Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Rocznice
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks chronologiczny
1710-1719
1720-1729
1730-1739
1740-1749
1750-1759
1760-1769
1770-1779
1780-1789
1790-1799
1800-1809
1810-1819
1820-1829
1830-1839
1840-1849
1850-1859
1860-1869
1870-1879
1880-1889
1890-1899
1900-1909
1910-1919
1920-1929
1930-1939
1940-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009
2010-2019
2020-2029
Inne
Lista osób urodzonych pomiędzy 1870 a 1879
Indeks chronologiczny [1870 - 1879]
- 448
1
Andrzejczak Marianna
*1873 r.
+1880 r. Skaratki
2
Bakalarz Marianna z d. Strugińska
*29-07-1877 r. Reczyce
+24-08-1929 r. /Domaniewice/
3
Balik Franciszka z d. Gajda
*08-03-1872 r. Guźnia
+
4
Barański Tomasz
*13-08-1874 r. Dębowa Góra
+
5
Bartosiewicz Franciszka z d. Rutkowska
*01-10-1871 r.
+04-02-1954 r.
6
Białek Augustyn
*1873 r. Strzebieszew
+ /Domaniewice/
7
Bińczak Józefa z d. Fabiańska
*13-04-1878 r. Mastki
+10-04-1910 r. Retki
8
Bińczak Marianna z d. Skwarna
*1878 r. Niedzieliska
+
9
Błażejewska Katarzyna
*1872 r. Jamno
+
10
Błażejewska Marianna z d. Woźniak
*26-08-1876 r. Rząśno
+
11
Błażejewski Andrzej
*18-11-1877 r. Guźnia
+
12
Błażejewski Józef
*~ 1876 r.
+02-02-1877 r. Guźnia
13
Brudka Walenty
*1872 r. Rogóźno
+
14
Brudka Wiktoria z d. Zagajewska
*1878 r. Skaratki
+
15
Budzałek Marianna z d. Wiesiołek
*22-03-1872 r. Bocheń
+1929 r. Kuczków
16
Burzyński Jan
*1874 r. Skaratki
+
17
Burzyński Wojciech
*19-04-1879 r. Bocheń
+1912 r. Nadolna
18
Cieślak Michalina
*1874 r.
+
19
Cieślak Piotr
*31-01-1878 r. Jackowice
+04-02-1919 r. Jackowice Prymasowskie
20
Cieślak Piotr
*1877 r.
+
21
Cieślak Stanisław
*1872 r. Krzykosy
+11-06-1873 r. Krzykosy
22
Czubakowski Ignacy
*1879 r. Olszówka
+1880 r. Umień
23
Czubatka Agnieszka z d. Gajda
*06-10-1871 r. Guźnia
+1908 r. Seligów
24
Dobijańska Marianna z d. Kazimierska
*1877 r. Bocheń
+
25
Dobijański Paweł
*20-06-1879 r. Dąbkowice
+
26
Domińczak Andrzej
*1871 r. Pilaszków
+16-11-1918 r. Dąbkowice
27
Drozd Mikołaj Piotr
*09-09-1872 r. Bocheń
+12-02-1941 r. Guźnia
28
Druszcz Wojciech
*1876 r. Bocheń
+
29
Drużka Jan
*1873 r. Skaratki
+1939 r.
30
Działak Franciszek
*~ 1871 r.
+
31
Fijałkowski Kazimierz
*1879 r. Łaźniki
+
32
Gajda
*12-04-1872 r. Guźnia
+12-04-1872 r. Guźnia
33
Gajda Andrzej
*27-11-1874 r. Guźnia
+
34
Gajda Andrzej
*21-11-1872 r. Lisiewice
+
35
Gajda Feliks
*20-11-1878 r. Guźnia
+
36
Gajda Feliks
*31-03-1876 r. Guźnia
+1937 r. Pszczonów /Pszczonów/
37
Gajda Franciszek
*1879 r. Dąbkowice
+
38
Gajda Franciszek
*~ 1874 r.
+1929 r. Pilaszków
39
Gajda Józef
*27-02-1878 r. Lisiewice
+08-07-1932 r. /Chruślin/
40
Gajda Józef
*11-02-1870 r. Guźnia
+1945 r.
41
Gajda Katarzyna Elżbieta
*26-04-1873 r. Guźnia
+
42
Gajda Małgorzata
*08-07-1877 r. Guźnia
+
43
Gajda Marianna
*1874 r. Dąbkowice
+
44
Gajda Weronika
*06-01-1877 r. Lisiewice
+29-01-1877 r. Lisiewice
45
Gałaj Roch
*12-08-1879 r. Mystkowice
+09-01-1970 r. Mystkowice
46
Gałkowski Dominik
*05-08-1878 r. Zduny
+10-11-1941 r. Warszawa
47
Gałkowski Dominik
*02-08-1873 r. Zduny
+03-02-1876 r. Mikołajewek
48
Gałkowski Jan
*18-01-1876 r. Mikołajewek
+
49
Gasik Katarzyna
*20-10-1879 r. Jackowice
+
50
Głuszczyk Franciszek
*26-01-1876 r. Guźnia
+14-10-1876 r. Guźnia
51
Głuszczyk Jan
*09-07-1873 r. Guźnia
+
52
Głuszczyk Józefa
*13-03-1871 r. Okrent
+
53
Gnatowska Franciszka
*1874 r.
+
54
Gnatowski Maciej
*1878 r. Umień
+
55
Gnatowski Walenty
*1871 r.
+
56
Godziszewski Jan
*1873 r. Reczyce
+
57
Godziszewski Józef
*1878 r. Reczyce
+1885 r. Reczyce
58
Godziszewski Piotr
*1876 r. Reczyce
+
59
Goldas Bronisława z d. Życka
*1876 r. Lubiska
+
60
Goldas Jan
*22-09-1871 r. Długie
+
61
Goldas Stanisław
*1877 r. Długie
+
62
Golis Zofia z d. Jaros
*1871 r. Urzecze
+
63
Gołębiewska Marianna
*07-11-1878 r. Guźnia
+
64
Gołębiewski Marcin
*10-11-1874 r. Guźnia
+10-12-1874 r. Guźnia
65
Gołębiewski Tomasz
*17-12-1878 r. Guźnia
+
66
Góra Katarzyna z d. Zagajewska
*27-09-1871 r. Skaratki
+1953 r. Łódź
67
Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk
*10-06-1874 r. Zduny
+09-12-1908 r. Zduny
68
Górczyńska Franciszka z d. Bogusz
*1871 r. Dąbkowice
+
69
Górczyńska Marianna z d. Woźnicka
*21-10-1872 r. Szymanowice
+
70
Górczyński Piotr
*1875 r. Dąbkowice
+
71
Górczyński Walenty
*1874 r. Dąbkowice
+
72
Górczyński Wojciech
*1871 r. Dąbkowice
+
73
Grabowicz Franciszka
*1878 r. Skaratki
+09-07-1962 r. Chruślin
74
Grabowicz Franciszka z d. Kowalczyk
*1876 r. Skaratki
+
75
Grabowicz Marianna z d. Podkońska
*21-02-1879 r. Uchań
+
76
Gralak Józefa
*1875 r.
+
77
Graszka Magdalena z d. Grzelka
*1872 r. Skaratki
+1910 r. Skaratki
78
Grzelak Jan
*1870 r. Krępa
+
79
Grzelak Józefa z d. Gajda
*1875 r. Dąbkowice
+
80
Grzelka Marcjanna z d. Graszka
*17-01-1870 r. Skaratki
+
81
Gumińska Antonina z d. Wieczorek
*19-03-1878 r. Nadolna
+
82
Gusta Katarzyna z d. Tomala
*1879 r.
+
83
Gusta Piotr
*1872 r.
+
84
Guz Maciej
*1877 r.
+~ 1958 r. /Sobota/
85
Jabłońska Elżbieta
*27-06-1870 r. Strugienice
+
86
Jabłońska Małgorzata
*11-07-1871 r. Maurzyce
+
87
Jabłońska Marianna
*30-11-1879 r. Świące
+26-07-1886 r. Świące
88
Jabłońska Marianna
*11-07-1878 r. Maurzyce
+07-09-1878 r. Maurzyce
89
Jabłońska Marianna
*12-08-1874 r. Świące
+23-08-1874 r. Świące
90
Jabłoński Jakub
*02-07-1873 r. Maurzyce
+03-02-1929 r. Łódź
91
Jabłoński Jan
*31-12-1879 r. Maurzyce
+1939 r. Boczki Domaradzkie
92
Jabłoński Jan
*18-09-1875 r. Świące
+
93
Jabłoński Kacper
*13-01-1877 r. Świące
+
94
Jabłoński Piotr
*27-06-1878 r. Maurzyce
+21-12-1878 r. Maurzyce
95
Jabłoński Piotr
*14-10-1871 r. Maurzyce
+13-05-1872 r. Maurzyce
96
Jadach Tomasz
*1870 r. Skaratki
+1871 r. Skaratki
97
Jadach Weronika
*1873 r. Skaratki
+1882 r.
98
Jadach Weronika
*1872 r. Skaratki
+1872 r. Skaratki
99
Jamróz Józef
*1878 r. Skaratki
+
100
Jurga Maciej
*1872 r. Strzebieszew
+
101
Kamińska Marianna z d. Godziszewska
*27-03-1871 r. Reczyce
+
102
Kamiński Franciszek
*1875 r. Wrzeczko
+
103
Kamiński Jan
*1879 r. Wrzeczko
+
104
Kamiński Józef
*1876 r. Wrzeczko
+
105
Kamiński Józef
*~ 1875 r.
+
106
Kamiński Józef
*19-03-1872 r. Zduny
+15-12-1885 r. Zduny
107
Kamiński Piotr
*1872 r. Wrzeczko
+1908 r.
108
Kantorek Agnieszka z d. Mikołajczyk
*21-03-1877 r. Strugienice
+
109
Kantorek Anastazja z d. Sękalska
*1873 r. Domaniewice
+25-03-1914 r. Ziewaniczki
110
Kantorek Andrzej
*1875 r. Skaratki
+
111
Kantorek Franciszek
*1874 r. Skaratki
+1874 r. Skaratki
112
Kantorek Franciszka z d. Dróżka
*1875 r. Skaratki
+
113
Kantorek Grzegorz
*1873 r. Skaratki
+ /Domaniewice/
114
Kantorek Jan
*1877 r. Skaratki
+
115
Kantorek Jan
*1871 r. Skaratki
+
116
Kantorek Józefa
*15-02-1870 r. Skaratki
+
117
Kantorek Katarzyna
*1876 r. Skaratki
+1879 r.
118
Kantorek Marianna z d. Mrzygłóg
*1877 r. Skaratki
+˂ 1907 r.
119
Kantorek Marianna
*1871 r. Skaratki
+1896 r. Skaratki
120
Kantorek Stanisław
*1874 r. Skaratki
+
121
Kantorek Walenty
*13-02-1870 r. Skaratki
+1896 r. Skaratki
122
Kantorek Wawrzyniec
*1878 r. Skaratki
+
123
Kapusta Marianna z d. Gajda
*23-01-1871 r. Lisiewice
+
124
Karasek Ignacy
*1874 r. Reczyce
+
125
Karasek Józef
*1870 r. Reczyce
+
126
Kazimierska Agnieszka z d. Kucharek
*18-01-1875 r. Małszyce
+26-02-1932 r. /Chruślin/
127
Kazimierska Apolonia
*10-02-1879 r.
+27-12-1879 r.
128
Kazimierska Apolonia
*07-02-1873 r. Guźnia
+1878 r.
129
Kazimierska Katarzyna
*24-09-1873 r.
+
130
Kazimierska Marianna
*28-02-1874 r.
+
131
Kazimierski Antoni
*04-01-1878 r. Mystkowice
+
132
Kazimierski Feliks Wojciech
*29-08-1872 r.
+
133
Kazimierski Franciszek
*03-06-1875 r.
+16-01-1956 r. /Chruślin/
134
Kazimierski Ignacy
*25-11-1877 r.
+08-01-1944 r.
135
Kazimierski Jan
*24-10-1875 r. Guźnia
+19-08-1964 r. /Zduny/
136
Kazimierski Jan
*07-02-1873 r. Mystkowice
+27-12-1900 r. Mystkowice
137
Kazimierski Kazimierz
*20-02-1875 r.
+ /Chruślin/
138
Kazimierski Mateusz
*21-09-1871 r.
+
139
Kazimierski Michał
*29-09-1873 r.
+
140
Kazimierski Michał
*1873 r.
+20-09-1877 r. Bocheń
141
Kazimierski Piotr
*29-07-1875 r. Guźnia
+1901 r. Maków
142
Kazimierski Stanisław
*06-10-1870 r.
+
143
Kazimierski Szymon
*16-02-1878 r.
+14-05-1879 r.
144
Kaznowska Maria
*1873 r. Zimna Wódka
+
145
Kaznowska Marianna
*1878 r. Zimna Wódka
+
146
Kaznowski Marcin
*1874 r. Zimna Wódka
+
147
Kazyk Jan
*1876 r.
+
148
Kazyk Piotr
*1878 r. Zimna Woda
+
149
Kędziora Grzegorz
*1872 r. Strzebieszew
+
150
Kędziora Stanisław
*1876 r. Strzebieszew
+
151
Kierus Józef
*1870 r. Grudze
+
152
Kierus Katarzyna
*1870 r. Domaniewice
+
153
Klepaczka Jan
*25-07-1870 r. Jesienin
+
154
Klepaczka Marianna z d. Goldas
*16-01-1874 r. Długie
+
155
Knera Jan
*1879 r. Skaratki
+1879 r. Skaratki
156
Knera Jan
*1877 r. Skaratki
+
157
Knera Jan
*1872 r. Skaratki
+
158
Knera Łucja
*1870 r. Skaratki
+
159
Knera Marcjanna z d. Taras
*1870 r.
+
160
Knera Stanisław
*1875 r. Skaratki
+14-04-1908 r. Lisiewice
161
Knera Walenty
*1875 r. Skaratki
+1880 r. Skaratki
162
Knera Wawrzyniec
*1872 r. Skaratki
+
163
Kołodzińska Katarzyna
*1871 r. Sokolina
+
164
Konikowska Julianna z d. Sujkowska
*1873 r. Dąbkowice
+
165
Kopania Agnieszka z d. Pawłowicz
*1874 r. Strzebieszew
+
166
Korniak Anna
*1873 r. Zimna Woda
+
167
Korniak Franciszka
*1871 r. Zimna Wódka
+
168
Korniak Jan
*1872 r. Zimna Woda
+
169
Korniak Józef
*1876 r. Zimna Woda
+
170
Korniak Katarzyna
*1878 r. Zimna Woda
+
171
Korniak Maria
*1874 r. Zimna Woda
+
172
Korniak Michał
*1872 r. Zimna Wódka
+
173
Kosiorek Jakub
*1877 r. Rogóźno
+1878 r. Rogóźno
174
Kosiorek Jan
*1873 r. Skaratki
+
175
Kosiorek Małgorzata
*1877 r. Skaratki
+
176
Kosiorek Michał
*1874 r. Rogóźno
+
177
Kosiorek Piotr
*1871 r. Rogóźno
+1872 r. Rogóźno
178
Kosiorek Stanisław
*1870 r. Skaratki
+
179
Kosmowska Marianna z d. Bińczak
*07-07-1871 r. Rząśno
+
180
Kostrzewa Józef
*1877 r. Rogóźno
+
181
Kostusiak Anna z d. Wielemborek
*30-07-1876 r. Bąków Dolny
+
182
Kotecka Marianna z d. Ociela
*1875 r. Rogóźno
+
183
Kowalczyk Józef
*1879 r. Skaratki
+
184
Kowalczyk Katarzyna
*07-11-1878 r. Trąby
+08-03-1879 r. Trąby
185
Kowalczyk Katarzyna
*1877 r. Skaratki
+
186
Kowalczyk Marianna
*25-06-1871 r. Trąby
+13-02-1872 r. Trąby
187
Kowalczyk Mateusz
*12-09-1871 r. Trąby
+13-08-1877 r. Trąby
188
Kowalska Józefa z d. Warda
*1871 r. Skaratki
+
189
Kowalski Wojciech
*1871 r. Domaniewice
+
190
Kret Marcjanna z d. Wiesiołek
*11-10-1877 r. Bocheń
+
191
Kret Marcjanna z d. Tomala
*1877 r.
+
192
Królikowski Konstanty
*07-04-1875 r. Złaków Kościelny
+19-07-1905 r. Jackowice
193
Krukowska Franciszka z d. Kucińska
*1878 r. Stroniewice
+
194
Krukowska Małgorzata z d. Pająk
*16-03-1877 r. Stroniewice
+08-11-1959 r.
195
Krukowska Marianna
*1875 r. Skaratki
+
196
Krukowski Józef
*1878 r. Skaratki
+1905 r.
197
Kucharek Wincenty
*20-01-1875 r. Małszyce
+15-11-1949 r.
198
Kucińska Franciszka z d. Pel
*1874 r. Skaratki
+
199
Kucińska Józefa
*1874 r. Skaratki
+
200
Kucińska Marianna
*1877 r. Strzebieszew
+1881 r. Strzebieszew
201
Kucińska Marianna
*1875 r. Stroniewice
+
202
Kucińska Marianna
*1870 r. Jamno
+
203
Kuciński
*1879 r. Jamno
+
204
Kuciński Andrzej
*1873 r. Stroniewice
+
205
Kuciński Andrzej
*1870 r. Skaratki
+
206
Kuciński Antoni
*1872 r.
+
207
Kuciński Grzegorz
*1875 r. Strzebieszew
+20-02-1936 r. Helenów
208
Kuciński Jan
*1876 r. Skaratki
+
209
Kuciński Józef
*1873 r. Sapy
+
210
Kuciński Piotr
*1879 r. Skaratki
+1913 r. Skaratki
211
Kuciński Piotr
*1875 r. Reczyce
+1915 r. Reczyce
212
Kuciński Walenty
*1872 r.
+~ 1954 r.
213
Kunecka Marianna z d. Parys
*1874 r.
+
214
Lasota Emilia
*1878 r. Umień
+
215
Lasota Józefa
*1872 r.
+
216
Lasota Roch
*1875 r.
+
217
Lebioda Agata z d. Kantorek
*10-03-1872 r. Skaratki
+
218
Lebioda Franciszek
*17-03-1872 r.
+21-10-1939 r. Lisiewice
219
Lebioda Ignacy
*01-09-1870 r. Trąby
+21-01-1874 r. Trąby
220
Lebioda Marianna z d. Mikołajczyk
*11-05-1873 r. Wierznowice
+
221
Lebioda Piotr
*27-07-1870 r. Zduny
+
222
Leśnikowska Paulina z d. Jaskulska
*1877 r.
+13-01-1959 r.
223
Leśnikowski Stanisław
*09-04-1878 r. Lipa
+22-07-1954 r.
224
Liberska Józefa z d. Ziarnik
*1871 r. Skaratki
+
225
Linart Marcjanna z d. Mielczarek
*03-11-1870 r. Guźnia
+11-07-1923 r. Guźnia
226
Majcher Jan
*1879 r. Skaratki
+1879 r. Skaratki
227
Majewska Agata
*26-01-1871 r. Skaratki
+30-01-1871 r. Skaratki
228
Majewska Józefa
*1872 r. Skaratki
+
229
Majewska Katarzyna z d. Wielec
*1877 r. Skaratki
+
230
Majewska Marianna z d. Wielec
*1874 r. Skaratki
+
231
Majewska Marianna
*1871 r. Skaratki
+
232
Majewski Jan
*1878 r. Skaratki
+1902 r.
233
Majewski Józef
*04-03-1870 r. Skaratki
+01-04-1870 r. Skaratki
234
Majewski Paweł
*1874 r. Skaratki
+1900 r. Skaratki
235
Majewski Stanisław
*1877 r. Skaratki
+
236
Majewski Stanisław
*1874 r. Skaratki
+1892 r. Skaratki
237
Małecka Marianna
*1878 r. Reczyce
+1879 r. Reczyce
238
Małecki Jan
*1879 r. Reczyce
+1880 r. Reczyce
239
Mamońska Apolonia z d. Witulska
*1875 r.
+
240
Mamońska Józefa
*1877 r.
+
241
Mamońska Stanisława
*1875 r.
+
242
Mamońska Weronika
*15-08-1876 r. Tarnówka
+
243
Mamoński Józef
*1873 r.
+1874 r.
244
Mamoński Tomasz
*22-10-1873 r. Tarnówka
+
245
Mamoński Władysław
*1879 r. Hilarów
+
246
Marczewska Marianna z d. Gałkowska
*05-12-1870 r. Zduny
+
247
Markowicz Wincenty
*1873 r. Kawęczyn
+
248
Marszałek Jan
*08-02-1870 r. Mystkowice
+31-03-1870 r. Mystkowice
249
Marszałek Józef
*18-03-1874 r. Mystkowice
+16-09-1939 r. Mystkowice
250
Marszałek Marianna z d. Borowska
*1879 r. Pszczonów
+
251
Marszałek Marianna
*09-12-1870 r. Mystkowice
+26-12-1870 r. Mystkowice
252
Marszałek Piotr
*19-01-1876 r. Mystkowice
+1943 r. Pszczonów
253
Marszałek Sabina z d. Wójcik
*1879 r. Mystkowice
+
254
Matyjasik Wojciech
*22-04-1870 r. Stroniewice
+
255
Michalak Antoni
*30-12-1878 r. Drogusza
+ /Stary Waliszew/
256
Mielczarek Helena
*10-09-1875 r. Guźnia
+30-09-1875 r. Guźnia
257
Mielczarek Jan
*19-01-1872 r. Mystkowice
+
258
Mielczarek Piotr
*1874 r.
259
Mielczarek Szymon
*25-10-1873 r. Guźnia
+01-12-1874 r. Guźnia
260
Mikołajczyk Anna z d. Jarota
*16-07-1872 r. Strugienice
+1916 r. Seligów
261
Mikołajczyk Józef
*01-03-1873 r. Zduny
+
262
Mikołajczyk Ludwik
*23-08-1871 r. Zduny
+06-11-1877 r. Zduny
263
Mikołajczyk Marianna
*01-04-1875 r. Strugienice
+30-03-1882 r. Strugienice
264
Mikołajczyk Michał
*24-09-1870 r. Wierznowice
+10-08-1963 r. Leżenica Kolonia /Leżenica/
265
Milczarek Agnieszka z d. Graczyk
*1876 r. Łyszkowice
+
266
Milczarek Anna z d. Sujkowska
*1874 r. Pilaszków
+17-02-1903 r. Jamno
267
Milczarek Franciszek
*02-09-1878 r. Guźnia
+
268
Milczarek Franciszek
*1876 r. Kalenice
+15-07-1913 r. Łagów
269
Milczarek Jan
*1871 r.
+
270
Mroczek Władysława z d. Wąsalska
*1879 r.
+
271
Mrowiec Teodor
*04-04-1879 r.
+03-01-1961 r. Kraków
272
Niewięgłowski Stanisław
*1879 r.
+13-12-1950 r. Biorków Mały /Biorków Wielki/
273
Ochman Józef
*12-03-1873 r. Lisowice
+
274
Ochman Waleria z d. Baczyńska
*1879 r. Jeziorko
+
275
Ociela Jan
*1872 r. Rogóźno
+
276
Ociela Józef
*1878 r. Rogóźno
+
277
Ociela Marianna
*07-08-1871 r. Rogóźno
+08-03-1872 r. Bocheń
278
Oraczyńska Franciszka z d. Warda
*1873 r.
+01-01-1940 r. Chruślin
279
Osuwniak Wiktoria z d. Pawłowicz
*1876 r. Strzebieszew
+1905 r. Strzebieszew
280
Pająk Katarzyna
*1872 r. Stroniewice
+
281
Pająk Marianna
*1879 r. Stroniewice
+
282
Pająk Marianna z d. Knera
*1878 r. Dąbkowice
+
283
Parys Franciszek
*1876 r. Strzebieszew
+
284
Parys Józef
*1879 r. Strzebieszew
+
285
Parys Marianna
*1871 r.
+
286
Pawełkowicz Franciszek
*1876 r. Reczyce
+
287
Pawełkowicz Katarzyna
*1873 r. Reczyce
+
288
Pawlata Roman
*09-08-1877 r. Trąby
+
289
Pawlata Wawrzyniec
*04-08-1877 r. Lisiewice
+
290
Pawłowicz Józef
*1878 r. Strzebieszew
+
291
Pel Franciszek
*1870 r. Skaratki
+
292
Pel Grzegorz
*1875 r. Skaratki
+1879 r. Skaratki
293
Pel Józef
*1872 r. Skaratki
+
294
Pel Józef
*1872 r. Skaratki
+22-11-1902 r. Skaratki
295
Pel Małgorzata
*1878 r. Skaratki
+1881 r. Skaratki
296
Piasta Augustyn
*27-08-1870 r. Mystkowice
+
297
Piasta Małgorzata z d. Marszałek
*06-03-1878 r. Mystkowice
+
298
Pietrasik Marianna
*17-09-1878 r. Tworzyjanki
+
299
Pietrzak Józefa
*17-09-1878 r. Tworzyjanki
+
300
Pietrzak Małgorzata z d. Kosiorek
*1879 r. Rogóźno
+
301
Pietrzak Tomasz
*12-12-1878 r. Gaj
+
302
Pietrzak Zofia
*11-03-1873 r. Tworzyjanki
+
303
Plewka Marcin
*1872 r. Wola Mąkolska
+
304
Płacheta Agnieszka
*1874 r. Dąbkowice
+
305
Płacheta Józef
*1877 r. Dąbkowice
+
306
Płacheta Wojciech
*1871 r. Dąbkowice
+1926 r. Dąbkowice
307
Podgórska Agnieszka
*06-01-1875 r. Kadzielin
+
308
Podgórska Marianna
*29-07-1871 r. Kadzielin
+
309
Podsędek Antoni
*1878 r.
+1921 r. Wygoda
310
Polit Józef
*1878 r. Strzebieszew
+
311
Polit Józefa z d. Adamczyk
*15-11-1875 r. Koźle
+
312
Polit Marianna z d. Kucińska
*1872 r.
+
313
Polit Stanisław
*1877 r. Strzebieszew
+
314
Protekta Katarzyna z d. Jabłońska
*10-11-1879 r. Maurzyce
+18-02-1908 r. Szymanowice
315
Przybysz Franciszka z d. Tomala
*08-03-1879 r. Zduny
+
316
Raczkowska Waleria
*16-05-1873 r. Bugaj
+13-10-1896 r. Bugaj
317
Ragan Jan
*1873 r. Zimna Woda
+
318
Ragan Katarzyna
*1878 r. Zimna Woda
+
319
Ragan Michał
*1871 r. Zimna Woda
+
320
Ragan Rozalia
*1875 r. Zimna Woda
+
321
Redo Adam
*09-12-1876 r. Zalesie
+
322
Redo Antoni
*28-05-1876 r. Bocheń
+14-09-1877 r. Bocheń
323
Redo Filip
*26-04-1875 r. Bocheń
+27-10-1875 r. Bocheń
324
Redo Jan
*20-10-1875 r. Maurzyce
+05-11-1875 r. Maurzyce
325
Redo Wojciech
*25-03-1874 r. Bocheń
+24-09-1877 r. Bocheń
326
Romaniszyn
*1878 r. Zimna Wódka
+
327
Romaniszyn Józef
*1872 r. Zimna Wódka
+
328
Romaniszyn Ludwika
*1874 r. Zimna Wódka
+
329
Roszewska Barbara Ewa z d. Marszałek
*04-12-1871 r. Mystkowice
+15-09-1928 r. Mystkowice
330
Różycki Jan
*1873 r. Okrent
+04-08-1920 r. Rydwan
331
Ruta Jan
*1877 r. Skaratki
+˂ 1915 r.
332
Ruta Marianna z d. Wilk
*1873 r. Skaratki
+
333
Rutkowska Apolonia z d. Grygielska
*1872 r.
+
334
Rutkowska Marianna
*1879 r. Domaniewice
+
335
Rutkowski Józef
*1873 r. Domaniewice
+
336
Rutkowski Walenty
*1876 r. Domaniewice
+
337
Rybus Elżbieta
*08-07-1871 r. Bocheń
+17-11-1873 r. Bocheń
338
Rybus Franciszka
*08-03-1875 r. Bocheń
+
339
Rybus Henryk
*19-01-1873 r. Bocheń
+08-03-1961 r. Wola Kałkowa
340
Rybus Jan
*06-02-1877 r. Bocheń
+
341
Rychlik Marianna z d. Włostek
*28-07-1878 r. Wola Mąkolska
+
342
Rynkiewicz Józefa
*1877 r. Domaniewice
+27-02-1910 r. Wymysłów
343
Sękalska Jadwiga
*1874 r. Domaniewice
+
344
Sękalska Marianna
*1878 r. Domaniewice
+1891 r. Domaniewice
345
Sękalski Józef
*1876 r. Domaniewice
+
346
Sianoszek Franciszek
*30-07-1875 r. Wygoda
+07-08-1934 r. Wygoda
347
Sobieszek Marianna z d. Kazimierska
*16-06-1876 r. Mystkowice
+
348
Sobieszek Marianna z d. Kowalczyk
*26-01-1876 r. Trąby
+03-04-1949 r. Łowicz
349
Sobieszek Mikołaj
*19-11-1875 r. Lisiewice
+
350
Sokół Agnieszka z d. Ziarnik
*1874 r. Skaratki
+
351
Sołtan Józefa z d. Kierus
*1876 r. Grudze
+
352
Sołtyszewski Wojciech
*08-03-1879 r. Guźnia
+15-12-1910 r. Guźnia
353
Sołtyszewski Wojciech
*03-02-1878 r. Bocheń
+
354
Sołtyszewski Wojciech
*~ 1870 r.
+01-06-1918 r. Rulice
355
Sójkowski Józef
*1879 r. Pilaszków
+
356
Sójkowski Piotr
*1872 r. Pilaszków
+
357
Stangreciak Józefa z d. Pająk
*1870 r. Stroniewice
+
358
Staniecki Stanisław
*23-08-1871 r. Seligi
+
359
Staworzyńska Karolina z d. Smulikowska
*15-12-1876 r. Nowy Korczyn
+
360
Staworzyńska Marianna
*1871 r. Jarosławiec
+
361
Stępień Wiktoria z d. Fabiańska
*12-12-1873 r. Dąbrówka
+
362
Sujkowska Joanna z d. Gajda
*1877 r. Dąbkowice
+
363
Sujkowska Marianna z d. Domińczak
*1879 r. Pilaszków
+
364
Sujkowski Antoni
*1871 r. Dąbkowice
+
365
Sujkowski Antoni
*1870 r. Pilaszków
+
366
Sujkowski Jan
*1873 r. Dąbkowice
+
367
Szafrański Ignacy
*1877 r.
+
368
Szafrański Józef
*1871 r.
+
369
Szafrański Stanisław
*1875 r.
+
370
Szymczak Józef
*1878 r. Reczyce
+
371
Szymczak Józefa z d. Strugińska
*28-03-1879 r. Reczyce
+18-06-1972 r. Łowicz
372
Tomala Agnieszka
*1876 r.
+1878 r.
373
Tomala Kunegunda
*02-03-1872 r. Zduny
+
374
Tomala Marianna
*1875 r.
+
375
Tomala Piotr
*1874 r.
+
376
Tomala Tekla
*13-09-1876 r. Zduny
+
377
Tomaszewski Edmund
*02-10-1878 r. Łódź
+25-05-1944 r. Łódź /Łódź/
378
Tomsio Michalina z d. Staworzyńska
*29-09-1871 r.
+15-10-1943 r. Rudnik nad Sanem /Sosnowiec/
379
Urbanek Bartłomiej
*24-07-1877 r. Maurzyce
+
380
Urbanek Jan
*20-05-1875 r. Maurzyce
+18-01-1935 r. Maurzyce
381
Urbanek Józef
*11-03-1871 r. Maurzyce
+
382
Urbanek Marianna
*18-01-1872 r. Maurzyce
+
383
Walaszczak Józefa
*1871 r.
+1873 r.
384
Walaszczak Marianna
*1877 r.
+
385
Walaszczak Walenty
*1870 r.
+1873 r.
386
Warda Franciszka z d. Zuchora
*1874 r. Skaratki
+
387
Warda Józef
*1879 r. Skaratki
+
388
Warda Julianna z d. Kosiorek
*1875 r. Skaratki
+
389
Warda Katarzyna
*1879 r. Skaratki
+
390
Warda Katarzyna
*1877 r. Skaratki
+1879 r. Skaratki
391
Warda Katarzyna
*1877 r. Rogóźno
+1877 r. Rogóźno
392
Warda Kazimierz
*1875 r. Skaratki
+1877 r. Skaratki
393
Warda Ludwik
*1874 r. Skaratki
+1914 r. Skaratki
394
Warda Marianna
*1879 r. Skaratki
+
395
Warda Petronela
*1872 r. Skaratki
+1872 r.
396
Warda Stanisław
*1873 r. Skaratki
+
397
Warda Szczepan
*1870 r. Rogóźno
+1912 r. Rogóźno
398
Warda Tomasz
*1876 r. Skaratki
+
399
Warda Zofia
*1870 r.
+1872 r.
400
Wawrzonowski Jan
*1875 r. Jeżów
+
401
Wawrzyńczak Jan
*1876 r. Grudze
+
402
Wąsalska Marianna
*1876 r.
+
403
Wesołowski Józef
*1870 r. Sobocka Wieś
+
404
Wieczorek Antoni
*1879 r. Zalesie
+
405
Wieczorek Antonina
*1875 r.
+
406
Wieczorek Apolonia
*1878 r. Długie
+
407
Wieczorek Józef
*07-09-1872 r. Długie
+1877 r. Długie
408
Wieczorek Józef
*29-02-1872 r. Długie
+1873 r.
409
Wieczorek Józefa
*1874 r. Długie
+
410
Wieczorek Marianna
*08-08-1874 r. Jeziorko
+
411
Wieczorek Marianna
*1870 r. Jeziorko
412
Wielec Józef
*1879 r. Skaratki
+
413
Wielec Marcjanna
*1875 r. Skaratki
+1881 r. Skaratki
414
Wielec Piotr
*1878 r.
+1911 r. Reczyce
415
Wielemborek Katarzyna z d. Frankowska
*03-04-1879 r. Jackowice
+
416
Wielemborek Wawrzyniec
*22-07-1874 r. Bąków Dolny
+
417
Wiercioch Jan
*28-08-1877 r. Strugienice
+1957 r. /Bąków Górny/
418
Wiesiołek Andrzej
*1874 r. Zawady
+
419
Wiesiołek Jan
*19-08-1879 r. Bocheń
+22-09-1879 r. Bocheń
420
Wiesiołek Jan
*26-08-1876 r. Bocheń
+28-11-1878 r. Bocheń
421
Wiesiołek Józefa
*1879 r. Czatolin
+1880 r. Czatolin
422
Wiesiołek Józefa z d. Doroba
*1870 r. Jamno
+1921 r. Zawady
423
Wiesiołek Maciej Józef
*19-02-1872 r. Bocheń
+
424
Wiesiołek Piotr
*19-08-1879 r. Bocheń
+09-09-1879 r. Bocheń
425
Wiesiołek Tomasz
*17-12-1874 r. Bocheń
+1919 r. Łowicz
426
Wiesiołek Wiktoria z d. Kruczyńska
*1874 r. Trofimów
+
427
Wiesiołek Wojciech
*09-04-1878 r. Bocheń
+
428
Wilk Jan
*1876 r. Skaratki
+
429
Wilk Jan
*1871 r. Skaratki
+
430
Wilk Marianna
*1877 r. Skaratki
+
431
Wilk Marianna
*1875 r. Skaratki
+
432
Wilk Marianna
*1871 r. Skaratki
+
433
Wilk Paweł
*1874 r. Skaratki
+
434
Witerek Balbina z d. Gajda
*31-03-1876 r. Guźnia
+
435
Włodarczyk Marek
*1879 r. Jamno
+
436
Wojciechowska Marianna z d. Płacheta
*1879 r. Dąbkowice
+
437
Wójcik Feliks
*19-11-1875 r. Wiskienica
+20-10-1949 r. /Bąków Górny/
438
Wójcik Ignacy
*11-08-1878 r. Strugienice
+
439
Wójcik Wiktoria z d. Jabłońska
*08-12-1874 r. Maurzyce
+
440
Wróbel Agnieszka z d. Mielczarek
*13-01-1877 r. Mystkowice
+01-11-1909 r. Mystkowice
441
Wróbel Józef
*16-01-1874 r. Wierznowice
+
442
Zagajewska Józefa
*1872 r. Skaratki
+
443
Zagajewski Antoni
*1878 r. Skaratki
+
444
Zagajewski Jan
*1876 r.
+
445
Zagajewski Jan
*1873 r. Skaratki
+
446
Ziarnik Stanisław
*1877 r. Skaratki
+1879 r. Skaratki
447
Znyk Marianna z d. Wielemborek
*27-08-1878 r. Bąków Dolny
+02-04-1950 r. /Bąków Górny/
448
Żak Petronela z d. Jadach
*1876 r. Skaratki
+
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL