Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Multimedia
Zdjęcia Audio|Wideo Strony WWW Dokumenty

Zdjęcia - Multimedia [Zdjęcia]341

1Ambrozińska Barbara 
2Ambroziński Franciszek 
3Ambroziński Kazimierz 
4Ambroziński Kazimierz
Ambrozińska Barbara
 
5Ambroziński Władysław 
6Augustyniak Benedykt Stanisław 
7Aulich Grażyna Maria z d. Gnatowska 
8Badoń Michał 
9Badoń Michał
Badoń-Lehr Irena z d. Wilk
 
10Badoń-Lehr Danuta z d. Maciejak 
11Badoń-Lehr Irena z d. Wilk 
12Badoń-Lehr Kamila 
13Badoń-Lehr Michał 
14Badoń-Lehr Michał
Badoń-Lehr Anna Maria z d. Chról
 
15Badoń-Lehr Ryszard Edmund 
16Barańska Barbara 
17Barańska Wanda z d. Kantorek 
18Barański Andrzej 
19Barański Andrzej
Barańska Wanda z d. Kantorek
 
20Barański Mirosław 
21Barański Mirosław
Barańska Barbara
 
22Bartczak Ewa 
23Bartczak Krzysztof 
24Bartczak Stanisław 
25Bartczak Stanisław
Bartczak Zofia z d. Kucińska
 
26Bartczak Zofia z d. Kucińska 
27Białecki Marian 
28Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska 
29Biernacki Jan 
30Biernacki Jan
Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska
 
31Chmielewska Edyta Małgorzata z d. Michnowicz 
32Cholewiński Leon 
33Chrul Jakub 
34Chrul Krzysztof 
35Chrul Krzysztof
Khazaal-Chrul Aneta Iman z d. Khazaal
 
36Cybulska Alina 
37Czapp Emma z d. Linford 
38Czapp Florence Grace 
39Eksztajn Aleksander Julian 
40Felczyńska Monika z d. Barańska 
41Felczyński Rafał 
42Felczyński Rafał
Felczyńska Monika z d. Barańska
 
43Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska 
44Fijałkowski Kacper 
45Fijałkowski Krzysztof Sylwester 
46Fijałkowski Krzysztof Sylwester
Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska
 
47Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera 
48Fladzińska Marianna z d. Karolkiewicz 
49Fladziński Bolesław 
50Fladziński Zygmunt 
51Fladziński Zygmunt
Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera
 
52Gajda Aniela Marianna z d. Białecka 
53Gajda Czesława z d. Nowosielecka 
54Gajda Jacek Jerzy 
55Gajda Jacek Jerzy
Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak
 
56Gajda Janusz 
57Gajda Józef 
58Gajda Józef
Gajda Aniela Marianna z d. Białecka
 
59Gajda Katarzyna z d. Błażejewska 
60Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak 
61Gajda Marian 
62Gajda Marian
Gajda Czesława z d. Nowosielecka
 
63Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska 
64Gajda Zdzisław 
65Gajda Zdzisław
Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska
  
66Galbarczyk Laura 
67Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz 
68Galbarczyk Szymon 
69Galbarczyk Waldemar 
70Galbarczyk Waldemar
Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz
 
71Gasik Antoni 
72Gasik Tadeusz 
73Gerraghty Emma 
74Gnatek Janina z d. Wróbel 
75Gnatek Jerzy 
76Gnatek Jerzy
Gnatek Janina z d. Wróbel
 
77Gnatek Michał 
78Gnatek Michał
Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska
 
79Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska 
80Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska 
81Gnatowski Jan 
82Gnatowski Jan
Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska
 
83Gołębiowska Natalia 
84Górska Ilona z d. Leśnikowska 
85Górski Artur 
86Górski Artur
Górska Ilona z d. Leśnikowska
 
87Górski Fabian 
88Gruszka Józef 
89Gruszka Kazimierz Piotr 
90Gruszka Lucyna z d. Romaniuk 
91Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka 
92Gwóźdź Hanna 
93Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska 
94Gwóźdź Michał 
95Gwóźdź Michał
Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska
 
96Jabłońska Wacława Aniela 
97Jabłoński Stanisław 
98Jakubowski Jarosław 
99Janowska Joanna z d. Osypiuk 
100Jaros Jan
Jaros Marianna z d. Gajda
 
101Jaros Janusz Ryszard 
102Jaros Marianna 
103Jaros Marianna z d. Gajda 
104Jaros Marianna z d. Krakowiak 
105Jarosiewicz Halina Maria z d. Gajda 
106Jarosiewicz Mieczysław Leon 
107Jarosiewicz Mieczysław Leon
Jarosiewicz Halina Maria z d. Gajda
 
108Jazowska Dominika 
109Kamińska Alina 
110Kamińska Anna z d. Fabisiak 
111Kamińska Franciszka 
112Kamińska Hanna 
113Kamińska Krystyna 
114Kamińska Natalia 
115Kamińska Stefania z d. Ambrozińska 
116Kamińska Teresa 
117Kamiński Feliks 
118Kamiński Mariusz 
119Kamiński Mariusz
Kamińska Anna z d. Fabisiak
 
120Kamiński Mirosław 
121Kamiński Sławomir 
122Kamiński Sławomir
Kamińska Alina
 
123Kamiński Władysław 
124Kamiński Władysław
Kamińska Krystyna
 
125Kamiński Wojciech Jan 
126Kantorek Aleksander Robert 
127Kantorek Anna Maria z d. Owsiany 
128Kantorek Arkadiusz Wojciech 
129Kantorek Arkadiusz Wojciech
Kantorek Anna Maria z d. Owsiany
 
130Kantorek Bolesław 
131Kantorek Bolesław 
132Kantorek Czesław 
133Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk 
134Kantorek Danuta z d. Modlibowska 
135Kantorek Franciszka z d. Jabłońska 
136Kantorek Halina 
137Kantorek Jadwiga Helena z d. Gajda 
138Kantorek Józef  
139Kantorek Józef 
140Kantorek Józef
Kantorek Stefania Anna z d. Kazyk
 
141Kantorek Kazimierz Marek 
142Kantorek Kazimierz Marek
Kantorek Jadwiga Helena z d. Gajda
 
143Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik 
144Kantorek Marcin Sebastian 
145Kantorek Marcin Sebastian
Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka
 
146Kantorek Mariola Teresa z d. Kępińska 
147Kantorek Monika 
148Kantorek Natalia 
149Kantorek Piotr 
150Kantorek Robert Kazimierz 
151Kantorek Robert Kazimierz
Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik
 
152Kantorek Sebastian 
153Kantorek Stefania Anna z d. Kazyk 
154Kantorek Wanda z d. Rubin 
155Kantorek Wojciech Czesław 
156Kantorek Wojciech Czesław
Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk
 
157Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska 
158Karpiuk Anatol Marian 
159Karpiuk Anatol Marian
Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska
 
160Karpiuk Anna Maria 
161Karpiuk Maria z d. Filar 
162Kazimierska Halina Romana z d. Smoleńska 
163Kazimierski Jan 
164Kazyk Czesława Maria z d. Wilk 
165Kazyk Szczepan Rudolf 
166Kazyk Szczepan Rudolf
Kazyk Czesława Maria z d. Wilk
 
167Khazaal - Stolarczyk Monika Amina z d. Khazaal 
168Khazaal Ahmad N. 
169Khazaal Grażyna z d. Mikołajczyk 
170Khazaal-Chrul Aneta Iman z d. Khazaal 
171Kicińska Justyna 
172Kicińska Natalia 
173Kicińska Sabina z d. Gnatowska 
174Kiciński Dawid 
175Kiciński Patryk Piotr 
176Kiciński Stefan Czesław
Kicińska Sabina z d. Gnatowska
 
177Kiedos Ewa z d. Barańska 
178Kiedos Maciej 
179Kiedos Maciej
Kiedos Ewa z d. Barańska
 
180Kiedos Oliwier 
181Kłys Anetta z d. Jaros 
182Kłys Ewa z d. Wlazło - Walewska 
183Kłys Jacek 
184Kłys Stanisław 
185Kłys Szymon 
186Kłys Tomasz 
187Kłys Tomasz
Kłys Ewa z d. Wlazło - Walewska
 
188Komenderska Helena z d. Kucińska 
189Komenderski Jan 
190Komenderski Jan
Komenderska Helena z d. Kucińska
 
191Kosmowska Iwona z d. Głowacka 
192Kosmowski Marek 
193Kosmowski Marek
Kosmowska Iwona z d. Głowacka
 
194Kowalczyk Julia 
195Kowalczyk Magdalena Krystyna 
196Kowalczyk Marcin 
197Kowalczyk Michał 
198Kucińska Anita 
199Kucińska Bogumiła z d. Wąsik 
200Kucińska Danuta z d. Kwaśna 
201Kucińska Julia 
202Kuciński Dariusz 
203Kuciński Józef 
204Kuciński Józef
Kucińska Danuta z d. Kwaśna
 
205Kuciński Nikodem 
206Kuciński Władysław 
207Kustosik Adam Zbigniew 
208Kustosik Anna z d. Kamińska 
209Kustosik Barbara 
210Kustosik Cezary 
211Kustosik Danuta Helena z d. Bednarz 
212Kustosik Mirosław 
213Kustosik Mirosław
Kustosik Barbara
 
214Kustosik Mirosław
Kustosik Zofia z d. Gromek
 
215Kustosik Przemysław Piotr 
216Kustosik Zbigniew 
217Kustosik Zbigniew
Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska
 
218Kustosik Zbigniew
Kustosik Danuta Helena z d. Bednarz
 
219Kustosik Zenon 
220Kustosik Zofia z d. Gromek 
221Labuda Anna z d. Darul 
222Labuda Krystyna z d. Kazyk 
223Labuda Marta 
224Labuda Mieczysław 
225Labuda Mieczysław
Labuda Anna z d. Darul
 
226Labuda Paweł 
227Labuda Paweł
Labuda Krystyna z d. Kazyk
 
228Lenczewska Renata z d. Zawisza 
229Łozińska Iwona 
230Małgowska Magdalena 
231Matuszewska Aleksandra 
232Matuszewska Anna z d. Kawicz 
233Matuszewska Antonina 
234Matuszewska Hanna 
235Matuszewska Katarzyna z d. Kruczek 
236Matuszewska Mariola z d. Bujanowska 
237Matuszewski Daniel 
238Matuszewski Łukasz 
239Matuszewski Łukasz
Matuszewska Anna z d. Kawicz
 
240Matuszewski Piotr 
241Matuszewski Piotr
Matuszewska Katarzyna z d. Kruczek
 
242Matuszewski Waldemar 
243Matuszewski Waldemar
Matuszewska Mariola z d. Bujanowska
 
244Miszkiewicz Roman 
245Mittmann Agnieszka z d. Zawisza 
246Mówińska Sylwia 
247Mówińska Weronika 
248Mówiński Maciej 
249Mówiński Marek 
250Mówiński Marek
Mówińska Dorota
 
251Nowak Andrzej
Nowak Halina z d. Karpiuk
 
252Nowak Halina z d. Karpiuk 
253Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda 
254Olszewski Tadeusz 
255Olszewski Tadeusz
Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda
 
256Ossowska Antonina z d. Kamińska 
257Osypiuk Dawid Marcin 
258Osypiuk Maria z d. Kantorek 
259Pakuła Eugeniusz 
260Pakuła Eugeniusz
Pakuła Janina z d. Kupfer
 
261Pakuła vel Rutka Antonina Joanna z d. Wilczyńska 
262Pakuła vel Rutka Ludwik 
263Pakuła vel Rutka Ludwik
Pakuła vel Rutka Antonina Joanna z d. Wilczyńska
 
264Pakuła vel Rutka Wojciech 
265Piekarska Ewa z d. Michalak 
266Piekarski  
267Piekarski
Piekarska Ewa z d. Michalak
 
268Pierzgalska Urszula z d. Miszkiewicz 
269Pierzgalski Zygmunt 
270Pintera Aniela z d. Stępień 
271Pintera Bolesław 
272Pintera Bolesław
Pintera Aniela z d. Stępień
 
273Pławska Olga 
274Popek Beata z d. Mówińska 
275Romaniuk Edward 
276Romaniuk Maria z d. Kuźmińska 
277Rubin Józefa z d. Pacholczyk 
278Rubin Tomasz 
279Rzeszutek Janusz 
280Rzeszutek Janusz
Rzeszutek Mariola z d. Kamińska
 
281Rzeszutek Mariola z d. Kamińska 
282Saganiak Adam Tomasz 
283Saganiak Adam Tomasz
Saganiak Agnieszka z d. Jaros
 
284Saganiak Agnieszka z d. Jaros 
285Saganiak Justyna 
286Sieradzka Katarzyna z d. Kowalczyk 
287Skwierawski Lidia z d. Rozpędowska 
288Stallard Aleksandra z d. Jakubowska 
289Staworzyńska Helena Eurelia z d. Francman 
290Staworzyńska Janina Stanisława 
291Staworzyńska Ludwika z d. Kwiatkowska 
292Staworzyńska Maria Waleria z d. Martynowska 
293Staworzyńska Maria z d. Bernatowicz 
294Staworzyńska-Blank Maria z d. Arndt 
295Staworzyński Andrzej Leopold 
296Staworzyński Bogusław 
297Staworzyński Jerzy 
298Staworzyński Leopold 
299Staworzyński Mieczysław 
300Staworzyński Roman Kazimierz 
301Staworzyński Roman Kazimierz
Staworzyńska Helena Eurelia z d. Francman
 
302Staworzyński Wacław Franciszek 
303Staworzyński Wiktor Zdzisław 
304Staworzyński Władysław Leon 
305Staworzyński Wojciech 
306Stelmach Jakub Wojciech 
307Stelmach Magdalena Marta z d. Szczepańska 
308Stelmach Piotr Zygmunt 
309Stelmach Piotr Zygmunt
Gerraghty Emma
 
310Stelmach Przemysław Łukasz 
311Stępniewski Roman 
312Stolarczyk Andrzej 
313Stolarczyk Andrzej
Khazaal - Stolarczyk Monika Amina z d. Khazaal
 
314Stolarczyk Sonia 
315Szczepańska Bogusława 
316Szczepańska Małgorzata z d. Jaros 
317Szczepański Wojciech 
318Szczepański Wojciech
Szczepańska Małgorzata z d. Jaros
 
319Szczetnikowicz Susanne 
320Tepczyński Michał 
321Ufa Jerzy Jan 
322Wawro Barbara Maria z d. Staworzyńska 
323Wieczorek Bogusława z d. Wiesiołek 
324Wierucka Edyta z d. Kosmowska 
325Wierucki Igor 
326Wierucki Mariusz 
327Wierucki Mariusz
Wierucka Edyta z d. Kosmowska
 
328Wiesiołek Joanna 
329Wiesiołek Tomasz 
330Wilk Adam 
331Wilk Emilia z d. Staworzyńska 
332Wilk Helena 
333Wilk Jerzy Stanisław 
334Wilk Stanisław 
335Wilk Stanisław
Wilk Emilia z d. Staworzyńska
 
336Wituła Marianna z d. Gnatowska 
337Wróbel Marcin 
338Wróblewska Paulina Magdalena z d. Michnowicz 
339Wygoda Iwona z d. Zawisza 
340Wzięch Damian
Wzięch Mariola z d. Kicińska
 
341Zawisza Anna z d. Kicińska 

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl