Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Mężczyżni - Indeks alfabetyczny [Mężczyźni]3016    >> Strona 2

1 Franciszek    
2 Kazimierz    
3 Wojciech     
4.      
5..      
6...      
7...      
8...      
9...      
10...      
11...  *2015 r.    
12... Przemysław     
13... Sebastian *2001 r.    
14... Zbigniew     
15.....      
16..... Roman     
17?      
18Adach Jan *1865 r. Skaratki   
19Adach Józef *1885 r. Skaratki   
20Adach Józef *1889 r.   
21Adach Józef *1897 r. Skaratki   
22Adach Mieczysław *1911 r. +1985 r. /Domaniewice/   
23Adach Stanisław *1868 r. Skaratki   
24Adamczyk      
25Adamkowski      
26Adamkowski      
27Adamkowski Jan    
28Alancewicz      
29Ambroziński Izydor *~ 1787 r. +31-01-1850 r. Stefanów   
30Ambroziński Paweł *16-01-1863 r. Marianów +01-02-1913 r. Rewica /Świny/   
31Ambroziński Szczepan *07-12-1837 r. Stefanów   
32Ambrożek Franciszek    
33Andrzejczak Paweł *1837 r.  
34Andrzejczak Walenty    
35Antczak Bogumił  +1882 r. Zleszyn   
36Antczak Marcin *~ 1829 r. +1886 r. Zleszyn   
37Antosik      
38Anyżka Franciszek    
39Anzorge Adam *1975 r.    
40Anzorge Andrzej *17-10-1936 r.   
41Anzorge Andrzej *1973 r.    
42Anzorge Antoni *1947 r.    
43Anzorge Stanisław *17-10-1936 r. +11-01-1951 r. /Rędziny/   
44Anzorge Tadeusz *1910 r. +10-08-1972 r. /Rędziny/   
45Arcab      
46Aronsson Fredrik     
47Aulich Robert Leszek *1974 r. Gdańsk    
48Aulich Waldemar *1950 r.    
49Badoń Antoni     
50Badoń Antoni Wiesław *06-06-1932 r. +1982 r. Poznań   
51Badoń Michał    
52Badoń Wojciech     
53Badoń-Lehr Michał *1989 r.    
54Badoń-Lehr Ryszard Edmund *29-03-1941 r. Szamotuły +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/   
55Bakalarz Jan    
56Bakalarz Jan *01-07-1909 r. +28-05-1985 r.   
57Bakalarz Józef *10-03-1867 r. Stare Grudze   
58Bakalarz Krzysztof    
59Bakalarz Władysław *24-07-1917 r. Stare Grudze +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/   
60Balik Franciszek    
61Baran Jan    
62Barański Andrzej *03-11-1908 r. Dębowa Góra +07-12-1980 r. /Bąków Górny/   
63Barański Franciszek *30-03-1907 r. Dębowa Góra +14-08-1911 r. Dębowa Góra  
64Barański Franciszek *20-02-1913 r. Dębowa Góra +20-02-1913 r. Dębowa Góra  
65Barański Mirosław *1958 r.    
66Barański Tomasz *13-08-1874 r. Dębowa Góra   
67Bartczak Krzysztof     
68Bartczak Stanisław *1936 r. +05-04-2004 r. /Głowno/   
69Bartik Stefan  +26-05-2014 r.   
70Bednarek Artur     
71Beil      
72Beil Eryk     
73Beil Łukasz     
74Bejda Józef *19-03-1776 r. Świeryż +07-11-1841 r. Świeryż   
75Bejda Tomasz    
76Beliczyński      
77Bergiel Józef *~ 1843 r.   
78Białas      
79Białas Paweł    
80Białas Stanisław *07-08-1907 r. Bąków Dolny   
81Białecki Marian    
82Białek     
83Białek      
84Białek Augustyn *1873 r. Strzebieszew   
85Białek Franciszek    
86Białek Wawrzyniec    
87Bichon Philippe *1956 r. Chateaurenaud    
88Bielawski Łukasz Jan *1983 r. Wałcz    
89Bieńko Artur     
90Bieńko Bartosz     
91Bieńko Bogdan     
92Bieńko Marian     
93Biernacki Jan *1941 r. +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/   
94Bińczak      
95Bińczak Antoni *03-02-1854 r. Rząśno +19-12-1857 r. Rząśno   
96Bińczak Bogdan *27-11-1950 r. +03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
97Bińczak Franciszek *24-11-1892 r. Rząśno   
98Bińczak Franciszek *11-10-1911 r. Rząśno   
99Bińczak Ignacy *26-07-1813 r. Rząśno +26-06-1873 r. Rząśno   
100Bińczak Jan *22-10-1864 r. Rząśno +22-07-1871 r. Rząśno   
101Bińczak Jan *10-09-1885 r. Rząśno   
102Bińczak Jan *25-01-1915 r. +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/   
103Bińczak Józef  +08-01-1848 r. Rząśno   
104Bińczak Józef *18-02-1883 r. Rząśno   
105Bińczak Karol *03-03-1896 r. Rząśno   
106Bińczak Marcin  +˂ 1812 r.   
107Bińczak Marian *11-09-1955 r. +20-12-2015 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
108Bińczak Paweł *12-01-1861 r. Rząśno   
109Bińczak Piotr *10-03-1954 r. +02-01-1993 r. Jastrzębie-Zdrój /Jastrzębie-Zdrój/   
110Bińczak Piotr *1975 r.    
111Bińczak Stanisław *30-03-1869 r. Rząśno   
112Bińczak Stanisław *04-12-1909 r. Rząśno   
113Bińczak Tomasz *1973 r. Szczecinek    
114Bińczak Wiesław *1947 r. Lubniczka    
115Bińczak Wojciech *31-03-1856 r. Rząśno +22-01-1912 r. Bąków Górny   
116Bińczak Wojciech *1975 r. Szczecinek    
117Błaszczyk     
118Błaszczyk Kazimierz    
119Błaszczyk Mikołaj *01-09-1854 r. Zduny +01-11-1854 r. Zduny   
120Błaszczyk Paweł    
121Błażejewski      
122Błażejewski Aleksander *1895 r. Skaratki  
123Błażejewski Andrzej *18-11-1877 r. Guźnia  
124Błażejewski Andrzej *1885 r. Domaniewice  
125Błażejewski Andrzej *13-10-1897 r. Jamno   
126Błażejewski Antoni *01-07-1866 r. Domaniewice  
127Błażejewski Antoni *10-02-1901 r. Guźnia +21-03-1901 r. Guźnia  
128Błażejewski Benedytk *22-09-1932 r. +31-08-1998 r. /Łódź/  
129Błażejewski Franciszek *10-09-1856 r. Domaniewice +20-03-1858 r. Domaniewice  
130Błażejewski Franciszek *1886 r. Jamno   
131Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
132Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
133Błażejewski Franciszek *04-06-1902 r. Guźnia  
134Błażejewski Grzegorz *06-03-1854 r. Grudze +08-07-1855 r. Domaniewice   
135Błażejewski Grzegorz *14-03-1861 r. Domaniewice  
136Błażejewski Jakub *18-07-1844 r. Domaniewice  
137Błażejewski Jan *~ 1788 r.  
138Błażejewski Jan *22-12-1822 r. Guźnia +19-03-1836 r. Bocheń  
139Błażejewski Jan *23-06-1845 r. Domaniewice  
140Błażejewski Jan *13-01-1847 r. Domaniewice  
141Błażejewski Jan *1853 r. Guźnia +1860 r. Guźnia  
142Błażejewski Jan *17-12-1863 r. Domaniewice  
143Błażejewski Jan *1905 r.  
144Błażejewski Jan *1905 r. Popówek  
145Błażejewski Jan *20-12-1908 r. Guźnia  
146Błażejewski Jan *1910 r. Nagawki  
147Błażejewski Jan *1914 r. Wygoda +30-06-1915 r. Lisiewice  
148Błażejewski Józef   
149Błażejewski Józef *~ 1738 r. +09-01-1828 r. Bocheń   
150Błażejewski Józef *02-11-1858 r. Domaniewice +03-04-1919 r. Lisiewice   
151Błażejewski Józef *~ 1876 r. +02-02-1877 r. Guźnia  
152Błażejewski Józef *1894 r. Skaratki  
153Błażejewski Józef *1900 r. Kołacinek  
154Błażejewski Konstanty *1887 r. Domaniewice  
155Błażejewski Ludwik    
156Błażejewski Maciej *1887 r. Domaniewice +21-07-1892 r. Łowicz  
157Błażejewski Marcin *02-11-1850 r. Grudze +26-11-1852 r. Grudze   
158Błażejewski Marteusz *05-09-1888 r. Guźnia  
159Błażejewski Piotr *27-07-1848 r. Grudze   
160Błażejewski Stanisław *14-11-1889 r. Guźnia  
161Błażejewski Stanisław *1891 r. +18-03-1972 r.  
162Błażejewski Stanisław *1899 r. Domaniewice +10-01-1977 r. /Łódź/  
163Błażejewski Stanisław *05-03-1899 r. Jamno   
164Błażejewski Stanisław *08-09-1904 r. Guźnia  
165Błażejewski Szczepan *03-12-1820 r. Guźnia +1889 r.   
166Błażejewski Teofil *1890 r.   
167Błażejewski Tomasz *1866 r. Jamno   
168Błażejewski Tomasz *1894 r. Domaniewice +1900 r. Domaniewice  
169Błażejewski Walenty *1818 r. +04-01-1884 r. Guźnia  
170Błażejewski Walenty *09-02-1849 r. Domaniewice +21-09-1850 r. Domaniewice  
171Błażejewski Wawrzyniec *1848 r. Guźnia +17-06-1891 r. Guźnia  
172Błażejewski Wincenty *1801 r. Guźnia +18-09-1852 r. Bocheń   
173Błażejewski Władysław *1905 r. Wiesiołów  
174Błażejewski Władysław *12-02-1911 r. Guźnia  
175Błażejewski Wojciech *~ 1860 r. +18-06-1862 r. Domaniewice  
176Błażejewski Wojciech *23-03-1894 r. Jamno   
177Bober Łukasz     
178Bogusz Andrzej    
179Bogusz Mateusz    
180Bogusz Piotr    
181Bończak Stanisław *1919 r. +~ 1996 r.   
182Borowiak      
183Borowiak      
184Borowiak      
185Borowiak      
186Borowiak      
187Borowiak      
188Borowiak Michał Jakub     
189Borowiak Stanisław  +14-03-1990 r.   
190Boruszewski Jan    
191Brodala Wojciech *1942 r. Warszawa    
192Broniarz Ireneusz *02-01-1928 r. +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/   
193Brown Matt *1984 r. Washington DC    
194Brown Richard *1946 r. Ventura County    
195Bródka Ignacy *1852 r. Skaratki   
196Bródka Jan *1913 r. Skaratki +06-02-1980 r. Łowicz   
197Bródka Józef    
198Bródka Mikołaj *1822 r. Rogóźno +09-08-1903 r. Skaratki  
199Bródka Wacław *1912 r. Skaratki   
200Brudka Jan *1902 r. Rogóźno +13-10-1962 r. Rogóźno   
201Brudka Józef *1900 r. Rogóźno +1905 r.   
202Brudka Stanisław *1907 r. Rogóźno +1908 r.   
203Brudka Walenty *1872 r. Rogóźno   
204Brutkowski      
205Brutkowski Jacek    
206Brzozowski Michał    
207Brzózka Tomasz    
208Budziałek    
209Bujanowski Jan *1931 r. Żeronice    
210Burkowski      
211Burkowski      
212Bury Witold     
213Burzyński     
214Burzyński Jan * Skaratki   
215Burzyński Jan *29-06-1956 r. Skaratki +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/   
216Burzyński Stefan *12-01-1928 r. Skaratki +20-11-2002 r. Skaratki   
217Burzyński Wacław *18-02-1912 r. Bocheń   
218Burzyński Wojciech *19-04-1879 r. Bocheń +1912 r. Nadolna   
219Burzyński Wojciech *1907 r. Skaratki +1907 r. Skaratki   
220Byzewski Grzegorz *1977 r. Gdańsk    
221Celesta Mateusz  +22-09-1812 r. Czatolin   
222Chlebny      
223Chlebny      
224Chlebny Józef    
225Chmielewski Andrzej *1988 r.    
226Cholewiński Leon *19-03-1911 r. +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/   
227Choroszewski      
228Choroszewski      
229Chrul Jakub *2015 r.    
230Chrul Krzysztof     
231Chrzanowski Kamil     
232Cierplikowski Antoni     
233Ciesielski     
234Cieślak Franciszek *06-03-1909 r. Jackowice   
235Cieślak Jakub    
236Cieślak Jan *1884 r.   
237Cieślak Jan *05-03-1913 r. Jackowice   
238Cieślak Józef    
239Cieślak Piotr    
240Cieślak Piotr *1877 r.   
241Cieślak Stanisław    
242Cieślak Stanisław    
243Cieślik Jan    
244Ciężki Jan    
245Cłapiński Adam *1993 r.    
246Cłapiński Aleksander     
247Cłapiński Antoni *27-10-1902 r. +18-09-1973 r.   
248Cłapiński Grzegorz *1989 r.    
249Cłapiński Henryk *13-08-1929 r. +01-07-1987 r. Szczecin   
250Cłapiński Jarosław     
251Cłapiński Józef *19-03-1934 r. +23-02-2014 r. /Szczecin/   
252Cłapiński Maciej     
253Cłapiński Mariusz *1989 r.    
254Cłapiński Michał     
255Cłapiński Szymon     
256Cłapiński Wiesław *11-1938 r. +03-08-2018 r. Wygoda   
257Cłapiński Wiesław *1961 r.    
258Cłapiński Zbigniew *29-01-1960 r. +01-02-1999 r. Szczecin   
259Cłapiński Zbigniew *1963 r.    
260Colith Stanisław     
261Collings Hagen     
262Collings Peter     
263Czapp Anthony *1951 r. Norwich (Wielka Brytania)    
264Czapp Henry Joseph *2014 r.    
265Czapp Michael John *1981 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
266Czapp Peter James *1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
267Czapp Simon Jonathan *1985 r. Winchester (Wielka Brytania)    
268Czarnecki Jan *16-06-1848 r. Skaratki   
269Czarnecki Krystian     
270Czarnecki Oskar     
271Czarnecki Tomasz *13-12-1853 r. Skaratki   
272Czarnecki Walenty *05-09-1824 r. Skaratki   
273Czechowski Walenty    
274Czekaj Eugeniusz    
275Czerwonka      
276Czerwonka      
277Czerwonka Marian *12-02-1950 r. +07-09-1992 r. Szczecin   
278Czuba Franciszek *28-03-1819 r. Skaratki +1871 r.   
279Czuba Franciszek *1881 r. Skaratki   
280Czuba Ignacy *28-07-1858 r. Skaratki   
281Czuba Jakub *30-07-1853 r. Skaratki   
282Czuba Jan *1886 r. Skaratki   
283Czuba Jan *1899 r. Skaratki   
284Czuba Kacper *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
285Czuba Leon *1895 r. Skaratki   
286Czuba Marcin *1885 r. Skaratki +29-11-1951 r. Głowno   
287Czuba Paweł *1884 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
288Czuba Piotr *1892 r. Skaratki   
289Czuba Rafał *23-10-1850 r. Skaratki +03-09-1852 r. Skaratki   
290Czuba Stanisław *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
291Czuba Stefan *1897 r. Skaratki   
292Czuba Sylwester *1887 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
293Czubak Andrzej Paweł *1958 r. +25-11-2017 r. /Głowno/   
294Czubak Jan *1818 r. +10-05-1852 r. Ponętów Górny   
295Czubak Jan *~ 1851 r.   
296Czubak Mateusz    
297Czubak Piotr *~ 1777 r. +13-06-1834 r. Złaków Borowy   
298Czubak Władysław *~ 1928 r. +29-02-2012 r. /Głowno/   
299Czubasiewicz      
300Czubatka Jan *1894 r. Seligów +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
301Czubatka Józef *1899 r. Seligów   
302Czubatka Julian *1904 r. Seligów +1921 r. Seligów   
303Czubatka Kazimierz    
304Czubatka Piotr    
305Czubatka Stanisław *02-12-1921 r. Kobryń +03-08-1987 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
306Dałek Lucjan    
307Dałek Stanisław *23-01-1904 r. Bąków Górny +1968 r.   
308Dałek Wojciech    
309Dąbrowski Michał *1987 r.    
310Dąbrowski Wojciech *2017 r.    
311Dejak      
312Dejak     
313Deka Jan *05-08-1858 r. Bocheń +22-06-1864 r.   
314Deka Józef *08-01-1856 r. Bocheń   
315Deka Stanisław *26-04-1834 r. Bocheń   
316Deka Tomasz *01-12-1853 r. Bocheń   
317Deka Wojciech *28-02-1860 r. Bocheń +30-09-1882 r.   
318Desrosiers Allen     
319Desrosiers Keith Allen *1976 r.    
320Dębiński Jerzy Edward *01-03-1927 r. Otwock +09-08-1970 r. /Warszawa/   
321Dobijański Jan *1915 r. +1916 r. Dąbkowice   
322Dobijański Paweł *20-06-1879 r. Dąbkowice   
323Domański      
324Domański Ignacy    
325Domański Józef *1913 r. Krępa   
326Domański Tomasz  +08-07-1919 r. Krępa   
327Domański Wojciech *1899 r. Rogóźno   
328Dombrowski Tomasz    
329Domińczak      
330Domińczak Andrzej    
331Domińczak Karol *1882 r. Pilaszków   
332Doroba Antoni *05-06-1861 r. Reczyce   
333Doroba Franciszek    
334Doroba Izydor   
335Dratwa Kazimierz *~ 1942 r. +29-07-2008 r. /Domaniewice/   
336Drążkowski Marek     
337Drozd Mateusz   
338Dróżka Józef *1889 r. Skaratki   
339Drużka     
340Drużka Antoni *1902 r. Skaratki   
341Drużka Jan    
342Drużka Jan *12-11-1859 r. Skaratki   
343Drużka Jan *1884 r. Stroniewice   
344Drużka Józef *1899 r. Skaratki   
345Drużka Józef *16-02-1903 r. Dąbkowice   
346Drużka Kacper    
347Drużka Kacper    
348Drużka Leon *1892 r. Skaratki   
349Drużka Szczepan *1888 r. Skaratki   
350Duda Franciszek *1912 r. Dąbkowice   
351Duda Jan *21-03-1908 r. Dąbkowice   
352Duda Roman    
353Dudek Mieczysław    
354Dudek Paweł *1887 r.   
355Dudek Władysław    
356Dudek Wojciech  +˂ 1821 r.   
357Dul      
358Durka Stefan     
359Dworzański Jan *09-07-1809 r. Jackowice Pijarskie   
360Dworzański Jędrzej *01-12-1839 r. Jackowice +19-04-1842 r. Jackowice   
361Dworzański Władysław *23-06-1844 r. Jackowice +11-10-1846 r. Jackowice   
362Działak Franciszek *~ 1871 r.   
363Dziedziela      
364Dziedziela Jan *1899 r. Skaratki   
365Dziedziela Józef    
366Dziedziela Stanisław *1910 r.   
367Dziedziela Władysław *1900 r. Skaratki +24-12-1982 r. Skaratki pod Las   
368Dziuda Franciszek    
369Dziuda Jan    
370Felczyński Antoni    
371Felczyński Gabriel *2017 r.    
372Felczyński Jakub *1886 r. Skaratki +1886 r. Skaratki   
373Felczyński Jan *1895 r. Skaratki   
374Felczyński Rafał *1987 r.    
375Felczyński Stefan *1895 r. Skaratki   
376Feręc Jan    
377Fiałek Antoni *1856 r. Bocheń   
378Fiałek Franciszek *~ 1854 r. +1863 r. Bocheń   
379Fiałek Michał   
380Fiałek Piotr *25-06-1827 r. Lisiewice   
381Fiałek Wojciech *13-04-1854 r. Bocheń   
382Figura     
383Fijalkowski Kazimierz *1879 r. Łaźniki   
384Fijałkowski      
385Fijałkowski Franciszek *02-01-1938 r. +05-06-1999 r. /Głowno/   
386Fijałkowski Kacper *1994 r. Głowno    
387Fijałkowski Krzysztof Sylwester *1968 r. Głowno    
388Filar Józef    
389Filipiak      
390Fladziński Bolesław *16-04-1910 r. Orątki +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/   
391Fladziński Stanisław *14-10-1859 r. Raków +05-02-1888 r. Zleszyn   
392Fladziński Walenty *~ 1825 r. +27-06-1885 r. Dobrzelin   
393Fladziński Walenty *14-01-1883 r. Zleszyn +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/   
394Fladziński Zygmunt *20-01-1935 r. Buszków +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/   
395Flis      
396Flis Henryk    
397Flis Marceli *1910 r. +1990 r. /Chruślin/   
398Flis Stanisław    
399Florczak      
400Florczak      
401Florczak Łukasz     
402Florczak Stanisław     
403Foks Józef *1910 r.   
404Foks Mateusz *1880 r. Stare Grudze   
405Foks Stanisław *1913 r. Grudze   
406Frączak Ludwik    
407Frątczak Stanisław    
408Fryza     
409Fujak Przemysław *1980 r.    
410Fuks      
411Fuks Grzegorz *1978 r. +1979 r.   
412Funk      
413Gaczyński      
414Gaczyński Tomasz     
415Gajda  *24-06-1869 r. +24-06-1869 r. Guźnia   
416Gajda Andrzej  +24-12-1916 r. Guźnia   
417Gajda Andrzej *1853 r. Mystkowice   
418Gajda Andrzej *23-11-1856 r. Guźnia   
419Gajda Andrzej *21-11-1872 r. Lisiewice   
420Gajda Andrzej *27-11-1874 r. Guźnia   
421Gajda Andrzej *11-12-1954 r. +06-04-2003 r. /Warszawa/   
422Gajda Antoni    
423Gajda Antoni *10-06-1830 r. Guźnia +22-10-1830 r. Guźnia   
424Gajda Antoni *15-08-1849 r. Guźnia   
425Gajda Antoni *03-06-1851 r. Guźnia   
426Gajda Antoni *13-06-1886 r. Guźnia   
427Gajda Antoni *01-04-1898 r. Mystkowice   
428Gajda Antoni *07-03-1911 r. Augustów   
429Gajda Feliks *31-03-1876 r. Guźnia +1937 r. Pszczonów   
430Gajda Feliks *20-11-1878 r. Guźnia   
431Gajda Franciszek *25-03-1867 r. Guźnia   
432Gajda Franciszek *~ 1874 r. +1929 r. Pilaszków   
433Gajda Grzegorz *28-01-1844 r. Guźnia   
434Gajda Jacek Jerzy *03-07-1958 r. Łódź +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/   
435Gajda Jan *~ 1803 r.   
436Gajda Jan *12-05-1824 r. Guźnia   
437Gajda Jan *19-02-1841 r. Guźnia   
438Gajda Jan *1846 r. Mystkowice   
439Gajda Jan *1858 r. Guźnia   
440Gajda Jan *1864 r. Guźnia +13-10-1873 r. Guźnia   
441Gajda Jan *22-10-1881 r. Guźnia +05-05-1971 r.   
442Gajda Jan *17-08-1893 r. Guźnia +24-07-1922 r. Augustów   
443Gajda Jan *10-08-1896 r. Mystkowice   
444Gajda Jan *~ 1903 r.   
445Gajda Janusz *21-07-1954 r. Łódź +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/   
446Gajda Józef  +˂ 1813 r.   
447Gajda Józef *15-03-1824 r. Guźnia   
448Gajda Józef *26-11-1842 r. Guźnia +16-04-1843 r. Guźnia   
449Gajda Józef *29-07-1844 r. Guźnia   
450Gajda Józef *1853 r. Guźnia   
451Gajda Józef *11-02-1870 r. Guźnia   
452Gajda Józef *27-02-1878 r. Lisiewice   
453Gajda Józef *26-03-1889 r. Guźnia   
454Gajda Józef *06-03-1890 r. Guźnia   
455Gajda Józef *16-08-1894 r. Mystkowice   
456Gajda Józef *07-04-1914 r. Kęszyce   
457Gajda Józef *21-12-1922 r. Augustów +07-11-1997 r. /Gończyce/   
458Gajda Karol *02-08-1812 r. Guźnia +06-07-1813 r. Guźnia   
459Gajda Kazimierz *01-03-1823 r. Guźnia +28-03-1823 r. Guźnia   
460Gajda Kazimierz *19-02-1898 r. Guźnia +10-04-1898 r. Guźnia   
461Gajda Kazimierz *25-03-1899 r. Guźnia   
462Gajda Maciej *~ 1780 r. +15-02-1839 r. Guźnia   
463Gajda Maciej *1804 r.   
464Gajda Marian *1924 r. +18-05-1925 r. Augustów   
465Gajda Marian *03-07-1935 r. Augustów +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/   
466Gajda Michał *08-03-1821 r. Guźnia   
467Gajda Michał *1852 r. Mystkowice   
468Gajda Michał *04-09-1895 r. Guźnia +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/   
469Gajda Mieczysław *1924 r. +20-06-1925 r. Augustów   
470Gajda Mikołaj *05-12-1849 r. Guźnia +18-08-1850 r. Guźnia   
471Gajda Paweł  +14-05-1871 r. Guźnia   
472Gajda Paweł *1783 r. +05-12-1857 r. Guźnia   
473Gajda Paweł *19-07-1831 r. Guźnia +26-11-1831 r. Guźnia   
474Gajda Paweł *08-01-1861 r. Guźnia +1864 r. Guźnia   
475Gajda Paweł *30-06-1884 r. Guźnia   
476Gajda Piotr *1829 r. Guźnia   
477Gajda Piotr *1904 r. Guźnia +1906 r.   
478Gajda Piotr *1908 r. Guźnia +05-10-1935 r. Augustów   
479Gajda Stanisław *~ 1777 r.   
480Gajda Stanisław *~ 1810 r. +14-08-1813 r. Guźnia   
481Gajda Stanisław *03-06-1907 r. Mystkowice +07-08-1907 r. Mystkowice   
482Gajda Stanisław Kostka *27-10-1909 r. Mystkowice +20-11-2003 r. Borów   
483Gajda Stefan *18-06-1909 r. Kęszyce   
484Gajda Szymon *04-08-1880 r. Guźnia   
485Gajda Tomasz *12-12-1846 r. Guźnia +14-07-1877 r. Lisiewice   
486Gajda Walenty *1819 r. Guźnia   
487Gajda Wojciech *~ 1805 r.   
488Gajda Wojciech *15-04-1819 r. Guźnia +1852 r. Guźnia   
489Gajda Wojciech *1862 r. Guźnia +1924 r. Ostrów   
490Gajda Wojciech *04-03-1862 r. Guźnia +18-12-1935 r. Augustów   
491Gajda Zdzisław *01-01-1933 r. Augustów +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/   
492Galbarczyk Roman *24-02-1946 r. Garwolin +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/   
493Galbarczyk Waldemar *1977 r. Garwolin    
494Galon Franciszek    
495Gałaj Adam *15-07-1899 r. Mystkowice +15-07-1899 r. Mystkowice   
496Gałaj Andrzej *10-10-1900 r. Mystkowice   
497Gałaj Bartłomiej    
498Gałaj Franciszek Henryk *24-12-1903 r. Strugienice   
499Gałaj Ignacy    
500Gałaj Jan *13-05-1895 r. Strugienice   
501Gałaj Jan *15-08-1895 r. Mystkowice +01-05-1952 r.   
502Gałaj Michał *29-12-1897 r. Mystkowice +12-10-1900 r. Mystkowice   
503Gałaj Roch    
504Gałaj Stanisław    
505Gałaj Stanisław *29-09-1900 r. Wierznowice   
506Gałkowski Dominik *05-08-1878 r. Zduny   
507Gałkowski Marcin    
508Gałkowski Władysław *01-06-1884 r. Zduny   
509Gapiński Igor *2016 r.    
510Gapiński Wojciech *1988 r.    
511Gasik      
512Gasik      
513Gasik Antoni *08-01-1881 r. Jackowice +03-11-1951 r. /Zduny/   
514Gasik Jan *28-05-1910 r. +16-10-1968 r.   
515Gasik Jerzy *15-04-1935 r. +1996 r. /Łowicz/   
516Gasik Józef *07-01-1886 r. Jackowice   
517Gasik Józef *30-09-1913 r. Jackowice +1989 r.   
518Gasik Piotr *22-01-1835 r. Łaźniki +18-07-1909 r. Jackowice   
519Gasik Piotr *04-02-1882 r. Jackowice   
520Gasik Piotr *27-01-1908 r. Jackowice +18-03-1986 r. /Zduny/   
521Gasik Stanisław *17-10-1921 r. +15-10-1992 r. /Warszawa/   
522Gasik Stanisław *1952 r.    
523Gasik Tadeusz *1927 r. +1996 r.   
524Gasik Tadeusz *1946 r. +17-11-1975 r.   
525Gasik Walenty  +21-07-1848 r. Łaźniki   
526Gasik Wincenty    
527Gasik Wojciech *02-02-1892 r. Jackowice +1893 r.   
528Gasik Wojciech *1954 r. +28-12-2014 r. /Zduny/   
529Gasik Zdzisław *1947 r.    
530Gasik Zygmunt *1926 r. +1997 r.   
531Gidaszewski Hubert *2008 r.    
532Gidaszewski Jakub *1980 r.    
533Gładys Hipolit    
534Głowacki Szymon  +16-11-1818 r. Łaźniki   
535Głuszczyk Andrzej   
536Głuszczyk Franciszek *26-01-1876 r. Guźnia +14-10-1876 r. Guźnia  
537Głuszczyk Jan *09-07-1873 r. Guźnia  
538Głuszczyk Michał *24-09-1897 r. Łowicz  
539Gnatek Jerzy *18-10-1944 r. Bad Nenndorf +01-05-2014 r. Chomino /Chomino/   
540Gnatek Michał *1904 r. +22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/   
541Gnatowski Antoni *~ 1865 r. Umień +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/   
542Gnatowski Czesław *12-08-1933 r. +07-06-2011 r. /Gdańsk/   
543Gnatowski Edward Andrzej *29-09-1953 r. Gdańsk +13-08-2010 r. /Gdańsk/   
544Gnatowski Jan *28-05-1931 r. +28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/   
545Gnatowski Kacper *~ 1838 r.   
546Gnatowski Krzysztof *1976 r.    
547Gnatowski Maciej *1878 r. Umień   
548Gnatowski Mateusz    
549Gnatowski Ryszard *1951 r. Gdańsk    
550Gnatowski Stanisław    
551Gnatowski Stanisław *1882 r. Umień   
552Godos Błażej    
553Golis Antoni *13-01-1900 r.   
554Golis Jan *29-07-1836 r. Mastki   
555Golis Józef  +˂ 1820 r.   
556Golis Józef *~ 1800 r. +˂ 1858 r.   
557Gołębiewski      
558Gołębiewski      
559Gołębiewski      
560Gołębiewski      
561Gołębiewski      
562Gołębiewski Adam *15-11-1887 r. Guźnia +16-06-1970 r. Łowicz  
563Gołębiewski Andrzej *25-01-1886 r. Guźnia  
564Gołębiewski Franciszek    
565Gołębiewski Franciszek *05-10-1866 r. Guźnia +1913 r. Seligów  
566Gołębiewski Jan    
567Gołębiewski Jan *1837 r. Guźnia  
568Gołębiewski Jan *11-05-1859 r. Bocheń   
569Gołębiewski Jan *18-06-1860 r. Bocheń   
570Gołębiewski Jan *27-12-1881 r. Bocheń   
571Gołębiewski Jan *15-05-1887 r. Guźnia  
572Gołębiewski Józef     
573Gołębiewski Józef *1851 r. Guźnia +1854 r. Guźnia  
574Gołębiewski Józef *1864 r. Guźnia +02-11-1866 r. Guźnia  
575Gołębiewski Józef *09-03-1883 r. Guźnia  
576Gołębiewski Józef *14-02-1885 r. Guźnia  
577Gołębiewski Kazimierz *1856 r. Guźnia  
578Gołębiewski Marcin *10-11-1874 r. Guźnia +10-12-1874 r. Guźnia  
579Gołębiewski Michał *1842 r. Guźnia  
580Gołębiewski Michał *03-10-1896 r. Bocheń +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/   
581Gołębiewski Piotr *22-02-1884 r. Bocheń +24-10-1895 r. Bocheń   
582Gołębiewski Piotr *26-08-1887 r. Bocheń   
583Gołębiewski Stanisław    
584Gołębiewski Stanisław *~ 1898 r.   
585Gołębiewski Tomasz *17-12-1878 r. Guźnia  
586Gołębiewski Wincenty *03-04-1889 r. Guźnia  
587Gołębiewski Władysław    
588Gołębiewski Wojciech   
589Gołębiewski Wojciech *05-03-1882 r. Guźnia  
590Gołębiowski      
591Gołębiowski      
592Gołębiowski      
593Gołębiowski      
594Gołębiowski      
595Gołębiowski      
596Gołębiowski Andrzej *1952 r.    
597Gołębiowski Jerzy *1940 r. Rawa Mazowiecka    
598Gorczyca      
599Gorczyca      
600Gorczyca      
601Gorczyca      
602Gorczyca Alfons *1930 r. +2006 r.   
603Gorczyca Marcin *10-01-1958 r. Szumsk +01-09-1993 r. Olsztyn /Wrzesina/   
604Gorczyca Tomasz *07-01-1960 r. +28-09-1994 r.   
605Gorczyca Witold Wiktor *1921 r. +24-12-1985 r. /Wrzesina/   
606Gorzkiewicz Andrzej *1959 r.    
607Gostyński Łukasz *1993 r.    
608Góra Bartłomiej *~ 1806 r. +26-01-1840 r. Reczyce  
609Góra Bartłomiej *21-08-1836 r. Reczyce +1879 r. Reczyce  
610Góra Henryk *20-06-1929 r. Kołacin +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/  
611Góra Izydor *29-03-1866 r. Reczyce +12-09-1927 r. Kołacin  
612Góra Jan *13-10-1904 r.  
613Góra Józef *1807 r. Reczyce +27-05-1862 r. Reczyce  
614Góra Józef *04-02-1902 r. Reczyce +11-12-1960 r. Kobylin  
615Góra Mateusz   
616Góra Piotr *14-05-1897 r. Reczyce  
617Góra Wacław *19-07-1912 r. +1990 r.  
618Góra Wojciech *15-04-1840 r. Reczyce +28-04-1878 r. Reczyce  
619Górczyński Antoni *1865 r. Dąbkowice   
620Górczyński Franciszek    
621Górczyński Jan *09-12-1867 r. Dąbkowice   
622Górczyński Jan *23-11-1898 r. Dąbkowice   
623Górczyński Józef *07-08-1896 r. Dąbkowice   
624Górczyński Piotr *1875 r. Dąbkowice   
625Górczyński Piotr *31-08-1894 r. Dąbkowice +1918 r.   
626Górczyński Szczepan    
627Górczyński Walenty *1874 r. Dąbkowice   
628Górczyński Wawrzyniec *1864 r. Dąbkowice   
629Górczyński Wojciech *1871 r. Dąbkowice   
630Górczyński Wojciech *1883 r. Dąbkowice   
631Górczyński Wojciech *13-04-1900 r. Dąbkowice   
632Górny  *2014 r.    
633Górny  *2016 r.    
634Górny Michał     
635Górski Artur *1988 r.    
636Górski Fabian *2012 r.    
637Grabczyk Kazimierz    
638Grabowicz      
639Grabowicz      
640Grabowicz Franciszek *26-03-1852 r. Krępa +1901 r. Krępa   
641Grabowicz Franciszek *1907 r. Krępa  
642Grabowicz Franciszek *1909 r. Krępa  
643Grabowicz Henryk *15-04-1931 r. +26-02-2001 r. /Stary Waliszew/   
644Grabowicz Izydor *1894 r. Krępa  
645Grabowicz Jakub *04-07-1839 r. Krępa +1868 r.   
646Grabowicz Jan    
647Grabowicz Jan *~ 1751 r. +23-07-1811 r. Domaniewice   
648Grabowicz Jan *1866 r. Krępa   
649Grabowicz Jan *1896 r. Krępa  
650Grabowicz Jan *1902 r. Krępa +1906 r.  
651Grabowicz Józef *28-02-1842 r. Krępa +1843 r.   
652Grabowicz Kacper *27-12-1849 r. Krępa +11-01-1850 r. Krępa   
653Grabowicz Ludwik *24-08-1844 r. Krępa +20-02-1845 r. Krępa   
654Grabowicz Mikołaj *05-12-1848 r. Krępa +25-01-1849 r. Krępa   
655Grabowicz Piotr *1781 r. Domaniewice +08-10-1836 r. Domaniewice   
656Grabowicz Piotr *~ 1809 r. Krępa +1876 r.   
657Grabowicz Piotr *1896 r. Krępa   
658Grabowicz Stanisław *03-05-1856 r. Krępa   
659Grabowicz Szymon *1893 r. Krępa   
660Grabowicz Władysław *1904 r. Krępa +26-03-1980 r. Krępa  
661Grabowicz Władysław *1905 r. Krępa +1906 r.  
662Grabowski Józef    
663Gralak Andrzej *1868 r.   
664Gralak Antoni *1857 r.   
665Gralak Józef *1824 r.   
666Gralak Józef *1862 r. +1863 r.   
667Gralak Włądysław *1884 r. Umień   
668Gralak Wojciech *1864 r.   
669Graszka Andrzej    
670Graszka Andrzej *~ 1793 r. +1836 r. Skaratki   
671Graszka Antoni  +1910 r.   
672Graszka Antoni *1887 r. Krępa +04-03-1918 r. Skaratki   
673Graszka Ignacy *1895 r. Skaratki   
674Graszka Jan *1885 r. Czatolin +1886 r. Czatolin   
675Graszka Józef *1907 r. Krępa +1908 r.   
676Graszka Łukasz *1881 r. Czatolin   
677Graszka Marcin *05-11-1832 r. Skaratki   
678Graszka Michał *06-09-1862 r. Skaratki   
679Graszka Stanisław    
680Graszka Wacław *1913 r. +02-06-1982 r. Krępa   
681Gratkowski Ignacy    
682Grochocki Aleksander *26-01-1881 r. Złaków Kościelny   
683Grochocki Władysław *22-01-1909 r. Złaków Kościelny   
684Gromek Jan *04-08-1884 r. Karsznice   
685Gruszka Józef *1900 r. +1984 r.   
686Gruszka Kajetan  +1914 r.   
687Gruszka Kazimierz Piotr *13-01-1939 r. Ornatowice +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/   
688Grygielski Adam *1865 r. +1873 r.   
689Grygielski Józef *1864 r. +1864 r.   
690Grygielski Maciej *1826 r.   
691Grygielski Michał *1861 r.   
692Grzanka     
693Grzelak Józef    
694Grzelak Józef *1882 r.   
695Grzelak Stanisław *1884 r.   
696Grzelczyk Jan *11-11-1936 r. +03-09-2004 r.   
697Grzelczyk Piotr *1982 r. Międzyrzecz    
698Grzelka Jan *29-08-1830 r. Skaratki +15-09-1852 r. Skaratki   
699Grzelka Łukasz *15-10-1864 r. Skaratki   
700Gusta Franciszek *26-03-1855 r. Bocheń +1861 r.   
701Gusta Jan *08-12-1843 r. Bocheń   
702Gusta Jan *1913 r. Ostrów   
703Gusta Maciej    
704Gusta Piotr    
705Gusta Szczepan *08-12-1843 r. Bocheń   
706Gusta Szymon *21-10-1860 r. Bocheń +1860 r.   
707Gusta Walenty *11-05-1850 r. Bocheń   
708Gwóźdź Michał *1982 r.    
709Handte      
710Hańcyk Bogdan     
711Hańcyk Marek     
712Hekner Józef *08-07-1885 r.   
713Hekner Leon *22-12-1889 r.   
714Hekner Stanisław *01-05-1902 r.   
715Hekner Stanisław *1910 r. +03-06-1910 r. Ziewanice   
716Hekner Walerian *22-01-1900 r.   
717Hekner Władysław    
718Hermanowicz Czesław     
719Hermanowicz Michał *1992 r.    
720Hołaj      
721Hoły      
722Hoły Mateusz *1990 r.    
723Homel Bartosz *~ 2001 r.    
724Homel Robert     
725Hordyniec Andrzej     
726Hordyniec Bogdan     
727Hordyniec Bolesław     
728Hordyniec Wacław *17-03-1922 r. +30-12-2001 r.   
729Jabłoński     
730Jabłoński Antoni *11-06-1858 r. Maurzyce +09-03-1859 r. Maurzyce   
731Jabłoński Antoni *29-05-1863 r. Strugienice   
732Jabłoński Franciszek *05-10-1822 r. Maurzyce +02-01-1858 r. Świące   
733Jabłoński Franciszek *25-05-1910 r. Boczki Dolne +04-03-1919 r. Aleksów   
734Jabłoński Franciszek *23-07-1912 r. Kazimirek   
735Jabłoński Henryk     
736Jabłoński Jakub *1845 r. Wygoda   
737Jabłoński Jakub *16-07-1849 r. Maurzyce +21-09-1850 r. Maurzyce   
738Jabłoński Jakub *11-07-1864 r. Maurzyce +07-08-1865 r. Maurzyce   
739Jabłoński Jakub *22-07-1869 r. Maurzyce +11-08-1869 r. Maurzyce   
740Jabłoński Jakub *02-07-1873 r. Maurzyce   
741Jabłoński Jan    
742Jabłoński Jan *13-05-1850 r. Świące   
743Jabłoński Jan *13-10-1869 r. Maurzyce   
744Jabłoński Jan *18-09-1875 r. Świące   
745Jabłoński Jan *31-12-1879 r. Maurzyce +1933 r. Boczki Domaradzkie   
746Jabłoński Jan Stanisław *26-11-1908 r. Świące   
747Jabłoński Józef    
748Jabłoński Józef *01-03-1860 r. Maurzyce +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie   
749Jabłoński Kacper *30-12-1826 r. Maurzyce   
750Jabłoński Kacper *13-01-1877 r. Świące   
751Jabłoński Karol *04-11-1845 r. Świące   
752Jabłoński Kazimierz *06-07-1913 r. Aleksów   
753Jabłoński Ludwik *25-08-1867 r. Maurzyce   
754Jabłoński Paweł *03-01-1885 r. Maurzyce +~ 1946 r. /Stary Waliszew/   
755Jabłoński Piotr *14-10-1871 r. Maurzyce +13-05-1872 r. Maurzyce   
756Jabłoński Roch *16-08-1820 r. Maurzyce   
757Jabłoński Stanisław  + /Łódź/   
758Jabłoński Stanisław    
759Jabłoński Stefan *1920 r. +08-12-1920 r. Aleksów   
760Jabłoński Szymon *13-10-1852 r. Świące   
761Jabłoński Szymon *24-10-1853 r. Strugienice   
762Jabłoński Tomasz *27-12-1817 r. Maurzyce +06-10-1831 r. Maurzyce   
763Jabłoński Tomasz *05-12-1856 r. Maurzyce   
764Jabłoński Tomasz *13-12-1864 r. Maurzyce   
765Jabłoński Tomasz *19-12-1893 r. Maurzyce +17-02-1896 r. Maurzyce   
766Jabłoński Walenty *24-02-1814 r. Maurzyce +05-03-1814 r. Maurzyce   
767Jabłoński Walenty *14-02-1852 r. Maurzyce   
768Jabłoński Walenty *25-01-1860 r. Maurzyce   
769Jabłoński Władysław    
770Jabłoński Wojciech *~ 1769 r. +30-10-1865 r. Maurzyce   
771Jabłoński Wojciech *17-04-1829 r. Maurzyce   
772Jabłoński Wojciech *02-04-1895 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
773Jachimek      
774Jachimek Michał     
775Jachniewicz Franciszek    
776Jadach Franciszek    
777Jadach Franciszek *16-09-1836 r. Skaratki   
778Jadach Grzegorz *23-02-1855 r. Skaratki   
779Jadach Izydor *11-04-1811 r. Skaratki +17-02-1818 r. Skaratki   
780Jadach Ludwik *10-02-1834 r. Skaratki   
781Jadach Michał *~ 1780 r. +07-10-1850 r. Skaratki   
782Jadach Walenty *14-02-1809 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
783Jagoda Stanisław  +15-03-1856 r. Zduny   
784Jakubowski Antoni    
785Jakubowski Jarosław *1993 r.    
786Jakubowski Józef *1803 r. +1882 r.   
787Jakubowski Kacper    
788Jakubowski Krzysztof     
789Jamróz Franciszek *1907 r. Krępa +1908 r.   
790Jamróz Jan    
791Jamróz Józef *1878 r. Skaratki   
792Jamróz Józef *1900 r. Krępa +1903 r. Krępa   
793Jamróz Stanisław *1912 r. Krępa +21-06-1987 r. Jedlicz   
794Jamróz Władysław Antoni *1904 r. Krępa +1906 r.   
795Jamróz Wojciech *1903 r. Krępa +1903 r. Krępa   
796Jamrus Antoni  +1893 r. Skaratki   
797Janeczek      
798Janeczek Adam *1894 r. +1949 r.   
799Janicki Walenty * Dąbkowice   
800Janowski Dariusz     
801Janowski Karol *2010 r. Bytom    
802Janus Andrzej *1886 r. Skaratki   
803Janus Franciszek *1895 r. Skaratki   
804Janus Józef *10-03-1860 r. Stroniewice   
805Janus Walenty *1890 r. Skaratki   
806Jaros Franciszek *03-09-1830 r. Zduny   
807Jaros Jan *30-03-1918 r. Janinów +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/   
808Jaros Janusz *1944 r. Janinów    
809Jaros Jerzy *11-1949 r. +02-1950 r.   
810Jaros Józef   
811Jaros Józef *1884 r. +14-10-1960 r.   
812Jaros Mateusz *~ 1801 r. +16-09-1831 r.   
813Jaros Stanisław    
814Jaros Wojciech    
815Jarosiewicz Henryk  + /Płońsk/   
816Jarosiewicz Mieczysław *1953 r. Płońsk    
817Jarota Józef *20-01-1882 r. Wiskienica   
818Jasek Franciszek *09-01-1850 r. Bocheń   
819Jasek Kacper *30-12-1846 r. Bocheń   
820Jasek Kazimierz *22-02-1819 r. Bocheń +05-09-1852 r. Bocheń   
821Jasek Tomasz *17-12-1851 r. Bocheń +1852 r. Bocheń   
822Jaśniewski Andrzej *1848 r. Chruślin +19-06-1910 r. Chruślin   
823Jaśniewski Ignacy *1859 r. Chruślin +1860 r. Chruślin   
824Jaśniewski Józef *1857 r. Chruślin +1858 r. Chruślin   
825Jaśniewski Józef Kalasanty *1865 r. Chruślin +10-04-1867 r. Chruślin   
826Jaśniewski Michał    
827Jączkowski Jakub *2015 r.    
828Jączkowski Sebastian *1987 r.    
829Jedynak Adam    
830Jezierski      
831Jędrusik Adam    
832Jodczyk      
833Jodczyk Marcin     
834Jurga     
835Jurga Jan  +03-12-1913 r.   
836Jurga Maciej *1872 r. Strzebieszew   
837Jurkowski      
838Jurkowski      
839Kabziński      
840Kabziński      
841Kaczmarczyk      
842Kaczmarczyk Sylwester     
843Kaczmarczyk Zbigniew     
844Kaczor      
845Kaczor Patryk Jakub *2001 r.    
846Kahn Daniel     
847Kajak      
848Kałuża Jan *1902 r.   
849Kałuża Józef *1898 r. +1900 r. Domaniewice   
850Kałuża Piotr *1901 r.   
851Kałuża Stanisław *1868 r. Mąkolice   
852Kałuża Walenty *1900 r. +1900 r. Domaniewice   
853Kamelak Antoni *2016 r. Sochaczew    
854Kamelak Daniel *1984 r. Sochaczew    
855Kamiński      
856Kamiński     
857Kamiński Andrzej *05-11-1839 r. Wrzeczko   
858Kamiński Andrzej *1904 r. Wrzeczko +1906 r. Wrzeczko  
859Kamiński Andrzej *1907 r. Wrzeczko +1907 r. Wrzeczko   
860Kamiński Antoni *1885 r. Wrzeczko +05-02-1917 r. Wrzeczko   
861Kamiński Feliks *30-05-1886 r. Łubki +04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/   
862Kamiński Feliks *1914 r. Wrzeczko   
863Kamiński Franciszek *13-09-1851 r. Zduny   
864Kamiński Franciszek *05-02-1861 r. Wrzeczko   
865Kamiński Franciszek *1875 r. Wrzeczko   
866Kamiński Jan *08-08-1868 r. Zduny   
867Kamiński Jan *1879 r. Wrzeczko   
868Kamiński Jan *~ 1880 r. +09-1914 r. Mława  
869Kamiński Jan *29-12-1891 r. Zduny   
870Kamiński Jan *1912 r. Wrzeczko   
871Kamiński Józef *29-03-1838 r. Blichowo +˃ 1915 r. /Blichowo/   
872Kamiński Józef *19-02-1866 r. Wrzeczko   
873Kamiński Józef *19-03-1872 r. Zduny +15-12-1885 r. Zduny   
874Kamiński Józef *~ 1875 r.  
875Kamiński Józef *1876 r. Wrzeczko   
876Kamiński Karol *28-10-1851 r. Dąbrowa   
877Kamiński Konstanty *1910 r. Wrzeczko   
878Kamiński Łukasz *16-10-1866 r. Zduny   
879Kamiński Mateusz *18-09-1848 r. Zduny   
880Kamiński Mikołaj *08-09-1894 r. Zduny +24-03-1897 r. Zduny   
881Kamiński Piotr *29-06-1850 r. Dąbrowa   
882Kamiński Piotr *1872 r. Wrzeczko +1908 r.   
883Kamiński Stanisław *1909 r. Wrzeczko  
884Kamiński Stanisław *1912 r. Wrzeczko  
885Kamiński Stefan *1906 r. Wrzeczko +1908 r. Wrzeczko  
886Kamiński Szczapan *23-12-1856 r. Zduny   
887Kamiński Szczepan    
888Kamiński Wojciech  +09-09-1852 r. Zduny   
889Kamiński Wojciech *01-04-1826 r. Szymanowice +25-08-1911 r. Zduny   
890Kamiński Wojciech *10-04-1858 r. Zduny   
891Kantorek      
892Kantorek Adam *1889 r. Skaratki +06-03-1962 r. Domaniewice   
893Kantorek Adam *1968 r. +1968 r. Sulechów /Sulechów/   
894Kantorek Aleksander Robert *2012 r. Łódź    
895Kantorek Andrzej *25-11-1822 r. Skaratki +16-03-1847 r. Skaratki   
896Kantorek Andrzej *16-11-1859 r. Skaratki +˂ 1922 r.   
897Kantorek Andrzej *30-11-1864 r. Skaratki +17-09-1865 r. Skaratki   
898Kantorek Andrzej *1875 r. Skaratki   
899Kantorek Andrzej *1898 r.   
900Kantorek Andrzej *04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
901Kantorek Antoni *16-06-1808 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
902Kantorek Antoni *1882 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
903Kantorek Antoni *1886 r. Skaratki   
904Kantorek Antoni Marek *2012 r.    
905Kantorek Arkadiusz Wojciech *1984 r.    
906Kantorek Bartłomiej *1796 r. Skaratki   
907Kantorek Bolesław *1896 r. Skaratki   
908Kantorek Bolesław *22-10-1922 r. Ziewaniczki +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/   
909Kantorek Cezary *2011 r. Sulechów    
910Kantorek Czesław *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
911Kantorek Czesław *23-05-1912 r. Skaratki +1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
912Kantorek F.    
913Kantorek Fabian *2009 r.    
914Kantorek Filip *1893 r. Stroniewice +25-11-1933 r. Niewiarów   
915Kantorek Franciszek   
916Kantorek Franciszek *1765 r. +20-09-1808 r. Skaratki   
917Kantorek Franciszek *21-10-1843 r. Skaratki +30-11-1846 r. Skaratki   
918Kantorek Franciszek *03-10-1852 r. Skaratki +21-11-1853 r. Skaratki   
919Kantorek Franciszek *05-10-1855 r. Skaratki +˂ 1920 r.   
920Kantorek Franciszek *1874 r. Skaratki +1874 r. Skaratki   
921Kantorek Franciszek *1892 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
922Kantorek Franciszek *1921 r. +06-03-2002 r. /Domaniewice/   
923Kantorek Franciszek *1950 r. +1969 r.   
924Kantorek Grzegorz *1873 r. Skaratki + /Domaniewice/   
925Kantorek Jacek     
926Kantorek Jakub *27-07-1833 r. Skaratki +21-03-1848 r. Skaratki   
927Kantorek Jan     
928Kantorek Jan *1790 r.   
929Kantorek Jan *27-12-1827 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
930Kantorek Jan *06-02-1836 r. Skaratki +16-06-1836 r. Skaratki   
931Kantorek Jan *16-05-1842 r. Skaratki   
932Kantorek Jan *07-12-1850 r. Skaratki   
933Kantorek Jan *01-12-1857 r. Skaratki   
934Kantorek Jan *23-10-1859 r. Skaratki +23-12-1859 r. Skaratki   
935Kantorek Jan *31-08-1860 r. Skaratki + /Navasota/   
936Kantorek Jan *1871 r. Skaratki   
937Kantorek Jan *1877 r. Skaratki   
938Kantorek Jan *1884 r. Skaratki +17-03-1970 r. /Domaniewice/   
939Kantorek Jan *1895 r. +1897 r. Skaratki   
940Kantorek Jan *1897 r. Skaratki +02-1982 r. /Domaniewice/   
941Kantorek Jan *1900 r. Skaratki   
942Kantorek Jan *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
943Kantorek Jan *1913 r. +21-02-1971 r. Skaratki   
944Kantorek Jan *17-09-1917 r. Ziewaniczki +14-12-1918 r. Ziewaniczki   
945Kantorek Jan *02-01-1927 r. +09-10-1993 r. /Kargowa/   
946Kantorek Jan *1951 r. Kargowa    
947Kantorek Józef  + Mystkowice Małe   
948Kantorek Józef *1786 r. Skaratki +30-05-1847 r. Skaratki   
949Kantorek Józef *1792 r. Skaratki +17-03-1863 r. Skaratki   
950Kantorek Józef *1804 r. Skaratki +1804 r. Skaratki   
951Kantorek Józef *23-03-1811 r. Skaratki +16-04-1812 r. Skaratki   
952Kantorek Józef *02-02-1838 r. Skaratki +05-09-1852 r. Skaratki   
953Kantorek Józef *06-09-1857 r. Skaratki   
954Kantorek Józef *08-03-1862 r. Skaratki +02-01-1913 r. Mystkowice   
955Kantorek Józef *15-11-1862 r. Skaratki +03-07-1864 r. Skaratki   
956Kantorek Józef *18-06-1864 r. Skaratki +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/   
957Kantorek Józef *20-02-1868 r. Skaratki   
958Kantorek Józef *1880 r. Skaratki   
959Kantorek Józef *1886 r. Skaratki   
960Kantorek Józef *16-12-1896 r. Skaratki +02-03-1971 r. Skaratki   
961Kantorek Józef *1904 r. Skaratki +06-07-1970 r. Domaniewice   
962Kantorek Józef *1905 r. Skaratki +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
963Kantorek Józef *1906 r. Skaratki +06-02-1977 r. Skaratki pod Las   
964Kantorek Józef *1907 r. Helenów +24-12-1915 r. Helenów   
965Kantorek Józef *08-11-1909 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
966Kantorek Józef *1910 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
967Kantorek Józef *1913 r. Skaratki +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
968Kantorek Józef *20-01-1920 r. Ziewaniczki +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/   
969Kantorek Józef *1954 r. Kargowa    
970Kantorek Kacper *02-01-1848 r. Skaratki + /Domaniewice/   
971Kantorek Karol *1805 r. Skaratki +1805 r. Skaratki   
972Kantorek Kazimierz *1901 r. Wrzosy +10-03-1952 r. Borek   
973Kantorek Kazimierz *1958 r. Głowno    
974Kantorek Kazimierz Marek *1952 r. Łódź    
975Kantorek Konstanty    
976Kantorek Konstanty *1913 r. +28-12-1993 r. /Głowno/   
977Kantorek Krzysztof *23-12-1959 r. +27-01-1961 r. /Kargowa/   
978Kantorek Krzysztof *1990 r.    
979Kantorek Leon *1895 r. Sopel +05-1974 r. /Łódź/   
980Kantorek Leon *13-04-1907 r. Skaratki +06-09-1907 r. Skaratki   
981Kantorek Leonard *1886 r. Uchań +1891 r. Skaratki   
982Kantorek Łukasz *1796 r. Skaratki   
983Kantorek Maciej *1808 r. Skaratki +1808 r. Skaratki   
984Kantorek Maksymilian *2010 r.    
985Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk *18-08-1930 r. +13-02-2019 r. Głowno /Głowno/   
986Kantorek Marcin *1758 r.  
987Kantorek Marcin *11-11-1844 r. Skaratki +1903 r. Skaratki   
988Kantorek Marcin *1989 r.    
989Kantorek Marcin Sebastian *1987 r. Łódź    
990Kantorek Marian  + Mystkowice Małe   
991Kantorek Marian Zenon *31-01-1951 r. Łódź +05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/   
992Kantorek Michał *23-09-1834 r. Skaratki +12-03-1835 r. Skaratki   
993Kantorek Michał *1983 r.    
994Kantorek Mikołaj *06-12-1819 r. Skaratki +17-05-1821 r. Skaratki   
995Kantorek Mikołaj *03-12-1824 r. Skaratki +29-10-1833 r. Skaratki   
996Kantorek Paweł *1794 r. Skaratki +11-02-1848 r. Skaratki   
997Kantorek Paweł *10-01-1816 r. Skaratki +30-01-1818 r. Skaratki   
998Kantorek Paweł *23-01-1819 r. Skaratki +1898 r. Skaratki   
999Kantorek Paweł *25-06-1848 r. Skaratki +18-09-1852 r. Skaratki   
1000Kantorek Piotr *15-08-1829 r. Skaratki +14-05-1895 r. Skaratki   
1001Kantorek Piotr *27-01-1853 r. Skaratki +15-03-1855 r. Skaratki   
1002Kantorek Piotr *27-06-1898 r. Bocheń   
1003Kantorek Piotr *04-04-1928 r. Mystkowice Małe +08-06-1987 r. Pyrnik /Kargowa/   
1004Kantorek Piotr *1937 r. +1977 r.   
1005Kantorek Robert Kazimierz *1983 r. Łódź    
1006Kantorek Sebastian *1979 r. Zielona Góra    
1007Kantorek Stanisław     
1008Kantorek Stanisław  +1794 r.   
1009Kantorek Stanisław *14-11-1814 r. Skaratki   
1010Kantorek Stanisław *03-05-1850 r. Skaratki +11-09-1852 r. Skaratki   
1011Kantorek Stanisław *1874 r. Skaratki   
1012Kantorek Stanisław *1887 r. Skaratki +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/   
1013Kantorek Stanisław *1893 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
1014Kantorek Stanisław *1898 r. +1978 r. Żelechlinek   
1015Kantorek Stanisław *1907 r. Skaratki +03-06-1990 r.   
1016Kantorek Stanisław Michał *2008 r.    
1017Kantorek Stefan *1892 r. Skaratki   
1018Kantorek Szymon *1790 r. Skaratki   
1019Kantorek Szymon *2013 r.    
1020Kantorek Tadeusz  +1931 r. Wojewodza   
1021Kantorek Tadeusz *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
1022Kantorek Tomasz *1891 r. Skaratki   
1023Kantorek Tomasz *1903 r. +13-08-1975 r. Gałkówek Mały   
1024Kantorek Wacław *09-1908 r. Skaratki +26-07-1982 r. Łowicz   
1025Kantorek Wacław *20-01-1911 r. Skaratki   
1026Kantorek Walenty *1799 r. Skaratki   
1027Kantorek Walenty *10-02-1817 r. Skaratki   
1028Kantorek Walenty *10-02-1823 r. Skaratki +13-01-1852 r. Skaratki   
1029Kantorek Walenty *13-02-1870 r. Skaratki   
1030Kantorek Wawrzyniec *02-08-1838 r. Skaratki   
1031Kantorek Wawrzyniec *01-02-1861 r. Skaratki   
1032Kantorek Wawrzyniec *1878 r. Skaratki   
1033Kantorek Wincenty Hipolit *17-07-1909 r. Helenów +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka   
1034Kantorek Władysław *1903 r.   
1035Kantorek Władysław *1907 r. Skaratki +09-09-1976 r. Skaratki   
1036Kantorek Władysław *1908 r.   
1037Kantorek Wojciech     
1038Kantorek Wojciech *1756 r. Skaratki +07-11-1828 r. Skaratki   
1039Kantorek Wojciech *23-04-1900 r. Mystkowice +22-02-1969 r. /Kargowa/   
1040Kantorek Wojciech *25-08-1906 r. Skaratki +27-08-1906 r. Skaratki   
1041Kantorek Wojciech Czesław *15-04-1956 r. Łódź +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/   
1042Kantorek Zdzisław *~ 1935 r. +10-12-1939 r. Mystkowice   
1043Kapusta Franciszek    
1044Kapusta Jan *1853 r. Łaguszew   
1045Karasek      
1046Karasek      
1047Karasek Antoni *1861 r. Reczyce   
1048Karasek Franciszek    
1049Karasek Franciszek *1855 r. Reczyce   
1050Karasek Ignacy *1874 r. Reczyce   
1051Karasek Izydor *1858 r. Reczyce   
1052Karasek Józef *1870 r. Reczyce   
1053Karasek Paweł *1865 r. Reczyce +1908 r. Jacochów   
1054Karcz Adam *1887 r. Skaratki   
1055Karcz Franciszek *1896 r. Skaratki   
1056Karcz Józef *1883 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
1057Karcz Józef *1902 r. Skaratki   
1058Karcz Piotr    
1059Karcz Stanisław *1886 r.   
1060Karolkiewicz Jan *24-12-1885 r. Bedlno +13-11-1940 r. Buszków   
1061Karolkiewicz Mateusz *~ 1855 r.   
1062Karpiński      
1063Karpiński Franciszek *~ 1791 r. +28-10-1855 r. Suchedniów   
1064Karpiński Wojciech    
1065Karpiuk Aleksander  +1980 r.   
1066Karpiuk Anatol Marian *1957 r. Łódź    
1067Karpiuk Jan *1930 r. +24-05-1996 r. /Łódź/   
1068Karpiuk Konstanty *01-12-1931 r. Kapitańszczyzna   
1069Karpiuk Włodzimierz     
1070Kasmer David     
1071Kasmer John Stanley *27-12-1915 r. Chicopee +16-01-1977 r. Northampton   
1072Kasmer Roger *1946 r. Syracuse    
1073Kasprzak      
1074Kasprzak      
1075Kasprzak      
1076Kaszarek      
1077Kaszarek Adam Sławomir     
1078Kaszarek Jerzy *13-04-1926 r. +31-10-2012 r. /Szczecin/   
1079Kaszycki      
1080Kawicz Waldemar     
1081Kawka Józef   
1082Kazimierczak      
1083Kazimierski      
1084Kazimierski     
1085Kazimierski  *1864 r. +1864 r.   
1086Kazimierski Adam *12-12-1869 r.   
1087Kazimierski Aleksander *09-10-1889 r. +03-05-1890 r.   
1088Kazimierski Andrzej *01-11-1884 r. +19-12-1889 r.   
1089Kazimierski Andrzej *24-11-1907 r. +18-12-1994 r. /Chruślin/   
1090Kazimierski Antoni     
1091Kazimierski Antoni *1771 r. +23-08-1850 r.   
1092Kazimierski Antoni *04-01-1878 r. Mystkowice   
1093Kazimierski Antoni *16-06-1893 r. +29-09-1893 r.   
1094Kazimierski Bartłomiej *1799 r. Guźnia +1801 r.   
1095Kazimierski Bartłomiej *19-08-1817 r.   
1096Kazimierski Feliks *20-05-1850 r. Guźnia +03-12-1926 r. /Chruślin/   
1097Kazimierski Feliks *10-05-1884 r. Guźnia +1888 r. Maków   
1098Kazimierski Feliks *18-11-1889 r.   
1099Kazimierski Feliks *12-05-1913 r. Lisiewice +20-09-1958 r. /Szczecin/   
1100Kazimierski Feliks Wojciech *29-08-1872 r.   
1101Kazimierski Franciszek *1798 r. +1801 r.   
1102Kazimierski Franciszek *01-10-1808 r. +02-07-1838 r. /Chruślin/   
1103Kazimierski Franciszek *29-09-1815 r.   
1104Kazimierski Franciszek *03-06-1875 r. +16-01-1956 r. /Chruślin/   
1105Kazimierski Franciszek *24-03-1886 r.   
1106Kazimierski Franciszek *1899 r.   
1107Kazimierski Fryderyk *2013 r. Gdańsk    
1108Kazimierski Henryk     
1109Kazimierski Ignacy *25-11-1877 r. +08-01-1944 r.   
1110Kazimierski Jan    
1111Kazimierski Jan *1805 r. Guźnia +06-05-1814 r.   
1112Kazimierski Jan *18-08-1812 r. +10-02-1839 r.   
1113Kazimierski Jan *26-12-1837 r. +24-09-1851 r.   
1114Kazimierski Jan *19-12-1843 r. Guźnia +19-10-1905 r.   
1115Kazimierski Jan *24-10-1875 r. Guźnia +19-08-1964 r. /Zduny/   
1116Kazimierski Jan *24-12-1882 r. Bocheń +1882 r.   
1117Kazimierski Jan *08-02-1883 r. Prawda +31-01-1968 r. /Rędziny/   
1118Kazimierski Jan *04-05-1893 r. Bocheń   
1119Kazimierski Jan *15-09-1904 r. +18-08-2003 r. /Chruślin/   
1120Kazimierski Jerzy    
1121Kazimierski Jerzy *1949 r. Szumirad    
1122Kazimierski Józef    
1123Kazimierski Józef *23-10-1810 r. +03-03-1811 r.   
1124Kazimierski Józef *16-02-1835 r. Bocheń   
1125Kazimierski Józef *09-02-1856 r.   
1126Kazimierski Józef *1865 r. +1868 r.   
1127Kazimierski Józef Kalasty *05-07-1886 r. Guźnia +31-01-1887 r.   
1128Kazimierski Julian *1924 r. +1995 r.   
1129Kazimierski Kacper *28-02-1836 r.   
1130Kazimierski Karol *1767 r.   
1131Kazimierski Kazimierz     
1132Kazimierski Kazimierz *1793 r. +16-06-1817 r.   
1133Kazimierski Kazimierz *20-02-1875 r. +16-09-1939 r. /Chruślin/   
1134Kazimierski Kazimierz *03-03-1883 r. +16-09-1939 r. Guźnia   
1135Kazimierski Kazimierz *03-03-1912 r. Wierznowice +30-05-1943 r. /Zduny/   
1136Kazimierski Leonard *1866 r. +03-03-1873 r.   
1137Kazimierski Ludwik *24-08-1836 r.   
1138Kazimierski Ludwik *02-06-1857 r. Guźnia +1860 r. Guźnia   
1139Kazimierski Łukasz *1806 r. +1807 r.   
1140Kazimierski Łukasz Jerzy *1974 r. Płock    
1141Kazimierski Maciej *15-02-1825 r. +22-02-1825 r.   
1142Kazimierski Maciej *25-02-1864 r. +06-09-1865 r.   
1143Kazimierski Marcin    
1144Kazimierski Marcin *09-11-1847 r.   
1145Kazimierski Mateusz *15-09-1842 r. +16-01-1897 r.   
1146Kazimierski Mateusz *31-08-1860 r. Bocheń   
1147Kazimierski Mateusz *21-09-1871 r.   
1148Kazimierski Michał    
1149Kazimierski Michał *04-07-1840 r. Bocheń +17-10-1922 r. Bocheń   
1150Kazimierski Michał *29-09-1873 r.   
1151Kazimierski Michał *27-09-1885 r. Bocheń +1887 r.   
1152Kazimierski Mikołaj *1788 r. +28-08-1867 r.   
1153Kazimierski Paweł *~ 1759 r. +02-10-1826 r. Guźnia   
1154Kazimierski Piotr *11-09-1854 r. Guźnia +27-12-1876 r. Guźnia   
1155Kazimierski Piotr *19-02-1864 r. Bocheń   
1156Kazimierski Piotr *29-07-1875 r. Guźnia +1901 r. Maków   
1157Kazimierski Robert     
1158Kazimierski Stanisław *1803 r. Guźnia +15-04-1813 r. Guźnia   
1159Kazimierski Stanisław *04-05-1835 r. Bocheń   
1160Kazimierski Stanisław *06-10-1870 r.   
1161Kazimierski Stanisław *16-05-1900 r. +28-10-1900 r.   
1162Kazimierski Stanisław *27-10-1902 r. +12-12-1943 r. /Chruślin/   
1163Kazimierski Stanisław *1919 r. Bocheń +27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/   
1164Kazimierski Szczapan *1843 r. Guźnia +1887 r. Maków   
1165Kazimierski Szymon *21-10-1815 r. +02-12-1815 r.   
1166Kazimierski Szymon *16-02-1878 r. +14-05-1879 r.   
1167Kazimierski Szymon *27-10-1880 r. +05-02-1882 r.   
1168Kazimierski Szymon *25-10-1887 r. Bocheń +02-05-1963 r. Bocheń   
1169Kazimierski Tadeusz *14-02-1917 r. Widzów +30-09-1988 r. Kalisz /Rędziny/   
1170Kazimierski Tomasz *21-12-1846 r. +23-12-1846 r.   
1171Kazimierski Walenty *10-02-1833 r. +28-02-1841 r.   
1172Kazimierski Walenty *1869 r. +16-09-1939 r. Bocheń   
1173Kazimierski Wawrzyniec *1804 r. +06-01-1847 r.   
1174Kazimierski Wiesław *1949 r.    
1175Kazimierski Wojciech    
1176Kazimierski Wojciech *11-04-1821 r. +21-03-1909 r.   
1177Kazimierski Wojciech *04-04-1828 r. +06-04-1828 r.   
1178Kazimierski Wojciech *1843 r.   
1179Kazimierski Wojciech *21-04-1852 r. Guźnia +03-05-1889 r. Warszawa   
1180Kazimierski Wojciech *22-05-1862 r. Bocheń   
1181Kazimierski Wojciech *23-10-1868 r.   
1182Kazimierski Wojciech *23-04-1880 r. Guźnia +11-06-1880 r.   
1183Kazimierski Wojciech *22-07-1880 r. +25-08-1960 r. Springfield   
1184Kazimierski-Hausner Ryszard *1950 r. Drezno    
1185Kazmierczak Józef *~ 1782 r. +˂ 1839 r.   
1186Kazmierski Edward John *05-02-1925 r. Thompsonville +07-01-2015 r. Santa Maria   
1187Kazmierski Fred *1948 r.    
1188Kazmierski Paul *1991 r.    
1189Kazmierski Robert Allen     
1190Kazmierski Stanley *23-11-1919 r. +02-04-1995 r. Springfield   
1191Kazmierski Vance *14-11-1917 r. Chicopee +30-06-2003 r. Tucson   
1192Kazmierski Walter *1947 r.    
1193Kazyk Szczepan *~ 1894 r. +~ 1940 r. Lwów /Nie znane/   
1194Kazyk Walenty    
1195Kaźmierczak Mateusz    
1196Kaźmierski Jan    
1197Kaźmierski Jan *19-07-1903 r. +10-04-1978 r. /Chruślin/   
1198Kędziora Grzegorz *1872 r. Strzebieszew   
1199Kędziora Jan    
1200Kędziora Józef *1797 r. Domaniewice   
1201Kędziora Stanisław *1876 r. Strzebieszew   
1202Kędziora Stanisław *1908 r. Strzebieszew +14-09-1939 r. Lisiewice   
1203Kępiński Teodor *~ 1928 r. +13-06-2006 r. /Łódź/   
1204Khazaal Ahmad N. *1959 r. (Liban)    
1205Khazaal Nemer Łukasz *12-03-1982 r. Łódź +12-02-1995 r. Głowno /Głowno/   
1206Kiciński Dawid *1989 r.    
1207Kiciński Edward *10-11-1950 r. +10-12-1950 r. /Marcinkowice/   
1208Kiciński Edward *1956 r.    
1209Kiciński Jan *27-11-1899 r. Pścino +31-12-1983 r. Jadwiżyn  
1210Kiciński Jarosław *2003 r.    
1211Kiciński Jerzy *1960 r.    
1212Kiciński Mirosław *1966 r.    
1213Kiciński Patryk Piotr *1993 r. Wałcz    
1214Kiciński Ryszard *1961 r.    
1215Kiciński Stefan Czesław *25-01-1925 r. Kobułkowo +08-12-1991 r. /Marcinkowice/   
1216Kiciński Tadeusz *15-10-1962 r. +2017 r. /Marcinkowice/   
1217Kiczoł Stanisław    
1218Kiedos Maciej *1979 r.    
1219Kiedos Oliwier *2009 r.    
1220Kiedos Sz. *2017 r.    
1221Kielesiński      
1222Kielesiński      
1223Kierus Andrzej *1846 r. Domaniewice +1846 r. Domaniewice  
1224Kierus Franciszek *1865 r. Domaniewice  
1225Kierus Franciszek *1866 r. Domaniewice  
1226Kierus Grzegorz *1861 r. Domaniewice  
1227Kierus Ignacy *1844 r. Domaniewice  
1228Kierus Jan *1853 r. Domaniewice  
1229Kierus Józef *1858 r. Domaniewice  
1230Kierus Józef *1858 r. Domaniewice  
1231Kierus Józef *1870 r. Grudze  
1232Kierus Józef *1897 r. Domaniewice  
1233Kierus Kacper *1844 r. Domaniewice +1845 r. Domaniewice  
1234Kierus Ludwik *1850 r. Domaniewice  
1235Kierus Piotr  +1887 r.  
1236Kierus Roch  +1881 r. Domaniewice  
1237Kierus Szczepan  +08-09-1845 r. Domaniewice  
1238Kierus Szczepan  +1893 r. Domaniewice  
1239Kierus Szymon *~ 1759 r. Domaniewice +13-07-1827 r. Domaniewice  
1240Kierus Tomasz *1850 r. Domaniewice  
1241Kierus Wawrzyniec *1865 r. Domaniewice  
1242Kierus Wawrzyniec *1894 r.  
1243Kierzkowski      
1244Klejs Ryszard *1971 r. +15-07-2009 r. /Domaniewice/   
1245Klejs Zdzisław *1932 r. +1974 r. /Domaniewice/   
1246Klimecki Radosław *1987 r. Jelenia Góra    
1247Klimkiewicz Jan    
1248Kludka Richard Henry *1956 r. Chicago    
1249Kłos      
1250Kłos      
1251Kłys Jacek *1968 r. Łódź    
1252Kłys Mieczysław *21-10-1935 r. Giebałtówka +04-03-2007 r. Łódź /Łódź/   
1253Kłys Stanisław *2015 r.    
1254Kłys Szymon *1997 r. Łódź    
1255Kłys Tomasz *1989 r. Łódź    
1256Knera Antoni *1847 r. Skaratki   
1257Knera Antoni *1896 r. Skaratki   
1258Knera Benedykt *1767 r. Strzebieszew   
1259Knera Franciszek *1776 r. Stroniewice   
1260Knera Franciszek *16-09-1866 r. Skaratki +01-08-1933 r.   
1261Knera Grzegorz *1867 r. Skaratki +1881 r. Skaratki   
1262Knera Gustaw     
1263Knera Henryk     
1264Knera Henryk *1907 r. Skaratki +28-04-1972 r.   
1265Knera Ignacy *24-01-1861 r. Skaratki   
1266Knera Jakub *24-07-1903 r. Lisiewice   
1267Knera Jan *1872 r. Skaratki   
1268Knera Jan *1877 r. Skaratki   
1269Knera Jan *1879 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
1270Knera Jan *1896 r. Skaratki   
1271Knera Jan *1903 r. Skaratki +1906 r. Skaratki   
1272Knera Jan *26-08-1906 r. Lisiewice +17-09-1906 r. Lisiewice   
1273Knera Jan *1914 r. Skaratki   
1274Knera Jan Nepomucen *19-05-1834 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
1275Knera Józef *1760 r.   
1276Knera Józef *1862 r. Skaratki   
1277Knera Józef *1868 r. Skaratki   
1278Knera Józef *1900 r. Skaratki   
1279Knera Józef *1908 r. Skaratki   
1280Knera Józef *1908 r. Skaratki   
1281Knera Kacper *~ 1781 r. +11-05-1867 r. Strzebieszew   
1282Knera Łukasz *1805 r. Strzebieszew   
1283Knera Marcin *29-10-1839 r. Skaratki   
1284Knera Marian *1932 r. Nagawki    
1285Knera Mateusz *1792 r. Strzebieszew +30-03-1869 r. Skaratki   
1286Knera Paweł *1828 r. Skaratki +1829 r. Skaratki   
1287Knera Paweł *1836 r. Strzebieszew   
1288Knera Piotr *1869 r. Skaratki   
1289Knera Piotr *1881 r. Skaratki   
1290Knera Stanisław   
1291Knera Stanisław *1875 r. Skaratki +14-04-1908 r. Lisiewice   
1292Knera Stanisław *1904 r. Skaratki +1905 r. Skaratki   
1293Knera Stefan *1893 r. Skaratki +03-08-1989 r.   
1294Knera Sylwester     
1295Knera Tomasz *1836 r. Skaratki +1837 r. Skaratki   
1296Knera Wacław *1913 r.   
1297Knera Walenty *1875 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
1298Knera Wawrzyniec  +14-12-1811 r. Domaniewice  
1299Knera Wawrzyniec *1872 r. Skaratki   
1300Knera Wiesław     
1301Knera Wincenty *1850 r. Skaratki   
1302Knera Wojciech     
1303Knera Wojciech *1914 r. +1914 r. Skaratki   
1304Kobus Józef    
1305Kobus Kacper  +30-08-1828 r. Wierzchy   
1306Kobus Piotr  +15-11-1825 r. Wierzchy   
1307Kocemba Piotr    
1308Kocus Jan    
1309Koliński      
1310Koliński      
1311Koliński      
1312Koliński Bolesław *08-06-1938 r. Zduńska Wola +16-02-1984 r. /Zduńska Wola/   
1313Koliński Dariusz     
1314Kolos Jan   
1315Kolos Leon *1913 r. Łowicz  
1316Kolos Stanisław   
1317Kolos Władysław   
1318Komenderski Jan *~ 1940 r. +20-01-2018 r. Łódź /Głowno/   
1319Komenderski Lucjan *1910 r. Pludwiny   
1320Komenderski Stanisław  +1937 r. Marianów   
1321Konikowski Antoni *1905 r. Dąbkowice   
1322Konikowski Franciszek *1918 r. Dąbkowice   
1323Konikowski Jan *1907 r. Dąbkowice   
1324Konikowski Józef    
1325Konikowski Stefan *13-01-1900 r. Dąbkowice   
1326Kopania Jan    
1327Kopania Jan *~ 1911 r. +04-11-1964 r. /Głowno/   
1328Kopania Włodzimierz *~ 1947 r. +02-03-1995 r. /Głowno/   
1329Kosiorek      
1330Kosiorek Antoni *1882 r. Rogóźno   
1331Kosiorek Franciszek *09-08-1903 r. Rogóźno   
1332Kosiorek Grzegorz *1837 r. +26-03-1906 r. Rogóźno   
1333Kosiorek Henryk *29-10-1930 r. Dobrogosty +30-09-1999 r.   
1334Kosiorek Jakub *1860 r. Rogóźno   
1335Kosiorek Jakub *1877 r. Rogóźno +1878 r. Rogóźno   
1336Kosiorek Jan *1862 r. Rogóźno   
1337Kosiorek Jan *1873 r. Skaratki   
1338Kosiorek Jan *03-06-1906 r. Rogóźno   
1339Kosiorek Jan *1932 r. Dobrogosty   
1340Kosiorek Jan *03-05-1939 r. +24-11-2008 r.   
1341Kosiorek Józef    
1342Kosiorek Józef *1824 r. Domaniewice   
1343Kosiorek Józef *1869 r. Rogóźno +1924 r.   
1344Kosiorek Kazimierz *10-03-1935 r. Dobrogosty +31-08-2000 r. /Olsztyn/   
1345Kosiorek Michał *1874 r. Rogóźno   
1346Kosiorek Piotr *1871 r. Rogóźno +1872 r. Rogóźno   
1347Kosiorek Piotr *22-08-1908 r. Rogóźno +27-01-1984 r. Olsztyn   
1348Kosiorek Stanisław *1870 r. Skaratki   
1349Kosiorek Stanisław *16-09-1901 r. Rogóźno +30-09-1967 r.   
1350Kosiorek Szczepan *1901 r. Skaratki   
1351Kosmowski      
1352Kosmowski      
1353Kosmowski Andrzej *25-11-1848 r. Rząśno   
1354Kosmowski Antoni Jakub *07-07-1910 r. Rząśno   
1355Kosmowski Franciszek *09-11-1901 r. Rząśno +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/   
1356Kosmowski Franciszek *02-08-1913 r. Zduny   
1357Kosmowski Jan *02-01-1895 r. Rząśno   
1358Kosmowski Józef *09-12-1892 r. Rząśno +26-01-1902 r. Rząśno   
1359Kosmowski Józef *06-01-1904 r. Rząśno   
1360Kosmowski Marek *11-03-1959 r. Łowicz +13-12-2017 r. Głowno /Głowno/   
1361Kosmowski Stanisław *18-04-1899 r. Rząśno +31-01-1902 r. Rząśno   
1362Kosmowski Stanisław *09-12-1906 r. Rząśno   
1363Kosmowski Tadeusz    
1364Kosmowski Władysław    
1365Kosmowski Zygmunt    
1366Kostecki      
1367Kostecki      
1368Kostecki      
1369Kostrzewa     
1370Kostrzewa Antoni * Skaratki +26-08-1920 r. Skaratki   
1371Kostrzewa Bolesław *1897 r. Czatolin   
1372Kostrzewa Józef *1877 r. Rogóźno   
1373Kostrzewa Stanisław *1891 r. Czatolin   
1374Kostrzewa Wincenty  +22-03-1916 r. Mięsośnia   
1375Kostrzewa Władysław *1894 r. Krępa   
1376Kostrzewa Wojciech    
1377Kostusiak      
1378Kostusiak Leopold    
1379Kostusiak Wiesław     
1380Kostusiak Władysław *29-03-1898 r. Zakrzew   
1381Kot      
1382Kot Arkadiusz Mariusz *1981 r. Głowno    
1383Kot Bolesław *1892 r.   
1384Kot Franciszek   
1385Kot Marian *09-12-1925 r. Domaniewice +22-09-2006 r. Domaniewice   
1386Kot Mirosław Józef *19-03-1961 r. Domaniewice +08-06-1984 r. Domaniewice /Domaniewice/   
1387Kot Stefan *1895 r. Domaniewice +16-02-1977 r. Domaniewice   
1388Kot Szymon *27-10-1863 r. Domaniewice +1897 r.   
1389Kot Tadeusz Wiesław *1953 r. Domaniewice    
1390Kowalczyk Bolesław *27-09-1920 r. Kownacica +26-06-1987 r.  
1391Kowalczyk Franciszek *1852 r. Skaratki   
1392Kowalczyk Henryk *1955 r.    
1393Kowalczyk Jan *1860 r. Skaratki   
1394Kowalczyk Jan *1892 r. Skaratki   
1395Kowalczyk Józef *1879 r. Skaratki   
1396Kowalczyk Karol *1824 r. Skaratki   
1397Kowalczyk Marcin *1991 r. Garwolin    
1398Kowalczyk Michał *1992 r. Garwolin    
1399Kowalczyk Stanisław *1896 r. Skaratki   
1400Kowalczyk Wawrzyniec *1862 r. Skaratki   
1401Kowalski Piotr *1909 r. +1910 r. Domaniewice   
1402Kowalski Stanisław *1904 r. Domaniewice   
1403Kowalski Wojciech *1871 r. Domaniewice   
1404Koza      
1405Koza      
1406Koza Jan    
1407Koza Józef *08-01-1905 r. Zduny   
1408Kozikowski Kacper *2005 r.    
1409Kozikowski Tomasz *1977 r.    
1410Kozłowski      
1411Kraczko Marian *28-01-1967 r. +20-03-1967 r.   
1412Kraczko Tadeusz *07-09-1944 r. +26-02-2013 r. Wolsztyn /Wolsztyn/   
1413Kraczko Teodor *14-02-1916 r. +13-06-1990 r.   
1414Kraczko Wiktor *1956 r. Kobryń    
1415Krakowiak     
1416Krakowiak Benedykt  +2011 r.   
1417Krakowiak Władysław *22-06-1906 r. +26-09-1963 r.   
1418Kraus      
1419Krawczyk      
1420Krawczyk Kacper *05-01-1819 r. Wierzchy +1867 r. Leosin   
1421Krawczyk Władysław *~ 1784 r. +14-05-1844 r. Wierzchy   
1422Kreczmer      
1423Kreczmer Antoni *2017 r.    
1424Kreczmer Jerzy    
1425Kreczmer Maciej *1990 r. Łódź    
1426Kreczmer Witold *2019 r.    
1427Kreczmer Wojciech     
1428Królikowski  *22-10-1905 r. +22-10-1905 r. Jackowice   
1429Królikowski Konstanty  +19-07-1905 r. Jackowice   
1430Krugiołka Miłosz *2008 r.    
1431Krugiołka Roman     
1432Kruk Gracjan *2012 r.    
1433Kruk Henryk *1982 r.    
1434Kruk Ireneusz *1981 r.    
1435Kruk Kacper *2013 r. Łowicz    
1436Kruk Marcin *1979 r.    
1437Kruk Mikołaj *2010 r.    
1438Krukowski     
1439Krukowski     
1440Krukowski Andrzej *12-02-1950 r. +06-07-1991 r.  
1441Krukowski Antoni   
1442Krukowski Eugeniusz *26-10-1939 r. +22-05-2006 r.  
1443Krukowski Jan    
1444Krukowski Jan *1911 r. +05-1982 r.  
1445Krukowski Józef *1878 r. Skaratki +1905 r.   
1446Krukowski Józef *1903 r. Stroniewice   
1447Krukowski Kordian Jan    
1448Krukowski Ludwik *14-07-1852 r. Skaratki   
1449Krukowski Piotr    
1450Krukowski Wojciech  +1882 r. Skaratki   
1451Krupiński Józef    
1452Krysiak Józef    
1453Krzostek      
1454Krzostek Paweł     
1455Kubisiak Kazimierz    
1456Kucharek Benedykt *1865 r. Małszyce +1865 r. Małszyce  
1457Kucharek Feliks *05-11-1903 r. +28-11-1942 r.   
1458Kucharek Franciszek   
1459Kucharek Jacek *1953 r. Łowicz    
1460Kucharek Jan *25-12-1908 r. Małszyce +1992 r.   
1461Kucharek Józef *1866 r. Małszyce  
1462Kucharek Józef *1930 r.   
1463Kucharek Marcin   
1464Kucharek Mateusz *1862 r. Małszyce  
1465Kucharek Paweł *1984 r.    
1466Kucharek Stanisław *1907 r. +1908 r.   
1467Kucharek Stanisław *24-01-1911 r. +1942 r.   
1468Kucharek Stanisław *1927 r.   
1469Kucharek Stefan *21-06-1919 r. Małszyce +05-05-2011 r. Łowicz   
1470Kucharek Wincenty *20-01-1875 r. Małszyce +15-11-1949 r.   
1471Kuciński      
1472Kuciński      
1473Kuciński   +1881 r.   
1474Kuciński      
1475Kuciński  *1879 r. Jamno  
1476Kuciński Andrzej *19-09-1843 r. Strzebieszew   
1477Kuciński Andrzej *21-11-1845 r. Strzebieszew +1906 r. Strzebieszew   
1478Kuciński Andrzej *1865 r. Jamno  
1479Kuciński Andrzej *1865 r. Skaratki   
1480Kuciński Andrzej *1870 r. Skaratki   
1481Kuciński Andrzej *1873 r. Stroniewice   
1482Kuciński Antoni *1862 r. Strzebieszew   
1483Kuciński Antoni *1872 r.   
1484Kuciński Antoni *13-07-1899 r. Strzebieszew +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
1485Kuciński Błażej   
1486Kuciński Czesław *1913 r. +16-03-1984 r. Reczyce   
1487Kuciński Dariusz *1973 r. Głowno    
1488Kuciński Franciszek   
1489Kuciński Franciszek    
1490Kuciński Franciszek    
1491Kuciński Franciszek *1868 r.   
1492Kuciński Franciszek *1868 r. Skaratki   
1493Kuciński Franciszek *1902 r. Reczyce   
1494Kuciński Grzegorz *1875 r. Strzebieszew +20-02-1936 r. Helenów   
1495Kuciński Grzegorz *1890 r. +17-09-1975 r. Strzebieszew   
1496Kuciński Ignacy *1888 r.   
1497Kuciński Izydor *09-04-1823 r. Stroniewice +1882 r. Strzebieszew   
1498Kuciński Izydor *1888 r. Strzebieszew   
1499Kuciński Jakub *1851 r. Stroniewice   
1500Kuciński Jakub *1857 r. Strzebieszew   
1501Kuciński Jan *~ 1758 r.  
1502Kuciński Jan *1860 r.   
1503Kuciński Jan *1865 r. +25-07-1866 r. Strzebieszew   
1504Kuciński Jan *1876 r. Skaratki   
1505Kuciński Jan *1886 r.   
1506Kuciński Jan *1896 r. +14-05-1985 r. Stroniewice   
1507Kuciński Jan *02-02-1898 r. Łowicz  
1508Kuciński Jan *1907 r. Strzebieszew   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl