Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Rocznice
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Osoby zmarłe -
Indeks alfabetyczny [Osoby zmarłe]
6796
>> Strona 2
1
Franciszek
+
2
Kazimierz
+
3
Abramowicz Eugenia Leokadia z d. Tarkowska
*05-04-1914 r. Mystkowice
+
4
Abramowicz Kazimierz
+
5
Adach Bronisława z d. Knera
*1893 r. Skaratki
+28-09-1988 r. Skaratki /Domaniewice/
6
Adach Helena
*1916 r. Skaratki
+
7
Adach Jan
*1865 r. Skaratki
+
8
Adach Józef
*1897 r. Skaratki
+25-09-1970 r. Grójec
9
Adach Józef
*1889 r. Czatolin
+1889 r. Czatolin
10
Adach Józef
*1885 r. Skaratki
+ /Domaniewice/
11
Adach Józefa
*1883 r.
+1893 r. Skaratki
12
Adach Józefa z d. Kosiorek
*18-11-1867 r. Skaratki
+1944 r. Grójec
13
Adach Marianna z d. Wawrzyn
+
14
Adach Mieczysław
*1911 r.
+1985 r. /Domaniewice/
15
Adach Ryszard
*22-11-1933 r. Grójec
+2015 r. Grójec /Grójec/
16
Adach Stanisław
*1868 r. Skaratki
+
17
Adach Stanisława
*1914 r.
+
18
Adach Stanisława
*1910 r.
+1911 r. Skaratki
19
Adach Stefania z d. Kapusta
*1899 r.
+23-11-1979 r. Grójec
20
Adach Teresa z d. Rudnicka
+
21
Adach Wacław
*1919 r. Skaratki
+
22
Adamkowski Jan
+
23
Ambroziak Irena z d. Wójcik
*13-09-1914 r. Janów
+01-11-2013 r. Tarnów
24
Ambroziak Jan
*24-12-1907 r.
+23-01-1984 r.
25
Ambroziak Leonard
*01-01-1940 r.
+2018 r.
26
Ambrozińska Aniela
*15-03-1892 r. Rewica
+
27
Ambrozińska Anna
*02-01-1913 r. Koluszki
+
28
Ambrozińska Anna
*05-07-1894 r. Rewica
+
29
Ambrozińska Franciszka z d. Krawczyk
*23-02-1841 r. Wierzchy
+27-01-1887 r. Rewica
30
Ambrozińska Helena
*1899 r. Rewica
+
31
Ambrozińska Helena z d. Cieślik
*~ 1775 r.
+05-02-1861 r. Długie
32
Ambrozińska Julianna
*~ 1899 r.
+10-02-1986 r.
33
Ambrozińska Kazimiera
+
34
Ambrozińska Leokadia z d. Ligocka
+
35
Ambrozińska Marianna z d. Wieczorek
*02-04-1867 r. Długie
+14-10-1936 r. Rewica /Świny/
36
Ambrozińska Władysława z d. Dzika
+
37
Ambrozińska Zofia
*03-11-1914 r. Felicjanów
+06-01-1915 r. Felicjanów
38
Ambrozińska Zofia z d. Pietrzak
*1851 r. Jeziorko
+
39
Ambroziński Feliks
*1853 r. Stefanów
+
40
Ambroziński Franciszek
*05-04-1908 r. Rewica
+15-12-1975 r. Rewica
41
Ambroziński Ignacy
+01-12-1914 r. Jeziorko
42
Ambroziński Izydor
*~ 1787 r.
+31-01-1850 r. Stefanów
43
Ambroziński Jan
*30-05-1911 r. Koluszki
+
44
Ambroziński Jan
+
45
Ambroziński Kazimierz
*~ 1927 r.
+01-11-2002 r. /Świny/
46
Ambroziński Paweł
*16-01-1863 r. Marianów
+01-02-1913 r. Rewica /Świny/
47
Ambroziński Piotr
*09-07-1882 r. Nowe Chrusty
+
48
Ambroziński Stanisław
*25-09-1886 r. Rewica
+
49
Ambroziński Szczepan
*07-12-1837 r. Stefanów
+
50
Ambroziński Walenty
*27-06-1888 r. Rewica
+19-01-1977 r. Koluszki
51
Ambroziński Władysław
*1939 r.
+18-09-2003 r. /Świny/
52
Ambroziński Władysław
*22-12-1889 r. Rewica
+13-03-1936 r. /Świny/
53
Ambrożek Franciszek
+
54
Ambrożek Marianna z d. Wasiak
+
55
Andrzejczak Marianna
*1873 r.
+1880 r. Skaratki
56
Andrzejczak Paweł
*1837 r.
+
57
Andrzejczak Walenty
+
58
Antczak Anna z d. Maliszewska
+
59
Antczak Bogumił
+1882 r. Zleszyn
60
Antczak Marcin
*~ 1829 r.
+1886 r. Zleszyn
61
Antczak Zofia z d. Śnieg
+1882 r. Zleszyn
62
Antos Helena z d. Wiesiołek
*07-04-1936 r.
+11-08-2020 r. Leżenica /Leżenica/
63
Antos Zygmunt
*02-05-1934 r.
+07-11-2010 r. /Leżenica/
64
Anyżka Franciszek
+
65
Anyżka Franciszka z d. Parzyna
*~ 1749 r.
+26-03-1829 r. Retki
66
Anzorge Alicja z d. Urbanowicz
+
67
Anzorge Andrzej
*17-10-1936 r.
+
68
Anzorge Stanisław
*17-10-1936 r.
+11-01-1951 r. /Rędziny/
69
Anzorge Stanisława z d. Kazimierska
*1907 r.
+27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/
70
Anzorge Tadeusz
*1910 r.
+10-08-1972 r. /Rędziny/
71
Assmann Jakub Adolf
+
72
Assmann Julianna Erazmina z d. Niżałowska
+
73
Augustyniak Benedykt Stanisław
*01-03-1932 r. Poznań
+18-04-2017 r. Wałbrzych /Świdnica/
74
Augustyniak Wanda z d. Adach
*09-09-1930 r. Grójec
+10-03-2020 r. Świdnica /Świdnica/
75
Baczyńska Marianna z d. Czerwińska
*1857 r. Jeziorko
+1880 r. Jeziorko
76
Baczyński Grzegorz
+
77
Badoń Antoni Wiesław
*06-06-1932 r.
+1982 r. Poznań
78
Badoń Danuta
*1930 r.
+1930 r.
79
Badoń Janina z d. Nitka
*04-01-1945 r. Gniezno
+13-10-1987 r. Głogów /Gniezno/
80
Badoń Michał
+
81
Badoń-Lehr Anna Maria z d. Chról
*16-05-1989 r.
+11-12-2023 r. /Legnica/
82
Badoń-Lehr Irena z d. Wilk
*16-10-1904 r. Sosnowiec
+27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/
83
Badoń-Lehr Ryszard Edmund
*29-03-1941 r. Szamotuły
+05-04-2006 r. Białystok /Legnica/
84
Bajcar Bronisław
*1899 r. Zimna Woda
+
85
Bajcar Maria z d. Ragan
*1869 r. Zimna Woda
+
86
Bajcar Orest
+
87
Bakalarz
+
88
Bakalarz Ewa
*1898 r. Stare Grudze
+1899 r. Stare Grudze
89
Bakalarz Jan
*01-07-1909 r.
+28-05-1985 r. /Domaniewice/
90
Bakalarz Jan
+
91
Bakalarz Józef
*10-03-1867 r. Stare Grudze
+1947 r.
92
Bakalarz Krzysztof
+
93
Bakalarz Marianna z d. Słomska
*1914 r.
+26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/
94
Bakalarz Marianna z d. Strugińska
*29-07-1877 r. Reczyce
+24-08-1929 r. /Domaniewice/
95
Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska
*1905 r.
+01-02-2000 r. /Domaniewice/
96
Bakalarz Władysław
*24-07-1917 r. Stare Grudze
+08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/
97
Balik Franciszek
+
98
Balik Franciszka z d. Gajda
*08-03-1872 r. Guźnia
+
99
Baran Jan
+
100
Baran Józefa z d. Lebioda
*1863 r. Trąby
+05-08-1915 r. Lisiewice
101
Baran Katarzyna z d. Gołębiewska
*25-08-1862 r. Bocheń
+
102
Baran Tomasz
+20-11-1920 r. Guźnia
103
Baranowska Aniela
*1900 r. Zimna Wódka
+
104
Baranowska Anna z d. Korniak
+
105
Baranowska Apolonia z d. Glaessner
*1892 r. Dobrostany
+
106
Baranowska Helena z d. Mierzejewska
*10-03-1900 r. Jurnuty
+26-12-1975 r.
107
Baranowska Joanna
+
108
Baranowska Józefa
*1864 r. Zimna Wódka
+
109
Baranowska Karolina z d. Werschner
*1891 r.
+
110
Baranowska Karolina
*1890 r. Zimna Wódka
+
111
Baranowska Karolina z d. Specht
+
112
Baranowska Katarzyna
*1861 r. Zimna Wódka
+
113
Baranowska Katarzyna z d. Nowak
+
114
Baranowska Katarzyna z d. Gawlik
+
115
Baranowska Katarzyna Karolina
*1884 r. Zimna Wódka
+
116
Baranowska Marcelina z d. Nadolska
+
117
Baranowska Maria
*1886 r. Zimna Wódka
+
118
Baranowska Marianna
*23-05-1840 r.
+04-08-1840 r.
119
Baranowska Marianna
*05-09-1786 r. Zimna Woda
+
120
Baranowska Teresa
*15-02-1793 r. Zimna Woda
+
121
Baranowska Władysława
*23-03-1905 r. Zimna Woda
+ /Zimna Woda/
122
Baranowska Władysława Eugenia
*1892 r. Zimna Wódka
+
123
Baranowski Adam
*22-12-1787 r. Zimna Woda
+
124
Baranowski Andrzej
*1894 r.
+ /Wołczyn/
125
Baranowski Jakub
*1864 r. Zimna Wódka
+
126
Baranowski Jakub
*15-05-1834 r. Zimna Woda
+15-08-1834 r. Zimna Woda
127
Baranowski Jan
*1845 r. Zimna Wódka
+
128
Baranowski Jan
*23-08-1844 r.
+31-01-1845 r.
129
Baranowski Jan
*20-06-1802 r. Zimna Woda
+12-10-1802 r. Zimna Woda
130
Baranowski Józef
*23-09-1902 r. Zimna Wódka
+26-12-1940 r. Charków
131
Baranowski Józef
*1890 r. Zimna Woda
+
132
Baranowski Józef
*1858 r. Zimna Wódka
+
133
Baranowski Józef
*13-04-1848 r. Zimna Woda
+01-02-1850 r. Zimna Woda
134
Baranowski Józef
*1839 r.
+
135
Baranowski Józef
+
136
Baranowski Kazimierz
*1847 r. Zimna Wódka
+
137
Baranowski Kazimierz
*27-01-1833 r.
+22-06-1858 r.
138
Baranowski Kazimierz
*1827 r. Zimna Wódka
+11-06-1831 r.
139
Baranowski Ludwik
*25-08-1928 r. Zimna Woda
+
140
Baranowski Łukasz
*1829 r.
+04-02-1830 r. Zimna Wódka
141
Baranowski Łukasz
*1753 r.
+01-03-1823 r.
142
Baranowski Marcin
*1849 r. Zimna Wódka
+
143
Baranowski Marcin
*01-10-1842 r. Zimna Woda
+
144
Baranowski Mateusz
*11-08-1824 r. Zimna Wódka
+14-12-1825 r.
145
Baranowski Mateusz
*20-09-1795 r. Zimna Woda
+15-10-1795 r. Zimna Woda
146
Baranowski Mateusz Wawrzyniec
*1854 r. Zimna Wódka
+
147
Baranowski Michał
*1851 r. Zimna Wódka
+
148
Baranowski Michał
*~ 1728 r.
+21-06-1788 r.
149
Baranowski Mieczysław
*1893 r. Zimna Wódka
+
150
Baranowski Paweł
*1888 r. Zimna Wódka
+
151
Baranowski Paweł
*1819 r. Zimna Wódka
+
152
Baranowski Paweł
+
153
Baranowski Piotr
*1897 r. Zimna Wódka
+
154
Baranowski Piotr
*1865 r. Zimna Wódka
+04-10-1919 r.
155
Baranowski Piotr
*28-05-1837 r.
+
156
Baranowski Stanisław
*1899 r. Zimna Wódka
+
157
Baranowski Stanisław
*1817 r. Zimna Wódka
+
158
Baranowski Szymon
*05-10-1798 r. Zimna Woda
+24-07-1838 r. Zimna Woda
159
Baranowski Wawrzyniec
*31-07-1835 r. Zimna Woda
+16-04-1839 r. Zimna Woda
160
Baranowski Wawrzyniec
*11-08-1784 r. Zimna Woda
+12-05-1788 r. Zimna Woda
161
Baranowski Wojciech
+
162
Baranowski Zygmunt
*1900 r. Zimna Wódka
+
163
Baranowski Zygmunt
*1895 r. Zimna Wódka
+
164
Baranowski Zygmunt
+
165
Barańska Anna
*05-06-1903 r. Dębowa Góra
+
166
Barańska Katarzyna z d. Jędrzejczyk
+
167
Barańska Marianna
*28-08-1901 r. Dębowa Góra
+
168
Barańska Wanda z d. Kantorek
*13-10-1925 r. Ziewaniczki
+27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/
169
Barańska Zofia z d. Druszcz
*~ 1920 r.
+29-11-1940 r. Bocheń
170
Barański Andrzej
*03-11-1908 r. Dębowa Góra
+07-12-1980 r. /Bąków Górny/
171
Barański Franciszek
*1916 r. Ostrów
+
172
Barański Franciszek
*20-02-1913 r. Dębowa Góra
+20-02-1913 r. Dębowa Góra
173
Barański Franciszek
*30-03-1907 r. Dębowa Góra
+14-08-1911 r. Dębowa Góra
174
Barański Tomasz
*13-08-1874 r. Dębowa Góra
+
175
Bartczak Ewa
*~ 1963 r.
+28-08-2020 r. /Głowno/
176
Bartczak Stanisław
*1936 r.
+05-04-2004 r. /Głowno/
177
Bartik Barbara z d. Kopania
+2015 r. /Kraków/
178
Bartik Stefan
+26-05-2014 r.
179
Bartosiewicz Andrzej
*1840 r.
+1916 r.
180
Bartosiewicz Franciszka z d. Rutkowska
*01-10-1871 r.
+04-02-1954 r.
181
Bartosiewicz Jan
*22-01-1898 r.
+17-08-1945 r.
182
Bartosiewicz Marianna
+
183
Bejda Józef
*19-03-1776 r. Świeryż
+07-11-1841 r. Świeryż
184
Bejda Magdalena z d. Drzewiecka
*~ 1786 r.
+29-12-1847 r. Świeryż
185
Bejda Tomasz
+
186
Bejda Urszula z d. Czarnota
*~ 1746 r.
+1796 r. Świeryż
187
Bergiel Franciszka z d. Bieńkowska
*20-08-1852 r. Łęki Kościelne
+15-07-1925 r. Łódź
188
Bergiel Józef
*07-03-1844 r. Wola Kałkowa
+
189
Bergiel Katarzyna z d. Kubiak
+29-08-1852 r. Oporówek
190
Bergiel Stanisław
+26-08-1852 r. Oporówek
191
Białas Antoni
*20-06-1819 r. Rząśno
+13-01-1896 r. Rząśno
192
Białas Błażej
+20-07-1819 r. Bąków Górny
193
Białas Elżbieta z d. Jakubowska
*28-10-1866 r. Dąbrowa
+08-12-1936 r. Rząśno
194
Białas Franciszka z d. Jaśniewska
*1855 r. Chruślin
+
195
Białas Ignacy
*28-07-1844 r. Rząśno
+20-10-1886 r. Rząśno
196
Białas Jan Stanisław
*16-04-1932 r. Rząśno
+17-02-1997 r. Warszawa
197
Białas Józefa z d. Wiercioch
*25-11-1905 r. Katarzynów
+29-06-1984 r. Warszawa /Łódź/
198
Białas Józefa z d. Wielemborek
+
199
Białas Konstanty
*10-03-1894 r. Rząśno
+20-11-1974 r. Łódź
200
Białas Marianna z d. Kutkowska
*08-11-1844 r. Rząśno
+05-04-1915 r. Rząśno
201
Białas Marianna z d. Pietrzak
*05-08-1811 r. Wiskienica
+
202
Białas Michał
+29-12-1830 r. Bąków Górny
203
Białas Paweł
*15-01-1867 r. Rząśno
+03-09-1948 r. Rząśno
204
Białas Paweł
+
205
Białas Stanisław
*07-08-1907 r. Bąków Dolny
+
206
Białas Stanisława z d. Wilk
*02-05-1912 r. Ziewanice
+
207
Białas Tadeusz
*18-09-1937 r.
+2018 r. Warszawa
208
Białecka Helena z d. Laczek
*1915 r.
+19-02-1949 r. /Gończyce/
209
Białecka Teresa
*1953 r.
+1953 r. Janinów /Łódź/
210
Białecki Marian
*1911 r.
+05-02-1978 r. /Gończyce/
211
Białek z d. Ruta
+
212
Białek
+
213
Białek Anna lub Helena
+
214
Białek Augustyn
*1873 r. Strzebieszew
+ /Domaniewice/
215
Białek Franciszek
+
216
Białek Helena
+
217
Białek Kazimiera
+
218
Białek Małgorzata z d. Pająk
*1901 r.
+12-03-1989 r. Strzebieszew /Domaniewice/
219
Białek Petronela z d. Kantorek
*1762 r. Skaratki
+26-08-1829 r. Reczyce
220
Białek Stefania z d. Ruta
+
221
Białek Wawrzyniec
+
222
Bielicka Zofia z d. Ochman
*17-08-1905 r. Katarzynów
+
223
Bielicki Mieczysław
+
224
Bieńkowska Bibianna z d. Ziarnicka
*30-11-1820 r. Łęki Kościelne
+06-04-1870 r. Łęki Kościelne
225
Bieńkowski Marcin
+
226
Biernacki Jan
*1941 r.
+28-04-2002 r. Głowno /Głowno/
227
Bińczak Anastazja z d. Kołaczek
*18-04-1911 r. Duplice Duże
+
228
Bińczak Antoni
*03-02-1854 r. Rząśno
+19-12-1857 r. Rząśno
229
Bińczak Bogdan
*27-11-1950 r.
+03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/
230
Bińczak Bolesław
*03-09-1913 r. Rząśno
+19-11-1916 r. Rząśno
231
Bińczak Bożenna Helena z d. Anieszewska
*26-04-1948 r. Szczecinek
+27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/
232
Bińczak Danuta
+
233
Bińczak Franciszek
*11-10-1911 r. Rząśno
+
234
Bińczak Franciszek
*18-08-1910 r. Rząśno
+
235
Bińczak Franciszek
*10-01-1910 r. Retki
+22-02-1910 r.
236
Bińczak Franciszek
*24-11-1892 r. Rząśno
+
237
Bińczak Franciszka
*28-11-1895 r. Rząśno
+
238
Bińczak Ignacy
*26-07-1813 r. Rząśno
+26-06-1873 r. Rząśno
239
Bińczak Jadwiga
*21-08-1903 r. Rząśno
+
240
Bińczak Jan
*25-01-1915 r.
+16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/
241
Bińczak Jan
*20-05-1903 r. Rząśno
+
242
Bińczak Jan
*23-05-1899 r. Rząśno
+13-01-1902 r. Rząśno
243
Bińczak Jan
*10-09-1885 r. Rząśno
+
244
Bińczak Jan
*22-10-1864 r. Rząśno
+22-07-1871 r. Rząśno
245
Bińczak Janina
*27-10-1908 r. Retki
+
246
Bińczak Józef
*18-02-1883 r. Rząśno
+
247
Bińczak Józef
+08-01-1848 r. Rząśno
248
Bińczak Józefa z d. Fabiańska
*13-04-1878 r. Mastki
+10-04-1910 r. Retki
249
Bińczak Józefa
*29-10-1866 r. Rząśno
+07-01-1875 r. Rząśno
250
Bińczak Julianna
*19-09-1898 r. Rząśno
+09-10-1899 r. Rząśno
251
Bińczak Karol
*03-03-1896 r. Rząśno
+
252
Bińczak Katarzyna z d. Kościelak
+
253
Bińczak Magdalena z d. Kamińska
+
254
Bińczak Małgorzata z d. Stanisławska
*21-09-1896 r. Wiskienica
+
255
Bińczak Marcin
+˂ 1812 r.
256
Bińczak Marian
*11-09-1955 r.
+20-12-2015 r. /Jastrzębie-Zdrój/
257
Bińczak Marianna z d. Remieniewicz
*05-08-1923 r.
+19-01-1987 r. /Rybnik/
258
Bińczak Marianna z d. Zaczek
*04-09-1888 r. Duplice Małe
+
259
Bińczak Marianna z d. Grzegory
*1883 r.
+
260
Bińczak Marianna z d. Skwarna
*1878 r. Niedzieliska
+
261
Bińczak Marianna
*14-07-1862 r. Rząśno
+
262
Bińczak Marianna
+14-10-1811 r. Rząśno
263
Bińczak Paweł
*12-01-1861 r. Rząśno
+
264
Bińczak Petronela z d. Jabłońska
*29-05-1862 r. Maurzyce
+17-12-1944 r. Rząśno
265
Bińczak Piotr
*10-03-1954 r.
+02-01-1993 r. Jastrzębie-Zdrój /Jastrzębie-Zdrój/
266
Bińczak Stanisław
*15-09-1918 r. Bąków Poduchowny
+1994 r.
267
Bińczak Stanisław
*04-12-1909 r. Rząśno
+
268
Bińczak Stanisław
*30-03-1869 r. Rząśno
+
269
Bińczak Tekla z d. Lisiewicz
+06-02-1826 r. Rząśno
270
Bińczak Urszula
*18-10-1900 r. Rząśno
+19-08-1906 r. Rząśno
271
Bińczak Wojciech
*31-03-1856 r. Rząśno
+22-01-1912 r. Bąków Górny
272
Bińczak Zofia
*28-11-1916 r. Marianka
+
273
Bińczak Zofia
*18-02-1906 r. Rząśno
+
274
Bińczak-Krawczyk Danuta z d. Bińczak
*06-01-1949 r.
+05-12-2012 r. Rybnik /Rybnik/
275
Błaszczyk
+
276
Błaszczyk z d. Ruta
+
277
Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk
*21-04-1814 r. Zduny
+01-04-1855 r. Zduny
278
Błaszczyk Franciszka z d. Sut
+
279
Błaszczyk Honorata z d. Tomaszewska
*18-06-1908 r. Łódź
+21-04-1963 r. Łódź
280
Błaszczyk Kazimierz
+
281
Błaszczyk Mikołaj
*01-09-1854 r. Zduny
+01-11-1854 r. Zduny
282
Błaszczyk Paweł
+
283
Błaszczyk Władysław
*07-05-1909 r. Łódź
+23-11-1964 r. Łódź
284
Błażejewska Agata z d. Drużka
*04-02-1859 r. Skaratki
+
285
Błażejewska Agnieszka z d. Wilk
+
286
Błażejewska Anastazja z d. Pawłowska
*~ 1902 r.
+07-07-1979 r. /Łódź/
287
Błażejewska Aniela
*29-07-1896 r. Jamno
+
288
Błażejewska Aniela
*1893 r. Skaratki
+1893 r. Skaratki
289
Błażejewska Anna
*26-05-1895 r. Jamno
+
290
Błażejewska Antonina z d. Fijołek
+09-03-1938 r. Lisiewice
291
Błażejewska Dorota z d. Grabowicz
*10-10-1828 r. Domaniewice
+1908 r.
292
Błażejewska Elżbieta z d. Salamon
*30-10-1889 r. Parma
+
293
Błażejewska Elżbieta
*1843 r. Guźnia
+
294
Błażejewska Franciszka z d. Nadolska
*1868 r. Wymysłów
+
295
Błażejewska Franciszka
*1842 r. Domaniewice
+1843 r. Domaniewice
296
Błażejewska Henryka
+
297
Błażejewska Jadwiga z d. Gołębiewska
+1855 r. Lisiewice
298
Błażejewska Józefa z d. Gajda
*1826 r. Guźnia
+17-05-1905 r. Jamno
299
Błażejewska Katarzyna
*31-01-1893 r. Jamno
+
300
Błażejewska Katarzyna
*1872 r. Jamno
+
301
Błażejewska Katarzyna
*1816 r. Guźnia
+
302
Błażejewska Katarzyna
+1878 r.
303
Błażejewska Kazimiera
*1913 r. Koziołki
+
304
Błażejewska Kunegunda z d. Wojda
*~ 1764 r.
+15-03-1814 r. Guźnia
305
Błażejewska Magdalena z d. Mielczarek
*~ 1796 r.
+05-09-1852 r. Bocheń
306
Błażejewska Małgorzata
*30-06-1906 r. Guźnia
+
307
Błażejewska Małgorzata z d. Przedmojska
+
308
Błażejewska Marcjanna
+
309
Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda
*1902 r. Guźnia
+24-02-1995 r. /Chruślin/
310
Błażejewska Marianna
*1890 r. Domaniewice
+04-04-1892 r. Łowicz
311
Błażejewska Marianna
*20-05-1886 r. Guźnia
+
312
Błażejewska Marianna z d. Woźniak
*26-08-1876 r. Rząśno
+
313
Błażejewska Marianna z d. Walak
*~ 1863 r.
+27-11-1892 r. Ziewanice
314
Błażejewska Marianna z d. Golis
*29-04-1862 r. Mastki
+26-02-1920 r. Lisiewice
315
Błażejewska Marianna
*29-08-1851 r. Domaniewice
+
316
Błażejewska Marianna z d. Kuśmierek
*23-03-1822 r. Domaniewice
+05-08-1855 r. Domaniewice
317
Błażejewska Marianna
*1810 r. Guźnia
+
318
Błażejewska Marianna z d. Solińska
*~ 1787 r.
+23-10-1867 r. Trąby
319
Błażejewska Marianna z d. Dobrzyńska
+
320
Błażejewska Marianna z d. Kłyzna
+17-09-1883 r. Guźnia
321
Błażejewska Marianna z d. Ciesielska
+07-09-1903 r. Guźnia
322
Błażejewska Marianna z d. Klimczak
+
323
Błażejewska Michalina
*1897 r. Kuźmy
+
324
Błażejewska Rozalia
*1808 r.
+
325
Błażejewska Sabina
+
326
Błażejewska Tekla z d. Kucharek
+
327
Błażejewska Teresa z d. Warda
*~ 1788 r.
+1808 r.
328
Błażejewska Wiktoria
*1838 r. Guźnia
+
329
Błażejewska Zofia z d. Kalinowska
+
330
Błażejewski Aleksander
*1895 r. Skaratki
+
331
Błażejewski Andrzej
*13-10-1897 r. Jamno
+
332
Błażejewski Andrzej
*1885 r. Domaniewice
+
333
Błażejewski Andrzej
*18-11-1877 r. Guźnia
+
334
Błażejewski Antoni
*10-02-1901 r. Guźnia
+21-03-1901 r. Guźnia
335
Błażejewski Antoni
*01-07-1866 r. Domaniewice
+
336
Błażejewski Benedykt Cyprian
*22-09-1932 r. Łowicz
+31-08-1998 r. Łódź /Łódź/
337
Błażejewski Franciszek
*04-06-1902 r. Guźnia
+
338
Błażejewski Franciszek
*1892 r. Domaniewice
+
339
Błażejewski Franciszek
*1892 r. Domaniewice
+
340
Błażejewski Franciszek
*1886 r. Jamno
+
341
Błażejewski Franciszek
*10-09-1856 r. Domaniewice
+20-03-1858 r. Domaniewice
342
Błażejewski Grzegorz
*14-03-1861 r. Domaniewice
+
343
Błażejewski Grzegorz
*06-03-1854 r. Grudze
+08-07-1855 r. Domaniewice
344
Błażejewski Jakub
*18-07-1844 r. Domaniewice
+
345
Błażejewski Jan
*07-10-1914 r. Wygoda
+30-06-1915 r. Lisiewice
346
Błażejewski Jan
*1910 r. Nagawki
+
347
Błażejewski Jan
*20-12-1908 r. Guźnia
+
348
Błażejewski Jan
*1905 r. Popówek
+
349
Błażejewski Jan
*1905 r.
+
350
Błażejewski Jan
*17-12-1863 r. Domaniewice
+
351
Błażejewski Jan
*1853 r. Guźnia
+1860 r. Guźnia
352
Błażejewski Jan
*13-01-1847 r. Domaniewice
+
353
Błażejewski Jan
*23-06-1845 r. Domaniewice
+
354
Błażejewski Jan
*22-12-1822 r. Guźnia
+19-03-1836 r. Bocheń
355
Błażejewski Jan
*~ 1788 r.
+
356
Błażejewski Józef
*1900 r. Kołacinek
+
357
Błażejewski Józef
*1894 r. Skaratki
+
358
Błażejewski Józef
*~ 1876 r.
+02-02-1877 r. Guźnia
359
Błażejewski Józef
*02-11-1858 r. Domaniewice
+03-04-1919 r. Lisiewice
360
Błażejewski Józef
*~ 1738 r.
+09-01-1828 r. Bocheń
361
Błażejewski Józef
+
362
Błażejewski Konstanty
*1887 r. Domaniewice
+
363
Błażejewski Ludwik
*1825 r. Guźnia
+20-07-1903 r. Jamno
364
Błażejewski Maciej
*1887 r. Domaniewice
+21-07-1892 r. Łowicz
365
Błażejewski Marcin
*02-11-1850 r. Grudze
+26-11-1852 r. Grudze
366
Błażejewski Marteusz
*05-09-1888 r. Guźnia
+
367
Błażejewski Piotr
*27-07-1848 r. Grudze
+
368
Błażejewski Stanisław
*08-09-1904 r. Guźnia
+
369
Błażejewski Stanisław
*05-03-1899 r. Jamno
+
370
Błażejewski Stanisław
*1899 r. Domaniewice
+10-01-1977 r. /Łódź/
371
Błażejewski Stanisław
*1891 r.
+18-03-1972 r.
372
Błażejewski Stanisław
*14-11-1889 r. Guźnia
+
373
Błażejewski Szczepan
*03-12-1820 r. Guźnia
+1889 r.
374
Błażejewski Teofil
*1890 r.
+
375
Błażejewski Tomasz
*1894 r. Domaniewice
+1900 r. Domaniewice
376
Błażejewski Tomasz
*1866 r. Jamno
+
377
Błażejewski Wacław
*1936 r.
+2009 r.
378
Błażejewski Walenty
*09-02-1849 r. Domaniewice
+21-09-1850 r. Domaniewice
379
Błażejewski Walenty
*1818 r.
+04-01-1884 r. Guźnia
380
Błażejewski Wawrzyniec
*1848 r. Guźnia
+17-06-1891 r. Guźnia
381
Błażejewski Wincenty
*1801 r. Guźnia
+18-09-1852 r. Bocheń
382
Błażejewski Władysław
*12-02-1911 r. Guźnia
+
383
Błażejewski Władysław
*1905 r. Wiesiołów
+
384
Błażejewski Wojciech
*23-03-1894 r. Jamno
+
385
Błażejewski Wojciech
*~ 1860 r.
+18-06-1862 r. Domaniewice
386
Bogdańska Małgorzata z d. Kolis
*1904 r. Chlebów
+
387
Bogdańska Małgorzata z d. Ociela
*1880 r. Rogóźno
+1932 r. Pszczonów
388
Bogdański Franciszek
+
389
Bogdański Stanisław
+
390
Bogusławska Stanisława Wiktoria z d. Staworzyńska
*23-12-1910 r. Warszawa
+14-01-1986 r. /Warszawa/
391
Bogusławski Franciszek Wojciech
*1903 r. Warszawa
+31-12-1978 r. /Warszawa/
392
Bogusz Andrzej
+
393
Bogusz Danuta
*1948 r.
+22-12-2019 r.
394
Bogusz Eleonora
*18-02-1865 r. Maurzyce
+
395
Bogusz Franciszka z d. Rybus
*11-03-1846 r. Świące
+05-08-1899 r. Łaźniki
396
Bogusz Jan
+
397
Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk
*~ 1808 r.
+
398
Bogusz Marianna z d. Blus
+
399
Bogusz Mateusz
+
400
Bogusz Piotr
+
401
Bogusz Stanisław
*1943 r.
+20-06-2011 r. /Łowicz/
402
Bohm Stan
+
403
Bolimowska Marcjanna z d. Kazimierska
*20-09-1869 r. Mystkowice
+
404
Bolimowski Andrzej
+
405
Bończak Aleksandra z d. Kazimierska
*20-04-1922 r. Lisiewice
+1990 r.
406
Bończak Stanisław
*06-10-1919 r.
+~ 1996 r.
407
Bończak Teresa z d. Stabla
*1951 r.
+1989 r.
408
Borkowski Adam
*19-12-1935 r.
+09-02-2011 r.
409
Borowiak Grażyna
+
410
Borowiak Regina z d. Gołębiewska
*08-05-1923 r.
+11-01-2000 r.
411
Borowiak Stanisław
+14-03-1990 r.
412
Borowska Honorata z d. Gajda
*05-01-1902 r. Guźnia
+
413
Borowski Jan
*~ 1928 r.
+1932 r. Pszczonów
414
Borowski Józef
+
415
Boruszewska Wiktoria z d. Kotwasińska
+
416
Boruszewski Jan
+
417
Broczkowski Stanisław
*02-02-1924 r.
+1971 r.
418
Broniarz Ireneusz
*02-01-1928 r.
+02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/
419
Broniarz Janina z d. Kantorek
*28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka
+21-10-2015 r. Skierniewice
420
Bródka Barbara z d. Ociela
*06-12-1823 r. Rogóźno
+17-09-1852 r. Skaratki
421
Bródka Ignacy
*1852 r. Skaratki
+
422
Bródka Jan
*06-12-1913 r. Skaratki
+06-02-1980 r. Łowicz
423
Bródka Józef
*11-08-1881 r.
+10-04-1958 r.
424
Bródka Katarzyna z d. Kantorek
*08-08-1859 r. Skaratki
+
425
Bródka Marianna
*25-01-1918 r. Skaratki
+
426
Bródka Marianna z d. Kantorek
*1892 r. Skaratki
+13-01-1986 r. Krępa
427
Bródka Mikołaj
*1822 r. Rogóźno
+09-08-1903 r. Skaratki
428
Bródka Piotr
*1914 r. Rogóźno
+07-10-1986 r. Rogóźno
429
Bródka Stanisława
*1919 r. Skaratki
+
430
Bródka Wacław
*1912 r. Skaratki
+1915 r. Skaratki
431
Brudka Aniela
*1906 r. Rogóźno
+28-05-1998 r. Łowicz
432
Brudka Jan
*1902 r. Rogóźno
+13-10-1962 r. Rogóźno
433
Brudka Józef
*1900 r. Rogóźno
+1905 r.
434
Brudka Marianna
*1910 r.
+
435
Brudka Stanisław
*1907 r. Rogóźno
+1908 r.
436
Brudka Walenty
*1872 r. Rogóźno
+
437
Brudka Wiktoria z d. Zagajewska
*1878 r. Skaratki
+
438
Brutkowski Jacek
+
439
Bryk Helena z d. Karcz
*1905 r. Skaratki
+11-02-1940 r. Chruślin
440
Bryk Józef
+
441
Brzozowska Józefa z d. Cieślak
*~ 1824 r.
+22-11-1859 r. Orątki
442
Brzozowska Magdalena z d. Czubka
+22-02-1870 r. Zarębów
443
Brzozowski Jan
+02-11-1853 r. Zarębów
444
Brzozowski Michał
*25-09-1823 r. Grzybów
+16-01-1899 r. Budzyń
445
Brzózka Tomasz
+
446
Brzózka Wiktoria
+
447
Budzałek Józef
+
448
Budzałek Marianna z d. Wiesiołek
*22-03-1872 r. Bocheń
+1929 r. Kuczków
449
Budziałek Helena z d. Pawlata
*28-08-1913 r. Lisiewice
+23-05-1950 r. Sapy
450
Budziałek Jakub
+
451
Burzykowska Natalia z d. Urbanek
*01-05-1912 r. Jamno
+10-03-1992 r. Janinów
452
Burzykowski
+
453
Burzyńska Aniela z d. Majewska
*1907 r. Skaratki
+31-10-1968 r. Skaratki /Domaniewice/
454
Burzyńska Anna
*1908 r. Skaratki
+
455
Burzyńska Józefa z d. Knera
*1895 r. Skaratki
+1977 r. Skaratki
456
Burzyńska Katarzyna
*1910 r. Skaratki
+
457
Burzyńska Katarzyna z d. Drużka
*1904 r. Skaratki
+30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno
458
Burzyńska Lucyna z d. Kucińska
*08-01-1931 r. Skaratki
+22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/
459
Burzyńska Małgorzata z d. Dróżka
*1883 r. Skaratki
+20-02-1920 r. Skaratki
460
Burzyńska Małgorzata
+
461
Burzyńska Prakseda Marcjanna z d. Sołtyszewska
*25-05-1914 r. Bocheń
+
462
Burzyński
+
463
Burzyński Franciszek
+
464
Burzyński Jan
*29-03-1956 r. Skaratki
+08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/
465
Burzyński Jan
*1899 r. Skaratki
+31-03-1940 r. Chruślin /Domaniewice/
466
Burzyński Jan
*1874 r. Skaratki
+
467
Burzyński Mieczysław
+
468
Burzyński Stefan
*12-01-1928 r. Skaratki
+20-11-2002 r. Skaratki /Domaniewice/
469
Burzyński Wacław
*1919 r. Skaratki
+
470
Burzyński Wacław
*18-02-1912 r. Bocheń
+
471
Burzyński Wincenty
+
472
Burzyński Wojciech
*1907 r. Skaratki
+1907 r. Skaratki
473
Burzyński Wojciech
*19-04-1879 r. Bocheń
+1912 r. Nadolna
474
Cegielska Katarzyna z d. Staworzyńska
*~ 1799 r.
+
475
Cegielska Marianna
*1830 r. Ławy
+
476
Cegielska Rozalia z d. Gronek
+
477
Cegielska Zofia
*1880 r.
+1880 r.
478
Cegielski Andrzej
+
479
Cegielski Antoni
*1828 r. Ławy
+
480
Cegielski Jan
*1882 r.
+17-04-1940 r.
481
Cegielski Jan Nepomucen
*1837 r. Błogocice
+27-06-1841 r. Przemyków
482
Cegielski Michał
*1831 r. Ławy
+
483
Celesta Agnieszka z d. Szymajda
+1803 r.
484
Celesta Mateusz
*~ 1732 r.
+22-09-1812 r. Czatolin
485
Chabło Ewa z d. Kaznowska
*1863 r. Zimna Wódka
+
486
Chabło Franciszek
*1897 r. Zimna Wódka
+
487
Chabło Franciszek
+
488
Chabło Helena
*1892 r. Zimna Wódka
+
489
Chabło Maria
*1890 r. Zimna Wódka
+
490
Chabło Michał
*1894 r. Zimna Wódka
+
491
Chabło Wiktoria
*1899 r. Zimna Wódka
+
492
Chabło Zofia
*1888 r. Zimna Wódka
+
493
Chlebna Marianna z d. Jabłońska
*26-06-1831 r. Maurzyce
+25-08-1912 r. Maurzyce
494
Chlebny Józef
+
495
Cholewiński Leon
*19-03-1911 r. Grodzisko
+20-04-1989 r. Łódź /Łódź/
496
Chromińska Anna z d. Olczyk
*26-07-1890 r. Zygmuntów
+
497
Chromiński Polikarp
*15-02-1882 r. Rewica
+
498
Chruzimska Regina z d. Kantorek
*1916 r. Strugienice
+
499
Chruzimski Jan
*~ 1920 r.
+
500
Ciesielska Jadwiga z d. Sołtyszewska
*18-04-1903 r. Bocheń
+
501
Ciesielska Józefa z d. Urbanek
*17-09-1903 r. Jamno
+
502
Ciesielski
+
503
Ciesielski Stanisław
+
504
Ciesielski Teofil
+
505
Cieślak
*15-06-1918 r. Jackowice Prymasowskie
+15-06-1918 r. Jackowice Prymasowskie
506
Cieślak Aniela
*29-09-1906 r. Jackowice
+
507
Cieślak Antoni
*1894 r. Ponętów Górny
+
508
Cieślak Franciszek
*06-03-1909 r. Jackowice
+
509
Cieślak Jadwiga
*1869 r.
+
510
Cieślak Jakub
+
511
Cieślak Jan
*05-03-1913 r. Jackowice
+
512
Cieślak Jan
*1884 r.
+
513
Cieślak Józef
*22-05-1919 r. Jackowice Prymasowskie
+
514
Cieślak Józefa z d. Gasik
*15-03-1884 r. Jackowice
+
515
Cieślak Józefa
*1880 r.
+
516
Cieślak Katarzyna z d. Mamońska
*1851 r.
+
517
Cieślak Katarzyna z d. Michalak
+28-05-1832 r. Skrzeszewy
518
Cieślak Marianna
*06-07-1911 r. Jackowice
+15-01-1912 r. Jackowice
519
Cieślak Marianna
*17-08-1904 r. Jackowice
+08-10-1906 r. Jackowice
520
Cieślak Marianna
*1890 r. Dzierzbice
+
521
Cieślak Marianna
*1882 r.
+
522
Cieślak Michalina
*1874 r.
+
523
Cieślak Piotr
*31-01-1878 r. Jackowice
+04-02-1919 r. Jackowice Prymasowskie
524
Cieślak Piotr
*1877 r.
+
525
Cieślak Stanisław
*29-10-1915 r. Jackowice Prymasowskie
+
526
Cieślak Stanisław
*1872 r. Krzykosy
+11-06-1873 r. Krzykosy
527
Cieślak Stanisław
+
528
Cieślak Stanisława z d. Cieślak
*14-04-1887 r. Ponętów Górny
+
529
Cieślik Jan
+
530
Cieślik Kunegunda z d. Kubis
+
531
Ciężka Genowefa z d. Sujkowska
+2003 r.
532
Ciężki Jan
+
533
Cioch Kazimiera Maria z d. Wiesiołek
*30-05-1957 r.
+14-11-2015 r. /Piła/
534
Ciszek Waldemar
*07-05-1949 r. Sarbice
+
535
Cłapińska Aniela z d. Ufa
*15-11-1908 r. Wygoda
+07-10-1998 r. Wygoda
536
Cłapińska Halina z d. Pawluk
*20-07-1936 r.
+16-08-1996 r. Szczecin
537
Cłapińska Janina z d. Duda
*1942 r.
+2002 r.
538
Cłapińska Wiesława
*13-10-1934 r.
+15-08-2018 r. /Szczecin/
539
Cłapiński Antoni
*27-10-1902 r.
+18-09-1973 r.
540
Cłapiński Henryk
*13-08-1929 r.
+01-07-1987 r. Szczecin /Szczecin/
541
Cłapiński Józef
*19-03-1934 r.
+23-02-2014 r. /Szczecin/
542
Cłapiński Wiesław
*11-1938 r.
+03-08-2018 r. Wygoda
543
Cłapiński Zbigniew
*29-01-1960 r.
+01-02-1999 r. Szczecin /Szczecin/
544
Cugowska Katarzyna
*26-10-1834 r. Winiary
+06-05-1838 r. Winiary
545
Cugowska Krystyna Józefa
*28-02-1837 r. Winiary
+07-09-1837 r. Winiary
546
Cugowska Marianna
*14-06-1830 r. Winiary
+09-07-1837 r. Winiary
547
Cugowska Marianna Julianna
*12-01-1843 r. Winiary
+02-03-1844 r. Winiary
548
Cugowska Tekla z d. Staworzyńska
*~ 1805 r.
+
549
Cugowski Antoni Stanisław
*24-04-1828 r. Nowy Korczyn
+
550
Cugowski Franciszek Michał
*11-09-1832 r. Winiary
+
551
Cugowski Jakub
*16-07-1838 r. Winiary
+
552
Cugowski Józefat
+
553
Czarnecka Małgorzata z d. Kantorek
*06-07-1826 r. Skaratki
+15-05-1856 r. Skaratki
554
Czarnecka Marianna z d. Knera
*22-05-1857 r. Skaratki
+1904 r. Skaratki
555
Czarnecki Jan
*16-06-1848 r. Skaratki
+
556
Czarnecki Tomasz
*13-12-1853 r. Skaratki
+
557
Czarnecki Walenty
*05-09-1824 r. Skaratki
+
558
Czechowska Józefa z d. Tomala
+
559
Czechowska Rozalia
*05-11-1899 r. Jackowice
+
560
Czechowski Walenty
+
561
Czekaj Aniela z d. Rucińska
*11-11-1930 r.
+17-11-2011 r.
562
Czekaj Eugeniusz
+
563
Czerwińska Rozalia
*1860 r. Jeziorko
+
564
Czerwiński Bartłomiej
+
565
Czerwonka Marian
*12-02-1950 r.
+07-09-1992 r. Szczecin
566
Czuba Agnieszka
*1883 r. Skaratki
+1883 r. Skaratki
567
Czuba Franciszek
*1881 r. Skaratki
+
568
Czuba Franciszek
*28-03-1819 r. Skaratki
+1871 r.
569
Czuba Franciszka
*1882 r. Skaratki
+
570
Czuba Franciszka
*04-11-1863 r. Skaratki
+22-12-1865 r. Skaratki
571
Czuba Helena
*1894 r. Skaratki
+
572
Czuba Ignacy
*28-07-1858 r. Skaratki
+
573
Czuba Jakub
*30-07-1853 r. Skaratki
+
574
Czuba Jan
*1899 r. Skaratki
+
575
Czuba Jan
*1886 r. Skaratki
+
576
Czuba Kacper
*1889 r. Skaratki
+1892 r. Skaratki
577
Czuba Katarzyna
*03-11-1860 r.
+1874 r.
578
Czuba Leon
*1895 r. Skaratki
+
579
Czuba Małgorzata
*1902 r. Skaratki
+
580
Czuba Marcin
*1885 r. Skaratki
+29-11-1951 r. Głowno
581
Czuba Marianna
*1891 r. Skaratki
+1891 r. Skaratki
582
Czuba Marianna z d. Kantorek
*22-01-1824 r. Skaratki
+
583
Czuba Marianna z d. Wajszczyk
+
584
Czuba Paweł
*1884 r. Skaratki
+1885 r. Skaratki
585
Czuba Piotr
*1892 r. Skaratki
+
586
Czuba Rafał
*23-10-1850 r. Skaratki
+03-09-1852 r. Skaratki
587
Czuba Rozalia z d. Graszka
+
588
Czuba Stanisław
*1889 r. Skaratki
+1892 r. Skaratki
589
Czuba Stefan
*1897 r. Skaratki
+
590
Czuba Sylwester
*1887 r. Skaratki
+1893 r. Skaratki
591
Czubak Andrzej Paweł
*1958 r.
+25-11-2017 r. /Głowno/
592
Czubak Antoni
+25-12-1928 r. Ziewanice /Stary Waliszew/
593
Czubak Franciszka z d. Maślarz
*~ 1798 r.
+16-08-1831 r. Złaków Borowy
594
Czubak Jan
*~ 1851 r.
+
595
Czubak Jan
*1818 r.
+10-05-1852 r. Ponętów Górny
596
Czubak Katarzyna
*1840 r.
+16-09-1854 r. Ponętów Górny
597
Czubak Lucyna z d. Michalak
*~ 1930 r.
+11-02-2023 r. /Głowno/
598
Czubak Marianna z d. Bogusiewicz
+
599
Czubak Mateusz
+
600
Czubak Piotr
*~ 1777 r.
+13-06-1834 r. Złaków Borowy
601
Czubak Sławomir
*1956 r.
+1999 r.
602
Czubak Tekla z d. Mamońska
*1822 r.
+08-05-1856 r. Ponętów Górny
603
Czubak Tekla z d. Kołodziejczak
+
604
Czubak Walenty
*1884 r. Olszówka
+
605
Czubak Władysław
*~ 1928 r.
+29-02-2012 r. /Głowno/
606
Czubakowski Ignacy
*1879 r. Olszówka
+1880 r. Umień
607
Czubasiewicz Stanisława z d. Wojas
+
608
Czubatka Agnieszka z d. Gajda
*06-10-1871 r. Guźnia
+1908 r. Seligów
609
Czubatka Elżbieta z d. Kowalska
*1894 r.
+26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
610
Czubatka Jan
*1894 r. Seligów
+31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
611
Czubatka Janina
+
612
Czubatka Józef
*1899 r. Seligów
+
613
Czubatka Józefa z d. Szkoda
+
614
Czubatka Julian
*1904 r. Seligów
+1921 r. Seligów
615
Czubatka Kazimierz
+
616
Czubatka Marianna
*1897 r. Seligów
+1898 r. Seligów
617
Czubatka Marianna
+
618
Czubatka Piotr
*1867 r. Łyszkowice
+
619
Czubatka Stanisław
*02-12-1921 r. Kobryń
+03-08-1987 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
620
Ćwirko-Godycki Zbigniew
*1959 r.
+2010 r.
621
Dałek Jacek
+
622
Dałek Lucjan
+
623
Dałek Marcjanna z d. Wilk
*1895 r. Skaratki
+
624
Dałek Stanisław
*23-01-1904 r. Bąków Górny
+1968 r.
625
Dałek Weronika z d. Kaźmierska
*07-07-1909 r. Księże Górki
+1997 r. Łyszkowice
626
Dałek Wojciech
+
627
Daniek Marianna z d. Lis
+
628
Dańczak Bronisław
+
629
Dańczak Marianna z d. Wiesiołek
*1926 r.
+
630
Dejak z d. Szkup
+
631
Dejak
+
632
Deka Aniela
*05-04-1890 r. Bocheń
+
633
Deka Ewa
*24-12-1894 r. Bocheń
+06-03-1895 r. Bocheń
634
Deka Franciszka
*07-03-1857 r. Bocheń
+18-08-1857 r.
635
Deka Jadwiga z d. Kazimierska
*01-10-1829 r. Bocheń
+22-08-1860 r.
636
Deka Jan
*01-05-1884 r. Bocheń
+
637
Deka Jan
*05-08-1858 r. Bocheń
+22-06-1864 r.
638
Deka Józef
*19-09-1896 r. Bocheń
+08-01-1898 r. Bocheń
639
Deka Józef
*08-01-1856 r. Bocheń
+
640
Deka Julianna
*17-02-1904 r. Bocheń
+
641
Deka Katarzyna
*04-02-1886 r. Bocheń
+24-06-1890 r. Bocheń
642
Deka Marcjanna
*24-12-1894 r. Bocheń
+01-01-1898 r. Bocheń
643
Deka Marianna
*23-08-1892 r. Bocheń
+03-01-1898 r. Bocheń
644
Deka Marianna z d. Misiak
*1861 r. Bocheń
+
645
Deka Stanisław
*26-04-1834 r. Bocheń
+
646
Deka Teofila
*10-12-1898 r. Bocheń
+13-12-1898 r. Bocheń
647
Deka Tomasz
*01-12-1853 r. Bocheń
+
648
Deka Wojciech
*28-02-1860 r. Bocheń
+30-09-1882 r.
649
Deka Zofia
*13-05-1901 r. Bocheń
+
650
Dębiński Jerzy Edward
*01-03-1927 r. Otwock
+09-08-1970 r. /Warszawa/
651
Dobijańska Balbina
*1910 r.
+28-03-1911 r. Dąbkowice
652
Dobijańska Józefa
*05-05-1912 r. Dąbkowice
+
653
Dobijańska Marianna z d. Kazimierska
*1877 r. Bocheń
+
654
Dobijańska Rozalia
*1908 r.
+
655
Dobijański Jan
*1915 r.
+1916 r. Dąbkowice
656
Dobijański Paweł
*20-06-1879 r. Dąbkowice
+
657
Dobrowolska Stanisława z d. Kwaśniewska
*1892 r.
+1962 r. /Warszawa/
658
Dobrowolski Andrzej
*1888 r.
+21-07-1960 r. /Warszawa/
659
Domalążek Agata z d. Marszałek
+
660
Domalążek Bartłomiej
*~ 1740 r.
+02-05-1790 r. Kowalewice
661
Domalążek Błażej
+
662
Domalążek Katarzyna
+
663
Domańska Agata
*~ 1769 r.
+
664
Domańska Cecylia
*1911 r.
+23-09-1992 r.
665
Domańska Józefa
*1916 r. Rogóźno
+
666
Domańska Małgorzata z d. Parys
+ /Domaniewice/
667
Domańska Marianna
*1901 r. Rogóźno
+
668
Domański Ignacy
+20-10-1920 r.
669
Domański Jan
*1913 r. Rogóźno
+2006 r.
670
Domański Jan
*1908 r. Rogóźno
+1908 r. Rogóźno
671
Domański Józef
*1913 r. Krępa
+
672
Domański Maciej
*01-06-1906 r. Rogóźno
+10-05-1996 r.
673
Domański Stanisław
*1904 r. Rogóźno
+07-10-1985 r. /Domaniewice/
674
Domański Tomasz
+08-07-1919 r. Krępa
675
Domański Wojciech
*1899 r. Rogóźno
+
676
Dombrowska Marianna z d. Gajda
*22-10-1868 r. Guźnia
+17-01-1962 r. Guźnia
677
Dombrowski Tomasz
+
678
Domińczak Andrzej
*11-04-1902 r. Dąbkowice
+03-03-1905 r. Dąbkowice
679
Domińczak Andrzej
*1871 r. Pilaszków
+16-11-1918 r. Dąbkowice
680
Domińczak Balbina z d. Imiołek
+
681
Domińczak Franciszka
*09-02-1914 r. Dąbkowice
+
682
Domińczak Jan
*23-12-1905 r. Dąbkowice
+
683
Domińczak Karol
*1882 r. Pilaszków
+
684
Domińczak Katarzyna z d. Russek
*26-04-1885 r. Jamno
+22-07-1914 r. Pilaszków
685
Domińczak Wiktoria z d. Parys
+
686
Doroba Agnieszka z d. Małecka
*~ 1788 r.
+04-05-1844 r.
687
Doroba Anna
*10-06-1861 r. Reczyce
+
688
Doroba Antoni
*05-06-1861 r. Reczyce
+
689
Doroba Franciszek
+
690
Doroba Izydor
+
691
Doroba Marianna
*1869 r. Reczyce
+
692
Drabik Agnieszka z d. Kuśmierek
+
693
Draguła
+
694
Draguła Maria z d. Baranowska
*30-01-1908 r.
+15-12-1989 r. /Wrocław/
695
Dratwa Aleksy
+
696
Dratwa Franciszka z d. Grocholewicz
*03-03-1897 r. Klewków
+ /Stary Waliszew/
697
Dratwa Franciszka z d. Wielec
*1897 r. Skaratki
+31-03-1988 r. Strzebieszew
698
Dratwa Janina z d. Kantorek
+01-01-2021 r. Domaniewice
699
Dratwa Kazimierz
*~ 1942 r.
+29-07-2008 r. /Domaniewice/
700
Dratwa Stanisława
*1919 r. Strzebieszew
+
701
Drozd Franciszka z d. Wiesiołek
+
702
Drozd Janina
*16-12-1900 r. Bocheń
+19-05-1986 r. Łowicz
703
Drozd Marianna z d. Skonieczna
*21-03-1849 r. Lisiewice
+03-02-1891 r. Chruślin
704
Drozd Marianna z d. Jaros
+
705
Drozd Mateusz
+
706
Drozd Mikołaj Piotr
*09-09-1872 r. Bocheń
+12-02-1941 r. Guźnia
707
Drozd Roch
+
708
Drozd Walenty
*29-01-1868 r. Bocheń
+31-03-1868 r. Bocheń
709
Dróżka Agnieszka z d. Pel
*02-12-1854 r. Skaratki
+
710
Dróżka Józef
*1889 r. Skaratki
+
711
Dróżka Marcjanna z d. Szymczak
+
712
Druszcz
*16-03-1913 r.
+16-03-1913 r. Bocheń
713
Druszcz Jan
*02-02-1911 r. Bocheń
+
714
Druszcz Marcjanna z d. Górczyńska
*26-05-1887 r. Bocheń
+
715
Druszcz Stanisław
*1922 r. Bocheń
+
716
Druszcz Stanisław
*1908 r. Bocheń
+02-05-1915 r. Bocheń
717
Druszcz Stanisława z d. Kozieł
*06-10-1911 r. Strugienice
+
718
Druszcz Władysław
*1914 r. Bocheń
+06-01-1938 r. Bocheń
719
Druszcz Wojciech
*1876 r. Bocheń
+
720
Drużka
+
721
Drużka Aniela z d. Wilk
*1899 r. Skaratki
+
722
Drużka Antoni
*1902 r. Skaratki
+
723
Drużka Elżbieta
*1895 r. Skaratki
+1897 r. Skaratki
724
Drużka Jan
*1884 r. Stroniewice
+
725
Drużka Jan
*1873 r. Skaratki
+1939 r.
726
Drużka Jan
*12-11-1859 r. Skaratki
+
727
Drużka Józef
*16-02-1903 r. Dąbkowice
+
728
Drużka Józef
*1899 r. Skaratki
+
729
Drużka Kacper
+
730
Drużka Kacper
+
731
Drużka Katarzyna z d. Pająk
*1881 r.
+1967 r.
732
Drużka Leon
*1892 r. Skaratki
+
733
Drużka Małgorzata
*1885 r. Skaratki
+
734
Drużka Marianna z d. Kantorek
*1903 r. Skaratki
+18-01-1986 r. Skaratki pod Las
735
Drużka Marianna z d. Kantorek
*22-06-1866 r. Skaratki
+
736
Drużka Prakseda z d. Sałuda
+
737
Drużka Stanisława z d. Kowalska
+2005 r.
738
Drużka Szczepan
*1888 r. Skaratki
+
739
Drużka Wiktoria
*1891 r. Skaratki
+1891 r. Skaratki
740
Drużny Franciszek
+
741
Drużny Julia z d. Liberska
*09-02-1914 r. Trąby
+
742
Duda Alina
*1935 r.
+1935 r.
743
Duda Franciszek
*1912 r. Dąbkowice
+
744
Duda Franciszka z d. Sianoszek
*22-01-1914 r. Wygoda
+15-10-1987 r. Wygoda
745
Duda Jan
*21-03-1908 r. Dąbkowice
+23-12-1987 r. Łowicz
746
Duda Katarzyna z d. Kantorek
*23-11-1887 r. Dąbkowice
+
747
Duda Roman
+
748
Duda Stanisław
*1939 r.
+1941 r.
749
Dudek
+
750
Dudek Franciszka z d. Sujkowska
*1913 r. Dąbkowice
+04-06-1998 r. Świeryż
751
Dudek Małgorzata
+
752
Dudek Marianna z d. Kazimierska
*29-01-1891 r. Bocheń
+
753
Dudek Marianna
+
754
Dudek Mieczysław
+
755
Dudek Paweł
*1887 r.
+
756
Dudek Władysław
+
757
Dudek Wojciech
+˂ 1821 r.
758
Dudzińska Leokadia Stanisława z d. Staworzyńska
*01-07-1913 r. Warszawa
+23-03-1965 r. /Warszawa/
759
Dudziński Jan
*06-04-1906 r.
+15-03-1945 r. Mauthausen /Warszawa/
760
Durka Maria z d. Cłapińska
*1932 r.
+04-2013 r.
761
Dworzańska Katarzyna
*07-11-1835 r. Jackowice
+
762
Dworzańska Małgorzata
*08-06-1842 r. Jackowice
+01-12-1843 r. Jackowice
763
Dworzańska Rozalia z d. Mikołajczyk
*~ 1814 r.
+13-09-1846 r. Jackowice
764
Dworzańska Salomea
*25-12-1833 r. Jackowice
+15-02-1836 r. Jackowice
765
Dworzańska Zofia
*11-05-1837 r. Jackowice
+
766
Dworzański Jan
*09-07-1809 r. Jackowice Pijarskie
+
767
Dworzański Jędrzej
*01-12-1839 r. Jackowice
+19-04-1842 r. Jackowice
768
Dworzański Władysław
*23-06-1844 r. Jackowice
+11-10-1846 r. Jackowice
769
Działak
+25-05-1914 r. Albinów
770
Działak Franciszek
*~ 1871 r.
+
771
Działak Marianna z d. Włostek
*1892 r. Domaniewice
+
772
Dziedziela Helena
*1912 r. Skaratki
+23-06-2006 r.
773
Dziedziela Helena
*1905 r. Skaratki
+1908 r. Skaratki
774
Dziedziela Jan
*1899 r. Skaratki
+
775
Dziedziela Józef
+
776
Dziedziela Józefa
+1996 r. /Domaniewice/
777
Dziedziela Marianna z d. Adach
*1880 r. Skaratki
+
778
Dziedziela Stanisław
*1910 r.
+
779
Dziedziela Władysław
*1900 r. Skaratki
+24-12-1982 r. Skaratki pod Las
780
Dzięgielewska Teresa
+
781
Dzięgielewski Grzegorz
+
782
Dzik
+
783
Dzik Marianna z d. Górczyńska
*08-05-1897 r. Dąbkowice
+25-11-1963 r. Łowicz
784
Dziuda Franciszek
+21-02-1898 r.
785
Dziuda Jan
+
786
Dziuda Józefa z d. Pawłowicz
*1886 r. Strzebieszew
+
787
Eksztajn Aleksander
*19-09-1884 r. Głowno
+ /Łódź/
788
Eksztajn Aleksander Julian
*04-09-1916 r. Łódź
+
789
Eksztajn Helena
*24-08-1915 r. Łódź
+26-12-1957 r. /Łódź/
790
Eksztajn Julianna z d. Ambrozińska
*30-11-1896 r. Rewica
+
791
Fabiańczyk Augustyn
+
792
Fabiańczyk Jan Kanty
*1805 r. Daleszowice
+
793
Fabiańczyk Marianna z d. Wojciechowska
+
794
Fabiańczyk Salomea z d. Kalisiak
+
795
Fabiańska Tekla z d. Krzemińska
+
796
Fabiański Józef
*19-03-1835 r. Daleszowice
+
797
Felczyńska Marianna z d. Kucińska
*1862 r. Skaratki
+
798
Felczyński Antoni
*19-01-1857 r. Domaniewice
+1908 r. Skaratki
799
Felczyński Jakub
*1886 r. Skaratki
+1886 r. Skaratki
800
Felczyński Jan
*1895 r. Skaratki
+1895 r. Skaratki
801
Felczyński Stefan
*1895 r. Skaratki
+1895 r. Skaratki
802
Ferdzyn Stanisław
*23-12-1918 r. Wola Cyrusowa
+18-10-1990 r.
803
Ferdzyn Stanisława Helena z d. Marczyk
*27-04-1917 r. Długie
+11-06-2011 r. Katarzynów
804
Feręc Jan
*1903 r. Koźle
+
805
Feręc Marianna z d. Michalak
*07-02-1912 r. Aleksów
+
806
Fiałek Antoni
*1856 r. Bocheń
+
807
Fiałek Domicella z d. Gajda
*25-04-1826 r. Guźnia
+03-01-1892 r. Bocheń
808
Fiałek Franciszek
*~ 1854 r.
+1863 r. Bocheń
809
Fiałek Katarzyna
*1859 r. Bocheń
+
810
Fiałek Małgorzata
*1861 r. Bocheń
+1862 r. Bocheń
811
Fiałek Marianna
*1863 r. Bocheń
+
812
Fiałek Marianna z d. Błażejewska
*1822 r. Guźnia
+
813
Fiałek Michał
+
814
Fiałek Piotr
*25-06-1827 r. Lisiewice
+
815
Fiałek Wojciech
*13-04-1854 r. Bocheń
+
816
Fibor Jan
+1971 r. /Domaniewice/
817
Fibor Marianna z d. Knera
*1911 r. Skaratki
+01-11-2003 r. /Domaniewice/
818
Fijałkowska Helena z d. Fijalkowska
*30-08-1914 r. Łaźniki
+
819
Fijałkowska Józefa z d. Sołtyszewska
*08-10-1909 r. Bocheń
+18-02-1984 r. Guźnia
820
Fijałkowska Magdalena
*09-02-1943 r.
+30-09-2013 r. /Głowno/
821
Fijałkowska Marianna z d. Bińczak
*10-03-1890 r. Rząśno
+
822
Fijałkowski Franciszek
*02-01-1938 r.
+05-06-1999 r. /Głowno/
823
Fijałkowski Kazimierz
*1879 r. Łaźniki
+
824
Fijałkowski Stanisław
+
825
Filar Bronisława z d. Kowalik
+
826
Filar Józef
+
827
Filińska Aniela
*14-09-1893 r. Zawady
+
828
Filińska Waleria
*08-05-1895 r. Zawady
+19-04-1910 r. Zawady
829
Filiński Walenty
+
830
Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera
*22-09-1935 r. Łódź
+24-07-2023 r. Łódź /Łódź/
831
Fladzińska Marianna z d. Karolkiewicz
*09-04-1915 r. Buszkówek
+14-05-1992 r. Łódź /Łódź/
832
Fladzińska Marianna z d. Szafrańska
*11-03-1888 r. Skrzeszewy
+˂ 1964 r.
833
Fladzińska Marianna z d. Wiater
+
834
Fladziński Bolesław
*16-04-1910 r. Orątki
+04-09-1986 r. Łódź /Łódź/
835
Fladziński Stanisław
*14-10-1859 r. Raków
+05-02-1888 r. Zleszyn
836
Fladziński Walenty
*14-01-1883 r. Zleszyn
+21-09-1964 r. Łódź /Łódź/
837
Fladziński Walenty
*~ 1825 r.
+27-06-1885 r. Dobrzelin
838
Fladziński Zygmunt
*20-01-1935 r. Buszków
+12-11-2000 r. Łódź /Łódź/
839
Flis Agnieszka z d. Milczarek
*15-01-1903 r. Bocheń
+
840
Flis Henryk
*14-09-1904 r. Bocheń
+16-09-1939 r. Guźnia
841
Flis Józefa z d. Kazimierska
*25-01-1910 r. Bocheń
+23-02-1988 r. /Chruślin/
842
Flis Marceli
*16-01-1910 r. Bocheń
+24-11-1990 r. Bocheń /Chruślin/
843
Flis Stanisław
*24-07-1940 r. Bocheń
+11-10-2018 r. Nysa /Nysa/
844
Flis Stanisław
*04-12-1906 r. Oszkowice
+
845
Flis Weronika z d. Kazimierska
*30-11-1911 r. Bocheń
+10-07-2008 r. Bocheń /Chruślin/
846
Florczak Franciszek
*17-11-1912 r. Dąbrowa
+
847
Florczak Franciszka z d. Jaros
*11-08-1905 r. Chruślin
+
848
Foks Aniela
*1911 r.
+
849
Foks Helena Zofia z d. Michalska
+
850
Foks Józef
*1910 r.
+
851
Foks Józefa z d. Kucińska
*1881 r.
+
852
Foks Marianna
*1918 r. Grudze
+
853
Foks Mateusz
*1880 r. Stare Grudze
+
854
Foks Stanisław
*1913 r. Grudze
+
855
Frączak Ludwik
+
856
Frączak Wiktoria z d. Kazimierska
*08-09-1839 r. Bocheń
+
857
Frątczak Aniela z d. Duda
*1919 r. Dąbkowice
+
858
Frątczak Stanisław
+
859
Frontczak Agata z d. Gładys
+10-03-1892 r. Seligi
860
Frontczak Józef
+
861
Fryza
+
862
Fryza Franciszka z d. Szkup
+
863
Fuks Grzegorz
*07-11-1978 r.
+03-02-1979 r. /Pszczonów/
864
Fuks Halina Janina z d. Sianoszek
*03-07-1953 r. Łowicz
+11-09-2018 r. Radom
865
Funk Elżbieta z d. Kaźmierska
*07-07-1907 r. Księże Górki
+
866
Gajda
*12-04-1872 r. Guźnia
+12-04-1872 r. Guźnia
867
Gajda
*24-06-1869 r.
+24-06-1869 r. Guźnia
868
Gajda
*1865 r.
+1865 r. Guźnia
869
Gajda Adam
*24-12-1908 r. Guźnia
+
870
Gajda Agnieszka
*22-01-1901 r. Dąbkowice
+
871
Gajda Agnieszka
*1863 r. Guźnia
+1865 r. Guźnia
872
Gajda Agnieszka
*1857 r. Guźnia
+1857 r. Guźnia
873
Gajda Agnieszka
*1819 r. Guźnia
+20-04-1820 r. Guźnia
874
Gajda Agnieszka
*~ 1737 r.
+15-11-1817 r. Guźnia
875
Gajda Andrzej
*11-12-1954 r. Łódź
+06-04-2003 r. Warszawa /Warszawa/
876
Gajda Andrzej
*27-11-1874 r. Guźnia
+
877
Gajda Andrzej
*21-11-1872 r. Lisiewice
+
878
Gajda Andrzej
*23-11-1856 r. Guźnia
+
879
Gajda Andrzej
*1853 r. Mystkowice
+
880
Gajda Andrzej
+24-12-1916 r. Guźnia
881
Gajda Aniela
*14-05-1919 r. Guźnia
+14-07-1934 r. Guźnia
882
Gajda Aniela
*27-10-1907 r. Guźnia
+31-12-1908 r. Guźnia
883
Gajda Aniela
*11-03-1905 r. Guźnia
+
884
Gajda Aniela Marianna z d. Białecka
*25-02-1936 r. Gończyce
+13-10-1991 r. /Gończyce/
885
Gajda Anna z d. Walkiewicz
+
886
Gajda Antoni
*07-03-1911 r. Augustów
+
887
Gajda Antoni
*01-04-1898 r. Mystkowice
+
888
Gajda Antoni
*13-06-1886 r. Guźnia
+
889
Gajda Antoni
*03-06-1851 r. Guźnia
+
890
Gajda Antoni
*15-08-1849 r. Guźnia
+
891
Gajda Antoni
*10-06-1830 r. Guźnia
+22-10-1830 r. Guźnia
892
Gajda Antoni
+
893
Gajda Antonina z d. Missura
+
894
Gajda Bronisław
*1929 r.
+2006 r.
895
Gajda Czesław
*26-04-1918 r. Lisiewice
+17-09-1985 r. /Chruślin/
896
Gajda Czesława z d. Nowosielecka
*11-03-1937 r.
+19-01-2023 r. /Aleksandrów Łódzki/
897
Gajda Elżbieta z d. Grudkowska
*05-11-1953 r.
+15-07-2006 r. /Warszawa/
898
Gajda Elżbieta
*30-06-1916 r. Guźnia
+20-10-1916 r. Guźnia
899
Gajda Elżbieta
*11-04-1911 r. Guźnia
+12-02-1916 r. Guźnia
900
Gajda Elżbieta z d. Dzierżek
+
901
Gajda Eugeniusz
*~ 1950 r.
+11-09-1984 r. /Chruślin/
902
Gajda Feliks
*20-11-1878 r. Guźnia
+
903
Gajda Feliks
*31-03-1876 r. Guźnia
+1937 r. Pszczonów /Pszczonów/
904
Gajda Franciszek
*21-06-1913 r. Guźnia
+05-08-1999 r. Ostrów
905
Gajda Franciszek
*1879 r. Dąbkowice
+
906
Gajda Franciszek
*~ 1874 r.
+1929 r. Pilaszków
907
Gajda Franciszek
*25-03-1867 r. Guźnia
+
908
Gajda Franciszek
*06-06-1866 r. Guźnia
+
909
Gajda Franciszka
*05-02-1885 r. Rząśno
+07-06-1885 r. Rząśno
910
Gajda Franciszka
*08-03-1847 r. Guźnia
+05-03-1848 r. Guźnia
911
Gajda Franciszka z d. Skonieczna
+1856 r. Guźnia
912
Gajda Franiciszek
*1855 r.
+29-01-1894 r. Mystkowice
913
Gajda Grzegorz
*28-01-1844 r. Guźnia
+
914
Gajda Helena
*30-06-1916 r. Guźnia
+
915
Gajda Helena
*28-02-1891 r. Guźnia
+
916
Gajda Helena z d. Kosiorowska
*~ 1822 r. Guźnia
+˂ 1859 r.
917
Gajda Henryk
*1915 r. Mystkowice
+
918
Gajda Jacek Jerzy
*03-07-1958 r. Łódź
+05-08-2010 r. Łódź /Łódź/
919
Gajda Jadwiga
*1828 r. Guźnia
+
920
Gajda Jan
*12-07-1910 r. Lisiewice
+
921
Gajda Jan
*28-07-1909 r. Guźnia
+26-06-1910 r. Guźnia
922
Gajda Jan
*06-09-1907 r. Guźnia
+29-10-1907 r. Guźnia
923
Gajda Jan
*25-12-1905 r. Guźnia
+02-08-1925 r. Guźnia
924
Gajda Jan
*28-04-1904 r. Guźnia
+11-06-1904 r. Guźnia
925
Gajda Jan
*08-07-1903 r. Dąbkowice
+16-08-1964 r. Dąbkowice
926
Gajda Jan
*10-08-1896 r. Mystkowice
+
927
Gajda Jan
*17-08-1893 r. Guźnia
+24-07-1922 r. Augustów
928
Gajda Jan
*22-10-1881 r. Guźnia
+05-05-1971 r.
929
Gajda Jan
*1864 r. Guźnia
+13-10-1873 r. Guźnia
930
Gajda Jan
*1861 r. Mystkowice
+18-05-1941 r. Mystkowice
931
Gajda Jan
*1858 r. Guźnia
+
932
Gajda Jan
*1846 r. Mystkowice
+
933
Gajda Jan
*19-02-1841 r. Guźnia
+
934
Gajda Jan
*12-05-1824 r. Guźnia
+
935
Gajda Jan
*~ 1803 r.
+
936
Gajda Janina
*14-12-1922 r. Guźnia
+14-11-1925 r. Guźnia
937
Gajda Janina z d. Błażejewska
*22-07-1921 r. Lisiewice
+2015 r. /Chruślin/
938
Gajda Janusz
*21-07-1954 r. Łódź
+23-11-1999 r. Łódź /Łódź/
939
Gajda Józef
*21-12-1922 r. Augustów
+07-11-1997 r. Garwolin /Gończyce/
940
Gajda Józef
*07-04-1914 r. Kęszyce
+
941
Gajda Józef
*16-08-1894 r. Mystkowice
+03-05-1915 r.
942
Gajda Józef
*16-03-1891 r. Łowicz
+
943
Gajda Józef
*06-03-1890 r. Guźnia
+
944
Gajda Józef
*26-03-1889 r. Guźnia
+
945
Gajda Józef
*27-02-1878 r. Lisiewice
+08-07-1932 r. /Chruślin/
946
Gajda Józef
*11-02-1870 r. Guźnia
+1945 r.
947
Gajda Józef
*1853 r. Guźnia
+
948
Gajda Józef
*29-07-1844 r. Guźnia
+
949
Gajda Józef
*26-11-1842 r. Guźnia
+16-04-1843 r. Guźnia
950
Gajda Józef
*15-03-1824 r. Guźnia
+
951
Gajda Józef
+˂ 1813 r.
952
Gajda Józefa
*04-08-1895 r. Dąbkowice
+
953
Gajda Józefa
*08-05-1891 r. Dąbkowice
+17-08-1893 r. Dąbkowice
954
Gajda Józefa
*1816 r. Guźnia
+
955
Gajda Józefa
+23-07-1919 r. Skierniewice
956
Gajda Julianna
*1929 r.
+21-06-1930 r. Augustów
957
Gajda Julianna
*1828 r. Guźnia
+1829 r. Guźnia
958
Gajda Karol
*02-08-1812 r. Guźnia
+06-07-1813 r. Guźnia
959
Gajda Katarzyna
*15-04-1920 r. Guźnia
+
960
Gajda Katarzyna
*23-09-1907 r. Lisiewice
+
961
Gajda Katarzyna z d. Błażejewska
*20-12-1896 r. Domaniewice
+03-05-1989 r. Łódź /Łódź/
962
Gajda Katarzyna z d. Sołtyszewska
*~ 1837 r. Guźnia
+
963
Gajda Katarzyna
*25-04-1826 r. Guźnia
+20-09-1826 r. Guźnia
964
Gajda Katarzyna z d. Wójcik
*~ 1819 r.
+05-12-1897 r. Mystkowice
965
Gajda Katarzyna
*1815 r. Guźnia
+
966
Gajda Katarzyna z d. Fijałkowska
+
967
Gajda Katarzyna z d. Fijałek
+1855 r. Guźnia
968
Gajda Katarzyna z d. Orzeł
+26-02-1923 r. Guźnia
969
Gajda Katarzyna z d. Wójcik
* Mystkowice
+
970
Gajda Katarzyna z d. Radziejewska
+
971
Gajda Katarzyna z d. Pilas
+
972
Gajda Katarzyna Elżbieta
*26-04-1873 r. Guźnia
+
973
Gajda Kazimierz
*02-05-1918 r. Guźnia
+
974
Gajda Kazimierz
*25-03-1899 r. Guźnia
+
975
Gajda Kazimierz
*19-02-1898 r. Guźnia
+10-04-1898 r. Guźnia
976
Gajda Kazimierz
*01-03-1823 r. Guźnia
+28-03-1823 r. Guźnia
977
Gajda Konstancja z d. Jagoda
*10-09-1842 r. Zduny
+
978
Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak
*25-01-1954 r. Lesko
+26-01-2010 r. Łódź /Lesko/
979
Gajda Ludwik
+
980
Gajda Maciej
*1804 r.
+
981
Gajda Maciej
*~ 1780 r.
+15-02-1839 r. Guźnia
982
Gajda Magdalena z d. Jarota
*10-05-1863 r. Strugienice
+
983
Gajda Magdalena z d. Szczepańska
*1863 r. Chruślin
+
984
Gajda Magdalena
*1861 r. Guźnia
+1861 r. Guźnia
985
Gajda Magdalena
*13-05-1859 r. Guźnia
+28-08-1860 r. Guźnia
986
Gajda Magdalena z d. Bończak
+
987
Gajda Magdalena z d. Redo
+
988
Gajda Małgorzata
*10-08-1911 r. Kęszyce
+
989
Gajda Małgorzata
*08-07-1877 r. Guźnia
+
990
Gajda Małgorzata z d. Sujkowska
*1864 r. Dąbkowice
+
991
Gajda Małgorzata z d. Burzyńska
*1779 r.
+07-05-1813 r. Guźnia
992
Gajda Marcjanna z d. Mikołajczyk
*08-01-1888 r. Strugienice
+
993
Gajda Marcjanna z d. Gołębiewska
*03-06-1882 r. Guźnia
+
994
Gajda Marcjanna
*24-10-1865 r. Guźnia
+
995
Gajda Marcjanna z d. Baran
*09-01-1850 r. Lisiewice
+04-09-1903 r. Lisiewice
996
Gajda Marcjanna
*1844 r. Mystkowice
+
997
Gajda Marcjanna z d. Pawlata
+
998
Gajda Marcjanna
+ Chruślin
999
Gajda Marian
*03-07-1935 r. Augustów
+25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/
1000
Gajda Marian
*1924 r.
+18-05-1925 r. Augustów
1001
Gajda Marianna
*06-01-1907 r. Guźnia
+29-09-1939 r. Guźnia
1002
Gajda Marianna z d. Pawlata
*1889 r.
+1969 r. /Chruślin/
1003
Gajda Marianna
*04-08-1886 r. Guźnia
+
1004
Gajda Marianna
*01-07-1885 r. Guźnia
+11-08-1885 r. Guźnia
1005
Gajda Marianna z d. Dobijańska
*1881 r.
+
1006
Gajda Marianna z d. Wilk
*1881 r. Jamno
+1956 r.
1007
Gajda Marianna
*1874 r. Dąbkowice
+
1008
Gajda Marianna z d. Sujkowska
*18-10-1866 r. Dąbkowice
+
1009
Gajda Marianna z d. Gałaj
*1864 r. Mystkowice
+
1010
Gajda Marianna
*1857 r. Guźnia
+
1011
Gajda Marianna
*1854 r. Mystkowice
+
1012
Gajda Marianna z d. Olba
*~ 1819 r.
+14-01-1860 r. Pilaszków
1013
Gajda Marianna
*18-07-1815 r. Guźnia
+18-05-1826 r. Guźnia
1014
Gajda Marianna
*24-11-1814 r. Guźnia
+
1015
Gajda Marianna
*1813 r. Guźnia
+
1016
Gajda Marianna
*1803 r.
+
1017
Gajda Marianna z d. Grabowicz
+
1018
Gajda Marianna z d. Kaczor
+
1019
Gajda Marianna z d. Mórawska
+28-10-1939 r. Mystkowice
1020
Gajda Marianna z d. Rusek
+01-09-1900 r. Guźnia
1021
Gajda Marianna z d. Perzyńska
+
1022
Gajda Marianna z d. Grzelak
+1906 r.
1023
Gajda Michał
*04-09-1895 r. Guźnia
+10-03-1937 r. Augustów /Łódź/
1024
Gajda Michał
*27-09-1893 r. Łowicz
+
1025
Gajda Michał
*1852 r. Mystkowice
+
1026
Gajda Michał
*08-03-1821 r. Guźnia
+
1027
Gajda Mieczysław
*1924 r.
+20-06-1925 r. Augustów
1028
Gajda Mikołaj
*06-12-1900 r. Guźnia
+08-01-1901 r. Guźnia
1029
Gajda Mikołaj
*05-12-1849 r. Guźnia
+18-08-1850 r. Guźnia
1030
Gajda Paweł
*30-06-1884 r. Guźnia
+01-07-1884 r. Guźnia
1031
Gajda Paweł
*08-01-1861 r. Guźnia
+1864 r. Guźnia
1032
Gajda Paweł
*19-07-1831 r. Guźnia
+26-11-1831 r. Guźnia
1033
Gajda Paweł
*1830 r. Guźnia
+14-05-1871 r. Guźnia
1034
Gajda Paweł
*1783 r.
+05-12-1857 r. Guźnia
1035
Gajda Piotr
*28-06-1915 r. Guźnia
+30-06-1932 r. Guźnia
1036
Gajda Piotr
*1908 r. Guźnia
+05-10-1935 r. Augustów
1037
Gajda Piotr
*1904 r. Guźnia
+1906 r.
1038
Gajda Piotr
*29-04-1896 r. Mystkowice
+03-06-1989 r. Mystkowice
1039
Gajda Piotr
*1836 r.
+17-10-1918 r. Mystkowice
1040
Gajda Piotr
*1829 r. Guźnia
+
1041
Gajda Rozalia
*1931 r.
+12-12-1931 r. Augustów
1042
Gajda Rozalia
*03-09-1910 r. Kęszyce
+
1043
Gajda Rozalia
*26-05-1888 r. Łowicz
+23-12-1889 r. Łowicz
1044
Gajda Rozalia z d. Wójcik
+06-07-1815 r. Łaźniki
1045
Gajda Sebastian
+
1046
Gajda Stanisław
*14-05-1914 r. Guźnia
+
1047
Gajda Stanisław
*01-07-1911 r. Guźnia
+
1048
Gajda Stanisław
*1911 r. Skierniewice
+
1049
Gajda Stanisław
*03-06-1907 r. Mystkowice
+07-08-1907 r. Mystkowice
1050
Gajda Stanisław
*~ 1810 r.
+14-08-1813 r. Guźnia
1051
Gajda Stanisław
*~ 1777 r.
+
1052
Gajda Stanisław Kostka
*27-10-1909 r. Mystkowice
+20-11-2003 r. Borów
1053
Gajda Stanisława
*30-04-1928 r.
+02-05-1928 r. Augustów
1054
Gajda Stanisława
*14-09-1899 r. Guźnia
+20-10-1899 r. Guźnia
1055
Gajda Stanisława
+ /Stary Waliszew/
1056
Gajda Stanisława z d. Sałuda
+
1057
Gajda Stefan
*21-01-1913 r. Lisiewice
+2004 r. /Chruślin/
1058
Gajda Stefan
*18-06-1909 r. Kęszyce
+
1059
Gajda Stefan
+
1060
Gajda Stefania
*07-11-1916 r. Guźnia
+
1061
Gajda Stefania z d. Witecka vel Kozanecka
+
1062
Gajda Szymon
*04-08-1880 r. Guźnia
+
1063
Gajda Tadeusz
+20-03-1928 r. Mystkowice
1064
Gajda Tekla z d. Wojdak
*~ 1789 r.
+13-04-1877 r. Guźnia
1065
Gajda Tomasz
*12-12-1846 r. Guźnia
+14-07-1877 r. Lisiewice
1066
Gajda Walenty
*1819 r. Guźnia
+
1067
Gajda Weronika
*20-10-1917 r. Mystkowice
+14-09-1918 r. Mystkowice
1068
Gajda Weronika
*06-01-1877 r. Lisiewice
+29-01-1877 r. Lisiewice
1069
Gajda Wiktoria z d. Grzyb
+
1070
Gajda Władysław
*06-01-1917 r. Guźnia
+
1071
Gajda Władysław
*14-09-1913 r. Guźnia
+15-09-1977 r. Guźnia
1072
Gajda Wojciech
*04-03-1862 r. Guźnia
+18-12-1935 r. Augustów
1073
Gajda Wojciech
*1862 r. Guźnia
+1924 r. Ostrów
1074
Gajda Wojciech
*15-04-1819 r. Guźnia
+1852 r. Guźnia
1075
Gajda Wojciech
*~ 1805 r.
+01-01-1846 r. Guźnia
1076
Gajda Wojciech
+06-10-1918 r. Mystkowice
1077
Gajda Zdzisław
*01-01-1933 r. Augustów
+14-10-1996 r. Łódź /Łódź/
1078
Gajda Zofia z d. Błażejewska
*~ 1924 r.
+13-06-1986 r. /Chruślin/
1079
Gajda Zofia
*1921 r. Mystkowice
+07-04-1922 r. Mystkowice
1080
Gajda Zofia
*26-03-1911 r. Guźnia
+
1081
Gajda Zofia z d. Olaczek
+15-01-1909 r. Strugienice
1082
Gajek Antoni
+30-04-1830 r. Strugienice
1083
Gajek Katarzyna
+
1084
Gajek Katarzyna z d. Lis
+
1085
Gajek Kazimierz
+
1086
Galbarczyk Roman
*24-02-1946 r. Garwolin
+21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/
1087
Galon Franciszek
+18-03-1896 r. Ponętów Górny
1088
Gałaj Adam
*15-07-1899 r. Mystkowice
+15-07-1899 r. Mystkowice
1089
Gałaj Agnieszka
+
1090
Gałaj Alina
+
1091
Gałaj Andrzej
*10-10-1900 r. Mystkowice
+
1092
Gałaj Aniela
*25-11-1906 r. Bratkowice
+28-10-1909 r. Łowicz
1093
Gałaj Antonina z d. Grzyb
*18-06-1848 r. Mystkowice
+
1094
Gałaj Bartłomiej
+
1095
Gałaj Bronisława
*01-03-1911 r. Mystkowice
+
1096
Gałaj Eugenia Lucyna
*01-01-1922 r.
+
1097
Gałaj Franciszek Henryk
*24-12-1903 r. Strugienice
+1921 r. Łowicz
1098
Gałaj Franciszka
*1905 r.
+
1099
Gałaj Franciszka
*18-10-1891 r. Mystkowice
+03-11-1895 r. Mystkowice
1100
Gałaj Ignacy
*1856 r.
+20-08-1925 r.
1101
Gałaj Jan
*15-08-1895 r. Mystkowice
+01-05-1952 r.
1102
Gałaj Jan
*13-05-1895 r. Strugienice
+
1103
Gałaj Jan
+
1104
Gałaj Janusz
+
1105
Gałaj Józefa z d. Sałuda
*18-05-1899 r.
+24-11-1986 r. Łowicz
1106
Gałaj Julian
*08-11-1905 r. Mystkowice
+17-08-1992 r. Łowicz
1107
Gałaj Kazimierz
*05-10-1910 r. Łowicz
+19-01-1913 r. Łowicz
1108
Gałaj Marcin
*~ 1785 r.
+18-08-1870 r. Mystkowice
1109
Gałaj Marcjanna
*16-01-1915 r. Mystkowice
+
1110
Gałaj Marcjanna
*25-01-1898 r. Strugienice
+
1111
Gałaj Marcjanna z d. Marszałek
*06-01-1887 r. Mystkowice
+
1112
Gałaj Marianna
*24-09-1885 r. Mystkowice
+
1113
Gałaj Marianna z d. Urbanek
*18-10-1867 r. Maurzyce
+
1114
Gałaj Marianna z d. Gajda
*03-05-1864 r. Guźnia
+
1115
Gałaj Marianna z d. Sobieszek
+1860 r. Mystkowice
1116
Gałaj Michał
*29-12-1897 r. Mystkowice
+12-10-1900 r. Mystkowice
1117
Gałaj Paweł
+19-05-1904 r. Mystkowice
1118
Gałaj Roch
*12-08-1879 r. Mystkowice
+09-01-1970 r. Mystkowice
1119
Gałaj Rozalia
*17-04-1907 r. Mystkowice
+
1120
Gałaj Rozalia z d. Mielczarek
*1865 r. Mystkowice
+09-09-1887 r. Mystkowice
1121
Gałaj Stanisław
*29-09-1900 r. Wierznowice
+
1122
Gałaj Stanisław
*27-09-1869 r. Strugienice
+
1123
Gałaj Stanisława z d. Sałuda
*17-04-1902 r.
+
1124
Gałaj Stanisława z d. Kamińska
+
1125
Gałaj Wanda
*03-02-1913 r. Mystkowice
+
1126
Gałaj Władysław
*15-10-1918 r. Mystkowice
+
1127
Gałaj Zofia z d. Fengier
*1923 r.
+2006 r. Łowicz
1128
Gałązka Franciszek
*18-11-1912 r. Wrzeczko
+
1129
Gałązka Jan
+
1130
Gałązka Małgorzata
+
1131
Gałązka Stanisława
*1918 r. Wrzeczko
+
1132
Gałązka Władysław
*1886 r. Czatolin
+1919 r. Wrzeczko
1133
Gałkowska Elżbieta z d. Zajączek
*05-07-1851 r. Zduny
+
1134
Gałkowska Helena z d. Nizioł
*08-08-1911 r. Morawica
+15-01-1992 r.
1135
Gałkowska Józefa
*04-02-1881 r. Zduny
+
1136
Gałkowska Ludwika z d. Jakubiak
+
1137
Gałkowski Bronisław
*19-08-1950 r.
+07-01-2022 r. Czernichów
1138
Gałkowski Dominik
*05-08-1878 r. Zduny
+10-11-1941 r. Warszawa
1139
Gałkowski Dominik
*02-08-1873 r. Zduny
+03-02-1876 r. Mikołajewek
1140
Gałkowski Jan
*18-01-1876 r. Mikołajewek
+
1141
Gałkowski Marcin
*11-11-1838 r. Łęczyca
+
1142
Gałkowski Stefan Antoni
*01-05-1912 r. Warszawa
+11-03-1984 r. Kraków
1143
Gałkowski Władysław
*01-06-1884 r. Zduny
+
1144
Gasik Agnieszka z d. Golis
+06-05-1855 r.
1145
Gasik Aniela z d. Mika
*29-07-1908 r.
+06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/
1146
Gasik Aniela z d. Rutkowska
+
1147
Gasik Antoni
*08-01-1881 r. Jackowice
+03-11-1951 r. /Zduny/
1148
Gasik Bronisława z d. Bogusz
*22-06-1888 r. Łaźniki
+13-09-1969 r.
1149
Gasik Elżbieta z d. Nasalska
*1916 r.
+22-01-2002 r. /Zduny/
1150
Gasik Eugenia z d. Perzyna
*1931 r.
+2007 r.
1151
Gasik Irena
*1940 r.
+1940 r. /Kiernozia/
1152
Gasik Jan
*28-05-1910 r.
+16-10-1968 r.
1153
Gasik Jerzy
*15-04-1935 r.
+1996 r. /Łowicz/
1154
Gasik Józef
*30-09-1913 r. Jackowice
+1989 r.
1155
Gasik Józef
*07-01-1886 r. Jackowice
+
1156
Gasik Katarzyna z d. Guzek
*~ 1912 r.
+12-01-1943 r. /Zduny/
1157
Gasik Katarzyna
*20-10-1879 r. Jackowice
+
1158
Gasik Maria z d. Kazimierowicz
*1930 r.
+1993 r. Płock
1159
Gasik Marianna z d. Głowacka
*15-05-1814 r. Łaźniki
+
1160
Gasik Piotr
*27-01-1908 r. Jackowice
+18-03-1986 r. /Zduny/
1161
Gasik Piotr
*04-02-1882 r. Jackowice
+
1162
Gasik Piotr
*22-01-1835 r. Łaźniki
+18-07-1909 r. Jackowice
1163
Gasik Rozalia z d. Jabłońska
*05-08-1851 r. Maurzyce
+1940 r.
1164
Gasik Stanisław
*17-10-1921 r.
+15-10-1992 r. /Warszawa/
1165
Gasik Tadeusz
*1946 r.
+17-11-1975 r.
1166
Gasik Tadeusz
*1927 r.
+1996 r. Płock
1167
Gasik Walenty
+21-07-1848 r. Łaźniki
1168
Gasik Wincenty
+
1169
Gasik Wojciech
*23-06-1953 r. Jackowice
+28-12-2014 r. /Zduny/
1170
Gasik Wojciech
*02-02-1892 r. Jackowice
+1893 r.
1171
Gasik Zofia
*1940 r.
+1941 r. /Kiernozia/
1172
Gasik Zygmunt
*29-08-1926 r.
+28-05-2002 r.
1173
Gawrych Roman Tadeusz
*14-08-1909 r. Rewica
+12-10-1975 r.
1174
Gawrych Wacława z d. Wieczorek
*27-06-1918 r. Długie
+30-12-2009 r.
1175
Gawryszczak Wanda z d. Wiesiołek
*18-06-1941 r. Łowicz
+20-12-2013 r. Łowicz
1176
Gładka Anna z d. Tomala
*1885 r.
+
1177
Gładki Stanisław
*1884 r. Zielkowice
+
1178
Gładys Hipolit
+
1179
Gładys Małgorzata z d. Kamińska
*12-11-1862 r. Wrzeczko
+
1180
Gładys Marianna z d. Skrasiewicz
+
1181
Gładys Michał
+
1182
Głowacka Katarzyna z d. Wójcik
*1894 r.
+
1183
Głowacki Józef
+
1184
Głowacki Szymon
+16-11-1818 r. Łaźniki
1185
Głusińska Józefa z d. Orzeszek
+
1186
Głusińska Marianna z d. Ociela
*21-09-1903 r. Łowicka Wieś
+
1187
Głusiński Stanisław
*1898 r.
+
1188
Głusiński Władysław Jan
+
1189
Głuszczyk Andrzej
+
1190
Głuszczyk Franciszek
*26-01-1876 r. Guźnia
+14-10-1876 r. Guźnia
1191
Głuszczyk Franciszka z d. Błażejewska
*1841 r. Guźnia
+04-02-1901 r. Łowicka Wieś
1192
Głuszczyk Jan
*09-07-1873 r. Guźnia
+
1193
Głuszczyk Józefa
*13-03-1871 r. Okrent
+
1194
Głuszczyk Marcjanna z d. Kolos
+
1195
Głuszczyk Michał
*24-09-1897 r. Łowicz
+
1196
Gnatek Jerzy
*18-10-1944 r. Bad Nenndorf
+01-05-2014 r. Chomino /Chomino/
1197
Gnatek Michał
*1904 r.
+22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/
1198
Gnatowska Antonina z d. Mamońska
*17-04-1868 r. Tarnówka
+16-10-1935 r. Świnice /Świnice/
1199
Gnatowska Franciszka
*1874 r.
+
1200
Gnatowska Helena z d. Rzepka
*18-01-1929 r.
+05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/
1201
Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska
*12-03-1931 r.
+25-11-2014 r. /Drawsko Pomorskie/
1202
Gnatowska Katarzyna
*1844 r.
+
1203
Gnatowska Katarzyna z d. Wasyl
*1839 r.
+
1204
Gnatowska Marianna
*1842 r.
+
1205
Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska
*1910 r.
+1978 r.
1206
Gnatowski Aleksy
+
1207
Gnatowski Andrzej
*1868 r.
+
1208
Gnatowski Antoni
*~ 1865 r. Umień
+13-01-1938 r. Świnice /Świnice/
1209
Gnatowski Czesław
*12-08-1933 r.
+07-06-2011 r. /Gdańsk/
1210
Gnatowski Edward Andrzej
*29-09-1953 r. Gdańsk
+13-08-2010 r. /Gdańsk/
1211
Gnatowski Jan
*23-05-1930 r.
+28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/
1212
Gnatowski Jan
*1849 r.
+
1213
Gnatowski Jan
*1847 r. Umień
+
1214
Gnatowski Kacper
*~ 1838 r.
+
1215
Gnatowski Maciej
*1878 r. Umień
+
1216
Gnatowski Maciej
*1838 r.
+1838 r.
1217
Gnatowski Mateusz
+1853 r.
1218
Gnatowski Stanisław
*1882 r. Umień
+
1219
Gnatowski Stanisław
+
1220
Gnatowski Walenty
*1871 r.
+
1221
Gnatowski Wojciech
*1863 r.
+
1222
Godos Błażej
*1889 r. Wrzeczko
+
1223
Godos Elżbieta z d. Stefańska
*1897 r. Seligów
+27-12-1920 r. Wrzeczko
1224
Godos Marianna
*05-12-1920 r. Wrzeczko
+
1225
Godziszewska
*11-02-1917 r. Ostrołęka
+11-02-1917 r. Ostrołęka
1226
Godziszewska Agnieszka z d. Kostrzewa
*14-01-1862 r. Reczyce
+
1227
Godziszewska Anna z d. Skrobisz
+12-02-1917 r. Ostrołęka
1228
Godziszewska Antonina
*1909 r. Reczyce
+
1229
Godziszewska Franciszka
*1906 r. Reczyce
+1908 r. Reczyce
1230
Godziszewska Franciszka z d. Strugińska
*1837 r. Reczyce
+
1231
Godziszewska Franciszka z d. Kostrzewa
+
1232
Godziszewska Katarzyna
*26-08-1912 r. Kadzielin
+
1233
Godziszewska Katarzyna z d. Zuchora
*27-04-1890 r. Kadzielin
+
1234
Godziszewska Katarzyna
*09-09-1868 r. Reczyce
+1875 r. Reczyce
1235
Godziszewska Marianna z d. Kuczkowska
*1909 r.
+1998 r.
1236
Godziszewska Marianna
*1898 r. Reczyce
+1898 r. Reczyce
1237
Godziszewska Marianna
*07-08-1859 r. Reczyce
+28-01-1862 r. Reczyce
1238
Godziszewska Marianna z d. Kostrzewa
+1904 r. Reczyce
1239
Godziszewska Zofia
*01-04-1918 r. Ostrołęka
+
1240
Godziszewski Antoni
*03-10-1922 r. Ostrołęka
+
1241
Godziszewski Bartłomiej
*30-01-1862 r. Reczyce
+1904 r. Reczyce
1242
Godziszewski Franciszek
*1897 r. Reczyce
+
1243
Godziszewski Franciszek
+
1244
Godziszewski Ignacy
*29-07-1864 r. Reczyce
+20-02-1865 r. Reczyce
1245
Godziszewski Jan
*1911 r. Reczyce
+
1246
Godziszewski Jan
*1873 r. Reczyce
+
1247
Godziszewski Józef
*1878 r. Reczyce
+1885 r. Reczyce
1248
Godziszewski Mieczysław Jan
*19-10-1919 r. Ostrołęka
+
1249
Godziszewski Piotr
*1876 r. Reczyce
+
1250
Godziszewski Stanisław
*1935 r.
+1935 r.
1251
Godziszewski Stanisław
*11-05-1910 r. Kadzielin
+19-12-1920 r. Ostrołęka
1252
Godziszewski Stanisław
*1902 r. Reczyce
+
1253
Godziszewski Tadeusz
*1915 r. Reczyce
+
1254
Godziszewski Tomasz
*13-12-1857 r. Reczyce
+
1255
Godziszewski Wacław
*1912 r. Reczyce
+1916 r. Reczyce
1256
Godziszewski Wincenty
*1907 r. Reczyce
+1984 r.
1257
Godziszewski Wincenty
*1880 r. Reczyce
+
1258
Godziszewski Władysław
*1908 r. Reczyce
+
1259
Goldas Andrzej
+1896 r. Długie
1260
Goldas Antoni
*29-09-1908 r. Długie
+
1261
Goldas Bronisława z d. Życka
*1876 r. Lubiska
+
1262
Goldas Elżbieta z d. Celigowska
+1898 r. Długie
1263
Goldas Felicja z d. Jasińska
+
1264
Goldas Franciszek
*~ 1869 r.
+12-06-1872 r. Długie
1265
Goldas Franciszka z d. Wieczorek
*08-10-1839 r. Jeziorko
+21-09-1911 r. Długie
1266
Goldas Genowefa z d. Drużyńska
+
1267
Goldas Jan
*1897 r. Długie
+1898 r. Długie
1268
Goldas Jan
*22-09-1871 r. Długie
+
1269
Goldas Józef
*1863 r. Długie
+
1270
Goldas Marianna
*1901 r.
+05-12-1916 r. Długie
1271
Goldas Stanisław
*1877 r. Długie
+
1272
Goldas Urban
*19-05-1893 r. Długie
+
1273
Goldas Zofia
*04-04-1913 r. Długie
+
1274
Goldas Zofia
*23-11-1895 r. Długie
+1904 r. Długie
1275
Golis Antoni
*13-01-1900 r.
+
1276
Golis Franciszek
*1862 r. Urzecze
+
1277
Golis Franciszka z d. Czubak
*21-02-1826 r. Złaków Borowy
+
1278
Golis Helena z d. Sokół
*1906 r.
+01-02-1993 r. /Stary Waliszew/
1279
Golis Jadwiga
+
1280
Golis Jan
*27-08-1897 r. Urzecze
+03-1975 r. /Stary Waliszew/
1281
Golis Jan
*29-07-1836 r. Mastki
+15-01-1905 r. Mastki
1282
Golis Józef
*~ 1800 r.
+1952 r. Mastki
1283
Golis Józef
+˂ 1820 r.
1284
Golis Józefa z d. Materek
+
1285
Golis Julianna z d. Wnuk
+
1286
Golis Kunegunda z d. Anyżka
*~ 1802 r. Retki
+˃ 1858 r.
1287
Golis Marcin
+
1288
Golis Marianna z d. Czubak
*1929 r.
+06-02-1995 r. /Stary Waliszew/
1289
Golis Marianna z d. Milczarek
*01-08-1900 r. Bocheń
+14-10-1963 r. Janinów
1290
Golis Mikołaj
+
1291
Golis Wacław
*1927 r.
+17-12-1986 r. /Stary Waliszew/
1292
Golis Zofia z d. Jaros
*1871 r. Urzecze
+
1293
Golisz Jan
+
1294
Golisz Marianna
+
1295
Gołębiewska Agnieszka z d. Mielczarek
*20-10-1854 r. Guźnia
+29-04-1933 r. Guźnia
1296
Gołębiewska Agnieszka z d. Paradowska
+1909 r. Święte
1297
Gołębiewska Aniela z d. Orzeł
*18-02-1905 r.
+19-04-1983 r. /Stary Waliszew/
1298
Gołębiewska Aniela z d. Ciesielska
*19-09-1894 r. Guźnia
+
1299
Gołębiewska Aniela
*24-04-1890 r. Bocheń
+
1300
Gołębiewska Aniela
*18-02-1886 r. Bocheń
+14-11-1886 r. Bocheń
1301
Gołębiewska Anna
*1850 r. Guźnia
+
1302
Gołębiewska Apolonia z d. Gajda
*~ 1858 r.
+08-01-1913 r. Mystkowice
1303
Gołębiewska Franciszka z d. Kosiorek
*12-02-1912 r. Rogóźno
+20-09-1985 r. Jeże
1304
Gołębiewska Franciszka
*02-04-1903 r.
+
1305
Gołębiewska Jadwiga
*1847 r. Guźnia
+
1306
Gołębiewska Jadwiga z d. Dąbrowska
+
1307
Gołębiewska Józefa z d. Głuszcz
+
1308
Gołębiewska Katarzyna
*22-04-1892 r. Bocheń
+
1309
Gołębiewska Katarzyna
*1838 r. Guźnia
+
1310
Gołębiewska Łucja z d. Drozd
+
1311
Gołębiewska Małgorzata
*15-11-1864 r. Bocheń
+
1312
Gołębiewska Marianna
*09-04-1894 r. Bocheń
+
1313
Gołębiewska Marianna
*17-07-1886 r. Guźnia
+
1314
Gołębiewska Marianna
*07-11-1878 r. Guźnia
+
1315
Gołębiewska Marianna
*16-06-1869 r. Guźnia
+27-10-1873 r. Guźnia
1316
Gołębiewska Marianna
*16-10-1865 r. Bocheń
+
1317
Gołębiewska Marianna z d. Błażejewska
*~ 1815 r.
+1860 r. Guźnia
1318
Gołębiewska Petronella
*1841 r. Guźnia
+
1319
Gołębiewska Sabina
*29-11-1880 r. Guźnia
+13-02-1881 r. Guźnia
1320
Gołębiewska Stanisława
*1932 r.
+09-10-1999 r.
1321
Gołębiewska Stanisława z d. Dębowska
+
1322
Gołębiewska Wiktoria z d. Kucharek
+
1323
Gołębiewska Zofia
+13-04-1929 r. Guźnia
1324
Gołębiewski Adam
*15-11-1887 r. Guźnia
+16-06-1970 r. Łowicz
1325
Gołębiewski Andrzej
*25-01-1886 r. Guźnia
+
1326
Gołębiewski Franciszek
*28-01-1884 r. Mystkowice
+08-05-1884 r. Mystkowice
1327
Gołębiewski Franciszek
*05-10-1866 r. Guźnia
+1913 r. Seligów
1328
Gołębiewski Franciszek
*1853 r. Guźnia
+
1329
Gołębiewski Ignacy
*14-07-1882 r. Mystkowice
+25-12-1882 r. Mystkowice
1330
Gołębiewski Jan
*03-03-1915 r. Guźnia
+04-03-1915 r. Guźnia
1331
Gołębiewski Jan
*25-08-1889 r. Guźnia
+25-07-1915 r. Sochaczew
1332
Gołębiewski Jan
*24-02-1888 r. Mystkowice
+28-12-1888 r. Mystkowice
1333
Gołębiewski Jan
*15-05-1887 r. Guźnia
+
1334
Gołębiewski Jan
*27-12-1881 r. Bocheń
+
1335
Gołębiewski Jan
*18-06-1860 r. Bocheń
+
1336
Gołębiewski Jan
*11-05-1859 r. Bocheń
+
1337
Gołębiewski Jan
*1837 r. Guźnia
+
1338
Gołębiewski Jan
+
1339
Gołębiewski Józef
*20-02-1896 r. Guźnia
+16-04-1899 r. Guźnia
1340
Gołębiewski Józef
*14-02-1885 r. Guźnia
+
1341
Gołębiewski Józef
*09-03-1883 r. Guźnia
+
1342
Gołębiewski Józef
*1864 r. Guźnia
+02-11-1866 r. Guźnia
1343
Gołębiewski Józef
*1851 r. Guźnia
+1854 r. Guźnia
1344
Gołębiewski Kazimierz
*1856 r. Guźnia
+
1345
Gołębiewski Marcin
*10-11-1874 r. Guźnia
+10-12-1874 r. Guźnia
1346
Gołębiewski Michał
*03-10-1896 r. Bocheń
+04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/
1347
Gołębiewski Michał
*1842 r. Guźnia
+
1348
Gołębiewski Piotr
*27-06-1892 r. Guźnia
+
1349
Gołębiewski Piotr
*26-08-1887 r. Bocheń
+
1350
Gołębiewski Piotr
*22-02-1884 r. Bocheń
+24-10-1895 r. Bocheń
1351
Gołębiewski Piotr
*28-06-1880 r. Mystkowice
+19-12-1884 r. Mystkowice
1352
Gołębiewski Stanisław
*08-05-1898 r. Mystkowice
+
1353
Gołębiewski Stanisław
+
1354
Gołębiewski Tomasz
*17-12-1878 r. Guźnia
+
1355
Gołębiewski Wincenty
*03-04-1889 r. Guźnia
+
1356
Gołębiewski Władysław
*27-06-1898 r. Guźnia
+21-10-1988 r. Guźnia
1357
Gołębiewski Władysław
+
1358
Gołębiewski Wojciech
*05-03-1882 r. Guźnia
+
1359
Gołębiewski Wojciech
*1811 r. Guźnia
+26-04-1867 r. Guźnia
1360
Gorczyca Alfons
*1930 r.
+2006 r.
1361
Gorczyca Danuta
+
1362
Gorczyca Helena z d. Kosiorek
*17-01-1935 r. Dobrogosty
+10-11-2008 r. Przasnysz /Dzierzgowo/
1363
Gorczyca Marcin
*10-01-1958 r. Szumsk
+01-09-1993 r. Olsztyn /Wrzesina/
1364
Gorczyca Regina z d. Kosiorek
*03-06-1927 r. Dobrogosty
+06-01-1998 r. Godki /Wrzesina/
1365
Gorczyca Tomasz
*07-01-1960 r.
+28-09-1994 r.
1366
Gorczyca Witold Wiktor
*1921 r.
+24-12-1985 r. /Wrzesina/
1367
Góra Agnieszka z d. Doroba
*~ 1804 r.
+05-09-1854 r. Reczyce
1368
Góra Bartłomiej
*21-08-1836 r. Reczyce
+1879 r. Reczyce
1369
Góra Bartłomiej
*~ 1806 r.
+26-01-1840 r. Reczyce
1370
Góra Henryk
*20-06-1929 r. Kołacin
+29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/
1371
Góra Izydor
*29-03-1866 r. Reczyce
+12-09-1927 r. Kołacin
1372
Góra Jan
*13-10-1904 r.
+
1373
Góra Józef
*04-02-1902 r. Reczyce
+11-12-1960 r. Kobylin
1374
Góra Józef
*1807 r. Reczyce
+27-05-1862 r. Reczyce
1375
Góra Józefa z d. Felczyńska
+
1376
Góra Katarzyna z d. Zagajewska
*27-09-1871 r. Skaratki
+1953 r. Łódź
1377
Góra Małgorzata z d. Kowalczyk
+
1378
Góra Marianna z d. Barbucha
*1897 r. Krępa
+30-03-1976 r. Krępa
1379
Góra Mateusz
+
1380
Góra Piotr
*14-05-1897 r. Reczyce
+
1381
Góra Rozalia z d. Strugińska
+
1382
Góra Wacław
*19-07-1912 r.
+1990 r.
1383
Góra Wojciech
*15-04-1840 r. Reczyce
+28-04-1878 r. Reczyce
1384
Góra Zofia z d. Benka
*27-03-1904 r.
+01-03-1979 r.
1385
Górajek Dorota z d. Kornacka
+
1386
Górajek Grzegorz
+
1387
Górajek Jan
+23-06-1826 r. Zduny
1388
Górajek Zofia
+
1389
Górczyńska
*28-06-1910 r.
+28-06-1910 r. Zduny
1390
Górczyńska Anastazja z d. Górajek
+
1391
Górczyńska Anna z d. Wielec
*1894 r. Skaratki
+16-06-1987 r.
1392
Górczyńska Anna z d. Lasota
+
1393
Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk
*10-06-1874 r. Zduny
+09-12-1908 r. Zduny
1394
Górczyńska Franciszka z d. Bogusz
*1871 r. Dąbkowice
+
1395
Górczyńska Janina Aniela
*01-01-1912 r. Zduny
+
1396
Górczyńska Józefa
*1903 r. Dąbkowice
+20-10-1903 r. Dąbkowice
1397
Górczyńska Katarzyna
*28-01-1905 r. Dąbkowice
+
1398
Górczyńska Katarzyna z d. Płacheta
*21-04-1845 r. Dąbkowice
+16-12-1913 r. Dąbkowice
1399
Górczyńska Katarzyna z d. Kosiorek
+25-02-1912 r. Bobrowniki
1400
Górczyńska Marianna z d. Dłubisz
*1906 r. Złaków Borowy
+
1401
Górczyńska Marianna
*1887 r. Dąbkowice
+
1402
Górczyńska Marianna z d. Woźnicka
*21-10-1872 r. Szymanowice
+
1403
Górczyńska Marianna z d. Taflińska
+1854 r. Bocheń
1404
Górczyńska Marianna
+08-01-1817 r. Bocheń
1405
Górczyńska Marianna z d. Rolewska
+17-02-1919 r. Zduny
1406
Górczyńska Marianna z d. Piasta
+21-05-1928 r. Lisiewice
1407
Górczyńska Marianna z d. Owczarek
+
1408
Górczyńska Władysława z d. Gajda
*19-11-1919 r. Mystkowice
+18-05-2000 r.
1409
Górczyński Antoni
*1865 r. Dąbkowice
+
1410
Górczyński Eugeniusz Zygmunt
*31-08-1914 r. Bocheń
+12-10-1977 r. Warszawa
1411
Górczyński Franciszek
*30-03-1895 r. Dąbkowice
+
1412
Górczyński Franciszek
*~ 1880 r.
+
1413
Górczyński Henryk
*04-09-1913 r. Bocheń
+1989 r.
1414
Górczyński Henryk Tadeusz
*11-06-1916 r. Bocheń
+
1415
Górczyński Jan
*23-11-1899 r. Dąbkowice
+
1416
Górczyński Jan
*23-11-1898 r. Dąbkowice
+
1417
Górczyński Jan
*09-12-1867 r. Dąbkowice
+
1418
Górczyński Józef
*04-02-1919 r. Zduny
+
1419
Górczyński Józef
*1901 r. Dąbkowice
+25-07-1901 r. Dąbkowice
1420
Górczyński Józef
*07-08-1896 r. Dąbkowice
+
1421
Górczyński Kazimierz
*24-02-1888 r. Bocheń
+15-09-1939 r. Bocheń
1422
Górczyński Paweł
+
1423
Górczyński Piotr
*31-08-1894 r. Dąbkowice
+1918 r.
1424
Górczyński Piotr
*1875 r. Dąbkowice
+
1425
Górczyński Stanisław
*~ 1923 r.
+15-09-1939 r. Bocheń
1426
Górczyński Szczepan
*1837 r. Bocheń
+
1427
Górczyński Walenty
*1874 r. Dąbkowice
+
1428
Górczyński Wawrzyniec
*1864 r. Dąbkowice
+
1429
Górczyński Wojciech
*13-04-1900 r. Dąbkowice
+
1430
Górczyński Wojciech
*1883 r. Dąbkowice
+
1431
Górczyński Wojciech
*1871 r. Dąbkowice
+
1432
Górczyński Wojciech
*~ 1764 r.
+27-09-1834 r. Bocheń
1433
Grabczyk Kazimierz
+
1434
Grabczyk Magdalena
+
1435
Grabowicz Agnieszka z d. Kantorek
*1890 r. Stroniewice
+18-10-1918 r. Domaniewice
1436
Grabowicz Aniela
*1911 r.
+
1437
Grabowicz Aniela
*1907 r. Krępa
+1918 r. Krępa
1438
Grabowicz Danuta z d. Wilk
*22-09-1936 r.
+07-01-2007 r. /Stary Waliszew/
1439
Grabowicz Franciszek
*1909 r. Krępa
+
1440
Grabowicz Franciszek
*1907 r. Krępa
+
1441
Grabowicz Franciszek
*26-03-1852 r. Krępa
+1901 r. Krępa
1442
Grabowicz Franciszka
*1878 r. Skaratki
+09-07-1962 r. Chruślin
1443
Grabowicz Franciszka z d. Kowalczyk
*1876 r. Skaratki
+
1444
Grabowicz Helena
*1899 r. Krępa
+
1445
Grabowicz Henryk
*15-04-1931 r.
+26-02-2001 r. /Stary Waliszew/
1446
Grabowicz Izydor
*1894 r. Krępa
+
1447
Grabowicz Jakub
*04-07-1839 r. Krępa
+1868 r.
1448
Grabowicz Jan
*1902 r. Krępa
+1906 r.
1449
Grabowicz Jan
*1896 r. Krępa
+
1450
Grabowicz Jan
*1866 r. Krępa
+
1451
Grabowicz Jan
*~ 1751 r.
+23-07-1811 r. Domaniewice
1452
Grabowicz Jan
+
1453
Grabowicz Józef
*28-02-1842 r. Krępa
+1843 r.
1454
Grabowicz Julianna z d. Tomasik
+
1455
Grabowicz Kacper
*27-12-1849 r. Krępa
+11-01-1850 r. Krępa
1456
Grabowicz Ludwik
*24-08-1844 r. Krępa
+20-02-1845 r. Krępa
1457
Grabowicz Małgorzata
*15-02-1855 r. Krępa
+
1458
Grabowicz Marianna
*09-07-1900 r. Krępa
+13-11-1903 r. Krępa
1459
Grabowicz Marianna z d. Podkońska
*21-02-1879 r. Uchań
+
1460
Grabowicz Marianna
*28-12-1845 r. Krępa
+1851 r.
1461
Grabowicz Marianna z d. Płóciennik
*~ 1753 r.
+
1462
Grabowicz Mikołaj
*05-12-1848 r. Krępa
+25-01-1849 r. Krępa
1463
Grabowicz Petronella z d. Celesta
*1789 r. Czatolin
+24-03-1839 r. Domaniewice
1464
Grabowicz Piotr
*1896 r. Krępa
+
1465
Grabowicz Piotr
*~ 1809 r. Krępa
+1876 r.
1466
Grabowicz Piotr
*1781 r. Domaniewice
+08-10-1836 r. Domaniewice
1467
Grabowicz Stanisław
*28-07-1918 r. Domaniewice
+
1468
Grabowicz Stanisław
*07-04-1915 r. Trąby
+
1469
Grabowicz Stanisław
*03-05-1856 r. Krępa
+
1470
Grabowicz Stefania z d. Sobieszek
*20-11-1910 r. Mystkowice
+17-12-1994 r. Chruślin
1471
Grabowicz Szymon
*1893 r. Krępa
+
1472
Grabowicz Wiktoria
*1898 r. Krępa
+
1473
Grabowicz Wiktoria z d. Kantorek
*08-12-1815 r. Skaratki
+22-04-1861 r. Krępa
1474
Grabowicz Władysław
*1905 r. Krępa
+1906 r.
1475
Grabowicz Władysław
*1904 r. Krępa
+26-03-1980 r. Krępa
1476
Grabowska Józefa
*1907 r. Reczyce
+1907 r.
1477
Grabowska Łucja z d. Karasek
*1867 r. Reczyce
+
1478
Grabowski Józef
+
1479
Graczyk Franciszka z d. Wiesiołek
*1881 r. Czatolin
+
1480
Graczyk Jan
*1883 r. Grudze
+
1481
Graczyk Wiktoria z d. Błażejewska
*1899 r. Skaratki
+
1482
Gralak Andrzej
*1868 r.
+
1483
Gralak Antoni
*1857 r.
+1889 r.
1484
Gralak Józef
*1862 r.
+1863 r.
1485
Gralak Józef
*1824 r.
+
1486
Gralak Józefa
*1875 r.
+
1487
Gralak Marianna
*1882 r. Umień
+
1488
Gralak Marianna z d. Zielińska
+
1489
Gralak Rozalia
*~ 1869 r.
+1872 r.
1490
Gralak Telka
*1852 r.
+1853 r.
1491
Gralak Weronika z d. Mamońska
*1831 r.
+
1492
Gralak Władysław
*1884 r. Umień
+
1493
Gralak Wojciech
*1864 r.
+
1494
Graszka Agnieszka
*18-01-1866 r. Skaratki
+
1495
Graszka Agnieszka z d. Knera
*~ 1804 r.
+
1496
Graszka Andrzej
*13-11-1857 r. Skaratki
+
1497
Graszka Andrzej
*~ 1793 r.
+1836 r. Skaratki
1498
Graszka Anna z d. Kantorek
*29-07-1830 r. Skaratki
+1900 r. Skaratki
1499
Graszka Antoni
*1887 r. Krępa
+04-03-1918 r. Skaratki
1500
Graszka Antoni
+
1501
Graszka Franciszka
*06-09-1862 r. Skaratki
+18-10-1862 r. Skaratki
1502
Graszka Helena
*1909 r.
+1910 r. Krępa
1503
Graszka Ignacy
*1895 r. Skaratki
+
1504
Graszka Jan
*1885 r. Czatolin
+1886 r. Czatolin
1505
Graszka Józef
*1919 r. Krępa
+
1506
Graszka Józef
*1907 r. Krępa
+1908 r.
1507
Graszka Katarzyna z d. Warda
*1846 r. Skaratki
+
1508
Graszka Łukasz
*1881 r. Czatolin
+
1509
Graszka Magdalena z d. Grzelka
*1872 r. Skaratki
+1910 r. Skaratki
1510
Graszka Marcin
*05-11-1832 r. Skaratki
+30-01-1917 r. Skaratki
1511
Graszka Marianna z d. Kantorek
*1887 r. Skaratki
+
1512
Graszka Marianna
*23-09-1867 r. Skaratki
+16-05-1870 r.
1513
Graszka Marianna z d. Czuba
*29-06-1856 r. Skaratki
+1886 r.
1514
Graszka Michał
*06-09-1862 r. Skaratki
+26-09-1862 r. Strzebieszew
1515
Graszka Stanisław
+
1516
Graszka Wacław
*1913 r.
+02-06-1982 r. Krępa
1517
Gratkowska Agnieszka z d. Strugińska
*1888 r. Reczyce
+
1518
Gratkowski Ignacy
+
1519
Grochocka Anna z d. Mierzejewska
+
1520
Grochocka Franciszka
*10-10-1910 r. Złaków Kościelny
+
1521
Grochocka Marianna z d. Mikołajczyk
*03-01-1886 r. Strugienice
+
1522
Grochocki Aleksander
*26-01-1881 r. Złaków Kościelny
+
1523
Grochocki Władysław
*22-01-1909 r. Złaków Kościelny
+
1524
Grocholewicz Apolonia z d. Kapusta
*08-02-1826 r.
+12-04-1890 r. Klewków
1525
Grocholewicz Apolonia z d. Wojda
*1794 r. Szczudłów
+
1526
Grocholewicz Franciszek
+
1527
Grocholewicz Józef
*1856 r. Klewków
+
1528
Grocholewicz Julianna z d. Siejka
*1860 r. Płaskocin
+
1529
Grocholewicz Kazimierz
+
1530
Grocholewicz Stanisław
+
1531
Gromek Helena z d. Redo
*23-08-1893 r. Złaków Kościelny
+
1532
Gromek Jan
*04-08-1884 r. Karsznice
+
1533
Gruszka Franciszka z d. Podolak
+09-11-1949 r.
1534
Gruszka Józef
*1900 r.
+1982 r.
1535
Gruszka Kajetan
+1918 r.
1536
Gruszka Kazimierz Piotr
*13-01-1939 r. Ornatowice
+27-10-2012 r. Łódź /Łódź/
1537
Gruszka Zofia z d. Swatowska
+02-09-1947 r.
1538
Grygielska Antonina
*05-10-1890 r. Tarnówka
+
1539
Grygielska Antonina
*1868 r.
+
1540
Grygielska Apolonia
*16-05-1865 r. Tarnówka
+18-05-1865 r. Tarnówka
1541
Grygielska Józefa
*19-02-1888 r. Tarnówka
+
1542
Grygielska Józefa z d. Brudnicka
+
1543
Grygielska Marianna
*01-08-1886 r. Tarnówka
+03-11-1886 r. Tarnówka
1544
Grygielska Marianna z d. Mamońska
*1836 r.
+
1545
Grygielska Marianna Antonina
*1857 r. Tarnówka
+1857 r.
1546
Grygielski Adam
*18-12-1894 r. Tarnówka
+
1547
Grygielski Adam
*1866 r.
+1873 r.
1548
Grygielski Franciszek
*19-09-1899 r. Tarnówka
+
1549
Grygielski Jan
*06-12-1896 r. Tarnówka
+
1550
Grygielski Józef
*1864 r.
+1864 r.
1551
Grygielski Maciej
*1826 r.
+
1552
Grygielski Michał
*1861 r.
+
1553
Grygielski Stanisław
*29-04-1893 r. Tarnówka
+04-03-1894 r. Tarnówka
1554
Grygielski Stanisław
*1859 r.
+26-04-1890 r. Tarnówka
1555
Grzanka
+
1556
Grzanka Stanisława z d. Wilk
*1912 r. Skaratki
+13-12-1992 r. Skaratki pod Las
1557
Grzegorczyk Marianna
+
1558
Grzelak Franciszka z d. Gralak
*~ 1860 r.
+
1559
Grzelak Jan
*1870 r. Krępa
+
1560
Grzelak Józef
*1882 r.
+
1561
Grzelak Józef
+
1562
Grzelak Józefa z d. Gajda
*1875 r. Dąbkowice
+
1563
Grzelak Stanisław
*1884 r.
+
1564
Grzelczyk Jan
*11-11-1936 r.
+03-09-2004 r.
1565
Grzelka Aniela
*1909 r. Skaratki
+
1566
Grzelka Aniela
*1905 r. Skaratki
+1908 r. Skaratki
1567
Grzelka Jan
*29-08-1830 r. Skaratki
+15-09-1852 r. Skaratki
1568
Grzelka Katarzyna
*1899 r. Skaratki
+
1569
Grzelka Łukasz
*15-10-1864 r. Skaratki
+
1570
Grzelka Marcjanna z d. Graszka
*17-01-1870 r. Skaratki
+
1571
Grzelka Marianna
*1895 r. Skaratki
+19-11-1994 r. Skaratki
1572
Grzyb Feliksa z d. Jagoda
*07-03-1929 r.
+06-08-2018 r.
1573
Grzyb Leon
*19-10-1929 r.
+21-08-1999 r.
1574
Gumińska Antonina z d. Wieczorek
*19-03-1878 r. Nadolna
+
1575
Gumiński Józef
+
1576
Gusta Agnieszka z d. Kazimierska
*05-01-1820 r.
+
1577
Gusta Franciszek
*26-03-1855 r. Bocheń
+1861 r.
1578
Gusta Jan
*1913 r. Ostrów
+
1579
Gusta Jan
*08-12-1843 r. Bocheń
+
1580
Gusta Katarzyna z d. Tomala
*1879 r.
+
1581
Gusta Maciej
+
1582
Gusta Piotr
*1872 r.
+
1583
Gusta Szczepan
*08-12-1843 r. Bocheń
+
1584
Gusta Szymon
*21-10-1860 r. Bocheń
+1860 r.
1585
Gusta Walenty
*11-05-1850 r. Bocheń
+
1586
Guz Maciej
*1877 r.
+~ 1958 r. /Sobota/
1587
Guz Małgorzata z d. Wielec
*1887 r. Skaratki
+1976 r. /Sobota/
1588
Hacia Maria Irena z d. Wawro
*04-09-1948 r.
+28-02-2019 r. /Warszawa/
1589
Hekner Apolonia z d. Krawczyk
+27-04-1976 r. Rybnik
1590
Hekner Eleonora
*26-05-1894 r.
+
1591
Hekner Franciszka
*04-11-1888 r.
+03-01-1889 r.
1592
Hekner Józef
*08-07-1885 r.
+
1593
Hekner Leon
*22-12-1889 r.
+
1594
Hekner Marianna z d. Jaśniewska
*1862 r. Chruślin
+
1595
Hekner Sabina
*21-09-1913 r. Bielawy
+
1596
Hekner Stanisław
*1910 r.
+03-06-1910 r. Ziewanice
1597
Hekner Stanisław
*01-05-1902 r.
+
1598
Hekner Walerian
*22-01-1900 r.
+
1599
Hekner Władysław
+
1600
Hordyniec Wacław
*17-03-1922 r.
+30-12-2001 r.
1601
Jabłońska Agnieszka z d. Wieteska
*19-01-1833 r. Świeryż
+14-07-1878 r. Maurzyce
1602
Jabłońska Agnieszka z d. Bejda
*13-04-1826 r. Świeryż
+22-12-1855 r. Maurzyce
1603
Jabłońska Aniela
*02-02-1914 r. Mastki
+
1604
Jabłońska Aniela
*~ 1903 r.
+08-08-1906 r. Boczki Dolne
1605
Jabłońska Antonina z d. Bińczak
*10-02-1859 r. Rząśno
+14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie
1606
Jabłońska Antonina z d. Bełz
+
1607
Jabłońska Apolonia
*08-02-1855 r. Świące
+
1608
Jabłońska Balbina
*15-03-1850 r. Maurzyce
+
1609
Jabłońska Barbara
*25-11-1851 r. Strugienice
+
1610
Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk
*12-05-1833 r. Zduny
+13-02-1892 r. Maurzyce
1611
Jabłońska Cecylia z d. Wieczorek
*19-11-1823 r. Strugienice
+16-05-1887 r. Strugienice
1612
Jabłońska Elżbieta
*27-06-1870 r. Strugienice
+
1613
Jabłońska Elżbieta z d. Krawczyk
*1861 r. Strzelcew
+
1614
Jabłońska Elżbieta z d. Plak
+
1615
Jabłońska Helena
*05-06-1908 r. Zduny
+
1616
Jabłońska Helena z d. Warda
*1901 r. Skaratki
+
1617
Jabłońska Helena z d. Żabka
*16-02-1850 r.
+02-06-1918 r. Maurzyce
1618
Jabłońska Jadwiga
*09-12-1846 r. Maurzyce
+10-12-1847 r. Maurzyce
1619
Jabłońska Janina Elżbieta z d. Mroczek
*1913 r. Warszawa
+
1620
Jabłońska Józefa
*31-05-1920 r. Mastki
+29-08-1920 r. Mastki
1621
Jabłońska Józefa
*09-03-1848 r. Świące
+
1622
Jabłońska Julianna
*28-08-1916 r. Kazimirek
+
1623
Jabłońska Julianna
*13-04-1887 r. Maurzyce
+25-06-1887 r. Maurzyce
1624
Jabłońska Julianna
*20-03-1883 r. Maurzyce
+1884 r.
1625
Jabłońska Katarzyna
*21-09-1910 r. Kazimirek
+
1626
Jabłońska Katarzyna
*1907 r. Boczki Dolne
+
1627
Jabłońska Katarzyna
*11-01-1904 r. Maurzyce
+
1628
Jabłońska Katarzyna
*13-10-1896 r. Maurzyce
+16-11-1896 r. Maurzyce
1629
Jabłońska Katarzyna z d. Kucińska
*1895 r. Sapy
+~ 1954 r. /Stary Waliszew/
1630
Jabłońska Katarzyna z d. Busiak
*30-10-1827 r. Maurzyce
+05-05-1866 r. Maurzyce
1631
Jabłońska Katarzyna
*22-11-1824 r. Maurzyce
+
1632
Jabłońska Kunegunda
*01-08-1842 r. Strugienice
+
1633
Jabłońska Łucja
*18-10-1858 r. Maurzyce
+03-12-1858 r. Maurzyce
1634
Jabłońska Magdalena
*31-12-1892 r. Maurzyce
+13-01-1896 r. Maurzyce
1635
Jabłońska Magdalena z d. Rolewska
*1868 r. Szymanowice
+27-07-1932 r. Łódź
1636
Jabłońska Małgorzata
*05-03-1891 r. Maurzyce
+13-01-1893 r. Maurzyce
1637
Jabłońska Małgorzata
*11-07-1871 r. Maurzyce
+
1638
Jabłońska Małgorzata z d. Warowitek
*~ 1788 r.
+09-02-1854 r. Maurzyce
1639
Jabłońska Marianna
*13-02-1908 r. Maurzyce
+18-09-1915 r. Maurzyce
1640
Jabłońska Marianna
*27-11-1887 r. Maurzyce
+16-01-1888 r. Maurzyce
1641
Jabłońska Marianna
*25-06-1882 r. Maurzyce
+
1642
Jabłońska Marianna
*20-01-1882 r. Mastki
+06-02-1882 r. Mastki
1643
Jabłońska Marianna
*02-10-1881 r. Maurzyce
+18-12-1887 r. Maurzyce
1644
Jabłońska Marianna
*30-11-1879 r. Świące
+26-07-1886 r. Świące
1645
Jabłońska Marianna
*11-07-1878 r. Maurzyce
+07-09-1878 r. Maurzyce
1646
Jabłońska Marianna
*12-08-1874 r. Świące
+23-08-1874 r. Świące
1647
Jabłońska Marianna
*24-03-1862 r. Maurzyce
+01-01-1878 r. Maurzyce
1648
Jabłońska Marianna
*11-06-1858 r. Maurzyce
+13-07-1858 r. Maurzyce
1649
Jabłońska Marianna
*29-08-1854 r. Maurzyce
+27-09-1855 r. Maurzyce
1650
Jabłońska Marianna z d. Rybus
+
1651
Jabłońska Marianna z d. Pilich
+
1652
Jabłońska Marianna z d. Urbanek
+
1653
Jabłońska Marianna z d. Matysek
+
1654
Jabłońska Marianna z d. Langer
+
1655
Jabłońska Marianna z d. Morawska
+
1656
Jabłońska Marianna z d. Zarzewska
+
1657
Jabłońska Natalia
*16-06-1911 r. Zduny
+
1658
Jabłońska Rozalia z d. Galińska
*~ 1905 r.
+30-01-1966 r. /Stary Waliszew/
1659
Jabłońska Rozalia
*23-08-1844 r. Świące
+
1660
Jabłońska Stanisława
*01-07-1919 r. Kazimirek
+
1661
Jabłońska Stanisława
*18-01-1915 r. Kazimirek
+23-01-1915 r. Kazimirek
1662
Jabłońska Stanisława
+10-2010 r.
1663
Jabłońska Stefania
*22-08-1906 r. Boczki Dolne
+26-08-1906 r. Boczki Dolne
1664
Jabłońska Wacława Aniela
*01-03-1933 r. Boczki Domaradzkie
+06-06-2011 r. /Głowno/
1665
Jabłońska Wiktoria
*29-10-1900 r. Brodne
+23-08-1906 r. Boczki Dolne
1666
Jabłońska Zofia
*1928 r.
+23-06-1934 r. Boczki Domaradzkie
1667
Jabłońska Zofia
*28-03-1906 r. Zduny
+15-09-1906 r. Zduny
1668
Jabłońska Zofia
*06-04-1860 r. Strugienice
+
1669
Jabłońska Zofia z d. Miksa
+
1670
Jabłoński
*17-03-1917 r. Mastki
+17-03-1917 r. Mastki
1671
Jabłoński Antoni
*29-05-1863 r. Strugienice
+
1672
Jabłoński Antoni
*11-06-1858 r. Maurzyce
+09-03-1859 r. Maurzyce
1673
Jabłoński Franciszek
*23-07-1912 r. Kazimirek
+02-08-1995 r.
1674
Jabłoński Franciszek
*25-05-1910 r. Boczki Dolne
+04-03-1919 r. Aleksów
1675
Jabłoński Franciszek
*05-01-1910 r. Maurzyce
+
1676
Jabłoński Franciszek
*23-11-1899 r. Klewków
+16-01-1907 r. Maurzyce
1677
Jabłoński Franciszek
*05-10-1822 r. Maurzyce
+02-01-1858 r. Świące
1678
Jabłoński Ignacy
*1902 r. Ryczywół
+
1679
Jabłoński Jakub
*02-07-1873 r. Maurzyce
+03-02-1929 r. Łódź
1680
Jabłoński Jakub
*22-07-1869 r. Maurzyce
+11-08-1869 r. Maurzyce
1681
Jabłoński Jakub
*11-07-1864 r. Maurzyce
+07-08-1865 r. Maurzyce
1682
Jabłoński Jakub
*16-07-1849 r. Maurzyce
+21-09-1850 r. Maurzyce
1683
Jabłoński Jakub
*1845 r. Wygoda
+
1684
Jabłoński Jan
*22-08-1903 r. Maurzyce
+
1685
Jabłoński Jan
*22-01-1884 r. Mastki
+03-10-1920 r. Mastki
1686
Jabłoński Jan
*31-12-1879 r. Maurzyce
+1939 r. Boczki Domaradzkie
1687
Jabłoński Jan
*18-09-1875 r. Świące
+
1688
Jabłoński Jan
*13-10-1869 r. Maurzyce
+
1689
Jabłoński Jan
*13-05-1850 r. Świące
+05-08-1915 r. Stroniewice
1690
Jabłoński Jan Stanisław
*26-11-1908 r. Świące
+
1691
Jabłoński Józef
*27-02-1906 r. Maurzyce
+
1692
Jabłoński Józef
*01-03-1860 r. Maurzyce
+02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie
1693
Jabłoński Józef
+
1694
Jabłoński Kacper
*13-01-1877 r. Świące
+
1695
Jabłoński Kacper
*30-12-1826 r. Maurzyce
+04-03-1899 r. Brodne
1696
Jabłoński Karol
*04-11-1845 r. Świące
+1922 r. Mastki
1697
Jabłoński Kazimierz
*06-07-1913 r. Aleksów
+
1698
Jabłoński Konstanty
*04-02-1898 r. Brodne
+30-05-1966 r. /Stary Waliszew/
1699
Jabłoński Ludwik
*25-08-1867 r. Maurzyce
+
1700
Jabłoński Paweł
*03-01-1885 r. Maurzyce
+~ 1946 r. /Stary Waliszew/
1701
Jabłoński Piotr
*27-06-1878 r. Maurzyce
+21-12-1878 r. Maurzyce
1702
Jabłoński Piotr
*14-10-1871 r. Maurzyce
+13-05-1872 r. Maurzyce
1703
Jabłoński Roch
*16-08-1820 r. Maurzyce
+
1704
Jabłoński Stanisław
*13-11-1917 r. Aleksów
+
1705
Jabłoński Stanisław
*02-03-1906 r. Maurzyce
+
1706
Jabłoński Stanisław
*1894 r. Wola Braniecka
+
1707
Jabłoński Stanisław
*1887 r. Łowicz
+
1708
Jabłoński Stanisław
+ /Łódź/
1709
Jabłoński Stefan
*18-11-1920 r. Aleksów
+08-12-1920 r. Aleksów
1710
Jabłoński Szymon
*24-10-1853 r. Strugienice
+
1711
Jabłoński Szymon
*13-10-1852 r. Świące
+
1712
Jabłoński Tomasz
*19-12-1893 r. Maurzyce
+17-02-1896 r. Maurzyce
1713
Jabłoński Tomasz
*20-12-1887 r. Strugienice
+27-12-1887 r. Strugienice
1714
Jabłoński Tomasz
*13-12-1864 r. Maurzyce
+
1715
Jabłoński Tomasz
*05-12-1856 r. Maurzyce
+23-12-1857 r. Maurzyce
1716
Jabłoński Tomasz
*27-12-1817 r. Maurzyce
+06-10-1831 r. Maurzyce
1717
Jabłoński Walenty
*25-01-1860 r. Maurzyce
+14-09-1861 r. Maurzyce
1718
Jabłoński Walenty
*14-02-1852 r. Maurzyce
+05-08-1854 r. Maurzyce
1719
Jabłoński Walenty
*24-02-1814 r. Maurzyce
+05-03-1814 r. Maurzyce
1720
Jabłoński Władysław
*07-05-1918 r. Mastki
+
1721
Jabłoński Władysław
*1884 r. Strzelcew
+
1722
Jabłoński Władysław
+
1723
Jabłoński Wojciech
*02-04-1895 r. Maurzyce
+13-01-1896 r. Maurzyce
1724
Jabłoński Wojciech
*17-04-1829 r. Maurzyce
+05-07-1916 r. Maurzyce
1725
Jabłoński Wojciech
*~ 1769 r.
+30-10-1865 r. Maurzyce
1726
Jachimek Jolanta z d. Kazimierska
*11-1954 r.
+30-10-2014 r. /Sobota/
1727
Jachniewicz Anna
+
1728
Jachniewicz Franciszek
+
1729
Jadach Agnieszka z d. Grzelak
+1887 r. Skaratki
1730
Jadach Franciszek
*16-09-1836 r. Skaratki
+
1731
Jadach Franciszek
+
1732
Jadach Franciszka
*01-02-1845 r. Skaratki
+
1733
Jadach Franciszka z d. Warda
*~ 1836 r. Skaratki
+
1734
Jadach Franciszka z d. Kantorek
*1788 r. Skaratki
+16-07-1858 r. Skaratki
1735
Jadach Grzegorz
*23-02-1855 r. Skaratki
+
1736
Jadach Izydor
*11-04-1811 r. Skaratki
+17-02-1818 r. Skaratki
1737
Jadach Julianna
*20-07-1858 r. Skaratki
+
1738
Jadach Karolina
*02-11-1828 r. Skaratki
+
1739
Jadach Katarzyna z d. Kędziora
*1841 r. Skaratki
+
1740
Jadach Ludwik
*10-02-1834 r. Skaratki
+
1741
Jadach Małgorzata
+
1742
Jadach Marianna
*~ 01-1867 r.
+26-03-1867 r. Skaratki
1743
Jadach Marianna
*14-07-1839 r. Skaratki
+19-01-1841 r. Skaratki
1744
Jadach Michał
*~ 1780 r.
+07-10-1850 r. Skaratki
1745
Jadach Petronella z d. Ziarnik
*1837 r. Skaratki
+20-06-1861 r. Skaratki
1746
Jadach Tomasz
*1870 r. Skaratki
+1871 r. Skaratki
1747
Jadach Walenty
*14-02-1809 r. Skaratki
+1897 r. Skaratki
1748
Jadach Weronika
*1873 r. Skaratki
+1882 r.
1749
Jadach Weronika
*1872 r. Skaratki
+1872 r. Skaratki
1750
Jagiełło Jan
*01-10-1940 r.
+05-02-1941 r. /Biorków Wielki/
1751
Jagiełło Julia Helena z d. Niewięgłowska
*16-02-1913 r. Biorków Mały
+21-04-1997 r. Chrzanów /Trzebinia/
1752
Jagiełło Maria Jadwiga
*1943 r.
+2013 r.
1753
Jagiełło Romuald
*07-02-1913 r. Trzebinia
+12-04-1987 r. Katowice /Trzebinia/
1754
Jagoda Aniela z d. Urbanek
*01-05-1901 r. Jamno
+19-11-1983 r.
1755
Jagoda Jadwiga z d. Mikołajczyk
*~ 1817 r.
+10-08-1836 r. Zduny
1756
Jagoda Jan
*1941 r. Jamno
+01-11-1970 r. Brwinów
1757
Jagoda Stanisław
+15-03-1856 r. Zduny
1758
Jagoda Walenty
*10-02-1892 r.
+01-12-1964 r.
1759
Jakubowska Agata
+1823 r.
1760
Jakubowska Agnieszka z d. Pierzchała
*14-01-1834 r. Szymanowice
+
1761
Jakubowska Antonia z d. Krajczak
*07-05-1798 r. Zduny
+
1762
Jakubowska Bronisława z d. Gałkowska
*23-03-1888 r. Zduny
+
1763
Jakubowska Cecylia
+
1764
Jakubowska Franciszka z d. Guzek
*17-08-1851 r. Jackowice
+20-03-1910 r. Dąbrowa
1765
Jakubowska Małgorzata z d. Boruszewska
*1809 r.
+1870 r.
1766
Jakubowska Marianna z d. Bogucka
+
1767
Jakubowski Antoni
+
1768
Jakubowski Benedykt
+
1769
Jakubowski Józef
*1803 r.
+1882 r.
1770
Jakubowski Kacper
+
1771
Jakubowski Kajetan
+23-06-1862 r. Dąbrowa
1772
Jakubowski Krzysztof
*1958 r.
+10-2023 r. /Głowno/
1773
Jakubowski Tomasz
*15-12-1833 r. Zduny
+16-12-1917 r. Dąbrowa
1774
Jamka Czesław
*04-07-1903 r.
+30-01-1978 r. /Wrocław/
1775
Jamróz Franciszek
*1907 r. Krępa
+1908 r.
1776
Jamróz Franciszka z d. Godziszewska
+
1777
Jamróz Jan
+
1778
Jamróz Józef
*1900 r. Krępa
+1903 r. Krępa
1779
Jamróz Józef
*1878 r. Skaratki
+
1780
Jamróz Stanisław
*1912 r. Krępa
+21-06-1987 r. Jedlicz
1781
Jamróz Teofila
*1898 r. Krępa
+1903 r. Krępa
1782
Jamróz Wiktoria
*1910 r. Krępa
+
1783
Jamróz Władysław Antoni
*1904 r. Krępa
+1906 r.
1784
Jamróz Wojciech
*1903 r. Krępa
+1903 r. Krępa
1785
Jamrus Antoni
+1893 r. Skaratki
1786
Janeczek Adam
*1894 r.
+1949 r.
1787
Janeczek Adrian
*01-01-1973 r. Głowno
+20-08-1998 r. Nowa Sól
1788
Janeczek Marianna z d. Pająk
*08-09-1910 r.
+22-10-1991 r. Łowicz
1789
Janicka Katarzyna z d. Kazimierska
*1827 r.
+08-05-1848 r.
1790
Janicki Walenty
* Dąbkowice
+
1791
Janus Andrzej
*1886 r. Skaratki
+
1792
Janus Eljasz
*1931 r.
+01-04-1933 r.
1793
Janus Franciszek
*1895 r. Skaratki
+21-01-1932 r. Waliszew
1794
Janus Franciszka z d. Kantorek
*04-04-1858 r. Skaratki
+
1795
Janus Gabriela Genowefa z d. Włodarczyk
*1922 r.
+1988 r.
1796
Janus Hubert
*1946 r.
+2018 r.
1797
Janus Jan
*06-07-1948 r.
+17-03-2011 r. Łódź
1798
Janus Jan
*1924 r.
+11-05-1924 r.
1799
Janus Janina
*01-1923 r.
+25-03-1923 r.
1800
Janus Józef
*06-10-1917 r.
+
1801
Janus Józef
*10-03-1860 r. Stroniewice
+
1802
Janus Kazimierz
*25-01-1922 r.
+27-01-1922 r. Orłów
1803
Janus Marianna z d. Wilińska
+
1804
Janus Marianna z d. Guz
+
1805
Janus Stanisław
*17-12-1919 r. Matuszew
+21-08-1989 r. Łódź /Łódź/
1806
Janus Tadeusz
+
1807
Janus Teresa
*1944 r.
+07-07-1989 r. /Lwówek Śląski/
1808
Janus Walenty
*1890 r. Skaratki
+
1809
Janus Władysław
+
1810
Jaros Agnieszka z d. Górczyńska
*1836 r. Bocheń
+05-12-1921 r. Grabów
1811
Jaros Andrzej
*1819 r. Urzecze
+
1812
Jaros Antoni
*07-06-1903 r. Chruślin
+
1813
Jaros Antoni
+
1814
Jaros Franciszek
*03-09-1830 r. Zduny
+
1815
Jaros Jan
*30-03-1918 r. Janinów
+04-09-1987 r. Łódź /Łódź/
1816
Jaros Jan
*22-05-1899 r. Chruślin
+07-05-1916 r. Lisiewice
1817
Jaros Jerzy
*11-1949 r.
+02-1950 r.
1818
Jaros Józef
*1933 r.
+21-04-2006 r. /Stary Waliszew/
1819
Jaros Józef
*03-12-1900 r. Chruślin
+15-12-1900 r. Chruślin
1820
Jaros Józef
*1884 r.
+14-10-1960 r.
1821
Jaros Katarzyna z d. Wielemborek
*31-08-1894 r. Sobocka Wieś
+06-04-1980 r.
1822
Jaros Katarzyna z d. Rybus
*09-03-1886 r. Bocheń
+
1823
Jaros Katarzyna
+
1824
Jaros Katarzyna z d. Kaczor
+
1825
Jaros Leokadia z d. Piasta
*12-10-1914 r. Mystkowice
+12-02-1983 r. Mystkowice
1826
Jaros Małgorzata z d. Warda
+
1827
Jaros Marianna
*30-01-1926 r.
+06-03-2004 r. Łódź /Łódź/
1828
Jaros Marianna z d. Gajda
*06-03-1921 r. Augustów
+25-06-2017 r. Łódź /Łódź/
1829
Jaros Marianna
*18-11-1907 r. Chruślin
+01-12-1907 r. Chruślin
1830
Jaros Mateusz
*~ 1801 r.
+16-09-1831 r.
1831
Jaros Sabina z d. Rojewska
+
1832
Jaros Stanisław
*09-04-1915 r. Lisiewice
+
1833
Jaros Stanisław
+
1834
Jaros Stefania
*25-12-1904 r. Oszkowice
+
1835
Jaros Wincenty
*15-09-1910 r. Chruślin
+
1836
Jaros Wojciech
+
1837
Jarosiewicz Henryk
+ /Płońsk/
1838
Jarota Józef
*20-01-1882 r. Wiskienica
+07-03-1918 r. Bąków Górny /Bąków Górny/
1839
Jarota Stanisław
*28-06-1909 r.
+28-06-1909 r.
1840
Jarota Zofia
*16-02-1915 r. Bąków Górny
+1932 r. /Bąków Górny/
1841
Jasak Andrzej
*22-11-1890 r. Bocheń
+18-01-1891 r. Bocheń
1842
Jasak Elżbieta
*04-11-1889 r. Bocheń
+06-11-1889 r. Bocheń
1843
Jasak Franciszek
*30-03-1895 r. Bocheń
+
1844
Jasak Franciszka
*31-03-1900 r. Bocheń
+01-12-1900 r. Bocheń
1845
Jasak Kacper
*30-12-1846 r. Bocheń
+
1846
Jasak Katarzyna
*13-03-1898 r. Bocheń
+1904 r. Łagów
1847
Jasak Katarzyna
*27-03-1892 r. Bocheń
+28-09-1894 r. Bocheń
1848
Jasek Agnieszka
*25-01-1845 r. Bocheń
+
1849
Jasek Franciszek
*09-01-1850 r. Bocheń
+
1850
Jasek Kazimierz
*22-02-1819 r. Bocheń
+05-09-1852 r. Bocheń
1851
Jasek Klara z d. Kazimierska
*1824 r.
+04-04-1847 r. Bocheń
1852
Jasek Marianna
*14-12-1843 r. Bocheń
+
1853
Jasek Tomasz
*17-12-1851 r. Bocheń
+1852 r. Bocheń
1854
Jasińska Wiktoria
*18-12-1832 r. Łowicz
+
1855
Jasiński Michał
+
1856
Jaśniewska Agnieszka
*1851 r. Chruślin
+
1857
Jaśniewska Franciszka z d. Dziedziela
*1910 r.
+1987 r. /Chruślin/
1858
Jaśniewska Małgorzata z d. Gajda
*1828 r.
+11-04-1868 r. Chruślin
1859
Jaśniewska Marianna z d. Łuczyńska
+
1860
Jaśniewski Andrzej
*1848 r. Chruślin
+19-06-1910 r. Chruślin
1861
Jaśniewski Ignacy
*1859 r. Chruślin
+1860 r. Chruślin
1862
Jaśniewski Józef
*1857 r. Chruślin
+1858 r. Chruślin
1863
Jaśniewski Józef Kalasanty
*1865 r. Chruślin
+10-04-1867 r. Chruślin
1864
Jaśniewski Michał
+
1865
Jaśniewski Wincenty
*01-04-1903 r. Chruślin
+1969 r. /Chruślin/
1866
Jedynak Adam
*1837 r. Wola Cyrusowa
+29-11-1906 r. Michały
1867
Jedynak Kunegunda z d. Mikołajczyk
*08-02-1840 r. Wierznowice
+
1868
Jeżyna Antoni
+
1869
Jeżyna Ignacy
*02-07-1902 r.
+14-07-1985 r.
1870
Jeżyna Stanisława z d. Goldas
*27-05-1899 r. Długie
+01-11-2000 r.
1871
Jędrachowicz Kazimiera z d. Białas
*12-08-1935 r. Rząśno
+1990 r. Łódź
1872
Jędrusik Adam
+
1873
Jędrusik Stefania z d. Kazimierska
*1927 r.
+
1874
Judycki Mariusz
*20-07-1970 r.
+08-12-2020 r. /Leżenica/
1875
Jurga Franciszek
+2003 r. /Domaniewice/
1876
Jurga Jan
+03-12-1913 r.
1877
Jurga Katarzyna z d. Mrzygłód
*1880 r. Skaratki
+
1878
Jurga Maciej
*1872 r. Strzebieszew
+
1879
Jurga Marianna
*04-09-1912 r. Kamień
+
1880
Jurga Stefania z d. Kantorek
+2009 r. /Domaniewice/
1881
Kaczor Helena z d. Górczyńska
*06-10-1918 r. Bocheń
+1995 r.
1882
Kaczor Kazimierz
*23-02-1904 r. Trąby
+
1883
Kaczor Scholastyka z d. Gałaj
*07-02-1903 r.
+
1884
Kalisiak Marianna z d. Moleńczyk
+
1885
Kałuża Jan
*1902 r.
+
1886
Kałuża Józef
*1898 r.
+1900 r. Domaniewice
1887
Kałuża Marianna z d. Knera
*03-07-1864 r. Skaratki
+
1888
Kałuża Piotr
*1901 r.
+
1889
Kałuża Stanisław
*1868 r. Mąkolice
+
1890
Kałuża Walenty
*1900 r.
+1900 r. Domaniewice
1891
Kamińska Elżbieta Katarzyna z d. Surma
*23-11-1894 r. Zduny
+
1892
Kamińska Franciszka z d. Gnat
+
1893
Kamińska Józefa
*1908 r. Wrzeczko
+1909 r. Wrzeczko
1894
Kamińska Katarzyna
*24-10-1896 r. Zduny
+27-10-1896 r. Zduny
1895
Kamińska Katarzyna z d. Mikołajczyk
*25-10-1830 r. Zduny
+22-11-1893 r. Zduny
1896
Kamińska Klara z d. Morska
*~ 1792 r.
+09-09-1852 r. Przeciszewo
1897
Kamińska Małgorzata z d. Błażejewska
*22-04-1880 r. Guźnia
+
1898
Kamińska Małgorzata
*04-07-1838 r. Zduny
+
1899
Kamińska Marianna z d. Szczepanik
*08-09-1935 r.
+20-12-1983 r. /Leżenica/
1900
Kamińska Marianna
*1901 r. Wrzeczko
+
1901
Kamińska Marianna z d. Godziszewska
*27-03-1871 r. Reczyce
+
1902
Kamińska Marianna z d. Pawlewska
*09-07-1842 r. Bodzanów
+14-03-1915 r. Bodzanów
1903
Kamińska Marianna z d. Strugińska
*29-03-1840 r. Reczyce
+1912 r. Wrzeczko
1904
Kamińska Marianna z d. Jagoda
+15-12-1895 r. Zduny
1905
Kamińska Stanisława
*1914 r. Wrzeczko
+1915 r. Wrzeczko
1906
Kamińska Stefania
*1906 r. Wrzeczko
+1911 r. Wrzeczko
1907
Kamińska Stefania z d. Ambrozińska
*10-11-1904 r. Rewica
+22-06-1973 r. /Blichowo/
1908
Kamińska Zofia z d. Szkup
+
1909
Kamiński
+
1910
Kamiński Andrzej
*1907 r. Wrzeczko
+1907 r. Wrzeczko
1911
Kamiński Andrzej
*1904 r. Wrzeczko
+1906 r. Wrzeczko
1912
Kamiński Andrzej
*05-11-1839 r. Wrzeczko
+
1913
Kamiński Antoni
*1885 r. Wrzeczko
+05-02-1917 r. Wrzeczko
1914
Kamiński Antoni
+
1915
Kamiński Feliks
*1914 r. Wrzeczko
+1918 r. Wrzeczko
1916
Kamiński Feliks
*30-05-1886 r. Łubki
+04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/
1917
Kamiński Franciszek
*1875 r. Wrzeczko
+
1918
Kamiński Franciszek
*05-02-1861 r. Wrzeczko
+
1919
Kamiński Franciszek
*13-09-1851 r. Zduny
+
1920
Kamiński Jan
*1912 r. Wrzeczko
+
1921
Kamiński Jan
*29-12-1891 r. Zduny
+
1922
Kamiński Jan
*~ 1880 r.
+09-1914 r. Mława
1923
Kamiński Jan
*1879 r. Wrzeczko
+
1924
Kamiński Jan
*08-08-1868 r. Zduny
+
1925
Kamiński Józef
*1876 r. Wrzeczko
+
1926
Kamiński Józef
*~ 1875 r.
+
1927
Kamiński Józef
*19-03-1872 r. Zduny
+15-12-1885 r. Zduny
1928
Kamiński Józef
*19-02-1866 r. Wrzeczko
+
1929
Kamiński Józef
+˃ 1918 r. /Blichowo/
1930
Kamiński Karol
*28-10-1851 r. Dąbrowa
+
1931
Kamiński Kazimierz
*12-01-1935 r.
+26-08-2009 r. /Leżenica/
1932
Kamiński Konstanty
*1910 r. Wrzeczko
+
1933
Kamiński Łukasz
*16-10-1866 r. Zduny
+
1934
Kamiński Mateusz
*18-09-1848 r. Zduny
+
1935
Kamiński Mikołaj
*08-09-1894 r. Zduny
+24-03-1897 r. Zduny
1936
Kamiński Piotr
*1872 r. Wrzeczko
+1908 r.
1937
Kamiński Piotr
*29-06-1850 r. Dąbrowa
+
1938
Kamiński Stanisław
*1912 r. Wrzeczko
+
1939
Kamiński Stanisław
*1909 r. Wrzeczko
+
1940
Kamiński Stanisław
*~ 1774 r.
+12-06-1854 r. Przeciszewo
1941
Kamiński Stefan
*1906 r. Wrzeczko
+1908 r. Wrzeczko
1942
Kamiński Szczepan
*23-12-1856 r. Zduny
+
1943
Kamiński Władysław
*1947 r. Wiciejewo
+
1944
Kamiński Wojciech
*10-04-1858 r. Zduny
+
1945
Kamiński Wojciech
*01-04-1826 r. Szymanowice
+25-08-1911 r. Zduny
1946
Kamiński Wojciech
+09-09-1852 r. Zduny
1947
Kamionka Maria z d. Karpiuk
+1996 r.
1948
Kantorek
*1908 r. Helenów
+
1949
Kantorek z d. Socha
+
1950
Kantorek
+
1951
Kantorek
+1899 r. Skaratki
1952
Kantorek Adam
*1968 r.
+1968 r. Sulechów /Sulechów/
1953
Kantorek Adam
*1889 r. Skaratki
+06-03-1962 r. Domaniewice /Domaniewice/
1954
Kantorek Agata
*1902 r. Skaratki
+
1955
Kantorek Agata
*27-01-1865 r. Skaratki
+
1956
Kantorek Agata
*1754 r. Skaratki
+
1957
Kantorek Agata
+
1958
Kantorek Agnieszka z d. Mikołajczyk
*21-03-1877 r. Strugienice
+
1959
Kantorek Agnieszka
*14-01-1851 r. Skaratki
+29-10-1851 r. Skaratki
1960
Kantorek Agnieszka
*30-12-1850 r. Skaratki
+
1961
Kantorek Anastazja z d. Sękalska
*1873 r. Domaniewice
+25-03-1914 r. Ziewaniczki
1962
Kantorek Andrzej
*04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka
+27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/
1963
Kantorek Andrzej
*1898 r.
+1899 r. Stroniewice
1964
Kantorek Andrzej
*1875 r. Skaratki
+
1965
Kantorek Andrzej
*30-11-1864 r. Skaratki
+17-09-1865 r. Skaratki
1966
Kantorek Andrzej
*16-11-1859 r. Skaratki
+˂ 1922 r.
1967
Kantorek Andrzej
*25-11-1822 r. Skaratki
+16-03-1847 r. Skaratki
1968
Kantorek Aniela
*~ 1921 r.
+10-11-1933 r. Niewiarów
1969
Kantorek Aniela z d. Dróżka
*~ 1918 r.
+18-07-1991 r. /Głowno/
1970
Kantorek Aniela
*1906 r. Skaratki
+
1971
Kantorek Aniela
*1903 r. Skaratki
+
1972
Kantorek Aniela
*1895 r. Skaratki
+
1973
Kantorek Aniela
*1891 r. Skaratki
+1892 r.
1974
Kantorek Anna
*1904 r. Skaratki
+
1975
Kantorek Anna z d. Błażejewska
*1869 r. Domaniewice
+˃ 1922 r.
1976
Kantorek Anna z d. Kucharska
+
1977
Kantorek Anna
+1868 r. Skaratki
1978
Kantorek Antoni
*1886 r. Skaratki
+
1979
Kantorek Antoni
*1882 r. Skaratki
+1885 r. Skaratki
1980
Kantorek Antoni
*16-06-1808 r. Skaratki
+1870 r. Skaratki
1981
Kantorek Antonina z d. Dobijańska
*11-01-1861 r. Dąbkowice
+ /Grodzisk Mazowiecki/
1982
Kantorek Apolonia z d. Kosiewska
*1909 r. Pszczonów
+
1983
Kantorek Apolonia
*10-02-1812 r. Skaratki
+21-05-1813 r. Skaratki
1984
Kantorek Apolonia z d. Wanias
+1801 r.
1985
Kantorek Bartłomiej
*1796 r. Skaratki
+
1986
Kantorek Bolesław
*22-10-1922 r. Ziewaniczki
+17-03-2003 r. Głowno /Głowno/
1987
Kantorek Bolesław
*1896 r. Skaratki
+
1988
Kantorek Cecylia
*16-08-1906 r. Mystkowice
+31-01-1910 r. Mystkowice
1989
Kantorek Celina
*1918 r. Skaratki
+
1990
Kantorek Czesław
*23-05-1912 r. Skaratki
+1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/
1991
Kantorek Czesław
*03-08-1906 r. Stroniewice
+1907 r. Stroniewice
1992
Kantorek Danuta
+
1993
Kantorek Dorota z d. Kucińska
*1906 r.
+30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/
1994
Kantorek Dorota
*1902 r. Skaratki
+
1995
Kantorek Dorota z d. Zagajewska
*1888 r. Skaratki
+24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/
1996
Kantorek Dorota z d. Graszka
+1788 r.
1997
Kantorek Ewa
*23-12-1820 r. Skaratki
+01-06-1824 r. Skaratki
1998
Kantorek F.
+
1999
Kantorek Felicja Urszula
*09-06-1936 r. Rawa Mazowiecka
+09-1939 r. Lubania
2000
Kantorek Filip
*1893 r. Stroniewice
+25-11-1933 r. Niewiarów
2001
Kantorek Franciszek
*1950 r.
+1969 r.
2002
Kantorek Franciszek
*1921 r.
+06-03-2002 r. /Domaniewice/
2003
Kantorek Franciszek
*1892 r. Skaratki
+1892 r. Skaratki
2004
Kantorek Franciszek
*1874 r. Skaratki
+1874 r. Skaratki
2005
Kantorek Franciszek
*05-10-1855 r. Skaratki
+1919 r. Stroniewice
2006
Kantorek Franciszek
*03-10-1852 r. Skaratki
+21-11-1853 r. Skaratki
2007
Kantorek Franciszek
*21-10-1843 r. Skaratki
+30-11-1846 r. Skaratki
2008
Kantorek Franciszek
*1765 r.
+20-09-1808 r. Skaratki
2009
Kantorek Franciszek
+
2010
Kantorek Franciszka z d. Tafilńska
*12-02-1897 r. Krępa
+05-05-1978 r. Skaratki /Domaniewice/
2011
Kantorek Franciszka
*1894 r. Skaratki
+1894 r. Skaratki
2012
Kantorek Franciszka z d. Jabłońska
*07-10-1888 r. Maurzyce
+01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/
2013
Kantorek Franciszka z d. Dróżka
*1875 r. Skaratki
+
2014
Kantorek Franciszka z d. Moskwa
*1867 r. Skaratki
+1903 r.
2015
Kantorek Franciszka z d. Kwapińska
*1864 r. Stare Grudze
+
2016
Kantorek Franciszka z d. Zagajewska
*1859 r. Rogóźno
+
2017
Kantorek Franciszka
*13-09-1854 r. Skaratki
+1883 r. Skaratki
2018
Kantorek Franciszka
*08-06-1849 r. Skaratki
+26-08-1850 r. Skaratki
2019
Kantorek Franciszka z d. Wilk
*08-03-1845 r. Skaratki
+
2020
Kantorek Franciszka z d. Twardowska
+
2021
Kantorek Grzegorz
*1873 r. Skaratki
+ /Domaniewice/
2022
Kantorek Hanna z d. Gajda
*25-02-1960 r.
+24-11-2010 r. /Domaniewice/
2023
Kantorek Helena z d. Fibor
*24-05-1833 r. Skaratki
+1901 r. Skaratki
2024
Kantorek Helena
*04-08-1830 r. Skaratki
+01-09-1831 r. Skaratki
2025
Kantorek Helena z d. Majchrzak
*1821 r. Łąki
+1884 r. Skaratki
2026
Kantorek Helena
*1757 r.
+
2027
Kantorek Helena
+1891 r. Skaratki
2028
Kantorek Jadwiga Helena z d. Gajda
*30-10-1956 r. Łódź
+20-02-2009 r. Łódź /Łódź/
2029
Kantorek Jakub
*27-07-1833 r. Skaratki
+21-03-1848 r. Skaratki
2030
Kantorek Jan
*02-01-1927 r.
+09-10-1993 r. /Kargowa/
2031
Kantorek Jan
*24-09-1917 r. Skaratki
+24-09-1917 r. Skaratki
2032
Kantorek Jan
*17-09-1917 r. Ziewaniczki
+14-12-1918 r. Ziewaniczki
2033
Kantorek Jan
*1916 r. Skaratki
+
2034
Kantorek Jan
*1913 r.
+21-02-1971 r. Skaratki
2035
Kantorek Jan
*1912 r. Skaratki
+1912 r. Skaratki
2036
Kantorek Jan
*1900 r. Skaratki
+
2037
Kantorek Jan
*1897 r. Skaratki
+02-1982 r. /Domaniewice/
2038
Kantorek Jan
*1895 r.
+1897 r. Skaratki
2039
Kantorek Jan
*1884 r. Skaratki
+17-03-1970 r. /Domaniewice/
2040
Kantorek Jan
*1877 r. Skaratki
+
2041
Kantorek Jan
*1871 r. Skaratki
+
2042
Kantorek Jan
*31-08-1860 r. Skaratki
+ /Navasota/
2043
Kantorek Jan
*23-10-1859 r. Skaratki
+23-12-1859 r. Skaratki
2044
Kantorek Jan
*01-12-1857 r. Skaratki
+
2045
Kantorek Jan
*07-12-1850 r. Skaratki
+
2046
Kantorek Jan
*16-05-1842 r. Skaratki
+21-09-1918 r. Skaratki
2047
Kantorek Jan
*06-02-1836 r. Skaratki
+16-06-1836 r. Skaratki
2048
Kantorek Jan
*27-12-1827 r. Skaratki
+1904 r. Skaratki
2049
Kantorek Jan
*1790 r.
+
2050
Kantorek Jan
+
2051
Kantorek Jan Piotr
*24-07-1951 r. Kargowa
+29-05-2023 r. /Bojadła/
2052
Kantorek Janina
*1929 r.
+11-03-2004 r. /Domaniewice/
2053
Kantorek Janina
*1914 r. Skaratki
+
2054
Kantorek Janina
*1912 r. Skaratki
+15-02-2008 r. Chruślin
2055
Kantorek Józef
*20-01-1920 r. Ziewaniczki
+10-05-1978 r. Łódź /Łódź/
2056
Kantorek Józef
*1913 r. Skaratki
+21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/
2057
Kantorek Józef
*1910 r. Skaratki
+18-03-1911 r. Skaratki
2058
Kantorek Józef
*08-11-1909 r. Skaratki
+18-03-1911 r. Skaratki
2059
Kantorek Józef
*1907 r. Helenów
+24-12-1915 r. Helenów
2060
Kantorek Józef
*1906 r. Skaratki
+06-02-1977 r. Skaratki pod Las
2061
Kantorek Józef
*1905 r. Skaratki
+28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/
2062
Kantorek Józef
*1904 r. Skaratki
+06-07-1970 r. Domaniewice
2063
Kantorek Józef
*16-12-1896 r. Skaratki
+02-03-1971 r. Skaratki
2064
Kantorek Józef
*1886 r. Skaratki
+25-10-1940 r. Wojewodza
2065
Kantorek Józef
*1880 r. Skaratki
+
2066
Kantorek Józef
*20-02-1868 r. Skaratki
+1917 r. Skaratki
2067
Kantorek Józef
*18-06-1864 r. Skaratki
+13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/
2068
Kantorek Józef
*15-11-1862 r. Skaratki
+03-07-1864 r. Skaratki
2069
Kantorek Józef
*08-03-1862 r. Skaratki
+02-01-1913 r. Mystkowice
2070
Kantorek Józef
*06-09-1857 r. Skaratki
+
2071
Kantorek Józef
*02-02-1838 r. Skaratki
+05-09-1852 r. Skaratki
2072
Kantorek Józef
*23-03-1811 r. Skaratki
+16-04-1812 r. Skaratki
2073
Kantorek Józef
*1804 r. Skaratki
+1804 r. Skaratki
2074
Kantorek Józef
*1792 r. Skaratki
+17-03-1863 r. Skaratki
2075
Kantorek Józef
*1786 r. Skaratki
+30-05-1847 r. Skaratki
2076
Kantorek Józef
+ Mystkowice Małe
2077
Kantorek Józefa
*10-03-1905 r. Skaratki
+30-03-1905 r. Skaratki
2078
Kantorek Józefa
*15-02-1870 r. Skaratki
+
2079
Kantorek Józefa z d. Pel
*1868 r. Skaratki
+
2080
Kantorek Józefa
*17-03-1853 r. Skaratki
+
2081
Kantorek Józefa
*14-03-1814 r. Skaratki
+20-09-1814 r. Skaratki
2082
Kantorek Józefa z d. Warda
*1793 r. Skaratki
+23-02-1869 r. Skaratki
2083
Kantorek Julianna z d. Muras
*15-02-1866 r. Retki
+
2084
Kantorek Julianna
*03-06-1863 r. Skaratki
+28-02-1864 r. Skaratki
2085
Kantorek Kacper
*02-01-1848 r. Skaratki
+ /Domaniewice/
2086
Kantorek Karol
*1805 r. Skaratki
+1805 r. Skaratki
2087
Kantorek Katarzyna
*1910 r. Skaratki
+1914 r. Skaratki
2088
Kantorek Katarzyna
*1905 r. Skaratki
+
2089
Kantorek Katarzyna z d. Sut
*1894 r. Krępa
+
2090
Kantorek Katarzyna z d. Wardzińska
*28-11-1892 r. Chruślin
+ /Domaniewice/
2091
Kantorek Katarzyna
*1889 r. Skaratki
+1896 r. Skaratki
2092
Kantorek Katarzyna
*1884 r. Skaratki
+
2093
Kantorek Katarzyna
*1876 r. Skaratki
+1879 r.
2094
Kantorek Katarzyna z d. Brudka
*29-07-1863 r. Skaratki
+
2095
Kantorek Katarzyna z d. Pel
*25-04-1812 r.
+1873 r. Skaratki
2096
Kantorek Katarzyna z d. Kujawiak
*1800 r.
+26-04-1836 r. Skaratki
2097
Kantorek Kazimiera Helena z d. Kalinowska
*02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą
+24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/
2098
Kantorek Kazimierz
*1901 r. Wrzosy
+10-03-1952 r. Borek
2099
Kantorek Konstanty
*1913 r.
+28-12-1993 r. /Głowno/
2100
Kantorek Konstanty
+
2101
Kantorek Krystyna
+
2102
Kantorek Krzysztof
*23-12-1959 r.
+27-01-1961 r. /Kargowa/
2103
Kantorek Leon
*13-04-1907 r. Skaratki
+06-09-1907 r. Skaratki
2104
Kantorek Leon
*1895 r. Sopel
+05-1974 r. /Łódź/
2105
Kantorek Leonard
*1886 r.
+1891 r. Skaratki
2106
Kantorek Łucja z d. Przechodzeń
+˃ 1828 r.
2107
Kantorek Łukasz
*1796 r. Skaratki
+
2108
Kantorek Maciej
*1808 r. Skaratki
+1808 r. Skaratki
2109
Kantorek Magdalena
*1902 r. Skaratki
+22-10-1904 r. Helenów
2110
Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk
*18-08-1930 r.
+13-02-2019 r. Głowno /Głowno/
2111
Kantorek Małgorzata
*1886 r. Wrzeczko
+1886 r. Skaratki
2112
Kantorek Małgorzata z d. Zagajewska
*07-06-1845 r. Skaratki
+1910 r. Skaratki
2113
Kantorek Małgorzata
*18-06-1838 r. Skaratki
+1839 r. Skaratki
2114
Kantorek Małgorzata
*1759 r. Skaratki
+
2115
Kantorek Marcin
*11-11-1844 r. Skaratki
+1903 r. Skaratki
2116
Kantorek Marcin
*1758 r.
+
2117
Kantorek Marcjanna z d. Gajda
*21-08-1901 r. Mystkowice
+
2118
Kantorek Maria z d. Jorke
*11-01-1904 r.
+10-12-1985 r. /Łódź/
2119
Kantorek Marian
+ Mystkowice Małe
2120
Kantorek Marian Zenon
*31-01-1951 r. Łódź
+05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/
2121
Kantorek Marianna
*1912 r. Skaratki
+25-08-1995 r. Skaratki pod Rogóźno
2122
Kantorek Marianna
*1902 r. Skaratki
+
2123
Kantorek Marianna
*1901 r. Skaratki
+1904 r. Skaratki
2124
Kantorek Marianna
*25-12-1896 r. Bocheń
+08-04-1920 r. Mystkowice Małe
2125
Kantorek Marianna
*1895 r. Skaratki
+1900 r. Skaratki
2126
Kantorek Marianna
*1892 r. Skaratki
+1893 r. Skaratki
2127
Kantorek Marianna
*1883 r. Skaratki
+1888 r. Skaratki
2128
Kantorek Marianna z d. Mrzygłóg
*1877 r. Skaratki
+˂ 1907 r.
2129
Kantorek Marianna
*1871 r. Skaratki
+1896 r. Skaratki
2130
Kantorek Marianna z d. Janus
*21-06-1863 r. Stroniewice
+19-06-1932 r. Boczki Domaradzkie
2131
Kantorek Marianna
*26-11-1840 r. Skaratki
+01-10-1843 r. Skaratki
2132
Kantorek Marianna
*04-07-1840 r. Skaratki
+11-08-1843 r. Skaratki
2133
Kantorek Marianna z d. Ziółkowska
*1838 r. Skaratki
+
2134
Kantorek Marianna
*13-01-1813 r. Skaratki
+29-12-1817 r. Skaratki
2135
Kantorek Marianna
*1801 r. Skaratki
+
2136
Kantorek Marianna
*1794 r. Skaratki
+
2137
Kantorek Marianna
*1768 r. Skaratki
+
2138
Kantorek Marianna z d. Jadach
*1767 r. Skaratki
+09-08-1827 r. Skaratki
2139
Kantorek Marianna
*1765 r. Skaratki
+
2140
Kantorek Marianna Janina
*1906 r. Helenów
+26-03-1907 r. Helenów
2141
Kantorek Marta
*1918 r. Stroniewice
+13-09-1918 r. Stroniewice
2142
Kantorek Michalina
*1914 r.
+23-01-1999 r.
2143
Kantorek Michalina z d. Szymańska
+
2144
Kantorek Michał
*23-09-1834 r. Skaratki
+12-03-1835 r. Skaratki
2145
Kantorek Mieczysław
*23-01-1920 r. Stroniewice
+28-07-1944 r. KL Natzweiler-Struthof
2146
Kantorek Mikołaj
*03-12-1824 r. Skaratki
+29-10-1833 r. Skaratki
2147
Kantorek Mikołaj
*06-12-1819 r. Skaratki
+17-05-1821 r. Skaratki
2148
Kantorek Paweł
*25-06-1848 r. Skaratki
+18-09-1852 r. Skaratki
2149
Kantorek Paweł
*23-01-1819 r. Skaratki
+1898 r. Skaratki
2150
Kantorek Paweł
*10-01-1816 r. Skaratki
+30-01-1818 r. Skaratki
2151
Kantorek Paweł
*1794 r. Skaratki
+11-02-1848 r. Skaratki
2152
Kantorek Petronella
*06-02-1861 r. Skaratki
+1870 r. Skaratki
2153
Kantorek Piotr
*1937 r.
+1977 r.
2154
Kantorek Piotr
*04-04-1928 r. Mystkowice Małe
+08-06-1987 r. Pyrnik /Bojadła/
2155
Kantorek Piotr
*27-06-1898 r. Bocheń
+12-07-1919 r. Nowosiółka Jazłowiecka
2156
Kantorek Piotr
*27-01-1853 r. Skaratki
+15-03-1855 r. Skaratki
2157
Kantorek Piotr
*15-08-1829 r. Skaratki
+14-05-1895 r. Skaratki
2158
Kantorek Regina
*1755 r. Skaratki
+
2159
Kantorek Rozalia
*~ 1915 r.
+01-01-2002 r. /Domaniewice/
2160
Kantorek Rozalia
*1912 r. Skaratki
+03-11-2000 r. Skaratki
2161
Kantorek Rozalia
*~ 1906 r.
+08-1977 r. /Domaniewice/
2162
Kantorek Rozalia
*31-03-1904 r. Bocheń
+25-03-1910 r. Mystkowice
2163
Kantorek Rozalia
*12-05-1895 r.
+20-09-1900 r. Bocheń
2164
Kantorek Rozalia
*13-09-1835 r. Skaratki
+24-09-1836 r. Skaratki
2165
Kantorek Rozalia z d. Druszka
*~ 1785 r.
+23-11-1857 r. Skaratki
2166
Kantorek Stanisław
*29-04-1930 r. Helenów
+14-12-2004 r. /Elbląg/
2167
Kantorek Stanisław
*13-03-1920 r. Skaratki
+
2168
Kantorek Stanisław
*20-10-1917 r. Wojewodza
+
2169
Kantorek Stanisław
*1907 r. Skaratki
+03-06-1990 r. /Domaniewice/
2170
Kantorek Stanisław
*1898 r.
+1978 r. Żelechlinek
2171
Kantorek Stanisław
*1893 r. Skaratki
+1900 r. Skaratki
2172
Kantorek Stanisław
*1887 r. Skaratki
+12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/
2173
Kantorek Stanisław
*1874 r. Skaratki
+
2174
Kantorek Stanisław
*03-05-1850 r. Skaratki
+11-09-1852 r. Skaratki
2175
Kantorek Stanisław
*14-11-1814 r. Skaratki
+
2176
Kantorek Stanisław
+1794 r.
2177
Kantorek Stanisława z d. Król
*18-07-1921 r.
+24-05-2015 r. /Domaniewice/
2178
Kantorek Stanisława
*1914 r. Skaratki
+1914 r. Skaratki
2179
Kantorek Stanisława z d. Kucińska
*1907 r.
+01-11-1979 r. Sapy /Domaniewice/
2180
Kantorek Stanisława z d. Głuszcz
*06-11-1903 r.
+23-09-1985 r. /Kargowa/
2181
Kantorek Stefan
*1892 r. Skaratki
+
2182
Kantorek Stefania
*14-11-1909 r. Skaratki
+
2183
Kantorek Stefania
*1899 r. Skaratki
+
2184
Kantorek Stefania Anna z d. Kazyk
*04-02-1927 r. Sosnowiec
+10-11-1988 r. Łódź /Łódź/
2185
Kantorek Szymon
*1790 r. Skaratki
+
2186
Kantorek Tadeusz
*1929 r.
+1931 r. Wojewodza
2187
Kantorek Tadeusz
*1912 r. Skaratki
+1912 r. Skaratki
2188
Kantorek Teresa
*10-04-1930 r. Klewań
+22-09-1996 r. /Elbląg/
2189
Kantorek Tomasz
*1903 r.
+13-08-1975 r. Gałkówek Mały
2190
Kantorek Tomasz
*1891 r. Skaratki
+
2191
Kantorek Wacław
*1918 r. Skaratki
+
2192
Kantorek Wacław
*1915 r.
+1915 r. Stroniewice
2193
Kantorek Wacław
*20-01-1911 r. Skaratki
+
2194
Kantorek Wacław
*09-1908 r. Skaratki
+26-07-1982 r. Łowicz
2195
Kantorek Walenty
*13-02-1870 r. Skaratki
+1896 r. Skaratki
2196
Kantorek Walenty
*10-02-1823 r. Skaratki
+13-01-1852 r. Skaratki
2197
Kantorek Walenty
*10-02-1817 r. Skaratki
+
2198
Kantorek Walenty
*1799 r. Skaratki
+
2199
Kantorek Waleria z d. Starosta
*1909 r.
+1992 r.
2200
Kantorek Waleria
*03-07-1908 r. Mystkowice
+17-02-1909 r. Mystkowice
2201
Kantorek Wanda z d. Rubin
*02-02-1929 r. Bogumin
+22-12-2013 r. Pyrnik /Bojadła/
2202
Kantorek Wawrzyniec
*1878 r. Skaratki
+
2203
Kantorek Wawrzyniec
*01-02-1861 r. Skaratki
+
2204
Kantorek Wawrzyniec
*02-08-1838 r. Skaratki
+
2205
Kantorek Wiktoria
*03-08-1906 r. Stroniewice
+1907 r. Stroniewice
2206
Kantorek Wiktoria z d. Ziarnik
*1897 r. Domaniewice
+
2207
Kantorek Wiktoria z d. Kucińska
*1886 r.
+1950 r. /Domaniewice/
2208
Kantorek Wincenty Hipolit
*17-07-1909 r. Helenów
+11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka
2209
Kantorek Władysław
*1908 r.
+
2210
Kantorek Władysław
*1907 r. Skaratki
+09-09-1976 r. Skaratki
2211
Kantorek Władysław
*1903 r.
+
2212
Kantorek Wojciech
*25-08-1906 r. Skaratki
+27-08-1906 r. Skaratki
2213
Kantorek Wojciech
*23-04-1900 r. Mystkowice
+22-02-1969 r. /Kargowa/
2214
Kantorek Wojciech
*1756 r. Skaratki
+07-11-1828 r. Skaratki
2215
Kantorek Wojciech Czesław
*15-04-1956 r. Łódź
+04-10-2014 r. Łódź /Łódź/
2216
Kantorek Zdzisław
*~ 1935 r.
+10-12-1939 r. Mystkowice
2217
Kantorek Zofia z d. Knera
*20-06-1830 r. Skaratki
+1902 r. Skaratki
2218
Kapusta Aniela
*1891 r. Krępa
+
2219
Kapusta Franciszek
+
2220
Kapusta Jadwiga
+
2221
Kapusta Jan
*1853 r. Łaguszew
+
2222
Kapusta Karol
+
2223
Kapusta Katarzyna z d. Kosiorek
*1862 r. Skaratki
+
2224
Kapusta Małgorzata
*1890 r. Krępa
+
2225
Kapusta Marianna
*1888 r. Krępa
+
2226
Kapusta Marianna z d. Gajda
*23-01-1871 r. Lisiewice
+
2227
Kapuścińska Marianna z d. Duda
*17-07-1910 r. Dąbkowice
+16-05-1999 r.
2228
Kapuściński Józef
+
2229
Karasek Aniela z d. Ruta
+24-01-2009 r.
2230
Karasek Antoni
*1861 r. Reczyce
+
2231
Karasek Franciszek
*1855 r. Reczyce
+
2232
Karasek Franciszek
+
2233
Karasek Ignacy
*1874 r. Reczyce
+
2234
Karasek Izydor
*1858 r. Reczyce
+
2235
Karasek Jadwiga
*1856 r. Reczyce
+
2236
Karasek Józef
*1870 r. Reczyce
+
2237
Karasek Paweł
*1865 r. Reczyce
+1908 r. Jacochów
2238
Karasek Salomea z d. Strugińska
*1831 r. Reczyce
+1908 r.
2239
Karcz Adam
*1887 r. Skaratki
+
2240
Karcz Agnieszka
*1901 r. Skaratki
+
2241
Karcz Aniela z d. Czerwiec
*1898 r. Domaniewice
+
2242
Karcz Ewa
*1891 r. Skaratki
+1892 r. Skaratki
2243
Karcz Franciszek
*1896 r. Skaratki
+1897 r. Skaratki
2244
Karcz Helena
*1898 r. Skaratki
+
2245
Karcz Józef
*1902 r. Skaratki
+
2246
Karcz Józef
*1883 r. Skaratki
+1885 r. Skaratki
2247
Karcz Józefa
*1890 r. Skaratki
+1890 r. Skaratki
2248
Karcz Katarzyna
*1885 r. Skaratki
+1885 r. Skaratki
2249
Karcz Marianna z d. Kantorek
*18-09-1863 r. Skaratki
+
2250
Karcz Piotr
*20-01-1858 r. Skaratki
+
2251
Karcz Stanisław
*1886 r.
+
2252
Karcz Stanisława z d. Bryk
+
2253
Karolkiewicz Jan
*24-12-1885 r. Bedlno
+13-11-1940 r. Buszków
2254
Karolkiewicz Ludwika z d. Siewierska
*~ 1857 r.
+14-05-1923 r. Orątki
2255
Karolkiewicz Marianna z d. Marciniak
*16-09-1889 r. Orątki
+13-01-1954 r. Buszkówek
2256
Karolkiewicz Mateusz
*~ 1855 r.
+
2257
Karpińska Marianna z d. Jachniewicz
*~ 1803 r.
+17-05-1856 r. Suchedniów
2258
Karpińska Marianna
+
2259
Karpiński Franciszek
*~ 1791 r.
+28-10-1855 r. Suchedniów
2260
Karpiński Wojciech
+
2261
Karpiuk Aleksander
+1980 r.
2262
Karpiuk Antonina z d. Zasin
+~ 1996 r.
2263
Karpiuk Jan
*1930 r.
+24-05-1996 r. /Łódź/
2264
Karpiuk Konstanty
*01-12-1931 r. Kapitańszczyzna
+
2265
Karpiuk Maria z d. Filar
*12-03-1928 r.
+24-07-2003 r. /Łódź/
2266
Kasica Agnieszka z d. Janus
*1901 r.
+
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL