Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [P] Indeks alfabetyczny [P]197

1Patricia Kasmer z d. Housker *~ 1948 r.    
2Patricia Kazmierski z d. Quan     
3Patrycja Fujak *2007 r.    
4Patrycja Iwona Byzewska *2001 r. Gdańsk    
5Patrycja Podczarska z d. Frysztak     
6Patryk Jakub Kaczor *2001 r.    
7Patryk Mittmann *1997 r.    
8Patryk Piotr Kiciński *1993 r. Wałcz    
9Patryk Popek *2003 r.    
10Paul Kazmierski *1991 r.    
11Paulina Leśnikowska z d. Jaskulska *1877 r. +13-01-1959 r.   
12Paulina Magdalena Kucińska     
13Paulina Magdalena Michnowicz *1989 r. Wałcz    
14Paulina Mysłek *2005 r.    
15Paulina Nowińska-Ufa z d. Ufa *1989 r. Łowicz    
16Paweł Ambroziński *16-01-1863 r. Marianów +01-02-1913 r. Rewica /Świny/   
17Paweł Andrzejczak *1837 r.  
18Paweł Antoni Szczawiński *1968 r. Rawa Mazowiecka    
19Paweł Artur Nawrocki     
20Paweł Białas    
21Paweł Bińczak *12-01-1861 r. Rząśno   
22Paweł Błaszczyk    
23Paweł Czuba *1884 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
24Paweł Dobijański *20-06-1879 r. Dąbkowice   
25Paweł Dudek *1887 r.   
26Paweł Gajda  +14-05-1871 r. Guźnia   
27Paweł Gajda *1783 r. +05-12-1857 r. Guźnia   
28Paweł Gajda *19-07-1831 r. Guźnia +26-11-1831 r. Guźnia   
29Paweł Gajda *08-01-1861 r. Guźnia +1864 r. Guźnia   
30Paweł Gajda *30-06-1884 r. Guźnia   
31Paweł Jabłoński *03-01-1885 r. Maurzyce +~ 1946 r. /Stary Waliszew/   
32Paweł Kantorek *1794 r. Skaratki +11-02-1848 r. Skaratki   
33Paweł Kantorek *10-01-1816 r. Skaratki +30-01-1818 r. Skaratki   
34Paweł Kantorek *23-01-1819 r. Skaratki +1898 r. Skaratki   
35Paweł Kantorek *25-06-1848 r. Skaratki +18-09-1852 r. Skaratki   
36Paweł Karasek *1865 r. Reczyce +1908 r. Jacochów   
37Paweł Kazimierski *~ 1759 r. +02-10-1826 r. Guźnia   
38Paweł Knera *1828 r. Skaratki +1829 r. Skaratki   
39Paweł Knera *1836 r. Strzebieszew   
40Paweł Krzostek     
41Paweł Kucharek *1984 r.    
42Paweł Labuda *29-06-1926 r. +01-07-1964 r. /Gdynia/   
43Paweł Leśnikowski *~ 1828 r. +1887 r.   
44Paweł Małecki   
45Paweł Maślankiewicz *1983 r.    
46Paweł Mikołajczyk *~ 1786 r. +22-06-1831 r. Zduny   
47Paweł Milczarek *11-03-1892 r. Bocheń +14-09-1963 r. Janinów   
48Paweł Pietrzak     
49Paweł Podczarski *2013 r.    
50Paweł Redo *15-01-1891 r. Niespusza +25-09-1897 r. Złaków Kościelny   
51Paweł Rybicki     
52Paweł Sękalski   
53Paweł Sękalski *~ 1761 r. +1831 r. Domaniewice  
54Paweł Sieczko     
55Paweł Sitek *1991 r. Łódź    
56Paweł Strugiński *1839 r. Reczyce   
57Paweł Szymczak *17-04-1971 r. Łódź +23-11-1971 r. Łódź /Łódź/   
58Paweł Świątek *1994 r.    
59Paweł Waliszewski    
60Paweł Wawrzyn *18-09-1915 r. Krępa   
61Paweł Wilk *1874 r. Skaratki   
62Paweł Żak    
63Peter Collings     
64Peter James Czapp *1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
65Peter Southey *1957 r.    
66Petronela Białek z d. Kantorek *1762 r. Skaratki   
67Petronela Bińczak z d. Jabłońska *29-05-1862 r. Maurzyce   
68Petronela Kazimierska z d. Korczewska *22-05-1837 r. Bocheń +1895 r.   
69Petronela Kazimierska *22-02-1860 r.   
70Petronela Stefańska z d. Matuszówna *~ 1767 r. +06-01-1837 r. Buszków   
71Petronela Warda *1872 r. Skaratki +1872 r.   
72Petronela Żak z d. Jadach *1876 r. Skaratki   
73Petronella Gołębiewska *1841 r. Guźnia  
74Petronella Grabowicz z d. Celesta *1789 r. Czatolin +24-03-1839 r. Domaniewice   
75Petronella Jadach z d. Ziarnik *1837 r. Skaratki +20-06-1861 r. Skaratki   
76Petronella Kantorek *06-02-1861 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
77Petronella Wilk z d. Bryk  +1900 r. Krępa   
78Philippe Bichon *1956 r. Chateaurenaud    
79Piotr Bińczak *10-03-1954 r. +02-01-1993 r. Jastrzębie-Zdrój /Jastrzębie-Zdrój/   
80Piotr Bińczak *1975 r.    
81Piotr Błażejewski *27-07-1848 r. Grudze   
82Piotr Bogusz    
83Piotr Cieślak     
84Piotr Cieślak  *1877 r.   
85Piotr Czuba *1892 r. Skaratki   
86Piotr Czubak *~ 1777 r. +13-06-1834 r. Złaków Borowy   
87Piotr Czubatka    
88Piotr Fiałek *25-06-1827 r. Lisiewice   
89Piotr Gajda *1829 r. Guźnia   
90Piotr Gajda *1904 r. Guźnia +1906 r.   
91Piotr Gajda *1908 r. Guźnia +05-10-1935 r. Augustów   
92Piotr Gasik *22-01-1835 r. Łaźniki +18-07-1909 r. Jackowice   
93Piotr Gasik *04-02-1882 r. Jackowice   
94Piotr Gasik *27-01-1908 r. Jackowice +18-03-1986 r. /Zduny/   
95Piotr Gołębiewski *22-02-1884 r. Bocheń +24-10-1895 r. Bocheń   
96Piotr Gołębiewski *26-08-1887 r. Bocheń   
97Piotr Góra *14-05-1897 r. Reczyce  
98Piotr Górczyński *1875 r. Dąbkowice   
99Piotr Górczyński *31-08-1894 r. Dąbkowice +1918 r.   
100Piotr Grabowicz *1781 r. Domaniewice +08-10-1836 r. Domaniewice   
101Piotr Grabowicz *~ 1809 r. Krępa +1876 r.   
102Piotr Grabowicz *1896 r. Krępa   
103Piotr Grzelczyk *1982 r. Międzyrzecz    
104Piotr Gusta    
105Piotr Jabłoński *14-10-1871 r. Maurzyce +13-05-1872 r. Maurzyce   
106Piotr Kałuża *1901 r.   
107Piotr Kamiński *29-06-1850 r. Dąbrowa   
108Piotr Kamiński *1872 r. Wrzeczko +1908 r.   
109Piotr Kantorek *15-08-1829 r. Skaratki +14-05-1895 r. Skaratki   
110Piotr Kantorek *27-01-1853 r. Skaratki +15-03-1855 r. Skaratki   
111Piotr Kantorek *27-06-1898 r. Bocheń   
112Piotr Kantorek *04-04-1928 r. Mystkowice Małe +08-06-1987 r. Pyrnik /Kargowa/   
113Piotr Kantorek *1937 r. +1977 r.   
114Piotr Karcz    
115Piotr Kazimierski *11-09-1854 r. Guźnia +27-12-1876 r. Guźnia   
116Piotr Kazimierski *19-02-1864 r. Bocheń   
117Piotr Kazimierski *29-07-1875 r. Guźnia +1901 r. Maków   
118Piotr Kierus  +1887 r.  
119Piotr Knera *1869 r. Skaratki   
120Piotr Knera *1881 r. Skaratki   
121Piotr Kobus  +15-11-1825 r. Wierzchy   
122Piotr Kocemba    
123Piotr Kosiorek *1871 r. Rogóźno +1872 r. Rogóźno   
124Piotr Kosiorek *22-08-1908 r. Rogóźno +27-01-1984 r. Olsztyn   
125Piotr Kowalski *1909 r. +1910 r. Domaniewice   
126Piotr Krukowski    
127Piotr Kuciński  +15-08-1958 r. Skaratki   
128Piotr Kuciński    
129Piotr Kuciński *1857 r. Strzebieszew   
130Piotr Kuciński *1879 r. Skaratki +1913 r. Skaratki   
131Piotr Kuciński *1881 r. Skaratki +1881 r.   
132Piotr Kuciński *1884 r. Stroniewice   
133Piotr Kustosik *26-06-1790 r. Tymienica +20-01-1849 r. Tymienica   
134Piotr Lebioda    
135Piotr Lebioda *19-06-1906 r. +12-11-1906 r.   
136Piotr Łoziński     
137Piotr Marciniak *1975 r.    
138Piotr Marszałek *19-01-1876 r. Mystkowice +1943 r. Pszczonów   
139Piotr Matuszewski *1985 r. Kamień Pomorski    
140Piotr Matyjasik *1910 r. Skaratki   
141Piotr Michalski  +20-09-1865 r. Bocheń   
142Piotr Mielczarek *02-08-1861 r. Guźnia   
143Piotr Milczarek *27-08-1884 r. Bocheń   
144Piotr Misiak *1960 r.    
145Piotr Mysłek *2008 r.    
146Piotr Osypiuk *2012 r. Ruda Śląska    
147Piotr Owczarek     
148Piotr Pająk *1885 r. Strzebieszew   
149Piotr Pająk *~ 1892 r. Skaratki   
150Piotr Parys *~ 1810 r. Strzebieszew   
151Piotr Pietrzak     
152Piotr Pietrzak *1903 r. Rogóźno   
153Piotr Płacheta *29-01-1836 r. Dąbkowice   
154Piotr Płoski *1978 r.    
155Piotr Podczarski *1989 r.    
156Piotr Popek     
157Piotr Romaniuk    
158Piotr Rybus *15-05-1880 r. Bocheń   
159Piotr Siemionow *1978 r. Siemiatycze    
160Piotr Skuneczny *1903 r.   
161Piotr Sobieszek *28-06-1860 r. Mystkowice Małe   
162Piotr Sójkowski *1872 r. Pilaszków   
163Piotr Strug     
164Piotr Strugiński *17-06-1825 r. Reczyce   
165Piotr Sut *1895 r. Skaratki +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/   
166Piotr Swatowski    
167Piotr Szafrański *~ 1805 r. Czyżew +26-05-1900 r. Orątki   
168Piotr Szychowski *1982 r.    
169Piotr Szymon Wielec *2000 r. Łódź    
170Piotr Tomala *1874 r.   
171Piotr Urbanek *16-12-1855 r. Maurzyce +08-07-1857 r. Maurzyce   
172Piotr Warda *21-10-1836 r. Skaratki   
173Piotr Warda *1840 r. Skaratki +14-04-1911 r. Skaratki   
174Piotr Warda *04-07-1849 r. Skaratki +1850 r. Skaratki   
175Piotr Warzywoda    
176Piotr Wasiak *1972 r.    
177Piotr Wieczorek    
178Piotr Wielec *1878 r. +1911 r. Reczyce   
179Piotr Wiesiołek *16-10-1852 r. Bocheń +23-01-1909 r. Bocheń   
180Piotr Wiesiołek *13-07-1865 r. Bocheń   
181Piotr Wiesiołek *19-08-1879 r. Bocheń +09-09-1879 r. Bocheń   
182Piotr Wiesiołek *22-04-1882 r. Bocheń   
183Piotr Wygoda     
184Piotr Zagajewski *1899 r. Skaratki   
185Piotr Zagajewski *1903 r. +25-07-1990 r. Rogóźno   
186Piotr Zagajewski *1907 r. Skaratki +12-10-1944 r. Domaniewice  
187Piotr Zieliński *1909 r. Skaratki   
188Piotr Znyk *30-04-1880 r. Bąków Poduchowny   
189Piotr Zygmunt Stelmach *2000 r. Łódź    
190Pola Ufa *2013 r. Łyszkowice    
191Prakseda Drużka z d. Sałuda    
192Prakseda Marcjanna Sołtyszewska *25-05-1914 r. Bocheń   
193Przemysław ...     
194Przemysław Fujak *1980 r.    
195Przemysław Łukasz Stelmach *1976 r.    
196Przemysław Rzepecki *1983 r. Gdynia    
197Przemysław Świątek     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl