Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [M] Indeks alfabetyczny [M]932

1Maciej Benedykt Włostek *1945 r. Siedlce    
2Maciej Błażejewski *1887 r. Domaniewice +21-07-1892 r. Łowicz  
3Maciej Cłapiński     
4Maciej Gajda *~ 1780 r. +15-02-1839 r. Guźnia   
5Maciej Gajda *1804 r.   
6Maciej Gnatowski *1878 r. Umień   
7Maciej Grygielski *1826 r.   
8Maciej Gusta    
9Maciej Jurga *1872 r. Strzebieszew   
10Maciej Kantorek *1808 r. Skaratki +1808 r. Skaratki   
11Maciej Kazimierski *15-02-1825 r. +22-02-1825 r.   
12Maciej Kazimierski *25-02-1864 r. +06-09-1865 r.   
13Maciej Kiedos *1979 r.    
14Maciej Kreczmer *1990 r. Łódź    
15Maciej Lawendowski *22-02-1824 r. Ostrów   
16Maciej Mioduszewski     
17Maciej Mówiński     
18Maciej Pająk *24-02-1827 r. Stroniewice +08-03-1870 r. Strzebieszew   
19Maciej Pawłowicz *1880 r. Strzebieszew +1908 r.   
20Maciej Pietrzak *2007 r.    
21Maciej Ruta *1985 r.    
22Maciej Strugiński *1840 r. Reczyce +1841 r. Reczyce   
23Maciej Sujkowski *1840 r. Pilaszków   
24Maciej Tomczak *2006 r. Łowicz    
25Maciej Urbanek *18-02-1862 r. Maurzyce   
26Maciej Znyk *~ 1772 r. +19-02-1870 r. Sędki   
27Maciej Zowczak *1983 r.    
28Magdalena ...     
29Magdalena Bejda z d. Drzewiecka *~ 1786 r. +29-12-1847 r. Świeryż   
30Magdalena Beliczyńska z d. Piątkowska     
31Magdalena Bińczak z d. Kamińska    
32Magdalena Błażejewska z d. Mielczarek *~ 1796 r. +05-09-1852 r. Bocheń   
33Magdalena Fijałkowska *09-02-1943 r. +30-09-2013 r. /Głowno/   
34Magdalena Gajda z d. Redo    
35Magdalena Gajda z d. Szczepańska    
36Magdalena Gajda z d. Jarota    
37Magdalena Gajda *13-05-1859 r. Guźnia +28-08-1860 r. Guźnia   
38Magdalena Gajda *1861 r. Guźnia +1861 r. Guźnia   
39Magdalena Grabczyk    
40Magdalena Graszka z d. Grzelka *1872 r. Skaratki   
41Magdalena Helena Byzewska z d. Gołębiowska *1979 r. Gdańsk    
42Magdalena Jabłońska z d. Rolewska *1868 r. Szymanowice   
43Magdalena Jabłońska *31-12-1892 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
44Magdalena Kantorek *1902 r. Skaratki +22-10-1904 r. Helenów   
45Magdalena Kazimierska z d. Kiejno *1975 r.    
46Magdalena Krystyna Przybysz z d. Kowalczyk *1989 r. Garwolin    
47Magdalena Kucharek *1981 r.    
48Magdalena Małgorzata Kantorek z d. Kustosik *1985 r. Łódź    
49Magdalena Małgowska *1975 r.    
50Magdalena Marta Stelmach z d. Szczepańska *1976 r. Łódź    
51Magdalena Mazurkiewicz     
52Magdalena Mielczarek *07-03-1857 r. Guźnia   
53Magdalena Mróz z d. Ostrowska     
54Magdalena Pająk z d. Gromek   
55Magdalena Pakuła *1973 r. Pruszków    
56Magdalena Płacheta *1819 r.   
57Magdalena Ratajczak z d. Wilk *1961 r. Łowicz    
58Magdalena Ruta z d. Kowalczyk *1885 r. Skaratki   
59Magdalena Sitek *1993 r.    
60Magdalena Sulak-Badoń z d. Badoń *1973 r.    
61Magdalena Szymczak *14-07-1842 r. Chruślin   
62Magdalena Tarkowska *05-03-1884 r. Mystkowice   
63Magdalena Tomsio-Sołtyskowa z d. Tomsio *1947 r.    
64Magdalena Ufa z d. Kosmowska *1978 r.    
65Magdalena Ufa z d. Sukiennik *1982 r.    
66Magdalena Zagajewska z d. Kierus *25-05-1826 r. Domaniewice +29-05-1867 r. Rogóźno   
67Magdalena Zuchora z d. Wilk *1906 r. Skaratki + /Domaniewice/   
68Maja Gidaszewska *2011 r.    
69Maja Jączkowska *2012 r.    
70Maja Magdalena Sołtysek *2009 r. Gdańsk    
71Maja Wierucka *2017 r.    
72Maksymilian Kantorek *2010 r.    
73Malvina Stefania Bichon *1994 r. Versailles    
74Malwina Kantorek *2008 r.    
75Małgorzata ..... z d. Rozpędowska     
76Małgorzata .....     
77Małgorzata Badoń     
78Małgorzata Białek z d. Pająk *1901 r. +12-03-1989 r. Strzebieszew   
79Małgorzata Bińczak z d. Stanisławska *21-09-1896 r. Wiskienica   
80Małgorzata Błażejewska z d. Przedmojska   
81Małgorzata Błażejewska *30-06-1906 r. Guźnia  
82Małgorzata Bober z d. Hordyniec     
83Małgorzata Burzyńska z d. Dróżka *1883 r. Skaratki +20-02-1920 r. Skaratki   
84Małgorzata Czarnecka z d. Kantorek *06-07-1826 r. Skaratki +15-05-1856 r. Skaratki   
85Małgorzata Czuba *1902 r. Skaratki   
86Małgorzata Domańska z d. Parys  + /Domaniewice/   
87Małgorzata Drążkowska z d. Mrozińska     
88Małgorzata Drużka *1885 r. Skaratki   
89Małgorzata Dudek    
90Małgorzata Dworzańska *08-06-1842 r. Jackowice +01-12-1843 r. Jackowice   
91Małgorzata Elżbieta Karpiuk - Kustosik z d. Fladzińska *1958 r. Łódź    
92Małgorzata Fiałek *1861 r. Bocheń +1862 r. Bocheń   
93Małgorzata Gajda z d. Burzyńska *1779 r. +07-05-1813 r. Guźnia   
94Małgorzata Gajda z d. Sujkowska *1864 r. Dąbkowice   
95Małgorzata Gajda *08-07-1877 r. Guźnia   
96Małgorzata Gajda *10-08-1911 r. Kęszyce   
97Małgorzata Gasik     
98Małgorzata Gładys z d. Kamińska *12-11-1862 r. Wrzeczko   
99Małgorzata Gołębiewska *15-11-1864 r. Bocheń   
100Małgorzata Góra z d. Kowalczyk   
101Małgorzata Grabowicz *15-02-1855 r. Krępa   
102Małgorzata Gusta *21-03-1846 r. Bocheń   
103Małgorzata Gwóźdź z d. Kosmowska *1987 r. Głowno    
104Małgorzata Jabłońska z d. Warowitek *~ 1788 r. +09-02-1854 r. Maurzyce   
105Małgorzata Jabłońska *11-07-1871 r. Maurzyce   
106Małgorzata Jabłońska *05-03-1891 r. Maurzyce +13-01-1893 r. Maurzyce   
107Małgorzata Jadach    
108Małgorzata Jakubowska z d. Boruszewska *1809 r. +1870 r.   
109Małgorzata Jaros z d. Warda    
110Małgorzata Jaśniewska z d. Gajda *1828 r. +11-04-1868 r. Chruślin   
111Małgorzata Joanna Staworzyńska *1986 r. Warszawa    
112Małgorzata Kamińska *04-07-1838 r. Zduny   
113Małgorzata Kamińska z d. Błażejewska *22-04-1880 r. Guźnia  
114Małgorzata Kantorek *1759 r. Skaratki   
115Małgorzata Kantorek *18-06-1838 r. Skaratki +1839 r. Skaratki   
116Małgorzata Kantorek z d. Zagajewska *07-06-1845 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
117Małgorzata Kantorek *1886 r. Wrzeczko +1886 r. Skaratki   
118Małgorzata Kantorek z d. Mikołajczyk *18-08-1930 r. +13-02-2019 r. Głowno /Głowno/   
119Małgorzata Kapusta *1890 r. Krępa   
120Małgorzata Kazimierska    
121Małgorzata Kazimierska *12-07-1833 r. +01-01-1836 r.   
122Małgorzata Kazimierska *08-07-1846 r. Guźnia +19-07-1867 r. Guźnia   
123Małgorzata Kazimierska *01-06-1858 r.   
124Małgorzata Kazimierska *07-05-1864 r.   
125Małgorzata Kosiorek *1877 r. Skaratki   
126Małgorzata Kosiorek z d. Ruta *15-11-1906 r. Strzebieszew +21-12-1983 r. Olsztyn   
127Małgorzata Krukowska z d. Pająk *16-03-1877 r. Stroniewice +08-11-1959 r.  
128Małgorzata Krukowska *1883 r. Skaratki +1890 r.   
129Małgorzata Kucharek *1988 r. Skierniewice    
130Małgorzata Kucińska z d. Kunecka    
131Małgorzata Kucińska z d. Urbaniak   
132Małgorzata Kucińska z d. Gołębiowska    
133Małgorzata Kucińska z d. Kunecka *1884 r. Stroniewice +02-06-1917 r. Strzebieszew   
134Małgorzata Kucińska z d. Kunecka *~ 1900 r. Stroniewice   
135Małgorzata Lawendowska z d. Olczak    
136Małgorzata Majewska z d. Warda    
137Małgorzata Majewska *09-05-1848 r. Skaratki +19-07-1864 r. Strzebieszew   
138Małgorzata Majewska z d. Warda *1897 r. Skaratki +22-02-1983 r. Krępa   
139Małgorzata Mamońska    
140Małgorzata Marszałek z d. Piasta *01-06-1883 r. Mystkowice   
141Małgorzata Mielczarek *11-02-1866 r. Guźnia   
142Małgorzata Mikołajczyk *29-11-1846 r. Strugienice +15-08-1884 r. Strugienice   
143Małgorzata Misiak *1988 r.    
144Małgorzata Mrzygłód *1889 r. Skaratki   
145Małgorzata Pająk *1896 r. Strzebieszew   
146Małgorzata Pel *1878 r. Skaratki +1881 r. Skaratki   
147Małgorzata Pel *1902 r. Skaratki +1911 r. Skaratki  
148Małgorzata Piaskowska z d. Świątek *1972 r. Skwierzyna    
149Małgorzata Piasta z d. Marszałek *06-03-1878 r. Mystkowice   
150Małgorzata Pietrzak z d. Kosiorek *1879 r. Rogóźno   
151Małgorzata Plewka *1906 r. Domaniewice  
152Małgorzata Przybysz *12-10-1908 r. Jackowice   
153Małgorzata Rutkowska z d. Szczepanowska *1990 r. Białobrzegi    
154Małgorzata Rutkowska *1995 r. Głowno    
155Małgorzata Rybus z d. Romanowska *~ 1792 r. +07-09-1852 r. Świące   
156Małgorzata Rybus z d. Kantorek *27-12-1901 r. Bocheń   
157Małgorzata Sadowska z d. Gasik *1962 r.    
158Małgorzata Sękalska z d. Kucińska *~ 1782 r. +25-10-1852 r. Domaniewice  
159Małgorzata Skuneczna *1890 r. +1890 r.   
160Małgorzata Sokalska z d. Strugińska *1828 r. Reczyce   
161Małgorzata Stachowicz z d. Gnatowska *1976 r. Gdańsk    
162Małgorzata Strugińska z d. Siatkowska    
163Małgorzata Szczepańska z d. Jaros *26-01-1952 r. Łódź +13-11-2004 r. Łódź /Łódź/   
164Małgorzata Tataj  +1885 r.   
165Małgorzata Warda z d. Kotecka    
166Małgorzata Warda z d. Kantorek *04-07-1832 r. Skaratki +10-11-1852 r. Skaratki   
167Małgorzata Węgierek *19-06-1852 r. Maurzyce +17-12-1852 r. Maurzyce   
168Małgorzata Wiktoria Michalak z d. Staworzyńska *1951 r.    
169Małgorzata Wilk z d. Kantorek *21-06-1821 r. Skaratki +1848 r. Skaratki   
170Małgorzata Wilk *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
171Małgorzata Wilk z d. Ruta *1887 r.   
172Małgorzata Wojtczak z d. Antczak *01-05-1863 r. Annetów   
173Małgorzata Zagajewska z d. Majcher   
174Małgorzata Zagajewska  +1870 r.   
175Małgorzata Zajączek *12-07-1849 r. Zduny +07-02-1850 r. Zduny   
176Małgorzata Zarzecka z d. Karcz   
177Małgorzata Znyk z d. Stępniak    
178Marc Sinicrope     
179Marceli Flis *1910 r. +1990 r. /Chruślin/   
180Marceli Lisiewski *1907 r. Seligów   
181Marceli Ratajczak *1985 r. Łowicz    
182Marceli Ufa *1927 r. Wygoda    
183Marcelina Maria Rzepecka *2015 r.    
184Marcin Antczak *~ 1829 r. +1886 r. Zleszyn   
185Marcin Bińczak  +˂ 1812 r.   
186Marcin Błażejewski *02-11-1850 r. Grudze +26-11-1852 r. Grudze   
187Marcin Czuba *1885 r. Skaratki +29-11-1951 r. Głowno   
188Marcin Gałkowski    
189Marcin Gołębiewski *10-11-1874 r. Guźnia +10-12-1874 r. Guźnia  
190Marcin Gorczyca *10-01-1958 r. Szumsk +01-09-1993 r. Olsztyn /Wrzesina/   
191Marcin Graszka *05-11-1832 r. Skaratki   
192Marcin Jodczyk     
193Marcin Kantorek *1758 r.  
194Marcin Kantorek *11-11-1844 r. Skaratki +1903 r. Skaratki   
195Marcin Kantorek *1989 r.    
196Marcin Kazimierski    
197Marcin Kazimierski *09-11-1847 r.   
198Marcin Knera *29-10-1839 r. Skaratki   
199Marcin Kowalczyk *1991 r. Garwolin    
200Marcin Kruk *1979 r.    
201Marcin Kucharek   
202Marcin Kustosik *22-09-1863 r. Tymienica +12-07-1929 r. Łódź   
203Marcin Kuśmierek  +29-10-1831 r. Domaniewice  
204Marcin Marczak *1911 r. Nagawki   
205Marcin Mikituła *1897 r. Ząbki +1899 r. Ząbki  
206Marcin Mikołajczyk *1983 r.    
207Marcin Mioduszewski *1976 r. Olsztyn    
208Marcin Olaszczyk     
209Marcin Parys *1844 r. Strzebieszew   
210Marcin Plewka   
211Marcin Plewka    
212Marcin Sebastian Kantorek *1987 r. Łódź    
213Marcin Szafrański *1869 r.   
214Marcin Ufa *1981 r.    
215Marcin Wieczorek *1768 r. +30-03-1837 r. Jeziorko   
216Marcin Wróbel    
217Marcjanna Błażejewska   
218Marcjanna Dałek z d. Wilk *1895 r. Skaratki   
219Marcjanna Dróżka z d. Szymczak    
220Marcjanna Gajda  + Chruślin   
221Marcjanna Gajda z d. Pawlata    
222Marcjanna Gajda *1844 r. Mystkowice   
223Marcjanna Gajda z d. Baran *09-01-1850 r. Lisiewice   
224Marcjanna Gajda *24-10-1865 r. Guźnia   
225Marcjanna Gajda z d. Mikołajczyk *08-01-1888 r. Strugienice   
226Marcjanna Gałaj z d. Marszałek *06-01-1887 r. Mystkowice   
227Marcjanna Gałaj *25-01-1898 r. Strugienice   
228Marcjanna Głuszczyk z d. Kolos   
229Marcjanna Kantorek z d. Gajda *21-08-1901 r. Mystkowice   
230Marcjanna Knera z d. Taras    
231Marcjanna Knera z d. Wojda    
232Marcjanna Konikowska *1911 r. Dąbkowice   
233Marcjanna Lebioda *02-01-1853 r. Maurzyce   
234Marcjanna Linart z d. Mielczarek *03-11-1870 r. Guźnia   
235Marcjanna Mielczarek *17-07-1868 r. Guźnia +11-09-1869 r. Guźnia   
236Marcjanna Mikołajczyk z d. Żaczek    
237Marcjanna Pająk z d. Kret    
238Marcjanna Paradowska *06-10-1904 r. Rulice   
239Marcjanna Polit *1890 r. Strzebieszew   
240Marcjanna Redo *1887 r. Niespusza   
241Marcjanna Rosińska z d. Błażejewska *04-01-1883 r. Guźnia  
242Marcjanna Rozalia Rybus *28-04-1909 r.   
243Marcjanna Rybus z d. Burzyńska    
244Marcjanna Rybus *31-12-1889 r. Bocheń   
245Marcjanna Rybus *12-07-1896 r. Bocheń   
246Marcjanna Sobieszek z d. Witerek *24-08-1839 r. Mystkowice Małe   
247Marcjanna Sobieszek *1858 r. Lisiewice +1859 r. Lisiewice   
248Marcjanna Stefańska z d. Gajda *18-07-1866 r. Guźnia +1920 r. Seligów   
249Marcjanna Strugińska *1890 r. Reczyce   
250Marcjanna Szkup *1887 r. Skaratki   
251Marcjanna Tomala *1877 r.   
252Marcjanna Warda z d. Jadach *18-01-1834 r. Skaratki +1913 r.   
253Marcjanna Warda z d. Wilk *17-08-1840 r. Skaratki   
254Marcjanna Witerek z d. Milczarek *25-01-1890 r. Bocheń   
255Marek Drążkowski     
256Marek Hańcyk     
257Marek Kosmowski *11-03-1959 r. Łowicz +13-12-2017 r. Głowno /Głowno/   
258Marek Markiewicz  +2016 r.   
259Marek Michalak    
260Marek Mówiński *1970 r. Gdańsk    
261Marek Raczke     
262Marek Sieradzki *18-06-2018 r. Poznań +18-06-2018 r. Poznań /Kicin/   
263Marek Sitek *1957 r.    
264Marek Strug     
265Marek Ufa     
266Marek Ufa     
267Marek Włodarczyk *1879 r. Jamno   
268Margartet Kazmierski     
269Maria Bielawska *2007 r. Wałcz    
270Maria Ciesielska z d. Kantorek     
271Maria Durka z d. Cłapińska *1932 r. +04-2013 r.   
272Maria Flis     
273Maria Gasik z d. Kazimierowicz *1930 r. +1993 r.   
274Maria Góra z d. Wolak *1935 r. Kobylin   
275Maria Kamelak *2012 r. Skierniewice    
276Maria Kamionka z d. Karpiuk  +1996 r.   
277Maria Kantorek z d. Jorke *11-01-1904 r. +10-12-1985 r. /Łódź/   
278Maria Karpiuk z d. Filar *12-03-1928 r. +24-07-2003 r. /Łódź/   
279Maria Koza z d. Kazimierska     
280Maria Krystyna Szczetnikowicz z d. Tomsio *25-09-1911 r. Sosnowiec +09-09-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/   
281Maria Magdalena Błażejewska z d. Gajda *1902 r. Guźnia   
282Maria Magdalena Maciak z d. Wilk *31-01-1940 r. Waliszew Dworski   
283Maria Magdalena Miller z d. Markiewicz *1955 r. Głowno    
284Maria Małgorzata Szczawińska z d. Kantorek *1944 r. Rawa Mazowiecka    
285Maria Opolska-Pakuła z d. Opolska *1954 r. Kutno    
286Maria Osypiuk z d. Kantorek *1957 r. Kargowa    
287Maria Owczarczyk z d. Fladzińska *06-04-1939 r. Łódź +18-01-1989 r. /Łódź/  
288Maria Piaskowska *2007 r. +2007 r.   
289Maria Pietrzak z d. Krakowiak    
290Maria Redzisz z d. Kantorek    
291Maria Romaniuk z d. Kuźmińska *12-09-1935 r. Chyżowice +03-08-2015 r.   
292Maria Rutkowska *2013 r. Radom    
293Maria Siemionow z d. Świątek *1954 r. Gorzów Wielkopolski    
294Maria Staworzyńska z d. Witkowska    
295Maria Staworzyńska z d. Martynowska *~ 1882 r. +29-10-1954 r.   
296Maria Staworzyńska z d. Bernatowicz *~ 1896 r. +30-05-1967 r. /Warszawa/   
297Maria Staworzyńska-Blank z d. Arndt *10-10-1929 r. +06-04-2000 r. Warszawa   
298Maria Strugińska    
299Maria Szymczak *26-02-1970 r. Łódź +26-02-1970 r. Łódź /Łódź/   
300Maria Teresa Wąsik z d. Wilgan *1947 r. Rzepin    
301Maria Wawro *1948 r.    
302Marian Białecki    
303Marian Bieńko     
304Marian Bińczak *11-09-1955 r. +20-12-2015 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
305Marian Czerwonka *12-02-1950 r. +07-09-1992 r. Szczecin   
306Marian Gajda *1924 r. +18-05-1925 r. Augustów   
307Marian Gajda *03-07-1935 r. Augustów +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/   
308Marian Kantorek  + Mystkowice Małe   
309Marian Knera *1932 r. Nagawki    
310Marian Kot *09-12-1925 r. Domaniewice +22-09-2006 r. Domaniewice   
311Marian Kraczko *28-01-1967 r. +20-03-1967 r.   
312Marian Kuciński *29-11-1931 r. Strzebieszew +07-01-2001 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
313Marian Niezgoda  + Głowno /Głowno/   
314Marian Ratajczak *1959 r. Brzeziny    
315Marian Rybus *1932 r. +18-09-1932 r. Bocheń   
316Marian Sianoszek *1956 r.    
317Marian Suchecki *1917 r. +2000 r.   
318Marian Szostek *07-05-1938 r. +25-05-1996 r. /Rawa Mazowiecka/   
319Marian Święcicki *1956 r.    
320Marian Walaszczak *1929 r.   
321Marian Zenon Kantorek *31-01-1951 r. Łódź +05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/   
322Marianna Adach z d. Wawrzyn    
323Marianna Ambrozińska z d. Wieczorek *02-04-1867 r. Długie +14-10-1936 r. Rewica /Świny/   
324Marianna Ambrożek z d. Wasiak    
325Marianna Andrzejczak *1873 r. +1880 r. Skaratki   
326Marianna Antonina Grygielska *1857 r. Tarnówka +1857 r.   
327Marianna Arcab z d. Ufa *1937 r. Wygoda    
328Marianna Bakalarz z d. Strugińska *29-07-1877 r. Reczyce +24-08-1929 r. /Domaniewice/   
329Marianna Bakalarz z d. Słomska *1914 r. +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/   
330Marianna Barańska *28-08-1901 r. Dębowa Góra  
331Marianna Bińczak z d. Grzegory    
332Marianna Bińczak *14-07-1862 r. Rząśno   
333Marianna Bińczak z d. Skwarna *1878 r. Niedzieliska   
334Marianna Bińczak z d. Remieniewicz *05-08-1923 r. +19-01-1987 r. /Rybnik/   
335Marianna Błażejewska z d. Kłyzna  +17-09-1883 r. Guźnia  
336Marianna Błażejewska z d. Klimczak   
337Marianna Błażejewska z d. Ciesielska  +07-09-1903 r. Guźnia  
338Marianna Błażejewska z d. Dobrzyńska   
339Marianna Błażejewska z d. Solińska *~ 1787 r. +23-10-1867 r. Trąby  
340Marianna Błażejewska *1810 r. Guźnia  
341Marianna Błażejewska z d. Kuśmierek *23-03-1822 r. Domaniewice +05-08-1855 r. Domaniewice  
342Marianna Błażejewska *29-08-1851 r. Domaniewice  
343Marianna Błażejewska *1857 r. Guźnia  
344Marianna Błażejewska z d. Golis *29-04-1862 r. Mastki +26-02-1920 r.   
345Marianna Błażejewska z d. Walak *~ 1863 r. +27-11-1892 r. Ziewanice  
346Marianna Błażejewska z d. Woźniak *26-08-1876 r. Rząśno  
347Marianna Błażejewska *20-05-1886 r. Guźnia  
348Marianna Błażejewska *1890 r. Domaniewice +04-04-1892 r. Łowicz  
349Marianna Bogusz z d. Blus    
350Marianna Bogusz z d. Mikołajczyk *~ 1808 r.   
351Marianna Bronisława Laskowska z d. Piątkowska    
352Marianna Bródka z d. Kantorek *1892 r. Skaratki +13-01-1986 r. Krępa   
353Marianna Brudka *1910 r.   
354Marianna Chlebna z d. Jabłońska *26-06-1831 r. Maurzyce +25-08-1912 r. Maurzyce   
355Marianna Cieślak  *1882 r.   
356Marianna Cieślak  *17-08-1904 r. Jackowice +08-10-1906 r. Jackowice   
357Marianna Cieślak  *06-07-1911 r. Jackowice +15-01-1912 r. Jackowice   
358Marianna Czarnecka z d. Knera *22-05-1857 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
359Marianna Czuba z d. Wajszczyk    
360Marianna Czuba z d. Kantorek *22-01-1824 r. Skaratki   
361Marianna Czuba *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
362Marianna Czubak z d. Bogusiewicz    
363Marianna Czubatka    
364Marianna Czubatka *1897 r. Seligów +1898 r. Seligów   
365Marianna Daniek z d. Lis    
366Marianna Dobijańska z d. Kazimierska *1878 r. Bocheń   
367Marianna Domańska *1901 r.   
368Marianna Dombrowska z d. Gajda *22-10-1868 r. Guźnia +17-01-1962 r. Guźnia   
369Marianna Doroba *1869 r. Reczyce   
370Marianna Drozd z d. Skonieczna *21-03-1849 r. Lisiewice +03-02-1891 r. Chruślin  
371Marianna Drużka z d. Kantorek *22-06-1866 r. Skaratki   
372Marianna Drużka z d. Kantorek *1903 r. Skaratki +18-01-1986 r. Skaratki pod Las   
373Marianna Dudek    
374Marianna Dudek z d. Kazimierska *29-01-1891 r. Bocheń   
375Marianna Działak z d. Włostek *1892 r. Domaniewice   
376Marianna Dziedziela z d. Adach *1880 r. Skaratki   
377Marianna Dziuda z d. Jasek *20-08-1848 r. Bocheń   
378Marianna Felczyńska z d. Kucińska *1862 r. Skaratki   
379Marianna Feręc z d. Michalak *07-02-1912 r. Aleksów   
380Marianna Fiałek z d. Błażejewska *1822 r. Guźnia  
381Marianna Fiałek *1863 r. Bocheń   
382Marianna Fijalkowska z d. Bińczak *10-03-1890 r. Rząśno   
383Marianna Fladzińska z d. Wiater    
384Marianna Fladzińska z d. Szafrańska *11-03-1888 r. Skrzeszewy +˂ 1964 r.   
385Marianna Fladzińska z d. Karolkiewicz *09-04-1915 r. Buszkówek +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/   
386Marianna Gajda z d. Rusek  +01-09-1900 r. Guźnia   
387Marianna Gajda z d. Grabowicz    
388Marianna Gajda z d. Pawlata    
389Marianna Gajda z d. Grzelak  +1906 r.   
390Marianna Gajda *1803 r.   
391Marianna Gajda *1813 r. Guźnia   
392Marianna Gajda *24-11-1814 r. Guźnia   
393Marianna Gajda *18-07-1815 r. Guźnia +18-05-1826 r. Guźnia   
394Marianna Gajda z d. Olba *~ 1819 r. +14-01-1860 r. Pilaszków   
395Marianna Gajda *1854 r. Mystkowice   
396Marianna Gajda *1857 r. Guźnia   
397Marianna Gajda z d. Gałaj *1864 r. Mystkowice   
398Marianna Gajda z d. Sujkowska *18-10-1866 r. Dąbkowice   
399Marianna Gajda *01-07-1885 r. Guźnia   
400Marianna Gajda *04-08-1886 r. Guźnia   
401Marianna Gałaj z d. Gajda *03-05-1864 r. Guźnia   
402Marianna Gałaj z d. Urbanek *18-10-1867 r. Maurzyce   
403Marianna Gałaj *24-09-1885 r. Mystkowice   
404Marianna Gasik z d. Głowacka *15-05-1814 r. Łaźniki   
405Marianna Golis z d. Milczarek *01-08-1900 r. Bocheń +14-10-1963 r. Janinów   
406Marianna Gołębiewska z d. Błażejewska *~ 1815 r. +1860 r. Guźnia  
407Marianna Gołębiewska *16-10-1865 r. Bocheń   
408Marianna Gołębiewska *16-06-1869 r. Guźnia +27-10-1873 r. Guźnia  
409Marianna Gołębiewska *17-07-1886 r. Guźnia  
410Marianna Gołębiewska *21-12-1889 r. Guźnia  
411Marianna Gołębiewska *09-04-1894 r. Bocheń   
412Marianna Góra z d. Barbucha *1897 r. Krępa +30-03-1976 r. Krępa  
413Marianna Górczyńska z d. Piasta    
414Marianna Górczyńska z d. Woźnicka *21-10-1872 r. Szymanowice   
415Marianna Górczyńska *1887 r. Dąbkowice   
416Marianna Grabowicz z d. Podkońska   
417Marianna Grabowicz z d. Płóciennik *~ 1753 r.   
418Marianna Grabowicz *28-12-1845 r. Krępa +1851 r.   
419Marianna Grabowicz *09-07-1900 r. Krępa +13-11-1903 r. Krępa  
420Marianna Gralak z d. Zielińska    
421Marianna Gralak *1882 r. Umień   
422Marianna Graszka z d. Czuba *29-06-1856 r. Skaratki +1886 r.   
423Marianna Graszka z d. Kantorek *1887 r. Skaratki   
424Marianna Grochocka z d. Mikołajczyk *03-01-1886 r. Strugienice   
425Marianna Grygielska z d. Mamońska *1836 r.   
426Marianna Grzegorczyk   
427Marianna Grzelka z d. Graszka    
428Marianna Grzelka *1895 r. Skaratki +19-11-1994 r. Skaratki   
429Marianna Hekner z d. Jaśniewska *1862 r. Chruślin   
430Marianna Jabłońska z d. Langer    
431Marianna Jabłońska z d. Matysek    
432Marianna Jabłońska z d. Zarzewska    
433Marianna Jabłońska z d. Pilich    
434Marianna Jabłońska z d. Rybus    
435Marianna Jabłońska z d. Morawska    
436Marianna Jabłońska *29-08-1854 r. Maurzyce   
437Marianna Jabłońska *11-06-1858 r. Maurzyce +13-07-1858 r. Maurzyce   
438Marianna Jabłońska *24-03-1862 r. Maurzyce +01-01-1878 r. Maurzyce   
439Marianna Jabłońska *12-08-1874 r. Świące +23-08-1874 r. Świące   
440Marianna Jabłońska *11-07-1878 r. Maurzyce +07-09-1878 r. Maurzyce   
441Marianna Jabłońska *30-11-1879 r. Świące +26-07-1886 r. Świące   
442Marianna Jabłońska *02-10-1881 r. Maurzyce +18-12-1887 r. Maurzyce   
443Marianna Jadach *14-07-1839 r. Skaratki +19-01-1841 r. Skaratki   
444Marianna Jadach *~ 01-1867 r. +26-03-1867 r. Skaratki   
445Marianna Janeczek z d. Pająk *08-09-1910 r. +22-10-1991 r. Łowicz   
446Marianna Janina Kantorek *1906 r. Helenów +26-03-1907 r. Helenów   
447Marianna Jaros z d. Gajda *06-03-1921 r. Augustów +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/   
448Marianna Jaros *30-01-1926 r. +06-03-2004 r. Łódź /Łódź/  
449Marianna Jaros z d. Krakowiak *1944 r. Wojewodza    
450Marianna Jarota z d. Wielemborek *20-11-1887 r. Wiskienica   
451Marianna Jasek *14-12-1843 r. Bocheń   
452Marianna Jaśniewska z d. Łuczyńska    
453Marianna Jurga *04-09-1912 r. Kamień   
454Marianna Kałuża z d. Knera *03-07-1864 r. Skaratki   
455Marianna Kamińska z d. Jagoda  +15-12-1895 r. Zduny   
456Marianna Kamińska z d. Strugińska *29-03-1840 r. Reczyce +1912 r. Wrzeczko   
457Marianna Kamińska z d. Pawlewska *~ 1842 r. Bodzanów +14-03-1915 r. Bodzanów   
458Marianna Kamińska *1901 r. Wrzeczko  
459Marianna Kantorek *1765 r. Skaratki  
460Marianna Kantorek z d. Jadach *1767 r. Skaratki +09-08-1827 r. Skaratki   
461Marianna Kantorek *1768 r. Skaratki  
462Marianna Kantorek *1794 r. Skaratki   
463Marianna Kantorek *1801 r. Skaratki   
464Marianna Kantorek *1801 r. Skaratki   
465Marianna Kantorek *13-01-1813 r. Skaratki +29-12-1817 r. Skaratki   
466Marianna Kantorek z d. Ziółkowska *1838 r. Skaratki   
467Marianna Kantorek *04-07-1840 r. Skaratki +11-08-1843 r. Skaratki   
468Marianna Kantorek *26-11-1840 r. Skaratki +01-10-1843 r. Skaratki   
469Marianna Kantorek z d. Janus *21-06-1863 r. Stroniewice +˃ 1920 r.   
470Marianna Kantorek *1871 r. Skaratki   
471Marianna Kantorek z d. Mrzygłóg *1877 r. Skaratki +˂ 1907 r.   
472Marianna Kantorek *1883 r. Skaratki +1888 r. Skaratki   
473Marianna Kantorek *1892 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
474Marianna Kantorek *1895 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
475Marianna Kantorek *25-12-1896 r. Bocheń +08-04-1920 r. Mystkowice Małe   
476Marianna Kantorek *1901 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
477Marianna Kantorek *1902 r. Skaratki   
478Marianna Kantorek *1912 r. Skaratki +25-08-1995 r. Skaratki pod Rogóźno   
479Marianna Kapusta z d. Gajda *23-01-1871 r. Lisiewice   
480Marianna Kapusta *1888 r. Krępa   
481Marianna Karcz z d. Kantorek *18-09-1863 r. Skaratki   
482Marianna Karolkiewicz z d. Marciniak *16-09-1889 r. Orątki +13-01-1954 r. Buszkówek   
483Marianna Karpińska    
484Marianna Karpińska z d. Jachniewicz *~ 1803 r. +17-05-1856 r. Suchedniów   
485Marianna Kazimierska z d. Balik    
486Marianna Kazimierska z d. Wiechnio    
487Marianna Kazimierska z d. Barańska    
488Marianna Kazimierska    
489Marianna Kazimierska z d. Wojewodzak    
490Marianna Kazimierska *~ 1759 r. +16-08-1827 r. Guźnia   
491Marianna Kazimierska *1796 r. +1801 r.   
492Marianna Kazimierska *24-06-1818 r. Guźnia +15-02-1819 r. Guźnia   
493Marianna Kazimierska z d. Waśkiewicz *1819 r. Bocheń   
494Marianna Kazimierska *27-06-1829 r. +24-03-1832 r.   
495Marianna Kazimierska *12-06-1832 r. Bocheń +13-06-1832 r. Bocheń   
496Marianna Kazimierska z d. Mielczarek *1834 r. +06-11-1894 r.   
497Marianna Kazimierska *09-07-1842 r. Guźnia   
498Marianna Kazimierska z d. Flis *08-12-1849 r. Bocheń +20-03-1935 r. /Chruślin/   
499Marianna Kazimierska *02-08-1852 r.   
500Marianna Kazimierska *28-05-1857 r. +17-11-1857 r.   
501Marianna Kazimierska *02-06-1857 r. Guźnia +17-11-1857 r. Guźnia   
502Marianna Kazimierska *23-06-1862 r.   
503Marianna Kazimierska *28-02-1874 r.   
504Marianna Kazimierska *21-12-1881 r. Guźnia +1888 r. Maków   
505Marianna Kazimierska *19-11-1883 r. Bocheń +1884 r.   
506Marianna Kazimierska z d. Rorat *22-08-1885 r. Widzów +12-02-1937 r. Rędziny   
507Marianna Kazimierska z d. Górczyńska *23-09-1887 r. +09-04-1974 r. Bocheń   
508Marianna Kazimierska *20-10-1905 r.   
509Marianna Kaźmierczak z d. Kamińska *05-11-1864 r. Zduny +15-02-1909 r. Szymanowice   
510Marianna Kaźmierska *10-10-1905 r. Księże Górki   
511Marianna Kędziora z d. Wieteska *1883 r. Łowicz   
512Marianna Kierus z d. Sałuda   
513Marianna Kierus z d. Kantorek *1762 r. Skaratki +28-03-1827 r. Skaratki  
514Marianna Kierus *1864 r. Domaniewice  
515Marianna Kierus *1899 r. Domaniewice +1911 r. Domaniewice  
516Marianna Knera z d. Kucharska *~ 1802 r. +30-09-1873 r. Skaratki   
517Marianna Knera *1843 r. Skaratki   
518Marianna Knera *1888 r. Skaratki +1889 r. Skaratki   
519Marianna Knera *1892 r. Skaratki   
520Marianna Knera *1911 r. Skaratki +01-11-2003 r.   
521Marianna Kocus z d. Kantorek    
522Marianna Konikowska z d. Wilk    
523Marianna Kosiorek    
524Marianna Kosiorek z d. Gusta *03-06-1837 r. Bocheń +18-02-1907 r. Rogóźno   
525Marianna Kosiorek *1857 r. Skaratki   
526Marianna Kosiorek *1858 r. Skaratki   
527Marianna Kosiorek z d. Kozłowska *09-06-1866 r. Rząśno   
528Marianna Kosiorek *1881 r. Skaratki   
529Marianna Kosiorek z d. Warda *11-05-1883 r. Skaratki   
530Marianna Kosiorek z d. Felczyńska *1888 r. Skaratki   
531Marianna Kosiorek *1898 r. Skaratki   
532Marianna Kosmowska    
533Marianna Kosmowska z d. Bińczak *07-07-1871 r. Rząśno   
534Marianna Kostrzewa *1895 r. Czatolin   
535Marianna Kostrzewa *1911 r.   
536Marianna Kowalczyk z d. Brudka    
537Marianna Kowalczyk z d. Pudło *1920 r. Kownacica   
538Marianna Krukowska *1875 r. Skaratki  
539Marianna Kubisiak z d. Kucińska *1852 r. Strzebieszew   
540Marianna Kucharek     
541Marianna Kucińska z d. Siatkowska   
542Marianna Kucińska z d. Karasek    
543Marianna Kucińska z d. Warda    
544Marianna Kucińska z d. Wilk *08-12-1834 r. Skaratki   
545Marianna Kucińska z d. Jadach *05-12-1841 r. Skaratki +1913 r.   
546Marianna Kucińska z d. Pel *1853 r. Skaratki   
547Marianna Kucińska *1870 r. Jamno  
548Marianna Kucińska *1875 r. Stroniewice   
549Marianna Kucińska *1877 r. Strzebieszew +1881 r. Strzebieszew   
550Marianna Kucińska *1885 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
551Marianna Kucińska z d. Kowalczyk *1887 r. Skaratki   
552Marianna Kucińska *1889 r. Skaratki +1890 r.   
553Marianna Kucińska *1889 r. Strzebieszew +1889 r.   
554Marianna Kucińska *1890 r.   
555Marianna Kucińska z d. Skuneczna *1892 r. +27-11-1921 r. Łódź   
556Marianna Kucińska *1895 r. Strzebieszew   
557Marianna Kucińska z d. Kantorek *15-05-1915 r. Ziewaniczki +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/   
558Marianna Kuryś z d. Mikołajczyk *24-09-1810 r. Zduny   
559Marianna Kustosik z d. Augustyniak    
560Marianna Kustosik    
561Marianna Kwaśna *1928 r. +25-02-2006 r. Głowno /Głowno/   
562Marianna Kwiecińska z d. Konikowska *09-08-1896 r. Dąbkowice   
563Marianna Lassota    
564Marianna Lebioda z d. Mikołajczyk *11-05-1873 r. Wierznowice   
565Marianna Lebioda *01-05-1903 r. Zduny +05-05-1903 r. Zduny   
566Marianna Lis z d. Gałaj *~ 1767 r. +31-01-1842 r. Strugienice   
567Marianna Lisiewska z d. Marszałek *22-03-1880 r. Mystkowice +1938 r. Seligów   
568Marianna Majewska z d. Jadach *10-01-1819 r. Skaratki   
569Marianna Majewska z d. Jurga *1852 r. Strzebieszew +21-12-1915 r. Chlebowice   
570Marianna Majewska *1871 r. Skaratki   
571Marianna Majewska *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
572Marianna Małecka z d. Woźnicka    
573Marianna Małecka *1878 r. Reczyce +1879 r. Reczyce   
574Marianna Małecka *1887 r. Reczyce +1888 r. Reczyce   
575Marianna Marciniak z d. Stachurska *~ 1831 r.   
576Marianna Marszałek z d. Borowska    
577Marianna Marszałek *09-12-1870 r. Mystkowice +26-12-1870 r. Mystkowice   
578Marianna Mielczarek z d. Warzywoda    
579Marianna Mielczarek z d. Kazimierska *17-06-1825 r. Guźnia   
580Marianna Mielczarek *07-12-1859 r. Guźnia +1860 r. Guźnia   
581Marianna Mielczarek *11-11-1863 r. Guźnia   
582Marianna Mielczarek z d. Pawlata *~ 1865 r.   
583Marianna Mikołajczyk z d. Czerwińska *~ 1815 r.   
584Marianna Mikołajczyk *30-11-1816 r. Zduny   
585Marianna Mikołajczyk *23-04-1817 r. Zduny +27-05-1817 r. Zduny   
586Marianna Mikołajczyk *01-04-1875 r. Strugienice +30-03-1882 r. Strugienice   
587Marianna Milczarek *21-10-1885 r. Bocheń   
588Marianna Milczarek *26-08-1900 r. Jamno   
589Marianna Miszczak z d. Gnatowska *~ 1854 r.   
590Marianna Miziołek z d. Kucharek *31-01-1905 r. Małszyce +1949 r.   
591Marianna Miziołek *1925 r.    
592Marianna Mróz *02-10-1909 r. Maurzyce   
593Marianna Nierobisz *1908 r. Seligów +1908 r. Seligów   
594Marianna Ociela z d. Kosiorek *1866 r. Rogóźno +1929 r. Łowicz   
595Marianna Olczyk z d. Cybularz    
596Marianna Oraczyńska z d. Sobieszek *1866 r. Lisiewice +19-06-1931 r.   
597Marianna Oraczyńska z d. Skuneczna *1888 r. Skaratki   
598Marianna Pająk z d. Kantorek *19-06-1847 r. Skaratki   
599Marianna Pająk z d. Kierus *1848 r. Domaniewice  
600Marianna Pająk z d. Knera *1878 r. Dąbkowice   
601Marianna Pająk *1879 r. Stroniewice  
602Marianna Pająk *1896 r. Strzebieszew   
603Marianna Parys z d. Skowrońska    
604Marianna Parys *1871 r.   
605Marianna Parys *1874 r.   
606Marianna Pawlak z d. Kantorek *~ 1868 r. Skaratki +22-04-1925 r. Chlebowice   
607Marianna Pawłowicz *1891 r. Strzebieszew +1894 r. Strzebieszew   
608Marianna Pel z d. Wilk    
609Marianna Pel z d. Knera * Sapy  
610Marianna Pel z d. Kantorek *28-01-1827 r. Skaratki +1871 r.   
611Marianna Pel z d. Strugińska *1835 r. Reczyce   
612Marianna Pel *1865 r. Skaratki   
613Marianna Pełka *02-04-1886 r. Maurzyce   
614Marianna Pełka *12-02-1896 r. Maurzyce   
615Marianna Piątkowska z d. Ostrowska *1860 r. Kuzmy  
616Marianna Piotrowska z d. Stefańska *~ 1917 r. +1945 r. Jacochów   
617Marianna Plewka z d. Kierus   
618Marianna Plewka *1899 r. Domaniewice  
619Marianna Plewka z d. Kostrzewa *1902 r.   
620Marianna Polit z d. Adamczyk    
621Marianna Polit z d. Pająk *1856 r. Strzebieszew +1905 r. Osse   
622Marianna Polit z d. Kucińska *1872 r.   
623Marianna Polit *1905 r. Gozdów   
624Marianna Polit *1906 r. Gozdów   
625Marianna Przyczka z d. Kucińska *1891 r. Skaratki   
626Marianna Redzisz *1901 r. Stroniewice   
627Marianna Rożniata z d. Skowrońska   
628Marianna Ruta z d. Wilk *1873 r. Skaratki   
629Marianna Rutkowska *1879 r. Domaniewice   
630Marianna Rybus z d. Świdrowska *~ 1821 r. +23-04-1855 r. Świące   
631Marianna Rybus z d. Szymczak *03-08-1839 r. Chruślin   
632Marianna Rybus z d. Kazimierska *23-03-1866 r.   
633Marianna Rybus *29-06-1883 r. Bocheń   
634Marianna Rybus z d. Charążka *18-04-1885 r. Bogoria Górna   
635Marianna Rybus *29-07-1889 r. Bocheń   
636Marianna Rybus *22-09-1906 r.   
637Marianna Rybus *29-07-1907 r.   
638Marianna Rychlik z d. Włostek    
639Marianna Sałuda z d. Gajda *1861 r. Guźnia +1925 r. Seligów   
640Marianna Sędziak *27-10-1817 r. Zduny   
641Marianna Sękalska z d. Kierus *1848 r. Domaniewice  
642Marianna Sękalska *1878 r. Domaniewice +1891 r. Domaniewice  
643Marianna Skoneczna *1895 r. Skaratki   
644Marianna Skonieczna *09-01-1848 r. Lisiewice  
645Marianna Skowrońska *17-02-1890 r. Strugienice   
646Marianna Słoniewska *1758 r. Strzebieszew   
647Marianna Sobczyńska *1834 r. Skaratki +1836 r. Skaratki   
648Marianna Sobieszek z d. Skonieczna    
649Marianna Sobieszek *~ 1835 r. +03-01-1839 r. Mystkowice Małe   
650Marianna Sobieszek *1862 r. Lisiewice   
651Marianna Sołtyszewska z d. Milczarek *~ 1861 r.   
652Marianna Sosnowska z d. Brzózka *~ 1812 r. +1854 r. Zielkowice   
653Marianna Sójkowska z d. Gajda *01-01-1812 r. Guźnia +04-11-1866 r. Pilaszków   
654Marianna Staworzyńska z d. Teresińska *26-12-1869 r. Miedniewice   
655Marianna Stefańska z d. Majewska *1887 r. Skaratki   
656Marianna Stefańska *1888 r. Seligów +1888 r. Seligów   
657Marianna Stefańska *1894 r. Seligów +1894 r. Seligów   
658Marianna Stępniak z d. Rybus *23-01-1886 r. Bocheń   
659Marianna Strąk z d. Ziarnik *1898 r. Skaratki +1988 r.   
660Marianna Strugińska z d. Siatkowska    
661Marianna Strugińska z d. Kucińska    
662Marianna Strugińska z d. Godziszewska    
663Marianna Strugińska *1797 r.   
664Marianna Strugińska *1837 r. Reczyce +1837 r. Reczyce   
665Marianna Strugińska *1842 r. Reczyce   
666Marianna Strugińska *1845 r. Reczyce +1846 r. Reczyce   
667Marianna Strugińska *08-09-1853 r. Reczyce   
668Marianna Strugińska *1888 r. Reczyce +1888 r. Reczyce   
669Marianna Strugińska *1893 r. Pludwiny   
670Marianna Sujkowska z d. Tubacka    
671Marianna Sujkowska *1868 r. Pilaszków   
672Marianna Sujkowska z d. Domińczak *1879 r. Pilaszków   
673Marianna Sujkowska z d. Słoma vel Słomska *1885 r. +1963 r. Łowicz   
674Marianna Sujkowska *1914 r. Jastrzębia +1916 r. Zagórze   
675Marianna Sut z d. Ziarnik    
676Marianna Sut *1914 r.   
677Marianna Szafrańska z d. Stefańska *~ 1807 r. +01-07-1908 r. Orątki   
678Marianna Szafrańska z d. Czubak *~ 1847 r.   
679Marianna Szafrańska z d. Brzozowska *1852 r.   
680Marianna Szcześniak z d. Jabłońska *01-07-1867 r. Strugienice   
681Marianna Szkup z d. Wielec *05-07-1917 r. +20-07-1975 r.   
682Marianna Szymajda z d. Małecka *1889 r. Reczyce +10-01-1983 r. Czatolin   
683Marianna Szymczak *18-04-1837 r. Chruślin   
684Marianna Szypuła z d. Borowiak    
685Marianna Śnieguła z d. Szkup *1911 r. +04-07-2000 r. Łowicz   
686Marianna Taflińska z d. Pel *~ 1801 r. Skaratki +06-01-1858 r. Krępa  
687Marianna Tarkowska *28-11-1887 r. Mystkowice   
688Marianna Tomala z d. Płacheta *1850 r.   
689Marianna Tomala *1883 r.   
690Marianna Ufa z d. Kret *10-07-1932 r. +16-04-2015 r. Łowicz /Łowicz/   
691Marianna Urbanek *18-01-1872 r. Maurzyce   
692Marianna Urbańska z d. Janus *1887 r. Skaratki   
693Marianna Wach *1884 r. Słomków  
694Marianna Walaszczak *1877 r.   
695Marianna Warda z d. Domańska    
696Marianna Warda *06-12-1841 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
697Marianna Warda *1864 r. Skaratki   
698Marianna Warda z d. Moszczyńska *20-04-1864 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
699Marianna Warda *1865 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
700Marianna Warda *1879 r. Skaratki   
701Marianna Warda *1896 r. Skaratki  
702Marianna Warda *1911 r. Domaniewice +29-07-1985 r. Skaratki   
703Marianna Warzywoda z d. Tomala *30-12-1869 r. Zduny   
704Marianna Warzywoda *04-01-1902 r. Jackowice   
705Marianna Wąsalska z d. Gralak *~ 1854 r.   
706Marianna Wąsalska *1876 r.   
707Marianna Węgierek *22-04-1839 r. Maurzyce +16-02-1841 r. Maurzyce   
708Marianna Węgierek *01-07-1844 r. Maurzyce +01-12-1849 r. Maurzyce   
709Marianna Wielec *1911 r.   
710Marianna Wiercioch *03-04-1903 r. Strugienice   
711Marianna Wiesiołek z d. Kolos    
712Marianna Wiesiołek z d. Szaleniec    
713Marianna Wiesiołek z d. Kazimierska *1840 r. Bocheń   
714Marianna Wiesiołek *23-01-1885 r. Bocheń +11-02-1885 r. Bocheń   
715Marianna Wiesiołek *11-02-1886 r. Bocheń +12-01-1887 r. Bocheń   
716Marianna Wiesiołek *08-06-1891 r. Bocheń   
717Marianna Wiesiołek *01-02-1897 r. Bocheń +14-12-1898 r. Bocheń   
718Marianna Wiesiołek z d. Mikołajczyk *1903 r. Seligów   
719Marianna Wieteska z d. Gurajek *~ 1805 r.   
720Marianna Wilk *15-01-1839 r. Skaratki   
721Marianna Wilk *1871 r. Skaratki   
722Marianna Wilk *1875 r. Skaratki  
723Marianna Wilk *1877 r. Skaratki   
724Marianna Wilk z d. Helewska *1890 r.   
725Marianna Wilk *13-02-1895 r. Huta Bankowa +19-09-1897 r. Huta Bankowa   
726Marianna Wilk z d. Russek *12-06-1896 r. Jamno   
727Marianna Wilk *1910 r. Skaratki +02-06-1997 r. Głowno   
728Marianna Witerek *24-09-1859 r. Mystkowice Małe   
729Marianna Wituła z d. Gnatowska *05-06-1908 r. Łubianka +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/   
730Marianna Włodarczyk z d. Wieteska    
731Marianna Włodarczyk z d. Wawrzyńczak    
732Marianna Włodarczyk z d. Błażejewska *1845 r. Guźnia +1914 r. Łowicz   
733Marianna Włostek *01-05-1910 r. Wymysłów   
734Marianna Wojas z d. Piątkowska *1891 r. Stopnica   
735Marianna Woźnicka z d. Mikołajczyk *24-06-1839 r. Zduny   
736Marianna Zagajewska z d. Kantorek *22-03-1845 r. Skaratki   
737Marianna Zagajewska *1910 r. Skaratki +1911 r. Skaratki  
738Marianna Zegadło z d. Gajda    
739Marianna Ziółkowska z d. Kamińska *17-12-1835 r. Zduny +22-09-1862 r. Zduny   
740Marianna Znyk z d. Złotkowska *01-02-1841 r. Kaczkowizna   
741Marianna Znyk z d. Wielemborek *27-08-1878 r. Bąków Dolny   
742Marianna Zuchora *01-07-1891 r. Kadzielin   
743Marianna Zuchora z d. Borkowska *1893 r. Kotulin   
744Marika Krugiołka     
745Mariola Cłapińska     
746Mariola Matuszewska z d. Bujanowska *1962 r. Żychlin    
747Mariola Teresa Kantorek z d. Kępińska *1956 r.    
748Mariola Wzięch z d. Kicińska *1988 r.    
749Mariola Żaneta Skrzypek z d. Zawisza *1978 r.    
750Mariusz Cłapiński *1989 r.    
751Mariusz Ufa *1975 r.    
752Mariusz Wierucki *1978 r.    
753Mariusz Zowczak *1971 r. Blachownia    
754Marta ... z d. Więcek *1982 r.    
755Marta Filipiak     
756Marta Jączkowska z d. Maciejewska *1992 r.    
757Marta Labuda *1994 r.    
758Marta Ochocka *2009 r.    
759Marta Płoska z d. Ruta *1979 r.    
760Marta Szczepaniak z d. Szychowska *1976 r.    
761Marta Ufa *1983 r. Łowicz    
762Marta Warda *1905 r. Skaratki   
763Marteusz Błażejewski *05-09-1888 r. Guźnia  
764Martwo urodzony Mikołajczyk  +1909 r. Seligów   
765Martwo urodzony Mikołajczyk  +1916 r. Seligów   
766Martwo urodzony Sękalski  +1895 r. Łagów   
767Martwo urodzony Sękalski  +1891 r. Łagów   
768Martyna Dul z d. Rutkowska *1987 r. Głowno    
769Martyna Kazimierska     
770Martyna Kierzkowska z d. Włostek *1982 r. Łowicz    
771Maryla Gasik     
772Maryla Knera     
773Maryla Laska z d. Dziedziela     
774Marzena Mikołajczyk z d. Królak *1983 r.    
775Marzena Ufa z d. Kawecka *1986 r. Łódź    
776Mateusz Bogusz    
777Mateusz Celesta  +22-09-1812 r. Czatolin   
778Mateusz Czubak    
779Mateusz Drozd   
780Mateusz Foks *1880 r. Stare Grudze   
781Mateusz Gnatowski    
782Mateusz Góra   
783Mateusz Hoły *1990 r.    
784Mateusz Jakub Wielec *1992 r. Łowicz    
785Mateusz Jan Leśniewicz *1978 r. Gdańsk    
786Mateusz Jaros *~ 1801 r. +16-09-1831 r.   
787Mateusz Kamiński *18-09-1848 r. Zduny   
788Mateusz Karolkiewicz *~ 1855 r.   
789Mateusz Kazimierski *15-09-1842 r. +16-01-1897 r.   
790Mateusz Kazimierski *31-08-1860 r. Bocheń   
791Mateusz Kazimierski *21-09-1871 r.   
792Mateusz Kaźmierczak    
793Mateusz Knera *1792 r. Strzebieszew +30-03-1869 r. Skaratki   
794Mateusz Kucharek *1862 r. Małszyce  
795Mateusz Małecki *1896 r. Reczyce   
796Mateusz Ostrowski *1862 r. Kuzmy  
797Mateusz Redzisz  +˂ 1913 r.   
798Mateusz Rutkowski *1995 r. Głowno    
799Mateusz Rybus *17-09-1890 r. Bocheń +15-09-1939 r. Chruślin   
800Mateusz Siemionow *2008 r. Szamotuły    
801Mateusz Skrzypczak *2003 r. Krotoszyn    
802Mateusz Skuneczny *1893 r.   
803Mateusz Słoniewski vel Knera *18-09-1764 r. +27-05-1810 r. Strzebieszew   
804Mateusz Sobieszek    
805Mateusz Sobieszek *~ 1805 r. +13-06-1843 r. Mystkowice Małe   
806Mateusz Ufa     
807Mateusz Ufa *2006 r.    
808Mateusz Węgierek *19-09-1841 r. Maurzyce   
809Mateusz Wielemborek *14-08-1861 r. Wiskienica   
810Mateusz Wielemborek *17-05-1892 r. Bąków Górny   
811Matt Brown *1984 r. Washington DC    
812Matylda Tomsio z d. Przybyszewska *05-10-1916 r. +27-01-2012 r. Gdańsk /Gdańsk/   
813Max Ufa *2007 r.    
814Michael John Czapp *1981 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
815Michael Rood     
816Michalina Błażejewska *1897 r. Kuźmy  
817Michalina Cieślak  *1874 r.   
818Michalina Kantorek z d. Szymańska    
819Michalina Kantorek *1914 r. +23-01-1999 r.   
820Michalina Konikowska *1913 r. Dąbkowice +1916 r. Dąbkowice   
821Michalina Kowalska *1907 r. Domaniewice   
822Michalina Mamońska *1843 r.   
823Michalina Paradowska z d. Sołtyszewska    
824Michalina Tomsio z d. Staworzyńska *29-09-1871 r. +15-10-1943 r. Rudnik nad Sanem /Sosnowiec/   
825Michał Badoń    
826Michał Badoń-Lehr *1989 r.    
827Michał Brzozowski    
828Michał Cłapiński     
829Michał Dąbrowski *1987 r.    
830Michał Fiałek   
831Michał Gajda *08-03-1821 r. Guźnia   
832Michał Gajda *1852 r. Mystkowice   
833Michał Gajda *04-09-1895 r. Guźnia +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/   
834Michał Gałaj *29-12-1897 r. Mystkowice +12-10-1900 r. Mystkowice   
835Michał Głuszczyk *24-09-1897 r. Łowicz  
836Michał Gnatek *1904 r. +22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/   
837Michał Gołębiewski *1842 r. Guźnia  
838Michał Gołębiewski *03-10-1896 r. Bocheń +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/   
839Michał Górny     
840Michał Graszka *06-09-1862 r. Skaratki   
841Michał Grygielski *1861 r.   
842Michał Gwóźdź *1982 r.    
843Michał Hermanowicz *1992 r.    
844Michał Jachimek     
845Michał Jadach *~ 1780 r. +07-10-1850 r. Skaratki   
846Michał Jakub Borowiak     
847Michał Jaśniewski    
848Michał Kantorek *23-09-1834 r. Skaratki +12-03-1835 r. Skaratki   
849Michał Kantorek *1983 r.    
850Michał Kazimierski    
851Michał Kazimierski *04-07-1840 r. Bocheń +17-10-1922 r. Bocheń   
852Michał Kazimierski *29-09-1873 r.   
853Michał Kazimierski *27-09-1885 r. Bocheń +1887 r.   
854Michał Kosiorek *1874 r. Rogóźno   
855Michał Kowalczyk *1992 r. Garwolin    
856Michał Majewski *1888 r. Skaratki +15-09-1939 r. Skaratki   
857Michał Mamoński *1862 r.   
858Michał Mikołajczyk *24-09-1870 r. Wierznowice   
859Michał Miller *1978 r.    
860Michał Misiak *1983 r.    
861Michał Ochocki *1977 r.    
862Michał Pająk   
863Michał Pel  +26-09-1852 r. Skaratki  
864Michał Piątkowski *1893 r. Stopnica +1894 r. Stopnica   
865Michał Tataj *~ 1854 r. +1914 r. Dąbkowice   
866Michał Tepczyński *1977 r. Gdańsk    
867Michał Warda    
868Michał Więcek *1984 r.    
869Michał Wilk *01-11-1929 r. Ziewaniczki +07-04-1995 r. /Głowno/   
870Michał Wojciech Pakuła vel Rutka *1983 r. Warszawa    
871Michał Wróbel    
872Michał Wzięch *2010 r.    
873Michał Ziółkowski  +15-02-1870 r. Zduny   
874Michał Zuchora *14-09-1896 r. Kadzielin   
875Mieczysław Adach *1911 r. +1985 r. /Domaniewice/   
876Mieczysław Dudek    
877Mieczysław Gajda *1924 r. +20-06-1925 r. Augustów   
878Mieczysław Jarosiewicz *1953 r. Płońsk    
879Mieczysław Kłys *21-10-1935 r. Giebałtówka +04-03-2007 r. Łódź /Łódź/   
880Mieczysław Kuciński *13-03-1924 r. Skaratki +05-02-2004 r. Łódź /Domaniewice/   
881Mieczysław Labuda *1960 r.    
882Mieczysław Małgowski *18-12-1919 r. +05-2011 r. /Gdańsk/   
883Mieczysław Matyjasik *~ 07-1922 r. +17-06-1935 r. Boczki Domaradzkie   
884Mieczysław Pająk  +2005 r.   
885Mieczysław Parys *1925 r. +20-11-2009 r. /Stary Waliszew/   
886Mieczysław Sękalski *1911 r. Domaniewice +1911 r. Domaniewice  
887Mieczysław Sianoszek *1954 r. +05-10-1978 r.   
888Mieczysław Staworzyński *08-12-1890 r. Warszawa +28-06-1949 r. /Warszawa/   
889Mieczysław Warda *1928 r. +24-07-1928 r. Janinów   
890Mikołaj Błaszczyk *01-09-1854 r. Zduny +01-11-1854 r. Zduny   
891Mikołaj Bródka *1822 r. Rogóźno +09-08-1903 r. Skaratki  
892Mikołaj Gajda *05-12-1849 r. Guźnia +18-08-1850 r. Guźnia   
893Mikołaj Grabowicz *05-12-1848 r. Krępa +25-01-1849 r. Krępa   
894Mikołaj Kamiński *08-09-1894 r. Zduny +24-03-1897 r. Zduny   
895Mikołaj Kantorek *06-12-1819 r. Skaratki +17-05-1821 r. Skaratki   
896Mikołaj Kantorek *03-12-1824 r. Skaratki +29-10-1833 r. Skaratki   
897Mikołaj Kazimierski *1788 r. +28-08-1867 r.   
898Mikołaj Kruk *2010 r.    
899Mikołaj Kuźmiński  +1944 r.   
900Mikołaj Mikołajczyk *07-09-1811 r. Zduny +04-10-1811 r. Zduny   
901Mikołaj Mikołajczyk *04-12-1848 r. Zduny +22-08-1852 r. Zduny   
902Mikołaj Parys *1842 r. +1843 r. Strzebieszew   
903Mikołaj Pel *03-12-1826 r. Skaratki   
904Mikołaj Plewka *2012 r.    
905Mikołaj Sobieszek *1854 r. Lisiewice +1859 r. Lisiewice   
906Mikołaj Sobieszek *19-11-1875 r. Lisiewice   
907Mikołaj Sokół *~ 1812 r. +06-09-1852 r. Zduny   
908Mikołaj Strugiński *1800 r.   
909Mikołaj Tataj    
910Miłosz Krugiołka *2008 r.    
911Miłosz Ufa *2014 r.    
912Mirosław Barański *1958 r.    
913Mirosław Józef Kot *19-03-1961 r. Domaniewice +08-06-1984 r. Domaniewice /Domaniewice/   
914Mirosław Kiciński *1966 r.    
915Mirosław Miniak  +04-05-1979 r. Lesko  
916Mirosław Sianoszek *1961 r. +2012 r.   
917Mirosława Gajda     
918Monika Amina Khazaal - Stolarczyk z d. Khazaal *1984 r. Łódź    
919Monika Anastazja Osypiuk z d. Warzybok *1981 r. Ruda Śląska    
920Monika Ewa Aulich z d. Zielińska *1974 r. Gdańsk    
921Monika Felczyńska z d. Barańska *1988 r. Brzeziny    
922Monika Gierada-Sołtysek z d. Gierada     
923Monika Kantorek *1991 r.    
924Monika Kasprzak z d. Hordyniec     
925Monika Katarzyna Knera-Bichon z d. Knera *1968 r. Łódź    
926Monika Klimecka z d. Gawęcka *1983 r.    
927Monika Kruszyńska-Kot z d. Kruszyńska *1979 r.    
928Monika Marciniak *2003 r.    
929Monika Patrycja Gruszka-Kantorek z d. Gruszka *1987 r. Łódź    
930Monika Ufa z d. Sieradzka     
931Monika Ufa z d. Jeske *1960 r.    
932Monika Zowczak z d. Królik     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl