Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [S] Indeks alfabetyczny [S]678

1Sadowska      
2Sadowska Anna *1991 r.    
3Sadowska Franciszka z d. Włostek *~ 1907 r.  
4Sadowska Franciszka z d. Włostek *~ 1907 r.   
5Sadowska Małgorzata z d. Gasik *1962 r.    
6Sadowska Stanisława z d. Włostek *12-03-1919 r. Wola Mąkolska +14-10-1996 r. Żyrardów   
7Sadowski      
8Sadowski      
9Sadowski      
10Sadowski      
11Sadowski      
12Sadowski      
13Sadowski      
14Sadowski Jakub *1985 r. Płock    
15Sadowski Kazimierz *1944 r. +17-11-2001 r. Łowicz /Łowicz/   
16Sadowski Leon *25-01-1912 r. +02-07-1980 r. Łowicz   
17Sadowski vel Kucharski Grzegorz  +1807 r.   
18Sadowski Zbigniew *1960 r.    
19Saganiak Adam Tomasz *1971 r. Łódź    
20Saganiak Agnieszka z d. Jaros *1972 r. Łódź    
21Saganiak Justyna *1995 r. Łódź    
22Sakowska z d. Czubasiewicz     
23Sakowski      
24Sałek Janina z d. Jabłońska *1917 r. +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/   
25Sałek Władysław *~ 1923 r. +13-12-2011 r. /Stary Waliszew/   
26Sałuda Antoni *11-04-1889 r. Lisiewice +1905 r. Seligów   
27Sałuda Jan    
28Sałuda Jan *02-09-1884 r. Lisiewice   
29Sałuda Józef *23-01-1887 r. Lisiewice   
30Sałuda Józefa z d. Kiczoł    
31Sałuda Józefa z d. Lebioda *19-04-1911 r.   
32Sałuda Marianna z d. Gajda *1861 r. Guźnia +1925 r. Seligów   
33Sałuda Stanisław *1893 r. +22-08-1895 r. Lisiewice   
34Sałuda Wincenty    
35Sałuda Władysław *09-12-1890 r. Lisiewice   
36Sendal Janina z d. Kosiorek *1915 r. +31-12-1981 r.   
37Sendal Julian *1908 r. +17-10-1988 r.   
38Sendal Władysław *1941 r. Dobrogosty    
39Senyszyn z d. Burkowska     
40Senyszyn      
41Sędziak Aleksander *~ 1785 r. +21-09-1825 r. Zduny   
42Sędziak Helena z d. Mikołajczyk *~ 1771 r. +15-08-1831 r.   
43Sędziak Jan *13-05-1810 r. Zduny +20-02-1818 r. Zduny   
44Sędziak Jan *17-06-1821 r. Zduny   
45Sędziak Józef *15-03-1814 r. Zduny +10-01-1829 r. Zduny   
46Sędziak Marianna *27-10-1817 r. Zduny   
47Sękalska Aniela z d. Łuczyńska   
48Sękalska Aniela *1890 r. Łagów +1908 r. Łagów   
49Sękalska Franciszka z d. Sut   
50Sękalska Franciszka z d. Ruta   
51Sękalska Franciszka z d. Skoneczna *1830 r. Stroniewice +˃ 1914 r.  
52Sękalska Jadwiga *1874 r. Domaniewice  
53Sękalska Katarzyna z d. Kuśmirek *~ 1893 r. Domaniewice  
54Sękalska Małgorzata z d. Kucińska *~ 1782 r. +25-10-1852 r. Domaniewice  
55Sękalska Marianna z d. Kierus *1848 r. Domaniewice  
56Sękalska Marianna *1878 r. Domaniewice +1891 r. Domaniewice  
57Sękalska Rozalia z d. Mikołajczyk *27-08-1865 r. Wierznowice +1896 r. Łagów   
58Sękalska Zofia *1912 r. Domaniewice  
59Sękalski Antoni *1880 r. Domaniewice  
60Sękalski Dominik *1815 r. Domaniewice +1901 r. Domaniewice  
61Sękalski Filip *1890 r. Domaniewice  
62Sękalski Jakub *1886 r. Domaniewice  
63Sękalski Jan *1889 r. Łagów +1889 r. Łagów   
64Sękalski Józef *1876 r. Domaniewice  
65Sękalski Konstanty *1892 r. Łagów +1892 r. Łagów   
66Sękalski Martwo urodzony  +1895 r. Łagów   
67Sękalski Martwo urodzony  +1891 r. Łagów   
68Sękalski Mieczysław *1911 r. Domaniewice +1911 r. Domaniewice  
69Sękalski Paweł   
70Sękalski Paweł *~ 1761 r. +1831 r. Domaniewice  
71Sękalski Stanisław *1883 r. Domaniewice  
72Sękalski Teofil *1896 r. Łagów +1898 r. Łagów   
73Sękalski Wawrzyniec   
74Sękalski Wincenty *1864 r. +1923 r. Łagów   
75Sękalski Wojciech *1868 r. Domaniewice  
76Sianoszek      
77Sianoszek z d. Menes     
78Sianoszek z d. Makowska     
79Sianoszek      
80Sianoszek z d. Wizgier     
81Sianoszek z d. Surma     
82Sianoszek      
83Sianoszek z d. Zamrzycka     
84Sianoszek      
85Sianoszek      
86Sianoszek      
87Sianoszek Bolesław *1916 r. Wygoda +2006 r. Tuszyn /Tomaszów Mazowiecki/   
88Sianoszek Franciszek *30-07-1875 r. Wygoda +07-08-1934 r. Wygoda   
89Sianoszek Franciszek *1931 r. Wygoda +30-10-2003 r.   
90Sianoszek Jadwiga z d. Domańska *1894 r. Rogóźno +1954 r. Wygoda   
91Sianoszek Jadwiga z d. Stolarczyk *1940 r. +2009 r.   
92Sianoszek Józefa z d. Dańczak *08-1931 r. +21-06-2015 r. Łowicz   
93Sianoszek Marian *1956 r.    
94Sianoszek Mieczysław *1954 r. +05-10-1978 r.   
95Sianoszek Mirosław *1961 r. +2012 r.   
96Sianoszek Rozalia z d. Sujkowska *1921 r. +1995 r.   
97Sianoszek Stanisław *1929 r. +2006 r.   
98Sianoszek Teresa *1940 r. +1940 r.   
99Sieczko Leszek     
100Sieczko Paweł     
101Sieczko-Śliwczyńska Zofia z d. Gasik *1944 r.    
102Siemionow Agata z d. Szymczak *1983 r.    
103Siemionow Agnieszka z d. Szymczak *1977 r.    
104Siemionow Jerzy *1944 r.    
105Siemionow Jerzy *1980 r. Szamotuły    
106Siemionow Maria z d. Świątek *1954 r. Gorzów Wielkopolski    
107Siemionow Mateusz *2008 r. Szamotuły    
108Siemionow Piotr *1978 r. Siemiatycze    
109Siemionow Weronika *2004 r.    
110Sieradzka Aniela Lucyna *2019 r.    
111Sieradzka Anna Marta *2008 r. Poznań    
112Sieradzka Justyna Barbara z d. Święcicka *1982 r. Skwierzyna    
113Sieradzki Grzegorz Radomir *2014 r. Poznań    
114Sieradzki Marek *18-06-2018 r. Poznań +18-06-2018 r. Poznań /Kicin/   
115Sieradzki Rafał Cezary *1978 r. Poznań    
116Sierpowska z d. Kolińska     
117Sierpowski      
118Sikorska-Walaszczak      
119Sinicrope Amber z d. Siniscrope *1989 r.    
120Sinicrope Kristine z d. Kasmer *1953 r. Springfield    
121Sinicrope Marc     
122Sitek Joanna *1989 r.    
123Sitek Jolanta z d. Ufa *1969 r.    
124Sitek Magdalena *1993 r.    
125Sitek Marek *1957 r.    
126Sitek Paweł *1991 r. Łódź    
127Skoneczna Agnieszka z d. Kantorek *1869 r.   
128Skoneczna Katarzyna *1888 r. +1889 r.   
129Skoneczna Katarzyna *1899 r. Skaratki   
130Skoneczna Marianna *1895 r. Skaratki   
131Skoneczna Stefania *1905 r. Skaratki   
132Skoneczna Weronika *1902 r. Skaratki   
133Skoneczna Weronika *1908 r. +1910 r.   
134Skoneczny Józef *1890 r. Skaratki   
135Skoneczny Ludwik *1865 r. Rogóźno   
136Skoneczny Władysław *1908 r. Skaratki   
137Skonieczna Marianna *09-01-1848 r. Lisiewice  
138Skonieczny Józef *26-02-1850 r. Lisiewice  
139Skonieczny Józef *29-03-1852 r. Lisiewice +27-03-1876 r. Chruślin  
140Skowrońska Józefa z d. Muras    
141Skowrońska Karolina z d. Urbanek *28-10-1865 r. Maurzyce   
142Skowrońska Katarzyna z d. Piorun    
143Skowrońska Marianna *17-02-1890 r. Strugienice   
144Skowroński Jakub *13-07-1866 r. Strugienice   
145Skowroński Jan *11-10-1887 r. Strugienice   
146Skowroński Konstanty *16-05-1895 r. Strugienice +12-08-1896 r. Strugienice   
147Skowroński Konstanty *29-06-1901 r. Strugienice   
148Skowroński Tomasz *27-12-1897 r. Strugienice   
149Skrzypczak Anna z d. Brodala *1971 r. Krotoszyn    
150Skrzypczak Dariusz     
151Skrzypczak Mateusz *2003 r. Krotoszyn    
152Skrzypek Artur     
153Skrzypek Mariola Żaneta z d. Zawisza *1978 r.    
154Skuneczna Franciszka z d. Kosiorek *1865 r. Skaratki   
155Skuneczna Józefa *1912 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
156Skuneczna Katarzyna z d. Kantorek *19-07-1866 r. Skaratki   
157Skuneczna Małgorzata *1890 r. +1890 r.   
158Skuneczny Franciszek *1891 r. +1892 r.   
159Skuneczny Ignacy *1903 r.   
160Skuneczny Jan *1896 r.   
161Skuneczny Józef *02-07-1860 r. Rogóźno   
162Skuneczny Józefa z d. Sut *1894 r.   
163Skuneczny Ludwik    
164Skuneczny Mateusz *1893 r.   
165Skuneczny Piotr *1903 r.   
166Skuneczny Stanisław *1892 r. Skaratki   
167Skuneczny Stanisław *1896 r.   
168Skuneczny Tomasz *1901 r. +1911 r. Rogóźno   
169Skuneczny Władysław *1907 r. Rogóźno +1907 r.   
170Skwarna z d. Sianoszek     
171Skwarny      
172Skwierawski Chrystin *2000 r.    
173Skwierawski Claudia z d. Skierawski *1995 r.    
174Skwierawski Dariusz     
175Skwierawski Lidia z d. Rozpędowska     
176Słoniewska Marianna *1758 r. Strzebieszew   
177Słoniewski vel Knera Mateusz *18-09-1764 r. +27-05-1810 r. Strzebieszew   
178Słoniewski vel Knera Stanisław    
179Smiech z d. Flis     
180Smiech      
181Sobczyńska Barbara  +1835 r. Skaratki   
182Sobczyńska Jadwiga  +26-08-1841 r. Skaratki   
183Sobczyńska Katarzyna z d. Knera *~ 1811 r.   
184Sobczyńska Marianna *1834 r. Skaratki +1836 r. Skaratki   
185Sobczyński Antoni *1845 r. Skaratki   
186Sobczyński Bartłomiej *~ 1801 r. Skaratki   
187Sobczyński Wojciech *1842 r. Skaratki   
188Sobieszek Anna *01-07-1861 r. Mystkowice Małe   
189Sobieszek Antoni *~ 1829 r. +10-10-1831 r. Mystkowice Małe   
190Sobieszek Antoni *12-06-1837 r. Mystkowice Małe +15-02-1875 r. Mystkowice   
191Sobieszek Eugenia Leokadia z d. Tarkowska *~ 1914 r.   
192Sobieszek Franciszek *01-10-1887 r. Lisiewice   
193Sobieszek Gertruda z d. Gajda *1825 r. Guźnia +10-02-1895 r. Lisiewice   
194Sobieszek Helena *12-02-1883 r. Lisiewice   
195Sobieszek Ignacy *21-01-1833 r. Mystkowice Małe   
196Sobieszek Józef *1852 r. Lisiewice +18-10-1915 r. Kolonia Piotrowska   
197Sobieszek Julian    
198Sobieszek Katarzyna *1859 r. Lisiewice +1861 r. Lisiewice   
199Sobieszek Kazimierz *22-02-1865 r. Lisiewice   
200Sobieszek Łucja *23-10-1863 r. Mystkowice Małe   
201Sobieszek Marcjanna z d. Witerek *24-08-1839 r. Mystkowice Małe   
202Sobieszek Marcjanna *1858 r. Lisiewice +1859 r. Lisiewice   
203Sobieszek Marianna z d. Skonieczna    
204Sobieszek Marianna *~ 1835 r. +03-01-1839 r. Mystkowice Małe   
205Sobieszek Marianna *1862 r. Lisiewice   
206Sobieszek Mateusz    
207Sobieszek Mateusz *~ 1805 r. +13-06-1843 r. Mystkowice Małe   
208Sobieszek Mikołaj *1854 r. Lisiewice +1859 r. Lisiewice   
209Sobieszek Mikołaj *19-11-1875 r. Lisiewice   
210Sobieszek Piotr *28-06-1860 r. Mystkowice Małe   
211Sobieszek Rozalia *16-08-1862 r. Mystkowice Małe   
212Sobieszek Róża *27-08-1880 r. Lisiewice +15-03-1970 r. Lisiewice   
213Sobieszek Tekla *21-07-1841 r. Mystkowice Małe +05-02-1844 r. Mystkowice Małe   
214Sobieszek Wojciech *03-04-1843 r. Mystkowice Małe +13-09-1843 r. Mystkowice Małe   
215Sokalska Aniela z d. Kordialik    
216Sokalska Katarzyna z d. Włodarczyk *1866 r. Jamno   
217Sokalska Małgorzata z d. Strugińska *1828 r. Reczyce   
218Sokalski Antoni    
219Sokalski Jan    
220Sokalski Romuald *05-02-1892 r. Łowicz   
221Sokół     
222Sokół     
223Sokół     
224Sokół     
225Sokół Agnieszka z d. Ziarnik *1874 r. Skaratki   
226Sokół Andrzej *~ 1911 r.   
227Sokół Jan *~ 1920 r. +23-11-1920 r. Mięsośnia   
228Sokół Józef    
229Sokół Konstanty    
230Sokół Mikołaj *~ 1812 r. +06-09-1852 r. Zduny   
231Sokół Stefania z d. Kostrzewa *1899 r. Czatolin   
232Sokół Władysław *~ 1935 r. +1936 r. Chlebowice   
233Sokół Zofia *~ 1926 r. +23-06-1932 r. Mięsośnia   
234Sołtan Józefa z d. Kierus *1876 r. Grudze  
235Sołtan Wojciech   
236Sołtysek Maja Magdalena *2009 r. Gdańsk    
237Sołtysek Szymon Jędrzej *1980 r. Gdańsk    
238Sołtysek Zenon *20-12-1939 r. Gniezno +15-06-1995 r. Gdańsk /Gdańsk/   
239Sołtyszewska Balbina z d. Gajda *15-12-1844 r. Guźnia   
240Sołtyszewska Jadwiga *18-04-1903 r. Bocheń   
241Sołtyszewska Józefa *08-10-1909 r. Bocheń +18-02-1984 r. Guźnia   
242Sołtyszewska Katarzyna z d. Wielemborek *20-07-1880 r. Bąków Dolny   
243Sołtyszewska Katarzyna z d. Milczarek *03-03-1883 r. Bocheń +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/   
244Sołtyszewska Katarzyna z d. Dróżka *1886 r. Skaratki   
245Sołtyszewska Marianna z d. Milczarek *~ 1861 r.   
246Sołtyszewska Prakseda Marcjanna *25-05-1914 r. Bocheń   
247Sołtyszewska Teodozja z d. Szymkowiak    
248Sołtyszewska Urszula *15-11-1905 r. Bocheń   
249Sołtyszewski Antoni *20-01-1908 r. Bocheń   
250Sołtyszewski Henryk *1929 r. +22-11-2013 r. /Chruślin/   
251Sołtyszewski Ignacy *10-02-1849 r. Guźnia   
252Sołtyszewski Jan *22-05-1885 r. Rulice   
253Sołtyszewski Jan *1894 r. +16-09-1939 r. /Chruślin/   
254Sołtyszewski Jan Bolesław *07-09-1912 r. Bocheń   
255Sołtyszewski Wacław *1917 r. +26-06-1972 r. /Chruślin/   
256Sołtyszewski Wacław Stefan *24-02-1911 r. Bocheń +20-08-1911 r. Bocheń   
257Sołtyszewski Wawrzyniec *1865 r. Guźnia   
258Sołtyszewski Wojciech *~ 1870 r.   
259Sołtyszewski Wojciech *03-02-1878 r. Bocheń   
260Sołtyszewski Wojciech *~ 1878 r.   
261Sosnowska Barbara    
262Sosnowska Marianna z d. Brzózka *~ 1812 r. +1854 r. Zielkowice   
263Sosnowski Józef *1808 r. Zielkowice   
264Sosnowski Tomasz    
265Southey Adam-Mateusz *1994 r.    
266Southey Ewa z d. Maślankiewicz *1960 r. Wrocław    
267Southey Peter *1957 r.    
268Southey Rebecca *1991 r.    
269Sójkowska Anna z d. Grabczyk *~ 1776 r. +26-03-1844 r. Pilaszków   
270Sójkowska Apolonia z d. Tomaszewska    
271Sójkowska Helena *1913 r. Pilaszków   
272Sójkowska Katarzyna z d. Rutkowska    
273Sójkowska Marianna z d. Gajda *01-01-1812 r. Guźnia +04-11-1866 r. Pilaszków   
274Sójkowska Rozalia z d. Domińczak *1885 r. Pilaszków   
275Sójkowski Franciszek *22-03-1848 r. Pilaszków   
276Sójkowski Józef    
277Sójkowski Józef *1815 r.   
278Sójkowski Józef *1879 r. Pilaszków   
279Sójkowski Kazimierz *~ 1840 r. +28-08-1915 r. Pilaszków   
280Sójkowski Piotr *1872 r. Pilaszków   
281Sójkowski Stanisław    
282Sójkowski Wincenty *~ 1773 r. +28-10-1847 r. Pilaszków   
283Spychała Franciszek    
284Stachowicz Jakub *2001 r. Gdańsk    
285Stachowicz Małgorzata z d. Gnatowska *1976 r. Gdańsk    
286Stachowicz Roman *1972 r. Gdańsk    
287Stachowicz Tomasz *1998 r. Gdańsk    
288Stajuda Anna *1907 r. +1907 r.   
289Stajuda Helena *1910 r.   
290Stajuda Katarzyna *1905 r.   
291Stajuda Rozalia z d. Strugińska *1883 r. Reczyce   
292Stajuda Stanisław *1909 r. +1909 r. Reczyce   
293Stajuda Wojciech    
294Stallard  *2019 r.    
295Stallard Aleksandra z d. Jakubowska *1982 r.    
296Stallard Beniamin     
297Stangreciak Józefa z d. Pająk *1870 r. Stroniewice  
298Staniecka Aniela z d. Kazimierska *07-10-1910 r. +1990 r.   
299Staniecki Czesław *1940 r. +13-06-2009 r. /Chruślin/   
300Staniecki Jan *1908 r.   
301Staworzyńska      
302Staworzyńska     
303Staworzyńska      
304Staworzyńska     
305Staworzyńska - Dębińska Regina Maria z d. Staworzyńska *06-11-1929 r. Warszawa +30-06-1993 r. Warszawa   
306Staworzyńska Bronisława *07-02-1887 r. Warszawa   
307Staworzyńska Bronisława Halina *26-10-1908 r. Warszawa   
308Staworzyńska Daria    
309Staworzyńska Dorota z d. Strawińska *1958 r. Piotrków Trybunalski    
310Staworzyńska Emilia Lucyna z d. Karpińska *~ 1837 r. Opatów +˂ 1879 r.   
311Staworzyńska Franciszka z d. Świdzińska *~ 1815 r.   
312Staworzyńska Helena Eurelia z d. Francman  +14-05-1966 r. Warszawa   
313Staworzyńska Irena    
314Staworzyńska Irena Gertruda z d. Skoraczewska *1893 r. Poznań +02-11-1973 r.   
315Staworzyńska Joanna     
316Staworzyńska Ludwika z d. Kwiatkowska  +22-10-1930 r.   
317Staworzyńska Małgorzata Joanna *1986 r. Warszawa    
318Staworzyńska Maria z d. Witkowska    
319Staworzyńska Maria z d. Martynowska *~ 1882 r. +29-10-1954 r.   
320Staworzyńska Maria z d. Bernatowicz *~ 1896 r. +30-05-1967 r. /Warszawa/   
321Staworzyńska Marianna z d. Teresińska *26-12-1869 r. Miedniewice   
322Staworzyńska-Blank Maria z d. Arndt *10-10-1929 r. +06-04-2000 r. Warszawa   
323Staworzyński      
324Staworzyński     
325Staworzyński      
326Staworzyński Andrzej *18-07-1925 r. Warszawa +06-01-1991 r. Warszawa   
327Staworzyński Antoni *21-05-1835 r. Wolica +˃ 1897 r.   
328Staworzyński Antoni Ferdynand *02-06-1880 r. Warszawa   
329Staworzyński Bogusław     
330Staworzyński Edmund *15-11-1891 r. Warszawa   
331Staworzyński Eugeniusz    
332Staworzyński Eugeniusz *20-11-1899 r. Warszawa +22-06-1956 r.   
333Staworzyński Franciszek *1864 r. Wierzbica   
334Staworzyński Henryk Klemens *22-11-1885 r. Warszawa +16-09-1886 r. Warszawa   
335Staworzyński Jacek Andrzej *1958 r. Warszawa    
336Staworzyński Jan *~ 1952 r.    
337Staworzyński Jerzy *25-08-1924 r. Warszawa +30-03-2003 r. Warszawa /Warszawa/   
338Staworzyński Leopold *12-09-1894 r. Warszawa +20-12-1969 r.   
339Staworzyński Ludwik *06-02-1900 r. Warszawa +26-04-1912 r. /Warszawa/   
340Staworzyński Mieczysław *08-12-1890 r. Warszawa +28-06-1949 r. /Warszawa/   
341Staworzyński Roman *~ 1883 r. +16-01-1957 r.   
342Staworzyński Stanisław  +03-03-1886 r. Warszawa   
343Staworzyński Stefan *31-05-1888 r. Warszawa   
344Staworzyński Wacław Franciszek *1889 r. Warszawa +01-11-1931 r.   
345Staworzyński Wiktor Zdzisław *10-11-1910 r. +10-06-1972 r. /Warszawa/   
346Staworzyński Władysław *~ 1880 r.   
347Staworzyński Władysław Leon *10-06-1881 r. Warszawa +04-04-1946 r. /Warszawa/   
348Staworzyński Wojciech *~ 1813 r.   
349Staworzyński Wojciech *08-04-1857 r. Konary +06-10-1916 r. /Warszawa/   
350Stefańska Aniela z d. Nierobisz  +1927 r. Seligów   
351Stefańska Kunegunda z d. Marciniak *~ 1783 r. +10-02-1873 r. Buszków   
352Stefańska Marcjanna z d. Gajda *18-07-1866 r. Guźnia +1920 r. Seligów   
353Stefańska Marianna z d. Majewska *1887 r. Skaratki   
354Stefańska Marianna *1888 r. Seligów +1888 r. Seligów   
355Stefańska Marianna *1894 r. Seligów +1894 r. Seligów   
356Stefańska Petronela z d. Matuszówna *~ 1767 r. +06-01-1837 r. Buszków   
357Stefański  *1896 r. +1896 r. Seligów   
358Stefański  *1911 r. +1911 r. Seligów   
359Stefański Andrzej *~ 1760 r. +13-06-1820 r. Orątki   
360Stefański Antoni    
361Stefański Antoni *1887 r. Seligów +1887 r. Seligów   
362Stefański Jakub *~ 1793 r. +03-10-1845 r. Buszków   
363Stefański Jakub *1863 r. Pszczonów +1905 r. Seligów   
364Stefański Jan *1885 r. Jacochów +1922 r. Seligów   
365Stefański Józef *1895 r. Seligów +1895 r. Seligów   
366Stefański Stanisław *1900 r. Seligów +1900 r. Seligów   
367Stefański Stefan *17-02-1913 r. Chlebowice   
368Stefański Teofil *1901 r. Seligów +1901 r. Seligów   
369Stefański Władysław *1908 r. Seligów   
370Stefański Wojciech *1881 r. Pszczonów   
371Stelmach Bronisław     
372Stelmach Jakub Wojciech *2004 r. Łódź    
373Stelmach Magdalena Marta z d. Szczepańska *1976 r. Łódź    
374Stelmach Piotr Zygmunt *2000 r. Łódź    
375Stelmach Przemysław Łukasz *1976 r.    
376Stępień Henryk *~ 1868 r.   
377Stępień Wiktoria z d. Fabjańska *~ 1873 r.   
378Stępniak z d. Michalak     
379Stępniak      
380Stępniak      
381Stępniak Józef *18-03-1890 r. Chruślin   
382Stępniak Marianna z d. Rybus *23-01-1886 r. Bocheń   
383Stępniewski Roman     
384Stolarczyk Andrzej     
385Stolarczyk Sonia *2013 r. Łódź    
386Strąk Leon    
387Strąk Marianna z d. Ziarnik *1898 r. Skaratki +1988 r.   
388Strug Janina z d. Świątek *02-06-1961 r. Skwierzyna +04-04-2007 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/   
389Strug Józef     
390Strug Krzysztof     
391Strug Marek     
392Strug Piotr     
393Strugińska     
394Strugińska     
395Strugińska Agata z d. Kamińska    
396Strugińska Anna z d. Szkup    
397Strugińska Anna z d. Gzinka    
398Strugińska Antonina *1851 r. Reczyce   
399Strugińska Apolonia z d. Kucińska *~ 1800 r.   
400Strugińska Franciszka z d. Doroba    
401Strugińska Franciszka *1837 r. Reczyce   
402Strugińska Józefa z d. Żak *1899 r. Sapy   
403Strugińska Katarzyna z d. Małecka *10-11-1850 r. Reczyce   
404Strugińska Małgorzata z d. Siatkowska    
405Strugińska Marcjanna *1890 r. Reczyce   
406Strugińska Maria    
407Strugińska Marianna z d. Siatkowska    
408Strugińska Marianna z d. Kucińska    
409Strugińska Marianna z d. Godziszewska    
410Strugińska Marianna *1797 r.   
411Strugińska Marianna *1837 r. Reczyce +1837 r. Reczyce   
412Strugińska Marianna *1842 r. Reczyce   
413Strugińska Marianna *1845 r. Reczyce +1846 r. Reczyce   
414Strugińska Marianna *08-09-1853 r. Reczyce   
415Strugińska Marianna *1888 r. Reczyce +1888 r. Reczyce   
416Strugińska Marianna *1893 r. Pludwiny   
417Strugińska Zofia z d. Siatkowska    
418Strugiński     
419Strugiński Andrzej *1789 r.   
420Strugiński Andrzej *1893 r. Reczyce   
421Strugiński Antoni    
422Strugiński Antoni *1857 r. Reczyce   
423Strugiński Augustyn *29-08-1849 r. Reczyce   
424Strugiński Bolesław    
425Strugiński Franciszek *1854 r. Reczyce   
426Strugiński Franciszek *1881 r. Reczyce +1883 r. Reczyce   
427Strugiński Grzegorz *1803 r. Reczyce +1803 r.   
428Strugiński Jakub *1864 r. Reczyce   
429Strugiński Jan    
430Strugiński Jan *1833 r. Reczyce +1836 r. Reczyce   
431Strugiński Jan *07-03-1845 r. Reczyce +1845 r. Reczyce   
432Strugiński Jan *25-08-1851 r. Reczyce   
433Strugiński Jan *1887 r. Reczyce +1889 r. Reczyce   
434Strugiński Józef *1781 r. Reczyce +10-11-1853 r. Reczyce   
435Strugiński Józef *1843 r. Reczyce +1843 r. Reczyce   
436Strugiński Józef *1887 r. Reczyce   
437Strugiński Łukasz *~ 1758 r. +1808 r. Reczyce   
438Strugiński Maciej *1840 r. Reczyce +1841 r. Reczyce   
439Strugiński Mikołaj *1800 r.   
440Strugiński Paweł *1839 r. Reczyce   
441Strugiński Piotr *17-06-1825 r. Reczyce   
442Strugiński Rafał *24-10-1830 r. Reczyce +26-12-1830 r. Reczyce   
443Strugiński Roch *13-08-1858 r. Reczyce   
444Strugiński Szczepan *25-12-1819 r. Reczyce   
445Strugiński Tomasz *1828 r. Reczyce   
446Strugiński Wawrzyniec *1804 r.   
447Strugiński Wojciech *1860 r. Reczyce   
448Strzelecka Zofia z d. Kantorek *24-01-1914 r. Wojewodza   
449Strzelecki Józef    
450Suchecka      
451Suchecka      
452Suchecka Władysława z d. Czubatka *25-02-1925 r. Kobryń +20-02-1970 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
453Suchecki      
454Suchecki Marian *1917 r. +2000 r.   
455Sujkowska Aniela *20-07-1900 r. Pilaszków   
456Sujkowska Franciszka z d. Sosnowska    
457Sujkowska Józefa  +1883 r.   
458Sujkowska Józefa  +1877 r.   
459Sujkowska Katarzyna z d. Rutkowska *03-01-1850 r. Klewków   
460Sujkowska Ludwika *~ 1846 r. +16-10-1848 r. Pilaszków  
461Sujkowska Marianna z d. Tubacka    
462Sujkowska Marianna *1868 r. Pilaszków   
463Sujkowska Marianna z d. Domińczak *1879 r. Pilaszków   
464Sujkowska Marianna z d. Słoma vel Słomska *1885 r. +1963 r. Łowicz   
465Sujkowska Marianna *1914 r. Jastrzębia +1916 r. Zagórze   
466Sujkowski Andrzej *1883 r. Pilaszków +1945 r.   
467Sujkowski Antoni *1869 r. Dąbkowice +1869 r.   
468Sujkowski Antoni *1870 r. Pilaszków   
469Sujkowski Antoni *1871 r. Dąbkowice   
470Sujkowski Franciszek *29-03-1846 r. Pilaszków +17-05-1846 r. Pilaszków   
471Sujkowski Jan *1863 r. +1863 r. Dąbkowice   
472Sujkowski Maciej *1840 r. Pilaszków   
473Sujkowski Władysław *1916 r.   
474Sulak      
475Sulak Kornelia Maya     
476Sulak Nikola Anthony     
477Sulak-Badoń Magdalena z d. Badoń *1973 r.    
478Surma Jadwiga z d. Węgierek *13-10-1836 r. Maurzyce +24-02-1887 r. Maurzyce   
479Surma Józef    
480Sut      
481Sut     
482Sut Aniela *1891 r. +1900 r. Rogóźno   
483Sut Aniela *1899 r. Rogóźno   
484Sut Aniela *1927 r. +1995 r.   
485Sut Anna z d. Skuneczna *1904 r. Rogóźno +04-03-1983 r. Rogóźno   
486Sut Bolesław *1907 r. +1908 r.   
487Sut Czesław *24-07-1924 r. Skaratki   
488Sut Feliks *1902 r. Rogóźno   
489Sut Franciszek *1893 r.   
490Sut Franciszek *10-10-1925 r. Rogóźno +1994 r. Łódź /Łódź/   
491Sut Genowefa z d. Rutkowska    
492Sut Helena z d. Podgórska *~ 1896 r. +25-07-1943 r.   
493Sut Jacek *1953 r.   
494Sut Jadwiga z d. Jędrzejczak *20-05-1930 r. Łódź +2000 r. Łódź /Łódź/   
495Sut Jan *1927 r. +2006 r. /Domaniewice/   
496Sut Józef *1930 r. +1997 r.   
497Sut Józefa z d. Wielec  + /Domaniewice/   
498Sut Katarzyna z d. Szymajda *11-04-1839 r. Czatolin  
499Sut Kazimierz *1867 r. Rogóźno +˂ 1920 r.   
500Sut Łukasz *1903 r. Rogóźno   
501Sut Marianna z d. Ziarnik    
502Sut Marianna *1914 r.   
503Sut Piotr *1895 r. Skaratki +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/   
504Sut Regina *1905 r.   
505Sut Witold *1959 r.    
506Swatowski Piotr    
507Szabelska Elżbieta z d. Rosińska *1967 r.    
508Szabelski      
509Szafrańska Antonina *1880 r. +1880 r.   
510Szafrańska Helena *1884 r. +1884 r.   
511Szafrańska Józefa *1868 r.   
512Szafrańska Marianna z d. Stefańska *~ 1807 r. +01-07-1908 r. Orątki   
513Szafrańska Marianna z d. Czubak *~ 1847 r.   
514Szafrańska Marianna z d. Brzozowska *1852 r.   
515Szafrańska Zofia z d. Kowalczyk  +˂ 1837 r.   
516Szafrański Ignacy *1877 r.   
517Szafrański Jan *1881 r.   
518Szafrański Jóżef *1871 r.   
519Szafrański Konstanty  +˂ 1837 r.   
520Szafrański Konstanty *18-11-1845 r. Buszków   
521Szafrański Marcin *1869 r.   
522Szafrański Piotr *~ 1805 r. Czyżew +26-05-1900 r. Orątki   
523Szafrański Stanisław *1875 r.   
524Szafrański Wawrzyniec    
525Szczawińska z d. Kuliga     
526Szczawińska      
527Szczawińska Maria Małgorzata z d. Kantorek *1944 r. Rawa Mazowiecka    
528Szczawiński Franciszek Ryszard *1996 r. Kraków    
529Szczawiński Paweł Antoni *1968 r. Rawa Mazowiecka    
530Szczawiński Ryszard *1940 r. Rawa Mazowiecka    
531Szczawiński Stanisław     
532Szczepaniak Dariusz *1976 r.    
533Szczepaniak Igor *2011 r.    
534Szczepaniak Jakub *2009 r.    
535Szczepaniak Marta z d. Szychowska *1976 r.    
536Szczepanik Franciszka z d. Mikołajczyk     
537Szczepanik Tomasz     
538Szczepańska Bogusława *1955 r.   
539Szczepańska Małgorzata z d. Jaros *26-01-1952 r. Łódź +13-11-2004 r. Łódź /Łódź/   
540Szczepański Wojciech *1946 r. Wrocław    
541Szcześniak Marianna z d. Jabłońska *01-07-1867 r. Strugienice   
542Szcześniak Tomasz    
543Szczetnikowicz Jan Bolesław *23-04-1904 r. Porzecze +17-07-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/   
544Szczetnikowicz Maria Krystyna z d. Tomsio *25-09-1911 r. Sosnowiec +09-09-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/   
545Szczetnikowicz Romuald Piotr *1945 r. Trani (Włochy)    
546Szczetnikowicz Susan     
547Szczetnikowicz Susanne *1982 r.    
548Szewczyk      
549Szewczyk z d. Sianoszek     
550Szkudlarska z d. Karasek     
551Szkudlarski      
552Szkup      
553Szkup      
554Szkup z d. Świderek     
555Szkup      
556Szkup z d. Wiercioch     
557Szkup      
558Szkup      
559Szkup      
560Szkup      
561Szkup      
562Szkup      
563Szkup      
564Szkup      
565Szkup      
566Szkup      
567Szkup      
568Szkup      
569Szkup      
570Szkup      
571Szkup      
572Szkup      
573Szkup      
574Szkup      
575Szkup Anna *1899 r. Skaratki   
576Szkup Franciszka z d. Ziarnik *1864 r. Skaratki   
577Szkup Genowefa *1905 r. +1905 r.   
578Szkup Jakub    
579Szkup Jan    
580Szkup Jan *1914 r. Wrzeczko   
581Szkup Jan *26-01-1947 r. +20-04-1982 r.   
582Szkup Józefa z d. Barańczyk    
583Szkup Józefa z d. Kantorek *1888 r. Skaratki   
584Szkup Józefa *1891 r.   
585Szkup Julian *01-03-1915 r. +16-08-1988 r.   
586Szkup Julianna *1894 r.   
587Szkup Marcjanna *1887 r. Skaratki   
588Szkup Marianna z d. Wielec *05-07-1917 r. +20-07-1975 r.   
589Szkup Rafał *1889 r. Wrzeczko +03-04-1921 r. Wrzeczko   
590Szkup Stefan *1919 r. +2004 r.   
591Szkup Weronika *1898 r.   
592Szostek      
593Szostek      
594Szostek z d. Kubiak     
595Szostek      
596Szostek z d. Wolska     
597Szostek Daniel *1961 r.    
598Szostek Marian *07-05-1938 r. +25-05-1996 r. /Rawa Mazowiecka/   
599Szostek Stanisława z d. Kantorek *18-06-1938 r. Rawa Mazowiecka +19-04-1990 r. Rawa Mazowiecka   
600Szostek Zbigniew *07-07-1960 r. +09-03-2013 r. /Rawa Mazowiecka/   
601Sztajnert z d. Sianoszek     
602Sztajnert      
603Sztajnert      
604Szurek      
605Szurek      
606Szurek      
607Szurek z d. Fuks     
608Szurek      
609Szychowska Anna z d. Ufa *1934 r.    
610Szychowska Danuta z d. Doroba *1954 r.    
611Szychowski Henryk *1953 r.    
612Szychowski Piotr *1982 r.    
613Szychowski Tomasz *07-1978 r. +09-1978 r.   
614Szychowski Wacław *1921 r.    
615Szylińska      
616Szylińska Katarzyna z d. Walaszczak     
617Szyliński      
618Szyliński      
619Szymajda     
620Szymajda Antoni   
621Szymajda Elżbiera z d. Zarzycka *~ 1773 r. +11-01-1829 r. Czatolin  
622Szymajda Ewa z d. Rożniata   
623Szymajda Joachim *~ 1797 r. +07-02-1843 r. Czatolin  
624Szymajda Józef    
625Szymajda Justyna z d. Knera *~ 1801 r. +08-03-1871 r. Czatolin  
626Szymajda Marianna z d. Małecka *1889 r. Reczyce +10-01-1983 r. Czatolin   
627Szymajda Rozalia z d. Małecka *1893 r.   
628Szymajda Stanisław *07-04-1926 r. Wrzeczko +23-10-1995 r.   
629Szymajda Władysław *1895 r. Czatolin   
630Szymańska Janina z d. Kamińska *1909 r. +27-05-1999 r.  
631Szymański Władysław *1908 r. +29-05-1978 r.  
632Szymczak     
633Szymczak      
634Szymczak      
635Szymczak      
636Szymczak      
637Szymczak      
638Szymczak      
639Szymczak      
640Szymczak      
641Szymczak      
642Szymczak z d. Stępiewska     
643Szymczak      
644Szymczak      
645Szymczak      
646Szymczak z d. Janeczek     
647Szymczak Adam     
648Szymczak Alicja     
649Szymczak Andrzej     
650Szymczak Andrzej *16-11-1844 r. Chruślin +23-02-1846 r. Chruślin   
651Szymczak Eugeniusz *13-07-1940 r. +23-05-2011 r. Łódź /Łódź/   
652Szymczak Franciszek *1914 r. +1944 r.   
653Szymczak Grażyna     
654Szymczak Helena *1902 r.   
655Szymczak Helena z d. Sujkowska *1918 r. +1978 r.   
656Szymczak Józef    
657Szymczak Józef *1854 r. Strzebieszew   
658Szymczak Józefa z d. Strugińska *28-03-1879 r. Reczyce +18-06-1972 r. Łowicz   
659Szymczak Julianna z d. Kurkiewicz *31-10-1918 r. +06-04-2015 r. /Łódź/   
660Szymczak Krystyna z d. Kantorek     
661Szymczak Kunegunda z d. Gajda *10-10-1813 r. Guźnia   
662Szymczak Łukasz *12-10-1813 r. Chruślin   
663Szymczak Magdalena *14-07-1842 r. Chruślin   
664Szymczak Maria *26-02-1970 r. Łódź +26-02-1970 r. Łódź /Łódź/   
665Szymczak Marianna *18-04-1837 r. Chruślin   
666Szymczak Paweł *17-04-1971 r. Łódź +23-11-1971 r. Łódź /Łódź/   
667Szymczak Rozalia z d. Grabowicz *30-10-1859 r. Krępa   
668Szymczak Sławomir Wiesław *20-04-1947 r. Łowicz +11-12-2014 r. Łowicz   
669Szymczak Stanisław    
670Szymczak Stefania    
671Szymczak Tadeusz *~ 1913 r. +04-03-1983 r. Łódź   
672Szymczak Tadeusz *26-04-1948 r. +05-11-2011 r. Łódź /Łódź/   
673Szymczak Władysław *1907 r. Reczyce   
674Szymczak Zofia  +05-12-2011 r.   
675Szypuła      
676Szypuła      
677Szypuła Marianna z d. Borowiak    
678Szypuła Ryszard    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl