Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1850 a 1859Indeks chronologiczny [1850 - 1859] - 228

1Białas Franciszka z d. Jaśniewska *1855 r. Chruślin   
2Bińczak Antoni *03-02-1854 r. Rząśno +19-12-1857 r. Rząśno   
3Bińczak Wojciech *31-03-1856 r. Rząśno +22-01-1912 r. Bąków Górny   
4Błaszczyk Mikołaj *01-09-1854 r. Zduny +01-11-1854 r. Zduny   
5Błażejewska Agata z d. Drużka *04-02-1859 r. Skaratki  
6Błażejewska Marianna *29-08-1851 r. Domaniewice  
7Błażejewska Marianna *1857 r. Guźnia  
8Błażejewski Franciszek *10-09-1856 r. Domaniewice +20-03-1858 r. Domaniewice  
9Błażejewski Grzegorz *06-03-1854 r. Grudze +08-07-1855 r. Domaniewice   
10Błażejewski Jan *1853 r. Guźnia +1860 r. Guźnia  
11Błażejewski Józef *02-11-1858 r. Domaniewice +03-04-1919 r. Lisiewice   
12Błażejewski Marcin *02-11-1850 r. Grudze +26-11-1852 r. Grudze   
13Bródka Ignacy *1852 r. Skaratki   
14Bródka Katarzyna z d. Kantorek *08-08-1859 r. Skaratki   
15Cieślak Katarzyna z d. Mamońska *1851 r.   
16Czarnecka Marianna z d. Knera *22-05-1857 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
17Czarnecki Tomasz *13-12-1853 r. Skaratki   
18Czuba Ignacy *28-07-1858 r. Skaratki   
19Czuba Jakub *30-07-1853 r. Skaratki   
20Czuba Rafał *23-10-1850 r. Skaratki +03-09-1852 r. Skaratki   
21Czubak Jan *~ 1851 r.   
22Deka Franciszka *07-03-1857 r. Bocheń +18-08-1857 r.   
23Deka Jan *05-08-1858 r. Bocheń +22-06-1864 r.   
24Deka Józef *08-01-1856 r. Bocheń   
25Deka Tomasz *01-12-1853 r. Bocheń   
26Dróżka Agnieszka z d. Pel *02-12-1854 r. Skaratki   
27Drużka Jan *12-11-1859 r. Skaratki   
28Fiałek Antoni *1856 r. Bocheń   
29Fiałek Franciszek *~ 1854 r. +1863 r. Bocheń   
30Fiałek Katarzyna *1859 r. Bocheń   
31Fiałek Wojciech *13-04-1854 r. Bocheń   
32Fladziński Stanisław *14-10-1859 r. Raków +05-02-1888 r. Zleszyn   
33Gajda Agnieszka *1857 r. Guźnia +1857 r. Guźnia   
34Gajda Andrzej *1853 r. Mystkowice   
35Gajda Andrzej *23-11-1856 r. Guźnia   
36Gajda Antoni *03-06-1851 r. Guźnia   
37Gajda Jan *1858 r. Guźnia   
38Gajda Józef *1853 r. Guźnia   
39Gajda Magdalena *13-05-1859 r. Guźnia +28-08-1860 r. Guźnia   
40Gajda Marcjanna z d. Baran *09-01-1850 r. Lisiewice   
41Gajda Marianna *1854 r. Mystkowice   
42Gajda Marianna *1857 r. Guźnia   
43Gajda Michał *1852 r. Mystkowice   
44Gałkowska Elżbieta z d. Zajączek *05-07-1851 r. Zduny   
45Gasik Rozalia z d. Jabłońska *05-08-1851 r. Maurzyce +1940 r.   
46Gołębiewska Agnieszka z d. Mielczarek *20-10-1854 r. Guźnia   
47Gołębiewska Anna *1850 r. Guźnia  
48Gołębiewska Apolonia z d. Gajda *~ 1858 r. +08-01-1913 r. Mystkowice   
49Gołębiewski Jan *11-05-1859 r. Bocheń   
50Gołębiewski Józef *1851 r. Guźnia +1854 r. Guźnia  
51Gołębiewski Kazimierz *1856 r. Guźnia  
52Grabowicz Franciszek *26-03-1852 r. Krępa +1901 r. Krępa   
53Grabowicz Małgorzata *15-02-1855 r. Krępa   
54Grabowicz Stanisław *03-05-1856 r. Krępa   
55Gralak Antoni *1857 r.   
56Gralak Telka *1852 r. +1853 r.   
57Graszka Marianna z d. Czuba *29-06-1856 r. Skaratki +1886 r.   
58Grygielska Marianna Antonina *1857 r. Tarnówka +1857 r.   
59Gusta Franciszek *26-03-1855 r. Bocheń +1861 r.   
60Gusta Walenty *11-05-1850 r. Bocheń   
61Jabłońska Antonina z d. Bińczak *10-02-1859 r. Rząśno +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie   
62Jabłońska Apolonia *08-02-1855 r. Świące   
63Jabłońska Balbina *15-03-1850 r. Maurzyce   
64Jabłońska Barbara *25-11-1851 r. Strugienice   
65Jabłońska Helena z d. Żabka *16-02-1850 r.   
66Jabłońska Łucja *18-10-1858 r. Maurzyce   
67Jabłońska Marianna *29-08-1854 r. Maurzyce   
68Jabłońska Marianna *11-06-1858 r. Maurzyce +13-07-1858 r. Maurzyce   
69Jabłoński Antoni *11-06-1858 r. Maurzyce +09-03-1859 r. Maurzyce   
70Jabłoński Jan *13-05-1850 r. Świące   
71Jabłoński Szymon *13-10-1852 r. Świące   
72Jabłoński Szymon *24-10-1853 r. Strugienice   
73Jabłoński Tomasz *05-12-1856 r. Maurzyce   
74Jabłoński Walenty *14-02-1852 r. Maurzyce   
75Jadach Grzegorz *23-02-1855 r. Skaratki   
76Jadach Julianna *20-07-1858 r. Skaratki   
77Janus Franciszka z d. Kantorek *04-04-1858 r. Skaratki   
78Jasek Franciszek *09-01-1850 r. Bocheń   
79Jasek Tomasz *17-12-1851 r. Bocheń +1852 r. Bocheń   
80Jaśniewska Agnieszka *1851 r. Chruślin   
81Jaśniewski Ignacy *1859 r. Chruślin +1860 r. Chruślin   
82Jaśniewski Józef *1857 r. Chruślin +1858 r. Chruślin   
83Kamiński Franciszek *13-09-1851 r. Zduny   
84Kamiński Karol *28-10-1851 r. Dąbrowa   
85Kamiński Piotr *29-06-1850 r. Dąbrowa   
86Kamiński Szczapan *23-12-1856 r. Zduny   
87Kamiński Wojciech *10-04-1858 r. Zduny   
88Kantorek Agnieszka *30-12-1850 r. Skaratki   
89Kantorek Agnieszka *14-01-1851 r. Skaratki +29-10-1851 r. Skaratki   
90Kantorek Andrzej *16-11-1859 r. Skaratki +˂ 1922 r.   
91Kantorek Franciszek *03-10-1852 r. Skaratki +21-11-1853 r. Skaratki   
92Kantorek Franciszek *05-10-1855 r. Skaratki +˂ 1920 r.   
93Kantorek Franciszka *13-09-1854 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
94Kantorek Franciszka z d. Zagajewska *1859 r. Rogóźno   
95Kantorek Jan *07-12-1850 r. Skaratki   
96Kantorek Jan *01-12-1857 r. Skaratki   
97Kantorek Jan *23-10-1859 r. Skaratki +23-12-1859 r. Skaratki   
98Kantorek Józef *06-09-1857 r. Skaratki   
99Kantorek Józefa *17-03-1853 r. Skaratki   
100Kantorek Piotr *27-01-1853 r. Skaratki +15-03-1855 r. Skaratki   
101Kantorek Stanisław *03-05-1850 r. Skaratki +11-09-1852 r. Skaratki   
102Kapusta Jan *1853 r. Łaguszew   
103Karasek Franciszek *1855 r. Reczyce   
104Karasek Izydor *1858 r. Reczyce   
105Karasek Jadwiga *1856 r. Reczyce   
106Karolkiewicz Ludwika z d. Siewierska *~ 1857 r.   
107Karolkiewicz Mateusz *~ 1855 r.   
108Kazimierska Józefa z d. Kurczak *12-01-1852 r. Dąbkowice   
109Kazimierska Katarzyna *1850 r. +23-08-1852 r.   
110Kazimierska Katarzyna *08-11-1854 r. +04-02-1855 r.   
111Kazimierska Katarzyna *13-09-1858 r. Bocheń +26-09-1858 r. Bocheń   
112Kazimierska Małgorzata *01-06-1858 r.   
113Kazimierska Marianna *02-08-1852 r.   
114Kazimierska Marianna *28-05-1857 r. +17-11-1857 r.   
115Kazimierska Marianna *02-06-1857 r. Guźnia +17-11-1857 r. Guźnia   
116Kazimierska Rozalia *02-02-1855 r.   
117Kazimierski Feliks *20-05-1850 r. Guźnia +03-12-1926 r. /Chruślin/   
118Kazimierski Józef *09-02-1856 r.   
119Kazimierski Ludwik *02-06-1857 r. Guźnia +1860 r. Guźnia   
120Kazimierski Piotr *11-09-1854 r. Guźnia +27-12-1876 r. Guźnia   
121Kazimierski Wojciech *21-04-1852 r. Guźnia +03-05-1889 r. Warszawa   
122Kierus Agnieszka *1859 r. Domaniewice  
123Kierus Jan *1853 r. Domaniewice  
124Kierus Józef *1858 r. Domaniewice  
125Kierus Józef *1858 r. Domaniewice  
126Kierus Ludwik *1850 r. Domaniewice  
127Kierus Tomasz *1850 r. Domaniewice  
128Kierus Wiktoria *1855 r. Domaniewice  
129Knera Wincenty *1850 r. Skaratki   
130Kosiorek Marianna *1857 r. Skaratki   
131Kosiorek Marianna *1858 r. Skaratki   
132Kowalczyk Franciszek *1852 r. Skaratki   
133Kowalczyk Józefa *1856 r. Skaratki   
134Koza Józefa z d. Urbanek *03-03-1858 r. Maurzyce   
135Krukowski Ludwik *14-07-1852 r. Skaratki   
136Kubisiak Marianna z d. Kucińska *1852 r. Strzebieszew   
137Kucińska Franciszka *1855 r. Strzebieszew   
138Kucińska Józefa z d. Kazimierska *19-01-1854 r.   
139Kucińska Katarzyna z d. Majewska *10-04-1850 r. Skaratki   
140Kucińska Marianna z d. Pel *1853 r. Skaratki   
141Kuciński Jakub *1851 r. Stroniewice   
142Kuciński Jakub *1857 r. Strzebieszew   
143Kuciński Józef *~ 1851 r. +1914 r. Strzebieszew   
144Kuciński Józef *1856 r.   
145Kuciński Piotr *1857 r. Strzebieszew   
146Kuciński Stanisław *1859 r. Strzebieszew   
147Lebioda Apolonia *04-01-1851 r. Zduny +04-09-1852 r. Zduny   
148Lebioda Marcjanna *02-01-1853 r. Maurzyce   
149Leśnikowski Wincenty *10-10-1852 r.   
150Majcher Franciszka z d. Kantorek *22-09-1853 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
151Majcher Jan *1852 r. Skaratki   
152Majewska Józefa *13-03-1852 r. Skaratki   
153Majewska Marianna z d. Jurga *1852 r. Strzebieszew +21-12-1915 r. Chlebowice   
154Majewski Walenty *~ 1852 r. +06-10-1924 r. Chlebowice   
155Małecka Antonina z d. Strugińska *1856 r. Reczyce   
156Mamoński Stanisław *1859 r. +1862 r.   
157Marszałek Balbina z d. Gajda *1850 r. Guźnia +24-11-1900 r. Mystkowice   
158Mielczarek Magdalena *07-03-1857 r. Guźnia   
159Mielczarek Marianna *07-12-1859 r. Guźnia +1860 r. Guźnia   
160Mikołajczyk Jan *24-06-1858 r. Wierznowice   
161Mikołajczyk Konstancja *~ 1850 r. +19-08-1852 r. Zduny   
162Milczarek Józef *~ 1853 r. +12-04-1926 r. Janinów   
163Miszczak Marianna z d. Gnatowska *~ 1854 r.   
164Mrzygłód Jan *1851 r. Skaratki   
165Mrzygłód Józefa z d. Jadach *27-03-1852 r. Skaratki   
166Ostrowski Jan *1858 r. Kuzmy +09-05-1877 r. Kuzmy  
167Pająk Franciszek *29-01-1851 r. Strzebieszew +21-09-1852 r. Strzebieszew   
168Pająk Jan *1858 r. Strzebieszew   
169Pawlak Karol *26-01-1850 r. Skaratki +27-11-1916 r. Chlebowice   
170Pel Franciszka z d. Kucińska *1858 r. Skaratki   
171Pel Jakub *1859 r. Skaratki   
172Pel Józef *1855 r. Skaratki   
173Piątkowski Jan *1858 r. +02-08-1931 r. /Sosnowiec/   
174Pintera Józefa z d. Omiecińska *01-04-1851 r. Szydłów   
175Płuciennik Antoni *1851 r. Strzebieszew   
176Płuciennik Franciszka z d. Pająk *1853 r. Strzebieszew   
177Polit Marianna z d. Pająk *1856 r. Strzebieszew +1905 r. Osse   
178Redo Franciszka z d. Jabłońska *08-03-1854 r. Maurzyce +1922 r. Łowicz   
179Redo Tomasz *07-12-1853 r. Wierznowice   
180Rożniata Franciszka *07-10-1853 r. Bocheń  
181Rybus Jadwiga z d. Gusta *25-04-1858 r. Bocheń +20-10-1918 r. Bocheń   
182Rybus Jan *~ 1852 r.   
183Skonieczny Józef *26-02-1850 r. Lisiewice  
184Skonieczny Józef *29-03-1852 r. Lisiewice +27-03-1876 r. Chruślin  
185Sobieszek Józef *1852 r. Lisiewice +18-10-1915 r. Kolonia Piotrowska   
186Sobieszek Katarzyna *1859 r. Lisiewice +1861 r. Lisiewice   
187Sobieszek Marcjanna *1858 r. Lisiewice +1859 r. Lisiewice   
188Sobieszek Mikołaj *1854 r. Lisiewice +1859 r. Lisiewice   
189Staworzyński Wojciech *08-04-1857 r. Konary +06-10-1916 r. /Warszawa/   
190Strugińska Antonina *1851 r. Reczyce   
191Strugińska Katarzyna z d. Małecka *10-11-1850 r. Reczyce   
192Strugińska Marianna *08-09-1853 r. Reczyce   
193Strugiński Antoni *1857 r. Reczyce   
194Strugiński Franciszek *1854 r. Reczyce   
195Strugiński Jan *25-08-1851 r. Reczyce   
196Strugiński Roch *13-08-1858 r. Reczyce   
197Sujkowska Katarzyna z d. Rutkowska *03-01-1850 r. Klewków   
198Szafrańska Marianna z d. Brzozowska *1852 r.   
199Szymczak Józef *1854 r. Strzebieszew   
200Szymczak Rozalia z d. Grabowicz *30-10-1859 r. Krępa   
201Tarkowska Franciszka z d. Gajda *1855 r. Guźnia   
202Tarkowski Dominik *1853 r. Mystkowice   
203Tataj Antoni *19-10-1859 r. Domaniewice   
204Tataj Michał *~ 1854 r. +1914 r. Dąbkowice   
205Tomala Marianna z d. Płacheta *1850 r.   
206Urbanek Augustyn *26-08-1856 r. Maurzyce   
207Urbanek Piotr *16-12-1855 r. Maurzyce +08-07-1857 r. Maurzyce   
208Urbanek Tomasz *16-12-1855 r. Maurzyce +11-01-1856 r. Maurzyce   
209Warda Antoni *05-07-1851 r. Skaratki +09-06-1925 r. Chruślin   
210Wąsalska Marianna z d. Gralak *~ 1854 r.   
211Węgierek Katarzyna *27-10-1850 r. Maurzyce +31-07-1851 r. Maurzyce   
212Węgierek Małgorzata *19-06-1852 r. Maurzyce +17-12-1852 r. Maurzyce   
213Wielemborek Tekla z d. Gusta *13-09-1852 r. Bocheń   
214Wiesiołek Jan *17-08-1851 r. Bocheń   
215Wiesiołek Piotr *16-10-1852 r. Bocheń +23-01-1909 r. Bocheń   
216Wiesiołek Roch *12-08-1855 r. Bocheń   
217Wilk Andrzej *11-1855 r. Skaratki   
218Wilk Jadwiga z d. Kędziora *~ 1855 r. +1913 r. Krępa   
219Wilk Katarzyna z d. Warda *1858 r. Skaratki   
220Wilk Ludwik *23-08-1850 r. Skaratki +10-09-1850 r. Skaratki   
221Wilk Weronika z d. Błażejewska *1851 r. Guźnia  
222Witerek Marianna *24-09-1859 r. Mystkowice Małe   
223Włostek Katarzyna z d. Gajda *14-12-1853 r. Guźnia   
224Wróbel Antonina *02-05-1850 r. Mystkowice Małe   
225Zagajewski Antoni *1857 r. Skaratki  
226Zajączek Ignacy *26-07-1854 r. Zduny   
227Zuchora Antoni *1850 r. Kadzielin   
228Zuchora Józefa z d. Kowalczyk *1857 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl