Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [S] Indeks alfabetyczny [S]366

1Sabina Błażejewska   
2Sabina Hekner *21-09-1913 r. Bielawy   
3Sabina Kantorek     
4Sabina Kicińska z d. Gnatowska *22-02-1932 r. Świnice +28-02-1996 r. Drawsko Pomorskie /Marcinkowice/   
5Sabina Marszałek z d. Wójcik    
6Sabina Mielczarek z d. Gajda *14-04-1833 r. Guźnia +17-09-1875 r. Guźnia   
7Sabina Pająk *1914 r.   
8Sabina Ruta z d. Siemieniuk *01-12-1937 r. +24-01-2015 r. Olsztyn   
9Sabina Więcek z d. Marczewska     
10Sabina Zowczak     
11Salomea Dworzańska *25-12-1833 r. Jackowice +15-02-1836 r. Jackowice   
12Salomea Karasek z d. Strugińska *1831 r. Reczyce +1908 r.   
13Salomea Kowalczyk z d. Kantorek *12-11-1818 r. Skaratki +1897 r.   
14Salomea Leśnikowska z d. Jaworska  +1903 r.   
15Salomea Makowska z d. Kamińska *05-11-1860 r. Zduny   
16Sandra Drążkowska     
17Sandra Święcicka z d. Bober     
18Sara Duziak     
19Scholastyka Wieczorek z d. Dudek *~ 1801 r. Długie +25-01-1860 r. Długie   
20Sebastian ... *2001 r.    
21Sebastian Jączkowski *1987 r.    
22Sebastian Kantorek *1979 r. Zielona Góra    
23Sebastian Michał Wielec *1989 r. Skierniewice    
24Seweryn Tomczak *2004 r.    
25Simon Jonathan Czapp *1985 r. Winchester (Wielka Brytania)    
26Sławomir Mazurkiewicz *1957 r.    
27Sławomir Paciorek *1980 r. Łowicz    
28Sławomir Prokop     
29Sławomir Ruta *1956 r. Olsztyn    
30Sławomir Tomczak *1983 r.    
31Sławomir Ufa *1957 r.    
32Sławomir Wiesław Szymczak *20-04-1947 r. Łowicz +11-12-2014 r. Łowicz   
33Sławomir Zowczak *11-10-1943 r. +14-04-2010 r. Poznań /Poznań/   
34Sławomira Magdalena Domańska z d. Kopania *1978 r. Zgierz    
35Sonia Stolarczyk *2013 r. Łódź    
36Stanisław Adach *1868 r. Skaratki   
37Stanisław Anzorge *17-10-1936 r. +11-01-1951 r. /Rędziny/   
38Stanisław Bartczak *1936 r. +05-04-2004 r. /Głowno/   
39Stanisław Białas *07-08-1907 r. Bąków Dolny   
40Stanisław Bińczak *30-03-1869 r. Rząśno   
41Stanisław Bińczak *04-12-1909 r. Rząśno   
42Stanisław Błażejewski *14-11-1889 r. Guźnia  
43Stanisław Błażejewski *1891 r. +18-03-1972 r.  
44Stanisław Błażejewski *1899 r. Domaniewice +10-01-1977 r. /Łódź/  
45Stanisław Błażejewski *05-03-1899 r. Jamno   
46Stanisław Błażejewski *08-09-1904 r. Guźnia  
47Stanisław Bończak *1919 r. +~ 1996 r.   
48Stanisław Borowiak  +14-03-1990 r.   
49Stanisław Brudka *1907 r. Rogóźno +1908 r.   
50Stanisław Cieślak     
51Stanisław Cieślak     
52Stanisław Colith     
53Stanisław Czuba *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
54Stanisław Czubatka *02-12-1921 r. Kobryń +03-08-1987 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
55Stanisław Dałek *23-01-1904 r. Bąków Górny +1968 r.   
56Stanisław Deka *26-04-1834 r. Bocheń   
57Stanisław Dziedziela *1910 r.   
58Stanisław Fladziński *14-10-1859 r. Raków +05-02-1888 r. Zleszyn   
59Stanisław Flis    
60Stanisław Florczak     
61Stanisław Foks *1913 r. Grudze   
62Stanisław Frątczak    
63Stanisław Gajda *~ 1777 r.   
64Stanisław Gajda *~ 1810 r. +14-08-1813 r. Guźnia   
65Stanisław Gajda *03-06-1907 r. Mystkowice +07-08-1907 r. Mystkowice   
66Stanisław Gałaj    
67Stanisław Gałaj *29-09-1900 r. Wierznowice   
68Stanisław Gasik *17-10-1921 r. +15-10-1992 r. /Warszawa/   
69Stanisław Gasik *1952 r.    
70Stanisław Gnatowski    
71Stanisław Gnatowski *1882 r. Umień   
72Stanisław Gołębiewski    
73Stanisław Gołębiewski *~ 1898 r.   
74Stanisław Grabowicz *03-05-1856 r. Krępa   
75Stanisław Graszka    
76Stanisław Grzelak *1884 r.   
77Stanisław Hekner *01-05-1902 r.   
78Stanisław Hekner *1910 r. +03-06-1910 r. Ziewanice   
79Stanisław Jabłoński  + /Łódź/   
80Stanisław Jabłoński    
81Stanisław Jagoda  +15-03-1856 r. Zduny   
82Stanisław Jamróz *1912 r. Krępa +21-06-1987 r. Jedlicz   
83Stanisław Jaros    
84Stanisław Kałuża *1868 r. Mąkolice   
85Stanisław Kamiński *1909 r. Wrzeczko  
86Stanisław Kamiński *1912 r. Wrzeczko  
87Stanisław Kantorek     
88Stanisław Kantorek  +1794 r.   
89Stanisław Kantorek *14-11-1814 r. Skaratki   
90Stanisław Kantorek *03-05-1850 r. Skaratki +11-09-1852 r. Skaratki   
91Stanisław Kantorek *1874 r. Skaratki   
92Stanisław Kantorek *1887 r. Skaratki +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/   
93Stanisław Kantorek *1893 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
94Stanisław Kantorek *1898 r. +1978 r. Żelechlinek   
95Stanisław Kantorek *1907 r. Skaratki +03-06-1990 r.   
96Stanisław Karcz *1886 r.   
97Stanisław Kazimierski *1803 r. Guźnia +15-04-1813 r. Guźnia   
98Stanisław Kazimierski *04-05-1835 r. Bocheń   
99Stanisław Kazimierski *06-10-1870 r.   
100Stanisław Kazimierski *16-05-1900 r. +28-10-1900 r.   
101Stanisław Kazimierski *27-10-1902 r. +12-12-1943 r. /Chruślin/   
102Stanisław Kazimierski *1919 r. Bocheń +27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/   
103Stanisław Kędziora *1876 r. Strzebieszew   
104Stanisław Kędziora *1908 r. Strzebieszew +14-09-1939 r. Lisiewice   
105Stanisław Kiczoł    
106Stanisław Kłys *2015 r.    
107Stanisław Knera   
108Stanisław Knera *1875 r. Skaratki +14-04-1908 r. Lisiewice   
109Stanisław Knera *1904 r. Skaratki +1905 r. Skaratki   
110Stanisław Kolos   
111Stanisław Komenderski  +1937 r. Marianów   
112Stanisław Kosiorek *1870 r. Skaratki   
113Stanisław Kosiorek *16-09-1901 r. Rogóźno +30-09-1967 r.   
114Stanisław Kosmowski *18-04-1899 r. Rząśno +31-01-1902 r. Rząśno   
115Stanisław Kosmowski *09-12-1906 r. Rząśno   
116Stanisław Kostka Gajda *27-10-1909 r. Mystkowice +20-11-2003 r. Borów   
117Stanisław Kostrzewa *1891 r. Czatolin   
118Stanisław Kowalczyk *1896 r. Skaratki   
119Stanisław Kowalski *1904 r. Domaniewice   
120Stanisław Kucharek *1907 r. +1908 r.   
121Stanisław Kucharek *24-01-1911 r. +1942 r.   
122Stanisław Kucharek *1927 r.   
123Stanisław Kuciński *1835 r. Strzebieszew   
124Stanisław Kuciński *1859 r. Strzebieszew   
125Stanisław Kuciński *17-04-1900 r. Łowicz  
126Stanisław Kuciński *1912 r. +15-01-1993 r. Domaniewice   
127Stanisław Kujawiak *1867 r. Skaratki +1899 r.   
128Stanisław Kurczak *1921 r.    
129Stanisław Kustosik *07-04-1893 r. Łódź +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/   
130Stanisław Lebioda *14-03-1899 r. +18-03-1901 r.   
131Stanisław Leśnikowski *09-04-1878 r. Lipa +22-07-1954 r.   
132Stanisław Linart    
133Stanisław Lisiewski *1909 r. Seligów +1917 r. Seligów   
134Stanisław Łukasik     
135Stanisław Majewski *1874 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
136Stanisław Maleski    
137Stanisław Małecki    
138Stanisław Mamoński *1839 r.   
139Stanisław Mamoński *1859 r. +1862 r.   
140Stanisław Marczak *05-01-1910 r. Paleniec   
141Stanisław Michalak *1919 r. +06-03-1920 r. Aleksów   
142Stanisław Michalak *08-1928 r. +31-08-1928 r. Boczki Domaradzkie   
143Stanisław Michał Kantorek *2008 r.    
144Stanisław Mikituła *1894 r. Wiesiołów  
145Stanisław Mikołajczyk *17-11-1811 r. Zduny   
146Stanisław Mikołajczyk *06-05-1838 r. Zduny   
147Stanisław Missura *1885 r. Pilaszków   
148Stanisław Miziołek *1916 r. Wrzeczko +1992 r. /Małkinia/   
149Stanisław Mówiński *1947 r. Przezmark    
150Stanisław Mróz *25-01-1905 r. Maurzyce   
151Stanisław Nierobisz *1909 r. Seligów   
152Stanisław Nowakowski *1894 r.   
153Stanisław Olczak *1957 r. +1991 r. /Aleksandrów Łódzki/  
154Stanisław Pająk *1883 r. Stroniewice +1918 r. Dąbkowice   
155Stanisław Pająk *1912 r. Stroniewice +1913 r. Strzebieszew   
156Stanisław Paradowski *07-11-1900 r. Rulice   
157Stanisław Pawłowicz *1884 r. Strzebieszew   
158Stanisław Piątkowski  +1892 r. Stopnica   
159Stanisław Płacheta *~ 1847 r. +27-11-1848 r. Dąbkowice   
160Stanisław Polit *1877 r. Strzebieszew   
161Stanisław Polit *1888 r. Strzebieszew +1888 r. Strzebieszew   
162Stanisław Polit *1897 r. Pludwiny   
163Stanisław Polit *1904 r. Gozdów +1904 r. Gozdów   
164Stanisław Redzisz *1906 r. Stroniewice   
165Stanisław Ruciński    
166Stanisław Ruta    
167Stanisław Ruta *05-05-1911 r. Strzebieszew   
168Stanisław Rybus *03-11-1887 r. Bocheń   
169Stanisław Rybus *03-03-1911 r. Wola Kołkowa   
170Stanisław Rżanek *23-03-1880 r. Skrzeszewy Duże +23-08-1908 r. Plecka Dąbrowa   
171Stanisław Sałuda *1893 r. +22-08-1895 r. Lisiewice   
172Stanisław Sękalski *1883 r. Domaniewice  
173Stanisław Sianoszek *1929 r. +2006 r.   
174Stanisław Skuneczny *1892 r. Skaratki   
175Stanisław Skuneczny *1896 r.   
176Stanisław Słoniewski vel Knera    
177Stanisław Sójkowski    
178Stanisław Stajuda *1909 r. +1909 r. Reczyce   
179Stanisław Staworzyński  +03-03-1886 r. Warszawa   
180Stanisław Stefański *1900 r. Seligów +1900 r. Seligów   
181Stanisław Szafrański *1875 r.   
182Stanisław Szczawiński     
183Stanisław Szymajda *07-04-1926 r. Wrzeczko +23-10-1995 r.   
184Stanisław Szymczak    
185Stanisław Ufa *1934 r. Wygoda +04-01-1986 r. Zielkowice   
186Stanisław Urbański    
187Stanisław Walaszczak *1867 r. +1873 r.   
188Stanisław Warda *04-05-1817 r. Skaratki +05-09-1850 r. Skaratki   
189Stanisław Warda *1873 r. Skaratki   
190Stanisław Warda *1899 r. Skaratki +11-04-1984 r. Janinów   
191Stanisław Warda *1904 r. Rogóźno +24-12-1971 r. Rogóźno   
192Stanisław Wawrzyn *08-05-1900 r. Krępa +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/   
193Stanisław Wielemborek    
194Stanisław Wielemborek *07-04-1896 r. Wiskienica +12-05-1897 r. Wiskienica   
195Stanisław Wielemborek *13-11-1913 r. Wiskienica +01-05-1914 r. Wiskienica   
196Stanisław Wiesiołek *22-04-1893 r. Bocheń +31-01-1899 r. Bocheń   
197Stanisław Wiesiołek *26-12-1899 r. Bocheń +08-12-1911 r. Bocheń   
198Stanisław Wieteska *07-05-1849 r. Bogoria Górna   
199Stanisław Wieteska *1881 r. Łowicz   
200Stanisław Więcek *15-02-1935 r. +20-08-2000 r.   
201Stanisław Więcek *1955 r.    
202Stanisław Wilk *~ 1860 r. +~ 1918 r. /Ząbkowice/   
203Stanisław Wilk *12-08-1910 r. Ziewaniczki +16-07-1911 r. Ziewanice   
204Stanisław Włodarczyk *1887 r. Jamno   
205Stanisław Włostek *05-05-1910 r. Mąkolice +30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/   
206Stanisław Wojciechowski    
207Stanisław Wojdak    
208Stanisław Wygoda *2018 r.    
209Stanisław Zawadzki *1867 r. +1867 r.   
210Stanisław Ziarnik *1877 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
211Stanisław Ziarnik *1901 r. Skaratki   
212Stanisław Zuchora    
213Stanisław Zuchora *21-02-1885 r. Kadzielin   
214Stanisława Adach *1910 r. +1911 r. Skaratki   
215Stanisława Adach *1914 r.   
216Stanisława Anzorge z d. Kazimierska *1907 r. +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/   
217Stanisława Białas z d. Wilk *02-05-1912 r. Ziewanice   
218Stanisława Czubasiewicz z d. Wojas    
219Stanisława Drużka z d. Kowalska    
220Stanisława Gajda z d. Sałuda    
221Stanisława Gajda  + /Stary Waliszew/   
222Stanisława Gajda *30-04-1928 r. +02-05-1928 r. Augustów   
223Stanisława Gnatowska z d. Jaskólska *1910 r. +1978 r.   
224Stanisława Gołębiewska *1932 r. +09-10-1999 r.   
225Stanisława Grzanka z d. Wilk *1912 r. Skaratki +13-12-1992 r. Skaratki pod Las   
226Stanisława Helena Wilk *18-04-1897 r. Huta Bankowa +19-09-1897 r. Huta Bankowa   
227Stanisława Jabłońska  +10-2010 r.   
228Stanisława Kamińska *1914 r. Wrzeczko  
229Stanisława Kantorek z d. Głuszcz *06-11-1903 r. +23-09-1985 r. /Kargowa/   
230Stanisława Kantorek z d. Kucińska *1907 r. +01-11-1979 r. Sapy   
231Stanisława Kantorek *1914 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
232Stanisława Kantorek z d. Król *18-07-1921 r. +24-05-2015 r. /Domaniewice/   
233Stanisława Karcz z d. Bryk    
234Stanisława Kazimierska *04-09-1908 r. +1926 r.   
235Stanisława Kędziora z d. Kłucińska    
236Stanisława Knera *1869 r. Skaratki   
237Stanisława Kostrzewa *1911 r.   
238Stanisława Kucińska *1907 r.   
239Stanisława Kunikowska z d. Graszka *1910 r. +26-12-1989 r. Łowicz   
240Stanisława Kurek z d. Kolos   
241Stanisława Lisiewska  +1915 r. Seligów   
242Stanisława Mamońska *1875 r.   
243Stanisława Markiewicz z d. Pająk *1920 r. Stroniewice    
244Stanisława Marszałek *1911 r. Pszczonów   
245Stanisława Michalak *1920 r. +13-05-2001 r.   
246Stanisława Mikołajczyk z d. Milczarek *19-12-1895 r. Bocheń   
247Stanisława Pająk z d. Mączyńska *~ 1900 r. Michałów   
248Stanisława Pietrzak *1906 r. Rogóźno +1908 r. Rogóźno   
249Stanisława Polit *1902 r. Gozdów   
250Stanisława Ruta z d. Pająk *1921 r. +28-01-1991 r.   
251Stanisława Sadowska z d. Włostek *12-03-1919 r. Wola Mąkolska +14-10-1996 r. Żyrardów   
252Stanisława Szostek z d. Kantorek *18-06-1938 r. Rawa Mazowiecka +19-04-1990 r. Rawa Mazowiecka   
253Stanisława Śmiałek z d. Rybus *~ 1900 r.   
254Stanisława Tomsio z d. Marczewska *1899 r. +1988 r.   
255Stanisława Ufa *1899 r. +1983 r.   
256Stanisława Warda z d. Dróżka    
257Stanisława Wielemberg z d. Kantorek *1955 r. Kargowa    
258Stanisława Wielemborek *05-08-1905 r. Bąków Górny +24-08-1905 r. Bąków Górny   
259Stanisława Wielemborek *22-03-1909 r. Jaworzyna   
260Stanisława Wiśniewska z d. Sałuda    
261Stanisława Włostek z d. Szymajda  +16-10-1921 r. Wymysłów   
262Stanisława Zuzanna Walaszczak *10-10-1918 r. +19-07-2002 r. /Warszawa/   
263Stanley Kazmierski *23-11-1919 r. +02-04-1995 r. Springfield   
264Stefan Bartik  +26-05-2014 r.   
265Stefan Burzyński *12-01-1928 r. Skaratki +20-11-2002 r. Skaratki   
266Stefan Czesław Kiciński *25-01-1925 r. Kobułkowo +08-12-1991 r. /Marcinkowice/   
267Stefan Czuba *1897 r. Skaratki   
268Stefan Durka     
269Stefan Felczyński *1895 r. Skaratki   
270Stefan Gajda *18-06-1909 r. Kęszyce   
271Stefan Jabłoński *1920 r. +08-12-1920 r. Aleksów   
272Stefan Kamiński *1906 r. Wrzeczko +1908 r. Wrzeczko  
273Stefan Kantorek *1892 r. Skaratki   
274Stefan Knera *1893 r. Skaratki +03-08-1989 r.   
275Stefan Konikowski *13-01-1900 r. Dąbkowice   
276Stefan Kot *1895 r. Domaniewice +16-02-1977 r. Domaniewice   
277Stefan Kucharek *21-06-1919 r. Małszyce +05-05-2011 r. Łowicz   
278Stefan Kuciński *1885 r. +1910 r. Stroniewice   
279Stefan Ledzion    
280Stefan Majewski *1912 r. Skaratki   
281Stefan Rybus    
282Stefan Staworzyński *31-05-1888 r. Warszawa   
283Stefan Stefański *17-02-1913 r. Chlebowice   
284Stefan Szkup *1919 r. +2004 r.   
285Stefania Anna Kantorek z d. Kazyk *04-02-1927 r. Sosnowiec +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/   
286Stefania Białek z d. Ruta    
287Stefania Gajda z d. Witecka vel Kozanecka    
288Stefania Jabłońska *22-08-1906 r. Boczki Dolne +26-08-1906 r. Boczki Dolne   
289Stefania Jaros *25-12-1904 r. Oszkowice   
290Stefania Jędrusik z d. Kazimierska *1927 r.   
291Stefania Jurga z d. Kantorek    
292Stefania Kamińska z d. Ambrozińska *10-11-1904 r. Rewica +22-06-1973 r. /Blichowo/   
293Stefania Kamińska *1906 r. Wrzeczko +1911 r. Wrzeczko  
294Stefania Kantorek *1899 r. Skaratki   
295Stefania Kantorek *14-11-1909 r. Skaratki   
296Stefania Makowska z d. Kaźmierska *21-03-1907 r. Księże Górki   
297Stefania Michalak *1919 r. +07-03-1920 r. Aleksów   
298Stefania Pietrzak *1914 r. Rogóźno   
299Stefania Ruta *1913 r. Skaratki   
300Stefania Skoneczna *1905 r. Skaratki   
301Stefania Sokół z d. Kostrzewa *1899 r. Czatolin   
302Stefania Szymczak    
303Stefania Warda *1907 r. Skaratki   
304Stefania Wilk *1905 r. Skaratki   
305Stefania Wojda z d. Kazimierska *20-10-1897 r. Bocheń   
306Stefania Zowczak     
307Stella Kazmieski     
308Susan Kazmierski     
309Susan Szczetnikowicz     
310Susanne Szczetnikowicz *1982 r.    
311Sylwester Czuba *1887 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
312Sylwester Kaczmarczyk     
313Sylwester Knera     
314Sylwia Kantorek z d. Figura *1986 r.    
315Sylwia Misiak *1980 r.    
316Sylwia Mówińska *1976 r. Gdańsk    
317Sylwia Ufa *1982 r.    
318Sylwia Zowczak *1972 r.    
319Sz. Kiedos *2017 r.    
320Szczapan Kamiński *23-12-1856 r. Zduny   
321Szczapan Kazimierski *1843 r. Guźnia +1887 r. Maków   
322Szczapan Linart    
323Szczapan Nowakowski *1897 r.   
324Szczepan Ambroziński *07-12-1837 r. Stefanów   
325Szczepan Błażejewski *03-12-1820 r. Guźnia +1889 r.   
326Szczepan Drużka *1888 r. Skaratki   
327Szczepan Górczyński    
328Szczepan Gusta *08-12-1843 r. Bocheń   
329Szczepan Kamiński    
330Szczepan Kazyk *~ 1894 r. +~ 1940 r. Lwów /Nie znane/   
331Szczepan Kierus  +08-09-1845 r. Domaniewice  
332Szczepan Kierus  +1893 r. Domaniewice  
333Szczepan Kosiorek *1901 r. Skaratki   
334Szczepan Laskowski    
335Szczepan Pająk *1894 r. Strzebieszew   
336Szczepan Parys *1896 r. Strzebieszew   
337Szczepan Pel *1895 r. Skaratki   
338Szczepan Strugiński *25-12-1819 r. Reczyce   
339Szczepan Warda *1870 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
340Szymon Cłapiński     
341Szymon Gajda *04-08-1880 r. Guźnia   
342Szymon Galbarczyk *2000 r. Warszawa    
343Szymon Głowacki  +16-11-1818 r. Łaźniki   
344Szymon Grabowicz *1893 r. Krępa   
345Szymon Gusta *21-10-1860 r. Bocheń +1860 r.   
346Szymon Jabłoński *13-10-1852 r. Świące   
347Szymon Jabłoński *24-10-1853 r. Strugienice   
348Szymon Jędrzej Sołtysek *1980 r. Gdańsk    
349Szymon Kantorek *1790 r. Skaratki   
350Szymon Kantorek *2013 r.    
351Szymon Kazimierski *21-10-1815 r. +02-12-1815 r.   
352Szymon Kazimierski *16-02-1878 r. +14-05-1879 r.   
353Szymon Kazimierski *27-10-1880 r. +05-02-1882 r.   
354Szymon Kazimierski *25-10-1887 r. Bocheń +02-05-1963 r. Bocheń   
355Szymon Kierus *~ 1759 r. Domaniewice +13-07-1827 r. Domaniewice  
356Szymon Kłys *1997 r. Łódź    
357Szymon Kot *27-10-1863 r. Domaniewice +1897 r.   
358Szymon Mielczarek *25-10-1873 r. Guźnia +01-12-1874 r. Guźnia   
359Szymon Mikołajczyk *21-10-1862 r. Wierznowice   
360Szymon Warda *1869 r. Skaratki +1898 r. Skaratki   
361Szymon Wasyl    
362Szymon Wielemborek *12-10-1887 r. Bąków Dolny   
363Szymon Włodarczyk   
364Szymon Włodarczyk    
365Szymon Włodarczyk *1868 r. Jamno   
366Szymon Zmora *26-10-1820 r. Domaniewice +1892 r. Domaniewice   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl