Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [W] Indeks alfabetyczny [W]567

1Wach Adam *1890 r. Słomków  
2Wach Jakub   
3Wach Józefa z d. Gołębiewska *1845 r. Guźnia +1892 r. Słomków  
4Wach Marianna *1884 r. Słomków  
5Walaszczak      
6Walaszczak      
7Walaszczak      
8Walaszczak      
9Walaszczak      
10Walaszczak      
11Walaszczak      
12Walaszczak      
13Walaszczak      
14Walaszczak      
15Walaszczak      
16Walaszczak z d. Domarecka     
17Walaszczak      
18Walaszczak      
19Walaszczak      
20Walaszczak      
21Walaszczak      
22Walaszczak      
23Walaszczak Alberta    
24Walaszczak Anna *09-01-1901 r. +1990 r.   
25Walaszczak Antonina *1864 r. +1864 r.   
26Walaszczak Bronisław *02-06-1914 r. +25-03-2001 r. /Warszawa/   
27Walaszczak Feliks *1898 r. +1931 r.   
28Walaszczak Franciszka    
29Walaszczak Józef *1823 r.   
30Walaszczak Józef *1882 r. +1929 r.   
31Walaszczak Józefa *1871 r. +1873 r.   
32Walaszczak Łucja z d. Czubak *1842 r.   
33Walaszczak Marian *1929 r.   
34Walaszczak Marianna *1877 r.   
35Walaszczak Stanisław *1867 r. +1873 r.   
36Walaszczak Stanisława Zuzanna *10-10-1918 r. +19-07-2002 r. /Warszawa/   
37Walaszczak Walenty *1870 r. +1873 r.   
38Walaszczak Władysław *1900 r. +1976 r.   
39Walaszczak Zygmunt *1954 r. +07-1981 r.   
40Walaszek-Kaszarek Katarzyna z d. Walaszek     
41Walczak     
42Walczak Anna Maria z d. Szymajda    
43Walczak Ignacy *1789 r. +29-07-1852 r. Parzyce   
44Walczak Julianna z d. Geraga    
45Waliszewska Ewa z d. Wielemborek *08-07-1882 r. Bąków Dolny   
46Waliszewski Paweł    
47Waloszczyk Franciszka    
48Waloszczyk Grzegorz    
49Warda     
50Warda      
51Warda z d. Kantorek     
52Warda Agnieszka z d. Woch *~ 1769 r. +17-04-1819 r. Skaratki   
53Warda Anastazja *1915 r. +06-10-2003 r. /Domaniewice/   
54Warda Andrzej    
55Warda Andrzej *22-11-1831 r. Skaratki +14-09-1852 r. Skaratki   
56Warda Aniela z d. Kantorek *1892 r. Skaratki   
57Warda Aniela z d. Kostrzewa *1903 r. Skaratki +29-06-1983 r. Skaratki pod Las   
58Warda Anna z d. Rochówniak    
59Warda Anna z d. Sękalska  +23-05-1915 r. Dobrogosty   
60Warda Antoni *05-07-1851 r. Skaratki +09-06-1925 r. Chruślin   
61Warda Antoni *01-01-1862 r. Skaratki   
62Warda Antoni *1866 r. Skaratki   
63Warda Bolesław *1906 r. Skaratki   
64Warda Franciszek    
65Warda Franciszek *1887 r. Skaratki   
66Warda Franciszek *12-01-1911 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
67Warda Franciszka z d. Zuchora    
68Warda Franciszka z d. Golan    
69Warda Franciszka z d. Zagajewska *1904 r. Skaratki +29-12-1928 r. Janinów   
70Warda Franciszka z d. Wilk *1890 r. Skaratki   
71Warda Helena z d. Pel * Skaratki   
72Warda Helena *1908 r. Skaratki +12-12-1988 r. Łowicz   
73Warda Jadwiga    
74Warda Jadwiga z d. Drużka    
75Warda Jakub *1904 r. Skaratki +1905 r. Skaratki   
76Warda Jan *1763 r. +02-02-1829 r. Skaratki   
77Warda Jan *1880 r. Rogóźno   
78Warda Jan *1901 r. Skaratki +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/   
79Warda Jan *1906 r. Skaratki +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/   
80Warda Jan *~ 1909 r. +20-07-1920 r. Janinów   
81Warda Jan *1910 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
82Warda Jan *1914 r. Skaratki +26-07-2008 r. Skaratki   
83Warda Janina *1912 r. Skaratki   
84Warda Józef  +19-04-1927 r. Janinów   
85Warda Józef *1879 r. Skaratki   
86Warda Józef *1884 r. Skaratki   
87Warda Józef *1911 r. Skaratki   
88Warda Józef *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
89Warda Józef *05-01-1913 r. Skaratki +06-07-2001 r.   
90Warda Józefa z d. Danych    
91Warda Józefa z d. Jakiel    
92Warda Józefa z d. Knera *1869 r. Skaratki   
93Warda Julianna z d. Kosiorek *1875 r. Skaratki   
94Warda Katarzyna *1877 r. Rogóźno   
95Warda Katarzyna *1877 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
96Warda Katarzyna *1879 r. Skaratki   
97Warda Katarzyna z d. Kantorek *1880 r. Skaratki   
98Warda Katarzyna *1903 r. Skaratki   
99Warda Kazimierz *1875 r. Skaratki +1877 r. Skaratki   
100Warda Ludwik *1874 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
101Warda Łucja z d. Kantorek *14-12-1846 r. Skaratki   
102Warda Małgorzata z d. Kotecka    
103Warda Małgorzata z d. Kantorek *04-07-1832 r. Skaratki +10-11-1852 r. Skaratki   
104Warda Marcjanna z d. Jadach *18-01-1834 r. Skaratki +1913 r.   
105Warda Marcjanna z d. Wilk *17-08-1840 r. Skaratki   
106Warda Marianna z d. Domańska    
107Warda Marianna *06-12-1841 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
108Warda Marianna *1864 r. Skaratki   
109Warda Marianna z d. Moszczyńska *20-04-1864 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
110Warda Marianna *1865 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
111Warda Marianna *1879 r. Skaratki   
112Warda Marianna *1896 r. Skaratki  
113Warda Marianna *1911 r. Domaniewice +29-07-1985 r. Skaratki   
114Warda Marta *1905 r. Skaratki   
115Warda Michał    
116Warda Mieczysław *1928 r. +24-07-1928 r. Janinów   
117Warda Petronela *1872 r. Skaratki +1872 r.   
118Warda Piotr *21-10-1836 r. Skaratki   
119Warda Piotr *1840 r. Skaratki +14-04-1911 r. Skaratki   
120Warda Piotr *04-07-1849 r. Skaratki +1850 r. Skaratki   
121Warda Rozalia *1905 r. Skaratki   
122Warda Stanisław *04-05-1817 r. Skaratki +05-09-1850 r. Skaratki   
123Warda Stanisław *1873 r. Skaratki   
124Warda Stanisław *1899 r. Skaratki +11-04-1984 r. Janinów   
125Warda Stanisław *1904 r. Rogóźno +24-12-1971 r. Rogóźno   
126Warda Stanisława z d. Dróżka    
127Warda Stefania *1907 r. Skaratki   
128Warda Szczepan *1870 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
129Warda Szymon *1869 r. Skaratki +1898 r. Skaratki   
130Warda Tomasz    
131Warda Tomasz *1876 r. Skaratki   
132Warda Wacław *1913 r. Skaratki   
133Warda Wawrzyniec *1867 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
134Warda Władysław *1899 r. Skaratki   
135Warda Wojciech *1886 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
136Warda Zofia *1870 r. +1872 r.   
137Warzywoda Franciszek *18-11-1900 r. Jackowice +22-02-1901 r. Jackowice   
138Warzywoda Franciszek *29-02-1904 r. Jackowice   
139Warzywoda Józef *26-02-1899 r. Jackowice   
140Warzywoda Katarzyna *07-03-1906 r. Jackowice   
141Warzywoda Konstanty *17-03-1908 r. Jackowice   
142Warzywoda Marianna z d. Tomala *30-12-1869 r. Zduny   
143Warzywoda Marianna *04-01-1902 r. Jackowice   
144Warzywoda Piotr    
145Warzywoda Tomasz *19-09-1897 r. Jackowice +27-02-1901 r. Jackowice   
146Wasiak      
147Wasiak      
148Wasiak z d. Borowiak     
149Wasiak      
150Wasiak Andrzej *~ 1951 r. +04-03-2016 r. /Łódź/   
151Wasiak Julia *2006 r. Skierniewice    
152Wasiak Piotr *1972 r.    
153Wasiak Wiktoria *2001 r. Skierniewice    
154Wasyl Anna z d. Dziędziela    
155Wasyl Szymon    
156Wawro     
157Wawro Barbara Maria z d. Staworzyńska *17-02-1925 r. Warszawa +26-02-2014 r. /Warszawa/   
158Wawro Maria *1948 r.    
159Wawrzyn      
160Wawrzyn     
161Wawrzyn Aniela z d. Bakalarz *1900 r. Stare Grudze +1984 r.   
162Wawrzyn Franciszka z d. Strugińska *28-01-1888 r. Reczyce   
163Wawrzyn Helena z d. Bakalarz *10-07-1911 r. Stare Grudze +01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/   
164Wawrzyn Józef *06-12-1881 r. Krępa   
165Wawrzyn Katarzyna z d. Bakalarz *13-04-1905 r. Stare Grudze +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/   
166Wawrzyn Paweł *18-09-1915 r. Krępa   
167Wawrzyn Regina *01-09-1918 r. Krępa   
168Wawrzyn Stanisław *08-05-1900 r. Krępa +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/   
169Wawrzyn Władysław *14-11-1904 r. Krępa +1996 r.   
170Wąsalska Marianna z d. Gralak *~ 1854 r.   
171Wąsalska Marianna *1876 r.   
172Wąsalska Władysława *1879 r.   
173Wąsalski Józef    
174Wąsiak Arkadiusz *1965 r. +31-05-2015 r. Świniary   
175Wąsik Lech *02-05-1944 r. Głowno +11-02-2007 r. Głowno   
176Wąsik Maria Teresa z d. Wilgan *1947 r. Rzepin    
177Wesołowska Katarzyna z d. Wilk *1882 r. Skaratki   
178Wesołowski Jan *21-05-1911 r. Helenów   
179Wesołowski Józef *1870 r. Sobocka Wieś   
180Wesołowski Wacław *09-05-1910 r. Helenów +04-08-1910 r. Helenów   
181Wesołowski Wacław *22-12-1912 r. Helenów   
182Węgierek Bartłomiej  +19-08-1852 r. Maurzyce   
183Węgierek Katarzyna *27-10-1850 r. Maurzyce +31-07-1851 r. Maurzyce   
184Węgierek Małgorzata *19-06-1852 r. Maurzyce +17-12-1852 r. Maurzyce   
185Węgierek Marianna *22-04-1839 r. Maurzyce +16-02-1841 r. Maurzyce   
186Węgierek Marianna *01-07-1844 r. Maurzyce +01-12-1849 r. Maurzyce   
187Węgierek Mateusz *19-09-1841 r. Maurzyce   
188Węgierek Wincenty *10-07-1848 r. Maurzyce +20-01-1850 r. Maurzyce   
189Wiechnio     
190Wiechnio Bartłomiej    
191Wiechnio Józefa z d. Ufa *21-04-1894 r. Wygoda   
192Wiechno Franciszek    
193Wiechno Kunegunda z d. Jabłońska *29-07-1815 r. Maurzyce +09-10-1871 r. Bąków Dolny   
194Wieczorek      
195Wieczorek z d. Sianoszek     
196Wieczorek      
197Wieczorek Aniela z d. Włodarczyk *10-08-1900 r. Łowicz  
198Wieczorek Anna z d. Olczyk    
199Wieczorek Bartłomiej *07-08-1799 r. +07-05-1844 r. Jeziorko   
200Wieczorek Dorota *~ 1769 r. +29-01-1839 r. Jeziorko   
201Wieczorek Jadwiga    
202Wieczorek Kacper *~ 1833 r. +1902 r. Długie   
203Wieczorek Łukasz   
204Wieczorek Marcin *1768 r. +30-03-1837 r. Jeziorko   
205Wieczorek Piotr    
206Wieczorek Scholastyka z d. Dudek *~ 1801 r. Długie +25-01-1860 r. Długie   
207Wieczorek Tadeusz *1959 r. +1988 r.   
208Wieczorkiewicz      
209Wieczorkiewicz      
210Wieczorkiewicz      
211Wieczorkiewicz      
212Wieczorkiewicz      
213Wieczorkiewicz      
214Wieczorkiewicz Irena z d. Walaszczak *08-01-1932 r. +29-12-1993 r.   
215Wielec Aleksander Waldemar *1964 r. Łowicz    
216Wielec Dorota z d. Jadach *05-02-1825 r. Skaratki +1910 r. Strzebieszew   
217Wielec Franciszek *05-10-1817 r. Skaratki +1885 r. Strzebieszew   
218Wielec Franciszek *1909 r. Reczyce +1909 r. Reczyce   
219Wielec Jan *1909 r. Reczyce   
220Wielec Katarzyna z d. Małecka *1883 r. Reczyce   
221Wielec Marianna *1911 r.   
222Wielec Mateusz Jakub *1992 r. Łowicz    
223Wielec Piotr *1878 r. +1911 r. Reczyce   
224Wielec Piotr Szymon *2000 r. Łódź    
225Wielec Rozalia *1910 r. Reczyce +1910 r. Reczyce   
226Wielec Sebastian Michał *1989 r. Skierniewice    
227Wielec Waleria z d. Wawrzyn *16-07-1935 r. Krępa +26-07-2014 r. Łowicz   
228Wielec Władysław Wacław *31-07-1937 r. Reczyce +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/   
229Wielec Wojciech    
230Wielec Zofia z d. Tułacz *1959 r. Skierniewice    
231Wielec-Tomska Ewelina Katarzyna z d. Wielec *1988 r. Skierniewice    
232Wielemberg Roman     
233Wielemberg Stanisława z d. Kantorek *1955 r. Kargowa    
234Wielemborek Agnieszka z d. Gusta *03-01-1863 r. Bocheń   
235Wielemborek Agnieszka *29-03-1885 r. Bąków Dolny +30-12-1892 r. Bąków Dolny   
236Wielemborek Antoni *08-04-1896 r. Wiskienica   
237Wielemborek Ewa *18-01-1907 r. Wiskienica   
238Wielemborek Feliks *31-03-1899 r. Wiskienica   
239Wielemborek Franciszek *08-10-1898 r. Jackowice   
240Wielemborek Franciszek *19-11-1903 r. Wiskienica   
241Wielemborek Franciszka *16-01-1903 r. Jackowice   
242Wielemborek Ignacy *28-07-1908 r. Bąków Górny   
243Wielemborek Jan *04-02-1890 r. Bąków Dolny +15-04-1895 r. Bąków Dolny   
244Wielemborek Jan *1914 r. Nadolna   
245Wielemborek Joanna z d. Sielska    
246Wielemborek Józef *~ 1864 r. +30-03-1916 r. Janinów   
247Wielemborek Józef *30-06-1890 r. Wiskienica   
248Wielemborek Józef *03-07-1895 r. Bąków Dolny   
249Wielemborek Józef *03-09-1900 r. Jackowice   
250Wielemborek Józefa z d. Tokarska *18-09-1893 r. Złaków Kościelny   
251Wielemborek Józefa z d. Malesa *1894 r. Mszadla   
252Wielemborek Katarzyna z d. Frankowska *03-04-1879 r. Jackowice   
253Wielemborek Kazimierz *18-02-1893 r. Wiskienica   
254Wielemborek Mateusz *14-08-1861 r. Wiskienica   
255Wielemborek Mateusz *17-05-1892 r. Bąków Górny   
256Wielemborek Stanisław    
257Wielemborek Stanisław *07-04-1896 r. Wiskienica +12-05-1897 r. Wiskienica   
258Wielemborek Stanisław *13-11-1913 r. Wiskienica +01-05-1914 r. Wiskienica   
259Wielemborek Stanisława *05-08-1905 r. Bąków Górny +24-08-1905 r. Bąków Górny   
260Wielemborek Stanisława *22-03-1909 r. Jaworzyna   
261Wielemborek Szymon *12-10-1887 r. Bąków Dolny   
262Wielemborek Tekla z d. Gusta *13-09-1852 r. Bocheń   
263Wielemborek Tomasz *16-08-1885 r. Wiskienica   
264Wielemborek Wawrzyniec *22-07-1874 r. Bąków Dolny   
265Wiercioch Franciszka z d. Bińczak *17-10-1887 r. Rząśno   
266Wiercioch Jan    
267Wiercioch Katarzyna z d. Bińczak *12-04-1880 r. Rząśno   
268Wiercioch Marianna *03-04-1903 r. Strugienice   
269Wierucka  *2019 r.    
270Wierucka Edyta z d. Kosmowska *1983 r. Głowno    
271Wierucka Maja *2017 r.    
272Wierucki Igor *2010 r.    
273Wierucki Mariusz *1978 r.    
274Wiesiołek Agnieszka z d. Redzisz    
275Wiesiołek Agnieszka z d. Mitek    
276Wiesiołek Andrzej  +1857 r. Bocheń   
277Wiesiołek Andrzej *15-10-1887 r. Bocheń   
278Wiesiołek Anna *13-07-1865 r. Bocheń   
279Wiesiołek Antoni *05-03-1895 r. Bocheń +30-05-1960 r. Bocheń   
280Wiesiołek Antonina z d. Wojciechowska *1880 r. +29-01-1910 r. Bocheń   
281Wiesiołek Ewa *12-12-1883 r. Bocheń +20-02-1884 r. Bocheń   
282Wiesiołek Franciszek    
283Wiesiołek Franciszka z d. Marciniak  +06-07-1891 r. Bocheń   
284Wiesiołek Henryk    
285Wiesiołek Henryk Józef *1938 r. +1938 r. Niewiarów   
286Wiesiołek Izydor *19-03-1902 r. Bocheń +19-11-1903 r. Bocheń   
287Wiesiołek Jan *17-08-1851 r. Bocheń   
288Wiesiołek Jan *26-08-1876 r. Bocheń +28-11-1878 r. Bocheń   
289Wiesiołek Jan *19-08-1879 r. Bocheń +22-09-1879 r. Bocheń   
290Wiesiołek Jan *31-08-1880 r. Bocheń +09-04-1897 r. Bocheń   
291Wiesiołek Józef *03-07-1889 r. Bocheń   
292Wiesiołek Józefa z d. Zientara    
293Wiesiołek Józefa *16-02-1861 r. Bocheń   
294Wiesiołek Jóżefa z d. Surma    
295Wiesiołek Katarzyna z d. Welezińska    
296Wiesiołek Katarzyna *07-04-1863 r. Bocheń   
297Wiesiołek Katarzyna *22-10-1906 r. Bocheń   
298Wiesiołek Marianna z d. Kolos    
299Wiesiołek Marianna z d. Szaleniec    
300Wiesiołek Marianna z d. Kazimierska *1840 r. Bocheń   
301Wiesiołek Marianna *23-01-1885 r. Bocheń +11-02-1885 r. Bocheń   
302Wiesiołek Marianna *11-02-1886 r. Bocheń +12-01-1887 r. Bocheń   
303Wiesiołek Marianna *08-06-1891 r. Bocheń   
304Wiesiołek Marianna *01-02-1897 r. Bocheń +14-12-1898 r. Bocheń   
305Wiesiołek Marianna z d. Mikołajczyk *1903 r. Seligów   
306Wiesiołek Piotr *16-10-1852 r. Bocheń +23-01-1909 r. Bocheń   
307Wiesiołek Piotr *13-07-1865 r. Bocheń   
308Wiesiołek Piotr *19-08-1879 r. Bocheń +09-09-1879 r. Bocheń   
309Wiesiołek Piotr *22-04-1882 r. Bocheń   
310Wiesiołek Regina z d. Kantorek *~ 1917 r.   
311Wiesiołek Roch *12-08-1855 r. Bocheń   
312Wiesiołek Rozalia z d. Kazimierska *29-08-1829 r. Bocheń +28-07-1879 r. Bocheń   
313Wiesiołek Stanisław *22-04-1893 r. Bocheń +31-01-1899 r. Bocheń   
314Wiesiołek Stanisław *26-12-1899 r. Bocheń +08-12-1911 r. Bocheń   
315Wiesiołek Weronika *30-04-1913 r. Bocheń   
316Wiesiołek Wojciech *26-03-1841 r. Bocheń   
317Wiesiołek Wojciech *09-04-1878 r. Bocheń   
318Wieteska Antoni *1886 r. Łowicz   
319Wieteska Jakub *~ 1803 r.   
320Wieteska Katarzyna z d. Jabłońska *22-06-1849 r. Strugienice   
321Wieteska Marianna z d. Gurajek *~ 1805 r.   
322Wieteska Stanisław *07-05-1849 r. Bogoria Górna   
323Wieteska Stanisław *1881 r. Łowicz   
324Wiewiórkowski Wawrzyniec  +09-08-1831 r. Zduny   
325Więcek Antoni    
326Więcek Bogdan *1961 r. Łowicz    
327Więcek Cezary *2009 r.    
328Więcek Daniel *2007 r.    
329Więcek Elżbieta z d. Antosik     
330Więcek Elżbieta *03-04-1911 r. Jamno   
331Więcek Franciszek *1913 r. Jamno +1918 r. Jamno   
332Więcek Gabriela *2009 r.    
333Więcek Genowefa z d. Foks *1954 r.    
334Więcek Jakub *2009 r.    
335Więcek Jan *1917 r. Jamno +1925 r. Jamno   
336Więcek Jolanta z d. Sędzikowska     
337Więcek Józefa z d. Milczarek *13-03-1889 r. Jamno   
338Więcek Kacper Daniel *1996 r. Łowicz    
339Więcek Krzysztof *1958 r. Wygoda    
340Więcek Michał *1984 r.    
341Więcek Rafał *1980 r.    
342Więcek Sabina z d. Marczewska     
343Więcek Stanisław *15-02-1935 r. +20-08-2000 r.   
344Więcek Stanisław *1955 r.    
345Więcek Władysław *1915 r. Jamno +1916 r. Jamno   
346Więcek Włodzimierz *1963 r.    
347Wilk      
348Wilk      
349Wilk z d. Tomczyk     
350Wilk      
351Wilk      
352Wilk      
353Wilk      
354Wilk      
355Wilk      
356Wilk   +1885 r. Skaratki   
357Wilk      
358Wilk   +1884 r. Skaratki   
359Wilk Adam *1888 r.   
360Wilk Agnieszka z d. Jadach *26-01-1814 r. Skaratki   
361Wilk Agnieszka z d. Kantorek *1884 r. Skaratki   
362Wilk Andrzej *11-1855 r. Skaratki   
363Wilk Andrzej *1869 r. Skaratki   
364Wilk Aniela *1893 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
365Wilk Antoni  +1896 r. Skaratki   
366Wilk Antoni *1846 r. Skaratki +1913 r. Skaratki   
367Wilk Antoni *1888 r. Skaratki   
368Wilk Antoni *31-12-1911 r. Helenów   
369Wilk Antonina z d. Kantorek    
370Wilk Bolesław *1891 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
371Wilk Czesław Aleksander *13-07-1893 r. Huta Bankowa +22-04-1894 r. Huta Bankowa   
372Wilk Emilia z d. Staworzyńska *~ 1869 r. +~ 1911 r.   
373Wilk Franciszek *08-10-1836 r. Skaratki +14-12-1840 r. Skaratki   
374Wilk Franciszek *1840 r. Skaratki +1843 r. Skaratki   
375Wilk Franciszek *27-01-1845 r. Skaratki   
376Wilk Franciszek *12-1907 r. Skaratki +20-01-1980 r.   
377Wilk Franciszka z d. Zuchora    
378Wilk Franciszka *12-01-1843 r. Skaratki +1846 r. Skaratki   
379Wilk Franciszka *31-07-1847 r. Skaratki +19-08-1850 r. Skaratki   
380Wilk Franciszka z d. Rylek *01-05-1914 r. Waliszew Dworski +22-12-1948 r. Waliszew Dworski   
381Wilk Gabriel  +1941 r. Tobruk   
382Wilk Helena *04-02-1901 r. +11-08-1977 r. /Sopot/   
383Wilk Ignacy *1845 r. Skaratki +1845 r. Skaratki   
384Wilk Jadwiga z d. Moskwa    
385Wilk Jadwiga z d. Kędziora *~ 1855 r. +1913 r. Krępa   
386Wilk Jadwiga *1889 r. Krępa   
387Wilk Jan    
388Wilk Jan *~ 1811 r. Skaratki   
389Wilk Jan *1871 r. Skaratki   
390Wilk Jan *1876 r. Skaratki   
391Wilk Jan *1907 r. Skaratki   
392Wilk Jan Aleksander *27-01-1892 r. Huta Bankowa +08-08-1892 r. Huta Bankowa   
393Wilk Janusz  +2006 r. /Głowno/   
394Wilk Jerzy *24-09-1930 r. Łowicz +29-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/   
395Wilk Jerzy Stanisław *03-11-1906 r. Sosnowiec +09-01-1983 r. Sopot   
396Wilk Józef    
397Wilk Józef *1880 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
398Wilk Józef *1885 r. Skaratki   
399Wilk Józef *1891 r. Skaratki   
400Wilk Józef *1892 r. Skaratki   
401Wilk Józefa z d. Brudka  +1883 r. Skaratki   
402Wilk Józefa *1843 r. Skaratki   
403Wilk Józefa *1888 r. Skaratki   
404Wilk Katarzyna z d. Warda *1858 r. Skaratki   
405Wilk Katarzyna *1869 r. Skaratki   
406Wilk Lidia z d. Włostek *24-09-1937 r. Koronowo   
407Wilk Ludwik   
408Wilk Ludwik *23-08-1850 r. Skaratki +10-09-1850 r. Skaratki   
409Wilk Ludwika *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
410Wilk Ludwika *1913 r. Skaratki +07-07-1971 r. Skaratki   
411Wilk Małgorzata z d. Kantorek *21-06-1821 r. Skaratki +1848 r. Skaratki   
412Wilk Małgorzata *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
413Wilk Małgorzata z d. Ruta *1887 r.   
414Wilk Marianna *15-01-1839 r. Skaratki   
415Wilk Marianna *1871 r. Skaratki   
416Wilk Marianna *1875 r. Skaratki  
417Wilk Marianna *1877 r. Skaratki   
418Wilk Marianna z d. Helewska *1890 r.   
419Wilk Marianna *13-02-1895 r. Huta Bankowa +19-09-1897 r. Huta Bankowa   
420Wilk Marianna z d. Russek *12-06-1896 r. Jamno   
421Wilk Marianna *1910 r. Skaratki +02-06-1997 r. Głowno   
422Wilk Michał *01-11-1929 r. Ziewaniczki +07-04-1995 r. /Głowno/   
423Wilk Paweł *1874 r. Skaratki   
424Wilk Petronella z d. Bryk  +1900 r. Krępa   
425Wilk Roch    
426Wilk Rozalia z d. Lisewska *1844 r. +1878 r.   
427Wilk Stanisław *~ 1860 r. +~ 1918 r. /Ząbkowice/   
428Wilk Stanisław *12-08-1910 r. Ziewaniczki +16-07-1911 r. Ziewanice   
429Wilk Stanisława Helena *18-04-1897 r. Huta Bankowa +19-09-1897 r. Huta Bankowa   
430Wilk Stefania *1905 r. Skaratki   
431Wilk Tomasz *22-12-1818 r. Krępa +1900 r. Skaratki   
432Wilk Tomasz *1880 r. Skaratki   
433Wilk Tomasz *1883 r.   
434Wilk Urszula    
435Wilk Wacław *1914 r. Skaratki   
436Wilk Wanda *08-12-1909 r. Władysławów   
437Wilk Weronika z d. Błażejewska *1851 r. Guźnia  
438Wilk-Pietrzak Halina z d. Wilk *01-01-1952 r. +12-03-2015 r. /Stary Waliszew/   
439Wiśniewska Anna z d. Włodarczyk *1884 r. Jamno   
440Wiśniewska Stanisława z d. Sałuda    
441Wiśniewski Jan *1912 r.   
442Wiśniewski Kajetan    
443Witerek Anna z d. Sobieszek *24-07-1839 r. Mystkowice Małe   
444Witerek Ewa *19-11-1863 r. Mystkowice Małe   
445Witerek Katarzyna *21-04-1862 r. Mystkowice Małe   
446Witerek Marcjanna z d. Milczarek *25-01-1890 r. Bocheń   
447Witerek Marianna *24-09-1859 r. Mystkowice Małe   
448Witerek Tomasz *09-12-1835 r. Mystkowice Małe   
449Witerek Walenty    
450Wituła Andrzej *23-11-1880 r. Wielamów +˂ 1975 r.   
451Wituła Marianna z d. Gnatowska *05-06-1908 r. Łubianka +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/   
452Włodarczyk  *19-08-1898 r. Łowicz +19-08-1898 r. Łowicz  
453Włodarczyk Agnieszka z d. Kucińska *1867 r. Jamno  
454Włodarczyk Jan    
455Włodarczyk Józefa *1880 r. Jamno   
456Włodarczyk Józefa *18-09-1898 r. Łowicz  
457Włodarczyk Julian *1913 r. Grudze   
458Włodarczyk Katarzyna z d. Radosz    
459Włodarczyk Marek *1879 r. Jamno   
460Włodarczyk Marianna z d. Wieteska    
461Włodarczyk Marianna z d. Wawrzyńczak    
462Włodarczyk Marianna z d. Błażejewska *1845 r. Guźnia +1914 r. Łowicz   
463Włodarczyk Stanisław *1887 r. Jamno   
464Włodarczyk Szymon   
465Włodarczyk Szymon    
466Włodarczyk Szymon *1868 r. Jamno   
467Włodarczyk Tomasz *1885 r. Jamno   
468Włodarczyk Wojciech *1882 r. Jamno   
469Włostek   +1881 r. Domaniewice   
470Włostek      
471Włostek      
472Włostek      
473Włostek   +17-03-1914 r. Wymysłów   
474Włostek      
475Włostek Andrzej *1887 r. Skaratki   
476Włostek Apolonia z d. Świątek *21-08-1912 r. +12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/   
477Włostek Bożena *1942 r. +02-03-1945 r. Łowicz /Łowicz/   
478Włostek Bożena z d. Dylik *21-09-1952 r. Kiernozia +02-01-2007 r. Łowicz /Łowicz/   
479Włostek Franciszek  +07-12-1935 r. Marianów   
480Włostek Franciszka z d. Strugińska *1885 r. Reczyce +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/   
481Włostek Ignacy *1884 r. Domaniewice   
482Włostek Jakub    
483Włostek Jan *1882 r. Domaniewice +1883 r. Domaniewice   
484Włostek Jan *13-10-1911 r. Wymysłów   
485Włostek Janina *04-06-1910 r. Wymysłów   
486Włostek Janina z d. Nowicka *19-08-1946 r. +23-05-2009 r. Łódź /Łowicz/   
487Włostek Józefa z d. Kantorek    
488Włostek Katarzyna z d. Gajda *14-12-1853 r. Guźnia   
489Włostek Maciej Benedykt *1945 r. Siedlce    
490Włostek Marianna *01-05-1910 r. Wymysłów   
491Włostek Roch    
492Włostek Rozalia z d. Skoneczna *1898 r. Rogóźno   
493Włostek Stanisław *05-05-1910 r. Mąkolice +30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/   
494Włostek Stanisława z d. Szymajda  +16-10-1921 r. Wymysłów   
495Wnuk Antoni *1909 r. +29-10-1939 r. /Sosnowiec/   
496Wnuk Barbara     
497Wnuk Teofila z d. Tomsio *1909 r. Sosnowiec +05-04-1949 r. /Sosnowiec/   
498Wojas     
499Wojas Marianna z d. Piątkowska *1891 r. Stopnica   
500Wojciechowska Katarzyna z d. Gajda *18-02-1898 r. Dąbkowice   
501Wojciechowski Jarosław *15-05-1998 r. +22-07-1998 r. /Głowno/   
502Wojciechowski Stanisław    
503Wojda Jan    
504Wojda Stefania z d. Kazimierska *20-10-1897 r. Bocheń   
505Wojdak Kunegunda    
506Wojdak Stanisław    
507Wojtczak Małgorzata z d. Antczak *01-05-1863 r. Annetów   
508Woźnicka Marianna z d. Mikołajczyk *24-06-1839 r. Zduny   
509Woźnicki Tomasz    
510Wójcik      
511Wójcik z d. Adamkowska     
512Wójcik Franciszek *10-10-1868 r. Strugienice   
513Wójcik Franicszka z d. Konikowska *1895 r. Dąbkowice    
514Wójcik Ignacy *11-08-1878 r. Strugienice   
515Wójcik Wiktoria z d. Jabłońska *08-12-1874 r. Mauryca   
516Wójcikowska z d. Kantorek     
517Wójcikowska Agata z d. Domańska *1897 r. +27-02-1987 r. Rogóźno   
518Wójcikowski      
519Wójcikowski     
520Wróbel z d. Kot     
521Wróbel      
522Wróbel      
523Wróbel      
524Wróbel      
525Wróbel      
526Wróbel      
527Wróbel      
528Wróbel      
529Wróbel      
530Wróbel Andrzej *02-11-1845 r. Mystkowice Małe   
531Wróbel Antonina *02-05-1850 r. Mystkowice Małe   
532Wróbel Helena    
533Wróbel Jadwiga z d. Gajda *09-10-1810 r. Guźnia +1854 r. Mystkowice   
534Wróbel Józef *~ 1825 r.   
535Wróbel Katarzyna z d. Gajda    
536Wróbel Katarzyna *03-11-1847 r. Mystkowice Małe   
537Wróbel Marcin    
538Wróbel Michał    
539Wróbel Weronika  +1916 r. Wygoda   
540Wróblewska z d. Ruta     
541Wróblewska Teodozja z d. Kazimierska     
542Wróblewski      
543Wróblewski      
544Wróblewski      
545Wróblewski Andrzej     
546Wróblewski Wiktor     
547Wrzosek z d. Nowak     
548Wrzosek      
549Wygoda Iwona z d. Zawisza *1983 r. Wałcz    
550Wygoda Natalia *2016 r.    
551Wygoda Piotr     
552Wygoda Stanisław *2018 r.    
553Wypiór      
554Wypiór      
555Wypiór      
556Wypiór      
557Wypiór      
558Wypiór z d. Derga     
559Wypiór      
560Wypiór z d. Piątkowska     
561Wypiór Agata     
562Wypiór Wojciech *21-04-1938 r. +24-08-2002 r. /Sosnowiec/   
563Wysocka z d. Mioduszewska     
564Wysocki      
565Wzięch Damian *1982 r.    
566Wzięch Mariola z d. Kicińska *1988 r.    
567Wzięch Michał *2010 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl