Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Rocznice
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [B]
Indeks alfabetyczny [B]
193
1
Balbina Dobijańska
*1910 r.
+28-03-1911 r. Dąbkowice
2
Balbina Domińczak z d. Imiołek
+
3
Balbina Dorota Lasota
*1823 r.
+
4
Balbina Jabłońska
*15-03-1850 r. Maurzyce
+
5
Balbina Kazimierska
*21-02-1845 r. Guźnia
+02-10-1845 r. Guźnia
6
Balbina Marszałek z d. Gajda
*1850 r. Guźnia
+24-11-1900 r. Mystkowice
7
Balbina Mikołajczyk z d. Lawendowska
*~ 1804 r.
+04-06-1864 r. Zduny
8
Balbina Milczarek z d. Redzisz
*1912 r. Stroniewice
+17-03-1987 r. Jamno
9
Balbina Płacheta z d. Grzelak
+
10
Balbina Sołtyszewska z d. Gajda
*15-12-1844 r. Guźnia
+05-06-1918 r. Rulice
11
Balbina Witerek z d. Gajda
*31-03-1876 r. Guźnia
+
12
Baltazar Pierzchała
+04-02-1847 r. Szymanowice
13
Barbara Ambrozińska
14
Barbara Barańska
*1962 r.
15
Barbara Bartik z d. Kopania
+2015 r. /Kraków/
16
Barbara Bródka z d. Ociela
*06-12-1823 r. Rogóźno
+17-09-1852 r. Skaratki
17
Barbara Chmielecka z d. Wiesiołek
*1969 r. Wałcz
18
Barbara Ewa Roszewska z d. Marszałek
*04-12-1871 r. Mystkowice
+15-09-1928 r. Mystkowice
19
Barbara Hańcyk z d. Mierzwa
20
Barbara Hordyniec
21
Barbara Jabłońska
*25-11-1851 r. Strugienice
+
22
Barbara Kazimierska z d. Gałaj
*1763 r.
+14-11-1813 r. Guźnia
23
Barbara Kopania z d. Drzewiecka
+
24
Barbara Kowalczyk z d. Gajda
*1964 r. Garwolin
25
Barbara Kucińska z d. Grzelak
+11-01-1927 r. Strzebieszew /Domaniewice/
26
Barbara Kustosik
*1947 r.
+
27
Barbara Maria Wawro z d. Staworzyńska
*17-02-1925 r. Warszawa
+26-02-2014 r. /Warszawa/
28
Barbara Maślankiewicz
29
Barbara Milczarek
*25-11-1882 r. Jamno
+
30
Barbara Mirek
31
Barbara Miziołek
32
Barbara Ociela z d. Płacheta
*1865 r. Dąbkowice
+
33
Barbara Pławska z d. Kantorek
*1962 r. Kargowa
34
Barbara Sobczyńska
+1835 r. Skaratki
35
Barbara Sosnowska z d. Frosek
*~ 1776 r.
+
36
Barbara Ślaska
*1957 r.
37
Barbara Ufa z d. Majewska
*1964 r.
38
Barbara Wnuk
39
Barbara Ziółkowska
*1829 r. Brzeście
+02-01-1900 r. Pińczów
40
Barbara Zmora z d. Jadach
*01-12-1821 r. Skaratki
+˂ 1854 r.
41
Bartłomiej Czerwiński
+
42
Bartłomiej Domalążek
*~ 1740 r.
+02-05-1790 r. Kowalewice
43
Bartłomiej Gałaj
+
44
Bartłomiej Godziszewski
*30-01-1862 r. Reczyce
+1904 r. Reczyce
45
Bartłomiej Góra
*2007 r. Tomaszów Mazowiecki
46
Bartłomiej Góra
*21-08-1836 r. Reczyce
+1879 r. Reczyce
47
Bartłomiej Góra
*~ 1806 r.
+26-01-1840 r. Reczyce
48
Bartłomiej Judycki
49
Bartłomiej Kantorek
*1796 r. Skaratki
+
50
Bartłomiej Kazimierski
*19-08-1817 r.
+
51
Bartłomiej Kazimierski
*1799 r. Guźnia
+1801 r.
52
Bartłomiej Miazek
53
Bartłomiej Pietrzak
+25-01-1852 r. Wiskienica
54
Bartłomiej Pintera
*26-07-1838 r. Czołczyn
+
55
Bartłomiej Płacheta
* Dąbkowice
+1845 r. Dąbkowice
56
Bartłomiej Sobczyński
*~ 1801 r. Skaratki
+1848 r.
57
Bartłomiej Urbanek
*24-07-1877 r. Maurzyce
+
58
Bartłomiej Węgierek
+19-08-1852 r. Maurzyce
59
Bartłomiej Wiechnio
+
60
Bartłomiej Wieczorek
*07-08-1799 r.
+07-05-1844 r. Jeziorko
61
Bartłomiej Wiercioch
*~ 1724 r.
+1802 r. Dąbkowice
62
Bartłomiej Ziółkowski
+
63
Bartosz Bieńko
64
Bartosz Homel
*~ 2001 r.
65
Bartosz Łoziński
66
Bartosz Łyszkiewicz
*1983 r. Świebodzice
67
Bazyli Kowalczuk
+
68
Beata Judycka z d. Szczepanik
*1976 r.
69
Beata Plewka z d. Kantorek
*1982 r.
70
Beata Popek z d. Mówińska
*1977 r. Gdynia
71
Ben Kazmierski
*1976 r.
72
Benedykt Anthony Łyszkowicz-Nelson
*2015 r. Londyn
73
Benedykt Cyprian Błażejewski
*22-09-1932 r. Łowicz
+31-08-1998 r. Łódź /Łódź/
74
Benedykt Jakubowski
+
75
Benedykt Knera
*1767 r. Strzebieszew
+
76
Benedykt Krakowiak
+2011 r.
77
Benedykt Kucharek
*1865 r. Małszyce
+1865 r. Małszyce
78
Benedykt Stanisław Augustyniak
*01-03-1932 r. Poznań
+18-04-2017 r. Wałbrzych /Świdnica/
79
Benedykt Tomala
*17-03-1838 r. Strugienice
+03-02-1909 r. Jackowice
80
Benedykt Traczyk
+10-06-1831 r. Glinnik
81
Benedykt Ufa
*2019 r.
82
Benedykt Wiercioch
+
83
Beniamin Stallard
84
Bertha Kazmierski z d. Warych
*05-11-1923 r.
+10-10-2020 r. Billings
85
Bhavin Parikh
86
Bibianna Bieńkowska z d. Ziarnicka
*30-11-1820 r. Łęki Kościelne
+06-04-1870 r. Łęki Kościelne
87
Blanka Flis
*2012 r.
88
Błażej Białas
+20-07-1819 r. Bąków Górny
89
Błażej Domalążek
+
90
Błażej Godos
*1889 r. Wrzeczko
+
91
Błażej Kuciński
+
92
Błażej Mikołajczyk
*03-02-1826 r. Zduny
+
93
Błażej Olczak
+
94
Błażej Stępień
+
95
Bogdan Bieńko
96
Bogdan Bińczak
*27-11-1950 r.
+03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/
97
Bogdan Hańcyk
98
Bogdan Hordyniec
99
Bogdan Korbeń
100
Bogdan Liberski
101
Bogdan Lichman
*1958 r.
102
Bogdan Więcek
*1961 r. Łowicz
103
Bogna Ashby z d. Leśniewicz
*1981 r. Gdańsk
104
Bogumił Antczak
+1882 r. Zleszyn
105
Bogumił Kantorek
106
Bogumiła Kucińska z d. Wąsik
*1974 r. Bydgoszcz
107
Bogumiła Łozińska z d. Gnatowska
*1962 r.
108
Bogumiła Ufa z d. Ciesielska
*1960 r.
109
Bogusław Marszałek
*1966 r.
110
Bogusław Rafalski
*13-02-1930 r.
+19-02-2018 r. /Łódź/
111
Bogusław Rożniata
+
112
Bogusław Staworzyński
113
Bogusław Telesfor Staworzyński
*23-12-1912 r. Warszawa
+
114
Bogusława Misiak z d. Bartczak
*13-02-1961 r.
+29-12-2010 r. Łódź /Łódź/
115
Bogusława Wieczorek z d. Wiesiołek
*1977 r. Wałcz
116
Bolesław Bińczak
*03-09-1913 r. Rząśno
+19-11-1916 r. Rząśno
117
Bolesław Fladziński
*16-04-1910 r. Orątki
+04-09-1986 r. Łódź /Łódź/
118
Bolesław Hordyniec
119
Bolesław Kantorek
*22-10-1922 r. Ziewaniczki
+17-03-2003 r. Głowno /Głowno/
120
Bolesław Kantorek
*1896 r. Skaratki
+
121
Bolesław Kazimierski
*1956 r.
122
Bolesław Koliński
*08-06-1938 r. Zduńska Wola
+16-02-1984 r. /Zduńska Wola/
123
Bolesław Kostrzewa
*1897 r. Czatolin
+
124
Bolesław Kot
*1892 r.
+
125
Bolesław Kowalczyk
*27-09-1920 r. Kownacica
+26-06-1987 r. /Gończyce/
126
Bolesław Maciejak
*1913 r. Łódź
+
127
Bolesław Marczyk
*15-12-1909 r. Długie
+
128
Bolesław Mróz
*28-01-1915 r. Maurzyce
+30-01-1996 r. Zalesie Dolne /Jazgarzew/
129
Bolesław Perzyna
*09-02-1919 r. Świeryż
+
130
Bolesław Pintera
*10-10-1917 r. Łódź
+27-05-1966 r. Łódź /Łódź/
131
Bolesław Rogala
*1923 r.
+17-03-1991 r. Domaniewice
132
Bolesław Sałuda
*1919 r. Seligów
+
133
Bolesław Sękalski
*1913 r. Pszczonów
+
134
Bolesław Sianoszek
*1916 r. Wygoda
+2006 r. Tuszyn /Tomaszów Mazowiecki/
135
Bolesław Strugiński
+
136
Bolesław Sut
*1907 r.
+1908 r.
137
Bolesław Śnieguła
*1935 r.
+
138
Bolesław Warda
*1906 r. Skaratki
+
139
Bolesław Wilk
*1891 r. Skaratki
+1892 r. Skaratki
140
Bolesław Władysław Lebioda
*06-11-1920 r. Trąby
+
141
Bolesław Wójcik
*1903 r.
+
142
Bolesław Zowczak
*~ 1912 r.
+27-11-1946 r. /Rędziny/
143
Bonifacy Mięsak
*14-05-1828 r. Łowicz
+
144
Bożena Adach z d. Socha
*1960 r.
145
Bożena Gałkowska z d. Nizińska
*1945 r.
146
Bożena Owczarek z d. Ufa
*13-11-1958 r.
+2000 r.
147
Bożena Pakuła z d. Wnuk
148
Bożena Włostek z d. Dylik
*21-09-1952 r. Kiernozia
+02-01-2007 r. Łowicz /Łowicz/
149
Bożena Włostek
*1942 r.
+02-03-1945 r. Łowicz /Łowicz/
150
Bożena Wrońska z d. Sobiczewska
+
151
Bożenna Helena Bińczak z d. Anieszewska
*26-04-1948 r. Szczecinek
+27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/
152
Bronisław Bajcar
*1899 r. Zimna Woda
+
153
Bronisław Dańczak
+
154
Bronisław Gajda
*1929 r.
+2006 r.
155
Bronisław Gałkowski
*19-08-1950 r.
+07-01-2022 r. Czernichów
156
Bronisław Klepaczka
*1900 r. Jesienin
+
157
Bronisław Marszałek
*27-08-1919 r. Mystkowice
+28-08-1919 r. Mystkowice
158
Bronisław Marszałek
*06-06-1918 r. Mystkowice
+09-10-1918 r. Mystkowice
159
Bronisław Maślarz
*1912 r. Zakulin
+
160
Bronisław Milczarek
+19-09-1929 r. Mystkowice
161
Bronisław Misiak
+
162
Bronisław Mróz
*29-07-1903 r. Maurzyce
+12-1946 r.
163
Bronisław Mysłek
*1928 r.
+21-03-1999 r. /Rędziny/
164
Bronisław Owczarek
*30-10-1911 r. Zawady
+
165
Bronisław Paciorek
+
166
Bronisław Rożniata
*01-01-1914 r. Wola Zbrożkowa
+
167
Bronisław Rybus
+07-08-1925 r. Mystkowice
168
Bronisław Stelmach
169
Bronisław Szewczyk
*20-04-1914 r. Zawady
+
170
Bronisław Tarkowski
*01-11-1908 r. Mystkowice
+18-05-1933 r. Mystkowice
171
Bronisław Walaszczak
*02-06-1914 r.
+25-03-2001 r. /Warszawa/
172
Bronisława Adach z d. Knera
*1893 r. Skaratki
+28-09-1988 r. Skaratki /Domaniewice/
173
Bronisława Filar z d. Kowalik
+
174
Bronisława Gałaj
*01-03-1911 r. Mystkowice
+
175
Bronisława Gasik z d. Bogusz
*22-06-1888 r. Łaźniki
+13-09-1969 r.
176
Bronisława Goldas z d. Życka
*1876 r. Lubiska
+
177
Bronisława Halina Staworzyńska
*26-10-1908 r. Warszawa
+1998 r.
178
Bronisława Jakubowska z d. Gałkowska
*23-03-1888 r. Zduny
+
179
Bronisława Knera
*1906 r. Skaratki
+
180
Bronisława Kosmowska z d. Kubiak
*1910 r.
+1973 r.
181
Bronisława Majewska z d. Okrasa
+
182
Bronisława Piątkowska
+
183
Bronisława Smulikowska z d. Szarawarska
+
184
Bronisława Sołtyszewska
*01-09-1910 r. Guźnia
+19-02-1911 r. Guźnia
185
Bronisława Staworzyńska
*07-02-1887 r. Warszawa
+
186
Bronisława Wanda Piasta
*27-06-1922 r. Mystkowice
+
187
Bronisława Wiesiołek z d. Wysocka
+12-02-1967 r. /Łowicz/
188
Brunon Krawczyk
*30-11-1945 r.
+16-11-2020 r. /Rybnik/
189
Brunon Rybicki
190
Brygida Jabłońska z d. Mikołajczyk
*12-05-1833 r. Zduny
+13-02-1892 r. Maurzyce
191
Brygida Kazmierczak z d. Woźniak
*~ 1776 r.
+
192
Brygida Małecka z d. Pel
+
193
Brygida Mielczarek
*~ 1755 r.
+04-03-1820 r. Gaj
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL