Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [J] Indeks alfabetyczny [J]956

1Jacek Andrzej Staworzyński *1958 r. Warszawa    
2Jacek Brutkowski    
3Jacek Jerzy Gajda *03-07-1958 r. Łódź +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/   
4Jacek Kantorek     
5Jacek Kłys *1968 r. Łódź    
6Jacek Kucharek *1953 r. Łowicz    
7Jacek Sut *1953 r.   
8Jacek Taras     
9Jacek Ufa *1976 r.    
10Jacek Zowczak *1973 r.    
11Jadwiga Bińczak *21-08-1903 r. Rząśno   
12Jadwiga Błażejewska z d. Gołębiewska  +1855 r. Lisiewice  
13Jadwiga Deka z d. Kazimierska *01-10-1829 r. Bocheń +22-08-1860 r.   
14Jadwiga Gajda *1828 r. Guźnia   
15Jadwiga Gnatowska z d. Kamień     
16Jadwiga Gołębiewska z d. Dąbrowska   
17Jadwiga Gołębiewska *1847 r. Guźnia  
18Jadwiga Hańcyk z d. Gnatowska     
19Jadwiga Helena Kantorek z d. Gajda *30-10-1956 r. Łódź +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/   
20Jadwiga Jabłońska     
21Jadwiga Jabłońska *09-12-1846 r. Maurzyce +10-12-1847 r. Maurzyce   
22Jadwiga Jagoda z d. Mikołajczyk *~ 1817 r. +10-08-1836 r. Zduny   
23Jadwiga Karasek *1856 r. Reczyce   
24Jadwiga Kaszycka z d. Kosiorek    
25Jadwiga Kazimierska z d. Bryk *1833 r.   
26Jadwiga Kazimierska *09-10-1848 r. Guźnia +05-08-1857 r.   
27Jadwiga Koral z d. Kunstman *27-04-1918 r. Pruszków +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/   
28Jadwiga Kostrzewa z d. Strugińska *1885 r. Reczyce   
29Jadwiga Kowalczyk *1882 r. Skaratki +1884 r. Skaratki   
30Jadwiga Krawczyk z d. Kobus *~ 1787 r. +08-01-1847 r. Wierzchy   
31Jadwiga Kustosik z d. Lawendowska *~ 1865 r. Tymienica +30-05-1927 r. Łódź   
32Jadwiga Mamońska z d. Kowalczyk    
33Jadwiga Pająk *1900 r. +1968 r.   
34Jadwiga Pietrzak z d. Hordyniec     
35Jadwiga Rybus z d. Gusta *25-04-1858 r. Bocheń +20-10-1918 r. Bocheń   
36Jadwiga Rybus *13-09-1894 r. Bocheń   
37Jadwiga Sękalska *1874 r. Domaniewice  
38Jadwiga Sianoszek z d. Domańska *1894 r. Rogóźno +1954 r. Wygoda   
39Jadwiga Sianoszek z d. Stolarczyk *1940 r. +2009 r.   
40Jadwiga Sobczyńska  +26-08-1841 r. Skaratki   
41Jadwiga Sołtyszewska *18-04-1903 r. Bocheń   
42Jadwiga Surma z d. Węgierek *13-10-1836 r. Maurzyce +24-02-1887 r. Maurzyce   
43Jadwiga Sut z d. Jędrzejczak *20-05-1930 r. Łódź +2000 r. Łódź /Łódź/   
44Jadwiga Warda    
45Jadwiga Warda z d. Drużka    
46Jadwiga Wieczorek    
47Jadwiga Wilk z d. Moskwa    
48Jadwiga Wilk z d. Kędziora *~ 1855 r. +1913 r. Krępa   
49Jadwiga Wilk *1889 r. Krępa   
50Jadwiga Wróbel z d. Gajda *09-10-1810 r. Guźnia +1854 r. Mystkowice   
51Jadwiga Ziarnik z d. Szkup *1901 r. +03-12-1989 r. Łowicz   
52Jagoda Kantorek *2006 r.    
53Jakub Błażejewski *18-07-1844 r. Domaniewice  
54Jakub Chrul *2015 r.    
55Jakub Cieślak     
56Jakub Czuba *30-07-1853 r. Skaratki   
57Jakub Felczyński *1886 r. Skaratki +1886 r. Skaratki   
58Jakub Gidaszewski *1980 r.    
59Jakub Grabowicz *04-07-1839 r. Krępa +1868 r.   
60Jakub Jabłoński *1845 r. Wygoda   
61Jakub Jabłoński *16-07-1849 r. Maurzyce +21-09-1850 r. Maurzyce   
62Jakub Jabłoński *11-07-1864 r. Maurzyce +07-08-1865 r. Maurzyce   
63Jakub Jabłoński *22-07-1869 r. Maurzyce +11-08-1869 r. Maurzyce   
64Jakub Jabłoński *02-07-1873 r. Maurzyce   
65Jakub Jączkowski *2015 r.    
66Jakub Kantorek *27-07-1833 r. Skaratki +21-03-1848 r. Skaratki   
67Jakub Knera *24-07-1903 r. Lisiewice   
68Jakub Kosiorek *1860 r. Rogóźno   
69Jakub Kosiorek *1877 r. Rogóźno +1878 r. Rogóźno   
70Jakub Kuciński *1851 r. Stroniewice   
71Jakub Kuciński *1857 r. Strzebieszew   
72Jakub Małecki *12-07-1789 r. Skierniewice +16-12-1842 r. Ozorków   
73Jakub Matuszewski *2012 r.    
74Jakub Pel *1859 r. Skaratki   
75Jakub Plewka *2006 r.    
76Jakub Rutkowski *07-07-1845 r. Domaniewice +1909 r. Domaniewice   
77Jakub Sadowski *1985 r. Płock    
78Jakub Sękalski *1886 r. Domaniewice  
79Jakub Skowroński *13-07-1866 r. Strugienice   
80Jakub Stachowicz *2001 r. Gdańsk    
81Jakub Stefański *~ 1793 r. +03-10-1845 r. Buszków   
82Jakub Stefański *1863 r. Pszczonów +1905 r. Seligów   
83Jakub Strugiński *1864 r. Reczyce   
84Jakub Szczepaniak *2009 r.    
85Jakub Szkup    
86Jakub Świdrowski *~ 1796 r. +27-09-1851 r. Maurzyce   
87Jakub Ufa *2008 r.    
88Jakub Urbanek *24-07-1860 r. Maurzyce +20-01-1861 r. Maurzyce   
89Jakub Wach   
90Jakub Warda *1904 r. Skaratki +1905 r. Skaratki   
91Jakub Wieteska *~ 1803 r.   
92Jakub Więcek *2009 r.    
93Jakub Włostek    
94Jakub Wojciech Stelmach *2004 r. Łódź    
95Jakub Zuchora *13-08-1892 r. Kadzielin   
96Jakub Zych *14-07-1892 r. Piaski   
97Jan Adach *1865 r. Skaratki   
98Jan Adamkowski    
99Jan Aleksander Wilk *27-01-1892 r. Huta Bankowa +08-08-1892 r. Huta Bankowa   
100Jan Bakalarz    
101Jan Bakalarz *01-07-1909 r. +28-05-1985 r.   
102Jan Baran    
103Jan Biernacki *1941 r. +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/   
104Jan Bińczak *22-10-1864 r. Rząśno +22-07-1871 r. Rząśno   
105Jan Bińczak *10-09-1885 r. Rząśno   
106Jan Bińczak *25-01-1915 r. +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/   
107Jan Błażejewski *~ 1788 r.  
108Jan Błażejewski *22-12-1822 r. Guźnia +19-03-1836 r. Bocheń  
109Jan Błażejewski *23-06-1845 r. Domaniewice  
110Jan Błażejewski *13-01-1847 r. Domaniewice  
111Jan Błażejewski *1853 r. Guźnia +1860 r. Guźnia  
112Jan Błażejewski *17-12-1863 r. Domaniewice  
113Jan Błażejewski *1905 r.  
114Jan Błażejewski *1905 r. Popówek  
115Jan Błażejewski *20-12-1908 r. Guźnia  
116Jan Błażejewski *1910 r. Nagawki  
117Jan Błażejewski *1914 r. Wygoda +30-06-1915 r. Lisiewice  
118Jan Bolesław Sołtyszewski *07-09-1912 r. Bocheń   
119Jan Bolesław Szczetnikowicz *23-04-1904 r. Porzecze +17-07-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/   
120Jan Boruszewski    
121Jan Bródka *1913 r. Skaratki +06-02-1980 r. Łowicz   
122Jan Brudka *1902 r. Rogóźno +13-10-1962 r. Rogóźno   
123Jan Bujanowski *1931 r. Żeronice    
124Jan Burzyński * Skaratki   
125Jan Burzyński *29-06-1956 r. Skaratki +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/   
126Jan Cieślak  *1884 r.   
127Jan Cieślak  *05-03-1913 r. Jackowice   
128Jan Cieślik    
129Jan Ciężki    
130Jan Czarnecki *16-06-1848 r. Skaratki   
131Jan Czuba *1886 r. Skaratki   
132Jan Czuba *1899 r. Skaratki   
133Jan Czubak *1818 r. +10-05-1852 r. Ponętów Górny   
134Jan Czubak *~ 1851 r.   
135Jan Czubatka *1894 r. Seligów +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
136Jan Deka *05-08-1858 r. Bocheń +22-06-1864 r.   
137Jan Dobijański *1915 r. +1916 r. Dąbkowice   
138Jan Drużka    
139Jan Drużka *12-11-1859 r. Skaratki   
140Jan Drużka *1884 r. Stroniewice   
141Jan Duda *21-03-1908 r. Dąbkowice   
142Jan Dworzański *09-07-1809 r. Jackowice Pijarskie   
143Jan Dziedziela *1899 r. Skaratki   
144Jan Dziuda    
145Jan Felczyński *1895 r. Skaratki   
146Jan Feręc    
147Jan Gajda *~ 1803 r.   
148Jan Gajda *12-05-1824 r. Guźnia   
149Jan Gajda *19-02-1841 r. Guźnia   
150Jan Gajda *1846 r. Mystkowice   
151Jan Gajda *1858 r. Guźnia   
152Jan Gajda *1864 r. Guźnia +13-10-1873 r. Guźnia   
153Jan Gajda *22-10-1881 r. Guźnia +05-05-1971 r.   
154Jan Gajda *17-08-1893 r. Guźnia +24-07-1922 r. Augustów   
155Jan Gajda *10-08-1896 r. Mystkowice   
156Jan Gajda *~ 1903 r.   
157Jan Gałaj *13-05-1895 r. Strugienice   
158Jan Gałaj *15-08-1895 r. Mystkowice +01-05-1952 r.   
159Jan Gasik *28-05-1910 r. +16-10-1968 r.   
160Jan Głuszczyk *09-07-1873 r. Guźnia  
161Jan Gnatowski *28-05-1931 r. +28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/   
162Jan Golis *29-07-1836 r. Mastki   
163Jan Gołębiewski    
164Jan Gołębiewski *1837 r. Guźnia  
165Jan Gołębiewski *11-05-1859 r. Bocheń   
166Jan Gołębiewski *18-06-1860 r. Bocheń   
167Jan Gołębiewski *27-12-1881 r. Bocheń   
168Jan Gołębiewski *15-05-1887 r. Guźnia  
169Jan Góra *13-10-1904 r.  
170Jan Górczyński *09-12-1867 r. Dąbkowice   
171Jan Górczyński *23-11-1898 r. Dąbkowice   
172Jan Grabowicz    
173Jan Grabowicz *~ 1751 r. +23-07-1811 r. Domaniewice   
174Jan Grabowicz *1866 r. Krępa   
175Jan Grabowicz *1896 r. Krępa  
176Jan Grabowicz *1902 r. Krępa +1906 r.  
177Jan Graszka *1885 r. Czatolin +1886 r. Czatolin   
178Jan Gromek *04-08-1884 r. Karsznice   
179Jan Grzelczyk *11-11-1936 r. +03-09-2004 r.   
180Jan Grzelka *29-08-1830 r. Skaratki +15-09-1852 r. Skaratki   
181Jan Gusta *08-12-1843 r. Bocheń   
182Jan Gusta *1913 r. Ostrów   
183Jan Jabłoński    
184Jan Jabłoński *13-05-1850 r. Świące   
185Jan Jabłoński *13-10-1869 r. Maurzyce   
186Jan Jabłoński *18-09-1875 r. Świące   
187Jan Jabłoński *31-12-1879 r. Maurzyce +1933 r. Boczki Domaradzkie   
188Jan Jamróz    
189Jan Jaros *30-03-1918 r. Janinów +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/   
190Jan Jurga  +03-12-1913 r.   
191Jan Kałuża *1902 r.   
192Jan Kamiński *08-08-1868 r. Zduny   
193Jan Kamiński *1879 r. Wrzeczko   
194Jan Kamiński *~ 1880 r. +09-1914 r. Mława  
195Jan Kamiński *29-12-1891 r. Zduny   
196Jan Kamiński *1912 r. Wrzeczko   
197Jan Kantorek     
198Jan Kantorek *1790 r.   
199Jan Kantorek *27-12-1827 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
200Jan Kantorek *06-02-1836 r. Skaratki +16-06-1836 r. Skaratki   
201Jan Kantorek *16-05-1842 r. Skaratki   
202Jan Kantorek *07-12-1850 r. Skaratki   
203Jan Kantorek *01-12-1857 r. Skaratki   
204Jan Kantorek *23-10-1859 r. Skaratki +23-12-1859 r. Skaratki   
205Jan Kantorek *31-08-1860 r. Skaratki + /Navasota/   
206Jan Kantorek *1871 r. Skaratki   
207Jan Kantorek *1877 r. Skaratki   
208Jan Kantorek *1884 r. Skaratki +17-03-1970 r. /Domaniewice/   
209Jan Kantorek *1895 r. +1897 r. Skaratki   
210Jan Kantorek *1897 r. Skaratki +02-1982 r. /Domaniewice/   
211Jan Kantorek *1900 r. Skaratki   
212Jan Kantorek *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
213Jan Kantorek *1913 r. +21-02-1971 r. Skaratki   
214Jan Kantorek *17-09-1917 r. Ziewaniczki +14-12-1918 r. Ziewaniczki   
215Jan Kantorek *02-01-1927 r. +09-10-1993 r. /Kargowa/   
216Jan Kantorek *1951 r. Kargowa    
217Jan Kapusta *1853 r. Łaguszew   
218Jan Karolkiewicz *24-12-1885 r. Bedlno +13-11-1940 r. Buszków   
219Jan Karpiuk *1930 r. +24-05-1996 r. /Łódź/   
220Jan Kazimierski    
221Jan Kazimierski *1805 r. Guźnia +06-05-1814 r.   
222Jan Kazimierski *18-08-1812 r. +10-02-1839 r.   
223Jan Kazimierski *26-12-1837 r. +24-09-1851 r.   
224Jan Kazimierski *19-12-1843 r. Guźnia +19-10-1905 r.   
225Jan Kazimierski *24-10-1875 r. Guźnia +19-08-1964 r. /Zduny/   
226Jan Kazimierski *24-12-1882 r. Bocheń +1882 r.   
227Jan Kazimierski *08-02-1883 r. Prawda +31-01-1968 r. /Rędziny/   
228Jan Kazimierski *04-05-1893 r. Bocheń   
229Jan Kazimierski *15-09-1904 r. +18-08-2003 r. /Chruślin/   
230Jan Kaźmierski    
231Jan Kaźmierski *19-07-1903 r. +10-04-1978 r. /Chruślin/   
232Jan Kędziora    
233Jan Kiciński *27-11-1899 r. Pścino +31-12-1983 r. Jadwiżyn  
234Jan Kierus *1853 r. Domaniewice  
235Jan Klimkiewicz    
236Jan Knera *1872 r. Skaratki   
237Jan Knera *1877 r. Skaratki   
238Jan Knera *1879 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
239Jan Knera *1896 r. Skaratki   
240Jan Knera *1903 r. Skaratki +1906 r. Skaratki   
241Jan Knera *26-08-1906 r. Lisiewice +17-09-1906 r. Lisiewice   
242Jan Knera *1914 r. Skaratki   
243Jan Kocus    
244Jan Kolos   
245Jan Komenderski *~ 1940 r. +20-01-2018 r. Łódź /Głowno/   
246Jan Konikowski *1907 r. Dąbkowice   
247Jan Kopania    
248Jan Kopania *~ 1911 r. +04-11-1964 r. /Głowno/   
249Jan Kosiorek *1862 r. Rogóźno   
250Jan Kosiorek *1873 r. Skaratki   
251Jan Kosiorek *03-06-1906 r. Rogóźno   
252Jan Kosiorek *1932 r. Dobrogosty   
253Jan Kosiorek *03-05-1939 r. +24-11-2008 r.   
254Jan Kosmowski *02-01-1895 r. Rząśno   
255Jan Kowalczyk *1860 r. Skaratki   
256Jan Kowalczyk *1892 r. Skaratki   
257Jan Koza    
258Jan Krukowski    
259Jan Krukowski *1911 r. +05-1982 r.  
260Jan Kucharek *25-12-1908 r. Małszyce +1992 r.   
261Jan Kuciński *~ 1758 r.  
262Jan Kuciński *1860 r.   
263Jan Kuciński *1865 r. +25-07-1866 r. Strzebieszew   
264Jan Kuciński *1876 r. Skaratki   
265Jan Kuciński *1886 r.   
266Jan Kuciński *1896 r. +14-05-1985 r. Stroniewice   
267Jan Kuciński *02-02-1898 r. Łowicz  
268Jan Kuciński *1907 r. Strzebieszew   
269Jan Kuryś *13-08-1838 r. Niedzwiada +1853 r. Małszyce   
270Jan Kustosik    
271Jan Kustosik *15-06-1831 r. Tymienica +21-08-1892 r. Łąkoszyn   
272Jan Lebioda    
273Jan Lebioda *25-05-1831 r. Zduny +18-08-1852 r. Maurzyce   
274Jan Lebioda *03-06-1906 r. Zduny   
275Jan Lebioda *19-06-1906 r. +12-11-1906 r.   
276Jan Leśnikowski *18-12-1921 r. Wólka Fałkowska +16-12-2006 r. Łódź   
277Jan Lis    
278Jan Lisiewski    
279Jan Lisiewski * Skaratki   
280Jan Majcher *1852 r. Skaratki   
281Jan Majcher *1879 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
282Jan Majewski *25-12-1841 r. Skaratki   
283Jan Majewski *1878 r. Skaratki   
284Jan Małecki *1879 r. Reczyce +1880 r. Reczyce   
285Jan Małecki *1892 r. Reczyce   
286Jan Mamoński *1845 r.   
287Jan Marciniak *~ 1822 r.   
288Jan Marczak    
289Jan Marszałek *08-02-1870 r. Mystkowice +31-03-1870 r. Mystkowice   
290Jan Maślankiewicz *01-01-1902 r. +01-01-1988 r. /Sosnowiec/   
291Jan Matuszewski    
292Jan Michalak *1909 r. Boczki Dolne +03-07-1943 r. Stary Waliszew /Stary Waliszew/   
293Jan Mieczysław Miziołek *1936 r. +1936 r.   
294Jan Mikituła *1891 r. Nadolna  
295Jan Mikołajczyk *~ 1739 r. +28-07-1809 r. Zduny   
296Jan Mikołajczyk *24-06-1858 r. Wierznowice   
297Jan Mikołajczyk *08-04-1892 r. Strugienice   
298Jan Mikołajczyk *2009 r.    
299Jan Milczarek *1871 r.   
300Jan Milczarek *07-09-1892 r. Jamno +07-11-1892 r. Jamno   
301Jan Milczarek *14-08-1902 r. Jamno   
302Jan Mioduszewski *24-06-1946 r. +05-05-2005 r.   
303Jan Misiak *1943 r. +1947 r.   
304Jan Miziołek *15-12-1912 r. +01-02-1999 r.   
305Jan Mróz    
306Jan Mrzygłód *1851 r. Skaratki   
307Jan Nepomucen Knera *19-05-1834 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
308Jan Nowakowski    
309Jan Ociela  +1894 r. Grudze   
310Jan Ogniewski *1922 r. +1986 r.   
311Jan Ostrowski *1858 r. Kuzmy +09-05-1877 r. Kuzmy  
312Jan Osuwniak    
313Jan Pająk *1858 r. Strzebieszew   
314Jan Pająk *1884 r. Stroniewice   
315Jan Pająk *1899 r. Strzebieszew +09-03-1985 r. Strzebieszew   
316Jan Paradowski *13-08-1898 r. Rulice +11-12-1900 r. Rulice   
317Jan Paradowski *22-03-1908 r. Rulice +02-05-1909 r. Rulice   
318Jan Pawlak *1882 r. Skaratki +1883 r. Skaratki  
319Jan Pawlata *05-01-1909 r. Lisiewice +03-02-1909 r. Lisiewice  
320Jan Pawlik *17-01-1920 r. Lwów +22-07-1986 r. Szczecinek /Szczecinek/   
321Jan Pawłowicz *1888 r. Strzebieszew   
322Jan Pel *28-12-1816 r. Skaratki +1871 r.   
323Jan Pel *1862 r. Skaratki   
324Jan Pel *1899 r. Skaratki   
325Jan Piaskowski    
326Jan Piątkowski *1858 r. +02-08-1931 r. /Sosnowiec/   
327Jan Piątkowski *03-12-1896 r. Stopnica +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/   
328Jan Pietrzak *1908 r. Rogóźno   
329Jan Plewka *1900 r. Domaniewice  
330Jan Polit *1880 r. Strzebieszew   
331Jan Przemysław Rzepecki *2013 r. Gdynia    
332Jan Raczewicz  +2008 r.   
333Jan Redo *20-10-1875 r. Maurzyce +05-11-1875 r. Maurzyce   
334Jan Redzisz *18-02-1904 r. Stroniewice  
335Jan Russek    
336Jan Russek *1887 r. Jamno   
337Jan Ruta *1877 r. Skaratki +˂ 1915 r.   
338Jan Ruta *1880 r. Strzebieszew +28-12-1951 r. Sieraków   
339Jan Rybus *~ 1796 r. +18-03-1846 r. Maurzyce   
340Jan Rybus *~ 1852 r.   
341Jan Rybus *1861 r.   
342Jan Rybus *06-02-1877 r. Bocheń   
343Jan Rybus *19-09-1897 r. +26-09-1897 r.   
344Jan Rybus *28-03-1899 r. Bocheń +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/   
345Jan Rybus *02-01-1903 r. +12-08-1905 r.   
346Jan Rybus *21-04-1909 r.   
347Jan Sałuda    
348Jan Sałuda *02-09-1884 r. Lisiewice   
349Jan Sędziak *13-05-1810 r. Zduny +20-02-1818 r. Zduny   
350Jan Sędziak *17-06-1821 r. Zduny   
351Jan Sękalski *1889 r. Łagów +1889 r. Łagów   
352Jan Skowroński *11-10-1887 r. Strugienice   
353Jan Skuneczny *1896 r.   
354Jan Sokalski    
355Jan Sokół *~ 1920 r. +23-11-1920 r. Mięsośnia   
356Jan Sołtyszewski *22-05-1885 r. Rulice   
357Jan Sołtyszewski *1894 r. +16-09-1939 r. /Chruślin/   
358Jan Staniecki *1908 r.   
359Jan Stanisław Jabłoński *26-11-1908 r. Świące   
360Jan Staworzyński *~ 1952 r.    
361Jan Stefański *1885 r. Jacochów +1922 r. Seligów   
362Jan Strugiński    
363Jan Strugiński *1833 r. Reczyce +1836 r. Reczyce   
364Jan Strugiński *07-03-1845 r. Reczyce +1845 r. Reczyce   
365Jan Strugiński *25-08-1851 r. Reczyce   
366Jan Strugiński *1887 r. Reczyce +1889 r. Reczyce   
367Jan Sujkowski *1863 r. +1863 r. Dąbkowice   
368Jan Sut *1927 r. +2006 r. /Domaniewice/   
369Jan Szafrański *1881 r.   
370Jan Szkup    
371Jan Szkup *1914 r. Wrzeczko   
372Jan Szkup *26-01-1947 r. +20-04-1982 r.   
373Jan Tarkowski *04-05-1882 r. Mystkowice   
374Jan Tepczyński *2014 r. Amsterdam    
375Jan Tomala *11-12-1864 r. Zduny +12-01-1865 r. Zduny   
376Jan Tomala *16-11-1868 r. Zduny +11-12-1868 r. Zduny   
377Jan Ufa *17-11-1902 r. Wygoda +1968 r. Głowno   
378Jan Warda *1763 r. +02-02-1829 r. Skaratki   
379Jan Warda *1880 r. Rogóźno   
380Jan Warda *1901 r. Skaratki +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/   
381Jan Warda *1906 r. Skaratki +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/   
382Jan Warda *~ 1909 r. +20-07-1920 r. Janinów   
383Jan Warda *1910 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
384Jan Warda *1914 r. Skaratki +26-07-2008 r. Skaratki   
385Jan Wesołowski *21-05-1911 r. Helenów   
386Jan Wielec *1909 r. Reczyce   
387Jan Wielemborek *04-02-1890 r. Bąków Dolny +15-04-1895 r. Bąków Dolny   
388Jan Wielemborek *1914 r. Nadolna   
389Jan Wiercioch    
390Jan Wiesiołek *17-08-1851 r. Bocheń   
391Jan Wiesiołek *26-08-1876 r. Bocheń +28-11-1878 r. Bocheń   
392Jan Wiesiołek *19-08-1879 r. Bocheń +22-09-1879 r. Bocheń   
393Jan Wiesiołek *31-08-1880 r. Bocheń +09-04-1897 r. Bocheń   
394Jan Więcek *1917 r. Jamno +1925 r. Jamno   
395Jan Wilk    
396Jan Wilk *~ 1811 r. Skaratki   
397Jan Wilk *1871 r. Skaratki   
398Jan Wilk *1876 r. Skaratki   
399Jan Wilk *1907 r. Skaratki   
400Jan Wiśniewski *1912 r.   
401Jan Włodarczyk    
402Jan Włostek *1882 r. Domaniewice +1883 r. Domaniewice   
403Jan Włostek *13-10-1911 r. Wymysłów   
404Jan Wojda    
405Jan Zagajewski *1873 r. Skaratki  
406Jan Zagajewski *1876 r.   
407Jan Zarzycki   
408Jan Zawadzki    
409Jan Ziarnik *22-01-1843 r. Skaratki   
410Jan Ziarnik *1862 r. Skaratki   
411Jan Zuchora   
412Jan Zuchora *28-03-1884 r. Kadzielin   
413Janet Kazmierski     
414Janina Aniela Górczyńska *01-01-1912 r. Zduny   
415Janina Badoń z d. Nitka *04-01-1945 r. Gniezno +13-10-1987 r. Głogów /Gniezno/   
416Janina Broniarz z d. Kantorek *28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka +21-10-2015 r. Skierniewice   
417Janina Bujanowska *1937 r. Stradzew Górki    
418Janina Cłapińska z d. Duda *1942 r. +2002 r.   
419Janina Czubatka    
420Janina Dratwa z d. Kantorek     
421Janina Durka     
422Janina Gnatek z d. Wróbel *1940 r. Beszowa    
423Janina Hoła z d. Grzelczyk *1969 r.    
424Janina Kantorek     
425Janina Kantorek *1912 r. Skaratki +15-02-2008 r. Chruślin   
426Janina Kantorek *1914 r.   
427Janina Kantorek *1929 r. +11-03-2004 r. /Domaniewice/   
428Janina Kostrzewa *1914 r.   
429Janina Kraczko z d. Czubatka *07-08-1920 r. Kobryń +23-08-1983 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
430Janina Kucharek *01-09-1921 r. Klewków +14-10-2001 r.   
431Janina Kucharek *1932 r.    
432Janina Małecka z d. Pająk *1908 r. Strzebieszew   
433Janina Milczarek *1914 r. Jamno   
434Janina Miziołek *1931 r.    
435Janina Mysłek z d. Kazimierska *1924 r. +09-09-2009 r.   
436Janina Niegowska z d. Pawelec *~ 1913 r. +1974 r.   
437Janina Olszewska z d. Ekiert  +˃ 1982 r.  
438Janina Pakuła z d. Kupfer *1927 r. +25-12-2010 r. Pruszków   
439Janina Parys *1929 r. +04-05-1997 r. /Stary Waliszew/   
440Janina Rożniata   
441Janina Rucińska z d. Stępniak *22-06-1909 r. Chruślin +30-05-1998 r. Chruślin   
442Janina Rutkowska z d. Wodzyńska    
443Janina Sałek z d. Jabłońska *1917 r. +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/   
444Janina Sendal z d. Kosiorek *1915 r. +31-12-1981 r.   
445Janina Stanisława Hermanowicz z d. Ufa *1957 r.    
446Janina Strug z d. Świątek *02-06-1961 r. Skwierzyna +04-04-2007 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/   
447Janina Szymańska z d. Kamińska *1909 r. +27-05-1999 r.  
448Janina Świątek z d. Krakowiak *1935 r.    
449Janina Ufa z d. Więcek *1922 r. +02-10-2006 r. Łowicz   
450Janina Ufa z d. Ziemniak *24-06-1931 r. +26-02-1978 r.   
451Janina Ufa z d. Antosik *1956 r.    
452Janina Wanda Kazimierska *1938 r. +21-07-1938 r. Bocheń /Chruślin/   
453Janina Warda *1912 r. Skaratki   
454Janina Włostek *04-06-1910 r. Wymysłów   
455Janina Włostek z d. Nowicka *19-08-1946 r. +23-05-2009 r. Łódź /Łowicz/   
456Janusz Gajda *21-07-1954 r. Łódź +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/   
457Janusz Jaros *1944 r. Janinów    
458Janusz Lisiński     
459Janusz Maślankiewicz     
460Janusz Mysłek *1971 r.    
461Janusz Wilk  +2006 r. /Głowno/   
462Jarosław Cłapiński     
463Jarosław Jakubowski *1993 r.    
464Jarosław Kiciński *2003 r.    
465Jarosław Wojciechowski *15-05-1998 r. +22-07-1998 r. /Głowno/   
466Jerzy Edward Dębiński *01-03-1927 r. Otwock +09-08-1970 r. /Warszawa/   
467Jerzy Gasik *15-04-1935 r. +1996 r. /Łowicz/   
468Jerzy Gnatek *18-10-1944 r. Bad Nenndorf +01-05-2014 r. Chomino /Chomino/   
469Jerzy Gołębiowski *1940 r. Rawa Mazowiecka    
470Jerzy Jan Ufa *1952 r. Łódź    
471Jerzy Jaros *11-1949 r. +02-1950 r.   
472Jerzy Kaszarek *13-04-1926 r. +31-10-2012 r. /Szczecin/   
473Jerzy Kazimierski    
474Jerzy Kazimierski *1949 r. Szumirad    
475Jerzy Kiciński *1960 r.    
476Jerzy Kreczmer    
477Jerzy Mirosław Michalak *1947 r. + /Łowicz/   
478Jerzy Pakulski *1950 r. +16-08-2013 r. /Częstochowa/   
479Jerzy Pakuła *1949 r. Pruszków    
480Jerzy Pietrzak    
481Jerzy Rozpędowski    
482Jerzy Siemionow *1944 r.    
483Jerzy Siemionow *1980 r. Szamotuły    
484Jerzy Stanisław Wilk *03-11-1906 r. Sosnowiec +09-01-1983 r. Sopot   
485Jerzy Staworzyński *25-08-1924 r. Warszawa +30-03-2003 r. Warszawa /Warszawa/   
486Jerzy Wilk *24-09-1930 r. Łowicz +29-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/   
487Jędrzej Dworzański *01-12-1839 r. Jackowice +19-04-1842 r. Jackowice   
488Jędrzej Mikołajczyk *28-11-1844 r. Zduny   
489Joachim Szymajda *~ 1797 r. +07-02-1843 r. Czatolin  
490Joanna Czapp z d. Szczetnikowicz *1949 r. Woking (Wielka Brytania)    
491Joanna Gaczyńska     
492Joanna Janowska z d. Osypiuk *1979 r. Ruda Śląska    
493Joanna Kucharek *1982 r.    
494Joanna Maślankiewicz *1987 r.    
495Joanna Mysłek *1975 r.    
496Joanna Rożniata   
497Joanna Sitek *1989 r.    
498Joanna Staworzyńska     
499Joanna Wielemborek z d. Sielska    
500Joanna Zowczak *1994 r.    
501John Stanley Kasmer *27-12-1915 r. Chicopee +16-01-1977 r. Northampton   
502Jolanta Fujak z d. Grzelczyk *1988 r.    
503Jolanta Gajda     
504Jolanta Jachimek z d. Kazimierska *11-1954 r. +30-10-2014 r. /Sobota/   
505Jolanta Krystyna Ufa z d. Stanikowska *26-03-1953 r. Łódź +04-08-2017 r.   
506Jolanta Łozińska z d. Gnatowska     
507Jolanta Sitek z d. Ufa *1969 r.    
508Jolanta Więcek z d. Sędzikowska     
509Józef Adach *1885 r. Skaratki   
510Józef Adach *1889 r.   
511Józef Adach *1897 r. Skaratki   
512Józef Bakalarz *10-03-1867 r. Stare Grudze   
513Józef Bejda *19-03-1776 r. Świeryż +07-11-1841 r. Świeryż   
514Józef Bergiel *~ 1843 r.   
515Józef Bińczak  +08-01-1848 r. Rząśno   
516Józef Bińczak *18-02-1883 r. Rząśno   
517Józef Błażejewski   
518Józef Błażejewski *~ 1738 r. +09-01-1828 r. Bocheń   
519Józef Błażejewski *02-11-1858 r. Domaniewice +03-04-1919 r. Lisiewice   
520Józef Błażejewski *~ 1876 r. +02-02-1877 r. Guźnia  
521Józef Błażejewski *1894 r. Skaratki  
522Józef Błażejewski *1900 r. Kołacinek  
523Józef Bródka    
524Józef Brudka *1900 r. Rogóźno +1905 r.   
525Józef Chlebny    
526Józef Cieślak     
527Józef Cłapiński *19-03-1934 r. +23-02-2014 r. /Szczecin/   
528Józef Czubatka *1899 r. Seligów   
529Józef Deka *08-01-1856 r. Bocheń   
530Józef Domański *1913 r. Krępa   
531Józef Dróżka *1889 r. Skaratki   
532Józef Drużka *1899 r. Skaratki   
533Józef Drużka *16-02-1903 r. Dąbkowice   
534Józef Dziedziela    
535Józef Filar    
536Józef Foks *1910 r.   
537Józef Gajda  +˂ 1813 r.   
538Józef Gajda *15-03-1824 r. Guźnia   
539Józef Gajda *26-11-1842 r. Guźnia +16-04-1843 r. Guźnia   
540Józef Gajda *29-07-1844 r. Guźnia   
541Józef Gajda *1853 r. Guźnia   
542Józef Gajda *11-02-1870 r. Guźnia   
543Józef Gajda *27-02-1878 r. Lisiewice   
544Józef Gajda *26-03-1889 r. Guźnia   
545Józef Gajda *06-03-1890 r. Guźnia   
546Józef Gajda *16-08-1894 r. Mystkowice   
547Józef Gajda *07-04-1914 r. Kęszyce   
548Józef Gajda *21-12-1922 r. Augustów +07-11-1997 r. /Gończyce/   
549Józef Gasik *07-01-1886 r. Jackowice   
550Józef Gasik *30-09-1913 r. Jackowice +1989 r.   
551Józef Golis  +˂ 1820 r.   
552Józef Golis *~ 1800 r. +˂ 1858 r.   
553Józef Gołębiewski     
554Józef Gołębiewski *1851 r. Guźnia +1854 r. Guźnia  
555Józef Gołębiewski *1864 r. Guźnia +02-11-1866 r. Guźnia  
556Józef Gołębiewski *09-03-1883 r. Guźnia  
557Józef Gołębiewski *14-02-1885 r. Guźnia  
558Józef Góra *1807 r. Reczyce +27-05-1862 r. Reczyce  
559Józef Góra *04-02-1902 r. Reczyce +11-12-1960 r. Kobylin  
560Józef Górczyński *07-08-1896 r. Dąbkowice   
561Józef Grabowicz *28-02-1842 r. Krępa +1843 r.   
562Józef Grabowski    
563Józef Gralak *1824 r.   
564Józef Gralak *1862 r. +1863 r.   
565Józef Graszka *1907 r. Krępa +1908 r.   
566Józef Gruszka *1900 r. +1984 r.   
567Józef Grygielski *1864 r. +1864 r.   
568Józef Grzelak    
569Józef Grzelak *1882 r.   
570Józef Hekner *08-07-1885 r.   
571Józef Jabłoński    
572Józef Jabłoński *01-03-1860 r. Maurzyce +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie   
573Józef Jakubowski *1803 r. +1882 r.   
574Józef Jamróz *1878 r. Skaratki   
575Józef Jamróz *1900 r. Krępa +1903 r. Krępa   
576Józef Janus *10-03-1860 r. Stroniewice   
577Józef Jaros   
578Józef Jaros *1884 r. +14-10-1960 r.   
579Józef Jarota *20-01-1882 r. Wiskienica   
580Józef Jaśniewski *1857 r. Chruślin +1858 r. Chruślin   
581Józef Kalasanty Jaśniewski *1865 r. Chruślin +10-04-1867 r. Chruślin   
582Józef Kalasty Kazimierski *05-07-1886 r. Guźnia +31-01-1887 r.   
583Józef Kałuża *1898 r. +1900 r. Domaniewice   
584Józef Kamiński *29-03-1838 r. Blichowo +˃ 1915 r. /Blichowo/   
585Józef Kamiński *19-02-1866 r. Wrzeczko   
586Józef Kamiński *19-03-1872 r. Zduny +15-12-1885 r. Zduny   
587Józef Kamiński *~ 1875 r.  
588Józef Kamiński *1876 r. Wrzeczko   
589Józef Kantorek  + Mystkowice Małe   
590Józef Kantorek *1786 r. Skaratki +30-05-1847 r. Skaratki   
591Józef Kantorek *1792 r. Skaratki +17-03-1863 r. Skaratki   
592Józef Kantorek *1804 r. Skaratki +1804 r. Skaratki   
593Józef Kantorek *23-03-1811 r. Skaratki +16-04-1812 r. Skaratki   
594Józef Kantorek *02-02-1838 r. Skaratki +05-09-1852 r. Skaratki   
595Józef Kantorek *06-09-1857 r. Skaratki   
596Józef Kantorek *08-03-1862 r. Skaratki +02-01-1913 r. Mystkowice   
597Józef Kantorek *15-11-1862 r. Skaratki +03-07-1864 r. Skaratki   
598Józef Kantorek *18-06-1864 r. Skaratki +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/   
599Józef Kantorek *20-02-1868 r. Skaratki   
600Józef Kantorek *1880 r. Skaratki   
601Józef Kantorek *1886 r. Skaratki   
602Józef Kantorek *16-12-1896 r. Skaratki +02-03-1971 r. Skaratki   
603Józef Kantorek *1904 r. Skaratki +06-07-1970 r. Domaniewice   
604Józef Kantorek *1905 r. Skaratki +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
605Józef Kantorek *1906 r. Skaratki +06-02-1977 r. Skaratki pod Las   
606Józef Kantorek *1907 r. Helenów +24-12-1915 r. Helenów   
607Józef Kantorek *08-11-1909 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
608Józef Kantorek *1910 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
609Józef Kantorek *1913 r. Skaratki +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
610Józef Kantorek *20-01-1920 r. Ziewaniczki +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/   
611Józef Kantorek *1954 r. Kargowa    
612Józef Karasek *1870 r. Reczyce   
613Józef Karcz *1883 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
614Józef Karcz *1902 r. Skaratki   
615Józef Kawka   
616Józef Kazimierski    
617Józef Kazimierski *23-10-1810 r. +03-03-1811 r.   
618Józef Kazimierski *16-02-1835 r. Bocheń   
619Józef Kazimierski *09-02-1856 r.   
620Józef Kazimierski *1865 r. +1868 r.   
621Józef Kazmierczak *~ 1782 r. +˂ 1839 r.   
622Józef Kędziora *1797 r. Domaniewice   
623Józef Kierus *1858 r. Domaniewice  
624Józef Kierus *1858 r. Domaniewice  
625Józef Kierus *1870 r. Grudze  
626Józef Kierus *1897 r. Domaniewice  
627Józef Knera *1760 r.   
628Józef Knera *1862 r. Skaratki   
629Józef Knera *1868 r. Skaratki   
630Józef Knera *1900 r. Skaratki   
631Józef Knera *1908 r. Skaratki   
632Józef Knera *1908 r. Skaratki   
633Józef Kobus    
634Józef Konikowski    
635Józef Kosiorek    
636Józef Kosiorek *1824 r. Domaniewice   
637Józef Kosiorek *1869 r. Rogóźno +1924 r.   
638Józef Kosmowski *09-12-1892 r. Rząśno +26-01-1902 r. Rząśno   
639Józef Kosmowski *06-01-1904 r. Rząśno   
640Józef Kostrzewa *1877 r. Rogóźno   
641Józef Kowalczyk *1879 r. Skaratki   
642Józef Koza *08-01-1905 r. Zduny   
643Józef Krukowski *1878 r. Skaratki +1905 r.   
644Józef Krukowski *1903 r. Stroniewice   
645Józef Krupiński    
646Józef Krysiak    
647Józef Kucharek *1866 r. Małszyce  
648Józef Kucharek *1930 r.   
649Józef Kuciński   
650Józef Kuciński *~ 1851 r. +1914 r. Strzebieszew   
651Józef Kuciński *1856 r.   
652Józef Kuciński *1873 r. Sapy   
653Józef Kuciński *1905 r.   
654Józef Kuciński *1943 r. Ziewaniczki    
655Józef Kurek   
656Józef Kwieciński *31-05-1895 r. Strugienice   
657Józef Lebioda *14-10-1897 r. Lisiewice +05-09-1900 r. Lisiewice   
658Józef Lebioda *08-02-1901 r.   
659Józef Maciejewski *~ 1778 r.   
660Józef Majcher *1888 r. Skaratki   
661Józef Majewski *1882 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
662Józef Mamoński *1827 r. +1832 r.   
663Józef Mamoński *1873 r. +1874 r.   
664Józef Marczak *30-03-1908 r. Paleniec   
665Józef Marszałek *18-03-1874 r. Mystkowice +16-09-1939 r. Mystkowice   
666Józef Marszałek *1903 r. Pszczonów   
667Józef Matyjasik *~ 1896 r. Stroniewice   
668Józef Mazur    
669Józef Michalak *08-1928 r. +25-08-1928 r. Boczki Domaradzkie   
670Józef Mikituła *1886 r.  
671Józef Mikołajczyk *~ 1776 r. +07-07-1846 r. Zduny   
672Józef Mikołajczyk *1816 r. +25-07-1816 r. Zduny   
673Józef Mikołajczyk *05-03-1865 r. Zduny   
674Józef Mikołajczyk *01-03-1873 r. Zduny   
675Józef Mikołajczyk *04-05-1898 r. Strugienice +08-09-1898 r. Strugienice   
676Józef Milczarek *1848 r. Jamno   
677Józef Milczarek *~ 1853 r. +12-04-1926 r. Janinów   
678Józef Milczarek *18-03-1885 r. Jamno   
679Józef Milczarek *18-03-1885 r. Jamno   
680Józef Miziołek *1920 r. Wrzeczko +1994 r. /Tourcoing/   
681Józef Miziołek *1928 r.    
682Józef Olczyk  +˂ 1852 r.   
683Józef Omieciński *~ 1796 r. +14-04-1861 r.   
684Józef Ostrowski *1864 r. Kuzmy  
685Józef Pająk *02-02-1865 r. Stroniewice   
686Józef Paradowski    
687Józef Parys *1879 r. Strzebieszew   
688Józef Pawlak *1880 r. Skaratki  
689Józef Pawlewski  +˂ 1915 r.   
690Józef Pawłowicz *1878 r. Strzebieszew   
691Józef Pel *1855 r. Skaratki   
692Józef Pel *1872 r. Skaratki   
693Józef Pel *1872 r. Skaratki +22-11-1902 r. Skaratki  
694Józef Pel *1897 r. Skaratki +1987 r. Skaratki pod Rogóźno   
695Józef Pełka *20-03-1887 r. Maurzyce   
696Józef Pietrzak *1911 r.   
697Józef Pińkowski    
698Józef Plewka *1903 r. Domaniewice  
699Józef Pławski *1961 r. Kargowa    
700Józef Podrażka    
701Józef Polit *1878 r. Strzebieszew   
702Józef Polit *1907 r. Gozdów   
703Józef Polit *1909 r. Gozdów   
704Józef Raczkowski *~ 1840 r. +1904 r. Ozorków   
705Józef Redzisz *1860 r. Stroniewice +24-06-1912 r. Stroniewice  
706Józef Redzisz *1909 r. Stroniewice   
707Józef Rochówniak    
708Józef Russek *~ 1891 r. +1916 r. Jamno   
709Józef Ruta *1912 r. Skaratki +1912 r.   
710Józef Rutkowski *1873 r. Domaniewice   
711Józef Rybus *27-02-1884 r. Bocheń   
712Józef Rybus *20-03-1888 r. Bocheń   
713Józef Rybus *04-06-1905 r. +15-10-1905 r.   
714Józef Rychlik    
715Józef Sałuda *23-01-1887 r. Lisiewice   
716Józef Sędziak *15-03-1814 r. Zduny +10-01-1829 r. Zduny   
717Józef Sękalski *1876 r. Domaniewice  
718Józef Skoneczny *1890 r. Skaratki   
719Józef Skonieczny *26-02-1850 r. Lisiewice  
720Józef Skonieczny *29-03-1852 r. Lisiewice +27-03-1876 r. Chruślin  
721Józef Skuneczny *02-07-1860 r. Rogóźno   
722Józef Sobieszek *1852 r. Lisiewice +18-10-1915 r. Kolonia Piotrowska   
723Józef Sokół    
724Józef Sosnowski *1808 r. Zielkowice   
725Józef Sójkowski    
726Józef Sójkowski *1815 r.   
727Józef Sójkowski *1879 r. Pilaszków   
728Józef Stefański *1895 r. Seligów +1895 r. Seligów   
729Józef Stępniak *18-03-1890 r. Chruślin   
730Józef Strug     
731Józef Strugiński *1781 r. Reczyce +10-11-1853 r. Reczyce   
732Józef Strugiński *1843 r. Reczyce +1843 r. Reczyce   
733Józef Strugiński *1887 r. Reczyce   
734Józef Strzelecki    
735Józef Surma    
736Józef Sut *1930 r. +1997 r.   
737Józef Szymajda    
738Józef Szymczak    
739Józef Szymczak *1854 r. Strzebieszew   
740Józef Śmiałek    
741Józef Ufa *13-12-1865 r. Różyce   
742Józef Walaszczak *1823 r.   
743Józef Walaszczak *1882 r. +1929 r.   
744Józef Warda  +19-04-1927 r. Janinów   
745Józef Warda *1879 r. Skaratki   
746Józef Warda *1884 r. Skaratki   
747Józef Warda *1911 r. Skaratki   
748Józef Warda *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
749Józef Warda *05-01-1913 r. Skaratki +06-07-2001 r.   
750Józef Warzywoda *26-02-1899 r. Jackowice   
751Józef Wawrzyn *06-12-1881 r. Krępa   
752Józef Wąsalski    
753Józef Wesołowski *1870 r. Sobocka Wieś   
754Józef Wielemborek *~ 1864 r. +30-03-1916 r. Janinów   
755Józef Wielemborek *30-06-1890 r. Wiskienica   
756Józef Wielemborek *03-07-1895 r. Bąków Dolny   
757Józef Wielemborek *03-09-1900 r. Jackowice   
758Józef Wiesiołek *03-07-1889 r. Bocheń   
759Józef Wilk    
760Józef Wilk *1880 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
761Józef Wilk *1885 r. Skaratki   
762Józef Wilk *1891 r. Skaratki   
763Józef Wilk *1892 r. Skaratki   
764Józef Wróbel *~ 1825 r.   
765Józef Ziarnik *1896 r. Skaratki +1926 r. Skaratki   
766Józef Znyk *21-01-1907 r. Bąków Poduchowny +14-04-1912 r. Bąków Poduchowny   
767Józef Zuchora *12-03-1882 r. Kadzielin   
768Józef Zwoliński *18-02-1896 r. Dąbkowice   
769Józefa Adach z d. Kosiorek *18-11-1867 r. Skaratki   
770Józefa Adach *1883 r. +1893 r. Skaratki   
771Józefa Bińczak z d. Fabiańska    
772Józefa Bińczak *29-10-1866 r. Rząśno +07-01-1875 r. Rząśno   
773Józefa Błażejewska z d. Gajda *1826 r. Guźnia   
774Józefa Brzozowska z d. Cieślak  *~ 1824 r. +22-11-1859 r. Orątki   
775Józefa Cieślak  *1880 r.   
776Józefa Cieślak z d. Gasik *15-03-1884 r. Jackowice   
777Józefa Czechowska z d. Tomala    
778Józefa Czubatka z d. Szkoda    
779Józefa Dobijańska *05-05-1912 r. Dąbkowice   
780Józefa Dziedziela  + /Domaniewice/   
781Józefa Dziuda z d. Pawłowicz *1886 r. Strzebieszew   
782Józefa Flis z d. Kazimierska *25-01-1910 r. Bocheń +23-02-1988 r. /Chruślin/   
783Józefa Foks z d. Kucińska *1881 r.   
784Józefa Franciszka Znyk *23-06-1912 r. Bąków Poduchowny   
785Józefa Gajda *1816 r. Guźnia   
786Józefa Gajda *04-08-1895 r. Dąbkowice   
787Józefa Gałkowska *04-02-1881 r. Zduny   
788Józefa Głuszczyk *13-03-1871 r. Okrent  
789Józefa Gnatowska z d. Wiśniewska *1931 r.    
790Józefa Gołębiewska z d. Głuszcz    
791Józefa Góra z d. Felczyńska   
792Józefa Grabowska *1907 r. Reczyce +1907 r.   
793Józefa Gralak *1875 r.   
794Józefa Jabłońska *09-03-1848 r. Świące   
795Józefa Kamińska *1908 r. Wrzeczko +1909 r. Wrzeczko   
796Józefa Kantorek     
797Józefa Kantorek z d. Warda *1793 r. Skaratki +23-02-1869 r. Skaratki   
798Józefa Kantorek *14-03-1814 r. Skaratki +20-09-1814 r. Skaratki   
799Józefa Kantorek *17-03-1853 r. Skaratki   
800Józefa Kantorek z d. Pel *1868 r. Skaratki   
801Józefa Kantorek *15-02-1870 r. Skaratki   
802Józefa Kantorek *10-03-1905 r. Skaratki +30-03-1905 r. Skaratki   
803Józefa Karcz *1890 r. Skaratki   
804Józefa Kazimierska z d. Pawłowska    
805Józefa Kazimierska z d. Kurczak *12-01-1852 r. Dąbkowice   
806Józefa Kazimierska *1864 r.   
807Józefa Kazimierska *1896 r. +1896 r.   
808Józefa Kazimierska *27-02-1906 r. +05-03-1913 r. /Chruślin/   
809Józefa Knera *1890 r. Skaratki   
810Józefa Kosiorek *1864 r. Rogóźno   
811Józefa Kostrzewa z d. Brudka *1904 r. Rogóźno +01-04-1962 r. Rogóźno   
812Józefa Kowalczyk *1856 r. Skaratki   
813Józefa Kowalska z d. Warda *1871 r. Skaratki   
814Józefa Koza z d. Urbanek *03-03-1858 r. Maurzyce   
815Józefa Krukowska z d. Ruta    
816Józefa Kucińska z d. Kazimierska *19-01-1854 r.   
817Józefa Kucińska *1863 r.   
818Józefa Kucińska *1866 r.   
819Józefa Kucińska *1874 r. Skaratki   
820Józefa Kucińska *1914 r. +08-07-1986 r. Stroniewice   
821Józefa Kustosik z d. Maćczak  +01-11-1904 r. Łąkoszyn   
822Józefa Leśnikowska z d. Tasak    
823Józefa Liberska z d. Ziarnik *1871 r. Skaratki   
824Józefa Majewska *13-03-1852 r. Skaratki   
825Józefa Majewska z d. Kantorek *1889 r. Skaratki   
826Józefa Małecka *1902 r. Reczyce   
827Józefa Mamońska z d. Jakubowska *16-01-1841 r. Tarnówka   
828Józefa Mamońska *1877 r.   
829Józefa Marciniak z d. Znyk *30-11-1868 r. Orątki   
830Józefa Marczak z d. Czuba *1880 r. Skaratki   
831Józefa Mazur z d. Redo *10-04-1896 r. Złaków Kościelny   
832Józefa Mikołajczyk z d. Wielemborek *18-05-1899 r. Sobocka Wieś   
833Józefa Mrzygłód z d. Jadach *27-03-1852 r. Skaratki   
834Józefa Nowakowska z d. Śnieguła    
835Józefa Ociela *1902 r. Grudze   
836Józefa Pająk z d. Janus    
837Józefa Pająk *1903 r.   
838Józefa Pakalska z d. Pająk *~ 1924 r. +20-01-2016 r. /Sopot/   
839Józefa Pawlata z d. Błażejewska *1888 r. Domaniewice  
840Józefa Pel z d. Warda    
841Józefa Piątkowska z d. Staworzyńska *~ 1834 r. +30-01-1908 r. Włoszczowa   
842Józefa Pintera z d. Omiecińska *01-04-1851 r. Szydłów   
843Józefa Plewka z d. Ostrowska   
844Józefa Plewka *1912 r. Domaniewice  
845Józefa Płuciennik *1881 r. Strzebieszew +1894 r.   
846Józefa Polit z d. Adamczyk    
847Józefa Raczke z d. Knera     
848Józefa Redzisz *31-10-1906 r. Stroniewice +1906 r.  
849Józefa Rochówniak *1911 r.   
850Józefa Ruta z d. Skuneczna *1889 r. Strzebieszew   
851Józefa Rybus z d. Papuga  +06-10-1897 r.   
852Józefa Rybus z d. Jaros *30-10-1881 r. Bąków Górny   
853Józefa Rybus z d. Bakalarz *21-01-1902 r. Stare Grudze +1952 r.   
854Józefa Sałuda z d. Kiczoł    
855Józefa Sałuda z d. Lebioda *19-04-1911 r.   
856Józefa Sianoszek z d. Dańczak *08-1931 r. +21-06-2015 r. Łowicz   
857Józefa Skowrońska z d. Muras    
858Józefa Skuneczna *1912 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
859Józefa Skuneczny z d. Sut *1894 r.   
860Józefa Sołtan z d. Kierus *1876 r. Grudze  
861Józefa Sołtyszewska *08-10-1909 r. Bocheń +18-02-1984 r. Guźnia   
862Józefa Stangreciak z d. Pająk *1870 r. Stroniewice  
863Józefa Strugińska z d. Żak *1899 r. Sapy   
864Józefa Sujkowska  +1883 r.   
865Józefa Sujkowska  +1877 r.   
866Józefa Sut z d. Wielec  + /Domaniewice/   
867Józefa Szafrańska *1868 r.   
868Józefa Szkup z d. Barańczyk    
869Józefa Szkup z d. Kantorek *1888 r. Skaratki   
870Józefa Szkup *1891 r.   
871Józefa Szymczak z d. Strugińska *28-03-1879 r. Reczyce +18-06-1972 r. Łowicz   
872Józefa Tataj *1881 r. Skaratki   
873Józefa Tataj *1886 r. Skaratki   
874Józefa Ufa    
875Józefa Wach z d. Gołębiewska *1845 r. Guźnia +1892 r. Słomków  
876Józefa Walaszczak *1871 r. +1873 r.   
877Józefa Warda z d. Danych    
878Józefa Warda z d. Jakiel    
879Józefa Warda z d. Knera *1869 r. Skaratki   
880Józefa Wiechnio z d. Ufa *21-04-1894 r. Wygoda   
881Józefa Wielemborek z d. Tokarska *18-09-1893 r. Złaków Kościelny   
882Józefa Wielemborek z d. Malesa *1894 r. Mszadla   
883Józefa Wiesiołek z d. Zientara    
884Józefa Wiesiołek *16-02-1861 r. Bocheń   
885Józefa Więcek z d. Milczarek *13-03-1889 r. Jamno   
886Józefa Wilk z d. Brudka  +1883 r. Skaratki   
887Józefa Wilk *1843 r. Skaratki   
888Józefa Wilk *1888 r. Skaratki   
889Józefa Włodarczyk *1880 r. Jamno   
890Józefa Włodarczyk *18-09-1898 r. Łowicz  
891Józefa Włostek z d. Kantorek    
892Józefa Zagajewska  +1911 r. Rogóźno   
893Józefa Zagajewska *1872 r. Skaratki   
894Józefa Zawadzka z d. Czubak *~ 1845 r.   
895Józefa Złotkowska z d. Kazimierczak *16-02-1822 r. Skrzeszewy +˂ 1859 r. Pacyna   
896Józefa Zuchora z d. Kowalczyk *1857 r. Skaratki   
897Józefa Zuchora *13-03-1895 r. Kadzielin   
898Jóżef Szafrański *1871 r.   
899Jóżefa Wiesiołek z d. Surma    
900Julia Bober     
901Julia Kucińska *2002 r. Głowno    
902Julia Młoźniak *2007 r.    
903Julia Owsiany *2011 r.   
904Julia Piątkowska    
905Julia Święcicka *2019 r. Skwierzyna    
906Julia Wasiak *2006 r. Skierniewice    
907Julian Czubatka *1904 r. Seligów +1921 r. Seligów   
908Julian Kazimierski *1924 r. +1995 r.   
909Julian Lisiewski *13-12-1904 r. Seligów +1941 r. Seligów   
910Julian Milczarek *~ 1907 r. +26-06-1910 r. Gosławice   
911Julian Sendal *1908 r. +17-10-1988 r.   
912Julian Sobieszek    
913Julian Szkup *01-03-1915 r. +16-08-1988 r.   
914Julian Włodarczyk *1913 r. Grudze   
915Julianna z d. Kwaśna    
916Julianna Bińczak *19-09-1898 r. Rząśno +09-10-1899 r. Rząśno   
917Julianna Ewa Rozpędowska z d. Kicińska *1955 r.    
918Julianna Gajda *1828 r. Guźnia   
919Julianna Gajda *1929 r. +21-06-1930 r. Augustów   
920Julianna Golis z d. Wnuk    
921Julianna Grabowicz z d. Tomasik   
922Julianna Jabłońska *20-03-1883 r. Maurzyce +1884 r.   
923Julianna Jabłońska *13-04-1887 r. Maurzyce +25-06-1887 r. Maurzyce   
924Julianna Jadach *20-07-1858 r. Skaratki   
925Julianna Janowska *2006 r. Ruda Śląska    
926Julianna Kamińska z d. Idziak    
927Julianna Kantorek *03-06-1863 r. Skaratki +28-02-1864 r. Skaratki   
928Julianna Kantorek z d. Muras *~ 1867 r. Retki   
929Julianna Kazimierska z d. Ciesielska *14-02-1830 r. Szczudłów +25-09-1858 r. Bocheń   
930Julianna Kędziora z d. Kantorek *1798 r. Skaratki +01-06-1827 r. Skaratki   
931Julianna Kierus *1846 r. Domaniewice  
932Julianna Kobus    
933Julianna Konikowska z d. Sujkowska *1873 r. Dąbkowice   
934Julianna Kowalczyk *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
935Julianna Lisiewska *1911 r. Seligów   
936Julianna Marszałek *1906 r. Pszczonów   
937Julianna Pająk z d. Karcz *1894 r. Skaratki   
938Julianna Piątkowska *1902 r. Ząbki +1908 r. Ząbki  
939Julianna Rochówniak z d. Nowakowska *1890 r. Wrzeczko   
940Julianna Rybus *12-04-1882 r. Bocheń   
941Julianna Rybus *10-04-1894 r. Bocheń   
942Julianna Szkup *1894 r.   
943Julianna Szymczak z d. Kurkiewicz *31-10-1918 r. +06-04-2015 r. /Łódź/   
944Julianna Walczak z d. Geraga    
945Julianna Warda z d. Kosiorek *1875 r. Skaratki   
946Justyna Barbara Sieradzka z d. Święcicka *1982 r. Skwierzyna    
947Justyna Figura *1991 r.    
948Justyna Jędrzejczyk z d. Jędrzeczyk     
949Justyna Kicińska *1980 r.    
950Justyna Kłos     
951Justyna Kruk z d. Cłapińska *1987 r.    
952Justyna Kudra    
953Justyna Mikołajczyk z d. Lis *~ 1799 r. +04-02-1848 r. Dąbrowa   
954Justyna Saganiak *1995 r. Łódź    
955Justyna Szymajda z d. Knera *~ 1801 r. +08-03-1871 r. Czatolin  
956Justyna Ufa *1987 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl