Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1970 a 1979Indeks chronologiczny [1970 - 1979] - 95

1Anzorge Adam *1975 r.    
2Anzorge Andrzej *1973 r.    
3Anzorge Anna *1971 r.    
4Aulich Monika Ewa z d. Zielińska *1974 r. Gdańsk    
5Aulich Robert Leszek *1974 r. Gdańsk    
6Badoń Agnieszka *1970 r.    
7Badoń-Lehr Kamila *1979 r.    
8Bińczak Katarzyna z d. Frąckiewicz *1971 r.    
9Bińczak Piotr *1975 r.    
10Bińczak Tomasz *1973 r. Szczecinek    
11Bińczak Wojciech *1975 r. Szczecinek    
12Brodala Dorota *1975 r. Kluczbork    
13Byzewska Magdalena Helena z d. Gołębiowska *1979 r. Gdańsk    
14Byzewski Grzegorz *1977 r. Gdańsk    
15Czapp Emma z d. Linford *1978 r. (Wielka Brytania)    
16Czapp Peter James *1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
17Desrosiers Keith Allen *1976 r.    
18Domańska Sławomira Magdalena z d. Kopania *1978 r. Zgierz    
19Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska *1971 r. Zgierz    
20Fuks Grzegorz *1978 r. +1979 r.   
21Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz *1978 r. Płońsk    
22Galbarczyk Waldemar *1977 r. Garwolin    
23Gnatowski Krzysztof *1976 r.    
24Grzelczyk Grażyna *1971 r.    
25Janowska Joanna z d. Osypiuk *1979 r. Ruda Śląska    
26Kantorek Sebastian *1979 r. Zielona Góra    
27Karpiuk Anna Maria *1979 r. Łódź    
28Kasmer Karen Lynn *1970 r.    
29Kazimierska Magdalena z d. Kiejno *1975 r.    
30Kazimierski Łukasz Jerzy *1974 r. Płock    
31Kicińska Iwona Teresa z d. Zielińska *1970 r. Janisławiec    
32Kiedos Maciej *1979 r.    
33Klejs Ryszard *1971 r. +15-07-2009 r. /Domaniewice/   
34Kludka Dagmara Maria z d. Szymczak *1974 r. Łódź    
35Kozikowski Tomasz *1977 r.    
36Kruk Marcin *1979 r.    
37Kruszyńska-Kot Monika z d. Kruszyńska *1979 r.    
38Kucińska Bogumiła z d. Wąsik *1974 r. Bydgoszcz    
39Kuciński Dariusz *1973 r. Głowno    
40Lenczewska Renata z d. Zawisza *1975 r. Mirosławiec    
41Lenczewski Grzegorz *1970 r. Człopa    
42Leśniewicz Mateusz Jan *1978 r. Gdańsk    
43Małgowska Magdalena *1975 r.    
44Marciniak Piotr *1975 r.    
45Miller Michał *1978 r.    
46Mioduszewska Anna Dagmara *1972 r.    
47Mioduszewski Marcin *1976 r. Olsztyn    
48Misiura Krzysztof *1978 r.    
49Mittmann Agnieszka z d. Zawisza *1976 r. Debno    
50Mówińska Sylwia *1976 r. Gdańsk    
51Mówiński Marek *1970 r. Gdańsk    
52Mysłek Janusz *1971 r.    
53Mysłek Joanna *1975 r.    
54Nadolna Dorota z d. Świątek *1977 r. Skwierzyna    
55Nadolny Robert *1977 r. Połczyn Zdrój    
56Ochocki Michał *1977 r.    
57Osypiuk Dawid Marcin *1978 r. Ruda Śląska    
58Pakulski Rafał *1974 r.    
59Pakuła Magdalena *1973 r. Pruszków    
60Pakuła vel Rutka Zuzanna *1978 r. Warszawa    
61Piaskowska Małgorzata z d. Świątek *1972 r. Skwierzyna    
62Pióro Katarzyna z d. Pietrzak *1975 r. Pruszków    
63Pióro Tomasz *1975 r. Warszawa    
64Plewka Tomasz *1979 r.    
65Płoska Marta z d. Ruta *1979 r.    
66Płoski Piotr *1978 r.    
67Podlecka Anna z d. Nitowska *1977 r.    
68Popek Beata z d. Mówińska *1977 r. Gdynia    
69Saganiak Adam Tomasz *1971 r. Łódź    
70Saganiak Agnieszka z d. Jaros *1972 r. Łódź    
71Siemionow Agnieszka z d. Szymczak *1977 r.    
72Siemionow Piotr *1978 r. Siemiatycze    
73Sieradzki Rafał Cezary *1978 r. Poznań    
74Skrzypczak Anna z d. Brodala *1971 r. Krotoszyn    
75Skrzypek Mariola Żaneta z d. Zawisza *1978 r.    
76Stachowicz Małgorzata z d. Gnatowska *1976 r. Gdańsk    
77Stachowicz Roman *1972 r. Gdańsk    
78Stelmach Magdalena Marta z d. Szczepańska *1976 r. Łódź    
79Stelmach Przemysław Łukasz *1976 r.    
80Sulak-Badoń Magdalena z d. Badoń *1973 r.    
81Szczepaniak Dariusz *1976 r.    
82Szczepaniak Marta z d. Szychowska *1976 r.    
83Szychowski Tomasz *07-1978 r. +09-1978 r.   
84Szymczak Maria *26-02-1970 r. Łódź +26-02-1970 r. Łódź /Łódź/   
85Szymczak Paweł *17-04-1971 r. Łódź +23-11-1971 r. Łódź /Łódź/   
86Tepczyński Michał *1977 r. Gdańsk    
87Ufa Dorota *05-06-1976 r. Zduny   
88Ufa Jacek *1976 r.    
89Ufa Magdalena z d. Kosmowska *1978 r.    
90Ufa Mariusz *1975 r.    
91Wasiak Piotr *1972 r.    
92Wierucki Mariusz *1978 r.    
93Zowczak Jacek *1973 r.    
94Zowczak Mariusz *1971 r. Blachownia    
95Zowczak Sylwia *1972 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl