Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1980 a 1989Indeks chronologiczny [1980 - 1989] - 143

1... Anna z d. Owczarek *1980 r.    
2... Marta z d. Więcek *1982 r.    
3Badoń-Lehr Michał *1989 r.    
4Barska Iga *1986 r. Łódź    
5Bednarek-Ufa Natalia z d. Ufa *1982 r. Zgierz    
6Bielawski Łukasz Jan *1983 r. Wałcz    
7Brown Lauren *1986 r. Washington DC    
8Brown Matt *1984 r. Washington DC    
9Bury-Ufa Dagmara z d. Ufa *1981 r.    
10Chmielewski Andrzej *1988 r.    
11Cłapińska Anna Petronela z d. Zasada *1983 r.    
12Cłapiński Grzegorz *1989 r.    
13Cłapiński Mariusz *1989 r.    
14Czapp Michael John *1981 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
15Czapp Simon Jonathan *1985 r. Winchester (Wielka Brytania)    
16Dąbrowska Honorata z d. Zawisza *1988 r. Wałcz    
17Dąbrowski Michał *1987 r.    
18Dul Martyna z d. Rutkowska *1987 r. Głowno    
19Felczyńska Monika z d. Barańska *1988 r. Brzeziny    
20Felczyński Rafał *1987 r.    
21Fujak Jolanta z d. Grzelczyk *1988 r.    
22Fujak Przemysław *1980 r.    
23Gapiński Wojciech *1988 r.    
24Gendek-Ufa Katarzyna z d. Gendek *1987 r. Łowicz    
25Gidaszewski Jakub *1980 r.    
26Gorzkiewicz Renata *1987 r.    
27Górska Ilona z d. Leśnikowska *1980 r. Łódź    
28Górski Artur *1988 r.    
29Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka *1987 r. Łódź    
30Grzelczyk Piotr *1982 r. Międzyrzecz    
31Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska *1987 r. Głowno    
32Gwóźdź Michał *1982 r.    
33Hermanowicz Anna *1987 r. Zielkowice    
34Jączkowski Sebastian *1987 r.    
35Kamelak Daniel *1984 r. Sochaczew    
36Kantorek Aneta z d. Bartczak *1982 r.    
37Kantorek Anna Maria z d. Owsiany *1985 r.    
38Kantorek Arkadiusz Wojciech *1984 r.    
39Kantorek Ewa Agnieszka z d. Wolanowska *1985 r.    
40Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik *1985 r. Łódź    
41Kantorek Marcin *1989 r.    
42Kantorek Marcin Sebastian *1987 r. Łódź    
43Kantorek Michał *1983 r.    
44Kantorek Robert Kazimierz *1983 r. Łódź    
45Kantorek Sylwia z d. Figura *1986 r.    
46Khazaal - Stolarczyk Monika Amina z d. Khazaal *1984 r. Łódź    
47Khazaal Nemer Łukasz *12-03-1982 r. Łódź +12-02-1995 r. Głowno /Głowno/   
48Khazaal-Chrul Aneta Iman z d. Khazaal *1985 r. Łódź    
49Kicińska Aneta Magdalena *1982 r. Mirosławiec    
50Kicińska Justyna *1980 r.    
51Kiciński Dawid *1989 r.    
52Kiedos Ewa z d. Barańska *1983 r.    
53Kierzkowska Martyna z d. Włostek *1982 r. Łowicz    
54Klimecka Monika z d. Gawęcka *1983 r.    
55Klimecki Radosław *1987 r. Jelenia Góra    
56Kłys Ewa z d. Wlazło - Walewska *1989 r. Łódź    
57Kłys Tomasz *1989 r. Łódź    
58Kot Arkadiusz Mariusz *1981 r. Głowno    
59Kozikowska Aneta Anna z d. Gnatowska *1980 r. Gdańsk    
60Kruk Henryk *1982 r.    
61Kruk Ireneusz *1981 r.    
62Kruk Justyna z d. Cłapińska *1987 r.    
63Kruk Katarzyna z d. Ufa *1983 r. Skierniewice    
64Kucharek Joanna *1982 r.    
65Kucharek Magdalena *1981 r.    
66Kucharek Małgorzata *1988 r. Skierniewice    
67Kucharek Paweł *1984 r.    
68Leśniewicz Bogna *1981 r. Gdańsk    
69Lichman Anna z d. Lichtman *1986 r.    
70Łozińska Iwona *1984 r.    
71Maślankiewicz Adam *1983 r.    
72Maślankiewicz Joanna *1987 r.    
73Maślankiewicz Paweł *1983 r.    
74Matuszewska Anna z d. Kawicz *1983 r.    
75Matuszewska Katarzyna z d. Kruczek *1988 r. Kamień Pomorski    
76Matuszewski Łukasz *1984 r. Kamień Pomorski    
77Matuszewski Piotr *1985 r. Kamień Pomorski    
78Michalak Aleksandra z d. Szychowska *1983 r.    
79Michnowicz Paulina Magdalena *1989 r. Wałcz    
80Mikołajczyk Marcin *1983 r.    
81Mikołajczyk Marzena z d. Królak *1983 r.    
82Misiak Małgorzata *1988 r.    
83Misiak Michał *1983 r.    
84Misiak Sylwia *1980 r.    
85Misiura Karolina z d. Gawęcka *1989 r. Łowicz    
86Nitowska Iwona z d. Grodkowska *1983 r.    
87Nowińska-Ufa Paulina z d. Ufa *1989 r. Łowicz    
88Ochocka Anna z d. Gorzkiewicz *1983 r.    
89Olaszczyk Danuta Małgorzata z d. Kicińska *1983 r. Mirosławiec    
90Osypiuk Monika Anastazja z d. Warzybok *1981 r. Ruda Śląska    
91Owsiany Katarzyna *1982 r.   
92Paciorek Agata z d. Więcek *1983 r. Brzeziny    
93Paciorek Sławomir *1980 r. Łowicz    
94Pakuła vel Rutka - Krzostek Dorota Maria z d. Pakuła vel Rutka *1985 r. Warszawa    
95Pakuła vel Rutka Michał Wojciech *1983 r. Warszawa    
96Parikh Castle z d. Siniscrope *1984 r.    
97Pawlik Eliza Zofia *1985 r. Gdańsk    
98Plewka Beata z d. Kantorek *1982 r.    
99Pławska Olga *1989 r. Sulechów    
100Podczarski Piotr *1989 r.    
101Przybysz Magdalena Krystyna z d. Kowalczyk *1989 r. Garwolin    
102Raheem-Kreczmer Natalia z d. Raheem *1988 r.    
103Ratajczak Marceli *1985 r. Łowicz    
104Ruta Maciej *1985 r.    
105Rutkowski Andrzej *1984 r. Głowno    
106Rzepecka Ewa z d. Kazimierska *1982 r. Gdynia    
107Rzepecki Przemysław *1983 r. Gdynia    
108Sadowski Jakub *1985 r. Płock    
109Siemionow Agata z d. Szymczak *1983 r.    
110Siemionow Jerzy *1980 r. Szamotuły    
111Sieradzka Justyna Barbara z d. Święcicka *1982 r. Skwierzyna    
112Sinicrope Amber z d. Siniscrope *1989 r.    
113Sitek Joanna *1989 r.    
114Sołtysek Szymon Jędrzej *1980 r. Gdańsk    
115Stallard Aleksandra z d. Jakubowska *1982 r.    
116Staworzyńska Małgorzata Joanna *1986 r. Warszawa    
117Szczetnikowicz Susanne *1982 r.    
118Szychowski Piotr *1982 r.    
119Święcicki Tomasz *1981 r. Skwierzyna    
120Tomczak Anna z d. Gawęcka *1985 r. Łowicz    
121Tomczak Sławomir *1983 r.    
122Tomski Dawid *1988 r.    
123Ufa Daniel Przemysław *1985 r. Łódź    
124Ufa Justyna *1987 r.    
125Ufa Kamil Tomasz *1983 r. Łódź    
126Ufa Krystian *1980 r.    
127Ufa Łukasz *1983 r. Łódź    
128Ufa Magdalena z d. Sukiennik *1982 r.    
129Ufa Marcin *1981 r.    
130Ufa Marta *1983 r. Łowicz    
131Ufa Marzena z d. Kawecka *1986 r. Łódź    
132Ufa Rafał *1983 r.    
133Ufa Sylwia *1982 r.    
134Wielec Sebastian Michał *1989 r. Skierniewice    
135Wielec-Tomska Ewelina Katarzyna z d. Wielec *1988 r. Skierniewice    
136Wierucka Edyta z d. Kosmowska *1983 r. Głowno    
137Więcek Michał *1984 r.    
138Więcek Rafał *1980 r.    
139Wygoda Iwona z d. Zawisza *1983 r. Wałcz    
140Wzięch Damian *1982 r.    
141Wzięch Mariola z d. Kicińska *1988 r.    
142Zowczak Dorota *1984 r.    
143Zowczak Maciej *1983 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl