Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [T] Indeks alfabetyczny [T]126

1Tadeusz Anzorge *1910 r. +10-08-1972 r. /Rędziny/   
2Tadeusz Gasik *1927 r. +1996 r.   
3Tadeusz Gasik *1946 r. +17-11-1975 r.   
4Tadeusz Kantorek  +1931 r. Wojewodza   
5Tadeusz Kantorek *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
6Tadeusz Kazimierski *14-02-1917 r. Widzów +30-09-1988 r. Kalisz /Rędziny/   
7Tadeusz Kiciński *15-10-1962 r. +2017 r. /Marcinkowice/   
8Tadeusz Kosmowski    
9Tadeusz Kraczko *07-09-1944 r. +26-02-2013 r. Wolsztyn /Wolsztyn/   
10Tadeusz Kuciński *11-01-1927 r. Strzebieszew +1999 r. /Domaniewice/   
11Tadeusz Leśnikowski *17-08-1952 r. Łódź +03-08-2003 r. Łódź   
12Tadeusz Małgowski *1945 r. Pruszków    
13Tadeusz Mikołajczyk *~ 1924 r. +17-03-1927 r. Janinów   
14Tadeusz Misiewicz    
15Tadeusz Olszewski *24-05-1928 r. Warszawa +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/   
16Tadeusz Płatek *07-01-1923 r.   
17Tadeusz Szymczak *~ 1913 r. +04-03-1983 r. Łódź   
18Tadeusz Szymczak *26-04-1948 r. +05-11-2011 r. Łódź /Łódź/   
19Tadeusz Tomsio *1895 r. +07-08-1963 r.   
20Tadeusz Wieczorek *1959 r. +1988 r.   
21Tadeusz Wiesław Kot *1953 r. Domaniewice    
22Tamara Ligia Piątkowska z d. Ojdonowska *27-09-1917 r. Sosnowiec +06-03-1959 r. Częstochowa   
23Tekla Bińczak z d. Liśniewicz  +06-02-1826 r. Rząśno   
24Tekla Błażejewska z d. Kucharek    
25Tekla Czubak z d. Kołodziejczak    
26Tekla Czubak z d. Mamońska *1822 r. +08-05-1856 r. Ponętów Górny   
27Tekla Gajda z d. Wojdak *~ 1789 r. +13-04-1877 r. Guźnia   
28Tekla Kazimierska *19-08-1832 r. Bocheń   
29Tekla Kazimierska *14-08-1842 r. +25-09-1843 r.   
30Tekla Mikołajczyk *23-08-1847 r. Zduny +23-01-1848 r. Zduny   
31Tekla Sobieszek *21-07-1841 r. Mystkowice Małe +05-02-1844 r. Mystkowice Małe   
32Tekla Tomala *13-09-1876 r. Zduny   
33Tekla Wielemborek z d. Gusta *13-09-1852 r. Bocheń   
34Telka Gralak *1852 r. +1853 r.   
35Teodor Kępiński *~ 1928 r. +13-06-2006 r. /Łódź/   
36Teodor Kraczko *14-02-1916 r. +13-06-1990 r.   
37Teodor Polit *1885 r. Strzebieszew   
38Teodozja Sołtyszewska z d. Szymkowiak    
39Teodozja Wróblewska z d. Kazimierska     
40Teofil Błażejewski *1890 r.   
41Teofil Redzisz *25-07-1908 r. Stroniewice  
42Teofil Sękalski *1896 r. Łagów +1898 r. Łagów   
43Teofil Stefański *1901 r. Seligów +1901 r. Seligów   
44Teofil Tomsio *1868 r. +13-04-1918 r. /Sosnowiec/   
45Teofila Jamróz *1898 r. Krępa +1903 r. Krępa   
46Teofila Kucharek z d. Klimkiewicz *1866 r. Chąśno  
47Teofila Rychlik *1914 r.  
48Teofila Wnuk z d. Tomsio *1909 r. Sosnowiec +05-04-1949 r. /Sosnowiec/   
49Teresa ..... z d. Cłapińska     
50Teresa Badoń     
51Teresa Białecka *1953 r. +1953 r. Janinów /Łódź/   
52Teresa Błażejewska z d. Warda *~ 1788 r. +1808 r.  
53Teresa Jadwiga Ufa z d. Szewczyk *1956 r. Łowicz    
54Teresa Kantorek     
55Teresa Kantorek     
56Teresa Kicińska z d. Sobala     
57Teresa Kierus z d. Jadach   
58Teresa Knera z d. Kuśmierek    
59Teresa Kucińska z d. Białek *~ 1770 r. +28-11-1830 r. Stroniewice  
60Teresa Maślankiewicz z d. Piellot *1937 r.    
61Teresa Sianoszek *1940 r. +1940 r.   
62Teresa Świdrowska z d. Pełka *~ 1801 r. +27-11-1883 r. Maurzyce   
63Teresa Weronika Gajda z d. Gnatowska *1933 r. Świnice    
64Tomasz Barański *13-08-1874 r. Dębowa Góra   
65Tomasz Bejda    
66Tomasz Bińczak *1973 r. Szczecinek    
67Tomasz Błażejewski *1866 r. Jamno   
68Tomasz Błażejewski *1894 r. Domaniewice +1900 r. Domaniewice  
69Tomasz Brzózka    
70Tomasz Czarnecki *13-12-1853 r. Skaratki   
71Tomasz Deka *01-12-1853 r. Bocheń   
72Tomasz Domański  +08-07-1919 r. Krępa   
73Tomasz Dombrowski    
74Tomasz Gaczyński     
75Tomasz Gajda *12-12-1846 r. Guźnia +14-07-1877 r. Lisiewice   
76Tomasz Gołębiewski *17-12-1878 r. Guźnia  
77Tomasz Gorczyca *07-01-1960 r. +28-09-1994 r.   
78Tomasz Jabłoński *27-12-1817 r. Maurzyce +06-10-1831 r. Maurzyce   
79Tomasz Jabłoński *05-12-1856 r. Maurzyce   
80Tomasz Jabłoński *13-12-1864 r. Maurzyce   
81Tomasz Jabłoński *19-12-1893 r. Maurzyce +17-02-1896 r. Maurzyce   
82Tomasz Jasek *17-12-1851 r. Bocheń +1852 r. Bocheń   
83Tomasz Kantorek *1891 r. Skaratki   
84Tomasz Kantorek *1903 r. +13-08-1975 r. Gałkówek Mały   
85Tomasz Kazimierski *21-12-1846 r. +23-12-1846 r.   
86Tomasz Kierus *1850 r. Domaniewice  
87Tomasz Kłys *1989 r. Łódź    
88Tomasz Knera *1836 r. Skaratki +1837 r. Skaratki   
89Tomasz Kozikowski *1977 r.    
90Tomasz Kuciński    
91Tomasz Kuryś *17-12-1848 r. Łowicz   
92Tomasz Majewski *12-12-1844 r. Skaratki +23-01-1845 r. Skaratki   
93Tomasz Mamoński *22-10-1873 r. Tarnówka   
94Tomasz Mielczarek  +˂ 1819 r.   
95Tomasz Milczarek *16-12-1888 r. Bocheń   
96Tomasz Miziołek *1939 r. +02-12-2003 r.   
97Tomasz Pel *1900 r. Skaratki +1911 r. Domaniewice  
98Tomasz Pełka     
99Tomasz Pełka *23-01-1893 r. Maurzyce   
100Tomasz Pietrzak *12-12-1878 r. Gaj   
101Tomasz Pióro *1975 r. Warszawa    
102Tomasz Plewka *1979 r.    
103Tomasz Płacheta *1824 r.   
104Tomasz Redo *07-12-1853 r. Wierznowice   
105Tomasz Skowroński *27-12-1897 r. Strugienice   
106Tomasz Skuneczny *1901 r. +1911 r. Rogóźno   
107Tomasz Sosnowski    
108Tomasz Stachowicz *1998 r. Gdańsk    
109Tomasz Strugiński *1828 r. Reczyce   
110Tomasz Szczepanik     
111Tomasz Szcześniak    
112Tomasz Szychowski *07-1978 r. +09-1978 r.   
113Tomasz Święcicki *1981 r. Skwierzyna    
114Tomasz Urbanek *16-12-1855 r. Maurzyce +11-01-1856 r. Maurzyce   
115Tomasz Urbanek *21-12-1869 r. Maurzyce +10-04-1871 r. Maurzyce   
116Tomasz Warda    
117Tomasz Warda *1876 r. Skaratki   
118Tomasz Warzywoda *19-09-1897 r. Jackowice +27-02-1901 r. Jackowice   
119Tomasz Wielemborek *16-08-1885 r. Wiskienica   
120Tomasz Wilk *22-12-1818 r. Krępa +1900 r. Skaratki   
121Tomasz Wilk *1880 r. Skaratki   
122Tomasz Wilk *1883 r.   
123Tomasz Witerek *09-12-1835 r. Mystkowice Małe   
124Tomasz Włodarczyk *1885 r. Jamno   
125Tomasz Woźnicki    
126Tymoteusz Tomasz Rzepecki *2016 r. Gdańsk    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl