Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [J] Indeks alfabetyczny [J]232

1Jabłońska     
2Jabłońska      
3Jabłońska      
4Jabłońska Agnieszka z d. Bejda *13-04-1826 r. Świeryż +22-12-1855 r. Maurzyce   
5Jabłońska Agnieszka z d. Wieteska *19-01-1833 r. Świeryż +14-07-1878 r. Maurzyce   
6Jabłońska Aniela *~ 1903 r. +08-08-1906 r. Boczki Dolne   
7Jabłońska Antonina z d. Bińczak *10-02-1859 r. Rząśno +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie   
8Jabłońska Apolonia *08-02-1855 r. Świące   
9Jabłońska Balbina *15-03-1850 r. Maurzyce   
10Jabłońska Barbara *25-11-1851 r. Strugienice   
11Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk *12-05-1833 r. Zduny +13-02-1892 r. Maurzyce   
12Jabłońska Cecylia z d. Wieczorek *19-11-1823 r. Strugienice +16-05-1887 r. Strugienice   
13Jabłońska Elżbieta z d. Plak    
14Jabłońska Elżbieta z d. Wieczorek *1861 r. Strzelcew   
15Jabłońska Elżbieta *27-06-1870 r. Strugienice   
16Jabłońska Helena z d. Żabka *16-02-1850 r.   
17Jabłońska Helena z d. Warda *1901 r. Skaratki   
18Jabłońska Helena *05-06-1908 r. Zduny   
19Jabłońska Jadwiga     
20Jabłońska Jadwiga *09-12-1846 r. Maurzyce +10-12-1847 r. Maurzyce   
21Jabłońska Józefa *09-03-1848 r. Świące   
22Jabłońska Julianna *20-03-1883 r. Maurzyce +1884 r.   
23Jabłońska Julianna *13-04-1887 r. Maurzyce +25-06-1887 r. Maurzyce   
24Jabłońska Katarzyna *22-11-1824 r. Maurzyce   
25Jabłońska Katarzyna z d. Busiak *30-10-1827 r. Maurzyce   
26Jabłońska Katarzyna *29-10-1868 r. Maurzyce   
27Jabłońska Katarzyna z d. Kucińska *1895 r. Sapy +~ 1954 r. /Stary Waliszew/   
28Jabłońska Katarzyna *13-10-1896 r. Maurzyce +16-11-1896 r. Maurzyce   
29Jabłońska Katarzyna *1907 r. Boczki Dolne   
30Jabłońska Katarzyna *21-09-1910 r. Kazimirek   
31Jabłońska Kunegunda *01-08-1842 r. Strugienice   
32Jabłońska Łucja *18-10-1858 r. Maurzyce   
33Jabłońska Magdalena z d. Rolewska *1868 r. Szymanowice   
34Jabłońska Magdalena *31-12-1892 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
35Jabłońska Małgorzata z d. Warowitek *~ 1788 r. +09-02-1854 r. Maurzyce   
36Jabłońska Małgorzata *11-07-1871 r. Maurzyce   
37Jabłońska Małgorzata *05-03-1891 r. Maurzyce +13-01-1893 r. Maurzyce   
38Jabłońska Marianna z d. Langer    
39Jabłońska Marianna z d. Matysek    
40Jabłońska Marianna z d. Zarzewska    
41Jabłońska Marianna z d. Pilich    
42Jabłońska Marianna z d. Rybus    
43Jabłońska Marianna z d. Morawska    
44Jabłońska Marianna *29-08-1854 r. Maurzyce   
45Jabłońska Marianna *11-06-1858 r. Maurzyce +13-07-1858 r. Maurzyce   
46Jabłońska Marianna *24-03-1862 r. Maurzyce +01-01-1878 r. Maurzyce   
47Jabłońska Marianna *12-08-1874 r. Świące +23-08-1874 r. Świące   
48Jabłońska Marianna *11-07-1878 r. Maurzyce +07-09-1878 r. Maurzyce   
49Jabłońska Marianna *30-11-1879 r. Świące +26-07-1886 r. Świące   
50Jabłońska Marianna *02-10-1881 r. Maurzyce +18-12-1887 r. Maurzyce   
51Jabłońska Natalia *16-06-1911 r. Zduny   
52Jabłońska Rozalia *23-08-1844 r. Świące   
53Jabłońska Stanisława  +10-2010 r.   
54Jabłońska Stefania *22-08-1906 r. Boczki Dolne +26-08-1906 r. Boczki Dolne   
55Jabłońska Wacława *1933 r. +06-06-2011 r. /Głowno/   
56Jabłońska Wiktoria *~ 1900 r. +23-08-1906 r. Boczki Dolne   
57Jabłońska Zofia     
58Jabłońska Zofia *06-04-1860 r. Strugienice   
59Jabłońska Zofia *28-03-1906 r. Zduny +15-09-1906 r. Zduny   
60Jabłoński     
61Jabłoński Antoni *11-06-1858 r. Maurzyce +09-03-1859 r. Maurzyce   
62Jabłoński Antoni *29-05-1863 r. Strugienice   
63Jabłoński Franciszek *05-10-1822 r. Maurzyce +02-01-1858 r. Świące   
64Jabłoński Franciszek *25-05-1910 r. Boczki Dolne +04-03-1919 r. Aleksów   
65Jabłoński Franciszek *23-07-1912 r. Kazimirek   
66Jabłoński Henryk     
67Jabłoński Jakub *1845 r. Wygoda   
68Jabłoński Jakub *16-07-1849 r. Maurzyce +21-09-1850 r. Maurzyce   
69Jabłoński Jakub *11-07-1864 r. Maurzyce +07-08-1865 r. Maurzyce   
70Jabłoński Jakub *22-07-1869 r. Maurzyce +11-08-1869 r. Maurzyce   
71Jabłoński Jakub *02-07-1873 r. Maurzyce   
72Jabłoński Jan    
73Jabłoński Jan *13-05-1850 r. Świące   
74Jabłoński Jan *13-10-1869 r. Maurzyce   
75Jabłoński Jan *18-09-1875 r. Świące   
76Jabłoński Jan *31-12-1879 r. Maurzyce +1933 r. Boczki Domaradzkie   
77Jabłoński Jan Stanisław *26-11-1908 r. Świące   
78Jabłoński Józef    
79Jabłoński Józef *01-03-1860 r. Maurzyce +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie   
80Jabłoński Kacper *30-12-1826 r. Maurzyce   
81Jabłoński Kacper *13-01-1877 r. Świące   
82Jabłoński Karol *04-11-1845 r. Świące   
83Jabłoński Kazimierz *06-07-1913 r. Aleksów   
84Jabłoński Ludwik *25-08-1867 r. Maurzyce   
85Jabłoński Paweł *03-01-1885 r. Maurzyce +~ 1946 r. /Stary Waliszew/   
86Jabłoński Piotr *14-10-1871 r. Maurzyce +13-05-1872 r. Maurzyce   
87Jabłoński Roch *16-08-1820 r. Maurzyce   
88Jabłoński Stanisław  + /Łódź/   
89Jabłoński Stanisław    
90Jabłoński Stefan *1920 r. +08-12-1920 r. Aleksów   
91Jabłoński Szymon *13-10-1852 r. Świące   
92Jabłoński Szymon *24-10-1853 r. Strugienice   
93Jabłoński Tomasz *27-12-1817 r. Maurzyce +06-10-1831 r. Maurzyce   
94Jabłoński Tomasz *05-12-1856 r. Maurzyce   
95Jabłoński Tomasz *13-12-1864 r. Maurzyce   
96Jabłoński Tomasz *19-12-1893 r. Maurzyce +17-02-1896 r. Maurzyce   
97Jabłoński Walenty *24-02-1814 r. Maurzyce +05-03-1814 r. Maurzyce   
98Jabłoński Walenty *14-02-1852 r. Maurzyce   
99Jabłoński Walenty *25-01-1860 r. Maurzyce   
100Jabłoński Władysław    
101Jabłoński Wojciech *~ 1769 r. +30-10-1865 r. Maurzyce   
102Jabłoński Wojciech *17-04-1829 r. Maurzyce   
103Jabłoński Wojciech *02-04-1895 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
104Jachimek      
105Jachimek      
106Jachimek      
107Jachimek Jolanta z d. Kazimierska *11-1954 r. +30-10-2014 r. /Sobota/   
108Jachimek Michał     
109Jachniewicz Anna    
110Jachniewicz Franciszek    
111Jadach Agnieszka z d. Grzelak  +1887 r. Skaratki   
112Jadach Franciszek    
113Jadach Franciszek *16-09-1836 r. Skaratki   
114Jadach Franciszka z d. Kantorek *1788 r. Skaratki +16-07-1858 r. Skaratki   
115Jadach Franciszka z d. Warda *~ 1836 r. Skaratki   
116Jadach Franciszka *01-02-1845 r. Skaratki   
117Jadach Grzegorz *23-02-1855 r. Skaratki   
118Jadach Izydor *11-04-1811 r. Skaratki +17-02-1818 r. Skaratki   
119Jadach Julianna *20-07-1858 r. Skaratki   
120Jadach Karolina *02-11-1828 r. Skaratki   
121Jadach Katarzyna z d. Kędziora *1841 r. Skaratki   
122Jadach Ludwik *10-02-1834 r. Skaratki   
123Jadach Małgorzata    
124Jadach Marianna *14-07-1839 r. Skaratki +19-01-1841 r. Skaratki   
125Jadach Marianna *~ 01-1867 r. +26-03-1867 r. Skaratki   
126Jadach Michał *~ 1780 r. +07-10-1850 r. Skaratki   
127Jadach Petronella z d. Ziarnik *1837 r. Skaratki +20-06-1861 r. Skaratki   
128Jadach Walenty *14-02-1809 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
129Jadach Weronika *1872 r. Skaratki +1872 r. Skaratki   
130Jadach Weronika *1873 r. Skaratki +1882 r.   
131Jagoda Jadwiga z d. Mikołajczyk *~ 1817 r. +10-08-1836 r. Zduny   
132Jagoda Stanisław  +15-03-1856 r. Zduny   
133Jakubowska Agata  +1823 r.   
134Jakubowska Bronisława z d. Gałkowska *23-03-1888 r. Zduny   
135Jakubowska Ewa z d. Czubak     
136Jakubowska Małgorzata z d. Boruszewska *1809 r. +1870 r.   
137Jakubowski Antoni    
138Jakubowski Jarosław *1993 r.    
139Jakubowski Józef *1803 r. +1882 r.   
140Jakubowski Kacper    
141Jakubowski Krzysztof     
142Jamróz Franciszek *1907 r. Krępa +1908 r.   
143Jamróz Franciszka z d. Godziszewska    
144Jamróz Jan    
145Jamróz Józef *1878 r. Skaratki   
146Jamróz Józef *1900 r. Krępa +1903 r. Krępa   
147Jamróz Stanisław *1912 r. Krępa +21-06-1987 r. Jedlicz   
148Jamróz Teofila *1898 r. Krępa +1903 r. Krępa   
149Jamróz Wiktoria *1910 r. Krępa   
150Jamróz Władysław Antoni *1904 r. Krępa +1906 r.   
151Jamróz Wojciech *1903 r. Krępa +1903 r. Krępa   
152Jamrus Antoni  +1893 r. Skaratki   
153Janeczek      
154Janeczek      
155Janeczek Adam *1894 r. +1949 r.   
156Janeczek Marianna z d. Pająk *08-09-1910 r. +22-10-1991 r. Łowicz   
157Janicka Katarzyna z d. Kazimierska *1827 r. +08-05-1848 r.   
158Janicki Walenty * Dąbkowice   
159Janowska Joanna z d. Osypiuk *1979 r. Ruda Śląska    
160Janowska Julianna *2006 r. Ruda Śląska    
161Janowski Dariusz     
162Janowski Karol *2010 r. Bytom    
163Janus Agnieszka *1901 r.   
164Janus Andrzej *1886 r. Skaratki   
165Janus Franciszek *1895 r. Skaratki   
166Janus Franciszka z d. Kantorek *04-04-1858 r. Skaratki   
167Janus Józef *10-03-1860 r. Stroniewice   
168Janus Walenty *1890 r. Skaratki   
169Jaros Franciszek *03-09-1830 r. Zduny   
170Jaros Jan *30-03-1918 r. Janinów +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/   
171Jaros Janusz *1944 r. Janinów    
172Jaros Jerzy *11-1949 r. +02-1950 r.   
173Jaros Józef   
174Jaros Józef *1884 r. +14-10-1960 r.   
175Jaros Katarzyna z d. Kaczor    
176Jaros Katarzyna z d. Rybus *09-03-1886 r. Bocheń   
177Jaros Katarzyna z d. Wielemborek *31-08-1894 r. Sobocka Wieś +06-04-1980 r.   
178Jaros Małgorzata z d. Warda    
179Jaros Marianna z d. Gajda *06-03-1921 r. Augustów +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/   
180Jaros Marianna *30-01-1926 r. +06-03-2004 r. Łódź /Łódź/  
181Jaros Marianna z d. Krakowiak *1944 r. Wojewodza    
182Jaros Mateusz *~ 1801 r. +16-09-1831 r.   
183Jaros Stanisław    
184Jaros Stefania *25-12-1904 r. Oszkowice   
185Jaros Wojciech    
186Jarosiewicz Daniela z d. Kaczyńska     
187Jarosiewicz Halina z d. Gajda *1956 r. Gończyce    
188Jarosiewicz Henryk  + /Płońsk/   
189Jarosiewicz Mieczysław *1953 r. Płońsk    
190Jarota Józef *20-01-1882 r. Wiskienica   
191Jarota Marianna z d. Wielemborek *20-11-1887 r. Wiskienica   
192Jasek Agnieszka *25-01-1845 r. Bocheń   
193Jasek Franciszek *09-01-1850 r. Bocheń   
194Jasek Kacper *30-12-1846 r. Bocheń   
195Jasek Kazimierz *22-02-1819 r. Bocheń +05-09-1852 r. Bocheń   
196Jasek Klara z d. Kazimierska *1824 r. +04-04-1847 r. Bocheń   
197Jasek Marianna *14-12-1843 r. Bocheń   
198Jasek Tomasz *17-12-1851 r. Bocheń +1852 r. Bocheń   
199Jaśniewska Agnieszka *1851 r. Chruślin   
200Jaśniewska Franciszka z d. Grabowicz    
201Jaśniewska Małgorzata z d. Gajda *1828 r. +11-04-1868 r. Chruślin   
202Jaśniewska Marianna z d. Łuczyńska    
203Jaśniewski Andrzej *1848 r. Chruślin +19-06-1910 r. Chruślin   
204Jaśniewski Ignacy *1859 r. Chruślin +1860 r. Chruślin   
205Jaśniewski Józef *1857 r. Chruślin +1858 r. Chruślin   
206Jaśniewski Józef Kalasanty *1865 r. Chruślin +10-04-1867 r. Chruślin   
207Jaśniewski Michał    
208Jączkowska Maja *2012 r.    
209Jączkowska Marta z d. Maciejewska *1992 r.    
210Jączkowski Jakub *2015 r.    
211Jączkowski Sebastian *1987 r.    
212Jedynak Adam    
213Jedynak Kunegunda z d. Mikołajczyk *08-02-1840 r. Wierznowice   
214Jezierska Anna     
215Jezierski      
216Jędrusik Adam    
217Jędrusik Stefania z d. Kazimierska *1927 r.   
218Jędrzejczyk Justyna z d. Jędrzeczyk     
219Jodczyk      
220Jodczyk Anna     
221Jodczyk Hanna     
222Jodczyk Karolina *1996 r.    
223Jodczyk Marcin     
224Jurga     
225Jurga Jan  +03-12-1913 r.   
226Jurga Katarzyna z d. Mrzygłód *1880 r. Skaratki   
227Jurga Maciej *1872 r. Strzebieszew   
228Jurga Marianna *04-09-1912 r. Kamień   
229Jurga Stefania z d. Kantorek    
230Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak     
231Jurkowski      
232Jurkowski      

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl