Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [T] Indeks alfabetyczny [T]65

1Taflińska Agnieszka z d. Lebioda   
2Taflińska Marianna z d. Pel *~ 1801 r. Skaratki +06-01-1858 r. Krępa  
3Tafliński Andrzej *23-11-1830 r. Krępa +1892 r. Krępa  
4Tafliński Łukasz *~ 1794 r. Krępa +13-11-1850 r. Krępa  
5Taras      
6Taras z d. Kamińska     
7Taras Jacek     
8Tarkowska Antonina z d. Gałaj *11-06-1888 r. Mystkowice +26-05-1984 r. Mystkowice   
9Tarkowska Franciszka z d. Gajda *1855 r. Guźnia   
10Tarkowska Magdalena *05-03-1884 r. Mystkowice   
11Tarkowska Marianna *28-11-1887 r. Mystkowice   
12Tarkowski Dominik *1853 r. Mystkowice   
13Tarkowski Jan *04-05-1882 r. Mystkowice   
14Tataj Agnieszka z d. Kucińska  +1898 r. Skaratki   
15Tataj Agnieszka z d. Janicka     
16Tataj Antoni *19-10-1859 r. Domaniewice   
17Tataj Ignacy *~ 1827 r. Mysłaków +03-02-1867 r. Reczyce   
18Tataj Józefa *1881 r. Skaratki   
19Tataj Józefa *1886 r. Skaratki   
20Tataj Małgorzata  +1885 r.   
21Tataj Michał *~ 1854 r. +1914 r. Dąbkowice   
22Tataj Mikołaj    
23Telemon  *10-09-1913 r. Strugienice +10-09-1913 r. Strugienice   
24Telemon Franciszek *1884 r.   
25Telemon Katarzyna z d. Skowrońska *19-06-1892 r. Strugienice   
26Tepczyńska Alejandra z d. Hernandez     
27Tepczyńska Anna z d. Małgowska *1950 r. Gdańsk    
28Tepczyński Felipe *2013 r. Amsterdam    
29Tepczyński Jan *2014 r. Amsterdam    
30Tepczyński Michał *1977 r. Gdańsk    
31Tepczyński Wojciech *1947 r. Gdańsk    
32Tomala Agnieszka *1876 r. +1878 r.   
33Tomala Anna *1885 r.   
34Tomala Benedykt *17-03-1838 r. Strugienice +03-02-1909 r. Jackowice   
35Tomala Franciszek  +22-02-1896 r. Jackowice   
36Tomala Grzegorz *1847 r.   
37Tomala Helena z d. Kostrzewa    
38Tomala Ignacy *1887 r.   
39Tomala Jan *11-12-1864 r. Zduny +12-01-1865 r. Zduny   
40Tomala Jan *16-11-1868 r. Zduny +11-12-1868 r. Zduny   
41Tomala Kunegunda *02-03-1872 r. Zduny   
42Tomala Marcjanna *1877 r.   
43Tomala Marianna z d. Płacheta *1850 r.   
44Tomala Marianna *1883 r.   
45Tomala Piotr *1874 r.   
46Tomala Rozalia z d. Kamińska *25-08-1842 r. Zduny +26-01-1909 r. Zduny   
47Tomala Tekla *13-09-1876 r. Zduny   
48Tomala Wojciech *05-04-1866 r. Zduny   
49Tomczak Anna z d. Gawęcka *1985 r. Łowicz    
50Tomczak Maciej *2006 r. Łowicz    
51Tomczak Seweryn *2004 r.    
52Tomczak Sławomir *1983 r.    
53Tomsio Dioniza *1895 r. +18-12-1984 r. /Sosnowiec/   
54Tomsio Matylda z d. Przybyszewska *05-10-1916 r. +27-01-2012 r. Gdańsk /Gdańsk/   
55Tomsio Michalina z d. Staworzyńska *29-09-1871 r. +15-10-1943 r. Rudnik nad Sanem /Sosnowiec/   
56Tomsio Roman *13-04-1913 r. Sosnowiec +02-03-1990 r. /Gdańsk/   
57Tomsio Stanisława z d. Marczewska *1899 r. +1988 r.   
58Tomsio Tadeusz *1895 r. +07-08-1963 r.   
59Tomsio Teofil *1868 r. +13-04-1918 r. /Sosnowiec/   
60Tomsio Władysław *1898 r. +1961 r. /Poznań/   
61Tomsio-Sołtyskowa Magdalena z d. Tomsio *1947 r.    
62Tomski Dawid *1988 r.    
63Trojanowska z d. Borowiak     
64Trojanowski      
65Trojanowski      

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl