Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Kobiety - Indeks alfabetyczny [Kobiety]4065    >> Strona 2

1 Ślozowska Agata z d. Ślozowska *1998 r.    
2... z d. Borowiak     
3...      
4... Anna z d. Owczarek *1980 r.    
5... Anna *1985 r.    
6... Magdalena     
7... Marta z d. Więcek *1982 r.    
8... Nadia     
9... Violetta     
10..... Małgorzata z d. Rozpędowska     
11..... Małgorzata     
12..... Teresa z d. Cłapińska     
13? Iwona z d. Kostusiak     
14Adach z d. Hudomięt     
15Adach      
16Adach      
17Adach Bożena z d. Socha *1960 r.    
18Adach Bronisława z d. Knera *1893 r. Skaratki +28-09-1988 r. Skaratki /Domaniewice/   
19Adach Helena *1916 r. Skaratki   
20Adach Józefa z d. Kosiorek *18-11-1867 r. Skaratki +1944 r. Grójec   
21Adach Józefa *1883 r. +1893 r. Skaratki   
22Adach Marianna z d. Wawrzyn    
23Adach Stanisława *1914 r.   
24Adach Stanisława *1910 r. +1911 r. Skaratki   
25Adach Stefania z d. Kapusta *1899 r. +23-11-1979 r. Grójec   
26Adach Teresa z d. Rudnicka    
27Adamczyk z d. Czubatka     
28Adamkowska z d. Gołębiewska     
29Adamkowska      
30Alancewicz z d. Ruta     
31Ambroziak Irena z d. Wójcik *13-09-1914 r. Janów +01-11-2013 r. Tarnów   
32Ambrozińska Aniela *15-03-1892 r. Rewica   
33Ambrozińska Anna *05-07-1894 r. Rewica   
34Ambrozińska Anna *02-01-1913 r. Koluszki   
35Ambrozińska Antonina     
36Ambrozińska Barbara     
37Ambrozińska Franciszka z d. Krawczyk *23-02-1841 r. Wierzchy +27-01-1887 r. Rewica   
38Ambrozińska Helena z d. Cieślik *~ 1775 r. +05-02-1861 r. Długie   
39Ambrozińska Helena *1899 r. Rewica   
40Ambrozińska Julianna *~ 1899 r. +10-02-1986 r.   
41Ambrozińska Kazimiera    
42Ambrozińska Leokadia z d. Ligocka    
43Ambrozińska Maria     
44Ambrozińska Marianna z d. Wieczorek *02-04-1867 r. Długie +14-10-1936 r. Rewica /Świny/   
45Ambrozińska Władysława z d. Dzika    
46Ambrozińska Zofia z d. Pietrasik *1851 r. Jeziorko   
47Ambrozińska Zofia *03-11-1914 r. Felicjanów +06-01-1915 r. Felicjanów   
48Ambrożek Marianna z d. Wasiak    
49Andrzejczak Marianna *1873 r. +1880 r. Skaratki   
50Antczak Anna z d. Maliszewska    
51Antczak Zofia z d. Śnieg  +1882 r. Zleszyn   
52Antos Aleksandra     
53Antos Danuta     
54Antos Helena z d. Wiesiołek *07-04-1936 r. +11-08-2020 r. Leżenica /Leżenica/   
55Antosik z d. Sianoszek     
56Anyżka Franciszka z d. Parzyna *~ 1749 r. +26-03-1829 r. Retki   
57Anzorge Alicja z d. Urbanowicz    
58Anzorge Anna *1971 r.    
59Anzorge Irena     
60Anzorge Iwona     
61Anzorge Katarzyna     
62Anzorge Stanisława z d. Kazimierska *1907 r. +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/   
63Arcab Marianna z d. Ufa *1937 r. Wygoda    
64Aronsson Lily Nicole *2015 r. Eskilstuna    
65Ashby Bogna z d. Leśniewicz *1981 r. Gdańsk    
66Assmann Julianna Erazmina z d. Niżałowska   
67Augustyniak Hanna *2010 r. Wałbrzych    
68Augustyniak Joanna z d. Długosz *1973 r. Wałbrzych    
69Augustyniak Wanda z d. Adach *09-09-1930 r. Grójec +10-03-2020 r. Świdnica /Świdnica/   
70Aulich Dagmara *2000 r. Gdańsk    
71Aulich Grażyna Maria z d. Gnatowska *1954 r. Gdańsk    
72Aulich Monika Ewa z d. Zielińska *1974 r. Gdańsk    
73Baczyńska Marianna z d. Czerwińska *1857 r. Jeziorko +1880 r. Jeziorko   
74Badoń Agnieszka *1970 r.    
75Badoń Czesława     
76Badoń Danuta *1930 r. +1930 r.   
77Badoń Janina z d. Nitka *04-01-1945 r. Gniezno +13-10-1987 r. Głogów /Gniezno/   
78Badoń Małgorzata     
79Badoń Teresa     
80Badoń-Lehr Anna Maria z d. Chról     
81Badoń-Lehr Danuta z d. Maciejak *1954 r. Głogów    
82Badoń-Lehr Irena z d. Wilk *16-10-1904 r. Sosnowiec +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/   
83Badoń-Lehr Kamila *1979 r.    
84Badoń-Lehr Klara Antonina *2023 r.    
85Bajcar Maria z d. Ragan *1869 r. Zimna Woda   
86Bakalarz Ewa *1898 r. Stare Grudze +1899 r. Stare Grudze   
87Bakalarz Marianna z d. Strugińska *29-07-1877 r. Reczyce +24-08-1929 r. /Domaniewice/   
88Bakalarz Marianna z d. Słomska *1914 r. +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/   
89Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska *1905 r. +01-02-2000 r. /Domaniewice/   
90Balik Franciszka z d. Gajda *08-03-1872 r. Guźnia   
91Bałtrukiewicz z d. Morytko     
92Baran Anna Maria     
93Baran Józefa z d. Lebioda *1863 r. Trąby +05-08-1915 r. Lisiewice   
94Baran Katarzyna z d. Gołębiewska *25-08-1862 r. Bocheń   
95Baran Katarzyna     
96Baranowska z d. Epstein    
97Baranowska     
98Baranowska     
99Baranowska     
100Baranowska     
101Baranowska     
102Baranowska     
103Baranowska     
104Baranowska     
105Baranowska     
106Baranowska     
107Baranowska Aniela *1900 r. Zimna Wódka  
108Baranowska Anna z d. Korniak    
109Baranowska Apolonia z d. Glaessner *1892 r. Dobrostany  
110Baranowska Helena z d. Mierzejewska *10-03-1900 r. Jurnuty +26-12-1975 r.  
111Baranowska Joanna   
112Baranowska Józefa *1864 r. Zimna Wódka   
113Baranowska Karolina z d. Werschner *1891 r.  
114Baranowska Karolina z d. Specht   
115Baranowska Karolina *1890 r. Zimna Wódka  
116Baranowska Katarzyna z d. Nowak   
117Baranowska Katarzyna z d. Gawlik   
118Baranowska Katarzyna *1861 r. Zimna Wódka   
119Baranowska Katarzyna Karolina *1884 r. Zimna Wódka  
120Baranowska Marcelina z d. Nadolska   
121Baranowska Maria *1886 r. Zimna Wódka  
122Baranowska Marianna *23-05-1840 r. +04-08-1840 r.  
123Baranowska Marianna *05-09-1786 r. Zimna Woda  
124Baranowska Stanisława    
125Baranowska Teresa *15-02-1793 r. Zimna Woda  
126Baranowska Władysława *23-03-1905 r. Zimna Woda + /Zimna Woda/  
127Baranowska Władysława Eugenia *1892 r. Zimna Wódka  
128Barańska Anna *05-06-1903 r. Dębowa Góra  
129Barańska Barbara *1962 r.    
130Barańska Katarzyna z d. Jędrzejczyk    
131Barańska Marianna *28-08-1901 r. Dębowa Góra  
132Barańska Wanda z d. Kantorek *13-10-1925 r. Ziewaniczki +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/   
133Barańska Zofia z d. Druszcz *~ 1920 r. +29-11-1940 r. Bocheń   
134Barska Iga *1986 r. Łódź    
135Bartczak Ewa *~ 1963 r. +28-08-2020 r. /Głowno/   
136Bartczak Zofia z d. Kucińska *1941 r.    
137Bartik Barbara z d. Kopania  +2015 r. /Kraków/   
138Bartik-Osikowicz Dominika z d. Bartik     
139Bartosiewicz Franciszka z d. Rutkowska *01-10-1871 r. +04-02-1954 r.   
140Bartosiewicz Marianna    
141Bednarek Klaudia *2009 r.    
142Bednarek-Ufa Natalia z d. Ufa *1982 r. Zgierz    
143Beil Anna z d. Grzelczyk *1968 r.    
144Bejda Magdalena z d. Drzewiecka *~ 1786 r. +29-12-1847 r. Świeryż   
145Bejda Urszula z d. Czarnota *~ 1746 r. +1796 r. Świeryż   
146Beliczyńska Magdalena z d. Piątkowska     
147Beliczyńska Natalia *2005 r.    
148Bergiel Franciszka z d. Bieńkowska *20-08-1852 r. Łęki Kościelne +15-07-1925 r. Łódź   
149Bergiel Katarzyna z d. Kubiak  +29-08-1852 r. Oporówek   
150Białas Dorota z d. Michalak     
151Białas Elżbieta z d. Koza     
152Białas Elżbieta z d. Jakubowska *28-10-1866 r. Dąbrowa +08-12-1936 r. Rząśno   
153Białas Emilia z d. Stelmaszczyk     
154Białas Franciszka z d. Jaśniewska *1855 r. Chruślin   
155Białas Józefa z d. Wiercioch *25-11-1905 r. Katarzynów +29-06-1984 r. Warszawa /Łódź/   
156Białas Józefa z d. Wielemborek   
157Białas Klaudia Karolina *1994 r. Warszawa    
158Białas Maria z d. Mrowiec *1934 r. Warszawa    
159Białas Marianna z d. Pietrzak *05-08-1811 r. Wiskienica   
160Białas Marianna z d. Kutkowska *08-11-1844 r. Rząśno +05-04-1915 r. Rząśno   
161Białas Paula Anna *1990 r. Warszawa    
162Białas Stanisława z d. Wilk *02-05-1912 r. Ziewanice   
163Białecka Helena z d. Laczek *1915 r. +19-02-1949 r. /Gończyce/   
164Białecka Teresa *1953 r. +1953 r. Janinów /Łódź/   
165Białek z d. Ruta    
166Białek Anna lub Helena    
167Białek Helena    
168Białek Kazimiera    
169Białek Małgorzata z d. Pająk *1901 r. +12-03-1989 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
170Białek Petronela z d. Kantorek *1762 r. Skaratki +26-08-1829 r. Reczyce   
171Białek Stefania z d. Ruta    
172Bichon Alexia Marina *2000 r. Versailles    
173Bichon Malvina Stefania *1994 r. Versailles    
174Bielawska Maria *2007 r. Wałcz    
175Bielicka Zofia z d. Ochman *17-08-1905 r. Katarzynów   
176Bieńko Halina z d. Hordyniec     
177Bieńkowska Bibianna z d. Ziarnicka *30-11-1820 r. Łęki Kościelne +06-04-1870 r. Łęki Kościelne   
178Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska *1938 r.    
179Bińczak      
180Bińczak      
181Bińczak      
182Bińczak Agata *1998 r. Ełk    
183Bińczak Amelia *2007 r. Łowicz    
184Bińczak Anastazja z d. Kołaczek *18-04-1911 r. Duplice Duże   
185Bińczak Bożenna Helena z d. Anieszewska *26-04-1948 r. Szczecinek +27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/   
186Bińczak Danuta    
187Bińczak Franciszka *28-11-1895 r. Rząśno   
188Bińczak Jadwiga *21-08-1903 r. Rząśno   
189Bińczak Józefa z d. Fabiańska    
190Bińczak Józefa *29-10-1866 r. Rząśno +07-01-1875 r. Rząśno   
191Bińczak Julianna *19-09-1898 r. Rząśno +09-10-1899 r. Rząśno   
192Bińczak Katarzyna z d. Kościelak    
193Bińczak Katarzyna z d. Frąckiewicz *1971 r.    
194Bińczak Magdalena z d. Kamińska    
195Bińczak Małgorzata z d. Stanisławska *21-09-1896 r. Wiskienica   
196Bińczak Marianna z d. Zaczek    
197Bińczak Marianna z d. Skwarna *1878 r. Niedzieliska   
198Bińczak Marianna z d. Remieniewicz *05-08-1923 r. +19-01-1987 r. /Rybnik/   
199Bińczak Marianna z d. Grzegory *1883 r.   
200Bińczak Marianna  +14-10-1811 r. Rząśno  
201Bińczak Marianna *14-07-1862 r. Rząśno   
202Bińczak Petronela z d. Jabłońska *29-05-1862 r. Maurzyce +17-12-1944 r. Rząśno   
203Bińczak Tekla z d. Lisiewicz  +06-02-1826 r. Rząśno   
204Bińczak Urszula *18-10-1900 r. Rząśno +19-08-1906 r. Rząśno   
205Bińczak Zofia *1916 r. Marianka   
206Bińczak Zofia *18-02-1906 r. Rząśno   
207Bińczak-Krawczyk Danuta z d. Bińczak *06-01-1949 r. +05-12-2012 r. Rybnik /Rybnik/   
208Błaszczyk z d. Ruta    
209Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk *21-04-1814 r. Zduny +01-04-1855 r. Zduny   
210Błaszczyk Franciszka z d. Sut    
211Błażejewska z d. Zawadzka     
212Błażejewska      
213Błażejewska      
214Błażejewska     
215Błażejewska Agata z d. Drużka *04-02-1859 r. Skaratki  
216Błażejewska Agnieszka z d. Wilk   
217Błażejewska Alina z d. Wnuk     
218Błażejewska Anastazja z d. Pawłowska *~ 1902 r. +07-07-1979 r. /Łódź/  
219Błażejewska Aniela *29-07-1896 r. Jamno   
220Błażejewska Aniela *1893 r. Skaratki +1893 r. Skaratki  
221Błażejewska Anna *26-05-1895 r. Jamno   
222Błażejewska Antonina z d. Fijołek  +09-03-1938 r. Lisiewice  
223Błażejewska Dorota z d. Grabowicz *10-10-1828 r. Domaniewice +1908 r.   
224Błażejewska Elżbieta z d. Salamon *30-10-1889 r. Parma  
225Błażejewska Elżbieta *1843 r. Guźnia  
226Błażejewska Franciszka z d. Nadolska *1868 r. Wymysłów  
227Błażejewska Franciszka *1842 r. Domaniewice +1843 r. Domaniewice  
228Błażejewska Henryka   
229Błażejewska Jadwiga z d. Gołębiewska  +1855 r. Lisiewice  
230Błażejewska Józefa z d. Gajda *1826 r. Guźnia   
231Błażejewska Katarzyna  +1878 r.  
232Błażejewska Katarzyna *31-01-1893 r. Jamno   
233Błażejewska Katarzyna *1872 r. Jamno   
234Błażejewska Katarzyna *1816 r. Guźnia  
235Błażejewska Kazimiera *1913 r. Koziołki  
236Błażejewska Kunegunda z d. Wojda *~ 1764 r. +15-03-1814 r. Guźnia   
237Błażejewska Magdalena z d. Mielczarek *~ 1796 r. +05-09-1852 r. Bocheń   
238Błażejewska Małgorzata z d. Przedmojska   
239Błażejewska Małgorzata *30-06-1906 r. Guźnia  
240Błażejewska Marcjanna   
241Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda *1902 r. Guźnia +24-02-1995 r. /Chruślin/   
242Błażejewska Marianna z d. Woźniak *26-08-1876 r. Rząśno  
243Błażejewska Marianna z d. Walak *~ 1863 r. +27-11-1892 r. Ziewanice  
244Błażejewska Marianna z d. Solińska *~ 1787 r. +23-10-1867 r. Trąby  
245Błażejewska Marianna z d. Kuśmierek *23-03-1822 r. Domaniewice +05-08-1855 r. Domaniewice  
246Błażejewska Marianna z d. Kłyzna  +17-09-1883 r. Guźnia  
247Błażejewska Marianna z d. Klimczak   
248Błażejewska Marianna z d. Golis *29-04-1862 r. Mastki +26-02-1920 r. Lisiewice   
249Błażejewska Marianna z d. Dobrzyńska   
250Błażejewska Marianna z d. Ciesielska  +07-09-1903 r. Guźnia  
251Błażejewska Marianna *29-08-1851 r. Domaniewice  
252Błażejewska Marianna *20-05-1886 r. Guźnia  
253Błażejewska Marianna *1890 r. Domaniewice +04-04-1892 r. Łowicz  
254Błażejewska Marianna *1810 r. Guźnia  
255Błażejewska Michalina *1897 r. Kuźmy  
256Błażejewska Patrycja     
257Błażejewska Rozalia *1808 r.  
258Błażejewska Sabina   
259Błażejewska Tekla z d. Kucharek    
260Błażejewska Teresa z d. Warda *~ 1788 r. +1808 r.  
261Błażejewska Wiktoria *1838 r. Guźnia  
262Błażejewska Zofia z d. Kalinowska    
263Bober Izabela     
264Bober Julia     
265Bober Małgorzata z d. Hordyniec     
266Bogdańska Małgorzata z d. Ociela *1880 r. Rogóźno +1932 r. Pszczonów   
267Bogusławska Stanisława Wiktoria z d. Staworzyńska *23-12-1910 r. Warszawa +14-01-1986 r. /Warszawa/   
268Bogusz Danuta *1948 r. +22-12-2019 r.   
269Bogusz Eleonora *18-02-1865 r. Maurzyce   
270Bogusz Franciszka z d. Rybus *11-03-1846 r. Świące +05-08-1899 r. Łaźniki   
271Bogusz Małgorzata     
272Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk *~ 1808 r.   
273Bogusz Marianna z d. Blus    
274Bohm z d. Sujecka     
275Bolimowska Marcjanna z d. Kazimierska *20-09-1869 r. Mystkowice   
276Bończak Adriana z d. Szewczuk *1973 r.    
277Bończak Aleksandra z d. Kazimierska *20-04-1922 r. Lisiewice +1990 r.   
278Bończak Edyta *1978 r.    
279Bończak Ida *2000 r.    
280Bończak Krystyna     
281Bończak Teresa z d. Stabla *1951 r. +1989 r.   
282Borowiak z d. Kaluga     
283Borowiak      
284Borowiak      
285Borowiak      
286Borowiak      
287Borowiak Grażyna    
288Borowiak Regina z d. Gołębiewska *08-05-1923 r. +11-01-2000 r.   
289Borowska Honorata z d. Gajda *05-01-1902 r. Guźnia   
290Boruszewska Wiktoria z d. Kotwasińska    
291Broczkowska Józefa z d. Rubin *1924 r.   
292Brodala Dorota *1975 r. Kluczbork    
293Broniarz Janina z d. Kantorek *28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka +21-10-2015 r. Skierniewice   
294Brown Lauren *1986 r. Washington DC    
295Brown Rheta z d. Kasmer *1948 r. Syracuse    
296Bródka Barbara z d. Ociela *06-12-1823 r. Rogóźno +17-09-1852 r. Skaratki  
297Bródka Katarzyna z d. Kantorek *08-08-1859 r. Skaratki   
298Bródka Marianna z d. Kantorek *1892 r. Skaratki +13-01-1986 r. Krępa   
299Bródka Marianna *25-01-1918 r. Skaratki   
300Bródka Stanisława *1919 r. Skaratki   
301Brudka Aniela *1906 r. Rogóźno +28-05-1998 r. Łowicz   
302Brudka Marianna *1910 r.   
303Brudka Wiktoria z d. Zagajewska *1878 r. Skaratki   
304Brutkowska Zofia z d. Hordyniec     
305Bryk Helena z d. Karcz *1905 r. Skaratki +11-02-1940 r. Chruślin   
306Brzozowska Józefa z d. Cieślak  *~ 1824 r. +22-11-1859 r. Orątki   
307Brzózka Wiktoria    
308Budzałek Marianna z d. Wiesiołek *22-03-1872 r. Bocheń +1929 r. Kuczków   
309Budziałek Helena z d. Pawlata *28-08-1913 r. Lisiewice +23-05-1950 r. Sapy  
310Bujanowska Janina *1937 r. Stradzew Górki    
311Burkowska Magdalena Maria z d. Peryt *1985 r. Warszawa    
312Burkowska Stanisława Barbara z d. Pacek    
313Bury Aleksandra *2008 r.    
314Bury-Ufa Dagmara z d. Ufa *1981 r.    
315Burzyńska z d. Małecka     
316Burzyńska Aniela z d. Majewska *1907 r. Skaratki +31-10-1968 r. Skaratki /Domaniewice/   
317Burzyńska Anna *1908 r. Skaratki   
318Burzyńska Józefa z d. Knera *1895 r. Skaratki +1977 r. Skaratki   
319Burzyńska Katarzyna z d. Drużka *1904 r. Skaratki +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno   
320Burzyńska Katarzyna *1910 r. Skaratki   
321Burzyńska Lucyna z d. Kucińska *08-01-1931 r. Skaratki +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/   
322Burzyńska Małgorzata z d. Dróżka *1883 r. Skaratki +20-02-1920 r. Skaratki   
323Burzyńska Małgorzata   
324Byzewska Alicja *2007 r. Gdańsk    
325Byzewska Magdalena Helena z d. Gołębiowska *1979 r. Gdańsk    
326Byzewska Patrycja Iwona *2001 r. Gdańsk    
327Celesta Agnieszka z d. Szymajda  +1803 r.   
328Chabło Ewa z d. Kaznowska *1863 r. Zimna Wódka  
329Chabło Helena *1892 r. Zimna Wódka  
330Chabło Maria *1890 r. Zimna Wódka  
331Chabło Wiktoria *1899 r. Zimna Wódka  
332Chabło Zofia *1888 r. Zimna Wódka  
333Chlebna z d. Sianoszek     
334Chlebna      
335Chlebna      
336Chlebna Marianna z d. Jabłońska *26-06-1831 r. Maurzyce +25-08-1912 r. Maurzyce   
337Chmielecka Barbara z d. Wiesiołek *1969 r. Wałcz    
338Chmielecka Joanna *2000 r. Poznań    
339Chmielewska Aneta z d. Korbeń     
340Chmielewska Edyta Małgorzata z d. Michnowicz *1991 r. Wałcz    
341Chmielewska Kalina *2018 r.    
342Chmielewska Róża *2015 r.    
343Choroszewska z d. Kreczmer     
344Choroszewska      
345Chromińska Anna z d. Olczyk *26-07-1890 r. Zygmuntów   
346Chruzimska Regina z d. Kantorek *1916 r. Strugienice   
347Ciesielska Halina     
348Ciesielska Józefa z d. Urbanek *17-09-1903 r. Jamno   
349Ciesielska Krystyna     
350Ciesielska Maria z d. Kantorek     
351Cieślak z d. Olesińska     
352Cieślak Aniela *29-09-1906 r. Jackowice   
353Cieślak Józefa z d. Gasik *15-03-1884 r. Jackowice   
354Cieślak Józefa *1880 r.   
355Cieślak Karolina     
356Cieślak Katarzyna z d. Mamońska *1851 r.   
357Cieślak Katarzyna    
358Cieślak Marianna *1882 r.   
359Cieślak Marianna *17-08-1904 r. Jackowice +08-10-1906 r. Jackowice   
360Cieślak Marianna *06-07-1911 r. Jackowice +15-01-1912 r. Jackowice   
361Cieślak Michalina *1874 r.   
362Cieślik Kunegunda z d. Kubis    
363Ciężka Genowefa z d. Sujkowska  +2003 r.   
364Cioch Ewa     
365Cioch Kazimiera Maria z d. Wiesiołek *30-05-1957 r. +14-11-2015 r. /Piła/   
366Cioch Oliwia *2004 r. Piła    
367Cłapińska      
368Cłapińska Agnieszka *1996 r.    
369Cłapińska Aniela z d. Ufa *15-11-1908 r. Wygoda +07-10-1998 r. Wygoda   
370Cłapińska Anna z d. Walczak *1991 r.    
371Cłapińska Anna *1964 r.    
372Cłapińska Anna Petronela z d. Zasada *1983 r.    
373Cłapińska Ewa     
374Cłapińska Halina z d. Pawluk *20-07-1936 r. +16-08-1996 r. Szczecin   
375Cłapińska Janina z d. Duda *1942 r. +2002 r.   
376Cłapińska Łucja Joanna *2017 r. Wrocław    
377Cłapińska Mariola     
378Cłapińska Nela Anastazja *2016 r.    
379Cłapińska Renata z d. Stachowiec *1968 r.    
380Cłapińska Wiesława *13-10-1934 r. +15-08-2018 r. /Szczecin/   
381Cłapińska Wiktoria *2003 r.    
382Colith Aleksandra Marta z d. Kazimierska *1946 r. Kutno    
383Collings Valerie z d. Kazmierski *1953 r.    
384Cybulska Alina     
385Czapp Emma z d. Linford *1978 r. (Wielka Brytania)    
386Czapp Florence Grace *2013 r.    
387Czapp Joanna z d. Szczetnikowicz *1949 r. Woking (Wielka Brytania)    
388Czapp Rebecca     
389Czarnecka Małgorzata z d. Kantorek *06-07-1826 r. Skaratki +15-05-1856 r. Skaratki   
390Czarnecka Marianna z d. Knera *22-05-1857 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
391Czechowska Dagmara     
392Czechowska Józefa z d. Tomala    
393Czechowska Natalia     
394Czechowska Rozalia *05-11-1899 r. Jackowice   
395Czekaj Aniela z d. Rucińska *11-11-1930 r. +17-11-2011 r.   
396Czerwińska Rozalia *1860 r. Jeziorko   
397Czerwonka      
398Czerwonka Grażyna z d. Sianoszek     
399Czuba z d. Grzyb     
400Czuba Agnieszka *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
401Czuba Franciszka *1882 r. Skaratki   
402Czuba Franciszka *04-11-1863 r. Skaratki +22-12-1865 r. Skaratki   
403Czuba Helena *1894 r. Skaratki   
404Czuba Katarzyna *03-11-1860 r. +1874 r.   
405Czuba Małgorzata *1902 r. Skaratki   
406Czuba Marianna z d. Wajszczyk    
407Czuba Marianna z d. Kantorek *22-01-1824 r. Skaratki   
408Czuba Marianna *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
409Czuba Rozalia z d. Graszka    
410Czubak Elżbieta z d. Przemińska     
411Czubak Franciszka z d. Maślarz *~ 1798 r. +16-08-1831 r. Złaków Borowy   
412Czubak Karolina *1982 r.    
413Czubak Katarzyna z d. Krawczyk     
414Czubak Katarzyna *1840 r. +16-09-1854 r. Ponętów Górny   
415Czubak Kinga *2014 r.    
416Czubak Lucyna z d. Michalak *~ 1930 r. +11-02-2023 r. /Głowno/   
417Czubak Marianna z d. Bogusiewicz    
418Czubak Tekla z d. Mamońska *1822 r. +08-05-1856 r. Ponętów Górny   
419Czubak Tekla z d. Kołodziejczak    
420Czubasiewicz Stanisława z d. Wojas    
421Czubatka Agnieszka z d. Gajda *06-10-1871 r. Guźnia +1908 r. Seligów   
422Czubatka Elżbieta z d. Kowalska *1894 r. +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
423Czubatka Janina    
424Czubatka Józefa z d. Szkoda    
425Czubatka Marianna    
426Czubatka Marianna *1897 r. Seligów +1898 r. Seligów   
427Dałek Marcjanna z d. Wilk *1895 r. Skaratki   
428Dałek Weronika z d. Kaźmierska *07-07-1909 r. Księże Górki +1997 r. Łyszkowice   
429Daniek Marianna z d. Lis    
430Dańczak z d. Skowrońska     
431Dańczak Grażyna     
432Dańczak Maria     
433Dańczak Marianna z d. Wiesiołek *1926 r.   
434Dąbrowska Honorata z d. Zawisza *1988 r. Wałcz    
435Dąbrowska Zofia *2015 r.    
436Dejak z d. Szkup    
437Dejak      
438Dejak Katarzyna     
439Deka Aniela *05-04-1890 r. Bocheń   
440Deka Ewa *24-12-1894 r. Bocheń +06-03-1895 r. Bocheń   
441Deka Franciszka *07-03-1857 r. Bocheń +18-08-1857 r.   
442Deka Jadwiga z d. Kazimierska *01-10-1829 r. Bocheń +22-08-1860 r.   
443Deka Julianna *17-02-1904 r. Bocheń   
444Deka Katarzyna *04-02-1886 r. Bocheń +24-06-1890 r. Bocheń   
445Deka Marcjanna *24-12-1894 r. Bocheń +01-01-1898 r. Bocheń   
446Deka Marianna z d. Misiak *1861 r. Bocheń   
447Deka Marianna *23-08-1892 r. Bocheń +03-01-1898 r. Bocheń   
448Deka Teofila *10-12-1898 r. Bocheń +13-12-1898 r. Bocheń   
449Deka Zofia *13-05-1901 r. Bocheń   
450Desrosiers Linda z d. Kazmierski *1950 r.    
451Dobijańska Balbina *1910 r. +28-03-1911 r. Dąbkowice   
452Dobijańska Józefa *05-05-1912 r. Dąbkowice   
453Dobijańska Marianna z d. Kazimierska *1877 r. Bocheń   
454Dobijańska Rozalia *1908 r.   
455Dobrowolska Stanisława z d. Kwaśniewska *1892 r. +1962 r. /Warszawa/   
456Domańska      
457Domańska      
458Domańska Agata *~ 1769 r.   
459Domańska Cecylia *1911 r. +23-09-1992 r.   
460Domańska Józefa *1916 r. Rogóźno   
461Domańska Małgorzata z d. Parys  + /Domaniewice/   
462Domańska Marianna *1901 r. Rogóźno   
463Domańska Sławomira Magdalena z d. Kopania *1978 r. Zgierz    
464Dombrowska Marianna z d. Gajda *22-10-1868 r. Guźnia +17-01-1962 r. Guźnia   
465Domińczak z d. Sianoszek     
466Domińczak Balbina z d. Imiołek    
467Domińczak Franciszka *09-02-1914 r. Dąbkowice   
468Domińczak Katarzyna z d. Russek *1885 r. Jamno +1914 r. Pilaszków   
469Domińczak Wiktoria z d. Parys    
470Doroba Agnieszka z d. Małecka *~ 1788 r. +04-05-1844 r.  
471Doroba Anna *10-06-1861 r. Reczyce   
472Doroba Marianna *1869 r. Reczyce   
473Drabik Agnieszka z d. Kuśmierek    
474Draguła Maria z d. Baranowska *30-01-1908 r. +15-12-1989 r. /Wrocław/  
475Dratwa Franciszka z d. Wielec *1897 r. Skaratki +31-03-1988 r. Strzebieszew  
476Dratwa Janina z d. Kantorek  +01-01-2021 r. Domaniewice   
477Dratwa Stanisława *1919 r. Strzebieszew  
478Drążkowska Dagmara     
479Drążkowska Małgorzata z d. Mrozińska     
480Drążkowska Sandra     
481Drozd Franciszka z d. Wiesiołek    
482Drozd Janina *16-12-1900 r. Bocheń +19-05-1986 r. Łowicz   
483Drozd Marianna z d. Skonieczna *21-03-1849 r. Lisiewice +03-02-1891 r. Chruślin  
484Drozd Marianna z d. Jaros    
485Dróżka Agnieszka z d. Pel *02-12-1854 r. Skaratki   
486Dróżka Marcjanna z d. Szymczak    
487Druszcz  *16-03-1913 r. +16-03-1913 r. Bocheń   
488Druszcz Marcjanna z d. Górczyńska *26-05-1887 r. Bocheń   
489Druszcz Stanisława z d. Kozieł *06-10-1911 r. Strugienice   
490Drużka Aniela z d. Wilk *1899 r. Skaratki   
491Drużka Elżbieta *1895 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
492Drużka Katarzyna z d. Pająk *1881 r. +1967 r.   
493Drużka Małgorzata *1885 r. Skaratki   
494Drużka Marianna z d. Kantorek *22-06-1866 r. Skaratki   
495Drużka Marianna z d. Kantorek *1903 r. Skaratki +18-01-1986 r. Skaratki pod Las   
496Drużka Prakseda z d. Sałuda    
497Drużka Stanisława z d. Kowalska  +2005 r.   
498Drużka Wiktoria *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
499Duda Alina *1935 r. +1935 r.   
500Duda Franciszka z d. Sianoszek *22-01-1914 r. Wygoda +15-10-1987 r. Wygoda   
501Duda Katarzyna z d. Kantorek *23-11-1887 r. Dąbkowice   
502Dudek Małgorzata    
503Dudek Marianna z d. Kazimierska *29-01-1891 r. Bocheń   
504Dudek Marianna    
505Dudzińska Leokadia Stanisława z d. Staworzyńska *01-07-1913 r. Warszawa +23-03-1965 r. /Warszawa/   
506Dul      
507Dul Martyna z d. Rutkowska *1987 r. Głowno    
508Durka Janina     
509Durka Maria z d. Cłapińska *1932 r. +04-2013 r.   
510Duziak Sara     
511Dworzańska Katarzyna *07-11-1835 r. Jackowice   
512Dworzańska Małgorzata *08-06-1842 r. Jackowice +01-12-1843 r. Jackowice   
513Dworzańska Rozalia z d. Mikołajczyk *~ 1814 r. +13-09-1846 r. Jackowice   
514Dworzańska Salomea *25-12-1833 r. Jackowice +15-02-1836 r. Jackowice   
515Dworzańska Zofia *11-05-1837 r. Jackowice   
516Działak Marianna z d. Włostek *1892 r. Domaniewice   
517Dziedziela      
518Dziedziela Helena *1912 r. Skaratki +23-06-2006 r.   
519Dziedziela Helena *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
520Dziedziela Józefa  +1996 r. /Domaniewice/   
521Dziedziela Marianna z d. Adach *1880 r. Skaratki   
522Dzięgielewska Teresa    
523Dzik Marianna z d. Górczyńska *08-05-1897 r. Dąbkowice +25-11-1963 r. Łowicz   
524Dziuda Józefa z d. Pawłowicz *1886 r. Strzebieszew   
525Eksztajn Helena *24-08-1915 r. Łódź +26-12-1957 r. /Łódź/   
526Eksztajn Irmengard z d. Leitner     
527Eksztajn Julianna z d. Ambrozińska *30-11-1896 r. Rewica   
528Eksztajn Renata *1948 r.    
529Fabiańczyk Marianna z d. Wojciechowska    
530Fabiańczyk Salomea z d. Kalisiak    
531Fabiańska Tekla z d. Krzemińska    
532Felczyńska Marianna z d. Kucińska *1862 r. Skaratki   
533Felczyńska Monika z d. Barańska *1988 r. Brzeziny    
534Ferdzyn Stanisława Helena z d. Marczyk *27-04-1917 r. Długie +11-06-2011 r. Katarzynów   
535Feręc Marianna z d. Michalak *07-02-1912 r. Aleksów   
536Fiałek Domicella z d. Gajda *25-04-1826 r. Guźnia +03-01-1892 r. Bocheń   
537Fiałek Katarzyna *1859 r. Bocheń   
538Fiałek Małgorzata *1861 r. Bocheń +1862 r. Bocheń   
539Fiałek Marianna z d. Błażejewska *1822 r. Guźnia  
540Fiałek Marianna *1863 r. Bocheń   
541Fibor Marianna z d. Knera *1911 r. Skaratki +01-11-2003 r. /Domaniewice/   
542Figura     
543Fijałkowska z d. Wilk     
544Fijałkowska      
545Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska *1971 r. Zgierz    
546Fijałkowska Helena z d. Fijalkowska *30-08-1914 r. Łaźniki   
547Fijałkowska Magdalena *09-02-1943 r. +30-09-2013 r. /Głowno/   
548Fijałkowska Marianna z d. Bińczak *10-03-1890 r. Rząśno   
549Filar Bronisława z d. Kowalik    
550Filińska Aniela *14-09-1893 r. Zawady   
551Filińska Waleria *08-05-1895 r. Zawady +19-04-1910 r. Zawady   
552Filipiak z d. Wilk     
553Filipiak Marta     
554Fiołka Angelika z d. Wiesiołek     
555Fiołka Nel     
556Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera *22-09-1935 r. Łódź +24-07-2023 r. Łódź /Łódź/   
557Fladzińska Marianna z d. Wiater    
558Fladzińska Marianna z d. Szafrańska *11-03-1888 r. Skrzeszewy +˂ 1964 r.   
559Fladzińska Marianna z d. Karolkiewicz *09-04-1915 r. Buszkówek +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/   
560Flis      
561Flis      
562Flis      
563Flis      
564Flis      
565Flis      
566Flis Agnieszka z d. Milczarek *15-01-1903 r. Bocheń   
567Flis Anna *1979 r.    
568Flis Blanka *2012 r.    
569Flis Ewa *1976 r.    
570Flis Hanna *2012 r.    
571Flis Iwona *1964 r.    
572Flis Joanna *1974 r.    
573Flis Józefa z d. Kazimierska *25-01-1910 r. Bocheń +23-02-1988 r. /Chruślin/   
574Flis Katarzyna *1992 r.    
575Flis Magdalena *1994 r.    
576Flis Maria *1981 r.    
577Flis Monika *1977 r.    
578Flis Róża *2013 r.    
579Flis Weronika z d. Kazimierska *30-11-1911 r. Bocheń +10-07-2008 r. Bocheń /Chruślin/   
580Florczak      
581Florczak Franciszka z d. Jaros *11-08-1905 r. Chruślin   
582Florczak Krystyna z d. Durka *1953 r.    
583Foks Aniela *1911 r.   
584Foks Helena Zofia z d. Michalska    
585Foks Józefa z d. Kucińska *1881 r.   
586Foks Marianna *1918 r. Grudze   
587Frączak Wiktoria z d. Kazimierska *08-09-1839 r. Bocheń   
588Frątczak Aniela z d. Duda *1919 r. Dąbkowice   
589Fryza Franciszka z d. Szkup    
590Fujak Jolanta z d. Grzelczyk *1988 r.    
591Fujak Patrycja *2007 r.    
592Fujak Weronika *2006 r.    
593Fuks Halina Janina z d. Sianoszek *03-07-1953 r. Łowicz +11-09-2018 r. Radom   
594Funk Elżbieta z d. Kaźmierska *07-07-1907 r. Księże Górki   
595Gaczyńska Joanna *~ 1975 r.    
596Gaczyńska Krystyna z d. Gasik *1937 r.    
597Gajda  *1865 r. +1865 r. Guźnia   
598Gajda Agnieszka *22-01-1901 r. Dąbkowice   
599Gajda Agnieszka *1863 r. Guźnia +1865 r. Guźnia   
600Gajda Agnieszka *1857 r. Guźnia +1857 r. Guźnia   
601Gajda Agnieszka *1819 r. Guźnia +20-04-1820 r. Guźnia   
602Gajda Agnieszka *~ 1737 r. +15-11-1817 r. Guźnia   
603Gajda Aniela *27-10-1907 r. Guźnia +31-12-1908 r. Guźnia   
604Gajda Aniela *14-05-1919 r. Guźnia +14-07-1934 r. Guźnia   
605Gajda Aniela *11-03-1905 r. Guźnia   
606Gajda Aniela Marianna z d. Białecka *25-02-1936 r. Gończyce +13-10-1991 r. /Gończyce/   
607Gajda Antonina z d. Missura    
608Gajda Czesława z d. Nowosielecka *11-03-1937 r. +19-01-2023 r. /Aleksandrów Łódzki/   
609Gajda Elżbieta z d. Grudkowska *05-11-1953 r. +15-07-2006 r. /Warszawa/   
610Gajda Elżbieta z d. Dzierżek    
611Gajda Elżbieta *30-06-1916 r. Guźnia +20-10-1916 r. Guźnia   
612Gajda Elżbieta *11-04-1911 r. Guźnia +12-02-1916 r. Guźnia   
613Gajda Eugenia     
614Gajda Franciszka z d. Skonieczna  +1856 r. Guźnia   
615Gajda Franciszka *08-03-1847 r. Guźnia +05-03-1848 r. Guźnia   
616Gajda Franciszka *05-02-1885 r. Rząśno +07-06-1885 r. Rząśno   
617Gajda Helena z d. Kosiorowska *~ 1822 r. Guźnia +˂ 1859 r.   
618Gajda Helena *30-06-1916 r. Guźnia   
619Gajda Helena *28-02-1891 r. Guźnia   
620Gajda Jadwiga *1828 r. Guźnia   
621Gajda Janina z d. Błażejewska *22-07-1921 r. Lisiewice +2015 r. /Chruślin/   
622Gajda Janina *14-12-1922 r. Guźnia +14-11-1925 r. Guźnia   
623Gajda Józefa z d. Kaczmarczyk     
624Gajda Józefa  +23-07-1919 r. Skierniewice   
625Gajda Józefa *1816 r. Guźnia   
626Gajda Józefa *08-05-1891 r. Dąbkowice +17-08-1893 r. Dąbkowice   
627Gajda Józefa *04-08-1895 r. Dąbkowice   
628Gajda Julianna *1929 r. +21-06-1930 r. Augustów   
629Gajda Julianna *1828 r. Guźnia +1829 r. Guźnia   
630Gajda Katarzyna z d. Wójcik * Mystkowice   
631Gajda Katarzyna z d. Wójcik *~ 1819 r. +05-12-1897 r. Mystkowice   
632Gajda Katarzyna z d. Sołtyszewska *~ 1837 r. Guźnia   
633Gajda Katarzyna z d. Radziejewska    
634Gajda Katarzyna z d. Pilas    
635Gajda Katarzyna z d. Orzeł  +26-02-1923 r. Guźnia   
636Gajda Katarzyna z d. Fijałkowska    
637Gajda Katarzyna z d. Fijałek  +1855 r. Guźnia   
638Gajda Katarzyna z d. Błażejewska *20-12-1896 r. Domaniewice +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/   
639Gajda Katarzyna *25-04-1826 r. Guźnia +20-09-1826 r. Guźnia   
640Gajda Katarzyna *23-09-1907 r. Lisiewice   
641Gajda Katarzyna *1815 r. Guźnia   
642Gajda Katarzyna *15-04-1920 r. Guźnia   
643Gajda Katarzyna Elżbieta *26-04-1873 r. Guźnia   
644Gajda Konstancja z d. Jagoda    
645Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak *25-01-1954 r. Lesko +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/   
646Gajda Magdalena z d. Szczepańska    
647Gajda Magdalena z d. Redo    
648Gajda Magdalena z d. Jarota *10-05-1863 r. Strugienice   
649Gajda Magdalena z d. Bończak    
650Gajda Magdalena *1861 r. Guźnia +1861 r. Guźnia   
651Gajda Magdalena *13-05-1859 r. Guźnia +28-08-1860 r. Guźnia   
652Gajda Małgorzata z d. Sujkowska *1864 r. Dąbkowice   
653Gajda Małgorzata z d. Burzyńska *1779 r. +07-05-1813 r. Guźnia   
654Gajda Małgorzata *1886 r. Sobocka Wieś    
655Gajda Małgorzata *10-08-1911 r. Kęszyce   
656Gajda Małgorzata *08-07-1877 r. Guźnia   
657Gajda Marcjanna z d. Pawlata    
658Gajda Marcjanna z d. Mikołajczyk *08-01-1888 r. Strugienice   
659Gajda Marcjanna z d. Gołębiewska *03-06-1882 r. Guźnia   
660Gajda Marcjanna z d. Baran *09-01-1850 r. Lisiewice +04-09-1903 r. Lisiewice   
661Gajda Marcjanna  + Chruślin   
662Gajda Marcjanna *24-10-1865 r. Guźnia   
663Gajda Marcjanna *1844 r. Mystkowice   
664Gajda Marianna z d. Wilk  +1956 r.   
665Gajda Marianna z d. Sujkowska *18-10-1866 r. Dąbkowice   
666Gajda Marianna z d. Rusek  +01-09-1900 r. Guźnia   
667Gajda Marianna z d. Perzyńska    
668Gajda Marianna z d. Pawlata *1889 r. +1969 r. /Chruślin/   
669Gajda Marianna z d. Olba *~ 1819 r. +14-01-1860 r. Pilaszków   
670Gajda Marianna z d. Mórawska  +28-10-1939 r. Mystkowice   
671Gajda Marianna z d. Kaczor    
672Gajda Marianna z d. Grzelak  +1906 r.   
673Gajda Marianna z d. Grabowicz    
674Gajda Marianna z d. Gałaj *1864 r. Mystkowice   
675Gajda Marianna *24-11-1814 r. Guźnia   
676Gajda Marianna *1857 r. Guźnia   
677Gajda Marianna *1854 r. Mystkowice   
678Gajda Marianna *1813 r. Guźnia   
679Gajda Marianna *18-07-1815 r. Guźnia +18-05-1826 r. Guźnia   
680Gajda Marianna *1803 r.   
681Gajda Marianna *06-01-1907 r. Guźnia +29-09-1939 r. Guźnia   
682Gajda Marianna *04-08-1886 r. Guźnia   
683Gajda Marianna *01-07-1885 r. Guźnia +11-08-1885 r. Guźnia   
684Gajda Rozalia z d. Wójcik  +06-07-1815 r. Łaźniki   
685Gajda Rozalia *26-05-1888 r. Łowicz +23-12-1889 r. Łowicz   
686Gajda Rozalia *1931 r. +12-12-1931 r. Augustów   
687Gajda Rozalia *03-09-1910 r. Kęszyce   
688Gajda Stanisława z d. Sałuda    
689Gajda Stanisława  + /Stary Waliszew/   
690Gajda Stanisława *30-04-1928 r. +02-05-1928 r. Augustów   
691Gajda Stanisława *14-09-1899 r. Guźnia +20-10-1899 r. Guźnia   
692Gajda Stefania z d. Witecka vel Kozanecka    
693Gajda Stefania *07-11-1916 r. Guźnia   
694Gajda Tekla z d. Wojdak *~ 1789 r. +13-04-1877 r. Guźnia   
695Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska *1933 r. Świnice    
696Gajda Weronika *20-10-1917 r. Mystkowice +14-09-1918 r. Mystkowice   
697Gajda Weronika *06-01-1877 r. Lisiewice +29-01-1877 r. Lisiewice   
698Gajda Wiktoria z d. Grzyb    
699Gajda Zofia z d. Błażejewska *~ 1924 r. +13-06-1986 r. /Chruślin/   
700Gajda Zofia *26-03-1911 r. Guźnia   
701Gajda Zofia *1921 r. Mystkowice +07-04-1922 r. Mystkowice   
702Galbarczyk Laura *2018 r. Warszawa    
703Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz *1978 r. Płońsk    
704Galbarczyk Wanda z d. Kowalczyk *1950 r. Garwolin    
705Galon Franciszka z d. Czubak *1849 r.   
706Gałaj      
707Gałaj      
708Gałaj Agnieszka    
709Gałaj Alina    
710Gałaj Aniela *25-11-1906 r. Bratkowice +28-10-1909 r. Łowicz   
711Gałaj Antonina z d. Grzyb *18-06-1848 r. Mystkowice   
712Gałaj Bronisława *01-03-1911 r. Mystkowice   
713Gałaj Eugenia Lucyna *01-01-1922 r.   
714Gałaj Franciszka *1905 r.   
715Gałaj Franciszka *18-10-1891 r. Mystkowice +03-11-1895 r. Mystkowice   
716Gałaj Józefa z d. Sałuda *18-05-1899 r. +24-11-1986 r. Łowicz   
717Gałaj Marcjanna z d. Marszałek *06-01-1887 r. Mystkowice   
718Gałaj Marcjanna *25-01-1898 r. Strugienice   
719Gałaj Marcjanna *16-01-1915 r. Mystkowice   
720Gałaj Marianna z d. Urbanek *18-10-1867 r. Maurzyce   
721Gałaj Marianna z d. Sobieszek  +1860 r. Mystkowice  
722Gałaj Marianna z d. Gajda *03-05-1864 r. Guźnia   
723Gałaj Marianna *24-09-1885 r. Mystkowice   
724Gałaj Rozalia z d. Mielczarek *1865 r. Mystkowice +09-09-1887 r. Mystkowice   
725Gałaj Rozalia *17-04-1907 r. Mystkowice   
726Gałaj Stanisława z d. Sałuda *17-04-1902 r.   
727Gałaj Stanisława z d. Kamińska    
728Gałaj Wanda *03-02-1913 r. Mystkowice   
729Gałaj Zofia z d. Fengier *1923 r. +2006 r. Łowicz   
730Gałązka Małgorzata   
731Gałązka Stanisława *1918 r. Wrzeczko  
732Gałkowska      
733Gałkowska      
734Gałkowska      
735Gałkowska Bożena z d. Nizińska *1945 r.    
736Gałkowska Elżbieta z d. Zajączek *05-07-1851 r. Zduny   
737Gałkowska Helena z d. Nizioł *08-08-1911 r. Morawica +15-01-1992 r.   
738Gałkowska Józefa *04-02-1881 r. Zduny   
739Gałkowska Ludwika z d. Jakubiak    
740Gapińska Katarzyna z d. Kantorek *1990 r. Brzeziny    
741Gasik z d. Szymańska     
742Gasik z d. Staszyska     
743Gasik      
744Gasik      
745Gasik      
746Gasik      
747Gasik Agnieszka z d. Golis  +06-05-1855 r.   
748Gasik Aniela z d. Rutkowska    
749Gasik Aniela z d. Mika *29-07-1908 r. +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/   
750Gasik Anna     
751Gasik Anna     
752Gasik Bronisława z d. Bogusz *22-06-1888 r. Łaźniki +13-09-1969 r.   
753Gasik Elżbieta z d. Nasalska *1916 r. +22-01-2002 r. /Zduny/   
754Gasik Eugenia z d. Perzyna *1931 r. +2007 r.   
755Gasik Irena *1940 r. +1940 r. /Kiernozia/   
756Gasik Katarzyna z d. Guzek *~ 1912 r. +12-01-1943 r. /Zduny/   
757Gasik Katarzyna *20-10-1879 r. Jackowice   
758Gasik Leokadia     
759Gasik Małgorzata     
760Gasik Maria z d. Kazimierowicz *1930 r. +1993 r. Płock   
761Gasik Marianna z d. Głowacka *15-05-1814 r. Łaźniki   
762Gasik Maryla     
763Gasik Rozalia z d. Jabłońska *05-08-1851 r. Maurzyce +1940 r.   
764Gasik Zofia *1940 r. +1941 r. /Kiernozia/   
765Gawęcka Zofia z d. Foks *1961 r.    
766Gawin Iwona *1989 r.    
767Gawrych Wacława z d. Wieczorek *27-06-1918 r. Długie +30-12-2009 r.   
768Gawryszczak Wanda z d. Wiesiołek *18-06-1941 r. Łowicz +20-12-2013 r. Łowicz   
769Gągała z d. Urbanek     
770Gendek-Ufa Katarzyna z d. Gendek *1987 r. Łowicz    
771Gerraghty Emma *1999 r.    
772Gidaszewska Agnieszka z d. Kazimierska     
773Gidaszewska Maja *2011 r.    
774Gierada-Sołtysek Monika z d. Gierada     
775Gładka Anna z d. Tomala *1885 r.   
776Gładys Małgorzata z d. Kamińska *12-11-1862 r. Wrzeczko   
777Głowacka Katarzyna z d. Wójcik *1894 r.   
778Głusińska Józefa z d. Orzeszek   
779Głusińska Marianna z d. Ociela *21-09-1903 r. Łowicka Wieś   
780Głuszczyk Franciszka z d. Błażejewska *1841 r. Guźnia +04-02-1901 r. Łowicka Wieś  
781Głuszczyk Józefa *13-03-1871 r. Okrent  
782Głuszczyk Marcjanna z d. Kolos   
783Gnatek Janina z d. Wróbel *1940 r. Beszowa    
784Gnatowska z d. Wardaszewska     
785Gnatowska Agnieszka     
786Gnatowska Antonina z d. Mamońska *17-04-1868 r. Tarnówka +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/   
787Gnatowska Franciszka *1874 r.   
788Gnatowska Halina z d. Szymańska *1954 r.    
789Gnatowska Helena z d. Rzepka *18-01-1929 r. +05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/   
790Gnatowska Jadwiga z d. Kamień     
791Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska *12-03-1931 r. +25-11-2014 r. /Drawsko Pomorskie/   
792Gnatowska Katarzyna z d. Wasyl *1839 r.   
793Gnatowska Katarzyna *1844 r.   
794Gnatowska Klaudia     
795Gnatowska Marianna *1842 r.   
796Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska *1910 r. +1978 r.   
797Godos Elżbieta z d. Stefańska *1897 r. Seligów +27-12-1920 r. Wrzeczko   
798Godos Marianna *05-12-1920 r. Wrzeczko   
799Godycka z d. Błażejewska     
800Godycka      
801Godziszewska Katarzyna z d. Zuchora *27-04-1890 r. Kadzielin   
802Goldas Bronisława z d. Życka *1876 r. Lubiska   
803Goldas Elżbieta z d. Celigowska  +1898 r. Długie   
804Goldas Felicja z d. Jasińska    
805Goldas Franciszka z d. Wieczorek *08-10-1839 r. Jeziorko +21-09-1911 r. Długie   
806Goldas Genowefa z d. Drużyńska    
807Goldas Marianna *1901 r. +05-12-1916 r. Długie   
808Goldas Zofia *23-11-1895 r. Długie +1904 r. Długie   
809Goldas Zofia *04-04-1913 r. Długie   
810Golis Franciszka z d. Czubak *21-02-1826 r. Złaków Borowy   
811Golis Julianna z d. Wnuk    
812Golis Kunegunda z d. Anyżka *~ 1802 r. Retki +˃ 1858 r.   
813Golis Marianna z d. Milczarek *01-08-1900 r. Bocheń +14-10-1963 r. Janinów   
814Golisz Marianna    
815Gołębiewska      
816Gołębiewska Agnieszka z d. Paradowska  +1909 r. Święte  
817Gołębiewska Agnieszka z d. Mielczarek *20-10-1854 r. Guźnia +29-04-1933 r. Guźnia   
818Gołębiewska Aniela z d. Orzeł *18-02-1905 r. +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/   
819Gołębiewska Aniela z d. Ciesielska *19-09-1894 r. Guźnia   
820Gołębiewska Aniela *24-04-1890 r. Bocheń   
821Gołębiewska Aniela *18-02-1886 r. Bocheń +14-11-1886 r. Bocheń   
822Gołębiewska Anna *1850 r. Guźnia  
823Gołębiewska Apolonia z d. Gajda *~ 1858 r. +08-01-1913 r. Mystkowice   
824Gołębiewska Franciszka z d. Kosiorek *12-02-1912 r. Rogóźno +20-09-1985 r. Jeże   
825Gołębiewska Franciszka *02-04-1903 r.   
826Gołębiewska Jadwiga z d. Dąbrowska   
827Gołębiewska Jadwiga *1847 r. Guźnia  
828Gołębiewska Józefa z d. Głuszcz    
829Gołębiewska Katarzyna *22-04-1892 r. Bocheń   
830Gołębiewska Katarzyna *1838 r. Guźnia  
831Gołębiewska Łucja z d. Drozd    
832Gołębiewska Małgorzata *15-11-1864 r. Bocheń   
833Gołębiewska Marianna z d. Błażejewska *~ 1815 r. +1860 r. Guźnia  
834Gołębiewska Marianna *17-07-1886 r. Guźnia  
835Gołębiewska Marianna *16-10-1865 r. Bocheń   
836Gołębiewska Marianna *16-06-1869 r. Guźnia +27-10-1873 r. Guźnia  
837Gołębiewska Marianna *09-04-1894 r. Bocheń   
838Gołębiewska Marianna *07-11-1878 r. Guźnia   
839Gołębiewska Petronella *1841 r. Guźnia  
840Gołębiewska Sabina *29-11-1880 r. Guźnia +13-02-1881 r. Guźnia   
841Gołębiewska Stanisława z d. Dębowska    
842Gołębiewska Stanisława *1932 r. +09-10-1999 r.   
843Gołębiewska Wiktoria z d. Kucharek   
844Gołębiewska Zofia  +13-04-1929 r. Guźnia   
845Gołębiowska z d. Tymcznko     
846Gołębiowska z d. Turkot     
847Gołębiowska Anna z d. Kantorek *1945 r. Rawa Mazowiecka    
848Gołębiowska Iwona Mirosława z d. Gnatowska *1957 r. Gdańsk    
849Gołębiowska Natalia *1994 r. Gdańsk    
850Gorczyca      
851Gorczyca Danuta    
852Gorczyca Helena z d. Kosiorek *17-01-1935 r. Dobrogosty +10-11-2008 r. Przasnysz /Dzierzgowo/   
853Gorczyca Regina z d. Kosiorek *03-06-1927 r. Dobrogosty +06-01-1998 r. Godki /Wrzesina/   
854Gorzkiewicz Krystyna z d. Szychowska *1958 r. Głowno    
855Gorzkiewicz Renata *1987 r.    
856Goullet Julita z d. Staworzyńska *1936 r.    
857Góra Agnieszka z d. Doroba *~ 1804 r. +05-09-1854 r. Reczyce  
858Góra Ilona z d. Wysokińska *1983 r. Brzeziny    
859Góra Józefa z d. Felczyńska   
860Góra Katarzyna z d. Zagajewska *27-09-1871 r. Skaratki +1953 r. Łódź  
861Góra Małgorzata z d. Kowalczyk   
862Góra Maria z d. Wolak *1935 r. Kobylin   
863Góra Marianna z d. Barbucha *1897 r. Krępa +30-03-1976 r. Krępa  
864Góra Rozalia z d. Strugińska   
865Góra Zofia z d. Benka *27-03-1904 r. +01-03-1979 r.  
866Górajek Dorota z d. Kornacka    
867Górajek Zofia    
868Górczyńska  *28-06-1910 r. +28-06-1910 r. Zduny   
869Górczyńska Anastazja z d. Górajek    
870Górczyńska Anna z d. Wielec *1894 r. Skaratki +16-06-1987 r.  
871Górczyńska Anna z d. Lasota    
872Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk *10-06-1874 r. Zduny +09-12-1908 r. Zduny   
873Górczyńska Franciszka z d. Bogusz *1871 r. Dąbkowice   
874Górczyńska Janina Aniela *01-01-1912 r. Zduny   
875Górczyńska Józefa *1903 r. Dąbkowice +20-10-1903 r. Dąbkowice   
876Górczyńska Katarzyna z d. Płacheta *21-04-1845 r. Dąbkowice +16-12-1913 r. Dąbkowice   
877Górczyńska Katarzyna z d. Kosiorek  +25-02-1912 r. Bobrowniki   
878Górczyńska Katarzyna *28-01-1905 r. Dąbkowice   
879Górczyńska Marianna z d. Woźnicka *21-10-1872 r. Szymanowice   
880Górczyńska Marianna z d. Rolewska  +17-02-1919 r. Zduny   
881Górczyńska Marianna z d. Piasta  +21-05-1928 r. Lisiewice   
882Górczyńska Marianna z d. Owczarek    
883Górczyńska Marianna z d. Dłubisz *1906 r. Złaków Borowy   
884Górczyńska Marianna *1887 r. Dąbkowice   
885Górczyńska Władysława z d. Gajda *19-11-1919 r. Mystkowice +18-05-2000 r.   
886Górna Anna z d. Strug *1990 r.    
887Górska Ilona z d. Leśnikowska *1980 r. Łódź    
888Grabczyk Magdalena    
889Grabowicz z d. Witerek     
890Grabowicz Agnieszka z d. Kantorek *1890 r. Stroniewice +18-10-1918 r. Domaniewice   
891Grabowicz Aniela *1911 r.  
892Grabowicz Aniela *1907 r. Krępa +1918 r. Krępa  
893Grabowicz Danuta z d. Wilk *22-09-1936 r. +07-01-2007 r. /Stary Waliszew/   
894Grabowicz Franciszka z d. Kowalczyk *1876 r. Skaratki   
895Grabowicz Franciszka *1878 r. Skaratki +09-07-1962 r. Chruślin   
896Grabowicz Helena *1899 r. Krępa   
897Grabowicz Julianna z d. Tomasik   
898Grabowicz Małgorzata *15-02-1855 r. Krępa   
899Grabowicz Marianna z d. Podkońska *21-02-1879 r. Uchań  
900Grabowicz Marianna z d. Płóciennik *~ 1753 r.   
901Grabowicz Marianna *28-12-1845 r. Krępa +1851 r.   
902Grabowicz Marianna *09-07-1900 r. Krępa +13-11-1903 r. Krępa  
903Grabowicz Petronella z d. Celesta *1789 r. Czatolin +24-03-1839 r. Domaniewice   
904Grabowicz Stefania z d. Sobieszek *20-11-1910 r. Mystkowice +17-12-1994 r. Chruślin   
905Grabowicz Wiktoria z d. Kantorek *08-12-1815 r. Skaratki +22-04-1861 r. Krępa   
906Grabowicz Wiktoria *1898 r. Krępa  
907Grabowska z d. Skowrońska     
908Grabowska      
909Grabowska      
910Grabowska Józefa *1907 r. Reczyce +1907 r.   
911Grabowska Łucja z d. Karasek *1867 r. Reczyce   
912Graczyk Franciszka z d. Wiesiołek *1881 r. Czatolin   
913Graczyk Wiktoria z d. Błażejewska *1899 r. Skaratki  
914Gralak Józefa *1875 r.   
915Gralak Marianna z d. Zielińska    
916Gralak Marianna *1882 r. Umień   
917Gralak Rozalia *~ 1869 r. +1872 r.   
918Gralak Telka *1852 r. +1853 r.   
919Gralak Weronika z d. Mamońska *1831 r.   
920Graszka Agnieszka z d. Knera *~ 1804 r.   
921Graszka Agnieszka *18-01-1866 r. Skaratki   
922Graszka Anna z d. Kantorek *29-07-1830 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
923Graszka Franciszka *06-09-1862 r. Skaratki +18-10-1862 r. Skaratki   
924Graszka Helena *1909 r. +1910 r. Krępa   
925Graszka Katarzyna z d. Warda *1846 r. Skaratki   
926Graszka Magdalena z d. Grzelka *1872 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
927Graszka Marianna z d. Kantorek *1887 r. Skaratki   
928Graszka Marianna z d. Czuba *29-06-1856 r. Skaratki +1886 r.   
929Graszka Marianna *23-09-1867 r. Skaratki +16-05-1870 r.   
930Gratkowska Agnieszka z d. Strugińska *1888 r. Reczyce   
931Grochalska Justyna z d. Wiesiołek *1978 r.    
932Grochocka Anna z d. Mierzejewska    
933Grochocka Franciszka *10-10-1910 r. Złaków Kościelny   
934Grochocka Marianna z d. Mikołajczyk *03-01-1886 r. Strugienice   
935Gromek Helena z d. Redo *23-08-1893 r. Złaków Kościelny   
936Grusson z d. Włostek     
937Gruszka Franciszka z d. Podolak  +09-11-1949 r.   
938Gruszka Lucyna z d. Romaniuk *1954 r. Jarosławiec    
939Gruszka Zofia z d. Swatowska  +02-09-1947 r.   
940Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka *1987 r. Łódź    
941Grygiel Marta z d. Skibicka *1990 r.    
942Grygielska Antonina *1868 r.   
943Grygielska Apolonia *1872 r.   
944Grygielska Marianna z d. Mamońska *1836 r.   
945Grygielska Marianna Antonina *1857 r. Tarnówka +1857 r.   
946Grzanka Stanisława z d. Wilk *1912 r. Skaratki +13-12-1992 r. Skaratki pod Las   
947Grzegorczyk Marianna   
948Grzelak Franciszka z d. Gralak *~ 1860 r.   
949Grzelczyk Grażyna *1971 r.    
950Grzelczyk Irena z d. Krakowiak *1949 r.    
951Grzelka Aniela *1909 r. Skaratki   
952Grzelka Aniela *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
953Grzelka Katarzyna *1899 r. Skaratki   
954Grzelka Marcjanna z d. Graszka *17-01-1870 r. Skaratki   
955Grzelka Marianna *1895 r. Skaratki +19-11-1994 r. Skaratki   
956Grzyb Feliksa z d. Jagoda *07-03-1929 r. +06-08-2018 r.   
957Gumińska Antonina z d. Wieczorek *19-03-1878 r. Nadolna   
958Gusta Agnieszka z d. Kazimierska *05-01-1820 r.   
959Gusta Katarzyna z d. Tomala *1879 r.   
960Guz Małgorzata z d. Wielec *1887 r. Skaratki +1976 r. /Sobota/  
961Gwóźdź Aleksandra *2017 r. Zgierz    
962Gwóźdź Hanna *2011 r.    
963Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska *1987 r. Głowno    
964Hacia Maria Irena z d. Wawro *04-09-1948 r. +28-02-2019 r. /Warszawa/   
965Handte z d. Kreczmer     
966Hańcyk Barbara z d. Mierzwa     
967Hańcyk Jadwiga z d. Gnatowska     
968Hekner Apolonia z d. Krawczyk  +27-04-1976 r. Rybnik   
969Hekner Eleonora *26-05-1894 r.   
970Hekner Franciszka *04-11-1888 r. +03-01-1889 r.   
971Hekner Marianna z d. Jaśniewska *1862 r. Chruślin   
972Hekner Sabina *21-09-1913 r. Bielawy   
973Hermanowicz Anna *1987 r. Zielkowice    
974Hermanowicz Janina Stanisława z d. Ufa *1957 r.    
975Hoła Janina z d. Grzelczyk *1969 r.    
976Hoła Katarzyna *1992 r. Międzyrzecz    
977Hołaj Dorota z d. Piątkowska     
978Hordyniec      
979Hordyniec      
980Hordyniec      
981Hordyniec Barbara     
982Hordyniec Cecylia z d. Krakowiak *1933 r.    
983Hure Ewa z d. Gałkowska     
984Jabłońska      
985Jabłońska      
986Jabłońska Agnieszka z d. Wieteska *19-01-1833 r. Świeryż +14-07-1878 r. Maurzyce   
987Jabłońska Agnieszka z d. Bejda *13-04-1826 r. Świeryż +22-12-1855 r. Maurzyce   
988Jabłońska Aniela *02-02-1914 r. Mastki   
989Jabłońska Aniela *~ 1903 r. +08-08-1906 r. Boczki Dolne   
990Jabłońska Anna z d. Ślaska    
991Jabłońska Antonina z d. Bińczak *10-02-1859 r. Rząśno +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie   
992Jabłońska Apolonia *08-02-1855 r. Świące   
993Jabłońska Balbina *15-03-1850 r. Maurzyce   
994Jabłońska Barbara *25-11-1851 r. Strugienice   
995Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk *12-05-1833 r. Zduny +13-02-1892 r. Maurzyce   
996Jabłońska Cecylia z d. Wieczorek *19-11-1823 r. Strugienice +16-05-1887 r. Strugienice   
997Jabłońska Elżbieta z d. Plak    
998Jabłońska Elżbieta z d. Krawczyk *1861 r. Strzelcew   
999Jabłońska Elżbieta *27-06-1870 r. Strugienice   
1000Jabłońska Helena z d. Żabka *16-02-1850 r. +02-06-1918 r. Maurzyce   
1001Jabłońska Helena z d. Warda *1901 r. Skaratki   
1002Jabłońska Helena *05-06-1908 r. Zduny   
1003Jabłońska Jadwiga *09-12-1846 r. Maurzyce +10-12-1847 r. Maurzyce   
1004Jabłońska Jadwiga     
1005Jabłońska Janina Elżbieta z d. Mroczek *1913 r. Warszawa   
1006Jabłońska Józefa *31-05-1920 r. Mastki +29-08-1920 r. Mastki   
1007Jabłońska Józefa *09-03-1848 r. Świące   
1008Jabłońska Julianna *28-08-1916 r. Kazimirek   
1009Jabłońska Julianna *20-03-1883 r. Maurzyce +1884 r.   
1010Jabłońska Julianna *13-04-1887 r. Maurzyce +25-06-1887 r. Maurzyce   
1011Jabłońska Katarzyna z d. Kucińska *1895 r. Sapy +~ 1954 r. /Stary Waliszew/   
1012Jabłońska Katarzyna z d. Busiak *30-10-1827 r. Maurzyce +05-05-1866 r. Maurzyce   
1013Jabłońska Katarzyna *29-10-1868 r. Maurzyce   
1014Jabłońska Katarzyna *22-11-1824 r. Maurzyce   
1015Jabłońska Katarzyna *21-09-1910 r. Kazimirek   
1016Jabłońska Katarzyna *1907 r. Boczki Dolne   
1017Jabłońska Katarzyna *13-10-1896 r. Maurzyce +16-11-1896 r. Maurzyce   
1018Jabłońska Katarzyna *11-01-1904 r. Maurzyce   
1019Jabłońska Kunegunda *01-08-1842 r. Strugienice   
1020Jabłońska Łucja *18-10-1858 r. Maurzyce   
1021Jabłońska Magdalena z d. Rolewska *1868 r. Szymanowice +27-07-1932 r. Łódź   
1022Jabłońska Magdalena *31-12-1892 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
1023Jabłońska Małgorzata z d. Warowitek *~ 1788 r. +09-02-1854 r. Maurzyce   
1024Jabłońska Małgorzata *11-07-1871 r. Maurzyce   
1025Jabłońska Małgorzata *05-03-1891 r. Maurzyce +13-01-1893 r. Maurzyce   
1026Jabłońska Marianna z d. Zarzewska    
1027Jabłońska Marianna z d. Urbanek    
1028Jabłońska Marianna z d. Rybus    
1029Jabłońska Marianna z d. Pilich    
1030Jabłońska Marianna z d. Morawska    
1031Jabłońska Marianna z d. Matysek    
1032Jabłońska Marianna z d. Langer    
1033Jabłońska Marianna *30-11-1879 r. Świące +26-07-1886 r. Świące   
1034Jabłońska Marianna *29-08-1854 r. Maurzyce   
1035Jabłońska Marianna *27-11-1887 r. Maurzyce +16-01-1888 r. Maurzyce   
1036Jabłońska Marianna *25-06-1882 r. Maurzyce   
1037Jabłońska Marianna *24-03-1862 r. Maurzyce +01-01-1878 r. Maurzyce   
1038Jabłońska Marianna *20-01-1882 r. Mastki +06-02-1882 r. Mastki   
1039Jabłońska Marianna *13-02-1908 r. Maurzyce +18-09-1915 r. Maurzyce   
1040Jabłońska Marianna *12-08-1874 r. Świące +23-08-1874 r. Świące   
1041Jabłońska Marianna *11-07-1878 r. Maurzyce +07-09-1878 r. Maurzyce   
1042Jabłońska Marianna *11-06-1858 r. Maurzyce +13-07-1858 r. Maurzyce   
1043Jabłońska Marianna *02-10-1881 r. Maurzyce +18-12-1887 r. Maurzyce   
1044Jabłońska Natalia *16-06-1911 r. Zduny   
1045Jabłońska Rozalia z d. Galińska *~ 1905 r. +30-01-1966 r. /Stary Waliszew/   
1046Jabłońska Rozalia *23-08-1844 r. Świące   
1047Jabłońska Stanisława  +10-2010 r.   
1048Jabłońska Stanisława *18-01-1915 r. Kazimirek +23-01-1915 r. Kazimirek   
1049Jabłońska Stanisława *01-07-1919 r. Kazimirek   
1050Jabłońska Stefania *22-08-1906 r. Boczki Dolne +26-08-1906 r. Boczki Dolne   
1051Jabłońska Wacława Aniela *01-03-1933 r. Boczki Domaradzkie +06-06-2011 r. /Głowno/   
1052Jabłońska Wiktoria *29-10-1900 r. Brodne +23-08-1906 r. Boczki Dolne   
1053Jabłońska Zofia z d. Miksa    
1054Jabłońska Zofia *28-03-1906 r. Zduny +15-09-1906 r. Zduny   
1055Jabłońska Zofia *1928 r. +23-06-1934 r. Boczki Domaradzkie   
1056Jabłońska Zofia *06-04-1860 r. Strugienice   
1057Jabłońska Zofia     
1058Jachimek Jolanta z d. Kazimierska *11-1954 r. +30-10-2014 r. /Sobota/   
1059Jachniewicz Anna    
1060Jadach Agnieszka z d. Grzelak  +1887 r. Skaratki   
1061Jadach Franciszka z d. Warda *~ 1836 r. Skaratki   
1062Jadach Franciszka z d. Kantorek *1788 r. Skaratki +16-07-1858 r. Skaratki   
1063Jadach Franciszka *01-02-1845 r. Skaratki   
1064Jadach Julianna *20-07-1858 r. Skaratki   
1065Jadach Karolina *02-11-1828 r. Skaratki   
1066Jadach Katarzyna z d. Kędziora *1841 r. Skaratki   
1067Jadach Małgorzata    
1068Jadach Marianna *14-07-1839 r. Skaratki +19-01-1841 r. Skaratki   
1069Jadach Marianna *~ 01-1867 r. +26-03-1867 r. Skaratki   
1070Jadach Petronella z d. Ziarnik *1837 r. Skaratki +20-06-1861 r. Skaratki   
1071Jadach Weronika *1873 r. Skaratki +1882 r.   
1072Jadach Weronika *1872 r. Skaratki +1872 r. Skaratki   
1073Jagoda Aniela z d. Urbanek *01-05-1901 r. Jamno +19-11-1983 r.   
1074Jagoda Jadwiga z d. Mikołajczyk *~ 1817 r. +10-08-1836 r. Zduny   
1075Jakubowska Agata  +1823 r.   
1076Jakubowska Agnieszka z d. Pierzchała *14-01-1834 r. Szymanowice   
1077Jakubowska Antonia z d. Krajczak *07-05-1798 r. Zduny   
1078Jakubowska Bronisława z d. Gałkowska *23-03-1888 r. Zduny   
1079Jakubowska Cecylia    
1080Jakubowska Ewa z d. Czubak     
1081Jakubowska Franciszka z d. Guzek *17-08-1851 r. Jackowice +20-03-1910 r. Dąbrowa  
1082Jakubowska Małgorzata z d. Boruszewska *1809 r. +1870 r.   
1083Jakubowska Marianna z d. Bogucka   
1084Jakubowska-Cłapińska Urszula z d. Jakubowska *1972 r.    
1085Jamróz Franciszka z d. Godziszewska    
1086Jamróz Teofila *1898 r. Krępa +1903 r. Krępa   
1087Jamróz Wiktoria *1910 r. Krępa   
1088Janeczek z d. Majchrzak     
1089Janeczek      
1090Janeczek Marianna z d. Pająk *08-09-1910 r. +22-10-1991 r. Łowicz   
1091Janicka Katarzyna z d. Kazimierska *1827 r. +08-05-1848 r.   
1092Jankowska Katarzyna     
1093Janowska Joanna z d. Osypiuk *1979 r. Ruda Śląska    
1094Janowska Julianna *2006 r. Ruda Śląska    
1095Janus Franciszka z d. Kantorek *04-04-1858 r. Skaratki   
1096Janus Gabriela Genowefa z d. Włodarczyk *1922 r. +1988 r.   
1097Janus Janina *01-1923 r. +25-03-1923 r.   
1098Janus Marianna z d. Wilińska    
1099Janus Marianna z d. Guz    
1100Janus Teresa *1944 r. +07-07-1989 r. /Lwówek Śląski/   
1101Jaros Katarzyna z d. Wielemborek *31-08-1894 r. Sobocka Wieś +06-04-1980 r.   
1102Jaros Katarzyna z d. Rybus *09-03-1886 r. Bocheń   
1103Jaros Katarzyna z d. Kaczor    
1104Jaros Leokadia z d. Piasta *12-10-1914 r. Mystkowice +12-02-1983 r. Mystkowice   
1105Jaros Małgorzata z d. Warda    
1106Jaros Marianna z d. Krakowiak *1944 r. Wojewodza    
1107Jaros Marianna z d. Gajda *06-03-1921 r. Augustów +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/   
1108Jaros Marianna *30-01-1926 r. +06-03-2004 r. Łódź /Łódź/  
1109Jaros Marianna *18-11-1907 r. Chruślin +01-12-1907 r. Chruślin   
1110Jaros Sabina z d. Rojewska    
1111Jaros Stefania *25-12-1904 r. Oszkowice   
1112Jarosiewicz Daniela z d. Kaczyńska *1932 r.    
1113Jarosiewicz Halina Maria z d. Gajda *1956 r. Gończyce    
1114Jarota Zofia *16-02-1915 r. Bąków Górny +1932 r. /Bąków Górny/   
1115Jasak Elżbieta *04-11-1889 r. Bocheń +06-11-1889 r. Bocheń   
1116Jasak Franciszka *31-03-1900 r. Bocheń +01-12-1900 r. Bocheń   
1117Jasak Katarzyna *27-03-1892 r. Bocheń +28-09-1894 r. Bocheń   
1118Jasak Katarzyna *13-03-1898 r. Bocheń +1904 r. Łagów   
1119Jasek Agnieszka *25-01-1845 r. Bocheń   
1120Jasek Klara z d. Kazimierska *1824 r. +04-04-1847 r. Bocheń   
1121Jasek Marianna *14-12-1843 r. Bocheń   
1122Jasińska Wiktoria *18-12-1832 r. Łowicz   
1123Jaśniewska Agnieszka *1851 r. Chruślin   
1124Jaśniewska Franciszka z d. Dziedziela *1910 r. +1987 r. /Chruślin/   
1125Jaśniewska Małgorzata z d. Gajda *1828 r. +11-04-1868 r. Chruślin   
1126Jaśniewska Marianna z d. Łuczyńska    
1127Jazowska Dominika *2000 r.    
1128Jączkowska Maja *2012 r.    
1129Jączkowska Marta z d. Maciejewska *1992 r.    
1130Jedynak Kunegunda z d. Mikołajczyk *08-02-1840 r. Wierznowice   
1131Jezierska z d. Baranowska    
1132Jezierska Anna     
1133Jeżyna z d. Pawlicka     
1134Jeżyna Stanisława z d. Goldas *27-05-1899 r. Długie +01-11-2000 r.   
1135Jędrachowicz Kazimiera z d. Białas *12-08-1935 r. Rząśno +1990 r. Łódź   
1136Jędrusik Stefania z d. Kazimierska *1927 r.   
1137Jędrzejczyk Justyna z d. Jędrzeczyk     
1138Jodczyk Anna *2000 r.    
1139Jodczyk Hanna *2000 r.    
1140Jodczyk Karolina *1996 r.    
1141Jodczyk Katarzyna z d. Badoń *1967 r.    
1142Judycka Aleksandra     
1143Judycka Beata z d. Szczepanik *1976 r.    
1144Jurga Katarzyna z d. Mrzygłód *1880 r. Skaratki   
1145Jurga Marianna *04-09-1912 r. Kamień   
1146Jurga Stefania z d. Kantorek  +2009 r. /Domaniewice/   
1147Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak     
1148Kabzińska z d. Borowiak     
1149Kaczmarczyk z d. Wielec     
1150Kaczmarczyk Agata     
1151Kaczor Helena z d. Górczyńska *06-10-1918 r. Bocheń +1995 r.  
1152Kaczor Scholastyka z d. Gałaj *07-02-1903 r.   
1153Kahn Kathleen z d. Kasmer *1957 r. Springfield    
1154Kajak z d. Ruta     
1155Kalisiak Marianna z d. Moleńczyk    
1156Kałuża Marianna z d. Knera *03-07-1864 r. Skaratki   
1157Kamelak Aleksandra *2014 r. Sochaczew    
1158Kamelak Maria *2012 r. Skierniewice    
1159Kamińska z d. Szypuła     
1160Kamińska      
1161Kamińska      
1162Kamińska Aleksandra *1996 r.    
1163Kamińska Alina *1971 r.    
1164Kamińska Anna z d. Fabisiak *1988 r.    
1165Kamińska Elżbieta Katarzyna z d. Surma *23-11-1894 r. Zduny   
1166Kamińska Ewa z d. Baran     
1167Kamińska Franciszka z d. Gnat    
1168Kamińska Franciszka *1934 r. Golanki    
1169Kamińska Hanna *2014 r.    
1170Kamińska Jolanta     
1171Kamińska Józefa *1908 r. Wrzeczko +1909 r. Wrzeczko   
1172Kamińska Katarzyna z d. Mikołajczyk *25-10-1830 r. Zduny +22-11-1893 r. Zduny   
1173Kamińska Katarzyna *24-10-1896 r. Zduny +27-10-1896 r. Zduny   
1174Kamińska Klara z d. Morska *~ 1792 r. +09-09-1852 r. Przeciszewo   
1175Kamińska Krystyna *1948 r.    
1176Kamińska Małgorzata z d. Błażejewska *22-04-1880 r. Guźnia  
1177Kamińska Małgorzata *04-07-1838 r. Zduny   
1178Kamińska Marianna z d. Szczepanik *08-09-1935 r. +20-12-1983 r. /Leżenica/   
1179Kamińska Marianna z d. Strugińska *29-03-1840 r. Reczyce +1912 r. Wrzeczko   
1180Kamińska Marianna z d. Pawlewska *09-07-1842 r. Bodzanów +14-03-1915 r. Bodzanów   
1181Kamińska Marianna z d. Jagoda  +15-12-1895 r. Zduny   
1182Kamińska Marianna *1901 r. Wrzeczko  
1183Kamińska Natalia *2008 r. Płock    
1184Kamińska Stanisława *1914 r. Wrzeczko +1915 r. Wrzeczko  
1185Kamińska Stefania z d. Ambrozińska *10-11-1904 r. Rewica +22-06-1973 r. /Blichowo/   
1186Kamińska Stefania *1906 r. Wrzeczko +1911 r. Wrzeczko  
1187Kamińska Teresa *1949 r.    
1188Kamińska Zofia z d. Szkup    
1189Kamionka Maria z d. Karpiuk  +1996 r.   
1190Kantorek z d. Socha    
1191Kantorek     
1192Kantorek  *1908 r. Helenów   
1193Kantorek      
1194Kantorek      
1195Kantorek      
1196Kantorek Agata   
1197Kantorek Agata *27-01-1865 r. Skaratki   
1198Kantorek Agata *1902 r. Skaratki   
1199Kantorek Agata *1754 r. Skaratki  
1200Kantorek Agnieszka z d. Mikołajczyk *21-03-1877 r. Strugienice   
1201Kantorek Agnieszka *30-12-1850 r. Skaratki   
1202Kantorek Agnieszka *14-01-1851 r. Skaratki +29-10-1851 r. Skaratki   
1203Kantorek Anastazja z d. Sękalska *1873 r. Domaniewice +25-03-1914 r. Ziewaniczki   
1204Kantorek Aneta z d. Bartczak *1982 r.    
1205Kantorek Aniela z d. Dróżka *~ 1918 r. +18-07-1991 r. /Głowno/   
1206Kantorek Aniela *1906 r. Skaratki   
1207Kantorek Aniela *1903 r. Skaratki   
1208Kantorek Aniela *1895 r. Skaratki   
1209Kantorek Aniela *1891 r. Skaratki +1892 r.   
1210Kantorek Aniela *~ 1921 r. +10-11-1933 r. Niewiarów   
1211Kantorek Anna z d. Kucharska    
1212Kantorek Anna z d. Błażejewska *1869 r. Domaniewice +˃ 1922 r.   
1213Kantorek Anna  +1868 r. Skaratki   
1214Kantorek Anna *1904 r. Skaratki   
1215Kantorek Anna     
1216Kantorek Anna Maria z d. Owsiany *1985 r.    
1217Kantorek Antonina z d. Dobijańska *11-01-1861 r. Dąbkowice + /Grodzisk Mazowiecki/   
1218Kantorek Apolonia z d. Wanias  +1801 r.   
1219Kantorek Apolonia z d. Kosiewska *1909 r. Pszczonów   
1220Kantorek Apolonia *10-02-1812 r. Skaratki +21-05-1813 r. Skaratki   
1221Kantorek Cecylia *16-08-1906 r. Mystkowice +31-01-1910 r. Mystkowice   
1222Kantorek Celina *1918 r. Skaratki   
1223Kantorek Danuta z d. Modlibowska     
1224Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk     
1225Kantorek Danuta    
1226Kantorek Dorota z d. Zagajewska *1888 r. Skaratki +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/   
1227Kantorek Dorota z d. Kucińska *1906 r. +30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
1228Kantorek Dorota z d. Graszka  +1788 r.   
1229Kantorek Dorota *1902 r. Skaratki   
1230Kantorek Ewa *23-12-1820 r. Skaratki +01-06-1824 r. Skaratki   
1231Kantorek Ewa Agnieszka z d. Wolanowska *1985 r.    
1232Kantorek Ewelina *2011 r.    
1233Kantorek Felicja Urszula *09-06-1936 r. Rawa Mazowiecka +09-1939 r. Lubania   
1234Kantorek Franciszka z d. Zagajewska *1859 r. Rogóźno   
1235Kantorek Franciszka z d. Wilk *08-03-1845 r. Skaratki   
1236Kantorek Franciszka z d. Twardowska    
1237Kantorek Franciszka z d. Tafilńska *12-02-1897 r. Krępa +05-05-1978 r. Skaratki /Domaniewice/   
1238Kantorek Franciszka z d. Moskwa *1867 r. Skaratki +1903 r.   
1239Kantorek Franciszka z d. Kwapińska *1864 r. Stare Grudze   
1240Kantorek Franciszka z d. Jabłońska *07-10-1888 r. Maurzyce +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
1241Kantorek Franciszka z d. Dróżka *1875 r. Skaratki   
1242Kantorek Franciszka *1894 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
1243Kantorek Franciszka *13-09-1854 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
1244Kantorek Franciszka *08-06-1849 r. Skaratki +26-08-1850 r. Skaratki   
1245Kantorek Halina *1952 r.    
1246Kantorek Hanna z d. Gajda *25-02-1960 r. +24-11-2010 r. /Domaniewice/   
1247Kantorek Hanna     
1248Kantorek Helena z d. Majchrzak *1821 r. Łąki +1884 r. Skaratki   
1249Kantorek Helena z d. Fibor *24-05-1833 r. Skaratki +1901 r. Skaratki   
1250Kantorek Helena  +1891 r. Skaratki   
1251Kantorek Helena *1919 r. Skaratki   
1252Kantorek Helena *1757 r.  
1253Kantorek Helena *04-08-1830 r. Skaratki +01-09-1831 r. Skaratki   
1254Kantorek Henryka     
1255Kantorek Iga *2014 r.    
1256Kantorek Jadwiga Helena z d. Gajda *30-10-1956 r. Łódź +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/   
1257Kantorek Jagoda *2006 r.    
1258Kantorek Janina *1955 r.    
1259Kantorek Janina *1929 r. +11-03-2004 r. /Domaniewice/   
1260Kantorek Janina *1914 r. Skaratki   
1261Kantorek Janina *1912 r. Skaratki +15-02-2008 r. Chruślin   
1262Kantorek Józefa z d. Warda *1793 r. Skaratki +23-02-1869 r. Skaratki   
1263Kantorek Józefa z d. Pel *1868 r. Skaratki   
1264Kantorek Józefa *17-03-1853 r. Skaratki   
1265Kantorek Józefa *15-02-1870 r. Skaratki   
1266Kantorek Józefa *14-03-1814 r. Skaratki +20-09-1814 r. Skaratki   
1267Kantorek Józefa *10-03-1905 r. Skaratki +30-03-1905 r. Skaratki   
1268Kantorek Józefa     
1269Kantorek Julianna z d. Muras *15-02-1866 r. Retki   
1270Kantorek Julianna *03-06-1863 r. Skaratki +28-02-1864 r. Skaratki   
1271Kantorek Justyna z d. Figura *1991 r.    
1272Kantorek Karolina Joanna *1995 r.    
1273Kantorek Katarzyna z d. Wardzińska *28-11-1892 r. Chruślin + /Domaniewice/   
1274Kantorek Katarzyna z d. Sut *1894 r. Krępa   
1275Kantorek Katarzyna z d. Pel *25-04-1812 r. +1873 r. Skaratki   
1276Kantorek Katarzyna z d. Kujawiak *1800 r. +26-04-1836 r. Skaratki   
1277Kantorek Katarzyna z d. Brudka *29-07-1863 r. Skaratki   
1278Kantorek Katarzyna *1910 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
1279Kantorek Katarzyna *1905 r. Skaratki   
1280Kantorek Katarzyna *1889 r. Skaratki +1896 r. Skaratki   
1281Kantorek Katarzyna *1884 r. Skaratki   
1282Kantorek Katarzyna *1876 r. Skaratki +1879 r.   
1283Kantorek Kazimiera Helena z d. Kalinowska *02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
1284Kantorek Krystyna    
1285Kantorek Łucja z d. Przechodzeń  +˃ 1828 r.   
1286Kantorek Magdalena *1902 r. Skaratki +22-10-1904 r. Helenów   
1287Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik *1985 r. Łódź    
1288Kantorek Malwina *2008 r.    
1289Kantorek Małgorzata z d. Zagajewska *07-06-1845 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
1290Kantorek Małgorzata *1886 r. Wrzeczko +1886 r. Skaratki   
1291Kantorek Małgorzata *18-06-1838 r. Skaratki +1839 r. Skaratki   
1292Kantorek Małgorzata *1759 r. Skaratki   
1293Kantorek Marcjanna z d. Gajda *21-08-1901 r. Mystkowice   
1294Kantorek Maria z d. Jorke *11-01-1904 r. +10-12-1985 r. /Łódź/   
1295Kantorek Maria *1953 r.    
1296Kantorek Marianna z d. Ziółkowska *1838 r. Skaratki   
1297Kantorek Marianna z d. Mrzygłóg *1877 r. Skaratki +˂ 1907 r.   
1298Kantorek Marianna z d. Janus *21-06-1863 r. Stroniewice +19-06-1932 r. Boczki Domaradzkie   
1299Kantorek Marianna z d. Jadach *1767 r. Skaratki +09-08-1827 r. Skaratki   
1300Kantorek Marianna *26-11-1840 r. Skaratki +01-10-1843 r. Skaratki   
1301Kantorek Marianna *25-12-1896 r. Bocheń +08-04-1920 r. Mystkowice Małe   
1302Kantorek Marianna *1912 r. Skaratki +25-08-1995 r. Skaratki pod Rogóźno   
1303Kantorek Marianna *1902 r. Skaratki   
1304Kantorek Marianna *1901 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
1305Kantorek Marianna *1895 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
1306Kantorek Marianna *1892 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
1307Kantorek Marianna *1883 r. Skaratki +1888 r. Skaratki   
1308Kantorek Marianna *1871 r. Skaratki +1896 r. Skaratki   
1309Kantorek Marianna *1801 r. Skaratki   
1310Kantorek Marianna *1794 r. Skaratki   
1311Kantorek Marianna *1768 r. Skaratki  
1312Kantorek Marianna *1765 r. Skaratki  
1313Kantorek Marianna *13-01-1813 r. Skaratki +29-12-1817 r. Skaratki   
1314Kantorek Marianna *04-07-1840 r. Skaratki +11-08-1843 r. Skaratki   
1315Kantorek Marianna Janina *1906 r. Helenów +26-03-1907 r. Helenów   
1316Kantorek Mariola Teresa z d. Kępińska *1956 r.    
1317Kantorek Marta *1918 r. Stroniewice +13-09-1918 r. Stroniewice   
1318Kantorek Michalina z d. Szymańska    
1319Kantorek Michalina *1914 r. +23-01-1999 r.   
1320Kantorek Monika *1991 r.    
1321Kantorek Natalia *2012 r. Łódź    
1322Kantorek Petronella *06-02-1861 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
1323Kantorek Regina *1755 r. Skaratki  
1324Kantorek Rozalia z d. Druszka *~ 1785 r. +23-11-1857 r. Skaratki   
1325Kantorek Rozalia *31-03-1904 r. Bocheń +25-03-1910 r. Mystkowice   
1326Kantorek Rozalia *1912 r. Skaratki +03-11-2000 r. Skaratki   
1327Kantorek Rozalia *13-09-1835 r. Skaratki +24-09-1836 r. Skaratki   
1328Kantorek Rozalia *12-05-1895 r. +20-09-1900 r. Bocheń   
1329Kantorek Rozalia *~ 1915 r. +01-01-2002 r. /Domaniewice/   
1330Kantorek Rozalia *~ 1906 r. +08-1977 r. /Domaniewice/   
1331Kantorek Stanisława z d. Kucińska *1907 r. +01-11-1979 r. Sapy /Domaniewice/   
1332Kantorek Stanisława z d. Król *18-07-1921 r. +24-05-2015 r. /Domaniewice/   
1333Kantorek Stanisława z d. Głuszcz *06-11-1903 r. +23-09-1985 r. /Kargowa/   
1334Kantorek Stanisława *1914 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
1335Kantorek Stefania *1899 r. Skaratki   
1336Kantorek Stefania *14-11-1909 r. Skaratki   
1337Kantorek Stefania Anna z d. Kazyk *04-02-1927 r. Sosnowiec +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/   
1338Kantorek Sylwia z d. Figura *1986 r.    
1339Kantorek Teresa *1952 r.    
1340Kantorek Teresa     
1341Kantorek Waleria z d. Starosta *1909 r. +1992 r.   
1342Kantorek Waleria *03-07-1908 r. Mystkowice +17-02-1909 r. Mystkowice   
1343Kantorek Wanda z d. Rubin *02-02-1929 r. Bogumin +22-12-2013 r. Pyrnik /Bojadła/   
1344Kantorek Wiktoria z d. Ziarnik *1897 r. Domaniewice   
1345Kantorek Wiktoria z d. Kucińska *1886 r. +1950 r. /Domaniewice/   
1346Kantorek Wiktoria *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
1347Kantorek Zofia z d. Knera *20-06-1830 r. Skaratki +1902 r. Skaratki   
1348Kapusta Aniela *1891 r. Krępa   
1349Kapusta Katarzyna z d. Kosiorek *1862 r. Skaratki   
1350Kapusta Małgorzata *1890 r. Krępa   
1351Kapusta Marianna z d. Gajda *23-01-1871 r. Lisiewice   
1352Kapusta Marianna *1888 r. Krępa   
1353Kapuścińska Marianna z d. Duda *17-07-1910 r. Dąbkowice +16-05-1999 r.   
1354Karasek Aniela z d. Ruta  +24-01-2009 r.   
1355Karasek Jadwiga *1856 r. Reczyce   
1356Karasek Salomea z d. Strugińska *1831 r. Reczyce +1908 r.   
1357Karcz Agnieszka *1901 r. Skaratki   
1358Karcz Aniela z d. Czerwiec *1898 r. Domaniewice   
1359Karcz Ewa *1891 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
1360Karcz Helena *1898 r. Skaratki   
1361Karcz Józefa *1890 r. Skaratki +1890 r. Skaratki   
1362Karcz Katarzyna *1885 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
1363Karcz Marianna z d. Kantorek *18-09-1863 r. Skaratki   
1364Karcz Stanisława z d. Bryk    
1365Karolkiewicz Ludwika z d. Siewierska *~ 1857 r. +14-05-1923 r. Orątki   
1366Karolkiewicz Marianna z d. Marciniak *16-09-1889 r. Orątki +13-01-1954 r. Buszkówek   
1367Karpińska Marianna z d. Jachniewicz *~ 1803 r. +17-05-1856 r. Suchedniów   
1368Karpińska Marianna    
1369Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska *1958 r. Łódź    
1370Karpiuk Anna Maria *1979 r. Łódź    
1371Karpiuk Antonina z d. Zasin  +~ 1996 r.   
1372Karpiuk Maria z d. Filar *12-03-1928 r. +24-07-2003 r. /Łódź/   
1373Kasica Agnieszka z d. Janus *1901 r.   
1374Kasmer Albina z d. Kaskey *17-11-1919 r. Lyon Mountain +15-06-2012 r. Seekonk /Manchester/   
1375Kasmer Karen Lynn *1970 r.    
1376Kasmer Kathryn E. z d. Parker *~ 1946 r.    
1377Kasmer Patricia z d. Housker *~ 1948 r.    
1378Kasprzak      
1379Kasprzak Monika z d. Hordyniec     
1380Kaszarek      
1381Kaszarek Irena z d. Kosmowska *27-09-1926 r. +02-11-2016 r. /Szczecin/   
1382Kaszycka      
1383Kaszycka      
1384Kaszycka Jadwiga z d. Kosiorek    
1385Kawicz Elżbieta *1960 r.    
1386Kawka Kunegunda   
1387Kazimierczak z d. Wieczorkiewicz     
1388Kazimierczyk Józefa z d. Ambrozińska *23-03-1902 r. Rewica   
1389Kazimierska   +26-02-1872 r.   
1390Kazimierska   +20-03-1871 r.   
1391Kazimierska      
1392Kazimierska - Brodala Elżbieta z d. Kazimierska *28-01-1943 r. +06-02-2010 r. Krotoszyn   
1393Kazimierska Agnieszka z d. Słonik    
1394Kazimierska Agnieszka z d. Kucharek *18-01-1875 r. Małszyce +26-02-1932 r. /Chruślin/   
1395Kazimierska Agnieszka z d. Kotecka    
1396Kazimierska Agnieszka z d. Flis *1861 r. Bocheń +26-02-1932 r. /Chruślin/   
1397Kazimierska Agnieszka *1800 r. +1807 r.   
1398Kazimierska Agnieszka *11-01-1868 r. +18-04-1868 r.   
1399Kazimierska Agnieszka *03-01-1817 r. Guźnia +14-05-1817 r.   
1400Kazimierska Aleksandra z d. Zalewska *1834 r.   
1401Kazimierska Alicja     
1402Kazimierska Aniela z d. Kurczak    
1403Kazimierska Anna z d. Rybus *1818 r. +09-11-1878 r.   
1404Kazimierska Anna z d. Deka *1838 r. +05-09-1879 r.   
1405Kazimierska Antonina *02-02-1826 r.   
1406Kazimierska Apolonia z d. Szczygieł    
1407Kazimierska Apolonia *10-02-1879 r. +27-12-1879 r.   
1408Kazimierska Apolonia *07-02-1873 r. Guźnia +1878 r.   
1409Kazimierska Balbina *21-02-1845 r. Guźnia +02-10-1845 r. Guźnia   
1410Kazimierska Barbara z d. Gałaj *1763 r. +14-11-1813 r. Guźnia   
1411Kazimierska Elżbieta *1791 r.   
1412Kazimierska Ewa *1897 r.   
1413Kazimierska Ewa Danuta z d. Załęcka *1956 r. Płońsk    
1414Kazimierska Feliksa *18-05-1901 r.   
1415Kazimierska Franciszka z d. Wiechnio *27-01-1888 r. Wierznowice +06-05-1940 r. /Zduny/   
1416Kazimierska Franciszka z d. Gajda *~ 1823 r. Guźnia +15-01-1870 r.   
1417Kazimierska Franciszka z d. Fijołek *~ 1816 r.   
1418Kazimierska Franciszka z d. Deka    
1419Kazimierska Franciszka z d. Ciesielska *17-11-1924 r. +26-08-2023 r. /Chruślin/   
1420Kazimierska Franciszka z d. Baran *05-10-1886 r. Lisiewice +04-12-1944 r.   
1421Kazimierska Franciszka *1894 r.    
1422Kazimierska Franciszka *06-02-1911 r.   
1423Kazimierska Halina Romana z d. Smoleńska *05-01-1912 r. Ciechanów +05-02-1986 r. Londyn /Londyn/   
1424Kazimierska Helena z d. Warda    
1425Kazimierska Helena z d. Urbanek *1924 r. +22-02-1992 r. Chruślin /Chruślin/   
1426Kazimierska Helena z d. Gusta *~ 1797 r.   
1427Kazimierska Irena z d. Estkowska *1924 r. +1947 r.   
1428Kazimierska Iwona     
1429Kazimierska Jadwiga z d. Bryk *1833 r. +13-01-1896 r. Gosławice   
1430Kazimierska Jadwiga *09-10-1848 r. Guźnia +05-08-1857 r.   
1431Kazimierska Janina Wanda *1938 r. +21-07-1938 r. Bocheń /Chruślin/   
1432Kazimierska Józefa z d. Pawłowska    
1433Kazimierska Józefa z d. Kurczak *12-01-1852 r. Dąbkowice   
1434Kazimierska Józefa *27-02-1906 r. +05-03-1913 r. /Chruślin/   
1435Kazimierska Józefa *1896 r. +1896 r.   
1436Kazimierska Józefa *1864 r.   
1437Kazimierska Julianna z d. Ciesielska *14-02-1830 r. Szczudłów +25-09-1858 r. Bocheń   
1438Kazimierska Katarzyna z d. Kocięba *1880 r. Seligów +02-04-1956 r. /Chruślin/   
1439Kazimierska Katarzyna z d. Dobrzyńska    
1440Kazimierska Katarzyna z d. Burzyńska *1868 r. +13-01-1893 r.   
1441Kazimierska Katarzyna *29-12-1880 r. Bocheń +1886 r.   
1442Kazimierska Katarzyna *26-04-1888 r. +04-08-1888 r.   
1443Kazimierska Katarzyna *24-09-1873 r.   
1444Kazimierska Katarzyna *1888 r. Maków +1888 r. Maków   
1445Kazimierska Katarzyna *1850 r. +23-08-1852 r.   
1446Kazimierska Katarzyna *13-09-1858 r. Bocheń +26-09-1858 r. Bocheń   
1447Kazimierska Katarzyna *10-02-1890 r. Bocheń   
1448Kazimierska Katarzyna *08-11-1854 r. +04-02-1855 r.   
1449Kazimierska Małgorzata    
1450Kazimierska Małgorzata *12-07-1833 r. +01-01-1836 r.   
1451Kazimierska Małgorzata *08-07-1846 r. Guźnia +19-07-1867 r. Guźnia   
1452Kazimierska Małgorzata *07-05-1864 r.   
1453Kazimierska Małgorzata *01-06-1858 r.   
1454Kazimierska Marianna z d. Wojewodzak    
1455Kazimierska Marianna z d. Wiechnio *12-07-1893 r. Wierznowice +24-08-1916 r. Guźnia   
1456Kazimierska Marianna z d. Waśkiewicz *1819 r. Bocheń   
1457Kazimierska Marianna z d. Rorat *22-08-1885 r. Widzów +12-02-1937 r. Rędziny   
1458Kazimierska Marianna z d. Mielczarek *1834 r. +06-11-1894 r.   
1459Kazimierska Marianna z d. Górczyńska *23-09-1887 r. +09-04-1974 r. Bocheń /Chruślin/   
1460Kazimierska Marianna z d. Flis *08-12-1849 r. Bocheń +20-03-1935 r. /Chruślin/   
1461Kazimierska Marianna z d. Barańska    
1462Kazimierska Marianna z d. Balik    
1463Kazimierska Marianna    
1464Kazimierska Marianna *28-05-1857 r. +17-11-1857 r.   
1465Kazimierska Marianna *28-02-1874 r.   
1466Kazimierska Marianna *27-06-1829 r. +24-03-1832 r.   
1467Kazimierska Marianna *24-06-1818 r. Guźnia +15-02-1819 r. Guźnia   
1468Kazimierska Marianna *23-06-1862 r.   
1469Kazimierska Marianna *21-12-1881 r. Guźnia +1888 r. Maków   
1470Kazimierska Marianna *20-10-1905 r.   
1471Kazimierska Marianna *19-11-1883 r. Bocheń +1884 r.   
1472Kazimierska Marianna *1796 r. +1801 r.   
1473Kazimierska Marianna *12-06-1832 r. Bocheń +13-06-1832 r. Bocheń   
1474Kazimierska Marianna *09-07-1842 r. Guźnia   
1475Kazimierska Marianna *02-08-1852 r.   
1476Kazimierska Marianna *02-06-1857 r. Guźnia +17-11-1857 r. Guźnia   
1477Kazimierska Marianna *~ 1759 r. +16-08-1827 r. Guźnia   
1478Kazimierska Martyna     
1479Kazimierska Petronela z d. Korczewska *22-05-1837 r. Bocheń +1895 r.   
1480Kazimierska Petronela *22-02-1860 r.   
1481Kazimierska Rozalia z d. Modrak *~ 1796 r. +1881 r.   
1482Kazimierska Rozalia *1797 r. Guźnia   
1483Kazimierska Rozalia *1728 r. +1808 r.   
1484Kazimierska Rozalia *02-02-1855 r.   
1485Kazimierska Stanisława *04-09-1908 r. +1926 r.   
1486Kazimierska Tekla *19-08-1832 r. Bocheń   
1487Kazimierska Tekla *14-08-1842 r. +25-09-1843 r.   
1488Kazimierska Urszula *04-02-1912 r. Guźnia +29-01-1917 r. Guźnia   
1489Kazimierska Wanda Weronika *06-07-1913 r. Guźnia +15-12-1987 r. /Chruślin/   
1490Kazimierska Zofia     
1491Kazimierska Zuzanna z d. Bryk *~ 1776 r. +26-04-1841 r. Bocheń   
1492Kazimierska Zuzanna *09-12-1816 r. +06-02-1821 r. Guźnia   
1493Kazimierski Katarzyna z d. Kowalska *1889 r. Skaratki +03-08-1970 r. Suffield   
1494Kazmierczak Brygida z d. Woźniak *~ 1776 r.   
1495Kazmierska z d. Mehling     
1496Kazmierski z d. Aoyagi     
1497Kazmierski Bertha z d. Warych *05-11-1923 r. +10-10-2020 r. Billings   
1498Kazmierski Carol     
1499Kazmierski Eva    
1500Kazmierski Florence     
1501Kazmierski Janet     
1502Kazmierski Kathryn Jean *03-03-1952 r. Ludlow +15-02-2009 r. Billings   
1503Kazmierski Margartet     
1504Kazmierski Patricia z d. Quan     
1505Kazmierski Susan     
1506Kazmieski Stella     
1507Kaznowska Karolina z d. Madej   
1508Kaznowska Maria *1873 r. Zimna Wódka  
1509Kaznowska Marianna z d. Szczepaniuk *1837 r. Zimna Wódka  
1510Kaznowska Marianna *1878 r. Zimna Wódka  
1511Kaznowska Zofia *1881 r. Zimna Wódka  
1512Kazubek Iwona z d. Lepianka *1985 r.    
1513Kazubek Luiza Maria z d. Wiesiołek *1957 r. Warszawa    
1514Kazyk Anna z d. Szostak *1855 r. Zimna Wódka   
1515Kazyk Anna z d. Klesiewicz    
1516Kazyk Czesława Maria z d. Wilk *16-08-1903 r. Kulebaki (ZSRR) +28-06-1989 r. Gdynia /Gdynia/   
1517Kazyk Julia z d. Seitz    
1518Kaźmierczak  *05-02-1909 r. +05-02-1909 r. Szymanowice   
1519Kaźmierczak Marianna z d. Kamińska *05-11-1864 r. Zduny +15-02-1909 r. Szymanowice   
1520Kaźmierska Anna z d. Tokarska    
1521Kaźmierska Franciszka *1906 r. +1997 r. /Chruślin/   
1522Kaźmierska Marianna *10-10-1905 r. Księże Górki   
1523Keinan z d. Grabowicz     
1524Kędziora Antonina z d. Zuchora *29-03-1883 r. Kadzielin +1910 r. Strzebieszew   
1525Kędziora Julianna z d. Kantorek *1798 r. Skaratki +01-06-1827 r. Skaratki   
1526Kędziora Marianna z d. Wieteska *1883 r. Łowicz   
1527Kędziora Stanisława z d. Kłucińska    
1528Kępińska Zofia *1928 r.    
1529Khazaal - Stolarczyk Monika Amina z d. Khazaal *1984 r. Łódź    
1530Khazaal Grażyna z d. Mikołajczyk *1955 r. Łódź    
1531Khazaal-Chrul Aneta Iman z d. Khazaal *1985 r. Łódź    
1532Kicińska Aneta Magdalena *1982 r. Mirosławiec    
1533Kicińska Ewelina Agnieszka *1998 r.    
1534Kicińska Iwona Teresa z d. Zielińska *1970 r. Janisławiec    
1535Kicińska Justyna *1980 r.    
1536Kicińska Lidia z d. Maciejasz *1962 r. Wałcz    
1537Kicińska Natalia *2001 r.    
1538Kicińska Sabina z d. Gnatowska *22-02-1932 r. Świnice +28-02-1996 r. Drawsko Pomorskie /Marcinkowice/   
1539Kicińska Teresa z d. Sobala     
1540Kiczoł Ewa z d. Stefańska *1891 r. Seligów   
1541Kidankiewicz Katarzyna Franciszka z d. Korniak *1881 r. Zimna Woda   
1542Kiedos Ewa z d. Barańska *1983 r.    
1543Kielesińska z d. Ogniewska     
1544Kierus Agnieszka *1869 r. Domaniewice  
1545Kierus Agnieszka *1859 r. Domaniewice  
1546Kierus Aniela *1903 r. Domaniewice  
1547Kierus Franciszka z d. Markiewicz   
1548Kierus Franciszka *1883 r. Domaniewice +1905 r.  
1549Kierus Franciszka *1867 r. Domaniewice  
1550Kierus Franciszka *1862 r. Domaniewice  
1551Kierus Franciszka *1839 r. Domaniewice  
1552Kierus Katarzyna *1870 r. Domaniewice  
1553Kierus Katarzyna *1836 r. Domaniewice +1837 r. Domaniewice  
1554Kierus Łucja *1863 r. Domaniewice  
1555Kierus Marianna z d. Sałuda   
1556Kierus Marianna z d. Kantorek *1762 r. Skaratki +28-03-1827 r. Skaratki  
1557Kierus Marianna *1899 r. Domaniewice +1911 r. Domaniewice  
1558Kierus Marianna *1864 r. Domaniewice  
1559Kierus Róża z d. Wilk   
1560Kierus Teresa z d. Jadach   
1561Kierus Wiktoria z d. Grabowicz   
1562Kierus Wiktoria *1855 r. Domaniewice  
1563Kierus Zofia z d. Kunecka   
1564Kierzkowska      
1565Kierzkowska Martyna z d. Włostek *1982 r. Łowicz    
1566Klejs Irena z d. Kantorek  +2020 r. /Domaniewice/   
1567Klepaczka Józefa *1897 r. Jesienin +1899 r.   
1568Klepaczka Marianna z d. Goldas *16-01-1874 r. Długie   
1569Klikowska Emilia z d. Wiesiołek     
1570Klikowska Lena     
1571Klikowska Nikola     
1572Klimecka Monika z d. Gawęcka *1983 r.    
1573Klimkiewicz Aniela z d. Kazimierska *17-06-1895 r. Bocheń   
1574Klimkiewicz Janina Felicja *25-10-1920 r. Lisiewice   
1575Kludka Dagmara Maria z d. Szymczak *1974 r. Łódź    
1576Kłos Hanna z d. Gasik     
1577Kłos Justyna     
1578Kłos Katarzyna z d. Gołębiewska *01-04-1890 r. Mystkowice   
1579Kłys Anetta z d. Jaros *1968 r. Łódź    
1580Kłys Ewa z d. Wlazło - Walewska *1989 r. Łódź    
1581Kłys Maria *2020 r.    
1582Kłys Zofia *1940 r. Giebałtówka    
1583Knera      
1584Knera      
1585Knera      
1586Knera Agata z d. Kujawiak *~ 1723 r. +1803 r. Stroniewice   
1587Knera Agnieszka z d. Godziszewska *1894 r.   
1588Knera Agnieszka z d. Drużka  +1910 r. Skaratki   
1589Knera Agnieszka z d. Czarnecka *1864 r.   
1590Knera Agnieszka z d. Burzyńska    
1591Knera Aniela *1900 r. Skaratki +1902 r. Skaratki   
1592Knera Aniela *1889 r. Skaratki +1890 r. Skaratki   
1593Knera Bronisława *1906 r. Skaratki   
1594Knera Franciszka z d. Białek *08-03-1767 r. +07-04-1834 r.   
1595Knera Gabriela     
1596Knera Grażyna     
1597Knera Halina Stefania z d. Stankiewicz *1934 r. Łódź    
1598Knera Helena *1918 r. Skaratki   
1599Knera Józefa z d. Mrzygłód    
1600Knera Józefa *1890 r. Skaratki   
1601Knera Katarzyna z d. Warda    
1602Knera Katarzyna z d. Siatkowska *25-11-1834 r. Reczyce +18-01-1899 r. Skaratki   
1603Knera Katarzyna z d. Rutkowska    
1604Knera Katarzyna *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
1605Knera Katarzyna *1826 r. Skaratki +1827 r. Skaratki   
1606Knera Łucja *1870 r. Skaratki   
1607Knera Marcjanna z d. Wojda    
1608Knera Marcjanna z d. Taras    
1609Knera Marianna z d. Kucharska *~ 1802 r. +30-09-1873 r. Skaratki   
1610Knera Marianna *1892 r. Skaratki   
1611Knera Marianna *1888 r. Skaratki +1889 r. Skaratki   
1612Knera Marianna *1843 r. Skaratki   
1613Knera Maryla     
1614Knera Regina *1919 r. Skaratki   
1615Knera Rozalia z d. Kędziora    
1616Knera Rozalia *1845 r. Skaratki   
1617Knera Stanisława *1869 r. Skaratki   
1618Knera Teresa z d. Kuśmierek    
1619Knera Wiktoria *28-10-1902 r. Polesie +1907 r. Skaratki   
1620Knera Zofia z d. Wielec *15-01-1910 r. Dmosin +29-12-1992 r. Dmosin   
1621Knera-Bichon Monika Katarzyna z d. Knera *1968 r. Łódź    
1622Kobus Anna z d. Żabińska    
1623Kobus Julianna    
1624Kocemba Aniela z d. Stefańska *1903 r. Seligów +1975 r. /Pszczonów/   
1625Kocus Marianna z d. Kantorek    
1626Kolec Weronika z d. Skoneczna *1902 r. Skaratki   
1627Kolińska z d. Kosmowska     
1628Kolińska      
1629Kolińska      
1630Kolos Franciszka z d. Podsędek    
1631Kolos Katarzyna z d. Głuszczyk *1883 r. Jamno  
1632Kolos Władysława z d. Duraj   
1633Kołaczek Marianna z d. Sujkowska * Pilaszków   
1634Kołucka Jadwiga z d. Kret *06-10-1899 r. Urbańszczyzna +22-10-1981 r. Łowicz   
1635Kołuda Katarzyna z d. Lassota *~ 1821 r.   
1636Komenderska Elżbieta Monika *1934 r. +1939 r. Marianków   
1637Komenderska Helena z d. Kucińska *02-03-1946 r. +07-02-2015 r. Głowno /Głowno/   
1638Komenderska Zofia z d. Włostek *~ 1915 r.   
1639Koncewicz Helena z d. Baranowska    
1640Konikowska Aniela *03-01-1902 r. Dąbkowice +30-04-1902 r. Dąbkowice   
1641Konikowska Julianna z d. Sujkowska *1873 r. Dąbkowice   
1642Konikowska Marcjanna *1911 r. Dąbkowice   
1643Konikowska Marianna z d. Wilk    
1644Konikowska Michalina *1913 r. Dąbkowice +1916 r. Dąbkowice   
1645Końciewicz Józefa z d. Baranowska *1857 r. Zimna Wódka  
1646Kopania z d. Kosiorek     
1647Kopania      
1648Kopania Agnieszka z d. Pawłowicz *1874 r. Strzebieszew   
1649Kopania Barbara z d. Drzewiecka    
1650Kopania Małgorzata z d. Warda *1903 r. Rogóźno   
1651Kopania Otylia z d. Pająk *~ 1918 r. +14-08-1994 r. /Głowno/   
1652Kopańska z d. Krukowska     
1653Kopańska      
1654Koral Jadwiga z d. Kunstman *27-04-1918 r. Pruszków +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/   
1655Korbeń Alicja *1979 r.    
1656Korbeń Daria     
1657Korbeń Wanda z d. Antos *1954 r.    
1658Korbień Małgorzata z d. Szczepanik     
1659Kordalewska Julianna z d. Rutkowska *1880 r. +1911 r.   
1660Korniak Agnieszka *1830 r. Zimna Wódka +1830 r. Zimna Wódka   
1661Korniak Anna z d. Sabadasz    
1662Korniak Anna *1896 r. Zimna Woda   
1663Korniak Anna *1893 r. Biłohorszcze   
1664Korniak Anna *1891 r. Biłohorszcze   
1665Korniak Anna *1873 r. Zimna Woda   
1666Korniak Anna *1869 r. Zimna Wódka   
1667Korniak Anna *1853 r. Zimna Woda   
1668Korniak Anna *1851 r. Zimna Woda   
1669Korniak Anna *1834 r. Zimna Wódka   
1670Korniak Anna Bronisława *1897 r. Biłohorszcze   
1671Korniak Apolonia z d. Stawarska    
1672Korniak Apolonia *1895 r. Zimna Woda   
1673Korniak Franciszka *1871 r. Zimna Wódka   
1674Korniak Franciszka *1862 r. Zimna Wódka   
1675Korniak Franciszka Józefa z d. Ziemba    
1676Korniak Helena *1893 r. Zimna Woda   
1677Korniak Julia *1890 r. Zimna Woda   
1678Korniak Julianna *1891 r. Zimna Woda   
1679Korniak Julianna *1890 r. Biłohorszcze   
1680Korniak Julianna *1884 r. Biłohorszcze   
1681Korniak Katarzyna z d. Nowak    
1682Korniak Katarzyna z d. Niżankowska    
1683Korniak Katarzyna z d. Końciewicz    
1684Korniak Katarzyna *1894 r. Biłohorszcze   
1685Korniak Katarzyna *1886 r. Biłohorszcze   
1686Korniak Katarzyna *1878 r. Zimna Woda   
1687Korniak Katarzyna *1867 r. Zimna Wódka   
1688Korniak Katarzyna Rozalia *1894 r. Zimna Wódka   
1689Korniak Kornelia z d. Wiszniowska *1863 r. Zimna Wódka   
1690Korniak Magdalena z d. Zielińska    
1691Korniak Maria z d. Michniewicz    
1692Korniak Maria z d. Gruszka *1864 r. Biłohorszcze   
1693Korniak Maria *1890 r. Biłohorszcze   
1694Korniak Maria *1887 r. Zimna Woda   
1695Korniak Maria *1874 r. Zimna Woda   
1696Korniak Maria *1847 r. Zimna Woda   
1697Korniak Marianna z d. Wisznowska    
1698Korniak Marianna z d. Golian     
1699Korniak Marianna *1884 r. Biłohorszcze   
1700Korniak Marianna *1883 r. Biłohorszcze   
1701Korniak Marianna *1832 r. Zimna Wódka   
1702Korniak Marianna *1827 r. Zimna Wódka   
1703Korniak Rozalia *1891 r. Zimna Wódka   
1704Korniak Rozalia *1880 r. Zimna Woda   
1705Korniak Rozalia *1863 r. Zimna Wódka   
1706Korniak Wiktoria *1894 r. Biłohorszcze   
1707Korniak Wiktoria *1886 r. Biłohorszcze   
1708Kosińska Jadwiga   
1709Kosiorek z d. Szustek     
1710Kosiorek z d. Rogala     
1711Kosiorek z d. Kapusta     
1712Kosiorek      
1713Kosiorek      
1714Kosiorek      
1715Kosiorek      
1716Kosiorek      
1717Kosiorek Agnieszka z d. Warda *24-01-1839 r. Skaratki +29-01-1907 r. Skaratki   
1718Kosiorek Elżbieta z d. Skuneczna    
1719Kosiorek Ewa *1902 r. Skaratki   
1720Kosiorek Józefa *1864 r. Rogóźno   
1721Kosiorek Katarzyna *1861 r. Skaratki   
1722Kosiorek Małgorzata z d. Ruta *15-11-1906 r. Strzebieszew +21-12-1983 r. Olsztyn   
1723Kosiorek Małgorzata *1877 r. Skaratki   
1724Kosiorek Marianna z d. Warda *11-05-1883 r. Skaratki   
1725Kosiorek Marianna z d. Kozłowska *09-06-1866 r. Rząśno   
1726Kosiorek Marianna z d. Gusta *03-06-1837 r. Bocheń +18-02-1907 r. Rogóźno   
1727Kosiorek Marianna z d. Felczyńska *1888 r. Skaratki +1940 r.   
1728Kosiorek Marianna    
1729Kosiorek Marianna *1898 r. Skaratki   
1730Kosiorek Marianna *1881 r. Skaratki   
1731Kosiorek Marianna *1858 r. Skaratki   
1732Kosiorek Marianna *1857 r. Skaratki   
1733Kosiorek Prakseda    
1734Kosiorek Zofia z d. Barbucha *10-02-1902 r. Krępa +15-03-1963 r.   
1735Kosmowska      
1736Kosmowska      
1737Kosmowska      
1738Kosmowska Bronisława z d. Kubiak *1910 r. +1973 r.   
1739Kosmowska Iwona z d. Głowacka *1962 r. Głowno    
1740Kosmowska Marianna z d. Bińczak *07-07-1871 r. Rząśno   
1741Kosmowska Marianna    
1742Kosmowska Rozalia *25-01-1897 r. Rząśno +06-02-1902 r.   
1743Kosmowska Władysława z d. Grala    
1744Kostecka z d. Ruta     
1745Kostecka      
1746Kostrzewa Anna z d. Kantorek *1889 r. Skaratki +10-12-1970 r. Skaratki   
1747Kostrzewa Franciszka z d. Warda *1868 r. Skaratki +29-02-1916 r. Mięsośnia   
1748Kostrzewa Jadwiga z d. Strugińska *1885 r. Reczyce   
1749Kostrzewa Janina *1919 r. Skaratki   
1750Kostrzewa Janina *16-10-1914 r. +19-12-2005 r. Zduny   
1751Kostrzewa Józefa z d. Brudka *1904 r. Rogóźno +01-04-1962 r. Rogóźno   
1752Kostrzewa Julianna *19-08-1920 r. Skaratki +1998 r.   
1753Kostrzewa Katarzyna z d. Majewska    
1754Kostrzewa Katarzyna *1892 r. Czatolin +1894 r.   
1755Kostrzewa Marianna *1911 r. +1915 r. Skaratki   
1756Kostrzewa Marianna *1895 r. Czatolin   
1757Kostrzewa Rozalia *1908 r. Skaratki   
1758Kostrzewa Stanisława *1911 r.   
1759Kostusiak Anna z d. Wielemborek *30-07-1876 r. Bąków Dolny   
1760Kostusiak Lilla     
1761Kostusiak Zofia z d. Wnuk *01-06-1939 r. +10-10-2015 r. /Opole/   
1762Kośka Grażyna z d. Antos *1958 r. Piła    
1763Kośka Justyna *1979 r.    
1764Kośka Sylwia *1985 r. Piła    
1765Kot z d. Krzyżaniak     
1766Kot z d. Klimkiewicz     
1767Kot Aniela *1894 r.   
1768Kot Anna z d. Kierus   
1769Kot Helena z d. Konecka *20-02-1929 r. Domaniewice +25-08-1993 r. Domaniewice   
1770Kot Katarzyna z d. Grzelak *1898 r. Domaniewice +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/   
1771Kot Oliwia Klaudia *2003 r. Głowno    
1772Kotecka Marianna z d. Ociela *1875 r. Rogóźno   
1773Kowalczuk Tekla z d. Ragan *1842 r. Zimna Wódka   
1774Kowalczyk Agata *01-02-1891 r. Trąby +30-04-1892 r. Trąby   
1775Kowalczyk Agnieszka *26-07-1993 r. Garwolin +27-09-1996 r. Garwolin /Gończyce/   
1776Kowalczyk Aniela z d. Zagajewska    
1777Kowalczyk Anna z d. Fijołek    
1778Kowalczyk Apolonia z d. Markowicz *1900 r. Kuczków +1955 r. /Pszczonów/   
1779Kowalczyk Barbara z d. Gajda *1964 r. Garwolin    
1780Kowalczyk Elżbieta *24-02-1886 r. Trąby   
1781Kowalczyk Franciszka z d. Lebioda *18-02-1849 r. Grudze +18-07-1921 r. Trąby   
1782Kowalczyk Jadwiga *1882 r. Skaratki +1884 r. Skaratki   
1783Kowalczyk Józefa *1856 r. Skaratki   
1784Kowalczyk Julia *2019 r.    
1785Kowalczyk Julianna *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
1786Kowalczyk Katarzyna *1884 r. Skaratki   
1787Kowalczyk Katarzyna *1877 r. Skaratki   
1788Kowalczyk Katarzyna *07-11-1878 r. Trąby +08-03-1879 r. Trąby   
1789Kowalczyk Magdalena Krystyna *1989 r. Garwolin    
1790Kowalczyk Marianna z d. Skowrońska    
1791Kowalczyk Marianna z d. Pudło *01-07-1920 r. Kownacica +11-2021 r. /Gończyce/  
1792Kowalczyk Marianna z d. Lebioda *1865 r. Lisiewice   
1793Kowalczyk Marianna z d. Brudka    
1794Kowalczyk Marianna  +16-03-1828 r.   
1795Kowalczyk Marianna *25-06-1871 r. Trąby +13-02-1872 r. Trąby   
1796Kowalczyk Salomea z d. Kantorek *12-11-1818 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
1797Kowalczyk Stanisława *02-04-1919 r. Trąby   
1798Kowalczyk Stefania *08-03-1921 r. Trąby   
1799Kowalska Aniela *1900 r. Domaniewice   
1800Kowalska Franciszka *1901 r. Domaniewice   
1801Kowalska Helena *1905 r. Domaniewice +1908 r.   
1802Kowalska Józefa z d. Warda *1871 r. Skaratki   
1803Kowalska Kunegunda z d. Kowalczyk *~ 1803 r. +20-01-1865 r. Bąków Górny   
1804Kowalska Michalina *1907 r. Domaniewice   
1805Koza Franciszka z d. Kamińska *17-01-1890 r. Zduny   
1806Koza Józefa z d. Urbanek *03-03-1858 r. Maurzyce +12-08-1894 r. Ostrów   
1807Koza Katarzyna z d. Wróblewska     
1808Koza Maria z d. Kazimierska     
1809Koza Marianna z d. Tarkowska    
1810Koza Marianna z d. Gurczyńska    
1811Koza Marianna *27-04-1917 r. Zduny   
1812Koza Marianna *09-11-1886 r. Ostrów   
1813Koza Weronika *10-02-1889 r. Ostrów +05-08-1890 r. Ostrów   
1814Kozieł Jadwiga z d. Jabłońska    
1815Kozikowska Aneta Anna z d. Gnatowska *1980 r. Gdańsk    
1816Kozioł Regina z d. Szostak   
1817Kozłowska z d. Broniarz     
1818Kozłowska Franciszka z d. Korniak    
1819Kozłowska Marianna z d. Wiesiołek *1848 r. Bocheń +17-11-1918 r. Zawady   
1820Kozyra Helena z d. Baranowska *1894 r. Zimna Wódka  
1821Kraczko z d. Szymonek     
1822Kraczko Janina z d. Czubatka *07-08-1920 r. Kobryń +23-08-1983 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
1823Krajczak Agnieszka z d. Jaros  +23-09-1812 r. Zduny   
1824Krajczak Łucja z d. Zapisek    
1825Krakowiak Katarzyna z d. Kostrzewa *20-08-1904 r. +22-09-1966 r.   
1826Krakowiak Teresa z d. Kazimierska *1828 r. Guźnia +05-12-1903 r. Trąby   
1827Kraus z d. Ladorudzka     
1828Krawczyk Jadwiga z d. Kobus *~ 1787 r. +08-01-1847 r. Wierzchy   
1829Krawczyk Katarzyna z d. Kobus *24-10-1820 r. Wierzchy   
1830Kreczmer z d. Rożej     
1831Kreczmer Anna z d. Witczak *1990 r.    
1832Kreczmer Elżbieta z d. Kantorek     
1833Kret Anna *14-11-1902 r. Katarzynów +19-12-1904 r. Katarzynów   
1834Kret Helena z d. Kokoszkiewicz    
1835Kret Józefa z d. Ufa *18-10-1898 r. +1992 r.   
1836Kret Katarzyna *04-07-1901 r. Urbańszczyzna   
1837Kret Marcjanna z d. Wiesiołek *11-10-1877 r. Bocheń   
1838Kret Marcjanna z d. Tomala *1877 r.   
1839Kret Zofia *1924 r. +1925 r. Łowicz   
1840Królikowska Jadwiga z d. Wieczorek *1783 r.   
1841Królikowska Katarzyna z d. Wieczorek    
1842Krugiołka Kinga z d. Pietrzak     
1843Krugiołka Marika     
1844Kruk Amelia *2006 r.    
1845Kruk Justyna z d. Cłapińska *1987 r.    
1846Kruk Katarzyna z d. Ufa *1983 r. Skierniewice    
1847Krukowska z d. Grus     
1848Krukowska z d. Chmura    
1849Krukowska     
1850Krukowska     
1851Krukowska     
1852Krukowska Aniela z d. Zwolińska *29-03-1924 r. +15-04-2003 r. /Ługi Ujskie/   
1853Krukowska Elżbieta z d. Błażejewska *1845 r. Guźnia +13-01-1877 r. Skaratki  
1854Krukowska Franciszka z d. Kucińska *1878 r. Stroniewice   
1855Krukowska Józefa z d. Ruta    
1856Krukowska Małgorzata z d. Pająk *16-03-1877 r. Stroniewice +08-11-1959 r.  
1857Krukowska Małgorzata *1883 r. Skaratki +1890 r.   
1858Krukowska Marianna z d. Wiśniewska *21-08-1904 r. Łowicz   
1859Krukowska Marianna *1875 r. Skaratki  
1860Krukowska Zofia z d. Matyjasik *10-03-1916 r. +05-2002 r.  
1861Krupinska Helena    
1862Krupińska Ludwika z d. Kazimierska *1885 r. +18-08-1950 r.   
1863Kruszyńska-Kot Monika z d. Kruszyńska *1979 r.    
1864Krysiak Agata    
1865Krzemińska Marianna z d. Jędrzejczyk     
1866Krzysiak Aneta z d. Wrońska *1977 r.    
1867Krzysiak Klaudia *2000 r.    
1868Kubisiak Marianna z d. Kucińska *1852 r. Strzebieszew   
1869Kucharek Anna z d. Guzek *1955 r. Bocheń    
1870Kucharek Franciszka z d. Sójkowska *~ 1807 r.  
1871Kucharek Helena z d. Kunecka *1906 r. Strzebieszew   
1872Kucharek Jadwiga *1943 r. +19-09-2005 r.   
1873Kucharek Janina *1932 r.    
1874Kucharek Janina *01-09-1921 r. Klewków +14-10-2001 r.   
1875Kucharek Joanna *1982 r.    
1876Kucharek Katarzyna z d. Klimkiewicz *1863 r. Chąśno  
1877Kucharek Magdalena *1981 r.    
1878Kucharek Małgorzata *1988 r. Skierniewice    
1879Kucharek Marianna     
1880Kucharek Teofila z d. Klimkiewicz *1866 r. Chąśno  
1881Kucharek Wiktoria z d. Tomala *1881 r. +1955 r.   
1882Kucińska z d. Czułek     
1883Kucińska   +˂ 1923 r.   
1884Kucińska      
1885Kucińska Agnieszka z d. Błażejewska *~ 1840 r.  
1886Kucińska Agnieszka *1888 r. +1916 r. Strzebieszew   
1887Kucińska Agnieszka *1884 r.   
1888Kucińska Agnieszka *1882 r. Strzebieszew +1883 r. Strzebieszew   
1889Kucińska Agnieszka *1864 r. Skaratki   
1890Kucińska Aniela z d. Grzelak *1902 r. +29-01-1974 r. Strzebieszew   
1891Kucińska Anita *1997 r. Łódź    
1892Kucińska Anna z d. Małecka *1881 r. Reczyce   
1893Kucińska Anna z d. Knera *07-06-1828 r. Strzebieszew   
1894Kucińska Barbara z d. Grzelak  +11-01-1927 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
1895Kucińska Bogumiła z d. Wąsik *1974 r. Bydgoszcz    
1896Kucińska Danuta z d. Kwaśna *25-07-1947 r. +11-11-2017 r. Głowno /Głowno/   
1897Kucińska Franciszka z d. Pel *1874 r. Skaratki  
1898Kucińska Franciszka z d. Adach *02-10-1847 r. Skaratki +1914 r.   
1899Kucińska Franciszka *1911 r. Reczyce   
1900Kucińska Franciszka *1903 r.   
1901Kucińska Franciszka *1855 r. Strzebieszew   
1902Kucińska Franicszka *1894 r.   
1903Kucińska Helena z d. Pawłowicz  +2020 r.   
1904Kucińska Helena *1918 r. Strzebieszew +1918 r. Strzebieszew   
1905Kucińska Helena *1908 r. Reczyce +1911 r. Reczyce   
1906Kucińska Helena *1904 r. Reczyce +1905 r. Reczyce   
1907Kucińska Józefa z d. Kazimierska *19-01-1854 r.   
1908Kucińska Józefa *1914 r. +08-07-1986 r. Stroniewice   
1909Kucińska Józefa *1912 r. Skaratki   
1910Kucińska Józefa *1874 r. Skaratki   
1911Kucińska Józefa *1866 r.   
1912Kucińska Józefa *1863 r.   
1913Kucińska Julia *2002 r. Głowno    
1914Kucińska Karolina z d. Strugińska *1891 r. + /Domaniewice/   
1915Kucińska Katarzyna z d. Wodzyńska *1866 r. Domaniewice   
1916Kucińska Katarzyna z d. Majewska *10-04-1850 r. Skaratki   
1917Kucińska Katarzyna *1910 r. Skaratki +07-09-1915 r. Skaratki   
1918Kucińska Katarzyna *1906 r. Reczyce +17-02-1994 r. Reczyce   
1919Kucińska Katarzyna *1880 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
1920Kucińska Katarzyna *1880 r. Strzebieszew   
1921Kucińska Katarzyna *1868 r. Jamno  
1922Kucińska Łucja *1895 r. Strzebieszew   
1923Kucińska Małgorzata z d. Urbaniak   
1924Kucińska Małgorzata z d. Kunecka  + /Domaniewice/   
1925Kucińska Małgorzata z d. Kunecka *1884 r. Stroniewice +02-06-1917 r. Strzebieszew   
1926Kucińska Małgorzata z d. Kunecka *~ 1900 r. Stroniewice   
1927Kucińska Marianna z d. Wilk *08-12-1834 r. Skaratki   
1928Kucińska Marianna z d. Warda *07-12-1867 r. Skaratki   
1929Kucińska Marianna z d. Skuneczna *1892 r. +27-11-1921 r. Łódź   
1930Kucińska Marianna z d. Siatkowska   
1931Kucińska Marianna z d. Pel *1853 r. Skaratki   
1932Kucińska Marianna z d. Małecka *1895 r. Reczyce   
1933Kucińska Marianna z d. Kowalczyk *1887 r. Skaratki + /Domaniewice/   
1934Kucińska Marianna z d. Karasek    
1935Kucińska Marianna z d. Kantorek *15-05-1915 r. Ziewaniczki +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/   
1936Kucińska Marianna z d. Jadach *05-12-1841 r. Skaratki +1913 r.   
1937Kucińska Marianna *1895 r. Strzebieszew   
1938Kucińska Marianna *1890 r.   
1939Kucińska Marianna *1889 r. Skaratki +1890 r.   
1940Kucińska Marianna *1889 r. Strzebieszew +1889 r.   
1941Kucińska Marianna *1885 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
1942Kucińska Marianna *1877 r. Strzebieszew +1881 r. Strzebieszew   
1943Kucińska Marianna *1875 r. Stroniewice   
1944Kucińska Marianna *1870 r. Jamno  
1945Kucińska Paulina Magdalena     
1946Kucińska Rozalia z d. Ziarnik *1905 r. Skaratki +14-05-1973 r. Skaratki /Domaniewice/   
1947Kucińska Stanisława z d. Burzyńska  +2019 r. /Domaniewice/   
1948Kucińska Stanisława *1907 r.   
1949Kucińska Teresa z d. Białek *~ 1770 r. +28-11-1830 r. Stroniewice  
1950Kucińska Weronika z d. Godos    
1951Kucińska Wiktoria *1901 r. Strzebieszew   
1952Kucińska Wiktoria *1865 r. Strzebieszew   
1953Kucińska Zofia z d. Rosłonek    
1954Kucińska Zofia z d. Lusak    
1955Kucińskia Felicja z d. Kucińska *1910 r. Stroniewice +1911 r. Stroniewice   
1956Kudra z d. Krukowska    
1957Kudra Justyna    
1958Kulka Renata z d. Hancyk     
1959Kunecka Aniela z d. Lisiewska    
1960Kunecka Małgorzata z d. Flis    
1961Kunecka Marianna z d. Parys *1874 r.   
1962Kunikowska Małgorzata z d. Kazimierska *11-07-1883 r. Mystkowice   
1963Kunikowska Stanisława z d. Graszka *1910 r. +26-12-1989 r. Łowicz   
1964Kurczak Aniela z d. Sujkowska *20-07-1900 r. Pilaszków   
1965Kurczak Elżbieta z d. Czułek *1760 r. +1825 r.   
1966Kurczak Genowefa z d. Rybus *1928 r. +1997 r. /Chruślin/   
1967Kurczak Helena z d. Burzyńska    
1968Kurczak Krystyna *1954 r.    
1969Kurczak vel Wiesoiłek Anna z d. Bogusz    
1970Kurdziel Alicja z d. Solarek *23-04-1935 r. Maurzyce +31-05-2016 r. Łódź /Łódź/   
1971Kurek Stanisława z d. Kolos   
1972Kuryś Marianna z d. Mikołajczyk *24-09-1810 r. Zduny   
1973Kustosik Alicja Edyta *2015 r. Łódź    
1974Kustosik Anna z d. Kiwała *29-12-1975 r. Łódź +20-12-2019 r. Łódź /Łódź/   
1975Kustosik Anna z d. Kamińska *05-09-1927 r. Golanki +13-11-2021 r. Łódź /Łódź/   
1976Kustosik Barbara *1947 r.   
1977Kustosik Danuta Helena z d. Bednarz *07-04-1953 r. Łódź +08-07-2006 r. /Stara Gadka/   
1978Kustosik Franciszka z d. Raczkowska *17-09-1895 r. Zgierz +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/   
1979Kustosik Jadwiga z d. Lawendowska *~ 1865 r. Tymienica +30-05-1927 r. Łódź   
1980Kustosik Józefa z d. Maćczak  +01-11-1904 r. Łąkoszyn   
1981Kustosik Julita *2013 r.    
1982Kustosik Marianna z d. Augustyniak    
1983Kustosik Marianna    
1984Kustosik Zofia z d. Gromek *1958 r.    
1985Kuśmierek Franciszka z d. Marczyk    
1986Kuśmierek Zofia z d. Kawka  +16-11-1831 r. Czatolin  
1987Kutkowska Franciszka z d. Stefańska *25-04-1824 r. Rząśno +20-12-1895 r. Rząśno   
1988Kutkowska Katarzyna z d. Świrzyńska    
1989Kuźmińska Anna z d. Romańczuk  +1944 r.   
1990Kwaśna Marianna *1928 r. +25-02-2006 r. Głowno /Głowno/   
1991Kwiatek z d. Kosiorek     
1992Kwiatkowska Marianna z d. Wiercioch *25-05-1919 r. Rząśno   
1993Kwiecińska Marianna z d. Konikowska *09-08-1896 r. Dąbkowice   
1994Labuda Anna z d. Darul *1967 r.    
1995Labuda Krystyna z d. Kazyk *15-08-1924 r. +28-11-1989 r. Gdynia /Gdynia/   
1996Labuda Marta *1994 r.    
1997Ladorudzka      
1998Ladorudzka      
1999Ladorudzka      
2000Ladorudzka Weronika z d. Walaszczak    
2001Ladorudzki      
2002Laska Maryla z d. Dziedziela     
2003Laskowska Marianna Bronisława z d. Piątkowska    
2004Lasota Agata *1881 r. Umień +1881 r. Umień  
2005Lasota Balbina Dorota *1823 r.  
2006Lasota Emilia *1878 r. Umień  
2007Lasota Józefa *1872 r.  
2008Lasota Magdalena *1882 r. Umień  
2009Lasota Małgorzata z d. Brzezińska   
2010Lasota Marianna z d. Borkowska    
2011Lasota Zofia z d. Danielska   
2012Lassaund Ewa z d. Denoch *1950 r.    
2013Latek z d. Wysokińska     
2014Lawendowska Agnieszka z d. Walczak *19-01-1825 r. Parzyce   
2015Lawendowska Małgorzata z d. Olczak    
2016Lebioda Agata z d. Kantorek *10-03-1872 r. Skaratki   
2017Lebioda Aniela z d. Wojda    
2018Lebioda Aniela *1919 r. +16-12-2001 r. /Chruślin/   
2019Lebioda Apolonia *04-01-1851 r. Zduny +04-09-1852 r. Zduny   
2020Lebioda Feliksa *14-06-1910 r. Zduny +20-01-1915 r. Maurzyce   
2021Lebioda Franciszka z d. Michalska  +05-12-1935 r. Trąby   
2022Lebioda Genowefa z d. Plewka    
2023Lebioda Helena *21-12-1919 r. Kolonia Piotrowska   
2024Lebioda Józefa z d. Sobierajska    
2025Lebioda Julianna *17-07-1917 r. Zduny +27-01-1918 r. Zduny   
2026Lebioda Katarzyna z d. Wiesiołek *10-10-1885 r. Jamno   
2027Lebioda Katarzyna z d. Skoneczna    
2028Lebioda Katarzyna z d. Obórka *05-03-1901 r. Chruślin +03-10-1992 r. Trąby   
2029Lebioda Katarzyna z d. Knera *1885 r. Skaratki   
2030Lebioda Lucyna *10-08-1922 r. Kolonia Piotrowska   
2031Lebioda Marcjanna *31-12-1883 r. Trąby +12-01-1884 r. Trąby   
2032Lebioda Marcjanna *02-01-1853 r. Maurzyce   
2033Lebioda Marianna z d. Zuchora  +14-11-1894 r. Trąby   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl