Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Wszystkie osoby - Indeks alfabetyczny [Wszystkie osoby]5955    >> Strona 2

1 Franciszek    
2 Julianna z d. Kwaśna    
3 Kazimierz    
4 Wojciech     
5.      
6.      
7..      
8..      
9...      
10...      
11...      
12...      
13... z d. Borowiak     
14...      
15...  *2015 r.    
16... Anna z d. Owczarek *1980 r.    
17... Magdalena     
18... Marta z d. Więcek *1982 r.    
19... Nadia     
20... Przemysław     
21... Sebastian *2001 r.    
22... Violetta     
23... Zbigniew     
24.....      
25.....      
26.....      
27.....      
28.....      
29.....      
30..... Małgorzata z d. Rozpędowska     
31..... Małgorzata     
32..... Roman     
33..... Teresa z d. Cłapińska     
34?      
35? Iwona z d. Kostusiak     
36Adach Bronisława z d. Knera *1893 r. Skaratki +28-09-1988 r. Skaratki   
37Adach Jan *1865 r. Skaratki   
38Adach Józef *1885 r. Skaratki   
39Adach Józef *1889 r.   
40Adach Józef *1897 r. Skaratki   
41Adach Józefa z d. Kosiorek *18-11-1867 r. Skaratki   
42Adach Józefa *1883 r. +1893 r. Skaratki   
43Adach Marianna z d. Wawrzyn    
44Adach Mieczysław *1911 r. +1985 r. /Domaniewice/   
45Adach Stanisław *1868 r. Skaratki   
46Adach Stanisława *1910 r. +1911 r. Skaratki   
47Adach Stanisława *1914 r.   
48Adamczyk      
49Adamczyk z d. Czubatka     
50Adamkowska      
51Adamkowska z d. Gołębiewska     
52Adamkowski      
53Adamkowski      
54Adamkowski Jan    
55Alancewicz      
56Alancewicz z d. Ruta     
57Ambrozińska Franciszka z d. Krawczyk *23-02-1841 r. Wierzchy +27-01-1887 r. Rewica   
58Ambrozińska Helena z d. Cieślik *~ 1775 r. +05-02-1861 r. Długie   
59Ambrozińska Marianna z d. Wieczorek *02-04-1867 r. Długie +14-10-1936 r. Rewica /Świny/   
60Ambroziński Izydor *~ 1787 r. +31-01-1850 r. Stefanów   
61Ambroziński Paweł *16-01-1863 r. Marianów +01-02-1913 r. Rewica /Świny/   
62Ambroziński Szczepan *07-12-1837 r. Stefanów   
63Ambrożek Franciszek    
64Ambrożek Marianna z d. Wasiak    
65Andrzejczak Marianna *1873 r. +1880 r. Skaratki   
66Andrzejczak Paweł *1837 r.  
67Andrzejczak Walenty    
68Antczak Anna z d. Maliszewska    
69Antczak Bogumił  +1882 r. Zleszyn   
70Antczak Marcin *~ 1829 r. +1886 r. Zleszyn   
71Antczak Zofia z d. Śnieg  +1882 r. Zleszyn   
72Antosik      
73Antosik z d. Sianoszek     
74Antosik      
75Antosik      
76Antosik      
77Anyżka Franciszek    
78Anyżka Franciszka z d. Parzyna *~ 1749 r. +26-03-1829 r. Retki   
79Anzorge Adam *1975 r.    
80Anzorge Alicja z d. Urbanowicz    
81Anzorge Andrzej *17-10-1936 r.   
82Anzorge Andrzej *1973 r.    
83Anzorge Anna *1971 r.    
84Anzorge Antoni *1947 r.    
85Anzorge Irena     
86Anzorge Iwona     
87Anzorge Katarzyna     
88Anzorge Stanisław *17-10-1936 r. +11-01-1951 r. /Rędziny/   
89Anzorge Stanisława z d. Kazimierska *1907 r. +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/   
90Anzorge Tadeusz *1910 r. +10-08-1972 r. /Rędziny/   
91Arcab      
92Arcab Marianna z d. Ufa *1937 r. Wygoda    
93Aronsson Fredrik     
94Aronsson Lily Nicole *2015 r. Eskilstuna    
95Aulich Dagmara *2000 r. Gdańsk    
96Aulich Grażyna Maria z d. Gnatowska *1954 r. Gdańsk    
97Aulich Monika Ewa z d. Zielińska *1974 r. Gdańsk    
98Aulich Robert Leszek *1974 r. Gdańsk    
99Aulich Waldemar *1950 r.    
100Badoń Agnieszka *1970 r.    
101Badoń Antoni     
102Badoń Antoni Wiesław *06-06-1932 r. +1982 r. Poznań   
103Badoń Czesława     
104Badoń Danuta *1930 r. +1930 r.   
105Badoń Janina z d. Nitka *04-01-1945 r. Gniezno +13-10-1987 r. Głogów /Gniezno/   
106Badoń Małgorzata     
107Badoń Michał    
108Badoń Teresa     
109Badoń Wojciech     
110Badoń-Lehr Danuta z d. Maciejak *1954 r. Głogów    
111Badoń-Lehr Irena z d. Wilk *16-10-1904 r. Sosnowiec +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/   
112Badoń-Lehr Kamila *1979 r.    
113Badoń-Lehr Michał *1989 r.    
114Badoń-Lehr Ryszard Edmund *29-03-1941 r. Szamotuły +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/   
115Bakalarz      
116Bakalarz     
117Bakalarz      
118Bakalarz      
119Bakalarz      
120Bakalarz Ewa *1898 r. Stare Grudze +1899 r. Stare Grudze   
121Bakalarz Jan    
122Bakalarz Jan *01-07-1909 r. +28-05-1985 r.   
123Bakalarz Józef *10-03-1867 r. Stare Grudze   
124Bakalarz Krzysztof    
125Bakalarz Marianna z d. Strugińska *29-07-1877 r. Reczyce +24-08-1929 r. /Domaniewice/   
126Bakalarz Marianna z d. Słomska *1914 r. +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/   
127Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska *1905 r. +01-02-2000 r.   
128Bakalarz Władysław *24-07-1917 r. Stare Grudze +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/   
129Balik Franciszek    
130Balik Franciszka z d. Gajda *08-03-1872 r. Guźnia   
131Baran Jan    
132Baran Katarzyna z d. Gołębiewska *25-08-1862 r. Bocheń   
133Barańska Anna *05-06-1903 r. Dębowa Góra  
134Barańska Barbara *1962 r.    
135Barańska Katarzyna z d. Jędrzejczyk    
136Barańska Marianna *28-08-1901 r. Dębowa Góra  
137Barańska Wanda z d. Kantorek *13-10-1925 r. Ziewaniczki +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/   
138Barański Andrzej *03-11-1908 r. Dębowa Góra +07-12-1980 r. /Bąków Górny/   
139Barański Franciszek *30-03-1907 r. Dębowa Góra +14-08-1911 r. Dębowa Góra  
140Barański Franciszek *20-02-1913 r. Dębowa Góra +20-02-1913 r. Dębowa Góra  
141Barański Mirosław *1958 r.    
142Barański Tomasz *13-08-1874 r. Dębowa Góra   
143Barska Iga *1986 r. Łódź    
144Bartczak Krzysztof     
145Bartczak Stanisław *1936 r. +05-04-2004 r. /Głowno/   
146Bartczak Zofia z d. Kucińska *1941 r.    
147Bartik Barbara z d. Kopania  +2015 r. /Kraków/   
148Bartik Stefan  +26-05-2014 r.   
149Bartik-Osikowicz Dominika z d. Bartik     
150Bednarek Artur     
151Bednarek Klaudia *2009 r.    
152Bednarek-Ufa Natalia z d. Ufa *1982 r. Zgierz    
153Beil      
154Beil Anna z d. Grzelczyk *1968 r.    
155Beil Eryk     
156Beil Łukasz     
157Bejda Józef *19-03-1776 r. Świeryż +07-11-1841 r. Świeryż   
158Bejda Magdalena z d. Drzewiecka *~ 1786 r. +29-12-1847 r. Świeryż   
159Bejda Tomasz    
160Bejda Urszula z d. Czarnota *~ 1746 r. +1796 r. Świeryż   
161Beliczyńska Magdalena z d. Piątkowska     
162Beliczyńska Natalia     
163Beliczyński      
164Bergiel Franciszka z d. Bieńkowska *~ 1843 r.   
165Bergiel Józef *~ 1843 r.   
166Białas      
167Białas      
168Białas      
169Białas      
170Białas Dorota z d. Michalak     
171Białas Franciszka z d. Jaśniewska *1855 r. Chruślin   
172Białas Paweł    
173Białas Stanisław *07-08-1907 r. Bąków Dolny   
174Białas Stanisława z d. Wilk *02-05-1912 r. Ziewanice   
175Białecka Helena z d. Laczek    
176Białecka Teresa *1953 r. +1953 r. Janinów /Łódź/   
177Białecki Marian    
178Białek     
179Białek      
180Białek z d. Ruta    
181Białek Anna lub Helena    
182Białek Augustyn *1873 r. Strzebieszew   
183Białek Franciszek    
184Białek Małgorzata z d. Pająk *1901 r. +12-03-1989 r. Strzebieszew   
185Białek Petronela z d. Kantorek *1762 r. Skaratki   
186Białek Stefania z d. Ruta    
187Białek Wawrzyniec    
188Bichon Alexia Marina *2000 r. Versailles    
189Bichon Malvina Stefania *1994 r. Versailles    
190Bichon Philippe *1956 r. Chateaurenaud    
191Bielawska Maria *2007 r. Wałcz    
192Bielawski Łukasz Jan *1983 r. Wałcz    
193Bieńko Artur     
194Bieńko Bartosz     
195Bieńko Bogdan     
196Bieńko Halina z d. Hordyniec     
197Bieńko Marian     
198Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska *1938 r.    
199Biernacki Jan *1941 r. +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/   
200Bińczak      
201Bińczak      
202Bińczak      
203Bińczak      
204Bińczak      
205Bińczak      
206Bińczak      
207Bińczak      
208Bińczak      
209Bińczak      
210Bińczak      
211Bińczak Agata *1998 r. Ełk    
212Bińczak Amelia *2007 r. Łowicz    
213Bińczak Antoni *03-02-1854 r. Rząśno +19-12-1857 r. Rząśno   
214Bińczak Bogdan *27-11-1950 r. +03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
215Bińczak Bożena Helena z d. Anieszewska *26-04-1948 r. Szczecinek +27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/   
216Bińczak Danuta    
217Bińczak Franciszek *24-11-1892 r. Rząśno   
218Bińczak Franciszek *11-10-1911 r. Rząśno   
219Bińczak Ignacy *26-07-1813 r. Rząśno +26-06-1873 r. Rząśno   
220Bińczak Jadwiga *21-08-1903 r. Rząśno   
221Bińczak Jan *22-10-1864 r. Rząśno +22-07-1871 r. Rząśno   
222Bińczak Jan *10-09-1885 r. Rząśno   
223Bińczak Jan *25-01-1915 r. +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/   
224Bińczak Józef  +08-01-1848 r. Rząśno   
225Bińczak Józef *18-02-1883 r. Rząśno   
226Bińczak Józefa z d. Fabiańska    
227Bińczak Józefa *29-10-1866 r. Rząśno +07-01-1875 r. Rząśno   
228Bińczak Julianna *19-09-1898 r. Rząśno +09-10-1899 r. Rząśno   
229Bińczak Karol *03-03-1896 r. Rząśno   
230Bińczak Katarzyna z d. Kościelaczka    
231Bińczak Katarzyna z d. Frąckiewicz *1971 r.    
232Bińczak Magdalena z d. Kamińska    
233Bińczak Małgorzata z d. Stanisławska *21-09-1896 r. Wiskienica   
234Bińczak Marcin  +˂ 1812 r.   
235Bińczak Marian *11-09-1955 r. +20-12-2015 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
236Bińczak Marianna z d. Grzegory    
237Bińczak Marianna *14-07-1862 r. Rząśno   
238Bińczak Marianna z d. Skwarna *1878 r. Niedzieliska   
239Bińczak Marianna z d. Remieniewicz *05-08-1923 r. +19-01-1987 r. /Rybnik/   
240Bińczak Paweł *12-01-1861 r. Rząśno   
241Bińczak Petronela z d. Jabłońska *29-05-1862 r. Maurzyce   
242Bińczak Piotr *10-03-1954 r. +02-01-1993 r. Jastrzębie-Zdrój /Jastrzębie-Zdrój/   
243Bińczak Piotr *1975 r.    
244Bińczak Stanisław *30-03-1869 r. Rząśno   
245Bińczak Stanisław *04-12-1909 r. Rząśno   
246Bińczak Tekla z d. Liśniewicz  +06-02-1826 r. Rząśno   
247Bińczak Tomasz *1973 r. Szczecinek    
248Bińczak Urszula *18-10-1900 r. Rząśno +19-08-1906 r. Rząśno   
249Bińczak Wiesław *1947 r. Lubniczka    
250Bińczak Wojciech *31-03-1856 r. Rząśno +22-01-1912 r. Bąków Górny   
251Bińczak Wojciech *1975 r. Szczecinek    
252Bińczak-Krawczyk Danuta z d. Bińczak *06-01-1949 r. +05-12-2012 r. Rybnik   
253Błaszczyk z d. Ruta    
254Błaszczyk     
255Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk *21-04-1814 r. Zduny +01-04-1855 r. Zduny   
256Błaszczyk Franciszka z d. Sut    
257Błaszczyk Kazimierz    
258Błaszczyk Mikołaj *01-09-1854 r. Zduny +01-11-1854 r. Zduny   
259Błaszczyk Paweł    
260Błażejewska     
261Błażejewska Agata z d. Drużka *04-02-1859 r. Skaratki  
262Błażejewska Agnieszka z d. Wilk   
263Błażejewska Alina z d. Wnuk     
264Błażejewska Anastazja *~ 1902 r. +07-07-1979 r. /Łódź/  
265Błażejewska Aniela *1893 r. Skaratki +1893 r. Skaratki  
266Błażejewska Aniela *29-07-1896 r. Jamno   
267Błażejewska Anna *26-05-1895 r. Jamno   
268Błażejewska Antonina z d. Fijołek  +09-03-1938 r. Lisiewice  
269Błażejewska Dorota z d. Grabowicz *10-10-1828 r. Domaniewice +1908 r.   
270Błażejewska Elżbieta z d. Salamon   
271Błażejewska Elżbieta *1843 r. Guźnia  
272Błażejewska Franciszka *1842 r. Domaniewice +1843 r. Domaniewice  
273Błażejewska Franciszka z d. Nadolska *1868 r. Wymysłów  
274Błażejewska Henryka   
275Błażejewska Jadwiga z d. Gołębiewska  +1855 r. Lisiewice  
276Błażejewska Józefa z d. Gajda *1826 r. Guźnia   
277Błażejewska Katarzyna  +1878 r.  
278Błażejewska Katarzyna *1816 r. Guźnia  
279Błażejewska Katarzyna *1872 r. Jamno   
280Błażejewska Katarzyna *31-01-1893 r. Jamno   
281Błażejewska Kazimiera *1913 r. Koziołki  
282Błażejewska Kunegunda z d. Wojda *~ 1764 r. +15-03-1814 r. Guźnia   
283Błażejewska Magdalena z d. Mielczarek *~ 1796 r. +05-09-1852 r. Bocheń   
284Błażejewska Małgorzata z d. Przedmojska   
285Błażejewska Małgorzata *30-06-1906 r. Guźnia  
286Błażejewska Marcjanna   
287Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda *1902 r. Guźnia   
288Błażejewska Marianna z d. Kłyzna  +17-09-1883 r. Guźnia  
289Błażejewska Marianna z d. Klimczak   
290Błażejewska Marianna z d. Ciesielska  +07-09-1903 r. Guźnia  
291Błażejewska Marianna z d. Dobrzyńska   
292Błażejewska Marianna z d. Solińska *~ 1787 r. +23-10-1867 r. Trąby  
293Błażejewska Marianna *1810 r. Guźnia  
294Błażejewska Marianna z d. Kuśmierek *23-03-1822 r. Domaniewice +05-08-1855 r. Domaniewice  
295Błażejewska Marianna *29-08-1851 r. Domaniewice  
296Błażejewska Marianna *1857 r. Guźnia  
297Błażejewska Marianna z d. Golis *29-04-1862 r. Mastki +26-02-1920 r.   
298Błażejewska Marianna z d. Walak *~ 1863 r. +27-11-1892 r. Ziewanice  
299Błażejewska Marianna z d. Woźniak *26-08-1876 r. Rząśno  
300Błażejewska Marianna *20-05-1886 r. Guźnia  
301Błażejewska Marianna *1890 r. Domaniewice +04-04-1892 r. Łowicz  
302Błażejewska Michalina *1897 r. Kuźmy  
303Błażejewska Rozalia *1808 r.  
304Błażejewska Sabina   
305Błażejewska Tekla z d. Kucharek    
306Błażejewska Teresa z d. Warda *~ 1788 r. +1808 r.  
307Błażejewska Wiktoria *1838 r. Guźnia  
308Błażejewska Wiktoria *1899 r. Skaratki  
309Błażejewska Zofia z d. Kalinowska    
310Błażejewski      
311Błażejewski      
312Błażejewski      
313Błażejewski      
314Błażejewski Aleksander *1895 r. Skaratki  
315Błażejewski Andrzej *18-11-1877 r. Guźnia  
316Błażejewski Andrzej *1885 r. Domaniewice  
317Błażejewski Andrzej *13-10-1897 r. Jamno   
318Błażejewski Antoni *01-07-1866 r. Domaniewice  
319Błażejewski Antoni *10-02-1901 r. Guźnia +21-03-1901 r. Guźnia  
320Błażejewski Benedytk *22-09-1932 r. +31-08-1998 r. /Łódź/  
321Błażejewski Franciszek *10-09-1856 r. Domaniewice +20-03-1858 r. Domaniewice  
322Błażejewski Franciszek *1886 r. Jamno   
323Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
324Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
325Błażejewski Franciszek *04-06-1902 r. Guźnia  
326Błażejewski Grzegorz *06-03-1854 r. Grudze +08-07-1855 r. Domaniewice   
327Błażejewski Grzegorz *14-03-1861 r. Domaniewice  
328Błażejewski Jakub *18-07-1844 r. Domaniewice  
329Błażejewski Jan *~ 1788 r.  
330Błażejewski Jan *22-12-1822 r. Guźnia +19-03-1836 r. Bocheń  
331Błażejewski Jan *23-06-1845 r. Domaniewice  
332Błażejewski Jan *13-01-1847 r. Domaniewice  
333Błażejewski Jan *1853 r. Guźnia +1860 r. Guźnia  
334Błażejewski Jan *17-12-1863 r. Domaniewice  
335Błażejewski Jan *1905 r.  
336Błażejewski Jan *1905 r. Popówek  
337Błażejewski Jan *20-12-1908 r. Guźnia  
338Błażejewski Jan *1910 r. Nagawki  
339Błażejewski Jan *1914 r. Wygoda +30-06-1915 r. Lisiewice  
340Błażejewski Józef   
341Błażejewski Józef *~ 1738 r. +09-01-1828 r. Bocheń   
342Błażejewski Józef *02-11-1858 r. Domaniewice +03-04-1919 r. Lisiewice   
343Błażejewski Józef *~ 1876 r. +02-02-1877 r. Guźnia  
344Błażejewski Józef *1894 r. Skaratki  
345Błażejewski Józef *1900 r. Kołacinek  
346Błażejewski Konstanty *1887 r. Domaniewice  
347Błażejewski Ludwik    
348Błażejewski Maciej *1887 r. Domaniewice +21-07-1892 r. Łowicz  
349Błażejewski Marcin *02-11-1850 r. Grudze +26-11-1852 r. Grudze   
350Błażejewski Marteusz *05-09-1888 r. Guźnia  
351Błażejewski Piotr *27-07-1848 r. Grudze   
352Błażejewski Stanisław *14-11-1889 r. Guźnia  
353Błażejewski Stanisław *1891 r. +18-03-1972 r.  
354Błażejewski Stanisław *1899 r. Domaniewice +10-01-1977 r. /Łódź/  
355Błażejewski Stanisław *05-03-1899 r. Jamno   
356Błażejewski Stanisław *08-09-1904 r. Guźnia  
357Błażejewski Szczepan *03-12-1820 r. Guźnia +1889 r.   
358Błażejewski Teofil *1890 r.   
359Błażejewski Tomasz *1866 r. Jamno   
360Błażejewski Tomasz *1894 r. Domaniewice +1900 r. Domaniewice  
361Błażejewski Walenty *1818 r. +04-01-1884 r. Guźnia  
362Błażejewski Walenty *09-02-1849 r. Domaniewice +21-09-1850 r. Domaniewice  
363Błażejewski Wawrzyniec *1848 r. Guźnia +17-06-1891 r. Guźnia  
364Błażejewski Wincenty *1801 r. Guźnia +18-09-1852 r. Bocheń   
365Błażejewski Władysław *1905 r. Wiesiołów  
366Błażejewski Władysław *12-02-1911 r. Guźnia  
367Błażejewski Wojciech *~ 1860 r. +18-06-1862 r. Domaniewice  
368Błażejewski Wojciech *23-03-1894 r. Jamno   
369Bober Izabela     
370Bober Julia     
371Bober Łukasz     
372Bober Małgorzata z d. Hordyniec     
373Bogusz Andrzej    
374Bogusz Eleonora *18-02-1865 r. Maurzyce   
375Bogusz Franciszka z d. Rybus *11-03-1846 r. Świące +05-08-1899 r. Łaźniki   
376Bogusz Marianna z d. Blus    
377Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk *~ 1808 r.   
378Bogusz Mateusz    
379Bogusz Piotr    
380Bończak Aleksandra z d. Kazimierska *1922 r. +1990 r.   
381Bończak Stanisław *1919 r. +~ 1996 r.   
382Borowiak      
383Borowiak      
384Borowiak      
385Borowiak      
386Borowiak      
387Borowiak      
388Borowiak      
389Borowiak      
390Borowiak      
391Borowiak      
392Borowiak      
393Borowiak      
394Borowiak      
395Borowiak      
396Borowiak z d. Kaluga     
397Borowiak Grażyna    
398Borowiak Michał Jakub     
399Borowiak Regina z d. Gołębiewska *08-05-1923 r. +11-01-2000 r.   
400Borowiak Stanisław  +14-03-1990 r.   
401Boruszewska Wiktoria z d. Kotwasińska    
402Boruszewski Jan    
403Brodala Dorota *1975 r. Kluczbork    
404Brodala Elżbieta z d. Kazimierska *1943 r. +06-02-2010 r. Krotoszyn   
405Brodala Wojciech *1942 r. Warszawa    
406Broniarz      
407Broniarz Ireneusz *02-01-1928 r. +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/   
408Broniarz Janina z d. Kantorek *28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka +21-10-2015 r. Skierniewice   
409Brown Lauren *1986 r. Washington DC    
410Brown Matt *1984 r. Washington DC    
411Brown Rheta z d. Kasmer *1948 r. Syracuse    
412Brown Richard *1946 r. Ventura County    
413Bródka Barbara z d. Ociela   
414Bródka Ignacy *1852 r. Skaratki   
415Bródka Jan *1913 r. Skaratki +06-02-1980 r. Łowicz   
416Bródka Józef    
417Bródka Katarzyna z d. Kantorek *08-08-1859 r. Skaratki   
418Bródka Marianna z d. Kantorek *1892 r. Skaratki +13-01-1986 r. Krępa   
419Bródka Mikołaj *1822 r. Rogóźno +09-08-1903 r. Skaratki  
420Bródka Wacław *1912 r. Skaratki   
421Brudka Aniela *1906 r. Rogóźno +28-05-1998 r. Łowicz   
422Brudka Jan *1902 r. Rogóźno +13-10-1962 r. Rogóźno   
423Brudka Józef *1900 r. Rogóźno +1905 r.   
424Brudka Marianna *1910 r.   
425Brudka Stanisław *1907 r. Rogóźno +1908 r.   
426Brudka Walenty *1872 r. Rogóźno   
427Brudka Wiktoria z d. Zagajewska *1878 r. Skaratki   
428Brutkowska Zofia z d. Hordyniec     
429Brutkowski      
430Brutkowski Jacek    
431Brzozowska Józefa z d. Cieślak  *~ 1824 r. +22-11-1859 r. Orątki   
432Brzozowski Michał    
433Brzózka Tomasz    
434Brzózka Wiktoria    
435Budziałek    
436Budziałek Helena z d. Pawlata *28-08-1913 r. Lisiewice +23-05-1950 r. Sapy  
437Bujanowska Janina *1937 r. Stradzew Górki    
438Bujanowski Jan *1931 r. Żeronice    
439Burkowski      
440Burkowski      
441Bury Aleksandra *2008 r.    
442Bury Witold     
443Bury-Ufa Dagmara z d. Ufa *1981 r.    
444Burzyńska Anna *1908 r. Skaratki   
445Burzyńska Katarzyna z d. Drużka *1904 r. Skaratki +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno   
446Burzyńska Katarzyna *1910 r. Skaratki   
447Burzyńska Lucyna z d. Kucińska *08-01-1931 r. Skaratki +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/   
448Burzyńska Małgorzata z d. Dróżka *1883 r. Skaratki +20-02-1920 r. Skaratki   
449Burzyński     
450Burzyński Jan * Skaratki   
451Burzyński Jan *29-06-1956 r. Skaratki +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/   
452Burzyński Stefan *12-01-1928 r. Skaratki +20-11-2002 r. Skaratki   
453Burzyński Wacław *18-02-1912 r. Bocheń   
454Burzyński Wojciech *19-04-1879 r. Bocheń +1912 r. Nadolna   
455Burzyński Wojciech *1907 r. Skaratki +1907 r. Skaratki   
456Byzewska Alicja *2007 r. Gdańsk    
457Byzewska Magdalena Helena z d. Gołębiowska *1979 r. Gdańsk    
458Byzewska Patrycja Iwona *2001 r. Gdańsk    
459Byzewski Grzegorz *1977 r. Gdańsk    
460Celesta Agnieszka z d. Szymajda  +˂ 1812 r.   
461Celesta Mateusz  +22-09-1812 r. Czatolin   
462Chlebna z d. Sianoszek     
463Chlebna      
464Chlebna      
465Chlebna Marianna z d. Jabłońska *26-06-1831 r. Maurzyce +25-08-1912 r. Maurzyce   
466Chlebny      
467Chlebny      
468Chlebny Józef    
469Chmielewska Edyta Małgorzata z d. Michnowicz *1991 r. Wałcz    
470Chmielewska Kalina *2018 r.    
471Chmielewska Róża *2015 r.    
472Chmielewski Andrzej *1988 r.    
473Cholewiński Leon *19-03-1911 r. +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/   
474Choroszewska      
475Choroszewska z d. Kreczmer     
476Choroszewski      
477Choroszewski      
478Chról Anna Maria     
479Chrul Jakub *2015 r.    
480Chrul Krzysztof     
481Chrzanowski Kamil     
482Cierplikowski Antoni     
483Ciesielska Halina     
484Ciesielska Krystyna     
485Ciesielska Maria z d. Kantorek     
486Ciesielski     
487Cieślak Aniela *29-09-1906 r. Jackowice   
488Cieślak Franciszek *06-03-1909 r. Jackowice   
489Cieślak Jakub    
490Cieślak Jan *1884 r.   
491Cieślak Jan *05-03-1913 r. Jackowice   
492Cieślak Józef    
493Cieślak Józefa *1880 r.   
494Cieślak Józefa z d. Gasik *15-03-1884 r. Jackowice   
495Cieślak Katarzyna    
496Cieślak Katarzyna z d. Mamońska *1851 r.   
497Cieślak Marianna *1882 r.   
498Cieślak Marianna *17-08-1904 r. Jackowice +08-10-1906 r. Jackowice   
499Cieślak Marianna *06-07-1911 r. Jackowice +15-01-1912 r. Jackowice   
500Cieślak Michalina *1874 r.   
501Cieślak Piotr    
502Cieślak Piotr *1877 r.   
503Cieślak Stanisław    
504Cieślak Stanisław    
505Cieślik Jan    
506Cieślik Kunegunda z d. Kubis    
507Ciężka Genowefa z d. Sujkowska  +2003 r.   
508Ciężki Jan    
509Cłapińska      
510Cłapińska Agnieszka *1996 r.    
511Cłapińska Aniela z d. Ufa *15-11-1908 r. Wygoda +07-10-1998 r. Wygoda   
512Cłapińska Anna *1964 r.    
513Cłapińska Anna z d. Walczak *1991 r.    
514Cłapińska Anna Petronela z d. Zasada *1983 r.    
515Cłapińska Ewa     
516Cłapińska Halina z d. Pawluk *20-07-1936 r. +16-08-1996 r. Szczecin   
517Cłapińska Janina z d. Duda *1942 r. +2002 r.   
518Cłapińska Łucja *2017 r. Wrocław    
519Cłapińska Mariola     
520Cłapińska Nela Anastazja *2016 r.    
521Cłapińska Renata z d. Stachowiec *1968 r.    
522Cłapińska Urszula     
523Cłapińska Wiesława *1934 r.    
524Cłapińska Wiktoria *2003 r.    
525Cłapiński Adam *1993 r.    
526Cłapiński Aleksander     
527Cłapiński Antoni *27-10-1902 r. +18-09-1973 r.   
528Cłapiński Grzegorz *1989 r.    
529Cłapiński Henryk *13-08-1929 r. +01-07-1987 r. Szczecin   
530Cłapiński Jarosław     
531Cłapiński Józef *19-03-1934 r. +23-02-2014 r. /Szczecin/   
532Cłapiński Maciej     
533Cłapiński Mariusz *1989 r.    
534Cłapiński Michał     
535Cłapiński Szymon     
536Cłapiński Wiesław *11-1938 r. +03-08-2018 r. Wygoda   
537Cłapiński Wiesław *1961 r.    
538Cłapiński Zbigniew *29-01-1960 r. +01-02-1999 r. Szczecin   
539Cłapiński Zbigniew *1963 r.    
540Colith Aleksandra Marta z d. Kazimierska *1946 r. Kutno    
541Colith Stanisław     
542Collings Hagen     
543Collings Peter     
544Collings Valerie z d. Kazmierski *1953 r.    
545Czapp Anthony *1951 r. Norwich (Wielka Brytania)    
546Czapp Emma z d. Linford *1978 r. (Wielka Brytania)    
547Czapp Florence Grace *2013 r.    
548Czapp Henry Joseph *2014 r.    
549Czapp Joanna z d. Szczetnikowicz *1949 r. Woking (Wielka Brytania)    
550Czapp Michael John *1981 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
551Czapp Peter James *1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
552Czapp Rebecca     
553Czapp Simon Jonathan *1985 r. Winchester (Wielka Brytania)    
554Czarnecka Małgorzata z d. Kantorek *06-07-1826 r. Skaratki +15-05-1856 r. Skaratki   
555Czarnecka Marianna z d. Knera *22-05-1857 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
556Czarnecki Jan *16-06-1848 r. Skaratki   
557Czarnecki Krystian     
558Czarnecki Oskar     
559Czarnecki Tomasz *13-12-1853 r. Skaratki   
560Czarnecki Walenty *05-09-1824 r. Skaratki   
561Czechowska Józefa z d. Tomala    
562Czechowska Rozalia *05-11-1899 r. Jackowice   
563Czechowski Walenty    
564Czekaj Aniela z d. Rucińska *11-11-1930 r. +17-11-2011 r.   
565Czekaj Eugeniusz    
566Czerwonka      
567Czerwonka      
568Czerwonka      
569Czerwonka Grażyna z d. Sianoszek     
570Czerwonka Marian *12-02-1950 r. +07-09-1992 r. Szczecin   
571Czuba Agnieszka *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
572Czuba Franciszek *28-03-1819 r. Skaratki +1871 r.   
573Czuba Franciszek *1881 r. Skaratki   
574Czuba Franciszka *04-11-1863 r. Skaratki +22-12-1865 r. Skaratki   
575Czuba Franciszka *1882 r. Skaratki   
576Czuba Helena *1894 r. Skaratki   
577Czuba Ignacy *28-07-1858 r. Skaratki   
578Czuba Jakub *30-07-1853 r. Skaratki   
579Czuba Jan *1886 r. Skaratki   
580Czuba Jan *1899 r. Skaratki   
581Czuba Kacper *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
582Czuba Katarzyna *03-11-1860 r. +1874 r.   
583Czuba Leon *1895 r. Skaratki   
584Czuba Małgorzata *1902 r. Skaratki   
585Czuba Marcin *1885 r. Skaratki +29-11-1951 r. Głowno   
586Czuba Marianna z d. Wajszczyk    
587Czuba Marianna z d. Kantorek *22-01-1824 r. Skaratki   
588Czuba Marianna *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
589Czuba Paweł *1884 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
590Czuba Piotr *1892 r. Skaratki   
591Czuba Rafał *23-10-1850 r. Skaratki +03-09-1852 r. Skaratki   
592Czuba Rozalia z d. Graszka    
593Czuba Stanisław *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
594Czuba Stefan *1897 r. Skaratki   
595Czuba Sylwester *1887 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
596Czubak Andrzej Paweł *1958 r. +25-11-2017 r. /Głowno/   
597Czubak Franciszka z d. Maślarz *~ 1798 r. +16-08-1831 r. Złaków Borowy   
598Czubak Jan *1818 r. +10-05-1852 r. Ponętów Górny   
599Czubak Jan *~ 1851 r.   
600Czubak Katarzyna *1840 r. +16-09-1854 r. Ponętów Górny   
601Czubak Lucyna z d. Michalak     
602Czubak Marianna z d. Bogusiewicz    
603Czubak Mateusz    
604Czubak Piotr *~ 1777 r. +13-06-1834 r. Złaków Borowy   
605Czubak Tekla z d. Kołodziejczak    
606Czubak Tekla z d. Mamońska *1822 r. +08-05-1856 r. Ponętów Górny   
607Czubak Władysław *~ 1928 r. +29-02-2012 r. /Głowno/   
608Czubasiewicz      
609Czubasiewicz Stanisława z d. Wojas    
610Czubatka Agnieszka z d. Gajda *06-10-1871 r. Guźnia +1908 r. Seligów   
611Czubatka Elżbieta z d. Kowalska *1894 r. +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
612Czubatka Jan *1894 r. Seligów +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
613Czubatka Janina    
614Czubatka Józef *1899 r. Seligów   
615Czubatka Józefa z d. Szkoda    
616Czubatka Julian *1904 r. Seligów +1921 r. Seligów   
617Czubatka Kazimierz    
618Czubatka Marianna    
619Czubatka Marianna *1897 r. Seligów +1898 r. Seligów   
620Czubatka Piotr    
621Czubatka Stanisław *02-12-1921 r. Kobryń +03-08-1987 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
622Dałek Lucjan    
623Dałek Marcjanna z d. Wilk *1895 r. Skaratki   
624Dałek Stanisław *23-01-1904 r. Bąków Górny +1968 r.   
625Dałek Weronika z d. Kaźmierska *07-07-1909 r. Księże Górki +1997 r. Łyszkowice   
626Dałek Wojciech    
627Daniek Marianna z d. Lis    
628Dąbrowska Honorata z d. Zawisza *1988 r. Wałcz    
629Dąbrowska Zofia *2015 r.    
630Dąbrowski Michał *1987 r.    
631Dąbrowski Wojciech *2017 r.    
632Dejak      
633Dejak      
634Dejak     
635Dejak z d. Szkup    
636Dejak Katarzyna     
637Deka Franciszka *07-03-1857 r. Bocheń +18-08-1857 r.   
638Deka Jadwiga z d. Kazimierska *01-10-1829 r. Bocheń +22-08-1860 r.   
639Deka Jan *05-08-1858 r. Bocheń +22-06-1864 r.   
640Deka Józef *08-01-1856 r. Bocheń   
641Deka Stanisław *26-04-1834 r. Bocheń   
642Deka Tomasz *01-12-1853 r. Bocheń   
643Deka Wojciech *28-02-1860 r. Bocheń +30-09-1882 r.   
644Desrosiers Allen     
645Desrosiers Keith Allen *1976 r.    
646Desrosiers Linda z d. Kazmierski *1950 r.    
647Dębiński Jerzy Edward *01-03-1927 r. Otwock +09-08-1970 r. /Warszawa/   
648Dobijańska Balbina *1910 r. +28-03-1911 r. Dąbkowice   
649Dobijańska Józefa *05-05-1912 r. Dąbkowice   
650Dobijańska Marianna z d. Kazimierska *1878 r. Bocheń   
651Dobijańska Rozalia *1908 r.   
652Dobijański Jan *1915 r. +1916 r. Dąbkowice   
653Dobijański Paweł *20-06-1879 r. Dąbkowice   
654Domańska      
655Domańska      
656Domańska Agata *~ 1769 r.   
657Domańska Małgorzata z d. Parys  + /Domaniewice/   
658Domańska Marianna *1901 r.   
659Domańska Sławomira Magdalena z d. Kopania *1978 r. Zgierz    
660Domański      
661Domański Ignacy    
662Domański Józef *1913 r. Krępa   
663Domański Tomasz  +08-07-1919 r. Krępa   
664Domański Wojciech *1899 r. Rogóźno   
665Dombrowska Marianna z d. Gajda *22-10-1868 r. Guźnia +17-01-1962 r. Guźnia   
666Dombrowski Tomasz    
667Domińczak      
668Domińczak      
669Domińczak z d. Sianoszek     
670Domińczak Andrzej    
671Domińczak Karol *1882 r. Pilaszków   
672Domińczak Katarzyna z d. Russek *1885 r. Jamno +1914 r. Pilaszków   
673Domińczak Wiktoria z d. Parys    
674Doroba Agnieszka z d. Małecka *~ 1788 r. +04-05-1844 r.  
675Doroba Anna *10-06-1861 r. Reczyce   
676Doroba Antoni *05-06-1861 r. Reczyce   
677Doroba Franciszek    
678Doroba Izydor   
679Doroba Marianna *1869 r. Reczyce   
680Drabik Agnieszka z d. Kuśmierek    
681Dratwa Janina z d. Kantorek     
682Dratwa Kazimierz *~ 1942 r. +29-07-2008 r. /Domaniewice/   
683Drążkowska Dagmara     
684Drążkowska Małgorzata z d. Mrozińska     
685Drążkowska Sandra     
686Drążkowski Marek     
687Drozd Marianna z d. Skonieczna *21-03-1849 r. Lisiewice +03-02-1891 r. Chruślin  
688Drozd Mateusz   
689Dróżka Agnieszka z d. Pel *02-12-1854 r. Skaratki   
690Dróżka Józef *1889 r. Skaratki   
691Dróżka Marcjanna z d. Szymczak    
692Drużka     
693Drużka Aniela z d. Wilk *1899 r. Skaratki   
694Drużka Antoni *1902 r. Skaratki   
695Drużka Elżbieta *1895 r. Skaratki   
696Drużka Jan    
697Drużka Jan *12-11-1859 r. Skaratki   
698Drużka Jan *1884 r. Stroniewice   
699Drużka Józef *1899 r. Skaratki   
700Drużka Józef *16-02-1903 r. Dąbkowice   
701Drużka Kacper    
702Drużka Kacper    
703Drużka Katarzyna z d. Pająk *1881 r.   
704Drużka Leon *1892 r. Skaratki   
705Drużka Małgorzata *1885 r. Skaratki   
706Drużka Marianna z d. Kantorek *22-06-1866 r. Skaratki   
707Drużka Marianna z d. Kantorek *1903 r. Skaratki +18-01-1986 r. Skaratki pod Las   
708Drużka Prakseda z d. Sałuda    
709Drużka Stanisława z d. Kowalska    
710Drużka Szczepan *1888 r. Skaratki   
711Drużka Wiktoria *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
712Duda Franciszek *1912 r. Dąbkowice   
713Duda Jan *21-03-1908 r. Dąbkowice   
714Duda Katarzyna z d. Sianoszek    
715Duda Katarzyna z d. Kantorek *23-11-1887 r. Dąbkowice   
716Duda Roman    
717Dudek Małgorzata    
718Dudek Marianna    
719Dudek Marianna z d. Kazimierska *29-01-1891 r. Bocheń   
720Dudek Mieczysław    
721Dudek Paweł *1887 r.   
722Dudek Władysław    
723Dudek Wojciech  +˂ 1821 r.   
724Dul      
725Dul      
726Dul Martyna z d. Rutkowska *1987 r. Głowno    
727Durka Janina     
728Durka Maria z d. Cłapińska *1932 r. +04-2013 r.   
729Durka Stefan     
730Duziak Sara     
731Dworzańska Katarzyna *07-11-1835 r. Jackowice   
732Dworzańska Małgorzata *08-06-1842 r. Jackowice +01-12-1843 r. Jackowice   
733Dworzańska Rozalia z d. Mikołajczyk *~ 1814 r. +13-09-1846 r. Jackowice   
734Dworzańska Salomea *25-12-1833 r. Jackowice +15-02-1836 r. Jackowice   
735Dworzańska Zofia *11-05-1837 r. Jackowice   
736Dworzański Jan *09-07-1809 r. Jackowice Pijarskie   
737Dworzański Jędrzej *01-12-1839 r. Jackowice +19-04-1842 r. Jackowice   
738Dworzański Władysław *23-06-1844 r. Jackowice +11-10-1846 r. Jackowice   
739Działak   +25-05-1914 r. Albinów   
740Działak Franciszek *~ 1871 r.   
741Działak Marianna z d. Włostek *1892 r. Domaniewice   
742Dziedziela      
743Dziedziela      
744Dziedziela Helena *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
745Dziedziela Helena *1912 r. Skaratki +23-06-2006 r.   
746Dziedziela Jan *1899 r. Skaratki   
747Dziedziela Józef    
748Dziedziela Józefa  + /Domaniewice/   
749Dziedziela Marianna z d. Adach *1880 r. Skaratki   
750Dziedziela Stanisław *1910 r.   
751Dziedziela Władysław *1900 r. Skaratki +24-12-1982 r. Skaratki pod Las   
752Dziuda Franciszek    
753Dziuda Jan    
754Dziuda Józefa z d. Pawłowicz *1886 r. Strzebieszew   
755Dziuda Marianna z d. Jasek *20-08-1848 r. Bocheń   
756Felczyńska Marianna z d. Kucińska *1862 r. Skaratki   
757Felczyńska Monika z d. Barańska *1988 r. Brzeziny    
758Felczyński Antoni    
759Felczyński Gabriel *2017 r.    
760Felczyński Jakub *1886 r. Skaratki +1886 r. Skaratki   
761Felczyński Jan *1895 r. Skaratki   
762Felczyński Rafał *1987 r.    
763Felczyński Stefan *1895 r. Skaratki   
764Feręc Jan    
765Feręc Marianna z d. Michalak *07-02-1912 r. Aleksów   
766Fiałek Antoni *1856 r. Bocheń   
767Fiałek Domicella z d. Gajda *25-04-1826 r. Guźnia +03-01-1892 r. Bocheń   
768Fiałek Franciszek *~ 1854 r. +1863 r. Bocheń   
769Fiałek Katarzyna *1859 r. Bocheń   
770Fiałek Małgorzata *1861 r. Bocheń +1862 r. Bocheń   
771Fiałek Marianna z d. Błażejewska *1822 r. Guźnia  
772Fiałek Marianna *1863 r. Bocheń   
773Fiałek Michał   
774Fiałek Piotr *25-06-1827 r. Lisiewice   
775Fiałek Wojciech *13-04-1854 r. Bocheń   
776Figura     
777Figura     
778Figura Justyna *1991 r.    
779Fijalkowska Helena *30-08-1914 r. Łaźniki   
780Fijalkowska Marianna z d. Bińczak *10-03-1890 r. Rząśno   
781Fijalkowski Kazimierz *1879 r. Łaźniki   
782Fijałkowska      
783Fijałkowska z d. Wilk     
784Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska *1971 r. Zgierz    
785Fijałkowska Magdalena *09-02-1943 r. +30-09-2013 r. /Głowno/   
786Fijałkowski      
787Fijałkowski Franciszek *02-01-1938 r. +05-06-1999 r. /Głowno/   
788Fijałkowski Kacper *1994 r. Głowno    
789Fijałkowski Krzysztof Sylwester *1968 r. Głowno    
790Filar Bronisława z d. Kowalik    
791Filar Józef    
792Filipiak z d. Wilk     
793Filipiak      
794Filipiak Marta     
795Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera *1935 r. Łódź    
796Fladzińska Marianna z d. Wiater    
797Fladzińska Marianna z d. Szafrańska *11-03-1888 r. Skrzeszewy +˂ 1964 r.   
798Fladzińska Marianna z d. Karolkiewicz *09-04-1915 r. Buszkówek +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/   
799Fladziński Bolesław *16-04-1910 r. Orątki +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/   
800Fladziński Stanisław *14-10-1859 r. Raków +05-02-1888 r. Zleszyn   
801Fladziński Walenty *~ 1825 r. +27-06-1885 r. Dobrzelin   
802Fladziński Walenty *14-01-1883 r. Zleszyn +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/   
803Fladziński Zygmunt *20-01-1935 r. Buszków +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/   
804Flis      
805Flis      
806Flis Agnieszka z d. Milczarek *~ 1904 r.   
807Flis Henryk    
808Flis Józefa z d. Kazimierska *25-01-1910 r. Bocheń +23-02-1988 r. /Chruślin/   
809Flis Marceli *1910 r. +1990 r. /Chruślin/   
810Flis Maria     
811Flis Stanisław    
812Flis Weronika z d. Kazimierska *30-11-1911 r. +10-07-2008 r. /Chruślin/   
813Florczak      
814Florczak      
815Florczak      
816Florczak Krystyna z d. Durka *1953 r.    
817Florczak Łukasz     
818Florczak Stanisław     
819Foks Aniela *1911 r.   
820Foks Helena Zofia z d. Michalska    
821Foks Józef *1910 r.   
822Foks Józefa z d. Kucińska *1881 r.   
823Foks Mateusz *1880 r. Stare Grudze   
824Foks Stanisław *1913 r. Grudze   
825Frączak Ludwik    
826Frączak Wiktoria z d. Kazimierska *08-09-1839 r. Bocheń   
827Frątczak Aniela z d. Duda *1919 r. Dąbkowice   
828Frątczak Stanisław    
829Fryza     
830Fryza Franciszka z d. Szkup    
831Fujak Jolanta z d. Grzelczyk *1988 r.    
832Fujak Patrycja *2007 r.    
833Fujak Przemysław *1980 r.    
834Fujak Weronika *2006 r.    
835Fuks      
836Fuks z d. Sianoszek     
837Fuks Grzegorz *1978 r. +1979 r.   
838Funk      
839Funk Elżbieta z d. Kaźmierska *07-07-1907 r. Księże Górki   
840Gaczyńska Joanna     
841Gaczyńska Krystyna z d. Gasik *1937 r.    
842Gaczyński      
843Gaczyński Tomasz     
844Gajda  *1865 r. +1865 r. Guźnia   
845Gajda  *24-06-1869 r. +24-06-1869 r. Guźnia   
846Gajda  *12-04-1872 r. Guźnia +12-04-1872 r. Guźnia   
847Gajda Agnieszka *~ 1737 r. +15-11-1817 r. Guźnia   
848Gajda Agnieszka *1819 r. Guźnia +20-04-1820 r. Guźnia   
849Gajda Agnieszka *1857 r. Guźnia +1857 r. Guźnia   
850Gajda Agnieszka *1863 r. Guźnia +1865 r. Guźnia   
851Gajda Andrzej  +24-12-1916 r. Guźnia   
852Gajda Andrzej *1853 r. Mystkowice   
853Gajda Andrzej *23-11-1856 r. Guźnia   
854Gajda Andrzej *21-11-1872 r. Lisiewice   
855Gajda Andrzej *27-11-1874 r. Guźnia   
856Gajda Andrzej *11-12-1954 r. +06-04-2003 r. /Warszawa/   
857Gajda Aniela Marianna z d. Białecka *25-02-1936 r. Gończyce +13-10-1991 r. /Gończyce/   
858Gajda Antoni    
859Gajda Antoni *10-06-1830 r. Guźnia +22-10-1830 r. Guźnia   
860Gajda Antoni *15-08-1849 r. Guźnia   
861Gajda Antoni *03-06-1851 r. Guźnia   
862Gajda Antoni *13-06-1886 r. Guźnia   
863Gajda Antoni *01-04-1898 r. Mystkowice   
864Gajda Antoni *07-03-1911 r. Augustów   
865Gajda Antonina z d. Missura    
866Gajda Balbina *31-03-1876 r. Guźnia   
867Gajda Czesława     
868Gajda Elżbieta z d. Grudkowska *05-11-1953 r. +15-07-2006 r. /Warszawa/   
869Gajda Feliks *31-03-1876 r. Guźnia +1937 r. Pszczonów   
870Gajda Feliks *20-11-1878 r. Guźnia   
871Gajda Franciszek *25-03-1867 r. Guźnia   
872Gajda Franciszek *~ 1874 r. +1929 r. Pilaszków   
873Gajda Franciszka z d. Skonieczna    
874Gajda Franciszka *08-03-1847 r. Guźnia +05-03-1848 r. Guźnia   
875Gajda Grzegorz *28-01-1844 r. Guźnia   
876Gajda Helena z d. Kosiorowska *~ 1822 r. Guźnia +˂ 1859 r.   
877Gajda Helena *28-02-1891 r. Guźnia   
878Gajda Jacek Jerzy *03-07-1958 r. Łódź +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/   
879Gajda Jadwiga *1828 r. Guźnia   
880Gajda Jan *~ 1803 r.   
881Gajda Jan *12-05-1824 r. Guźnia   
882Gajda Jan *19-02-1841 r. Guźnia   
883Gajda Jan *1846 r. Mystkowice   
884Gajda Jan *1858 r. Guźnia   
885Gajda Jan *1864 r. Guźnia +13-10-1873 r. Guźnia   
886Gajda Jan *22-10-1881 r. Guźnia +05-05-1971 r.   
887Gajda Jan *17-08-1893 r. Guźnia +24-07-1922 r. Augustów   
888Gajda Jan *10-08-1896 r. Mystkowice   
889Gajda Jan *~ 1903 r.   
890Gajda Janusz *21-07-1954 r. Łódź +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/   
891Gajda Jolanta     
892Gajda Józef  +˂ 1813 r.   
893Gajda Józef *15-03-1824 r. Guźnia   
894Gajda Józef *26-11-1842 r. Guźnia +16-04-1843 r. Guźnia   
895Gajda Józef *29-07-1844 r. Guźnia   
896Gajda Józef *1853 r. Guźnia   
897Gajda Józef *11-02-1870 r. Guźnia   
898Gajda Józef *27-02-1878 r. Lisiewice   
899Gajda Józef *26-03-1889 r. Guźnia   
900Gajda Józef *06-03-1890 r. Guźnia   
901Gajda Józef *16-08-1894 r. Mystkowice   
902Gajda Józef *07-04-1914 r. Kęszyce   
903Gajda Józef *21-12-1922 r. Augustów +07-11-1997 r. /Gończyce/   
904Gajda Józefa *1816 r. Guźnia   
905Gajda Józefa *04-08-1895 r. Dąbkowice   
906Gajda Julianna *1828 r. Guźnia   
907Gajda Julianna *1929 r. +21-06-1930 r. Augustów   
908Gajda Karol *02-08-1812 r. Guźnia +06-07-1813 r. Guźnia   
909Gajda Katarzyna z d. Fijałek  +1855 r. Guźnia   
910Gajda Katarzyna z d. Orzeł  +26-02-1923 r. Guźnia   
911Gajda Katarzyna z d. Radziejewska    
912Gajda Katarzyna z d. Wójcik * Mystkowice   
913Gajda Katarzyna *1815 r. Guźnia   
914Gajda Katarzyna *25-04-1826 r. Guźnia +20-09-1826 r. Guźnia   
915Gajda Katarzyna z d. Sołtyszewska *~ 1837 r. Guźnia   
916Gajda Katarzyna z d. Błażejewska *20-12-1896 r. Domaniewice +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/   
917Gajda Katarzyna Elżbieta *26-04-1873 r. Guźnia   
918Gajda Kazimierz *01-03-1823 r. Guźnia +28-03-1823 r. Guźnia   
919Gajda Kazimierz *19-02-1898 r. Guźnia +10-04-1898 r. Guźnia   
920Gajda Kazimierz *25-03-1899 r. Guźnia   
921Gajda Konstancja z d. Jagoda    
922Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak *25-01-1954 r. Lesko +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/   
923Gajda Maciej *~ 1780 r. +15-02-1839 r. Guźnia   
924Gajda Maciej *1804 r.   
925Gajda Magdalena z d. Redo    
926Gajda Magdalena z d. Szczepańska    
927Gajda Magdalena z d. Jarota    
928Gajda Magdalena *13-05-1859 r. Guźnia +28-08-1860 r. Guźnia   
929Gajda Magdalena *1861 r. Guźnia +1861 r. Guźnia   
930Gajda Małgorzata z d. Burzyńska *1779 r. +07-05-1813 r. Guźnia   
931Gajda Małgorzata z d. Sujkowska *1864 r. Dąbkowice   
932Gajda Małgorzata *08-07-1877 r. Guźnia   
933Gajda Małgorzata *10-08-1911 r. Kęszyce   
934Gajda Marcjanna  + Chruślin   
935Gajda Marcjanna z d. Pawlata    
936Gajda Marcjanna *1844 r. Mystkowice   
937Gajda Marcjanna z d. Baran *09-01-1850 r. Lisiewice   
938Gajda Marcjanna *24-10-1865 r. Guźnia   
939Gajda Marcjanna z d. Mikołajczyk *08-01-1888 r. Strugienice   
940Gajda Marian *1924 r. +18-05-1925 r. Augustów   
941Gajda Marian *03-07-1935 r. Augustów +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/   
942Gajda Marianna z d. Rusek  +01-09-1900 r. Guźnia   
943Gajda Marianna z d. Grabowicz    
944Gajda Marianna z d. Pawlata    
945Gajda Marianna z d. Grzelak  +1906 r.   
946Gajda Marianna *1803 r.   
947Gajda Marianna *1813 r. Guźnia   
948Gajda Marianna *24-11-1814 r. Guźnia   
949Gajda Marianna *18-07-1815 r. Guźnia +18-05-1826 r. Guźnia   
950Gajda Marianna z d. Olba *~ 1819 r. +14-01-1860 r. Pilaszków   
951Gajda Marianna *1854 r. Mystkowice   
952Gajda Marianna *1857 r. Guźnia   
953Gajda Marianna z d. Gałaj *1864 r. Mystkowice   
954Gajda Marianna z d. Sujkowska *18-10-1866 r. Dąbkowice   
955Gajda Marianna *01-07-1885 r. Guźnia   
956Gajda Marianna *04-08-1886 r. Guźnia   
957Gajda Michał *08-03-1821 r. Guźnia   
958Gajda Michał *1852 r. Mystkowice   
959Gajda Michał *04-09-1895 r. Guźnia +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/   
960Gajda Mieczysław *1924 r. +20-06-1925 r. Augustów   
961Gajda Mikołaj *05-12-1849 r. Guźnia +18-08-1850 r. Guźnia   
962Gajda Mirosława     
963Gajda Paweł  +14-05-1871 r. Guźnia   
964Gajda Paweł *1783 r. +05-12-1857 r. Guźnia   
965Gajda Paweł *19-07-1831 r. Guźnia +26-11-1831 r. Guźnia   
966Gajda Paweł *08-01-1861 r. Guźnia +1864 r. Guźnia   
967Gajda Paweł *30-06-1884 r. Guźnia   
968Gajda Piotr *1829 r. Guźnia   
969Gajda Piotr *1904 r. Guźnia +1906 r.   
970Gajda Piotr *1908 r. Guźnia +05-10-1935 r. Augustów   
971Gajda Rozalia z d. Wójcik  +06-07-1815 r. Łaźniki   
972Gajda Rozalia *03-09-1910 r. Kęszyce   
973Gajda Rozalia *1931 r. +12-12-1931 r. Augustów   
974Gajda Stanisław *~ 1777 r.   
975Gajda Stanisław *~ 1810 r. +14-08-1813 r. Guźnia   
976Gajda Stanisław *03-06-1907 r. Mystkowice +07-08-1907 r. Mystkowice   
977Gajda Stanisław Kostka *27-10-1909 r. Mystkowice +20-11-2003 r. Borów   
978Gajda Stanisława z d. Sałuda    
979Gajda Stanisława  + /Stary Waliszew/   
980Gajda Stanisława *30-04-1928 r. +02-05-1928 r. Augustów   
981Gajda Stefan *18-06-1909 r. Kęszyce   
982Gajda Stefania z d. Witecka vel Kozanecka    
983Gajda Szymon *04-08-1880 r. Guźnia   
984Gajda Tekla z d. Wojdak *~ 1789 r. +13-04-1877 r. Guźnia   
985Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska *1933 r. Świnice    
986Gajda Tomasz *12-12-1846 r. Guźnia +14-07-1877 r. Lisiewice   
987Gajda Walenty *1819 r. Guźnia   
988Gajda Weronika *06-01-1877 r. Lisiewice +29-01-1877 r. Lisiewice   
989Gajda Wiktoria z d. Grzyb    
990Gajda Wojciech *~ 1805 r.   
991Gajda Wojciech *15-04-1819 r. Guźnia +1852 r. Guźnia   
992Gajda Wojciech *1862 r. Guźnia +1924 r. Ostrów   
993Gajda Wojciech *04-03-1862 r. Guźnia +18-12-1935 r. Augustów   
994Gajda Zdzisław *01-01-1933 r. Augustów +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/   
995Galbarczyk Laura *2018 r. Warszawa    
996Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz *1978 r. Płońsk    
997Galbarczyk Roman *24-02-1946 r. Garwolin +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/   
998Galbarczyk Szymon *2000 r. Warszawa    
999Galbarczyk Waldemar *1977 r. Garwolin    
1000Galbarczyk Wanda z d. Kowalczyk *1950 r. Garwolin    
1001Galon Franciszek    
1002Galon Franciszka z d. Czubak *1849 r.   
1003Gałaj Adam *15-07-1899 r. Mystkowice +15-07-1899 r. Mystkowice   
1004Gałaj Agnieszka    
1005Gałaj Andrzej *10-10-1900 r. Mystkowice   
1006Gałaj Antonina z d. Grzyb *18-06-1848 r. Mystkowice   
1007Gałaj Bartłomiej    
1008Gałaj Franciszek Henryk *24-12-1903 r. Strugienice   
1009Gałaj Franciszka *18-10-1891 r. Mystkowice +03-11-1895 r. Mystkowice   
1010Gałaj Ignacy    
1011Gałaj Jan *13-05-1895 r. Strugienice   
1012Gałaj Jan *15-08-1895 r. Mystkowice +01-05-1952 r.   
1013Gałaj Marcjanna z d. Marszałek *06-01-1887 r. Mystkowice   
1014Gałaj Marcjanna *25-01-1898 r. Strugienice   
1015Gałaj Marianna z d. Gajda *03-05-1864 r. Guźnia   
1016Gałaj Marianna z d. Urbanek *18-10-1867 r. Maurzyce   
1017Gałaj Marianna *24-09-1885 r. Mystkowice   
1018Gałaj Michał *29-12-1897 r. Mystkowice +12-10-1900 r. Mystkowice   
1019Gałaj Roch    
1020Gałaj Stanisław    
1021Gałaj Stanisław *29-09-1900 r. Wierznowice   
1022Gałkowska Elżbieta z d. Zajączek *05-07-1851 r. Zduny   
1023Gałkowska Józefa *04-02-1881 r. Zduny   
1024Gałkowski Dominik *05-08-1878 r. Zduny   
1025Gałkowski Marcin    
1026Gałkowski Władysław *01-06-1884 r. Zduny   
1027Gapińska Katarzyna z d. Kantorek *1990 r. Brzeziny    
1028Gapiński Igor *2016 r.    
1029Gapiński Wojciech *1988 r.    
1030Gasik      
1031Gasik      
1032Gasik      
1033Gasik      
1034Gasik z d. Staszyska     
1035Gasik z d. Szymańska     
1036Gasik      
1037Gasik      
1038Gasik      
1039Gasik      
1040Gasik      
1041Gasik      
1042Gasik Agnieszka z d. Golis  +06-05-1855 r.   
1043Gasik Aniela z d. Rutkowska    
1044Gasik Aniela z d. Mika *29-07-1908 r. +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/   
1045Gasik Anna     
1046Gasik Anna     
1047Gasik Antoni *08-01-1881 r. Jackowice +03-11-1951 r. /Zduny/   
1048Gasik Bronisława z d. Bogusz *22-06-1888 r. Łaźniki +13-09-1969 r.   
1049Gasik Elżbieta z d. Nasalska *1916 r. +22-01-2002 r. /Zduny/   
1050Gasik Eugenia z d. Perzyna    
1051Gasik Irena *1940 r. +1940 r. /Kiernozia/   
1052Gasik Jan *28-05-1910 r. +16-10-1968 r.   
1053Gasik Jerzy *15-04-1935 r. +1996 r. /Łowicz/   
1054Gasik Józef *07-01-1886 r. Jackowice   
1055Gasik Józef *30-09-1913 r. Jackowice +1989 r.   
1056Gasik Katarzyna *20-10-1879 r. Jackowice   
1057Gasik Katarzyna z d. Guzek *~ 1912 r. +12-01-1943 r. /Zduny/   
1058Gasik Leokadia     
1059Gasik Małgorzata     
1060Gasik Maria z d. Kazimierowicz *1930 r. +1993 r.   
1061Gasik Marianna z d. Głowacka *15-05-1814 r. Łaźniki   
1062Gasik Maryla     
1063Gasik Piotr *22-01-1835 r. Łaźniki +18-07-1909 r. Jackowice   
1064Gasik Piotr *04-02-1882 r. Jackowice   
1065Gasik Piotr *27-01-1908 r. Jackowice +18-03-1986 r. /Zduny/   
1066Gasik Rozalia z d. Jabłońska *05-08-1851 r. Maurzyce +1940 r.   
1067Gasik Stanisław *17-10-1921 r. +15-10-1992 r. /Warszawa/   
1068Gasik Stanisław *1952 r.    
1069Gasik Tadeusz *1927 r. +1996 r.   
1070Gasik Tadeusz *1946 r. +17-11-1975 r.   
1071Gasik Walenty  +21-07-1848 r. Łaźniki   
1072Gasik Wincenty    
1073Gasik Wojciech *02-02-1892 r. Jackowice +1893 r.   
1074Gasik Wojciech *1954 r. +28-12-2014 r. /Zduny/   
1075Gasik Zdzisław *1947 r.    
1076Gasik Zofia *1940 r. +1941 r. /Kiernozia/   
1077Gasik Zygmunt *1926 r. +1997 r.   
1078Gawęcka Zofia z d. Foks *1961 r.    
1079Gendek-Ufa Katarzyna z d. Gendek *1987 r. Łowicz    
1080Gidaszewska Agnieszka z d. Kazimierska     
1081Gidaszewska Maja *2011 r.    
1082Gidaszewski Hubert *2008 r.    
1083Gidaszewski Jakub *1980 r.    
1084Gierada-Sołtysek Monika z d. Gierada     
1085Gładys Hipolit    
1086Gładys Małgorzata z d. Kamińska *12-11-1862 r. Wrzeczko   
1087Głowacki Szymon  +16-11-1818 r. Łaźniki   
1088Głuszczyk Andrzej   
1089Głuszczyk Franciszek *26-01-1876 r. Guźnia +14-10-1876 r. Guźnia  
1090Głuszczyk Franciszka z d. Błażejewska *1841 r. Guźnia  
1091Głuszczyk Jan *09-07-1873 r. Guźnia  
1092Głuszczyk Józefa *13-03-1871 r. Okrent  
1093Głuszczyk Marcjanna z d. Kolos   
1094Głuszczyk Michał *24-09-1897 r. Łowicz  
1095Gnatek Janina z d. Wróbel *1940 r. Beszowa    
1096Gnatek Jerzy *18-10-1944 r. Bad Nenndorf +01-05-2014 r. Chomino /Chomino/   
1097Gnatek Michał *1904 r. +22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/   
1098Gnatowska z d. Wardaszewska     
1099Gnatowska Antonina z d. Mamońska *17-04-1868 r. Tarnówka +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/   
1100Gnatowska Halina z d. Szymańska *1954 r.    
1101Gnatowska Helena z d. Rzepka *18-01-1929 r. +05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/   
1102Gnatowska Jadwiga z d. Kamień     
1103Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska *1931 r.    
1104Gnatowska Katarzyna z d. Wasiel *~ 1839 r.   
1105Gnatowska Klaudia     
1106Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska *1910 r. +1978 r.   
1107Gnatowski Antoni *~ 1865 r. Umień +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/   
1108Gnatowski Czesław *12-08-1933 r. +07-06-2011 r. /Gdańsk/   
1109Gnatowski Edward Andrzej *29-09-1953 r. Gdańsk +13-08-2010 r. /Gdańsk/   
1110Gnatowski Jan *28-05-1931 r. +28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/   
1111Gnatowski Kacper *~ 1838 r.   
1112Gnatowski Krzysztof *1976 r.    
1113Gnatowski Maciej *1878 r. Umień   
1114Gnatowski Mateusz    
1115Gnatowski Ryszard *1951 r. Gdańsk    
1116Gnatowski Stanisław    
1117Gnatowski Stanisław *1882 r. Umień   
1118Godos Błażej    
1119Godos Elżbieta z d. Stefańska *1897 r. Seligów   
1120Golis Antoni *13-01-1900 r.   
1121Golis Franciszka z d. Czubak *21-02-1826 r. Złaków Borowy   
1122Golis Jan *29-07-1836 r. Mastki   
1123Golis Józef  +˂ 1820 r.   
1124Golis Józef *~ 1800 r. +˂ 1858 r.   
1125Golis Julianna z d. Wnuk    
1126Golis Kunegunda z d. Anyżka *~ 1802 r. Retki +˃ 1858 r.   
1127Golis Marianna z d. Milczarek *01-08-1900 r. Bocheń +14-10-1963 r. Janinów   
1128Gołębiewska      
1129Gołębiewska Agnieszka z d. Paradowska  +1909 r. Święte  
1130Gołębiewska Agnieszka z d. Mielczarek *20-10-1854 r. Guźnia   
1131Gołębiewska Aniela *18-02-1886 r. Bocheń +14-11-1886 r. Bocheń   
1132Gołębiewska Aniela *24-04-1890 r. Bocheń   
1133Gołębiewska Aniela z d. Orzeł *18-02-1905 r. +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/   
1134Gołębiewska Anna *1850 r. Guźnia  
1135Gołębiewska Apolonia z d. Gajda *~ 1858 r. +08-01-1913 r. Mystkowice   
1136Gołębiewska Franciszka *02-04-1903 r.   
1137Gołębiewska Franciszka z d. Kosiorek *12-02-1912 r. Rogóźno +20-09-1985 r. Jeże   
1138Gołębiewska Jadwiga z d. Dąbrowska   
1139Gołębiewska Jadwiga *1847 r. Guźnia  
1140Gołębiewska Józefa z d. Głuszcz    
1141Gołębiewska Katarzyna *1838 r. Guźnia  
1142Gołębiewska Katarzyna *22-04-1892 r. Bocheń   
1143Gołębiewska Łucja z d. Drozd    
1144Gołębiewska Małgorzata *15-11-1864 r. Bocheń   
1145Gołębiewska Marianna z d. Błażejewska *~ 1815 r. +1860 r. Guźnia  
1146Gołębiewska Marianna *16-10-1865 r. Bocheń   
1147Gołębiewska Marianna *16-06-1869 r. Guźnia +27-10-1873 r. Guźnia  
1148Gołębiewska Marianna *17-07-1886 r. Guźnia  
1149Gołębiewska Marianna *21-12-1889 r. Guźnia  
1150Gołębiewska Marianna *09-04-1894 r. Bocheń   
1151Gołębiewska Petronella *1841 r. Guźnia  
1152Gołębiewska Stanisława *1932 r. +09-10-1999 r.   
1153Gołębiewska Wiktoria z d. Kucharek   
1154Gołębiewski      
1155Gołębiewski      
1156Gołębiewski      
1157Gołębiewski      
1158Gołębiewski      
1159Gołębiewski Adam *15-11-1887 r. Guźnia +16-06-1970 r. Łowicz  
1160Gołębiewski Andrzej *25-01-1886 r. Guźnia  
1161Gołębiewski Franciszek    
1162Gołębiewski Franciszek *05-10-1866 r. Guźnia +1913 r. Seligów  
1163Gołębiewski Jan    
1164Gołębiewski Jan *1837 r. Guźnia  
1165Gołębiewski Jan *11-05-1859 r. Bocheń   
1166Gołębiewski Jan *18-06-1860 r. Bocheń   
1167Gołębiewski Jan *27-12-1881 r. Bocheń   
1168Gołębiewski Jan *15-05-1887 r. Guźnia  
1169Gołębiewski Józef     
1170Gołębiewski Józef *1851 r. Guźnia +1854 r. Guźnia  
1171Gołębiewski Józef *1864 r. Guźnia +02-11-1866 r. Guźnia  
1172Gołębiewski Józef *09-03-1883 r. Guźnia  
1173Gołębiewski Józef *14-02-1885 r. Guźnia  
1174Gołębiewski Kazimierz *1856 r. Guźnia  
1175Gołębiewski Marcin *10-11-1874 r. Guźnia +10-12-1874 r. Guźnia  
1176Gołębiewski Michał *1842 r. Guźnia  
1177Gołębiewski Michał *03-10-1896 r. Bocheń +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/   
1178Gołębiewski Piotr *22-02-1884 r. Bocheń +24-10-1895 r. Bocheń   
1179Gołębiewski Piotr *26-08-1887 r. Bocheń   
1180Gołębiewski Stanisław    
1181Gołębiewski Stanisław *~ 1898 r.   
1182Gołębiewski Tomasz *17-12-1878 r. Guźnia  
1183Gołębiewski Wincenty *03-04-1889 r. Guźnia  
1184Gołębiewski Władysław    
1185Gołębiewski Wojciech   
1186Gołębiewski Wojciech *05-03-1882 r. Guźnia  
1187Gołębiowska z d. Tymcznko     
1188Gołębiowska z d. Turkot     
1189Gołębiowska Anna z d. Kantorek *1945 r. Rawa Mazowiecka    
1190Gołębiowska Iwona Mirosława z d. Gnatowska *1957 r. Gdańsk    
1191Gołębiowska Natalia *1994 r. Gdańsk    
1192Gołębiowski      
1193Gołębiowski      
1194Gołębiowski      
1195Gołębiowski      
1196Gołębiowski      
1197Gołębiowski      
1198Gołębiowski Andrzej *1952 r.    
1199Gołębiowski Jerzy *1940 r. Rawa Mazowiecka    
1200Gorczyca      
1201Gorczyca      
1202Gorczyca      
1203Gorczyca      
1204Gorczyca      
1205Gorczyca Alfons *1930 r. +2006 r.   
1206Gorczyca Danuta    
1207Gorczyca Helena z d. Kosiorek *17-01-1935 r. Dobrogosty +10-11-2008 r. Przasnysz /Dzierzgowo/   
1208Gorczyca Marcin *10-01-1958 r. Szumsk +01-09-1993 r. Olsztyn /Wrzesina/   
1209Gorczyca Regina z d. Kosiorek *03-06-1927 r. Dobrogosty +06-01-1998 r. Godki /Wrzesina/   
1210Gorczyca Tomasz *07-01-1960 r. +28-09-1994 r.   
1211Gorczyca Witold Wiktor *1921 r. +24-12-1985 r. /Wrzesina/   
1212Gorzkiewicz Andrzej *1959 r.    
1213Gorzkiewicz Krystyna z d. Szychowska *1958 r. Głowno    
1214Gorzkiewicz Renata *1987 r.    
1215Gostyński Łukasz *1993 r.    
1216Góra Agnieszka z d. Doroba *~ 1804 r. +05-09-1854 r. Reczyce  
1217Góra Bartłomiej *~ 1806 r. +26-01-1840 r. Reczyce  
1218Góra Bartłomiej *21-08-1836 r. Reczyce +1879 r. Reczyce  
1219Góra Henryk *20-06-1929 r. Kołacin +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/  
1220Góra Izydor *29-03-1866 r. Reczyce +12-09-1927 r. Kołacin  
1221Góra Jan *13-10-1904 r.  
1222Góra Józef *1807 r. Reczyce +27-05-1862 r. Reczyce  
1223Góra Józef *04-02-1902 r. Reczyce +11-12-1960 r. Kobylin  
1224Góra Józefa z d. Felczyńska   
1225Góra Katarzyna z d. Zagajewska *27-09-1871 r. Skaratki +1953 r. Łódź  
1226Góra Małgorzata z d. Kowalczyk   
1227Góra Maria z d. Wolak *1935 r. Kobylin   
1228Góra Marianna z d. Barbucha *1897 r. Krępa +30-03-1976 r. Krępa  
1229Góra Mateusz   
1230Góra Piotr *14-05-1897 r. Reczyce  
1231Góra Rozalia z d. Strugińska   
1232Góra Wacław *19-07-1912 r. +1990 r.  
1233Góra Wojciech *15-04-1840 r. Reczyce +28-04-1878 r. Reczyce  
1234Góra Zofia z d. Benka *27-03-1904 r. +01-03-1979 r.  
1235Górczyńska  *28-06-1910 r. +28-06-1910 r. Zduny   
1236Górczyńska Anna z d. Lasota    
1237Górczyńska Anna *23-07-1893 r. Zduny +13-08-1893 r. Zduny   
1238Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk *10-06-1874 r. Zduny +09-12-1908 r. Zduny   
1239Górczyńska Franciszka z d. Bogusz    
1240Górczyńska Janina Aniela *01-01-1912 r. Zduny   
1241Górczyńska Katarzyna z d. Kosiorek    
1242Górczyńska Katarzyna z d. Płacheta *21-04-1845 r. Dąbkowice   
1243Górczyńska Marianna z d. Piasta    
1244Górczyńska Marianna z d. Woźnicka *21-10-1872 r. Szymanowice   
1245Górczyńska Marianna *1887 r. Dąbkowice   
1246Górczyński Antoni *1865 r. Dąbkowice   
1247Górczyński Franciszek    
1248Górczyński Jan *09-12-1867 r. Dąbkowice   
1249Górczyński Jan *23-11-1898 r. Dąbkowice   
1250Górczyński Józef *07-08-1896 r. Dąbkowice   
1251Górczyński Piotr *1875 r. Dąbkowice   
1252Górczyński Piotr *31-08-1894 r. Dąbkowice +1918 r.   
1253Górczyński Szczepan    
1254Górczyński Walenty *1874 r. Dąbkowice   
1255Górczyński Wawrzyniec *1864 r. Dąbkowice   
1256Górczyński Wojciech *1871 r. Dąbkowice   
1257Górczyński Wojciech *1883 r. Dąbkowice   
1258Górczyński Wojciech *13-04-1900 r. Dąbkowice   
1259Górna Anna z d. Strug *1990 r.    
1260Górny  *2014 r.    
1261Górny  *2016 r.    
1262Górny Michał     
1263Górska Ilona z d. Leśnikowska *1980 r. Łódź    
1264Górski Artur *1988 r.    
1265Górski Fabian *2012 r.    
1266Grabczyk Kazimierz    
1267Grabczyk Magdalena    
1268Grabowicz      
1269Grabowicz      
1270Grabowicz Agnieszka z d. Kantorek *1890 r. Stroniewice   
1271Grabowicz Aniela *1907 r. Krępa  
1272Grabowicz Aniela *1911 r.  
1273Grabowicz Danuta z d. Wilk *22-09-1936 r. +07-01-2007 r. /Stary Waliszew/   
1274Grabowicz Franciszek *26-03-1852 r. Krępa +1901 r. Krępa   
1275Grabowicz Franciszek *1907 r. Krępa  
1276Grabowicz Franciszek *1909 r. Krępa  
1277Grabowicz Franciszka z d. Kowalczyk *1876 r. Skaratki   
1278Grabowicz Helena *1899 r. Krępa   
1279Grabowicz Henryk *15-04-1931 r. +26-02-2001 r. /Stary Waliszew/   
1280Grabowicz Izydor *1894 r. Krępa  
1281Grabowicz Jakub *04-07-1839 r. Krępa +1868 r.   
1282Grabowicz Jan    
1283Grabowicz Jan *~ 1751 r. +23-07-1811 r. Domaniewice   
1284Grabowicz Jan *1866 r. Krępa   
1285Grabowicz Jan *1896 r. Krępa  
1286Grabowicz Jan *1902 r. Krępa +1906 r.  
1287Grabowicz Józef *28-02-1842 r. Krępa +1843 r.   
1288Grabowicz Julianna z d. Tomasik   
1289Grabowicz Kacper *27-12-1849 r. Krępa +11-01-1850 r. Krępa   
1290Grabowicz Ludwik *24-08-1844 r. Krępa +20-02-1845 r. Krępa   
1291Grabowicz Małgorzata *15-02-1855 r. Krępa   
1292Grabowicz Marianna z d. Podkońska   
1293Grabowicz Marianna z d. Płóciennik *~ 1753 r.   
1294Grabowicz Marianna *28-12-1845 r. Krępa +1851 r.   
1295Grabowicz Marianna *09-07-1900 r. Krępa +13-11-1903 r. Krępa  
1296Grabowicz Mikołaj *05-12-1848 r. Krępa +25-01-1849 r. Krępa   
1297Grabowicz Petronella z d. Celesta *1789 r. Czatolin +24-03-1839 r. Domaniewice   
1298Grabowicz Piotr *1781 r. Domaniewice +08-10-1836 r. Domaniewice   
1299Grabowicz Piotr *~ 1809 r. Krępa +1876 r.   
1300Grabowicz Piotr *1896 r. Krępa   
1301Grabowicz Stanisław *03-05-1856 r. Krępa   
1302Grabowicz Szymon *1893 r. Krępa   
1303Grabowicz Wiktoria z d. Kantorek *08-12-1815 r. Skaratki +22-04-1861 r. Krępa   
1304Grabowicz Wiktoria *1898 r. Krępa  
1305Grabowicz Władysław *1904 r. Krępa +26-03-1980 r. Krępa  
1306Grabowicz Władysław *1905 r. Krępa +1906 r.  
1307Grabowska Józefa *1907 r. Reczyce +1907 r.   
1308Grabowska Łucja z d. Karasek *1867 r. Reczyce   
1309Grabowski Józef    
1310Gralak Andrzej *1868 r.   
1311Gralak Antoni *1857 r.   
1312Gralak Józef *1824 r.   
1313Gralak Józef *1862 r. +1863 r.   
1314Gralak Józefa *1875 r.   
1315Gralak Marianna z d. Zielińska    
1316Gralak Marianna *1882 r. Umień   
1317Gralak Rozalia *~ 1869 r. +1872 r.   
1318Gralak Telka *1852 r. +1853 r.   
1319Gralak Weronika z d. Mamońska *1831 r.   
1320Gralak Włądysław *1884 r. Umień   
1321Gralak Wojciech *1864 r.   
1322Graszka Agnieszka z d. Knera *~ 1804 r.   
1323Graszka Andrzej    
1324Graszka Andrzej *~ 1793 r. +1836 r. Skaratki   
1325Graszka Anna z d. Kantorek *29-07-1830 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
1326Graszka Antoni  +1910 r.   
1327Graszka Antoni *1887 r. Krępa +04-03-1918 r. Skaratki   
1328Graszka Franciszka *06-09-1862 r. Skaratki   
1329Graszka Helena *1909 r. +1910 r. Krępa   
1330Graszka Ignacy *1895 r. Skaratki   
1331Graszka Jan *1885 r. Czatolin +1886 r. Czatolin   
1332Graszka Józef *1907 r. Krępa +1908 r.   
1333Graszka Katarzyna z d. Warda *1846 r. Skaratki   
1334Graszka Łukasz *1881 r. Czatolin   
1335Graszka Magdalena z d. Grzelka *1872 r. Skaratki   
1336Graszka Marcin *05-11-1832 r. Skaratki   
1337Graszka Marianna z d. Czuba *29-06-1856 r. Skaratki +1886 r.   
1338Graszka Marianna z d. Kantorek *1887 r. Skaratki   
1339Graszka Michał *06-09-1862 r. Skaratki   
1340Graszka Stanisław    
1341Graszka Wacław *1913 r. +02-06-1982 r. Krępa   
1342Gratkowska Agnieszka z d. Strugińska *1888 r. Reczyce   
1343Gratkowski Ignacy    
1344Grochocka Anna z d. Mierzejewska    
1345Grochocka Franciszka *10-10-1910 r. Złaków Kościelny   
1346Grochocka Marianna z d. Mikołajczyk *03-01-1886 r. Strugienice   
1347Grochocki Aleksander *26-01-1881 r. Złaków Kościelny   
1348Grochocki Władysław *22-01-1909 r. Złaków Kościelny   
1349Gromek Helena z d. Redo *23-08-1893 r. Złaków Kościelny   
1350Gromek Jan *04-08-1884 r. Karsznice   
1351Grusson z d. Włostek     
1352Gruszka Franciszka z d. Podolak  +~ 1948 r.   
1353Gruszka Józef *1900 r. +1984 r.   
1354Gruszka Kajetan  +1914 r.   
1355Gruszka Kazimierz Piotr *13-01-1939 r. Ornatowice +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/   
1356Gruszka Lucyna z d. Romaniuk *1954 r. Jarosławiec    
1357Gruszka Zofia z d. Swatowska  +02-09-1947 r.   
1358Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka *1987 r. Łódź    
1359Grygielska Antonina *1868 r.   
1360Grygielska Apolonia *1872 r.   
1361Grygielska Marianna z d. Mamońska *1836 r.   
1362Grygielska Marianna Antonina *1857 r. Tarnówka +1857 r.   
1363Grygielski Adam *1865 r. +1873 r.   
1364Grygielski Józef *1864 r. +1864 r.   
1365Grygielski Maciej *1826 r.   
1366Grygielski Michał *1861 r.   
1367Grzanka     
1368Grzanka Stanisława z d. Wilk *1912 r. Skaratki +13-12-1992 r. Skaratki pod Las   
1369Grzegorczyk Marianna   
1370Grzelak Franciszka z d. Gralak *~ 1860 r.   
1371Grzelak Józef    
1372Grzelak Józef *1882 r.   
1373Grzelak Stanisław *1884 r.   
1374Grzelczyk Grażyna *1971 r.    
1375Grzelczyk Irena z d. Krakowiak *1949 r.    
1376Grzelczyk Jan *11-11-1936 r. +03-09-2004 r.   
1377Grzelczyk Piotr *1982 r. Międzyrzecz    
1378Grzelka Aniela *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
1379Grzelka Aniela *1909 r. Skaratki   
1380Grzelka Jan *29-08-1830 r. Skaratki +15-09-1852 r. Skaratki   
1381Grzelka Katarzyna *1899 r. Skaratki   
1382Grzelka Łukasz *15-10-1864 r. Skaratki   
1383Grzelka Marianna z d. Graszka    
1384Grzelka Marianna *1895 r. Skaratki +19-11-1994 r. Skaratki   
1385Gusta Agnieszka z d. Kazimierska *05-01-1820 r.   
1386Gusta Franciszek *26-03-1855 r. Bocheń +1861 r.   
1387Gusta Jan *08-12-1843 r. Bocheń   
1388Gusta Jan *1913 r. Ostrów   
1389Gusta Katarzyna z d. Tomala *1879 r.   
1390Gusta Maciej    
1391Gusta Małgorzata *21-03-1846 r. Bocheń   
1392Gusta Piotr    
1393Gusta Szczepan *08-12-1843 r. Bocheń   
1394Gusta Szymon *21-10-1860 r. Bocheń +1860 r.   
1395Gusta Walenty *11-05-1850 r. Bocheń   
1396Gwóźdź Aleksandra *2017 r. Zgierz    
1397Gwóźdź Hanna *2011 r.    
1398Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska *1987 r. Głowno    
1399Gwóźdź Michał *1982 r.    
1400Handte      
1401Handte      
1402Handte z d. Kreczmer     
1403Handte      
1404Hańcyk Barbara z d. Mierzwa     
1405Hańcyk Bogdan     
1406Hańcyk Jadwiga z d. Gnatowska     
1407Hańcyk Marek     
1408Hekner Apolonia z d. Krawczyk  +27-04-1976 r. Rybnik   
1409Hekner Eleonora *26-05-1894 r.   
1410Hekner Franciszka *04-11-1888 r. +03-01-1889 r.   
1411Hekner Józef *08-07-1885 r.   
1412Hekner Leon *22-12-1889 r.   
1413Hekner Marianna z d. Jaśniewska *1862 r. Chruślin   
1414Hekner Sabina *21-09-1913 r. Bielawy   
1415Hekner Stanisław *01-05-1902 r.   
1416Hekner Stanisław *1910 r. +03-06-1910 r. Ziewanice   
1417Hekner Walerian *22-01-1900 r.   
1418Hekner Władysław    
1419Hermanowicz Anna *1987 r. Zielkowice    
1420Hermanowicz Czesław     
1421Hermanowicz Janina Stanisława z d. Ufa *1957 r.    
1422Hermanowicz Michał *1992 r.    
1423Hoła Janina z d. Grzelczyk *1969 r.    
1424Hoła Katarzyna *1992 r. Międzyrzecz    
1425Hołaj      
1426Hołaj      
1427Hołaj Dorota z d. Piątkowska     
1428Hoły      
1429Hoły Mateusz *1990 r.    
1430Homel Bartosz *~ 2001 r.    
1431Homel Robert     
1432Hordyniec      
1433Hordyniec      
1434Hordyniec      
1435Hordyniec      
1436Hordyniec      
1437Hordyniec      
1438Hordyniec      
1439Hordyniec Andrzej     
1440Hordyniec Barbara     
1441Hordyniec Bogdan     
1442Hordyniec Bolesław     
1443Hordyniec Cecylia z d. Krakowiak *1933 r.    
1444Hordyniec Wacław *17-03-1922 r. +30-12-2001 r.   
1445Jabłońska     
1446Jabłońska      
1447Jabłońska      
1448Jabłońska Agnieszka z d. Bejda *13-04-1826 r. Świeryż +22-12-1855 r. Maurzyce   
1449Jabłońska Agnieszka z d. Wieteska *19-01-1833 r. Świeryż +14-07-1878 r. Maurzyce   
1450Jabłońska Aniela *~ 1903 r. +08-08-1906 r. Boczki Dolne   
1451Jabłońska Antonina z d. Bińczak *10-02-1859 r. Rząśno +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie   
1452Jabłońska Apolonia *08-02-1855 r. Świące   
1453Jabłońska Balbina *15-03-1850 r. Maurzyce   
1454Jabłońska Barbara *25-11-1851 r. Strugienice   
1455Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk *12-05-1833 r. Zduny +13-02-1892 r. Maurzyce   
1456Jabłońska Cecylia z d. Wieczorek *19-11-1823 r. Strugienice +16-05-1887 r. Strugienice   
1457Jabłońska Elżbieta z d. Plak    
1458Jabłońska Elżbieta z d. Wieczorek *1861 r. Strzelcew   
1459Jabłońska Elżbieta *27-06-1870 r. Strugienice   
1460Jabłońska Helena z d. Żabka *16-02-1850 r.   
1461Jabłońska Helena z d. Warda *1901 r. Skaratki   
1462Jabłońska Helena *05-06-1908 r. Zduny   
1463Jabłońska Jadwiga     
1464Jabłońska Jadwiga *09-12-1846 r. Maurzyce +10-12-1847 r. Maurzyce   
1465Jabłońska Józefa *09-03-1848 r. Świące   
1466Jabłońska Julianna *20-03-1883 r. Maurzyce +1884 r.   
1467Jabłońska Julianna *13-04-1887 r. Maurzyce +25-06-1887 r. Maurzyce   
1468Jabłońska Katarzyna *22-11-1824 r. Maurzyce   
1469Jabłońska Katarzyna z d. Busiak *30-10-1827 r. Maurzyce   
1470Jabłońska Katarzyna *29-10-1868 r. Maurzyce   
1471Jabłońska Katarzyna z d. Kucińska *1895 r. Sapy +~ 1954 r. /Stary Waliszew/   
1472Jabłońska Katarzyna *13-10-1896 r. Maurzyce +16-11-1896 r. Maurzyce   
1473Jabłońska Katarzyna *1907 r. Boczki Dolne   
1474Jabłońska Katarzyna *21-09-1910 r. Kazimirek   
1475Jabłońska Kunegunda *01-08-1842 r. Strugienice   
1476Jabłońska Łucja *18-10-1858 r. Maurzyce   
1477Jabłońska Magdalena z d. Rolewska *1868 r. Szymanowice   
1478Jabłońska Magdalena *31-12-1892 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
1479Jabłońska Małgorzata z d. Warowitek *~ 1788 r. +09-02-1854 r. Maurzyce   
1480Jabłońska Małgorzata *11-07-1871 r. Maurzyce   
1481Jabłońska Małgorzata *05-03-1891 r. Maurzyce +13-01-1893 r. Maurzyce   
1482Jabłońska Marianna z d. Langer    
1483Jabłońska Marianna z d. Matysek    
1484Jabłońska Marianna z d. Zarzewska    
1485Jabłońska Marianna z d. Pilich    
1486Jabłońska Marianna z d. Rybus    
1487Jabłońska Marianna z d. Morawska    
1488Jabłońska Marianna *29-08-1854 r. Maurzyce   
1489Jabłońska Marianna *11-06-1858 r. Maurzyce +13-07-1858 r. Maurzyce   
1490Jabłońska Marianna *24-03-1862 r. Maurzyce +01-01-1878 r. Maurzyce   
1491Jabłońska Marianna *12-08-1874 r. Świące +23-08-1874 r. Świące   
1492Jabłońska Marianna *11-07-1878 r. Maurzyce +07-09-1878 r. Maurzyce   
1493Jabłońska Marianna *30-11-1879 r. Świące +26-07-1886 r. Świące   
1494Jabłońska Marianna *02-10-1881 r. Maurzyce +18-12-1887 r. Maurzyce   
1495Jabłońska Natalia *16-06-1911 r. Zduny   
1496Jabłońska Rozalia *23-08-1844 r. Świące   
1497Jabłońska Stanisława  +10-2010 r.   
1498Jabłońska Stefania *22-08-1906 r. Boczki Dolne +26-08-1906 r. Boczki Dolne   
1499Jabłońska Wacława *1933 r. +06-06-2011 r. /Głowno/   
1500Jabłońska Wiktoria *~ 1900 r. +23-08-1906 r. Boczki Dolne   
1501Jabłońska Zofia     
1502Jabłońska Zofia *06-04-1860 r. Strugienice   
1503Jabłońska Zofia *28-03-1906 r. Zduny +15-09-1906 r. Zduny   
1504Jabłoński     
1505Jabłoński Antoni *11-06-1858 r. Maurzyce +09-03-1859 r. Maurzyce   
1506Jabłoński Antoni *29-05-1863 r. Strugienice   
1507Jabłoński Franciszek *05-10-1822 r. Maurzyce +02-01-1858 r. Świące   
1508Jabłoński Franciszek *25-05-1910 r. Boczki Dolne +04-03-1919 r. Aleksów   
1509Jabłoński Franciszek *23-07-1912 r. Kazimirek   
1510Jabłoński Henryk     
1511Jabłoński Jakub *1845 r. Wygoda   
1512Jabłoński Jakub *16-07-1849 r. Maurzyce +21-09-1850 r. Maurzyce   
1513Jabłoński Jakub *11-07-1864 r. Maurzyce +07-08-1865 r. Maurzyce   
1514Jabłoński Jakub *22-07-1869 r. Maurzyce +11-08-1869 r. Maurzyce   
1515Jabłoński Jakub *02-07-1873 r. Maurzyce   
1516Jabłoński Jan    
1517Jabłoński Jan *13-05-1850 r. Świące   
1518Jabłoński Jan *13-10-1869 r. Maurzyce   
1519Jabłoński Jan *18-09-1875 r. Świące   
1520Jabłoński Jan *31-12-1879 r. Maurzyce +1933 r. Boczki Domaradzkie   
1521Jabłoński Jan Stanisław *26-11-1908 r. Świące   
1522Jabłoński Józef    
1523Jabłoński Józef *01-03-1860 r. Maurzyce +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie   
1524Jabłoński Kacper *30-12-1826 r. Maurzyce   
1525Jabłoński Kacper *13-01-1877 r. Świące   
1526Jabłoński Karol *04-11-1845 r. Świące   
1527Jabłoński Kazimierz *06-07-1913 r. Aleksów   
1528Jabłoński Ludwik *25-08-1867 r. Maurzyce   
1529Jabłoński Paweł *03-01-1885 r. Maurzyce +~ 1946 r. /Stary Waliszew/   
1530Jabłoński Piotr *14-10-1871 r. Maurzyce +13-05-1872 r. Maurzyce   
1531Jabłoński Roch *16-08-1820 r. Maurzyce   
1532Jabłoński Stanisław  + /Łódź/   
1533Jabłoński Stanisław    
1534Jabłoński Stefan *1920 r. +08-12-1920 r. Aleksów   
1535Jabłoński Szymon *13-10-1852 r. Świące   
1536Jabłoński Szymon *24-10-1853 r. Strugienice   
1537Jabłoński Tomasz *27-12-1817 r. Maurzyce +06-10-1831 r. Maurzyce   
1538Jabłoński Tomasz *05-12-1856 r. Maurzyce   
1539Jabłoński Tomasz *13-12-1864 r. Maurzyce   
1540Jabłoński Tomasz *19-12-1893 r. Maurzyce +17-02-1896 r. Maurzyce   
1541Jabłoński Walenty *24-02-1814 r. Maurzyce +05-03-1814 r. Maurzyce   
1542Jabłoński Walenty *14-02-1852 r. Maurzyce   
1543Jabłoński Walenty *25-01-1860 r. Maurzyce   
1544Jabłoński Władysław    
1545Jabłoński Wojciech *~ 1769 r. +30-10-1865 r. Maurzyce   
1546Jabłoński Wojciech *17-04-1829 r. Maurzyce   
1547Jabłoński Wojciech *02-04-1895 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
1548Jachimek      
1549Jachimek      
1550Jachimek      
1551Jachimek Jolanta z d. Kazimierska *11-1954 r. +30-10-2014 r. /Sobota/   
1552Jachimek Michał     
1553Jachniewicz Anna    
1554Jachniewicz Franciszek    
1555Jadach Agnieszka z d. Grzelak  +1887 r. Skaratki   
1556Jadach Franciszek    
1557Jadach Franciszek *16-09-1836 r. Skaratki   
1558Jadach Franciszka z d. Kantorek *1788 r. Skaratki +16-07-1858 r. Skaratki   
1559Jadach Franciszka z d. Warda *~ 1836 r. Skaratki   
1560Jadach Franciszka *01-02-1845 r. Skaratki   
1561Jadach Grzegorz *23-02-1855 r. Skaratki   
1562Jadach Izydor *11-04-1811 r. Skaratki +17-02-1818 r. Skaratki   
1563Jadach Julianna *20-07-1858 r. Skaratki   
1564Jadach Karolina *02-11-1828 r. Skaratki   
1565Jadach Katarzyna z d. Kędziora *1841 r. Skaratki   
1566Jadach Ludwik *10-02-1834 r. Skaratki   
1567Jadach Małgorzata    
1568Jadach Marianna *14-07-1839 r. Skaratki +19-01-1841 r. Skaratki   
1569Jadach Marianna *~ 01-1867 r. +26-03-1867 r. Skaratki   
1570Jadach Michał *~ 1780 r. +07-10-1850 r. Skaratki   
1571Jadach Petronella z d. Ziarnik *1837 r. Skaratki +20-06-1861 r. Skaratki   
1572Jadach Walenty *14-02-1809 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
1573Jadach Weronika *1872 r. Skaratki +1872 r. Skaratki   
1574Jadach Weronika *1873 r. Skaratki +1882 r.   
1575Jagoda Jadwiga z d. Mikołajczyk *~ 1817 r. +10-08-1836 r. Zduny   
1576Jagoda Stanisław  +15-03-1856 r. Zduny   
1577Jakubowska Agata  +1823 r.   
1578Jakubowska Bronisława z d. Gałkowska *23-03-1888 r. Zduny   
1579Jakubowska Ewa z d. Czubak     
1580Jakubowska Małgorzata z d. Boruszewska *1809 r. +1870 r.   
1581Jakubowski Antoni    
1582Jakubowski Jarosław *1993 r.    
1583Jakubowski Józef *1803 r. +1882 r.   
1584Jakubowski Kacper    
1585Jakubowski Krzysztof     
1586Jamróz Franciszek *1907 r. Krępa +1908 r.   
1587Jamróz Franciszka z d. Godziszewska    
1588Jamróz Jan    
1589Jamróz Józef *1878 r. Skaratki   
1590Jamróz Józef *1900 r. Krępa +1903 r. Krępa   
1591Jamróz Stanisław *1912 r. Krępa +21-06-1987 r. Jedlicz   
1592Jamróz Teofila *1898 r. Krępa +1903 r. Krępa   
1593Jamróz Wiktoria *1910 r. Krępa   
1594Jamróz Władysław Antoni *1904 r. Krępa +1906 r.   
1595Jamróz Wojciech *1903 r. Krępa +1903 r. Krępa   
1596Jamrus Antoni  +1893 r. Skaratki   
1597Janeczek      
1598Janeczek      
1599Janeczek Adam *1894 r. +1949 r.   
1600Janeczek Marianna z d. Pająk *08-09-1910 r. +22-10-1991 r. Łowicz   
1601Janicka Katarzyna z d. Kazimierska *1827 r. +08-05-1848 r.   
1602Janicki Walenty * Dąbkowice   
1603Janowska Joanna z d. Osypiuk *1979 r. Ruda Śląska    
1604Janowska Julianna *2006 r. Ruda Śląska    
1605Janowski Dariusz     
1606Janowski Karol *2010 r. Bytom    
1607Janus Agnieszka *1901 r.   
1608Janus Andrzej *1886 r. Skaratki   
1609Janus Franciszek *1895 r. Skaratki   
1610Janus Franciszka z d. Kantorek *04-04-1858 r. Skaratki   
1611Janus Józef *10-03-1860 r. Stroniewice   
1612Janus Walenty *1890 r. Skaratki   
1613Jaros Franciszek *03-09-1830 r. Zduny   
1614Jaros Jan *30-03-1918 r. Janinów +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/   
1615Jaros Janusz *1944 r. Janinów    
1616Jaros Jerzy *11-1949 r. +02-1950 r.   
1617Jaros Józef   
1618Jaros Józef *1884 r. +14-10-1960 r.   
1619Jaros Katarzyna z d. Kaczor    
1620Jaros Katarzyna z d. Rybus *09-03-1886 r. Bocheń   
1621Jaros Katarzyna z d. Wielemborek *31-08-1894 r. Sobocka Wieś +06-04-1980 r.   
1622Jaros Małgorzata z d. Warda    
1623Jaros Marianna z d. Gajda *06-03-1921 r. Augustów +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/   
1624Jaros Marianna *30-01-1926 r. +06-03-2004 r. Łódź /Łódź/  
1625Jaros Marianna z d. Krakowiak *1944 r. Wojewodza    
1626Jaros Mateusz *~ 1801 r. +16-09-1831 r.   
1627Jaros Stanisław    
1628Jaros Stefania *25-12-1904 r. Oszkowice   
1629Jaros Wojciech    
1630Jarosiewicz Daniela z d. Kaczyńska     
1631Jarosiewicz Halina z d. Gajda *1956 r. Gończyce    
1632Jarosiewicz Henryk  + /Płońsk/   
1633Jarosiewicz Mieczysław *1953 r. Płońsk    
1634Jarota Józef *20-01-1882 r. Wiskienica   
1635Jarota Marianna z d. Wielemborek *20-11-1887 r. Wiskienica   
1636Jasek Agnieszka *25-01-1845 r. Bocheń   
1637Jasek Franciszek *09-01-1850 r. Bocheń   
1638Jasek Kacper *30-12-1846 r. Bocheń   
1639Jasek Kazimierz *22-02-1819 r. Bocheń +05-09-1852 r. Bocheń   
1640Jasek Klara z d. Kazimierska *1824 r. +04-04-1847 r. Bocheń   
1641Jasek Marianna *14-12-1843 r. Bocheń   
1642Jasek Tomasz *17-12-1851 r. Bocheń +1852 r. Bocheń   
1643Jaśniewska Agnieszka *1851 r. Chruślin   
1644Jaśniewska Franciszka z d. Grabowicz    
1645Jaśniewska Małgorzata z d. Gajda *1828 r. +11-04-1868 r. Chruślin   
1646Jaśniewska Marianna z d. Łuczyńska    
1647Jaśniewski Andrzej *1848 r. Chruślin +19-06-1910 r. Chruślin   
1648Jaśniewski Ignacy *1859 r. Chruślin +1860 r. Chruślin   
1649Jaśniewski Józef *1857 r. Chruślin +1858 r. Chruślin   
1650Jaśniewski Józef Kalasanty *1865 r. Chruślin +10-04-1867 r. Chruślin   
1651Jaśniewski Michał    
1652Jączkowska Maja *2012 r.    
1653Jączkowska Marta z d. Maciejewska *1992 r.    
1654Jączkowski Jakub *2015 r.    
1655Jączkowski Sebastian *1987 r.    
1656Jedynak Adam    
1657Jedynak Kunegunda z d. Mikołajczyk *08-02-1840 r. Wierznowice   
1658Jezierska Anna     
1659Jezierski      
1660Jędrusik Adam    
1661Jędrusik Stefania z d. Kazimierska *1927 r.   
1662Jędrzejczyk Justyna z d. Jędrzeczyk     
1663Jodczyk      
1664Jodczyk Anna     
1665Jodczyk Hanna     
1666Jodczyk Karolina *1996 r.    
1667Jodczyk Marcin     
1668Jurga     
1669Jurga Jan  +03-12-1913 r.   
1670Jurga Katarzyna z d. Mrzygłód *1880 r. Skaratki   
1671Jurga Maciej *1872 r. Strzebieszew   
1672Jurga Marianna *04-09-1912 r. Kamień   
1673Jurga Stefania z d. Kantorek    
1674Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak     
1675Jurkowski      
1676Jurkowski      
1677Kabzińska z d. Borowiak     
1678Kabziński      
1679Kabziński      
1680Kaczmarczyk      
1681Kaczmarczyk z d. Wielec     
1682Kaczmarczyk Agata     
1683Kaczmarczyk Sylwester     
1684Kaczmarczyk Zbigniew     
1685Kaczor      
1686Kaczor Patryk Jakub *2001 r.    
1687Kahn Daniel     
1688Kahn Kathleen z d. Kasmer *1957 r. Springfield    
1689Kajak z d. Ruta     
1690Kajak      
1691Kałuża Jan *1902 r.   
1692Kałuża Józef *1898 r. +1900 r. Domaniewice   
1693Kałuża Marianna z d. Knera *03-07-1864 r. Skaratki   
1694Kałuża Piotr *1901 r.   
1695Kałuża Stanisław *1868 r. Mąkolice   
1696Kałuża Walenty *1900 r. +1900 r. Domaniewice   
1697Kamelak Aleksandra *2014 r. Sochaczew    
1698Kamelak Antoni *2016 r. Sochaczew    
1699Kamelak Daniel *1984 r. Sochaczew    
1700Kamelak Maria *2012 r. Skierniewice    
1701Kamińska      
1702Kamińska      
1703Kamińska z d. Szypuła     
1704Kamińska Anna z d. Maciejak    
1705Kamińska Elżbieta Katarzyna z d. Surma *23-11-1894 r. Zduny   
1706Kamińska Franciszka z d. Gnat    
1707Kamińska Franciszka *17-01-1890 r. Zduny   
1708Kamińska Józefa *1908 r. Wrzeczko +1909 r. Wrzeczko   
1709Kamińska Julianna z d. Idziak    
1710Kamińska Katarzyna z d. Mikołajczyk *25-10-1830 r. Zduny +22-11-1893 r. Zduny   
1711Kamińska Katarzyna *24-10-1896 r. Zduny +27-10-1896 r. Zduny   
1712Kamińska Małgorzata *04-07-1838 r. Zduny   
1713Kamińska Małgorzata z d. Błażejewska *22-04-1880 r. Guźnia  
1714Kamińska Marianna z d. Jagoda  +15-12-1895 r. Zduny   
1715Kamińska Marianna z d. Strugińska *29-03-1840 r. Reczyce +1912 r. Wrzeczko   
1716Kamińska Marianna z d. Pawlewska *~ 1842 r. Bodzanów +14-03-1915 r. Bodzanów   
1717Kamińska Marianna *1901 r. Wrzeczko  
1718Kamińska Stanisława *1914 r. Wrzeczko  
1719Kamińska Stefania z d. Ambrozińska *10-11-1904 r. Rewica +22-06-1973 r. /Blichowo/   
1720Kamińska Stefania *1906 r. Wrzeczko +1911 r. Wrzeczko  
1721Kamińska Zofia z d. Szkup    
1722Kamiński      
1723Kamiński     
1724Kamiński Andrzej *05-11-1839 r. Wrzeczko   
1725Kamiński Andrzej *1904 r. Wrzeczko +1906 r. Wrzeczko  
1726Kamiński Andrzej *1907 r. Wrzeczko +1907 r. Wrzeczko   
1727Kamiński Antoni *1885 r. Wrzeczko +05-02-1917 r. Wrzeczko   
1728Kamiński Feliks *30-05-1886 r. Łubki +04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/   
1729Kamiński Feliks *1914 r. Wrzeczko   
1730Kamiński Franciszek *13-09-1851 r. Zduny   
1731Kamiński Franciszek *05-02-1861 r. Wrzeczko   
1732Kamiński Franciszek *1875 r. Wrzeczko   
1733Kamiński Jan *08-08-1868 r. Zduny   
1734Kamiński Jan *1879 r. Wrzeczko   
1735Kamiński Jan *~ 1880 r. +09-1914 r. Mława  
1736Kamiński Jan *29-12-1891 r. Zduny   
1737Kamiński Jan *1912 r. Wrzeczko   
1738Kamiński Józef *29-03-1838 r. Blichowo +˃ 1915 r. /Blichowo/   
1739Kamiński Józef *19-02-1866 r. Wrzeczko   
1740Kamiński Józef *19-03-1872 r. Zduny +15-12-1885 r. Zduny   
1741Kamiński Józef *~ 1875 r.  
1742Kamiński Józef *1876 r. Wrzeczko   
1743Kamiński Karol *28-10-1851 r. Dąbrowa   
1744Kamiński Konstanty *1910 r. Wrzeczko   
1745Kamiński Łukasz *16-10-1866 r. Zduny   
1746Kamiński Mateusz *18-09-1848 r. Zduny   
1747Kamiński Mikołaj *08-09-1894 r. Zduny +24-03-1897 r. Zduny   
1748Kamiński Piotr *29-06-1850 r. Dąbrowa   
1749Kamiński Piotr *1872 r. Wrzeczko +1908 r.   
1750Kamiński Stanisław *1909 r. Wrzeczko  
1751Kamiński Stanisław *1912 r. Wrzeczko  
1752Kamiński Stefan *1906 r. Wrzeczko +1908 r. Wrzeczko  
1753Kamiński Szczapan *23-12-1856 r. Zduny   
1754Kamiński Szczepan    
1755Kamiński Wojciech  +09-09-1852 r. Zduny   
1756Kamiński Wojciech *01-04-1826 r. Szymanowice +25-08-1911 r. Zduny   
1757Kamiński Wojciech *10-04-1858 r. Zduny   
1758Kamionka Maria z d. Karpiuk  +1996 r.   
1759Kantorek      
1760Kantorek      
1761Kantorek     
1762Kantorek      
1763Kantorek      
1764Kantorek      
1765Kantorek      
1766Kantorek z d. Socha    
1767Kantorek      
1768Kantorek  *1908 r. Helenów   
1769Kantorek Adam *1889 r. Skaratki +06-03-1962 r. Domaniewice   
1770Kantorek Adam *1968 r. +1968 r. Sulechów /Sulechów/   
1771Kantorek Agata   
1772Kantorek Agata *1754 r. Skaratki  
1773Kantorek Agata *27-01-1865 r. Skaratki   
1774Kantorek Agata *1902 r. Skaratki   
1775Kantorek Agnieszka *30-12-1850 r. Skaratki   
1776Kantorek Agnieszka *14-01-1851 r. Skaratki +29-10-1851 r. Skaratki   
1777Kantorek Agnieszka z d. Mikołajczyk *21-03-1877 r. Strugienice   
1778Kantorek Aleksander Robert *2012 r. Łódź    
1779Kantorek Anastazja z d. Sękalska *1873 r. Domaniewice +25-03-1914 r. Ziewaniczki   
1780Kantorek Andrzej *25-11-1822 r. Skaratki +16-03-1847 r. Skaratki   
1781Kantorek Andrzej *16-11-1859 r. Skaratki +˂ 1922 r.   
1782Kantorek Andrzej *30-11-1864 r. Skaratki +17-09-1865 r. Skaratki   
1783Kantorek Andrzej *1875 r. Skaratki   
1784Kantorek Andrzej *1898 r.   
1785Kantorek Andrzej *04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
1786Kantorek Aneta z d. Bartczak *1982 r.    
1787Kantorek Aniela *1891 r. Skaratki +1892 r.   
1788Kantorek Aniela *1895 r. Skaratki   
1789Kantorek Aniela *1903 r. Skaratki   
1790Kantorek Aniela *1906 r. Skaratki   
1791Kantorek Aniela z d. Dróżka *~ 1918 r. +18-07-1991 r. /Głowno/   
1792Kantorek Aniela *~ 1921 r. +10-11-1933 r. Niewiarów   
1793Kantorek Anna     
1794Kantorek Anna  +1868 r. Skaratki   
1795Kantorek Anna     
1796Kantorek Anna z d. Błażejewska *1869 r. Domaniewice +˃ 1922 r.   
1797Kantorek Anna *1904 r. Skaratki   
1798Kantorek Anna Maria z d. Owsiany *1985 r.    
1799Kantorek Antoni *16-06-1808 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
1800Kantorek Antoni *1882 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
1801Kantorek Antoni *1886 r. Skaratki   
1802Kantorek Antoni Marek *2012 r.    
1803Kantorek Antonina z d. Dobijańska *11-01-1861 r. Dąbkowice + /Grodzisk Mazowiecki/   
1804Kantorek Apolonia z d. Wanias  +1801 r.   
1805Kantorek Apolonia *10-02-1812 r. Skaratki +21-05-1813 r. Skaratki   
1806Kantorek Apolonia z d. Kosiewska *1909 r. Pszczonów   
1807Kantorek Arkadiusz Wojciech *1984 r.    
1808Kantorek Bartłomiej *1796 r. Skaratki   
1809Kantorek Bolesław *1896 r. Skaratki   
1810Kantorek Bolesław *22-10-1922 r. Ziewaniczki +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/   
1811Kantorek Cecylia *16-08-1906 r. Mystkowice +31-01-1910 r. Mystkowice   
1812Kantorek Cezary *2011 r. Sulechów    
1813Kantorek Czesław *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
1814Kantorek Czesław *23-05-1912 r. Skaratki +1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
1815Kantorek Danuta z d. Modlibowska     
1816Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk     
1817Kantorek Danuta    
1818Kantorek Dorota z d. Graszka  +1788 r.   
1819Kantorek Dorota z d. Zagajewska *1888 r. Skaratki +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/   
1820Kantorek Dorota *1902 r. Skaratki   
1821Kantorek Dorota z d. Kucińska *1906 r. +30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
1822Kantorek Ewa *23-12-1820 r. Skaratki +01-06-1824 r. Skaratki   
1823Kantorek Ewa Agnieszka z d. Wolanowska *1985 r.    
1824Kantorek Ewelina *2011 r.    
1825Kantorek F.    
1826Kantorek Fabian *2009 r.    
1827Kantorek Felicja Urszula *09-06-1936 r. Rawa Mazowiecka +09-1939 r. Lubania   
1828Kantorek Filip *1893 r. Stroniewice +25-11-1933 r. Niewiarów   
1829Kantorek Franciszek   
1830Kantorek Franciszek *1765 r. +20-09-1808 r. Skaratki   
1831Kantorek Franciszek *21-10-1843 r. Skaratki +30-11-1846 r. Skaratki   
1832Kantorek Franciszek *03-10-1852 r. Skaratki +21-11-1853 r. Skaratki   
1833Kantorek Franciszek *05-10-1855 r. Skaratki +˂ 1920 r.   
1834Kantorek Franciszek *1874 r. Skaratki +1874 r. Skaratki   
1835Kantorek Franciszek *1892 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
1836Kantorek Franciszek *1921 r. +06-03-2002 r. /Domaniewice/   
1837Kantorek Franciszek *1950 r. +1969 r.   
1838Kantorek Franciszka z d. Twardowska    
1839Kantorek Franciszka z d. Wilk *08-03-1845 r. Skaratki   
1840Kantorek Franciszka *08-06-1849 r. Skaratki +26-08-1850 r. Skaratki   
1841Kantorek Franciszka *13-09-1854 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
1842Kantorek Franciszka z d. Zagajewska *1859 r. Rogóźno   
1843Kantorek Franciszka z d. Kwapińska *1864 r. Stare Grudze   
1844Kantorek Franciszka z d. Moskwa *1867 r. Skaratki +1903 r.   
1845Kantorek Franciszka z d. Dróżka *1875 r. Skaratki   
1846Kantorek Franciszka z d. Jabłońska *07-10-1888 r. Maurzyce +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
1847Kantorek Franciszka *1894 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
1848Kantorek Franciszka z d. Tafilńska *12-02-1897 r. Krępa +05-05-1978 r. Skaratki   
1849Kantorek Grzegorz *1873 r. Skaratki + /Domaniewice/   
1850Kantorek Halina *1952 r.    
1851Kantorek Hanna z d. Gajda *25-02-1960 r. +24-11-2010 r. /Domaniewice/   
1852Kantorek Helena  +1891 r. Skaratki   
1853Kantorek Helena *1757 r.  
1854Kantorek Helena z d. Majchrzak *1821 r. Łąki +1884 r. Skaratki   
1855Kantorek Helena *04-08-1830 r. Skaratki +01-09-1831 r. Skaratki   
1856Kantorek Helena z d. Fibor *24-05-1833 r. Skaratki   
1857Kantorek Henryka     
1858Kantorek Iga *2014 r.    
1859Kantorek Jacek     
1860Kantorek Jadwiga Helena z d. Gajda *30-10-1956 r. Łódź +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/   
1861Kantorek Jagoda *2006 r.    
1862Kantorek Jakub *27-07-1833 r. Skaratki +21-03-1848 r. Skaratki   
1863Kantorek Jan     
1864Kantorek Jan *1790 r.   
1865Kantorek Jan *27-12-1827 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
1866Kantorek Jan *06-02-1836 r. Skaratki +16-06-1836 r. Skaratki   
1867Kantorek Jan *16-05-1842 r. Skaratki   
1868Kantorek Jan *07-12-1850 r. Skaratki   
1869Kantorek Jan *01-12-1857 r. Skaratki   
1870Kantorek Jan *23-10-1859 r. Skaratki +23-12-1859 r. Skaratki   
1871Kantorek Jan *31-08-1860 r. Skaratki + /Navasota/   
1872Kantorek Jan *1871 r. Skaratki   
1873Kantorek Jan *1877 r. Skaratki   
1874Kantorek Jan *1884 r. Skaratki +17-03-1970 r. /Domaniewice/   
1875Kantorek Jan *1895 r. +1897 r. Skaratki   
1876Kantorek Jan *1897 r. Skaratki +02-1982 r. /Domaniewice/   
1877Kantorek Jan *1900 r. Skaratki   
1878Kantorek Jan *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
1879Kantorek Jan *1913 r. +21-02-1971 r. Skaratki   
1880Kantorek Jan *17-09-1917 r. Ziewaniczki +14-12-1918 r. Ziewaniczki   
1881Kantorek Jan *02-01-1927 r. +09-10-1993 r. /Kargowa/   
1882Kantorek Jan *1951 r. Kargowa    
1883Kantorek Janina     
1884Kantorek Janina *1912 r. Skaratki +15-02-2008 r. Chruślin   
1885Kantorek Janina *1914 r.   
1886Kantorek Janina *1929 r. +11-03-2004 r. /Domaniewice/   
1887Kantorek Józef  + Mystkowice Małe   
1888Kantorek Józef *1786 r. Skaratki +30-05-1847 r. Skaratki   
1889Kantorek Józef *1792 r. Skaratki +17-03-1863 r. Skaratki   
1890Kantorek Józef *1804 r. Skaratki +1804 r. Skaratki   
1891Kantorek Józef *23-03-1811 r. Skaratki +16-04-1812 r. Skaratki   
1892Kantorek Józef *02-02-1838 r. Skaratki +05-09-1852 r. Skaratki   
1893Kantorek Józef *06-09-1857 r. Skaratki   
1894Kantorek Józef *08-03-1862 r. Skaratki +02-01-1913 r. Mystkowice   
1895Kantorek Józef *15-11-1862 r. Skaratki +03-07-1864 r. Skaratki   
1896Kantorek Józef *18-06-1864 r. Skaratki +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/   
1897Kantorek Józef *20-02-1868 r. Skaratki   
1898Kantorek Józef *1880 r. Skaratki   
1899Kantorek Józef *1886 r. Skaratki   
1900Kantorek Józef *16-12-1896 r. Skaratki +02-03-1971 r. Skaratki   
1901Kantorek Józef *1904 r. Skaratki +06-07-1970 r. Domaniewice   
1902Kantorek Józef *1905 r. Skaratki +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
1903Kantorek Józef *1906 r. Skaratki +06-02-1977 r. Skaratki pod Las   
1904Kantorek Józef *1907 r. Helenów +24-12-1915 r. Helenów   
1905Kantorek Józef *08-11-1909 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
1906Kantorek Józef *1910 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
1907Kantorek Józef *1913 r. Skaratki +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
1908Kantorek Józef *20-01-1920 r. Ziewaniczki +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/   
1909Kantorek Józef *1954 r. Kargowa    
1910Kantorek Józefa     
1911Kantorek Józefa z d. Warda *1793 r. Skaratki +23-02-1869 r. Skaratki   
1912Kantorek Józefa *14-03-1814 r. Skaratki +20-09-1814 r. Skaratki   
1913Kantorek Józefa *17-03-1853 r. Skaratki   
1914Kantorek Józefa z d. Pel *1868 r. Skaratki   
1915Kantorek Józefa *15-02-1870 r. Skaratki   
1916Kantorek Józefa *10-03-1905 r. Skaratki +30-03-1905 r. Skaratki   
1917Kantorek Julianna *03-06-1863 r. Skaratki +28-02-1864 r. Skaratki   
1918Kantorek Julianna z d. Muras *~ 1867 r. Retki   
1919Kantorek Kacper *02-01-1848 r. Skaratki + /Domaniewice/   
1920Kantorek Karol *1805 r. Skaratki +1805 r. Skaratki   
1921Kantorek Karolina Joanna *1995 r.    
1922Kantorek Katarzyna z d. Wardzińska    
1923Kantorek Katarzyna z d. Kujawiak *1800 r. +26-04-1836 r. Skaratki   
1924Kantorek Katarzyna z d. Pel *25-04-1812 r. +1873 r. Skaratki   
1925Kantorek Katarzyna z d. Brudka *29-07-1863 r. Skaratki   
1926Kantorek Katarzyna *1876 r. Skaratki +1879 r.   
1927Kantorek Katarzyna *1884 r. Skaratki   
1928Kantorek Katarzyna *1889 r. Skaratki   
1929Kantorek Katarzyna z d. Sut *1894 r. Krępa   
1930Kantorek Katarzyna *1905 r. Skaratki   
1931Kantorek Katarzyna *1910 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
1932Kantorek Kazimiera Helena z d. Kalinowska *02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
1933Kantorek Kazimierz *1901 r. Wrzosy +10-03-1952 r. Borek   
1934Kantorek Kazimierz *1958 r. Głowno    
1935Kantorek Kazimierz Marek *1952 r. Łódź    
1936Kantorek Konstanty    
1937Kantorek Konstanty *1913 r. +28-12-1993 r. /Głowno/   
1938Kantorek Krzysztof *23-12-1959 r. +27-01-1961 r. /Kargowa/   
1939Kantorek Krzysztof *1990 r.    
1940Kantorek Leon *1895 r. Sopel +05-1974 r. /Łódź/   
1941Kantorek Leon *13-04-1907 r. Skaratki +06-09-1907 r. Skaratki   
1942Kantorek Leonard *1886 r. Uchań +1891 r. Skaratki   
1943Kantorek Łucja z d. Przechodzeń  +˃ 1828 r.   
1944Kantorek Łukasz *1796 r. Skaratki   
1945Kantorek Maciej *1808 r. Skaratki +1808 r. Skaratki   
1946Kantorek Magdalena *1902 r. Skaratki +22-10-1904 r. Helenów   
1947Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik *1985 r. Łódź    
1948Kantorek Maksymilian *2010 r.    
1949Kantorek Malwina *2008 r.    
1950Kantorek Małgorzata *1759 r. Skaratki   
1951Kantorek Małgorzata *18-06-1838 r. Skaratki +1839 r. Skaratki   
1952Kantorek Małgorzata z d. Zagajewska *07-06-1845 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
1953Kantorek Małgorzata *1886 r. Wrzeczko +1886 r. Skaratki   
1954Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk *18-08-1930 r. +13-02-2019 r. Głowno /Głowno/   
1955Kantorek Marcin *1758 r.  
1956Kantorek Marcin *11-11-1844 r. Skaratki +1903 r. Skaratki   
1957Kantorek Marcin *1989 r.    
1958Kantorek Marcin Sebastian *1987 r. Łódź    
1959Kantorek Marcjanna z d. Gajda *21-08-1901 r. Mystkowice   
1960Kantorek Maria z d. Jorke *11-01-1904 r. +10-12-1985 r. /Łódź/   
1961Kantorek Marian  + Mystkowice Małe   
1962Kantorek Marian Zenon *31-01-1951 r. Łódź +05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/   
1963Kantorek Marianna *1765 r. Skaratki  
1964Kantorek Marianna z d. Jadach *1767 r. Skaratki +09-08-1827 r. Skaratki   
1965Kantorek Marianna *1768 r. Skaratki  
1966Kantorek Marianna *1794 r. Skaratki   
1967Kantorek Marianna *1801 r. Skaratki   
1968Kantorek Marianna *1801 r. Skaratki   
1969Kantorek Marianna *13-01-1813 r. Skaratki +29-12-1817 r. Skaratki   
1970Kantorek Marianna z d. Ziółkowska *1838 r. Skaratki   
1971Kantorek Marianna *04-07-1840 r. Skaratki +11-08-1843 r. Skaratki   
1972Kantorek Marianna *26-11-1840 r. Skaratki +01-10-1843 r. Skaratki   
1973Kantorek Marianna z d. Janus *21-06-1863 r. Stroniewice +˃ 1920 r.   
1974Kantorek Marianna *1871 r. Skaratki   
1975Kantorek Marianna z d. Mrzygłóg *1877 r. Skaratki +˂ 1907 r.   
1976Kantorek Marianna *1883 r. Skaratki +1888 r. Skaratki   
1977Kantorek Marianna *1892 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
1978Kantorek Marianna *1895 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
1979Kantorek Marianna *25-12-1896 r. Bocheń +08-04-1920 r. Mystkowice Małe   
1980Kantorek Marianna *1901 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
1981Kantorek Marianna *1902 r. Skaratki   
1982Kantorek Marianna *1912 r. Skaratki +25-08-1995 r. Skaratki pod Rogóźno   
1983Kantorek Marianna Janina *1906 r. Helenów +26-03-1907 r. Helenów   
1984Kantorek Mariola Teresa z d. Kępińska *1956 r.    
1985Kantorek Michalina z d. Szymańska    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl