Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1860 a 1869Indeks chronologiczny [1860 - 1869] - 309

1Adach Jan *1865 r. Skaratki   
2Adach Józefa z d. Kosiorek *18-11-1867 r. Skaratki   
3Adach Stanisław *1868 r. Skaratki   
4Ambrozińska Marianna z d. Wieczorek *02-04-1867 r. Długie +14-10-1936 r. Rewica /Świny/   
5Ambroziński Paweł *16-01-1863 r. Marianów +01-02-1913 r. Rewica /Świny/   
6Bakalarz Józef *10-03-1867 r. Stare Grudze   
7Baran Katarzyna z d. Gołębiewska *25-08-1862 r. Bocheń   
8Bińczak Jan *22-10-1864 r. Rząśno +22-07-1871 r. Rząśno   
9Bińczak Józefa *29-10-1866 r. Rząśno +07-01-1875 r. Rząśno   
10Bińczak Marianna *14-07-1862 r. Rząśno   
11Bińczak Paweł *12-01-1861 r. Rząśno   
12Bińczak Petronela z d. Jabłońska *29-05-1862 r. Maurzyce   
13Bińczak Stanisław *30-03-1869 r. Rząśno   
14Błażejewska Franciszka z d. Nadolska *1868 r. Wymysłów  
15Błażejewska Marianna z d. Golis *29-04-1862 r. Mastki +26-02-1920 r.   
16Błażejewska Marianna z d. Walak *~ 1863 r. +27-11-1892 r. Ziewanice  
17Błażejewski Antoni *01-07-1866 r. Domaniewice  
18Błażejewski Grzegorz *14-03-1861 r. Domaniewice  
19Błażejewski Jan *17-12-1863 r. Domaniewice  
20Błażejewski Tomasz *1866 r. Jamno   
21Błażejewski Wojciech *~ 1860 r. +18-06-1862 r. Domaniewice  
22Bogusz Eleonora *18-02-1865 r. Maurzyce   
23Czuba Franciszka *04-11-1863 r. Skaratki +22-12-1865 r. Skaratki   
24Czuba Katarzyna *03-11-1860 r. +1874 r.   
25Deka Wojciech *28-02-1860 r. Bocheń +30-09-1882 r.   
26Dombrowska Marianna z d. Gajda *22-10-1868 r. Guźnia +17-01-1962 r. Guźnia   
27Doroba Anna *10-06-1861 r. Reczyce   
28Doroba Antoni *05-06-1861 r. Reczyce   
29Doroba Marianna *1869 r. Reczyce   
30Drużka Marianna z d. Kantorek *22-06-1866 r. Skaratki   
31Felczyńska Marianna z d. Kucińska *1862 r. Skaratki   
32Fiałek Małgorzata *1861 r. Bocheń +1862 r. Bocheń   
33Fiałek Marianna *1863 r. Bocheń   
34Gajda  *1865 r. +1865 r. Guźnia   
35Gajda  *24-06-1869 r. +24-06-1869 r. Guźnia   
36Gajda Agnieszka *1863 r. Guźnia +1865 r. Guźnia   
37Gajda Franciszek *25-03-1867 r. Guźnia   
38Gajda Jan *1864 r. Guźnia +13-10-1873 r. Guźnia   
39Gajda Magdalena *1861 r. Guźnia +1861 r. Guźnia   
40Gajda Małgorzata z d. Sujkowska *1864 r. Dąbkowice   
41Gajda Marcjanna *24-10-1865 r. Guźnia   
42Gajda Marianna z d. Gałaj *1864 r. Mystkowice   
43Gajda Marianna z d. Sujkowska *18-10-1866 r. Dąbkowice   
44Gajda Paweł *08-01-1861 r. Guźnia +1864 r. Guźnia   
45Gajda Wojciech *1862 r. Guźnia +1924 r. Ostrów   
46Gajda Wojciech *04-03-1862 r. Guźnia +18-12-1935 r. Augustów   
47Gałaj Marianna z d. Gajda *03-05-1864 r. Guźnia   
48Gałaj Marianna z d. Urbanek *18-10-1867 r. Maurzyce   
49Gładys Małgorzata z d. Kamińska *12-11-1862 r. Wrzeczko   
50Gnatowska Antonina z d. Mamońska *17-04-1868 r. Tarnówka +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/   
51Gnatowski Antoni *~ 1865 r. Umień +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/   
52Gołębiewska Małgorzata *15-11-1864 r. Bocheń   
53Gołębiewska Marianna *16-10-1865 r. Bocheń   
54Gołębiewska Marianna *16-06-1869 r. Guźnia +27-10-1873 r. Guźnia  
55Gołębiewski Franciszek *05-10-1866 r. Guźnia +1913 r. Seligów  
56Gołębiewski Jan *18-06-1860 r. Bocheń   
57Gołębiewski Józef *1864 r. Guźnia +02-11-1866 r. Guźnia  
58Góra Izydor *29-03-1866 r. Reczyce +12-09-1927 r. Kołacin  
59Górczyński Antoni *1865 r. Dąbkowice   
60Górczyński Jan *09-12-1867 r. Dąbkowice   
61Górczyński Wawrzyniec *1864 r. Dąbkowice   
62Grabowicz Jan *1866 r. Krępa   
63Grabowska Łucja z d. Karasek *1867 r. Reczyce   
64Gralak Andrzej *1868 r.   
65Gralak Józef *1862 r. +1863 r.   
66Gralak Rozalia *~ 1869 r. +1872 r.   
67Gralak Wojciech *1864 r.   
68Graszka Franciszka *06-09-1862 r. Skaratki   
69Graszka Michał *06-09-1862 r. Skaratki   
70Grygielska Antonina *1868 r.   
71Grygielski Adam *1865 r. +1873 r.   
72Grygielski Józef *1864 r. +1864 r.   
73Grygielski Michał *1861 r.   
74Grzelak Franciszka z d. Gralak *~ 1860 r.   
75Grzelka Łukasz *15-10-1864 r. Skaratki   
76Gusta Szymon *21-10-1860 r. Bocheń +1860 r.   
77Hekner Marianna z d. Jaśniewska *1862 r. Chruślin   
78Jabłońska Elżbieta z d. Wieczorek *1861 r. Strzelcew   
79Jabłońska Katarzyna *29-10-1868 r. Maurzyce   
80Jabłońska Magdalena z d. Rolewska *1868 r. Szymanowice   
81Jabłońska Marianna *24-03-1862 r. Maurzyce +01-01-1878 r. Maurzyce   
82Jabłońska Zofia *06-04-1860 r. Strugienice   
83Jabłoński Antoni *29-05-1863 r. Strugienice   
84Jabłoński Jakub *11-07-1864 r. Maurzyce +07-08-1865 r. Maurzyce   
85Jabłoński Jakub *22-07-1869 r. Maurzyce +11-08-1869 r. Maurzyce   
86Jabłoński Jan *13-10-1869 r. Maurzyce   
87Jabłoński Józef *01-03-1860 r. Maurzyce +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie   
88Jabłoński Ludwik *25-08-1867 r. Maurzyce   
89Jabłoński Tomasz *13-12-1864 r. Maurzyce   
90Jabłoński Walenty *25-01-1860 r. Maurzyce   
91Jadach Marianna *~ 01-1867 r. +26-03-1867 r. Skaratki   
92Janus Józef *10-03-1860 r. Stroniewice   
93Jaśniewski Józef Kalasanty *1865 r. Chruślin +10-04-1867 r. Chruślin   
94Kałuża Marianna z d. Knera *03-07-1864 r. Skaratki   
95Kałuża Stanisław *1868 r. Mąkolice   
96Kamiński Franciszek *05-02-1861 r. Wrzeczko   
97Kamiński Jan *08-08-1868 r. Zduny   
98Kamiński Józef *19-02-1866 r. Wrzeczko   
99Kamiński Łukasz *16-10-1866 r. Zduny   
100Kantorek Agata *27-01-1865 r. Skaratki   
101Kantorek Andrzej *30-11-1864 r. Skaratki +17-09-1865 r. Skaratki   
102Kantorek Anna z d. Błażejewska *1869 r. Domaniewice +˃ 1922 r.   
103Kantorek Antonina z d. Dobijańska *11-01-1861 r. Dąbkowice + /Grodzisk Mazowiecki/   
104Kantorek Franciszka z d. Kwapińska *1864 r. Stare Grudze   
105Kantorek Franciszka z d. Moskwa *1867 r. Skaratki +1903 r.   
106Kantorek Jan *31-08-1860 r. Skaratki + /Navasota/   
107Kantorek Józef *08-03-1862 r. Skaratki +02-01-1913 r. Mystkowice   
108Kantorek Józef *15-11-1862 r. Skaratki +03-07-1864 r. Skaratki   
109Kantorek Józef *18-06-1864 r. Skaratki +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/   
110Kantorek Józef *20-02-1868 r. Skaratki   
111Kantorek Józefa z d. Pel *1868 r. Skaratki   
112Kantorek Julianna *03-06-1863 r. Skaratki +28-02-1864 r. Skaratki   
113Kantorek Julianna z d. Muras *~ 1867 r. Retki   
114Kantorek Katarzyna z d. Brudka *29-07-1863 r. Skaratki   
115Kantorek Marianna z d. Janus *21-06-1863 r. Stroniewice +˃ 1920 r.   
116Kantorek Petronella *06-02-1861 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
117Kantorek Wawrzyniec *01-02-1861 r. Skaratki   
118Kapusta Katarzyna z d. Kosiorek *1861 r. Skaratki   
119Karasek Antoni *1861 r. Reczyce   
120Karasek Paweł *1865 r. Reczyce +1908 r. Jacochów   
121Karcz Marianna z d. Kantorek *18-09-1863 r. Skaratki   
122Kazimierska Agnieszka *11-01-1868 r. +18-04-1868 r.   
123Kazimierska Józefa *1864 r.   
124Kazimierska Katarzyna z d. Burzyńska *1868 r. +13-01-1893 r.   
125Kazimierska Małgorzata *07-05-1864 r.   
126Kazimierska Marianna *23-06-1862 r.   
127Kazimierska Petronela *22-02-1860 r.   
128Kazimierski  *1864 r. +1864 r.   
129Kazimierski Adam *12-12-1869 r.   
130Kazimierski Józef *1865 r. +1868 r.   
131Kazimierski Leonard *1866 r. +03-03-1873 r.   
132Kazimierski Maciej *25-02-1864 r. +06-09-1865 r.   
133Kazimierski Mateusz *31-08-1860 r. Bocheń   
134Kazimierski Piotr *19-02-1864 r. Bocheń   
135Kazimierski Walenty *1869 r. +16-09-1939 r. Bocheń   
136Kazimierski Wojciech *22-05-1862 r. Bocheń   
137Kazimierski Wojciech *23-10-1868 r.   
138Kaźmierczak Marianna z d. Kamińska *05-11-1864 r. Zduny +15-02-1909 r. Szymanowice   
139Kierus Agnieszka *1869 r. Domaniewice  
140Kierus Franciszek *1865 r. Domaniewice  
141Kierus Franciszek *1866 r. Domaniewice  
142Kierus Franciszka *1862 r. Domaniewice  
143Kierus Franciszka *1867 r. Domaniewice  
144Kierus Grzegorz *1861 r. Domaniewice  
145Kierus Łucja *1863 r. Domaniewice  
146Kierus Marianna *1864 r. Domaniewice  
147Kierus Wawrzyniec *1865 r. Domaniewice  
148Knera Agnieszka z d. Czarnecka *1864 r.   
149Knera Franciszek *16-09-1866 r. Skaratki +01-08-1933 r.   
150Knera Grzegorz *1867 r. Skaratki +1881 r. Skaratki   
151Knera Ignacy *24-01-1861 r. Skaratki   
152Knera Józef *1862 r. Skaratki   
153Knera Józef *1868 r. Skaratki   
154Knera Piotr *1869 r. Skaratki   
155Knera Stanisława *1869 r. Skaratki   
156Kosiorek Jakub *1860 r. Rogóźno   
157Kosiorek Jan *1862 r. Rogóźno   
158Kosiorek Józef *1869 r. Rogóźno +1924 r.   
159Kosiorek Józefa *1864 r. Rogóźno   
160Kosiorek Katarzyna *1862 r. Skaratki   
161Kosiorek Marianna z d. Kozłowska *09-06-1866 r. Rząśno   
162Kostrzewa Franciszka z d. Warda *1868 r. Skaratki +29-02-1916 r. Mięsośnia   
163Kot Szymon *27-10-1863 r. Domaniewice +1897 r.   
164Kowalczyk Jan *1860 r. Skaratki   
165Kowalczyk Wawrzyniec *1862 r. Skaratki   
166Kucharek Benedykt *1865 r. Małszyce +1865 r. Małszyce  
167Kucharek Józef *1866 r. Małszyce  
168Kucharek Katarzyna z d. Klimkiewicz *1863 r. Chąśno  
169Kucharek Mateusz *1862 r. Małszyce  
170Kucharek Teofila z d. Klimkiewicz *1866 r. Chąśno  
171Kucińska Agnieszka *1864 r. Skaratki   
172Kucińska Józefa *1863 r.   
173Kucińska Józefa *1866 r.   
174Kucińska Katarzyna z d. Wodzyńska *1866 r. Domaniewice   
175Kucińska Katarzyna *1868 r. Jamno  
176Kucińska Wiktoria *1865 r. Strzebieszew   
177Kuciński Andrzej *1865 r. Jamno  
178Kuciński Andrzej *1865 r. Skaratki   
179Kuciński Antoni *1862 r. Strzebieszew   
180Kuciński Franciszek *1868 r.   
181Kuciński Franciszek *1868 r. Skaratki   
182Kuciński Jan *1860 r.   
183Kuciński Jan *1865 r. +25-07-1866 r. Strzebieszew   
184Kuciński Roch *1867 r. Jamno  
185Kujawiak Stanisław *1867 r. Skaratki +1899 r.   
186Kustosik Jadwiga z d. Lawendowska *~ 1865 r. Tymienica +30-05-1927 r. Łódź   
187Kustosik Marcin *22-09-1863 r. Tymienica +12-07-1929 r. Łódź   
188Makowska Salomea z d. Kamińska *05-11-1860 r. Zduny   
189Mamoński Antoni *1861 r. +1861 r.   
190Mamoński Michał *1862 r.   
191Mamoński Roch *1864 r. +1864 r.   
192Marciniak Józefa z d. Znyk *30-11-1868 r. Orątki   
193Marciniak Kazimierz *16-02-1863 r. Orątki   
194Mielczarek Małgorzata *11-02-1866 r. Guźnia   
195Mielczarek Marcjanna *17-07-1868 r. Guźnia +11-09-1869 r. Guźnia   
196Mielczarek Marianna *11-11-1863 r. Guźnia   
197Mielczarek Marianna z d. Pawlata *~ 1865 r.   
198Mielczarek Piotr *02-08-1861 r. Guźnia   
199Mikituła Katarzyna z d. Ostrowska *1866 r. Kuzmy  
200Mikołajczyk Antoni *18-02-1866 r. Zduny +06-10-1877 r. Zduny   
201Mikołajczyk Augustyn *28-08-1860 r. Wierznowice   
202Mikołajczyk Franciszek *21-01-1869 r. Zduny   
203Mikołajczyk Józef *05-03-1865 r. Zduny   
204Mikołajczyk Konstancja *18-02-1868 r. Wierznowice +08-12-1887 r. Wierznowice   
205Mikołajczyk Rozalia *29-08-1867 r. Zduny   
206Mikołajczyk Szymon *21-10-1862 r. Wierznowice   
207Milczarek Agnieszka z d. Gajda *13-04-1863 r. Guźnia +01-02-1936 r. Janinów   
208Nowakowska Katarzyna z d. Kamińska *1869 r. Wrzeczko   
209Ociela Marianna z d. Kosiorek *1866 r. Rogóźno +1929 r. Łowicz   
210Ociela Walenty *12-02-1866 r. Rogóźno   
211Oraczyńska Marianna z d. Sobieszek *1866 r. Lisiewice +19-06-1931 r.   
212Oraczyński Wojciech *03-04-1863 r. Gaj + Piotrowice   
213Ostrowski Józef *1864 r. Kuzmy  
214Ostrowski Mateusz *1862 r. Kuzmy  
215Pająk  *19-06-1867 r. Strzebieszew +19-06-1867 r. Strzebieszew   
216Pająk Andrzej *13-10-1862 r. Strzebieszew +09-10-1863 r. Strzebieszew   
217Pająk Franciszka z d. Góra *29-09-1860 r. Reczyce   
218Pająk Franciszka *1869 r. Stroniewice  
219Pająk Józef *02-02-1865 r. Stroniewice   
220Pająk Katarzyna *1868 r. Stroniewice  
221Pająk Ludwik *02-02-1865 r. Strzebieszew   
222Pawlak Marianna z d. Kantorek *~ 1868 r. Skaratki +22-04-1925 r. Chlebowice   
223Pel Franciszek *1868 r. Skaratki +1869 r.   
224Pel Jan *1862 r. Skaratki   
225Pel Marianna *1865 r. Skaratki   
226Pełka Franciszka z d. Urbanek *01-04-1864 r. Maurzyce   
227Piątkowska Katarzyna z d. Poniewierska *1869 r. +06-05-1957 r.   
228Piątkowska Marianna z d. Ostrowska *1860 r. Kuzmy  
229Redzisz Józef *1860 r. Stroniewice +24-06-1912 r. Stroniewice  
230Rybus Franciszek *1860 r. Bocheń   
231Rybus Jan *1861 r.   
232Rybus Marianna z d. Kazimierska *23-03-1866 r.   
233Sałuda Marianna z d. Gajda *1861 r. Guźnia +1925 r. Seligów   
234Sękalska Rozalia z d. Mikołajczyk *27-08-1865 r. Wierznowice +1896 r. Łagów   
235Sękalski Wincenty *1864 r. +1923 r. Łagów   
236Sękalski Wojciech *1868 r. Domaniewice  
237Skoneczna Agnieszka z d. Kantorek *1869 r.   
238Skoneczny Ludwik *1865 r. Rogóźno   
239Skowrońska Karolina z d. Urbanek *28-10-1865 r. Maurzyce   
240Skowroński Jakub *13-07-1866 r. Strugienice   
241Skuneczna Franciszka z d. Kosiorek *1865 r. Skaratki   
242Skuneczna Katarzyna z d. Kantorek *19-07-1866 r. Skaratki   
243Skuneczny Józef *02-07-1860 r. Rogóźno   
244Sobieszek Anna *01-07-1861 r. Mystkowice Małe   
245Sobieszek Kazimierz *22-02-1865 r. Lisiewice   
246Sobieszek Łucja *23-10-1863 r. Mystkowice Małe   
247Sobieszek Marianna *1862 r. Lisiewice   
248Sobieszek Piotr *28-06-1860 r. Mystkowice Małe   
249Sobieszek Rozalia *16-08-1862 r. Mystkowice Małe   
250Sokalska Katarzyna z d. Włodarczyk *1866 r. Jamno   
251Sołtyszewska Marianna z d. Milczarek *~ 1861 r.   
252Sołtyszewski Wawrzyniec *1865 r. Guźnia   
253Staworzyńska Marianna z d. Teresińska *26-12-1869 r. Miedniewice   
254Staworzyński Franciszek *1864 r. Wierzbica   
255Stefańska Marcjanna z d. Gajda *18-07-1866 r. Guźnia +1920 r. Seligów   
256Stefański Jakub *1863 r. Pszczonów +1905 r. Seligów   
257Stępień Henryk *~ 1868 r.   
258Strugiński Jakub *1864 r. Reczyce   
259Strugiński Wojciech *1860 r. Reczyce   
260Sujkowska Marianna *1868 r. Pilaszków   
261Sujkowski Antoni *1869 r. Dąbkowice +1869 r.   
262Sujkowski Jan *1863 r. +1863 r. Dąbkowice   
263Sut Kazimierz *1867 r. Rogóźno +˂ 1920 r.   
264Szafrańska Józefa *1868 r.   
265Szafrański Marcin *1869 r.   
266Szcześniak Marianna z d. Jabłońska *01-07-1867 r. Strugienice   
267Szkup Franciszka z d. Ziarnik *1864 r. Skaratki   
268Tomala Jan *11-12-1864 r. Zduny +12-01-1865 r. Zduny   
269Tomala Jan *16-11-1868 r. Zduny +11-12-1868 r. Zduny   
270Tomala Wojciech *05-04-1866 r. Zduny   
271Tomsio Teofil *1868 r. +13-04-1918 r. /Sosnowiec/   
272Ufa Józef *13-12-1865 r. Różyce   
273Ufa Katarzyna z d. Kazimierska *28-04-1866 r. Bocheń +15-05-1943 r.   
274Urbanek Jakub *24-07-1860 r. Maurzyce +20-01-1861 r. Maurzyce   
275Urbanek Krystyna z d. Gasik *10-03-1864 r. Jackowice +07-01-1892 r. Maurzyce   
276Urbanek Maciej *18-02-1862 r. Maurzyce   
277Urbanek Tomasz *21-12-1869 r. Maurzyce +10-04-1871 r. Maurzyce   
278Walaszczak Antonina *1864 r. +1864 r.   
279Walaszczak Stanisław *1867 r. +1873 r.   
280Warda Antoni *01-01-1862 r. Skaratki   
281Warda Antoni *1866 r. Skaratki   
282Warda Józefa z d. Knera *1869 r. Skaratki   
283Warda Marianna *1864 r. Skaratki   
284Warda Marianna z d. Moszczyńska *20-04-1864 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
285Warda Marianna *1865 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
286Warda Szymon *1869 r. Skaratki +1898 r. Skaratki   
287Warda Wawrzyniec *1867 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
288Warzywoda Marianna z d. Tomala *30-12-1869 r. Zduny   
289Wielemborek Agnieszka z d. Gusta *03-01-1863 r. Bocheń   
290Wielemborek Józef *~ 1864 r. +30-03-1916 r. Janinów   
291Wielemborek Mateusz *14-08-1861 r. Wiskienica   
292Wiesiołek Anna *13-07-1865 r. Bocheń   
293Wiesiołek Józefa *16-02-1861 r. Bocheń   
294Wiesiołek Katarzyna *07-04-1863 r. Bocheń   
295Wiesiołek Piotr *13-07-1865 r. Bocheń   
296Wilk Andrzej *1869 r. Skaratki   
297Wilk Emilia z d. Staworzyńska *~ 1869 r. +~ 1911 r.   
298Wilk Katarzyna *1869 r. Skaratki   
299Wilk Stanisław *~ 1860 r. +~ 1918 r. /Ząbkowice/   
300Witerek Ewa *19-11-1863 r. Mystkowice Małe   
301Witerek Katarzyna *21-04-1862 r. Mystkowice Małe   
302Włodarczyk Agnieszka z d. Kucińska *1867 r. Jamno  
303Włodarczyk Szymon *1868 r. Jamno   
304Wojtczak Małgorzata z d. Antczak *01-05-1863 r. Annetów   
305Wójcik Franciszek *10-10-1868 r. Strugienice   
306Zawadzki Stanisław *1867 r. +1867 r.   
307Ziarnik Agata *1867 r. Skaratki +1871 r.   
308Ziarnik Apolonia *1867 r. Skaratki +1868 r.   
309Ziarnik Jan *1862 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl