Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Rocznice
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks chronologiczny
1710-1719
1720-1729
1730-1739
1740-1749
1750-1759
1760-1769
1770-1779
1780-1789
1790-1799
1800-1809
1810-1819
1820-1829
1830-1839
1840-1849
1850-1859
1860-1869
1870-1879
1880-1889
1890-1899
1900-1909
1910-1919
1920-1929
1930-1939
1940-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009
2010-2019
2020-2029
Inne
Lista osób urodzonych pomiędzy 1980 a 1989
Indeks chronologiczny [1980 - 1989]
- 199
1
... Anna
*1985 r.
2
... Anna z d. Owczarek
*1980 r.
3
... Marta z d. Więcek
*1982 r.
4
..... Grzegorz
*1987 r.
5
Ashby Bogna z d. Leśniewicz
*1981 r. Gdańsk
6
Badoń-Lehr Anna Maria z d. Chról
*16-05-1989 r.
+11-12-2023 r. /Legnica/
7
Badoń-Lehr Michał
*1989 r.
8
Barska Iga
*1986 r. Łódź
9
Bednarek-Ufa Natalia z d. Ufa
*1982 r. Zgierz
10
Bielawski Łukasz Jan
*1983 r. Wałcz
11
Brown Lauren
*1986 r. Washington DC
12
Brown Matt
*1984 r. Washington DC
13
Burkowska Magdalena Maria z d. Peryt
*1985 r. Warszawa
14
Bury-Ufa Dagmara z d. Ufa
*1981 r.
15
Chmielewski Andrzej
*1988 r.
16
Chrul Krzysztof
*1980 r.
17
Cłapińska Anna Petronela z d. Zasada
*1983 r.
18
Cłapiński Grzegorz
*1989 r.
19
Cłapiński Mariusz
*1989 r.
20
Czapp Michael John
*1981 r. Portsmouth (Wielka Brytania)
21
Czapp Simon Jonathan
*1985 r. Winchester (Wielka Brytania)
22
Czubak Karolina
*1982 r.
23
Czubak Krzystof
*1988 r.
24
Dąbrowska Honorata z d. Zawisza
*1988 r. Wałcz
25
Dąbrowski Michał
*1987 r.
26
Dul Martyna z d. Rutkowska
*1987 r. Głowno
27
Felczyńska Monika z d. Barańska
*1988 r. Brzeziny
28
Felczyński Rafał
*1987 r.
29
Flis Marcin
*1983 r.
30
Flis Maria
*1981 r.
31
Flis Piotr
*1980 r.
32
Fujak Jolanta z d. Grzelczyk
*1988 r.
33
Fujak Przemysław
*1980 r.
34
Gałkowski Rafał
*1983 r. Kraków
35
Gapiński Wojciech
*1988 r.
36
Gawin Iwona
*1989 r.
37
Gendek-Ufa Katarzyna z d. Gendek
*1987 r. Łowicz
38
Gidaszewski Jakub
*1980 r.
39
Gorzkiewicz Renata
*1987 r.
40
Góra Ilona z d. Wysokińska
*1983 r. Brzeziny
41
Górska Ilona z d. Leśnikowska
*1980 r. Łódź
42
Górski Artur
*1988 r.
43
Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka
*1987 r. Łódź
44
Grzelczyk Piotr
*1982 r. Międzyrzecz
45
Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska
*1987 r. Głowno
46
Gwóźdź Michał
*1982 r.
47
Hermanowicz Anna
*1987 r. Zielkowice
48
Jączkowski Sebastian
*1987 r.
49
Kamelak Daniel
*1984 r. Sochaczew
50
Kamińska Anna z d. Fabisiak
*1988 r.
51
Kamiński Mariusz
*1983 r.
52
Kantorek Aneta z d. Bartczak
*1982 r.
53
Kantorek Anna Maria z d. Owsiany
*1985 r.
54
Kantorek Arkadiusz Wojciech
*1984 r.
55
Kantorek Ewa Agnieszka z d. Wolanowska
*1985 r.
56
Kantorek Gabriel
*1988 r. Hamburg
57
Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik
*1985 r. Łódź
58
Kantorek Marcin
*1989 r.
59
Kantorek Marcin Sebastian
*1987 r. Łódź
60
Kantorek Michał
*1983 r.
61
Kantorek Robert Kazimierz
*1983 r. Łódź
62
Kantorek Sylwia z d. Figura
*1986 r.
63
Kazubek Iwona z d. Lepianka
*1985 r.
64
Kazubek Sebastian
*1982 r. Warszawa
65
Khazaal - Stolarczyk Monika Amina z d. Khazaal
*1984 r. Łódź
66
Khazaal Nemer Łukasz
*12-03-1982 r. Łódź
+12-02-1995 r. Głowno /Głowno/
67
Khazaal-Chrul Aneta Iman z d. Khazaal
*1985 r. Łódź
68
Kicińska Aneta Magdalena
*1982 r. Mirosławiec
69
Kicińska Justyna
*1980 r.
70
Kiciński Dawid
*1989 r.
71
Kiedos Ewa z d. Barańska
*1983 r.
72
Kierzkowska Martyna z d. Włostek
*1982 r. Łowicz
73
Klimecka Monika z d. Gawęcka
*1983 r.
74
Klimecki Radosław
*1987 r. Jelenia Góra
75
Kłys Ewa z d. Wlazło - Walewska
*1989 r. Łódź
76
Kłys Tomasz
*1989 r. Łódź
77
Korbeń Łukasz
*1981 r.
78
Kośka Sylwia
*1985 r. Piła
79
Kot Arkadiusz Mariusz
*1981 r. Głowno
80
Kowalczyk Magdalena Krystyna
*1989 r. Garwolin
81
Kozikowska Aneta Anna z d. Gnatowska
*1980 r. Gdańsk
82
Kruk Henryk
*1982 r.
83
Kruk Ireneusz
*1981 r.
84
Kruk Justyna z d. Cłapińska
*1987 r.
85
Kruk Katarzyna z d. Ufa
*1983 r. Skierniewice
86
Kucharek Joanna
*1982 r.
87
Kucharek Magdalena
*1981 r.
88
Kucharek Małgorzata
*1988 r. Skierniewice
89
Kucharek Paweł
*1984 r.
90
Kustosik Cezary
*1987 r. Łódź
+12-12-2008 r. Łódź /Łódź/
91
Kustosik Przemysław Piotr
*1985 r. Łódź
92
Lichman Anna z d. Lichtman
*1986 r.
93
Łozińska Iwona
*1984 r.
94
Łyszkiewicz Bartosz
*1983 r. Świebodzice
95
Łyszkiewicz Herminder Sonia z d. Gill
*1982 r. Yuba City
96
Malińska z d. Cioch
*1982 r. Wałcz
97
Maślankiewicz Adam
*1983 r.
98
Maślankiewicz Joanna
*1987 r.
99
Maślankiewicz Paweł
*1983 r.
100
Matuszewska Anna z d. Kawicz
*1983 r.
101
Matuszewska Katarzyna z d. Kruczek
*1988 r. Kamień Pomorski
102
Matuszewski Łukasz
*1984 r. Kamień Pomorski
103
Matuszewski Piotr
*1985 r. Kamień Pomorski
104
Michalak Aleksandra z d. Szychowska
*1983 r.
105
Mikołajczyk Marcin
*1983 r.
106
Mikołajczyk Marzena z d. Królak
*1983 r.
107
Mikołajczyk Wojciech
*1989 r.
108
Misiak Karolina
*1987 r.
109
Misiak Małgorzata
*1988 r.
110
Misiak Michał
*1983 r.
111
Misiak Sylwia
*1980 r.
112
Misiura Karolina z d. Gawęcka
*1989 r. Łowicz
113
Nelson Kevin
*1989 r.
114
Nelson-Łyszkiewicz Agata z d. Łyszkiewicz
*1984 r. Świdnica
115
Nitowska Iwona z d. Grodkowska
*1983 r.
116
Nowińska-Ufa Paulina z d. Ufa
*1989 r. Łowicz
117
Ochocka Anna z d. Gorzkiewicz
*1983 r.
118
Olaszczyk Danuta Małgorzata z d. Kicińska
*1983 r. Mirosławiec
119
Osypiuk Monika Anastazja z d. Warzybok
*1981 r. Ruda Śląska
120
Owsiany Katarzyna
*1982 r.
121
Paciorek Agata z d. Więcek
*1983 r. Brzeziny
122
Paciorek Sławomir
*1980 r. Łowicz
123
Pakuła vel Rutka - Krzostek Dorota Maria z d. Pakuła vel Rutka
*1985 r. Warszawa
124
Pakuła vel Rutka Michał Wojciech
*1983 r. Warszawa
125
Parikh Castle z d. Siniscrope
*1984 r.
126
Pawlik Eliza Zofia
*1985 r. Gdańsk
127
Pawłowska Monika z d. Skibicka
*1988 r.
128
Peryt Michał Krzysztof
*1983 r. Warszawa
129
Plewka Beata z d. Kantorek
*1982 r.
130
Pławska Olga
*1989 r. Sulechów
131
Podczarski Piotr
*1989 r.
132
Raczkowska Urszula z d. Wiesiołek
*1981 r. Piła
133
Raheem-Kreczmer Natalia z d. Raheem
*1988 r.
134
Ratajczak Marceli
*1985 r. Łowicz
135
Rosiński Mariusz
*1988 r.
136
Ruta Maciej
*1985 r.
137
Rutkowski Andrzej
*1984 r. Głowno
138
Rybus Karolina
*1988 r. Łódź
139
Rzepecka Ewa z d. Kazimierska
*1982 r. Gdynia
140
Rzepecki Przemysław
*1983 r. Gdynia
141
Sadowski Jakub
*1985 r. Płock
142
Siemionow Agata z d. Szymczak
*1983 r.
143
Siemionow Jerzy
*1980 r. Szamotuły
144
Sieradzka Justyna Barbara z d. Święcicka
*1982 r. Skwierzyna
145
Sinicrope Amber z d. Siniscrope
*1989 r.
146
Sitek Joanna
*1989 r.
147
Skałecka z d. Cioch
*1986 r.
148
Sołtysek Szymon Jędrzej
*1980 r. Gdańsk
149
Stallard Aleksandra z d. Jakubowska
*1982 r.
150
Staworzyńska-Goedde Małgorzata Joanna z d. Staworzyńska
*1986 r. Warszawa
151
Strug Krzysztof
*1986 r.
152
Strug Marek
*1985 r.
153
Strug Piotr
*1989 r. Skwierzyna
154
Szczepanik Filip
*1981 r.
155
Szczepanik Łukasz
*1980 r.
156
Szczetnikowicz Susanne
*1982 r.
157
Szychowski Piotr
*1982 r.
158
Śnieguła Magdalena
*1982 r.
159
Śnieguła Radosław
*1984 r.
160
Święcicki Tomasz
*1981 r. Skwierzyna
161
Timonen Jukka
*1982 r.
162
Tomczak Anna z d. Gawęcka
*1985 r. Łowicz
163
Tomczak Sławomir
*1983 r.
164
Tomski Dawid
*1988 r.
165
Ufa Daniel Przemysław
*1985 r. Łódź
166
Ufa Justyna
*1987 r.
167
Ufa Kamil Tomasz
*1983 r. Łódź
168
Ufa Krystian
*1980 r.
169
Ufa Łukasz
*1983 r. Łódź
170
Ufa Magdalena z d. Sukiennik
*1982 r.
171
Ufa Marcin
*1981 r.
172
Ufa Marta
*1983 r. Łowicz
173
Ufa Marzena z d. Kawecka
*1986 r. Łódź
174
Ufa Rafał
*1983 r.
175
Ufa Sylwia
*1982 r.
176
Wielec Sebastian Michał
*1989 r. Skierniewice
177
Wielec-Tomska Ewelina Katarzyna z d. Wielec
*1988 r. Skierniewice
178
Wierucka Edyta z d. Kosmowska
*1983 r. Głowno
179
Wiesiołek Agnieszka z d. Witulska
*1988 r.
180
Wiesiołek Karol
*1983 r. Piła
181
Wiesiołek Mateusz
*1987 r.
182
Wiesiołek Paweł
*1980 r. Piła
183
Wiesiołek Piotr
*1983 r. Piła
184
Wiesiołek Tobiasz Mateusz
*1987 r. Piła
185
Wiesiołek Tomasz
*1982 r.
186
Więcek Michał
*1984 r.
187
Więcek Rafał
*1980 r.
188
Witulska Mariola z d. Wiesiołek
*1980 r.
189
Wrońska Olga
*1987 r.
190
Wroński Marek
*1987 r.
191
Wróblewska Paulina Magdalena z d. Michnowicz
*1989 r. Wałcz
192
Wygoda Iwona z d. Zawisza
*1983 r. Wałcz
193
Wygoda Piotr
*1985 r.
194
Wzięch Damian
*1982 r.
195
Wzięch Mariola z d. Kicińska
*1988 r.
196
Zbonikowski Jarosław
*1980 r.
197
Zowczak Dorota
*1984 r.
198
Zowczak Maciej
*1983 r.
199
Żukowski Krzysztof
*1981 r.
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL