Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1880 a 1889Indeks chronologiczny [1880 - 1889] - 391

1Adach Józef *1885 r. Skaratki   
2Adach Józef *1889 r.   
3Adach Józefa *1883 r. +1893 r. Skaratki   
4Bińczak Jan *10-09-1885 r. Rząśno   
5Bińczak Józef *18-02-1883 r. Rząśno   
6Błażejewska Marianna *20-05-1886 r. Guźnia  
7Błażejewski Andrzej *1885 r. Domaniewice  
8Błażejewski Franciszek *1886 r. Jamno   
9Błażejewski Konstanty *1887 r. Domaniewice  
10Błażejewski Maciej *1887 r. Domaniewice +21-07-1892 r. Łowicz  
11Błażejewski Marteusz *05-09-1888 r. Guźnia  
12Błażejewski Stanisław *14-11-1889 r. Guźnia  
13Burzyńska Małgorzata z d. Dróżka *1883 r. Skaratki +20-02-1920 r. Skaratki   
14Cieślak Jan *1884 r.   
15Cieślak Józefa *1880 r.   
16Cieślak Józefa z d. Gasik *15-03-1884 r. Jackowice   
17Cieślak Marianna *1882 r.   
18Czuba Agnieszka *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
19Czuba Franciszek *1881 r. Skaratki   
20Czuba Franciszka *1882 r. Skaratki   
21Czuba Jan *1886 r. Skaratki   
22Czuba Kacper *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
23Czuba Marcin *1885 r. Skaratki +29-11-1951 r. Głowno   
24Czuba Paweł *1884 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
25Czuba Stanisław *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
26Czuba Sylwester *1887 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
27Domińczak Karol *1882 r. Pilaszków   
28Domińczak Katarzyna z d. Russek *1885 r. Jamno +1914 r. Pilaszków   
29Dróżka Józef *1889 r. Skaratki   
30Drużka Jan *1884 r. Stroniewice   
31Drużka Katarzyna z d. Pająk *1881 r.   
32Drużka Małgorzata *1885 r. Skaratki   
33Drużka Szczepan *1888 r. Skaratki   
34Duda Katarzyna z d. Kantorek *23-11-1887 r. Dąbkowice   
35Dudek Paweł *1887 r.   
36Dziedziela Marianna z d. Adach *1880 r. Skaratki   
37Dziuda Józefa z d. Pawłowicz *1886 r. Strzebieszew   
38Felczyński Jakub *1886 r. Skaratki +1886 r. Skaratki   
39Fladzińska Marianna z d. Szafrańska *11-03-1888 r. Skrzeszewy +˂ 1964 r.   
40Fladziński Walenty *14-01-1883 r. Zleszyn +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/   
41Foks Józefa z d. Kucińska *1881 r.   
42Foks Mateusz *1880 r. Stare Grudze   
43Gajda Antoni *13-06-1886 r. Guźnia   
44Gajda Jan *22-10-1881 r. Guźnia +05-05-1971 r.   
45Gajda Józef *26-03-1889 r. Guźnia   
46Gajda Marcjanna z d. Mikołajczyk *08-01-1888 r. Strugienice   
47Gajda Marianna *01-07-1885 r. Guźnia   
48Gajda Marianna *04-08-1886 r. Guźnia   
49Gajda Paweł *30-06-1884 r. Guźnia   
50Gajda Szymon *04-08-1880 r. Guźnia   
51Gałaj Marcjanna z d. Marszałek *06-01-1887 r. Mystkowice   
52Gałaj Marianna *24-09-1885 r. Mystkowice   
53Gałkowska Józefa *04-02-1881 r. Zduny   
54Gałkowski Władysław *01-06-1884 r. Zduny   
55Gasik Antoni *08-01-1881 r. Jackowice +03-11-1951 r. /Zduny/   
56Gasik Bronisława z d. Bogusz *22-06-1888 r. Łaźniki +13-09-1969 r.   
57Gasik Józef *07-01-1886 r. Jackowice   
58Gasik Piotr *04-02-1882 r. Jackowice   
59Gnatowski Stanisław *1882 r. Umień   
60Gołębiewska Aniela *18-02-1886 r. Bocheń +14-11-1886 r. Bocheń   
61Gołębiewska Marianna *17-07-1886 r. Guźnia  
62Gołębiewska Marianna *21-12-1889 r. Guźnia  
63Gołębiewski Adam *15-11-1887 r. Guźnia +16-06-1970 r. Łowicz  
64Gołębiewski Andrzej *25-01-1886 r. Guźnia  
65Gołębiewski Jan *27-12-1881 r. Bocheń   
66Gołębiewski Jan *15-05-1887 r. Guźnia  
67Gołębiewski Józef *09-03-1883 r. Guźnia  
68Gołębiewski Józef *14-02-1885 r. Guźnia  
69Gołębiewski Piotr *22-02-1884 r. Bocheń +24-10-1895 r. Bocheń   
70Gołębiewski Piotr *26-08-1887 r. Bocheń   
71Gołębiewski Wincenty *03-04-1889 r. Guźnia  
72Gołębiewski Wojciech *05-03-1882 r. Guźnia  
73Górczyńska Marianna *1887 r. Dąbkowice   
74Górczyński Wojciech *1883 r. Dąbkowice   
75Gralak Marianna *1882 r. Umień   
76Gralak Włądysław *1884 r. Umień   
77Graszka Antoni *1887 r. Krępa +04-03-1918 r. Skaratki   
78Graszka Jan *1885 r. Czatolin +1886 r. Czatolin   
79Graszka Łukasz *1881 r. Czatolin   
80Graszka Marianna z d. Kantorek *1887 r. Skaratki   
81Gratkowska Agnieszka z d. Strugińska *1888 r. Reczyce   
82Grochocka Marianna z d. Mikołajczyk *03-01-1886 r. Strugienice   
83Grochocki Aleksander *26-01-1881 r. Złaków Kościelny   
84Gromek Jan *04-08-1884 r. Karsznice   
85Grzelak Józef *1882 r.   
86Grzelak Stanisław *1884 r.   
87Hekner Franciszka *04-11-1888 r. +03-01-1889 r.   
88Hekner Józef *08-07-1885 r.   
89Hekner Leon *22-12-1889 r.   
90Jabłońska Julianna *20-03-1883 r. Maurzyce +1884 r.   
91Jabłońska Julianna *13-04-1887 r. Maurzyce +25-06-1887 r. Maurzyce   
92Jabłońska Marianna *02-10-1881 r. Maurzyce +18-12-1887 r. Maurzyce   
93Jabłoński Paweł *03-01-1885 r. Maurzyce +~ 1946 r. /Stary Waliszew/   
94Jakubowska Bronisława z d. Gałkowska *23-03-1888 r. Zduny   
95Janus Andrzej *1886 r. Skaratki   
96Jaros Józef *1884 r. +14-10-1960 r.   
97Jaros Katarzyna z d. Rybus *09-03-1886 r. Bocheń   
98Jarota Józef *20-01-1882 r. Wiskienica   
99Jarota Marianna z d. Wielemborek *20-11-1887 r. Wiskienica   
100Jurga Katarzyna z d. Mrzygłód *1880 r. Skaratki   
101Kamińska Małgorzata z d. Błażejewska *22-04-1880 r. Guźnia  
102Kamiński Antoni *1885 r. Wrzeczko +05-02-1917 r. Wrzeczko   
103Kamiński Feliks *30-05-1886 r. Łubki +04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/   
104Kamiński Jan *~ 1880 r. +09-1914 r. Mława  
105Kantorek Adam *1889 r. Skaratki +06-03-1962 r. Domaniewice   
106Kantorek Antoni *1882 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
107Kantorek Antoni *1886 r. Skaratki   
108Kantorek Dorota z d. Zagajewska *1888 r. Skaratki +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/   
109Kantorek Franciszka z d. Jabłońska *07-10-1888 r. Maurzyce +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
110Kantorek Jan *1884 r. Skaratki +17-03-1970 r. /Domaniewice/   
111Kantorek Józef *1880 r. Skaratki   
112Kantorek Józef *1886 r. Skaratki   
113Kantorek Katarzyna *1884 r. Skaratki   
114Kantorek Katarzyna *1889 r. Skaratki   
115Kantorek Leonard *1886 r. Uchań +1891 r. Skaratki   
116Kantorek Małgorzata *1886 r. Wrzeczko +1886 r. Skaratki   
117Kantorek Marianna *1883 r. Skaratki +1888 r. Skaratki   
118Kantorek Stanisław *1887 r. Skaratki +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/   
119Kantorek Wiktoria z d. Kucińska *1886 r. + /Domaniewice/   
120Kapusta Marianna *1888 r. Krępa   
121Karcz Adam *1887 r. Skaratki   
122Karcz Józef *1883 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
123Karcz Katarzyna *1885 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
124Karcz Stanisław *1886 r.   
125Karolkiewicz Jan *24-12-1885 r. Bedlno +13-11-1940 r. Buszków   
126Karolkiewicz Marianna z d. Marciniak *16-09-1889 r. Orątki +13-01-1954 r. Buszkówek   
127Kazimierska Franciszka z d. Wichno *~ 1888 r. +06-05-1940 r. /Zduny/   
128Kazimierska Katarzyna *29-12-1880 r. Bocheń +1886 r.   
129Kazimierska Katarzyna z d. Kocięba *1881 r. +02-04-1956 r. /Chruślin/   
130Kazimierska Katarzyna *1888 r. Maków +1888 r. Maków   
131Kazimierska Katarzyna *26-04-1888 r. +04-08-1888 r.   
132Kazimierska Marianna *21-12-1881 r. Guźnia +1888 r. Maków   
133Kazimierska Marianna *19-11-1883 r. Bocheń +1884 r.   
134Kazimierska Marianna z d. Rorat *22-08-1885 r. Widzów +12-02-1937 r. Rędziny   
135Kazimierska Marianna z d. Górczyńska *23-09-1887 r. +09-04-1974 r. Bocheń   
136Kazimierski Aleksander *09-10-1889 r. +03-05-1890 r.   
137Kazimierski Andrzej *01-11-1884 r. +19-12-1889 r.   
138Kazimierski Catherine z d. Kowalska *1889 r. Skaratki +03-08-1970 r. Suffield   
139Kazimierski Feliks *10-05-1884 r. Guźnia +1888 r. Maków   
140Kazimierski Feliks *18-11-1889 r.   
141Kazimierski Franciszek *24-03-1886 r.   
142Kazimierski Jan *24-12-1882 r. Bocheń +1882 r.   
143Kazimierski Jan *08-02-1883 r. Prawda +31-01-1968 r. /Rędziny/   
144Kazimierski Józef Kalasty *05-07-1886 r. Guźnia +31-01-1887 r.   
145Kazimierski Kazimierz *03-03-1883 r. +16-09-1939 r. Guźnia   
146Kazimierski Michał *27-09-1885 r. Bocheń +1887 r.   
147Kazimierski Szymon *27-10-1880 r. +05-02-1882 r.   
148Kazimierski Szymon *25-10-1887 r. Bocheń +02-05-1963 r. Bocheń   
149Kazimierski Wojciech *23-04-1880 r. Guźnia +11-06-1880 r.   
150Kazimierski Wojciech *22-07-1880 r. +25-08-1960 r. Springfield   
151Kędziora Antonina z d. Zuchora *29-03-1883 r. Kadzielin +1910 r. Strzebieszew   
152Kędziora Marianna z d. Wieteska *1883 r. Łowicz   
153Kierus Franciszka *1883 r. Domaniewice +1905 r.  
154Knera Aniela *1889 r. Skaratki +1890 r. Skaratki   
155Knera Marianna *1888 r. Skaratki +1889 r. Skaratki   
156Knera Piotr *1881 r. Skaratki   
157Kolos Katarzyna z d. Głuszczyk *1883 r. Jamno  
158Kosiorek Antoni *1882 r. Rogóźno   
159Kosiorek Marianna *1881 r. Skaratki   
160Kosiorek Marianna z d. Warda *11-05-1883 r. Skaratki   
161Kosiorek Marianna z d. Felczyńska *1888 r. Skaratki   
162Kostrzewa Anna z d. Kantorek *1889 r. Skaratki +10-12-1970 r. Skaratki   
163Kostrzewa Jadwiga z d. Strugińska *1885 r. Reczyce   
164Kowalczyk Jadwiga *1882 r. Skaratki +1884 r. Skaratki   
165Kowalczyk Katarzyna *1884 r. Skaratki   
166Krukowska Małgorzata *1883 r. Skaratki +1890 r.   
167Krupińska Ludwika z d. Kazimierska *1885 r. +18-08-1950 r.   
168Kucharek Wiktoria z d. Tomala *1881 r. +1955 r.   
169Kucińska Agnieszka *1882 r. Strzebieszew +1883 r. Strzebieszew   
170Kucińska Agnieszka *1884 r.   
171Kucińska Anna z d. Małecka *1881 r. Reczyce   
172Kucińska Katarzyna *1880 r. Strzebieszew   
173Kucińska Katarzyna *1880 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
174Kucińska Małgorzata z d. Kunecka *1884 r. Stroniewice +02-06-1917 r. Strzebieszew   
175Kucińska Marianna *1885 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
176Kucińska Marianna z d. Kowalczyk *1887 r. Skaratki   
177Kucińska Marianna *1889 r. Skaratki +1890 r.   
178Kucińska Marianna *1889 r. Strzebieszew +1889 r.   
179Kuciński Ignacy *1888 r.   
180Kuciński Izydor *1888 r. Strzebieszew   
181Kuciński Jan *1886 r.   
182Kuciński Piotr *1881 r. Skaratki +1881 r.   
183Kuciński Piotr *1884 r. Stroniewice   
184Kuciński Stefan *1885 r. +1910 r. Stroniewice   
185Kuciński Walenty *1882 r.   
186Kuciński Walenty *1882 r. +1886 r. Stroniewice   
187Lebioda Katarzyna z d. Knera *1885 r. Skaratki   
188Lehr Edmund *09-08-1881 r. Warszawa +18-01-1958 r. /Warszawa/   
189Lisiewska Marianna z d. Marszałek *22-03-1880 r. Mystkowice +1938 r. Seligów   
190Majcher Józef *1888 r. Skaratki   
191Majewska Józefa z d. Kantorek *1889 r. Skaratki   
192Majewska Katarzyna *1880 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
193Majewska Katarzyna *1885 r. Skaratki   
194Majewski Andrzej *1881 r. Skaratki   
195Majewski Franciszek *1884 r. Skaratki   
196Majewski Józef *1882 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
197Majewski Michał *1888 r. Skaratki +15-09-1939 r. Skaratki   
198Małecka Marianna *1887 r. Reczyce +1888 r. Reczyce   
199Marczak Józefa z d. Czuba *1880 r. Skaratki   
200Marszałek Agnieszka *19-03-1883 r. Mystkowice   
201Marszałek Aniela *01-08-1884 r. Mystkowice   
202Marszałek Małgorzata z d. Piasta *01-06-1883 r. Mystkowice   
203Matyjasik Katarzyna z d. Kantorek *1885 r. Stroniewice   
204Michalak Katarzyna z d. Jabłońska *13-04-1887 r. Maurzyce + /Stary Waliszew/   
205Mikituła Józef *1886 r.  
206Mikituła Wojciech *1887 r. Nadolna  
207Milczarek Andrzej *24-10-1886 r. Bocheń   
208Milczarek Barbara *25-11-1882 r. Jamno   
209Milczarek Franciszka *29-04-1887 r. Jamno   
210Milczarek Józef *18-03-1885 r. Jamno   
211Milczarek Józef *18-03-1885 r. Jamno   
212Milczarek Marianna *21-10-1885 r. Bocheń   
213Milczarek Piotr *27-08-1884 r. Bocheń   
214Milczarek Tomasz *16-12-1888 r. Bocheń   
215Missura Stanisław *1885 r. Pilaszków   
216Miszczak Adam *1882 r. Umień   
217Miszczak Walenty *1881 r. Umień +1882 r. Umień   
218Miziołek Roch *1888 r. +23-04-1954 r.   
219Mróz Katarzyna z d. Jabłońska *22-10-1882 r. Świące   
220Mrzygłód Franciszek *1885 r. Skaratki   
221Mrzygłód Małgorzata *1889 r. Skaratki   
222Nierobisz Agnieszka z d. Stefańska *1889 r. Seligów   
223Oraczyńska Marianna z d. Skuneczna *1888 r. Skaratki   
224Pająk Andrzej *1888 r. Strzebieszew   
225Pająk Anna *1882 r. +1882 r. Strzebieszew   
226Pająk Franciszek *1883 r. Strzebieszew + /Głowno/   
227Pająk Franciszka *1886 r. Stroniewice   
228Pająk Jan *1884 r. Stroniewice   
229Pająk Łucja *1887 r. Stroniewice   
230Pająk Piotr *1885 r. Strzebieszew   
231Pająk Stanisław *1883 r. Stroniewice +1918 r. Dąbkowice   
232Pakuła vel Rutka Antonina Joanna z d. Wilczyńska *15-12-1889 r. Będzin +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/   
233Pakuła vel Rutka Ludwik *21-08-1884 r. Piekoszów +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/   
234Parys Andrzej *1889 r. Strzebieszew   
235Parys Franciszek *1887 r. Strzebieszew   
236Pawlak Grzegorz *1889 r. Skaratki +09-11-1899 r. Cybulice   
237Pawlak Jan *1882 r. Skaratki +1883 r. Skaratki  
238Pawlak Józef *1880 r. Skaratki  
239Pawlata Józefa z d. Błażejewska *1888 r. Domaniewice  
240Pawłowicz Agata *1882 r. Strzebieszew +1883 r. Strzebieszew   
241Pawłowicz Jan *1888 r. Strzebieszew   
242Pawłowicz Maciej *1880 r. Strzebieszew +1908 r.   
243Pawłowicz Stanisław *1884 r. Strzebieszew   
244Pel Katarzyna *1883 r. Skaratki   
245Pełka Józef *20-03-1887 r. Maurzyce   
246Pełka Marianna *02-04-1886 r. Maurzyce   
247Piaskowska Franciszka z d. Redo *1885 r. Brodne   
248Piasta Rozalia z d. Marszałek *10-07-1889 r. Mystkowice   
249Pieńkowska Apolonia z d. Wielemborek *12-10-1887 r. Bąków Dolny +1918 r.   
250Pintera Władysław *22-09-1889 r. Puczniew +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/   
251Płuciennik Józefa *1881 r. Strzebieszew +1894 r.   
252Polit Agata *1883 r. Strzebieszew   
253Polit Jan *1880 r. Strzebieszew   
254Polit Stanisław *1888 r. Strzebieszew +1888 r. Strzebieszew   
255Polit Teodor *1885 r. Strzebieszew   
256Redo Marcjanna *1887 r. Niespusza   
257Rosińska Marcjanna z d. Błażejewska *04-01-1883 r. Guźnia  
258Russek Franciszek *1883 r. Jamno   
259Russek Jan *1887 r. Jamno   
260Ruta Antoni *1882 r. Strzebieszew   
261Ruta Antoni *1889 r. Skaratki   
262Ruta Franciszka z d. Wilk *1886 r. Skaratki +04-08-1984 r. Skaratki   
263Ruta Jan *1880 r. Strzebieszew +28-12-1951 r. Sieraków   
264Ruta Józefa z d. Skuneczna *1889 r. Strzebieszew   
265Ruta Magdalena z d. Kowalczyk *1885 r. Skaratki   
266Rybus Antoni *30-05-1888 r. Bocheń   
267Rybus Józef *27-02-1884 r. Bocheń   
268Rybus Józef *20-03-1888 r. Bocheń   
269Rybus Józefa z d. Jaros *30-10-1881 r. Bąków Górny   
270Rybus Julianna *12-04-1882 r. Bocheń   
271Rybus Marcjanna *31-12-1889 r. Bocheń   
272Rybus Marianna *29-06-1883 r. Bocheń   
273Rybus Marianna z d. Charążka *18-04-1885 r. Bogoria Górna   
274Rybus Marianna *29-07-1889 r. Bocheń   
275Rybus Piotr *15-05-1880 r. Bocheń   
276Rybus Stanisław *03-11-1887 r. Bocheń   
277Rychlik Franciszka z d. Błażejewska *05-02-1884 r. Domaniewice  
278Rżanek Stanisław *23-03-1880 r. Skrzeszewy Duże +23-08-1908 r. Plecka Dąbrowa   
279Sałuda Antoni *11-04-1889 r. Lisiewice +1905 r. Seligów   
280Sałuda Jan *02-09-1884 r. Lisiewice   
281Sałuda Józef *23-01-1887 r. Lisiewice   
282Sękalski Antoni *1880 r. Domaniewice  
283Sękalski Jakub *1886 r. Domaniewice  
284Sękalski Jan *1889 r. Łagów +1889 r. Łagów   
285Sękalski Stanisław *1883 r. Domaniewice  
286Skoneczna Katarzyna *1888 r. +1889 r.   
287Skowroński Jan *11-10-1887 r. Strugienice   
288Sobieszek Franciszek *01-10-1887 r. Lisiewice   
289Sobieszek Helena *12-02-1883 r. Lisiewice   
290Sobieszek Róża *27-08-1880 r. Lisiewice +15-03-1970 r. Lisiewice   
291Sołtyszewska Katarzyna z d. Wielemborek *20-07-1880 r. Bąków Dolny   
292Sołtyszewska Katarzyna z d. Milczarek *03-03-1883 r. Bocheń +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/   
293Sołtyszewska Katarzyna z d. Dróżka *1886 r. Skaratki   
294Sołtyszewski Jan *22-05-1885 r. Rulice   
295Sójkowska Rozalia z d. Domińczak *1885 r. Pilaszków   
296Stajuda Rozalia z d. Strugińska *1883 r. Reczyce   
297Staworzyńska Bronisława *07-02-1887 r. Warszawa   
298Staworzyńska Maria z d. Martynowska *~ 1882 r. +29-10-1954 r.   
299Staworzyński Antoni Ferdynand *02-06-1880 r. Warszawa   
300Staworzyński Henryk Klemens *22-11-1885 r. Warszawa +16-09-1886 r. Warszawa   
301Staworzyński Roman *~ 1883 r. +16-01-1957 r.   
302Staworzyński Stefan *31-05-1888 r. Warszawa   
303Staworzyński Wacław Franciszek *1889 r. Warszawa +01-11-1931 r.   
304Staworzyński Władysław *~ 1880 r.   
305Staworzyński Władysław Leon *10-06-1881 r. Warszawa +04-04-1946 r. /Warszawa/   
306Stefańska Marianna z d. Majewska *1887 r. Skaratki   
307Stefańska Marianna *1888 r. Seligów +1888 r. Seligów   
308Stefański Antoni *1887 r. Seligów +1887 r. Seligów   
309Stefański Jan *1885 r. Jacochów +1922 r. Seligów   
310Stefański Wojciech *1881 r. Pszczonów   
311Stępniak Marianna z d. Rybus *23-01-1886 r. Bocheń   
312Strugińska Marianna *1888 r. Reczyce +1888 r. Reczyce   
313Strugiński Franciszek *1881 r. Reczyce +1883 r. Reczyce   
314Strugiński Jan *1887 r. Reczyce +1889 r. Reczyce   
315Strugiński Józef *1887 r. Reczyce   
316Sujkowska Marianna z d. Słoma vel Słomska *1885 r. +1963 r. Łowicz   
317Sujkowski Andrzej *1883 r. Pilaszków +1945 r.   
318Szafrańska Antonina *1880 r. +1880 r.   
319Szafrańska Helena *1884 r. +1884 r.   
320Szafrański Jan *1881 r.   
321Szkup Józefa z d. Kantorek *1888 r. Skaratki   
322Szkup Marcjanna *1887 r. Skaratki   
323Szkup Rafał *1889 r. Wrzeczko +03-04-1921 r. Wrzeczko   
324Szymajda Marianna z d. Małecka *1889 r. Reczyce +10-01-1983 r. Czatolin   
325Tarkowska Antonina z d. Gałaj *11-06-1888 r. Mystkowice +26-05-1984 r. Mystkowice   
326Tarkowska Magdalena *05-03-1884 r. Mystkowice   
327Tarkowska Marianna *28-11-1887 r. Mystkowice   
328Tarkowski Jan *04-05-1882 r. Mystkowice   
329Tataj Józefa *1881 r. Skaratki   
330Tataj Józefa *1886 r. Skaratki   
331Telemon Franciszek *1884 r.   
332Tomala Anna *1885 r.   
333Tomala Ignacy *1887 r.   
334Tomala Marianna *1883 r.   
335Ufa Ewa z d. Gajda *30-03-1889 r. Guźnia   
336Urbańska Marianna z d. Janus *1887 r. Skaratki   
337Wach Marianna *1884 r. Słomków  
338Walaszczak Józef *1882 r. +1929 r.   
339Waliszewska Ewa z d. Wielemborek *08-07-1882 r. Bąków Dolny   
340Warda Franciszek *1887 r. Skaratki   
341Warda Jan *1880 r. Rogóźno   
342Warda Józef *1884 r. Skaratki   
343Warda Katarzyna z d. Kantorek *1880 r. Skaratki   
344Warda Wojciech *1886 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
345Wawrzyn Franciszka z d. Strugińska *28-01-1888 r. Reczyce   
346Wawrzyn Józef *06-12-1881 r. Krępa   
347Wesołowska Katarzyna z d. Wilk *1882 r. Skaratki   
348Wielec Katarzyna z d. Małecka *1883 r. Reczyce   
349Wielemborek Agnieszka *29-03-1885 r. Bąków Dolny +30-12-1892 r. Bąków Dolny   
350Wielemborek Szymon *12-10-1887 r. Bąków Dolny   
351Wielemborek Tomasz *16-08-1885 r. Wiskienica   
352Wiercioch Franciszka z d. Bińczak *17-10-1887 r. Rząśno   
353Wiercioch Katarzyna z d. Bińczak *12-04-1880 r. Rząśno   
354Wiesiołek Andrzej *15-10-1887 r. Bocheń   
355Wiesiołek Antonina z d. Wojciechowska *1880 r. +29-01-1910 r. Bocheń   
356Wiesiołek Ewa *12-12-1883 r. Bocheń +20-02-1884 r. Bocheń   
357Wiesiołek Jan *31-08-1880 r. Bocheń +09-04-1897 r. Bocheń   
358Wiesiołek Józef *03-07-1889 r. Bocheń   
359Wiesiołek Marianna *23-01-1885 r. Bocheń +11-02-1885 r. Bocheń   
360Wiesiołek Marianna *11-02-1886 r. Bocheń +12-01-1887 r. Bocheń   
361Wiesiołek Piotr *22-04-1882 r. Bocheń   
362Wieteska Antoni *1886 r. Łowicz   
363Wieteska Stanisław *1881 r. Łowicz   
364Więcek Józefa z d. Milczarek *13-03-1889 r. Jamno   
365Wilk Adam *1888 r.   
366Wilk Agnieszka z d. Kantorek *1884 r. Skaratki   
367Wilk Antoni *1888 r. Skaratki   
368Wilk Jadwiga *1889 r. Krępa   
369Wilk Józef *1880 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
370Wilk Józef *1885 r. Skaratki   
371Wilk Józefa *1888 r. Skaratki   
372Wilk Małgorzata *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
373Wilk Małgorzata z d. Ruta *1887 r.   
374Wilk Tomasz *1880 r. Skaratki   
375Wilk Tomasz *1883 r.   
376Wiśniewska Anna z d. Włodarczyk *1884 r. Jamno   
377Wituła Andrzej *23-11-1880 r. Wielamów +˂ 1975 r.   
378Włodarczyk Józefa *1880 r. Jamno   
379Włodarczyk Stanisław *1887 r. Jamno   
380Włodarczyk Tomasz *1885 r. Jamno   
381Włodarczyk Wojciech *1882 r. Jamno   
382Włostek Andrzej *1887 r. Skaratki   
383Włostek Franciszka z d. Strugińska *1885 r. Reczyce +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/   
384Włostek Ignacy *1884 r. Domaniewice   
385Włostek Jan *1882 r. Domaniewice +1883 r. Domaniewice   
386Ziarnik Katarzyna *1882 r. Skaratki +1886 r. Skaratki   
387Znyk Piotr *30-04-1880 r. Bąków Poduchowny   
388Zuchora Franciszek *11-01-1887 r. Kadzielin   
389Zuchora Jan *28-03-1884 r. Kadzielin   
390Zuchora Józef *12-03-1882 r. Kadzielin   
391Zuchora Stanisław *21-02-1885 r. Kadzielin   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl