Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Inne - Indeks alfabetyczny [Inne]744

1 .     
2 .     
3 ..     
4 ..     
5 ...     
6 ...     
7 ...     
8 ...     
9 ... z d. Borowiak     
10 ...     
11 ... *2015 r.    
12 .....     
13 .....     
14 .....     
15 .....     
16 .....     
17 .....     
18 ?     
19 Adamczyk     
20 Adamczyk z d. Czubatka     
21 Adamkowska     
22 Adamkowska z d. Gołębiewska     
23 Adamkowski     
24 Adamkowski     
25 Alancewicz     
26 Alancewicz z d. Ruta     
27 Antosik     
28 Antosik z d. Sianoszek     
29 Antosik     
30 Antosik     
31 Antosik     
32 Arcab     
33 Bakalarz     
34 Bakalarz    
35 Bakalarz     
36 Bakalarz     
37 Bakalarz     
38 Beil     
39 Beliczyński     
40 Białas     
41 Białas     
42 Białas     
43 Białas     
44 Białek    
45 Białek     
46 Białek z d. Ruta    
47 Bińczak     
48 Bińczak     
49 Bińczak     
50 Bińczak     
51 Bińczak     
52 Bińczak     
53 Bińczak     
54 Bińczak     
55 Bińczak     
56 Bińczak     
57 Bińczak     
58 Błaszczyk z d. Ruta    
59 Błaszczyk    
60 Błażejewska    
61 Błażejewski     
62 Błażejewski     
63 Błażejewski     
64 Błażejewski     
65 Borowiak     
66 Borowiak     
67 Borowiak     
68 Borowiak     
69 Borowiak     
70 Borowiak     
71 Borowiak     
72 Borowiak     
73 Borowiak     
74 Borowiak     
75 Borowiak     
76 Borowiak     
77 Borowiak     
78 Borowiak     
79 Borowiak z d. Kaluga     
80 Broniarz     
81 Brutkowski     
82 Budziałek   
83 Burkowski     
84 Burkowski     
85 Burzyński    
86 Chlebna z d. Sianoszek     
87 Chlebna     
88 Chlebna     
89 Chlebny     
90 Chlebny     
91 Choroszewska     
92 Choroszewska z d. Kreczmer     
93 Choroszewski     
94 Choroszewski     
95 Ciesielski    
96 Cłapińska     
97 Czerwonka     
98 Czerwonka     
99 Czerwonka     
100 Czubasiewicz     
101 Dejak     
102 Dejak     
103 Dejak    
104 Dejak z d. Szkup    
105 Domańska     
106 Domańska     
107 Domański     
108 Domińczak     
109 Domińczak     
110 Domińczak z d. Sianoszek     
111 Drużka    
112 Dul     
113 Dul     
114 Działak  +25-05-1914 r. Albinów   
115 Dziedziela     
116 Dziedziela     
117 Figura    
118 Figura    
119 Fijałkowska     
120 Fijałkowska z d. Wilk     
121 Fijałkowski     
122 Filipiak z d. Wilk     
123 Filipiak     
124 Flis     
125 Flis     
126 Florczak     
127 Florczak     
128 Florczak     
129 Fryza    
130 Fuks     
131 Fuks z d. Sianoszek     
132 Funk     
133 Gaczyński     
134 Gajda *1865 r. +1865 r. Guźnia   
135 Gajda *24-06-1869 r. +24-06-1869 r. Guźnia   
136 Gajda *12-04-1872 r. Guźnia +12-04-1872 r. Guźnia   
137 Gasik     
138 Gasik     
139 Gasik     
140 Gasik     
141 Gasik z d. Staszyska     
142 Gasik z d. Szymańska     
143 Gasik     
144 Gasik     
145 Gasik     
146 Gasik     
147 Gasik     
148 Gasik     
149 Gnatowska z d. Wardaszewska     
150 Gołębiewska     
151 Gołębiewski     
152 Gołębiewski     
153 Gołębiewski     
154 Gołębiewski     
155 Gołębiewski     
156 Gołębiowska z d. Tymcznko     
157 Gołębiowska z d. Turkot     
158 Gołębiowski     
159 Gołębiowski     
160 Gołębiowski     
161 Gołębiowski     
162 Gołębiowski     
163 Gołębiowski     
164 Gorczyca     
165 Gorczyca     
166 Gorczyca     
167 Gorczyca     
168 Gorczyca     
169 Górczyńska *28-06-1910 r. +28-06-1910 r. Zduny   
170 Górny *2014 r.    
171 Górny *2016 r.    
172 Grabowicz     
173 Grabowicz     
174 Grusson z d. Włostek     
175 Grzanka    
176 Handte     
177 Handte     
178 Handte z d. Kreczmer     
179 Handte     
180 Hołaj     
181 Hołaj     
182 Hoły     
183 Hordyniec     
184 Hordyniec     
185 Hordyniec     
186 Hordyniec     
187 Hordyniec     
188 Hordyniec     
189 Hordyniec     
190 Jabłońska    
191 Jabłońska     
192 Jabłońska     
193 Jabłoński    
194 Jachimek     
195 Jachimek     
196 Jachimek     
197 Janeczek     
198 Janeczek     
199 Jezierski     
200 Jodczyk     
201 Jurga    
202 Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak     
203 Jurkowski     
204 Jurkowski     
205 Kabzińska z d. Borowiak     
206 Kabziński     
207 Kabziński     
208 Kaczmarczyk     
209 Kaczmarczyk z d. Wielec     
210 Kaczor     
211 Kajak z d. Ruta     
212 Kajak     
213 Kamińska     
214 Kamińska     
215 Kamińska z d. Szypuła     
216 Kamiński     
217 Kamiński    
218 Kantorek     
219 Kantorek     
220 Kantorek    
221 Kantorek     
222 Kantorek     
223 Kantorek     
224 Kantorek     
225 Kantorek z d. Socha    
226 Kantorek     
227 Kantorek *1908 r. Helenów   
228 Karasek     
229 Karasek     
230 Karpiński     
231 Kasprzak     
232 Kasprzak     
233 Kasprzak     
234 Kasprzak     
235 Kaszarek z d. Kosmowska     
236 Kaszarek     
237 Kaszarek     
238 Kaszycka     
239 Kaszycka     
240 Kaszycki     
241 Kazimierczak     
242 Kazimierczak     
243 Kazimierczak z d. Wieczorkiewicz     
244 Kazimierska  +26-02-1872 r.   
245 Kazimierska     
246 Kazimierska  +20-03-1871 r.   
247 Kazimierska     
248 Kazimierski     
249 Kazimierski    
250 Kazimierski *1864 r. +1864 r.   
251 Kazmierski z d. Aoyagi     
252 Kaźmierczak *05-02-1909 r. +05-02-1909 r. Szymanowice   
253 Kielesińska z d. Ogniewska     
254 Kielesiński     
255 Kielesiński     
256 Kierzkowska     
257 Kierzkowski     
258 Klejs z d. Kantorek     
259 Kłos     
260 Kłos     
261 Knera     
262 Knera     
263 Knera     
264 Kolińska z d. Kosmowska     
265 Kolińska     
266 Kolińska     
267 Koliński     
268 Koliński     
269 Koliński     
270 Kosiorek     
271 Kosiorek     
272 Kosiorek     
273 Kosiorek z d. Szustek     
274 Kosiorek     
275 Kosiorek     
276 Kosiorek     
277 Kosiorek     
278 Kosiorek     
279 Kosiorek     
280 Kosiorek     
281 Kosiorek     
282 Kosiorek     
283 Kosiorek     
284 Kosiorek     
285 Kosiorek     
286 Kosmowska     
287 Kosmowska     
288 Kosmowska     
289 Kosmowski     
290 Kosmowski     
291 Kostecka     
292 Kostecka z d. Ruta     
293 Kostecki     
294 Kostecki     
295 Kostecki     
296 Kostrzewa    
297 Kostusiak     
298 Kot     
299 Kot     
300 Kot z d. Krzyżaniak     
301 Kot z d. Klimkiewicz     
302 Kot *2013 r.    
303 Koza     
304 Koza     
305 Kozłowska z d. Broniarz     
306 Kozłowski     
307 Kraczko z d. Szymonek     
308 Krakowiak    
309 Kraus     
310 Kraus     
311 Kraus z d. Ladorudzka     
312 Krawczyk     
313 Krawczyk     
314 Kreczmer     
315 Kreczmer     
316 Kreczmer z d. Rożej     
317 Królikowski *22-10-1905 r. +22-10-1905 r. Jackowice   
318 Krukowska z d. Chmura    
319 Krukowska    
320 Krukowska    
321 Krukowska    
322 Krukowski    
323 Krukowski    
324 Krzostek     
325 Kucińska z d. Czułek     
326 Kucińska z d. Burzyńska     
327 Kucińska z d. Pawłowicz     
328 Kucińska  +˂ 1923 r.   
329 Kucińska     
330 Kuciński     
331 Kuciński     
332 Kuciński  +1881 r.   
333 Kuciński     
334 Kuciński *1879 r. Jamno  
335 Kudra z d. Krukowska    
336 Kudra    
337 Kulka     
338 Kulka     
339 Kulka     
340 Kunikowski    
341 Kwiatek z d. Kosiorek     
342 Ladorudzka     
343 Ladorudzka     
344 Ladorudzka     
345 Ladorudzki     
346 Ladorudzki     
347 Ladorudzki    
348 Leksowski    
349 Lesiak     
350 Lesiak     
351 Lesiak z d. Domińczak     
352 Lesiak     
353 Leśnikowska z d. Garbiec     
354 Lewańska     
355 Lewańska z d. Wawrzyn     
356 Lewański     
357 Lewański     
358 Lisiak z d. Broniarz     
359 Lisiak     
360 Lisińska z d. Kosiorek     
361 Lisiński     
362 Łobos z d. Kostecka     
363 Łobos     
364 Łozińska     
365 Łozińska     
366 Łoziński     
367 Łoziński     
368 Macaluso     
369 Macaluso     
370 Macaluso z d. Miziołek     
371 Maciak     
372 Maciak     
373 Maciejewski     
374 Majewski    
375 Makowski     
376 Marbs     
377 Markiewicz     
378 Markiewicz     
379 Materek    
380 Michalak     
381 Michalak z d. Borowiak     
382 Michalak *2014 r.    
383 Michalska z d. Kurczak     
384 Michalska     
385 Michalski     
386 Michałek     
387 Michałek     
388 Michałek     
389 Michałek     
390 Milczarek     
391 Milczewski     
392 Milejski     
393 Milejski     
394 Miller    
395 Miller     
396 Miller     
397 Mioduszewska     
398 Mioduszewska z d. Jaworska     
399 Mioduszewska z d. Ruta     
400 Misiak     
401 Misiak     
402 Misiak     
403 Misiewicz     
404 Misiewicz z d. Gołębiewska     
405 Misiewicz     
406 Misiewicz     
407 Miziołek     
408 Miziołek     
409 Miziołek z d. Grzywińska     
410 Miziołek z d. Sarnowska     
411 Młoźniak     
412 Mróz     
413 Nawrocka z d. Sadowska     
414 Nawrocki     
415 Niewiadomski    
416 Niezgoda     
417 Niezgoda     
418 Nitowska     
419 Nitowska z d. Miziołek     
420 Nitowski     
421 Nitowski     
422 Nitowski     
423 Nowak     
424 Nowak     
425 Nowak z d. Ogniewska     
426 Nowak     
427 Nowosielska z d. Adamkowska     
428 Nowosielski     
429 Ociela *1904 r. Grudze +1904 r. Grudze   
430 Orzepińska z d. Kosmowska     
431 Orzepiński     
432 Orzepiński     
433 Orzepiński     
434 Osikowicz     
435 Ostrowska z d. Ruta     
436 Ostrowski     
437 Ostrowski     
438 Pająk     
439 Pająk     
440 Pająk *19-06-1867 r. Strzebieszew +19-06-1867 r. Strzebieszew   
441 Pająk *1914 r. Dąbkowice +1914 r. Dąbkowice   
442 Pajchert     
443 Pajchert z d. Karasek     
444 Pakalski    
445 Pakuła     
446 Palińska z d. Misiewicz     
447 Paliński     
448 Pawlak     
449 Pawlak z d. Walaszczak     
450 Pawlak     
451 Pawlak     
452 Pawlik z d. Wołodko    
453 Pel     
454 Pel z d. Kantorek     
455 Piątkowska z d. Kołodziejczyk     
456 Piątkowska     
457 Piątkowski     
458 Piątkowski    
459 Piekarski     
460 Pieńkowski    
461 Pietrucha     
462 Pietrucha z d. Szkup     
463 Pietrucha     
464 Pietrucha     
465 Pietrucha     
466 Pietrzak     
467 Pietrzak     
468 Pietrzak    
469 Pietrzak     
470 Pietrzak     
471 Piotrowski    
472 Pióro     
473 Pióro     
474 Pióro *2013 r.    
475 Płatek     
476 Płatek     
477 Podczarska     
478 Podczarska *2015 r.    
479 Podczarski     
480 Podlecka     
481 Podlecki     
482 Podlecki     
483 Pokorska z d. Sianoszek     
484 Pokorski     
485 Prokop    
486 Przybysz *19-10-1907 r. +19-10-1907 r. Jackowice   
487 Pudłowski    
488 Raczke     
489 Ratajczak     
490 Redzisz     
491 Ronchert    
492 Rosińska z d. Dałek     
493 Rosiński     
494 Ruta    
495 Ruta     
496 Ruta     
497 Ruta     
498 Ruta     
499 Ruta     
500 Ruta     
501 Ruta z d. Jędrusińska    
502 Ruta     
503 Ruta z d. Łopata    
504 Ruta     
505 Rutkowska z d. Kucińska     
506 Rutkowski     
507 Rybus    
508 Rybus     
509 Sadowska     
510 Sadowski     
511 Sadowski     
512 Sadowski     
513 Sadowski     
514 Sadowski     
515 Sadowski     
516 Sadowski     
517 Sakowska z d. Czubasiewicz     
518 Sakowski     
519 Senyszyn z d. Burkowska     
520 Senyszyn     
521 Sianoszek     
522 Sianoszek z d. Menes     
523 Sianoszek z d. Makowska     
524 Sianoszek     
525 Sianoszek z d. Wizgier     
526 Sianoszek z d. Surma     
527 Sianoszek     
528 Sianoszek z d. Zamrzycka     
529 Sianoszek     
530 Sianoszek     
531 Sianoszek     
532 Sierpowska z d. Kolińska     
533 Sierpowski     
534 Sikorska-Walaszczak     
535 Skwarna z d. Sianoszek     
536 Skwarny     
537 Smiech z d. Flis     
538 Smiech     
539 Sokół    
540 Sokół    
541 Sokół    
542 Sokół    
543 Stallard *2019 r.    
544 Staworzyńska     
545 Staworzyńska    
546 Staworzyńska     
547 Staworzyńska    
548 Staworzyński     
549 Staworzyński    
550 Staworzyński     
551 Stefański *1896 r. +1896 r. Seligów   
552 Stefański *1911 r. +1911 r. Seligów   
553 Stępniak z d. Michalak     
554 Stępniak     
555 Stępniak     
556 Strugińska    
557 Strugińska    
558 Strugiński    
559 Suchecka     
560 Suchecka     
561 Suchecki     
562 Sulak     
563 Sut     
564 Sut    
565 Szabelski     
566 Szczawińska z d. Kuliga     
567 Szczawińska     
568 Szewczyk     
569 Szewczyk z d. Sianoszek     
570 Szkudlarska z d. Karasek     
571 Szkudlarski     
572 Szkup     
573 Szkup     
574 Szkup z d. Świderek     
575 Szkup     
576 Szkup z d. Wiercioch     
577 Szkup     
578 Szkup     
579 Szkup     
580 Szkup     
581 Szkup     
582 Szkup     
583 Szkup     
584 Szkup     
585 Szkup     
586 Szkup     
587 Szkup     
588 Szkup     
589 Szkup     
590 Szkup     
591 Szkup     
592 Szkup     
593 Szkup     
594 Szkup     
595 Szostek     
596 Szostek     
597 Szostek z d. Kubiak     
598 Szostek     
599 Szostek z d. Wolska     
600 Sztajnert z d. Sianoszek     
601 Sztajnert     
602 Sztajnert     
603 Szurek     
604 Szurek     
605 Szurek     
606 Szurek z d. Fuks     
607 Szurek     
608 Szylińska     
609 Szyliński     
610 Szyliński     
611 Szymajda    
612 Szymczak    
613 Szymczak     
614 Szymczak     
615 Szymczak     
616 Szymczak     
617 Szymczak     
618 Szymczak     
619 Szymczak     
620 Szymczak     
621 Szymczak     
622 Szymczak z d. Stępiewska     
623 Szymczak     
624 Szymczak     
625 Szymczak     
626 Szymczak z d. Janeczek     
627 Szypuła     
628 Szypuła     
629 Śliwczyński     
630 Śnieguła    
631 Świątek    
632 Taras     
633 Taras z d. Kamińska     
634 Telemon *10-09-1913 r. Strugienice +10-09-1913 r. Strugienice   
635 Trojanowska z d. Borowiak     
636 Trojanowski     
637 Trojanowski     
638 Ufa     
639 Ufa     
640 Urbanowicz     
641 Walaszczak     
642 Walaszczak     
643 Walaszczak     
644 Walaszczak     
645 Walaszczak     
646 Walaszczak     
647 Walaszczak     
648 Walaszczak     
649 Walaszczak     
650 Walaszczak     
651 Walaszczak     
652 Walaszczak z d. Domarecka     
653 Walaszczak     
654 Walaszczak     
655 Walaszczak     
656 Walaszczak     
657 Walaszczak     
658 Walaszczak     
659 Walczak    
660 Warda    
661 Warda     
662 Warda z d. Kantorek     
663 Wasiak     
664 Wasiak     
665 Wasiak z d. Borowiak     
666 Wasiak     
667 Wawro    
668 Wawrzyn     
669 Wawrzyn    
670 Wiechnio    
671 Wieczorek     
672 Wieczorek z d. Sianoszek     
673 Wieczorek     
674 Wieczorkiewicz     
675 Wieczorkiewicz     
676 Wieczorkiewicz     
677 Wieczorkiewicz     
678 Wieczorkiewicz     
679 Wieczorkiewicz     
680 Wierucka *2019 r.    
681 Wilk     
682 Wilk     
683 Wilk z d. Tomczyk     
684 Wilk     
685 Wilk     
686 Wilk     
687 Wilk     
688 Wilk     
689 Wilk     
690 Wilk  +1885 r. Skaratki   
691 Wilk     
692 Wilk  +1884 r. Skaratki   
693 Włodarczyk *19-08-1898 r. Łowicz +19-08-1898 r. Łowicz  
694 Włostek  +1881 r. Domaniewice   
695 Włostek     
696 Włostek     
697 Włostek     
698 Włostek  +17-03-1914 r. Wymysłów   
699 Włostek     
700 Wojas    
701 Wójcik     
702 Wójcik z d. Adamkowska     
703 Wójcikowska z d. Kantorek     
704 Wójcikowski     
705 Wójcikowski    
706 Wróbel z d. Kot     
707 Wróbel     
708 Wróbel     
709 Wróbel     
710 Wróbel     
711 Wróbel     
712 Wróbel     
713 Wróbel     
714 Wróbel     
715 Wróbel     
716 Wróblewska z d. Ruta     
717 Wróblewski     
718 Wróblewski     
719 Wróblewski     
720 Wrzosek z d. Nowak     
721 Wrzosek     
722 Wypiór     
723 Wypiór     
724 Wypiór     
725 Wypiór     
726 Wypiór     
727 Wypiór z d. Derga     
728 Wypiór     
729 Wypiór z d. Piątkowska     
730 Wysocka z d. Mioduszewska     
731 Wysocki     
732 Zembik z d. Flis     
733 Zembik     
734 Ziarnik    
735 Zuchora     
736 Zuchora     
737 Zygmuntowicz     
738 Zygmuntowicz z d. Grabowicz     
739 Żukowska     
740 Żukowska z d. Kaszarek     
741 Żukowski     
742 Żukowski     
743 Żydkowiak     
744 Żydkowiak z d. Kraczko     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl