Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Rocznice
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks chronologiczny
1710-1719
1720-1729
1730-1739
1740-1749
1750-1759
1760-1769
1770-1779
1780-1789
1790-1799
1800-1809
1810-1819
1820-1829
1830-1839
1840-1849
1850-1859
1860-1869
1870-1879
1880-1889
1890-1899
1900-1909
1910-1919
1920-1929
1930-1939
1940-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009
2010-2019
2020-2029
Inne
Lista osób urodzonych pomiędzy 1910 a 1919
Indeks chronologiczny [1910 - 1919]
- 623
1
Abramowicz Eugenia Leokadia z d. Tarkowska
*05-04-1914 r. Mystkowice
+
2
Adach Helena
*1916 r. Skaratki
+
3
Adach Mieczysław
*1911 r.
+1985 r. /Domaniewice/
4
Adach Stanisława
*1914 r.
+
5
Adach Stanisława
*1910 r.
+1911 r. Skaratki
6
Adach Wacław
*1919 r. Skaratki
+
7
Ambroziak Irena z d. Wójcik
*13-09-1914 r. Janów
+01-11-2013 r. Tarnów
8
Ambrozińska Anna
*02-01-1913 r. Koluszki
+
9
Ambrozińska Zofia
*03-11-1914 r. Felicjanów
+06-01-1915 r. Felicjanów
10
Ambroziński Jan
*30-05-1911 r. Koluszki
+
11
Anzorge Tadeusz
*1910 r.
+10-08-1972 r. /Rędziny/
12
Bakalarz Marianna z d. Słomska
*1914 r.
+26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/
13
Bakalarz Władysław
*24-07-1917 r. Stare Grudze
+08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/
14
Barański Franciszek
*1916 r. Ostrów
+
15
Barański Franciszek
*20-02-1913 r. Dębowa Góra
+20-02-1913 r. Dębowa Góra
16
Białas Stanisława z d. Wilk
*02-05-1912 r. Ziewanice
+
17
Białecka Helena z d. Laczek
*1915 r.
+19-02-1949 r. /Gończyce/
18
Białecki Marian
*1911 r.
+05-02-1978 r. /Gończyce/
19
Bińczak Anastazja z d. Kołaczek
*18-04-1911 r. Duplice Duże
+
20
Bińczak Bolesław
*03-09-1913 r. Rząśno
+19-11-1916 r. Rząśno
21
Bińczak Franciszek
*11-10-1911 r. Rząśno
+
22
Bińczak Franciszek
*18-08-1910 r. Rząśno
+
23
Bińczak Franciszek
*10-01-1910 r. Retki
+22-02-1910 r.
24
Bińczak Jan
*25-01-1915 r.
+16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/
25
Bińczak Stanisław
*15-09-1918 r. Bąków Poduchowny
+1994 r.
26
Bińczak Zofia
*28-11-1916 r. Marianka
+
27
Błażejewska Kazimiera
*1913 r. Koziołki
+
28
Błażejewski Jan
*07-10-1914 r. Wygoda
+30-06-1915 r. Lisiewice
29
Błażejewski Jan
*1910 r. Nagawki
+
30
Błażejewski Władysław
*12-02-1911 r. Guźnia
+
31
Bogusławska Stanisława Wiktoria z d. Staworzyńska
*23-12-1910 r. Warszawa
+14-01-1986 r. /Warszawa/
32
Bończak Stanisław
*06-10-1919 r.
+~ 1996 r.
33
Bródka Jan
*06-12-1913 r. Skaratki
+06-02-1980 r. Łowicz
34
Bródka Marianna
*25-01-1918 r. Skaratki
+
35
Bródka Piotr
*1914 r. Rogóźno
+07-10-1986 r. Rogóźno
36
Bródka Stanisława
*1919 r. Skaratki
+
37
Bródka Wacław
*1912 r. Skaratki
+1915 r. Skaratki
38
Brudka Marianna
*1910 r.
+
39
Budziałek Helena z d. Pawlata
*28-08-1913 r. Lisiewice
+23-05-1950 r. Sapy
40
Burzykowska Natalia z d. Urbanek
*01-05-1912 r. Jamno
+10-03-1992 r. Janinów
41
Burzyńska Katarzyna
*1910 r. Skaratki
+
42
Burzyńska Prakseda Marcjanna z d. Sołtyszewska
*25-05-1914 r. Bocheń
+
43
Burzyński Wacław
*1919 r. Skaratki
+
44
Burzyński Wacław
*18-02-1912 r. Bocheń
+
45
Cholewiński Leon
*19-03-1911 r. Grodzisko
+20-04-1989 r. Łódź /Łódź/
46
Chruzimska Regina z d. Kantorek
*1916 r. Strugienice
+
47
Cieślak
*15-06-1918 r. Jackowice Prymasowskie
+15-06-1918 r. Jackowice Prymasowskie
48
Cieślak Jan
*05-03-1913 r. Jackowice
+
49
Cieślak Józef
*22-05-1919 r. Jackowice Prymasowskie
+
50
Cieślak Marianna
*06-07-1911 r. Jackowice
+15-01-1912 r. Jackowice
51
Cieślak Stanisław
*29-10-1915 r. Jackowice Prymasowskie
+
52
Dobijańska Balbina
*1910 r.
+28-03-1911 r. Dąbkowice
53
Dobijańska Józefa
*05-05-1912 r. Dąbkowice
+
54
Dobijański Jan
*1915 r.
+1916 r. Dąbkowice
55
Domańska Cecylia
*1911 r.
+23-09-1992 r.
56
Domańska Józefa
*1916 r. Rogóźno
+
57
Domański Jan
*1913 r. Rogóźno
+2006 r.
58
Domański Józef
*1913 r. Krępa
+
59
Domińczak Franciszka
*09-02-1914 r. Dąbkowice
+
60
Dratwa Stanisława
*1919 r. Strzebieszew
+
61
Druszcz
*16-03-1913 r.
+16-03-1913 r. Bocheń
62
Druszcz Jan
*02-02-1911 r. Bocheń
+
63
Druszcz Stanisława z d. Kozieł
*06-10-1911 r. Strugienice
+
64
Druszcz Władysław
*1914 r. Bocheń
+06-01-1938 r. Bocheń
65
Drużny Julia z d. Liberska
*09-02-1914 r. Trąby
+
66
Duda Franciszek
*1912 r. Dąbkowice
+
67
Duda Franciszka z d. Sianoszek
*22-01-1914 r. Wygoda
+15-10-1987 r. Wygoda
68
Dudek Franciszka z d. Sujkowska
*1913 r. Dąbkowice
+04-06-1998 r. Świeryż
69
Dudzińska Leokadia Stanisława z d. Staworzyńska
*01-07-1913 r. Warszawa
+23-03-1965 r. /Warszawa/
70
Dziedziela Helena
*1912 r. Skaratki
+23-06-2006 r.
71
Dziedziela Stanisław
*1910 r.
+
72
Eksztajn Aleksander Julian
*04-09-1916 r. Łódź
+
73
Eksztajn Helena
*24-08-1915 r. Łódź
+26-12-1957 r. /Łódź/
74
Ferdzyn Stanisław
*23-12-1918 r. Wola Cyrusowa
+18-10-1990 r.
75
Ferdzyn Stanisława Helena z d. Marczyk
*27-04-1917 r. Długie
+11-06-2011 r. Katarzynów
76
Feręc Marianna z d. Michalak
*07-02-1912 r. Aleksów
+
77
Fibor Marianna z d. Knera
*1911 r. Skaratki
+01-11-2003 r. /Domaniewice/
78
Fijałkowska Helena z d. Fijalkowska
*30-08-1914 r. Łaźniki
+
79
Fladzińska Marianna z d. Karolkiewicz
*09-04-1915 r. Buszkówek
+14-05-1992 r. Łódź /Łódź/
80
Fladziński Bolesław
*16-04-1910 r. Orątki
+04-09-1986 r. Łódź /Łódź/
81
Flis Józefa z d. Kazimierska
*25-01-1910 r. Bocheń
+23-02-1988 r. /Chruślin/
82
Flis Marceli
*16-01-1910 r. Bocheń
+24-11-1990 r. Bocheń /Chruślin/
83
Flis Weronika z d. Kazimierska
*30-11-1911 r. Bocheń
+10-07-2008 r. Bocheń /Chruślin/
84
Florczak Franciszek
*17-11-1912 r. Dąbrowa
+
85
Foks Aniela
*1911 r.
+
86
Foks Józef
*1910 r.
+
87
Foks Marianna
*1918 r. Grudze
+
88
Foks Stanisław
*1913 r. Grudze
+
89
Frątczak Aniela z d. Duda
*1919 r. Dąbkowice
+
90
Gajda Aniela
*14-05-1919 r. Guźnia
+14-07-1934 r. Guźnia
91
Gajda Antoni
*07-03-1911 r. Augustów
+
92
Gajda Czesław
*26-04-1918 r. Lisiewice
+17-09-1985 r. /Chruślin/
93
Gajda Elżbieta
*30-06-1916 r. Guźnia
+20-10-1916 r. Guźnia
94
Gajda Elżbieta
*11-04-1911 r. Guźnia
+12-02-1916 r. Guźnia
95
Gajda Franciszek
*21-06-1913 r. Guźnia
+05-08-1999 r. Ostrów
96
Gajda Helena
*30-06-1916 r. Guźnia
+
97
Gajda Henryk
*1915 r. Mystkowice
+
98
Gajda Jan
*12-07-1910 r. Lisiewice
+
99
Gajda Józef
*07-04-1914 r. Kęszyce
+
100
Gajda Kazimierz
*02-05-1918 r. Guźnia
+
101
Gajda Małgorzata
*10-08-1911 r. Kęszyce
+
102
Gajda Piotr
*28-06-1915 r. Guźnia
+30-06-1932 r. Guźnia
103
Gajda Rozalia
*03-09-1910 r. Kęszyce
+
104
Gajda Stanisław
*14-05-1914 r. Guźnia
+
105
Gajda Stanisław
*01-07-1911 r. Guźnia
+
106
Gajda Stanisław
*1911 r. Skierniewice
+
107
Gajda Stefan
*21-01-1913 r. Lisiewice
+2004 r. /Chruślin/
108
Gajda Stefania
*07-11-1916 r. Guźnia
+
109
Gajda Weronika
*20-10-1917 r. Mystkowice
+14-09-1918 r. Mystkowice
110
Gajda Władysław
*06-01-1917 r. Guźnia
+
111
Gajda Władysław
*14-09-1913 r. Guźnia
+15-09-1977 r. Guźnia
112
Gajda Zofia
*26-03-1911 r. Guźnia
+
113
Gałaj Bronisława
*01-03-1911 r. Mystkowice
+
114
Gałaj Kazimierz
*05-10-1910 r. Łowicz
+19-01-1913 r. Łowicz
115
Gałaj Marcjanna
*16-01-1915 r. Mystkowice
+
116
Gałaj Wanda
*03-02-1913 r. Mystkowice
+
117
Gałaj Władysław
*15-10-1918 r. Mystkowice
+
118
Gałązka Franciszek
*18-11-1912 r. Wrzeczko
+
119
Gałązka Stanisława
*1918 r. Wrzeczko
+
120
Gałkowska Helena z d. Nizioł
*08-08-1911 r. Morawica
+15-01-1992 r.
121
Gałkowski Stefan Antoni
*01-05-1912 r. Warszawa
+11-03-1984 r. Kraków
122
Gasik Elżbieta z d. Nasalska
*1916 r.
+22-01-2002 r. /Zduny/
123
Gasik Jan
*28-05-1910 r.
+16-10-1968 r.
124
Gasik Józef
*30-09-1913 r. Jackowice
+1989 r.
125
Gasik Katarzyna z d. Guzek
*~ 1912 r.
+12-01-1943 r. /Zduny/
126
Gawrych Wacława z d. Wieczorek
*27-06-1918 r. Długie
+30-12-2009 r.
127
Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska
*1910 r.
+1978 r.
128
Godziszewska
*11-02-1917 r. Ostrołęka
+11-02-1917 r. Ostrołęka
129
Godziszewska Katarzyna
*26-08-1912 r. Kadzielin
+
130
Godziszewska Zofia
*01-04-1918 r. Ostrołęka
+
131
Godziszewski Jan
*1911 r. Reczyce
+
132
Godziszewski Mieczysław Jan
*19-10-1919 r. Ostrołęka
+
133
Godziszewski Stanisław
*11-05-1910 r. Kadzielin
+19-12-1920 r. Ostrołęka
134
Godziszewski Tadeusz
*1915 r. Reczyce
+
135
Godziszewski Wacław
*1912 r. Reczyce
+1916 r. Reczyce
136
Goldas Zofia
*04-04-1913 r. Długie
+
137
Gołębiewska Franciszka z d. Kosiorek
*12-02-1912 r. Rogóźno
+20-09-1985 r. Jeże
138
Gołębiewski Jan
*03-03-1915 r. Guźnia
+04-03-1915 r. Guźnia
139
Góra Wacław
*19-07-1912 r.
+1990 r.
140
Górczyńska
*28-06-1910 r.
+28-06-1910 r. Zduny
141
Górczyńska Janina Aniela
*01-01-1912 r. Zduny
+
142
Górczyńska Władysława z d. Gajda
*19-11-1919 r. Mystkowice
+18-05-2000 r.
143
Górczyński Eugeniusz Zygmunt
*31-08-1914 r. Bocheń
+12-10-1977 r. Warszawa
144
Górczyński Henryk
*04-09-1913 r. Bocheń
+1989 r.
145
Górczyński Henryk Tadeusz
*11-06-1916 r. Bocheń
+
146
Górczyński Józef
*04-02-1919 r. Zduny
+
147
Grabowicz Aniela
*1911 r.
+
148
Grabowicz Stanisław
*28-07-1918 r. Domaniewice
+
149
Grabowicz Stanisław
*07-04-1915 r. Trąby
+
150
Grabowicz Stefania z d. Sobieszek
*20-11-1910 r. Mystkowice
+17-12-1994 r. Chruślin
151
Graszka Józef
*1919 r. Krępa
+
152
Graszka Wacław
*1913 r.
+02-06-1982 r. Krępa
153
Grochocka Franciszka
*10-10-1910 r. Złaków Kościelny
+
154
Grzanka Stanisława z d. Wilk
*1912 r. Skaratki
+13-12-1992 r. Skaratki pod Las
155
Gusta Jan
*1913 r. Ostrów
+
156
Hekner Sabina
*21-09-1913 r. Bielawy
+
157
Hekner Stanisław
*1910 r.
+03-06-1910 r. Ziewanice
158
Jabłońska Aniela
*02-02-1914 r. Mastki
+
159
Jabłońska Janina Elżbieta z d. Mroczek
*1913 r. Warszawa
+
160
Jabłońska Julianna
*28-08-1916 r. Kazimirek
+
161
Jabłońska Katarzyna
*21-09-1910 r. Kazimirek
+
162
Jabłońska Natalia
*16-06-1911 r. Zduny
+
163
Jabłońska Stanisława
*01-07-1919 r. Kazimirek
+
164
Jabłońska Stanisława
*18-01-1915 r. Kazimirek
+23-01-1915 r. Kazimirek
165
Jabłoński
*17-03-1917 r. Mastki
+17-03-1917 r. Mastki
166
Jabłoński Franciszek
*23-07-1912 r. Kazimirek
+02-08-1995 r.
167
Jabłoński Franciszek
*25-05-1910 r. Boczki Dolne
+04-03-1919 r. Aleksów
168
Jabłoński Franciszek
*05-01-1910 r. Maurzyce
+
169
Jabłoński Kazimierz
*06-07-1913 r. Aleksów
+
170
Jabłoński Stanisław
*13-11-1917 r. Aleksów
+
171
Jabłoński Władysław
*07-05-1918 r. Mastki
+
172
Jagiełło Julia Helena z d. Niewięgłowska
*16-02-1913 r. Biorków Mały
+21-04-1997 r. Chrzanów /Trzebinia/
173
Jagiełło Romuald
*07-02-1913 r. Trzebinia
+12-04-1987 r. Katowice /Trzebinia/
174
Jamróz Stanisław
*1912 r. Krępa
+21-06-1987 r. Jedlicz
175
Jamróz Wiktoria
*1910 r. Krępa
+
176
Janeczek Marianna z d. Pająk
*08-09-1910 r.
+22-10-1991 r. Łowicz
177
Janus Józef
*06-10-1917 r.
+
178
Janus Stanisław
*17-12-1919 r. Matuszew
+21-08-1989 r. Łódź /Łódź/
179
Jaros Jan
*30-03-1918 r. Janinów
+04-09-1987 r. Łódź /Łódź/
180
Jaros Leokadia z d. Piasta
*12-10-1914 r. Mystkowice
+12-02-1983 r. Mystkowice
181
Jaros Stanisław
*09-04-1915 r. Lisiewice
+
182
Jaros Wincenty
*15-09-1910 r. Chruślin
+
183
Jarota Zofia
*16-02-1915 r. Bąków Górny
+1932 r. /Bąków Górny/
184
Jaśniewska Franciszka z d. Dziedziela
*1910 r.
+1987 r. /Chruślin/
185
Jurga Marianna
*04-09-1912 r. Kamień
+
186
Kaczor Helena z d. Górczyńska
*06-10-1918 r. Bocheń
+1995 r.
187
Kamińska Stanisława
*1914 r. Wrzeczko
+1915 r. Wrzeczko
188
Kamiński Feliks
*1914 r. Wrzeczko
+1918 r. Wrzeczko
189
Kamiński Jan
*1912 r. Wrzeczko
+
190
Kamiński Konstanty
*1910 r. Wrzeczko
+
191
Kamiński Stanisław
*1912 r. Wrzeczko
+
192
Kantorek Aniela z d. Dróżka
*~ 1918 r.
+18-07-1991 r. /Głowno/
193
Kantorek Celina
*1918 r. Skaratki
+
194
Kantorek Czesław
*23-05-1912 r. Skaratki
+1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/
195
Kantorek Jan
*24-09-1917 r. Skaratki
+24-09-1917 r. Skaratki
196
Kantorek Jan
*17-09-1917 r. Ziewaniczki
+14-12-1918 r. Ziewaniczki
197
Kantorek Jan
*1916 r. Skaratki
+
198
Kantorek Jan
*1913 r.
+21-02-1971 r. Skaratki
199
Kantorek Jan
*1912 r. Skaratki
+1912 r. Skaratki
200
Kantorek Janina
*1914 r. Skaratki
+
201
Kantorek Janina
*1912 r. Skaratki
+15-02-2008 r. Chruślin
202
Kantorek Józef
*1913 r. Skaratki
+21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/
203
Kantorek Józef
*1910 r. Skaratki
+18-03-1911 r. Skaratki
204
Kantorek Katarzyna
*1910 r. Skaratki
+1914 r. Skaratki
205
Kantorek Kazimiera Helena z d. Kalinowska
*02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą
+24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/
206
Kantorek Konstanty
*1913 r.
+28-12-1993 r. /Głowno/
207
Kantorek Marianna
*1912 r. Skaratki
+25-08-1995 r. Skaratki pod Rogóźno
208
Kantorek Marta
*1918 r. Stroniewice
+13-09-1918 r. Stroniewice
209
Kantorek Michalina
*1914 r.
+23-01-1999 r.
210
Kantorek Rozalia
*~ 1915 r.
+01-01-2002 r. /Domaniewice/
211
Kantorek Rozalia
*1912 r. Skaratki
+03-11-2000 r. Skaratki
212
Kantorek Stanisław
*20-10-1917 r. Wojewodza
+
213
Kantorek Stanisława
*1914 r. Skaratki
+1914 r. Skaratki
214
Kantorek Tadeusz
*1912 r. Skaratki
+1912 r. Skaratki
215
Kantorek Wacław
*1918 r. Skaratki
+
216
Kantorek Wacław
*1915 r.
+1915 r. Stroniewice
217
Kantorek Wacław
*20-01-1911 r. Skaratki
+
218
Kapuścińska Marianna z d. Duda
*17-07-1910 r. Dąbkowice
+16-05-1999 r.
219
Kasmer Albina z d. Kaskey
*17-11-1919 r. Lyon Mountain
+15-06-2012 r. Seekonk /Manchester/
220
Kasmer John Stanley
*27-12-1915 r. Chicopee
+16-01-1977 r. Northampton
221
Kazimierska Franciszka
*06-02-1911 r.
+
222
Kazimierska Halina Romana z d. Smoleńska
*05-01-1912 r. Ciechanów
+05-02-1986 r. Londyn /Londyn/
223
Kazimierska Urszula
*04-02-1912 r. Guźnia
+29-01-1917 r. Guźnia
224
Kazimierska Wanda Weronika
*06-07-1913 r. Guźnia
+15-12-1987 r. /Chruślin/
225
Kazimierski Feliks
*12-05-1913 r. Lisiewice
+20-09-1958 r. /Szczecin/
226
Kazimierski Henryk
*31-10-1915 r. Guźnia
+
227
Kazimierski Jan
*1916 r. Bocheń
+
228
Kazimierski Kazimierz
*03-03-1912 r. Wierznowice
+30-05-1943 r. /Zduny/
229
Kazimierski Tadeusz
*14-02-1917 r. Widzów
+30-09-1988 r. Kalisz /Rędziny/
230
Kazmierski Stanley
*23-11-1919 r.
+02-04-1995 r. Springfield
231
Kazmierski Vance
*14-11-1917 r. Chicopee
+30-06-2003 r. Tucson
232
Kazyk Wacław Michał
*28-09-1917 r. Lwów
+
233
Knera Helena
*1918 r. Skaratki
+
234
Knera Jan
*1919 r. Skaratki
+
235
Knera Jan
*1914 r. Skaratki
+
236
Knera Katarzyna
*1911 r. Skaratki
+1912 r. Skaratki
237
Knera Regina
*1919 r. Skaratki
+
238
Knera Wacław
*1913 r.
+
239
Knera Wojciech
*1914 r.
+1914 r. Skaratki
240
Knera Zofia z d. Wielec
*15-01-1910 r. Dmosin
+29-12-1992 r. Dmosin
241
Kolos Leon
*1913 r. Łowicz
+
242
Komenderska Zofia z d. Włostek
*~ 1915 r.
+
243
Komenderski Lucjan
*1910 r. Pludwiny
+
244
Konikowska Marcjanna
*1911 r. Dąbkowice
+
245
Konikowska Michalina
*1913 r. Dąbkowice
+1916 r. Dąbkowice
246
Konikowski Franciszek
*1918 r. Dąbkowice
+
247
Kopania Jan
*~ 1911 r.
+04-11-1964 r. /Głowno/
248
Kopania Otylia z d. Pająk
*~ 1918 r.
+14-08-1994 r. /Głowno/
249
Koral Jadwiga z d. Kunstman
*27-04-1918 r. Pruszków
+12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/
250
Kosiorek Tadeusz
*1919 r. Domaniewice
+
251
Kosmowska Bronisława z d. Kubiak
*1910 r.
+1973 r.
252
Kosmowski Antoni Jakub
*07-07-1910 r. Rząśno
+
253
Kosmowski Walenty
*22-10-1915 r. Rząśno
+
254
Kostrzewa Janina
*1919 r. Skaratki
+
255
Kostrzewa Janina
*16-10-1914 r.
+19-12-2005 r. Zduny
256
Kostrzewa Marianna
*1911 r.
+1915 r. Skaratki
257
Kostrzewa Stanisława
*1911 r.
+
258
Kowalczyk Stanisława
*02-04-1919 r. Trąby
+
259
Koza Franciszek
*1916 r. Ostrów
+1919 r. Ostrów
260
Koza Marianna
*27-04-1917 r. Zduny
+
261
Koza Marianna
*25-03-1914 r. Ostrów
+
262
Koza Tadeusz
*1919 r. Ostrów
+1923 r. Ostrów
263
Koza Władysław
*21-11-1912 r. Ostrów
+24-12-1912 r. Ostrołęka
264
Koza Władysław
*11-12-1910 r. Ostrów
+07-09-1912 r. Ostrów
265
Kozieł Jan
*17-05-1915 r. Kompina
+
266
Kraczko Teodor
*14-02-1916 r.
+13-06-1990 r.
267
Kret Stanisław
*26-11-1915 r. Łowicz
+
268
Kret Wacław
*17-03-1913 r. Katarzynów
+26-02-1915 r. Łowicz
269
Krukowska Zofia z d. Matyjasik
*10-03-1916 r.
+05-2002 r.
270
Krukowski Franciszek
*11-10-1914 r.
+22-02-1984 r. /Ługi Ujskie/
271
Krukowski Jan
*1911 r.
+05-1982 r.
272
Kucharek Stanisław
*24-01-1911 r.
+1942 r.
273
Kucharek Stefan
*21-06-1919 r. Małszyce
+05-05-2011 r. Łowicz
274
Kucińska Franciszka
*1911 r. Reczyce
+
275
Kucińska Helena
*1918 r. Strzebieszew
+1918 r. Strzebieszew
276
Kucińska Józefa
*1914 r.
+08-07-1986 r. Stroniewice
277
Kucińska Józefa
*1912 r. Skaratki
+
278
Kucińska Katarzyna
*1910 r. Skaratki
+07-09-1915 r. Skaratki
279
Kucińska Marianna z d. Kantorek
*15-05-1915 r. Ziewaniczki
+01-11-2001 r. Głowno /Głowno/
280
Kuciński Czesław
*1913 r.
+16-03-1984 r. Reczyce
281
Kuciński Leon
*1913 r. Łowicz
+
282
Kuciński Mieczysław
*1913 r. Reczyce
+
283
Kuciński Stanisław
*1912 r.
+15-01-1993 r. Domaniewice
284
Kuciński Władysław
*1919 r. Strzebieszew
+
285
Kuciński Władysław
*1918 r. Stroniewice
+
286
Kucińskia Felicja z d. Kucińska
*1910 r. Stroniewice
+1911 r. Stroniewice
287
Kunikowska Stanisława z d. Graszka
*1910 r.
+26-12-1989 r. Łowicz
288
Kwaśny Antoni
*1919 r.
+30-06-1989 r. Łódź /Głowno/
289
Kwiatkowska Marianna z d. Wiercioch
*25-05-1919 r. Rząśno
+
290
Lebioda Aniela
*1919 r.
+16-12-2001 r. /Chruślin/
291
Lebioda Feliksa
*14-06-1910 r. Zduny
+20-01-1915 r. Maurzyce
292
Lebioda Helena
*21-12-1919 r. Kolonia Piotrowska
+
293
Lebioda Józef
*06-08-1917 r. Kolonia Piotrowska
+
294
Lebioda Julianna
*17-07-1917 r. Zduny
+27-01-1918 r. Zduny
295
Lebioda Stefania
*1919 r. Sapy
+
296
Lebioda Władysław
*15-06-1913 r.
+
297
Lebioda Władysław
*03-09-1910 r. Lisiewice
+
298
Ledzion Zofia z d. Sujkowska
*1913 r. Jastrzębia
+
299
Liberadzka Sabina z d. Podsędek
*08-04-1910 r. Wygoda
+
300
Liberska Stanisława
*09-02-1911 r. Trąby
+31-03-1911 r. Trąby
301
Liberski Piotr
*14-12-1912 r. Trąby
+
302
Liberski Wacław
*09-07-1916 r. Trąby
+09-07-1916 r. Trąby
303
Lisiewska Julianna
*1911 r. Seligów
+
304
Lisiewski Mieczysław
*1919 r. Skaratki
+
305
Maciejak Bolesław
*1913 r. Łódź
+
306
Maciejak Janina
*1911 r. Łódź
+
307
Majcher Anna
*1911 r. Skaratki
+
308
Majcher Cecylia
*1913 r.
+
309
Majewska Anna
*1913 r. Krępa
+
310
Majewska Marianna
*1911 r. Skaratki
+1911 r. Skaratki
311
Majewska Rozalia
*1914 r. Skaratki
+
312
Majewski Czesław
*1919 r. Skaratki
+
313
Majewski Czesław
*1910 r. Skaratki
+
314
Majewski Franciszek
*1914 r. Skaratki
+
315
Majewski Jan
*1910 r. Skaratki
+
316
Majewski Stefan
*1912 r. Skaratki
+1915 r. Skaratki
317
Majewski Władysław
*1913 r. Skaratki
+
318
Małgowski Mieczysław
*18-12-1919 r.
+04-05-2011 r. /Gdańsk/
319
Mamońska Stanisława z d. Czubaszewska
*1914 r. Olszówka
+1992 r. Ponętów Górny
320
Mamoński Władysław
*07-03-1914 r. Ponętów Górny
+09-02-1972 r. Olszówka
321
Marat Cecylia z d. Wiesiołek
*22-01-1913 r. Zawady
+16-07-1967 r. /Leżenica/
322
Marcinkiewicz Aniela Jadwiga z d. Gałkowska
*1910 r.
+
323
Marczak Antoni
*20-03-1914 r. Głowno
+
324
Marczak Marcin
*1911 r. Nagawki
+
325
Marczak Stanisław
*05-01-1910 r. Paleniec
+
326
Marczyk Antonina
*09-06-1912 r. Długie
+
327
Marczyk Jan
*25-12-1914 r. Długie
+
328
Marczyk Wacław
*02-09-1919 r. Długie
+
329
Marszałek Bronisław
*27-08-1919 r. Mystkowice
+28-08-1919 r. Mystkowice
330
Marszałek Bronisław
*06-06-1918 r. Mystkowice
+09-10-1918 r. Mystkowice
331
Marszałek Jan
*17-11-1913 r. Mystkowice
+
332
Marszałek Katarzyna
*16-06-1911 r. Mystkowice
+08-01-1913 r. Mystkowice
333
Marszałek Kazimierz
*06-06-1918 r. Mystkowice
+23-09-1918 r. Mystkowice
334
Marszałek Stefania
*08-02-1916 r. Mystkowice
+
335
Maślarz Bronisław
*1912 r. Zakulin
+
336
Maślarz Kazimierz
*1915 r. Zakulin
+
337
Maślarz Wacław
*1910 r. Zakulin
+1911 r. Zakulin
338
Matyjasik Czesław
*1918 r. Stroniewice
+
339
Matyjasik Felicja
*1913 r.
+
340
Matyjasik Piotr
*1910 r. Skaratki
+
341
Matysek Helena z d. Kantorek
*1919 r. Skaratki
+1978 r. /Domaniewice/
342
Michalak Janina
*27-01-1910 r. Boczki Dolne
+
343
Michalak Stanisław
*03-09-1919 r. Aleksów
+06-03-1920 r. Aleksów
344
Michalak Stefania
*03-09-1919 r. Aleksów
+07-03-1920 r. Aleksów
345
Michalak Władysław
*08-05-1919 r. Aleksów
+15-12-2007 r. /Stary Waliszew/
346
Mielczarek
*01-10-1911 r. Mystkowice
+01-10-1911 r. Mystkowice
347
Mikituła Kazimiera
*1917 r.
+
348
Mikołajczyk Aniela
*1910 r. Seligów
+1915 r. Seligów
349
Mikołajczyk Natalia
*1914 r.
+1929 r. Seligów
350
Mikołajczyk Władysława
*1914 r. Seligów
+1914 r. Seligów
351
Milczarek Balbina z d. Redzisz
*1912 r. Stroniewice
+17-03-1987 r. Jamno
352
Milczarek Elżbieta
*18-10-1910 r. Guźnia
+22-03-1911 r. Guźnia
353
Milczarek Franciszek
*09-06-1912 r. Guźnia
+
354
Milczarek Janina
*1914 r. Jamno
+
355
Milczarek Tadeusz
*12-01-1913 r. Łagów
+
356
Milczarek Wiktoria
*1912 r. Jamno
+
357
Milczarek Władysław
*26-06-1916 r. Guźnia
+
358
Misiak Franciszka z d. Pająk
*1911 r.
+
359
Miziołek Helena z d. Kucharek
*13-12-1912 r. Małszyce
+15-10-1979 r.
360
Miziołek Jan
*15-12-1912 r.
+01-02-1999 r.
361
Miziołek Stanisław
*1916 r. Wrzeczko
+1992 r. /Małkinia/
362
Mrówka Feliks
*19-08-1912 r. Długie
+1972 r.
363
Mróz Bolesław
*28-01-1915 r. Maurzyce
+30-01-1996 r. Zalesie Dolne /Jazgarzew/
364
Mróz Kazimierz
*10-04-1913 r. Maurzyce
+1914 r. Warszawa
365
Mróz Kazimierz
*17-08-1911 r. Maurzyce
+08-11-1911 r. Maurzyce
366
Niegowska Janina z d. Pawelec
*~ 1913 r.
+1974 r.
367
Nierobisz Władysław
*~ 1912 r.
+1945 r. Seligów
368
Niewięgłowski Mieczysław Antoni
*14-07-1910 r. Biorków Mały
+25-11-1975 r. Nowy Targ /Nowy Targ/
369
Ochman Stefan
*29-08-1912 r. Jeziorko
+
370
Ochman Stefania z d. Rżanek
*23-02-1910 r. Zygmuntów
+
371
Ochman Zygmunt
*29-02-1916 r. Jeziorko
+
372
Ociela Andrzej
*09-10-1910 r. Łowicka Wieś
+
373
Olczyk Stanisław
*29-01-1918 r. Kędziorki
+
374
Olczyk Stefania
*02-12-1911 r. Długie
+31-08-1912 r. Długie
375
Orzechowska Katarzyna z d. Wiesiołek
*07-02-1915 r. Zawady
+31-05-1997 r. Łowicz
376
Owczarek Bronisław
*30-10-1911 r. Zawady
+
377
Pająk
*1914 r. Dąbkowice
+1914 r. Dąbkowice
378
Pająk Antonina
*1915 r.
+
379
Pająk Apolonia
*1913 r. Strzebieszew
+
380
Pająk Sabina
*1914 r.
+
381
Pająk Stanisław
*1912 r. Stroniewice
+1913 r. Strzebieszew
382
Pakulska Lucyna z d. Kazimierska
*1911 r.
+04-05-1998 r. /Rędziny/
383
Pakuła Eugeniusz
*22-11-1911 r. Sosnowiec
+27-12-1956 r. /Pruszków/
384
Pakuła vel Rutka Kazimierz
*02-03-1913 r. Warszawa
+06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/
385
Paradowska Zofia
*22-05-1911 r. Rulice
+02-04-1912 r. Rulice
386
Pawlata
*14-06-1913 r. Łowicz
+14-06-1913 r. Łowicz
387
Pawlata Marianna
*25-12-1910 r. Katarzynów
+25-02-1915 r. Łowicz
388
Pawlik Zofia z d. Kazimierska
*18-09-1919 r. Lisiewice
+27-03-2008 r. Szczecinek /Szczecinek/
389
Pel Wacław
*1910 r. Skaratki
+
390
Peryt Daniela Irena z d. Pietrych
*13-03-1918 r.
+04-05-2001 r. Zalesie
391
Perzyna Bolesław
*09-02-1919 r. Świeryż
+
392
Pęczkowski Jan
*1918 r. Wrzeczko
+
393
Piasta Ewa Barbara
*02-02-1912 r. Mystkowice
+23-06-1922 r. Mystkowice
394
Piątkowska Tamara Ligia z d. Ojdonowska
*27-09-1917 r. Sosnowiec
+06-03-1959 r. Częstochowa /Częstochowa/
395
Piekarz Stanisława z d. Sujkowska
*20-02-1910 r. Pilaszków
+
396
Pietrzak Józef
*1911 r.
+
397
Pietrzak Stefania
*1914 r. Rogóźno
+
398
Pintera Bolesław
*10-10-1917 r. Łódź
+27-05-1966 r. Łódź /Łódź/
399
Piotrowska Marianna z d. Stefańska
*1916 r. Seligów
+1945 r. Jacochów
400
Plewka Ignacy
*1914 r.
+
401
Plewka Józefa
*1912 r. Domaniewice
+
402
Podsędek Cecylia
*1917 r. Wygoda
+1919 r. Wygoda
403
Podsędek Eugenia
*1914 r. Wygoda
+1914 r. Wygoda
404
Podsędek Franciszek
*1915 r. Wygoda
+1915 r. Wygoda
405
Podsędek Zygmunt
*1912 r. Wygoda
+
406
Polit Leokadia
*28-07-1914 r. Gozdów
+
407
Polit Stefan
*10-07-1912 r. Gozdów
+14-03-1913 r. Wrzask
408
Protekta Joanna
*1913 r. Kutno
+17-11-1994 r.
409
Przybysz Michalina
*1911 r. Łódź
+1911 r. Łódź
410
Pysklak Helena Feliksa
*23-09-1918 r. Długie
+
411
Pysklak Helena Józefa
*24-01-1914 r. Zygmuntów
+
412
Pysklak Stanisław
*26-03-1916 r. Długie
+
413
Redzisz Maria z d. Kantorek
*1915 r. Skaratki
+05-07-1985 r. Inowrocław
414
Retwińska Janina Helena
*21-02-1917 r. Długie
+
415
Retwińska Stanisława
*18-11-1918 r. Długie
+
416
Rochówniak Józefa
*1911 r.
+
417
Ronchert Antonina z d. Sut
*1911 r.
+16-08-1980 r. Łowicz
418
Rożniata Bronisław
*01-01-1914 r. Wola Zbrożkowa
+
419
Różycka Anastazja
*04-03-1911 r. Rydwan
+10-03-1911 r. Rydwan
420
Różycki Feliks
*1913 r. Rydwan
+
421
Różycki Józef
*1911 r. Krępa
+
422
Rusek Jan
*23-12-1911 r. Guźnia
+
423
Rusek Józef
*07-01-1914 r. Guźnia
+
424
Ruta Czesław
*10-08-1913 r. Strzebieszew
+26-08-1988 r. Strzebieszew /Domaniewice/
425
Ruta Helena z d. Kosiorek
*1913 r. Rogóźno
+2001 r.
426
Ruta Jan
*1915 r. Skaratki
+
427
Ruta Józef
*1912 r. Skaratki
+1912 r.
428
Ruta Stanisław
*05-05-1911 r. Strzebieszew
+
429
Ruta Stefania
*1913 r. Skaratki
+
430
Ruta Urszula
*04-03-1910 r. Strzebieszew
+
431
Ruta Wacław
*1910 r.
+1912 r. Strzebieszew
432
Ruta Władysław
*1913 r. Strzebieszew
+
433
Ruta Władysława
*1912 r. Skaratki
+
434
Ruta Władysława
*1911 r. Skaratki
+1911 r. Skaratki
435
Rybus Janina z d. Lebioda
*05-11-1919 r. Lisiewice
+
436
Rybus Marianna z d. Urbanek
*13-11-1913 r. Maurzyce
+13-08-2003 r. Bocheń
437
Rybus Marianna z d. Rusek
*28-04-1910 r. Guźnia
+28-02-2000 r. Guźnia
438
Rybus Regina
*1914 r. Mosiębrza
+
439
Rybus Stanisław
*03-03-1911 r. Wola Kałkowa
+
440
Rychlik Czesław
*1914 r.
+
441
Rychlik Teofila
*1914 r.
+
442
Rynkiewicz Franciszek
*06-03-1918 r. Łowicz
+
443
Sadowska Stanisława z d. Włostek
*12-03-1919 r. Wola Mąkolska
+14-10-1996 r. Żyrardów
444
Sadowski Leon
*25-01-1912 r.
+02-07-1980 r. Łowicz
445
Sałek Janina z d. Jabłońska
*1917 r.
+14-08-2003 r. /Stary Waliszew/
446
Sałuda Bolesław
*1919 r. Seligów
+
447
Sałuda Jan
*21-07-1910 r. Lisiewice
+
448
Sałuda Józefa z d. Lebioda
*19-04-1911 r.
+
449
Sałuda Stanisława
*1919 r. Seligów
+
450
Sendal Janina z d. Kosiorek
*1915 r.
+31-12-1981 r.
451
Sękalska Helena z d. Marszałek
*30-04-1917 r. Pszczonów
+
452
Sękalska Stanisława z d. Marszałek
*1911 r. Pszczonów
+
453
Sękalska Zofia
*1912 r. Domaniewice
+
454
Sękalski Bolesław
*1913 r. Pszczonów
+
455
Sękalski Mieczysław
*1911 r. Domaniewice
+1911 r. Domaniewice
456
Sękalski Tadeusz
*1918 r. Domaniewice
+
457
Sianoszek Bolesław
*1916 r. Wygoda
+2006 r. Tuszyn /Tomaszów Mazowiecki/
458
Siatkowska Marianna z d. Domińczak
*06-04-1910 r. Dąbkowice
+
459
Skowrońska Helena z d. Sójkowska
*29-08-1913 r. Pilaszków
+28-11-2002 r. Łowicz
460
Skowrońska Marianna
*12-08-1917 r. Niedzwiada
+
461
Skowroński Henryk
*1911 r.
+1996 r.
462
Skuneczna Józefa
*1912 r. Rogóźno
+1912 r. Rogóźno
463
Sobieszek Julian
*08-04-1914 r. Mystkowice
+18-04-1960 r. Mystkowice
464
Sokół Andrzej
*~ 1911 r.
+
465
Sołtyszewska Apolonia
*19-07-1915 r. Guźnia
+20-12-1916 r. Guźnia
466
Sołtyszewska Bronisława
*01-09-1910 r. Guźnia
+19-02-1911 r. Guźnia
467
Sołtyszewska Maria Magdalena z d. Piasta
*08-09-1912 r. Mystkowice
+10-04-1984 r. Mystkowice
468
Sołtyszewski Jan Bolesław
*07-09-1912 r. Bocheń
+17-07-1938 r. Bocheń
469
Sołtyszewski Stanisław Wojciech
*05-04-1917 r. Bocheń
+24-01-1932 r. Bocheń
470
Sołtyszewski Wacław
*1917 r.
+26-06-1972 r. /Chruślin/
471
Sołtyszewski Wacław Stefan
*24-02-1911 r. Bocheń
+20-08-1911 r. Bocheń
472
Stajuda Helena
*1910 r.
+
473
Stajuda Jadwiga
*1913 r. Reczyce
+
474
Stajuda Jan
*1916 r. Reczyce
+
475
Staniecka Aniela z d. Kazimierska
*07-10-1910 r.
+1990 r.
476
Staworzyńska Teodozja Helena
*17-05-1913 r. Nowy Korczyn
+
477
Staworzyński Bogusław Telesfor
*23-12-1912 r. Warszawa
+
478
Staworzyński Wiktor Zdzisław
*10-11-1910 r. Warszawa
+10-06-1972 r. /Warszawa/
479
Stefańska Helena z d. Gędek
*1915 r.
+2000 r. /Pszczonów/
480
Stefański
*1911 r.
+1911 r. Seligów
481
Stefański Jan
*1919 r. Seligów
+13-05-1991 r. /Pszczonów/
482
Stefański Stefan
*17-02-1913 r. Chlebowice
+
483
Stefański Stefan
*1912 r.
+1975 r. /Pszczonów/
484
Stępniewski Władysław
*1919 r. Łowicz
+
485
Strzelecka Zofia z d. Kantorek
*24-01-1914 r. Wojewodza
+26-06-1940 r. Wojewodza
486
Strzelecki Józef
*1913 r. Kolonia Piotrowska
+
487
Suchecki Marian
*1917 r.
+2000 r.
488
Sujkowska Marianna
*1914 r. Jastrzębia
+1916 r. Zagórze
489
Sujkowski Henryk
*1919 r. Pilaszków
+1922 r. Pilaszków
490
Sujkowski Józef
*1919 r. Dąbkowice
+
491
Sujkowski Wacław
*24-10-1911 r. Pilaszków
+17-10-1996 r. Łowicz
492
Sujkowski Władysław
*1916 r.
+
493
Sujkowski Władysław
*03-03-1915 r. Dąbkowice
+15-09-1991 r. Łowicz
494
Sut Marianna
*1914 r.
+
495
Szczetnikowicz Marianna Krystyna z d. Tomsio
*25-09-1911 r. Sosnowiec - Sielec
+09-09-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/
496
Szewczyk Bronisław
*20-04-1914 r. Zawady
+
497
Szewczyk Jan
*25-11-1910 r. Zawady
+
498
Szewczyk Władysław
*14-09-1912 r. Zawady
+16-12-1912 r. Zawady
499
Szkup Jan
*1914 r. Wrzeczko
+
500
Szkup Julian
*01-03-1915 r.
+16-08-1988 r.
501
Szkup Marianna z d. Wielec
*05-07-1917 r.
+20-07-1975 r.
502
Szkup Stefan
*1919 r.
+2004 r.
503
Szymczak Franciszek
*1914 r.
+1944 r.
504
Szymczak Helena z d. Sujkowska
*1918 r.
+1978 r.
505
Szymczak Julianna z d. Kurkiewicz
*31-10-1918 r.
+06-04-2015 r. /Łódź/
506
Szymczak Tadeusz
*~ 1913 r.
+04-03-1983 r. Łódź
507
Śnieguła Marianna z d. Rubin
*1912 r.
+
508
Śnieguła Marianna z d. Szkup
*1911 r.
+04-07-2000 r. Łowicz
509
Tarkowska Stefania Józefa
*25-07-1912 r. Mystkowice
+20-05-1932 r. Mystkowice
510
Telemon
*10-09-1913 r. Strugienice
+10-09-1913 r. Strugienice
511
Tomaszewska Irena Apolonia
*1914 r. Łódź
+
512
Tomaszewski Mieczysław
*1912 r.
+05-11-1995 r. Łódź /Łódź/
513
Tomsio Matylda z d. Przybyszewska
*05-10-1916 r.
+27-01-2012 r. Gdańsk /Gdańsk/
514
Tomsio Roman
*13-09-1913 r. Sosnowiec
+02-03-1990 r. /Gdańsk/
515
Urbanek Helena
*16-09-1919 r. Żdżary
+
516
Urbanek Jan
*08-07-1910 r. Jamno
+11-08-1911 r. Jamno
517
Urbanek Józef
*05-12-1910 r. Maurzyce
+
518
Urbanek Marianna
*11-02-1914 r. Żdżary
+
519
Walaszczak Bronisław
*02-06-1914 r.
+25-03-2001 r. /Warszawa/
520
Walaszczak Stanisława Zuzanna
*10-10-1918 r. Moskwa
+19-07-2002 r. /Warszawa/
521
Walczak Stanisława z d. Wiśniewska
*21-04-1910 r. Łowicka Wieś
+
522
Warda Anastazja
*1915 r.
+06-10-2003 r. /Domaniewice/
523
Warda Franciszek
*12-01-1911 r. Rogóźno
+1912 r. Rogóźno
524
Warda Jan
*1914 r. Skaratki
+26-07-2008 r. Skaratki
525
Warda Jan
*1910 r. Skaratki
+1912 r. Skaratki
526
Warda Janina
*1918 r. Skaratki
+21-11-1918 r. Domaniewice
527
Warda Janina
*1912 r. Skaratki
+
528
Warda Józef
*05-01-1913 r. Skaratki
+06-07-2001 r.
529
Warda Józef
*1911 r. Skaratki
+1911 r. Skaratki
530
Warda Józef
*1911 r. Skaratki
+
531
Warda Marianna
*1911 r. Domaniewice
+29-07-1985 r. Skaratki
532
Warda Wacław
*1913 r. Skaratki
+
533
Warda Władysław
*~ 1914 r.
+
534
Wawrzyn Helena z d. Bakalarz
*10-07-1911 r. Stare Grudze
+01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/
535
Wawrzyn Paweł
*18-09-1915 r. Krępa
+
536
Wawrzyn Regina
*01-09-1918 r. Krępa
+
537
Wawrzyńczak Czesław
*1914 r. Grudze
+
538
Wawrzyńczak Franciszek
*1912 r. Grudze
+
539
Wesołowski Jan
*21-05-1911 r. Helenów
+
540
Wesołowski Wacław
*22-12-1912 r. Helenów
+
541
Wesołowski Wacław
*09-05-1910 r. Helenów
+04-08-1910 r. Helenów
542
Wielec Franciszek
*1910 r. Skaratki
+
543
Wielec Marianna
*1911 r.
+
544
Wielec Rozalia
*1910 r. Reczyce
+1910 r. Reczyce
545
Wielemborek Jan
*1914 r. Nadolna
+
546
Wielemborek Stanisław
*13-11-1913 r. Wiskienica
+01-05-1914 r. Wiskienica
547
Wiercioch Helena
*16-02-1914 r. Rząśno
+
548
Wiercioch Jan
*13-03-1917 r. Rząśno
+1984 r.
549
Wiercioch Stanisław
*23-03-1911 r. Katarzynów
+1986 r.
550
Wiesiołek Apolinary
*01-01-1918 r. Zawady
+03-11-1975 r. /Łowicz/
551
Wiesiołek Franciszek
*04-10-1914 r. Łowicz
+
552
Wiesiołek Henryk
*01-05-1911 r. Jamno
+12-09-1939 r.
553
Wiesiołek Janina z d. Sobczyńska
*18-06-1916 r.
+13-01-1999 r. /Łowicz/
554
Wiesiołek Marianna
*09-1911 r.
+21-09-1911 r. Zawady
555
Wiesiołek Roch
*16-08-1912 r. Seroki
+
556
Wiesiołek Stanisław
*16-10-1916 r. Klewków
+
557
Wiesiołek Stanisław
*15-10-1910 r. Katarzynów
+
558
Wiesiołek Stanisława
*02-01-1919 r. Bocheń
+
559
Wiesiołek Władysław
*29-10-1913 r. Dąbkowice
+
560
Wiesiołek Władysław
*01-09-1912 r. Łowicz
+03-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/
561
Wiesiołek Władysława
*16-02-1911 r. Seroki
+14-02-1912 r. Seroki
562
Więcek Elżbieta
*03-04-1911 r. Jamno
+
563
Więcek Franciszek
*1913 r. Jamno
+1918 r. Jamno
564
Więcek Jan
*1917 r. Jamno
+1925 r. Jamno
565
Więcek Władysław
*1915 r. Jamno
+1916 r. Jamno
566
Wilk Antoni
*31-12-1911 r. Helenów
+
567
Wilk Franciszka z d. Rylek
*01-05-1914 r. Waliszew Dworski
+22-12-1948 r. Waliszew Dworski
568
Wilk Jan
*16-05-1917 r. Ziewaniczki
+
569
Wilk Katarzyna
*1916 r.
+07-05-1916 r. Skaratki
570
Wilk Ludwika
*1913 r. Skaratki
+07-07-1971 r. Skaratki
571
Wilk Ludwika
*1911 r. Skaratki
+1912 r. Skaratki
572
Wilk Małgorzata
*1917 r.
+31-03-1917 r. Skaratki
573
Wilk Marianna
*1910 r. Skaratki
+02-06-1997 r. Głowno
574
Wilk Stanisław
*12-08-1910 r. Ziewaniczki
+16-07-1911 r. Ziewanice
575
Wilk Wacław
*1914 r. Skaratki
+
576
Wiśniewski Jan
*1912 r. Łowicka Wieś
+
577
Witerek Jan
*20-10-1915 r. Oszkowice
+
578
Witerek Stanisława
*10-04-1910 r. Mystkowice
+08-06-1991 r. Mystkowice
579
Włodarczyk Julian
*1913 r. Grudze
+
580
Włostek Apolonia z d. Świątek
*21-08-1912 r.
+12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/
581
Włostek Jan
*13-10-1911 r. Wymysłów
+
582
Włostek Janina
*04-06-1910 r. Wymysłów
+
583
Włostek Marianna
*01-05-1910 r. Wymysłów
+
584
Włostek Stanisław
*05-05-1910 r. Mąkolice
+30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/
585
Włostek Władysław
*30-08-1912 r. Wola Mąkolska
+
586
Wojciechowska Aniela
*22-06-1910 r. Dąbkowice
+
587
Wojciechowska Franciszka
*19-05-1914 r. Gaj
+
588
Wojciechowska Franciszka z d. Pawlata
*17-06-1910 r. Lisiewice
+03-09-1984 r. Łowicz
589
Wojciechowska Zofia
*06-09-1911 r. Lisiewice
+03-05-1915 r. Lisiewice
590
Wojda Marianna z d. Kret
*15-06-1910 r. Katarzynów
+
591
Wołowiec Stanisław
*1915 r. Steinhagen
+1991 r. /Chruślin/
592
Wołowiec Weronika z d. Wiesiołek
*30-04-1913 r. Bocheń
+2003 r. /Chruślin/
593
Wójcik Aleksander
*14-07-1916 r. Strugienice
+
594
Wójcik Józef
*1910 r.
+
595
Wójcik Julian
*1912 r.
+
596
Wójcik Stafan
*1918 r. Janów
+
597
Wójcik Stanisław
*13-04-1919 r. Strugienice
+
598
Wróbel Wacław
*1917 r. Wygoda
+
599
Wróbel Weronika
*1915 r. Wygoda
+1916 r. Wygoda
600
Wysocki Stanisław
*1919 r. Seligów
+
601
Zagajewska Helena
*1911 r.
+
602
Zagajewska Marianna
*1910 r. Skaratki
+1911 r. Skaratki
603
Zagajewska Stanisława
*1912 r. Skaratki
+
604
Zagajewska Władysława
*~ 1911 r.
+12-10-1944 r. Domaniewice
605
Zagajewski Jan
*1919 r. Skaratki
+
606
Zagajewski Jan
*1914 r. Rogóźno
+
607
Zagajewski Józef
*1914 r. Skaratki
+1915 r. Skaratki
608
Zagajewski Mieczysław
*1911 r. Skaratki
+
609
Zagajewski Wacław
*1911 r.
+07-09-1969 r. Skaratki
610
Zagajewski Władysław
*1918 r. Rogóźno
+02-06-1992 r. Rogóźno /Domaniewice/
611
Zakolska Marianna z d. Olczyk
*04-04-1910 r. Długie
+
612
Zielińska Władysława
*1911 r. Skaratki
+1912 r. Skaratki
613
Zieliński Czesław
*1913 r. Skaratki
+1914 r. Skaratki
614
Zieliński Władysław
*1910 r. Skaratki
+1910 r. Skaratki
615
Znamierowski Tadeusz Marian
*08-09-1910 r. Warszawa
+30-06-1993 r. /Warszawa/
616
Znyk Józefa Franciszka
*23-06-1912 r. Bąków Poduchowny
+
617
Zowczak Bolesław
*~ 1912 r.
+27-11-1946 r. /Rędziny/
618
Zuchora Antoni
*1911 r. Kotulin
+
619
Zuchora Czesław
*1910 r.
+
620
Zuchora Stanisław
*1914 r. Kotulin
+1914 r. Kotulin
621
Żak Aniela
*1914 r. Skaratki
+05-09-1915 r. Skaratki
622
Żak Franciszek
*1917 r. Skaratki
+
623
Żak Franciszka
*1914 r.
+1914 r. Skaratki
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL