Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [P] Indeks alfabetyczny [P]396

1Paciorek Agata z d. Więcek *1983 r. Brzeziny    
2Paciorek Alan *2010 r. Łowicz    
3Paciorek Sławomir *1980 r. Łowicz    
4Pająk      
5Pająk      
6Pająk  *19-06-1867 r. Strzebieszew +19-06-1867 r. Strzebieszew   
7Pająk  *1914 r. Dąbkowice +1914 r. Dąbkowice   
8Pająk Adam   
9Pająk Andrzej *13-10-1862 r. Strzebieszew +09-10-1863 r. Strzebieszew   
10Pająk Andrzej *1888 r. Strzebieszew   
11Pająk Anna *1882 r. +1882 r. Strzebieszew   
12Pająk Antoni *1897 r. Strzebieszew +1970 r.   
13Pająk Antonina *1915 r.   
14Pająk Apolonia *1913 r. Strzebieszew   
15Pająk Dorota z d. Grzegorczyk  + /Głowno/   
16Pająk Elżbiera z d. Zarzycka *1794 r. Rogóźno +15-08-1843 r. Strzebieszew  
17Pająk Feliks *1901 r. +31-03-1993 r. Strzebieszew   
18Pająk Franciszek *29-01-1851 r. Strzebieszew +21-09-1852 r. Strzebieszew   
19Pająk Franciszek *1883 r. Strzebieszew + /Głowno/   
20Pająk Franciszka z d. Szymczak    
21Pająk Franciszka z d. Góra *29-09-1860 r. Reczyce   
22Pająk Franciszka *1869 r. Stroniewice  
23Pająk Franciszka *1886 r. Stroniewice   
24Pająk Grzegorz *1893 r.   
25Pająk Helena z d. Kucińska  +11-10-2001 r.   
26Pająk Izydor *1891 r.   
27Pająk Jadwiga *1900 r. +1968 r.   
28Pająk Jan *1858 r. Strzebieszew   
29Pająk Jan *1884 r. Stroniewice   
30Pająk Jan *1899 r. Strzebieszew +09-03-1985 r. Strzebieszew   
31Pająk Józef *02-02-1865 r. Stroniewice   
32Pająk Józefa z d. Janus    
33Pająk Józefa *1903 r.   
34Pająk Julianna z d. Karcz *1894 r. Skaratki   
35Pająk Katarzyna *1868 r. Stroniewice  
36Pająk Katarzyna *1872 r. Stroniewice  
37Pająk Konstancja *1907 r. Strzebieszew   
38Pająk Ludwik *02-02-1865 r. Strzebieszew   
39Pająk Łucja *1887 r. Stroniewice   
40Pająk Maciej *24-02-1827 r. Stroniewice +08-03-1870 r. Strzebieszew   
41Pająk Magdalena z d. Gromek   
42Pająk Małgorzata *1896 r. Strzebieszew   
43Pająk Marcjanna z d. Kret    
44Pająk Marianna z d. Kantorek *19-06-1847 r. Skaratki   
45Pająk Marianna z d. Kierus *1848 r. Domaniewice  
46Pająk Marianna z d. Knera *1878 r. Dąbkowice   
47Pająk Marianna *1879 r. Stroniewice  
48Pająk Marianna *1896 r. Strzebieszew   
49Pająk Michał   
50Pająk Mieczysław  +2005 r.   
51Pająk Piotr *1885 r. Strzebieszew   
52Pająk Piotr *~ 1892 r. Skaratki   
53Pająk Sabina *1914 r.   
54Pająk Stanisław *1883 r. Stroniewice +1918 r. Dąbkowice   
55Pająk Stanisław *1912 r. Stroniewice +1913 r. Strzebieszew   
56Pająk Stanisława z d. Mączyńska *~ 1900 r. Michałów   
57Pająk Szczepan *1894 r. Strzebieszew   
58Pająk Walenty *1846 r. Stroniewice   
59Pająk Wawrzyniec *12-08-1848 r. Strzebieszew   
60Pająk Zofia z d. Sut *1899 r. Rogóźno   
61Pajchert      
62Pajchert z d. Karasek     
63Pakalska Józefa z d. Pająk *~ 1924 r. +20-01-2016 r. /Sopot/   
64Pakalski     
65Pakulska Dominika     
66Pakulska Elżbieta z d. Konieczna     
67Pakulska Lucyna z d. Kazimierska *1911 r. +1998 r.   
68Pakulski Franciszek *2014 r.    
69Pakulski Jerzy *1950 r. +16-08-2013 r. /Częstochowa/   
70Pakulski Rafał *1974 r.    
71Pakulski Zygmunt *1921 r. +1971 r. /Poraj/   
72Pakuła      
73Pakuła Bożena z d. Wnuk     
74Pakuła Eugeniusz *22-11-1911 r. Sosnowiec +27-12-1956 r. /Pruszków/   
75Pakuła Irena z d. Nowak *17-01-1953 r. Pruszków +08-04-2005 r. /Pruszków/   
76Pakuła Janina z d. Kupfer *1927 r. +25-12-2010 r. Pruszków   
77Pakuła Jerzy *1949 r. Pruszków    
78Pakuła Magdalena *1973 r. Pruszków    
79Pakuła Romana z d. Wójcik *15-08-1922 r. +26-09-1992 r. Gdańsk /Gdańsk/   
80Pakuła vel Rutka - Krzostek Dorota Maria z d. Pakuła vel Rutka *1985 r. Warszawa    
81Pakuła vel Rutka Antonina Joanna z d. Wilczyńska *15-12-1889 r. Będzin +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/   
82Pakuła vel Rutka Ewa z d. Tołwińska *1948 r. Warszawa    
83Pakuła vel Rutka Kazimierz *02-03-1913 r. Warszawa +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/   
84Pakuła vel Rutka Ludwik *21-08-1884 r. Piekoszów +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/   
85Pakuła vel Rutka Michał Wojciech *1983 r. Warszawa    
86Pakuła vel Rutka Wojciech *1946 r. Pruszków    
87Pakuła vel Rutka Zuzanna *1978 r. Warszawa    
88Palińska z d. Misiewicz     
89Paliński      
90Paradowska Antonia z d. Grabowska *~ 1900 r.   
91Paradowska Marcjanna *06-10-1904 r. Rulice   
92Paradowska Michalina z d. Sołtyszewska    
93Paradowska Zofia *22-05-1911 r. Rulice +02-04-1912 r. Rulice   
94Paradowski Jan *13-08-1898 r. Rulice +11-12-1900 r. Rulice   
95Paradowski Jan *22-03-1908 r. Rulice +02-05-1909 r. Rulice   
96Paradowski Józef    
97Paradowski Stanisław *07-11-1900 r. Rulice   
98Paradowski Władysław *16-12-1902 r. Rulice +21-12-1902 r. Rulice   
99Parikh Bhavin     
100Parikh Castle z d. Siniscrope *1984 r.    
101Parys Aleksander *1892 r. Strzebieszew   
102Parys Andrzej *1889 r. Strzebieszew   
103Parys Anna z d. Wawrzyn    
104Parys Antonina *1846 r. Strzebieszew +1848 r. Strzebieszew   
105Parys Elżbieta *1840 r. Strzebieszew +1841 r. Strzebieszew   
106Parys Franciszek *1876 r. Strzebieszew   
107Parys Franciszek *1887 r. Strzebieszew   
108Parys Franciszka z d. Buczkowska    
109Parys Helena *1894 r. Strzebieszew   
110Parys Janina *1929 r. +04-05-1997 r. /Stary Waliszew/   
111Parys Józef *1879 r. Strzebieszew   
112Parys Katarzyna *1835 r. Strzebieszew +1835 r. Strzebieszew   
113Parys Łukasz *1837 r.   
114Parys Marcin *1844 r. Strzebieszew   
115Parys Marianna z d. Skowrońska    
116Parys Marianna *1871 r.   
117Parys Marianna *1874 r.   
118Parys Mieczysław *1925 r. +20-11-2009 r. /Stary Waliszew/   
119Parys Mikołaj *1842 r. +1843 r. Strzebieszew   
120Parys Piotr *~ 1810 r. Strzebieszew   
121Parys Rozalia z d. Kantorek *26-08-1809 r. Skaratki   
122Parys Szczepan *1896 r. Strzebieszew   
123Parys Wojciech *1899 r. Strzebieszew +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/   
124Pawełkowicz Franciszek *1876 r. Reczyce   
125Pawełkowicz Franciszka z d. Strugińska *13-06-1847 r. Reczyce   
126Pawełkowicz Katarzyna *1873 r. Reczyce   
127Pawełkowicz Wojciech *23-03-1845 r. Reczyce   
128Pawlak      
129Pawlak z d. Walaszczak     
130Pawlak      
131Pawlak      
132Pawlak Agnieszka z d. Jabłońska *~ 1903 r.   
133Pawlak Grzegorz *1889 r. Skaratki +09-11-1899 r. Cybulice   
134Pawlak Jan *1882 r. Skaratki +1883 r. Skaratki  
135Pawlak Józef *1880 r. Skaratki  
136Pawlak Karol *26-01-1850 r. Skaratki +27-11-1916 r. Chlebowice   
137Pawlak Katarzyna *1892 r. Skaratki +13-11-1899 r. Cybulice   
138Pawlak Kazimiera *~ 1922 r. +30-01-1925 r. Chlebowice   
139Pawlak Kazimierz *1895 r. Skaratki   
140Pawlak Marianna z d. Kantorek *~ 1868 r. Skaratki +22-04-1925 r. Chlebowice   
141Pawlata Antoni *24-09-1906 r. Lisiewice  
142Pawlata Franciszka *17-06-1910 r. Lisiewice +03-09-1984 r. Łowicz  
143Pawlata Jan *05-01-1909 r. Lisiewice +03-02-1909 r. Lisiewice  
144Pawlata Józefa z d. Błażejewska *1888 r. Domaniewice  
145Pawlata Wawrzyniec *04-08-1877 r. Lisiewice  
146Pawlewska Katarzyna  +˂ 1915 r.   
147Pawlewski Józef  +˂ 1915 r.   
148Pawlik z d. Wołodko    
149Pawlik Eliza Zofia *1985 r. Gdańsk    
150Pawlik Jan *17-01-1920 r. Lwów +22-07-1986 r. Szczecinek /Szczecinek/   
151Pawlik Lesław Ryszard *17-05-1951 r. +29-09-2011 r. Szczecinek /Szczecinek/   
152Pawlik Wojciech Cezary     
153Pawlik Zofia z d. Kazimierska *18-09-1919 r. Lisiewice +27-03-2008 r. Szczecinek /Szczecinek/   
154Pawłowicz Agata *1882 r. Strzebieszew +1883 r. Strzebieszew   
155Pawłowicz Grzegorz    
156Pawłowicz Jan *1888 r. Strzebieszew   
157Pawłowicz Józef *1878 r. Strzebieszew   
158Pawłowicz Maciej *1880 r. Strzebieszew +1908 r.   
159Pawłowicz Marianna *1891 r. Strzebieszew +1894 r. Strzebieszew   
160Pawłowicz Stanisław *1884 r. Strzebieszew   
161Pel      
162Pel z d. Kantorek     
163Pel Agnieszka *1890 r. Skaratki   
164Pel Aniela *1905 r. Skaratki   
165Pel Antoni *1903 r. Skaratki +1903 r. Skaratki  
166Pel Elżbieta z d. Kędziora *~ 1772 r.  
167Pel Franciszek *1868 r. Skaratki +1869 r.   
168Pel Franciszek *1870 r. Skaratki   
169Pel Franciszek *1891 r. Skaratki   
170Pel Franciszka z d. Kucińska *1858 r. Skaratki   
171Pel Grzegorz *1875 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
172Pel Jakub *1859 r. Skaratki   
173Pel Jan *28-12-1816 r. Skaratki +1871 r.   
174Pel Jan *1862 r. Skaratki   
175Pel Jan *1899 r. Skaratki   
176Pel Józef *1855 r. Skaratki   
177Pel Józef *1872 r. Skaratki   
178Pel Józef *1872 r. Skaratki +22-11-1902 r. Skaratki  
179Pel Józef *1897 r. Skaratki +1987 r. Skaratki pod Rogóźno   
180Pel Józefa z d. Warda    
181Pel Katarzyna z d. Grabowicz   
182Pel Katarzyna *1883 r. Skaratki   
183Pel Konstanty *1903 r. Skaratki   
184Pel Łukasz *1835 r. Skaratki  
185Pel Małgorzata *1878 r. Skaratki +1881 r. Skaratki   
186Pel Małgorzata *1902 r. Skaratki +1911 r. Skaratki  
187Pel Marianna z d. Wilk    
188Pel Marianna z d. Knera * Sapy  
189Pel Marianna z d. Kantorek *28-01-1827 r. Skaratki +1871 r.   
190Pel Marianna z d. Strugińska *1835 r. Reczyce   
191Pel Marianna *1865 r. Skaratki   
192Pel Michał  +26-09-1852 r. Skaratki  
193Pel Mikołaj *03-12-1826 r. Skaratki   
194Pel Szczepan *1895 r. Skaratki   
195Pel Tomasz *1900 r. Skaratki +1911 r. Domaniewice  
196Pel Wacław *1910 r. Skaratki   
197Pel Wojciech *~ 1762 r. +09-03-1833 r. Skaratki  
198Pełka Franciszek *18-06-1902 r. Maurzyce   
199Pełka Franciszka z d. Urbanek *01-04-1864 r. Maurzyce   
200Pełka Józef *20-03-1887 r. Maurzyce   
201Pełka Konstanty *14-05-1899 r. Maurzyce   
202Pełka Marianna *02-04-1886 r. Maurzyce   
203Pełka Marianna *12-02-1896 r. Maurzyce   
204Pełka Tomasz     
205Pełka Tomasz *23-01-1893 r. Maurzyce   
206Pełka Zofia *07-07-1907 r. Maurzyce   
207Piaskowska Anna *2015 r. Poznań    
208Piaskowska Faustyna *2009 r. +2009 r.   
209Piaskowska Franciszka z d. Redo *1885 r. Brodne   
210Piaskowska Łucja *2015 r. Poznań    
211Piaskowska Małgorzata z d. Świątek *1972 r. Skwierzyna    
212Piaskowska Maria *2007 r. +2007 r.   
213Piaskowski Jan    
214Piaskowski Waldemar *1960 r.    
215Piasta Augustyn *27-08-1870 r. Mystkowice   
216Piasta Małgorzata z d. Marszałek *06-03-1878 r. Mystkowice   
217Piasta Rozalia z d. Marszałek *10-07-1889 r. Mystkowice   
218Piątkowska z d. Kołodziejczyk     
219Piątkowska      
220Piątkowska Bronisława    
221Piątkowska Helena *1900 r. Ząbki  
222Piątkowska Józefa z d. Staworzyńska *~ 1834 r. +30-01-1908 r. Włoszczowa   
223Piątkowska Julia    
224Piątkowska Julianna *1902 r. Ząbki +1908 r. Ząbki  
225Piątkowska Katarzyna z d. Poniewierska *1869 r. +06-05-1957 r.   
226Piątkowska Krystyna    
227Piątkowska Leokadia z d. Warszawska *13-11-1904 r. +24-02-1994 r.   
228Piątkowska Marianna z d. Ostrowska *1860 r. Kuzmy  
229Piątkowska Tamara Ligia z d. Ojdonowska *27-09-1917 r. Sosnowiec +06-03-1959 r. Częstochowa   
230Piątkowski      
231Piątkowski     
232Piątkowski Aleksander    
233Piątkowski Antoni   
234Piątkowski Jan *1858 r. +02-08-1931 r. /Sosnowiec/   
235Piątkowski Jan *03-12-1896 r. Stopnica +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/   
236Piątkowski Michał *1893 r. Stopnica +1894 r. Stopnica   
237Piątkowski Stanisław  +1892 r. Stopnica   
238Piątkowski Wit *10-08-1908 r. +27-09-1974 r. /Sosnowiec/   
239Piekarska Ewa z d. Michalak * Warszawa    
240Piekarska Gabrysia *2008 r.    
241Piekarska Wiktoria *2004 r.    
242Piekarski      
243Pientera Konstancja *~ 1767 r. +16-09-1839 r. Czołczyn   
244Pientera Ludwik  +31-10-1848 r. Czołczyn   
245Pientera Rozalia z d. Waloszczyk  +03-11-1848 r. Czołczyn   
246Pientera Wojciech    
247Pieńkowska Apolonia z d. Wielemborek *12-10-1887 r. Bąków Dolny +1918 r.   
248Pieńkowski     
249Pierzgalska Urszula z d. Miszkiewicz *1956 r. Łódź    
250Pierzgalski Zygmunt *1952 r. +25-07-1996 r. /Łódź/  
251Pietrucha      
252Pietrucha z d. Szkup     
253Pietrucha      
254Pietrucha      
255Pietrucha      
256Pietrzak      
257Pietrzak      
258Pietrzak     
259Pietrzak      
260Pietrzak      
261Pietrzak Alina     
262Pietrzak Andrzej    
263Pietrzak Franciszka *1900 r. Rogóźno   
264Pietrzak Jadwiga z d. Hordyniec     
265Pietrzak Jan *1908 r. Rogóźno   
266Pietrzak Jerzy    
267Pietrzak Józef *1911 r.   
268Pietrzak Karolina *2004 r.    
269Pietrzak Maciej *2007 r.    
270Pietrzak Małgorzata z d. Kosiorek *1879 r. Rogóźno   
271Pietrzak Maria z d. Krakowiak    
272Pietrzak Paweł     
273Pietrzak Piotr     
274Pietrzak Piotr *1903 r. Rogóźno   
275Pietrzak Stanisława *1906 r. Rogóźno +1908 r. Rogóźno   
276Pietrzak Stefania *1914 r. Rogóźno   
277Pietrzak Tomasz *12-12-1878 r. Gaj   
278Pintera Aniela z d. Stępień *06-01-1909 r. Dąbrówka  +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/   
279Pintera Bartłomiej *26-07-1838 r. Czołczyn   
280Pintera Bolesław *10-10-1917 r. Łódź +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/   
281Pintera Franciszka z d. Bergiel *23-12-1892 r. Dąbrówka +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/   
282Pintera Józefa z d. Omiecińska *01-04-1851 r. Szydłów   
283Pintera Władysław *22-09-1889 r. Puczniew +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/   
284Pińkowska Zofia z d. Jabłońska *1907 r. Boczki Dolne   
285Pińkowski Józef    
286Piotrowska Marianna z d. Stefańska *~ 1917 r. +1945 r. Jacochów   
287Piotrowski     
288Pióro      
289Pióro      
290Pióro  *2013 r.    
291Pióro Katarzyna z d. Pietrzak *1975 r. Pruszków    
292Pióro Tomasz *1975 r. Warszawa    
293Plewka Amelia *2008 r.    
294Plewka Beata z d. Kantorek *1982 r.    
295Plewka Ignacy *1914 r.  
296Plewka Jakub *2006 r.    
297Plewka Jan *1900 r. Domaniewice  
298Plewka Józef *1903 r. Domaniewice  
299Plewka Józefa z d. Ostrowska   
300Plewka Józefa *1912 r. Domaniewice  
301Plewka Małgorzata *1906 r. Domaniewice  
302Plewka Marcin   
303Plewka Marcin    
304Plewka Marianna z d. Kierus   
305Plewka Marianna *1899 r. Domaniewice  
306Plewka Marianna z d. Kostrzewa *1902 r.   
307Plewka Mikołaj *2012 r.    
308Plewka Tomasz *1979 r.    
309Plewka Władysław *1909 r. Domaniewice  
310Płacheta Antoni *1821 r. +1883 r.   
311Płacheta Bartłomiej * Dąbkowice +1845 r. Dąbkowice   
312Płacheta Dorota z d. Tomasik    
313Płacheta Ewa z d. Dąbrowska *1825 r. +1886 r.   
314Płacheta Ewa *1849 r.   
315Płacheta Katarzyna z d. Gajda *1802 r. +1848 r.   
316Płacheta Magdalena *1819 r.   
317Płacheta Piotr *29-01-1836 r. Dąbkowice   
318Płacheta Stanisław *~ 1847 r. +27-11-1848 r. Dąbkowice   
319Płacheta Tomasz *1824 r.   
320Płacheta Wojciech    
321Płatek      
322Płatek      
323Płatek Aleksandra     
324Płatek Tadeusz *07-01-1923 r.   
325Płatek Zofia z d. Sut *13-05-1924 r. Rogóźno + Łódź   
326Pławska Barbara z d. Kantorek *1962 r. Kargowa    
327Pławska Olga *1989 r. Sulechów    
328Pławski Józef *1961 r. Kargowa    
329Płoska Aleksandra *2004 r. Olsztyn    
330Płoska Marta z d. Ruta *1979 r.    
331Płoski Adam *2006 r.    
332Płoski Piotr *1978 r.    
333Płuciennik Antoni *1851 r. Strzebieszew   
334Płuciennik Franciszka z d. Pająk *1853 r. Strzebieszew   
335Płuciennik Józefa *1881 r. Strzebieszew +1894 r.   
336Podczarska      
337Podczarska  *2015 r.    
338Podczarska Katarzyna z d. Badoń *1967 r.    
339Podczarska Patrycja z d. Frysztak     
340Podczarski      
341Podczarski Paweł *2013 r.    
342Podczarski Piotr *1989 r.    
343Podczarski Rafał *1990 r.    
344Podgórska Anna z d. Knera *1825 r. Strzebieszew +1880 r. Skaratki   
345Podgórski Antoni    
346Podlecka      
347Podlecka Anna z d. Nitowska *1977 r.    
348Podlecki      
349Podlecki      
350Podrażka Józef    
351Podrażka Waleria z d. Konikowska *13-01-1898 r. Dąbkowice   
352Podsędek Antoni    
353Podsędek Eugenia *1914 r. Wygoda   
354Podsędek Franciszek  +1915 r. Wygoda   
355Podsędek Zygmunt *1912 r. Wygoda   
356Pokorska z d. Sianoszek     
357Pokorski      
358Polit Agata *1883 r. Strzebieszew   
359Polit Andrzej *1906 r. Strzebieszew +24-02-1969 r. Strzebieszew   
360Polit Anna z d. Gorąca    
361Polit Antoni *1900 r. Gozdów   
362Polit Jan *1880 r. Strzebieszew   
363Polit Józef *1878 r. Strzebieszew   
364Polit Józef *1907 r. Gozdów   
365Polit Józef *1909 r. Gozdów   
366Polit Józefa z d. Adamczyk    
367Polit Marcjanna *1890 r. Strzebieszew   
368Polit Marianna z d. Adamczyk    
369Polit Marianna z d. Pająk *1856 r. Strzebieszew +1905 r. Osse   
370Polit Marianna z d. Kucińska *1872 r.   
371Polit Marianna *1905 r. Gozdów   
372Polit Marianna *1906 r. Gozdów   
373Polit Stanisław *1877 r. Strzebieszew   
374Polit Stanisław *1888 r. Strzebieszew +1888 r. Strzebieszew   
375Polit Stanisław *1897 r. Pludwiny   
376Polit Stanisław *1904 r. Gozdów +1904 r. Gozdów   
377Polit Stanisława *1902 r. Gozdów   
378Polit Teodor *1885 r. Strzebieszew   
379Polit Wojciech *1844 r. Strzebieszew   
380Popek Beata z d. Mówińska *1977 r. Gdynia    
381Popek Patryk *2003 r.    
382Popek Piotr     
383Prokop     
384Prokop Sławomir     
385Prokop Władysław     
386Prokop Zenona z d. Anzorge *1940 r. +08-05-2017 r. /Rędziny/   
387Przybysz  *19-10-1907 r. +19-10-1907 r. Jackowice   
388Przybysz Aleksander    
389Przybysz Dariusz     
390Przybysz Franciszka z d. Tomala *08-03-1879 r. Zduny   
391Przybysz Magdalena Krystyna z d. Kowalczyk *1989 r. Garwolin    
392Przybysz Małgorzata *12-10-1908 r. Jackowice   
393Przyczka Marianna z d. Kucińska *1891 r. Skaratki   
394Przyczka Walenty    
395Pudłowska Helena z d. Warda *1907 r. Rogóźno +01-06-1990 r. Rogóźno   
396Pudłowski     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl