Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Rocznice
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks chronologiczny
1710-1719
1720-1729
1730-1739
1740-1749
1750-1759
1760-1769
1770-1779
1780-1789
1790-1799
1800-1809
1810-1819
1820-1829
1830-1839
1840-1849
1850-1859
1860-1869
1870-1879
1880-1889
1890-1899
1900-1909
1910-1919
1920-1929
1930-1939
1940-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009
2010-2019
2020-2029
Inne
Lista osób urodzonych pomiędzy 1840 a 1849
Indeks chronologiczny [1840 - 1849]
- 268
1
Ambrozińska Franciszka z d. Krawczyk
*23-02-1841 r. Wierzchy
+27-01-1887 r. Rewica
2
Baranowska Marianna
*23-05-1840 r.
+04-08-1840 r.
3
Baranowski Jan
*1845 r. Zimna Wódka
+
4
Baranowski Jan
*23-08-1844 r.
+31-01-1845 r.
5
Baranowski Józef
*13-04-1848 r. Zimna Woda
+01-02-1850 r. Zimna Woda
6
Baranowski Kazimierz
*1847 r. Zimna Wódka
+
7
Baranowski Marcin
*1849 r. Zimna Wódka
+
8
Baranowski Marcin
*01-10-1842 r. Zimna Woda
+
9
Bartosiewicz Andrzej
*1840 r.
+1916 r.
10
Bergiel Józef
*07-03-1844 r. Wola Kałkowa
+
11
Białas Ignacy
*28-07-1844 r. Rząśno
+20-10-1886 r. Rząśno
12
Białas Marianna z d. Kutkowska
*08-11-1844 r. Rząśno
+05-04-1915 r. Rząśno
13
Błażejewska Elżbieta
*1843 r. Guźnia
+
14
Błażejewska Franciszka
*1842 r. Domaniewice
+1843 r. Domaniewice
15
Błażejewski Jakub
*18-07-1844 r. Domaniewice
+
16
Błażejewski Jan
*13-01-1847 r. Domaniewice
+
17
Błażejewski Jan
*23-06-1845 r. Domaniewice
+
18
Błażejewski Piotr
*27-07-1848 r. Grudze
+
19
Błażejewski Walenty
*09-02-1849 r. Domaniewice
+21-09-1850 r. Domaniewice
20
Błażejewski Wawrzyniec
*1848 r. Guźnia
+17-06-1891 r. Guźnia
21
Bogusz Franciszka z d. Rybus
*11-03-1846 r. Świące
+05-08-1899 r. Łaźniki
22
Cugowska Marianna Julianna
*12-01-1843 r. Winiary
+02-03-1844 r. Winiary
23
Czarnecki Jan
*16-06-1848 r. Skaratki
+
24
Czubak Katarzyna
*1840 r.
+16-09-1854 r. Ponętów Górny
25
Drozd Marianna z d. Skonieczna
*21-03-1849 r. Lisiewice
+03-02-1891 r. Chruślin
26
Dworzańska Małgorzata
*08-06-1842 r. Jackowice
+01-12-1843 r. Jackowice
27
Dworzański Władysław
*23-06-1844 r. Jackowice
+11-10-1846 r. Jackowice
28
Gajda Antoni
*15-08-1849 r. Guźnia
+
29
Gajda Franciszka
*08-03-1847 r. Guźnia
+05-03-1848 r. Guźnia
30
Gajda Grzegorz
*28-01-1844 r. Guźnia
+
31
Gajda Jan
*1846 r. Mystkowice
+
32
Gajda Jan
*19-02-1841 r. Guźnia
+
33
Gajda Józef
*29-07-1844 r. Guźnia
+
34
Gajda Józef
*26-11-1842 r. Guźnia
+16-04-1843 r. Guźnia
35
Gajda Konstancja z d. Jagoda
*10-09-1842 r. Zduny
+
36
Gajda Marcjanna
*1844 r. Mystkowice
+
37
Gajda Mikołaj
*05-12-1849 r. Guźnia
+18-08-1850 r. Guźnia
38
Gajda Tomasz
*12-12-1846 r. Guźnia
+14-07-1877 r. Lisiewice
39
Gałaj Antonina z d. Grzyb
*18-06-1848 r. Mystkowice
+
40
Głuszczyk Franciszka z d. Błażejewska
*1841 r. Guźnia
+04-02-1901 r. Łowicka Wieś
41
Gnatowska Katarzyna
*1844 r.
+
42
Gnatowska Marianna
*1842 r.
+
43
Gnatowski Jan
*1849 r.
+
44
Gnatowski Jan
*1847 r. Umień
+
45
Gołębiewska Jadwiga
*1847 r. Guźnia
+
46
Gołębiewska Petronella
*1841 r. Guźnia
+
47
Gołębiewski Michał
*1842 r. Guźnia
+
48
Góra Wojciech
*15-04-1840 r. Reczyce
+28-04-1878 r. Reczyce
49
Górczyńska Katarzyna z d. Płacheta
*21-04-1845 r. Dąbkowice
+16-12-1913 r. Dąbkowice
50
Grabowicz Józef
*28-02-1842 r. Krępa
+1843 r.
51
Grabowicz Kacper
*27-12-1849 r. Krępa
+11-01-1850 r. Krępa
52
Grabowicz Ludwik
*24-08-1844 r. Krępa
+20-02-1845 r. Krępa
53
Grabowicz Marianna
*28-12-1845 r. Krępa
+1851 r.
54
Grabowicz Mikołaj
*05-12-1848 r. Krępa
+25-01-1849 r. Krępa
55
Graszka Katarzyna z d. Warda
*1846 r. Skaratki
+
56
Gusta Jan
*08-12-1843 r. Bocheń
+
57
Gusta Szczepan
*08-12-1843 r. Bocheń
+
58
Jabłońska Jadwiga
*09-12-1846 r. Maurzyce
+10-12-1847 r. Maurzyce
59
Jabłońska Józefa
*09-03-1848 r. Świące
+
60
Jabłońska Kunegunda
*01-08-1842 r. Strugienice
+
61
Jabłońska Rozalia
*23-08-1844 r. Świące
+
62
Jabłoński Jakub
*16-07-1849 r. Maurzyce
+21-09-1850 r. Maurzyce
63
Jabłoński Jakub
*1845 r. Wygoda
+
64
Jabłoński Karol
*04-11-1845 r. Świące
+1922 r. Mastki
65
Jadach Franciszka
*01-02-1845 r. Skaratki
+
66
Jadach Katarzyna z d. Kędziora
*1841 r. Skaratki
+
67
Jasak Kacper
*30-12-1846 r. Bocheń
+
68
Jasek Agnieszka
*25-01-1845 r. Bocheń
+
69
Jasek Marianna
*14-12-1843 r. Bocheń
+
70
Jaśniewski Andrzej
*1848 r. Chruślin
+19-06-1910 r. Chruślin
71
Jedynak Kunegunda z d. Mikołajczyk
*08-02-1840 r. Wierznowice
+
72
Kamińska Marianna z d. Pawlewska
*09-07-1842 r. Bodzanów
+14-03-1915 r. Bodzanów
73
Kamińska Marianna z d. Strugińska
*29-03-1840 r. Reczyce
+1912 r. Wrzeczko
74
Kamiński Mateusz
*18-09-1848 r. Zduny
+
75
Kantorek Franciszek
*21-10-1843 r. Skaratki
+30-11-1846 r. Skaratki
76
Kantorek Franciszka
*08-06-1849 r. Skaratki
+26-08-1850 r. Skaratki
77
Kantorek Franciszka z d. Wilk
*08-03-1845 r. Skaratki
+
78
Kantorek Jan
*16-05-1842 r. Skaratki
+21-09-1918 r. Skaratki
79
Kantorek Kacper
*02-01-1848 r. Skaratki
+ /Domaniewice/
80
Kantorek Małgorzata z d. Zagajewska
*07-06-1845 r. Skaratki
+1910 r. Skaratki
81
Kantorek Marcin
*11-11-1844 r. Skaratki
+1903 r. Skaratki
82
Kantorek Marianna
*26-11-1840 r. Skaratki
+01-10-1843 r. Skaratki
83
Kantorek Marianna
*04-07-1840 r. Skaratki
+11-08-1843 r. Skaratki
84
Kantorek Paweł
*25-06-1848 r. Skaratki
+18-09-1852 r. Skaratki
85
Kazimierska Balbina
*21-02-1845 r. Guźnia
+02-10-1845 r. Guźnia
86
Kazimierska Jadwiga
*09-10-1848 r. Guźnia
+05-08-1857 r.
87
Kazimierska Małgorzata
*08-07-1846 r. Guźnia
+19-07-1867 r. Guźnia
88
Kazimierska Marianna z d. Flis
*08-12-1849 r. Bocheń
+20-03-1935 r. /Chruślin/
89
Kazimierska Marianna
*09-07-1842 r. Guźnia
+
90
Kazimierska Tekla
*14-08-1842 r.
+25-09-1843 r.
91
Kazimierski Jan
*19-12-1843 r. Guźnia
+19-10-1905 r.
92
Kazimierski Marcin
*09-11-1847 r.
+
93
Kazimierski Mateusz
*15-09-1842 r.
+16-01-1897 r.
94
Kazimierski Michał
*04-07-1840 r. Bocheń
+17-10-1922 r. Bocheń
95
Kazimierski Szczepan
*1843 r. Guźnia
+1887 r. Maków
96
Kazimierski Tomasz
*21-12-1846 r.
+23-12-1846 r.
97
Kazimierski Wojciech
*1843 r.
+
98
Kierus Andrzej
*1846 r. Domaniewice
+1846 r. Domaniewice
99
Kierus Ignacy
*1844 r. Domaniewice
+
100
Kierus Kacper
*1844 r. Domaniewice
+1845 r. Domaniewice
101
Knera Antoni
*1847 r. Skaratki
+08-05-1870 r. Skaratki
102
Knera Marianna
*1843 r. Skaratki
+
103
Knera Rozalia
*1845 r. Skaratki
+
104
Korniak Józef
*1848 r. Zimna Woda
+
105
Korniak Maria
*1847 r. Zimna Woda
+
106
Kosmowski Andrzej
*25-11-1848 r. Rząśno
+25-06-1920 r. Rząśno
107
Kowalczuk Tekla z d. Ragan
*1842 r. Zimna Wódka
+
108
Kowalczyk Franciszek
*1847 r. Trąby
+02-07-1930 r. Trąby
109
Kowalczyk Franciszka z d. Lebioda
*18-02-1849 r. Grudze
+18-07-1921 r. Trąby
110
Kozłowska Marianna z d. Wiesiołek
*1848 r. Bocheń
+17-11-1918 r. Zawady
111
Krukowska Elżbieta z d. Błażejewska
*1845 r. Guźnia
+13-01-1877 r. Skaratki
112
Kucińska Agnieszka z d. Błażejewska
*~ 1840 r.
+
113
Kucińska Franciszka z d. Adach
*02-10-1847 r. Skaratki
+1914 r.
114
Kucińska Marianna z d. Jadach
*05-12-1841 r. Skaratki
+1913 r.
115
Kuciński Andrzej
*21-11-1845 r. Strzebieszew
+1906 r. Strzebieszew
116
Kuciński Andrzej
*19-09-1843 r. Strzebieszew
+
117
Kuciński Wincenty
*19-07-1840 r. Reczyce
+
118
Kuryś Antoni
*15-04-1844 r. Małszyce
+
119
Kuryś Florian
*21-04-1842 r. Małszyce
+1843 r. Małszyce
120
Kuryś Tomasz
*17-12-1848 r. Łowicz
+
121
Majewska Małgorzata
*09-05-1848 r. Skaratki
+19-07-1864 r. Strzebieszew
122
Majewski Andrzej
*28-11-1845 r. Skaratki
+
123
Majewski Jan
*25-12-1841 r. Skaratki
+17-07-1917 r. Skaratki
124
Majewski Tomasz
*12-12-1844 r. Skaratki
+23-01-1845 r. Skaratki
125
Mamońska Józefa z d. Jakubowska
*16-01-1841 r. Tarnówka
+
126
Mamońska Michalina
*1843 r.
+
127
Mamoński Jan
*1845 r.
+
128
Mamoński Wojciech
*1847 r. Ponętów Górny
+
129
Mikołajczyk Franciszek
*19-01-1846 r. Dąbrowa
+16-06-1934 r. Janinów
130
Mikołajczyk Jędrzej
*28-11-1844 r. Zduny
+
131
Mikołajczyk Karol
*01-11-1845 r. Zduny
+29-04-1855 r. Zduny
132
Mikołajczyk Małgorzata
*29-11-1846 r. Strugienice
+15-08-1884 r. Strugienice
133
Mikołajczyk Mikołaj
*04-12-1848 r. Zduny
+22-08-1852 r. Zduny
134
Mikołajczyk Tekla
*23-08-1847 r. Zduny
+23-01-1848 r. Zduny
135
Milczarek Józef
*1848 r. Jamno
+
136
Moszczyńska Katarzyna z d. Tataj
*26-10-1847 r. Skaratki
+
137
Niewięgłowski Feliks
*1845 r. Opatowiec
+12-12-1907 r. Zielona /Biorków Wielki/
138
Ociela Małgorzata z d. Gusta
*21-03-1846 r. Bocheń
+1895 r. Rogóźno
139
Pająk Marianna z d. Kierus
*1848 r. Domaniewice
+
140
Pająk Marianna z d. Kantorek
*19-06-1847 r. Skaratki
+
141
Pająk Walenty
*1846 r. Stroniewice
+
142
Pająk Wawrzyniec
*12-08-1848 r. Strzebieszew
+
143
Panek Małgorzata
*1844 r. Guźnia
+
144
Panek Paweł
*1849 r. Dąbkowice
+01-05-1932 r. Trąby
145
Panek Tomasz
*1846 r. Guźnia
+
146
Para Franciszek
*1841 r. Jeziorko
+
147
Parys Antonina
*1846 r. Strzebieszew
+1848 r. Strzebieszew
148
Parys Elżbieta
*1840 r. Strzebieszew
+1841 r. Strzebieszew
149
Parys Marcin
*1844 r. Strzebieszew
+
150
Parys Mikołaj
*1842 r.
+1843 r. Strzebieszew
151
Pawełkowicz Franciszka z d. Strugińska
*13-06-1847 r. Reczyce
+
152
Pawełkowicz Wojciech
*23-03-1845 r. Reczyce
+
153
Pel Jan
*19-11-1842 r. Skaratki
+
154
Pel Marianna z d. Jasek
*20-08-1848 r. Bocheń
+
155
Perzyńska Marianna z d. Wielec
*10-09-1843 r. Skaratki
+1917 r. Grudze
156
Pietrzak Marianna
*1847 r. Jeziorko
+
157
Płacheta Ewa
*1849 r.
+
158
Płacheta Stanisław
*~ 1847 r.
+27-11-1848 r. Dąbkowice
159
Podgórska Marianna
*14-06-1842 r. Skaratki
+1850 r. Skaratki
160
Podgórski Andrzej
*27-11-1843 r. Skaratki
+
161
Podgórski Jakub
*24-07-1846 r. Skaratki
+1851 r. Skaratki
162
Polit Wojciech
*1844 r. Strzebieszew
+
163
Przybylewicz Maria
*1841 r. Zimna Wódka
+
164
Raczkowski Józef
*~ 1840 r.
+1904 r. Ozorków
165
Ragan Józef
*1845 r. Zimna Wódka
+
166
Ragan Katarzyna z d. Baranowska
*1841 r. Zimna Wódka
+
167
Ragan Wojciech
*1848 r. Zimna Wódka
+
168
Redo Anna z d. Kazimierska
*~ 1846 r.
+
169
Romaniszyn Katarzyna z d. Korniak
*1840 r. Zimna Wódka
+
170
Rutkowska Franciszka z d. Zmora
*24-01-1848 r. Domaniewice
+
171
Rutkowska Julianna z d. Kierus
*1846 r. Domaniewice
+
172
Rutkowski Franciszek
*30-03-1840 r. Domaniewice
+
173
Rutkowski Jakub
*07-07-1845 r. Domaniewice
+1909 r. Domaniewice
174
Rybarczyk Franciszka z d. Czubak
*1849 r.
+
175
Rybus Franciszka z d. Gusta
*20-07-1848 r. Bocheń
+
176
Rybus Kacper
*1849 r. Bocheń
+
177
Rynkiewicz Andrzej
*14-11-1844 r. Domaniewice
+˂ 1879 r.
178
Rynkiewicz Katarzyna z d. Wiesiołek
*1840 r. Bocheń
+1906 r. Bratkowice
179
Rzuczkowska Rozalia
*18-08-1841 r. Rawa Mazowiecka
+1845 r. Rawa Mazowiecka
180
Sękalska Marianna z d. Kierus
*1848 r. Domaniewice
+
181
Skonieczna Marianna
*09-01-1848 r. Lisiewice
+
182
Smulikowska Magdalena z d. Cugowska
*09-06-1845 r. Winiary
+24-08-1905 r. Nowy Korczyn
183
Sobczyński Antoni
*1845 r. Skaratki
+1848 r.
184
Sobczyński Wojciech
*1842 r. Skaratki
+
185
Sobieszek Tekla
*21-07-1841 r. Mystkowice Małe
+05-02-1844 r. Mystkowice Małe
186
Sobieszek Wojciech
*03-04-1843 r. Mystkowice Małe
+13-09-1843 r. Mystkowice Małe
187
Sołtyszewska Balbina z d. Gajda
*15-12-1844 r. Guźnia
+05-06-1918 r. Rulice
188
Sołtyszewski Ignacy
*10-02-1849 r. Guźnia
+21-09-1914 r. Rulice
189
Sójkowski Franciszek
*22-03-1848 r. Pilaszków
+
190
Sójkowski Kazimierz
*~ 1840 r.
+28-08-1915 r. Pilaszków
191
Staniecka Marianna z d. Owczarek
*1842 r. Wały
+
192
Staworzyńska Rozalia
*1844 r. Wierzbica
+
193
Staworzyński Adam
*1840 r. Wierzbica
+
194
Staworzyński Narcyz Szymon
*1842 r. Wierzbica
+1843 r. Wierzbica
195
Stępień Franciszka z d. Pierzchalska
*~ 1842 r.
+1919 r. Młynek
196
Stępień Józef
*1842 r. Młynek
+1919 r. Młynek
197
Strugińska Marianna
*1845 r. Reczyce
+1846 r. Reczyce
198
Strugińska Marianna
*1842 r. Reczyce
+
199
Strugiński Augustyn
*29-08-1849 r. Reczyce
+
200
Strugiński Jan
*07-03-1845 r. Reczyce
+1845 r. Reczyce
201
Strugiński Józef
*1843 r. Reczyce
+1843 r. Reczyce
202
Strugiński Maciej
*1840 r. Reczyce
+1841 r. Reczyce
203
Sujkowska Ludwika
*~ 1846 r.
+16-10-1848 r. Pilaszków
204
Sujkowski Franciszek
*29-03-1846 r. Pilaszków
+17-05-1846 r. Pilaszków
205
Sujkowski Maciej
*1840 r. Pilaszków
+
206
Szafrańska Marianna z d. Czubak
*1847 r.
+
207
Szafrański Konstanty
*18-11-1845 r. Buszków
+11-06-1918 r. Orątki
208
Szczepaniuk Anna
*1847 r. Zimna Wódka
+
209
Szczepaniuk Jan
*1842 r. Zimna Wódka
+
210
Szczepaniuk Rozalia
*1844 r. Zimna Wódka
+
211
Szostak Jakub
*1848 r. Zimna Wódka
+
212
Szymczak Andrzej
*16-11-1844 r. Chruślin
+23-02-1846 r. Chruślin
213
Szymczak Magdalena
*14-07-1842 r. Chruślin
+
214
Tomala Grzegorz
*1847 r.
+
215
Tomala Rozalia z d. Kamińska
*25-08-1842 r. Zduny
+26-01-1909 r. Zduny
216
Urbanek Franciszek
*24-05-1849 r. Maurzyce
+25-02-1892 r. Maurzyce
217
Urbanek Małgorzata z d. Kazimierska
*19-05-1849 r. Bocheń
+
218
Wach Józefa z d. Gołębiewska
*1845 r. Guźnia
+1892 r. Słomków
219
Walaszczak Łucja z d. Czubak
*1842 r.
+
220
Warda Łucja z d. Kantorek
*14-12-1846 r. Skaratki
+01-06-1917 r. Skaratki
221
Warda Marcjanna z d. Wilk
*17-08-1840 r. Skaratki
+
222
Warda Marianna z d. Domańska
*09-08-1845 r. Rogóźno
+1899 r. Rogóźno
223
Warda Marianna
*06-12-1841 r. Skaratki
+1892 r. Skaratki
224
Warda Piotr
*04-07-1849 r. Skaratki
+1850 r. Skaratki
225
Warda Piotr
*1840 r. Skaratki
+14-04-1911 r. Skaratki
226
Wawrykiewicz Franciszek
*~ 1847 r.
227
Wawrzyk Marianna z d. Cugowska
*25-08-1840 r. Winiary
+
228
Węgierek Marianna
*01-07-1844 r. Maurzyce
+01-12-1849 r. Maurzyce
229
Węgierek Mateusz
*19-09-1841 r. Maurzyce
+
230
Węgierek Wincenty
*10-07-1848 r. Maurzyce
+20-01-1850 r. Maurzyce
231
Wieczorek Józef
*18-03-1840 r. Jeziorko
+30-08-1911 r. Żakowice
232
Wieczorek Katarzyna
*31-10-1842 r. Jeziorko
+
233
Wieczorek Kazimierz
*1849 r. Jeziorko
+
234
Wieczorek Michał
*28-09-1845 r. Jeziorko
+
235
Wielec Jan
*09-07-1846 r. Skaratki
+
236
Wielec Marcjanna
*06-04-1841 r. Skaratki
+21-12-1843 r. Skaratki
237
Wielec Roch
*16-08-1849 r. Skaratki
+25-12-1849 r. Skaratki
238
Wielemborek Stanisław
*06-05-1848 r. Bąków Dolny
+
239
Wiercioch Józef
*04-10-1848 r. Dąbkowice
+25-12-1907 r. Strugienice
240
Wiesiołek Agnieszka
*1847 r. Bocheń
+1848 r. Bocheń
241
Wiesiołek Franciszek
*1842 r. Bocheń
+
242
Wiesiołek Marianna z d. Kazimierska
*1840 r. Bocheń
+
243
Wiesiołek Michał
*1844 r. Bocheń
+1848 r. Bocheń
244
Wiesiołek Wojciech
*26-03-1841 r. Bocheń
+
245
Wieteska Katarzyna z d. Jabłońska
*22-06-1849 r. Strugienice
+
246
Wieteska Stanisław
*07-05-1849 r. Bogoria Górna
+
247
Wilk Antoni
*1846 r. Skaratki
+1913 r. Skaratki
248
Wilk Franciszek
*27-01-1845 r. Skaratki
+
249
Wilk Franciszek
*1840 r. Skaratki
+1843 r. Skaratki
250
Wilk Franciszka
*31-07-1847 r. Skaratki
+19-08-1850 r. Skaratki
251
Wilk Franciszka
*12-01-1843 r. Skaratki
+1846 r. Skaratki
252
Wilk Ignacy
*1845 r. Skaratki
+1845 r. Skaratki
253
Wilk Józefa
*1843 r. Skaratki
+
254
Wilk Rozalia z d. Lisewska
*1844 r.
+1878 r.
255
Wisznowska Anna
*1848 r. Zimna Wódka
+
256
Wisznowski Feliks
*1847 r. Zimna Wódka
+
257
Wisznowski Jan
*1840 r. Zimna Wódka
+
258
Wisznowski Józef
*1843 r. Zimna Wódka
+
259
Włodarczyk Marianna z d. Błażejewska
*1845 r. Guźnia
+1914 r. Łowicz
260
Włostek Roch
*1849 r. Wola Mąkolska
+26-03-1904 r. Wola Mąkolska
261
Wróbel Andrzej
*02-11-1845 r. Mystkowice Małe
+
262
Wróbel Katarzyna
*03-11-1847 r. Mystkowice Małe
+
263
Zagajewska Marianna z d. Kantorek
*22-03-1845 r. Skaratki
+
264
Zajączek Małgorzata
*12-07-1849 r. Zduny
+07-02-1850 r. Zduny
265
Zawadzka Józefa z d. Czubak
*~ 1845 r.
+
266
Ziarnik Jan
*22-01-1843 r. Skaratki
+
267
Ziarnik Katarzyna z d. Kantorek
*31-10-1841 r. Skaratki
+1886 r.
268
Znyk Marianna z d. Złotkowska
*01-02-1841 r. Kaczkowizna
+12-11-1923 r. Orątki
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL