Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [R] Indeks alfabetyczny [R]214

1Raczewicz Jan  +2008 r.   
2Raczke      
3Raczke Józefa z d. Knera     
4Raczke Marek     
5Raczke Zdzisława     
6Raczkowska Franciszka z d. Małecka *~ 1833 r. +1893 r. Bugaj   
7Raczkowska Rozalia z d. Kontecka    
8Raczkowska Waleria *16-05-1873 r. Bugaj +13-10-1896 r. Bugaj   
9Raczkowski Antoni    
10Raczkowski Józef *~ 1840 r. +1904 r. Ozorków   
11Raheem-Kreczmer Natalia z d. Raheem *1988 r.    
12Ratajczak      
13Ratajczak Magdalena z d. Wilk *1961 r. Łowicz    
14Ratajczak Marceli *1985 r. Łowicz    
15Ratajczak Marian *1959 r. Brzeziny    
16Redak Helena z d. Skierska    
17Redak Wojciech *08-04-1899 r. Jackowice   
18Redo Adam *09-12-1876 r. Zalesie   
19Redo Anna z d. Kazimierska *~ 1846 r.   
20Redo Antoni *28-05-1876 r. Bocheń +14-09-1877 r. Bocheń   
21Redo Filip *26-04-1875 r. Bocheń +27-10-1875 r. Bocheń   
22Redo Franciszka z d. Jabłońska *08-03-1854 r. Maurzyce +1922 r. Łowicz   
23Redo Jan *20-10-1875 r. Maurzyce +05-11-1875 r. Maurzyce   
24Redo Łukasz *~ 1821 r. +11-01-1876 r. Bocheń   
25Redo Marcjanna *1887 r. Niespusza   
26Redo Paweł *15-01-1891 r. Niespusza +25-09-1897 r. Złaków Kościelny   
27Redo Rozalia z d. Gajda    
28Redo Tomasz *07-12-1853 r. Wierznowice   
29Redo Wojciech *25-03-1874 r. Bocheń +24-09-1877 r. Bocheń   
30Redzisz      
31Redzisz Jan *18-02-1904 r. Stroniewice  
32Redzisz Józef *1860 r. Stroniewice +24-06-1912 r. Stroniewice  
33Redzisz Józef *1909 r. Stroniewice   
34Redzisz Józefa *31-10-1906 r. Stroniewice +1906 r.  
35Redzisz Maria z d. Kantorek    
36Redzisz Marianna *1901 r. Stroniewice   
37Redzisz Mateusz  +˂ 1913 r.   
38Redzisz Stanisław *1906 r. Stroniewice   
39Redzisz Teofil *25-07-1908 r. Stroniewice  
40Redzisz Wacław    
41Rochówniak Józef    
42Rochówniak Józefa *1911 r.   
43Rochówniak Julianna z d. Nowakowska *1890 r. Wrzeczko   
44Rogala Bolesław *1923 r. +17-03-1991 r. Domaniewice   
45Rogala Zofia z d. Kot *1920 r. Domaniewice +30-08-1996 r. Domaniewice /Domaniewice/   
46Romaniuk Edward *16-02-1928 r. Hrubieszów +09-03-1972 r.   
47Romaniuk Maria z d. Kuźmińska *12-09-1935 r. Chyżowice +03-08-2015 r.   
48Romaniuk Piotr    
49Romaniuk Rozalia z d. Swatowska    
50Ronchert     
51Ronchert Antonina z d. Sut *1911 r. +16-08-1980 r. Łowicz   
52Rood Dylan     
53Rood Michael     
54Rosińska z d. Dałek     
55Rosińska Marcjanna z d. Błażejewska *04-01-1883 r. Guźnia  
56Rosiński      
57Rosiński Franciszek *1891 r. Wrzeczko  
58Roszewska Barbara Ewa z d. Marszałek *04-12-1871 r. Mystkowice   
59Roszewski Wojciech    
60Rozpędowska Julianna Ewa z d. Kicińska *1955 r.    
61Rozpędowski Jerzy    
62Rożniata Bogusław   
63Rożniata Bronisław *01-01-1914 r. Wola Zbrożkowa  
64Rożniata Franciszka *07-10-1853 r. Bocheń  
65Rożniata Janina   
66Rożniata Joanna   
67Rożniata Krystyna   
68Rożniata Marianna z d. Skowrońska   
69Różycka Katarzyna z d. Domańska *1909 r.   
70Różycki Feliks * Rydwan   
71Rucińska Janina z d. Stępniak *22-06-1909 r. Chruślin +30-05-1998 r. Chruślin   
72Ruciński Franciszek    
73Ruciński Stanisław    
74Russek Anna *24-06-1898 r. Jamno   
75Russek Antoni *31-07-1894 r. Jamno   
76Russek Franciszek *1883 r. Jamno   
77Russek Franciszka z d. Błażejewska    
78Russek Jan    
79Russek Jan *1887 r. Jamno   
80Russek Józef *~ 1891 r. +1916 r. Jamno   
81Russek Katarzyna z d. Mitek    
82Russek Wiktoria z d. Doroba    
83Ruta     
84Ruta      
85Ruta      
86Ruta      
87Ruta      
88Ruta      
89Ruta      
90Ruta z d. Jędrusińska    
91Ruta      
92Ruta z d. Łopata    
93Ruta      
94Ruta Aniela *1907 r. Skaratki +29-10-1993 r. Skaratki pod Rogóźno   
95Ruta Antoni *1882 r. Strzebieszew   
96Ruta Antoni *1889 r. Skaratki   
97Ruta Czesław *10-08-1913 r. Strzebieszew +26-08-1988 r. Strzebieszew   
98Ruta Franciszka z d. Wilk *1886 r. Skaratki +04-08-1984 r. Skaratki   
99Ruta Helena *1905 r. Skaratki   
100Ruta Helena z d. Kosiorek *1913 r. Rogóźno +2001 r.   
101Ruta Ireneusz *28-06-1931 r. Dobrogosty +27-12-2001 r. Olsztyn   
102Ruta Jan *1877 r. Skaratki +˂ 1915 r.   
103Ruta Jan *1880 r. Strzebieszew +28-12-1951 r. Sieraków   
104Ruta Józef *1912 r. Skaratki +1912 r.   
105Ruta Józefa z d. Skuneczna *1889 r. Strzebieszew   
106Ruta Maciej *1985 r.    
107Ruta Magdalena z d. Kowalczyk *1885 r. Skaratki   
108Ruta Marianna z d. Wilk *1873 r. Skaratki   
109Ruta Sabina z d. Siemieniuk *01-12-1937 r. +24-01-2015 r. Olsztyn   
110Ruta Sławomir *1956 r. Olsztyn    
111Ruta Stanisław    
112Ruta Stanisław *05-05-1911 r. Strzebieszew   
113Ruta Stanisława z d. Pająk *1921 r. +28-01-1991 r.   
114Ruta Stefania *1913 r. Skaratki   
115Ruta Urszula *04-03-1910 r. Strzebieszew   
116Ruta Wacław *1910 r. +1912 r. Strzebieszew   
117Ruta Władysław *10-12-1904 r. Strzebieszew +05-04-1992 r. Olsztyn   
118Ruta Władysław *1909 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
119Ruta Władysław *1913 r. Strzebieszew   
120Ruta Władysława *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
121Ruta Władysława *1912 r. Skaratki   
122Ruta Zofia z d. Konopielko *1957 r. Lidzbark Warmiński    
123Rutkowska z d. Kucińska     
124Rutkowska Franciszka z d. Zmora *24-01-1848 r. Domaniewice   
125Rutkowska Janina z d. Wodzyńska    
126Rutkowska Małgorzata z d. Szczepanowska *1990 r. Białobrzegi    
127Rutkowska Małgorzata *1995 r. Głowno    
128Rutkowska Maria *2013 r. Radom    
129Rutkowska Marianna *1879 r. Domaniewice   
130Rutkowski      
131Rutkowski Andrzej *1984 r. Głowno    
132Rutkowski Jakub *07-07-1845 r. Domaniewice +1909 r. Domaniewice   
133Rutkowski Józef *1873 r. Domaniewice   
134Rutkowski Mateusz *1995 r. Głowno    
135Rutkowski Walenty *1876 r. Domaniewice   
136Rybicka Kalina     
137Rybicki Brunon     
138Rybicki Paweł     
139Rybus     
140Rybus      
141Rybus Adam *13-09-1891 r. Bocheń +14-07-1964 r. Bocheń   
142Rybus Agnieszka *17-01-1893 r. Bocheń   
143Rybus Antoni *30-05-1888 r. Bocheń   
144Rybus Bronisław  +07-08-1925 r. Mystkowice   
145Rybus Elżbieta *08-07-1871 r. Bocheń +17-11-1873 r. Bocheń   
146Rybus Franciszek    
147Rybus Franciszek  +31-10-1876 r. Świące   
148Rybus Franciszek *1860 r. Bocheń   
149Rybus Franciszka z d. Gusta *20-07-1848 r. Bocheń   
150Rybus Franciszka *08-03-1875 r. Bocheń   
151Rybus Franciszka z d. Wiercioch *04-01-1896 r. Strugienice   
152Rybus Franciszka *13-12-1905 r. Wola Kołkowa   
153Rybus Henryk *19-01-1873 r. Bocheń +08-03-1961 r. Wola Kołkowa   
154Rybus Jadwiga z d. Gusta *25-04-1858 r. Bocheń +20-10-1918 r. Bocheń   
155Rybus Jadwiga *13-09-1894 r. Bocheń   
156Rybus Jan *~ 1796 r. +18-03-1846 r. Maurzyce   
157Rybus Jan *~ 1852 r.   
158Rybus Jan *1861 r.   
159Rybus Jan *06-02-1877 r. Bocheń   
160Rybus Jan *19-09-1897 r. +26-09-1897 r.   
161Rybus Jan *28-03-1899 r. Bocheń +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/   
162Rybus Jan *02-01-1903 r. +12-08-1905 r.   
163Rybus Jan *21-04-1909 r.   
164Rybus Józef *27-02-1884 r. Bocheń   
165Rybus Józef *20-03-1888 r. Bocheń   
166Rybus Józef *04-06-1905 r. +15-10-1905 r.   
167Rybus Józefa z d. Papuga  +06-10-1897 r.   
168Rybus Józefa z d. Jaros *30-10-1881 r. Bąków Górny   
169Rybus Józefa z d. Bakalarz *21-01-1902 r. Stare Grudze +1952 r.   
170Rybus Julianna *12-04-1882 r. Bocheń   
171Rybus Julianna *10-04-1894 r. Bocheń   
172Rybus Kacper    
173Rybus Katarzyna z d. Jaśkiewicz    
174Rybus Katarzyna *10-01-1904 r. Wola Kołkowa +31-08-1905 r.   
175Rybus Katarzyna z d. Fijołek *1906 r. +16-06-1987 r. /Chruślin/   
176Rybus Małgorzata z d. Romanowska *~ 1792 r. +07-09-1852 r. Świące   
177Rybus Małgorzata z d. Kantorek *27-12-1901 r. Bocheń   
178Rybus Marcjanna z d. Burzyńska    
179Rybus Marcjanna *31-12-1889 r. Bocheń   
180Rybus Marcjanna *12-07-1896 r. Bocheń   
181Rybus Marcjanna Rozalia *28-04-1909 r.   
182Rybus Marian *1932 r. +18-09-1932 r. Bocheń   
183Rybus Marianna z d. Świdrowska *~ 1821 r. +23-04-1855 r. Świące   
184Rybus Marianna z d. Szymczak *03-08-1839 r. Chruślin   
185Rybus Marianna z d. Kazimierska *23-03-1866 r.   
186Rybus Marianna *29-06-1883 r. Bocheń   
187Rybus Marianna z d. Charążka *18-04-1885 r. Bogoria Górna   
188Rybus Marianna *29-07-1889 r. Bocheń   
189Rybus Marianna *22-09-1906 r.   
190Rybus Marianna *29-07-1907 r.   
191Rybus Mateusz *17-09-1890 r. Bocheń +15-09-1939 r. Chruślin   
192Rybus Piotr *15-05-1880 r. Bocheń   
193Rybus Regina *1914 r. Mosiębrza   
194Rybus Stanisław *03-11-1887 r. Bocheń   
195Rybus Stanisław *03-03-1911 r. Wola Kołkowa   
196Rybus Stefan    
197Rybus Urszula z d. Karczewska    
198Rybus Weronika z d. Sołtyszewska    
199Rybus Wincenty *27-03-1896 r. Bocheń +24-02-1989 r. Bocheń   
200Rybus Władysław *1898 r. +1958 r.   
201Rychlik Czesław *1914 r.   
202Rychlik Franciszka z d. Błażejewska *05-02-1884 r. Domaniewice  
203Rychlik Józef    
204Rychlik Marianna z d. Włostek    
205Rychlik Teofila *1914 r.  
206Rychlik Wojciech   
207Rynkiewicz Andrzej *14-11-1844 r. Domaniewice +˂ 1879 r.   
208Rzepecka Ewa z d. Kazimierska *1982 r. Gdynia    
209Rzepecka Marcelina Maria *2015 r.    
210Rzepecki Jan Przemysław *2013 r. Gdynia    
211Rzepecki Przemysław *1983 r. Gdynia    
212Rzepecki Tymoteusz Tomasz *2016 r. Gdańsk    
213Rżanek Franciszek *1907 r.   
214Rżanek Stanisław *23-03-1880 r. Skrzeszewy Duże +23-08-1908 r. Plecka Dąbrowa   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl