąk z d. Ziarnik (*1898 r. Skaratki, +1988 r.) Andrzej Strugiński (*1893 r. Reczyce, +?) Marianna Strugińska z d. Kucińska (+?) Augustyn Strugiński (*29-08-1849 r. Reczyce, +?) Małgorzata Strugińska z d. Siatkowska (+?) Jakub Strugiński (*1864 r. Reczyce, +?) Agata Strugińska z d. Kamińska (+?) Jan Strugiński (*25-08-1851 r. Reczyce, +?) Katarzyna Strugińska z d. Małecka (*10-11-1850 r. Reczyce, +?) Józef Strugiński (*1781 r. Reczyce, +10-11-1853 r. Reczyce) Apolonia Strugińska z d. Kucińska (*~ 1800 r., +?) Józef Strugiński (*1887 r. Reczyce, +?) Józefa Strugińska z d. Żak (*1899 r. Sapy, +?) Łukasz Strugiński (*~ 1758 r., +1808 r. Reczyce) Petronela Białek z d. Kantorek (*1762 r. Skaratki, +26-08-1829 r. Reczyce) Mikołaj Strugiński (*1800 r., +?) Anna Strugińska z d. Gzinka (+?) Paweł Strugiński (*1839 r. Reczyce, +?) Marianna Strugińska z d. Siatkowska (+?) Piotr Strugiński (*17-06-1825 r. Reczyce, +?) Zofia Strugińska z d. Siatkowska (+?) Roch Strugiński (*13-08-1858 r. Reczyce, +?) Marianna Strugińska z d. Godziszewska (+?) Szczepan Strugiński (*25-12-1819 r. Reczyce, +?) Franciszka Strugińska z d. Doroba (+?) Franciszek Sut (*1893 r., +?) Helena Sut z d. Podgórska (*1896 r. Skaratki, +25-07-1943 r. /Domaniewice/) Jan Sut (+?) Prakseda Sut z d. Różycka (*1866 r. Guźnia, +?) Kazimierz Sut (*1867 r. Rogóźno, +˂ 1920 r.) Marianna Sut z d. Ziarnik (+?) Jakub Szkup (+?) Józefa Szkup z d. Kantorek (*1888 r. Skaratki, +?) Jan Szkup (+?) Franciszka Szkup z d. Ziarnik (*1864 r. Skaratki, +?) Joachim Szymajda (*~ 1797 r., +07-02-1843 r. Czatolin) Justyna Szymajda z d. Knera (*~ 1801 r., +08-03-1871 r. Czatolin) Józef Szymajda (+?) Marianna Szymajda z d. Małecka (*1889 r. Reczyce, +10-01-1983 r. Czatolin) Władysław Szymajda (*1895 r. Czatolin, +?) Rozalia Szymajda z d. Małecka (*1893 r., +?) Józef Szymczak (*1878 r. Reczyce, +?) Józefa Szymczak z d. Strugińska (*28-03-1879 r. Reczyce, +18-06-1972 r. Łowicz) Józef Szymczak (*31-08-1854 r. Strzebieszew, +?) Rozalia Szymczak z d. Grabowicz (*30-10-1859 r. Krępa, +?) Łukasz Tafliński (*~ 1794 r. Krępa, +13-11-1850 r. Krępa) Marianna Taflińska z d. Pel (*~ 1801 r. Skaratki, +06-01-1858 r. Krępa) Ignacy Tataj (*~ 1827 r. Mysłaków, +03-02-1867 r. Reczyce) Marianna Pel z d. Kantorek (*28-01-1827 r. Skaratki, +1871 r.) Michał Tataj (*~ 1854 r., +1914 r. Dąbkowice) Agnieszka Tataj z d. Kucińska (+1898 r. Skaratki) Andrzej Warda (*22-11-1831 r. Skaratki, +14-09-1852 r. Skaratki) Małgorzata Warda z d. Kantorek (*04-07-1832 r. Skaratki, +10-11-1852 r. Skaratki) Andrzej Warda (+?) Franciszka Warda z d. Golan (+?) Antoni Warda (*01-01-1862 r. Skaratki, +?) Józefa Warda z d. Knera (*1869 r. Skaratki, +?) Antoni Warda (*05-07-1851 r. Skaratki, +09-06-1925 r. Chruślin) Marianna Warda z d. Domańska (*09-08-1845 r. Rogóźno, +1899 r. Rogóźno) Antoni Warda (*1866 r. Skaratki, +?) Marianna Warda z d. Moszczyńska (*20-04-1864 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Franciszek Warda (*1887 r. Skaratki, +?) Helena Warda z d. Pel (*1901 r. Skaratki, +?) Jan Warda (*1880 r. Rogóźno, +?) Anna Warda z d. Rochówniak (+?) Józef Warda (*1879 r. Skaratki, +?) Jadwiga Warda z d. Drużka (+?) Józef Warda (*1884 r. Skaratki, +?) Franciszka Warda z d. Wilk (*1890 r. Skaratki, +?) Józef Warda (+19-04-1927 r. Janinów) Julianna Warda z d. Kosiorek (*1875 r. Skaratki, +?) Ludwik Warda (*1874 r. Skaratki, +1914 r. Skaratki) Katarzyna Warda z d. Kantorek (*1880 r. Skaratki, +?) Michał Warda (+?) Aniela Warda z d. Kantorek (*1892 r. Skaratki, +?) Piotr Warda (*1840 r. Skaratki, +14-04-1911 r. Skaratki) Marcjanna Warda z d. Wilk (*17-08-1840 r. Skaratki, +?) Piotr Warda (*21-10-1836 r. Skaratki, +?) Łucja Warda z d. Kantorek (*14-12-1846 r. Skaratki, +01-06-1917 r. Skaratki) Stanisław Warda (*04-05-1817 r. Skaratki, +05-09-1850 r. Skaratki) Salomea Kowalczyk z d. Kantorek (*12-11-1818 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Stanisław Warda (*1873 r. Skaratki, +?) Franciszka Warda z d. Zuchora (*1874 r. Skaratki, +?) Szczepan Warda (*1870 r. Rogóźno, +1912 r. Rogóźno) Małgorzata Warda z d. Kotecka (+?) Józef Wawrzyn (*06-12-1881 r. Krępa, +?) Franciszka Wawrzyn z d. Strugińska (*28-01-1888 r. Reczyce, +?) Stanisław Wawrzyn (*08-05-1900 r. Krępa, +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/) Katarzyna Wawrzyn z d. Bakalarz (*13-04-1905 r. Stare Grudze, +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/) Władysław Wawrzyn (*14-11-1904 r. Krępa, +1996 r. /Domaniewice/) Helena Wawrzyn z d. Bakalarz (*10-07-1911 r. Stare Grudze, +01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/) Jan Wawrzyńczak (*1876 r. Grudze, +?) Franciszka Graczyk z d. Wiesiołek (*1881 r. Czatolin, +?) Franciszek Wielec (*05-10-1817 r. Skaratki, +1885 r. Strzebieszew) Dorota Wielec z d. Jadach (*05-02-1825 r. Skaratki, +1910 r. Strzebieszew) Franciszek Wielec (*05-10-1817 r. Skaratki, +1885 r. Strzebieszew) Marianna Wielec z d. Warda (+1881 r. Skaratki) Piotr Wielec (*1878 r., +1911 r. Reczyce) Jadwiga Kostrzewa z d. Strugińska (*1885 r. Reczyce, +?) Piotr Wielec (*1884 r. Skaratki, +?) Małgorzata Wielec z d. Karcz (+?) Walenty Wielec (*07-02-1854 r. Skaratki, +07-05-1939 r. Skaratki) Agnieszka Wielec z d. Markowska (+1934 r. Skaratki) Władysław Wacław Wielec (*31-07-1937 r. Reczyce, +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/) Waleria Wielec z d. Wawrzyn (*16-07-1935 r. Krępa, +26-07-2014 r. Łowicz) Wojciech Wielec (+?) Katarzyna Wielec z d. Małecka (*1883 r. Reczyce, +?) Wojciech Wiesiołek (*1850 r. Bocheń, +1882 r. Czatolin) Apolonia Wiesiołek z d. Komorowska (*1859 r. Kalenice, +?) Szymon Więchno (*29-10-1883 r. Wierznowice, +?) Józefa Więchno z d. Wielec (*1890 r. Skaratki, +?) Andrzej Wilk (*11-1855 r. Skaratki, +?) Antonina Wilk z d. Kantorek (+?) Andrzej Wilk (*1869 r. Skaratki, +?) Agnieszka Wilk z d. Kantorek (*1884 r. Skaratki, +?) Antoni Wilk (*1846 r. Skaratki, +1913 r. Skaratki) Katarzyna Wilk z d. Warda (*24-04-1858 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Antoni Wilk (*1846 r. Skaratki, +1913 r. Skaratki) Józefa Wilk z d. Brudka (+1883 r. Skaratki) Antoni Wilk (+1896 r. Skaratki) Józefa Kantorek z d. Pel (*1868 r. Skaratki, +?) Franciszek Wilk (*27-01-1845 r. Skaratki, +?) Rozalia Wilk z d. Lisewska (*1844 r., +1878 r.) Franciszek Wilk (*27-01-1845 r. Skaratki, +?) Franciszka Wilk z d. Zuchora (+?) Jan Wilk (*~ 1811 r. Skaratki, +?) Agnieszka Wilk z d. Jadach (*26-01-1814 r. Skaratki, +?) Jan Wilk (*1876 r. Skaratki, +?) Małgorzata Wilk z d. Ruta (*1887 r., +?) Józef Wilk (*1892 r. Skaratki, +?) Marianna Wilk z d. Doroba (+?) Józef Wilk (+?) Jadwiga Wilk z d. Kędziora (*~ 1855 r., +1913 r. Krępa) Tomasz Wilk (*22-12-1818 r. Krępa, +1900 r. Skaratki) Małgorzata Wilk z d. Kantorek (*21-06-1821 r. Skaratki, +1848 r. Skaratki) Stanisław Włodarczyk (*1887 r. Jamno, +?) Marianna Włodarczyk z d. Wawrzyńczak (+?) Ignacy Włostek (*1884 r. Domaniewice, +?) Stanisława Włostek z d. Szymajda (+16-10-1921 r. Wymysłów) Ignacy Włostek (*1884 r. Domaniewice, +?) Rozalia Włostek z d. Skoneczna (*1898 r. Rogóźno, +?) Jakub Włostek (+?) Katarzyna Włostek z d. Gajda (*14-12-1853 r. Guźnia, +?) Roch Włostek (*1849 r. Wola Mąkolska, +26-03-1904 r. Wola Mąkolska) Józefa Włostek z d. Kantorek (+15-03-1903 r. Wola Mąkolska) Paweł Wojtysiak (+?) Katarzyna Wojtysiak z d. Godziszewska (*1905 r. Reczyce, +?) Antoni Zagajewski (*1878 r. Skaratki, +?) Katarzyna Zagajewska z d. Kowalczyk (*1891 r. Skaratki, +?) Filip Zagajewski (*09-07-1830 r. Skaratki, +?) Marianna Zagajewska z d. Kantorek (*22-03-1845 r. Skaratki, +?) Filip Zagajewski (*09-07-1830 r. Skaratki, +?) Urszula Zagajewska z d. Juźwicka (*25-10-1817 r. Stroniewice, +17-09-1852 r. Skaratki) Filip Zagajewski (*09-07-1830 r. Skaratki, +?) Magdalena Zagajewska z d. Kierus (*25-05-1826 r. Domaniewice, +29-05-1867 r. Rogóźno) Jan Zagajewski (*1873 r. Skaratki, +?) Małgorzata Zagajewska z d. Majcher (+?) Jan Zagajewski (*1876 r., +?) Wiktoria Zagajewska z d. Witerek (+?) Jan Zagajewski (*1888 r. Skaratki, +?) Rozalia Zagajewska z d. Podgórska (*1890 r. Skaratki, +1984 r. Skaratki) Antoni Ziarnik (*1889 r. Domaniewice, +?) Franciszka Ziarnik z d. Kowalczyk (*1896 r. Skaratki, +1971 r. Domaniewice) Jan Ziarnik (*22-01-1843 r. Skaratki, +?) Katarzyna Ziarnik z d. Kantorek (*31-10-1841 r. Skaratki, +1886 r.) Józef Ziarnik (*1896 r. Skaratki, +1926 r. Skaratki) Katarzyna Ziarnik z d. Kuśmierek (*14-02-1903 r. Skaratki, +?) Walenty Ziarnik (*1893 r. Skaratki, +29-07-1962 r. /Domaniewice/) Ludwika Ziarnik z d. Podgórska (*1893 r. Skaratki, +10-06-1971 r. Skaratki /Domaniewice/) Kazimierz Zieliński (+23-10-1914 r. Skaratki) Katarzyna Lebioda z d. Knera (*1885 r. Skaratki, +?) Szymon Zmora (*26-10-1820 r. Domaniewice, +1892 r. Domaniewice) Józefa Zmora z d. Rynkiewicz (*~ 1837 r., +26-01-1857 r. Domaniewice) Szymon Zmora (*26-10-1820 r. Domaniewice, +1892 r. Domaniewice) Barbara Zmora z d. Jadach (*01-12-1821 r. Skaratki, +˂ 1854 r.) Antoni Zuchora (*1850 r. Kadzielin, +?) Józefa Zuchora z d. Kowalczyk (*1857 r. Skaratki, +?) Jakub Zych (*14-07-1892 r. Piaski, +?) Zofia Zych z d. Skuneczna (*14-05-1892 r. Strzebieszew, +?) Józef Żak (+?) Małgorzata Żak z d. Gołębiewska (*04-06-1887 r. Guźnia, +?) Paweł Żak (+?) Petronela Żak z d. Jadach (*1876 r. Skaratki, +?) m. ceremonii #2: 55
Stanisław Adach (*1868 r. Skaratki, +?) Józefa Adach z d. Kosiorek (*18-11-1867 r. Skaratki, +1944 r. Grójec) Wawrzyniec Błażejewski (*1848 r. Guźnia, +17-06-1891 r. Guźnia) Agnieszka Błażejewska z d. Wilk (+?) Tomasz Domański (+08-07-1919 r. Krępa) Marianna Przyczka z d. Kucińska (*1891 r. Skaratki, +?) Kacper Drużka (+?) Agnieszka Dróżka z d. Pel (*02-12-1854 r. Skaratki, +?) Bartłomiej Góra (*~ 1806 r., +26-01-1840 r. Reczyce) Małgorzata Góra z d. Kowalczyk (+?) Bartłomiej Góra (*21-08-1836 r. Reczyce, +1879 r. Reczyce) Katarzyna Sut z d. Szymajda (*11-04-1839 r. Czatolin, +?) Józef Góra (*1807 r. Reczyce, +27-05-1862 r. Reczyce) Agnieszka Góra z d. Doroba (*~ 1804 r., +05-09-1854 r. Reczyce) Wojciech Góra (*15-04-1840 r. Reczyce, +28-04-1878 r. Reczyce) Józefa Góra z d. Felczyńska (+?) Marcin Graszka (*05-11-1832 r. Skaratki, +30-01-1917 r. Skaratki) Anna Graszka z d. Kantorek (*29-07-1830 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Jan Grzelka (*29-08-1830 r. Skaratki, +15-09-1852 r. Skaratki) Anna Graszka z d. Kantorek (*29-07-1830 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Andrzej Jaśniewski (*1848 r. Chruślin, +19-06-1910 r. Chruślin) Franciszka Grabowicz (*1878 r. Skaratki, +09-07-1962 r. Chruślin) Andrzej Kamiński (*05-11-1839 r. Wrzeczko, +?) Marianna Kamińska z d. Strugińska (*29-03-1840 r. Reczyce, +1912 r. Wrzeczko) Antoni Kantorek (*16-06-1808 r. Skaratki, +1870 r. Skaratki) Katarzyna Kantorek z d. Pel (*25-04-1812 r., +1873 r. Skaratki) Grzegorz Kantorek (*1873 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Wiktoria Kantorek z d. Kucińska (*1886 r., +1950 r. /Domaniewice/) Grzegorz Kantorek (*1873 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Marianna Kantorek z d. Mrzygłóg (*1877 r. Skaratki, +˂ 1907 r.) Jan Kantorek (*1871 r. Skaratki, +?) Franciszka Kantorek z d. Dróżka (*1875 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*27-12-1827 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Helena Kantorek z d. Fibor (*24-05-1833 r. Skaratki, +1901 r. Skaratki) Józef Kantorek (*06-09-1857 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kantorek z d. Brudka (*29-07-1863 r. Skaratki, +?) Józef Kantorek (*1786 r. Skaratki, +30-05-1847 r. Skaratki) Rozalia Kantorek z d. Druszka (*~ 1785 r., +23-11-1857 r. Skaratki) Józef Kantorek (*1792 r. Skaratki, +17-03-1863 r. Skaratki) Józefa Kantorek z d. Warda (*1793 r. Skaratki, +23-02-1869 r. Skaratki) Józef Kantorek (*18-06-1864 r. Skaratki, +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/) Anastazja Kantorek z d. Sękalska (*1873 r. Domaniewice, +25-03-1914 r. Ziewaniczki) Józef Kantorek (*20-02-1868 r. Skaratki, +1917 r. Skaratki) Józefa Kantorek z d. Pel (*1868 r. Skaratki, +?) Paweł Kantorek (*23-01-1819 r. Skaratki, +1898 r. Skaratki) Helena Kantorek z d. Majchrzak (*1821 r. Łąki, +1884 r. Skaratki) Walenty Kantorek (*10-02-1823 r. Skaratki, +13-01-1852 r. Skaratki) Magdalena Zagajewska z d. Kierus (*25-05-1826 r. Domaniewice, +29-05-1867 r. Rogóźno) Wawrzyniec Kantorek (*02-08-1838 r. Skaratki, +?) Marianna Kantorek z d. Ziółkowska (*1838 r. Skaratki, +?) Józef Kędziora (*1797 r. Domaniewice, +?) Julianna Kędziora z d. Kantorek (*1798 r. Skaratki, +01-06-1827 r. Skaratki) Mateusz Knera (*1792 r. Strzebieszew, +30-03-1869 r. Skaratki) Marianna Knera z d. Kucharska (*~ 1802 r., +30-09-1873 r. Skaratki) Stefan Konikowski (*13-01-1900 r. Dąbkowice, +?) Marianna Konikowska z d. Wilk (+?) Grzegorz Kosiorek (*1837 r., +26-03-1906 r. Rogóźno) Marianna Kosiorek z d. Gusta (*03-06-1837 r. Bocheń, +18-02-1907 r. Rogóźno) Józef Kosiorek (*1869 r. Rogóźno, +1924 r.) Marianna Kosiorek z d. Warda (*11-05-1883 r. Skaratki, +?) Józef Kostrzewa (*1877 r. Rogóźno, +?) Katarzyna Kostrzewa z d. Majewska (+?) Piotr Kuciński (*1857 r. Strzebieszew, +?) Józefa Kucińska z d. Kazimierska (*19-01-1854 r., +?) Piotr Kuciński (+15-08-1958 r. Skaratki /Domaniewice/) Rozalia Kucińska z d. Ziarnik (*1905 r. Skaratki, +14-05-1973 r. Skaratki /Domaniewice/) Marcin Kuśmierek (+29-10-1831 r. Domaniewice) Zofia Kuśmierek z d. Kawka (+16-11-1831 r. Czatolin) Wojciech Matyjasik (*22-04-1870 r. Stroniewice, +?) Katarzyna Matyjasik z d. Kantorek (*1885 r. Stroniewice, +?) Adam Niewiadomski (*16-12-1891 r. Stare Grudze, +27-02-1935 r.) Aniela Wawrzyn z d. Bakalarz (*1900 r. Stare Grudze, +1984 r.) Walenty Ociela (*12-02-1866 r. Rogóźno, +?) Marianna Ociela z d. Kosiorek (*1866 r. Rogóźno, +1929 r. Łowicz) Michał Pająk (+?) Elżbieta Pająk z d. Zarzycka (*1794 r. Rogóźno, +15-08-1843 r. Strzebieszew) Walenty Pająk (*1846 r. Stroniewice, +?) Marianna Pająk z d. Kierus (*1848 r. Domaniewice, +?) Jan Pel (*28-12-1816 r. Skaratki, +1871 r.) Marianna Pel z d. Kantorek (*28-01-1827 r. Skaratki, +1871 r.) Tomasz Pietrzak (*12-12-1878 r. Gaj, +?) Małgorzata Pietrzak z d. Kosiorek (*1879 r. Rogóźno, +?) Walenty Przyczka (+?) Marianna Przyczka z d. Kucińska (*1891 r. Skaratki, +?) Dominik Sękalski (*1815 r. Domaniewice, +1901 r. Domaniewice) Franciszka Sękalska z d. Skoneczna (*1830 r. Stroniewice, +˃ 1914 r.) Franciszek Sianoszek (*30-07-1875 r. Wygoda, +07-08-1934 r. Wygoda) Jadwiga Sianoszek z d. Domańska (*1894 r. Strzebieszew, +1954 r. Wygoda) Wawrzyniec Sołtyszewski (*1865 r. Guźnia, +?) Katarzyna Sołtyszewska z d. Dróżka (*1886 r. Skaratki, +?) Leon Strąk (+?) Marianna Strąk z d. Ziarnik (*1898 r. Skaratki, +1988 r.) Józef Strugiński (*1887 r. Reczyce, +?) Józefa Strugińska z d. Żak (*1899 r. Sapy, +?) Piotr Strugiński (*17-06-1825 r. Reczyce, +?) Zofia Strugińska z d. Siatkowska (+?) Joachim Szymajda (*~ 1797 r., +07-02-1843 r. Czatolin) Justyna Szymajda z d. Knera (*~ 1801 r., +08-03-1871 r. Czatolin) Antoni Warda (*01-01-1862 r. Skaratki, +?) Józefa Warda z d. Knera (*1869 r. Skaratki, +?) Antoni Wilk (+1896 r. Skaratki) Józefa Kantorek z d. Pel (*1868 r. Skaratki, +?) Stanisław Włodarczyk (*1887 r. Jamno, +?) Marianna Włodarczyk z d. Wawrzyńczak (+?) Józef Ziarnik (*1896 r. Skaratki, +1926 r. Skaratki) Katarzyna Ziarnik z d. Kuśmierek (*14-02-1903 r. Skaratki, +?) Walenty Ziarnik (*1893 r. Skaratki, +29-07-1962 r. /Domaniewice/) Ludwika Ziarnik z d. Podgórska (*1893 r. Skaratki, +10-06-1971 r. Skaratki /Domaniewice/) Kazimierz Zieliński (+23-10-1914 r. Skaratki) Katarzyna Lebioda z d. Knera (*1885 r. Skaratki, +?) 2102 [+]
136 . Gaj m. urodzenia: 9
Marianna Lebioda z d. Czekaj (*1827 r. Gaj, +10-04-1904 r. Gaj) Wojciech Oraczyński (*03-04-1863 r. Gaj, + Piotrowice) Tomasz Pietrzak (*12-12-1878 r. Gaj, +?) Marcjanna Wojciechowska (*01-12-1899 r. Gaj, +?) Stanisław Wojciechowski (*06-05-1902 r. Gaj, +?) Stefania Wojciechowska (*05-02-1905 r. Gaj, +?) Franciszek Wojciechowski (*10-02-1907 r. Gaj, +?) Wojciech Wojciechowski (*23-09-1909 r. Gaj, +26-08-2000 r. Racławice) Franciszka Wojciechowska (*19-05-1914 r. Gaj, +?) m. zgonu: 3
Brygida Mielczarek (*~ 1755 r., +04-03-1820 r. Gaj) Marianna Lebioda z d. Czekaj (*1827 r. Gaj, +10-04-1904 r. Gaj) Katarzyna Wojciechowska z d. Gajda (*18-02-1898 r. Dąbkowice, +15-02-1938 r. Gaj) 12 [+]
139 . Gdańsk m. urodzenia: 33
Wojciech Tepczyński (*1947 r. Gdańsk) Anna Tepczyńska z d. Małgowska (*1950 r. Gdańsk) Ryszard Gnatowski (*1951 r. Gdańsk) Edward Andrzej Gnatowski (*29-09-1953 r. Gdańsk, +13-08-2010 r. /Gdańsk/) Grażyna Maria Aulich z d. Gnatowska (*1954 r. Gdańsk) Iwona Mirosława Gołębiowska z d. Gnatowska (*1957 r. Gdańsk) Marek Mówiński (*1970 r. Gdańsk) Roman Stachowicz (*1972 r. Gdańsk) Robert Leszek Aulich (*1974 r. Gdańsk) Monika Ewa Aulich z d. Zielińska (*1974 r. Gdańsk) Sylwia Mówińska (*1976 r. Gdańsk) Małgorzata Stachowicz z d. Gnatowska (*1976 r. Gdańsk) Grzegorz Byzewski (*1977 r. Gdańsk) Michał Tepczyński (*1977 r. Gdańsk) {dane zastrzeżone} Mateusz Jan Leśniewicz (*1978 r. Gdańsk) Magdalena Helena Byzewska z d. Gołębiowska (*1979 r. Gdańsk) Szymon Jędrzej Sołtysek (*1980 r. Gdańsk) Aneta Anna Kozikowska z d. Gnatowska (*1980 r. Gdańsk) Bogna Ashby z d. Leśniewicz (*1981 r. Gdańsk) Eliza Zofia Pawlik (*1985 r. Gdańsk) Natalia Gołębiowska (*1994 r. Gdańsk) Tomasz Stachowicz (*1998 r. Gdańsk) Dagmara Aulich (*2000 r. Gdańsk) Patrycja Iwona Byzewska (*2001 r. Gdańsk) Jakub Stachowicz (*2001 r. Gdańsk) Alicja Byzewska (*2007 r. Gdańsk) {dane zastrzeżone} Maja Magdalena Sołtysek (*2009 r. Gdańsk) {dane zastrzeżone} {dane zastrzeżone} {dane zastrzeżone} Tymoteusz Tomasz Rzepecki (*2016 r. Gdańsk) m. zgonu: 8
Ludwik Pakuła vel Rutka (*21-08-1884 r. Piekoszów, +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/) Antonina Joanna Pakuła vel Rutka z d. Wilczyńska (*15-12-1889 r. Będzin, +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/) Kazimierz Pakuła vel Rutka (*02-03-1913 r. Warszawa, +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/) Matylda Tomsio z d. Przybyszewska (*05-10-1916 r., +27-01-2012 r. Gdańsk /Gdańsk/) Romana Pakuła z d. Wójcik (*15-08-1922 r., +26-09-1992 r. Gdańsk /Gdańsk/) Henryk Miziołek (*25-07-1928 r. Ujazdówek, +20-04-1955 r. Gdańsk /Gdańsk/) Helena Gnatowska z d. Rzepka (*18-01-1929 r., +05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/) Zenon Sołtysek (*20-12-1939 r. Gniezno, +15-06-1995 r. Gdańsk /Gdańsk/) m. pochówku: 12
Ludwik Pakuła vel Rutka (*21-08-1884 r. Piekoszów, +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/) Antonina Joanna Pakuła vel Rutka z d. Wilczyńska (*15-12-1889 r. Będzin, +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/) Kazimierz Pakuła vel Rutka (*02-03-1913 r. Warszawa, +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/) Roman Tomsio (*13-09-1913 r. Sosnowiec, +02-03-1990 r. /Gdańsk/) Matylda Tomsio z d. Przybyszewska (*05-10-1916 r., +27-01-2012 r. Gdańsk /Gdańsk/) Mieczysław Małgowski (*18-12-1919 r., +04-05-2011 r. /Gdańsk/) Romana Pakuła z d. Wójcik (*15-08-1922 r., +26-09-1992 r. Gdańsk /Gdańsk/) Henryk Miziołek (*25-07-1928 r. Ujazdówek, +20-04-1955 r. Gdańsk /Gdańsk/) Helena Gnatowska z d. Rzepka (*18-01-1929 r., +05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/) Czesław Gnatowski (*12-08-1933 r., +07-06-2011 r. /Gdańsk/) Zenon Sołtysek (*20-12-1939 r. Gniezno, +15-06-1995 r. Gdańsk /Gdańsk/) Edward Andrzej Gnatowski (*29-09-1953 r. Gdańsk, +13-08-2010 r. /Gdańsk/) m. pogrzebu: 14
Irena Staworzyńska (+?) Ludwik Pakuła vel Rutka (*21-08-1884 r. Piekoszów, +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/) Antonina Joanna Pakuła vel Rutka z d. Wilczyńska (*15-12-1889 r. Będzin, +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/) Kazimierz Pakuła vel Rutka (*02-03-1913 r. Warszawa, +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/) Roman Tomsio (*13-09-1913 r. Sosnowiec, +02-03-1990 r. /Gdańsk/) Matylda Tomsio z d. Przybyszewska (*05-10-1916 r., +27-01-2012 r. Gdańsk /Gdańsk/) Mieczysław Małgowski (*18-12-1919 r., +04-05-2011 r. /Gdańsk/) Zofia Maria Małgowska z d. Pakuła (*25-04-1921 r. Łazy, +19-04-2022 r.) Romana Pakuła z d. Wójcik (*15-08-1922 r., +26-09-1992 r. Gdańsk /Gdańsk/) Henryk Miziołek (*25-07-1928 r. Ujazdówek, +20-04-1955 r. Gdańsk /Gdańsk/) Helena Gnatowska z d. Rzepka (*18-01-1929 r., +05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/) Czesław Gnatowski (*12-08-1933 r., +07-06-2011 r. /Gdańsk/) Zenon Sołtysek (*20-12-1939 r. Gniezno, +15-06-1995 r. Gdańsk /Gdańsk/) Edward Andrzej Gnatowski (*29-09-1953 r. Gdańsk, +13-08-2010 r. /Gdańsk/) m. zamieszkania: 6
Czesław Gnatowski (*12-08-1933 r., +07-06-2011 r. /Gdańsk/) Krzysztof Jan Leśniewicz (*1946 r. Szczecinek) Elżbieta Leśniewicz z d. Tomsio (*1948 r.) Hanna Małgowska z d. Wiśniewska (*1950 r.) Grażyna Maria Aulich z d. Gnatowska (*1954 r. Gdańsk) Magdalena Małgowska (*1975 r.) 73 [+]
145 . Głowno m. urodzenia: 24
Aleksander Eksztajn (*19-09-1884 r. Głowno, + /Łódź/) Franciszka Parys z d. Buczkowska (*16-02-1891 r. Głowno, +?) Antoni Marczak (*20-03-1914 r. Głowno, +?) Lech Wąsik (*02-05-1944 r. Głowno, +11-02-2007 r. Głowno) Wiesław Ufa (*1945 r. Głowno) Halina Wilk-Pietrzak z d. Wilk (*01-01-1952 r. Głowno, +12-03-2015 r. Warszawa /Stary Waliszew/) Maria Magdalena Miller z d. Markiewicz (*1955 r. Głowno) Kazimierz Kantorek (*1958 r. Głowno) Krystyna Gorzkiewicz z d. Szychowska (*1958 r. Głowno) Iwona Kosmowska z d. Głowacka (*1962 r. Głowno) Krzysztof Sylwester Fijałkowski (*1968 r. Głowno) Adrian Janeczek (*01-01-1973 r. Głowno, +20-08-1998 r. Nowa Sól) Dariusz Kuciński (*1973 r. Głowno) Arkadiusz Mariusz Kot (*1981 r. Głowno) Edyta Wierucka z d. Kosmowska (*1983 r. Głowno) Andrzej Rutkowski (*1984 r. Głowno) Martyna Dul z d. Rutkowska (*1987 r. Głowno) Małgorzata Gwóźdź z d. Kosmowska (*1987 r. Głowno) Kacper Fijałkowski (*1994 r. Głowno) Małgorzata Rutkowska (*1995 r. Głowno) Mateusz Rutkowski (*1995 r. Głowno) Julia Kucińska (*2002 r. Głowno) Oliwia Klaudia Kot (*2003 r. Głowno) Nikodem Kuciński (*2010 r. Głowno) m. zgonu: 17
Marian Niezgoda (+ Głowno /Głowno/) Anna Niezgoda z d. Włostek (+ Głowno /Głowno/) Janusz Wilk (+2006 r. Głowno /Głowno/) Marcin Czuba (*1885 r. Skaratki, +29-11-1951 r. Głowno) Jan Ufa (*17-11-1902 r. Wygoda, +1968 r. Głowno) Władysław Zagajewski (*1906 r. Rogóźno, +21-03-2006 r. Głowno) Marianna Wilk (*1910 r. Skaratki, +02-06-1997 r. Głowno) Marianna Kucińska z d. Kantorek (*15-05-1915 r. Ziewaniczki, +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/) Bolesław Kantorek (*22-10-1922 r. Ziewaniczki, +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/) Marianna Kwaśna (*1928 r., +25-02-2006 r. Głowno /Głowno/) Małgorzata Kantorek z d. Mikołajczyk (*18-08-1930 r., +13-02-2019 r. Głowno /Głowno/) Jan Biernacki (*1941 r., +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/) Lech Wąsik (*02-05-1944 r. Głowno, +11-02-2007 r. Głowno) Helena Komenderska z d. Kucińska (*02-03-1946 r., +07-02-2015 r. Głowno /Głowno/) Danuta Kucińska z d. Kwaśna (*25-07-1947 r., +11-11-2017 r. Głowno /Głowno/) Marek Kosmowski (*11-03-1959 r. Łowicz, +13-12-2017 r. Głowno /Głowno/) Nemer Łukasz Khazaal (*12-03-1982 r. Łódź, +12-02-1995 r. Głowno /Głowno/) m. pochówku: 38
Marian Niezgoda (+ Głowno /Głowno/) Anna Niezgoda z d. Włostek (+ Głowno /Głowno/) Dorota Pająk z d. Grzegorczyk (+ /Głowno/) Janusz Wilk (+2006 r. Głowno /Głowno/) Józef Kantorek (*18-06-1864 r. Skaratki, +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/) Franciszek Pająk (*1883 r. Strzebieszew, + /Głowno/) Franciszka Kantorek z d. Jabłońska (*07-10-1888 r. Maurzyce, +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Władysław Kuciński (*1907 r. Domaniewice, +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Jan Kopania (*~ 1911 r., +04-11-1964 r. /Głowno/) Czesław Kantorek (*23-05-1912 r. Skaratki, +1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Konstanty Kantorek (*1913 r., +28-12-1993 r. /Głowno/) Marianna Kucińska z d. Kantorek (*15-05-1915 r. Ziewaniczki, +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/) Otylia Kopania z d. Pająk (*~ 1918 r., +14-08-1994 r. /Głowno/) Aniela Kantorek z d. Dróżka (*~ 1918 r., +18-07-1991 r. /Głowno/) Antoni Kwaśny (*1919 r., +30-06-1989 r. Łódź /Głowno/) Bolesław Kantorek (*22-10-1922 r. Ziewaniczki, +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/) Marianna Kwaśna (*1928 r., +25-02-2006 r. Głowno /Głowno/) Władysław Czubak (*~ 1928 r., +29-02-2012 r. /Głowno/) Michał Wilk (*01-11-1929 r. Ziewaniczki, +07-04-1995 r. /Głowno/) Małgorzata Kantorek z d. Mikołajczyk (*18-08-1930 r., +13-02-2019 r. Głowno /Głowno/) Lucyna Czubak z d. Michalak (*~ 1930 r., +11-02-2023 r. /Głowno/) Wacława Aniela Jabłońska (*01-03-1933 r. Boczki Domaradzkie, +06-06-2011 r. /Głowno/) Stanisław Bartczak (*1936 r., +05-04-2004 r. /Głowno/) Franciszek Fijałkowski (*02-01-1938 r., +05-06-1999 r. /Głowno/) Jan Komenderski (*~ 1940 r., +20-01-2018 r. Łódź /Głowno/) Jan Biernacki (*1941 r., +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/) Magdalena Fijałkowska (*09-02-1943 r., +30-09-2013 r. /Głowno/) Helena Komenderska z d. Kucińska (*02-03-1946 r., +07-02-2015 r. Głowno /Głowno/) Danuta Kucińska z d. Kwaśna (*25-07-1947 r., +11-11-2017 r. Głowno /Głowno/) Włodzimierz Kopania (*~ 1947 r., +02-03-1995 r. /Głowno/) Marian Zenon Kantorek (*31-01-1951 r. Łódź, +05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/) Andrzej Paweł Czubak (*1958 r., +25-11-2017 r. /Głowno/) Krzysztof Jakubowski (*1958 r., +10-2023 r. /Głowno/) Marek Kosmowski (*11-03-1959 r. Łowicz, +13-12-2017 r. Głowno /Głowno/) Ewa Bartczak (*~ 1963 r., +28-08-2020 r. /Głowno/) Nemer Łukasz Khazaal (*12-03-1982 r. Łódź, +12-02-1995 r. Głowno /Głowno/) Jarosław Wojciechowski (*15-05-1998 r., +22-07-1998 r. /Głowno/) Klaudia Misiak (*28-11-1999 r., +18-12-1999 r. /Głowno/) m. pogrzebu: 32
Marian Niezgoda (+ Głowno /Głowno/) Anna Niezgoda z d. Włostek (+ Głowno /Głowno/) Dorota Pająk z d. Grzegorczyk (+ /Głowno/) Janusz Wilk (+2006 r. Głowno /Głowno/) Franciszek Pająk (*1883 r. Strzebieszew, + /Głowno/) Jan Kopania (*~ 1911 r., +04-11-1964 r. /Głowno/) Konstanty Kantorek (*1913 r., +28-12-1993 r. /Głowno/) Marianna Kucińska z d. Kantorek (*15-05-1915 r. Ziewaniczki, +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/) Otylia Kopania z d. Pająk (*~ 1918 r., +14-08-1994 r. /Głowno/) Aniela Kantorek z d. Dróżka (*~ 1918 r., +18-07-1991 r. /Głowno/) Antoni Kwaśny (*1919 r., +30-06-1989 r. Łódź /Głowno/) Bolesław Kantorek (*22-10-1922 r. Ziewaniczki, +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/) Marianna Kwaśna (*1928 r., +25-02-2006 r. Głowno /Głowno/) Władysław Czubak (*~ 1928 r., +29-02-2012 r. /Głowno/) Michał Wilk (*01-11-1929 r. Ziewaniczki, +07-04-1995 r. /Głowno/) Małgorzata Kantorek z d. Mikołajczyk (*18-08-1930 r., +13-02-2019 r. Głowno /Głowno/) Lucyna Czubak z d. Michalak (*~ 1930 r., +11-02-2023 r. /Głowno/) Wacława Aniela Jabłońska (*01-03-1933 r. Boczki Domaradzkie, +06-06-2011 r. /Głowno/) Stanisław Bartczak (*1936 r., +05-04-2004 r. /Głowno/) Franciszek Fijałkowski (*02-01-1938 r., +05-06-1999 r. /Głowno/) Jan Komenderski (*~ 1940 r., +20-01-2018 r. Łódź /Głowno/) Jan Biernacki (*1941 r., +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/) Magdalena Fijałkowska (*09-02-1943 r., +30-09-2013 r. /Głowno/) Helena Komenderska z d. Kucińska (*02-03-1946 r., +07-02-2015 r. Głowno /Głowno/) Danuta Kucińska z d. Kwaśna (*25-07-1947 r., +11-11-2017 r. Głowno /Głowno/) Włodzimierz Kopania (*~ 1947 r., +02-03-1995 r. /Głowno/) Andrzej Paweł Czubak (*1958 r., +25-11-2017 r. /Głowno/) Krzysztof Jakubowski (*1958 r., +10-2023 r. /Głowno/) Marek Kosmowski (*11-03-1959 r. Łowicz, +13-12-2017 r. Głowno /Głowno/) Ewa Bartczak (*~ 1963 r., +28-08-2020 r. /Głowno/) Jarosław Wojciechowski (*15-05-1998 r., +22-07-1998 r. /Głowno/) Klaudia Misiak (*28-11-1999 r., +18-12-1999 r. /Głowno/) m. chrztu: 29
Antoni Zuchora (*1850 r. Kadzielin, +?) Franciszka Błażejewska z d. Nadolska (*1868 r. Wymysłów, +?) Józef Zuchora (*12-03-1882 r. Kadzielin, +?) Antonina Kędziora z d. Zuchora (*29-03-1883 r. Kadzielin, +1910 r. Strzebieszew) Jan Zuchora (*28-03-1884 r. Kadzielin, +?) Aleksander Eksztajn (*19-09-1884 r. Głowno, + /Łódź/) Stanisław Zuchora (*21-02-1885 r. Kadzielin, +?) Franciszek Zuchora (*11-01-1887 r. Kadzielin, +?) Katarzyna Godziszewska z d. Zuchora (*27-04-1890 r. Kadzielin, +?) Franciszka Parys z d. Buczkowska (*16-02-1891 r. Głowno, +?) Marianna Zuchora (*01-07-1891 r. Kadzielin, +12-09-1891 r. Kadzielin) Jakub Zuchora (*13-08-1892 r. Kadzielin, +?) Franciszka Zuchora z d. Nogalska (*13-09-1892 r. Paleniec, +?) Józefa Zuchora (*13-03-1895 r. Kadzielin, +?) Michał Zuchora (*14-09-1896 r. Kadzielin, +?) Antoni Zuchora (*22-05-1898 r. Kadzielin, +?) Józef Marczak (*30-03-1908 r. Paleniec, +?) Stanisław Marczak (*05-01-1910 r. Paleniec, +?) Marianna Włostek (*01-05-1910 r. Wymysłów, +?) Stanisław Godziszewski (*11-05-1910 r. Kadzielin, +19-12-1920 r. Ostrołęka) Janina Włostek (*04-06-1910 r. Wymysłów, +?) Jan Włostek (*13-10-1911 r. Wymysłów, +?) Katarzyna Godziszewska (*26-08-1912 r. Kadzielin, +?) Marianna Jurga (*04-09-1912 r. Kamień, +?) Antoni Marczak (*20-03-1914 r. Głowno, +?) Zofia Godziszewska (*01-04-1918 r. Ostrołęka, +?) Mieczysław Jan Godziszewski (*19-10-1919 r. Ostrołęka, +?) Antoni Godziszewski (*03-10-1922 r. Ostrołęka, +?) Hanna Gwóźdź (*2011 r.) m. zamieszkania: 33
Ewa Jakubowska z d. Czubak Oskar Czarnecki Krzysztof Bartczak Lucyna Czubak z d. Michalak (*~ 1930 r., +11-02-2023 r. /Głowno/) Ewa Danuta Biernacka z d. Kucińska (*1938 r.) Jan Komenderski (*~ 1940 r., +20-01-2018 r. Łódź /Głowno/) Zofia Bartczak z d. Kucińska (*1941 r.) Józef Kuciński (*1943 r. Ziewaniczki) Maria Teresa Wąsik z d. Wilgan (*1947 r. Rzepin) Danuta Kucińska z d. Kwaśna (*25-07-1947 r., +11-11-2017 r. Głowno /Głowno/) Maria Magdalena Miller z d. Markiewicz (*1955 r. Głowno) Grażyna Khazaal z d. Mikołajczyk (*1955 r. Łódź) Iwona Kosmowska z d. Głowacka (*1962 r. Głowno) Krzysztof Sylwester Fijałkowski (*1968 r. Głowno) Agnieszka Fijałkowska z d. Kucińska (*1971 r. Zgierz) Dariusz Kuciński (*1973 r. Głowno) Bogumiła Kucińska z d. Wąsik (*1974 r. Bydgoszcz) Michał Gwóźdź (*1982 r.) Edyta Wierucka z d. Kosmowska (*1983 r. Głowno) Monika Amina Khazaal - Stolarczyk z d. Khazaal (*1984 r. Łódź) Aneta Iman Khazaal-Chrul z d. Khazaal (*1985 r. Łódź) Małgorzata Gwóźdź z d. Kosmowska (*1987 r. Głowno) Sebastian Jączkowski (*1987 r.) Małgorzata Misiak (*1988 r.) Marta Jączkowska z d. Maciejewska (*1992 r.) Jarosław Jakubowski (*1993 r.) Anita Kucińska (*1997 r. Łódź) Julia Kucińska (*2002 r. Głowno) Nikodem Kuciński (*2010 r. Głowno) Hanna Gwóźdź (*2011 r.) Maja Jączkowska (*2012 r.) Jakub Jączkowski (*2015 r.) Karina Wierucka (*2019 r.) m. ceremonii #1: 19
Franciszek Działak (*~ 1871 r., +?) Marianna Działak z d. Włostek (*1892 r. Domaniewice, +?) Jan Godziszewski (*1873 r. Reczyce, +?) Katarzyna Godziszewska z d. Zuchora (*27-04-1890 r. Kadzielin, +?) Michał Gwóźdź (*1982 r.) Małgorzata Gwóźdź z d. Kosmowska (*1987 r. Głowno) Sebastian Jączkowski (*1987 r.) Marta Jączkowska z d. Maciejewska (*1992 r.) Bolesław Kantorek (*22-10-1922 r. Ziewaniczki, +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/) Małgorzata Kantorek z d. Mikołajczyk (*18-08-1930 r., +13-02-2019 r. Głowno /Głowno/) Stanisław Kędziora (*1876 r. Strzebieszew, +?) Antonina Kędziora z d. Zuchora (*29-03-1883 r. Kadzielin, +1910 r. Strzebieszew) Marek Kosmowski (*11-03-1959 r. Łowicz, +13-12-2017 r. Głowno /Głowno/) Iwona Kosmowska z d. Głowacka (*1962 r. Głowno) Antoni Kowalski (*20-10-1896 r. Jamno, +?) Rozalia Kowalska z d. Godziszewska (*1904 r. Reczyce, +?) Dariusz Kuciński (*1973 r. Głowno) Bogumiła Kucińska z d. Wąsik (*1974 r. Bydgoszcz) Jan Marczak (+?) Józefa Marczak z d. Czuba (*1880 r. Skaratki, +?) Władysław Mikołajczyk (*16-09-1920 r. Janinów, + /Łódź/) Daniela Mikołajczyk (+21-07-2010 r. Łódź /Łódź/) Andrzej Podgórski (*27-11-1843 r. Skaratki, +?) Józefa Podgórska z d. Zuchora (+?) Wincenty Podgórski (*04-04-1868 r. Kadzielin, +?) Agnieszka Podgórska z d. Długołęcka (+?) Wacław Szychowski (*1921 r.) Anna Szychowska z d. Ufa (*1934 r.) Mariusz Wierucki (*1978 r.) Edyta Wierucka z d. Kosmowska (*1983 r. Głowno) Antoni Zuchora (*22-05-1898 r. Kadzielin, +?) Józefa Zuchora (+?) Jan Zuchora (*28-03-1884 r. Kadzielin, +?) Franciszka Zuchora z d. Wojtysiak (+?) Michał Zuchora (*14-09-1896 r. Kadzielin, +?) Franciszka Zuchora z d. Nogalska (*13-09-1892 r. Paleniec, +?) Stanisław Zuchora (*21-02-1885 r. Kadzielin, +?) Marianna Zuchora (+?) m. ceremonii #2: 3
Michał Gwóźdź (*1982 r.) Małgorzata Gwóźdź z d. Kosmowska (*1987 r. Głowno) Dariusz Kuciński (*1973 r. Głowno) Bogumiła Kucińska z d. Wąsik (*1974 r. Bydgoszcz) Mariusz Wierucki (*1978 r.) Edyta Wierucka z d. Kosmowska (*1983 r. Głowno) 195 [+]
150 . Gończyce m. urodzenia: 2
Aniela Marianna Gajda z d. Białecka (*25-02-1936 r. Gończyce, +13-10-1991 r. /Gończyce/) Halina Maria Jarosiewicz z d. Gajda (*1956 r. Gończyce) m. zgonu: 1
Roman Galbarczyk (*24-02-1946 r. Garwolin, +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/) m. pochówku: 8
Marian Białecki (*1911 r., +05-02-1978 r. /Gończyce/) Helena Białecka z d. Laczek (*1915 r., +19-02-1949 r. /Gończyce/) Marianna Kowalczyk z d. Pudło (*01-07-1920 r. Kownacica, +11-2021 r. /Gończyce/) Bolesław Kowalczyk (*27-09-1920 r. Kownacica, +26-06-1987 r. /Gończyce/) Józef Gajda (*21-12-1922 r. Augustów, +07-11-1997 r. Garwolin /Gończyce/) Aniela Marianna Gajda z d. Białecka (*25-02-1936 r. Gończyce, +13-10-1991 r. /Gończyce/) Roman Galbarczyk (*24-02-1946 r. Garwolin, +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/) Agnieszka Kowalczyk (*26-07-1993 r. Garwolin, +27-09-1996 r. Garwolin /Gończyce/) m. pogrzebu: 8
Marian Białecki (*1911 r., +05-02-1978 r. /Gończyce/) Helena Białecka z d. Laczek (*1915 r., +19-02-1949 r. /Gończyce/) Marianna Kowalczyk z d. Pudło (*01-07-1920 r. Kownacica, +11-2021 r. /Gończyce/) Bolesław Kowalczyk (*27-09-1920 r. Kownacica, +26-06-1987 r. /Gończyce/) Józef Gajda (*21-12-1922 r. Augustów, +07-11-1997 r. Garwolin /Gończyce/) Aniela Marianna Gajda z d. Białecka (*25-02-1936 r. Gończyce, +13-10-1991 r. /Gończyce/) Roman Galbarczyk (*24-02-1946 r. Garwolin, +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/) Agnieszka Kowalczyk (*26-07-1993 r. Garwolin, +27-09-1996 r. Garwolin /Gończyce/) m. ceremonii #2: 1
Henryk Kowalczyk (*1955 r. Kownacica) Barbara Kowalczyk z d. Gajda (*1964 r. Garwolin) 20 [+]
152 . Gosławice m. urodzenia: 3
Antoni Rubin (*1818 r. Gosławice, +15-01-1882 r. Gosławice) Paweł Rubin (*1850 r. Gosławice, +07-03-1927 r. Gosławice) Tomasz Rubin (*1885 r. Gosławice, +1938 r. Bogumin) m. zgonu: 11
Onufry Walczak (+02-12-1850 r. Gosławice) Maciej Tański (+05-06-1831 r. Gosławice) Marcjanna Rubin z d. Michalak (+25-10-1923 r. Gosławice) Józef Rubin (*~ 1777 r., +10-11-1847 r. Gosławice) Joanna Rubin z d. Habera (*~ 1792 r., +24-01-1832 r. Gosławice) Agnieszka Michalak z d. Traczyk (*1814 r. Glinnik, +21-02-1880 r. Gosławice) Antoni Rubin (*1818 r. Gosławice, +15-01-1882 r. Gosławice) Antonina Rubin z d. Tańska (*26-04-1827 r. Biała, +20-01-1882 r. Gosławice) Jadwiga Kazimierska z d. Bryk (*1833 r., +13-01-1896 r. Gosławice) Paweł Rubin (*1850 r. Gosławice, +07-03-1927 r. Gosławice) Julian Milczarek (*18-09-1907 r. Bocheń, +26-06-1910 r. Gosławice) 14 [+]
153 . Gozdów m. urodzenia: 9
Antoni Polit (*1900 r. Gozdów, +?) Stanisława Polit (*1902 r. Gozdów, +?) Stanisław Polit (*1904 r. Gozdów, +1904 r. Gozdów) Marianna Polit (*1905 r. Gozdów, +?) Marianna Polit (*1906 r. Gozdów, +?) Józef Polit (*1907 r. Gozdów, +1909 r. Gozdów) Józef Polit (*1909 r. Gozdów, +?) Stefan Polit (*10-07-1912 r. Gozdów, +14-03-1913 r. Wrzask) Leokadia Polit (*28-07-1914 r. Gozdów, +?) m. zgonu: 3
Marianna Polit z d. Adamczyk (*1885 r. Bronin, +1910 r. Gozdów) Stanisław Polit (*1904 r. Gozdów, +1904 r. Gozdów) Józef Polit (*1907 r. Gozdów, +1909 r. Gozdów) 12 [+]
160 . Grudze m. urodzenia: 21
Piotr Błażejewski (*27-07-1848 r. Grudze, +?) Franciszka Kowalczyk z d. Lebioda (*18-02-1849 r. Grudze, +18-07-1921 r. Trąby) Marcin Błażejewski (*02-11-1850 r. Grudze, +26-11-1852 r. Grudze) Marianna Lebioda (*08-05-1852 r. Grudze, +1859 r. Chruślin) Grzegorz Błażejewski (*06-03-1854 r. Grudze, +08-07-1855 r. Domaniewice) Józef Lebioda (*16-03-1856 r. Grudze, +1859 r.) Józef Kierus (*1870 r. Grudze, +?) Józefa Sołtan z d. Kierus (*1876 r. Grudze, +?) Jan Wawrzyńczak (*1876 r. Grudze, +?) Jan Graczyk (*1883 r. Grudze, +?) Weronika Ociela (*1895 r. Grudze, +?) Adam Ociela (*1896 r. Grudze, +?) Franciszka Ociela (*1898 r. Grudze, +?) Józefa Ociela (*1902 r. Grudze, +?) Ociela (*1904 r. Grudze, +1904 r. Grudze) Franciszek Ociela (*1907 r. Grudze, +?) Franciszek Wawrzyńczak (*1912 r. Grudze, +?) Julian Włodarczyk (*1913 r. Grudze, +?) Stanisław Foks (*1913 r. Grudze, +?) Czesław Wawrzyńczak (*1914 r. Grudze, +?) Marianna Foks (*1918 r. Grudze, +?) m. zgonu: 4
Jan Ociela (+1894 r. Grudze) Marianna Perzyńska z d. Wielec (*10-09-1843 r. Skaratki, +1917 r. Grudze) Marcin Błażejewski (*02-11-1850 r. Grudze, +26-11-1852 r. Grudze) Ociela (*1904 r. Grudze, +1904 r. Grudze) obecnie Stare Grudze
25 [+]
161 . Grzegorzew m. urodzenia: 6
Helena Rutkowska (*26-10-1890 r. Grzegorzew, +31-10-1890 r. Grzegorzew) Elżbieta Rutkowska (*20-09-1891 r. Grzegorzew, +?) Wincenty Stasiński (*10-07-1892 r. Grzegorzew, +?) Marianna Rutkowska (*07-11-1893 r. Grzegorzew, +17-08-1894 r. Grzegorzew) Władysław Stasiński (*14-11-1893 r. Grzegorzew, +?) Aniela Rutkowska (*30-07-1895 r. Grzegorzew, +?) m. zgonu: 2
Helena Rutkowska (*26-10-1890 r. Grzegorzew, +31-10-1890 r. Grzegorzew) Marianna Rutkowska (*07-11-1893 r. Grzegorzew, +17-08-1894 r. Grzegorzew) m. chrztu: 62
Katarzyna Czubak (*1840 r., +16-09-1854 r. Ponętów Górny) Franciszka Rybarczyk z d. Czubak (*1849 r., +?) Marianna Antonina Grygielska (*1857 r. Tarnówka, +1857 r.) Stanisław Grygielski (*1859 r., +26-04-1890 r. Tarnówka) Stanisław Mamoński (*1859 r., +1862 r.) Antoni Mamoński (*1861 r., +1861 r.) Michał Mamoński (*1862 r., +?) Józef Grygielski (*1864 r., +1864 r.) Roch Mamoński (*1864 r., +1864 r.) Apolonia Grygielska (*16-05-1865 r. Tarnówka, +18-05-1865 r. Tarnówka) Adam Grygielski (*1866 r., +1873 r.) Stanisław Zawadzki (*1867 r., +1867 r.) Antonina Grygielska (*1868 r., +?) Józefa Zawierucha z d. Szafrańska (*1868 r., +?) Antonina Gnatowska z d. Mamońska (*17-04-1868 r. Tarnówka, +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/) Jadwiga Cieślak (*1869 r., +?) Apolonia Rutkowska z d. Grygielska (*1872 r., +?) Józef Mamoński (*1873 r., +1874 r.) Tomasz Mamoński (*22-10-1873 r. Tarnówka, +?) Michalina Cieślak (*1874 r., +?) Apolonia Mamońska z d. Witulska (*1875 r., +?) Stanisław Szafrański (*1875 r., +?) Stanisława Mamońska (*1875 r., +?) Marianna Wąsalska (*1876 r., +?) Weronika Mamońska (*15-08-1876 r. Tarnówka, +?) Ignacy Szafrański (*1877 r., +?) Piotr Cieślak (*1877 r., +?) Józefa Mamońska (*1877 r., +?) Władysława Mroczek z d. Wąsalska (*1879 r., +?) Antonina Szafrańska (*1880 r., +1880 r.) Józefa Cieślak (*1880 r., +?) Marianna Zawadzka (*1881 r., +?) Józef Grzelak (*1882 r., +?) Marianna Cieślak (*1882 r., +?) Helena Szafrańska (*1884 r., +1884 r.) Jan Cieślak (*1884 r., +?) Stanisław Grzelak (*1884 r., +?) Marianna Grygielska (*01-08-1886 r. Tarnówka, +03-11-1886 r. Tarnówka) Stanisława Cieślak z d. Cieślak (*14-04-1887 r. Ponętów Górny, +?) Józefa Grygielska (*19-02-1888 r. Tarnówka, +?) Józef Zawierucha (*02-10-1889 r. Ponętów Dolny, +?) Antonina Grygielska (*05-10-1890 r. Tarnówka, +?) Helena Rutkowska (*26-10-1890 r. Grzegorzew, +31-10-1890 r. Grzegorzew) Marianna Zawierucha (*1891 r. Ponętów Górny, +?) Elżbieta Rutkowska (*20-09-1891 r. Grzegorzew, +?) Wincenty Stasiński (*10-07-1892 r. Grzegorzew, +?) Stanisława Zawierucha (*09-04-1893 r. Ponętów Górny, +04-04-1895 r. Ponętów Górny) Stanisław Grygielski (*29-04-1893 r. Tarnówka, +04-03-1894 r. Tarnówka) Marianna Rutkowska (*07-11-1893 r. Grzegorzew, +17-08-1894 r. Grzegorzew) Władysław Stasiński (*14-11-1893 r. Grzegorzew, +?) Antoni Cieślak (*1894 r. Ponętów Górny, +?) Adam Grygielski (*18-12-1894 r. Tarnówka, +?) Aniela Rutkowska (*30-07-1895 r. Grzegorzew, +?) Władysław Mamoński (*07-10-1895 r. Ponętów Górny, +23-10-1895 r. Ponętów Górny) Aniela Zawierucha (*03-02-1896 r. Ponętów Górny, +?) Jan Mamoński (*16-10-1896 r. Ponętów Górny, +?) Weronika Mamońska (*16-10-1896 r. Ponętów Górny, +?) Jan Grygielski (*06-12-1896 r. Tarnówka, +?) Rozalia Zawierucha (*27-03-1898 r. Ponętów Górny, +?) Stanisława Mamońska (*1899 r. Ponętów Górny, +?) Franciszek Grygielski (*19-09-1899 r. Tarnówka, +?) Władysław Mamoński (*07-03-1914 r. Ponętów Górny, +09-02-1972 r. Olszówka) m. ceremonii #1: 25
Jakub Cieślak (+?) Katarzyna Cieślak z d. Mamońska (*1851 r., +?) Jan Czubak (*~ 1851 r., +?) Tekla Czubak z d. Kołodziejczak (+?) Jan Czubak (*1818 r., +10-05-1852 r. Ponętów Górny) Tekla Czubak z d. Mamońska (*1822 r., +08-05-1856 r. Ponętów Górny) Franciszek Galon (+18-03-1896 r. Ponętów Górny) Franciszka Rybarczyk z d. Czubak (*1849 r., +?) Józef Gralak (*1824 r., +?) Weronika Gralak z d. Mamońska (*1831 r., +?) Maciej Grygielski (*1826 r., +?) Marianna Grygielska z d. Mamońska (*1836 r., +?) Michał Grygielski (*1861 r., +?) Józefa Grygielska z d. Brudnicka (+?) Józef Grzelak (+?) Franciszka Grzelak z d. Gralak (*~ 1860 r., +?) Józef Jakubowski (*1803 r., +1882 r.) Małgorzata Jakubowska z d. Boruszewska (*1809 r., +1870 r.) Antoni Mamoński (*1796 r., +27-03-1856 r. Ponętów Górny) Jadwiga Mamońska z d. Kowalczyk (+?) Michał Mamoński (*1862 r., +?) Apolonia Mamońska z d. Witulska (*1875 r., +?) Stanisław Mamoński (*1839 r., +?) Anastazja Mamońska z d. Ziarkowska (*1837 r., +?) Franciszek Mamoński vel Munik (*1824 r., +1867 r.) Klementyna Mamońska z d. Ławniczak (*1828 r., +?) Władysław Mamoński (*07-03-1914 r. Ponętów Górny, +09-02-1972 r. Olszówka) Stanisława Mamońska z d. Czubaszewska (*1914 r. Olszówka, +1992 r. Ponętów Górny) Wojciech Mamoński (*1847 r. Ponętów Górny, +?) Józefa Mamońska z d. Jakubowska (*16-01-1841 r. Tarnówka, +?) Ludwik Rutkowski (+?) Apolonia Rutkowska z d. Grygielska (*1872 r., +?) Wojciech Rybarczyk (+?) Franciszka Rybarczyk z d. Czubak (*1849 r., +?) Antoni Stasiński (+?) Antonina Stasińska z d. Zawadzka (+?) Ignacy Szafrański (*1877 r., +?) Tekla Szafrańska z d. Łukasik (+?) Wawrzyniec Szafrański (+?) Marianna Szafrańska z d. Czubak (*1847 r., +?) Marcin Szymański (+?) Marianna Szymańska z d. Grygielska (*1869 r., +1900 r. Tarnówka) Józef Walaszczak (*1823 r., +?) Łucja Walaszczak z d. Czubak (*1842 r., +?) Józef Wąsalski (+1916 r. Warszawa) Marianna Wąsalska z d. Gralak (*~ 1854 r., +1915 r. Błota) Jan Zawadzki (+?) Józefa Zawadzka z d. Czubak (*~ 1845 r., +?) Jan Zawierucha (+?) Józefa Zawierucha z d. Szafrańska (*1868 r., +?) 95 [+]
164 . Guźnia m. urodzenia: 252
Rozalia Kazimierska (*1797 r. Guźnia, +?) Bartłomiej Kazimierski (*1799 r. Guźnia, +1801 r.) Wincenty Błażejewski (*1801 r. Guźnia, +18-09-1852 r. Bocheń) Stanisław Kazimierski (*1803 r. Guźnia, +15-04-1813 r. Guźnia) Jan Kazimierski (*1805 r. Guźnia, +06-05-1814 r.) Marianna Błażejewska (*1810 r. Guźnia, +?) Jadwiga Wróbel z d. Gajda (*09-10-1810 r. Guźnia, +1854 r. Mystkowice) Wojciech Gołębiewski (*1811 r. Guźnia, +26-04-1867 r. Guźnia) Marianna Sójkowska z d. Gajda (*01-01-1812 r. Guźnia, +04-11-1866 r. Pilaszków) Karol Gajda (*02-08-1812 r. Guźnia, +06-07-1813 r. Guźnia) Marianna Gajda (*1813 r. Guźnia, +?) Kunegunda Szymczak z d. Gajda (*10-10-1813 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda (*24-11-1814 r. Guźnia, +?) Katarzyna Gajda (*1815 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda (*18-07-1815 r. Guźnia, +18-05-1826 r. Guźnia) Katarzyna Błażejewska (*1816 r. Guźnia, +?) Józefa Gajda (*1816 r. Guźnia, +?) Agnieszka Kazimierska (*03-01-1817 r. Guźnia, +14-05-1817 r.) Marianna Kazimierska (*24-06-1818 r. Guźnia, +15-02-1819 r. Guźnia) Agnieszka Gajda (*1819 r. Guźnia, +20-04-1820 r. Guźnia) Walenty Gajda (*1819 r. Guźnia, +?) Wojciech Gajda (*15-04-1819 r. Guźnia, +1852 r. Guźnia) Szczepan Błażejewski (*03-12-1820 r. Guźnia, +1889 r.) Marianna Panek z d. Gajda (*1821 r. Guźnia, +?) Michał Gajda (*08-03-1821 r. Guźnia, +?) Marianna Fiałek z d. Błażejewska (*1822 r. Guźnia, +?) Jan Błażejewski (*22-12-1822 r. Guźnia, +19-03-1836 r. Bocheń) Helena Gajda z d. Kosiorowska (*~ 1822 r. Guźnia, +˂ 1859 r.) Kazimierz Gajda (*01-03-1823 r. Guźnia, +28-03-1823 r. Guźnia) Franciszka Kazimierska z d. Gajda (*~ 1823 r. Guźnia, +15-01-1870 r.) Józef Gajda (*15-03-1824 r. Guźnia, +?) Jan Gajda (*12-05-1824 r. Guźnia, +?) Ludwik Błażejewski (*1825 r. Guźnia, +20-07-1903 r. Jamno) Gertruda Sobieszek z d. Gajda (*1825 r. Guźnia, +10-02-1895 r. Lisiewice) Marianna Mielczarek z d. Kazimierska (*17-06-1825 r. Guźnia, +?) Józefa Błażejewska z d. Gajda (*1826 r. Guźnia, +?) Katarzyna Gajda (*25-04-1826 r. Guźnia, +20-09-1826 r. Guźnia) Domicella Fiałek z d. Gajda (*25-04-1826 r. Guźnia, +03-01-1892 r. Bocheń) Teresa Krakowiak z d. Kazimierska (*1828 r. Guźnia, +05-12-1903 r. Trąby) Jadwiga Gajda (*1828 r. Guźnia, +?) Julianna Gajda (*1828 r. Guźnia, +1829 r. Guźnia) Piotr Gajda (*1829 r. Guźnia, +?) Paweł Gajda (*1830 r. Guźnia, +14-05-1871 r. Guźnia) Antoni Gajda (*10-06-1830 r. Guźnia, +22-10-1830 r. Guźnia) Paweł Gajda (*19-07-1831 r. Guźnia, +26-11-1831 r. Guźnia) Sabina Mielczarek z d. Gajda (*14-04-1833 r. Guźnia, +17-09-1875 r. Guźnia) Jan Gołębiewski (*1837 r. Guźnia, +?) Katarzyna Gajda z d. Sołtyszewska (*~ 1837 r. Guźnia, +?) Wiktoria Błażejewska (*1838 r. Guźnia, +?) Katarzyna Gołębiewska (*1838 r. Guźnia, +?) Petronella Gołębiewska (*1841 r. Guźnia, +?) Franciszka Głuszczyk z d. Błażejewska (*1841 r. Guźnia, +04-02-1901 r. Łowicka Wieś) Jan Gajda (*19-02-1841 r. Guźnia, +?) Michał Gołębiewski (*1842 r. Guźnia, +?) Marianna Kazimierska (*09-07-1842 r. Guźnia, +?) Józef Gajda (*26-11-1842 r. Guźnia, +16-04-1843 r. Guźnia) Elżbieta Błażejewska (*1843 r. Guźnia, +?) Szczepan Kazimierski (*1843 r. Guźnia, +1887 r. Maków) Jan Kazimierski (*19-12-1843 r. Guźnia, +19-10-1905 r.) Małgorzata Panek (*1844 r. Guźnia, +?) Grzegorz Gajda (*28-01-1844 r. Guźnia, +?) Józef Gajda (*29-07-1844 r. Guźnia, +?) Balbina Sołtyszewska z d. Gajda (*15-12-1844 r. Guźnia, +05-06-1918 r. Rulice) Elżbieta Krukowska z d. Błażejewska (*1845 r. Guźnia, +13-01-1877 r. Skaratki) Józefa Wach z d. Gołębiewska (*1845 r. Guźnia, +1892 r. Słomków) Marianna Włodarczyk z d. Błażejewska (*1845 r. Guźnia, +1914 r. Łowicz) Balbina Kazimierska (*21-02-1845 r. Guźnia, +02-10-1845 r. Guźnia) Tomasz Panek (*1846 r. Guźnia, +?) Małgorzata Kazimierska (*08-07-1846 r. Guźnia, +19-07-1867 r. Guźnia) Tomasz Gajda (*12-12-1846 r. Guźnia, +14-07-1877 r. Lisiewice) Jadwiga Gołębiewska (*1847 r. Guźnia, +?) Franciszka Gajda (*08-03-1847 r. Guźnia, +05-03-1848 r. Guźnia) Wawrzyniec Błażejewski (*1848 r. Guźnia, +17-06-1891 r. Guźnia) Jadwiga Kazimierska (*09-10-1848 r. Guźnia, +05-08-1857 r.) Ignacy Sołtyszewski (*10-02-1849 r. Guźnia, +21-09-1914 r. Rulice) Antoni Gajda (*15-08-1849 r. Guźnia, +?) Mikołaj Gajda (*05-12-1849 r. Guźnia, +18-08-1850 r. Guźnia) Balbina Marszałek z d. Gajda (*1850 r. Guźnia, +24-11-1900 r. Mystkowice) Anna Gołębiewska (*1850 r. Guźnia, +?) Feliks Kazimierski (*20-05-1850 r. Guźnia, +03-12-1926 r. /Chruślin/) Józef Gołębiewski (*1851 r. Guźnia, +1854 r. Guźnia) Weronika Wilk z d. Błażejewska (*1851 r. Guźnia, +?) Antoni Gajda (*03-06-1851 r. Guźnia, +?) Wojciech Kazimierski (*21-04-1852 r. Guźnia, +03-05-1889 r. Warszawa) Jan Błażejewski (*1853 r. Guźnia, +1860 r. Guźnia) Franciszek Gołębiewski (*1853 r. Guźnia, +?) Józef Gajda (*1853 r. Guźnia, +?) Katarzyna Włostek z d. Gajda (*14-12-1853 r. Guźnia, +?) Piotr Kazimierski (*11-09-1854 r. Guźnia, +27-12-1876 r. Guźnia) Agnieszka Gołębiewska z d. Mielczarek (*20-10-1854 r. Guźnia, +29-04-1933 r. Guźnia) Franciszka Tarkowska z d. Gajda (*1855 r. Guźnia, +13-04-1932 r. Mystkowice) Kazimierz Gołębiewski (*1856 r. Guźnia, +?) Andrzej Gajda (*23-11-1856 r. Guźnia, +?) Agnieszka Gajda (*1857 r. Guźnia, +1857 r. Guźnia) Marianna Maciejak z d. Błażejewska (*1857 r. Guźnia, +1899 r. Wrzeczko) Marianna Gajda (*1857 r. Guźnia, +?) Magdalena Mielczarek (*07-03-1857 r. Guźnia, +?) Ludwik Kazimierski (*02-06-1857 r. Guźnia, +1860 r. Guźnia) Marianna Kazimierska (*02-06-1857 r. Guźnia, +17-11-1857 r. Guźnia) Jan Gajda (*1858 r. Guźnia, +?) Magdalena Gajda (*13-05-1859 r. Guźnia, +28-08-1860 r. Guźnia) Marianna Mielczarek (*07-12-1859 r. Guźnia, +1860 r. Guźnia) Magdalena Gajda (*1861 r. Guźnia, +1861 r. Guźnia) Marianna Sałuda z d. Gajda (*1861 r. Guźnia, +1925 r. Seligów) Paweł Gajda (*08-01-1861 r. Guźnia, +1864 r. Guźnia) Piotr Mielczarek (*02-08-1861 r. Guźnia, +?) Wojciech Gajda (*1862 r. Guźnia, +1924 r. Ostrów) Wojciech Gajda (*04-03-1862 r. Guźnia, +18-12-1935 r. Augustów) Agnieszka Gajda (*1863 r. Guźnia, +1865 r. Guźnia) Agnieszka Milczarek z d. Gajda (*13-04-1863 r. Guźnia, +01-02-1936 r. Janinów) Marianna Mielczarek (*11-11-1863 r. Guźnia, +?) Józef Gołębiewski (*1864 r. Guźnia, +02-11-1866 r. Guźnia) Jan Gajda (*1864 r. Guźnia, +13-10-1873 r. Guźnia) Marianna Gałaj z d. Gajda (*03-05-1864 r. Guźnia, +?) Wawrzyniec Sołtyszewski (*1865 r. Guźnia, +?) Marcjanna Gajda (*24-10-1865 r. Guźnia, +?) Prakseda Sut z d. Różycka (*1866 r. Guźnia, +?) Małgorzata Mielczarek (*11-02-1866 r. Guźnia, +?) Franciszek Gajda (*06-06-1866 r. Guźnia, +?) Marcjanna Stefańska z d. Gajda (*18-07-1866 r. Guźnia, +1920 r. Seligów) Franciszek Gołębiewski (*05-10-1866 r. Guźnia, +1913 r. Seligów) Franciszek Gajda (*25-03-1867 r. Guźnia, +?) Marcjanna Mielczarek (*17-07-1868 r. Guźnia, +11-09-1869 r. Guźnia) Marianna Dombrowska z d. Gajda (*22-10-1868 r. Guźnia, +17-01-1962 r. Guźnia) Stanisław Różycki (*1869 r. Guźnia, +?) Marianna Gołębiewska (*16-06-1869 r. Guźnia, +27-10-1873 r. Guźnia) Józef Gajda (*11-02-1870 r. Guźnia, +1945 r.) Marcjanna Linart z d. Mielczarek (*03-11-1870 r. Guźnia, +11-07-1923 r. Guźnia) Agnieszka Czubatka z d. Gajda (*06-10-1871 r. Guźnia, +1908 r. Seligów) Franciszka Balik z d. Gajda (*08-03-1872 r. Guźnia, +?) Gajda (*12-04-1872 r. Guźnia, +12-04-1872 r. Guźnia) Apolonia Kazimierska (*07-02-1873 r. Guźnia, +1878 r.) Katarzyna Elżbieta Gajda (*26-04-1873 r. Guźnia, +?) Jan Głuszczyk (*09-07-1873 r. Guźnia, +?) Szymon Mielczarek (*25-10-1873 r. Guźnia, +01-12-1874 r. Guźnia) Marcin Gołębiewski (*10-11-1874 r. Guźnia, +10-12-1874 r. Guźnia) Andrzej Gajda (*27-11-1874 r. Guźnia, +?) Piotr Kazimierski (*29-07-1875 r. Guźnia, +1901 r. Maków) Helena Mielczarek (*10-09-1875 r. Guźnia, +30-09-1875 r. Guźnia) Jan Kazimierski (*24-10-1875 r. Guźnia, +19-08-1964 r. /Zduny/) Franciszek Głuszczyk (*26-01-1876 r. Guźnia, +14-10-1876 r. Guźnia) Balbina Witerek z d. Gajda (*31-03-1876 r. Guźnia, +?) Feliks Gajda (*31-03-1876 r. Guźnia, +1937 r. Pszczonów /Pszczonów/) Małgorzata Gajda (*08-07-1877 r. Guźnia, +?) Andrzej Błażejewski (*18-11-1877 r. Guźnia, +?) Franciszek Milczarek (*02-09-1878 r. Guźnia, +?) Marianna Gołębiewska (*07-11-1878 r. Guźnia, +?) Feliks Gajda (*20-11-1878 r. Guźnia, +?) Tomasz Gołębiewski (*17-12-1878 r. Guźnia, +?) Wojciech Sołtyszewski (*08-03-1879 r. Guźnia, +15-12-1910 r. Guźnia) Małgorzata Kamińska z d. Błażejewska (*22-04-1880 r. Guźnia, +?) Wojciech Kazimierski (*23-04-1880 r. Guźnia, +11-06-1880 r.) Szymon Gajda (*04-08-1880 r. Guźnia, +?) Sabina Gołębiewska (*29-11-1880 r. Guźnia, +13-02-1881 r. Guźnia) Jan Gajda (*22-10-1881 r. Guźnia, +05-05-1971 r.) Marianna Kazimierska (*21-12-1881 r. Guźnia, +1888 r. Maków) Wojciech Gołębiewski (*05-03-1882 r. Guźnia, +?) Marcjanna Gajda z d. Gołębiewska (*03-06-1882 r. Guźnia, +?) Marcjanna Rosińska z d. Błażejewska (*04-01-1883 r. Guźnia, +?) Kazimierz Kazimierski (*03-03-1883 r. Guźnia, +16-09-1939 r. Guźnia) Józef Gołębiewski (*09-03-1883 r. Guźnia, +?) Feliks Kazimierski (*10-05-1884 r. Guźnia, +1888 r. Maków) Paweł Gajda (*30-06-1884 r. Guźnia, +01-07-1884 r. Guźnia) Katarzyna Milczarek z d. Gołębiewska (*17-09-1884 r. Guźnia, +?) Józef Gołębiewski (*14-02-1885 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda (*01-07-1885 r. Guźnia, +11-08-1885 r. Guźnia) Andrzej Gołębiewski (*25-01-1886 r. Guźnia, +?) Marianna Błażejewska (*20-05-1886 r. Guźnia, +?) Antoni Gajda (*13-06-1886 r. Guźnia, +?) Józef Kalasty Kazimierski (*05-07-1886 r. Guźnia, +31-01-1887 r.) Marianna Gołębiewska (*17-07-1886 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda (*04-08-1886 r. Guźnia, +?) Jan Gołębiewski (*15-05-1887 r. Guźnia, +?) Małgorzata Żak z d. Gołębiewska (*04-06-1887 r. Guźnia, +?) Adam Gołębiewski (*15-11-1887 r. Guźnia, +16-06-1970 r. Łowicz) Marteusz Błażejewski (*05-09-1888 r. Guźnia, +?) Józef Gajda (*26-03-1889 r. Guźnia, +?) Ewa Ufa z d. Gajda (*30-03-1889 r. Guźnia, +?) Wincenty Gołębiewski (*03-04-1889 r. Guźnia, +?) Jan Gołębiewski (*25-08-1889 r. Guźnia, +25-07-1915 r. Sochaczew) Stanisław Błażejewski (*14-11-1889 r. Guźnia, +?) Marianna Urbanek z d. Gołębiewska (*21-12-1889 r. Guźnia, +28-12-1919 r. Maurzyce) Józef Gajda (*06-03-1890 r. Guźnia, +?) Helena Gajda (*28-02-1891 r. Guźnia, +?) Piotr Gołębiewski (*27-06-1892 r. Guźnia, +?) Jan Gajda (*17-08-1893 r. Guźnia, +24-07-1922 r. Augustów) Aniela Gołębiewska z d. Ciesielska (*19-09-1894 r. Guźnia, +?) Michał Gajda (*04-09-1895 r. Guźnia, +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/) Józef Gołębiewski (*20-02-1896 r. Guźnia, +16-04-1899 r. Guźnia) Kazimierz Gajda (*19-02-1898 r. Guźnia, +10-04-1898 r. Guźnia) Antoni Linart (*10-06-1898 r. Guźnia, +?) Władysław Gołębiewski (*27-06-1898 r. Guźnia, +21-10-1988 r. Guźnia) Kazimierz Gajda (*25-03-1899 r. Guźnia, +?) Stanisława Gajda (*14-09-1899 r. Guźnia, +20-10-1899 r. Guźnia) Konstancja Linart (*26-11-1900 r. Guźnia, +18-06-1926 r. Guźnia) Mikołaj Gajda (*06-12-1900 r. Guźnia, +08-01-1901 r. Guźnia) Antoni Błażejewski (*10-02-1901 r. Guźnia, +21-03-1901 r. Guźnia) Maria Magdalena Błażejewska z d. Gajda (*1902 r. Guźnia, +24-02-1995 r. /Chruślin/) Honorata Borowska z d. Gajda (*05-01-1902 r. Guźnia, +?) Franciszek Błażejewski (*04-06-1902 r. Guźnia, +?) Wincenty Linart (*19-01-1903 r. Guźnia, +26-01-1903 r. Guźnia) Piotr Gajda (*1904 r. Guźnia, +1906 r.) Katarzyna Linart (*04-04-1904 r. Guźnia, +?) Jan Gajda (*28-04-1904 r. Guźnia, +11-06-1904 r. Guźnia) Stanisław Błażejewski (*08-09-1904 r. Guźnia, +?) Cecylia Sołtyszewska (*28-10-1904 r. Guźnia, +23-02-1909 r. Guźnia) Józefa Waśkiewicz z d. Gajda (*13-12-1904 r. Guźnia, +?) Aniela Gajda (*11-03-1905 r. Guźnia, +?) Aniela Milczarek (*07-04-1905 r. Guźnia, +?) Katarzyna Linart z d. Gajda (*22-06-1905 r. Guźnia, +24-12-1931 r. Guźnia) Jan Gajda (*25-12-1905 r. Guźnia, +02-08-1925 r. Guźnia) Małgorzata Błażejewska (*30-06-1906 r. Guźnia, +?) Stanisław Linart (*02-07-1906 r. Guźnia, +?) Jan Sołtyszewski (*17-08-1906 r. Guźnia, +17-12-1926 r. Guźnia) Marianna Gajda (*06-01-1907 r. Guźnia, +29-09-1939 r. Guźnia) Józefa Milczarek (*09-03-1907 r. Guźnia, +21-05-1913 r. Guźnia) Jan Gajda (*06-09-1907 r. Guźnia, +29-10-1907 r. Guźnia) Aniela Gajda (*27-10-1907 r. Guźnia, +31-12-1908 r. Guźnia) Piotr Gajda (*1908 r. Guźnia, +05-10-1935 r. Augustów) Aniela Sołtyszewska (*02-08-1908 r. Guźnia, +02-11-1914 r. Guźnia) Józefa Linart (*14-09-1908 r. Guźnia, +?) Jan Błażejewski (*20-12-1908 r. Guźnia, +?) Adam Gajda (*24-12-1908 r. Guźnia, +?) Jan Milczarek (*26-04-1909 r. Guźnia, +22-05-1909 r. Guźnia) Jan Gajda (*28-07-1909 r. Guźnia, +26-06-1910 r. Guźnia) Aniela Polit z d. Gajda (*09-09-1909 r. Guźnia, +?) Bronisława Sołtyszewska (*01-09-1910 r. Guźnia, +19-02-1911 r. Guźnia) Elżbieta Milczarek (*18-10-1910 r. Guźnia, +22-03-1911 r. Guźnia) Władysław Błażejewski (*12-02-1911 r. Guźnia, +?) Zofia Gajda (*26-03-1911 r. Guźnia, +?) Elżbieta Gajda (*11-04-1911 r. Guźnia, +12-02-1916 r. Guźnia) Stanisław Gajda (*01-07-1911 r. Guźnia, +?) Urszula Kazimierska (*04-02-1912 r. Guźnia, +29-01-1917 r. Guźnia) Franciszek Milczarek (*09-06-1912 r. Guźnia, +?) Franciszek Gajda (*21-06-1913 r. Guźnia, +05-08-1999 r. Ostrów) Wanda Weronika Kazimierska (*06-07-1913 r. Guźnia, +15-12-1987 r. /Chruślin/) Władysław Gajda (*14-09-1913 r. Guźnia, +15-09-1977 r. Guźnia) Stanisław Gajda (*14-05-1914 r. Guźnia, +?) Jan Gołębiewski (*03-03-1915 r. Guźnia, +04-03-1915 r. Guźnia) Piotr Gajda (*28-06-1915 r. Guźnia, +30-06-1932 r. Guźnia) Apolonia Sołtyszewska (*19-07-1915 r. Guźnia, +20-12-1916 r. Guźnia) Henryk Kazimierski (*31-10-1915 r. Guźnia, +?) Władysław Milczarek (*26-06-1916 r. Guźnia, +?) Elżbieta Gajda (*30-06-1916 r. Guźnia, +20-10-1916 r. Guźnia) Helena Gajda (*30-06-1916 r. Guźnia, +?) Stefania Gajda (*07-11-1916 r. Guźnia, +?) Władysław Gajda (*06-01-1917 r. Guźnia, +?) Kazimierz Gajda (*02-05-1918 r. Guźnia, +?) Aniela Gajda (*14-05-1919 r. Guźnia, +14-07-1934 r. Guźnia) Katarzyna Gajda (*15-04-1920 r. Guźnia, +?) Stanisław Sołtyszewski (*03-12-1920 r. Guźnia, +?) Janina Gajda (*14-12-1922 r. Guźnia, +14-11-1925 r. Guźnia) m. zgonu: 119
Henryk Linart (+04-12-1925 r. Guźnia) Zofia Linart (+23-12-1931 r. Guźnia) Stefania Różycka (+29-04-1927 r. Guźnia) Genowefa Różycka (+16-12-1924 r. Guźnia) Małgorzata Różycka z d. Sobieszek (+17-05-1920 r. Guźnia) Marianna Błażejewska z d. Ciesielska (+07-09-1903 r. Guźnia) Marianna Gajda z d. Rusek (+01-09-1900 r. Guźnia) Andrzej Gajda (+24-12-1916 r. Guźnia) Franciszka Gajda z d. Skonieczna (+1856 r. Guźnia) Katarzyna Gajda z d. Orzeł (+26-02-1923 r. Guźnia) Katarzyna Gajda z d. Fijałek (+1855 r. Guźnia) Tomasz Baran (+20-11-1920 r. Guźnia) Marianna Błażejewska z d. Kłyzna (+17-09-1883 r. Guźnia) Zofia Gołębiewska (+13-04-1929 r. Guźnia) Agnieszka Gajda (*~ 1737 r., +15-11-1817 r. Guźnia) Marianna Kazimierska (*~ 1759 r., +16-08-1827 r. Guźnia) Paweł Kazimierski (*~ 1759 r., +02-10-1826 r. Guźnia) Barbara Kazimierska z d. Gałaj (*1763 r., +14-11-1813 r. Guźnia) Kunegunda Błażejewska z d. Wojda (*~ 1764 r., +15-03-1814 r. Guźnia) Małgorzata Gajda z d. Burzyńska (*1779 r., +07-05-1813 r. Guźnia) Maciej Gajda (*~ 1780 r., +15-02-1839 r. Guźnia) Paweł Gajda (*1783 r., +05-12-1857 r. Guźnia) Tekla Gajda z d. Wojdak (*~ 1789 r., +13-04-1877 r. Guźnia) Stanisław Kazimierski (*1803 r. Guźnia, +15-04-1813 r. Guźnia) Wojciech Gajda (*~ 1805 r., +01-01-1846 r. Guźnia) Stanisław Gajda (*~ 1810 r., +14-08-1813 r. Guźnia) Wojciech Gołębiewski (*1811 r. Guźnia, +26-04-1867 r. Guźnia) Karol Gajda (*02-08-1812 r. Guźnia, +06-07-1813 r. Guźnia) Marianna Gajda (*18-07-1815 r. Guźnia, +18-05-1826 r. Guźnia) Marianna Gołębiewska z d. Błażejewska (*~ 1815 r., +1860 r. Guźnia) Zuzanna Kazimierska (*09-12-1816 r., +06-02-1821 r. Guźnia) Walenty Błażejewski (*1818 r., +04-01-1884 r. Guźnia) Marianna Kazimierska (*24-06-1818 r. Guźnia, +15-02-1819 r. Guźnia) Agnieszka Gajda (*1819 r. Guźnia, +20-04-1820 r. Guźnia) Wojciech Gajda (*15-04-1819 r. Guźnia, +1852 r. Guźnia) Kazimierz Gajda (*01-03-1823 r. Guźnia, +28-03-1823 r. Guźnia) Katarzyna Gajda (*25-04-1826 r. Guźnia, +20-09-1826 r. Guźnia) Julianna Gajda (*1828 r. Guźnia, +1829 r. Guźnia) Paweł Gajda (*1830 r. Guźnia, +14-05-1871 r. Guźnia) Antoni Gajda (*10-06-1830 r. Guźnia, +22-10-1830 r. Guźnia) Paweł Gajda (*19-07-1831 r. Guźnia, +26-11-1831 r. Guźnia) Sabina Mielczarek z d. Gajda (*14-04-1833 r. Guźnia, +17-09-1875 r. Guźnia) Wawrzyniec Mielczarek (*03-08-1835 r. Bocheń, +29-01-1917 r. Guźnia) Franciszek Sołtyszewski (*~ 1835 r., +1863 r. Guźnia) Józef Gajda (*26-11-1842 r. Guźnia, +16-04-1843 r. Guźnia) Balbina Kazimierska (*21-02-1845 r. Guźnia, +02-10-1845 r. Guźnia) Małgorzata Kazimierska (*08-07-1846 r. Guźnia, +19-07-1867 r. Guźnia) Franciszka Gajda (*08-03-1847 r. Guźnia, +05-03-1848 r. Guźnia) Wawrzyniec Błażejewski (*1848 r. Guźnia, +17-06-1891 r. Guźnia) Mikołaj Gajda (*05-12-1849 r. Guźnia, +18-08-1850 r. Guźnia) Józef Gołębiewski (*1851 r. Guźnia, +1854 r. Guźnia) Jan Błażejewski (*1853 r. Guźnia, +1860 r. Guźnia) Piotr Kazimierski (*11-09-1854 r. Guźnia, +27-12-1876 r. Guźnia) Agnieszka Gołębiewska z d. Mielczarek (*20-10-1854 r. Guźnia, +29-04-1933 r. Guźnia) Agnieszka Gajda (*1857 r. Guźnia, +1857 r. Guźnia) Ludwik Kazimierski (*02-06-1857 r. Guźnia, +1860 r. Guźnia) Marianna Kazimierska (*02-06-1857 r. Guźnia, +17-11-1857 r. Guźnia) Magdalena Gajda (*13-05-1859 r. Guźnia, +28-08-1860 r. Guźnia) Marianna Mielczarek (*07-12-1859 r. Guźnia, +1860 r. Guźnia) Magdalena Gajda (*1861 r. Guźnia, +1861 r. Guźnia) Paweł Gajda (*08-01-1861 r. Guźnia, +1864 r. Guźnia) Agnieszka Gajda (*1863 r. Guźnia, +1865 r. Guźnia) Józef Gołębiewski (*1864 r. Guźnia, +02-11-1866 r. Guźnia) Jan Gajda (*1864 r. Guźnia, +13-10-1873 r. Guźnia) Gajda (*1865 r., +1865 r. Guźnia) Marcjanna Mielczarek (*17-07-1868 r. Guźnia, +11-09-1869 r. Guźnia) Marianna Dombrowska z d. Gajda (*22-10-1868 r. Guźnia, +17-01-1962 r. Guźnia) Marianna Gołębiewska (*16-06-1869 r. Guźnia, +27-10-1873 r. Guźnia) Gajda (*24-06-1869 r., +24-06-1869 r. Guźnia) Marcjanna Linart z d. Mielczarek (*03-11-1870 r. Guźnia, +11-07-1923 r. Guźnia) Gajda (*12-04-1872 r. Guźnia, +12-04-1872 r. Guźnia) Mikołaj Piotr Drozd (*09-09-1872 r. Bocheń, +12-02-1941 r. Guźnia) Szymon Mielczarek (*25-10-1873 r. Guźnia, +01-12-1874 r. Guźnia) Marcin Gołębiewski (*10-11-1874 r. Guźnia, +10-12-1874 r. Guźnia) Helena Mielczarek (*10-09-1875 r. Guźnia, +30-09-1875 r. Guźnia) Franciszek Głuszczyk (*26-01-1876 r. Guźnia, +14-10-1876 r. Guźnia) Józef Błażejewski (*~ 1876 r., +02-02-1877 r. Guźnia) Wojciech Sołtyszewski (*08-03-1879 r. Guźnia, +15-12-1910 r. Guźnia) Sabina Gołębiewska (*29-11-1880 r. Guźnia, +13-02-1881 r. Guźnia) Kazimierz Kazimierski (*03-03-1883 r. Guźnia, +16-09-1939 r. Guźnia) Katarzyna Sołtyszewska z d. Milczarek (*03-03-1883 r. Bocheń, +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/) Paweł Gajda (*30-06-1884 r. Guźnia, +01-07-1884 r. Guźnia) Marianna Gajda (*01-07-1885 r. Guźnia, +11-08-1885 r. Guźnia) Marianna Kazimierska z d. Wiechnio (*12-07-1893 r. Wierznowice, +24-08-1916 r. Guźnia) Józef Gołębiewski (*20-02-1896 r. Guźnia, +16-04-1899 r. Guźnia) Kazimierz Gajda (*19-02-1898 r. Guźnia, +10-04-1898 r. Guźnia) Władysław Gołębiewski (*27-06-1898 r. Guźnia, +21-10-1988 r. Guźnia) Stanisława Gajda (*14-09-1899 r. Guźnia, +20-10-1899 r. Guźnia) Konstancja Linart (*26-11-1900 r. Guźnia, +18-06-1926 r. Guźnia) Mikołaj Gajda (*06-12-1900 r. Guźnia, +08-01-1901 r. Guźnia) Antoni Błażejewski (*10-02-1901 r. Guźnia, +21-03-1901 r. Guźnia) Wincenty Linart (*19-01-1903 r. Guźnia, +26-01-1903 r. Guźnia) Jan Gajda (*28-04-1904 r. Guźnia, +11-06-1904 r. Guźnia) Henryk Flis (*14-09-1904 r. Bocheń, +16-09-1939 r. Guźnia) Cecylia Sołtyszewska (*28-10-1904 r. Guźnia, +23-02-1909 r. Guźnia) Katarzyna Linart z d. Gajda (*22-06-1905 r. Guźnia, +24-12-1931 r. Guźnia) Jan Gajda (*25-12-1905 r. Guźnia, +02-08-1925 r. Guźnia) Jan Sołtyszewski (*17-08-1906 r. Guźnia, +17-12-1926 r. Guźnia) Marianna Gajda (*06-01-1907 r. Guźnia, +29-09-1939 r. Guźnia) Józefa Milczarek (*09-03-1907 r. Guźnia, +21-05-1913 r. Guźnia) Jan Gajda (*06-09-1907 r. Guźnia, +29-10-1907 r. Guźnia) Aniela Gajda (*27-10-1907 r. Guźnia, +31-12-1908 r. Guźnia) Aniela Sołtyszewska (*02-08-1908 r. Guźnia, +02-11-1914 r. Guźnia) Jan Milczarek (*26-04-1909 r. Guźnia, +22-05-1909 r. Guźnia) Jan Gajda (*28-07-1909 r. Guźnia, +26-06-1910 r. Guźnia) Józefa Fijałkowska z d. Sołtyszewska (*08-10-1909 r. Bocheń, +18-02-1984 r. Guźnia) Bronisława Sołtyszewska (*01-09-1910 r. Guźnia, +19-02-1911 r. Guźnia) Elżbieta Milczarek (*18-10-1910 r. Guźnia, +22-03-1911 r. Guźnia) Elżbieta Gajda (*11-04-1911 r. Guźnia, +12-02-1916 r. Guźnia) Urszula Kazimierska (*04-02-1912 r. Guźnia, +29-01-1917 r. Guźnia) Władysław Gajda (*14-09-1913 r. Guźnia, +15-09-1977 r. Guźnia) Jan Gołębiewski (*03-03-1915 r. Guźnia, +04-03-1915 r. Guźnia) Piotr Gajda (*28-06-1915 r. Guźnia, +30-06-1932 r. Guźnia) Apolonia Sołtyszewska (*19-07-1915 r. Guźnia, +20-12-1916 r. Guźnia) Elżbieta Gajda (*30-06-1916 r. Guźnia, +20-10-1916 r. Guźnia) Aniela Gajda (*14-05-1919 r. Guźnia, +14-07-1934 r. Guźnia) Janina Gajda (*14-12-1922 r. Guźnia, +14-11-1925 r. Guźnia) Zofia Linart (*~ 1934 r., +21-03-1935 r. Guźnia) Edward Linart (*1937 r., +05-08-1937 r. Guźnia) 371 [+]
167 . Helenów m. urodzenia: 9
Marianna Janina Kantorek (*1906 r. Helenów, +26-03-1907 r. Helenów) Józef Kantorek (*1907 r. Helenów, +24-12-1915 r. Helenów) Kantorek (*1908 r. Helenów, +?) Wincenty Hipolit Kantorek (*17-07-1909 r. Helenów, +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka) Wacław Wesołowski (*09-05-1910 r. Helenów, +04-08-1910 r. Helenów) Jan Wesołowski (*21-05-1911 r. Helenów, +?) Antoni Wilk (*31-12-1911 r. Helenów, +?) Wacław Wesołowski (*22-12-1912 r. Helenów, +?) Stanisław Kantorek (*29-04-1930 r. Helenów, +14-12-2004 r. /Elbląg/) m. zgonu: 8
Marianna Sadowska (+1937 r. Helenów) Jan Sadowski (+1937 r. Helenów) Zuzanna Sadowska (+1938 r. Helenów) Grzegorz Kuciński (*1875 r. Strzebieszew, +20-02-1936 r. Helenów) Magdalena Kantorek (*1902 r. Skaratki, +22-10-1904 r. Helenów) Marianna Janina Kantorek (*1906 r. Helenów, +26-03-1907 r. Helenów) Józef Kantorek (*1907 r. Helenów, +24-12-1915 r. Helenów) Wacław Wesołowski (*09-05-1910 r. Helenów, +04-08-1910 r. Helenów) 17 [+]
174 . Jackowice m. urodzenia: 38
Salomea Dworzańska (*25-12-1833 r. Jackowice, +15-02-1836 r. Jackowice) Katarzyna Dworzańska (*07-11-1835 r. Jackowice, +?) Zofia Dworzańska (*11-05-1837 r. Jackowice, +?) Jędrzej Dworzański (*01-12-1839 r. Jackowice, +19-04-1842 r. Jackowice) Małgorzata Dworzańska (*08-06-1842 r. Jackowice, +01-12-1843 r. Jackowice) Władysław Dworzański (*23-06-1844 r. Jackowice, +11-10-1846 r. Jackowice) Franciszka Jakubowska z d. Guzek (*17-08-1851 r. Jackowice, +20-03-1910 r. Dąbrowa) Krystyna Urbanek z d. Gasik (*10-03-1864 r. Jackowice, +07-01-1892 r. Maurzyce) Piotr Cieślak (*31-01-1878 r. Jackowice, +04-02-1919 r. Jackowice Prymasowskie) Katarzyna Wielemborek z d. Frankowska (*03-04-1879 r. Jackowice, +?) Katarzyna Gasik (*20-10-1879 r. Jackowice, +?) Antoni Gasik (*08-01-1881 r. Jackowice, +03-11-1951 r. /Zduny/) Piotr Gasik (*04-02-1882 r. Jackowice, +?) Józefa Cieślak z d. Gasik (*15-03-1884 r. Jackowice, +?) Józef Gasik (*07-01-1886 r. Jackowice, +?) Jan Kowalczyk (*17-06-1891 r. Jackowice, +?) Wojciech Gasik (*02-02-1892 r. Jackowice, +1893 r.) Tomasz Warzywoda (*19-09-1897 r. Jackowice, +27-02-1901 r. Jackowice) Franciszek Wielemborek (*08-10-1898 r. Jackowice, +?) Józef Warzywoda (*26-02-1899 r. Jackowice, +?) Wojciech Redak (*08-04-1899 r. Jackowice, +?) Rozalia Czechowska (*05-11-1899 r. Jackowice, +?) Józef Wielemborek (*03-09-1900 r. Jackowice, +?) Franciszek Warzywoda (*18-11-1900 r. Jackowice, +22-02-1901 r. Jackowice) Marianna Warzywoda (*04-01-1902 r. Jackowice, +?) Franciszka Wielemborek (*16-01-1903 r. Jackowice, +?) Franciszek Warzywoda (*29-02-1904 r. Jackowice, +?) Marianna Cieślak (*17-08-1904 r. Jackowice, +08-10-1906 r. Jackowice) Katarzyna Warzywoda (*07-03-1906 r. Jackowice, +?) Aniela Cieślak (*29-09-1906 r. Jackowice, +?) Piotr Gasik (*27-01-1908 r. Jackowice, +18-03-1986 r. /Zduny/) Konstanty Warzywoda (*17-03-1908 r. Jackowice, +?) Małgorzata Przybysz (*12-10-1908 r. Jackowice, +?) Franciszek Cieślak (*06-03-1909 r. Jackowice, +?) Marianna Cieślak (*06-07-1911 r. Jackowice, +15-01-1912 r. Jackowice) Jan Cieślak (*05-03-1913 r. Jackowice, +?) Józef Gasik (*30-09-1913 r. Jackowice, +1989 r.) Wojciech Gasik (*23-06-1953 r. Jackowice, +28-12-2014 r. /Zduny/) m. zgonu: 15
Franciszek Tomala (+22-02-1896 r. Jackowice) Rozalia Dworzańska z d. Mikołajczyk (*~ 1814 r., +13-09-1846 r. Jackowice) Salomea Dworzańska (*25-12-1833 r. Jackowice, +15-02-1836 r. Jackowice) Piotr Gasik (*22-01-1835 r. Łaźniki, +18-07-1909 r. Jackowice) Benedykt Tomala (*17-03-1838 r. Strugienice, +03-02-1909 r. Jackowice) Jędrzej Dworzański (*01-12-1839 r. Jackowice, +19-04-1842 r. Jackowice) Małgorzata Dworzańska (*08-06-1842 r. Jackowice, +01-12-1843 r. Jackowice) Władysław Dworzański (*23-06-1844 r. Jackowice, +11-10-1846 r. Jackowice) Konstanty Królikowski (*07-04-1875 r. Złaków Kościelny, +19-07-1905 r. Jackowice) Tomasz Warzywoda (*19-09-1897 r. Jackowice, +27-02-1901 r. Jackowice) Franciszek Warzywoda (*18-11-1900 r. Jackowice, +22-02-1901 r. Jackowice) Marianna Cieślak (*17-08-1904 r. Jackowice, +08-10-1906 r. Jackowice) Królikowski (*22-10-1905 r., +22-10-1905 r. Jackowice) Przybysz (*19-10-1907 r., +19-10-1907 r. Jackowice) Marianna Cieślak (*06-07-1911 r. Jackowice, +15-01-1912 r. Jackowice) 53 [+]
179 . Jamno m. urodzenia: 60
Józef Milczarek (*1848 r. Jamno, +?) Andrzej Kuciński (*1865 r. Jamno, +?) Tomasz Błażejewski (*1866 r. Jamno, +?) Katarzyna Sokalska z d. Włodarczyk (*1866 r. Jamno, +?) Roch Kuciński (*1867 r. Jamno, +?) Agnieszka Włodarczyk z d. Kucińska (*1867 r. Jamno, +?) Szymon Włodarczyk (*1868 r. Jamno, +?) Katarzyna Kucińska (*1868 r. Jamno, +?) Józefa Wiesiołek z d. Doroba (*1870 r. Jamno, +1921 r. Zawady) Marianna Kucińska (*1870 r. Jamno, +?) Katarzyna Błażejewska (*1872 r. Jamno, +?) Kuciński (*1879 r. Jamno, +?) Marek Włodarczyk (*1879 r. Jamno, +?) Józefa Włodarczyk (*1880 r. Jamno, +?) Wojciech Włodarczyk (*1882 r. Jamno, +?) Barbara Milczarek (*25-11-1882 r. Jamno, +?) Katarzyna Kolos z d. Głuszczyk (*1883 r. Jamno, +?) Franciszek Russek (*1883 r. Jamno, +?) Anna Wiśniewska z d. Włodarczyk (*1884 r. Jamno, +?) Katarzyna Domińczak z d. Russek (*1885 r. Jamno, +1914 r. Pilaszków) Tomasz Włodarczyk (*1885 r. Jamno, +?) Józef Milczarek (*18-03-1885 r. Jamno, +?) Józef Milczarek (*18-03-1885 r. Jamno, +?) Katarzyna Lebioda z d. Wiesiołek (*10-10-1885 r. Jamno, +?) Franciszek Błażejewski (*1886 r. Jamno, +?) Jan Russek (*1887 r. Jamno, +?) Stanisław Włodarczyk (*1887 r. Jamno, +?) Franciszka Milczarek (*29-04-1887 r. Jamno, +?) Józefa Więcek z d. Milczarek (*13-03-1889 r. Jamno, +?) Wiktoria Urbanek z d. Mielczarek (*23-12-1889 r. Jamno, +?) Agnieszka Wiesiołek z d. Mitek (*10-01-1891 r. Jamno, +?) Jan Milczarek (*07-09-1892 r. Jamno, +07-11-1892 r. Jamno) Katarzyna Błażejewska (*31-01-1893 r. Jamno, +?) Wojciech Błażejewski (*23-03-1894 r. Jamno, +?) Antoni Russek (*31-07-1894 r. Jamno, +?) Anna Błażejewska (*26-05-1895 r. Jamno, +?) Marianna Wilk z d. Russek (*12-06-1896 r. Jamno, +?) Aniela Błażejewska (*29-07-1896 r. Jamno, +?) Antoni Kowalski (*20-10-1896 r. Jamno, +?) Andrzej Błażejewski (*13-10-1897 r. Jamno, +?) Anna Russek (*24-06-1898 r. Jamno, +?) Stanisław Błażejewski (*05-03-1899 r. Jamno, +?) Franciszek Milczarek (*29-08-1899 r. Jamno, +?) Marianna Milczarek (*26-08-1900 r. Jamno, +16-01-1902 r. Jamno) Aniela Jagoda z d. Urbanek (*01-05-1901 r. Jamno, +19-11-1983 r.) Wojciech Milczarek (*12-04-1902 r. Jamno, +11-05-1902 r. Jamno) Jan Milczarek (*14-08-1902 r. Jamno, +?) Józefa Ciesielska z d. Urbanek (*17-09-1903 r. Jamno, +?) Stanisław Urbanek (*05-05-1906 r. Jamno, +16-08-1962 r. Jamno) Piotr Urbanek (*28-06-1909 r. Jamno, +06-07-1909 r. Jamno) Jan Urbanek (*08-07-1910 r. Jamno, +11-08-1911 r. Jamno) Elżbieta Więcek (*03-04-1911 r. Jamno, +?) Henryk Wiesiołek (*01-05-1911 r. Jamno, +12-09-1939 r.) Wiktoria Milczarek (*1912 r. Jamno, +?) Natalia Burzykowska z d. Urbanek (*01-05-1912 r. Jamno, +10-03-1992 r. Janinów) Franciszek Więcek (*1913 r. Jamno, +1918 r. Jamno) Janina Milczarek (*1914 r. Jamno, +?) Władysław Więcek (*1915 r. Jamno, +1916 r. Jamno) Jan Więcek (*1917 r. Jamno, +1925 r. Jamno) Jan Jagoda (*1941 r. Jamno, +01-11-1970 r. Brwinów) m. zgonu: 13
Ludwik Błażejewski (*1825 r. Guźnia, +20-07-1903 r. Jamno) Anna Milczarek z d. Sujkowska (*1874 r. Pilaszków, +17-02-1903 r. Jamno) Józef Russek (*~ 1891 r., +1916 r. Jamno) Jan Milczarek (*07-09-1892 r. Jamno, +07-11-1892 r. Jamno) Marianna Milczarek (*26-08-1900 r. Jamno, +16-01-1902 r. Jamno) Wojciech Milczarek (*12-04-1902 r. Jamno, +11-05-1902 r. Jamno) Stanisław Urbanek (*05-05-1906 r. Jamno, +16-08-1962 r. Jamno) Piotr Urbanek (*28-06-1909 r. Jamno, +06-07-1909 r. Jamno) Jan Urbanek (*08-07-1910 r. Jamno, +11-08-1911 r. Jamno) Balbina Milczarek z d. Redzisz (*1912 r. Stroniewice, +17-03-1987 r. Jamno) Franciszek Więcek (*1913 r. Jamno, +1918 r. Jamno) Władysław Więcek (*1915 r. Jamno, +1916 r. Jamno) Jan Więcek (*1917 r. Jamno, +1925 r. Jamno) m. chrztu: 1
Tomasz Włodarczyk (*1885 r. Jamno, +?) m. ceremonii #1: 1
Antoni Jaros (*07-06-1903 r. Chruślin, +?) Sabina Jaros z d. Rojewska (+?) 75 [+]
180 . Janinów m. urodzenia: 4
Jan Jaros (*30-03-1918 r. Janinów, +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/) Władysław Mikołajczyk (*16-09-1920 r. Janinów, + /Łódź/) Janina Olejniczak z d. Mikołajczyk (*29-04-1921 r. Janinów, +?) Janusz Ryszard Jaros (*1944 r. Janinów) m. zgonu: 16
Józef Warda (+19-04-1927 r. Janinów) Franciszek Mikołajczyk (*19-01-1846 r. Dąbrowa, +16-06-1934 r. Janinów) Józef Milczarek (*~ 1853 r., +12-04-1926 r. Janinów) Agnieszka Milczarek z d. Gajda (*13-04-1863 r. Guźnia, +01-02-1936 r. Janinów) Józef Wielemborek (*20-02-1864 r. Bąków Dolny, +30-03-1916 r. Janinów) Paweł Milczarek (*11-03-1892 r. Bocheń, +14-09-1963 r. Janinów) Stanisław Warda (*1899 r. Skaratki, +11-04-1984 r. Janinów) Marianna Golis z d. Milczarek (*01-08-1900 r. Bocheń, +14-10-1963 r. Janinów) Antonia Pietrzak z d. Gołębiewska (*12-06-1902 r. Mystkowice, +13-07-1985 r. Janinów) Franciszka Warda z d. Zagajewska (*1904 r. Skaratki, +29-12-1928 r. Janinów) Jan Warda (*~ 1909 r., +20-07-1920 r. Janinów) Natalia Burzykowska z d. Urbanek (*01-05-1912 r. Jamno, +10-03-1992 r. Janinów) Tadeusz Mikołajczyk (*~ 1924 r., +17-03-1927 r. Janinów) Mieczysław Warda (*1928 r., +24-07-1928 r. Janinów) Mieczysława Milczarek (*~ 1931 r., +1938 r. Janinów) Teresa Białecka (*1953 r., +1953 r. Janinów /Łódź/) 20 [+]
192 . Jeziorko m. urodzenia: 33
Mateusz Wieczorek (* Jeziorko, +?) Katarzyna Para z d. Wieczorek (*1802 r. Jeziorko, +?) Maciej Wieczorek (*13-01-1818 r. Jeziorko, +10-11-1856 r. Jeziorko) Franciszek Pietrzak (*1830 r. Jeziorko, +1830 r. Jeżów) Małgorzata Wieczorek (*14-06-1830 r. Jeziorko, +1832 r. Jeziorko) Marianna Para (*1837 r. Jeziorko, +?) Franciszka Goldas z d. Wieczorek (*08-10-1839 r. Jeziorko, +21-09-1911 r. Długie) Józef Wieczorek (*18-03-1840 r. Jeziorko, +30-08-1911 r. Żakowice) Franciszek Para (*1841 r. Jeziorko, +?) Katarzyna Wieczorek (*31-10-1842 r. Jeziorko, +?) Michał Wieczorek (*28-09-1845 r. Jeziorko, +?) Marianna Pietrzak (*1847 r. Jeziorko, +?) Kazimierz Wieczorek (*1849 r. Jeziorko, +?) Zofia Ambrozińska z d. Pietrzak (*1851 r. Jeziorko, +?) Agata Wieczorek (*02-02-1852 r. Jeziorko, +03-05-1852 r. Jeziorko) Zuzanna Wieczorek (*04-08-1853 r. Jeziorko, +19-09-1853 r. Jeziorko) Franciszka Wieczorek (*06-10-1854 r. Jeziorko, +02-07-1858 r. Jeziorko) Marianna Wieczorek z d. Grzegorczyk (*1855 r. Jeziorko, +?) Marianna Baczyńska z d. Czerwińska (*1857 r. Jeziorko, +1880 r. Jeziorko) Rozalia Czerwińska (*1860 r. Jeziorko, +?) Antoni Pietrzak (*1867 r. Jeziorko, +?) Jan Wieczorek (*21-02-1868 r. Jeziorko, +?) Marianna Wieczorek (*1870 r. Jeziorko) Marianna Wieczorek (*08-08-1874 r. Jeziorko, +?) Waleria Ochman z d. Baczyńska (*1879 r. Jeziorko, +?) Kazimierz Wieczorek (*13-02-1884 r. Jeziorko, +24-02-1884 r. Jeziorko) Józef Wieczorek (*13-02-1884 r. Jeziorko, +24-02-1884 r. Jeziorko) Jan Wieczorek (*20-06-1885 r. Jeziorko, +1904 r. Wągry) Aleksandra Wieczorek (*29-06-1892 r. Jeziorko, +?) Florentyna Wieczorek (*29-06-1892 r. Jeziorko, +?) Władysław Ochman (*16-11-1908 r. Jeziorko, +?) Stefan Ochman (*29-08-1912 r. Jeziorko, +?) Zygmunt Ochman (*29-02-1916 r. Jeziorko, +?) m. zgonu: 17
Józefa Wawrzonowska z d. Pietrzak (+07-02-1911 r. Jeziorko) Ignacy Ambroziński (+01-12-1914 r. Jeziorko) Marcin Wieczorek (*1768 r., +30-03-1837 r. Jeziorko) Dorota Wieczorek (*~ 1769 r., +29-01-1839 r. Jeziorko) Bartłomiej Wieczorek (*07-08-1799 r., +07-05-1844 r. Jeziorko) Katarzyna Pietrasik z d. Wieczorek (*1808 r., +1862 r. Jeziorko) Stanisław Kostka Wieczorek (*11-11-1811 r., +03-04-1839 r. Jeziorko) Maciej Wieczorek (*13-01-1818 r. Jeziorko, +10-11-1856 r. Jeziorko) Małgorzata Wieczorek (*14-06-1830 r. Jeziorko, +1832 r. Jeziorko) Agata Wieczorek (*02-02-1852 r. Jeziorko, +03-05-1852 r. Jeziorko) Zuzanna Wieczorek (*04-08-1853 r. Jeziorko, +19-09-1853 r. Jeziorko) Franciszka Wieczorek (*06-10-1854 r. Jeziorko, +02-07-1858 r. Jeziorko) Marianna Baczyńska z d. Czerwińska (*1857 r. Jeziorko, +1880 r. Jeziorko) Franciszek Pietrzak (*1865 r. Tworzyjanki, +13-06-1882 r. Jeziorko) Franciszek Olczyk (*06-11-1883 r. Zygmuntów, +1893 r. Jeziorko) Kazimierz Wieczorek (*13-02-1884 r. Jeziorko, +24-02-1884 r. Jeziorko) Józef Wieczorek (*13-02-1884 r. Jeziorko, +24-02-1884 r. Jeziorko) 50 [+]
194 . Jeżów m. urodzenia: 1
Jan Wawrzonowski (*1875 r. Jeżów, +?) m. zgonu: 1
Franciszek Pietrzak (*1830 r. Jeziorko, +1830 r. Jeżów) m. pogrzebu: 3
Paweł Ambroziński (*16-01-1863 r. Marianów, +01-02-1913 r. Rewica /Świny/) Marianna Ambrozińska z d. Wieczorek (*02-04-1867 r. Długie, +14-10-1936 r. Rewica /Świny/) Władysław Ambroziński (*22-12-1889 r. Rewica, +13-03-1936 r. /Świny/) m. chrztu: 118
Katarzyna Para z d. Wieczorek (*1802 r. Jeziorko, +?) Franciszek Pietrzak (*1830 r. Jeziorko, +1830 r. Jeżów) Małgorzata Wieczorek (*14-06-1830 r. Jeziorko, +1832 r. Jeziorko) Karol Para (*1832 r. Wągry, +?) Marianna Para (*1837 r. Jeziorko, +?) Franciszka Goldas z d. Wieczorek (*08-10-1839 r. Jeziorko, +21-09-1911 r. Długie) Józef Wieczorek (*18-03-1840 r. Jeziorko, +30-08-1911 r. Żakowice) Franciszek Para (*1841 r. Jeziorko, +?) Franciszka Ambrozińska z d. Krawczyk (*23-02-1841 r. Wierzchy, +27-01-1887 r. Rewica) Katarzyna Wieczorek (*31-10-1842 r. Jeziorko, +?) Michał Wieczorek (*28-09-1845 r. Jeziorko, +?) Marianna Pietrzak (*1847 r. Jeziorko, +?) Kazimierz Wieczorek (*1849 r. Jeziorko, +?) Andrzej Olczyk (*1851 r. Długie, +?) Agnieszka Wieczorek (*25-01-1852 r. Długie, +16-02-1854 r. Wągry) Agata Wieczorek (*02-02-1852 r. Jeziorko, +03-05-1852 r. Jeziorko) Feliks Ambroziński (*1853 r. Stefanów, +?) Zuzanna Wieczorek (*04-08-1853 r. Jeziorko, +19-09-1853 r. Jeziorko) Franciszka Wieczorek (*06-10-1854 r. Jeziorko, +02-07-1858 r. Jeziorko) Andrzej Wieczorek (*02-11-1854 r. Długie, +1877 r. Długie) Marianna Wieczorek z d. Grzegorczyk (*1855 r. Jeziorko, +?) Józef Paprocki (*15-02-1855 r. Rogów, +?) Jakub Wieczorek (*1856 r. Długie, +?) Katarzyna Wieczorek (*13-11-1856 r. Długie, +1858 r. Długie) Marianna Baczyńska z d. Czerwińska (*1857 r. Jeziorko, +1880 r. Jeziorko) Franciszka Paprocka z d. Wieczorek (*08-10-1858 r. Długie, +?) Zofia Wieczorek (*08-05-1859 r. Długie, +?) Rozalia Czerwińska (*1860 r. Jeziorko, +?) Franciszek Wieczorek (*21-09-1860 r. Długie, +1875 r. Długie) Jan Wieczorek (*1862 r. Długie, +30-04-1864 r. Długie) Józef Goldas (*1863 r. Długie, +?) Paweł Ambroziński (*16-01-1863 r. Marianów, +01-02-1913 r. Rewica /Świny/) Marianna Wieczorek (*15-03-1863 r. Długie, +03-03-1865 r. Długie) Antoni Wieczorek (*18-05-1866 r. Długie, +?) Antoni Pietrzak (*1867 r. Jeziorko, +?) Marianna Ambrozińska z d. Wieczorek (*02-04-1867 r. Długie, +14-10-1936 r. Rewica /Świny/) Franciszek Wieczorek (*21-09-1867 r. Długie, +?) Jan Wieczorek (*21-02-1868 r. Jeziorko, +?) Marianna Wieczorek (*20-06-1869 r. Długie, +?) Marianna Wieczorek (*1870 r. Jeziorko) Jan Klepaczka (*25-07-1870 r. Jesienin, +?) Jan Goldas (*22-09-1871 r. Długie, +?) Józef Wieczorek (*29-02-1872 r. Długie, +1873 r.) Józef Wieczorek (*07-09-1872 r. Długie, +1877 r. Długie) Józefa Wieczorek (*1874 r. Długie, +?) Marianna Klepaczka z d. Goldas (*16-01-1874 r. Długie, +?) Marianna Wieczorek (*08-08-1874 r. Jeziorko, +?) Jan Wawrzonowski (*1875 r. Jeżów, +?) Bronisława Goldas z d. Życka (*1876 r. Lubiska, +?) Stanisław Goldas (*1877 r. Długie, +?) Apolonia Wieczorek (*1878 r. Długie, +?) Waleria Ochman z d. Baczyńska (*1879 r. Jeziorko, +?) Jan Wieczorek (*1880 r., +1897 r. Długie) Józef Wieczorek (*18-09-1881 r. Turobowice, +?) Polikarp Chromiński (*15-02-1882 r. Rewica, +?) Franciszek Olczyk (*06-11-1883 r. Zygmuntów, +1893 r. Jeziorko) Kazimierz Wieczorek (*13-02-1884 r. Jeziorko, +24-02-1884 r. Jeziorko) Józef Wieczorek (*13-02-1884 r. Jeziorko, +24-02-1884 r. Jeziorko) Józef Wieczorek (*17-02-1884 r. Długie, +1897 r. Długie) Jan Wieczorek (*20-06-1885 r. Jeziorko, +1904 r. Wągry) Jakub Wieczorek (*20-06-1885 r. Leszczyny, +?) Antoni Wieczorek (*19-01-1886 r. Długie, +?) Marianna Paprocka (*30-03-1886 r. Świny, +24-04-1892 r. Świny) Marianna Wiśniewska z d. Olczyk (*04-06-1886 r. Zygmuntów, +?) Stanisław Ambroziński (*25-09-1886 r. Rewica, +?) Walenty Ambroziński (*27-06-1888 r. Rewica, +19-01-1977 r. Koluszki) Jan Słaby (*03-07-1888 r. Popień, +?) Agnieszka Wieczorek (*27-08-1888 r. Długie, +14-01-1889 r. Długie) Józefa Olczyk z d. Paprocka (*28-10-1888 r. Świny, +1942 r.) Antonina Olczyk (*07-04-1889 r. Zygmuntów, +24-05-1889 r. Zygmuntów) Józef Wieczorek (*06-08-1889 r. Długie, +16-01-1890 r. Długie) Andrzej Wieczorek (*01-12-1889 r. Długie, +?) Władysław Ambroziński (*22-12-1889 r. Rewica, +13-03-1936 r. /Świny/) Julianna Życka z d. Goldas (*15-06-1890 r. Długie, +?) Anna Chromińska z d. Olczyk (*26-07-1890 r. Zygmuntów, +?) Apolonia Słaba (*29-07-1890 r. Popień, +?) Stanisława Marczyk z d. Wieczorek (*17-11-1890 r. Długie, +?) Stanisław Paprocki (*21-03-1891 r. Świny, +07-04-1891 r. Świny) Aniela Ambrozińska (*15-03-1892 r. Rewica, +?) Aleksandra Wieczorek (*29-06-1892 r. Jeziorko, +?) Florentyna Wieczorek (*29-06-1892 r. Jeziorko, +?) Marianna Szadkowska z d. Paprocka (*10-07-1892 r. Świny, +?) Julianna Słaba (*26-11-1892 r. Popień, +?) Jan Olczyk (*13-12-1892 r. Zygmuntów, +?) Urban Goldas (*19-05-1893 r. Długie, +?) Jan Wieczorek (*09-06-1893 r. Długie, +1981 r.) Anna Ambrozińska (*05-07-1894 r. Rewica, +?) Józefa Pysklak z d. Olczyk (*03-03-1895 r. Zygmuntów, +?) Franciszek Klepaczka (*20-03-1895 r. Jesienin, +20-04-1895 r. Jesienin) Władysław Paprocki (*15-04-1895 r. Wierzchy, +?) Józef Wieczorek (*29-06-1895 r. Wągry, +?) Władysław Słaby (*14-10-1895 r. Popień, +?) Zofia Goldas (*23-11-1895 r. Długie, +1904 r. Długie) Helena Retwińska z d. Wieczorek (*13-01-1896 r. Długie, +?) Władysław Wieczorek (*21-08-1896 r. Wągry, +1897 r. Wągry) Julianna Eksztajn z d. Ambrozińska (*30-11-1896 r. Rewica, +?) Józefa Klepaczka (*1897 r. Jesienin, +1899 r.) Jan Goldas (*1897 r. Długie, +1898 r. Długie) Julianna Wysokińska z d. Paprocka (*30-10-1897 r. Wierzchy, +08-08-1997 r. Długie /Koluszki/) Józefa Słaba (*1898 r. Popień, +?) Stanisława Wieczorek (*1898 r. Wągry, +?) Julianna Wieczorek (*1898 r. Długie, +1903 r.) Helena Wieczorek z d. Olczyk (*1899 r. Zygmuntów, +19-04-1978 r.) Helena Ambrozińska (*1899 r. Rewica, +?) Stanisława Jeżyna z d. Goldas (*27-05-1899 r. Długie, +01-11-2000 r.) Antonina Wieczorek (*1900 r. Długie, +?) Bronisław Klepaczka (*1900 r. Jesienin, +?) Antoni Paprocki (*1900 r. Wierzchy, +?) Stanisław Ochman (*1901 r. Katarzynów, +1901 r. Katarzynów) Władysław Wysokiński (*10-05-1901 r. Długie, +1972 r.) Józefa Kazimierczyk z d. Ambrozińska (*23-03-1902 r. Rewica, +?) Stefania Kamińska z d. Ambrozińska (*10-11-1904 r. Rewica, +22-06-1973 r. /Blichowo/) Franciszek Słaby (*1905 r., +?) Franciszek Ambroziński (*05-04-1908 r. Rewica, +15-12-1975 r. Rewica) Roman Tadeusz Gawrych (*14-08-1909 r. Rewica, +12-10-1975 r.) Feliks Mrówka (*19-08-1912 r. Długie, +1972 r.) Stanisław Wysokiński (*10-10-1924 r. Długie, +10-09-2002 r. Długie /Koluszki/) Agnieszka Wieczorek z d. Ambrozińska (*05-06-1969 r. Długie, +?) m. ceremonii #1: 34
Feliks Ambroziński (*1853 r. Stefanów, +?) Zofia Ambrozińska z d. Pietrzak (*1851 r. Jeziorko, +?) Paweł Ambroziński (*16-01-1863 r. Marianów, +01-02-1913 r. Rewica /Świny/) Marianna Ambrozińska z d. Wieczorek (*02-04-1867 r. Długie, +14-10-1936 r. Rewica /Świny/) Szczepan Ambroziński (*07-12-1837 r. Stefanów, +?) Franciszka Ambrozińska z d. Krawczyk (*23-02-1841 r. Wierzchy, +27-01-1887 r. Rewica) Walenty Ambroziński (*27-06-1888 r. Rewica, +19-01-1977 r. Koluszki) Władysława Ambrozińska z d. Dzika (+?) Bartłomiej Czerwiński (+?) Józefa Wawrzonowska z d. Pietrzak (+07-02-1911 r. Jeziorko) Andrzej Goldas (+1896 r. Długie) Franciszka Goldas z d. Wieczorek (*08-10-1839 r. Jeziorko, +21-09-1911 r. Długie) Józef Goldas (*1863 r. Długie, +?) Bronisława Goldas z d. Życka (*1876 r. Lubiska, +?) Józef Goldas (*1863 r. Długie, +?) Elżbieta Goldas z d. Celigowska (+1898 r. Długie) Józef Gumiński (+?) Antonina Gumińska z d. Wieczorek (*19-03-1878 r. Nadolna, +?) Jan Klepaczka (*25-07-1870 r. Jesienin, +?) Marianna Klepaczka z d. Goldas (*16-01-1874 r. Długie, +?) Piotr Kobus (+15-11-1825 r. Wierzchy) Agnieszka Drabik z d. Kuśmierek (+?) Kacper Krawczyk (*05-01-1819 r. Wierzchy, +1867 r. Leosin) Katarzyna Krawczyk z d. Kobus (*24-10-1820 r. Wierzchy, +?) Jędrzej Królikowski (*06-11-1809 r. Długie, +?) Katarzyna Królikowska z d. Wieczorek (+?) Józef Ochman (*12-03-1873 r. Lisowice, +?) Waleria Ochman z d. Baczyńska (*1879 r. Jeziorko, +?) Andrzej Olczyk (*1851 r. Długie, +?) Józefa Olczyk z d. Wieczorek (*1865 r., +?) Józef Olczyk (*03-08-1880 r. Kędziorki, +?) Józefa Olczyk z d. Paprocka (*28-10-1888 r. Świny, +1942 r.) Andrzej Para (+?) Katarzyna Para z d. Wieczorek (*1802 r. Jeziorko, +?) Jan Pietrzak Antonina Pietrzak z d. Pawłowska (+?) Piotr Pietrzak (+?) Katarzyna Pietrasik z d. Wieczorek (*1808 r., +1862 r. Jeziorko) Kazimierz Rudnicki (+?) Salomea Rudnicka z d. Pietrzak (*1834 r., +13-03-1918 r. Lisowice) Stanisław Szadkowski (* Modrzewek, +?) Marianna Szadkowska z d. Paprocka (*10-07-1892 r. Świny, +?) Jan Wawrzonowski (*1875 r. Jeżów, +?) Marianna Wawrzonowska z d. Marczyk (+?) Józef Wawrzonowski (*1835 r. Marianów, +1877 r. Stefanów) Józefa Wawrzonowska z d. Pietrzak (+07-02-1911 r. Jeziorko) Andrzej Wieczorek (*02-11-1854 r. Długie, +1877 r. Długie) Marianna Wieczorek z d. Badowska (* Rękawiec, +?) Antoni Wieczorek (*18-05-1866 r. Długie, +?) Agnieszka Wieczorek z d. Ambrozińska (*05-06-1969 r. Długie, +?) Bartłomiej Wieczorek (*07-08-1799 r., +07-05-1844 r. Jeziorko) Scholastyka Wieczorek z d. Dudek (*~ 1801 r. Długie, +25-01-1860 r. Długie) Jan Wieczorek (+28-09-1910 r.) Marianna Wieczorek z d. Winciorek (+?) Józef Wieczorek (*18-09-1881 r. Turobowice, +?) Katarzyna Wieczorek z d. Olczyk (+?) Kacper Wieczorek (*~ 1833 r., +1902 r. Długie) Anna Wieczorek z d. Olczyk (+?) Kazimierz Wieczorek (*1849 r. Jeziorko, +?) Marianna Wieczorek z d. Grzegorczyk (*1855 r. Jeziorko, +?) Maciej Wieczorek (*13-01-1818 r. Jeziorko, +10-11-1856 r. Jeziorko) Marianna Szulc z d. Wiśniewska (+?) Mateusz Wieczorek (* Jeziorko, +?) Jadwiga Wieczorek z d. Ambrozińska (*1826 r., +?) Szymon Wieczorek (*1836 r., +20-07-1890 r. Długie) Marianna Wieczorek z d. Kowalczyk (+?) Szymon Wieczorek (*1836 r., +20-07-1890 r. Długie) Marianna Wieczorek z d. Kołodziejczak (* Popień, +01-12-1882 r. Długie) m. ceremonii #2: 7
Feliks Ambroziński (*1853 r. Stefanów, +?) Zofia Ambrozińska z d. Pietrzak (*1851 r. Jeziorko, +?) Szczepan Ambroziński (*07-12-1837 r. Stefanów, +?) Franciszka Ambrozińska z d. Krawczyk (*23-02-1841 r. Wierzchy, +27-01-1887 r. Rewica) Józef Goldas (*1863 r. Długie, +?) Bronisława Goldas z d. Życka (*1876 r. Lubiska, +?) Jan Klepaczka (*25-07-1870 r. Jesienin, +?) Marianna Klepaczka z d. Goldas (*16-01-1874 r. Długie, +?) Andrzej Olczyk (*1851 r. Długie, +?) Józefa Olczyk z d. Wieczorek (*1865 r., +?) Andrzej Wieczorek (*02-11-1854 r. Długie, +1877 r. Długie) Marianna Wieczorek z d. Badowska (* Rękawiec, +?) Szymon Wieczorek (*1836 r., +20-07-1890 r. Długie) Marianna Wieczorek z d. Kowalczyk (+?) 164 [+]
197 . Kadzielin m. urodzenia: 17
Antoni Zuchora (*1850 r. Kadzielin, +?) Wincenty Podgórski (*04-04-1868 r. Kadzielin, +?) Marianna Podgórska (*29-07-1871 r. Kadzielin, +?) Agnieszka Podgórska (*06-01-1875 r. Kadzielin, +?) Józef Zuchora (*12-03-1882 r. Kadzielin, +?) Antonina Kędziora z d. Zuchora (*29-03-1883 r. Kadzielin, +1910 r. Strzebieszew) Jan Zuchora (*28-03-1884 r. Kadzielin, +?) Stanisław Zuchora (*21-02-1885 r. Kadzielin, +?) Franciszek Zuchora (*11-01-1887 r. Kadzielin, +?) Katarzyna Godziszewska z d. Zuchora (*27-04-1890 r. Kadzielin, +?) Marianna Zuchora (*01-07-1891 r. Kadzielin, +12-09-1891 r. Kadzielin) Jakub Zuchora (*13-08-1892 r. Kadzielin, +?) Józefa Zuchora (*13-03-1895 r. Kadzielin, +?) Michał Zuchora (*14-09-1896 r. Kadzielin, +?) Antoni Zuchora (*22-05-1898 r. Kadzielin, +?) Stanisław Godziszewski (*11-05-1910 r. Kadzielin, +19-12-1920 r. Ostrołęka) Katarzyna Godziszewska (*26-08-1912 r. Kadzielin, +?) m. zgonu: 1
Marianna Zuchora (*01-07-1891 r. Kadzielin, +12-09-1891 r. Kadzielin) 18 [+]
200 . Kalisz Pomorski m. zgonu: 5
Elżbieta Czubatka z d. Kowalska (*1894 r., +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Jan Czubatka (*1894 r. Seligów, +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Janina Kraczko z d. Czubatka (*07-08-1920 r. Kobryń, +23-08-1983 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Stanisław Czubatka (*02-12-1921 r. Kobryń, +03-08-1987 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Władysława Suchecka z d. Czubatka (*25-02-1925 r. Kobryń, +20-02-1970 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) m. pochówku: 5
Elżbieta Czubatka z d. Kowalska (*1894 r., +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Jan Czubatka (*1894 r. Seligów, +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Janina Kraczko z d. Czubatka (*07-08-1920 r. Kobryń, +23-08-1983 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Stanisław Czubatka (*02-12-1921 r. Kobryń, +03-08-1987 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Władysława Suchecka z d. Czubatka (*25-02-1925 r. Kobryń, +20-02-1970 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) m. pogrzebu: 5
Elżbieta Czubatka z d. Kowalska (*1894 r., +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Jan Czubatka (*1894 r. Seligów, +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Janina Kraczko z d. Czubatka (*07-08-1920 r. Kobryń, +23-08-1983 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Stanisław Czubatka (*02-12-1921 r. Kobryń, +03-08-1987 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Władysława Suchecka z d. Czubatka (*25-02-1925 r. Kobryń, +20-02-1970 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) 15 [+]
204 . Kargowa m. urodzenia: 6
Jan Piotr Kantorek (*24-07-1951 r. Kargowa, +29-05-2023 r. /Bojadła/) Józef Kantorek (*1954 r. Kargowa) Stanisława Wielemberg z d. Kantorek (*1955 r. Kargowa) Maria Osypiuk z d. Kantorek (*1957 r. Kargowa) Józef Pławski (*1961 r. Kargowa) Barbara Pławska z d. Kantorek (*1962 r. Kargowa) m. pochówku: 5
Wojciech Kantorek (*23-04-1900 r. Mystkowice, +22-02-1969 r. /Kargowa/) Stanisława Kantorek z d. Głuszcz (*06-11-1903 r., +23-09-1985 r. /Kargowa/) Jan Kantorek (*02-01-1927 r., +09-10-1993 r. /Kargowa/) Sabina Olichwer (*23-06-1932 r. Bereza Kartuska, +17-08-2017 r. /Kargowa/) Krzysztof Kantorek (*23-12-1959 r., +27-01-1961 r. /Kargowa/) m. pogrzebu: 5
Wojciech Kantorek (*23-04-1900 r. Mystkowice, +22-02-1969 r. /Kargowa/) Stanisława Kantorek z d. Głuszcz (*06-11-1903 r., +23-09-1985 r. /Kargowa/) Jan Kantorek (*02-01-1927 r., +09-10-1993 r. /Kargowa/) Sabina Olichwer (*23-06-1932 r. Bereza Kartuska, +17-08-2017 r. /Kargowa/) Krzysztof Kantorek (*23-12-1959 r., +27-01-1961 r. /Kargowa/) 16 [+]
206 . Katarzynów m. urodzenia: 15
Tomasz Kret (*25-02-1898 r. Katarzynów, +15-05-1977 r. Łowicz) Waleria Stępniewska z d. Kret (*13-07-1900 r. Katarzynów, +1929 r. Łowicz) Stanisław Ochman (*1901 r. Katarzynów, +1901 r. Katarzynów) Anna Kret (*14-11-1902 r. Katarzynów, +19-12-1904 r. Katarzynów) Zofia Bielicka z d. Ochman (*17-08-1905 r. Katarzynów, +?) Józefa Białas z d. Wiercioch (*25-11-1905 r. Katarzynów, +29-06-1984 r. Warszawa /Łódź/) Józef Wiercioch (*02-03-1908 r. Katarzynów, +?) Janina Wiercioch (*14-04-1909 r. Katarzynów, +?) Ignacy Siemiński (*02-11-1909 r. Katarzynów, +?) Genowefa Pawlata (*03-11-1909 r. Katarzynów, +09-11-1909 r. Katarzynów) Marianna Wojda z d. Kret (*15-06-1910 r. Katarzynów, +?) Stanisław Wiesiołek (*15-10-1910 r. Katarzynów, +?) Marianna Pawlata (*25-12-1910 r. Katarzynów, +25-02-1915 r. Łowicz) Stanisław Wiercioch (*23-03-1911 r. Katarzynów, +1986 r.) Wacław Kret (*17-03-1913 r. Katarzynów, +26-02-1915 r. Łowicz) m. zgonu: 6
Jadwiga Wiesiołek z d. Rybus (+29-01-1907 r. Katarzynów) Stanisław Ochman (*1901 r. Katarzynów, +1901 r. Katarzynów) Anna Kret (*14-11-1902 r. Katarzynów, +19-12-1904 r. Katarzynów) Marianna Wiercioch (*03-04-1903 r. Strugienice, +11-10-1906 r. Katarzynów) Genowefa Pawlata (*03-11-1909 r. Katarzynów, +09-11-1909 r. Katarzynów) Stanisława Helena Ferdzyn z d. Marczyk (*27-04-1917 r. Długie, +11-06-2011 r. Katarzynów) 21 [+]
217 . Kiernozia m. urodzenia: 1
Bożena Włostek z d. Dylik (*21-09-1952 r. Kiernozia, +02-01-2007 r. Łowicz /Łowicz/) m. pochówku: 2
Irena Gasik (*1940 r., +1940 r. /Kiernozia/) Zofia Gasik (*1940 r., +1941 r. /Kiernozia/) m. pogrzebu: 2
Irena Gasik (*1940 r., +1940 r. /Kiernozia/) Zofia Gasik (*1940 r., +1941 r. /Kiernozia/) m. chrztu: 6
Marianna Bińczak z d. Skwarna (*1878 r. Niedzieliska, +?) Józefa Redo (*1883 r. Brodne, +1884 r. Brodne) Franciszka Piaskowska z d. Redo (*1885 r. Brodne, +?) Konstanty Jabłoński (*04-02-1898 r. Brodne, +30-05-1966 r. /Stary Waliszew/) Wiktoria Jabłońska (*29-10-1900 r. Brodne, +23-08-1906 r. Boczki Dolne) Agnieszka Pawlak z d. Jabłońska (*05-01-1902 r. Brodne, +?) 11 [+]
230 . Koluszki m. urodzenia: 2
Jan Ambroziński (*30-05-1911 r. Koluszki, +?) Anna Ambrozińska (*02-01-1913 r. Koluszki, +?) m. zgonu: 1
Walenty Ambroziński (*27-06-1888 r. Rewica, +19-01-1977 r. Koluszki) m. pochówku: 4
Julianna Wysokińska z d. Paprocka (*30-10-1897 r. Wierzchy, +08-08-1997 r. Długie /Koluszki/) Stanisław Wysokiński (*10-10-1924 r. Długie, +10-09-2002 r. Długie /Koluszki/) Alina Stanisława Wysokińska z d. Wachowiec (*20-05-1930 r., +17-06-2018 r. Brzeziny /Koluszki/) Stefan Henryk Wysokiński (*10-01-1954 r., +2019 r. Długie /Koluszki/) m. pogrzebu: 4
Julianna Wysokińska z d. Paprocka (*30-10-1897 r. Wierzchy, +08-08-1997 r. Długie /Koluszki/) Stanisław Wysokiński (*10-10-1924 r. Długie, +10-09-2002 r. Długie /Koluszki/) Alina Stanisława Wysokińska z d. Wachowiec (*20-05-1930 r., +17-06-2018 r. Brzeziny /Koluszki/) Stefan Henryk Wysokiński (*10-01-1954 r., +2019 r. Długie /Koluszki/) m. chrztu: 28
Antoni Marczyk (*16-01-1883 r. Rewica, +?) Zofia Bielicka z d. Ochman (*17-08-1905 r. Katarzynów, +?) Antoni Goldas (*29-09-1908 r. Długie, +?) Stefan Olczyk (*06-11-1908 r. Długie, +14-12-1908 r. Długie) Władysław Ochman (*16-11-1908 r. Jeziorko, +?) Ignacy Siemiński (*02-11-1909 r. Katarzynów, +?) Bolesław Marczyk (*15-12-1909 r. Długie, +?) Stefania Ochman z d. Rżanek (*23-02-1910 r. Zygmuntów, +?) Marianna Zakolska z d. Olczyk (*04-04-1910 r. Długie, +?) Jan Ambroziński (*30-05-1911 r. Koluszki, +?) Stefania Olczyk (*02-12-1911 r. Długie, +31-08-1912 r. Długie) Antonina Marczyk (*09-06-1912 r. Długie, +?) Stefan Ochman (*29-08-1912 r. Jeziorko, +?) Anna Ambrozińska (*02-01-1913 r. Koluszki, +?) Zofia Goldas (*04-04-1913 r. Długie, +?) Helena Józefa Pysklak (*24-01-1914 r. Zygmuntów, +?) Zofia Ambrozińska (*03-11-1914 r. Felicjanów, +06-01-1915 r. Felicjanów) Jan Marczyk (*25-12-1914 r. Długie, +?) Zygmunt Ochman (*29-02-1916 r. Jeziorko, +?) Stanisław Pysklak (*26-03-1916 r. Długie, +?) Janina Helena Retwińska (*21-02-1917 r. Długie, +?) Stanisława Helena Ferdzyn z d. Marczyk (*27-04-1917 r. Długie, +11-06-2011 r. Katarzynów) Wacława Gawrych z d. Wieczorek (*27-06-1918 r. Długie, +30-12-2009 r.) Helena Feliksa Pysklak (*23-09-1918 r. Długie, +?) Stanisława Retwińska (*18-11-1918 r. Długie, +?) Wacław Marczyk (*02-09-1919 r. Długie, +?) Stefania Mrówka z d. Wieczorek (*01-02-1920 r. Długie, +11-11-2007 r.) Janina Zofia Pysklak (*13-12-1920 r. Długie, +?) m. ceremonii #1: 18
Jan Ambroziński (*30-05-1911 r. Koluszki, +?) Leokadia Ambrozińska z d. Ligocka (+?) Mieczysław Bielicki (+?) Zofia Bielicka z d. Ochman (*17-08-1905 r. Katarzynów, +?) Polikarp Chromiński (*15-02-1882 r. Rewica, +?) Anna Chromińska z d. Olczyk (*26-07-1890 r. Zygmuntów, +?) Stanisław Ferdzyn (*23-12-1918 r. Wola Cyrusowa, +18-10-1990 r.) Stanisława Helena Ferdzyn z d. Marczyk (*27-04-1917 r. Długie, +11-06-2011 r. Katarzynów) Antoni Goldas (*29-09-1908 r. Długie, +?) Genowefa Goldas z d. Drużyńska (+?) Robert Góra (*1979 r. Skierniewice) Ilona Góra z d. Wysokińska (*1983 r. Brzeziny) Antoni Marczyk (*16-01-1883 r. Rewica, +?) Stanisława Marczyk z d. Wieczorek (*17-11-1890 r. Długie, +?) Bolesław Marczyk (*15-12-1909 r. Długie, +?) Irena Marczyk z d. Pietrzak (+?) Feliks Mrówka (*19-08-1912 r. Długie, +1972 r.) Stefania Mrówka z d. Wieczorek (*01-02-1920 r. Długie, +11-11-2007 r.) Stefan Ochman (*29-08-1912 r. Jeziorko, +?) Stefania Ochman z d. Rżanek (*23-02-1910 r. Zygmuntów, +?) Władysław Ochman (*16-11-1908 r. Jeziorko, +?) Wacława Ochman z d. Rżanek (+?) Marian Podczarski (+?) Zofia Podczarska z d. Ambrozińska (+?) Ludwik Pysklak (+?) Józefa Pysklak z d. Olczyk (*03-03-1895 r. Zygmuntów, +?) Jan Retwiński (+?) Helena Retwińska z d. Wieczorek (*13-01-1896 r. Długie, +?) Ignacy Siemiński (*02-11-1909 r. Katarzynów, +?) Stanisława Helena Ferdzyn z d. Marczyk (*27-04-1917 r. Długie, +11-06-2011 r. Katarzynów) Jan Wieczorek (*09-06-1893 r. Długie, +1981 r.) Helena Wieczorek z d. Olczyk (*1899 r. Zygmuntów, +19-04-1978 r.) Józef Wiśniewski (+?) Marianna Wiśniewska z d. Olczyk (*04-06-1886 r. Zygmuntów, +?) Jan Życki (+?) Julianna Życka z d. Goldas (*15-06-1890 r. Długie, +?) 57 [+]
232 . Kołacinek m. urodzenia: 1
Józef Błażejewski (*1900 r. Kołacinek, +?) m. chrztu: 9
Józef Wawrzonowski (*1835 r. Marianów, +1877 r. Stefanów) Adam Jedynak (*1837 r. Wola Cyrusowa, +29-11-1906 r. Michały) Marianna Zuchora z d. Borkowska (*1893 r. Kotulin, +?) Józef Błażejewski (*1900 r. Kołacinek, +?) Antoni Zuchora (*1911 r. Kotulin, +?) Kazimiera Błażejewska (*1913 r. Koziołki, +?) Jan Wielemborek (*1914 r. Nadolna, +?) Stanisław Zuchora (*1914 r. Kotulin, +1914 r. Kotulin) Marianna Józefa Zuchora (*27-01-1920 r. Kotulin, +?) m. ceremonii #1: 2
Szymon Wielemborek (*12-10-1887 r. Bąków Dolny, +?) Józefa Wielemborek z d. Malesa (*1894 r. Mszadla, +?) Józef Zuchora (*12-03-1882 r. Kadzielin, +?) Marianna Zuchora z d. Borkowska (*1893 r. Kotulin, +?) m. ceremonii #2: 1
Szymon Wielemborek (*12-10-1887 r. Bąków Dolny, +?) Józefa Wielemborek z d. Malesa (*1894 r. Mszadla, +?) 13 [+]
234 . Kompina m. urodzenia: 3
Władysław Kozłowski z d. Kozieł (*10-11-1907 r. Kompina, +?) Konstanty Kozieł (*09-10-1909 r. Kompina, +?) Jan Kozieł (*17-05-1915 r. Kompina, +?) m. zgonu: 1
Józef Kozieł (*~ 1903 r., +26-11-1911 r. Kompina) m. chrztu: 4
Julianna Grocholewicz z d. Siejka (*1860 r. Płaskocin, +?) Władysław Kozłowski z d. Kozieł (*10-11-1907 r. Kompina, +?) Konstanty Kozieł (*09-10-1909 r. Kompina, +?) Jan Kozieł (*17-05-1915 r. Kompina, +?) m. ceremonii #1: 3
Józef Grocholewicz (*1856 r. Klewków, +?) Julianna Grocholewicz z d. Siejka (*1860 r. Płaskocin, +?) Gabriel Siejka (+11-08-1906 r. Płaskocin) Agnieszka Siejka z d. Kowalska (+1883 r. Płaskocin) Leon Wiesiołek (*09-07-1906 r. Otolice, +?) Aniela Wiesiołek z d. Kardialik (+?) 11 [+]
244 . Koźle m. urodzenia: 2
Józefa Polit z d. Adamczyk (*15-11-1875 r. Koźle, +?) Jan Feręc (*1903 r. Koźle, +?) m. chrztu: 15
Józefa Polit z d. Adamczyk (*15-11-1875 r. Koźle, +?) Stanisława Polit z d. Jachura (*1884 r. Wrzask, +19-05-1913 r. Wrzask) Marianna Polit z d. Adamczyk (*1885 r. Bronin, +1910 r. Gozdów) Marianna Strugińska (*1893 r. Pludwiny, +?) Stanisław Polit (*1897 r. Pludwiny, +?) Antoni Polit (*1900 r. Gozdów, +?) Stanisława Polit (*1902 r. Gozdów, +?) Jan Feręc (*1903 r. Koźle, +?) Marianna Polit (*1905 r. Gozdów, +?) Marianna Polit (*1906 r. Gozdów, +?) Józef Polit (*1907 r. Gozdów, +1909 r. Gozdów) Józef Polit (*1909 r. Gozdów, +?) Lucjan Komenderski (*1910 r. Pludwiny, +?) Stefan Polit (*10-07-1912 r. Gozdów, +14-03-1913 r. Wrzask) Leokadia Polit (*28-07-1914 r. Gozdów, +?) m. ceremonii #1: 5
Ignacy Gratkowski (+?) Agnieszka Gratkowska z d. Strugińska (*1888 r. Reczyce, +?) Józef Polit (*1878 r. Strzebieszew, +?) Józefa Polit z d. Adamczyk (*15-11-1875 r. Koźle, +?) Teodor Polit (*1885 r. Strzebieszew, +?) Marianna Polit z d. Adamczyk (*1885 r. Bronin, +1910 r. Gozdów) Teodor Polit (*1885 r. Strzebieszew, +?) Stanisława Polit z d. Jachura (*1884 r. Wrzask, +19-05-1913 r. Wrzask) Franciszek Włostek (*20-09-1880 r. Wola Mąkolska, +07-12-1935 r. Marianów) Franciszka Włostek z d. Strugińska (*1885 r. Reczyce, +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/) 22 [+]
246 . Krępa m. urodzenia: 65
Łukasz Tafliński (*~ 1794 r. Krępa, +13-11-1850 r. Krępa) Piotr Grabowicz (*~ 1809 r. Krępa, +1876 r.) Tomasz Wilk (*22-12-1818 r. Krępa, +1900 r. Skaratki) Andrzej Tafliński (*23-11-1830 r. Krępa, +1892 r. Krępa) Jakub Grabowicz (*04-07-1839 r. Krępa, +1868 r.) Józef Grabowicz (*28-02-1842 r. Krępa, +1843 r.) Ludwik Grabowicz (*24-08-1844 r. Krępa, +20-02-1845 r. Krępa) Marianna Grabowicz (*28-12-1845 r. Krępa, +1851 r.) Mikołaj Grabowicz (*05-12-1848 r. Krępa, +25-01-1849 r. Krępa) Kacper Grabowicz (*27-12-1849 r. Krępa, +11-01-1850 r. Krępa) Franciszek Grabowicz (*26-03-1852 r. Krępa, +1901 r. Krępa) Małgorzata Grabowicz (*15-02-1855 r. Krępa, +?) Stanisław Grabowicz (*03-05-1856 r. Krępa, +?) Rozalia Szymczak z d. Grabowicz (*30-10-1859 r. Krępa, +?) Jan Grabowicz (*1866 r. Krępa, +?) Józef Wawrzyn (*06-12-1881 r. Krępa, +?) Antoni Graszka (*1887 r. Krępa, +04-03-1918 r. Skaratki) Marianna Kapusta (*1888 r. Krępa, +?) Jadwiga Wilk (*1889 r. Krępa, +?) Małgorzata Kapusta (*1890 r. Krępa, +?) Aniela Kapusta (*1891 r. Krępa, +?) Szymon Grabowicz (*1893 r. Krępa, +?) Izydor Grabowicz (*1894 r. Krępa, +?) Władysław Kostrzewa (*1894 r. Krępa, +?) Katarzyna Kantorek z d. Sut (*1894 r. Krępa, +?) Piotr Różycki (*1895 r. Krępa, +?) Piotr Grabowicz (*1896 r. Krępa, +?) Jan Grabowicz (*1896 r. Krępa, +?) Jan Różycki (*1896 r. Krępa, +?) Marianna Góra z d. Barbucha (*1897 r. Krępa, +30-03-1976 r. Krępa) Franciszka Kantorek z d. Tafilńska (*12-02-1897 r. Krępa, +05-05-1978 r. Skaratki /Domaniewice/) Wiktoria Grabowicz (*1898 r. Krępa, +?) Teofila Jamróz (*1898 r. Krępa, +1903 r. Krępa) Władysław Różycki (*1898 r. Krępa, +?) Helena Grabowicz (*1899 r. Krępa, +?) Antoni Różycki (*1900 r. Krępa, +?) Józef Jamróz (*1900 r. Krępa, +1903 r. Krępa) Stanisław Wawrzyn (*08-05-1900 r. Krępa, +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/) Marianna Grabowicz (*09-07-1900 r. Krępa, +13-11-1903 r. Krępa) Marianna Różycka (*1902 r. Krępa, +?) Jan Grabowicz (*1902 r. Krępa, +1906 r.) Zofia Kosiorek z d. Barbucha (*10-02-1902 r. Krępa, +15-03-1963 r.) Wojciech Jamróz (*1903 r. Krępa, +1903 r. Krępa) Władysław Antoni Jamróz (*1904 r. Krępa, +1906 r.) Władysław Grabowicz (*1904 r. Krępa, +26-03-1980 r. Krępa) Władysław Wawrzyn (*14-11-1904 r. Krępa, +1996 r. /Domaniewice/) Władysław Grabowicz (*1905 r. Krępa, +1906 r.) Andrzej Różycki (*1905 r. Krępa, +1907 r.) Zofia Różycka (*1906 r. Krępa, +?) Aniela Grabowicz (*1907 r. Krępa, +1918 r. Krępa) Franciszek Jamróz (*1907 r. Krępa, +1908 r.) Józef Graszka (*1907 r. Krępa, +1908 r.) Franciszek Grabowicz (*1907 r. Krępa, +?) Józef Maciejak (*1908 r. Krępa, +?) Helena Różycka (*1909 r. Krępa, +?) Franciszek Grabowicz (*1909 r. Krępa, +?) Wiktoria Jamróz (*1910 r. Krępa, +?) Józef Różycki (*1911 r. Krępa, +?) Stanisław Jamróz (*1912 r. Krępa, +21-06-1987 r. Jedlicz) Józef Domański (*1913 r. Krępa, +?) Anna Majewska (*1913 r. Krępa, +?) Paweł Wawrzyn (*18-09-1915 r. Krępa, +?) Regina Wawrzyn (*01-09-1918 r. Krępa, +?) Józef Graszka (*1919 r. Krępa, +?) Waleria Wielec z d. Wawrzyn (*16-07-1935 r. Krępa, +26-07-2014 r. Łowicz) m. zgonu: 24
Petronella Wilk z d. Bryk (+1900 r. Krępa) Tomasz Domański (+08-07-1919 r. Krępa) Łukasz Tafliński (*~ 1794 r. Krępa, +13-11-1850 r. Krępa) Marianna Taflińska z d. Pel (*~ 1801 r. Skaratki, +06-01-1858 r. Krępa) Wiktoria Grabowicz z d. Kantorek (*08-12-1815 r. Skaratki, +22-04-1861 r. Krępa) Andrzej Tafliński (*23-11-1830 r. Krępa, +1892 r. Krępa) Ludwik Grabowicz (*24-08-1844 r. Krępa, +20-02-1845 r. Krępa) Mikołaj Grabowicz (*05-12-1848 r. Krępa, +25-01-1849 r. Krępa) Kacper Grabowicz (*27-12-1849 r. Krępa, +11-01-1850 r. Krępa) Franciszek Grabowicz (*26-03-1852 r. Krępa, +1901 r. Krępa) Jadwiga Wilk z d. Kędziora (*~ 1855 r., +1913 r. Krępa) Marianna Bródka z d. Kantorek (*1892 r. Skaratki, +13-01-1986 r. Krępa) Małgorzata Majewska z d. Warda (*1897 r. Skaratki, +22-02-1983 r. Krępa) Marianna Góra z d. Barbucha (*1897 r. Krępa, +30-03-1976 r. Krępa) Teofila Jamróz (*1898 r. Krępa, +1903 r. Krępa) Józef Jamróz (*1900 r. Krępa, +1903 r. Krępa) Stanisław Wawrzyn (*08-05-1900 r. Krępa, +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/) Marianna Grabowicz (*09-07-1900 r. Krępa, +13-11-1903 r. Krępa) Wojciech Jamróz (*1903 r. Krępa, +1903 r. Krępa) Władysław Grabowicz (*1904 r. Krępa, +26-03-1980 r. Krępa) Katarzyna Wawrzyn z d. Bakalarz (*13-04-1905 r. Stare Grudze, +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/) Aniela Grabowicz (*1907 r. Krępa, +1918 r. Krępa) Helena Graszka (*1909 r., +1910 r. Krępa) Wacław Graszka (*1913 r., +02-06-1982 r. Krępa) 89 [+]
262 . Leżenica m. zgonu: 4
Tomasz Szczepanik (*08-09-1904 r., +27-12-1971 r. Leżenica /Leżenica/) Helena Antos z d. Wiesiołek (*07-04-1936 r., +11-08-2020 r. Leżenica /Leżenica/) Eugeniusz Wiesiołek (*21-10-1946 r. Leżenica Kolonia, +31-01-1987 r. Leżenica) Grzegorz Wiesiołek (*1976 r., +09-1980 r. Leżenica) m. pochówku: 25
Michał Mikołajczyk (*24-09-1870 r. Wierznowice, +10-08-1963 r. Leżenica Kolonia /Leżenica/) Jan Marat (*1893 r. Bobiecko, +23-11-1964 r. /Leżenica/) Franciszek Wiesiołek (*13-09-1895 r. Seroki, +17-11-1976 r. /Leżenica/) Marianna Wiesiołek z d. Mikołajczyk (*14-05-1903 r. Seligów, +03-11-1983 r. /Leżenica/) Tomasz Szczepanik (*08-09-1904 r., +27-12-1971 r. Leżenica /Leżenica/) Franciszka Szczepanik z d. Mikołajczyk (*12-03-1907 r., +29-03-1982 r. /Leżenica/) Cecylia Marat z d. Wiesiołek (*22-01-1913 r. Zawady, +16-07-1967 r. /Leżenica/) Edward Wiesiołek (*09-05-1929 r., +22-04-2016 r. /Leżenica/) Irena Skibicka z d. Wiesiołek (*06-01-1931 r., +23-04-2015 r. /Leżenica/) Kazimierz Szczepanik (*16-07-1933 r., +26-07-2007 r. /Leżenica/) Marianna Wiesiołek z d. Marat (*12-04-1934 r., +28-02-2015 r. /Leżenica/) Zygmunt Antos (*02-05-1934 r., +07-11-2010 r. /Leżenica/) Kazimierz Kamiński (*12-01-1935 r., +26-08-2009 r. /Leżenica/) Marianna Kamińska z d. Szczepanik (*08-09-1935 r., +20-12-1983 r. /Leżenica/) Helena Antos z d. Wiesiołek (*07-04-1936 r., +11-08-2020 r. Leżenica /Leżenica/) Leokadia Szczepanik (*24-05-1936 r., +15-02-1999 r. /Leżenica/) Henryk Marat (*07-01-1939 r. Bobiecko, +01-04-2022 r. /Leżenica/) Stanisław Szczepanik (*12-04-1939 r., +13-12-1967 r. /Leżenica/) Michał Skibicki (*14-10-1939 r., +20-12-2011 r. /Leżenica/) Edward Szczepanik (*29-04-1944 r., +30-03-2016 r. /Leżenica/) Eugeniusz Szczepanik (*02-02-1947 r., +16-11-2022 r. /Leżenica/) Zygmunt Szczepanik (*01-11-1949 r., +12-02-2009 r. /Leżenica/) Alicja Skibicka (*15-03-1958 r., +07-05-1958 r. /Leżenica/) Mariusz Judycki (*20-07-1970 r., +08-12-2020 r. /Leżenica/) Jan Korbeń (*01-03-1977 r., +02-03-1977 r. /Leżenica/) m. pogrzebu: 25
Michał Mikołajczyk (*24-09-1870 r. Wierznowice, +10-08-1963 r. Leżenica Kolonia /Leżenica/) Jan Marat (*1893 r. Bobiecko, +23-11-1964 r. /Leżenica/) Franciszek Wiesiołek (*13-09-1895 r. Seroki, +17-11-1976 r. /Leżenica/) Marianna Wiesiołek z d. Mikołajczyk (*14-05-1903 r. Seligów, +03-11-1983 r. /Leżenica/) Tomasz Szczepanik (*08-09-1904 r., +27-12-1971 r. Leżenica /Leżenica/) Franciszka Szczepanik z d. Mikołajczyk (*12-03-1907 r., +29-03-1982 r. /Leżenica/) Cecylia Marat z d. Wiesiołek (*22-01-1913 r. Zawady, +16-07-1967 r. /Leżenica/) Edward Wiesiołek (*09-05-1929 r., +22-04-2016 r. /Leżenica/) Irena Skibicka z d. Wiesiołek (*06-01-1931 r., +23-04-2015 r. /Leżenica/) Kazimierz Szczepanik (*16-07-1933 r., +26-07-2007 r. /Leżenica/) Marianna Wiesiołek z d. Marat (*12-04-1934 r., +28-02-2015 r. /Leżenica/) Zygmunt Antos (*02-05-1934 r., +07-11-2010 r. /Leżenica/) Kazimierz Kamiński (*12-01-1935 r., +26-08-2009 r. /Leżenica/) Marianna Kamińska z d. Szczepanik (*08-09-1935 r., +20-12-1983 r. /Leżenica/) Helena Antos z d. Wiesiołek (*07-04-1936 r., +11-08-2020 r. Leżenica /Leżenica/) Leokadia Szczepanik (*24-05-1936 r., +15-02-1999 r. /Leżenica/) Henryk Marat (*07-01-1939 r. Bobiecko, +01-04-2022 r. /Leżenica/) Stanisław Szczepanik (*12-04-1939 r., +13-12-1967 r. /Leżenica/) Michał Skibicki (*14-10-1939 r., +20-12-2011 r. /Leżenica/) Edward Szczepanik (*29-04-1944 r., +30-03-2016 r. /Leżenica/) Eugeniusz Szczepanik (*02-02-1947 r., +16-11-2022 r. /Leżenica/) Zygmunt Szczepanik (*01-11-1949 r., +12-02-2009 r. /Leżenica/) Alicja Skibicka (*15-03-1958 r., +07-05-1958 r. /Leżenica/) Mariusz Judycki (*20-07-1970 r., +08-12-2020 r. /Leżenica/) Jan Korbeń (*01-03-1977 r., +02-03-1977 r. /Leżenica/) m. ceremonii #1: 6
Paweł Chmielecki (*1966 r.) Barbara Chmielecka z d. Wiesiołek (*1969 r. Wałcz) Stanisław Cioch (*1952 r.) Kazimiera Maria Cioch z d. Wiesiołek (*30-05-1957 r., +14-11-2015 r. /Piła/) Andrzej Matusiak (*1971 r. Piła) Agnieszka Matusiak z d. Wiesiołek (*1970 r. Wałcz) Marek Raczkowski (*1979 r.) Urszula Raczkowska z d. Wiesiołek (*1981 r. Piła) Remigiusz Wieczorek (*1977 r. Wałcz) Bogusława Wieczorek z d. Wiesiołek (*1977 r. Wałcz) Eugeniusz Wiesiołek (*21-10-1946 r. Leżenica Kolonia, +31-01-1987 r. Leżenica) Irena Wiesiołek z d. Ostojska (*1947 r. Kłoda) 60 [+]
267 . Lisiewice m. urodzenia: 57
Feliks Oraczyński (* Lisiewice, +?) Piotr Fiałek (*25-06-1827 r. Lisiewice, +?) Marianna Skonieczna (*09-01-1848 r. Lisiewice, +?) Marianna Drozd z d. Skonieczna (*21-03-1849 r. Lisiewice, +03-02-1891 r. Chruślin) Marcjanna Gajda z d. Baran (*09-01-1850 r. Lisiewice, +04-09-1903 r. Lisiewice) Józef Skonieczny (*26-02-1850 r. Lisiewice, +?) Józef Sobieszek (*1852 r. Lisiewice, +18-10-1915 r. Kolonia Piotrowska) Józef Skonieczny (*29-03-1852 r. Lisiewice, +27-03-1876 r. Chruślin) Mikołaj Sobieszek (*1854 r. Lisiewice, +1859 r. Lisiewice) Marcjanna Sobieszek (*1858 r. Lisiewice, +1859 r. Lisiewice) Katarzyna Sobieszek (*1859 r. Lisiewice, +1861 r. Lisiewice) Marianna Sobieszek (*1862 r. Lisiewice, +?) Marianna Kowalczyk z d. Lebioda (*1865 r. Lisiewice, +?) Kazimierz Sobieszek (*22-02-1865 r. Lisiewice, +?) Marianna Oraczyńska z d. Sobieszek (*1866 r. Lisiewice, +19-06-1931 r.) Marianna Kapusta z d. Gajda (*23-01-1871 r. Lisiewice, +?) Andrzej Gajda (*21-11-1872 r. Lisiewice, +?) Mikołaj Sobieszek (*19-11-1875 r. Lisiewice, +?) Weronika Gajda (*06-01-1877 r. Lisiewice, +29-01-1877 r. Lisiewice) Wawrzyniec Pawlata (*04-08-1877 r. Lisiewice, +?) Józef Gajda (*27-02-1878 r. Lisiewice, +08-07-1932 r. /Chruślin/) Róża Sobieszek (*27-08-1880 r. Lisiewice, +15-03-1970 r. Lisiewice) Helena Sobieszek (*12-02-1883 r. Lisiewice, +?) Franciszek Lebioda (*1884 r. Lisiewice, +?) Jan Sałuda (*02-09-1884 r. Lisiewice, +?) Franciszka Kazimierska z d. Baran (*05-10-1886 r. Lisiewice, +04-12-1944 r.) Józef Sałuda (*23-01-1887 r. Lisiewice, +?) Franciszek Sobieszek (*01-10-1887 r. Lisiewice, +?) Antoni Sałuda (*11-04-1889 r. Lisiewice, +1905 r. Seligów) Władysław Sałuda (*09-12-1890 r. Lisiewice, +23-12-1890 r. Lisiewice) Stanisław Lebioda (*02-05-1892 r. Lisiewice, +19-02-1975 r. /Chruślin/) Stanisław Sałuda (*21-10-1893 r. Lisiewice, +22-08-1895 r. Lisiewice) Katarzyna Wysocka z d. Sałuda (*08-11-1895 r. Lisiewice, +07-12-1961 r. Seligów) Józef Lebioda (*14-10-1897 r. Lisiewice, +05-09-1900 r. Lisiewice) Piotr Sałuda (*19-01-1899 r. Lisiewice, +16-03-1984 r. /Pszczonów/) Jakub Knera (*24-07-1903 r. Lisiewice, +02-02-1942 r. Lisiewice) Jan Knera (*26-08-1906 r. Lisiewice, +17-09-1906 r. Lisiewice) Antoni Pawlata (*24-09-1906 r. Lisiewice, +?) Katarzyna Gajda (*23-09-1907 r. Lisiewice, +?) Jan Pawlata (*05-01-1909 r. Lisiewice, +03-02-1909 r. Lisiewice) Franciszka Wojciechowska z d. Pawlata (*17-06-1910 r. Lisiewice, +03-09-1984 r. Łowicz) Jan Gajda (*12-07-1910 r. Lisiewice, +?) Jan Sałuda (*21-07-1910 r. Lisiewice, +?) Władysław Lebioda (*03-09-1910 r. Lisiewice, +?) Zofia Wojciechowska (*06-09-1911 r. Lisiewice, +03-05-1915 r. Lisiewice) Stefan Gajda (*21-01-1913 r. Lisiewice, +2004 r. /Chruślin/) Feliks Kazimierski (*12-05-1913 r. Lisiewice, +20-09-1958 r. /Szczecin/) Helena Budziałek z d. Pawlata (*28-08-1913 r. Lisiewice, +23-05-1950 r. Sapy) Stanisław Jaros (*09-04-1915 r. Lisiewice, +?) Czesław Gajda (*26-04-1918 r. Lisiewice, +17-09-1985 r. /Chruślin/) Zofia Pawlik z d. Kazimierska (*18-09-1919 r. Lisiewice, +27-03-2008 r. Szczecinek /Szczecinek/) Janina Rybus z d. Lebioda (*05-11-1919 r. Lisiewice, +?) Janina Felicja Klimkiewicz (*25-10-1920 r. Lisiewice, +?) Janina Gajda z d. Błażejewska (*22-07-1921 r. Lisiewice, +2015 r. /Chruślin/) Mieczysław Klimkiewicz (*18-04-1922 r. Lisiewice, +14-08-1922 r. Lisiewice) Aleksandra Bończak z d. Kazimierska (*20-04-1922 r. Lisiewice, +1990 r.) Aleksander Lebioda (*18-07-1922 r. Lisiewice, +04-12-1991 r. /Chruślin/) m. zgonu: 29
Jadwiga Błażejewska z d. Gołębiewska (+1855 r. Lisiewice) Marianna Górczyńska z d. Piasta (+21-05-1928 r. Lisiewice) Antonina Błażejewska z d. Fijołek (+09-03-1938 r. Lisiewice) Gertruda Sobieszek z d. Gajda (*1825 r. Guźnia, +10-02-1895 r. Lisiewice) Tomasz Gajda (*12-12-1846 r. Guźnia, +14-07-1877 r. Lisiewice) Marcjanna Gajda z d. Baran (*09-01-1850 r. Lisiewice, +04-09-1903 r. Lisiewice) Mikołaj Sobieszek (*1854 r. Lisiewice, +1859 r. Lisiewice) Marcjanna Sobieszek (*1858 r. Lisiewice, +1859 r. Lisiewice) Józef Błażejewski (*02-11-1858 r. Domaniewice, +03-04-1919 r. Lisiewice) Katarzyna Sobieszek (*1859 r. Lisiewice, +1861 r. Lisiewice) Marianna Błażejewska z d. Golis (*29-04-1862 r. Mastki, +26-02-1920 r. Lisiewice) Józefa Baran z d. Lebioda (*1863 r. Trąby, +05-08-1915 r. Lisiewice) Franciszek Lebioda (*17-03-1872 r., +21-10-1939 r. Lisiewice) Stanisław Knera (*1875 r. Skaratki, +14-04-1908 r. Lisiewice) Weronika Gajda (*06-01-1877 r. Lisiewice, +29-01-1877 r. Lisiewice) Róża Sobieszek (*27-08-1880 r. Lisiewice, +15-03-1970 r. Lisiewice) Władysław Sałuda (*09-12-1890 r. Lisiewice, +23-12-1890 r. Lisiewice) Stanisław Sałuda (*21-10-1893 r. Lisiewice, +22-08-1895 r. Lisiewice) Józef Lebioda (*14-10-1897 r. Lisiewice, +05-09-1900 r. Lisiewice) Jan Jaros (*22-05-1899 r. Chruślin, +07-05-1916 r. Lisiewice) Franciszek Lebioda (*20-03-1900 r. Trąby, +24-01-1906 r. Lisiewice) Jakub Knera (*24-07-1903 r. Lisiewice, +02-02-1942 r. Lisiewice) Jan Knera (*26-08-1906 r. Lisiewice, +17-09-1906 r. Lisiewice) Stanisław Kędziora (*1908 r. Strzebieszew, +14-09-1939 r. Lisiewice) Jan Pawlata (*05-01-1909 r. Lisiewice, +03-02-1909 r. Lisiewice) Zofia Wojciechowska (*06-09-1911 r. Lisiewice, +03-05-1915 r. Lisiewice) Jan Błażejewski (*07-10-1914 r. Wygoda, +30-06-1915 r. Lisiewice) Mieczysław Klimkiewicz (*18-04-1922 r. Lisiewice, +14-08-1922 r. Lisiewice) Janina Różycka (*1934 r., +11-03-1935 r. Lisiewice) 86 [+]
281 . Łagów m. urodzenia: 7
Wojciech Kocemba (*1889 r. Łagów, +06-06-1967 r. /Pszczonów/) Jan Sękalski (*1889 r. Łagów, +1889 r. Łagów) Antoni Olejnik (*1890 r. Łagów, +?) Aniela Sękalska (*1890 r. Łagów, +1908 r. Łagów) Konstanty Sękalski (*1892 r. Łagów, +1892 r. Łagów) Teofil Sękalski (*1896 r. Łagów, +1898 r. Łagów) Tadeusz Milczarek (*12-01-1913 r. Łagów, +?) m. zgonu: 12
Martwo urodzony Sękalski (+1891 r. Łagów) Martwo urodzony Sękalski (+1895 r. Łagów) Wincenty Sękalski (*1864 r., +1923 r. Łagów) Rozalia Sękalska z d. Mikołajczyk (*27-08-1865 r. Wierznowice, +1896 r. Łagów) Franciszek Milczarek (*1876 r. Kalenice, +15-07-1913 r. Łagów) Stanisław Milczarek (*1880 r. Zakulin, +26-06-1913 r. Łagów) Marcjanna Milczarek z d. Jasak (*12-01-1888 r. Bocheń, +1911 r. Łagów) Jan Sękalski (*1889 r. Łagów, +1889 r. Łagów) Aniela Sękalska (*1890 r. Łagów, +1908 r. Łagów) Konstanty Sękalski (*1892 r. Łagów, +1892 r. Łagów) Teofil Sękalski (*1896 r. Łagów, +1898 r. Łagów) Katarzyna Jasak (*13-03-1898 r. Bocheń, +1904 r. Łagów) 19 [+]
293 . Łowicka Wieś m. urodzenia: 8
Katarzyna Strzelczyk z d. Ociela (*28-01-1901 r. Łowicka Wieś, +?) Marianna Głusińska z d. Ociela (*21-09-1903 r. Łowicka Wieś, +?) Władysław Ociela (*19-01-1906 r. Łowicka Wieś, +?) Jan Olędzki z d. Ociela (*22-08-1908 r. Łowicka Wieś, +?) Józef Ociela (*05-09-1909 r. Łowicka Wieś, +?) Stanisława Walczak z d. Wiśniewska (*21-04-1910 r. Łowicka Wieś, +?) Andrzej Ociela (*09-10-1910 r. Łowicka Wieś, +?) Jan Wiśniewski (*1912 r. Łowicka Wieś, +?) m. zgonu: 2
Franciszka Głuszczyk z d. Błażejewska (*1841 r. Guźnia, +04-02-1901 r. Łowicka Wieś) Józefa Zakrzewska (*13-03-1895 r. Dąbkowice, +23-05-1901 r. Łowicka Wieś) 10 [+]
294 . Łowicz m. urodzenia: 56
Bonifacy Mięsak (*14-05-1828 r. Łowicz, +?) Wiktoria Jasińska (*18-12-1832 r. Łowicz, +?) Tomasz Kuryś (*17-12-1848 r. Łowicz, +?) Stanisław Wieteska (*1881 r. Łowicz, +?) Jan Piaskowski (*1881 r. Łowicz, +?) Marianna Kędziora z d. Wieteska (*1883 r. Łowicz, +?) Antoni Wieteska (*1886 r. Łowicz, +?) Stanisław Jabłoński (*1887 r. Łowicz, +?) Rozalia Gajda (*26-05-1888 r. Łowicz, +23-12-1889 r. Łowicz) Małgorzata Wiesiołek (*17-07-1888 r. Łowicz, +30-07-1888 r. Łowicz) Józef Gajda (*16-03-1891 r. Łowicz, +?) Romuald Sokalski (*05-02-1892 r. Łowicz, +?) Michał Gajda (*27-09-1893 r. Łowicz, +?) Michał Głuszczyk (*24-09-1897 r. Łowicz, +?) Jan Kuciński (*02-02-1898 r. Łowicz, +?) Włodarczyk (*19-08-1898 r. Łowicz, +19-08-1898 r. Łowicz) Józefa Włodarczyk (*18-09-1898 r. Łowicz, +?) Stanisław Kuciński (*17-04-1900 r. Łowicz, +?) Aniela Wieczorek z d. Włodarczyk (*10-08-1900 r. Łowicz, +?) Marianna Krukowska z d. Wiśniewska (*21-08-1904 r. Łowicz, +?) Kazimierz Gałaj (*05-10-1910 r. Łowicz, +19-01-1913 r. Łowicz) Władysław Wiesiołek (*01-09-1912 r. Łowicz, +03-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/) Leon Kolos (*1913 r. Łowicz, +?) Leon Kuciński (*1913 r. Łowicz, +?) Pawlata (*14-06-1913 r. Łowicz, +14-06-1913 r. Łowicz) Franciszek Wiesiołek (*04-10-1914 r. Łowicz, +?) Stanisław Kret (*26-11-1915 r. Łowicz, +?) Franciszek Rynkiewicz (*06-03-1918 r. Łowicz, +?) Władysław Stępniewski (*1919 r. Łowicz, +?) Jerzy Wilk (*24-09-1930 r. Łowicz, +29-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/) Benedykt Cyprian Błażejewski (*22-09-1932 r. Łowicz, +31-08-1998 r. Łódź /Łódź/) Wanda Gawryszczak z d. Wiesiołek (*18-06-1941 r. Łowicz, +20-12-2013 r. Łowicz) Sławomir Wiesław Szymczak (*20-04-1947 r. Łowicz, +11-12-2014 r. Łowicz) Jacek Kucharek (*1953 r. Łowicz) Halina Janina Fuks z d. Sianoszek (*03-07-1953 r. Łowicz, +11-09-2018 r. Radom) Teresa Jadwiga Ufa z d. Szewczyk (*1956 r. Łowicz) Marek Kosmowski (*11-03-1959 r. Łowicz, +13-12-2017 r. Głowno /Głowno/) Bogdan Więcek (*1961 r. Łowicz) Magdalena Ratajczak z d. Wilk (*1961 r. Łowicz) Aleksander Waldemar Wielec (*12-12-1964 r. Łowicz, +2020 r.) Sławomir Paciorek (*1980 r. Łowicz) Martyna Kierzkowska z d. Włostek (*1982 r. Łowicz) Marta Ufa (*1983 r. Łowicz) Marceli Ratajczak (*1985 r. Łowicz) Anna Tomczak z d. Gawęcka (*1985 r. Łowicz) Katarzyna Gendek-Ufa z d. Gendek (*1987 r. Łowicz) Paulina Nowińska-Ufa z d. Ufa (*1989 r. Łowicz) Karolina Misiura z d. Gawęcka (*1989 r. Łowicz) Mateusz Jakub Wielec (*1992 r. Łowicz) Kacper Daniel Więcek (*1996 r. Łowicz) Maciej Tomczak (*2006 r. Łowicz) Amelia Bińczak (*2007 r. Łowicz) Alan Paciorek (*2010 r. Łowicz) Kacper Kruk (*2013 r. Łowicz) Nina Misiura (*2014 r. Łowicz) Aleksander Nowiński (*2017 r. Łowicz) m. zgonu: 72
Franciszek Rynkiewicz (+10-11-1890 r. Łowicz) Józef Mięsak (+27-03-1836 r. Łowicz) Marianna Włodarczyk z d. Błażejewska (*1845 r. Guźnia, +1914 r. Łowicz) Franciszka Redo z d. Jabłońska (*08-03-1854 r. Maurzyce, +1922 r. Łowicz) Marianna Ociela z d. Kosiorek (*1866 r. Rogóźno, +1929 r. Łowicz) Tomasz Wiesiołek (*17-12-1874 r. Bocheń, +1919 r. Łowicz) Marianna Sobieszek z d. Kowalczyk (*26-01-1876 r. Trąby, +03-04-1949 r. Łowicz) Józefa Szymczak z d. Strugińska (*28-03-1879 r. Reczyce, +18-06-1972 r. Łowicz) Apolonia Pawlata z d. Wiesiołek (*08-02-1883 r. Bocheń, +1926 r. Łowicz) Marianna Sujkowska z d. Słoma vel Słomska (*1885 r., +1963 r. Łowicz) Franciszka Ociela z d. Zakrzewska (*27-05-1885 r. Dąbkowice, +1921 r. Łowicz) Maciej Błażejewski (*1887 r. Domaniewice, +21-07-1892 r. Łowicz) Adam Gołębiewski (*15-11-1887 r. Guźnia, +16-06-1970 r. Łowicz) Rozalia Gajda (*26-05-1888 r. Łowicz, +23-12-1889 r. Łowicz) Małgorzata Wiesiołek (*17-07-1888 r. Łowicz, +30-07-1888 r. Łowicz) Marianna Błażejewska (*1890 r. Domaniewice, +04-04-1892 r. Łowicz) Franciszek Ufa (*13-03-1890 r. Wygoda, +28-07-1968 r. Łowicz) Anna Ociela (*1892 r., +1929 r. Łowicz) Piotr Koza (*31-01-1893 r. Ostrów, +18-02-1954 r. Łowicz) Marianna Dzik z d. Górczyńska (*08-05-1897 r. Dąbkowice, +25-11-1963 r. Łowicz) Tomasz Kret (*25-02-1898 r. Katarzynów, +15-05-1977 r. Łowicz) Włodarczyk (*19-08-1898 r. Łowicz, +19-08-1898 r. Łowicz) Józefa Gałaj z d. Sałuda (*18-05-1899 r., +24-11-1986 r. Łowicz) Jadwiga Kołucka z d. Kret (*06-10-1899 r. Urbańszczyzna, +22-10-1981 r. Łowicz) Waleria Stępniewska z d. Kret (*13-07-1900 r. Katarzynów, +1929 r. Łowicz) Janina Drozd (*16-12-1900 r. Bocheń, +19-05-1986 r. Łowicz) Jadwiga Ziarnik z d. Szkup (*1901 r., +03-12-1989 r. Łowicz) Franciszek Henryk Gałaj (*24-12-1903 r. Strugienice, +1921 r. Łowicz) Julian Gałaj (*08-11-1905 r. Mystkowice, +17-08-1992 r. Łowicz) Franiciszek Sobieszek (*14-12-1905 r. Mystkowice, +04-11-1972 r. Łowicz) Aniela Brudka (*1906 r. Rogóźno, +28-05-1998 r. Łowicz) Aniela Gałaj (*25-11-1906 r. Bratkowice, +28-10-1909 r. Łowicz) Helena Warda (*1908 r. Skaratki, +12-12-1988 r. Łowicz) Jan Duda (*21-03-1908 r. Dąbkowice, +23-12-1987 r. Łowicz) Aniela Gasik z d. Mika (*29-07-1908 r., +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/) Wacław Kantorek (*09-1908 r. Skaratki, +26-07-1982 r. Łowicz) Stanisława Kunikowska z d. Graszka (*1910 r., +26-12-1989 r. Łowicz) Stanisław Włostek (*05-05-1910 r. Mąkolice, +30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/) Franciszka Wojciechowska z d. Pawlata (*17-06-1910 r. Lisiewice, +03-09-1984 r. Łowicz) Marianna Janeczek z d. Pająk (*08-09-1910 r., +22-10-1991 r. Łowicz) Kazimierz Gałaj (*05-10-1910 r. Łowicz, +19-01-1913 r. Łowicz) Marianna Pawlata (*25-12-1910 r. Katarzynów, +25-02-1915 r. Łowicz) Marianna Śnieguła z d. Szkup (*1911 r., +04-07-2000 r. Łowicz) Antonina Ronchert z d. Sut (*1911 r., +16-08-1980 r. Łowicz) Helena Wawrzyn z d. Bakalarz (*10-07-1911 r. Stare Grudze, +01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/) Wacław Sujkowski (*24-10-1911 r. Pilaszków, +17-10-1996 r. Łowicz) Leon Sadowski (*25-01-1912 r., +02-07-1980 r. Łowicz) Apolonia Włostek z d. Świątek (*21-08-1912 r., +12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/) Władysław Wiesiołek (*01-09-1912 r. Łowicz, +03-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/) Wacław Kret (*17-03-1913 r. Katarzynów, +26-02-1915 r. Łowicz) Pawlata (*14-06-1913 r. Łowicz, +14-06-1913 r. Łowicz) Helena Skowrońska z d. Sójkowska (*29-08-1913 r. Pilaszków, +28-11-2002 r. Łowicz) Jan Bródka (*06-12-1913 r. Skaratki, +06-02-1980 r. Łowicz) Marianna Bakalarz z d. Słomska (*1914 r., +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/) Katarzyna Orzechowska z d. Wiesiołek (*07-02-1915 r. Zawady, +31-05-1997 r. Łowicz) Władysław Bakalarz (*24-07-1917 r. Stare Grudze, +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/) Stefan Kucharek (*21-06-1919 r. Małszyce, +05-05-2011 r. Łowicz) Janina Ufa z d. Więcek (*1922 r., +02-10-2006 r. Łowicz) Zofia Gałaj z d. Fengier (*1923 r., +2006 r. Łowicz) Zofia Kret (*1924 r., +1925 r. Łowicz) Wanda Barańska z d. Kantorek (*13-10-1925 r. Ziewaniczki, +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/) Jerzy Wilk (*24-09-1930 r. Łowicz, +29-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/) Józefa Sianoszek z d. Dańczak (*08-1931 r., +21-06-2015 r. Łowicz) Marianna Ufa z d. Kret (*10-07-1932 r., +16-04-2015 r. Łowicz /Łowicz/) Waleria Wielec z d. Wawrzyn (*16-07-1935 r. Krępa, +26-07-2014 r. Łowicz) Władysław Wacław Wielec (*31-07-1937 r. Reczyce, +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/) Wanda Gawryszczak z d. Wiesiołek (*18-06-1941 r. Łowicz, +20-12-2013 r. Łowicz) Bożena Włostek (*1942 r., +02-03-1945 r. Łowicz /Łowicz/) Kazimierz Sadowski (*1944 r., +17-11-2001 r. Łowicz /Łowicz/) Sławomir Wiesław Szymczak (*20-04-1947 r. Łowicz, +11-12-2014 r. Łowicz) Bożena Włostek z d. Dylik (*21-09-1952 r. Kiernozia, +02-01-2007 r. Łowicz /Łowicz/) Jan Burzyński (*29-03-1956 r. Skaratki, +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/) m. pochówku: 23
Bronisława Wiesiołek z d. Wysocka (+12-02-1967 r. /Łowicz/) Zofia Rynkiewicz z d. Maślanka (+02-04-1944 r. /Łowicz/) Piotr Rynkiewicz (*1882 r. Domaniewice, +04-02-1962 r. /Łowicz/) Jan Wiesiołek (*22-01-1885 r. Zawady, +12-08-1951 r. /Łowicz/) Stanisław Włostek (*05-05-1910 r. Mąkolice, +30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/) Helena Wawrzyn z d. Bakalarz (*10-07-1911 r. Stare Grudze, +01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/) Apolonia Włostek z d. Świątek (*21-08-1912 r., +12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/) Władysław Wiesiołek (*01-09-1912 r. Łowicz, +03-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/) Marianna Bakalarz z d. Słomska (*1914 r., +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/) Janina Wiesiołek z d. Sobczyńska (*18-06-1916 r., +13-01-1999 r. /Łowicz/) Władysław Bakalarz (*24-07-1917 r. Stare Grudze, +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/) Apolinary Wiesiołek (*01-01-1918 r. Zawady, +03-11-1975 r. /Łowicz/) Anna Wiesiołek z d. Plichta (*1928 r., +15-01-2013 r. /Łowicz/) Jerzy Wilk (*24-09-1930 r. Łowicz, +29-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/) Marianna Ufa z d. Kret (*10-07-1932 r., +16-04-2015 r. Łowicz /Łowicz/) Jerzy Gasik (*15-04-1935 r., +1996 r. /Łowicz/) Władysław Wacław Wielec (*31-07-1937 r. Reczyce, +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/) Bożena Włostek (*1942 r., +02-03-1945 r. Łowicz /Łowicz/) Stanisław Bogusz (*1943 r., +20-06-2011 r. /Łowicz/) Kazimierz Sadowski (*1944 r., +17-11-2001 r. Łowicz /Łowicz/) Janina Włostek z d. Nowicka (*19-08-1946 r., +23-05-2009 r. Łódź /Łowicz/) Jerzy Mirosław Michalak (*1947 r., + /Łowicz/) Bożena Włostek z d. Dylik (*21-09-1952 r. Kiernozia, +02-01-2007 r. Łowicz /Łowicz/) m. pogrzebu: 24
Bronisława Wiesiołek z d. Wysocka (+12-02-1967 r. /Łowicz/) Zofia Rynkiewicz z d. Maślanka (+02-04-1944 r. /Łowicz/) Piotr Rynkiewicz (*1882 r. Domaniewice, +04-02-1962 r. /Łowicz/) Jan Wiesiołek (*22-01-1885 r. Zawady, +12-08-1951 r. /Łowicz/) Stanisław Włostek (*05-05-1910 r. Mąkolice, +30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/) Helena Wawrzyn z d. Bakalarz (*10-07-1911 r. Stare Grudze, +01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/) Apolonia Włostek z d. Świątek (*21-08-1912 r., +12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/) Władysław Wiesiołek (*01-09-1912 r. Łowicz, +03-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/) Marianna Bakalarz z d. Słomska (*1914 r., +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/) Janina Wiesiołek z d. Sobczyńska (*18-06-1916 r., +13-01-1999 r. /Łowicz/) Władysław Bakalarz (*24-07-1917 r. Stare Grudze, +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/) Apolinary Wiesiołek (*01-01-1918 r. Zawady, +03-11-1975 r. /Łowicz/) Anna Wiesiołek z d. Plichta (*1928 r., +15-01-2013 r. /Łowicz/) Jerzy Wilk (*24-09-1930 r. Łowicz, +29-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/) Marianna Ufa z d. Kret (*10-07-1932 r., +16-04-2015 r. Łowicz /Łowicz/) Jerzy Gasik (*15-04-1935 r., +1996 r. /Łowicz/) Władysław Wacław Wielec (*31-07-1937 r. Reczyce, +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/) Wiesław Cłapiński (*11-1938 r., +03-08-2018 r. Wygoda) Bożena Włostek (*1942 r., +02-03-1945 r. Łowicz /Łowicz/) Stanisław Bogusz (*1943 r., +20-06-2011 r. /Łowicz/) Kazimierz Sadowski (*1944 r., +17-11-2001 r. Łowicz /Łowicz/) Janina Włostek z d. Nowicka (*19-08-1946 r., +23-05-2009 r. Łódź /Łowicz/) Jerzy Mirosław Michalak (*1947 r., + /Łowicz/) Bożena Włostek z d. Dylik (*21-09-1952 r. Kiernozia, +02-01-2007 r. Łowicz /Łowicz/) m. chrztu: 338
Marianna Kołaczek z d. Sujkowska (* Pilaszków, +?) Józefa Sujkowska (+1883 r.) Magdalena Płacheta (*1819 r., +?) Tomasz Płacheta (*1824 r., +10-01-1888 r. Dąbkowice) Apolonia Grocholewicz z d. Kapusta (*08-02-1826 r., +12-04-1890 r. Klewków) Agnieszka Jabłońska z d. Bejda (*13-04-1826 r. Świeryż, +22-12-1855 r. Maurzyce) Bonifacy Mięsak (*14-05-1828 r. Łowicz, +?) Wiktoria Jasińska (*18-12-1832 r. Łowicz, +?) Agnieszka Jabłońska z d. Wieteska (*19-01-1833 r. Świeryż, +14-07-1878 r. Maurzyce) Piotr Płacheta (*29-01-1836 r. Dąbkowice, +?) Jan Kuryś (*13-08-1838 r. Niedźwiada, +1853 r. Małszyce) Maciej Sujkowski (*1840 r. Pilaszków, +?) Florian Kuryś (*21-04-1842 r. Małszyce, +1843 r. Małszyce) Antoni Kuryś (*15-04-1844 r. Małszyce, +?) Jakub Jabłoński (*1845 r. Wygoda, +?) Katarzyna Górczyńska z d. Płacheta (*21-04-1845 r. Dąbkowice, +16-12-1913 r. Dąbkowice) Franciszek Sujkowski (*29-03-1846 r. Pilaszków, +17-05-1846 r. Pilaszków) Józef Milczarek (*1848 r. Jamno, +?) Franciszek Sójkowski (*22-03-1848 r. Pilaszków, +?) Józef Wiercioch (*04-10-1848 r. Dąbkowice, +25-12-1907 r. Strugienice) Tomasz Kuryś (*17-12-1848 r. Łowicz, +?) Paweł Panek (*1849 r. Dąbkowice, +01-05-1932 r. Trąby) Ewa Płacheta (*1849 r., +?) Katarzyna Sujkowska z d. Rutkowska (*03-01-1850 r. Klewków, +?) Józefa Kazimierska z d. Kurczak (*12-01-1852 r. Dąbkowice, +?) Jan Kapusta (*1853 r. Łaguszew, +?) Józef Grocholewicz (*1856 r. Klewków, +?) Katarzyna Wiesiołek z d. Antosik (*1856 r., +18-03-1906 r. Zawady) Józefa Wiesiołek z d. Zientara (*1861 r. Placencja, +?) Elżbieta Jabłońska z d. Krawczyk (*1861 r. Strzelcew, +?) Katarzyna Kucharek z d. Klimkiewicz (*1863 r. Chąśno, +?) Wawrzyniec Górczyński (*1864 r. Dąbkowice, +?) Małgorzata Gajda z d. Sujkowska (*1864 r. Dąbkowice, +?) Antoni Górczyński (*1865 r. Dąbkowice, +?) Barbara Ociela z d. Płacheta (*1865 r. Dąbkowice, +?) Benedykt Kucharek (*1865 r. Małszyce, +1865 r. Małszyce) Andrzej Kuciński (*1865 r. Jamno, +?) Teofila Kucharek z d. Klimkiewicz (*1866 r. Chąśno, +?) Tomasz Błażejewski (*1866 r. Jamno, +?) Józef Kucharek (*1866 r. Małszyce, +?) Katarzyna Sokalska z d. Włodarczyk (*1866 r. Jamno, +?) Marianna Gajda z d. Sujkowska (*18-10-1866 r. Dąbkowice, +?) Roch Kuciński (*1867 r. Jamno, +?) Agnieszka Włodarczyk z d. Kucińska (*1867 r. Jamno, +?) Jan Górczyński (*09-12-1867 r. Dąbkowice, +?) Szymon Włodarczyk (*1868 r. Jamno, +?) Katarzyna Kucińska (*1868 r. Jamno, +?) Marianna Sujkowska (*1868 r. Pilaszków, +?) Józef Płacheta (*1868 r. Dąbkowice, +?) Antoni Sujkowski (*1869 r. Dąbkowice, +1869 r.) Józefa Wiesiołek z d. Doroba (*1870 r. Jamno, +1921 r. Zawady) Antoni Sujkowski (*1870 r. Pilaszków, +?) Marcjanna Knera z d. Taras (*1870 r., +?) Marianna Kucińska (*1870 r. Jamno, +?) Wojciech Górczyński (*1871 r. Dąbkowice, +?) Franciszka Górczyńska z d. Bogusz (*1871 r. Dąbkowice, +?) Wojciech Płacheta (*1871 r. Dąbkowice, +1926 r. Dąbkowice) Antoni Sujkowski (*1871 r. Dąbkowice, +?) Andrzej Domińczak (*1871 r. Pilaszków, +16-11-1918 r. Dąbkowice) Katarzyna Błażejewska (*1872 r. Jamno, +?) Piotr Gusta (*1872 r., +?) Julianna Konikowska z d. Sujkowska (*1873 r. Dąbkowice, +?) Piotr Tomala (*1874 r., +?) Walenty Górczyński (*1874 r. Dąbkowice, +?) Agnieszka Płacheta (*1874 r. Dąbkowice, +?) Andrzej Wiesiołek (*1874 r. Zawady, +?) Anna Milczarek z d. Sujkowska (*1874 r. Pilaszków, +17-02-1903 r. Jamno) Piotr Górczyński (*1875 r. Dąbkowice, +?) Marianna Tomala (*1875 r., +?) Franciszek Sianoszek (*30-07-1875 r. Wygoda, +07-08-1934 r. Wygoda) Agnieszka Tomala (*1876 r., +1878 r.) Józef Płacheta (*1877 r. Dąbkowice, +?) Marcjanna Kret z d. Tomala (*1877 r., +?) Antoni Podsędek (*1878 r., +1921 r. Wygoda) Marianna Pająk z d. Knera (*1878 r. Dąbkowice, +?) Józef Sójkowski (*1879 r. Pilaszków, +?) Katarzyna Gusta z d. Tomala (*1879 r., +?) Marianna Sujkowska z d. Domińczak (*1879 r. Pilaszków, +?) Marianna Wojciechowska z d. Płacheta (*1879 r. Dąbkowice, +?) Marek Włodarczyk (*1879 r. Jamno, +?) Paweł Dobijański (*20-06-1879 r. Dąbkowice, +?) Józefa Włodarczyk (*1880 r. Jamno, +?) Antonina Szewczyk (*1880 r. Zawady, +?) Stanisław Wieteska (*1881 r. Łowicz, +?) Jan Piaskowski (*1881 r. Łowicz, +?) Wiktoria Kucharek z d. Tomala (*1881 r., +1955 r.) Wojciech Włodarczyk (*1882 r. Jamno, +?) Marianna Wiesiołek z d. Szaleniec (*1882 r. Klewków, +?) Stanisław Szewczyk (*1882 r. Zawady, +?) Karol Domińczak (*1882 r. Pilaszków, +?) Franciszka Maślarz z d. Wiesiołek (*11-09-1882 r. Zawady, +?) Jan Owczarek (*10-11-1882 r. Zawady, +?) Barbara Milczarek (*25-11-1882 r. Jamno, +?) Marianna Bińczak z d. Grzegory (*1883 r., +?) Marianna Kędziora z d. Wieteska (*1883 r. Łowicz, +?) Wojciech Górczyński (*1883 r. Dąbkowice, +?) Marianna Tomala (*1883 r., +?) Andrzej Sujkowski (*1883 r. Pilaszków, +1945 r.) Katarzyna Kolos z d. Głuszczyk (*1883 r. Jamno, +?) Franciszek Russek (*1883 r. Jamno, +?) Józef Koza (*1883 r. Ostrów, +?) Marianna Koza z d. Górczyńska (*1884 r. Zawady, +?) Józef Szewczyk (*1884 r. Zawady, +19-05-1910 r. Zawady) Władysław Jabłoński (*1884 r. Strzelcew, +?) Anna Wiśniewska z d. Włodarczyk (*1884 r. Jamno, +?) Stanisław Gładki (*1884 r. Zielkowice, +?) Franciszek Telemon (*1884 r. Niedzwiada, +?) Andrzej Szewczyk (*1885 r. Zawady, +?) Katarzyna Domińczak z d. Russek (*1885 r. Jamno, +1914 r. Pilaszków) Rozalia Sójkowska z d. Domińczak (*1885 r. Pilaszków, +?) Anna Gładka z d. Tomala (*1885 r., +?) Stanisław Missura (*1885 r. Pilaszków, +?) Jan Wiesiołek (*22-01-1885 r. Zawady, +12-08-1951 r. /Łowicz/) Józef Milczarek (*18-03-1885 r. Jamno, +?) Józef Milczarek (*18-03-1885 r. Jamno, +?) Franciszka Ociela z d. Zakrzewska (*27-05-1885 r. Dąbkowice, +1921 r. Łowicz) Katarzyna Lebioda z d. Wiesiołek (*10-10-1885 r. Jamno, +?) Antoni Wieteska (*1886 r. Łowicz, +?) Józef Kazimierski (*1886 r. Wygoda, +?) Franciszek Błażejewski (*1886 r. Jamno, +?) Marianna Koza (*09-11-1886 r. Ostrów, +?) Stanisław Jabłoński (*1887 r. Łowicz, +?) Marianna Górczyńska (*1887 r. Dąbkowice, +?) Jan Russek (*1887 r. Jamno, +?) Stanisław Włodarczyk (*1887 r. Jamno, +?) Franciszka Milczarek (*29-04-1887 r. Jamno, +?) Marcjanna Owczarek z d. Wiesiołek (*07-05-1887 r. Zawady, +07-02-1913 r. Zawady) Józef Zakrzewski (*05-11-1887 r. Dąbkowice, +18-05-1888 r. Dąbkowice) Katarzyna Duda z d. Kantorek (*23-11-1887 r. Dąbkowice, +?) Rozalia Gajda (*26-05-1888 r. Łowicz, +23-12-1889 r. Łowicz) Małgorzata Wiesiołek (*17-07-1888 r. Łowicz, +30-07-1888 r. Łowicz) Katarzyna Wiesiołek z d. Welezińska (*1889 r. Dąbkowice, +?) Weronika Koza (*10-02-1889 r. Ostrów, +05-08-1890 r. Ostrów) Józefa Więcek z d. Milczarek (*13-03-1889 r. Jamno, +?) Wojciech Zakrzewski (*06-05-1889 r. Dąbkowice, +?) Elżbieta Błażejewska z d. Salamon (*30-10-1889 r. Parma, +?) Wiktoria Urbanek z d. Mielczarek (*23-12-1889 r. Jamno, +?) Antonina Trębaczyk z d. Wiesiołek (*03-10-1890 r. Seroki, +?) Marianna Wiesiołek (*26-12-1890 r. Zawady, +07-01-1894 r. Zawady) Agnieszka Wiesiołek z d. Mitek (*10-01-1891 r. Jamno, +?) Józef Gajda (*16-03-1891 r. Łowicz, +?) Józefa Gajda (*08-05-1891 r. Dąbkowice, +17-08-1893 r. Dąbkowice) Andrzej Wiesiołek (*03-11-1891 r. Zawady, +20-05-1965 r. Zawady) Andrzej Podkoński (*10-11-1891 r. Seroki, +?) Romuald Sokalski (*05-02-1892 r. Łowicz, +?) Wiktoria Podkońska z d. Wiesiołek (*28-02-1892 r. Seroki, +?) Jan Perzyna (*25-08-1892 r. Maryjsk, +?) Jan Milczarek (*07-09-1892 r. Jamno, +07-11-1892 r. Jamno) Józef Zakrzewski (*30-12-1892 r. Dąbkowice, +?) Katarzyna Błażejewska (*31-01-1893 r. Jamno, +?) Piotr Koza (*31-01-1893 r. Ostrów, +18-02-1954 r. Łowicz) Antoni Kozłowski (*13-06-1893 r. Zawady, +27-09-1912 r. Zawady) Aniela Filińska (*14-09-1893 r. Zawady, +?) Michał Gajda (*27-09-1893 r. Łowicz, +?) Szczepan Wiesiołek (*22-12-1893 r. Seroki, +04-03-1904 r. Seroki) Wojciech Błażejewski (*23-03-1894 r. Jamno, +?) Marianna Wiesiołek (*04-05-1894 r. Zawady, +10-04-1898 r. Zawady) Antoni Wiesiołek (*03-06-1894 r. Zawady, +24-09-1911 r. Zawady) Antoni Russek (*31-07-1894 r. Jamno, +?) Piotr Górczyński (*31-08-1894 r. Dąbkowice, +1918 r.) Franicszka Wójcik z d. Konikowska (*16-01-1895 r. Dąbkowice, +?) Józefa Zakrzewska (*13-03-1895 r. Dąbkowice, +23-05-1901 r. Łowicka Wieś) Franciszek Górczyński (*30-03-1895 r. Dąbkowice, +?) Waleria Filińska (*08-05-1895 r. Zawady, +19-04-1910 r. Zawady) Anna Błażejewska (*26-05-1895 r. Jamno, +?) Józefa Gajda (*04-08-1895 r. Dąbkowice, +?) Franciszek Wiesiołek (*13-09-1895 r. Seroki, +17-11-1976 r. /Leżenica/) Marianna Wiesiołek z d. Kolos (*1896 r. Klewków, +?) Józef Zwoliński (*18-02-1896 r. Dąbkowice, +17-11-1979 r. /Ługi Ujskie/) Marianna Wilk z d. Russek (*12-06-1896 r. Jamno, +?) Aniela Błażejewska (*29-07-1896 r. Jamno, +?) Józef Górczyński (*07-08-1896 r. Dąbkowice, +?) Marianna Kwiecińska z d. Konikowska (*09-08-1896 r. Dąbkowice, +?) Antoni Kowalski (*20-10-1896 r. Jamno, +?) Franciszek Kret (*01-12-1896 r. Otolice, +23-12-1896 r. Otolice) Franciszka Dratwa z d. Grocholewicz (*03-03-1897 r. Klewków, + /Stary Waliszew/) Józef Wiesiołek (*13-03-1897 r. Zawady, +?) Marianna Dzik z d. Górczyńska (*08-05-1897 r. Dąbkowice, +25-11-1963 r. Łowicz) Jan Zakrzewski (*28-08-1897 r. Dąbkowice, +?) Michał Głuszczyk (*24-09-1897 r. Łowicz, +?) Andrzej Błażejewski (*13-10-1897 r. Jamno, +?) Jan Kret (*25-12-1897 r. Urbańszczyzna, +26-12-1967 r. Darłowo) Waleria Podrażka z d. Konikowska (*13-01-1898 r. Dąbkowice, +?) Jan Kuciński (*02-02-1898 r. Łowicz, +?) Katarzyna Wojciechowska z d. Gajda (*18-02-1898 r. Dąbkowice, +15-02-1938 r. Gaj) Tomasz Kret (*25-02-1898 r. Katarzynów, +15-05-1977 r. Łowicz) Aniela Różycka z d. Wiesiołek (*11-05-1898 r. Seroki, +?) Anna Russek (*24-06-1898 r. Jamno, +?) Józefa Włodarczyk (*18-09-1898 r. Łowicz, +?) Jan Górczyński (*23-11-1898 r. Dąbkowice, +?) Franciszka Wiesiołek z d. Wiercioch (*19-01-1899 r. Zawady, +28-12-1988 r. Zawady) Stanisław Błażejewski (*05-03-1899 r. Jamno, +?) Franciszek Milczarek (*29-08-1899 r. Jamno, +?) Jadwiga Kołucka z d. Kret (*06-10-1899 r. Urbańszczyzna, +22-10-1981 r. Łowicz) Franciszek Jabłoński (*23-11-1899 r. Klewków, +16-01-1907 r. Maurzyce) Jan Górczyński (*23-11-1899 r. Dąbkowice, +?) Stefan Konikowski (*13-01-1900 r. Dąbkowice, +?) Wojciech Górczyński (*13-04-1900 r. Dąbkowice, +?) Stanisław Kuciński (*17-04-1900 r. Łowicz, +?) Piotr Wiesiołek (*19-04-1900 r. Seroki, +1909 r. Pszczonów) Waleria Stępniewska z d. Kret (*13-07-1900 r. Katarzynów, +1929 r. Łowicz) Anna Małecka z d. Wiesiołek (*16-07-1900 r. Zawady, +?) Aniela Kurczak z d. Sujkowska (*20-07-1900 r. Pilaszków, +?) Aniela Wieczorek z d. Włodarczyk (*10-08-1900 r. Łowicz, +?) Marianna Milczarek (*26-08-1900 r. Jamno, +16-01-1902 r. Jamno) Józef Górczyński (*1901 r. Dąbkowice, +25-07-1901 r. Dąbkowice) Agnieszka Gajda (*22-01-1901 r. Dąbkowice, +?) Katarzyna Strzelczyk z d. Ociela (*28-01-1901 r. Łowicka Wieś, +?) Aniela Jagoda z d. Urbanek (*01-05-1901 r. Jamno, +19-11-1983 r.) Katarzyna Kret (*04-07-1901 r. Urbańszczyzna, +?) Aniela Konikowska (*03-01-1902 r. Dąbkowice, +30-04-1902 r. Dąbkowice) Andrzej Domińczak (*11-04-1902 r. Dąbkowice, +03-03-1905 r. Dąbkowice) Wojciech Milczarek (*12-04-1902 r. Jamno, +11-05-1902 r. Jamno) Józefa Wiesiołek (*13-06-1902 r. Seroki, +15-04-1907 r. Seroki) Jan Milczarek (*14-08-1902 r. Jamno, +?) Marianna Sujkowska (*25-08-1902 r. Pilaszków, +?) Michał Kret (*23-09-1902 r. Urbańszczyzna, +?) Marianna Wiesiołek (*28-09-1902 r. Otolice, +?) Anna Kret (*14-11-1902 r. Katarzynów, +19-12-1904 r. Katarzynów) Józefa Górczyńska (*1903 r. Dąbkowice, +20-10-1903 r. Dąbkowice) Katarzyna Zwolińska z d. Konikowska (*23-02-1903 r. Dąbkowice, +?) Jan Gajda (*08-07-1903 r. Dąbkowice, +16-08-1964 r. Dąbkowice) Józefa Ciesielska z d. Urbanek (*17-09-1903 r. Jamno, +?) Marianna Głusińska z d. Ociela (*21-09-1903 r. Łowicka Wieś, +?) Józef Wiesiołek (*18-02-1904 r. Seroki, +?) Jan Sujkowski (*09-03-1904 r. Pilaszków, +?) Władysław Wiesiołek (*25-09-1904 r. Otolice, +20-12-1982 r. Małszyce) Feliks Kret (*17-11-1904 r. Urbańszczyzna, +?) Antoni Konikowski (*1905 r. Dąbkowice, +?) Katarzyna Górczyńska (*28-01-1905 r. Dąbkowice, +?) Zofia Szkup z d. Podsędek (*04-08-1905 r. Zawady, +?) Julian Gałaj (*08-11-1905 r. Mystkowice, +17-08-1992 r. Łowicz) Józefa Białas z d. Wiercioch (*25-11-1905 r. Katarzynów, +29-06-1984 r. Warszawa /Łódź/) Jan Domińczak (*23-12-1905 r. Dąbkowice, +?) Katarzyna Sujkowska (*05-01-1906 r. Pilaszków, +?) Władysław Ociela (*19-01-1906 r. Łowicka Wieś, +?) Józef Koza (*15-02-1906 r. Ostrów, +?) Stanisław Kret (*30-04-1906 r. Urbańszczyzna, +?) Stanisław Urbanek (*05-05-1906 r. Jamno, +16-08-1962 r. Jamno) Leon Wiesiołek (*09-07-1906 r. Otolice, +?) Zofia Wiesiołek (*30-07-1906 r. Seroki, +1924 r. Seroki) Aniela Gałaj (*25-11-1906 r. Bratkowice, +28-10-1909 r. Łowicz) Jan Wiesiołek (*30-12-1906 r. Zawady, +17-03-1915 r. Zawady) Jan Konikowski (*1907 r. Dąbkowice, +?) Jan Sujkowski (*23-01-1907 r. Pilaszków, +27-03-1907 r. Pilaszków) Rozalia Gałaj (*17-04-1907 r. Mystkowice, +?) Józef Wojciechowski (*10-07-1907 r. Dąbkowice, +?) Katarzyna Koza (*28-07-1907 r. Ostrów, +?) Rozalia Dobijańska (*1908 r., +?) Adam Sujkowski (*24-01-1908 r. Pilaszków, +12-02-1908 r. Pilaszków) Józef Wiercioch (*02-03-1908 r. Katarzynów, +?) Jan Duda (*21-03-1908 r. Dąbkowice, +23-12-1987 r. Łowicz) Jan Olędzki z d. Ociela (*22-08-1908 r. Łowicka Wieś, +?) Stanisław Wiesiołek (*27-08-1908 r. Seroki, +?) Marianna Sujkowska (*03-01-1909 r. Pilaszków, +17-01-1909 r. Pilaszków) Stefania Murawska z d. Gałaj (*12-03-1909 r. Mystkowice, +?) Jan Koza (*26-03-1909 r. Ostrów, +20-07-1983 r. Ostrów) Janina Wiercioch (*14-04-1909 r. Katarzynów, +?) Piotr Urbanek (*28-06-1909 r. Jamno, +06-07-1909 r. Jamno) Józef Ociela (*05-09-1909 r. Łowicka Wieś, +?) Genowefa Pawlata (*03-11-1909 r. Katarzynów, +09-11-1909 r. Katarzynów) Balbina Dobijańska (*1910 r., +28-03-1911 r. Dąbkowice) Stanisława Piekarz z d. Sujkowska (*20-02-1910 r. Pilaszków, +?) Marianna Siatkowska z d. Domińczak (*06-04-1910 r. Dąbkowice, +?) Sabina Liberadzka z d. Podsędek (*08-04-1910 r. Wygoda, +?) Stanisława Walczak z d. Wiśniewska (*21-04-1910 r. Łowicka Wieś, +?) Marianna Wojda z d. Kret (*15-06-1910 r. Katarzynów, +?) Aniela Wojciechowska (*22-06-1910 r. Dąbkowice, +?) Jan Urbanek (*08-07-1910 r. Jamno, +11-08-1911 r. Jamno) Marianna Kapuścińska z d. Duda (*17-07-1910 r. Dąbkowice, +16-05-1999 r.) Kazimierz Gałaj (*05-10-1910 r. Łowicz, +19-01-1913 r. Łowicz) Andrzej Ociela (*09-10-1910 r. Łowicka Wieś, +?) Stanisław Wiesiołek (*15-10-1910 r. Katarzynów, +?) Jan Szewczyk (*25-11-1910 r. Zawady, +?) Władysław Koza (*11-12-1910 r. Ostrów, +07-09-1912 r. Ostrów) Marcjanna Konikowska (*1911 r. Dąbkowice, +?) Władysława Wiesiołek (*16-02-1911 r. Seroki, +14-02-1912 r. Seroki) Bronisława Gałaj (*01-03-1911 r. Mystkowice, +?) Stanisław Wiercioch (*23-03-1911 r. Katarzynów, +1986 r.) Elżbieta Więcek (*03-04-1911 r. Jamno, +?) Henryk Wiesiołek (*01-05-1911 r. Jamno, +12-09-1939 r.) Wacław Sujkowski (*24-10-1911 r. Pilaszków, +17-10-1996 r. Łowicz) Bronisław Owczarek (*30-10-1911 r. Zawady, +?) Zygmunt Podsędek (*1912 r. Wygoda, +?) Jan Wiśniewski (*1912 r. Łowicka Wieś, +?) Wiktoria Milczarek (*1912 r. Jamno, +?) Natalia Burzykowska z d. Urbanek (*01-05-1912 r. Jamno, +10-03-1992 r. Janinów) Józefa Dobijańska (*05-05-1912 r. Dąbkowice, +?) Roch Wiesiołek (*16-08-1912 r. Seroki, +?) Władysław Wiesiołek (*01-09-1912 r. Łowicz, +03-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/) Władysław Szewczyk (*14-09-1912 r. Zawady, +16-12-1912 r. Zawady) Władysław Koza (*21-11-1912 r. Ostrów, +24-12-1912 r. Ostrołęka) Zofia Ledzion z d. Sujkowska (*1913 r. Jastrzębia, +?) Leon Kolos (*1913 r. Łowicz, +?) Franciszek Więcek (*1913 r. Jamno, +1918 r. Jamno) Jan Gusta (*1913 r. Ostrów, +?) Michalina Konikowska (*1913 r. Dąbkowice, +1916 r. Dąbkowice) Leon Kuciński (*1913 r. Łowicz, +?) Cecylia Marat z d. Wiesiołek (*22-01-1913 r. Zawady, +16-07-1967 r. /Leżenica/) Wanda Gałaj (*03-02-1913 r. Mystkowice, +?) Wacław Kret (*17-03-1913 r. Katarzynów, +26-02-1915 r. Łowicz) Helena Skowrońska z d. Sójkowska (*29-08-1913 r. Pilaszków, +28-11-2002 r. Łowicz) Władysław Wiesiołek (*29-10-1913 r. Dąbkowice, +?) Pająk (*1914 r. Dąbkowice, +1914 r. Dąbkowice) Marianna Sujkowska (*1914 r. Jastrzębia, +1916 r. Zagórze) Eugenia Podsędek (*1914 r. Wygoda, +1914 r. Wygoda) Janina Milczarek (*1914 r. Jamno, +?) Franciszka Duda z d. Sianoszek (*22-01-1914 r. Wygoda, +15-10-1987 r. Wygoda) Franciszka Domińczak (*09-02-1914 r. Dąbkowice, +?) Marianna Koza (*25-03-1914 r. Ostrów, +?) Bronisław Szewczyk (*20-04-1914 r. Zawady, +?) Franciszek Wiesiołek (*04-10-1914 r. Łowicz, +?) Jan Błażejewski (*07-10-1914 r. Wygoda, +30-06-1915 r. Lisiewice) Władysław Więcek (*1915 r. Jamno, +1916 r. Jamno) Katarzyna Orzechowska z d. Wiesiołek (*07-02-1915 r. Zawady, +31-05-1997 r. Łowicz) Stanisław Kret (*26-11-1915 r. Łowicz, +?) Bolesław Sianoszek (*1916 r. Wygoda, +2006 r. Tuszyn /Tomaszów Mazowiecki/) Franciszek Koza (*1916 r. Ostrów, +1919 r. Ostrów) Franciszek Barański (*1916 r. Ostrów, +?) Stanisław Wiesiołek (*16-10-1916 r. Klewków, +?) Zofia Bińczak (*28-11-1916 r. Marianka, +?) Wacław Wróbel (*1917 r. Wygoda, +?) Jan Więcek (*1917 r. Jamno, +1925 r. Jamno) Cecylia Podsędek (*1917 r. Wygoda, +1919 r. Wygoda) Marianna Skowrońska (*12-08-1917 r. Niedzwiada, +?) Franciszek Konikowski (*1918 r. Dąbkowice, +?) Apolinary Wiesiołek (*01-01-1918 r. Zawady, +03-11-1975 r. /Łowicz/) Franciszek Rynkiewicz (*06-03-1918 r. Łowicz, +?) Władysław Gałaj (*15-10-1918 r. Mystkowice, +?) Tadeusz Koza (*1919 r. Ostrów, +1923 r. Ostrów) Aniela Frątczak z d. Duda (*1919 r. Dąbkowice, +?) Władysław Stępniewski (*1919 r. Łowicz, +?) Henryk Sujkowski (*1919 r. Pilaszków, +1922 r. Pilaszków) Bolesław Perzyna (*09-02-1919 r. Świeryż, +?) Marcjanna Wiesiołek (*14-07-1920 r. Zawady, +1920 r. Zawady) Władysław Szewczyk (*22-09-1920 r. Zawady, +?) Anna Ogniewska z d. Sianoszek (*1926 r. Wygoda, +1996 r.) Franciszek Sianoszek (*1931 r. Wygoda, +30-10-2003 r.) m. zamieszkania: 3
Mirosław Barański (*1958 r.) Barbara Barańska (*1962 r.) Monika Felczyńska z d. Barańska (*1988 r. Brzeziny) m. ceremonii #1: 187
Tomasz Bejda (+?) Urszula Bejda z d. Czarnota (*~ 1746 r., +1796 r. Świeryż) Józef Bińczak (*18-02-1883 r. Rząśno, +?) Marianna Bińczak z d. Grzegory (*1883 r., +?) Andrzej Błażejewski (*1885 r. Domaniewice, +?) Elżbieta Błażejewska z d. Salamon (*30-10-1889 r. Parma, +?) Konstanty Błażejewski (*1887 r. Domaniewice, +?) Małgorzata Błażejewska z d. Przedmojska (+?) Tomasz Błażejewski (*1866 r. Jamno, +?) Tekla Błażejewska z d. Kucharek (+?) Józef Budzałek (+?) Marianna Budzałek z d. Wiesiołek (*22-03-1872 r. Bocheń, +1929 r. Kuczków) Teofil Ciesielski (+?) Józefa Ciesielska z d. Urbanek (*17-09-1903 r. Jamno, +?) Paweł Dobijański (*20-06-1879 r. Dąbkowice, +?) Marianna Dobijańska z d. Kazimierska (*1877 r. Bocheń, +?) Karol Domińczak (*1882 r. Pilaszków, +?) Katarzyna Domińczak z d. Russek (*1885 r. Jamno, +1914 r. Pilaszków) Jan Drużka (*1873 r. Skaratki, +1939 r.) Katarzyna Drużka z d. Pająk (*1881 r., +1967 r.) Jan Duda (*21-03-1908 r. Dąbkowice, +23-12-1987 r. Łowicz) Franciszka Duda z d. Sianoszek (*22-01-1914 r. Wygoda, +15-10-1987 r. Wygoda) Roman Duda (+?) Katarzyna Duda z d. Kantorek (*23-11-1887 r. Dąbkowice, +?) Rafał Felczyński (*1987 r.) Monika Felczyńska z d. Barańska (*1988 r. Brzeziny) Walenty Filiński (+?) Marianna Budzałek z d. Wiesiołek (*22-03-1872 r. Bocheń, +1929 r. Kuczków) Andrzej Gajda (*23-11-1856 r. Guźnia, +?) Małgorzata Gajda z d. Sujkowska (*1864 r. Dąbkowice, +?) Antoni Gajda (*13-06-1886 r. Guźnia, +?) Antonina Gajda z d. Missura (+?) Jan Gajda (*12-05-1824 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda z d. Olba (*~ 1819 r., +14-01-1860 r. Pilaszków) Józef Gajda (*06-03-1890 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda z d. Grabowicz (+?) Józef Gajda (*11-02-1870 r. Guźnia, +1945 r.) Marianna Gajda z d. Wilk (+1956 r.) Ludwik Gajda (+?) Zofia Gajda z d. Olaczek (+15-01-1909 r. Strugienice) Wojciech Gajda (*04-03-1862 r. Guźnia, +18-12-1935 r. Augustów) Marianna Gajda z d. Sujkowska (*18-10-1866 r. Dąbkowice, +?) Jan Gałaj (*13-05-1895 r. Strugienice, +?) Stanisława Gałaj z d. Kamińska (+?) Józef Gasik (*07-01-1886 r. Jackowice, +?) Aniela Gasik z d. Rutkowska (+?) Stanisław Gładki (*1884 r. Zielkowice, +?) Anna Gładka z d. Tomala (*1885 r., +?) Stanisław Głusiński (*1898 r., +?) Marianna Głusińska z d. Ociela (*21-09-1903 r. Łowicka Wieś, +?) Jan Głuszczyk (*09-07-1873 r. Guźnia, +?) Marcjanna Głuszczyk z d. Kolos (+?) Franciszek Gołębiewski (*05-10-1866 r. Guźnia, +1913 r. Seligów) Wiktoria Gołębiewska z d. Kucharek (+?) Antoni Górczyński (*1865 r. Dąbkowice, +?) Franciszka Górczyńska z d. Bogusz (*1871 r. Dąbkowice, +?) Franciszek Górczyński (*~ 1880 r., +?) Marianna Górczyńska z d. Owczarek (+?) Franciszek Górczyński (*~ 1880 r., +?) Anna Górczyńska z d. Lasota (+?) Franciszek Górczyński (*~ 1880 r., +?) Katarzyna Górczyńska z d. Kosiorek (+25-02-1912 r. Bobrowniki) Szczepan Górczyński (*1837 r. Bocheń, +?) Katarzyna Górczyńska z d. Płacheta (*21-04-1845 r. Dąbkowice, +16-12-1913 r. Dąbkowice) Franciszek Grocholewicz (+?) Apolonia Grocholewicz z d. Kapusta (*08-02-1826 r., +12-04-1890 r. Klewków) Kazimierz Grocholewicz (+?) Apolonia Grocholewicz z d. Wojda (*1794 r. Szczudłów, +?) Stanisław Grocholewicz (+?) Marianna Grocholewicz z d. Zawada Jan Gromek (*04-08-1884 r. Karsznice, +?) Helena Gromek z d. Redo (*23-08-1893 r. Złaków Kościelny, +?) Piotr Gusta (*1872 r., +?) Katarzyna Gusta z d. Tomala (*1879 r., +?) Antoni Jabłoński (*29-05-1863 r. Strugienice, +?) Elżbieta Jabłońska z d. Krawczyk (*1861 r. Strzelcew, +?) Kacper Jabłoński (*30-12-1826 r. Maurzyce, +04-03-1899 r. Brodne) Agnieszka Jabłońska z d. Bejda (*13-04-1826 r. Świeryż, +22-12-1855 r. Maurzyce) Kacper Jabłoński (*30-12-1826 r. Maurzyce, +04-03-1899 r. Brodne) Agnieszka Jabłońska z d. Wieteska (*19-01-1833 r. Świeryż, +14-07-1878 r. Maurzyce) Szymon Jabłoński (*24-10-1853 r. Strugienice, +?) Marianna Jabłońska z d. Zarzewska (+?) Wojciech Jabłoński (*17-04-1829 r. Maurzyce, +05-07-1916 r. Maurzyce) Helena Jabłońska z d. Żabka (*16-02-1850 r., +02-06-1918 r. Maurzyce) Antoni Jakubowski (+?) Bronisława Jakubowska z d. Gałkowska (*23-03-1888 r. Zduny, +?) Michał Jasiński (+?) Wiktoria Jasińska (*18-12-1832 r. Łowicz, +?) Jan Kantorek (*01-12-1857 r. Skaratki, +?) Julianna Kantorek z d. Muras (*15-02-1866 r. Retki, +?) Jan Kantorek (*31-08-1860 r. Skaratki, + /Navasota/) Antonina Kantorek z d. Dobijańska (*11-01-1861 r. Dąbkowice, + /Grodzisk Mazowiecki/) Karol Kapusta (+?) Jadwiga Kapusta (+?) Józef Kapuściński (+?) Marianna Kapuścińska z d. Duda (*17-07-1910 r. Dąbkowice, +16-05-1999 r.) Jan Kazimierski (*04-05-1893 r. Bocheń, +?) Marianna Kazimierska z d. Balik (+?) Ludwik Kazimierski (*24-08-1836 r., +?) Julianna Kazimierska z d. Ciesielska (*14-02-1830 r. Szczudłów, +25-09-1858 r. Bocheń) Mateusz Kazimierski (*21-09-1871 r., +?) Agnieszka Kazimierska z d. Słonik (+?) Szymon Kazimierski (*25-10-1887 r. Bocheń, +02-05-1963 r. Bocheń /Chruślin/) Marianna Kazimierska z d. Górczyńska (*23-09-1887 r., +09-04-1974 r. Bocheń /Chruślin/) Grzegorz Kędziora (*1872 r. Strzebieszew, +?) Marianna Kędziora z d. Wieteska (*1883 r. Łowicz, +?) Jan Kędziora (+?) Stanisława Kędziora z d. Kłucińska (+?) Maciej Kiedos (*1979 r.) Ewa Kiedos z d. Barańska (*1983 r.) Franciszek Knera (*16-09-1866 r. Skaratki, +01-08-1933 r.) Marcjanna Knera z d. Taras (*1870 r., +?) Józef Knera (*1862 r. Skaratki, +?) Marcjanna Knera z d. Wojda (+?) Jan Kocus (+?) Marianna Kocus z d. Kantorek (+?) Jan Kolos (+?) Franciszka Kolos z d. Podsędek Stanisław Kolos (+?) Katarzyna Kolos z d. Głuszczyk (*1883 r. Jamno, +?) Władysław Kolos (+?) Władysława Kolos z d. Duraj (+?) Jan Kołaczek (+?) Marianna Kołaczek z d. Sujkowska (* Pilaszków, +?) Józef Konikowski (+?) Julianna Konikowska z d. Sujkowska (*1873 r. Dąbkowice, +?) Jan Kowalczyk (*12-09-1869 r. Trąby, +?) Anna Kowalczyk z d. Fijołek (+?) Józef Kowalczyk (*18-02-1883 r. Trąby, +?) Marianna Kowalczyk z d. Skowrońska (+?) Józef Koza (*1883 r. Ostrów, +?) Marianna Koza z d. Górczyńska (*1884 r. Zawady, +?) Piotr Koza (*31-01-1893 r. Ostrów, +18-02-1954 r. Łowicz) Marianna Koza z d. Tarkowska (+?) Wojciech Kozłowski (+?) Marianna Kozłowska z d. Wiesiołek (*1848 r. Bocheń, +17-11-1918 r. Zawady) Jan Kret (+?) Marcjanna Kret z d. Tomala (*1877 r., +?) Józef Kret (*18-03-1857 r. Otolice, +?) Marcjanna Kret z d. Wiesiołek (*11-10-1877 r. Bocheń, +?) Tomasz Kret (*25-02-1898 r. Katarzynów, +15-05-1977 r. Łowicz) Józefa Kret z d. Ufa (*18-10-1898 r., +1992 r.) Feliks Krukowski (+?) Marianna Krukowska z d. Wiśniewska (*21-08-1904 r. Łowicz, +?) Feliks Kucharek (*05-11-1903 r., +28-11-1942 r.) Marianna Kucharek Franciszek Kucharek (+?) Franciszka Kucharek z d. Sójkowska (*~ 1807 r., +?) Józef Kucharek (*1866 r. Małszyce, +?) Teofila Kucharek z d. Klimkiewicz (*1866 r. Chąśno, +?) Mateusz Kucharek (*1862 r. Małszyce, +?) Katarzyna Kucharek z d. Klimkiewicz (*1863 r. Chąśno, +?) Wincenty Kucharek (*20-01-1875 r. Małszyce, +15-11-1949 r.) Wiktoria Kucharek z d. Tomala (*1881 r., +1955 r.) Błażej Kuciński (+?) Małgorzata Kucińska z d. Urbaniak (+?) Franciszek Kuciński (+?) Weronika Kucińska z d. Godos (+?) Ignacy Kurczak (*1893 r. Zawady, +?) Aniela Kurczak z d. Sujkowska (*20-07-1900 r. Pilaszków, +?) Józef Kurek (+?) Stanisława Kurek z d. Kolos (+?) Józef Kwieciński (*31-05-1895 r. Strugienice, +?) Marianna Kwiecińska z d. Konikowska (*09-08-1896 r. Dąbkowice, +?) Franciszek Lebioda (*1884 r. Lisiewice, +?) Katarzyna Lebioda z d. Wiesiołek (*10-10-1885 r. Jamno, +?) Jan Lebioda (*27-01-1888 r. Trąby, +?) Marianna Lebioda z d. Knera (+?) Julian Liberadzki (+?) Sabina Liberadzka z d. Podsędek (*08-04-1910 r. Wygoda, +?) Stanisław Małecki (+?) Janina Małecka z d. Pająk (*1908 r. Strzebieszew, +?) Jan Maślarz (*22-12-1866 r. Złaków Borowy, +24-07-1917 r. Zakulin) Franciszka Maślarz z d. Wiesiołek (*11-09-1882 r. Zawady, +?) Jan Mielczarek (*19-01-1872 r. Mystkowice, +?) Magdalena Mielczarek z d. Sobieszek (+?) Józef Mięsak (+27-03-1836 r. Łowicz) Marianna Rzuczkowska z d. Kantorek (*1801 r. Skaratki, +?) Jan Milczarek (*1871 r., +?) Anna Milczarek z d. Sujkowska (*1874 r. Pilaszków, +17-02-1903 r. Jamno) Józef Milczarek (*18-03-1885 r. Jamno, +?) Agnieszka Milczarek z d. Graczyk (*1876 r. Łyszkowice, +?) Józef Milczarek (*1848 r. Jamno, +?) Aniela Milczarek z d. Błażejewska (+?) Krzysztof Misiura (*1978 r.) Karolina Misiura z d. Gawęcka (*1989 r. Łowicz) Stanisław Missura (*1885 r. Pilaszków, +?) Aniela Missura z d. Gajda (+?) Jan Miziołek (*15-12-1912 r., +01-02-1999 r.) Helena Miziołek z d. Kucharek (*13-12-1912 r. Małszyce, +15-10-1979 r.) Krzystof Muras Karolina Misiura z d. Gawęcka (*1989 r. Łowicz) Łukasz Nowiński (*1990 r.) Paulina Nowińska-Ufa z d. Ufa (*1989 r. Łowicz) Jan Ociela (*1836 r., +1894 r. Rogóźno) Małgorzata Ociela z d. Gusta (*21-03-1846 r. Bocheń, +1895 r. Rogóźno) Jan Ociela (*1872 r. Rogóźno, +?) Barbara Ociela z d. Płacheta (*1865 r. Dąbkowice, +?) Józef Ociela (*1878 r. Rogóźno, +?) Franciszka Ociela z d. Zakrzewska (*27-05-1885 r. Dąbkowice, +1921 r. Łowicz) Jan Olędzki z d. Ociela (*22-08-1908 r. Łowicka Wieś, +?) Franciszka Olędzka z d. Ciesielska (+?) Józef Orzechowski (+?) Katarzyna Orzechowska z d. Wiesiołek (*07-02-1915 r. Zawady, +31-05-1997 r. Łowicz) Bronisław Owczarek (*30-10-1911 r. Zawady, +?) Cecylia Owczarek z d. Wysocka (+?) Jan Owczarek (*10-11-1882 r. Zawady, +?) Marcjanna Owczarek z d. Wiesiołek (*07-05-1887 r. Zawady, +07-02-1913 r. Zawady) Bronisław Paciorek (+?) Marcjanna Paciorek z d. Urbanek (*1898 r., +?) Jan Pająk (*1884 r. Stroniewice, +?) Marcjanna Pająk z d. Kret (+?) Stanisław Pająk (*1883 r. Stroniewice, +1918 r. Dąbkowice) Marianna Pająk z d. Knera (*1878 r. Dąbkowice, +?) Roman Pawlata (*09-08-1877 r. Trąby, +?) Apolonia Pawlata z d. Wiesiołek (*08-02-1883 r. Bocheń, +1926 r. Łowicz) Jan Piaskowski (*1881 r. Łowicz, +?) Franciszka Piaskowska z d. Redo (*1885 r. Brodne, +?) Teofil Piekarz (+?) Stanisława Piekarz z d. Sujkowska (*20-02-1910 r. Pilaszków, +?) Piotr Płacheta (*29-01-1836 r. Dąbkowice, +?) Balbina Płacheta z d. Grzelak (+?) Tomasz Płacheta (*1824 r., +10-01-1888 r. Dąbkowice) Franciszka Płacheta z d. Domińczak (+22-02-1888 r. Dąbkowice) Wojciech Płacheta (*1871 r. Dąbkowice, +1926 r. Dąbkowice) Antonina Płacheta z d. Walczak (+?) Wojciech Płacheta (+1889 r. Dąbkowice) Dorota Płacheta z d. Tomasik (+1901 r. Dąbkowice) Andrzej Podkoński (*10-11-1891 r. Seroki, +?) Wiktoria Podkońska z d. Wiesiołek (*28-02-1892 r. Seroki, +?) Józef Podrażka (+?) Waleria Podrażka z d. Konikowska (*13-01-1898 r. Dąbkowice, +?) Antoni Podsędek (*1878 r., +1921 r. Wygoda) Ewa Ufa z d. Gajda (*30-03-1889 r. Guźnia, +?) Wojciech Redak (*08-04-1899 r. Jackowice, +?) Helena Redak z d. Skierska (+?) Antoni Różycki (*1900 r. Krępa, +?) Aniela Różycka z d. Wiesiołek (*11-05-1898 r. Seroki, +?) Jan Różycki (*1873 r. Okrent, +04-08-1920 r. Rydwan) Elżbieta Różycka z d. Panek (+12-09-1900 r. Rydwan) Antoni Russek (*31-07-1894 r. Jamno, +?) Katarzyna Russek z d. Mitek (+?) Jan Russek (*1887 r. Jamno, +?) Wiktoria Russek z d. Doroba (+?) Jan Russek (+?) Franciszka Russek z d. Błażejewska (+?) Piotr Rynkiewicz (*1882 r. Domaniewice, +04-02-1962 r. /Łowicz/) Zofia Rynkiewicz z d. Maślanka (+02-04-1944 r. /Łowicz/) Piotr Rzuczkowski (+?) Marianna Rzuczkowska z d. Kantorek (*1801 r. Skaratki, +?) Jakub Sękalski (*1886 r. Domaniewice, +?) Franciszka Sękalska z d. Ruta (+?) Rafał Siejka (+1872 r. Płaskocin) Marianna Siejka z d. Rząp (+?) Jan Skowroński (*11-10-1887 r. Strugienice, +?) Katarzyna Skowrońska z d. Piorun (+?) Antoni Sokalski (+?) Katarzyna Sokalska z d. Włodarczyk (*1866 r. Jamno, +?) Romuald Sokalski (*05-02-1892 r. Łowicz, +?) Aniela Sokalska z d. Kordialik (+?) Józef Sosnowski (*1808 r. Zielkowice, +?) Marianna Sosnowska z d. Brzózka (*~ 1812 r., +1854 r. Zielkowice) Tomasz Sosnowski (*~ 1758 r., +?) Barbara Sosnowska z d. Frosek (*~ 1776 r., +?) Józef Sójkowski (*1879 r. Pilaszków, +?) Rozalia Sójkowska z d. Domińczak (*1885 r. Pilaszków, +?) Józef Sójkowski (+?) Apolonia Sójkowska z d. Tomaszewska (+?) Stanisław Sójkowski (+?) Katarzyna Sójkowska z d. Rutkowska (+?) Wincenty Sójkowski (*~ 1773 r., +28-10-1847 r. Pilaszków) Anna Sójkowska z d. Grabczyk (*~ 1776 r., +26-03-1844 r. Pilaszków) Stanisław Stępniewski (+?) Waleria Stępniewska z d. Kret (*13-07-1900 r. Katarzynów, +1929 r. Łowicz) Antoni Sujkowski (*1870 r. Pilaszków, +?) Marianna Sujkowska z d. Domińczak (*1879 r. Pilaszków, +?) Maciej Sujkowski (*1840 r. Pilaszków, +?) Franciszka Sujkowska z d. Sosnowska (+?) Wacław Sujkowski (*24-10-1911 r. Pilaszków, +17-10-1996 r. Łowicz) Stanisława Sujkowska z d. Czapnik (+?) Wacław Sujkowski (*24-10-1911 r. Pilaszków, +17-10-1996 r. Łowicz) Stanisława Sujkowska z d. Szymonik (+?) Stanisław Szewczyk (*1882 r. Zawady, +?) Marianna Szewczyk z d. Sokalska (+?) Jan Szkup (*1865 r. Łyszkowice, +1898 r. Kuczków) Marianna Markowicz z d. Wiesiołek (*28-11-1868 r. Bocheń, +?) Władysław Szkup (*1894 r. Kuczków, +?) Zofia Szkup z d. Podsędek (*04-08-1905 r. Zawady, +?) Michał Tataj (*~ 1854 r., +1914 r. Dąbkowice) Agnieszka Tataj z d. Janicka (+?) Grzegorz Tomala (*1847 r., +?) Marianna Tomala z d. Płacheta (*1850 r., +06-09-1888 r. Otolice) Franciszek Trębaczyk (*1857 r. Łyszkowice, +?) Antonina Trębaczyk z d. Wiesiołek (*03-10-1890 r. Seroki, +?) Franciszek Ufa (*13-03-1890 r. Wygoda, +28-07-1968 r. Łowicz) Ewa Ufa z d. Gajda (*30-03-1889 r. Guźnia, +?) Henryk Ufa (*1959 r. Zielkowice) Janina Ufa z d. Antosik (*1956 r.) Marcin Ufa (*1981 r.) Magdalena Ufa z d. Sukiennik (*1982 r.) Ryszard Marek Ufa (*07-04-1957 r., +16-09-2013 r. Łódź /Łódź/) Teresa Jadwiga Ufa z d. Szewczyk (*1956 r. Łowicz) Bartłomiej Urbanek (*24-07-1877 r. Maurzyce, +?) Wiktoria Urbanek z d. Mielczarek (*23-12-1889 r. Jamno, +?) Józef Urbanek (*11-03-1871 r. Maurzyce, +?) Katarzyna Urbanek z d. Rossa (+?) Stanisław Urbanek (*05-05-1906 r. Jamno, +16-08-1962 r. Jamno) Anna Urbanek z d. Ciesielska (+?) Stanisław Walczak (+?) Stanisława Walczak z d. Wiśniewska (*21-04-1910 r. Łowicka Wieś, +?) Łukasz Wieczorek (+?) Aniela Wieczorek z d. Włodarczyk (*10-08-1900 r. Łowicz, +?) Andrzej Wiesiołek (*03-11-1891 r. Zawady, +20-05-1965 r. Zawady) Franciszka Wiesiołek z d. Wiercioch (*19-01-1899 r. Zawady, +28-12-1988 r. Zawady) Andrzej Wiesiołek (*15-10-1887 r. Bocheń, +?) Marianna Wiesiołek z d. Kolos (*1896 r. Klewków, +?) Franciszek Wiesiołek (*1859 r. Bocheń, +?) Józefa Wiesiołek z d. Doroba (*1870 r. Jamno, +1921 r. Zawady) Jan Wiesiołek (*22-01-1885 r. Zawady, +12-08-1951 r. /Łowicz/) Bronisława Wiesiołek z d. Wysocka (+12-02-1967 r. /Łowicz/) Józef Wiesiołek (*03-07-1889 r. Bocheń, +?) Katarzyna Wiesiołek z d. Welezińska (*1889 r. Dąbkowice, +?) Mateusz Wiesiołek (*1836 r. Bocheń, +1926 r. Zawady) Katarzyna Wiesiołek z d. Antosik (*1856 r., +18-03-1906 r. Zawady) Paweł Wiesiołek (*24-06-1861 r. Bocheń, +1935 r. Bocheń) Marianna Wiesiołek z d. Gędek (*1869 r., +1949 r.) Piotr Wiesiołek (*22-04-1882 r. Bocheń, +?) Agnieszka Wiesiołek z d. Mitek (*10-01-1891 r. Jamno, +?) Roch Wiesiołek (*12-08-1855 r. Bocheń, +?) Józefa Wiesiołek z d. Zientara (*1861 r. Placencja, +?) Tomasz Wiesiołek (*17-12-1874 r. Bocheń, +1919 r. Łowicz) Wiktoria Wiesiołek z d. Jankowska (+?) Władysław Wiesiołek (*25-09-1904 r. Otolice, +20-12-1982 r. Małszyce) Władysława Wiesiołek z d. Tarkowska (+?) Wojciech Wiesiołek (*09-04-1878 r. Bocheń, +?) Marianna Wiesiołek z d. Szaleniec (*1882 r. Klewków, +?) Wojciech Wiesiołek (*09-04-1878 r. Bocheń, +?) Antonina Wiesiołek z d. Wojciechowska (*1880 r., +29-01-1910 r. Bocheń) Wojciech Wiesiołek (*28-05-1880 r. Bocheń, +?) Marianna Wiesiołek z d. Kosmala (+?) Wojciech Wiesiołek (*28-05-1880 r. Bocheń, +?) Marianna Wiesiołek z d. Myssura (+?) Jan Wieteska (+1829 r. Świeryż) Marianna Wieteska z d. Duklas (+?) Antoni Więcek (+?) Józefa Więcek z d. Milczarek (*13-03-1889 r. Jamno, +?) Roch Wilk (+?) Marianna Wilk z d. Russek (*12-06-1896 r. Jamno, +?) Alfons Wiśniewski (*12-12-1908 r., +?) Janina Wiśniewska z d. Jóźwiak (+?) Kajetan Wiśniewski (+?) Anna Wiśniewska z d. Włodarczyk (*1884 r. Jamno, +?) Jan Włodarczyk (+?) Marianna Włodarczyk z d. Wieteska (+?) Szymon Włodarczyk (+?) Marianna Włodarczyk z d. Błażejewska (*1845 r. Guźnia, +1914 r. Łowicz) Szymon Włodarczyk (+?) Agnieszka Włodarczyk z d. Kucińska (*1867 r. Jamno, +?) Wojciech Włodarczyk (*1882 r. Jamno, +?) Katarzyna Włodarczyk z d. Radosz (+?) Józef Wojciechowski (+?) Marianna Wojciechowska z d. Płacheta (*1879 r. Dąbkowice, +?) Stanisław Wojciechowski (*06-05-1902 r. Gaj, +?) Katarzyna Wojciechowska z d. Gajda (*18-02-1898 r. Dąbkowice, +15-02-1938 r. Gaj) Franciszek Wojda (+?) Marianna Wojda z d. Kret (*15-06-1910 r. Katarzynów, +?) Ignacy Wójcik (*11-08-1878 r. Strugienice, +?) Franicszka Wójcik z d. Konikowska (*16-01-1895 r. Dąbkowice, +?) Michał Wróbel (*21-09-1890 r. Strugienice, +?) Katarzyna Wróbel z d. Gajda (+?) Jan Rafał Zakrzewski (+14-11-1898 r. Dąbkowice) Barbara Ociela z d. Płacheta (*1865 r. Dąbkowice, +?) Józef Zwoliński (*18-02-1896 r. Dąbkowice, +17-11-1979 r. /Ługi Ujskie/) Katarzyna Zwolińska z d. Konikowska (*23-02-1903 r. Dąbkowice, +?) m. ceremonii #2: 65
Tomasz Błażejewski (*1866 r. Jamno, +?) Tekla Błażejewska z d. Kucharek (+?) Paweł Dobijański (*20-06-1879 r. Dąbkowice, +?) Marianna Dobijańska z d. Kazimierska (*1877 r. Bocheń, +?) Karol Domińczak (*1882 r. Pilaszków, +?) Katarzyna Domińczak z d. Russek (*1885 r. Jamno, +1914 r. Pilaszków) Jan Drużka (*1873 r. Skaratki, +1939 r.) Katarzyna Drużka z d. Pająk (*1881 r., +1967 r.) Roman Duda (+?) Katarzyna Duda z d. Kantorek (*23-11-1887 r. Dąbkowice, +?) Rafał Felczyński (*1987 r.) Monika Felczyńska z d. Barańska (*1988 r. Brzeziny) Andrzej Gajda (*23-11-1856 r. Guźnia, +?) Małgorzata Gajda z d. Sujkowska (*1864 r. Dąbkowice, +?) Antoni Gajda (*13-06-1886 r. Guźnia, +?) Antonina Gajda z d. Missura (+?) Jan Gajda (*12-05-1824 r. Guźnia, +?) Marianna Gajda z d. Olba (*~ 1819 r., +14-01-1860 r. Pilaszków) Wojciech Gajda (*04-03-1862 r. Guźnia, +18-12-1935 r. Augustów) Marianna Gajda z d. Sujkowska (*18-10-1866 r. Dąbkowice, +?) Jan Głuszczyk (*09-07-1873 r. Guźnia, +?) Marcjanna Głuszczyk z d. Kolos (+?) Franciszek Gołębiewski (*05-10-1866 r. Guźnia, +1913 r. Seligów) Wiktoria Gołębiewska z d. Kucharek (+?) Antoni Górczyński (*1865 r. Dąbkowice, +?) Franciszka Górczyńska z d. Bogusz (*1871 r. Dąbkowice, +?) Franciszek Górczyński (*~ 1880 r., +?) Anna Górczyńska z d. Lasota (+?) Franciszek Górczyński (*~ 1880 r., +?) Katarzyna Górczyńska z d. Kosiorek (+25-02-1912 r. Bobrowniki) Szczepan Górczyński (*1837 r. Bocheń, +?) Katarzyna Górczyńska z d. Płacheta (*21-04-1845 r. Dąbkowice, +16-12-1913 r. Dąbkowice) Jan Gromek (*04-08-1884 r. Karsznice, +?) Helena Gromek z d. Redo (*23-08-1893 r. Złaków Kościelny, +?) Piotr Gusta (*1872 r., +?) Katarzyna Gusta z d. Tomala (*1879 r., +?) Jan Kazimierski (*04-05-1893 r. Bocheń, +?) Marianna Kazimierska z d. Balik (+?) Maciej Kiedos (*1979 r.) Ewa Kiedos z d. Barańska (*1983 r.) Franciszek Knera (*16-09-1866 r. Skaratki, +01-08-1933 r.) Marcjanna Knera z d. Taras (*1870 r., +?) Józef Knera (*1862 r. Skaratki, +?) Marcjanna Knera z d. Wojda (+?) Jan Kocus (+?) Marianna Kocus z d. Kantorek (+?) Jan Kolos (+?) Franciszka Kolos z d. Podsędek Stanisław Kolos (+?) Katarzyna Kolos z d. Głuszczyk (*1883 r. Jamno, +?) Władysław Kolos (+?) Władysława Kolos z d. Duraj (+?) Józef Konikowski (+?) Julianna Konikowska z d. Sujkowska (*1873 r. Dąbkowice, +?) Wincenty Kucharek (*20-01-1875 r. Małszyce, +15-11-1949 r.) Wiktoria Kucharek z d. Tomala (*1881 r., +1955 r.) Błażej Kuciński (+?) Małgorzata Kucińska z d. Urbaniak (+?) Józef Kurek (+?) Stanisława Kurek z d. Kolos (+?) Józef Kwieciński (*31-05-1895 r. Strugienice, +?) Marianna Kwiecińska z d. Konikowska (*09-08-1896 r. Dąbkowice, +?) Jan Milczarek (*1871 r., +?) Anna Milczarek z d. Sujkowska (*1874 r. Pilaszków, +17-02-1903 r. Jamno) Józef Milczarek (*18-03-1885 r. Jamno, +?) Agnieszka Milczarek z d. Graczyk (*1876 r. Łyszkowice, +?) Józef Milczarek (*1848 r. Jamno, +?) Aniela Milczarek z d. Błażejewska (+?) Stanisław Missura (*1885 r. Pilaszków, +?) Aniela Missura z d. Gajda (+?) Jan Pająk (*1884 r. Stroniewice, +?) Marcjanna Pająk z d. Kret (+?) Stanisław Pająk (*1883 r. Stroniewice, +1918 r. Dąbkowice) Marianna Pająk z d. Knera (*1878 r. Dąbkowice, +?) Jan Piaskowski (*1881 r. Łowicz, +?) Franciszka Piaskowska z d. Redo (*1885 r. Brodne, +?) Józef Podrażka (+?) Waleria Podrażka z d. Konikowska (*13-01-1898 r. Dąbkowice, +?) Antoni Podsędek (*1878 r., +1921 r. Wygoda) Ewa Ufa z d. Gajda (*30-03-1889 r. Guźnia, +?) Wojciech Redak (*08-04-1899 r. Jackowice, +?) Helena Redak z d. Skierska (+?) Antoni Russek (*31-07-1894 r. Jamno, +?) Katarzyna Russek z d. Mitek (+?) Jan Russek (*1887 r. Jamno, +?) Wiktoria Russek z d. Doroba (+?) Jan Russek (+?) Franciszka Russek z d. Błażejewska (+?) Antoni Sokalski (+?) Katarzyna Sokalska z d. Włodarczyk (*1866 r. Jamno, +?) Romuald Sokalski (*05-02-1892 r. Łowicz, +?) Aniela Sokalska z d. Kordialik (+?) Józef Sójkowski (*1879 r. Pilaszków, +?) Rozalia Sójkowska z d. Domińczak (*1885 r. Pilaszków, +?) Antoni Sujkowski (*1870 r. Pilaszków, +?) Marianna Sujkowska z d. Domińczak (*1879 r. Pilaszków, +?) Łukasz Wieczorek (+?) Aniela Wieczorek z d. Włodarczyk (*10-08-1900 r. Łowicz, +?) Andrzej Wiesiołek (*15-10-1887 r. Bocheń, +?) Marianna Wiesiołek z d. Kolos (*1896 r. Klewków, +?) Józef Wiesiołek (*03-07-1889 r. Bocheń, +?) Katarzyna Wiesiołek z d. Welezińska (*1889 r. Dąbkowice, +?) Piotr Wiesiołek (*22-04-1882 r. Bocheń, +?) Agnieszka Wiesiołek z d. Mitek (*10-01-1891 r. Jamno, +?) Roch Wiesiołek (*12-08-1855 r. Bocheń, +?) Józefa Wiesiołek z d. Zientara (*1861 r. Placencja, +?) Wojciech Wiesiołek (*09-04-1878 r. Bocheń, +?) Marianna Wiesiołek z d. Szaleniec (*1882 r. Klewków, +?) Wojciech Wiesiołek (*09-04-1878 r. Bocheń, +?) Antonina Wiesiołek z d. Wojciechowska (*1880 r., +29-01-1910 r. Bocheń) Antoni Więcek (+?) Józefa Więcek z d. Milczarek (*13-03-1889 r. Jamno, +?) Roch Wilk (+?) Marianna Wilk z d. Russek (*12-06-1896 r. Jamno, +?) Kajetan Wiśniewski (+?) Anna Wiśniewska z d. Włodarczyk (*1884 r. Jamno, +?) Jan Włodarczyk (+?) Marianna Włodarczyk z d. Wieteska (+?) Szymon Włodarczyk (+?) Marianna Włodarczyk z d. Błażejewska (*1845 r. Guźnia, +1914 r. Łowicz) Szymon Włodarczyk (+?) Agnieszka Włodarczyk z d. Kucińska (*1867 r. Jamno, +?) Wojciech Włodarczyk (*1882 r. Jamno, +?) Katarzyna Włodarczyk z d. Radosz (+?) Ignacy Wójcik (*11-08-1878 r. Strugienice, +?) Franicszka Wójcik z d. Konikowska (*16-01-1895 r. Dąbkowice, +?) Michał Wróbel (*21-09-1890 r. Strugienice, +?) Katarzyna Wróbel z d. Gajda (+?) Józef Zwoliński (*18-02-1896 r. Dąbkowice, +17-11-1979 r. /Ługi Ujskie/) Katarzyna Zwolińska z d. Konikowska (*23-02-1903 r. Dąbkowice, +?) 768 [+]
295 . Łódź m. urodzenia: 88
Edmund Tomaszewski (*02-10-1878 r. Łódź, +25-05-1944 r. Łódź /Łódź/) Stanisław Kustosik (*07-04-1893 r. Łódź, +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/) Marian Tomaszewski (*1905 r. Łódź, +09-12-1966 r. Łódź) Honorata Błaszczyk z d. Tomaszewska (*18-06-1908 r. Łódź, +21-04-1963 r. Łódź) Hieronim Tomaszewski (*18-06-1908 r. Łódź, +1944 r. /Łódź/) Władysław Błaszczyk (*07-05-1909 r. Łódź, +23-11-1964 r. Łódź) Janina Maciejak (*1911 r. Łódź, +?) Michalina Przybysz (*1911 r. Łódź, +1911 r. Łódź) Bolesław Maciejak (*1913 r. Łódź, +?) Irena Apolonia Tomaszewska (*1914 r. Łódź, +?) Helena Eksztajn (*24-08-1915 r. Łódź, +26-12-1957 r. /Łódź/) Aleksander Julian Eksztajn (*04-09-1916 r. Łódź, +?) Bolesław Pintera (*10-10-1917 r. Łódź, +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/) Zenon Kustosik (*20-04-1925 r. Łódź, +12-08-1997 r. Łódź /Łódź/) Jadwiga Sut z d. Jędrzejczak (*20-05-1930 r. Łódź, +2000 r. Łódź /Łódź/) Halina Stefania Knera z d. Stankiewicz (*1934 r. Łódź) Franciszka Bolesława Fladzińska z d. Pintera (*22-09-1935 r. Łódź, +24-07-2023 r. Łódź /Łódź/) Maria Owczarczyk z d. Fladzińska (*06-04-1939 r. Łódź, +18-01-1989 r. /Łódź/) Marian Zenon Kantorek (*31-01-1951 r. Łódź, +05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/) Jerzy Jan Ufa (*1952 r. Łódź) Małgorzata Szczepańska z d. Jaros (*26-01-1952 r. Łódź, +13-11-2004 r. Łódź /Łódź/) Kazimierz Marek Kantorek (*1952 r. Łódź) Zbigniew Kustosik (*1952 r. Łódź) Tadeusz Leśnikowski (*17-08-1952 r. Łódź, +03-08-2003 r. Łódź) Jolanta Krystyna Ufa z d. Stanikowska (*26-03-1953 r. Łódź, +04-08-2017 r.) Danuta Helena Kustosik z d. Bednarz (*07-04-1953 r. Łódź, +08-07-2006 r. /Stara Gadka/) Ryszard Ufa (*05-10-1953 r. Łódź, +26-07-2015 r. Łódź) Janusz Gajda (*21-07-1954 r. Łódź, +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/) Andrzej Gajda (*11-12-1954 r. Łódź, +06-04-2003 r. Warszawa /Warszawa/) Grażyna Khazaal z d. Mikołajczyk (*1955 r. Łódź) Urszula Pierzgalska z d. Miszkiewicz (*1956 r. Łódź) Wojciech Czesław Kantorek (*15-04-1956 r. Łódź, +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/) {dane zastrzeżone} Jadwiga Helena Kantorek z d. Gajda (*30-10-1956 r. Łódź, +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/) Anatol Marian Karpiuk (*1957 r. Łódź) Andrzej Ufa (*13-09-1957 r. Łódź, +19-11-2018 r. Łódź) Małgorzata Elżbieta Karpiuk - Kustosik z d. Fladzińska (*1958 r. Łódź) Jolanta Zbonikowska z d. Gajda (*1958 r. Łódź) Jacek Jerzy Gajda (*03-07-1958 r. Łódź, +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/) Wiesław Mikołajczyk (*09-02-1960 r. Łódź, +09-12-1991 r. (Niemcy) /Łódź/) Mirosława Papaioannou z d. Gajda (*1960 r. Łódź) {dane zastrzeżone} Monika Katarzyna Knera-Bichon z d. Knera (*1968 r. Łódź) Anetta Kłys z d. Jaros (*1968 r. Łódź) Jacek Kłys (*1968 r. Łódź) Maria Szymczak (*26-02-1970 r. Łódź, +26-02-1970 r. Łódź /Łódź/) Paweł Szymczak (*17-04-1971 r. Łódź, +23-11-1971 r. Łódź /Łódź/) Adam Tomasz Saganiak (*1971 r. Łódź) Agnieszka Saganiak z d. Jaros (*1972 r. Łódź) Dagmara Maria Kludka z d. Szymczak (*1974 r. Łódź) Adam Zbigniew Kustosik (*1974 r. Łódź) Anna Kustosik z d. Kiwała (*29-12-1975 r. Łódź, +20-12-2019 r. Łódź /Łódź/) Magdalena Marta Stelmach z d. Szczepańska (*1976 r. Łódź) Anna Maria Karpiuk (*1979 r. Łódź) Ilona Górska z d. Leśnikowska (*1980 r. Łódź) Nemer Łukasz Khazaal (*12-03-1982 r. Łódź, +12-02-1995 r. Głowno /Głowno/) Robert Kazimierz Kantorek (*1983 r. Łódź) Łukasz Ufa (*1983 r. Łódź) Kamil Tomasz Ufa (*1983 r. Łódź) Monika Amina Khazaal - Stolarczyk z d. Khazaal (*1984 r. Łódź) Daniel Przemysław Ufa (*1985 r. Łódź) Magdalena Małgorzata Kantorek z d. Kustosik (*1985 r. Łódź) Przemysław Piotr Kustosik (*1985 r. Łódź) Aneta Iman Khazaal-Chrul z d. Khazaal (*1985 r. Łódź) Marzena Ufa z d. Kawecka (*1986 r. Łódź) Iga Barska (*1986 r. Łódź) Cezary Kustosik (*1987 r. Łódź, +12-12-2008 r. Łódź /Łódź/) Monika Patrycja Gruszka-Kantorek z d. Gruszka (*1987 r. Łódź) Marcin Sebastian Kantorek (*1987 r. Łódź) Karolina Rybus (*1988 r. Łódź) Tomasz Kłys (*1989 r. Łódź) Ewa Kłys z d. Wlazło - Walewska (*1989 r. Łódź) Maciej Kreczmer (*1990 r. Łódź) {dane zastrzeżone} Paweł Sitek (*1991 r. Łódź) Karolina Edyta Nowicka (*1993 r. Łódź) Justyna Saganiak (*1995 r. Łódź) Anita Kucińska (*1997 r. Łódź) Szymon Kłys (*1997 r. Łódź) Piotr Zygmunt Stelmach (*2000 r. Łódź) Piotr Szymon Wielec (*2000 r. Łódź) Jakub Wojciech Stelmach (*2004 r. Łódź) Aleksander Robert Kantorek (*2012 r. Łódź) Natalia Kantorek (*2012 r. Łódź) Sonia Stolarczyk (*2013 r. Łódź) Alicja Edyta Kustosik (*2015 r. Łódź) Liwia Ufa (*2018 r. Łódź) Maurycy Kantorek (*2023 r. Łódź) m. zgonu: 85
Daniela Mikołajczyk (+21-07-2010 r. Łódź /Łódź/) Irena Tomaszewska z d. Rosiak (+05-08-1988 r. Łódź /Łódź/) Martwo urodzony Przybysz (+1912 r. Łódź) Franciszka Bergiel z d. Bieńkowska (*20-08-1852 r. Łęki Kościelne, +15-07-1925 r. Łódź) Marcin Kustosik (*22-09-1863 r. Tymienica, +12-07-1929 r. Łódź) Jadwiga Kustosik z d. Lawendowska (*~ 1865 r. Tymienica, +30-05-1927 r. Łódź) Magdalena Jabłońska z d. Rolewska (*1868 r. Szymanowice, +27-07-1932 r. Łódź) Katarzyna Góra z d. Zagajewska (*27-09-1871 r. Skaratki, +1953 r. Łódź) Jakub Jabłoński (*02-07-1873 r. Maurzyce, +03-02-1929 r. Łódź) Edmund Tomaszewski (*02-10-1878 r. Łódź, +25-05-1944 r. Łódź /Łódź/) Aniela Tomaszewska z d. Cegielska (*1881 r. Solec Zdrój, +27-04-1944 r. Łódź /Łódź/) Walenty Fladziński (*14-01-1883 r. Zleszyn, +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/) Władysław Pintera (*22-09-1889 r. Puczniew, +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/) Marianna Kucińska z d. Skuneczna (*1892 r., +27-11-1921 r. Łódź) Franciszka Pintera z d. Bergiel (*23-12-1892 r. Dąbrówka, +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/) Stanisław Kustosik (*07-04-1893 r. Łódź, +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/) Konstanty Białas (*10-03-1894 r. Rząśno, +20-11-1974 r. Łódź) Franciszka Kustosik z d. Raczkowska (*17-09-1895 r. Zgierz, +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/) Katarzyna Gajda z d. Błażejewska (*20-12-1896 r. Domaniewice, +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/) Marian Tomaszewski (*1905 r. Łódź, +09-12-1966 r. Łódź) Helena Solarek z d. Mróz (*23-10-1907 r. Maurzyce, +15-08-1992 r. Łódź /Łódź/) Marianna Wituła z d. Gnatowska (*05-06-1908 r. Łubianka, +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/) Honorata Błaszczyk z d. Tomaszewska (*18-06-1908 r. Łódź, +21-04-1963 r. Łódź) Aniela Pintera z d. Stępień (*06-01-1909 r. Dąbrówka, +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/) Władysław Błaszczyk (*07-05-1909 r. Łódź, +23-11-1964 r. Łódź) Bolesław Fladziński (*16-04-1910 r. Orątki, +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/) Michalina Przybysz (*1911 r. Łódź, +1911 r. Łódź) Leon Cholewiński (*19-03-1911 r. Grodzisko, +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/) Mieczysław Tomaszewski (*1912 r., +05-11-1995 r. Łódź /Łódź/) Tadeusz Szymczak (*~ 1913 r., +04-03-1983 r. Łódź) Marianna Fladzińska z d. Karolkiewicz (*09-04-1915 r. Buszkówek, +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/) Bolesław Pintera (*10-10-1917 r. Łódź, +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/) Jan Jaros (*30-03-1918 r. Janinów, +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/) Antoni Kwaśny (*1919 r., +30-06-1989 r. Łódź /Głowno/) Stanisław Janus (*17-12-1919 r. Matuszew, +21-08-1989 r. Łódź /Łódź/) Józef Kantorek (*20-01-1920 r. Ziewaniczki, +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/) Marianna Jaros z d. Gajda (*06-03-1921 r. Augustów, +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/) Jan Leśnikowski (*18-12-1921 r. Wólka Fałkowska, +16-12-2006 r. Łódź) Mieczysław Kuciński (*13-03-1924 r. Skaratki, +05-02-2004 r. Łódź /Domaniewice/) Zofia Płatek z d. Sut (*13-05-1924 r. Rogóźno, + Łódź) Zenon Kustosik (*20-04-1925 r. Łódź, +12-08-1997 r. Łódź /Łódź/) Franciszek Sut (*10-10-1925 r. Rogóźno, +1994 r. Łódź /Łódź/) Marianna Jaros (*30-01-1926 r., +06-03-2004 r. Łódź /Łódź/) Helena Olszewska-Cholewińska z d. Gajda (*26-02-1926 r. Augustów, +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/) Jadwiga Leśnikowska z d. Garbiec (*09-03-1926 r., +06-11-2018 r. Łódź /Łódź/) Stefania Anna Kantorek z d. Kazyk (*04-02-1927 r. Sosnowiec, +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/) Feliksa Ufa z d. Wojtalik (*15-03-1927 r. Zastów Polanowski, +02-12-1999 r. Łódź) Anna Kustosik z d. Kamińska (*05-09-1927 r. Golanki, +13-11-2021 r. Łódź /Łódź/) Tadeusz Olszewski (*24-05-1928 r. Warszawa, +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/) Jadwiga Sut z d. Jędrzejczak (*20-05-1930 r. Łódź, +2000 r. Łódź /Łódź/) Kazimiera Wrońska z d. Wiesiołek (*19-09-1932 r., +20-02-2022 r. Łódź /Łyszkowice/) Benedykt Cyprian Błażejewski (*22-09-1932 r. Łowicz, +31-08-1998 r. Łódź /Łódź/) Zdzisław Gajda (*01-01-1933 r. Augustów, +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/) Zygmunt Fladziński (*20-01-1935 r. Buszków, +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/) Alicja Kurdziel z d. Solarek (*23-04-1935 r. Maurzyce, +31-05-2016 r. Łódź /Łódź/) Marian Gajda (*03-07-1935 r. Augustów, +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/) Kazimiera Jędrachowicz z d. Białas (*12-08-1935 r. Rząśno, +1990 r. Łódź) Franciszka Bolesława Fladzińska z d. Pintera (*22-09-1935 r. Łódź, +24-07-2023 r. Łódź /Łódź/) Mieczysław Kłys (*21-10-1935 r. Giebałtówka, +04-03-2007 r. Łódź /Łódź/) Zofia Miszkiewicz z d. Paluszkiewicz (*05-01-1936 r. Światoń, +05-05-2008 r. Łódź /Łódź/) Roman Miszkiewicz (*17-09-1936 r. Wodzierady, +27-12-2009 r. Łódź /Łódź/) Antonina Ossowska z d. Kamińska (*21-04-1937 r. Golanki, +15-07-2011 r. Łódź /Łódź/) Kazimierz Piotr Gruszka (*13-01-1939 r. Ornatowice, +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/) Eugeniusz Szymczak (*13-07-1940 r., +23-05-2011 r. Łódź /Łódź/) Jan Komenderski (*~ 1940 r., +20-01-2018 r. Łódź /Głowno/) Janina Włostek z d. Nowicka (*19-08-1946 r., +23-05-2009 r. Łódź /Łowicz/) Tadeusz Szymczak (*26-04-1948 r., +05-11-2011 r. Łódź /Łódź/) Jan Janus (*06-07-1948 r., +17-03-2011 r. Łódź) Małgorzata Szczepańska z d. Jaros (*26-01-1952 r. Łódź, +13-11-2004 r. Łódź /Łódź/) Tadeusz Leśnikowski (*17-08-1952 r. Łódź, +03-08-2003 r. Łódź) Ryszard Ufa (*05-10-1953 r. Łódź, +26-07-2015 r. Łódź) Krystyna Ewa Gajda z d. Miniak (*25-01-1954 r. Lesko, +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/) Janusz Gajda (*21-07-1954 r. Łódź, +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/) Wojciech Czesław Kantorek (*15-04-1956 r. Łódź, +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/) Jadwiga Helena Kantorek z d. Gajda (*30-10-1956 r. Łódź, +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/) Ryszard Marek Ufa (*07-04-1957 r., +16-09-2013 r. Łódź /Łódź/) Andrzej Ufa (*13-09-1957 r. Łódź, +19-11-2018 r. Łódź) Krzysztof Więcek (*10-05-1958 r. Wygoda, +09-03-2023 r. Łódź) Jacek Jerzy Gajda (*03-07-1958 r. Łódź, +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/) Monika Ufa z d. Jeske (*15-03-1960 r., +29-08-2020 r. Łódź /Łódź/) Bogusława Misiak z d. Bartczak (*13-02-1961 r., +29-12-2010 r. Łódź /Łódź/) Maria Szymczak (*26-02-1970 r. Łódź, +26-02-1970 r. Łódź /Łódź/) Paweł Szymczak (*17-04-1971 r. Łódź, +23-11-1971 r. Łódź /Łódź/) Anna Kustosik z d. Kiwała (*29-12-1975 r. Łódź, +20-12-2019 r. Łódź /Łódź/) Cezary Kustosik (*1987 r. Łódź, +12-12-2008 r. Łódź /Łódź/) m. pochówku: 80
Stanisław Jabłoński (+ /Łódź/) Daniela Mikołajczyk (+21-07-2010 r. Łódź /Łódź/) Irena Tomaszewska z d. Rosiak (+05-08-1988 r. Łódź /Łódź/) Edmund Tomaszewski (*02-10-1878 r. Łódź, +25-05-1944 r. Łódź /Łódź/) Aniela Tomaszewska z d. Cegielska (*1881 r. Solec Zdrój, +27-04-1944 r. Łódź /Łódź/) Walenty Fladziński (*14-01-1883 r. Zleszyn, +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/) Aleksander Eksztajn (*19-09-1884 r. Głowno, + /Łódź/) Władysław Pintera (*22-09-1889 r. Puczniew, +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/) Franciszka Pintera z d. Bergiel (*23-12-1892 r. Dąbrówka, +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/) Stanisław Kustosik (*07-04-1893 r. Łódź, +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/) Leon Kantorek (*1895 r. Sopel, +05-1974 r. /Łódź/) Michał Gajda (*04-09-1895 r. Guźnia, +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/) Franciszka Kustosik z d. Raczkowska (*17-09-1895 r. Zgierz, +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/) Katarzyna Gajda z d. Błażejewska (*20-12-1896 r. Domaniewice, +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/) Stanisław Błażejewski (*1899 r. Domaniewice, +10-01-1977 r. /Łódź/) Anastazja Błażejewska z d. Pawłowska (*~ 1902 r., +07-07-1979 r. /Łódź/) Maria Kantorek z d. Jorke (*11-01-1904 r., +10-12-1985 r. /Łódź/) Józefa Białas z d. Wiercioch (*25-11-1905 r. Katarzynów, +29-06-1984 r. Warszawa /Łódź/) Helena Solarek z d. Mróz (*23-10-1907 r. Maurzyce, +15-08-1992 r. Łódź /Łódź/) Józef Solarek (*10-02-1908 r. Maurzyce, +06-09-1963 r. Tuszynek /Łódź/) Marianna Wituła z d. Gnatowska (*05-06-1908 r. Łubianka, +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/) Hieronim Tomaszewski (*18-06-1908 r. Łódź, +1944 r. /Łódź/) Aniela Pintera z d. Stępień (*06-01-1909 r. Dąbrówka, +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/) Bolesław Fladziński (*16-04-1910 r. Orątki, +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/) Leon Cholewiński (*19-03-1911 r. Grodzisko, +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/) Mieczysław Tomaszewski (*1912 r., +05-11-1995 r. Łódź /Łódź/) Marianna Fladzińska z d. Karolkiewicz (*09-04-1915 r. Buszkówek, +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/) Helena Eksztajn (*24-08-1915 r. Łódź, +26-12-1957 r. /Łódź/) Bolesław Pintera (*10-10-1917 r. Łódź, +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/) Jan Jaros (*30-03-1918 r. Janinów, +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/) Julianna Szymczak z d. Kurkiewicz (*31-10-1918 r., +06-04-2015 r. /Łódź/) Stanisław Janus (*17-12-1919 r. Matuszew, +21-08-1989 r. Łódź /Łódź/) Józef Kantorek (*20-01-1920 r. Ziewaniczki, +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/) Władysław Mikołajczyk (*16-09-1920 r. Janinów, + /Łódź/) Marianna Jaros z d. Gajda (*06-03-1921 r. Augustów, +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/) Zenon Kustosik (*20-04-1925 r. Łódź, +12-08-1997 r. Łódź /Łódź/) Franciszek Sut (*10-10-1925 r. Rogóźno, +1994 r. Łódź /Łódź/) Marianna Jaros (*30-01-1926 r., +06-03-2004 r. Łódź /Łódź/) Helena Olszewska-Cholewińska z d. Gajda (*26-02-1926 r. Augustów, +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/) Jadwiga Leśnikowska z d. Garbiec (*09-03-1926 r., +06-11-2018 r. Łódź /Łódź/) Stefania Anna Kantorek z d. Kazyk (*04-02-1927 r. Sosnowiec, +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/) Marceli Ufa (*20-08-1927 r. Wygoda, +03-03-2020 r. /Łódź/) Anna Kustosik z d. Kamińska (*05-09-1927 r. Golanki, +13-11-2021 r. Łódź /Łódź/) Maria Karpiuk z d. Filar (*12-03-1928 r., +24-07-2003 r. /Łódź/) Tadeusz Olszewski (*24-05-1928 r. Warszawa, +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/) Teodor Kępiński (*~ 1928 r., +13-06-2006 r. /Łódź/) Jan Karpiuk (*1930 r., +24-05-1996 r. /Łódź/) Bogusław Rafalski (*13-02-1930 r., +19-02-2018 r. /Łódź/) Jadwiga Sut z d. Jędrzejczak (*20-05-1930 r. Łódź, +2000 r. Łódź /Łódź/) Benedykt Cyprian Błażejewski (*22-09-1932 r. Łowicz, +31-08-1998 r. Łódź /Łódź/) Zdzisław Gajda (*01-01-1933 r. Augustów, +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/) Zygmunt Fladziński (*20-01-1935 r. Buszków, +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/) Alicja Kurdziel z d. Solarek (*23-04-1935 r. Maurzyce, +31-05-2016 r. Łódź /Łódź/) Franciszka Bolesława Fladzińska z d. Pintera (*22-09-1935 r. Łódź, +24-07-2023 r. Łódź /Łódź/) Mieczysław Kłys (*21-10-1935 r. Giebałtówka, +04-03-2007 r. Łódź /Łódź/) Zofia Miszkiewicz z d. Paluszkiewicz (*05-01-1936 r. Światoń, +05-05-2008 r. Łódź /Łódź/) Roman Miszkiewicz (*17-09-1936 r. Wodzierady, +27-12-2009 r. Łódź /Łódź/) Antonina Ossowska z d. Kamińska (*21-04-1937 r. Golanki, +15-07-2011 r. Łódź /Łódź/) Kazimierz Piotr Gruszka (*13-01-1939 r. Ornatowice, +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/) Maria Owczarczyk z d. Fladzińska (*06-04-1939 r. Łódź, +18-01-1989 r. /Łódź/) Eugeniusz Szymczak (*13-07-1940 r., +23-05-2011 r. Łódź /Łódź/) Tadeusz Szymczak (*26-04-1948 r., +05-11-2011 r. Łódź /Łódź/) Mirosław Kustosik (*17-10-1949 r. Golanki, +06-01-2021 r. Orpelów /Łódź/) Andrzej Wasiak (*~ 1951 r., +04-03-2016 r. /Łódź/) Zygmunt Pierzgalski (*1952 r., +25-07-1996 r. /Łódź/) Małgorzata Szczepańska z d. Jaros (*26-01-1952 r. Łódź, +13-11-2004 r. Łódź /Łódź/) Teresa Białecka (*1953 r., +1953 r. Janinów /Łódź/) Janusz Gajda (*21-07-1954 r. Łódź, +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/) Marianna Szczepańska (*25-11-1955 r., +09-07-2023 r. /Łódź/) Wojciech Czesław Kantorek (*15-04-1956 r. Łódź, +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/) Jadwiga Helena Kantorek z d. Gajda (*30-10-1956 r. Łódź, +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/) Ryszard Marek Ufa (*07-04-1957 r., +16-09-2013 r. Łódź /Łódź/) Jacek Jerzy Gajda (*03-07-1958 r. Łódź, +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/) Wiesław Mikołajczyk (*09-02-1960 r. Łódź, +09-12-1991 r. (Niemcy) /Łódź/) Monika Ufa z d. Jeske (*15-03-1960 r., +29-08-2020 r. Łódź /Łódź/) Bogusława Misiak z d. Bartczak (*13-02-1961 r., +29-12-2010 r. Łódź /Łódź/) Maria Szymczak (*26-02-1970 r. Łódź, +26-02-1970 r. Łódź /Łódź/) Paweł Szymczak (*17-04-1971 r. Łódź, +23-11-1971 r. Łódź /Łódź/) Anna Kustosik z d. Kiwała (*29-12-1975 r. Łódź, +20-12-2019 r. Łódź /Łódź/) Cezary Kustosik (*1987 r. Łódź, +12-12-2008 r. Łódź /Łódź/) m. pogrzebu: 77
Stanisław Jabłoński (+ /Łódź/) Daniela Mikołajczyk (+21-07-2010 r. Łódź /Łódź/) Irena Tomaszewska z d. Rosiak (+05-08-1988 r. Łódź /Łódź/) Edmund Tomaszewski (*02-10-1878 r. Łódź, +25-05-1944 r. Łódź /Łódź/) Aniela Tomaszewska z d. Cegielska (*1881 r. Solec Zdrój, +27-04-1944 r. Łódź /Łódź/) Walenty Fladziński (*14-01-1883 r. Zleszyn, +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/) Aleksander Eksztajn (*19-09-1884 r. Głowno, + /Łódź/) Władysław Pintera (*22-09-1889 r. Puczniew, +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/) Franciszka Pintera z d. Bergiel (*23-12-1892 r. Dąbrówka, +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/) Leon Kantorek (*1895 r. Sopel, +05-1974 r. /Łódź/) Franciszka Kustosik z d. Raczkowska (*17-09-1895 r. Zgierz, +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/) Katarzyna Gajda z d. Błażejewska (*20-12-1896 r. Domaniewice, +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/) Stanisław Błażejewski (*1899 r. Domaniewice, +10-01-1977 r. /Łódź/) Anastazja Błażejewska z d. Pawłowska (*~ 1902 r., +07-07-1979 r. /Łódź/) Maria Kantorek z d. Jorke (*11-01-1904 r., +10-12-1985 r. /Łódź/) Józefa Białas z d. Wiercioch (*25-11-1905 r. Katarzynów, +29-06-1984 r. Warszawa /Łódź/) Helena Solarek z d. Mróz (*23-10-1907 r. Maurzyce, +15-08-1992 r. Łódź /Łódź/) Józef Solarek (*10-02-1908 r. Maurzyce, +06-09-1963 r. Tuszynek /Łódź/) Marianna Wituła z d. Gnatowska (*05-06-1908 r. Łubianka, +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/) Hieronim Tomaszewski (*18-06-1908 r. Łódź, +1944 r. /Łódź/) Aniela Pintera z d. Stępień (*06-01-1909 r. Dąbrówka, +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/) Bolesław Fladziński (*16-04-1910 r. Orątki, +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/) Leon Cholewiński (*19-03-1911 r. Grodzisko, +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/) Mieczysław Tomaszewski (*1912 r., +05-11-1995 r. Łódź /Łódź/) Marianna Fladzińska z d. Karolkiewicz (*09-04-1915 r. Buszkówek, +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/) Helena Eksztajn (*24-08-1915 r. Łódź, +26-12-1957 r. /Łódź/) Bolesław Pintera (*10-10-1917 r. Łódź, +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/) Jan Jaros (*30-03-1918 r. Janinów, +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/) Julianna Szymczak z d. Kurkiewicz (*31-10-1918 r., +06-04-2015 r. /Łódź/) Stanisław Janus (*17-12-1919 r. Matuszew, +21-08-1989 r. Łódź /Łódź/) Józef Kantorek (*20-01-1920 r. Ziewaniczki, +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/) Władysław Mikołajczyk (*16-09-1920 r. Janinów, + /Łódź/) Marianna Jaros z d. Gajda (*06-03-1921 r. Augustów, +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/) Zenon Kustosik (*20-04-1925 r. Łódź, +12-08-1997 r. Łódź /Łódź/) Franciszek Sut (*10-10-1925 r. Rogóźno, +1994 r. Łódź /Łódź/) Marianna Jaros (*30-01-1926 r., +06-03-2004 r. Łódź /Łódź/) Helena Olszewska-Cholewińska z d. Gajda (*26-02-1926 r. Augustów, +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/) Jadwiga Leśnikowska z d. Garbiec (*09-03-1926 r., +06-11-2018 r. Łódź /Łódź/) Stefania Anna Kantorek z d. Kazyk (*04-02-1927 r. Sosnowiec, +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/) Marceli Ufa (*20-08-1927 r. Wygoda, +03-03-2020 r. /Łódź/) Anna Kustosik z d. Kamińska (*05-09-1927 r. Golanki, +13-11-2021 r. Łódź /Łódź/) Tadeusz Olszewski (*24-05-1928 r. Warszawa, +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/) Teodor Kępiński (*~ 1928 r., +13-06-2006 r. /Łódź/) Bogusław Rafalski (*13-02-1930 r., +19-02-2018 r. /Łódź/) Jadwiga Sut z d. Jędrzejczak (*20-05-1930 r. Łódź, +2000 r. Łódź /Łódź/) Benedykt Cyprian Błażejewski (*22-09-1932 r. Łowicz, +31-08-1998 r. Łódź /Łódź/) Zdzisław Gajda (*01-01-1933 r. Augustów, +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/) Zygmunt Fladziński (*20-01-1935 r. Buszków, +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/) Alicja Kurdziel z d. Solarek (*23-04-1935 r. Maurzyce, +31-05-2016 r. Łódź /Łódź/) Franciszka Bolesława Fladzińska z d. Pintera (*22-09-1935 r. Łódź, +24-07-2023 r. Łódź /Łódź/) Mieczysław Kłys (*21-10-1935 r. Giebałtówka, +04-03-2007 r. Łódź /Łódź/) Zofia Miszkiewicz z d. Paluszkiewicz (*05-01-1936 r. Światoń, +05-05-2008 r. Łódź /Łódź/) Roman Miszkiewicz (*17-09-1936 r. Wodzierady, +27-12-2009 r. Łódź /Łódź/) Antonina Ossowska z d. Kamińska (*21-04-1937 r. Golanki, +15-07-2011 r. Łódź /Łódź/) Kazimierz Piotr Gruszka (*13-01-1939 r. Ornatowice, +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/) Maria Owczarczyk z d. Fladzińska (*06-04-1939 r. Łódź, +18-01-1989 r. /Łódź/) Eugeniusz Szymczak (*13-07-1940 r., +23-05-2011 r. Łódź /Łódź/) Tadeusz Szymczak (*26-04-1948 r., +05-11-2011 r. Łódź /Łódź/) Mirosław Kustosik (*17-10-1949 r. Golanki, +06-01-2021 r. Orpelów /Łódź/) Andrzej Wasiak (*~ 1951 r., +04-03-2016 r. /Łódź/) Zygmunt Pierzgalski (*1952 r., +25-07-1996 r. /Łódź/) Małgorzata Szczepańska z d. Jaros (*26-01-1952 r. Łódź, +13-11-2004 r. Łódź /Łódź/) Teresa Białecka (*1953 r., +1953 r. Janinów /Łódź/) Ryszard Ufa (*05-10-1953 r. Łódź, +26-07-2015 r. Łódź) Janusz Gajda (*21-07-1954 r. Łódź, +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/) Marianna Szczepańska (*25-11-1955 r., +09-07-2023 r. /Łódź/) Wojciech Czesław Kantorek (*15-04-1956 r. Łódź, +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/) Jadwiga Helena Kantorek z d. Gajda (*30-10-1956 r. Łódź, +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/) Ryszard Marek Ufa (*07-04-1957 r., +16-09-2013 r. Łódź /Łódź/) Jacek Jerzy Gajda (*03-07-1958 r. Łódź, +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/) Wiesław Mikołajczyk (*09-02-1960 r. Łódź, +09-12-1991 r. (Niemcy) /Łódź/) Monika Ufa z d. Jeske (*15-03-1960 r., +29-08-2020 r. Łódź /Łódź/) Bogusława Misiak z d. Bartczak (*13-02-1961 r., +29-12-2010 r. Łódź /Łódź/) Maria Szymczak (*26-02-1970 r. Łódź, +26-02-1970 r. Łódź /Łódź/) Paweł Szymczak (*17-04-1971 r. Łódź, +23-11-1971 r. Łódź /Łódź/) Anna Kustosik z d. Kiwała (*29-12-1975 r. Łódź, +20-12-2019 r. Łódź /Łódź/) Cezary Kustosik (*1987 r. Łódź, +12-12-2008 r. Łódź /Łódź/) m. chrztu: 25
Stanisław Kustosik (*07-04-1893 r. Łódź, +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/) Zofia Deka (*13-05-1901 r. Bocheń, +?) Janina Maciejak (*1911 r. Łódź, +?) Bolesław Maciejak (*1913 r. Łódź, +?) Irena Apolonia Tomaszewska (*1914 r. Łódź, +?) Helena Eksztajn (*24-08-1915 r. Łódź, +26-12-1957 r. /Łódź/) Bolesław Pintera (*10-10-1917 r. Łódź, +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/) Zenon Kustosik (*20-04-1925 r. Łódź, +12-08-1997 r. Łódź /Łódź/) Franciszka Bolesława Fladzińska z d. Pintera (*22-09-1935 r. Łódź, +24-07-2023 r. Łódź /Łódź/) Marian Zenon Kantorek (*31-01-1951 r. Łódź, +05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/) Janusz Gajda (*21-07-1954 r. Łódź, +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/) Wojciech Czesław Kantorek (*15-04-1956 r. Łódź, +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/) Jadwiga Helena Kantorek z d. Gajda (*30-10-1956 r. Łódź, +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/) Małgorzata Elżbieta Karpiuk - Kustosik z d. Fladzińska (*1958 r. Łódź) Jacek Jerzy Gajda (*03-07-1958 r. Łódź, +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/) Agnieszka Saganiak z d. Jaros (*1972 r. Łódź) Anna Maria Karpiuk (*1979 r. Łódź) Robert Kazimierz Kantorek (*1983 r. Łódź) Magdalena Małgorzata Kantorek z d. Kustosik (*1985 r. Łódź) Monika Patrycja Gruszka-Kantorek z d. Gruszka (*1987 r. Łódź) Marcin Sebastian Kantorek (*1987 r. Łódź) Justyna Saganiak (*1995 r. Łódź) Piotr Zygmunt Stelmach (*2000 r. Łódź) Jakub Wojciech Stelmach (*2004 r. Łódź) Aleksander Robert Kantorek (*2012 r. Łódź) m. zamieszkania: 47
Łukasz Misiak Katarzyna Lewańska Jakub Zygmunt Artur Skrzypek {dane zastrzeżone} Teresa Weronika Gajda z d. Gnatowska (*1933 r. Świnice) Franciszka Kamińska (*1934 r. Golanki) Czesława Gajda z d. Nowosielecka (*11-03-1937 r., +19-01-2023 r. /Aleksandrów Łódzki/) Antonina Ossowska z d. Kamińska (*21-04-1937 r. Golanki, +15-07-2011 r. Łódź /Łódź/) Marianna Jaros z d. Krakowiak (*1944 r. Wojewodza) Janusz Ryszard Jaros (*1944 r. Janinów) Wojciech Szczepański (*1946 r. Wrocław) Kazimierz Marek Kantorek (*1952 r. Łódź) Zbigniew Kustosik (*1952 r. Łódź) Lucyna Gruszka z d. Romaniuk (*1954 r. Jarosławiec) Urszula Pierzgalska z d. Miszkiewicz (*1956 r. Łódź) Mariola Teresa Kantorek z d. Kępińska (*1956 r.) {dane zastrzeżone} Anatol Marian Karpiuk (*1957 r. Łódź) Małgorzata Elżbieta Karpiuk - Kustosik z d. Fladzińska (*1958 r. Łódź) Zofia Kustosik z d. Gromek (*1958 r.) Piotr Misiak (*1960 r.) Anetta Kłys z d. Jaros (*1968 r. Łódź) Jacek Kłys (*1968 r. Łódź) Jacek Tomasz Urbanek (*1971 r. Wrocław) Adam Tomasz Saganiak (*1971 r. Łódź) Agnieszka Saganiak z d. Jaros (*1972 r. Łódź) Adam Zbigniew Kustosik (*1974 r. Łódź) Mariola Żaneta Skrzypek z d. Zawisza (*1978 r.) Anna Maria Karpiuk (*1979 r. Łódź) Ilona Górska z d. Leśnikowska (*1980 r. Łódź) Robert Kazimierz Kantorek (*1983 r. Łódź) Arkadiusz Wojciech Kantorek (*1984 r.) Anna Maria Kantorek z d. Owsiany (*1985 r.) Magdalena Małgorzata Kantorek z d. Kustosik (*1985 r. Łódź) Przemysław Piotr Kustosik (*1985 r. Łódź) Karolina Misiak (*1987 r.) Monika Patrycja Gruszka-Kantorek z d. Gruszka (*1987 r. Łódź) Marcin Sebastian Kantorek (*1987 r. Łódź) Artur Górski (*1988 r.) {dane zastrzeżone} Kacper Fijałkowski (*1994 r. Głowno) Justyna Saganiak (*1995 r. Łódź) Szymon Kłys (*1997 r. Łódź) Amelia Zygmunt (*2004 r.) Aleksander Robert Kantorek (*2012 r. Łódź) Maurycy Kantorek (*2023 r. Łódź) m. ceremonii #1: 39
Philippe Bichon (*1956 r. Chateaurenaud) Monika Katarzyna Knera-Bichon z d. Knera (*1968 r. Łódź) Leon Cholewiński (*19-03-1911 r. Grodzisko, +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/) Helena Olszewska-Cholewińska z d. Gajda (*26-02-1926 r. Augustów, +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/) Aleksander Eksztajn (*19-09-1884 r. Głowno, + /Łódź/) Julianna Eksztajn z d. Ambrozińska (*30-11-1896 r. Rewica, +?) Zygmunt Fladziński (*20-01-1935 r. Buszków, +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/) Franciszka Bolesława Fladzińska z d. Pintera (*22-09-1935 r. Łódź, +24-07-2023 r. Łódź /Łódź/) Jacek Jerzy Gajda (*03-07-1958 r. Łódź, +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/) Krystyna Ewa Gajda z d. Miniak (*25-01-1954 r. Lesko, +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/) Józef Gajda (*21-12-1922 r. Augustów, +07-11-1997 r. Garwolin /Gończyce/) Aniela Marianna Gajda z d. Białecka (*25-02-1936 r. Gończyce, +13-10-1991 r. /Gończyce/) Zdzisław Gajda (*01-01-1933 r. Augustów, +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/) Teresa Weronika Gajda z d. Gnatowska (*1933 r. Świnice) Artur Górski (*1988 r.) Ilona Górska z d. Leśnikowska (*1980 r. Łódź) Kazimierz Piotr Gruszka (*13-01-1939 r. Ornatowice, +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/) Lucyna Gruszka z d. Romaniuk (*1954 r. Jarosławiec) Arkadiusz Wojciech Kantorek (*1984 r.) Anna Maria Kantorek z d. Owsiany (*1985 r.) Kazimierz Marek Kantorek (*1952 r. Łódź) Jadwiga Helena Kantorek z d. Gajda (*30-10-1956 r. Łódź, +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/) Leon Kantorek (*1895 r. Sopel, +05-1974 r. /Łódź/) Maria Kantorek z d. Jorke (*11-01-1904 r., +10-12-1985 r. /Łódź/) Marcin Sebastian Kantorek (*1987 r. Łódź) Monika Patrycja Gruszka-Kantorek z d. Gruszka (*1987 r. Łódź) Robert Kazimierz Kantorek (*1983 r. Łódź) Magdalena Małgorzata Kantorek z d. Kustosik (*1985 r. Łódź) Anatol Marian Karpiuk (*1957 r. Łódź) Małgorzata Elżbieta Karpiuk - Kustosik z d. Fladzińska (*1958 r. Łódź) Marian Kazimierczyk (* Sylwerynów, +?) Józefa Kazimierczyk z d. Ambrozińska (*23-03-1902 r. Rewica, +?) Jacek Kłys (*1968 r. Łódź) Anetta Kłys z d. Jaros (*1968 r. Łódź) Tomasz Kłys (*1989 r. Łódź) Ewa Kłys z d. Wlazło - Walewska (*1989 r. Łódź) Marian Knera (*1932 r. Nagawki) Halina Stefania Knera z d. Stankiewicz (*1934 r. Łódź) Maciej Kreczmer (*1990 r. Łódź) Anna Kreczmer z d. Witczak (*1990 r.) Mirosław Kustosik (*17-10-1949 r. Golanki, +06-01-2021 r. Orpelów /Łódź/) Alina Cybulska Stanisław Kustosik (*07-04-1893 r. Łódź, +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/) Franciszka Kustosik z d. Raczkowska (*17-09-1895 r. Zgierz, +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/) Zbigniew Kustosik (*1952 r. Łódź) Małgorzata Elżbieta Karpiuk - Kustosik z d. Fladzińska (*1958 r. Łódź) Zbigniew Kustosik (*1952 r. Łódź) Danuta Helena Kustosik z d. Bednarz (*07-04-1953 r. Łódź, +08-07-2006 r. /Stara Gadka/) Zenon Kustosik (*20-04-1925 r. Łódź, +12-08-1997 r. Łódź /Łódź/) Anna Kustosik z d. Kamińska (*05-09-1927 r. Golanki, +13-11-2021 r. Łódź /Łódź/) Ludwik Lebioda (*23-08-1903 r., +?) Genowefa Lebioda z d. Plewka (+?) Tadeusz Olszewski (*24-05-1928 r. Warszawa, +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/) Helena Olszewska-Cholewińska z d. Gajda (*26-02-1926 r. Augustów, +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/) Piotr Pietrzak (*21-04-1881 r. Tworzyjanki, +?) Franciszka Pietrzak z d. Gawin (+?) Bolesław Pintera (*10-10-1917 r. Łódź, +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/) Aniela Pintera z d. Stępień (*06-01-1909 r. Dąbrówka, +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/) Władysław Pintera (*22-09-1889 r. Puczniew, +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/) Franciszka Pintera z d. Bergiel (*23-12-1892 r. Dąbrówka, +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/) Adam Tomasz Saganiak (*1971 r. Łódź) Agnieszka Saganiak z d. Jaros (*1972 r. Łódź) Przemysław Łukasz Stelmach (*1976 r.) Magdalena Marta Stelmach z d. Szczepańska (*1976 r. Łódź) Roch Świderek (*14-10-1887 r. Dalków, +?) Marianna Świderek (*07-03-1885 r. Popień, +?) Edmund Tomaszewski (*02-10-1878 r. Łódź, +25-05-1944 r. Łódź /Łódź/) Aniela Tomaszewska z d. Cegielska (*1881 r. Solec Zdrój, +27-04-1944 r. Łódź /Łódź/) Marian Tomaszewski (*1905 r. Łódź, +09-12-1966 r. Łódź) Helena Tomaszewska z d. Pawlak (+?) Eugeniusz Ufa (*01-01-1926 r. Wygoda, +27-02-1998 r.) Kazimiera Ziarkowska-Ufa z d. Patanowska (*1926 r., +1996 r.) Jerzy Jan Ufa (*1952 r. Łódź) Jolanta Krystyna Ufa z d. Stanikowska (*26-03-1953 r. Łódź, +04-08-2017 r.) Kamil Tomasz Ufa (*1983 r. Łódź) Katarzyna Gendek-Ufa z d. Gendek (*1987 r. Łowicz) Józef Warda (*05-01-1913 r. Skaratki, +06-07-2001 r.) Stanisława Warda z d. Dróżka (+?) m. ceremonii #2: 11
Jacek Jerzy Gajda (*03-07-1958 r. Łódź, +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/) Krystyna Ewa Gajda z d. Miniak (*25-01-1954 r. Lesko, +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/) Zdzisław Gajda (*01-01-1933 r. Augustów, +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/) Teresa Weronika Gajda z d. Gnatowska (*1933 r. Świnice) Arkadiusz Wojciech Kantorek (*1984 r.) Anna Maria Kantorek z d. Owsiany (*1985 r.) Kazimierz Marek Kantorek (*1952 r. Łódź) Jadwiga Helena Kantorek z d. Gajda (*30-10-1956 r. Łódź, +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/) Anatol Marian Karpiuk (*1957 r. Łódź) Małgorzata Elżbieta Karpiuk - Kustosik z d. Fladzińska (*1958 r. Łódź) Jacek Kłys (*1968 r. Łódź) Anetta Kłys z d. Jaros (*1968 r. Łódź) Tomasz Kłys (*1989 r. Łódź) Ewa Kłys z d. Wlazło - Walewska (*1989 r. Łódź) Stanisław Kustosik (*07-04-1893 r. Łódź, +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/) Franciszka Kustosik z d. Raczkowska (*17-09-1895 r. Zgierz, +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/) Bolesław Pintera (*10-10-1917 r. Łódź, +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/) Aniela Pintera z d. Stępień (*06-01-1909 r. Dąbrówka, +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/) Adam Tomasz Saganiak (*1971 r. Łódź) Agnieszka Saganiak z d. Jaros (*1972 r. Łódź) Przemysław Łukasz Stelmach (*1976 r.) Magdalena Marta Stelmach z d. Szczepańska (*1976 r. Łódź) m. zaręczyny: 3
Kazimierz Marek Kantorek (*1952 r. Łódź) Jadwiga Helena Kantorek z d. Gajda (*30-10-1956 r. Łódź, +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/) Marcin Sebastian Kantorek (*1987 r. Łódź) Monika Patrycja Gruszka-Kantorek z d. Gruszka (*1987 r. Łódź) Robert Kazimierz Kantorek (*1983 r. Łódź) Magdalena Małgorzata Kantorek z d. Kustosik (*1985 r. Łódź) m. zakończenia związku: 5
Jacek Jerzy Gajda (*03-07-1958 r. Łódź, +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/) Krystyna Ewa Gajda z d. Miniak (*25-01-1954 r. Lesko, +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/) Anatol Marian Karpiuk (*1957 r. Łódź) Małgorzata Elżbieta Karpiuk - Kustosik z d. Fladzińska (*1958 r. Łódź) Zbigniew Kustosik (*1952 r. Łódź) Danuta Helena Kustosik z d. Bednarz (*07-04-1953 r. Łódź, +08-07-2006 r. /Stara Gadka/) Ludwik Lebioda (*23-08-1903 r., +?) Genowefa Lebioda z d. Plewka (+?) Kamil Tomasz Ufa (*1983 r. Łódź) Katarzyna Gendek-Ufa z d. Gendek (*1987 r. Łowicz) 460 [+]
301 . Łyszkowice m. urodzenia: 6
Franciszek Trębaczyk (*1857 r. Łyszkowice, +?) Jan Szkup (*1865 r. Łyszkowice, +1898 r. Kuczków) Piotr Czubatka (*1867 r. Łyszkowice, +?) Agnieszka Milczarek z d. Graczyk (*1876 r. Łyszkowice, +?) Kazimierz Miziołek (*1942 r. Łyszkowice) Pola Ufa (*2013 r. Łyszkowice) m. zgonu: 1
Weronika Dałek z d. Kaźmierska (*07-07-1909 r. Księże Górki, +1997 r. Łyszkowice) m. pochówku: 2
Józef Wroński (*13-10-1928 r., +08-03-2018 r. /Łyszkowice/) Kazimiera Wrońska z d. Wiesiołek (*19-09-1932 r., +20-02-2022 r. Łódź /Łyszkowice/) m. pogrzebu: 2
Józef Wroński (*13-10-1928 r., +08-03-2018 r. /Łyszkowice/) Kazimiera Wrońska z d. Wiesiołek (*19-09-1932 r., +20-02-2022 r. Łódź /Łyszkowice/) m. ceremonii #1: 2
Czesław Kuciński (*1913 r., +16-03-1984 r. Reczyce) Zofia Kucińska z d. Rosłonek (+?) Józef Wiesiołek (*18-02-1904 r. Seroki, +?) Anna Wiesiołek z d. Kusińska (+?) 13 [+]
303 . Maków m. urodzenia: 1
Katarzyna Kazimierska (*1888 r. Maków, +1888 r. Maków) m. zgonu: 5
Szczepan Kazimierski (*1843 r. Guźnia, +1887 r. Maków) Piotr Kazimierski (*29-07-1875 r. Guźnia, +1901 r. Maków) Marianna Kazimierska (*21-12-1881 r. Guźnia, +1888 r. Maków) Feliks Kazimierski (*10-05-1884 r. Guźnia, +1888 r. Maków) Katarzyna Kazimierska (*1888 r. Maków, +1888 r. Maków) m. chrztu: 3
Marianna Wach (*1884 r. Słomków, +?) Stanisław Kiczoł (*1885 r., +?) Adam Wach (*1890 r. Słomków, +?) m. ceremonii #1: 1
Jan Sałuda (*02-09-1884 r. Lisiewice, +?) Józefa Sałuda z d. Kiczoł (*1889 r., +?) m. ceremonii #2: 1
Jan Sałuda (*02-09-1884 r. Lisiewice, +?) Józefa Sałuda z d. Kiczoł (*1889 r., +?) 11 [+]
305 . Małszyce m. urodzenia: 12
Florian Kuryś (*21-04-1842 r. Małszyce, +1843 r. Małszyce) Antoni Kuryś (*15-04-1844 r. Małszyce, +?) Mateusz Kucharek (*1862 r. Małszyce, +?) Benedykt Kucharek (*1865 r. Małszyce, +1865 r. Małszyce) Józef Kucharek (*1866 r. Małszyce, +?) Agnieszka Kazimierska z d. Kucharek (*18-01-1875 r. Małszyce, +26-02-1932 r. /Chruślin/) Wincenty Kucharek (*20-01-1875 r. Małszyce, +15-11-1949 r.) Marianna Miziołek z d. Kucharek (*31-01-1905 r. Małszyce, +1949 r.) Aniela Ufa z d. Niedzielska (*13-05-1906 r. Małszyce, +21-06-1998 r. Wygoda) Jan Kucharek (*25-12-1908 r. Małszyce, +1992 r.) Helena Miziołek z d. Kucharek (*13-12-1912 r. Małszyce, +15-10-1979 r.) Stefan Kucharek (*21-06-1919 r. Małszyce, +05-05-2011 r. Łowicz) m. zgonu: 4
Jan Kuryś (*13-08-1838 r. Niedźwiada, +1853 r. Małszyce) Florian Kuryś (*21-04-1842 r. Małszyce, +1843 r. Małszyce) Benedykt Kucharek (*1865 r. Małszyce, +1865 r. Małszyce) Władysław Wiesiołek (*25-09-1904 r. Otolice, +20-12-1982 r. Małszyce) 16 [+]
314 . Mastki m. urodzenia: 10
Jan Golis (*29-07-1836 r. Mastki, +15-01-1905 r. Mastki) Marianna Błażejewska z d. Golis (*29-04-1862 r. Mastki, +26-02-1920 r. Lisiewice) Józefa Bińczak z d. Fabiańska (*13-04-1878 r. Mastki, +10-04-1910 r. Retki) Marianna Jabłońska (*20-01-1882 r. Mastki, +06-02-1882 r. Mastki) Jan Jabłoński (*22-01-1884 r. Mastki, +03-10-1920 r. Mastki) Agnieszka Lesiak z d. Jabłońska (*13-01-1893 r. Mastki, +?) Aniela Jabłońska (*02-02-1914 r. Mastki, +?) Jabłoński (*17-03-1917 r. Mastki, +17-03-1917 r. Mastki) Władysław Jabłoński (*07-05-1918 r. Mastki, +?) Józefa Jabłońska (*31-05-1920 r. Mastki, +29-08-1920 r. Mastki) m. zgonu: 7
Józef Golis (*~ 1800 r., +1952 r. Mastki) Jan Golis (*29-07-1836 r. Mastki, +15-01-1905 r. Mastki) Karol Jabłoński (*04-11-1845 r. Świące, +1922 r. Mastki) Marianna Jabłońska (*20-01-1882 r. Mastki, +06-02-1882 r. Mastki) Jan Jabłoński (*22-01-1884 r. Mastki, +03-10-1920 r. Mastki) Jabłoński (*17-03-1917 r. Mastki, +17-03-1917 r. Mastki) Józefa Jabłońska (*31-05-1920 r. Mastki, +29-08-1920 r. Mastki) 17 [+]
316 . Maurzyce m. urodzenia: 111
Marianna Wieteska z d. Górajek (*03-08-1804 r. Maurzyce, +?) Walenty Jabłoński (*24-02-1814 r. Maurzyce, +05-03-1814 r. Maurzyce) Kunegunda Wiechno z d. Jabłońska (*29-07-1815 r. Maurzyce, +09-10-1871 r. Bąków Dolny) Kazimierz Urbanek (*02-03-1817 r. Maurzyce, +27-07-1860 r. Maurzyce) Tomasz Jabłoński (*27-12-1817 r. Maurzyce, +06-10-1831 r. Maurzyce) Roch Jabłoński (*16-08-1820 r. Maurzyce, +?) Andrzej Urbanek (*24-11-1821 r. Maurzyce, +08-06-1874 r. Maurzyce) Franciszek Jabłoński (*05-10-1822 r. Maurzyce, +02-01-1858 r. Świące) Katarzyna Jabłońska (*22-11-1824 r. Maurzyce, +?) Kacper Jabłoński (*30-12-1826 r. Maurzyce, +04-03-1899 r. Brodne) Katarzyna Jabłońska z d. Busiak (*30-10-1827 r. Maurzyce, +05-05-1866 r. Maurzyce) Wojciech Jabłoński (*17-04-1829 r. Maurzyce, +05-07-1916 r. Maurzyce) Marianna Chlebna z d. Jabłońska (*26-06-1831 r. Maurzyce, +25-08-1912 r. Maurzyce) Jadwiga Surma z d. Węgierek (*13-10-1836 r. Maurzyce, +24-02-1887 r. Maurzyce) Marianna Węgierek (*22-04-1839 r. Maurzyce, +16-02-1841 r. Maurzyce) Mateusz Węgierek (*19-09-1841 r. Maurzyce, +?) Marianna Węgierek (*01-07-1844 r. Maurzyce, +01-12-1849 r. Maurzyce) Jadwiga Jabłońska (*09-12-1846 r. Maurzyce, +10-12-1847 r. Maurzyce) Wincenty Węgierek (*10-07-1848 r. Maurzyce, +20-01-1850 r. Maurzyce) Franciszek Urbanek (*24-05-1849 r. Maurzyce, +25-02-1892 r. Maurzyce) Jakub Jabłoński (*16-07-1849 r. Maurzyce, +21-09-1850 r. Maurzyce) Balbina Jabłońska (*15-03-1850 r. Maurzyce, +?) Katarzyna Węgierek (*27-10-1850 r. Maurzyce, +31-07-1851 r. Maurzyce) Rozalia Gasik z d. Jabłońska (*05-08-1851 r. Maurzyce, +1940 r.) Walenty Jabłoński (*14-02-1852 r. Maurzyce, +05-08-1854 r. Maurzyce) Małgorzata Węgierek (*19-06-1852 r. Maurzyce, +17-12-1852 r. Maurzyce) Marcjanna Lebioda (*02-01-1853 r. Maurzyce, +?) Franciszka Redo z d. Jabłońska (*08-03-1854 r. Maurzyce, +1922 r. Łowicz) Marianna Jabłońska (*29-08-1854 r. Maurzyce, +27-09-1855 r. Maurzyce) Tomasz Urbanek (*16-12-1855 r. Maurzyce, +11-01-1856 r. Maurzyce) Piotr Urbanek (*16-12-1855 r. Maurzyce, +08-07-1857 r. Maurzyce) Augustyn Urbanek (*26-08-1856 r. Maurzyce, +?) Tomasz Jabłoński (*05-12-1856 r. Maurzyce, +23-12-1857 r. Maurzyce) Józefa Koza z d. Urbanek (*03-03-1858 r. Maurzyce, +12-08-1894 r. Ostrów) Antoni Jabłoński (*11-06-1858 r. Maurzyce, +09-03-1859 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*11-06-1858 r. Maurzyce, +13-07-1858 r. Maurzyce) Łucja Jabłońska (*18-10-1858 r. Maurzyce, +03-12-1858 r. Maurzyce) Tomasz Pełka (*14-12-1858 r. Maurzyce, +?) Walenty Jabłoński (*25-01-1860 r. Maurzyce, +14-09-1861 r. Maurzyce) Józef Jabłoński (*01-03-1860 r. Maurzyce, +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie) Jakub Urbanek (*24-07-1860 r. Maurzyce, +20-01-1861 r. Maurzyce) Maciej Urbanek (*18-02-1862 r. Maurzyce, +03-12-1917 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*24-03-1862 r. Maurzyce, +01-01-1878 r. Maurzyce) Petronela Bińczak z d. Jabłońska (*29-05-1862 r. Maurzyce, +17-12-1944 r. Rząśno) Franciszka Pełka z d. Urbanek (*01-04-1864 r. Maurzyce, +?) Jakub Jabłoński (*11-07-1864 r. Maurzyce, +07-08-1865 r. Maurzyce) Tomasz Jabłoński (*13-12-1864 r. Maurzyce, +?) Eleonora Bogusz (*18-02-1865 r. Maurzyce, +?) Karolina Skowrońska z d. Urbanek (*28-10-1865 r. Maurzyce, +?) Ludwik Jabłoński (*25-08-1867 r. Maurzyce, +?) Marianna Gałaj z d. Urbanek (*18-10-1867 r. Maurzyce, +?) Katarzyna Wojda z d. Jabłońska (*29-10-1868 r. Maurzyce, +?) Jakub Jabłoński (*22-07-1869 r. Maurzyce, +11-08-1869 r. Maurzyce) Jan Jabłoński (*13-10-1869 r. Maurzyce, +?) Tomasz Urbanek (*21-12-1869 r. Maurzyce, +10-04-1871 r. Maurzyce) Józef Urbanek (*11-03-1871 r. Maurzyce, +?) Małgorzata Jabłońska (*11-07-1871 r. Maurzyce, +?) Piotr Jabłoński (*14-10-1871 r. Maurzyce, +13-05-1872 r. Maurzyce) Marianna Urbanek (*18-01-1872 r. Maurzyce, +?) Jakub Jabłoński (*02-07-1873 r. Maurzyce, +03-02-1929 r. Łódź) Wiktoria Wójcik z d. Jabłońska (*08-12-1874 r. Maurzyce, +?) Jan Urbanek (*20-05-1875 r. Maurzyce, +18-01-1935 r. Maurzyce) Jan Redo (*20-10-1875 r. Maurzyce, +05-11-1875 r. Maurzyce) Bartłomiej Urbanek (*24-07-1877 r. Maurzyce, +?) Piotr Jabłoński (*27-06-1878 r. Maurzyce, +21-12-1878 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*11-07-1878 r. Maurzyce, +07-09-1878 r. Maurzyce) Katarzyna Protekta z d. Jabłońska (*10-11-1879 r. Maurzyce, +18-02-1908 r. Szymanowice) Jan Jabłoński (*31-12-1879 r. Maurzyce, +1939 r. Boczki Domaradzkie) Jan Mróz (*07-09-1881 r. Maurzyce, +06-11-1961 r. Maurzyce /Zduny/) Marianna Jabłońska (*02-10-1881 r. Maurzyce, +18-12-1887 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*25-06-1882 r. Maurzyce, +?) Tekla Protekta z d. Jabłońska (*07-03-1883 r. Maurzyce, +?) Julianna Jabłońska (*20-03-1883 r. Maurzyce, +1884 r.) Paweł Jabłoński (*03-01-1885 r. Maurzyce, +~ 1946 r. /Stary Waliszew/) Marianna Pełka (*02-04-1886 r. Maurzyce, +?) Marek Stanisław Urbanek (*25-04-1886 r. Maurzyce, +12-06-1887 r. Maurzyce) Józef Pełka (*20-03-1887 r. Maurzyce, +?) Katarzyna Michalak z d. Jabłońska (*13-04-1887 r. Maurzyce, + /Stary Waliszew/) Julianna Jabłońska (*13-04-1887 r. Maurzyce, +25-06-1887 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*27-11-1887 r. Maurzyce, +16-01-1888 r. Maurzyce) Franciszka Kantorek z d. Jabłońska (*07-10-1888 r. Maurzyce, +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Małgorzata Jabłońska (*05-03-1891 r. Maurzyce, +13-01-1893 r. Maurzyce) Magdalena Jabłońska (*31-12-1892 r. Maurzyce, +13-01-1896 r. Maurzyce) Tomasz Pełka (*23-01-1893 r. Maurzyce, +?) Tomasz Jabłoński (*19-12-1893 r. Maurzyce, +17-02-1896 r. Maurzyce) Wojciech Jabłoński (*02-04-1895 r. Maurzyce, +13-01-1896 r. Maurzyce) Marianna Pełka (*12-02-1896 r. Maurzyce, +?) Katarzyna Jabłońska (*13-10-1896 r. Maurzyce, +16-11-1896 r. Maurzyce) Konstanty Pełka (*14-05-1899 r. Maurzyce, +?) Franciszek Pełka (*18-06-1902 r. Maurzyce, +?) Bronisław Mróz (*29-07-1903 r. Maurzyce, +12-1946 r.) Jan Jabłoński (*22-08-1903 r. Maurzyce, +?) Katarzyna Jabłońska (*11-01-1904 r. Maurzyce, +?) Stanisław Mróz (*25-01-1905 r. Maurzyce, +16-11-1967 r.) Józef Jabłoński (*27-02-1906 r. Maurzyce, +?) Stanisław Jabłoński (*02-03-1906 r. Maurzyce, +?) Zofia Pełka (*07-07-1907 r. Maurzyce, +?) Helena Solarek z d. Mróz (*23-10-1907 r. Maurzyce, +15-08-1992 r. Łódź /Łódź/) Józef Solarek (*10-02-1908 r. Maurzyce, +06-09-1963 r. Tuszynek /Łódź/) Marianna Jabłońska (*13-02-1908 r. Maurzyce, +18-09-1915 r. Maurzyce) Stanisław Urbanek (*26-08-1909 r. Maurzyce, +15-04-1987 r. Żmigród) Marianna Mróz (*02-10-1909 r. Maurzyce, +1914 r. Warszawa /Warszawa/) Franciszek Jabłoński (*05-01-1910 r. Maurzyce, +?) Józef Urbanek (*05-12-1910 r. Maurzyce, +?) Kazimierz Mróz (*17-08-1911 r. Maurzyce, +08-11-1911 r. Maurzyce) Kazimierz Mróz (*10-04-1913 r. Maurzyce, +1914 r. Warszawa) Marianna Rybus z d. Urbanek (*13-11-1913 r. Maurzyce, +13-08-2003 r. Bocheń) Bolesław Mróz (*28-01-1915 r. Maurzyce, +30-01-1996 r. Zalesie Dolne /Jazgarzew/) Henryk Urbanek (*30-08-1920 r. Maurzyce, +?) Edmund Kazimierz Solarek (*07-01-1933 r. Maurzyce, +08-11-2003 r. Pabianice /Pabianice/) Alicja Kurdziel z d. Solarek (*23-04-1935 r. Maurzyce, +31-05-2016 r. Łódź /Łódź/) m. zgonu: 65
Adam Mróz (+13-02-1835 r. Maurzyce) Kunegunda Mróz z d. Skowrońska (+16-09-1831 r. Maurzyce) Bartłomiej Węgierek (+19-08-1852 r. Maurzyce) Wojciech Jabłoński (*~ 1769 r., +30-10-1865 r. Maurzyce) Małgorzata Jabłońska z d. Warowitek (*~ 1788 r., +09-02-1854 r. Maurzyce) Jakub Świdrowski (*~ 1796 r., +27-09-1851 r. Maurzyce) Jan Rybus (*~ 1796 r., +18-03-1846 r. Maurzyce) Teresa Świdrowska z d. Pełka (*~ 1801 r., +27-11-1883 r. Maurzyce) Walenty Jabłoński (*24-02-1814 r. Maurzyce, +05-03-1814 r. Maurzyce) Kazimierz Urbanek (*02-03-1817 r. Maurzyce, +27-07-1860 r. Maurzyce) Tomasz Jabłoński (*27-12-1817 r. Maurzyce, +06-10-1831 r. Maurzyce) Andrzej Urbanek (*24-11-1821 r. Maurzyce, +08-06-1874 r. Maurzyce) Agnieszka Jabłońska z d. Bejda (*13-04-1826 r. Świeryż, +22-12-1855 r. Maurzyce) Katarzyna Jabłońska z d. Busiak (*30-10-1827 r. Maurzyce, +05-05-1866 r. Maurzyce) Wojciech Jabłoński (*17-04-1829 r. Maurzyce, +05-07-1916 r. Maurzyce) Jan Lebioda (*25-05-1831 r. Zduny, +18-08-1852 r. Maurzyce) Marianna Chlebna z d. Jabłońska (*26-06-1831 r. Maurzyce, +25-08-1912 r. Maurzyce) Agnieszka Jabłońska z d. Wieteska (*19-01-1833 r. Świeryż, +14-07-1878 r. Maurzyce) Brygida Jabłońska z d. Mikołajczyk (*12-05-1833 r. Zduny, +13-02-1892 r. Maurzyce) Jadwiga Surma z d. Węgierek (*13-10-1836 r. Maurzyce, +24-02-1887 r. Maurzyce) Marianna Węgierek (*22-04-1839 r. Maurzyce, +16-02-1841 r. Maurzyce) Marianna Węgierek (*01-07-1844 r. Maurzyce, +01-12-1849 r. Maurzyce) Jadwiga Jabłońska (*09-12-1846 r. Maurzyce, +10-12-1847 r. Maurzyce) Wincenty Węgierek (*10-07-1848 r. Maurzyce, +20-01-1850 r. Maurzyce) Franciszek Urbanek (*24-05-1849 r. Maurzyce, +25-02-1892 r. Maurzyce) Jakub Jabłoński (*16-07-1849 r. Maurzyce, +21-09-1850 r. Maurzyce) Helena Jabłońska z d. Żabka (*16-02-1850 r., +02-06-1918 r. Maurzyce) Katarzyna Węgierek (*27-10-1850 r. Maurzyce, +31-07-1851 r. Maurzyce) Walenty Jabłoński (*14-02-1852 r. Maurzyce, +05-08-1854 r. Maurzyce) Małgorzata Węgierek (*19-06-1852 r. Maurzyce, +17-12-1852 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*29-08-1854 r. Maurzyce, +27-09-1855 r. Maurzyce) Tomasz Urbanek (*16-12-1855 r. Maurzyce, +11-01-1856 r. Maurzyce) Piotr Urbanek (*16-12-1855 r. Maurzyce, +08-07-1857 r. Maurzyce) Tomasz Jabłoński (*05-12-1856 r. Maurzyce, +23-12-1857 r. Maurzyce) Antoni Jabłoński (*11-06-1858 r. Maurzyce, +09-03-1859 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*11-06-1858 r. Maurzyce, +13-07-1858 r. Maurzyce) Łucja Jabłońska (*18-10-1858 r. Maurzyce, +03-12-1858 r. Maurzyce) Walenty Jabłoński (*25-01-1860 r. Maurzyce, +14-09-1861 r. Maurzyce) Jakub Urbanek (*24-07-1860 r. Maurzyce, +20-01-1861 r. Maurzyce) Maciej Urbanek (*18-02-1862 r. Maurzyce, +03-12-1917 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*24-03-1862 r. Maurzyce, +01-01-1878 r. Maurzyce) Krystyna Urbanek z d. Gasik (*10-03-1864 r. Jackowice, +07-01-1892 r. Maurzyce) Jakub Jabłoński (*11-07-1864 r. Maurzyce, +07-08-1865 r. Maurzyce) Jakub Jabłoński (*22-07-1869 r. Maurzyce, +11-08-1869 r. Maurzyce) Tomasz Urbanek (*21-12-1869 r. Maurzyce, +10-04-1871 r. Maurzyce) Piotr Jabłoński (*14-10-1871 r. Maurzyce, +13-05-1872 r. Maurzyce) Jan Urbanek (*20-05-1875 r. Maurzyce, +18-01-1935 r. Maurzyce) Jan Redo (*20-10-1875 r. Maurzyce, +05-11-1875 r. Maurzyce) Piotr Jabłoński (*27-06-1878 r. Maurzyce, +21-12-1878 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*11-07-1878 r. Maurzyce, +07-09-1878 r. Maurzyce) Jan Mróz (*07-09-1881 r. Maurzyce, +06-11-1961 r. Maurzyce /Zduny/) Marianna Jabłońska (*02-10-1881 r. Maurzyce, +18-12-1887 r. Maurzyce) Marek Stanisław Urbanek (*25-04-1886 r. Maurzyce, +12-06-1887 r. Maurzyce) Julianna Jabłońska (*13-04-1887 r. Maurzyce, +25-06-1887 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*27-11-1887 r. Maurzyce, +16-01-1888 r. Maurzyce) Marianna Urbanek z d. Gołębiewska (*21-12-1889 r. Guźnia, +28-12-1919 r. Maurzyce) Małgorzata Jabłońska (*05-03-1891 r. Maurzyce, +13-01-1893 r. Maurzyce) Magdalena Jabłońska (*31-12-1892 r. Maurzyce, +13-01-1896 r. Maurzyce) Tomasz Jabłoński (*19-12-1893 r. Maurzyce, +17-02-1896 r. Maurzyce) Wojciech Jabłoński (*02-04-1895 r. Maurzyce, +13-01-1896 r. Maurzyce) Katarzyna Jabłońska (*13-10-1896 r. Maurzyce, +16-11-1896 r. Maurzyce) Franciszek Jabłoński (*23-11-1899 r. Klewków, +16-01-1907 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*13-02-1908 r. Maurzyce, +18-09-1915 r. Maurzyce) Feliksa Lebioda (*14-06-1910 r. Zduny, +20-01-1915 r. Maurzyce) Kazimierz Mróz (*17-08-1911 r. Maurzyce, +08-11-1911 r. Maurzyce) 176 [+]
318 . Mąkolice m. urodzenia: 3
Kazimierz Stafaniak (*1835 r. Mąkolice, +?) Stanisław Kałuża (*1868 r. Mąkolice, +?) Stanisław Włostek (*05-05-1910 r. Mąkolice, +30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/) m. chrztu: 12
Kazimierz Stafaniak (*1835 r. Mąkolice, +?) Roch Włostek (*1849 r. Wola Mąkolska, +26-03-1904 r. Wola Mąkolska) Stanisław Kałuża (*1868 r. Mąkolice, +?) Marcin Plewka (*1872 r. Wola Mąkolska, +?) Marianna Rychlik z d. Włostek (*28-07-1878 r. Wola Mąkolska, +?) Franciszek Włostek (*20-09-1880 r. Wola Mąkolska, +07-12-1935 r. Marianów) Katarzyna Włostek (*13-08-1885 r. Wola Mąkolska, +?) Józef Rychlik (*02-12-1889 r. Wola Mąkolska, +?) Wojciech Rychlik (*29-03-1891 r. Wola Mąkolska, +?) Marcin Plewka (*1892 r., +?) Jadwiga Włostek (*11-09-1905 r. Wola Mąkolska, +03-02-1906 r. Wola Mąkolska) Władysław Włostek (*30-08-1912 r. Wola Mąkolska, +?) m. ceremonii #1: 1
Mateusz Redzisz (*02-09-1869 r. Stroniewice, +1912 r. Stroniewice) Marianna Rychlik z d. Włostek (*28-07-1878 r. Wola Mąkolska, +?) 16 [+]
337 . Mystkowice m. urodzenia: 138
Katarzyna Gajda z d. Wójcik (* Mystkowice, +?) Gertruda Wiesiołek z d. Maliszewska (*1814 r. Mystkowice, +16-01-1877 r. Bocheń) Marcjanna Gajda (*1844 r. Mystkowice, +?) Jan Gajda (*1846 r. Mystkowice, +?) Antonina Gałaj z d. Grzyb (*18-06-1848 r. Mystkowice, +?) Michał Gajda (*1852 r. Mystkowice, +?) Dominik Tarkowski (*1853 r. Mystkowice, +?) Andrzej Gajda (*1853 r. Mystkowice, +?) Marianna Gajda (*1854 r. Mystkowice, +?) Jan Mielczarek (*1860 r. Mystkowice, +?) Jan Gajda (*1861 r. Mystkowice, +18-05-1941 r. Mystkowice) Paweł Sobieszek (*01-07-1861 r. Mystkowice, +10-06-1927 r. Mystkowice) Małgorzata Mielczarek (*1863 r. Mystkowice, +?) Łucja Sobieszek (*1863 r. Mystkowice, +1865 r. Mystkowice) Marianna Gajda z d. Gałaj (*1864 r. Mystkowice, +?) Rozalia Gałaj z d. Mielczarek (*1865 r. Mystkowice, +09-09-1887 r. Mystkowice) Anna Mielczarek (*15-12-1865 r. Mystkowice, +?) Michał Kazimierski (*29-08-1866 r. Mystkowice, +26-02-1867 r. Mystkowice) Magdalena Sobieszek (*24-02-1868 r. Mystkowice, +22-03-1873 r. Mystkowice) Szczepan Kazimierski (*05-03-1868 r. Mystkowice, +01-09-1868 r. Mystkowice) Roch Mielczarek (*14-08-1868 r. Mystkowice, +10-10-1920 r. Mystkowice) Grzegorz Sobieszek (*08-05-1869 r. Mystkowice, +22-01-1870 r. Mystkowice) Marcjanna Bolimowska z d. Kazimierska (*20-09-1869 r. Mystkowice, +?) Jan Marszałek (*08-02-1870 r. Mystkowice, +31-03-1870 r. Mystkowice) Augustyn Piasta (*27-08-1870 r. Mystkowice, +?) Marianna Marszałek (*09-12-1870 r. Mystkowice, +26-12-1870 r. Mystkowice) Barbara Ewa Roszewska z d. Marszałek (*04-12-1871 r. Mystkowice, +15-09-1928 r. Mystkowice) Jan Mielczarek (*19-01-1872 r. Mystkowice, +?) Jan Kazimierski (*07-02-1873 r. Mystkowice, +27-12-1900 r. Mystkowice) Józef Marszałek (*18-03-1874 r. Mystkowice, +16-09-1939 r. Mystkowice) Piotr Marszałek (*19-01-1876 r. Mystkowice, +1943 r. Pszczonów) Marianna Sobieszek z d. Kazimierska (*16-06-1876 r. Mystkowice, +?) Agnieszka Wróbel z d. Mielczarek (*13-01-1877 r. Mystkowice, +01-11-1909 r. Mystkowice) Antoni Kazimierski (*04-01-1878 r. Mystkowice, +?) Małgorzata Piasta z d. Marszałek (*06-03-1878 r. Mystkowice, +?) Sabina Marszałek z d. Wójcik (*1879 r. Mystkowice, +?) Roch Gałaj (*12-08-1879 r. Mystkowice, +09-01-1970 r. Mystkowice) Marianna Lisiewska z d. Marszałek (*22-03-1880 r. Mystkowice, +1938 r. Seligów) Piotr Gołębiewski (*28-06-1880 r. Mystkowice, +19-12-1884 r. Mystkowice) Jan Tarkowski (*04-05-1882 r. Mystkowice, +13-03-1941 r. Mystkowice) Ignacy Gołębiewski (*14-07-1882 r. Mystkowice, +25-12-1882 r. Mystkowice) Agnieszka Marszałek (*19-03-1883 r. Mystkowice, +?) Małgorzata Marszałek z d. Piasta (*01-06-1883 r. Mystkowice, +?) Małgorzata Kunikowska z d. Kazimierska (*11-07-1883 r. Mystkowice, +?) Franciszek Gołębiewski (*28-01-1884 r. Mystkowice, +08-05-1884 r. Mystkowice) Magdalena Tarkowska (*05-03-1884 r. Mystkowice, +?) Aniela Marszałek (*01-08-1884 r. Mystkowice, +?) Marianna Wojciechowska z d. Gołębiewska (*19-07-1885 r. Mystkowice, +?) Marianna Gałaj (*24-09-1885 r. Mystkowice, +?) Marcjanna Gałaj z d. Marszałek (*06-01-1887 r. Mystkowice, +?) Marianna Tarkowska (*28-11-1887 r. Mystkowice, +?) Jan Gołębiewski (*24-02-1888 r. Mystkowice, +28-12-1888 r. Mystkowice) Antonina Tarkowska z d. Gałaj (*11-06-1888 r. Mystkowice, +26-05-1984 r. Mystkowice) Rozalia Piasta z d. Marszałek (*10-07-1889 r. Mystkowice, +?) Katarzyna Kłos z d. Gołębiewska (*01-04-1890 r. Mystkowice, +?) Jan Milczarek (*08-02-1891 r. Mystkowice, +07-10-1891 r. Mystkowice) Franciszka Gałaj (*18-10-1891 r. Mystkowice, +03-11-1895 r. Mystkowice) Stanisław Milczarek (*03-02-1893 r. Mystkowice, +?) Piotr Roszewski (*21-11-1893 r. Mystkowice, +05-05-1915 r. Mystkowice) Józef Gajda (*16-08-1894 r. Mystkowice, +03-05-1915 r.) Józef Milczarek (*27-02-1895 r. Mystkowice, +14-02-1953 r. /Chruślin/) Józef Roszewski (*26-03-1895 r. Mystkowice, +?) Jan Gałaj (*15-08-1895 r. Mystkowice, +01-05-1952 r.) Piotr Gajda (*29-04-1896 r. Mystkowice, +03-06-1989 r. Mystkowice) Jan Gajda (*10-08-1896 r. Mystkowice, +?) Piotr Mielczarek (*22-02-1897 r. Mystkowice, +20-01-1901 r. Mystkowice) Michał Gałaj (*29-12-1897 r. Mystkowice, +12-10-1900 r. Mystkowice) Antoni Gajda (*01-04-1898 r. Mystkowice, +?) Stanisław Gołębiewski (*08-05-1898 r. Mystkowice, +?) Jan Witerek (*07-02-1899 r. Mystkowice, +?) Mielczarek (*21-03-1899 r. Mystkowice, +21-03-1899 r. Mystkowice) Władysław Sobieszek (*17-04-1899 r. Mystkowice, +?) Adam Gałaj (*15-07-1899 r. Mystkowice, +15-07-1899 r. Mystkowice) Wojciech Kantorek (*23-04-1900 r. Mystkowice, +22-02-1969 r. /Kargowa/) Marcjanna Mielczarek (*31-05-1900 r. Mystkowice, +17-01-1901 r. Mystkowice) Adam Sobieszek (*31-07-1900 r. Mystkowice, +01-01-1901 r. Mystkowice) Andrzej Gałaj (*10-10-1900 r. Mystkowice, +?) Stanisława Sobieszek z d. Roszewska (*1901 r. Mystkowice, +?) Piotr Witerek (*27-06-1901 r. Mystkowice, +21-03-1934 r. Mystkowice) Marcjanna Kantorek z d. Gajda (*21-08-1901 r. Mystkowice, +?) Tomasz Milczarek (*19-12-1901 r. Mystkowice, +01-05-1981 r. Mystkowice /Chruślin/) Stanisława Sobieszek (*14-05-1902 r. Mystkowice, +18-06-1902 r. Mystkowice) Antonia Pietrzak z d. Gołębiewska (*12-06-1902 r. Mystkowice, +13-07-1985 r. Janinów) Czesław Marszałek (*20-07-1902 r. Mystkowice, +?) Stanisława Piasta (*31-03-1903 r. Mystkowice, +04-04-1903 r. Mystkowice) Jan Sobieszek (*07-07-1903 r. Mystkowice, +28-12-1912 r. Mystkowice) Aniela Piasta (*01-04-1904 r. Mystkowice, +20-10-1910 r. Mystkowice) Marianna Mielczarek (*05-04-1904 r. Mystkowice, +18-05-1904 r. Mystkowice) Waleria Marszałek (*31-08-1904 r. Mystkowice, +28-09-1904 r. Mystkowice) Katarzyna Wiercioch z d. Witerek (*21-10-1904 r. Mystkowice, +?) Jan Marszałek (*30-08-1905 r. Mystkowice, +30-08-1905 r. Mystkowice) Marianna Marszałek (*30-08-1905 r. Mystkowice, +11-09-1905 r. Mystkowice) Julian Gałaj (*08-11-1905 r. Mystkowice, +17-08-1992 r. Łowicz) Franiciszek Sobieszek (*14-12-1905 r. Mystkowice, +04-11-1972 r. Łowicz) Henryk Piasta (*08-01-1906 r. Mystkowice, +30-01-1906 r. Mystkowice) Cecylia Kantorek (*16-08-1906 r. Mystkowice, +31-01-1910 r. Mystkowice) Marianna Marszałek (*28-09-1906 r. Mystkowice, +18-12-1911 r. Mystkowice) Marianna Piasta (*30-12-1906 r. Mystkowice, +20-01-1907 r. Mystkowice) Jan Milczarek (*02-01-1907 r. Mystkowice, +?) Rozalia Gałaj (*17-04-1907 r. Mystkowice, +?) Stanisław Gajda (*03-06-1907 r. Mystkowice, +07-08-1907 r. Mystkowice) Marianna Ranasik z d. Bolimowska (*30-09-1907 r. Mystkowice, +?) Julian Witerek (*03-02-1908 r. Mystkowice, +?) Józefa Piasta (*16-03-1908 r. Mystkowice, +1916 r. Mystkowice) Stefania Sobieszek (*28-03-1908 r. Mystkowice, +18-01-1909 r. Mystkowice) Waleria Kantorek (*03-07-1908 r. Mystkowice, +17-02-1909 r. Mystkowice) Bronisław Tarkowski (*01-11-1908 r. Mystkowice, +18-05-1933 r. Mystkowice) Stefania Murawska z d. Gałaj (*12-03-1909 r. Mystkowice, +?) Janina Liberska z d. Marszałek (*22-10-1909 r. Mystkowice, +?) Stanisław Kostka Gajda (*27-10-1909 r. Mystkowice, +20-11-2003 r. Borów) Sobieszek (*13-11-1909 r. Mystkowice, +13-11-1909 r. Mystkowice) Stanisława Witerek (*10-04-1910 r. Mystkowice, +08-06-1991 r. Mystkowice) Stefania Grabowicz z d. Sobieszek (*20-11-1910 r. Mystkowice, +17-12-1994 r. Chruślin) Bronisława Gałaj (*01-03-1911 r. Mystkowice, +?) Katarzyna Marszałek (*16-06-1911 r. Mystkowice, +08-01-1913 r. Mystkowice) Mielczarek (*01-10-1911 r. Mystkowice, +01-10-1911 r. Mystkowice) Ewa Barbara Piasta (*02-02-1912 r. Mystkowice, +23-06-1922 r. Mystkowice) Stefania Józefa Tarkowska (*25-07-1912 r. Mystkowice, +20-05-1932 r. Mystkowice) Maria Magdalena Sołtyszewska z d. Piasta (*08-09-1912 r. Mystkowice, +10-04-1984 r. Mystkowice) Wanda Gałaj (*03-02-1913 r. Mystkowice, +?) Jan Marszałek (*17-11-1913 r. Mystkowice, +?) Eugenia Leokadia Abramowicz z d. Tarkowska (*05-04-1914 r. Mystkowice, +?) Julian Sobieszek (*08-04-1914 r. Mystkowice, +18-04-1960 r. Mystkowice) Leokadia Jaros z d. Piasta (*12-10-1914 r. Mystkowice, +12-02-1983 r. Mystkowice) Henryk Gajda (*1915 r. Mystkowice, +?) Marcjanna Gałaj (*16-01-1915 r. Mystkowice, +?) Stefania Marszałek (*08-02-1916 r. Mystkowice, +?) Weronika Gajda (*20-10-1917 r. Mystkowice, +14-09-1918 r. Mystkowice) Bronisław Marszałek (*06-06-1918 r. Mystkowice, +09-10-1918 r. Mystkowice) Kazimierz Marszałek (*06-06-1918 r. Mystkowice, +23-09-1918 r. Mystkowice) Władysław Gałaj (*15-10-1918 r. Mystkowice, +?) Bronisław Marszałek (*27-08-1919 r. Mystkowice, +28-08-1919 r. Mystkowice) Władysława Górczyńska z d. Gajda (*19-11-1919 r. Mystkowice, +18-05-2000 r.) Józef Tarkowski (*07-05-1920 r. Mystkowice, +?) Zofia Gajda (*1921 r. Mystkowice, +07-04-1922 r. Mystkowice) Władysław Marszałek (*03-09-1921 r. Mystkowice, +02-01-1922 r. Mystkowice) Henryk Rybus (*26-02-1922 r. Mystkowice, +?) Bronisława Wanda Piasta (*27-06-1922 r. Mystkowice, +?) m. zgonu: 98
Franciszek Marszałek (+24-08-1911 r. Mystkowice) Jan Milczarek (+18-09-1929 r. Mystkowice) Bronisław Milczarek (+19-09-1929 r. Mystkowice) Michał Roszewski (+08-05-1915 r. Mystkowice) Bronisław Rybus (+07-08-1925 r. Mystkowice) Paweł Gałaj (+19-05-1904 r. Mystkowice) Wojciech Gajda (+06-10-1918 r. Mystkowice) Tadeusz Gajda (+20-03-1928 r. Mystkowice) Marianna Gałaj z d. Sobieszek (+1860 r. Mystkowice) Marianna Gajda z d. Mórawska (+28-10-1939 r. Mystkowice) Marcin Gałaj (*~ 1785 r., +18-08-1870 r. Mystkowice) Jadwiga Wróbel z d. Gajda (*09-10-1810 r. Guźnia, +1854 r. Mystkowice) Katarzyna Gajda z d. Wójcik (*~ 1819 r., +05-12-1897 r. Mystkowice) Ignacy Sobieszek (*21-01-1833 r. Mystkowice Małe, +16-03-1835 r. Mystkowice) Piotr Gajda (*1836 r., +17-10-1918 r. Mystkowice) Antoni Sobieszek (*12-06-1837 r. Mystkowice Małe, +15-02-1875 r. Mystkowice) Wojciech Mielczarek (*1838 r. Bocheń, +06-11-1877 r. Mystkowice) Marianna Rybus z d. Szymczak (*03-08-1839 r. Chruślin, +1883 r. Mystkowice) Marcjanna Sobieszek z d. Witerek (*24-08-1839 r. Mystkowice Małe, +06-10-1870 r. Mystkowice) Balbina Marszałek z d. Gajda (*1850 r. Guźnia, +24-11-1900 r. Mystkowice) Franciszka Tarkowska z d. Gajda (*1855 r. Guźnia, +13-04-1932 r. Mystkowice) Franiciszek Gajda (*1855 r., +29-01-1894 r. Mystkowice) Apolonia Gołębiewska z d. Gajda (*~ 1858 r., +08-01-1913 r. Mystkowice) Piotr Sobieszek (*28-06-1860 r. Mystkowice Małe, +1865 r. Mystkowice) Jan Gajda (*1861 r. Mystkowice, +18-05-1941 r. Mystkowice) Paweł Sobieszek (*01-07-1861 r. Mystkowice, +10-06-1927 r. Mystkowice) Józef Kantorek (*08-03-1862 r. Skaratki, +02-01-1913 r. Mystkowice) Rozalia Sobieszek (*16-08-1862 r. Mystkowice Małe, +23-12-1923 r. Mystkowice) Łucja Sobieszek (*1863 r. Mystkowice, +1865 r. Mystkowice) Rozalia Gałaj z d. Mielczarek (*1865 r. Mystkowice, +09-09-1887 r. Mystkowice) Łucja Mielczarek z d. Sobieszek (*27-07-1866 r. Mystkowice Małe, +06-09-1933 r. Mystkowice) Michał Kazimierski (*29-08-1866 r. Mystkowice, +26-02-1867 r. Mystkowice) Magdalena Sobieszek (*24-02-1868 r. Mystkowice, +22-03-1873 r. Mystkowice) Szczepan Kazimierski (*05-03-1868 r. Mystkowice, +01-09-1868 r. Mystkowice) Roch Mielczarek (*14-08-1868 r. Mystkowice, +10-10-1920 r. Mystkowice) Grzegorz Sobieszek (*08-05-1869 r. Mystkowice, +22-01-1870 r. Mystkowice) Jan Marszałek (*08-02-1870 r. Mystkowice, +31-03-1870 r. Mystkowice) Marianna Marszałek (*09-12-1870 r. Mystkowice, +26-12-1870 r. Mystkowice) Barbara Ewa Roszewska z d. Marszałek (*04-12-1871 r. Mystkowice, +15-09-1928 r. Mystkowice) Jan Kazimierski (*07-02-1873 r. Mystkowice, +27-12-1900 r. Mystkowice) Józef Marszałek (*18-03-1874 r. Mystkowice, +16-09-1939 r. Mystkowice) Agnieszka Wróbel z d. Mielczarek (*13-01-1877 r. Mystkowice, +01-11-1909 r. Mystkowice) Roch Gałaj (*12-08-1879 r. Mystkowice, +09-01-1970 r. Mystkowice) Piotr Gołębiewski (*28-06-1880 r. Mystkowice, +19-12-1884 r. Mystkowice) Jan Tarkowski (*04-05-1882 r. Mystkowice, +13-03-1941 r. Mystkowice) Ignacy Gołębiewski (*14-07-1882 r. Mystkowice, +25-12-1882 r. Mystkowice) Franciszek Gołębiewski (*28-01-1884 r. Mystkowice, +08-05-1884 r. Mystkowice) Jan Gołębiewski (*24-02-1888 r. Mystkowice, +28-12-1888 r. Mystkowice) Antonina Tarkowska z d. Gałaj (*11-06-1888 r. Mystkowice, +26-05-1984 r. Mystkowice) Franciszka Marszałek (*1891 r., +20-12-1891 r. Mystkowice) Jan Milczarek (*08-02-1891 r. Mystkowice, +07-10-1891 r. Mystkowice) Franciszka Gałaj (*18-10-1891 r. Mystkowice, +03-11-1895 r. Mystkowice) Piotr Roszewski (*21-11-1893 r. Mystkowice, +05-05-1915 r. Mystkowice) Piotr Gajda (*29-04-1896 r. Mystkowice, +03-06-1989 r. Mystkowice) Piotr Mielczarek (*22-02-1897 r. Mystkowice, +20-01-1901 r. Mystkowice) Michał Gałaj (*29-12-1897 r. Mystkowice, +12-10-1900 r. Mystkowice) Mielczarek (*21-03-1899 r. Mystkowice, +21-03-1899 r. Mystkowice) Adam Gałaj (*15-07-1899 r. Mystkowice, +15-07-1899 r. Mystkowice) Marcjanna Mielczarek (*31-05-1900 r. Mystkowice, +17-01-1901 r. Mystkowice) Adam Sobieszek (*31-07-1900 r. Mystkowice, +01-01-1901 r. Mystkowice) Stanisława Milczarek z d. Czekaj (*17-09-1900 r. Trąby, +03-04-1990 r. Mystkowice /Chruślin/) Piotr Witerek (*27-06-1901 r. Mystkowice, +21-03-1934 r. Mystkowice) Tomasz Milczarek (*19-12-1901 r. Mystkowice, +01-05-1981 r. Mystkowice /Chruślin/) Stanisława Sobieszek (*14-05-1902 r. Mystkowice, +18-06-1902 r. Mystkowice) Marianna Milczarek z d. Czekaj (*19-08-1902 r. Trąby, +30-06-1984 r. Mystkowice /Chruślin/) Stanisława Piasta (*31-03-1903 r. Mystkowice, +04-04-1903 r. Mystkowice) Jan Sobieszek (*07-07-1903 r. Mystkowice, +28-12-1912 r. Mystkowice) Rozalia Kantorek (*31-03-1904 r. Bocheń, +25-03-1910 r. Mystkowice) Aniela Piasta (*01-04-1904 r. Mystkowice, +20-10-1910 r. Mystkowice) Marianna Mielczarek (*05-04-1904 r. Mystkowice, +18-05-1904 r. Mystkowice) Waleria Marszałek (*31-08-1904 r. Mystkowice, +28-09-1904 r. Mystkowice) Jan Marszałek (*30-08-1905 r. Mystkowice, +30-08-1905 r. Mystkowice) Marianna Marszałek (*30-08-1905 r. Mystkowice, +11-09-1905 r. Mystkowice) Henryk Piasta (*08-01-1906 r. Mystkowice, +30-01-1906 r. Mystkowice) Cecylia Kantorek (*16-08-1906 r. Mystkowice, +31-01-1910 r. Mystkowice) Marianna Marszałek (*28-09-1906 r. Mystkowice, +18-12-1911 r. Mystkowice) Marianna Piasta (*30-12-1906 r. Mystkowice, +20-01-1907 r. Mystkowice) Stanisław Gajda (*03-06-1907 r. Mystkowice, +07-08-1907 r. Mystkowice) Józefa Piasta (*16-03-1908 r. Mystkowice, +1916 r. Mystkowice) Stefania Sobieszek (*28-03-1908 r. Mystkowice, +18-01-1909 r. Mystkowice) Waleria Kantorek (*03-07-1908 r. Mystkowice, +17-02-1909 r. Mystkowice) Bronisław Tarkowski (*01-11-1908 r. Mystkowice, +18-05-1933 r. Mystkowice) Sobieszek (*13-11-1909 r. Mystkowice, +13-11-1909 r. Mystkowice) Stanisława Witerek (*10-04-1910 r. Mystkowice, +08-06-1991 r. Mystkowice) Katarzyna Marszałek (*16-06-1911 r. Mystkowice, +08-01-1913 r. Mystkowice) Mielczarek (*01-10-1911 r. Mystkowice, +01-10-1911 r. Mystkowice) Ewa Barbara Piasta (*02-02-1912 r. Mystkowice, +23-06-1922 r. Mystkowice) Stefania Józefa Tarkowska (*25-07-1912 r. Mystkowice, +20-05-1932 r. Mystkowice) Maria Magdalena Sołtyszewska z d. Piasta (*08-09-1912 r. Mystkowice, +10-04-1984 r. Mystkowice) Julian Sobieszek (*08-04-1914 r. Mystkowice, +18-04-1960 r. Mystkowice) Leokadia Jaros z d. Piasta (*12-10-1914 r. Mystkowice, +12-02-1983 r. Mystkowice) Weronika Gajda (*20-10-1917 r. Mystkowice, +14-09-1918 r. Mystkowice) Bronisław Marszałek (*06-06-1918 r. Mystkowice, +09-10-1918 r. Mystkowice) Kazimierz Marszałek (*06-06-1918 r. Mystkowice, +23-09-1918 r. Mystkowice) Bronisław Marszałek (*27-08-1919 r. Mystkowice, +28-08-1919 r. Mystkowice) Zofia Gajda (*1921 r. Mystkowice, +07-04-1922 r. Mystkowice) Władysław Marszałek (*03-09-1921 r. Mystkowice, +02-01-1922 r. Mystkowice) Zdzisław Kantorek (*~ 1935 r., +10-12-1939 r. Mystkowice) m. chrztu: 2
Jan Marszałek (*08-02-1870 r. Mystkowice, +31-03-1870 r. Mystkowice) Rozalia Piasta z d. Marszałek (*10-07-1889 r. Mystkowice, +?) 238 [+]
338 . Mystkowice Małe m. urodzenia: 17
Ignacy Sobieszek (*21-01-1833 r. Mystkowice Małe, +16-03-1835 r. Mystkowice) Tomasz Witerek (*09-12-1835 r. Mystkowice Małe, +?) Antoni Sobieszek (*12-06-1837 r. Mystkowice Małe, +15-02-1875 r. Mystkowice) Anna Witerek z d. Sobieszek (*24-07-1839 r. Mystkowice Małe, +?) Marcjanna Sobieszek z d. Witerek (*24-08-1839 r. Mystkowice Małe, +06-10-1870 r. Mystkowice) Tekla Sobieszek (*21-07-1841 r. Mystkowice Małe, +05-02-1844 r. Mystkowice Małe) Wojciech Sobieszek (*03-04-1843 r. Mystkowice Małe, +13-09-1843 r. Mystkowice Małe) Andrzej Wróbel (*02-11-1845 r. Mystkowice Małe, +?) Katarzyna Wróbel (*03-11-1847 r. Mystkowice Małe, +?) Antonina Wróbel (*02-05-1850 r. Mystkowice Małe, +?) Marianna Witerek (*24-09-1859 r. Mystkowice Małe, +?) Piotr Sobieszek (*28-06-1860 r. Mystkowice Małe, +1865 r. Mystkowice) Katarzyna Witerek (*21-04-1862 r. Mystkowice Małe, +?) Rozalia Sobieszek (*16-08-1862 r. Mystkowice Małe, +23-12-1923 r. Mystkowice) Ewa Witerek (*19-11-1863 r. Mystkowice Małe, +?) Łucja Mielczarek z d. Sobieszek (*27-07-1866 r. Mystkowice Małe, +06-09-1933 r. Mystkowice) Piotr Kantorek (*04-04-1928 r. Mystkowice Małe, +08-06-1987 r. Pyrnik /Bojadła/) m. zgonu: 9
Józef Kantorek (+ Mystkowice Małe) Marian Kantorek (+ Mystkowice Małe) Urszula Szymczak z d. Gajda (+11-12-1933 r. Mystkowice Małe) Mateusz Sobieszek (*~ 1805 r., +13-06-1843 r. Mystkowice Małe) Antoni Sobieszek (*~ 1829 r., +10-10-1831 r. Mystkowice Małe) Marianna Sobieszek (*~ 1835 r., +03-01-1839 r. Mystkowice Małe) Tekla Sobieszek (*21-07-1841 r. Mystkowice Małe, +05-02-1844 r. Mystkowice Małe) Wojciech Sobieszek (*03-04-1843 r. Mystkowice Małe, +13-09-1843 r. Mystkowice Małe) Marianna Kantorek (*25-12-1896 r. Bocheń, +08-04-1920 r. Mystkowice Małe) 26 [+]
361 . Nowy Korczyn m. urodzenia: 9
Antoni Stanisław Cugowski (*24-04-1828 r. Nowy Korczyn, +?) Jan Staworzyński (*11-12-1834 r. Nowy Korczyn, +24-06-1881 r.) Karolina Staworzyńska z d. Smulikowska (*15-12-1876 r. Nowy Korczyn, +?) Magdalena Smulikowska (*23-07-1881 r. Nowy Korczyn, +?) Janina Krzemińska z d. Staworzyńska (*1903 r. Nowy Korczyn, +02-05-1982 r. Nowy Korczyn) Stanisława Smulikowska (*1903 r. Nowy Korczyn, +07-01-1905 r. Nowy Korczyn) Teofil Staworzyński (*04-02-1907 r. Nowy Korczyn, +02-12-1908 r. Nowy Korczyn) Feliksa Staworzyńska (*29-10-1909 r. Nowy Korczyn, +?) Teodozja Helena Staworzyńska (*17-05-1913 r. Nowy Korczyn, +?) m. zgonu: 12
Antoni Staworzyński (+05-03-1915 r. Nowy Korczyn) Salomea Staworzyńska z d. Czerwińska (+08-02-1837 r. Nowy Korczyn) Józef Staworzyński (+14-09-1835 r. Nowy Korczyn) Ignacy Staworzyński (*~ 1812 r., +17-01-1828 r. Nowy Korczyn) Magdalena Smulikowska z d. Cugowska (*09-06-1845 r. Winiary, +24-08-1905 r. Nowy Korczyn) Michał Smulikowski (*~ 1869 r., +04-05-1913 r. Nowy Korczyn) Józef Smulikowski (*~ 1885 r., +17-01-1886 r. Nowy Korczyn) Antoni Smulikowski (*~ 1888 r., +22-05-1890 r. Nowy Korczyn) Stanisława Staworzyńska (*1902 r., +04-08-1902 r. Nowy Korczyn) Janina Krzemińska z d. Staworzyńska (*1903 r. Nowy Korczyn, +02-05-1982 r. Nowy Korczyn) Stanisława Smulikowska (*1903 r. Nowy Korczyn, +07-01-1905 r. Nowy Korczyn) Teofil Staworzyński (*04-02-1907 r. Nowy Korczyn, +02-12-1908 r. Nowy Korczyn) m. pochówku: 3
Władysław Krzemiński (*1902 r., +05-11-1991 r. /Nowy Korczyn/) Stefania Krzemińska (*1929 r., +1945 r. /Nowy Korczyn/) Antoni Marian Krzemiński (*17-01-1943 r., +25-01-1999 r. /Nowy Korczyn/) m. pogrzebu: 3
Władysław Krzemiński (*1902 r., +05-11-1991 r. /Nowy Korczyn/) Stefania Krzemińska (*1929 r., +1945 r. /Nowy Korczyn/) Antoni Marian Krzemiński (*17-01-1943 r., +25-01-1999 r. /Nowy Korczyn/) m. chrztu: 14
Wincenty Staworzyński (*08-08-1813 r. Nowe Miasto, +?) Szczepan Staworzyński (*11-12-1816 r. Nowe Miasto, +?) Marianna Staworzyńska (*31-03-1819 r. Nowe Miasto, +05-03-1824 r. Nowe Miasto) Antoni Stanisław Cugowski (*24-04-1828 r. Nowy Korczyn, +?) Jan Staworzyński (*11-12-1834 r. Nowy Korczyn, +24-06-1881 r.) Jędrzej Wawrzyk (*02-11-1864 r. Winiary, +?) Piotr Wawrzyk (*11-04-1868 r. Winiary, +?) Karolina Staworzyńska z d. Smulikowska (*15-12-1876 r. Nowy Korczyn, +?) Magdalena Smulikowska (*23-07-1881 r. Nowy Korczyn, +?) Janina Krzemińska z d. Staworzyńska (*1903 r. Nowy Korczyn, +02-05-1982 r. Nowy Korczyn) Stanisława Smulikowska (*1903 r. Nowy Korczyn, +07-01-1905 r. Nowy Korczyn) Teofil Staworzyński (*04-02-1907 r. Nowy Korczyn, +02-12-1908 r. Nowy Korczyn) Feliksa Staworzyńska (*29-10-1909 r. Nowy Korczyn, +?) Teodozja Helena Staworzyńska (*17-05-1913 r. Nowy Korczyn, +?) m. ceremonii #1: 6
Andrzej Cegielski (+?) Katarzyna Cegielska z d. Staworzyńska (*~ 1799 r., +?) Józefat Cugowski (+?) Tekla Cugowska z d. Staworzyńska (*~ 1805 r., +?) Władysław Krzemiński (*1902 r., +05-11-1991 r. /Nowy Korczyn/) Janina Krzemińska z d. Staworzyńska (*1903 r. Nowy Korczyn, +02-05-1982 r. Nowy Korczyn) Michał Smulikowski (*~ 1869 r., +04-05-1913 r. Nowy Korczyn) Bronisława Smulikowska z d. Szarawarska (+?) Antoni Staworzyński (+05-03-1915 r. Nowy Korczyn) Karolina Staworzyńska z d. Smulikowska (*15-12-1876 r. Nowy Korczyn, +?) Kryspian Wawrzykiewicz (+?) Małgorzata Wawrzykiewicz z d. Staworzyńska (*~ 1795 r., +?) 47 [+]
373 . Orątki m. urodzenia: 4
Kazimierz Marciniak (*16-02-1863 r. Orątki, +22-12-1929 r. Orątki) Józefa Marciniak z d. Znyk (*30-11-1868 r. Orątki, +?) Marianna Karolkiewicz z d. Marciniak (*16-09-1889 r. Orątki, +13-01-1954 r. Buszkówek) Bolesław Fladziński (*16-04-1910 r. Orątki, +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/) m. zgonu: 12
Andrzej Stefański (*~ 1760 r., +13-06-1820 r. Orątki) Piotr Szafrański (*~ 1805 r. Czyżew, +26-05-1900 r. Orątki) Marianna Szafrańska z d. Stefańska (*~ 1807 r., +01-07-1908 r. Orątki) Jan Marciniak (*1816 r. Świechów, +04-04-1904 r. Orątki) Marianna Marciniak z d. Walczak (*31-07-1820 r. Skrzeszewy, +14-01-1892 r. Orątki) Józefa Brzozowska z d. Cieślak (*~ 1824 r., +22-11-1859 r. Orątki) Adam Znyk (*22-12-1836 r. Sędki, +15-08-1916 r. Orątki) Marianna Znyk z d. Złotkowska (*01-02-1841 r. Kaczkowizna, +12-11-1923 r. Orątki) Konstanty Szafrański (*18-11-1845 r. Buszków, +11-06-1918 r. Orątki) Marianna Szafrańska z d. Brzozowska (*1852 r., +26-01-1931 r. Orątki) Ludwika Karolkiewicz z d. Siewierska (*~ 1857 r., +14-05-1923 r. Orątki) Kazimierz Marciniak (*16-02-1863 r. Orątki, +22-12-1929 r. Orątki) 16 [+]
374 . Orłów m. zgonu: 1
Kazimierz Janus (*25-01-1922 r., +27-01-1922 r. Orłów) m. chrztu: 5
Franciszka Pintera z d. Bergiel (*23-12-1892 r. Dąbrówka, +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/) Agnieszka Kasica z d. Janus (*1901 r., +?) Regina Rybus (*1914 r. Mosiębrza, +?) Józef Janus (*06-10-1917 r., +?) Stanisław Janus (*17-12-1919 r. Matuszew, +21-08-1989 r. Łódź /Łódź/) m. ceremonii #1: 6
Jan Bujanowski (*1931 r. Żeronice) Janina Bujanowska (*1937 r. Stradzew Górki) Franciszek Janus (*1895 r. Skaratki, +21-01-1932 r. Waliszew) Marianna Janus z d. Wilińska (+?) Józef Janus (*06-10-1917 r., +?) Marianna Janus z d. Guz (+?) Stanisław Kasica (+?) Agnieszka Kasica z d. Janus (*1901 r., +?) Jan Milczarek (*02-01-1907 r. Mystkowice, +?) Genowefa Milczarek z d. Kubiak (+?) Stanisław Urbański (+?) Marianna Urbańska z d. Janus (*1887 r. Skaratki, +?) 12 [+]
379 . Ostrów m. urodzenia: 15
Maciej Lawendowski (*22-02-1824 r. Ostrów, +?) Józef Koza (*1883 r. Ostrów, +?) Marianna Koza (*09-11-1886 r. Ostrów, +?) Weronika Koza (*10-02-1889 r. Ostrów, +05-08-1890 r. Ostrów) Piotr Koza (*31-01-1893 r. Ostrów, +18-02-1954 r. Łowicz) Józef Koza (*15-02-1906 r. Ostrów, +?) Katarzyna Koza (*28-07-1907 r. Ostrów, +?) Jan Koza (*26-03-1909 r. Ostrów, +20-07-1983 r. Ostrów) Władysław Koza (*11-12-1910 r. Ostrów, +07-09-1912 r. Ostrów) Władysław Koza (*21-11-1912 r. Ostrów, +24-12-1912 r. Ostrołęka) Jan Gusta (*1913 r. Ostrów, +?) Marianna Koza (*25-03-1914 r. Ostrów, +?) Franciszek Koza (*1916 r. Ostrów, +1919 r. Ostrów) Franciszek Barański (*1916 r. Ostrów, +?) Tadeusz Koza (*1919 r. Ostrów, +1923 r. Ostrów) m. zgonu: 10
Jan Koza (+1902 r. Ostrów) Kacper Lawendowski (+04-10-1848 r. Ostrów) Józefa Koza z d. Urbanek (*03-03-1858 r. Maurzyce, +12-08-1894 r. Ostrów) Wojciech Gajda (*1862 r. Guźnia, +1924 r. Ostrów) Weronika Koza (*10-02-1889 r. Ostrów, +05-08-1890 r. Ostrów) Jan Koza (*26-03-1909 r. Ostrów, +20-07-1983 r. Ostrów) Władysław Koza (*11-12-1910 r. Ostrów, +07-09-1912 r. Ostrów) Franciszek Gajda (*21-06-1913 r. Guźnia, +05-08-1999 r. Ostrów) Franciszek Koza (*1916 r. Ostrów, +1919 r. Ostrów) Tadeusz Koza (*1919 r. Ostrów, +1923 r. Ostrów) 25 [+]
380 . Oszkowice m. urodzenia: 3
Stefania Jaros (*25-12-1904 r. Oszkowice, +?) Stanisław Flis (*04-12-1906 r. Oszkowice, +?) Jan Witerek (*20-10-1915 r. Oszkowice, +?) m. chrztu: 13
Stanisław Wojciech Staniecki (*01-04-1837 r. Borówek, +?) Antoni Michalak (*30-12-1878 r. Drogusza, + /Stary Waliszew/) Jakub Zych (*14-07-1892 r. Piaski, +?) Stefania Jaros (*25-12-1904 r. Oszkowice, +?) Marianna Kaźmierska (*10-10-1905 r. Księże Górki, +?) Stanisław Flis (*04-12-1906 r. Oszkowice, +?) Stefania Makowska z d. Kaźmierska (*21-03-1907 r. Księże Górki, +?) Elżbieta Funk z d. Kaźmierska (*07-07-1907 r. Księże Górki, +?) Weronika Dałek z d. Kaźmierska (*07-07-1909 r. Księże Górki, +1997 r. Łyszkowice) Marianna Urbanek (*11-02-1914 r. Żdżary, +?) Jan Witerek (*20-10-1915 r. Oszkowice, +?) Helena Urbanek (*16-09-1919 r. Żdżary, +?) Władysław Urbanek (*14-05-1921 r. Żdżary, +?) m. ceremonii #1: 1
Stanisław Wojciech Staniecki (*01-04-1837 r. Borówek, +?) Marianna Staniecka z d. Owczarek (*1842 r. Wały, +?) 17 [+]
398 . Pilaszków m. urodzenia: 27
Marianna Kołaczek z d. Sujkowska (* Pilaszków, +?) Maciej Sujkowski (*1840 r. Pilaszków, +?) Franciszek Sujkowski (*29-03-1846 r. Pilaszków, +17-05-1846 r. Pilaszków) Franciszek Sójkowski (*22-03-1848 r. Pilaszków, +?) Marianna Sujkowska (*1868 r. Pilaszków, +?) Antoni Sujkowski (*1870 r. Pilaszków, +?) Andrzej Domińczak (*1871 r. Pilaszków, +16-11-1918 r. Dąbkowice) Piotr Sójkowski (*1872 r. Pilaszków, +?) Anna Milczarek z d. Sujkowska (*1874 r. Pilaszków, +17-02-1903 r. Jamno) Józef Sójkowski (*1879 r. Pilaszków, +?) Marianna Sujkowska z d. Domińczak (*1879 r. Pilaszków, +?) Karol Domińczak (*1882 r. Pilaszków, +?) Andrzej Sujkowski (*1883 r. Pilaszków, +1945 r.) Rozalia Sójkowska z d. Domińczak (*1885 r. Pilaszków, +?) Stanisław Missura (*1885 r. Pilaszków, +?) Aniela Kurczak z d. Sujkowska (*20-07-1900 r. Pilaszków, +?) Marianna Sujkowska (*25-08-1902 r. Pilaszków, +?) Jan Sujkowski (*09-03-1904 r. Pilaszków, +?) Katarzyna Sujkowska (*05-01-1906 r. Pilaszków, +?) Jan Sujkowski (*23-01-1907 r. Pilaszków, +27-03-1907 r. Pilaszków) Adam Sujkowski (*24-01-1908 r. Pilaszków, +12-02-1908 r. Pilaszków) Marianna Sujkowska (*03-01-1909 r. Pilaszków, +17-01-1909 r. Pilaszków) Stanisława Piekarz z d. Sujkowska (*20-02-1910 r. Pilaszków, +?) Wacław Sujkowski (*24-10-1911 r. Pilaszków, +17-10-1996 r. Łowicz) Helena Skowrońska z d. Sójkowska (*29-08-1913 r. Pilaszków, +28-11-2002 r. Łowicz) Henryk Sujkowski (*1919 r. Pilaszków, +1922 r. Pilaszków) Aniela Sujkowska (*1921 r. Pilaszków, +1921 r. Pilaszków) m. zgonu: 14
Wincenty Sójkowski (*~ 1773 r., +28-10-1847 r. Pilaszków) Anna Sójkowska z d. Grabczyk (*~ 1776 r., +26-03-1844 r. Pilaszków) Marianna Sójkowska z d. Gajda (*01-01-1812 r. Guźnia, +04-11-1866 r. Pilaszków) Marianna Gajda z d. Olba (*~ 1819 r., +14-01-1860 r. Pilaszków) Kazimierz Sójkowski (*~ 1840 r., +28-08-1915 r. Pilaszków) Franciszek Sujkowski (*29-03-1846 r. Pilaszków, +17-05-1846 r. Pilaszków) Ludwika Sujkowska (*~ 1846 r., +16-10-1848 r. Pilaszków) Franciszek Gajda (*~ 1874 r., +1929 r. Pilaszków) Katarzyna Domińczak z d. Russek (*1885 r. Jamno, +1914 r. Pilaszków) Jan Sujkowski (*23-01-1907 r. Pilaszków, +27-03-1907 r. Pilaszków) Adam Sujkowski (*24-01-1908 r. Pilaszków, +12-02-1908 r. Pilaszków) Marianna Sujkowska (*03-01-1909 r. Pilaszków, +17-01-1909 r. Pilaszków) Henryk Sujkowski (*1919 r. Pilaszków, +1922 r. Pilaszków) Aniela Sujkowska (*1921 r. Pilaszków, +1921 r. Pilaszków) 41 [+]
400 . Pińczów m. urodzenia: 3
Stanisław Wilk (*28-04-1861 r. Pińczów, +~ 1918 r. /Ząbkowice/) Franciszek Wilk (*29-01-1865 r. Pińczów, +?) Franciszka Wilk (*29-01-1865 r. Pińczów, +13-10-1867 r. Pińczów) m. zgonu: 5
Szczepan Wilk (+21-04-1832 r. Pińczów) Wojciech Pietroń (+16-06-1873 r. Pińczów) Barbara Ziółkowska (*1829 r. Brzeście, +02-01-1900 r. Pińczów) Franciszka Wilk (*29-01-1865 r. Pińczów, +13-10-1867 r. Pińczów) Janina Wilk (*~ 1908 r., +08-02-1910 r. Pińczów) m. chrztu: 3
Stanisław Wilk (*28-04-1861 r. Pińczów, +~ 1918 r. /Ząbkowice/) Franciszek Wilk (*29-01-1865 r. Pińczów, +?) Franciszka Wilk (*29-01-1865 r. Pińczów, +13-10-1867 r. Pińczów) m. ceremonii #1: 3
Wojciech Pietroń (+16-06-1873 r. Pińczów) Barbara Ziółkowska (*1829 r. Brzeście, +02-01-1900 r. Pińczów) Szczepan Wilk (+21-04-1832 r. Pińczów) Małgorzata Wilk z d. Opoka (+?) Bartłomiej Ziółkowski (+?) Barbara Ziółkowska (*1829 r. Brzeście, +02-01-1900 r. Pińczów) 14 [+]
414 . Ponętów Górny m. urodzenia: 12
Wojciech Mamoński (*1847 r. Ponętów Górny, +?) Stanisława Cieślak z d. Cieślak (*14-04-1887 r. Ponętów Górny, +?) Marianna Zawierucha (*1891 r. Ponętów Górny, +?) Stanisława Zawierucha (*09-04-1893 r. Ponętów Górny, +04-04-1895 r. Ponętów Górny) Antoni Cieślak (*1894 r. Ponętów Górny, +?) Władysław Mamoński (*07-10-1895 r. Ponętów Górny, +23-10-1895 r. Ponętów Górny) Aniela Zawierucha (*03-02-1896 r. Ponętów Górny, +?) Jan Mamoński (*16-10-1896 r. Ponętów Górny, +?) Weronika Mamońska (*16-10-1896 r. Ponętów Górny, +?) Rozalia Zawierucha (*27-03-1898 r. Ponętów Górny, +?) Stanisława Mamońska (*1899 r. Ponętów Górny, +?) Władysław Mamoński (*07-03-1914 r. Ponętów Górny, +09-02-1972 r. Olszówka) m. zgonu: 9
Franciszek Galon (+18-03-1896 r. Ponętów Górny) Antoni Mamoński (*1796 r., +27-03-1856 r. Ponętów Górny) Jan Czubak (*1818 r., +10-05-1852 r. Ponętów Górny) Tekla Czubak z d. Mamońska (*1822 r., +08-05-1856 r. Ponętów Górny) Katarzyna Czubak (*1840 r., +16-09-1854 r. Ponętów Górny) Antoni Szafrański (*1889 r., +14-04-1889 r. Ponętów Górny) Stanisława Zawierucha (*09-04-1893 r. Ponętów Górny, +04-04-1895 r. Ponętów Górny) Władysław Mamoński (*07-10-1895 r. Ponętów Górny, +23-10-1895 r. Ponętów Górny) Stanisława Mamońska z d. Czubaszewska (*1914 r. Olszówka, +1992 r. Ponętów Górny) 21 [+]
421 . Poznań m. urodzenia: 13
Irena Gertruda Staworzyńska z d. Skoraczewska (*1893 r. Poznań, +02-11-1973 r. /Warszawa/) Benedykt Stanisław Augustyniak (*01-03-1932 r. Poznań, +18-04-2017 r. Wałbrzych /Świdnica/) Rafał Cezary Sieradzki (*1978 r. Poznań) Joanna Chmielecka (*2000 r. Poznań) Anna Marta Sieradzka (*2008 r. Poznań) Grzegorz Radomir Sieradzki (*2014 r. Poznań) Łucja Piaskowska (*2015 r. Poznań) Anna Piaskowska (*2015 r. Poznań) Marek Sieradzki (*18-06-2018 r. Poznań, +18-06-2018 r. Poznań /Kicin/) Aniela Lucyna Sieradzka (*2019 r. Poznań) Antoni Sieradzki (*03-05-2020 r. Poznań, +03-05-2020 r. Poznań) Jakub Józef Sieradzki (*2021 r. Poznań) Maria Sieradzka (*13-05-2022 r. Poznań, +13-05-2022 r. Poznań) m. zgonu: 6
Eugeniusz Leśniewski (+23-12-2014 r. Poznań) Antoni Wiesław Badoń (*06-06-1932 r., +1982 r. Poznań) Sławomir Zowczak (*11-10-1943 r., +14-04-2010 r. Poznań /Poznań/) Marek Sieradzki (*18-06-2018 r. Poznań, +18-06-2018 r. Poznań /Kicin/) Antoni Sieradzki (*03-05-2020 r. Poznań, +03-05-2020 r. Poznań) Maria Sieradzka (*13-05-2022 r. Poznań, +13-05-2022 r. Poznań) m. pochówku: 2
Władysław Tomsio (*1898 r., +1961 r. /Poznań/) Sławomir Zowczak (*11-10-1943 r., +14-04-2010 r. Poznań /Poznań/) m. pogrzebu: 3
Władysław Tomsio (*1898 r., +1961 r. /Poznań/) Antoni Wiesław Badoń (*06-06-1932 r., +1982 r. Poznań) Sławomir Zowczak (*11-10-1943 r., +14-04-2010 r. Poznań /Poznań/) m. chrztu: 4
Rafał Cezary Sieradzki (*1978 r. Poznań) Anna Marta Sieradzka (*2008 r. Poznań) Grzegorz Radomir Sieradzki (*2014 r. Poznań) Aniela Lucyna Sieradzka (*2019 r. Poznań) m. zamieszkania: 2
Kamila Badoń-Lehr (*1979 r.) Hubert Krzysztof Lenczewski (*1996 r. Nieradź) 30 [+]
426 . Pruszków m. urodzenia: 7
Jadwiga Koral z d. Kunstman (*27-04-1918 r. Pruszków, +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/) Tadeusz Małgowski (*1945 r. Pruszków) Wojciech Pakuła vel Rutka (*14-03-1946 r. Pruszków, +21-11-2023 r. /Pruszków/) Jerzy Pakuła (*1949 r. Pruszków) Irena Pakuła z d. Nowak (*17-01-1953 r. Pruszków, +08-04-2005 r. /Pruszków/) Magdalena Pakuła (*1973 r. Pruszków) Katarzyna Pióro z d. Pietrzak (*1975 r. Pruszków) m. zgonu: 2
Jadwiga Koral z d. Kunstman (*27-04-1918 r. Pruszków, +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/) Janina Pakuła z d. Kupfer (*1927 r., +25-12-2010 r. Pruszków) m. pochówku: 4
Eugeniusz Pakuła (*22-11-1911 r. Sosnowiec, +27-12-1956 r. /Pruszków/) Jadwiga Koral z d. Kunstman (*27-04-1918 r. Pruszków, +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/) Wojciech Pakuła vel Rutka (*14-03-1946 r. Pruszków, +21-11-2023 r. /Pruszków/) Irena Pakuła z d. Nowak (*17-01-1953 r. Pruszków, +08-04-2005 r. /Pruszków/) m. pogrzebu: 5
Eugeniusz Pakuła (*22-11-1911 r. Sosnowiec, +27-12-1956 r. /Pruszków/) Jadwiga Koral z d. Kunstman (*27-04-1918 r. Pruszków, +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/) Janina Pakuła z d. Kupfer (*1927 r., +25-12-2010 r. Pruszków) Wojciech Pakuła vel Rutka (*14-03-1946 r. Pruszków, +21-11-2023 r. /Pruszków/) Irena Pakuła z d. Nowak (*17-01-1953 r. Pruszków, +08-04-2005 r. /Pruszków/) m. zamieszkania: 3
Wojciech Pakuła vel Rutka (*14-03-1946 r. Pruszków, +21-11-2023 r. /Pruszków/) Jerzy Pakuła (*1949 r. Pruszków) Maria Opolska-Pakuła z d. Opolska (*1954 r. Kutno) m. ceremonii #1: 1
Kazimierz Pakuła vel Rutka (*02-03-1913 r. Warszawa, +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/) Jadwiga Koral z d. Kunstman (*27-04-1918 r. Pruszków, +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/) m. ceremonii #2: 1
Kazimierz Pakuła vel Rutka (*02-03-1913 r. Warszawa, +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/) Jadwiga Koral z d. Kunstman (*27-04-1918 r. Pruszków, +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/) 23 [+]
433 . Pszczonów m. urodzenia: 7
Jan Lisiewski (*1866 r. Pszczonów, +?) Jakub Stefański (*1863 r. Pszczonów, +1905 r. Seligów) Wojciech Stefański (*1881 r. Pszczonów, +24-01-1942 r. /Pszczonów/) Józef Marszałek (*1903 r. Pszczonów, +?) Julianna Marszałek (*1906 r. Pszczonów, +?) Apolonia Kantorek z d. Kosiewska (*1909 r. Pszczonów, +?) Stanisława Marszałek (*1911 r. Pszczonów, +?) m. zgonu: 5
Piotr Marszałek (*19-01-1876 r. Mystkowice, +1943 r. Pszczonów) Feliks Gajda (*31-03-1876 r. Guźnia, +1937 r. Pszczonów /Pszczonów/) Małgorzata Bogdańska z d. Ociela (*1880 r. Rogóźno, +1932 r. Pszczonów) Piotr Wiesiołek (*19-04-1900 r. Seroki, +1909 r. Pszczonów) Jan Borowski (*~ 1928 r., +1932 r. Pszczonów) m. pochówku: 13
Feliks Gajda (*31-03-1876 r. Guźnia, +1937 r. Pszczonów /Pszczonów/) Wojciech Stefański (*1881 r. Pszczonów, +24-01-1942 r. /Pszczonów/) Wojciech Kocemba (*1889 r. Łagów, +06-06-1967 r. /Pszczonów/) Piotr Sałuda (*19-01-1899 r. Lisiewice, +16-03-1984 r. /Pszczonów/) Apolonia Kowalczyk z d. Markowicz (*1900 r. Kuczków, +1955 r. /Pszczonów/) Aniela Kocemba z d. Stefańska (*1903 r. Seligów, +1975 r. /Pszczonów/) Marianna Sałuda z d. Kędziora (*1909 r. Seligów, + /Pszczonów/) Stefan Stefański (*1912 r., +1975 r. /Pszczonów/) Helena Stefańska z d. Gędek (*1915 r., +2000 r. /Pszczonów/) Jan Stefański (*1919 r. Seligów, +13-05-1991 r. /Pszczonów/) Waleria Wiesiołek z d. Michalak (*11-10-1920 r., +09-03-1996 r. /Pszczonów/) Helena Stefańska (*1921 r., +15-03-1994 r. /Pszczonów/) Grzegorz Fuks (*07-11-1978 r., +03-02-1979 r. /Pszczonów/) m. pogrzebu: 13
Feliks Gajda (*31-03-1876 r. Guźnia, +1937 r. Pszczonów /Pszczonów/) Wojciech Stefański (*1881 r. Pszczonów, +24-01-1942 r. /Pszczonów/) Wojciech Kocemba (*1889 r. Łagów, +06-06-1967 r. /Pszczonów/) Piotr Sałuda (*19-01-1899 r. Lisiewice, +16-03-1984 r. /Pszczonów/) Apolonia Kowalczyk z d. Markowicz (*1900 r. Kuczków, +1955 r. /Pszczonów/) Aniela Kocemba z d. Stefańska (*1903 r. Seligów, +1975 r. /Pszczonów/) Marianna Sałuda z d. Kędziora (*1909 r. Seligów, + /Pszczonów/) Stefan Stefański (*1912 r., +1975 r. /Pszczonów/) Helena Stefańska z d. Gędek (*1915 r., +2000 r. /Pszczonów/) Jan Stefański (*1919 r. Seligów, +13-05-1991 r. /Pszczonów/) Waleria Wiesiołek z d. Michalak (*11-10-1920 r., +09-03-1996 r. /Pszczonów/) Helena Stefańska (*1921 r., +15-03-1994 r. /Pszczonów/) Grzegorz Fuks (*07-11-1978 r., +03-02-1979 r. /Pszczonów/) m. chrztu: 73
Jan Lisiewski (*1866 r. Pszczonów, +?) Franciszek Trębaczyk (*1857 r. Łyszkowice, +?) Apolonia Wiesiołek z d. Komorowska (*1859 r. Kalenice, +?) Jakub Stefański (*1863 r. Pszczonów, +1905 r. Seligów) Jan Szkup (*1865 r. Łyszkowice, +1898 r. Kuczków) Piotr Czubatka (*1867 r. Łyszkowice, +?) Agnieszka Milczarek z d. Graczyk (*1876 r. Łyszkowice, +?) Franciszek Milczarek (*1876 r. Kalenice, +15-07-1913 r. Łagów) Katarzyna Kazimierska z d. Kocięba (*1880 r. Seligów, +02-04-1956 r. /Chruślin/) Stanisław Milczarek (*1880 r. Zakulin, +26-06-1913 r. Łagów) Wojciech Stefański (*1881 r. Pszczonów, +24-01-1942 r. /Pszczonów/) Jan Stefański (*1885 r. Jacochów, +1922 r. Seligów) Leonard Kantorek (*1886 r., +1891 r. Skaratki) Antoni Stefański (*1887 r. Seligów, +1887 r. Seligów) Aniela Sałuda z d. Nierobisz (*1887 r. Jacochów, +1927 r. Seligów) Marianna Stefańska (*1888 r. Seligów, +1888 r. Seligów) Wojciech Kocemba (*1889 r. Łagów, +06-06-1967 r. /Pszczonów/) Agnieszka Nierobisz z d. Stefańska (*1889 r. Seligów, +?) Jan Sękalski (*1889 r. Łagów, +1889 r. Łagów) Cecylia Wiesiołek z d. Pastusiak (*1890 r. Zakulin, +09-09-1911 r. Zawady) Antoni Olejnik (*1890 r. Łagów, +?) Aniela Sękalska (*1890 r. Łagów, +1908 r. Łagów) Ewa Kiczoł z d. Stefańska (*1891 r. Seligów, +?) Rozalia Szkup (*1892 r. Kuczków, +1893 r. Kuczków) Konstanty Sękalski (*1892 r. Łagów, +1892 r. Łagów) Jan Marat (*1893 r. Bobiecko, +23-11-1964 r. /Leżenica/) Marianna Stefańska (*1894 r. Seligów, +1894 r. Seligów) Władysław Szkup (*1894 r. Kuczków, +?) Jan Czubatka (*1894 r. Seligów, +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Józef Stefański (*1895 r. Seligów, +1895 r. Seligów) Katarzyna Wysocka z d. Sałuda (*08-11-1895 r. Lisiewice, +07-12-1961 r. Seligów) Teofil Sękalski (*1896 r. Łagów, +1898 r. Łagów) Marianna Czubatka (*1897 r. Seligów, +1898 r. Seligów) Jakub Szkup (*1897 r. Kuczków, +1910 r. Kuczków) Elżbieta Godos z d. Stefańska (*1897 r. Seligów, +27-12-1920 r. Wrzeczko) Józef Czubatka (*1899 r. Seligów, +?) Apolonia Kowalczyk z d. Markowicz (*1900 r. Kuczków, +1955 r. /Pszczonów/) Stanisław Stefański (*1900 r. Seligów, +1900 r. Seligów) Teofil Stefański (*1901 r. Seligów, +1901 r. Seligów) Eleonora Lisiewska (*1902 r. Seligów, +?) Aniela Kocemba z d. Stefańska (*1903 r. Seligów, +1975 r. /Pszczonów/) Józef Marszałek (*1903 r. Pszczonów, +?) Marianna Wiesiołek z d. Mikołajczyk (*14-05-1903 r. Seligów, +03-11-1983 r. /Leżenica/) Stanisław Maślarz (*1904 r. Zakulin, +1905 r. Zakulin) Julian Czubatka (*1904 r. Seligów, +1921 r. Seligów) Julian Lisiewski (*13-12-1904 r. Seligów, +1941 r. Seligów) Anna Markowicz (*1905 r. Kuczków, +?) Henryk Mikołajczyk (*1905 r. Seligów, +1906 r. Seligów) Julianna Marszałek (*1906 r. Pszczonów, +?) Władysław Maślarz (*1906 r. Zakulin) Franciszek Mikołajczyk (*1907 r. Seligów, +?) Marceli Lisiewski (*1907 r. Seligów, +?) Józef Maślarz (*1908 r. Zakulin, +1910 r. Zakulin) Marianna Nierobisz (*1908 r. Seligów, +1908 r. Seligów) Władysław Stefański (*1908 r. Seligów, +?) Stanisław Lisiewski (*1909 r. Seligów, +1917 r. Seligów) Stanisław Nierobisz (*1909 r. Seligów, +?) Marianna Sałuda z d. Kędziora (*1909 r. Seligów, + /Pszczonów/) Apolonia Kantorek z d. Kosiewska (*1909 r. Pszczonów, +?) Aniela Mikołajczyk (*1910 r. Seligów, +1915 r. Seligów) Wacław Maślarz (*1910 r. Zakulin, +1911 r. Zakulin) Julianna Lisiewska (*1911 r. Seligów, +?) Bronisław Maślarz (*1912 r. Zakulin, +?) Tadeusz Milczarek (*12-01-1913 r. Łagów, +?) Władysława Mikołajczyk (*1914 r. Seligów, +1914 r. Seligów) Kazimierz Maślarz (*1915 r. Zakulin, +?) Marianna Piotrowska z d. Stefańska (*1916 r. Seligów, +1945 r. Jacochów) Bolesław Sałuda (*1919 r. Seligów, +?) Stanisława Sałuda (*1919 r. Seligów, +?) Stanisław Wysocki (*1919 r. Seligów, +?) Jan Stefański (*1919 r. Seligów, +13-05-1991 r. /Pszczonów/) Jan Marat (*1938 r. Bobiecko, +1938 r. Bobiecko) Henryk Marat (*07-01-1939 r. Bobiecko, +01-04-2022 r. /Leżenica/) m. ceremonii #1: 30
Franciszek Bogdański (+?) Małgorzata Bogdańska z d. Kolis (*1904 r. Chlebów, +?) Julian Gałaj (*08-11-1905 r. Mystkowice, +17-08-1992 r. Łowicz) Zofia Gałaj z d. Fengier (*1923 r., +2006 r. Łowicz) Błażej Godos (*1889 r. Wrzeczko, +?) Elżbieta Godos z d. Stefańska (*1897 r. Seligów, +27-12-1920 r. Wrzeczko) Jan Godziszewski (*1873 r. Reczyce, +?) Anna Godziszewska z d. Skrobisz (+12-02-1917 r. Ostrołęka) Józef Kantorek (*1904 r. Skaratki, +06-07-1970 r. Domaniewice) Apolonia Kantorek z d. Kosiewska (*1909 r. Pszczonów, +?) Franciszek Kazimierski (*03-06-1875 r., +16-01-1956 r. /Chruślin/) Katarzyna Kazimierska z d. Kocięba (*1880 r. Seligów, +02-04-1956 r. /Chruślin/) Stanisław Kiczoł (*1885 r., +?) Ewa Kiczoł z d. Stefańska (*1891 r. Seligów, +?) Wojciech Kocemba (*1889 r. Łagów, +06-06-1967 r. /Pszczonów/) Aniela Kocemba z d. Stefańska (*1903 r. Seligów, +1975 r. /Pszczonów/) Jan Kowalczyk (*17-06-1891 r. Jackowice, +?) Apolonia Kowalczyk z d. Markowicz (*1900 r. Kuczków, +1955 r. /Pszczonów/) Piotr Małecki (*1901 r. Sierzchów, +?) Anna Małecka z d. Wiesiołek (*16-07-1900 r. Zawady, +?) Jan Marat (*1893 r. Bobiecko, +23-11-1964 r. /Leżenica/) Katarzyna Marat z d. Domińczak (+12-04-1934 r.) Wincenty Markowicz (*1873 r. Kawęczyn, +?) Marianna Markowicz z d. Wiesiołek (*28-11-1868 r. Bocheń, +?) Piotr Marszałek (*19-01-1876 r. Mystkowice, +1943 r. Pszczonów) Marianna Marszałek z d. Borowska (+?) Piotr Mielczarek (*1874 r.) Józefa Mielczarek z d. Markus (+?) Michał Mikołajczyk (*24-09-1870 r. Wierznowice, +10-08-1963 r. Leżenica Kolonia /Leżenica/) Anna Mikołajczyk z d. Jarota (*16-07-1872 r. Strugienice, +1916 r. Seligów) Franciszek Milczarek (*1876 r. Kalenice, +15-07-1913 r. Łagów) Marcjanna Milczarek z d. Jasak (*12-01-1888 r. Bocheń, +1911 r. Łagów) Stanisław Milczarek (*1880 r. Zakulin, +26-06-1913 r. Łagów) Marianna Mielczarek z d. Drozd (*1863 r. Bocheń, +?) Franciszek Nierobisz (+?) Agnieszka Nierobisz z d. Stefańska (*1889 r. Seligów, +?) Józef Sałuda (*23-01-1887 r. Lisiewice, +?) Julianna Sałuda z d. Rykała (+?) Piotr Sałuda (*19-01-1899 r. Lisiewice, +16-03-1984 r. /Pszczonów/) Aniela Sałuda z d. Nierobisz (*1887 r. Jacochów, +1927 r. Seligów) Piotr Sałuda (*19-01-1899 r. Lisiewice, +16-03-1984 r. /Pszczonów/) Marianna Sałuda z d. Kędziora (*1909 r. Seligów, + /Pszczonów/) Jan Stefański (*1885 r. Jacochów, +1922 r. Seligów) Aniela Sałuda z d. Nierobisz (*1887 r. Jacochów, +1927 r. Seligów) Stefan Stefański (*1912 r., +1975 r. /Pszczonów/) Helena Stefańska z d. Gędek (*1915 r., +2000 r. /Pszczonów/) Wojciech Stefański (*1881 r. Pszczonów, +24-01-1942 r. /Pszczonów/) Marcjanna Stefańska z d. Gajda (*18-07-1866 r. Guźnia, +1920 r. Seligów) Tomasz Szczepanik (*08-09-1904 r., +27-12-1971 r. Leżenica /Leżenica/) Franciszka Szczepanik z d. Mikołajczyk (*12-03-1907 r., +29-03-1982 r. /Leżenica/) Andrzej Szewczyk (*1885 r. Zawady, +?) Helena Szewczyk z d. Redlicka (+?) Franciszek Wiesiołek (*13-09-1895 r. Seroki, +17-11-1976 r. /Leżenica/) Marianna Wiesiołek z d. Mikołajczyk (*14-05-1903 r. Seligów, +03-11-1983 r. /Leżenica/) Jan Wiesiołek (*22-01-1885 r. Zawady, +12-08-1951 r. /Łowicz/) Cecylia Wiesiołek z d. Pastusiak (*1890 r. Zakulin, +09-09-1911 r. Zawady) Paweł Wilk (*1874 r. Skaratki, +?) Marianna Wilk z d. Helewska (*1890 r., +?) Konstanty Wysocki (+?) Katarzyna Wysocka z d. Sałuda (*08-11-1895 r. Lisiewice, +07-12-1961 r. Seligów) m. ceremonii #2: 5
Stanisław Kiczoł (*1885 r., +?) Ewa Kiczoł z d. Stefańska (*1891 r. Seligów, +?) Piotr Marszałek (*19-01-1876 r. Mystkowice, +1943 r. Pszczonów) Marianna Marszałek z d. Borowska (+?) Franciszek Nierobisz (+?) Agnieszka Nierobisz z d. Stefańska (*1889 r. Seligów, +?) Jan Stefański (*1885 r. Jacochów, +1922 r. Seligów) Aniela Sałuda z d. Nierobisz (*1887 r. Jacochów, +1927 r. Seligów) Wojciech Stefański (*1881 r. Pszczonów, +24-01-1942 r. /Pszczonów/) Marcjanna Stefańska z d. Gajda (*18-07-1866 r. Guźnia, +1920 r. Seligów) 146 [+]
440 . Rawa Mazowiecka m. urodzenia: 10
Rozalia Rzuczkowska (*18-08-1841 r. Rawa Mazowiecka, +1845 r. Rawa Mazowiecka) Janina Broniarz z d. Kantorek (*28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka, +21-10-2015 r. Skierniewice) Andrzej Kantorek (*04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka, +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/) Felicja Urszula Kantorek (*09-06-1936 r. Rawa Mazowiecka, +09-1939 r. Lubania) Stanisława Szostek z d. Kantorek (*18-06-1938 r. Rawa Mazowiecka, +19-04-1990 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/) Ryszard Szczawiński (*1940 r. Rawa Mazowiecka) Jerzy Gołębiowski (*1940 r. Rawa Mazowiecka) Maria Małgorzata Szczawińska z d. Kantorek (*1944 r. Rawa Mazowiecka) Anna Gołębiowska z d. Kantorek (*1945 r. Rawa Mazowiecka) Paweł Antoni Szczawiński (*1968 r. Rawa Mazowiecka) m. zgonu: 5
Rozalia Rzuczkowska (*18-08-1841 r. Rawa Mazowiecka, +1845 r. Rawa Mazowiecka) Wincenty Hipolit Kantorek (*17-07-1909 r. Helenów, +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka) Kazimiera Helena Kantorek z d. Kalinowska (*02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą, +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/) Andrzej Kantorek (*04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka, +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/) Stanisława Szostek z d. Kantorek (*18-06-1938 r. Rawa Mazowiecka, +19-04-1990 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/) m. pochówku: 6
Kazimiera Helena Kantorek z d. Kalinowska (*02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą, +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/) Ireneusz Broniarz (*02-01-1928 r., +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/) Andrzej Kantorek (*04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka, +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/) Marian Szostek (*07-05-1938 r., +25-05-1996 r. /Rawa Mazowiecka/) Stanisława Szostek z d. Kantorek (*18-06-1938 r. Rawa Mazowiecka, +19-04-1990 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/) Zbigniew Szostek (*07-07-1960 r., +09-03-2013 r. /Rawa Mazowiecka/) m. pogrzebu: 6
Kazimiera Helena Kantorek z d. Kalinowska (*02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą, +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/) Ireneusz Broniarz (*02-01-1928 r., +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/) Andrzej Kantorek (*04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka, +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/) Marian Szostek (*07-05-1938 r., +25-05-1996 r. /Rawa Mazowiecka/) Stanisława Szostek z d. Kantorek (*18-06-1938 r. Rawa Mazowiecka, +19-04-1990 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/) Zbigniew Szostek (*07-07-1960 r., +09-03-2013 r. /Rawa Mazowiecka/) m. chrztu: 4
Rozalia Rzuczkowska (*18-08-1841 r. Rawa Mazowiecka, +1845 r. Rawa Mazowiecka) Andrzej Kantorek (*04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka, +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/) Felicja Urszula Kantorek (*09-06-1936 r. Rawa Mazowiecka, +09-1939 r. Lubania) Ryszard Szczawiński (*1940 r. Rawa Mazowiecka) 31 [+]
442 . Reczyce m. urodzenia: 126
Józef Strugiński (*1781 r. Reczyce, +10-11-1853 r. Reczyce) Grzegorz Strugiński (*1803 r. Reczyce, +1803 r.) Józef Góra (*1807 r. Reczyce, +27-05-1862 r. Reczyce) Szczepan Strugiński (*25-12-1819 r. Reczyce, +?) Piotr Strugiński (*17-06-1825 r. Reczyce, +?) Małgorzata Sokalska z d. Strugińska (*1828 r. Reczyce, +?) Tomasz Strugiński (*1828 r. Reczyce, +?) Rafał Strugiński (*24-10-1830 r. Reczyce, +26-12-1830 r. Reczyce) Salomea Karasek z d. Strugińska (*1831 r. Reczyce, +1908 r.) Jan Strugiński (*1833 r. Reczyce, +1836 r. Reczyce) Katarzyna Knera z d. Siatkowska (*25-11-1834 r. Reczyce, +18-01-1899 r. Skaratki) Franciszek Kuciński (*1835 r. Reczyce, +?) Marianna Pel z d. Strugińska (*1835 r. Reczyce, +?) Bartłomiej Góra (*21-08-1836 r. Reczyce, +1879 r. Reczyce) Franciszka Godziszewska z d. Strugińska (*1837 r. Reczyce, +?) Marianna Strugińska (*1837 r. Reczyce, +1837 r. Reczyce) Paweł Strugiński (*1839 r. Reczyce, +?) Maciej Strugiński (*1840 r. Reczyce, +1841 r. Reczyce) Marianna Kamińska z d. Strugińska (*29-03-1840 r. Reczyce, +1912 r. Wrzeczko) Wojciech Góra (*15-04-1840 r. Reczyce, +28-04-1878 r. Reczyce) Wincenty Kuciński (*19-07-1840 r. Reczyce, +?) Marianna Strugińska (*1842 r. Reczyce, +?) Józef Strugiński (*1843 r. Reczyce, +1843 r. Reczyce) Marianna Strugińska (*1845 r. Reczyce, +1846 r. Reczyce) Jan Strugiński (*07-03-1845 r. Reczyce, +1845 r. Reczyce) Wojciech Pawełkowicz (*23-03-1845 r. Reczyce, +?) Franciszka Pawełkowicz z d. Strugińska (*13-06-1847 r. Reczyce, +?) Augustyn Strugiński (*29-08-1849 r. Reczyce, +?) Katarzyna Strugińska z d. Małecka (*10-11-1850 r. Reczyce, +?) Antonina Strugińska (*1851 r. Reczyce, +?) Jan Strugiński (*25-08-1851 r. Reczyce, +?) Marianna Strugińska (*08-09-1853 r. Reczyce, +?) Franciszek Strugiński (*1854 r. Reczyce, +?) Franciszek Karasek (*1855 r. Reczyce, +?) Antonina Małecka z d. Strugińska (*1856 r. Reczyce, +?) Jadwiga Karasek (*1856 r. Reczyce, +?) Antoni Strugiński (*1857 r. Reczyce, +?) Katarzyna Podgórska z d. Małecka (*12-11-1857 r. Reczyce, +?) Tomasz Godziszewski (*13-12-1857 r. Reczyce, +?) Izydor Karasek (*1858 r. Reczyce, +?) Roch Strugiński (*13-08-1858 r. Reczyce, +?) Marianna Godziszewska (*07-08-1859 r. Reczyce, +28-01-1862 r. Reczyce) Tomasz Małecki (*07-12-1859 r. Reczyce, +?) Wojciech Strugiński (*1860 r. Reczyce, +?) Franciszka Pająk z d. Góra (*29-09-1860 r. Reczyce, +?) Antoni Karasek (*1861 r. Reczyce, +?) Antoni Doroba (*05-06-1861 r. Reczyce, +?) Anna Doroba (*10-06-1861 r. Reczyce, +?) Agnieszka Godziszewska z d. Kostrzewa (*14-01-1862 r. Reczyce, +?) Bartłomiej Godziszewski (*30-01-1862 r. Reczyce, +1904 r. Reczyce) Agnieszka Wiesiołek z d. Redzisz (*26-12-1863 r. Reczyce, +10-04-1932 r. Bocheń) Jakub Strugiński (*1864 r. Reczyce, +?) Ignacy Godziszewski (*29-07-1864 r. Reczyce, +20-02-1865 r. Reczyce) Paweł Karasek (*1865 r. Reczyce, +1908 r. Jacochów) Józefa Pel z d. Godziszewska (*14-03-1866 r. Reczyce, +?) Izydor Góra (*29-03-1866 r. Reczyce, +12-09-1927 r. Kołacin) Łucja Grabowska z d. Karasek (*1867 r. Reczyce, +?) Katarzyna Godziszewska (*09-09-1868 r. Reczyce, +1875 r. Reczyce) Marianna Doroba (*1869 r. Reczyce, +?) Józef Karasek (*1870 r. Reczyce, +?) Marianna Kamińska z d. Godziszewska (*27-03-1871 r. Reczyce, +?) Jan Godziszewski (*1873 r. Reczyce, +?) Katarzyna Pawełkowicz (*1873 r. Reczyce, +?) Ignacy Karasek (*1874 r. Reczyce, +?) Piotr Kuciński (*1875 r. Reczyce, +1915 r. Reczyce) Piotr Godziszewski (*1876 r. Reczyce, +?) Franciszek Pawełkowicz (*1876 r. Reczyce, +?) Marianna Bakalarz z d. Strugińska (*29-07-1877 r. Reczyce, +24-08-1929 r. /Domaniewice/) Marianna Małecka (*1878 r. Reczyce, +1879 r. Reczyce) Józef Szymczak (*1878 r. Reczyce, +?) Józef Godziszewski (*1878 r. Reczyce, +1885 r. Reczyce) Jan Małecki (*1879 r. Reczyce, +1880 r. Reczyce) Józefa Szymczak z d. Strugińska (*28-03-1879 r. Reczyce, +18-06-1972 r. Łowicz) Wincenty Godziszewski (*1880 r. Reczyce, +?) Anna Kucińska z d. Małecka (*1881 r. Reczyce, +?) Franciszek Strugiński (*1881 r. Reczyce, +1883 r. Reczyce) Rozalia Stajuda z d. Strugińska (*1883 r. Reczyce, + /Domaniewice/) Katarzyna Wielec z d. Małecka (*1883 r. Reczyce, +?) Jadwiga Kostrzewa z d. Strugińska (*1885 r. Reczyce, +?) Franciszka Włostek z d. Strugińska (*1885 r. Reczyce, +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/) Jan Strugiński (*1887 r. Reczyce, +1889 r. Reczyce) Marianna Małecka (*1887 r. Reczyce, +1888 r. Reczyce) Józef Strugiński (*1887 r. Reczyce, +?) Marianna Strugińska (*1888 r. Reczyce, +1888 r. Reczyce) Agnieszka Gratkowska z d. Strugińska (*1888 r. Reczyce, +?) Franciszka Wawrzyn z d. Strugińska (*28-01-1888 r. Reczyce, +?) Marianna Szymajda z d. Małecka (*1889 r. Reczyce, +10-01-1983 r. Czatolin) Józef Małecki (*1889 r. Reczyce, +?) Marcjanna Strugińska (*1890 r. Reczyce, +?) Jan Małecki (*1892 r. Reczyce, +?) Andrzej Strugiński (*1893 r. Reczyce, +?) Michalina Rutkowska z d. Małecka (*1893 r. Reczyce, +07-05-1980 r.) Marianna Kucińska z d. Małecka (*1895 r. Reczyce, +?) Mateusz Małecki (*1896 r. Reczyce, +?) Franciszek Godziszewski (*1897 r. Reczyce, +?) Katarzyna Małecka (*1897 r. Reczyce, +1897 r. Reczyce) Piotr Góra (*14-05-1897 r. Reczyce, +?) Marianna Godziszewska (*1898 r. Reczyce, +1898 r. Reczyce) Aniela Małecka (*1899 r. Reczyce, +1899 r. Reczyce) Katarzyna Małecka (*1900 r. Reczyce, +1900 r. Reczyce) Stanisław Godziszewski (*1902 r. Reczyce, +?) Józefa Małecka (*1902 r. Reczyce, +?) Franciszek Kuciński (*1902 r. Reczyce, +?) Józef Góra (*04-02-1902 r. Reczyce, +11-12-1960 r. Kobylin) Helena Kucińska (*1904 r. Reczyce, +1905 r. Reczyce) Rozalia Kowalska z d. Godziszewska (*1904 r. Reczyce, +?) Katarzyna Wojtysiak z d. Godziszewska (*1905 r. Reczyce, +?) Franciszka Godziszewska (*1906 r. Reczyce, +1908 r. Reczyce) Katarzyna Kucińska (*1906 r. Reczyce, +17-02-1994 r. Reczyce) Władysław Szymczak (*1907 r. Reczyce, +?) Józefa Grabowska (*1907 r. Reczyce, +1907 r.) Wincenty Godziszewski (*1907 r. Reczyce, +1984 r.) Władysław Godziszewski (*1908 r. Reczyce, +?) Helena Kucińska (*1908 r. Reczyce, +1911 r. Reczyce) Franciszek Wielec (*1909 r. Reczyce, +1909 r. Reczyce) Antonina Godziszewska (*1909 r. Reczyce, +?) Jan Wielec (*1909 r. Reczyce, +?) Rozalia Wielec (*1910 r. Reczyce, +1910 r. Reczyce) Franciszka Kucińska (*1911 r. Reczyce, +?) Jan Godziszewski (*1911 r. Reczyce, +?) Wacław Godziszewski (*1912 r. Reczyce, +1916 r. Reczyce) Jadwiga Stajuda (*1913 r. Reczyce, +?) Mieczysław Kuciński (*1913 r. Reczyce, +?) Tadeusz Godziszewski (*1915 r. Reczyce, +?) Jan Stajuda (*1916 r. Reczyce, +?) Władysław Wacław Wielec (*31-07-1937 r. Reczyce, +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/) m. zgonu: 44
Marianna Godziszewska z d. Kostrzewa (+1904 r. Reczyce) Łukasz Strugiński (*~ 1758 r., +1808 r. Reczyce) Petronela Białek z d. Kantorek (*1762 r. Skaratki, +26-08-1829 r. Reczyce) Józef Strugiński (*1781 r. Reczyce, +10-11-1853 r. Reczyce) Agnieszka Góra z d. Doroba (*~ 1804 r., +05-09-1854 r. Reczyce) Bartłomiej Góra (*~ 1806 r., +26-01-1840 r. Reczyce) Józef Góra (*1807 r. Reczyce, +27-05-1862 r. Reczyce) Ignacy Tataj (*~ 1827 r. Mysłaków, +03-02-1867 r. Reczyce) Rafał Strugiński (*24-10-1830 r. Reczyce, +26-12-1830 r. Reczyce) Jan Strugiński (*1833 r. Reczyce, +1836 r. Reczyce) Bartłomiej Góra (*21-08-1836 r. Reczyce, +1879 r. Reczyce) Marianna Strugińska (*1837 r. Reczyce, +1837 r. Reczyce) Maciej Strugiński (*1840 r. Reczyce, +1841 r. Reczyce) Wojciech Góra (*15-04-1840 r. Reczyce, +28-04-1878 r. Reczyce) Józef Strugiński (*1843 r. Reczyce, +1843 r. Reczyce) Marianna Strugińska (*1845 r. Reczyce, +1846 r. Reczyce) Jan Strugiński (*07-03-1845 r. Reczyce, +1845 r. Reczyce) Marianna Godziszewska (*07-08-1859 r. Reczyce, +28-01-1862 r. Reczyce) Bartłomiej Godziszewski (*30-01-1862 r. Reczyce, +1904 r. Reczyce) Ignacy Godziszewski (*29-07-1864 r. Reczyce, +20-02-1865 r. Reczyce) Franciszka Małecka z d. Podgórska (*18-05-1866 r. Skaratki, +1902 r. Reczyce) Katarzyna Godziszewska (*09-09-1868 r. Reczyce, +1875 r. Reczyce) Piotr Kuciński (*1875 r. Reczyce, +1915 r. Reczyce) Piotr Wielec (*1878 r., +1911 r. Reczyce) Marianna Małecka (*1878 r. Reczyce, +1879 r. Reczyce) Józef Godziszewski (*1878 r. Reczyce, +1885 r. Reczyce) Jan Małecki (*1879 r. Reczyce, +1880 r. Reczyce) Franciszek Strugiński (*1881 r. Reczyce, +1883 r. Reczyce) Jan Strugiński (*1887 r. Reczyce, +1889 r. Reczyce) Marianna Małecka (*1887 r. Reczyce, +1888 r. Reczyce) Marianna Strugińska (*1888 r. Reczyce, +1888 r. Reczyce) Katarzyna Małecka (*1897 r. Reczyce, +1897 r. Reczyce) Marianna Godziszewska (*1898 r. Reczyce, +1898 r. Reczyce) Aniela Małecka (*1899 r. Reczyce, +1899 r. Reczyce) Katarzyna Małecka (*1900 r. Reczyce, +1900 r. Reczyce) Helena Kucińska (*1904 r. Reczyce, +1905 r. Reczyce) Franciszka Godziszewska (*1906 r. Reczyce, +1908 r. Reczyce) Katarzyna Kucińska (*1906 r. Reczyce, +17-02-1994 r. Reczyce) Helena Kucińska (*1908 r. Reczyce, +1911 r. Reczyce) Stanisław Stajuda (*1909 r., +1909 r. Reczyce) Franciszek Wielec (*1909 r. Reczyce, +1909 r. Reczyce) Rozalia Wielec (*1910 r. Reczyce, +1910 r. Reczyce) Wacław Godziszewski (*1912 r. Reczyce, +1916 r. Reczyce) Czesław Kuciński (*1913 r., +16-03-1984 r. Reczyce) 170 [+]
444 . Rewica m. urodzenia: 13
Polikarp Chromiński (*15-02-1882 r. Rewica, +?) Antoni Marczyk (*16-01-1883 r. Rewica, +?) Stanisław Ambroziński (*25-09-1886 r. Rewica, +?) Walenty Ambroziński (*27-06-1888 r. Rewica, +19-01-1977 r. Koluszki) Władysław Ambroziński (*22-12-1889 r. Rewica, +13-03-1936 r. /Świny/) Aniela Ambrozińska (*15-03-1892 r. Rewica, +?) Anna Ambrozińska (*05-07-1894 r. Rewica, +?) Julianna Eksztajn z d. Ambrozińska (*30-11-1896 r. Rewica, +?) Helena Ambrozińska (*1899 r. Rewica, +?) Józefa Kazimierczyk z d. Ambrozińska (*23-03-1902 r. Rewica, +?) Stefania Kamińska z d. Ambrozińska (*10-11-1904 r. Rewica, +22-06-1973 r. /Blichowo/) Franciszek Ambroziński (*05-04-1908 r. Rewica, +15-12-1975 r. Rewica) Roman Tadeusz Gawrych (*14-08-1909 r. Rewica, +12-10-1975 r.) m. zgonu: 4
Franciszka Ambrozińska z d. Krawczyk (*23-02-1841 r. Wierzchy, +27-01-1887 r. Rewica) Paweł Ambroziński (*16-01-1863 r. Marianów, +01-02-1913 r. Rewica /Świny/) Marianna Ambrozińska z d. Wieczorek (*02-04-1867 r. Długie, +14-10-1936 r. Rewica /Świny/) Franciszek Ambroziński (*05-04-1908 r. Rewica, +15-12-1975 r. Rewica) 17 [+]
446 . Rędziny m. zgonu: 2
Marianna Kazimierska z d. Rorat (*22-08-1885 r. Widzów, +12-02-1937 r. Rędziny) Stanisława Anzorge z d. Kazimierska (*1907 r., +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/) m. pochówku: 11
Jan Kazimierski (*08-02-1883 r. Prawda, +31-01-1968 r. /Rędziny/) Stanisława Anzorge z d. Kazimierska (*1907 r., +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/) Tadeusz Anzorge (*1910 r., +10-08-1972 r. /Rędziny/) Lucyna Pakulska z d. Kazimierska (*1911 r., +04-05-1998 r. /Rędziny/) Bolesław Zowczak (*~ 1912 r., +27-11-1946 r. /Rędziny/) Tadeusz Kazimierski (*14-02-1917 r. Widzów, +30-09-1988 r. Kalisz /Rędziny/) Bronisław Mysłek (*1928 r., +21-03-1999 r. /Rędziny/) Stanisław Anzorge (*17-10-1936 r., +11-01-1951 r. /Rędziny/) Zenona Prokop z d. Anzorge (*1940 r., +08-05-2017 r. /Rędziny/) Lech Zowczak (*~ 1945 r., +01-05-2009 r. Częstochowa /Rędziny/) Anna Zowczak z d. Majer (*1946 r., +06-02-1977 r. /Rędziny/) m. pogrzebu: 11
Jan Kazimierski (*08-02-1883 r. Prawda, +31-01-1968 r. /Rędziny/) Stanisława Anzorge z d. Kazimierska (*1907 r., +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/) Tadeusz Anzorge (*1910 r., +10-08-1972 r. /Rędziny/) Lucyna Pakulska z d. Kazimierska (*1911 r., +04-05-1998 r. /Rędziny/) Bolesław Zowczak (*~ 1912 r., +27-11-1946 r. /Rędziny/) Tadeusz Kazimierski (*14-02-1917 r. Widzów, +30-09-1988 r. Kalisz /Rędziny/) Bronisław Mysłek (*1928 r., +21-03-1999 r. /Rędziny/) Stanisław Anzorge (*17-10-1936 r., +11-01-1951 r. /Rędziny/) Zenona Prokop z d. Anzorge (*1940 r., +08-05-2017 r. /Rędziny/) Lech Zowczak (*~ 1945 r., +01-05-2009 r. Częstochowa /Rędziny/) Anna Zowczak z d. Majer (*1946 r., +06-02-1977 r. /Rędziny/) 24 [+]
449 . Rogóźno m. urodzenia: 77
Elżbieta Pająk z d. Zarzycka (*1794 r. Rogóźno, +15-08-1843 r. Strzebieszew) Mikołaj Bródka (*1822 r. Rogóźno, +09-08-1903 r. Skaratki) Barbara Bródka z d. Ociela (*06-12-1823 r. Rogóźno, +17-09-1852 r. Skaratki) Marianna Warda z d. Domańska (*09-08-1845 r. Rogóźno, +1899 r. Rogóźno) Franciszka Kantorek z d. Zagajewska (*1859 r. Rogóźno, +?) Jakub Kosiorek (*1860 r. Rogóźno, +?) Józef Skuneczny (*02-07-1860 r. Rogóźno, +?) Jan Kosiorek (*1862 r. Rogóźno, +?) Józefa Kosiorek (*1864 r. Rogóźno, +?) Ludwik Skoneczny (*1865 r. Rogóźno, +?) Marianna Ociela z d. Kosiorek (*1866 r. Rogóźno, +1929 r. Łowicz) Walenty Ociela (*12-02-1866 r. Rogóźno, +?) Kazimierz Sut (*1867 r. Rogóźno, +˂ 1920 r.) Józef Kosiorek (*1869 r. Rogóźno, +1924 r.) Szczepan Warda (*1870 r. Rogóźno, +1912 r. Rogóźno) Piotr Kosiorek (*1871 r. Rogóźno, +1872 r. Rogóźno) Marianna Ociela (*07-08-1871 r. Rogóźno, +08-03-1872 r. Bocheń) Jan Ociela (*1872 r. Rogóźno, +?) Walenty Brudka (*1872 r. Rogóźno, +?) Michał Kosiorek (*1874 r. Rogóźno, +?) Marianna Kotecka z d. Ociela (*1875 r. Rogóźno, +?) Katarzyna Warda (*1877 r. Rogóźno, +1877 r. Rogóźno) Józef Kostrzewa (*1877 r. Rogóźno, +?) Jakub Kosiorek (*1877 r. Rogóźno, +1878 r. Rogóźno) Józef Ociela (*1878 r. Rogóźno, +?) Małgorzata Pietrzak z d. Kosiorek (*1879 r. Rogóźno, +?) Małgorzata Bogdańska z d. Ociela (*1880 r. Rogóźno, +1932 r. Pszczonów) Jan Warda (*1880 r. Rogóźno, +?) Antoni Kosiorek (*1882 r. Rogóźno, +?) Wojciech Kopania (*1894 r. Rogóźno, +06-09-1977 r.) Rozalia Włostek z d. Skoneczna (*1898 r. Rogóźno, +?) Zofia Pająk z d. Sut (*1899 r. Rogóźno, +?) Aniela Sut (*1899 r. Rogóźno, +?) Wojciech Domański (*1899 r. Rogóźno, +?) Franciszka Pietrzak (*1900 r. Rogóźno, +?) Józef Brudka (*1900 r. Rogóźno, +1905 r.) Stanisław Warda (*1900 r. Rogóźno, +1901 r. Rogóźno) Marianna Domańska (*1901 r. Rogóźno, +?) Stanisław Kosiorek (*16-09-1901 r. Rogóźno, +30-09-1967 r.) Feliks Sut (*1902 r. Rogóźno, +?) Jan Brudka (*1902 r. Rogóźno, +13-10-1962 r. Rogóźno) Łukasz Sut (*1903 r. Rogóźno, +?) Piotr Pietrzak (*1903 r. Rogóźno, +?) Małgorzata Kopania z d. Warda (*1903 r. Rogóźno, +?) Franciszek Kosiorek (*09-08-1903 r. Rogóźno, +?) Andrzej Zagajewski (*1904 r. Rogóźno, +1904 r. Rogóźno) Stanisław Domański (*1904 r. Rogóźno, +07-10-1985 r. /Domaniewice/) Anna Sut z d. Skuneczna (*1904 r. Rogóźno, +04-03-1983 r. Rogóźno /Domaniewice/) Stanisław Warda (*1904 r. Rogóźno, +24-12-1971 r. Rogóźno) Józefa Kostrzewa z d. Brudka (*1904 r. Rogóźno, +01-04-1962 r. Rogóźno) Katarzyna Zagajewska (*1905 r. Rogóźno, +1905 r.) Stanisława Pietrzak (*1906 r. Rogóźno, +1908 r. Rogóźno) Władysław Zagajewski (*1906 r. Rogóźno, +21-03-2006 r. Głowno) Aniela Brudka (*1906 r. Rogóźno, +28-05-1998 r. Łowicz) Maciej Domański (*01-06-1906 r. Rogóźno, +10-05-1996 r.) Jan Kosiorek (*03-06-1906 r. Rogóźno, +?) Helena Pudłowska z d. Warda (*1907 r. Rogóźno, +01-06-1990 r. Rogóźno) Władysław Skuneczny (*1907 r. Rogóźno, +1907 r.) Stanisław Brudka (*1907 r. Rogóźno, +1908 r.) Józefa Zagajewska (*1908 r. Rogóźno, +1911 r. Rogóźno) Jan Pietrzak (*1908 r. Rogóźno, +?) Jan Domański (*1908 r. Rogóźno, +1908 r. Rogóźno) Piotr Kosiorek (*22-08-1908 r. Rogóźno, +27-01-1984 r. Olsztyn) Franciszek Warda (*12-01-1911 r. Rogóźno, +1912 r. Rogóźno) Józefa Skuneczna (*1912 r. Rogóźno, +1912 r. Rogóźno) Franciszka Gołębiewska z d. Kosiorek (*12-02-1912 r. Rogóźno, +20-09-1985 r. Jeże) Helena Ruta z d. Kosiorek (*1913 r. Rogóźno, +2001 r.) Jan Domański (*1913 r. Rogóźno, +2006 r.) Stefania Pietrzak (*1914 r. Rogóźno, +?) Jan Zagajewski (*1914 r. Rogóźno, +?) Piotr Bródka (*1914 r. Rogóźno, +07-10-1986 r. Rogóźno) Józefa Domańska (*1916 r. Rogóźno, +?) Władysław Zagajewski (*1918 r. Rogóźno, +02-06-1992 r. Rogóźno /Domaniewice/) Zenon Zagajewski (*1920 r. Rogóźno, +1920 r. Rogóźno) Zofia Płatek z d. Sut (*13-05-1924 r. Rogóźno, + Łódź) Franciszek Sut (*10-10-1925 r. Rogóźno, +1994 r. Łódź /Łódź/) Walenty Kotecki (*14-02-1962 r. Rogóźno, +?) m. zgonu: 31
Magdalena Zagajewska z d. Kierus (*25-05-1826 r. Domaniewice, +29-05-1867 r. Rogóźno) Jan Ociela (*1836 r., +1894 r. Rogóźno) Grzegorz Kosiorek (*1837 r., +26-03-1906 r. Rogóźno) Marianna Kosiorek z d. Gusta (*03-06-1837 r. Bocheń, +18-02-1907 r. Rogóźno) Marianna Warda z d. Domańska (*09-08-1845 r. Rogóźno, +1899 r. Rogóźno) Małgorzata Ociela z d. Gusta (*21-03-1846 r. Bocheń, +1895 r. Rogóźno) Szczepan Warda (*1870 r. Rogóźno, +1912 r. Rogóźno) Piotr Kosiorek (*1871 r. Rogóźno, +1872 r. Rogóźno) Katarzyna Warda (*1877 r. Rogóźno, +1877 r. Rogóźno) Jakub Kosiorek (*1877 r. Rogóźno, +1878 r. Rogóźno) Aniela Sut (*1891 r., +1900 r. Rogóźno) Piotr Sut (*1895 r. Skaratki, +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/) Jan Skuneczny (*1896 r., +1897 r. Rogóźno) Agata Wójcikowska z d. Domańska (*1897 r. Strzebieszew, +27-02-1987 r. Rogóźno) Stanisław Warda (*1900 r. Rogóźno, +1901 r. Rogóźno) Tomasz Skuneczny (*1901 r., +1911 r. Rogóźno) Jan Brudka (*1902 r. Rogóźno, +13-10-1962 r. Rogóźno) Piotr Zagajewski (*1903 r., +25-07-1990 r. Rogóźno) Andrzej Zagajewski (*1904 r. Rogóźno, +1904 r. Rogóźno) Anna Sut z d. Skuneczna (*1904 r. Rogóźno, +04-03-1983 r. Rogóźno /Domaniewice/) Stanisław Warda (*1904 r. Rogóźno, +24-12-1971 r. Rogóźno) Józefa Kostrzewa z d. Brudka (*1904 r. Rogóźno, +01-04-1962 r. Rogóźno) Stanisława Pietrzak (*1906 r. Rogóźno, +1908 r. Rogóźno) Helena Pudłowska z d. Warda (*1907 r. Rogóźno, +01-06-1990 r. Rogóźno) Józefa Zagajewska (*1908 r. Rogóźno, +1911 r. Rogóźno) Jan Domański (*1908 r. Rogóźno, +1908 r. Rogóźno) Franciszek Warda (*12-01-1911 r. Rogóźno, +1912 r. Rogóźno) Józefa Skuneczna (*1912 r. Rogóźno, +1912 r. Rogóźno) Piotr Bródka (*1914 r. Rogóźno, +07-10-1986 r. Rogóźno) Władysław Zagajewski (*1918 r. Rogóźno, +02-06-1992 r. Rogóźno /Domaniewice/) Zenon Zagajewski (*1920 r. Rogóźno, +1920 r. Rogóźno) 108 [+]
453 . Rulice m. urodzenia: 10
Jan Sołtyszewski (*22-05-1885 r. Rulice, +?) Józef Sołtyszewski (*14-03-1895 r. Rulice, +?) Walenty Majchrzak (*1897 r. Rulice, +?) Władysław Sołtyszewski (*14-04-1898 r. Rulice, +?) Jan Paradowski (*13-08-1898 r. Rulice, +11-12-1900 r. Rulice) Stanisław Paradowski (*07-11-1900 r. Rulice, +?) Władysław Paradowski (*16-12-1902 r. Rulice, +21-12-1902 r. Rulice) Marcjanna Paradowska (*06-10-1904 r. Rulice, +?) Jan Paradowski (*22-03-1908 r. Rulice, +02-05-1909 r. Rulice) Zofia Paradowska (*22-05-1911 r. Rulice, +02-04-1912 r. Rulice) m. zgonu: 7
Balbina Sołtyszewska z d. Gajda (*15-12-1844 r. Guźnia, +05-06-1918 r. Rulice) Ignacy Sołtyszewski (*10-02-1849 r. Guźnia, +21-09-1914 r. Rulice) Wojciech Sołtyszewski (*~ 1870 r., +01-06-1918 r. Rulice) Jan Paradowski (*13-08-1898 r. Rulice, +11-12-1900 r. Rulice) Władysław Paradowski (*16-12-1902 r. Rulice, +21-12-1902 r. Rulice) Jan Paradowski (*22-03-1908 r. Rulice, +02-05-1909 r. Rulice) Zofia Paradowska (*22-05-1911 r. Rulice, +02-04-1912 r. Rulice) 17 [+]
454 . Rybnik m. zgonu: 3
Apolonia Hekner z d. Krawczyk (+27-04-1976 r. Rybnik) Jan Bińczak (*25-01-1915 r., +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/) Danuta Bińczak-Krawczyk z d. Bińczak (*06-01-1949 r., +05-12-2012 r. Rybnik /Rybnik/) m. pochówku: 4
Jan Bińczak (*25-01-1915 r., +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/) Marianna Bińczak z d. Remieniewicz (*05-08-1923 r., +19-01-1987 r. /Rybnik/) Brunon Krawczyk (*30-11-1945 r., +16-11-2020 r. /Rybnik/) Danuta Bińczak-Krawczyk z d. Bińczak (*06-01-1949 r., +05-12-2012 r. Rybnik /Rybnik/) m. pogrzebu: 4
Jan Bińczak (*25-01-1915 r., +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/) Marianna Bińczak z d. Remieniewicz (*05-08-1923 r., +19-01-1987 r. /Rybnik/) Brunon Krawczyk (*30-11-1945 r., +16-11-2020 r. /Rybnik/) Danuta Bińczak-Krawczyk z d. Bińczak (*06-01-1949 r., +05-12-2012 r. Rybnik /Rybnik/) 11 [+]
456 . Rydwan m. urodzenia: 10
Marianna Różycka (*28-04-1882 r. Rydwan, +02-09-1882 r. Rydwan) Stanisław Różycki (*11-02-1899 r. Rydwan, +18-02-1940 r. Rydwan /Chruślin/) Feliks Różycki (*03-09-1900 r. Rydwan, +15-09-1900 r. Rydwan) Joanna Różycka (*18-08-1901 r. Rydwan, +08-06-1912 r. Rydwan) Piotr Różycki (*17-10-1902 r. Rydwan, +10-11-1952 r. /Chruślin/) Marianna Lebioda z d. Różycka (*02-10-1904 r. Rydwan, +04-07-1965 r. /Chruślin/) Józef Różycki (*11-10-1906 r. Rydwan, +?) Stefan Różycki (*08-05-1908 r. Rydwan, +?) Anastazja Różycka (*04-03-1911 r. Rydwan, +10-03-1911 r. Rydwan) Feliks Różycki (*1913 r. Rydwan, +?) m. zgonu: 9
Elżbieta Różycka z d. Panek (+12-09-1900 r. Rydwan) Marcin Różycki (+02-07-1895 r. Rydwan) Marianna Różycka z d. Gajda (+28-10-1920 r. Rydwan) Jan Różycki (*1873 r. Okrent, +04-08-1920 r. Rydwan) Marianna Różycka (*28-04-1882 r. Rydwan, +02-09-1882 r. Rydwan) Stanisław Różycki (*11-02-1899 r. Rydwan, +18-02-1940 r. Rydwan /Chruślin/) Feliks Różycki (*03-09-1900 r. Rydwan, +15-09-1900 r. Rydwan) Joanna Różycka (*18-08-1901 r. Rydwan, +08-06-1912 r. Rydwan) Anastazja Różycka (*04-03-1911 r. Rydwan, +10-03-1911 r. Rydwan) 19 [+]
457 . Rząśno m. urodzenia: 53
Ignacy Bińczak (*26-07-1813 r. Rząśno, +26-06-1873 r. Rząśno) Antoni Białas (*20-06-1819 r. Rząśno, +13-01-1896 r. Rząśno) Franciszka Kutkowska z d. Stefańska (*25-04-1824 r. Rząśno, +20-12-1895 r. Rząśno) Ignacy Białas (*28-07-1844 r. Rząśno, +20-10-1886 r. Rząśno) Marianna Białas z d. Kutkowska (*08-11-1844 r. Rząśno, +05-04-1915 r. Rząśno) Andrzej Kosmowski (*25-11-1848 r. Rząśno, +25-06-1920 r. Rząśno) Antoni Bińczak (*03-02-1854 r. Rząśno, +19-12-1857 r. Rząśno) Wojciech Bińczak (*31-03-1856 r. Rząśno, +22-01-1912 r. Bąków Górny) Antonina Jabłońska z d. Bińczak (*10-02-1859 r. Rząśno, +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie) Paweł Bińczak (*12-01-1861 r. Rząśno, +?) Marianna Bińczak (*14-07-1862 r. Rząśno, +?) Jan Bińczak (*22-10-1864 r. Rząśno, +22-07-1871 r. Rząśno) Marianna Kosiorek z d. Kozłowska (*09-06-1866 r. Rząśno, +?) Józefa Bińczak (*29-10-1866 r. Rząśno, +07-01-1875 r. Rząśno) Paweł Białas (*15-01-1867 r. Rząśno, +03-09-1948 r. Rząśno) Stanisław Bińczak (*30-03-1869 r. Rząśno, +?) Marianna Kosmowska z d. Bińczak (*07-07-1871 r. Rząśno, +?) Marianna Błażejewska z d. Woźniak (*26-08-1876 r. Rząśno, +?) Katarzyna Wiercioch z d. Bińczak (*12-04-1880 r. Rząśno, +04-04-1911 r.) Józef Bińczak (*18-02-1883 r. Rząśno, +?) Franciszka Gajda (*05-02-1885 r. Rząśno, +07-06-1885 r. Rząśno) Jan Bińczak (*10-09-1885 r. Rząśno, +?) Franciszka Wiercioch z d. Bińczak (*17-10-1887 r. Rząśno, +1982 r. /Bąków Górny/) Marianna Fijałkowska z d. Bińczak (*10-03-1890 r. Rząśno, +?) Franciszek Bińczak (*24-11-1892 r. Rząśno, +?) Józef Kosmowski (*09-12-1892 r. Rząśno, +26-01-1902 r. Rząśno) Marcjanna Perzyna z d. Bińczak (*12-01-1893 r. Rząśno, +?) Konstanty Białas (*10-03-1894 r. Rząśno, +20-11-1974 r. Łódź) Jan Kosmowski (*02-01-1895 r. Rząśno, +?) Franciszka Bińczak (*28-11-1895 r. Rząśno, +?) Karol Bińczak (*03-03-1896 r. Rząśno, +?) Rozalia Kosmowska (*25-01-1897 r. Rząśno, +06-02-1902 r.) Julianna Bińczak (*19-09-1898 r. Rząśno, +09-10-1899 r. Rząśno) Stanisław Kosmowski (*18-04-1899 r. Rząśno, +31-01-1902 r. Rząśno) Jan Bińczak (*23-05-1899 r. Rząśno, +13-01-1902 r. Rząśno) Urszula Bińczak (*18-10-1900 r. Rząśno, +19-08-1906 r. Rząśno) Franciszek Kosmowski (*09-11-1901 r. Rząśno, +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/) Jan Bińczak (*20-05-1903 r. Rząśno, +?) Jadwiga Bińczak (*21-08-1903 r. Rząśno, +?) Józef Kosmowski (*06-01-1904 r. Rząśno, +?) Zofia Bińczak (*18-02-1906 r. Rząśno, +?) Stanisław Kosmowski (*09-12-1906 r. Rząśno, +?) Stanisław Bińczak (*04-12-1909 r. Rząśno, +?) Antoni Jakub Kosmowski (*07-07-1910 r. Rząśno, +?) Franciszek Bińczak (*18-08-1910 r. Rząśno, +?) Franciszek Bińczak (*11-10-1911 r. Rząśno, +?) Bolesław Bińczak (*03-09-1913 r. Rząśno, +19-11-1916 r. Rząśno) Helena Wiercioch (*16-02-1914 r. Rząśno, +?) Walenty Kosmowski (*22-10-1915 r. Rząśno, +?) Jan Wiercioch (*13-03-1917 r. Rząśno, +1984 r.) Marianna Kwiatkowska z d. Wiercioch (*25-05-1919 r. Rząśno, +?) Jan Stanisław Białas (*16-04-1932 r. Rząśno, +17-02-1997 r. Warszawa) Kazimiera Jędrachowicz z d. Białas (*12-08-1935 r. Rząśno, +1990 r. Łódź) m. zgonu: 26
Mateusz Kutkowski (+26-03-1905 r. Rząśno) Walenty Kutkowski (+02-05-1856 r. Rząśno) Filip Stefański (+14-02-1830 r. Rząśno) Feliks Stefański (+28-02-1837 r. Rząśno) Tekla Bińczak z d. Lisiewicz (+06-02-1826 r. Rząśno) Marianna Bińczak (+14-10-1811 r. Rząśno) Józef Bińczak (+08-01-1848 r. Rząśno) Ignacy Bińczak (*26-07-1813 r. Rząśno, +26-06-1873 r. Rząśno) Antoni Białas (*20-06-1819 r. Rząśno, +13-01-1896 r. Rząśno) Franciszka Kutkowska z d. Stefańska (*25-04-1824 r. Rząśno, +20-12-1895 r. Rząśno) Ignacy Białas (*28-07-1844 r. Rząśno, +20-10-1886 r. Rząśno) Marianna Białas z d. Kutkowska (*08-11-1844 r. Rząśno, +05-04-1915 r. Rząśno) Andrzej Kosmowski (*25-11-1848 r. Rząśno, +25-06-1920 r. Rząśno) Antoni Bińczak (*03-02-1854 r. Rząśno, +19-12-1857 r. Rząśno) Petronela Bińczak z d. Jabłońska (*29-05-1862 r. Maurzyce, +17-12-1944 r. Rząśno) Jan Bińczak (*22-10-1864 r. Rząśno, +22-07-1871 r. Rząśno) Elżbieta Białas z d. Jakubowska (*28-10-1866 r. Dąbrowa, +08-12-1936 r. Rząśno) Józefa Bińczak (*29-10-1866 r. Rząśno, +07-01-1875 r. Rząśno) Paweł Białas (*15-01-1867 r. Rząśno, +03-09-1948 r. Rząśno) Franciszka Gajda (*05-02-1885 r. Rząśno, +07-06-1885 r. Rząśno) Józef Kosmowski (*09-12-1892 r. Rząśno, +26-01-1902 r. Rząśno) Julianna Bińczak (*19-09-1898 r. Rząśno, +09-10-1899 r. Rząśno) Stanisław Kosmowski (*18-04-1899 r. Rząśno, +31-01-1902 r. Rząśno) Jan Bińczak (*23-05-1899 r. Rząśno, +13-01-1902 r. Rząśno) Urszula Bińczak (*18-10-1900 r. Rząśno, +19-08-1906 r. Rząśno) Bolesław Bińczak (*03-09-1913 r. Rząśno, +19-11-1916 r. Rząśno) m. chrztu: 1
Józef Bińczak (*18-02-1883 r. Rząśno, +?) 80 [+]
466 . Seligów m. urodzenia: 34
Katarzyna Kazimierska z d. Kocięba (*1880 r. Seligów, +02-04-1956 r. /Chruślin/) Antoni Stefański (*1887 r. Seligów, +1887 r. Seligów) Marianna Stefańska (*1888 r. Seligów, +1888 r. Seligów) Agnieszka Nierobisz z d. Stefańska (*1889 r. Seligów, +?) Ewa Kiczoł z d. Stefańska (*1891 r. Seligów, +?) Marianna Stefańska (*1894 r. Seligów, +1894 r. Seligów) Jan Czubatka (*1894 r. Seligów, +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/) Józef Stefański (*1895 r. Seligów, +1895 r. Seligów) Marianna Czubatka (*1897 r. Seligów, +1898 r. Seligów) Elżbieta Godos z d. Stefańska (*1897 r. Seligów, +27-12-1920 r. Wrzeczko) Józef Czubatka (*1899 r. Seligów, +?) Stanisław Stefański (*1900 r. Seligów, +1900 r. Seligów) Teofil Stefański (*1901 r. Seligów, +1901 r. Seligów) Eleonora Lisiewska (*1902 r. Seligów, +?) Aniela Kocemba z d. Stefańska (*1903 r. Seligów, +1975 r. /Pszczonów/) Marianna Wiesiołek z d. Mikołajczyk (*14-05-1903 r. Seligów, +03-11-1983 r. /Leżenica/) Julian Czubatka (*1904 r. Seligów, +1921 r. Seligów) Julian Lisiewski (*13-12-1904 r. Seligów, +1941 r. Seligów) Henryk Mikołajczyk (*1905 r. Seligów, +1906 r. Seligów) Franciszek Mikołajczyk (*1907 r. Seligów, +?) Marceli Lisiewski (*1907 r. Seligów, +?) Marianna Nierobisz (*1908 r. Seligów, +1908 r. Seligów) Władysław Stefański (*1908 r. Seligów, +?) Stanisław Lisiewski (*1909 r. Seligów, +1917 r. Seligów) Stanisław Nierobisz (*1909 r. Seligów, +?) Marianna Sałuda z d. Kędziora (*1909 r. Seligów, + /Pszczonów/) Aniela Mikołajczyk (*1910 r. Seligów, +1915 r. Seligów) Julianna Lisiewska (*1911 r. Seligów, +?) Władysława Mikołajczyk (*1914 r. Seligów, +1914 r. Seligów) Marianna Piotrowska z d. Stefańska (*1916 r. Seligów, +1945 r. Jacochów) Bolesław Sałuda (*1919 r. Seligów, +?) Stanisława Sałuda (*1919 r. Seligów, +?) Stanisław Wysocki (*1919 r. Seligów, +?) Jan Stefański (*1919 r. Seligów, +13-05-1991 r. /Pszczonów/) m. zgonu: 36
Martwo urodzony Mikołajczyk (+1909 r. Seligów) Martwo urodzony Mikołajczyk (+1916 r. Seligów) Stanisława Lisiewska (+1915 r. Seligów) Antoni Wysocki (+1922 r. Seligów) Marian Wysocki (+1930 r. Seligów) Józef Wysocki (+1929 r. Seligów) Józefa Sałuda (+1914 r. Seligów) Marianna Sałuda z d. Gajda (*1861 r. Guźnia, +1925 r. Seligów) Jakub Stefański (*1863 r. Pszczonów, +1905 r. Seligów) Marcjanna Stefańska z d. Gajda (*18-07-1866 r. Guźnia, +1920 r. Seligów) Franciszek Gołębiewski (*05-10-1866 r. Guźnia, +1913 r. Seligów) Agnieszka Czubatka z d. Gajda (*06-10-1871 r. Guźnia, +1908 r. Seligów) Anna Mikołajczyk z d. Jarota (*16-07-1872 r. Strugienice, +1916 r. Seligów) Marianna Lisiewska z d. Marszałek (*22-03-1880 r. Mystkowice, +1938 r. Seligów) Jan Stefański (*1885 r. Jacochów, +1922 r. Seligów) Antoni Stefański (*1887 r. Seligów, +1887 r. Seligów) Aniela Sałuda z d. Nierobisz (*1887 r. Jacochów, +1927 r. Seligów) Marianna Stefańska (*1888 r. Seligów, +1888 r. Seligów) Antoni Sałuda (*11-04-1889 r. Lisiewice, +1905 r. Seligów) Marianna Stefańska (*1894 r. Seligów, +1894 r. Seligów) Józef Stefański (*1895 r. Seligów, +1895 r. Seligów) Katarzyna Wysocka z d. Sałuda (*08-11-1895 r. Lisiewice, +07-12-1961 r. Seligów) Stefański (*1896 r., +1896 r. Seligów) Marianna Czubatka (*1897 r. Seligów, +1898 r. Seligów) Stanisław Stefański (*1900 r. Seligów, +1900 r. Seligów) Teofil Stefański (*1901 r. Seligów, +1901 r. Seligów) Julian Czubatka (*1904 r. Seligów, +1921 r. Seligów) Julian Lisiewski (*13-12-1904 r. Seligów, +1941 r. Seligów) Henryk Mikołajczyk (*1905 r. Seligów, +1906 r. Seligów) Marianna Nierobisz (*1908 r. Seligów, +1908 r. Seligów) Stanisław Lisiewski (*1909 r. Seligów, +1917 r. Seligów) Aniela Mikołajczyk (*1910 r. Seligów, +1915 r. Seligów) Stefański (*1911 r., +1911 r. Seligów) Władysław Nierobisz (*~ 1912 r., +1945 r. Seligów) Natalia Mikołajczyk (*1914 r., +1929 r. Seligów) Władysława Mikołajczyk (*1914 r. Seligów, +1914 r. Seligów) 70 [+]
467 . Seroki m. urodzenia: 13
Antonina Trębaczyk z d. Wiesiołek (*03-10-1890 r. Seroki, +?) Andrzej Podkoński (*10-11-1891 r. Seroki, +?) Wiktoria Podkońska z d. Wiesiołek (*28-02-1892 r. Seroki, +?) Szczepan Wiesiołek (*22-12-1893 r. Seroki, +04-03-1904 r. Seroki) Franciszek Wiesiołek (*13-09-1895 r. Seroki, +17-11-1976 r. /Leżenica/) Aniela Różycka z d. Wiesiołek (*11-05-1898 r. Seroki, +?) Piotr Wiesiołek (*19-04-1900 r. Seroki, +1909 r. Pszczonów) Józefa Wiesiołek (*13-06-1902 r. Seroki, +15-04-1907 r. Seroki) Józef Wiesiołek (*18-02-1904 r. Seroki, +?) Zofia Wiesiołek (*30-07-1906 r. Seroki, +1924 r. Seroki) Stanisław Wiesiołek (*27-08-1908 r. Seroki, +?) Władysława Wiesiołek (*16-02-1911 r. Seroki, +14-02-1912 r. Seroki) Roch Wiesiołek (*16-08-1912 r. Seroki, +?) m. zgonu: 4
Szczepan Wiesiołek (*22-12-1893 r. Seroki, +04-03-1904 r. Seroki) Józefa Wiesiołek (*13-06-1902 r. Seroki, +15-04-1907 r. Seroki) Zofia Wiesiołek (*30-07-1906 r. Seroki, +1924 r. Seroki) Władysława Wiesiołek (*16-02-1911 r. Seroki, +14-02-1912 r. Seroki) 17 [+]
474 . Skaratki m. urodzenia: 773
Antoni Kostrzewa (* Skaratki, +26-08-1920 r. Skaratki) Agata Kantorek (*1754 r. Skaratki, +?) Regina Kantorek (*1755 r. Skaratki, +?) Wojciech Kantorek (*1756 r. Skaratki, +07-11-1828 r. Skaratki) Małgorzata Kantorek (*1759 r. Skaratki, +?) Petronela Białek z d. Kantorek (*1762 r. Skaratki, +26-08-1829 r. Reczyce) Marianna Kierus z d. Kantorek (*1762 r. Skaratki, +28-03-1827 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*1765 r. Skaratki, +?) Marianna Kantorek z d. Jadach (*1767 r. Skaratki, +09-08-1827 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*1768 r. Skaratki, +?) Józef Kantorek (*1786 r. Skaratki, +30-05-1847 r. Skaratki) Franciszka Jadach z d. Kantorek (*1788 r. Skaratki, +16-07-1858 r. Skaratki) Szymon Kantorek (*1790 r. Skaratki, +?) Józef Kantorek (*1792 r. Skaratki, +17-03-1863 r. Skaratki) Józefa Kantorek z d. Warda (*1793 r. Skaratki, +23-02-1869 r. Skaratki) Paweł Kantorek (*1794 r. Skaratki, +11-02-1848 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*1794 r. Skaratki, +?) Łukasz Kantorek (*1796 r. Skaratki, +?) Bartłomiej Kantorek (*1796 r. Skaratki, +?) Julianna Kędziora z d. Kantorek (*1798 r. Skaratki, +01-06-1827 r. Skaratki) Walenty Kantorek (*1799 r. Skaratki, +?) Marianna Rzuczkowska z d. Kantorek (*1801 r. Skaratki, +?) Marianna Kantorek (*1801 r. Skaratki, +?) Marianna Taflińska z d. Pel (*~ 1801 r. Skaratki, +06-01-1858 r. Krępa) Bartłomiej Sobczyński (*~ 1801 r. Skaratki, +1848 r.) Józef Kantorek (*1804 r. Skaratki, +1804 r. Skaratki) Karol Kantorek (*1805 r. Skaratki, +1805 r. Skaratki) Maciej Kantorek (*1808 r. Skaratki, +1808 r. Skaratki) Antoni Kantorek (*16-06-1808 r. Skaratki, +1870 r. Skaratki) Walenty Jadach (*14-02-1809 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Rozalia Parys z d. Kantorek (*26-08-1809 r. Skaratki, +17-11-1848 r. Strzebieszew) Józef Kantorek (*23-03-1811 r. Skaratki, +16-04-1812 r. Skaratki) Izydor Jadach (*11-04-1811 r. Skaratki, +17-02-1818 r. Skaratki) Jan Wilk (*~ 1811 r. Skaratki, +?) Apolonia Kantorek (*10-02-1812 r. Skaratki, +21-05-1813 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*13-01-1813 r. Skaratki, +29-12-1817 r. Skaratki) Agnieszka Wilk z d. Jadach (*26-01-1814 r. Skaratki, +?) Józefa Kantorek (*14-03-1814 r. Skaratki, +20-09-1814 r. Skaratki) Stanisław Kantorek (*14-11-1814 r. Skaratki, +?) Wawrzyniec Majewski (*~ 1814 r. Skaratki, +28-01-1852 r. Skaratki) Antoni Podgórski (*1815 r. Skaratki, +?) Wiktoria Grabowicz z d. Kantorek (*08-12-1815 r. Skaratki, +22-04-1861 r. Krępa) Paweł Kantorek (*10-01-1816 r. Skaratki, +30-01-1818 r. Skaratki) Jan Pel (*28-12-1816 r. Skaratki, +1871 r.) Walenty Kantorek (*10-02-1817 r. Skaratki, +?) Stanisław Warda (*04-05-1817 r. Skaratki, +05-09-1850 r. Skaratki) Franciszek Wielec (*05-10-1817 r. Skaratki, +1885 r. Strzebieszew) Salomea Kowalczyk z d. Kantorek (*12-11-1818 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Marianna Majewska z d. Jadach (*10-01-1819 r. Skaratki, +?) Paweł Kantorek (*23-01-1819 r. Skaratki, +1898 r. Skaratki) Franciszek Czuba (*28-03-1819 r. Skaratki, +1871 r.) Mikołaj Kantorek (*06-12-1819 r. Skaratki, +17-05-1821 r. Skaratki) Ewa Kantorek (*23-12-1820 r. Skaratki, +01-06-1824 r. Skaratki) Małgorzata Wilk z d. Kantorek (*21-06-1821 r. Skaratki, +1848 r. Skaratki) Barbara Zmora z d. Jadach (*01-12-1821 r. Skaratki, +˂ 1854 r.) Andrzej Kantorek (*25-11-1822 r. Skaratki, +16-03-1847 r. Skaratki) Walenty Kantorek (*10-02-1823 r. Skaratki, +13-01-1852 r. Skaratki) Karol Kowalczyk (*1824 r. Skaratki, +1895 r. Skaratki) Marianna Czuba z d. Kantorek (*22-01-1824 r. Skaratki, +?) Walenty Czarnecki (*05-09-1824 r. Skaratki, +?) Mikołaj Kantorek (*03-12-1824 r. Skaratki, +29-10-1833 r. Skaratki) Dorota Wielec z d. Jadach (*05-02-1825 r. Skaratki, +1910 r. Strzebieszew) Katarzyna Knera (*1826 r. Skaratki, +1827 r. Skaratki) Małgorzata Czarnecka z d. Kantorek (*06-07-1826 r. Skaratki, +15-05-1856 r. Skaratki) Mikołaj Pel (*03-12-1826 r. Skaratki, +?) Marianna Pel z d. Kantorek (*28-01-1827 r. Skaratki, +1871 r.) Jan Kantorek (*27-12-1827 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Paweł Knera (*1828 r. Skaratki, +1829 r. Skaratki) Karolina Jadach (*02-11-1828 r. Skaratki, +?) Piotr Kantorek (*15-08-1829 r. Skaratki, +14-05-1895 r. Skaratki) Zofia Kantorek z d. Knera (*20-06-1830 r. Skaratki, +1902 r. Skaratki) Filip Zagajewski (*09-07-1830 r. Skaratki, +?) Anna Graszka z d. Kantorek (*29-07-1830 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Helena Kantorek (*04-08-1830 r. Skaratki, +01-09-1831 r. Skaratki) Jan Grzelka (*29-08-1830 r. Skaratki, +15-09-1852 r. Skaratki) Andrzej Warda (*22-11-1831 r. Skaratki, +14-09-1852 r. Skaratki) Małgorzata Warda z d. Kantorek (*04-07-1832 r. Skaratki, +10-11-1852 r. Skaratki) Marcin Graszka (*05-11-1832 r. Skaratki, +30-01-1917 r. Skaratki) Helena Kantorek z d. Fibor (*24-05-1833 r. Skaratki, +1901 r. Skaratki) Jakub Kantorek (*27-07-1833 r. Skaratki, +21-03-1848 r. Skaratki) Marianna Sobczyńska (*1834 r. Skaratki, +1836 r. Skaratki) Marcjanna Warda z d. Jadach (*18-01-1834 r. Skaratki, +1913 r.) Ludwik Jadach (*10-02-1834 r. Skaratki, +?) Jan Nepomucen Knera (*19-05-1834 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Michał Kantorek (*23-09-1834 r. Skaratki, +12-03-1835 r. Skaratki) Marianna Kucińska z d. Wilk (*08-12-1834 r. Skaratki, +?) Łukasz Pel (*1835 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Rozalia Kantorek (*13-09-1835 r. Skaratki, +24-09-1836 r. Skaratki) Tomasz Knera (*1836 r. Skaratki, +1837 r. Skaratki) Jan Kantorek (*06-02-1836 r. Skaratki, +16-06-1836 r. Skaratki) Franciszek Jadach (*16-09-1836 r. Skaratki, +?) Franciszek Wilk (*08-10-1836 r. Skaratki, +14-12-1840 r. Skaratki) Piotr Warda (*21-10-1836 r. Skaratki, +?) Franciszka Jadach z d. Warda (*~ 1836 r. Skaratki, +?) Petronella Jadach z d. Ziarnik (*1837 r. Skaratki, +20-06-1861 r. Skaratki) Marianna Kantorek z d. Ziółkowska (*1838 r. Skaratki, +?) Józef Kantorek (*02-02-1838 r. Skaratki, +05-09-1852 r. Skaratki) Małgorzata Kantorek (*18-06-1838 r. Skaratki, +1839 r. Skaratki) Wawrzyniec Kantorek (*02-08-1838 r. Skaratki, +?) Izydor Lisiewski (*1839 r. Skaratki, +1840 r. Skaratki) Marianna Wilk (*15-01-1839 r. Skaratki, +?) Agnieszka Kosiorek z d. Warda (*24-01-1839 r. Skaratki, +29-01-1907 r. Skaratki) Marianna Jadach (*14-07-1839 r. Skaratki, +19-01-1841 r. Skaratki) Marcin Knera (*29-10-1839 r. Skaratki, +1902 r. Skaratki) Franciszek Wilk (*1840 r. Skaratki, +1843 r. Skaratki) Piotr Warda (*1840 r. Skaratki, +14-04-1911 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*04-07-1840 r. Skaratki, +11-08-1843 r. Skaratki) Marcjanna Warda z d. Wilk (*17-08-1840 r. Skaratki, +?) Marianna Kantorek (*26-11-1840 r. Skaratki, +01-10-1843 r. Skaratki) Katarzyna Jadach z d. Kędziora (*1841 r. Skaratki, +?) Marcjanna Wielec (*06-04-1841 r. Skaratki, +21-12-1843 r. Skaratki) Katarzyna Ziarnik z d. Kantorek (*31-10-1841 r. Skaratki, +1886 r.) Marianna Kucińska z d. Jadach (*05-12-1841 r. Skaratki, +1913 r.) Marianna Warda (*06-12-1841 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Jan Majewski (*25-12-1841 r. Skaratki, +17-07-1917 r. Skaratki) Wojciech Sobczyński (*1842 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*16-05-1842 r. Skaratki, +21-09-1918 r. Skaratki) Marianna Podgórska (*14-06-1842 r. Skaratki, +1850 r. Skaratki) Jan Pel (*19-11-1842 r. Skaratki, +?) Józefa Wilk (*1843 r. Skaratki, +?) Marianna Knera (*1843 r. Skaratki, +?) Franciszka Wilk (*12-01-1843 r. Skaratki, +1846 r. Skaratki) Jan Ziarnik (*22-01-1843 r. Skaratki, +?) Marianna Perzyńska z d. Wielec (*10-09-1843 r. Skaratki, +1917 r. Grudze) Franciszek Kantorek (*21-10-1843 r. Skaratki, +30-11-1846 r. Skaratki) Andrzej Podgórski (*27-11-1843 r. Skaratki, +?) Marcin Kantorek (*11-11-1844 r. Skaratki, +1903 r. Skaratki) Tomasz Majewski (*12-12-1844 r. Skaratki, +23-01-1845 r. Skaratki) Antoni Sobczyński (*1845 r. Skaratki, +1848 r.) Ignacy Wilk (*1845 r. Skaratki, +1845 r. Skaratki) Rozalia Knera (*1845 r. Skaratki, +?) Franciszek Wilk (*27-01-1845 r. Skaratki, +?) Franciszka Jadach (*01-02-1845 r. Skaratki, +?) Franciszka Kantorek z d. Wilk (*08-03-1845 r. Skaratki, +?) Marianna Zagajewska z d. Kantorek (*22-03-1845 r. Skaratki, +?) Małgorzata Kantorek z d. Zagajewska (*07-06-1845 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Andrzej Majewski (*28-11-1845 r. Skaratki, +?) Antoni Wilk (*1846 r. Skaratki, +1913 r. Skaratki) Katarzyna Graszka z d. Warda (*1846 r. Skaratki, +?) Jan Wielec (*09-07-1846 r. Skaratki, +?) Jakub Podgórski (*24-07-1846 r. Skaratki, +1851 r. Skaratki) Łucja Warda z d. Kantorek (*14-12-1846 r. Skaratki, +01-06-1917 r. Skaratki) Antoni Knera (*1847 r. Skaratki, +08-05-1870 r. Skaratki) Marianna Pająk z d. Kantorek (*19-06-1847 r. Skaratki, +?) Franciszka Wilk (*31-07-1847 r. Skaratki, +19-08-1850 r. Skaratki) Franciszka Kucińska z d. Adach (*02-10-1847 r. Skaratki, +1914 r.) Katarzyna Moszczyńska z d. Tataj (*26-10-1847 r. Skaratki, +?) Kacper Kantorek (*02-01-1848 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Małgorzata Majewska (*09-05-1848 r. Skaratki, +19-07-1864 r. Strzebieszew) Jan Czarnecki (*16-06-1848 r. Skaratki, +?) Paweł Kantorek (*25-06-1848 r. Skaratki, +18-09-1852 r. Skaratki) Franciszka Kantorek (*08-06-1849 r. Skaratki, +26-08-1850 r. Skaratki) Piotr Warda (*04-07-1849 r. Skaratki, +1850 r. Skaratki) Roch Wielec (*16-08-1849 r. Skaratki, +25-12-1849 r. Skaratki) Wincenty Knera (*1850 r. Skaratki, +01-12-1852 r. Skaratki) Karol Pawlak (*26-01-1850 r. Skaratki, +27-11-1916 r. Chlebowice) Marianna Podgórska (*01-04-1850 r. Skaratki, +31-05-1851 r. Skaratki) Katarzyna Kucińska z d. Majewska (*10-04-1850 r. Skaratki, +?) Stanisław Kantorek (*03-05-1850 r. Skaratki, +11-09-1852 r. Skaratki) Ludwik Wilk (*23-08-1850 r. Skaratki, +10-09-1850 r. Skaratki) Rafał Czuba (*23-10-1850 r. Skaratki, +03-09-1852 r. Skaratki) Katarzyna Wielec (*14-11-1850 r. Skaratki, +02-10-1852 r. Skaratki) Jan Kantorek (*07-12-1850 r. Skaratki, +?) Agnieszka Kantorek (*30-12-1850 r. Skaratki, +?) Jan Mrzygłód (*1851 r. Skaratki, +?) Agnieszka Kantorek (*14-01-1851 r. Skaratki, +29-10-1851 r. Skaratki) Antoni Warda (*05-07-1851 r. Skaratki, +09-06-1925 r. Chruślin) Franciszek Kowalczyk (*1852 r. Skaratki, +?) Jan Majcher (*1852 r. Skaratki, +?) Ignacy Bródka (*1852 r. Skaratki, +?) Józefa Pel z d. Majewska (*13-03-1852 r. Skaratki, +?) Józefa Mrzygłód z d. Jadach (*27-03-1852 r. Skaratki, +?) Marianna Podgórska (*29-04-1852 r. Skaratki, +?) Ludwik Krukowski (*14-07-1852 r. Skaratki, +?) Franciszek Kantorek (*03-10-1852 r. Skaratki, +21-11-1853 r. Skaratki) Marianna Kucińska z d. Pel (*1853 r. Skaratki, +?) Antoni Pel (*13-01-1853 r. Skaratki, +?) Piotr Kantorek (*27-01-1853 r. Skaratki, +15-03-1855 r. Skaratki) Józefa Kantorek (*17-03-1853 r. Skaratki, +?) Jakub Czuba (*30-07-1853 r. Skaratki, +?) Franciszka Majcher z d. Kantorek (*22-09-1853 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Tomasz Czarnecki (*13-12-1853 r. Skaratki, +?) Walenty Wielec (*07-02-1854 r. Skaratki, +07-05-1939 r. Skaratki) Franciszka Kantorek (*13-09-1854 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Agnieszka Dróżka z d. Pel (*02-12-1854 r. Skaratki, +?) Józef Pel (*1855 r. Skaratki, +?) Agata Podgórska (*06-02-1855 r. Skaratki, +?) Grzegorz Jadach (*23-02-1855 r. Skaratki, +?) Franciszek Kantorek (*05-10-1855 r. Skaratki, +1919 r. Stroniewice) Andrzej Wilk (*11-1855 r. Skaratki, +?) Józefa Kowalczyk (*1856 r. Skaratki, +?) Marianna Graszka z d. Czuba (*29-06-1856 r. Skaratki, +1886 r.) Marianna Kosiorek (*1857 r. Skaratki, +?) Antoni Zagajewski (*1857 r. Skaratki, +?) Józefa Zuchora z d. Kowalczyk (*1857 r. Skaratki, +?) Katarzyna Wielec (*15-02-1857 r. Skaratki, +?) Marianna Czarnecka z d. Knera (*22-05-1857 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Józef Kantorek (*06-09-1857 r. Skaratki, +?) Marcin Podgórski (*09-11-1857 r. Skaratki, +?) Andrzej Graszka (*13-11-1857 r. Skaratki, +?) Andrzej Stefański (*15-11-1857 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*01-12-1857 r. Skaratki, +?) Marianna Kosiorek (*1858 r. Skaratki, +?) Franciszka Pel z d. Kucińska (*1858 r. Skaratki, +?) Piotr Karcz (*20-01-1858 r. Skaratki, +?) Franciszka Janus z d. Kantorek (*04-04-1858 r. Skaratki, +?) Katarzyna Wilk z d. Warda (*24-04-1858 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Julianna Jadach (*20-07-1858 r. Skaratki, +?) Ignacy Czuba (*28-07-1858 r. Skaratki, +?) Jakub Pel (*1859 r. Skaratki, +?) Agata Błażejewska z d. Drużka (*04-02-1859 r. Skaratki, +?) Katarzyna Bródka z d. Kantorek (*08-08-1859 r. Skaratki, +?) Franciszka Panek z d. Warda (*17-09-1859 r. Skaratki, +20-03-1923 r. Trąby) Jan Kantorek (*23-10-1859 r. Skaratki, +23-12-1859 r. Skaratki) Jan Drużka (*12-11-1859 r. Skaratki, +?) Andrzej Kantorek (*16-11-1859 r. Skaratki, +˂ 1922 r.) Jan Kowalczyk (*1860 r. Skaratki, +?) Jan Podgórski (*02-04-1860 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*31-08-1860 r. Skaratki, + /Navasota/) Katarzyna Kosiorek (*1861 r. Skaratki, +?) Ignacy Knera (*24-01-1861 r. Skaratki, +?) Wawrzyniec Kantorek (*01-02-1861 r. Skaratki, +?) Petronella Kantorek (*06-02-1861 r. Skaratki, +1870 r. Skaratki) Ignacy Majewski (*28-07-1861 r. Skaratki, +28-03-1862 r. Skaratki) Jan Pel (*1862 r. Skaratki, +?) Jan Ziarnik (*1862 r. Skaratki, +?) Wawrzyniec Kowalczyk (*1862 r. Skaratki, +?) Marianna Felczyńska z d. Kucińska (*1862 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kapusta z d. Kosiorek (*1862 r. Skaratki, +?) Józef Knera (*1862 r. Skaratki, +?) Antoni Warda (*01-01-1862 r. Skaratki, +?) Józef Kantorek (*08-03-1862 r. Skaratki, +02-01-1913 r. Mystkowice) Michał Graszka (*06-09-1862 r. Skaratki, +26-09-1862 r. Strzebieszew) Franciszka Graszka (*06-09-1862 r. Skaratki, +18-10-1862 r. Skaratki) Józef Kantorek (*15-11-1862 r. Skaratki, +03-07-1864 r. Skaratki) Julianna Majewska (*17-05-1863 r. Skaratki, +08-06-1864 r. Skaratki) Julianna Kantorek (*03-06-1863 r. Skaratki, +28-02-1864 r. Skaratki) Magdalena Stefańska z d. Stefaniak (*22-07-1863 r. Skaratki, +06-09-1905 r. Cybulice) Katarzyna Kantorek z d. Brudka (*29-07-1863 r. Skaratki, +?) Marianna Karcz z d. Kantorek (*18-09-1863 r. Skaratki, +?) Franciszka Czuba (*04-11-1863 r. Skaratki, +22-12-1865 r. Skaratki) Agnieszka Kucińska (*1864 r. Skaratki, +?) Franciszka Szkup z d. Ziarnik (*1864 r. Skaratki, +?) Marianna Warda (*1864 r. Skaratki, +?) Józef Podgórski (*27-02-1864 r. Skaratki, +06-12-1864 r. Skaratki) Marianna Warda z d. Moszczyńska (*20-04-1864 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Józef Kantorek (*18-06-1864 r. Skaratki, +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/) Marianna Kałuża z d. Knera (*03-07-1864 r. Skaratki, +?) Łukasz Grzelka (*15-10-1864 r. Skaratki, +?) Andrzej Kantorek (*30-11-1864 r. Skaratki, +17-09-1865 r. Skaratki) Marianna Warda (*1865 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Jan Adach (*1865 r. Skaratki, +?) Andrzej Kuciński (*1865 r. Skaratki, +?) Franciszka Skuneczna z d. Kosiorek (*1865 r. Skaratki, +?) Marianna Pel (*1865 r. Skaratki, +?) Agata Kantorek (*27-01-1865 r. Skaratki, +?) Marianna Majewska (*05-08-1865 r. Skaratki, +?) Franciszka Marcinkowska z d. Warda (*22-09-1865 r. Skaratki, +?) Antoni Warda (*1866 r. Skaratki, +?) Agnieszka Graszka (*18-01-1866 r. Skaratki, +?) Franciszka Małecka z d. Podgórska (*18-05-1866 r. Skaratki, +1902 r. Reczyce) Marianna Drużka z d. Kantorek (*22-06-1866 r. Skaratki, +?) Katarzyna Skuneczna z d. Kantorek (*19-07-1866 r. Skaratki, +?) Franciszek Knera (*16-09-1866 r. Skaratki, +01-08-1933 r.) Stanisław Kujawiak (*1867 r. Skaratki, +1899 r.) Franciszka Kantorek z d. Moskwa (*1867 r. Skaratki, +1903 r.) Apolonia Ziarnik (*1867 r. Skaratki, +1868 r.) Wawrzyniec Warda (*1867 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Agata Ziarnik (*1867 r. Skaratki, +1871 r.) Grzegorz Knera (*1867 r. Skaratki, +1881 r. Skaratki) Marianna Graszka (*23-09-1867 r. Skaratki, +16-05-1870 r.) Józefa Adach z d. Kosiorek (*18-11-1867 r. Skaratki, +1944 r. Grójec) Marianna Kucińska z d. Warda (*07-12-1867 r. Skaratki, +?) Franciszek Kuciński (*1868 r. Skaratki, +?) Stanisław Adach (*1868 r. Skaratki, +?) Franciszka Kostrzewa z d. Warda (*1868 r. Skaratki, +29-02-1916 r. Mięsośnia) Franciszek Pel (*1868 r. Skaratki, +1869 r.) Józef Knera (*1868 r. Skaratki, +?) Józefa Kantorek z d. Pel (*1868 r. Skaratki, +?) Kacper Majewski (*02-01-1868 r. Skaratki, +?) Józef Kantorek (*20-02-1868 r. Skaratki, +1917 r. Skaratki) Marianna Pawlak z d. Kantorek (*~ 1868 r. Skaratki, +22-04-1925 r. Chlebowice) Piotr Knera (*1869 r. Skaratki, +?) Andrzej Wilk (*1869 r. Skaratki, +?) Stanisława Knera (*1869 r. Skaratki, +?) Szymon Warda (*1869 r. Skaratki, +1898 r. Skaratki) Józefa Warda z d. Knera (*1869 r. Skaratki, +?) Katarzyna Wilk (*1869 r. Skaratki, +?) Andrzej Kuciński (*1870 r. Skaratki, +?) Franciszek Pel (*1870 r. Skaratki, +?) Łucja Knera (*1870 r. Skaratki, +?) Tomasz Jadach (*1870 r. Skaratki, +1871 r. Skaratki) Stanisław Kosiorek (*1870 r. Skaratki, +?) Marcjanna Grzelka z d. Graszka (*17-01-1870 r. Skaratki, +?) Walenty Kantorek (*13-02-1870 r. Skaratki, +1896 r. Skaratki) Józefa Kantorek (*15-02-1870 r. Skaratki, +?) Józef Majewski (*04-03-1870 r. Skaratki, +01-04-1870 r. Skaratki) Józefa Liberska z d. Ziarnik (*1871 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*1871 r. Skaratki, +?) Marianna Wilk (*1871 r. Skaratki, +?) Marianna Majewska (*1871 r. Skaratki, +?) Jan Wilk (*1871 r. Skaratki, +?) Marianna Kantorek (*1871 r. Skaratki, +1896 r. Skaratki) Józefa Kowalska z d. Warda (*1871 r. Skaratki, +?) Agata Majewska (*26-01-1871 r. Skaratki, +30-01-1871 r. Skaratki) Katarzyna Góra z d. Zagajewska (*27-09-1871 r. Skaratki, +1953 r. Łódź) Józef Pel (*1872 r. Skaratki, +?) Magdalena Graszka z d. Grzelka (*1872 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Weronika Jadach (*1872 r. Skaratki, +1872 r. Skaratki) Wawrzyniec Knera (*1872 r. Skaratki, +?) Józefa Majewska (*1872 r. Skaratki, +?) Józef Pel (*1872 r. Skaratki, +22-11-1902 r. Skaratki) Petronela Warda (*1872 r. Skaratki, +1872 r.) Józefa Zagajewska (*1872 r. Skaratki, +?) Jan Knera (*1872 r. Skaratki, +?) Agata Lebioda z d. Kantorek (*10-03-1872 r. Skaratki, +?) Stanisław Warda (*1873 r. Skaratki, +?) Jan Drużka (*1873 r. Skaratki, +1939 r.) Weronika Jadach (*1873 r. Skaratki, +1882 r.) Jan Kosiorek (*1873 r. Skaratki, +?) Grzegorz Kantorek (*1873 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Jan Zagajewski (*1873 r. Skaratki, +?) Marianna Ruta z d. Wilk (*1873 r. Skaratki, +?) Józefa Kucińska (*1874 r. Skaratki, +?) Ludwik Warda (*1874 r. Skaratki, +1914 r. Skaratki) Agnieszka Sokół z d. Ziarnik (*1874 r. Skaratki, +?) Franciszka Warda z d. Zuchora (*1874 r. Skaratki, +?) Paweł Wilk (*1874 r. Skaratki, +?) Paweł Majewski (*1874 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Franciszka Kucińska z d. Pel (*1874 r. Skaratki, +?) Marianna Majewska z d. Wielec (*1874 r. Skaratki, +?) Jan Burzyński (*1874 r. Skaratki, +?) Stanisław Majewski (*1874 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Stanisław Kantorek (*1874 r. Skaratki, +?) Franciszek Kantorek (*1874 r. Skaratki, +1874 r. Skaratki) Walenty Knera (*1875 r. Skaratki, +1880 r. Skaratki) Marianna Krukowska (*1875 r. Skaratki, +?) Marcjanna Wielec (*1875 r. Skaratki, +1881 r. Skaratki) Grzegorz Pel (*1875 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Marianna Wilk (*1875 r. Skaratki, +?) Kazimierz Warda (*1875 r. Skaratki, +1877 r. Skaratki) Julianna Warda z d. Kosiorek (*1875 r. Skaratki, +?) Andrzej Kantorek (*1875 r. Skaratki, +?) Franciszka Kantorek z d. Dróżka (*1875 r. Skaratki, +?) Stanisław Knera (*1875 r. Skaratki, +14-04-1908 r. Lisiewice) Katarzyna Kantorek (*1876 r. Skaratki, +1879 r.) Petronela Żak z d. Jadach (*1876 r. Skaratki, +?) Jan Wilk (*1876 r. Skaratki, +?) Tomasz Warda (*1876 r. Skaratki, +?) Franciszka Grabowicz z d. Kowalczyk (*1876 r. Skaratki, +?) Jan Kuciński (*1876 r. Skaratki, +?) Stanisław Majewski (*1877 r. Skaratki, +?) Marianna Wilk (*1877 r. Skaratki, +?) Małgorzata Kosiorek (*1877 r. Skaratki, +?) Katarzyna Majewska z d. Wielec (*1877 r. Skaratki, +?) Jan Ruta (*1877 r. Skaratki, +˂ 1915 r.) Jan Kantorek (*1877 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kowalczyk (*1877 r. Skaratki, +?) Stanisław Ziarnik (*1877 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Jan Knera (*1877 r. Skaratki, +?) Katarzyna Warda (*1877 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Marianna Kantorek z d. Mrzygłóg (*1877 r. Skaratki, +˂ 1907 r.) Wiktoria Brudka z d. Zagajewska (*1878 r. Skaratki, +?) Józef Krukowski (*1878 r. Skaratki, +1905 r.) Józef Jamróz (*1878 r. Skaratki, +?) Wawrzyniec Kantorek (*1878 r. Skaratki, +?) Małgorzata Pel (*1878 r. Skaratki, +1881 r. Skaratki) Jan Majewski (*1878 r. Skaratki, +1902 r.) Franciszka Grabowicz (*1878 r. Skaratki, +09-07-1962 r. Chruślin) Antoni Zagajewski (*1878 r. Skaratki, +?) Józef Wielec (*1879 r. Skaratki, +?) Jan Knera (*1879 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Jan Majcher (*1879 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Piotr Kuciński (*1879 r. Skaratki, +1913 r. Skaratki) Katarzyna Warda (*1879 r. Skaratki, +?) Marianna Warda (*1879 r. Skaratki, +?) Józef Kowalczyk (*1879 r. Skaratki, +?) Józef Warda (*1879 r. Skaratki, +?) Józef Wilk (*1880 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Katarzyna Majewska (*1880 r. Skaratki, +1880 r. Skaratki) Józefa Marczak z d. Czuba (*1880 r. Skaratki, +?) Józef Kantorek (*1880 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kucińska (*1880 r. Skaratki, +1880 r. Skaratki) Marianna Dziedziela z d. Adach (*1880 r. Skaratki, +?) Tomasz Wilk (*1880 r. Skaratki, +?) Józef Pawlak (*1880 r. Skaratki, +?) Katarzyna Jurga z d. Mrzygłód (*1880 r. Skaratki, +?) Katarzyna Warda z d. Kantorek (*1880 r. Skaratki, +?) Piotr Kuciński (*1881 r. Skaratki, +1881 r.) Piotr Knera (*1881 r. Skaratki, +?) Marianna Kosiorek (*1881 r. Skaratki, +?) Andrzej Majewski (*1881 r. Skaratki, +?) Marcjanna Wielec (*1881 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Józefa Tataj (*1881 r. Skaratki, +?) Franciszek Czuba (*1881 r. Skaratki, +?) Antoni Kantorek (*1882 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Józef Majewski (*1882 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Rozalia Majewska (*1882 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Jadwiga Kowalczyk (*1882 r. Skaratki, +1884 r. Skaratki) Katarzyna Wesołowska z d. Wilk (*1882 r. Skaratki, +?) Katarzyna Ziarnik (*1882 r. Skaratki, +1886 r. Skaratki) Jan Pawlak (*1882 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Franciszka Czuba (*1882 r. Skaratki, +?) Marianna Kantorek (*1883 r. Skaratki, +1888 r. Skaratki) Józef Karcz (*1883 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Agnieszka Czuba (*1883 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Małgorzata Wilk (*1883 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Katarzyna Pel (*1883 r. Skaratki, +?) Małgorzata Krukowska (*1883 r. Skaratki, +1890 r.) Małgorzata Burzyńska z d. Dróżka (*1883 r. Skaratki, +20-02-1920 r. Skaratki) Marianna Kosiorek z d. Warda (*11-05-1883 r. Skaratki, +?) Piotr Wielec (*1884 r. Skaratki, +?) Franciszek Majewski (*1884 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kowalczyk (*1884 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*1884 r. Skaratki, +17-03-1970 r. /Domaniewice/) Paweł Czuba (*1884 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Katarzyna Kantorek (*1884 r. Skaratki, +?) Agnieszka Wilk z d. Kantorek (*1884 r. Skaratki, +?) Józef Warda (*1884 r. Skaratki, +?) Magdalena Ruta z d. Kowalczyk (*1885 r. Skaratki, +?) Katarzyna Karcz (*1885 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Katarzyna Lebioda z d. Knera (*1885 r. Skaratki, +?) Józef Wilk (*1885 r. Skaratki, +?) Józef Adach (*1885 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Małgorzata Drużka (*1885 r. Skaratki, +?) Franciszek Mrzygłód (*1885 r. Skaratki, +?) Katarzyna Majewska (*1885 r. Skaratki, +?) Marianna Kucińska (*1885 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Marcin Czuba (*1885 r. Skaratki, +29-11-1951 r. Głowno) Józefa Tataj (*1886 r. Skaratki, +?) Andrzej Janus (*1886 r. Skaratki, +?) Franciszka Ruta z d. Wilk (*1886 r. Skaratki, +04-08-1984 r. Skaratki) Katarzyna Sołtyszewska z d. Dróżka (*1886 r. Skaratki, +?) Józef Kantorek (*1886 r. Skaratki, +25-10-1940 r. Wojewodza) Jakub Felczyński (*1886 r. Skaratki, +1886 r. Skaratki) Antoni Stefański (*1886 r. Skaratki, +?) Jan Czuba (*1886 r. Skaratki, +?) Wojciech Warda (*1886 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Antoni Kantorek (*1886 r. Skaratki, +?) Sylwester Czuba (*1887 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Marianna Kucińska z d. Kowalczyk (*1887 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Franciszek Warda (*1887 r. Skaratki, +?) Józef Kowalczyk (*1887 r. Skaratki, +?) Marianna Stefańska z d. Majewska (*1887 r. Skaratki, +?) Jan Lisiewski (*1887 r. Skaratki, +?) Adam Karcz (*1887 r. Skaratki, +?) Małgorzata Guz z d. Wielec (*1887 r. Skaratki, +1976 r. /Sobota/) Andrzej Włostek (*1887 r. Skaratki, +?) Marianna Urbańska z d. Janus (*1887 r. Skaratki, +?) Stanisław Kantorek (*1887 r. Skaratki, +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/) Marianna Graszka z d. Kantorek (*1887 r. Skaratki, +?) Marcjanna Szkup (*1887 r. Skaratki, +?) Józefa Wilk (*1888 r. Skaratki, +?) Michał Majewski (*1888 r. Skaratki, +15-09-1939 r. Skaratki) Dorota Kantorek z d. Zagajewska (*1888 r. Skaratki, +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/) Antoni Wilk (*1888 r. Skaratki, +?) Szczepan Drużka (*1888 r. Skaratki, +?) Marianna Kosiorek z d. Felczyńska (*1888 r. Skaratki, +1940 r.) Marianna Knera (*1888 r. Skaratki, +1889 r. Skaratki) Józef Majcher (*1888 r. Skaratki, +?) Jan Zagajewski (*1888 r. Skaratki, +?) Józefa Szkup z d. Kantorek (*1888 r. Skaratki, +?) Marianna Oraczyńska z d. Skuneczna (*1888 r. Skaratki, +?) Antoni Wielec (*1889 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Aniela Knera (*1889 r. Skaratki, +1890 r. Skaratki) Katarzyna Kazimierski z d. Kowalska (*1889 r. Skaratki, +03-08-1970 r. Suffield) Adam Kantorek (*1889 r. Skaratki, +06-03-1962 r. Domaniewice /Domaniewice/) Józefa Majewska z d. Kantorek (*1889 r. Skaratki, +?) Małgorzata Mrzygłód (*1889 r. Skaratki, +?) Stanisław Czuba (*1889 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Jan Podgórski (*1889 r. Skaratki, +?) Józef Dróżka (*1889 r. Skaratki, +?) Anna Kostrzewa z d. Kantorek (*1889 r. Skaratki, +10-12-1970 r. Skaratki) Kacper Czuba (*1889 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Katarzyna Kantorek (*1889 r. Skaratki, +1896 r. Skaratki) Antoni Ruta (*1889 r. Skaratki, +?) Grzegorz Pawlak (*1889 r. Skaratki, +09-11-1899 r. Cybulice) Marianna Kucińska (*1889 r. Skaratki, +1890 r.) Józefa Więchno z d. Wielec (*1890 r. Skaratki, +?) Józefa Karcz (*1890 r. Skaratki, +1890 r. Skaratki) Józefa Knera (*1890 r. Skaratki, +?) Franciszka Warda z d. Wilk (*1890 r. Skaratki, +?) Agnieszka Pel (*1890 r. Skaratki, +?) Rozalia Zagajewska z d. Podgórska (*1890 r. Skaratki, +1984 r. Skaratki) Walenty Janus (*1890 r. Skaratki, +?) Marianna Michalak z d. Stefańska (*1890 r. Skaratki, +01-04-1967 r. /Stary Waliszew/) Józef Skoneczny (*1890 r. Skaratki, +?) Franciszek Pel (*1891 r. Skaratki, +?) Tomasz Kantorek (*1891 r. Skaratki, +?) Katarzyna Zagajewska z d. Kowalczyk (*1891 r. Skaratki, +?) Wiktoria Drużka (*1891 r. Skaratki, +1891 r. Skaratki) Julianna Kowalczyk (*1891 r. Skaratki, +1891 r. Skaratki) Józef Wilk (*1891 r. Skaratki, +?) Marianna Przyczka z d. Kucińska (*1891 r. Skaratki, +?) Aniela Kantorek (*1891 r. Skaratki, +1892 r.) Ewa Karcz (*1891 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Bolesław Wilk (*1891 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Marianna Czuba (*1891 r. Skaratki, +1891 r. Skaratki) Piotr Czuba (*1892 r. Skaratki, +?) Franciszek Knera (*1892 r. Skaratki, +?) Marianna Kantorek (*1892 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Jan Kowalczyk (*1892 r. Skaratki, +?) Marianna Knera (*1892 r. Skaratki, +?) Katarzyna Pawlak (*1892 r. Skaratki, +13-11-1899 r. Cybulice) Leon Drużka (*1892 r. Skaratki, +?) Stanisław Skuneczny (*1892 r. Skaratki, +?) Aniela Warda z d. Kantorek (*1892 r. Skaratki, +?) Marianna Podgórska (*1892 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Szczepan Wielec (*1892 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Marianna Bródka z d. Kantorek (*1892 r. Skaratki, +13-01-1986 r. Krępa) Józef Wilk (*1892 r. Skaratki, +?) Franciszek Kantorek (*1892 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Stefan Kantorek (*1892 r. Skaratki, +?) Stefan Knera (*1893 r. Skaratki, +03-08-1989 r.) Aniela Błażejewska (*1893 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Katarzyna Lisiewska z d. Pel (*1893 r. Skaratki, +01-05-1980 r. Skaratki) Aniela Wilk (*1893 r. Skaratki, +1894 r. Skaratki) Franciszek Pel (*1893 r. Skaratki, +03-04-1975 r. Skaratki) Walenty Ziarnik (*1893 r. Skaratki, +29-07-1962 r. /Domaniewice/) Bronisława Adach z d. Knera (*1893 r. Skaratki, +28-09-1988 r. Skaratki /Domaniewice/) Ludwika Ziarnik z d. Podgórska (*1893 r. Skaratki, +10-06-1971 r. Skaratki /Domaniewice/) Stanisław Kantorek (*1893 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Anna Górczyńska z d. Wielec (*1894 r. Skaratki, +16-06-1987 r.) Helena Czuba (*1894 r. Skaratki, +?) Julianna Pająk z d. Karcz (*1894 r. Skaratki, +?) Franciszka Kantorek (*1894 r. Skaratki, +1894 r. Skaratki) Józef Błażejewski (*1894 r. Skaratki, +?) Piotr Majewski (*1895 r. Skaratki, +1895 r. Skaratki) Franciszek Janus (*1895 r. Skaratki, +21-01-1932 r. Waliszew) Józefa Burzyńska z d. Knera (*1895 r. Skaratki, +1977 r. Skaratki) Stefan Felczyński (*1895 r. Skaratki, +1895 r. Skaratki) Jan Felczyński (*1895 r. Skaratki, +1895 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*1895 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Ignacy Graszka (*1895 r. Skaratki, +?) Kazimierz Pawlak (*1895 r. Skaratki, +?) Piotr Podgórski (*1895 r. Skaratki, +?) Elżbieta Drużka (*1895 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Marianna Grzelka (*1895 r. Skaratki, +19-11-1994 r. Skaratki) Marianna Skoneczna (*1895 r. Skaratki, +?) Leon Czuba (*1895 r. Skaratki, +?) Szczepan Pel (*1895 r. Skaratki, +?) Marcjanna Dałek z d. Wilk (*1895 r. Skaratki, +?) Aniela Kantorek (*1895 r. Skaratki, +?) Aleksander Błażejewski (*1895 r. Skaratki, +?) Piotr Sut (*1895 r. Skaratki, +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/) Józef Ziarnik (*1896 r. Skaratki, +1926 r. Skaratki) Marianna Warda (*1896 r. Skaratki, +?) Józef Majewski (*1896 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Stanisław Kowalczyk (*1896 r. Skaratki, +?) Bolesław Kantorek (*1896 r. Skaratki, +?) Konstancja Miziołek z d. Szkup (*1896 r. Skaratki, +27-12-1968 r. Ciechanów /Ciechanów/) Franciszek Kujawiak (*1896 r. Skaratki, +?) Jan Knera (*1896 r. Skaratki, +1899 r. Skaratki) Franciszka Ziarnik z d. Kowalczyk (*1896 r. Skaratki, +1971 r. Domaniewice) Helena Sut z d. Podgórska (*1896 r. Skaratki, +25-07-1943 r. /Domaniewice/) Antoni Knera (*1896 r. Skaratki, +?) Franciszek Karcz (*1896 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Józef Kantorek (*16-12-1896 r. Skaratki, +02-03-1971 r. Skaratki) Aniela Żak (*1897 r. Skaratki, +05-03-1916 r. Skaratki) Stefan Czuba (*1897 r. Skaratki, +?) Franciszka Dratwa z d. Wielec (*1897 r. Skaratki, +31-03-1988 r. Strzebieszew) Józef Adach (*1897 r. Skaratki, +25-09-1970 r. Grójec) Małgorzata Majewska z d. Warda (*1897 r. Skaratki, +22-02-1983 r. Krępa) Józef Pel (*1897 r. Skaratki, +1987 r. Skaratki pod Rogóźno) Jan Kantorek (*1897 r. Skaratki, +02-1982 r. /Domaniewice/) Marianna Podgórska (*1897 r. Skaratki, +1899 r. Skaratki) Jan Knera (*1898 r. Skaratki, +?) Stanisław Majewski (*1898 r. Skaratki, +?) Franciszka Lebioda z d. Pel (*1898 r. Skaratki, +?) Marianna Strąk z d. Ziarnik (*1898 r. Skaratki, +1988 r.) Helena Karcz (*1898 r. Skaratki, +?) Marianna Kosiorek (*1898 r. Skaratki, +?) Jan Burzyński (*1899 r. Skaratki, +31-03-1940 r. Chruślin /Domaniewice/) Józef Drużka (*1899 r. Skaratki, +?) Katarzyna Redzisz z d. Skoneczna (*1899 r. Skaratki, +1929 r. Przasnysz) Katarzyna Grzelka (*1899 r. Skaratki, +?) Piotr Zagajewski (*1899 r. Skaratki, +?) Stefania Kantorek (*1899 r. Skaratki, +?) Stanisław Warda (*1899 r. Skaratki, +11-04-1984 r. Janinów) Jan Czuba (*1899 r. Skaratki, +?) Aniela Drużka z d. Wilk (*1899 r. Skaratki, +?) Anna Szkup (*1899 r. Skaratki, +?) Władysław Warda (*1899 r. Skaratki, +?) Wiktoria Graczyk z d. Błażejewska (*1899 r. Skaratki, +?) Jan Pel (*1899 r. Skaratki, +?) Władysław Majewski (*1899 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Jan Dziedziela (*1899 r. Skaratki, +?) Marcjanna Podgórska (*1900 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Józef Knera (*1900 r. Skaratki, +?) Tomasz Pel (*1900 r. Skaratki, +1911 r. Domaniewice) Aniela Knera (*1900 r. Skaratki, +1902 r. Skaratki) Władysław Dziedziela (*1900 r. Skaratki, +24-12-1982 r. Skaratki pod Las) Katarzyna Majchrzak z d. Kantorek (*1900 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*1900 r. Skaratki, +?) Jan Majewski (*1900 r. Skaratki, +1903 r. Skaratki) Antoni Wielec (*1900 r. Skaratki, +19-12-1987 r. Płock) Helena Jabłońska z d. Warda (*1901 r. Skaratki, +?) Józef Majewski (*1901 r. Skaratki, +?) Jan Warda (*1901 r. Skaratki, +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/) Stanisław Ziarnik (*1901 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Agnieszka Karcz (*1901 r. Skaratki, +?) Helena Warda z d. Pel (*1901 r. Skaratki, +?) Szczepan Kosiorek (*1901 r. Skaratki, +?) Marianna Kantorek (*1901 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Małgorzata Czuba (*1902 r. Skaratki, +?) Ewa Kosiorek (*1902 r. Skaratki, +?) Magdalena Kantorek (*1902 r. Skaratki, +22-10-1904 r. Helenów) Weronika Kolec z d. Skoneczna (*1902 r. Skaratki, +?) Katarzyna Podgórska (*1902 r. Skaratki, +?) Dorota Kantorek (*1902 r. Skaratki, +?) Agata Kantorek (*1902 r. Skaratki, +?) Antoni Drużka (*1902 r. Skaratki, +?) Józef Karcz (*1902 r. Skaratki, +?) Marianna Kantorek (*1902 r. Skaratki, +?) Małgorzata Pel (*1902 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Józef Majewski (*1902 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Aniela Kantorek (*1903 r. Skaratki, +?) Konstanty Pel (*1903 r. Skaratki, +?) Wacław Knera (*1903 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Aniela Warda z d. Kostrzewa (*1903 r. Skaratki, +29-06-1983 r. Skaratki pod Las) Anna Majewska (*1903 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Jan Knera (*1903 r. Skaratki, +1906 r. Skaratki) Marianna Drużka z d. Kantorek (*1903 r. Skaratki, +18-01-1986 r. Skaratki pod Las) Wojciech Ziarnik (*1903 r. Skaratki, +1939 r. Skaratki) Katarzyna Warda (*1903 r. Skaratki, +?) Jan Wielec (*1903 r. Skaratki, +1907 r. Skaratki) Antoni Pel (*1903 r. Skaratki, +1903 r. Skaratki) Katarzyna Ziarnik z d. Kuśmierek (*14-02-1903 r. Skaratki, +?) Stanisław Knera (*1904 r. Skaratki, +1905 r. Skaratki) Franciszka Warda z d. Zagajewska (*1904 r. Skaratki, +29-12-1928 r. Janinów) Anna Kantorek (*1904 r. Skaratki, +?) Jan Podgórski (*1904 r. Skaratki, +1905 r. Skaratki) Jakub Warda (*1904 r. Skaratki, +1905 r. Skaratki) Józef Kantorek (*1904 r. Skaratki, +06-07-1970 r. Domaniewice) Katarzyna Burzyńska z d. Drużka (*1904 r. Skaratki, +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno) Władysław Majewski (*1904 r. Skaratki, +?) Helena Ruta (*1905 r. Skaratki, +?) Helena Dziedziela (*1905 r. Skaratki, +1908 r. Skaratki) Józef Kantorek (*1905 r. Skaratki, +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/) Rozalia Warda (*1905 r. Skaratki, +?) Rozalia Kucińska z d. Ziarnik (*1905 r. Skaratki, +14-05-1973 r. Skaratki /Domaniewice/) Helena Bryk z d. Karcz (*1905 r. Skaratki, +11-02-1940 r. Chruślin) Piotr Majewski (*1905 r. Skaratki, +?) Stefania Wilk (*1905 r. Skaratki, +?) Stefania Maćkowska z d. Skoneczna (*1905 r. Skaratki, +?) Katarzyna Kantorek (*1905 r. Skaratki, +?) Józef Żak (*1905 r. Skaratki, +?) Marta Warda (*1905 r. Skaratki, +?) Aniela Grzelka (*1905 r. Skaratki, +1908 r. Skaratki) Aniela Pel (*1905 r. Skaratki, +?) Józefa Kantorek (*10-03-1905 r. Skaratki, +30-03-1905 r. Skaratki) Aniela Podgórska (*1906 r. Skaratki, +1908 r. Skaratki) Aniela Kantorek (*1906 r. Skaratki, +?) Bolesław Warda (*1906 r. Skaratki, +?) Jan Warda (*1906 r. Skaratki, +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/) Jan Kostrzewa (*1906 r. Skaratki, +1999 r.) Józef Kantorek (*1906 r. Skaratki, +06-02-1977 r. Skaratki pod Las) Magdalena Zuchora z d. Wilk (*1906 r. Skaratki, + /Domaniewice/) Bronisława Knera (*1906 r. Skaratki, +?) Wojciech Kantorek (*25-08-1906 r. Skaratki, +27-08-1906 r. Skaratki) Jan Wilk (*1907 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Stanisław Kantorek (*1907 r. Skaratki, +03-06-1990 r. /Domaniewice/) Władysław Kantorek (*1907 r. Skaratki, +09-09-1976 r. Skaratki) Henryk Knera (*1907 r. Skaratki, +28-04-1972 r.) Stefania Warda (*1907 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Wojciech Burzyński (*1907 r. Skaratki, +1907 r. Skaratki) Aniela Ruta (*1907 r. Skaratki, +29-10-1993 r. Skaratki pod Rogóźno) Wacław Knera (*1907 r. Skaratki, +?) Piotr Zagajewski (*1907 r. Skaratki, +12-10-1944 r. Domaniewice) Aniela Burzyńska z d. Majewska (*1907 r. Skaratki, +31-10-1968 r. Skaratki /Domaniewice/) Leon Kantorek (*13-04-1907 r. Skaratki, +06-09-1907 r. Skaratki) Franciszek Wilk (*12-1907 r. Skaratki, +20-01-1980 r.) Anna Burzyńska (*1908 r. Skaratki, +?) Helena Warda (*1908 r. Skaratki, +12-12-1988 r. Łowicz) Józef Knera (*1908 r. Skaratki, +?) Józef Knera (*1908 r. Skaratki, +?) Wacław Majewski (*1908 r. Skaratki, +?) Rozalia Kostrzewa (*1908 r. Skaratki, +?) Władysław Skoneczny (*1908 r. Skaratki, +?) Wacław Kantorek (*09-1908 r. Skaratki, +26-07-1982 r. Łowicz) Aniela Grzelka (*1909 r. Skaratki, +?) Konstanty Zagajewski (*1909 r. Skaratki, +12-10-1944 r. Domaniewice) Piotr Zieliński (*1909 r. Skaratki, +?) Jan Majewski (*1909 r. Skaratki, +1909 r. Skaratki) Władysław Majewski (*1909 r. Skaratki, +?) Antoni Podgórski (*1909 r. Skaratki, +?) Władysław Ruta (*1909 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Józef Kantorek (*08-11-1909 r. Skaratki, +18-03-1911 r. Skaratki) Stefania Kantorek (*14-11-1909 r. Skaratki, +?) Jan Warda (*1910 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Jan Majewski (*1910 r. Skaratki, +?) Czesław Majewski (*1910 r. Skaratki, +?) Wacław Pel (*1910 r. Skaratki, +?) Piotr Matyjasik (*1910 r. Skaratki, +?) Katarzyna Burzyńska (*1910 r. Skaratki, +?) Władysław Zieliński (*1910 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Katarzyna Kucińska (*1910 r. Skaratki, +07-09-1915 r. Skaratki) Józef Kantorek (*1910 r. Skaratki, +18-03-1911 r. Skaratki) Franciszek Wielec (*1910 r. Skaratki, +?) Marianna Wilk (*1910 r. Skaratki, +02-06-1997 r. Głowno) Marianna Zagajewska (*1910 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Katarzyna Kantorek (*1910 r. Skaratki, +1914 r. Skaratki) Józef Warda (*1911 r. Skaratki, +?) Władysława Zielińska (*1911 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Katarzyna Knera (*1911 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Mieczysław Zagajewski (*1911 r. Skaratki, +?) Władysława Ruta (*1911 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Marianna Majewska (*1911 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Józef Warda (*1911 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Marianna Fibor z d. Knera (*1911 r. Skaratki, +01-11-2003 r. /Domaniewice/) Anna Majcher (*1911 r. Skaratki, +?) Ludwika Wilk (*1911 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Wacław Kantorek (*20-01-1911 r. Skaratki, +?) Janina Warda (*1912 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*1912 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Helena Dziedziela (*1912 r. Skaratki, +23-06-2006 r.) Władysława Ruta (*1912 r. Skaratki, +?) Stanisława Zagajewska (*1912 r. Skaratki, +?) Janina Kantorek (*1912 r. Skaratki, +15-02-2008 r. Chruślin) Wacław Bródka (*1912 r. Skaratki, +1915 r. Skaratki) Rozalia Kantorek (*1912 r. Skaratki, +03-11-2000 r. Skaratki) Tadeusz Kantorek (*1912 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Józefa Kucińska (*1912 r. Skaratki, +?) Józef Ruta (*1912 r. Skaratki, +1912 r.) Stanisława Grzanka z d. Wilk (*1912 r. Skaratki, +13-12-1992 r. Skaratki pod Las) Stefan Majewski (*1912 r. Skaratki, +1915 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*1912 r. Skaratki, +25-08-1995 r. Skaratki pod Rogóźno) Czesław Kantorek (*23-05-1912 r. Skaratki, +1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Czesław Zieliński (*1913 r. Skaratki, +1914 r. Skaratki) Wacław Warda (*1913 r. Skaratki, +?) Władysław Majewski (*1913 r. Skaratki, +?) Józef Kantorek (*1913 r. Skaratki, +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Stefania Ruta (*1913 r. Skaratki, +?) Ludwika Wilk (*1913 r. Skaratki, +07-07-1971 r. Skaratki) Józef Warda (*05-01-1913 r. Skaratki, +06-07-2001 r.) Jan Bródka (*06-12-1913 r. Skaratki, +06-02-1980 r. Łowicz) Rozalia Majewska (*1914 r. Skaratki, +?) Jan Knera (*1914 r. Skaratki, +?) Aniela Żak (*1914 r. Skaratki, +05-09-1915 r. Skaratki) Wacław Wilk (*1914 r. Skaratki, +?) Jan Warda (*1914 r. Skaratki, +26-07-2008 r. Skaratki) Janina Kantorek (*1914 r. Skaratki, +?) Stanisława Kantorek (*1914 r. Skaratki, +1914 r. Skaratki) Franciszek Majewski (*1914 r. Skaratki, +?) Józef Zagajewski (*1914 r. Skaratki, +1915 r. Skaratki) Maria Redzisz z d. Kantorek (*1915 r. Skaratki, +05-07-1985 r. Inowrocław) Jan Ruta (*1915 r. Skaratki, +?) Helena Adach (*1916 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*1916 r. Skaratki, +?) Franciszek Żak (*1917 r. Skaratki, +?) Jan Kantorek (*24-09-1917 r. Skaratki, +24-09-1917 r. Skaratki) Celina Kantorek (*1918 r. Skaratki, +?) Janina Warda (*1918 r. Skaratki, +21-11-1918 r. Domaniewice) Wacław Kantorek (*1918 r. Skaratki, +?) Helena Knera (*1918 r. Skaratki, +?) Marianna Bródka (*25-01-1918 r. Skaratki, +?) Jan Zagajewski (*1919 r. Skaratki, +?) Czesław Majewski (*1919 r. Skaratki, +?) Wacław Adach (*1919 r. Skaratki, +?) Jan Knera (*1919 r. Skaratki, +?) Helena Matysek z d. Kantorek (*1919 r. Skaratki, +1978 r. /Domaniewice/) Stanisława Bródka (*1919 r. Skaratki, +?) Regina Knera (*1919 r. Skaratki, +?) Wacław Burzyński (*1919 r. Skaratki, +?) Mieczysław Lisiewski (*1919 r. Skaratki, +?) Janina Kostrzewa (*1919 r. Skaratki, +?) Stanisław Kantorek (*13-03-1920 r. Skaratki, +?) Julianna Kostrzewa (*19-08-1920 r. Skaratki, +1998 r.) Mieczysław Kuciński (*13-03-1924 r. Skaratki, +05-02-2004 r. Łódź /Domaniewice/) Czesław Sut (*24-07-1924 r. Skaratki, +07-11-2020 r. /Domaniewice/) Stefan Burzyński (*12-01-1928 r. Skaratki, +20-11-2002 r. Skaratki /Domaniewice/) Lucyna Burzyńska z d. Kucińska (*08-01-1931 r. Skaratki, +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/) Jan Burzyński (*29-03-1956 r. Skaratki, +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/) m. zgonu: 324
Apolonia Majewska z d. Kucińska (+1898 r. Skaratki) Wojciech Krukowski (+1882 r. Skaratki) Piotr Kuciński (+15-08-1958 r. Skaratki /Domaniewice/) Kantorek (+1899 r. Skaratki) Anna Kantorek (+1868 r. Skaratki) Helena Kantorek (+1891 r. Skaratki) Agnieszka Knera z d. Drużka (+1910 r. Skaratki) Antoni Jamrus (+1893 r. Skaratki) Antoni Kostrzewa (* Skaratki, +26-08-1920 r. Skaratki) Agnieszka Jadach z d. Grzelak (+1887 r. Skaratki) Agnieszka Tataj z d. Kucińska (+1898 r. Skaratki) Wilk (+1885 r. Skaratki) Kazimierz Zieliński (+23-10-1914 r. Skaratki) Agnieszka Wielec z d. Markowska (+1934 r. Skaratki) Antoni Wilk (+1896 r. Skaratki) Marianna Wielec z d. Warda (+1881 r. Skaratki) Wilk (+1884 r. Skaratki) Józefa Wilk z d. Brudka (+1883 r. Skaratki) Marianna Pel z d. Knera (* Sapy, +08-03-1895 r. Skaratki) Michał Pel (+26-09-1852 r. Skaratki) Jadwiga Sobczyńska (+26-08-1841 r. Skaratki) Barbara Sobczyńska (+1835 r. Skaratki) Wojciech Kantorek (*1756 r. Skaratki, +07-11-1828 r. Skaratki) Marianna Kierus z d. Kantorek (*1762 r. Skaratki, +28-03-1827 r. Skaratki) Wojciech Pel (*~ 1762 r., +09-03-1833 r. Skaratki) Jan Warda (*1763 r., +02-02-1829 r. Skaratki) Franciszek Kantorek (*1765 r., +20-09-1808 r. Skaratki) Marianna Kantorek z d. Jadach (*1767 r. Skaratki, +09-08-1827 r. Skaratki) Agnieszka Warda z d. Woch (*~ 1769 r., +17-04-1819 r. Skaratki) Michał Jadach (*~ 1780 r., +07-10-1850 r. Skaratki) Rozalia Kantorek z d. Druszka (*~ 1785 r., +23-11-1857 r. Skaratki) Józef Kantorek (*1786 r. Skaratki, +30-05-1847 r. Skaratki) Franciszka Jadach z d. Kantorek (*1788 r. Skaratki, +16-07-1858 r. Skaratki) Mateusz Knera (*1792 r. Strzebieszew, +30-03-1869 r. Skaratki) Józef Kantorek (*1792 r. Skaratki, +17-03-1863 r. Skaratki) Józefa Kantorek z d. Warda (*1793 r. Skaratki, +23-02-1869 r. Skaratki) Andrzej Graszka (*~ 1793 r., +1836 r. Skaratki) Paweł Kantorek (*1794 r. Skaratki, +11-02-1848 r. Skaratki) Julianna Kędziora z d. Kantorek (*1798 r. Skaratki, +01-06-1827 r. Skaratki) Katarzyna Kantorek z d. Kujawiak (*1800 r., +26-04-1836 r. Skaratki) Marianna Knera z d. Kucharska (*~ 1802 r., +30-09-1873 r. Skaratki) Józef Kantorek (*1804 r. Skaratki, +1804 r. Skaratki) Karol Kantorek (*1805 r. Skaratki, +1805 r. Skaratki) Maciej Kantorek (*1808 r. Skaratki, +1808 r. Skaratki) Antoni Kantorek (*16-06-1808 r. Skaratki, +1870 r. Skaratki) Walenty Jadach (*14-02-1809 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Józef Kantorek (*23-03-1811 r. Skaratki, +16-04-1812 r. Skaratki) Izydor Jadach (*11-04-1811 r. Skaratki, +17-02-1818 r. Skaratki) Apolonia Kantorek (*10-02-1812 r. Skaratki, +21-05-1813 r. Skaratki) Katarzyna Kantorek z d. Pel (*25-04-1812 r., +1873 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*13-01-1813 r. Skaratki, +29-12-1817 r. Skaratki) Józefa Kantorek (*14-03-1814 r. Skaratki, +20-09-1814 r. Skaratki) Wawrzyniec Majewski (*~ 1814 r. Skaratki, +28-01-1852 r. Skaratki) Paweł Kantorek (*10-01-1816 r. Skaratki, +30-01-1818 r. Skaratki) Stanisław Warda (*04-05-1817 r. Skaratki, +05-09-1850 r. Skaratki) Urszula Zagajewska z d. Juźwicka (*25-10-1817 r. Stroniewice, +17-09-1852 r. Skaratki) Salomea Kowalczyk z d. Kantorek (*12-11-1818 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Tomasz Wilk (*22-12-1818 r. Krępa, +1900 r. Skaratki) Paweł Kantorek (*23-01-1819 r. Skaratki, +1898 r. Skaratki) Mikołaj Kantorek (*06-12-1819 r. Skaratki, +17-05-1821 r. Skaratki) Ewa Kantorek (*23-12-1820 r. Skaratki, +01-06-1824 r. Skaratki) Helena Kantorek z d. Majchrzak (*1821 r. Łąki, +1884 r. Skaratki) Małgorzata Wilk z d. Kantorek (*21-06-1821 r. Skaratki, +1848 r. Skaratki) Mikołaj Bródka (*1822 r. Rogóźno, +09-08-1903 r. Skaratki) Andrzej Kantorek (*25-11-1822 r. Skaratki, +16-03-1847 r. Skaratki) Walenty Kantorek (*10-02-1823 r. Skaratki, +13-01-1852 r. Skaratki) Barbara Bródka z d. Ociela (*06-12-1823 r. Rogóźno, +17-09-1852 r. Skaratki) Józef Kosiorek (*1824 r. Domaniewice, +05-03-1900 r. Skaratki) Karol Kowalczyk (*1824 r. Skaratki, +1895 r. Skaratki) Mikołaj Kantorek (*03-12-1824 r. Skaratki, +29-10-1833 r. Skaratki) Anna Podgórska z d. Knera (*1825 r. Strzebieszew, +1880 r. Skaratki) Katarzyna Knera (*1826 r. Skaratki, +1827 r. Skaratki) Małgorzata Czarnecka z d. Kantorek (*06-07-1826 r. Skaratki, +15-05-1856 r. Skaratki) Jan Kantorek (*27-12-1827 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Paweł Knera (*1828 r. Skaratki, +1829 r. Skaratki) Piotr Kantorek (*15-08-1829 r. Skaratki, +14-05-1895 r. Skaratki) Zofia Kantorek z d. Knera (*20-06-1830 r. Skaratki, +1902 r. Skaratki) Anna Graszka z d. Kantorek (*29-07-1830 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Helena Kantorek (*04-08-1830 r. Skaratki, +01-09-1831 r. Skaratki) Jan Grzelka (*29-08-1830 r. Skaratki, +15-09-1852 r. Skaratki) Andrzej Warda (*22-11-1831 r. Skaratki, +14-09-1852 r. Skaratki) Małgorzata Warda z d. Kantorek (*04-07-1832 r. Skaratki, +10-11-1852 r. Skaratki) Marcin Graszka (*05-11-1832 r. Skaratki, +30-01-1917 r. Skaratki) Helena Kantorek z d. Fibor (*24-05-1833 r. Skaratki, +1901 r. Skaratki) Jakub Kantorek (*27-07-1833 r. Skaratki, +21-03-1848 r. Skaratki) Marianna Sobczyńska (*1834 r. Skaratki, +1836 r. Skaratki) Jan Nepomucen Knera (*19-05-1834 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Michał Kantorek (*23-09-1834 r. Skaratki, +12-03-1835 r. Skaratki) Katarzyna Knera z d. Siatkowska (*25-11-1834 r. Reczyce, +18-01-1899 r. Skaratki) Stanisław Kuciński (*1835 r. Strzebieszew, +1891 r. Skaratki) Łukasz Pel (*1835 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Rozalia Kantorek (*13-09-1835 r. Skaratki, +24-09-1836 r. Skaratki) Tomasz Knera (*1836 r. Skaratki, +1837 r. Skaratki) Jan Kantorek (*06-02-1836 r. Skaratki, +16-06-1836 r. Skaratki) Franciszek Wilk (*08-10-1836 r. Skaratki, +14-12-1840 r. Skaratki) Petronella Jadach z d. Ziarnik (*1837 r. Skaratki, +20-06-1861 r. Skaratki) Józef Kantorek (*02-02-1838 r. Skaratki, +05-09-1852 r. Skaratki) Małgorzata Kantorek (*18-06-1838 r. Skaratki, +1839 r. Skaratki) Izydor Lisiewski (*1839 r. Skaratki, +1840 r. Skaratki) Agnieszka Kosiorek z d. Warda (*24-01-1839 r. Skaratki, +29-01-1907 r. Skaratki) Marianna Jadach (*14-07-1839 r. Skaratki, +19-01-1841 r. Skaratki) Marcin Knera (*29-10-1839 r. Skaratki, +1902 r. Skaratki) Franciszek Wilk (*1840 r. Skaratki, +1843 r. Skaratki) Piotr Warda (*1840 r. Skaratki, +14-04-1911 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*04-07-1840 r. Skaratki, +11-08-1843 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*26-11-1840 r. Skaratki, +01-10-1843 r. Skaratki) Marcjanna Wielec (*06-04-1841 r. Skaratki, +21-12-1843 r. Skaratki) Marianna Warda (*06-12-1841 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Jan Majewski (*25-12-1841 r. Skaratki, +17-07-1917 r. Skaratki) Jan Kantorek (*16-05-1842 r. Skaratki, +21-09-1918 r. Skaratki) Marianna Podgórska (*14-06-1842 r. Skaratki, +1850 r. Skaratki) Franciszka Wilk (*12-01-1843 r. Skaratki, +1846 r. Skaratki) Franciszek Kantorek (*21-10-1843 r. Skaratki, +30-11-1846 r. Skaratki) Marcin Kantorek (*11-11-1844 r. Skaratki, +1903 r. Skaratki) Tomasz Majewski (*12-12-1844 r. Skaratki, +23-01-1845 r. Skaratki) Elżbieta Krukowska z d. Błażejewska (*1845 r. Guźnia, +13-01-1877 r. Skaratki) Ignacy Wilk (*1845 r. Skaratki, +1845 r. Skaratki) Małgorzata Kantorek z d. Zagajewska (*07-06-1845 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Antoni Wilk (*1846 r. Skaratki, +1913 r. Skaratki) Jakub Podgórski (*24-07-1846 r. Skaratki, +1851 r. Skaratki) Łucja Warda z d. Kantorek (*14-12-1846 r. Skaratki, +01-06-1917 r. Skaratki) Antoni Knera (*1847 r. Skaratki, +08-05-1870 r. Skaratki) Franciszka Wilk (*31-07-1847 r. Skaratki, +19-08-1850 r. Skaratki) Paweł Kantorek (*25-06-1848 r. Skaratki, +18-09-1852 r. Skaratki) Franciszka Kantorek (*08-06-1849 r. Skaratki, +26-08-1850 r. Skaratki) Piotr Warda (*04-07-1849 r. Skaratki, +1850 r. Skaratki) Roch Wielec (*16-08-1849 r. Skaratki, +25-12-1849 r. Skaratki) Wincenty Knera (*1850 r. Skaratki, +01-12-1852 r. Skaratki) Marianna Podgórska (*01-04-1850 r. Skaratki, +31-05-1851 r. Skaratki) Stanisław Kantorek (*03-05-1850 r. Skaratki, +11-09-1852 r. Skaratki) Ludwik Wilk (*23-08-1850 r. Skaratki, +10-09-1850 r. Skaratki) Rafał Czuba (*23-10-1850 r. Skaratki, +03-09-1852 r. Skaratki) Katarzyna Wielec (*14-11-1850 r. Skaratki, +02-10-1852 r. Skaratki) Agnieszka Kantorek (*14-01-1851 r. Skaratki, +29-10-1851 r. Skaratki) Franciszek Kantorek (*03-10-1852 r. Skaratki, +21-11-1853 r. Skaratki) Piotr Kantorek (*27-01-1853 r. Skaratki, +15-03-1855 r. Skaratki) Franciszka Majcher z d. Kantorek (*22-09-1853 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Walenty Wielec (*07-02-1854 r. Skaratki, +07-05-1939 r. Skaratki) Franciszka Kantorek (*13-09-1854 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Józef Kuciński (*1856 r., +19-02-1918 r. Skaratki) Antoni Felczyński (*19-01-1857 r. Domaniewice, +1908 r. Skaratki) Marianna Czarnecka z d. Knera (*22-05-1857 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Katarzyna Wilk z d. Warda (*24-04-1858 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Jan Kantorek (*23-10-1859 r. Skaratki, +23-12-1859 r. Skaratki) Petronella Kantorek (*06-02-1861 r. Skaratki, +1870 r. Skaratki) Ignacy Majewski (*28-07-1861 r. Skaratki, +28-03-1862 r. Skaratki) Franciszka Graszka (*06-09-1862 r. Skaratki, +18-10-1862 r. Skaratki) Józef Kantorek (*15-11-1862 r. Skaratki, +03-07-1864 r. Skaratki) Julianna Majewska (*17-05-1863 r. Skaratki, +08-06-1864 r. Skaratki) Julianna Kantorek (*03-06-1863 r. Skaratki, +28-02-1864 r. Skaratki) Franciszka Czuba (*04-11-1863 r. Skaratki, +22-12-1865 r. Skaratki) Józef Podgórski (*27-02-1864 r. Skaratki, +06-12-1864 r. Skaratki) Marianna Warda z d. Moszczyńska (*20-04-1864 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Andrzej Kantorek (*30-11-1864 r. Skaratki, +17-09-1865 r. Skaratki) Marianna Warda (*1865 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Wawrzyniec Warda (*1867 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Grzegorz Knera (*1867 r. Skaratki, +1881 r. Skaratki) Marianna Jadach (*~ 01-1867 r., +26-03-1867 r. Skaratki) Józef Kantorek (*20-02-1868 r. Skaratki, +1917 r. Skaratki) Szymon Warda (*1869 r. Skaratki, +1898 r. Skaratki) Tomasz Jadach (*1870 r. Skaratki, +1871 r. Skaratki) Walenty Kantorek (*13-02-1870 r. Skaratki, +1896 r. Skaratki) Józef Majewski (*04-03-1870 r. Skaratki, +01-04-1870 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*1871 r. Skaratki, +1896 r. Skaratki) Agata Majewska (*26-01-1871 r. Skaratki, +30-01-1871 r. Skaratki) Magdalena Graszka z d. Grzelka (*1872 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Weronika Jadach (*1872 r. Skaratki, +1872 r. Skaratki) Józef Pel (*1872 r. Skaratki, +22-11-1902 r. Skaratki) Marianna Andrzejczak (*1873 r., +1880 r. Skaratki) Ludwik Warda (*1874 r. Skaratki, +1914 r. Skaratki) Paweł Majewski (*1874 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Stanisław Majewski (*1874 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Franciszek Kantorek (*1874 r. Skaratki, +1874 r. Skaratki) Walenty Knera (*1875 r. Skaratki, +1880 r. Skaratki) Marcjanna Wielec (*1875 r. Skaratki, +1881 r. Skaratki) Grzegorz Pel (*1875 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Kazimierz Warda (*1875 r. Skaratki, +1877 r. Skaratki) Stanisław Ziarnik (*1877 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Katarzyna Warda (*1877 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Małgorzata Pel (*1878 r. Skaratki, +1881 r. Skaratki) Jan Knera (*1879 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Jan Majcher (*1879 r. Skaratki, +1879 r. Skaratki) Piotr Kuciński (*1879 r. Skaratki, +1913 r. Skaratki) Józef Wilk (*1880 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Katarzyna Majewska (*1880 r. Skaratki, +1880 r. Skaratki) Katarzyna Kucińska (*1880 r. Skaratki, +1880 r. Skaratki) Marcjanna Wielec (*1881 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Antoni Kantorek (*1882 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Józef Majewski (*1882 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Rozalia Majewska (*1882 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Jadwiga Kowalczyk (*1882 r. Skaratki, +1884 r. Skaratki) Katarzyna Ziarnik (*1882 r. Skaratki, +1886 r. Skaratki) Jan Pawlak (*1882 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*1883 r. Skaratki, +1888 r. Skaratki) Józef Karcz (*1883 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Agnieszka Czuba (*1883 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Małgorzata Wilk (*1883 r. Skaratki, +1883 r. Skaratki) Józefa Adach (*1883 r., +1893 r. Skaratki) Małgorzata Burzyńska z d. Dróżka (*1883 r. Skaratki, +20-02-1920 r. Skaratki) Paweł Czuba (*1884 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Katarzyna Karcz (*1885 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Marianna Kucińska (*1885 r. Skaratki, +1885 r. Skaratki) Małgorzata Kantorek (*1886 r. Wrzeczko, +1886 r. Skaratki) Leonard Kantorek (*1886 r., +1891 r. Skaratki) Franciszka Ruta z d. Wilk (*1886 r. Skaratki, +04-08-1984 r. Skaratki) Jakub Felczyński (*1886 r. Skaratki, +1886 r. Skaratki) Wojciech Warda (*1886 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Sylwester Czuba (*1887 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Antoni Graszka (*1887 r. Krępa, +04-03-1918 r. Skaratki) Stanisław Kantorek (*1887 r. Skaratki, +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/) Michał Majewski (*1888 r. Skaratki, +15-09-1939 r. Skaratki) Dorota Kantorek z d. Zagajewska (*1888 r. Skaratki, +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/) Marianna Knera (*1888 r. Skaratki, +1889 r. Skaratki) Antoni Wielec (*1889 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Aniela Knera (*1889 r. Skaratki, +1890 r. Skaratki) Stanisław Czuba (*1889 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Anna Kostrzewa z d. Kantorek (*1889 r. Skaratki, +10-12-1970 r. Skaratki) Kacper Czuba (*1889 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Katarzyna Kantorek (*1889 r. Skaratki, +1896 r. Skaratki) Józefa Karcz (*1890 r. Skaratki, +1890 r. Skaratki) Rozalia Zagajewska z d. Podgórska (*1890 r. Skaratki, +1984 r. Skaratki) Wiktoria Drużka (*1891 r. Skaratki, +1891 r. Skaratki) Julianna Kowalczyk (*1891 r. Skaratki, +1891 r. Skaratki) Ewa Karcz (*1891 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Bolesław Wilk (*1891 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Marianna Czuba (*1891 r. Skaratki, +1891 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*1892 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Marianna Podgórska (*1892 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Szczepan Wielec (*1892 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Franciszek Kantorek (*1892 r. Skaratki, +1892 r. Skaratki) Aniela Błażejewska (*1893 r. Skaratki, +1893 r. Skaratki) Katarzyna Lisiewska z d. Pel (*1893 r. Skaratki, +01-05-1980 r. Skaratki) Aniela Wilk (*1893 r. Skaratki, +1894 r. Skaratki) Franciszek Pel (*1893 r. Skaratki, +03-04-1975 r. Skaratki) Bronisława Adach z d. Knera (*1893 r. Skaratki, +28-09-1988 r. Skaratki /Domaniewice/) Ludwika Ziarnik z d. Podgórska (*1893 r. Skaratki, +10-06-1971 r. Skaratki /Domaniewice/) Stanisław Kantorek (*1893 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Franciszka Kantorek (*1894 r. Skaratki, +1894 r. Skaratki) Piotr Majewski (*1895 r. Skaratki, +1895 r. Skaratki) Jan Kantorek (*1895 r., +1897 r. Skaratki) Józefa Burzyńska z d. Knera (*1895 r. Skaratki, +1977 r. Skaratki) Stefan Felczyński (*1895 r. Skaratki, +1895 r. Skaratki) Jan Felczyński (*1895 r. Skaratki, +1895 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*1895 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Elżbieta Drużka (*1895 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Marianna Grzelka (*1895 r. Skaratki, +19-11-1994 r. Skaratki) Józef Ziarnik (*1896 r. Skaratki, +1926 r. Skaratki) Józef Majewski (*1896 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Jan Knera (*1896 r. Skaratki, +1899 r. Skaratki) Franciszek Karcz (*1896 r. Skaratki, +1897 r. Skaratki) Józef Kantorek (*16-12-1896 r. Skaratki, +02-03-1971 r. Skaratki) Aniela Żak (*1897 r. Skaratki, +05-03-1916 r. Skaratki) Marianna Podgórska (*1897 r. Skaratki, +1899 r. Skaratki) Franciszka Kantorek z d. Tafilńska (*12-02-1897 r. Krępa, +05-05-1978 r. Skaratki /Domaniewice/) Władysław Majewski (*1899 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Marcjanna Podgórska (*1900 r. Skaratki, +1900 r. Skaratki) Aniela Knera (*1900 r. Skaratki, +1902 r. Skaratki) Jan Majewski (*1900 r. Skaratki, +1903 r. Skaratki) Jan Warda (*1901 r. Skaratki, +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/) Stanisław Ziarnik (*1901 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Marianna Kantorek (*1901 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Małgorzata Pel (*1902 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Józef Majewski (*1902 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Wiktoria Knera (*28-10-1902 r. Polesie, +1907 r. Skaratki) Wacław Knera (*1903 r. Skaratki, +1904 r. Skaratki) Anna Majewska (*1903 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Jan Knera (*1903 r. Skaratki, +1906 r. Skaratki) Wojciech Ziarnik (*1903 r. Skaratki, +1939 r. Skaratki) Jan Wielec (*1903 r. Skaratki, +1907 r. Skaratki) Antoni Pel (*1903 r. Skaratki, +1903 r. Skaratki) Stanisław Knera (*1904 r. Skaratki, +1905 r. Skaratki) Jan Podgórski (*1904 r. Skaratki, +1905 r. Skaratki) Jakub Warda (*1904 r. Skaratki, +1905 r. Skaratki) Helena Dziedziela (*1905 r. Skaratki, +1908 r. Skaratki) Rozalia Kucińska z d. Ziarnik (*1905 r. Skaratki, +14-05-1973 r. Skaratki /Domaniewice/) Aniela Grzelka (*1905 r. Skaratki, +1908 r. Skaratki) Józefa Kantorek (*10-03-1905 r. Skaratki, +30-03-1905 r. Skaratki) Aniela Podgórska (*1906 r. Skaratki, +1908 r. Skaratki) Jan Warda (*1906 r. Skaratki, +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/) Wojciech Kantorek (*25-08-1906 r. Skaratki, +27-08-1906 r. Skaratki) Jan Wilk (*1907 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Władysław Kantorek (*1907 r. Skaratki, +09-09-1976 r. Skaratki) Stefania Warda (*1907 r. Skaratki, +1919 r. Skaratki) Wojciech Burzyński (*1907 r. Skaratki, +1907 r. Skaratki) Aniela Burzyńska z d. Majewska (*1907 r. Skaratki, +31-10-1968 r. Skaratki /Domaniewice/) Leon Kantorek (*13-04-1907 r. Skaratki, +06-09-1907 r. Skaratki) Jan Majewski (*1909 r. Skaratki, +1909 r. Skaratki) Władysław Ruta (*1909 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Józef Kantorek (*08-11-1909 r. Skaratki, +18-03-1911 r. Skaratki) Jan Warda (*1910 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Władysław Zieliński (*1910 r. Skaratki, +1910 r. Skaratki) Katarzyna Kucińska (*1910 r. Skaratki, +07-09-1915 r. Skaratki) Józef Kantorek (*1910 r. Skaratki, +18-03-1911 r. Skaratki) Marianna Zagajewska (*1910 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Stanisława Adach (*1910 r., +1911 r. Skaratki) Katarzyna Kantorek (*1910 r. Skaratki, +1914 r. Skaratki) Marianna Kostrzewa (*1911 r., +1915 r. Skaratki) Władysława Zielińska (*1911 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Katarzyna Knera (*1911 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Wacław Zagajewski (*1911 r., +07-09-1969 r. Skaratki) Marianna Warda (*1911 r. Domaniewice, +29-07-1985 r. Skaratki) Władysława Ruta (*1911 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Marianna Majewska (*1911 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Józef Warda (*1911 r. Skaratki, +1911 r. Skaratki) Ludwika Wilk (*1911 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Jan Kantorek (*1912 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Wacław Bródka (*1912 r. Skaratki, +1915 r. Skaratki) Rozalia Kantorek (*1912 r. Skaratki, +03-11-2000 r. Skaratki) Tadeusz Kantorek (*1912 r. Skaratki, +1912 r. Skaratki) Stefan Majewski (*1912 r. Skaratki, +1915 r. Skaratki) Czesław Zieliński (*1913 r. Skaratki, +1914 r. Skaratki) Jan Kantorek (*1913 r., +21-02-1971 r. Skaratki) Ludwika Wilk (*1913 r. Skaratki, +07-07-1971 r. Skaratki) Aniela Żak (*1914 r. Skaratki, +05-09-1915 r. Skaratki) Wojciech Knera (*1914 r., +1914 r. Skaratki) Jan Warda (*1914 r. Skaratki, +26-07-2008 r. Skaratki) Stanisława Kantorek (*1914 r. Skaratki, +1914 r. Skaratki) Franciszka Żak (*1914 r., +1914 r. Skaratki) Józef Zagajewski (*1914 r. Skaratki, +1915 r. Skaratki) Katarzyna Wilk (*1916 r., +07-05-1916 r. Skaratki) Małgorzata Wilk (*1917 r., +31-03-1917 r. Skaratki) Jan Kantorek (*24-09-1917 r. Skaratki, +24-09-1917 r. Skaratki) Stefan Burzyński (*12-01-1928 r. Skaratki, +20-11-2002 r. Skaratki /Domaniewice/) Lucyna Burzyńska z d. Kucińska (*08-01-1931 r. Skaratki, +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/) 1097 [+]
490 . Sobota m. pochówku: 3
Maciej Guz (*1877 r., +~ 1958 r. /Sobota/) Małgorzata Guz z d. Wielec (*1887 r. Skaratki, +1976 r. /Sobota/) Jolanta Jachimek z d. Kazimierska (*11-1954 r., +30-10-2014 r. /Sobota/) m. pogrzebu: 3
Maciej Guz (*1877 r., +~ 1958 r. /Sobota/) Małgorzata Guz z d. Wielec (*1887 r. Skaratki, +1976 r. /Sobota/) Jolanta Jachimek z d. Kazimierska (*11-1954 r., +30-10-2014 r. /Sobota/) m. chrztu: 23
Andrzej Jaros (*1819 r. Urzecze, +?) Józef Bergiel (*07-03-1844 r. Wola Kałkowa, +?) Franciszek Golis (*1862 r. Urzecze, +?) Józef Wesołowski (*1870 r. Sobocka Wieś, +?) Zofia Golis z d. Jaros (*1871 r. Urzecze, +?) Ignacy Michalak (*18-06-1884 r. Przezwiska, +10-07-1963 r. /Stary Waliszew/) Małgorzata Gajda (*1886 r. Sobocka Wieś) Katarzyna Jaros z d. Wielemborek (*31-08-1894 r. Sobocka Wieś, +06-04-1980 r.) Jan Golis (*27-08-1897 r. Urzecze, +03-1975 r. /Stary Waliszew/) Jan Rybus (*19-09-1897 r., +26-09-1897 r.) Władysław Kostusiak (*29-03-1898 r. Zakrzew, +?) Józefa Mikołajczyk z d. Wielemborek (*18-05-1899 r. Sobocka Wieś, +02-06-1983 r. /Stary Waliszew/) Antoni Golis (*13-01-1900 r., +?) Jan Rybus (*02-01-1903 r., +12-08-1905 r.) Franciszka Gołębiewska (*02-04-1903 r., +?) Katarzyna Rybus (*10-01-1904 r. Wola Kałkowa, +31-08-1905 r.) Józef Rybus (*04-06-1905 r., +15-10-1905 r.) Franciszka Rybus (*13-12-1905 r. Wola Kałkowa, +?) Marianna Rybus (*22-09-1906 r., +?) Marianna Rybus (*29-07-1907 r., +?) Jan Rybus (*21-04-1909 r., +?) Marcjanna Rozalia Rybus (*28-04-1909 r., +?) Stanisław Rybus (*03-03-1911 r. Wola Kałkowa, +?) m. ceremonii #1: 13
Mirosław Barański (*1958 r.) Barbara Barańska (*1962 r.) Andrzej Błażejewski (*18-11-1877 r. Guźnia, +?) Marianna Błażejewska z d. Dobrzyńska (+?) Mikołaj Piotr Drozd (*09-09-1872 r. Bocheń, +12-02-1941 r. Guźnia) Marianna Drozd z d. Jaros (+?) Andrzej Gajda (*1853 r. Mystkowice, +?) Magdalena Gajda z d. Szczepańska (+?) Franciszek Golis (*1862 r. Urzecze, +?) Zofia Golis z d. Jaros (*1871 r. Urzecze, +?) Marcin Golis (+?) Józefa Golis z d. Materek (+?) Stanisław Jaros (+?) Katarzyna Jaros z d. Rybus (*09-03-1886 r. Bocheń, +?) Jan Kaźmierski (+?) Anna Kaźmierska z d. Tokarska (+?) Józef Lebioda (*1860 r. Trąby, +?) Marianna Lebioda z d. Bedowicz (+?) Piotr Rybus (*15-05-1880 r. Bocheń, +?) Józefa Rybus z d. Jaros (*30-10-1881 r. Bąków Górny, +?) Józef Rybusiewicz (+27-08-1837 r. Urzecze) Konstancja Rybusiewicz z d. Materek (+22-01-1814 r. Urzecze) Józef Rybusiewicz (+27-08-1837 r. Urzecze) Małgorzata Rybusiewicz z d. Sokół (+09-02-1856 r. Szymanowice) Józef Wielemborek (*20-02-1864 r. Bąków Dolny, +30-03-1916 r. Janinów) Joanna Wielemborek z d. Sielska (+?) m. ceremonii #2: 5
Mirosław Barański (*1958 r.) Barbara Barańska (*1962 r.) Andrzej Błażejewski (*18-11-1877 r. Guźnia, +?) Marianna Błażejewska z d. Dobrzyńska (+?) Andrzej Gajda (*1853 r. Mystkowice, +?) Magdalena Gajda z d. Szczepańska (+?) Jan Kaźmierski (+?) Anna Kaźmierska z d. Tokarska (+?) Józef Wielemborek (*20-02-1864 r. Bąków Dolny, +30-03-1916 r. Janinów) Joanna Wielemborek z d. Sielska (+?) 47 [+]
498 . Sosnowiec m. urodzenia: 10
Wit Władysław Piątkowski (*10-08-1903 r. Sosnowiec, +27-09-1974 r. /Sosnowiec/) Irena Badoń-Lehr z d. Wilk (*16-10-1904 r. Sosnowiec, +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/) Józefa Bronisława Piątkowska (*1905 r. Sosnowiec, +?) Jerzy Stanisław Wilk (*03-11-1906 r. Sosnowiec, +09-01-1983 r. Sopot) Teofila Janina Wnuk z d. Tomsio (*1909 r. Sosnowiec, +05-04-1949 r. /Sosnowiec/) Eugeniusz Pakuła (*22-11-1911 r. Sosnowiec, +27-12-1956 r. /Pruszków/) Roman Tomsio (*13-09-1913 r. Sosnowiec, +02-03-1990 r. /Gdańsk/) Tamara Ligia Piątkowska z d. Ojdonowska (*27-09-1917 r. Sosnowiec, +06-03-1959 r. Częstochowa /Częstochowa/) Stefania Anna Kantorek z d. Kazyk (*04-02-1927 r. Sosnowiec, +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/) Maria Wypiór z d. Piątkowska (*05-09-1939 r. Sosnowiec, +16-12-2021 r.) m. pochówku: 9
Jan Piątkowski (*1858 r., +02-08-1931 r. /Sosnowiec/) Teofil Tomsio (*1868 r., +13-04-1918 r. /Sosnowiec/) Michalina Tomsio z d. Staworzyńska (*29-09-1871 r., +15-10-1943 r. Rudnik nad Sanem /Sosnowiec/) Dioniza Tomsio (*1895 r., +18-12-1984 r. /Sosnowiec/) Jan Maślankiewicz (*01-01-1902 r., +01-01-1988 r. /Sosnowiec/) Wit Władysław Piątkowski (*10-08-1903 r. Sosnowiec, +27-09-1974 r. /Sosnowiec/) Antoni Wnuk (*1909 r., +29-10-1939 r. /Sosnowiec/) Teofila Janina Wnuk z d. Tomsio (*1909 r. Sosnowiec, +05-04-1949 r. /Sosnowiec/) Wojciech Wypiór (*21-04-1938 r., +24-08-2002 r. /Sosnowiec/) m. pogrzebu: 10
Jan Piątkowski (*1858 r., +02-08-1931 r. /Sosnowiec/) Teofil Tomsio (*1868 r., +13-04-1918 r. /Sosnowiec/) Michalina Tomsio z d. Staworzyńska (*29-09-1871 r., +15-10-1943 r. Rudnik nad Sanem /Sosnowiec/) Tadeusz Tomsio (*1895 r., +07-08-1963 r.) Dioniza Tomsio (*1895 r., +18-12-1984 r. /Sosnowiec/) Jan Maślankiewicz (*01-01-1902 r., +01-01-1988 r. /Sosnowiec/) Wit Władysław Piątkowski (*10-08-1903 r. Sosnowiec, +27-09-1974 r. /Sosnowiec/) Antoni Wnuk (*1909 r., +29-10-1939 r. /Sosnowiec/) Teofila Janina Wnuk z d. Tomsio (*1909 r. Sosnowiec, +05-04-1949 r. /Sosnowiec/) Wojciech Wypiór (*21-04-1938 r., +24-08-2002 r. /Sosnowiec/) m. chrztu: 7
Helena Tomsio (*1900 r. Sosnowiec - Pogoń, +1900 r. Sosnowiec - Sielec) Stefan Tomsio (*1902 r. Sosnowiec - Pogoń, +?) Wit Władysław Piątkowski (*10-08-1903 r. Sosnowiec, +27-09-1974 r. /Sosnowiec/) Józefa Bronisława Piątkowska (*1905 r. Sosnowiec, +?) Ewa Maślankiewicz z d. Tomsio (*28-04-1905 r., +23-09-1984 r. /Wrocław/) Marianna Krystyna Szczetnikowicz z d. Tomsio (*25-09-1911 r. Sosnowiec - Sielec, +09-09-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/) Roman Tomsio (*13-09-1913 r. Sosnowiec, +02-03-1990 r. /Gdańsk/) m. ceremonii #1: 5
Józef Kantorek (*20-01-1920 r. Ziewaniczki, +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/) Stefania Anna Kantorek z d. Kazyk (*04-02-1927 r. Sosnowiec, +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/) Jan Maślankiewicz (*01-01-1902 r., +01-01-1988 r. /Sosnowiec/) Ewa Maślankiewicz z d. Tomsio (*28-04-1905 r., +23-09-1984 r. /Wrocław/) Ludwik Pakuła vel Rutka (*21-08-1884 r. Piekoszów, +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/) Antonina Joanna Pakuła vel Rutka z d. Wilczyńska (*15-12-1889 r. Będzin, +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/) Wit Władysław Piątkowski (*10-08-1903 r. Sosnowiec, +27-09-1974 r. /Sosnowiec/) Leokadia Piątkowska z d. Warszawska (*13-11-1904 r., +24-02-1994 r.) Stanisław Wojas (+?) Marianna Wojas z d. Piątkowska (*1891 r. Stopnica, +?) m. ceremonii #2: 1
Józef Kantorek (*20-01-1920 r. Ziewaniczki, +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/) Stefania Anna Kantorek z d. Kazyk (*04-02-1927 r. Sosnowiec, +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/) 42 [+]
504 . Stare Grudze m. urodzenia: 10
Franciszka Kantorek z d. Kwapińska (*1864 r. Stare Grudze, +?) Józef Bakalarz (*10-03-1867 r. Stare Grudze, +1947 r.) Mateusz Foks (*1880 r. Stare Grudze, +?) Adam Niewiadomski (*16-12-1891 r. Stare Grudze, +27-02-1935 r.) Ewa Bakalarz (*1898 r. Stare Grudze, +1899 r. Stare Grudze) Aniela Wawrzyn z d. Bakalarz (*1900 r. Stare Grudze, +1984 r.) Józefa Rybus z d. Bakalarz (*21-01-1902 r. Stare Grudze, +1952 r.) Katarzyna Wawrzyn z d. Bakalarz (*13-04-1905 r. Stare Grudze, +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/) Helena Wawrzyn z d. Bakalarz (*10-07-1911 r. Stare Grudze, +01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/) Władysław Bakalarz (*24-07-1917 r. Stare Grudze, +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/) m. zgonu: 1
Ewa Bakalarz (*1898 r. Stare Grudze, +1899 r. Stare Grudze) 11 [+]
506 . Stary Korczyn m. chrztu: 8
Marianna Cugowska (*14-06-1830 r. Winiary, +09-07-1837 r. Winiary) Franciszek Michał Cugowski (*11-09-1832 r. Winiary, +?) Katarzyna Cugowska (*26-10-1834 r. Winiary, +06-05-1838 r. Winiary) Krystyna Józefa Cugowska (*28-02-1837 r. Winiary, +07-09-1837 r. Winiary) Jakub Cugowski (*16-07-1838 r. Winiary, +?) Marianna Wawrzyk z d. Cugowska (*25-08-1840 r. Winiary, +?) Marianna Julianna Cugowska (*12-01-1843 r. Winiary, +02-03-1844 r. Winiary) Magdalena Smulikowska z d. Cugowska (*09-06-1845 r. Winiary, +24-08-1905 r. Nowy Korczyn) m. ceremonii #1: 3
Jan Smulikowski (+?) Magdalena Smulikowska z d. Cugowska (*09-06-1845 r. Winiary, +24-08-1905 r. Nowy Korczyn) Franciszek Jan KAnty Wawrykiewicz (+?) Tekla Wawrykiewicz z d. Murasińska (+?) Karol Wawrzyk (*31-10-1817 r., +?) Marianna Wawrzyk z d. Cugowska (*25-08-1840 r. Winiary, +?) 11 [+]
507 . Stary Waliszew m. zgonu: 1
Jan Michalak (*1909 r. Boczki Dolne, +03-07-1943 r. Stary Waliszew /Stary Waliszew/) m. pochówku: 35
Stanisława Gajda (+ /Stary Waliszew/) Antoni Czubak (+25-12-1928 r. Ziewanice /Stary Waliszew/) Antoni Michalak (*30-12-1878 r. Drogusza, + /Stary Waliszew/) Ignacy Michalak (*18-06-1884 r. Przezwiska, +10-07-1963 r. /Stary Waliszew/) Paweł Jabłoński (*03-01-1885 r. Maurzyce, +~ 1946 r. /Stary Waliszew/) Jan Matysek (*20-12-1886 r. Strugienice, +1961 r. /Stary Waliszew/) Katarzyna Michalak z d. Jabłońska (*13-04-1887 r. Maurzyce, + /Stary Waliszew/) Marianna Michalak z d. Stefańska (*1890 r. Skaratki, +01-04-1967 r. /Stary Waliszew/) Franciszek Mikołajczyk (*22-03-1890 r. Strugienice, +02-10-1966 r. /Stary Waliszew/) Katarzyna Jabłońska z d. Kucińska (*1895 r. Sapy, +~ 1954 r. /Stary Waliszew/) Michał Gołębiewski (*03-10-1896 r. Bocheń, +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/) Franciszka Dratwa z d. Grocholewicz (*03-03-1897 r. Klewków, + /Stary Waliszew/) Jan Golis (*27-08-1897 r. Urzecze, +03-1975 r. /Stary Waliszew/) Konstanty Jabłoński (*04-02-1898 r. Brodne, +30-05-1966 r. /Stary Waliszew/) Wojciech Parys (*1899 r. Strzebieszew, +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/) Józefa Mikołajczyk z d. Wielemborek (*18-05-1899 r. Sobocka Wieś, +02-06-1983 r. /Stary Waliszew/) Ewa Matysek z d. Staniecka (*03-02-1901 r., +1986 r. /Stary Waliszew/) Aniela Gołębiewska z d. Orzeł (*18-02-1905 r., +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/) Rozalia Jabłońska z d. Galińska (*~ 1905 r., +30-01-1966 r. /Stary Waliszew/) Helena Golis z d. Sokół (*1906 r., +01-02-1993 r. /Stary Waliszew/) Jan Michalak (*1909 r. Boczki Dolne, +03-07-1943 r. Stary Waliszew /Stary Waliszew/) Janina Sałek z d. Jabłońska (*1917 r., +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/) Władysław Michalak (*08-05-1919 r. Aleksów, +15-12-2007 r. /Stary Waliszew/) Jan Mikołajczyk (*20-10-1922 r., +15-10-1992 r. /Stary Waliszew/) Władysław Sałek (*~ 1923 r., +13-12-2011 r. /Stary Waliszew/) Mieczysław Parys (*1925 r., +20-11-2009 r. /Stary Waliszew/) Zdzisław Michalak (*1925 r., +03-06-1999 r. /Stary Waliszew/) Wacław Golis (*1927 r., +17-12-1986 r. /Stary Waliszew/) Janina Parys (*1929 r., +04-05-1997 r. /Stary Waliszew/) Marianna Golis z d. Czubak (*1929 r., +06-02-1995 r. /Stary Waliszew/) Henryk Grabowicz (*15-04-1931 r., +26-02-2001 r. /Stary Waliszew/) Józef Jaros (*1933 r., +21-04-2006 r. /Stary Waliszew/) Maria Mikołajczyk z d. Matysek (*25-02-1933 r., +08-10-2020 r. /Stary Waliszew/) Danuta Grabowicz z d. Wilk (*22-09-1936 r., +07-01-2007 r. /Stary Waliszew/) Halina Wilk-Pietrzak z d. Wilk (*01-01-1952 r. Głowno, +12-03-2015 r. Warszawa /Stary Waliszew/) m. pogrzebu: 44
Stanisława Gajda (+ /Stary Waliszew/) Antoni Czubak (+25-12-1928 r. Ziewanice /Stary Waliszew/) Wojciech Gajda (*04-03-1862 r. Guźnia, +18-12-1935 r. Augustów) Marianna Gajda z d. Sujkowska (*18-10-1866 r. Dąbkowice, +?) Antoni Michalak (*30-12-1878 r. Drogusza, + /Stary Waliszew/) Józef Jaros (*1884 r., +14-10-1960 r.) Ignacy Michalak (*18-06-1884 r. Przezwiska, +10-07-1963 r. /Stary Waliszew/) Paweł Jabłoński (*03-01-1885 r. Maurzyce, +~ 1946 r. /Stary Waliszew/) Jan Matysek (*20-12-1886 r. Strugienice, +1961 r. /Stary Waliszew/) Katarzyna Michalak z d. Jabłońska (*13-04-1887 r. Maurzyce, + /Stary Waliszew/) Franciszka Kantorek z d. Jabłońska (*07-10-1888 r. Maurzyce, +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Marianna Michalak z d. Stefańska (*1890 r. Skaratki, +01-04-1967 r. /Stary Waliszew/) Franciszek Mikołajczyk (*22-03-1890 r. Strugienice, +02-10-1966 r. /Stary Waliszew/) Katarzyna Jaros z d. Wielemborek (*31-08-1894 r. Sobocka Wieś, +06-04-1980 r.) Katarzyna Jabłońska z d. Kucińska (*1895 r. Sapy, +~ 1954 r. /Stary Waliszew/) Michał Gajda (*04-09-1895 r. Guźnia, +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/) Michał Gołębiewski (*03-10-1896 r. Bocheń, +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/) Franciszka Dratwa z d. Grocholewicz (*03-03-1897 r. Klewków, + /Stary Waliszew/) Jan Golis (*27-08-1897 r. Urzecze, +03-1975 r. /Stary Waliszew/) Konstanty Jabłoński (*04-02-1898 r. Brodne, +30-05-1966 r. /Stary Waliszew/) Wojciech Parys (*1899 r. Strzebieszew, +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/) Józefa Mikołajczyk z d. Wielemborek (*18-05-1899 r. Sobocka Wieś, +02-06-1983 r. /Stary Waliszew/) Ewa Matysek z d. Staniecka (*03-02-1901 r., +1986 r. /Stary Waliszew/) Aniela Gołębiewska z d. Orzeł (*18-02-1905 r., +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/) Rozalia Jabłońska z d. Galińska (*~ 1905 r., +30-01-1966 r. /Stary Waliszew/) Helena Golis z d. Sokół (*1906 r., +01-02-1993 r. /Stary Waliszew/) Jan Michalak (*1909 r. Boczki Dolne, +03-07-1943 r. Stary Waliszew /Stary Waliszew/) Czesław Kantorek (*23-05-1912 r. Skaratki, +1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Janina Sałek z d. Jabłońska (*1917 r., +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/) Władysław Michalak (*08-05-1919 r. Aleksów, +15-12-2007 r. /Stary Waliszew/) Stanisława Michalak (*1920 r., +13-05-2001 r.) Jan Mikołajczyk (*20-10-1922 r., +15-10-1992 r. /Stary Waliszew/) Władysław Sałek (*~ 1923 r., +13-12-2011 r. /Stary Waliszew/) Mieczysław Parys (*1925 r., +20-11-2009 r. /Stary Waliszew/) Zdzisław Michalak (*1925 r., +03-06-1999 r. /Stary Waliszew/) Wacław Golis (*1927 r., +17-12-1986 r. /Stary Waliszew/) Janina Parys (*1929 r., +04-05-1997 r. /Stary Waliszew/) Marianna Golis z d. Czubak (*1929 r., +06-02-1995 r. /Stary Waliszew/) Henryk Grabowicz (*15-04-1931 r., +26-02-2001 r. /Stary Waliszew/) Józef Jaros (*1933 r., +21-04-2006 r. /Stary Waliszew/) Maria Mikołajczyk z d. Matysek (*25-02-1933 r., +08-10-2020 r. /Stary Waliszew/) Danuta Grabowicz z d. Wilk (*22-09-1936 r., +07-01-2007 r. /Stary Waliszew/) Marian Zenon Kantorek (*31-01-1951 r. Łódź, +05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/) Halina Wilk-Pietrzak z d. Wilk (*01-01-1952 r. Głowno, +12-03-2015 r. Warszawa /Stary Waliszew/) m. chrztu: 55
Ignacy Moszczyński (+?) Agnieszka Michalak z d. Traczyk (*1814 r. Glinnik, +21-02-1880 r. Gosławice) Antoni Rubin (*1818 r. Gosławice, +15-01-1882 r. Gosławice) Paweł Rubin (*1850 r. Gosławice, +07-03-1927 r. Gosławice) Tomasz Rubin (*1885 r. Gosławice, +1938 r. Bogumin) Anna Polit z d. Gorąca (*01-12-1887 r. Wola Zbrożkowa, +?) Leon Kantorek (*1895 r. Sopel, +05-1974 r. /Łódź/) Stefania Marszałek z d. Dałek (*1903 r., +?) Katarzyna Krakowiak z d. Kostrzewa (*20-08-1904 r., +22-09-1966 r.) Jan Błażejewski (*1905 r. Popówek, +?) Stefania Jabłońska (*22-08-1906 r. Boczki Dolne, +26-08-1906 r. Boczki Dolne) Józef Kantorek (*1907 r. Helenów, +24-12-1915 r. Helenów) Zofia Pińkowska z d. Jabłońska (*1907 r. Boczki Dolne, +?) Katarzyna Jabłońska (*1907 r. Boczki Dolne, +?) Jan Michalak (*1909 r. Boczki Dolne, +03-07-1943 r. Stary Waliszew /Stary Waliszew/) Janina Michalak (*27-01-1910 r. Boczki Dolne, +?) Wacław Wesołowski (*09-05-1910 r. Helenów, +04-08-1910 r. Helenów) Stanisław Wilk (*12-08-1910 r. Ziewaniczki, +16-07-1911 r. Ziewanice) Antoni Gajda (*07-03-1911 r. Augustów, +?) Jan Wesołowski (*21-05-1911 r. Helenów, +?) Antoni Wilk (*31-12-1911 r. Helenów, +?) Marianna Feręc z d. Michalak (*07-02-1912 r. Aleksów, +?) Stanisława Białas z d. Wilk (*02-05-1912 r. Ziewanice, +?) Franciszek Florczak (*17-11-1912 r. Dąbrowa, +?) Wacław Wesołowski (*22-12-1912 r. Helenów, +?) Stefan Stefański (*17-02-1913 r. Chlebowice, +?) Kazimierz Jabłoński (*06-07-1913 r. Aleksów, +?) Bronisław Rożniata (*01-01-1914 r. Wola Zbrożkowa, +?) Franciszka Wilk z d. Rylek (*01-05-1914 r. Waliszew Dworski, +22-12-1948 r. Waliszew Dworski) Marianna Kucińska z d. Kantorek (*15-05-1915 r. Ziewaniczki, +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/) Jan Wilk (*16-05-1917 r. Ziewaniczki, +?) Jan Kantorek (*17-09-1917 r. Ziewaniczki, +14-12-1918 r. Ziewaniczki) Stanisław Jabłoński (*13-11-1917 r. Aleksów, +?) Władysław Michalak (*08-05-1919 r. Aleksów, +15-12-2007 r. /Stary Waliszew/) Stefania Michalak (*03-09-1919 r. Aleksów, +07-03-1920 r. Aleksów) Stanisław Michalak (*03-09-1919 r. Aleksów, +06-03-1920 r. Aleksów) Józef Kantorek (*20-01-1920 r. Ziewaniczki, +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/) Władysław Mikołajczyk (*16-09-1920 r. Janinów, + /Łódź/) Stefan Jabłoński (*18-11-1920 r. Aleksów, +08-12-1920 r. Aleksów) Marianna Jaros z d. Gajda (*06-03-1921 r. Augustów, +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/) Janina Olejniczak z d. Mikołajczyk (*29-04-1921 r. Janinów, +?) Władysław Michalak (*05-02-1922 r. Boczki Domaradzkie, +?) Bolesław Kantorek (*22-10-1922 r. Ziewaniczki, +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/) Józef Gajda (*21-12-1922 r. Augustów, +07-11-1997 r. Garwolin /Gończyce/) Marian Gajda (*1924 r., +18-05-1925 r. Augustów) Mieczysław Gajda (*1924 r., +20-06-1925 r. Augustów) Wanda Barańska z d. Kantorek (*13-10-1925 r. Ziewaniczki, +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/) Helena Olszewska-Cholewińska z d. Gajda (*26-02-1926 r. Augustów, +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/) Stanisław Michalak (*08-1928 r., +31-08-1928 r. Boczki Domaradzkie) Józef Michalak (*08-1928 r., +25-08-1928 r. Boczki Domaradzkie) Michał Wilk (*01-11-1929 r. Ziewaniczki, +07-04-1995 r. /Głowno/) Rozalia Gajda (*1931 r., +12-12-1931 r. Augustów) Marian Gajda (*03-07-1935 r. Augustów, +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/) Maria Magdalena Maciak z d. Wilk (*31-01-1940 r. Waliszew Dworski, +?) Józef Kuciński (*1943 r. Ziewaniczki) m. ceremonii #1: 54
Stanisław Białas (*07-08-1907 r. Bąków Dolny, +?) Stanisława Białas z d. Wilk (*02-05-1912 r. Ziewanice, +?) Teofil Błażejewski (*1890 r., +?) Maria Magdalena Błażejewska z d. Gajda (*1902 r. Guźnia, +24-02-1995 r. /Chruślin/) Jan Chruzimski (*~ 1920 r., +?) Regina Chruzimska z d. Kantorek (*1916 r. Strugienice, +?) Wojciech Dałek (+?) Marcjanna Dałek z d. Wilk (*1895 r. Skaratki, +?) Józef Drużka (*16-02-1903 r. Dąbkowice, +?) Stanisława Drużka z d. Kowalska (+2005 r.) Jan Feręc (*1903 r. Koźle, +?) Marianna Feręc z d. Michalak (*07-02-1912 r. Aleksów, +?) Stanisław Flis (*04-12-1906 r. Oszkowice, +?) Agnieszka Flis z d. Milczarek (*15-01-1903 r. Bocheń, +?) Józef Gajda (*26-03-1889 r. Guźnia, +?) Marcjanna Gajda z d. Mikołajczyk (*08-01-1888 r. Strugienice, +?) Antoni Golis (*13-01-1900 r., +?) Marianna Golis z d. Milczarek (*01-08-1900 r. Bocheń, +14-10-1963 r. Janinów) Józef Hekner (*08-07-1885 r., +?) Apolonia Hekner z d. Krawczyk (+27-04-1976 r. Rybnik) Jan Jabłoński (*31-12-1879 r. Maurzyce, +1939 r. Boczki Domaradzkie) Marianna Jabłońska z d. Langer (+?) Stanisław Jabłoński (*1894 r. Wola Braniecka, +?) Helena Jabłońska z d. Warda (*1901 r. Skaratki, +?) Jan Jaros (*30-03-1918 r. Janinów, +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/) Marianna Jaros z d. Gajda (*06-03-1921 r. Augustów, +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/) Józef Jaros (*1884 r., +14-10-1960 r.) Katarzyna Jaros z d. Wielemborek (*31-08-1894 r. Sobocka Wieś, +06-04-1980 r.) Józef Kantorek (*18-06-1864 r. Skaratki, +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/) Franciszka Kantorek z d. Jabłońska (*07-10-1888 r. Maurzyce, +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Mieczysław Kantorek (*23-01-1920 r. Stroniewice, +28-07-1944 r. KL Natzweiler-Struthof) Anna Kantorek z d. Kucharska (+?) Lucjan Komenderski (*1910 r. Pludwiny, +?) Zofia Komenderska z d. Włostek (*~ 1915 r., +?) Władysław Krakowiak (*22-06-1906 r., +26-09-1963 r.) Katarzyna Krakowiak z d. Kostrzewa (*20-08-1904 r., +22-09-1966 r.) Adam Kucharek (*1902 r., +1976 r.) Helena Kucharek z d. Kunecka (*1906 r. Strzebieszew, +?) Władysław Kuciński (*1907 r. Domaniewice, +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Marianna Kucińska z d. Kantorek (*15-05-1915 r. Ziewaniczki, +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/) Kazimierz Kunecki (*1899 r. Strzebieszew, +?) Aniela Kunecka z d. Lisiewska (+?) Franciszek Majewski (*1884 r. Skaratki, +?) Bronisława Majewska z d. Okrasa (+?) Czesław Marszałek (*20-07-1902 r. Mystkowice, +?) Stefania Marszałek z d. Dałek (*1903 r., +?) Antoni Michalak (*30-12-1878 r. Drogusza, + /Stary Waliszew/) Katarzyna Michalak z d. Jabłońska (*13-04-1887 r. Maurzyce, + /Stary Waliszew/) Ignacy Michalak (*18-06-1884 r. Przezwiska, +10-07-1963 r. /Stary Waliszew/) Marianna Michalak z d. Stefańska (*1890 r. Skaratki, +01-04-1967 r. /Stary Waliszew/) Maciej Michalak (+14-07-1873 r.) Agnieszka Michalak z d. Traczyk (*1814 r. Glinnik, +21-02-1880 r. Gosławice) Franciszek Mikołajczyk (*22-03-1890 r. Strugienice, +02-10-1966 r. /Stary Waliszew/) Józefa Mikołajczyk z d. Wielemborek (*18-05-1899 r. Sobocka Wieś, +02-06-1983 r. /Stary Waliszew/) Jan Mikołajczyk (*08-04-1892 r. Strugienice, +?) Stanisława Mikołajczyk z d. Milczarek (*19-12-1895 r. Bocheń, +?) Lucjan Olejniczak (+?) Janina Olejniczak z d. Mikołajczyk (*29-04-1921 r. Janinów, +?) Stanisław Paradowski (*07-11-1900 r. Rulice, +?) Antonia Paradowska z d. Grabowska (*~ 1900 r., +?) Wojciech Parys (*1899 r. Strzebieszew, +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/) Franciszka Parys z d. Buczkowska (*16-02-1891 r. Głowno, +?) Kazimierz Pawlak (*1895 r. Skaratki, +?) Agnieszka Pawlak z d. Jabłońska (*05-01-1902 r. Brodne, +?) Józef Pińkowski (+?) Zofia Pińkowska z d. Jabłońska (*1907 r. Boczki Dolne, +?) Marcin Plewka (*1892 r., +?) Marianna Plewka z d. Kostrzewa (*1902 r., +?) Teodor Polit (*1885 r. Strzebieszew, +?) Anna Polit z d. Gorąca (*01-12-1887 r. Wola Zbrożkowa, +?) Antoni Rubin (*1818 r. Gosławice, +15-01-1882 r. Gosławice) Antonina Rubin z d. Tańska (*26-04-1827 r. Biała, +20-01-1882 r. Gosławice) Józef Rubin (*~ 1777 r., +10-11-1847 r. Gosławice) Joanna Rubin z d. Habera (*~ 1792 r., +24-01-1832 r. Gosławice) Paweł Rubin (*1850 r. Gosławice, +07-03-1927 r. Gosławice) Marianna Rubin z d. Marciniak (+?) Paweł Rubin (*1850 r. Gosławice, +07-03-1927 r. Gosławice) Marcjanna Rubin z d. Michalak (+25-10-1923 r. Gosławice) Tomasz Rubin (*1885 r. Gosławice, +1938 r. Bogumin) Józefa Rubin z d. Pacholczyk (*1885 r., +1959 r.) Leon Sadowski (*25-01-1912 r., +02-07-1980 r. Łowicz) Stanisława Sadowska z d. Włostek (*12-03-1919 r. Wola Mąkolska, +14-10-1996 r. Żyrardów) Leon Sadowski (*25-01-1912 r., +02-07-1980 r. Łowicz) Franciszka Sadowska z d. Włostek (*07-03-1907 r. Wola Mąkolska, +?) Andrzej Sokół (*~ 1911 r., +?) Janina Sałek z d. Jabłońska (*1917 r., +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/) Konstanty Sokół (+?) Stefania Sokół z d. Kostrzewa (*1899 r. Czatolin, +?) Antoni Stefański (*1886 r. Skaratki, +?) Marianna Stefańska z d. Majewska (*1887 r. Skaratki, +?) Onufry Walczak (+02-12-1850 r. Gosławice) Elżbieta Walczak z d. Kosińska (+?) Jan Warda (*1906 r. Skaratki, +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/) Salomea Warda z d. Szynkiewicz (+2017 r. /Domaniewice/) Stanisław Warda (*1899 r. Skaratki, +11-04-1984 r. Janinów) Józefa Warda z d. Jakiel (+?) Józef Wesołowski (*1870 r. Sobocka Wieś, +?) Katarzyna Wesołowska z d. Wilk (*1882 r. Skaratki, +?) Henryk Wiesiołek (*01-05-1911 r. Jamno, +12-09-1939 r.) Regina Chruzimska z d. Kantorek (*1916 r. Strugienice, +?) Franciszek Wilk (*12-1907 r. Skaratki, +20-01-1980 r.) Franciszka Wilk z d. Rylek (*01-05-1914 r. Waliszew Dworski, +22-12-1948 r. Waliszew Dworski) Walenty Witerek (+?) Marcjanna Witerek z d. Milczarek (*25-01-1890 r. Bocheń, +?) Piotr Zagajewski (*1899 r. Skaratki, +?) Franciszka Zagajewska z d. Warda (*~ 1908 r., +?) Czesław Zuchora (*1910 r., +?) Magdalena Zuchora z d. Wilk (*1906 r. Skaratki, + /Domaniewice/) m. ceremonii #2: 4
Józef Hekner (*08-07-1885 r., +?) Apolonia Hekner z d. Krawczyk (+27-04-1976 r. Rybnik) Józef Kantorek (*18-06-1864 r. Skaratki, +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/) Franciszka Kantorek z d. Jabłońska (*07-10-1888 r. Maurzyce, +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Władysław Kuciński (*1907 r. Domaniewice, +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Marianna Kucińska z d. Kantorek (*15-05-1915 r. Ziewaniczki, +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/) Konstanty Sokół (+?) Stefania Sokół z d. Kostrzewa (*1899 r. Czatolin, +?) 193 [+]
511 . Stopnica m. urodzenia: 4
Marianna Wojas z d. Piątkowska (*1891 r. Stopnica, +?) Michał Piątkowski (*1893 r. Stopnica, +1894 r. Stopnica) Jan Piątkowski (*03-12-1896 r. Stopnica, +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/) Waleria Leksowska z d. Piątkowska (*1898 r. Stopnica, +?) m. zgonu: 2
Stanisław Piątkowski (+1892 r. Stopnica) Michał Piątkowski (*1893 r. Stopnica, +1894 r. Stopnica) m. chrztu: 5
Antoni Staworzyński (*21-05-1835 r. Wolica, +18-02-1911 r. /Warszawa/) Marianna Wojas z d. Piątkowska (*1891 r. Stopnica, +?) Michał Piątkowski (*1893 r. Stopnica, +1894 r. Stopnica) Jan Piątkowski (*03-12-1896 r. Stopnica, +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/) Waleria Leksowska z d. Piątkowska (*1898 r. Stopnica, +?) m. ceremonii #1: 3
Antoni Cegielski (*1828 r. Ławy, +?) Rozalia Cegielska z d. Gronek (+?) Szczepan Laskowski (+?) Marianna Bronisława Laskowska z d. Piątkowska (*23-03-1858 r. Zimnowoda, +?) Jan Piątkowski (*1858 r., +02-08-1931 r. /Sosnowiec/) Katarzyna Piątkowska z d. Poniewierska (*1869 r., +06-05-1957 r.) m. ceremonii #2: 1
Jan Piątkowski (*1858 r., +02-08-1931 r. /Sosnowiec/) Katarzyna Piątkowska z d. Poniewierska (*1869 r., +06-05-1957 r.) 15 [+]
513 . Stroniewice m. urodzenia: 53
Franciszek Knera (*1776 r. Stroniewice, +?) Urszula Zagajewska z d. Juźwicka (*25-10-1817 r. Stroniewice, +17-09-1852 r. Skaratki) Izydor Kuciński (*09-04-1823 r. Stroniewice, +1882 r. Strzebieszew) Maciej Pająk (*24-02-1827 r. Stroniewice, +08-03-1870 r. Strzebieszew) Franciszka Sękalska z d. Skoneczna (*1830 r. Stroniewice, +˃ 1914 r.) Walenty Pająk (*1846 r. Stroniewice, +?) Jakub Kuciński (*1851 r. Stroniewice, +?) Józef Redzisz (*1860 r. Stroniewice, +24-06-1912 r. Stroniewice) Józef Janus (*10-03-1860 r. Stroniewice, +?) Marianna Kantorek z d. Janus (*21-06-1863 r. Stroniewice, +19-06-1932 r. Boczki Domaradzkie) Józef Pająk (*02-02-1865 r. Stroniewice, +?) Katarzyna Pająk (*1868 r. Stroniewice, +?) Franciszka Pająk (*1869 r. Stroniewice, +?) Mateusz Redzisz (*02-09-1869 r. Stroniewice, +1912 r. Stroniewice) Józefa Stangreciak z d. Pająk (*1870 r. Stroniewice, +?) Wojciech Matyjasik (*22-04-1870 r. Stroniewice, +?) Katarzyna Pająk (*1872 r. Stroniewice, +?) Andrzej Kuciński (*1873 r. Stroniewice, +?) Marianna Kucińska (*1875 r. Stroniewice, +?) Małgorzata Krukowska z d. Pająk (*16-03-1877 r. Stroniewice, +08-11-1959 r.) Franciszka Krukowska z d. Kucińska (*1878 r. Stroniewice, +?) Marianna Pająk (*1879 r. Stroniewice, +?) Stanisław Pająk (*1883 r. Stroniewice, +1918 r. Dąbkowice) Małgorzata Kucińska z d. Kunecka (*1884 r. Stroniewice, +02-06-1917 r. Strzebieszew) Jan Pająk (*1884 r. Stroniewice, +?) Piotr Kuciński (*1884 r. Stroniewice, +?) Jan Drużka (*1884 r. Stroniewice, +?) Katarzyna Matyjasik z d. Kantorek (*1885 r. Stroniewice, +?) Franciszka Pająk (*1886 r. Stroniewice, +?) Łucja Pająk (*1887 r. Stroniewice, +?) Agnieszka Grabowicz z d. Kantorek (*1890 r. Stroniewice, +18-10-1918 r. Domaniewice) Filip Kantorek (*1893 r. Stroniewice, +25-11-1933 r. Niewiarów) Józef Matyjasik (*1895 r. Stroniewice, +?) Helena Matyjasik z d. Kantorek (*1900 r. Stroniewice, +?) Małgorzata Kucińska z d. Kunecka (*~ 1900 r. Stroniewice, +?) Marianna Redzisz (*1901 r. Stroniewice, +?) Józef Krukowski (*1903 r. Stroniewice, +?) Jan Redzisz (*18-02-1904 r. Stroniewice, +?) Stanisław Redzisz (*1906 r. Stroniewice, +?) Wiktoria Kantorek (*03-08-1906 r. Stroniewice, +1907 r. Stroniewice) Czesław Kantorek (*03-08-1906 r. Stroniewice, +1907 r. Stroniewice) Józefa Redzisz (*31-10-1906 r. Stroniewice, +1906 r.) Teofil Redzisz (*25-07-1908 r. Stroniewice, +?) Józef Redzisz (*1909 r. Stroniewice, +?) Felicja Kucińskia z d. Kucińska (*1910 r. Stroniewice, +1911 r. Stroniewice) Balbina Milczarek z d. Redzisz (*1912 r. Stroniewice, +17-03-1987 r. Jamno) Stanisław Pająk (*1912 r. Stroniewice, +1913 r. Strzebieszew) Marta Kantorek (*1918 r. Stroniewice, +13-09-1918 r. Stroniewice) Władysław Kuciński (*1918 r. Stroniewice, +?) Czesław Matyjasik (*1918 r. Stroniewice, +?) Stanisława Markiewicz z d. Pająk (*1920 r. Stroniewice) Mieczysław Kantorek (*23-01-1920 r. Stroniewice, +28-07-1944 r. KL Natzweiler-Struthof) Mieczysław Rychlik (*24-08-1920 r. Stroniewice, +?) m. zgonu: 16
Agata Knera z d. Kujawiak (*~ 1723 r., +1803 r. Stroniewice) Teresa Kucińska z d. Białek (*~ 1770 r., +28-11-1830 r. Stroniewice) Jan Jabłoński (*13-05-1850 r. Świące, +05-08-1915 r. Stroniewice) Franciszek Kantorek (*05-10-1855 r. Skaratki, +1919 r. Stroniewice) Józef Redzisz (*1860 r. Stroniewice, +24-06-1912 r. Stroniewice) Mateusz Redzisz (*02-09-1869 r. Stroniewice, +1912 r. Stroniewice) Walenty Kuciński (*1882 r., +1886 r. Stroniewice) Stefan Kuciński (*1885 r., +1910 r. Stroniewice) Jan Kuciński (*1896 r., +14-05-1985 r. Stroniewice /Domaniewice/) Andrzej Kantorek (*1898 r., +1899 r. Stroniewice) Wiktoria Kantorek (*03-08-1906 r. Stroniewice, +1907 r. Stroniewice) Czesław Kantorek (*03-08-1906 r. Stroniewice, +1907 r. Stroniewice) Felicja Kucińskia z d. Kucińska (*1910 r. Stroniewice, +1911 r. Stroniewice) Józefa Kucińska (*1914 r., +08-07-1986 r. Stroniewice) Wacław Kantorek (*1915 r., +1915 r. Stroniewice) Marta Kantorek (*1918 r. Stroniewice, +13-09-1918 r. Stroniewice) 69 [+]
514 . Strugienice m. urodzenia: 54
Cecylia Jabłońska z d. Wieczorek (*19-11-1823 r. Strugienice, +16-05-1887 r. Strugienice) Jan Świerzyński (*15-10-1824 r. Strugienice, +?) Apolonia Świerzyńska z d. Skwarna (*07-02-1826 r. Strugienice, +?) Benedykt Tomala (*17-03-1838 r. Strugienice, +03-02-1909 r. Jackowice) Kunegunda Jabłońska (*01-08-1842 r. Strugienice, +?) Małgorzata Mikołajczyk (*29-11-1846 r. Strugienice, +15-08-1884 r. Strugienice) Katarzyna Wieteska z d. Jabłońska (*22-06-1849 r. Strugienice, +?) Wawrzyniec Matysek (*04-08-1851 r. Strugienice, +?) Barbara Jabłońska (*25-11-1851 r. Strugienice, +?) Szymon Jabłoński (*24-10-1853 r. Strugienice, +?) Julianna Matysek z d. Gajda (*20-06-1856 r. Strugienice, +?) Marianna Wiercioch z d. Świerzyńska (*30-01-1858 r. Strugienice, +16-03-1910 r. Strugienice) Zofia Jabłońska (*06-04-1860 r. Strugienice, +?) Magdalena Gajda z d. Jarota (*10-05-1863 r. Strugienice, +?) Antoni Jabłoński (*29-05-1863 r. Strugienice, +?) Jakub Skowroński (*13-07-1866 r. Strugienice, +?) Marianna Szcześniak z d. Jabłońska (*01-07-1867 r. Strugienice, +?) Franciszek Wójcik (*10-10-1868 r. Strugienice, +?) Stanisław Gałaj (*27-09-1869 r. Strugienice, +?) Elżbieta Jabłońska (*27-06-1870 r. Strugienice, +?) Anna Mikołajczyk z d. Jarota (*16-07-1872 r. Strugienice, +1916 r. Seligów) Marianna Mikołajczyk (*01-04-1875 r. Strugienice, +30-03-1882 r. Strugienice) Agnieszka Kantorek z d. Mikołajczyk (*21-03-1877 r. Strugienice, +?) Jan Wiercioch (*28-08-1877 r. Strugienice, +1957 r. /Bąków Górny/) Ignacy Wójcik (*11-08-1878 r. Strugienice, +?) Marianna Grochocka z d. Mikołajczyk (*03-01-1886 r. Strugienice, +?) Jan Matysek (*20-12-1886 r. Strugienice, +1961 r. /Stary Waliszew/) Jan Skowroński (*11-10-1887 r. Strugienice, +?) Tomasz Jabłoński (*20-12-1887 r. Strugienice, +27-12-1887 r. Strugienice) Marcjanna Gajda z d. Mikołajczyk (*08-01-1888 r. Strugienice, +?) Marianna Skowrońska (*17-02-1890 r. Strugienice, +?) Franciszek Mikołajczyk (*22-03-1890 r. Strugienice, +02-10-1966 r. /Stary Waliszew/) Michał Wróbel (*21-09-1890 r. Strugienice, +?) Piotr Pająk (*1891 r. Strugienice, +?) Jan Mikołajczyk (*08-04-1892 r. Strugienice, +?) Katarzyna Telemon z d. Skowrońska (*19-06-1892 r. Strugienice, +?) Katarzyna Mikołajczyk (*17-01-1895 r. Strugienice, +12-04-1896 r. Strugienice) Jan Gałaj (*13-05-1895 r. Strugienice, +?) Konstanty Skowroński (*16-05-1895 r. Strugienice, +12-08-1896 r. Strugienice) Józef Kwieciński (*31-05-1895 r. Strugienice, +?) Franciszka Rybus z d. Wiercioch (*04-01-1896 r. Strugienice, +?) Tomasz Skowroński (*27-12-1897 r. Strugienice, +?) Marcjanna Gałaj (*25-01-1898 r. Strugienice, +?) Józef Mikołajczyk (*04-05-1898 r. Strugienice, +08-09-1898 r. Strugienice) Konstanty Mikołajczyk (*04-11-1899 r. Strugienice, +?) Konstanty Skowroński (*29-06-1901 r. Strugienice, +?) Marianna Wiercioch (*03-04-1903 r. Strugienice, +11-10-1906 r. Katarzynów) Franciszek Henryk Gałaj (*24-12-1903 r. Strugienice, +1921 r. Łowicz) Stanisława Druszcz z d. Kozieł (*06-10-1911 r. Strugienice, +?) Telemon (*10-09-1913 r. Strugienice, +10-09-1913 r. Strugienice) Regina Chruzimska z d. Kantorek (*1916 r. Strugienice, +?) Aleksander Wójcik (*14-07-1916 r. Strugienice, +?) Stanisław Wójcik (*13-04-1919 r. Strugienice, +?) Helena Ufa (*1925 r. Strugienice) m. zgonu: 16
Antoni Skwarna (+15-02-1858 r. Strugienice) Zofia Gajda z d. Olaczek (+15-01-1909 r. Strugienice) Antoni Gajek (+30-04-1830 r. Strugienice) Marianna Lis z d. Gałaj (*~ 1767 r., +31-01-1842 r. Strugienice) Karol Świerzyński (*~ 1788 r., +17-09-1848 r. Strugienice) Marianna Świerzyńska z d. Gajda (*~ 1797 r., +11-09-1852 r. Strugienice) Cecylia Jabłońska z d. Wieczorek (*19-11-1823 r. Strugienice, +16-05-1887 r. Strugienice) Małgorzata Mikołajczyk (*29-11-1846 r. Strugienice, +15-08-1884 r. Strugienice) Józef Wiercioch (*04-10-1848 r. Dąbkowice, +25-12-1907 r. Strugienice) Marianna Wiercioch z d. Świerzyńska (*30-01-1858 r. Strugienice, +16-03-1910 r. Strugienice) Marianna Mikołajczyk (*01-04-1875 r. Strugienice, +30-03-1882 r. Strugienice) Tomasz Jabłoński (*20-12-1887 r. Strugienice, +27-12-1887 r. Strugienice) Katarzyna Mikołajczyk (*17-01-1895 r. Strugienice, +12-04-1896 r. Strugienice) Konstanty Skowroński (*16-05-1895 r. Strugienice, +12-08-1896 r. Strugienice) Józef Mikołajczyk (*04-05-1898 r. Strugienice, +08-09-1898 r. Strugienice) Telemon (*10-09-1913 r. Strugienice, +10-09-1913 r. Strugienice) m. ceremonii #1: 1
Franciszek Wójcik (*10-10-1868 r. Strugienice, +?) Wiktoria Wójcik z d. Jabłońska (*08-12-1874 r. Maurzyce, +?) 71 [+]
516 . Strzebieszew m. urodzenia: 117
Marianna Słoniewska (*1758 r. Strzebieszew, +?) Benedykt Knera (*1767 r. Strzebieszew, +?) Mateusz Knera (*1792 r. Strzebieszew, +30-03-1869 r. Skaratki) Łukasz Knera (*1805 r. Strzebieszew, +?) Piotr Parys (*~ 1810 r. Strzebieszew, +?) Anna Podgórska z d. Knera (*1825 r. Strzebieszew, +1880 r. Skaratki) Anna Kucińska z d. Knera (*07-06-1828 r. Strzebieszew, +?) Stanisław Kuciński (*1835 r. Strzebieszew, +1891 r. Skaratki) Katarzyna Parys (*1835 r. Strzebieszew, +1835 r. Strzebieszew) Paweł Knera (*1836 r. Strzebieszew, +?) Elżbieta Parys (*1840 r. Strzebieszew, +1841 r. Strzebieszew) Andrzej Kuciński (*19-09-1843 r. Strzebieszew, +?) Wojciech Polit (*1844 r. Strzebieszew, +?) Marcin Parys (*1844 r. Strzebieszew, +?) Andrzej Kuciński (*21-11-1845 r. Strzebieszew, +1906 r. Strzebieszew) Antonina Parys (*1846 r. Strzebieszew, +1848 r. Strzebieszew) Wawrzyniec Pająk (*12-08-1848 r. Strzebieszew, +?) Antoni Płuciennik (*1851 r. Strzebieszew, +?) Franciszek Pająk (*29-01-1851 r. Strzebieszew, +21-09-1852 r. Strzebieszew) Marianna Majewska z d. Jurga (*1852 r. Strzebieszew, +21-12-1915 r. Chlebowice) Marianna Kubisiak z d. Kucińska (*1852 r. Strzebieszew, +?) Franciszka Płuciennik z d. Pająk (*1853 r. Strzebieszew, +?) Józef Szymczak (*31-08-1854 r. Strzebieszew, +?) Franciszka Kucińska (*1855 r. Strzebieszew, +?) Marianna Polit z d. Pająk (*1856 r. Strzebieszew, +1905 r. Osse) Jakub Kuciński (*1857 r. Strzebieszew, +24-11-1916 r. Strzebieszew) Piotr Kuciński (*1857 r. Strzebieszew, +?) Jan Pająk (*1858 r. Strzebieszew, +?) Stanisław Kuciński (*1859 r. Strzebieszew, +?) Antoni Kuciński (*1862 r. Strzebieszew, +?) Józef Kunecki (*17-03-1862 r. Strzebieszew, +?) Anna Parys z d. Wawrzyn (*24-07-1862 r. Strzebieszew, +?) Andrzej Pająk (*13-10-1862 r. Strzebieszew, +09-10-1863 r. Strzebieszew) Wiktoria Kucińska (*1865 r. Strzebieszew, +?) Ludwik Pająk (*02-02-1865 r. Strzebieszew, +?) Pająk (*19-06-1867 r. Strzebieszew, +19-06-1867 r. Strzebieszew) Maciej Jurga (*1872 r. Strzebieszew, +?) Grzegorz Kędziora (*1872 r. Strzebieszew, +?) Augustyn Białek (*1873 r. Strzebieszew, + /Domaniewice/) Agnieszka Kopania z d. Pawłowicz (*1874 r. Strzebieszew, +?) Grzegorz Kuciński (*1875 r. Strzebieszew, +20-02-1936 r. Helenów) Franciszek Parys (*1876 r. Strzebieszew, +?) Stanisław Kędziora (*1876 r. Strzebieszew, +?) Wiktoria Osuwniak z d. Pawłowicz (*1876 r. Strzebieszew, +1905 r. Strzebieszew) Marianna Kucińska (*1877 r. Strzebieszew, +1881 r. Strzebieszew) Stanisław Polit (*1877 r. Strzebieszew, +?) Józef Pawłowicz (*1878 r. Strzebieszew, +?) Józef Polit (*1878 r. Strzebieszew, +?) Józef Parys (*1879 r. Strzebieszew, +?) Jan Polit (*1880 r. Strzebieszew, +?) Katarzyna Kucińska (*1880 r. Strzebieszew, +?) Maciej Pawłowicz (*1880 r. Strzebieszew, +1908 r.) Jan Ruta (*1880 r. Strzebieszew, +28-12-1951 r. Sieraków) Józefa Płuciennik (*1881 r. Strzebieszew, +1894 r.) Agata Pawłowicz (*1882 r. Strzebieszew, +1883 r. Strzebieszew) Agnieszka Kucińska (*1882 r. Strzebieszew, +1883 r. Strzebieszew) Antoni Ruta (*1882 r. Strzebieszew, +?) Agata Polit (*1883 r. Strzebieszew, +?) Franciszek Pająk (*1883 r. Strzebieszew, + /Głowno/) Stanisław Parys (*1884 r. Strzebieszew, +1896 r. Strzebieszew) Stanisław Pawłowicz (*1884 r. Strzebieszew, +?) Teodor Polit (*1885 r. Strzebieszew, +?) Piotr Pająk (*1885 r. Strzebieszew, +?) Józefa Dziuda z d. Pawłowicz (*1886 r. Strzebieszew, +?) Franciszek Parys (*1887 r. Strzebieszew, +1895 r. Strzebieszew) Izydor Kuciński (*1888 r. Strzebieszew, +?) Jan Pawłowicz (*1888 r. Strzebieszew, +?) Stanisław Polit (*1888 r. Strzebieszew, +1888 r. Strzebieszew) Andrzej Pająk (*1888 r. Strzebieszew, +?) Andrzej Parys (*1889 r. Strzebieszew, +?) Józefa Ruta z d. Skuneczna (*1889 r. Strzebieszew, +?) Marianna Kucińska (*1889 r. Strzebieszew, +1889 r.) Marcjanna Polit (*1890 r. Strzebieszew, +?) Marianna Pawłowicz (*1891 r. Strzebieszew, +1894 r. Strzebieszew) Aleksander Parys (*1892 r. Strzebieszew, +?) Zofia Zych z d. Skuneczna (*14-05-1892 r. Strzebieszew, +?) Helena Parys (*1894 r. Strzebieszew, +1894 r. Strzebieszew) Szczepan Pająk (*1894 r. Strzebieszew, +?) Jadwiga Sianoszek z d. Domańska (*1894 r. Strzebieszew, +1954 r. Wygoda) Łucja Kucińska (*1895 r. Strzebieszew, +?) Marianna Kucińska (*1895 r. Strzebieszew, +?) Małgorzata Pająk (*1896 r. Strzebieszew, +?) Marianna Pająk (*1896 r. Strzebieszew, +?) Szczepan Parys (*1896 r. Strzebieszew, +1898 r. Strzebieszew) Jan Kunecki (*1896 r. Strzebieszew, +04-07-1920 r. Ziewanice) Agata Wójcikowska z d. Domańska (*1897 r. Strzebieszew, +27-02-1987 r. Rogóźno) Jan Zuchora (*1897 r. Strzebieszew, +?) Antoni Pająk (*1897 r. Strzebieszew, +1970 r.) Wojciech Parys (*1899 r. Strzebieszew, +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/) Jan Pająk (*1899 r. Strzebieszew, +09-03-1985 r. Strzebieszew) Kazimierz Kunecki (*1899 r. Strzebieszew, +?) Antoni Kuciński (*13-07-1899 r. Strzebieszew, +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Wiktoria Kucińska (*1901 r. Strzebieszew, +?) Jan Polit (*1902 r. Strzebieszew, +?) Wincenty Parys (*1902 r. Strzebieszew, +?) Franciszek Kunecki (*1902 r. Strzebieszew, +?) Kostanty Kuciński (*1904 r. Strzebieszew, +?) Władysław Ruta (*10-12-1904 r. Strzebieszew, +05-04-1992 r. Olsztyn) Andrzej Polit (*1906 r. Strzebieszew, +24-02-1969 r. Strzebieszew) Helena Kucharek z d. Kunecka (*1906 r. Strzebieszew, +?) Małgorzata Kosiorek z d. Ruta (*15-11-1906 r. Strzebieszew, +21-12-1983 r. Olsztyn) Jan Kuciński (*1907 r. Strzebieszew, +?) Konstancja Pająk (*1907 r. Strzebieszew, +?) Janina Małecka z d. Pająk (*1908 r. Strzebieszew, +?) Stanisław Kędziora (*1908 r. Strzebieszew, +14-09-1939 r. Lisiewice) Władysław Polit (*1908 r. Strzebieszew, +1910 r. Strzebieszew) Józef Polit (*1909 r. Strzebieszew, +?) Urszula Ruta (*04-03-1910 r. Strzebieszew, +?) Stanisław Ruta (*05-05-1911 r. Strzebieszew, +?) Apolonia Pająk (*1913 r. Strzebieszew, +?) Władysław Ruta (*1913 r. Strzebieszew, +?) Czesław Ruta (*10-08-1913 r. Strzebieszew, +26-08-1988 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Helena Kucińska (*1918 r. Strzebieszew, +1918 r. Strzebieszew) Stanisława Dratwa (*1919 r. Strzebieszew, +?) Władysław Kuciński (*1919 r. Strzebieszew, +?) Tadeusz Kuciński (*11-01-1927 r. Strzebieszew, +1999 r. /Domaniewice/) Marian Kuciński (*29-11-1931 r. Strzebieszew, +07-01-2001 r. Strzebieszew /Domaniewice/) m. zgonu: 53
Barbara Kucińska z d. Grzelak (+11-01-1927 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Mateusz Słoniewski vel Knera (*18-09-1764 r., +27-05-1810 r. Strzebieszew) Kacper Knera (*~ 1781 r., +11-05-1867 r. Strzebieszew) Elżbieta Pająk z d. Zarzycka (*1794 r. Rogóźno, +15-08-1843 r. Strzebieszew) Rozalia Parys z d. Kantorek (*26-08-1809 r. Skaratki, +17-11-1848 r. Strzebieszew) Franciszek Wielec (*05-10-1817 r. Skaratki, +1885 r. Strzebieszew) Izydor Kuciński (*09-04-1823 r. Stroniewice, +1882 r. Strzebieszew) Dorota Wielec z d. Jadach (*05-02-1825 r. Skaratki, +1910 r. Strzebieszew) Maciej Pająk (*24-02-1827 r. Stroniewice, +08-03-1870 r. Strzebieszew) Katarzyna Parys (*1835 r. Strzebieszew, +1835 r. Strzebieszew) Elżbieta Parys (*1840 r. Strzebieszew, +1841 r. Strzebieszew) Mikołaj Parys (*1842 r., +1843 r. Strzebieszew) Andrzej Kuciński (*21-11-1845 r. Strzebieszew, +1906 r. Strzebieszew) Antonina Parys (*1846 r. Strzebieszew, +1848 r. Strzebieszew) Małgorzata Majewska (*09-05-1848 r. Skaratki, +19-07-1864 r. Strzebieszew) Franciszek Pająk (*29-01-1851 r. Strzebieszew, +21-09-1852 r. Strzebieszew) Józef Kuciński (*~ 1851 r., +1914 r. Strzebieszew) Jakub Kuciński (*1857 r. Strzebieszew, +24-11-1916 r. Strzebieszew) Michał Graszka (*06-09-1862 r. Skaratki, +26-09-1862 r. Strzebieszew) Andrzej Pająk (*13-10-1862 r. Strzebieszew, +09-10-1863 r. Strzebieszew) Jan Kuciński (*1865 r., +25-07-1866 r. Strzebieszew) Pająk (*19-06-1867 r. Strzebieszew, +19-06-1867 r. Strzebieszew) Wiktoria Osuwniak z d. Pawłowicz (*1876 r. Strzebieszew, +1905 r. Strzebieszew) Marianna Kucińska (*1877 r. Strzebieszew, +1881 r. Strzebieszew) Agata Pawłowicz (*1882 r. Strzebieszew, +1883 r. Strzebieszew) Anna Pająk (*1882 r., +1882 r. Strzebieszew) Agnieszka Kucińska (*1882 r. Strzebieszew, +1883 r. Strzebieszew) Antonina Kędziora z d. Zuchora (*29-03-1883 r. Kadzielin, +1910 r. Strzebieszew) Małgorzata Kucińska z d. Kunecka (*1884 r. Stroniewice, +02-06-1917 r. Strzebieszew) Stanisław Parys (*1884 r. Strzebieszew, +1896 r. Strzebieszew) Franciszek Parys (*1887 r. Strzebieszew, +1895 r. Strzebieszew) Stanisław Polit (*1888 r. Strzebieszew, +1888 r. Strzebieszew) Agnieszka Kucińska (*1888 r., +1916 r. Strzebieszew) Grzegorz Kuciński (*1890 r., +17-09-1975 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Marianna Pawłowicz (*1891 r. Strzebieszew, +1894 r. Strzebieszew) Helena Parys (*1894 r. Strzebieszew, +1894 r. Strzebieszew) Szczepan Parys (*1896 r. Strzebieszew, +1898 r. Strzebieszew) Franciszka Dratwa z d. Wielec (*1897 r. Skaratki, +31-03-1988 r. Strzebieszew) Jan Pająk (*1899 r. Strzebieszew, +09-03-1985 r. Strzebieszew) Antoni Kuciński (*13-07-1899 r. Strzebieszew, +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Małgorzata Białek z d. Pająk (*1901 r., +12-03-1989 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Feliks Pająk (*1901 r., +31-03-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Aniela Kucińska z d. Grzelak (*1902 r., +29-01-1974 r. Strzebieszew) Andrzej Polit (*1906 r. Strzebieszew, +24-02-1969 r. Strzebieszew) Władysław Polit (*1908 r. Strzebieszew, +1910 r. Strzebieszew) Wacław Ruta (*1910 r., +1912 r. Strzebieszew) Stanisław Pająk (*1912 r. Stroniewice, +1913 r. Strzebieszew) Józef Kantorek (*1913 r. Skaratki, +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Czesław Ruta (*10-08-1913 r. Strzebieszew, +26-08-1988 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Helena Kucińska (*1918 r. Strzebieszew, +1918 r. Strzebieszew) Marian Kuciński (*29-11-1931 r. Strzebieszew, +07-01-2001 r. Strzebieszew /Domaniewice/) Czesław Oraczyński (*29-06-1949 r., +05-03-1990 r. Strzebieszew) Leokadia Oraczyńska z d. Ruta (*1951 r., +11-01-1991 r. Strzebieszew /Domaniewice/) 170 [+]
526 . Szczecin m. urodzenia: 1
Eugeniusz Bogusław Michnowicz (*1957 r. Szczecin) m. zgonu: 4
Henryk Cłapiński (*13-08-1929 r., +01-07-1987 r. Szczecin /Szczecin/) Halina Cłapińska z d. Pawluk (*20-07-1936 r., +16-08-1996 r. Szczecin) Marian Czerwonka (*12-02-1950 r., +07-09-1992 r. Szczecin) Zbigniew Cłapiński (*29-01-1960 r., +01-02-1999 r. Szczecin /Szczecin/) m. pochówku: 7
Feliks Kazimierski (*12-05-1913 r. Lisiewice, +20-09-1958 r. /Szczecin/) Jerzy Kaszarek (*13-04-1926 r., +31-10-2012 r. /Szczecin/) Irena Kaszarek z d. Kosmowska (*27-09-1926 r., +02-11-2016 r. /Szczecin/) Henryk Cłapiński (*13-08-1929 r., +01-07-1987 r. Szczecin /Szczecin/) Józef Cłapiński (*19-03-1934 r., +23-02-2014 r. /Szczecin/) Wiesława Cłapińska (*13-10-1934 r., +15-08-2018 r. /Szczecin/) Zbigniew Cłapiński (*29-01-1960 r., +01-02-1999 r. Szczecin /Szczecin/) m. pogrzebu: 8
Feliks Kazimierski (*12-05-1913 r. Lisiewice, +20-09-1958 r. /Szczecin/) Jerzy Kaszarek (*13-04-1926 r., +31-10-2012 r. /Szczecin/) Irena Kaszarek z d. Kosmowska (*27-09-1926 r., +02-11-2016 r. /Szczecin/) Henryk Cłapiński (*13-08-1929 r., +01-07-1987 r. Szczecin /Szczecin/) Józef Cłapiński (*19-03-1934 r., +23-02-2014 r. /Szczecin/) Wiesława Cłapińska (*13-10-1934 r., +15-08-2018 r. /Szczecin/) Marian Czerwonka (*12-02-1950 r., +07-09-1992 r. Szczecin) Zbigniew Cłapiński (*29-01-1960 r., +01-02-1999 r. Szczecin /Szczecin/) m. zamieszkania: 5
Andrzej Nowak Halina Nowak z d. Karpiuk (*1955 r.) Anna Matuszewska z d. Kawicz (*1983 r.) Łukasz Matuszewski (*1984 r. Kamień Pomorski) Hanna Matuszewska (*2013 r.) m. ceremonii #1: 1
Feliks Kazimierski (*12-05-1913 r. Lisiewice, +20-09-1958 r. /Szczecin/) Apolonia Kazimierska z d. Szczygieł (+?) 26 [+]
527 . Szczecinek m. urodzenia: 4
Krzysztof Jan Leśniewicz (*1946 r. Szczecinek) Bożenna Helena Bińczak z d. Anieszewska (*26-04-1948 r. Szczecinek, +27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/) Tomasz Bińczak (*1973 r. Szczecinek) Wojciech Bińczak (*1975 r. Szczecinek) m. zgonu: 4
Zofia Pawlik z d. Kazimierska (*18-09-1919 r. Lisiewice, +27-03-2008 r. Szczecinek /Szczecinek/) Jan Pawlik (*17-01-1920 r. Lwów, +22-07-1986 r. Szczecinek /Szczecinek/) Teresa Sadowa z d. Kret (*23-01-1935 r. Łuck, +18-01-2011 r. Szczecinek /Darłowo/) Lesław Ryszard Pawlik (*17-05-1951 r., +29-09-2011 r. Szczecinek /Szczecinek/) m. pochówku: 3
Zofia Pawlik z d. Kazimierska (*18-09-1919 r. Lisiewice, +27-03-2008 r. Szczecinek /Szczecinek/) Jan Pawlik (*17-01-1920 r. Lwów, +22-07-1986 r. Szczecinek /Szczecinek/) Lesław Ryszard Pawlik (*17-05-1951 r., +29-09-2011 r. Szczecinek /Szczecinek/) m. pogrzebu: 3
Zofia Pawlik z d. Kazimierska (*18-09-1919 r. Lisiewice, +27-03-2008 r. Szczecinek /Szczecinek/) Jan Pawlik (*17-01-1920 r. Lwów, +22-07-1986 r. Szczecinek /Szczecinek/) Lesław Ryszard Pawlik (*17-05-1951 r., +29-09-2011 r. Szczecinek /Szczecinek/) 14 [+]
532 . Szymanowice m. urodzenia: 11
Wincenty Pierzchała (*23-01-1806 r. Szymanowice, +21-01-1847 r. Szymanowice) Franciszka Olaczek z d. Dałek (*05-03-1811 r. Szymanowice, +1867 r. Świeryż) Mikołaj Sokół (*06-09-1812 r. Szymanowice, +06-09-1852 r. Zduny) Wojciech Kamiński (*01-04-1826 r. Szymanowice, +25-08-1911 r. Zduny) Agnieszka Jakubowska z d. Pierzchała (*14-01-1834 r. Szymanowice, +?) Magdalena Jabłońska z d. Rolewska (*1868 r. Szymanowice, +27-07-1932 r. Łódź) Marianna Górczyńska z d. Woźnicka (*21-10-1872 r. Szymanowice, +?) Józef Protekta (*16-10-1903 r. Szymanowice, +?) Jan Protekta (*01-07-1905 r. Szymanowice, +?) Zofia Janina Protekta (*21-08-1906 r. Szymanowice, +?) Stanisław Protekta (*18-02-1908 r. Szymanowice, +05-09-1908 r. Szymanowice) m. zgonu: 7
Baltazar Pierzchała (+04-02-1847 r. Szymanowice) Małgorzata Rybusiewicz z d. Sokół (+09-02-1856 r. Szymanowice) Wincenty Pierzchała (*23-01-1806 r. Szymanowice, +21-01-1847 r. Szymanowice) Marianna Kaźmierczak z d. Kamińska (*05-11-1864 r. Zduny, +15-02-1909 r. Szymanowice) Katarzyna Protekta z d. Jabłońska (*10-11-1879 r. Maurzyce, +18-02-1908 r. Szymanowice) Stanisław Protekta (*18-02-1908 r. Szymanowice, +05-09-1908 r. Szymanowice) Kaźmierczak (*05-02-1909 r., +05-02-1909 r. Szymanowice) 18 [+]
536 . Świące m. urodzenia: 13
Rozalia Jabłońska (*23-08-1844 r. Świące, +?) Karol Jabłoński (*04-11-1845 r. Świące, +1922 r. Mastki) Franciszka Bogusz z d. Rybus (*11-03-1846 r. Świące, +05-08-1899 r. Łaźniki) Józefa Jabłońska (*09-03-1848 r. Świące, +?) Jan Jabłoński (*13-05-1850 r. Świące, +05-08-1915 r. Stroniewice) Szymon Jabłoński (*13-10-1852 r. Świące, +?) Apolonia Jabłońska (*08-02-1855 r. Świące, +?) Marianna Jabłońska (*12-08-1874 r. Świące, +23-08-1874 r. Świące) Jan Jabłoński (*18-09-1875 r. Świące, +?) Kacper Jabłoński (*13-01-1877 r. Świące, +?) Marianna Jabłońska (*30-11-1879 r. Świące, +26-07-1886 r. Świące) Katarzyna Mróz z d. Jabłońska (*22-10-1882 r. Świące, +16-10-1974 r. Zalesie Dolne) Jan Stanisław Jabłoński (*26-11-1908 r. Świące, +?) m. zgonu: 6
Franciszek Rybus (+31-10-1876 r. Świące) Małgorzata Rybus z d. Romanowska (*~ 1792 r., +07-09-1852 r. Świące) Marianna Rybus z d. Świdrowska (*~ 1821 r., +23-04-1855 r. Świące) Franciszek Jabłoński (*05-10-1822 r. Maurzyce, +02-01-1858 r. Świące) Marianna Jabłońska (*12-08-1874 r. Świące, +23-08-1874 r. Świące) Marianna Jabłońska (*30-11-1879 r. Świące, +26-07-1886 r. Świące) 19 [+]
541 . Świeryż m. urodzenia: 5
Józef Bejda (*19-03-1776 r. Świeryż, +07-11-1841 r. Świeryż) Jakub Wieteska (*1801 r. Świeryż, +?) Agnieszka Jabłońska z d. Bejda (*13-04-1826 r. Świeryż, +22-12-1855 r. Maurzyce) Agnieszka Jabłońska z d. Wieteska (*19-01-1833 r. Świeryż, +14-07-1878 r. Maurzyce) Bolesław Perzyna (*09-02-1919 r. Świeryż, +?) m. zgonu: 7
Jan Wieteska (+1829 r. Świeryż) Franciszka Różycka z d. Boczek (+24-06-1934 r. Świeryż) Urszula Bejda z d. Czarnota (*~ 1746 r., +1796 r. Świeryż) Józef Bejda (*19-03-1776 r. Świeryż, +07-11-1841 r. Świeryż) Magdalena Bejda z d. Drzewiecka (*~ 1786 r., +29-12-1847 r. Świeryż) Franciszka Olaczek z d. Dałek (*05-03-1811 r. Szymanowice, +1867 r. Świeryż) Helena Żabka z d. Drozd (*30-03-1898 r. Bocheń, +03-03-1961 r. Świeryż) 12 [+]
546 . Świny m. urodzenia: 5
Franciszek Paprocki (*11-10-1884 r. Świny, +10-02-1885 r. Świny) Marianna Paprocka (*30-03-1886 r. Świny, +24-04-1892 r. Świny) Józefa Olczyk z d. Paprocka (*28-10-1888 r. Świny, +1942 r.) Stanisław Paprocki (*21-03-1891 r. Świny, +07-04-1891 r. Świny) Marianna Szadkowska z d. Paprocka (*10-07-1892 r. Świny, +?) m. zgonu: 3
Franciszek Paprocki (*11-10-1884 r. Świny, +10-02-1885 r. Świny) Marianna Paprocka (*30-03-1886 r. Świny, +24-04-1892 r. Świny) Stanisław Paprocki (*21-03-1891 r. Świny, +07-04-1891 r. Świny) m. pochówku: 6
Paweł Ambroziński (*16-01-1863 r. Marianów, +01-02-1913 r. Rewica /Świny/) Marianna Ambrozińska z d. Wieczorek (*02-04-1867 r. Długie, +14-10-1936 r. Rewica /Świny/) Władysław Ambroziński (*22-12-1889 r. Rewica, +13-03-1936 r. /Świny/) Henryk Piekarek (*~ 1923 r., +02-2013 r. /Świny/) Kazimierz Ambroziński (*~ 1927 r., +01-11-2002 r. /Świny/) Władysław Ambroziński (*1939 r., +18-09-2003 r. /Świny/) m. pogrzebu: 5
Julianna Ambrozińska (*~ 1899 r., +10-02-1986 r.) Franciszek Ambroziński (*05-04-1908 r. Rewica, +15-12-1975 r. Rewica) Henryk Piekarek (*~ 1923 r., +02-2013 r. /Świny/) Kazimierz Ambroziński (*~ 1927 r., +01-11-2002 r. /Świny/) Władysław Ambroziński (*1939 r., +18-09-2003 r. /Świny/) 19 [+]
549 . Tarnówka m. urodzenia: 13
Józefa Mamońska z d. Jakubowska (*16-01-1841 r. Tarnówka, +?) Marianna Antonina Grygielska (*1857 r. Tarnówka, +1857 r.) Apolonia Grygielska (*16-05-1865 r. Tarnówka, +18-05-1865 r. Tarnówka) Antonina Gnatowska z d. Mamońska (*17-04-1868 r. Tarnówka, +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/) Tomasz Mamoński (*22-10-1873 r. Tarnówka, +?) Weronika Mamońska (*15-08-1876 r. Tarnówka, +?) Marianna Grygielska (*01-08-1886 r. Tarnówka, +03-11-1886 r. Tarnówka) Józefa Grygielska (*19-02-1888 r. Tarnówka, +?) Antonina Grygielska (*05-10-1890 r. Tarnówka, +?) Stanisław Grygielski (*29-04-1893 r. Tarnówka, +04-03-1894 r. Tarnówka) Adam Grygielski (*18-12-1894 r. Tarnówka, +?) Jan Grygielski (*06-12-1896 r. Tarnówka, +?) Franciszek Grygielski (*19-09-1899 r. Tarnówka, +?) m. zgonu: 5
Stanisław Grygielski (*1859 r., +26-04-1890 r. Tarnówka) Apolonia Grygielska (*16-05-1865 r. Tarnówka, +18-05-1865 r. Tarnówka) Marianna Szymańska z d. Grygielska (*1869 r., +1900 r. Tarnówka) Marianna Grygielska (*01-08-1886 r. Tarnówka, +03-11-1886 r. Tarnówka) Stanisław Grygielski (*29-04-1893 r. Tarnówka, +04-03-1894 r. Tarnówka) 18 [+]
556 . Trąby m. urodzenia: 59
Franciszek Kowalczyk (*1847 r. Trąby, +02-07-1930 r. Trąby) Jan Lebioda (*1858 r. Trąby, +?) Józef Lebioda (*1860 r. Trąby, +?) Józefa Baran z d. Lebioda (*1863 r. Trąby, +05-08-1915 r. Lisiewice) Franciszek Lebioda (*19-08-1868 r. Trąby, +09-04-1936 r. Trąby) Jan Kowalczyk (*12-09-1869 r. Trąby, +?) Ignacy Lebioda (*01-09-1870 r. Trąby, +21-01-1874 r. Trąby) Marianna Kowalczyk (*25-06-1871 r. Trąby, +13-02-1872 r. Trąby) Mateusz Kowalczyk (*12-09-1871 r. Trąby, +13-08-1877 r. Trąby) Marianna Sobieszek z d. Kowalczyk (*26-01-1876 r. Trąby, +03-04-1949 r. Łowicz) Roman Pawlata (*09-08-1877 r. Trąby, +?) Katarzyna Kowalczyk (*07-11-1878 r. Trąby, +08-03-1879 r. Trąby) Paweł Kowalczyk (*22-06-1880 r. Trąby, +06-09-1881 r. Trąby) Marianna Liberska z d. Perzyńska (*1881 r. Trąby, +?) Józef Kowalczyk (*18-02-1883 r. Trąby, +?) Marcjanna Lebioda (*31-12-1883 r. Trąby, +12-01-1884 r. Trąby) Franciszek Lebioda (*27-01-1885 r. Trąby, +01-05-1886 r. Trąby) Elżbieta Kowalczyk (*24-02-1886 r. Trąby, +?) Jan Lebioda (*23-03-1887 r. Trąby, +?) Jan Lebioda (*27-01-1888 r. Trąby, +?) Franciszek Kowalczyk (*05-09-1888 r. Trąby, +21-07-1889 r. Trąby) Stanisław Lebioda (*04-08-1889 r. Trąby, +?) Ignacy Lebioda (*28-07-1890 r. Trąby, +?) Agata Kowalczyk (*01-02-1891 r. Trąby, +30-04-1892 r. Trąby) Jan Liberski (*27-12-1891 r. Trąby, +?) Wincenty Lebioda (*12-07-1892 r. Trąby, +20-12-1892 r. Trąby) Małgorzata Wojciechowska z d. Lebioda (*17-10-1892 r. Trąby, +?) Antoni Liberski (*07-06-1894 r. Trąby, +?) Piotr Lebioda (*19-06-1894 r. Trąby, +20-01-1938 r. Trąby) Agnieszka Liberska z d. Obórka (*29-12-1895 r. Trąby, +1979 r.) Józef Lebioda (*22-03-1896 r. Trąby, +10-07-1897 r. Trąby) Józef Liberski (*18-05-1896 r. Trąby, +14-04-1941 r. Trąby) Jan Panek (*1897 r. Trąby, +?) Marianna Liberska (*09-10-1897 r. Trąby, +17-10-1897 r. Trąby) Wojciech Lebioda (*31-03-1898 r. Trąby, +?) Aniela Liberska (*13-12-1898 r. Trąby, +12-02-1899 r. Trąby) Józef Panek (*1899 r. Trąby, +27-01-1900 r. Trąby) Franciszek Lebioda (*20-03-1900 r. Trąby, +24-01-1906 r. Lisiewice) Stanisława Milczarek z d. Czekaj (*17-09-1900 r. Trąby, +03-04-1990 r. Mystkowice /Chruślin/) Józef Panek (*13-02-1901 r. Trąby, +14-10-1942 r. Dachau) Tomasz Liberski (*10-12-1901 r. Trąby, +22-03-1961 r. Trąby) Petronela Obórka z d. Lebioda (*02-06-1902 r. Trąby, +22-07-1986 r.) Marianna Milczarek z d. Czekaj (*19-08-1902 r. Trąby, +30-06-1984 r. Mystkowice /Chruślin/) Stanisława Panek (*10-09-1903 r. Trąby, +?) Kazimierz Kaczor (*23-02-1904 r. Trąby, +?) Stanisław Lebioda (*15-06-1904 r. Trąby, +?) Franciszka Różycka z d. Michalska (*07-10-1904 r. Trąby, +14-02-1983 r. Trąby /Chruślin/) Andrzej Liberski (*10-10-1904 r. Trąby, +?) Walenty Liberski (*12-02-1906 r. Trąby, +?) Marianna Kolas z d. Liberska (*01-12-1907 r. Trąby, +04-09-1990 r. Piaski Bankowe) Stanisława Liberska (*09-02-1911 r. Trąby, +31-03-1911 r. Trąby) Piotr Liberski (*14-12-1912 r. Trąby, +?) Julia Drużny z d. Liberska (*09-02-1914 r. Trąby, +?) Stanisław Grabowicz (*07-04-1915 r. Trąby, +?) Wacław Liberski (*09-07-1916 r. Trąby, +09-07-1916 r. Trąby) Stanisława Kowalczyk (*02-04-1919 r. Trąby, +?) Bolesław Władysław Lebioda (*06-11-1920 r. Trąby, +?) Stefania Kowalczyk (*08-03-1921 r. Trąby, +?) Stanisław Liberski (*09-08-1922 r. Trąby, +?) m. zgonu: 33
Marianna Lebioda z d. Zuchora (+14-11-1894 r. Trąby) Franciszka Lebioda z d. Michalska (+05-12-1935 r. Trąby) Konstanty Lebioda (+22-01-1885 r. Trąby) Tadeusz Kowalczyk (+27-02-1926 r. Trąby) Eugenia Liberska (+07-06-1927 r. Trąby) Marianna Błażejewska z d. Solińska (*~ 1787 r., +23-10-1867 r. Trąby) Teresa Krakowiak z d. Kazimierska (*1828 r. Guźnia, +05-12-1903 r. Trąby) Franciszek Kowalczyk (*1847 r. Trąby, +02-07-1930 r. Trąby) Paweł Panek (*1849 r. Dąbkowice, +01-05-1932 r. Trąby) Franciszka Kowalczyk z d. Lebioda (*18-02-1849 r. Grudze, +18-07-1921 r. Trąby) Franciszka Panek z d. Warda (*17-09-1859 r. Skaratki, +20-03-1923 r. Trąby) Franciszek Lebioda (*19-08-1868 r. Trąby, +09-04-1936 r. Trąby) Ignacy Lebioda (*01-09-1870 r. Trąby, +21-01-1874 r. Trąby) Marianna Kowalczyk (*25-06-1871 r. Trąby, +13-02-1872 r. Trąby) Mateusz Kowalczyk (*12-09-1871 r. Trąby, +13-08-1877 r. Trąby) Katarzyna Kowalczyk (*07-11-1878 r. Trąby, +08-03-1879 r. Trąby) Paweł Kowalczyk (*22-06-1880 r. Trąby, +06-09-1881 r. Trąby) Marcjanna Lebioda (*31-12-1883 r. Trąby, +12-01-1884 r. Trąby) Franciszek Lebioda (*27-01-1885 r. Trąby, +01-05-1886 r. Trąby) Franciszek Kowalczyk (*05-09-1888 r. Trąby, +21-07-1889 r. Trąby) Agata Kowalczyk (*01-02-1891 r. Trąby, +30-04-1892 r. Trąby) Wincenty Lebioda (*12-07-1892 r. Trąby, +20-12-1892 r. Trąby) Piotr Lebioda (*19-06-1894 r. Trąby, +20-01-1938 r. Trąby) Józef Lebioda (*22-03-1896 r. Trąby, +10-07-1897 r. Trąby) Józef Liberski (*18-05-1896 r. Trąby, +14-04-1941 r. Trąby) Marianna Liberska (*09-10-1897 r. Trąby, +17-10-1897 r. Trąby) Aniela Liberska (*13-12-1898 r. Trąby, +12-02-1899 r. Trąby) Józef Panek (*1899 r. Trąby, +27-01-1900 r. Trąby) Katarzyna Lebioda z d. Obórka (*05-03-1901 r. Chruślin, +03-10-1992 r. Trąby) Tomasz Liberski (*10-12-1901 r. Trąby, +22-03-1961 r. Trąby) Franciszka Różycka z d. Michalska (*07-10-1904 r. Trąby, +14-02-1983 r. Trąby /Chruślin/) Stanisława Liberska (*09-02-1911 r. Trąby, +31-03-1911 r. Trąby) Wacław Liberski (*09-07-1916 r. Trąby, +09-07-1916 r. Trąby) 92 [+]
558 . Trzebinia m. urodzenia: 2
Romuald Jagiełło (*07-02-1913 r. Trzebinia, +12-04-1987 r. Katowice /Trzebinia/) Adam Stanisław Jagiełło (*1946 r. Trzebinia) m. zgonu: 1
Kazimiera Marianna Migdał z d. Niewięgłowska (*04-03-1905 r. Biorków Wielki, +1969 r. Trzebinia /Trzebinia/) m. pochówku: 4
Franciszek Migdał (*1905 r., +1980 r. Kraków /Trzebinia/) Kazimiera Marianna Migdał z d. Niewięgłowska (*04-03-1905 r. Biorków Wielki, +1969 r. Trzebinia /Trzebinia/) Romuald Jagiełło (*07-02-1913 r. Trzebinia, +12-04-1987 r. Katowice /Trzebinia/) Julia Helena Jagiełło z d. Niewięgłowska (*16-02-1913 r. Biorków Mały, +21-04-1997 r. Chrzanów /Trzebinia/) m. pogrzebu: 4
Franciszek Migdał (*1905 r., +1980 r. Kraków /Trzebinia/) Kazimiera Marianna Migdał z d. Niewięgłowska (*04-03-1905 r. Biorków Wielki, +1969 r. Trzebinia /Trzebinia/) Romuald Jagiełło (*07-02-1913 r. Trzebinia, +12-04-1987 r. Katowice /Trzebinia/) Julia Helena Jagiełło z d. Niewięgłowska (*16-02-1913 r. Biorków Mały, +21-04-1997 r. Chrzanów /Trzebinia/) 11 [+]
560 . Tuczępy m. zgonu: 1
Marianna Staworzyńska (*~ 1836 r., +1851 r. Tuczępy) m. chrztu: 7
Adam Staworzyński (*1840 r. Wierzbica, +?) Narcyz Szymon Staworzyński (*1842 r. Wierzbica, +1843 r. Wierzbica) Rozalia Staworzyńska (*1844 r. Wierzbica, +?) Florencja Staworzyńska (*1850 r. Wierzbica, +?) Aleksander Szotarski (*1852 r. Grzymała, +?) Franciszek Staworzyński (*1865 r. Wierzbica, +02-08-1937 r. /Warszawa/) Marianna Staworzyńska (*1871 r. Jarosławiec, +?) m. ceremonii #1: 2
Adam Staworzyński (*1840 r. Wierzbica, +?) Tekla Staworzyńska z d. Mrowińska (+?) Jakub Węgierski (*~ 1819 r. Kielce, +1851 r. Dobrów) Józefa Piątkowska z d. Staworzyńska (*~ 1834 r., +30-01-1908 r. Włoszczowa) 10 [+]
569 . Umień m. urodzenia: 11
Jan Gnatowski (*1847 r. Umień, +?) Antoni Gnatowski (*~ 1865 r. Umień, +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/) Emilia Lasota (*1878 r. Umień, +?) Maciej Gnatowski (*1878 r. Umień, +?) Walenty Miszczak (*1881 r. Umień, +1882 r. Umień) Agata Lasota (*1881 r. Umień, +1881 r. Umień) Stanisław Gnatowski (*1882 r. Umień, +?) Adam Miszczak (*1882 r. Umień, +?) Marianna Gralak (*1882 r. Umień, +?) Magdalena Lasota (*1882 r. Umień, +?) Władysław Gralak (*1884 r. Umień, +?) m. zgonu: 3
Ignacy Czubakowski (*1879 r. Olszówka, +1880 r. Umień) Walenty Miszczak (*1881 r. Umień, +1882 r. Umień) Agata Lasota (*1881 r. Umień, +1881 r. Umień) m. chrztu: 24
Balbina Dorota Lasota (*1823 r., +?) Katarzyna Gnatowska z d. Wasyl (*1839 r., +?) Marianna Gnatowska (*1842 r., +?) Katarzyna Gnatowska (*1844 r., +?) Jan Gnatowski (*1847 r. Umień, +?) Marianna Szafrańska z d. Czubak (*1847 r., +?) Jan Gnatowski (*1849 r., +?) Marianna Miszczak z d. Gnatowska (*1854 r., +?) Wojciech Gnatowski (*1863 r., +?) Andrzej Gnatowski (*1868 r., +?) Walenty Gnatowski (*1871 r., +?) Józefa Lasota (*1872 r., +?) Franciszka Gnatowska (*1874 r., +?) Roch Lasota (*1875 r., +?) Emilia Lasota (*1878 r. Umień, +?) Ignacy Czubakowski (*1879 r. Olszówka, +1880 r. Umień) Władysław Mamoński (*1879 r. Hilarów, +?) Walenty Miszczak (*1881 r. Umień, +1882 r. Umień) Agata Lasota (*1881 r. Umień, +1881 r. Umień) Adam Miszczak (*1882 r. Umień, +?) Marianna Gralak (*1882 r. Umień, +?) Magdalena Lasota (*1882 r. Umień, +?) Władysław Gralak (*1884 r. Umień, +?) Walenty Czubak (*1884 r. Olszówka, +?) m. ceremonii #1: 7
Kacper Gnatowski (*~ 1838 r., +?) Katarzyna Gnatowska z d. Wasyl (*1839 r., +?) Mateusz Gnatowski (+1853 r.) Katarzyna Kołuda z d. Lassota (*~ 1821 r., +?) Antoni Gralak (*1857 r., +1889 r.) Marianna Gralak z d. Zielińska (+?) Maciej Lasota (+?) Małgorzata Lasota z d. Brzezińska (+?) Maciej Lasota (+?) Zofia Lasota z d. Danielska (+?) Stanisław Ludwicki (+?) Magdalena Ludwicka z d. Lasota (+1874 r.) Wojciech Miszczak (+?) Marianna Miszczak z d. Gnatowska (*1854 r., +?) 45 [+]
581 . Warszawa m. urodzenia: 61
Ewa Piekarska z d. Michalak (* Warszawa) Antoni Ferdynand Staworzyński (*02-06-1880 r. Warszawa, +1881 r. Warszawa) Władysław Leon Staworzyński (*10-06-1881 r. Warszawa, +04-04-1945 r. /Warszawa/) Edmund Lehr (*09-08-1881 r. Warszawa, +18-01-1958 r. /Warszawa/) Henryk Klemens Staworzyński (*22-11-1885 r. Warszawa, +16-09-1886 r. Warszawa) Bronisława Staworzyńska (*07-02-1887 r. Warszawa, +?) Stefan Staworzyński (*31-05-1888 r. Warszawa, +26-09-1939 r. /Warszawa/) Wacław Franciszek Staworzyński (*1889 r. Warszawa, +01-11-1931 r.) Mieczysław Staworzyński (*08-12-1890 r. Warszawa, +28-06-1949 r. /Warszawa/) Edmund Staworzyński (*15-11-1891 r. Warszawa, +?) Leopold Staworzyński (*12-09-1894 r. Warszawa, +20-12-1969 r.) Eugeniusz Staworzyński (*20-11-1899 r. Warszawa, +22-06-1956 r. /Warszawa/) Ludwik Staworzyński (*06-02-1900 r. Warszawa, +26-04-1912 r. /Warszawa/) Franciszek Wojciech Bogusławski (*1903 r. Warszawa, +31-12-1978 r. /Warszawa/) Janina Stanisława Staworzyńska (*24-03-1903 r. Warszawa, +14-07-1927 r.) Jan Zygmunt Staworzyński (*1904 r. Warszawa, +1987 r.) Tadeusz Władysław Staworzyński (*24-09-1904 r. Warszawa, +?) Henryka Aleksandra Ociela z d. Głusińska (*1906 r. Warszawa, +?) Henryk Staworzyński (*04-02-1906 r. Warszawa, +12-05-1983 r. Scarborough) Władysław Mroczek (*1907 r. Warszawa, +?) Eugeniusz Wojciech Staworzyński (*30-07-1907 r. Warszawa, +?) Bronisława Halina Staworzyńska (*26-10-1908 r. Warszawa, +1998 r.) Tadeusz Marian Znamierowski (*08-09-1910 r. Warszawa, +30-06-1993 r. /Warszawa/) Wiktor Zdzisław Staworzyński (*10-11-1910 r. Warszawa, +10-06-1972 r. /Warszawa/) Stanisława Wiktoria Bogusławska z d. Staworzyńska (*23-12-1910 r. Warszawa, +14-01-1986 r. /Warszawa/) Stefan Antoni Gałkowski (*01-05-1912 r. Warszawa, +11-03-1984 r. Kraków) Bogusław Telesfor Staworzyński (*23-12-1912 r. Warszawa, +?) Janina Elżbieta Jabłońska z d. Mroczek (*1913 r. Warszawa, +?) Kazimierz Pakuła vel Rutka (*02-03-1913 r. Warszawa, +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/) Leokadia Stanisława Dudzińska z d. Staworzyńska (*01-07-1913 r. Warszawa, +23-03-1965 r. /Warszawa/) Jerzy Staworzyński (*25-08-1924 r. Warszawa, +30-03-2003 r. Warszawa /Warszawa/) Barbara Maria Wawro z d. Staworzyńska (*17-02-1925 r. Warszawa, +26-02-2014 r. /Warszawa/) Andrzej Leopold Staworzyński (*18-07-1925 r. Warszawa, +06-01-1991 r. Warszawa) Tadeusz Olszewski (*24-05-1928 r. Warszawa, +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/) Regina Maria Staworzyńska - Dębińska z d. Staworzyńska (*06-11-1929 r. Warszawa, +30-06-1993 r. Warszawa) Maria Białas z d. Mrowiec (*1934 r. Warszawa) Wojciech Brodala (*1942 r. Warszawa) Ewa Pakuła vel Rutka z d. Tołwińska (*1948 r. Warszawa) Sylwia Wiesiołek (*22-12-1956 r. Warszawa, +06-02-1957 r. Warszawa /Warszawa/) Luiza Maria Kazubek z d. Wiesiołek (*1957 r. Warszawa) Jacek Andrzej Staworzyński (*1958 r. Warszawa) Iwona Barbara Peryt z d. Białas (*1959 r. Warszawa) Jacek Krzysztof Białas (*1964 r. Warszawa) Marek Jerzy Burkowski (*1970 r. Warszawa) Tomasz Pióro (*1975 r. Warszawa) Zuzanna Pakuła vel Rutka (*1978 r. Warszawa) Łukasz Kazubek (*1979 r. Warszawa) Sebastian Kazubek (*1982 r. Warszawa) Michał Wojciech Pakuła vel Rutka (*1983 r. Warszawa) Michał Krzysztof Peryt (*1983 r. Warszawa) Magdalena Maria Burkowska z d. Peryt (*1985 r. Warszawa) Dorota Maria Pakuła vel Rutka - Krzostek z d. Pakuła vel Rutka (*1985 r. Warszawa) Małgorzata Joanna Staworzyńska-Goedde z d. Staworzyńska (*1986 r. Warszawa) Paula Anna Białas (*1990 r. Warszawa) Klaudia Karolina Białas (*1994 r. Warszawa) Szymon Galbarczyk (*2000 r. Warszawa) Ignacy Kazubek (*2014 r. Warszawa) Jan Teodor Burkowski (*2015 r. Warszawa) Szymon Kazubek (*2016 r. Warszawa) Laura Galbarczyk (*2018 r. Warszawa) Stanisław Pakuła vel Rutka (*2022 r. Warszawa) m. zgonu: 23
Józef Wąsalski (+1916 r. Warszawa) Wojciech Kazimierski (*21-04-1852 r. Guźnia, +03-05-1889 r. Warszawa) Dominik Gałkowski (*05-08-1878 r. Zduny, +10-11-1941 r. Warszawa) Antoni Ferdynand Staworzyński (*02-06-1880 r. Warszawa, +1881 r. Warszawa) Stanisław Józef Staworzyński (*1884 r., +03-03-1886 r. Warszawa) Helena Eurelia Staworzyńska z d. Francman (*02-03-1885 r., +14-05-1966 r. Warszawa /Warszawa/) Henryk Klemens Staworzyński (*22-11-1885 r. Warszawa, +16-09-1886 r. Warszawa) Józefa Białas z d. Wiercioch (*25-11-1905 r. Katarzynów, +29-06-1984 r. Warszawa /Łódź/) Genowefa Staworzyńska z d. Żerosławska (*15-05-1908 r., +1944 r. Warszawa) Marianna Mróz (*02-10-1909 r. Maurzyce, +1914 r. Warszawa /Warszawa/) Kazimierz Mróz (*10-04-1913 r. Maurzyce, +1914 r. Warszawa) Eugeniusz Zygmunt Górczyński (*31-08-1914 r. Bocheń, +12-10-1977 r. Warszawa) Jerzy Staworzyński (*25-08-1924 r. Warszawa, +30-03-2003 r. Warszawa /Warszawa/) Andrzej Leopold Staworzyński (*18-07-1925 r. Warszawa, +06-01-1991 r. Warszawa) Józef Wiesiołek (*22-02-1927 r., +14-06-2021 r. Warszawa /Warszawa/) Maria Staworzyńska-Blank z d. Arndt (*10-10-1929 r. Łanie, +06-04-2000 r. Warszawa /Warszawa/) Regina Maria Staworzyńska - Dębińska z d. Staworzyńska (*06-11-1929 r. Warszawa, +30-06-1993 r. Warszawa) Jan Stanisław Białas (*16-04-1932 r. Rząśno, +17-02-1997 r. Warszawa) Tadeusz Białas (*18-09-1937 r., +2018 r. Warszawa) Halina Wilk-Pietrzak z d. Wilk (*01-01-1952 r. Głowno, +12-03-2015 r. Warszawa /Stary Waliszew/) Marek Janusz Peryt (*24-04-1952 r. Łuków, +21-07-2002 r. Warszawa) Andrzej Gajda (*11-12-1954 r. Łódź, +06-04-2003 r. Warszawa /Warszawa/) Sylwia Wiesiołek (*22-12-1956 r. Warszawa, +06-02-1957 r. Warszawa /Warszawa/) m. pochówku: 35
Antoni Staworzyński (*21-05-1835 r. Wolica, +18-02-1911 r. /Warszawa/) Wojciech Staworzyński (*08-04-1857 r. Konary, +06-10-1916 r. /Warszawa/) Franciszek Staworzyński (*1865 r. Wierzbica, +02-08-1937 r. /Warszawa/) Marianna Staworzyńska z d. Teresińska (*26-12-1869 r. Miedniewice, +1961 r. /Warszawa/) Władysław Leon Staworzyński (*10-06-1881 r. Warszawa, +04-04-1945 r. /Warszawa/) Edmund Lehr (*09-08-1881 r. Warszawa, +18-01-1958 r. /Warszawa/) Helena Eurelia Staworzyńska z d. Francman (*02-03-1885 r., +14-05-1966 r. Warszawa /Warszawa/) Andrzej Dobrowolski (*1888 r., +21-07-1960 r. /Warszawa/) Stefan Staworzyński (*31-05-1888 r. Warszawa, +26-09-1939 r. /Warszawa/) Mieczysław Staworzyński (*08-12-1890 r. Warszawa, +28-06-1949 r. /Warszawa/) Stanisława Dobrowolska z d. Kwaśniewska (*1892 r., +1962 r. /Warszawa/) Irena Gertruda Staworzyńska z d. Skoraczewska (*1893 r. Poznań, +02-11-1973 r. /Warszawa/) Maria Staworzyńska z d. Bernatowicz (*~ 1896 r., +30-05-1967 r. /Warszawa/) Eugeniusz Staworzyński (*20-11-1899 r. Warszawa, +22-06-1956 r. /Warszawa/) Ludwik Staworzyński (*06-02-1900 r. Warszawa, +26-04-1912 r. /Warszawa/) Franciszek Wojciech Bogusławski (*1903 r. Warszawa, +31-12-1978 r. /Warszawa/) Jan Dudziński (*06-04-1906 r., +15-03-1945 r. Mauthausen /Warszawa/) Marianna Mróz (*02-10-1909 r. Maurzyce, +1914 r. Warszawa /Warszawa/) Tadeusz Marian Znamierowski (*08-09-1910 r. Warszawa, +30-06-1993 r. /Warszawa/) Wiktor Zdzisław Staworzyński (*10-11-1910 r. Warszawa, +10-06-1972 r. /Warszawa/) Stanisława Wiktoria Bogusławska z d. Staworzyńska (*23-12-1910 r. Warszawa, +14-01-1986 r. /Warszawa/) Leokadia Stanisława Dudzińska z d. Staworzyńska (*01-07-1913 r. Warszawa, +23-03-1965 r. /Warszawa/) Bronisław Walaszczak (*02-06-1914 r., +25-03-2001 r. /Warszawa/) Stanisława Zuzanna Walaszczak (*10-10-1918 r., +19-07-2002 r. /Warszawa/) Stanisław Gasik (*17-10-1921 r., +15-10-1992 r. /Warszawa/) Jerzy Staworzyński (*25-08-1924 r. Warszawa, +30-03-2003 r. Warszawa /Warszawa/) Barbara Maria Wawro z d. Staworzyńska (*17-02-1925 r. Warszawa, +26-02-2014 r. /Warszawa/) Józef Wiesiołek (*22-02-1927 r., +14-06-2021 r. Warszawa /Warszawa/) Jerzy Edward Dębiński (*01-03-1927 r. Otwock, +09-08-1970 r. /Warszawa/) Maria Staworzyńska-Blank z d. Arndt (*10-10-1929 r. Łanie, +06-04-2000 r. Warszawa /Warszawa/) Lech Staworzyński (*1930 r., +2003 r. /Warszawa/) Maria Irena Hacia z d. Wawro (*04-09-1948 r., +28-02-2019 r. /Warszawa/) Elżbieta Gajda z d. Grudkowska (*05-11-1953 r., +15-07-2006 r. /Warszawa/) Andrzej Gajda (*11-12-1954 r. Łódź, +06-04-2003 r. Warszawa /Warszawa/) Sylwia Wiesiołek (*22-12-1956 r. Warszawa, +06-02-1957 r. Warszawa /Warszawa/) m. pogrzebu: 35
Antoni Staworzyński (*21-05-1835 r. Wolica, +18-02-1911 r. /Warszawa/) Wojciech Staworzyński (*08-04-1857 r. Konary, +06-10-1916 r. /Warszawa/) Franciszek Staworzyński (*1865 r. Wierzbica, +02-08-1937 r. /Warszawa/) Marianna Staworzyńska z d. Teresińska (*26-12-1869 r. Miedniewice, +1961 r. /Warszawa/) Władysław Leon Staworzyński (*10-06-1881 r. Warszawa, +04-04-1945 r. /Warszawa/) Edmund Lehr (*09-08-1881 r. Warszawa, +18-01-1958 r. /Warszawa/) Helena Eurelia Staworzyńska z d. Francman (*02-03-1885 r., +14-05-1966 r. Warszawa /Warszawa/) Andrzej Dobrowolski (*1888 r., +21-07-1960 r. /Warszawa/) Stefan Staworzyński (*31-05-1888 r. Warszawa, +26-09-1939 r. /Warszawa/) Mieczysław Staworzyński (*08-12-1890 r. Warszawa, +28-06-1949 r. /Warszawa/) Stanisława Dobrowolska z d. Kwaśniewska (*1892 r., +1962 r. /Warszawa/) Irena Gertruda Staworzyńska z d. Skoraczewska (*1893 r. Poznań, +02-11-1973 r. /Warszawa/) Maria Staworzyńska z d. Bernatowicz (*~ 1896 r., +30-05-1967 r. /Warszawa/) Eugeniusz Staworzyński (*20-11-1899 r. Warszawa, +22-06-1956 r. /Warszawa/) Ludwik Staworzyński (*06-02-1900 r. Warszawa, +26-04-1912 r. /Warszawa/) Franciszek Wojciech Bogusławski (*1903 r. Warszawa, +31-12-1978 r. /Warszawa/) Jan Dudziński (*06-04-1906 r., +15-03-1945 r. Mauthausen /Warszawa/) Marianna Mróz (*02-10-1909 r. Maurzyce, +1914 r. Warszawa /Warszawa/) Tadeusz Marian Znamierowski (*08-09-1910 r. Warszawa, +30-06-1993 r. /Warszawa/) Wiktor Zdzisław Staworzyński (*10-11-1910 r. Warszawa, +10-06-1972 r. /Warszawa/) Stanisława Wiktoria Bogusławska z d. Staworzyńska (*23-12-1910 r. Warszawa, +14-01-1986 r. /Warszawa/) Leokadia Stanisława Dudzińska z d. Staworzyńska (*01-07-1913 r. Warszawa, +23-03-1965 r. /Warszawa/) Bronisław Walaszczak (*02-06-1914 r., +25-03-2001 r. /Warszawa/) Stanisława Zuzanna Walaszczak (*10-10-1918 r., +19-07-2002 r. /Warszawa/) Stanisław Gasik (*17-10-1921 r., +15-10-1992 r. /Warszawa/) Jerzy Staworzyński (*25-08-1924 r. Warszawa, +30-03-2003 r. Warszawa /Warszawa/) Barbara Maria Wawro z d. Staworzyńska (*17-02-1925 r. Warszawa, +26-02-2014 r. /Warszawa/) Józef Wiesiołek (*22-02-1927 r., +14-06-2021 r. Warszawa /Warszawa/) Jerzy Edward Dębiński (*01-03-1927 r. Otwock, +09-08-1970 r. /Warszawa/) Maria Staworzyńska-Blank z d. Arndt (*10-10-1929 r. Łanie, +06-04-2000 r. Warszawa /Warszawa/) Lech Staworzyński (*1930 r., +2003 r. /Warszawa/) Maria Irena Hacia z d. Wawro (*04-09-1948 r., +28-02-2019 r. /Warszawa/) Elżbieta Gajda z d. Grudkowska (*05-11-1953 r., +15-07-2006 r. /Warszawa/) Andrzej Gajda (*11-12-1954 r. Łódź, +06-04-2003 r. Warszawa /Warszawa/) Sylwia Wiesiołek (*22-12-1956 r. Warszawa, +06-02-1957 r. Warszawa /Warszawa/) m. chrztu: 29
Leokadia Staworzyńska z d. Niegowska (+?) Antoni Ferdynand Staworzyński (*02-06-1880 r. Warszawa, +1881 r. Warszawa) Władysław Leon Staworzyński (*10-06-1881 r. Warszawa, +04-04-1945 r. /Warszawa/) Roman Kazimierz Staworzyński (*1883 r., +16-01-1957 r.) Stanisław Józef Staworzyński (*1884 r., +03-03-1886 r. Warszawa) Henryk Klemens Staworzyński (*22-11-1885 r. Warszawa, +16-09-1886 r. Warszawa) Bronisława Staworzyńska (*07-02-1887 r. Warszawa, +?) Stefan Staworzyński (*31-05-1888 r. Warszawa, +26-09-1939 r. /Warszawa/) Mieczysław Staworzyński (*08-12-1890 r. Warszawa, +28-06-1949 r. /Warszawa/) Edmund Staworzyński (*15-11-1891 r. Warszawa, +?) Leopold Staworzyński (*12-09-1894 r. Warszawa, +20-12-1969 r.) Stanisław Głusiński (*1898 r., +?) Eugeniusz Staworzyński (*20-11-1899 r. Warszawa, +22-06-1956 r. /Warszawa/) Janina Stanisława Staworzyńska (*24-03-1903 r. Warszawa, +14-07-1927 r.) Jan Zygmunt Staworzyński (*1904 r. Warszawa, +1987 r.) Tadeusz Władysław Staworzyński (*24-09-1904 r. Warszawa, +?) Henryka Aleksandra Ociela z d. Głusińska (*1906 r. Warszawa, +?) Henryk Staworzyński (*04-02-1906 r. Warszawa, +12-05-1983 r. Scarborough) Władysław Mroczek (*1907 r. Warszawa, +?) Eugeniusz Wojciech Staworzyński (*30-07-1907 r. Warszawa, +?) Bronisława Halina Staworzyńska (*26-10-1908 r. Warszawa, +1998 r.) Tadeusz Marian Znamierowski (*08-09-1910 r. Warszawa, +30-06-1993 r. /Warszawa/) Wiktor Zdzisław Staworzyński (*10-11-1910 r. Warszawa, +10-06-1972 r. /Warszawa/) Stanisława Wiktoria Bogusławska z d. Staworzyńska (*23-12-1910 r. Warszawa, +14-01-1986 r. /Warszawa/) Bogusław Telesfor Staworzyński (*23-12-1912 r. Warszawa, +?) Janina Elżbieta Jabłońska z d. Mroczek (*1913 r. Warszawa, +?) Kazimierz Pakuła vel Rutka (*02-03-1913 r. Warszawa, +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/) Leokadia Stanisława Dudzińska z d. Staworzyńska (*01-07-1913 r. Warszawa, +23-03-1965 r. /Warszawa/) Laura Galbarczyk (*2018 r. Warszawa) m. zamieszkania: 7
Mieczysław Leon Jarosiewicz (*1953 r. Płońsk) Halina Maria Jarosiewicz z d. Gajda (*1956 r. Gończyce) Iwona Wygoda z d. Zawisza (*1983 r. Wałcz) Ewelina Katarzyna Wielec-Tomska z d. Wielec (*1988 r. Skierniewice) Dawid Tomski (*1988 r.) Weronika Zygmuntowicz (*1995 r.) Szymon Galbarczyk (*2000 r. Warszawa) m. ceremonii #1: 31
Franciszek Wojciech Bogusławski (*1903 r. Warszawa, +31-12-1978 r. /Warszawa/) Stanisława Wiktoria Bogusławska z d. Staworzyńska (*23-12-1910 r. Warszawa, +14-01-1986 r. /Warszawa/) Franciszek Wojciech Bogusławski (*1903 r. Warszawa, +31-12-1978 r. /Warszawa/) Stanisława Wiktoria Bogusławska z d. Staworzyńska (*23-12-1910 r. Warszawa, +14-01-1986 r. /Warszawa/) Marek Jerzy Burkowski (*1970 r. Warszawa) Magdalena Maria Burkowska z d. Peryt (*1985 r. Warszawa) Jan Dudziński (*06-04-1906 r., +15-03-1945 r. Mauthausen /Warszawa/) Leokadia Stanisława Dudzińska z d. Staworzyńska (*01-07-1913 r. Warszawa, +23-03-1965 r. /Warszawa/) Stefan Gajda (*18-06-1909 r. Kęszyce, +?) Stefania Gajda z d. Witecka vel Kozanecka (+?) Waldemar Galbarczyk (*1977 r. Garwolin) Renata Magdalena Galbarczyk z d. Jarosiewicz (*1978 r. Płońsk) Stefan Antoni Gałkowski (*01-05-1912 r. Warszawa, +11-03-1984 r. Kraków) Helena Gałkowska z d. Nizioł (*08-08-1911 r. Morawica, +15-01-1992 r.) Władysław Grochocki (*22-01-1909 r. Złaków Kościelny, +?) Anna Grochocka z d. Mierzejewska (+?) Ignacy Jabłoński (*1902 r. Ryczywół, +?) Janina Elżbieta Jabłońska z d. Mroczek (*1913 r. Warszawa, +?) Władysław Marczewski (+?) Marianna Marczewska z d. Gałkowska (*05-12-1870 r. Zduny, +?) Józef Mazur (+?) Józefa Mazur z d. Redo (*10-04-1896 r. Złaków Kościelny, +?) Karol Melbahrd (*~ 1894 r. Wenden, +?) Irena Helena Melbahrd z d. Staworzyńska (*~ 1898 r., +?) Józef Seweryn Mroczek (*1886 r. Prażmów, +?) Władysława Mroczek z d. Wąsalska (*1879 r., +?) Włodzimierz Mroczek (+?) Apolonia Mroczek z d. Kobyłko (+?) Teodor Jan Mrowiec (*01-02-1907 r., +09-1944 r. Warszawa - Rembertów) Teofila Mrowiec z d. Domagała (+09-1944 r. Warszawa - Wesoła) Władysław Ociela (*19-01-1906 r. Łowicka Wieś, +?) Henryka Aleksandra Ociela z d. Głusińska (*1906 r. Warszawa, +?) Marek Janusz Peryt (*24-04-1952 r. Łuków, +21-07-2002 r. Warszawa) Iwona Barbara Peryt z d. Białas (*1959 r. Warszawa) Józef Rzepiński (*1906 r., +?) Aniela Jadwiga Marcinkiewicz z d. Gałkowska (*1910 r., +?) Andrzej Leopold Staworzyński (*18-07-1925 r. Warszawa, +06-01-1991 r. Warszawa) Maria Staworzyńska-Blank z d. Arndt (*10-10-1929 r. Łanie, +06-04-2000 r. Warszawa /Warszawa/) Eugeniusz Staworzyński (*20-11-1899 r. Warszawa, +22-06-1956 r. /Warszawa/) Irena Gertruda Staworzyńska z d. Skoraczewska (*1893 r. Poznań, +02-11-1973 r. /Warszawa/) Henryk Staworzyński (*04-02-1906 r. Warszawa, +12-05-1983 r. Scarborough) Genowefa Staworzyńska z d. Żerosławska (*15-05-1908 r., +1944 r. Warszawa) Jacek Andrzej Staworzyński (*1958 r. Warszawa) Dorota Staworzyńska z d. Strawińska (*1958 r. Piotrków Trybunalski) Jan Zygmunt Staworzyński (*1904 r. Warszawa, +1987 r.) Stanisława Staworzyńska z d. Lekarz vel Lekusz (*1904 r., +1989 r.) Roman Kazimierz Staworzyński (*1883 r., +16-01-1957 r.) Helena Eurelia Staworzyńska z d. Francman (*02-03-1885 r., +14-05-1966 r. Warszawa /Warszawa/) Wacław Franciszek Staworzyński (*1889 r. Warszawa, +01-11-1931 r.) Leokadia Staworzyńska z d. Niegowska (+?) Wiktor Zdzisław Staworzyński (*10-11-1910 r. Warszawa, +10-06-1972 r. /Warszawa/) Janina Niegowska z d. Pawelec (*~ 1913 r., +1974 r.) Władysław Leon Staworzyński (*10-06-1881 r. Warszawa, +04-04-1945 r. /Warszawa/) Maria Waleria Staworzyńska z d. Martynowska (*~ 1882 r., +29-10-1954 r.) Wojciech Staworzyński (*08-04-1857 r. Konary, +06-10-1916 r. /Warszawa/) Ludwika Staworzyńska z d. Kwiatkowska (+22-10-1930 r.) Stanisław Strzelczyk (+?) Katarzyna Strzelczyk z d. Ociela (*28-01-1901 r. Łowicka Wieś, +?) Józef Wiesiołek (*22-02-1927 r., +14-06-2021 r. Warszawa /Warszawa/) Wanda Wiesiołek z d. Dziekanowska (*1931 r.) Tadeusz Marian Znamierowski (*08-09-1910 r. Warszawa, +30-06-1993 r. /Warszawa/) Stanisława Wiktoria Bogusławska z d. Staworzyńska (*23-12-1910 r. Warszawa, +14-01-1986 r. /Warszawa/) m. ceremonii #2: 1
Henryk Józef Peryt (*19-01-1931 r. Świdry, +17-04-1990 r. Biała Podlaska) Daniela Irena Peryt z d. Pietrych (*13-03-1918 r., +04-05-2001 r. Zalesie) m. zd. dla osoby: 5
Zdzisław Gajda (*01-01-1933 r. Augustów, +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/) - Krzyż Zasługi Anna Kustosik z d. Kamińska (*05-09-1927 r. Golanki, +13-11-2021 r. Łódź /Łódź/) - Krzyż Zasługi Zenon Kustosik (*20-04-1925 r. Łódź, +12-08-1997 r. Łódź /Łódź/) - Krzyż Zasługi Zenon Kustosik (*20-04-1925 r. Łódź, +12-08-1997 r. Łódź /Łódź/) - Medal "Za udział w walkachw obronie władzy ludowej" Władysław Michalak (*05-02-1922 r. Boczki Domaradzkie, +?) - Wiezień Pawiaka 227 [+]
593 . Wierznowice m. urodzenia: 16
Katarzyna Mikołajczyk z d. Roszewska (*02-11-1827 r. Wierznowice, +15-03-1887 r. Wierznowice) Kunegunda Jedynak z d. Mikołajczyk (*08-02-1840 r. Wierznowice, +?) Tomasz Redo (*07-12-1853 r. Wierznowice, +?) Jan Mikołajczyk (*24-06-1858 r. Wierznowice, +29-08-1859 r. Wierznowice) Augustyn Mikołajczyk (*28-08-1860 r. Wierznowice, +14-09-1861 r. Wierznowice) Szymon Mikołajczyk (*21-10-1862 r. Wierznowice, +16-09-1865 r. Wierznowice) Rozalia Sękalska z d. Mikołajczyk (*27-08-1865 r. Wierznowice, +1896 r. Łagów) Konstancja Mikołajczyk (*18-02-1868 r. Wierznowice, +08-12-1887 r. Wierznowice) Michał Mikołajczyk (*24-09-1870 r. Wierznowice, +10-08-1963 r. Leżenica Kolonia /Leżenica/) Marianna Lebioda z d. Mikołajczyk (*11-05-1873 r. Wierznowice, +?) Józef Wróbel (*16-01-1874 r. Wierznowice, +?) Szymon Więchno (*29-10-1883 r. Wierznowice, +?) Franciszka Kazimierska z d. Wiechnio (*27-01-1888 r. Wierznowice, +06-05-1940 r. /Zduny/) Marianna Kazimierska z d. Wiechnio (*12-07-1893 r. Wierznowice, +24-08-1916 r. Guźnia) Stanisław Gałaj (*29-09-1900 r. Wierznowice, +?) Kazimierz Kazimierski (*03-03-1912 r. Wierznowice, +30-05-1943 r. /Zduny/) m. zgonu: 6
Katarzyna Mikołajczyk z d. Roszewska (*02-11-1827 r. Wierznowice, +15-03-1887 r. Wierznowice) Franciszek Mikołajczyk (*08-03-1834 r. Zduny, +23-07-1910 r. Wierznowice) Jan Mikołajczyk (*24-06-1858 r. Wierznowice, +29-08-1859 r. Wierznowice) Augustyn Mikołajczyk (*28-08-1860 r. Wierznowice, +14-09-1861 r. Wierznowice) Szymon Mikołajczyk (*21-10-1862 r. Wierznowice, +16-09-1865 r. Wierznowice) Konstancja Mikołajczyk (*18-02-1868 r. Wierznowice, +08-12-1887 r. Wierznowice) 22 [+]
597 . Winiary m. urodzenia: 10
Marianna Cugowska (*14-06-1830 r. Winiary, +09-07-1837 r. Winiary) Franciszek Michał Cugowski (*11-09-1832 r. Winiary, +?) Katarzyna Cugowska (*26-10-1834 r. Winiary, +06-05-1838 r. Winiary) Krystyna Józefa Cugowska (*28-02-1837 r. Winiary, +07-09-1837 r. Winiary) Jakub Cugowski (*16-07-1838 r. Winiary, +?) Marianna Wawrzyk z d. Cugowska (*25-08-1840 r. Winiary, +?) Marianna Julianna Cugowska (*12-01-1843 r. Winiary, +02-03-1844 r. Winiary) Magdalena Smulikowska z d. Cugowska (*09-06-1845 r. Winiary, +24-08-1905 r. Nowy Korczyn) Jędrzej Wawrzyk (*02-11-1864 r. Winiary, +?) Piotr Wawrzyk (*11-04-1868 r. Winiary, +?) m. zgonu: 4
Marianna Cugowska (*14-06-1830 r. Winiary, +09-07-1837 r. Winiary) Katarzyna Cugowska (*26-10-1834 r. Winiary, +06-05-1838 r. Winiary) Krystyna Józefa Cugowska (*28-02-1837 r. Winiary, +07-09-1837 r. Winiary) Marianna Julianna Cugowska (*12-01-1843 r. Winiary, +02-03-1844 r. Winiary) 14 [+]
598 . Wiskienica m. urodzenia: 16
Marianna Białas z d. Pietrzak (*05-08-1811 r. Wiskienica, +?) Mateusz Wielemborek (*14-08-1861 r. Wiskienica, +?) Feliks Wójcik (*19-11-1875 r. Wiskienica, +20-10-1949 r. /Bąków Górny/) Józef Jarota (*20-01-1882 r. Wiskienica, +07-03-1918 r. Bąków Górny /Bąków Górny/) Tomasz Wielemborek (*16-08-1885 r. Wiskienica, +?) Marianna Wójcik z d. Wielemborek (*20-11-1887 r. Wiskienica, +21-10-1967 r. /Bąków Górny/) Józef Wielemborek (*30-06-1890 r. Wiskienica, +?) Kazimierz Wielemborek (*18-02-1893 r. Wiskienica, +?) Stanisław Wielemborek (*07-04-1896 r. Wiskienica, +12-05-1897 r. Wiskienica) Antoni Wielemborek (*08-04-1896 r. Wiskienica, +?) Małgorzata Bińczak z d. Stanisławska (*21-09-1896 r. Wiskienica, +?) Feliks Wielemborek (*31-03-1899 r. Wiskienica, +?) Franciszek Wielemborek (*19-11-1903 r. Wiskienica, +?) Ewa Wielemborek (*18-01-1907 r. Wiskienica, +?) Stanisław Wielemborek (*13-11-1913 r. Wiskienica, +01-05-1914 r. Wiskienica) Janina Wójcik (*28-02-1920 r. Wiskienica, +?) m. zgonu: 3
Bartłomiej Pietrzak (+25-01-1852 r. Wiskienica) Stanisław Wielemborek (*07-04-1896 r. Wiskienica, +12-05-1897 r. Wiskienica) Stanisław Wielemborek (*13-11-1913 r. Wiskienica, +01-05-1914 r. Wiskienica) 19 [+]
610 . Wola Mąkolska m. urodzenia: 11
Roch Włostek (*1849 r. Wola Mąkolska, +26-03-1904 r. Wola Mąkolska) Marcin Plewka (*1872 r. Wola Mąkolska, +?) Marianna Rychlik z d. Włostek (*28-07-1878 r. Wola Mąkolska, +?) Franciszek Włostek (*20-09-1880 r. Wola Mąkolska, +07-12-1935 r. Marianów) Katarzyna Włostek (*13-08-1885 r. Wola Mąkolska, +?) Józef Rychlik (*02-12-1889 r. Wola Mąkolska, +?) Wojciech Rychlik (*29-03-1891 r. Wola Mąkolska, +?) Jadwiga Włostek (*11-09-1905 r. Wola Mąkolska, +03-02-1906 r. Wola Mąkolska) Franciszka Sadowska z d. Włostek (*07-03-1907 r. Wola Mąkolska, +?) Władysław Włostek (*30-08-1912 r. Wola Mąkolska, +?) Stanisława Sadowska z d. Włostek (*12-03-1919 r. Wola Mąkolska, +14-10-1996 r. Żyrardów) m. zgonu: 3
Józefa Włostek z d. Kantorek (+15-03-1903 r. Wola Mąkolska) Roch Włostek (*1849 r. Wola Mąkolska, +26-03-1904 r. Wola Mąkolska) Jadwiga Włostek (*11-09-1905 r. Wola Mąkolska, +03-02-1906 r. Wola Mąkolska) 14 [+]
619 . Wrocław m. urodzenia: 4
Wojciech Szczepański (*1946 r. Wrocław) Ewa Southey z d. Maślankiewicz (*1960 r. Wrocław) Jacek Tomasz Urbanek (*1971 r. Wrocław) Łucja Joanna Cłapińska (*2017 r. Wrocław) m. zgonu: 1
Wojciech Stanisław Urbanek (*23-04-1947 r. Żmigród, +20-11-2020 r. Wrocław) m. pochówku: 7
Czesław Jamka (*04-07-1903 r., +30-01-1978 r. /Wrocław/) Jan Bolesław Szczetnikowicz (*23-04-1904 r. Porzecze, +17-07-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/) Ewa Maślankiewicz z d. Tomsio (*28-04-1905 r., +23-09-1984 r. /Wrocław/) Maria Draguła z d. Baranowska (*30-01-1908 r., +15-12-1989 r. /Wrocław/) Marianna Krystyna Szczetnikowicz z d. Tomsio (*25-09-1911 r. Sosnowiec - Sielec, +09-09-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/) Ryszard Maślankiewicz (*28-04-1931 r., +01-02-1992 r. /Wrocław/) Jadwiga Ślaska z d. Baranowska (*02-10-1931 r., +29-07-1982 r. /Wrocław/) m. pogrzebu: 7
Czesław Jamka (*04-07-1903 r., +30-01-1978 r. /Wrocław/) Jan Bolesław Szczetnikowicz (*23-04-1904 r. Porzecze, +17-07-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/) Ewa Maślankiewicz z d. Tomsio (*28-04-1905 r., +23-09-1984 r. /Wrocław/) Maria Draguła z d. Baranowska (*30-01-1908 r., +15-12-1989 r. /Wrocław/) Marianna Krystyna Szczetnikowicz z d. Tomsio (*25-09-1911 r. Sosnowiec - Sielec, +09-09-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/) Ryszard Maślankiewicz (*28-04-1931 r., +01-02-1992 r. /Wrocław/) Jadwiga Ślaska z d. Baranowska (*02-10-1931 r., +29-07-1982 r. /Wrocław/) 19 [+]
621 . Wrzeczko m. urodzenia: 47
Andrzej Kamiński (*05-11-1839 r. Wrzeczko, +?) Franciszek Śnieguła (*22-09-1860 r. Wrzeczko, +?) Franciszek Kamiński (*05-02-1861 r. Wrzeczko, +?) Małgorzata Gładys z d. Kamińska (*12-11-1862 r. Wrzeczko, +?) Józef Kamiński (*19-02-1866 r. Wrzeczko, +?) Katarzyna Nowakowska z d. Kamińska (*1869 r. Wrzeczko, +?) Piotr Kamiński (*1872 r. Wrzeczko, +1908 r.) Franciszek Kamiński (*1875 r. Wrzeczko, +?) Józef Kamiński (*1876 r. Wrzeczko, +?) Jan Kamiński (*1879 r. Wrzeczko, +?) Andrzej Maciejak (*1881 r. Wrzeczko, +?) Józefa Maciejak (*1882 r. Wrzeczko, +?) Franciszek Maciejak (*1883 r. Wrzeczko, +?) Antoni Maciejak (*1885 r. Wrzeczko, +1886 r. Wrzeczko) Antoni Kamiński (*1885 r. Wrzeczko, +05-02-1917 r. Wrzeczko) Małgorzata Olejnik z d. Śnieguła (*05-09-1885 r. Wrzeczko, +?) Małgorzata Kantorek (*1886 r. Wrzeczko, +1886 r. Skaratki) Marianna Maciejak (*1886 r. Wrzeczko, +1893 r. Wrzeczko) Anna Pęczkowska z d. Maciejak (*1888 r. Wrzeczko, +?) Rafał Szkup (*1889 r. Wrzeczko, +03-04-1921 r. Wrzeczko) Błażej Godos (*1889 r. Wrzeczko, +?) Piotr Maciejak (*1890 r. Wrzeczko, +?) Julianna Rochówniak z d. Nowakowska (*1890 r. Wrzeczko, +?) Franciszek Rosiński (*1891 r. Wrzeczko, +?) Walenty Nowakowski (*1892 r. Wrzeczko, +?) Marianna Kamińska (*1901 r. Wrzeczko, +?) Andrzej Kamiński (*1904 r. Wrzeczko, +1906 r. Wrzeczko) Stefania Kamińska (*1906 r. Wrzeczko, +1911 r. Wrzeczko) Stefan Kamiński (*1906 r. Wrzeczko, +1908 r. Wrzeczko) Andrzej Kamiński (*1907 r. Wrzeczko, +1907 r. Wrzeczko) Marek Śnieguła (*1908 r. Wrzeczko, +23-05-1990 r. /Bojadła/) Józefa Kamińska (*1908 r. Wrzeczko, +1909 r. Wrzeczko) Stanisław Kamiński (*1909 r. Wrzeczko, +?) Konstanty Kamiński (*1910 r. Wrzeczko, +?) Stanisław Kamiński (*1912 r. Wrzeczko, +?) Jan Kamiński (*1912 r. Wrzeczko, +?) Franciszek Gałązka (*18-11-1912 r. Wrzeczko, +?) Feliks Kamiński (*1914 r. Wrzeczko, +1918 r. Wrzeczko) Jan Szkup (*1914 r. Wrzeczko, +?) Stanisława Kamińska (*1914 r. Wrzeczko, +1915 r. Wrzeczko) Stanisław Miziołek (*1916 r. Wrzeczko, +1992 r. /Małkinia/) Jan Pęczkowski (*1918 r. Wrzeczko, +?) Stanisława Gałązka (*1918 r. Wrzeczko, +?) Józef Miziołek (*1920 r. Wrzeczko, +1994 r. /Tourcoing/) Marianna Godos (*05-12-1920 r. Wrzeczko, +?) Feliks Miziołek (*1922 r. Wrzeczko, +09-11-2003 r. Ciechanów) Stanisław Szymajda (*07-04-1926 r. Wrzeczko, +23-10-1995 r.) m. zgonu: 15
Marianna Kamińska z d. Strugińska (*29-03-1840 r. Reczyce, +1912 r. Wrzeczko) Marianna Maciejak z d. Błażejewska (*1857 r. Guźnia, +1899 r. Wrzeczko) Antoni Maciejak (*1885 r. Wrzeczko, +1886 r. Wrzeczko) Antoni Kamiński (*1885 r. Wrzeczko, +05-02-1917 r. Wrzeczko) Władysław Gałązka (*1886 r. Czatolin, +1919 r. Wrzeczko) Marianna Maciejak (*1886 r. Wrzeczko, +1893 r. Wrzeczko) Rafał Szkup (*1889 r. Wrzeczko, +03-04-1921 r. Wrzeczko) Elżbieta Godos z d. Stefańska (*1897 r. Seligów, +27-12-1920 r. Wrzeczko) Andrzej Kamiński (*1904 r. Wrzeczko, +1906 r. Wrzeczko) Stefania Kamińska (*1906 r. Wrzeczko, +1911 r. Wrzeczko) Stefan Kamiński (*1906 r. Wrzeczko, +1908 r. Wrzeczko) Andrzej Kamiński (*1907 r. Wrzeczko, +1907 r. Wrzeczko) Józefa Kamińska (*1908 r. Wrzeczko, +1909 r. Wrzeczko) Feliks Kamiński (*1914 r. Wrzeczko, +1918 r. Wrzeczko) Stanisława Kamińska (*1914 r. Wrzeczko, +1915 r. Wrzeczko) 62 [+]
624 . Wygoda m. urodzenia: 27
Jakub Jabłoński (*1845 r. Wygoda, +?) Franciszek Sianoszek (*30-07-1875 r. Wygoda, +07-08-1934 r. Wygoda) Józef Kazimierski (*1886 r. Wygoda, +?) Franciszek Ufa (*13-03-1890 r. Wygoda, +28-07-1968 r. Łowicz) Józefa Wiechnio z d. Ufa (*21-04-1894 r. Wygoda, +?) Antoni Ufa (*1897 r. Wygoda, +1964 r. Wygoda) Kazimierz Ufa (*27-02-1901 r. Wygoda, +24-03-1901 r. Wygoda) Jan Ufa (*17-11-1902 r. Wygoda, +1968 r. Głowno) Aniela Cłapińska z d. Ufa (*15-11-1908 r. Wygoda, +07-10-1998 r. Wygoda) Sabina Liberadzka z d. Podsędek (*08-04-1910 r. Wygoda, +?) Zygmunt Podsędek (*1912 r. Wygoda, +?) Eugenia Podsędek (*1914 r. Wygoda, +1914 r. Wygoda) Franciszka Duda z d. Sianoszek (*22-01-1914 r. Wygoda, +15-10-1987 r. Wygoda) Jan Błażejewski (*07-10-1914 r. Wygoda, +30-06-1915 r. Lisiewice) Franciszek Podsędek (*1915 r. Wygoda, +1915 r. Wygoda) Weronika Wróbel (*1915 r. Wygoda, +1916 r. Wygoda) Bolesław Sianoszek (*1916 r. Wygoda, +2006 r. Tuszyn /Tomaszów Mazowiecki/) Wacław Wróbel (*1917 r. Wygoda, +?) Cecylia Podsędek (*1917 r. Wygoda, +1919 r. Wygoda) Kazimierz Ufa (*05-03-1925 r. Wygoda, +09-09-2008 r. Zduny) Anna Ogniewska z d. Sianoszek (*1926 r. Wygoda, +1996 r.) Eugeniusz Ufa (*01-01-1926 r. Wygoda, +27-02-1998 r.) Marceli Ufa (*20-08-1927 r. Wygoda, +03-03-2020 r. /Łódź/) Franciszek Sianoszek (*1931 r. Wygoda, +30-10-2003 r.) Stanisław Ufa (*1934 r. Wygoda, +04-01-1986 r. Zielkowice) Marianna Arcab z d. Ufa (*1937 r. Wygoda) Krzysztof Więcek (*10-05-1958 r. Wygoda, +09-03-2023 r. Łódź) m. zgonu: 14
Franciszek Sianoszek (*30-07-1875 r. Wygoda, +07-08-1934 r. Wygoda) Antoni Podsędek (*1878 r., +1921 r. Wygoda) Jadwiga Sianoszek z d. Domańska (*1894 r. Strzebieszew, +1954 r. Wygoda) Antoni Ufa (*1897 r. Wygoda, +1964 r. Wygoda) Kazimierz Ufa (*27-02-1901 r. Wygoda, +24-03-1901 r. Wygoda) Aniela Ufa z d. Niedzielska (*13-05-1906 r. Małszyce, +21-06-1998 r. Wygoda) Aniela Cłapińska z d. Ufa (*15-11-1908 r. Wygoda, +07-10-1998 r. Wygoda) Eugenia Podsędek (*1914 r. Wygoda, +1914 r. Wygoda) Franciszka Duda z d. Sianoszek (*22-01-1914 r. Wygoda, +15-10-1987 r. Wygoda) Franciszek Podsędek (*1915 r. Wygoda, +1915 r. Wygoda) Weronika Wróbel (*1915 r. Wygoda, +1916 r. Wygoda) Cecylia Podsędek (*1917 r. Wygoda, +1919 r. Wygoda) Marianna Podsędek (*1920 r., +1921 r. Wygoda) Wiesław Cłapiński (*11-1938 r., +03-08-2018 r. Wygoda) 41 [+]
632 . Zakulin m. urodzenia: 8
Stanisław Milczarek (*1880 r. Zakulin, +26-06-1913 r. Łagów) Cecylia Wiesiołek z d. Pastusiak (*1890 r. Zakulin, +09-09-1911 r. Zawady) Stanisław Maślarz (*1904 r. Zakulin, +1905 r. Zakulin) Władysław Maślarz (*1906 r. Zakulin) Józef Maślarz (*1908 r. Zakulin, +1910 r. Zakulin) Wacław Maślarz (*1910 r. Zakulin, +1911 r. Zakulin) Bronisław Maślarz (*1912 r. Zakulin, +?) Kazimierz Maślarz (*1915 r. Zakulin, +?) m. zgonu: 4
Jan Maślarz (*22-12-1866 r. Złaków Borowy, +24-07-1917 r. Zakulin) Stanisław Maślarz (*1904 r. Zakulin, +1905 r. Zakulin) Józef Maślarz (*1908 r. Zakulin, +1910 r. Zakulin) Wacław Maślarz (*1910 r. Zakulin, +1911 r. Zakulin) 12 [+]
637 . Zawady m. urodzenia: 35
Andrzej Wiesiołek (*1874 r. Zawady, +?) Antonina Szewczyk (*1880 r. Zawady, +?) Stanisław Szewczyk (*1882 r. Zawady, +?) Franciszka Maślarz z d. Wiesiołek (*11-09-1882 r. Zawady, +?) Jan Owczarek (*10-11-1882 r. Zawady, +?) Marianna Koza z d. Górczyńska (*1884 r. Zawady, +?) Józef Szewczyk (*1884 r. Zawady, +19-05-1910 r. Zawady) Andrzej Szewczyk (*1885 r. Zawady, +?) Jan Wiesiołek (*22-01-1885 r. Zawady, +12-08-1951 r. /Łowicz/) Marcjanna Owczarek z d. Wiesiołek (*07-05-1887 r. Zawady, +07-02-1913 r. Zawady) Anna Wiesiołek (*16-11-1889 r. Zawady, +04-03-1890 r. Zawady) Marianna Wiesiołek (*26-12-1890 r. Zawady, +07-01-1894 r. Zawady) Andrzej Wiesiołek (*03-11-1891 r. Zawady, +20-05-1965 r. Zawady) Ignacy Kurczak (*1893 r. Zawady, +?) Antoni Kozłowski (*13-06-1893 r. Zawady, +27-09-1912 r. Zawady) Aniela Filińska (*14-09-1893 r. Zawady, +?) Marianna Wiesiołek (*04-05-1894 r. Zawady, +10-04-1898 r. Zawady) Antoni Wiesiołek (*03-06-1894 r. Zawady, +24-09-1911 r. Zawady) Waleria Filińska (*08-05-1895 r. Zawady, +19-04-1910 r. Zawady) Józef Wiesiołek (*13-03-1897 r. Zawady, +?) Marianna Wiesiołek (*24-08-1898 r. Zawady, +?) Franciszka Wiesiołek z d. Wiercioch (*19-01-1899 r. Zawady, +28-12-1988 r. Zawady) Anna Małecka z d. Wiesiołek (*16-07-1900 r. Zawady, +?) Zofia Szkup z d. Podsędek (*04-08-1905 r. Zawady, +?) Jan Wiesiołek (*30-12-1906 r. Zawady, +17-03-1915 r. Zawady) Jan Szewczyk (*25-11-1910 r. Zawady, +?) Bronisław Owczarek (*30-10-1911 r. Zawady, +?) Władysław Szewczyk (*14-09-1912 r. Zawady, +16-12-1912 r. Zawady) Cecylia Marat z d. Wiesiołek (*22-01-1913 r. Zawady, +16-07-1967 r. /Leżenica/) Bronisław Szewczyk (*20-04-1914 r. Zawady, +?) Katarzyna Orzechowska z d. Wiesiołek (*07-02-1915 r. Zawady, +31-05-1997 r. Łowicz) Apolinary Wiesiołek (*01-01-1918 r. Zawady, +03-11-1975 r. /Łowicz/) Marcjanna Wiesiołek (*14-07-1920 r. Zawady, +1920 r. Zawady) Władysław Szewczyk (*22-09-1920 r. Zawady, +?) Jan Wiesiołek (*24-03-1923 r. Zawady, +25-04-1984 r. Skierniewice) m. zgonu: 22
Jan Szewczyk (+1886 r. Zawady) Mateusz Wiesiołek (*1836 r. Bocheń, +1926 r. Zawady) Marianna Kozłowska z d. Wiesiołek (*1848 r. Bocheń, +17-11-1918 r. Zawady) Katarzyna Wiesiołek z d. Antosik (*1856 r., +18-03-1906 r. Zawady) Wojciech Wiesiołek (*21-03-1867 r. Bocheń, +05-09-1906 r. Zawady) Józefa Wiesiołek z d. Doroba (*1870 r. Jamno, +1921 r. Zawady) Józef Szewczyk (*1884 r. Zawady, +19-05-1910 r. Zawady) Marcjanna Owczarek z d. Wiesiołek (*07-05-1887 r. Zawady, +07-02-1913 r. Zawady) Anna Wiesiołek (*16-11-1889 r. Zawady, +04-03-1890 r. Zawady) Cecylia Wiesiołek z d. Pastusiak (*1890 r. Zakulin, +09-09-1911 r. Zawady) Marianna Wiesiołek (*26-12-1890 r. Zawady, +07-01-1894 r. Zawady) Andrzej Wiesiołek (*03-11-1891 r. Zawady, +20-05-1965 r. Zawady) Antoni Kozłowski (*13-06-1893 r. Zawady, +27-09-1912 r. Zawady) Marianna Wiesiołek (*04-05-1894 r. Zawady, +10-04-1898 r. Zawady) Antoni Wiesiołek (*03-06-1894 r. Zawady, +24-09-1911 r. Zawady) Waleria Filińska (*08-05-1895 r. Zawady, +19-04-1910 r. Zawady) Franciszka Wiesiołek z d. Wiercioch (*19-01-1899 r. Zawady, +28-12-1988 r. Zawady) Jan Wiesiołek (*30-12-1906 r. Zawady, +17-03-1915 r. Zawady) Marianna Wiesiołek (*09-1911 r., +21-09-1911 r. Zawady) Władysław Szewczyk (*14-09-1912 r. Zawady, +16-12-1912 r. Zawady) Marcjanna Wiesiołek (*14-07-1920 r. Zawady, +1920 r. Zawady) Henryk Wiesiołek (*1928 r., +1928 r. Zawady) m. chrztu: 1
Anna Wiesiołek (*16-11-1889 r. Zawady, +04-03-1890 r. Zawady) 58 [+]
641 . Zduny m. urodzenia: 100
Antonia Jakubowska z d. Krajczak (*07-05-1798 r. Zduny, +?) Jan Sędziak (*13-05-1810 r. Zduny, +20-02-1818 r. Zduny) Marianna Kuryś z d. Mikołajczyk (*24-09-1810 r. Zduny, +?) Mikołaj Mikołajczyk (*07-09-1811 r. Zduny, +04-10-1811 r. Zduny) Stanisław Mikołajczyk (*17-11-1811 r. Zduny, +?) Domicella Mikołajczyk (*1812 r. Zduny, +?) Augustyn Mikołajczyk (*27-08-1813 r. Zduny, +?) Józef Sędziak (*15-03-1814 r. Zduny, +10-01-1829 r. Zduny) Antonina Katarzyna Błaszczyk z d. Mikołajczyk (*21-04-1814 r. Zduny, +01-04-1855 r. Zduny) Antoni Mikołajczyk (*24-01-1815 r. Zduny, +23-03-1819 r. Zduny) Marianna Mikołajczyk (*30-11-1816 r. Zduny, +?) Ludwika Mikołajczyk (*01-03-1817 r. Zduny, +29-09-1817 r. Zduny) Marianna Mikołajczyk (*23-04-1817 r. Zduny, +27-05-1817 r. Zduny) Marianna Sędziak (*27-10-1817 r. Zduny, +?) Marianna Mikołajczyk z d. Czerwińska (*27-11-1817 r. Zduny, +?) Ewa Katarzyna Mikołajczyk (*22-12-1818 r. Zduny, +06-03-1824 r. Zduny) Katarzyna Mikołajczyk (*22-11-1819 r. Zduny, +05-03-1824 r. Zduny) Kacper Mikołajczyk (*06-01-1821 r. Zduny, +?) Antoni Mikołajczyk (*09-06-1821 r. Zduny, +26-07-1875 r. Zduny) Jan Sędziak (*17-06-1821 r. Zduny, +?) Ludwika Zajączek z d. Mikołajczyk (*29-12-1823 r. Zduny, +?) Kazimierz Mikołajczyk (*26-02-1824 r. Zduny, +?) Leon Mikołajczyk (*11-04-1825 r. Zduny, +?) Błażej Mikołajczyk (*03-02-1826 r. Zduny, +?) Katarzyna Mikołajczyk (*07-04-1827 r. Zduny, +?) Ludwika Mikołajczyk (*07-08-1828 r. Zduny, +?) Franciszek Jaros (*03-09-1830 r. Zduny, +?) Katarzyna Kamińska z d. Mikołajczyk (*25-10-1830 r. Zduny, +22-11-1893 r. Zduny) Jan Lebioda (*25-05-1831 r. Zduny, +18-08-1852 r. Maurzyce) Brygida Jabłońska z d. Mikołajczyk (*12-05-1833 r. Zduny, +13-02-1892 r. Maurzyce) Tomasz Jakubowski (*15-12-1833 r. Zduny, +16-12-1917 r. Dąbrowa) Franciszek Mikołajczyk (*08-03-1834 r. Zduny, +23-07-1910 r. Wierznowice) Marianna Ziółkowska z d. Kamińska (*17-12-1835 r. Zduny, +22-09-1862 r. Zduny) Agnieszka Marszałek z d. Mikołajczyk (*20-01-1836 r. Zduny, +08-06-1904 r. Zduny) Antonina Mikołajczyk (*12-06-1836 r. Zduny, +17-10-1836 r. Zduny) Stanisław Mikołajczyk (*06-05-1838 r. Zduny, +?) Małgorzata Kamińska (*04-07-1838 r. Zduny, +?) Marianna Woźnicka z d. Mikołajczyk (*24-06-1839 r. Zduny, +?) Rozalia Tomala z d. Kamińska (*25-08-1842 r. Zduny, +26-01-1909 r. Zduny) Jędrzej Mikołajczyk (*28-11-1844 r. Zduny, +?) Karol Mikołajczyk (*01-11-1845 r. Zduny, +29-04-1855 r. Zduny) Tekla Mikołajczyk (*23-08-1847 r. Zduny, +23-01-1848 r. Zduny) Mateusz Kamiński (*18-09-1848 r. Zduny, +?) Mikołaj Mikołajczyk (*04-12-1848 r. Zduny, +22-08-1852 r. Zduny) Małgorzata Zajączek (*12-07-1849 r. Zduny, +07-02-1850 r. Zduny) Apolonia Lebioda (*04-01-1851 r. Zduny, +04-09-1852 r. Zduny) Elżbieta Gałkowska z d. Zajączek (*05-07-1851 r. Zduny, +?) Franciszek Kamiński (*13-09-1851 r. Zduny, +?) Ignacy Zajączek (*26-07-1854 r. Zduny, +?) Mikołaj Błaszczyk (*01-09-1854 r. Zduny, +01-11-1854 r. Zduny) Szczepan Kamiński (*23-12-1856 r. Zduny, +?) Wojciech Kamiński (*10-04-1858 r. Zduny, +?) Salomea Makowska z d. Kamińska (*05-11-1860 r. Zduny, +?) Marianna Kaźmierczak z d. Kamińska (*05-11-1864 r. Zduny, +15-02-1909 r. Szymanowice) Jan Tomala (*11-12-1864 r. Zduny, +12-01-1865 r. Zduny) Józef Mikołajczyk (*05-03-1865 r. Zduny, +?) Antoni Mikołajczyk (*18-02-1866 r. Zduny, +06-10-1877 r. Zduny) Wojciech Tomala (*05-04-1866 r. Zduny, +?) Łukasz Kamiński (*16-10-1866 r. Zduny, +?) Rozalia Mikołajczyk (*29-08-1867 r. Zduny, +?) Jan Kamiński (*08-08-1868 r. Zduny, +?) Jan Tomala (*16-11-1868 r. Zduny, +11-12-1868 r. Zduny) Franciszek Mikołajczyk (*21-01-1869 r. Zduny, +?) Marianna Warzywoda z d. Tomala (*30-12-1869 r. Zduny, +?) Piotr Lebioda (*27-07-1870 r. Zduny, +?) Marianna Marczewska z d. Gałkowska (*05-12-1870 r. Zduny, +?) Ludwik Mikołajczyk (*23-08-1871 r. Zduny, +06-11-1877 r. Zduny) Kunegunda Tomala (*02-03-1872 r. Zduny, +?) Józef Kamiński (*19-03-1872 r. Zduny, +15-12-1885 r. Zduny) Józef Mikołajczyk (*01-03-1873 r. Zduny, +?) Dominik Gałkowski (*02-08-1873 r. Zduny, +03-02-1876 r. Mikołajewek) Antonia Górczyńska z d. Mikołajczyk (*10-06-1874 r. Zduny, +09-12-1908 r. Zduny) Tekla Tomala (*13-09-1876 r. Zduny, +?) Dominik Gałkowski (*05-08-1878 r. Zduny, +10-11-1941 r. Warszawa) Franciszka Przybysz z d. Tomala (*08-03-1879 r. Zduny, +?) Józefa Gałkowska (*04-02-1881 r. Zduny, +?) Władysław Gałkowski (*01-06-1884 r. Zduny, +?) Bronisława Jakubowska z d. Gałkowska (*23-03-1888 r. Zduny, +?) Franciszka Koza z d. Kamińska (*17-01-1890 r. Zduny, +?) Stanisław Gałkowski (*1891 r. Zduny) Jan Kamiński (*29-12-1891 r. Zduny, +?) Mikołaj Kamiński (*08-09-1894 r. Zduny, +24-03-1897 r. Zduny) Elżbieta Katarzyna Kamińska z d. Surma (*23-11-1894 r. Zduny, +?) Katarzyna Kamińska (*24-10-1896 r. Zduny, +27-10-1896 r. Zduny) Weronika Lebioda (*03-02-1900 r. Zduny, +09-02-1900 r. Zduny) Franciszek Lebioda (*17-08-1901 r. Zduny, +?) Marianna Lebioda (*01-05-1903 r. Zduny, +05-05-1903 r. Zduny) Władysław Lebioda (*22-08-1904 r. Zduny, +19-06-1905 r. Zduny) Zofia Jabłońska (*28-03-1906 r. Zduny, +15-09-1906 r. Zduny) Jan Lebioda (*03-06-1906 r. Zduny, +?) Helena Jabłońska (*05-06-1908 r. Zduny, +?) Władysław Lebioda (*24-06-1908 r. Zduny, +27-06-1908 r. Zduny) Feliksa Lebioda (*14-06-1910 r. Zduny, +20-01-1915 r. Maurzyce) Natalia Jabłońska (*16-06-1911 r. Zduny, +?) Janina Aniela Górczyńska (*01-01-1912 r. Zduny, +?) Marianna Koza (*27-04-1917 r. Zduny, +?) Julianna Lebioda (*17-07-1917 r. Zduny, +27-01-1918 r. Zduny) Józef Górczyński (*04-02-1919 r. Zduny, +?) Dorota Ufa (*05-06-1976 r. Zduny, +?) Angelika Ufa (*1998 r. Zduny) m. zgonu: 62
Agnieszka Krajczak z d. Jaros (+23-09-1812 r. Zduny) Ewa Mikołajczyk z d. Pieniążek (+05-09-1840 r. Zduny) Marianna Kamińska z d. Jagoda (+15-12-1895 r. Zduny) Wojciech Kamiński (+09-09-1852 r. Zduny) Stanisław Jagoda (+15-03-1856 r. Zduny) Wawrzyniec Wiewiórkowski (+09-08-1831 r. Zduny) Michał Ziółkowski (+15-02-1870 r. Zduny) Marianna Górczyńska z d. Rolewska (+17-02-1919 r. Zduny) Jan Górajek (+23-06-1826 r. Zduny) Jan Mikołajczyk (*~ 1739 r., +28-07-1809 r. Zduny) Krystyna Mikołajczyk z d. Pieniążek (*~ 1771 r., +03-11-1851 r. Zduny) Wincenty Mikołajczyk (*~ 1771 r., +05-07-1831 r. Zduny) Józef Mikołajczyk (*~ 1776 r., +07-07-1846 r. Zduny) Elżbieta Mikołajczyk z d. Papuga (*~ 1781 r., +16-08-1846 r. Zduny) Aleksander Sędziak (*~ 1785 r., +21-09-1825 r. Zduny) Paweł Mikołajczyk (*~ 1786 r., +22-06-1831 r. Zduny) Katarzyna Mikołajczyk z d. Rolewska (*~ 1797 r., +04-05-1817 r. Zduny) Balbina Mikołajczyk z d. Lawendowska (*~ 1804 r., +04-06-1864 r. Zduny) Jan Sędziak (*13-05-1810 r. Zduny, +20-02-1818 r. Zduny) Mikołaj Mikołajczyk (*07-09-1811 r. Zduny, +04-10-1811 r. Zduny) Mikołaj Sokół (*06-09-1812 r. Szymanowice, +06-09-1852 r. Zduny) Józef Sędziak (*15-03-1814 r. Zduny, +10-01-1829 r. Zduny) Antonina Katarzyna Błaszczyk z d. Mikołajczyk (*21-04-1814 r. Zduny, +01-04-1855 r. Zduny) Antoni Mikołajczyk (*24-01-1815 r. Zduny, +23-03-1819 r. Zduny) Józef Mikołajczyk (*1816 r., +25-07-1816 r. Zduny) Ludwika Mikołajczyk (*01-03-1817 r. Zduny, +29-09-1817 r. Zduny) Marianna Mikołajczyk (*23-04-1817 r. Zduny, +27-05-1817 r. Zduny) Jadwiga Jagoda z d. Mikołajczyk (*~ 1817 r., +10-08-1836 r. Zduny) Ewa Katarzyna Mikołajczyk (*22-12-1818 r. Zduny, +06-03-1824 r. Zduny) Katarzyna Mikołajczyk (*22-11-1819 r. Zduny, +05-03-1824 r. Zduny) Antoni Mikołajczyk (*09-06-1821 r. Zduny, +26-07-1875 r. Zduny) Wojciech Kamiński (*01-04-1826 r. Szymanowice, +25-08-1911 r. Zduny) Katarzyna Kamińska z d. Mikołajczyk (*25-10-1830 r. Zduny, +22-11-1893 r. Zduny) Marianna Ziółkowska z d. Kamińska (*17-12-1835 r. Zduny, +22-09-1862 r. Zduny) Agnieszka Marszałek z d. Mikołajczyk (*20-01-1836 r. Zduny, +08-06-1904 r. Zduny) Antonina Mikołajczyk (*12-06-1836 r. Zduny, +17-10-1836 r. Zduny) Rozalia Tomala z d. Kamińska (*25-08-1842 r. Zduny, +26-01-1909 r. Zduny) Karol Mikołajczyk (*01-11-1845 r. Zduny, +29-04-1855 r. Zduny) Tekla Mikołajczyk (*23-08-1847 r. Zduny, +23-01-1848 r. Zduny) Mikołaj Mikołajczyk (*04-12-1848 r. Zduny, +22-08-1852 r. Zduny) Małgorzata Zajączek (*12-07-1849 r. Zduny, +07-02-1850 r. Zduny) Konstancja Mikołajczyk (*~ 1850 r., +19-08-1852 r. Zduny) Apolonia Lebioda (*04-01-1851 r. Zduny, +04-09-1852 r. Zduny) Mikołaj Błaszczyk (*01-09-1854 r. Zduny, +01-11-1854 r. Zduny) Jan Tomala (*11-12-1864 r. Zduny, +12-01-1865 r. Zduny) Antoni Mikołajczyk (*18-02-1866 r. Zduny, +06-10-1877 r. Zduny) Jan Tomala (*16-11-1868 r. Zduny, +11-12-1868 r. Zduny) Ludwik Mikołajczyk (*23-08-1871 r. Zduny, +06-11-1877 r. Zduny) Józef Kamiński (*19-03-1872 r. Zduny, +15-12-1885 r. Zduny) Antonia Górczyńska z d. Mikołajczyk (*10-06-1874 r. Zduny, +09-12-1908 r. Zduny) Franciszka Włostek z d. Strugińska (*1885 r. Reczyce, +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/) Mikołaj Kamiński (*08-09-1894 r. Zduny, +24-03-1897 r. Zduny) Katarzyna Kamińska (*24-10-1896 r. Zduny, +27-10-1896 r. Zduny) Weronika Lebioda (*03-02-1900 r. Zduny, +09-02-1900 r. Zduny) Marianna Lebioda (*01-05-1903 r. Zduny, +05-05-1903 r. Zduny) Władysław Lebioda (*22-08-1904 r. Zduny, +19-06-1905 r. Zduny) Zofia Jabłońska (*28-03-1906 r. Zduny, +15-09-1906 r. Zduny) Władysław Lebioda (*24-06-1908 r. Zduny, +27-06-1908 r. Zduny) Górczyńska (*28-06-1910 r., +28-06-1910 r. Zduny) Janina Kostrzewa (*16-10-1914 r., +19-12-2005 r. Zduny) Julianna Lebioda (*17-07-1917 r. Zduny, +27-01-1918 r. Zduny) Kazimierz Ufa (*05-03-1925 r. Wygoda, +09-09-2008 r. Zduny) m. pochówku: 10
Jan Kazimierski (*24-10-1875 r. Guźnia, +19-08-1964 r. /Zduny/) Antoni Gasik (*08-01-1881 r. Jackowice, +03-11-1951 r. /Zduny/) Jan Mróz (*07-09-1881 r. Maurzyce, +06-11-1961 r. Maurzyce /Zduny/) Franciszka Włostek z d. Strugińska (*1885 r. Reczyce, +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/) Franciszka Kazimierska z d. Wiechnio (*27-01-1888 r. Wierznowice, +06-05-1940 r. /Zduny/) Piotr Gasik (*27-01-1908 r. Jackowice, +18-03-1986 r. /Zduny/) Kazimierz Kazimierski (*03-03-1912 r. Wierznowice, +30-05-1943 r. /Zduny/) Katarzyna Gasik z d. Guzek (*~ 1912 r., +12-01-1943 r. /Zduny/) Elżbieta Gasik z d. Nasalska (*1916 r., +22-01-2002 r. /Zduny/) Wojciech Gasik (*23-06-1953 r. Jackowice, +28-12-2014 r. /Zduny/) m. pogrzebu: 11
Jan Kazimierski (*24-10-1875 r. Guźnia, +19-08-1964 r. /Zduny/) Antoni Gasik (*08-01-1881 r. Jackowice, +03-11-1951 r. /Zduny/) Jan Mróz (*07-09-1881 r. Maurzyce, +06-11-1961 r. Maurzyce /Zduny/) Franciszka Włostek z d. Strugińska (*1885 r. Reczyce, +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/) Franciszka Kazimierska z d. Wiechnio (*27-01-1888 r. Wierznowice, +06-05-1940 r. /Zduny/) Piotr Gasik (*27-01-1908 r. Jackowice, +18-03-1986 r. /Zduny/) Kazimierz Kazimierski (*03-03-1912 r. Wierznowice, +30-05-1943 r. /Zduny/) Katarzyna Gasik z d. Guzek (*~ 1912 r., +12-01-1943 r. /Zduny/) Elżbieta Gasik z d. Nasalska (*1916 r., +22-01-2002 r. /Zduny/) Tadeusz Gasik (*1946 r., +17-11-1975 r.) Wojciech Gasik (*23-06-1953 r. Jackowice, +28-12-2014 r. /Zduny/) m. chrztu: 317
Jan Dworzański (*09-07-1809 r. Jackowice Pijarskie, +?) Franciszka Olaczek z d. Dałek (*05-03-1811 r. Szymanowice, +1867 r. Świeryż) Stanisław Mikołajczyk (*17-11-1811 r. Zduny, +?) Mikołaj Sokół (*06-09-1812 r. Szymanowice, +06-09-1852 r. Zduny) Dionizy Matysek (*1813 r., +?) Walenty Jabłoński (*24-02-1814 r. Maurzyce, +05-03-1814 r. Maurzyce) Kunegunda Wiechno z d. Jabłońska (*29-07-1815 r. Maurzyce, +09-10-1871 r. Bąków Dolny) Marianna Mikołajczyk (*30-11-1816 r. Zduny, +?) Tomasz Jabłoński (*27-12-1817 r. Maurzyce, +06-10-1831 r. Maurzyce) Katarzyna Mikołajczyk (*22-11-1819 r. Zduny, +05-03-1824 r. Zduny) Roch Jabłoński (*16-08-1820 r. Maurzyce, +?) Kacper Mikołajczyk (*06-01-1821 r. Zduny, +?) Andrzej Urbanek (*24-11-1821 r. Maurzyce, +08-06-1874 r. Maurzyce) Franciszek Jabłoński (*05-10-1822 r. Maurzyce, +02-01-1858 r. Świące) Cecylia Jabłońska z d. Wieczorek (*19-11-1823 r. Strugienice, +16-05-1887 r. Strugienice) Kazimierz Mikołajczyk (*26-02-1824 r. Zduny, +?) Jan Świerzyński (*15-10-1824 r. Strugienice, +?) Katarzyna Jabłońska (*22-11-1824 r. Maurzyce, +?) Leon Mikołajczyk (*11-04-1825 r. Zduny, +?) Błażej Mikołajczyk (*03-02-1826 r. Zduny, +?) Apolonia Świerzyńska z d. Skwarna (*07-02-1826 r. Strugienice, +?) Kacper Jabłoński (*30-12-1826 r. Maurzyce, +04-03-1899 r. Brodne) Katarzyna Mikołajczyk (*07-04-1827 r. Zduny, +?) Katarzyna Jabłońska z d. Busiak (*30-10-1827 r. Maurzyce, +05-05-1866 r. Maurzyce) Katarzyna Mikołajczyk z d. Roszewska (*02-11-1827 r. Wierznowice, +15-03-1887 r. Wierznowice) Wojciech Jabłoński (*17-04-1829 r. Maurzyce, +05-07-1916 r. Maurzyce) Franciszek Jaros (*03-09-1830 r. Zduny, +?) Jan Lebioda (*25-05-1831 r. Zduny, +18-08-1852 r. Maurzyce) Marianna Chlebna z d. Jabłońska (*26-06-1831 r. Maurzyce, +25-08-1912 r. Maurzyce) Brygida Jabłońska z d. Mikołajczyk (*12-05-1833 r. Zduny, +13-02-1892 r. Maurzyce) Tomasz Jakubowski (*15-12-1833 r. Zduny, +16-12-1917 r. Dąbrowa) Salomea Dworzańska (*25-12-1833 r. Jackowice, +15-02-1836 r. Jackowice) Agnieszka Jakubowska z d. Pierzchała (*14-01-1834 r. Szymanowice, +?) Franciszek Mikołajczyk (*08-03-1834 r. Zduny, +23-07-1910 r. Wierznowice) Piotr Gasik (*22-01-1835 r. Łaźniki, +18-07-1909 r. Jackowice) Katarzyna Dworzańska (*07-11-1835 r. Jackowice, +?) Marianna Ziółkowska z d. Kamińska (*17-12-1835 r. Zduny, +22-09-1862 r. Zduny) Agnieszka Marszałek z d. Mikołajczyk (*20-01-1836 r. Zduny, +08-06-1904 r. Zduny) Antonina Mikołajczyk (*12-06-1836 r. Zduny, +17-10-1836 r. Zduny) Jadwiga Surma z d. Węgierek (*13-10-1836 r. Maurzyce, +24-02-1887 r. Maurzyce) Zofia Dworzańska (*11-05-1837 r. Jackowice, +?) Benedykt Tomala (*17-03-1838 r. Strugienice, +03-02-1909 r. Jackowice) Stanisław Mikołajczyk (*06-05-1838 r. Zduny, +?) Małgorzata Kamińska (*04-07-1838 r. Zduny, +?) Marianna Węgierek (*22-04-1839 r. Maurzyce, +16-02-1841 r. Maurzyce) Marianna Woźnicka z d. Mikołajczyk (*24-06-1839 r. Zduny, +?) Jędrzej Dworzański (*01-12-1839 r. Jackowice, +19-04-1842 r. Jackowice) Kunegunda Jedynak z d. Mikołajczyk (*08-02-1840 r. Wierznowice, +?) Mateusz Węgierek (*19-09-1841 r. Maurzyce, +?) Małgorzata Dworzańska (*08-06-1842 r. Jackowice, +01-12-1843 r. Jackowice) Kunegunda Jabłońska (*01-08-1842 r. Strugienice, +?) Rozalia Tomala z d. Kamińska (*25-08-1842 r. Zduny, +26-01-1909 r. Zduny) Władysław Dworzański (*23-06-1844 r. Jackowice, +11-10-1846 r. Jackowice) Marianna Węgierek (*01-07-1844 r. Maurzyce, +01-12-1849 r. Maurzyce) Rozalia Jabłońska (*23-08-1844 r. Świące, +?) Jędrzej Mikołajczyk (*28-11-1844 r. Zduny, +?) Karol Mikołajczyk (*01-11-1845 r. Zduny, +29-04-1855 r. Zduny) Karol Jabłoński (*04-11-1845 r. Świące, +1922 r. Mastki) Franciszek Mikołajczyk (*19-01-1846 r. Dąbrowa, +16-06-1934 r. Janinów) Franciszka Bogusz z d. Rybus (*11-03-1846 r. Świące, +05-08-1899 r. Łaźniki) Małgorzata Mikołajczyk (*29-11-1846 r. Strugienice, +15-08-1884 r. Strugienice) Jadwiga Jabłońska (*09-12-1846 r. Maurzyce, +10-12-1847 r. Maurzyce) Tekla Mikołajczyk (*23-08-1847 r. Zduny, +23-01-1848 r. Zduny) Józefa Jabłońska (*09-03-1848 r. Świące, +?) Wincenty Węgierek (*10-07-1848 r. Maurzyce, +20-01-1850 r. Maurzyce) Mateusz Kamiński (*18-09-1848 r. Zduny, +?) Mikołaj Mikołajczyk (*04-12-1848 r. Zduny, +22-08-1852 r. Zduny) Franciszek Urbanek (*24-05-1849 r. Maurzyce, +25-02-1892 r. Maurzyce) Katarzyna Wieteska z d. Jabłońska (*22-06-1849 r. Strugienice, +?) Małgorzata Zajączek (*12-07-1849 r. Zduny, +07-02-1850 r. Zduny) Jakub Jabłoński (*16-07-1849 r. Maurzyce, +21-09-1850 r. Maurzyce) Balbina Jabłońska (*15-03-1850 r. Maurzyce, +?) Jan Jabłoński (*13-05-1850 r. Świące, +05-08-1915 r. Stroniewice) Piotr Kamiński (*29-06-1850 r. Dąbrowa, +?) Katarzyna Węgierek (*27-10-1850 r. Maurzyce, +31-07-1851 r. Maurzyce) Apolonia Lebioda (*04-01-1851 r. Zduny, +04-09-1852 r. Zduny) Elżbieta Gałkowska z d. Zajączek (*05-07-1851 r. Zduny, +?) Wawrzyniec Matysek (*04-08-1851 r. Strugienice, +?) Rozalia Gasik z d. Jabłońska (*05-08-1851 r. Maurzyce, +1940 r.) Franciszka Jakubowska z d. Guzek (*17-08-1851 r. Jackowice, +20-03-1910 r. Dąbrowa) Franciszek Kamiński (*13-09-1851 r. Zduny, +?) Karol Kamiński (*28-10-1851 r. Dąbrowa, +?) Barbara Jabłońska (*25-11-1851 r. Strugienice, +?) Walenty Jabłoński (*14-02-1852 r. Maurzyce, +05-08-1854 r. Maurzyce) Małgorzata Węgierek (*19-06-1852 r. Maurzyce, +17-12-1852 r. Maurzyce) Szymon Jabłoński (*13-10-1852 r. Świące, +?) Marcjanna Lebioda (*02-01-1853 r. Maurzyce, +?) Szymon Jabłoński (*24-10-1853 r. Strugienice, +?) Tomasz Redo (*07-12-1853 r. Wierznowice, +?) Franciszka Redo z d. Jabłońska (*08-03-1854 r. Maurzyce, +1922 r. Łowicz) Ignacy Zajączek (*26-07-1854 r. Zduny, +?) Marianna Jabłońska (*29-08-1854 r. Maurzyce, +27-09-1855 r. Maurzyce) Mikołaj Błaszczyk (*01-09-1854 r. Zduny, +01-11-1854 r. Zduny) Apolonia Jabłońska (*08-02-1855 r. Świące, +?) Tomasz Urbanek (*16-12-1855 r. Maurzyce, +11-01-1856 r. Maurzyce) Piotr Urbanek (*16-12-1855 r. Maurzyce, +08-07-1857 r. Maurzyce) Julianna Matysek z d. Gajda (*20-06-1856 r. Strugienice, +?) Augustyn Urbanek (*26-08-1856 r. Maurzyce, +?) Szczepan Kamiński (*23-12-1856 r. Zduny, +?) Józefa Koza z d. Urbanek (*03-03-1858 r. Maurzyce, +12-08-1894 r. Ostrów) Wojciech Kamiński (*10-04-1858 r. Zduny, +?) Antoni Jabłoński (*11-06-1858 r. Maurzyce, +09-03-1859 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*11-06-1858 r. Maurzyce, +13-07-1858 r. Maurzyce) Jan Mikołajczyk (*24-06-1858 r. Wierznowice, +29-08-1859 r. Wierznowice) Łucja Jabłońska (*18-10-1858 r. Maurzyce, +03-12-1858 r. Maurzyce) Tomasz Pełka (*14-12-1858 r. Maurzyce, +?) Walenty Jabłoński (*25-01-1860 r. Maurzyce, +14-09-1861 r. Maurzyce) Józef Jabłoński (*01-03-1860 r. Maurzyce, +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie) Zofia Jabłońska (*06-04-1860 r. Strugienice, +?) Jakub Urbanek (*24-07-1860 r. Maurzyce, +20-01-1861 r. Maurzyce) Augustyn Mikołajczyk (*28-08-1860 r. Wierznowice, +14-09-1861 r. Wierznowice) Salomea Makowska z d. Kamińska (*05-11-1860 r. Zduny, +?) Maciej Urbanek (*18-02-1862 r. Maurzyce, +03-12-1917 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*24-03-1862 r. Maurzyce, +01-01-1878 r. Maurzyce) Petronela Bińczak z d. Jabłońska (*29-05-1862 r. Maurzyce, +17-12-1944 r. Rząśno) Szymon Mikołajczyk (*21-10-1862 r. Wierznowice, +16-09-1865 r. Wierznowice) Magdalena Gajda z d. Jarota (*10-05-1863 r. Strugienice, +?) Antoni Jabłoński (*29-05-1863 r. Strugienice, +?) Krystyna Urbanek z d. Gasik (*10-03-1864 r. Jackowice, +07-01-1892 r. Maurzyce) Franciszka Pełka z d. Urbanek (*01-04-1864 r. Maurzyce, +?) Jakub Jabłoński (*11-07-1864 r. Maurzyce, +07-08-1865 r. Maurzyce) Marianna Kaźmierczak z d. Kamińska (*05-11-1864 r. Zduny, +15-02-1909 r. Szymanowice) Jan Tomala (*11-12-1864 r. Zduny, +12-01-1865 r. Zduny) Tomasz Jabłoński (*13-12-1864 r. Maurzyce, +?) Eleonora Bogusz (*18-02-1865 r. Maurzyce, +?) Józef Mikołajczyk (*05-03-1865 r. Zduny, +?) Rozalia Sękalska z d. Mikołajczyk (*27-08-1865 r. Wierznowice, +1896 r. Łagów) Karolina Skowrońska z d. Urbanek (*28-10-1865 r. Maurzyce, +?) Antoni Mikołajczyk (*18-02-1866 r. Zduny, +06-10-1877 r. Zduny) Wojciech Tomala (*05-04-1866 r. Zduny, +?) Jakub Skowroński (*13-07-1866 r. Strugienice, +?) Łukasz Kamiński (*16-10-1866 r. Zduny, +?) Elżbieta Białas z d. Jakubowska (*28-10-1866 r. Dąbrowa, +08-12-1936 r. Rząśno) Marianna Szcześniak z d. Jabłońska (*01-07-1867 r. Strugienice, +?) Ludwik Jabłoński (*25-08-1867 r. Maurzyce, +?) Rozalia Mikołajczyk (*29-08-1867 r. Zduny, +?) Marianna Gałaj z d. Urbanek (*18-10-1867 r. Maurzyce, +?) Magdalena Jabłońska z d. Rolewska (*1868 r. Szymanowice, +27-07-1932 r. Łódź) Konstancja Mikołajczyk (*18-02-1868 r. Wierznowice, +08-12-1887 r. Wierznowice) Jan Kamiński (*08-08-1868 r. Zduny, +?) Katarzyna Wojda z d. Jabłońska (*29-10-1868 r. Maurzyce, +?) Jan Tomala (*16-11-1868 r. Zduny, +11-12-1868 r. Zduny) Franciszek Mikołajczyk (*21-01-1869 r. Zduny, +?) Jakub Jabłoński (*22-07-1869 r. Maurzyce, +11-08-1869 r. Maurzyce) Stanisław Gałaj (*27-09-1869 r. Strugienice, +?) Jan Jabłoński (*13-10-1869 r. Maurzyce, +?) Tomasz Urbanek (*21-12-1869 r. Maurzyce, +10-04-1871 r. Maurzyce) Marianna Warzywoda z d. Tomala (*30-12-1869 r. Zduny, +?) Elżbieta Jabłońska (*27-06-1870 r. Strugienice, +?) Piotr Lebioda (*27-07-1870 r. Zduny, +?) Michał Mikołajczyk (*24-09-1870 r. Wierznowice, +10-08-1963 r. Leżenica Kolonia /Leżenica/) Józef Urbanek (*11-03-1871 r. Maurzyce, +?) Małgorzata Jabłońska (*11-07-1871 r. Maurzyce, +?) Ludwik Mikołajczyk (*23-08-1871 r. Zduny, +06-11-1877 r. Zduny) Piotr Jabłoński (*14-10-1871 r. Maurzyce, +13-05-1872 r. Maurzyce) Marianna Urbanek (*18-01-1872 r. Maurzyce, +?) Kunegunda Tomala (*02-03-1872 r. Zduny, +?) Józef Kamiński (*19-03-1872 r. Zduny, +15-12-1885 r. Zduny) Anna Mikołajczyk z d. Jarota (*16-07-1872 r. Strugienice, +1916 r. Seligów) Marianna Górczyńska z d. Woźnicka (*21-10-1872 r. Szymanowice, +?) Józef Mikołajczyk (*01-03-1873 r. Zduny, +?) Marianna Lebioda z d. Mikołajczyk (*11-05-1873 r. Wierznowice, +?) Jakub Jabłoński (*02-07-1873 r. Maurzyce, +03-02-1929 r. Łódź) Dominik Gałkowski (*02-08-1873 r. Zduny, +03-02-1876 r. Mikołajewek) Józef Wróbel (*16-01-1874 r. Wierznowice, +?) Antonia Górczyńska z d. Mikołajczyk (*10-06-1874 r. Zduny, +09-12-1908 r. Zduny) Marianna Jabłońska (*12-08-1874 r. Świące, +23-08-1874 r. Świące) Marianna Mikołajczyk (*01-04-1875 r. Strugienice, +30-03-1882 r. Strugienice) Jan Urbanek (*20-05-1875 r. Maurzyce, +18-01-1935 r. Maurzyce) Jan Jabłoński (*18-09-1875 r. Świące, +?) Jan Redo (*20-10-1875 r. Maurzyce, +05-11-1875 r. Maurzyce) Jan Gałkowski (*18-01-1876 r. Mikołajewek, +?) Tekla Tomala (*13-09-1876 r. Zduny, +?) Kacper Jabłoński (*13-01-1877 r. Świące, +?) Agnieszka Kantorek z d. Mikołajczyk (*21-03-1877 r. Strugienice, +?) Bartłomiej Urbanek (*24-07-1877 r. Maurzyce, +?) Jan Wiercioch (*28-08-1877 r. Strugienice, +1957 r. /Bąków Górny/) Piotr Cieślak (*31-01-1878 r. Jackowice, +04-02-1919 r. Jackowice Prymasowskie) Piotr Jabłoński (*27-06-1878 r. Maurzyce, +21-12-1878 r. Maurzyce) Marianna Jabłońska (*11-07-1878 r. Maurzyce, +07-09-1878 r. Maurzyce) Dominik Gałkowski (*05-08-1878 r. Zduny, +10-11-1941 r. Warszawa) Ignacy Wójcik (*11-08-1878 r. Strugienice, +?) Kazimierz Fijałkowski (*1879 r. Łaźniki, +?) Franciszka Przybysz z d. Tomala (*08-03-1879 r. Zduny, +?) Katarzyna Wielemborek z d. Frankowska (*03-04-1879 r. Jackowice, +?) Katarzyna Gasik (*20-10-1879 r. Jackowice, +?) Katarzyna Protekta z d. Jabłońska (*10-11-1879 r. Maurzyce, +18-02-1908 r. Szymanowice) Marianna Jabłońska (*30-11-1879 r. Świące, +26-07-1886 r. Świące) Jan Jabłoński (*31-12-1879 r. Maurzyce, +1939 r. Boczki Domaradzkie) Antoni Gasik (*08-01-1881 r. Jackowice, +03-11-1951 r. /Zduny/) Józefa Gałkowska (*04-02-1881 r. Zduny, +?) Marianna Jabłońska (*02-10-1881 r. Maurzyce, +18-12-1887 r. Maurzyce) Piotr Gasik (*04-02-1882 r. Jackowice, +?) Marianna Jabłońska (*25-06-1882 r. Maurzyce, +?) Katarzyna Mróz z d. Jabłońska (*22-10-1882 r. Świące, +16-10-1974 r. Zalesie Dolne) Tekla Protekta z d. Jabłońska (*07-03-1883 r. Maurzyce, +?) Julianna Jabłońska (*20-03-1883 r. Maurzyce, +1884 r.) Szymon Więchno (*29-10-1883 r. Wierznowice, +?) Józefa Cieślak z d. Gasik (*15-03-1884 r. Jackowice, +?) Władysław Gałkowski (*01-06-1884 r. Zduny, +?) Paweł Jabłoński (*03-01-1885 r. Maurzyce, +~ 1946 r. /Stary Waliszew/) Marianna Grochocka z d. Mikołajczyk (*03-01-1886 r. Strugienice, +?) Józef Gasik (*07-01-1886 r. Jackowice, +?) Marianna Pełka (*02-04-1886 r. Maurzyce, +?) Marek Stanisław Urbanek (*25-04-1886 r. Maurzyce, +12-06-1887 r. Maurzyce) Jan Matysek (*20-12-1886 r. Strugienice, +1961 r. /Stary Waliszew/) Józef Pełka (*20-03-1887 r. Maurzyce, +?) Katarzyna Michalak z d. Jabłońska (*13-04-1887 r. Maurzyce, + /Stary Waliszew/) Julianna Jabłońska (*13-04-1887 r. Maurzyce, +25-06-1887 r. Maurzyce) Jan Skowroński (*11-10-1887 r. Strugienice, +?) Marianna Jabłońska (*27-11-1887 r. Maurzyce, +16-01-1888 r. Maurzyce) Tomasz Jabłoński (*20-12-1887 r. Strugienice, +27-12-1887 r. Strugienice) Marcjanna Gajda z d. Mikołajczyk (*08-01-1888 r. Strugienice, +?) Bronisława Jakubowska z d. Gałkowska (*23-03-1888 r. Zduny, +?) Bronisława Gasik z d. Bogusz (*22-06-1888 r. Łaźniki, +13-09-1969 r.) Franciszka Kantorek z d. Jabłońska (*07-10-1888 r. Maurzyce, +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/) Franciszka Koza z d. Kamińska (*17-01-1890 r. Zduny, +?) Marianna Skowrońska (*17-02-1890 r. Strugienice, +?) Franciszek Mikołajczyk (*22-03-1890 r. Strugienice, +02-10-1966 r. /Stary Waliszew/) Michał Wróbel (*21-09-1890 r. Strugienice, +?) Małgorzata Jabłońska (*05-03-1891 r. Maurzyce, +13-01-1893 r. Maurzyce) Jan Kowalczyk (*17-06-1891 r. Jackowice, +?) Stanisław Gałkowski (*1891 r. Zduny) Jan Kamiński (*29-12-1891 r. Zduny, +?) Wojciech Gasik (*02-02-1892 r. Jackowice, +1893 r.) Jan Mikołajczyk (*08-04-1892 r. Strugienice, +?) Katarzyna Telemon z d. Skowrońska (*19-06-1892 r. Strugienice, +?) Magdalena Jabłońska (*31-12-1892 r. Maurzyce, +13-01-1896 r. Maurzyce) Tomasz Pełka (*23-01-1893 r. Maurzyce, +?) Tomasz Jabłoński (*19-12-1893 r. Maurzyce, +17-02-1896 r. Maurzyce) Mikołaj Kamiński (*08-09-1894 r. Zduny, +24-03-1897 r. Zduny) Elżbieta Katarzyna Kamińska z d. Surma (*23-11-1894 r. Zduny, +?) Katarzyna Mikołajczyk (*17-01-1895 r. Strugienice, +12-04-1896 r. Strugienice) Jan Gałaj (*13-05-1895 r. Strugienice, +?) Konstanty Skowroński (*16-05-1895 r. Strugienice, +12-08-1896 r. Strugienice) Józef Kwieciński (*31-05-1895 r. Strugienice, +?) Franciszka Rybus z d. Wiercioch (*04-01-1896 r. Strugienice, +?) Marianna Pełka (*12-02-1896 r. Maurzyce, +?) Katarzyna Jabłońska (*13-10-1896 r. Maurzyce, +16-11-1896 r. Maurzyce) Katarzyna Kamińska (*24-10-1896 r. Zduny, +27-10-1896 r. Zduny) Tomasz Warzywoda (*19-09-1897 r. Jackowice, +27-02-1901 r. Jackowice) Marcjanna Gałaj (*25-01-1898 r. Strugienice, +?) Józef Mikołajczyk (*04-05-1898 r. Strugienice, +08-09-1898 r. Strugienice) Franciszek Wielemborek (*08-10-1898 r. Jackowice, +?) Józef Warzywoda (*26-02-1899 r. Jackowice, +?) Wojciech Redak (*08-04-1899 r. Jackowice, +?) Konstanty Pełka (*14-05-1899 r. Maurzyce, +?) Konstanty Mikołajczyk (*04-11-1899 r. Strugienice, +?) Rozalia Czechowska (*05-11-1899 r. Jackowice, +?) Weronika Lebioda (*03-02-1900 r. Zduny, +09-02-1900 r. Zduny) Józef Wielemborek (*03-09-1900 r. Jackowice, +?) Stanisław Gałaj (*29-09-1900 r. Wierznowice, +?) Franciszek Warzywoda (*18-11-1900 r. Jackowice, +22-02-1901 r. Jackowice) Konstanty Skowroński (*29-06-1901 r. Strugienice, +?) Franciszek Lebioda (*17-08-1901 r. Zduny, +?) Marianna Warzywoda (*04-01-1902 r. Jackowice, +?) Franciszek Pełka (*18-06-1902 r. Maurzyce, +?) Franciszka Wielemborek (*16-01-1903 r. Jackowice, +?) Marianna Wiercioch (*03-04-1903 r. Strugienice, +11-10-1906 r. Katarzynów) Marianna Lebioda (*01-05-1903 r. Zduny, +05-05-1903 r. Zduny) Bronisław Mróz (*29-07-1903 r. Maurzyce, +12-1946 r.) Jan Jabłoński (*22-08-1903 r. Maurzyce, +?) Józef Protekta (*16-10-1903 r. Szymanowice, +?) Franciszek Henryk Gałaj (*24-12-1903 r. Strugienice, +1921 r. Łowicz) Katarzyna Jabłońska (*11-01-1904 r. Maurzyce, +?) Franciszek Warzywoda (*29-02-1904 r. Jackowice, +?) Marianna Cieślak (*17-08-1904 r. Jackowice, +08-10-1906 r. Jackowice) Władysław Lebioda (*22-08-1904 r. Zduny, +19-06-1905 r. Zduny) Stanisław Mróz (*25-01-1905 r. Maurzyce, +16-11-1967 r.) Jan Protekta (*01-07-1905 r. Szymanowice, +?) Józef Jabłoński (*27-02-1906 r. Maurzyce, +?) Stanisław Jabłoński (*02-03-1906 r. Maurzyce, +?) Katarzyna Warzywoda (*07-03-1906 r. Jackowice, +?) Zofia Jabłońska (*28-03-1906 r. Zduny, +15-09-1906 r. Zduny) Jan Lebioda (*03-06-1906 r. Zduny, +?) Zofia Janina Protekta (*21-08-1906 r. Szymanowice, +?) Aniela Cieślak (*29-09-1906 r. Jackowice, +?) Zofia Pełka (*07-07-1907 r. Maurzyce, +?) Helena Solarek z d. Mróz (*23-10-1907 r. Maurzyce, +15-08-1992 r. Łódź /Łódź/) Piotr Gasik (*27-01-1908 r. Jackowice, +18-03-1986 r. /Zduny/) Józef Solarek (*10-02-1908 r. Maurzyce, +06-09-1963 r. Tuszynek /Łódź/) Marianna Jabłońska (*13-02-1908 r. Maurzyce, +18-09-1915 r. Maurzyce) Stanisław Protekta (*18-02-1908 r. Szymanowice, +05-09-1908 r. Szymanowice) Konstanty Warzywoda (*17-03-1908 r. Jackowice, +?) Helena Jabłońska (*05-06-1908 r. Zduny, +?) Władysław Lebioda (*24-06-1908 r. Zduny, +27-06-1908 r. Zduny) Małgorzata Przybysz (*12-10-1908 r. Jackowice, +?) Jan Stanisław Jabłoński (*26-11-1908 r. Świące, +?) Franciszek Cieślak (*06-03-1909 r. Jackowice, +?) Stanisław Urbanek (*26-08-1909 r. Maurzyce, +15-04-1987 r. Żmigród) Marianna Mróz (*02-10-1909 r. Maurzyce, +1914 r. Warszawa /Warszawa/) Franciszek Jabłoński (*05-01-1910 r. Maurzyce, +?) Feliksa Lebioda (*14-06-1910 r. Zduny, +20-01-1915 r. Maurzyce) Józef Urbanek (*05-12-1910 r. Maurzyce, +?) Natalia Jabłońska (*16-06-1911 r. Zduny, +?) Marianna Cieślak (*06-07-1911 r. Jackowice, +15-01-1912 r. Jackowice) Kazimierz Mróz (*17-08-1911 r. Maurzyce, +08-11-1911 r. Maurzyce) Stanisława Druszcz z d. Kozieł (*06-10-1911 r. Strugienice, +?) Janina Aniela Górczyńska (*01-01-1912 r. Zduny, +?) Kazimierz Kazimierski (*03-03-1912 r. Wierznowice, +30-05-1943 r. /Zduny/) Jan Cieślak (*05-03-1913 r. Jackowice, +?) Kazimierz Mróz (*10-04-1913 r. Maurzyce, +1914 r. Warszawa) Józef Gasik (*30-09-1913 r. Jackowice, +1989 r.) Marianna Rybus z d. Urbanek (*13-11-1913 r. Maurzyce, +13-08-2003 r. Bocheń) Helena Fijałkowska z d. Fijalkowska (*30-08-1914 r. Łaźniki, +?) Bolesław Mróz (*28-01-1915 r. Maurzyce, +30-01-1996 r. Zalesie Dolne /Jazgarzew/) Stanisław Cieślak (*29-10-1915 r. Jackowice Prymasowskie, +?) Aleksander Wójcik (*14-07-1916 r. Strugienice, +?) Marianna Koza (*27-04-1917 r. Zduny, +?) Julianna Lebioda (*17-07-1917 r. Zduny, +27-01-1918 r. Zduny) Józef Górczyński (*04-02-1919 r. Zduny, +?) Stanisław Wójcik (*13-04-1919 r. Strugienice, +?) Józef Cieślak (*22-05-1919 r. Jackowice Prymasowskie, +?) Henryk Urbanek (*30-08-1920 r. Maurzyce, +?) Helena Ufa (*1925 r. Strugienice) Edmund Kazimierz Solarek (*07-01-1933 r. Maurzyce, +08-11-2003 r. Pabianice /Pabianice/) Alicja Kurdziel z d. Solarek (*23-04-1935 r. Maurzyce, +31-05-2016 r. Łódź /Łódź/) m. ceremonii #1: 122
Józef Bejda (*19-03-1776 r. Świeryż, +07-11-1841 r. Świeryż) Magdalena Bejda z d. Drzewiecka (*~ 1786 r., +29-12-1847 r. Świeryż) Paweł Białas (*15-01-1867 r. Rząśno, +03-09-1948 r. Rząśno) Elżbieta Białas z d. Jakubowska (*28-10-1866 r. Dąbrowa, +08-12-1936 r. Rząśno) Ignacy Bińczak (*26-07-1813 r. Rząśno, +26-06-1873 r. Rząśno) Brygida Jabłońska z d. Mikołajczyk (*12-05-1833 r. Zduny, +13-02-1892 r. Maurzyce) Józef Bińczak (+08-01-1848 r. Rząśno) Tekla Bińczak z d. Lisiewicz (+06-02-1826 r. Rząśno) Stanisław Bińczak (*30-03-1869 r. Rząśno, +?) Magdalena Bińczak z d. Kamińska (+?) Wojciech Bińczak (*31-03-1856 r. Rząśno, +22-01-1912 r. Bąków Górny) Petronela Bińczak z d. Jabłońska (*29-05-1862 r. Maurzyce, +17-12-1944 r. Rząśno) Paweł Błaszczyk (+?) Antonina Katarzyna Błaszczyk z d. Mikołajczyk (*21-04-1814 r. Zduny, +01-04-1855 r. Zduny) Antoni Błażejewski (*01-07-1866 r. Domaniewice, +?) Marianna Błażejewska z d. Woźniak (*26-08-1876 r. Rząśno, +?) Andrzej Bogusz (+?) Franciszka Bogusz z d. Rybus (*11-03-1846 r. Świące, +05-08-1899 r. Łaźniki) Piotr Bogusz (+?) Marianna Bogusz z d. Mikołajczyk (*~ 1808 r., +?) Józef Chlebny (+?) Marianna Chlebna z d. Jabłońska (*26-06-1831 r. Maurzyce, +25-08-1912 r. Maurzyce) Piotr Cieślak (*31-01-1878 r. Jackowice, +04-02-1919 r. Jackowice Prymasowskie) Józefa Cieślak z d. Gasik (*15-03-1884 r. Jackowice, +?) Walenty Czechowski (+?) Józefa Czechowska z d. Tomala (+?) Jan Dworzański (*09-07-1809 r. Jackowice Pijarskie, +?) Rozalia Dworzańska z d. Mikołajczyk (*~ 1814 r., +13-09-1846 r. Jackowice) Andrzej Gajda (*27-11-1874 r. Guźnia, +?) Elżbieta Gajda z d. Dzierżek (+?) Jan Gajda (*1858 r. Guźnia, +?) Magdalena Gajda z d. Jarota (*10-05-1863 r. Strugienice, +?) Stefan Gajda (+?) Magdalena Gajda z d. Bończak (+?) Antoni Gajek (+30-04-1830 r. Strugienice) Katarzyna Gajek z d. Lis (+?) Stanisław Gałaj (*27-09-1869 r. Strugienice, +?) Marianna Gałaj z d. Urbanek (*18-10-1867 r. Maurzyce, +?) Marcin Gałkowski (*11-11-1838 r. Łęczyca, +?) Elżbieta Gałkowska z d. Zajączek (*05-07-1851 r. Zduny, +?) Antoni Gasik (*08-01-1881 r. Jackowice, +03-11-1951 r. /Zduny/) Bronisława Gasik z d. Bogusz (*22-06-1888 r. Łaźniki, +13-09-1969 r.) Piotr Gasik (*22-01-1835 r. Łaźniki, +18-07-1909 r. Jackowice) Rozalia Gasik z d. Jabłońska (*05-08-1851 r. Maurzyce, +1940 r.) Piotr Gasik (*27-01-1908 r. Jackowice, +18-03-1986 r. /Zduny/) Katarzyna Gasik z d. Guzek (*~ 1912 r., +12-01-1943 r. /Zduny/) Walenty Gasik (+21-07-1848 r. Łaźniki) Marianna Gasik z d. Głowacka (*15-05-1814 r. Łaźniki, +?) Jan Górajek (+23-06-1826 r. Zduny) Dorota Górajek z d. Kornacka (+?) Franciszek Górczyński (*30-03-1895 r. Dąbkowice, +?) Anastazja Górczyńska z d. Górajek (+?) Franciszek Górczyński (*30-03-1895 r. Dąbkowice, +?) Marianna Górczyńska z d. Rolewska (+17-02-1919 r. Zduny) Jan Górczyński (*09-12-1867 r. Dąbkowice, +?) Antonia Górczyńska z d. Mikołajczyk (*10-06-1874 r. Zduny, +09-12-1908 r. Zduny) Jan Górczyński (*09-12-1867 r. Dąbkowice, +?) Marianna Górczyńska z d. Woźnicka (*21-10-1872 r. Szymanowice, +?) Aleksander Grochocki (*26-01-1881 r. Złaków Kościelny, +?) Marianna Grochocka z d. Mikołajczyk (*03-01-1886 r. Strugienice, +?) Franciszek Jabłoński (*05-10-1822 r. Maurzyce, +02-01-1858 r. Świące) Marianna Daniek z d. Lis (+?) Jakub Jabłoński (*02-07-1873 r. Maurzyce, +03-02-1929 r. Łódź) Magdalena Jabłońska z d. Rolewska (*1868 r. Szymanowice, +27-07-1932 r. Łódź) Jan Jabłoński (*13-05-1850 r. Świące, +05-08-1915 r. Stroniewice) Elżbieta Jabłońska z d. Plak (+?) Jan Jabłoński (*13-10-1869 r. Maurzyce, +?) Marianna Jabłońska z d. Urbanek (+?) Jan Jabłoński (*18-09-1875 r. Świące, +?) Marianna Jabłońska z d. Morawska (+?) Jan Jabłoński (*22-01-1884 r. Mastki, +03-10-1920 r. Mastki) Marianna Jabłońska z d. Pilich (+?) Kacper Jabłoński (*13-01-1877 r. Świące, +?) Marianna Jabłońska z d. Rybus (+?) Karol Jabłoński (*04-11-1845 r. Świące, +1922 r. Mastki) Marianna Jabłońska z d. Matysek (+?) Roch Jabłoński (*16-08-1820 r. Maurzyce, +?) Cecylia Jabłońska z d. Wieczorek (*19-11-1823 r. Strugienice, +16-05-1887 r. Strugienice) Tomasz Jabłoński (*13-12-1864 r. Maurzyce, +?) Antonina Jabłońska z d. Bełz (+?) Wojciech Jabłoński (*~ 1769 r., +30-10-1865 r. Maurzyce) Małgorzata Jabłońska z d. Warowitek (*~ 1788 r., +09-02-1854 r. Maurzyce) Wojciech Jabłoński (*17-04-1829 r. Maurzyce, +05-07-1916 r. Maurzyce) Katarzyna Jabłońska z d. Busiak (*30-10-1827 r. Maurzyce, +05-05-1866 r. Maurzyce) Stanisław Jagoda (+15-03-1856 r. Zduny) Jadwiga Jagoda z d. Mikołajczyk (*~ 1817 r., +10-08-1836 r. Zduny) Kajetan Jakubowski (+23-06-1862 r. Dąbrowa) Antonia Jakubowska z d. Krajczak (*07-05-1798 r. Zduny, +?) Tomasz Jakubowski (*15-12-1833 r. Zduny, +16-12-1917 r. Dąbrowa) Agnieszka Jakubowska z d. Pierzchała (*14-01-1834 r. Szymanowice, +?) Tomasz Jakubowski (*15-12-1833 r. Zduny, +16-12-1917 r. Dąbrowa) Franciszka Jakubowska z d. Guzek (*17-08-1851 r. Jackowice, +20-03-1910 r. Dąbrowa) Mateusz Jaros (*~ 1801 r., +16-09-1831 r.) Marianna Bogusz z d. Mikołajczyk (*~ 1808 r., +?) Karol Kamiński (*28-10-1851 r. Dąbrowa, +?) Marianna Kamińska z d. Jagoda (+15-12-1895 r. Zduny) Wojciech Kamiński (*01-04-1826 r. Szymanowice, +25-08-1911 r. Zduny) Katarzyna Kamińska z d. Mikołajczyk (*25-10-1830 r. Zduny, +22-11-1893 r. Zduny) Wojciech Kamiński (*10-04-1858 r. Zduny, +?) Franciszka Kamińska z d. Gnat (+?) Wojciech Kamiński (+09-09-1852 r. Zduny) Antonina Katarzyna Błaszczyk z d. Mikołajczyk (*21-04-1814 r. Zduny, +01-04-1855 r. Zduny) Stanisław Kantorek (*1874 r. Skaratki, +?) Agnieszka Kantorek z d. Mikołajczyk (*21-03-1877 r. Strugienice, +?) Jan Kazimierski (*24-10-1875 r. Guźnia, +19-08-1964 r. /Zduny/) Franciszka Kazimierska z d. Wiechnio (*27-01-1888 r. Wierznowice, +06-05-1940 r. /Zduny/) Kazimierz Kazimierski (*03-03-1883 r. Guźnia, +16-09-1939 r. Guźnia) Marianna Kazimierska z d. Wiechnio (*12-07-1893 r. Wierznowice, +24-08-1916 r. Guźnia) Mateusz Kaźmierczak (+?) Marianna Kaźmierczak z d. Kamińska (*05-11-1864 r. Zduny, +15-02-1909 r. Szymanowice) Andrzej Kosmowski (*25-11-1848 r. Rząśno, +25-06-1920 r. Rząśno) Marianna Kosmowska z d. Bińczak (*07-07-1871 r. Rząśno, +?) Franciszek Koza (+?) Franciszka Koza z d. Kamińska (*17-01-1890 r. Zduny, +?) Jan Koza (+1902 r. Ostrów) Józefa Koza z d. Urbanek (*03-03-1858 r. Maurzyce, +12-08-1894 r. Ostrów) Roch Krajczak (+?) Agnieszka Krajczak z d. Jaros (+23-09-1812 r. Zduny) Konstanty Królikowski (*07-04-1875 r. Złaków Kościelny, +19-07-1905 r. Jackowice) Franciszka Przybysz z d. Tomala (*08-03-1879 r. Zduny, +?) Wojciech Kuryś (+?) Marianna Kuryś z d. Mikołajczyk (*24-09-1810 r. Zduny, +?) Jan Lebioda (*25-05-1831 r. Zduny, +18-08-1852 r. Maurzyce) Marianna Chlebna z d. Jabłońska (*26-06-1831 r. Maurzyce, +25-08-1912 r. Maurzyce) Piotr Lebioda (*27-07-1870 r. Zduny, +?) Marianna Lebioda z d. Mikołajczyk (*11-05-1873 r. Wierznowice, +?) Feliks Makowski (+?) Salomea Makowska z d. Kamińska (*05-11-1860 r. Zduny, +?) Franciszek Marszałek (+?) Agnieszka Marszałek z d. Mikołajczyk (*20-01-1836 r. Zduny, +08-06-1904 r. Zduny) Dionizy Matysek (*1813 r., +?) Zofia Matysek z d. Gajek (+?) Jan Matysek (+?) Marianna Matysek z d. Miedzianowska (+?) Wawrzyniec Matysek (*04-08-1851 r. Strugienice, +?) Julianna Matysek z d. Gajda (*20-06-1856 r. Strugienice, +?) Antoni Mikołajczyk (*09-06-1821 r. Zduny, +26-07-1875 r. Zduny) Elżbieta Mikołajczyk z d. Guzek (+?) Antoni Mikołajczyk (*09-06-1821 r. Zduny, +26-07-1875 r. Zduny) Balbina Mikołajczyk z d. Lawendowska (*~ 1804 r., +04-06-1864 r. Zduny) Błażej Mikołajczyk (*03-02-1826 r. Zduny, +?) Franciszka Mikołajczyk z d. Kamińska (+?) Franciszek Mikołajczyk (*08-03-1834 r. Zduny, +23-07-1910 r. Wierznowice) Katarzyna Mikołajczyk z d. Roszewska (*02-11-1827 r. Wierznowice, +15-03-1887 r. Wierznowice) Franciszek Mikołajczyk (*19-01-1846 r. Dąbrowa, +16-06-1934 r. Janinów) Małgorzata Mikołajczyk (*29-11-1846 r. Strugienice, +15-08-1884 r. Strugienice) Józef Mikołajczyk (*~ 1776 r., +07-07-1846 r. Zduny) Elżbieta Mikołajczyk z d. Papuga (*~ 1781 r., +16-08-1846 r. Zduny) Kajetan Mikołajczyk (*~ 1788 r., +08-02-1848 r. Dąbrowa) Justyna Mikołajczyk z d. Lis (*~ 1799 r., +04-02-1848 r. Dąbrowa) Ludwik Mikołajczyk (*~ 1791 r., +?) Marianna Mikołajczyk z d. Czerwińska (*27-11-1817 r. Zduny, +?) Paweł Mikołajczyk (*~ 1786 r., +22-06-1831 r. Zduny) Ewa Mikołajczyk z d. Pieniążek (+05-09-1840 r. Zduny) Adam Mróz (+13-02-1835 r. Maurzyce) Kunegunda Mróz z d. Skowrońska (+16-09-1831 r. Maurzyce) Jan Mróz (*07-09-1881 r. Maurzyce, +06-11-1961 r. Maurzyce /Zduny/) Katarzyna Mróz z d. Jabłońska (*22-10-1882 r. Świące, +16-10-1974 r. Zalesie Dolne) Jan Olaczek (+?) Franciszka Olaczek z d. Dałek (*05-03-1811 r. Szymanowice, +1867 r. Świeryż) Tomasz Pełka (*14-12-1858 r. Maurzyce, +?) Franciszka Pełka z d. Urbanek (*01-04-1864 r. Maurzyce, +?) Baltazar Pierzchała (+04-02-1847 r. Szymanowice) Elżbieta Pierzchała z d. Woźniak (+?) Wincenty Pierzchała (*23-01-1806 r. Szymanowice, +21-01-1847 r. Szymanowice) Marianna Pierzchała z d. Rybusiewicz (+?) Franciszek Protekta (+?) Katarzyna Protekta z d. Jabłońska (*10-11-1879 r. Maurzyce, +18-02-1908 r. Szymanowice) Tomasz Protekta (+?) Tekla Protekta z d. Jabłońska (*07-03-1883 r. Maurzyce, +?) Aleksander Przybysz (*12-12-1882 r. Złaków Borowy, +?) Franciszka Przybysz z d. Tomala (*08-03-1879 r. Zduny, +?) Adam Redo (*09-12-1876 r. Zalesie, +?) Rozalia Redo z d. Gajda (+?) Tomasz Redo (*07-12-1853 r. Wierznowice, +?) Franciszka Redo z d. Jabłońska (*08-03-1854 r. Maurzyce, +1922 r. Łowicz) Antoni Rybus (*30-05-1888 r. Bocheń, +?) Franciszka Rybus z d. Wiercioch (*04-01-1896 r. Strugienice, +?) Franciszek Rybus (+31-10-1876 r. Świące) Marianna Rybus z d. Świdrowska (*~ 1821 r., +23-04-1855 r. Świące) Wincenty Sękalski (*1864 r., +1923 r. Łagów) Rozalia Sękalska z d. Mikołajczyk (*27-08-1865 r. Wierznowice, +1896 r. Łagów) Jakub Skowroński (*13-07-1866 r. Strugienice, +?) Karolina Skowrońska z d. Urbanek (*28-10-1865 r. Maurzyce, +?) Antoni Skwarna (+15-02-1858 r. Strugienice) Agnieszka Skwarna z d. Mróz (+?) Mikołaj Sokół (*06-09-1812 r. Szymanowice, +06-09-1852 r. Zduny) Marianna Bogusz z d. Mikołajczyk (*~ 1808 r., +?) Józef Surma (+?) Jadwiga Surma z d. Węgierek (*13-10-1836 r. Maurzyce, +24-02-1887 r. Maurzyce) Tomasz Szcześniak (+?) Marianna Szcześniak z d. Jabłońska (*01-07-1867 r. Strugienice, +?) Jan Świerzyński (*15-10-1824 r. Strugienice, +?) Apolonia Świerzyńska z d. Skwarna (*07-02-1826 r. Strugienice, +?) Karol Świerzyński (*~ 1788 r., +17-09-1848 r. Strugienice) Marianna Świerzyńska z d. Gajda (*~ 1797 r., +11-09-1852 r. Strugienice) Franciszek Telemon (*1884 r. Niedzwiada, +?) Katarzyna Telemon z d. Skowrońska (*19-06-1892 r. Strugienice, +?) Benedykt Tomala (*17-03-1838 r. Strugienice, +03-02-1909 r. Jackowice) Rozalia Tomala z d. Kamińska (*25-08-1842 r. Zduny, +26-01-1909 r. Zduny) Wojciech Tomala (*05-04-1866 r. Zduny, +?) Helena Tomala z d. Kostrzewa (+?) Kazimierz Ufa (*05-03-1925 r. Wygoda, +09-09-2008 r. Zduny) Helena Ufa (*1925 r. Strugienice) Andrzej Urbanek (*24-11-1821 r. Maurzyce, +08-06-1874 r. Maurzyce) Marianna Chlebna z d. Jabłońska (*26-06-1831 r. Maurzyce, +25-08-1912 r. Maurzyce) Franciszek Urbanek (*24-05-1849 r. Maurzyce, +25-02-1892 r. Maurzyce) Małgorzata Urbanek z d. Kazimierska (*19-05-1849 r. Bocheń, +?) Jan Urbanek (*20-05-1875 r. Maurzyce, +18-01-1935 r. Maurzyce) Katarzyna Urbanek z d. Piaskowska (+?) Kazimierz Urbanek (*02-03-1817 r. Maurzyce, +27-07-1860 r. Maurzyce) Kunegunda Wiechno z d. Jabłońska (*29-07-1815 r. Maurzyce, +09-10-1871 r. Bąków Dolny) Maciej Urbanek (*18-02-1862 r. Maurzyce, +03-12-1917 r. Maurzyce) Krystyna Urbanek z d. Gasik (*10-03-1864 r. Jackowice, +07-01-1892 r. Maurzyce) Piotr Warzywoda (+?) Marianna Warzywoda z d. Tomala (*30-12-1869 r. Zduny, +?) Bartłomiej Węgierek (+19-08-1852 r. Maurzyce) Kunegunda Wiechno z d. Jabłońska (*29-07-1815 r. Maurzyce, +09-10-1871 r. Bąków Dolny) Franciszek Wiechno (+?) Kunegunda Wiechno z d. Jabłońska (*29-07-1815 r. Maurzyce, +09-10-1871 r. Bąków Dolny) Wawrzyniec Wielemborek (*22-07-1874 r. Bąków Dolny, +?) Katarzyna Wielemborek z d. Frankowska (*03-04-1879 r. Jackowice, +?) Józef Wiercioch (*04-10-1848 r. Dąbkowice, +25-12-1907 r. Strugienice) Marianna Wiercioch z d. Świerzyńska (*30-01-1858 r. Strugienice, +16-03-1910 r. Strugienice) Piotr Wiesiołek (*16-10-1852 r. Bocheń, +23-01-1909 r. Bocheń) Franciszka Wiesiołek z d. Marciniak (+06-07-1891 r. Bocheń) Jakub Wieteska (*1801 r. Świeryż, +?) Marianna Wieteska z d. Górajek (*03-08-1804 r. Maurzyce, +?) Stanisław Wieteska (*07-05-1849 r. Bogoria Górna, +?) Katarzyna Wieteska z d. Jabłońska (*22-06-1849 r. Strugienice, +?) Wawrzyniec Wiewiórkowski (+09-08-1831 r. Zduny) Marianna Kuryś z d. Mikołajczyk (*24-09-1810 r. Zduny, +?) Jan Wilk (*16-05-1917 r. Ziewaniczki, +?) Urszula Wilk z d. Kwiecińska (+?) Tomasz Wojda (+?) Katarzyna Wojda z d. Jabłońska (*29-10-1868 r. Maurzyce, +?) Tomasz Woźnicki (+?) Marianna Woźnicka z d. Mikołajczyk (*24-06-1839 r. Zduny, +?) Antoni Zajączek (+?) Ludwika Zajączek z d. Mikołajczyk (*29-12-1823 r. Zduny, +?) Jan Zamysłowski Stanisława Zamysłowska z d. Białas (*24-03-1926 r., +2011 r.) Michał Ziółkowski (+15-02-1870 r. Zduny) Marianna Ziółkowska z d. Kamińska (*17-12-1835 r. Zduny, +22-09-1862 r. Zduny) m. ceremonii #2: 7
Antoni Błażejewski (*01-07-1866 r. Domaniewice, +?) Marianna Błażejewska z d. Woźniak (*26-08-1876 r. Rząśno, +?) Jan Gajda (*1858 r. Guźnia, +?) Magdalena Gajda z d. Jarota (*10-05-1863 r. Strugienice, +?) Jan Górczyński (*09-12-1867 r. Dąbkowice, +?) Marianna Górczyńska z d. Woźnicka (*21-10-1872 r. Szymanowice, +?) Kazimierz Kazimierski (*03-03-1883 r. Guźnia, +16-09-1939 r. Guźnia) Marianna Kazimierska z d. Wiechnio (*12-07-1893 r. Wierznowice, +24-08-1916 r. Guźnia) Antoni Rybus (*30-05-1888 r. Bocheń, +?) Franciszka Rybus z d. Wiercioch (*04-01-1896 r. Strugienice, +?) Wawrzyniec Wielemborek (*22-07-1874 r. Bąków Dolny, +?) Katarzyna Wielemborek z d. Frankowska (*03-04-1879 r. Jackowice, +?) Piotr Wiesiołek (*16-10-1852 r. Bocheń, +23-01-1909 r. Bocheń) Franciszka Wiesiołek z d. Marciniak (+06-07-1891 r. Bocheń) 629 [+]
648 . Ziewaniczki m. urodzenia: 9
Stanisław Wilk (*12-08-1910 r. Ziewaniczki, +16-07-1911 r. Ziewanice) Marianna Kucińska z d. Kantorek (*15-05-1915 r. Ziewaniczki, +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/) Jan Wilk (*16-05-1917 r. Ziewaniczki, +?) Jan Kantorek (*17-09-1917 r. Ziewaniczki, +14-12-1918 r. Ziewaniczki) Józef Kantorek (*20-01-1920 r. Ziewaniczki, +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/) Bolesław Kantorek (*22-10-1922 r. Ziewaniczki, +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/) Wanda Barańska z d. Kantorek (*13-10-1925 r. Ziewaniczki, +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/) Michał Wilk (*01-11-1929 r. Ziewaniczki, +07-04-1995 r. /Głowno/) Józef Kuciński (*1943 r. Ziewaniczki) m. zgonu: 4
Józef Kantorek (*18-06-1864 r. Skaratki, +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/) Anastazja Kantorek z d. Sękalska (*1873 r. Domaniewice, +25-03-1914 r. Ziewaniczki) Jan Kantorek (*17-09-1917 r. Ziewaniczki, +14-12-1918 r. Ziewaniczki) Marian Zenon Kantorek (*31-01-1951 r. Łódź, +05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/) 13 [+]
649 . Zimna Woda m. urodzenia: 56
Walenty Korniak (*11-02-1783 r. Zimna Woda, +?) Wawrzyniec Baranowski (*11-08-1784 r. Zimna Woda, +12-05-1788 r. Zimna Woda) Marianna Baranowska (*05-09-1786 r. Zimna Woda, +?) Adam Baranowski (*22-12-1787 r. Zimna Woda, +?) Tomasz Korniak (*18-12-1790 r. Zimna Woda, +?) Teresa Baranowska (*15-02-1793 r. Zimna Woda, +?) Aleksander Korniak (*18-03-1793 r. Zimna Woda, +?) Józef Korniak (*18-12-1793 r. Zimna Woda, +?) Mateusz Baranowski (*20-09-1795 r. Zimna Woda, +15-10-1795 r. Zimna Woda) Katarzyna Winczura z d. Baranowska (*19-10-1796 r. Zimna Woda, +?) Szymon Baranowski (*05-10-1798 r. Zimna Woda, +24-07-1838 r. Zimna Woda) Jan Baranowski (*20-06-1802 r. Zimna Woda, +12-10-1802 r. Zimna Woda) Jakub Baranowski (*15-05-1834 r. Zimna Woda, +15-08-1834 r. Zimna Woda) Wawrzyniec Baranowski (*31-07-1835 r. Zimna Woda, +16-04-1839 r. Zimna Woda) Marcin Baranowski (*01-10-1842 r. Zimna Woda, +?) Maria Korniak (*1847 r. Zimna Woda, +?) Józef Korniak (*1848 r. Zimna Woda, +?) Józef Baranowski (*13-04-1848 r. Zimna Woda, +01-02-1850 r. Zimna Woda) Anna Korniak (*1851 r. Zimna Woda, +?) Anna Korniak (*1853 r. Zimna Woda, +?) Maria Bajcar z d. Ragan (*1869 r. Zimna Woda, +?) Michał Ragan (*1871 r. Zimna Woda, +?) Jan Korniak (*1872 r. Zimna Woda, +?) Jan Ragan (*1873 r. Zimna Woda, +?) Anna Korniak (*1873 r. Zimna Woda, +?) Maria Korniak (*1874 r. Zimna Woda, +?) Rozalia Ragan (*1875 r. Zimna Woda, +?) Józef Korniak (*1876 r. Zimna Woda, +?) Katarzyna Ragan (*1878 r. Zimna Woda, +?) Piotr Kazyk (*1878 r. Zimna Woda, +?) Katarzyna Korniak (*1878 r. Zimna Woda, +?) Rozalia Korniak (*1880 r. Zimna Woda, +?) Jan Wilczek (*1881 r. Zimna Woda, +?) Katarzyna Franciszka Kidankiewicz z d. Korniak (*1881 r. Zimna Woda, +?) Michał Ragan (*1882 r. Zimna Woda, +?) Józef Ragan (*1882 r. Zimna Woda, +?) Rozalia Ragan (*1883 r. Zimna Woda, +?) Kazimierz Korniak (*1884 r. Zimna Woda, +?) Jan Korniak (*1886 r. Zimna Woda, +?) Maria Korniak (*1887 r. Zimna Woda, +?) Stefan Korniak (*1888 r. Zimna Woda, +?) Katarzyna Zamojska z d. Kazyk (*1889 r. Zimna Woda, +?) Franciszek Korniak (*1889 r. Zimna Woda, +?) Józef Baranowski (*1890 r. Zimna Woda, +?) Julia Korniak (*1890 r. Zimna Woda, +?) Julianna Korniak (*1891 r. Zimna Woda, +?) Franciszka Pudełek z d. Kazyk (*1891 r. Zimna Woda, +?) Helena Korniak (*1893 r. Zimna Woda, +?) Szczepan Rudolf Kazyk (*1894 r. Zimna Woda, +~ 1940 r. Lwów /Nie znane/) Apolonia Korniak (*1895 r. Zimna Woda, +?) Anna Korniak (*1896 r. Zimna Woda, +?) Franiciszek Korniak (*1898 r. Zimna Woda, +?) Bronisław Bajcar (*1899 r. Zimna Woda, +?) Władysław Korniak (*1899 r. Zimna Woda, +?) Władysława Baranowska (*23-03-1905 r. Zimna Woda, + /Zimna Woda/) Ludwik Baranowski (*25-08-1928 r. Zimna Woda, +?) m. zgonu: 7
Wawrzyniec Baranowski (*11-08-1784 r. Zimna Woda, +12-05-1788 r. Zimna Woda) Mateusz Baranowski (*20-09-1795 r. Zimna Woda, +15-10-1795 r. Zimna Woda) Szymon Baranowski (*05-10-1798 r. Zimna Woda, +24-07-1838 r. Zimna Woda) Jan Baranowski (*20-06-1802 r. Zimna Woda, +12-10-1802 r. Zimna Woda) Jakub Baranowski (*15-05-1834 r. Zimna Woda, +15-08-1834 r. Zimna Woda) Wawrzyniec Baranowski (*31-07-1835 r. Zimna Woda, +16-04-1839 r. Zimna Woda) Józef Baranowski (*13-04-1848 r. Zimna Woda, +01-02-1850 r. Zimna Woda) m. pochówku: 1
Władysława Baranowska (*23-03-1905 r. Zimna Woda, + /Zimna Woda/) m. pogrzebu: 1
Władysława Baranowska (*23-03-1905 r. Zimna Woda, + /Zimna Woda/) m. chrztu: 193
Walenty Korniak (*11-02-1783 r. Zimna Woda, +?) Tomasz Korniak (*18-12-1790 r. Zimna Woda, +?) Aleksander Korniak (*18-03-1793 r. Zimna Woda, +?) Józef Korniak (*18-12-1793 r. Zimna Woda, +?) Magdalena Szostak (*1816 r. Zimna Wódka, +?) Józef Szostak (*1818 r. Zimna Wódka, +˂ 1856 r.) Katarzyna Przybylewicz z d. Szostak (*1820 r. Zimna Wódka, +?) Wojciech Korniak (*1820 r. Zimna Wódka, +?) Maciej Szostak (*1823 r. Zimna Wódka, +1827 r. Zimna Wódka) Marcin Kozłowski (*1824 r. Zimna Wódka, +?) Grzegorz Ryszowski (*1825 r. Zimna Wódka, +?) Piotr Korniak (*1825 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Korniak (*1827 r. Zimna Wódka, +?) Agnieszka Szostak (*1828 r. Zimna Wódka, +1828 r. Zimna Wódka) Agnieszka Korniak (*1830 r. Zimna Wódka, +1830 r. Zimna Wódka) Jan Ryszowski (*1831 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Ryszowska (*1832 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Korniak (*1832 r. Zimna Wódka, +?) Stefan Ragan (*1833 r. Zimna Wódka, +?) Anna Korniak (*1834 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Wisznowska (*1834 r. Zimna Wódka, +?) Anna Zielińska z d. Ragan (*1835 r. Zimna Wódka, +?) Jan Ryszowski (*1835 r. Zimna Wódka, +?) Jan Romaniszyn (*1835 r. Zimna Wódka, +?) Jan Ragan (*1837 r. Zimna Wódka, +?) Józef Ryszowski (*1837 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Kaznowska z d. Szczepaniuk (*1837 r. Zimna Wódka, +?) Józef Korniak (*1837 r. Zimna Wódka, +?) Magdalena Wisznowska (*1838 r. Zimna Wódka, +?) Agnieszka Szczepaniuk (*1839 r. Zimna Wódka, +?) Józef Baranowski (*1839 r., +?) Katarzyna Romaniszyn z d. Korniak (*1840 r. Zimna Wódka, +?) Jan Wisznowski (*1840 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Ragan z d. Baranowska (*1841 r. Zimna Wódka, +?) Maria Przybylewicz (*1841 r. Zimna Wódka, +?) Tekla Kowalczuk z d. Ragan (*1842 r. Zimna Wódka, +?) Jan Szczepaniuk (*1842 r. Zimna Wódka, +?) Józef Wisznowski (*1843 r. Zimna Wódka, +?) Józef Ragan (*1845 r. Zimna Wódka, +?) Jan Baranowski (*1845 r. Zimna Wódka, +?) Feliks Wisznowski (*1847 r. Zimna Wódka, +?) Maria Korniak (*1847 r. Zimna Woda, +?) Kazimierz Baranowski (*1847 r. Zimna Wódka, +?) Jakub Szostak (*1848 r. Zimna Wódka, +?) Józef Korniak (*1848 r. Zimna Woda, +?) Wojciech Ragan (*1848 r. Zimna Wódka, +?) Anna Wisznowska (*1848 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Baranowski (*1849 r. Zimna Wódka, +?) Anna Szostak (*1850 r. Zimna Wódka, +?) Józef Przybylewicz (*1850 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Ragan (*1850 r. Zimna Wódka, +?) Anna Korniak (*1851 r. Zimna Woda, +?) Jan Szostak (*1852 r. Zimna Wódka, +?) Anna Korniak (*1853 r. Zimna Woda, +?) Marianna Ragan (*1853 r. Zimna Wódka, +?) Mateusz Wawrzyniec Baranowski (*1854 r. Zimna Wódka, +?) Anna Kazyk z d. Szostak (*1855 r. Zimna Wódka, +?) Tekla Szostak z d. Kozioł (*1856 r. Zimna Wódka, +?) Teresa Wilczek z d. Ragan (*1856 r. Zimna Wódka, +?) Józefa Końciewicz z d. Baranowska (*1857 r. Zimna Wódka, +?) Józef Baranowski (*1858 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Korniak (*1859 r. Zimna Wódka, +?) Zofia Szostak z d. Rzeszowska (*1859 r. Zimna Wódka, +?) Jan Paweł Mooss (*1859 r. Zimna Wódka, +?) Teresa Przybylewicz (*1859 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Baranowska (*1861 r. Zimna Wódka, +?) Mateusz Korniak (*1861 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Ragan (*1862 r. Zimna Wódka, +?) Franciszka Korniak (*1862 r. Zimna Wódka, +?) Rozalia Korniak (*1863 r. Zimna Wódka, +?) Szymon Korniak (*1863 r. Zimna Wódka, +?) Ewa Chabło z d. Kaznowska (*1863 r. Zimna Wódka, +?) Kornelia Korniak z d. Wiszniowska (*1863 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Romaniszyn (*1864 r. Zimna Wódka, +?) Maria Korniak z d. Gruszka (*1864 r. Biłohorszcze, +?) Marianna Nahajło z d. Zielińska (*1864 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Ragan (*1864 r. Zimna Wódka, +?) Maria Pańkow z d. Korniak (*1865 r. Zimna Wódka, +?) Piotr Baranowski (*1865 r. Zimna Wódka, +04-10-1919 r.) Kazimierz Zieliński (*1866 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Mooss z d. Romaniszyn (*1866 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Ragan (*1866 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Korniak (*1867 r. Zimna Wódka, +?) Franciszek Ksawery Zieliński (*1868 r. Zimna Wódka, +?) Anna Korniak (*1869 r. Zimna Wódka, +?) Maria Bajcar z d. Ragan (*1869 r. Zimna Woda, +?) Józefa Zamojska z d. Kaznowska (*1869 r. Zimna Wódka, +?) Józefa Romaniszyn (*1869 r. Zimna Wódka, +?) Michał Ragan (*1869 r. Zimna Wódka, +?) Franciszka Korniak (*1871 r. Zimna Wódka, +?) Michał Ragan (*1871 r. Zimna Woda, +?) Józef Romaniszyn (*1872 r. Zimna Wódka, +?) Jan Korniak (*1872 r. Zimna Woda, +?) Michał Korniak (*1872 r. Zimna Wódka, +?) Jan Ragan (*1873 r. Zimna Woda, +?) Maria Kaznowska (*1873 r. Zimna Wódka, +?) Anna Korniak (*1873 r. Zimna Woda, +?) Ludwika Romaniszyn (*1874 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Kaznowski (*1874 r. Zimna Wódka, +?) Maria Korniak (*1874 r. Zimna Woda, +?) Rozalia Ragan (*1875 r. Zimna Woda, +?) Józef Korniak (*1876 r. Zimna Woda, +?) Katarzyna Ragan (*1878 r. Zimna Woda, +?) Marianna Kaznowska (*1878 r. Zimna Wódka, +?) Piotr Kazyk (*1878 r. Zimna Woda, +?) Katarzyna Korniak (*1878 r. Zimna Woda, +?) Rozalia Korniak (*1880 r. Zimna Woda, +?) Jan Wilczek (*1881 r. Zimna Woda, +?) Zofia Kaznowska (*1881 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Franciszka Kidankiewicz z d. Korniak (*1881 r. Zimna Woda, +?) Wawrzyniec Kazyk (*1881 r. Zimna Wódka, +?) Grzegorz Zamojski (*1882 r. Zimna Wódka, +?) Michał Ragan (*1882 r. Zimna Woda, +?) Józef Ragan (*1882 r. Zimna Woda, +?) Walenty Kazyk (*1883 r. Zimna Wódka, +?) Rozalia Ragan (*1883 r. Zimna Woda, +?) Marianna Korniak (*1883 r. Biłohorszcze, +?) Józef Nahajło (*1884 r. Zimna Wódka, +?) Józef Romaniszyn (*1884 r. Zimna Wódka, +?) Julianna Korniak (*1884 r. Biłohorszcze, +?) Józef Szostak (*1884 r. Zimna Wódka, +?) Kazimierz Korniak (*1884 r. Zimna Woda, +?) Katarzyna Karolina Baranowska (*1884 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Korniak (*1884 r. Biłohorszcze, +?) Michalina Szostak (*1886 r. Zimna Wódka, +?) Maria Baranowska (*1886 r. Zimna Wódka, +?) Wiktoria Korniak (*1886 r. Biłohorszcze, +?) Katarzyna Korniak (*1886 r. Biłohorszcze, +?) Franciszka Nahajło (*1886 r. Zimna Wódka, +?) Jan Korniak (*1886 r. Zimna Woda, +?) Maria Korniak (*1887 r. Zimna Woda, +?) Marcin Korniak (*1887 r. Biłohorszcze, +?) Jan Mooss (*1888 r. Zimna Wódka, +?) Paweł Baranowski (*1888 r. Zimna Wódka, +?) Zofia Chabło (*1888 r. Zimna Wódka, +?) Stefan Korniak (*1888 r. Zimna Woda, +?) Franciszka Szostak (*1889 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Pańkow (*1889 r. Zimna Wódka, +?) Franciszek Korniak (*1889 r. Zimna Woda, +?) Franciszek Korniak (*1889 r. Biłohorszcze, +?) Julianna Korniak (*1890 r. Biłohorszcze, +?) Julia Korniak (*1890 r. Zimna Woda, +?) Maria Korniak (*1890 r. Biłohorszcze, +?) Karolina Baranowska (*1890 r. Zimna Wódka, +?) Maria Chabło (*1890 r. Zimna Wódka, +?) Julianna Korniak (*1891 r. Zimna Woda, +?) Maria Szostak (*1891 r. Zimna Wódka, +?) Zuzanna Mooss (*1891 r. Zimna Wódka, +?) Anna Korniak (*1891 r. Biłohorszcze, +?) Rozalia Korniak (*1891 r. Zimna Wódka, +?) Franciszka Pudełek z d. Kazyk (*1891 r. Zimna Woda, +?) Katarzyna Pańkow (*1891 r. Zimna Wódka, +?) Helena Chabło (*1892 r. Zimna Wódka, +?) Antoni Korniak (*1892 r. Biłohorszcze, +?) Władysława Eugenia Baranowska (*1892 r. Zimna Wódka, +?) Anna Korniak (*1893 r. Biłohorszcze, +?) Helena Korniak (*1893 r. Zimna Woda, +?) Kazimierz Szostak (*1893 r. Zimna Wódka, +?) Julianna Pańkow (*1893 r. Zimna Wódka, +?) Mieczysław Baranowski (*1893 r. Zimna Wódka, +?) Wiktoria Korniak (*1894 r. Biłohorszcze, +?) Katarzyna Korniak (*1894 r. Biłohorszcze, +?) Michał Chabło (*1894 r. Zimna Wódka, +?) Helena Kozyra z d. Baranowska (*1894 r. Zimna Wódka, +?) Michał Zamojski (*1894 r. Zimna Wódka, +?) Szczepan Rudolf Kazyk (*1894 r. Zimna Woda, +~ 1940 r. Lwów /Nie znane/) Katarzyna Rozalia Korniak (*1894 r. Zimna Wódka, +?) Anna Mooss (*1894 r. Zimna Wódka, +?) Apolonia Korniak (*1895 r. Zimna Woda, +?) Jakub Pańkow (*1895 r. Zimna Wódka, +?) Zygmunt Baranowski (*1895 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Korniak (*1896 r. Biłohorszcze, +?) Alojzy Mooss (*1896 r. Zimna Wódka, +?) Anna Korniak (*1896 r. Zimna Woda, +?) Agnieszka Zamojska (*1896 r. Zimna Wódka, +?) Franciszek Chabło (*1897 r. Zimna Wódka, +?) Rozalia Pańkow (*1897 r. Zimna Wódka, +?) Apolonia Mooss (*1897 r. Zimna Wódka, +?) Piotr Baranowski (*1897 r. Zimna Wódka, +?) Anna Bronisława Korniak (*1897 r. Biłohorszcze, +?) Franciszek Zamojski (*1897 r. Zimna Wódka, +?) Franiciszek Korniak (*1898 r. Zimna Woda, +?) Bronisław Bajcar (*1899 r. Zimna Woda, +?) Wiktoria Chabło (*1899 r. Zimna Wódka, +?) Rozalia Zamojska (*1899 r. Zimna Wódka, +?) Stanisław Baranowski (*1899 r. Zimna Wódka, +?) Aniela Baranowska (*1900 r. Zimna Wódka, +?) Franciszek Korniak (*1900 r. Biłohorszcze, +?) Zygmunt Baranowski (*1900 r. Zimna Wódka, +?) Jan Władysław Korniak (*1900 r. Biłohorszcze, +?) Józef Baranowski (*23-09-1902 r. Zimna Wódka, +26-12-1940 r. Charków) Władysława Baranowska (*23-03-1905 r. Zimna Woda, + /Zimna Woda/) Stefania Anna Kantorek z d. Kazyk (*04-02-1927 r. Sosnowiec, +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/) m. ceremonii #1: 49
Jakub Adolf Assmann (+?) Julianna Erazmina Assmann z d. Niżałowska (+?) Orest Bajcar (+?) Maria Bajcar z d. Ragan (*1869 r. Zimna Woda, +?) Marcin Baranowski (*01-10-1842 r. Zimna Woda, +?) Katarzyna Baranowska z d. Nowak (+?) Michał Baranowski (*1851 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Baranowska z d. Gawlik (+?) Paweł Baranowski (*1888 r. Zimna Wódka, +?) Karolina Baranowska z d. Werschner (*1891 r., +?) Szymon Baranowski (*05-10-1798 r. Zimna Woda, +24-07-1838 r. Zimna Woda) Anna Zamoyska z d. Nowak (+?) Wojciech Baranowski (+?) Anna Baranowska z d. Korniak (+?) Franciszek Chabło (+?) Ewa Chabło z d. Kaznowska (*1863 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Kaznowski (+?) Marianna Kaznowska z d. Szczepaniuk (*1837 r. Zimna Wódka, +?) Jan Kazyk (*1876 r., +?) Julia Kazyk z d. Seitz (+?) Walenty Kazyk (+?) Anna Kazyk z d. Szostak (*1855 r. Zimna Wódka, +?) Stefan Kidankiewicz (+?) Katarzyna Franciszka Kidankiewicz z d. Korniak (*1881 r. Zimna Woda, +?) Aleksander Korniak (*18-03-1793 r. Zimna Woda, +?) Marianna Korniak z d. Golian Aleksy Korniak (+?) Magdalena Korniak z d. Zielińska (+?) Jan Korniak (+?) Marianna Korniak z d. Wisznowska (+?) Józef Korniak (*1848 r. Zimna Woda, +?) Maria Korniak z d. Michniewicz (+?) Józef Korniak (*1848 r. Zimna Woda, +?) Franciszka Józefa Korniak z d. Ziemba (+?) Marcin Korniak (*1859 r. Zimna Wódka, +?) Maria Korniak z d. Gruszka (*1864 r. Biłohorszcze, +?) Mateusz Korniak (*1861 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Korniak z d. Niżankowska (+?) Mateusz Korniak (*1861 r. Zimna Wódka, +?) Kornelia Korniak z d. Wiszniowska (*1863 r. Zimna Wódka, +?) Mikołaj Korniak (+?) Apolonia Korniak z d. Stawarska (+?) Piotr Korniak (*1825 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Ragan z d. Baranowska (*1841 r. Zimna Wódka, +?) Wojciech Korniak (*1820 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Korniak z d. Końciewicz (+?) Wojciech Korniak (*1820 r. Zimna Wódka, +?) Anna Korniak z d. Sabadasz (+?) Bazyli Kowalczuk (+?) Tekla Kowalczuk z d. Ragan (*1842 r. Zimna Wódka, +?) Jan Kozioł (+?) Regina Kozioł z d. Szostak (+?) Ignacy Kozłowski (+?) Franciszka Kozłowska z d. Korniak (+?) Jan Paweł Mooss (*1859 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Mooss z d. Romaniszyn (*1866 r. Zimna Wódka, +?) Demetriusz Nahajło (+?) Marianna Nahajło z d. Zielińska (*1864 r. Zimna Wódka, +?) Ignacy Pańkow (+?) Anna Pańkow z d. Zięba (+?) Ignacy Pańkow (+?) Maria Pańkow z d. Korniak (*1865 r. Zimna Wódka, +?) Jan Przybylewicz (+?) Katarzyna Przybylewicz z d. Szostak (*1820 r. Zimna Wódka, +?) Jan Stanisław Pudełek (+?) Franciszka Pudełek z d. Kazyk (*1891 r. Zimna Woda, +?) Jan Ragan (*1837 r. Zimna Wódka, +?) Maria Ragan z d. Ziemba (+?) Józef Ragan (*1845 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Ragan z d. Baranowska (*1841 r. Zimna Wódka, +?) Józef Ragan (+?) Marianna Ragan z d. Końciewicz (+?) Stefan Ragan (*1833 r. Zimna Wódka, +?) Ewa Ragan z d. Wojtasiewicz (+?) Jan Romaniszyn (*1835 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Romaniszyn z d. Korniak (*1840 r. Zimna Wódka, +?) Tomasz Ryszowski (+?) Apolonia Ryszowska z d. Korniak (+?) Józef Szczepaniuk (+?) Marianna Szczepaniuk z d. Szostak (+?) Marcin Szczepaniuk (+?) Marianna Szczepaniuk z d. Ragan (+?) Jan Szostak (*1852 r. Zimna Wódka, +?) Zofia Szostak z d. Rzeszowska (*1859 r. Zimna Wódka, +?) Jan Szostak (*1852 r. Zimna Wódka, +?) Tekla Szostak z d. Kozioł (*1856 r. Zimna Wódka, +?) Józef Szostak (*1818 r. Zimna Wódka, +˂ 1856 r.) Anna Baranowska z d. Korniak (+?) Marcin Wilczek (+?) Teresa Wilczek z d. Ragan (*1856 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Wisznowski (+?) Marianna Wisznowska z d. Bednarska (+?) Grzegorz Zamojski (*1882 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Zamojska z d. Kazyk (*1889 r. Zimna Woda, +?) Michał Zamojski (+?) Józefa Zamojska z d. Kaznowska (*1869 r. Zimna Wódka, +?) Jan Zieliński (+?) Anna Zielińska z d. Ragan (*1835 r. Zimna Wódka, +?) 307 [+]
650 . Zimna Wódka m. urodzenia: 143
Magdalena Szostak (*1816 r. Zimna Wódka, +?) Stanisław Baranowski (*1817 r. Zimna Wódka, +?) Józef Szostak (*1818 r. Zimna Wódka, +˂ 1856 r.) Paweł Baranowski (*1819 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Przybylewicz z d. Szostak (*1820 r. Zimna Wódka, +?) Wojciech Korniak (*1820 r. Zimna Wódka, +?) Maciej Szostak (*1823 r. Zimna Wódka, +1827 r. Zimna Wódka) Marcin Kozłowski (*1824 r. Zimna Wódka, +?) Mateusz Baranowski (*11-08-1824 r. Zimna Wódka, +14-12-1825 r.) Grzegorz Ryszowski (*1825 r. Zimna Wódka, +?) Piotr Korniak (*1825 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Korniak (*1827 r. Zimna Wódka, +?) Kazimierz Baranowski (*1827 r. Zimna Wódka, +11-06-1831 r.) Agnieszka Szostak (*1828 r. Zimna Wódka, +1828 r. Zimna Wódka) Agnieszka Korniak (*1830 r. Zimna Wódka, +1830 r. Zimna Wódka) Jan Ryszowski (*1831 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Ryszowska (*1832 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Korniak (*1832 r. Zimna Wódka, +?) Stefan Ragan (*1833 r. Zimna Wódka, +?) Anna Korniak (*1834 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Wisznowska (*1834 r. Zimna Wódka, +?) Anna Zielińska z d. Ragan (*1835 r. Zimna Wódka, +?) Jan Ryszowski (*1835 r. Zimna Wódka, +?) Jan Romaniszyn (*1835 r. Zimna Wódka, +?) Jan Ragan (*1837 r. Zimna Wódka, +?) Józef Ryszowski (*1837 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Kaznowska z d. Szczepaniuk (*1837 r. Zimna Wódka, +?) Józef Korniak (*1837 r. Zimna Wódka, +?) Magdalena Wisznowska (*1838 r. Zimna Wódka, +?) Agnieszka Szczepaniuk (*1839 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Romaniszyn z d. Korniak (*1840 r. Zimna Wódka, +?) Jan Wisznowski (*1840 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Ragan z d. Baranowska (*1841 r. Zimna Wódka, +?) Maria Przybylewicz (*1841 r. Zimna Wódka, +?) Tekla Kowalczuk z d. Ragan (*1842 r. Zimna Wódka, +?) Jan Szczepaniuk (*1842 r. Zimna Wódka, +?) Józef Wisznowski (*1843 r. Zimna Wódka, +?) Rozalia Szczepaniuk (*1844 r. Zimna Wódka, +?) Józef Ragan (*1845 r. Zimna Wódka, +?) Jan Baranowski (*1845 r. Zimna Wódka, +?) Feliks Wisznowski (*1847 r. Zimna Wódka, +?) Kazimierz Baranowski (*1847 r. Zimna Wódka, +?) Anna Szczepaniuk (*1847 r. Zimna Wódka, +?) Jakub Szostak (*1848 r. Zimna Wódka, +?) Wojciech Ragan (*1848 r. Zimna Wódka, +?) Anna Wisznowska (*1848 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Baranowski (*1849 r. Zimna Wódka, +?) Anna Szostak (*1850 r. Zimna Wódka, +?) Józef Przybylewicz (*1850 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Ragan (*1850 r. Zimna Wódka, +?) Michał Baranowski (*1851 r. Zimna Wódka, +?) Jan Szostak (*1852 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Ragan (*1853 r. Zimna Wódka, +?) Mateusz Wawrzyniec Baranowski (*1854 r. Zimna Wódka, +?) Anna Kazyk z d. Szostak (*1855 r. Zimna Wódka, +?) Tekla Szostak z d. Kozioł (*1856 r. Zimna Wódka, +?) Teresa Wilczek z d. Ragan (*1856 r. Zimna Wódka, +?) Józefa Końciewicz z d. Baranowska (*1857 r. Zimna Wódka, +?) Józef Baranowski (*1858 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Korniak (*1859 r. Zimna Wódka, +?) Zofia Szostak z d. Rzeszowska (*1859 r. Zimna Wódka, +?) Jan Paweł Mooss (*1859 r. Zimna Wódka, +?) Teresa Przybylewicz (*1859 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Baranowska (*1861 r. Zimna Wódka, +?) Mateusz Korniak (*1861 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Ragan (*1862 r. Zimna Wódka, +?) Franciszka Korniak (*1862 r. Zimna Wódka, +?) Rozalia Korniak (*1863 r. Zimna Wódka, +?) Szymon Korniak (*1863 r. Zimna Wódka, +?) Ewa Chabło z d. Kaznowska (*1863 r. Zimna Wódka, +?) Kornelia Korniak z d. Wiszniowska (*1863 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Romaniszyn (*1864 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Nahajło z d. Zielińska (*1864 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Ragan (*1864 r. Zimna Wódka, +?) Jakub Baranowski (*1864 r. Zimna Wódka, +?) Józefa Baranowska (*1864 r. Zimna Wódka, +?) Maria Pańkow z d. Korniak (*1865 r. Zimna Wódka, +?) Piotr Baranowski (*1865 r. Zimna Wódka, +04-10-1919 r.) Kazimierz Zieliński (*1866 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Mooss z d. Romaniszyn (*1866 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Ragan (*1866 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Korniak (*1867 r. Zimna Wódka, +?) Franciszek Ksawery Zieliński (*1868 r. Zimna Wódka, +?) Anna Korniak (*1869 r. Zimna Wódka, +?) Józefa Zamojska z d. Kaznowska (*1869 r. Zimna Wódka, +?) Józefa Romaniszyn (*1869 r. Zimna Wódka, +?) Michał Ragan (*1869 r. Zimna Wódka, +?) Franciszka Korniak (*1871 r. Zimna Wódka, +?) Józef Romaniszyn (*1872 r. Zimna Wódka, +?) Michał Korniak (*1872 r. Zimna Wódka, +?) Maria Kaznowska (*1873 r. Zimna Wódka, +?) Ludwika Romaniszyn (*1874 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Kaznowski (*1874 r. Zimna Wódka, +?) Marianna Kaznowska (*1878 r. Zimna Wódka, +?) Romaniszyn (*1878 r. Zimna Wódka, +?) Zofia Kaznowska (*1881 r. Zimna Wódka, +?) Wawrzyniec Kazyk (*1881 r. Zimna Wódka, +?) Grzegorz Zamojski (*1882 r. Zimna Wódka, +?) Walenty Kazyk (*1883 r. Zimna Wódka, +?) Józef Nahajło (*1884 r. Zimna Wódka, +?) Józef Romaniszyn (*1884 r. Zimna Wódka, +?) Józef Szostak (*1884 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Karolina Baranowska (*1884 r. Zimna Wódka, +?) Michalina Szostak (*1886 r. Zimna Wódka, +?) Maria Baranowska (*1886 r. Zimna Wódka, +?) Franciszka Nahajło (*1886 r. Zimna Wódka, +?) Józefa Mooss (*1887 r. Zimna Wódka, +?) Jan Mooss (*1888 r. Zimna Wódka, +?) Paweł Baranowski (*1888 r. Zimna Wódka, +?) Zofia Chabło (*1888 r. Zimna Wódka, +?) Franciszka Szostak (*1889 r. Zimna Wódka, +?) Marcin Pańkow (*1889 r. Zimna Wódka, +?) Karolina Baranowska (*1890 r. Zimna Wódka, +?) Maria Chabło (*1890 r. Zimna Wódka, +?) Maria Szostak (*1891 r. Zimna Wódka, +?) Zuzanna Mooss (*1891 r. Zimna Wódka, +?) Rozalia Korniak (*1891 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Pańkow (*1891 r. Zimna Wódka, +?) Helena Chabło (*1892 r. Zimna Wódka, +?) Władysława Eugenia Baranowska (*1892 r. Zimna Wódka, +?) Kazimierz Szostak (*1893 r. Zimna Wódka, +?) Julianna Pańkow (*1893 r. Zimna Wódka, +?) Mieczysław Baranowski (*1893 r. Zimna Wódka, +?) Michał Chabło (*1894 r. Zimna Wódka, +?) Helena Kozyra z d. Baranowska (*1894 r. Zimna Wódka, +?) Michał Zamojski (*1894 r. Zimna Wódka, +?) Katarzyna Rozalia Korniak (*1894 r. Zimna Wódka, +?) Anna Mooss (*1894 r. Zimna Wódka, +?) Jakub Pańkow (*1895 r. Zimna Wódka, +?) Zygmunt Baranowski (*1895 r. Zimna Wódka, +?) Alojzy Mooss (*1896 r. Zimna Wódka, +?) Agnieszka Zamojska (*1896 r. Zimna Wódka, +?) Franciszek Chabło (*1897 r. Zimna Wódka, +?) Rozalia Pańkow (*1897 r. Zimna Wódka, +?) Apolonia Mooss (*1897 r. Zimna Wódka, +?) Piotr Baranowski (*1897 r. Zimna Wódka, +?) Franciszek Zamojski (*1897 r. Zimna Wódka, +?) Wiktoria Chabło (*1899 r. Zimna Wódka, +?) Rozalia Zamojska (*1899 r. Zimna Wódka, +?) Stanisław Baranowski (*1899 r. Zimna Wódka, +?) Aniela Baranowska (*1900 r. Zimna Wódka, +?) Zygmunt Baranowski (*1900 r. Zimna Wódka, +?) Józef Baranowski (*23-09-1902 r. Zimna Wódka, +26-12-1940 r. Charków) m. zgonu: 6
Wojciech Korniak (+1829 r. Zimna Wódka) Jan Ryszowski (+1825 r. Zimna Wódka) Maciej Szostak (*1823 r. Zimna Wódka, +1827 r. Zimna Wódka) Agnieszka Szostak (*1828 r. Zimna Wódka, +1828 r. Zimna Wódka) Łukasz Baranowski (*1829 r., +04-02-1830 r. Zimna Wódka) Agnieszka Korniak (*1830 r. Zimna Wódka, +1830 r. Zimna Wódka) 149 [+]
654 . Złaków Kościelny m. urodzenia: 7
Konstanty Królikowski (*07-04-1875 r. Złaków Kościelny, +19-07-1905 r. Jackowice) Aleksander Grochocki (*26-01-1881 r. Złaków Kościelny, +?) Helena Gromek z d. Redo (*23-08-1893 r. Złaków Kościelny, +?) Józefa Wielemborek z d. Tokarska (*18-09-1893 r. Złaków Kościelny, +?) Józefa Mazur z d. Redo (*10-04-1896 r. Złaków Kościelny, +?) Władysław Grochocki (*22-01-1909 r. Złaków Kościelny, +?) Franciszka Grochocka (*10-10-1910 r. Złaków Kościelny, +?) m. zgonu: 1
Paweł Redo (*15-01-1891 r. Niespusza, +25-09-1897 r. Złaków Kościelny) m. chrztu: 30
Franciszka Golis z d. Czubak (*21-02-1826 r. Złaków Borowy, +?) Jan Golis (*29-07-1836 r. Mastki, +15-01-1905 r. Mastki) Marianna Błażejewska z d. Golis (*29-04-1862 r. Mastki, +26-02-1920 r. Lisiewice) Julianna Kantorek z d. Muras (*15-02-1866 r. Retki, +?) Jan Maślarz (*22-12-1866 r. Złaków Borowy, +24-07-1917 r. Zakulin) Konstanty Królikowski (*07-04-1875 r. Złaków Kościelny, +19-07-1905 r. Jackowice) Józefa Bińczak z d. Fabiańska (*13-04-1878 r. Mastki, +10-04-1910 r. Retki) Aleksander Grochocki (*26-01-1881 r. Złaków Kościelny, +?) Marianna Jabłońska (*20-01-1882 r. Mastki, +06-02-1882 r. Mastki) Aleksander Przybysz (*12-12-1882 r. Złaków Borowy, +?) Jan Jabłoński (*22-01-1884 r. Mastki, +03-10-1920 r. Mastki) Jan Gromek (*04-08-1884 r. Karsznice, +?) Marcjanna Redo (*1887 r. Niespusza, +?) Marianna Bińczak z d. Zaczek (*04-09-1888 r. Duplice Małe, +?) Paweł Redo (*15-01-1891 r. Niespusza, +25-09-1897 r. Złaków Kościelny) Agnieszka Lesiak z d. Jabłońska (*13-01-1893 r. Mastki, +?) Helena Gromek z d. Redo (*23-08-1893 r. Złaków Kościelny, +?) Józefa Wielemborek z d. Tokarska (*18-09-1893 r. Złaków Kościelny, +?) Józefa Wiesiołek z d. Surma (*16-03-1896 r. Retki, +?) Józefa Mazur z d. Redo (*10-04-1896 r. Złaków Kościelny, +?) Józefa Skowrońska z d. Muras (*22-01-1903 r. Duplice Małe, +?) Marianna Górczyńska z d. Dłubisz (*1906 r. Złaków Borowy, +?) Janina Bińczak (*27-10-1908 r. Retki, +?) Władysław Grochocki (*22-01-1909 r. Złaków Kościelny, +?) Franciszek Bińczak (*10-01-1910 r. Retki, +22-02-1910 r.) Franciszka Grochocka (*10-10-1910 r. Złaków Kościelny, +?) Anastazja Bińczak z d. Kołaczek (*18-04-1911 r. Duplice Duże, +?) Aniela Jabłońska (*02-02-1914 r. Mastki, +?) Władysław Jabłoński (*07-05-1918 r. Mastki, +?) Józefa Jabłońska (*31-05-1920 r. Mastki, +29-08-1920 r. Mastki) m. ceremonii #1: 18
Jan Bińczak (*20-05-1903 r. Rząśno, +?) Anastazja Bińczak z d. Kołaczek (*18-04-1911 r. Duplice Duże, +?) Józef Bińczak (*18-02-1883 r. Rząśno, +?) Marianna Bińczak z d. Zaczek (*04-09-1888 r. Duplice Małe, +?) Józef Bińczak (*18-02-1883 r. Rząśno, +?) Józefa Bińczak z d. Fabiańska (*13-04-1878 r. Mastki, +10-04-1910 r. Retki) Józef Błażejewski (*02-11-1858 r. Domaniewice, +03-04-1919 r. Lisiewice) Marianna Błażejewska z d. Golis (*29-04-1862 r. Mastki, +26-02-1920 r. Lisiewice) Mateusz Bogusz (+?) Marianna Bogusz z d. Blus (+?) Piotr Czubak (*~ 1777 r., +13-06-1834 r. Złaków Borowy) Franciszka Czubak z d. Maślarz (*~ 1798 r., +16-08-1831 r. Złaków Borowy) Jan Gasik (*28-05-1910 r., +16-10-1968 r.) Aniela Gasik z d. Mika (*29-07-1908 r., +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/) Jan Golis (*29-07-1836 r. Mastki, +15-01-1905 r. Mastki) Franciszka Golis z d. Czubak (*21-02-1826 r. Złaków Borowy, +?) Józef Golis (*~ 1800 r., +1952 r. Mastki) Kunegunda Golis z d. Anyżka (*~ 1802 r. Retki, +˃ 1858 r.) Franciszek Górczyński (*30-03-1895 r. Dąbkowice, +?) Marianna Górczyńska z d. Dłubisz (*1906 r. Złaków Borowy, +?) Władysław Jabłoński (*07-05-1918 r. Mastki, +?) Zofia Jabłońska z d. Miksa (+?) Paweł Kozieł (+?) Jadwiga Kozieł z d. Jabłońska (+?) Władysław Lesiak (+?) Agnieszka Lesiak z d. Jabłońska (*13-01-1893 r. Mastki, +?) Franciszek Mikołajczyk (*19-01-1846 r. Dąbrowa, +16-06-1934 r. Janinów) Marcjanna Mikołajczyk z d. Żaczek (+?) Tomasz Skowroński (*27-12-1897 r. Strugienice, +?) Józefa Skowrońska z d. Muras (*22-01-1903 r. Duplice Małe, +?) Jan Sujkowski (*09-03-1904 r. Pilaszków, +?) Konstancja Sujkowska z d. Surma (+?) Józef Wielemborek (*30-06-1890 r. Wiskienica, +?) Józefa Wielemborek z d. Tokarska (*18-09-1893 r. Złaków Kościelny, +?) Antoni Wiesiołek (*05-03-1895 r. Bocheń, +30-05-1960 r. Bocheń) Józefa Wiesiołek z d. Surma (*16-03-1896 r. Retki, +?) m. ceremonii #2: 1
Antoni Wiesiołek (*05-03-1895 r. Bocheń, +30-05-1960 r. Bocheń) Józefa Wiesiołek z d. Surma (*16-03-1896 r. Retki, +?) 57 [+]
655 . Zygmuntów m. urodzenia: 9
Franciszek Olczyk (*06-11-1883 r. Zygmuntów, +1893 r. Jeziorko) Marianna Wiśniewska z d. Olczyk (*04-06-1886 r. Zygmuntów, +?) Antonina Olczyk (*07-04-1889 r. Zygmuntów, +24-05-1889 r. Zygmuntów) Anna Chromińska z d. Olczyk (*26-07-1890 r. Zygmuntów, +?) Jan Olczyk (*13-12-1892 r. Zygmuntów, +?) Józefa Pysklak z d. Olczyk (*03-03-1895 r. Zygmuntów, +?) Helena Wieczorek z d. Olczyk (*1899 r. Zygmuntów, +19-04-1978 r.) Stefania Ochman z d. Rżanek (*23-02-1910 r. Zygmuntów, +?) Helena Józefa Pysklak (*24-01-1914 r. Zygmuntów, +?) m. zgonu: 1
Antonina Olczyk (*07-04-1889 r. Zygmuntów, +24-05-1889 r. Zygmuntów) 10 [+]
663 . Żychlin m. urodzenia: 1
Mariola Matuszewska z d. Bujanowska (*1962 r. Żychlin) m. chrztu: 8
Marianna Znyk z d. Złotkowska (*01-02-1841 r. Kaczkowizna, +12-11-1923 r. Orątki) Konstanty Szafrański (*18-11-1845 r. Buszków, +11-06-1918 r. Orątki) Stanisław Fladziński (*14-10-1859 r. Raków, +05-02-1888 r. Zleszyn) Kazimierz Marciniak (*16-02-1863 r. Orątki, +22-12-1929 r. Orątki) Stanisław Rżanek (*23-03-1880 r. Skrzeszewy Duże, +23-08-1908 r. Plecka Dąbrowa) Marianna Fladzińska z d. Szafrańska (*11-03-1888 r. Skrzeszewy, +˂ 1964 r.) Bolesław Fladziński (*16-04-1910 r. Orątki, +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/) Marianna Fladzińska z d. Karolkiewicz (*09-04-1915 r. Buszkówek, +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/) m. ceremonii #1: 9
Bolesław Fladziński (*16-04-1910 r. Orątki, +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/) Marianna Fladzińska z d. Karolkiewicz (*09-04-1915 r. Buszkówek, +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/) Walenty Fladziński (*14-01-1883 r. Zleszyn, +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/) Marianna Fladzińska z d. Szafrańska (*11-03-1888 r. Skrzeszewy, +˂ 1964 r.) Jan Karolkiewicz (*24-12-1885 r. Bedlno, +13-11-1940 r. Buszków) Marianna Karolkiewicz z d. Marciniak (*16-09-1889 r. Orątki, +13-01-1954 r. Buszkówek) Kazimierz Marciniak (*16-02-1863 r. Orątki, +22-12-1929 r. Orątki) Józefa Marciniak z d. Znyk (*30-11-1868 r. Orątki, +?) Andrzej Stefański (*~ 1760 r., +13-06-1820 r. Orątki) Petronela Stefańska z d. Matuszówna (*~ 1767 r., +06-01-1837 r. Buszków) Konstanty Szafrański (*18-11-1845 r. Buszków, +11-06-1918 r. Orątki) Marianna Szafrańska z d. Brzozowska (*1852 r., +26-01-1931 r. Orątki) Piotr Szafrański (*~ 1805 r. Czyżew, +26-05-1900 r. Orątki) Marianna Szafrańska z d. Stefańska (*~ 1807 r., +01-07-1908 r. Orątki) Adam Złotkowski (*~ 1815 r. Kaczkowizna, +˂ 1859 r. Pacyna) Józefa Złotkowska z d. Kazimierczak (*16-02-1822 r. Skrzeszewy, +˂ 1859 r. Pacyna) Adam Znyk (*22-12-1836 r. Sędki, +15-08-1916 r. Orątki) Marianna Znyk z d. Złotkowska (*01-02-1841 r. Kaczkowizna, +12-11-1923 r. Orątki) m. ceremonii #2: 3
Walenty Fladziński (*14-01-1883 r. Zleszyn, +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/) Marianna Fladzińska z d. Szafrańska (*11-03-1888 r. Skrzeszewy, +˂ 1964 r.) Jan Karolkiewicz (*24-12-1885 r. Bedlno, +13-11-1940 r. Buszków) Marianna Karolkiewicz z d. Marciniak (*16-09-1889 r. Orątki, +13-01-1954 r. Buszkówek) Kazimierz Marciniak (*16-02-1863 r. Orątki, +22-12-1929 r. Orątki) Józefa Marciniak z d. Znyk (*30-11-1868 r. Orątki, +?) 21 [+]
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl