Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [W] Indeks alfabetyczny [W]384

1Wacław Bródka *1912 r. Skaratki   
2Wacław Burzyński *18-02-1912 r. Bocheń   
3Wacław Franciszek Staworzyński *1889 r. Warszawa +01-11-1931 r.   
4Wacław Góra *19-07-1912 r. +1990 r.  
5Wacław Graszka *1913 r. +02-06-1982 r. Krępa   
6Wacław Hordyniec *17-03-1922 r. +30-12-2001 r.   
7Wacław Kantorek *09-1908 r. Skaratki +26-07-1982 r. Łowicz   
8Wacław Kantorek *20-01-1911 r. Skaratki   
9Wacław Knera *1913 r.   
10Wacław Pel *1910 r. Skaratki   
11Wacław Redzisz    
12Wacław Ruta *1910 r. +1912 r. Strzebieszew   
13Wacław Sołtyszewski *1917 r. +26-06-1972 r. /Chruślin/   
14Wacław Stefan Sołtyszewski *24-02-1911 r. Bocheń +20-08-1911 r. Bocheń   
15Wacław Szychowski *1921 r.    
16Wacław Warda *1913 r. Skaratki   
17Wacław Wesołowski *09-05-1910 r. Helenów +04-08-1910 r. Helenów   
18Wacław Wesołowski *22-12-1912 r. Helenów   
19Wacław Wilk *1914 r. Skaratki   
20Wacław Zagajewski *1911 r. +07-09-1969 r. Skaratki  
21Wacława Jabłońska *1933 r. +06-06-2011 r. /Głowno/   
22Wacława Miziołek z d. Szymańczuk *1926 r. +14-12-1997 r.   
23Waldemar Aulich *1950 r.    
24Waldemar Galbarczyk *1977 r. Garwolin    
25Waldemar Kawicz     
26Waldemar Matuszewski *1962 r. Chociwel    
27Waldemar Owczarczyk *1937 r. +16-12-1988 r. /Łódź/  
28Waldemar Piaskowski *1960 r.    
29Waldemar Świątek *1959 r.    
30Walenty Andrzejczak    
31Walenty Błażejewski *1818 r. +04-01-1884 r. Guźnia  
32Walenty Błażejewski *09-02-1849 r. Domaniewice +21-09-1850 r. Domaniewice  
33Walenty Brudka *1872 r. Rogóźno   
34Walenty Czarnecki *05-09-1824 r. Skaratki   
35Walenty Czechowski    
36Walenty Fladziński *~ 1825 r. +27-06-1885 r. Dobrzelin   
37Walenty Fladziński *14-01-1883 r. Zleszyn +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/   
38Walenty Gajda *1819 r. Guźnia   
39Walenty Gasik  +21-07-1848 r. Łaźniki   
40Walenty Górczyński *1874 r. Dąbkowice   
41Walenty Gusta *11-05-1850 r. Bocheń   
42Walenty Jabłoński *24-02-1814 r. Maurzyce +05-03-1814 r. Maurzyce   
43Walenty Jabłoński *14-02-1852 r. Maurzyce   
44Walenty Jabłoński *25-01-1860 r. Maurzyce   
45Walenty Jadach *14-02-1809 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
46Walenty Janicki * Dąbkowice   
47Walenty Janus *1890 r. Skaratki   
48Walenty Kałuża *1900 r. +1900 r. Domaniewice   
49Walenty Kantorek *1799 r. Skaratki   
50Walenty Kantorek *10-02-1817 r. Skaratki   
51Walenty Kantorek *10-02-1823 r. Skaratki +13-01-1852 r. Skaratki   
52Walenty Kantorek *13-02-1870 r. Skaratki   
53Walenty Kazimierski *10-02-1833 r. +28-02-1841 r.   
54Walenty Kazimierski *1869 r. +16-09-1939 r. Bocheń   
55Walenty Kazyk    
56Walenty Knera *1875 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
57Walenty Kuciński *1872 r. +~ 1954 r.  
58Walenty Kuciński *1882 r.   
59Walenty Kuciński *1882 r. +1886 r. Stroniewice   
60Walenty Majchrzak *1897 r. Rulice   
61Walenty Majewski *~ 1852 r. +06-10-1924 r. Chlebowice   
62Walenty Miszczak *1881 r. Umień +1882 r. Umień   
63Walenty Nowakowski *1892 r. Wrzeczko   
64Walenty Ociela *12-02-1866 r. Rogóźno   
65Walenty Pająk *1846 r. Stroniewice   
66Walenty Przyczka    
67Walenty Rutkowski *1876 r. Domaniewice   
68Walenty Walaszczak *1870 r. +1873 r.   
69Walenty Witerek    
70Walenty Ziarnik *1893 r. Skaratki +29-07-1962 r.   
71Waleria Kantorek *03-07-1908 r. Mystkowice +17-02-1909 r. Mystkowice   
72Waleria Kantorek *1909 r. +1992 r.   
73Waleria Leksowska z d. Piątkowska *1898 r. Stopnica   
74Waleria Podrażka z d. Konikowska *13-01-1898 r. Dąbkowice   
75Waleria Raczkowska *16-05-1873 r. Bugaj +13-10-1896 r. Bugaj   
76Waleria Wielec z d. Wawrzyn *16-07-1935 r. Krępa +26-07-2014 r. Łowicz   
77Walerian Hekner *22-01-1900 r.   
78Walter Kazmierski *1947 r.    
79Wanda Barańska z d. Kantorek *13-10-1925 r. Ziewaniczki +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/   
80Wanda Galbarczyk z d. Kowalczyk *1950 r. Garwolin    
81Wanda Kantorek z d. Rubin *02-02-1929 r. Bogumin +22-12-2013 r. Pyrnik   
82Wanda Weronika Kazimierska *06-07-1913 r. Guźnia +15-12-1987 r. /Chruślin/   
83Wanda Wilk *08-12-1909 r. Władysławów   
84Wawrzyniec Białek    
85Wawrzyniec Błażejewski *1848 r. Guźnia +17-06-1891 r. Guźnia  
86Wawrzyniec Górczyński *1864 r. Dąbkowice   
87Wawrzyniec Kantorek *02-08-1838 r. Skaratki   
88Wawrzyniec Kantorek *01-02-1861 r. Skaratki   
89Wawrzyniec Kantorek *1878 r. Skaratki   
90Wawrzyniec Kazimierski *1804 r. +06-01-1847 r.   
91Wawrzyniec Kierus *1865 r. Domaniewice  
92Wawrzyniec Kierus *1894 r.  
93Wawrzyniec Knera  +14-12-1811 r. Domaniewice  
94Wawrzyniec Knera *1872 r. Skaratki   
95Wawrzyniec Kowalczyk *1862 r. Skaratki   
96Wawrzyniec Majewski *~ 1814 r. Skaratki +28-01-1852 r. Skaratki   
97Wawrzyniec Mielczarek *03-08-1835 r. Bocheń +29-01-1917 r. Guźnia   
98Wawrzyniec Pająk *12-08-1848 r. Strzebieszew   
99Wawrzyniec Pawlata *04-08-1877 r. Lisiewice  
100Wawrzyniec Sękalski   
101Wawrzyniec Sołtyszewski *1865 r. Guźnia   
102Wawrzyniec Strugiński *1804 r.   
103Wawrzyniec Szafrański    
104Wawrzyniec Warda *1867 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
105Wawrzyniec Wielemborek *22-07-1874 r. Bąków Dolny   
106Wawrzyniec Wiewiórkowski  +09-08-1831 r. Zduny   
107Wawrzyniec Zarzecki   
108Weronika Dałek z d. Kaźmierska *07-07-1909 r. Księże Górki +1997 r. Łyszkowice   
109Weronika Flis z d. Kazimierska *30-11-1911 r. +10-07-2008 r. /Chruślin/   
110Weronika Fujak *2006 r.    
111Weronika Gajda *06-01-1877 r. Lisiewice +29-01-1877 r. Lisiewice   
112Weronika Gralak z d. Mamońska *1831 r.   
113Weronika Jadach *1872 r. Skaratki +1872 r. Skaratki   
114Weronika Jadach *1873 r. Skaratki +1882 r.   
115Weronika Kucińska z d. Godos    
116Weronika Ladorudzka z d. Walaszczak    
117Weronika Lebioda *03-02-1900 r. Zduny +09-02-1900 r. Zduny   
118Weronika Mamońska *15-08-1876 r. Tarnówka   
119Weronika Misiak *2003 r.    
120Weronika Mówińska *1995 r. Gdynia    
121Weronika Ociela *1895 r. Grudze   
122Weronika Rybus z d. Sołtyszewska    
123Weronika Siemionow *2004 r.    
124Weronika Skoneczna *1902 r. Skaratki   
125Weronika Skoneczna *1908 r. +1910 r.   
126Weronika Szkup *1898 r.   
127Weronika Ufa *2001 r.    
128Weronika Wiesiołek *30-04-1913 r. Bocheń   
129Weronika Wilk z d. Błażejewska *1851 r. Guźnia  
130Weronika Wróbel  +1916 r. Wygoda   
131Weronika Zygmuntowicz *1995 r.    
132Wiesław Bińczak *1947 r. Lubniczka    
133Wiesław Cłapiński *11-1938 r. +03-08-2018 r. Wygoda   
134Wiesław Cłapiński *1961 r.    
135Wiesław Jerzy Zagajewski    
136Wiesław Kazimierski *1949 r.    
137Wiesław Knera     
138Wiesław Kostusiak     
139Wiesław Mikołajczyk *09-02-1960 r. Łódź +09-12-1991 r. (Niemcy) /Łódź/   
140Wiesław Ufa *1945 r. Głowno    
141Wiesława Cłapińska *1934 r.    
142Wiesława Mikołajczyk z d. Stępniak *1955 r.    
143Wiktor Kraczko *1956 r. Kobryń    
144Wiktor Wróblewski     
145Wiktor Zdzisław Staworzyński *10-11-1910 r. +10-06-1972 r. /Warszawa/   
146Wiktoria Bakalarz z d. Rulewska *1905 r. +01-02-2000 r.   
147Wiktoria Błażejewska *1838 r. Guźnia  
148Wiktoria Błażejewska *1899 r. Skaratki  
149Wiktoria Boruszewska z d. Kotwasińska    
150Wiktoria Brudka z d. Zagajewska *1878 r. Skaratki   
151Wiktoria Brzózka    
152Wiktoria Cłapińska *2003 r.    
153Wiktoria Domińczak z d. Parys    
154Wiktoria Drużka *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
155Wiktoria Frączak z d. Kazimierska *08-09-1839 r. Bocheń   
156Wiktoria Gajda z d. Grzyb    
157Wiktoria Gołębiewska z d. Kucharek   
158Wiktoria Grabowicz z d. Kantorek *08-12-1815 r. Skaratki +22-04-1861 r. Krępa   
159Wiktoria Grabowicz *1898 r. Krępa  
160Wiktoria Jabłońska *~ 1900 r. +23-08-1906 r. Boczki Dolne   
161Wiktoria Jamróz *1910 r. Krępa   
162Wiktoria Kantorek z d. Kucińska *1886 r. + /Domaniewice/   
163Wiktoria Kantorek z d. Ziarnik *1897 r. Domaniewice   
164Wiktoria Kantorek *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
165Wiktoria Kierus z d. Grabowicz   
166Wiktoria Kierus *1855 r. Domaniewice  
167Wiktoria Knera *1903 r. +1907 r. Skaratki   
168Wiktoria Kucharek z d. Tomala *1881 r. +1955 r.   
169Wiktoria Kucińska *1865 r. Strzebieszew   
170Wiktoria Kucińska *1901 r. Strzebieszew   
171Wiktoria Lebioda z d. Klimkiewicz    
172Wiktoria Milczarek *1912 r. Jamno   
173Wiktoria Olaszczyk     
174Wiktoria Osuwniak z d. Pawłowicz *1876 r. Strzebieszew +1905 r. Strzebieszew   
175Wiktoria Piekarska *2004 r.    
176Wiktoria Russek z d. Doroba    
177Wiktoria Stępień z d. Fabjańska *~ 1873 r.   
178Wiktoria Wasiak *2001 r. Skierniewice    
179Wiktoria Wójcik z d. Jabłońska *08-12-1874 r. Mauryca   
180Wiktoria Zagajewska z d. Witerek    
181Wincenty Błażejewski *1801 r. Guźnia +18-09-1852 r. Bocheń   
182Wincenty Gasik    
183Wincenty Gołębiewski *03-04-1889 r. Guźnia  
184Wincenty Hipolit Kantorek *17-07-1909 r. Helenów +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka   
185Wincenty Knera *1850 r. Skaratki   
186Wincenty Kostrzewa  +22-03-1916 r. Mięsośnia   
187Wincenty Kucharek *20-01-1875 r. Małszyce +15-11-1949 r.   
188Wincenty Kuciński *19-07-1840 r. Reczyce  
189Wincenty Leśnikowski *10-10-1852 r.   
190Wincenty Mikołajczyk *~ 1771 r. +05-07-1831 r. Zduny   
191Wincenty Rybus *27-03-1896 r. Bocheń +24-02-1989 r. Bocheń   
192Wincenty Sałuda    
193Wincenty Sękalski *1864 r. +1923 r. Łagów   
194Wincenty Sójkowski *~ 1773 r. +28-10-1847 r. Pilaszków   
195Wincenty Węgierek *10-07-1848 r. Maurzyce +20-01-1850 r. Maurzyce   
196Wit Piątkowski *10-08-1908 r. +27-09-1974 r. /Sosnowiec/   
197Witold Bury     
198Witold Kreczmer *2019 r.    
199Witold Sut *1959 r.    
200Witold Wiktor Gorczyca *1921 r. +24-12-1985 r. /Wrzesina/   
201Władysław Antoni Jamróz *1904 r. Krępa +1906 r.   
202Władysław Antoni Miziołek *1936 r. +1936 r.   
203Władysław Bakalarz *24-07-1917 r. Stare Grudze +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/   
204Władysław Błażejewski *1905 r. Wiesiołów  
205Władysław Błażejewski *12-02-1911 r. Guźnia  
206Władysław Czubak *~ 1928 r. +29-02-2012 r. /Głowno/   
207Władysław Dudek    
208Władysław Dworzański *23-06-1844 r. Jackowice +11-10-1846 r. Jackowice   
209Władysław Dziedziela *1900 r. Skaratki +24-12-1982 r. Skaratki pod Las   
210Władysław Gałkowski *01-06-1884 r. Zduny   
211Władysław Gołębiewski    
212Władysław Grabowicz *1904 r. Krępa +26-03-1980 r. Krępa  
213Władysław Grabowicz *1905 r. Krępa +1906 r.  
214Władysław Grochocki *22-01-1909 r. Złaków Kościelny   
215Władysław Hekner    
216Władysław Jabłoński    
217Władysław Kantorek *1903 r.   
218Władysław Kantorek *1907 r. Skaratki +09-09-1976 r. Skaratki   
219Władysław Kantorek *1908 r.   
220Władysław Kolos   
221Władysław Kosmowski    
222Władysław Kostrzewa *1894 r. Krępa   
223Władysław Kostusiak *29-03-1898 r. Zakrzew   
224Władysław Krakowiak *22-06-1906 r. +26-09-1963 r.   
225Władysław Krawczyk *~ 1784 r. +14-05-1844 r. Wierzchy   
226Władysław Kuciński *1907 r. Domaniewice +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
227Władysław Ladorudzki  +2013 r.   
228Władysław Lebioda *22-08-1904 r. Zduny +19-06-1905 r. Zduny   
229Władysław Lebioda *24-06-1908 r. Zduny +27-06-1908 r. Zduny   
230Władysław Lebioda *22-08-1908 r. +14-10-1910 r.   
231Władysław Lebioda *15-06-1913 r.   
232Władysław Leon Staworzyński *10-06-1881 r. Warszawa +04-04-1946 r. /Warszawa/   
233Władysław Majewski *1909 r. Skaratki   
234Władysław Mamoński *1879 r. Hilarów   
235Władysław Michalak *1922 r. Boczki Domaradzkie    
236Władysław Milczarek *16-01-1898 r. Bocheń   
237Władysław Nierobisz *~ 1912 r. +1945 r. Seligów   
238Władysław Orzepiński    
239Władysław Paradowski *16-12-1902 r. Rulice +21-12-1902 r. Rulice   
240Władysław Pintera *22-09-1889 r. Puczniew +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/   
241Władysław Plewka *1909 r. Domaniewice  
242Władysław Prokop     
243Władysław Ruta *10-12-1904 r. Strzebieszew +05-04-1992 r. Olsztyn   
244Władysław Ruta *1909 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
245Władysław Ruta *1913 r. Strzebieszew   
246Władysław Rybus *1898 r. +1958 r.   
247Władysław Sałek *~ 1923 r. +13-12-2011 r. /Stary Waliszew/   
248Władysław Sałuda *09-12-1890 r. Lisiewice   
249Władysław Sendal *1941 r. Dobrogosty    
250Władysław Skoneczny *1908 r. Skaratki   
251Władysław Skuneczny *1907 r. Rogóźno +1907 r.   
252Władysław Sokół *~ 1935 r. +1936 r. Chlebowice   
253Władysław Staworzyński *~ 1880 r.   
254Władysław Stefański *1908 r. Seligów   
255Władysław Sujkowski *1916 r.   
256Władysław Szymajda *1895 r. Czatolin   
257Władysław Szymański *1908 r. +29-05-1978 r.  
258Władysław Szymczak *1907 r. Reczyce   
259Władysław Tomsio *1898 r. +1961 r. /Poznań/   
260Władysław Ufa *1930 r.    
261Władysław Wacław Wielec *31-07-1937 r. Reczyce +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/   
262Władysław Walaszczak *1900 r. +1976 r.   
263Władysław Warda *1899 r. Skaratki   
264Władysław Wawrzyn *14-11-1904 r. Krępa +1996 r.   
265Władysław Więcek *1915 r. Jamno +1916 r. Jamno   
266Władysław Zagajewski *1906 r. Rogóźno +21-03-2006 r. Głowno   
267Władysław Ziarnik *1908 r. +1973 r. Mikołajki Pomorskie /Prabuty/   
268Władysław Zieliński *1910 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
269Władysława Kolos z d. Duraj   
270Władysława Kosmowska z d. Grala    
271Władysława Mikołajczyk *1914 r. Seligów +1914 r. Seligów   
272Władysława Ruta *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
273Władysława Ruta *1912 r. Skaratki   
274Władysława Suchecka z d. Czubatka *25-02-1925 r. Kobryń +20-02-1970 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
275Władysława Wąsalska *1879 r.   
276Władysława Zagajewska *~ 1911 r. +12-10-1944 r. Domaniewice  
277Władysława Zielińska *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
278Włądysław Gralak *1884 r. Umień   
279Włodzimierz Karpiuk     
280Włodzimierz Kopania *~ 1947 r. +02-03-1995 r. /Głowno/   
281Włodzimierz Więcek *1963 r.    
282Wojciech      
283Wojciech Badoń     
284Wojciech Bińczak *31-03-1856 r. Rząśno +22-01-1912 r. Bąków Górny   
285Wojciech Bińczak *1975 r. Szczecinek    
286Wojciech Błażejewski *~ 1860 r. +18-06-1862 r. Domaniewice  
287Wojciech Błażejewski *23-03-1894 r. Jamno   
288Wojciech Brodala *1942 r. Warszawa    
289Wojciech Burzyński *19-04-1879 r. Bocheń +1912 r. Nadolna   
290Wojciech Burzyński *1907 r. Skaratki +1907 r. Skaratki   
291Wojciech Cezary Pawlik     
292Wojciech Czesław Kantorek *15-04-1956 r. Łódź +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/   
293Wojciech Dałek    
294Wojciech Dąbrowski *2017 r.    
295Wojciech Deka *28-02-1860 r. Bocheń +30-09-1882 r.   
296Wojciech Domański *1899 r. Rogóźno   
297Wojciech Dudek  +˂ 1821 r.   
298Wojciech Fiałek *13-04-1854 r. Bocheń   
299Wojciech Gajda *~ 1805 r.   
300Wojciech Gajda *15-04-1819 r. Guźnia +1852 r. Guźnia   
301Wojciech Gajda *1862 r. Guźnia +1924 r. Ostrów   
302Wojciech Gajda *04-03-1862 r. Guźnia +18-12-1935 r. Augustów   
303Wojciech Gapiński *1988 r.    
304Wojciech Gasik *02-02-1892 r. Jackowice +1893 r.   
305Wojciech Gasik *1954 r. +28-12-2014 r. /Zduny/   
306Wojciech Gołębiewski   
307Wojciech Gołębiewski *05-03-1882 r. Guźnia  
308Wojciech Góra *15-04-1840 r. Reczyce +28-04-1878 r. Reczyce  
309Wojciech Górczyński *1871 r. Dąbkowice   
310Wojciech Górczyński *1883 r. Dąbkowice   
311Wojciech Górczyński *13-04-1900 r. Dąbkowice   
312Wojciech Gralak *1864 r.   
313Wojciech Jabłoński *~ 1769 r. +30-10-1865 r. Maurzyce   
314Wojciech Jabłoński *17-04-1829 r. Maurzyce   
315Wojciech Jabłoński *02-04-1895 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
316Wojciech Jamróz *1903 r. Krępa +1903 r. Krępa   
317Wojciech Jaros    
318Wojciech Kamiński  +09-09-1852 r. Zduny   
319Wojciech Kamiński *01-04-1826 r. Szymanowice +25-08-1911 r. Zduny   
320Wojciech Kamiński *10-04-1858 r. Zduny   
321Wojciech Kantorek     
322Wojciech Kantorek *1756 r. Skaratki +07-11-1828 r. Skaratki   
323Wojciech Kantorek *23-04-1900 r. Mystkowice +22-02-1969 r. /Kargowa/   
324Wojciech Kantorek *25-08-1906 r. Skaratki +27-08-1906 r. Skaratki   
325Wojciech Karpiński    
326Wojciech Kazimierski    
327Wojciech Kazimierski *11-04-1821 r. +21-03-1909 r.   
328Wojciech Kazimierski *04-04-1828 r. +06-04-1828 r.   
329Wojciech Kazimierski *1843 r.   
330Wojciech Kazimierski *21-04-1852 r. Guźnia +03-05-1889 r. Warszawa   
331Wojciech Kazimierski *22-05-1862 r. Bocheń   
332Wojciech Kazimierski *23-10-1868 r.   
333Wojciech Kazimierski *23-04-1880 r. Guźnia +11-06-1880 r.   
334Wojciech Kazimierski *22-07-1880 r. +25-08-1960 r. Springfield   
335Wojciech Knera     
336Wojciech Knera *1914 r. +1914 r. Skaratki   
337Wojciech Kostrzewa    
338Wojciech Kowalski *1871 r. Domaniewice   
339Wojciech Kreczmer     
340Wojciech Krukowski  +1882 r. Skaratki   
341Wojciech Kuryś    
342Wojciech Maćczak    
343Wojciech Mamoński    
344Wojciech Mamoński *1847 r. Ponętów Górny   
345Wojciech Matyjasik *~ 1870 r.   
346Wojciech Mikituła *1887 r. Nadolna  
347Wojciech Milczarek *~ 1837 r.   
348Wojciech Milczarek *12-04-1902 r. Jamno   
349Wojciech Miszczak    
350Wojciech Oraczyński *03-04-1863 r. Gaj + Piotrowice   
351Wojciech Pakuła vel Rutka *1946 r. Pruszków    
352Wojciech Parys *1899 r. Strzebieszew +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/   
353Wojciech Pawełkowicz *23-03-1845 r. Reczyce   
354Wojciech Pel *~ 1762 r. +09-03-1833 r. Skaratki  
355Wojciech Pientera    
356Wojciech Płacheta    
357Wojciech Polit *1844 r. Strzebieszew   
358Wojciech Redak *08-04-1899 r. Jackowice   
359Wojciech Redo *25-03-1874 r. Bocheń +24-09-1877 r. Bocheń   
360Wojciech Roszewski    
361Wojciech Rychlik   
362Wojciech Sękalski *1868 r. Domaniewice  
363Wojciech Sobczyński *1842 r. Skaratki   
364Wojciech Sobieszek *03-04-1843 r. Mystkowice Małe +13-09-1843 r. Mystkowice Małe   
365Wojciech Sołtan   
366Wojciech Sołtyszewski *~ 1870 r.   
367Wojciech Sołtyszewski *03-02-1878 r. Bocheń   
368Wojciech Sołtyszewski *~ 1878 r.   
369Wojciech Stajuda    
370Wojciech Staworzyński *~ 1813 r.   
371Wojciech Staworzyński *08-04-1857 r. Konary +06-10-1916 r. /Warszawa/   
372Wojciech Stefański *1881 r. Pszczonów   
373Wojciech Strugiński *1860 r. Reczyce   
374Wojciech Szczepański *1946 r. Wrocław    
375Wojciech Tepczyński *1947 r. Gdańsk    
376Wojciech Tomala *05-04-1866 r. Zduny   
377Wojciech Ufa *2011 r.    
378Wojciech Warda *1886 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
379Wojciech Wielec    
380Wojciech Wiesiołek *26-03-1841 r. Bocheń   
381Wojciech Wiesiołek *09-04-1878 r. Bocheń   
382Wojciech Włodarczyk *1882 r. Jamno   
383Wojciech Wypiór *21-04-1938 r. +24-08-2002 r. /Sosnowiec/   
384Wojciech Ziarnik *1903 r. Skaratki +1939 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl