Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Rocznice
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [K]
Indeks alfabetyczny [K]
592
1
Kacper Czuba
*1889 r. Skaratki
+1892 r. Skaratki
2
Kacper Daniel Więcek
*1996 r. Łowicz
3
Kacper Drużka
+
4
Kacper Drużka
+
5
Kacper Eugeniusz Michnowicz
*2008 r.
6
Kacper Fijałkowski
*1994 r. Głowno
7
Kacper Gnatowski
*~ 1838 r.
+
8
Kacper Grabowicz
*27-12-1849 r. Krępa
+11-01-1850 r. Krępa
9
Kacper Jabłoński
*13-01-1877 r. Świące
+
10
Kacper Jabłoński
*30-12-1826 r. Maurzyce
+04-03-1899 r. Brodne
11
Kacper Jakubowski
+
12
Kacper Jasak
*30-12-1846 r. Bocheń
+
13
Kacper Kantorek
*02-01-1848 r. Skaratki
+ /Domaniewice/
14
Kacper Kazimierski
*28-02-1836 r.
+
15
Kacper Kierus
*1844 r. Domaniewice
+1845 r. Domaniewice
16
Kacper Knera
*~ 1781 r.
+11-05-1867 r. Strzebieszew
17
Kacper Kobus
+30-08-1828 r. Wierzchy
18
Kacper Kołodziński
+
19
Kacper Kozikowski
*2005 r.
20
Kacper Krawczyk
*05-01-1819 r. Wierzchy
+1867 r. Leosin
21
Kacper Kruk
*2013 r. Łowicz
22
Kacper Lawendowski
+04-10-1848 r. Ostrów
23
Kacper Majewski
*02-01-1868 r. Skaratki
+
24
Kacper Matuszewski
*2023 r.
25
Kacper Mikołajczyk
*06-01-1821 r. Zduny
+
26
Kacper Rybus
*1849 r. Bocheń
+
27
Kacper Stefan Ślizowski
*1888 r.
+1945 r. Bochnia /Bochnia/
28
Kacper Strug
*2018 r.
29
Kacper Wieczorek
*~ 1833 r.
+1902 r. Długie
30
Kajetan Gruszka
+1918 r.
31
Kajetan Jakubowski
+23-06-1862 r. Dąbrowa
32
Kajetan Mikołajczyk
*~ 1788 r.
+08-02-1848 r. Dąbrowa
33
Kajetan Wiśniewski
+
34
Kalina Chmielewska
*2018 r.
35
Kalina Rybicka
36
Kamil Chrzanowski
37
Kamil Mittmann
*1995 r.
38
Kamil Tadeusz Nadolny
*1997 r. Skwierzyna
39
Kamil Tomasz Ufa
*1983 r. Łódź
40
Kamil Zowczak
*1994 r.
41
Kamila Badoń-Lehr
*1979 r.
42
Karen Lynn Kasmer
*1970 r.
43
Karina Wierucka
*2019 r.
44
Karol Bińczak
*03-03-1896 r. Rząśno
+
45
Karol Domińczak
*1882 r. Pilaszków
+
46
Karol Gajda
*02-08-1812 r. Guźnia
+06-07-1813 r. Guźnia
47
Karol Jabłoński
*04-11-1845 r. Świące
+1922 r. Mastki
48
Karol Janowski
*2010 r. Bytom
49
Karol Kamiński
*28-10-1851 r. Dąbrowa
+
50
Karol Kantorek
*1805 r. Skaratki
+1805 r. Skaratki
51
Karol Kapusta
+
52
Karol Kazimierski
*1767 r.
+
53
Karol Kowalczyk
*1824 r. Skaratki
+1895 r. Skaratki
54
Karol Melbahrd
*~ 1894 r. Wenden
+
55
Karol Mikołajczyk
*01-11-1845 r. Zduny
+29-04-1855 r. Zduny
56
Karol Olaszczyk
*2011 r.
57
Karol Para
*1832 r. Wągry
+
58
Karol Pawlak
*26-01-1850 r. Skaratki
+27-11-1916 r. Chlebowice
59
Karol Świerzyński
*~ 1788 r.
+17-09-1848 r. Strugienice
60
Karol Wawrzyk
*31-10-1817 r.
+
61
Karol Wiesiołek
*2000 r.
62
Karol Wiesiołek
*1983 r. Piła
63
Karolina Baranowska z d. Werschner
*1891 r.
+
64
Karolina Baranowska
*1890 r. Zimna Wódka
+
65
Karolina Baranowska z d. Specht
+
66
Karolina Cieślak
67
Karolina Czubak
*1982 r.
68
Karolina Edyta Nowicka
*1993 r. Łódź
69
Karolina Jadach
*02-11-1828 r. Skaratki
+
70
Karolina Joanna Kantorek
*1995 r.
71
Karolina Jodczyk
*1996 r.
72
Karolina Kucińska z d. Strugińska
*1891 r.
+ /Domaniewice/
73
Karolina Misiak
*1987 r.
74
Karolina Misiura z d. Gawęcka
*1989 r. Łowicz
75
Karolina Pietrzak
*2004 r.
76
Karolina Rybus
*1988 r. Łódź
77
Karolina Skowrońska z d. Urbanek
*28-10-1865 r. Maurzyce
+
78
Karolina Staworzyńska z d. Smulikowska
*15-12-1876 r. Nowy Korczyn
+
79
Karolina Wiesiołek
*2004 r.
80
Karolina Zuzanna Tańska z d. Szczepanik
81
Katarzyna Anzorge
82
Katarzyna Banasiak
83
Katarzyna Baran z d. Gołębiewska
*25-08-1862 r. Bocheń
+
84
Katarzyna Baran
85
Katarzyna Baranowska
*1861 r. Zimna Wódka
+
86
Katarzyna Baranowska z d. Nowak
+
87
Katarzyna Baranowska z d. Gawlik
+
88
Katarzyna Barańska z d. Jędrzejczyk
+
89
Katarzyna Bergiel z d. Kubiak
+29-08-1852 r. Oporówek
90
Katarzyna Bińczak z d. Frąckiewicz
*1971 r.
91
Katarzyna Bińczak z d. Kościelak
+
92
Katarzyna Błażejewska
*31-01-1893 r. Jamno
+
93
Katarzyna Błażejewska
*1872 r. Jamno
+
94
Katarzyna Błażejewska
*1816 r. Guźnia
+
95
Katarzyna Błażejewska
+1878 r.
96
Katarzyna Bródka z d. Kantorek
*08-08-1859 r. Skaratki
+
97
Katarzyna Burzyńska
*1910 r. Skaratki
+
98
Katarzyna Burzyńska z d. Drużka
*1904 r. Skaratki
+30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno
99
Katarzyna Cegielska z d. Staworzyńska
*~ 1799 r.
+
100
Katarzyna Cieślak z d. Mamońska
*1851 r.
+
101
Katarzyna Cieślak z d. Michalak
+28-05-1832 r. Skrzeszewy
102
Katarzyna Cugowska
*26-10-1834 r. Winiary
+06-05-1838 r. Winiary
103
Katarzyna Czuba
*03-11-1860 r.
+1874 r.
104
Katarzyna Czubak
*1840 r.
+16-09-1854 r. Ponętów Górny
105
Katarzyna Czubak z d. Krawczyk
106
Katarzyna Dejak
107
Katarzyna Deka
*04-02-1886 r. Bocheń
+24-06-1890 r. Bocheń
108
Katarzyna Domalążek
+
109
Katarzyna Domińczak z d. Russek
*26-04-1885 r. Jamno
+22-07-1914 r. Pilaszków
110
Katarzyna Drużka z d. Pająk
*1881 r.
+1967 r.
111
Katarzyna Duda z d. Kantorek
*23-11-1887 r. Dąbkowice
+
112
Katarzyna Dworzańska
*07-11-1835 r. Jackowice
+
113
Katarzyna Elżbieta Gajda
*26-04-1873 r. Guźnia
+
114
Katarzyna Fiałek
*1859 r. Bocheń
+
115
Katarzyna Flis
*1992 r.
116
Katarzyna Franciszka Kidankiewicz z d. Korniak
*1881 r. Zimna Woda
+
117
Katarzyna Gajda
*15-04-1920 r. Guźnia
+
118
Katarzyna Gajda
*23-09-1907 r. Lisiewice
+
119
Katarzyna Gajda z d. Błażejewska
*20-12-1896 r. Domaniewice
+03-05-1989 r. Łódź /Łódź/
120
Katarzyna Gajda z d. Sołtyszewska
*~ 1837 r. Guźnia
+
121
Katarzyna Gajda
*25-04-1826 r. Guźnia
+20-09-1826 r. Guźnia
122
Katarzyna Gajda z d. Wójcik
*~ 1819 r.
+05-12-1897 r. Mystkowice
123
Katarzyna Gajda
*1815 r. Guźnia
+
124
Katarzyna Gajda z d. Fijałkowska
+
125
Katarzyna Gajda z d. Fijałek
+1855 r. Guźnia
126
Katarzyna Gajda z d. Orzeł
+26-02-1923 r. Guźnia
127
Katarzyna Gajda z d. Wójcik
* Mystkowice
+
128
Katarzyna Gajda z d. Radziejewska
+
129
Katarzyna Gajda z d. Pilas
+
130
Katarzyna Gajek
+
131
Katarzyna Gajek z d. Lis
+
132
Katarzyna Gapińska z d. Kantorek
*1990 r. Brzeziny
133
Katarzyna Gasik z d. Guzek
*~ 1912 r.
+12-01-1943 r. /Zduny/
134
Katarzyna Gasik
*20-10-1879 r. Jackowice
+
135
Katarzyna Gendek-Ufa z d. Gendek
*1987 r. Łowicz
136
Katarzyna Głowacka z d. Wójcik
*1894 r.
+
137
Katarzyna Gnatowska
*1844 r.
+
138
Katarzyna Gnatowska z d. Wasyl
*1839 r.
+
139
Katarzyna Godziszewska
*26-08-1912 r. Kadzielin
+
140
Katarzyna Godziszewska z d. Zuchora
*27-04-1890 r. Kadzielin
+
141
Katarzyna Godziszewska
*09-09-1868 r. Reczyce
+1875 r. Reczyce
142
Katarzyna Gołębiewska
*22-04-1892 r. Bocheń
+
143
Katarzyna Gołębiewska
*1838 r. Guźnia
+
144
Katarzyna Góra z d. Zagajewska
*27-09-1871 r. Skaratki
+1953 r. Łódź
145
Katarzyna Górczyńska
*28-01-1905 r. Dąbkowice
+
146
Katarzyna Górczyńska z d. Płacheta
*21-04-1845 r. Dąbkowice
+16-12-1913 r. Dąbkowice
147
Katarzyna Górczyńska z d. Kosiorek
+25-02-1912 r. Bobrowniki
148
Katarzyna Graszka z d. Warda
*1846 r. Skaratki
+
149
Katarzyna Grzelka
*1899 r. Skaratki
+
150
Katarzyna Gusta z d. Tomala
*1879 r.
+
151
Katarzyna Hoła
*1992 r. Międzyrzecz
152
Katarzyna Jabłońska
*21-09-1910 r. Kazimirek
+
153
Katarzyna Jabłońska
*1907 r. Boczki Dolne
+
154
Katarzyna Jabłońska
*11-01-1904 r. Maurzyce
+
155
Katarzyna Jabłońska
*13-10-1896 r. Maurzyce
+16-11-1896 r. Maurzyce
156
Katarzyna Jabłońska z d. Kucińska
*1895 r. Sapy
+~ 1954 r. /Stary Waliszew/
157
Katarzyna Jabłońska z d. Busiak
*30-10-1827 r. Maurzyce
+05-05-1866 r. Maurzyce
158
Katarzyna Jabłońska
*22-11-1824 r. Maurzyce
+
159
Katarzyna Jadach z d. Kędziora
*1841 r. Skaratki
+
160
Katarzyna Janicka z d. Kazimierska
*1827 r.
+08-05-1848 r.
161
Katarzyna Jankowska
162
Katarzyna Jaros z d. Wielemborek
*31-08-1894 r. Sobocka Wieś
+06-04-1980 r.
163
Katarzyna Jaros z d. Rybus
*09-03-1886 r. Bocheń
+
164
Katarzyna Jaros
+
165
Katarzyna Jaros z d. Kaczor
+
166
Katarzyna Jasak
*13-03-1898 r. Bocheń
+1904 r. Łagów
167
Katarzyna Jasak
*27-03-1892 r. Bocheń
+28-09-1894 r. Bocheń
168
Katarzyna Jodczyk z d. Badoń
*1967 r.
169
Katarzyna Jurga z d. Mrzygłód
*1880 r. Skaratki
+
170
Katarzyna Kamińska
*24-10-1896 r. Zduny
+27-10-1896 r. Zduny
171
Katarzyna Kamińska z d. Mikołajczyk
*25-10-1830 r. Zduny
+22-11-1893 r. Zduny
172
Katarzyna Kantorek
*1910 r. Skaratki
+1914 r. Skaratki
173
Katarzyna Kantorek
*1905 r. Skaratki
+
174
Katarzyna Kantorek z d. Sut
*1894 r. Krępa
+
175
Katarzyna Kantorek z d. Wardzińska
*28-11-1892 r. Chruślin
+ /Domaniewice/
176
Katarzyna Kantorek
*1889 r. Skaratki
+1896 r. Skaratki
177
Katarzyna Kantorek
*1884 r. Skaratki
+
178
Katarzyna Kantorek
*1876 r. Skaratki
+1879 r.
179
Katarzyna Kantorek z d. Brudka
*29-07-1863 r. Skaratki
+
180
Katarzyna Kantorek z d. Pel
*25-04-1812 r.
+1873 r. Skaratki
181
Katarzyna Kantorek z d. Kujawiak
*1800 r.
+26-04-1836 r. Skaratki
182
Katarzyna Kapusta z d. Kosiorek
*1862 r. Skaratki
+
183
Katarzyna Karcz
*1885 r. Skaratki
+1885 r. Skaratki
184
Katarzyna Karolina Baranowska
*1884 r. Zimna Wódka
+
185
Katarzyna Kazimierska
*10-02-1890 r. Bocheń
+
186
Katarzyna Kazimierska
*26-04-1888 r.
+04-08-1888 r.
187
Katarzyna Kazimierska
*1888 r. Maków
+1888 r. Maków
188
Katarzyna Kazimierska
*29-12-1880 r. Bocheń
+1886 r.
189
Katarzyna Kazimierska z d. Kocięba
*1880 r. Seligów
+02-04-1956 r. /Chruślin/
190
Katarzyna Kazimierska
*24-09-1873 r.
+
191
Katarzyna Kazimierska z d. Burzyńska
*1868 r.
+13-01-1893 r.
192
Katarzyna Kazimierska
*13-09-1858 r. Bocheń
+26-09-1858 r. Bocheń
193
Katarzyna Kazimierska
*08-11-1854 r.
+04-02-1855 r.
194
Katarzyna Kazimierska
*1850 r.
+23-08-1852 r.
195
Katarzyna Kazimierska z d. Dobrzyńska
+
196
Katarzyna Kazimierski z d. Kowalska
*1889 r. Skaratki
+03-08-1970 r. Suffield
197
Katarzyna Kierus
*1870 r. Domaniewice
+
198
Katarzyna Kierus
*1836 r. Domaniewice
+1837 r. Domaniewice
199
Katarzyna Kłos z d. Gołębiewska
*01-04-1890 r. Mystkowice
+
200
Katarzyna Knera
*1911 r. Skaratki
+1912 r. Skaratki
201
Katarzyna Knera z d. Siatkowska
*25-11-1834 r. Reczyce
+18-01-1899 r. Skaratki
202
Katarzyna Knera
*1826 r. Skaratki
+1827 r. Skaratki
203
Katarzyna Knera z d. Rutkowska
+
204
Katarzyna Knera z d. Warda
+
205
Katarzyna Kolos z d. Głuszczyk
*1883 r. Jamno
+
206
Katarzyna Kołodzińska
*1871 r. Sokolina
+
207
Katarzyna Kołuda z d. Lassota
*~ 1821 r.
+
208
Katarzyna Korniak
*1894 r. Biłohorszcze
+
209
Katarzyna Korniak
*1886 r. Biłohorszcze
+
210
Katarzyna Korniak
*1878 r. Zimna Woda
+
211
Katarzyna Korniak
*1867 r. Zimna Wódka
+
212
Katarzyna Korniak z d. Końciewicz
+
213
Katarzyna Korniak z d. Nowak
+
214
Katarzyna Korniak z d. Niżankowska
+
215
Katarzyna Kosiorek
*1861 r. Skaratki
+
216
Katarzyna Kostrzewa
*1892 r. Czatolin
+1894 r.
217
Katarzyna Kostrzewa z d. Majewska
+
218
Katarzyna Kot z d. Grzelak
*1898 r. Domaniewice
+08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/
219
Katarzyna Kowalczyk
*1884 r. Skaratki
+
220
Katarzyna Kowalczyk
*07-11-1878 r. Trąby
+08-03-1879 r. Trąby
221
Katarzyna Kowalczyk
*1877 r. Skaratki
+
222
Katarzyna Koza
*28-07-1907 r. Ostrów
+
223
Katarzyna Koza z d. Wróblewska
224
Katarzyna Krakowiak z d. Kostrzewa
*20-08-1904 r.
+22-09-1966 r.
225
Katarzyna Krawczyk z d. Kobus
*24-10-1820 r. Wierzchy
+
226
Katarzyna Kret
*04-07-1901 r. Urbańszczyzna
+
227
Katarzyna Królikowska z d. Wieczorek
+
228
Katarzyna Kruk z d. Ufa
*1983 r. Skierniewice
229
Katarzyna Kucharek z d. Klimkiewicz
*1863 r. Chąśno
+
230
Katarzyna Kucińska
*1910 r. Skaratki
+07-09-1915 r. Skaratki
231
Katarzyna Kucińska
*1906 r. Reczyce
+17-02-1994 r. Reczyce
232
Katarzyna Kucińska
*1880 r. Skaratki
+1880 r. Skaratki
233
Katarzyna Kucińska
*1880 r. Strzebieszew
+
234
Katarzyna Kucińska
*1868 r. Jamno
+
235
Katarzyna Kucińska z d. Wodzyńska
*1866 r. Domaniewice
+
236
Katarzyna Kucińska z d. Majewska
*10-04-1850 r. Skaratki
+
237
Katarzyna Kutkowska z d. Świrzyńska
+
238
Katarzyna Lebioda z d. Obórka
*05-03-1901 r. Chruślin
+03-10-1992 r. Trąby
239
Katarzyna Lebioda z d. Wiesiołek
*10-10-1885 r. Jamno
+
240
Katarzyna Lebioda z d. Knera
*1885 r. Skaratki
+
241
Katarzyna Lebioda z d. Skoneczna
+
242
Katarzyna Lewańska
243
Katarzyna Linart z d. Gajda
*22-06-1905 r. Guźnia
+24-12-1931 r. Guźnia
244
Katarzyna Linart
*04-04-1904 r. Guźnia
+
245
Katarzyna Lisiewska z d. Pel
*1893 r. Skaratki
+01-05-1980 r. Skaratki
246
Katarzyna Łyszkiewicz z d. Augustyniak
*1956 r. Bydgoszcz
247
Katarzyna Machnicka
248
Katarzyna Majchrzak z d. Kantorek
*1900 r. Skaratki
+
249
Katarzyna Majewska
*1885 r. Skaratki
+
250
Katarzyna Majewska
*1880 r. Skaratki
+1880 r. Skaratki
251
Katarzyna Majewska z d. Wielec
*1877 r. Skaratki
+
252
Katarzyna Małecka
*1900 r. Reczyce
+1900 r. Reczyce
253
Katarzyna Małecka
*1897 r. Reczyce
+1897 r. Reczyce
254
Katarzyna Marat z d. Domińczak
+12-04-1934 r.
255
Katarzyna Marszałek
*16-06-1911 r. Mystkowice
+08-01-1913 r. Mystkowice
256
Katarzyna Marszałek z d. Czaplańska
+
257
Katarzyna Marszałek z d. Targońska
258
Katarzyna Matuszewska z d. Kruczek
*1988 r. Kamień Pomorski
259
Katarzyna Matyjasik z d. Kantorek
*1885 r. Stroniewice
+
260
Katarzyna Michalak z d. Jabłońska
*13-04-1887 r. Maurzyce
+ /Stary Waliszew/
261
Katarzyna Mikituła z d. Ostrowska
*1866 r. Kuzmy
+
262
Katarzyna Mikołajczyk
*17-01-1895 r. Strugienice
+12-04-1896 r. Strugienice
263
Katarzyna Mikołajczyk z d. Roszewska
*02-11-1827 r. Wierznowice
+15-03-1887 r. Wierznowice
264
Katarzyna Mikołajczyk
*07-04-1827 r. Zduny
+
265
Katarzyna Mikołajczyk
*22-11-1819 r. Zduny
+05-03-1824 r. Zduny
266
Katarzyna Mikołajczyk z d. Rolewska
*~ 1797 r.
+04-05-1817 r. Zduny
267
Katarzyna Milczarek z d. Gołębiewska
*17-09-1884 r. Guźnia
+
268
Katarzyna Moszczyńska z d. Tataj
*26-10-1847 r. Skaratki
+
269
Katarzyna Mrowiec
+
270
Katarzyna Mróz z d. Jabłońska
*22-10-1882 r. Świące
+16-10-1974 r. Zalesie Dolne
271
Katarzyna Mrzygłód z d. Kostrzewa
*1891 r.
+
272
Katarzyna Nowakowska z d. Kamińska
*1869 r. Wrzeczko
+
273
Katarzyna Orzechowska z d. Wiesiołek
*07-02-1915 r. Zawady
+31-05-1997 r. Łowicz
274
Katarzyna Oświecińska z d. Szkup
+
275
Katarzyna Owsiany
*1982 r.
276
Katarzyna Pająk
*1872 r. Stroniewice
+
277
Katarzyna Pająk
*1868 r. Stroniewice
+
278
Katarzyna Pańkow
*1891 r. Zimna Wódka
+
279
Katarzyna Para z d. Wieczorek
*1802 r. Jeziorko
+
280
Katarzyna Parys
*1835 r. Strzebieszew
+1835 r. Strzebieszew
281
Katarzyna Pawełkowicz
*1873 r. Reczyce
+
282
Katarzyna Pawlak
*1892 r. Skaratki
+13-11-1899 r. Cybulice
283
Katarzyna Pawlewska z d. Stawicka
+1886 r. Blichowo
284
Katarzyna Pel
*1883 r. Skaratki
+
285
Katarzyna Pel z d. Grabowicz
+
286
Katarzyna Piątkowska z d. Poniewierska
*1869 r.
+06-05-1957 r.
287
Katarzyna Pierzchała
+
288
Katarzyna Pietrasik z d. Wieczorek
*1808 r.
+1862 r. Jeziorko
289
Katarzyna Pióro z d. Pietrzak
*1975 r. Pruszków
290
Katarzyna Płacheta z d. Gajda
*1802 r.
+1848 r.
291
Katarzyna Podgórska
*1902 r. Skaratki
+
292
Katarzyna Podgórska z d. Małecka
*12-11-1857 r. Reczyce
+
293
Katarzyna Protekta z d. Jabłońska
*10-11-1879 r. Maurzyce
+18-02-1908 r. Szymanowice
294
Katarzyna Przybylewicz z d. Szostak
*1820 r. Zimna Wódka
+
295
Katarzyna Ragan
*1878 r. Zimna Woda
+
296
Katarzyna Ragan
*1862 r. Zimna Wódka
+
297
Katarzyna Ragan
*1850 r. Zimna Wódka
+
298
Katarzyna Ragan z d. Baranowska
*1841 r. Zimna Wódka
+
299
Katarzyna Redzisz z d. Skoneczna
*1899 r. Skaratki
+1929 r. Przasnysz
300
Katarzyna Romaniszyn
*1864 r. Zimna Wódka
+
301
Katarzyna Romaniszyn z d. Korniak
*1840 r. Zimna Wódka
+
302
Katarzyna Rosińska z d. Gajewska
303
Katarzyna Rozalia Korniak
*1894 r. Zimna Wódka
+
304
Katarzyna Różycka z d. Domańska
*1909 r.
+
305
Katarzyna Russek z d. Mitek
+
306
Katarzyna Rybus z d. Fijołek
*1906 r.
+16-06-1987 r. /Chruślin/
307
Katarzyna Rybus
*10-01-1904 r. Wola Kałkowa
+31-08-1905 r.
308
Katarzyna Rybus z d. Jaśkiewicz
+
309
Katarzyna Rynkiewicz z d. Wiesiołek
*1840 r. Bocheń
+1906 r. Bratkowice
310
Katarzyna Sękalska z d. Kuśmirek
*~ 1893 r. Domaniewice
+
311
Katarzyna Sieradzka z d. Kowalczyk
*1993 r. Garwolin
312
Katarzyna Skoneczna
*1888 r.
+1889 r.
313
Katarzyna Skowrońska z d. Piorun
+
314
Katarzyna Skuneczna z d. Kantorek
*19-07-1866 r. Skaratki
+
315
Katarzyna Sobczyńska z d. Knera
*~ 1811 r.
+
316
Katarzyna Sobieszek
*1859 r. Lisiewice
+1861 r. Lisiewice
317
Katarzyna Sokalska z d. Włodarczyk
*1866 r. Jamno
+
318
Katarzyna Sokół z d. Pająk
*~ 1905 r.
+05-08-1940 r. Chruślin
319
Katarzyna Sołtyszewska z d. Dróżka
*1886 r. Skaratki
+
320
Katarzyna Sołtyszewska z d. Milczarek
*03-03-1883 r. Bocheń
+17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/
321
Katarzyna Sołtyszewska z d. Wielemborek
*20-07-1880 r. Bąków Dolny
+01-11-1920 r. Bocheń
322
Katarzyna Sójkowska z d. Rutkowska
+
323
Katarzyna Stajuda
*1905 r.
+
324
Katarzyna Strugińska z d. Małecka
*10-11-1850 r. Reczyce
+
325
Katarzyna Strzelczyk z d. Ociela
*28-01-1901 r. Łowicka Wieś
+
326
Katarzyna Sujkowska
*05-01-1906 r. Pilaszków
+
327
Katarzyna Sujkowska z d. Rutkowska
*03-01-1850 r. Klewków
+
328
Katarzyna Sut z d. Szymajda
*11-04-1839 r. Czatolin
+
329
Katarzyna Szczepanik
*1973 r.
330
Katarzyna Szczepanik
331
Katarzyna Szylińska z d. Walaszczak
332
Katarzyna Telemon z d. Skowrońska
*19-06-1892 r. Strugienice
+
333
Katarzyna Ufa z d. Kazimierska
*28-04-1866 r. Bocheń
+15-05-1943 r.
334
Katarzyna Urbanek z d. Piaskowska
+
335
Katarzyna Urbanek z d. Rossa
+
336
Katarzyna Walaszek-Kaszarek z d. Walaszek
337
Katarzyna Warda
*1903 r. Skaratki
+
338
Katarzyna Warda z d. Kantorek
*1880 r. Skaratki
+
339
Katarzyna Warda
*1879 r. Skaratki
+
340
Katarzyna Warda
*1877 r. Skaratki
+1879 r. Skaratki
341
Katarzyna Warda
*1877 r. Rogóźno
+1877 r. Rogóźno
342
Katarzyna Warzywoda
*07-03-1906 r. Jackowice
+
343
Katarzyna Wawrzyn z d. Bakalarz
*13-04-1905 r. Stare Grudze
+03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/
344
Katarzyna Wesołowska z d. Wilk
*1882 r. Skaratki
+
345
Katarzyna Węgierek
*27-10-1850 r. Maurzyce
+31-07-1851 r. Maurzyce
346
Katarzyna Wieczorek
*13-11-1856 r. Długie
+1858 r. Długie
347
Katarzyna Wieczorek
*31-10-1842 r. Jeziorko
+
348
Katarzyna Wieczorek z d. Olczyk
+
349
Katarzyna Wielec z d. Małecka
*1883 r. Reczyce
+
350
Katarzyna Wielec
*15-02-1857 r. Skaratki
+
351
Katarzyna Wielec
*14-11-1850 r. Skaratki
+02-10-1852 r. Skaratki
352
Katarzyna Wielemborek z d. Frankowska
*03-04-1879 r. Jackowice
+
353
Katarzyna Wiercioch z d. Witerek
*21-10-1904 r. Mystkowice
+
354
Katarzyna Wiercioch z d. Bińczak
*12-04-1880 r. Rząśno
+04-04-1911 r.
355
Katarzyna Wiesiołek
*1979 r.
356
Katarzyna Wiesiołek
*22-10-1906 r. Bocheń
+
357
Katarzyna Wiesiołek z d. Welezińska
*1889 r. Dąbkowice
+
358
Katarzyna Wiesiołek
*07-04-1863 r. Bocheń
+
359
Katarzyna Wiesiołek z d. Antosik
*1856 r.
+18-03-1906 r. Zawady
360
Katarzyna Wieteska z d. Jabłońska
*22-06-1849 r. Strugienice
+
361
Katarzyna Wilk
*1916 r.
+07-05-1916 r. Skaratki
362
Katarzyna Wilk
*1869 r. Skaratki
+
363
Katarzyna Wilk z d. Warda
*24-04-1858 r. Skaratki
+1919 r. Skaratki
364
Katarzyna Winczura z d. Baranowska
*19-10-1796 r. Zimna Woda
+
365
Katarzyna Witerek
*21-04-1862 r. Mystkowice Małe
+
366
Katarzyna Włodarczyk z d. Radosz
+
367
Katarzyna Włostek
*13-08-1885 r. Wola Mąkolska
+
368
Katarzyna Włostek z d. Gajda
*14-12-1853 r. Guźnia
+
369
Katarzyna Wojciechowska z d. Gajda
*18-02-1898 r. Dąbkowice
+15-02-1938 r. Gaj
370
Katarzyna Wojda z d. Jabłońska
*29-10-1868 r. Maurzyce
+
371
Katarzyna Wojtysiak z d. Godziszewska
*1905 r. Reczyce
+
372
Katarzyna Wróbel
*03-11-1847 r. Mystkowice Małe
+
373
Katarzyna Wróbel z d. Gajda
+
374
Katarzyna Wysocka z d. Sałuda
*08-11-1895 r. Lisiewice
+07-12-1961 r. Seligów
375
Katarzyna Zagajewska
*1905 r. Rogóźno
+1905 r.
376
Katarzyna Zagajewska z d. Kowalczyk
*1891 r. Skaratki
+
377
Katarzyna Zamojska z d. Kazyk
*1889 r. Zimna Woda
+
378
Katarzyna Ziarnik z d. Kuśmierek
*14-02-1903 r. Skaratki
+
379
Katarzyna Ziarnik
*1882 r. Skaratki
+1886 r. Skaratki
380
Katarzyna Ziarnik z d. Kantorek
*31-10-1841 r. Skaratki
+1886 r.
381
Katarzyna Znyk
*10-12-1908 r. Bąków Poduchowny
+11-05-1909 r. Bąków Poduchowny
382
Katarzyna Zwolińska z d. Konikowska
*23-02-1903 r. Dąbkowice
+
383
Kathleen Kahn z d. Kasmer
*1957 r. Springfield
384
Kathryn E. Kasmer z d. Parker
*~ 1946 r.
385
Kathryn Jean Kazmierski
*03-03-1952 r. Ludlow
+15-02-2009 r. Billings
386
Kazimiera Ambrozińska
+
387
Kazimiera Białek
+
388
Kazimiera Błażejewska
*1913 r. Koziołki
+
389
Kazimiera Helena Kantorek z d. Kalinowska
*02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą
+24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/
390
Kazimiera Jędrachowicz z d. Białas
*12-08-1935 r. Rząśno
+1990 r. Łódź
391
Kazimiera Maria Cioch z d. Wiesiołek
*30-05-1957 r.
+14-11-2015 r. /Piła/
392
Kazimiera Marianna Migdał z d. Niewięgłowska
*04-03-1905 r. Biorków Wielki
+1969 r. Trzebinia /Trzebinia/
393
Kazimiera Mikituła
*1917 r.
+
394
Kazimiera Mróz
*1907 r.
+1999 r.
395
Kazimiera Pawlak
*~ 1922 r.
+30-01-1925 r. Chlebowice
396
Kazimiera Rybus
*~ 1946 r.
+15-12-1989 r. Bocheń /Chruślin/
397
Kazimiera Wrońska z d. Wiesiołek
*19-09-1932 r.
+20-02-2022 r. Łódź /Łyszkowice/
398
Kazimiera Ziarkowska-Ufa z d. Patanowska
*1926 r.
+1996 r.
399
Kazimierz
+
400
Kazimierz Abramowicz
+
401
Kazimierz Ambroziński
*~ 1927 r.
+01-11-2002 r. /Świny/
402
Kazimierz Ambroziński
403
Kazimierz Baranowski
*1847 r. Zimna Wódka
+
404
Kazimierz Baranowski
*27-01-1833 r.
+22-06-1858 r.
405
Kazimierz Baranowski
*1827 r. Zimna Wódka
+11-06-1831 r.
406
Kazimierz Błaszczyk
+
407
Kazimierz Czubatka
+
408
Kazimierz Dratwa
*~ 1942 r.
+29-07-2008 r. /Domaniewice/
409
Kazimierz Fijałkowski
*1879 r. Łaźniki
+
410
Kazimierz Gajda
*02-05-1918 r. Guźnia
+
411
Kazimierz Gajda
*25-03-1899 r. Guźnia
+
412
Kazimierz Gajda
*19-02-1898 r. Guźnia
+10-04-1898 r. Guźnia
413
Kazimierz Gajda
*01-03-1823 r. Guźnia
+28-03-1823 r. Guźnia
414
Kazimierz Gajek
+
415
Kazimierz Gałaj
*05-10-1910 r. Łowicz
+19-01-1913 r. Łowicz
416
Kazimierz Gołębiewski
*1856 r. Guźnia
+
417
Kazimierz Górczyński
*24-02-1888 r. Bocheń
+15-09-1939 r. Bocheń
418
Kazimierz Grabczyk
+
419
Kazimierz Grocholewicz
+
420
Kazimierz Jabłoński
*06-07-1913 r. Aleksów
+
421
Kazimierz Janus
*25-01-1922 r.
+27-01-1922 r. Orłów
422
Kazimierz Jasek
*22-02-1819 r. Bocheń
+05-09-1852 r. Bocheń
423
Kazimierz Kaczor
*23-02-1904 r. Trąby
+
424
Kazimierz Kamiński
*12-01-1935 r.
+26-08-2009 r. /Leżenica/
425
Kazimierz Kantorek
*1958 r. Głowno
426
Kazimierz Kantorek
*1901 r. Wrzosy
+10-03-1952 r. Borek
427
Kazimierz Kazimierski
*03-03-1912 r. Wierznowice
+30-05-1943 r. /Zduny/
428
Kazimierz Kazimierski
*03-03-1883 r. Guźnia
+16-09-1939 r. Guźnia
429
Kazimierz Kazimierski
*20-02-1875 r.
+ /Chruślin/
430
Kazimierz Kazimierski
*1793 r.
+16-06-1817 r.
431
Kazimierz Kazimierski
432
Kazimierz Korniak
*1884 r. Zimna Woda
+
433
Kazimierz Kosiorek
*10-03-1935 r. Dobrogosty
+31-08-2000 r. /Olsztyn/
434
Kazimierz Kowalski
+
435
Kazimierz Kubisiak
+
436
Kazimierz Kunecki
*1899 r. Strzebieszew
+
437
Kazimierz Ladorudzki
+2014 r.
438
Kazimierz Liberski
+
439
Kazimierz Marciniak
*16-02-1863 r. Orątki
+22-12-1929 r. Orątki
440
Kazimierz Marek Kantorek
*1952 r. Łódź
441
Kazimierz Marszałek
*06-06-1918 r. Mystkowice
+23-09-1918 r. Mystkowice
442
Kazimierz Maślarz
*1915 r. Zakulin
+
443
Kazimierz Mikołajczyk
*26-02-1824 r. Zduny
+
444
Kazimierz Miziołek
*1942 r. Łyszkowice
445
Kazimierz Mróz
*10-04-1913 r. Maurzyce
+1914 r. Warszawa
446
Kazimierz Mróz
*17-08-1911 r. Maurzyce
+08-11-1911 r. Maurzyce
447
Kazimierz Pakuła vel Rutka
*02-03-1913 r. Warszawa
+06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/
448
Kazimierz Pawlak
*1895 r. Skaratki
+
449
Kazimierz Pawlikowski
*1944 r.
+
450
Kazimierz Piotr Gruszka
*13-01-1939 r. Ornatowice
+27-10-2012 r. Łódź /Łódź/
451
Kazimierz Rubin
+
452
Kazimierz Rudnicki
+
453
Kazimierz Rybus
*21-09-1905 r. Bocheń
+15-06-1985 r.
454
Kazimierz Sadowski
*1944 r.
+17-11-2001 r. Łowicz /Łowicz/
455
Kazimierz Sobieszek
*22-02-1865 r. Lisiewice
+
456
Kazimierz Sójkowski
*~ 1840 r.
+28-08-1915 r. Pilaszków
457
Kazimierz Stafaniak
*1835 r. Mąkolice
+
458
Kazimierz Sut
*1867 r. Rogóźno
+˂ 1920 r.
459
Kazimierz Szczepanik
*16-07-1933 r.
+26-07-2007 r. /Leżenica/
460
Kazimierz Szostak
*1893 r. Zimna Wódka
+
461
Kazimierz Ślizowski
*1929 r.
+2014 r.
462
Kazimierz Ufa
*05-03-1925 r. Wygoda
+09-09-2008 r. Zduny
463
Kazimierz Ufa
*27-02-1901 r. Wygoda
+24-03-1901 r. Wygoda
464
Kazimierz Urbanek
*02-03-1817 r. Maurzyce
+27-07-1860 r. Maurzyce
465
Kazimierz Warda
*1875 r. Skaratki
+1877 r. Skaratki
466
Kazimierz Wieczorek
*13-02-1884 r. Jeziorko
+24-02-1884 r. Jeziorko
467
Kazimierz Wieczorek
*1849 r. Jeziorko
+
468
Kazimierz Wieczorek
*19-02-1822 r.
+25-11-1822 r. Długie
469
Kazimierz Wielemborek
*18-02-1893 r. Wiskienica
+
470
Kazimierz Zieliński
*1866 r. Zimna Wódka
+
471
Kazimierz Zieliński
+23-10-1914 r. Skaratki
472
Keith Allen Desrosiers
*1976 r.
473
Kevin Nelson
*1989 r.
474
Kilian Łyszkiewicz
*2019 r. Sacramento
475
Kinga Czubak
*2014 r.
476
Kinga Krugiołka z d. Pietrzak
477
Klara Antonina Badoń-Lehr
*2023 r.
478
Klara Jasek z d. Kazimierska
*1824 r.
+04-04-1847 r. Bocheń
479
Klara Kamińska z d. Morska
*~ 1792 r.
+09-09-1852 r. Przeciszewo
480
Klaudia Bednarek
*2009 r.
481
Klaudia Gnatowska
482
Klaudia Karolina Białas
*1994 r. Warszawa
483
Klaudia Krzysiak
*2000 r.
484
Klaudia Misiak
*28-11-1999 r.
+18-12-1999 r. /Głowno/
485
Klaudia Wiesiołek
486
Klementyna Mamońska z d. Ławniczak
*1828 r.
+
487
Konrad Sujecki
488
Konstancja Gajda z d. Jagoda
*10-09-1842 r. Zduny
+
489
Konstancja Linart
*26-11-1900 r. Guźnia
+18-06-1926 r. Guźnia
490
Konstancja Mikołajczyk
*18-02-1868 r. Wierznowice
+08-12-1887 r. Wierznowice
491
Konstancja Mikołajczyk
*~ 1850 r.
+19-08-1852 r. Zduny
492
Konstancja Miziołek z d. Szkup
*1896 r. Skaratki
+27-12-1968 r. Ciechanów /Ciechanów/
493
Konstancja Pająk
*1907 r. Strzebieszew
+
494
Konstancja Pientera
*~ 1767 r.
+16-09-1839 r. Czołczyn
495
Konstancja Rybusiewicz z d. Materek
+22-01-1814 r. Urzecze
496
Konstancja Sujkowska z d. Surma
+
497
Konstanty Białas
*10-03-1894 r. Rząśno
+20-11-1974 r. Łódź
498
Konstanty Błażejewski
*1887 r. Domaniewice
+
499
Konstanty Jabłoński
*04-02-1898 r. Brodne
+30-05-1966 r. /Stary Waliszew/
500
Konstanty Kamiński
*1910 r. Wrzeczko
+
501
Konstanty Kantorek
*1913 r.
+28-12-1993 r. /Głowno/
502
Konstanty Kantorek
+
503
Konstanty Karpiuk
*01-12-1931 r. Kapitańszczyzna
+
504
Konstanty Kozieł
*09-10-1909 r. Kompina
+
505
Konstanty Królikowski
*07-04-1875 r. Złaków Kościelny
+19-07-1905 r. Jackowice
506
Konstanty Lebioda
+22-01-1885 r. Trąby
507
Konstanty Mikołajczyk
*04-11-1899 r. Strugienice
+
508
Konstanty Pel
*1903 r. Skaratki
+
509
Konstanty Pełka
*14-05-1899 r. Maurzyce
+
510
Konstanty Sękalski
*1892 r. Łagów
+1892 r. Łagów
511
Konstanty Skowroński
*29-06-1901 r. Strugienice
+
512
Konstanty Skowroński
*16-05-1895 r. Strugienice
+12-08-1896 r. Strugienice
513
Konstanty Sokół
+
514
Konstanty Szafrański
*18-11-1845 r. Buszków
+11-06-1918 r. Orątki
515
Konstanty Szafrański
+˂ 1837 r.
516
Konstanty Warzywoda
*17-03-1908 r. Jackowice
+
517
Konstanty Wysocki
+
518
Konstanty Zagajewski
*1909 r. Skaratki
+12-10-1944 r. Domaniewice
519
Kordian Jan Krukowski
520
Kornelia Korniak z d. Wiszniowska
*1863 r. Zimna Wódka
+
521
Kornelia Maya Sulak
522
Kostanty Kuciński
*1904 r. Strzebieszew
+
523
Kristine Sinicrope z d. Kasmer
*1953 r. Springfield
524
Kryspian Wawrzykiewicz
+
525
Krystian Czarnecki
526
Krystian Muras
*2007 r.
527
Krystian Ufa
*1980 r.
528
Krystyna Bończak
529
Krystyna Ciesielska
530
Krystyna Ewa Gajda z d. Miniak
*25-01-1954 r. Lesko
+26-01-2010 r. Łódź /Lesko/
531
Krystyna Florczak z d. Durka
*1953 r.
532
Krystyna Gaczyńska z d. Gasik
*1937 r.
533
Krystyna Gorzkiewicz z d. Szychowska
*1958 r. Głowno
534
Krystyna Józefa Cugowska
*28-02-1837 r. Winiary
+07-09-1837 r. Winiary
535
Krystyna Kamińska
*1948 r.
536
Krystyna Kantorek
+
537
Krystyna Kurczak
*1954 r.
538
Krystyna Labuda z d. Kazyk
*15-08-1924 r.
+28-11-1989 r. Gdynia /Gdynia/
539
Krystyna Lichman z d. Kazimierska
*1948 r.
540
Krystyna Marszałek z d. Brzuchacz
541
Krystyna Mikołajczyk z d. Pieniążek
*~ 1771 r.
+03-11-1851 r. Zduny
542
Krystyna Ogniewska
*1948 r.
+1949 r.
543
Krystyna Pakuła
544
Krystyna Piątkowska
+
545
Krystyna Piekarek
546
Krystyna Rożniata
+
547
Krystyna Słoma z d. Kazimierska
*1950 r.
548
Krystyna Smiech z d. Flis
*1934 r. Bocheń
549
Krystyna Szczepanik z d. Gryga
550
Krystyna Szczepanik z d. Dulus
551
Krystyna Szymczak z d. Kantorek
552
Krystyna Ufa z d. Chmiela
*1947 r.
553
Krystyna Urbanek z d. Gasik
*10-03-1864 r. Jackowice
+07-01-1892 r. Maurzyce
554
Krystyna Wiesiołek
*1938 r.
+1940 r.
555
Krzystof Czubak
*1988 r.
556
Krzystof Muras
557
Krzysztof Bakalarz
+
558
Krzysztof Bartczak
559
Krzysztof Chrul
*1980 r.
560
Krzysztof Gnatowski
*1976 r.
561
Krzysztof Grygiel
*2012 r. Piła
562
Krzysztof Jakubowski
*1958 r.
+10-2023 r. /Głowno/
563
Krzysztof Jan Leśniewicz
*1946 r. Szczecinek
564
Krzysztof Kamiński
*1962 r.
565
Krzysztof Kantorek
*1990 r.
566
Krzysztof Kantorek
*23-12-1959 r.
+27-01-1961 r. /Kargowa/
567
Krzysztof Marszałek
568
Krzysztof Misiura
*1978 r.
569
Krzysztof Ochocki
*2011 r.
570
Krzysztof Strug
*1986 r.
571
Krzysztof Sylwester Fijałkowski
*1968 r. Głowno
572
Krzysztof Wieczorek
*2006 r. Piła
573
Krzysztof Wiesiołek
*1953 r.
574
Krzysztof Wiesiołek
575
Krzysztof Więcek
*10-05-1958 r. Wygoda
+09-03-2023 r. Łódź
576
Krzysztof Żukowski
*1981 r.
577
Ksawery Górny
*2016 r.
578
Kuba Kadula
*2020 r.
579
Kunegunda Błażejewska z d. Wojda
*~ 1764 r.
+15-03-1814 r. Guźnia
580
Kunegunda Cieślik z d. Kubis
+
581
Kunegunda Golis z d. Anyżka
*~ 1802 r. Retki
+˃ 1858 r.
582
Kunegunda Jabłońska
*01-08-1842 r. Strugienice
+
583
Kunegunda Jedynak z d. Mikołajczyk
*08-02-1840 r. Wierznowice
+
584
Kunegunda Kawka
+
585
Kunegunda Kowalska z d. Kowalczyk
*~ 1803 r.
+20-01-1865 r. Bąków Górny
586
Kunegunda Małecka z d. Radomska
+
587
Kunegunda Mróz z d. Skowrońska
+16-09-1831 r. Maurzyce
588
Kunegunda Stefańska z d. Marciniak
*~ 1783 r.
+10-02-1873 r. Buszków
589
Kunegunda Szymczak z d. Gajda
*10-10-1813 r. Guźnia
+
590
Kunegunda Tomala
*02-03-1872 r. Zduny
+
591
Kunegunda Wiechno z d. Jabłońska
*29-07-1815 r. Maurzyce
+09-10-1871 r. Bąków Dolny
592
Kunegunda Wojdak
+
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL