Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Osoby żyjące - Indeks alfabetyczny [Osoby żyjące]1645

1 Julianna z d. Kwaśna    
2 Wojciech     
3.      
4.      
5..      
6..      
7...      
8...      
9...      
10...      
11... z d. Borowiak     
12...      
13...  *2015 r.    
14... Anna z d. Owczarek *1980 r.    
15... Magdalena     
16... Marta z d. Więcek *1982 r.    
17... Nadia     
18... Przemysław     
19... Sebastian *2001 r.    
20... Violetta     
21... Zbigniew     
22.....      
23.....      
24.....      
25.....      
26.....      
27.....      
28..... Małgorzata z d. Rozpędowska     
29..... Małgorzata     
30..... Roman     
31..... Teresa z d. Cłapińska     
32?      
33? Iwona z d. Kostusiak     
34Adamczyk      
35Adamczyk z d. Czubatka     
36Adamkowska      
37Adamkowska z d. Gołębiewska     
38Adamkowski      
39Adamkowski      
40Alancewicz      
41Alancewicz z d. Ruta     
42Antosik      
43Antosik z d. Sianoszek     
44Antosik      
45Antosik      
46Antosik      
47Anzorge Adam *1975 r.    
48Anzorge Andrzej *1973 r.    
49Anzorge Anna *1971 r.    
50Anzorge Antoni *1947 r.    
51Anzorge Irena     
52Anzorge Iwona     
53Anzorge Katarzyna     
54Arcab      
55Arcab Marianna z d. Ufa *1937 r. Wygoda    
56Aronsson Fredrik     
57Aronsson Lily Nicole *2015 r. Eskilstuna    
58Aulich Dagmara *2000 r. Gdańsk    
59Aulich Grażyna Maria z d. Gnatowska *1954 r. Gdańsk    
60Aulich Monika Ewa z d. Zielińska *1974 r. Gdańsk    
61Aulich Robert Leszek *1974 r. Gdańsk    
62Aulich Waldemar *1950 r.    
63Badoń Agnieszka *1970 r.    
64Badoń Antoni     
65Badoń Czesława     
66Badoń Małgorzata     
67Badoń Teresa     
68Badoń Wojciech     
69Badoń-Lehr Danuta z d. Maciejak *1954 r. Głogów    
70Badoń-Lehr Kamila *1979 r.    
71Badoń-Lehr Michał *1989 r.    
72Bakalarz      
73Bakalarz      
74Bakalarz      
75Bakalarz      
76Barańska Barbara *1962 r.    
77Barański Mirosław *1958 r.    
78Barska Iga *1986 r. Łódź    
79Bartczak Krzysztof     
80Bartczak Zofia z d. Kucińska *1941 r.    
81Bartik-Osikowicz Dominika z d. Bartik     
82Bednarek Artur     
83Bednarek Klaudia *2009 r.    
84Bednarek-Ufa Natalia z d. Ufa *1982 r. Zgierz    
85Beil      
86Beil Anna z d. Grzelczyk *1968 r.    
87Beil Eryk     
88Beil Łukasz     
89Beliczyńska Magdalena z d. Piątkowska     
90Beliczyńska Natalia     
91Beliczyński      
92Białas      
93Białas      
94Białas      
95Białas      
96Białas Dorota z d. Michalak     
97Białek      
98Bichon Alexia Marina *2000 r. Versailles    
99Bichon Malvina Stefania *1994 r. Versailles    
100Bichon Philippe *1956 r. Chateaurenaud    
101Bielawska Maria *2007 r. Wałcz    
102Bielawski Łukasz Jan *1983 r. Wałcz    
103Bieńko Artur     
104Bieńko Bartosz     
105Bieńko Bogdan     
106Bieńko Halina z d. Hordyniec     
107Bieńko Marian     
108Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska *1938 r.    
109Bińczak      
110Bińczak      
111Bińczak      
112Bińczak      
113Bińczak      
114Bińczak      
115Bińczak      
116Bińczak      
117Bińczak      
118Bińczak      
119Bińczak      
120Bińczak Agata *1998 r. Ełk    
121Bińczak Amelia *2007 r. Łowicz    
122Bińczak Katarzyna z d. Frąckiewicz *1971 r.    
123Bińczak Piotr *1975 r.    
124Bińczak Tomasz *1973 r. Szczecinek    
125Bińczak Wiesław *1947 r. Lubniczka    
126Bińczak Wojciech *1975 r. Szczecinek    
127Błażejewska     
128Błażejewska Alina z d. Wnuk     
129Błażejewski      
130Błażejewski      
131Błażejewski      
132Błażejewski      
133Bober Izabela     
134Bober Julia     
135Bober Łukasz     
136Bober Małgorzata z d. Hordyniec     
137Borowiak      
138Borowiak      
139Borowiak      
140Borowiak      
141Borowiak      
142Borowiak      
143Borowiak      
144Borowiak      
145Borowiak      
146Borowiak      
147Borowiak      
148Borowiak      
149Borowiak      
150Borowiak      
151Borowiak z d. Kaluga     
152Borowiak Michał Jakub     
153Brodala Dorota *1975 r. Kluczbork    
154Brodala Wojciech *1942 r. Warszawa    
155Broniarz      
156Brown Lauren *1986 r. Washington DC    
157Brown Matt *1984 r. Washington DC    
158Brown Rheta z d. Kasmer *1948 r. Syracuse    
159Brown Richard *1946 r. Ventura County    
160Brutkowska Zofia z d. Hordyniec     
161Brutkowski      
162Bujanowska Janina *1937 r. Stradzew Górki    
163Bujanowski Jan *1931 r. Żeronice    
164Burkowski      
165Burkowski      
166Bury Aleksandra *2008 r.    
167Bury Witold     
168Bury-Ufa Dagmara z d. Ufa *1981 r.    
169Byzewska Alicja *2007 r. Gdańsk    
170Byzewska Magdalena Helena z d. Gołębiowska *1979 r. Gdańsk    
171Byzewska Patrycja Iwona *2001 r. Gdańsk    
172Byzewski Grzegorz *1977 r. Gdańsk    
173Chlebna z d. Sianoszek     
174Chlebna      
175Chlebna      
176Chlebny      
177Chlebny      
178Chmielewska Edyta Małgorzata z d. Michnowicz *1991 r. Wałcz    
179Chmielewska Kalina *2018 r.    
180Chmielewska Róża *2015 r.    
181Chmielewski Andrzej *1988 r.    
182Choroszewska      
183Choroszewska z d. Kreczmer     
184Choroszewski      
185Choroszewski      
186Chról Anna Maria     
187Chrul Jakub *2015 r.    
188Chrul Krzysztof     
189Chrzanowski Kamil     
190Cierplikowski Antoni     
191Ciesielska Halina     
192Ciesielska Krystyna     
193Ciesielska Maria z d. Kantorek     
194Cłapińska      
195Cłapińska Agnieszka *1996 r.    
196Cłapińska Anna *1964 r.    
197Cłapińska Anna z d. Walczak *1991 r.    
198Cłapińska Anna Petronela z d. Zasada *1983 r.    
199Cłapińska Ewa     
200Cłapińska Łucja *2017 r. Wrocław    
201Cłapińska Mariola     
202Cłapińska Nela Anastazja *2016 r.    
203Cłapińska Renata z d. Stachowiec *1968 r.    
204Cłapińska Urszula     
205Cłapińska Wiesława *1934 r.    
206Cłapińska Wiktoria *2003 r.    
207Cłapiński Adam *1993 r.    
208Cłapiński Aleksander     
209Cłapiński Grzegorz *1989 r.    
210Cłapiński Jarosław     
211Cłapiński Maciej     
212Cłapiński Mariusz *1989 r.    
213Cłapiński Michał     
214Cłapiński Szymon     
215Cłapiński Wiesław *1961 r.    
216Cłapiński Zbigniew *1963 r.    
217Colith Aleksandra Marta z d. Kazimierska *1946 r. Kutno    
218Colith Stanisław     
219Collings Hagen     
220Collings Peter     
221Collings Valerie z d. Kazmierski *1953 r.    
222Czapp Anthony *1951 r. Norwich (Wielka Brytania)    
223Czapp Emma z d. Linford *1978 r. (Wielka Brytania)    
224Czapp Florence Grace *2013 r.    
225Czapp Henry Joseph *2014 r.    
226Czapp Joanna z d. Szczetnikowicz *1949 r. Woking (Wielka Brytania)    
227Czapp Michael John *1981 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
228Czapp Peter James *1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
229Czapp Rebecca     
230Czapp Simon Jonathan *1985 r. Winchester (Wielka Brytania)    
231Czarnecki Krystian     
232Czarnecki Oskar     
233Czerwonka      
234Czerwonka      
235Czerwonka      
236Czerwonka Grażyna z d. Sianoszek     
237Czubak Lucyna z d. Michalak     
238Czubasiewicz      
239Dąbrowska Honorata z d. Zawisza *1988 r. Wałcz    
240Dąbrowska Zofia *2015 r.    
241Dąbrowski Michał *1987 r.    
242Dąbrowski Wojciech *2017 r.    
243Dejak      
244Dejak      
245Dejak Katarzyna     
246Desrosiers Allen     
247Desrosiers Keith Allen *1976 r.    
248Desrosiers Linda z d. Kazmierski *1950 r.    
249Domańska      
250Domańska      
251Domańska Sławomira Magdalena z d. Kopania *1978 r. Zgierz    
252Domański      
253Domińczak      
254Domińczak      
255Domińczak z d. Sianoszek     
256Dratwa Janina z d. Kantorek     
257Drążkowska Dagmara     
258Drążkowska Małgorzata z d. Mrozińska     
259Drążkowska Sandra     
260Drążkowski Marek     
261Dul      
262Dul      
263Dul Martyna z d. Rutkowska *1987 r. Głowno    
264Durka Janina     
265Durka Stefan     
266Duziak Sara     
267Dziedziela      
268Dziedziela      
269Felczyńska Monika z d. Barańska *1988 r. Brzeziny    
270Felczyński Gabriel *2017 r.    
271Felczyński Rafał *1987 r.    
272Figura     
273Figura     
274Figura Justyna *1991 r.    
275Fijałkowska      
276Fijałkowska z d. Wilk     
277Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska *1971 r. Zgierz    
278Fijałkowski      
279Fijałkowski Kacper *1994 r. Głowno    
280Fijałkowski Krzysztof Sylwester *1968 r. Głowno    
281Filipiak z d. Wilk     
282Filipiak      
283Filipiak Marta     
284Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera *1935 r. Łódź    
285Flis      
286Flis      
287Flis Maria     
288Florczak      
289Florczak      
290Florczak      
291Florczak Krystyna z d. Durka *1953 r.    
292Florczak Łukasz     
293Florczak Stanisław     
294Fujak Jolanta z d. Grzelczyk *1988 r.    
295Fujak Patrycja *2007 r.    
296Fujak Przemysław *1980 r.    
297Fujak Weronika *2006 r.    
298Fuks      
299Fuks z d. Sianoszek     
300Funk      
301Gaczyńska Joanna     
302Gaczyńska Krystyna z d. Gasik *1937 r.    
303Gaczyński      
304Gaczyński Tomasz     
305Gajda Czesława     
306Gajda Jolanta     
307Gajda Mirosława     
308Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska *1933 r. Świnice    
309Galbarczyk Laura *2018 r. Warszawa    
310Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz *1978 r. Płońsk    
311Galbarczyk Szymon *2000 r. Warszawa    
312Galbarczyk Waldemar *1977 r. Garwolin    
313Galbarczyk Wanda z d. Kowalczyk *1950 r. Garwolin    
314Gapińska Katarzyna z d. Kantorek *1990 r. Brzeziny    
315Gapiński Igor *2016 r.    
316Gapiński Wojciech *1988 r.    
317Gasik      
318Gasik      
319Gasik      
320Gasik      
321Gasik z d. Staszyska     
322Gasik z d. Szymańska     
323Gasik      
324Gasik      
325Gasik      
326Gasik      
327Gasik      
328Gasik      
329Gasik Anna     
330Gasik Anna     
331Gasik Leokadia     
332Gasik Małgorzata     
333Gasik Maryla     
334Gasik Stanisław *1952 r.    
335Gasik Zdzisław *1947 r.    
336Gawęcka Zofia z d. Foks *1961 r.    
337Gendek-Ufa Katarzyna z d. Gendek *1987 r. Łowicz    
338Gidaszewska Agnieszka z d. Kazimierska     
339Gidaszewska Maja *2011 r.    
340Gidaszewski Hubert *2008 r.    
341Gidaszewski Jakub *1980 r.    
342Gierada-Sołtysek Monika z d. Gierada     
343Gnatek Janina z d. Wróbel *1940 r. Beszowa    
344Gnatowska z d. Wardaszewska     
345Gnatowska Halina z d. Szymańska *1954 r.    
346Gnatowska Jadwiga z d. Kamień     
347Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska *1931 r.    
348Gnatowska Klaudia     
349Gnatowski Krzysztof *1976 r.    
350Gnatowski Ryszard *1951 r. Gdańsk    
351Gołębiewska      
352Gołębiewski      
353Gołębiewski      
354Gołębiewski      
355Gołębiewski      
356Gołębiewski      
357Gołębiewski Józef     
358Gołębiowska z d. Tymcznko     
359Gołębiowska z d. Turkot     
360Gołębiowska Anna z d. Kantorek *1945 r. Rawa Mazowiecka    
361Gołębiowska Iwona Mirosława z d. Gnatowska *1957 r. Gdańsk    
362Gołębiowska Natalia *1994 r. Gdańsk    
363Gołębiowski      
364Gołębiowski      
365Gołębiowski      
366Gołębiowski      
367Gołębiowski      
368Gołębiowski      
369Gołębiowski Andrzej *1952 r.    
370Gołębiowski Jerzy *1940 r. Rawa Mazowiecka    
371Gorczyca      
372Gorczyca      
373Gorczyca      
374Gorczyca      
375Gorczyca      
376Gorzkiewicz Andrzej *1959 r.    
377Gorzkiewicz Krystyna z d. Szychowska *1958 r. Głowno    
378Gorzkiewicz Renata *1987 r.    
379Gostyński Łukasz *1993 r.    
380Góra Maria z d. Wolak *1935 r. Kobylin   
381Górna Anna z d. Strug *1990 r.    
382Górny  *2014 r.    
383Górny  *2016 r.    
384Górny Michał     
385Górska Ilona z d. Leśnikowska *1980 r. Łódź    
386Górski Artur *1988 r.    
387Górski Fabian *2012 r.    
388Grabowicz      
389Grabowicz      
390Grusson z d. Włostek     
391Gruszka Lucyna z d. Romaniuk *1954 r. Jarosławiec    
392Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka *1987 r. Łódź    
393Grzelczyk Grażyna *1971 r.    
394Grzelczyk Irena z d. Krakowiak *1949 r.    
395Grzelczyk Piotr *1982 r. Międzyrzecz    
396Gwóźdź Aleksandra *2017 r. Zgierz    
397Gwóźdź Hanna *2011 r.    
398Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska *1987 r. Głowno    
399Gwóźdź Michał *1982 r.    
400Handte      
401Handte      
402Handte z d. Kreczmer     
403Handte      
404Hańcyk Barbara z d. Mierzwa     
405Hańcyk Bogdan     
406Hańcyk Jadwiga z d. Gnatowska     
407Hańcyk Marek     
408Hermanowicz Anna *1987 r. Zielkowice    
409Hermanowicz Czesław     
410Hermanowicz Janina Stanisława z d. Ufa *1957 r.    
411Hermanowicz Michał *1992 r.    
412Hoła Janina z d. Grzelczyk *1969 r.    
413Hoła Katarzyna *1992 r. Międzyrzecz    
414Hołaj      
415Hołaj      
416Hołaj Dorota z d. Piątkowska     
417Hoły      
418Hoły Mateusz *1990 r.    
419Homel Bartosz *~ 2001 r.    
420Homel Robert     
421Hordyniec      
422Hordyniec      
423Hordyniec      
424Hordyniec      
425Hordyniec      
426Hordyniec      
427Hordyniec      
428Hordyniec Andrzej     
429Hordyniec Barbara     
430Hordyniec Bogdan     
431Hordyniec Bolesław     
432Hordyniec Cecylia z d. Krakowiak *1933 r.    
433Jabłońska      
434Jabłońska      
435Jabłońska Jadwiga     
436Jabłońska Zofia     
437Jabłoński Henryk     
438Jachimek      
439Jachimek      
440Jachimek      
441Jachimek Michał     
442Jakubowska Ewa z d. Czubak     
443Jakubowski Jarosław *1993 r.    
444Jakubowski Krzysztof     
445Janeczek      
446Janeczek      
447Janowska Joanna z d. Osypiuk *1979 r. Ruda Śląska    
448Janowska Julianna *2006 r. Ruda Śląska    
449Janowski Dariusz     
450Janowski Karol *2010 r. Bytom    
451Jaros Janusz *1944 r. Janinów    
452Jaros Marianna z d. Krakowiak *1944 r. Wojewodza    
453Jarosiewicz Daniela z d. Kaczyńska     
454Jarosiewicz Halina z d. Gajda *1956 r. Gończyce    
455Jarosiewicz Mieczysław *1953 r. Płońsk    
456Jączkowska Maja *2012 r.    
457Jączkowska Marta z d. Maciejewska *1992 r.    
458Jączkowski Jakub *2015 r.    
459Jączkowski Sebastian *1987 r.    
460Jezierska Anna     
461Jezierski      
462Jędrzejczyk Justyna z d. Jędrzeczyk     
463Jodczyk      
464Jodczyk Anna     
465Jodczyk Hanna     
466Jodczyk Karolina *1996 r.    
467Jodczyk Marcin     
468Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak     
469Jurkowski      
470Jurkowski      
471Kabzińska z d. Borowiak     
472Kabziński      
473Kabziński      
474Kaczmarczyk      
475Kaczmarczyk z d. Wielec     
476Kaczmarczyk Agata     
477Kaczmarczyk Sylwester     
478Kaczmarczyk Zbigniew     
479Kaczor      
480Kaczor Patryk Jakub *2001 r.    
481Kahn Daniel     
482Kahn Kathleen z d. Kasmer *1957 r. Springfield    
483Kajak z d. Ruta     
484Kajak      
485Kamelak Aleksandra *2014 r. Sochaczew    
486Kamelak Antoni *2016 r. Sochaczew    
487Kamelak Daniel *1984 r. Sochaczew    
488Kamelak Maria *2012 r. Skierniewice    
489Kamińska      
490Kamińska      
491Kamińska z d. Szypuła     
492Kamiński      
493Kantorek      
494Kantorek      
495Kantorek      
496Kantorek      
497Kantorek      
498Kantorek      
499Kantorek      
500Kantorek Aleksander Robert *2012 r. Łódź    
501Kantorek Aneta z d. Bartczak *1982 r.    
502Kantorek Anna     
503Kantorek Anna     
504Kantorek Anna Maria z d. Owsiany *1985 r.    
505Kantorek Antoni Marek *2012 r.    
506Kantorek Arkadiusz Wojciech *1984 r.    
507Kantorek Cezary *2011 r. Sulechów    
508Kantorek Danuta z d. Modlibowska     
509Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk     
510Kantorek Ewa Agnieszka z d. Wolanowska *1985 r.    
511Kantorek Ewelina *2011 r.    
512Kantorek Fabian *2009 r.    
513Kantorek Halina *1952 r.    
514Kantorek Henryka     
515Kantorek Iga *2014 r.    
516Kantorek Jacek     
517Kantorek Jagoda *2006 r.    
518Kantorek Jan     
519Kantorek Jan *1951 r. Kargowa    
520Kantorek Janina     
521Kantorek Józef *1954 r. Kargowa    
522Kantorek Józefa     
523Kantorek Karolina Joanna *1995 r.    
524Kantorek Kazimierz *1958 r. Głowno    
525Kantorek Kazimierz Marek *1952 r. Łódź    
526Kantorek Krzysztof *1990 r.    
527Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik *1985 r. Łódź    
528Kantorek Maksymilian *2010 r.    
529Kantorek Malwina *2008 r.    
530Kantorek Marcin *1989 r.    
531Kantorek Marcin Sebastian *1987 r. Łódź    
532Kantorek Mariola Teresa z d. Kępińska *1956 r.    
533Kantorek Michał *1983 r.    
534Kantorek Monika *1991 r.    
535Kantorek Natalia *2012 r. Łódź    
536Kantorek Robert Kazimierz *1983 r. Łódź    
537Kantorek Sabina     
538Kantorek Sebastian *1979 r. Zielona Góra    
539Kantorek Stanisław     
540Kantorek Stanisław Michał *2008 r.    
541Kantorek Sylwia z d. Figura *1986 r.    
542Kantorek Szymon *2013 r.    
543Kantorek Teresa     
544Kantorek Teresa     
545Kantorek Wojciech     
546Karasek      
547Karasek      
548Karpiński      
549Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska *1958 r. Łódź    
550Karpiuk Anatol Marian *1957 r. Łódź    
551Karpiuk Anna Maria *1979 r. Łódź    
552Karpiuk Włodzimierz     
553Kasmer David     
554Kasmer Karen Lynn *1970 r.    
555Kasmer Kathryn E. z d. Parker *~ 1946 r.    
556Kasmer Patricia z d. Housker *~ 1948 r.    
557Kasmer Roger *1946 r. Syracuse    
558Kasprzak      
559Kasprzak      
560Kasprzak      
561Kasprzak      
562Kasprzak Monika z d. Hordyniec     
563Kaszarek z d. Kosmowska     
564Kaszarek      
565Kaszarek      
566Kaszarek Adam Sławomir     
567Kaszycka      
568Kaszycka      
569Kaszycki      
570Kawicz Elżbieta *1960 r.    
571Kawicz Waldemar     
572Kazimierczak      
573Kazimierczak      
574Kazimierczak z d. Wieczorkiewicz     
575Kazimierska      
576Kazimierska      
577Kazimierska Alicja     
578Kazimierska Ewa Danuta z d. Załęcka *1956 r. Płońsk    
579Kazimierska Franciszka *1894 r.    
580Kazimierska Iwona     
581Kazimierska Magdalena z d. Kiejno *1975 r.    
582Kazimierska Martyna     
583Kazimierski      
584Kazimierski Antoni     
585Kazimierski Fryderyk *2013 r. Gdańsk    
586Kazimierski Henryk     
587Kazimierski Jerzy *1949 r. Szumirad    
588Kazimierski Kazimierz     
589Kazimierski Łukasz Jerzy *1974 r. Płock    
590Kazimierski Robert     
591Kazimierski Wiesław *1949 r.    
592Kazimierski-Hausner Ryszard *1950 r. Drezno    
593Kazmierski z d. Aoyagi     
594Kazmierski Carol     
595Kazmierski Florence     
596Kazmierski Fred *1948 r.    
597Kazmierski Janet     
598Kazmierski Margartet     
599Kazmierski Patricia z d. Quan     
600Kazmierski Paul *1991 r.    
601Kazmierski Robert Allen     
602Kazmierski Susan     
603Kazmierski Walter *1947 r.    
604Kazmieski Stella     
605Kępińska Zofia *1928 r.    
606Khazaal - Stolarczyk Monika Amina z d. Khazaal *1984 r. Łódź    
607Khazaal Ahmad N. *1959 r. (Liban)    
608Khazaal Grażyna z d. Mikołajczyk *1955 r. Łódź    
609Khazaal-Chrul Aneta Iman z d. Khazaal *1985 r. Łódź    
610Kicińska Aneta Magdalena *1982 r. Mirosławiec    
611Kicińska Ewelina Agnieszka *1998 r.    
612Kicińska Iwona Teresa z d. Zielińska *1970 r. Janisławiec    
613Kicińska Justyna *1980 r.    
614Kicińska Lidia z d. Maciejasz *1962 r. Wałcz    
615Kicińska Natalia *2001 r.    
616Kicińska Teresa z d. Sobala     
617Kiciński Dawid *1989 r.    
618Kiciński Edward *1956 r.    
619Kiciński Jarosław *2003 r.    
620Kiciński Jerzy *1960 r.    
621Kiciński Mirosław *1966 r.    
622Kiciński Patryk Piotr *1993 r. Wałcz    
623Kiciński Ryszard *1961 r.    
624Kiedos Ewa z d. Barańska *1983 r.    
625Kiedos Maciej *1979 r.    
626Kiedos Oliwier *2009 r.    
627Kiedos Sz. *2017 r.    
628Kielesińska z d. Ogniewska     
629Kielesiński      
630Kielesiński      
631Kierzkowska      
632Kierzkowska Martyna z d. Włostek *1982 r. Łowicz    
633Kierzkowski      
634Klejs z d. Kantorek     
635Klimecka Monika z d. Gawęcka *1983 r.    
636Klimecki Radosław *1987 r. Jelenia Góra    
637Kludka Dagmara Maria z d. Szymczak *1974 r. Łódź    
638Kludka Richard Henry *1956 r. Chicago    
639Kłos      
640Kłos      
641Kłos Hanna z d. Gasik     
642Kłos Justyna     
643Kłys Anetta z d. Jaros *1968 r. Łódź    
644Kłys Ewa z d. Wlazło - Walewska *1989 r. Łódź    
645Kłys Jacek *1968 r. Łódź    
646Kłys Stanisław *2015 r.    
647Kłys Szymon *1997 r. Łódź    
648Kłys Tomasz *1989 r. Łódź    
649Kłys Zofia *1940 r. Giebałtówka    
650Knera      
651Knera      
652Knera      
653Knera Gabriela     
654Knera Grażyna     
655Knera Gustaw     
656Knera Halina Stefania z d. Stankiewicz *1934 r. Łódź    
657Knera Henryk     
658Knera Marian *1932 r. Nagawki    
659Knera Maryla     
660Knera Sylwester     
661Knera Wiesław     
662Knera Wojciech     
663Knera-Bichon Monika Katarzyna z d. Knera *1968 r. Łódź    
664Kolińska z d. Kosmowska     
665Kolińska      
666Kolińska      
667Koliński      
668Koliński      
669Koliński      
670Koliński Dariusz     
671Kolos Franciszka z d. Podsędek    
672Kosiorek      
673Kosiorek      
674Kosiorek      
675Kosiorek z d. Szustek     
676Kosiorek      
677Kosiorek      
678Kosiorek      
679Kosiorek      
680Kosiorek      
681Kosiorek      
682Kosiorek      
683Kosiorek      
684Kosiorek      
685Kosiorek      
686Kosiorek      
687Kosiorek      
688Kosmowska      
689Kosmowska      
690Kosmowska      
691Kosmowska Iwona z d. Głowacka *1962 r. Głowno    
692Kosmowski      
693Kosmowski      
694Kostecka      
695Kostecka z d. Ruta     
696Kostecki      
697Kostecki      
698Kostecki      
699Kostusiak      
700Kostusiak Lilla     
701Kostusiak Wiesław     
702Kot      
703Kot      
704Kot z d. Krzyżaniak     
705Kot z d. Klimkiewicz     
706Kot  *2013 r.    
707Kot Arkadiusz Mariusz *1981 r. Głowno    
708Kot Oliwia Klaudia *2003 r. Głowno    
709Kot Tadeusz Wiesław *1953 r. Domaniewice    
710Kowalczyk Barbara z d. Gajda *1964 r. Garwolin    
711Kowalczyk Henryk *1955 r.    
712Kowalczyk Katarzyna *1993 r. Garwolin    
713Kowalczyk Marcin *1991 r. Garwolin    
714Kowalczyk Marianna z d. Pudło *1920 r. Kownacica   
715Kowalczyk Michał *1992 r. Garwolin    
716Koza      
717Koza      
718Koza Katarzyna z d. Wróblewska     
719Koza Maria z d. Kazimierska     
720Kozikowska Aneta Anna z d. Gnatowska *1980 r. Gdańsk    
721Kozikowski Kacper *2005 r.    
722Kozikowski Tomasz *1977 r.    
723Kozłowska z d. Broniarz     
724Kozłowski      
725Kraczko z d. Szymonek     
726Kraczko Wiktor *1956 r. Kobryń    
727Kraus      
728Kraus      
729Kraus z d. Ladorudzka     
730Krawczyk      
731Krawczyk      
732Kreczmer      
733Kreczmer      
734Kreczmer z d. Rożej     
735Kreczmer Anna z d. Witczak *1990 r.    
736Kreczmer Antoni *2017 r.    
737Kreczmer Elżbieta z d. Kantorek     
738Kreczmer Maciej *1990 r. Łódź    
739Kreczmer Witold *2019 r.    
740Kreczmer Wojciech     
741Krugiołka Kinga z d. Pietrzak     
742Krugiołka Marika     
743Krugiołka Miłosz *2008 r.    
744Krugiołka Roman     
745Kruk Amelia *2006 r.    
746Kruk Gracjan *2012 r.    
747Kruk Henryk *1982 r.    
748Kruk Ireneusz *1981 r.    
749Kruk Justyna z d. Cłapińska *1987 r.    
750Kruk Kacper *2013 r. Łowicz    
751Kruk Katarzyna z d. Ufa *1983 r. Skierniewice    
752Kruk Marcin *1979 r.    
753Kruk Mikołaj *2010 r.    
754Krukowska z d. Chmura    
755Krukowska     
756Krukowska     
757Krukowska     
758Krukowski     
759Krukowski     
760Krukowski Kordian Jan    
761Kruszyńska-Kot Monika z d. Kruszyńska *1979 r.    
762Krzostek      
763Krzostek Paweł     
764Kucharek Anna z d. Guzek *1955 r. Bocheń    
765Kucharek Jacek *1953 r. Łowicz    
766Kucharek Janina *1932 r.    
767Kucharek Joanna *1982 r.    
768Kucharek Magdalena *1981 r.    
769Kucharek Małgorzata *1988 r. Skierniewice    
770Kucharek Marianna     
771Kucharek Paweł *1984 r.    
772Kucińska z d. Czułek     
773Kucińska z d. Burzyńska     
774Kucińska z d. Pawłowicz     
775Kucińska      
776Kucińska Anita *1997 r. Łódź    
777Kucińska Bogumiła z d. Wąsik *1974 r. Bydgoszcz    
778Kucińska Julia *2002 r. Głowno    
779Kucińska Paulina Magdalena     
780Kuciński      
781Kuciński      
782Kuciński      
783Kuciński Dariusz *1973 r. Głowno    
784Kuciński Józef *1943 r. Ziewaniczki    
785Kuciński Nikodem *2010 r. Głowno    
786Kudra z d. Krukowska    
787Kudra     
788Kudra Justyna    
789Kulka      
790Kulka      
791Kulka      
792Kulka Renata z d. Hancyk     
793Kurczak Krystyna *1954 r.    
794Kurczak Stanisław *1921 r.    
795Kustosik Anna z d. Kamińska *1927 r. Golanki    
796Kustosik Zbigniew *1952 r. Łódź    
797Kwiatek z d. Kosiorek     
798Kwiatek Zygmunt     
799Labuda Anna z d. Darul *1967 r.    
800Labuda Marta *1994 r.    
801Labuda Mieczysław *1960 r.    
802Ladorudzka      
803Ladorudzka      
804Ladorudzka      
805Ladorudzki      
806Ladorudzki      
807Laska Maryla z d. Dziedziela     
808Lassaund Ewa z d. Denoch *1950 r.    
809Lenczewska Renata z d. Zawisza *1975 r. Mirosławiec    
810Lenczewski Damian     
811Lenczewski Grzegorz *1970 r. Człopa    
812Lenczewski Hubert Krzysztof *1996 r. Nieradź    
813Lesiak      
814Lesiak      
815Lesiak z d. Domińczak     
816Lesiak      
817Leśniewicz Bogna *1981 r. Gdańsk    
818Leśniewicz Elżbieta z d. Tomsio *1948 r.    
819Leśniewicz Krzysztof Jan *1946 r. Szczecinek    
820Leśniewicz Mateusz Jan *1978 r. Gdańsk    
821Leśnikowska z d. Garbiec     
822Lewańska      
823Lewańska z d. Wawrzyn     
824Lewańska Katarzyna     
825Lewański      
826Lewański      
827Lichman Anna z d. Lichtman *1986 r.    
828Lichman Bogdan *1958 r.    
829Lichman Krystyna z d. Kazimierska *1948 r.    
830Lisiak z d. Broniarz     
831Lisiak      
832Lisińska z d. Kosiorek     
833Lisiński      
834Lisiński Janusz     
835Łobos z d. Kostecka     
836Łobos      
837Łozińska      
838Łozińska      
839Łozińska Bogumiła z d. Gnatowska *1962 r.    
840Łozińska Iwona *1984 r.    
841Łozińska Jolanta z d. Gnatowska     
842Łoziński      
843Łoziński      
844Łoziński Bartosz     
845Łoziński Piotr     
846Łukasik Stanisław     
847Macaluso      
848Macaluso      
849Macaluso z d. Miziołek     
850Macaluso Giacomo *1994 r.    
851Maciak      
852Maciak      
853Maciejewska Ewa z d. Bartczak     
854Maciejewski      
855Makowski      
856Małgowska Hanna z d. Wiśniewska *1950 r.    
857Małgowska Magdalena *1975 r.    
858Małgowska Zofia z d. Pakuła *1921 r. Łazy    
859Małgowski Tadeusz *1945 r. Pruszków    
860Marbs      
861Marciniak Adrian *1996 r.    
862Marciniak Monika *2003 r.    
863Marciniak Piotr *1975 r.    
864Markiewicz      
865Markiewicz      
866Markiewicz Stanisława z d. Pająk *1920 r. Stroniewice    
867Maślankiewicz Adam *1983 r.    
868Maślankiewicz Barbara     
869Maślankiewicz Dzidka     
870Maślankiewicz Ewa *1955 r.    
871Maślankiewicz Janusz     
872Maślankiewicz Joanna *1987 r.    
873Maślankiewicz Paweł *1983 r.    
874Maślankiewicz Ryszard *1957 r.    
875Maślankiewicz Teresa z d. Piellot *1937 r.    
876Maślankiewicz Zofia     
877Matuszewska Aleksandra *2009 r.    
878Matuszewska Anna z d. Kawicz *1983 r.    
879Matuszewska Antonina *2015 r.    
880Matuszewska Hanna *2013 r.    
881Matuszewska Katarzyna z d. Kruczek *1988 r. Kamień Pomorski    
882Matuszewska Mariola z d. Bujanowska *1962 r. Żychlin    
883Matuszewski Daniel *1996 r. Kamień Pomorski    
884Matuszewski Jakub *2012 r.    
885Matuszewski Łukasz *1984 r. Kamień Pomorski    
886Matuszewski Piotr *1985 r. Kamień Pomorski    
887Matuszewski Waldemar *1962 r. Chociwel    
888Mazurkiewicz Filip     
889Mazurkiewicz Grażyna z d. Kurczak     
890Mazurkiewicz Magdalena     
891Mazurkiewicz Sławomir *1957 r.    
892Michalak      
893Michalak z d. Borowiak     
894Michalak  *2014 r.    
895Michalak Aleksandra z d. Szychowska *1983 r.    
896Michalak Dominik     
897Michalak Małgorzata Wiktoria z d. Staworzyńska *1951 r.    
898Michalak Władysław *1922 r. Boczki Domaradzkie    
899Michalska z d. Kurczak     
900Michalska      
901Michalski      
902Michałek      
903Michałek      
904Michałek      
905Michałek      
906Michałek Halina z d. Gnatowska     
907Michnowicz Danuta z d. Kicińska *1966 r. Wałcz    
908Michnowicz Eugeniusz Bogusław *1957 r. Szczecin    
909Michnowicz Kacper Eugeniusz *2008 r.    
910Michnowicz Paulina Magdalena *1989 r. Wałcz    
911Mikołajczyk Anna *2012 r.    
912Mikołajczyk Jan *2009 r.    
913Mikołajczyk Marcin *1983 r.    
914Mikołajczyk Marzena z d. Królak *1983 r.    
915Mikołajczyk Wiesława z d. Stępniak *1955 r.    
916Milczarek      
917Milczewski      
918Milczewski Dawid     
919Milejski      
920Milejski      
921Miller      
922Miller      
923Miller Maria Magdalena z d. Markiewicz *1955 r. Głowno    
924Miller Michał *1978 r.    
925Mioduszewska      
926Mioduszewska z d. Jaworska     
927Mioduszewska z d. Ruta     
928Mioduszewska Anna Dagmara *1972 r.    
929Mioduszewski Maciej     
930Mioduszewski Marcin *1976 r. Olsztyn    
931Mirek Barbara     
932Misiak      
933Misiak      
934Misiak      
935Misiak Karolina     
936Misiak Łukasz     
937Misiak Małgorzata *1988 r.    
938Misiak Michał *1983 r.    
939Misiak Piotr *1960 r.    
940Misiak Sylwia *1980 r.    
941Misiak Weronika *2003 r.    
942Misiewicz      
943Misiewicz z d. Gołębiewska     
944Misiewicz      
945Misiewicz      
946Misiura Karolina z d. Gawęcka *1989 r. Łowicz    
947Misiura Krzysztof *1978 r.    
948Misiura Nina *2014 r. Łowicz    
949Mittmann Agnieszka z d. Zawisza *1976 r. Debno    
950Mittmann Andrzej *1969 r. Toruń    
951Mittmann Kamil *1995 r.    
952Mittmann Patryk *1997 r.    
953Miziołek      
954Miziołek      
955Miziołek z d. Grzywińska     
956Miziołek z d. Sarnowska     
957Miziołek Aleksandra     
958Miziołek Anna *1948 r.    
959Miziołek Barbara     
960Miziołek Helena *1933 r.    
961Miziołek Janina *1931 r.    
962Miziołek Józef *1928 r.    
963Miziołek Kazimierz *1942 r.    
964Miziołek Marianna *1925 r.    
965Miziołek Zofia *1937 r.    
966Młoźniak      
967Młoźniak Julia *2007 r.    
968Mówińska Dorota     
969Mówińska Natalia     
970Mówińska Sylwia *1976 r. Gdańsk    
971Mówińska Weronika *1995 r. Gdynia    
972Mówiński Maciej     
973Mówiński Marek *1970 r. Gdańsk    
974Mówiński Stanisław *1947 r. Przezmark    
975Mroziński Zdzisław     
976Mróz      
977Mróz Magdalena z d. Ostrowska     
978Muras Krystian *2007 r.    
979Muras Krzystof     
980Mysłek Anna *1998 r.    
981Mysłek Janusz *1971 r.    
982Mysłek Joanna *1975 r.    
983Mysłek Paulina *2005 r.    
984Mysłek Piotr *2008 r.    
985N. N.     
986N. N.     
987Nadolna Dorota z d. Świątek *1977 r. Skwierzyna    
988Nadolna Natalia Patrycja *2001 r. Skwierzyna    
989Nadolny Kamil Tadeusz *1997 r. Skwierzyna    
990Nadolny Robert *1977 r. Połczyn Zdrój    
991Nawrocka z d. Sadowska     
992Nawrocki      
993Nawrocki Paweł Artur     
994Niezgoda      
995Niezgoda      
996Nitowska      
997Nitowska z d. Miziołek     
998Nitowska Iwona z d. Grodkowska *1983 r.    
999Nitowski      
1000Nitowski      
1001Nitowski      
1002Nowak      
1003Nowak      
1004Nowak z d. Ogniewska     
1005Nowak      
1006Nowak Andrzej     
1007Nowak Halina z d. Karpiuk *1955 r.    
1008Nowińska-Ufa Paulina z d. Ufa *1989 r. Łowicz    
1009Nowiński Aleksander *2017 r. Łowicz    
1010Nowiński Filip *2009 r.    
1011Nowiński Łukasz *1990 r.    
1012Nowosielska z d. Adamkowska     
1013Nowosielski      
1014Ochocka Anna z d. Gorzkiewicz *1983 r.    
1015Ochocka Marta *2009 r.    
1016Ochocki Krzysztof *2011 r.    
1017Ochocki Michał *1977 r.    
1018Olaszczyk Danuta Małgorzata z d. Kicińska *1983 r. Mirosławiec    
1019Olaszczyk Karol *2011 r.    
1020Olaszczyk Marcin     
1021Olaszczyk Wiktoria     
1022Opolska-Pakuła Maria z d. Opolska *1954 r. Kutno    
1023Orlik Adam     
1024Orlik Ewelina Alicja z d. Gasik     
1025Orzepińska z d. Kosmowska     
1026Orzepiński      
1027Orzepiński      
1028Orzepiński      
1029Osikowicz      
1030Osipiak-Wypiór Aneta z d. Osipiak     
1031Ostrowska z d. Ruta     
1032Ostrowski      
1033Ostrowski      
1034Osypiuk Czesław *1949 r. Czeputka    
1035Osypiuk Dawid Marcin *1978 r. Ruda Śląska    
1036Osypiuk Maria z d. Kantorek *1957 r. Kargowa    
1037Osypiuk Monika Anastazja z d. Warzybok *1981 r. Ruda Śląska    
1038Osypiuk Piotr *2012 r. Ruda Śląska    
1039Owczarek Piotr     
1040Owsiany Grażyna     
1041Owsiany Julia *2011 r.   
1042Owsiany Katarzyna *1982 r.   
1043Paciorek Agata z d. Więcek *1983 r. Brzeziny    
1044Paciorek Alan *2010 r. Łowicz    
1045Paciorek Sławomir *1980 r. Łowicz    
1046Pająk      
1047Pająk      
1048Pajchert      
1049Pajchert z d. Karasek     
1050Pakulska Dominika     
1051Pakulska Elżbieta z d. Konieczna     
1052Pakulski Franciszek *2014 r.    
1053Pakulski Rafał *1974 r.    
1054Pakuła      
1055Pakuła Bożena z d. Wnuk     
1056Pakuła Jerzy *1949 r. Pruszków    
1057Pakuła Magdalena *1973 r. Pruszków    
1058Pakuła vel Rutka - Krzostek Dorota Maria z d. Pakuła vel Rutka *1985 r. Warszawa    
1059Pakuła vel Rutka Ewa z d. Tołwińska *1948 r. Warszawa    
1060Pakuła vel Rutka Michał Wojciech *1983 r. Warszawa    
1061Pakuła vel Rutka Wojciech *1946 r. Pruszków    
1062Pakuła vel Rutka Zuzanna *1978 r. Warszawa    
1063Palińska z d. Misiewicz     
1064Paliński      
1065Parikh Bhavin     
1066Parikh Castle z d. Siniscrope *1984 r.    
1067Pawlak      
1068Pawlak z d. Walaszczak     
1069Pawlak      
1070Pawlak      
1071Pawlik Eliza Zofia *1985 r. Gdańsk    
1072Pawlik Wojciech Cezary     
1073Pel      
1074Pel z d. Kantorek     
1075Pełka Tomasz     
1076Piaskowska Anna *2015 r. Poznań    
1077Piaskowska Łucja *2015 r. Poznań    
1078Piaskowska Małgorzata z d. Świątek *1972 r. Skwierzyna    
1079Piaskowski Waldemar *1960 r.    
1080Piątkowska z d. Kołodziejczyk     
1081Piątkowska      
1082Piątkowski      
1083Piekarska Ewa z d. Michalak * Warszawa    
1084Piekarska Gabrysia *2008 r.    
1085Piekarska Wiktoria *2004 r.    
1086Piekarski      
1087Pierzgalska Urszula z d. Miszkiewicz *1956 r. Łódź    
1088Pietrucha      
1089Pietrucha z d. Szkup     
1090Pietrucha      
1091Pietrucha      
1092Pietrucha      
1093Pietrzak      
1094Pietrzak      
1095Pietrzak      
1096Pietrzak      
1097Pietrzak Alina     
1098Pietrzak Jadwiga z d. Hordyniec     
1099Pietrzak Karolina *2004 r.    
1100Pietrzak Maciej *2007 r.    
1101Pietrzak Paweł     
1102Pietrzak Piotr     
1103Pióro      
1104Pióro      
1105Pióro  *2013 r.    
1106Pióro Katarzyna z d. Pietrzak *1975 r. Pruszków    
1107Pióro Tomasz *1975 r. Warszawa    
1108Plewka Amelia *2008 r.    
1109Plewka Beata z d. Kantorek *1982 r.    
1110Plewka Jakub *2006 r.    
1111Plewka Mikołaj *2012 r.    
1112Plewka Tomasz *1979 r.    
1113Płatek      
1114Płatek      
1115Płatek Aleksandra     
1116Pławska Barbara z d. Kantorek *1962 r. Kargowa    
1117Pławska Olga *1989 r. Sulechów    
1118Pławski Józef *1961 r. Kargowa    
1119Płoska Aleksandra *2004 r. Olsztyn    
1120Płoska Marta z d. Ruta *1979 r.    
1121Płoski Adam *2006 r.    
1122Płoski Piotr *1978 r.    
1123Podczarska      
1124Podczarska  *2015 r.    
1125Podczarska Katarzyna z d. Badoń *1967 r.    
1126Podczarska Patrycja z d. Frysztak     
1127Podczarski      
1128Podczarski Paweł *2013 r.    
1129Podczarski Piotr *1989 r.    
1130Podczarski Rafał *1990 r.    
1131Podlecka      
1132Podlecka Anna z d. Nitowska *1977 r.    
1133Podlecki      
1134Podlecki      
1135Pokorska z d. Sianoszek     
1136Pokorski      
1137Popek Beata z d. Mówińska *1977 r. Gdynia    
1138Popek Patryk *2003 r.    
1139Popek Piotr     
1140Prokop Sławomir     
1141Prokop Władysław     
1142Przybysz Dariusz     
1143Przybysz Magdalena Krystyna z d. Kowalczyk *1989 r. Garwolin    
1144Raczke      
1145Raczke Józefa z d. Knera     
1146Raczke Marek     
1147Raczke Zdzisława     
1148Raheem-Kreczmer Natalia z d. Raheem *1988 r.    
1149Ratajczak      
1150Ratajczak Magdalena z d. Wilk *1961 r. Łowicz    
1151Ratajczak Marceli *1985 r. Łowicz    
1152Ratajczak Marian *1959 r. Brzeziny    
1153Redzisz      
1154Rood Dylan     
1155Rood Michael     
1156Rosińska z d. Dałek     
1157Rosiński      
1158Rozpędowska Julianna Ewa z d. Kicińska *1955 r.    
1159Ruta      
1160Ruta      
1161Ruta      
1162Ruta      
1163Ruta      
1164Ruta      
1165Ruta      
1166Ruta      
1167Ruta Maciej *1985 r.    
1168Ruta Sławomir *1956 r. Olsztyn    
1169Ruta Zofia z d. Konopielko *1957 r. Lidzbark Warmiński    
1170Rutkowska z d. Kucińska     
1171Rutkowska Małgorzata z d. Szczepanowska *1990 r. Białobrzegi    
1172Rutkowska Małgorzata *1995 r. Głowno    
1173Rutkowska Maria *2013 r. Radom    
1174Rutkowski      
1175Rutkowski Andrzej *1984 r. Głowno    
1176Rutkowski Mateusz *1995 r. Głowno    
1177Rybicka Kalina     
1178Rybicki Brunon     
1179Rybicki Paweł     
1180Rybus      
1181Rzepecka Ewa z d. Kazimierska *1982 r. Gdynia    
1182Rzepecka Marcelina Maria *2015 r.    
1183Rzepecki Jan Przemysław *2013 r. Gdynia    
1184Rzepecki Przemysław *1983 r. Gdynia    
1185Rzepecki Tymoteusz Tomasz *2016 r. Gdańsk    
1186Sadowska      
1187Sadowska Anna *1991 r.    
1188Sadowska Małgorzata z d. Gasik *1962 r.    
1189Sadowski      
1190Sadowski      
1191Sadowski      
1192Sadowski      
1193Sadowski      
1194Sadowski      
1195Sadowski      
1196Sadowski Jakub *1985 r. Płock    
1197Sadowski Zbigniew *1960 r.    
1198Saganiak Adam Tomasz *1971 r. Łódź    
1199Saganiak Agnieszka z d. Jaros *1972 r. Łódź    
1200Saganiak Justyna *1995 r. Łódź    
1201Sakowska z d. Czubasiewicz     
1202Sakowski      
1203Sendal Władysław *1941 r. Dobrogosty    
1204Senyszyn z d. Burkowska     
1205Senyszyn      
1206Sianoszek      
1207Sianoszek z d. Menes     
1208Sianoszek z d. Makowska     
1209Sianoszek      
1210Sianoszek z d. Wizgier     
1211Sianoszek z d. Surma     
1212Sianoszek      
1213Sianoszek z d. Zamrzycka     
1214Sianoszek      
1215Sianoszek      
1216Sianoszek      
1217Sianoszek Marian *1956 r.    
1218Sieczko Leszek     
1219Sieczko Paweł     
1220Sieczko-Śliwczyńska Zofia z d. Gasik *1944 r.    
1221Siemionow Agata z d. Szymczak *1983 r.    
1222Siemionow Agnieszka z d. Szymczak *1977 r.    
1223Siemionow Jerzy *1944 r.    
1224Siemionow Jerzy *1980 r. Szamotuły    
1225Siemionow Maria z d. Świątek *1954 r. Gorzów Wielkopolski    
1226Siemionow Mateusz *2008 r. Szamotuły    
1227Siemionow Piotr *1978 r. Siemiatycze    
1228Siemionow Weronika *2004 r.    
1229Sieradzka Aniela Lucyna *2019 r.    
1230Sieradzka Anna Marta *2008 r. Poznań    
1231Sieradzka Justyna Barbara z d. Święcicka *1982 r. Skwierzyna    
1232Sieradzki Grzegorz Radomir *2014 r. Poznań    
1233Sieradzki Rafał Cezary *1978 r. Poznań    
1234Sierpowska z d. Kolińska     
1235Sierpowski      
1236Sikorska-Walaszczak      
1237Sinicrope Amber z d. Siniscrope *1989 r.    
1238Sinicrope Kristine z d. Kasmer *1953 r. Springfield    
1239Sinicrope Marc     
1240Sitek Joanna *1989 r.    
1241Sitek Jolanta z d. Ufa *1969 r.    
1242Sitek Magdalena *1993 r.    
1243Sitek Marek *1957 r.    
1244Sitek Paweł *1991 r. Łódź    
1245Skrzypczak Anna z d. Brodala *1971 r. Krotoszyn    
1246Skrzypczak Dariusz     
1247Skrzypczak Mateusz *2003 r. Krotoszyn    
1248Skrzypek Artur     
1249Skrzypek Mariola Żaneta z d. Zawisza *1978 r.    
1250Skwarna z d. Sianoszek     
1251Skwarny      
1252Skwierawski Chrystin *2000 r.    
1253Skwierawski Claudia z d. Skierawski *1995 r.    
1254Skwierawski Dariusz     
1255Skwierawski Lidia z d. Rozpędowska     
1256Smiech z d. Flis     
1257Smiech      
1258Sołtysek Maja Magdalena *2009 r. Gdańsk    
1259Sołtysek Szymon Jędrzej *1980 r. Gdańsk    
1260Southey Adam-Mateusz *1994 r.    
1261Southey Ewa z d. Maślankiewicz *1960 r. Wrocław    
1262Southey Peter *1957 r.    
1263Southey Rebecca *1991 r.    
1264Stachowicz Jakub *2001 r. Gdańsk    
1265Stachowicz Małgorzata z d. Gnatowska *1976 r. Gdańsk    
1266Stachowicz Roman *1972 r. Gdańsk    
1267Stachowicz Tomasz *1998 r. Gdańsk    
1268Stallard  *2019 r.    
1269Stallard Aleksandra z d. Jakubowska *1982 r.    
1270Stallard Beniamin     
1271Staworzyńska      
1272Staworzyńska      
1273Staworzyńska Dorota z d. Strawińska *1958 r. Piotrków Trybunalski    
1274Staworzyńska Joanna     
1275Staworzyńska Małgorzata Joanna *1986 r. Warszawa    
1276Staworzyński      
1277Staworzyński      
1278Staworzyński Bogusław     
1279Staworzyński Jacek Andrzej *1958 r. Warszawa    
1280Staworzyński Jan *~ 1952 r.    
1281Stelmach Bronisław     
1282Stelmach Jakub Wojciech *2004 r. Łódź    
1283Stelmach Magdalena Marta z d. Szczepańska *1976 r. Łódź    
1284Stelmach Piotr Zygmunt *2000 r. Łódź    
1285Stelmach Przemysław Łukasz *1976 r.    
1286Stępniak z d. Michalak     
1287Stępniak      
1288Stępniak      
1289Stępniewski Roman     
1290Stolarczyk Andrzej     
1291Stolarczyk Sonia *2013 r. Łódź    
1292Strug Józef     
1293Strug Krzysztof     
1294Strug Marek     
1295Strug Piotr     
1296Suchecka      
1297Suchecka      
1298Suchecki      
1299Sulak      
1300Sulak Kornelia Maya     
1301Sulak Nikola Anthony     
1302Sulak-Badoń Magdalena z d. Badoń *1973 r.    
1303Sut      
1304Sut Witold *1959 r.    
1305Szabelska Elżbieta z d. Rosińska *1967 r.    
1306Szabelski      
1307Szczawińska z d. Kuliga     
1308Szczawińska      
1309Szczawińska Maria Małgorzata z d. Kantorek *1944 r. Rawa Mazowiecka    
1310Szczawiński Franciszek Ryszard *1996 r. Kraków    
1311Szczawiński Paweł Antoni *1968 r. Rawa Mazowiecka    
1312Szczawiński Ryszard *1940 r. Rawa Mazowiecka    
1313Szczawiński Stanisław     
1314Szczepaniak Dariusz *1976 r.    
1315Szczepaniak Igor *2011 r.    
1316Szczepaniak Jakub *2009 r.    
1317Szczepaniak Marta z d. Szychowska *1976 r.    
1318Szczepanik Franciszka z d. Mikołajczyk     
1319Szczepanik Tomasz     
1320Szczepańska Bogusława *1955 r.   
1321Szczepański Wojciech *1946 r. Wrocław    
1322Szczetnikowicz Romuald Piotr *1945 r. Trani (Włochy)    
1323Szczetnikowicz Susan     
1324Szczetnikowicz Susanne *1982 r.    
1325Szewczyk      
1326Szewczyk z d. Sianoszek     
1327Szkudlarska z d. Karasek     
1328Szkudlarski      
1329Szkup      
1330Szkup      
1331Szkup z d. Świderek     
1332Szkup      
1333Szkup z d. Wiercioch     
1334Szkup      
1335Szkup      
1336Szkup      
1337Szkup      
1338Szkup      
1339Szkup      
1340Szkup      
1341Szkup      
1342Szkup      
1343Szkup      
1344Szkup      
1345Szkup      
1346Szkup      
1347Szkup      
1348Szkup      
1349Szkup      
1350Szkup      
1351Szkup      
1352Szostek      
1353Szostek      
1354Szostek z d. Kubiak     
1355Szostek      
1356Szostek z d. Wolska     
1357Szostek Daniel *1961 r.    
1358Sztajnert z d. Sianoszek     
1359Sztajnert      
1360Sztajnert      
1361Szurek      
1362Szurek      
1363Szurek      
1364Szurek z d. Fuks     
1365Szurek      
1366Szychowska Anna z d. Ufa *1934 r.    
1367Szychowska Danuta z d. Doroba *1954 r.    
1368Szychowski Henryk *1953 r.    
1369Szychowski Piotr *1982 r.    
1370Szychowski Wacław *1921 r.    
1371Szylińska      
1372Szylińska Katarzyna z d. Walaszczak     
1373Szyliński      
1374Szyliński      
1375Szymajda     
1376Szymczak      
1377Szymczak      
1378Szymczak      
1379Szymczak      
1380Szymczak      
1381Szymczak      
1382Szymczak      
1383Szymczak      
1384Szymczak      
1385Szymczak z d. Stępiewska     
1386Szymczak      
1387Szymczak      
1388Szymczak      
1389Szymczak z d. Janeczek     
1390Szymczak Adam     
1391Szymczak Alicja     
1392Szymczak Andrzej     
1393Szymczak Grażyna     
1394Szymczak Krystyna z d. Kantorek     
1395Szypuła      
1396Szypuła      
1397Śliwczyński      
1398Świątek Agnieszka *1996 r.    
1399Świątek Albert *1994 r. Skwierzyna    
1400Świątek Anna *1991 r.    
1401Świątek Bogdan *1963 r.    
1402Świątek Dariusz     
1403Świątek Dorota     
1404Świątek Ewa z d. Kozłowska *1963 r.    
1405Świątek Janina z d. Krakowiak *1935 r.    
1406Świątek Paweł *1994 r.    
1407Świątek Przemysław     
1408Świątek Waldemar *1959 r.    
1409Święcicka Julia *2019 r. Skwierzyna    
1410Święcicka Sandra z d. Bober     
1411Święcicki Łukasz *2007 r. Skwierzyna    
1412Święcicki Marian *1956 r.    
1413Święcicki Tomasz *1981 r. Skwierzyna    
1414Taras      
1415Taras z d. Kamińska     
1416Taras Jacek     
1417Tataj Agnieszka z d. Janicka     
1418Tepczyńska Alejandra z d. Hernandez     
1419Tepczyńska Anna z d. Małgowska *1950 r. Gdańsk    
1420Tepczyński Felipe *2013 r. Amsterdam    
1421Tepczyński Jan *2014 r. Amsterdam    
1422Tepczyński Michał *1977 r. Gdańsk    
1423Tepczyński Wojciech *1947 r. Gdańsk    
1424Tomczak Anna z d. Gawęcka *1985 r. Łowicz    
1425Tomczak Maciej *2006 r. Łowicz    
1426Tomczak Seweryn *2004 r.    
1427Tomczak Sławomir *1983 r.    
1428Tomsio-Sołtyskowa Magdalena z d. Tomsio *1947 r.    
1429Tomski Dawid *1988 r.    
1430Trojanowska z d. Borowiak     
1431Trojanowski      
1432Trojanowski      
1433Ufa      
1434Ufa      
1435Ufa Adam *2001 r.    
1436Ufa Angelika *1998 r. Zduny    
1437Ufa Barbara z d. Majewska *1964 r.    
1438Ufa Benedykt *2019 r.    
1439Ufa Bogumiła z d. Ciesielska *1960 r.    
1440Ufa Daniel Przemysław *1985 r. Łódź    
1441Ufa Dominika *1998 r.    
1442Ufa Elżbieta z d. Kwiatkowska     
1443Ufa Gabriel *2007 r.    
1444Ufa Gabriela *1996 r. Wola Błędowa    
1445Ufa Helena *1925 r. Strugienice    
1446Ufa Henryk *1959 r. Zielkowice    
1447Ufa Jacek *1976 r.    
1448Ufa Jakub *2008 r.    
1449Ufa Janina z d. Antosik *1956 r.    
1450Ufa Jerzy Jan *1952 r. Łódź    
1451Ufa Justyna *1987 r.    
1452Ufa Kamil Tomasz *1983 r. Łódź    
1453Ufa Krystian *1980 r.    
1454Ufa Krystyna z d. Chmiela *1947 r.    
1455Ufa Liwia *2018 r. Łódź    
1456Ufa Łukasz *1983 r. Łódź    
1457Ufa Magdalena z d. Kosmowska *1978 r.    
1458Ufa Magdalena z d. Sukiennik *1982 r.    
1459Ufa Marceli *1927 r. Wygoda    
1460Ufa Marcin *1981 r.    
1461Ufa Marek     
1462Ufa Marek     
1463Ufa Mariusz *1975 r.    
1464Ufa Marta *1983 r. Łowicz    
1465Ufa Marzena z d. Kawecka *1986 r. Łódź    
1466Ufa Mateusz     
1467Ufa Mateusz *2006 r.    
1468Ufa Max *2007 r.    
1469Ufa Miłosz *2014 r.    
1470Ufa Monika z d. Sieradzka     
1471Ufa Monika z d. Jeske *1960 r.    
1472Ufa Pola *2013 r. Łyszkowice    
1473Ufa Rafał *1983 r.    
1474Ufa Robert     
1475Ufa Ryszard     
1476Ufa Ryszard *1956 r.    
1477Ufa Sławomir *1957 r.    
1478Ufa Sylwia *1982 r.    
1479Ufa Teresa Jadwiga z d. Szewczyk *1956 r. Łowicz    
1480Ufa Weronika *2001 r.    
1481Ufa Wiesław *1945 r. Głowno    
1482Ufa Władysław *1930 r.    
1483Ufa Wojciech *2011 r.    
1484Ufa Zbigniew     
1485Ufa Zofia z d. Kowalska *1945 r.    
1486Urbanowicz      
1487Walaszczak      
1488Walaszczak      
1489Walaszczak      
1490Walaszczak      
1491Walaszczak      
1492Walaszczak      
1493Walaszczak      
1494Walaszczak      
1495Walaszczak      
1496Walaszczak      
1497Walaszczak      
1498Walaszczak z d. Domarecka     
1499Walaszczak      
1500Walaszczak      
1501Walaszczak      
1502Walaszczak      
1503Walaszczak      
1504Walaszczak      
1505Walaszek-Kaszarek Katarzyna z d. Walaszek     
1506Walczak     
1507Walczak Anna Maria z d. Szymajda    
1508Warda      
1509Warda z d. Kantorek     
1510Wasiak      
1511Wasiak      
1512Wasiak z d. Borowiak     
1513Wasiak      
1514Wasiak Julia *2006 r. Skierniewice    
1515Wasiak Piotr *1972 r.    
1516Wasiak Wiktoria *2001 r. Skierniewice    
1517Wawro Maria *1948 r.    
1518Wawrzyn      
1519Wąsik Maria Teresa z d. Wilgan *1947 r. Rzepin    
1520Wieczorek      
1521Wieczorek z d. Sianoszek     
1522Wieczorek      
1523Wieczorkiewicz      
1524Wieczorkiewicz      
1525Wieczorkiewicz      
1526Wieczorkiewicz      
1527Wieczorkiewicz      
1528Wieczorkiewicz      
1529Wielec Aleksander Waldemar *1964 r. Łowicz    
1530Wielec Mateusz Jakub *1992 r. Łowicz    
1531Wielec Piotr Szymon *2000 r. Łódź    
1532Wielec Sebastian Michał *1989 r. Skierniewice    
1533Wielec Zofia z d. Tułacz *1959 r. Skierniewice    
1534Wielec-Tomska Ewelina Katarzyna z d. Wielec *1988 r. Skierniewice    
1535Wielemberg Roman     
1536Wielemberg Stanisława z d. Kantorek *1955 r. Kargowa    
1537Wierucka  *2019 r.    
1538Wierucka Edyta z d. Kosmowska *1983 r. Głowno    
1539Wierucka Maja *2017 r.    
1540Wierucki Igor *2010 r.    
1541Wierucki Mariusz *1978 r.    
1542Więcek Bogdan *1961 r. Łowicz    
1543Więcek Cezary *2009 r.    
1544Więcek Daniel *2007 r.    
1545Więcek Elżbieta z d. Antosik     
1546Więcek Gabriela *2009 r.    
1547Więcek Genowefa z d. Foks *1954 r.    
1548Więcek Jakub *2009 r.    
1549Więcek Jolanta z d. Sędzikowska     
1550Więcek Kacper Daniel *1996 r. Łowicz    
1551Więcek Krzysztof *1958 r. Wygoda    
1552Więcek Michał *1984 r.    
1553Więcek Rafał *1980 r.    
1554Więcek Sabina z d. Marczewska     
1555Więcek Stanisław *1955 r.    
1556Więcek Włodzimierz *1963 r.    
1557Wilk      
1558Wilk      
1559Wilk z d. Tomczyk     
1560Wilk      
1561Wilk      
1562Wilk      
1563Wilk      
1564Wilk      
1565Wilk      
1566Wilk      
1567Włostek      
1568Włostek      
1569Włostek      
1570Włostek      
1571Włostek Maciej Benedykt *1945 r. Siedlce    
1572Wnuk Barbara     
1573Wójcik      
1574Wójcik z d. Adamkowska     
1575Wójcik Franicszka z d. Konikowska *1895 r. Dąbkowice    
1576Wójcikowska z d. Kantorek     
1577Wójcikowski      
1578Wróbel z d. Kot     
1579Wróbel      
1580Wróbel      
1581Wróbel      
1582Wróbel      
1583Wróbel      
1584Wróbel      
1585Wróbel      
1586Wróbel      
1587Wróbel      
1588Wróblewska z d. Ruta     
1589Wróblewska Teodozja z d. Kazimierska     
1590Wróblewski      
1591Wróblewski      
1592Wróblewski      
1593Wróblewski Andrzej     
1594Wróblewski Wiktor     
1595Wrzosek z d. Nowak     
1596Wrzosek      
1597Wygoda Iwona z d. Zawisza *1983 r. Wałcz    
1598Wygoda Natalia *2016 r.    
1599Wygoda Piotr     
1600Wygoda Stanisław *2018 r.    
1601Wypiór      
1602Wypiór      
1603Wypiór      
1604Wypiór      
1605Wypiór      
1606Wypiór z d. Derga     
1607Wypiór      
1608Wypiór z d. Piątkowska     
1609Wypiór Agata     
1610Wysocka z d. Mioduszewska     
1611Wysocki      
1612Wzięch Damian *1982 r.    
1613Wzięch Mariola z d. Kicińska *1988 r.    
1614Wzięch Michał *2010 r.    
1615Zagajewski Henryk    
1616Zagajewski Wiesław Jerzy    
1617Zagajewski Zenon    
1618Zawisza Anna z d. Kicińska *1957 r.    
1619Zembik z d. Flis     
1620Zembik      
1621Zowczak Amelia Stefania *2011 r.    
1622Zowczak Arkadiusz     
1623Zowczak Danuta     
1624Zowczak Dorota *1984 r.    
1625Zowczak Grzegorz     
1626Zowczak Jacek *1973 r.    
1627Zowczak Joanna *1994 r.    
1628Zowczak Kamil *1994 r.    
1629Zowczak Maciej *1983 r.    
1630Zowczak Mariusz *1971 r. Blachownia    
1631Zowczak Monika z d. Królik     
1632Zowczak Sabina     
1633Zowczak Stefania     
1634Zowczak Sylwia *1972 r.    
1635Zuchora      
1636Zuchora      
1637Zygmuntowicz      
1638Zygmuntowicz z d. Grabowicz     
1639Zygmuntowicz Weronika *1995 r.    
1640Żukowska      
1641Żukowska z d. Kaszarek     
1642Żukowski      
1643Żukowski      
1644Żydkowiak      
1645Żydkowiak z d. Kraczko     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl