Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [O] Indeks alfabetyczny [O]72

1Ochocka Anna z d. Gorzkiewicz *1983 r.    
2Ochocka Marta *2009 r.    
3Ochocki Krzysztof *2011 r.    
4Ochocki Michał *1977 r.    
5Ociela  *1904 r. Grudze +1904 r. Grudze   
6Ociela Adam *1896 r. Grudze   
7Ociela Anna *1892 r. +1929 r. Łowicz   
8Ociela Franciszek *1907 r. Grudze   
9Ociela Franciszka *1898 r. Grudze   
10Ociela Jan  +1894 r. Grudze   
11Ociela Józefa *1902 r. Grudze   
12Ociela Marianna z d. Kosiorek *1866 r. Rogóźno +1929 r. Łowicz   
13Ociela Walenty *12-02-1866 r. Rogóźno   
14Ociela Weronika *1895 r. Grudze   
15Ogniewska Anna z d. Sianoszek *1926 r. Wygoda +1996 r.   
16Ogniewska Krystyna *1948 r. +1949 r.   
17Ogniewski Jan *1922 r. +1986 r.   
18Olaszczyk Danuta Małgorzata z d. Kicińska *1983 r. Mirosławiec    
19Olaszczyk Karol *2011 r.    
20Olaszczyk Marcin     
21Olaszczyk Wiktoria     
22Olczak Barbara Ewa z d. Fladzińska *12-11-1959 r. Łódź +03-02-2012 r. Łódź /Łódź/  
23Olczak Stanisław *1957 r. +1991 r. /Aleksandrów Łódzki/  
24Olczyk Józef  +˂ 1852 r.   
25Olczyk Marianna z d. Cybularz    
26Olszewska Janina z d. Ekiert  +˃ 1982 r.  
27Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda *26-02-1926 r. Augustów +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/   
28Olszewski Aleksy  +˂ 1982 r.  
29Olszewski Tadeusz *24-05-1928 r. Warszawa +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/   
30Omiecińska Zuzanna z d. Walczak    
31Omieciński Józef *~ 1796 r. +14-04-1861 r.   
32Opolska-Pakuła Maria z d. Opolska *1954 r. Kutno    
33Oraczyńska Franciszka z d. Warda *1873 r.   
34Oraczyńska Leokadia z d. Ruta *1951 r. +11-01-1991 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
35Oraczyńska Marianna z d. Sobieszek *1866 r. Lisiewice +19-06-1931 r.   
36Oraczyńska Marianna z d. Skuneczna *1888 r. Skaratki   
37Oraczyński Antoni    
38Oraczyński Czesław *29-06-1949 r. +05-03-1990 r. Strzebieszew   
39Oraczyński Feliks * Lisiewice   
40Oraczyński Wojciech *03-04-1863 r. Gaj + Piotrowice   
41Orlik Adam     
42Orlik Ewelina Alicja z d. Gasik     
43Orzepińska z d. Kosmowska     
44Orzepiński      
45Orzepiński      
46Orzepiński      
47Orzepiński Władysław    
48Osikowicz      
49Osipiak-Wypiór Aneta z d. Osipiak     
50Ostrowska z d. Ruta     
51Ostrowski      
52Ostrowski      
53Ostrowski Jan *1858 r. Kuzmy +09-05-1877 r. Kuzmy  
54Ostrowski Józef *1864 r. Kuzmy  
55Ostrowski Mateusz *1862 r. Kuzmy  
56Osuwniak Jan    
57Osuwniak Wiktoria z d. Pawłowicz *1876 r. Strzebieszew +1905 r. Strzebieszew   
58Osypiuk Czesław *1949 r. Czeputka    
59Osypiuk Dawid Marcin *1978 r. Ruda Śląska    
60Osypiuk Maria z d. Kantorek *1957 r. Kargowa    
61Osypiuk Monika Anastazja z d. Warzybok *1981 r. Ruda Śląska    
62Osypiuk Piotr *2012 r. Ruda Śląska    
63Oświecińska Katarzyna z d. Szkup    
64Oświeciński Antoni    
65Owczarczyk Maria z d. Fladzińska *06-04-1939 r. Łódź +18-01-1989 r. /Łódź/  
66Owczarczyk Waldemar *1937 r. +16-12-1988 r. /Łódź/  
67Owczarek Bożena z d. Ufa *13-11-1958 r. +2000 r.   
68Owczarek Piotr     
69Owsiany Grażyna     
70Owsiany Grzegorz    
71Owsiany Julia *2011 r.   
72Owsiany Katarzyna *1982 r.   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl