Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [A] Indeks alfabetyczny [A]613

1Adam Anzorge *1975 r.    
2Adam Cłapiński *1993 r.    
3Adam Gałaj *15-07-1899 r. Mystkowice +15-07-1899 r. Mystkowice   
4Adam Gołębiewski *15-11-1887 r. Guźnia +16-06-1970 r. Łowicz  
5Adam Grygielski *1865 r. +1873 r.   
6Adam Janeczek *1894 r. +1949 r.   
7Adam Jedynak    
8Adam Jędrusik    
9Adam Kantorek *1889 r. Skaratki +06-03-1962 r. Domaniewice   
10Adam Kantorek *1968 r. +1968 r. Sulechów /Sulechów/   
11Adam Karcz *1887 r. Skaratki   
12Adam Kazimierski *12-12-1869 r.   
13Adam Maślankiewicz *1983 r.    
14Adam Michalski  +11-11-2008 r.   
15Adam Miszczak *1882 r. Umień   
16Adam Niewiadomski *16-12-1891 r. Stare Grudze +27-02-1935 r.   
17Adam Ociela *1896 r. Grudze   
18Adam Orlik     
19Adam Pająk   
20Adam Płoski *2006 r.    
21Adam Redo *09-12-1876 r. Zalesie   
22Adam Rybus *13-09-1891 r. Bocheń +14-07-1964 r. Bocheń   
23Adam Sławomir Kaszarek     
24Adam Szymczak     
25Adam Tomasz Saganiak *1971 r. Łódź    
26Adam Ufa *2001 r.    
27Adam Wach *1890 r. Słomków  
28Adam Wilk *1888 r.   
29Adam Złotkowski *~ 1815 r. Kaczkowizna +˂ 1859 r. Pacyna   
30Adam Znyk *22-12-1836 r. Sędki   
31Adam-Mateusz Southey *1994 r.    
32Adrian Marciniak *1996 r.    
33Agata Bińczak *1998 r. Ełk    
34Agata Błażejewska z d. Drużka *04-02-1859 r. Skaratki  
35Agata Domańska *~ 1769 r.   
36Agata Jakubowska  +1823 r.   
37Agata Kaczmarczyk     
38Agata Kantorek   
39Agata Kantorek *1754 r. Skaratki  
40Agata Kantorek *27-01-1865 r. Skaratki   
41Agata Kantorek *1902 r. Skaratki   
42Agata Knera z d. Kujawiak *~ 1723 r. +1803 r. Stroniewice   
43Agata Krysiak    
44Agata Lebioda z d. Kantorek *10-03-1872 r. Skaratki   
45Agata Mikołajczyk z d. Skwarna    
46Agata Paciorek z d. Więcek *1983 r. Brzeziny    
47Agata Pawłowicz *1882 r. Strzebieszew +1883 r. Strzebieszew   
48Agata Polit *1883 r. Strzebieszew   
49Agata Siemionow z d. Szymczak *1983 r.    
50Agata Strugińska z d. Kamińska    
51Agata Wójcikowska z d. Domańska *1897 r. +27-02-1987 r. Rogóźno   
52Agata Wypiór     
53Agata Ziarnik *1867 r. Skaratki +1871 r.   
54Agnieszka Badoń *1970 r.    
55Agnieszka Błażejewska z d. Wilk   
56Agnieszka Celesta z d. Szymajda  +˂ 1812 r.   
57Agnieszka Cłapińska *1996 r.    
58Agnieszka Czuba *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
59Agnieszka Czubatka z d. Gajda *06-10-1871 r. Guźnia +1908 r. Seligów   
60Agnieszka Doroba z d. Małecka *~ 1788 r. +04-05-1844 r.  
61Agnieszka Drabik z d. Kuśmierek    
62Agnieszka Dróżka z d. Pel *02-12-1854 r. Skaratki   
63Agnieszka Fijałkowska z d. Kucińska *1971 r. Zgierz    
64Agnieszka Flis z d. Milczarek *~ 1904 r.   
65Agnieszka Gajda *~ 1737 r. +15-11-1817 r. Guźnia   
66Agnieszka Gajda *1819 r. Guźnia +20-04-1820 r. Guźnia   
67Agnieszka Gajda *1857 r. Guźnia +1857 r. Guźnia   
68Agnieszka Gajda *1863 r. Guźnia +1865 r. Guźnia   
69Agnieszka Gałaj    
70Agnieszka Gasik z d. Golis  +06-05-1855 r.   
71Agnieszka Gidaszewska z d. Kazimierska     
72Agnieszka Gołębiewska z d. Paradowska  +1909 r. Święte  
73Agnieszka Gołębiewska z d. Mielczarek *20-10-1854 r. Guźnia   
74Agnieszka Góra z d. Doroba *~ 1804 r. +05-09-1854 r. Reczyce  
75Agnieszka Grabowicz z d. Kantorek *1890 r. Stroniewice   
76Agnieszka Graszka z d. Knera *~ 1804 r.   
77Agnieszka Gratkowska z d. Strugińska *1888 r. Reczyce   
78Agnieszka Gusta z d. Kazimierska *05-01-1820 r.   
79Agnieszka Jabłońska z d. Bejda *13-04-1826 r. Świeryż +22-12-1855 r. Maurzyce   
80Agnieszka Jabłońska z d. Wieteska *19-01-1833 r. Świeryż +14-07-1878 r. Maurzyce   
81Agnieszka Jadach z d. Grzelak  +1887 r. Skaratki   
82Agnieszka Janus *1901 r.   
83Agnieszka Jasek *25-01-1845 r. Bocheń   
84Agnieszka Jaśniewska *1851 r. Chruślin   
85Agnieszka Kantorek *30-12-1850 r. Skaratki   
86Agnieszka Kantorek *14-01-1851 r. Skaratki +29-10-1851 r. Skaratki   
87Agnieszka Kantorek z d. Mikołajczyk *21-03-1877 r. Strugienice   
88Agnieszka Karcz *1901 r. Skaratki   
89Agnieszka Kazimierska z d. Kotecka    
90Agnieszka Kazimierska z d. Flis    
91Agnieszka Kazimierska *1800 r. +1807 r.   
92Agnieszka Kazimierska *03-01-1817 r. Guźnia +14-05-1817 r.   
93Agnieszka Kazimierska *11-01-1868 r. +18-04-1868 r.   
94Agnieszka Kazimierska z d. Kucharek *18-01-1875 r. Małszyce +26-02-1932 r. /Chruślin/   
95Agnieszka Kierus *1859 r. Domaniewice  
96Agnieszka Kierus *1869 r. Domaniewice  
97Agnieszka Knera z d. Drużka  +1910 r. Skaratki   
98Agnieszka Knera z d. Czarnecka *1864 r.   
99Agnieszka Knera z d. Godziszewska *1894 r.   
100Agnieszka Kopania z d. Pawłowicz *1874 r. Strzebieszew   
101Agnieszka Kosiorek z d. Warda *24-01-1839 r. Skaratki   
102Agnieszka Kowalczyk *26-07-1993 r. Garwolin +27-09-1996 r. Garwolin   
103Agnieszka Kucińska z d. Błażejewska *~ 1840 r.  
104Agnieszka Kucińska *1864 r. Skaratki   
105Agnieszka Kucińska *1882 r. Strzebieszew +1883 r. Strzebieszew   
106Agnieszka Kucińska *1884 r.   
107Agnieszka Lawendowska z d. Walczak *19-01-1825 r. Parzyce   
108Agnieszka Marszałek z d. Mikołajczyk *20-01-1836 r. Zduny +08-06-1904 r. Zduny   
109Agnieszka Marszałek *19-03-1883 r. Mystkowice   
110Agnieszka Milczarek z d. Gajda *13-04-1863 r. Guźnia +01-02-1936 r. Janinów   
111Agnieszka Milczarek z d. Graczyk *1876 r. Łyszkowice   
112Agnieszka Mittmann z d. Zawisza *1976 r. Debno    
113Agnieszka Nierobisz z d. Stefańska *1889 r. Seligów   
114Agnieszka Pawlak z d. Jabłońska *~ 1903 r.   
115Agnieszka Pel *1890 r. Skaratki   
116Agnieszka Rybus *17-01-1893 r. Bocheń   
117Agnieszka Saganiak z d. Jaros *1972 r. Łódź    
118Agnieszka Siemionow z d. Szymczak *1977 r.    
119Agnieszka Skoneczna z d. Kantorek *1869 r.   
120Agnieszka Sokół z d. Ziarnik *1874 r. Skaratki   
121Agnieszka Świątek *1996 r.    
122Agnieszka Taflińska z d. Lebioda   
123Agnieszka Tataj z d. Kucińska  +1898 r. Skaratki   
124Agnieszka Tataj z d. Janicka     
125Agnieszka Tomala *1876 r. +1878 r.   
126Agnieszka Warda z d. Woch *~ 1769 r. +17-04-1819 r. Skaratki   
127Agnieszka Wielemborek z d. Gusta *03-01-1863 r. Bocheń   
128Agnieszka Wielemborek *29-03-1885 r. Bąków Dolny +30-12-1892 r. Bąków Dolny   
129Agnieszka Wiesiołek z d. Redzisz    
130Agnieszka Wiesiołek z d. Mitek    
131Agnieszka Wilk z d. Jadach *26-01-1814 r. Skaratki   
132Agnieszka Wilk z d. Kantorek *1884 r. Skaratki   
133Agnieszka Włodarczyk z d. Kucińska *1867 r. Jamno  
134Agnieszka Zarzycka   
135Ahmad N. Khazaal *1959 r. (Liban)    
136Alan Paciorek *2010 r. Łowicz    
137Albert Świątek *1994 r. Skwierzyna    
138Alberta Walaszczak    
139Albina Kasmer z d. Kaskey *17-11-1919 r. Lyon Mountain +15-06-2012 r. Seekonk /Manchester/   
140Alejandra Tepczyńska z d. Hernandez     
141Aleksander Błażejewski *1895 r. Skaratki  
142Aleksander Cłapiński     
143Aleksander Grochocki *26-01-1881 r. Złaków Kościelny   
144Aleksander Karpiuk  +1980 r.   
145Aleksander Kazimierski *09-10-1889 r. +03-05-1890 r.   
146Aleksander Nowiński *2017 r. Łowicz    
147Aleksander Parys *1892 r. Strzebieszew   
148Aleksander Piątkowski    
149Aleksander Przybysz    
150Aleksander Robert Kantorek *2012 r. Łódź    
151Aleksander Sędziak *~ 1785 r. +21-09-1825 r. Zduny   
152Aleksander Waldemar Wielec *1964 r. Łowicz    
153Aleksandra Bończak z d. Kazimierska *1922 r. +1990 r.   
154Aleksandra Bury *2008 r.    
155Aleksandra Gwóźdź *2017 r. Zgierz    
156Aleksandra Kamelak *2014 r. Sochaczew    
157Aleksandra Kazimierska z d. Zalewska *1834 r.   
158Aleksandra Marta Colith z d. Kazimierska *1946 r. Kutno    
159Aleksandra Matuszewska *2009 r.    
160Aleksandra Michalak z d. Szychowska *1983 r.    
161Aleksandra Miziołek     
162Aleksandra Płatek     
163Aleksandra Płoska *2004 r. Olsztyn    
164Aleksandra Stallard z d. Jakubowska *1982 r.    
165Aleksy Olszewski  +˂ 1982 r.  
166Alexia Marina Bichon *2000 r. Versailles    
167Alfons Gorczyca *1930 r. +2006 r.   
168Alicja Anzorge z d. Urbanowicz    
169Alicja Byzewska *2007 r. Gdańsk    
170Alicja Kazimierska     
171Alicja Szymczak     
172Alina Błażejewska z d. Wnuk     
173Alina Pietrzak     
174Allen Desrosiers     
175Amber Sinicrope z d. Siniscrope *1989 r.    
176Amelia Bińczak *2007 r. Łowicz    
177Amelia Kruk *2006 r.    
178Amelia Plewka *2008 r.    
179Amelia Stefania Zowczak *2011 r.    
180Anastazja Błażejewska *~ 1902 r. +07-07-1979 r. /Łódź/  
181Anastazja Kantorek z d. Sękalska *1873 r. Domaniewice +25-03-1914 r. Ziewaniczki   
182Anastazja Mamońska z d. Ziarkowska *1837 r.   
183Anastazja Maślarz z d. Pawelec *~ 1751 r. +02-02-1821 r. Złaków Borowy   
184Anastazja Warda *1915 r. +06-10-2003 r. /Domaniewice/   
185Anatol Marian Karpiuk *1957 r. Łódź    
186Andrzej Anzorge *17-10-1936 r.   
187Andrzej Anzorge *1973 r.    
188Andrzej Barański *03-11-1908 r. Dębowa Góra +07-12-1980 r. /Bąków Górny/   
189Andrzej Błażejewski *18-11-1877 r. Guźnia  
190Andrzej Błażejewski *1885 r. Domaniewice  
191Andrzej Błażejewski *13-10-1897 r. Jamno   
192Andrzej Bogusz    
193Andrzej Chmielewski *1988 r.    
194Andrzej Domińczak    
195Andrzej Gajda  +24-12-1916 r. Guźnia   
196Andrzej Gajda *1853 r. Mystkowice   
197Andrzej Gajda *23-11-1856 r. Guźnia   
198Andrzej Gajda *21-11-1872 r. Lisiewice   
199Andrzej Gajda *27-11-1874 r. Guźnia   
200Andrzej Gajda *11-12-1954 r. +06-04-2003 r. /Warszawa/   
201Andrzej Gałaj *10-10-1900 r. Mystkowice   
202Andrzej Głuszczyk   
203Andrzej Gołębiewski *25-01-1886 r. Guźnia  
204Andrzej Gołębiowski *1952 r.    
205Andrzej Gorzkiewicz *1959 r.    
206Andrzej Gralak *1868 r.   
207Andrzej Graszka    
208Andrzej Graszka *~ 1793 r. +1836 r. Skaratki   
209Andrzej Hordyniec     
210Andrzej Janus *1886 r. Skaratki   
211Andrzej Jaśniewski *1848 r. Chruślin +19-06-1910 r. Chruślin   
212Andrzej Kamiński *05-11-1839 r. Wrzeczko   
213Andrzej Kamiński *1904 r. Wrzeczko +1906 r. Wrzeczko  
214Andrzej Kamiński *1907 r. Wrzeczko +1907 r. Wrzeczko   
215Andrzej Kantorek *25-11-1822 r. Skaratki +16-03-1847 r. Skaratki   
216Andrzej Kantorek *16-11-1859 r. Skaratki +˂ 1922 r.   
217Andrzej Kantorek *30-11-1864 r. Skaratki +17-09-1865 r. Skaratki   
218Andrzej Kantorek *1875 r. Skaratki   
219Andrzej Kantorek *1898 r.   
220Andrzej Kantorek *04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
221Andrzej Kazimierski *01-11-1884 r. +19-12-1889 r.   
222Andrzej Kazimierski *24-11-1907 r. +18-12-1994 r. /Chruślin/   
223Andrzej Kierus *1846 r. Domaniewice +1846 r. Domaniewice  
224Andrzej Kosmowski *25-11-1848 r. Rząśno   
225Andrzej Krukowski *12-02-1950 r. +06-07-1991 r.  
226Andrzej Kuciński *19-09-1843 r. Strzebieszew   
227Andrzej Kuciński *21-11-1845 r. Strzebieszew +1906 r. Strzebieszew   
228Andrzej Kuciński *1865 r. Jamno  
229Andrzej Kuciński *1865 r. Skaratki   
230Andrzej Kuciński *1870 r. Skaratki   
231Andrzej Kuciński *1873 r. Stroniewice   
232Andrzej Majewski *28-11-1845 r. Skaratki   
233Andrzej Majewski *1881 r. Skaratki   
234Andrzej Małecki    
235Andrzej Milczarek *24-10-1886 r. Bocheń   
236Andrzej Mittmann *1969 r. Toruń    
237Andrzej Nowak     
238Andrzej Pająk *13-10-1862 r. Strzebieszew +09-10-1863 r. Strzebieszew   
239Andrzej Pająk *1888 r. Strzebieszew   
240Andrzej Parys *1889 r. Strzebieszew   
241Andrzej Paweł Czubak *1958 r. +25-11-2017 r. /Głowno/   
242Andrzej Pietrzak    
243Andrzej Polit *1906 r. Strzebieszew +24-02-1969 r. Strzebieszew   
244Andrzej Rutkowski *1984 r. Głowno    
245Andrzej Rynkiewicz *14-11-1844 r. Domaniewice +˂ 1879 r.   
246Andrzej Sokół *~ 1911 r.   
247Andrzej Staworzyński *18-07-1925 r. Warszawa +06-01-1991 r. Warszawa   
248Andrzej Stefański *~ 1760 r. +13-06-1820 r. Orątki   
249Andrzej Stolarczyk     
250Andrzej Strugiński *1789 r.   
251Andrzej Strugiński *1893 r. Reczyce   
252Andrzej Sujkowski *1883 r. Pilaszków +1945 r.   
253Andrzej Szymczak     
254Andrzej Szymczak *16-11-1844 r. Chruślin +23-02-1846 r. Chruślin   
255Andrzej Świątek    
256Andrzej Tafliński *23-11-1830 r. Krępa +1892 r. Krępa  
257Andrzej Ufa *13-09-1957 r. Łódź +19-11-2018 r. Łódź   
258Andrzej Urbanek *24-11-1821 r. Maurzyce +08-06-1874 r. Maurzyce   
259Andrzej Warda    
260Andrzej Warda *22-11-1831 r. Skaratki +14-09-1852 r. Skaratki   
261Andrzej Wasiak *~ 1951 r. +04-03-2016 r. /Łódź/   
262Andrzej Wiesiołek  +1857 r. Bocheń   
263Andrzej Wiesiołek *15-10-1887 r. Bocheń   
264Andrzej Wilk *11-1855 r. Skaratki   
265Andrzej Wilk *1869 r. Skaratki   
266Andrzej Wituła *23-11-1880 r. Wielamów +˂ 1975 r.   
267Andrzej Włostek *1887 r. Skaratki   
268Andrzej Wróbel *02-11-1845 r. Mystkowice Małe   
269Andrzej Wróblewski     
270Andrzej Zagajewski *1904 r. Rogóźno   
271Aneta Anna Kozikowska z d. Gnatowska *1980 r. Gdańsk    
272Aneta Iman Khazaal-Chrul z d. Khazaal *1985 r. Łódź    
273Aneta Kantorek z d. Bartczak *1982 r.    
274Aneta Magdalena Kicińska *1982 r. Mirosławiec    
275Aneta Osipiak-Wypiór z d. Osipiak     
276Anetta Kłys z d. Jaros *1968 r. Łódź    
277Angelika Ufa *1998 r. Zduny    
278Aniela Błażejewska *1893 r. Skaratki +1893 r. Skaratki  
279Aniela Błażejewska *29-07-1896 r. Jamno   
280Aniela Brudka *1906 r. Rogóźno +28-05-1998 r. Łowicz   
281Aniela Cieślak  *29-09-1906 r. Jackowice   
282Aniela Cłapińska z d. Ufa *15-11-1908 r. Wygoda +07-10-1998 r. Wygoda   
283Aniela Czekaj z d. Rucińska *11-11-1930 r. +17-11-2011 r.   
284Aniela Drużka z d. Wilk *1899 r. Skaratki   
285Aniela Foks *1911 r.   
286Aniela Frątczak z d. Duda *1919 r. Dąbkowice   
287Aniela Gasik z d. Rutkowska    
288Aniela Gasik z d. Mika *29-07-1908 r. +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/   
289Aniela Gołębiewska *18-02-1886 r. Bocheń +14-11-1886 r. Bocheń   
290Aniela Gołębiewska *24-04-1890 r. Bocheń   
291Aniela Gołębiewska z d. Orzeł *18-02-1905 r. +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/   
292Aniela Grabowicz *1907 r. Krępa  
293Aniela Grabowicz *1911 r.  
294Aniela Grzelka *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
295Aniela Grzelka *1909 r. Skaratki   
296Aniela Jabłońska *~ 1903 r. +08-08-1906 r. Boczki Dolne   
297Aniela Kantorek *1891 r. Skaratki +1892 r.   
298Aniela Kantorek *1895 r. Skaratki   
299Aniela Kantorek *1903 r. Skaratki   
300Aniela Kantorek *1906 r. Skaratki   
301Aniela Kantorek z d. Dróżka *~ 1918 r. +18-07-1991 r. /Głowno/   
302Aniela Kantorek *~ 1921 r. +10-11-1933 r. Niewiarów   
303Aniela Karasek z d. Ruta  +24-01-2009 r.   
304Aniela Karcz z d. Czerwiec *1898 r. Domaniewice   
305Aniela Kędziora z d. Kucińska    
306Aniela Kierus *1903 r. Domaniewice  
307Aniela Klimkiewicz z d. Kazimierska *17-06-1895 r. Bocheń   
308Aniela Knera *1889 r. Skaratki +1890 r. Skaratki   
309Aniela Kocemba z d. Stefańska *1903 r. Seligów   
310Aniela Konikowska *1902 r. Dąbkowice   
311Aniela Kot *1894 r.   
312Aniela Kowalska *1900 r. Domaniewice   
313Aniela Kucińska z d. Grzelak *1902 r. +29-01-1974 r. Strzebieszew   
314Aniela Lucyna Sieradzka *2019 r.    
315Aniela Marianna Gajda z d. Białecka *25-02-1936 r. Gończyce +13-10-1991 r. /Gończyce/   
316Aniela Marszałek *01-08-1884 r. Mystkowice   
317Aniela Mikołajczyk *1910 r. Seligów +1915 r. Seligów   
318Aniela Milczarek z d. Błażejewska    
319Aniela Missura z d. Gajda    
320Aniela Pel *1905 r. Skaratki   
321Aniela Pintera z d. Stępień *06-01-1909 r. Dąbrówka  +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/   
322Aniela Ruta *1907 r. Skaratki +29-10-1993 r. Skaratki pod Rogóźno   
323Aniela Sękalska z d. Łuczyńska   
324Aniela Sękalska *1890 r. Łagów +1908 r. Łagów   
325Aniela Sokalska z d. Kordialik    
326Aniela Staniecka z d. Kazimierska *07-10-1910 r. +1990 r.   
327Aniela Stefańska z d. Nierobisz  +1927 r. Seligów   
328Aniela Sujkowska *20-07-1900 r. Pilaszków   
329Aniela Sut *1891 r. +1900 r. Rogóźno   
330Aniela Sut *1899 r. Rogóźno   
331Aniela Sut *1927 r. +1995 r.   
332Aniela Ufa z d. Niedzielska *13-05-1906 r. Małszyce +21-06-1998 r. Wygoda   
333Aniela Warda z d. Kantorek *1892 r. Skaratki   
334Aniela Warda z d. Kostrzewa *1903 r. Skaratki +29-06-1983 r. Skaratki pod Las   
335Aniela Wawrzyn z d. Bakalarz *1900 r. Stare Grudze +1984 r.   
336Aniela Wieczorek z d. Włodarczyk *10-08-1900 r. Łowicz  
337Aniela Wilk *1893 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
338Aniela Żak *1897 r. Skaratki   
339Anita Kucińska *1997 r. Łódź    
340Anna ... z d. Owczarek *1980 r.    
341Anna Antczak z d. Maliszewska    
342Anna Anzorge *1971 r.    
343Anna Barańska *05-06-1903 r. Dębowa Góra  
344Anna Beil z d. Grzelczyk *1968 r.    
345Anna Błażejewska *26-05-1895 r. Jamno   
346Anna Burzyńska *1908 r. Skaratki   
347Anna Cłapińska *1964 r.    
348Anna Cłapińska z d. Walczak *1991 r.    
349Anna Dagmara Mioduszewska *1972 r.    
350Anna Doroba *10-06-1861 r. Reczyce   
351Anna Gasik     
352Anna Gasik     
353Anna Gołębiewska *1850 r. Guźnia  
354Anna Gołębiowska z d. Kantorek *1945 r. Rawa Mazowiecka    
355Anna Górczyńska z d. Lasota    
356Anna Górczyńska *23-07-1893 r. Zduny +13-08-1893 r. Zduny   
357Anna Górna z d. Strug *1990 r.    
358Anna Graszka z d. Kantorek *29-07-1830 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
359Anna Grochocka z d. Mierzejewska    
360Anna Hermanowicz *1987 r. Zielkowice    
361Anna Jachniewicz    
362Anna Jezierska     
363Anna Jodczyk     
364Anna Kamińska z d. Maciejak    
365Anna Kantorek     
366Anna Kantorek  +1868 r. Skaratki   
367Anna Kantorek     
368Anna Kantorek z d. Błażejewska *1869 r. Domaniewice +˃ 1922 r.   
369Anna Kantorek *1904 r. Skaratki   
370Anna Kazimierska z d. Rybus *1818 r. +09-11-1878 r.   
371Anna Kazimierska z d. Deka *1838 r. +05-09-1879 r.   
372Anna Kazyk z d. Szostak    
373Anna Kaźmierska z d. Tokarska    
374Anna Kobus z d. Żabińska    
375Anna Kostrzewa z d. Kantorek *1889 r. Skaratki +10-12-1970 r. Skaratki   
376Anna Kostusiak z d. Wielemborek *30-07-1876 r. Bąków Dolny   
377Anna Kot z d. Kierus   
378Anna Kreczmer z d. Witczak *1990 r.    
379Anna Kucharek z d. Guzek *1955 r. Bocheń    
380Anna Kucińska z d. Knera *07-06-1828 r. Strzebieszew   
381Anna Kucińska z d. Małecka *1881 r. Reczyce   
382Anna Kustosik z d. Kamińska *1927 r. Golanki    
383Anna Kuźmińska z d. Romańczuk  +1944 r.   
384Anna Labuda z d. Darul *1967 r.    
385Anna Lichman z d. Lichtman *1986 r.    
386Anna lub Helena Białek    
387Anna Majcher *1911 r. Skaratki   
388Anna Maleska z d. Piotrowska    
389Anna Marbs    
390Anna Maria Chról     
391Anna Maria Kantorek z d. Owsiany *1985 r.    
392Anna Maria Karpiuk *1979 r. Łódź    
393Anna Maria Walczak z d. Szymajda    
394Anna Marta Sieradzka *2008 r. Poznań    
395Anna Matuszewska z d. Kawicz *1983 r.    
396Anna Mikołajczyk z d. Jarota  +1916 r. Seligów   
397Anna Mikołajczyk *2012 r.    
398Anna Milczarek z d. Kurczak    
399Anna Milczarek z d. Sujkowska *1874 r. Pilaszków   
400Anna Miziołek *1948 r.    
401Anna Mrozińska z d. Kazimierska *1929 r.   
402Anna Mysłek *1998 r.    
403Anna Niezgoda z d. Włostek  + Głowno /Głowno/   
404Anna Ochocka z d. Gorzkiewicz *1983 r.    
405Anna Ociela *1892 r. +1929 r. Łowicz   
406Anna Ogniewska z d. Sianoszek *1926 r. Wygoda +1996 r.   
407Anna Pająk *1882 r. +1882 r. Strzebieszew   
408Anna Parys z d. Wawrzyn    
409Anna Petronela Cłapińska z d. Zasada *1983 r.    
410Anna Piaskowska *2015 r. Poznań    
411Anna Podgórska z d. Knera *1825 r. Strzebieszew +1880 r. Skaratki   
412Anna Podlecka z d. Nitowska *1977 r.    
413Anna Polit z d. Gorąca    
414Anna Redo z d. Kazimierska *~ 1846 r.   
415Anna Russek *24-06-1898 r. Jamno   
416Anna Sadowska *1991 r.    
417Anna Skrzypczak z d. Brodala *1971 r. Krotoszyn    
418Anna Sobieszek *01-07-1861 r. Mystkowice Małe   
419Anna Sójkowska z d. Grabczyk *~ 1776 r. +26-03-1844 r. Pilaszków   
420Anna Stajuda *1907 r. +1907 r.   
421Anna Strugińska z d. Szkup    
422Anna Strugińska z d. Gzinka    
423Anna Sut z d. Skuneczna *1904 r. Rogóźno +04-03-1983 r. Rogóźno   
424Anna Szkup *1899 r. Skaratki   
425Anna Szychowska z d. Ufa *1934 r.    
426Anna Świątek *1991 r.    
427Anna Tepczyńska z d. Małgowska *1950 r. Gdańsk    
428Anna Tomala *1885 r.   
429Anna Tomczak z d. Gawęcka *1985 r. Łowicz    
430Anna Walaszczak *09-01-1901 r. +1990 r.   
431Anna Warda z d. Rochówniak    
432Anna Warda z d. Sękalska  +23-05-1915 r. Dobrogosty   
433Anna Wasyl z d. Dziędziela    
434Anna Wieczorek z d. Olczyk    
435Anna Wiesiołek *13-07-1865 r. Bocheń   
436Anna Wiśniewska z d. Włodarczyk *1884 r. Jamno   
437Anna Witerek z d. Sobieszek *24-07-1839 r. Mystkowice Małe   
438Anna Zawisza z d. Kicińska *1957 r.    
439Anna Zofia Kazimierska z d. Smoleńska *17-09-1921 r. Łomża +06-02-2006 r. Krotoszyn   
440Anthony Czapp *1951 r. Norwich (Wielka Brytania)    
441Antoni Anzorge *1947 r.    
442Antoni Badoń     
443Antoni Bińczak *03-02-1854 r. Rząśno +19-12-1857 r. Rząśno   
444Antoni Błażejewski *01-07-1866 r. Domaniewice  
445Antoni Błażejewski *10-02-1901 r. Guźnia +21-03-1901 r. Guźnia  
446Antoni Cierplikowski     
447Antoni Cłapiński *27-10-1902 r. +18-09-1973 r.   
448Antoni Doroba *05-06-1861 r. Reczyce   
449Antoni Drużka *1902 r. Skaratki   
450Antoni Felczyński    
451Antoni Ferdynand Staworzyński *02-06-1880 r. Warszawa   
452Antoni Fiałek *1856 r. Bocheń   
453Antoni Gajda    
454Antoni Gajda *10-06-1830 r. Guźnia +22-10-1830 r. Guźnia   
455Antoni Gajda *15-08-1849 r. Guźnia   
456Antoni Gajda *03-06-1851 r. Guźnia   
457Antoni Gajda *13-06-1886 r. Guźnia   
458Antoni Gajda *01-04-1898 r. Mystkowice   
459Antoni Gajda *07-03-1911 r. Augustów   
460Antoni Gasik *08-01-1881 r. Jackowice +03-11-1951 r. /Zduny/   
461Antoni Gnatowski *~ 1865 r. Umień +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/   
462Antoni Golis *13-01-1900 r.   
463Antoni Górczyński *1865 r. Dąbkowice   
464Antoni Gralak *1857 r.   
465Antoni Graszka  +1910 r.   
466Antoni Graszka *1887 r. Krępa +04-03-1918 r. Skaratki   
467Antoni Jabłoński *11-06-1858 r. Maurzyce +09-03-1859 r. Maurzyce   
468Antoni Jabłoński *29-05-1863 r. Strugienice   
469Antoni Jakub Kosmowski *07-07-1910 r. Rząśno   
470Antoni Jakubowski    
471Antoni Jamrus  +1893 r. Skaratki   
472Antoni Kamelak *2016 r. Sochaczew    
473Antoni Kamiński *1885 r. Wrzeczko +05-02-1917 r. Wrzeczko   
474Antoni Kantorek *16-06-1808 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
475Antoni Kantorek *1882 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
476Antoni Kantorek *1886 r. Skaratki   
477Antoni Karasek *1861 r. Reczyce   
478Antoni Kazimierski     
479Antoni Kazimierski *1771 r. +23-08-1850 r.   
480Antoni Kazimierski *04-01-1878 r. Mystkowice   
481Antoni Kazimierski *16-06-1893 r. +29-09-1893 r.   
482Antoni Knera *1847 r. Skaratki   
483Antoni Knera *1896 r. Skaratki   
484Antoni Konikowski *1905 r. Dąbkowice   
485Antoni Kosiorek *1882 r. Rogóźno   
486Antoni Kostrzewa * Skaratki +26-08-1920 r. Skaratki   
487Antoni Kreczmer *2017 r.    
488Antoni Krukowski   
489Antoni Kuciński *1862 r. Strzebieszew   
490Antoni Kuciński *1872 r.   
491Antoni Kuciński *13-07-1899 r. Strzebieszew +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
492Antoni Kuryś *15-04-1844 r. Małszyce   
493Antoni Kwaśny *1919 r. +30-06-1989 r. Łódź /Głowno/   
494Antoni Mamoński *1796 r. +27-03-1856 r. Ponętów Górny   
495Antoni Mamoński *1861 r. +1861 r.   
496Antoni Marczak *20-03-1914 r. Głowno   
497Antoni Marek Kantorek *2012 r.    
498Antoni Michalak *30-12-1878 r. Drogusza + /Stary Waliszew/   
499Antoni Mikołajczyk *24-01-1815 r. Zduny +23-03-1819 r. Zduny   
500Antoni Mikołajczyk *09-06-1821 r. Zduny +26-07-1875 r. Zduny   
501Antoni Mikołajczyk *18-02-1866 r. Zduny +06-10-1877 r. Zduny   
502Antoni Miziołek *15-04-1900 r.   
503Antoni Oraczyński    
504Antoni Oświeciński    
505Antoni Pająk *1897 r. Strzebieszew +1970 r.   
506Antoni Pawlata *24-09-1906 r. Lisiewice  
507Antoni Pel *1903 r. Skaratki +1903 r. Skaratki  
508Antoni Piątkowski   
509Antoni Płacheta *1821 r. +1883 r.   
510Antoni Płuciennik *1851 r. Strzebieszew   
511Antoni Podgórski    
512Antoni Podsędek    
513Antoni Polit *1900 r. Gozdów   
514Antoni Raczkowski    
515Antoni Redo *28-05-1876 r. Bocheń +14-09-1877 r. Bocheń   
516Antoni Russek *31-07-1894 r. Jamno   
517Antoni Ruta *1882 r. Strzebieszew   
518Antoni Ruta *1889 r. Skaratki   
519Antoni Rybus *30-05-1888 r. Bocheń   
520Antoni Sałuda *11-04-1889 r. Lisiewice +1905 r. Seligów   
521Antoni Sękalski *1880 r. Domaniewice  
522Antoni Sobczyński *1845 r. Skaratki   
523Antoni Sobieszek *~ 1829 r. +10-10-1831 r. Mystkowice Małe   
524Antoni Sobieszek *12-06-1837 r. Mystkowice Małe +15-02-1875 r. Mystkowice   
525Antoni Sokalski    
526Antoni Sołtyszewski *20-01-1908 r. Bocheń   
527Antoni Staworzyński *21-05-1835 r. Wolica +˃ 1897 r.   
528Antoni Stefański    
529Antoni Stefański *1887 r. Seligów +1887 r. Seligów   
530Antoni Strugiński    
531Antoni Strugiński *1857 r. Reczyce   
532Antoni Sujkowski *1869 r. Dąbkowice +1869 r.   
533Antoni Sujkowski *1870 r. Pilaszków   
534Antoni Sujkowski *1871 r. Dąbkowice   
535Antoni Szymajda   
536Antoni Tataj *19-10-1859 r. Domaniewice   
537Antoni Ufa *1897 r. Wygoda +1964 r. Wygoda   
538Antoni Warda *05-07-1851 r. Skaratki +09-06-1925 r. Chruślin   
539Antoni Warda *01-01-1862 r. Skaratki   
540Antoni Warda *1866 r. Skaratki   
541Antoni Wielemborek *08-04-1896 r. Wiskienica   
542Antoni Wiesiołek *05-03-1895 r. Bocheń +30-05-1960 r. Bocheń   
543Antoni Wiesław Badoń *06-06-1932 r. +1982 r. Poznań   
544Antoni Wieteska *1886 r. Łowicz   
545Antoni Więcek    
546Antoni Wilk  +1896 r. Skaratki   
547Antoni Wilk *1846 r. Skaratki +1913 r. Skaratki   
548Antoni Wilk *1888 r. Skaratki   
549Antoni Wilk *31-12-1911 r. Helenów   
550Antoni Wnuk *1909 r. +29-10-1939 r. /Sosnowiec/   
551Antoni Zagajewski *1857 r. Skaratki  
552Antoni Zajączek    
553Antoni Zuchora *1850 r. Kadzielin   
554Antoni Zuchora *22-05-1898 r. Kadzielin   
555Antonia Górczyńska z d. Mikołajczyk *10-06-1874 r. Zduny +09-12-1908 r. Zduny   
556Antonia Paradowska z d. Grabowska *~ 1900 r.   
557Antonina Błażejewska z d. Fijołek  +09-03-1938 r. Lisiewice  
558Antonina Gajda z d. Missura    
559Antonina Gałaj z d. Grzyb *18-06-1848 r. Mystkowice   
560Antonina Gnatowska z d. Mamońska *17-04-1868 r. Tarnówka +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/   
561Antonina Grygielska *1868 r.   
562Antonina Jabłońska z d. Bińczak *10-02-1859 r. Rząśno +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie   
563Antonina Joanna Pakuła vel Rutka z d. Wilczyńska *15-12-1889 r. Będzin +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/   
564Antonina Kantorek z d. Dobijańska *11-01-1861 r. Dąbkowice + /Grodzisk Mazowiecki/   
565Antonina Karpiuk z d. Zasin  +~ 1996 r.   
566Antonina Katarzyna Błaszczyk z d. Mikołajczyk *21-04-1814 r. Zduny +01-04-1855 r. Zduny   
567Antonina Kazimierska *02-02-1826 r.   
568Antonina Kędziora z d. Zuchora *29-03-1883 r. Kadzielin +1910 r. Strzebieszew   
569Antonina Małecka z d. Strugińska *1856 r. Reczyce   
570Antonina Matuszewska *2015 r.    
571Antonina Mikołajczyk *12-06-1836 r. Zduny +17-10-1836 r. Zduny   
572Antonina Pająk *1915 r.   
573Antonina Parys *1846 r. Strzebieszew +1848 r. Strzebieszew   
574Antonina Ronchert z d. Sut *1911 r. +16-08-1980 r. Łowicz   
575Antonina Strugińska *1851 r. Reczyce   
576Antonina Szafrańska *1880 r. +1880 r.   
577Antonina Tarkowska z d. Gałaj *11-06-1888 r. Mystkowice +26-05-1984 r. Mystkowice   
578Antonina Walaszczak *1864 r. +1864 r.   
579Antonina Wiesiołek z d. Wojciechowska *1880 r. +29-01-1910 r. Bocheń   
580Antonina Wilk z d. Kantorek    
581Antonina Wróbel *02-05-1850 r. Mystkowice Małe   
582Apolonia Gołębiewska z d. Gajda *~ 1858 r. +08-01-1913 r. Mystkowice   
583Apolonia Grygielska *1872 r.   
584Apolonia Hekner z d. Krawczyk  +27-04-1976 r. Rybnik   
585Apolonia Jabłońska *08-02-1855 r. Świące   
586Apolonia Kantorek z d. Wanias  +1801 r.   
587Apolonia Kantorek *10-02-1812 r. Skaratki +21-05-1813 r. Skaratki   
588Apolonia Kantorek z d. Kosiewska *1909 r. Pszczonów   
589Apolonia Kazimierska z d. Szczygieł    
590Apolonia Kazimierska *07-02-1873 r. Guźnia +1878 r.   
591Apolonia Kazimierska *10-02-1879 r. +27-12-1879 r.   
592Apolonia Lebioda *04-01-1851 r. Zduny +04-09-1852 r. Zduny   
593Apolonia Pająk *1913 r. Strzebieszew   
594Apolonia Pieńkowska z d. Wielemborek *12-10-1887 r. Bąków Dolny +1918 r.   
595Apolonia Sójkowska z d. Tomaszewska    
596Apolonia Strugińska z d. Kucińska *~ 1800 r.   
597Apolonia Włostek z d. Świątek *21-08-1912 r. +12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/   
598Apolonia Ziarnik *1867 r. Skaratki +1868 r.   
599Arkadiusz Mariusz Kot *1981 r. Głowno    
600Arkadiusz Wąsiak *1965 r. +31-05-2015 r. Świniary   
601Arkadiusz Wojciech Kantorek *1984 r.    
602Arkadiusz Zowczak     
603Artur Bednarek     
604Artur Bieńko     
605Artur Górski *1988 r.    
606Artur Skrzypek     
607Augustyn Białek *1873 r. Strzebieszew   
608Augustyn Kuśmierek *~ 1750 r. +01-02-1820 r. Wierzchy   
609Augustyn Mikołajczyk *27-08-1813 r. Zduny   
610Augustyn Mikołajczyk *28-08-1860 r. Wierznowice   
611Augustyn Piasta *27-08-1870 r. Mystkowice   
612Augustyn Strugiński *29-08-1849 r. Reczyce   
613Augustyn Urbanek *26-08-1856 r. Maurzyce   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl