Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [W] Indeks alfabetyczny [W]555

1Wacław Adach *1919 r. Skaratki   
2Wacław Błażejewski *1936 r. +2009 r.   
3Wacław Bródka *1912 r. Skaratki +1915 r. Skaratki   
4Wacław Burzyński *1919 r. Skaratki   
5Wacław Burzyński *18-02-1912 r. Bocheń   
6Wacław Franciszek Staworzyński *1889 r. Warszawa +01-11-1931 r.   
7Wacław Góra *19-07-1912 r. +1990 r.  
8Wacław Graszka *1913 r. +02-06-1982 r. Krępa   
9Wacław Hordyniec *17-03-1922 r. +30-12-2001 r.   
10Wacław Kantorek *20-01-1911 r. Skaratki   
11Wacław Kantorek *1918 r. Skaratki   
12Wacław Kantorek *1915 r. +1915 r. Stroniewice   
13Wacław Kantorek *09-1908 r. Skaratki +26-07-1982 r. Łowicz   
14Wacław Knera *1913 r.   
15Wacław Knera *1907 r. Skaratki   
16Wacław Knera *1903 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
17Wacław Kret *17-03-1913 r. Katarzynów +26-02-1915 r. Łowicz   
18Wacław Maćkowski    
19Wacław Majewski *1908 r. Skaratki   
20Wacław Marczyk *02-09-1919 r. Długie   
21Wacław Maślarz *1910 r. Zakulin +1911 r. Zakulin   
22Wacław Michał Kazyk *28-09-1917 r. Lwów   
23Wacław Obórka *1922 r. Chruślin    
24Wacław Pel *1910 r. Skaratki   
25Wacław Redzisz    
26Wacław Ruta *1910 r. +1912 r. Strzebieszew   
27Wacław Sołtyszewski *1917 r. +26-06-1972 r. /Chruślin/   
28Wacław Stefan Sołtyszewski *24-02-1911 r. Bocheń +20-08-1911 r. Bocheń   
29Wacław Sujkowski *24-10-1911 r. Pilaszków +17-10-1996 r. Łowicz   
30Wacław Szychowski *1921 r.    
31Wacław Szymczak *1909 r.   
32Wacław Warda *1913 r. Skaratki   
33Wacław Wesołowski *22-12-1912 r. Helenów   
34Wacław Wesołowski *09-05-1910 r. Helenów +04-08-1910 r. Helenów   
35Wacław Wilk *1914 r. Skaratki   
36Wacław Wróbel *1917 r. Wygoda   
37Wacław Zagajewski *1911 r. +07-09-1969 r. Skaratki  
38Wacława Aniela Jabłońska *01-03-1933 r. Boczki Domaradzkie +06-06-2011 r. /Głowno/   
39Wacława Gawrych z d. Wieczorek *27-06-1918 r. Długie +30-12-2009 r.   
40Wacława Miziołek z d. Szymańczuk *1926 r. +14-12-1997 r.   
41Wacława Ochman z d. Rżanek    
42Waldemar Aulich *1950 r.    
43Waldemar Ciszek *07-05-1949 r. Sarbice  
44Waldemar Galbarczyk *1977 r. Garwolin    
45Waldemar Kawicz     
46Waldemar Marat *1977 r.    
47Waldemar Matuszewski *1962 r. Chociwel    
48Waldemar Piaskowski *1960 r.    
49Waldemar Świątek *1959 r.    
50Walenty Ambroziński *27-06-1888 r. Rewica +19-01-1977 r. Koluszki   
51Walenty Andrzejczak    
52Walenty Błażejewski *1818 r. +04-01-1884 r. Guźnia  
53Walenty Błażejewski *09-02-1849 r. Domaniewice +21-09-1850 r. Domaniewice  
54Walenty Brudka *1872 r. Rogóźno   
55Walenty Czarnecki *05-09-1824 r. Skaratki   
56Walenty Czechowski    
57Walenty Drozd *29-01-1868 r. Bocheń +31-03-1868 r. Bocheń   
58Walenty Filiński    
59Walenty Fladziński *14-01-1883 r. Zleszyn +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/   
60Walenty Fladziński *~ 1825 r. +27-06-1885 r. Dobrzelin   
61Walenty Gajda *1819 r. Guźnia   
62Walenty Gasik  +21-07-1848 r. Łaźniki   
63Walenty Gnatowski *1871 r.   
64Walenty Górczyński *1874 r. Dąbkowice   
65Walenty Gusta *11-05-1850 r. Bocheń   
66Walenty Jabłoński *25-01-1860 r. Maurzyce   
67Walenty Jabłoński *24-02-1814 r. Maurzyce +05-03-1814 r. Maurzyce   
68Walenty Jabłoński *14-02-1852 r. Maurzyce   
69Walenty Jadach *14-02-1809 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
70Walenty Jagoda *10-02-1892 r. +01-12-1964 r.   
71Walenty Janicki * Dąbkowice   
72Walenty Janus *1890 r. Skaratki   
73Walenty Kałuża *1900 r. +1900 r. Domaniewice   
74Walenty Kantorek *1799 r. Skaratki   
75Walenty Kantorek *13-02-1870 r. Skaratki +1896 r. Skaratki   
76Walenty Kantorek *10-02-1823 r. Skaratki +13-01-1852 r. Skaratki   
77Walenty Kantorek *10-02-1817 r. Skaratki   
78Walenty Kazimierski *1869 r. +16-09-1939 r. Bocheń   
79Walenty Kazimierski *10-02-1833 r. +28-02-1841 r.   
80Walenty Kazyk    
81Walenty Kazyk *1883 r. Zimna Wódka   
82Walenty Knera *1875 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
83Walenty Korniak *11-02-1783 r. Zimna Woda   
84Walenty Kosmowski *22-10-1915 r. Rząśno   
85Walenty Kotecki    
86Walenty Krzemiński     
87Walenty Kuciński *1882 r. +1886 r. Stroniewice   
88Walenty Kuciński *1882 r.   
89Walenty Kuciński *1872 r. +~ 1954 r.  
90Walenty Kutkowski  +02-05-1856 r. Rząśno   
91Walenty Majchrzak *1897 r. Rulice   
92Walenty Majewski *~ 1852 r. +06-10-1924 r. Chlebowice   
93Walenty Marciniak    
94Walenty Miszczak *1881 r. Umień +1882 r. Umień   
95Walenty Nowakowski *1892 r. Wrzeczko   
96Walenty Ociela *12-02-1866 r. Rogóźno   
97Walenty Pająk *1846 r. Stroniewice   
98Walenty Przyczka    
99Walenty Rutkowski *1876 r. Domaniewice   
100Walenty Szostak    
101Walenty Walaszczak *1870 r. +1873 r.   
102Walenty Wielec *07-02-1854 r. Skaratki +07-05-1939 r. Skaratki  
103Walenty Wiesiołek  +03-01-1833 r. Bocheń   
104Walenty Witerek    
105Walenty Ziarnik *1893 r. Skaratki +29-07-1962 r. /Domaniewice/   
106Waleria Filińska *08-05-1895 r. Zawady +19-04-1910 r. Zawady   
107Waleria Kantorek z d. Starosta *1909 r. +1992 r.   
108Waleria Kantorek *03-07-1908 r. Mystkowice +17-02-1909 r. Mystkowice   
109Waleria Leksowska z d. Piątkowska *1898 r. Stopnica   
110Waleria Ochman z d. Baczyńska *1879 r. Jeziorko   
111Waleria Podrażka z d. Konikowska *13-01-1898 r. Dąbkowice   
112Waleria Raczkowska *16-05-1873 r. Bugaj +13-10-1896 r. Bugaj   
113Waleria Stępniewska z d. Kret *13-07-1900 r. Katarzynów +1929 r. Łowicz   
114Waleria Wielec z d. Wawrzyn *16-07-1935 r. Krępa +26-07-2014 r. Łowicz   
115Waleria Wiesiołek z d. Michalak *11-10-1920 r. +09-03-1996 r. /Pszczonów/   
116Walerian Hekner *22-01-1900 r.   
117Walter Kazmierski *1947 r.    
118Wanda Augustyniak z d. Adach *09-09-1930 r. Grójec +10-03-2020 r. Świdnica /Świdnica/   
119Wanda Barańska z d. Kantorek *13-10-1925 r. Ziewaniczki +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/   
120Wanda Galbarczyk z d. Kowalczyk *1950 r. Garwolin    
121Wanda Gałaj *03-02-1913 r. Mystkowice   
122Wanda Gawryszczak z d. Wiesiołek *18-06-1941 r. Łowicz +20-12-2013 r. Łowicz   
123Wanda Kantorek z d. Rubin *02-02-1929 r. Bogumin +22-12-2013 r. Pyrnik /Bojadła/   
124Wanda Korbeń z d. Antos *1954 r.    
125Wanda Morytko z d. Kret *24-01-1929 r. Łuck +13-10-2015 r. Kołobrzeg   
126Wanda Staworzyńska z d. Rusowicz *1935 r.   
127Wanda Weronika Kazimierska *06-07-1913 r. Guźnia +15-12-1987 r. /Chruślin/   
128Wanda Wiesiołek z d. Wojtyniak *1955 r. Piła    
129Wanda Wiesiołek z d. Dziekanowska *1931 r.    
130Wanda Wilk *08-12-1909 r. Władysławów   
131Wawrzyniec Baranowski *31-07-1835 r. Zimna Woda +16-04-1839 r. Zimna Woda  
132Wawrzyniec Baranowski *11-08-1784 r. Zimna Woda +12-05-1788 r. Zimna Woda  
133Wawrzyniec Białek    
134Wawrzyniec Błażejewski *1848 r. Guźnia +17-06-1891 r. Guźnia  
135Wawrzyniec Górczyński *1864 r. Dąbkowice   
136Wawrzyniec Kantorek *1878 r. Skaratki   
137Wawrzyniec Kantorek *02-08-1838 r. Skaratki   
138Wawrzyniec Kantorek *01-02-1861 r. Skaratki   
139Wawrzyniec Kazimierski *1804 r. +06-01-1847 r.   
140Wawrzyniec Kazyk *1881 r. Zimna Wódka   
141Wawrzyniec Kierus *1894 r.  
142Wawrzyniec Kierus *1865 r. Domaniewice  
143Wawrzyniec Knera  +14-12-1811 r. Domaniewice  
144Wawrzyniec Knera *1872 r. Skaratki   
145Wawrzyniec Kowalczyk *1862 r. Skaratki   
146Wawrzyniec Lisiewicz    
147Wawrzyniec Majewski *~ 1814 r. Skaratki +28-01-1852 r. Skaratki   
148Wawrzyniec Mielczarek *03-08-1835 r. Bocheń +29-01-1917 r. Guźnia   
149Wawrzyniec Mróz    
150Wawrzyniec Pająk *12-08-1848 r. Strzebieszew   
151Wawrzyniec Pawlata *04-08-1877 r. Lisiewice  
152Wawrzyniec Sękalski *07-08-1812 r. Domaniewice +1905 r.  
153Wawrzyniec Sokół *10-08-1902 r. Chruślin   
154Wawrzyniec Sołtyszewski *1865 r. Guźnia   
155Wawrzyniec Strugiński *1804 r.   
156Wawrzyniec Szafrański    
157Wawrzyniec Tański   
158Wawrzyniec Warda *1867 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
159Wawrzyniec Wielemborek *22-07-1874 r. Bąków Dolny   
160Wawrzyniec Wiewiórkowski  +09-08-1831 r. Zduny   
161Wawrzyniec Zarzecki   
162Weronika Dałek z d. Kaźmierska *07-07-1909 r. Księże Górki +1997 r. Łyszkowice   
163Weronika Flis z d. Kazimierska *30-11-1911 r. Bocheń +10-07-2008 r. Bocheń /Chruślin/   
164Weronika Fujak *2006 r.    
165Weronika Gajda *20-10-1917 r. Mystkowice +14-09-1918 r. Mystkowice   
166Weronika Gajda *06-01-1877 r. Lisiewice +29-01-1877 r. Lisiewice   
167Weronika Gralak z d. Mamońska *1831 r.   
168Weronika Jadach *1873 r. Skaratki +1882 r.   
169Weronika Jadach *1872 r. Skaratki +1872 r. Skaratki   
170Weronika Kolec z d. Skoneczna *1902 r. Skaratki   
171Weronika Koza *10-02-1889 r. Ostrów +05-08-1890 r. Ostrów   
172Weronika Kucińska z d. Godos    
173Weronika Ladorudzka z d. Walaszczak    
174Weronika Lebioda *03-02-1900 r. Zduny +09-02-1900 r. Zduny   
175Weronika Mamońska *15-08-1876 r. Tarnówka   
176Weronika Misiak *2003 r.    
177Weronika Mówińska *1995 r. Gdynia    
178Weronika Ociela *1895 r. Grudze   
179Weronika Rybus z d. Sołtyszewska    
180Weronika Rybus *29-12-1922 r. Chruślin   
181Weronika Siemionow *2004 r.    
182Weronika Skoneczna *1908 r. +1910 r.   
183Weronika Szkup *1898 r.   
184Weronika Ufa *2001 r.    
185Weronika Wilk z d. Błażejewska *1851 r. Guźnia  
186Weronika Wołowiec z d. Wiesiołek *30-04-1913 r. Bocheń +2003 r. /Chruślin/   
187Weronika Wróbel *1915 r. Wygoda +1916 r. Wygoda   
188Weronika Zygmuntowicz *1995 r.    
189Wiesław Bińczak *1947 r. Lubniczka    
190Wiesław Cłapiński *1961 r.    
191Wiesław Cłapiński *11-1938 r. +03-08-2018 r. Wygoda   
192Wiesław Jerzy Zagajewski    
193Wiesław Kazimierski *1949 r.    
194Wiesław Knera     
195Wiesław Kostusiak     
196Wiesław Marat *1958 r.    
197Wiesław Mikołajczyk *09-02-1960 r. Łódź +09-12-1991 r. (Niemcy) /Łódź/   
198Wiesław Morytko *23-02-1954 r. +09-02-2009 r.   
199Wiesław Sujecki *16-10-1939 r. +01-11-2008 r.   
200Wiesław Ufa *1945 r. Głowno    
201Wiesława Cłapińska *13-10-1934 r. +15-08-2018 r. /Szczecin/   
202Wiesława Marat z d. Karczewska     
203Wiesława Mikołajczyk z d. Stępniak *1955 r.    
204Wiesława Wiesiołek z d. Cieślak      
205Wiktor Kraczko *1956 r. Kobryń    
206Wiktor Wróblewski     
207Wiktor Zdzisław Staworzyński *10-11-1910 r. Warszawa +10-06-1972 r. /Warszawa/   
208Wiktoria Bakalarz z d. Rulewska *1905 r. +01-02-2000 r. /Domaniewice/   
209Wiktoria Błażejewska *1838 r. Guźnia  
210Wiktoria Boruszewska z d. Kotwasińska    
211Wiktoria Brudka z d. Zagajewska *1878 r. Skaratki   
212Wiktoria Brzózka    
213Wiktoria Chabło *1899 r. Zimna Wódka  
214Wiktoria Cłapińska *2003 r.    
215Wiktoria Domińczak z d. Parys    
216Wiktoria Drużka *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
217Wiktoria Frączak z d. Kazimierska *08-09-1839 r. Bocheń   
218Wiktoria Gajda z d. Grzyb    
219Wiktoria Gołębiewska z d. Kucharek   
220Wiktoria Grabowicz z d. Kantorek *08-12-1815 r. Skaratki +22-04-1861 r. Krępa   
221Wiktoria Grabowicz *1898 r. Krępa  
222Wiktoria Graczyk z d. Błażejewska *1899 r. Skaratki  
223Wiktoria Jabłońska *29-10-1900 r. Brodne +23-08-1906 r. Boczki Dolne   
224Wiktoria Jamróz *1910 r. Krępa   
225Wiktoria Jasińska *18-12-1832 r. Łowicz   
226Wiktoria Kantorek z d. Ziarnik *1897 r. Domaniewice   
227Wiktoria Kantorek z d. Kucińska *1886 r. +1950 r. /Domaniewice/   
228Wiktoria Kantorek *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
229Wiktoria Kierus z d. Grabowicz   
230Wiktoria Kierus *1855 r. Domaniewice  
231Wiktoria Knera *28-10-1902 r. Polesie +1907 r. Skaratki   
232Wiktoria Korniak *1894 r. Biłohorszcze   
233Wiktoria Korniak *1886 r. Biłohorszcze   
234Wiktoria Kucharek z d. Tomala *1881 r. +1955 r.   
235Wiktoria Kucińska *1901 r. Strzebieszew   
236Wiktoria Kucińska *1865 r. Strzebieszew   
237Wiktoria Lebioda z d. Klimkiewicz    
238Wiktoria Milczarek *1912 r. Jamno   
239Wiktoria Olaszczyk     
240Wiktoria Osuwniak z d. Pawłowicz *1876 r. Strzebieszew +1905 r. Strzebieszew   
241Wiktoria Piekarska *2004 r.    
242Wiktoria Podkońska z d. Wiesiołek *28-02-1892 r. Seroki   
243Wiktoria Różycka z d. Bryszewska    
244Wiktoria Russek z d. Doroba    
245Wiktoria Stępień z d. Fabiańska *12-12-1873 r. Dąbrówka    
246Wiktoria Urbanek z d. Mielczarek    
247Wiktoria Wasiak *2001 r. Skierniewice    
248Wiktoria Wieczorek z d. Pielasiak    
249Wiktoria Wiesiołek z d. Kruczyńska *1874 r. Trofimów   
250Wiktoria Wiesiołek z d. Jankowska    
251Wiktoria Wiesiołek     
252Wiktoria Wójcik z d. Jabłońska *08-12-1874 r. Maurzyce   
253Wiktoria Zagajewska z d. Witerek    
254Wiktoria Zając     
255Wincenty Błażejewski *1801 r. Guźnia +18-09-1852 r. Bocheń   
256Wincenty Burzyński   
257Wincenty Gasik    
258Wincenty Gołębiewski *03-04-1889 r. Guźnia  
259Wincenty Hipolit Kantorek *17-07-1909 r. Helenów +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka   
260Wincenty Jaros *15-09-1910 r. Chruślin   
261Wincenty Jaśniewski *01-04-1903 r. Chruślin +1969 r. /Chruślin/   
262Wincenty Knera *1850 r. Skaratki +01-12-1852 r. Skaratki   
263Wincenty Kostrzewa *03-04-1863 r. Czatolin +22-03-1916 r. Mięsośnia   
264Wincenty Kucharek *20-01-1875 r. Małszyce +15-11-1949 r.   
265Wincenty Kuciński *19-07-1840 r. Reczyce  
266Wincenty Lebioda *12-07-1892 r. Trąby +20-12-1892 r. Trąby   
267Wincenty Leśnikowski *10-10-1852 r. +17-02-1890 r. Wólka Fałkowska   
268Wincenty Linart *19-01-1903 r. Guźnia +26-01-1903 r. Guźnia   
269Wincenty Maciejak *1894 r.  
270Wincenty Markowicz *1873 r. Kawęczyn   
271Wincenty Mikołajczyk *~ 1771 r. +05-07-1831 r. Zduny   
272Wincenty Parys *1902 r. Strzebieszew   
273Wincenty Pierzchała *23-01-1806 r. Szymanowice +21-01-1847 r. Szymanowice   
274Wincenty Podgórski *04-04-1868 r. Kadzielin   
275Wincenty Rybus *27-03-1896 r. Bocheń +24-02-1989 r. Bocheń   
276Wincenty Sałuda    
277Wincenty Sękalski *1864 r. +1923 r. Łagów   
278Wincenty Sójkowski *~ 1773 r. +28-10-1847 r. Pilaszków   
279Wincenty Węgierek *10-07-1848 r. Maurzyce +20-01-1850 r. Maurzyce   
280Wioletta Wiesiołek *2014 r.    
281Wit Władysław Piątkowski *10-08-1903 r. Sosnowiec +27-09-1974 r. /Sosnowiec/   
282Witold Bury     
283Witold Kreczmer *2019 r.    
284Witold Sut *1959 r.    
285Witold Wiktor Gorczyca *1921 r. +24-12-1985 r. /Wrzesina/   
286Władysław Ambroziński *22-12-1889 r. Rewica +13-03-1936 r. /Świny/   
287Władysław Ambroziński *1939 r. +18-09-2003 r. /Świny/   
288Władysław Antoni Jamróz *1904 r. Krępa +1906 r.   
289Władysław Antoni Miziołek *1936 r. +1936 r.   
290Władysław Bakalarz *24-07-1917 r. Stare Grudze +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/   
291Władysław Błażejewski *1905 r. Wiesiołów  
292Władysław Błażejewski *12-02-1911 r. Guźnia  
293Władysław Czubak *~ 1928 r. +29-02-2012 r. /Głowno/   
294Władysław Druszcz *1914 r. Bocheń +06-01-1938 r. Bocheń   
295Władysław Dudek    
296Władysław Dworzański *23-06-1844 r. Jackowice +11-10-1846 r. Jackowice   
297Władysław Dziedziela *1900 r. Skaratki +24-12-1982 r. Skaratki pod Las   
298Władysław Gajda *14-09-1913 r. Guźnia +15-09-1977 r. Guźnia   
299Władysław Gajda *06-01-1917 r. Guźnia   
300Władysław Gałaj *15-10-1918 r. Mystkowice   
301Władysław Gałązka *1886 r. Czatolin +1919 r. Wrzeczko  
302Władysław Gałkowski *01-06-1884 r. Zduny   
303Władysław Gołębiewski    
304Władysław Gołębiewski *27-06-1898 r. Guźnia +21-10-1988 r. Guźnia   
305Władysław Grabowicz *1905 r. Krępa +1906 r.  
306Władysław Grabowicz *1904 r. Krępa +26-03-1980 r. Krępa  
307Władysław Gralak *1884 r. Umień   
308Władysław Grochocki *22-01-1909 r. Złaków Kościelny   
309Władysław Hekner    
310Władysław Jabłoński    
311Władysław Jabłoński *1884 r. Strzelcew   
312Władysław Jabłoński *07-05-1918 r. Mastki   
313Władysław Jan Głusiński   
314Władysław Janus    
315Władysław Jędrachowicz     
316Władysław Kamiński *1947 r. Wiciejewo   
317Władysław Kantorek *1908 r.   
318Władysław Kantorek *1907 r. Skaratki +09-09-1976 r. Skaratki   
319Władysław Kantorek *1903 r.   
320Władysław Kolos   
321Władysław Kordalewski    
322Władysław Korniak *1899 r. Zimna Woda   
323Władysław Kosmowski    
324Władysław Kostrzewa *1894 r. Krępa   
325Władysław Kostusiak *29-03-1898 r. Zakrzew   
326Władysław Kozłowski z d. Kozieł *10-11-1907 r. Kompina   
327Władysław Krakowiak *22-06-1906 r. +26-09-1963 r.   
328Władysław Krawczyk *~ 1784 r. +14-05-1844 r. Wierzchy   
329Władysław Kuciński *1919 r. Strzebieszew   
330Władysław Kuciński *1918 r. Stroniewice   
331Władysław Kuciński *1907 r. Domaniewice +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
332Władysław Kwiatkowski    
333Władysław Ladorudzki  +2013 r.   
334Władysław Lebioda *24-06-1908 r. Zduny +27-06-1908 r. Zduny   
335Władysław Lebioda *22-08-1908 r. +14-10-1910 r.   
336Władysław Lebioda *22-08-1904 r. Zduny +19-06-1905 r. Zduny   
337Władysław Lebioda *15-06-1913 r.   
338Władysław Lebioda *03-09-1910 r. Lisiewice   
339Władysław Leon Staworzyński *10-06-1881 r. Warszawa +04-04-1945 r. /Warszawa/   
340Władysław Lesiak    
341Władysław Majewski *1913 r. Skaratki   
342Władysław Majewski *1909 r. Skaratki   
343Władysław Majewski *1904 r. Skaratki   
344Władysław Majewski *1899 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
345Władysław Mamoński *1879 r. Hilarów   
346Władysław Marczewski    
347Władysław Maślarz *1906 r. Zakulin    
348Władysław Michalak *08-05-1919 r. Aleksów +15-12-2007 r. /Stary Waliszew/  
349Władysław Michalak *05-02-1922 r. Boczki Domaradzkie   
350Władysław Milczarek *26-06-1916 r. Guźnia   
351Władysław Milczarek *16-01-1898 r. Bocheń   
352Władysław Mroczek *1907 r. Warszawa   
353Władysław Nierobisz *~ 1912 r. +1945 r. Seligów   
354Władysław Obórka  +10-01-1927 r. Chruślin   
355Władysław Ochman *16-11-1908 r. Jeziorko   
356Władysław Ociela *19-01-1906 r. Łowicka Wieś   
357Władysław Orzepiński    
358Władysław Paprocki *15-04-1895 r. Wierzchy   
359Władysław Paradowski *16-12-1902 r. Rulice +21-12-1902 r. Rulice   
360Władysław Pintera *22-09-1889 r. Puczniew +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/   
361Władysław Plewka *1909 r. Domaniewice  
362Władysław Polit *1908 r. Strzebieszew +1910 r. Strzebieszew   
363Władysław Prokop     
364Władysław Różycki *1898 r. Krępa   
365Władysław Ruta *1913 r. Strzebieszew   
366Władysław Ruta *1909 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
367Władysław Ruta *10-12-1904 r. Strzebieszew +05-04-1992 r. Olsztyn   
368Władysław Rybus *1898 r. +1958 r.   
369Władysław Sałek *~ 1923 r. +13-12-2011 r. /Stary Waliszew/   
370Władysław Sałuda *09-12-1890 r. Lisiewice +23-12-1890 r. Lisiewice   
371Władysław Sendal *1941 r. Dobrogosty    
372Władysław Skoneczny *1908 r. Skaratki   
373Władysław Skuneczny *1907 r. Rogóźno +1907 r.   
374Władysław Słaby *14-10-1895 r. Popień   
375Władysław Sobieszek *17-04-1899 r. Mystkowice   
376Władysław Sokół *~ 1935 r. +1936 r. Chlebowice   
377Władysław Sołtyszewski *14-04-1898 r. Rulice   
378Władysław Stefański *1908 r. Seligów   
379Władysław Stępniewski *1919 r. Łowicz   
380Władysław Sujkowski *1916 r.   
381Władysław Szewczyk *22-09-1920 r. Zawady   
382Władysław Szewczyk *14-09-1912 r. Zawady +16-12-1912 r. Zawady   
383Władysław Szkup *1894 r. Kuczków   
384Władysław Szymajda *1895 r. Czatolin   
385Władysław Szymański *1908 r. +29-05-1978 r.  
386Władysław Szymczak *1907 r. Reczyce   
387Władysław Tomsio *1898 r. +1961 r. /Poznań/   
388Władysław Ufa *1930 r.    
389Władysław Wacław Wielec *31-07-1937 r. Reczyce +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/   
390Władysław Walaszczak *1900 r. +1976 r.   
391Władysław Warda *1899 r. Skaratki   
392Władysław Warda *~ 1914 r.   
393Władysław Wawrzyn *14-11-1904 r. Krępa +1996 r. /Domaniewice/   
394Władysław Wieczorek *21-08-1896 r. Wągry +1897 r. Wągry   
395Władysław Wieczorek *1902 r. +1903 r.   
396Władysław Wiercioch *1922 r. +17-06-2010 r. /Bąków Górny/   
397Władysław Wiesiołek *29-10-1913 r. Dąbkowice   
398Władysław Wiesiołek *25-09-1904 r. Otolice +20-12-1982 r. Małszyce   
399Władysław Wiesiołek *01-09-1912 r. Łowicz +03-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/   
400Władysław Więcek *1915 r. Jamno +1916 r. Jamno   
401Władysław Włostek *30-08-1912 r. Wola Mąkolska   
402Władysław Wójcik *1905 r.   
403Władysław Wysokiński *10-05-1901 r. Długie +1972 r.   
404Władysław Zagajewski *1918 r. Rogóźno +02-06-1992 r. Rogóźno /Domaniewice/   
405Władysław Zagajewski *1906 r. Rogóźno +21-03-2006 r. Głowno   
406Władysław Ziarnik *1908 r. +1973 r. Mikołajki Pomorskie /Prabuty/   
407Władysław Zieliński *1910 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
408Władysława Ambrozińska z d. Dzika    
409Władysława Baranowska *23-03-1905 r. Zimna Woda + /Zimna Woda/  
410Władysława Eugenia Baranowska *1892 r. Zimna Wódka  
411Władysława Górczyńska z d. Gajda *19-11-1919 r. Mystkowice +18-05-2000 r.   
412Władysława Jadwiga Znyk z d. Sałuda    
413Władysława Kolos z d. Duraj   
414Władysława Kosmowska z d. Grala    
415Władysława Mikołajczyk *1914 r. Seligów +1914 r. Seligów   
416Władysława Mroczek z d. Wąsalska *1879 r.   
417Władysława Ruta *1912 r. Skaratki   
418Władysława Ruta *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
419Władysława Suchecka z d. Czubatka *25-02-1925 r. Kobryń +20-02-1970 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
420Władysława Ślaska z d. Darmach   
421Władysława Wiesiołek z d. Tarkowska    
422Władysława Wiesiołek *16-02-1911 r. Seroki +14-02-1912 r. Seroki   
423Władysława Zagajewska *~ 1911 r. +12-10-1944 r. Domaniewice  
424Władysława Zielińska *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
425Włodzimierz Karpiuk     
426Włodzimierz Kopania *~ 1947 r. +02-03-1995 r. /Głowno/   
427Włodzimierz Łepkowski *01-05-1954 r. +18-03-2004 r. /Darłowo/   
428Włodzimierz Mroczek    
429Włodzimierz Więcek *1963 r.    
430Wojciech      
431Wojciech Badoń     
432Wojciech Baranowski    
433Wojciech Bińczak *31-03-1856 r. Rząśno +22-01-1912 r. Bąków Górny   
434Wojciech Bińczak *1975 r. Szczecinek    
435Wojciech Błażejewski *23-03-1894 r. Jamno   
436Wojciech Błażejewski *~ 1860 r. +18-06-1862 r. Domaniewice  
437Wojciech Brodala *1942 r. Warszawa    
438Wojciech Burzyński *1907 r. Skaratki +1907 r. Skaratki   
439Wojciech Burzyński *19-04-1879 r. Bocheń +1912 r. Nadolna   
440Wojciech Cezary Pawlik     
441Wojciech Czesław Kantorek *15-04-1956 r. Łódź +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/   
442Wojciech Dałek    
443Wojciech Dąbrowski *2017 r.    
444Wojciech Deka *28-02-1860 r. Bocheń +30-09-1882 r.   
445Wojciech Domański *1899 r. Rogóźno   
446Wojciech Druszcz *1876 r. Bocheń   
447Wojciech Dudek  +˂ 1821 r.   
448Wojciech Fiałek *13-04-1854 r. Bocheń   
449Wojciech Gajda  +06-10-1918 r. Mystkowice   
450Wojciech Gajda *1862 r. Guźnia +1924 r. Ostrów   
451Wojciech Gajda *15-04-1819 r. Guźnia +1852 r. Guźnia   
452Wojciech Gajda *04-03-1862 r. Guźnia +18-12-1935 r. Augustów   
453Wojciech Gajda *~ 1805 r. +01-01-1846 r. Guźnia   
454Wojciech Gapiński *1988 r.    
455Wojciech Gasik *23-06-1953 r. Jackowice +28-12-2014 r. /Zduny/   
456Wojciech Gasik *02-02-1892 r. Jackowice +1893 r.   
457Wojciech Gnatowski *1863 r.   
458Wojciech Gołębiewski *1811 r. Guźnia +26-04-1867 r. Guźnia  
459Wojciech Gołębiewski *05-03-1882 r. Guźnia  
460Wojciech Góra *15-04-1840 r. Reczyce +28-04-1878 r. Reczyce  
461Wojciech Górczyński *1883 r. Dąbkowice   
462Wojciech Górczyński *1871 r. Dąbkowice   
463Wojciech Górczyński *13-04-1900 r. Dąbkowice   
464Wojciech Gralak *1864 r.   
465Wojciech Grochalski     
466Wojciech Jabłoński *17-04-1829 r. Maurzyce +05-07-1916 r. Maurzyce   
467Wojciech Jabłoński *02-04-1895 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
468Wojciech Jabłoński *~ 1769 r. +30-10-1865 r. Maurzyce   
469Wojciech Jamróz *1903 r. Krępa +1903 r. Krępa   
470Wojciech Jan Kamiński *1948 r. Golanki    
471Wojciech Jaros    
472Wojciech Kamiński  +09-09-1852 r. Zduny   
473Wojciech Kamiński *10-04-1858 r. Zduny   
474Wojciech Kamiński *01-04-1826 r. Szymanowice +25-08-1911 r. Zduny   
475Wojciech Kantorek *25-08-1906 r. Skaratki +27-08-1906 r. Skaratki   
476Wojciech Kantorek *23-04-1900 r. Mystkowice +22-02-1969 r. /Kargowa/   
477Wojciech Kantorek *1756 r. Skaratki +07-11-1828 r. Skaratki   
478Wojciech Kantorek     
479Wojciech Karpiński    
480Wojciech Kazimierski    
481Wojciech Kazimierski *23-10-1868 r.   
482Wojciech Kazimierski *23-04-1880 r. Guźnia +11-06-1880 r.   
483Wojciech Kazimierski *22-07-1880 r. +25-08-1960 r. Springfield   
484Wojciech Kazimierski *22-05-1862 r. Bocheń   
485Wojciech Kazimierski *21-04-1852 r. Guźnia +03-05-1889 r. Warszawa   
486Wojciech Kazimierski *1843 r.   
487Wojciech Kazimierski *11-04-1821 r. +21-03-1909 r.   
488Wojciech Kazimierski *04-04-1828 r. +06-04-1828 r.   
489Wojciech Knera *1914 r. +1914 r. Skaratki   
490Wojciech Knera     
491Wojciech Kocemba *1889 r. Łagów +06-06-1967 r. /Pszczonów/   
492Wojciech Kopania *1894 r. Rogóźno +06-09-1977 r.   
493Wojciech Korniak  +1829 r. Zimna Wódka   
494Wojciech Korniak *1820 r. Zimna Wódka   
495Wojciech Kostrzewa    
496Wojciech Kowalski *1871 r. Domaniewice   
497Wojciech Kozłowski    
498Wojciech Kreczmer     
499Wojciech Krukowski  +1882 r. Skaratki   
500Wojciech Kuryś    
501Wojciech Lebioda *31-03-1898 r. Trąby   
502Wojciech Maćczak    
503Wojciech Mamoński    
504Wojciech Mamoński *1847 r. Ponętów Górny   
505Wojciech Matyjasik *~ 1870 r.   
506Wojciech Mielczarek *1838 r. Bocheń +06-11-1877 r. Mystkowice   
507Wojciech Mikituła *1887 r. Nadolna  
508Wojciech Milczarek *12-04-1902 r. Jamno +11-05-1902 r. Jamno   
509Wojciech Miszczak    
510Wojciech Oraczyński *03-04-1863 r. Gaj + Piotrowice   
511Wojciech Pakuła vel Rutka *1946 r. Pruszków    
512Wojciech Parys *1899 r. Strzebieszew +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/   
513Wojciech Pawełkowicz *23-03-1845 r. Reczyce   
514Wojciech Pel *~ 1762 r. +09-03-1833 r. Skaratki  
515Wojciech Pientera    
516Wojciech Pioruń  +16-06-1873 r. Pińczów  
517Wojciech Płacheta  +1889 r. Dąbkowice   
518Wojciech Płacheta *1871 r. Dąbkowice +1926 r. Dąbkowice   
519Wojciech Polit *1844 r. Strzebieszew   
520Wojciech Ragan *1848 r. Zimna Wódka   
521Wojciech Redak *08-04-1899 r. Jackowice   
522Wojciech Redo *25-03-1874 r. Bocheń +24-09-1877 r. Bocheń   
523Wojciech Roszewski    
524Wojciech Rutkowski  +1874 r. Domaniewice  
525Wojciech Rychlik *29-03-1891 r. Wola Mąkolska  
526Wojciech Sękalski *10-04-1868 r. Domaniewice  
527Wojciech Sobczyński *1842 r. Skaratki   
528Wojciech Sobieszek *03-04-1843 r. Mystkowice Małe +13-09-1843 r. Mystkowice Małe   
529Wojciech Sołtan   
530Wojciech Sołtyszewski *08-03-1879 r. Guźnia +15-12-1910 r. Guźnia   
531Wojciech Sołtyszewski *03-02-1878 r. Bocheń   
532Wojciech Sołtyszewski *~ 1870 r. +01-06-1918 r. Rulice   
533Wojciech Stajuda  + /Domaniewice/   
534Wojciech Stanisław Urbanek *23-04-1947 r. Żmigród +20-11-2020 r. Wrocław   
535Wojciech Staworzyński *08-04-1857 r. Konary +06-10-1916 r. /Warszawa/   
536Wojciech Staworzyński *~ 1813 r.   
537Wojciech Stefański *1881 r. Pszczonów +24-01-1942 r. /Pszczonów/   
538Wojciech Strugiński *1860 r. Reczyce   
539Wojciech Szczepański *1946 r. Wrocław    
540Wojciech Tepczyński *1947 r. Gdańsk    
541Wojciech Tomala *05-04-1866 r. Zduny   
542Wojciech Ufa *2011 r.    
543Wojciech Warda *1886 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
544Wojciech Waśkiewicz    
545Wojciech Wielec    
546Wojciech Wiesiołek *28-05-1880 r. Bocheń   
547Wojciech Wiesiołek *26-03-1841 r. Bocheń   
548Wojciech Wiesiołek *21-03-1867 r. Bocheń +05-09-1906 r. Zawady   
549Wojciech Wiesiołek *1850 r. Bocheń +1882 r. Czatolin   
550Wojciech Wiesiołek *09-04-1878 r. Bocheń   
551Wojciech Włodarczyk *1882 r. Jamno   
552Wojciech Wojciechowski *23-09-1909 r. Gaj +26-08-2000 r. Racławice   
553Wojciech Wypiór *21-04-1938 r. +24-08-2002 r. /Sosnowiec/   
554Wojciech Zakrzewski *06-05-1889 r. Dąbkowice   
555Wojciech Ziarnik *1903 r. Skaratki +1939 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl