Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 2000 a 2009Indeks chronologiczny [2000 - 2009] - 78

1... Sebastian *2001 r.    
2Aulich Dagmara *2000 r. Gdańsk    
3Bednarek Klaudia *2009 r.    
4Bichon Alexia Marina *2000 r. Versailles    
5Bielawska Maria *2007 r. Wałcz    
6Bińczak Amelia *2007 r. Łowicz    
7Bury Aleksandra *2008 r.    
8Byzewska Alicja *2007 r. Gdańsk    
9Byzewska Patrycja Iwona *2001 r. Gdańsk    
10Cłapińska Wiktoria *2003 r.    
11Fujak Patrycja *2007 r.    
12Fujak Weronika *2006 r.    
13Galbarczyk Szymon *2000 r. Warszawa    
14Gidaszewski Hubert *2008 r.    
15Homel Bartosz *~ 2001 r.    
16Janowska Julianna *2006 r. Ruda Śląska    
17Kaczor Patryk Jakub *2001 r.    
18Kantorek Fabian *2009 r.    
19Kantorek Jagoda *2006 r.    
20Kantorek Malwina *2008 r.    
21Kantorek Stanisław Michał *2008 r.    
22Kicińska Natalia *2001 r.    
23Kiciński Jarosław *2003 r.    
24Kiedos Oliwier *2009 r.    
25Kot Oliwia Klaudia *2003 r. Głowno    
26Kozikowski Kacper *2005 r.    
27Krugiołka Miłosz *2008 r.    
28Kruk Amelia *2006 r.    
29Kucińska Julia *2002 r. Głowno    
30Marciniak Monika *2003 r.    
31Matuszewska Aleksandra *2009 r.    
32Michnowicz Kacper Eugeniusz *2008 r.    
33Mikołajczyk Jan *2009 r.    
34Misiak Weronika *2003 r.    
35Młoźniak Julia *2007 r.    
36Muras Krystian *2007 r.    
37Mysłek Paulina *2005 r.    
38Mysłek Piotr *2008 r.    
39Nadolna Natalia Patrycja *2001 r. Skwierzyna    
40Nowiński Filip *2009 r.    
41Ochocka Marta *2009 r.    
42Piaskowska Faustyna *2009 r. +2009 r.   
43Piaskowska Maria *2007 r. +2007 r.   
44Piekarska Gabrysia *2008 r.    
45Piekarska Wiktoria *2004 r.    
46Pietrzak Karolina *2004 r.    
47Pietrzak Maciej *2007 r.    
48Plewka Amelia *2008 r.    
49Plewka Jakub *2006 r.    
50Płoska Aleksandra *2004 r. Olsztyn    
51Płoski Adam *2006 r.    
52Popek Patryk *2003 r.    
53Siemionow Mateusz *2008 r. Szamotuły    
54Siemionow Weronika *2004 r.    
55Sieradzka Anna Marta *2008 r. Poznań    
56Skrzypczak Mateusz *2003 r. Krotoszyn    
57Skwierawski Chrystin *2000 r.    
58Sołtysek Maja Magdalena *2009 r. Gdańsk    
59Stachowicz Jakub *2001 r. Gdańsk    
60Stelmach Jakub Wojciech *2004 r. Łódź    
61Stelmach Piotr Zygmunt *2000 r. Łódź    
62Szczepaniak Jakub *2009 r.    
63Święcicki Łukasz *2007 r. Skwierzyna    
64Tomczak Maciej *2006 r. Łowicz    
65Tomczak Seweryn *2004 r.    
66Ufa Adam *2001 r.    
67Ufa Gabriel *2007 r.    
68Ufa Jakub *2008 r.    
69Ufa Mateusz *2006 r.    
70Ufa Max *2007 r.    
71Ufa Weronika *2001 r.    
72Wasiak Julia *2006 r. Skierniewice    
73Wasiak Wiktoria *2001 r. Skierniewice    
74Wielec Piotr Szymon *2000 r. Łódź    
75Więcek Cezary *2009 r.    
76Więcek Daniel *2007 r.    
77Więcek Gabriela *2009 r.    
78Więcek Jakub *2009 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl