Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [F] Indeks alfabetyczny [F]343

1F. Kantorek    
2Fabian Górski *2012 r.    
3Fabian Kantorek *2009 r.    
4Faustyna Piaskowska *2009 r. +2009 r.   
5Felicja Kucińskia z d. Kucińska *1910 r. Stroniewice +1911 r. Stroniewice   
6Felicja Matyjasik *1913 r.   
7Felicja Urszula Kantorek *09-06-1936 r. Rawa Mazowiecka +09-1939 r. Lubania   
8Feliks Gajda *31-03-1876 r. Guźnia +1937 r. Pszczonów   
9Feliks Gajda *20-11-1878 r. Guźnia   
10Feliks Kamiński *30-05-1886 r. Łubki +04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/   
11Feliks Kamiński *1914 r. Wrzeczko   
12Feliks Kazimierski *20-05-1850 r. Guźnia +03-12-1926 r. /Chruślin/   
13Feliks Kazimierski *10-05-1884 r. Guźnia +1888 r. Maków   
14Feliks Kazimierski *18-11-1889 r.   
15Feliks Kazimierski *12-05-1913 r. Lisiewice +20-09-1958 r. /Szczecin/   
16Feliks Kucharek *05-11-1903 r. +28-11-1942 r.   
17Feliks Makowski    
18Feliks Miziołek *1922 r. Wrzeczko +09-11-2003 r. Ciechanów   
19Feliks Oraczyński * Lisiewice   
20Feliks Pająk *1901 r. +31-03-1993 r. Strzebieszew   
21Feliks Różycki * Rydwan   
22Feliks Sut *1902 r. Rogóźno   
23Feliks Walaszczak *1898 r. +1931 r.   
24Feliks Wielemborek *31-03-1899 r. Wiskienica   
25Feliks Wojciech Kazimierski *29-08-1872 r.   
26Feliksa Kazimierska *18-05-1901 r.   
27Feliksa Lebioda *14-06-1910 r. Zduny   
28Feliksa Ufa z d. Wojtalik *15-03-1927 r. Zastów Polanowski +02-12-1999 r. Łódź   
29Felipe Tepczyński *2013 r. Amsterdam    
30Filip Kantorek *1893 r. Stroniewice +25-11-1933 r. Niewiarów   
31Filip Mazurkiewicz     
32Filip Nowiński *2009 r.    
33Filip Redo *26-04-1875 r. Bocheń +27-10-1875 r. Bocheń   
34Filip Sękalski *1890 r. Domaniewice  
35Filip Zagajewski *09-07-1830 r. Skaratki   
36Florence Grace Czapp *2013 r.    
37Florence Kazmierski     
38Florian Kuryś *21-04-1842 r. Małszyce +1843 r. Małszyce   
39Franciszek     
40Franciszek Ambrożek    
41Franciszek Anyżka    
42Franciszek Balik    
43Franciszek Barański *30-03-1907 r. Dębowa Góra +14-08-1911 r. Dębowa Góra  
44Franciszek Barański *20-02-1913 r. Dębowa Góra +20-02-1913 r. Dębowa Góra  
45Franciszek Białek    
46Franciszek Bińczak *24-11-1892 r. Rząśno   
47Franciszek Bińczak *11-10-1911 r. Rząśno   
48Franciszek Błażejewski *10-09-1856 r. Domaniewice +20-03-1858 r. Domaniewice  
49Franciszek Błażejewski *1886 r. Jamno   
50Franciszek Błażejewski *1892 r. Domaniewice  
51Franciszek Błażejewski *1892 r. Domaniewice  
52Franciszek Błażejewski *04-06-1902 r. Guźnia  
53Franciszek Cieślak  *06-03-1909 r. Jackowice   
54Franciszek Czuba *28-03-1819 r. Skaratki +1871 r.   
55Franciszek Czuba *1881 r. Skaratki   
56Franciszek Doroba    
57Franciszek Duda *1912 r. Dąbkowice   
58Franciszek Działak *~ 1871 r.   
59Franciszek Dziuda    
60Franciszek Fiałek *~ 1854 r. +1863 r. Bocheń   
61Franciszek Fijałkowski *02-01-1938 r. +05-06-1999 r. /Głowno/   
62Franciszek Gajda *25-03-1867 r. Guźnia   
63Franciszek Gajda *~ 1874 r. +1929 r. Pilaszków   
64Franciszek Galon    
65Franciszek Głuszczyk *26-01-1876 r. Guźnia +14-10-1876 r. Guźnia  
66Franciszek Gołębiewski    
67Franciszek Gołębiewski *05-10-1866 r. Guźnia +1913 r. Seligów  
68Franciszek Górczyński    
69Franciszek Grabowicz *26-03-1852 r. Krępa +1901 r. Krępa   
70Franciszek Grabowicz *1907 r. Krępa  
71Franciszek Grabowicz *1909 r. Krępa  
72Franciszek Gusta *26-03-1855 r. Bocheń +1861 r.   
73Franciszek Henryk Gałaj *24-12-1903 r. Strugienice   
74Franciszek Jabłoński *05-10-1822 r. Maurzyce +02-01-1858 r. Świące   
75Franciszek Jabłoński *25-05-1910 r. Boczki Dolne +04-03-1919 r. Aleksów   
76Franciszek Jabłoński *23-07-1912 r. Kazimirek   
77Franciszek Jachniewicz    
78Franciszek Jadach    
79Franciszek Jadach *16-09-1836 r. Skaratki   
80Franciszek Jamróz *1907 r. Krępa +1908 r.   
81Franciszek Janus *1895 r. Skaratki   
82Franciszek Jaros *03-09-1830 r. Zduny   
83Franciszek Jasek *09-01-1850 r. Bocheń   
84Franciszek Kamiński *13-09-1851 r. Zduny   
85Franciszek Kamiński *05-02-1861 r. Wrzeczko   
86Franciszek Kamiński *1875 r. Wrzeczko   
87Franciszek Kantorek   
88Franciszek Kantorek *1765 r. +20-09-1808 r. Skaratki   
89Franciszek Kantorek *21-10-1843 r. Skaratki +30-11-1846 r. Skaratki   
90Franciszek Kantorek *03-10-1852 r. Skaratki +21-11-1853 r. Skaratki   
91Franciszek Kantorek *05-10-1855 r. Skaratki +˂ 1920 r.   
92Franciszek Kantorek *1874 r. Skaratki +1874 r. Skaratki   
93Franciszek Kantorek *1892 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
94Franciszek Kantorek *1921 r. +06-03-2002 r. /Domaniewice/   
95Franciszek Kantorek *1950 r. +1969 r.   
96Franciszek Kapusta    
97Franciszek Karasek    
98Franciszek Karasek *1855 r. Reczyce   
99Franciszek Karcz *1896 r. Skaratki   
100Franciszek Karpiński *~ 1791 r. +28-10-1855 r. Suchedniów   
101Franciszek Kazimierski *1798 r. +1801 r.   
102Franciszek Kazimierski *01-10-1808 r. +02-07-1838 r. /Chruślin/   
103Franciszek Kazimierski *29-09-1815 r.   
104Franciszek Kazimierski *03-06-1875 r. +16-01-1956 r. /Chruślin/   
105Franciszek Kazimierski *24-03-1886 r.   
106Franciszek Kazimierski *1899 r.   
107Franciszek Kierus *1865 r. Domaniewice  
108Franciszek Kierus *1866 r. Domaniewice  
109Franciszek Knera *1776 r. Stroniewice   
110Franciszek Knera *16-09-1866 r. Skaratki +01-08-1933 r.   
111Franciszek Konikowski *1918 r. Dąbkowice   
112Franciszek Kosiorek *09-08-1903 r. Rogóźno   
113Franciszek Kosmowski *09-11-1901 r. Rząśno +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/   
114Franciszek Kosmowski *02-08-1913 r. Zduny   
115Franciszek Kot   
116Franciszek Kowalczyk *1852 r. Skaratki   
117Franciszek Kucharek   
118Franciszek Kuciński   
119Franciszek Kuciński    
120Franciszek Kuciński    
121Franciszek Kuciński *1868 r.   
122Franciszek Kuciński *1868 r. Skaratki   
123Franciszek Kuciński *1902 r. Reczyce   
124Franciszek Kujawiak *1896 r. Skaratki   
125Franciszek Lebioda *17-03-1872 r. +21-10-1939 r. Lisiewice   
126Franciszek Lebioda *17-08-1901 r. Zduny   
127Franciszek Liberski    
128Franciszek Majewski *1884 r. Skaratki   
129Franciszek Mamoński vel Munik *1824 r. +1867 r.   
130Franciszek Marszałek    
131Franciszek Marszałek    
132Franciszek Maślarz  +˂ 1813 r.   
133Franciszek Mikituła *1900 r. Ząbki +1902 r. Ząbki  
134Franciszek Mikołajczyk *08-03-1834 r. Zduny +23-07-1910 r. Wierznowice   
135Franciszek Mikołajczyk *19-01-1846 r. Dąbrowa +16-06-1934 r. Janinów   
136Franciszek Mikołajczyk *21-01-1869 r. Zduny   
137Franciszek Mikołajczyk *22-03-1890 r. Strugienice   
138Franciszek Mikołajczyk *1907 r. Seligów   
139Franciszek Milczarek *29-08-1899 r. Jamno   
140Franciszek Mrzygłód *1885 r. Skaratki   
141Franciszek Nierobisz    
142Franciszek Ociela *1907 r. Grudze   
143Franciszek Pająk *29-01-1851 r. Strzebieszew +21-09-1852 r. Strzebieszew   
144Franciszek Pająk *1883 r. Strzebieszew + /Głowno/   
145Franciszek Pakulski *2014 r.    
146Franciszek Parys *1876 r. Strzebieszew   
147Franciszek Parys *1887 r. Strzebieszew   
148Franciszek Pawełkowicz *1876 r. Reczyce   
149Franciszek Pel *1868 r. Skaratki +1869 r.   
150Franciszek Pel *1870 r. Skaratki   
151Franciszek Pel *1891 r. Skaratki   
152Franciszek Pełka *18-06-1902 r. Maurzyce   
153Franciszek Podsędek  +1915 r. Wygoda   
154Franciszek Rosiński *1891 r. Wrzeczko  
155Franciszek Ruciński    
156Franciszek Russek *1883 r. Jamno   
157Franciszek Rybus    
158Franciszek Rybus  +31-10-1876 r. Świące   
159Franciszek Rybus *1860 r. Bocheń   
160Franciszek Ryszard Szczawiński *1996 r. Kraków    
161Franciszek Rżanek *1907 r.   
162Franciszek Sianoszek *30-07-1875 r. Wygoda +07-08-1934 r. Wygoda   
163Franciszek Sianoszek *1931 r. Wygoda +30-10-2003 r.   
164Franciszek Skuneczny *1891 r. +1892 r.   
165Franciszek Sobieszek *01-10-1887 r. Lisiewice   
166Franciszek Sójkowski *22-03-1848 r. Pilaszków   
167Franciszek Spychała    
168Franciszek Staworzyński *1864 r. Wierzbica   
169Franciszek Strugiński *1854 r. Reczyce   
170Franciszek Strugiński *1881 r. Reczyce +1883 r. Reczyce   
171Franciszek Sujkowski *29-03-1846 r. Pilaszków +17-05-1846 r. Pilaszków   
172Franciszek Sut *1893 r.   
173Franciszek Sut *10-10-1925 r. Rogóźno +1994 r. Łódź /Łódź/   
174Franciszek Szymczak *1914 r. +1944 r.   
175Franciszek Telemon *1884 r.   
176Franciszek Tomala  +22-02-1896 r. Jackowice   
177Franciszek Ufa *13-03-1890 r. Wygoda +28-07-1968 r. Łowicz   
178Franciszek Warda    
179Franciszek Warda *1887 r. Skaratki   
180Franciszek Warda *12-01-1911 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
181Franciszek Warzywoda *18-11-1900 r. Jackowice +22-02-1901 r. Jackowice   
182Franciszek Warzywoda *29-02-1904 r. Jackowice   
183Franciszek Wiechno    
184Franciszek Wielec *05-10-1817 r. Skaratki +1885 r. Strzebieszew   
185Franciszek Wielec *1909 r. Reczyce +1909 r. Reczyce   
186Franciszek Wielemborek *08-10-1898 r. Jackowice   
187Franciszek Wielemborek *19-11-1903 r. Wiskienica   
188Franciszek Wiesiołek    
189Franciszek Więcek *1913 r. Jamno +1918 r. Jamno   
190Franciszek Wilk *08-10-1836 r. Skaratki +14-12-1840 r. Skaratki   
191Franciszek Wilk *1840 r. Skaratki +1843 r. Skaratki   
192Franciszek Wilk *27-01-1845 r. Skaratki   
193Franciszek Wilk *12-1907 r. Skaratki +20-01-1980 r.   
194Franciszek Włostek  +07-12-1935 r. Marianów   
195Franciszek Wójcik *10-10-1868 r. Strugienice   
196Franciszek Złotkowski *~ 1773 r. Kaczkowizna +14-12-1852 r. Kaczkowizna   
197Franciszek Zuchora *11-01-1887 r. Kadzielin   
198Franciszka Warda z d. Wilk *1890 r. Skaratki   
199Franciszka Ambrozińska z d. Krawczyk *23-02-1841 r. Wierzchy +27-01-1887 r. Rewica   
200Franciszka Anyżka z d. Parzyna *~ 1749 r. +26-03-1829 r. Retki   
201Franciszka Balik z d. Gajda *08-03-1872 r. Guźnia   
202Franciszka Bergiel z d. Bieńkowska *~ 1843 r.   
203Franciszka Białas z d. Jaśniewska *1855 r. Chruślin   
204Franciszka Błaszczyk z d. Sut    
205Franciszka Błażejewska *1842 r. Domaniewice +1843 r. Domaniewice  
206Franciszka Błażejewska z d. Nadolska *1868 r. Wymysłów  
207Franciszka Bogusz z d. Rybus *11-03-1846 r. Świące +05-08-1899 r. Łaźniki   
208Franciszka Bolesława Fladzińska z d. Pintera *1935 r. Łódź    
209Franciszka Czuba *04-11-1863 r. Skaratki +22-12-1865 r. Skaratki   
210Franciszka Czuba *1882 r. Skaratki   
211Franciszka Czubak z d. Maślarz *~ 1798 r. +16-08-1831 r. Złaków Borowy   
212Franciszka Deka *07-03-1857 r. Bocheń +18-08-1857 r.   
213Franciszka Fryza z d. Szkup    
214Franciszka Gajda z d. Skonieczna    
215Franciszka Gajda *08-03-1847 r. Guźnia +05-03-1848 r. Guźnia   
216Franciszka Galon z d. Czubak *1849 r.   
217Franciszka Gałaj *18-10-1891 r. Mystkowice +03-11-1895 r. Mystkowice   
218Franciszka Głuszczyk z d. Błażejewska *1841 r. Guźnia  
219Franciszka Golis z d. Czubak *21-02-1826 r. Złaków Borowy   
220Franciszka Gołębiewska *02-04-1903 r.   
221Franciszka Gołębiewska z d. Kosiorek *12-02-1912 r. Rogóźno +20-09-1985 r. Jeże   
222Franciszka Górczyńska z d. Bogusz    
223Franciszka Grabowicz z d. Kowalczyk *1876 r. Skaratki   
224Franciszka Graszka *06-09-1862 r. Skaratki   
225Franciszka Grochocka *10-10-1910 r. Złaków Kościelny   
226Franciszka Gruszka z d. Podolak  +~ 1948 r.   
227Franciszka Grzelak z d. Gralak *~ 1860 r.   
228Franciszka Hekner *04-11-1888 r. +03-01-1889 r.   
229Franciszka Jadach z d. Kantorek *1788 r. Skaratki +16-07-1858 r. Skaratki   
230Franciszka Jadach z d. Warda *~ 1836 r. Skaratki   
231Franciszka Jadach *01-02-1845 r. Skaratki   
232Franciszka Jamróz z d. Godziszewska    
233Franciszka Janus z d. Kantorek *04-04-1858 r. Skaratki   
234Franciszka Jaśniewska z d. Grabowicz    
235Franciszka Kamińska z d. Gnat    
236Franciszka Kamińska *17-01-1890 r. Zduny   
237Franciszka Kantorek z d. Twardowska    
238Franciszka Kantorek z d. Wilk *08-03-1845 r. Skaratki   
239Franciszka Kantorek *08-06-1849 r. Skaratki +26-08-1850 r. Skaratki   
240Franciszka Kantorek *13-09-1854 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
241Franciszka Kantorek z d. Zagajewska *1859 r. Rogóźno   
242Franciszka Kantorek z d. Kwapińska *1864 r. Stare Grudze   
243Franciszka Kantorek z d. Moskwa *1867 r. Skaratki +1903 r.   
244Franciszka Kantorek z d. Dróżka *1875 r. Skaratki   
245Franciszka Kantorek z d. Jabłońska *07-10-1888 r. Maurzyce +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
246Franciszka Kantorek *1894 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
247Franciszka Kantorek z d. Tafilńska *12-02-1897 r. Krępa +05-05-1978 r. Skaratki   
248Franciszka Kazimierska z d. Ciesielska    
249Franciszka Kazimierska z d. Deka    
250Franciszka Kazimierska z d. Fijołek *~ 1816 r.   
251Franciszka Kazimierska z d. Gajda *~ 1823 r. Guźnia +15-01-1870 r.   
252Franciszka Kazimierska z d. Wichno *~ 1888 r. +06-05-1940 r. /Zduny/   
253Franciszka Kazimierska z d. Baran *~ 1890 r. +04-12-1944 r.   
254Franciszka Kazimierska *1894 r.    
255Franciszka Kazimierska *06-02-1911 r.   
256Franciszka Kaźmierska *1906 r. +1997 r. /Chruślin/   
257Franciszka Kierus z d. Markiewicz   
258Franciszka Kierus *1839 r. Domaniewice  
259Franciszka Kierus *1862 r. Domaniewice  
260Franciszka Kierus *1867 r. Domaniewice  
261Franciszka Kierus *1883 r. Domaniewice +1905 r.  
262Franciszka Knera z d. Białek *08-03-1767 r. +07-04-1834 r.   
263Franciszka Kolos z d. Podsędek    
264Franciszka Kostrzewa z d. Warda *1868 r. Skaratki +29-02-1916 r. Mięsośnia   
265Franciszka Kowalska *1901 r. Domaniewice   
266Franciszka Krukowska z d. Kucińska *1878 r. Stroniewice   
267Franciszka Kucharek z d. Sójkowska *~ 1807 r.  
268Franciszka Kucińska z d. Pel   
269Franciszka Kucińska z d. Adach *02-10-1847 r. Skaratki +1914 r.   
270Franciszka Kucińska *1855 r. Strzebieszew   
271Franciszka Kucińska *1903 r.   
272Franciszka Kustosik z d. Raczkowska *17-09-1895 r. Zgierz +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/   
273Franciszka Kuśmierek z d. Marczyk    
274Franciszka Maćczak z d. Drzewiecka    
275Franciszka Majcher z d. Kantorek *22-09-1853 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
276Franciszka Majewska z d. Kędziora    
277Franciszka Marcinkowska z d. Warda    
278Franciszka Marszałek *1891 r. +20-12-1891 r. Mystkowice   
279Franciszka Mikołajczyk z d. Kamińska    
280Franciszka Milczarek *29-04-1887 r. Jamno   
281Franciszka Misiak z d. Pająk *1911 r.   
282Franciszka Ociela *1898 r. Grudze   
283Franciszka Oraczyńska z d. Warda *1873 r.   
284Franciszka Pająk z d. Szymczak    
285Franciszka Pająk z d. Góra *29-09-1860 r. Reczyce   
286Franciszka Pająk *1869 r. Stroniewice  
287Franciszka Pająk *1886 r. Stroniewice   
288Franciszka Parys z d. Buczkowska    
289Franciszka Pawełkowicz z d. Strugińska *13-06-1847 r. Reczyce   
290Franciszka Pawlata *17-06-1910 r. Lisiewice +03-09-1984 r. Łowicz  
291Franciszka Pel z d. Kucińska *1858 r. Skaratki   
292Franciszka Pełka z d. Urbanek *01-04-1864 r. Maurzyce   
293Franciszka Piaskowska z d. Redo *1885 r. Brodne   
294Franciszka Pietrzak *1900 r. Rogóźno   
295Franciszka Pintera z d. Bergiel *23-12-1892 r. Dąbrówka +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/   
296Franciszka Płuciennik z d. Pająk *1853 r. Strzebieszew   
297Franciszka Przybysz z d. Tomala *08-03-1879 r. Zduny   
298Franciszka Raczkowska z d. Małecka *~ 1833 r. +1893 r. Bugaj   
299Franciszka Redo z d. Jabłońska *08-03-1854 r. Maurzyce +1922 r. Łowicz   
300Franciszka Rożniata *07-10-1853 r. Bocheń  
301Franciszka Russek z d. Błażejewska    
302Franciszka Ruta z d. Wilk *1886 r. Skaratki +04-08-1984 r. Skaratki   
303Franciszka Rutkowska z d. Zmora *24-01-1848 r. Domaniewice   
304Franciszka Rybus z d. Gusta *20-07-1848 r. Bocheń   
305Franciszka Rybus *08-03-1875 r. Bocheń   
306Franciszka Rybus z d. Wiercioch *04-01-1896 r. Strugienice   
307Franciszka Rybus *13-12-1905 r. Wola Kołkowa   
308Franciszka Rychlik z d. Błażejewska *05-02-1884 r. Domaniewice  
309Franciszka Sadowska z d. Włostek *~ 1907 r.  
310Franciszka Sadowska z d. Włostek *~ 1907 r.   
311Franciszka Sękalska z d. Sut   
312Franciszka Sękalska z d. Ruta   
313Franciszka Sękalska z d. Skoneczna *1830 r. Stroniewice +˃ 1914 r.  
314Franciszka Skuneczna z d. Kosiorek *1865 r. Skaratki   
315Franciszka Staworzyńska z d. Świdzińska *~ 1815 r.   
316Franciszka Strugińska z d. Doroba    
317Franciszka Strugińska *1837 r. Reczyce   
318Franciszka Sujkowska z d. Sosnowska    
319Franciszka Szczepanik z d. Mikołajczyk     
320Franciszka Szkup z d. Ziarnik *1864 r. Skaratki   
321Franciszka Tarkowska z d. Gajda *1855 r. Guźnia   
322Franciszka Walaszczak    
323Franciszka Waloszczyk    
324Franciszka Warda z d. Zuchora    
325Franciszka Warda z d. Golan    
326Franciszka Warda z d. Zagajewska *1904 r. Skaratki +29-12-1928 r. Janinów   
327Franciszka Wawrzyn z d. Strugińska *28-01-1888 r. Reczyce   
328Franciszka Wielemborek *16-01-1903 r. Jackowice   
329Franciszka Wiercioch z d. Bińczak *17-10-1887 r. Rząśno   
330Franciszka Wiesiołek z d. Marciniak  +06-07-1891 r. Bocheń   
331Franciszka Wilk z d. Zuchora    
332Franciszka Wilk *12-01-1843 r. Skaratki +1846 r. Skaratki   
333Franciszka Wilk *31-07-1847 r. Skaratki +19-08-1850 r. Skaratki   
334Franciszka Wilk z d. Rylek *01-05-1914 r. Waliszew Dworski +22-12-1948 r. Waliszew Dworski   
335Franciszka Włostek z d. Strugińska *1885 r. Reczyce +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/   
336Franciszka Zagajewska z d. Warda *~ 1908 r.   
337Franciszka Ziarnik z d. Pawlata    
338Franciszka Żak *1914 r. +1914 r. Skaratki   
339Franicszka Kucińska *1894 r.   
340Franicszka Wójcik z d. Konikowska *1895 r. Dąbkowice    
341Fred Kazmierski *1948 r.    
342Fredrik Aronsson     
343Fryderyk Kazimierski *2013 r. Gdańsk    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl