Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1900 a 1909Indeks chronologiczny [1900 - 1909] - 449

1Anzorge Stanisława z d. Kazimierska *1907 r. +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/   
2Badoń-Lehr Irena z d. Wilk *16-10-1904 r. Sosnowiec +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/   
3Bakalarz Jan *01-07-1909 r. +28-05-1985 r.   
4Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska *1905 r. +01-02-2000 r.   
5Barańska Anna *05-06-1903 r. Dębowa Góra  
6Barańska Marianna *28-08-1901 r. Dębowa Góra  
7Barański Andrzej *03-11-1908 r. Dębowa Góra +07-12-1980 r. /Bąków Górny/   
8Barański Franciszek *30-03-1907 r. Dębowa Góra +14-08-1911 r. Dębowa Góra  
9Białas Stanisław *07-08-1907 r. Bąków Dolny   
10Białek Małgorzata z d. Pająk *1901 r. +12-03-1989 r. Strzebieszew   
11Bińczak Jadwiga *21-08-1903 r. Rząśno   
12Bińczak Stanisław *04-12-1909 r. Rząśno   
13Bińczak Urszula *18-10-1900 r. Rząśno +19-08-1906 r. Rząśno   
14Błażejewska Anastazja *~ 1902 r. +07-07-1979 r. /Łódź/  
15Błażejewska Małgorzata *30-06-1906 r. Guźnia  
16Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda *1902 r. Guźnia   
17Błażejewski Antoni *10-02-1901 r. Guźnia +21-03-1901 r. Guźnia  
18Błażejewski Franciszek *04-06-1902 r. Guźnia  
19Błażejewski Jan *1905 r.  
20Błażejewski Jan *1905 r. Popówek  
21Błażejewski Jan *20-12-1908 r. Guźnia  
22Błażejewski Józef *1900 r. Kołacinek  
23Błażejewski Stanisław *08-09-1904 r. Guźnia  
24Błażejewski Władysław *1905 r. Wiesiołów  
25Brudka Aniela *1906 r. Rogóźno +28-05-1998 r. Łowicz   
26Brudka Jan *1902 r. Rogóźno +13-10-1962 r. Rogóźno   
27Brudka Józef *1900 r. Rogóźno +1905 r.   
28Brudka Stanisław *1907 r. Rogóźno +1908 r.   
29Burzyńska Anna *1908 r. Skaratki   
30Burzyńska Katarzyna z d. Drużka *1904 r. Skaratki +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno   
31Burzyński Wojciech *1907 r. Skaratki +1907 r. Skaratki   
32Cieślak Aniela *29-09-1906 r. Jackowice   
33Cieślak Franciszek *06-03-1909 r. Jackowice   
34Cieślak Marianna *17-08-1904 r. Jackowice +08-10-1906 r. Jackowice   
35Cłapińska Aniela z d. Ufa *15-11-1908 r. Wygoda +07-10-1998 r. Wygoda   
36Cłapiński Antoni *27-10-1902 r. +18-09-1973 r.   
37Czuba Małgorzata *1902 r. Skaratki   
38Czubatka Julian *1904 r. Seligów +1921 r. Seligów   
39Dałek Stanisław *23-01-1904 r. Bąków Górny +1968 r.   
40Dałek Weronika z d. Kaźmierska *07-07-1909 r. Księże Górki +1997 r. Łyszkowice   
41Dobijańska Rozalia *1908 r.   
42Domańska Marianna *1901 r.   
43Drużka Antoni *1902 r. Skaratki   
44Drużka Józef *16-02-1903 r. Dąbkowice   
45Drużka Marianna z d. Kantorek *1903 r. Skaratki +18-01-1986 r. Skaratki pod Las   
46Duda Jan *21-03-1908 r. Dąbkowice   
47Dziedziela Helena *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
48Dziedziela Władysław *1900 r. Skaratki +24-12-1982 r. Skaratki pod Las   
49Flis Agnieszka z d. Milczarek *~ 1904 r.   
50Funk Elżbieta z d. Kaźmierska *07-07-1907 r. Księże Górki   
51Gajda Jan *~ 1903 r.   
52Gajda Piotr *1904 r. Guźnia +1906 r.   
53Gajda Piotr *1908 r. Guźnia +05-10-1935 r. Augustów   
54Gajda Stanisław *03-06-1907 r. Mystkowice +07-08-1907 r. Mystkowice   
55Gajda Stanisław Kostka *27-10-1909 r. Mystkowice +20-11-2003 r. Borów   
56Gajda Stefan *18-06-1909 r. Kęszyce   
57Gałaj Andrzej *10-10-1900 r. Mystkowice   
58Gałaj Franciszek Henryk *24-12-1903 r. Strugienice   
59Gałaj Stanisław *29-09-1900 r. Wierznowice   
60Gasik Aniela z d. Mika *29-07-1908 r. +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/   
61Gasik Piotr *27-01-1908 r. Jackowice +18-03-1986 r. /Zduny/   
62Gnatek Michał *1904 r. +22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/   
63Golis Antoni *13-01-1900 r.   
64Golis Marianna z d. Milczarek *01-08-1900 r. Bocheń +14-10-1963 r. Janinów   
65Gołębiewska Aniela z d. Orzeł *18-02-1905 r. +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/   
66Gołębiewska Franciszka *02-04-1903 r.   
67Góra Jan *13-10-1904 r.  
68Góra Józef *04-02-1902 r. Reczyce +11-12-1960 r. Kobylin  
69Góra Zofia z d. Benka *27-03-1904 r. +01-03-1979 r.  
70Górczyński Wojciech *13-04-1900 r. Dąbkowice   
71Grabowicz Aniela *1907 r. Krępa  
72Grabowicz Franciszek *1907 r. Krępa  
73Grabowicz Franciszek *1909 r. Krępa  
74Grabowicz Jan *1902 r. Krępa +1906 r.  
75Grabowicz Marianna *09-07-1900 r. Krępa +13-11-1903 r. Krępa  
76Grabowicz Władysław *1904 r. Krępa +26-03-1980 r. Krępa  
77Grabowicz Władysław *1905 r. Krępa +1906 r.  
78Grabowska Józefa *1907 r. Reczyce +1907 r.   
79Graszka Helena *1909 r. +1910 r. Krępa   
80Graszka Józef *1907 r. Krępa +1908 r.   
81Grochocki Władysław *22-01-1909 r. Złaków Kościelny   
82Gruszka Józef *1900 r. +1984 r.   
83Grzelka Aniela *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
84Grzelka Aniela *1909 r. Skaratki   
85Hekner Stanisław *01-05-1902 r.   
86Hekner Walerian *22-01-1900 r.   
87Jabłońska Aniela *~ 1903 r. +08-08-1906 r. Boczki Dolne   
88Jabłońska Helena z d. Warda *1901 r. Skaratki   
89Jabłońska Helena *05-06-1908 r. Zduny   
90Jabłońska Katarzyna *1907 r. Boczki Dolne   
91Jabłońska Stefania *22-08-1906 r. Boczki Dolne +26-08-1906 r. Boczki Dolne   
92Jabłońska Wiktoria *~ 1900 r. +23-08-1906 r. Boczki Dolne   
93Jabłońska Zofia *28-03-1906 r. Zduny +15-09-1906 r. Zduny   
94Jabłoński Jan Stanisław *26-11-1908 r. Świące   
95Jamróz Franciszek *1907 r. Krępa +1908 r.   
96Jamróz Józef *1900 r. Krępa +1903 r. Krępa   
97Jamróz Władysław Antoni *1904 r. Krępa +1906 r.   
98Jamróz Wojciech *1903 r. Krępa +1903 r. Krępa   
99Janus Agnieszka *1901 r.   
100Jaros Stefania *25-12-1904 r. Oszkowice   
101Kałuża Jan *1902 r.   
102Kałuża Piotr *1901 r.   
103Kałuża Walenty *1900 r. +1900 r. Domaniewice   
104Kamińska Józefa *1908 r. Wrzeczko +1909 r. Wrzeczko   
105Kamińska Marianna *1901 r. Wrzeczko  
106Kamińska Stefania z d. Ambrozińska *10-11-1904 r. Rewica +22-06-1973 r. /Blichowo/   
107Kamińska Stefania *1906 r. Wrzeczko +1911 r. Wrzeczko  
108Kamiński Andrzej *1904 r. Wrzeczko +1906 r. Wrzeczko  
109Kamiński Andrzej *1907 r. Wrzeczko +1907 r. Wrzeczko   
110Kamiński Stanisław *1909 r. Wrzeczko  
111Kamiński Stefan *1906 r. Wrzeczko +1908 r. Wrzeczko  
112Kantorek  *1908 r. Helenów   
113Kantorek Agata *1902 r. Skaratki   
114Kantorek Aniela *1903 r. Skaratki   
115Kantorek Aniela *1906 r. Skaratki   
116Kantorek Anna *1904 r. Skaratki   
117Kantorek Apolonia z d. Kosiewska *1909 r. Pszczonów   
118Kantorek Cecylia *16-08-1906 r. Mystkowice +31-01-1910 r. Mystkowice   
119Kantorek Czesław *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
120Kantorek Dorota *1902 r. Skaratki   
121Kantorek Dorota z d. Kucińska *1906 r. +30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
122Kantorek Jan *1900 r. Skaratki   
123Kantorek Józef *1904 r. Skaratki +06-07-1970 r. Domaniewice   
124Kantorek Józef *1905 r. Skaratki +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
125Kantorek Józef *1906 r. Skaratki +06-02-1977 r. Skaratki pod Las   
126Kantorek Józef *1907 r. Helenów +24-12-1915 r. Helenów   
127Kantorek Józef *08-11-1909 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
128Kantorek Józefa *10-03-1905 r. Skaratki +30-03-1905 r. Skaratki   
129Kantorek Katarzyna *1905 r. Skaratki   
130Kantorek Kazimierz *1901 r. Wrzosy +10-03-1952 r. Borek   
131Kantorek Leon *13-04-1907 r. Skaratki +06-09-1907 r. Skaratki   
132Kantorek Magdalena *1902 r. Skaratki +22-10-1904 r. Helenów   
133Kantorek Marcjanna z d. Gajda *21-08-1901 r. Mystkowice   
134Kantorek Maria z d. Jorke *11-01-1904 r. +10-12-1985 r. /Łódź/   
135Kantorek Marianna *1901 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
136Kantorek Marianna *1902 r. Skaratki   
137Kantorek Marianna Janina *1906 r. Helenów +26-03-1907 r. Helenów   
138Kantorek Rozalia *31-03-1904 r. Bocheń +25-03-1910 r. Mystkowice   
139Kantorek Rozalia *~ 1906 r. +08-1977 r. /Domaniewice/   
140Kantorek Stanisław *1907 r. Skaratki +03-06-1990 r.   
141Kantorek Stanisława z d. Głuszcz *06-11-1903 r. +23-09-1985 r. /Kargowa/   
142Kantorek Stanisława z d. Kucińska *1907 r. +01-11-1979 r. Sapy   
143Kantorek Stefania *14-11-1909 r. Skaratki   
144Kantorek Tomasz *1903 r. +13-08-1975 r. Gałkówek Mały   
145Kantorek Wacław *09-1908 r. Skaratki +26-07-1982 r. Łowicz   
146Kantorek Waleria *03-07-1908 r. Mystkowice +17-02-1909 r. Mystkowice   
147Kantorek Waleria *1909 r. +1992 r.   
148Kantorek Wiktoria *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
149Kantorek Wincenty Hipolit *17-07-1909 r. Helenów +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka   
150Kantorek Władysław *1903 r.   
151Kantorek Władysław *1907 r. Skaratki +09-09-1976 r. Skaratki   
152Kantorek Władysław *1908 r.   
153Kantorek Wojciech *23-04-1900 r. Mystkowice +22-02-1969 r. /Kargowa/   
154Kantorek Wojciech *25-08-1906 r. Skaratki +27-08-1906 r. Skaratki   
155Karcz Agnieszka *1901 r. Skaratki   
156Karcz Helena *1905 r. Skaratki   
157Karcz Józef *1902 r. Skaratki   
158Kazimierska Feliksa *18-05-1901 r.   
159Kazimierska Józefa *27-02-1906 r. +05-03-1913 r. /Chruślin/   
160Kazimierska Marianna *20-10-1905 r.   
161Kazimierska Stanisława *04-09-1908 r. +1926 r.   
162Kazimierski Andrzej *24-11-1907 r. +18-12-1994 r. /Chruślin/   
163Kazimierski Jan *15-09-1904 r. +18-08-2003 r. /Chruślin/   
164Kazimierski Stanisław *16-05-1900 r. +28-10-1900 r.   
165Kazimierski Stanisław *27-10-1902 r. +12-12-1943 r. /Chruślin/   
166Kazyk Czesława Maria z d. Wilk *16-08-1903 r. Kulebaki (ZSRR) +28-06-1989 r. Gdynia /Gdynia/   
167Kaźmierczak  *05-02-1909 r. +05-02-1909 r. Szymanowice   
168Kaźmierska Franciszka *1906 r. +1997 r. /Chruślin/   
169Kaźmierska Marianna *10-10-1905 r. Księże Górki   
170Kaźmierski Jan *19-07-1903 r. +10-04-1978 r. /Chruślin/   
171Kędziora Stanisław *1908 r. Strzebieszew +14-09-1939 r. Lisiewice   
172Kierus Aniela *1903 r. Domaniewice  
173Knera Bronisława *1906 r. Skaratki   
174Knera Henryk *1907 r. Skaratki +28-04-1972 r.   
175Knera Jakub *24-07-1903 r. Lisiewice   
176Knera Jan *1903 r. Skaratki +1906 r. Skaratki   
177Knera Jan *26-08-1906 r. Lisiewice +17-09-1906 r. Lisiewice   
178Knera Józef *1900 r. Skaratki   
179Knera Józef *1908 r. Skaratki   
180Knera Józef *1908 r. Skaratki   
181Knera Stanisław *1904 r. Skaratki +1905 r. Skaratki   
182Knera Wiktoria *1903 r. +1907 r. Skaratki   
183Kocemba Aniela z d. Stefańska *1903 r. Seligów   
184Konikowska Aniela *1902 r. Dąbkowice   
185Konikowski Antoni *1905 r. Dąbkowice   
186Konikowski Jan *1907 r. Dąbkowice   
187Konikowski Stefan *13-01-1900 r. Dąbkowice   
188Kosiorek Ewa *1902 r. Skaratki   
189Kosiorek Franciszek *09-08-1903 r. Rogóźno   
190Kosiorek Jan *03-06-1906 r. Rogóźno   
191Kosiorek Małgorzata z d. Ruta *15-11-1906 r. Strzebieszew +21-12-1983 r. Olsztyn   
192Kosiorek Piotr *22-08-1908 r. Rogóźno +27-01-1984 r. Olsztyn   
193Kosiorek Stanisław *16-09-1901 r. Rogóźno +30-09-1967 r.   
194Kosiorek Szczepan *1901 r. Skaratki   
195Kosiorek Zofia z d. Barbucha *10-02-1902 r. Krępa +15-03-1963 r.   
196Kosmowski Franciszek *09-11-1901 r. Rząśno +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/   
197Kosmowski Józef *06-01-1904 r. Rząśno   
198Kosmowski Stanisław *09-12-1906 r. Rząśno   
199Kostrzewa Józefa z d. Brudka *1904 r. Rogóźno +01-04-1962 r. Rogóźno   
200Kowalska Aniela *1900 r. Domaniewice   
201Kowalska Franciszka *1901 r. Domaniewice   
202Kowalska Helena *1905 r. Domaniewice +1908 r.   
203Kowalska Michalina *1907 r. Domaniewice   
204Kowalski Piotr *1909 r. +1910 r. Domaniewice   
205Kowalski Stanisław *1904 r. Domaniewice   
206Koza Józef *08-01-1905 r. Zduny   
207Koza Rozalia *02-03-1907 r. Zduny +12-12-1907 r. Zduny   
208Krakowiak Katarzyna z d. Kostrzewa *20-08-1904 r. +22-09-1966 r.   
209Krakowiak Władysław *22-06-1906 r. +26-09-1963 r.   
210Królikowski  *22-10-1905 r. +22-10-1905 r. Jackowice   
211Krukowski Józef *1903 r. Stroniewice   
212Kucharek Feliks *05-11-1903 r. +28-11-1942 r.   
213Kucharek Jan *25-12-1908 r. Małszyce +1992 r.   
214Kucharek Stanisław *1907 r. +1908 r.   
215Kucińska Aniela z d. Grzelak *1902 r. +29-01-1974 r. Strzebieszew   
216Kucińska Franciszka *1903 r.   
217Kucińska Helena *1904 r. Reczyce   
218Kucińska Małgorzata z d. Kunecka *~ 1900 r. Stroniewice   
219Kucińska Rozalia z d. Ziarnik *1905 r. Skaratki +14-05-1973 r. Skaratki   
220Kucińska Stanisława *1907 r.   
221Kucińska Wiktoria *1901 r. Strzebieszew   
222Kuciński Franciszek *1902 r. Reczyce   
223Kuciński Jan *1907 r. Strzebieszew   
224Kuciński Józef *1905 r.   
225Kuciński Kostanty *1904 r. Strzebieszew   
226Kuciński Stanisław *17-04-1900 r. Łowicz  
227Kuciński Władysław *1907 r. Domaniewice +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
228Lebioda Franciszek *17-08-1901 r. Zduny   
229Lebioda Jan *03-06-1906 r. Zduny   
230Lebioda Jan *19-06-1906 r. +12-11-1906 r.   
231Lebioda Józef *08-02-1901 r.   
232Lebioda Ludwik *23-08-1903 r.   
233Lebioda Marianna *01-05-1903 r. Zduny +05-05-1903 r. Zduny   
234Lebioda Piotr *19-06-1906 r. +12-11-1906 r.   
235Lebioda Weronika *03-02-1900 r. Zduny +09-02-1900 r. Zduny   
236Lebioda Władysław *22-08-1904 r. Zduny +19-06-1905 r. Zduny   
237Lebioda Władysław *24-06-1908 r. Zduny +27-06-1908 r. Zduny   
238Lebioda Władysław *22-08-1908 r. +14-10-1910 r.   
239Lisiewska Eleonora *1902 r. Seligów   
240Lisiewski Julian *13-12-1904 r. Seligów +1941 r. Seligów   
241Lisiewski Marceli *1907 r. Seligów   
242Lisiewski Stanisław *1909 r. Seligów +1917 r. Seligów   
243Majchrzak Katarzyna z d. Kantorek *1900 r. Skaratki   
244Majewski Władysław *1909 r. Skaratki   
245Makowska Stefania z d. Kaźmierska *21-03-1907 r. Księże Górki   
246Małecka Janina z d. Pająk *1908 r. Strzebieszew   
247Małecka Józefa *1902 r. Reczyce   
248Marczak Józef *30-03-1908 r. Paleniec   
249Marszałek Józef *1903 r. Pszczonów   
250Marszałek Julianna *1906 r. Pszczonów   
251Maślankiewicz Ewa z d. Tomsio *28-04-1905 r. +23-09-1984 r. /Wrocław/   
252Maślankiewicz Jan *01-01-1902 r. +01-01-1988 r. /Sosnowiec/   
253Matyjasik Helena z d. Kantorek *1900 r. Stroniewice   
254Michalak Jan *1909 r. Boczki Dolne +03-07-1943 r. Stary Waliszew /Stary Waliszew/   
255Mikituła Franciszek *1900 r. Ząbki +1902 r. Ząbki  
256Mikituła Zofia *1905 r. Ząbki  
257Mikołajczyk Franciszek *1907 r. Seligów   
258Mikołajczyk Henryk *1905 r. Seligów +1906 r. Seligów   
259Milczarek Jan *14-08-1902 r. Jamno   
260Milczarek Julian *~ 1907 r. +26-06-1910 r. Gosławice   
261Milczarek Marianna *26-08-1900 r. Jamno   
262Milczarek Wojciech *12-04-1902 r. Jamno   
263Miziołek Antoni *15-04-1900 r.   
264Miziołek Marianna z d. Kucharek *31-01-1905 r. Małszyce +1949 r.   
265Mróz Bronisław *29-07-1903 r. Maurzyce   
266Mróz Helena *23-10-1907 r. Maurzyce   
267Mróz Marianna *02-10-1909 r. Maurzyce   
268Mróz Stanisław *25-01-1905 r. Maurzyce   
269Nierobisz Marianna *1908 r. Seligów +1908 r. Seligów   
270Nierobisz Stanisław *1909 r. Seligów   
271Ociela  *1904 r. Grudze +1904 r. Grudze   
272Ociela Franciszek *1907 r. Grudze   
273Ociela Józefa *1902 r. Grudze   
274Pająk Feliks *1901 r. +31-03-1993 r. Strzebieszew   
275Pająk Jadwiga *1900 r. +1968 r.   
276Pająk Józefa *1903 r.   
277Pająk Konstancja *1907 r. Strzebieszew   
278Pająk Stanisława z d. Mączyńska *~ 1900 r. Michałów   
279Paradowska Antonia z d. Grabowska *~ 1900 r.   
280Paradowska Marcjanna *06-10-1904 r. Rulice   
281Paradowski Jan *22-03-1908 r. Rulice +02-05-1909 r. Rulice   
282Paradowski Stanisław *07-11-1900 r. Rulice   
283Paradowski Władysław *16-12-1902 r. Rulice +21-12-1902 r. Rulice   
284Pawlak Agnieszka z d. Jabłońska *~ 1903 r.   
285Pawlata Antoni *24-09-1906 r. Lisiewice  
286Pawlata Jan *05-01-1909 r. Lisiewice +03-02-1909 r. Lisiewice  
287Pel Aniela *1905 r. Skaratki   
288Pel Antoni *1903 r. Skaratki +1903 r. Skaratki  
289Pel Konstanty *1903 r. Skaratki   
290Pel Małgorzata *1902 r. Skaratki +1911 r. Skaratki  
291Pel Tomasz *1900 r. Skaratki +1911 r. Domaniewice  
292Pełka Franciszek *18-06-1902 r. Maurzyce   
293Pełka Zofia *07-07-1907 r. Maurzyce   
294Piątkowska Helena *1900 r. Ząbki  
295Piątkowska Julianna *1902 r. Ząbki +1908 r. Ząbki  
296Piątkowska Leokadia z d. Warszawska *13-11-1904 r. +24-02-1994 r.   
297Piątkowski Wit *10-08-1908 r. +27-09-1974 r. /Sosnowiec/   
298Pietrzak Franciszka *1900 r. Rogóźno   
299Pietrzak Jan *1908 r. Rogóźno   
300Pietrzak Piotr *1903 r. Rogóźno   
301Pietrzak Stanisława *1906 r. Rogóźno +1908 r. Rogóźno   
302Pintera Aniela z d. Stępień *06-01-1909 r. Dąbrówka  +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/   
303Pińkowska Zofia z d. Jabłońska *1907 r. Boczki Dolne   
304Plewka Jan *1900 r. Domaniewice  
305Plewka Józef *1903 r. Domaniewice  
306Plewka Małgorzata *1906 r. Domaniewice  
307Plewka Marianna z d. Kostrzewa *1902 r.   
308Plewka Władysław *1909 r. Domaniewice  
309Polit Andrzej *1906 r. Strzebieszew +24-02-1969 r. Strzebieszew   
310Polit Antoni *1900 r. Gozdów   
311Polit Józef *1907 r. Gozdów   
312Polit Józef *1909 r. Gozdów   
313Polit Marianna *1905 r. Gozdów   
314Polit Marianna *1906 r. Gozdów   
315Polit Stanisław *1904 r. Gozdów +1904 r. Gozdów   
316Polit Stanisława *1902 r. Gozdów   
317Przybysz  *19-10-1907 r. +19-10-1907 r. Jackowice   
318Przybysz Małgorzata *12-10-1908 r. Jackowice   
319Pudłowska Helena z d. Warda *1907 r. Rogóźno +01-06-1990 r. Rogóźno   
320Redzisz Jan *18-02-1904 r. Stroniewice  
321Redzisz Józef *1909 r. Stroniewice   
322Redzisz Józefa *31-10-1906 r. Stroniewice +1906 r.  
323Redzisz Marianna *1901 r. Stroniewice   
324Redzisz Stanisław *1906 r. Stroniewice   
325Redzisz Teofil *25-07-1908 r. Stroniewice  
326Różycka Katarzyna z d. Domańska *1909 r.   
327Rucińska Janina z d. Stępniak *22-06-1909 r. Chruślin +30-05-1998 r. Chruślin   
328Ruta Aniela *1907 r. Skaratki +29-10-1993 r. Skaratki pod Rogóźno   
329Ruta Helena *1905 r. Skaratki   
330Ruta Władysław *10-12-1904 r. Strzebieszew +05-04-1992 r. Olsztyn   
331Ruta Władysław *1909 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
332Rybus Franciszka *13-12-1905 r. Wola Kołkowa   
333Rybus Jan *02-01-1903 r. +12-08-1905 r.   
334Rybus Jan *21-04-1909 r.   
335Rybus Józef *04-06-1905 r. +15-10-1905 r.   
336Rybus Józefa z d. Bakalarz *21-01-1902 r. Stare Grudze +1952 r.   
337Rybus Katarzyna *10-01-1904 r. Wola Kołkowa +31-08-1905 r.   
338Rybus Katarzyna z d. Fijołek *1906 r. +16-06-1987 r. /Chruślin/   
339Rybus Małgorzata z d. Kantorek *27-12-1901 r. Bocheń   
340Rybus Marcjanna Rozalia *28-04-1909 r.   
341Rybus Marianna *22-09-1906 r.   
342Rybus Marianna *29-07-1907 r.   
343Rżanek Franciszek *1907 r.   
344Sadowska Franciszka z d. Włostek *~ 1907 r.  
345Sadowska Franciszka z d. Włostek *~ 1907 r.   
346Sendal Julian *1908 r. +17-10-1988 r.   
347Skoneczna Stefania *1905 r. Skaratki   
348Skoneczna Weronika *1902 r. Skaratki   
349Skoneczna Weronika *1908 r. +1910 r.   
350Skoneczny Władysław *1908 r. Skaratki   
351Skowroński Konstanty *29-06-1901 r. Strugienice   
352Skuneczny Ignacy *1903 r.   
353Skuneczny Piotr *1903 r.   
354Skuneczny Tomasz *1901 r. +1911 r. Rogóźno   
355Skuneczny Władysław *1907 r. Rogóźno +1907 r.   
356Sołtyszewska Jadwiga *18-04-1903 r. Bocheń   
357Sołtyszewska Józefa *08-10-1909 r. Bocheń +18-02-1984 r. Guźnia   
358Sołtyszewska Urszula *15-11-1905 r. Bocheń   
359Sołtyszewski Antoni *20-01-1908 r. Bocheń   
360Stajuda Anna *1907 r. +1907 r.   
361Stajuda Katarzyna *1905 r.   
362Stajuda Stanisław *1909 r. +1909 r. Reczyce   
363Staniecki Jan *1908 r.   
364Staworzyńska Bronisława Halina *26-10-1908 r. Warszawa   
365Staworzyński Ludwik *06-02-1900 r. Warszawa +26-04-1912 r. /Warszawa/   
366Stefański Stanisław *1900 r. Seligów +1900 r. Seligów   
367Stefański Teofil *1901 r. Seligów +1901 r. Seligów   
368Stefański Władysław *1908 r. Seligów   
369Sujkowska Aniela *20-07-1900 r. Pilaszków   
370Sut Anna z d. Skuneczna *1904 r. Rogóźno +04-03-1983 r. Rogóźno   
371Sut Bolesław *1907 r. +1908 r.   
372Sut Feliks *1902 r. Rogóźno   
373Sut Łukasz *1903 r. Rogóźno   
374Sut Regina *1905 r.   
375Szczetnikowicz Jan Bolesław *23-04-1904 r. Porzecze +17-07-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/   
376Szkup Genowefa *1905 r. +1905 r.   
377Szymańska Janina z d. Kamińska *1909 r. +27-05-1999 r.  
378Szymański Władysław *1908 r. +29-05-1978 r.  
379Szymczak Helena *1902 r.   
380Szymczak Władysław *1907 r. Reczyce   
381Śmiałek Stanisława z d. Rybus *~ 1900 r.   
382Ufa Aniela z d. Niedzielska *13-05-1906 r. Małszyce +21-06-1998 r. Wygoda   
383Ufa Jan *17-11-1902 r. Wygoda +1968 r. Głowno   
384Ufa Kazimierz *27-02-1901 r. Wygoda +24-03-1901 r. Wygoda   
385Walaszczak Anna *09-01-1901 r. +1990 r.   
386Walaszczak Władysław *1900 r. +1976 r.   
387Warda Aniela z d. Kostrzewa *1903 r. Skaratki +29-06-1983 r. Skaratki pod Las   
388Warda Bolesław *1906 r. Skaratki   
389Warda Franciszka z d. Zagajewska *1904 r. Skaratki +29-12-1928 r. Janinów   
390Warda Helena *1908 r. Skaratki +12-12-1988 r. Łowicz   
391Warda Jakub *1904 r. Skaratki +1905 r. Skaratki   
392Warda Jan *1901 r. Skaratki +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/   
393Warda Jan *1906 r. Skaratki +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/   
394Warda Jan *~ 1909 r. +20-07-1920 r. Janinów   
395Warda Katarzyna *1903 r. Skaratki   
396Warda Marta *1905 r. Skaratki   
397Warda Rozalia *1905 r. Skaratki   
398Warda Stanisław *1904 r. Rogóźno +24-12-1971 r. Rogóźno   
399Warda Stefania *1907 r. Skaratki   
400Warzywoda Franciszek *18-11-1900 r. Jackowice +22-02-1901 r. Jackowice   
401Warzywoda Franciszek *29-02-1904 r. Jackowice   
402Warzywoda Katarzyna *07-03-1906 r. Jackowice   
403Warzywoda Konstanty *17-03-1908 r. Jackowice   
404Warzywoda Marianna *04-01-1902 r. Jackowice   
405Wawrzyn Aniela z d. Bakalarz *1900 r. Stare Grudze +1984 r.   
406Wawrzyn Katarzyna z d. Bakalarz *13-04-1905 r. Stare Grudze +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/   
407Wawrzyn Stanisław *08-05-1900 r. Krępa +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/   
408Wawrzyn Władysław *14-11-1904 r. Krępa +1996 r.   
409Wieczorek Aniela z d. Włodarczyk *10-08-1900 r. Łowicz  
410Wielec Franciszek *1909 r. Reczyce +1909 r. Reczyce   
411Wielec Jan *1909 r. Reczyce   
412Wielemborek Ewa *18-01-1907 r. Wiskienica   
413Wielemborek Franciszek *19-11-1903 r. Wiskienica   
414Wielemborek Franciszka *16-01-1903 r. Jackowice   
415Wielemborek Ignacy *28-07-1908 r. Bąków Górny   
416Wielemborek Józef *03-09-1900 r. Jackowice   
417Wielemborek Stanisława *05-08-1905 r. Bąków Górny +24-08-1905 r. Bąków Górny   
418Wielemborek Stanisława *22-03-1909 r. Jaworzyna   
419Wiercioch Marianna *03-04-1903 r. Strugienice   
420Wiesiołek Izydor *19-03-1902 r. Bocheń +19-11-1903 r. Bocheń   
421Wiesiołek Katarzyna *22-10-1906 r. Bocheń   
422Wiesiołek Marianna z d. Mikołajczyk *1903 r. Seligów   
423Wilk Franciszek *12-1907 r. Skaratki +20-01-1980 r.   
424Wilk Helena *04-02-1901 r. +11-08-1977 r. /Sopot/   
425Wilk Jan *1907 r. Skaratki   
426Wilk Jerzy Stanisław *03-11-1906 r. Sosnowiec +09-01-1983 r. Sopot   
427Wilk Stefania *1905 r. Skaratki   
428Wilk Wanda *08-12-1909 r. Władysławów   
429Wituła Marianna z d. Gnatowska *05-06-1908 r. Łubianka +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/   
430Wnuk Antoni *1909 r. +29-10-1939 r. /Sosnowiec/   
431Wnuk Teofila z d. Tomsio *1909 r. Sosnowiec +05-04-1949 r. /Sosnowiec/   
432Zagajewska Franciszka z d. Warda *~ 1908 r.   
433Zagajewska Katarzyna *1905 r. Rogóźno +1905 r.   
434Zagajewski Andrzej *1904 r. Rogóźno   
435Zagajewski Konstanty *1909 r. Skaratki +12-10-1944 r. Domaniewice  
436Zagajewski Piotr *1903 r. +25-07-1990 r. Rogóźno   
437Zagajewski Piotr *1907 r. Skaratki +12-10-1944 r. Domaniewice  
438Zagajewski Władysław *1906 r. Rogóźno +21-03-2006 r. Głowno   
439Ziarnik Jadwiga z d. Szkup *1901 r. +03-12-1989 r. Łowicz   
440Ziarnik Katarzyna z d. Kuśmierek *14-02-1903 r. Skaratki   
441Ziarnik Stanisław *1901 r. Skaratki   
442Ziarnik Władysław *1908 r. +1973 r. Mikołajki Pomorskie /Prabuty/   
443Ziarnik Wojciech *1903 r. Skaratki +1939 r. Skaratki   
444Zieliński Piotr *1909 r. Skaratki   
445Znyk Ewa *31-08-1901 r. Bąków Dolny +18-11-1902 r. Bąków Dolny   
446Znyk Józef *21-01-1907 r. Bąków Poduchowny +14-04-1912 r. Bąków Poduchowny   
447Znyk Katarzyna *10-12-1908 r. Bąków Poduchowny +11-05-1909 r. Bąków Poduchowny   
448Zuchora Magdalena z d. Wilk *1906 r. Skaratki + /Domaniewice/   
449Zwolińska Katarzyna z d. Konikowska *1903 r. Dąbkowice   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl