Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Osoby zmarłe - Indeks alfabetyczny [Osoby zmarłe]4310    >> Strona 2

1 Franciszek    
2 Kazimierz    
3Adach Bronisława z d. Knera *1893 r. Skaratki +28-09-1988 r. Skaratki   
4Adach Jan *1865 r. Skaratki   
5Adach Józef *1885 r. Skaratki   
6Adach Józef *1889 r.   
7Adach Józef *1897 r. Skaratki   
8Adach Józefa z d. Kosiorek *18-11-1867 r. Skaratki   
9Adach Józefa *1883 r. +1893 r. Skaratki   
10Adach Marianna z d. Wawrzyn    
11Adach Mieczysław *1911 r. +1985 r. /Domaniewice/   
12Adach Stanisław *1868 r. Skaratki   
13Adach Stanisława *1910 r. +1911 r. Skaratki   
14Adach Stanisława *1914 r.   
15Adamkowski Jan    
16Ambrozińska Franciszka z d. Krawczyk *23-02-1841 r. Wierzchy +27-01-1887 r. Rewica   
17Ambrozińska Helena z d. Cieślik *~ 1775 r. +05-02-1861 r. Długie   
18Ambrozińska Marianna z d. Wieczorek *02-04-1867 r. Długie +14-10-1936 r. Rewica /Świny/   
19Ambroziński Izydor *~ 1787 r. +31-01-1850 r. Stefanów   
20Ambroziński Paweł *16-01-1863 r. Marianów +01-02-1913 r. Rewica /Świny/   
21Ambroziński Szczepan *07-12-1837 r. Stefanów   
22Ambrożek Franciszek    
23Ambrożek Marianna z d. Wasiak    
24Andrzejczak Marianna *1873 r. +1880 r. Skaratki   
25Andrzejczak Paweł *1837 r.  
26Andrzejczak Walenty    
27Antczak Anna z d. Maliszewska    
28Antczak Bogumił  +1882 r. Zleszyn   
29Antczak Marcin *~ 1829 r. +1886 r. Zleszyn   
30Antczak Zofia z d. Śnieg  +1882 r. Zleszyn   
31Anyżka Franciszek    
32Anyżka Franciszka z d. Parzyna *~ 1749 r. +26-03-1829 r. Retki   
33Anzorge Alicja z d. Urbanowicz    
34Anzorge Andrzej *17-10-1936 r.   
35Anzorge Stanisław *17-10-1936 r. +11-01-1951 r. /Rędziny/   
36Anzorge Stanisława z d. Kazimierska *1907 r. +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/   
37Anzorge Tadeusz *1910 r. +10-08-1972 r. /Rędziny/   
38Badoń Antoni Wiesław *06-06-1932 r. +1982 r. Poznań   
39Badoń Danuta *1930 r. +1930 r.   
40Badoń Janina z d. Nitka *04-01-1945 r. Gniezno +13-10-1987 r. Głogów /Gniezno/   
41Badoń Michał    
42Badoń-Lehr Irena z d. Wilk *16-10-1904 r. Sosnowiec +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/   
43Badoń-Lehr Ryszard Edmund *29-03-1941 r. Szamotuły +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/   
44Bakalarz     
45Bakalarz Ewa *1898 r. Stare Grudze +1899 r. Stare Grudze   
46Bakalarz Jan    
47Bakalarz Jan *01-07-1909 r. +28-05-1985 r.   
48Bakalarz Józef *10-03-1867 r. Stare Grudze   
49Bakalarz Krzysztof    
50Bakalarz Marianna z d. Strugińska *29-07-1877 r. Reczyce +24-08-1929 r. /Domaniewice/   
51Bakalarz Marianna z d. Słomska *1914 r. +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/   
52Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska *1905 r. +01-02-2000 r.   
53Bakalarz Władysław *24-07-1917 r. Stare Grudze +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/   
54Balik Franciszek    
55Balik Franciszka z d. Gajda *08-03-1872 r. Guźnia   
56Baran Jan    
57Baran Katarzyna z d. Gołębiewska *25-08-1862 r. Bocheń   
58Barańska Anna *05-06-1903 r. Dębowa Góra  
59Barańska Katarzyna z d. Jędrzejczyk    
60Barańska Marianna *28-08-1901 r. Dębowa Góra  
61Barańska Wanda z d. Kantorek *13-10-1925 r. Ziewaniczki +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/   
62Barański Andrzej *03-11-1908 r. Dębowa Góra +07-12-1980 r. /Bąków Górny/   
63Barański Franciszek *30-03-1907 r. Dębowa Góra +14-08-1911 r. Dębowa Góra  
64Barański Franciszek *20-02-1913 r. Dębowa Góra +20-02-1913 r. Dębowa Góra  
65Barański Tomasz *13-08-1874 r. Dębowa Góra   
66Bartczak Stanisław *1936 r. +05-04-2004 r. /Głowno/   
67Bartik Barbara z d. Kopania  +2015 r. /Kraków/   
68Bartik Stefan  +26-05-2014 r.   
69Bejda Józef *19-03-1776 r. Świeryż +07-11-1841 r. Świeryż   
70Bejda Magdalena z d. Drzewiecka *~ 1786 r. +29-12-1847 r. Świeryż   
71Bejda Tomasz    
72Bejda Urszula z d. Czarnota *~ 1746 r. +1796 r. Świeryż   
73Bergiel Franciszka z d. Bieńkowska *~ 1843 r.   
74Bergiel Józef *~ 1843 r.   
75Białas Franciszka z d. Jaśniewska *1855 r. Chruślin   
76Białas Paweł    
77Białas Stanisław *07-08-1907 r. Bąków Dolny   
78Białas Stanisława z d. Wilk *02-05-1912 r. Ziewanice   
79Białecka Helena z d. Laczek    
80Białecka Teresa *1953 r. +1953 r. Janinów /Łódź/   
81Białecki Marian    
82Białek     
83Białek z d. Ruta    
84Białek Anna lub Helena    
85Białek Augustyn *1873 r. Strzebieszew   
86Białek Franciszek    
87Białek Małgorzata z d. Pająk *1901 r. +12-03-1989 r. Strzebieszew   
88Białek Petronela z d. Kantorek *1762 r. Skaratki   
89Białek Stefania z d. Ruta    
90Białek Wawrzyniec    
91Biernacki Jan *1941 r. +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/   
92Bińczak Antoni *03-02-1854 r. Rząśno +19-12-1857 r. Rząśno   
93Bińczak Bogdan *27-11-1950 r. +03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
94Bińczak Bożena Helena z d. Anieszewska *26-04-1948 r. Szczecinek +27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/   
95Bińczak Danuta    
96Bińczak Franciszek *24-11-1892 r. Rząśno   
97Bińczak Franciszek *11-10-1911 r. Rząśno   
98Bińczak Ignacy *26-07-1813 r. Rząśno +26-06-1873 r. Rząśno   
99Bińczak Jadwiga *21-08-1903 r. Rząśno   
100Bińczak Jan *22-10-1864 r. Rząśno +22-07-1871 r. Rząśno   
101Bińczak Jan *10-09-1885 r. Rząśno   
102Bińczak Jan *25-01-1915 r. +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/   
103Bińczak Józef  +08-01-1848 r. Rząśno   
104Bińczak Józef *18-02-1883 r. Rząśno   
105Bińczak Józefa z d. Fabiańska    
106Bińczak Józefa *29-10-1866 r. Rząśno +07-01-1875 r. Rząśno   
107Bińczak Julianna *19-09-1898 r. Rząśno +09-10-1899 r. Rząśno   
108Bińczak Karol *03-03-1896 r. Rząśno   
109Bińczak Katarzyna z d. Kościelaczka    
110Bińczak Magdalena z d. Kamińska    
111Bińczak Małgorzata z d. Stanisławska *21-09-1896 r. Wiskienica   
112Bińczak Marcin  +˂ 1812 r.   
113Bińczak Marian *11-09-1955 r. +20-12-2015 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
114Bińczak Marianna z d. Grzegory    
115Bińczak Marianna *14-07-1862 r. Rząśno   
116Bińczak Marianna z d. Skwarna *1878 r. Niedzieliska   
117Bińczak Marianna z d. Remieniewicz *05-08-1923 r. +19-01-1987 r. /Rybnik/   
118Bińczak Paweł *12-01-1861 r. Rząśno   
119Bińczak Petronela z d. Jabłońska *29-05-1862 r. Maurzyce   
120Bińczak Piotr *10-03-1954 r. +02-01-1993 r. Jastrzębie-Zdrój /Jastrzębie-Zdrój/   
121Bińczak Stanisław *30-03-1869 r. Rząśno   
122Bińczak Stanisław *04-12-1909 r. Rząśno   
123Bińczak Tekla z d. Liśniewicz  +06-02-1826 r. Rząśno   
124Bińczak Urszula *18-10-1900 r. Rząśno +19-08-1906 r. Rząśno   
125Bińczak Wojciech *31-03-1856 r. Rząśno +22-01-1912 r. Bąków Górny   
126Bińczak-Krawczyk Danuta z d. Bińczak *06-01-1949 r. +05-12-2012 r. Rybnik   
127Błaszczyk z d. Ruta    
128Błaszczyk     
129Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk *21-04-1814 r. Zduny +01-04-1855 r. Zduny   
130Błaszczyk Franciszka z d. Sut    
131Błaszczyk Kazimierz    
132Błaszczyk Mikołaj *01-09-1854 r. Zduny +01-11-1854 r. Zduny   
133Błaszczyk Paweł    
134Błażejewska Agata z d. Drużka *04-02-1859 r. Skaratki  
135Błażejewska Agnieszka z d. Wilk   
136Błażejewska Anastazja *~ 1902 r. +07-07-1979 r. /Łódź/  
137Błażejewska Aniela *1893 r. Skaratki +1893 r. Skaratki  
138Błażejewska Aniela *29-07-1896 r. Jamno   
139Błażejewska Anna *26-05-1895 r. Jamno   
140Błażejewska Antonina z d. Fijołek  +09-03-1938 r. Lisiewice  
141Błażejewska Dorota z d. Grabowicz *10-10-1828 r. Domaniewice +1908 r.   
142Błażejewska Elżbieta z d. Salamon   
143Błażejewska Elżbieta *1843 r. Guźnia  
144Błażejewska Franciszka *1842 r. Domaniewice +1843 r. Domaniewice  
145Błażejewska Franciszka z d. Nadolska *1868 r. Wymysłów  
146Błażejewska Henryka   
147Błażejewska Jadwiga z d. Gołębiewska  +1855 r. Lisiewice  
148Błażejewska Józefa z d. Gajda *1826 r. Guźnia   
149Błażejewska Katarzyna  +1878 r.  
150Błażejewska Katarzyna *1816 r. Guźnia  
151Błażejewska Katarzyna *1872 r. Jamno   
152Błażejewska Katarzyna *31-01-1893 r. Jamno   
153Błażejewska Kazimiera *1913 r. Koziołki  
154Błażejewska Kunegunda z d. Wojda *~ 1764 r. +15-03-1814 r. Guźnia   
155Błażejewska Magdalena z d. Mielczarek *~ 1796 r. +05-09-1852 r. Bocheń   
156Błażejewska Małgorzata z d. Przedmojska   
157Błażejewska Małgorzata *30-06-1906 r. Guźnia  
158Błażejewska Marcjanna   
159Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda *1902 r. Guźnia   
160Błażejewska Marianna z d. Kłyzna  +17-09-1883 r. Guźnia  
161Błażejewska Marianna z d. Klimczak   
162Błażejewska Marianna z d. Ciesielska  +07-09-1903 r. Guźnia  
163Błażejewska Marianna z d. Dobrzyńska   
164Błażejewska Marianna z d. Solińska *~ 1787 r. +23-10-1867 r. Trąby  
165Błażejewska Marianna *1810 r. Guźnia  
166Błażejewska Marianna z d. Kuśmierek *23-03-1822 r. Domaniewice +05-08-1855 r. Domaniewice  
167Błażejewska Marianna *29-08-1851 r. Domaniewice  
168Błażejewska Marianna *1857 r. Guźnia  
169Błażejewska Marianna z d. Golis *29-04-1862 r. Mastki +26-02-1920 r.   
170Błażejewska Marianna z d. Walak *~ 1863 r. +27-11-1892 r. Ziewanice  
171Błażejewska Marianna z d. Woźniak *26-08-1876 r. Rząśno  
172Błażejewska Marianna *20-05-1886 r. Guźnia  
173Błażejewska Marianna *1890 r. Domaniewice +04-04-1892 r. Łowicz  
174Błażejewska Michalina *1897 r. Kuźmy  
175Błażejewska Rozalia *1808 r.  
176Błażejewska Sabina   
177Błażejewska Tekla z d. Kucharek    
178Błażejewska Teresa z d. Warda *~ 1788 r. +1808 r.  
179Błażejewska Wiktoria *1838 r. Guźnia  
180Błażejewska Wiktoria *1899 r. Skaratki  
181Błażejewska Zofia z d. Kalinowska    
182Błażejewski Aleksander *1895 r. Skaratki  
183Błażejewski Andrzej *18-11-1877 r. Guźnia  
184Błażejewski Andrzej *1885 r. Domaniewice  
185Błażejewski Andrzej *13-10-1897 r. Jamno   
186Błażejewski Antoni *01-07-1866 r. Domaniewice  
187Błażejewski Antoni *10-02-1901 r. Guźnia +21-03-1901 r. Guźnia  
188Błażejewski Benedytk *22-09-1932 r. +31-08-1998 r. /Łódź/  
189Błażejewski Franciszek *10-09-1856 r. Domaniewice +20-03-1858 r. Domaniewice  
190Błażejewski Franciszek *1886 r. Jamno   
191Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
192Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
193Błażejewski Franciszek *04-06-1902 r. Guźnia  
194Błażejewski Grzegorz *06-03-1854 r. Grudze +08-07-1855 r. Domaniewice   
195Błażejewski Grzegorz *14-03-1861 r. Domaniewice  
196Błażejewski Jakub *18-07-1844 r. Domaniewice  
197Błażejewski Jan *~ 1788 r.  
198Błażejewski Jan *22-12-1822 r. Guźnia +19-03-1836 r. Bocheń  
199Błażejewski Jan *23-06-1845 r. Domaniewice  
200Błażejewski Jan *13-01-1847 r. Domaniewice  
201Błażejewski Jan *1853 r. Guźnia +1860 r. Guźnia  
202Błażejewski Jan *17-12-1863 r. Domaniewice  
203Błażejewski Jan *1905 r.  
204Błażejewski Jan *1905 r. Popówek  
205Błażejewski Jan *20-12-1908 r. Guźnia  
206Błażejewski Jan *1910 r. Nagawki  
207Błażejewski Jan *1914 r. Wygoda +30-06-1915 r. Lisiewice  
208Błażejewski Józef   
209Błażejewski Józef *~ 1738 r. +09-01-1828 r. Bocheń   
210Błażejewski Józef *02-11-1858 r. Domaniewice +03-04-1919 r. Lisiewice   
211Błażejewski Józef *~ 1876 r. +02-02-1877 r. Guźnia  
212Błażejewski Józef *1894 r. Skaratki  
213Błażejewski Józef *1900 r. Kołacinek  
214Błażejewski Konstanty *1887 r. Domaniewice  
215Błażejewski Ludwik    
216Błażejewski Maciej *1887 r. Domaniewice +21-07-1892 r. Łowicz  
217Błażejewski Marcin *02-11-1850 r. Grudze +26-11-1852 r. Grudze   
218Błażejewski Marteusz *05-09-1888 r. Guźnia  
219Błażejewski Piotr *27-07-1848 r. Grudze   
220Błażejewski Stanisław *14-11-1889 r. Guźnia  
221Błażejewski Stanisław *1891 r. +18-03-1972 r.  
222Błażejewski Stanisław *1899 r. Domaniewice +10-01-1977 r. /Łódź/  
223Błażejewski Stanisław *05-03-1899 r. Jamno   
224Błażejewski Stanisław *08-09-1904 r. Guźnia  
225Błażejewski Szczepan *03-12-1820 r. Guźnia +1889 r.   
226Błażejewski Teofil *1890 r.   
227Błażejewski Tomasz *1866 r. Jamno   
228Błażejewski Tomasz *1894 r. Domaniewice +1900 r. Domaniewice  
229Błażejewski Walenty *1818 r. +04-01-1884 r. Guźnia  
230Błażejewski Walenty *09-02-1849 r. Domaniewice +21-09-1850 r. Domaniewice  
231Błażejewski Wawrzyniec *1848 r. Guźnia +17-06-1891 r. Guźnia  
232Błażejewski Wincenty *1801 r. Guźnia +18-09-1852 r. Bocheń   
233Błażejewski Władysław *1905 r. Wiesiołów  
234Błażejewski Władysław *12-02-1911 r. Guźnia  
235Błażejewski Wojciech *~ 1860 r. +18-06-1862 r. Domaniewice  
236Błażejewski Wojciech *23-03-1894 r. Jamno   
237Bogusz Andrzej    
238Bogusz Eleonora *18-02-1865 r. Maurzyce   
239Bogusz Franciszka z d. Rybus *11-03-1846 r. Świące +05-08-1899 r. Łaźniki   
240Bogusz Marianna z d. Blus    
241Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk *~ 1808 r.   
242Bogusz Mateusz    
243Bogusz Piotr    
244Bończak Aleksandra z d. Kazimierska *1922 r. +1990 r.   
245Bończak Stanisław *1919 r. +~ 1996 r.   
246Borowiak Grażyna    
247Borowiak Regina z d. Gołębiewska *08-05-1923 r. +11-01-2000 r.   
248Borowiak Stanisław  +14-03-1990 r.   
249Boruszewska Wiktoria z d. Kotwasińska    
250Boruszewski Jan    
251Brodala Elżbieta z d. Kazimierska *1943 r. +06-02-2010 r. Krotoszyn   
252Broniarz Ireneusz *02-01-1928 r. +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/   
253Broniarz Janina z d. Kantorek *28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka +21-10-2015 r. Skierniewice   
254Bródka Barbara z d. Ociela   
255Bródka Ignacy *1852 r. Skaratki   
256Bródka Jan *1913 r. Skaratki +06-02-1980 r. Łowicz   
257Bródka Józef    
258Bródka Katarzyna z d. Kantorek *08-08-1859 r. Skaratki   
259Bródka Marianna z d. Kantorek *1892 r. Skaratki +13-01-1986 r. Krępa   
260Bródka Mikołaj *1822 r. Rogóźno +09-08-1903 r. Skaratki  
261Bródka Wacław *1912 r. Skaratki   
262Brudka Aniela *1906 r. Rogóźno +28-05-1998 r. Łowicz   
263Brudka Jan *1902 r. Rogóźno +13-10-1962 r. Rogóźno   
264Brudka Józef *1900 r. Rogóźno +1905 r.   
265Brudka Marianna *1910 r.   
266Brudka Stanisław *1907 r. Rogóźno +1908 r.   
267Brudka Walenty *1872 r. Rogóźno   
268Brudka Wiktoria z d. Zagajewska *1878 r. Skaratki   
269Brutkowski Jacek    
270Brzozowska Józefa z d. Cieślak  *~ 1824 r. +22-11-1859 r. Orątki   
271Brzozowski Michał    
272Brzózka Tomasz    
273Brzózka Wiktoria    
274Budziałek    
275Budziałek Helena z d. Pawlata *28-08-1913 r. Lisiewice +23-05-1950 r. Sapy  
276Burzyńska Anna *1908 r. Skaratki   
277Burzyńska Katarzyna z d. Drużka *1904 r. Skaratki +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno   
278Burzyńska Katarzyna *1910 r. Skaratki   
279Burzyńska Lucyna z d. Kucińska *08-01-1931 r. Skaratki +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/   
280Burzyńska Małgorzata z d. Dróżka *1883 r. Skaratki +20-02-1920 r. Skaratki   
281Burzyński     
282Burzyński Jan * Skaratki   
283Burzyński Jan *29-06-1956 r. Skaratki +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/   
284Burzyński Stefan *12-01-1928 r. Skaratki +20-11-2002 r. Skaratki   
285Burzyński Wacław *18-02-1912 r. Bocheń   
286Burzyński Wojciech *19-04-1879 r. Bocheń +1912 r. Nadolna   
287Burzyński Wojciech *1907 r. Skaratki +1907 r. Skaratki   
288Celesta Agnieszka z d. Szymajda  +˂ 1812 r.   
289Celesta Mateusz  +22-09-1812 r. Czatolin   
290Chlebna Marianna z d. Jabłońska *26-06-1831 r. Maurzyce +25-08-1912 r. Maurzyce   
291Chlebny Józef    
292Cholewiński Leon *19-03-1911 r. +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/   
293Ciesielski     
294Cieślak Aniela *29-09-1906 r. Jackowice   
295Cieślak Franciszek *06-03-1909 r. Jackowice   
296Cieślak Jakub    
297Cieślak Jan *1884 r.   
298Cieślak Jan *05-03-1913 r. Jackowice   
299Cieślak Józef    
300Cieślak Józefa *1880 r.   
301Cieślak Józefa z d. Gasik *15-03-1884 r. Jackowice   
302Cieślak Katarzyna    
303Cieślak Katarzyna z d. Mamońska *1851 r.   
304Cieślak Marianna *1882 r.   
305Cieślak Marianna *17-08-1904 r. Jackowice +08-10-1906 r. Jackowice   
306Cieślak Marianna *06-07-1911 r. Jackowice +15-01-1912 r. Jackowice   
307Cieślak Michalina *1874 r.   
308Cieślak Piotr    
309Cieślak Piotr *1877 r.   
310Cieślak Stanisław    
311Cieślak Stanisław    
312Cieślik Jan    
313Cieślik Kunegunda z d. Kubis    
314Ciężka Genowefa z d. Sujkowska  +2003 r.   
315Ciężki Jan    
316Cłapińska Aniela z d. Ufa *15-11-1908 r. Wygoda +07-10-1998 r. Wygoda   
317Cłapińska Halina z d. Pawluk *20-07-1936 r. +16-08-1996 r. Szczecin   
318Cłapińska Janina z d. Duda *1942 r. +2002 r.   
319Cłapiński Antoni *27-10-1902 r. +18-09-1973 r.   
320Cłapiński Henryk *13-08-1929 r. +01-07-1987 r. Szczecin   
321Cłapiński Józef *19-03-1934 r. +23-02-2014 r. /Szczecin/   
322Cłapiński Wiesław *11-1938 r. +03-08-2018 r. Wygoda   
323Cłapiński Zbigniew *29-01-1960 r. +01-02-1999 r. Szczecin   
324Czarnecka Małgorzata z d. Kantorek *06-07-1826 r. Skaratki +15-05-1856 r. Skaratki   
325Czarnecka Marianna z d. Knera *22-05-1857 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
326Czarnecki Jan *16-06-1848 r. Skaratki   
327Czarnecki Tomasz *13-12-1853 r. Skaratki   
328Czarnecki Walenty *05-09-1824 r. Skaratki   
329Czechowska Józefa z d. Tomala    
330Czechowska Rozalia *05-11-1899 r. Jackowice   
331Czechowski Walenty    
332Czekaj Aniela z d. Rucińska *11-11-1930 r. +17-11-2011 r.   
333Czekaj Eugeniusz    
334Czerwonka Marian *12-02-1950 r. +07-09-1992 r. Szczecin   
335Czuba Agnieszka *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
336Czuba Franciszek *28-03-1819 r. Skaratki +1871 r.   
337Czuba Franciszek *1881 r. Skaratki   
338Czuba Franciszka *04-11-1863 r. Skaratki +22-12-1865 r. Skaratki   
339Czuba Franciszka *1882 r. Skaratki   
340Czuba Helena *1894 r. Skaratki   
341Czuba Ignacy *28-07-1858 r. Skaratki   
342Czuba Jakub *30-07-1853 r. Skaratki   
343Czuba Jan *1886 r. Skaratki   
344Czuba Jan *1899 r. Skaratki   
345Czuba Kacper *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
346Czuba Katarzyna *03-11-1860 r. +1874 r.   
347Czuba Leon *1895 r. Skaratki   
348Czuba Małgorzata *1902 r. Skaratki   
349Czuba Marcin *1885 r. Skaratki +29-11-1951 r. Głowno   
350Czuba Marianna z d. Wajszczyk    
351Czuba Marianna z d. Kantorek *22-01-1824 r. Skaratki   
352Czuba Marianna *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
353Czuba Paweł *1884 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
354Czuba Piotr *1892 r. Skaratki   
355Czuba Rafał *23-10-1850 r. Skaratki +03-09-1852 r. Skaratki   
356Czuba Rozalia z d. Graszka    
357Czuba Stanisław *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
358Czuba Stefan *1897 r. Skaratki   
359Czuba Sylwester *1887 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
360Czubak Andrzej Paweł *1958 r. +25-11-2017 r. /Głowno/   
361Czubak Franciszka z d. Maślarz *~ 1798 r. +16-08-1831 r. Złaków Borowy   
362Czubak Jan *1818 r. +10-05-1852 r. Ponętów Górny   
363Czubak Jan *~ 1851 r.   
364Czubak Katarzyna *1840 r. +16-09-1854 r. Ponętów Górny   
365Czubak Marianna z d. Bogusiewicz    
366Czubak Mateusz    
367Czubak Piotr *~ 1777 r. +13-06-1834 r. Złaków Borowy   
368Czubak Tekla z d. Kołodziejczak    
369Czubak Tekla z d. Mamońska *1822 r. +08-05-1856 r. Ponętów Górny   
370Czubak Władysław *~ 1928 r. +29-02-2012 r. /Głowno/   
371Czubasiewicz Stanisława z d. Wojas    
372Czubatka Agnieszka z d. Gajda *06-10-1871 r. Guźnia +1908 r. Seligów   
373Czubatka Elżbieta z d. Kowalska *1894 r. +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
374Czubatka Jan *1894 r. Seligów +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
375Czubatka Janina    
376Czubatka Józef *1899 r. Seligów   
377Czubatka Józefa z d. Szkoda    
378Czubatka Julian *1904 r. Seligów +1921 r. Seligów   
379Czubatka Kazimierz    
380Czubatka Marianna    
381Czubatka Marianna *1897 r. Seligów +1898 r. Seligów   
382Czubatka Piotr    
383Czubatka Stanisław *02-12-1921 r. Kobryń +03-08-1987 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
384Dałek Lucjan    
385Dałek Marcjanna z d. Wilk *1895 r. Skaratki   
386Dałek Stanisław *23-01-1904 r. Bąków Górny +1968 r.   
387Dałek Weronika z d. Kaźmierska *07-07-1909 r. Księże Górki +1997 r. Łyszkowice   
388Dałek Wojciech    
389Daniek Marianna z d. Lis    
390Dejak     
391Dejak z d. Szkup    
392Deka Franciszka *07-03-1857 r. Bocheń +18-08-1857 r.   
393Deka Jadwiga z d. Kazimierska *01-10-1829 r. Bocheń +22-08-1860 r.   
394Deka Jan *05-08-1858 r. Bocheń +22-06-1864 r.   
395Deka Józef *08-01-1856 r. Bocheń   
396Deka Stanisław *26-04-1834 r. Bocheń   
397Deka Tomasz *01-12-1853 r. Bocheń   
398Deka Wojciech *28-02-1860 r. Bocheń +30-09-1882 r.   
399Dębiński Jerzy Edward *01-03-1927 r. Otwock +09-08-1970 r. /Warszawa/   
400Dobijańska Balbina *1910 r. +28-03-1911 r. Dąbkowice   
401Dobijańska Józefa *05-05-1912 r. Dąbkowice   
402Dobijańska Marianna z d. Kazimierska *1878 r. Bocheń   
403Dobijańska Rozalia *1908 r.   
404Dobijański Jan *1915 r. +1916 r. Dąbkowice   
405Dobijański Paweł *20-06-1879 r. Dąbkowice   
406Domańska Agata *~ 1769 r.   
407Domańska Małgorzata z d. Parys  + /Domaniewice/   
408Domańska Marianna *1901 r.   
409Domański Ignacy    
410Domański Józef *1913 r. Krępa   
411Domański Tomasz  +08-07-1919 r. Krępa   
412Domański Wojciech *1899 r. Rogóźno   
413Dombrowska Marianna z d. Gajda *22-10-1868 r. Guźnia +17-01-1962 r. Guźnia   
414Dombrowski Tomasz    
415Domińczak Andrzej    
416Domińczak Karol *1882 r. Pilaszków   
417Domińczak Katarzyna z d. Russek *1885 r. Jamno +1914 r. Pilaszków   
418Domińczak Wiktoria z d. Parys    
419Doroba Agnieszka z d. Małecka *~ 1788 r. +04-05-1844 r.  
420Doroba Anna *10-06-1861 r. Reczyce   
421Doroba Antoni *05-06-1861 r. Reczyce   
422Doroba Franciszek    
423Doroba Izydor   
424Doroba Marianna *1869 r. Reczyce   
425Drabik Agnieszka z d. Kuśmierek    
426Dratwa Kazimierz *~ 1942 r. +29-07-2008 r. /Domaniewice/   
427Drozd Marianna z d. Skonieczna *21-03-1849 r. Lisiewice +03-02-1891 r. Chruślin  
428Drozd Mateusz   
429Dróżka Agnieszka z d. Pel *02-12-1854 r. Skaratki   
430Dróżka Józef *1889 r. Skaratki   
431Dróżka Marcjanna z d. Szymczak    
432Drużka     
433Drużka Aniela z d. Wilk *1899 r. Skaratki   
434Drużka Antoni *1902 r. Skaratki   
435Drużka Elżbieta *1895 r. Skaratki   
436Drużka Jan    
437Drużka Jan *12-11-1859 r. Skaratki   
438Drużka Jan *1884 r. Stroniewice   
439Drużka Józef *1899 r. Skaratki   
440Drużka Józef *16-02-1903 r. Dąbkowice   
441Drużka Kacper    
442Drużka Kacper    
443Drużka Katarzyna z d. Pająk *1881 r.   
444Drużka Leon *1892 r. Skaratki   
445Drużka Małgorzata *1885 r. Skaratki   
446Drużka Marianna z d. Kantorek *22-06-1866 r. Skaratki   
447Drużka Marianna z d. Kantorek *1903 r. Skaratki +18-01-1986 r. Skaratki pod Las   
448Drużka Prakseda z d. Sałuda    
449Drużka Stanisława z d. Kowalska    
450Drużka Szczepan *1888 r. Skaratki   
451Drużka Wiktoria *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
452Duda Franciszek *1912 r. Dąbkowice   
453Duda Jan *21-03-1908 r. Dąbkowice   
454Duda Katarzyna z d. Sianoszek    
455Duda Katarzyna z d. Kantorek *23-11-1887 r. Dąbkowice   
456Duda Roman    
457Dudek Małgorzata    
458Dudek Marianna    
459Dudek Marianna z d. Kazimierska *29-01-1891 r. Bocheń   
460Dudek Mieczysław    
461Dudek Paweł *1887 r.   
462Dudek Władysław    
463Dudek Wojciech  +˂ 1821 r.   
464Durka Maria z d. Cłapińska *1932 r. +04-2013 r.   
465Dworzańska Katarzyna *07-11-1835 r. Jackowice   
466Dworzańska Małgorzata *08-06-1842 r. Jackowice +01-12-1843 r. Jackowice   
467Dworzańska Rozalia z d. Mikołajczyk *~ 1814 r. +13-09-1846 r. Jackowice   
468Dworzańska Salomea *25-12-1833 r. Jackowice +15-02-1836 r. Jackowice   
469Dworzańska Zofia *11-05-1837 r. Jackowice   
470Dworzański Jan *09-07-1809 r. Jackowice Pijarskie   
471Dworzański Jędrzej *01-12-1839 r. Jackowice +19-04-1842 r. Jackowice   
472Dworzański Władysław *23-06-1844 r. Jackowice +11-10-1846 r. Jackowice   
473Działak   +25-05-1914 r. Albinów   
474Działak Franciszek *~ 1871 r.   
475Działak Marianna z d. Włostek *1892 r. Domaniewice   
476Dziedziela Helena *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
477Dziedziela Helena *1912 r. Skaratki +23-06-2006 r.   
478Dziedziela Jan *1899 r. Skaratki   
479Dziedziela Józef    
480Dziedziela Józefa  + /Domaniewice/   
481Dziedziela Marianna z d. Adach *1880 r. Skaratki   
482Dziedziela Stanisław *1910 r.   
483Dziedziela Władysław *1900 r. Skaratki +24-12-1982 r. Skaratki pod Las   
484Dziuda Franciszek    
485Dziuda Jan    
486Dziuda Józefa z d. Pawłowicz *1886 r. Strzebieszew   
487Dziuda Marianna z d. Jasek *20-08-1848 r. Bocheń   
488Felczyńska Marianna z d. Kucińska *1862 r. Skaratki   
489Felczyński Antoni    
490Felczyński Jakub *1886 r. Skaratki +1886 r. Skaratki   
491Felczyński Jan *1895 r. Skaratki   
492Felczyński Stefan *1895 r. Skaratki   
493Feręc Jan    
494Feręc Marianna z d. Michalak *07-02-1912 r. Aleksów   
495Fiałek Antoni *1856 r. Bocheń   
496Fiałek Domicella z d. Gajda *25-04-1826 r. Guźnia +03-01-1892 r. Bocheń   
497Fiałek Franciszek *~ 1854 r. +1863 r. Bocheń   
498Fiałek Katarzyna *1859 r. Bocheń   
499Fiałek Małgorzata *1861 r. Bocheń +1862 r. Bocheń   
500Fiałek Marianna z d. Błażejewska *1822 r. Guźnia  
501Fiałek Marianna *1863 r. Bocheń   
502Fiałek Michał   
503Fiałek Piotr *25-06-1827 r. Lisiewice   
504Fiałek Wojciech *13-04-1854 r. Bocheń   
505Fijalkowska Helena *30-08-1914 r. Łaźniki   
506Fijalkowska Marianna z d. Bińczak *10-03-1890 r. Rząśno   
507Fijalkowski Kazimierz *1879 r. Łaźniki   
508Fijałkowska Magdalena *09-02-1943 r. +30-09-2013 r. /Głowno/   
509Fijałkowski Franciszek *02-01-1938 r. +05-06-1999 r. /Głowno/   
510Filar Bronisława z d. Kowalik    
511Filar Józef    
512Fladzińska Marianna z d. Wiater    
513Fladzińska Marianna z d. Szafrańska *11-03-1888 r. Skrzeszewy +˂ 1964 r.   
514Fladzińska Marianna z d. Karolkiewicz *09-04-1915 r. Buszkówek +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/   
515Fladziński Bolesław *16-04-1910 r. Orątki +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/   
516Fladziński Stanisław *14-10-1859 r. Raków +05-02-1888 r. Zleszyn   
517Fladziński Walenty *~ 1825 r. +27-06-1885 r. Dobrzelin   
518Fladziński Walenty *14-01-1883 r. Zleszyn +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/   
519Fladziński Zygmunt *20-01-1935 r. Buszków +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/   
520Flis Agnieszka z d. Milczarek *~ 1904 r.   
521Flis Henryk    
522Flis Józefa z d. Kazimierska *25-01-1910 r. Bocheń +23-02-1988 r. /Chruślin/   
523Flis Marceli *1910 r. +1990 r. /Chruślin/   
524Flis Stanisław    
525Flis Weronika z d. Kazimierska *30-11-1911 r. +10-07-2008 r. /Chruślin/   
526Foks Aniela *1911 r.   
527Foks Helena Zofia z d. Michalska    
528Foks Józef *1910 r.   
529Foks Józefa z d. Kucińska *1881 r.   
530Foks Mateusz *1880 r. Stare Grudze   
531Foks Stanisław *1913 r. Grudze   
532Frączak Ludwik    
533Frączak Wiktoria z d. Kazimierska *08-09-1839 r. Bocheń   
534Frątczak Aniela z d. Duda *1919 r. Dąbkowice   
535Frątczak Stanisław    
536Fryza     
537Fryza Franciszka z d. Szkup    
538Fuks Grzegorz *1978 r. +1979 r.   
539Funk Elżbieta z d. Kaźmierska *07-07-1907 r. Księże Górki   
540Gajda  *1865 r. +1865 r. Guźnia   
541Gajda  *24-06-1869 r. +24-06-1869 r. Guźnia   
542Gajda  *12-04-1872 r. Guźnia +12-04-1872 r. Guźnia   
543Gajda Agnieszka *~ 1737 r. +15-11-1817 r. Guźnia   
544Gajda Agnieszka *1819 r. Guźnia +20-04-1820 r. Guźnia   
545Gajda Agnieszka *1857 r. Guźnia +1857 r. Guźnia   
546Gajda Agnieszka *1863 r. Guźnia +1865 r. Guźnia   
547Gajda Andrzej  +24-12-1916 r. Guźnia   
548Gajda Andrzej *1853 r. Mystkowice   
549Gajda Andrzej *23-11-1856 r. Guźnia   
550Gajda Andrzej *21-11-1872 r. Lisiewice   
551Gajda Andrzej *27-11-1874 r. Guźnia   
552Gajda Andrzej *11-12-1954 r. +06-04-2003 r. /Warszawa/   
553Gajda Aniela Marianna z d. Białecka *25-02-1936 r. Gończyce +13-10-1991 r. /Gończyce/   
554Gajda Antoni    
555Gajda Antoni *10-06-1830 r. Guźnia +22-10-1830 r. Guźnia   
556Gajda Antoni *15-08-1849 r. Guźnia   
557Gajda Antoni *03-06-1851 r. Guźnia   
558Gajda Antoni *13-06-1886 r. Guźnia   
559Gajda Antoni *01-04-1898 r. Mystkowice   
560Gajda Antoni *07-03-1911 r. Augustów   
561Gajda Antonina z d. Missura    
562Gajda Balbina *31-03-1876 r. Guźnia   
563Gajda Elżbieta z d. Grudkowska *05-11-1953 r. +15-07-2006 r. /Warszawa/   
564Gajda Feliks *31-03-1876 r. Guźnia +1937 r. Pszczonów   
565Gajda Feliks *20-11-1878 r. Guźnia   
566Gajda Franciszek *25-03-1867 r. Guźnia   
567Gajda Franciszek *~ 1874 r. +1929 r. Pilaszków   
568Gajda Franciszka z d. Skonieczna    
569Gajda Franciszka *08-03-1847 r. Guźnia +05-03-1848 r. Guźnia   
570Gajda Grzegorz *28-01-1844 r. Guźnia   
571Gajda Helena z d. Kosiorowska *~ 1822 r. Guźnia +˂ 1859 r.   
572Gajda Helena *28-02-1891 r. Guźnia   
573Gajda Jacek Jerzy *03-07-1958 r. Łódź +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/   
574Gajda Jadwiga *1828 r. Guźnia   
575Gajda Jan *~ 1803 r.   
576Gajda Jan *12-05-1824 r. Guźnia   
577Gajda Jan *19-02-1841 r. Guźnia   
578Gajda Jan *1846 r. Mystkowice   
579Gajda Jan *1858 r. Guźnia   
580Gajda Jan *1864 r. Guźnia +13-10-1873 r. Guźnia   
581Gajda Jan *22-10-1881 r. Guźnia +05-05-1971 r.   
582Gajda Jan *17-08-1893 r. Guźnia +24-07-1922 r. Augustów   
583Gajda Jan *10-08-1896 r. Mystkowice   
584Gajda Jan *~ 1903 r.   
585Gajda Janusz *21-07-1954 r. Łódź +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/   
586Gajda Józef  +˂ 1813 r.   
587Gajda Józef *15-03-1824 r. Guźnia   
588Gajda Józef *26-11-1842 r. Guźnia +16-04-1843 r. Guźnia   
589Gajda Józef *29-07-1844 r. Guźnia   
590Gajda Józef *1853 r. Guźnia   
591Gajda Józef *11-02-1870 r. Guźnia   
592Gajda Józef *27-02-1878 r. Lisiewice   
593Gajda Józef *26-03-1889 r. Guźnia   
594Gajda Józef *06-03-1890 r. Guźnia   
595Gajda Józef *16-08-1894 r. Mystkowice   
596Gajda Józef *07-04-1914 r. Kęszyce   
597Gajda Józef *21-12-1922 r. Augustów +07-11-1997 r. /Gończyce/   
598Gajda Józefa *1816 r. Guźnia   
599Gajda Józefa *04-08-1895 r. Dąbkowice   
600Gajda Julianna *1828 r. Guźnia   
601Gajda Julianna *1929 r. +21-06-1930 r. Augustów   
602Gajda Karol *02-08-1812 r. Guźnia +06-07-1813 r. Guźnia   
603Gajda Katarzyna z d. Fijałek  +1855 r. Guźnia   
604Gajda Katarzyna z d. Orzeł  +26-02-1923 r. Guźnia   
605Gajda Katarzyna z d. Radziejewska    
606Gajda Katarzyna z d. Wójcik * Mystkowice   
607Gajda Katarzyna *1815 r. Guźnia   
608Gajda Katarzyna *25-04-1826 r. Guźnia +20-09-1826 r. Guźnia   
609Gajda Katarzyna z d. Sołtyszewska *~ 1837 r. Guźnia   
610Gajda Katarzyna z d. Błażejewska *20-12-1896 r. Domaniewice +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/   
611Gajda Katarzyna Elżbieta *26-04-1873 r. Guźnia   
612Gajda Kazimierz *01-03-1823 r. Guźnia +28-03-1823 r. Guźnia   
613Gajda Kazimierz *19-02-1898 r. Guźnia +10-04-1898 r. Guźnia   
614Gajda Kazimierz *25-03-1899 r. Guźnia   
615Gajda Konstancja z d. Jagoda    
616Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak *25-01-1954 r. Lesko +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/   
617Gajda Maciej *~ 1780 r. +15-02-1839 r. Guźnia   
618Gajda Maciej *1804 r.   
619Gajda Magdalena z d. Redo    
620Gajda Magdalena z d. Szczepańska    
621Gajda Magdalena z d. Jarota    
622Gajda Magdalena *13-05-1859 r. Guźnia +28-08-1860 r. Guźnia   
623Gajda Magdalena *1861 r. Guźnia +1861 r. Guźnia   
624Gajda Małgorzata z d. Burzyńska *1779 r. +07-05-1813 r. Guźnia   
625Gajda Małgorzata z d. Sujkowska *1864 r. Dąbkowice   
626Gajda Małgorzata *08-07-1877 r. Guźnia   
627Gajda Małgorzata *10-08-1911 r. Kęszyce   
628Gajda Marcjanna  + Chruślin   
629Gajda Marcjanna z d. Pawlata    
630Gajda Marcjanna *1844 r. Mystkowice   
631Gajda Marcjanna z d. Baran *09-01-1850 r. Lisiewice   
632Gajda Marcjanna *24-10-1865 r. Guźnia   
633Gajda Marcjanna z d. Mikołajczyk *08-01-1888 r. Strugienice   
634Gajda Marian *1924 r. +18-05-1925 r. Augustów   
635Gajda Marian *03-07-1935 r. Augustów +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/   
636Gajda Marianna z d. Rusek  +01-09-1900 r. Guźnia   
637Gajda Marianna z d. Grabowicz    
638Gajda Marianna z d. Pawlata    
639Gajda Marianna z d. Grzelak  +1906 r.   
640Gajda Marianna *1803 r.   
641Gajda Marianna *1813 r. Guźnia   
642Gajda Marianna *24-11-1814 r. Guźnia   
643Gajda Marianna *18-07-1815 r. Guźnia +18-05-1826 r. Guźnia   
644Gajda Marianna z d. Olba *~ 1819 r. +14-01-1860 r. Pilaszków   
645Gajda Marianna *1854 r. Mystkowice   
646Gajda Marianna *1857 r. Guźnia   
647Gajda Marianna z d. Gałaj *1864 r. Mystkowice   
648Gajda Marianna z d. Sujkowska *18-10-1866 r. Dąbkowice   
649Gajda Marianna *01-07-1885 r. Guźnia   
650Gajda Marianna *04-08-1886 r. Guźnia   
651Gajda Michał *08-03-1821 r. Guźnia   
652Gajda Michał *1852 r. Mystkowice   
653Gajda Michał *04-09-1895 r. Guźnia +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/   
654Gajda Mieczysław *1924 r. +20-06-1925 r. Augustów   
655Gajda Mikołaj *05-12-1849 r. Guźnia +18-08-1850 r. Guźnia   
656Gajda Paweł  +14-05-1871 r. Guźnia   
657Gajda Paweł *1783 r. +05-12-1857 r. Guźnia   
658Gajda Paweł *19-07-1831 r. Guźnia +26-11-1831 r. Guźnia   
659Gajda Paweł *08-01-1861 r. Guźnia +1864 r. Guźnia   
660Gajda Paweł *30-06-1884 r. Guźnia   
661Gajda Piotr *1829 r. Guźnia   
662Gajda Piotr *1904 r. Guźnia +1906 r.   
663Gajda Piotr *1908 r. Guźnia +05-10-1935 r. Augustów   
664Gajda Rozalia z d. Wójcik  +06-07-1815 r. Łaźniki   
665Gajda Rozalia *03-09-1910 r. Kęszyce   
666Gajda Rozalia *1931 r. +12-12-1931 r. Augustów   
667Gajda Stanisław *~ 1777 r.   
668Gajda Stanisław *~ 1810 r. +14-08-1813 r. Guźnia   
669Gajda Stanisław *03-06-1907 r. Mystkowice +07-08-1907 r. Mystkowice   
670Gajda Stanisław Kostka *27-10-1909 r. Mystkowice +20-11-2003 r. Borów   
671Gajda Stanisława z d. Sałuda    
672Gajda Stanisława  + /Stary Waliszew/   
673Gajda Stanisława *30-04-1928 r. +02-05-1928 r. Augustów   
674Gajda Stefan *18-06-1909 r. Kęszyce   
675Gajda Stefania z d. Witecka vel Kozanecka    
676Gajda Szymon *04-08-1880 r. Guźnia   
677Gajda Tekla z d. Wojdak *~ 1789 r. +13-04-1877 r. Guźnia   
678Gajda Tomasz *12-12-1846 r. Guźnia +14-07-1877 r. Lisiewice   
679Gajda Walenty *1819 r. Guźnia   
680Gajda Weronika *06-01-1877 r. Lisiewice +29-01-1877 r. Lisiewice   
681Gajda Wiktoria z d. Grzyb    
682Gajda Wojciech *~ 1805 r.   
683Gajda Wojciech *15-04-1819 r. Guźnia +1852 r. Guźnia   
684Gajda Wojciech *1862 r. Guźnia +1924 r. Ostrów   
685Gajda Wojciech *04-03-1862 r. Guźnia +18-12-1935 r. Augustów   
686Gajda Zdzisław *01-01-1933 r. Augustów +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/   
687Galbarczyk Roman *24-02-1946 r. Garwolin +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/   
688Galon Franciszek    
689Galon Franciszka z d. Czubak *1849 r.   
690Gałaj Adam *15-07-1899 r. Mystkowice +15-07-1899 r. Mystkowice   
691Gałaj Agnieszka    
692Gałaj Andrzej *10-10-1900 r. Mystkowice   
693Gałaj Antonina z d. Grzyb *18-06-1848 r. Mystkowice   
694Gałaj Bartłomiej    
695Gałaj Franciszek Henryk *24-12-1903 r. Strugienice   
696Gałaj Franciszka *18-10-1891 r. Mystkowice +03-11-1895 r. Mystkowice   
697Gałaj Ignacy    
698Gałaj Jan *13-05-1895 r. Strugienice   
699Gałaj Jan *15-08-1895 r. Mystkowice +01-05-1952 r.   
700Gałaj Marcjanna z d. Marszałek *06-01-1887 r. Mystkowice   
701Gałaj Marcjanna *25-01-1898 r. Strugienice   
702Gałaj Marianna z d. Gajda *03-05-1864 r. Guźnia   
703Gałaj Marianna z d. Urbanek *18-10-1867 r. Maurzyce   
704Gałaj Marianna *24-09-1885 r. Mystkowice   
705Gałaj Michał *29-12-1897 r. Mystkowice +12-10-1900 r. Mystkowice   
706Gałaj Roch    
707Gałaj Stanisław    
708Gałaj Stanisław *29-09-1900 r. Wierznowice   
709Gałkowska Elżbieta z d. Zajączek *05-07-1851 r. Zduny   
710Gałkowska Józefa *04-02-1881 r. Zduny   
711Gałkowski Dominik *05-08-1878 r. Zduny   
712Gałkowski Marcin    
713Gałkowski Władysław *01-06-1884 r. Zduny   
714Gasik Agnieszka z d. Golis  +06-05-1855 r.   
715Gasik Aniela z d. Rutkowska    
716Gasik Aniela z d. Mika *29-07-1908 r. +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/   
717Gasik Antoni *08-01-1881 r. Jackowice +03-11-1951 r. /Zduny/   
718Gasik Bronisława z d. Bogusz *22-06-1888 r. Łaźniki +13-09-1969 r.   
719Gasik Elżbieta z d. Nasalska *1916 r. +22-01-2002 r. /Zduny/   
720Gasik Eugenia z d. Perzyna    
721Gasik Irena *1940 r. +1940 r. /Kiernozia/   
722Gasik Jan *28-05-1910 r. +16-10-1968 r.   
723Gasik Jerzy *15-04-1935 r. +1996 r. /Łowicz/   
724Gasik Józef *07-01-1886 r. Jackowice   
725Gasik Józef *30-09-1913 r. Jackowice +1989 r.   
726Gasik Katarzyna *20-10-1879 r. Jackowice   
727Gasik Katarzyna z d. Guzek *~ 1912 r. +12-01-1943 r. /Zduny/   
728Gasik Maria z d. Kazimierowicz *1930 r. +1993 r.   
729Gasik Marianna z d. Głowacka *15-05-1814 r. Łaźniki   
730Gasik Piotr *22-01-1835 r. Łaźniki +18-07-1909 r. Jackowice   
731Gasik Piotr *04-02-1882 r. Jackowice   
732Gasik Piotr *27-01-1908 r. Jackowice +18-03-1986 r. /Zduny/   
733Gasik Rozalia z d. Jabłońska *05-08-1851 r. Maurzyce +1940 r.   
734Gasik Stanisław *17-10-1921 r. +15-10-1992 r. /Warszawa/   
735Gasik Tadeusz *1927 r. +1996 r.   
736Gasik Tadeusz *1946 r. +17-11-1975 r.   
737Gasik Walenty  +21-07-1848 r. Łaźniki   
738Gasik Wincenty    
739Gasik Wojciech *02-02-1892 r. Jackowice +1893 r.   
740Gasik Wojciech *1954 r. +28-12-2014 r. /Zduny/   
741Gasik Zofia *1940 r. +1941 r. /Kiernozia/   
742Gasik Zygmunt *1926 r. +1997 r.   
743Gładys Hipolit    
744Gładys Małgorzata z d. Kamińska *12-11-1862 r. Wrzeczko   
745Głowacki Szymon  +16-11-1818 r. Łaźniki   
746Głuszczyk Andrzej   
747Głuszczyk Franciszek *26-01-1876 r. Guźnia +14-10-1876 r. Guźnia  
748Głuszczyk Franciszka z d. Błażejewska *1841 r. Guźnia  
749Głuszczyk Jan *09-07-1873 r. Guźnia  
750Głuszczyk Józefa *13-03-1871 r. Okrent  
751Głuszczyk Marcjanna z d. Kolos   
752Głuszczyk Michał *24-09-1897 r. Łowicz  
753Gnatek Jerzy *18-10-1944 r. Bad Nenndorf +01-05-2014 r. Chomino /Chomino/   
754Gnatek Michał *1904 r. +22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/   
755Gnatowska Antonina z d. Mamońska *17-04-1868 r. Tarnówka +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/   
756Gnatowska Helena z d. Rzepka *18-01-1929 r. +05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/   
757Gnatowska Katarzyna z d. Wasiel *~ 1839 r.   
758Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska *1910 r. +1978 r.   
759Gnatowski Antoni *~ 1865 r. Umień +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/   
760Gnatowski Czesław *12-08-1933 r. +07-06-2011 r. /Gdańsk/   
761Gnatowski Edward Andrzej *29-09-1953 r. Gdańsk +13-08-2010 r. /Gdańsk/   
762Gnatowski Jan *28-05-1931 r. +28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/   
763Gnatowski Kacper *~ 1838 r.   
764Gnatowski Maciej *1878 r. Umień   
765Gnatowski Mateusz    
766Gnatowski Stanisław    
767Gnatowski Stanisław *1882 r. Umień   
768Godos Błażej    
769Godos Elżbieta z d. Stefańska *1897 r. Seligów   
770Golis Antoni *13-01-1900 r.   
771Golis Franciszka z d. Czubak *21-02-1826 r. Złaków Borowy   
772Golis Jan *29-07-1836 r. Mastki   
773Golis Józef  +˂ 1820 r.   
774Golis Józef *~ 1800 r. +˂ 1858 r.   
775Golis Julianna z d. Wnuk    
776Golis Kunegunda z d. Anyżka *~ 1802 r. Retki +˃ 1858 r.   
777Golis Marianna z d. Milczarek *01-08-1900 r. Bocheń +14-10-1963 r. Janinów   
778Gołębiewska Agnieszka z d. Paradowska  +1909 r. Święte  
779Gołębiewska Agnieszka z d. Mielczarek *20-10-1854 r. Guźnia   
780Gołębiewska Aniela *18-02-1886 r. Bocheń +14-11-1886 r. Bocheń   
781Gołębiewska Aniela *24-04-1890 r. Bocheń   
782Gołębiewska Aniela z d. Orzeł *18-02-1905 r. +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/   
783Gołębiewska Anna *1850 r. Guźnia  
784Gołębiewska Apolonia z d. Gajda *~ 1858 r. +08-01-1913 r. Mystkowice   
785Gołębiewska Franciszka *02-04-1903 r.   
786Gołębiewska Franciszka z d. Kosiorek *12-02-1912 r. Rogóźno +20-09-1985 r. Jeże   
787Gołębiewska Jadwiga z d. Dąbrowska   
788Gołębiewska Jadwiga *1847 r. Guźnia  
789Gołębiewska Józefa z d. Głuszcz    
790Gołębiewska Katarzyna *1838 r. Guźnia  
791Gołębiewska Katarzyna *22-04-1892 r. Bocheń   
792Gołębiewska Łucja z d. Drozd    
793Gołębiewska Małgorzata *15-11-1864 r. Bocheń   
794Gołębiewska Marianna z d. Błażejewska *~ 1815 r. +1860 r. Guźnia  
795Gołębiewska Marianna *16-10-1865 r. Bocheń   
796Gołębiewska Marianna *16-06-1869 r. Guźnia +27-10-1873 r. Guźnia  
797Gołębiewska Marianna *17-07-1886 r. Guźnia  
798Gołębiewska Marianna *21-12-1889 r. Guźnia  
799Gołębiewska Marianna *09-04-1894 r. Bocheń   
800Gołębiewska Petronella *1841 r. Guźnia  
801Gołębiewska Stanisława *1932 r. +09-10-1999 r.   
802Gołębiewska Wiktoria z d. Kucharek   
803Gołębiewski Adam *15-11-1887 r. Guźnia +16-06-1970 r. Łowicz  
804Gołębiewski Andrzej *25-01-1886 r. Guźnia  
805Gołębiewski Franciszek    
806Gołębiewski Franciszek *05-10-1866 r. Guźnia +1913 r. Seligów  
807Gołębiewski Jan    
808Gołębiewski Jan *1837 r. Guźnia  
809Gołębiewski Jan *11-05-1859 r. Bocheń   
810Gołębiewski Jan *18-06-1860 r. Bocheń   
811Gołębiewski Jan *27-12-1881 r. Bocheń   
812Gołębiewski Jan *15-05-1887 r. Guźnia  
813Gołębiewski Józef *1851 r. Guźnia +1854 r. Guźnia  
814Gołębiewski Józef *1864 r. Guźnia +02-11-1866 r. Guźnia  
815Gołębiewski Józef *09-03-1883 r. Guźnia  
816Gołębiewski Józef *14-02-1885 r. Guźnia  
817Gołębiewski Kazimierz *1856 r. Guźnia  
818Gołębiewski Marcin *10-11-1874 r. Guźnia +10-12-1874 r. Guźnia  
819Gołębiewski Michał *1842 r. Guźnia  
820Gołębiewski Michał *03-10-1896 r. Bocheń +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/   
821Gołębiewski Piotr *22-02-1884 r. Bocheń +24-10-1895 r. Bocheń   
822Gołębiewski Piotr *26-08-1887 r. Bocheń   
823Gołębiewski Stanisław    
824Gołębiewski Stanisław *~ 1898 r.   
825Gołębiewski Tomasz *17-12-1878 r. Guźnia  
826Gołębiewski Wincenty *03-04-1889 r. Guźnia  
827Gołębiewski Władysław    
828Gołębiewski Wojciech   
829Gołębiewski Wojciech *05-03-1882 r. Guźnia  
830Gorczyca Alfons *1930 r. +2006 r.   
831Gorczyca Danuta    
832Gorczyca Helena z d. Kosiorek *17-01-1935 r. Dobrogosty +10-11-2008 r. Przasnysz /Dzierzgowo/   
833Gorczyca Marcin *10-01-1958 r. Szumsk +01-09-1993 r. Olsztyn /Wrzesina/   
834Gorczyca Regina z d. Kosiorek *03-06-1927 r. Dobrogosty +06-01-1998 r. Godki /Wrzesina/   
835Gorczyca Tomasz *07-01-1960 r. +28-09-1994 r.   
836Gorczyca Witold Wiktor *1921 r. +24-12-1985 r. /Wrzesina/   
837Góra Agnieszka z d. Doroba *~ 1804 r. +05-09-1854 r. Reczyce  
838Góra Bartłomiej *~ 1806 r. +26-01-1840 r. Reczyce  
839Góra Bartłomiej *21-08-1836 r. Reczyce +1879 r. Reczyce  
840Góra Henryk *20-06-1929 r. Kołacin +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/  
841Góra Izydor *29-03-1866 r. Reczyce +12-09-1927 r. Kołacin  
842Góra Jan *13-10-1904 r.  
843Góra Józef *1807 r. Reczyce +27-05-1862 r. Reczyce  
844Góra Józef *04-02-1902 r. Reczyce +11-12-1960 r. Kobylin  
845Góra Józefa z d. Felczyńska   
846Góra Katarzyna z d. Zagajewska *27-09-1871 r. Skaratki +1953 r. Łódź  
847Góra Małgorzata z d. Kowalczyk   
848Góra Marianna z d. Barbucha *1897 r. Krępa +30-03-1976 r. Krępa  
849Góra Mateusz   
850Góra Piotr *14-05-1897 r. Reczyce  
851Góra Rozalia z d. Strugińska   
852Góra Wacław *19-07-1912 r. +1990 r.  
853Góra Wojciech *15-04-1840 r. Reczyce +28-04-1878 r. Reczyce  
854Góra Zofia z d. Benka *27-03-1904 r. +01-03-1979 r.  
855Górczyńska  *28-06-1910 r. +28-06-1910 r. Zduny   
856Górczyńska Anna z d. Lasota    
857Górczyńska Anna *23-07-1893 r. Zduny +13-08-1893 r. Zduny   
858Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk *10-06-1874 r. Zduny +09-12-1908 r. Zduny   
859Górczyńska Franciszka z d. Bogusz    
860Górczyńska Janina Aniela *01-01-1912 r. Zduny   
861Górczyńska Katarzyna z d. Kosiorek    
862Górczyńska Katarzyna z d. Płacheta *21-04-1845 r. Dąbkowice   
863Górczyńska Marianna z d. Piasta    
864Górczyńska Marianna z d. Woźnicka *21-10-1872 r. Szymanowice   
865Górczyńska Marianna *1887 r. Dąbkowice   
866Górczyński Antoni *1865 r. Dąbkowice   
867Górczyński Franciszek    
868Górczyński Jan *09-12-1867 r. Dąbkowice   
869Górczyński Jan *23-11-1898 r. Dąbkowice   
870Górczyński Józef *07-08-1896 r. Dąbkowice   
871Górczyński Piotr *1875 r. Dąbkowice   
872Górczyński Piotr *31-08-1894 r. Dąbkowice +1918 r.   
873Górczyński Szczepan    
874Górczyński Walenty *1874 r. Dąbkowice   
875Górczyński Wawrzyniec *1864 r. Dąbkowice   
876Górczyński Wojciech *1871 r. Dąbkowice   
877Górczyński Wojciech *1883 r. Dąbkowice   
878Górczyński Wojciech *13-04-1900 r. Dąbkowice   
879Grabczyk Kazimierz    
880Grabczyk Magdalena    
881Grabowicz Agnieszka z d. Kantorek *1890 r. Stroniewice   
882Grabowicz Aniela *1907 r. Krępa  
883Grabowicz Aniela *1911 r.  
884Grabowicz Danuta z d. Wilk *22-09-1936 r. +07-01-2007 r. /Stary Waliszew/   
885Grabowicz Franciszek *26-03-1852 r. Krępa +1901 r. Krępa   
886Grabowicz Franciszek *1907 r. Krępa  
887Grabowicz Franciszek *1909 r. Krępa  
888Grabowicz Franciszka z d. Kowalczyk *1876 r. Skaratki   
889Grabowicz Helena *1899 r. Krępa   
890Grabowicz Henryk *15-04-1931 r. +26-02-2001 r. /Stary Waliszew/   
891Grabowicz Izydor *1894 r. Krępa  
892Grabowicz Jakub *04-07-1839 r. Krępa +1868 r.   
893Grabowicz Jan    
894Grabowicz Jan *~ 1751 r. +23-07-1811 r. Domaniewice   
895Grabowicz Jan *1866 r. Krępa   
896Grabowicz Jan *1896 r. Krępa  
897Grabowicz Jan *1902 r. Krępa +1906 r.  
898Grabowicz Józef *28-02-1842 r. Krępa +1843 r.   
899Grabowicz Julianna z d. Tomasik   
900Grabowicz Kacper *27-12-1849 r. Krępa +11-01-1850 r. Krępa   
901Grabowicz Ludwik *24-08-1844 r. Krępa +20-02-1845 r. Krępa   
902Grabowicz Małgorzata *15-02-1855 r. Krępa   
903Grabowicz Marianna z d. Podkońska   
904Grabowicz Marianna z d. Płóciennik *~ 1753 r.   
905Grabowicz Marianna *28-12-1845 r. Krępa +1851 r.   
906Grabowicz Marianna *09-07-1900 r. Krępa +13-11-1903 r. Krępa  
907Grabowicz Mikołaj *05-12-1848 r. Krępa +25-01-1849 r. Krępa   
908Grabowicz Petronella z d. Celesta *1789 r. Czatolin +24-03-1839 r. Domaniewice   
909Grabowicz Piotr *1781 r. Domaniewice +08-10-1836 r. Domaniewice   
910Grabowicz Piotr *~ 1809 r. Krępa +1876 r.   
911Grabowicz Piotr *1896 r. Krępa   
912Grabowicz Stanisław *03-05-1856 r. Krępa   
913Grabowicz Szymon *1893 r. Krępa   
914Grabowicz Wiktoria z d. Kantorek *08-12-1815 r. Skaratki +22-04-1861 r. Krępa   
915Grabowicz Wiktoria *1898 r. Krępa  
916Grabowicz Władysław *1904 r. Krępa +26-03-1980 r. Krępa  
917Grabowicz Władysław *1905 r. Krępa +1906 r.  
918Grabowska Józefa *1907 r. Reczyce +1907 r.   
919Grabowska Łucja z d. Karasek *1867 r. Reczyce   
920Grabowski Józef    
921Gralak Andrzej *1868 r.   
922Gralak Antoni *1857 r.   
923Gralak Józef *1824 r.   
924Gralak Józef *1862 r. +1863 r.   
925Gralak Józefa *1875 r.   
926Gralak Marianna z d. Zielińska    
927Gralak Marianna *1882 r. Umień   
928Gralak Rozalia *~ 1869 r. +1872 r.   
929Gralak Telka *1852 r. +1853 r.   
930Gralak Weronika z d. Mamońska *1831 r.   
931Gralak Włądysław *1884 r. Umień   
932Gralak Wojciech *1864 r.   
933Graszka Agnieszka z d. Knera *~ 1804 r.   
934Graszka Andrzej    
935Graszka Andrzej *~ 1793 r. +1836 r. Skaratki   
936Graszka Anna z d. Kantorek *29-07-1830 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
937Graszka Antoni  +1910 r.   
938Graszka Antoni *1887 r. Krępa +04-03-1918 r. Skaratki   
939Graszka Franciszka *06-09-1862 r. Skaratki   
940Graszka Helena *1909 r. +1910 r. Krępa   
941Graszka Ignacy *1895 r. Skaratki   
942Graszka Jan *1885 r. Czatolin +1886 r. Czatolin   
943Graszka Józef *1907 r. Krępa +1908 r.   
944Graszka Katarzyna z d. Warda *1846 r. Skaratki   
945Graszka Łukasz *1881 r. Czatolin   
946Graszka Magdalena z d. Grzelka *1872 r. Skaratki   
947Graszka Marcin *05-11-1832 r. Skaratki   
948Graszka Marianna z d. Czuba *29-06-1856 r. Skaratki +1886 r.   
949Graszka Marianna z d. Kantorek *1887 r. Skaratki   
950Graszka Michał *06-09-1862 r. Skaratki   
951Graszka Stanisław    
952Graszka Wacław *1913 r. +02-06-1982 r. Krępa   
953Gratkowska Agnieszka z d. Strugińska *1888 r. Reczyce   
954Gratkowski Ignacy    
955Grochocka Anna z d. Mierzejewska    
956Grochocka Franciszka *10-10-1910 r. Złaków Kościelny   
957Grochocka Marianna z d. Mikołajczyk *03-01-1886 r. Strugienice   
958Grochocki Aleksander *26-01-1881 r. Złaków Kościelny   
959Grochocki Władysław *22-01-1909 r. Złaków Kościelny   
960Gromek Helena z d. Redo *23-08-1893 r. Złaków Kościelny   
961Gromek Jan *04-08-1884 r. Karsznice   
962Gruszka Franciszka z d. Podolak  +~ 1948 r.   
963Gruszka Józef *1900 r. +1984 r.   
964Gruszka Kajetan  +1914 r.   
965Gruszka Kazimierz Piotr *13-01-1939 r. Ornatowice +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/   
966Gruszka Zofia z d. Swatowska  +02-09-1947 r.   
967Grygielska Antonina *1868 r.   
968Grygielska Apolonia *1872 r.   
969Grygielska Marianna z d. Mamońska *1836 r.   
970Grygielska Marianna Antonina *1857 r. Tarnówka +1857 r.   
971Grygielski Adam *1865 r. +1873 r.   
972Grygielski Józef *1864 r. +1864 r.   
973Grygielski Maciej *1826 r.   
974Grygielski Michał *1861 r.   
975Grzanka     
976Grzanka Stanisława z d. Wilk *1912 r. Skaratki +13-12-1992 r. Skaratki pod Las   
977Grzegorczyk Marianna   
978Grzelak Franciszka z d. Gralak *~ 1860 r.   
979Grzelak Józef    
980Grzelak Józef *1882 r.   
981Grzelak Stanisław *1884 r.   
982Grzelczyk Jan *11-11-1936 r. +03-09-2004 r.   
983Grzelka Aniela *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
984Grzelka Aniela *1909 r. Skaratki   
985Grzelka Jan *29-08-1830 r. Skaratki +15-09-1852 r. Skaratki   
986Grzelka Katarzyna *1899 r. Skaratki   
987Grzelka Łukasz *15-10-1864 r. Skaratki   
988Grzelka Marianna z d. Graszka    
989Grzelka Marianna *1895 r. Skaratki +19-11-1994 r. Skaratki   
990Gusta Agnieszka z d. Kazimierska *05-01-1820 r.   
991Gusta Franciszek *26-03-1855 r. Bocheń +1861 r.   
992Gusta Jan *08-12-1843 r. Bocheń   
993Gusta Jan *1913 r. Ostrów   
994Gusta Katarzyna z d. Tomala *1879 r.   
995Gusta Maciej    
996Gusta Małgorzata *21-03-1846 r. Bocheń   
997Gusta Piotr    
998Gusta Szczepan *08-12-1843 r. Bocheń   
999Gusta Szymon *21-10-1860 r. Bocheń +1860 r.   
1000Gusta Walenty *11-05-1850 r. Bocheń   
1001Hekner Apolonia z d. Krawczyk  +27-04-1976 r. Rybnik   
1002Hekner Eleonora *26-05-1894 r.   
1003Hekner Franciszka *04-11-1888 r. +03-01-1889 r.   
1004Hekner Józef *08-07-1885 r.   
1005Hekner Leon *22-12-1889 r.   
1006Hekner Marianna z d. Jaśniewska *1862 r. Chruślin   
1007Hekner Sabina *21-09-1913 r. Bielawy   
1008Hekner Stanisław *01-05-1902 r.   
1009Hekner Stanisław *1910 r. +03-06-1910 r. Ziewanice   
1010Hekner Walerian *22-01-1900 r.   
1011Hekner Władysław    
1012Hordyniec Wacław *17-03-1922 r. +30-12-2001 r.   
1013Jabłońska     
1014Jabłońska Agnieszka z d. Bejda *13-04-1826 r. Świeryż +22-12-1855 r. Maurzyce   
1015Jabłońska Agnieszka z d. Wieteska *19-01-1833 r. Świeryż +14-07-1878 r. Maurzyce   
1016Jabłońska Aniela *~ 1903 r. +08-08-1906 r. Boczki Dolne   
1017Jabłońska Antonina z d. Bińczak *10-02-1859 r. Rząśno +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie   
1018Jabłońska Apolonia *08-02-1855 r. Świące   
1019Jabłońska Balbina *15-03-1850 r. Maurzyce   
1020Jabłońska Barbara *25-11-1851 r. Strugienice   
1021Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk *12-05-1833 r. Zduny +13-02-1892 r. Maurzyce   
1022Jabłońska Cecylia z d. Wieczorek *19-11-1823 r. Strugienice +16-05-1887 r. Strugienice   
1023Jabłońska Elżbieta z d. Plak    
1024Jabłońska Elżbieta z d. Wieczorek *1861 r. Strzelcew   
1025Jabłońska Elżbieta *27-06-1870 r. Strugienice   
1026Jabłońska Helena z d. Żabka *16-02-1850 r.   
1027Jabłońska Helena z d. Warda *1901 r. Skaratki   
1028Jabłońska Helena *05-06-1908 r. Zduny   
1029Jabłońska Jadwiga *09-12-1846 r. Maurzyce +10-12-1847 r. Maurzyce   
1030Jabłońska Józefa *09-03-1848 r. Świące   
1031Jabłońska Julianna *20-03-1883 r. Maurzyce +1884 r.   
1032Jabłońska Julianna *13-04-1887 r. Maurzyce +25-06-1887 r. Maurzyce   
1033Jabłońska Katarzyna *22-11-1824 r. Maurzyce   
1034Jabłońska Katarzyna z d. Busiak *30-10-1827 r. Maurzyce   
1035Jabłońska Katarzyna *29-10-1868 r. Maurzyce   
1036Jabłońska Katarzyna z d. Kucińska *1895 r. Sapy +~ 1954 r. /Stary Waliszew/   
1037Jabłońska Katarzyna *13-10-1896 r. Maurzyce +16-11-1896 r. Maurzyce   
1038Jabłońska Katarzyna *1907 r. Boczki Dolne   
1039Jabłońska Katarzyna *21-09-1910 r. Kazimirek   
1040Jabłońska Kunegunda *01-08-1842 r. Strugienice   
1041Jabłońska Łucja *18-10-1858 r. Maurzyce   
1042Jabłońska Magdalena z d. Rolewska *1868 r. Szymanowice   
1043Jabłońska Magdalena *31-12-1892 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
1044Jabłońska Małgorzata z d. Warowitek *~ 1788 r. +09-02-1854 r. Maurzyce   
1045Jabłońska Małgorzata *11-07-1871 r. Maurzyce   
1046Jabłońska Małgorzata *05-03-1891 r. Maurzyce +13-01-1893 r. Maurzyce   
1047Jabłońska Marianna z d. Langer    
1048Jabłońska Marianna z d. Matysek    
1049Jabłońska Marianna z d. Zarzewska    
1050Jabłońska Marianna z d. Pilich    
1051Jabłońska Marianna z d. Rybus    
1052Jabłońska Marianna z d. Morawska    
1053Jabłońska Marianna *29-08-1854 r. Maurzyce   
1054Jabłońska Marianna *11-06-1858 r. Maurzyce +13-07-1858 r. Maurzyce   
1055Jabłońska Marianna *24-03-1862 r. Maurzyce +01-01-1878 r. Maurzyce   
1056Jabłońska Marianna *12-08-1874 r. Świące +23-08-1874 r. Świące   
1057Jabłońska Marianna *11-07-1878 r. Maurzyce +07-09-1878 r. Maurzyce   
1058Jabłońska Marianna *30-11-1879 r. Świące +26-07-1886 r. Świące   
1059Jabłońska Marianna *02-10-1881 r. Maurzyce +18-12-1887 r. Maurzyce   
1060Jabłońska Natalia *16-06-1911 r. Zduny   
1061Jabłońska Rozalia *23-08-1844 r. Świące   
1062Jabłońska Stanisława  +10-2010 r.   
1063Jabłońska Stefania *22-08-1906 r. Boczki Dolne +26-08-1906 r. Boczki Dolne   
1064Jabłońska Wacława *1933 r. +06-06-2011 r. /Głowno/   
1065Jabłońska Wiktoria *~ 1900 r. +23-08-1906 r. Boczki Dolne   
1066Jabłońska Zofia *06-04-1860 r. Strugienice   
1067Jabłońska Zofia *28-03-1906 r. Zduny +15-09-1906 r. Zduny   
1068Jabłoński     
1069Jabłoński Antoni *11-06-1858 r. Maurzyce +09-03-1859 r. Maurzyce   
1070Jabłoński Antoni *29-05-1863 r. Strugienice   
1071Jabłoński Franciszek *05-10-1822 r. Maurzyce +02-01-1858 r. Świące   
1072Jabłoński Franciszek *25-05-1910 r. Boczki Dolne +04-03-1919 r. Aleksów   
1073Jabłoński Franciszek *23-07-1912 r. Kazimirek   
1074Jabłoński Jakub *1845 r. Wygoda   
1075Jabłoński Jakub *16-07-1849 r. Maurzyce +21-09-1850 r. Maurzyce   
1076Jabłoński Jakub *11-07-1864 r. Maurzyce +07-08-1865 r. Maurzyce   
1077Jabłoński Jakub *22-07-1869 r. Maurzyce +11-08-1869 r. Maurzyce   
1078Jabłoński Jakub *02-07-1873 r. Maurzyce   
1079Jabłoński Jan    
1080Jabłoński Jan *13-05-1850 r. Świące   
1081Jabłoński Jan *13-10-1869 r. Maurzyce   
1082Jabłoński Jan *18-09-1875 r. Świące   
1083Jabłoński Jan *31-12-1879 r. Maurzyce +1933 r. Boczki Domaradzkie   
1084Jabłoński Jan Stanisław *26-11-1908 r. Świące   
1085Jabłoński Józef    
1086Jabłoński Józef *01-03-1860 r. Maurzyce +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie   
1087Jabłoński Kacper *30-12-1826 r. Maurzyce   
1088Jabłoński Kacper *13-01-1877 r. Świące   
1089Jabłoński Karol *04-11-1845 r. Świące   
1090Jabłoński Kazimierz *06-07-1913 r. Aleksów   
1091Jabłoński Ludwik *25-08-1867 r. Maurzyce   
1092Jabłoński Paweł *03-01-1885 r. Maurzyce +~ 1946 r. /Stary Waliszew/   
1093Jabłoński Piotr *14-10-1871 r. Maurzyce +13-05-1872 r. Maurzyce   
1094Jabłoński Roch *16-08-1820 r. Maurzyce   
1095Jabłoński Stanisław  + /Łódź/   
1096Jabłoński Stanisław    
1097Jabłoński Stefan *1920 r. +08-12-1920 r. Aleksów   
1098Jabłoński Szymon *13-10-1852 r. Świące   
1099Jabłoński Szymon *24-10-1853 r. Strugienice   
1100Jabłoński Tomasz *27-12-1817 r. Maurzyce +06-10-1831 r. Maurzyce   
1101Jabłoński Tomasz *05-12-1856 r. Maurzyce   
1102Jabłoński Tomasz *13-12-1864 r. Maurzyce   
1103Jabłoński Tomasz *19-12-1893 r. Maurzyce +17-02-1896 r. Maurzyce   
1104Jabłoński Walenty *24-02-1814 r. Maurzyce +05-03-1814 r. Maurzyce   
1105Jabłoński Walenty *14-02-1852 r. Maurzyce   
1106Jabłoński Walenty *25-01-1860 r. Maurzyce   
1107Jabłoński Władysław    
1108Jabłoński Wojciech *~ 1769 r. +30-10-1865 r. Maurzyce   
1109Jabłoński Wojciech *17-04-1829 r. Maurzyce   
1110Jabłoński Wojciech *02-04-1895 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
1111Jachimek Jolanta z d. Kazimierska *11-1954 r. +30-10-2014 r. /Sobota/   
1112Jachniewicz Anna    
1113Jachniewicz Franciszek    
1114Jadach Agnieszka z d. Grzelak  +1887 r. Skaratki   
1115Jadach Franciszek    
1116Jadach Franciszek *16-09-1836 r. Skaratki   
1117Jadach Franciszka z d. Kantorek *1788 r. Skaratki +16-07-1858 r. Skaratki   
1118Jadach Franciszka z d. Warda *~ 1836 r. Skaratki   
1119Jadach Franciszka *01-02-1845 r. Skaratki   
1120Jadach Grzegorz *23-02-1855 r. Skaratki   
1121Jadach Izydor *11-04-1811 r. Skaratki +17-02-1818 r. Skaratki   
1122Jadach Julianna *20-07-1858 r. Skaratki   
1123Jadach Karolina *02-11-1828 r. Skaratki   
1124Jadach Katarzyna z d. Kędziora *1841 r. Skaratki   
1125Jadach Ludwik *10-02-1834 r. Skaratki   
1126Jadach Małgorzata    
1127Jadach Marianna *14-07-1839 r. Skaratki +19-01-1841 r. Skaratki   
1128Jadach Marianna *~ 01-1867 r. +26-03-1867 r. Skaratki   
1129Jadach Michał *~ 1780 r. +07-10-1850 r. Skaratki   
1130Jadach Petronella z d. Ziarnik *1837 r. Skaratki +20-06-1861 r. Skaratki   
1131Jadach Walenty *14-02-1809 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
1132Jadach Weronika *1872 r. Skaratki +1872 r. Skaratki   
1133Jadach Weronika *1873 r. Skaratki +1882 r.   
1134Jagoda Jadwiga z d. Mikołajczyk *~ 1817 r. +10-08-1836 r. Zduny   
1135Jagoda Stanisław  +15-03-1856 r. Zduny   
1136Jakubowska Agata  +1823 r.   
1137Jakubowska Bronisława z d. Gałkowska *23-03-1888 r. Zduny   
1138Jakubowska Małgorzata z d. Boruszewska *1809 r. +1870 r.   
1139Jakubowski Antoni    
1140Jakubowski Józef *1803 r. +1882 r.   
1141Jakubowski Kacper    
1142Jamróz Franciszek *1907 r. Krępa +1908 r.   
1143Jamróz Franciszka z d. Godziszewska    
1144Jamróz Jan    
1145Jamróz Józef *1878 r. Skaratki   
1146Jamróz Józef *1900 r. Krępa +1903 r. Krępa   
1147Jamróz Stanisław *1912 r. Krępa +21-06-1987 r. Jedlicz   
1148Jamróz Teofila *1898 r. Krępa +1903 r. Krępa   
1149Jamróz Wiktoria *1910 r. Krępa   
1150Jamróz Władysław Antoni *1904 r. Krępa +1906 r.   
1151Jamróz Wojciech *1903 r. Krępa +1903 r. Krępa   
1152Jamrus Antoni  +1893 r. Skaratki   
1153Janeczek Adam *1894 r. +1949 r.   
1154Janeczek Marianna z d. Pająk *08-09-1910 r. +22-10-1991 r. Łowicz   
1155Janicka Katarzyna z d. Kazimierska *1827 r. +08-05-1848 r.   
1156Janicki Walenty * Dąbkowice   
1157Janus Agnieszka *1901 r.   
1158Janus Andrzej *1886 r. Skaratki   
1159Janus Franciszek *1895 r. Skaratki   
1160Janus Franciszka z d. Kantorek *04-04-1858 r. Skaratki   
1161Janus Józef *10-03-1860 r. Stroniewice   
1162Janus Walenty *1890 r. Skaratki   
1163Jaros Franciszek *03-09-1830 r. Zduny   
1164Jaros Jan *30-03-1918 r. Janinów +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/   
1165Jaros Jerzy *11-1949 r. +02-1950 r.   
1166Jaros Józef   
1167Jaros Józef *1884 r. +14-10-1960 r.   
1168Jaros Katarzyna z d. Kaczor    
1169Jaros Katarzyna z d. Rybus *09-03-1886 r. Bocheń   
1170Jaros Katarzyna z d. Wielemborek *31-08-1894 r. Sobocka Wieś +06-04-1980 r.   
1171Jaros Małgorzata z d. Warda    
1172Jaros Marianna z d. Gajda *06-03-1921 r. Augustów +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/   
1173Jaros Marianna *30-01-1926 r. +06-03-2004 r. Łódź /Łódź/  
1174Jaros Mateusz *~ 1801 r. +16-09-1831 r.   
1175Jaros Stanisław    
1176Jaros Stefania *25-12-1904 r. Oszkowice   
1177Jaros Wojciech    
1178Jarosiewicz Henryk  + /Płońsk/   
1179Jarota Józef *20-01-1882 r. Wiskienica   
1180Jarota Marianna z d. Wielemborek *20-11-1887 r. Wiskienica   
1181Jasek Agnieszka *25-01-1845 r. Bocheń   
1182Jasek Franciszek *09-01-1850 r. Bocheń   
1183Jasek Kacper *30-12-1846 r. Bocheń   
1184Jasek Kazimierz *22-02-1819 r. Bocheń +05-09-1852 r. Bocheń   
1185Jasek Klara z d. Kazimierska *1824 r. +04-04-1847 r. Bocheń   
1186Jasek Marianna *14-12-1843 r. Bocheń   
1187Jasek Tomasz *17-12-1851 r. Bocheń +1852 r. Bocheń   
1188Jaśniewska Agnieszka *1851 r. Chruślin   
1189Jaśniewska Franciszka z d. Grabowicz    
1190Jaśniewska Małgorzata z d. Gajda *1828 r. +11-04-1868 r. Chruślin   
1191Jaśniewska Marianna z d. Łuczyńska    
1192Jaśniewski Andrzej *1848 r. Chruślin +19-06-1910 r. Chruślin   
1193Jaśniewski Ignacy *1859 r. Chruślin +1860 r. Chruślin   
1194Jaśniewski Józef *1857 r. Chruślin +1858 r. Chruślin   
1195Jaśniewski Józef Kalasanty *1865 r. Chruślin +10-04-1867 r. Chruślin   
1196Jaśniewski Michał    
1197Jedynak Adam    
1198Jedynak Kunegunda z d. Mikołajczyk *08-02-1840 r. Wierznowice   
1199Jędrusik Adam    
1200Jędrusik Stefania z d. Kazimierska *1927 r.   
1201Jurga     
1202Jurga Jan  +03-12-1913 r.   
1203Jurga Katarzyna z d. Mrzygłód *1880 r. Skaratki   
1204Jurga Maciej *1872 r. Strzebieszew   
1205Jurga Marianna *04-09-1912 r. Kamień   
1206Jurga Stefania z d. Kantorek    
1207Kałuża Jan *1902 r.   
1208Kałuża Józef *1898 r. +1900 r. Domaniewice   
1209Kałuża Marianna z d. Knera *03-07-1864 r. Skaratki   
1210Kałuża Piotr *1901 r.   
1211Kałuża Stanisław *1868 r. Mąkolice   
1212Kałuża Walenty *1900 r. +1900 r. Domaniewice   
1213Kamińska Anna z d. Maciejak    
1214Kamińska Elżbieta Katarzyna z d. Surma *23-11-1894 r. Zduny   
1215Kamińska Franciszka z d. Gnat    
1216Kamińska Franciszka *17-01-1890 r. Zduny   
1217Kamińska Józefa *1908 r. Wrzeczko +1909 r. Wrzeczko   
1218Kamińska Julianna z d. Idziak    
1219Kamińska Katarzyna z d. Mikołajczyk *25-10-1830 r. Zduny +22-11-1893 r. Zduny   
1220Kamińska Katarzyna *24-10-1896 r. Zduny +27-10-1896 r. Zduny   
1221Kamińska Małgorzata *04-07-1838 r. Zduny   
1222Kamińska Małgorzata z d. Błażejewska *22-04-1880 r. Guźnia  
1223Kamińska Marianna z d. Jagoda  +15-12-1895 r. Zduny   
1224Kamińska Marianna z d. Strugińska *29-03-1840 r. Reczyce +1912 r. Wrzeczko   
1225Kamińska Marianna z d. Pawlewska *~ 1842 r. Bodzanów +14-03-1915 r. Bodzanów   
1226Kamińska Marianna *1901 r. Wrzeczko  
1227Kamińska Stanisława *1914 r. Wrzeczko  
1228Kamińska Stefania z d. Ambrozińska *10-11-1904 r. Rewica +22-06-1973 r. /Blichowo/   
1229Kamińska Stefania *1906 r. Wrzeczko +1911 r. Wrzeczko  
1230Kamińska Zofia z d. Szkup    
1231Kamiński     
1232Kamiński Andrzej *05-11-1839 r. Wrzeczko   
1233Kamiński Andrzej *1904 r. Wrzeczko +1906 r. Wrzeczko  
1234Kamiński Andrzej *1907 r. Wrzeczko +1907 r. Wrzeczko   
1235Kamiński Antoni *1885 r. Wrzeczko +05-02-1917 r. Wrzeczko   
1236Kamiński Feliks *30-05-1886 r. Łubki +04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/   
1237Kamiński Feliks *1914 r. Wrzeczko   
1238Kamiński Franciszek *13-09-1851 r. Zduny   
1239Kamiński Franciszek *05-02-1861 r. Wrzeczko   
1240Kamiński Franciszek *1875 r. Wrzeczko   
1241Kamiński Jan *08-08-1868 r. Zduny   
1242Kamiński Jan *1879 r. Wrzeczko   
1243Kamiński Jan *~ 1880 r. +09-1914 r. Mława  
1244Kamiński Jan *29-12-1891 r. Zduny   
1245Kamiński Jan *1912 r. Wrzeczko   
1246Kamiński Józef *29-03-1838 r. Blichowo +˃ 1915 r. /Blichowo/   
1247Kamiński Józef *19-02-1866 r. Wrzeczko   
1248Kamiński Józef *19-03-1872 r. Zduny +15-12-1885 r. Zduny   
1249Kamiński Józef *~ 1875 r.  
1250Kamiński Józef *1876 r. Wrzeczko   
1251Kamiński Karol *28-10-1851 r. Dąbrowa   
1252Kamiński Konstanty *1910 r. Wrzeczko   
1253Kamiński Łukasz *16-10-1866 r. Zduny   
1254Kamiński Mateusz *18-09-1848 r. Zduny   
1255Kamiński Mikołaj *08-09-1894 r. Zduny +24-03-1897 r. Zduny   
1256Kamiński Piotr *29-06-1850 r. Dąbrowa   
1257Kamiński Piotr *1872 r. Wrzeczko +1908 r.   
1258Kamiński Stanisław *1909 r. Wrzeczko  
1259Kamiński Stanisław *1912 r. Wrzeczko  
1260Kamiński Stefan *1906 r. Wrzeczko +1908 r. Wrzeczko  
1261Kamiński Szczapan *23-12-1856 r. Zduny   
1262Kamiński Szczepan    
1263Kamiński Wojciech  +09-09-1852 r. Zduny   
1264Kamiński Wojciech *01-04-1826 r. Szymanowice +25-08-1911 r. Zduny   
1265Kamiński Wojciech *10-04-1858 r. Zduny   
1266Kamionka Maria z d. Karpiuk  +1996 r.   
1267Kantorek     
1268Kantorek z d. Socha    
1269Kantorek  *1908 r. Helenów   
1270Kantorek Adam *1889 r. Skaratki +06-03-1962 r. Domaniewice   
1271Kantorek Adam *1968 r. +1968 r. Sulechów /Sulechów/   
1272Kantorek Agata   
1273Kantorek Agata *1754 r. Skaratki  
1274Kantorek Agata *27-01-1865 r. Skaratki   
1275Kantorek Agata *1902 r. Skaratki   
1276Kantorek Agnieszka *30-12-1850 r. Skaratki   
1277Kantorek Agnieszka *14-01-1851 r. Skaratki +29-10-1851 r. Skaratki   
1278Kantorek Agnieszka z d. Mikołajczyk *21-03-1877 r. Strugienice   
1279Kantorek Anastazja z d. Sękalska *1873 r. Domaniewice +25-03-1914 r. Ziewaniczki   
1280Kantorek Andrzej *25-11-1822 r. Skaratki +16-03-1847 r. Skaratki   
1281Kantorek Andrzej *16-11-1859 r. Skaratki +˂ 1922 r.   
1282Kantorek Andrzej *30-11-1864 r. Skaratki +17-09-1865 r. Skaratki   
1283Kantorek Andrzej *1875 r. Skaratki   
1284Kantorek Andrzej *1898 r.   
1285Kantorek Andrzej *04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
1286Kantorek Aniela *1891 r. Skaratki +1892 r.   
1287Kantorek Aniela *1895 r. Skaratki   
1288Kantorek Aniela *1903 r. Skaratki   
1289Kantorek Aniela *1906 r. Skaratki   
1290Kantorek Aniela z d. Dróżka *~ 1918 r. +18-07-1991 r. /Głowno/   
1291Kantorek Aniela *~ 1921 r. +10-11-1933 r. Niewiarów   
1292Kantorek Anna  +1868 r. Skaratki   
1293Kantorek Anna z d. Błażejewska *1869 r. Domaniewice +˃ 1922 r.   
1294Kantorek Anna *1904 r. Skaratki   
1295Kantorek Antoni *16-06-1808 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
1296Kantorek Antoni *1882 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
1297Kantorek Antoni *1886 r. Skaratki   
1298Kantorek Antonina z d. Dobijańska *11-01-1861 r. Dąbkowice + /Grodzisk Mazowiecki/   
1299Kantorek Apolonia z d. Wanias  +1801 r.   
1300Kantorek Apolonia *10-02-1812 r. Skaratki +21-05-1813 r. Skaratki   
1301Kantorek Apolonia z d. Kosiewska *1909 r. Pszczonów   
1302Kantorek Bartłomiej *1796 r. Skaratki   
1303Kantorek Bolesław *1896 r. Skaratki   
1304Kantorek Bolesław *22-10-1922 r. Ziewaniczki +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/   
1305Kantorek Cecylia *16-08-1906 r. Mystkowice +31-01-1910 r. Mystkowice   
1306Kantorek Czesław *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
1307Kantorek Czesław *23-05-1912 r. Skaratki +1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
1308Kantorek Danuta    
1309Kantorek Dorota z d. Graszka  +1788 r.   
1310Kantorek Dorota z d. Zagajewska *1888 r. Skaratki +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/   
1311Kantorek Dorota *1902 r. Skaratki   
1312Kantorek Dorota z d. Kucińska *1906 r. +30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
1313Kantorek Ewa *23-12-1820 r. Skaratki +01-06-1824 r. Skaratki   
1314Kantorek F.    
1315Kantorek Felicja Urszula *09-06-1936 r. Rawa Mazowiecka +09-1939 r. Lubania   
1316Kantorek Filip *1893 r. Stroniewice +25-11-1933 r. Niewiarów   
1317Kantorek Franciszek   
1318Kantorek Franciszek *1765 r. +20-09-1808 r. Skaratki   
1319Kantorek Franciszek *21-10-1843 r. Skaratki +30-11-1846 r. Skaratki   
1320Kantorek Franciszek *03-10-1852 r. Skaratki +21-11-1853 r. Skaratki   
1321Kantorek Franciszek *05-10-1855 r. Skaratki +˂ 1920 r.   
1322Kantorek Franciszek *1874 r. Skaratki +1874 r. Skaratki   
1323Kantorek Franciszek *1892 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
1324Kantorek Franciszek *1921 r. +06-03-2002 r. /Domaniewice/   
1325Kantorek Franciszek *1950 r. +1969 r.   
1326Kantorek Franciszka z d. Twardowska    
1327Kantorek Franciszka z d. Wilk *08-03-1845 r. Skaratki   
1328Kantorek Franciszka *08-06-1849 r. Skaratki +26-08-1850 r. Skaratki   
1329Kantorek Franciszka *13-09-1854 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
1330Kantorek Franciszka z d. Zagajewska *1859 r. Rogóźno   
1331Kantorek Franciszka z d. Kwapińska *1864 r. Stare Grudze   
1332Kantorek Franciszka z d. Moskwa *1867 r. Skaratki +1903 r.   
1333Kantorek Franciszka z d. Dróżka *1875 r. Skaratki   
1334Kantorek Franciszka z d. Jabłońska *07-10-1888 r. Maurzyce +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
1335Kantorek Franciszka *1894 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
1336Kantorek Franciszka z d. Tafilńska *12-02-1897 r. Krępa +05-05-1978 r. Skaratki   
1337Kantorek Grzegorz *1873 r. Skaratki + /Domaniewice/   
1338Kantorek Hanna z d. Gajda *25-02-1960 r. +24-11-2010 r. /Domaniewice/   
1339Kantorek Helena  +1891 r. Skaratki   
1340Kantorek Helena *1757 r.  
1341Kantorek Helena z d. Majchrzak *1821 r. Łąki +1884 r. Skaratki   
1342Kantorek Helena *04-08-1830 r. Skaratki +01-09-1831 r. Skaratki   
1343Kantorek Helena z d. Fibor *24-05-1833 r. Skaratki   
1344Kantorek Jadwiga Helena z d. Gajda *30-10-1956 r. Łódź +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/   
1345Kantorek Jakub *27-07-1833 r. Skaratki +21-03-1848 r. Skaratki   
1346Kantorek Jan *1790 r.   
1347Kantorek Jan *27-12-1827 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
1348Kantorek Jan *06-02-1836 r. Skaratki +16-06-1836 r. Skaratki   
1349Kantorek Jan *16-05-1842 r. Skaratki   
1350Kantorek Jan *07-12-1850 r. Skaratki   
1351Kantorek Jan *01-12-1857 r. Skaratki   
1352Kantorek Jan *23-10-1859 r. Skaratki +23-12-1859 r. Skaratki   
1353Kantorek Jan *31-08-1860 r. Skaratki + /Navasota/   
1354Kantorek Jan *1871 r. Skaratki   
1355Kantorek Jan *1877 r. Skaratki   
1356Kantorek Jan *1884 r. Skaratki +17-03-1970 r. /Domaniewice/   
1357Kantorek Jan *1895 r. +1897 r. Skaratki   
1358Kantorek Jan *1897 r. Skaratki +02-1982 r. /Domaniewice/   
1359Kantorek Jan *1900 r. Skaratki   
1360Kantorek Jan *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
1361Kantorek Jan *1913 r. +21-02-1971 r. Skaratki   
1362Kantorek Jan *17-09-1917 r. Ziewaniczki +14-12-1918 r. Ziewaniczki   
1363Kantorek Jan *02-01-1927 r. +09-10-1993 r. /Kargowa/   
1364Kantorek Janina *1912 r. Skaratki +15-02-2008 r. Chruślin   
1365Kantorek Janina *1914 r.   
1366Kantorek Janina *1929 r. +11-03-2004 r. /Domaniewice/   
1367Kantorek Józef  + Mystkowice Małe   
1368Kantorek Józef *1786 r. Skaratki +30-05-1847 r. Skaratki   
1369Kantorek Józef *1792 r. Skaratki +17-03-1863 r. Skaratki   
1370Kantorek Józef *1804 r. Skaratki +1804 r. Skaratki   
1371Kantorek Józef *23-03-1811 r. Skaratki +16-04-1812 r. Skaratki   
1372Kantorek Józef *02-02-1838 r. Skaratki +05-09-1852 r. Skaratki   
1373Kantorek Józef *06-09-1857 r. Skaratki   
1374Kantorek Józef *08-03-1862 r. Skaratki +02-01-1913 r. Mystkowice   
1375Kantorek Józef *15-11-1862 r. Skaratki +03-07-1864 r. Skaratki   
1376Kantorek Józef *18-06-1864 r. Skaratki +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/   
1377Kantorek Józef *20-02-1868 r. Skaratki   
1378Kantorek Józef *1880 r. Skaratki   
1379Kantorek Józef *1886 r. Skaratki   
1380Kantorek Józef *16-12-1896 r. Skaratki +02-03-1971 r. Skaratki   
1381Kantorek Józef *1904 r. Skaratki +06-07-1970 r. Domaniewice   
1382Kantorek Józef *1905 r. Skaratki +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
1383Kantorek Józef *1906 r. Skaratki +06-02-1977 r. Skaratki pod Las   
1384Kantorek Józef *1907 r. Helenów +24-12-1915 r. Helenów   
1385Kantorek Józef *08-11-1909 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
1386Kantorek Józef *1910 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
1387Kantorek Józef *1913 r. Skaratki +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
1388Kantorek Józef *20-01-1920 r. Ziewaniczki +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/   
1389Kantorek Józefa z d. Warda *1793 r. Skaratki +23-02-1869 r. Skaratki   
1390Kantorek Józefa *14-03-1814 r. Skaratki +20-09-1814 r. Skaratki   
1391Kantorek Józefa *17-03-1853 r. Skaratki   
1392Kantorek Józefa z d. Pel *1868 r. Skaratki   
1393Kantorek Józefa *15-02-1870 r. Skaratki   
1394Kantorek Józefa *10-03-1905 r. Skaratki +30-03-1905 r. Skaratki   
1395Kantorek Julianna *03-06-1863 r. Skaratki +28-02-1864 r. Skaratki   
1396Kantorek Julianna z d. Muras *~ 1867 r. Retki   
1397Kantorek Kacper *02-01-1848 r. Skaratki + /Domaniewice/   
1398Kantorek Karol *1805 r. Skaratki +1805 r. Skaratki   
1399Kantorek Katarzyna z d. Wardzińska    
1400Kantorek Katarzyna z d. Kujawiak *1800 r. +26-04-1836 r. Skaratki   
1401Kantorek Katarzyna z d. Pel *25-04-1812 r. +1873 r. Skaratki   
1402Kantorek Katarzyna z d. Brudka *29-07-1863 r. Skaratki   
1403Kantorek Katarzyna *1876 r. Skaratki +1879 r.   
1404Kantorek Katarzyna *1884 r. Skaratki   
1405Kantorek Katarzyna *1889 r. Skaratki   
1406Kantorek Katarzyna z d. Sut *1894 r. Krępa   
1407Kantorek Katarzyna *1905 r. Skaratki   
1408Kantorek Katarzyna *1910 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
1409Kantorek Kazimiera Helena z d. Kalinowska *02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
1410Kantorek Kazimierz *1901 r. Wrzosy +10-03-1952 r. Borek   
1411Kantorek Konstanty    
1412Kantorek Konstanty *1913 r. +28-12-1993 r. /Głowno/   
1413Kantorek Krzysztof *23-12-1959 r. +27-01-1961 r. /Kargowa/   
1414Kantorek Leon *1895 r. Sopel +05-1974 r. /Łódź/   
1415Kantorek Leon *13-04-1907 r. Skaratki +06-09-1907 r. Skaratki   
1416Kantorek Leonard *1886 r. Uchań +1891 r. Skaratki   
1417Kantorek Łucja z d. Przechodzeń  +˃ 1828 r.   
1418Kantorek Łukasz *1796 r. Skaratki   
1419Kantorek Maciej *1808 r. Skaratki +1808 r. Skaratki   
1420Kantorek Magdalena *1902 r. Skaratki +22-10-1904 r. Helenów   
1421Kantorek Małgorzata *1759 r. Skaratki   
1422Kantorek Małgorzata *18-06-1838 r. Skaratki +1839 r. Skaratki   
1423Kantorek Małgorzata z d. Zagajewska *07-06-1845 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
1424Kantorek Małgorzata *1886 r. Wrzeczko +1886 r. Skaratki   
1425Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk *18-08-1930 r. +13-02-2019 r. Głowno /Głowno/   
1426Kantorek Marcin *1758 r.  
1427Kantorek Marcin *11-11-1844 r. Skaratki +1903 r. Skaratki   
1428Kantorek Marcjanna z d. Gajda *21-08-1901 r. Mystkowice   
1429Kantorek Maria z d. Jorke *11-01-1904 r. +10-12-1985 r. /Łódź/   
1430Kantorek Marian  + Mystkowice Małe   
1431Kantorek Marian Zenon *31-01-1951 r. Łódź +05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/   
1432Kantorek Marianna *1765 r. Skaratki  
1433Kantorek Marianna z d. Jadach *1767 r. Skaratki +09-08-1827 r. Skaratki   
1434Kantorek Marianna *1768 r. Skaratki  
1435Kantorek Marianna *1794 r. Skaratki   
1436Kantorek Marianna *1801 r. Skaratki   
1437Kantorek Marianna *1801 r. Skaratki   
1438Kantorek Marianna *13-01-1813 r. Skaratki +29-12-1817 r. Skaratki   
1439Kantorek Marianna z d. Ziółkowska *1838 r. Skaratki   
1440Kantorek Marianna *04-07-1840 r. Skaratki +11-08-1843 r. Skaratki   
1441Kantorek Marianna *26-11-1840 r. Skaratki +01-10-1843 r. Skaratki   
1442Kantorek Marianna z d. Janus *21-06-1863 r. Stroniewice +˃ 1920 r.   
1443Kantorek Marianna *1871 r. Skaratki   
1444Kantorek Marianna z d. Mrzygłóg *1877 r. Skaratki +˂ 1907 r.   
1445Kantorek Marianna *1883 r. Skaratki +1888 r. Skaratki   
1446Kantorek Marianna *1892 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
1447Kantorek Marianna *1895 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
1448Kantorek Marianna *25-12-1896 r. Bocheń +08-04-1920 r. Mystkowice Małe   
1449Kantorek Marianna *1901 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
1450Kantorek Marianna *1902 r. Skaratki   
1451Kantorek Marianna *1912 r. Skaratki +25-08-1995 r. Skaratki pod Rogóźno   
1452Kantorek Marianna Janina *1906 r. Helenów +26-03-1907 r. Helenów   
1453Kantorek Michalina z d. Szymańska    
1454Kantorek Michalina *1914 r. +23-01-1999 r.   
1455Kantorek Michał *23-09-1834 r. Skaratki +12-03-1835 r. Skaratki   
1456Kantorek Mikołaj *06-12-1819 r. Skaratki +17-05-1821 r. Skaratki   
1457Kantorek Mikołaj *03-12-1824 r. Skaratki +29-10-1833 r. Skaratki   
1458Kantorek Paweł *1794 r. Skaratki +11-02-1848 r. Skaratki   
1459Kantorek Paweł *10-01-1816 r. Skaratki +30-01-1818 r. Skaratki   
1460Kantorek Paweł *23-01-1819 r. Skaratki +1898 r. Skaratki   
1461Kantorek Paweł *25-06-1848 r. Skaratki +18-09-1852 r. Skaratki   
1462Kantorek Petronella *06-02-1861 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
1463Kantorek Piotr *15-08-1829 r. Skaratki +14-05-1895 r. Skaratki   
1464Kantorek Piotr *27-01-1853 r. Skaratki +15-03-1855 r. Skaratki   
1465Kantorek Piotr *27-06-1898 r. Bocheń   
1466Kantorek Piotr *04-04-1928 r. Mystkowice Małe +08-06-1987 r. Pyrnik /Kargowa/   
1467Kantorek Piotr *1937 r. +1977 r.   
1468Kantorek Regina *1755 r. Skaratki  
1469Kantorek Rozalia z d. Druszka *~ 1785 r. +23-11-1857 r. Skaratki   
1470Kantorek Rozalia *13-09-1835 r. Skaratki +24-09-1836 r. Skaratki   
1471Kantorek Rozalia *12-05-1895 r. +20-09-1900 r. Bocheń   
1472Kantorek Rozalia *31-03-1904 r. Bocheń +25-03-1910 r. Mystkowice   
1473Kantorek Rozalia *~ 1906 r. +08-1977 r. /Domaniewice/   
1474Kantorek Rozalia *1912 r. Skaratki +03-11-2000 r. Skaratki   
1475Kantorek Rozalia *~ 1915 r. +01-01-2002 r. /Domaniewice/   
1476Kantorek Stanisław  +1794 r.   
1477Kantorek Stanisław *14-11-1814 r. Skaratki   
1478Kantorek Stanisław *03-05-1850 r. Skaratki +11-09-1852 r. Skaratki   
1479Kantorek Stanisław *1874 r. Skaratki   
1480Kantorek Stanisław *1887 r. Skaratki +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/   
1481Kantorek Stanisław *1893 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
1482Kantorek Stanisław *1898 r. +1978 r. Żelechlinek   
1483Kantorek Stanisław *1907 r. Skaratki +03-06-1990 r.   
1484Kantorek Stanisława z d. Głuszcz *06-11-1903 r. +23-09-1985 r. /Kargowa/   
1485Kantorek Stanisława z d. Kucińska *1907 r. +01-11-1979 r. Sapy   
1486Kantorek Stanisława *1914 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
1487Kantorek Stanisława z d. Król *18-07-1921 r. +24-05-2015 r. /Domaniewice/   
1488Kantorek Stefan *1892 r. Skaratki   
1489Kantorek Stefania *1899 r. Skaratki   
1490Kantorek Stefania *14-11-1909 r. Skaratki   
1491Kantorek Stefania Anna z d. Kazyk *04-02-1927 r. Sosnowiec +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/   
1492Kantorek Szymon *1790 r. Skaratki   
1493Kantorek Tadeusz  +1931 r. Wojewodza   
1494Kantorek Tadeusz *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
1495Kantorek Tomasz *1891 r. Skaratki   
1496Kantorek Tomasz *1903 r. +13-08-1975 r. Gałkówek Mały   
1497Kantorek Wacław *09-1908 r. Skaratki +26-07-1982 r. Łowicz   
1498Kantorek Wacław *20-01-1911 r. Skaratki   
1499Kantorek Walenty *1799 r. Skaratki   
1500Kantorek Walenty *10-02-1817 r. Skaratki   
1501Kantorek Walenty *10-02-1823 r. Skaratki +13-01-1852 r. Skaratki   
1502Kantorek Walenty *13-02-1870 r. Skaratki   
1503Kantorek Waleria *03-07-1908 r. Mystkowice +17-02-1909 r. Mystkowice   
1504Kantorek Waleria *1909 r. +1992 r.   
1505Kantorek Wanda z d. Rubin *02-02-1929 r. Bogumin +22-12-2013 r. Pyrnik   
1506Kantorek Wawrzyniec *02-08-1838 r. Skaratki   
1507Kantorek Wawrzyniec *01-02-1861 r. Skaratki   
1508Kantorek Wawrzyniec *1878 r. Skaratki   
1509Kantorek Wiktoria z d. Kucińska *1886 r. + /Domaniewice/   
1510Kantorek Wiktoria z d. Ziarnik *1897 r. Domaniewice   
1511Kantorek Wiktoria *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
1512Kantorek Wincenty Hipolit *17-07-1909 r. Helenów +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka   
1513Kantorek Władysław *1903 r.   
1514Kantorek Władysław *1907 r. Skaratki +09-09-1976 r. Skaratki   
1515Kantorek Władysław *1908 r.   
1516Kantorek Wojciech *1756 r. Skaratki +07-11-1828 r. Skaratki   
1517Kantorek Wojciech *23-04-1900 r. Mystkowice +22-02-1969 r. /Kargowa/   
1518Kantorek Wojciech *25-08-1906 r. Skaratki +27-08-1906 r. Skaratki   
1519Kantorek Wojciech Czesław *15-04-1956 r. Łódź +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/   
1520Kantorek Zdzisław *~ 1935 r. +10-12-1939 r. Mystkowice   
1521Kantorek Zofia z d. Knera *20-06-1830 r. Skaratki +1902 r. Skaratki   
1522Kapusta Franciszek    
1523Kapusta Jan *1853 r. Łaguszew   
1524Kapusta Katarzyna z d. Kosiorek *1861 r. Skaratki   
1525Kapusta Małgorzata *1890 r. Krępa   
1526Kapusta Marianna z d. Gajda *23-01-1871 r. Lisiewice   
1527Kapusta Marianna *1888 r. Krępa   
1528Karasek Aniela z d. Ruta  +24-01-2009 r.   
1529Karasek Antoni *1861 r. Reczyce   
1530Karasek Franciszek    
1531Karasek Franciszek *1855 r. Reczyce   
1532Karasek Ignacy *1874 r. Reczyce   
1533Karasek Izydor *1858 r. Reczyce   
1534Karasek Jadwiga *1856 r. Reczyce   
1535Karasek Józef *1870 r. Reczyce   
1536Karasek Paweł *1865 r. Reczyce +1908 r. Jacochów   
1537Karasek Salomea z d. Strugińska *1831 r. Reczyce +1908 r.   
1538Karcz Adam *1887 r. Skaratki   
1539Karcz Agnieszka *1901 r. Skaratki   
1540Karcz Aniela z d. Czerwiec *1898 r. Domaniewice   
1541Karcz Ewa *1891 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
1542Karcz Franciszek *1896 r. Skaratki   
1543Karcz Helena *1898 r. Skaratki   
1544Karcz Helena *1905 r. Skaratki   
1545Karcz Józef *1883 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
1546Karcz Józef *1902 r. Skaratki   
1547Karcz Józefa *1890 r. Skaratki   
1548Karcz Katarzyna *1885 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
1549Karcz Marianna z d. Kantorek *18-09-1863 r. Skaratki   
1550Karcz Piotr    
1551Karcz Stanisław *1886 r.   
1552Karcz Stanisława z d. Bryk    
1553Karolkiewicz Jan *24-12-1885 r. Bedlno +13-11-1940 r. Buszków   
1554Karolkiewicz Ludwika z d. Siewierska *~ 1857 r.   
1555Karolkiewicz Marianna z d. Marciniak *16-09-1889 r. Orątki +13-01-1954 r. Buszkówek   
1556Karolkiewicz Mateusz *~ 1855 r.   
1557Karpińska Marianna    
1558Karpińska Marianna z d. Jachniewicz *~ 1803 r. +17-05-1856 r. Suchedniów   
1559Karpiński Franciszek *~ 1791 r. +28-10-1855 r. Suchedniów   
1560Karpiński Wojciech    
1561Karpiuk Aleksander  +1980 r.   
1562Karpiuk Antonina z d. Zasin  +~ 1996 r.   
1563Karpiuk Jan *1930 r. +24-05-1996 r. /Łódź/   
1564Karpiuk Konstanty *01-12-1931 r. Kapitańszczyzna   
1565Karpiuk Maria z d. Filar *12-03-1928 r. +24-07-2003 r. /Łódź/   
1566Kasmer Albina z d. Kaskey *17-11-1919 r. Lyon Mountain +15-06-2012 r. Seekonk /Manchester/   
1567Kasmer John Stanley *27-12-1915 r. Chicopee +16-01-1977 r. Northampton   
1568Kaszarek Jerzy *13-04-1926 r. +31-10-2012 r. /Szczecin/   
1569Kaszycka Jadwiga z d. Kosiorek    
1570Kawka Józef   
1571Kawka Kunegunda   
1572Kazimierska   +26-02-1872 r.   
1573Kazimierska   +20-03-1871 r.   
1574Kazimierska Agnieszka z d. Kotecka    
1575Kazimierska Agnieszka z d. Flis    
1576Kazimierska Agnieszka *1800 r. +1807 r.   
1577Kazimierska Agnieszka *03-01-1817 r. Guźnia +14-05-1817 r.   
1578Kazimierska Agnieszka *11-01-1868 r. +18-04-1868 r.   
1579Kazimierska Agnieszka z d. Kucharek *18-01-1875 r. Małszyce +26-02-1932 r. /Chruślin/   
1580Kazimierska Aleksandra z d. Zalewska *1834 r.   
1581Kazimierska Anna z d. Rybus *1818 r. +09-11-1878 r.   
1582Kazimierska Anna z d. Deka *1838 r. +05-09-1879 r.   
1583Kazimierska Anna Zofia z d. Smoleńska *17-09-1921 r. Łomża +06-02-2006 r. Krotoszyn   
1584Kazimierska Antonina *02-02-1826 r.   
1585Kazimierska Apolonia z d. Szczygieł    
1586Kazimierska Apolonia *07-02-1873 r. Guźnia +1878 r.   
1587Kazimierska Apolonia *10-02-1879 r. +27-12-1879 r.   
1588Kazimierska Balbina *21-02-1845 r. Guźnia +02-10-1845 r. Guźnia   
1589Kazimierska Barbara z d. Gałaj *1763 r. +14-11-1813 r. Guźnia   
1590Kazimierska Elżbieta *1791 r.   
1591Kazimierska Ewa *1897 r.   
1592Kazimierska Feliksa *18-05-1901 r.   
1593Kazimierska Franciszka z d. Ciesielska    
1594Kazimierska Franciszka z d. Deka    
1595Kazimierska Franciszka z d. Fijołek *~ 1816 r.   
1596Kazimierska Franciszka z d. Gajda *~ 1823 r. Guźnia +15-01-1870 r.   
1597Kazimierska Franciszka z d. Wichno *~ 1888 r. +06-05-1940 r. /Zduny/   
1598Kazimierska Franciszka z d. Baran *~ 1890 r. +04-12-1944 r.   
1599Kazimierska Franciszka *06-02-1911 r.   
1600Kazimierska Halina Romana z d. Smoleńska *05-01-1912 r. Ciechanów +05-02-1986 r. Londyn /Londyn/   
1601Kazimierska Helena z d. Warda    
1602Kazimierska Helena z d. Gusta *~ 1797 r.   
1603Kazimierska Helena z d. Urbanek *1924 r. +22-02-1992 r. Chruślin /Chruślin/   
1604Kazimierska Irena z d. Estkowska *1924 r. +1947 r.   
1605Kazimierska Jadwiga z d. Bryk *1833 r.   
1606Kazimierska Jadwiga *09-10-1848 r. Guźnia +05-08-1857 r.   
1607Kazimierska Janina Wanda *1938 r. +21-07-1938 r. Bocheń /Chruślin/   
1608Kazimierska Józefa z d. Pawłowska    
1609Kazimierska Józefa z d. Kurczak *12-01-1852 r. Dąbkowice   
1610Kazimierska Józefa *1864 r.   
1611Kazimierska Józefa *1896 r. +1896 r.   
1612Kazimierska Józefa *27-02-1906 r. +05-03-1913 r. /Chruślin/   
1613Kazimierska Julianna z d. Ciesielska *14-02-1830 r. Szczudłów +25-09-1858 r. Bocheń   
1614Kazimierska Katarzyna *1850 r. +23-08-1852 r.   
1615Kazimierska Katarzyna *08-11-1854 r. +04-02-1855 r.   
1616Kazimierska Katarzyna *13-09-1858 r. Bocheń +26-09-1858 r. Bocheń   
1617Kazimierska Katarzyna z d. Burzyńska *1868 r. +13-01-1893 r.   
1618Kazimierska Katarzyna *24-09-1873 r.   
1619Kazimierska Katarzyna *29-12-1880 r. Bocheń +1886 r.   
1620Kazimierska Katarzyna z d. Kocięba *1881 r. +02-04-1956 r. /Chruślin/   
1621Kazimierska Katarzyna *1888 r. Maków +1888 r. Maków   
1622Kazimierska Katarzyna *26-04-1888 r. +04-08-1888 r.   
1623Kazimierska Katarzyna *10-02-1890 r. Bocheń   
1624Kazimierska Małgorzata    
1625Kazimierska Małgorzata *12-07-1833 r. +01-01-1836 r.   
1626Kazimierska Małgorzata *08-07-1846 r. Guźnia +19-07-1867 r. Guźnia   
1627Kazimierska Małgorzata *01-06-1858 r.   
1628Kazimierska Małgorzata *07-05-1864 r.   
1629Kazimierska Marianna z d. Balik    
1630Kazimierska Marianna z d. Wiechnio    
1631Kazimierska Marianna z d. Barańska    
1632Kazimierska Marianna    
1633Kazimierska Marianna z d. Wojewodzak    
1634Kazimierska Marianna *~ 1759 r. +16-08-1827 r. Guźnia   
1635Kazimierska Marianna *1796 r. +1801 r.   
1636Kazimierska Marianna *24-06-1818 r. Guźnia +15-02-1819 r. Guźnia   
1637Kazimierska Marianna z d. Waśkiewicz *1819 r. Bocheń   
1638Kazimierska Marianna *27-06-1829 r. +24-03-1832 r.   
1639Kazimierska Marianna *12-06-1832 r. Bocheń +13-06-1832 r. Bocheń   
1640Kazimierska Marianna z d. Mielczarek *1834 r. +06-11-1894 r.   
1641Kazimierska Marianna *09-07-1842 r. Guźnia   
1642Kazimierska Marianna z d. Flis *08-12-1849 r. Bocheń +20-03-1935 r. /Chruślin/   
1643Kazimierska Marianna *02-08-1852 r.   
1644Kazimierska Marianna *28-05-1857 r. +17-11-1857 r.   
1645Kazimierska Marianna *02-06-1857 r. Guźnia +17-11-1857 r. Guźnia   
1646Kazimierska Marianna *23-06-1862 r.   
1647Kazimierska Marianna *28-02-1874 r.   
1648Kazimierska Marianna *21-12-1881 r. Guźnia +1888 r. Maków   
1649Kazimierska Marianna *19-11-1883 r. Bocheń +1884 r.   
1650Kazimierska Marianna z d. Rorat *22-08-1885 r. Widzów +12-02-1937 r. Rędziny   
1651Kazimierska Marianna z d. Górczyńska *23-09-1887 r. +09-04-1974 r. Bocheń   
1652Kazimierska Marianna *20-10-1905 r.   
1653Kazimierska Petronela z d. Korczewska *22-05-1837 r. Bocheń +1895 r.   
1654Kazimierska Petronela *22-02-1860 r.   
1655Kazimierska Rozalia *1728 r. +1808 r.   
1656Kazimierska Rozalia z d. Modrak *~ 1796 r. +1881 r.   
1657Kazimierska Rozalia *1797 r. Guźnia   
1658Kazimierska Rozalia *02-02-1855 r.   
1659Kazimierska Stanisława *04-09-1908 r. +1926 r.   
1660Kazimierska Tekla *19-08-1832 r. Bocheń   
1661Kazimierska Tekla *14-08-1842 r. +25-09-1843 r.   
1662Kazimierska Wanda Weronika *06-07-1913 r. Guźnia +15-12-1987 r. /Chruślin/   
1663Kazimierska Zuzanna z d. Bryk *~ 1776 r. +26-04-1841 r. Bocheń   
1664Kazimierska Zuzanna *09-12-1816 r. +06-02-1821 r. Guźnia   
1665Kazimierski     
1666Kazimierski  *1864 r. +1864 r.   
1667Kazimierski Adam *12-12-1869 r.   
1668Kazimierski Aleksander *09-10-1889 r. +03-05-1890 r.   
1669Kazimierski Andrzej *01-11-1884 r. +19-12-1889 r.   
1670Kazimierski Andrzej *24-11-1907 r. +18-12-1994 r. /Chruślin/   
1671Kazimierski Antoni *1771 r. +23-08-1850 r.   
1672Kazimierski Antoni *04-01-1878 r. Mystkowice   
1673Kazimierski Antoni *16-06-1893 r. +29-09-1893 r.   
1674Kazimierski Bartłomiej *1799 r. Guźnia +1801 r.   
1675Kazimierski Bartłomiej *19-08-1817 r.   
1676Kazimierski Catherine z d. Kowalska *1889 r. Skaratki +03-08-1970 r. Suffield   
1677Kazimierski Feliks *20-05-1850 r. Guźnia +03-12-1926 r. /Chruślin/   
1678Kazimierski Feliks *10-05-1884 r. Guźnia +1888 r. Maków   
1679Kazimierski Feliks *18-11-1889 r.   
1680Kazimierski Feliks *12-05-1913 r. Lisiewice +20-09-1958 r. /Szczecin/   
1681Kazimierski Feliks Wojciech *29-08-1872 r.   
1682Kazimierski Franciszek *1798 r. +1801 r.   
1683Kazimierski Franciszek *01-10-1808 r. +02-07-1838 r. /Chruślin/   
1684Kazimierski Franciszek *29-09-1815 r.   
1685Kazimierski Franciszek *03-06-1875 r. +16-01-1956 r. /Chruślin/   
1686Kazimierski Franciszek *24-03-1886 r.   
1687Kazimierski Franciszek *1899 r.   
1688Kazimierski Ignacy *25-11-1877 r. +08-01-1944 r.   
1689Kazimierski Jan    
1690Kazimierski Jan *1805 r. Guźnia +06-05-1814 r.   
1691Kazimierski Jan *18-08-1812 r. +10-02-1839 r.   
1692Kazimierski Jan *26-12-1837 r. +24-09-1851 r.   
1693Kazimierski Jan *19-12-1843 r. Guźnia +19-10-1905 r.   
1694Kazimierski Jan *24-10-1875 r. Guźnia +19-08-1964 r. /Zduny/   
1695Kazimierski Jan *24-12-1882 r. Bocheń +1882 r.   
1696Kazimierski Jan *08-02-1883 r. Prawda +31-01-1968 r. /Rędziny/   
1697Kazimierski Jan *04-05-1893 r. Bocheń   
1698Kazimierski Jan *15-09-1904 r. +18-08-2003 r. /Chruślin/   
1699Kazimierski Jerzy    
1700Kazimierski Józef    
1701Kazimierski Józef *23-10-1810 r. +03-03-1811 r.   
1702Kazimierski Józef *16-02-1835 r. Bocheń   
1703Kazimierski Józef *09-02-1856 r.   
1704Kazimierski Józef *1865 r. +1868 r.   
1705Kazimierski Józef Kalasty *05-07-1886 r. Guźnia +31-01-1887 r.   
1706Kazimierski Julian *1924 r. +1995 r.   
1707Kazimierski Kacper *28-02-1836 r.   
1708Kazimierski Karol *1767 r.   
1709Kazimierski Kazimierz *1793 r. +16-06-1817 r.   
1710Kazimierski Kazimierz *20-02-1875 r. +16-09-1939 r. /Chruślin/   
1711Kazimierski Kazimierz *03-03-1883 r. +16-09-1939 r. Guźnia   
1712Kazimierski Kazimierz *03-03-1912 r. Wierznowice +30-05-1943 r. /Zduny/   
1713Kazimierski Leonard *1866 r. +03-03-1873 r.   
1714Kazimierski Ludwik *24-08-1836 r.   
1715Kazimierski Ludwik *02-06-1857 r. Guźnia +1860 r. Guźnia   
1716Kazimierski Łukasz *1806 r. +1807 r.   
1717Kazimierski Maciej *15-02-1825 r. +22-02-1825 r.   
1718Kazimierski Maciej *25-02-1864 r. +06-09-1865 r.   
1719Kazimierski Marcin    
1720Kazimierski Marcin *09-11-1847 r.   
1721Kazimierski Mateusz *15-09-1842 r. +16-01-1897 r.   
1722Kazimierski Mateusz *31-08-1860 r. Bocheń   
1723Kazimierski Mateusz *21-09-1871 r.   
1724Kazimierski Michał    
1725Kazimierski Michał *04-07-1840 r. Bocheń +17-10-1922 r. Bocheń   
1726Kazimierski Michał *29-09-1873 r.   
1727Kazimierski Michał *27-09-1885 r. Bocheń +1887 r.   
1728Kazimierski Mikołaj *1788 r. +28-08-1867 r.   
1729Kazimierski Paweł *~ 1759 r. +02-10-1826 r. Guźnia   
1730Kazimierski Piotr *11-09-1854 r. Guźnia +27-12-1876 r. Guźnia   
1731Kazimierski Piotr *19-02-1864 r. Bocheń   
1732Kazimierski Piotr *29-07-1875 r. Guźnia +1901 r. Maków   
1733Kazimierski Stanisław *1803 r. Guźnia +15-04-1813 r. Guźnia   
1734Kazimierski Stanisław *04-05-1835 r. Bocheń   
1735Kazimierski Stanisław *06-10-1870 r.   
1736Kazimierski Stanisław *16-05-1900 r. +28-10-1900 r.   
1737Kazimierski Stanisław *27-10-1902 r. +12-12-1943 r. /Chruślin/   
1738Kazimierski Stanisław *1919 r. Bocheń +27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/   
1739Kazimierski Szczapan *1843 r. Guźnia +1887 r. Maków   
1740Kazimierski Szymon *21-10-1815 r. +02-12-1815 r.   
1741Kazimierski Szymon *16-02-1878 r. +14-05-1879 r.   
1742Kazimierski Szymon *27-10-1880 r. +05-02-1882 r.   
1743Kazimierski Szymon *25-10-1887 r. Bocheń +02-05-1963 r. Bocheń   
1744Kazimierski Tadeusz *14-02-1917 r. Widzów +30-09-1988 r. Kalisz /Rędziny/   
1745Kazimierski Tomasz *21-12-1846 r. +23-12-1846 r.   
1746Kazimierski Walenty *10-02-1833 r. +28-02-1841 r.   
1747Kazimierski Walenty *1869 r. +16-09-1939 r. Bocheń   
1748Kazimierski Wawrzyniec *1804 r. +06-01-1847 r.   
1749Kazimierski Wojciech    
1750Kazimierski Wojciech *11-04-1821 r. +21-03-1909 r.   
1751Kazimierski Wojciech *04-04-1828 r. +06-04-1828 r.   
1752Kazimierski Wojciech *1843 r.   
1753Kazimierski Wojciech *21-04-1852 r. Guźnia +03-05-1889 r. Warszawa   
1754Kazimierski Wojciech *22-05-1862 r. Bocheń   
1755Kazimierski Wojciech *23-10-1868 r.   
1756Kazimierski Wojciech *23-04-1880 r. Guźnia +11-06-1880 r.   
1757Kazimierski Wojciech *22-07-1880 r. +25-08-1960 r. Springfield   
1758Kazmierczak Brygida z d. Woźniak *~ 1776 r.   
1759Kazmierczak Józef *~ 1782 r. +˂ 1839 r.   
1760Kazmierski Bertha z d. Warych    
1761Kazmierski Edward John *05-02-1925 r. Thompsonville +07-01-2015 r. Santa Maria   
1762Kazmierski Eva    
1763Kazmierski Kathryn Jean *03-03-1952 r. Ludlow +15-02-2009 r. Billings   
1764Kazmierski Stanley *23-11-1919 r. +02-04-1995 r. Springfield   
1765Kazmierski Vance *14-11-1917 r. Chicopee +30-06-2003 r. Tucson   
1766Kazyk Anna z d. Szostak    
1767Kazyk Czesława Maria z d. Wilk *16-08-1903 r. Kulebaki (ZSRR) +28-06-1989 r. Gdynia /Gdynia/   
1768Kazyk Szczepan *~ 1894 r. +~ 1940 r. Lwów /Nie znane/   
1769Kazyk Walenty    
1770Kaźmierczak  *05-02-1909 r. +05-02-1909 r. Szymanowice   
1771Kaźmierczak Marianna z d. Kamińska *05-11-1864 r. Zduny +15-02-1909 r. Szymanowice   
1772Kaźmierczak Mateusz    
1773Kaźmierska Anna z d. Tokarska    
1774Kaźmierska Franciszka *1906 r. +1997 r. /Chruślin/   
1775Kaźmierska Marianna *10-10-1905 r. Księże Górki   
1776Kaźmierski Jan    
1777Kaźmierski Jan *19-07-1903 r. +10-04-1978 r. /Chruślin/   
1778Kędziora Aniela z d. Kucińska    
1779Kędziora Antonina z d. Zuchora *29-03-1883 r. Kadzielin +1910 r. Strzebieszew   
1780Kędziora Grzegorz *1872 r. Strzebieszew   
1781Kędziora Jan    
1782Kędziora Józef *1797 r. Domaniewice   
1783Kędziora Julianna z d. Kantorek *1798 r. Skaratki +01-06-1827 r. Skaratki   
1784Kędziora Marianna z d. Wieteska *1883 r. Łowicz   
1785Kędziora Stanisław *1876 r. Strzebieszew   
1786Kędziora Stanisław *1908 r. Strzebieszew +14-09-1939 r. Lisiewice   
1787Kędziora Stanisława z d. Kłucińska    
1788Kępiński Teodor *~ 1928 r. +13-06-2006 r. /Łódź/   
1789Khazaal Nemer Łukasz *12-03-1982 r. Łódź +12-02-1995 r. Głowno /Głowno/   
1790Kicińska Sabina z d. Gnatowska *22-02-1932 r. Świnice +28-02-1996 r. Drawsko Pomorskie /Marcinkowice/   
1791Kiciński Edward *10-11-1950 r. +10-12-1950 r. /Marcinkowice/   
1792Kiciński Jan *27-11-1899 r. Pścino +31-12-1983 r. Jadwiżyn  
1793Kiciński Stefan Czesław *25-01-1925 r. Kobułkowo +08-12-1991 r. /Marcinkowice/   
1794Kiciński Tadeusz *15-10-1962 r. +2017 r. /Marcinkowice/   
1795Kiczoł Ewa z d. Stefańska *1891 r. Seligów   
1796Kiczoł Stanisław    
1797Kierus Agnieszka *1859 r. Domaniewice  
1798Kierus Agnieszka *1869 r. Domaniewice  
1799Kierus Andrzej *1846 r. Domaniewice +1846 r. Domaniewice  
1800Kierus Aniela *1903 r. Domaniewice  
1801Kierus Franciszek *1865 r. Domaniewice  
1802Kierus Franciszek *1866 r. Domaniewice  
1803Kierus Franciszka z d. Markiewicz   
1804Kierus Franciszka *1839 r. Domaniewice  
1805Kierus Franciszka *1862 r. Domaniewice  
1806Kierus Franciszka *1867 r. Domaniewice  
1807Kierus Franciszka *1883 r. Domaniewice +1905 r.  
1808Kierus Grzegorz *1861 r. Domaniewice  
1809Kierus Ignacy *1844 r. Domaniewice  
1810Kierus Jan *1853 r. Domaniewice  
1811Kierus Józef *1858 r. Domaniewice  
1812Kierus Józef *1858 r. Domaniewice  
1813Kierus Józef *1870 r. Grudze  
1814Kierus Józef *1897 r. Domaniewice  
1815Kierus Julianna *1846 r. Domaniewice  
1816Kierus Kacper *1844 r. Domaniewice +1845 r. Domaniewice  
1817Kierus Katarzyna *1836 r. Domaniewice +1837 r. Domaniewice  
1818Kierus Katarzyna *1870 r. Domaniewice  
1819Kierus Ludwik *1850 r. Domaniewice  
1820Kierus Łucja *1863 r. Domaniewice  
1821Kierus Marianna z d. Sałuda   
1822Kierus Marianna z d. Kantorek *1762 r. Skaratki +28-03-1827 r. Skaratki  
1823Kierus Marianna *1864 r. Domaniewice  
1824Kierus Marianna *1899 r. Domaniewice +1911 r. Domaniewice  
1825Kierus Piotr  +1887 r.  
1826Kierus Roch  +1881 r. Domaniewice  
1827Kierus Róża z d. Wilk   
1828Kierus Szczepan  +08-09-1845 r. Domaniewice  
1829Kierus Szczepan  +1893 r. Domaniewice  
1830Kierus Szymon *~ 1759 r. Domaniewice +13-07-1827 r. Domaniewice  
1831Kierus Teresa z d. Jadach   
1832Kierus Tomasz *1850 r. Domaniewice  
1833Kierus Wawrzyniec *1865 r. Domaniewice  
1834Kierus Wawrzyniec *1894 r.  
1835Kierus Wiktoria z d. Grabowicz   
1836Kierus Wiktoria *1855 r. Domaniewice  
1837Kierus Zofia z d. Kunecka   
1838Klejs Ryszard *1971 r. +15-07-2009 r. /Domaniewice/   
1839Klejs Zdzisław *1932 r. +1974 r. /Domaniewice/   
1840Klimkiewicz Aniela z d. Kazimierska *17-06-1895 r. Bocheń   
1841Klimkiewicz Jan    
1842Kłys Mieczysław *21-10-1935 r. Giebałtówka +04-03-2007 r. Łódź /Łódź/   
1843Knera Agata z d. Kujawiak *~ 1723 r. +1803 r. Stroniewice   
1844Knera Agnieszka z d. Drużka  +1910 r. Skaratki   
1845Knera Agnieszka z d. Czarnecka *1864 r.   
1846Knera Agnieszka z d. Godziszewska *1894 r.   
1847Knera Aniela *1889 r. Skaratki +1890 r. Skaratki   
1848Knera Antoni *1847 r. Skaratki   
1849Knera Antoni *1896 r. Skaratki   
1850Knera Benedykt *1767 r. Strzebieszew   
1851Knera Bronisława *1906 r. Skaratki   
1852Knera Franciszek *1776 r. Stroniewice   
1853Knera Franciszek *16-09-1866 r. Skaratki +01-08-1933 r.   
1854Knera Franciszka z d. Białek *08-03-1767 r. +07-04-1834 r.   
1855Knera Grzegorz *1867 r. Skaratki +1881 r. Skaratki   
1856Knera Henryk *1907 r. Skaratki +28-04-1972 r.   
1857Knera Ignacy *24-01-1861 r. Skaratki   
1858Knera Jakub *24-07-1903 r. Lisiewice   
1859Knera Jan *1872 r. Skaratki   
1860Knera Jan *1877 r. Skaratki   
1861Knera Jan *1879 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
1862Knera Jan *1896 r. Skaratki   
1863Knera Jan *1903 r. Skaratki +1906 r. Skaratki   
1864Knera Jan *26-08-1906 r. Lisiewice +17-09-1906 r. Lisiewice   
1865Knera Jan *1914 r. Skaratki   
1866Knera Jan Nepomucen *19-05-1834 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
1867Knera Józef *1760 r.   
1868Knera Józef *1862 r. Skaratki   
1869Knera Józef *1868 r. Skaratki   
1870Knera Józef *1900 r. Skaratki   
1871Knera Józef *1908 r. Skaratki   
1872Knera Józef *1908 r. Skaratki   
1873Knera Józefa *1890 r. Skaratki   
1874Knera Kacper *~ 1781 r. +11-05-1867 r. Strzebieszew   
1875Knera Katarzyna z d. Warda    
1876Knera Katarzyna z d. Rutkowska    
1877Knera Katarzyna *1826 r. Skaratki +1827 r. Skaratki   
1878Knera Katarzyna z d. Siatkowska *25-11-1834 r. Reczyce +18-01-1899 r. Skaratki   
1879Knera Katarzyna *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
1880Knera Łucja *1870 r. Skaratki   
1881Knera Łukasz *1805 r. Strzebieszew   
1882Knera Marcin *29-10-1839 r. Skaratki   
1883Knera Marcjanna z d. Taras    
1884Knera Marcjanna z d. Wojda    
1885Knera Marianna z d. Kucharska *~ 1802 r. +30-09-1873 r. Skaratki   
1886Knera Marianna *1843 r. Skaratki   
1887Knera Marianna *1888 r. Skaratki +1889 r. Skaratki   
1888Knera Marianna *1892 r. Skaratki   
1889Knera Marianna *1911 r. Skaratki +01-11-2003 r.   
1890Knera Mateusz *1792 r. Strzebieszew +30-03-1869 r. Skaratki   
1891Knera Paweł *1828 r. Skaratki +1829 r. Skaratki   
1892Knera Paweł *1836 r. Strzebieszew   
1893Knera Piotr *1869 r. Skaratki   
1894Knera Piotr *1881 r. Skaratki   
1895Knera Rozalia z d. Kędziora    
1896Knera Rozalia *1845 r. Skaratki   
1897Knera Stanisław   
1898Knera Stanisław *1875 r. Skaratki +14-04-1908 r. Lisiewice   
1899Knera Stanisław *1904 r. Skaratki +1905 r. Skaratki   
1900Knera Stanisława *1869 r. Skaratki   
1901Knera Stefan *1893 r. Skaratki +03-08-1989 r.   
1902Knera Teresa z d. Kuśmierek    
1903Knera Tomasz *1836 r. Skaratki +1837 r. Skaratki   
1904Knera Wacław *1913 r.   
1905Knera Walenty *1875 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
1906Knera Wawrzyniec  +14-12-1811 r. Domaniewice  
1907Knera Wawrzyniec *1872 r. Skaratki   
1908Knera Wiktoria *1903 r. +1907 r. Skaratki   
1909Knera Wincenty *1850 r. Skaratki   
1910Knera Wojciech *1914 r. +1914 r. Skaratki   
1911Knera Zofia z d. Wielec *15-01-1910 r. Dmosin +29-12-1992 r. Dmosin   
1912Kobus Anna z d. Żabińska    
1913Kobus Józef    
1914Kobus Julianna    
1915Kobus Kacper  +30-08-1828 r. Wierzchy   
1916Kobus Piotr  +15-11-1825 r. Wierzchy   
1917Kocemba Aniela z d. Stefańska *1903 r. Seligów   
1918Kocemba Piotr    
1919Kocus Jan    
1920Kocus Marianna z d. Kantorek    
1921Koliński Bolesław *08-06-1938 r. Zduńska Wola +16-02-1984 r. /Zduńska Wola/   
1922Kolos Jan   
1923Kolos Katarzyna z d. Głuszczyk *1883 r. Jamno  
1924Kolos Leon *1913 r. Łowicz  
1925Kolos Stanisław   
1926Kolos Władysław   
1927Kolos Władysława z d. Duraj   
1928Kołuda Katarzyna z d. Lassota *~ 1821 r.   
1929Komenderska Helena z d. Kucińska *02-03-1946 r. +07-02-2015 r. Głowno /Głowno/   
1930Komenderska Zofia z d. Włostek *~ 1915 r.   
1931Komenderski Jan *~ 1940 r. +20-01-2018 r. Łódź /Głowno/   
1932Komenderski Lucjan *1910 r. Pludwiny   
1933Komenderski Stanisław  +1937 r. Marianów   
1934Konikowska Aniela *1902 r. Dąbkowice   
1935Konikowska Julianna z d. Sujkowska *1873 r. Dąbkowice   
1936Konikowska Marcjanna *1911 r. Dąbkowice   
1937Konikowska Marianna z d. Wilk    
1938Konikowska Michalina *1913 r. Dąbkowice +1916 r. Dąbkowice   
1939Konikowski Antoni *1905 r. Dąbkowice   
1940Konikowski Franciszek *1918 r. Dąbkowice   
1941Konikowski Jan *1907 r. Dąbkowice   
1942Konikowski Józef    
1943Konikowski Stefan *13-01-1900 r. Dąbkowice   
1944Kopania Agnieszka z d. Pawłowicz *1874 r. Strzebieszew   
1945Kopania Barbara z d. Drzewiecka    
1946Kopania Jan    
1947Kopania Jan *~ 1911 r. +04-11-1964 r. /Głowno/   
1948Kopania Otylia z d. Pająk *~ 1918 r. +14-08-1994 r. /Głowno/   
1949Kopania Włodzimierz *~ 1947 r. +02-03-1995 r. /Głowno/   
1950Koral Jadwiga z d. Kunstman *27-04-1918 r. Pruszków +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/   
1951Kosiorek Agnieszka z d. Warda *24-01-1839 r. Skaratki   
1952Kosiorek Antoni *1882 r. Rogóźno   
1953Kosiorek Elżbieta z d. Skuneczna    
1954Kosiorek Ewa *1902 r. Skaratki   
1955Kosiorek Franciszek *09-08-1903 r. Rogóźno   
1956Kosiorek Grzegorz *1837 r. +26-03-1906 r. Rogóźno   
1957Kosiorek Henryk *29-10-1930 r. Dobrogosty +30-09-1999 r.   
1958Kosiorek Jakub *1860 r. Rogóźno   
1959Kosiorek Jakub *1877 r. Rogóźno +1878 r. Rogóźno   
1960Kosiorek Jan *1862 r. Rogóźno   
1961Kosiorek Jan *1873 r. Skaratki   
1962Kosiorek Jan *03-06-1906 r. Rogóźno   
1963Kosiorek Jan *1932 r. Dobrogosty   
1964Kosiorek Jan *03-05-1939 r. +24-11-2008 r.   
1965Kosiorek Józef    
1966Kosiorek Józef *1824 r. Domaniewice   
1967Kosiorek Józef *1869 r. Rogóźno +1924 r.   
1968Kosiorek Józefa *1864 r. Rogóźno   
1969Kosiorek Katarzyna *1862 r. Skaratki   
1970Kosiorek Kazimierz *10-03-1935 r. Dobrogosty +31-08-2000 r. /Olsztyn/   
1971Kosiorek Małgorzata *1877 r. Skaratki   
1972Kosiorek Małgorzata z d. Ruta *15-11-1906 r. Strzebieszew +21-12-1983 r. Olsztyn   
1973Kosiorek Marianna    
1974Kosiorek Marianna z d. Gusta *03-06-1837 r. Bocheń +18-02-1907 r. Rogóźno   
1975Kosiorek Marianna *1857 r. Skaratki   
1976Kosiorek Marianna *1858 r. Skaratki   
1977Kosiorek Marianna z d. Kozłowska *09-06-1866 r. Rząśno   
1978Kosiorek Marianna *1881 r. Skaratki   
1979Kosiorek Marianna z d. Warda *11-05-1883 r. Skaratki   
1980Kosiorek Marianna z d. Felczyńska *1888 r. Skaratki   
1981Kosiorek Marianna *1898 r. Skaratki   
1982Kosiorek Michał *1874 r. Rogóźno   
1983Kosiorek Piotr *1871 r. Rogóźno +1872 r. Rogóźno   
1984Kosiorek Piotr *22-08-1908 r. Rogóźno +27-01-1984 r. Olsztyn   
1985Kosiorek Stanisław *1870 r. Skaratki   
1986Kosiorek Stanisław *16-09-1901 r. Rogóźno +30-09-1967 r.   
1987Kosiorek Szczepan *1901 r. Skaratki   
1988Kosiorek Zofia z d. Barbucha *10-02-1902 r. Krępa +15-03-1963 r.   
1989Kosmowska Bronisława z d. Kubiak *1910 r. +1973 r.   
1990Kosmowska Marianna    
1991Kosmowska Marianna z d. Bińczak *07-07-1871 r. Rząśno   
1992Kosmowska Rozalia *25-01-1897 r. Rząśno +06-02-1902 r.   
1993Kosmowska Władysława z d. Grala    
1994Kosmowski Andrzej *25-11-1848 r. Rząśno   
1995Kosmowski Antoni Jakub *07-07-1910 r. Rząśno   
1996Kosmowski Franciszek *09-11-1901 r. Rząśno +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/   
1997Kosmowski Franciszek *02-08-1913 r. Zduny   
1998Kosmowski Jan *02-01-1895 r. Rząśno   
1999Kosmowski Józef *09-12-1892 r. Rząśno +26-01-1902 r. Rząśno   
2000Kosmowski Józef *06-01-1904 r. Rząśno   
2001Kosmowski Marek *11-03-1959 r. Łowicz +13-12-2017 r. Głowno /Głowno/   
2002Kosmowski Stanisław *18-04-1899 r. Rząśno +31-01-1902 r. Rząśno   
2003Kosmowski Stanisław *09-12-1906 r. Rząśno   
2004Kosmowski Tadeusz    
2005Kosmowski Władysław    
2006Kosmowski Zygmunt    
2007Kostrzewa     
2008Kostrzewa Anna z d. Kantorek *1889 r. Skaratki +10-12-1970 r. Skaratki   
2009Kostrzewa Antoni * Skaratki +26-08-1920 r. Skaratki   
2010Kostrzewa Bolesław *1897 r. Czatolin   
2011Kostrzewa Cecylia *1913 r.   
2012Kostrzewa Franciszka z d. Warda *1868 r. Skaratki +29-02-1916 r. Mięsośnia   
2013Kostrzewa Jadwiga z d. Strugińska *1885 r. Reczyce   
2014Kostrzewa Janina *1914 r.   
2015Kostrzewa Józef *1877 r. Rogóźno   
2016Kostrzewa Józefa z d. Brudka *1904 r. Rogóźno +01-04-1962 r. Rogóźno   
2017Kostrzewa Katarzyna z d. Majewska    
2018Kostrzewa Katarzyna *1892 r. Czatolin +1894 r.   
2019Kostrzewa Marianna *1895 r. Czatolin   
2020Kostrzewa Marianna *1911 r.   
2021Kostrzewa Stanisław *1891 r. Czatolin   
2022Kostrzewa Stanisława *1911 r.   
2023Kostrzewa Wincenty  +22-03-1916 r. Mięsośnia   
2024Kostrzewa Władysław *1894 r. Krępa   
2025Kostrzewa Wojciech    
2026Kostusiak Anna z d. Wielemborek *30-07-1876 r. Bąków Dolny   
2027Kostusiak Leopold    
2028Kostusiak Władysław *29-03-1898 r. Zakrzew   
2029Kostusiak Zofia z d. Wnuk *01-06-1939 r. +10-10-2015 r. /Opole/   
2030Kot Aniela *1894 r.   
2031Kot Anna z d. Kierus   
2032Kot Bolesław *1892 r.   
2033Kot Franciszek   
2034Kot Helena z d. Konecka *20-02-1929 r. Domaniewice +25-08-1993 r. Domaniewice   
2035Kot Katarzyna z d. Grzelak *1898 r. Domaniewice +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/   
2036Kot Marian *09-12-1925 r. Domaniewice +22-09-2006 r. Domaniewice   
2037Kot Mirosław Józef *19-03-1961 r. Domaniewice +08-06-1984 r. Domaniewice /Domaniewice/   
2038Kot Stefan *1895 r. Domaniewice +16-02-1977 r. Domaniewice   
2039Kot Szymon *27-10-1863 r. Domaniewice +1897 r.   
2040Kowalczyk Agnieszka *26-07-1993 r. Garwolin +27-09-1996 r. Garwolin   
2041Kowalczyk Bolesław *27-09-1920 r. Kownacica +26-06-1987 r.  
2042Kowalczyk Franciszek *1852 r. Skaratki   
2043Kowalczyk Jadwiga *1882 r. Skaratki +1884 r. Skaratki   
2044Kowalczyk Jan *1860 r. Skaratki   
2045Kowalczyk Jan *1892 r. Skaratki   
2046Kowalczyk Józef *1879 r. Skaratki   
2047Kowalczyk Józefa *1856 r. Skaratki   
2048Kowalczyk Julianna *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
2049Kowalczyk Karol *1824 r. Skaratki   
2050Kowalczyk Katarzyna *1877 r. Skaratki   
2051Kowalczyk Katarzyna *1884 r. Skaratki   
2052Kowalczyk Marianna z d. Brudka    
2053Kowalczyk Salomea z d. Kantorek *12-11-1818 r. Skaratki +1897 r.   
2054Kowalczyk Stanisław *1896 r. Skaratki   
2055Kowalczyk Wawrzyniec *1862 r. Skaratki   
2056Kowalska Aniela *1900 r. Domaniewice   
2057Kowalska Franciszka *1901 r. Domaniewice   
2058Kowalska Helena *1905 r. Domaniewice +1908 r.   
2059Kowalska Józefa z d. Warda *1871 r. Skaratki   
2060Kowalska Michalina *1907 r. Domaniewice   
2061Kowalski Piotr *1909 r. +1910 r. Domaniewice   
2062Kowalski Stanisław *1904 r. Domaniewice   
2063Kowalski Wojciech *1871 r. Domaniewice   
2064Koza Jan    
2065Koza Józef *08-01-1905 r. Zduny   
2066Koza Józefa z d. Urbanek *03-03-1858 r. Maurzyce   
2067Koza Rozalia *02-03-1907 r. Zduny +12-12-1907 r. Zduny   
2068Kraczko Janina z d. Czubatka *07-08-1920 r. Kobryń +23-08-1983 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
2069Kraczko Marian *28-01-1967 r. +20-03-1967 r.   
2070Kraczko Tadeusz *07-09-1944 r. +26-02-2013 r. Wolsztyn /Wolsztyn/   
2071Kraczko Teodor *14-02-1916 r. +13-06-1990 r.   
2072Krakowiak     
2073Krakowiak Benedykt  +2011 r.   
2074Krakowiak Katarzyna z d. Kostrzewa *20-08-1904 r. +22-09-1966 r.   
2075Krakowiak Władysław *22-06-1906 r. +26-09-1963 r.   
2076Krawczyk Jadwiga z d. Kobus *~ 1787 r. +08-01-1847 r. Wierzchy   
2077Krawczyk Kacper *05-01-1819 r. Wierzchy +1867 r. Leosin   
2078Krawczyk Katarzyna z d. Kobus *24-10-1820 r. Wierzchy   
2079Krawczyk Władysław *~ 1784 r. +14-05-1844 r. Wierzchy   
2080Kreczmer Jerzy    
2081Królikowski  *22-10-1905 r. +22-10-1905 r. Jackowice   
2082Królikowski Konstanty  +19-07-1905 r. Jackowice   
2083Krukowska Elżbieta z d. Błażejewska *1845 r. Guźnia +13-01-1877 r. Skaratki  
2084Krukowska Franciszka z d. Kucińska *1878 r. Stroniewice   
2085Krukowska Józefa z d. Ruta    
2086Krukowska Małgorzata z d. Pająk *16-03-1877 r. Stroniewice +08-11-1959 r.  
2087Krukowska Małgorzata *1883 r. Skaratki +1890 r.   
2088Krukowska Marianna *1875 r. Skaratki  
2089Krukowska Zofia z d. Matyjasik *10-03-1916 r. +05-2002 r.  
2090Krukowski Andrzej *12-02-1950 r. +06-07-1991 r.  
2091Krukowski Antoni   
2092Krukowski Eugeniusz *26-10-1939 r. +22-05-2006 r.  
2093Krukowski Jan    
2094Krukowski Jan *1911 r. +05-1982 r.  
2095Krukowski Józef *1878 r. Skaratki +1905 r.   
2096Krukowski Józef *1903 r. Stroniewice   
2097Krukowski Ludwik *14-07-1852 r. Skaratki   
2098Krukowski Piotr    
2099Krukowski Wojciech  +1882 r. Skaratki   
2100Krupinska Helena    
2101Krupińska Ludwika z d. Kazimierska *1885 r. +18-08-1950 r.   
2102Krupiński Józef    
2103Krysiak Agata    
2104Krysiak Józef    
2105Kubisiak Kazimierz    
2106Kubisiak Marianna z d. Kucińska *1852 r. Strzebieszew   
2107Kucharek Benedykt *1865 r. Małszyce +1865 r. Małszyce  
2108Kucharek Feliks *05-11-1903 r. +28-11-1942 r.   
2109Kucharek Franciszek   
2110Kucharek Franciszka z d. Sójkowska *~ 1807 r.  
2111Kucharek Jan *25-12-1908 r. Małszyce +1992 r.   
2112Kucharek Janina *01-09-1921 r. Klewków +14-10-2001 r.   
2113Kucharek Józef *1866 r. Małszyce  
2114Kucharek Józef *1930 r.   
2115Kucharek Katarzyna z d. Klimkiewicz *1863 r. Chąśno  
2116Kucharek Marcin   
2117Kucharek Mateusz *1862 r. Małszyce  
2118Kucharek Stanisław *1907 r. +1908 r.   
2119Kucharek Stanisław *24-01-1911 r. +1942 r.   
2120Kucharek Stanisław *1927 r.   
2121Kucharek Stefan *21-06-1919 r. Małszyce +05-05-2011 r. Łowicz   
2122Kucharek Teofila z d. Klimkiewicz *1866 r. Chąśno  
2123Kucharek Wiktoria z d. Tomala *1881 r. +1955 r.   
2124Kucharek Wincenty *20-01-1875 r. Małszyce +15-11-1949 r.   
2125Kucińska   +˂ 1923 r.   
2126Kucińska Agnieszka z d. Błażejewska *~ 1840 r.  
2127Kucińska Agnieszka *1864 r. Skaratki   
2128Kucińska Agnieszka *1882 r. Strzebieszew +1883 r. Strzebieszew   
2129Kucińska Agnieszka *1884 r.   
2130Kucińska Aniela z d. Grzelak *1902 r. +29-01-1974 r. Strzebieszew   
2131Kucińska Anna z d. Knera *07-06-1828 r. Strzebieszew   
2132Kucińska Anna z d. Małecka *1881 r. Reczyce   
2133Kucińska Barbara z d. Grzelak  +11-01-1927 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
2134Kucińska Danuta z d. Kwaśna *25-07-1947 r. +11-11-2017 r. Głowno /Głowno/   
2135Kucińska Franciszka z d. Pel   
2136Kucińska Franciszka z d. Adach *02-10-1847 r. Skaratki +1914 r.   
2137Kucińska Franciszka *1855 r. Strzebieszew   
2138Kucińska Franciszka *1903 r.   
2139Kucińska Franicszka *1894 r.   
2140Kucińska Helena *1904 r. Reczyce   
2141Kucińska Józefa z d. Kazimierska *19-01-1854 r.   
2142Kucińska Józefa *1863 r.   
2143Kucińska Józefa *1866 r.   
2144Kucińska Józefa *1874 r. Skaratki   
2145Kucińska Józefa *1914 r. +08-07-1986 r. Stroniewice   
2146Kucińska Karolina z d. Strugińska *1891 r.   
2147Kucińska Katarzyna z d. Majewska *10-04-1850 r. Skaratki   
2148Kucińska Katarzyna z d. Wodzyńska *1866 r. Domaniewice   
2149Kucińska Katarzyna *1868 r. Jamno  
2150Kucińska Katarzyna *1880 r. Strzebieszew   
2151Kucińska Katarzyna *1880 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
2152Kucińska Łucja *1895 r. Strzebieszew   
2153Kucińska Małgorzata z d. Kunecka    
2154Kucińska Małgorzata z d. Urbaniak   
2155Kucińska Małgorzata z d. Gołębiowska    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl