Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1890 a 1899Indeks chronologiczny [1890 - 1899] - 399

1Adach Bronisława z d. Knera *1893 r. Skaratki +28-09-1988 r. Skaratki   
2Adach Józef *1897 r. Skaratki   
3Bakalarz Ewa *1898 r. Stare Grudze +1899 r. Stare Grudze   
4Bińczak Franciszek *24-11-1892 r. Rząśno   
5Bińczak Julianna *19-09-1898 r. Rząśno +09-10-1899 r. Rząśno   
6Bińczak Karol *03-03-1896 r. Rząśno   
7Bińczak Małgorzata z d. Stanisławska *21-09-1896 r. Wiskienica   
8Błażejewska Aniela *1893 r. Skaratki +1893 r. Skaratki  
9Błażejewska Aniela *29-07-1896 r. Jamno   
10Błażejewska Anna *26-05-1895 r. Jamno   
11Błażejewska Katarzyna *31-01-1893 r. Jamno   
12Błażejewska Marianna *1890 r. Domaniewice +04-04-1892 r. Łowicz  
13Błażejewska Michalina *1897 r. Kuźmy  
14Błażejewska Wiktoria *1899 r. Skaratki  
15Błażejewski Aleksander *1895 r. Skaratki  
16Błażejewski Andrzej *13-10-1897 r. Jamno   
17Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
18Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
19Błażejewski Józef *1894 r. Skaratki  
20Błażejewski Stanisław *1891 r. +18-03-1972 r.  
21Błażejewski Stanisław *1899 r. Domaniewice +10-01-1977 r. /Łódź/  
22Błażejewski Stanisław *05-03-1899 r. Jamno   
23Błażejewski Teofil *1890 r.   
24Błażejewski Tomasz *1894 r. Domaniewice +1900 r. Domaniewice  
25Błażejewski Wojciech *23-03-1894 r. Jamno   
26Bródka Marianna z d. Kantorek *1892 r. Skaratki +13-01-1986 r. Krępa   
27Czechowska Rozalia *05-11-1899 r. Jackowice   
28Czuba Helena *1894 r. Skaratki   
29Czuba Jan *1899 r. Skaratki   
30Czuba Leon *1895 r. Skaratki   
31Czuba Marianna *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
32Czuba Piotr *1892 r. Skaratki   
33Czuba Stefan *1897 r. Skaratki   
34Czubatka Elżbieta z d. Kowalska *1894 r. +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
35Czubatka Jan *1894 r. Seligów +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
36Czubatka Józef *1899 r. Seligów   
37Czubatka Marianna *1897 r. Seligów +1898 r. Seligów   
38Dałek Marcjanna z d. Wilk *1895 r. Skaratki   
39Domański Wojciech *1899 r. Rogóźno   
40Drużka Aniela z d. Wilk *1899 r. Skaratki   
41Drużka Elżbieta *1895 r. Skaratki   
42Drużka Józef *1899 r. Skaratki   
43Drużka Leon *1892 r. Skaratki   
44Drużka Wiktoria *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
45Dudek Marianna z d. Kazimierska *29-01-1891 r. Bocheń   
46Działak Marianna z d. Włostek *1892 r. Domaniewice   
47Dziedziela Jan *1899 r. Skaratki   
48Felczyński Jan *1895 r. Skaratki   
49Felczyński Stefan *1895 r. Skaratki   
50Fijalkowska Marianna z d. Bińczak *10-03-1890 r. Rząśno   
51Gajda Antoni *01-04-1898 r. Mystkowice   
52Gajda Helena *28-02-1891 r. Guźnia   
53Gajda Jan *17-08-1893 r. Guźnia +24-07-1922 r. Augustów   
54Gajda Jan *10-08-1896 r. Mystkowice   
55Gajda Józef *06-03-1890 r. Guźnia   
56Gajda Józef *16-08-1894 r. Mystkowice   
57Gajda Józefa *04-08-1895 r. Dąbkowice   
58Gajda Katarzyna z d. Błażejewska *20-12-1896 r. Domaniewice +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/   
59Gajda Kazimierz *19-02-1898 r. Guźnia +10-04-1898 r. Guźnia   
60Gajda Kazimierz *25-03-1899 r. Guźnia   
61Gajda Michał *04-09-1895 r. Guźnia +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/   
62Gałaj Adam *15-07-1899 r. Mystkowice +15-07-1899 r. Mystkowice   
63Gałaj Franciszka *18-10-1891 r. Mystkowice +03-11-1895 r. Mystkowice   
64Gałaj Jan *13-05-1895 r. Strugienice   
65Gałaj Jan *15-08-1895 r. Mystkowice +01-05-1952 r.   
66Gałaj Marcjanna *25-01-1898 r. Strugienice   
67Gałaj Michał *29-12-1897 r. Mystkowice +12-10-1900 r. Mystkowice   
68Gasik Wojciech *02-02-1892 r. Jackowice +1893 r.   
69Głuszczyk Michał *24-09-1897 r. Łowicz  
70Godos Elżbieta z d. Stefańska *1897 r. Seligów   
71Gołębiewska Aniela *24-04-1890 r. Bocheń   
72Gołębiewska Katarzyna *22-04-1892 r. Bocheń   
73Gołębiewska Marianna *09-04-1894 r. Bocheń   
74Gołębiewski Michał *03-10-1896 r. Bocheń +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/   
75Gołębiewski Stanisław *~ 1898 r.   
76Góra Marianna z d. Barbucha *1897 r. Krępa +30-03-1976 r. Krępa  
77Góra Piotr *14-05-1897 r. Reczyce  
78Górczyńska Anna *23-07-1893 r. Zduny +13-08-1893 r. Zduny   
79Górczyński Jan *23-11-1898 r. Dąbkowice   
80Górczyński Józef *07-08-1896 r. Dąbkowice   
81Górczyński Piotr *31-08-1894 r. Dąbkowice +1918 r.   
82Grabowicz Agnieszka z d. Kantorek *1890 r. Stroniewice   
83Grabowicz Helena *1899 r. Krępa   
84Grabowicz Izydor *1894 r. Krępa  
85Grabowicz Jan *1896 r. Krępa  
86Grabowicz Piotr *1896 r. Krępa   
87Grabowicz Szymon *1893 r. Krępa   
88Grabowicz Wiktoria *1898 r. Krępa  
89Graszka Ignacy *1895 r. Skaratki   
90Gromek Helena z d. Redo *23-08-1893 r. Złaków Kościelny   
91Grzelka Katarzyna *1899 r. Skaratki   
92Grzelka Marianna *1895 r. Skaratki +19-11-1994 r. Skaratki   
93Hekner Eleonora *26-05-1894 r.   
94Jabłońska Katarzyna z d. Kucińska *1895 r. Sapy +~ 1954 r. /Stary Waliszew/   
95Jabłońska Katarzyna *13-10-1896 r. Maurzyce +16-11-1896 r. Maurzyce   
96Jabłońska Magdalena *31-12-1892 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
97Jabłońska Małgorzata *05-03-1891 r. Maurzyce +13-01-1893 r. Maurzyce   
98Jabłoński Tomasz *19-12-1893 r. Maurzyce +17-02-1896 r. Maurzyce   
99Jabłoński Wojciech *02-04-1895 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
100Jamróz Teofila *1898 r. Krępa +1903 r. Krępa   
101Janeczek Adam *1894 r. +1949 r.   
102Janus Franciszek *1895 r. Skaratki   
103Janus Walenty *1890 r. Skaratki   
104Jaros Katarzyna z d. Wielemborek *31-08-1894 r. Sobocka Wieś +06-04-1980 r.   
105Kałuża Józef *1898 r. +1900 r. Domaniewice   
106Kamińska Elżbieta Katarzyna z d. Surma *23-11-1894 r. Zduny   
107Kamińska Franciszka *17-01-1890 r. Zduny   
108Kamińska Katarzyna *24-10-1896 r. Zduny +27-10-1896 r. Zduny   
109Kamiński Jan *29-12-1891 r. Zduny   
110Kamiński Mikołaj *08-09-1894 r. Zduny +24-03-1897 r. Zduny   
111Kantorek Andrzej *1898 r.   
112Kantorek Aniela *1891 r. Skaratki +1892 r.   
113Kantorek Aniela *1895 r. Skaratki   
114Kantorek Bolesław *1896 r. Skaratki   
115Kantorek Filip *1893 r. Stroniewice +25-11-1933 r. Niewiarów   
116Kantorek Franciszek *1892 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
117Kantorek Franciszka *1894 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
118Kantorek Franciszka z d. Tafilńska *12-02-1897 r. Krępa +05-05-1978 r. Skaratki   
119Kantorek Jan *1895 r. +1897 r. Skaratki   
120Kantorek Jan *1897 r. Skaratki +02-1982 r. /Domaniewice/   
121Kantorek Józef *16-12-1896 r. Skaratki +02-03-1971 r. Skaratki   
122Kantorek Katarzyna z d. Sut *1894 r. Krępa   
123Kantorek Leon *1895 r. Sopel +05-1974 r. /Łódź/   
124Kantorek Marianna *1892 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
125Kantorek Marianna *1895 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
126Kantorek Marianna *25-12-1896 r. Bocheń +08-04-1920 r. Mystkowice Małe   
127Kantorek Piotr *27-06-1898 r. Bocheń   
128Kantorek Rozalia *12-05-1895 r. +20-09-1900 r. Bocheń   
129Kantorek Stanisław *1893 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
130Kantorek Stanisław *1898 r. +1978 r. Żelechlinek   
131Kantorek Stefan *1892 r. Skaratki   
132Kantorek Stefania *1899 r. Skaratki   
133Kantorek Tomasz *1891 r. Skaratki   
134Kantorek Wiktoria z d. Ziarnik *1897 r. Domaniewice   
135Kapusta Małgorzata *1890 r. Krępa   
136Karcz Aniela z d. Czerwiec *1898 r. Domaniewice   
137Karcz Ewa *1891 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
138Karcz Franciszek *1896 r. Skaratki   
139Karcz Helena *1898 r. Skaratki   
140Karcz Józefa *1890 r. Skaratki   
141Kazimierska Ewa *1897 r.   
142Kazimierska Franciszka z d. Baran *~ 1890 r. +04-12-1944 r.   
143Kazimierska Franciszka *1894 r.    
144Kazimierska Józefa *1896 r. +1896 r.   
145Kazimierska Katarzyna *10-02-1890 r. Bocheń   
146Kazimierski Antoni *16-06-1893 r. +29-09-1893 r.   
147Kazimierski Franciszek *1899 r.   
148Kazimierski Jan *04-05-1893 r. Bocheń   
149Kazyk Szczepan *~ 1894 r. +~ 1940 r. Lwów /Nie znane/   
150Kiciński Jan *27-11-1899 r. Pścino +31-12-1983 r. Jadwiżyn  
151Kiczoł Ewa z d. Stefańska *1891 r. Seligów   
152Kierus Józef *1897 r. Domaniewice  
153Kierus Marianna *1899 r. Domaniewice +1911 r. Domaniewice  
154Kierus Wawrzyniec *1894 r.  
155Klimkiewicz Aniela z d. Kazimierska *17-06-1895 r. Bocheń   
156Knera Agnieszka z d. Godziszewska *1894 r.   
157Knera Antoni *1896 r. Skaratki   
158Knera Jan *1896 r. Skaratki   
159Knera Józefa *1890 r. Skaratki   
160Knera Marianna *1892 r. Skaratki   
161Knera Stefan *1893 r. Skaratki +03-08-1989 r.   
162Kosiorek Marianna *1898 r. Skaratki   
163Kosmowska Rozalia *25-01-1897 r. Rząśno +06-02-1902 r.   
164Kosmowski Jan *02-01-1895 r. Rząśno   
165Kosmowski Józef *09-12-1892 r. Rząśno +26-01-1902 r. Rząśno   
166Kosmowski Stanisław *18-04-1899 r. Rząśno +31-01-1902 r. Rząśno   
167Kostrzewa Bolesław *1897 r. Czatolin   
168Kostrzewa Katarzyna *1892 r. Czatolin +1894 r.   
169Kostrzewa Marianna *1895 r. Czatolin   
170Kostrzewa Stanisław *1891 r. Czatolin   
171Kostrzewa Władysław *1894 r. Krępa   
172Kostusiak Władysław *29-03-1898 r. Zakrzew   
173Kot Aniela *1894 r.   
174Kot Bolesław *1892 r.   
175Kot Katarzyna z d. Grzelak *1898 r. Domaniewice +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/   
176Kot Stefan *1895 r. Domaniewice +16-02-1977 r. Domaniewice   
177Kowalczyk Jan *1892 r. Skaratki   
178Kowalczyk Julianna *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
179Kowalczyk Stanisław *1896 r. Skaratki   
180Kucińska Franicszka *1894 r.   
181Kucińska Karolina z d. Strugińska *1891 r.   
182Kucińska Łucja *1895 r. Strzebieszew   
183Kucińska Marianna *1890 r.   
184Kucińska Marianna z d. Skuneczna *1892 r. +27-11-1921 r. Łódź   
185Kucińska Marianna *1895 r. Strzebieszew   
186Kuciński Antoni *13-07-1899 r. Strzebieszew +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
187Kuciński Grzegorz *1890 r. +17-09-1975 r. Strzebieszew   
188Kuciński Jan *1896 r. +14-05-1985 r. Stroniewice   
189Kuciński Jan *02-02-1898 r. Łowicz  
190Kujawiak Franciszek *1896 r. Skaratki   
191Kustosik Franciszka z d. Raczkowska *17-09-1895 r. Zgierz +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/   
192Kustosik Stanisław *07-04-1893 r. Łódź +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/   
193Kwiecińska Marianna z d. Konikowska *09-08-1896 r. Dąbkowice   
194Kwieciński Józef *31-05-1895 r. Strugienice   
195Lebioda Józef *14-10-1897 r. Lisiewice +05-09-1900 r. Lisiewice   
196Lebioda Stanisław *14-03-1899 r. +18-03-1901 r.   
197Leksowska Waleria z d. Piątkowska *1898 r. Stopnica   
198Lisiewska Katarzyna z d. Pel *1893 r. Skaratki +01-05-1980 r. Skaratki   
199Majchrzak Walenty *1897 r. Rulice   
200Majewska Małgorzata z d. Warda *1897 r. Skaratki +22-02-1983 r. Krępa   
201Małecki Jan *1892 r. Reczyce   
202Małecki Mateusz *1896 r. Reczyce   
203Marszałek Franciszka *1891 r. +20-12-1891 r. Mystkowice   
204Matyjasik Józef *~ 1896 r. Stroniewice   
205Mazur Józefa z d. Redo *10-04-1896 r. Złaków Kościelny   
206Mikituła Jan *1891 r. Nadolna  
207Mikituła Marcin *1897 r. Ząbki +1899 r. Ząbki  
208Mikituła Stanisław *1894 r. Wiesiołów  
209Mikołajczyk Franciszek *22-03-1890 r. Strugienice   
210Mikołajczyk Jan *08-04-1892 r. Strugienice   
211Mikołajczyk Józef *04-05-1898 r. Strugienice +08-09-1898 r. Strugienice   
212Mikołajczyk Józefa z d. Wielemborek *18-05-1899 r. Sobocka Wieś   
213Mikołajczyk Katarzyna *17-01-1895 r. Strugienice +12-04-1896 r. Strugienice   
214Mikołajczyk Konstanty *04-11-1899 r. Strugienice   
215Mikołajczyk Stanisława z d. Milczarek *19-12-1895 r. Bocheń   
216Milczarek Franciszek *29-08-1899 r. Jamno   
217Milczarek Jan *07-09-1892 r. Jamno +07-11-1892 r. Jamno   
218Milczarek Paweł *11-03-1892 r. Bocheń +14-09-1963 r. Janinów   
219Milczarek Władysław *16-01-1898 r. Bocheń   
220Miziołek Konstancja z d. Szkup *1896 r. Skaratki +27-12-1968 r. Ciechanów /Ciechanów/   
221Mrzygłód Katarzyna z d. Kostrzewa *1891 r.   
222Niewiadomski Adam *16-12-1891 r. Stare Grudze +27-02-1935 r.   
223Nowakowski Stanisław *1894 r.   
224Nowakowski Szczapan *1897 r.   
225Nowakowski Walenty *1892 r. Wrzeczko   
226Ociela Adam *1896 r. Grudze   
227Ociela Anna *1892 r. +1929 r. Łowicz   
228Ociela Franciszka *1898 r. Grudze   
229Ociela Weronika *1895 r. Grudze   
230Pająk Antoni *1897 r. Strzebieszew +1970 r.   
231Pająk Grzegorz *1893 r.   
232Pająk Izydor *1891 r.   
233Pająk Jan *1899 r. Strzebieszew +09-03-1985 r. Strzebieszew   
234Pająk Julianna z d. Karcz *1894 r. Skaratki   
235Pająk Małgorzata *1896 r. Strzebieszew   
236Pająk Marianna *1896 r. Strzebieszew   
237Pająk Piotr *~ 1892 r. Skaratki   
238Pająk Szczepan *1894 r. Strzebieszew   
239Pająk Zofia z d. Sut *1899 r. Rogóźno   
240Paradowski Jan *13-08-1898 r. Rulice +11-12-1900 r. Rulice   
241Parys Aleksander *1892 r. Strzebieszew   
242Parys Helena *1894 r. Strzebieszew   
243Parys Szczepan *1896 r. Strzebieszew   
244Parys Wojciech *1899 r. Strzebieszew +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/   
245Pawlak Katarzyna *1892 r. Skaratki +13-11-1899 r. Cybulice   
246Pawlak Kazimierz *1895 r. Skaratki   
247Pawłowicz Marianna *1891 r. Strzebieszew +1894 r. Strzebieszew   
248Pel Agnieszka *1890 r. Skaratki   
249Pel Franciszek *1891 r. Skaratki   
250Pel Jan *1899 r. Skaratki   
251Pel Józef *1897 r. Skaratki +1987 r. Skaratki pod Rogóźno   
252Pel Szczepan *1895 r. Skaratki   
253Pełka Konstanty *14-05-1899 r. Maurzyce   
254Pełka Marianna *12-02-1896 r. Maurzyce   
255Pełka Tomasz *23-01-1893 r. Maurzyce   
256Piątkowski Jan *03-12-1896 r. Stopnica +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/   
257Piątkowski Michał *1893 r. Stopnica +1894 r. Stopnica   
258Pintera Franciszka z d. Bergiel *23-12-1892 r. Dąbrówka +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/   
259Plewka Marianna *1899 r. Domaniewice  
260Podrażka Waleria z d. Konikowska *13-01-1898 r. Dąbkowice   
261Polit Marcjanna *1890 r. Strzebieszew   
262Polit Stanisław *1897 r. Pludwiny   
263Przyczka Marianna z d. Kucińska *1891 r. Skaratki   
264Redak Wojciech *08-04-1899 r. Jackowice   
265Redo Paweł *15-01-1891 r. Niespusza +25-09-1897 r. Złaków Kościelny   
266Rochówniak Julianna z d. Nowakowska *1890 r. Wrzeczko   
267Rosiński Franciszek *1891 r. Wrzeczko  
268Russek Anna *24-06-1898 r. Jamno   
269Russek Antoni *31-07-1894 r. Jamno   
270Russek Józef *~ 1891 r. +1916 r. Jamno   
271Rybus Adam *13-09-1891 r. Bocheń +14-07-1964 r. Bocheń   
272Rybus Agnieszka *17-01-1893 r. Bocheń   
273Rybus Franciszka z d. Wiercioch *04-01-1896 r. Strugienice   
274Rybus Jadwiga *13-09-1894 r. Bocheń   
275Rybus Jan *19-09-1897 r. +26-09-1897 r.   
276Rybus Jan *28-03-1899 r. Bocheń +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/   
277Rybus Julianna *10-04-1894 r. Bocheń   
278Rybus Marcjanna *12-07-1896 r. Bocheń   
279Rybus Mateusz *17-09-1890 r. Bocheń +15-09-1939 r. Chruślin   
280Rybus Wincenty *27-03-1896 r. Bocheń +24-02-1989 r. Bocheń   
281Rybus Władysław *1898 r. +1958 r.   
282Sałuda Stanisław *1893 r. +22-08-1895 r. Lisiewice   
283Sałuda Władysław *09-12-1890 r. Lisiewice   
284Sękalska Aniela *1890 r. Łagów +1908 r. Łagów   
285Sękalska Katarzyna z d. Kuśmirek *~ 1893 r. Domaniewice  
286Sękalski Filip *1890 r. Domaniewice  
287Sękalski Konstanty *1892 r. Łagów +1892 r. Łagów   
288Sękalski Teofil *1896 r. Łagów +1898 r. Łagów   
289Sianoszek Jadwiga z d. Domańska *1894 r. Rogóźno +1954 r. Wygoda   
290Skoneczna Katarzyna *1899 r. Skaratki   
291Skoneczna Marianna *1895 r. Skaratki   
292Skoneczny Józef *1890 r. Skaratki   
293Skowrońska Marianna *17-02-1890 r. Strugienice   
294Skowroński Konstanty *16-05-1895 r. Strugienice +12-08-1896 r. Strugienice   
295Skowroński Tomasz *27-12-1897 r. Strugienice   
296Skuneczna Małgorzata *1890 r. +1890 r.   
297Skuneczny Franciszek *1891 r. +1892 r.   
298Skuneczny Jan *1896 r.   
299Skuneczny Józefa z d. Sut *1894 r.   
300Skuneczny Mateusz *1893 r.   
301Skuneczny Stanisław *1892 r. Skaratki   
302Skuneczny Stanisław *1896 r.   
303Sokalski Romuald *05-02-1892 r. Łowicz   
304Sokół Stefania z d. Kostrzewa *1899 r. Czatolin   
305Sołtyszewski Jan *1894 r. +16-09-1939 r. /Chruślin/   
306Staworzyńska Irena Gertruda z d. Skoraczewska *1893 r. Poznań +02-11-1973 r.   
307Staworzyńska Maria z d. Bernatowicz *~ 1896 r. +30-05-1967 r. /Warszawa/   
308Staworzyński Edmund *15-11-1891 r. Warszawa   
309Staworzyński Eugeniusz *20-11-1899 r. Warszawa +22-06-1956 r.   
310Staworzyński Leopold *12-09-1894 r. Warszawa +20-12-1969 r.   
311Staworzyński Mieczysław *08-12-1890 r. Warszawa +28-06-1949 r. /Warszawa/   
312Stefańska Marianna *1894 r. Seligów +1894 r. Seligów   
313Stefański  *1896 r. +1896 r. Seligów   
314Stefański Józef *1895 r. Seligów +1895 r. Seligów   
315Stępniak Józef *18-03-1890 r. Chruślin   
316Strąk Marianna z d. Ziarnik *1898 r. Skaratki +1988 r.   
317Strugińska Józefa z d. Żak *1899 r. Sapy   
318Strugińska Marcjanna *1890 r. Reczyce   
319Strugińska Marianna *1893 r. Pludwiny   
320Strugiński Andrzej *1893 r. Reczyce   
321Sut Aniela *1891 r. +1900 r. Rogóźno   
322Sut Aniela *1899 r. Rogóźno   
323Sut Franciszek *1893 r.   
324Sut Helena z d. Podgórska *~ 1896 r. +25-07-1943 r.   
325Sut Piotr *1895 r. Skaratki +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/   
326Szkup Anna *1899 r. Skaratki   
327Szkup Józefa *1891 r.   
328Szkup Julianna *1894 r.   
329Szkup Weronika *1898 r.   
330Szymajda Rozalia z d. Małecka *1893 r.   
331Szymajda Władysław *1895 r. Czatolin   
332Telemon Katarzyna z d. Skowrońska *19-06-1892 r. Strugienice   
333Tomsio Dioniza *1895 r. +18-12-1984 r. /Sosnowiec/   
334Tomsio Stanisława z d. Marczewska *1899 r. +1988 r.   
335Tomsio Tadeusz *1895 r. +07-08-1963 r.   
336Tomsio Władysław *1898 r. +1961 r. /Poznań/   
337Ufa Antoni *1897 r. Wygoda +1964 r. Wygoda   
338Ufa Franciszek *13-03-1890 r. Wygoda +28-07-1968 r. Łowicz   
339Ufa Stanisława *1899 r. +1983 r.   
340Wach Adam *1890 r. Słomków  
341Walaszczak Feliks *1898 r. +1931 r.   
342Warda Aniela z d. Kantorek *1892 r. Skaratki   
343Warda Franciszka z d. Wilk *1890 r. Skaratki   
344Warda Marianna *1896 r. Skaratki  
345Warda Stanisław *1899 r. Skaratki +11-04-1984 r. Janinów   
346Warda Władysław *1899 r. Skaratki   
347Warzywoda Józef *26-02-1899 r. Jackowice   
348Warzywoda Tomasz *19-09-1897 r. Jackowice +27-02-1901 r. Jackowice   
349Wiechnio Józefa z d. Ufa *21-04-1894 r. Wygoda   
350Wielemborek Antoni *08-04-1896 r. Wiskienica   
351Wielemborek Feliks *31-03-1899 r. Wiskienica   
352Wielemborek Franciszek *08-10-1898 r. Jackowice   
353Wielemborek Jan *04-02-1890 r. Bąków Dolny +15-04-1895 r. Bąków Dolny   
354Wielemborek Józef *30-06-1890 r. Wiskienica   
355Wielemborek Józef *03-07-1895 r. Bąków Dolny   
356Wielemborek Józefa z d. Tokarska *18-09-1893 r. Złaków Kościelny   
357Wielemborek Józefa z d. Malesa *1894 r. Mszadla   
358Wielemborek Kazimierz *18-02-1893 r. Wiskienica   
359Wielemborek Mateusz *17-05-1892 r. Bąków Górny   
360Wielemborek Stanisław *07-04-1896 r. Wiskienica +12-05-1897 r. Wiskienica   
361Wiesiołek Antoni *05-03-1895 r. Bocheń +30-05-1960 r. Bocheń   
362Wiesiołek Marianna *08-06-1891 r. Bocheń   
363Wiesiołek Marianna *01-02-1897 r. Bocheń +14-12-1898 r. Bocheń   
364Wiesiołek Stanisław *22-04-1893 r. Bocheń +31-01-1899 r. Bocheń   
365Wiesiołek Stanisław *26-12-1899 r. Bocheń +08-12-1911 r. Bocheń   
366Wilk Aniela *1893 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
367Wilk Bolesław *1891 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
368Wilk Czesław Aleksander *13-07-1893 r. Huta Bankowa +22-04-1894 r. Huta Bankowa   
369Wilk Jan Aleksander *27-01-1892 r. Huta Bankowa +08-08-1892 r. Huta Bankowa   
370Wilk Józef *1891 r. Skaratki   
371Wilk Józef *1892 r. Skaratki   
372Wilk Marianna z d. Helewska *1890 r.   
373Wilk Marianna *13-02-1895 r. Huta Bankowa +19-09-1897 r. Huta Bankowa   
374Wilk Marianna z d. Russek *12-06-1896 r. Jamno   
375Wilk Stanisława Helena *18-04-1897 r. Huta Bankowa +19-09-1897 r. Huta Bankowa   
376Witerek Marcjanna z d. Milczarek *25-01-1890 r. Bocheń   
377Włodarczyk  *19-08-1898 r. Łowicz +19-08-1898 r. Łowicz  
378Włodarczyk Józefa *18-09-1898 r. Łowicz  
379Włostek Rozalia z d. Skoneczna *1898 r. Rogóźno   
380Wojas Marianna z d. Piątkowska *1891 r. Stopnica   
381Wojciechowska Katarzyna z d. Gajda *18-02-1898 r. Dąbkowice   
382Wojda Stefania z d. Kazimierska *20-10-1897 r. Bocheń   
383Wójcik Franicszka z d. Konikowska *1895 r. Dąbkowice    
384Wójcikowska Agata z d. Domańska *1897 r. +27-02-1987 r. Rogóźno   
385Zagajewski Piotr *1899 r. Skaratki   
386Ziarnik Józef *1896 r. Skaratki +1926 r. Skaratki   
387Ziarnik Ludwika z d. Podgórska *1893 r. Skaratki +10-06-1971 r. Skaratki   
388Ziarnik Walenty *1893 r. Skaratki +29-07-1962 r.   
389Zuchora Antoni *22-05-1898 r. Kadzielin   
390Zuchora Jakub *13-08-1892 r. Kadzielin   
391Zuchora Józefa *13-03-1895 r. Kadzielin   
392Zuchora Katarzyna *27-04-1890 r. Kadzielin   
393Zuchora Marianna *01-07-1891 r. Kadzielin   
394Zuchora Marianna z d. Borkowska *1893 r. Kotulin   
395Zuchora Michał *14-09-1896 r. Kadzielin   
396Zwoliński Józef *18-02-1896 r. Dąbkowice   
397Zych Jakub *14-07-1892 r. Piaski   
398Zych Zofia z d. Skuneczna *14-05-1892 r. Strzebieszew   
399Żak Aniela *1897 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl