Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 2010 a 2019Indeks chronologiczny [2010 - 2019] - 88

1...  *2015 r.    
2Aronsson Lily Nicole *2015 r. Eskilstuna    
3Chmielewska Kalina *2018 r.    
4Chmielewska Róża *2015 r.    
5Chrul Jakub *2015 r.    
6Cłapińska Łucja *2017 r. Wrocław    
7Cłapińska Nela Anastazja *2016 r.    
8Czapp Florence Grace *2013 r.    
9Czapp Henry Joseph *2014 r.    
10Dąbrowska Zofia *2015 r.    
11Dąbrowski Wojciech *2017 r.    
12Felczyński Gabriel *2017 r.    
13Galbarczyk Laura *2018 r. Warszawa    
14Gapiński Igor *2016 r.    
15Gidaszewska Maja *2011 r.    
16Górny  *2014 r.    
17Górny  *2016 r.    
18Górski Fabian *2012 r.    
19Gwóźdź Aleksandra *2017 r. Zgierz    
20Gwóźdź Hanna *2011 r.    
21Janowski Karol *2010 r. Bytom    
22Jączkowska Maja *2012 r.    
23Jączkowski Jakub *2015 r.    
24Kamelak Aleksandra *2014 r. Sochaczew    
25Kamelak Antoni *2016 r. Sochaczew    
26Kamelak Maria *2012 r. Skierniewice    
27Kantorek Aleksander Robert *2012 r. Łódź    
28Kantorek Antoni Marek *2012 r.    
29Kantorek Cezary *2011 r. Sulechów    
30Kantorek Ewelina *2011 r.    
31Kantorek Iga *2014 r.    
32Kantorek Maksymilian *2010 r.    
33Kantorek Natalia *2012 r. Łódź    
34Kantorek Szymon *2013 r.    
35Kazimierski Fryderyk *2013 r. Gdańsk    
36Kiedos Sz. *2017 r.    
37Kłys Stanisław *2015 r.    
38Kot  *2013 r.    
39Kreczmer Antoni *2017 r.    
40Kreczmer Witold *2019 r.    
41Kruk Gracjan *2012 r.    
42Kruk Kacper *2013 r. Łowicz    
43Kruk Mikołaj *2010 r.    
44Kuciński Nikodem *2010 r. Głowno    
45Matuszewska Antonina *2015 r.    
46Matuszewska Hanna *2013 r.    
47Matuszewski Jakub *2012 r.    
48Michalak  *2014 r.    
49Mikołajczyk Anna *2012 r.    
50Misiura Nina *2014 r. Łowicz    
51Nowiński Aleksander *2017 r. Łowicz    
52Ochocki Krzysztof *2011 r.    
53Olaszczyk Karol *2011 r.    
54Osypiuk Piotr *2012 r. Ruda Śląska    
55Owsiany Julia *2011 r.   
56Paciorek Alan *2010 r. Łowicz    
57Pakulski Franciszek *2014 r.    
58Piaskowska Anna *2015 r. Poznań    
59Piaskowska Łucja *2015 r. Poznań    
60Pióro  *2013 r.    
61Plewka Mikołaj *2012 r.    
62Podczarska  *2015 r.    
63Podczarski Paweł *2013 r.    
64Rutkowska Maria *2013 r. Radom    
65Rzepecka Marcelina Maria *2015 r.    
66Rzepecki Jan Przemysław *2013 r. Gdynia    
67Rzepecki Tymoteusz Tomasz *2016 r. Gdańsk    
68Sieradzka Aniela Lucyna *2019 r.    
69Sieradzki Grzegorz Radomir *2014 r. Poznań    
70Sieradzki Marek *18-06-2018 r. Poznań +18-06-2018 r. Poznań /Kicin/   
71Stallard  *2019 r.    
72Stolarczyk Sonia *2013 r. Łódź    
73Szczepaniak Igor *2011 r.    
74Święcicka Julia *2019 r. Skwierzyna    
75Tepczyński Felipe *2013 r. Amsterdam    
76Tepczyński Jan *2014 r. Amsterdam    
77Ufa Benedykt *2019 r.    
78Ufa Liwia *2018 r. Łódź    
79Ufa Miłosz *2014 r.    
80Ufa Pola *2013 r. Łyszkowice    
81Ufa Wojciech *2011 r.    
82Wierucka  *2019 r.    
83Wierucka Maja *2017 r.    
84Wierucki Igor *2010 r.    
85Wygoda Natalia *2016 r.    
86Wygoda Stanisław *2018 r.    
87Wzięch Michał *2010 r.    
88Zowczak Amelia Stefania *2011 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl