Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [L] Indeks alfabetyczny [L]69

1Laura Galbarczyk *2018 r. Warszawa    
2Lauren Brown *1986 r. Washington DC    
3Lech Wąsik *02-05-1944 r. Głowno +11-02-2007 r. Głowno   
4Lech Zowczak  +01-05-2009 r. Częstochowa /Rędziny/   
5Leokadia Gasik     
6Leokadia Oraczyńska z d. Ruta *1951 r. +11-01-1991 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
7Leokadia Piątkowska z d. Warszawska *13-11-1904 r. +24-02-1994 r.   
8Leon Cholewiński *19-03-1911 r. +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/   
9Leon Czuba *1895 r. Skaratki   
10Leon Drużka *1892 r. Skaratki   
11Leon Hekner *22-12-1889 r.   
12Leon Kantorek *1895 r. Sopel +05-1974 r. /Łódź/   
13Leon Kantorek *13-04-1907 r. Skaratki +06-09-1907 r. Skaratki   
14Leon Kolos *1913 r. Łowicz  
15Leon Kuciński *1913 r. Łowicz  
16Leon Mikołajczyk *11-04-1825 r. Zduny   
17Leon Sadowski *25-01-1912 r. +02-07-1980 r. Łowicz   
18Leon Strąk    
19Leonard Kantorek *1886 r. Uchań +1891 r. Skaratki   
20Leonard Kazimierski *1866 r. +03-03-1873 r.   
21Leopold Kostusiak    
22Leopold Staworzyński *12-09-1894 r. Warszawa +20-12-1969 r.   
23Lesław Ryszard Pawlik *17-05-1951 r. +29-09-2011 r. Szczecinek /Szczecinek/   
24Leszek Sieczko     
25Lidia Kicińska z d. Maciejasz *1962 r. Wałcz    
26Lidia Skwierawski z d. Rozpędowska     
27Lidia Wilk z d. Włostek *24-09-1937 r. Koronowo   
28Lilla Kostusiak     
29Lily Nicole Aronsson *2015 r. Eskilstuna    
30Linda Desrosiers z d. Kazmierski *1950 r.    
31Liwia Ufa *2018 r. Łódź    
32Lucjan Dałek    
33Lucjan Komenderski *1910 r. Pludwiny   
34Lucyna Burzyńska z d. Kucińska *08-01-1931 r. Skaratki +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/   
35Lucyna Czubak z d. Michalak     
36Lucyna Gruszka z d. Romaniuk *1954 r. Jarosławiec    
37Lucyna Pakulska z d. Kazimierska *1911 r. +1998 r.   
38Lucyna Święcicka z d. Świątek *29-08-1955 r. +01-01-2009 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/   
39Ludwik Błażejewski    
40Ludwik Frączak    
41Ludwik Grabowicz *24-08-1844 r. Krępa +20-02-1845 r. Krępa   
42Ludwik Jabłoński *25-08-1867 r. Maurzyce   
43Ludwik Jadach *10-02-1834 r. Skaratki   
44Ludwik Kazimierski *24-08-1836 r.   
45Ludwik Kazimierski *02-06-1857 r. Guźnia +1860 r. Guźnia   
46Ludwik Kierus *1850 r. Domaniewice  
47Ludwik Krukowski *14-07-1852 r. Skaratki   
48Ludwik Lebioda *23-08-1903 r.   
49Ludwik Mikołajczyk *~ 1791 r.   
50Ludwik Mikołajczyk *23-08-1871 r. Zduny +06-11-1877 r. Zduny   
51Ludwik Pająk *02-02-1865 r. Strzebieszew   
52Ludwik Pakuła vel Rutka *21-08-1884 r. Piekoszów +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/   
53Ludwik Pientera  +31-10-1848 r. Czołczyn   
54Ludwik Skoneczny *1865 r. Rogóźno   
55Ludwik Skuneczny    
56Ludwik Staworzyński *06-02-1900 r. Warszawa +26-04-1912 r. /Warszawa/   
57Ludwik Warda *1874 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
58Ludwik Wilk   
59Ludwik Wilk *23-08-1850 r. Skaratki +10-09-1850 r. Skaratki   
60Ludwika Karolkiewicz z d. Siewierska *~ 1857 r.   
61Ludwika Krupińska z d. Kazimierska *1885 r. +18-08-1950 r.   
62Ludwika Mikołajczyk *01-03-1817 r. Zduny +29-09-1817 r. Zduny   
63Ludwika Mikołajczyk *07-08-1828 r. Zduny   
64Ludwika Staworzyńska z d. Kwiatkowska  +22-10-1930 r.   
65Ludwika Sujkowska *~ 1846 r. +16-10-1848 r. Pilaszków  
66Ludwika Wilk *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
67Ludwika Wilk *1913 r. Skaratki +07-07-1971 r. Skaratki   
68Ludwika Zajączek z d. Mikołajczyk *29-12-1823 r. Zduny   
69Ludwika Ziarnik z d. Podgórska *1893 r. Skaratki +10-06-1971 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl