Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [A] Indeks alfabetyczny [A]126

1Adach z d. Hudomięt     
2Adach      
3Adach      
4Adach Adam *2002 r. Grójec    
5Adach Bożena z d. Socha *1960 r.    
6Adach Bronisława z d. Knera *1893 r. Skaratki +28-09-1988 r. Skaratki /Domaniewice/   
7Adach Daniel *1966 r. Grójec    
8Adach Helena *1916 r. Skaratki   
9Adach Jan *1865 r. Skaratki   
10Adach Józef *1897 r. Skaratki +25-09-1970 r. Grójec   
11Adach Józef *1889 r. Czatolin +1889 r. Czatolin   
12Adach Józef *1885 r. Skaratki + /Domaniewice/   
13Adach Józefa z d. Kosiorek *18-11-1867 r. Skaratki +1944 r. Grójec   
14Adach Józefa *1883 r. +1893 r. Skaratki   
15Adach Marcin     
16Adach Marianna z d. Wawrzyn    
17Adach Michał     
18Adach Mieczysław *1911 r. +1985 r. /Domaniewice/   
19Adach Ryszard *22-11-1933 r. Grójec +2015 r. Grójec /Grójec/   
20Adach Stanisław *1868 r. Skaratki   
21Adach Stanisława *1914 r.   
22Adach Stanisława *1910 r. +1911 r. Skaratki   
23Adach Stefania z d. Kapusta *1899 r. +23-11-1979 r. Grójec   
24Adach Teresa z d. Rudnicka    
25Adach Tomasz *1957 r.    
26Adach Wacław *1919 r. Skaratki   
27Adamczyk z d. Czubatka     
28Adamczyk      
29Adamkowska z d. Gołębiewska     
30Adamkowska      
31Adamkowski      
32Adamkowski      
33Adamkowski Jan    
34Alancewicz z d. Ruta     
35Alancewicz      
36Ali Ibrahim      
37Ambroziak Irena z d. Wójcik *13-09-1914 r. Janów +01-11-2013 r. Tarnów   
38Ambroziak Jan *24-12-1907 r. +23-01-1984 r.   
39Ambroziak Leonard *01-01-1940 r. +2018 r.   
40Ambrozińska Aniela *15-03-1892 r. Rewica   
41Ambrozińska Anna *05-07-1894 r. Rewica   
42Ambrozińska Anna *02-01-1913 r. Koluszki   
43Ambrozińska Antonina     
44Ambrozińska Barbara     
45Ambrozińska Franciszka z d. Krawczyk *23-02-1841 r. Wierzchy +27-01-1887 r. Rewica   
46Ambrozińska Helena z d. Cieślik *~ 1775 r. +05-02-1861 r. Długie   
47Ambrozińska Helena *1899 r. Rewica   
48Ambrozińska Julianna *~ 1899 r. +10-02-1986 r.   
49Ambrozińska Kazimiera    
50Ambrozińska Leokadia z d. Ligocka    
51Ambrozińska Maria     
52Ambrozińska Marianna z d. Wieczorek *02-04-1867 r. Długie +14-10-1936 r. Rewica /Świny/   
53Ambrozińska Władysława z d. Dzika    
54Ambrozińska Zofia z d. Pietrasik *1851 r. Jeziorko   
55Ambrozińska Zofia *03-11-1914 r. Felicjanów +06-01-1915 r. Felicjanów   
56Ambroziński Eugeniusz     
57Ambroziński Feliks *1853 r. Stefanów   
58Ambroziński Franciszek *05-04-1908 r. Rewica +15-12-1975 r. Rewica   
59Ambroziński Ignacy  +01-12-1914 r. Jeziorko   
60Ambroziński Izydor *~ 1787 r. +31-01-1850 r. Stefanów   
61Ambroziński Jan    
62Ambroziński Jan *30-05-1911 r. Koluszki   
63Ambroziński Kazimierz *~ 1927 r. +01-11-2002 r. /Świny/   
64Ambroziński Kazimierz     
65Ambroziński Paweł *16-01-1863 r. Marianów +01-02-1913 r. Rewica /Świny/   
66Ambroziński Piotr *09-07-1882 r. Nowe Chrusty   
67Ambroziński Stanisław *25-09-1886 r. Rewica   
68Ambroziński Szczepan *07-12-1837 r. Stefanów   
69Ambroziński Walenty *27-06-1888 r. Rewica +19-01-1977 r. Koluszki   
70Ambroziński Władysław *22-12-1889 r. Rewica +13-03-1936 r. /Świny/   
71Ambroziński Władysław *1939 r. +18-09-2003 r. /Świny/   
72Ambrożek Franciszek    
73Ambrożek Marianna z d. Wasiak    
74Andrzejczak Marianna *1873 r. +1880 r. Skaratki   
75Andrzejczak Paweł *1837 r.  
76Andrzejczak Walenty    
77Antczak Anna z d. Maliszewska    
78Antczak Bogumił  +1882 r. Zleszyn   
79Antczak Marcin *~ 1829 r. +1886 r. Zleszyn   
80Antczak Zofia z d. Śnieg  +1882 r. Zleszyn   
81Antos Aleksandra     
82Antos Danuta     
83Antos Helena z d. Wiesiołek *07-04-1936 r. +11-08-2020 r. Leżenica /Leżenica/   
84Antos Józef     
85Antos Tomasz     
86Antos Zygmunt *02-05-1934 r. +07-11-2010 r. /Leżenica/   
87Antosik z d. Sianoszek     
88Antosik      
89Antosik      
90Antosik      
91Antosik      
92Anyżka Franciszek    
93Anyżka Franciszka z d. Parzyna *~ 1749 r. +26-03-1829 r. Retki   
94Anzorge Adam *1975 r.    
95Anzorge Alicja z d. Urbanowicz    
96Anzorge Andrzej *1973 r.    
97Anzorge Andrzej *17-10-1936 r.   
98Anzorge Anna *1971 r.    
99Anzorge Antoni *1947 r.    
100Anzorge Irena     
101Anzorge Iwona     
102Anzorge Katarzyna     
103Anzorge Stanisław *17-10-1936 r. +11-01-1951 r. /Rędziny/   
104Anzorge Stanisława z d. Kazimierska *1907 r. +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/   
105Anzorge Tadeusz *1910 r. +10-08-1972 r. /Rędziny/   
106Arcab      
107Arcab Marianna z d. Ufa *1937 r. Wygoda    
108Aronsson Fredrik     
109Aronsson Lily Nicole *2015 r. Eskilstuna    
110Ashby      
111Ashby      
112Ashby      
113Ashby      
114Ashby Bogna z d. Leśniewicz *1981 r. Gdańsk    
115Assmann Jakub Adolf   
116Assmann Julianna Erazmina z d. Niżałowska   
117Augustyniak Benedykt Stanisław *01-03-1932 r. Poznań +18-04-2017 r. Wałbrzych /Świdnica/   
118Augustyniak Hanna *2010 r. Wałbrzych    
119Augustyniak Joanna z d. Długosz *1973 r. Wałbrzych    
120Augustyniak Mariusz *1968 r. Jelenia Góra    
121Augustyniak Wanda z d. Adach *09-09-1930 r. Grójec +10-03-2020 r. Świdnica /Świdnica/   
122Aulich Dagmara *2000 r. Gdańsk    
123Aulich Grażyna Maria z d. Gnatowska *1954 r. Gdańsk    
124Aulich Monika Ewa z d. Zielińska *1974 r. Gdańsk    
125Aulich Robert Leszek *1974 r. Gdańsk    
126Aulich Waldemar *1950 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl