Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Rocznice
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Osoby żyjące -
Indeks alfabetyczny [Osoby żyjące]
2397
1
2
Ślozowska Agata z d. Ślozowska
*1998 r.
3
Wojciech
4
.
5
.
6
..
7
..
8
..,,
9
..,, Antoni
10
...
*2022 r.
11
...
*2015 r.
12
...
13
...
14
...
15
... z d. Borowiak
16
...
17
...
18
...
19
... Anna
*1985 r.
20
... Anna z d. Owczarek
*1980 r.
21
... Magdalena
22
... Marta z d. Więcek
*1982 r.
23
... Nadia
24
... Przemysław
25
... Sebastian
*2001 r.
26
... Violetta
27
... Zbigniew
28
.....
29
.....
30
.....
31
.....
32
.....
33
..... Grzegorz
*1987 r.
34
..... Małgorzata
35
..... Małgorzata z d. Rozpędowska
36
..... Roman
37
..... Ryan
38
..... Teresa z d. Cłapińska
39
?
40
? Iwona z d. Kostusiak
41
Adach
42
Adach
43
Adach z d. Hudomięt
44
Adach Adam
*2002 r. Grójec
45
Adach Bożena z d. Socha
*1960 r.
46
Adach Daniel
*1966 r. Grójec
47
Adach Marcin
48
Adach Michał
49
Adach Tomasz
*1957 r.
50
Adamczyk
51
Adamczyk z d. Czubatka
52
Adamkowska z d. Gołębiewska
53
Adamkowska
54
Adamkowski
55
Adamkowski
56
Alancewicz
57
Alancewicz z d. Ruta
58
Ali Ibrahim
59
Ambrozińska Antonina
60
Ambrozińska Barbara
61
Ambrozińska Maria
62
Ambroziński Eugeniusz
63
Ambroziński Kazimierz
64
Antonow z d. Borkowska
65
Antonow
66
Antonow
67
Antos Aleksandra
68
Antos Danuta
69
Antos Józef
70
Antos Tomasz
71
Antosik
72
Antosik z d. Sianoszek
73
Antosik
74
Antosik
75
Antosik
76
Anzorge Adam
*1975 r.
77
Anzorge Andrzej
*1973 r.
78
Anzorge Anna
*1971 r.
79
Anzorge Antoni
*1947 r.
80
Anzorge Irena
81
Anzorge Iwona
82
Anzorge Katarzyna
83
Arcab
84
Arcab Marianna z d. Ufa
*1937 r. Wygoda
85
Aronsson Fredrik
86
Aronsson Lily Nicole
*2015 r. Eskilstuna
87
Ashby
88
Ashby
89
Ashby
90
Ashby
91
Ashby Bogna z d. Leśniewicz
*1981 r. Gdańsk
92
Augustyniak Hanna
*2010 r. Wałbrzych
93
Augustyniak Joanna z d. Długosz
*1973 r. Wałbrzych
94
Augustyniak Mariusz
*1968 r. Jelenia Góra
95
Aulich Dagmara
*2000 r. Gdańsk
96
Aulich Grażyna Maria z d. Gnatowska
*1954 r. Gdańsk
97
Aulich Monika Ewa z d. Zielińska
*1974 r. Gdańsk
98
Aulich Robert Leszek
*1974 r. Gdańsk
99
Aulich Waldemar
*1950 r.
100
Badoń Agnieszka
*1970 r.
101
Badoń Antoni
102
Badoń Czesława
103
Badoń Małgorzata
104
Badoń Teresa
105
Badoń Wojciech
106
Badoń-Lehr Danuta z d. Maciejak
*1954 r. Głogów
107
Badoń-Lehr Kamila
*1979 r.
108
Badoń-Lehr Klara Antonina
*2023 r.
109
Badoń-Lehr Michał
*1989 r.
110
Bakalarz
111
Bakalarz
112
Bakalarz
113
Bakalarz
114
Bałtrukiewicz
115
Bałtrukiewicz
116
Bałtrukiewicz z d. Morytko
117
Banasiak Katarzyna
118
Baran Anna Maria
119
Baran Katarzyna
120
Baranowska
121
Baranowska
122
Baranowska
123
Baranowska z d. Epstein
124
Baranowska
125
Baranowska
126
Baranowska
127
Baranowska
128
Baranowska
129
Baranowska
130
Baranowska
131
Baranowska Stanisława
132
Baranowski
133
Baranowski
134
Baranowski
135
Baranowski
136
Baranowski
137
Baranowski
138
Baranowski
139
Baranowski
140
Baranowski
141
Baranowski
142
Baranowski Piotr
143
Barańska Barbara
*1962 r.
144
Barański Mirosław
*1958 r.
145
Barska Iga
*1986 r. Łódź
146
Bartczak Krzysztof
147
Bartczak Zofia z d. Kucińska
*1941 r.
148
Bartik-Osikowicz Dominika z d. Bartik
149
Bednarek Artur
150
Bednarek Klaudia
*2009 r.
151
Bednarek-Ufa Natalia z d. Ufa
*1982 r. Zgierz
152
Beil
153
Beil Anna z d. Grzelczyk
*1968 r.
154
Beil Eryk
155
Beil Łukasz
156
Beliczyńska Magdalena z d. Piątkowska
157
Beliczyńska Natalia
*2005 r.
158
Beliczyński
159
Białas
160
Białas
161
Białas
162
Białas
163
Białas Dorota z d. Michalak
164
Białas Elżbieta z d. Koza
165
Białas Emilia z d. Stelmaszczyk
166
Białas Jacek Krzysztof
*1964 r. Warszawa
167
Białas Klaudia Karolina
*1994 r. Warszawa
168
Białas Maria z d. Mrowiec
*1934 r. Warszawa
169
Białas Paula Anna
*1990 r. Warszawa
170
Białek
171
Bichon Alexia Marina
*2000 r. Versailles
172
Bichon Malvina Stefania
*1994 r. Versailles
173
Bichon Philippe
*1956 r. Chateaurenaud
174
Bielawska Maria
*2007 r. Wałcz
175
Bielawski Łukasz Jan
*1983 r. Wałcz
176
Bieńko Artur
177
Bieńko Bartosz
178
Bieńko Bogdan
179
Bieńko Halina z d. Hordyniec
180
Bieńko Marian
181
Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska
*1938 r.
182
Bińczak
183
Bińczak
184
Bińczak
185
Bińczak
186
Bińczak
187
Bińczak
188
Bińczak
189
Bińczak
190
Bińczak
191
Bińczak
192
Bińczak
193
Bińczak
194
Bińczak
195
Bińczak
196
Bińczak Agata
*1998 r. Ełk
197
Bińczak Amelia
*2007 r. Łowicz
198
Bińczak Katarzyna z d. Frąckiewicz
*1971 r.
199
Bińczak Piotr
*1975 r.
200
Bińczak Tomasz
*1973 r. Szczecinek
201
Bińczak Wiesław
*1947 r. Lubniczka
202
Bińczak Wojciech
*1975 r. Szczecinek
203
Błażejewska
204
Błażejewska
205
Błażejewska z d. Zawadzka
206
Błażejewska
207
Błażejewska Alina z d. Wnuk
208
Błażejewska Patrycja
209
Błażejewski
210
Bober Izabela
211
Bober Julia
212
Bober Łukasz
213
Bober Małgorzata z d. Hordyniec
214
Bogusz Edmund
215
Bogusz Małgorzata
216
Bogusz Radosław
217
Bogusz Radosław
218
Bohm
219
Bohm z d. Sujecka
220
Bończak Adriana z d. Szewczuk
*1973 r.
221
Bończak Andrzej
*1946 r.
222
Bończak Edyta
*1978 r.
223
Bończak Grzegorz
*1972 r.
224
Bończak Grzegorz
*1960 r.
225
Bończak Ida
*2000 r.
226
Bończak Jacek
*1965 r.
227
Bończak Jan
*1953 r.
228
Bończak Krystyna
229
Bończak Miron
*1992 r.
230
Bończak Mirosław
*1970 r.
231
Bończak Robert
232
Bończak Seweryn
*1944 r.
233
Bończak Tadeusz
*1948 r.
234
Bończak Zenon
*1958 r.
235
Borkowska
236
Borkowska z d. Błaszczyk
237
Borkowska
238
Borkowski
239
Borowiak
240
Borowiak
241
Borowiak
242
Borowiak
243
Borowiak
244
Borowiak
245
Borowiak
246
Borowiak
247
Borowiak
248
Borowiak
249
Borowiak
250
Borowiak
251
Borowiak
252
Borowiak z d. Kaluga
253
Borowiak
254
Borowiak Michał Jakub
255
Broczkowska Józefa z d. Rubin
*1924 r.
256
Brodala Dorota
*1975 r. Kluczbork
257
Brodala Wojciech
*1942 r. Warszawa
258
Broniarz
259
Brown Lauren
*1986 r. Washington DC
260
Brown Matt
*1984 r. Washington DC
261
Brown Rheta z d. Kasmer
*1948 r. Syracuse
262
Brown Richard
*1946 r. Ventura County
263
Brutkowska Zofia z d. Hordyniec
264
Brutkowski
265
Bujanowska Janina
*1937 r. Stradzew Górki
266
Bujanowski Jan
*1931 r. Żeronice
267
Burkowska Magdalena Maria z d. Peryt
*1985 r. Warszawa
268
Burkowska Stanisława Barbara z d. Pacek
269
Burkowski
270
Burkowski
271
Burkowski Henryk
272
Burkowski Jan Teodor
*2015 r. Warszawa
273
Burkowski Marek Jerzy
*1970 r. Warszawa
274
Bury Aleksandra
*2008 r.
275
Bury Witold
276
Bury-Ufa Dagmara z d. Ufa
*1981 r.
277
Burzyńska z d. Małecka
278
Burzyński
279
Burzyński
280
Burzyński
281
Byzewska Alicja
*2007 r. Gdańsk
282
Byzewska Magdalena Helena z d. Gołębiowska
*1979 r. Gdańsk
283
Byzewska Patrycja Iwona
*2001 r. Gdańsk
284
Byzewski Grzegorz
*1977 r. Gdańsk
285
Chlebna
286
Chlebna z d. Sianoszek
287
Chlebna
288
Chlebny
289
Chlebny
290
Chmielecka Barbara z d. Wiesiołek
*1969 r. Wałcz
291
Chmielecka Joanna
*2000 r. Poznań
292
Chmielecki Paweł
*1966 r.
293
Chmielewska Aneta z d. Korbeń
294
Chmielewska Edyta Małgorzata z d. Michnowicz
*1991 r. Wałcz
295
Chmielewska Kalina
*2018 r.
296
Chmielewska Róża
*2015 r.
297
Chmielewski
298
Chmielewski Andrzej
*1988 r.
299
Choroszewska
300
Choroszewska z d. Kreczmer
301
Choroszewski
302
Choroszewski
303
Chrul Jakub
*2015 r.
304
Chrul Krzysztof
*1980 r.
305
Chrzanowski Kamil
306
Cierplikowski Antoni
307
Ciesielska Halina
308
Ciesielska Krystyna
309
Ciesielska Maria z d. Kantorek
310
Cieślak
311
Cieślak
312
Cieślak z d. Olesińska
313
Cieślak
314
Cieślak Karolina
315
Cioch Ewa
316
Cioch Marcin
*1979 r. Piła
317
Cioch Oliwia
*2004 r. Piła
318
Cioch Stanisław
*1952 r.
319
Cłapińska
320
Cłapińska Agnieszka
*1996 r.
321
Cłapińska Anna z d. Walczak
*1991 r.
322
Cłapińska Anna
*1964 r.
323
Cłapińska Anna Petronela z d. Zasada
*1983 r.
324
Cłapińska Ewa
325
Cłapińska Łucja Joanna
*2017 r. Wrocław
326
Cłapińska Mariola
327
Cłapińska Nela Anastazja
*2016 r.
328
Cłapińska Renata z d. Stachowiec
*1968 r.
329
Cłapińska Wiktoria
*2003 r.
330
Cłapiński Adam
*1993 r.
331
Cłapiński Aleksander
*2003 r.
332
Cłapiński Grzegorz
*1989 r.
333
Cłapiński Jarosław
*1964 r.
334
Cłapiński Maciej
335
Cłapiński Mariusz
*1989 r.
336
Cłapiński Michał
337
Cłapiński Szymon
*2005 r.
338
Cłapiński Wiesław
*1961 r.
339
Cłapiński Zbigniew
*1963 r.
340
Colith Aleksandra Marta z d. Kazimierska
*1946 r. Kutno
341
Colith Stanisław
342
Collings Hagen
343
Collings Peter
344
Collings Valerie z d. Kazmierski
*1953 r.
345
Cybulska Alina
346
Czapp
*2017 r.
347
Czapp Anthony
*1951 r. Norwich (Wielka Brytania)
348
Czapp Emma z d. Linford
*1978 r. (Wielka Brytania)
349
Czapp Florence Grace
*2013 r.
350
Czapp Henry Joseph
*2014 r.
351
Czapp Joanna z d. Szczetnikowicz
*1949 r. Woking (Wielka Brytania)
352
Czapp Michael John
*1981 r. Portsmouth (Wielka Brytania)
353
Czapp Peter James
*1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania)
354
Czapp Rebecca
355
Czapp Simon Jonathan
*1985 r. Winchester (Wielka Brytania)
356
Czarnecki Krystian
357
Czarnecki Oskar
358
Czechowska Dagmara
359
Czechowska Natalia
360
Czerwonka
361
Czerwonka
362
Czerwonka
363
Czerwonka Grażyna z d. Sianoszek
364
Czuba
365
Czuba z d. Grzyb
366
Czuba Tomasz
367
Czubak Elżbieta z d. Przemińska
368
Czubak Karolina
*1982 r.
369
Czubak Katarzyna z d. Krawczyk
370
Czubak Kinga
*2014 r.
371
Czubak Krzystof
*1988 r.
372
Czubasiewicz
373
Dałek Agnieszka
374
Dańczak
375
Dańczak z d. Skowrońska
376
Dańczak
377
Dańczak
378
Dańczak Grażyna
379
Dańczak Maria
380
Dańczak Zdzisław
381
Dąbrowska Aleksandra z d. Mikołajczyk
*1993 r.
382
Dąbrowska Honorata z d. Zawisza
*1988 r. Wałcz
383
Dąbrowski
384
Dąbrowski Michał
*1987 r.
385
Dejak
386
Dejak
387
Dejak Katarzyna
388
Desrosiers Allen
389
Desrosiers Keith Allen
*1976 r.
390
Desrosiers Linda z d. Kazmierski
*1950 r.
391
Domańska
392
Domańska
393
Domańska Sławomira Magdalena z d. Kopania
*1978 r. Zgierz
394
Domański
395
Domińczak
396
Domińczak
397
Domińczak z d. Sianoszek
398
Drążkowska Dagmara
399
Drążkowska Małgorzata z d. Mrozińska
400
Drążkowska Sandra
401
Drążkowski Marek
402
Dul
403
Dul
404
Dul Martyna z d. Rutkowska
*1987 r. Głowno
405
Durka Janina
406
Durka Stefan
407
Duziak Sara
408
Dziedziela
409
Dziedziela
410
Eksztajn Irmengard z d. Leitner
411
Eksztajn Renata
*1948 r.
412
Felczyńska Monika z d. Barańska
*1988 r. Brzeziny
413
Felczyński Gabriel
*2017 r.
414
Felczyński Rafał
*1987 r.
415
Figura
416
Figura
417
Fijałkowska z d. Wilk
418
Fijałkowska
419
Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska
*1971 r. Zgierz
420
Fijałkowski
421
Fijałkowski Kacper
*1994 r. Głowno
422
Fijałkowski Krzysztof Sylwester
*1968 r. Głowno
423
Filipiak z d. Wilk
424
Filipiak
425
Filipiak Marta
426
Fiołka
427
Fiołka Angelika z d. Wiesiołek
428
Fiołka Nel
429
Fiołka Nikodem
430
Flis
431
Flis
432
Flis
433
Flis
434
Flis
435
Flis
436
Flis Anna
*1979 r.
437
Flis Blanka
*2012 r.
438
Flis Ewa
*1976 r.
439
Flis Gabriel
*2009 r.
440
Flis Hanna
*2012 r.
441
Flis Henryk
*1946 r. Bocheń
442
Flis Iwona
*1964 r.
443
Flis Jacek
*1966 r.
444
Flis Joanna
*1974 r.
445
Flis Katarzyna
*1992 r.
446
Flis Magdalena
*1994 r.
447
Flis Marceli
*2009 r.
448
Flis Marcin
*1983 r.
449
Flis Maria
*1981 r.
450
Flis Monika
*1977 r.
451
Flis Piotr
*1980 r.
452
Flis Róża
*2013 r.
453
Flis Sławomir
*1929 r. Bocheń
454
Florczak
455
Florczak
456
Florczak
457
Florczak Krystyna z d. Durka
*1953 r.
458
Florczak Łukasz
459
Florczak Stanisław
460
Fujak Jolanta z d. Grzelczyk
*1988 r.
461
Fujak Patrycja
*2007 r.
462
Fujak Przemysław
*1980 r.
463
Fujak Weronika
*2006 r.
464
Fuks
465
Funk
466
Gaczyńska Joanna
*~ 1975 r.
467
Gaczyńska Krystyna z d. Gasik
*1937 r.
468
Gaczyński Stanisław
469
Gaczyński Tomasz
*~ 1973 r.
470
Gajda Eugenia
471
Gajda Józefa z d. Kaczmarczyk
472
Gajda Małgorzata
*1886 r. Sobocka Wieś
473
Gajda Marianna z d. Matyjasik
474
Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska
*1933 r. Świnice
475
Galbarczyk Laura
*2018 r. Warszawa
476
Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz
*1978 r. Płońsk
477
Galbarczyk Szymon
*2000 r. Warszawa
478
Galbarczyk Waldemar
*1977 r. Garwolin
479
Galbarczyk Wanda z d. Kowalczyk
*1950 r. Garwolin
480
Gałaj
481
Gałaj
482
Gałaj
483
Gałaj
484
Gałaj
485
Gałaj
486
Gałaj
487
Gałkowska
488
Gałkowska
489
Gałkowska
490
Gałkowska Bożena z d. Nizińska
*1945 r.
491
Gałkowski
492
Gałkowski Andrzej
493
Gałkowski Dominik
494
Gałkowski Leon
*2021 r. Bolton
495
Gałkowski Marek
*1948 r.
496
Gałkowski Rafał
*1983 r. Kraków
497
Gałkowski Stanisław
*1891 r. Zduny
498
Gapińska Katarzyna z d. Kantorek
*1990 r. Brzeziny
499
Gapiński Igor
*2016 r.
500
Gapiński Wojciech
*1988 r.
501
Gasik
502
Gasik
503
Gasik
504
Gasik
505
Gasik
506
Gasik
507
Gasik
508
Gasik z d. Staszyska
509
Gasik
510
Gasik z d. Szymańska
511
Gasik
512
Gasik
513
Gasik Anna
514
Gasik Anna
515
Gasik Leokadia
516
Gasik Małgorzata
517
Gasik Maryla
518
Gasik Stanisław
*1952 r.
519
Gasik Zdzisław
*1947 r.
520
Gawęcka Zofia z d. Foks
*1961 r.
521
Gawin Iwona
*1989 r.
522
Gawrych
523
Gawrych
524
Gawrych
525
Gawryszczak Stanisław
*1950 r.
526
Gągała
527
Gągała
528
Gągała
529
Gągała z d. Urbanek
530
Gendek-Ufa Katarzyna z d. Gendek
*1987 r. Łowicz
531
Gerraghty Emma
*1999 r.
532
Gidaszewska Agnieszka z d. Kazimierska
533
Gidaszewska Maja
*2011 r.
534
Gidaszewski Hubert
*2008 r.
535
Gidaszewski Jakub
*1980 r.
536
Gierada-Sołtysek Monika z d. Gierada
537
Gnatek Janina z d. Wróbel
*1940 r. Beszowa
538
Gnatowska z d. Wardaszewska
539
Gnatowska Agnieszka
540
Gnatowska Halina z d. Szymańska
*1954 r.
541
Gnatowska Jadwiga z d. Kamień
542
Gnatowska Klaudia
543
Gnatowski Krzysztof
*1976 r.
544
Gnatowski Ryszard
*1951 r. Gdańsk
545
Godycka
546
Godycka z d. Błażejewska
547
Godziszewska
548
Goedde Sven
549
Gogolewski Tadeusz
*1954 r.
550
Gołębiewska
551
Gołębiewski
552
Gołębiewski
553
Gołębiewski
554
Gołębiewski
555
Gołębiewski
556
Gołębiewski Józef
557
Gołębiowska z d. Tymcznko
558
Gołębiowska z d. Turkot
559
Gołębiowska Anna z d. Kantorek
*1945 r. Rawa Mazowiecka
560
Gołębiowska Iwona Mirosława z d. Gnatowska
*1957 r. Gdańsk
561
Gołębiowska Natalia
*1994 r. Gdańsk
562
Gołębiowski
563
Gołębiowski
564
Gołębiowski
565
Gołębiowski
566
Gołębiowski
567
Gołębiowski
568
Gołębiowski Andrzej
*1952 r.
569
Gołębiowski Jerzy
*1940 r. Rawa Mazowiecka
570
Gorczyca
571
Gorczyca
572
Gorczyca
573
Gorczyca
574
Gorczyca
575
Gorzkiewicz Andrzej
*1959 r.
576
Gorzkiewicz Krystyna z d. Szychowska
*1958 r. Głowno
577
Gorzkiewicz Renata
*1987 r.
578
Gostyński Jan
*2022 r.
579
Gostyński Łukasz
*1993 r.
580
Goullet
581
Goullet Julita z d. Staworzyńska
*1936 r.
582
Góra Bartłomiej
*2007 r. Tomaszów Mazowiecki
583
Góra Ilona z d. Wysokińska
*1983 r. Brzeziny
584
Góra Jakub
*2013 r.
585
Góra Maria z d. Wolak
*1935 r. Kobylin
586
Góra Robert
*1979 r. Skierniewice
587
Górna Anna z d. Strug
*1990 r.
588
Górny Ksawery
*2016 r.
589
Górny Marceli
*2014 r.
590
Górny Michał
*1990 r.
591
Górska Ilona z d. Leśnikowska
*1980 r. Łódź
592
Górski Artur
*1988 r.
593
Górski Fabian
*2012 r.
594
Grabowicz
595
Grabowicz
596
Grabowicz
597
Grabowicz z d. Witerek
598
Grabowicz
599
Grabowska
600
Grabowska z d. Skowrońska
601
Grabowska
602
Grabowski
603
Grabowski
604
Graj Piotr
*1968 r.
605
Grochalska Justyna z d. Wiesiołek
*1978 r.
606
Grochalski Adam
*1976 r.
607
Grochalski Dawid
608
Grochalski Wojciech
609
Grocholewicz Marianna z d. Zawada
610
Grusson z d. Włostek
611
Gruszka Lucyna z d. Romaniuk
*1954 r. Jarosławiec
612
Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka
*1987 r. Łódź
613
Grygiel Antoni
*2018 r. Piła
614
Grygiel Dominik
*2017 r. Piła
615
Grygiel Krzysztof
*2012 r. Piła
616
Grygiel Marta z d. Skibicka
*1990 r.
617
Grygiel Mateusz
618
Grzelczyk Grażyna
*1971 r.
619
Grzelczyk Irena z d. Krakowiak
*1949 r.
620
Grzelczyk Piotr
*1982 r. Międzyrzecz
621
Gwóźdź Aleksandra
*2017 r. Zgierz
622
Gwóźdź Hanna
*2011 r.
623
Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska
*1987 r. Głowno
624
Gwóźdź Michał
*1982 r.
625
Hacia
626
Handte z d. Kreczmer
627
Handte
628
Handte
629
Handte
630
Hańcyk Barbara z d. Mierzwa
631
Hańcyk Bogdan
632
Hańcyk Jadwiga z d. Gnatowska
633
Hańcyk Marek
634
Hermanowicz Anna
*1987 r. Zielkowice
635
Hermanowicz Czesław
636
Hermanowicz Janina Stanisława z d. Ufa
*1957 r.
637
Hermanowicz Michał
*1992 r.
638
Hoła Janina z d. Grzelczyk
*1969 r.
639
Hoła Katarzyna
*1992 r. Międzyrzecz
640
Hołaj
641
Hołaj
642
Hołaj Dorota z d. Piątkowska
643
Hoły
644
Hoły Mateusz
*1990 r.
645
Homel Bartosz
*~ 2001 r.
646
Homel Robert
647
Hordyniec
648
Hordyniec
649
Hordyniec
650
Hordyniec
651
Hordyniec
652
Hordyniec
653
Hordyniec
654
Hordyniec Andrzej
655
Hordyniec Barbara
656
Hordyniec Bogdan
657
Hordyniec Bolesław
658
Hordyniec Cecylia z d. Krakowiak
*1933 r.
659
Hure Alain
*1945 r.
660
Hure Ewa z d. Gałkowska
661
Jabłońska
662
Jabłońska
663
Jabłońska Anna z d. Ślaska
664
Jabłońska Jadwiga
665
Jabłońska Zofia
666
Jabłoński Henryk
667
Jabłoński Jacek
668
Jabłoński Leszek Piotr
669
Jachimek
670
Jachimek
671
Jachimek
672
Jachimek Michał
673
Jagiełło Adam Stanisław
*1946 r. Trzebinia
674
Jakubowska Ewa z d. Czubak
675
Jakubowska-Cłapińska Urszula z d. Jakubowska
*1972 r.
676
Jakubowski Jarosław
*1993 r.
677
Janeczek
678
Janeczek
679
Janeczek z d. Majchrzak
680
Janeczek Sebastian
681
Jankowska Katarzyna
682
Janowska Joanna z d. Osypiuk
*1979 r. Ruda Śląska
683
Janowska Julianna
*2006 r. Ruda Śląska
684
Janowski Dariusz
685
Janowski Karol
*2010 r. Bytom
686
Janus
687
Janus
688
Janus
689
Janus
690
Janus
691
Janus
692
Jaros Janusz Ryszard
*1944 r. Janinów
693
Jaros Marianna z d. Krakowiak
*1944 r. Wojewodza
694
Jarosiewicz Daniela z d. Kaczyńska
*1932 r.
695
Jarosiewicz Halina Maria z d. Gajda
*1956 r. Gończyce
696
Jarosiewicz Mieczysław Leon
*1953 r. Płońsk
697
Jazowska Dominika
*2000 r.
698
Jączkowska Maja
*2012 r.
699
Jączkowska Marta z d. Maciejewska
*1992 r.
700
Jączkowski Jakub
*2015 r.
701
Jączkowski Sebastian
*1987 r.
702
Jezierska z d. Baranowska
703
Jezierska Anna
704
Jezierski
705
Jezierski
706
Jeżyna
707
Jeżyna
708
Jeżyna
709
Jeżyna
710
Jeżyna z d. Pawlicka
711
Jędrachowicz Władysław
712
Jędrzejczyk Justyna z d. Jędrzeczyk
713
Jodczyk Anna
*2000 r.
714
Jodczyk Hanna
*2000 r.
715
Jodczyk Karolina
*1996 r.
716
Jodczyk Katarzyna z d. Badoń
*1967 r.
717
Jodczyk Marcin
718
Jodczyk Mieczysław
*1960 r.
719
Judycka Aleksandra
720
Judycka Beata z d. Szczepanik
*1976 r.
721
Judycki Bartłomiej
722
Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak
723
Jurkowski
724
Jurkowski
725
Kabzińska z d. Borowiak
726
Kabziński
727
Kabziński
728
Kaczmarczyk z d. Wielec
729
Kaczmarczyk
730
Kaczmarczyk Agata
731
Kaczmarczyk Sylwester
732
Kaczmarczyk Zbigniew
733
Kaczor
734
Kaczor Patryk Jakub
*2001 r.
735
Kadula Kuba
*2020 r.
736
Kadula Mateusz
737
Kahn Daniel
738
Kahn Kathleen z d. Kasmer
*1957 r. Springfield
739
Kajak
740
Kajak z d. Ruta
741
Kalisiak Tomasz
742
Kamelak Aleksandra
*2014 r. Sochaczew
743
Kamelak Antoni
*2016 r. Sochaczew
744
Kamelak Daniel
*1984 r. Sochaczew
745
Kamelak Maria
*2012 r. Skierniewice
746
Kamińska
747
Kamińska
748
Kamińska z d. Szypuła
749
Kamińska Aleksandra
*1996 r.
750
Kamińska Alina
*1971 r.
751
Kamińska Anna z d. Fabisiak
*1988 r.
752
Kamińska Ewa z d. Baran
753
Kamińska Franciszka
*1934 r. Golanki
754
Kamińska Hanna
*2014 r.
755
Kamińska Jolanta
756
Kamińska Krystyna
*1948 r.
757
Kamińska Natalia
*2008 r. Płock
758
Kamińska Teresa
*1949 r.
759
Kamiński
760
Kamiński Krzysztof
*1962 r.
761
Kamiński Mariusz
*1983 r.
762
Kamiński Michał
*2018 r.
763
Kamiński Mirosław
764
Kamiński Paweł
765
Kamiński Sławomir
*1976 r.
766
Kamiński Wojciech Jan
*1948 r. Golanki
767
Kantorek
768
Kantorek
769
Kantorek
770
Kantorek
771
Kantorek
772
Kantorek
773
Kantorek
774
Kantorek
775
Kantorek
776
Kantorek
777
Kantorek Aleksander Robert
*2012 r. Łódź
778
Kantorek Aneta z d. Bartczak
*1982 r.
779
Kantorek Anna
780
Kantorek Anna Maria z d. Owsiany
*1985 r.
781
Kantorek Antoni Marek
*2012 r.
782
Kantorek Arkadiusz Wojciech
*1984 r.
783
Kantorek Bogumił
784
Kantorek Cezary
*2011 r. Sulechów
785
Kantorek Danuta z d. Modlibowska
786
Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk
787
Kantorek Ewa Agnieszka z d. Wolanowska
*1985 r.
788
Kantorek Ewelina
*2011 r.
789
Kantorek Fabian
*2009 r.
790
Kantorek Franciszek
791
Kantorek Gabriel
*1988 r. Hamburg
792
Kantorek Halina
*1952 r.
793
Kantorek Hanna
794
Kantorek Henryka
795
Kantorek Iga
*2014 r.
796
Kantorek Jacek
797
Kantorek Jagoda
*2006 r.
798
Kantorek Janina
*1955 r.
799
Kantorek Józef
*1954 r. Kargowa
800
Kantorek Józefa
801
Kantorek Justyna z d. Figura
*1991 r.
802
Kantorek Karolina Joanna
*1995 r.
803
Kantorek Kazimierz
*1958 r. Głowno
804
Kantorek Kazimierz Marek
*1952 r. Łódź
805
Kantorek Krzysztof
*1990 r.
806
Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik
*1985 r. Łódź
807
Kantorek Maksymilian
*2010 r.
808
Kantorek Malwina
*2008 r.
809
Kantorek Marcin
*1989 r.
810
Kantorek Marcin Sebastian
*1987 r. Łódź
811
Kantorek Maria
*1953 r.
812
Kantorek Mariola Teresa z d. Kępińska
*1956 r.
813
Kantorek Maurycy
*2023 r. Łódź
814
Kantorek Michał
*1983 r.
815
Kantorek Monika
*1991 r.
816
Kantorek Natalia
*2012 r. Łódź
817
Kantorek Robert Kazimierz
*1983 r. Łódź
818
Kantorek Sebastian
*1979 r. Zielona Góra
819
Kantorek Stanisław
820
Kantorek Stanisław Michał
*2008 r.
821
Kantorek Sylwia z d. Figura
*1986 r.
822
Kantorek Szymon
*2013 r.
823
Kantorek Teresa
*1952 r.
824
Kantorek Teresa
825
Kantorek Wojciech
826
Karasek
827
Karasek
828
Karpiński
829
Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska
*1958 r. Łódź
830
Karpiuk Anatol Marian
*1957 r. Łódź
831
Karpiuk Anna Maria
*1979 r. Łódź
832
Karpiuk Włodzimierz
833
Kasmer David
834
Kasmer Karen Lynn
*1970 r.
835
Kasmer Kathryn E. z d. Parker
*~ 1946 r.
836
Kasmer Patricia z d. Housker
*~ 1948 r.
837
Kasmer Roger
*1946 r. Syracuse
838
Kasprzak
839
Kasprzak
840
Kasprzak
841
Kasprzak
842
Kasprzak Monika z d. Hordyniec
843
Kaszarek
844
Kaszarek
845
Kaszarek Adam Sławomir
846
Kaszycka
847
Kaszycka
848
Kaszycki
849
Kawicz Elżbieta
*1960 r.
850
Kawicz Waldemar
851
Kazimierczak z d. Wieczorkiewicz
852
Kazimierczak
853
Kazimierczak
854
Kazimierska
855
Kazimierska Alicja
856
Kazimierska Ewa Danuta z d. Załęcka
*1956 r. Płońsk
857
Kazimierska Franciszka
*1894 r.
858
Kazimierska Iwona
859
Kazimierska Martyna
860
Kazimierska Zofia
861
Kazimierski Antoni
862
Kazimierski Bolesław
*1956 r.
863
Kazimierski Jerzy
*1949 r. Szumirad
864
Kazimierski Kazimierz
865
Kazimierski Paweł
866
Kazimierski Robert
867
Kazimierski Wiesław
*1949 r.
868
Kazimierski-Hausner Ryszard
*1950 r. Drezno
869
Kazmierska z d. Mehling
870
Kazmierski z d. Aoyagi
871
Kazmierski
872
Kazmierski
873
Kazmierski
874
Kazmierski
875
Kazmierski
876
Kazmierski Ben
*1976 r.
877
Kazmierski Carol
878
Kazmierski Florence
879
Kazmierski Fred
*1948 r.
880
Kazmierski Janet
881
Kazmierski Margartet
882
Kazmierski Patricia z d. Quan
883
Kazmierski Paul
*1991 r.
884
Kazmierski Robert Allen
885
Kazmierski Susan
886
Kazmierski Walter
*1947 r.
887
Kazmieski Stella
888
Kazubek Dariusz
*1948 r.
889
Kazubek Ignacy
*2014 r. Warszawa
890
Kazubek Iwona z d. Lepianka
*1985 r.
891
Kazubek Luiza Maria z d. Wiesiołek
*1957 r. Warszawa
892
Kazubek Łukasz
*1979 r. Warszawa
893
Kazubek Sebastian
*1982 r. Warszawa
894
Kazubek Szymon
*2016 r. Warszawa
895
Keinan z d. Grabowicz
896
Keinan
897
Kępińska Zofia
*1928 r.
898
Khazaal - Stolarczyk Monika Amina z d. Khazaal
*1984 r. Łódź
899
Khazaal Ahmad N.
*1959 r. (Liban)
900
Khazaal Grażyna z d. Mikołajczyk
*1955 r. Łódź
901
Khazaal-Chrul Aneta Iman z d. Khazaal
*1985 r. Łódź
902
Kicińska Aneta Magdalena
*1982 r. Mirosławiec
903
Kicińska Ewelina Agnieszka
*1998 r.
904
Kicińska Iwona Teresa z d. Zielińska
*1970 r. Janisławiec
905
Kicińska Justyna
*1980 r.
906
Kicińska Lidia z d. Maciejasz
*1962 r. Wałcz
907
Kicińska Natalia
*2001 r.
908
Kicińska Teresa z d. Sobala
909
Kiciński Dawid
*1989 r.
910
Kiciński Edward
*1956 r.
911
Kiciński Jarosław
*2003 r.
912
Kiciński Jerzy
*1960 r.
913
Kiciński Mirosław
*1966 r.
914
Kiciński Patryk Piotr
*1993 r. Wałcz
915
Kiciński Ryszard
*1961 r.
916
Kiedos Ewa z d. Barańska
*1983 r.
917
Kiedos Maciej
*1979 r.
918
Kiedos Oliwier
*2009 r.
919
Kiedos Szymon
*2017 r.
920
Kielesińska z d. Ogniewska
921
Kielesiński
922
Kielesiński
923
Kierzkowska
924
Kierzkowska Martyna z d. Włostek
*1982 r. Łowicz
925
Kierzkowski
926
Kiliańczyk
927
Kiliańczyk Paweł
928
Klikowska Emilia z d. Wiesiołek
929
Klikowska Lena
930
Klikowska Nikola
931
Klikowski
932
Klimecka Monika z d. Gawęcka
*1983 r.
933
Klimecki Gabriel
*2022 r. Skierniewice
934
Klimecki Radosław
*1987 r. Jelenia Góra
935
Klimkiewicz z d. Mańkowska
936
Klimkiewicz
937
Klimkiewicz Mikołaj
938
Kludka Dagmara Maria z d. Szymczak
*1974 r. Łódź
939
Kludka Richard Henry
*1956 r. Chicago
940
Kłos
941
Kłos
942
Kłos Hanna z d. Gasik
943
Kłos Justyna
944
Kłys Anetta z d. Jaros
*1968 r. Łódź
945
Kłys Ewa z d. Wlazło - Walewska
*1989 r. Łódź
946
Kłys Jacek
*1968 r. Łódź
947
Kłys Maria
*2020 r.
948
Kłys Stanisław
*2015 r.
949
Kłys Szymon
*1997 r. Łódź
950
Kłys Tomasz
*1989 r. Łódź
951
Kłys Zofia
*1940 r. Giebałtówka
952
Knera
953
Knera
954
Knera
955
Knera Gabriela
956
Knera Grażyna
957
Knera Gustaw
958
Knera Halina Stefania z d. Stankiewicz
*1934 r. Łódź
959
Knera Henryk
960
Knera Marian
*1932 r. Nagawki
961
Knera Maryla
962
Knera Sylwester
963
Knera Wiesław
964
Knera Wojciech
965
Knera-Bichon Monika Katarzyna z d. Knera
*1968 r. Łódź
966
Kolińska
967
Kolińska
968
Kolińska z d. Kosmowska
969
Koliński
970
Koliński
971
Koliński
972
Koliński Dariusz
973
Kolos Franciszka z d. Podsędek
974
Koncewicz Helena z d. Baranowska
975
Kopania z d. Kosiorek
976
Kopania
977
Kopania
978
Kopania
979
Kopania
980
Kopania
981
Kopańska z d. Krukowska
982
Kopańska
983
Kopański
984
Kopański
985
Korbeń
986
Korbeń Aleksander
*2011 r. Piła
987
Korbeń Alicja
*1979 r.
988
Korbeń Bogdan
989
Korbeń Daria
990
Korbeń Łukasz
*1981 r.
991
Korbeń Wanda z d. Antos
*1954 r.
992
Korbień
993
Korbień Małgorzata z d. Szczepanik
994
Korniak Marianna z d. Golian
995
Kosiorek
996
Kosiorek z d. Rogala
997
Kosiorek
998
Kosiorek
999
Kosiorek
1000
Kosiorek
1001
Kosiorek
1002
Kosiorek
1003
Kosiorek
1004
Kosiorek
1005
Kosiorek
1006
Kosiorek
1007
Kosiorek
1008
Kosiorek
1009
Kosiorek
1010
Kosiorek z d. Szustek
1011
Kosiorek z d. Kapusta
1012
Kosiorek
1013
Kosiorek
1014
Kosiorek
1015
Kosiorek
1016
Kosiorek
1017
Kosmowska
1018
Kosmowska
1019
Kosmowska
1020
Kosmowska Iwona z d. Głowacka
*1962 r. Głowno
1021
Kosmowski
1022
Kosmowski
1023
Kostecka z d. Ruta
1024
Kostecka
1025
Kostecki
1026
Kostecki
1027
Kostecki
1028
Kostusiak
1029
Kostusiak Lilla
1030
Kostusiak Wiesław
1031
Kośka Grażyna z d. Antos
*1958 r. Piła
1032
Kośka Justyna
*1979 r.
1033
Kośka Sylwia
*1985 r. Piła
1034
Kot
*2013 r.
1035
Kot
1036
Kot z d. Krzyżaniak
1037
Kot
1038
Kot z d. Klimkiewicz
1039
Kot Arkadiusz Mariusz
*1981 r. Głowno
1040
Kot Oliwia Klaudia
*2003 r. Głowno
1041
Kot Tadeusz Wiesław
*1953 r. Domaniewice
1042
Kowalczyk Barbara z d. Gajda
*1964 r. Garwolin
1043
Kowalczyk Henryk
*1955 r. Kownacica
1044
Kowalczyk Julia
*2019 r.
1045
Kowalczyk Magdalena Krystyna
*1989 r. Garwolin
1046
Kowalczyk Marcin
*1991 r. Garwolin
1047
Kowalczyk Michał
*1992 r. Garwolin
1048
Koza
1049
Koza
1050
Koza Katarzyna z d. Wróblewska
1051
Koza Maria z d. Kazimierska
1052
Kozikowska Aneta Anna z d. Gnatowska
*1980 r. Gdańsk
1053
Kozikowski Kacper
*2005 r.
1054
Kozikowski Tomasz
*1977 r.
1055
Kozłowska z d. Broniarz
1056
Kozłowski
1057
Kraczko z d. Szymonek
1058
Kraczko Wiktor
*1956 r. Kobryń
1059
Kraus
1060
Kraus
1061
Kraus z d. Ladorudzka
1062
Krawczyk
1063
Kreczmer
1064
Kreczmer
1065
Kreczmer z d. Rożej
1066
Kreczmer Anna z d. Witczak
*1990 r.
1067
Kreczmer Antoni
*2017 r.
1068
Kreczmer Elżbieta z d. Kantorek
1069
Kreczmer Maciej
*1990 r. Łódź
1070
Kreczmer Witold
*2019 r.
1071
Kreczmer Wojciech
1072
Krugiołka Kinga z d. Pietrzak
1073
Krugiołka Marika
1074
Krugiołka Miłosz
*2008 r.
1075
Krugiołka Roman
1076
Kruk Amelia
*2006 r.
1077
Kruk Gracjan
*2012 r.
1078
Kruk Henryk
*1982 r.
1079
Kruk Ireneusz
*1981 r.
1080
Kruk Justyna z d. Cłapińska
*1987 r.
1081
Kruk Kacper
*2013 r. Łowicz
1082
Kruk Katarzyna z d. Ufa
*1983 r. Skierniewice
1083
Kruk Marcin
*1979 r.
1084
Kruk Mikołaj
*2010 r.
1085
Krukowska
1086
Krukowska
1087
Krukowska
1088
Krukowska z d. Chmura
1089
Krukowska z d. Grus
1090
Krukowski
1091
Krukowski
1092
Krukowski
1093
Krukowski
1094
Krukowski Kordian Jan
1095
Kruszyńska-Kot Monika z d. Kruszyńska
*1979 r.
1096
Krzemińska z d. Papiór
1097
Krzemińska
1098
Krzemińska
1099
Krzemińska
1100
Krzemińska Marianna z d. Jędrzejczyk
1101
Krzemiński
1102
Krzemiński
1103
Krzemiński Walenty
1104
Krzostek
1105
Krzostek Paweł
1106
Krzysiak Aneta z d. Wrońska
*1977 r.
1107
Krzysiak Klaudia
*2000 r.
1108
Krzysiak Mariusz
*1976 r.
1109
Kucharek Anna z d. Guzek
*1955 r. Bocheń
1110
Kucharek Jacek
*1953 r. Łowicz
1111
Kucharek Janina
*1932 r.
1112
Kucharek Joanna
*1982 r.
1113
Kucharek Magdalena
*1981 r.
1114
Kucharek Małgorzata
*1988 r. Skierniewice
1115
Kucharek Marianna
1116
Kucharek Paweł
*1984 r.
1117
Kucińska
1118
Kucińska z d. Czułek
1119
Kucińska Anita
*1997 r. Łódź
1120
Kucińska Bogumiła z d. Wąsik
*1974 r. Bydgoszcz
1121
Kucińska Julia
*2002 r. Głowno
1122
Kucińska Paulina Magdalena
1123
Kuciński
1124
Kuciński
1125
Kuciński
1126
Kuciński Dariusz
*1973 r. Głowno
1127
Kuciński Józef
*1943 r. Ziewaniczki
1128
Kuciński Nikodem
*2010 r. Głowno
1129
Kudra
1130
Kudra z d. Krukowska
1131
Kudra Justyna
1132
Kulka
1133
Kulka
1134
Kulka
1135
Kulka Renata z d. Hancyk
1136
Kurczak Krystyna
*1954 r.
1137
Kurdziel
1138
Kustosik Adam Zbigniew
*1974 r. Łódź
1139
Kustosik Alicja Edyta
*2015 r. Łódź
1140
Kustosik Franciszek Cezary
1141
Kustosik Hubert Andrzej
*2003 r.
1142
Kustosik Julita
*2013 r.
1143
Kustosik Przemysław Piotr
*1985 r. Łódź
1144
Kustosik Zbigniew
*1952 r. Łódź
1145
Kustosik Zofia z d. Gromek
*1958 r.
1146
Kwiatek z d. Kosiorek
1147
Kwiatek Zygmunt
1148
Labuda Anna z d. Darul
*1967 r.
1149
Labuda Marta
*1994 r.
1150
Labuda Mieczysław
*1960 r.
1151
Ladorudzka
1152
Ladorudzka
1153
Ladorudzka
1154
Ladorudzki
1155
Ladorudzki
1156
Laska Maryla z d. Dziedziela
1157
Lassaund Ewa z d. Denoch
*1950 r.
1158
Latek z d. Wysokińska
1159
Latek
1160
Latek
1161
Lenczewska Renata z d. Zawisza
*1975 r. Mirosławiec
1162
Lenczewski Damian
1163
Lenczewski Grzegorz
*1970 r. Człopa
1164
Lenczewski Hubert Krzysztof
*1996 r. Nieradź
1165
Lenczewski Marcin
*2023 r.
1166
Lesiak z d. Domińczak
1167
Lesiak
1168
Lesiak
1169
Lesiak
1170
Leśniewicz Elżbieta z d. Tomsio
*1948 r.
1171
Leśniewicz Krzysztof Jan
*1946 r. Szczecinek
1172
Leśniewicz Mateusz Jan
*1978 r. Gdańsk
1173
Leśniewska z d. Szczepaniak
1174
Leśniewski Damian
1175
Lewańska
1176
Lewańska z d. Wawrzyn
1177
Lewańska Katarzyna
1178
Lewański
1179
Liberska
1180
Liberska
1181
Liberski
1182
Liberski Bogdan
1183
Lichman Anna z d. Lichtman
*1986 r.
1184
Lichman Bogdan
*1958 r.
1185
Lichman Krystyna z d. Kazimierska
*1948 r.
1186
Lisiak
1187
Lisiak z d. Broniarz
1188
Lisińska z d. Kosiorek
1189
Lisiński
1190
Lisiński Janusz
1191
Lorek Teresa z d. Skibicka
*1960 r.
1192
Lorek Zdzisław
1193
Lustyk
1194
Lustyk Halina z d. Mikołajczyk
1195
Łęgosz Andrzej
1196
Łęgosz Joanna
1197
Łęgosz Lucyna z d. Różycka
1198
Łobos z d. Kostecka
1199
Łobos
1200
Łozińska
1201
Łozińska
1202
Łozińska Bogumiła z d. Gnatowska
*1962 r.
1203
Łozińska Iwona
*1984 r.
1204
Łozińska Jolanta z d. Gnatowska
1205
Łoziński
1206
Łoziński
1207
Łoziński Bartosz
1208
Łoziński Piotr
1209
Łukasik Stanisław
1210
Łyszkiewicz Bartosz
*1983 r. Świebodzice
1211
Łyszkiewicz Herminder Sonia z d. Gill
*1982 r. Yuba City
1212
Łyszkiewicz Katarzyna z d. Augustyniak
*1956 r. Bydgoszcz
1213
Łyszkiewicz Kilian
*2019 r. Sacramento
1214
Łyszkiewicz Milan
*2020 r.
1215
Łyszkowicz-Nelson Benedykt Anthony
*2015 r. Londyn
1216
Macaluso
1217
Macaluso
1218
Macaluso z d. Miziołek
1219
Macaluso Giacomo
*1994 r.
1220
Machnicka Katarzyna
1221
Maciak
1222
Maciak
1223
Maciejewski
1224
Madeła-Urbanek z d. Madeła
1225
Majchrzak
1226
Majchrzak z d. Kosiorek
1227
Makowski
1228
Malińska z d. Cioch
*1982 r. Wałcz
1229
Maliński
1230
Maliński
1231
Małgowska Hanna z d. Wiśniewska
*1950 r.
1232
Małgowska Magdalena
*1975 r.
1233
Małgowski Tadeusz
*1945 r. Pruszków
1234
Mamińska Renata
*1979 r.
1235
Mamoński
1236
Mamoński
1237
Mamoński
1238
Mańkowska z d. Jabłońska
1239
Marat Irena z d. Stroiwąs
*1940 r.
1240
Marat Jolanta
1241
Marat Liliana
1242
Marat Monika
*1975 r.
1243
Marat Waldemar
*1977 r.
1244
Marat Wiesław
*1958 r.
1245
Marat Wiesława z d. Karczewska
1246
Marbs
1247
Marciniak
1248
Marciniak Adrian
*1996 r.
1249
Marciniak Monika
*2003 r.
1250
Marciniak Piotr
*1975 r.
1251
Marcinkiewicz
1252
Margolt z d. Urbanek
1253
Margolt
1254
Margolt
1255
Margolt
1256
Markiewicz
1257
Markiewicz
1258
Markiewicz Stanisława z d. Pająk
*1920 r. Stroniewice
1259
Marszałek Agnieszka Aleksandra
*1971 r.
1260
Marszałek Andrzej
*1956 r.
1261
Marszałek Anna
*1996 r.
1262
Marszałek Artur
1263
Marszałek Bogusław
*1966 r.
1264
Marszałek Izabela
*2023 r.
1265
Marszałek Jan
*1954 r.
1266
Marszałek Katarzyna z d. Targońska
1267
Marszałek Krystyna z d. Brzuchacz
1268
Marszałek Krzysztof
1269
Marszałek Tomasz
*1998 r. Nowy Dwór Mazowiecki
1270
Marszałek Zofia z d. Tylingo
1271
Maślankiewicz Adam
*1983 r.
1272
Maślankiewicz Barbara
1273
Maślankiewicz Dzidka
1274
Maślankiewicz Ewa
*1955 r.
1275
Maślankiewicz Janusz
1276
Maślankiewicz Joanna
*1987 r.
1277
Maślankiewicz Paweł
*1983 r.
1278
Maślankiewicz Ryszard
*1957 r.
1279
Maślankiewicz Teresa z d. Piellot
*1937 r.
1280
Maślankiewicz Zofia
1281
Maślarz Władysław
*1906 r. Zakulin
1282
Materek Agnieszka z d. Jaros
1283
Matusiak z d. Łepkowska
1284
Matusiak
1285
Matusiak Agnieszka z d. Wiesiołek
*1970 r. Wałcz
1286
Matusiak Andrzej
*1971 r. Piła
1287
Matusiak Jan
*2005 r. Piła
1288
Matusiak Maria
*1997 r. Piła
1289
Matuszewska Aleksandra
*2009 r.
1290
Matuszewska Anna z d. Kawicz
*1983 r.
1291
Matuszewska Antonina
*2015 r.
1292
Matuszewska Hanna
*2013 r.
1293
Matuszewska Julia
*2022 r.
1294
Matuszewska Katarzyna z d. Kruczek
*1988 r. Kamień Pomorski
1295
Matuszewska Mariola z d. Bujanowska
*1962 r. Żychlin
1296
Matuszewski Daniel
*1996 r. Kamień Pomorski
1297
Matuszewski Jakub
*2012 r.
1298
Matuszewski Kacper
*2023 r.
1299
Matuszewski Łukasz
*1984 r. Kamień Pomorski
1300
Matuszewski Piotr
*1985 r. Kamień Pomorski
1301
Matuszewski Waldemar
*1962 r. Chociwel
1302
Mazurkiewicz Filip
1303
Mazurkiewicz Grażyna z d. Kurczak
1304
Mazurkiewicz Magdalena
1305
Mazurkiewicz Sławomir
*1957 r.
1306
Miazek
*2022 r.
1307
Miazek Bartłomiej
1308
Miazek Patrycja
1309
Michalak
*2014 r.
1310
Michalak z d. Borowiak
1311
Michalak Aleksandra z d. Szychowska
*1983 r.
1312
Michalak Dominik
1313
Michalak Małgorzata Wiktoria z d. Staworzyńska
*1951 r.
1314
Michalska
1315
Michalska Teresa z d. Kurczak
*1950 r.
1316
Michalski
1317
Michałek
1318
Michałek
1319
Michałek
1320
Michałek
1321
Michałek Halina z d. Gnatowska
1322
Michnowicz Danuta z d. Kicińska
*1966 r. Wałcz
1323
Michnowicz Eugeniusz Bogusław
*1957 r. Szczecin
1324
Michnowicz Kacper Eugeniusz
*2008 r.
1325
Mielczarek Piotr
*1874 r.
1326
Miełżyńska Elżbieta z d. Szczepanik
*1972 r.
1327
Miełżyński
1328
Mieszczański
1329
Mikołajczyk Anna
*2012 r.
1330
Mikołajczyk Anna z d. Golis
*1966 r.
1331
Mikołajczyk Jan
*2009 r.
1332
Mikołajczyk Marcin
*1983 r.
1333
Mikołajczyk Marzena z d. Królak
*1983 r.
1334
Mikołajczyk Monika
1335
Mikołajczyk Ryszard
1336
Mikołajczyk Teresa z d. Arkusz
1337
Mikołajczyk Wiesław
*1954 r.
1338
Mikołajczyk Wiesława z d. Stępniak
*1955 r.
1339
Mikołajczyk Wojciech
*1989 r.
1340
Mikołajczyk Wojciech
1341
Mikołajczyk Zbigniew
1342
Milczarek
1343
Milczewski
1344
Milczewski Dawid
1345
Milejski
1346
Milejski
1347
Miller
1348
Miller
1349
Miller Maria Magdalena z d. Markiewicz
*1955 r. Głowno
1350
Miller Michał
*1978 r.
1351
Mioduszewska
1352
Mioduszewska z d. Jaworska
1353
Mioduszewska z d. Ruta
1354
Mioduszewska Anna Dagmara
*1972 r.
1355
Mioduszewski Maciej
1356
Mioduszewski Marcin
*1976 r. Olsztyn
1357
Mirek Barbara
1358
Misiak
1359
Misiak
1360
Misiak
1361
Misiak Karolina
*1987 r.
1362
Misiak Łukasz
1363
Misiak Małgorzata
*1988 r.
1364
Misiak Michał
*1983 r.
1365
Misiak Nikodem
1366
Misiak Piotr
*1960 r.
1367
Misiak Sylwia
*1980 r.
1368
Misiak Weronika
*2003 r.
1369
Misiewicz
1370
Misiewicz
1371
Misiewicz
1372
Misiewicz z d. Gołębiewska
1373
Misiura Karolina z d. Gawęcka
*1989 r. Łowicz
1374
Misiura Krzysztof
*1978 r.
1375
Misiura Nina
*2014 r. Łowicz
1376
Misiura Oliwier
*2020 r.
1377
Mittmann Agnieszka z d. Zawisza
*1976 r. Debno
1378
Mittmann Andrzej
*1969 r. Toruń
1379
Mittmann Kamil
*1995 r.
1380
Mittmann Patryk
*1997 r.
1381
Miziołek z d. Sarnowska
1382
Miziołek
1383
Miziołek
1384
Miziołek z d. Grzywińska
1385
Miziołek Aleksandra
1386
Miziołek Anna
*1948 r.
1387
Miziołek Barbara
1388
Miziołek Helena
*1933 r.
1389
Miziołek Janina
*1931 r.
1390
Miziołek Józef
*1928 r.
1391
Miziołek Kazimierz
*1942 r. Łyszkowice
1392
Miziołek Marianna
*1925 r.
1393
Miziołek Zofia
*1937 r.
1394
Młoźniak Arkadiusz
*1974 r.
1395
Młoźniak Julia
*2007 r.
1396
Mońka Paulina
1397
Mordyl Piotr
1398
Mordyl Wojciech
*2017 r.
1399
Mordyl Zofia
*2015 r.
1400
Morytko
1401
Morytko
1402
Morytko
1403
Morytko z d. Malik
1404
Mówińska Dorota
1405
Mówińska Natalia
1406
Mówińska Sylwia
*1976 r. Gdańsk
1407
Mówińska Weronika
*1995 r. Gdynia
1408
Mówiński Maciej
1409
Mówiński Marek
*1970 r. Gdańsk
1410
Mówiński Stanisław
*1947 r. Przezmark
1411
Mroziński Zdzisław
1412
Mrówka
1413
Mrówka
1414
Mrówka
1415
Mróz
1416
Mróz Elżbieta
1417
Mróz Magdalena z d. Ostrowska
1418
Muras Krystian
*2007 r.
1419
Muras Krzystof
1420
Mysłek Anna
*1998 r.
1421
Mysłek Joanna
*1975 r.
1422
Mysłek Paulina
*2005 r.
1423
Mysłek Piotr
*2008 r.
1424
N. N.
1425
N. N.
1426
N. N.
1427
N. N.
1428
N.N.
1429
Nadolna Dorota z d. Świątek
*1977 r. Skwierzyna
1430
Nadolna Liliana Zofia
*2022 r. Zbąszynek
1431
Nadolna Natalia Patrycja
*2001 r. Skwierzyna
1432
Nadolny Kamil Tadeusz
*1997 r. Skwierzyna
1433
Nadolny Robert
*1977 r. Połczyn Zdrój
1434
Namyślak z d. Baranowska
1435
Namyślak
1436
Nawrocka z d. Sadowska
1437
Nawrocki
1438
Nawrocki Paweł Artur
1439
Nelson Kevin
*1989 r.
1440
Nelson Lyszkiewicz Ave Alexia
*2018 r.
1441
Nelson-Łyszkiewicz Agata z d. Łyszkiewicz
*1984 r. Świdnica
1442
Niedźwiecki Alan
*2011 r.
1443
Niedźwiecki Oliwier
*2006 r.
1444
Niedźwiecki Piotr
*1973 r.
1445
Niewięgłowska
1446
Niewięgłowski
1447
Niewięgłowski
1448
Niezgoda
1449
Niezgoda
1450
Nitowska z d. Miziołek
1451
Nitowska
1452
Nitowska Iwona z d. Grodkowska
*1983 r.
1453
Nitowski
1454
Nitowski
1455
Nitowski
1456
Nowak z d. Ogniewska
1457
Nowak
1458
Nowak
1459
Nowak
1460
Nowak Andrzej
1461
Nowak Halina z d. Karpiuk
*1955 r.
1462
Nowak Sylwester
*1992 r.
1463
Nowicka Karolina Edyta
*1993 r. Łódź
1464
Nowińska-Ufa Paulina z d. Ufa
*1989 r. Łowicz
1465
Nowiński Aleksander
*2017 r. Łowicz
1466
Nowiński Filip
*2009 r.
1467
Nowiński Łukasz
*1990 r.
1468
Nowosielska z d. Adamkowska
1469
Nowosielski
1470
Nowotyński
1471
Obórka Wacław
*1922 r. Chruślin
1472
Ochocka Anna z d. Gorzkiewicz
*1983 r.
1473
Ochocka Marta
*2009 r.
1474
Ochocki Krzysztof
*2011 r.
1475
Ochocki Michał
*1977 r.
1476
Olaszczyk Danuta Małgorzata z d. Kicińska
*1983 r. Mirosławiec
1477
Olaszczyk Karol
*2011 r.
1478
Olaszczyk Marcin
1479
Olaszczyk Wiktoria
1480
Olesińska z d. Wysokińska
1481
Opolska-Pakuła Maria z d. Opolska
*1954 r. Kutno
1482
Oraczyńska
1483
Oraczyński
1484
Orlik Adam
1485
Orlik Ewelina Alicja z d. Gasik
1486
Orzepińska z d. Kosmowska
1487
Orzepiński
1488
Orzepiński
1489
Orzepiński
1490
Osikowicz
1491
Osipiak-Wypiór Aneta z d. Osipiak
1492
Ostrowska z d. Ruta
1493
Ostrowski
1494
Ostrowski
1495
Osypiuk Czesław
*1949 r. Czeputka
1496
Osypiuk Dawid Marcin
*1978 r. Ruda Śląska
1497
Osypiuk Maria z d. Kantorek
*1957 r. Kargowa
1498
Osypiuk Monika Anastazja z d. Warzybok
*1981 r. Ruda Śląska
1499
Osypiuk Piotr
*2012 r. Ruda Śląska
1500
Owczarek Piotr
1501
Owsiany Grażyna
1502
Owsiany Julia
*2011 r.
1503
Owsiany Katarzyna
*1982 r.
1504
Paciorek Agata z d. Więcek
*1983 r. Brzeziny
1505
Paciorek Alan
*2010 r. Łowicz
1506
Paciorek Sławomir
*1980 r. Łowicz
1507
Pająk
1508
Pająk
1509
Pajchert
1510
Pajchert z d. Karasek
1511
Pakulska Dominika
1512
Pakulska Elżbieta z d. Konieczna
1513
Pakulski Franciszek
*2014 r.
1514
Pakulski Rafał
*1974 r.
1515
Pakuła
1516
Pakuła Bożena z d. Wnuk
1517
Pakuła Eugeniusz
1518
Pakuła Janina z d. Szczepanik
1519
Pakuła Jerzy
*1949 r. Pruszków
1520
Pakuła Jerzy
1521
Pakuła Krystyna
1522
Pakuła Magdalena
*1973 r. Pruszków
1523
Pakuła vel Rutka - Krzostek Dorota Maria z d. Pakuła vel Rutka
*1985 r. Warszawa
1524
Pakuła vel Rutka Ewa z d. Tołwińska
*1948 r. Warszawa
1525
Pakuła vel Rutka Michał Wojciech
*1983 r. Warszawa
1526
Pakuła vel Rutka Stanisław
*2022 r. Warszawa
1527
Pakuła vel Rutka Zuzanna
*1978 r. Warszawa
1528
Pakuła Zofia
1529
Palińska z d. Misiewicz
1530
Paliński
1531
Papaioannou
1532
Papaioannou
1533
Papaioannou
1534
Papaioannou Mirosława z d. Gajda
*1960 r. Łódź
1535
Parikh Bhavin
1536
Parikh Castle z d. Siniscrope
*1984 r.
1537
Pawlak
1538
Pawlak
1539
Pawlak
1540
Pawlak z d. Walaszczak
1541
Pawlewska Elżbieta z d. Przytulska
1542
Pawlik Eliza Zofia
*1985 r. Gdańsk
1543
Pawlik Wojciech Cezary
1544
Pawlikowska
1545
Pawlikowska
1546
Pawłowska
1547
Pawłowska z d. Krukowska
1548
Pawłowska Monika z d. Skibicka
*1988 r.
1549
Pawłowski
1550
Pawłowski
1551
Pawłowski
1552
Pawłowski
1553
Pawłowski
1554
Pawłowski
1555
Pawłowski Adam
*2012 r. Piła
1556
Pawłowski Maciej
1557
Pawłowski Piotr
*2019 r.
1558
Pel z d. Kantorek
1559
Pel
1560
Peryt Iwona Barbara z d. Białas
*1959 r. Warszawa
1561
Peryt Michał Krzysztof
*1983 r. Warszawa
1562
Petersen
1563
Petersen z d. Skowrońska
1564
Piaskowska Anna
*2015 r. Poznań
1565
Piaskowska Łucja
*2015 r. Poznań
1566
Piaskowska Małgorzata z d. Świątek
*1972 r. Skwierzyna
1567
Piaskowski Waldemar
*1960 r.
1568
Piątkowska
1569
Piątkowska z d. Kołodziejczyk
1570
Piątkowski
1571
Piekarek Janina
1572
Piekarek Krystyna
1573
Piekarek Mieczysław
1574
Piekarek Piotr
1575
Piekarek Stefania z d. Ambrozińska
*~ 1930 r.
1576
Piekarek Tomasz
1577
Piekarska Ewa z d. Michalak
* Warszawa
1578
Piekarska Gabrysia
*2008 r.
1579
Piekarska Wiktoria
*2004 r.
1580
Piekarski
1581
Pierzgalska Urszula z d. Miszkiewicz
*1956 r. Łódź
1582
Pietrucha
1583
Pietrucha
1584
Pietrucha
1585
Pietrucha
1586
Pietrucha z d. Szkup
1587
Pietrzak
1588
Pietrzak
1589
Pietrzak
1590
Pietrzak z d. Krusińska
1591
Pietrzak
1592
Pietrzak Alina
1593
Pietrzak Jadwiga z d. Hordyniec
1594
Pietrzak Jan
1595
Pietrzak Karolina
*2004 r.
1596
Pietrzak Maciej
*2007 r.
1597
Pietrzak Paweł
1598
Pietrzak Piotr
1599
Piorunowska Anna z d. Janus
1600
Piorunowski
1601
Pióro
*2013 r.
1602
Pióro
1603
Pióro
1604
Pióro Katarzyna z d. Pietrzak
*1975 r. Pruszków
1605
Pióro Tomasz
*1975 r. Warszawa
1606
Plewka Amelia
*2008 r.
1607
Plewka Beata z d. Kantorek
*1982 r.
1608
Plewka Jakub
*2006 r.
1609
Plewka Mikołaj
*2012 r.
1610
Plewka Tomasz
*1979 r.
1611
Płatek
1612
Płatek
1613
Płatek Aleksandra
1614
Pławska Barbara z d. Kantorek
*1962 r. Kargowa
1615
Pławska Olga
*1989 r. Sulechów
1616
Pławski Józef
*1961 r. Kargowa
1617
Płoska Aleksandra
*2004 r. Olsztyn
1618
Płoska Marta z d. Ruta
*1979 r.
1619
Płoski Adam
*2006 r.
1620
Płoski Piotr
*1978 r.
1621
Podczarska
*2015 r.
1622
Podczarska
1623
Podczarska Patrycja z d. Frysztak
1624
Podczarski
1625
Podczarski Paweł
*2013 r.
1626
Podczarski Piotr
*1989 r.
1627
Podczarski Rafał
*1990 r.
1628
Podlecka
1629
Podlecka Anna z d. Nitowska
*1977 r.
1630
Podlecki
1631
Podlecki
1632
Pokorska z d. Sianoszek
1633
Pokorski
1634
Popek Beata z d. Mówińska
*1977 r. Gdynia
1635
Popek Patryk
*2003 r.
1636
Popek Piotr
1637
Półchłopek
1638
Prokop Sławomir
1639
Prokop Władysław
1640
Przespolewski Patryk
*1995 r.
1641
Przybysz Dariusz
1642
Puc Anna z d. Marszałek
1643
Puc Jarosław
1644
Puc Stanisław
1645
Raczke
1646
Raczke Józefa z d. Knera
1647
Raczke Marek
1648
Raczke Zdzisława
1649
Raczkowska Urszula z d. Wiesiołek
*1981 r. Piła
1650
Raczkowski Marek
*1979 r.
1651
Radliński z d. Redliński
*2022 r.
1652
Radliński Jarosław
1653
Rafalska Anna
1654
Rafalska Daniela z d. Różycka
1655
Rafalska Stefania
1656
Raheem-Kreczmer Natalia z d. Raheem
*1988 r.
1657
Ratajczak
1658
Ratajczak Magdalena z d. Wilk
*1961 r. Łowicz
1659
Ratajczak Marceli
*1985 r. Łowicz
1660
Ratajczak Marian
*1959 r. Brzeziny
1661
Redzisz
1662
Rodenko Jarosław
*1958 r.
1663
Rood Dylan
1664
Rood Michael
1665
Rosińska z d. Dałek
1666
Rosińska Ewa z d. Antos
*1967 r.
1667
Rosińska Katarzyna z d. Gajewska
1668
Rosińska Maja z d. Kloczkowska
1669
Rosińska Maria
1670
Rosińska Michalina
1671
Rosiński
1672
Rosiński Marek
*1991 r.
1673
Rosiński Mariusz
*1988 r.
1674
Rosiński Sławomir
*1964 r.
1675
Rozpędowska Julianna Ewa z d. Kicińska
*1955 r.
1676
Ruta
1677
Ruta
1678
Ruta
1679
Ruta
1680
Ruta
1681
Ruta
1682
Ruta
1683
Ruta
1684
Ruta Maciej
*1985 r.
1685
Ruta Sławomir
*1956 r. Olsztyn
1686
Ruta Zofia z d. Konopielko
*1957 r. Lidzbark Warmiński
1687
Rutkowska z d. Kucińska
1688
Rutkowska Aniela z d. Sobocińska
1689
Rutkowska Małgorzata
*1995 r. Głowno
1690
Rutkowska Małgorzata z d. Szczepanowska
*1990 r. Białobrzegi
1691
Rutkowska Maria
*2013 r. Radom
1692
Rutkowski
1693
Rutkowski
1694
Rutkowski Andrzej
*1984 r. Głowno
1695
Rutkowski Mateusz
*1995 r. Głowno
1696
Rybicka Kalina
1697
Rybicki Brunon
1698
Rybicki Paweł
1699
Rybus
1700
Rybus z d. Bartosiewicz
1701
Rybus Karolina
*1988 r. Łódź
1702
Rybus Stanisław
*1947 r. Bocheń
1703
Rybus Zofia z d. Flis
1704
Rzepecka Ewa z d. Kazimierska
*1982 r. Gdynia
1705
Rzepecka Marcelina Maria
*2015 r.
1706
Rzepecki Jan Przemysław
*2013 r. Gdynia
1707
Rzepecki Przemysław
*1983 r. Gdynia
1708
Rzepecki Tymoteusz Tomasz
*2016 r. Gdańsk
1709
Rzepiński Edward
1710
Rzeszutek Janusz
1711
Rzeszutek Łukasz
*~ 1990 r.
1712
Sadowska
1713
Sadowska Anna
*1991 r.
1714
Sadowska Małgorzata z d. Gasik
*1962 r.
1715
Sadowski
1716
Sadowski
1717
Sadowski
1718
Sadowski
1719
Sadowski
1720
Sadowski
1721
Sadowski
1722
Sadowski Jakub
*1985 r. Płock
1723
Sadowski Zbigniew
*1960 r.
1724
Saganiak Adam Tomasz
*1971 r. Łódź
1725
Saganiak Agnieszka z d. Jaros
*1972 r. Łódź
1726
Saganiak Justyna
*1995 r. Łódź
1727
Sakowska z d. Czubasiewicz
1728
Sakowski
1729
Schatzel
1730
Schatzel Danuta z d. Marat
*1961 r.
1731
Sendal Władysław
*1941 r. Dobrogosty
1732
Senyszyn
1733
Senyszyn z d. Burkowska
1734
Sianoszek
1735
Sianoszek z d. Menes
1736
Sianoszek z d. Wizgier
1737
Sianoszek
1738
Sianoszek
1739
Sianoszek
1740
Sianoszek z d. Surma
1741
Sianoszek
1742
Sianoszek z d. Zamrzycka
1743
Sianoszek z d. Makowska
1744
Sianoszek
1745
Sianoszek Marian
*1956 r.
1746
Sieczko Leszek
1747
Sieczko Paweł
1748
Sieczko-Śliwczyńska Zofia z d. Gasik
*1944 r.
1749
Siekierska Dagmara
1750
Siemionow Agata z d. Szymczak
*1983 r.
1751
Siemionow Agnieszka z d. Szymczak
*1977 r.
1752
Siemionow Jerzy
*1980 r. Szamotuły
1753
Siemionow Jerzy
*1944 r.
1754
Siemionow Maria z d. Świątek
*1954 r. Gorzów Wielkopolski
1755
Siemionow Mateusz
*2008 r. Szamotuły
1756
Siemionow Piotr
*1978 r. Siemiatycze
1757
Siemionow Weronika
*2004 r.
1758
Sieradzka Aniela Lucyna
*2019 r. Poznań
1759
Sieradzka Anna Marta
*2008 r. Poznań
1760
Sieradzka Justyna Barbara z d. Święcicka
*1982 r. Skwierzyna
1761
Sieradzka Katarzyna z d. Kowalczyk
*1993 r. Garwolin
1762
Sieradzka Nikola
*2021 r.
1763
Sieradzki Grzegorz Radomir
*2014 r. Poznań
1764
Sieradzki Jakub Józef
*2021 r. Poznań
1765
Sieradzki Rafał Cezary
*1978 r. Poznań
1766
Sieradzki Seweryn
1767
Sierpowska z d. Kolińska
1768
Sierpowski
1769
Sikorska-Walaszczak
1770
Sinicrope Amber z d. Siniscrope
*1989 r.
1771
Sinicrope Kristine z d. Kasmer
*1953 r. Springfield
1772
Sinicrope Marc
1773
Sipczyńska z d. Gałaj
1774
Sipczyńska
1775
Sipczyński
1776
Sitek Joanna
*1989 r.
1777
Sitek Jolanta z d. Ufa
*1969 r.
1778
Sitek Magdalena
*1993 r.
1779
Sitek Marek
*1957 r.
1780
Sitek Paweł
*1991 r. Łódź
1781
Skałecka z d. Cioch
*1986 r.
1782
Skałecki
1783
Skibicka Dominika
*1993 r.
1784
Skibicka Renata Maria z d. Białasik
*1964 r.
1785
Skibicki Ignacy
*2020 r.
1786
Skibicki Radosław
*1992 r.
1787
Skibicki Sławomir
*1959 r.
1788
Skowrońska
1789
Skowrońska z d. Barlak
1790
Skowrońska
1791
Skowrońska z d. Plózka
1792
Skowrońska
1793
Skowroński
1794
Skowroński
1795
Skowroński
1796
Skowroński
1797
Skowroński
1798
Skowroński
1799
Skowroński
1800
Skrzypczak Anna z d. Brodala
*1971 r. Krotoszyn
1801
Skrzypczak Dariusz
1802
Skrzypczak Mateusz
*2003 r. Krotoszyn
1803
Skrzypek
1804
Skrzypek
1805
Skrzypek Artur
1806
Skrzypek Mariola Żaneta z d. Zawisza
*1978 r.
1807
Skwarna
1808
Skwarna z d. Sianoszek
1809
Skwierawski Chrystin
*2000 r.
1810
Skwierawski Claudia z d. Skierawski
*1995 r.
1811
Skwierawski Dariusz
1812
Skwierawski Lidia z d. Rozpędowska
1813
Słoma Jan
1814
Słoma Krystyna z d. Kazimierska
*1950 r.
1815
Słoma Piotr
1816
Smiech
1817
Smiech
1818
Smiech
1819
Smiech Krystyna z d. Flis
*1934 r. Bocheń
1820
Sobieszek
1821
Sobieszek-Rybus Justyna z d. Rybus
1822
Sołtysek Maja Magdalena
*2009 r. Gdańsk
1823
Sołtysek Szymon Jędrzej
*1980 r. Gdańsk
1824
Southey Adam-Mateusz
*1994 r.
1825
Southey Ewa z d. Maślankiewicz
*1960 r. Wrocław
1826
Southey Peter
*1957 r.
1827
Southey Rebecca
*1991 r.
1828
Spychaska z d. Łepkowska
1829
Spychaska
1830
Spychaska
1831
Spychaski
1832
Stabla
1833
Stabla Elżbieta z d. Bończak
*1956 r.
1834
Stachoska Julianna z d. Kwaśna
1835
Stachowicz Jakub
*2001 r. Gdańsk
1836
Stachowicz Małgorzata z d. Gnatowska
*1976 r. Gdańsk
1837
Stachowicz Roman
*1972 r. Gdańsk
1838
Stachowicz Tomasz
*1998 r. Gdańsk
1839
Stallard Aleksandra z d. Jakubowska
*1982 r.
1840
Stallard Beniamin
1841
Stallard Lucy
*2019 r.
1842
Starnowska
1843
Starnowska-Wesoły z d. Starnowska
1844
Starnowski
1845
Staworzyńska
1846
Staworzyńska
1847
Staworzyńska Dorota z d. Strawińska
*1958 r. Piotrków Trybunalski
1848
Staworzyńska-Goedde Małgorzata Joanna z d. Staworzyńska
*1986 r. Warszawa
1849
Staworzyński
1850
Staworzyński
1851
Staworzyński Bogusław
1852
Staworzyński Jacek Andrzej
*1958 r. Warszawa
1853
Staworzyński Jan
*~ 1952 r.
1854
Stelmach Bronisław
1855
Stelmach Jakub Wojciech
*2004 r. Łódź
1856
Stelmach Magdalena Marta z d. Szczepańska
*1976 r. Łódź
1857
Stelmach Piotr Zygmunt
*2000 r. Łódź
1858
Stelmach Przemysław Łukasz
*1976 r.
1859
Stępniak
1860
Stępniak
1861
Stępniak z d. Michalak
1862
Stępniewski Roman
1863
Stolarczyk Andrzej
1864
Stolarczyk Sonia
*2013 r. Łódź
1865
Strug
1866
Strug
1867
Strug Józef
1868
Strug Kacper
*2018 r.
1869
Strug Krzysztof
*1986 r.
1870
Strug Lena
1871
Strug Marek
*1985 r.
1872
Strug Piotr
*1989 r. Skwierzyna
1873
Strzałkowska z d. Olesińska
1874
Strzałkowski
1875
Strzałkowski
1876
Strzechowska z d. Sadowa
1877
Strzechowski
1878
Suchecka
1879
Suchecka
1880
Suchecki
1881
Sujecka
1882
Sujecka
1883
Sujecka
1884
Sujecka z d. Ambroziak
1885
Sujecki
1886
Sujecki
1887
Sujecki
1888
Sujecki Konrad
1889
Sulak
1890
Sulak Kornelia Maya
1891
Sulak Nikola Anthony
1892
Sulak-Badoń Magdalena z d. Badoń
*1973 r.
1893
Sut
1894
Sut Witold
*1959 r.
1895
Szabelska Elżbieta z d. Rosińska
*1967 r.
1896
Szabelski
1897
Szczawińska
1898
Szczawińska z d. Kuliga
1899
Szczawińska Maria Małgorzata z d. Kantorek
*1944 r. Rawa Mazowiecka
1900
Szczawiński Franciszek Ryszard
*1996 r. Kraków
1901
Szczawiński Paweł Antoni
*1968 r. Rawa Mazowiecka
1902
Szczawiński Ryszard
*1940 r. Rawa Mazowiecka
1903
Szczawiński Stanisław
1904
Szczepaniak Dariusz
*1976 r.
1905
Szczepaniak Igor
*2011 r.
1906
Szczepaniak Jakub
*2009 r.
1907
Szczepaniak Marta z d. Szychowska
*1976 r.
1908
Szczepanik
1909
Szczepanik
1910
Szczepanik
1911
Szczepanik
1912
Szczepanik
1913
Szczepanik Filip
*1981 r.
1914
Szczepanik Jacek
1915
Szczepanik Katarzyna
*1973 r.
1916
Szczepanik Katarzyna
1917
Szczepanik Krystyna z d. Gryga
1918
Szczepanik Krystyna z d. Dulus
1919
Szczepanik Łukasz
*1980 r.
1920
Szczepanik Mariusz
*1974 r.
1921
Szczepanik Piotr Tomasz
*1975 r.
1922
Szczepańska Henryka z d. Mikołajczyk
1923
Szczepański
1924
Szczepański Wojciech
*1946 r. Wrocław
1925
Szczetnikowicz Romuald Piotr
*1945 r. Trani (Włochy)
1926
Szczetnikowicz Susan z d. Thornton
1927
Szczetnikowicz Susanne
*1982 r.
1928
Szewczyk z d. Sianoszek
1929
Szewczyk
1930
Szkudlarska z d. Karasek
1931
Szkudlarski
1932
Szkup
1933
Szkup
1934
Szkup
1935
Szkup
1936
Szkup
1937
Szkup
1938
Szkup
1939
Szkup
1940
Szkup
1941
Szkup
1942
Szkup
1943
Szkup
1944
Szkup
1945
Szkup
1946
Szkup
1947
Szkup z d. Świderek
1948
Szkup
1949
Szkup
1950
Szkup
1951
Szkup
1952
Szkup
1953
Szkup z d. Wiercioch
1954
Szkup
1955
Szostek z d. Wolska
1956
Szostek z d. Kubiak
1957
Szostek
1958
Szostek
1959
Szostek
1960
Szostek Daniel
*1961 r.
1961
Szperkowska Oliwia
*2001 r. Wałcz
1962
Szperkowski Andrzej
1963
Sztajnert
1964
Sztajnert z d. Sianoszek
1965
Sztajnert
1966
Szurek
1967
Szurek
1968
Szurek
1969
Szurek
1970
Szurek z d. Fuks
1971
Szychowska Anna z d. Ufa
*1934 r.
1972
Szychowska Danuta z d. Doroba
*1954 r.
1973
Szychowski Henryk
*1953 r.
1974
Szychowski Piotr
*1982 r.
1975
Szychowski Wacław
*1921 r.
1976
Szylińska
1977
Szylińska Katarzyna z d. Walaszczak
1978
Szyliński
1979
Szyliński
1980
Szymajda
1981
Szymczak
1982
Szymczak
1983
Szymczak
1984
Szymczak
1985
Szymczak
1986
Szymczak
1987
Szymczak
1988
Szymczak z d. Stępiewska
1989
Szymczak
1990
Szymczak z d. Janeczek
1991
Szymczak
1992
Szymczak
1993
Szymczak
1994
Szymczak
1995
Szymczak Adam
1996
Szymczak Alicja
1997
Szymczak Andrzej
1998
Szymczak Grażyna
1999
Szymczak Krystyna z d. Kantorek
2000
Szypuła
2001
Szypuła
2002
Ślaska Barbara
*1957 r.
2003
Ślaski Jan
2004
Śliwczyński
2005
Śnieguła
2006
Śnieguła Magdalena
*1982 r.
2007
Śnieguła Radosław
*1984 r.
2008
Świątek Albert
*1994 r. Skwierzyna
2009
Świątek Dariusz
*1994 r.
2010
Świątek Dorota
2011
Świątek Przemysław
2012
Świątek Waldemar
*1959 r.
2013
Świderek
2014
Świderek Anna z d. Zielińska
2015
Święcicka Julia
*2019 r. Skwierzyna
2016
Święcicka Sandra z d. Bober
2017
Święcicki Łukasz
*2007 r. Skwierzyna
2018
Święcicki Marian
*1956 r.
2019
Święcicki Tomasz
*1981 r. Skwierzyna
2020
Tańska Karolina Zuzanna z d. Szczepanik
2021
Tański
2022
Taras z d. Kamińska
2023
Taras
2024
Taras Jacek
2025
Tataj Agnieszka z d. Janicka
2026
Tepczyńska Alejandra z d. Hernandez
2027
Tepczyńska Anna z d. Małgowska
*1950 r. Gdańsk
2028
Tepczyński Felipe
*2013 r. Amsterdam
2029
Tepczyński Jan
*2014 r. Amsterdam
2030
Tepczyński Michał
*1977 r. Gdańsk
2031
Tepczyński Wojciech
*1947 r. Gdańsk
2032
Timonen Jukka
*1982 r.
2033
Tomczak Anna z d. Gawęcka
*1985 r. Łowicz
2034
Tomczak Maciej
*2006 r. Łowicz
2035
Tomczak Seweryn
*2004 r.
2036
Tomczak Sławomir
*1983 r.
2037
Tomsio-Sołtyskowa Magdalena z d. Tomsio
*1947 r.
2038
Tomski Dawid
*1988 r.
2039
Trojanowska z d. Borowiak
2040
Trojanowski
2041
Trojanowski
2042
Ufa
2043
Ufa
2044
Ufa Adam
*2001 r.
2045
Ufa Angelika
*1998 r. Zduny
2046
Ufa Barbara z d. Majewska
*1964 r.
2047
Ufa Benedykt
*2019 r.
2048
Ufa Bogumiła z d. Ciesielska
*1960 r.
2049
Ufa Daniel Przemysław
*1985 r. Łódź
2050
Ufa Dominika
*1998 r.
2051
Ufa Elżbieta z d. Kwiatkowska
2052
Ufa Gabriel
*2007 r.
2053
Ufa Gabriela
*1996 r. Wola Błędowa
2054
Ufa Helena
*1925 r. Strugienice
2055
Ufa Henryk
*1959 r. Zielkowice
2056
Ufa Jacek
*1976 r.
2057
Ufa Jakub
*2008 r.
2058
Ufa Janina z d. Antosik
*1956 r.
2059
Ufa Jerzy Jan
*1952 r. Łódź
2060
Ufa Justyna
*1987 r.
2061
Ufa Kamil Tomasz
*1983 r. Łódź
2062
Ufa Krystian
*1980 r.
2063
Ufa Krystyna z d. Chmiela
*1947 r.
2064
Ufa Leon
*2020 r.
2065
Ufa Liwia
*2018 r. Łódź
2066
Ufa Łukasz
*1983 r. Łódź
2067
Ufa Magdalena z d. Sukiennik
*1982 r.
2068
Ufa Magdalena z d. Kosmowska
*1978 r.
2069
Ufa Marcin
*1981 r.
2070
Ufa Marek
2071
Ufa Marek
2072
Ufa Mariusz
*1975 r.
2073
Ufa Marta
*1983 r. Łowicz
2074
Ufa Marzena z d. Kawecka
*1986 r. Łódź
2075
Ufa Mateusz
*2006 r.
2076
Ufa Mateusz
2077
Ufa Max Johannes
*2007 r. Eskilstuna
2078
Ufa Miłosz
*2014 r.
2079
Ufa Monika z d. Sieradzka
2080
Ufa Pola
*2013 r. Łyszkowice
2081
Ufa Rafał
*1983 r.
2082
Ufa Robert
2083
Ufa Ryszard
*1956 r.
2084
Ufa Ryszard
2085
Ufa Sławomir
*1957 r.
2086
Ufa Sylwia
*1982 r.
2087
Ufa Teresa Jadwiga z d. Szewczyk
*1956 r. Łowicz
2088
Ufa Weronika
*2001 r.
2089
Ufa Wiesław
*1945 r. Głowno
2090
Ufa Władysław
*1930 r.
2091
Ufa Wojciech
*2011 r.
2092
Ufa Zbigniew
2093
Ufa Zofia z d. Kowalska
*1945 r.
2094
Urbanek
2095
Urbanek z d. Piontek
2096
Urbanek
2097
Urbanek
2098
Urbanek z d. Szymon
2099
Urbanek
2100
Urbanek z d. Kondrowska
2101
Urbanek
2102
Urbanek z d. Cieślewicz
2103
Urbanek
2104
Urbanek Jacek Tomasz
*1971 r. Wrocław
2105
Urbanowicz
2106
Walaszczak
2107
Walaszczak
2108
Walaszczak
2109
Walaszczak
2110
Walaszczak
2111
Walaszczak z d. Domarecka
2112
Walaszczak
2113
Walaszczak
2114
Walaszczak
2115
Walaszczak
2116
Walaszczak
2117
Walaszczak
2118
Walaszczak
2119
Walaszczak
2120
Walaszczak
2121
Walaszczak
2122
Walaszczak
2123
Walaszczak
2124
Walaszek-Kaszarek Katarzyna z d. Walaszek
2125
Walczak
2126
Walczak Anna Maria z d. Szymajda
2127
Warda
2128
Warda
2129
Warda
2130
Warda
2131
Warda z d. Kantorek
2132
Warda Filip
2133
Wasiak z d. Borowiak
2134
Wasiak
2135
Wasiak
2136
Wasiak
2137
Wasiak Julia
*2006 r. Skierniewice
2138
Wasiak Piotr
*1972 r.
2139
Wasiak Wiktoria
*2001 r. Skierniewice
2140
Wasilewska Jolanta Agnieszka z d. Majchrzak
2141
Wasilewski
2142
Wasilewski
2143
Wasilewski Adrian
2144
Wawrykiewicz Franciszek
*~ 1847 r.
2145
Wawrzyn
2146
Wąsik Maria Teresa z d. Wilgan
*1947 r. Rzepin
2147
Wesoły
2148
Węgrzynowska
2149
Węgrzynowska Małgorzata z d. Piorunowska
2150
Węgrzynowski
2151
Widera z d. Ambroziak
2152
Wieczorek z d. Sianoszek
2153
Wieczorek
2154
Wieczorek
2155
Wieczorek Bogusława z d. Wiesiołek
*1977 r. Wałcz
2156
Wieczorek Jakub
*2008 r. Piła
2157
Wieczorek Krzysztof
*2006 r. Piła
2158
Wieczorek Marianna
*1870 r. Jeziorko
2159
Wieczorek Remigiusz
*1977 r. Wałcz
2160
Wieczorkiewicz
2161
Wieczorkiewicz
2162
Wieczorkiewicz
2163
Wieczorkiewicz
2164
Wieczorkiewicz
2165
Wieczorkiewicz
2166
Wielec Mateusz Jakub
*1992 r. Łowicz
2167
Wielec Piotr Szymon
*2000 r. Łódź
2168
Wielec Sebastian Michał
*1989 r. Skierniewice
2169
Wielec Zofia z d. Tułacz
*1959 r. Skierniewice
2170
Wielec-Tomska Ewelina Katarzyna z d. Wielec
*1988 r. Skierniewice
2171
Wielemberg Roman
2172
Wielemberg Stanisława z d. Kantorek
*1955 r. Kargowa
2173
Wiercioch Eligiusz
*1926 r.
2174
Wierucka Edyta z d. Kosmowska
*1983 r. Głowno
2175
Wierucka Karina
*2019 r.
2176
Wierucka Maja
*2017 r.
2177
Wierucki Igor
*2010 r.
2178
Wierucki Mariusz
*1978 r.
2179
Wiesiołek
2180
Wiesiołek
2181
Wiesiołek Adam
*2007 r. Piła
2182
Wiesiołek Agnieszka z d. Witulska
*1988 r.
2183
Wiesiołek Agnieszka z d. Bogusław
*1979 r.
2184
Wiesiołek Agnieszka
2185
Wiesiołek Agnieszka
2186
Wiesiołek Andrzej
*1951 r.
2187
Wiesiołek Anna Marianna z d. Beczyńska
*1933 r.
2188
Wiesiołek Dariusz
*1954 r.
2189
Wiesiołek Dobrawa
2190
Wiesiołek Dorota
2191
Wiesiołek Dorota
2192
Wiesiołek Elżbieta
2193
Wiesiołek Grzegorz
2194
Wiesiołek Igor
2195
Wiesiołek Irena z d. Ostojska
*1947 r. Kłoda
2196
Wiesiołek Iwona
*1968 r.
2197
Wiesiołek Jagoda
*2021 r.
2198
Wiesiołek Jakub
2199
Wiesiołek Jerzy
2200
Wiesiołek Joanna
*1973 r. Wałcz
2201
Wiesiołek Julia
2202
Wiesiołek Karol
*2000 r.
2203
Wiesiołek Karol
*1983 r. Piła
2204
Wiesiołek Karolina
*2004 r.
2205
Wiesiołek Katarzyna
*1979 r.
2206
Wiesiołek Klaudia
2207
Wiesiołek Krzysztof
*1953 r.
2208
Wiesiołek Krzysztof
2209
Wiesiołek Lesław
2210
Wiesiołek Małgorzata z d. Karczewska
*1964 r.
2211
Wiesiołek Małgorzata z d. Legat
2212
Wiesiołek Marek
*1977 r. Wałcz
2213
Wiesiołek Marianna
2214
Wiesiołek Marta
*1997 r. Skierniewice
2215
Wiesiołek Martyna
*2004 r.
2216
Wiesiołek Mateusz
*1987 r.
2217
Wiesiołek Paweł
*1980 r. Piła
2218
Wiesiołek Paweł
*1973 r. Skierniewice
2219
Wiesiołek Piotr
*1983 r. Piła
2220
Wiesiołek Piotr
*1978 r. Skierniewice
2221
Wiesiołek Stanisław
2222
Wiesiołek Tobiasz Mateusz
*1987 r. Piła
2223
Wiesiołek Tomasz
*1982 r.
2224
Wiesiołek Tomasz
*1968 r.
2225
Wiesiołek Wanda z d. Wojtyniak
*1955 r. Piła
2226
Wiesiołek Wanda z d. Dziekanowska
*1931 r.
2227
Wiesiołek Wiesława z d. Cieślak
2228
Wiesiołek Wiktoria
2229
Wiesiołek Wioletta
*2014 r.
2230
Wiesiołek Zuzanna Alicja
*2005 r.
2231
Więcek Bogdan
*1961 r. Łowicz
2232
Więcek Cezary
*2009 r.
2233
Więcek Daniel
*2007 r.
2234
Więcek Elżbieta z d. Antosik
2235
Więcek Gabriela
*2009 r.
2236
Więcek Genowefa z d. Foks
*1954 r.
2237
Więcek Jakub
*2009 r.
2238
Więcek Jolanta z d. Sędzikowska
2239
Więcek Kacper Daniel
*1996 r. Łowicz
2240
Więcek Michał
*1984 r.
2241
Więcek Rafał
*1980 r.
2242
Więcek Sabina z d. Marczewska
2243
Więcek Stanisław
*1955 r.
2244
Więcek Włodzimierz
*1963 r.
2245
Wilk
2246
Wilk
2247
Wilk
2248
Wilk
2249
Wilk
2250
Wilk
2251
Wilk
2252
Wilk
2253
Wilk
2254
Wilk z d. Tomczyk
2255
Winkowska Ada
2256
Witerek
2257
Witerek z d. Domańska
2258
Witulska Maja
*2009 r.
2259
Witulska Mariola z d. Wiesiołek
*1980 r.
2260
Witulski Adam
2261
Witulski Alan
*2005 r.
2262
Witulski Tymoteusz
2263
Włostek
2264
Włostek
2265
Włostek
2266
Włostek
2267
Włostek Maciej Benedykt
*1945 r. Siedlce
2268
Wnuk Barbara
2269
Wojciechowski
2270
Wojtaniak Antoni
2271
Wojtaniak Gabriela
2272
Wojtaniak Leszek
2273
Wojtaniak Mateusz
*1995 r.
2274
Wojtaniak Sonia
2275
Wojtaniak Stanisław
2276
Wojtaniak Szymon
*1997 r.
2277
Wojtyniak Renata z d. Wiesiołek
*1970 r.
2278
Wolf
2279
Wonorski
2280
Wonorski
2281
Wójcik z d. Adamkowska
2282
Wójcik
2283
Wójcikowska z d. Kantorek
2284
Wójcikowski
2285
Wrońska Aleksandra z d. Kozłowska
*1961 r.
2286
Wrońska Olga
*1987 r.
2287
Wroński Jakub
*2017 r.
2288
Wroński Marcin
*1990 r.
2289
Wroński Marek
*1987 r.
2290
Wroński Michał
*1995 r.
2291
Wroński Mirosław
*1959 r.
2292
Wroński Ryszard
*1954 r.
2293
Wróbel
2294
Wróbel
2295
Wróbel
2296
Wróbel
2297
Wróbel
2298
Wróbel
2299
Wróbel
2300
Wróbel z d. Kot
2301
Wróbel
2302
Wróbel
2303
Wróblewska z d. Ruta
2304
Wróblewska Lena
*2022 r.
2305
Wróblewska Paulina Magdalena z d. Michnowicz
*1989 r. Wałcz
2306
Wróblewska Teodozja z d. Kazimierska
2307
Wróblewski
2308
Wróblewski
2309
Wróblewski
2310
Wróblewski Andrzej
2311
Wróblewski Wiktor
2312
Wrzosek z d. Nowak
2313
Wrzosek
2314
Wygoda Iwona z d. Zawisza
*1983 r. Wałcz
2315
Wygoda Natalia
*2016 r.
2316
Wygoda Piotr
*1985 r.
2317
Wygoda Stanisław
*2018 r.
2318
Wypiór z d. Derda
2319
Wypiór
2320
Wypiór
2321
Wypiór
2322
Wypiór
2323
Wypiór
2324
Wypiór Agata
*1976 r.
2325
Wypiór Piotr
*1970 r.
2326
Wysocka z d. Mioduszewska
2327
Wysocka Feliksa Danuta z d. Buczyńska
2328
Wysocka-Białas Ineza Ewa z d. Wysocka
*1963 r. Stoczek Łukowski
2329
Wysocki
2330
Wysocki Stanisław
2331
Wysokińska z d. Kowalczyk
2332
Wysokińska
2333
Wysokiński
2334
Wysokiński
2335
Wysokiński
2336
Wzięch Damian
*1982 r.
2337
Wzięch Mariola z d. Kicińska
*1988 r.
2338
Wzięch Michał
*2010 r.
2339
Zagajewski Henryk
2340
Zagajewski Wiesław Jerzy
2341
Zagajewski Zenon
2342
Zając
2343
Zając Dawid
*2004 r.
2344
Zając Marlena
*1977 r.
2345
Zając Wiktoria
2346
Zamysłowski Jan
2347
Zawisza Anna z d. Kicińska
*1957 r.
2348
Zbijowska z d. Baranowska
2349
Zbijowski
2350
Zbonikowska Jolanta z d. Gajda
*1958 r. Łódź
2351
Zbonikowski
2352
Zbonikowski Jarosław
*1980 r.
2353
Zembik
2354
Zembik
2355
Zielińska z d. Jeżyna
2356
Zieliński
2357
Ziółkowska z d. Wysokińska
2358
Ziółkowska
2359
Ziółkowski
2360
Ziółkowski
2361
Zowczak Amelia Stefania
*2011 r.
2362
Zowczak Arkadiusz
2363
Zowczak Danuta
2364
Zowczak Dorota
*1984 r.
2365
Zowczak Grzegorz
2366
Zowczak Jacek
*1973 r.
2367
Zowczak Joanna
*1994 r.
2368
Zowczak Kamil
*1994 r.
2369
Zowczak Maciej
*1983 r.
2370
Zowczak Mariusz
*1971 r. Blachownia
2371
Zowczak Monika z d. Królik
2372
Zowczak Sabina
2373
Zowczak Stefania
2374
Zowczak Sylwia
*1972 r.
2375
Zuchora
2376
Zuchora
2377
Zwolinska Aleksandra
2378
Zwolińska
2379
Zwolińska
2380
Zwoliński
2381
Zwoliński
2382
Zwoliński
2383
Zygmunt
2384
Zygmunt Amelia
*2004 r.
2385
Zygmunt Jakub
2386
Zygmuntowicz
2387
Zygmuntowicz z d. Grabowicz
2388
Zygmuntowicz Weronika
*1995 r.
2389
Żukowska z d. Kaszarek
2390
Żukowska
2391
Żukowski
2392
Żukowski
2393
Żukowski Adam
*2022 r. Piła
2394
Żukowski Jakub
*2015 r.
2395
Żukowski Krzysztof
*1981 r.
2396
Żydkowiak
2397
Żydkowiak z d. Kraczko
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL