Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [E] Indeks alfabetyczny [E]99

1Edmund Lehr *09-08-1881 r. Warszawa +18-01-1958 r. /Warszawa/   
2Edmund Staworzyński *15-11-1891 r. Warszawa   
3Edward Andrzej Gnatowski *29-09-1953 r. Gdańsk +13-08-2010 r. /Gdańsk/   
4Edward John Kazmierski *05-02-1925 r. Thompsonville +07-01-2015 r. Santa Maria   
5Edward Kiciński *10-11-1950 r. +10-12-1950 r. /Marcinkowice/   
6Edward Kiciński *1956 r.    
7Edward Romaniuk *16-02-1928 r. Hrubieszów +09-03-1972 r.   
8Edyta Małgorzata Chmielewska z d. Michnowicz *1991 r. Wałcz    
9Edyta Wierucka z d. Kosmowska *1983 r. Głowno    
10Eleonora Bogusz *18-02-1865 r. Maurzyce   
11Eleonora Hekner *26-05-1894 r.   
12Eleonora Lisiewska *1902 r. Seligów   
13Eliza Zofia Pawlik *1985 r. Gdańsk    
14Elżbiera Pająk z d. Zarzycka *1794 r. Rogóźno +15-08-1843 r. Strzebieszew  
15Elżbiera Szymajda z d. Zarzycka *~ 1773 r. +11-01-1829 r. Czatolin  
16Elżbieta Błażejewska z d. Salamon   
17Elżbieta Błażejewska *1843 r. Guźnia  
18Elżbieta Brodala z d. Kazimierska *1943 r. +06-02-2010 r. Krotoszyn   
19Elżbieta Czubatka z d. Kowalska *1894 r. +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
20Elżbieta Drużka *1895 r. Skaratki   
21Elżbieta Funk z d. Kaźmierska *07-07-1907 r. Księże Górki   
22Elżbieta Gajda z d. Grudkowska *05-11-1953 r. +15-07-2006 r. /Warszawa/   
23Elżbieta Gałkowska z d. Zajączek *05-07-1851 r. Zduny   
24Elżbieta Gasik z d. Nasalska *1916 r. +22-01-2002 r. /Zduny/   
25Elżbieta Godos z d. Stefańska *1897 r. Seligów   
26Elżbieta Jabłońska z d. Plak    
27Elżbieta Jabłońska z d. Wieczorek *1861 r. Strzelcew   
28Elżbieta Jabłońska *27-06-1870 r. Strugienice   
29Elżbieta Katarzyna Kamińska z d. Surma *23-11-1894 r. Zduny   
30Elżbieta Kawicz *1960 r.    
31Elżbieta Kazimierska *1791 r.   
32Elżbieta Kosiorek z d. Skuneczna    
33Elżbieta Kreczmer z d. Kantorek     
34Elżbieta Krukowska z d. Błażejewska *1845 r. Guźnia +13-01-1877 r. Skaratki  
35Elżbieta Leśniewicz z d. Tomsio *1948 r.    
36Elżbieta Mikołajczyk z d. Guzek    
37Elżbieta Mikołajczyk z d. Papuga *~ 1781 r. +16-08-1846 r. Zduny   
38Elżbieta Pakulska z d. Konieczna     
39Elżbieta Parys *1840 r. Strzebieszew +1841 r. Strzebieszew   
40Elżbieta Pel z d. Kędziora *~ 1772 r.  
41Elżbieta Rybus *08-07-1871 r. Bocheń +17-11-1873 r. Bocheń   
42Elżbieta Szabelska z d. Rosińska *1967 r.    
43Elżbieta Ufa z d. Kwiatkowska     
44Elżbieta Więcek z d. Antosik     
45Elżbieta Więcek *03-04-1911 r. Jamno   
46Emilia Lucyna Staworzyńska z d. Karpińska *~ 1837 r. Opatów +˂ 1879 r.   
47Emilia Wilk z d. Staworzyńska *~ 1869 r. +~ 1911 r.   
48Emma Czapp z d. Linford *1978 r. (Wielka Brytania)    
49Eryk Beil     
50Eugenia Gasik z d. Perzyna    
51Eugenia Leokadia Sobieszek z d. Tarkowska *~ 1914 r.   
52Eugenia Podsędek *1914 r. Wygoda   
53Eugeniusz Bogusław Michnowicz *1957 r. Szczecin    
54Eugeniusz Czekaj    
55Eugeniusz Krukowski *26-10-1939 r. +22-05-2006 r.  
56Eugeniusz Pakuła *22-11-1911 r. Sosnowiec +27-12-1956 r. /Pruszków/   
57Eugeniusz Staworzyński    
58Eugeniusz Staworzyński *20-11-1899 r. Warszawa +22-06-1956 r.   
59Eugeniusz Szymczak *13-07-1940 r. +23-05-2011 r. Łódź /Łódź/   
60Eugeniusz Ufa *01-01-1926 r. Wygoda +27-02-1998 r.   
61Eva Kazmierski    
62Ewa Agnieszka Kantorek z d. Wolanowska *1985 r.    
63Ewa Bakalarz *1898 r. Stare Grudze +1899 r. Stare Grudze   
64Ewa Cłapińska     
65Ewa Danuta Biernacka z d. Kucińska *1938 r.    
66Ewa Danuta Kazimierska z d. Załęcka *1956 r. Płońsk    
67Ewa Jakubowska z d. Czubak     
68Ewa Kantorek *23-12-1820 r. Skaratki +01-06-1824 r. Skaratki   
69Ewa Karcz *1891 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
70Ewa Katarzyna Mikołajczyk *22-12-1818 r. Zduny +06-03-1824 r. Zduny   
71Ewa Kazimierska *1897 r.   
72Ewa Kiczoł z d. Stefańska *1891 r. Seligów   
73Ewa Kiedos z d. Barańska *1983 r.    
74Ewa Kłys z d. Wlazło - Walewska *1989 r. Łódź    
75Ewa Kosiorek *1902 r. Skaratki   
76Ewa Lassaund z d. Denoch *1950 r.    
77Ewa Maciejewska z d. Bartczak     
78Ewa Maciejewska z d. Knera *~ 1797 r.   
79Ewa Maślankiewicz z d. Tomsio *28-04-1905 r. +23-09-1984 r. /Wrocław/   
80Ewa Maślankiewicz *1955 r.    
81Ewa Mikołajczyk z d. Pieniążek  +05-09-1840 r. Zduny   
82Ewa Pakuła vel Rutka z d. Tołwińska *1948 r. Warszawa    
83Ewa Piekarska z d. Michalak * Warszawa    
84Ewa Płacheta z d. Dąbrowska *1825 r. +1886 r.   
85Ewa Płacheta *1849 r.   
86Ewa Rzepecka z d. Kazimierska *1982 r. Gdynia    
87Ewa Southey z d. Maślankiewicz *1960 r. Wrocław    
88Ewa Szymajda z d. Rożniata   
89Ewa Świątek z d. Kozłowska *1963 r.    
90Ewa Ufa z d. Gajda *30-03-1889 r. Guźnia   
91Ewa Waliszewska z d. Wielemborek *08-07-1882 r. Bąków Dolny   
92Ewa Wielemborek *18-01-1907 r. Wiskienica   
93Ewa Wiesiołek *12-12-1883 r. Bocheń +20-02-1884 r. Bocheń   
94Ewa Witerek *19-11-1863 r. Mystkowice Małe   
95Ewa Znyk *31-08-1901 r. Bąków Dolny +18-11-1902 r. Bąków Dolny   
96Ewelina Agnieszka Kicińska *1998 r.    
97Ewelina Alicja Orlik z d. Gasik     
98Ewelina Kantorek *2011 r.    
99Ewelina Katarzyna Wielec-Tomska z d. Wielec *1988 r. Skierniewice    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl