Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [G] Indeks alfabetyczny [G]560

1Gaczyńska Joanna     
2Gaczyńska Krystyna z d. Gasik *1937 r.    
3Gaczyński      
4Gaczyński Tomasz     
5Gajda  *1865 r. +1865 r. Guźnia   
6Gajda  *24-06-1869 r. +24-06-1869 r. Guźnia   
7Gajda  *12-04-1872 r. Guźnia +12-04-1872 r. Guźnia   
8Gajda Agnieszka *~ 1737 r. +15-11-1817 r. Guźnia   
9Gajda Agnieszka *1819 r. Guźnia +20-04-1820 r. Guźnia   
10Gajda Agnieszka *1857 r. Guźnia +1857 r. Guźnia   
11Gajda Agnieszka *1863 r. Guźnia +1865 r. Guźnia   
12Gajda Andrzej  +24-12-1916 r. Guźnia   
13Gajda Andrzej *1853 r. Mystkowice   
14Gajda Andrzej *23-11-1856 r. Guźnia   
15Gajda Andrzej *21-11-1872 r. Lisiewice   
16Gajda Andrzej *27-11-1874 r. Guźnia   
17Gajda Andrzej *11-12-1954 r. +06-04-2003 r. /Warszawa/   
18Gajda Aniela Marianna z d. Białecka *25-02-1936 r. Gończyce +13-10-1991 r. /Gończyce/   
19Gajda Antoni    
20Gajda Antoni *10-06-1830 r. Guźnia +22-10-1830 r. Guźnia   
21Gajda Antoni *15-08-1849 r. Guźnia   
22Gajda Antoni *03-06-1851 r. Guźnia   
23Gajda Antoni *13-06-1886 r. Guźnia   
24Gajda Antoni *01-04-1898 r. Mystkowice   
25Gajda Antoni *07-03-1911 r. Augustów   
26Gajda Antonina z d. Missura    
27Gajda Balbina *31-03-1876 r. Guźnia   
28Gajda Czesława     
29Gajda Elżbieta z d. Grudkowska *05-11-1953 r. +15-07-2006 r. /Warszawa/   
30Gajda Feliks *31-03-1876 r. Guźnia +1937 r. Pszczonów   
31Gajda Feliks *20-11-1878 r. Guźnia   
32Gajda Franciszek *25-03-1867 r. Guźnia   
33Gajda Franciszek *~ 1874 r. +1929 r. Pilaszków   
34Gajda Franciszka z d. Skonieczna    
35Gajda Franciszka *08-03-1847 r. Guźnia +05-03-1848 r. Guźnia   
36Gajda Grzegorz *28-01-1844 r. Guźnia   
37Gajda Helena z d. Kosiorowska *~ 1822 r. Guźnia +˂ 1859 r.   
38Gajda Helena *28-02-1891 r. Guźnia   
39Gajda Jacek Jerzy *03-07-1958 r. Łódź +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/   
40Gajda Jadwiga *1828 r. Guźnia   
41Gajda Jan *~ 1803 r.   
42Gajda Jan *12-05-1824 r. Guźnia   
43Gajda Jan *19-02-1841 r. Guźnia   
44Gajda Jan *1846 r. Mystkowice   
45Gajda Jan *1858 r. Guźnia   
46Gajda Jan *1864 r. Guźnia +13-10-1873 r. Guźnia   
47Gajda Jan *22-10-1881 r. Guźnia +05-05-1971 r.   
48Gajda Jan *17-08-1893 r. Guźnia +24-07-1922 r. Augustów   
49Gajda Jan *10-08-1896 r. Mystkowice   
50Gajda Jan *~ 1903 r.   
51Gajda Janusz *21-07-1954 r. Łódź +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/   
52Gajda Jolanta     
53Gajda Józef  +˂ 1813 r.   
54Gajda Józef *15-03-1824 r. Guźnia   
55Gajda Józef *26-11-1842 r. Guźnia +16-04-1843 r. Guźnia   
56Gajda Józef *29-07-1844 r. Guźnia   
57Gajda Józef *1853 r. Guźnia   
58Gajda Józef *11-02-1870 r. Guźnia   
59Gajda Józef *27-02-1878 r. Lisiewice   
60Gajda Józef *26-03-1889 r. Guźnia   
61Gajda Józef *06-03-1890 r. Guźnia   
62Gajda Józef *16-08-1894 r. Mystkowice   
63Gajda Józef *07-04-1914 r. Kęszyce   
64Gajda Józef *21-12-1922 r. Augustów +07-11-1997 r. /Gończyce/   
65Gajda Józefa *1816 r. Guźnia   
66Gajda Józefa *04-08-1895 r. Dąbkowice   
67Gajda Julianna *1828 r. Guźnia   
68Gajda Julianna *1929 r. +21-06-1930 r. Augustów   
69Gajda Karol *02-08-1812 r. Guźnia +06-07-1813 r. Guźnia   
70Gajda Katarzyna z d. Fijałek  +1855 r. Guźnia   
71Gajda Katarzyna z d. Orzeł  +26-02-1923 r. Guźnia   
72Gajda Katarzyna z d. Radziejewska    
73Gajda Katarzyna z d. Wójcik * Mystkowice   
74Gajda Katarzyna *1815 r. Guźnia   
75Gajda Katarzyna *25-04-1826 r. Guźnia +20-09-1826 r. Guźnia   
76Gajda Katarzyna z d. Sołtyszewska *~ 1837 r. Guźnia   
77Gajda Katarzyna z d. Błażejewska *20-12-1896 r. Domaniewice +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/   
78Gajda Katarzyna Elżbieta *26-04-1873 r. Guźnia   
79Gajda Kazimierz *01-03-1823 r. Guźnia +28-03-1823 r. Guźnia   
80Gajda Kazimierz *19-02-1898 r. Guźnia +10-04-1898 r. Guźnia   
81Gajda Kazimierz *25-03-1899 r. Guźnia   
82Gajda Konstancja z d. Jagoda    
83Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak *25-01-1954 r. Lesko +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/   
84Gajda Maciej *~ 1780 r. +15-02-1839 r. Guźnia   
85Gajda Maciej *1804 r.   
86Gajda Magdalena z d. Redo    
87Gajda Magdalena z d. Szczepańska    
88Gajda Magdalena z d. Jarota    
89Gajda Magdalena *13-05-1859 r. Guźnia +28-08-1860 r. Guźnia   
90Gajda Magdalena *1861 r. Guźnia +1861 r. Guźnia   
91Gajda Małgorzata z d. Burzyńska *1779 r. +07-05-1813 r. Guźnia   
92Gajda Małgorzata z d. Sujkowska *1864 r. Dąbkowice   
93Gajda Małgorzata *08-07-1877 r. Guźnia   
94Gajda Małgorzata *10-08-1911 r. Kęszyce   
95Gajda Marcjanna  + Chruślin   
96Gajda Marcjanna z d. Pawlata    
97Gajda Marcjanna *1844 r. Mystkowice   
98Gajda Marcjanna z d. Baran *09-01-1850 r. Lisiewice   
99Gajda Marcjanna *24-10-1865 r. Guźnia   
100Gajda Marcjanna z d. Mikołajczyk *08-01-1888 r. Strugienice   
101Gajda Marian *1924 r. +18-05-1925 r. Augustów   
102Gajda Marian *03-07-1935 r. Augustów +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/   
103Gajda Marianna z d. Rusek  +01-09-1900 r. Guźnia   
104Gajda Marianna z d. Grabowicz    
105Gajda Marianna z d. Pawlata    
106Gajda Marianna z d. Grzelak  +1906 r.   
107Gajda Marianna *1803 r.   
108Gajda Marianna *1813 r. Guźnia   
109Gajda Marianna *24-11-1814 r. Guźnia   
110Gajda Marianna *18-07-1815 r. Guźnia +18-05-1826 r. Guźnia   
111Gajda Marianna z d. Olba *~ 1819 r. +14-01-1860 r. Pilaszków   
112Gajda Marianna *1854 r. Mystkowice   
113Gajda Marianna *1857 r. Guźnia   
114Gajda Marianna z d. Gałaj *1864 r. Mystkowice   
115Gajda Marianna z d. Sujkowska *18-10-1866 r. Dąbkowice   
116Gajda Marianna *01-07-1885 r. Guźnia   
117Gajda Marianna *04-08-1886 r. Guźnia   
118Gajda Michał *08-03-1821 r. Guźnia   
119Gajda Michał *1852 r. Mystkowice   
120Gajda Michał *04-09-1895 r. Guźnia +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/   
121Gajda Mieczysław *1924 r. +20-06-1925 r. Augustów   
122Gajda Mikołaj *05-12-1849 r. Guźnia +18-08-1850 r. Guźnia   
123Gajda Mirosława     
124Gajda Paweł  +14-05-1871 r. Guźnia   
125Gajda Paweł *1783 r. +05-12-1857 r. Guźnia   
126Gajda Paweł *19-07-1831 r. Guźnia +26-11-1831 r. Guźnia   
127Gajda Paweł *08-01-1861 r. Guźnia +1864 r. Guźnia   
128Gajda Paweł *30-06-1884 r. Guźnia   
129Gajda Piotr *1829 r. Guźnia   
130Gajda Piotr *1904 r. Guźnia +1906 r.   
131Gajda Piotr *1908 r. Guźnia +05-10-1935 r. Augustów   
132Gajda Rozalia z d. Wójcik  +06-07-1815 r. Łaźniki   
133Gajda Rozalia *03-09-1910 r. Kęszyce   
134Gajda Rozalia *1931 r. +12-12-1931 r. Augustów   
135Gajda Stanisław *~ 1777 r.   
136Gajda Stanisław *~ 1810 r. +14-08-1813 r. Guźnia   
137Gajda Stanisław *03-06-1907 r. Mystkowice +07-08-1907 r. Mystkowice   
138Gajda Stanisław Kostka *27-10-1909 r. Mystkowice +20-11-2003 r. Borów   
139Gajda Stanisława z d. Sałuda    
140Gajda Stanisława  + /Stary Waliszew/   
141Gajda Stanisława *30-04-1928 r. +02-05-1928 r. Augustów   
142Gajda Stefan *18-06-1909 r. Kęszyce   
143Gajda Stefania z d. Witecka vel Kozanecka    
144Gajda Szymon *04-08-1880 r. Guźnia   
145Gajda Tekla z d. Wojdak *~ 1789 r. +13-04-1877 r. Guźnia   
146Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska *1933 r. Świnice    
147Gajda Tomasz *12-12-1846 r. Guźnia +14-07-1877 r. Lisiewice   
148Gajda Walenty *1819 r. Guźnia   
149Gajda Weronika *06-01-1877 r. Lisiewice +29-01-1877 r. Lisiewice   
150Gajda Wiktoria z d. Grzyb    
151Gajda Wojciech *~ 1805 r.   
152Gajda Wojciech *15-04-1819 r. Guźnia +1852 r. Guźnia   
153Gajda Wojciech *1862 r. Guźnia +1924 r. Ostrów   
154Gajda Wojciech *04-03-1862 r. Guźnia +18-12-1935 r. Augustów   
155Gajda Zdzisław *01-01-1933 r. Augustów +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/   
156Galbarczyk Laura *2018 r. Warszawa    
157Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz *1978 r. Płońsk    
158Galbarczyk Roman *24-02-1946 r. Garwolin +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/   
159Galbarczyk Szymon *2000 r. Warszawa    
160Galbarczyk Waldemar *1977 r. Garwolin    
161Galbarczyk Wanda z d. Kowalczyk *1950 r. Garwolin    
162Galon Franciszek    
163Galon Franciszka z d. Czubak *1849 r.   
164Gałaj Adam *15-07-1899 r. Mystkowice +15-07-1899 r. Mystkowice   
165Gałaj Agnieszka    
166Gałaj Andrzej *10-10-1900 r. Mystkowice   
167Gałaj Antonina z d. Grzyb *18-06-1848 r. Mystkowice   
168Gałaj Bartłomiej    
169Gałaj Franciszek Henryk *24-12-1903 r. Strugienice   
170Gałaj Franciszka *18-10-1891 r. Mystkowice +03-11-1895 r. Mystkowice   
171Gałaj Ignacy    
172Gałaj Jan *13-05-1895 r. Strugienice   
173Gałaj Jan *15-08-1895 r. Mystkowice +01-05-1952 r.   
174Gałaj Marcjanna z d. Marszałek *06-01-1887 r. Mystkowice   
175Gałaj Marcjanna *25-01-1898 r. Strugienice   
176Gałaj Marianna z d. Gajda *03-05-1864 r. Guźnia   
177Gałaj Marianna z d. Urbanek *18-10-1867 r. Maurzyce   
178Gałaj Marianna *24-09-1885 r. Mystkowice   
179Gałaj Michał *29-12-1897 r. Mystkowice +12-10-1900 r. Mystkowice   
180Gałaj Roch    
181Gałaj Stanisław    
182Gałaj Stanisław *29-09-1900 r. Wierznowice   
183Gałkowska Elżbieta z d. Zajączek *05-07-1851 r. Zduny   
184Gałkowska Józefa *04-02-1881 r. Zduny   
185Gałkowski Dominik *05-08-1878 r. Zduny   
186Gałkowski Marcin    
187Gałkowski Władysław *01-06-1884 r. Zduny   
188Gapińska Katarzyna z d. Kantorek *1990 r. Brzeziny    
189Gapiński Igor *2016 r.    
190Gapiński Wojciech *1988 r.    
191Gasik      
192Gasik      
193Gasik      
194Gasik      
195Gasik z d. Staszyska     
196Gasik z d. Szymańska     
197Gasik      
198Gasik      
199Gasik      
200Gasik      
201Gasik      
202Gasik      
203Gasik Agnieszka z d. Golis  +06-05-1855 r.   
204Gasik Aniela z d. Rutkowska    
205Gasik Aniela z d. Mika *29-07-1908 r. +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/   
206Gasik Anna     
207Gasik Anna     
208Gasik Antoni *08-01-1881 r. Jackowice +03-11-1951 r. /Zduny/   
209Gasik Bronisława z d. Bogusz *22-06-1888 r. Łaźniki +13-09-1969 r.   
210Gasik Elżbieta z d. Nasalska *1916 r. +22-01-2002 r. /Zduny/   
211Gasik Eugenia z d. Perzyna    
212Gasik Irena *1940 r. +1940 r. /Kiernozia/   
213Gasik Jan *28-05-1910 r. +16-10-1968 r.   
214Gasik Jerzy *15-04-1935 r. +1996 r. /Łowicz/   
215Gasik Józef *07-01-1886 r. Jackowice   
216Gasik Józef *30-09-1913 r. Jackowice +1989 r.   
217Gasik Katarzyna *20-10-1879 r. Jackowice   
218Gasik Katarzyna z d. Guzek *~ 1912 r. +12-01-1943 r. /Zduny/   
219Gasik Leokadia     
220Gasik Małgorzata     
221Gasik Maria z d. Kazimierowicz *1930 r. +1993 r.   
222Gasik Marianna z d. Głowacka *15-05-1814 r. Łaźniki   
223Gasik Maryla     
224Gasik Piotr *22-01-1835 r. Łaźniki +18-07-1909 r. Jackowice   
225Gasik Piotr *04-02-1882 r. Jackowice   
226Gasik Piotr *27-01-1908 r. Jackowice +18-03-1986 r. /Zduny/   
227Gasik Rozalia z d. Jabłońska *05-08-1851 r. Maurzyce +1940 r.   
228Gasik Stanisław *17-10-1921 r. +15-10-1992 r. /Warszawa/   
229Gasik Stanisław *1952 r.    
230Gasik Tadeusz *1927 r. +1996 r.   
231Gasik Tadeusz *1946 r. +17-11-1975 r.   
232Gasik Walenty  +21-07-1848 r. Łaźniki   
233Gasik Wincenty    
234Gasik Wojciech *02-02-1892 r. Jackowice +1893 r.   
235Gasik Wojciech *1954 r. +28-12-2014 r. /Zduny/   
236Gasik Zdzisław *1947 r.    
237Gasik Zofia *1940 r. +1941 r. /Kiernozia/   
238Gasik Zygmunt *1926 r. +1997 r.   
239Gawęcka Zofia z d. Foks *1961 r.    
240Gendek-Ufa Katarzyna z d. Gendek *1987 r. Łowicz    
241Gidaszewska Agnieszka z d. Kazimierska     
242Gidaszewska Maja *2011 r.    
243Gidaszewski Hubert *2008 r.    
244Gidaszewski Jakub *1980 r.    
245Gierada-Sołtysek Monika z d. Gierada     
246Gładys Hipolit    
247Gładys Małgorzata z d. Kamińska *12-11-1862 r. Wrzeczko   
248Głowacki Szymon  +16-11-1818 r. Łaźniki   
249Głuszczyk Andrzej   
250Głuszczyk Franciszek *26-01-1876 r. Guźnia +14-10-1876 r. Guźnia  
251Głuszczyk Franciszka z d. Błażejewska *1841 r. Guźnia  
252Głuszczyk Jan *09-07-1873 r. Guźnia  
253Głuszczyk Józefa *13-03-1871 r. Okrent  
254Głuszczyk Marcjanna z d. Kolos   
255Głuszczyk Michał *24-09-1897 r. Łowicz  
256Gnatek Janina z d. Wróbel *1940 r. Beszowa    
257Gnatek Jerzy *18-10-1944 r. Bad Nenndorf +01-05-2014 r. Chomino /Chomino/   
258Gnatek Michał *1904 r. +22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/   
259Gnatowska z d. Wardaszewska     
260Gnatowska Antonina z d. Mamońska *17-04-1868 r. Tarnówka +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/   
261Gnatowska Halina z d. Szymańska *1954 r.    
262Gnatowska Helena z d. Rzepka *18-01-1929 r. +05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/   
263Gnatowska Jadwiga z d. Kamień     
264Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska *1931 r.    
265Gnatowska Katarzyna z d. Wasiel *~ 1839 r.   
266Gnatowska Klaudia     
267Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska *1910 r. +1978 r.   
268Gnatowski Antoni *~ 1865 r. Umień +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/   
269Gnatowski Czesław *12-08-1933 r. +07-06-2011 r. /Gdańsk/   
270Gnatowski Edward Andrzej *29-09-1953 r. Gdańsk +13-08-2010 r. /Gdańsk/   
271Gnatowski Jan *28-05-1931 r. +28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/   
272Gnatowski Kacper *~ 1838 r.   
273Gnatowski Krzysztof *1976 r.    
274Gnatowski Maciej *1878 r. Umień   
275Gnatowski Mateusz    
276Gnatowski Ryszard *1951 r. Gdańsk    
277Gnatowski Stanisław    
278Gnatowski Stanisław *1882 r. Umień   
279Godos Błażej    
280Godos Elżbieta z d. Stefańska *1897 r. Seligów   
281Golis Antoni *13-01-1900 r.   
282Golis Franciszka z d. Czubak *21-02-1826 r. Złaków Borowy   
283Golis Jan *29-07-1836 r. Mastki   
284Golis Józef  +˂ 1820 r.   
285Golis Józef *~ 1800 r. +˂ 1858 r.   
286Golis Julianna z d. Wnuk    
287Golis Kunegunda z d. Anyżka *~ 1802 r. Retki +˃ 1858 r.   
288Golis Marianna z d. Milczarek *01-08-1900 r. Bocheń +14-10-1963 r. Janinów   
289Gołębiewska      
290Gołębiewska Agnieszka z d. Paradowska  +1909 r. Święte  
291Gołębiewska Agnieszka z d. Mielczarek *20-10-1854 r. Guźnia   
292Gołębiewska Aniela *18-02-1886 r. Bocheń +14-11-1886 r. Bocheń   
293Gołębiewska Aniela *24-04-1890 r. Bocheń   
294Gołębiewska Aniela z d. Orzeł *18-02-1905 r. +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/   
295Gołębiewska Anna *1850 r. Guźnia  
296Gołębiewska Apolonia z d. Gajda *~ 1858 r. +08-01-1913 r. Mystkowice   
297Gołębiewska Franciszka *02-04-1903 r.   
298Gołębiewska Franciszka z d. Kosiorek *12-02-1912 r. Rogóźno +20-09-1985 r. Jeże   
299Gołębiewska Jadwiga z d. Dąbrowska   
300Gołębiewska Jadwiga *1847 r. Guźnia  
301Gołębiewska Józefa z d. Głuszcz    
302Gołębiewska Katarzyna *1838 r. Guźnia  
303Gołębiewska Katarzyna *22-04-1892 r. Bocheń   
304Gołębiewska Łucja z d. Drozd    
305Gołębiewska Małgorzata *15-11-1864 r. Bocheń   
306Gołębiewska Marianna z d. Błażejewska *~ 1815 r. +1860 r. Guźnia  
307Gołębiewska Marianna *16-10-1865 r. Bocheń   
308Gołębiewska Marianna *16-06-1869 r. Guźnia +27-10-1873 r. Guźnia  
309Gołębiewska Marianna *17-07-1886 r. Guźnia  
310Gołębiewska Marianna *21-12-1889 r. Guźnia  
311Gołębiewska Marianna *09-04-1894 r. Bocheń   
312Gołębiewska Petronella *1841 r. Guźnia  
313Gołębiewska Stanisława *1932 r. +09-10-1999 r.   
314Gołębiewska Wiktoria z d. Kucharek   
315Gołębiewski      
316Gołębiewski      
317Gołębiewski      
318Gołębiewski      
319Gołębiewski      
320Gołębiewski Adam *15-11-1887 r. Guźnia +16-06-1970 r. Łowicz  
321Gołębiewski Andrzej *25-01-1886 r. Guźnia  
322Gołębiewski Franciszek    
323Gołębiewski Franciszek *05-10-1866 r. Guźnia +1913 r. Seligów  
324Gołębiewski Jan    
325Gołębiewski Jan *1837 r. Guźnia  
326Gołębiewski Jan *11-05-1859 r. Bocheń   
327Gołębiewski Jan *18-06-1860 r. Bocheń   
328Gołębiewski Jan *27-12-1881 r. Bocheń   
329Gołębiewski Jan *15-05-1887 r. Guźnia  
330Gołębiewski Józef     
331Gołębiewski Józef *1851 r. Guźnia +1854 r. Guźnia  
332Gołębiewski Józef *1864 r. Guźnia +02-11-1866 r. Guźnia  
333Gołębiewski Józef *09-03-1883 r. Guźnia  
334Gołębiewski Józef *14-02-1885 r. Guźnia  
335Gołębiewski Kazimierz *1856 r. Guźnia  
336Gołębiewski Marcin *10-11-1874 r. Guźnia +10-12-1874 r. Guźnia  
337Gołębiewski Michał *1842 r. Guźnia  
338Gołębiewski Michał *03-10-1896 r. Bocheń +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/   
339Gołębiewski Piotr *22-02-1884 r. Bocheń +24-10-1895 r. Bocheń   
340Gołębiewski Piotr *26-08-1887 r. Bocheń   
341Gołębiewski Stanisław    
342Gołębiewski Stanisław *~ 1898 r.   
343Gołębiewski Tomasz *17-12-1878 r. Guźnia  
344Gołębiewski Wincenty *03-04-1889 r. Guźnia  
345Gołębiewski Władysław    
346Gołębiewski Wojciech   
347Gołębiewski Wojciech *05-03-1882 r. Guźnia  
348Gołębiowska z d. Tymcznko     
349Gołębiowska z d. Turkot     
350Gołębiowska Anna z d. Kantorek *1945 r. Rawa Mazowiecka    
351Gołębiowska Iwona Mirosława z d. Gnatowska *1957 r. Gdańsk    
352Gołębiowska Natalia *1994 r. Gdańsk    
353Gołębiowski      
354Gołębiowski      
355Gołębiowski      
356Gołębiowski      
357Gołębiowski      
358Gołębiowski      
359Gołębiowski Andrzej *1952 r.    
360Gołębiowski Jerzy *1940 r. Rawa Mazowiecka    
361Gorczyca      
362Gorczyca      
363Gorczyca      
364Gorczyca      
365Gorczyca      
366Gorczyca Alfons *1930 r. +2006 r.   
367Gorczyca Danuta    
368Gorczyca Helena z d. Kosiorek *17-01-1935 r. Dobrogosty +10-11-2008 r. Przasnysz /Dzierzgowo/   
369Gorczyca Marcin *10-01-1958 r. Szumsk +01-09-1993 r. Olsztyn /Wrzesina/   
370Gorczyca Regina z d. Kosiorek *03-06-1927 r. Dobrogosty +06-01-1998 r. Godki /Wrzesina/   
371Gorczyca Tomasz *07-01-1960 r. +28-09-1994 r.   
372Gorczyca Witold Wiktor *1921 r. +24-12-1985 r. /Wrzesina/   
373Gorzkiewicz Andrzej *1959 r.    
374Gorzkiewicz Krystyna z d. Szychowska *1958 r. Głowno    
375Gorzkiewicz Renata *1987 r.    
376Gostyński Łukasz *1993 r.    
377Góra Agnieszka z d. Doroba *~ 1804 r. +05-09-1854 r. Reczyce  
378Góra Bartłomiej *~ 1806 r. +26-01-1840 r. Reczyce  
379Góra Bartłomiej *21-08-1836 r. Reczyce +1879 r. Reczyce  
380Góra Henryk *20-06-1929 r. Kołacin +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/  
381Góra Izydor *29-03-1866 r. Reczyce +12-09-1927 r. Kołacin  
382Góra Jan *13-10-1904 r.  
383Góra Józef *1807 r. Reczyce +27-05-1862 r. Reczyce  
384Góra Józef *04-02-1902 r. Reczyce +11-12-1960 r. Kobylin  
385Góra Józefa z d. Felczyńska   
386Góra Katarzyna z d. Zagajewska *27-09-1871 r. Skaratki +1953 r. Łódź  
387Góra Małgorzata z d. Kowalczyk   
388Góra Maria z d. Wolak *1935 r. Kobylin   
389Góra Marianna z d. Barbucha *1897 r. Krępa +30-03-1976 r. Krępa  
390Góra Mateusz   
391Góra Piotr *14-05-1897 r. Reczyce  
392Góra Rozalia z d. Strugińska   
393Góra Wacław *19-07-1912 r. +1990 r.  
394Góra Wojciech *15-04-1840 r. Reczyce +28-04-1878 r. Reczyce  
395Góra Zofia z d. Benka *27-03-1904 r. +01-03-1979 r.  
396Górczyńska  *28-06-1910 r. +28-06-1910 r. Zduny   
397Górczyńska Anna z d. Lasota    
398Górczyńska Anna *23-07-1893 r. Zduny +13-08-1893 r. Zduny   
399Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk *10-06-1874 r. Zduny +09-12-1908 r. Zduny   
400Górczyńska Franciszka z d. Bogusz    
401Górczyńska Janina Aniela *01-01-1912 r. Zduny   
402Górczyńska Katarzyna z d. Kosiorek    
403Górczyńska Katarzyna z d. Płacheta *21-04-1845 r. Dąbkowice   
404Górczyńska Marianna z d. Piasta    
405Górczyńska Marianna z d. Woźnicka *21-10-1872 r. Szymanowice   
406Górczyńska Marianna *1887 r. Dąbkowice   
407Górczyński Antoni *1865 r. Dąbkowice   
408Górczyński Franciszek    
409Górczyński Jan *09-12-1867 r. Dąbkowice   
410Górczyński Jan *23-11-1898 r. Dąbkowice   
411Górczyński Józef *07-08-1896 r. Dąbkowice   
412Górczyński Piotr *1875 r. Dąbkowice   
413Górczyński Piotr *31-08-1894 r. Dąbkowice +1918 r.   
414Górczyński Szczepan    
415Górczyński Walenty *1874 r. Dąbkowice   
416Górczyński Wawrzyniec *1864 r. Dąbkowice   
417Górczyński Wojciech *1871 r. Dąbkowice   
418Górczyński Wojciech *1883 r. Dąbkowice   
419Górczyński Wojciech *13-04-1900 r. Dąbkowice   
420Górna Anna z d. Strug *1990 r.    
421Górny  *2014 r.    
422Górny  *2016 r.    
423Górny Michał     
424Górska Ilona z d. Leśnikowska *1980 r. Łódź    
425Górski Artur *1988 r.    
426Górski Fabian *2012 r.    
427Grabczyk Kazimierz    
428Grabczyk Magdalena    
429Grabowicz      
430Grabowicz      
431Grabowicz Agnieszka z d. Kantorek *1890 r. Stroniewice   
432Grabowicz Aniela *1907 r. Krępa  
433Grabowicz Aniela *1911 r.  
434Grabowicz Danuta z d. Wilk *22-09-1936 r. +07-01-2007 r. /Stary Waliszew/   
435Grabowicz Franciszek *26-03-1852 r. Krępa +1901 r. Krępa   
436Grabowicz Franciszek *1907 r. Krępa  
437Grabowicz Franciszek *1909 r. Krępa  
438Grabowicz Franciszka z d. Kowalczyk *1876 r. Skaratki   
439Grabowicz Helena *1899 r. Krępa   
440Grabowicz Henryk *15-04-1931 r. +26-02-2001 r. /Stary Waliszew/   
441Grabowicz Izydor *1894 r. Krępa  
442Grabowicz Jakub *04-07-1839 r. Krępa +1868 r.   
443Grabowicz Jan    
444Grabowicz Jan *~ 1751 r. +23-07-1811 r. Domaniewice   
445Grabowicz Jan *1866 r. Krępa   
446Grabowicz Jan *1896 r. Krępa  
447Grabowicz Jan *1902 r. Krępa +1906 r.  
448Grabowicz Józef *28-02-1842 r. Krępa +1843 r.   
449Grabowicz Julianna z d. Tomasik   
450Grabowicz Kacper *27-12-1849 r. Krępa +11-01-1850 r. Krępa   
451Grabowicz Ludwik *24-08-1844 r. Krępa +20-02-1845 r. Krępa   
452Grabowicz Małgorzata *15-02-1855 r. Krępa   
453Grabowicz Marianna z d. Podkońska   
454Grabowicz Marianna z d. Płóciennik *~ 1753 r.   
455Grabowicz Marianna *28-12-1845 r. Krępa +1851 r.   
456Grabowicz Marianna *09-07-1900 r. Krępa +13-11-1903 r. Krępa  
457Grabowicz Mikołaj *05-12-1848 r. Krępa +25-01-1849 r. Krępa   
458Grabowicz Petronella z d. Celesta *1789 r. Czatolin +24-03-1839 r. Domaniewice   
459Grabowicz Piotr *1781 r. Domaniewice +08-10-1836 r. Domaniewice   
460Grabowicz Piotr *~ 1809 r. Krępa +1876 r.   
461Grabowicz Piotr *1896 r. Krępa   
462Grabowicz Stanisław *03-05-1856 r. Krępa   
463Grabowicz Szymon *1893 r. Krępa   
464Grabowicz Wiktoria z d. Kantorek *08-12-1815 r. Skaratki +22-04-1861 r. Krępa   
465Grabowicz Wiktoria *1898 r. Krępa  
466Grabowicz Władysław *1904 r. Krępa +26-03-1980 r. Krępa  
467Grabowicz Władysław *1905 r. Krępa +1906 r.  
468Grabowska Józefa *1907 r. Reczyce +1907 r.   
469Grabowska Łucja z d. Karasek *1867 r. Reczyce   
470Grabowski Józef    
471Gralak Andrzej *1868 r.   
472Gralak Antoni *1857 r.   
473Gralak Józef *1824 r.   
474Gralak Józef *1862 r. +1863 r.   
475Gralak Józefa *1875 r.   
476Gralak Marianna z d. Zielińska    
477Gralak Marianna *1882 r. Umień   
478Gralak Rozalia *~ 1869 r. +1872 r.   
479Gralak Telka *1852 r. +1853 r.   
480Gralak Weronika z d. Mamońska *1831 r.   
481Gralak Włądysław *1884 r. Umień   
482Gralak Wojciech *1864 r.   
483Graszka Agnieszka z d. Knera *~ 1804 r.   
484Graszka Andrzej    
485Graszka Andrzej *~ 1793 r. +1836 r. Skaratki   
486Graszka Anna z d. Kantorek *29-07-1830 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
487Graszka Antoni  +1910 r.   
488Graszka Antoni *1887 r. Krępa +04-03-1918 r. Skaratki   
489Graszka Franciszka *06-09-1862 r. Skaratki   
490Graszka Helena *1909 r. +1910 r. Krępa   
491Graszka Ignacy *1895 r. Skaratki   
492Graszka Jan *1885 r. Czatolin +1886 r. Czatolin   
493Graszka Józef *1907 r. Krępa +1908 r.   
494Graszka Katarzyna z d. Warda *1846 r. Skaratki   
495Graszka Łukasz *1881 r. Czatolin   
496Graszka Magdalena z d. Grzelka *1872 r. Skaratki   
497Graszka Marcin *05-11-1832 r. Skaratki   
498Graszka Marianna z d. Czuba *29-06-1856 r. Skaratki +1886 r.   
499Graszka Marianna z d. Kantorek *1887 r. Skaratki   
500Graszka Michał *06-09-1862 r. Skaratki   
501Graszka Stanisław    
502Graszka Wacław *1913 r. +02-06-1982 r. Krępa   
503Gratkowska Agnieszka z d. Strugińska *1888 r. Reczyce   
504Gratkowski Ignacy    
505Grochocka Anna z d. Mierzejewska    
506Grochocka Franciszka *10-10-1910 r. Złaków Kościelny   
507Grochocka Marianna z d. Mikołajczyk *03-01-1886 r. Strugienice   
508Grochocki Aleksander *26-01-1881 r. Złaków Kościelny   
509Grochocki Władysław *22-01-1909 r. Złaków Kościelny   
510Gromek Helena z d. Redo *23-08-1893 r. Złaków Kościelny   
511Gromek Jan *04-08-1884 r. Karsznice   
512Grusson z d. Włostek     
513Gruszka Franciszka z d. Podolak  +~ 1948 r.   
514Gruszka Józef *1900 r. +1984 r.   
515Gruszka Kajetan  +1914 r.   
516Gruszka Kazimierz Piotr *13-01-1939 r. Ornatowice +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/   
517Gruszka Lucyna z d. Romaniuk *1954 r. Jarosławiec    
518Gruszka Zofia z d. Swatowska  +02-09-1947 r.   
519Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka *1987 r. Łódź    
520Grygielska Antonina *1868 r.   
521Grygielska Apolonia *1872 r.   
522Grygielska Marianna z d. Mamońska *1836 r.   
523Grygielska Marianna Antonina *1857 r. Tarnówka +1857 r.   
524Grygielski Adam *1865 r. +1873 r.   
525Grygielski Józef *1864 r. +1864 r.   
526Grygielski Maciej *1826 r.   
527Grygielski Michał *1861 r.   
528Grzanka     
529Grzanka Stanisława z d. Wilk *1912 r. Skaratki +13-12-1992 r. Skaratki pod Las   
530Grzegorczyk Marianna   
531Grzelak Franciszka z d. Gralak *~ 1860 r.   
532Grzelak Józef    
533Grzelak Józef *1882 r.   
534Grzelak Stanisław *1884 r.   
535Grzelczyk Grażyna *1971 r.    
536Grzelczyk Irena z d. Krakowiak *1949 r.    
537Grzelczyk Jan *11-11-1936 r. +03-09-2004 r.   
538Grzelczyk Piotr *1982 r. Międzyrzecz    
539Grzelka Aniela *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
540Grzelka Aniela *1909 r. Skaratki   
541Grzelka Jan *29-08-1830 r. Skaratki +15-09-1852 r. Skaratki   
542Grzelka Katarzyna *1899 r. Skaratki   
543Grzelka Łukasz *15-10-1864 r. Skaratki   
544Grzelka Marianna z d. Graszka    
545Grzelka Marianna *1895 r. Skaratki +19-11-1994 r. Skaratki   
546Gusta Agnieszka z d. Kazimierska *05-01-1820 r.   
547Gusta Franciszek *26-03-1855 r. Bocheń +1861 r.   
548Gusta Jan *08-12-1843 r. Bocheń   
549Gusta Jan *1913 r. Ostrów   
550Gusta Katarzyna z d. Tomala *1879 r.   
551Gusta Maciej    
552Gusta Małgorzata *21-03-1846 r. Bocheń   
553Gusta Piotr    
554Gusta Szczepan *08-12-1843 r. Bocheń   
555Gusta Szymon *21-10-1860 r. Bocheń +1860 r.   
556Gusta Walenty *11-05-1850 r. Bocheń   
557Gwóźdź Aleksandra *2017 r. Zgierz    
558Gwóźdź Hanna *2011 r.    
559Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska *1987 r. Głowno    
560Gwóźdź Michał *1982 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl