Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Rocznice
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [A]
Indeks alfabetyczny [A]
957
1
Ada Winkowska
2
Adam Adach
*2002 r. Grójec
3
Adam Anzorge
*1975 r.
4
Adam Baranowski
*22-12-1787 r. Zimna Woda
+
5
Adam Borkowski
*19-12-1935 r.
+09-02-2011 r.
6
Adam Cłapiński
*1993 r.
7
Adam Gajda
*24-12-1908 r. Guźnia
+
8
Adam Gałaj
*15-07-1899 r. Mystkowice
+15-07-1899 r. Mystkowice
9
Adam Gołębiewski
*15-11-1887 r. Guźnia
+16-06-1970 r. Łowicz
10
Adam Grochalski
*1976 r.
11
Adam Grygielski
*18-12-1894 r. Tarnówka
+
12
Adam Grygielski
*1866 r.
+1873 r.
13
Adam Janeczek
*1894 r.
+1949 r.
14
Adam Jedynak
*1837 r. Wola Cyrusowa
+29-11-1906 r. Michały
15
Adam Jędrusik
+
16
Adam Kantorek
*1968 r.
+1968 r. Sulechów /Sulechów/
17
Adam Kantorek
*1889 r. Skaratki
+06-03-1962 r. Domaniewice /Domaniewice/
18
Adam Karcz
*1887 r. Skaratki
+
19
Adam Kazimierski
*12-12-1869 r.
+
20
Adam Kucharek
*1902 r.
+1976 r.
21
Adam Maślankiewicz
*1983 r.
22
Adam Michalski
+11-11-2008 r.
23
Adam Miszczak
*1882 r. Umień
+
24
Adam Mróz
+13-02-1835 r. Maurzyce
25
Adam Niewiadomski
*16-12-1891 r. Stare Grudze
+27-02-1935 r.
26
Adam Ociela
*1896 r. Grudze
+
27
Adam Orlik
28
Adam Pająk
+
29
Adam Pawłowski
*2012 r. Piła
30
Adam Płoski
*2006 r.
31
Adam Redo
*09-12-1876 r. Zalesie
+
32
Adam Rybus
*13-09-1891 r. Bocheń
+14-07-1964 r. Bocheń /Chruślin/
33
Adam Sadowy
*1956 r.
+1956 r.
34
Adam Sławomir Kaszarek
35
Adam Sobieszek
*31-07-1900 r. Mystkowice
+01-01-1901 r. Mystkowice
36
Adam Stanisław Jagiełło
*1946 r. Trzebinia
37
Adam Staworzyński
*1840 r. Wierzbica
+
38
Adam Sujkowski
*24-01-1908 r. Pilaszków
+12-02-1908 r. Pilaszków
39
Adam Szymczak
40
Adam Ślizowski
*1921 r.
+1994 r.
41
Adam Śmiałek
*1926 r.
+1926 r.
42
Adam Tomasz Saganiak
*1971 r. Łódź
43
Adam Ufa
*2001 r.
44
Adam Wach
*1890 r. Słomków
+
45
Adam Wiesiołek
*2007 r. Piła
46
Adam Wilk
*1888 r.
+
47
Adam Witulski
48
Adam Zbigniew Kustosik
*1974 r. Łódź
49
Adam Złotkowski
*~ 1815 r. Kaczkowizna
+˂ 1859 r. Pacyna
50
Adam Znyk
*22-12-1836 r. Sędki
+15-08-1916 r. Orątki
51
Adam Żukowski
*2022 r. Piła
52
Adam-Mateusz Southey
*1994 r.
53
Adrian Janeczek
*01-01-1973 r. Głowno
+20-08-1998 r. Nowa Sól
54
Adrian Marciniak
*1996 r.
55
Adrian Wasilewski
56
Adriana Bończak z d. Szewczuk
*1973 r.
57
Agata Ślozowska z d. Ślozowska
*1998 r.
58
Agata Bińczak
*1998 r. Ełk
59
Agata Błażejewska z d. Drużka
*04-02-1859 r. Skaratki
+
60
Agata Domalążek z d. Marszałek
+
61
Agata Domańska
*~ 1769 r.
+
62
Agata Frontczak z d. Gładys
+10-03-1892 r. Seligi
63
Agata Jakubowska
+1823 r.
64
Agata Kaczmarczyk
65
Agata Kantorek
*1902 r. Skaratki
+
66
Agata Kantorek
*27-01-1865 r. Skaratki
+
67
Agata Kantorek
*1754 r. Skaratki
+
68
Agata Kantorek
+
69
Agata Knera z d. Kujawiak
*~ 1723 r.
+1803 r. Stroniewice
70
Agata Kowalczyk
*01-02-1891 r. Trąby
+30-04-1892 r. Trąby
71
Agata Krysiak
+
72
Agata Lasota
*1881 r. Umień
+1881 r. Umień
73
Agata Lebioda z d. Kantorek
*10-03-1872 r. Skaratki
+
74
Agata Majewska
*26-01-1871 r. Skaratki
+30-01-1871 r. Skaratki
75
Agata Mikołajczyk z d. Skwarna
+
76
Agata Nelson-Łyszkiewicz z d. Łyszkiewicz
*1984 r. Świdnica
77
Agata Paciorek z d. Więcek
*1983 r. Brzeziny
78
Agata Pawłowicz
*1882 r. Strzebieszew
+1883 r. Strzebieszew
79
Agata Podgórska
*06-02-1855 r. Skaratki
+
80
Agata Polit
*1883 r. Strzebieszew
+
81
Agata Siemionow z d. Szymczak
*1983 r.
82
Agata Strugińska z d. Kamińska
+
83
Agata Wieczorek
*02-02-1852 r. Jeziorko
+03-05-1852 r. Jeziorko
84
Agata Wójcikowska z d. Domańska
*1897 r. Strzebieszew
+27-02-1987 r. Rogóźno
85
Agata Wypiór
*1976 r.
86
Agata Ziarnik
*1867 r. Skaratki
+1871 r.
87
Agnieszka Aleksandra Marszałek
*1971 r.
88
Agnieszka Badoń
*1970 r.
89
Agnieszka Błażejewska z d. Wilk
+
90
Agnieszka Celesta z d. Szymajda
+1803 r.
91
Agnieszka Cłapińska
*1996 r.
92
Agnieszka Czuba
*1883 r. Skaratki
+1883 r. Skaratki
93
Agnieszka Czubatka z d. Gajda
*06-10-1871 r. Guźnia
+1908 r. Seligów
94
Agnieszka Dałek
95
Agnieszka Doroba z d. Małecka
*~ 1788 r.
+04-05-1844 r.
96
Agnieszka Drabik z d. Kuśmierek
+
97
Agnieszka Dróżka z d. Pel
*02-12-1854 r. Skaratki
+
98
Agnieszka Fijałkowska z d. Kucińska
*1971 r. Zgierz
99
Agnieszka Flis z d. Milczarek
*15-01-1903 r. Bocheń
+
100
Agnieszka Gajda
*22-01-1901 r. Dąbkowice
+
101
Agnieszka Gajda
*1863 r. Guźnia
+1865 r. Guźnia
102
Agnieszka Gajda
*1857 r. Guźnia
+1857 r. Guźnia
103
Agnieszka Gajda
*1819 r. Guźnia
+20-04-1820 r. Guźnia
104
Agnieszka Gajda
*~ 1737 r.
+15-11-1817 r. Guźnia
105
Agnieszka Gałaj
+
106
Agnieszka Gasik z d. Golis
+06-05-1855 r.
107
Agnieszka Gidaszewska z d. Kazimierska
108
Agnieszka Gnatowska
109
Agnieszka Godziszewska z d. Kostrzewa
*14-01-1862 r. Reczyce
+
110
Agnieszka Gołębiewska z d. Mielczarek
*20-10-1854 r. Guźnia
+29-04-1933 r. Guźnia
111
Agnieszka Gołębiewska z d. Paradowska
+1909 r. Święte
112
Agnieszka Góra z d. Doroba
*~ 1804 r.
+05-09-1854 r. Reczyce
113
Agnieszka Grabowicz z d. Kantorek
*1890 r. Stroniewice
+18-10-1918 r. Domaniewice
114
Agnieszka Graszka
*18-01-1866 r. Skaratki
+
115
Agnieszka Graszka z d. Knera
*~ 1804 r.
+
116
Agnieszka Gratkowska z d. Strugińska
*1888 r. Reczyce
+
117
Agnieszka Gusta z d. Kazimierska
*05-01-1820 r.
+
118
Agnieszka Jabłońska z d. Wieteska
*19-01-1833 r. Świeryż
+14-07-1878 r. Maurzyce
119
Agnieszka Jabłońska z d. Bejda
*13-04-1826 r. Świeryż
+22-12-1855 r. Maurzyce
120
Agnieszka Jadach z d. Grzelak
+1887 r. Skaratki
121
Agnieszka Jakubowska z d. Pierzchała
*14-01-1834 r. Szymanowice
+
122
Agnieszka Jaros z d. Górczyńska
*1836 r. Bocheń
+05-12-1921 r. Grabów
123
Agnieszka Jasek
*25-01-1845 r. Bocheń
+
124
Agnieszka Jaśniewska
*1851 r. Chruślin
+
125
Agnieszka Kantorek z d. Mikołajczyk
*21-03-1877 r. Strugienice
+
126
Agnieszka Kantorek
*14-01-1851 r. Skaratki
+29-10-1851 r. Skaratki
127
Agnieszka Kantorek
*30-12-1850 r. Skaratki
+
128
Agnieszka Karcz
*1901 r. Skaratki
+
129
Agnieszka Kasica z d. Janus
*1901 r.
+
130
Agnieszka Kazimierska z d. Kucharek
*18-01-1875 r. Małszyce
+26-02-1932 r. /Chruślin/
131
Agnieszka Kazimierska
*11-01-1868 r.
+18-04-1868 r.
132
Agnieszka Kazimierska z d. Flis
*1861 r. Bocheń
+26-02-1932 r. /Chruślin/
133
Agnieszka Kazimierska
*03-01-1817 r. Guźnia
+14-05-1817 r.
134
Agnieszka Kazimierska
*1800 r.
+1807 r.
135
Agnieszka Kazimierska z d. Kotecka
+
136
Agnieszka Kazimierska z d. Słonik
+
137
Agnieszka Kierus
*1869 r. Domaniewice
+
138
Agnieszka Kierus
*1859 r. Domaniewice
+
139
Agnieszka Knera z d. Godziszewska
*1894 r.
+
140
Agnieszka Knera z d. Czarnecka
*1864 r.
+
141
Agnieszka Knera z d. Burzyńska
+
142
Agnieszka Knera z d. Drużka
+1910 r. Skaratki
143
Agnieszka Kopania z d. Pawłowicz
*1874 r. Strzebieszew
+
144
Agnieszka Korniak
*1830 r. Zimna Wódka
+1830 r. Zimna Wódka
145
Agnieszka Kosiorek z d. Warda
*24-01-1839 r. Skaratki
+29-01-1907 r. Skaratki
146
Agnieszka Kowalczyk
*26-07-1993 r. Garwolin
+27-09-1996 r. Garwolin /Gończyce/
147
Agnieszka Krajczak z d. Jaros
+23-09-1812 r. Zduny
148
Agnieszka Kucińska
*1888 r.
+1916 r. Strzebieszew
149
Agnieszka Kucińska
*1884 r.
+
150
Agnieszka Kucińska
*1882 r. Strzebieszew
+1883 r. Strzebieszew
151
Agnieszka Kucińska
*1864 r. Skaratki
+
152
Agnieszka Kucińska z d. Błażejewska
*~ 1840 r.
+
153
Agnieszka Lawendowska z d. Walczak
*19-01-1825 r. Parzyce
+
154
Agnieszka Lesiak z d. Jabłońska
*13-01-1893 r. Mastki
+
155
Agnieszka Liberska z d. Obórka
*29-12-1895 r. Trąby
+1979 r.
156
Agnieszka Marszałek
*19-03-1883 r. Mystkowice
+
157
Agnieszka Marszałek z d. Mikołajczyk
*20-01-1836 r. Zduny
+08-06-1904 r. Zduny
158
Agnieszka Materek z d. Jaros
159
Agnieszka Matusiak z d. Wiesiołek
*1970 r. Wałcz
160
Agnieszka Michalak z d. Traczyk
*1814 r. Glinnik
+21-02-1880 r. Gosławice
161
Agnieszka Milczarek z d. Graczyk
*1876 r. Łyszkowice
+
162
Agnieszka Milczarek z d. Gajda
*13-04-1863 r. Guźnia
+01-02-1936 r. Janinów
163
Agnieszka Mittmann z d. Zawisza
*1976 r. Debno
164
Agnieszka Nierobisz z d. Stefańska
*1889 r. Seligów
+
165
Agnieszka Olczak z d. Niedziela
+
166
Agnieszka Pawlak z d. Jabłońska
*05-01-1902 r. Brodne
+
167
Agnieszka Pel
*1890 r. Skaratki
+
168
Agnieszka Płacheta
*1874 r. Dąbkowice
+
169
Agnieszka Podgórska
*06-01-1875 r. Kadzielin
+
170
Agnieszka Podgórska z d. Długołęcka
+
171
Agnieszka Rybus
*17-01-1893 r. Bocheń
+
172
Agnieszka Saganiak z d. Jaros
*1972 r. Łódź
173
Agnieszka Siejka z d. Kowalska
+1883 r. Płaskocin
174
Agnieszka Siemionow z d. Szymczak
*1977 r.
175
Agnieszka Skoneczna z d. Kantorek
*1869 r.
+
176
Agnieszka Skwarna z d. Mróz
+
177
Agnieszka Sobocińska z d. Królikowska
*03-01-1817 r. Długie
+1878 r.
178
Agnieszka Sokół z d. Ziarnik
*1874 r. Skaratki
+
179
Agnieszka Szczepaniuk
*1839 r. Zimna Wódka
+
180
Agnieszka Szostak
*1828 r. Zimna Wódka
+1828 r. Zimna Wódka
181
Agnieszka Taflińska z d. Lebioda
+
182
Agnieszka Tataj z d. Kucińska
+1898 r. Skaratki
183
Agnieszka Tataj z d. Janicka
184
Agnieszka Tataj z d. Janicka
+
185
Agnieszka Tomala
*1876 r.
+1878 r.
186
Agnieszka Warda z d. Woch
*~ 1769 r.
+17-04-1819 r. Skaratki
187
Agnieszka Wieczorek z d. Ambrozińska
*05-06-1969 r. Długie
+
188
Agnieszka Wieczorek
*27-08-1888 r. Długie
+14-01-1889 r. Długie
189
Agnieszka Wieczorek
*25-01-1852 r. Długie
+16-02-1854 r. Wągry
190
Agnieszka Wielec z d. Markowska
+1934 r. Skaratki
191
Agnieszka Wielemborek
*29-03-1885 r. Bąków Dolny
+30-12-1892 r. Bąków Dolny
192
Agnieszka Wielemborek z d. Gusta
*03-01-1863 r. Bocheń
+
193
Agnieszka Wiesiołek z d. Witulska
*1988 r.
194
Agnieszka Wiesiołek z d. Bogusław
*1979 r.
195
Agnieszka Wiesiołek z d. Mitek
*10-01-1891 r. Jamno
+
196
Agnieszka Wiesiołek z d. Redzisz
*26-12-1863 r. Reczyce
+10-04-1932 r. Bocheń
197
Agnieszka Wiesiołek
*1847 r. Bocheń
+1848 r. Bocheń
198
Agnieszka Wiesiołek
199
Agnieszka Wiesiołek
200
Agnieszka Wilk z d. Kantorek
*1884 r. Skaratki
+
201
Agnieszka Wilk z d. Jadach
*26-01-1814 r. Skaratki
+
202
Agnieszka Wisznowska z d. Bednarska
+
203
Agnieszka Włodarczyk z d. Kucińska
*1867 r. Jamno
+
204
Agnieszka Wróbel z d. Mielczarek
*13-01-1877 r. Mystkowice
+01-11-1909 r. Mystkowice
205
Agnieszka Zamojska
*1896 r. Zimna Wódka
+
206
Agnieszka Zarzycka
+
207
Ahmad N. Khazaal
*1959 r. (Liban)
208
Alain Hure
*1945 r.
209
Alan Niedźwiecki
*2011 r.
210
Alan Paciorek
*2010 r. Łowicz
211
Alan Witulski
*2005 r.
212
Albert Świątek
*1994 r. Skwierzyna
213
Alberta Walaszczak
+
214
Albina Kasmer z d. Kaskey
*17-11-1919 r. Lyon Mountain
+15-06-2012 r. Seekonk /Manchester/
215
Alejandra Tepczyńska z d. Hernandez
216
Aleksander Błażejewski
*1895 r. Skaratki
+
217
Aleksander Cłapiński
*2003 r.
218
Aleksander Eksztajn
*19-09-1884 r. Głowno
+ /Łódź/
219
Aleksander Grochocki
*26-01-1881 r. Złaków Kościelny
+
220
Aleksander Julian Eksztajn
*04-09-1916 r. Łódź
+
221
Aleksander Karpiuk
+1980 r.
222
Aleksander Kazimierski
*09-10-1889 r.
+03-05-1890 r.
223
Aleksander Korbeń
*2011 r. Piła
224
Aleksander Korniak
*18-03-1793 r. Zimna Woda
+
225
Aleksander Lebioda
*18-07-1922 r. Lisiewice
+04-12-1991 r. /Chruślin/
226
Aleksander Nowiński
*2017 r. Łowicz
227
Aleksander Parys
*1892 r. Strzebieszew
+
228
Aleksander Piątkowski
+
229
Aleksander Przybysz
*12-12-1882 r. Złaków Borowy
+
230
Aleksander Robert Kantorek
*2012 r. Łódź
231
Aleksander Sędziak
*~ 1785 r.
+21-09-1825 r. Zduny
232
Aleksander Szotarski
*1852 r. Grzymała
+
233
Aleksander Waldemar Wielec
*12-12-1964 r. Łowicz
+2020 r.
234
Aleksander Wójcik
*14-07-1916 r. Strugienice
+
235
Aleksandra Antos
236
Aleksandra Bończak z d. Kazimierska
*20-04-1922 r. Lisiewice
+1990 r.
237
Aleksandra Bury
*2008 r.
238
Aleksandra Dąbrowska z d. Mikołajczyk
*1993 r.
239
Aleksandra Gwóźdź
*2017 r. Zgierz
240
Aleksandra Judycka
241
Aleksandra Kamelak
*2014 r. Sochaczew
242
Aleksandra Kamińska
*1996 r.
243
Aleksandra Kazimierska z d. Zalewska
*1834 r.
+
244
Aleksandra Marta Colith z d. Kazimierska
*1946 r. Kutno
245
Aleksandra Matuszewska
*2009 r.
246
Aleksandra Michalak z d. Szychowska
*1983 r.
247
Aleksandra Miziołek
248
Aleksandra Płatek
249
Aleksandra Płoska
*2004 r. Olsztyn
250
Aleksandra Stallard z d. Jakubowska
*1982 r.
251
Aleksandra Wieczorek
*29-06-1892 r. Jeziorko
+
252
Aleksandra Wrońska z d. Kozłowska
*1961 r.
253
Aleksandra Zwolinska
254
Aleksy Dratwa
+
255
Aleksy Gnatowski
+
256
Aleksy Korniak
+
257
Aleksy Olszewski
+˂ 1982 r.
258
Alexia Marina Bichon
*2000 r. Versailles
259
Alfons Gorczyca
*1930 r.
+2006 r.
260
Alfons Wiśniewski
*12-12-1908 r.
+
261
Alicja Anzorge z d. Urbanowicz
+
262
Alicja Byzewska
*2007 r. Gdańsk
263
Alicja Edyta Kustosik
*2015 r. Łódź
264
Alicja Kazimierska
265
Alicja Korbeń
*1979 r.
266
Alicja Kurdziel z d. Solarek
*23-04-1935 r. Maurzyce
+31-05-2016 r. Łódź /Łódź/
267
Alicja Skibicka
*15-03-1958 r.
+07-05-1958 r. /Leżenica/
268
Alicja Szymczak
269
Alina Błażejewska z d. Wnuk
270
Alina Cybulska
271
Alina Duda
*1935 r.
+1935 r.
272
Alina Gałaj
+
273
Alina Kamińska
*1971 r.
274
Alina Pietrzak
275
Alina Stanisława Wysokińska z d. Wachowiec
*20-05-1930 r.
+17-06-2018 r. Brzeziny /Koluszki/
276
Allen Desrosiers
277
Alojzy Mooss
*1896 r. Zimna Wódka
+
278
Amber Sinicrope z d. Siniscrope
*1989 r.
279
Amelia Bińczak
*2007 r. Łowicz
280
Amelia Kruk
*2006 r.
281
Amelia Plewka
*2008 r.
282
Amelia Stefania Zowczak
*2011 r.
283
Amelia Zygmunt
*2004 r.
284
Anastazja Bińczak z d. Kołaczek
*18-04-1911 r. Duplice Duże
+
285
Anastazja Błażejewska z d. Pawłowska
*~ 1902 r.
+07-07-1979 r. /Łódź/
286
Anastazja Górczyńska z d. Górajek
+
287
Anastazja Kantorek z d. Sękalska
*1873 r. Domaniewice
+25-03-1914 r. Ziewaniczki
288
Anastazja Mamońska z d. Ziarkowska
*1837 r.
+
289
Anastazja Maślarz z d. Pawelec
*~ 1751 r.
+02-02-1821 r. Złaków Borowy
290
Anastazja Różycka
*04-03-1911 r. Rydwan
+10-03-1911 r. Rydwan
291
Anastazja Warda
*1915 r.
+06-10-2003 r. /Domaniewice/
292
Anatol Marian Karpiuk
*1957 r. Łódź
293
Andrzej Anzorge
*1973 r.
294
Andrzej Anzorge
*17-10-1936 r.
+
295
Andrzej Baranowski
*1894 r.
+ /Wołczyn/
296
Andrzej Barański
*03-11-1908 r. Dębowa Góra
+07-12-1980 r. /Bąków Górny/
297
Andrzej Bartosiewicz
*1840 r.
+1916 r.
298
Andrzej Błażejewski
*13-10-1897 r. Jamno
+
299
Andrzej Błażejewski
*1885 r. Domaniewice
+
300
Andrzej Błażejewski
*18-11-1877 r. Guźnia
+
301
Andrzej Bogusz
+
302
Andrzej Bolimowski
+
303
Andrzej Bończak
*1946 r.
304
Andrzej Cegielski
+
305
Andrzej Chmielewski
*1988 r.
306
Andrzej Dobrowolski
*1888 r.
+21-07-1960 r. /Warszawa/
307
Andrzej Domińczak
*11-04-1902 r. Dąbkowice
+03-03-1905 r. Dąbkowice
308
Andrzej Domińczak
*1871 r. Pilaszków
+16-11-1918 r. Dąbkowice
309
Andrzej Gajda
*11-12-1954 r. Łódź
+06-04-2003 r. Warszawa /Warszawa/
310
Andrzej Gajda
*27-11-1874 r. Guźnia
+
311
Andrzej Gajda
*21-11-1872 r. Lisiewice
+
312
Andrzej Gajda
*23-11-1856 r. Guźnia
+
313
Andrzej Gajda
*1853 r. Mystkowice
+
314
Andrzej Gajda
+24-12-1916 r. Guźnia
315
Andrzej Gałaj
*10-10-1900 r. Mystkowice
+
316
Andrzej Gałkowski
317
Andrzej Głuszczyk
+
318
Andrzej Gnatowski
*1868 r.
+
319
Andrzej Goldas
+1896 r. Długie
320
Andrzej Gołębiewski
*25-01-1886 r. Guźnia
+
321
Andrzej Gołębiowski
*1952 r.
322
Andrzej Gorzkiewicz
*1959 r.
323
Andrzej Gralak
*1868 r.
+
324
Andrzej Graszka
*13-11-1857 r. Skaratki
+
325
Andrzej Graszka
*~ 1793 r.
+1836 r. Skaratki
326
Andrzej Hordyniec
327
Andrzej Janus
*1886 r. Skaratki
+
328
Andrzej Janusz Sadowy
*25-11-1955 r. Darłowo
+31-08-2008 r. Darłowo /Darłowo/
329
Andrzej Jaros
*1819 r. Urzecze
+
330
Andrzej Jasak
*22-11-1890 r. Bocheń
+18-01-1891 r. Bocheń
331
Andrzej Jaśniewski
*1848 r. Chruślin
+19-06-1910 r. Chruślin
332
Andrzej Kamiński
*1907 r. Wrzeczko
+1907 r. Wrzeczko
333
Andrzej Kamiński
*1904 r. Wrzeczko
+1906 r. Wrzeczko
334
Andrzej Kamiński
*05-11-1839 r. Wrzeczko
+
335
Andrzej Kantorek
*04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka
+27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/
336
Andrzej Kantorek
*1898 r.
+1899 r. Stroniewice
337
Andrzej Kantorek
*1875 r. Skaratki
+
338
Andrzej Kantorek
*30-11-1864 r. Skaratki
+17-09-1865 r. Skaratki
339
Andrzej Kantorek
*16-11-1859 r. Skaratki
+˂ 1922 r.
340
Andrzej Kantorek
*25-11-1822 r. Skaratki
+16-03-1847 r. Skaratki
341
Andrzej Kazimierski
*24-11-1907 r.
+18-12-1994 r. /Chruślin/
342
Andrzej Kazimierski
*01-11-1884 r.
+19-12-1889 r.
343
Andrzej Kierus
*1846 r. Domaniewice
+1846 r. Domaniewice
344
Andrzej Kolas
*1907 r. Marywil
+
345
Andrzej Kosmowski
*25-11-1848 r. Rząśno
+25-06-1920 r. Rząśno
346
Andrzej Krukowski
*12-02-1950 r.
+06-07-1991 r.
347
Andrzej Kuciński
*1873 r. Stroniewice
+
348
Andrzej Kuciński
*1870 r. Skaratki
+
349
Andrzej Kuciński
*1865 r. Skaratki
+
350
Andrzej Kuciński
*1865 r. Jamno
+
351
Andrzej Kuciński
*21-11-1845 r. Strzebieszew
+1906 r. Strzebieszew
352
Andrzej Kuciński
*19-09-1843 r. Strzebieszew
+
353
Andrzej Kurczak
*1754 r. Dąbkowice
+1801 r. Dąbkowice
354
Andrzej Lebioda
+
355
Andrzej Leopold Staworzyński
*18-07-1925 r. Warszawa
+06-01-1991 r. Warszawa
356
Andrzej Liberski
*10-10-1904 r. Trąby
+
357
Andrzej Łęgosz
358
Andrzej Łyszkiewicz
+2022 r. Bolesławiec /Świdnica/
359
Andrzej Maciejak
*1881 r. Wrzeczko
+
360
Andrzej Majewski
*1881 r. Skaratki
+
361
Andrzej Majewski
*28-11-1845 r. Skaratki
+
362
Andrzej Małecki
+
363
Andrzej Marszałek
*1956 r.
364
Andrzej Matusiak
*1971 r. Piła
365
Andrzej Milczarek
*24-10-1886 r. Bocheń
+
366
Andrzej Mittmann
*1969 r. Toruń
367
Andrzej Nowak
368
Andrzej Ociela
*09-10-1910 r. Łowicka Wieś
+
369
Andrzej Olczyk
*1851 r. Długie
+
370
Andrzej Olesiński
+
371
Andrzej Pająk
*1888 r. Strzebieszew
+
372
Andrzej Pająk
*13-10-1862 r. Strzebieszew
+09-10-1863 r. Strzebieszew
373
Andrzej Para
+
374
Andrzej Parys
*1889 r. Strzebieszew
+
375
Andrzej Paweł Czubak
*1958 r.
+25-11-2017 r. /Głowno/
376
Andrzej Pietrzak
+
377
Andrzej Podgórski
*27-11-1843 r. Skaratki
+
378
Andrzej Podkoński
*10-11-1891 r. Seroki
+
379
Andrzej Polit
*1906 r. Strzebieszew
+24-02-1969 r. Strzebieszew
380
Andrzej Różycki
*1905 r. Krępa
+1907 r.
381
Andrzej Rutkowski
*1984 r. Głowno
382
Andrzej Rynkiewicz
*14-11-1844 r. Domaniewice
+˂ 1879 r.
383
Andrzej Sokół
*~ 1911 r.
+
384
Andrzej Stawicki
+
385
Andrzej Stefański
*15-11-1857 r. Skaratki
+
386
Andrzej Stefański
*~ 1760 r.
+13-06-1820 r. Orątki
387
Andrzej Stefański
+
388
Andrzej Stolarczyk
389
Andrzej Strugiński
*1893 r. Reczyce
+
390
Andrzej Strugiński
*1789 r.
+
391
Andrzej Sujkowski
*1883 r. Pilaszków
+1945 r.
392
Andrzej Szewczyk
*1885 r. Zawady
+
393
Andrzej Szperkowski
394
Andrzej Szymczak
*16-11-1844 r. Chruślin
+23-02-1846 r. Chruślin
395
Andrzej Szymczak
396
Andrzej Świątek
+
397
Andrzej Tafliński
*23-11-1830 r. Krępa
+1892 r. Krępa
398
Andrzej Ufa
*13-09-1957 r. Łódź
+19-11-2018 r. Łódź
399
Andrzej Urbanek
*24-11-1821 r. Maurzyce
+08-06-1874 r. Maurzyce
400
Andrzej Warda
*22-11-1831 r. Skaratki
+14-09-1852 r. Skaratki
401
Andrzej Warda
+
402
Andrzej Wasiak
*~ 1951 r.
+04-03-2016 r. /Łódź/
403
Andrzej Wieczorek
*01-12-1889 r. Długie
+
404
Andrzej Wieczorek
*02-11-1854 r. Długie
+1877 r. Długie
405
Andrzej Wiesiołek
*1951 r.
406
Andrzej Wiesiołek
*03-11-1891 r. Zawady
+20-05-1965 r. Zawady
407
Andrzej Wiesiołek
*15-10-1887 r. Bocheń
+
408
Andrzej Wiesiołek
*1874 r. Zawady
+
409
Andrzej Wiesiołek
*25-11-1867 r. Bocheń
+11-10-1870 r. Bocheń
410
Andrzej Wiesiołek
*1797 r. Bocheń
+1857 r. Bocheń
411
Andrzej Wilk
*1869 r. Skaratki
+
412
Andrzej Wilk
*11-1855 r. Skaratki
+
413
Andrzej Wituła
*23-11-1880 r. Wilamów
+˂ 1975 r.
414
Andrzej Włostek
*1887 r. Skaratki
+
415
Andrzej Wojciechowski
+
416
Andrzej Wróbel
*02-11-1845 r. Mystkowice Małe
+
417
Andrzej Wróblewski
418
Andrzej Zagajewski
*1904 r. Rogóźno
+1904 r. Rogóźno
419
Aneta Anna Kozikowska z d. Gnatowska
*1980 r. Gdańsk
420
Aneta Chmielewska z d. Korbeń
421
Aneta Iman Khazaal-Chrul z d. Khazaal
*1985 r. Łódź
422
Aneta Kantorek z d. Bartczak
*1982 r.
423
Aneta Krzysiak z d. Wrońska
*1977 r.
424
Aneta Magdalena Kicińska
*1982 r. Mirosławiec
425
Aneta Osipiak-Wypiór z d. Osipiak
426
Anetta Kłys z d. Jaros
*1968 r. Łódź
427
Angelika Fiołka z d. Wiesiołek
428
Angelika Ufa
*1998 r. Zduny
429
Aniela Ambrozińska
*15-03-1892 r. Rewica
+
430
Aniela Baranowska
*1900 r. Zimna Wódka
+
431
Aniela Błażejewska
*29-07-1896 r. Jamno
+
432
Aniela Błażejewska
*1893 r. Skaratki
+1893 r. Skaratki
433
Aniela Brudka
*1906 r. Rogóźno
+28-05-1998 r. Łowicz
434
Aniela Burzyńska z d. Majewska
*1907 r. Skaratki
+31-10-1968 r. Skaratki /Domaniewice/
435
Aniela Cieślak
*29-09-1906 r. Jackowice
+
436
Aniela Cłapińska z d. Ufa
*15-11-1908 r. Wygoda
+07-10-1998 r. Wygoda
437
Aniela Czekaj z d. Rucińska
*11-11-1930 r.
+17-11-2011 r.
438
Aniela Deka
*05-04-1890 r. Bocheń
+
439
Aniela Drużka z d. Wilk
*1899 r. Skaratki
+
440
Aniela Filińska
*14-09-1893 r. Zawady
+
441
Aniela Foks
*1911 r.
+
442
Aniela Frątczak z d. Duda
*1919 r. Dąbkowice
+
443
Aniela Gajda
*14-05-1919 r. Guźnia
+14-07-1934 r. Guźnia
444
Aniela Gajda
*27-10-1907 r. Guźnia
+31-12-1908 r. Guźnia
445
Aniela Gajda
*11-03-1905 r. Guźnia
+
446
Aniela Gałaj
*25-11-1906 r. Bratkowice
+28-10-1909 r. Łowicz
447
Aniela Gasik z d. Mika
*29-07-1908 r.
+06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/
448
Aniela Gasik z d. Rutkowska
+
449
Aniela Gołębiewska z d. Orzeł
*18-02-1905 r.
+19-04-1983 r. /Stary Waliszew/
450
Aniela Gołębiewska z d. Ciesielska
*19-09-1894 r. Guźnia
+
451
Aniela Gołębiewska
*24-04-1890 r. Bocheń
+
452
Aniela Gołębiewska
*18-02-1886 r. Bocheń
+14-11-1886 r. Bocheń
453
Aniela Grabowicz
*1911 r.
+
454
Aniela Grabowicz
*1907 r. Krępa
+1918 r. Krępa
455
Aniela Grzelka
*1909 r. Skaratki
+
456
Aniela Grzelka
*1905 r. Skaratki
+1908 r. Skaratki
457
Aniela Jabłońska
*02-02-1914 r. Mastki
+
458
Aniela Jabłońska
*~ 1903 r.
+08-08-1906 r. Boczki Dolne
459
Aniela Jadwiga Marcinkiewicz z d. Gałkowska
*1910 r.
+
460
Aniela Jagoda z d. Urbanek
*01-05-1901 r. Jamno
+19-11-1983 r.
461
Aniela Kantorek
*~ 1921 r.
+10-11-1933 r. Niewiarów
462
Aniela Kantorek z d. Dróżka
*~ 1918 r.
+18-07-1991 r. /Głowno/
463
Aniela Kantorek
*1906 r. Skaratki
+
464
Aniela Kantorek
*1903 r. Skaratki
+
465
Aniela Kantorek
*1895 r. Skaratki
+
466
Aniela Kantorek
*1891 r. Skaratki
+1892 r.
467
Aniela Kapusta
*1891 r. Krępa
+
468
Aniela Karasek z d. Ruta
+24-01-2009 r.
469
Aniela Karcz z d. Czerwiec
*1898 r. Domaniewice
+
470
Aniela Kazimierska z d. Kurczak
+
471
Aniela Kierus
*1903 r. Domaniewice
+
472
Aniela Klimkiewicz z d. Kazimierska
*17-06-1895 r. Bocheń
+
473
Aniela Knera
*1900 r. Skaratki
+1902 r. Skaratki
474
Aniela Knera
*1889 r. Skaratki
+1890 r. Skaratki
475
Aniela Kocemba z d. Stefańska
*1903 r. Seligów
+1975 r. /Pszczonów/
476
Aniela Konikowska
*03-01-1902 r. Dąbkowice
+30-04-1902 r. Dąbkowice
477
Aniela Kot
*1894 r.
+
478
Aniela Kowalczyk z d. Zagajewska
+
479
Aniela Kowalska
*1900 r. Domaniewice
+
480
Aniela Krukowska z d. Zwolińska
*29-03-1924 r.
+15-04-2003 r. /Ługi Ujskie/
481
Aniela Kucińska z d. Grzelak
*1902 r.
+29-01-1974 r. Strzebieszew
482
Aniela Kunecka z d. Lisiewska
+
483
Aniela Kurczak z d. Sujkowska
*20-07-1900 r. Pilaszków
+
484
Aniela Lebioda
*1919 r.
+16-12-2001 r. /Chruślin/
485
Aniela Lebioda z d. Wojda
+
486
Aniela Liberska
*13-12-1898 r. Trąby
+12-02-1899 r. Trąby
487
Aniela Lucyna Sieradzka
*2019 r. Poznań
488
Aniela Małecka
*1899 r. Reczyce
+1899 r. Reczyce
489
Aniela Marianna Gajda z d. Białecka
*25-02-1936 r. Gończyce
+13-10-1991 r. /Gończyce/
490
Aniela Marszałek
*01-08-1884 r. Mystkowice
+
491
Aniela Mikołajczyk
*1910 r. Seligów
+1915 r. Seligów
492
Aniela Milczarek
*07-04-1905 r. Guźnia
+
493
Aniela Milczarek z d. Błażejewska
+
494
Aniela Missura z d. Gajda
+
495
Aniela Pel
*1905 r. Skaratki
+
496
Aniela Piasta
*01-04-1904 r. Mystkowice
+20-10-1910 r. Mystkowice
497
Aniela Pintera z d. Stępień
*06-01-1909 r. Dąbrówka
+18-06-1979 r. Łódź /Łódź/
498
Aniela Podgórska
*1906 r. Skaratki
+1908 r. Skaratki
499
Aniela Polit z d. Gajda
*09-09-1909 r. Guźnia
+
500
Aniela Różycka z d. Wiesiołek
*11-05-1898 r. Seroki
+
501
Aniela Ruta
*1907 r. Skaratki
+29-10-1993 r. Skaratki pod Rogóźno
502
Aniela Rutkowska
*30-07-1895 r. Grzegorzew
+
503
Aniela Rutkowska z d. Sobocińska
504
Aniela Sałuda z d. Nierobisz
*1887 r. Jacochów
+1927 r. Seligów
505
Aniela Sałuda z d. Kucińska
+
506
Aniela Sękalska
*1890 r. Łagów
+1908 r. Łagów
507
Aniela Sękalska z d. Łuczyńska
+
508
Aniela Sokalska z d. Kordialik
+
509
Aniela Sołtyszewska
*02-08-1908 r. Guźnia
+02-11-1914 r. Guźnia
510
Aniela Staniecka z d. Kazimierska
*07-10-1910 r.
+1990 r.
511
Aniela Staworzyńska z d. Romanowska
+
512
Aniela Sujkowska
*1921 r. Pilaszków
+1921 r. Pilaszków
513
Aniela Sut
*1927 r.
+1995 r.
514
Aniela Sut
*1899 r. Rogóźno
+
515
Aniela Sut
*1891 r.
+1900 r. Rogóźno
516
Aniela Tomaszewska z d. Cegielska
*1881 r. Solec Zdrój
+27-04-1944 r. Łódź /Łódź/
517
Aniela Ufa z d. Niedzielska
*13-05-1906 r. Małszyce
+21-06-1998 r. Wygoda
518
Aniela Warda z d. Kostrzewa
*1903 r. Skaratki
+29-06-1983 r. Skaratki pod Las
519
Aniela Warda z d. Kantorek
*1892 r. Skaratki
+
520
Aniela Wawrzyn z d. Bakalarz
*1900 r. Stare Grudze
+1984 r.
521
Aniela Wieczorek z d. Włodarczyk
*10-08-1900 r. Łowicz
+
522
Aniela Wiesiołek z d. Kardialik
+
523
Aniela Wilk
*1893 r. Skaratki
+1894 r. Skaratki
524
Aniela Wojciechowska
*22-06-1910 r. Dąbkowice
+
525
Aniela Zawierucha
*03-02-1896 r. Ponętów Górny
+
526
Aniela Żak
*1914 r. Skaratki
+05-09-1915 r. Skaratki
527
Aniela Żak
*1897 r. Skaratki
+05-03-1916 r. Skaratki
528
Anita Kucińska
*1997 r. Łódź
529
Anna ...
*1985 r.
530
Anna ... z d. Owczarek
*1980 r.
531
Anna Ambrozińska
*02-01-1913 r. Koluszki
+
532
Anna Ambrozińska
*05-07-1894 r. Rewica
+
533
Anna Antczak z d. Maliszewska
+
534
Anna Anzorge
*1971 r.
535
Anna Baranowska z d. Korniak
+
536
Anna Barańska
*05-06-1903 r. Dębowa Góra
+
537
Anna Beil z d. Grzelczyk
*1968 r.
538
Anna Błażejewska
*26-05-1895 r. Jamno
+
539
Anna Bronisława Korniak
*1897 r. Biłohorszcze
+
540
Anna Burzyńska
*1908 r. Skaratki
+
541
Anna Chromińska z d. Olczyk
*26-07-1890 r. Zygmuntów
+
542
Anna Cłapińska z d. Walczak
*1991 r.
543
Anna Cłapińska
*1964 r.
544
Anna Dagmara Mioduszewska
*1972 r.
545
Anna Doroba
*10-06-1861 r. Reczyce
+
546
Anna Flis
*1979 r.
547
Anna Gajda z d. Walkiewicz
+
548
Anna Gasik
549
Anna Gasik
550
Anna Gładka z d. Tomala
*1885 r.
+
551
Anna Godziszewska z d. Skrobisz
+12-02-1917 r. Ostrołęka
552
Anna Gołębiewska
*1850 r. Guźnia
+
553
Anna Gołębiowska z d. Kantorek
*1945 r. Rawa Mazowiecka
554
Anna Górczyńska z d. Wielec
*1894 r. Skaratki
+16-06-1987 r.
555
Anna Górczyńska z d. Lasota
+
556
Anna Górna z d. Strug
*1990 r.
557
Anna Graszka z d. Kantorek
*29-07-1830 r. Skaratki
+1900 r. Skaratki
558
Anna Grochocka z d. Mierzejewska
+
559
Anna Hermanowicz
*1987 r. Zielkowice
560
Anna Jabłońska z d. Ślaska
561
Anna Jachniewicz
+
562
Anna Jezierska
563
Anna Jodczyk
*2000 r.
564
Anna Kamińska z d. Fabisiak
*1988 r.
565
Anna Kantorek
*1904 r. Skaratki
+
566
Anna Kantorek z d. Błażejewska
*1869 r. Domaniewice
+˃ 1922 r.
567
Anna Kantorek z d. Kucharska
+
568
Anna Kantorek
569
Anna Kantorek
+1868 r. Skaratki
570
Anna Kazimierska z d. Deka
*1838 r.
+05-09-1879 r.
571
Anna Kazimierska z d. Rybus
*1818 r.
+09-11-1878 r.
572
Anna Kaznowska z d. Sienicka
+
573
Anna Kazyk z d. Szostak
*1855 r. Zimna Wódka
+
574
Anna Kazyk z d. Klesiewicz
+
575
Anna Kaźmierska z d. Tokarska
+
576
Anna Kobus z d. Żabińska
+
577
Anna Korniak
*1896 r. Zimna Woda
+
578
Anna Korniak
*1893 r. Biłohorszcze
+
579
Anna Korniak
*1891 r. Biłohorszcze
+
580
Anna Korniak
*1873 r. Zimna Woda
+
581
Anna Korniak
*1869 r. Zimna Wódka
+
582
Anna Korniak
*1853 r. Zimna Woda
+
583
Anna Korniak
*1851 r. Zimna Woda
+
584
Anna Korniak
*1834 r. Zimna Wódka
+
585
Anna Korniak z d. Sabadasz
+
586
Anna Kostrzewa z d. Kantorek
*1889 r. Skaratki
+10-12-1970 r. Skaratki
587
Anna Kostusiak z d. Wielemborek
*30-07-1876 r. Bąków Dolny
+
588
Anna Kot z d. Kierus
+
589
Anna Kowalczyk z d. Fijołek
+
590
Anna Kreczmer z d. Witczak
*1990 r.
591
Anna Kret
*14-11-1902 r. Katarzynów
+19-12-1904 r. Katarzynów
592
Anna Krystyna Wiesiołek
*1952 r.
+2022 r.
593
Anna Kucharek z d. Guzek
*1955 r. Bocheń
594
Anna Kucińska z d. Małecka
*1881 r. Reczyce
+
595
Anna Kucińska z d. Knera
*07-06-1828 r. Strzebieszew
+
596
Anna Kurczak vel Wiesiołek z d. Bogusz
+
597
Anna Kustosik z d. Kiwała
*29-12-1975 r. Łódź
+20-12-2019 r. Łódź /Łódź/
598
Anna Kustosik z d. Kamińska
*05-09-1927 r. Golanki
+13-11-2021 r. Łódź /Łódź/
599
Anna Kuźmińska z d. Romańczuk
+1944 r.
600
Anna Labuda z d. Darul
*1967 r.
601
Anna Lichman z d. Lichtman
*1986 r.
602
Anna lub Helena Białek
+
603
Anna Majcher
*1911 r. Skaratki
+
604
Anna Majewska
*1913 r. Krępa
+
605
Anna Majewska
*1903 r. Skaratki
+1910 r. Skaratki
606
Anna Maleska z d. Piotrowska
+
607
Anna Małecka z d. Wiesiołek
*16-07-1900 r. Zawady
+
608
Anna Marbs
+
609
Anna Maria Badoń-Lehr z d. Chról
*16-05-1989 r.
+11-12-2023 r. /Legnica/
610
Anna Maria Baran
611
Anna Maria Kantorek z d. Owsiany
*1985 r.
612
Anna Maria Karpiuk
*1979 r. Łódź
613
Anna Maria Walczak z d. Szymajda
614
Anna Marianna Wiesiołek z d. Beczyńska
*1933 r.
615
Anna Markowicz
*1905 r. Kuczków
+
616
Anna Marszałek
*1996 r.
617
Anna Marta Sieradzka
*2008 r. Poznań
618
Anna Matuszewska z d. Kawicz
*1983 r.
619
Anna Mielczarek
*15-12-1865 r. Mystkowice
+
620
Anna Mikołajczyk
*2012 r.
621
Anna Mikołajczyk z d. Golis
*1966 r.
622
Anna Mikołajczyk z d. Jarota
*16-07-1872 r. Strugienice
+1916 r. Seligów
623
Anna Milczarek z d. Kurczak
*07-07-1894 r. Bocheń
+11-06-1983 r.
624
Anna Milczarek z d. Sujkowska
*1874 r. Pilaszków
+17-02-1903 r. Jamno
625
Anna Miziołek
*1948 r.
626
Anna Mooss
*1894 r. Zimna Wódka
+
627
Anna Mrozińska z d. Kazimierska
*1929 r.
+
628
Anna Mysłek
*1998 r.
629
Anna Niewięgłowska z d. Węglarz
+
630
Anna Niezgoda z d. Włostek
+ Głowno /Głowno/
631
Anna Ochocka z d. Gorzkiewicz
*1983 r.
632
Anna Ociela
*1892 r.
+1929 r. Łowicz
633
Anna Ogniewska z d. Sianoszek
*1926 r. Wygoda
+1996 r.
634
Anna Pacholczyk z d. Mirowska
*1850 r. Kwilno
+02-10-1917 r. Bogumin
635
Anna Pająk
*1882 r.
+1882 r. Strzebieszew
636
Anna Pańkow z d. Zięba
+
637
Anna Parys z d. Wawrzyn
*24-07-1862 r. Strzebieszew
+
638
Anna Petronela Cłapińska z d. Zasada
*1983 r.
639
Anna Pęczkowska z d. Maciejak
*1888 r. Wrzeczko
+
640
Anna Piaskowska
*2015 r. Poznań
641
Anna Piorunowska z d. Janus
642
Anna Podgórska z d. Knera
*1825 r. Strzebieszew
+1880 r. Skaratki
643
Anna Podlecka z d. Nitowska
*1977 r.
644
Anna Polit z d. Gorąca
*01-12-1887 r. Wola Zbrożkowa
+
645
Anna Puc z d. Marszałek
646
Anna Rafalska
647
Anna Redo z d. Kazimierska
*~ 1846 r.
+
648
Anna Russek
*24-06-1898 r. Jamno
+
649
Anna Rydz z d. Zielińska
+
650
Anna Sadowska
*1991 r.
651
Anna Skrzypczak z d. Brodala
*1971 r. Krotoszyn
652
Anna Słaba z d. Goldas
*1865 r. Długie
+
653
Anna Sójkowska z d. Grabczyk
*~ 1776 r.
+26-03-1844 r. Pilaszków
654
Anna Stajuda
*1907 r.
+1907 r.
655
Anna Strugińska z d. Szkup
+
656
Anna Strugińska z d. Gzinka
+
657
Anna Sut z d. Skuneczna
*1904 r. Rogóźno
+04-03-1983 r. Rogóźno /Domaniewice/
658
Anna Szczepaniuk
*1847 r. Zimna Wódka
+
659
Anna Szkup
*1899 r. Skaratki
+
660
Anna Szostak
*1850 r. Zimna Wódka
+
661
Anna Szychowska z d. Ufa
*1934 r.
662
Anna Świderek z d. Zielińska
663
Anna Tepczyńska z d. Małgowska
*1950 r. Gdańsk
664
Anna Tomczak z d. Gawęcka
*1985 r. Łowicz
665
Anna Urbanek z d. Ciesielska
+
666
Anna Walaszczak
*09-01-1901 r.
+1990 r.
667
Anna Warda z d. Rochówniak
+
668
Anna Warda z d. Sękalska
+23-05-1915 r. Dobrogosty
669
Anna Wasyl z d. Dzięgiel
+1864 r.
670
Anna Wieczorek
+1754 r.
671
Anna Wieczorek z d. Olczyk
+
672
Anna Wiesiołek z d. Plichta
*1928 r.
+15-01-2013 r. /Łowicz/
673
Anna Wiesiołek
*16-11-1889 r. Zawady
+04-03-1890 r. Zawady
674
Anna Wiesiołek
*13-07-1865 r. Bocheń
+1865 r. Bocheń
675
Anna Wiesiołek z d. Kusińska
+
676
Anna Wisznowska
*1848 r. Zimna Wódka
+
677
Anna Wiśniewska z d. Włodarczyk
*1884 r. Jamno
+
678
Anna Witerek z d. Sobieszek
*24-07-1839 r. Mystkowice Małe
+
679
Anna Zamoyska z d. Nowak
+
680
Anna Zawisza z d. Kicińska
*1957 r.
681
Anna Zielińska z d. Ragan
*1835 r. Zimna Wódka
+
682
Anna Zofia Smoleńska - Kazimierska z d. Smoleńska
*17-09-1921 r. Łomża
+06-02-2006 r. Krotoszyn /Krotoszyn/
683
Anna Zowczak z d. Majer
*1946 r.
+06-02-1977 r. /Rędziny/
684
Anthony Czapp
*1951 r. Norwich (Wielka Brytania)
685
Antoni ..,,
686
Antoni Anzorge
*1947 r.
687
Antoni Badoń
688
Antoni Białas
*20-06-1819 r. Rząśno
+13-01-1896 r. Rząśno
689
Antoni Bińczak
*03-02-1854 r. Rząśno
+19-12-1857 r. Rząśno
690
Antoni Błażejewski
*10-02-1901 r. Guźnia
+21-03-1901 r. Guźnia
691
Antoni Błażejewski
*01-07-1866 r. Domaniewice
+
692
Antoni Cegielski
*1828 r. Ławy
+
693
Antoni Cierplikowski
694
Antoni Cieślak
*1894 r. Ponętów Górny
+
695
Antoni Cłapiński
*27-10-1902 r.
+18-09-1973 r.
696
Antoni Czubak
+25-12-1928 r. Ziewanice /Stary Waliszew/
697
Antoni Doroba
*05-06-1861 r. Reczyce
+
698
Antoni Drużka
*1902 r. Skaratki
+
699
Antoni Felczyński
*19-01-1857 r. Domaniewice
+1908 r. Skaratki
700
Antoni Ferdynand Staworzyński
*02-06-1880 r. Warszawa
+1881 r. Warszawa
701
Antoni Fiałek
*1856 r. Bocheń
+
702
Antoni Gajda
*07-03-1911 r. Augustów
+
703
Antoni Gajda
*01-04-1898 r. Mystkowice
+
704
Antoni Gajda
*13-06-1886 r. Guźnia
+
705
Antoni Gajda
*03-06-1851 r. Guźnia
+
706
Antoni Gajda
*15-08-1849 r. Guźnia
+
707
Antoni Gajda
*10-06-1830 r. Guźnia
+22-10-1830 r. Guźnia
708
Antoni Gajda
+
709
Antoni Gajek
+30-04-1830 r. Strugienice
710
Antoni Gasik
*08-01-1881 r. Jackowice
+03-11-1951 r. /Zduny/
711
Antoni Gnatowski
*~ 1865 r. Umień
+13-01-1938 r. Świnice /Świnice/
712
Antoni Godziszewski
*03-10-1922 r. Ostrołęka
+
713
Antoni Goldas
*29-09-1908 r. Długie
+
714
Antoni Golis
*13-01-1900 r.
+
715
Antoni Górczyński
*1865 r. Dąbkowice
+
716
Antoni Gralak
*1857 r.
+1889 r.
717
Antoni Graszka
*1887 r. Krępa
+04-03-1918 r. Skaratki
718
Antoni Graszka
+
719
Antoni Grygiel
*2018 r. Piła
720
Antoni Jabłoński
*29-05-1863 r. Strugienice
+
721
Antoni Jabłoński
*11-06-1858 r. Maurzyce
+09-03-1859 r. Maurzyce
722
Antoni Jakub Kosmowski
*07-07-1910 r. Rząśno
+
723
Antoni Jakubowski
+
724
Antoni Jamrus
+1893 r. Skaratki
725
Antoni Jaros
*07-06-1903 r. Chruślin
+
726
Antoni Jaros
+
727
Antoni Jeżyna
+
728
Antoni Kamelak
*2016 r. Sochaczew
729
Antoni Kamiński
*1885 r. Wrzeczko
+05-02-1917 r. Wrzeczko
730
Antoni Kamiński
+
731
Antoni Kantorek
*1886 r. Skaratki
+
732
Antoni Kantorek
*1882 r. Skaratki
+1885 r. Skaratki
733
Antoni Kantorek
*16-06-1808 r. Skaratki
+1870 r. Skaratki
734
Antoni Karasek
*1861 r. Reczyce
+
735
Antoni Kazimierski
*16-06-1893 r.
+29-09-1893 r.
736
Antoni Kazimierski
*04-01-1878 r. Mystkowice
+
737
Antoni Kazimierski
*1771 r.
+23-08-1850 r.
738
Antoni Kazimierski
739
Antoni Knera
*1896 r. Skaratki
+
740
Antoni Knera
*1847 r. Skaratki
+08-05-1870 r. Skaratki
741
Antoni Kolec
+
742
Antoni Konikowski
*1905 r. Dąbkowice
+
743
Antoni Korniak
*1892 r. Biłohorszcze
+
744
Antoni Kosiorek
*1882 r. Rogóźno
+
745
Antoni Kostrzewa
* Skaratki
+26-08-1920 r. Skaratki
746
Antoni Kowalski
*20-10-1896 r. Jamno
+
747
Antoni Kozłowski
*13-06-1893 r. Zawady
+27-09-1912 r. Zawady
748
Antoni Kreczmer
*2017 r.
749
Antoni Krukowski
+
750
Antoni Kuciński
*13-07-1899 r. Strzebieszew
+20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/
751
Antoni Kuciński
*1872 r.
+
752
Antoni Kuciński
*1862 r. Strzebieszew
+
753
Antoni Kuryś
*15-04-1844 r. Małszyce
+
754
Antoni Kwaśny
*1919 r.
+30-06-1989 r. Łódź /Głowno/
755
Antoni Liberski
*07-06-1894 r. Trąby
+
756
Antoni Linart
*10-06-1898 r. Guźnia
+
757
Antoni Maciejak
*1885 r. Wrzeczko
+1886 r. Wrzeczko
758
Antoni Mamoński
*1861 r.
+1861 r.
759
Antoni Mamoński
*1796 r.
+27-03-1856 r. Ponętów Górny
760
Antoni Marczak
*20-03-1914 r. Głowno
+
761
Antoni Marczyk
*16-01-1883 r. Rewica
+
762
Antoni Marek Kantorek
*2012 r.
763
Antoni Marian Krzemiński
*17-01-1943 r.
+25-01-1999 r. /Nowy Korczyn/
764
Antoni Michalak
*30-12-1878 r. Drogusza
+ /Stary Waliszew/
765
Antoni Mikołajczyk
*18-02-1866 r. Zduny
+06-10-1877 r. Zduny
766
Antoni Mikołajczyk
*09-06-1821 r. Zduny
+26-07-1875 r. Zduny
767
Antoni Mikołajczyk
*24-01-1815 r. Zduny
+23-03-1819 r. Zduny
768
Antoni Miziołek
*15-04-1900 r.
+
769
Antoni Olejnik
*1890 r. Łagów
+
770
Antoni Oraczyński
+
771
Antoni Oświeciński
+
772
Antoni Owczarek
+
773
Antoni Pająk
*1897 r. Strzebieszew
+1970 r.
774
Antoni Paprocki
*1900 r. Wierzchy
+
775
Antoni Pawlata
*24-09-1906 r. Lisiewice
+
776
Antoni Pawlewski
+
777
Antoni Pel
*1903 r. Skaratki
+1903 r. Skaratki
778
Antoni Pel
*13-01-1853 r. Skaratki
+
779
Antoni Piątkowski
+
780
Antoni Pierzchała
+
781
Antoni Pietrzak
*1867 r. Jeziorko
+
782
Antoni Pietrzak
+
783
Antoni Płacheta
*1821 r.
+1883 r.
784
Antoni Płuciennik
*1851 r. Strzebieszew
+
785
Antoni Podgórski
*1909 r. Skaratki
+
786
Antoni Podgórski
*1815 r. Skaratki
+
787
Antoni Podsędek
*1878 r.
+1921 r. Wygoda
788
Antoni Polit
*1900 r. Gozdów
+
789
Antoni Raczkowski
+
790
Antoni Redo
*28-05-1876 r. Bocheń
+14-09-1877 r. Bocheń
791
Antoni Różycki
*1900 r. Krępa
+
792
Antoni Rubin
*1818 r. Gosławice
+15-01-1882 r. Gosławice
793
Antoni Russek
*31-07-1894 r. Jamno
+
794
Antoni Ruta
*1889 r. Skaratki
+
795
Antoni Ruta
*1882 r. Strzebieszew
+
796
Antoni Rybus
*30-05-1888 r. Bocheń
+
797
Antoni Sałuda
*11-04-1889 r. Lisiewice
+1905 r. Seligów
798
Antoni Sękalski
*1880 r. Domaniewice
+
799
Antoni Sieradzki
*03-05-2020 r. Poznań
+03-05-2020 r. Poznań
800
Antoni Skwarna
+15-02-1858 r. Strugienice
801
Antoni Słaby
*1861 r. Popień
+
802
Antoni Smulikowski
*~ 1888 r.
+22-05-1890 r. Nowy Korczyn
803
Antoni Sobczyński
*1845 r. Skaratki
+1848 r.
804
Antoni Sobieszek
*12-06-1837 r. Mystkowice Małe
+15-02-1875 r. Mystkowice
805
Antoni Sobieszek
*~ 1829 r.
+10-10-1831 r. Mystkowice Małe
806
Antoni Sokalski
+
807
Antoni Sokół
+11-09-1939 r. Chruślin
808
Antoni Sołtyszewski
*20-01-1908 r. Bocheń
+
809
Antoni Stanisław Cugowski
*24-04-1828 r. Nowy Korczyn
+
810
Antoni Stasiński
+
811
Antoni Staworzyński
*21-05-1835 r. Wolica
+18-02-1911 r. /Warszawa/
812
Antoni Staworzyński
+05-03-1915 r. Nowy Korczyn
813
Antoni Stefański
*1887 r. Seligów
+1887 r. Seligów
814
Antoni Stefański
*1886 r. Skaratki
+
815
Antoni Strugiński
*1857 r. Reczyce
+
816
Antoni Strugiński
+
817
Antoni Sujkowski
*1871 r. Dąbkowice
+
818
Antoni Sujkowski
*1870 r. Pilaszków
+
819
Antoni Sujkowski
*1869 r. Dąbkowice
+1869 r.
820
Antoni Szafrański
*1889 r.
+14-04-1889 r. Ponętów Górny
821
Antoni Szymajda
+
822
Antoni Tataj
*19-10-1859 r. Domaniewice
+
823
Antoni Ufa
*1897 r. Wygoda
+1964 r. Wygoda
824
Antoni Warda
*1866 r. Skaratki
+
825
Antoni Warda
*01-01-1862 r. Skaratki
+
826
Antoni Warda
*05-07-1851 r. Skaratki
+09-06-1925 r. Chruślin
827
Antoni Wieczorek
*19-01-1886 r. Długie
+
828
Antoni Wieczorek
*1879 r. Zalesie
+
829
Antoni Wieczorek
*18-05-1866 r. Długie
+
830
Antoni Wielec
*1900 r. Skaratki
+19-12-1987 r. Płock
831
Antoni Wielec
*1889 r. Skaratki
+1893 r. Skaratki
832
Antoni Wielemborek
*08-04-1896 r. Wiskienica
+
833
Antoni Wiesiołek
*05-03-1895 r. Bocheń
+30-05-1960 r. Bocheń
834
Antoni Wiesiołek
*03-06-1894 r. Zawady
+24-09-1911 r. Zawady
835
Antoni Wiesław Badoń
*06-06-1932 r.
+1982 r. Poznań
836
Antoni Wieteska
*1886 r. Łowicz
+
837
Antoni Więcek
+
838
Antoni Wilk
*31-12-1911 r. Helenów
+
839
Antoni Wilk
*1888 r. Skaratki
+
840
Antoni Wilk
*1846 r. Skaratki
+1913 r. Skaratki
841
Antoni Wilk
+1896 r. Skaratki
842
Antoni Wnuk
*1909 r.
+29-10-1939 r. /Sosnowiec/
843
Antoni Wojtaniak
844
Antoni Wysocki
+1922 r. Seligów
845
Antoni Zagajewski
*1878 r. Skaratki
+
846
Antoni Zagajewski
*1857 r. Skaratki
+
847
Antoni Zajączek
+
848
Antoni Ziarnik
*1889 r. Domaniewice
+
849
Antoni Zuchora
*1911 r. Kotulin
+
850
Antoni Zuchora
*22-05-1898 r. Kadzielin
+
851
Antoni Zuchora
*1850 r. Kadzielin
+
852
Antonia Górczyńska z d. Mikołajczyk
*10-06-1874 r. Zduny
+09-12-1908 r. Zduny
853
Antonia Jakubowska z d. Krajczak
*07-05-1798 r. Zduny
+
854
Antonia Paradowska z d. Grabowska
*~ 1900 r.
+
855
Antonia Pietrzak z d. Gołębiewska
*12-06-1902 r. Mystkowice
+13-07-1985 r. Janinów
856
Antonina Ambrozińska
857
Antonina Błażejewska z d. Fijołek
+09-03-1938 r. Lisiewice
858
Antonina Gajda z d. Missura
+
859
Antonina Gałaj z d. Grzyb
*18-06-1848 r. Mystkowice
+
860
Antonina Gnatowska z d. Mamońska
*17-04-1868 r. Tarnówka
+16-10-1935 r. Świnice /Świnice/
861
Antonina Godziszewska
*1909 r. Reczyce
+
862
Antonina Grygielska
*05-10-1890 r. Tarnówka
+
863
Antonina Grygielska
*1868 r.
+
864
Antonina Gumińska z d. Wieczorek
*19-03-1878 r. Nadolna
+
865
Antonina Jabłońska z d. Bińczak
*10-02-1859 r. Rząśno
+14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie
866
Antonina Jabłońska z d. Bełz
+
867
Antonina Joanna Pakuła vel Rutka z d. Wilczyńska
*15-12-1889 r. Będzin
+16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/
868
Antonina Kantorek z d. Dobijańska
*11-01-1861 r. Dąbkowice
+ /Grodzisk Mazowiecki/
869
Antonina Karpiuk z d. Zasin
+~ 1996 r.
870
Antonina Katarzyna Błaszczyk z d. Mikołajczyk
*21-04-1814 r. Zduny
+01-04-1855 r. Zduny
871
Antonina Kazimierska
*02-02-1826 r.
+
872
Antonina Kędziora z d. Zuchora
*29-03-1883 r. Kadzielin
+1910 r. Strzebieszew
873
Antonina Małecka z d. Strugińska
*1856 r. Reczyce
+
874
Antonina Marczyk
*09-06-1912 r. Długie
+
875
Antonina Matuszewska
*2015 r.
876
Antonina Mikołajczyk
*12-06-1836 r. Zduny
+17-10-1836 r. Zduny
877
Antonina Niewięgłowska z d. Zapiórkowska
*27-10-1881 r. Igołomia
+17-06-1936 r. Biorków Mały /Biorków Wielki/
878
Antonina Olczyk
*07-04-1889 r. Zygmuntów
+24-05-1889 r. Zygmuntów
879
Antonina Ossowska z d. Kamińska
*21-04-1937 r. Golanki
+15-07-2011 r. Łódź /Łódź/
880
Antonina Pająk
*1915 r.
+
881
Antonina Parys
*1846 r. Strzebieszew
+1848 r. Strzebieszew
882
Antonina Pietrzak z d. Pawłowska
+
883
Antonina Płacheta z d. Walczak
+
884
Antonina Ronchert z d. Sut
*1911 r.
+16-08-1980 r. Łowicz
885
Antonina Rubin z d. Tańska
*26-04-1827 r. Biała
+20-01-1882 r. Gosławice
886
Antonina Stasińska z d. Zawadzka
+
887
Antonina Strawińska z d. Burzyńska
+1873 r. Kwilno
888
Antonina Strugińska
*1851 r. Reczyce
+
889
Antonina Szafrańska
*1880 r.
+1880 r.
890
Antonina Szewczyk
*1880 r. Zawady
+
891
Antonina Tarkowska z d. Gałaj
*11-06-1888 r. Mystkowice
+26-05-1984 r. Mystkowice
892
Antonina Trębaczyk z d. Wiesiołek
*03-10-1890 r. Seroki
+
893
Antonina Walaszczak
*1864 r.
+1864 r.
894
Antonina Wieczorek
*~ 1903 r.
+1903 r.
895
Antonina Wieczorek
*1900 r. Długie
+
896
Antonina Wieczorek
*1875 r.
+
897
Antonina Wiesiołek z d. Wojciechowska
*1880 r.
+29-01-1910 r. Bocheń
898
Antonina Wilk z d. Kantorek
+
899
Antonina Wróbel
*02-05-1850 r. Mystkowice Małe
+
900
Apolinary Wiesiołek
*01-01-1918 r. Zawady
+03-11-1975 r. /Łowicz/
901
Apolonia Baranowska z d. Glaessner
*1892 r. Dobrostany
+
902
Apolonia Gołębiewska z d. Gajda
*~ 1858 r.
+08-01-1913 r. Mystkowice
903
Apolonia Grocholewicz z d. Kapusta
*08-02-1826 r.
+12-04-1890 r. Klewków
904
Apolonia Grocholewicz z d. Wojda
*1794 r. Szczudłów
+
905
Apolonia Grygielska
*16-05-1865 r. Tarnówka
+18-05-1865 r. Tarnówka
906
Apolonia Hekner z d. Krawczyk
+27-04-1976 r. Rybnik
907
Apolonia Jabłońska
*08-02-1855 r. Świące
+
908
Apolonia Kantorek z d. Kosiewska
*1909 r. Pszczonów
+
909
Apolonia Kantorek
*10-02-1812 r. Skaratki
+21-05-1813 r. Skaratki
910
Apolonia Kantorek z d. Wanias
+1801 r.
911
Apolonia Kazimierska
*10-02-1879 r.
+27-12-1879 r.
912
Apolonia Kazimierska
*07-02-1873 r. Guźnia
+1878 r.
913
Apolonia Kazimierska z d. Szczygieł
+
914
Apolonia Korniak
*1895 r. Zimna Woda
+
915
Apolonia Korniak z d. Stawarska
+
916
Apolonia Kowalczyk z d. Markowicz
*1900 r. Kuczków
+1955 r. /Pszczonów/
917
Apolonia Lebioda
*04-01-1851 r. Zduny
+04-09-1852 r. Zduny
918
Apolonia Majewska z d. Kucińska
+1898 r. Skaratki
919
Apolonia Mamońska z d. Witulska
*1875 r.
+
920
Apolonia Mooss
*1897 r. Zimna Wódka
+
921
Apolonia Mroczek z d. Kobyłko
+
922
Apolonia Pająk
*1913 r. Strzebieszew
+
923
Apolonia Pawlata z d. Wiesiołek
*08-02-1883 r. Bocheń
+1926 r. Łowicz
924
Apolonia Pieńkowska z d. Wielemborek
*12-10-1887 r. Bąków Dolny
+1918 r.
925
Apolonia Rutkowska z d. Grygielska
*1872 r.
+
926
Apolonia Ryszowska z d. Korniak
+
927
Apolonia Słaba
*29-07-1890 r. Popień
+
928
Apolonia Sołtyszewska
*19-07-1915 r. Guźnia
+20-12-1916 r. Guźnia
929
Apolonia Sójkowska z d. Tomaszewska
+
930
Apolonia Strugińska z d. Kucińska
*~ 1800 r.
+
931
Apolonia Świerzyńska z d. Skwarna
*07-02-1826 r. Strugienice
+
932
Apolonia Walczak z d. Fudała
+03-09-1830 r. Skrzeszewy
933
Apolonia Wąsalska z d. Kobyłko
+
934
Apolonia Wieczorek
*1878 r. Długie
+
935
Apolonia Wiesiołek z d. Komorowska
*1859 r. Kalenice
+
936
Apolonia Włostek z d. Świątek
*21-08-1912 r.
+12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/
937
Apolonia Ziarnik
*1867 r. Skaratki
+1868 r.
938
Arkadiusz Mariusz Kot
*1981 r. Głowno
939
Arkadiusz Młoźniak
*1974 r.
940
Arkadiusz Wąsiak
*1965 r.
+31-05-2015 r. Świniary
941
Arkadiusz Wiesiołek
*16-07-1978 r.
+20-09-2011 r.
942
Arkadiusz Wojciech Kantorek
*1984 r.
943
Arkadiusz Zowczak
944
Artur Bednarek
945
Artur Bieńko
946
Artur Górski
*1988 r.
947
Artur Marszałek
948
Artur Skrzypek
949
Augustyn Białek
*1873 r. Strzebieszew
+ /Domaniewice/
950
Augustyn Fabiańczyk
+
951
Augustyn Kuśmierek
*~ 1750 r.
+01-02-1820 r. Wierzchy
952
Augustyn Mikołajczyk
*28-08-1860 r. Wierznowice
+14-09-1861 r. Wierznowice
953
Augustyn Mikołajczyk
*27-08-1813 r. Zduny
+
954
Augustyn Piasta
*27-08-1870 r. Mystkowice
+
955
Augustyn Strugiński
*29-08-1849 r. Reczyce
+
956
Augustyn Urbanek
*26-08-1856 r. Maurzyce
+
957
Ave Alexia Nelson Lyszkiewicz
*2018 r.
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL