Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Rocznice
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks chronologiczny
1710-1719
1720-1729
1730-1739
1740-1749
1750-1759
1760-1769
1770-1779
1780-1789
1790-1799
1800-1809
1810-1819
1820-1829
1830-1839
1840-1849
1850-1859
1860-1869
1870-1879
1880-1889
1890-1899
1900-1909
1910-1919
1920-1929
1930-1939
1940-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009
2010-2019
2020-2029
Inne
Lista osób urodzonych pomiędzy 1900 a 1909
Indeks chronologiczny [1900 - 1909]
- 770
1
Ambroziak Jan
*24-12-1907 r.
+23-01-1984 r.
2
Ambroziński Franciszek
*05-04-1908 r. Rewica
+15-12-1975 r. Rewica
3
Anzorge Stanisława z d. Kazimierska
*1907 r.
+27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/
4
Badoń-Lehr Irena z d. Wilk
*16-10-1904 r. Sosnowiec
+27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/
5
Bakalarz Jan
*01-07-1909 r.
+28-05-1985 r. /Domaniewice/
6
Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska
*1905 r.
+01-02-2000 r. /Domaniewice/
7
Baranowska Aniela
*1900 r. Zimna Wódka
+
8
Baranowska Helena z d. Mierzejewska
*10-03-1900 r. Jurnuty
+26-12-1975 r.
9
Baranowska Władysława
*23-03-1905 r. Zimna Woda
+ /Zimna Woda/
10
Baranowski Józef
*23-09-1902 r. Zimna Wódka
+26-12-1940 r. Charków
11
Baranowski Zygmunt
*1900 r. Zimna Wódka
+
12
Barańska Anna
*05-06-1903 r. Dębowa Góra
+
13
Barańska Marianna
*28-08-1901 r. Dębowa Góra
+
14
Barański Andrzej
*03-11-1908 r. Dębowa Góra
+07-12-1980 r. /Bąków Górny/
15
Barański Franciszek
*30-03-1907 r. Dębowa Góra
+14-08-1911 r. Dębowa Góra
16
Białas Józefa z d. Wiercioch
*25-11-1905 r. Katarzynów
+29-06-1984 r. Warszawa /Łódź/
17
Białas Stanisław
*07-08-1907 r. Bąków Dolny
+
18
Białek Małgorzata z d. Pająk
*1901 r.
+12-03-1989 r. Strzebieszew /Domaniewice/
19
Bielicka Zofia z d. Ochman
*17-08-1905 r. Katarzynów
+
20
Bińczak Jadwiga
*21-08-1903 r. Rząśno
+
21
Bińczak Jan
*20-05-1903 r. Rząśno
+
22
Bińczak Janina
*27-10-1908 r. Retki
+
23
Bińczak Stanisław
*04-12-1909 r. Rząśno
+
24
Bińczak Urszula
*18-10-1900 r. Rząśno
+19-08-1906 r. Rząśno
25
Bińczak Zofia
*18-02-1906 r. Rząśno
+
26
Błaszczyk Honorata z d. Tomaszewska
*18-06-1908 r. Łódź
+21-04-1963 r. Łódź
27
Błaszczyk Władysław
*07-05-1909 r. Łódź
+23-11-1964 r. Łódź
28
Błażejewska Anastazja z d. Pawłowska
*~ 1902 r.
+07-07-1979 r. /Łódź/
29
Błażejewska Małgorzata
*30-06-1906 r. Guźnia
+
30
Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda
*1902 r. Guźnia
+24-02-1995 r. /Chruślin/
31
Błażejewski Antoni
*10-02-1901 r. Guźnia
+21-03-1901 r. Guźnia
32
Błażejewski Franciszek
*04-06-1902 r. Guźnia
+
33
Błażejewski Jan
*20-12-1908 r. Guźnia
+
34
Błażejewski Jan
*1905 r. Popówek
+
35
Błażejewski Jan
*1905 r.
+
36
Błażejewski Józef
*1900 r. Kołacinek
+
37
Błażejewski Stanisław
*08-09-1904 r. Guźnia
+
38
Błażejewski Władysław
*1905 r. Wiesiołów
+
39
Bogdańska Małgorzata z d. Kolis
*1904 r. Chlebów
+
40
Bogusławski Franciszek Wojciech
*1903 r. Warszawa
+31-12-1978 r. /Warszawa/
41
Borowska Honorata z d. Gajda
*05-01-1902 r. Guźnia
+
42
Brudka Aniela
*1906 r. Rogóźno
+28-05-1998 r. Łowicz
43
Brudka Jan
*1902 r. Rogóźno
+13-10-1962 r. Rogóźno
44
Brudka Józef
*1900 r. Rogóźno
+1905 r.
45
Brudka Stanisław
*1907 r. Rogóźno
+1908 r.
46
Bryk Helena z d. Karcz
*1905 r. Skaratki
+11-02-1940 r. Chruślin
47
Burzyńska Aniela z d. Majewska
*1907 r. Skaratki
+31-10-1968 r. Skaratki /Domaniewice/
48
Burzyńska Anna
*1908 r. Skaratki
+
49
Burzyńska Katarzyna z d. Drużka
*1904 r. Skaratki
+30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno
50
Burzyński Wojciech
*1907 r. Skaratki
+1907 r. Skaratki
51
Ciesielska Jadwiga z d. Sołtyszewska
*18-04-1903 r. Bocheń
+
52
Ciesielska Józefa z d. Urbanek
*17-09-1903 r. Jamno
+
53
Cieślak Aniela
*29-09-1906 r. Jackowice
+
54
Cieślak Franciszek
*06-03-1909 r. Jackowice
+
55
Cieślak Marianna
*17-08-1904 r. Jackowice
+08-10-1906 r. Jackowice
56
Cłapińska Aniela z d. Ufa
*15-11-1908 r. Wygoda
+07-10-1998 r. Wygoda
57
Cłapiński Antoni
*27-10-1902 r.
+18-09-1973 r.
58
Czuba Małgorzata
*1902 r. Skaratki
+
59
Czubatka Julian
*1904 r. Seligów
+1921 r. Seligów
60
Dałek Stanisław
*23-01-1904 r. Bąków Górny
+1968 r.
61
Dałek Weronika z d. Kaźmierska
*07-07-1909 r. Księże Górki
+1997 r. Łyszkowice
62
Deka Julianna
*17-02-1904 r. Bocheń
+
63
Deka Zofia
*13-05-1901 r. Bocheń
+
64
Dobijańska Rozalia
*1908 r.
+
65
Domańska Marianna
*1901 r. Rogóźno
+
66
Domański Jan
*1908 r. Rogóźno
+1908 r. Rogóźno
67
Domański Maciej
*01-06-1906 r. Rogóźno
+10-05-1996 r.
68
Domański Stanisław
*1904 r. Rogóźno
+07-10-1985 r. /Domaniewice/
69
Domińczak Andrzej
*11-04-1902 r. Dąbkowice
+03-03-1905 r. Dąbkowice
70
Domińczak Jan
*23-12-1905 r. Dąbkowice
+
71
Draguła Maria z d. Baranowska
*30-01-1908 r.
+15-12-1989 r. /Wrocław/
72
Drozd Janina
*16-12-1900 r. Bocheń
+19-05-1986 r. Łowicz
73
Druszcz Stanisław
*1908 r. Bocheń
+02-05-1915 r. Bocheń
74
Drużka Antoni
*1902 r. Skaratki
+
75
Drużka Józef
*16-02-1903 r. Dąbkowice
+
76
Drużka Marianna z d. Kantorek
*1903 r. Skaratki
+18-01-1986 r. Skaratki pod Las
77
Duda Jan
*21-03-1908 r. Dąbkowice
+23-12-1987 r. Łowicz
78
Dudziński Jan
*06-04-1906 r.
+15-03-1945 r. Mauthausen /Warszawa/
79
Dziedziela Helena
*1905 r. Skaratki
+1908 r. Skaratki
80
Dziedziela Władysław
*1900 r. Skaratki
+24-12-1982 r. Skaratki pod Las
81
Feręc Jan
*1903 r. Koźle
+
82
Fijałkowska Józefa z d. Sołtyszewska
*08-10-1909 r. Bocheń
+18-02-1984 r. Guźnia
83
Flis Agnieszka z d. Milczarek
*15-01-1903 r. Bocheń
+
84
Flis Henryk
*14-09-1904 r. Bocheń
+16-09-1939 r. Guźnia
85
Flis Stanisław
*04-12-1906 r. Oszkowice
+
86
Florczak Franciszka z d. Jaros
*11-08-1905 r. Chruślin
+
87
Funk Elżbieta z d. Kaźmierska
*07-07-1907 r. Księże Górki
+
88
Gajda Adam
*24-12-1908 r. Guźnia
+
89
Gajda Agnieszka
*22-01-1901 r. Dąbkowice
+
90
Gajda Aniela
*27-10-1907 r. Guźnia
+31-12-1908 r. Guźnia
91
Gajda Aniela
*11-03-1905 r. Guźnia
+
92
Gajda Jan
*28-07-1909 r. Guźnia
+26-06-1910 r. Guźnia
93
Gajda Jan
*06-09-1907 r. Guźnia
+29-10-1907 r. Guźnia
94
Gajda Jan
*25-12-1905 r. Guźnia
+02-08-1925 r. Guźnia
95
Gajda Jan
*28-04-1904 r. Guźnia
+11-06-1904 r. Guźnia
96
Gajda Jan
*08-07-1903 r. Dąbkowice
+16-08-1964 r. Dąbkowice
97
Gajda Katarzyna
*23-09-1907 r. Lisiewice
+
98
Gajda Marianna
*06-01-1907 r. Guźnia
+29-09-1939 r. Guźnia
99
Gajda Mikołaj
*06-12-1900 r. Guźnia
+08-01-1901 r. Guźnia
100
Gajda Piotr
*1908 r. Guźnia
+05-10-1935 r. Augustów
101
Gajda Piotr
*1904 r. Guźnia
+1906 r.
102
Gajda Stanisław
*03-06-1907 r. Mystkowice
+07-08-1907 r. Mystkowice
103
Gajda Stanisław Kostka
*27-10-1909 r. Mystkowice
+20-11-2003 r. Borów
104
Gajda Stefan
*18-06-1909 r. Kęszyce
+
105
Gałaj Andrzej
*10-10-1900 r. Mystkowice
+
106
Gałaj Aniela
*25-11-1906 r. Bratkowice
+28-10-1909 r. Łowicz
107
Gałaj Franciszek Henryk
*24-12-1903 r. Strugienice
+1921 r. Łowicz
108
Gałaj Franciszka
*1905 r.
+
109
Gałaj Julian
*08-11-1905 r. Mystkowice
+17-08-1992 r. Łowicz
110
Gałaj Rozalia
*17-04-1907 r. Mystkowice
+
111
Gałaj Stanisław
*29-09-1900 r. Wierznowice
+
112
Gałaj Stanisława z d. Sałuda
*17-04-1902 r.
+
113
Gasik Aniela z d. Mika
*29-07-1908 r.
+06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/
114
Gasik Piotr
*27-01-1908 r. Jackowice
+18-03-1986 r. /Zduny/
115
Gawrych Roman Tadeusz
*14-08-1909 r. Rewica
+12-10-1975 r.
116
Głusińska Marianna z d. Ociela
*21-09-1903 r. Łowicka Wieś
+
117
Gnatek Michał
*1904 r.
+22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/
118
Godziszewska Antonina
*1909 r. Reczyce
+
119
Godziszewska Franciszka
*1906 r. Reczyce
+1908 r. Reczyce
120
Godziszewska Marianna z d. Kuczkowska
*1909 r.
+1998 r.
121
Godziszewski Stanisław
*1902 r. Reczyce
+
122
Godziszewski Wincenty
*1907 r. Reczyce
+1984 r.
123
Godziszewski Władysław
*1908 r. Reczyce
+
124
Goldas Antoni
*29-09-1908 r. Długie
+
125
Goldas Marianna
*1901 r.
+05-12-1916 r. Długie
126
Golis Antoni
*13-01-1900 r.
+
127
Golis Helena z d. Sokół
*1906 r.
+01-02-1993 r. /Stary Waliszew/
128
Golis Marianna z d. Milczarek
*01-08-1900 r. Bocheń
+14-10-1963 r. Janinów
129
Gołębiewska Aniela z d. Orzeł
*18-02-1905 r.
+19-04-1983 r. /Stary Waliszew/
130
Gołębiewska Franciszka
*02-04-1903 r.
+
131
Góra Jan
*13-10-1904 r.
+
132
Góra Józef
*04-02-1902 r. Reczyce
+11-12-1960 r. Kobylin
133
Góra Zofia z d. Benka
*27-03-1904 r.
+01-03-1979 r.
134
Górczyńska Józefa
*1903 r. Dąbkowice
+20-10-1903 r. Dąbkowice
135
Górczyńska Katarzyna
*28-01-1905 r. Dąbkowice
+
136
Górczyńska Marianna z d. Dłubisz
*1906 r. Złaków Borowy
+
137
Górczyński Józef
*1901 r. Dąbkowice
+25-07-1901 r. Dąbkowice
138
Górczyński Wojciech
*13-04-1900 r. Dąbkowice
+
139
Grabowicz Aniela
*1907 r. Krępa
+1918 r. Krępa
140
Grabowicz Franciszek
*1909 r. Krępa
+
141
Grabowicz Franciszek
*1907 r. Krępa
+
142
Grabowicz Jan
*1902 r. Krępa
+1906 r.
143
Grabowicz Marianna
*09-07-1900 r. Krępa
+13-11-1903 r. Krępa
144
Grabowicz Władysław
*1905 r. Krępa
+1906 r.
145
Grabowicz Władysław
*1904 r. Krępa
+26-03-1980 r. Krępa
146
Grabowska Józefa
*1907 r. Reczyce
+1907 r.
147
Graszka Helena
*1909 r.
+1910 r. Krępa
148
Graszka Józef
*1907 r. Krępa
+1908 r.
149
Grochocki Władysław
*22-01-1909 r. Złaków Kościelny
+
150
Gruszka Józef
*1900 r.
+1982 r.
151
Grzelka Aniela
*1909 r. Skaratki
+
152
Grzelka Aniela
*1905 r. Skaratki
+1908 r. Skaratki
153
Hekner Stanisław
*01-05-1902 r.
+
154
Hekner Walerian
*22-01-1900 r.
+
155
Jabłońska Aniela
*~ 1903 r.
+08-08-1906 r. Boczki Dolne
156
Jabłońska Helena
*05-06-1908 r. Zduny
+
157
Jabłońska Helena z d. Warda
*1901 r. Skaratki
+
158
Jabłońska Katarzyna
*1907 r. Boczki Dolne
+
159
Jabłońska Katarzyna
*11-01-1904 r. Maurzyce
+
160
Jabłońska Marianna
*13-02-1908 r. Maurzyce
+18-09-1915 r. Maurzyce
161
Jabłońska Rozalia z d. Galińska
*~ 1905 r.
+30-01-1966 r. /Stary Waliszew/
162
Jabłońska Stefania
*22-08-1906 r. Boczki Dolne
+26-08-1906 r. Boczki Dolne
163
Jabłońska Wiktoria
*29-10-1900 r. Brodne
+23-08-1906 r. Boczki Dolne
164
Jabłońska Zofia
*28-03-1906 r. Zduny
+15-09-1906 r. Zduny
165
Jabłoński Ignacy
*1902 r. Ryczywół
+
166
Jabłoński Jan
*22-08-1903 r. Maurzyce
+
167
Jabłoński Jan Stanisław
*26-11-1908 r. Świące
+
168
Jabłoński Józef
*27-02-1906 r. Maurzyce
+
169
Jabłoński Stanisław
*02-03-1906 r. Maurzyce
+
170
Jagoda Aniela z d. Urbanek
*01-05-1901 r. Jamno
+19-11-1983 r.
171
Jamka Czesław
*04-07-1903 r.
+30-01-1978 r. /Wrocław/
172
Jamróz Franciszek
*1907 r. Krępa
+1908 r.
173
Jamróz Józef
*1900 r. Krępa
+1903 r. Krępa
174
Jamróz Władysław Antoni
*1904 r. Krępa
+1906 r.
175
Jamróz Wojciech
*1903 r. Krępa
+1903 r. Krępa
176
Jaros Antoni
*07-06-1903 r. Chruślin
+
177
Jaros Józef
*03-12-1900 r. Chruślin
+15-12-1900 r. Chruślin
178
Jaros Marianna
*18-11-1907 r. Chruślin
+01-12-1907 r. Chruślin
179
Jaros Stefania
*25-12-1904 r. Oszkowice
+
180
Jarota Stanisław
*28-06-1909 r.
+28-06-1909 r.
181
Jasak Franciszka
*31-03-1900 r. Bocheń
+01-12-1900 r. Bocheń
182
Jaśniewski Wincenty
*01-04-1903 r. Chruślin
+1969 r. /Chruślin/
183
Jeżyna Ignacy
*02-07-1902 r.
+14-07-1985 r.
184
Kaczor Kazimierz
*23-02-1904 r. Trąby
+
185
Kaczor Scholastyka z d. Gałaj
*07-02-1903 r.
+
186
Kałuża Jan
*1902 r.
+
187
Kałuża Piotr
*1901 r.
+
188
Kałuża Walenty
*1900 r.
+1900 r. Domaniewice
189
Kamińska Józefa
*1908 r. Wrzeczko
+1909 r. Wrzeczko
190
Kamińska Marianna
*1901 r. Wrzeczko
+
191
Kamińska Stefania
*1906 r. Wrzeczko
+1911 r. Wrzeczko
192
Kamińska Stefania z d. Ambrozińska
*10-11-1904 r. Rewica
+22-06-1973 r. /Blichowo/
193
Kamiński Andrzej
*1907 r. Wrzeczko
+1907 r. Wrzeczko
194
Kamiński Andrzej
*1904 r. Wrzeczko
+1906 r. Wrzeczko
195
Kamiński Stanisław
*1909 r. Wrzeczko
+
196
Kamiński Stefan
*1906 r. Wrzeczko
+1908 r. Wrzeczko
197
Kantorek
*1908 r. Helenów
+
198
Kantorek Agata
*1902 r. Skaratki
+
199
Kantorek Aniela
*1906 r. Skaratki
+
200
Kantorek Aniela
*1903 r. Skaratki
+
201
Kantorek Anna
*1904 r. Skaratki
+
202
Kantorek Apolonia z d. Kosiewska
*1909 r. Pszczonów
+
203
Kantorek Cecylia
*16-08-1906 r. Mystkowice
+31-01-1910 r. Mystkowice
204
Kantorek Czesław
*03-08-1906 r. Stroniewice
+1907 r. Stroniewice
205
Kantorek Dorota z d. Kucińska
*1906 r.
+30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/
206
Kantorek Dorota
*1902 r. Skaratki
+
207
Kantorek Jan
*1900 r. Skaratki
+
208
Kantorek Józef
*08-11-1909 r. Skaratki
+18-03-1911 r. Skaratki
209
Kantorek Józef
*1907 r. Helenów
+24-12-1915 r. Helenów
210
Kantorek Józef
*1906 r. Skaratki
+06-02-1977 r. Skaratki pod Las
211
Kantorek Józef
*1905 r. Skaratki
+28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/
212
Kantorek Józef
*1904 r. Skaratki
+06-07-1970 r. Domaniewice
213
Kantorek Józefa
*10-03-1905 r. Skaratki
+30-03-1905 r. Skaratki
214
Kantorek Katarzyna
*1905 r. Skaratki
+
215
Kantorek Kazimierz
*1901 r. Wrzosy
+10-03-1952 r. Borek
216
Kantorek Leon
*13-04-1907 r. Skaratki
+06-09-1907 r. Skaratki
217
Kantorek Magdalena
*1902 r. Skaratki
+22-10-1904 r. Helenów
218
Kantorek Marcjanna z d. Gajda
*21-08-1901 r. Mystkowice
+
219
Kantorek Maria z d. Jorke
*11-01-1904 r.
+10-12-1985 r. /Łódź/
220
Kantorek Marianna
*1902 r. Skaratki
+
221
Kantorek Marianna
*1901 r. Skaratki
+1904 r. Skaratki
222
Kantorek Marianna Janina
*1906 r. Helenów
+26-03-1907 r. Helenów
223
Kantorek Rozalia
*~ 1906 r.
+08-1977 r. /Domaniewice/
224
Kantorek Rozalia
*31-03-1904 r. Bocheń
+25-03-1910 r. Mystkowice
225
Kantorek Stanisław
*1907 r. Skaratki
+03-06-1990 r. /Domaniewice/
226
Kantorek Stanisława z d. Kucińska
*1907 r.
+01-11-1979 r. Sapy /Domaniewice/
227
Kantorek Stanisława z d. Głuszcz
*06-11-1903 r.
+23-09-1985 r. /Kargowa/
228
Kantorek Stefania
*14-11-1909 r. Skaratki
+
229
Kantorek Tomasz
*1903 r.
+13-08-1975 r. Gałkówek Mały
230
Kantorek Wacław
*09-1908 r. Skaratki
+26-07-1982 r. Łowicz
231
Kantorek Waleria z d. Starosta
*1909 r.
+1992 r.
232
Kantorek Waleria
*03-07-1908 r. Mystkowice
+17-02-1909 r. Mystkowice
233
Kantorek Wiktoria
*03-08-1906 r. Stroniewice
+1907 r. Stroniewice
234
Kantorek Wincenty Hipolit
*17-07-1909 r. Helenów
+11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka
235
Kantorek Władysław
*1908 r.
+
236
Kantorek Władysław
*1907 r. Skaratki
+09-09-1976 r. Skaratki
237
Kantorek Władysław
*1903 r.
+
238
Kantorek Wojciech
*25-08-1906 r. Skaratki
+27-08-1906 r. Skaratki
239
Kantorek Wojciech
*23-04-1900 r. Mystkowice
+22-02-1969 r. /Kargowa/
240
Karcz Agnieszka
*1901 r. Skaratki
+
241
Karcz Józef
*1902 r. Skaratki
+
242
Kasica Agnieszka z d. Janus
*1901 r.
+
243
Kazimierczyk Józefa z d. Ambrozińska
*23-03-1902 r. Rewica
+
244
Kazimierska Feliksa
*18-05-1901 r.
+
245
Kazimierska Józefa
*27-02-1906 r.
+05-03-1913 r. /Chruślin/
246
Kazimierska Marianna
*20-10-1905 r.
+
247
Kazimierska Stanisława
*04-09-1908 r.
+1926 r.
248
Kazimierski Andrzej
*24-11-1907 r.
+18-12-1994 r. /Chruślin/
249
Kazimierski Jan
*15-09-1904 r.
+18-08-2003 r. /Chruślin/
250
Kazimierski Stanisław
*27-10-1902 r.
+12-12-1943 r. /Chruślin/
251
Kazimierski Stanisław
*16-05-1900 r.
+28-10-1900 r.
252
Kazyk Czesława Maria z d. Wilk
*16-08-1903 r. Kulebaki (ZSRR)
+28-06-1989 r. Gdynia /Gdynia/
253
Kaźmierczak
*05-02-1909 r.
+05-02-1909 r. Szymanowice
254
Kaźmierska Franciszka
*1906 r.
+1997 r. /Chruślin/
255
Kaźmierska Marianna
*10-10-1905 r. Księże Górki
+
256
Kaźmierski Jan
*19-07-1903 r.
+10-04-1978 r. /Chruślin/
257
Kędziora Stanisław
*1908 r. Strzebieszew
+14-09-1939 r. Lisiewice
258
Kierus Aniela
*1903 r. Domaniewice
+
259
Klepaczka Bronisław
*1900 r. Jesienin
+
260
Knera Aniela
*1900 r. Skaratki
+1902 r. Skaratki
261
Knera Bronisława
*1906 r. Skaratki
+
262
Knera Henryk
*1907 r. Skaratki
+28-04-1972 r.
263
Knera Jakub
*24-07-1903 r. Lisiewice
+02-02-1942 r. Lisiewice
264
Knera Jan
*26-08-1906 r. Lisiewice
+17-09-1906 r. Lisiewice
265
Knera Jan
*1903 r. Skaratki
+1906 r. Skaratki
266
Knera Józef
*1908 r. Skaratki
+
267
Knera Józef
*1908 r. Skaratki
+
268
Knera Józef
*1900 r. Skaratki
+
269
Knera Stanisław
*1904 r. Skaratki
+1905 r. Skaratki
270
Knera Wacław
*1907 r. Skaratki
+
271
Knera Wacław
*1903 r. Skaratki
+1904 r. Skaratki
272
Knera Wiktoria
*28-10-1902 r. Polesie
+1907 r. Skaratki
273
Kocemba Aniela z d. Stefańska
*1903 r. Seligów
+1975 r. /Pszczonów/
274
Kolas Andrzej
*1907 r. Marywil
+
275
Kolas Marianna z d. Liberska
*01-12-1907 r. Trąby
+04-09-1990 r. Piaski Bankowe
276
Kolec Weronika z d. Skoneczna
*1902 r. Skaratki
+
277
Konikowska Aniela
*03-01-1902 r. Dąbkowice
+30-04-1902 r. Dąbkowice
278
Konikowski Antoni
*1905 r. Dąbkowice
+
279
Konikowski Jan
*1907 r. Dąbkowice
+
280
Konikowski Stefan
*13-01-1900 r. Dąbkowice
+
281
Kopania Małgorzata z d. Warda
*1903 r. Rogóźno
+
282
Korniak Franciszek
*1900 r. Biłohorszcze
+
283
Korniak Jan Władysław
*1900 r. Biłohorszcze
+
284
Kosiorek Ewa
*1902 r. Skaratki
+
285
Kosiorek Franciszek
*09-08-1903 r. Rogóźno
+
286
Kosiorek Jan
*03-06-1906 r. Rogóźno
+
287
Kosiorek Małgorzata z d. Ruta
*15-11-1906 r. Strzebieszew
+21-12-1983 r. Olsztyn
288
Kosiorek Piotr
*22-08-1908 r. Rogóźno
+27-01-1984 r. Olsztyn
289
Kosiorek Stanisław
*16-09-1901 r. Rogóźno
+30-09-1967 r.
290
Kosiorek Szczepan
*1901 r. Skaratki
+
291
Kosiorek Zofia z d. Barbucha
*10-02-1902 r. Krępa
+15-03-1963 r.
292
Kosmowski Franciszek
*09-11-1901 r. Rząśno
+13-07-1991 r. /Zduńska Wola/
293
Kosmowski Józef
*06-01-1904 r. Rząśno
+
294
Kosmowski Stanisław
*09-12-1906 r. Rząśno
+
295
Kostrzewa Jan
*1906 r. Skaratki
+1999 r.
296
Kostrzewa Józefa z d. Brudka
*1904 r. Rogóźno
+01-04-1962 r. Rogóźno
297
Kostrzewa Rozalia
*1908 r. Skaratki
+
298
Kowalczyk Apolonia z d. Markowicz
*1900 r. Kuczków
+1955 r. /Pszczonów/
299
Kowalska Aniela
*1900 r. Domaniewice
+
300
Kowalska Franciszka
*1901 r. Domaniewice
+
301
Kowalska Helena
*1905 r. Domaniewice
+1908 r.
302
Kowalska Michalina
*1907 r. Domaniewice
+
303
Kowalska Rozalia z d. Godziszewska
*1904 r. Reczyce
+
304
Kowalski Piotr
*1909 r.
+1910 r. Domaniewice
305
Kowalski Stanisław
*1904 r. Domaniewice
+
306
Koza Jan
*26-03-1909 r. Ostrów
+20-07-1983 r. Ostrów
307
Koza Józef
*15-02-1906 r. Ostrów
+
308
Koza Katarzyna
*28-07-1907 r. Ostrów
+
309
Kozieł Józef
*~ 1903 r.
+26-11-1911 r. Kompina
310
Kozieł Konstanty
*09-10-1909 r. Kompina
+
311
Kozłowski Władysław z d. Kozieł
*10-11-1907 r. Kompina
+
312
Krakowiak Katarzyna z d. Kostrzewa
*20-08-1904 r.
+22-09-1966 r.
313
Krakowiak Władysław
*22-06-1906 r.
+26-09-1963 r.
314
Kret Anna
*14-11-1902 r. Katarzynów
+19-12-1904 r. Katarzynów
315
Kret Feliks
*17-11-1904 r. Urbańszczyzna
+
316
Kret Katarzyna
*04-07-1901 r. Urbańszczyzna
+
317
Kret Michał
*23-09-1902 r. Urbańszczyzna
+
318
Kret Stanisław
*30-04-1906 r. Urbańszczyzna
+
319
Królikowski
*22-10-1905 r.
+22-10-1905 r. Jackowice
320
Krukowska Marianna z d. Wiśniewska
*21-08-1904 r. Łowicz
+
321
Krukowski Józef
*1903 r. Stroniewice
+
322
Krzemińska Janina z d. Staworzyńska
*1903 r. Nowy Korczyn
+02-05-1982 r. Nowy Korczyn
323
Krzemiński Władysław
*1902 r.
+05-11-1991 r. /Nowy Korczyn/
324
Kucharek Adam
*1902 r.
+1976 r.
325
Kucharek Feliks
*05-11-1903 r.
+28-11-1942 r.
326
Kucharek Helena z d. Kunecka
*1906 r. Strzebieszew
+
327
Kucharek Jan
*25-12-1908 r. Małszyce
+1992 r.
328
Kucharek Stanisław
*1907 r.
+1908 r.
329
Kucińska Aniela z d. Grzelak
*1902 r.
+29-01-1974 r. Strzebieszew
330
Kucińska Franciszka
*1903 r.
+
331
Kucińska Helena
*1908 r. Reczyce
+1911 r. Reczyce
332
Kucińska Helena
*1904 r. Reczyce
+1905 r. Reczyce
333
Kucińska Katarzyna
*1906 r. Reczyce
+17-02-1994 r. Reczyce
334
Kucińska Małgorzata z d. Kunecka
*~ 1900 r. Stroniewice
+
335
Kucińska Rozalia z d. Ziarnik
*1905 r. Skaratki
+14-05-1973 r. Skaratki /Domaniewice/
336
Kucińska Stanisława
*1907 r.
+
337
Kucińska Wiktoria
*1901 r. Strzebieszew
+
338
Kuciński Franciszek
*1902 r. Reczyce
+
339
Kuciński Jan
*1907 r. Strzebieszew
+
340
Kuciński Józef
*1905 r.
+
341
Kuciński Kostanty
*1904 r. Strzebieszew
+
342
Kuciński Stanisław
*17-04-1900 r. Łowicz
+
343
Kuciński Władysław
*1907 r. Domaniewice
+09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/
344
Kunecki Franciszek
*1902 r. Strzebieszew
+
345
Kurczak Aniela z d. Sujkowska
*20-07-1900 r. Pilaszków
+
346
Lebioda Franciszek
*17-08-1901 r. Zduny
+
347
Lebioda Franciszek
*20-03-1900 r. Trąby
+24-01-1906 r. Lisiewice
348
Lebioda Jan
*19-06-1906 r.
+12-11-1906 r.
349
Lebioda Jan
*03-06-1906 r. Zduny
+
350
Lebioda Józef
*08-02-1901 r.
+
351
Lebioda Katarzyna z d. Obórka
*05-03-1901 r. Chruślin
+03-10-1992 r. Trąby
352
Lebioda Ludwik
*23-08-1903 r.
+
353
Lebioda Marianna z d. Różycka
*02-10-1904 r. Rydwan
+04-07-1965 r. /Chruślin/
354
Lebioda Marianna
*01-05-1903 r. Zduny
+05-05-1903 r. Zduny
355
Lebioda Piotr
*19-06-1906 r.
+12-11-1906 r.
356
Lebioda Stanisław
*15-06-1904 r. Trąby
+
357
Lebioda Weronika
*03-02-1900 r. Zduny
+09-02-1900 r. Zduny
358
Lebioda Władysław
*22-08-1908 r.
+14-10-1910 r.
359
Lebioda Władysław
*24-06-1908 r. Zduny
+27-06-1908 r. Zduny
360
Lebioda Władysław
*22-08-1904 r. Zduny
+19-06-1905 r. Zduny
361
Liberska Janina z d. Marszałek
*22-10-1909 r. Mystkowice
+
362
Liberski Andrzej
*10-10-1904 r. Trąby
+
363
Liberski Tomasz
*10-12-1901 r. Trąby
+22-03-1961 r. Trąby
364
Liberski Walenty
*12-02-1906 r. Trąby
+
365
Linart Józefa
*14-09-1908 r. Guźnia
+
366
Linart Katarzyna z d. Gajda
*22-06-1905 r. Guźnia
+24-12-1931 r. Guźnia
367
Linart Katarzyna
*04-04-1904 r. Guźnia
+
368
Linart Konstancja
*26-11-1900 r. Guźnia
+18-06-1926 r. Guźnia
369
Linart Stanisław
*02-07-1906 r. Guźnia
+
370
Linart Wincenty
*19-01-1903 r. Guźnia
+26-01-1903 r. Guźnia
371
Lisiewska Eleonora
*1902 r. Seligów
+
372
Lisiewski Julian
*13-12-1904 r. Seligów
+1941 r. Seligów
373
Lisiewski Marceli
*1907 r. Seligów
+
374
Lisiewski Stanisław
*1909 r. Seligów
+1917 r. Seligów
375
Maciejak Józef
*1908 r. Krępa
+
376
Maćkowska Stefania z d. Skoneczna
*1905 r. Skaratki
+
377
Majchrzak Katarzyna z d. Kantorek
*1900 r. Skaratki
+
378
Majewska Anna
*1903 r. Skaratki
+1910 r. Skaratki
379
Majewski Jan
*1909 r. Skaratki
+1909 r. Skaratki
380
Majewski Jan
*1900 r. Skaratki
+1903 r. Skaratki
381
Majewski Józef
*1902 r. Skaratki
+1904 r. Skaratki
382
Majewski Józef
*1901 r. Skaratki
+
383
Majewski Piotr
*1905 r. Skaratki
+
384
Majewski Wacław
*1908 r. Skaratki
+
385
Majewski Władysław
*1909 r. Skaratki
+
386
Majewski Władysław
*1904 r. Skaratki
+
387
Makowska Stefania z d. Kaźmierska
*21-03-1907 r. Księże Górki
+
388
Małecka Anna z d. Wiesiołek
*16-07-1900 r. Zawady
+
389
Małecka Janina z d. Pająk
*1908 r. Strzebieszew
+
390
Małecka Józefa
*1902 r. Reczyce
+
391
Małecka Katarzyna
*1900 r. Reczyce
+1900 r. Reczyce
392
Małecki Piotr
*1901 r. Sierzchów
+
393
Marat Franciszek
*1907 r. Pszczonów
+
394
Marat Julianna z d. Marszałek
*1906 r. Pszczonów
+
395
Marczak Józef
*30-03-1908 r. Paleniec
+
396
Marczyk Bolesław
*15-12-1909 r. Długie
+
397
Markowicz Anna
*1905 r. Kuczków
+
398
Marszałek Czesław
*20-07-1902 r. Mystkowice
+
399
Marszałek Jan
*30-08-1905 r. Mystkowice
+30-08-1905 r. Mystkowice
400
Marszałek Józef
*1903 r. Pszczonów
+
401
Marszałek Marianna
*28-09-1906 r. Mystkowice
+18-12-1911 r. Mystkowice
402
Marszałek Marianna
*30-08-1905 r. Mystkowice
+11-09-1905 r. Mystkowice
403
Marszałek Stefania z d. Dałek
*1903 r.
+
404
Marszałek Waleria
*31-08-1904 r. Mystkowice
+28-09-1904 r. Mystkowice
405
Maślankiewicz Ewa z d. Tomsio
*28-04-1905 r.
+23-09-1984 r. /Wrocław/
406
Maślankiewicz Jan
*01-01-1902 r.
+01-01-1988 r. /Sosnowiec/
407
Maślarz Józef
*1908 r. Zakulin
+1910 r. Zakulin
408
Maślarz Stanisław
*1904 r. Zakulin
+1905 r. Zakulin
409
Maślarz Władysław
*1906 r. Zakulin
410
Matyjasik Helena z d. Kantorek
*1900 r. Stroniewice
+
411
Matysek Ewa z d. Staniecka
*03-02-1901 r.
+1986 r. /Stary Waliszew/
412
Michalak Jan
*1909 r. Boczki Dolne
+03-07-1943 r. Stary Waliszew /Stary Waliszew/
413
Mielczarek Marcjanna
*31-05-1900 r. Mystkowice
+17-01-1901 r. Mystkowice
414
Mielczarek Marianna
*05-04-1904 r. Mystkowice
+18-05-1904 r. Mystkowice
415
Migdał Franciszek
*1905 r.
+1980 r. Kraków /Trzebinia/
416
Migdał Kazimiera Marianna z d. Niewięgłowska
*04-03-1905 r. Biorków Wielki
+1969 r. Trzebinia /Trzebinia/
417
Mikituła Franciszek
*1900 r. Ząbki
+1902 r. Ząbki
418
Mikituła Zofia
*1905 r. Ząbki
+
419
Mikołajczyk Franciszek
*1907 r. Seligów
+
420
Mikołajczyk Henryk
*1905 r. Seligów
+1906 r. Seligów
421
Milczarek Aniela
*07-04-1905 r. Guźnia
+
422
Milczarek Jan
*26-04-1909 r. Guźnia
+22-05-1909 r. Guźnia
423
Milczarek Jan
*02-01-1907 r. Mystkowice
+
424
Milczarek Jan
*14-08-1902 r. Jamno
+
425
Milczarek Józefa
*09-03-1907 r. Guźnia
+21-05-1913 r. Guźnia
426
Milczarek Julian
*18-09-1907 r. Bocheń
+26-06-1910 r. Gosławice
427
Milczarek Marianna z d. Czekaj
*19-08-1902 r. Trąby
+30-06-1984 r. Mystkowice /Chruślin/
428
Milczarek Marianna
*26-08-1900 r. Jamno
+16-01-1902 r. Jamno
429
Milczarek Stanisława z d. Czekaj
*17-09-1900 r. Trąby
+03-04-1990 r. Mystkowice /Chruślin/
430
Milczarek Tomasz
*19-12-1901 r. Mystkowice
+01-05-1981 r. Mystkowice /Chruślin/
431
Milczarek Wojciech
*12-04-1902 r. Jamno
+11-05-1902 r. Jamno
432
Mitek Marcjanna z d. Russek
*19-02-1909 r. Jamno
+
433
Miziołek Antoni
*15-04-1900 r.
+
434
Miziołek Marianna z d. Kucharek
*31-01-1905 r. Małszyce
+1949 r.
435
Mroczek Władysław
*1907 r. Warszawa
+
436
Mrowiec Teodor Jan
*01-02-1907 r.
+09-1944 r. Warszawa - Rembertów
437
Mróz Bronisław
*29-07-1903 r. Maurzyce
+12-1946 r.
438
Mróz Kazimiera
*1907 r.
+1999 r.
439
Mróz Marianna
*02-10-1909 r. Maurzyce
+1914 r. Warszawa /Warszawa/
440
Mróz Stanisław
*25-01-1905 r. Maurzyce
+16-11-1967 r.
441
Murawska Stefania z d. Gałaj
*12-03-1909 r. Mystkowice
+
442
Nierobisz Marianna
*1908 r. Seligów
+1908 r. Seligów
443
Nierobisz Stanisław
*1909 r. Seligów
+
444
Niewięgłowska Janina Antonina
*24-06-1907 r. Biorków Mały
+04-08-1908 r. Biorków Mały
445
Niewięgłowska Stanisława
*15-04-1909 r.
+10-10-1974 r. Nowy Targ /Nowy Targ/
446
Obórka Petronela z d. Lebioda
*02-06-1902 r. Trąby
+22-07-1986 r.
447
Ochman Stanisław
*1901 r. Katarzynów
+1901 r. Katarzynów
448
Ochman Władysław
*16-11-1908 r. Jeziorko
+
449
Ociela
*1904 r. Grudze
+1904 r. Grudze
450
Ociela Franciszek
*1907 r. Grudze
+
451
Ociela Henryka Aleksandra z d. Głusińska
*1906 r. Warszawa
+
452
Ociela Józef
*05-09-1909 r. Łowicka Wieś
+
453
Ociela Józefa
*1902 r. Grudze
+
454
Ociela Władysław
*19-01-1906 r. Łowicka Wieś
+
455
Olczyk Stefan
*06-11-1908 r. Długie
+14-12-1908 r. Długie
456
Olędzki Jan z d. Ociela
*22-08-1908 r. Łowicka Wieś
+
457
Pająk Feliks
*1901 r.
+31-03-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/
458
Pająk Jadwiga
*1900 r.
+1968 r.
459
Pająk Józefa
*1903 r.
+
460
Pająk Konstancja
*1907 r. Strzebieszew
+
461
Pająk Stanisława z d. Mączyńska
*~ 1900 r. Michałów
+
462
Panek Józef
*13-02-1901 r. Trąby
+14-10-1942 r. Dachau
463
Panek Stanisława
*10-09-1903 r. Trąby
+
464
Paprocki Antoni
*1900 r. Wierzchy
+
465
Paradowska Antonia z d. Grabowska
*~ 1900 r.
+
466
Paradowska Marcjanna
*06-10-1904 r. Rulice
+
467
Paradowski Jan
*22-03-1908 r. Rulice
+02-05-1909 r. Rulice
468
Paradowski Stanisław
*07-11-1900 r. Rulice
+
469
Paradowski Władysław
*16-12-1902 r. Rulice
+21-12-1902 r. Rulice
470
Parys Wincenty
*1902 r. Strzebieszew
+
471
Pawlak Agnieszka z d. Jabłońska
*05-01-1902 r. Brodne
+
472
Pawlata Antoni
*24-09-1906 r. Lisiewice
+
473
Pawlata Genowefa
*03-11-1909 r. Katarzynów
+09-11-1909 r. Katarzynów
474
Pawlata Jan
*05-01-1909 r. Lisiewice
+03-02-1909 r. Lisiewice
475
Pel Aniela
*1905 r. Skaratki
+
476
Pel Antoni
*1903 r. Skaratki
+1903 r. Skaratki
477
Pel Konstanty
*1903 r. Skaratki
+
478
Pel Małgorzata
*1902 r. Skaratki
+1911 r. Skaratki
479
Pel Tomasz
*1900 r. Skaratki
+1911 r. Domaniewice
480
Pełka Franciszek
*18-06-1902 r. Maurzyce
+
481
Pełka Zofia
*07-07-1907 r. Maurzyce
+
482
Piasta Aniela
*01-04-1904 r. Mystkowice
+20-10-1910 r. Mystkowice
483
Piasta Henryk
*08-01-1906 r. Mystkowice
+30-01-1906 r. Mystkowice
484
Piasta Józefa
*16-03-1908 r. Mystkowice
+1916 r. Mystkowice
485
Piasta Marianna
*30-12-1906 r. Mystkowice
+20-01-1907 r. Mystkowice
486
Piasta Stanisława
*31-03-1903 r. Mystkowice
+04-04-1903 r. Mystkowice
487
Piątkowska Helena
*1900 r. Ząbki
+
488
Piątkowska Józefa Bronisława
*1905 r. Sosnowiec
+
489
Piątkowska Julianna
*1902 r. Ząbki
+1908 r. Ząbki
490
Piątkowska Leokadia z d. Warszawska
*13-11-1904 r.
+24-02-1994 r.
491
Piątkowski Lucjan
*~ 1909 r.
+1911 r. Sosnowiec - Sielec
492
Piątkowski Wit Władysław
*10-08-1903 r. Sosnowiec
+27-09-1974 r. /Sosnowiec/
493
Pietrzak Antonia z d. Gołębiewska
*12-06-1902 r. Mystkowice
+13-07-1985 r. Janinów
494
Pietrzak Franciszka
*1900 r. Rogóźno
+
495
Pietrzak Jan
*1908 r. Rogóźno
+
496
Pietrzak Piotr
*1903 r. Rogóźno
+
497
Pietrzak Stanisława
*1906 r. Rogóźno
+1908 r. Rogóźno
498
Pintera Aniela z d. Stępień
*06-01-1909 r. Dąbrówka
+18-06-1979 r. Łódź /Łódź/
499
Pińkowska Zofia z d. Jabłońska
*1907 r. Boczki Dolne
+
500
Plewka Jan
*1900 r. Domaniewice
+
501
Plewka Józef
*1903 r. Domaniewice
+
502
Plewka Małgorzata
*1906 r. Domaniewice
+
503
Plewka Marianna z d. Kostrzewa
*1902 r.
+
504
Plewka Władysław
*1909 r. Domaniewice
+
505
Podgórska Aniela
*1906 r. Skaratki
+1908 r. Skaratki
506
Podgórska Katarzyna
*1902 r. Skaratki
+
507
Podgórska Marcjanna
*1900 r. Skaratki
+1900 r. Skaratki
508
Podgórski Antoni
*1909 r. Skaratki
+
509
Podgórski Jan
*1904 r. Skaratki
+1905 r. Skaratki
510
Polit Andrzej
*1906 r. Strzebieszew
+24-02-1969 r. Strzebieszew
511
Polit Aniela z d. Gajda
*09-09-1909 r. Guźnia
+
512
Polit Antoni
*1900 r. Gozdów
+
513
Polit Jan
*1902 r. Strzebieszew
+
514
Polit Józef
*1909 r. Gozdów
+
515
Polit Józef
*1909 r. Strzebieszew
+
516
Polit Józef
*1907 r. Gozdów
+1909 r. Gozdów
517
Polit Marianna
*1906 r. Gozdów
+
518
Polit Marianna
*1905 r. Gozdów
+
519
Polit Stanisław
*1904 r. Gozdów
+1904 r. Gozdów
520
Polit Stanisława
*1902 r. Gozdów
+
521
Polit Władysław
*1908 r. Strzebieszew
+1910 r. Strzebieszew
522
Protekta Jan
*01-07-1905 r. Szymanowice
+
523
Protekta Józef
*16-10-1903 r. Szymanowice
+
524
Protekta Stanisław
*18-02-1908 r. Szymanowice
+05-09-1908 r. Szymanowice
525
Protekta Zofia Janina
*21-08-1906 r. Szymanowice
+
526
Przybysz
*19-10-1907 r.
+19-10-1907 r. Jackowice
527
Przybysz Małgorzata
*12-10-1908 r. Jackowice
+
528
Pudłowska Helena z d. Warda
*1907 r. Rogóźno
+01-06-1990 r. Rogóźno
529
Ranasik Marianna z d. Bolimowska
*30-09-1907 r. Mystkowice
+
530
Ratajczyk Józefa z d. Wójcik
*1900 r.
+
531
Redzisz Jan
*18-02-1904 r. Stroniewice
+
532
Redzisz Józef
*1909 r. Stroniewice
+
533
Redzisz Józefa
*31-10-1906 r. Stroniewice
+1906 r.
534
Redzisz Marianna
*1901 r. Stroniewice
+
535
Redzisz Stanisław
*1906 r. Stroniewice
+
536
Redzisz Teofil
*25-07-1908 r. Stroniewice
+
537
Rogowska Maria z d. Bartosiewicz
*10-02-1900 r.
+11-09-1961 r.
538
Roszewska Marianna z d. Karczewska
*20-07-1904 r. Bocheń
+
539
Różycka Ewa z d. Siek
*1903 r.
+17-09-1989 r. /Chruślin/
540
Różycka Franciszka z d. Michalska
*07-10-1904 r. Trąby
+14-02-1983 r. Trąby /Chruślin/
541
Różycka Helena
*1909 r. Krępa
+
542
Różycka Joanna
*18-08-1901 r. Rydwan
+08-06-1912 r. Rydwan
543
Różycka Katarzyna z d. Domańska
*1909 r.
+
544
Różycka Marianna
*1902 r. Krępa
+
545
Różycka Zofia
*1906 r. Krępa
+
546
Różycki Andrzej
*1905 r. Krępa
+1907 r.
547
Różycki Antoni
*1900 r. Krępa
+
548
Różycki Feliks
*03-09-1900 r. Rydwan
+15-09-1900 r. Rydwan
549
Różycki Józef
*11-10-1906 r. Rydwan
+
550
Różycki Piotr
*17-10-1902 r. Rydwan
+10-11-1952 r. /Chruślin/
551
Różycki Stefan
*08-05-1908 r. Rydwan
+
552
Rucińska Janina z d. Stępniak
*22-06-1909 r. Chruślin
+30-05-1998 r. Chruślin
553
Ruta Aniela
*1907 r. Skaratki
+29-10-1993 r. Skaratki pod Rogóźno
554
Ruta Helena
*1905 r. Skaratki
+
555
Ruta Władysław
*1909 r. Skaratki
+1910 r. Skaratki
556
Ruta Władysław
*10-12-1904 r. Strzebieszew
+05-04-1992 r. Olsztyn
557
Rybus Franciszka
*13-12-1905 r. Wola Kałkowa
+
558
Rybus Jan
*21-04-1909 r.
+
559
Rybus Jan
*02-01-1903 r.
+12-08-1905 r.
560
Rybus Józef
*04-06-1905 r.
+15-10-1905 r.
561
Rybus Józefa z d. Bakalarz
*21-01-1902 r. Stare Grudze
+1952 r.
562
Rybus Katarzyna z d. Fijołek
*1906 r.
+16-06-1987 r. /Chruślin/
563
Rybus Katarzyna
*10-01-1904 r. Wola Kałkowa
+31-08-1905 r.
564
Rybus Kazimierz
*21-09-1905 r. Bocheń
+15-06-1985 r.
565
Rybus Małgorzata z d. Kantorek
*27-12-1901 r. Bocheń
+
566
Rybus Marcjanna Rozalia
*28-04-1909 r.
+
567
Rybus Marianna
*29-07-1907 r.
+
568
Rybus Marianna
*22-09-1906 r.
+
569
Rybus Stefan
*1901 r. Chruślin
+23-09-1983 r. Bocheń
570
Rybus Urszula z d. Karczewska
*23-10-1902 r. Bocheń
+
571
Rzepiński Józef
*1906 r.
+
572
Rżanek Franciszek
*1907 r.
+
573
Sadowska Franciszka z d. Włostek
*~ 1907 r.
+
574
Sadowska Franciszka z d. Włostek
*07-03-1907 r. Wola Mąkolska
+
575
Sałuda Marianna z d. Kędziora
*1909 r. Seligów
+ /Pszczonów/
576
Sendal Julian
*1908 r.
+17-10-1988 r.
577
Sękalski Stefan
*1909 r. Pszczonów
+
578
Siemiński Ignacy
*02-11-1909 r. Katarzynów
+
579
Skoneczna Weronika
*1908 r.
+1910 r.
580
Skoneczny Władysław
*1908 r. Skaratki
+
581
Skowrońska Józefa z d. Muras
*22-01-1903 r. Duplice Małe
+
582
Skowroński Konstanty
*29-06-1901 r. Strugienice
+
583
Skuneczny Ignacy
*1903 r.
+
584
Skuneczny Piotr
*1903 r.
+
585
Skuneczny Tomasz
*1901 r.
+1911 r. Rogóźno
586
Skuneczny Władysław
*1907 r. Rogóźno
+1907 r.
587
Słaba Stanisława
*1900 r. Popień
+
588
Słaby Franciszek
*1905 r.
+
589
Smulikowska Stanisława
*1903 r. Nowy Korczyn
+07-01-1905 r. Nowy Korczyn
590
Sobieszek
*13-11-1909 r. Mystkowice
+13-11-1909 r. Mystkowice
591
Sobieszek Adam
*31-07-1900 r. Mystkowice
+01-01-1901 r. Mystkowice
592
Sobieszek Franiciszek
*14-12-1905 r. Mystkowice
+04-11-1972 r. Łowicz
593
Sobieszek Jan
*07-07-1903 r. Mystkowice
+28-12-1912 r. Mystkowice
594
Sobieszek Stanisława
*14-05-1902 r. Mystkowice
+18-06-1902 r. Mystkowice
595
Sobieszek Stanisława z d. Roszewska
*1901 r. Mystkowice
+
596
Sobieszek Stefania
*28-03-1908 r. Mystkowice
+18-01-1909 r. Mystkowice
597
Sokół Jan
*28-10-1900 r. Chruślin
+
598
Sokół Katarzyna z d. Pająk
*~ 1905 r.
+05-08-1940 r. Chruślin
599
Sokół Wawrzyniec
*10-08-1902 r. Chruślin
+
600
Solarek Helena z d. Mróz
*23-10-1907 r. Maurzyce
+15-08-1992 r. Łódź /Łódź/
601
Solarek Józef
*10-02-1908 r. Maurzyce
+06-09-1963 r. Tuszynek /Łódź/
602
Sołtyszewska Aniela
*02-08-1908 r. Guźnia
+02-11-1914 r. Guźnia
603
Sołtyszewska Cecylia
*28-10-1904 r. Guźnia
+23-02-1909 r. Guźnia
604
Sołtyszewska Urszula
*15-11-1905 r. Bocheń
+
605
Sołtyszewski Antoni
*20-01-1908 r. Bocheń
+
606
Sołtyszewski Jan
*17-08-1906 r. Guźnia
+17-12-1926 r. Guźnia
607
Stajuda Anna
*1907 r.
+1907 r.
608
Stajuda Katarzyna
*1905 r.
+
609
Stajuda Stanisław
*1909 r.
+1909 r. Reczyce
610
Staniecki Jan
*1908 r.
+
611
Staworzyńska Bronisława Halina
*26-10-1908 r. Warszawa
+1998 r.
612
Staworzyńska Feliksa
*29-10-1909 r. Nowy Korczyn
+
613
Staworzyńska Genowefa z d. Żerosławska
*15-05-1908 r.
+1944 r. Warszawa
614
Staworzyńska Janina Stanisława
*24-03-1903 r. Warszawa
+14-07-1927 r.
615
Staworzyńska Stanisława z d. Lekarz vel Lekusz
*1904 r.
+1989 r.
616
Staworzyńska Stanisława
*1902 r.
+04-08-1902 r. Nowy Korczyn
617
Staworzyński Eugeniusz Wojciech
*30-07-1907 r. Warszawa
+
618
Staworzyński Henryk
*04-02-1906 r. Warszawa
+12-05-1983 r. Scarborough
619
Staworzyński Jan Zygmunt
*1904 r. Warszawa
+1987 r.
620
Staworzyński Ludwik
*06-02-1900 r. Warszawa
+26-04-1912 r. /Warszawa/
621
Staworzyński Tadeusz Władysław
*24-09-1904 r. Warszawa
+
622
Staworzyński Teofil
*04-02-1907 r. Nowy Korczyn
+02-12-1908 r. Nowy Korczyn
623
Stefański Stanisław
*1900 r. Seligów
+1900 r. Seligów
624
Stefański Teofil
*1901 r. Seligów
+1901 r. Seligów
625
Stefański Władysław
*1908 r. Seligów
+
626
Stępniewska Waleria z d. Kret
*13-07-1900 r. Katarzynów
+1929 r. Łowicz
627
Strzelczyk Katarzyna z d. Ociela
*28-01-1901 r. Łowicka Wieś
+
628
Sujkowska Katarzyna
*05-01-1906 r. Pilaszków
+
629
Sujkowska Marianna
*03-01-1909 r. Pilaszków
+17-01-1909 r. Pilaszków
630
Sujkowska Marianna
*25-08-1902 r. Pilaszków
+
631
Sujkowski Adam
*24-01-1908 r. Pilaszków
+12-02-1908 r. Pilaszków
632
Sujkowski Jan
*23-01-1907 r. Pilaszków
+27-03-1907 r. Pilaszków
633
Sujkowski Jan
*09-03-1904 r. Pilaszków
+
634
Sut Anna z d. Skuneczna
*1904 r. Rogóźno
+04-03-1983 r. Rogóźno /Domaniewice/
635
Sut Bolesław
*1907 r.
+1908 r.
636
Sut Feliks
*1902 r. Rogóźno
+
637
Sut Łukasz
*1903 r. Rogóźno
+
638
Sut Regina
*1905 r.
+
639
Szczepanik Franciszka z d. Mikołajczyk
*12-03-1907 r.
+29-03-1982 r. /Leżenica/
640
Szczepanik Tomasz
*08-09-1904 r.
+27-12-1971 r. Leżenica /Leżenica/
641
Szczetnikowicz Jan Bolesław
*23-04-1904 r. Porzecze
+17-07-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/
642
Szkup Genowefa
*1905 r.
+1905 r.
643
Szkup Zofia z d. Podsędek
*04-08-1905 r. Zawady
+
644
Szymańska Janina z d. Kamińska
*1909 r.
+27-05-1999 r.
645
Szymański Władysław
*1908 r.
+29-05-1978 r.
646
Szymczak Helena
*1902 r.
+
647
Szymczak Marianna z d. Sokół
*12-05-1906 r. Chruślin
+
648
Szymczak Wacław
*1909 r.
+
649
Szymczak Władysław
*1907 r. Reczyce
+
650
Ślizowska Emilia Lucyna z d. Niewięgłowska
*1902 r. Bochnia
+1985 r. Kraków /Bochnia/
651
Śmiałek Stanisława z d. Rybus
*~ 1900 r.
+
652
Śnieguła Marek
*1908 r. Wrzeczko
+23-05-1990 r. /Bojadła/
653
Tarkowski Bronisław
*01-11-1908 r. Mystkowice
+18-05-1933 r. Mystkowice
654
Tomaszewski Hieronim
*18-06-1908 r. Łódź
+1944 r. /Łódź/
655
Tomaszewski Marian
*1905 r. Łódź
+09-12-1966 r. Łódź
656
Tomsio Helena
*1900 r. Sosnowiec - Pogoń
+1900 r. Sosnowiec - Sielec
657
Tomsio Stefan
*1902 r. Sosnowiec - Pogoń
+
658
Ufa Aniela z d. Niedzielska
*13-05-1906 r. Małszyce
+21-06-1998 r. Wygoda
659
Ufa Jan
*17-11-1902 r. Wygoda
+1968 r. Głowno
660
Ufa Kazimierz
*27-02-1901 r. Wygoda
+24-03-1901 r. Wygoda
661
Urbanek Piotr
*28-06-1909 r. Jamno
+06-07-1909 r. Jamno
662
Urbanek Stanisław
*26-08-1909 r. Maurzyce
+15-04-1987 r. Żmigród
663
Urbanek Stanisław
*05-05-1906 r. Jamno
+16-08-1962 r. Jamno
664
Walaszczak Anna
*09-01-1901 r.
+1990 r.
665
Walaszczak Władysław
*1900 r.
+1976 r.
666
Warda Aniela z d. Kostrzewa
*1903 r. Skaratki
+29-06-1983 r. Skaratki pod Las
667
Warda Bolesław
*1906 r. Skaratki
+
668
Warda Franciszka z d. Zagajewska
*1904 r. Skaratki
+29-12-1928 r. Janinów
669
Warda Helena
*1908 r. Skaratki
+12-12-1988 r. Łowicz
670
Warda Helena z d. Pel
*1901 r. Skaratki
+
671
Warda Jakub
*1904 r. Skaratki
+1905 r. Skaratki
672
Warda Jan
*~ 1909 r.
+20-07-1920 r. Janinów
673
Warda Jan
*1906 r. Skaratki
+01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/
674
Warda Jan
*1901 r. Skaratki
+21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/
675
Warda Katarzyna
*1903 r. Skaratki
+
676
Warda Marta
*1905 r. Skaratki
+
677
Warda Rozalia
*1905 r. Skaratki
+
678
Warda Stanisław
*1904 r. Rogóźno
+24-12-1971 r. Rogóźno
679
Warda Stanisław
*1900 r. Rogóźno
+1901 r. Rogóźno
680
Warda Stefania
*1907 r. Skaratki
+1919 r. Skaratki
681
Warzywoda Franciszek
*29-02-1904 r. Jackowice
+
682
Warzywoda Franciszek
*18-11-1900 r. Jackowice
+22-02-1901 r. Jackowice
683
Warzywoda Katarzyna
*07-03-1906 r. Jackowice
+
684
Warzywoda Konstanty
*17-03-1908 r. Jackowice
+
685
Warzywoda Marianna
*04-01-1902 r. Jackowice
+
686
Waśkiewicz Józefa z d. Gajda
*13-12-1904 r. Guźnia
+
687
Waśkiewicz Wojciech
*23-04-1903 r. Dąbkowice
+19-11-1981 r. Dąbkowice
688
Wawrzyn Aniela z d. Bakalarz
*1900 r. Stare Grudze
+1984 r.
689
Wawrzyn Katarzyna z d. Bakalarz
*13-04-1905 r. Stare Grudze
+03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/
690
Wawrzyn Stanisław
*08-05-1900 r. Krępa
+04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/
691
Wawrzyn Władysław
*14-11-1904 r. Krępa
+1996 r. /Domaniewice/
692
Wieczorek Aniela z d. Włodarczyk
*10-08-1900 r. Łowicz
+
693
Wieczorek Antonina
*~ 1903 r.
+1903 r.
694
Wieczorek Antonina
*1900 r. Długie
+
695
Wieczorek Władysław
*1902 r.
+1903 r.
696
Wielec Antoni
*1900 r. Skaratki
+19-12-1987 r. Płock
697
Wielec Franciszek
*1909 r. Reczyce
+1909 r. Reczyce
698
Wielec Jan
*1909 r. Reczyce
+
699
Wielec Jan
*1903 r. Skaratki
+1907 r. Skaratki
700
Wielemborek Ewa
*18-01-1907 r. Wiskienica
+
701
Wielemborek Franciszek
*19-11-1903 r. Wiskienica
+
702
Wielemborek Franciszka
*16-01-1903 r. Jackowice
+
703
Wielemborek Ignacy
*28-07-1908 r. Bąków Górny
+
704
Wielemborek Józef
*03-09-1900 r. Jackowice
+
705
Wielemborek Stanisława
*22-03-1909 r. Jaworzyna
+
706
Wielemborek Stanisława
*05-08-1905 r. Bąków Górny
+24-08-1905 r. Bąków Górny
707
Wiercioch Jan
*06-08-1904 r. Zawady
+27-04-1986 r. Zawady
708
Wiercioch Janina
*14-04-1909 r. Katarzynów
+
709
Wiercioch Józef
*02-03-1908 r. Katarzynów
+
710
Wiercioch Katarzyna z d. Witerek
*21-10-1904 r. Mystkowice
+
711
Wiercioch Marianna
*03-04-1903 r. Strugienice
+11-10-1906 r. Katarzynów
712
Wiesiołek Izydor
*19-03-1902 r. Bocheń
+19-11-1903 r. Bocheń
713
Wiesiołek Jan
*30-12-1906 r. Zawady
+17-03-1915 r. Zawady
714
Wiesiołek Józef
*18-02-1904 r. Seroki
+
715
Wiesiołek Józefa
*17-12-1904 r. Trofimów
+
716
Wiesiołek Józefa
*13-06-1902 r. Seroki
+15-04-1907 r. Seroki
717
Wiesiołek Katarzyna
*22-10-1906 r. Bocheń
+
718
Wiesiołek Leon
*09-07-1906 r. Otolice
+
719
Wiesiołek Marianna z d. Mikołajczyk
*14-05-1903 r. Seligów
+03-11-1983 r. /Leżenica/
720
Wiesiołek Marianna
*28-09-1902 r. Otolice
+
721
Wiesiołek Piotr
*19-04-1900 r. Seroki
+1909 r. Pszczonów
722
Wiesiołek Stanisław
*27-08-1908 r. Seroki
+
723
Wiesiołek Władysław
*25-09-1904 r. Otolice
+20-12-1982 r. Małszyce
724
Wiesiołek Zofia
*30-07-1906 r. Seroki
+1924 r. Seroki
725
Wilk Franciszek
*12-1907 r. Skaratki
+20-01-1980 r.
726
Wilk Helena
*04-02-1901 r.
+11-08-1977 r. /Sopot/
727
Wilk Jan
*1907 r. Skaratki
+1919 r. Skaratki
728
Wilk Janina
*~ 1908 r.
+08-02-1910 r. Pińczów
729
Wilk Jerzy Stanisław
*03-11-1906 r. Sosnowiec
+09-01-1983 r. Sopot
730
Wilk Marianna z d. Russek
*16-07-1902 r. Jamno
+1936 r.
731
Wilk Stefania
*1905 r. Skaratki
+
732
Wilk Wanda
*08-12-1909 r. Władysławów
+
733
Wiśniewski Alfons
*12-12-1908 r.
+
734
Witerek Julian
*03-02-1908 r. Mystkowice
+
735
Witerek Piotr
*27-06-1901 r. Mystkowice
+21-03-1934 r. Mystkowice
736
Wituła Marianna z d. Gnatowska
*05-06-1908 r. Łubianka
+08-08-1975 r. Łódź /Łódź/
737
Włostek Jadwiga
*11-09-1905 r. Wola Mąkolska
+03-02-1906 r. Wola Mąkolska
738
Wnuk Antoni
*1909 r.
+29-10-1939 r. /Sosnowiec/
739
Wnuk Teofila Janina z d. Tomsio
*1909 r. Sosnowiec
+05-04-1949 r. /Sosnowiec/
740
Wojciechowska Stefania
*05-02-1905 r. Gaj
+
741
Wojciechowski Franciszek
*10-02-1907 r. Gaj
+
742
Wojciechowski Józef
*10-07-1907 r. Dąbkowice
+
743
Wojciechowski Stanisław
*06-05-1902 r. Gaj
+
744
Wojciechowski Wojciech
*23-09-1909 r. Gaj
+26-08-2000 r. Racławice
745
Wojtysiak Katarzyna z d. Godziszewska
*1905 r. Reczyce
+
746
Wójcik Bolesław
*1903 r.
+
747
Wójcik Franciszek
*1902 r.
+
748
Wójcik Stanisław
*1908 r.
+
749
Wójcik Władysław
*1905 r.
+
750
Wysokiński Władysław
*10-05-1901 r. Długie
+1972 r.
751
Zagajewska Franciszka z d. Warda
*~ 1908 r.
+
752
Zagajewska Józefa
*1908 r. Rogóźno
+1911 r. Rogóźno
753
Zagajewska Katarzyna
*1905 r. Rogóźno
+1905 r.
754
Zagajewski Andrzej
*1904 r. Rogóźno
+1904 r. Rogóźno
755
Zagajewski Konstanty
*1909 r. Skaratki
+12-10-1944 r. Domaniewice
756
Zagajewski Piotr
*1907 r. Skaratki
+12-10-1944 r. Domaniewice
757
Zagajewski Piotr
*1903 r.
+25-07-1990 r. Rogóźno
758
Zagajewski Władysław
*1906 r. Rogóźno
+21-03-2006 r. Głowno
759
Ziarnik Jadwiga z d. Szkup
*1901 r.
+03-12-1989 r. Łowicz
760
Ziarnik Katarzyna z d. Kuśmierek
*14-02-1903 r. Skaratki
+
761
Ziarnik Stanisław
*1901 r. Skaratki
+1919 r. Skaratki
762
Ziarnik Władysław
*1908 r.
+1973 r. Mikołajki Pomorskie /Prabuty/
763
Ziarnik Wojciech
*1903 r. Skaratki
+1939 r. Skaratki
764
Zieliński Piotr
*1909 r. Skaratki
+
765
Znyk Ewa
*31-08-1901 r. Bąków Dolny
+18-11-1902 r. Bąków Dolny
766
Znyk Józef
*21-01-1907 r. Bąków Poduchowny
+14-04-1912 r. Bąków Poduchowny
767
Znyk Katarzyna
*10-12-1908 r. Bąków Poduchowny
+11-05-1909 r. Bąków Poduchowny
768
Zuchora Magdalena z d. Wilk
*1906 r. Skaratki
+ /Domaniewice/
769
Zwolińska Katarzyna z d. Konikowska
*23-02-1903 r. Dąbkowice
+
770
Żak Józef
*1905 r. Skaratki
+
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL