Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób bez określonej daty urodzinIndeks chronologiczny [Bez daty] - 1864

1 Franciszek    
2 Julianna z d. Kwaśna    
3 Kazimierz    
4 Wojciech     
5.      
6.      
7..      
8..      
9...      
10...      
11...      
12...      
13... z d. Borowiak     
14...      
15... Magdalena     
16... Nadia     
17... Przemysław     
18... Violetta     
19... Zbigniew     
20.....      
21.....      
22.....      
23.....      
24.....      
25.....      
26..... Małgorzata z d. Rozpędowska     
27..... Małgorzata     
28..... Roman     
29..... Teresa z d. Cłapińska     
30?      
31? Iwona z d. Kostusiak     
32Adach Marianna z d. Wawrzyn    
33Adamczyk      
34Adamczyk z d. Czubatka     
35Adamkowska      
36Adamkowska z d. Gołębiewska     
37Adamkowski      
38Adamkowski      
39Adamkowski Jan    
40Alancewicz      
41Alancewicz z d. Ruta     
42Ambrożek Franciszek    
43Ambrożek Marianna z d. Wasiak    
44Andrzejczak Walenty    
45Antczak Anna z d. Maliszewska    
46Antczak Bogumił  +1882 r. Zleszyn   
47Antczak Zofia z d. Śnieg  +1882 r. Zleszyn   
48Antosik      
49Antosik z d. Sianoszek     
50Antosik      
51Antosik      
52Antosik      
53Anyżka Franciszek    
54Anzorge Alicja z d. Urbanowicz    
55Anzorge Irena     
56Anzorge Iwona     
57Anzorge Katarzyna     
58Arcab      
59Aronsson Fredrik     
60Badoń Antoni     
61Badoń Czesława     
62Badoń Małgorzata     
63Badoń Michał    
64Badoń Teresa     
65Badoń Wojciech     
66Bakalarz      
67Bakalarz     
68Bakalarz      
69Bakalarz      
70Bakalarz      
71Bakalarz Jan    
72Bakalarz Krzysztof    
73Balik Franciszek    
74Baran Jan    
75Barańska Katarzyna z d. Jędrzejczyk    
76Bartczak Krzysztof     
77Bartik Barbara z d. Kopania  +2015 r. /Kraków/   
78Bartik Stefan  +26-05-2014 r.   
79Bartik-Osikowicz Dominika z d. Bartik     
80Bednarek Artur     
81Beil      
82Beil Eryk     
83Beil Łukasz     
84Bejda Tomasz    
85Beliczyńska Magdalena z d. Piątkowska     
86Beliczyńska Natalia     
87Beliczyński      
88Białas      
89Białas      
90Białas      
91Białas      
92Białas Dorota z d. Michalak     
93Białas Paweł    
94Białecka Helena z d. Laczek    
95Białecki Marian    
96Białek     
97Białek      
98Białek z d. Ruta    
99Białek Anna lub Helena    
100Białek Franciszek    
101Białek Stefania z d. Ruta    
102Białek Wawrzyniec    
103Bieńko Artur     
104Bieńko Bartosz     
105Bieńko Bogdan     
106Bieńko Halina z d. Hordyniec     
107Bieńko Marian     
108Bińczak      
109Bińczak      
110Bińczak      
111Bińczak      
112Bińczak      
113Bińczak      
114Bińczak      
115Bińczak      
116Bińczak      
117Bińczak      
118Bińczak      
119Bińczak Danuta    
120Bińczak Józef  +08-01-1848 r. Rząśno   
121Bińczak Józefa z d. Fabiańska    
122Bińczak Katarzyna z d. Kościelaczka    
123Bińczak Magdalena z d. Kamińska    
124Bińczak Marcin  +˂ 1812 r.   
125Bińczak Marianna z d. Grzegory    
126Bińczak Tekla z d. Liśniewicz  +06-02-1826 r. Rząśno   
127Błaszczyk z d. Ruta    
128Błaszczyk     
129Błaszczyk Franciszka z d. Sut    
130Błaszczyk Kazimierz    
131Błaszczyk Paweł    
132Błażejewska     
133Błażejewska Agnieszka z d. Wilk   
134Błażejewska Alina z d. Wnuk     
135Błażejewska Antonina z d. Fijołek  +09-03-1938 r. Lisiewice  
136Błażejewska Elżbieta z d. Salamon   
137Błażejewska Henryka   
138Błażejewska Jadwiga z d. Gołębiewska  +1855 r. Lisiewice  
139Błażejewska Katarzyna  +1878 r.  
140Błażejewska Małgorzata z d. Przedmojska   
141Błażejewska Marcjanna   
142Błażejewska Marianna z d. Kłyzna  +17-09-1883 r. Guźnia  
143Błażejewska Marianna z d. Klimczak   
144Błażejewska Marianna z d. Ciesielska  +07-09-1903 r. Guźnia  
145Błażejewska Marianna z d. Dobrzyńska   
146Błażejewska Sabina   
147Błażejewska Tekla z d. Kucharek    
148Błażejewska Zofia z d. Kalinowska    
149Błażejewski      
150Błażejewski      
151Błażejewski      
152Błażejewski      
153Błażejewski Józef   
154Błażejewski Ludwik    
155Bober Izabela     
156Bober Julia     
157Bober Łukasz     
158Bober Małgorzata z d. Hordyniec     
159Bogusz Andrzej    
160Bogusz Marianna z d. Blus    
161Bogusz Mateusz    
162Bogusz Piotr    
163Borowiak      
164Borowiak      
165Borowiak      
166Borowiak      
167Borowiak      
168Borowiak      
169Borowiak      
170Borowiak      
171Borowiak      
172Borowiak      
173Borowiak      
174Borowiak      
175Borowiak      
176Borowiak      
177Borowiak z d. Kaluga     
178Borowiak Grażyna    
179Borowiak Michał Jakub     
180Borowiak Stanisław  +14-03-1990 r.   
181Boruszewska Wiktoria z d. Kotwasińska    
182Boruszewski Jan    
183Broniarz      
184Bródka Barbara z d. Ociela   
185Bródka Józef    
186Brutkowska Zofia z d. Hordyniec     
187Brutkowski      
188Brutkowski Jacek    
189Brzozowski Michał    
190Brzózka Tomasz    
191Brzózka Wiktoria    
192Budziałek    
193Burkowski      
194Burkowski      
195Bury Witold     
196Burzyński     
197Burzyński Jan * Skaratki   
198Celesta Agnieszka z d. Szymajda  +˂ 1812 r.   
199Celesta Mateusz  +22-09-1812 r. Czatolin   
200Chlebna z d. Sianoszek     
201Chlebna      
202Chlebna      
203Chlebny      
204Chlebny      
205Chlebny Józef    
206Choroszewska      
207Choroszewska z d. Kreczmer     
208Choroszewski      
209Choroszewski      
210Chról Anna Maria     
211Chrul Krzysztof     
212Chrzanowski Kamil     
213Cierplikowski Antoni     
214Ciesielska Halina     
215Ciesielska Krystyna     
216Ciesielska Maria z d. Kantorek     
217Ciesielski     
218Cieślak Jakub    
219Cieślak Józef    
220Cieślak Katarzyna    
221Cieślak Piotr    
222Cieślak Stanisław    
223Cieślak Stanisław    
224Cieślik Jan    
225Cieślik Kunegunda z d. Kubis    
226Ciężka Genowefa z d. Sujkowska  +2003 r.   
227Ciężki Jan    
228Cłapińska      
229Cłapińska Ewa     
230Cłapińska Mariola     
231Cłapińska Urszula     
232Cłapiński Aleksander     
233Cłapiński Jarosław     
234Cłapiński Maciej     
235Cłapiński Michał     
236Cłapiński Szymon     
237Colith Stanisław     
238Collings Hagen     
239Collings Peter     
240Czapp Rebecca     
241Czarnecki Krystian     
242Czarnecki Oskar     
243Czechowska Józefa z d. Tomala    
244Czechowski Walenty    
245Czekaj Eugeniusz    
246Czerwonka      
247Czerwonka      
248Czerwonka      
249Czerwonka Grażyna z d. Sianoszek     
250Czuba Marianna z d. Wajszczyk    
251Czuba Rozalia z d. Graszka    
252Czubak Lucyna z d. Michalak     
253Czubak Marianna z d. Bogusiewicz    
254Czubak Mateusz    
255Czubak Tekla z d. Kołodziejczak    
256Czubasiewicz      
257Czubasiewicz Stanisława z d. Wojas    
258Czubatka Janina    
259Czubatka Józefa z d. Szkoda    
260Czubatka Kazimierz    
261Czubatka Marianna    
262Czubatka Piotr    
263Dałek Lucjan    
264Dałek Wojciech    
265Daniek Marianna z d. Lis    
266Dejak      
267Dejak      
268Dejak     
269Dejak z d. Szkup    
270Dejak Katarzyna     
271Desrosiers Allen     
272Domańska      
273Domańska      
274Domańska Małgorzata z d. Parys  + /Domaniewice/   
275Domański      
276Domański Ignacy    
277Domański Tomasz  +08-07-1919 r. Krępa   
278Dombrowski Tomasz    
279Domińczak      
280Domińczak      
281Domińczak z d. Sianoszek     
282Domińczak Andrzej    
283Domińczak Wiktoria z d. Parys    
284Doroba Franciszek    
285Doroba Izydor   
286Drabik Agnieszka z d. Kuśmierek    
287Dratwa Janina z d. Kantorek     
288Drążkowska Dagmara     
289Drążkowska Małgorzata z d. Mrozińska     
290Drążkowska Sandra     
291Drążkowski Marek     
292Drozd Mateusz   
293Dróżka Marcjanna z d. Szymczak    
294Drużka     
295Drużka Jan    
296Drużka Kacper    
297Drużka Kacper    
298Drużka Prakseda z d. Sałuda    
299Drużka Stanisława z d. Kowalska    
300Duda Katarzyna z d. Sianoszek    
301Duda Roman    
302Dudek Małgorzata    
303Dudek Marianna    
304Dudek Mieczysław    
305Dudek Władysław    
306Dudek Wojciech  +˂ 1821 r.   
307Dul      
308Dul      
309Durka Janina     
310Durka Stefan     
311Duziak Sara     
312Działak   +25-05-1914 r. Albinów   
313Dziedziela      
314Dziedziela      
315Dziedziela Józef    
316Dziedziela Józefa  + /Domaniewice/   
317Dziuda Franciszek    
318Dziuda Jan    
319Felczyński Antoni    
320Feręc Jan    
321Fiałek Michał   
322Figura     
323Figura     
324Fijałkowska      
325Fijałkowska z d. Wilk     
326Fijałkowski      
327Filar Bronisława z d. Kowalik    
328Filar Józef    
329Filipiak z d. Wilk     
330Filipiak      
331Filipiak Marta     
332Fladzińska Marianna z d. Wiater    
333Flis      
334Flis      
335Flis Henryk    
336Flis Maria     
337Flis Stanisław    
338Florczak      
339Florczak      
340Florczak      
341Florczak Łukasz     
342Florczak Stanisław     
343Foks Helena Zofia z d. Michalska    
344Frączak Ludwik    
345Frątczak Stanisław    
346Fryza     
347Fryza Franciszka z d. Szkup    
348Fuks      
349Fuks z d. Sianoszek     
350Funk      
351Gaczyńska Joanna     
352Gaczyński      
353Gaczyński Tomasz     
354Gajda Andrzej  +24-12-1916 r. Guźnia   
355Gajda Antoni    
356Gajda Antonina z d. Missura    
357Gajda Czesława     
358Gajda Franciszka z d. Skonieczna    
359Gajda Jolanta     
360Gajda Józef  +˂ 1813 r.   
361Gajda Katarzyna z d. Fijałek  +1855 r. Guźnia   
362Gajda Katarzyna z d. Orzeł  +26-02-1923 r. Guźnia   
363Gajda Katarzyna z d. Radziejewska    
364Gajda Katarzyna z d. Wójcik * Mystkowice   
365Gajda Konstancja z d. Jagoda    
366Gajda Magdalena z d. Redo    
367Gajda Magdalena z d. Szczepańska    
368Gajda Magdalena z d. Jarota    
369Gajda Marcjanna  + Chruślin   
370Gajda Marcjanna z d. Pawlata    
371Gajda Marianna z d. Rusek  +01-09-1900 r. Guźnia   
372Gajda Marianna z d. Grabowicz    
373Gajda Marianna z d. Pawlata    
374Gajda Marianna z d. Grzelak  +1906 r.   
375Gajda Mirosława     
376Gajda Paweł  +14-05-1871 r. Guźnia   
377Gajda Rozalia z d. Wójcik  +06-07-1815 r. Łaźniki   
378Gajda Stanisława z d. Sałuda    
379Gajda Stanisława  + /Stary Waliszew/   
380Gajda Stefania z d. Witecka vel Kozanecka    
381Gajda Wiktoria z d. Grzyb    
382Galon Franciszek    
383Gałaj Agnieszka    
384Gałaj Bartłomiej    
385Gałaj Ignacy    
386Gałaj Roch    
387Gałaj Stanisław    
388Gałkowski Marcin    
389Gasik      
390Gasik      
391Gasik      
392Gasik      
393Gasik z d. Staszyska     
394Gasik z d. Szymańska     
395Gasik      
396Gasik      
397Gasik      
398Gasik      
399Gasik      
400Gasik      
401Gasik Agnieszka z d. Golis  +06-05-1855 r.   
402Gasik Aniela z d. Rutkowska    
403Gasik Anna     
404Gasik Anna     
405Gasik Eugenia z d. Perzyna    
406Gasik Leokadia     
407Gasik Małgorzata     
408Gasik Maryla     
409Gasik Walenty  +21-07-1848 r. Łaźniki   
410Gasik Wincenty    
411Gidaszewska Agnieszka z d. Kazimierska     
412Gierada-Sołtysek Monika z d. Gierada     
413Gładys Hipolit    
414Głowacki Szymon  +16-11-1818 r. Łaźniki   
415Głuszczyk Andrzej   
416Głuszczyk Marcjanna z d. Kolos   
417Gnatowska z d. Wardaszewska     
418Gnatowska Jadwiga z d. Kamień     
419Gnatowska Klaudia     
420Gnatowski Mateusz    
421Gnatowski Stanisław    
422Godos Błażej    
423Golis Józef  +˂ 1820 r.   
424Golis Julianna z d. Wnuk    
425Gołębiewska      
426Gołębiewska Agnieszka z d. Paradowska  +1909 r. Święte  
427Gołębiewska Jadwiga z d. Dąbrowska   
428Gołębiewska Józefa z d. Głuszcz    
429Gołębiewska Łucja z d. Drozd    
430Gołębiewska Wiktoria z d. Kucharek   
431Gołębiewski      
432Gołębiewski      
433Gołębiewski      
434Gołębiewski      
435Gołębiewski      
436Gołębiewski Franciszek    
437Gołębiewski Jan    
438Gołębiewski Józef     
439Gołębiewski Stanisław    
440Gołębiewski Władysław    
441Gołębiewski Wojciech   
442Gołębiowska z d. Tymcznko     
443Gołębiowska z d. Turkot     
444Gołębiowski      
445Gołębiowski      
446Gołębiowski      
447Gołębiowski      
448Gołębiowski      
449Gołębiowski      
450Gorczyca      
451Gorczyca      
452Gorczyca      
453Gorczyca      
454Gorczyca      
455Gorczyca Danuta    
456Góra Józefa z d. Felczyńska   
457Góra Małgorzata z d. Kowalczyk   
458Góra Mateusz   
459Góra Rozalia z d. Strugińska   
460Górczyńska Anna z d. Lasota    
461Górczyńska Franciszka z d. Bogusz    
462Górczyńska Katarzyna z d. Kosiorek    
463Górczyńska Marianna z d. Piasta    
464Górczyński Franciszek    
465Górczyński Szczepan    
466Górny Michał     
467Grabczyk Kazimierz    
468Grabczyk Magdalena    
469Grabowicz      
470Grabowicz      
471Grabowicz Jan    
472Grabowicz Julianna z d. Tomasik   
473Grabowicz Marianna z d. Podkońska   
474Grabowski Józef    
475Gralak Marianna z d. Zielińska    
476Graszka Andrzej    
477Graszka Antoni  +1910 r.   
478Graszka Stanisław    
479Gratkowski Ignacy    
480Grochocka Anna z d. Mierzejewska    
481Grusson z d. Włostek     
482Gruszka Franciszka z d. Podolak  +~ 1948 r.   
483Gruszka Kajetan  +1914 r.   
484Gruszka Zofia z d. Swatowska  +02-09-1947 r.   
485Grzanka     
486Grzegorczyk Marianna   
487Grzelak Józef    
488Grzelka Marianna z d. Graszka    
489Gusta Maciej    
490Gusta Piotr    
491Handte      
492Handte      
493Handte z d. Kreczmer     
494Handte      
495Hańcyk Barbara z d. Mierzwa     
496Hańcyk Bogdan     
497Hańcyk Jadwiga z d. Gnatowska     
498Hańcyk Marek     
499Hekner Apolonia z d. Krawczyk  +27-04-1976 r. Rybnik   
500Hekner Władysław    
501Hermanowicz Czesław     
502Hołaj      
503Hołaj      
504Hołaj Dorota z d. Piątkowska     
505Hoły      
506Homel Robert     
507Hordyniec      
508Hordyniec      
509Hordyniec      
510Hordyniec      
511Hordyniec      
512Hordyniec      
513Hordyniec      
514Hordyniec Andrzej     
515Hordyniec Barbara     
516Hordyniec Bogdan     
517Hordyniec Bolesław     
518Jabłońska     
519Jabłońska      
520Jabłońska      
521Jabłońska Elżbieta z d. Plak    
522Jabłońska Jadwiga     
523Jabłońska Marianna z d. Langer    
524Jabłońska Marianna z d. Matysek    
525Jabłońska Marianna z d. Zarzewska    
526Jabłońska Marianna z d. Pilich    
527Jabłońska Marianna z d. Rybus    
528Jabłońska Marianna z d. Morawska    
529Jabłońska Stanisława  +10-2010 r.   
530Jabłońska Zofia     
531Jabłoński     
532Jabłoński Henryk     
533Jabłoński Jan    
534Jabłoński Józef    
535Jabłoński Stanisław  + /Łódź/   
536Jabłoński Stanisław    
537Jabłoński Władysław    
538Jachimek      
539Jachimek      
540Jachimek      
541Jachimek Michał     
542Jachniewicz Anna    
543Jachniewicz Franciszek    
544Jadach Agnieszka z d. Grzelak  +1887 r. Skaratki   
545Jadach Franciszek    
546Jadach Małgorzata    
547Jagoda Stanisław  +15-03-1856 r. Zduny   
548Jakubowska Agata  +1823 r.   
549Jakubowska Ewa z d. Czubak     
550Jakubowski Antoni    
551Jakubowski Kacper    
552Jakubowski Krzysztof     
553Jamróz Franciszka z d. Godziszewska    
554Jamróz Jan    
555Jamrus Antoni  +1893 r. Skaratki   
556Janeczek      
557Janeczek      
558Janicki Walenty * Dąbkowice   
559Janowski Dariusz     
560Jaros Józef   
561Jaros Katarzyna z d. Kaczor    
562Jaros Małgorzata z d. Warda    
563Jaros Stanisław    
564Jaros Wojciech    
565Jarosiewicz Daniela z d. Kaczyńska     
566Jarosiewicz Henryk  + /Płońsk/   
567Jaśniewska Franciszka z d. Grabowicz    
568Jaśniewska Marianna z d. Łuczyńska    
569Jaśniewski Michał    
570Jedynak Adam    
571Jezierska Anna     
572Jezierski      
573Jędrusik Adam    
574Jędrzejczyk Justyna z d. Jędrzeczyk     
575Jodczyk      
576Jodczyk Anna     
577Jodczyk Hanna     
578Jodczyk Marcin     
579Jurga     
580Jurga Jan  +03-12-1913 r.   
581Jurga Stefania z d. Kantorek    
582Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak     
583Jurkowski      
584Jurkowski      
585Kabzińska z d. Borowiak     
586Kabziński      
587Kabziński      
588Kaczmarczyk      
589Kaczmarczyk z d. Wielec     
590Kaczmarczyk Agata     
591Kaczmarczyk Sylwester     
592Kaczmarczyk Zbigniew     
593Kaczor      
594Kahn Daniel     
595Kajak z d. Ruta     
596Kajak      
597Kamińska      
598Kamińska      
599Kamińska z d. Szypuła     
600Kamińska Anna z d. Maciejak    
601Kamińska Franciszka z d. Gnat    
602Kamińska Julianna z d. Idziak    
603Kamińska Marianna z d. Jagoda  +15-12-1895 r. Zduny   
604Kamińska Zofia z d. Szkup    
605Kamiński      
606Kamiński     
607Kamiński Szczepan    
608Kamiński Wojciech  +09-09-1852 r. Zduny   
609Kamionka Maria z d. Karpiuk  +1996 r.   
610Kantorek      
611Kantorek      
612Kantorek     
613Kantorek      
614Kantorek      
615Kantorek      
616Kantorek      
617Kantorek z d. Socha    
618Kantorek      
619Kantorek Agata   
620Kantorek Anna     
621Kantorek Anna  +1868 r. Skaratki   
622Kantorek Anna     
623Kantorek Apolonia z d. Wanias  +1801 r.   
624Kantorek Danuta z d. Modlibowska     
625Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk     
626Kantorek Danuta    
627Kantorek Dorota z d. Graszka  +1788 r.   
628Kantorek F.    
629Kantorek Franciszek   
630Kantorek Franciszka z d. Twardowska    
631Kantorek Helena  +1891 r. Skaratki   
632Kantorek Henryka     
633Kantorek Jacek     
634Kantorek Jan     
635Kantorek Janina     
636Kantorek Józef  + Mystkowice Małe   
637Kantorek Józefa     
638Kantorek Katarzyna z d. Wardzińska    
639Kantorek Konstanty    
640Kantorek Łucja z d. Przechodzeń  +˃ 1828 r.   
641Kantorek Marian  + Mystkowice Małe   
642Kantorek Michalina z d. Szymańska    
643Kantorek Sabina     
644Kantorek Stanisław     
645Kantorek Stanisław  +1794 r.   
646Kantorek Tadeusz  +1931 r. Wojewodza   
647Kantorek Teresa     
648Kantorek Teresa     
649Kantorek Wojciech     
650Kapusta Franciszek    
651Karasek      
652Karasek      
653Karasek Aniela z d. Ruta  +24-01-2009 r.   
654Karasek Franciszek    
655Karcz Piotr    
656Karcz Stanisława z d. Bryk    
657Karpińska Marianna    
658Karpiński      
659Karpiński Wojciech    
660Karpiuk Aleksander  +1980 r.   
661Karpiuk Antonina z d. Zasin  +~ 1996 r.   
662Karpiuk Włodzimierz     
663Kasmer David     
664Kasprzak      
665Kasprzak      
666Kasprzak      
667Kasprzak      
668Kasprzak Monika z d. Hordyniec     
669Kaszarek z d. Kosmowska     
670Kaszarek      
671Kaszarek      
672Kaszarek Adam Sławomir     
673Kaszycka      
674Kaszycka      
675Kaszycka Jadwiga z d. Kosiorek    
676Kaszycki      
677Kawicz Waldemar     
678Kawka Józef   
679Kawka Kunegunda   
680Kazimierczak      
681Kazimierczak      
682Kazimierczak z d. Wieczorkiewicz     
683Kazimierska   +26-02-1872 r.   
684Kazimierska      
685Kazimierska   +20-03-1871 r.   
686Kazimierska      
687Kazimierska Agnieszka z d. Kotecka    
688Kazimierska Agnieszka z d. Flis    
689Kazimierska Alicja     
690Kazimierska Apolonia z d. Szczygieł    
691Kazimierska Franciszka z d. Ciesielska    
692Kazimierska Franciszka z d. Deka    
693Kazimierska Helena z d. Warda    
694Kazimierska Iwona     
695Kazimierska Józefa z d. Pawłowska    
696Kazimierska Małgorzata    
697Kazimierska Marianna z d. Balik    
698Kazimierska Marianna z d. Wiechnio    
699Kazimierska Marianna z d. Barańska    
700Kazimierska Marianna    
701Kazimierska Marianna z d. Wojewodzak    
702Kazimierska Martyna     
703Kazimierski      
704Kazimierski     
705Kazimierski Antoni     
706Kazimierski Henryk     
707Kazimierski Jan    
708Kazimierski Jerzy    
709Kazimierski Józef    
710Kazimierski Kazimierz     
711Kazimierski Marcin    
712Kazimierski Michał    
713Kazimierski Robert     
714Kazimierski Wojciech    
715Kazmierski z d. Aoyagi     
716Kazmierski Bertha z d. Warych    
717Kazmierski Carol     
718Kazmierski Eva    
719Kazmierski Florence     
720Kazmierski Janet     
721Kazmierski Margartet     
722Kazmierski Patricia z d. Quan     
723Kazmierski Robert Allen     
724Kazmierski Susan     
725Kazmieski Stella     
726Kazyk Anna z d. Szostak    
727Kazyk Walenty    
728Kaźmierczak Mateusz    
729Kaźmierska Anna z d. Tokarska    
730Kaźmierski Jan    
731Kędziora Aniela z d. Kucińska    
732Kędziora Jan    
733Kędziora Stanisława z d. Kłucińska    
734Kicińska Teresa z d. Sobala     
735Kiczoł Stanisław    
736Kielesińska z d. Ogniewska     
737Kielesiński      
738Kielesiński      
739Kierus Franciszka z d. Markiewicz   
740Kierus Marianna z d. Sałuda   
741Kierus Piotr  +1887 r.  
742Kierus Roch  +1881 r. Domaniewice  
743Kierus Róża z d. Wilk   
744Kierus Szczepan  +08-09-1845 r. Domaniewice  
745Kierus Szczepan  +1893 r. Domaniewice  
746Kierus Teresa z d. Jadach   
747Kierus Wiktoria z d. Grabowicz   
748Kierus Zofia z d. Kunecka   
749Kierzkowska      
750Kierzkowski      
751Klejs z d. Kantorek     
752Klimkiewicz Jan    
753Kłos      
754Kłos      
755Kłos Hanna z d. Gasik     
756Kłos Justyna     
757Knera      
758Knera      
759Knera      
760Knera Agnieszka z d. Drużka  +1910 r. Skaratki   
761Knera Gabriela     
762Knera Grażyna     
763Knera Gustaw     
764Knera Henryk     
765Knera Katarzyna z d. Warda    
766Knera Katarzyna z d. Rutkowska    
767Knera Marcjanna z d. Taras    
768Knera Marcjanna z d. Wojda    
769Knera Maryla     
770Knera Rozalia z d. Kędziora    
771Knera Stanisław   
772Knera Sylwester     
773Knera Teresa z d. Kuśmierek    
774Knera Wawrzyniec  +14-12-1811 r. Domaniewice  
775Knera Wiesław     
776Knera Wojciech     
777Kobus Anna z d. Żabińska    
778Kobus Józef    
779Kobus Julianna    
780Kobus Kacper  +30-08-1828 r. Wierzchy   
781Kobus Piotr  +15-11-1825 r. Wierzchy   
782Kocemba Piotr    
783Kocus Jan    
784Kocus Marianna z d. Kantorek    
785Kolińska z d. Kosmowska     
786Kolińska      
787Kolińska      
788Koliński      
789Koliński      
790Koliński      
791Koliński Dariusz     
792Kolos Franciszka z d. Podsędek    
793Kolos Jan   
794Kolos Stanisław   
795Kolos Władysław   
796Kolos Władysława z d. Duraj   
797Komenderski Stanisław  +1937 r. Marianów   
798Konikowska Marianna z d. Wilk    
799Konikowski Józef    
800Kopania Barbara z d. Drzewiecka    
801Kopania Jan    
802Kosiorek      
803Kosiorek      
804Kosiorek      
805Kosiorek z d. Szustek     
806Kosiorek      
807Kosiorek      
808Kosiorek      
809Kosiorek      
810Kosiorek      
811Kosiorek      
812Kosiorek      
813Kosiorek      
814Kosiorek      
815Kosiorek      
816Kosiorek      
817Kosiorek      
818Kosiorek Elżbieta z d. Skuneczna    
819Kosiorek Józef    
820Kosiorek Marianna    
821Kosmowska      
822Kosmowska      
823Kosmowska      
824Kosmowska Marianna    
825Kosmowska Władysława z d. Grala    
826Kosmowski      
827Kosmowski      
828Kosmowski Tadeusz    
829Kosmowski Władysław    
830Kosmowski Zygmunt    
831Kostecka      
832Kostecka z d. Ruta     
833Kostecki      
834Kostecki      
835Kostecki      
836Kostrzewa     
837Kostrzewa Antoni * Skaratki +26-08-1920 r. Skaratki   
838Kostrzewa Katarzyna z d. Majewska    
839Kostrzewa Wincenty  +22-03-1916 r. Mięsośnia   
840Kostrzewa Wojciech    
841Kostusiak      
842Kostusiak Leopold    
843Kostusiak Lilla     
844Kostusiak Wiesław     
845Kot      
846Kot      
847Kot z d. Krzyżaniak     
848Kot z d. Klimkiewicz     
849Kot Anna z d. Kierus   
850Kot Franciszek   
851Kowalczyk Marianna z d. Brudka    
852Koza      
853Koza      
854Koza Jan    
855Koza Katarzyna z d. Wróblewska     
856Koza Maria z d. Kazimierska     
857Kozłowska z d. Broniarz     
858Kozłowski      
859Kraczko z d. Szymonek     
860Krakowiak     
861Krakowiak Benedykt  +2011 r.   
862Kraus      
863Kraus      
864Kraus z d. Ladorudzka     
865Krawczyk      
866Krawczyk      
867Kreczmer      
868Kreczmer      
869Kreczmer z d. Rożej     
870Kreczmer Elżbieta z d. Kantorek     
871Kreczmer Jerzy    
872Kreczmer Wojciech     
873Królikowski Konstanty  +19-07-1905 r. Jackowice   
874Krugiołka Kinga z d. Pietrzak     
875Krugiołka Marika     
876Krugiołka Roman     
877Krukowska z d. Chmura    
878Krukowska     
879Krukowska     
880Krukowska     
881Krukowska Józefa z d. Ruta    
882Krukowski     
883Krukowski     
884Krukowski Antoni   
885Krukowski Jan    
886Krukowski Kordian Jan    
887Krukowski Piotr    
888Krukowski Wojciech  +1882 r. Skaratki   
889Krupinska Helena    
890Krupiński Józef    
891Krysiak Agata    
892Krysiak Józef    
893Krzostek      
894Krzostek Paweł     
895Kubisiak Kazimierz    
896Kucharek Franciszek   
897Kucharek Marcin   
898Kucharek Marianna     
899Kucińska z d. Czułek     
900Kucińska z d. Burzyńska     
901Kucińska z d. Pawłowicz     
902Kucińska   +˂ 1923 r.   
903Kucińska      
904Kucińska Barbara z d. Grzelak  +11-01-1927 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
905Kucińska Franciszka z d. Pel   
906Kucińska Małgorzata z d. Kunecka    
907Kucińska Małgorzata z d. Urbaniak   
908Kucińska Małgorzata z d. Gołębiowska    
909Kucińska Marianna z d. Siatkowska   
910Kucińska Marianna z d. Karasek    
911Kucińska Marianna z d. Warda    
912Kucińska Paulina Magdalena     
913Kucińska Weronika z d. Godos    
914Kucińska Zofia z d. Lusak    
915Kucińska Zofia z d. Rosłonek    
916Kuciński      
917Kuciński      
918Kuciński   +1881 r.   
919Kuciński      
920Kuciński Błażej   
921Kuciński Franciszek   
922Kuciński Franciszek    
923Kuciński Franciszek    
924Kuciński Józef   
925Kuciński Piotr  +15-08-1958 r. Skaratki   
926Kuciński Piotr    
927Kuciński Tomasz    
928Kudra z d. Krukowska    
929Kudra     
930Kudra Justyna    
931Kulka      
932Kulka      
933Kulka      
934Kulka Renata z d. Hancyk     
935Kunikowski     
936Kurek Józef   
937Kurek Stanisława z d. Kolos   
938Kuryś Wojciech    
939Kustosik Jan    
940Kustosik Józefa z d. Maćczak  +01-11-1904 r. Łąkoszyn   
941Kustosik Marianna z d. Augustyniak    
942Kustosik Marianna    
943Kuśmierek Franciszka z d. Marczyk    
944Kuśmierek Marcin  +29-10-1831 r. Domaniewice  
945Kuśmierek Zofia z d. Kawka  +16-11-1831 r. Czatolin  
946Kuźmińska Anna z d. Romańczuk  +1944 r.   
947Kuźmiński Mikołaj  +1944 r.   
948Kwiatek z d. Kosiorek     
949Kwiatek Zygmunt     
950Ladorudzka      
951Ladorudzka      
952Ladorudzka      
953Ladorudzka Weronika z d. Walaszczak    
954Ladorudzki      
955Ladorudzki      
956Ladorudzki     
957Ladorudzki Kazimierz  +2014 r.   
958Ladorudzki Władysław  +2013 r.   
959Laska Maryla z d. Dziedziela     
960Laskowska Marianna Bronisława z d. Piątkowska    
961Laskowski Szczepan    
962Lassota Łukasz    
963Lassota Marianna    
964Lawendowska Małgorzata z d. Olczak    
965Lawendowski Kacper  +04-10-1848 r. Ostrów   
966Lebioda Jan    
967Lebioda Piotr    
968Lebioda Wiktoria z d. Klimkiewicz    
969Ledzion Stefan    
970Leksowski     
971Lenart Zofia z d. Krukowska    
972Lenczewski Damian     
973Lesiak      
974Lesiak      
975Lesiak z d. Domińczak     
976Lesiak      
977Leśnikowska z d. Garbiec     
978Leśnikowska Józefa z d. Tasak    
979Leśnikowska Salomea z d. Jaworska  +1903 r.   
980Lewańska      
981Lewańska z d. Wawrzyn     
982Lewańska Katarzyna     
983Lewański      
984Lewański      
985Liberski Franciszek    
986Linart Katarzyna z d. Gajda    
987Linart Stanisław    
988Linart Szczapan    
989Lis Jan    
990Lisiak z d. Broniarz     
991Lisiak      
992Lisiewska Stanisława  +1915 r. Seligów   
993Lisiewski Jan    
994Lisiewski Jan * Skaratki   
995Lisińska z d. Kosiorek     
996Lisiński      
997Lisiński Janusz     
998Łobos z d. Kostecka     
999Łobos      
1000Łozińska      
1001Łozińska      
1002Łozińska Jolanta z d. Gnatowska     
1003Łoziński      
1004Łoziński      
1005Łoziński Bartosz     
1006Łoziński Piotr     
1007Łukasik Stanisław     
1008Macaluso      
1009Macaluso      
1010Macaluso z d. Miziołek     
1011Maciak      
1012Maciak      
1013Maciejewska Ewa z d. Bartczak     
1014Maciejewski      
1015Maćczak Franciszka z d. Drzewiecka    
1016Maćczak Wojciech    
1017Majewska Bronisława z d. Okrasa    
1018Majewska Franciszka z d. Kędziora    
1019Majewska Małgorzata z d. Warda    
1020Majewski     
1021Makowski      
1022Makowski Feliks    
1023Maleska Anna z d. Piotrowska    
1024Maleski Stanisław    
1025Małecka Brygida z d. Pel   
1026Małecka Marianna z d. Woźnicka    
1027Małecki Andrzej    
1028Małecki Paweł   
1029Małecki Stanisław    
1030Mamońska Jadwiga z d. Kowalczyk    
1031Mamońska Małgorzata    
1032Mamoński Wojciech    
1033Marbs      
1034Marbs Anna    
1035Marbs Czesław    
1036Marbs Grażyna z d. Leksowska    
1037Marcinkowska Franciszka z d. Warda    
1038Marczak Jan    
1039Markiewicz      
1040Markiewicz      
1041Markiewicz Marek  +2016 r.   
1042Marszałek Franciszek    
1043Marszałek Franciszek    
1044Marszałek Marianna z d. Borowska    
1045Marszałek Sabina z d. Wójcik    
1046Maślankiewicz Barbara     
1047Maślankiewicz Dzidka     
1048Maślankiewicz Janusz     
1049Maślankiewicz Zofia     
1050Maślarz Franciszek  +˂ 1813 r.   
1051Materek     
1052Matuszewski Jan    
1053Mazur Józef    
1054Mazurkiewicz Filip     
1055Mazurkiewicz Grażyna z d. Kurczak     
1056Mazurkiewicz Magdalena     
1057Michalak      
1058Michalak z d. Borowiak     
1059Michalak Dominik     
1060Michalak Marek    
1061Michalska z d. Kurczak     
1062Michalska      
1063Michalski      
1064Michalski Adam  +11-11-2008 r.   
1065Michalski Piotr  +20-09-1865 r. Bocheń   
1066Michałek      
1067Michałek      
1068Michałek      
1069Michałek      
1070Michałek Halina z d. Gnatowska     
1071Mielczarek Marianna z d. Warzywoda    
1072Mielczarek Tomasz  +˂ 1819 r.   
1073Mikołajczyk Agata z d. Skwarna    
1074Mikołajczyk Anna z d. Jarota  +1916 r. Seligów   
1075Mikołajczyk Elżbieta z d. Guzek    
1076Mikołajczyk Ewa z d. Pieniążek  +05-09-1840 r. Zduny   
1077Mikołajczyk Franciszka z d. Kamińska    
1078Mikołajczyk Katarzyna z d. Roszewska  +15-03-1887 r. Wierznowice   
1079Mikołajczyk Marcjanna z d. Żaczek    
1080Mikołajczyk Martwo urodzony  +1909 r. Seligów   
1081Mikołajczyk Martwo urodzony  +1916 r. Seligów   
1082Milczarek      
1083Milczarek Aniela z d. Błażejewska    
1084Milczarek Anna z d. Kurczak    
1085Milczewski      
1086Milczewski Dawid     
1087Milejski      
1088Milejski      
1089Miller     
1090Miller      
1091Miller      
1092Miniak Irena Elżbieta z d. Mikanik  +16-04-2009 r. /Lesko/  
1093Miniak Mirosław  +04-05-1979 r. Lesko  
1094Mioduszewska      
1095Mioduszewska z d. Jaworska     
1096Mioduszewska z d. Ruta     
1097Mioduszewski Maciej     
1098Mirek Barbara     
1099Misiak      
1100Misiak      
1101Misiak      
1102Misiak Bronisław    
1103Misiak Karolina     
1104Misiak Łukasz     
1105Misiewicz      
1106Misiewicz z d. Gołębiewska     
1107Misiewicz      
1108Misiewicz      
1109Misiewicz Tadeusz    
1110Missura Aniela z d. Gajda    
1111Miszczak Wojciech    
1112Miziołek      
1113Miziołek      
1114Miziołek z d. Grzywińska     
1115Miziołek z d. Sarnowska     
1116Miziołek Aleksandra     
1117Miziołek Barbara     
1118Młoźniak      
1119Moszczyński Ignacy    
1120Mówińska Dorota     
1121Mówińska Natalia     
1122Mówiński Maciej     
1123Mroziński Zdzisław     
1124Mróz      
1125Mróz Jan    
1126Mróz Magdalena z d. Ostrowska     
1127Muras Krzystof     
1128N. N.   
1129N. N.     
1130N. N.    
1131N. N.     
1132N. N.    
1133Nawrocka z d. Sadowska     
1134Nawrocki      
1135Nawrocki Paweł Artur     
1136Nierobisz Franciszek    
1137Niewiadomski     
1138Niezgoda      
1139Niezgoda      
1140Niezgoda Anna z d. Włostek  + Głowno /Głowno/   
1141Niezgoda Marian  + Głowno /Głowno/   
1142Nitowska      
1143Nitowska z d. Miziołek     
1144Nitowski      
1145Nitowski      
1146Nitowski      
1147Nowak      
1148Nowak      
1149Nowak z d. Ogniewska     
1150Nowak      
1151Nowak Andrzej     
1152Nowakowska Józefa z d. Śnieguła    
1153Nowakowski Jan    
1154Nowosielska z d. Adamkowska     
1155Nowosielski      
1156Ociela Jan  +1894 r. Grudze   
1157Olaszczyk Marcin     
1158Olaszczyk Wiktoria     
1159Olczyk Józef  +˂ 1852 r.   
1160Olczyk Marianna z d. Cybularz    
1161Olszewska Janina z d. Ekiert  +˃ 1982 r.  
1162Olszewski Aleksy  +˂ 1982 r.  
1163Omiecińska Zuzanna z d. Walczak    
1164Oraczyński Antoni    
1165Oraczyński Feliks * Lisiewice   
1166Orlik Adam     
1167Orlik Ewelina Alicja z d. Gasik     
1168Orzepińska z d. Kosmowska     
1169Orzepiński      
1170Orzepiński      
1171Orzepiński      
1172Orzepiński Władysław    
1173Osikowicz      
1174Osipiak-Wypiór Aneta z d. Osipiak     
1175Ostrowska z d. Ruta     
1176Ostrowski      
1177Ostrowski      
1178Osuwniak Jan    
1179Oświecińska Katarzyna z d. Szkup    
1180Oświeciński Antoni    
1181Owczarek Piotr     
1182Owsiany Grażyna     
1183Owsiany Grzegorz    
1184Pająk      
1185Pająk      
1186Pająk Adam   
1187Pająk Dorota z d. Grzegorczyk  + /Głowno/   
1188Pająk Franciszka z d. Szymczak    
1189Pająk Helena z d. Kucińska  +11-10-2001 r.   
1190Pająk Józefa z d. Janus    
1191Pająk Magdalena z d. Gromek   
1192Pająk Marcjanna z d. Kret    
1193Pająk Michał   
1194Pająk Mieczysław  +2005 r.   
1195Pajchert      
1196Pajchert z d. Karasek     
1197Pakalski     
1198Pakulska Dominika     
1199Pakulska Elżbieta z d. Konieczna     
1200Pakuła      
1201Pakuła Bożena z d. Wnuk     
1202Palińska z d. Misiewicz     
1203Paliński      
1204Paradowska Michalina z d. Sołtyszewska    
1205Paradowski Józef    
1206Parikh Bhavin     
1207Parys Anna z d. Wawrzyn    
1208Parys Franciszka z d. Buczkowska    
1209Parys Marianna z d. Skowrońska    
1210Pawlak      
1211Pawlak z d. Walaszczak     
1212Pawlak      
1213Pawlak      
1214Pawlewska Katarzyna  +˂ 1915 r.   
1215Pawlewski Józef  +˂ 1915 r.   
1216Pawlik z d. Wołodko    
1217Pawlik Wojciech Cezary     
1218Pawłowicz Grzegorz    
1219Pel      
1220Pel z d. Kantorek     
1221Pel Józefa z d. Warda    
1222Pel Katarzyna z d. Grabowicz   
1223Pel Marianna z d. Wilk    
1224Pel Marianna z d. Knera * Sapy  
1225Pel Michał  +26-09-1852 r. Skaratki  
1226Pełka Tomasz     
1227Piaskowski Jan    
1228Piątkowska z d. Kołodziejczyk     
1229Piątkowska      
1230Piątkowska Bronisława    
1231Piątkowska Julia    
1232Piątkowska Krystyna    
1233Piątkowski      
1234Piątkowski     
1235Piątkowski Aleksander    
1236Piątkowski Antoni   
1237Piątkowski Stanisław  +1892 r. Stopnica   
1238Piekarska Ewa z d. Michalak * Warszawa    
1239Piekarski      
1240Pientera Ludwik  +31-10-1848 r. Czołczyn   
1241Pientera Rozalia z d. Waloszczyk  +03-11-1848 r. Czołczyn   
1242Pientera Wojciech    
1243Pieńkowski     
1244Pietrucha      
1245Pietrucha z d. Szkup     
1246Pietrucha      
1247Pietrucha      
1248Pietrucha      
1249Pietrzak      
1250Pietrzak      
1251Pietrzak     
1252Pietrzak      
1253Pietrzak      
1254Pietrzak Alina     
1255Pietrzak Andrzej    
1256Pietrzak Jadwiga z d. Hordyniec     
1257Pietrzak Jerzy    
1258Pietrzak Maria z d. Krakowiak    
1259Pietrzak Paweł     
1260Pietrzak Piotr     
1261Pińkowski Józef    
1262Piotrowski     
1263Pióro      
1264Pióro      
1265Plewka Józefa z d. Ostrowska   
1266Plewka Marcin   
1267Plewka Marcin    
1268Plewka Marianna z d. Kierus   
1269Płacheta Bartłomiej * Dąbkowice +1845 r. Dąbkowice   
1270Płacheta Dorota z d. Tomasik    
1271Płacheta Wojciech    
1272Płatek      
1273Płatek      
1274Płatek Aleksandra     
1275Podczarska      
1276Podczarska Patrycja z d. Frysztak     
1277Podczarski      
1278Podgórski Antoni    
1279Podlecka      
1280Podlecki      
1281Podlecki      
1282Podrażka Józef    
1283Podsędek Antoni    
1284Podsędek Franciszek  +1915 r. Wygoda   
1285Pokorska z d. Sianoszek     
1286Pokorski      
1287Polit Anna z d. Gorąca    
1288Polit Józefa z d. Adamczyk    
1289Polit Marianna z d. Adamczyk    
1290Popek Piotr     
1291Prokop     
1292Prokop Sławomir     
1293Prokop Władysław     
1294Przybysz Aleksander    
1295Przybysz Dariusz     
1296Przyczka Walenty    
1297Pudłowski     
1298Raczewicz Jan  +2008 r.   
1299Raczke      
1300Raczke Józefa z d. Knera     
1301Raczke Marek     
1302Raczke Zdzisława     
1303Raczkowska Rozalia z d. Kontecka    
1304Raczkowski Antoni    
1305Ratajczak      
1306Redak Helena z d. Skierska    
1307Redo Rozalia z d. Gajda    
1308Redzisz      
1309Redzisz Maria z d. Kantorek    
1310Redzisz Mateusz  +˂ 1913 r.   
1311Redzisz Wacław    
1312Rochówniak Józef    
1313Romaniuk Piotr    
1314Romaniuk Rozalia z d. Swatowska    
1315Ronchert     
1316Rood Dylan     
1317Rood Michael     
1318Rosińska z d. Dałek     
1319Rosiński      
1320Roszewski Wojciech    
1321Rozpędowski Jerzy    
1322Rożniata Bogusław   
1323Rożniata Janina   
1324Rożniata Joanna   
1325Rożniata Krystyna   
1326Rożniata Marianna z d. Skowrońska   
1327Różycki Feliks * Rydwan   
1328Ruciński Franciszek    
1329Ruciński Stanisław    
1330Russek Franciszka z d. Błażejewska    
1331Russek Jan    
1332Russek Katarzyna z d. Mitek    
1333Russek Wiktoria z d. Doroba    
1334Ruta     
1335Ruta      
1336Ruta      
1337Ruta      
1338Ruta      
1339Ruta      
1340Ruta      
1341Ruta z d. Jędrusińska    
1342Ruta      
1343Ruta z d. Łopata    
1344Ruta      
1345Ruta Stanisław    
1346Rutkowska z d. Kucińska     
1347Rutkowska Janina z d. Wodzyńska    
1348Rutkowski      
1349Rybicka Kalina     
1350Rybicki Brunon     
1351Rybicki Paweł     
1352Rybus     
1353Rybus      
1354Rybus Bronisław  +07-08-1925 r. Mystkowice   
1355Rybus Franciszek    
1356Rybus Franciszek  +31-10-1876 r. Świące   
1357Rybus Józefa z d. Papuga  +06-10-1897 r.   
1358Rybus Kacper    
1359Rybus Katarzyna z d. Jaśkiewicz    
1360Rybus Marcjanna z d. Burzyńska    
1361Rybus Stefan    
1362Rybus Urszula z d. Karczewska    
1363Rybus Weronika z d. Sołtyszewska    
1364Rychlik Józef    
1365Rychlik Marianna z d. Włostek    
1366Rychlik Wojciech   
1367Sadowska      
1368Sadowski      
1369Sadowski      
1370Sadowski      
1371Sadowski      
1372Sadowski      
1373Sadowski      
1374Sadowski      
1375Sadowski vel Kucharski Grzegorz  +1807 r.   
1376Sakowska z d. Czubasiewicz     
1377Sakowski      
1378Sałuda Jan    
1379Sałuda Józefa z d. Kiczoł    
1380Sałuda Wincenty    
1381Senyszyn z d. Burkowska     
1382Senyszyn      
1383Sękalska Aniela z d. Łuczyńska   
1384Sękalska Franciszka z d. Sut   
1385Sękalska Franciszka z d. Ruta   
1386Sękalski Martwo urodzony  +1895 r. Łagów   
1387Sękalski Martwo urodzony  +1891 r. Łagów   
1388Sękalski Paweł   
1389Sękalski Wawrzyniec   
1390Sianoszek      
1391Sianoszek z d. Menes     
1392Sianoszek z d. Makowska     
1393Sianoszek      
1394Sianoszek z d. Wizgier     
1395Sianoszek z d. Surma     
1396Sianoszek      
1397Sianoszek z d. Zamrzycka     
1398Sianoszek      
1399Sianoszek      
1400Sianoszek      
1401Sieczko Leszek     
1402Sieczko Paweł     
1403Sierpowska z d. Kolińska     
1404Sierpowski      
1405Sikorska-Walaszczak      
1406Sinicrope Marc     
1407Skowrońska Józefa z d. Muras    
1408Skowrońska Katarzyna z d. Piorun    
1409Skrzypczak Dariusz     
1410Skrzypek Artur     
1411Skuneczny Ludwik    
1412Skwarna z d. Sianoszek     
1413Skwarny      
1414Skwierawski Dariusz     
1415Skwierawski Lidia z d. Rozpędowska     
1416Słoniewski vel Knera Stanisław    
1417Smiech z d. Flis     
1418Smiech      
1419Sobczyńska Barbara  +1835 r. Skaratki   
1420Sobczyńska Jadwiga  +26-08-1841 r. Skaratki   
1421Sobieszek Julian    
1422Sobieszek Marianna z d. Skonieczna    
1423Sobieszek Mateusz    
1424Sokalska Aniela z d. Kordialik    
1425Sokalski Antoni    
1426Sokalski Jan    
1427Sokół     
1428Sokół     
1429Sokół     
1430Sokół     
1431Sokół Józef    
1432Sokół Konstanty    
1433Sołtan Wojciech   
1434Sołtyszewska Teodozja z d. Szymkowiak    
1435Sosnowska Barbara    
1436Sosnowski Tomasz    
1437Sójkowska Apolonia z d. Tomaszewska    
1438Sójkowska Katarzyna z d. Rutkowska    
1439Sójkowski Józef    
1440Sójkowski Stanisław    
1441Spychała Franciszek    
1442Stajuda Wojciech    
1443Stallard Beniamin     
1444Staworzyńska      
1445Staworzyńska     
1446Staworzyńska      
1447Staworzyńska     
1448Staworzyńska Daria    
1449Staworzyńska Helena Eurelia z d. Francman  +14-05-1966 r. Warszawa   
1450Staworzyńska Irena    
1451Staworzyńska Joanna     
1452Staworzyńska Ludwika z d. Kwiatkowska  +22-10-1930 r.   
1453Staworzyńska Maria z d. Witkowska    
1454Staworzyński      
1455Staworzyński     
1456Staworzyński      
1457Staworzyński Bogusław     
1458Staworzyński Eugeniusz    
1459Staworzyński Stanisław  +03-03-1886 r. Warszawa   
1460Stefańska Aniela z d. Nierobisz  +1927 r. Seligów   
1461Stefański Antoni    
1462Stelmach Bronisław     
1463Stępniak z d. Michalak     
1464Stępniak      
1465Stępniak      
1466Stępniewski Roman     
1467Stolarczyk Andrzej     
1468Strąk Leon    
1469Strug Józef     
1470Strug Krzysztof     
1471Strug Marek     
1472Strug Piotr     
1473Strugińska     
1474Strugińska     
1475Strugińska Agata z d. Kamińska    
1476Strugińska Anna z d. Szkup    
1477Strugińska Anna z d. Gzinka    
1478Strugińska Franciszka z d. Doroba    
1479Strugińska Małgorzata z d. Siatkowska    
1480Strugińska Maria    
1481Strugińska Marianna z d. Siatkowska    
1482Strugińska Marianna z d. Kucińska    
1483Strugińska Marianna z d. Godziszewska    
1484Strugińska Zofia z d. Siatkowska    
1485Strugiński     
1486Strugiński Antoni    
1487Strugiński Bolesław    
1488Strugiński Jan    
1489Strzelecki Józef    
1490Suchecka      
1491Suchecka      
1492Suchecki      
1493Sujkowska Franciszka z d. Sosnowska    
1494Sujkowska Józefa  +1883 r.   
1495Sujkowska Józefa  +1877 r.   
1496Sujkowska Marianna z d. Tubacka    
1497Sulak      
1498Sulak Kornelia Maya     
1499Sulak Nikola Anthony     
1500Surma Józef    
1501Sut      
1502Sut     
1503Sut Genowefa z d. Rutkowska    
1504Sut Józefa z d. Wielec  + /Domaniewice/   
1505Sut Marianna z d. Ziarnik    
1506Swatowski Piotr    
1507Szabelski      
1508Szafrańska Zofia z d. Kowalczyk  +˂ 1837 r.   
1509Szafrański Konstanty  +˂ 1837 r.   
1510Szafrański Wawrzyniec    
1511Szczawińska z d. Kuliga     
1512Szczawińska      
1513Szczawiński Stanisław     
1514Szczepanik Franciszka z d. Mikołajczyk     
1515Szczepanik Tomasz     
1516Szcześniak Tomasz    
1517Szczetnikowicz Susan     
1518Szewczyk      
1519Szewczyk z d. Sianoszek     
1520Szkudlarska z d. Karasek     
1521Szkudlarski      
1522Szkup      
1523Szkup      
1524Szkup z d. Świderek     
1525Szkup      
1526Szkup z d. Wiercioch     
1527Szkup      
1528Szkup      
1529Szkup      
1530Szkup      
1531Szkup      
1532Szkup      
1533Szkup      
1534Szkup      
1535Szkup      
1536Szkup      
1537Szkup      
1538Szkup      
1539Szkup      
1540Szkup      
1541Szkup      
1542Szkup      
1543Szkup      
1544Szkup      
1545Szkup Jakub    
1546Szkup Jan    
1547Szkup Józefa z d. Barańczyk    
1548Szostek      
1549Szostek      
1550Szostek z d. Kubiak     
1551Szostek      
1552Szostek z d. Wolska     
1553Sztajnert z d. Sianoszek     
1554Sztajnert      
1555Sztajnert      
1556Szurek      
1557Szurek      
1558Szurek      
1559Szurek z d. Fuks     
1560Szurek      
1561Szylińska      
1562Szylińska Katarzyna z d. Walaszczak     
1563Szyliński      
1564Szyliński      
1565Szymajda     
1566Szymajda Antoni   
1567Szymajda Ewa z d. Rożniata   
1568Szymajda Józef    
1569Szymczak     
1570Szymczak      
1571Szymczak      
1572Szymczak      
1573Szymczak      
1574Szymczak      
1575Szymczak      
1576Szymczak      
1577Szymczak      
1578Szymczak      
1579Szymczak z d. Stępiewska     
1580Szymczak      
1581Szymczak      
1582Szymczak      
1583Szymczak z d. Janeczek     
1584Szymczak Adam     
1585Szymczak Alicja     
1586Szymczak Andrzej     
1587Szymczak Grażyna     
1588Szymczak Józef    
1589Szymczak Krystyna z d. Kantorek     
1590Szymczak Stanisław    
1591Szymczak Stefania    
1592Szymczak Zofia  +05-12-2011 r.   
1593Szypuła      
1594Szypuła      
1595Szypuła Marianna z d. Borowiak    
1596Szypuła Ryszard    
1597Śliwczyński      
1598Śmiałek Józef    
1599Śnieguła     
1600Świątek     
1601Świątek Andrzej    
1602Świątek Dariusz     
1603Świątek Dorota     
1604Świątek Przemysław     
1605Święcicka Sandra z d. Bober     
1606Taflińska Agnieszka z d. Lebioda   
1607Taras      
1608Taras z d. Kamińska     
1609Taras Jacek     
1610Tataj Agnieszka z d. Kucińska  +1898 r. Skaratki   
1611Tataj Agnieszka z d. Janicka     
1612Tataj Małgorzata  +1885 r.   
1613Tataj Mikołaj    
1614Tepczyńska Alejandra z d. Hernandez     
1615Tomala Franciszek  +22-02-1896 r. Jackowice   
1616Tomala Helena z d. Kostrzewa    
1617Trojanowska z d. Borowiak     
1618Trojanowski      
1619Trojanowski      
1620Ufa      
1621Ufa      
1622Ufa Elżbieta z d. Kwiatkowska     
1623Ufa Józefa    
1624Ufa Marek     
1625Ufa Marek     
1626Ufa Mateusz     
1627Ufa Monika z d. Sieradzka     
1628Ufa Robert     
1629Ufa Ryszard     
1630Ufa Zbigniew     
1631Urbanowicz      
1632Urbański Stanisław    
1633Wach Jakub   
1634Walaszczak      
1635Walaszczak      
1636Walaszczak      
1637Walaszczak      
1638Walaszczak      
1639Walaszczak      
1640Walaszczak      
1641Walaszczak      
1642Walaszczak      
1643Walaszczak      
1644Walaszczak      
1645Walaszczak z d. Domarecka     
1646Walaszczak      
1647Walaszczak      
1648Walaszczak      
1649Walaszczak      
1650Walaszczak      
1651Walaszczak      
1652Walaszczak Alberta    
1653Walaszczak Franciszka    
1654Walaszek-Kaszarek Katarzyna z d. Walaszek     
1655Walczak     
1656Walczak Anna Maria z d. Szymajda    
1657Walczak Julianna z d. Geraga    
1658Waliszewski Paweł    
1659Waloszczyk Franciszka    
1660Waloszczyk Grzegorz    
1661Warda     
1662Warda      
1663Warda z d. Kantorek     
1664Warda Andrzej    
1665Warda Anna z d. Rochówniak    
1666Warda Anna z d. Sękalska  +23-05-1915 r. Dobrogosty   
1667Warda Franciszek    
1668Warda Franciszka z d. Zuchora    
1669Warda Franciszka z d. Golan    
1670Warda Helena z d. Pel * Skaratki   
1671Warda Jadwiga    
1672Warda Jadwiga z d. Drużka    
1673Warda Józef  +19-04-1927 r. Janinów   
1674Warda Józefa z d. Danych    
1675Warda Józefa z d. Jakiel    
1676Warda Małgorzata z d. Kotecka    
1677Warda Marianna z d. Domańska    
1678Warda Michał    
1679Warda Stanisława z d. Dróżka    
1680Warda Tomasz    
1681Warzywoda Piotr    
1682Wasiak      
1683Wasiak      
1684Wasiak z d. Borowiak     
1685Wasiak      
1686Wasyl Anna z d. Dziędziela    
1687Wasyl Szymon    
1688Wawro     
1689Wawrzyn      
1690Wawrzyn     
1691Wąsalski Józef    
1692Węgierek Bartłomiej  +19-08-1852 r. Maurzyce   
1693Wiechnio     
1694Wiechnio Bartłomiej    
1695Wiechno Franciszek    
1696Wieczorek      
1697Wieczorek z d. Sianoszek     
1698Wieczorek      
1699Wieczorek Anna z d. Olczyk    
1700Wieczorek Jadwiga    
1701Wieczorek Łukasz   
1702Wieczorek Piotr    
1703Wieczorkiewicz      
1704Wieczorkiewicz      
1705Wieczorkiewicz      
1706Wieczorkiewicz      
1707Wieczorkiewicz      
1708Wieczorkiewicz      
1709Wielec Wojciech    
1710Wielemberg Roman     
1711Wielemborek Joanna z d. Sielska    
1712Wielemborek Stanisław    
1713Wiercioch Jan    
1714Wiesiołek Agnieszka z d. Redzisz    
1715Wiesiołek Agnieszka z d. Mitek    
1716Wiesiołek Andrzej  +1857 r. Bocheń   
1717Wiesiołek Franciszek    
1718Wiesiołek Franciszka z d. Marciniak  +06-07-1891 r. Bocheń   
1719Wiesiołek Henryk    
1720Wiesiołek Józefa z d. Zientara    
1721Wiesiołek Jóżefa z d. Surma    
1722Wiesiołek Katarzyna z d. Welezińska    
1723Wiesiołek Marianna z d. Kolos    
1724Wiesiołek Marianna z d. Szaleniec    
1725Wiewiórkowski Wawrzyniec  +09-08-1831 r. Zduny   
1726Więcek Antoni    
1727Więcek Elżbieta z d. Antosik     
1728Więcek Jolanta z d. Sędzikowska     
1729Więcek Sabina z d. Marczewska     
1730Wilk      
1731Wilk      
1732Wilk z d. Tomczyk     
1733Wilk      
1734Wilk      
1735Wilk      
1736Wilk      
1737Wilk      
1738Wilk      
1739Wilk   +1885 r. Skaratki   
1740Wilk      
1741Wilk   +1884 r. Skaratki   
1742Wilk Antoni  +1896 r. Skaratki   
1743Wilk Antonina z d. Kantorek    
1744Wilk Franciszka z d. Zuchora    
1745Wilk Gabriel  +1941 r. Tobruk   
1746Wilk Jadwiga z d. Moskwa    
1747Wilk Jan    
1748Wilk Janusz  +2006 r. /Głowno/   
1749Wilk Józef    
1750Wilk Józefa z d. Brudka  +1883 r. Skaratki   
1751Wilk Ludwik   
1752Wilk Petronella z d. Bryk  +1900 r. Krępa   
1753Wilk Roch    
1754Wilk Urszula    
1755Wiśniewska Stanisława z d. Sałuda    
1756Wiśniewski Kajetan    
1757Witerek Walenty    
1758Włodarczyk Jan    
1759Włodarczyk Katarzyna z d. Radosz    
1760Włodarczyk Marianna z d. Wieteska    
1761Włodarczyk Marianna z d. Wawrzyńczak    
1762Włodarczyk Szymon   
1763Włodarczyk Szymon    
1764Włostek   +1881 r. Domaniewice   
1765Włostek      
1766Włostek      
1767Włostek      
1768Włostek   +17-03-1914 r. Wymysłów   
1769Włostek      
1770Włostek Franciszek  +07-12-1935 r. Marianów   
1771Włostek Jakub    
1772Włostek Józefa z d. Kantorek    
1773Włostek Roch    
1774Włostek Stanisława z d. Szymajda  +16-10-1921 r. Wymysłów   
1775Wnuk Barbara     
1776Wojas     
1777Wojciechowski Stanisław    
1778Wojda Jan    
1779Wojdak Kunegunda    
1780Wojdak Stanisław    
1781Woźnicki Tomasz    
1782Wójcik      
1783Wójcik z d. Adamkowska     
1784Wójcikowska z d. Kantorek     
1785Wójcikowski      
1786Wójcikowski     
1787Wróbel z d. Kot     
1788Wróbel      
1789Wróbel      
1790Wróbel      
1791Wróbel      
1792Wróbel      
1793Wróbel      
1794Wróbel      
1795Wróbel      
1796Wróbel      
1797Wróbel Helena    
1798Wróbel Katarzyna z d. Gajda    
1799Wróbel Marcin    
1800Wróbel Michał    
1801Wróbel Weronika  +1916 r. Wygoda   
1802Wróblewska z d. Ruta     
1803Wróblewska Teodozja z d. Kazimierska     
1804Wróblewski      
1805Wróblewski      
1806Wróblewski      
1807Wróblewski Andrzej     
1808Wróblewski Wiktor     
1809Wrzosek z d. Nowak     
1810Wrzosek      
1811Wygoda Piotr     
1812Wypiór      
1813Wypiór      
1814Wypiór      
1815Wypiór      
1816Wypiór      
1817Wypiór z d. Derga     
1818Wypiór      
1819Wypiór z d. Piątkowska     
1820Wypiór Agata     
1821Wysocka z d. Mioduszewska     
1822Wysocki      
1823Zagajewska Józefa  +1911 r. Rogóźno   
1824Zagajewska Małgorzata z d. Majcher   
1825Zagajewska Małgorzata  +1870 r.   
1826Zagajewska Wiktoria z d. Witerek    
1827Zagajewski Henryk    
1828Zagajewski Wiesław Jerzy    
1829Zagajewski Zenon    
1830Zajączek Antoni    
1831Zarzecka Małgorzata z d. Karcz   
1832Zarzecki Wawrzyniec   
1833Zarzycka Agnieszka   
1834Zarzycki Jan   
1835Zawadzki Jan    
1836Zegadło Marianna z d. Gajda    
1837Zembik z d. Flis     
1838Zembik      
1839Ziarnik     
1840Ziarnik Franciszka z d. Pawlata    
1841Zieliński Kazimierz  +23-10-1914 r. Skaratki   
1842Ziółkowski Michał  +15-02-1870 r. Zduny   
1843Znyk Małgorzata z d. Stępniak    
1844Zowczak Arkadiusz     
1845Zowczak Bolesław  +1946 r. /Rędziny/   
1846Zowczak Danuta     
1847Zowczak Grzegorz     
1848Zowczak Lech  +01-05-2009 r. Częstochowa /Rędziny/   
1849Zowczak Monika z d. Królik     
1850Zowczak Sabina     
1851Zowczak Stefania     
1852Zuchora      
1853Zuchora      
1854Zuchora Jan   
1855Zuchora Stanisław    
1856Zygmuntowicz      
1857Zygmuntowicz z d. Grabowicz     
1858Żak Paweł    
1859Żukowska      
1860Żukowska z d. Kaszarek     
1861Żukowski      
1862Żukowski      
1863Żydkowiak      
1864Żydkowiak z d. Kraczko     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl