Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [I] Indeks alfabetyczny [I]103

1Ida Bończak *2000 r.    
2Iga Barska *1986 r. Łódź    
3Iga Kantorek *2014 r.    
4Ignacy Ambroziński  +01-12-1914 r. Jeziorko   
5Ignacy Białas *28-07-1844 r. Rząśno +20-10-1886 r. Rząśno   
6Ignacy Bińczak *26-07-1813 r. Rząśno +26-06-1873 r. Rząśno   
7Ignacy Bródka *1852 r. Skaratki   
8Ignacy Czuba *28-07-1858 r. Skaratki   
9Ignacy Domański  +20-10-1920 r.   
10Ignacy Gałaj *1856 r. +20-08-1925 r.   
11Ignacy Gołębiewski *14-07-1882 r. Mystkowice +25-12-1882 r. Mystkowice   
12Ignacy Graszka *1895 r. Skaratki   
13Ignacy Gratkowski    
14Ignacy Jabłoński *1902 r. Ryczywół   
15Ignacy Jaśniewski *1859 r. Chruślin +1860 r. Chruślin   
16Ignacy Jeżyna *02-07-1902 r. +14-07-1985 r.   
17Ignacy Karasek *1874 r. Reczyce   
18Ignacy Kazimierski *25-11-1877 r. +08-01-1944 r.   
19Ignacy Kazubek *2014 r. Warszawa    
20Ignacy Kierus *1844 r. Domaniewice  
21Ignacy Knera *24-01-1861 r. Skaratki   
22Ignacy Kozłowski    
23Ignacy Kuciński *1888 r.   
24Ignacy Kurczak *1893 r. Zawady   
25Ignacy Lebioda *28-07-1890 r. Trąby   
26Ignacy Lebioda *01-09-1870 r. Trąby +21-01-1874 r. Trąby   
27Ignacy Majewski *28-07-1861 r. Skaratki +28-03-1862 r. Skaratki   
28Ignacy Michalak *18-06-1884 r. Przezwiska +10-07-1963 r. /Stary Waliszew/  
29Ignacy Moszczyński    
30Ignacy Pańkow    
31Ignacy Pierzchalski  +1865 r. Skórkowice   
32Ignacy Plewka *1914 r.  
33Ignacy Siemiński *02-11-1909 r. Katarzynów   
34Ignacy Skibicki *2020 r.    
35Ignacy Skuneczny *1903 r.   
36Ignacy Sobieszek *21-01-1833 r. Mystkowice Małe +16-03-1835 r. Mystkowice   
37Ignacy Sołtyszewski *10-02-1849 r. Guźnia +21-09-1914 r. Rulice   
38Ignacy Szafrański *1877 r.   
39Ignacy Tataj *~ 1827 r. Mysłaków +03-02-1867 r. Reczyce   
40Ignacy Tomala *1887 r.   
41Ignacy Walczak *1789 r. +29-07-1852 r. Parzyce   
42Ignacy Wielemborek *28-07-1908 r. Bąków Górny   
43Ignacy Wilk *1845 r. Skaratki +1845 r. Skaratki   
44Ignacy Wisznowski    
45Ignacy Włostek *1884 r. Domaniewice   
46Ignacy Wójcik *11-08-1878 r. Strugienice   
47Ignacy Zajączek *26-07-1854 r. Zduny   
48Igor Gapiński *2016 r.    
49Igor Szczepaniak *2011 r.    
50Igor Wierucki *2010 r.    
51Igor Wiesiołek     
52Ilona Góra z d. Wysokińska *1983 r. Brzeziny    
53Ilona Górska z d. Leśnikowska *1980 r. Łódź    
54Ineza Ewa Wysocka-Białas z d. Wysocka *1963 r. Stoczek Łukowski    
55Irena Ambroziak z d. Wójcik *13-09-1914 r. Janów +01-11-2013 r. Tarnów   
56Irena Anzorge     
57Irena Badoń-Lehr z d. Wilk *16-10-1904 r. Sosnowiec +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/   
58Irena Elżbieta Miniak z d. Mikanik  +16-04-2009 r. /Lesko/  
59Irena Gasik *1940 r. +1940 r. /Kiernozia/   
60Irena Gertruda Staworzyńska z d. Skoraczewska *1893 r. Poznań +02-11-1973 r. /Warszawa/   
61Irena Grzelczyk z d. Krakowiak *1949 r.    
62Irena Helena Melbahrd z d. Staworzyńska *~ 1898 r.   
63Irena Kaszarek z d. Kosmowska *27-09-1926 r. +02-11-2016 r. /Szczecin/   
64Irena Kazimierska z d. Estkowska *1924 r. +1947 r.   
65Irena Klejs z d. Kantorek  +2020 r. /Domaniewice/   
66Irena Marat z d. Stroiwąs *1940 r.    
67Irena Marczyk z d. Pietrzak    
68Irena Pakuła z d. Nowak *17-01-1953 r. Pruszków +08-04-2005 r. /Pruszków/   
69Irena Skibicka z d. Wiesiołek *06-01-1931 r. +23-04-2015 r. /Leżenica/   
70Irena Staworzyńska    
71Irena Urbanek z d. Tomaszewicz-Jakusztowicz *17-10-1921 r. Nowa Wilejka +22-02-2009 r. /Żmigród/   
72Irena Wieczorkiewicz z d. Walaszczak *08-01-1932 r. +29-12-1993 r.   
73Irena Wiesiołek z d. Ostojska *1947 r. Kłoda    
74Ireneusz Broniarz *02-01-1928 r. +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/   
75Ireneusz Kruk *1981 r.    
76Ireneusz Ruta *28-06-1931 r. Dobrogosty +27-12-2001 r. Olsztyn   
77Irmengard Eksztajn z d. Leitner     
78Iwona ? z d. Kostusiak     
79Iwona Anzorge     
80Iwona Barbara Peryt z d. Białas *1959 r. Warszawa    
81Iwona Flis *1964 r.    
82Iwona Gawin *1989 r.    
83Iwona Kazimierska     
84Iwona Kazubek z d. Lepianka *1985 r.    
85Iwona Kosmowska z d. Głowacka *1962 r. Głowno    
86Iwona Łozińska *1984 r.    
87Iwona Mirosława Gołębiowska z d. Gnatowska *1957 r. Gdańsk    
88Iwona Nitowska z d. Grodkowska *1983 r.    
89Iwona Teresa Kicińska z d. Zielińska *1970 r. Janisławiec    
90Iwona Wiesiołek *1968 r.    
91Iwona Wygoda z d. Zawisza *1983 r. Wałcz    
92Izabela Bober     
93Izydor Ambroziński *~ 1787 r. +31-01-1850 r. Stefanów   
94Izydor Doroba   
95Izydor Góra *29-03-1866 r. Reczyce +12-09-1927 r. Kołacin  
96Izydor Grabowicz *1894 r. Krępa  
97Izydor Jadach *11-04-1811 r. Skaratki +17-02-1818 r. Skaratki   
98Izydor Karasek *1858 r. Reczyce   
99Izydor Kuciński *1888 r. Strzebieszew   
100Izydor Kuciński *09-04-1823 r. Stroniewice +1882 r. Strzebieszew   
101Izydor Lisiewski *1839 r. Skaratki +1840 r. Skaratki  
102Izydor Pająk *1891 r.   
103Izydor Wiesiołek *19-03-1902 r. Bocheń +19-11-1903 r. Bocheń   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl