Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1800 a 1809Indeks chronologiczny [1800 - 1809] - 54

1Błażejewska Rozalia *1808 r.  
2Błażejewski Wincenty *1801 r. Guźnia +18-09-1852 r. Bocheń   
3Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk *~ 1808 r.   
4Dworzański Jan *09-07-1809 r. Jackowice Pijarskie   
5Gajda Jan *~ 1803 r.   
6Gajda Maciej *1804 r.   
7Gajda Marianna *1803 r.   
8Gajda Wojciech *~ 1805 r.   
9Golis Józef *~ 1800 r. +˂ 1858 r.   
10Golis Kunegunda z d. Anyżka *~ 1802 r. Retki +˃ 1858 r.   
11Góra Agnieszka z d. Doroba *~ 1804 r. +05-09-1854 r. Reczyce  
12Góra Bartłomiej *~ 1806 r. +26-01-1840 r. Reczyce  
13Góra Józef *1807 r. Reczyce +27-05-1862 r. Reczyce  
14Grabowicz Piotr *~ 1809 r. Krępa +1876 r.   
15Graszka Agnieszka z d. Knera *~ 1804 r.   
16Jadach Walenty *14-02-1809 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
17Jakubowska Małgorzata z d. Boruszewska *1809 r. +1870 r.   
18Jakubowski Józef *1803 r. +1882 r.   
19Jaros Mateusz *~ 1801 r. +16-09-1831 r.   
20Kantorek Antoni *16-06-1808 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
21Kantorek Józef *1804 r. Skaratki +1804 r. Skaratki   
22Kantorek Karol *1805 r. Skaratki +1805 r. Skaratki   
23Kantorek Katarzyna z d. Kujawiak *1800 r. +26-04-1836 r. Skaratki   
24Kantorek Maciej *1808 r. Skaratki +1808 r. Skaratki   
25Kantorek Marianna *1801 r. Skaratki   
26Kantorek Marianna *1801 r. Skaratki   
27Karpińska Marianna z d. Jachniewicz *~ 1803 r. +17-05-1856 r. Suchedniów   
28Kazimierska Agnieszka *1800 r. +1807 r.   
29Kazimierski Franciszek *01-10-1808 r. +02-07-1838 r. /Chruślin/   
30Kazimierski Jan *1805 r. Guźnia +06-05-1814 r.   
31Kazimierski Łukasz *1806 r. +1807 r.   
32Kazimierski Stanisław *1803 r. Guźnia +15-04-1813 r. Guźnia   
33Kazimierski Wawrzyniec *1804 r. +06-01-1847 r.   
34Knera Łukasz *1805 r. Strzebieszew   
35Knera Marianna z d. Kucharska *~ 1802 r. +30-09-1873 r. Skaratki   
36Kucharek Franciszka z d. Sójkowska *~ 1807 r.  
37Mikołajczyk Balbina z d. Lawendowska *~ 1804 r. +04-06-1864 r. Zduny   
38Parys Rozalia z d. Kantorek *26-08-1809 r. Skaratki   
39Płacheta Katarzyna z d. Gajda *1802 r. +1848 r.   
40Sobczyński Bartłomiej *~ 1801 r. Skaratki   
41Sobieszek Mateusz *~ 1805 r. +13-06-1843 r. Mystkowice Małe   
42Sosnowski Józef *1808 r. Zielkowice   
43Strugińska Apolonia z d. Kucińska *~ 1800 r.   
44Strugiński Grzegorz *1803 r. Reczyce +1803 r.   
45Strugiński Mikołaj *1800 r.   
46Strugiński Wawrzyniec *1804 r.   
47Szafrańska Marianna z d. Stefańska *~ 1807 r. +01-07-1908 r. Orątki   
48Szafrański Piotr *~ 1805 r. Czyżew +26-05-1900 r. Orątki   
49Szymajda Justyna z d. Knera *~ 1801 r. +08-03-1871 r. Czatolin  
50Świdrowska Teresa z d. Pełka *~ 1801 r. +27-11-1883 r. Maurzyce   
51Taflińska Marianna z d. Pel *~ 1801 r. Skaratki +06-01-1858 r. Krępa  
52Wieczorek Scholastyka z d. Dudek *~ 1801 r. Długie +25-01-1860 r. Długie   
53Wieteska Jakub *~ 1803 r.   
54Wieteska Marianna z d. Gurajek *~ 1805 r.   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl