Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1990 a 1999Indeks chronologiczny [1990 - 1999] - 70

1Bichon Malvina Stefania *1994 r. Versailles    
2Bińczak Agata *1998 r. Ełk    
3Chmielewska Edyta Małgorzata z d. Michnowicz *1991 r. Wałcz    
4Cłapińska Agnieszka *1996 r.    
5Cłapińska Anna z d. Walczak *1991 r.    
6Cłapiński Adam *1993 r.    
7Figura Justyna *1991 r.    
8Fijałkowski Kacper *1994 r. Głowno    
9Gapińska Katarzyna z d. Kantorek *1990 r. Brzeziny    
10Gołębiowska Natalia *1994 r. Gdańsk    
11Gostyński Łukasz *1993 r.    
12Górna Anna z d. Strug *1990 r.    
13Hermanowicz Michał *1992 r.    
14Hoła Katarzyna *1992 r. Międzyrzecz    
15Hoły Mateusz *1990 r.    
16Jakubowski Jarosław *1993 r.    
17Jączkowska Marta z d. Maciejewska *1992 r.    
18Jodczyk Karolina *1996 r.    
19Kantorek Karolina Joanna *1995 r.    
20Kantorek Krzysztof *1990 r.    
21Kantorek Monika *1991 r.    
22Kazmierski Paul *1991 r.    
23Kicińska Ewelina Agnieszka *1998 r.    
24Kiciński Patryk Piotr *1993 r. Wałcz    
25Kłys Szymon *1997 r. Łódź    
26Kowalczyk Agnieszka *26-07-1993 r. Garwolin +27-09-1996 r. Garwolin   
27Kowalczyk Katarzyna *1993 r. Garwolin    
28Kowalczyk Marcin *1991 r. Garwolin    
29Kowalczyk Michał *1992 r. Garwolin    
30Kreczmer Anna z d. Witczak *1990 r.    
31Kreczmer Maciej *1990 r. Łódź    
32Kucińska Anita *1997 r. Łódź    
33Labuda Marta *1994 r.    
34Lenczewski Hubert Krzysztof *1996 r. Nieradź    
35Macaluso Giacomo *1994 r.    
36Marciniak Adrian *1996 r.    
37Matuszewski Daniel *1996 r. Kamień Pomorski    
38Misiak Klaudia *28-11-1999 r. +18-12-1999 r. /Głowno/   
39Mittmann Kamil *1995 r.    
40Mittmann Patryk *1997 r.    
41Mówińska Weronika *1995 r. Gdynia    
42Mysłek Anna *1998 r.    
43Nadolny Kamil Tadeusz *1997 r. Skwierzyna    
44Nowiński Łukasz *1990 r.    
45Podczarski Rafał *1990 r.    
46Rutkowska Małgorzata z d. Szczepanowska *1990 r. Białobrzegi    
47Rutkowska Małgorzata *1995 r. Głowno    
48Rutkowski Mateusz *1995 r. Głowno    
49Sadowska Anna *1991 r.    
50Saganiak Justyna *1995 r. Łódź    
51Sitek Magdalena *1993 r.    
52Sitek Paweł *1991 r. Łódź    
53Skwierawski Claudia z d. Skierawski *1995 r.    
54Southey Adam-Mateusz *1994 r.    
55Southey Rebecca *1991 r.    
56Stachowicz Tomasz *1998 r. Gdańsk    
57Szczawiński Franciszek Ryszard *1996 r. Kraków    
58Świątek Agnieszka *1996 r.    
59Świątek Albert *1994 r. Skwierzyna    
60Świątek Anna *1991 r.    
61Świątek Paweł *1994 r.    
62Ufa Angelika *1998 r. Zduny    
63Ufa Dominika *1998 r.    
64Ufa Gabriela *1996 r. Wola Błędowa    
65Wielec Mateusz Jakub *1992 r. Łowicz    
66Więcek Kacper Daniel *1996 r. Łowicz    
67Wojciechowski Jarosław *15-05-1998 r. +22-07-1998 r. /Głowno/   
68Zowczak Joanna *1994 r.    
69Zowczak Kamil *1994 r.    
70Zygmuntowicz Weronika *1995 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl