Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks związków

Indeks związkówLiczba związków: 2700    << Strona 1

LPOpisData i miejsceData urodzeniaData zgonu 
1351Majchrzak Walenty
Majchrzak Katarzyna z d. Kantorek
10-07-1922 r.
Domaniewice
 *1897 r. Rulice
 *1900 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1352Majewski
Majewska Małgorzata z d. Warda

 
 *1897 r. Skaratki
 +
 +22-02-1983 r. Krępa
Więcej
1353Majewski Andrzej
Majewska Franciszka z d. Kędziora
1870 r.
Domaniewice
 *28-11-1845 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1354Majewski Czesław
Majewska Marianna z d. Białek

 
 
 +1991 r. /Domaniewice/
 +2008 r. /Domaniewice/
Więcej
1355Majewski Franciszek
Majewska Bronisława z d. Okrasa
11-02-1920 r.
Stary Waliszew
 *1884 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1356Majewski Jan
Majewska Apolonia z d. Kucińska
16-01-1860 r.
Domaniewice
 *25-12-1841 r. Skaratki
 
 +17-07-1917 r. Skaratki
 +1898 r. Skaratki
Więcej
1357Majewski Jan
Majewska Julianna z d. Chmurska
1899 r.
Domaniewice
 *25-12-1841 r. Skaratki
 
 +17-07-1917 r. Skaratki
 +
Więcej
1358Majewski Kacper
Majewska Marianna z d. Wielec
1893 r.
Domaniewice
 *02-01-1868 r. Skaratki
 *1874 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1359Majewski Michał
Majewska Józefa z d. Kantorek
1908 r.
Domaniewice
 *1888 r. Skaratki
 *1889 r. Skaratki
 +15-09-1939 r. Skaratki
 +
Więcej
1360Majewski Michał
Majewska Małgorzata z d. Warda

 *1888 r. Skaratki
 
 +15-09-1939 r. Skaratki
 +
Więcej
1361Majewski Stanisław
Majewska Franciszka z d. Michalska
21-06-1926 r.
Chruślin
 *1898 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1362Majewski Stanisław
Majewska Katarzyna z d. Wielec
1898 r.
Domaniewice
 *1877 r. Skaratki
 *1877 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1363Majewski Walenty
Majewska Marianna z d. Jurga
1879 r.
Domaniewice
 *~ 1852 r.
 *1852 r. Strzebieszew
 +06-10-1924 r. Chlebowice
 +21-12-1915 r. Chlebowice
Więcej
1364Majewski Wawrzyniec
Majewska Marianna z d. Jadach
23-01-1837 r.
Domaniewice
 *~ 1814 r. Skaratki
 *10-01-1819 r. Skaratki
 +28-01-1852 r. Skaratki
 +
Więcej
1365Makowski
Makowska Stefania z d. Kaźmierska

 
 *21-03-1907 r. Księże Górki
 
 +
Więcej
1366Makowski Feliks
Makowska Salomea z d. Kamińska
19-02-1884 r.
Zduny
 
 *05-11-1860 r. Zduny
 +
 +
Więcej
1367Maleski Stanisław
Maleska Anna z d. Piotrowska

 
 
 +
 +
Więcej
1368Maliński
Malińska z d. Cioch

 
 *1982 r. Wałcz
 
 
Więcej
1369Małecki Andrzej
Małecka Antonina z d. Strugińska
1875 r.
Domaniewice
 
 *1856 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1370Małecki Jakub
Małecka Marianna z d. Woźnicka

 *12-07-1789 r. Skierniewice
 
 +16-12-1842 r. Ozorków
 +
Więcej
1371Małecki Józef
Małecka Kunegunda z d. Radomska
13-05-1918 r.
Domaniewice
 *1889 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1372Małecki Paweł
Małecka Brygida z d. Pel

 
 
 +
 +
Więcej
1373Małecki Piotr
Małecka Anna z d. Wiesiołek
1922 r.
Pszczonów
 *1901 r. Sierzchów
 *16-07-1900 r. Zawady
 +
 +
Więcej
1374Małecki Stanisław
Małecka Janina z d. Pająk
15-02-1962 r.
Łowicz
 
 *1908 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
1375Małecki Tomasz
Małecka Franciszka z d. Podgórska
1888 r.
Domaniewice
 *07-12-1859 r. Reczyce
 *18-05-1866 r. Skaratki
 +
 +1902 r. Reczyce
Więcej
1376Małgowski Mieczysław
Małgowska Zofia Maria z d. Pakuła

 *18-12-1919 r.
 *25-04-1921 r. Łazy
 +04-05-2011 r. /Gdańsk/
 +19-04-2022 r.
Więcej
1377Małgowski Tadeusz
Małgowska Hanna z d. Wiśniewska

 *1945 r. Pruszków
 *1950 r.
 
 
Więcej
1378Mamoński Antoni
Mamońska Jadwiga z d. Kowalczyk
1821 r.
Grzegorzew
 *1796 r.
 
 +27-03-1856 r. Ponętów Górny
 +
Więcej
1379Mamoński Stanisław
Mamońska Anastazja z d. Ziarkowska
1857 r.
Grzegorzew
 *1839 r.
 *1837 r.
 +
 +
Więcej
1380Mamoński vel Munik Franciszek
Mamońska Klementyna z d. Ławniczak
1844 r.
Grzegorzew
 *1824 r.
 *1828 r.
 +1867 r.
 +
Więcej
1381Mamoński Wojciech
Mamońska Józefa z d. Jakubowska
03-03-1867 r.
Grzegorzew
 *1847 r. Ponętów Górny
 *16-01-1841 r. Tarnówka
 +
 +
Więcej
1382Mamoński Wojciech
Mamońska Małgorzata

 
 
 +
 +
Więcej
1383Mańkowski Władysław
Mańkowska z d. Jabłońska

 *1945 r.
 
 +2015 r.
 
Więcej
1384Marat Henryk
Marat Irena z d. Stroiwąs

 *07-01-1939 r. Bobiecko
 *1940 r.
 +01-04-2022 r. /Leżenica/
 
Więcej
1385Marat Jan
Marat Cecylia z d. Wiesiołek

 *1893 r. Bobiecko
 *22-01-1913 r. Zawady
 +23-11-1964 r. /Leżenica/
 +16-07-1967 r. /Leżenica/
Więcej
1386Marat Jan
Marat Katarzyna z d. Domińczak
28-01-1913 r.
Pszczonów
 *1893 r. Bobiecko
 
 +23-11-1964 r. /Leżenica/
 +12-04-1934 r.
Więcej
1387Marat Wiesław
Marat Wiesława z d. Karczewska

 *1958 r.
 
 
 
Więcej
1388Marbs Czesław
Marbs Grażyna z d. Leksowska

 
 
 +
 +
Więcej
1389Marciniak Adrian
Banasiak Katarzyna

 *1996 r.
 
 
 
Więcej
1390Marciniak Jan
Marciniak Marianna z d. Walczak

 *1816 r. Świechów
 *31-07-1820 r. Skrzeszewy
 +04-04-1904 r. Orątki
 +14-01-1892 r. Orątki
Więcej
1391Marciniak Kazimierz
Marciniak Józefa z d. Znyk
23-01-1888 r.
Żychlin
 *16-02-1863 r. Orątki
 *30-11-1868 r. Orątki
 +22-12-1929 r. Orątki
 +
Więcej
1392Marciniak Piotr
Skrzypek Mariola Żaneta z d. Zawisza

 *1975 r.
 *1978 r.
 
 
Więcej
1393Marciniak Walenty
Marciniak Regina z d. Józwa

 
 
 +
 +07-10-1829 r. Oporów
Więcej
1394Marcinkiewicz
Marcinkiewicz Aniela Jadwiga z d. Gałkowska

 
 *1910 r.
 
 +
Więcej
1395Marczak Jan
Marczak Józefa z d. Czuba
1907 r.
Głowno
 
 *1880 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1396Marczewski Władysław
Marczewska Marianna z d. Gałkowska
1900 r.
Warszawa
 
 *05-12-1870 r. Zduny
 +
 +
Więcej
1397Marczyk Antoni
Marczyk Stanisława z d. Wieczorek
22-10-1907 r.
Koluszki
 *16-01-1883 r. Rewica
 *17-11-1890 r. Długie
 +
 +
Więcej
1398Marczyk Bolesław
Marczyk Irena z d. Pietrzak
06-07-1935 r.
Koluszki
 *15-12-1909 r. Długie
 
 +
 +
Więcej
1399Margolt
Margolt z d. Urbanek

 
 
 
 
Więcej
1400Markiewicz
Markiewicz Stanisława z d. Pająk

 
 *1920 r. Stroniewice
 
 
Więcej
1401Markowicz Wincenty
Markowicz Marianna z d. Wiesiołek
1899 r.
Pszczonów
 *1873 r. Kawęczyn
 *28-11-1868 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1402Marszałek Franciszek
Marszałek Agnieszka z d. Mikołajczyk
11-11-1879 r.
Zduny
 
 *20-01-1836 r. Zduny
 +
 +08-06-1904 r. Zduny
Więcej
1403Marszałek Franciszek
Marszałek Balbina z d. Gajda
02-02-1869 r.
Chruślin
 
 *1850 r. Guźnia
 +
 +24-11-1900 r. Mystkowice
Więcej
1404Marszałek Józef
Marszałek Małgorzata z d. Piasta
1901 r.
Chruślin
 *18-03-1874 r. Mystkowice
 *01-06-1883 r. Mystkowice
 +16-09-1939 r. Mystkowice
 +
Więcej
1405Marszałek Józef
Marszałek Sabina z d. Wójcik
1904 r.
Chruślin
 *18-03-1874 r. Mystkowice
 
 +16-09-1939 r. Mystkowice
 +
Więcej
1406Marszałek Piotr
Marszałek Marianna z d. Borowska
1902 r.
Pszczonów
 *19-01-1876 r. Mystkowice
 
 +1943 r. Pszczonów
 +
Więcej
1407Maślankiewicz Jan
Maślankiewicz Ewa z d. Tomsio
1926 r.
Sosnowiec
 *01-01-1902 r.
 *28-04-1905 r.
 +01-01-1988 r. /Sosnowiec/
 +23-09-1984 r. /Wrocław/
Więcej
1408Maślankiewicz Janusz
Maślankiewicz Dzidka

 
 
 
 
Więcej
1409Maślankiewicz Ryszard
Maślankiewicz Ewa

 *1957 r.
 *1955 r.
 
 
Więcej
1410Maślankiewicz Ryszard
Maślankiewicz Teresa z d. Piellot

 *28-04-1931 r.
 *1937 r.
 +01-02-1992 r. /Wrocław/
 
Więcej
1411Maślarz Franciszek
Maślarz Anastazja z d. Pawelec

 
 *~ 1751 r.
 +˂ 1813 r.
 +02-02-1821 r. Złaków Borowy
Więcej
1412Maślarz Jan
Maślarz Franciszka z d. Wiesiołek
16-02-1903 r.
Łowicz
 *22-12-1866 r. Złaków Borowy
 *11-09-1882 r. Zawady
 +24-07-1917 r. Zakulin
 +
Więcej
1413Materek
Materek Rozalia z d. Kazimierska

 
 *21-08-1837 r.
 +
 +
Więcej
1414Matusiak
Matusiak z d. Łepkowska

 
 
 
 
Więcej
1415Matusiak Andrzej
Matusiak Agnieszka z d. Wiesiołek
28-08-1997 r.
Leżenica
 *1971 r. Piła
 *1970 r. Wałcz
 
 
Więcej
1416Matuszewski Daniel
Jankowska Katarzyna

 *1996 r. Kamień Pomorski
 
 
 
Więcej
1417Matuszewski Jan
Gnatek Janina z d. Wróbel

 
 *1940 r. Beszowa
 +
 
Więcej
1418Matuszewski Łukasz
Matuszewska Anna z d. Kawicz
06-10-2012 r.
Połczyn Zdrój
 *1984 r. Kamień Pomorski
 *1983 r.
 
 
Więcej
1419Matuszewski Piotr
Matuszewska Katarzyna z d. Kruczek
15-11-2008 r.
Benice
 *1985 r. Kamień Pomorski
 *1988 r. Kamień Pomorski
 
 
Więcej
1420Matuszewski Waldemar
Matuszewska Mariola z d. Bujanowska
12-11-1983 r.
Świerzno
 *1962 r. Chociwel
 *1962 r. Żychlin
 
 
Więcej
1421Matyjasik Józef
Matyjasik Helena z d. Kantorek
03-02-1920 r.
Domaniewice
 *1895 r. Stroniewice
 *1900 r. Stroniewice
 +
 +
Więcej
1422Matyjasik Wojciech
Matyjasik Katarzyna z d. Kantorek
1908 r.
Domaniewice
 *22-04-1870 r. Stroniewice
 *1885 r. Stroniewice
 +
 +
Więcej
1423Mazur Józef
Mazur Józefa z d. Redo
16-12-1929 r.
Warszawa
 
 *10-04-1896 r. Złaków Kościelny
 +
 +
Więcej
1424Mazurkiewicz Sławomir
Mazurkiewicz Grażyna z d. Kurczak

 *1957 r.
 
 
 
Więcej
1425Melbahrd Karol
Melbahrd Irena Helena z d. Staworzyńska
26-12-1929 r.
Warszawa
 *~ 1894 r. Wenden
 *~ 1898 r.
 +
 +
Więcej
1426Miazek Bartłomiej
Miazek Patrycja
04-08-2020 r.
 
 
 
 
Więcej
1427Michalak Antoni
Michalak Katarzyna z d. Jabłońska
29-01-1908 r.
Stary Waliszew
 *30-12-1878 r. Drogusza
 *13-04-1887 r. Maurzyce
 + /Stary Waliszew/
 + /Stary Waliszew/
Więcej
1428Michalak Dominik
Michalak Aleksandra z d. Szychowska

 
 *1983 r.
 
 
Więcej
1429Michalak Ignacy
Michalak Marianna z d. Stefańska
03-02-1909 r.
Stary Waliszew
 *18-06-1884 r. Przezwiska
 *1890 r. Skaratki
 +10-07-1963 r. /Stary Waliszew/
 +01-04-1967 r. /Stary Waliszew/
Więcej
1430Michalak Jerzy Mirosław
Michalak z d. Borowiak

 *1947 r.
 
 + /Łowicz/
 
Więcej
1431Michalak Maciej
Michalak Agnieszka z d. Traczyk
23-11-1834 r.
Stary Waliszew
 
 *1814 r. Glinnik
 +14-07-1873 r.
 +21-02-1880 r. Gosławice
Więcej
1432Michalak Marek
Michalak Małgorzata Wiktoria z d. Staworzyńska

 
 *1951 r.
 +
 
Więcej
1433Michalak Władysław
Michalak

 *05-02-1922 r. Boczki Domaradzkie
 
 +
 +
Więcej
1434Michalak Zdzisław
Michalak Stanisława

 *1925 r.
 *1920 r.
 +03-06-1999 r. /Stary Waliszew/
 +13-05-2001 r.
Więcej
1435Michalski
Michalska Teresa z d. Kurczak

 
 *1950 r.
 
 
Więcej
1436Michalski Adam
Michalska

 
 
 +11-11-2008 r.
 
Więcej
1437Michalski Piotr
Redo Anna z d. Kazimierska

 
 *~ 1846 r.
 +20-09-1865 r. Bocheń
 +
Więcej
1438Michałek
Michałek Halina z d. Gnatowska

 
 
 
 
Więcej
1439Michnowicz Eugeniusz Bogusław
Michnowicz Danuta z d. Kicińska
03-09-1988 r.
Mirosławiec
 *1957 r. Szczecin
 *1966 r. Wałcz
 
 
Więcej
1440Mielczarek Jan
Mielczarek Magdalena z d. Sobieszek
22-10-1900 r.
Łowicz
 *19-01-1872 r. Mystkowice
 
 +
 +
Więcej
1441Mielczarek Piotr
Mielczarek Józefa z d. Markus
1901 r.
Pszczonów
 *1874 r.
 
 
 +
Więcej
1442Mielczarek Piotr
Mielczarek Marianna z d. Pawlata
1884 r.
Chruślin
 *02-08-1861 r. Guźnia
 *~ 1865 r.
 +
 +
Więcej
1443Mielczarek Piotr
Mielczarek Marianna z d. Warzywoda
1895 r.
Bąków Górny
 *02-08-1861 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
1444Mielczarek Roch
Mielczarek Łucja z d. Sobieszek
18-11-1889 r.
Chruślin
 *14-08-1868 r. Mystkowice
 *27-07-1866 r. Mystkowice Małe
 +10-10-1920 r. Mystkowice
 +06-09-1933 r. Mystkowice
Więcej
1445Mielczarek Tomasz
Mielczarek Brygida

 
 *~ 1755 r.
 +˂ 1819 r.
 +04-03-1820 r. Gaj
Więcej
1446Mielczarek Wawrzyniec
Mielczarek Marianna z d. Kazimierska
11-09-1893 r.
Chruślin
 *03-08-1835 r. Bocheń
 *17-06-1825 r. Guźnia
 +29-01-1917 r. Guźnia
 +
Więcej
1447Mielczarek Wawrzyniec
Mielczarek Sabina z d. Gajda
07-08-1853 r.
Chruślin
 *03-08-1835 r. Bocheń
 *14-04-1833 r. Guźnia
 +29-01-1917 r. Guźnia
 +17-09-1875 r. Guźnia
Więcej
1448Mielczarek Wojciech
Rybus Marianna z d. Szymczak
16-05-1859 r.
Chruślin
 *1838 r. Bocheń
 *03-08-1839 r. Chruślin
 +06-11-1877 r. Mystkowice
 +1883 r. Mystkowice
Więcej
1449Miełżyński
Miełżyńska Elżbieta z d. Szczepanik

 
 *1972 r.
 
 
Więcej
1450Mięsak Józef
Rzuczkowska Marianna z d. Kantorek
29-01-1829 r.
Łowicz
 
 *1801 r. Skaratki
 +27-03-1836 r. Łowicz
 +
Więcej
1451Migdał Franciszek
Migdał Kazimiera Marianna z d. Niewięgłowska

 *1905 r.
 *04-03-1905 r. Biorków Wielki
 +1980 r. Kraków /Trzebinia/
 +1969 r. Trzebinia /Trzebinia/
Więcej
1452Mikołajczyk Antoni
Mikołajczyk Balbina z d. Lawendowska
10-11-1844 r.
Zduny
 *09-06-1821 r. Zduny
 *~ 1804 r.
 +26-07-1875 r. Zduny
 +04-06-1864 r. Zduny
Więcej
1453Mikołajczyk Antoni
Mikołajczyk Elżbieta z d. Guzek
11-07-1864 r.
Zduny
 *09-06-1821 r. Zduny
 
 +26-07-1875 r. Zduny
 +
Więcej
1454Mikołajczyk Błażej
Mikołajczyk Franciszka z d. Kamińska
11-02-1844 r.
Zduny
 *03-02-1826 r. Zduny
 
 +
 +
Więcej
1455Mikołajczyk Franciszek
Mikołajczyk Józefa z d. Wielemborek
09-02-1920 r.
Stary Waliszew
 *22-03-1890 r. Strugienice
 *18-05-1899 r. Sobocka Wieś
 +
 +
Więcej
1456Mikołajczyk Franciszek
Mikołajczyk Katarzyna z d. Roszewska
06-11-1854 r.
Zduny
 *08-03-1834 r. Zduny
 *02-11-1827 r. Wierznowice
 +23-07-1910 r. Wierznowice
 +15-03-1887 r. Wierznowice
Więcej
1457Mikołajczyk Franciszek
Mikołajczyk Małgorzata
29-06-1874 r.
Zduny
 *19-01-1846 r. Dąbrowa
 *29-11-1846 r. Strugienice
 +16-06-1934 r. Janinów
 +15-08-1884 r. Strugienice
Więcej
1458Mikołajczyk Franciszek
Mikołajczyk Marcjanna z d. Żaczek
1884 r.
Złaków Kościelny
 *19-01-1846 r. Dąbrowa
 
 +16-06-1934 r. Janinów
 +
Więcej
1459Mikołajczyk Jan
Mikołajczyk Agata z d. Skwarna

 *~ 1739 r.
 
 +28-07-1809 r. Zduny
 +
Więcej
1460Mikołajczyk Jan
Mikołajczyk Stanisława z d. Milczarek
17-11-1919 r.
Stary Waliszew
 *08-04-1892 r. Strugienice
 *19-12-1895 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1461Mikołajczyk Józef
Mikołajczyk Elżbieta z d. Papuga
21-01-1810 r.
Zduny
 *~ 1776 r.
 *~ 1781 r.
 +07-07-1846 r. Zduny
 +16-08-1846 r. Zduny
Więcej
1462Mikołajczyk Kajetan
Mikołajczyk Justyna z d. Lis
18-01-1818 r.
Zduny
 *~ 1788 r.
 *~ 1799 r.
 +08-02-1848 r. Dąbrowa
 +04-02-1848 r. Dąbrowa
Więcej
1463Mikołajczyk Kajetan
Mikołajczyk Katarzyna z d. Rolewska

 *~ 1788 r.
 *~ 1797 r.
 +08-02-1848 r. Dąbrowa
 +04-05-1817 r. Zduny
Więcej
1464Mikołajczyk Ludwik
Mikołajczyk Marianna z d. Czerwińska
06-11-1831 r.
Zduny
 *~ 1791 r.
 *27-11-1817 r. Zduny
 +
 +
Więcej
1465Mikołajczyk Marcin
Mikołajczyk Marzena z d. Królak
08-09-2007 r.
 *1983 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
1466Mikołajczyk Michał
Mikołajczyk Anna z d. Jarota
1901 r.
Pszczonów
 *24-09-1870 r. Wierznowice
 *16-07-1872 r. Strugienice
 +10-08-1963 r. Leżenica Kolonia /Leżenica/
 +1916 r. Seligów
Więcej
1467Mikołajczyk Paweł
Mikołajczyk Ewa z d. Pieniążek
27-01-1811 r.
Zduny
 *~ 1786 r.
 
 +22-06-1831 r. Zduny
 +05-09-1840 r. Zduny
Więcej
1468Mikołajczyk Wiesław
Mikołajczyk Wiesława z d. Stępniak

 *09-02-1960 r. Łódź
 *1955 r.
 +09-12-1991 r. (Niemcy) /Łódź/
 
Więcej
1469Mikołajczyk Wincenty
Mikołajczyk Krystyna z d. Pieniążek

 *~ 1771 r.
 *~ 1771 r.
 +05-07-1831 r. Zduny
 +03-11-1851 r. Zduny
Więcej
1470Milczarek
Milczarek Balbina z d. Redzisz

 
 *1912 r. Stroniewice
 
 +17-03-1987 r. Jamno
Więcej
1471Milczarek Franciszek
Milczarek Katarzyna z d. Gołębiewska
06-06-1904 r.
Chruślin
 *02-09-1878 r. Guźnia
 *17-09-1884 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1472Milczarek Franciszek
Milczarek Marcjanna z d. Jasak
1906 r.
Pszczonów
 *1876 r. Kalenice
 *12-01-1888 r. Bocheń
 +15-07-1913 r. Łagów
 +1911 r. Łagów
Więcej
1473Milczarek Jan
Milczarek Anna z d. Sujkowska
1897 r.
Łowicz
 *1871 r.
 *1874 r. Pilaszków
 +
 +17-02-1903 r. Jamno
Więcej
1474Milczarek Jan
Milczarek Genowefa z d. Kubiak
26-12-1936 r.
Orłów
 *02-01-1907 r. Mystkowice
 
 +
 +
Więcej
1475Milczarek Józef
Milczarek Agnieszka z d. Gajda
1881 r.
Chruślin
 *~ 1853 r.
 *13-04-1863 r. Guźnia
 +12-04-1926 r. Janinów
 +01-02-1936 r. Janinów
Więcej
1476Milczarek Józef
Milczarek Agnieszka z d. Graczyk
27-02-1905 r.
Łowicz
 *18-03-1885 r. Jamno
 *1876 r. Łyszkowice
 +
 +
Więcej
1477Milczarek Józef
Milczarek Aniela z d. Błażejewska
10-10-1881 r.
Łowicz
 *1848 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
1478Milczarek Józef
Milczarek Stanisława z d. Czekaj
16-05-1922 r.
Chruślin
 *27-02-1895 r. Mystkowice
 *17-09-1900 r. Trąby
 +14-02-1953 r. /Chruślin/
 +03-04-1990 r. Mystkowice /Chruślin/
Więcej
1479Milczarek Paweł
Milczarek Anna z d. Kurczak
06-06-1921 r.
Chruślin
 *11-03-1892 r. Bocheń
 *07-07-1894 r. Bocheń
 +14-09-1963 r. Janinów
 +11-06-1983 r.
Więcej
1480Milczarek Piotr
Milczarek Anna z d. Kurczak
06-06-1921 r.
Chruślin
 *27-08-1884 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
1481Milczarek Stanisław
Mielczarek Marianna z d. Drozd
1908 r.
Pszczonów
 *1880 r. Zakulin
 *1863 r. Bocheń
 +26-06-1913 r. Łagów
 +
Więcej
1482Milczarek Stanisław
Milczarek Marianna z d. Karcz
1922 r.
Domaniewice
 *03-02-1893 r. Mystkowice
 
 +
 +
Więcej
1483Milczarek Tomasz
Milczarek Marianna z d. Czekaj
19-10-1925 r.
Chruślin
 *19-12-1901 r. Mystkowice
 *19-08-1902 r. Trąby
 +01-05-1981 r. Mystkowice /Chruślin/
 +30-06-1984 r. Mystkowice /Chruślin/
Więcej
1484Milczewski
Grzelczyk Grażyna

 
 *1971 r.
 
 
Więcej
1485Milejski
Ostrowska z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
1486Miller
Miller Maria Magdalena z d. Markiewicz

 
 *1955 r. Głowno
 +
 
Więcej
1487Miniak Mirosław
Miniak Irena Elżbieta z d. Mikanik

 
 
 +04-05-1979 r. Lesko
 +16-04-2009 r. /Lesko/
Więcej
1488Mioduszewski Jan
Mioduszewska z d. Ruta

 *24-06-1946 r.
 
 +05-05-2005 r.
 
Więcej
1489Mioduszewski Marcin
Mioduszewska z d. Jaworska
03-11-2010 r.
 *1976 r. Olsztyn
 
 
 
Więcej
1490Mirowski Jakub
Strawińska Antonina z d. Burzyńska
1844 r.
Gieczno
 
 
 +
 +1873 r. Kwilno
Więcej
1491Misiak Bronisław
Misiak Franciszka z d. Pająk

 
 *1911 r.
 +
 +
Więcej
1492Misiak Karolina
Zygmunt

 *1987 r.
 
 
 
Więcej
1493Misiak Piotr
Misiak Bogusława z d. Bartczak
˂ 10-1981 r.
 *1960 r.
 *13-02-1961 r.
 
 +29-12-2010 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1494Misiewicz
Misiewicz

 
 
 
 
Więcej
1495Misiewicz Tadeusz
Misiewicz z d. Gołębiewska

 
 
 +
 
Więcej
1496Misiura Krzysztof
Misiura Karolina z d. Gawęcka
16-08-2014 r.
Łowicz
 *1978 r.
 *1989 r. Łowicz
 
 
Więcej
1497Missura Stanisław
Missura Aniela z d. Gajda
09-05-1910 r.
Łowicz
 *1885 r. Pilaszków
 
 +
 +
Więcej
1498Miszczak Wojciech
Miszczak Marianna z d. Gnatowska
1872 r.
Umień
 
 *1854 r.
 +
 +
Więcej
1499Miszkiewicz Roman
Miszkiewicz Zofia z d. Paluszkiewicz

 *17-09-1936 r. Wodzierady
 *05-01-1936 r. Światoń
 +27-12-2009 r. Łódź /Łódź/
 +05-05-2008 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1500Mittmann Andrzej
Mittmann Agnieszka z d. Zawisza

 *1969 r. Toruń
 *1976 r. Debno
 
 
Więcej
1501Miziołek
Miziołek z d. Sarnowska

 
 
 
 
Więcej
1502Miziołek Antoni
Miziołek Marianna z d. Kucharek

 *15-04-1900 r.
 *31-01-1905 r. Małszyce
 +
 +1949 r.
Więcej
1503Miziołek Feliks
Miziołek Wacława z d. Szymańczuk

 *1922 r. Wrzeczko
 *1926 r.
 +09-11-2003 r. Ciechanów
 +14-12-1997 r.
Więcej
1504Miziołek Jan
Miziołek Helena z d. Kucharek
12-11-1934 r.
Łowicz
 *15-12-1912 r.
 *13-12-1912 r. Małszyce
 +01-02-1999 r.
 +15-10-1979 r.
Więcej
1505Miziołek Józef
Miziołek Zofia z d. Durczak

Tourcoing
 *1920 r. Wrzeczko
 *1926 r.
 +1994 r. /Tourcoing/
 +1993 r. Tourcoing /Tourcoing/
Więcej
1506Miziołek Kazimierz
Miziołek z d. Grzywińska

 *1942 r. Łyszkowice
 
 
 
Więcej
1507Miziołek Roch
Miziołek Konstancja z d. Szkup
1914 r.
Domaniewice
 *1888 r.
 *1896 r. Skaratki
 +23-04-1954 r.
 +27-12-1968 r. Ciechanów /Ciechanów/
Więcej
1508Młoźniak
Wygoda Iwona z d. Zawisza

 
 *1983 r. Wałcz
 
 
Więcej
1509Mooss Jan Paweł
Mooss Marianna z d. Romaniszyn
1886 r.
Zimna Woda
 *1859 r. Zimna Wódka
 *1866 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1510Morytko
Morytko z d. Malik

 
 
 
 
Więcej
1511Morytko Marian
Morytko Wanda z d. Kret

 *13-08-1923 r.
 *24-01-1929 r. Łuck
 +10-04-1993 r. Sławno /Kołobrzeg/
 +13-10-2015 r. Kołobrzeg
Więcej
1512Morytko Wiesław
Morytko

 *23-02-1954 r.
 
 +09-02-2009 r.
 
Więcej
1513Moszczyński Ignacy
Moszczyńska Katarzyna z d. Tataj
1895 r.
Domaniewice
 
 *26-10-1847 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1514Mówiński Marek
Mówińska Dorota
09-04-2011 r.
 *1970 r. Gdańsk
 
 
 
Więcej
1515Mówiński Stanisław
Mówińska Halina z d. Gnatowska
1969 r.
 *1947 r. Przezmark
 *17-06-1950 r. Kopaniewo
 
 +16-04-1983 r.
Więcej
1516Mroczek Józef Seweryn
Mroczek Władysława z d. Wąsalska
1907 r.
Warszawa
 *1886 r. Prażmów
 *1879 r.
 +
 +
Więcej
1517Mroczek Włodzimierz
Mroczek Apolonia z d. Kobyłko
1932 r.
Warszawa
 
 
 +
 +
Więcej
1518Mrowiec Jan
Mrowiec Katarzyna

 
 
 +
 +
Więcej
1519Mrowiec Teodor Jan
Mrowiec Teofila z d. Domagała
16-06-1929 r.
Warszawa
 *01-02-1907 r.
 
 +09-1944 r. Warszawa - Rembertów
 +09-1944 r. Warszawa - Wesoła
Więcej
1520Mrowiec Teodor
Mrowiec Józefa z d. Oślizło
23-01-1906 r.
Bytom - Rozbark
 *04-04-1879 r.
 
 +03-01-1961 r. Kraków
 +
Więcej
1521Mroziński Zdzisław
Mrozińska Anna z d. Kazimierska

 
 *1929 r.
 
 +
Więcej
1522Mrówka Feliks
Mrówka Stefania z d. Wieczorek
07-02-1937 r.
Koluszki
 *19-08-1912 r. Długie
 *01-02-1920 r. Długie
 +1972 r.
 +11-11-2007 r.
Więcej
1523Mróz
Mróz Magdalena z d. Ostrowska

 
 
 
 
Więcej
1524Mróz Adam
Mróz Kunegunda z d. Skowrońska
12-07-1791 r.
Zduny
 
 
 +13-02-1835 r. Maurzyce
 +16-09-1831 r. Maurzyce
Więcej
1525Mróz Bolesław
Mróz Gertruda Zofia z d. Żurawska
1940 r.
Piaseczno
 *28-01-1915 r. Maurzyce
 *04-10-1920 r. Bratian
 +30-01-1996 r. Zalesie Dolne /Jazgarzew/
 +20-11-1993 r. Zalesie Dolne /Jazgarzew/
Więcej
1526Mróz Jan
Mróz Katarzyna z d. Jabłońska
28-01-1902 r.
Zduny
 *07-09-1881 r. Maurzyce
 *22-10-1882 r. Świące
 +06-11-1961 r. Maurzyce /Zduny/
 +16-10-1974 r. Zalesie Dolne
Więcej
1527Mróz Stanisław
Mróz Kazimiera

 *25-01-1905 r. Maurzyce
 *1907 r.
 +16-11-1967 r.
 +1999 r.
Więcej
1528Mróz Wawrzyniec
Mróz Elżbieta

 
 
 +
 
Więcej
1529Mrzygłód Franciszek
Mrzygłód Katarzyna z d. Kostrzewa
1914 r.
Domaniewice
 *1885 r. Skaratki
 *1891 r.
 +
 +
Więcej
1530Mrzygłód Jan
Mrzygłód Józefa z d. Jadach
1875 r.
Domaniewice
 *1851 r. Skaratki
 *27-03-1852 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1531Muras Krzystof
Misiura Karolina z d. Gawęcka
26-12-2007 r.
Łowicz
 
 *1989 r. Łowicz
 
 
Więcej
1532Murawski Jan
Murawska Stefania z d. Gałaj
08-02-1937 r.
Chruślin
 
 *12-03-1909 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
1533Musioł Piotr
Musioł Franciszka z d. Cegielska

 
 *1826 r.
 +
 +1858 r. Solec Zdrój
Więcej
1534Mysłek Bronisław
Mysłek Janina z d. Kazimierska

 *1928 r.
 *1924 r.
 +21-03-1999 r. /Rędziny/
 +09-09-2009 r.
Więcej
1535Mysłek Janusz
Mysłek Joanna

 *17-05-1971 r.
 *1975 r.
 +19-10-2018 r.
 
Więcej
1536N. N.
Foks Aniela
18-02-1948 r.
Brudzeń Duży
 
 *1911 r.
 +
 +
Więcej
1537N. N.
Grzegorczyk Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
1538N. N.
Kicińska Aneta Magdalena

 
 *1982 r. Mirosławiec
 
 
Więcej
1539N. N.
Lorek Teresa z d. Skibicka

 
 *1960 r.
 
 
Więcej
1540N. N.
Marat Monika

 
 *1975 r.
 
 
Więcej
1541N. N.
Raczkowska Waleria

 
 *16-05-1873 r. Bugaj
 +
 +13-10-1896 r. Bugaj
Więcej
1542N. N.
Wiesiołek Agnieszka

 
 
 
 
Więcej
1543N.N.
Gałązka Małgorzata

 
 
 
 +
Więcej
1544N.N.
Kantorek Franciszka

 
 *13-09-1854 r. Skaratki
 
 +1883 r. Skaratki
Więcej
1545N.N.
Kantorek Józefa

 
 *15-02-1870 r. Skaratki
 
 +
Więcej
1546N.N.
Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk

 
 *18-08-1930 r.
 
 +13-02-2019 r. Głowno /Głowno/
Więcej
1547N.N.
Kowalczyk Magdalena Krystyna

 
 *1989 r. Garwolin
 
 
Więcej
1548N.N.
Olejnik Małgorzata z d. Śnieguła

 
 *05-09-1885 r. Wrzeczko
 
 +
Więcej
1549N.N.
Ostrowska Marianna

 
 
 
 +
Więcej
1550N.N.
Wiechnio Józefa z d. Ufa

 
 *21-04-1894 r. Wygoda
 
 +
Więcej
1551N.N.
Wielemberg Stanisława z d. Kantorek

 
 *1955 r. Kargowa
 
 
Więcej
1552N.N.
Wilk Małgorzata z d. Opoka

 
 
 
 +
Więcej
1553N.N.
Ziółkowska Barbara

 
 *1829 r. Brzeście
 
 +02-01-1900 r. Pińczów
Więcej
1554N.N.
Misiak Weronika

 
 *2003 r.
 
 
Więcej
1555Nadolna Dorota z d. Świątek
Nadolny Robert

 *1977 r. Skwierzyna
 *1977 r. Połczyn Zdrój
 
 
Więcej
1556Nadolny Kamil Tadeusz
Ślozowska Agata z d. Ślozowska

 *1997 r. Skwierzyna
 *1998 r.
 
 
Więcej
1557Nahajło Demetriusz
Nahajło Marianna z d. Zielińska
1884 r.
Zimna Woda
 
 *1864 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1558Namyślak
Namyślak z d. Baranowska

 
 
 
 
Więcej
1559Nawrocki
Nawrocka z d. Sadowska

 
 
 
 
Więcej
1560Nelson Kevin
Nelson-Łyszkiewicz Agata z d. Łyszkiewicz

 *1989 r.
 *1984 r. Świdnica
 
 
Więcej
1561Niedźwiecki Piotr
Niedźwiecka Magdalena z d. Wrońska

 *1973 r.
 *08-02-1979 r.
 
 +
Więcej
1562Nierobisz Franciszek
Nierobisz Agnieszka z d. Stefańska
1907 r.
Pszczonów
 
 *1889 r. Seligów
 +
 +
Więcej
1563Niewiadomski Adam
Wawrzyn Aniela z d. Bakalarz
06-12-1922 r.
Domaniewice
 *16-12-1891 r. Stare Grudze
 *1900 r. Stare Grudze
 +27-02-1935 r.
 +1984 r.
Więcej
1564Niewiadomski Feliks
Niewiadomska Marianna

 *1924 r.
 
 +
 +
Więcej
1565Niewięgłowski
Niewięgłowska

 
 
 
 
Więcej
1566Niewięgłowski Feliks
Niewięgłowska Rozalia

 *1845 r. Opatowiec
 *1861 r.
 +12-12-1907 r. Zielona /Biorków Wielki/
 +06-09-1930 r. /Biorków Wielki/
Więcej
1567Niewięgłowski Józef
Niewięgłowska Marianna z d. Wawrzykiewicz
18-02-1846 r.
Opatowiec
 
 
 +
 +
Więcej
1568Niewięgłowski Mieczysław Antoni
Niewięgłowska Anna z d. Węglarz
14-06-1975 r.
Nowy Targ
 *14-07-1910 r. Biorków Mały
 
 +25-11-1975 r. Nowy Targ /Nowy Targ/
 +
Więcej
1569Niewięgłowski Mieczysław Antoni
Niewięgłowska Stanisława

 *14-07-1910 r. Biorków Mały
 *15-04-1909 r.
 +25-11-1975 r. Nowy Targ /Nowy Targ/
 +10-10-1974 r. Nowy Targ /Nowy Targ/
Więcej
1570Niewięgłowski Stanisław
Niewięgłowska Antonina z d. Zapiórkowska

 *1879 r.
 *27-10-1881 r. Igołomia
 +13-12-1950 r. Biorków Mały /Biorków Wielki/
 +17-06-1936 r. Biorków Mały /Biorków Wielki/
Więcej
1571Niezgoda Marian
Niezgoda Anna z d. Włostek

 
 
 + Głowno /Głowno/
 + Głowno /Głowno/
Więcej
1572Nitowski
Nitowska Iwona z d. Grodkowska

 
 *1983 r.
 
 
Więcej
1573Nitowski Czesław
Nitowska z d. Miziołek

 *20-07-1948 r.
 
 +09-03-1987 r. Ciechanów
 
Więcej
1574Niżałowski Ferdynand
Niżałowska Maria z d. Mann

 
 
 +
 +
Więcej
1575Niżałowski Franciszek
Niżałowska Maria z d. Smolińska
1888 r.
Lwów
 
 
 +
 +
Więcej
1576Nowak
Nowak z d. Ogniewska

 
 
 
 
Więcej
1577Nowak Andrzej
Nowak Halina z d. Karpiuk

 
 *1955 r.
 
 
Więcej
1578Nowak Sylwester
Misiak Sylwia

 *1992 r.
 *1980 r.
 
 
Więcej
1579Nowakowski Jan
Nowakowska Katarzyna z d. Kamińska
1889 r.
Domaniewice
 
 *1869 r. Wrzeczko
 +
 +
Więcej
1580Nowakowski Walenty
Nowakowska Józefa z d. Śnieguła
1912 r.
Domaniewice
 *1892 r. Wrzeczko
 
 +
 +26-10-1918 r.
Więcej
1581Nowiński Łukasz
Nowińska-Ufa Paulina z d. Ufa
27-12-2008 r.
Łowicz
 *1990 r.
 *1989 r. Łowicz
 
 
Więcej
1582Nowosielski
Nowosielska z d. Adamkowska

 
 
 
 
Więcej
1583Nowotyński
Nowotyńska Zofia z d. Rogowska

 
 *25-09-1925 r.
 
 +09-05-2014 r.
Więcej
1584Obórka Stanisław
Obórka Petronela z d. Lebioda
02-02-1920 r.
Chruślin
 *1897 r. Chruślin
 *02-06-1902 r. Trąby
 +
 +22-07-1986 r.
Więcej
1585Ochman Józef
Ochman Waleria z d. Baczyńska
1898 r.
Jeżów
 *12-03-1873 r. Lisowice
 *1879 r. Jeziorko
 +
 +
Więcej
1586Ochman Stefan
Ochman Stefania z d. Rżanek
11-02-1934 r.
Koluszki
 *29-08-1912 r. Jeziorko
 *23-02-1910 r. Zygmuntów
 +
 +
Więcej
1587Ochman Władysław
Ochman Wacława z d. Rżanek
08-01-1939 r.
Koluszki
 *16-11-1908 r. Jeziorko
 
 +
 +
Więcej
1588Ochocki Michał
Ochocka Anna z d. Gorzkiewicz
25-12-2009 r.
 *1977 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
1589Ociela Jan
Ociela Barbara z d. Płacheta
21-01-1901 r.
Łowicz
 *1872 r. Rogóźno
 *1865 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
1590Ociela Jan
Ociela Małgorzata z d. Gusta
23-05-1870 r.
Łowicz
 *1836 r.
 *21-03-1846 r. Bocheń
 +1894 r. Rogóźno
 +1895 r. Rogóźno
Więcej
1591Ociela Józef
Ociela Franciszka z d. Zakrzewska
09-10-1904 r.
Łowicz
 *1878 r. Rogóźno
 *27-05-1885 r. Dąbkowice
 +
 +1921 r. Łowicz
Więcej
1592Ociela Walenty
Ociela Marianna z d. Kosiorek
1889 r.
Domaniewice
 *12-02-1866 r. Rogóźno
 *1866 r. Rogóźno
 +
 +1929 r. Łowicz
Więcej
1593Ociela Władysław
Ociela Henryka Aleksandra z d. Głusińska
13-08-1931 r.
Warszawa
 *19-01-1906 r. Łowicka Wieś
 *1906 r. Warszawa
 +
 +
Więcej
1594Ogniewski Jan
Ogniewska Anna z d. Sianoszek

 *1922 r.
 *1926 r. Wygoda
 +1986 r.
 +1996 r.
Więcej
1595Olaszczyk Marcin
Olaszczyk Danuta Małgorzata z d. Kicińska

 
 *1983 r. Mirosławiec
 
 
Więcej
1596Olczyk Andrzej
Olczyk Józefa z d. Wieczorek
1882 r.
Jeżów
 *1851 r. Długie
 *1865 r.
 +
 +
Więcej
1597Olczyk Józef
Olczyk Józefa z d. Paprocka
09-07-1907 r.
Jeżów
 *03-08-1880 r. Kędziorki
 *28-10-1888 r. Świny
 +
 +1942 r.
Więcej
1598Olczyk Józef
Olczyk Marianna z d. Cybularz

 
 
 +˂ 1852 r.
 +
Więcej
1599Olejnik Antoni
Olejnik Małgorzata z d. Śnieguła
1921 r.
Domaniewice
 *1890 r. Łagów
 *05-09-1885 r. Wrzeczko
 +
 +
Więcej
1600Olesiński Andrzej
Olesińska z d. Wysokińska

 
 
 +
 
Więcej
1601Olędzki Jan z d. Ociela
Olędzka Cecylia z d. Pietrasińska
15-01-1971 r.
Chorzów
 *22-08-1908 r. Łowicka Wieś
 
 +
 +
Więcej
1602Olędzki Jan z d. Ociela
Olędzka Franciszka z d. Ciesielska
09-06-1935 r.
Łowicz
 *22-08-1908 r. Łowicka Wieś
 
 +
 +
Więcej
1603Olszewski Aleksy
Olszewska Janina z d. Ekiert

 
 
 +˂ 1982 r.
 +˃ 1982 r.
Więcej
1604Olszewski Tadeusz
Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda
26-11-1949 r.
Łódź
 *24-05-1928 r. Warszawa
 *26-02-1926 r. Augustów
 +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/
 +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1605Omieciński Józef
Omiecińska Zuzanna z d. Walczak

 *~ 1796 r.
 
 +14-04-1861 r.
 +
Więcej
1606Oraczyński Antoni
Oraczyńska Franciszka z d. Warda
1906 r.
Domaniewice
 
 *1873 r.
 +
 +01-01-1940 r. Chruślin
Więcej
1607Oraczyński Czesław
Oraczyńska Leokadia z d. Ruta

 *29-06-1949 r.
 *1951 r.
 +05-03-1990 r. Strzebieszew
 +11-01-1991 r. Strzebieszew /Domaniewice/
Więcej
1608Oraczyński Feliks
Oraczyńska Marianna z d. Skuneczna
14-07-1919 r.
Domaniewice
 * Lisiewice
 *1888 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1609Oraczyński Wojciech
Oraczyńska Marianna z d. Sobieszek
1895 r.
Chruślin
 *03-04-1863 r. Gaj
 *1866 r. Lisiewice
 + Piotrowice
 +19-06-1931 r.
Więcej
1610Orlik Adam
Orlik Ewelina Alicja z d. Gasik

 
 
 
 
Więcej
1611Orzechowski Józef
Orzechowska Katarzyna z d. Wiesiołek
28-06-1969 r.
Łowicz
 
 *07-02-1915 r. Zawady
 +
 +31-05-1997 r. Łowicz
Więcej
1612Orzepiński Władysław
Orzepińska z d. Kosmowska

 
 
 +
 
Więcej
1613Osikowicz
Bartik-Osikowicz Dominika z d. Bartik

 
 
 
 
Więcej
1614Ostrowski
Ostrowska z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
1615Osuwniak Jan
Osuwniak Wiktoria z d. Pawłowicz
1899 r.
Domaniewice
 
 *1876 r. Strzebieszew
 +
 +1905 r. Strzebieszew
Więcej
1616Osypiuk Czesław
Osypiuk Maria z d. Kantorek
15-04-1978 r.
 *1949 r. Czeputka
 *1957 r. Kargowa
 
 
Więcej
1617Osypiuk Dawid Marcin
Osypiuk Monika Anastazja z d. Warzybok
13-08-2011 r.
 *1978 r. Ruda Śląska
 *1981 r. Ruda Śląska
 
 
Więcej
1618Oświeciński Antoni
Oświecińska Katarzyna z d. Szkup
1902 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
1619Owczarek Bronisław
Owczarek Cecylia z d. Wysocka
15-11-1936 r.
Łowicz
 *30-10-1911 r. Zawady
 
 +
 +
Więcej
1620Owczarek Jan
Owczarek Marcjanna z d. Wiesiołek
21-11-1910 r.
Łowicz
 *10-11-1882 r. Zawady
 *07-05-1887 r. Zawady
 +
 +07-02-1913 r. Zawady
Więcej
1621Owczarek Piotr
Owczarek Bożena z d. Ufa

 
 *13-11-1958 r.
 
 +2000 r.
Więcej
1622Owsiany Grzegorz
Owsiany Grażyna

 
 
 +
 
Więcej
1623Pacholczyk Józef
Pacholczyk Anna z d. Mirowska
21-01-1872 r.
Gieczno
 
 *1850 r. Kwilno
 +
 +02-10-1917 r. Bogumin
Więcej
1624Pacholczyk Stanisław
Pacholczyk Rozalia z d. Woźniak

 
 
 +
 +
Więcej
1625Paciorek Bronisław
Paciorek Marcjanna z d. Urbanek
1926 r.
Łowicz
 
 *1898 r.
 +
 +
Więcej
1626Paciorek Sławomir
Paciorek Agata z d. Więcek

 *1980 r. Łowicz
 *1983 r. Brzeziny
 
 
Więcej
1627Pająk Adam
Pająk Magdalena z d. Gromek

 
 
 +
 +
Więcej
1628Pająk Andrzej
Pająk Stanisława z d. Mączyńska
15-08-1921 r.
Domaniewice
 *1888 r. Strzebieszew
 *~ 1900 r. Michałów
 +
 +
Więcej
1629Pająk Feliks
Pająk Janina z d. Gołębiewska
24-02-1930 r.
Chruślin
 *1901 r.
 
 +31-03-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/
 +2003 r. /Domaniewice/
Więcej
1630Pająk Franciszek
Pająk Dorota z d. Grzegorczyk
1906 r.
Domaniewice
 *1883 r. Strzebieszew
 
 + /Głowno/
 + /Głowno/
Więcej
1631Pająk Izydor
Pająk Zofia z d. Sut
17-11-1920 r.
Domaniewice
 *1891 r.
 *1899 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
1632Pająk Jan
Pająk Franciszka z d. Góra
1881 r.
Domaniewice
 *1858 r. Strzebieszew
 *29-09-1860 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1633Pająk Jan
Pająk Marcjanna z d. Kret
04-09-1905 r.
Łowicz
 *1884 r. Stroniewice
 
 +
 +
Więcej
1634Pająk Ludwik
Pająk Franciszka z d. Szymczak
1887 r.
Domaniewice
 *02-02-1865 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1635Pająk Maciej
Wielec Dorota z d. Jadach
08-02-1847 r.
Domaniewice
 *24-02-1827 r. Stroniewice
 *05-02-1825 r. Skaratki
 +08-03-1870 r. Strzebieszew
 +1910 r. Strzebieszew
Więcej
1636Pająk Michał
Pająk Elżbieta z d. Zarzycka
22-01-1816 r.
Domaniewice
 
 *1794 r. Rogóźno
 +
 +15-08-1843 r. Strzebieszew
Więcej
1637Pająk Mieczysław
Pająk Helena z d. Kucińska

 
 
 +2005 r. /Domaniewice/
 +11-10-2001 r. /Domaniewice/
Więcej
1638Pająk Piotr
Pająk Józefa z d. Janus
1913 r.
Domaniewice
 *1885 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1639Pająk Piotr
Pająk Julianna z d. Karcz
03-02-1920 r.
Domaniewice
 *1891 r. Strugienice
 *1894 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1640Pająk Stanisław
Pająk Marianna z d. Knera
25-01-1910 r.
Łowicz
 *1883 r. Stroniewice
 *1878 r. Dąbkowice
 +1918 r. Dąbkowice
 +
Więcej
1641Pająk Walenty
Pająk Marianna z d. Kantorek
1880 r.
Domaniewice
 *1846 r. Stroniewice
 *19-06-1847 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1642Pająk Walenty
Pająk Marianna z d. Kierus
1865 r.
Domaniewice
 *1846 r. Stroniewice
 *1848 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1643Pajchert
Pajchert z d. Karasek

 
 
 
 
Więcej
1644Pakalski
Pakalska Józefa z d. Pająk

 
 *~ 1924 r.
 +
 +20-01-2016 r. /Sopot/
Więcej
1645Pakulski Jerzy
Pakulska Elżbieta z d. Konieczna

 *1950 r.
 
 +16-08-2013 r. /Częstochowa/
 
Więcej
1646Pakulski Rafał
Pakulska Dominika

 *1974 r.
 
 
 
Więcej
1647Pakulski Zygmunt
Pakulska Lucyna z d. Kazimierska

 *1921 r.
 *1911 r.
 +1971 r. /Poraj/
 +04-05-1998 r. /Rędziny/
Więcej
1648Pakuła
Pakuła Bożena z d. Wnuk

 
 
 
 
Więcej
1649Pakuła Eugeniusz
Pakuła Janina z d. Kupfer

 *22-11-1911 r. Sosnowiec
 *1927 r.
 +27-12-1956 r. /Pruszków/
 +25-12-2010 r. Pruszków
Więcej
1650Pakuła Eugeniusz
Pakuła Janina z d. Szczepanik

 
 
 
 
Więcej
1651Pakuła Jerzy
Pakuła Irena z d. Nowak

 *1949 r. Pruszków
 *17-01-1953 r. Pruszków
 
 +08-04-2005 r. /Pruszków/
Więcej
1652Pakuła vel Rutka Kazimierz
Koral Jadwiga z d. Kunstman
18-03-1945 r.
Pruszków
 *02-03-1913 r. Warszawa
 *27-04-1918 r. Pruszków
 +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/
 +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/
Więcej
1653Pakuła vel Rutka Kazimierz
Pakuła Romana z d. Wójcik

 *02-03-1913 r. Warszawa
 *15-08-1922 r.
 +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/
 +26-09-1992 r. Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
1654Pakuła vel Rutka Ludwik
Pakuła vel Rutka Antonina Joanna z d. Wilczyńska
19-02-1911 r.
Sosnowiec
 *21-08-1884 r. Piekoszów
 *15-12-1889 r. Będzin
 +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/
 +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
1655Pakuła vel Rutka Michał Wojciech
Machnicka Katarzyna

 *1983 r. Warszawa
 
 
 
Więcej
1656Pakuła vel Rutka Wojciech
Opolska-Pakuła Maria z d. Opolska
06-11-1982 r.
 *14-03-1946 r. Pruszków
 *1954 r. Kutno
 +21-11-2023 r. /Pruszków/
 
Więcej
1657Pakuła vel Rutka Wojciech
Pakuła vel Rutka Ewa z d. Tołwińska
1973 r.
 *14-03-1946 r. Pruszków
 *1948 r. Warszawa
 +21-11-2023 r. /Pruszków/
 
Więcej
1658Paliński
Palińska z d. Misiewicz

 
 
 
 
Więcej
1659Panek Józef
Panek Marianna z d. Gajda
06-02-1843 r.
Chruślin
 
 *1821 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1660Panek Paweł
Panek Franciszka z d. Warda
1896 r.
Domaniewice
 *1849 r. Dąbkowice
 *17-09-1859 r. Skaratki
 +01-05-1932 r. Trąby
 +20-03-1923 r. Trąby
Więcej
1661Pańkow Ignacy
Pańkow Anna z d. Zięba
1884 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
1662Pańkow Ignacy
Pańkow Maria z d. Korniak
1888 r.
Zimna Woda
 
 *1865 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1663Papaioannou
Papaioannou Mirosława z d. Gajda

 
 *1960 r. Łódź
 
 
Więcej
1664Paprocki Józef
Paprocka Franciszka z d. Wieczorek

 *15-02-1855 r. Rogów
 *08-10-1858 r. Długie
 +
 +
Więcej
1665Para Andrzej
Para Katarzyna z d. Wieczorek
1825 r.
Jeżów
 
 *1802 r. Jeziorko
 +
 +
Więcej
1666Paradowski Józef
Paradowska Michalina z d. Sołtyszewska
13-02-1893 r.
Bielawy
 
 
 +
 +
Więcej
1667Paradowski Stanisław
Paradowska Antonia z d. Grabowska
21-06-1924 r.
Stary Waliszew
 *07-11-1900 r. Rulice
 *~ 1900 r.
 +
 +
Więcej
1668Parikh Bhavin
Parikh Castle z d. Siniscrope
30-12-2009 r.
Ahmedabad
 
 *1984 r.
 
 
Więcej
1669Parys Łukasz
Parys Anna z d. Wawrzyn
1882 r.
Domaniewice
 *1837 r.
 *24-07-1862 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
1670Parys Łukasz
Parys Marianna z d. Skowrońska
1869 r.
Domaniewice
 *1837 r.
 
 +
 +
Więcej
1671Parys Mieczysław
Parys Janina

 *1925 r.
 *1929 r.
 +20-11-2009 r. /Stary Waliszew/
 +04-05-1997 r. /Stary Waliszew/
Więcej
1672Parys Piotr
Parys Rozalia z d. Kantorek
09-02-1834 r.
Domaniewice
 *~ 1810 r. Strzebieszew
 *26-08-1809 r. Skaratki
 +
 +17-11-1848 r. Strzebieszew
Więcej
1673Parys Wojciech
Parys Franciszka z d. Buczkowska
13-07-1924 r.
Stary Waliszew
 *1899 r. Strzebieszew
 *16-02-1891 r. Głowno
 +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/
 +
Więcej
1674Pawełkowicz Wojciech
Pawełkowicz Franciszka z d. Strugińska
1872 r.
Domaniewice
 *23-03-1845 r. Reczyce
 *13-06-1847 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1675Pawlak
Pawlak z d. Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
1676Pawlak Karol
Pawlak Marianna z d. Kantorek
06-05-1888 r.
Domaniewice
 *26-01-1850 r. Skaratki
 *~ 1868 r. Skaratki
 +27-11-1916 r. Chlebowice
 +22-04-1925 r. Chlebowice
Więcej
1677Pawlak Kazimierz
Pawlak Agnieszka z d. Jabłońska
02-02-1921 r.
Stary Waliszew
 *1895 r. Skaratki
 *05-01-1902 r. Brodne
 +
 +
Więcej
1678Pawlata Roman
Pawlata Apolonia z d. Wiesiołek
27-01-1902 r.
Łowicz
 *09-08-1877 r. Trąby
 *08-02-1883 r. Bocheń
 +
 +1926 r. Łowicz
Więcej
1679Pawlata Wawrzyniec
Pawlata Józefa z d. Błażejewska
13-11-1905 r.
Chruślin
 *04-08-1877 r. Lisiewice
 *1888 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1680Pawlewski Antoni
Pawlewska Elżbieta z d. Przytulska

 
 
 +
 
Więcej
1681Pawlewski Piotr
Pawlewska Katarzyna z d. Stawicka
29-10-1832 r.
Ciachcin
 
 
 +˂ 1915 r.
 +1886 r. Blichowo
Więcej
1682Pawlik Jan
Pawlik Zofia z d. Kazimierska

 *17-01-1920 r. Lwów
 *18-09-1919 r. Lisiewice
 +22-07-1986 r. Szczecinek /Szczecinek/
 +27-03-2008 r. Szczecinek /Szczecinek/
Więcej
1683Pawlik Lesław Ryszard
Pawlik z d. Wołodko

 *17-05-1951 r.
 
 +29-09-2011 r. Szczecinek /Szczecinek/
 +
Więcej
1684Pawłowicz Grzegorz
Kubisiak Marianna z d. Kucińska
1872 r.
Domaniewice
 
 *1852 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
1685Pawłowski
Pawłowska z d. Krukowska

 
 
 
 
Więcej
1686Pawłowski Maciej
Pawłowska Monika z d. Skibicka
08-2010 r.
 
 *1988 r.
 
 
Więcej
1687Pel
Pel z d. Kantorek

 
 
 
 
Więcej
1688Pel Jan
Pel Marianna z d. Kantorek
20-01-1868 r.
Domaniewice
 *28-12-1816 r. Skaratki
 *28-01-1827 r. Skaratki
 +1871 r.
 +1871 r.
Więcej
1689Pel Jan
Pel Marianna z d. Wilk
1889 r.
Domaniewice
 *1862 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1690Pel Józef
Kantorek Anastazja z d. Sękalska
1900 r.
Domaniewice
 *1872 r. Skaratki
 *1873 r. Domaniewice
 +22-11-1902 r. Skaratki
 +25-03-1914 r. Ziewaniczki
Więcej
1691Pel Józef
Pel Franciszka z d. Kucińska
1883 r.
Domaniewice
 *1855 r. Skaratki
 *1858 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1692Pel Józef
Pel Józefa z d. Warda
1893 r.
Domaniewice
 *1872 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1693Pel Łukasz
Pel Marianna z d. Jasek
22-02-1903 r.
Chruślin
 *1835 r. Skaratki
 *20-08-1848 r. Bocheń
 +1919 r. Skaratki
 +
Więcej
1694Pel Łukasz
Pel Marianna z d. Knera
16-02-1857 r.
Domaniewice
 *1835 r. Skaratki
 * Sapy
 +1919 r. Skaratki
 +08-03-1895 r. Skaratki
Więcej
1695Pel Michał
Pel Katarzyna z d. Grabowicz

 
 
 +26-09-1852 r. Skaratki
 +
Więcej
1696Pel Mikołaj
Pel Marianna z d. Strugińska
24-01-1853 r.
Domaniewice
 *03-12-1826 r. Skaratki
 *1835 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1697Pel Wojciech
Pel Elżbieta z d. Kędziora
1798 r.
Domaniewice
 *~ 1762 r.
 *~ 1772 r.
 +09-03-1833 r. Skaratki
 +
Więcej
1698Pełka Tomasz
Pełka Franciszka z d. Urbanek
16-01-1883 r.
Zduny
 *14-12-1858 r. Maurzyce
 *01-04-1864 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
1699Peryt Henryk Józef
Peryt Daniela Irena z d. Pietrych
19-04-1950 r.
Łuków
 *19-01-1931 r. Świdry
 *13-03-1918 r.
 +17-04-1990 r. Biała Podlaska
 +04-05-2001 r. Zalesie
Więcej
1700Peryt Marek Janusz
Peryt Iwona Barbara z d. Białas
18-12-1982 r.
Warszawa
 *24-04-1952 r. Łuków
 *1959 r. Warszawa
 +21-07-2002 r. Warszawa
 
Więcej
1701Peryt Stanisław
Peryt Feliksa z d. Maszczak

 
 
 +
 +
Więcej
1702Perzyna Jan
Perzyna Marcjanna z d. Bińczak
22-04-1918 r.
Bąków Górny
 *25-08-1892 r. Maryjsk
 *12-01-1893 r. Rząśno
 +
 +
Więcej
1703Perzyński Mateusz
Perzyńska Marianna z d. Wielec
03-02-1868 r.
Domaniewice
 
 *10-09-1843 r. Skaratki
 +
 +1917 r. Grudze
Więcej
1704Petersen
Petersen z d. Skowrońska

 
 
 
 
Więcej
1705Piaskowski Jan
Piaskowska Franciszka z d. Redo
04-08-1912 r.
Łowicz
 *1881 r. Łowicz
 *1885 r. Brodne
 +
 +
Więcej
1706Piaskowski Waldemar
Piaskowska Małgorzata z d. Świątek

 *1960 r.
 *1972 r. Skwierzyna
 
 
Więcej
1707Piasta Augustyn
Piasta Małgorzata z d. Marszałek
1901 r.
Chruślin
 *27-08-1870 r. Mystkowice
 *06-03-1878 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
1708Piasta Augustyn
Piasta Rozalia z d. Marszałek
14-01-1918 r.
Chruślin
 *27-08-1870 r. Mystkowice
 *10-07-1889 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
1709Piątkowski
Piątkowska z d. Kołodziejczyk

 
 
 
 
Więcej
1710Piątkowski Aleksander
Piątkowska Józefa z d. Staworzyńska
1857 r.
Koniemłoty
 
 *~ 1834 r.
 +
 +30-01-1908 r. Włoszczowa
Więcej
1711Piątkowski Antoni
Piątkowska Marianna z d. Ostrowska
1899 r.
Dmosin
 
 *1860 r. Kuzmy
 +
 +
Więcej
1712Piątkowski Jan
Piątkowska

 *03-12-1896 r. Stopnica
 
 +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/
 
Więcej
1713Piątkowski Jan
Piątkowska Katarzyna z d. Poniewierska
10-10-1890 r.
Stopnica
 *1858 r.
 *1869 r.
 +02-08-1931 r. /Sosnowiec/
 +06-05-1957 r.
Więcej
1714Piątkowski Jan
Piątkowska Tamara Ligia z d. Ojdonowska

 *03-12-1896 r. Stopnica
 *27-09-1917 r. Sosnowiec
 +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/
 +06-03-1959 r. Częstochowa /Częstochowa/
Więcej
1715Piątkowski Wit Władysław
Piątkowska Leokadia z d. Warszawska
18-04-1938 r.
Sosnowiec
 *10-08-1903 r. Sosnowiec
 *13-11-1904 r.
 +27-09-1974 r. /Sosnowiec/
 +24-02-1994 r.
Więcej
1716Piekarek Henryk
Piekarek Stefania z d. Ambrozińska

 *~ 1923 r.
 *~ 1930 r.
 +02-2013 r. /Świny/
 
Więcej
1717Piekarski
Piekarska Ewa z d. Michalak

 
 * Warszawa
 
 
Więcej
1718Piekarz Teofil
Piekarz Stanisława z d. Sujkowska
06-05-1935 r.
Łowicz
 
 *20-02-1910 r. Pilaszków
 +
 +
Więcej
1719Pientera Ludwik
Pientera Rozalia z d. Waloszczyk

 
 
 +31-10-1848 r. Czołczyn
 +03-11-1848 r. Czołczyn
Więcej
1720Pientera Wojciech
Pientera Konstancja

 
 *~ 1767 r.
 +
 +16-09-1839 r. Czołczyn
Więcej
1721Pieńkowski
Pieńkowska Apolonia z d. Wielemborek

 
 *12-10-1887 r. Bąków Dolny
 +
 +1918 r.
Więcej
1722Pierzchalski Ignacy
Pierzchalska Eleonora z d. Lagierska

 
 
 +1865 r. Skórkowice
 +10-12-1898 r. Machory
Więcej
1723Pierzchała Antoni
Pierzchała Katarzyna

 
 
 +
 +
Więcej
1724Pierzchała Baltazar
Pierzchała Elżbieta z d. Woźniak
1805 r.
Zduny
 
 
 +04-02-1847 r. Szymanowice
 +
Więcej
1725Pierzchała Wincenty
Pierzchała Marianna z d. Rybusiewicz
20-11-1831 r.
Zduny
 *23-01-1806 r. Szymanowice
 
 +21-01-1847 r. Szymanowice
 +
Więcej
1726Pierzgalski Zygmunt
Pierzgalska Urszula z d. Miszkiewicz

 *1952 r.
 *1956 r. Łódź
 +25-07-1996 r. /Łódź/
 
Więcej
1727Pietroń Wojciech
Ziółkowska Barbara
14-02-1871 r.
Pińczów
 
 *1829 r. Brzeście
 +16-06-1873 r. Pińczów
 +02-01-1900 r. Pińczów
Więcej
1728Pietrucha
Pietrucha z d. Szkup

 
 
 
 
Więcej
1729Pietrzak
Pietrzak z d. Krusińska

 
 
 
 
Więcej
1730Pietrzak
Pietrzak Jadwiga z d. Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
1731Pietrzak
Pietrzak Maria z d. Krakowiak

 
 
 +
 +
Więcej
1732Pietrzak Antoni
Pietrzak Antonia z d. Gołębiewska
27-11-1933 r.
Chruślin
 
 *12-06-1902 r. Mystkowice
 +
 +13-07-1985 r. Janinów
Więcej
1733Pietrzak Bartłomiej
Pietrzak Julianna z d. Badońska

 
 
 +25-01-1852 r. Wiskienica
 +
Więcej
1734Pietrzak Jan
Pietrzak Antonina z d. Pawłowska
1863 r.
Jeżów
 
 
 
 +
Więcej
1735Pietrzak Jerzy Jan
Wilk-Pietrzak Halina z d. Wilk

 *24-04-1936 r.
 *01-01-1952 r. Głowno
 +14-12-2013 r.
 +12-03-2015 r. Warszawa /Stary Waliszew/
Więcej
1736Pietrzak Piotr
Pietrasik Katarzyna z d. Wieczorek
1828 r.
Jeżów
 
 *1808 r.
 +
 +1862 r. Jeziorko
Więcej
1737Pietrzak Piotr
Pietrzak Alina

 
 
 
 
Więcej
1738Pietrzak Piotr
Pietrzak Franciszka z d. Gawin
1905 r.
Łódź
 *21-04-1881 r. Tworzyjanki
 
 +
 +
Więcej
1739Pietrzak Tomasz
Pietrzak Małgorzata z d. Kosiorek
1900 r.
Domaniewice
 *12-12-1878 r. Gaj
 *1879 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
1740Pintera Bartłomiej
Pintera Józefa z d. Omiecińska
1869 r.
Lutomiersk
 *26-07-1838 r. Czołczyn
 *01-04-1851 r. Szydłów
 +
 +
Więcej
1741Pintera Bolesław
Pintera Aniela z d. Stępień
27-12-1934 r.
Łódź
 *10-10-1917 r. Łódź
 *06-01-1909 r. Dąbrówka
 +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/
 +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1742Pintera Władysław
Pintera Franciszka z d. Bergiel
26-11-1911 r.
Łódź
 *22-09-1889 r. Puczniew
 *23-12-1892 r. Dąbrówka
 +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/
 +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1743Pińkowski Józef
Pińkowska Zofia z d. Jabłońska
05-11-1927 r.
Stary Waliszew
 
 *1907 r. Boczki Dolne
 +
 +
Więcej
1744Piorunowski
Piorunowska Anna z d. Janus

 
 
 
 
Więcej
1745Piotrowski
Piotrowska Marianna z d. Stefańska

 
 *1916 r. Seligów
 +
 +1945 r. Jacochów
Więcej
1746Pióro Tomasz
Pióro Katarzyna z d. Pietrzak

 *1975 r. Warszawa
 *1975 r. Pruszków
 
 
Więcej
1747Plewka Ignacy
Plewka Józefa z d. Ostrowska
07-01-1950 r.
Zgierz
 *1914 r.
 
 +
 +
Więcej
1748Plewka Marcin
Plewka Marianna z d. Kierus
1897 r.
Domaniewice
 *1872 r. Wola Mąkolska
 
 +
 +
Więcej
1749Plewka Marcin
Plewka Marianna z d. Kostrzewa
20-07-1926 r.
Stary Waliszew
 *1892 r.
 *1902 r.
 +
 +
Więcej
1750Plewka Tomasz
Plewka Beata z d. Kantorek

 *1979 r.
 *1982 r.
 
 
Więcej
1751Płacheta Antoni
Płacheta Ewa z d. Dąbrowska
1843 r.
Chruślin
 *1821 r.
 *1825 r.
 +1883 r.
 +1886 r.
Więcej
1752Płacheta Bartłomiej
Płacheta Katarzyna z d. Gajda
27-08-1818 r.
Chruślin
 * Dąbkowice
 *1802 r.
 +1845 r. Dąbkowice
 +1848 r.
Więcej
1753Płacheta Piotr
Płacheta Balbina z d. Grzelak
1854 r.
Łowicz
 *29-01-1836 r. Dąbkowice
 
 +
 +
Więcej
1754Płacheta Tomasz
Płacheta Franciszka z d. Domińczak
1862 r.
Łowicz
 *1824 r.
 
 +10-01-1888 r. Dąbkowice
 +22-02-1888 r. Dąbkowice
Więcej
1755Płacheta Wojciech
Płacheta Antonina z d. Walczak
16-01-1893 r.
Łowicz
 *1871 r. Dąbkowice
 
 +1926 r. Dąbkowice
 +
Więcej
1756Płacheta Wojciech
Płacheta Dorota z d. Tomasik
1849 r.
Łowicz
 
 
 +1889 r. Dąbkowice
 +1901 r. Dąbkowice
Więcej
1757Płatek
Płatek

 
 
 
 
Więcej
1758Płatek Tadeusz
Płatek Zofia z d. Sut

 *07-01-1923 r.
 *13-05-1924 r. Rogóźno
 +
 + Łódź
Więcej
1759Pławski Józef
Pławska Barbara z d. Kantorek
30-07-1989 r.
 *1961 r. Kargowa
 *1962 r. Kargowa
 
 
Więcej
1760Płoski Piotr
Płoska Marta z d. Ruta

 *1978 r.
 *1979 r.
 
 
Więcej
1761Płuciennik Antoni
Płuciennik Franciszka z d. Pająk
1878 r.
Domaniewice
 *1851 r. Strzebieszew
 *1853 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
1762Podczarski
Jodczyk Katarzyna z d. Badoń

 
 *1967 r.
 
 
Więcej
1763Podczarski Marian
Podczarska Zofia z d. Ambrozińska
20-11-1917 r.
Koluszki
 
 
 +
 +
Więcej
1764Podczarski Piotr
Podczarska Patrycja z d. Frysztak
30-08-2014 r.
 *1989 r.
 
 
 
Więcej
1765Podczarski Rafał
Duziak Sara

 *1990 r.
 
 
 
Więcej
1766Podgórski Andrzej
Podgórska Józefa z d. Zuchora
24-01-1867 r.
Głowno
 *27-11-1843 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1767Podgórski Antoni
Podgórska Anna z d. Knera
1841 r.
Domaniewice
 *1815 r. Skaratki
 *1825 r. Strzebieszew
 +
 +1880 r. Skaratki
Więcej
1768Podgórski Jan
Podgórska Katarzyna z d. Małecka
1888 r.
Domaniewice
 *02-04-1860 r. Skaratki
 *12-11-1857 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1769Podgórski Jan
Podgórska Marianna z d. Barbucha
1892 r.
Domaniewice
 *02-04-1860 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1770Podgórski Marcin
Podgórska Józefa z d. Rutkowska
1881 r.
Domaniewice
 *09-11-1857 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1771Podgórski Wincenty
Podgórska Agnieszka z d. Długołęcka
22-01-1894 r.
Głowno
 *04-04-1868 r. Kadzielin
 
 +
 +
Więcej
1772Podkoński Andrzej
Podkońska Wiktoria z d. Wiesiołek
1924 r.
Łowicz
 *10-11-1891 r. Seroki
 *28-02-1892 r. Seroki
 +
 +
Więcej
1773Podlecki
Podlecka Anna z d. Nitowska

 
 *1977 r.
 
 
Więcej
1774Podrażka Józef
Podrażka Waleria z d. Konikowska
1921 r.
Łowicz
 
 *13-01-1898 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
1775Podsędek Antoni
Ufa Ewa z d. Gajda
15-05-1905 r.
Łowicz
 *1878 r.
 *30-03-1889 r. Guźnia
 +1921 r. Wygoda
 +
Więcej
1776Pokorski
Pokorska z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
1777Polit Józef
Polit Aniela z d. Gajda
24-01-1938 r.
Chruślin
 *1909 r. Strzebieszew
 *09-09-1909 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1778Polit Józef
Polit Józefa z d. Adamczyk
1899 r.
Koźle
 *1878 r. Strzebieszew
 *15-11-1875 r. Koźle
 +
 +
Więcej
1779Polit Stanisław
Polit Marianna z d. Kucińska
1902 r.
Domaniewice
 *1877 r. Strzebieszew
 *1872 r.
 +
 +
Więcej
1780Polit Teodor
Polit Anna z d. Gorąca
13-07-1913 r.
Stary Waliszew
 *1885 r. Strzebieszew
 *01-12-1887 r. Wola Zbrożkowa
 +
 +
Więcej
1781Polit Teodor
Polit Marianna z d. Adamczyk
1905 r.
Koźle
 *1885 r. Strzebieszew
 *1885 r. Bronin
 +
 +1910 r. Gozdów
Więcej
1782Polit Teodor
Polit Stanisława z d. Jachura
12-02-1911 r.
Koźle
 *1885 r. Strzebieszew
 *1884 r. Wrzask
 +
 +19-05-1913 r. Wrzask
Więcej
1783Polit Wojciech
Polit Marianna z d. Pająk
1878 r.
Domaniewice
 *1844 r. Strzebieszew
 *1856 r. Strzebieszew
 +
 +1905 r. Osse
Więcej
1784Popek Piotr
Popek Beata z d. Mówińska

 
 *1977 r. Gdynia
 
 
Więcej
1785Półchłopek
Półchłopek Maria z d. Ślizowska

 
 *1924 r. Bochnia
 
 +2006 r. Tarnów
Więcej
1786Prokop
Prokop Zenona z d. Anzorge

 
 *1940 r.
 +
 +08-05-2017 r. /Rędziny/
Więcej
1787Protekta Franciszek
Protekta Katarzyna z d. Jabłońska
17-06-1902 r.
Zduny
 
 *10-11-1879 r. Maurzyce
 +
 +18-02-1908 r. Szymanowice
Więcej
1788Protekta Jan
Protekta Marianna z d. Ojrzanowska
1929 r.
Łąkoszyn
 *01-07-1905 r. Szymanowice
 
 +
 +
Więcej
1789Protekta Tomasz
Protekta Tekla z d. Jabłońska
13-10-1903 r.
Zduny
 
 *07-03-1883 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
1790Prusak Stanisław
Prusak Stanisława z d. Kapusta

 
 
 +
 +30-09-1980 r.
Więcej
1791Przespolewski Patryk
Matusiak Maria

 *1995 r.
 *1997 r. Piła
 
 
Więcej
1792Przybylewicz Jan
Przybylewicz Katarzyna z d. Szostak
1840 r.
Zimna Woda
 
 *1820 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1793Przybysz Aleksander
Przybysz Franciszka z d. Tomala
27-01-1907 r.
Zduny
 *12-12-1882 r. Złaków Borowy
 *08-03-1879 r. Zduny
 +
 +
Więcej
1794Przybysz Dariusz
Kowalczyk Magdalena Krystyna
01-07-2017 r.
 
 *1989 r. Garwolin
 
 
Więcej
1795Przyczka Walenty
Przyczka Marianna z d. Kucińska
05-05-1920 r.
Domaniewice
 
 *1891 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1796Pudełek Jan Stanisław
Pudełek Franciszka z d. Kazyk
15-08-1908 r.
Zimna Woda
 
 *1891 r. Zimna Woda
 +
 +
Więcej
1797Pudłowski
Pudłowska Helena z d. Warda

 
 *1907 r. Rogóźno
 +
 +01-06-1990 r. Rogóźno
Więcej
1798Pysklak Ludwik
Pysklak Józefa z d. Olczyk
03-09-1912 r.
Koluszki
 
 *03-03-1895 r. Zygmuntów
 +
 +
Więcej
1799Raczewicz Jan
Święcicka Lucyna z d. Świątek

 
 *29-08-1955 r.
 +2008 r.
 +01-01-2009 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/
Więcej
1800Raczke
Raczke Józefa z d. Knera

 
 
 
 
Więcej
1801Raczkowski Antoni
Raczkowska Rozalia z d. Kontecka

 
 
 +
 +
Więcej
1802Raczkowski Józef
Raczkowska Franciszka z d. Małecka
1872 r.
Ozorków
 *~ 1840 r.
 *~ 1833 r.
 +1904 r. Ozorków
 +1893 r. Bugaj
Więcej
1803Raczkowski Marek
Raczkowska Urszula z d. Wiesiołek
27-07-2014 r.
Leżenica
 *1979 r.
 *1981 r. Piła
 
 
Więcej
1804Radliński Jarosław
Jodczyk Karolina

 
 *1996 r.
 
 
Więcej
1805Rafalski Bogusław
Rafalska Daniela z d. Różycka

 *13-02-1930 r.
 
 +19-02-2018 r. /Łódź/
 
Więcej
1806Ragan Jan
Ragan Maria z d. Ziemba
1869 r.
Zimna Woda
 *1837 r. Zimna Wódka
 
 +
 +
Więcej
1807Ragan Józef
Ragan Katarzyna z d. Baranowska
1873 r.
Zimna Woda
 *1845 r. Zimna Wódka
 *1841 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1808Ragan Józef
Ragan Marianna z d. Końciewicz
05-02-1833 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
1809Ragan Michał
Ragan Rozalia z d. Makulska
1893 r.
Lwów
 *1869 r. Zimna Wódka
 
 +
 +
Więcej
1810Ragan Stefan
Ragan Ewa z d. Wojtasiewicz
1862 r.
Zimna Woda
 *1833 r. Zimna Wódka
 
 +
 +
Więcej
1811Ragan Szymon
Ryszowska Apolonia z d. Korniak

 
 
 +1820 r.
 +
Więcej
1812Ranasik Józef
Ranasik Marianna z d. Bolimowska
15-09-1951 r.
Kutno
 
 *30-09-1907 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
1813Ratajczak Marian
Ratajczak Magdalena z d. Wilk

 *1959 r. Brzeziny
 *1961 r. Łowicz
 
 
Więcej
1814Ratajczyk
Ratajczyk Józefa z d. Wójcik

 
 *1900 r.
 +
 +
Więcej
1815Redak Wojciech
Redak Helena z d. Skierska
1922 r.
Łowicz
 *08-04-1899 r. Jackowice
 
 +
 +
Więcej
1816Redo Adam
Redo Rozalia z d. Gajda
26-10-1897 r.
Zduny
 *09-12-1876 r. Zalesie
 
 +
 +
Więcej
1817Redo Łukasz
Redo Anna z d. Kazimierska
05-05-1873 r.
Chruślin
 *1824 r. Bocheń
 *~ 1846 r.
 +11-01-1876 r. Bocheń
 +
Więcej
1818Redo Tomasz
Redo Franciszka z d. Jabłońska
09-11-1874 r.
Zduny
 *07-12-1853 r. Wierznowice
 *08-03-1854 r. Maurzyce
 +
 +1922 r. Łowicz
Więcej
1819Redzisz Franciszek
Redzisz Katarzyna z d. Skoneczna
1919 r.
Dzierzgowo
 
 *1899 r. Skaratki
 +
 +1929 r. Przasnysz
Więcej
1820Redzisz Józef
Rychlik Franciszka z d. Błażejewska
1902 r.
Domaniewice
 *1860 r. Stroniewice
 *05-02-1884 r. Domaniewice
 +24-06-1912 r. Stroniewice
 +
Więcej
1821Redzisz Mateusz
Rychlik Marianna z d. Włostek
19-02-1900 r.
Mąkolice
 *02-09-1869 r. Stroniewice
 *28-07-1878 r. Wola Mąkolska
 +1912 r. Stroniewice
 +
Więcej
1822Redzisz Wacław
Redzisz Maria z d. Kantorek

 
 *1915 r. Skaratki
 +
 +05-07-1985 r. Inowrocław
Więcej
1823Retwiński Jan
Retwińska Helena z d. Wieczorek
25-01-1916 r.
Koluszki
 
 *13-01-1896 r. Długie
 +
 +
Więcej
1824Rochówniak Józef
Rochówniak Julianna z d. Nowakowska
1910 r.
Domaniewice
 
 *1890 r. Wrzeczko
 +
 +
Więcej
1825Rodenko Jarosław
Wiesiołek Joanna

 *1958 r.
 *1973 r. Wałcz
 
 
Więcej
1826Rogala Bolesław
Rogala Zofia z d. Kot

 *1923 r.
 *1920 r. Domaniewice
 +17-03-1991 r. Domaniewice
 +30-08-1996 r. Domaniewice /Domaniewice/
Więcej
1827Rogowski Jan
Rogowska Maria z d. Bartosiewicz

 *09-03-1896 r.
 *10-02-1900 r.
 +11-09-1947 r.
 +11-09-1961 r.
Więcej
1828Romaniszyn Jan
Romaniszyn Katarzyna z d. Korniak
1864 r.
Zimna Woda
 *1835 r. Zimna Wódka
 *1840 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
1829Romaniuk Edward
Romaniuk Maria z d. Kuźmińska
02-1953 r.
 *16-02-1928 r. Hrubieszów
 *12-09-1935 r. Chyżowice
 +09-03-1972 r.
 +03-08-2015 r.
Więcej
1830Romaniuk Piotr
Romaniuk Rozalia z d. Swatowska

 
 
 +
 +
Więcej
1831Romanowski Marcin
Romanowska Ludmiła z d. Fijałkowska

 
 
 +
 +
Więcej
1832Ronchert
Ronchert Antonina z d. Sut

 
 *1911 r.
 +
 +16-08-1980 r. Łowicz
Więcej
1833Rood Michael
Collings Valerie z d. Kazmierski

 
 *1953 r.
 
 
Więcej
1834Rosiński
Rosińska z d. Dałek

 
 
 
 
Więcej
1835Rosiński Franciszek
Rosińska Marcjanna z d. Błażejewska
05-07-1920 r.
Domaniewice
 *1891 r. Wrzeczko
 *04-01-1883 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1836Rosiński Marek
Rosińska Maja z d. Kloczkowska

 *1991 r.
 
 
 
Więcej
1837Rosiński Mariusz
Rosińska Katarzyna z d. Gajewska

 *1988 r.
 
 
 
Więcej
1838Rosiński Sławomir
Rosińska Ewa z d. Antos

 *1964 r.
 *1967 r.
 
 
Więcej
1839Roszewski Józef
Roszewska Marianna z d. Karczewska
24-02-1930 r.
Chruślin
 *26-03-1895 r. Mystkowice
 *20-07-1904 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1840Roszewski Wojciech
Roszewska Barbara Ewa z d. Marszałek
1893 r.
Chruślin
 
 *04-12-1871 r. Mystkowice
 +
 +15-09-1928 r. Mystkowice
Więcej
1841Rozpędowski Jerzy
Rozpędowska Julianna Ewa z d. Kicińska

 
 *1955 r.
 +
 
Więcej
1842Rożniata Bronisław
Rożniata Marianna z d. Skowrońska

 *01-01-1914 r. Wola Zbrożkowa
 
 +
 +
Więcej
1843Różycki Antoni
Różycka Aniela z d. Wiesiołek
23-11-1925 r.
Łowicz
 *1900 r. Krępa
 *11-05-1898 r. Seroki
 +
 +
Więcej
1844Różycki Feliks
Różycka Katarzyna z d. Domańska
04-07-1934 r.
Chruślin
 *1913 r. Rydwan
 *1909 r.
 +
 +
Więcej
1845Różycki Jan
Różycka Elżbieta z d. Panek
17-01-1898 r.
Łowicz
 *1873 r. Okrent
 
 +04-08-1920 r. Rydwan
 +12-09-1900 r. Rydwan
Więcej
1846Różycki Jan
Różycka Małgorzata z d. Sobieszek
05-11-1900 r.
Chruślin
 *1873 r. Okrent
 
 +04-08-1920 r. Rydwan
 +17-05-1920 r. Guźnia
Więcej
1847Różycki Józef
Różycka Franciszka z d. Boczek

 *11-10-1906 r. Rydwan
 
 +
 +24-06-1934 r. Świeryż
Więcej
1848Różycki Józef
Różycka Julianna z d. Wielemborek
19-11-1934 r.
Chruślin
 *11-10-1906 r. Rydwan
 
 +
 +
Więcej
1849Różycki Marcin
Różycka Marianna z d. Gajda
02-07-1865 r.
Chruślin
 
 
 +02-07-1895 r. Rydwan
 +28-10-1920 r. Rydwan
Więcej
1850Różycki Piotr
Różycka Franciszka z d. Michalska
16-02-1925 r.
Chruślin
 *17-10-1902 r. Rydwan
 *07-10-1904 r. Trąby
 +10-11-1952 r. /Chruślin/
 +14-02-1983 r. Trąby /Chruślin/
Więcej
1851Różycki Piotr
Różycka Wiktoria z d. Bryszewska
1919 r.
Domaniewice
 *1895 r. Krępa
 
 +
 +
Więcej
1852Różycki Stanisław
Różycka Ewa z d. Siek
1922 r.
Domaniewice
 *11-02-1899 r. Rydwan
 *1903 r.
 +18-02-1940 r. Rydwan /Chruślin/
 +17-09-1989 r. /Chruślin/
Więcej
1853Różycki Stanisław
Różycka Franciszka z d. Bryk
1894 r.
Domaniewice
 *1869 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
1854Rubin Antoni
Rubin Antonina z d. Tańska
10-11-1844 r.
Stary Waliszew
 *1818 r. Gosławice
 *26-04-1827 r. Biała
 +15-01-1882 r. Gosławice
 +20-01-1882 r. Gosławice
Więcej
1855Rubin Józef
Rubin Joanna z d. Habera
1807 r.
Stary Waliszew
 *~ 1777 r.
 *~ 1792 r.
 +10-11-1847 r. Gosławice
 +24-01-1832 r. Gosławice
Więcej
1856Rubin Paweł
Rubin Marcjanna z d. Michalak
13-11-1870 r.
Stary Waliszew
 *1850 r. Gosławice
 
 +07-03-1927 r. Gosławice
 +25-10-1923 r. Gosławice
Więcej
1857Rubin Paweł
Rubin Marianna z d. Marciniak
25-02-1924 r.
Stary Waliszew
 *1850 r. Gosławice
 
 +07-03-1927 r. Gosławice
 +
Więcej
1858Rubin Tomasz
Rubin Józefa z d. Pacholczyk
09-05-1911 r.
Stary Waliszew
 *1885 r. Gosławice
 *1885 r.
 +1938 r. Bogumin
 +1959 r.
Więcej
1859Ruciński Franciszek
Rucińska Janina z d. Stępniak
1926 r.
Chruślin
 
 *22-06-1909 r. Chruślin
 +
 +30-05-1998 r. Chruślin
Więcej
1860Rudnicki Kazimierz
Rudnicka Salomea z d. Pietrzak
1861 r.
Jeżów
 
 *1834 r.
 +
 +13-03-1918 r. Lisowice
Więcej
1861Russek Antoni
Russek Katarzyna z d. Mitek
1924 r.
Łowicz
 *31-07-1894 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
1862Russek Jan
Russek Franciszka z d. Błażejewska
20-11-1882 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1863Russek Jan
Russek Wiktoria z d. Doroba
1917 r.
Łowicz
 *1887 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
1864Ruta
Ruta

 
 
 
 
Więcej
1865Ruta
Ruta Franciszka z d. Wilk

 
 *1886 r. Skaratki
 +
 +04-08-1984 r. Skaratki
Więcej
1866Ruta Antoni
Ruta Magdalena z d. Kowalczyk
1909 r.
Domaniewice
 *1882 r. Strzebieszew
 *1885 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1867Ruta Antoni
Ruta Marianna z d. Wilk
14-06-1915 r.
Domaniewice
 *1889 r. Skaratki
 *1873 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1868Ruta Czesław
Ruta Stanisława z d. Pająk

 *10-08-1913 r. Strzebieszew
 *1921 r.
 +26-08-1988 r. Strzebieszew /Domaniewice/
 +28-01-1991 r. /Domaniewice/
Więcej
1869Ruta Ireneusz
Ruta Sabina z d. Siemieniuk

 *28-06-1931 r. Dobrogosty
 *01-12-1937 r.
 +27-12-2001 r. Olsztyn
 +24-01-2015 r. Olsztyn
Więcej
1870Ruta Jan
Ruta Józefa z d. Skuneczna
1909 r.
Domaniewice
 *1880 r. Strzebieszew
 *1889 r. Strzebieszew
 +28-12-1951 r. Sieraków
 +
Więcej
1871Ruta Jan
Ruta Marianna z d. Wilk
1904 r.
Domaniewice
 *1877 r. Skaratki
 *1873 r. Skaratki
 +˂ 1915 r.
 +
Więcej
1872Ruta Sławomir
Ruta Zofia z d. Konopielko
08-04-1978 r.
 *1956 r. Olsztyn
 *1957 r. Lidzbark Warmiński
 
 
Więcej
1873Ruta Stanisław
Kucińska Marianna z d. Kowalczyk
1909 r.
Domaniewice
 
 *1887 r. Skaratki
 +
 + /Domaniewice/
Więcej
1874Ruta Stanisław
Ruta z d. Łopata

 *05-05-1911 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1875Ruta Władysław
Ruta z d. Jędrusińska

 *1913 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1876Ruta Władysław
Ruta Helena z d. Kosiorek

 *10-12-1904 r. Strzebieszew
 *1913 r. Rogóźno
 +05-04-1992 r. Olsztyn
 +2001 r.
Więcej
1877Rutkowski
Rutkowska z d. Kucińska

 
 
 
 
Więcej
1878Rutkowski Andrzej
Rutkowska Małgorzata z d. Szczepanowska
23-06-2012 r.
 *1984 r. Głowno
 *1990 r. Białobrzegi
 
 
Więcej
1879Rutkowski Franciszek
Rutkowska Franciszka z d. Kiełbasa

 
 
 +
 +
Więcej
1880Rutkowski Franciszek
Rutkowska Julianna z d. Kierus
17-02-1868 r.
Domaniewice
 *30-03-1840 r. Domaniewice
 *1846 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1881Rutkowski Franciszek
Rutkowska Michalina z d. Małecka
13-05-1918 r.
Domaniewice
 
 *1893 r. Reczyce
 +
 +07-05-1980 r.
Więcej
1882Rutkowski Jakub
Rutkowska Franciszka z d. Zmora
21-11-1864 r.
Domaniewice
 *07-07-1845 r. Domaniewice
 *24-01-1848 r. Domaniewice
 +1909 r. Domaniewice
 +
Więcej
1883Rutkowski Piotr
Rutkowska Aniela z d. Sobocińska

 
 
 +
 
Więcej
1884Rutkowski Walenty
Rutkowska Janina z d. Wodzyńska
1912 r.
Domaniewice
 *1876 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
1885Rutkowski Wojciech
Rutkowska Małgorzata z d. Kosiorek
28-01-1839 r.
Domaniewice
 
 
 +1874 r. Domaniewice
 +
Więcej
1886Rybicki Paweł
Badoń-Lehr Kamila

 
 *1979 r.
 
 
Więcej
1887Rybus Adam
Rybus Marcjanna z d. Burzyńska
24-01-1916 r.
Chruślin
 *13-09-1891 r. Bocheń
 *~ 1893 r.
 +14-07-1964 r. Bocheń /Chruślin/
 +28-09-1978 r. /Chruślin/
Więcej
1888Rybus Antoni
Rybus Franciszka z d. Wiercioch
26-05-1914 r.
Zduny
 *30-05-1888 r. Bocheń
 *04-01-1896 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
1889Rybus Franciszek
Rybus Jadwiga z d. Gusta
1882 r.
Chruślin
 *1860 r. Bocheń
 *25-04-1858 r. Bocheń
 +
 +20-10-1918 r. Bocheń
Więcej
1890Rybus Franciszek
Rybus Marianna z d. Świdrowska
22-11-1840 r.
Zduny
 
 *~ 1821 r.
 +31-10-1876 r. Świące
 +23-04-1855 r. Świące
Więcej
1891Rybus Henryk
Rybus z d. Bartosiewicz

 *1958 r.
 
 +17-03-2019 r.
 
Więcej
1892Rybus Henryk
Rybus Janina z d. Lebioda
16-11-1941 r.
Chruślin
 *26-02-1922 r. Mystkowice
 *05-11-1919 r. Lisiewice
 +
 +
Więcej
1893Rybus Henryk
Rybus Józefa z d. Papuga
10-02-1896 r.
Bąków Górny
 *19-01-1873 r. Bocheń
 
 +08-03-1961 r. Wola Kałkowa
 +06-10-1897 r.
Więcej
1894Rybus Jan
Rybus Katarzyna z d. Fijołek

 *28-03-1899 r. Bocheń
 *1906 r.
 +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/
 +16-06-1987 r. /Chruślin/
Więcej
1895Rybus Jan
Rybus Kazimiera

 
 *~ 1946 r.
 +22-02-2019 r. Bocheń /Chruślin/
 +15-12-1989 r. Bocheń /Chruślin/
Więcej
1896Rybus Jan
Rybus Małgorzata z d. Romanowska
1816 r.
Chruślin
 *~ 1796 r.
 *~ 1792 r.
 +18-03-1846 r. Maurzyce
 +07-09-1852 r. Świące
Więcej
1897Rybus Jan
Rybus Marianna z d. Charążka
16-02-1903 r.
Bąków Górny
 *06-02-1877 r. Bocheń
 *18-04-1885 r. Bogoria Górna
 +
 +
Więcej
1898Rybus Jan
Rybus Marianna z d. Kazimierska
1886 r.
Chruślin
 *1861 r.
 *23-03-1866 r.
 +1910 r. /Chruślin/
 +25-02-1954 r. /Chruślin/
Więcej
1899Rybus Jan
Rybus Marianna z d. Szymczak
25-11-1878 r.
Chruślin
 *1852 r. Bocheń
 *03-08-1839 r. Chruślin
 +19-11-1920 r. Walewice
 +1883 r. Mystkowice
Więcej
1900Rybus Jan
Rybus Marianna z d. Urbanek

 *~ 1892 r.
 *13-11-1913 r. Maurzyce
 +22-02-1972 r. Bocheń
 +13-08-2003 r. Bocheń
Więcej
1901Rybus Jan
Rybus Zofia z d. Flis

 *1923 r.
 
 +1992 r.
 
Więcej
1902Rybus Józef
Rybus Weronika z d. Sołtyszewska
20-11-1913 r.
Bielawy
 *20-03-1888 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
1903Rybus Kacper
Rybus Franciszka z d. Gusta
06-02-1871 r.
Chruślin
 *1849 r. Bocheń
 *20-07-1848 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1904Rybus Mateusz
Rybus Katarzyna z d. Jaśkiewicz

 *17-09-1890 r. Bocheń
 
 +15-09-1939 r. Chruślin
 +
Więcej
1905Rybus Piotr
Rybus Józefa z d. Jaros
21-04-1902 r.
Sobota
 *15-05-1880 r. Bocheń
 *30-10-1881 r. Bąków Górny
 +
 +
Więcej
1906Rybus Stanisław
Rybus Jolanta z d. Górczyńska

 *1947 r. Bocheń
 *19-12-1952 r.
 
 +04-09-2001 r.
Więcej
1907Rybus Stefan
Rybus Małgorzata z d. Kantorek
26-06-1921 r.
Chruślin
 *1901 r. Chruślin
 *27-12-1901 r. Bocheń
 +23-09-1983 r. Bocheń
 +
Więcej
1908Rybus Wincenty
Rybus Urszula z d. Karczewska
15-05-1922 r.
Chruślin
 *27-03-1896 r. Bocheń
 *23-10-1902 r. Bocheń
 +24-02-1989 r. Bocheń
 +
Więcej
1909Rybus Władysław
Rybus Józefa z d. Bakalarz

 *1898 r.
 *21-01-1902 r. Stare Grudze
 +1958 r.
 +1952 r.
Więcej
1910Rybusiewicz Józef
Rybusiewicz Konstancja z d. Materek
1803 r.
Sobota
 
 
 +27-08-1837 r. Urzecze
 +22-01-1814 r. Urzecze
Więcej
1911Rybusiewicz Józef
Rybusiewicz Małgorzata z d. Sokół
1814 r.
Sobota
 
 
 +27-08-1837 r. Urzecze
 +09-02-1856 r. Szymanowice
Więcej
1912Rychlik Józef
Rychlik Marianna z d. Włostek
1913 r.
Domaniewice
 *02-12-1889 r. Wola Mąkolska
 *28-07-1878 r. Wola Mąkolska
 +
 +
Więcej
1913Rychlik Wojciech
Rychlik Franciszka z d. Błażejewska
1913 r.
Domaniewice
 *29-03-1891 r. Wola Mąkolska
 *05-02-1884 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1914Rydz Józef
Rydz Anna z d. Zielińska
1899 r.
Lwów
 
 
 +
 +
Więcej
1915Rynkiewicz Andrzej
Włostek Katarzyna z d. Gajda
07-02-1876 r.
Chruślin
 *14-11-1844 r. Domaniewice
 *14-12-1853 r. Guźnia
 +˂ 1879 r.
 +
Więcej
1916Rynkiewicz Franciszek
Rynkiewicz Katarzyna z d. Wiesiołek
1878 r.
Domaniewice
 
 *1840 r. Bocheń
 +10-11-1890 r. Łowicz
 +1906 r. Bratkowice
Więcej
1917Rynkiewicz Piotr
Rynkiewicz Zofia z d. Maślanka
20-08-1905 r.
Łowicz
 *1882 r. Domaniewice
 
 +04-02-1962 r. /Łowicz/
 +02-04-1944 r. /Łowicz/
Więcej
1918Ryszowski Tomasz
Ryszowska Apolonia z d. Korniak
11-02-1821 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
1919Rzepecki Przemysław
Rzepecka Ewa z d. Kazimierska
03-09-2010 r.
Gdynia
 *1983 r. Gdynia
 *1982 r. Gdynia
 
 
Więcej
1920Rzepiński Józef
Marcinkiewicz Aniela Jadwiga z d. Gałkowska
08-04-1934 r.
Warszawa
 *1906 r.
 *1910 r.
 +
 +
Więcej
1921Rzeszutek Janusz
Rzeszutek Mariola z d. Kamińska

 
 *27-03-1967 r.
 
 +04-12-2003 r. Ruda Śląska
Więcej
1922Rzuczkowski Piotr
Rzuczkowska Marianna z d. Kantorek
09-06-1840 r.
Łowicz
 
 *1801 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1923Rżanek Stanisław
Piaskowska Franciszka z d. Redo
1907 r.
Plecka Dąbrowa
 *23-03-1880 r. Skrzeszewy Duże
 *1885 r. Brodne
 +23-08-1908 r. Plecka Dąbrowa
 +
Więcej
1924Sadowski Kazimierz
Sadowska

 *1944 r.
 
 +17-11-2001 r. Łowicz /Łowicz/
 
Więcej
1925Sadowski Leon
Sadowska Franciszka z d. Włostek
10-05-1931 r.
Stary Waliszew
 *25-01-1912 r.
 *07-03-1907 r. Wola Mąkolska
 +02-07-1980 r. Łowicz
 +
Więcej
1926Sadowski Leon
Sadowska Stanisława z d. Włostek
31-01-1937 r.
Stary Waliszew
 *25-01-1912 r.
 *12-03-1919 r. Wola Mąkolska
 +02-07-1980 r. Łowicz
 +14-10-1996 r. Żyrardów
Więcej
1927Sadowski vel Kucharski Grzegorz
Domańska Agata

 
 *~ 1769 r.
 +1807 r.
 +
Więcej
1928Sadowski Zbigniew
Sadowska Małgorzata z d. Gasik

 *1960 r.
 *1962 r.
 
 
Więcej
1929Sadowy Jerzy Ireneusz
Sadowa Teresa z d. Kret
23-07-1955 r.
Darłowo
 *18-01-1933 r. Żuków
 *23-01-1935 r. Łuck
 +31-12-2005 r. Zabrze
 +18-01-2011 r. Szczecinek /Darłowo/
Więcej
1930Saganiak Adam Tomasz
Saganiak Agnieszka z d. Jaros
11-09-1993 r.
Łódź
 *1971 r. Łódź
 *1972 r. Łódź
 
 
Więcej
1931Sakowski
Sakowska z d. Czubasiewicz

 
 
 
 
Więcej
1932Sałek Władysław
Sałek Janina z d. Jabłońska

 *~ 1923 r.
 *1917 r.
 +13-12-2011 r. /Stary Waliszew/
 +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/
Więcej
1933Sałuda Jan
Sałuda Józefa z d. Kiczoł
1910 r.
Maków
 *02-09-1884 r. Lisiewice
 *1889 r.
 +
 +
Więcej
1934Sałuda Jan
Sałuda Józefa z d. Lebioda
05-02-1934 r.
Chruślin
 *21-07-1910 r. Lisiewice
 *19-04-1911 r.
 +
 +
Więcej
1935Sałuda Józef
Sałuda Julianna z d. Rykała
1913 r.
Pszczonów
 *23-01-1887 r. Lisiewice
 
 +
 +
Więcej
1936Sałuda Piotr
Sałuda Aniela z d. Nierobisz
1923 r.
Pszczonów
 *19-01-1899 r. Lisiewice
 *1887 r. Jacochów
 +16-03-1984 r. /Pszczonów/
 +1927 r. Seligów
Więcej
1937Sałuda Piotr
Sałuda Marianna z d. Kędziora
1928 r.
Pszczonów
 *19-01-1899 r. Lisiewice
 *1909 r. Seligów
 +16-03-1984 r. /Pszczonów/
 + /Pszczonów/
Więcej
1938Sałuda Stefan
Kaczor Scholastyka z d. Gałaj
30-01-1923 r.
Chruślin
 *18-05-1899 r.
 *07-02-1903 r.
 +29-10-1931 r.
 +
Więcej
1939Sałuda Wincenty
Sałuda Marianna z d. Gajda
1882 r.
Chruślin
 
 *1861 r. Guźnia
 +
 +1925 r. Seligów
Więcej
1940Schatzel
Schatzel Danuta z d. Marat

 
 *1961 r.
 
 
Więcej
1941Sendal Julian
Sendal Janina z d. Kosiorek

 *1908 r.
 *1915 r.
 +17-10-1988 r.
 +31-12-1981 r.
Więcej
1942Senyszyn
Senyszyn z d. Burkowska

 
 
 
 
Więcej
1943Sędziak Aleksander
Sędziak Helena z d. Mikołajczyk

 *~ 1785 r.
 *~ 1771 r.
 +21-09-1825 r. Zduny
 +15-08-1831 r.
Więcej
1944Sękalski Dominik
Sękalska Franciszka z d. Skoneczna
12-02-1855 r.
Domaniewice
 *1815 r. Domaniewice
 *1830 r. Stroniewice
 +1901 r. Domaniewice
 +˃ 1914 r.
Więcej
1945Sękalski Jakub
Sękalska Franciszka z d. Ruta
1919 r.
Łowicz
 *1886 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
1946Sękalski Józef
Sękalska Franciszka z d. Sut
1909 r.
Domaniewice
 *1876 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
1947Sękalski Paweł
Sękalska Małgorzata z d. Kucińska

 *~ 1761 r.
 *~ 1782 r.
 +1831 r. Domaniewice
 +25-10-1852 r. Domaniewice
Więcej
1948Sękalski Paweł
Sękalska Marianna z d. Kierus
1873 r.
Domaniewice
 
 *1848 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1949Sękalski Stanisław
Sękalska Aniela z d. Łuczyńska
1913 r.
Bielawy
 *1883 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
1950Sękalski Wincenty
Sękalska Rozalia z d. Mikołajczyk
08-11-1887 r.
Zduny
 *1864 r.
 *27-08-1865 r. Wierznowice
 +1923 r. Łagów
 +1896 r. Łagów
Więcej
1951Sękalski Wojciech
Sękalska Katarzyna z d. Kuśmirek
26-11-1917 r.
Domaniewice
 *10-04-1868 r. Domaniewice
 *~ 1893 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1952Sianoszek
Sianoszek z d. Makowska

 
 
 
 
Więcej
1953Sianoszek
Sianoszek z d. Wizgier

 
 
 
 
Więcej
1954Sianoszek
Sianoszek z d. Zamrzycka

 
 
 
 
Więcej
1955Sianoszek Bolesław
Sianoszek Rozalia z d. Sujkowska

 *1916 r. Wygoda
 *1921 r.
 +2006 r. Tuszyn /Tomaszów Mazowiecki/
 +1995 r.
Więcej
1956Sianoszek Franciszek
Sianoszek Jadwiga z d. Domańska
1922 r.
Domaniewice
 *30-07-1875 r. Wygoda
 *1894 r. Strzebieszew
 +07-08-1934 r. Wygoda
 +1954 r. Wygoda
Więcej
1957Sianoszek Franciszek
Sianoszek Józefa z d. Dańczak

 *1931 r. Wygoda
 *08-1931 r.
 +30-10-2003 r.
 +21-06-2015 r. Łowicz
Więcej
1958Sianoszek Marian
Sianoszek z d. Menes

 *1956 r.
 
 
 
Więcej
1959Sianoszek Mieczysław
Sianoszek z d. Surma

 *1954 r.
 
 +05-10-1978 r.
 
Więcej
1960Sianoszek Stanisław
Sianoszek Jadwiga z d. Stolarczyk

 *1929 r.
 *1940 r.
 +2006 r.
 +2009 r.
Więcej
1961Siatkowski Józef
Siatkowska Marianna z d. Domińczak
18-02-1935 r.
Domaniewice
 
 *06-04-1910 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
1962Sieczko Leszek
Sieczko-Śliwczyńska Zofia z d. Gasik

 
 *1944 r.
 
 
Więcej
1963Siemiński Ignacy
Ferdzyn Stanisława Helena z d. Marczyk
23-06-1940 r.
Koluszki
 *02-11-1909 r. Katarzynów
 *27-04-1917 r. Długie
 +
 +11-06-2011 r. Katarzynów
Więcej
1964Siemionow Jerzy
Siemionow Agata z d. Szymczak

 *1980 r. Szamotuły
 *1983 r.
 
 
Więcej
1965Siemionow Jerzy
Siemionow Maria z d. Świątek

 *1944 r.
 *1954 r. Gorzów Wielkopolski
 
 
Więcej
1966Siemionow Piotr
Siemionow Agnieszka z d. Szymczak

 *1978 r. Siemiatycze
 *1977 r.
 
 
Więcej
1967Sieradzki Rafał Cezary
Sieradzka Justyna Barbara z d. Święcicka
16-06-2007 r.
 *1978 r. Poznań
 *1982 r. Skwierzyna
 
 
Więcej
1968Sieradzki Seweryn
Sieradzka Katarzyna z d. Kowalczyk
06-2022 r.
 
 *1993 r. Garwolin
 
 
Więcej
1969Sierpowski
Sierpowska z d. Kolińska

 
 
 
 
Więcej
1970Sinicrope Marc
Sinicrope Kristine z d. Kasmer

 
 *1953 r. Springfield
 
 
Więcej
1971Sipczyński
Sipczyńska z d. Gałaj

 
 
 
 
Więcej
1972Sitek Marek
Sitek Jolanta z d. Ufa

 *1957 r.
 *1969 r.
 
 
Więcej
1973Skałecki
Skałecka z d. Cioch

 
 *1986 r.
 
 
Więcej
1974Skibicki Michał
Skibicka Irena z d. Wiesiołek

 *14-10-1939 r.
 *06-01-1931 r.
 +20-12-2011 r. /Leżenica/
 +23-04-2015 r. /Leżenica/
Więcej
1975Skibicki Radosław
Skibicka Dominika

 *1992 r.
 *1993 r.
 
 
Więcej
1976Skibicki Sławomir
Skibicka Renata Maria z d. Białasik

 *1959 r.
 *1964 r.
 
 
Więcej
1977Skoneczny Ludwik
Skoneczna Agnieszka z d. Kantorek
1888 r.
Domaniewice
 *1865 r. Rogóźno
 *1869 r.
 +
 +
Więcej
1978Skoneczny Władysław
Skoneczna Stanisława z d. Niedzwiadek
1926 r.
Dzierzgowo
 *1908 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1979Skowroński
Skowrońska

 
 
 
 
Więcej
1980Skowroński
Skowrońska

 
 
 
 
Więcej
1981Skowroński
Skowrońska z d. Barlak

 
 
 
 
Więcej
1982Skowroński
Skowrońska z d. Plózka

 
 
 
 
Więcej
1983Skowroński Henryk
Skowrońska Helena z d. Sójkowska

 *1911 r.
 *29-08-1913 r. Pilaszków
 +1996 r.
 +28-11-2002 r. Łowicz
Więcej
1984Skowroński Jakub
Skowrońska Karolina z d. Urbanek
09-11-1886 r.
Zduny
 *13-07-1866 r. Strugienice
 *28-10-1865 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
1985Skowroński Jan
Skowrońska Katarzyna z d. Piorun
05-05-1913 r.
Łowicz
 *11-10-1887 r. Strugienice
 
 +
 +
Więcej
1986Skowroński Tomasz
Skowrońska Józefa z d. Muras
18-05-1927 r.
Złaków Kościelny
 *27-12-1897 r. Strugienice
 *22-01-1903 r. Duplice Małe
 +
 +
Więcej
1987Skrzypczak Dariusz
Skrzypczak Anna z d. Brodala

 
 *1971 r. Krotoszyn
 
 
Więcej
1988Skrzypek Artur
Skrzypek Mariola Żaneta z d. Zawisza

 
 *1978 r.
 
 
Więcej
1989Skuneczny Józef
Skuneczna Katarzyna z d. Kantorek
30-01-1888 r.
Domaniewice
 *02-07-1860 r. Rogóźno
 *19-07-1866 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1990Skuneczny Ludwik
Skuneczna Franciszka z d. Kosiorek
1887 r.
Domaniewice
 
 *1865 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1991Skuneczny Mateusz
Skuneczny Józefa z d. Sut
17-11-1919 r.
Domaniewice
 *1893 r.
 *1894 r.
 +
 +
Więcej
1992Skwarna
Skwarna z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
1993Skwarna Antoni
Skwarna Agnieszka z d. Mróz
14-02-1819 r.
Zduny
 
 
 +15-02-1858 r. Strugienice
 +
Więcej
1994Skwarna Grzegorz
Skwarna Małgorzata z d. Gałaj

 
 
 +
 +
Więcej
1995Skwierawski Dariusz
Skwierawski Lidia z d. Rozpędowska

 
 
 
 
Więcej
1996Słaby Antoni
Słaba Anna z d. Goldas

 *1861 r. Popień
 *1865 r. Długie
 +
 +
Więcej
1997Słoma Jan
Słoma Krystyna z d. Kazimierska

 
 *1950 r.
 
 
Więcej
1998Słoniewski vel Knera Mateusz
Knera Franciszka z d. Białek
1789 r.
Domaniewice
 *18-09-1764 r.
 *08-03-1767 r.
 +27-05-1810 r. Strzebieszew
 +07-04-1834 r.
Więcej
1999Słoniewski vel Knera Stanisław
Knera Agata z d. Kujawiak

 
 *~ 1723 r.
 +
 +1803 r. Stroniewice
Więcej
2000Smiech
Smiech Krystyna z d. Flis

 
 *1934 r. Bocheń
 
 
Więcej
2001Smulikowski Jan
Smulikowska Magdalena z d. Cugowska
26-11-1866 r.
Stary Korczyn
 
 *09-06-1845 r. Winiary
 +
 +24-08-1905 r. Nowy Korczyn
Więcej
2002Smulikowski Michał
Smulikowska Bronisława z d. Szarawarska
24-06-1896 r.
Nowy Korczyn
 *~ 1869 r.
 
 +04-05-1913 r. Nowy Korczyn
 +
Więcej
2003Sobczyński Bartłomiej
Sobczyńska Katarzyna z d. Knera
13-05-1834 r.
Domaniewice
 *~ 1801 r. Skaratki
 *~ 1811 r.
 +1848 r.
 +
Więcej
2004Sobieszek
Sobieszek-Rybus Justyna z d. Rybus

 
 
 
 
Więcej
2005Sobieszek Antoni
Sobieszek Marcjanna z d. Witerek
22-11-1858 r.
Chruślin
 *12-06-1837 r. Mystkowice Małe
 *24-08-1839 r. Mystkowice Małe
 +15-02-1875 r. Mystkowice
 +06-10-1870 r. Mystkowice
Więcej
2006Sobieszek Jan
Sobieszek Małgorzata

 
 
 +
 +
Więcej
2007Sobieszek Józef
Sobieszek Marianna z d. Skonieczna
23-11-1874 r.
Chruślin
 *1852 r. Lisiewice
 
 +18-10-1915 r. Kolonia Piotrowska
 +
Więcej
2008Sobieszek Julian
Abramowicz Eugenia Leokadia z d. Tarkowska
21-11-1938 r.
Chruślin
 *08-04-1914 r. Mystkowice
 *05-04-1914 r. Mystkowice
 +18-04-1960 r. Mystkowice
 +
Więcej
2009Sobieszek Marcin
Sobieszek Marianna z d. Kowalczyk
23-01-1894 r.
Chruślin
 
 *26-01-1876 r. Trąby
 +
 +03-04-1949 r. Łowicz
Więcej
2010Sobieszek Mateusz
Sobieszek Gertruda z d. Gajda
22-05-1848 r.
Chruślin
 
 *1825 r. Guźnia
 +
 +10-02-1895 r. Lisiewice
Więcej
2011Sobieszek Mateusz
Wróbel Jadwiga z d. Gajda
06-07-1829 r.
Chruślin
 *~ 1805 r.
 *09-10-1810 r. Guźnia
 +13-06-1843 r. Mystkowice Małe
 +1854 r. Mystkowice
Więcej
2012Sobieszek Paweł
Sobieszek Marianna z d. Kazimierska
11-09-1899 r.
Chruślin
 *01-07-1861 r. Mystkowice
 *16-06-1876 r. Mystkowice
 +10-06-1927 r. Mystkowice
 +
Więcej
2013Sobieszek Władysław
Sobieszek Stanisława z d. Roszewska
26-11-1924 r.
Chruślin
 *17-04-1899 r. Mystkowice
 *1901 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
2014Sobociński Florian
Sobocińska Agnieszka z d. Królikowska
05-02-1841 r.
Kurzeszyn
 *1803 r.
 *03-01-1817 r. Długie
 +1856 r.
 +1878 r.
Więcej
2015Sokalski Antoni
Sokalska Katarzyna z d. Włodarczyk
07-11-1887 r.
Łowicz
 
 *1866 r. Jamno
 +
 +
Więcej
2016Sokalski Jan
Sokalska Małgorzata z d. Strugińska
1881 r.
Domaniewice
 
 *1828 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
2017Sokalski Romuald
Sokalska Aniela z d. Kordialik
10-11-1912 r.
Łowicz
 *05-02-1892 r. Łowicz
 
 +
 +
Więcej
2018Sokół Andrzej
Sałek Janina z d. Jabłońska
07-05-1934 r.
Stary Waliszew
 *~ 1911 r.
 *1917 r.
 +
 +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/
Więcej
2019Sokół Antoni
Sokół Katarzyna z d. Pająk

 
 *~ 1905 r.
 +11-09-1939 r. Chruślin
 +05-08-1940 r. Chruślin
Więcej
2020Sokół Jan
Sokół Prakseda z d. Jaśniewska
18-11-1929 r.
Chruślin
 *28-10-1900 r. Chruślin
 
 +
 +11-01-1935 r. Chruślin
Więcej
2021Sokół Józef
Sokół Agnieszka z d. Ziarnik
1896 r.
Domaniewice
 *1864 r. Chruślin
 *1874 r. Skaratki
 +11-04-1935 r. Chruślin
 +
Więcej
2022Sokół Konstanty
Sokół Stefania z d. Kostrzewa
16-06-1918 r.
Stary Waliszew
 
 *1899 r. Czatolin
 +
 +
Więcej
2023Sokół Mikołaj
Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk
26-01-1834 r.
Zduny
 *06-09-1812 r. Szymanowice
 *~ 1808 r.
 +06-09-1852 r. Zduny
 +
Więcej
2024Sokół Piotr
Sokół Marianna z d. Kowalczyk
16-02-1936 r.
Chruślin
 *12-05-1897 r. Chruślin
 
 +
 +
Więcej
2025Sokół Wawrzyniec
Sokół Małgorzata z d. Marciniak
16-02-1936 r.
Chruślin
 *10-08-1902 r. Chruślin
 
 +
 +
Więcej
2026Solarek Józef
Solarek Helena z d. Mróz

 *10-02-1908 r. Maurzyce
 *23-10-1907 r. Maurzyce
 +06-09-1963 r. Tuszynek /Łódź/
 +15-08-1992 r. Łódź /Łódź/
Więcej
2027Sołtan Wojciech
Sołtan Józefa z d. Kierus
1897 r.
Domaniewice
 
 *1876 r. Grudze
 +
 +
Więcej
2028Sołtysek Szymon Jędrzej
Gierada-Sołtysek Monika z d. Gierada
18-10-2008 r.
 *1980 r. Gdańsk
 
 
 
Więcej
2029Sołtysek Zenon
Tomsio-Sołtyskowa Magdalena z d. Tomsio
12-09-1974 r.
 *20-12-1939 r. Gniezno
 *1947 r.
 +15-06-1995 r. Gdańsk /Gdańsk/
 
Więcej
2030Sołtyszewski Franciszek
Różycka Marianna z d. Gajda
23-05-1859 r.
Chruślin
 *~ 1835 r.
 
 +1863 r. Guźnia
 +28-10-1920 r. Rydwan
Więcej
2031Sołtyszewski Ignacy
Sołtyszewska Balbina z d. Gajda
25-02-1867 r.
Chruślin
 *10-02-1849 r. Guźnia
 *15-12-1844 r. Guźnia
 +21-09-1914 r. Rulice
 +05-06-1918 r. Rulice
Więcej
2032Sołtyszewski Jan
Sołtyszewska Katarzyna z d. Milczarek
1912 r.
Chruślin
 *1894 r.
 *03-03-1883 r. Bocheń
 +16-09-1939 r. /Chruślin/
 +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/
Więcej
2033Sołtyszewski Jan
Sołtyszewska Teodozja z d. Szymkowiak
22-02-1911 r.
Bielawy
 *22-05-1885 r. Rulice
 
 +
 +
Więcej
2034Sołtyszewski Wawrzyniec
Sołtyszewska Katarzyna z d. Dróżka
09-07-1917 r.
Domaniewice
 *1865 r. Guźnia
 *1886 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2035Sołtyszewski Wojciech
Sołtyszewska Katarzyna z d. Milczarek
1903 r.
Chruślin
 *08-03-1879 r. Guźnia
 *03-03-1883 r. Bocheń
 +15-12-1910 r. Guźnia
 +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/
Więcej
2036Sołtyszewski Wojciech
Sołtyszewska Katarzyna z d. Wielemborek
1902 r.
Chruślin
 *03-02-1878 r. Bocheń
 *20-07-1880 r. Bąków Dolny
 +
 +
Więcej
2037Sołtyszewski Wojciech
Sołtyszewska Marianna z d. Mielczarek
1892 r.
Chruślin
 *~ 1870 r.
 *~ 1861 r.
 +01-06-1918 r. Rulice
 +
Więcej
2038Sosnowski Józef
Sosnowska Marianna z d. Brzózka
26-11-1832 r.
Łowicz
 *1808 r. Zielkowice
 *~ 1812 r.
 +
 +1854 r. Zielkowice
Więcej
2039Sosnowski Tomasz
Sosnowska Barbara z d. Frosek
16-02-1800 r.
Łowicz
 *~ 1758 r.
 *~ 1776 r.
 +
 +
Więcej
2040Southey Peter
Southey Ewa z d. Maślankiewicz

 *1957 r.
 *1960 r. Wrocław
 
 
Więcej
2041Sójkowski Franciszek
Sujkowska Katarzyna z d. Rutkowska

 *22-03-1848 r. Pilaszków
 *03-01-1850 r. Klewków
 +
 +
Więcej
2042Sójkowski Józef
Sójkowska Apolonia z d. Tomaszewska
25-05-1766 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
2043Sójkowski Józef
Sójkowska Marianna z d. Gajda
20-01-1834 r.
Chruślin
 *1815 r.
 *01-01-1812 r. Guźnia
 +
 +04-11-1866 r. Pilaszków
Więcej
2044Sójkowski Józef
Sójkowska Rozalia z d. Domińczak
1905 r.
Łowicz
 *1879 r. Pilaszków
 *1885 r. Pilaszków
 +
 +
Więcej
2045Sójkowski Stanisław
Sójkowska Katarzyna z d. Rutkowska
28-01-1867 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
2046Sójkowski Wincenty
Sójkowska Anna z d. Grabczyk
22-01-1797 r.
Łowicz
 *~ 1773 r.
 *~ 1776 r.
 +28-10-1847 r. Pilaszków
 +26-03-1844 r. Pilaszków
Więcej
2047Spychała Franciszek
Ruta Franciszka z d. Wilk
1909 r.
Domaniewice
 
 *1886 r. Skaratki
 +
 +04-08-1984 r. Skaratki
Więcej
2048Spychaski
Spychaska z d. Łepkowska

 
 
 
 
Więcej
2049Stabla
Stabla Elżbieta z d. Bończak

 
 *1956 r.
 
 
Więcej
2050Stachowicz Roman
Stachowicz Małgorzata z d. Gnatowska
16-09-1995 r.
 *1972 r. Gdańsk
 *1976 r. Gdańsk
 
 
Więcej
2051Stafaniak Kazimierz
Stafaniak Elżbieta z d. Gzinka
22-05-1859 r.
Domaniewice
 *1835 r. Mąkolice
 *13-11-1820 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
2052Stajuda Wojciech
Stajuda Rozalia z d. Strugińska
1904 r.
Domaniewice
 
 *1883 r. Reczyce
 + /Domaniewice/
 + /Domaniewice/
Więcej
2053Stallard Beniamin
Stallard Aleksandra z d. Jakubowska
06-07-2015 r.
 
 *1982 r.
 
 
Więcej
2054Staniecki Jan
Staniecka Aniela z d. Kazimierska

 *1908 r.
 *07-10-1910 r.
 +
 +1990 r.
Więcej
2055Starnowski
Starnowska-Stefańska Zofia z d. Pysklak

 
 
 +
 +
Więcej
2056Stawicki Andrzej
Stawicka Józefa

 
 
 +
 +
Więcej
2057Staworzyński Adam
Staworzyńska Tekla z d. Mrowińska
1867 r.
Tuczępy
 *1840 r. Wierzbica
 
 +
 +
Więcej
2058Staworzyński Andrzej Leopold
Staworzyńska-Blank Maria z d. Arndt
08-12-1956 r.
Warszawa
 *18-07-1925 r. Warszawa
 *10-10-1929 r. Łanie
 +06-01-1991 r. Warszawa
 +06-04-2000 r. Warszawa /Warszawa/
Więcej
2059Staworzyński Antoni
Staworzyńska Aniela z d. Romanowska
15-10-1872 r.
Szaniec
 *21-05-1835 r. Wolica
 
 +18-02-1911 r. /Warszawa/
 +
Więcej
2060Staworzyński Antoni
Staworzyńska Emilia Lucyna z d. Karpińska
01-09-1855 r.
Pawłów
 *21-05-1835 r. Wolica
 *~ 1837 r. Opatów
 +18-02-1911 r. /Warszawa/
 +~ 1872 r.
Więcej
2061Staworzyński Antoni
Staworzyńska Karolina z d. Smulikowska
08-02-1898 r.
Nowy Korczyn
 
 *15-12-1876 r. Nowy Korczyn
 +05-03-1915 r. Nowy Korczyn
 +
Więcej
2062Staworzyński Antoni
Staworzyńska Michalina z d. Romanowska
23-11-1874 r.
Sędziejowice
 *21-05-1835 r. Wolica
 
 +18-02-1911 r. /Warszawa/
 +
Więcej
2063Staworzyński Bogusław Telesfor
Staworzyńska Wanda z d. Rusowicz
16-12-1952 r.
Brwinów
 *23-12-1912 r. Warszawa
 *1935 r.
 +
 +
Więcej
2064Staworzyński Eugeniusz
Staworzyńska Irena Gertruda z d. Skoraczewska
20-10-1923 r.
Warszawa
 *20-11-1899 r. Warszawa
 *1893 r. Poznań
 +22-06-1956 r. /Warszawa/
 +02-11-1973 r. /Warszawa/
Więcej
2065Staworzyński Franciszek
Staworzyńska Marianna z d. Teresińska
07-02-1897 r.
Szymanów
 *1865 r. Wierzbica
 *26-12-1869 r. Miedniewice
 +02-08-1937 r. /Warszawa/
 +1961 r. /Warszawa/
Więcej
2066Staworzyński Henryk
Staworzyńska Genowefa z d. Żerosławska
02-07-1930 r.
Warszawa
 *04-02-1906 r. Warszawa
 *15-05-1908 r.
 +12-05-1983 r. Scarborough
 +1944 r. Warszawa
Więcej
2067Staworzyński Jacek Andrzej
Staworzyńska Dorota z d. Strawińska
20-04-1985 r.
Warszawa
 *1958 r. Warszawa
 *1958 r. Piotrków Trybunalski
 
 
Więcej
2068Staworzyński Jan
Staworzyńska

 *~ 1952 r.
 
 
 
Więcej
2069Staworzyński Jan
Staworzyńska Małgorzata z d. Skalska
1854 r.
Wiślica
 *11-12-1834 r. Nowy Korczyn
 
 +24-06-1881 r.
 +
Więcej
2070Staworzyński Jan Zygmunt
Staworzyńska Stanisława z d. Lekarz vel Lekusz
28-04-1928 r.
Warszawa
 *1904 r. Warszawa
 *1904 r.
 +1987 r.
 +1989 r.
Więcej
2071Staworzyński Józef
Staworzyńska Salomea z d. Czerwińska

 
 
 +14-09-1835 r. Nowy Korczyn
 +08-02-1837 r. Nowy Korczyn
Więcej
2072Staworzyński Leopold
Staworzyńska Maria z d. Bernatowicz

 *12-09-1894 r. Warszawa
 *~ 1896 r.
 +20-12-1969 r.
 +30-05-1967 r. /Warszawa/
Więcej
2073Staworzyński Mieczysław
Staworzyńska Daria z d. Kuźnieców

 *08-12-1890 r. Warszawa
 
 +28-06-1949 r. /Warszawa/
 +31-01-1981 r.
Więcej
2074Staworzyński Roman Kazimierz
Staworzyńska Helena Eurelia z d. Francman
25-07-1905 r.
Warszawa
 *1883 r.
 *02-03-1885 r.
 +16-01-1957 r.
 +14-05-1966 r. Warszawa /Warszawa/
Więcej
2075Staworzyński Stefan
Dobrowolska Stanisława z d. Kwaśniewska

 *31-05-1888 r. Warszawa
 *1892 r.
 +26-09-1939 r. /Warszawa/
 +1962 r. /Warszawa/
Więcej
2076Staworzyński Wacław Franciszek
Staworzyńska Leokadia z d. Niegowska
08-09-1923 r.
Warszawa
 *1889 r. Warszawa
 
 +01-11-1931 r.
 +
Więcej
2077Staworzyński Wiktor Zdzisław
Niegowska Janina z d. Pawelec
1933 r.
Warszawa
 *10-11-1910 r. Warszawa
 *~ 1913 r.
 +10-06-1972 r. /Warszawa/
 +1974 r.
Więcej
2078Staworzyński Wiktor Zdzisław
Staworzyńska Maria z d. Witkowska

 *10-11-1910 r. Warszawa
 
 +10-06-1972 r. /Warszawa/
 +
Więcej
2079Staworzyński Władysław Leon
Staworzyńska Maria Waleria z d. Martynowska
11-07-1903 r.
Warszawa
 *10-06-1881 r. Warszawa
 *~ 1882 r.
 +04-04-1945 r. /Warszawa/
 +29-10-1954 r.
Więcej
2080Staworzyński Wojciech
Staworzyńska Franciszka z d. Świdzińska
1832 r.
Opatowiec
 *~ 1808 r.
 *~ 1815 r.
 +
 +
Więcej
2081Staworzyński Wojciech
Staworzyńska Ludwika z d. Kwiatkowska
20-07-1879 r.
Warszawa
 *08-04-1857 r. Konary
 
 +06-10-1916 r. /Warszawa/
 +22-10-1930 r.
Więcej
2082Stefański
Starnowska-Stefańska Zofia z d. Pysklak

 
 
 +
 +
Więcej
2083Stefański Andrzej
Stefańska Magdalena z d. Stefaniak
1882 r.
Domaniewice
 *15-11-1857 r. Skaratki
 *22-07-1863 r. Skaratki
 +
 +06-09-1905 r. Cybulice
Więcej
2084Stefański Andrzej
Stefańska Petronela z d. Matuszówna
1789 r.
Żychlin
 *~ 1760 r.
 *~ 1767 r.
 +13-06-1820 r. Orątki
 +06-01-1837 r. Buszków
Więcej
2085Stefański Andrzej
Stefańska Teresa

 
 
 +
 +
Więcej
2086Stefański Antoni
Stefańska Marianna z d. Majewska
27-01-1913 r.
Stary Waliszew
 *1886 r. Skaratki
 *1887 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2087Stefański Feliks
Białas Marianna z d. Pietrzak
07-10-1827 r.
Bąków Górny
 
 *05-08-1811 r. Wiskienica
 +28-02-1837 r. Rząśno
 +
Więcej
2088Stefański Filip
Woźniak Łucja z d. Golisz
20-05-1806 r.
Bąków Górny
 
 
 +14-02-1830 r. Rząśno
 +
Więcej
2089Stefański Jakub
Stefańska Kunegunda z d. Marciniak

 *~ 1793 r.
 *~ 1783 r.
 +03-10-1845 r. Buszków
 +10-02-1873 r. Buszków
Więcej
2090Stefański Jakub
Stefańska Marcjanna z d. Gajda
1885 r.
Chruślin
 *1863 r. Pszczonów
 *18-07-1866 r. Guźnia
 +1905 r. Seligów
 +1920 r. Seligów
Więcej
2091Stefański Jan
Sałuda Aniela z d. Nierobisz
1910 r.
Pszczonów
 *1885 r. Jacochów
 *1887 r. Jacochów
 +1922 r. Seligów
 +1927 r. Seligów
Więcej
2092Stefański Jan
Stefańska Helena

 *1919 r. Seligów
 *1921 r.
 +13-05-1991 r. /Pszczonów/
 +15-03-1994 r. /Pszczonów/
Więcej
2093Stefański Stefan
Stefańska Helena z d. Gędek
1932 r.
Pszczonów
 *1912 r.
 *1915 r.
 +1975 r. /Pszczonów/
 +2000 r. /Pszczonów/
Więcej
2094Stefański Wojciech
Stefańska Marcjanna z d. Gajda
1906 r.
Pszczonów
 *1881 r. Pszczonów
 *18-07-1866 r. Guźnia
 +24-01-1942 r. /Pszczonów/
 +1920 r. Seligów
Więcej
2095Stelmach Bronisław
Pierzgalska Urszula z d. Miszkiewicz

 
 *1956 r. Łódź
 
 
Więcej
2096Stelmach Piotr Zygmunt
Gerraghty Emma
2020 r.
 *2000 r. Łódź
 *1999 r.
 
 
Więcej
2097Stelmach Przemysław Łukasz
Stelmach Magdalena Marta z d. Szczepańska
16-10-1999 r.
Łódź
 *1976 r.
 *1976 r. Łódź
 
 
Więcej
2098Stępień Błażej
Stępień Józefa

 
 
 +
 +
Więcej
2099Stępień Henryk
Stępień Wiktoria z d. Fabiańska
27-05-1895 r.
Żarnów
 *1867 r. Młynek
 *12-12-1873 r. Dąbrówka
 +1937 r. Młynek /Skórkowice/
 +
Więcej
2100Stępień Józef
Stępień Franciszka z d. Pierzchalska
23-06-1862 r.
Żarnów
 *1842 r. Młynek
 *~ 1842 r.
 +1919 r. Młynek
 +1919 r. Młynek
Więcej
2101Stępień Ludwik
Stępień Ludwika z d. Ostrowska
1828 r.
Skórkowice
 *~ 1801 r.
 *1810 r.
 +03-02-1875 r.
 +01-01-1880 r. Młynek
Więcej
2102Stępniak
Stępniak z d. Michalak

 
 
 
 
Więcej
2103Stępniak Józef
Stępniak Marianna z d. Rybus
10-08-1908 r.
Chruślin
 *18-03-1890 r. Chruślin
 *23-01-1886 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
2104Stępniewski Roman
Khazaal Grażyna z d. Mikołajczyk

 
 *1955 r. Łódź
 
 
Więcej
2105Stępniewski Stanisław
Stępniewska Waleria z d. Kret
03-06-1918 r.
Łowicz
 
 *13-07-1900 r. Katarzynów
 +
 +1929 r. Łowicz
Więcej
2106Stolarczyk Andrzej
Khazaal - Stolarczyk Monika Amina z d. Khazaal
16-06-2012 r.
Zgierz
 
 *1984 r. Łódź
 
 
Więcej
2107Strawiński Józef
Strawińska Antonina z d. Burzyńska
1863 r.
Gieczno
 
 
 +
 +1873 r. Kwilno
Więcej
2108Strąk Leon
Strąk Marianna z d. Ziarnik
1919 r.
Domaniewice
 
 *1898 r. Skaratki
 +
 +1988 r.
Więcej
2109Strug Józef
Strug Janina z d. Świątek

 
 *02-06-1961 r. Skwierzyna
 
 +04-04-2007 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/
Więcej
2110Strug Krzysztof
Czechowska Natalia

 *1986 r.
 
 
 
Więcej
2111Strug Marek
Baran Katarzyna

 *1985 r.
 
 
 
Więcej
2112Strug Piotr
...

 *1989 r. Skwierzyna
 
 
 
Więcej
2113Strug Piotr
Winkowska Ada

 *1989 r. Skwierzyna
 
 
 
Więcej
2114Strugiński
Strugińska Anna z d. Szkup

 
 
 +
 +
Więcej
2115Strugiński Andrzej
Strugińska Marianna z d. Kucińska
1914 r.
Domaniewice
 *1893 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
2116Strugiński Augustyn
Strugińska Małgorzata z d. Siatkowska
1874 r.
Domaniewice
 *29-08-1849 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
2117Strugiński Jakub
Strugińska Agata z d. Kamińska
1886 r.
Domaniewice
 *1864 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
2118Strugiński Jan
Strugińska Katarzyna z d. Małecka
1876 r.
Domaniewice
 *25-08-1851 r. Reczyce
 *10-11-1850 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
2119Strugiński Józef
Strugińska Apolonia z d. Kucińska
01-02-1818 r.
Domaniewice
 *1781 r. Reczyce
 *~ 1800 r.
 +10-11-1853 r. Reczyce
 +
Więcej
2120Strugiński Józef
Strugińska Józefa z d. Żak
26-11-1919 r.
Domaniewice
 *1887 r. Reczyce
 *1899 r. Sapy
 +
 +
Więcej
2121Strugiński Łukasz
Białek Petronela z d. Kantorek
1788 r.
Domaniewice
 *~ 1758 r.
 *1762 r. Skaratki
 +1808 r. Reczyce
 +26-08-1829 r. Reczyce
Więcej
2122Strugiński Mikołaj
Strugińska Anna z d. Gzinka
26-02-1827 r.
Domaniewice
 *1800 r.
 
 +
 +
Więcej
2123Strugiński Paweł
Strugińska Marianna z d. Siatkowska
1867 r.
Domaniewice
 *1839 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
2124Strugiński Piotr
Strugińska Zofia z d. Siatkowska
24-07-1845 r.
Domaniewice
 *17-06-1825 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
2125Strugiński Roch
Strugińska Marianna z d. Godziszewska
1884 r.
Domaniewice
 *13-08-1858 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
2126Strugiński Szczepan
Strugińska Franciszka z d. Doroba
1838 r.
Domaniewice
 *25-12-1819 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
2127Strzałkowski
Strzałkowska z d. Olesińska

 
 
 
 
Więcej
2128Strzechowski
Strzechowska z d. Sadowa

 
 
 
 
Więcej
2129Strzelczyk Stanisław
Strzelczyk Katarzyna z d. Ociela
08-04-1927 r.
Warszawa
 
 *28-01-1901 r. Łowicka Wieś
 +
 +
Więcej
2130Strzelecki Józef
Strzelecka Zofia z d. Kantorek
21-11-1938 r.
Chruślin
 *1913 r. Kolonia Piotrowska
 *24-01-1914 r. Wojewodza
 +
 +26-06-1940 r. Wojewodza
Więcej
2131Suchecki Marian
Suchecka Władysława z d. Czubatka

 *1917 r.
 *25-02-1925 r. Kobryń
 +2000 r.
 +20-02-1970 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
Więcej
2132Sujecki
Sujecka

 
 
 
 
Więcej
2133Sujecki
Sujecka

 
 
 
 
Więcej
2134Sujecki Wiesław
Sujecka z d. Ambroziak

 *16-10-1939 r.
 
 +01-11-2008 r.
 
Więcej
2135Sujkowski Andrzej
Sujkowska Marianna z d. Słoma vel Słomska

 *1883 r. Pilaszków
 *1885 r.
 +1945 r.
 +1963 r. Łowicz
Więcej
2136Sujkowski Antoni
Sujkowska Marianna z d. Domińczak
1899 r.
Łowicz
 *1870 r. Pilaszków
 *1879 r. Pilaszków
 +
 +
Więcej
2137Sujkowski Jan
Sujkowska Konstancja z d. Surma
17-02-1936 r.
Złaków Kościelny
 *09-03-1904 r. Pilaszków
 
 +
 +
Więcej
2138Sujkowski Maciej
Sujkowska Franciszka z d. Sosnowska
10-01-1859 r.
Łowicz
 *1840 r. Pilaszków
 
 +
 +
Więcej
2139Sujkowski Wacław
Sujkowska Stanisława z d. Czapnik
10-02-1951 r.
Łowicz
 *24-10-1911 r. Pilaszków
 
 +17-10-1996 r. Łowicz
 +
Więcej
2140Sujkowski Wacław
Sujkowska Stanisława z d. Szymonik
16-11-1952 r.
Łowicz
 *24-10-1911 r. Pilaszków
 
 +17-10-1996 r. Łowicz
 +
Więcej
2141Sujkowski Władysław
Sujkowska Marianna z d. Tubacka

 *1916 r.
 
 +
 +
Więcej
2142Sulak
Sulak-Badoń Magdalena z d. Badoń
22-12-2008 r.
 
 *1973 r.
 
 
Więcej
2143Surma Józef
Surma Jadwiga z d. Węgierek
21-11-1853 r.
Zduny
 
 *13-10-1836 r. Maurzyce
 +
 +24-02-1887 r. Maurzyce
Więcej
2144Sut
Sut Anna z d. Skuneczna

 
 *1904 r. Rogóźno
 +
 +04-03-1983 r. Rogóźno /Domaniewice/
Więcej
2145Sut Czesław
Sut Genowefa z d. Rutkowska
1951 r.
 *24-07-1924 r. Skaratki
 
 +07-11-2020 r. /Domaniewice/
 +
Więcej
2146Sut Franciszek
Sut Helena z d. Podgórska
09-02-1920 r.
Domaniewice
 *1893 r.
 *1896 r. Skaratki
 +
 +25-07-1943 r. /Domaniewice/
Więcej
2147Sut Franciszek
Sut Jadwiga z d. Jędrzejczak

 *10-10-1925 r. Rogóźno
 *20-05-1930 r. Łódź
 +1994 r. Łódź /Łódź/
 +2000 r. Łódź /Łódź/
Więcej
2148Sut Jan
Sut Prakseda z d. Różycka
1885 r.
Domaniewice
 
 *1866 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
2149Sut Kazimierz
Sut Marianna z d. Ziarnik
1889 r.
Domaniewice
 *1867 r. Rogóźno
 
 +˂ 1920 r.
 +
Więcej
2150Sut Piotr
Sut Józefa z d. Wielec

 *1895 r. Skaratki
 
 +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/
 + /Domaniewice/
Więcej
2151Swatowski Piotr
N.N.

 
 
 +
 
Więcej
2152Szabelski
Szabelska Elżbieta z d. Rosińska

 
 *1967 r.
 
 
Więcej
2153Szadkowski Stanisław
Szadkowska Marianna z d. Paprocka
06-07-1909 r.
Jeżów
 * Modrzewek
 *10-07-1892 r. Świny
 +
 +
Więcej
2154Szafrański Konstanty
Szafrańska Marianna z d. Brzozowska
16-11-1868 r.
Żychlin
 *18-11-1845 r. Buszków
 *1852 r.
 +11-06-1918 r. Orątki
 +26-01-1931 r. Orątki
Więcej
2155Szafrański Konstanty
Szafrańska Zofia z d. Kowalczyk

 
 
 +˂ 1837 r.
 +˂ 1837 r.
Więcej
2156Szafrański Piotr
Szafrańska Marianna z d. Stefańska
12-11-1837 r.
Żychlin
 *~ 1805 r. Czyżew
 *~ 1807 r.
 +26-05-1900 r. Orątki
 +01-07-1908 r. Orątki
Więcej
2157Szafrański Wawrzyniec
Szafrańska Marianna z d. Czubak
1867 r.
Grzegorzew
 
 *~ 1847 r.
 +
 +
Więcej
2158Szczawiński Paweł Antoni
Szczawińska z d. Kuliga

 *1968 r. Rawa Mazowiecka
 
 
 
Więcej
2159Szczawiński Ryszard
Szczawińska Maria Małgorzata z d. Kantorek

 *1940 r. Rawa Mazowiecka
 *1944 r. Rawa Mazowiecka
 
 
Więcej
2160Szczepaniak Czesław
Szczepaniak Leokadia z d. Śmiałek

 *28-03-1926 r.
 *1920 r.
 +23-10-2010 r. Łęczyca
 +2010 r.
Więcej
2161Szczepaniak Dariusz
Szczepaniak Marta z d. Szychowska
2009 r.
 *1976 r.
 *1976 r.
 
 
Więcej
2162Szczepanik Edward
Szczepanik Krystyna z d. Dulus

 *29-04-1944 r.
 
 +30-03-2016 r. /Leżenica/
 
Więcej
2163Szczepanik Filip
Szczepanik

 *1981 r.
 
 
 
Więcej
2164Szczepanik Kazimierz
Szczepanik Leokadia

 *16-07-1933 r.
 *24-05-1936 r.
 +26-07-2007 r. /Leżenica/
 +15-02-1999 r. /Leżenica/
Więcej
2165Szczepanik Piotr Tomasz
Szczepanik

 *1975 r.
 
 
 
Więcej
2166Szczepanik Tomasz
Szczepanik Franciszka z d. Mikołajczyk
1929 r.
Pszczonów
 *08-09-1904 r.
 *12-03-1907 r.
 +27-12-1971 r. Leżenica /Leżenica/
 +29-03-1982 r. /Leżenica/
Więcej
2167Szczepanik Zygmunt
Szczepanik Krystyna z d. Gryga

 *01-11-1949 r.
 
 +12-02-2009 r. /Leżenica/
 
Więcej
2168Szczepaniuk Józef
Szczepaniuk Marianna z d. Szostak
1836 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
2169Szczepaniuk Marcin
Szczepaniuk Marianna z d. Ragan
1825 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
2170Szczepański Wojciech
Szczepańska Małgorzata z d. Jaros
28-04-1973 r.
 *1946 r. Wrocław
 *26-01-1952 r. Łódź
 
 +13-11-2004 r. Łódź /Łódź/
Więcej
2171Szczepański Wojciech
Szczepańska Marianna
2014 r.
 *1946 r. Wrocław
 *25-11-1955 r.
 
 +09-07-2023 r. /Łódź/
Więcej
2172Szcześniak Tomasz
Szcześniak Marianna z d. Jabłońska
20-11-1888 r.
Zduny
 
 *01-07-1867 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
2173Szczetnikowicz Jan Bolesław
Szczetnikowicz Marianna Krystyna z d. Tomsio
1947 r.
Eastleigh (Wielka Brytania)
 *23-04-1904 r. Porzecze
 *25-09-1911 r. Sosnowiec - Sielec
 +17-07-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/
 +09-09-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/
Więcej
2174Szczetnikowicz Romuald Piotr
Szczetnikowicz Susan z d. Thornton
1971 r.
Dumbarton (Wielka Brytania)
 *1945 r. Trani (Włochy)
 
 
 
Więcej
2175Szewczyk
Szewczyk z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
2176Szewczyk Andrzej
Szewczyk Helena z d. Redlicka
1919 r.
Pszczonów
 *1885 r. Zawady
 
 +
 +
Więcej
2177Szewczyk Jan
Kozłowska Marianna z d. Wiesiołek
19-05-1879 r.
Chruślin
 
 *1848 r. Bocheń
 +1886 r. Zawady
 +17-11-1918 r. Zawady
Więcej
2178Szewczyk Stanisław
Szewczyk Marianna z d. Sokalska
02-02-1910 r.
Łowicz
 *1882 r. Zawady
 
 +
 +
Więcej
2179Szkudlarski
Szkudlarska z d. Karasek

 
 
 
 
Więcej
2180Szkup
Szkup

 
 
 
 
Więcej
2181Szkup
Szkup

 
 
 
 
Więcej
2182Szkup
Szkup

 
 
 
 
Więcej
2183Szkup
Szkup

 
 
 
 
Więcej
2184Szkup Jakub
Szkup Józefa z d. Kantorek
1909 r.
Domaniewice
 
 *1888 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2185Szkup Jan
Markowicz Marianna z d. Wiesiołek
21-01-1889 r.
Łowicz
 *1865 r. Łyszkowice
 *28-11-1868 r. Bocheń
 +1898 r. Kuczków
 +
Więcej
2186Szkup Jan
Szkup z d. Wiercioch

 *26-01-1947 r.
 
 +20-04-1982 r.
 
Więcej
2187Szkup Jan
Szkup Franciszka z d. Ziarnik
1883 r.
Domaniewice
 
 *1864 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2188Szkup Julian
Szkup

 *01-03-1915 r.
 
 +16-08-1988 r.
 
Więcej
2189Szkup Julian
Szkup Marianna z d. Wielec

 *01-03-1915 r.
 *05-07-1917 r.
 +16-08-1988 r.
 +20-07-1975 r.
Więcej
2190Szkup Rafał
Szkup Józefa z d. Barańczyk

 *1889 r. Wrzeczko
 
 +03-04-1921 r. Wrzeczko
 +
Więcej
2191Szkup Stefan
Szkup z d. Świderek

 *1919 r.
 
 +2004 r.
 
Więcej
2192Szkup Władysław
Szkup Zofia z d. Podsędek
1926 r.
Łowicz
 *1894 r. Kuczków
 *04-08-1905 r. Zawady
 +
 +
Więcej
2193Szostak Jan
Szostak Tekla z d. Kozioł
1897 r.
Zimna Woda
 *1852 r. Zimna Wódka
 *1856 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
2194Szostak Jan
Szostak Zofia z d. Rzeszowska
1876 r.
Zimna Woda
 *1852 r. Zimna Wódka
 *1859 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
2195Szostak Józef
Baranowska Anna z d. Korniak
25-05-1847 r.
Zimna Woda
 *1818 r. Zimna Wódka
 
 +˂ 1856 r.
 +
Więcej
2196Szostak Walenty
Szostak Dorota z d. Kuźniarz

 
 
 +
 +
Więcej
2197Szostek Daniel
Szostek z d. Kubiak

 *1961 r.
 
 
 
Więcej
2198Szostek Marian
Szostek Stanisława z d. Kantorek

 *07-05-1938 r.
 *18-06-1938 r. Rawa Mazowiecka
 +25-05-1996 r. /Rawa Mazowiecka/
 +19-04-1990 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/
Więcej
2199Szostek Zbigniew
Szostek z d. Wolska

 *07-07-1960 r.
 
 +09-03-2013 r. /Rawa Mazowiecka/
 
Więcej
2200Szotarski Aleksander
Szotarska Stanisława z d. Wawrykiewicz
10-10-1880 r.
Solec Zdrój
 *1852 r. Grzymała
 
 +
 +
Więcej
2201Szperkowski Andrzej
Kośka Justyna

 
 *1979 r.
 
 
Więcej
2202Sztajnert
Sztajnert z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
2203Szurek
Szurek z d. Fuks

 
 
 
 
Więcej
2204Szychowski Henryk
Szychowska Danuta z d. Doroba
01-05-1976 r.
 *1953 r.
 *1954 r.
 
 
Więcej
2205Szychowski Wacław
Szychowska Anna z d. Ufa
24-08-1952 r.
Głowno
 *1921 r.
 *1934 r.
 
 
Więcej
2206Szyliński
Szylińska Katarzyna z d. Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
2207Szymajda
Szymajda Ewa z d. Rożniata

 
 
 
 +
Więcej
2208Szymajda Antoni
Szymajda Elżbieta z d. Zarzycka

 
 *~ 1773 r.
 +
 +11-01-1829 r. Czatolin
Więcej
2209Szymajda Joachim
Szymajda Justyna z d. Knera
20-06-1820 r.
Domaniewice
 *~ 1797 r.
 *~ 1801 r.
 +07-02-1843 r. Czatolin
 +08-03-1871 r. Czatolin
Więcej
2210Szymajda Józef
Szymajda Marianna z d. Małecka
1912 r.
Domaniewice
 
 *1889 r. Reczyce
 +
 +10-01-1983 r. Czatolin
Więcej
2211Szymajda Władysław
Szymajda Rozalia z d. Małecka
07-10-1918 r.
Domaniewice
 *1895 r. Czatolin
 *1893 r.
 +
 +
Więcej
2212Szymański Władysław
Szymańska Janina z d. Kamińska

 *1908 r.
 *1909 r.
 +29-05-1978 r.
 +27-05-1999 r.
Więcej
2213Szymczak
Szymczak

 
 
 
 
Więcej
2214Szymczak
Szymczak Krystyna z d. Kantorek

 
 
 
 
Więcej
2215Szymczak Adam
Szymczak

 
 
 
 
Więcej
2216Szymczak Adam
Urbanowicz

 
 
 
 
Więcej
2217Szymczak Eugeniusz
Szymczak z d. Stępiewska

 *13-07-1940 r.
 
 +23-05-2011 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
2218Szymczak Franciszek
Szymczak Helena z d. Sujkowska

 *1914 r.
 *1918 r.
 +1944 r.
 +1978 r.
Więcej
2219Szymczak Józef
Szymczak Józefa z d. Strugińska
1900 r.
Domaniewice
 *1878 r. Reczyce
 *28-03-1879 r. Reczyce
 +
 +18-06-1972 r. Łowicz
Więcej
2220Szymczak Józef
Szymczak Rozalia z d. Grabowicz
1907 r.
Domaniewice
 *1854 r. Strzebieszew
 *30-10-1859 r. Krępa
 +
 +
Więcej
2221Szymczak Łukasz
Szymczak Kunegunda z d. Gajda
25-01-1836 r.
Chruślin
 *12-10-1813 r. Chruślin
 *10-10-1813 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
2222Szymczak Sławomir Wiesław
Szymczak z d. Janeczek

 *20-04-1947 r. Łowicz
 
 +11-12-2014 r. Łowicz
 
Więcej
2223Szymczak Tadeusz
Szymczak

 *26-04-1948 r.
 
 +05-11-2011 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
2224Szymczak Tadeusz
Szymczak Julianna z d. Kurkiewicz

 *~ 1913 r.
 *31-10-1918 r.
 +04-03-1983 r. Łódź
 +06-04-2015 r. /Łódź/
Więcej
2225Szymczak Wacław
Szymczak Marianna z d. Sokół
18-02-1935 r.
Chruślin
 *1909 r.
 *12-05-1906 r. Chruślin
 +
 +
Więcej
2226Szymczak Władysław
Szymczak Stefania

 *1907 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
2227Szymczak Władysław
Szymczak Urszula z d. Gajda
21-11-1932 r.
Chruślin
 *1907 r. Reczyce
 
 +
 +11-12-1933 r. Mystkowice Małe
Więcej
2228Szypuła
Szypuła

 
 
 
 
Więcej
2229Szypuła Ryszard
Szypuła Marianna z d. Borowiak

 
 
 +
 +
Więcej
2230Ślaski Jan
Ślaska Władysława z d. Darmach

 
 
 
 +
Więcej
2231Ślaski Józef
Ślaska Jadwiga z d. Baranowska

 *1926 r.
 *02-10-1931 r.
 +19-12-1990 r.
 +29-07-1982 r. /Wrocław/
Więcej
2232Śliwczyński
Sieczko-Śliwczyńska Zofia z d. Gasik

 
 *1944 r.
 
 
Więcej
2233Ślizowski Kacper Stefan
Ślizowska Emilia Lucyna z d. Niewięgłowska
24-11-1920 r.
Biorków Wielki
 *1888 r.
 *1902 r. Bochnia
 +1945 r. Bochnia /Bochnia/
 +1985 r. Kraków /Bochnia/
Więcej
2234Śmiałek Józef
Śmiałek Stanisława z d. Rybus
22-02-1920 r.
Chruślin
 
 *~ 1900 r.
 +
 +
Więcej
2235Śnieguła
Śnieguła Marianna z d. Szkup

 
 *1911 r.
 +
 +04-07-2000 r. Łowicz
Więcej
2236Śnieguła Marek
Śnieguła Marianna z d. Rubin

 *1908 r. Wrzeczko
 *1912 r.
 +23-05-1990 r. /Bojadła/
 +
Więcej
2237Śnieguła Radosław
Śnieguła Magdalena
17-09-2011 r.
 *1984 r.
 *1982 r.
 
 
Więcej
2238Świątek Henryk
Świątek Janina z d. Krakowiak

 *20-06-1928 r.
 *12-04-1935 r. Mięsośnia
 +25-03-2006 r. /Przytoczna/
 +05-09-2021 r. Wierzeja
Więcej
2239Świątek Waldemar
Świątek Dorota

 *1959 r.
 
 
 
Więcej
2240Świderek
Świderek Anna z d. Zielińska

 
 
 
 
Więcej
2241Świderek Roch
Świderek Marianna
1914 r.
Łódź
 *14-10-1887 r. Dalków
 *07-03-1885 r. Popień
 +
 +
Więcej
2242Świdrowski Jakub
Świdrowska Teresa z d. Pełka

 *~ 1796 r.
 *~ 1801 r.
 +27-09-1851 r. Maurzyce
 +27-11-1883 r. Maurzyce
Więcej
2243Świerzyński Jan
Świerzyńska Apolonia z d. Skwarna
13-02-1848 r.
Zduny
 *15-10-1824 r. Strugienice
 *07-02-1826 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
2244Świerzyński Jan
Świerzyńska Dorota z d. Pawłowska

 
 
 +
 +
Więcej
2245Świerzyński Karol
Świerzyńska Marianna z d. Gajda
05-11-1820 r.
Zduny
 *~ 1788 r.
 *~ 1797 r.
 +17-09-1848 r. Strugienice
 +11-09-1852 r. Strugienice
Więcej
2246Święcicka Lucyna z d. Świątek
Święcicki Marian

 *29-08-1955 r.
 *1956 r.
 +01-01-2009 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/
 
Więcej
2247Święcicki Tomasz
Mirek Barbara

 *1981 r. Skwierzyna
 
 
 
Więcej
2248Święcicki Tomasz
Święcicka Sandra z d. Bober
30-06-2018 r.
Nowa Niedrzwica
 *1981 r. Skwierzyna
 
 
 
Więcej
2249Tafliński Andrzej
Taflińska Agnieszka z d. Lebioda

 *23-11-1830 r. Krępa
 
 +1892 r. Krępa
 +
Więcej
2250Tafliński Łukasz
Taflińska Marianna z d. Pel
19-02-1827 r.
Domaniewice
 *~ 1794 r. Krępa
 *~ 1801 r. Skaratki
 +13-11-1850 r. Krępa
 +06-01-1858 r. Krępa
Więcej
2251Tański
Tańska Karolina Zuzanna z d. Szczepanik

 
 
 
 
Więcej
2252Tański Maciej
Walczak Elżbieta z d. Kosińska

 
 
 +05-06-1831 r. Gosławice
 +
Więcej
2253Tański Wawrzyniec
Tańska Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
2254Taras
Taras z d. Kamińska

 
 
 
 
Więcej
2255Tarkowski Dominik
Tarkowska Franciszka z d. Gajda
1878 r.
Chruślin
 *1853 r. Mystkowice
 *1855 r. Guźnia
 +
 +13-04-1932 r. Mystkowice
Więcej
2256Tarkowski Jan
Tarkowska Antonina z d. Gałaj
1908 r.
Chruślin
 *04-05-1882 r. Mystkowice
 *11-06-1888 r. Mystkowice
 +13-03-1941 r. Mystkowice
 +26-05-1984 r. Mystkowice
Więcej
2257Tataj Ignacy
Pel Marianna z d. Kantorek
05-10-1846 r.
Domaniewice
 *~ 1827 r. Mysłaków
 *28-01-1827 r. Skaratki
 +03-02-1867 r. Reczyce
 +1871 r.
Więcej
2258Tataj Michał
Tataj Agnieszka z d. Janicka
28-01-1901 r.
Łowicz
 *~ 1854 r.
 
 +1914 r. Dąbkowice
 +
Więcej
2259Tataj Michał
Tataj Agnieszka z d. Kucińska
1878 r.
Domaniewice
 *~ 1854 r.
 
 +1914 r. Dąbkowice
 +1898 r. Skaratki
Więcej
2260Telemon Franciszek
Telemon Katarzyna z d. Skowrońska
21-05-1912 r.
Zduny
 *1884 r. Niedzwiada
 *19-06-1892 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
2261Tepczyński Michał
Tepczyńska Alejandra z d. Hernandez
2012 r.
 *1977 r. Gdańsk
 
 
 
Więcej
2262Tepczyński Wojciech
Tepczyńska Anna z d. Małgowska

 *1947 r. Gdańsk
 *1950 r. Gdańsk
 
 
Więcej
2263Timonen Jukka
Ufa Sylwia

 *1982 r.
 *1982 r.
 
 
Więcej
2264Tomala Benedykt
Tomala Rozalia z d. Kamińska
16-11-1863 r.
Zduny
 *17-03-1838 r. Strugienice
 *25-08-1842 r. Zduny
 +03-02-1909 r. Jackowice
 +26-01-1909 r. Zduny
Więcej
2265Tomala Grzegorz
Tomala Marianna z d. Płacheta
1873 r.
Łowicz
 *1847 r.
 *1850 r.
 +
 +06-09-1888 r. Otolice
Więcej
2266Tomala Wojciech
Tomala Helena z d. Kostrzewa
23-10-1894 r.
Zduny
 *05-04-1866 r. Zduny
 
 +
 +
Więcej
2267Tomaszewski Edmund
Tomaszewska Aniela z d. Cegielska
31-01-1904 r.
Łódź
 *02-10-1878 r. Łódź
 *1881 r. Solec Zdrój
 +25-05-1944 r. Łódź /Łódź/
 +27-04-1944 r. Łódź /Łódź/
Więcej
2268Tomaszewski Marian
Tomaszewska Helena z d. Pawlak
1933 r.
Łódź
 *1905 r. Łódź
 
 +09-12-1966 r. Łódź
 +
Więcej
2269Tomaszewski Mieczysław
Tomaszewska Irena z d. Rosiak

 *1912 r.
 
 +05-11-1995 r. Łódź /Łódź/
 +05-08-1988 r. Łódź /Łódź/
Więcej
2270Tomczak Sławomir
Tomczak Anna z d. Gawęcka

 *1983 r.
 *1985 r. Łowicz
 
 
Więcej
2271Tomsio Roman
Tomsio Matylda z d. Przybyszewska
02-03-1946 r.
 *13-09-1913 r. Sosnowiec
 *05-10-1916 r.
 +02-03-1990 r. /Gdańsk/
 +27-01-2012 r. Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
2272Tomsio Tadeusz
Tomsio Dioniza

 *1895 r.
 *1895 r.
 +07-08-1963 r.
 +18-12-1984 r. /Sosnowiec/
Więcej
2273Tomsio Teofil
Tomsio Michalina z d. Staworzyńska

 *1868 r.
 *29-09-1871 r.
 +13-04-1918 r. /Sosnowiec/
 +15-10-1943 r. Rudnik nad Sanem /Sosnowiec/
Więcej
2274Tomsio Władysław
Tomsio Stanisława z d. Marczewska

 *1898 r.
 *1899 r.
 +1961 r. /Poznań/
 +1988 r.
Więcej
2275Tomski Dawid
Wielec-Tomska Ewelina Katarzyna z d. Wielec

 *1988 r.
 *1988 r. Skierniewice
 
 
Więcej
2276Trębaczyk Franciszek
Trębaczyk Antonina z d. Wiesiołek
07-02-1916 r.
Łowicz
 *1857 r. Łyszkowice
 *03-10-1890 r. Seroki
 +
 +
Więcej
2277Trojanowski
Trojanowska z d. Borowiak

 
 
 
 
Więcej
2278Ufa Andrzej
Ufa Monika z d. Jeske

 *13-09-1957 r. Łódź
 *15-03-1960 r.
 +19-11-2018 r. Łódź
 +29-08-2020 r. Łódź /Łódź/
Więcej
2279Ufa Antoni
Ufa Aniela z d. Niedzielska

 *1897 r. Wygoda
 *13-05-1906 r. Małszyce
 +1964 r. Wygoda
 +21-06-1998 r. Wygoda
Więcej
2280Ufa Eugeniusz
Ufa Janina z d. Ziemniak

 *01-01-1926 r. Wygoda
 *24-06-1931 r.
 +27-02-1998 r.
 +26-02-1978 r.
Więcej
2281Ufa Eugeniusz
Ziarkowska-Ufa Kazimiera z d. Patanowska
22-12-1979 r.
Łódź
 *01-01-1926 r. Wygoda
 *1926 r.
 +27-02-1998 r.
 +1996 r.
Więcej
2282Ufa Franciszek
Ufa Ewa z d. Gajda
1923 r.
Łowicz
 *13-03-1890 r. Wygoda
 *30-03-1889 r. Guźnia
 +28-07-1968 r. Łowicz
 +
Więcej
2283Ufa Franciszek
Ufa Józefa

 *13-03-1890 r. Wygoda
 
 +28-07-1968 r. Łowicz
 +
Więcej
2284Ufa Henryk
Ufa Janina z d. Antosik
06-07-1980 r.
Łowicz
 *1959 r. Zielkowice
 *1956 r.
 
 
Więcej
2285Ufa Jacek
Ufa Magdalena z d. Kosmowska

 *1976 r.
 *1978 r.
 
 
Więcej
2286Ufa Jan
Ufa Stanisława

 *17-11-1902 r. Wygoda
 *1899 r.
 +1968 r. Głowno
 +1983 r.
Więcej
2287Ufa Jerzy Jan
Ufa Jolanta Krystyna z d. Stanikowska
20-07-1974 r.
Łódź
 *1952 r. Łódź
 *26-03-1953 r. Łódź
 
 +04-08-2017 r.
Więcej
2288Ufa Józef
Ufa Katarzyna z d. Kazimierska

 *13-12-1865 r. Różyce
 *28-04-1866 r. Bocheń
 +
 +15-05-1943 r.
Więcej
2289Ufa Kamil Tomasz
Gendek-Ufa Katarzyna z d. Gendek
21-08-2010 r.
Łódź
 *1983 r. Łódź
 *1987 r. Łowicz
 
 
Więcej
2290Ufa Kamil Tomasz
Ufa Marzena z d. Kawecka
29-09-2018 r.
Brójce
 *1983 r. Łódź
 *1986 r. Łódź
 
 
Więcej
2291Ufa Kazimierz
Ufa Helena
25-03-1854 r.
Zduny
 *05-03-1925 r. Wygoda
 *1925 r. Strugienice
 +09-09-2008 r. Zduny
 
Więcej
2292Ufa Krystian
Barska Iga

 *1980 r.
 *1986 r. Łódź
 
 
Więcej
2293Ufa Marceli
Ufa Feliksa z d. Wojtalik
07-1951 r.
 *20-08-1927 r. Wygoda
 *15-03-1927 r. Zastów Polanowski
 +03-03-2020 r. /Łódź/
 +02-12-1999 r. Łódź
Więcej
2294Ufa Marcin
Ufa Magdalena z d. Sukiennik
06-08-2005 r.
Łowicz
 *1981 r.
 *1982 r.
 
 
Więcej
2295Ufa Marek
Ufa

 
 
 
 
Więcej
2296Ufa Mariusz
Ufa Dorota

 *1975 r.
 *05-06-1976 r. Zduny
 
 +
Więcej
2297Ufa Rafał
Ufa Monika z d. Sieradzka

 *1983 r.
 
 
 
Więcej
2298Ufa Robert
Ufa

 
 
 
 
Więcej
2299Ufa Ryszard
Lassaund Ewa z d. Denoch

 *05-10-1953 r. Łódź
 *1950 r.
 +26-07-2015 r. Łódź
 
Więcej
2300Ufa Ryszard Marek
Ufa Teresa Jadwiga z d. Szewczyk
28-08-1982 r.
Łowicz
 *07-04-1957 r.
 *1956 r. Łowicz
 +16-09-2013 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
2301Ufa Ryszard
Ufa Barbara z d. Majewska

 *1956 r.
 *1964 r.
 
 
Więcej
2302Ufa Ryszard
Ufa Elżbieta z d. Kwiatkowska

 
 
 
 
Więcej
2303Ufa Ryszard
Ufa Krystyna z d. Chmiela

 *05-10-1953 r. Łódź
 *1947 r.
 +26-07-2015 r. Łódź
 
Więcej
2304Ufa Sławomir
Ufa Bogumiła z d. Ciesielska

 *1957 r.
 *1960 r.
 
 
Więcej
2305Ufa Stanisław
Ufa Janina z d. Więcek

 *1934 r. Wygoda
 *1922 r.
 +04-01-1986 r. Zielkowice
 +02-10-2006 r. Łowicz
Więcej
2306Ufa Wiesław
Ufa Zofia z d. Kowalska

 *1945 r. Głowno
 *1945 r.
 
 
Więcej
2307Ufa Władysław
Ufa Marianna z d. Kret
31-10-1954 r.
 *1930 r.
 *10-07-1932 r.
 
 +16-04-2015 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
2308Urbanek
Urbanek z d. Cieślewicz

 
 
 
 
Więcej
2309Urbanek
Urbanek z d. Piontek

 
 
 
 
Więcej
2310Urbanek
Urbanek z d. Szymon

 
 
 
 
Więcej
2311Urbanek Andrzej
Chlebna Marianna z d. Jabłońska
27-11-1854 r.
Zduny
 *24-11-1821 r. Maurzyce
 *26-06-1831 r. Maurzyce
 +08-06-1874 r. Maurzyce
 +25-08-1912 r. Maurzyce
Więcej
2312Urbanek Bartłomiej
Urbanek Wiktoria z d. Mielczarek
30-06-1908 r.
Łowicz
 *24-07-1877 r. Maurzyce
 *23-12-1889 r. Jamno
 +
 +
Więcej
2313Urbanek Franciszek
Urbanek Małgorzata z d. Kazimierska
07-06-1870 r.
Zduny
 *24-05-1849 r. Maurzyce
 *19-05-1849 r. Bocheń
 +25-02-1892 r. Maurzyce
 +
Więcej
2314Urbanek Jacek Tomasz
Madeła-Urbanek z d. Madeła

 *1971 r. Wrocław
 
 
 
Więcej
2315Urbanek Jan
Urbanek Katarzyna z d. Piaskowska
03-02-1920 r.
Zduny
 *20-05-1875 r. Maurzyce
 
 +18-01-1935 r. Maurzyce
 +
Więcej
2316Urbanek Jan
Urbanek Marianna z d. Gołębiewska
01-06-1908 r.
Chruślin
 *20-05-1875 r. Maurzyce
 *21-12-1889 r. Guźnia
 +18-01-1935 r. Maurzyce
 +28-12-1919 r. Maurzyce
Więcej
2317Urbanek Józef
Urbanek Katarzyna z d. Rossa
07-10-1895 r.
Łowicz
 *11-03-1871 r. Maurzyce
 
 +
 +
Więcej
2318Urbanek Kazimierz
Wiechno Kunegunda z d. Jabłońska
30-01-1854 r.
Zduny
 *02-03-1817 r. Maurzyce
 *29-07-1815 r. Maurzyce
 +27-07-1860 r. Maurzyce
 +09-10-1871 r. Bąków Dolny
Więcej
2319Urbanek Maciej
Urbanek Krystyna z d. Gasik
29-01-1884 r.
Zduny
 *18-02-1862 r. Maurzyce
 *10-03-1864 r. Jackowice
 +03-12-1917 r. Maurzyce
 +07-01-1892 r. Maurzyce
Więcej
2320Urbanek Stanisław
Urbanek Anna z d. Ciesielska
10-02-1930 r.
Łowicz
 *05-05-1906 r. Jamno
 
 +16-08-1962 r. Jamno
 +
Więcej
2321Urbanek Stanisław
Urbanek Irena z d. Tomaszewicz-Jakusztowicz
18-06-1946 r.
Żmigród
 *26-08-1909 r. Maurzyce
 *17-10-1921 r. Nowa Wilejka
 +15-04-1987 r. Żmigród
 +22-02-2009 r. /Żmigród/
Więcej
2322Urbanek Wojciech Stanisław
Urbanek z d. Kondrowska

 *23-04-1947 r. Żmigród
 
 +20-11-2020 r. Wrocław
 
Więcej
2323Urbański Stanisław
Urbańska Marianna z d. Janus
1911 r.
Orłów
 
 *1887 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2324Wach Jakub
Wach Józefa z d. Gołębiewska
19-11-1866 r.
Chruślin
 
 *1845 r. Guźnia
 +
 +1892 r. Słomków
Więcej
2325Walaszczak
Sikorska-Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
2326Walaszczak
Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
2327Walaszczak
Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
2328Walaszczak
Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
2329Walaszczak
Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
2330Walaszczak
Walaszczak z d. Domarecka

 
 
 
 
Więcej
2331Walaszczak Bronisław
Walaszczak Stanisława Zuzanna

 *02-06-1914 r.
 *10-10-1918 r.
 +25-03-2001 r. /Warszawa/
 +19-07-2002 r. /Warszawa/
Więcej
2332Walaszczak Józef
Walaszczak Franciszka

 *1882 r.
 
 +1929 r.
 +
Więcej
2333Walaszczak Józef
Walaszczak Łucja z d. Czubak
1862 r.
Grzegorzew
 *1823 r.
 *1842 r.
 +
 +
Więcej
2334Walaszczak Marian
Walaszczak Alberta

 *1929 r.
 
 +
 +
Więcej
2335Walaszczak Władysław
Walaszczak Anna

 *1900 r.
 *09-01-1901 r.
 +1976 r.
 +1990 r.
Więcej
2336Walczak
Walczak Anna Maria z d. Szymajda

 
 
 
 
Więcej
2337Walczak Ignacy
Walczak Julianna z d. Geraga

 *1789 r.
 
 +29-07-1852 r. Parzyce
 +
Więcej
2338Walczak Onufry
Walczak Elżbieta z d. Kosińska
20-06-1832 r.
Stary Waliszew
 
 
 +02-12-1850 r. Gosławice
 +
Więcej
2339Walczak Stanisław
Walczak Apolonia z d. Fudała

 
 
 +
 +03-09-1830 r. Skrzeszewy
Więcej
2340Walczak Stanisław
Walczak Stanisława z d. Wiśniewska
23-02-1930 r.
Łowicz
 
 *21-04-1910 r. Łowicka Wieś
 +
 +
Więcej
2341Waliszewski Paweł
Waliszewska Ewa z d. Wielemborek
10-06-1901 r.
Bąków Górny
 
 *08-07-1882 r. Bąków Dolny
 +
 +
Więcej
2342Waloszczyk Grzegorz
Waloszczyk Franciszka

 
 
 +
 +
Więcej
2343Warda
Warda

 
 
 
 
Więcej
2344Warda
Warda z d. Kantorek

 
 
 
 
Więcej
2345Warda
Warda Aniela z d. Kostrzewa

 
 *1903 r. Skaratki
 +
 +29-06-1983 r. Skaratki pod Las
Więcej
2346Warda Andrzej
Warda Franciszka z d. Golan
1899 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
2347Warda Andrzej
Warda Małgorzata z d. Kantorek
26-11-1849 r.
Domaniewice
 *22-11-1831 r. Skaratki
 *04-07-1832 r. Skaratki
 +14-09-1852 r. Skaratki
 +10-11-1852 r. Skaratki
Więcej
2348Warda Antoni
Warda Józefa z d. Danych
20-08-1899 r.
Chruślin
 *05-07-1851 r. Skaratki
 *10-05-1866 r. Chruślin
 +09-06-1925 r. Chruślin
 +
Więcej
2349Warda Antoni
Warda Józefa z d. Knera
1896 r.
Domaniewice
 *01-01-1862 r. Skaratki
 *1869 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2350Warda Antoni
Warda Marianna z d. Domańska
1875 r.
Domaniewice
 *05-07-1851 r. Skaratki
 *09-08-1845 r. Rogóźno
 +09-06-1925 r. Chruślin
 +1899 r. Rogóźno
Więcej
2351Warda Antoni
Warda Marianna z d. Moszczyńska
1890 r.
Domaniewice
 *1866 r. Skaratki
 *20-04-1864 r. Skaratki
 +
 +1892 r. Skaratki
Więcej
2352Warda Franciszek
Warda Helena z d. Pel
23-05-1921 r.
Domaniewice
 *1887 r. Skaratki
 *1901 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2353Warda Franciszek
Warda Marcjanna z d. Jadach

 
 *18-01-1834 r. Skaratki
 +
 +1913 r.
Więcej
2354Warda Jan
Warda Agnieszka z d. Woch

 *1763 r.
 *~ 1769 r.
 +02-02-1829 r. Skaratki
 +17-04-1819 r. Skaratki
Więcej
2355Warda Jan
Warda Anastazja

 *1901 r. Skaratki
 *1915 r.
 +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/
 +06-10-2003 r. /Domaniewice/
Więcej
2356Warda Jan
Warda Anna z d. Rochówniak
13-01-1919 r.
Domaniewice
 *1880 r. Rogóźno
 
 +
 +
Więcej
2357Warda Jan
Warda Anna z d. Sękalska

 *1880 r. Rogóźno
 
 +
 +23-05-1915 r. Dobrogosty
Więcej
2358Warda Jan
Warda Salomea z d. Szynkiewicz
27-12-1942 r.
Stary Waliszew
 *1906 r. Skaratki
 
 +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/
 +2017 r. /Domaniewice/
Więcej
2359Warda Józef
Warda

 *1911 r. Skaratki
 
 +
 
Więcej
2360Warda Józef
Warda Franciszka z d. Wilk
10-11-1920 r.
Domaniewice
 *1884 r. Skaratki
 *1890 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2361Warda Józef
Warda Jadwiga z d. Drużka
1900 r.
Domaniewice
 *1879 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2362Warda Józef
Warda Julianna z d. Kosiorek
1898 r.
Domaniewice
 
 *1875 r. Skaratki
 +19-04-1927 r. Janinów
 +
Więcej
2363Warda Józef
Warda Stanisława z d. Dróżka
18-11-1949 r.
Łódź
 *05-01-1913 r. Skaratki
 
 +06-07-2001 r.
 +
Więcej
2364Warda Ludwik
Warda Katarzyna z d. Kantorek
02-07-1902 r.
Domaniewice
 *1874 r. Skaratki
 *1880 r. Skaratki
 +1914 r. Skaratki
 +
Więcej
2365Warda Michał
Warda Aniela z d. Kantorek
1912 r.
Domaniewice
 
 *1892 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2366Warda Piotr
Warda Łucja z d. Kantorek
26-01-1863 r.
Domaniewice
 *21-10-1836 r. Skaratki
 *14-12-1846 r. Skaratki
 +
 +01-06-1917 r. Skaratki
Więcej
2367Warda Piotr
Warda Marcjanna z d. Wilk
03-02-1863 r.
Domaniewice
 *1840 r. Skaratki
 *17-08-1840 r. Skaratki
 +14-04-1911 r. Skaratki
 +
Więcej
2368Warda Stanisław
Kowalczyk Salomea z d. Kantorek
01-02-1836 r.
Domaniewice
 *04-05-1817 r. Skaratki
 *12-11-1818 r. Skaratki
 +05-09-1850 r. Skaratki
 +1897 r. Skaratki
Więcej
2369Warda Stanisław
Warda Franciszka z d. Zagajewska

 *1899 r. Skaratki
 *1904 r. Skaratki
 +11-04-1984 r. Janinów
 +29-12-1928 r. Janinów
Więcej
2370Warda Stanisław
Warda Franciszka z d. Zuchora
1904 r.
Domaniewice
 *1873 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2371Warda Stanisław
Warda Józefa z d. Jakiel
25-08-1929 r.
Stary Waliszew
 *1899 r. Skaratki
 
 +11-04-1984 r. Janinów
 +
Więcej
2372Warda Szczepan
Warda Małgorzata z d. Kotecka
1903 r.
Domaniewice
 *1870 r. Rogóźno
 
 +1912 r. Rogóźno
 +
Więcej
2373Warda Tomasz
Warda Jadwiga

 
 
 +
 +
Więcej
2374Warda Władysław
Warda Marianna z d. Kantorek
15-09-1941 r.
Chruślin
 *~ 1914 r.
 *~ 1924 r.
 +
 +
Więcej
2375Warzywoda Piotr
Warzywoda Marianna z d. Tomala
06-10-1896 r.
Zduny
 
 *30-12-1869 r. Zduny
 +
 +
Więcej
2376Wasiak
Wasiak

 
 
 
 
Więcej
2377Wasiak Andrzej
Wasiak z d. Borowiak

 *~ 1951 r.
 
 +04-03-2016 r. /Łódź/
 
Więcej
2378Wasiak Piotr
Klimecka Monika z d. Gawęcka
14-08-2001 r.
Skierniewice
 *1972 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
2379Wasilewski
Wasilewska Jolanta Agnieszka z d. Majchrzak

 
 
 
 
Więcej
2380Wasyl Szymon
Wasyl Anna z d. Dzięgiel

 
 
 +
 +1864 r.
Więcej
2381Waśkiewicz Wojciech
Waśkiewicz Józefa z d. Gajda
14-11-1933 r.
Chruślin
 
 *13-12-1904 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
2382Wawro
Wawro Barbara Maria z d. Staworzyńska

 
 *17-02-1925 r. Warszawa
 +
 +26-02-2014 r. /Warszawa/
Więcej
2383Wawrykiewicz Franciszek Jan KAnty
Wawrykiewicz Tekla z d. Murasińska
11-05-1845 r.
Stary Korczyn
 
 
 +
 +
Więcej
2384Wawrykiewicz Franciszek
Wawrykiewicz Leonia z d. Koczanowicz
16-10-1873 r.
Wrocieryż
 *~ 1847 r.
 
 
 +
Więcej
2385Wawrykiewicz Jan
Wawrykiewicz Julia z d. Bonikowska
1856 r.
Solec Zdrój
 
 
 +
 +
Więcej
2386Wawrzonowski Jan
Wawrzonowska Marianna z d. Marczyk
1899 r.
Jeżów
 *1875 r. Jeżów
 
 +
 +
Więcej
2387Wawrzonowski Józef
Wawrzonowska Józefa z d. Pietrzak
30-05-1870 r.
Jeżów
 *1835 r. Marianów
 
 +1877 r. Stefanów
 +07-02-1911 r. Jeziorko
Więcej
2388Wawrzyk Karol
Wawrzyk Marianna z d. Cugowska
22-01-1862 r.
Stary Korczyn
 *31-10-1817 r.
 *25-08-1840 r. Winiary
 +
 +
Więcej
2389Wawrzyk Piotr
Wawrzyk Elżbieta z d. Rasińska

 *11-04-1868 r. Winiary
 
 +
 +
Więcej
2390Wawrzykiewicz Kryspian
Wawrzykiewicz Małgorzata z d. Staworzyńska
25-09-1815 r.
Nowy Korczyn
 
 *~ 1795 r.
 +
 +
Więcej
2391Wawrzyn Józef
Wawrzyn Franciszka z d. Strugińska
21-01-1913 r.
Domaniewice
 *06-12-1881 r. Krępa
 *28-01-1888 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
2392Wawrzyn Stanisław
Wawrzyn Katarzyna z d. Bakalarz
12-07-1928 r.
Domaniewice
 *08-05-1900 r. Krępa
 *13-04-1905 r. Stare Grudze
 +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/
 +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/
Więcej
2393Wawrzyn Władysław
Wawrzyn Aniela z d. Bakalarz

 *14-11-1904 r. Krępa
 *1900 r. Stare Grudze
 +1996 r. /Domaniewice/
 +1984 r.
Więcej
2394Wawrzyn Władysław
Wawrzyn Helena z d. Bakalarz
20-06-1934 r.
Domaniewice
 *14-11-1904 r. Krępa
 *10-07-1911 r. Stare Grudze
 +1996 r. /Domaniewice/
 +01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
2395Wawrzyńczak Jan
Graczyk Franciszka z d. Wiesiołek
1902 r.
Domaniewice
 *1876 r. Grudze
 *1881 r. Czatolin
 +
 +
Więcej
2396Wąsalski Józef
Wąsalska Marianna z d. Gralak
1874 r.
Grzegorzew
 
 *~ 1854 r.
 +1916 r. Warszawa
 +1915 r. Błota
Więcej
2397Wąsiak Arkadiusz
Piaskowska Małgorzata z d. Świątek

 *1965 r.
 *1972 r. Skwierzyna
 +31-05-2015 r. Świniary
 
Więcej
2398Wąsik Lech
Wąsik Maria Teresa z d. Wilgan

 *02-05-1944 r. Głowno
 *1947 r. Rzepin
 +11-02-2007 r. Głowno
 
Więcej
2399Wesołowski Józef
Wesołowska Katarzyna z d. Wilk
20-01-1909 r.
Stary Waliszew
 *1870 r. Sobocka Wieś
 *1882 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2400Wesoły
Starnowska-Wesoły z d. Starnowska

 
 
 
 
Więcej
2401Węgierek Bartłomiej
Wiechno Kunegunda z d. Jabłońska
08-02-1835 r.
Zduny
 
 *29-07-1815 r. Maurzyce
 +19-08-1852 r. Maurzyce
 +09-10-1871 r. Bąków Dolny
Więcej
2402Węgierski Jakub
Piątkowska Józefa z d. Staworzyńska
1849 r.
Tuczępy
 *~ 1819 r. Kielce
 *~ 1834 r.
 +1851 r. Dobrów
 +30-01-1908 r. Włoszczowa
Więcej
2403Węgrzynowski
Węgrzynowska Małgorzata z d. Piorunowska

 
 
 
 
Więcej
2404Widera Henryk
Widera z d. Ambroziak

 
 
 +16-10-2016 r.
 
Więcej
2405Wiechnio Bartłomiej
Wiechnio Józefa z d. Ufa

 
 *21-04-1894 r. Wygoda
 +
 +
Więcej
2406Wiechno Franciszek
Wiechno Kunegunda z d. Jabłońska
27-01-1862 r.
Zduny
 
 *29-07-1815 r. Maurzyce
 +
 +09-10-1871 r. Bąków Dolny
Więcej
2407Wieczorek Andrzej
Wieczorek Marianna z d. Badowska
1877 r.
Jeżów
 *02-11-1854 r. Długie
 * Rękawiec
 +1877 r. Długie
 +
Więcej
2408Wieczorek Antoni
Wieczorek Agnieszka z d. Ambrozińska
28-05-1888 r.
Jeżów
 *18-05-1866 r. Długie
 *05-06-1969 r. Długie
 +
 +
Więcej
2409Wieczorek Bartłomiej
Wieczorek Scholastyka z d. Dudek
04-02-1821 r.
Jeżów
 *07-08-1799 r.
 *~ 1801 r. Długie
 +07-05-1844 r. Jeziorko
 +25-01-1860 r. Długie
Więcej
2410Wieczorek Franciszek
Wieczorek Marianna z d. Kufel

 *1749 r.
 
 +1799 r.
 +
Więcej
2411Wieczorek Jan
Wieczorek Helena z d. Olczyk
18-02-1917 r.
Koluszki
 *09-06-1893 r. Długie
 *1899 r. Zygmuntów
 +1981 r.
 +19-04-1978 r.
Więcej
2412Wieczorek Jan
Wieczorek Marianna z d. Winciorek
08-02-1909 r.
Jeżów
 
 
 +28-09-1910 r.
 +
Więcej
2413Wieczorek Józef
Wieczorek Katarzyna z d. Olczyk
22-11-1904 r.
Jeżów
 *18-09-1881 r. Turobowice
 
 +
 +
Więcej
2414Wieczorek Józef
Wieczorek Marianna z d. Mrówka
12-11-1866 r.
Brzeziny
 *18-03-1840 r. Jeziorko
 
 +30-08-1911 r. Żakowice
 +17-01-1920 r. Nadolna
Więcej
2415Wieczorek Kacper
Wieczorek Anna z d. Olczyk
08-11-1852 r.
Jeżów
 *~ 1833 r.
 
 +1902 r. Długie
 +
Więcej
2416Wieczorek Kazimierz
Wieczorek Marianna z d. Grzegorczyk
1879 r.
Jeżów
 *1849 r. Jeziorko
 *1855 r. Jeziorko
 +
 +
Więcej
2417Wieczorek Łukasz
Wieczorek Aniela z d. Włodarczyk
1919 r.
Łowicz
 
 *10-08-1900 r. Łowicz
 +
 +
Więcej
2418Wieczorek Maciej
Szulc Marianna z d. Wiśniewska
05-11-1838 r.
Jeżów
 *13-01-1818 r. Jeziorko
 
 +10-11-1856 r. Jeziorko
 +
Więcej
2419Wieczorek Marcin
Wieczorek Dorota

 *1768 r.
 *~ 1769 r.
 +30-03-1837 r. Jeziorko
 +29-01-1839 r. Jeziorko
Więcej
2420Wieczorek Mateusz
Wieczorek Jadwiga z d. Ambrozińska
18-11-1850 r.
Jeżów
 * Jeziorko
 *1826 r.
 +
 +
Więcej
2421Wieczorek Michał
Wieczorek Wiktoria z d. Pielasiak
25-09-1870 r.
Brzeziny
 *28-09-1845 r. Jeziorko
 
 +
 +
Więcej
2422Wieczorek Piotr
Wieczorek Anna

 
 
 +
 +1754 r.
Więcej
2423Wieczorek Piotr
Wieczorek Jadwiga

 
 
 +
 +
Więcej
2424Wieczorek Remigiusz
Wieczorek Bogusława z d. Wiesiołek
04-09-1999 r.
Leżenica
 *1977 r. Wałcz
 *1977 r. Wałcz
 
 
Więcej
2425Wieczorek Szymon
Wieczorek Marianna z d. Kołodziejczak
07-11-1858 r.
Jeżów
 *1836 r.
 * Popień
 +20-07-1890 r. Długie
 +01-12-1882 r. Długie
Więcej
2426Wieczorek Szymon
Wieczorek Marianna z d. Kowalczyk
23-04-1883 r.
Jeżów
 *1836 r.
 
 +20-07-1890 r. Długie
 +
Więcej
2427Wieczorek Tadeusz
Wieczorek z d. Sianoszek

 *1959 r.
 
 +1988 r.
 
Więcej
2428Wieczorkiewicz
Wieczorkiewicz

 
 
 
 
Więcej
2429Wieczorkiewicz
Wieczorkiewicz Irena z d. Walaszczak

 
 *08-01-1932 r.
 
 +29-12-1993 r.
Więcej
2430Wielec Aleksander Waldemar
Wielec Zofia z d. Tułacz
12-12-1987 r.
Lipce Reymontowskie
 *12-12-1964 r. Łowicz
 *1959 r. Skierniewice
 +2020 r.
 
Więcej
2431Wielec Franciszek
Wielec Dorota z d. Jadach
1881 r.
Domaniewice
 *05-10-1817 r. Skaratki
 *05-02-1825 r. Skaratki
 +1885 r. Strzebieszew
 +1910 r. Strzebieszew
Więcej
2432Wielec Franciszek
Wielec Marianna z d. Warda
04-02-1838 r.
Domaniewice
 *05-10-1817 r. Skaratki
 
 +1885 r. Strzebieszew
 +1881 r. Skaratki
Więcej
2433Wielec Piotr
Kostrzewa Jadwiga z d. Strugińska
1907 r.
Domaniewice
 *1878 r.
 *1885 r. Reczyce
 +1911 r. Reczyce
 +
Więcej
2434Wielec Piotr
Wielec Małgorzata z d. Karcz
1909 r.
Domaniewice
 *1884 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2435Wielec Walenty
Wielec Agnieszka z d. Markowska
1873 r.
Domaniewice
 *07-02-1854 r. Skaratki
 
 +07-05-1939 r. Skaratki
 +1934 r. Skaratki
Więcej
2436Wielec Władysław Wacław
Wielec Waleria z d. Wawrzyn
01-10-1961 r.
Domaniewice
 *31-07-1937 r. Reczyce
 *16-07-1935 r. Krępa
 +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/
 +26-07-2014 r. Łowicz
Więcej
2437Wielec Wojciech
Wielec Katarzyna z d. Małecka
1908 r.
Domaniewice
 
 *1883 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
2438Wielemberg Roman
Wielemberg Stanisława z d. Kantorek

 
 *1955 r. Kargowa
 
 
Więcej
2439Wielemborek Józef
Wielemborek Joanna z d. Sielska
13-11-1893 r.
Sobota
 *~ 1864 r.
 
 +30-03-1916 r. Janinów
 +
Więcej
2440Wielemborek Józef
Wielemborek Józefa z d. Tokarska
14-01-1913 r.
Złaków Kościelny
 *30-06-1890 r. Wiskienica
 *18-09-1893 r. Złaków Kościelny
 +
 +
Więcej
2441Wielemborek Mateusz
Wielemborek Agnieszka z d. Gusta
1884 r.
Chruślin
 *14-08-1861 r. Wiskienica
 *03-01-1863 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
2442Wielemborek Stanisław
Wielemborek Tekla z d. Gusta
01-06-1874 r.
Chruślin
 
 *13-09-1852 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
2443Wielemborek Szymon
Wielemborek Józefa z d. Malesa
1913 r.
Kołacinek
 *12-10-1887 r. Bąków Dolny
 *1894 r. Mszadla
 +
 +
Więcej
2444Wielemborek Wawrzyniec
Wielemborek Katarzyna z d. Frankowska
20-10-1896 r.
Zduny
 *22-07-1874 r. Bąków Dolny
 *03-04-1879 r. Jackowice
 +
 +
Więcej
2445Wiercioch Bartłomiej
Wiercioch Ewa

 *~ 1724 r.
 
 +1802 r. Dąbkowice
 +
Więcej
2446Wiercioch Benedykt
Wiercioch Marianna z d. Fabianek

 
 
 +
 +
Więcej
2447Wiercioch Jan
Wiercioch Franciszka z d. Bińczak
09-05-1911 r.
Bąków Górny
 *28-08-1877 r. Strugienice
 *17-10-1887 r. Rząśno
 +1957 r. /Bąków Górny/
 +1982 r. /Bąków Górny/
Więcej
2448Wiercioch Jan
Wiercioch Katarzyna z d. Bińczak
26-11-1900 r.
Bąków Górny
 *28-08-1877 r. Strugienice
 *12-04-1880 r. Rząśno
 +1957 r. /Bąków Górny/
 +04-04-1911 r.
Więcej
2449Wiercioch Jan
Wiercioch Katarzyna z d. Witerek
10-10-1932 r.
Chruślin
 
 *21-10-1904 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
2450Wiercioch Józef
Wiercioch Marianna z d. Świerzyńska
19-10-1874 r.
Zduny
 *04-10-1848 r. Dąbkowice
 *30-01-1858 r. Strugienice
 +25-12-1907 r. Strugienice
 +16-03-1910 r. Strugienice
Więcej
2451Wiercioch Paweł
Wiercioch Dorota z d. Kurczak

 *~ 1810 r.
 *1810 r. Dąbkowice
 +28-02-1890 r. Dąbkowice
 +1867 r. Dąbkowice
Więcej
2452Wiercioch Władysław
Wiercioch Eugenia z d. Słoma
25-11-1948 r.
Chąśno
 *1922 r.
 *1923 r.
 +17-06-2010 r. /Bąków Górny/
 +2003 r. /Bąków Górny/
Więcej
2453Wierucki Mariusz
Wierucka Edyta z d. Kosmowska
11-07-2015 r.
Głowno
 *1978 r.
 *1983 r. Głowno
 
 
Więcej
2454Wiesiołek Andrzej
Wiesiołek Anna Krystyna

 *1951 r.
 *1952 r.
 
 +2022 r.
Więcej
2455Wiesiołek Andrzej
Wiesiołek Elżbieta

 *1951 r.
 
 
 
Więcej
2456Wiesiołek Andrzej
Wiesiołek Franciszka z d. Wiercioch
1921 r.
Łowicz
 *03-11-1891 r. Zawady
 *19-01-1899 r. Zawady
 +20-05-1965 r. Zawady
 +28-12-1988 r. Zawady
Więcej
2457Wiesiołek Andrzej
Wiesiołek Marianna z d. Kolos
21-01-1913 r.
Łowicz
 *15-10-1887 r. Bocheń
 *1896 r. Klewków
 +
 +
Więcej
2458Wiesiołek Andrzej
Wiesiołek Rozalia z d. Burzyńska
30-05-1836 r.
Chruślin
 *1797 r. Bocheń
 
 +1857 r. Bocheń
 +30-01-1850 r. Bocheń
Więcej
2459Wiesiołek Andrzej
Wiesiołek Rozalia z d. Kazimierska
04-11-1850 r.
Chruślin
 *1797 r. Bocheń
 *29-08-1829 r. Bocheń
 +1857 r. Bocheń
 +28-07-1879 r. Bocheń
Więcej
2460Wiesiołek Antoni
Wiesiołek Józefa z d. Surma
13-02-1922 r.
Złaków Kościelny
 *05-03-1895 r. Bocheń
 *16-03-1896 r. Retki
 +30-05-1960 r. Bocheń
 +
Więcej
2461Wiesiołek Apolinary
Wiesiołek Anna z d. Plichta

 *01-01-1918 r. Zawady
 *1928 r.
 +03-11-1975 r. /Łowicz/
 +15-01-2013 r. /Łowicz/
Więcej
2462Wiesiołek Czesław
Wiesiołek Marianna

 
 
 +
 
Więcej
2463Wiesiołek Dariusz
Wiesiołek Małgorzata z d. Legat

 *1954 r.
 
 
 
Więcej
2464Wiesiołek Edward
Wiesiołek Marianna z d. Marat

 *09-05-1929 r.
 *12-04-1934 r.
 +22-04-2016 r. /Leżenica/
 +28-02-2015 r. /Leżenica/
Więcej
2465Wiesiołek Eugeniusz
Wiesiołek Halina z d. Kocęba

 *06-12-1943 r.
 *04-07-1948 r.
 +04-05-2006 r. /Skierniewice/
 +07-11-2021 r.
Więcej
2466Wiesiołek Eugeniusz
Wiesiołek Irena z d. Ostojska
23-06-1968 r.
Leżenica
 *21-10-1946 r. Leżenica Kolonia
 *1947 r. Kłoda
 +31-01-1987 r. Leżenica
 
Więcej
2467Wiesiołek Franciszek
Wiesiołek Jadwiga z d. Rybus
1867 r.
Chruślin
 *1842 r. Bocheń
 
 +
 +29-01-1907 r. Katarzynów
Więcej
2468Wiesiołek Franciszek
Wiesiołek Józefa z d. Doroba
03-02-1891 r.
Łowicz
 *1859 r. Bocheń
 *1870 r. Jamno
 +
 +1921 r. Zawady
Więcej
2469Wiesiołek Franciszek
Wiesiołek Marianna z d. Mikołajczyk
02-02-1926 r.
Pszczonów
 *13-09-1895 r. Seroki
 *14-05-1903 r. Seligów
 +17-11-1976 r. /Leżenica/
 +03-11-1983 r. /Leżenica/
Więcej
2470Wiesiołek Grzegorz
Wiesiołek Dorota

 
 
 
 
Więcej
2471Wiesiołek Henryk
Chruzimska Regina z d. Kantorek
09-01-1938 r.
Stary Waliszew
 *01-05-1911 r. Jamno
 *1916 r. Strugienice
 +12-09-1939 r.
 +
Więcej
2472Wiesiołek Jan
Wiesiołek Anna Marianna z d. Beczyńska

 *24-03-1923 r. Zawady
 *1933 r.
 +25-04-1984 r. Skierniewice
 
Więcej
2473Wiesiołek Jan
Wiesiołek Bronisława z d. Wysocka
28-11-1911 r.
Łowicz
 *22-01-1885 r. Zawady
 
 +12-08-1951 r. /Łowicz/
 +12-02-1967 r. /Łowicz/
Więcej
2474Wiesiołek Jan
Wiesiołek Cecylia z d. Pastusiak
1910 r.
Pszczonów
 *22-01-1885 r. Zawady
 *1890 r. Zakulin
 +12-08-1951 r. /Łowicz/
 +09-09-1911 r. Zawady
Więcej
2475Wiesiołek Jerzy
Wiesiołek Wiesława z d. Cieślak

 
 
 
 
Więcej
2476Wiesiołek Józef
Wiesiołek Anna z d. Kusińska
02-02-1931 r.
Łyszkowice
 *18-02-1904 r. Seroki
 
 +
 +
Więcej
2477Wiesiołek Józef
Wiesiołek Katarzyna z d. Welezińska
27-01-1913 r.
Łowicz
 *03-07-1889 r. Bocheń
 *1889 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
2478Wiesiołek Józef
Wiesiołek Wanda z d. Dziekanowska
25-10-1952 r.
Warszawa
 *22-02-1927 r.
 *1931 r.
 +14-06-2021 r. Warszawa /Warszawa/
 
Więcej
2479Wiesiołek Krzysztof
Wiesiołek Agnieszka

 
 
 
 
Więcej
2480Wiesiołek Leon
Wiesiołek Aniela z d. Kardialik
27-11-1933 r.
Kompina
 *09-07-1906 r. Otolice
 
 +
 +
Więcej
2481Wiesiołek Marek
Wiesiołek Agnieszka z d. Bogusław

 *1977 r. Wałcz
 *1979 r.
 
 
Więcej
2482Wiesiołek Marian
Wiesiołek Małgorzata z d. Karczewska

 *15-03-1959 r.
 *1964 r.
 +06-11-2017 r.
 
Więcej
2483Wiesiołek Mateusz
Wiesiołek

 *1987 r.
 
 
 
Więcej
2484Wiesiołek Mateusz
Wiesiołek Katarzyna z d. Antosik
02-05-1880 r.
Łowicz
 *1836 r. Bocheń
 *1856 r.
 +1926 r. Zawady
 +18-03-1906 r. Zawady
Więcej
2485Wiesiołek Mateusz
Wiesiołek Marianna z d. Ciesielska
08-02-1858 r.
Chruślin
 *1836 r. Bocheń
 *1837 r. Bocheń
 +1926 r. Zawady
 +
Więcej
2486Wiesiołek Paweł
Wiesiołek Agnieszka z d. Witulska

 *1980 r. Piła
 *1988 r.
 
 
Więcej
2487Wiesiołek Paweł
Wiesiołek Gertruda z d. Maliszewska
28-10-1834 r.
Chruślin
 *1812 r. Bocheń
 *1814 r. Mystkowice
 +1852 r. Bocheń
 +16-01-1877 r. Bocheń
Więcej
2488Wiesiołek Paweł
Wiesiołek Marianna z d. Gędek
25-11-1889 r.
Łowicz
 *24-06-1861 r. Bocheń
 *1869 r.
 +1935 r. Bocheń
 +1949 r.
Więcej
2489Wiesiołek Piotr
Wiesiołek Agnieszka z d. Mitek
01-08-1910 r.
Łowicz
 *22-04-1882 r. Bocheń
 *10-01-1891 r. Jamno
 +
 +
Więcej
2490Wiesiołek Piotr
Wiesiołek Agnieszka z d. Redzisz
03-02-1892 r.
Chruślin
 *16-10-1852 r. Bocheń
 *26-12-1863 r. Reczyce
 +23-01-1909 r. Bocheń
 +10-04-1932 r. Bocheń
Więcej
2491Wiesiołek Piotr
Wiesiołek Franciszka z d. Marciniak
05-07-1875 r.
Zduny
 *16-10-1852 r. Bocheń
 
 +23-01-1909 r. Bocheń
 +06-07-1891 r. Bocheń
Więcej
2492Wiesiołek Roch
Wiesiołek Józefa z d. Zientara
21-01-1884 r.
Łowicz
 *12-08-1855 r. Bocheń
 *1861 r. Placencja
 +
 +
Więcej
2493Wiesiołek Roch
Wiesiołek Waleria z d. Michalak

 *16-08-1912 r. Seroki
 *11-10-1920 r.
 +
 +09-03-1996 r. /Pszczonów/
Więcej
2494Wiesiołek Tobiasz Mateusz
Wiesiołek Dorota
22-07-2017 r.
 *1987 r. Piła
 
 
 
Więcej
2495Wiesiołek Tomasz
Wiesiołek Iwona

 *1968 r.
 *1968 r.
 
 
Więcej
2496Wiesiołek Tomasz
Wiesiołek Wiktoria z d. Jankowska
02-06-1908 r.
Łowicz
 *17-12-1874 r. Bocheń
 
 +1919 r. Łowicz
 +
Więcej
2497Wiesiołek Walenty
Wiesiołek Helena z d. Redo

 
 *~ 1770 r.
 +03-01-1833 r. Bocheń
 +1850 r. Bocheń
Więcej
2498Wiesiołek Władysław
Wiesiołek Janina z d. Sobczyńska

 *01-09-1912 r. Łowicz
 *18-06-1916 r.
 +03-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/
 +13-01-1999 r. /Łowicz/
Więcej
2499Wiesiołek Władysław
Wiesiołek Władysława z d. Tarkowska
28-08-1933 r.
Łowicz
 *25-09-1904 r. Otolice
 
 +20-12-1982 r. Małszyce
 +
Więcej
2500Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Antonina z d. Wojciechowska
20-01-1902 r.
Łowicz
 *09-04-1878 r. Bocheń
 *1880 r.
 +
 +29-01-1910 r. Bocheń
Więcej
2501Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Apolonia z d. Komorowska
1876 r.
Domaniewice
 *1850 r. Bocheń
 *1859 r. Kalenice
 +1882 r. Czatolin
 +
Więcej
2502Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Marianna z d. Kazimierska
21-11-1859 r.
Chruślin
 *26-03-1841 r. Bocheń
 *1840 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
2503Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Marianna z d. Kosmala
22-01-1906 r.
Łowicz
 *28-05-1880 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
2504Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Marianna z d. Myssura
19-11-1900 r.
Łowicz
 *28-05-1880 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
2505Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Marianna z d. Szaleniec
18-04-1910 r.
Łowicz
 *09-04-1878 r. Bocheń
 *1882 r. Klewków
 +
 +
Więcej
2506Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Wiktoria z d. Kruczyńska
04-07-1899 r.
Słupia
 *21-03-1867 r. Bocheń
 *1874 r. Trofimów
 +05-09-1906 r. Zawady
 +
Więcej
2507Wiesiołek Zdzisław
Wiesiołek Wanda z d. Wojtyniak

 *02-05-1951 r.
 *1955 r. Piła
 +20-04-2011 r.
 
Więcej
2508Wieteska Jakub
Wieteska Marianna z d. Górajek
29-02-1824 r.
Zduny
 *1801 r. Świeryż
 *03-08-1804 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
2509Wieteska Jan
Wieteska Marianna z d. Duklas
20-11-1791 r.
Łowicz
 
 
 +1829 r. Świeryż
 +
Więcej
2510Wieteska Stanisław
Wieteska Katarzyna z d. Jabłońska
18-01-1881 r.
Zduny
 *07-05-1849 r. Bogoria Górna
 *22-06-1849 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
2511Wiewiórkowski Wawrzyniec
Kuryś Marianna z d. Mikołajczyk
15-11-1829 r.
Zduny
 
 *24-09-1810 r. Zduny
 +09-08-1831 r. Zduny
 +
Więcej
2512Więcek Antoni
Więcek Józefa z d. Milczarek
20-06-1910 r.
Łowicz
 
 *13-03-1889 r. Jamno
 +
 +
Więcej
2513Więcek Bogdan
Więcek Jolanta z d. Sędzikowska

 *1961 r. Łowicz
 
 
 
Więcej
2514Więcek Krzysztof
Gawęcka Zofia z d. Foks

 *10-05-1958 r. Wygoda
 *1961 r.
 +09-03-2023 r. Łódź
 
Więcej
2515Więcek Michał
Więcek Sabina z d. Marczewska

 *1984 r.
 
 
 
Więcej
2516Więcek Rafał
Jędrzejczyk Justyna z d. Jędrzeczyk

 *1980 r.
 
 
 
Więcej
2517Więcek Stanisław
... Magdalena

 *1955 r.
 
 
 
Więcej
2518Więcek Stanisław
Arcab Marianna z d. Ufa

 *15-02-1935 r.
 *1937 r. Wygoda
 +20-08-2000 r.
 
Więcej
2519Więcek Stanisław
Więcek Genowefa z d. Foks
30-09-1979 r.
 *1955 r.
 *1954 r.
 
 
Więcej
2520Więcek Włodzimierz
Więcek Elżbieta z d. Antosik

 *1963 r.
 
 
 
Więcej
2521Więchno Szymon
Więchno Józefa z d. Wielec
1911 r.
Domaniewice
 *29-10-1883 r. Wierznowice
 *1890 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2522Wilczek Marcin
Wilczek Teresa z d. Ragan
1878 r.
Zimna Woda
 
 *1856 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
2523Wilk
Wilk

 
 
 
 
Więcej
2524Wilk Andrzej
Wilk Agnieszka z d. Kantorek
1905 r.
Domaniewice
 *1869 r. Skaratki
 *1884 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2525Wilk Andrzej
Wilk Antonina z d. Kantorek
1910 r.
Domaniewice
 *11-1855 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2526Wilk Antoni
Kantorek Józefa z d. Pel
1889 r.
Domaniewice
 
 *1868 r. Skaratki
 +1896 r. Skaratki
 +
Więcej
2527Wilk Antoni
Wilk Józefa z d. Brudka
1866 r.
Domaniewice
 *1846 r. Skaratki
 
 +1913 r. Skaratki
 +1883 r. Skaratki
Więcej
2528Wilk Antoni
Wilk Katarzyna z d. Warda
1883 r.
Domaniewice
 *1846 r. Skaratki
 *24-04-1858 r. Skaratki
 +1913 r. Skaratki
 +1919 r. Skaratki
Więcej
2529Wilk Franciszek
Wilk Franciszka z d. Rylek
18-11-1935 r.
Stary Waliszew
 *12-1907 r. Skaratki
 *01-05-1914 r. Waliszew Dworski
 +20-01-1980 r.
 +22-12-1948 r. Waliszew Dworski
Więcej
2530Wilk Franciszek
Wilk Franciszka z d. Zuchora
1879 r.
Domaniewice
 *27-01-1845 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2531Wilk Franciszek
Wilk Rozalia z d. Lisewska
1869 r.
Domaniewice
 *27-01-1845 r. Skaratki
 *1844 r.
 +
 +1878 r.
Więcej
2532Wilk Grzegorz
Wilk Zofia z d. Wojciechowska

 
 
 +
 +
Więcej
2533Wilk Jan
Wilk Agnieszka z d. Jadach
04-11-1833 r.
Domaniewice
 *~ 1811 r. Skaratki
 *26-01-1814 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2534Wilk Jan
Wilk Małgorzata z d. Ruta
1905 r.
Domaniewice
 *1876 r. Skaratki
 *1887 r.
 +
 +
Więcej
2535Wilk Jan
Wilk Urszula z d. Kwiecińska
10-11-1946 r.
Zduny
 *16-05-1917 r. Ziewaniczki
 
 +
 +
Więcej
2536Wilk Janusz
Wilk

 
 
 +2006 r. Głowno /Głowno/
 
Więcej
2537Wilk Jerzy Stanisław
Wilk Helena

 *03-11-1906 r. Sosnowiec
 *04-02-1901 r.
 +09-01-1983 r. Sopot
 +11-08-1977 r. /Sopot/
Więcej
2538Wilk Jerzy
Wilk Lidia z d. Włostek

 *24-09-1930 r. Łowicz
 *24-09-1937 r. Koronowo
 +29-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/
 +
Więcej
2539Wilk Józef
Wilk Jadwiga z d. Kędziora
1900 r.
Domaniewice
 
 *~ 1855 r.
 +
 +1913 r. Krępa
Więcej
2540Wilk Józef
Wilk Marianna z d. Doroba
1922 r.
Domaniewice
 *1892 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2541Wilk Józef
Wilk Petronella z d. Bryk

 
 
 +
 +1900 r. Krępa
Więcej
2542Wilk Ludwik
Wilk Weronika z d. Błażejewska
1875 r.
Chruślin
 
 *1851 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
2543Wilk Michał
Wilk z d. Tomczyk

 *01-11-1929 r. Ziewaniczki
 
 +07-04-1995 r. /Głowno/
 
Więcej
2544Wilk Paweł
Wilk Marianna z d. Helewska
1910 r.
Pszczonów
 *1874 r. Skaratki
 *1890 r.
 +
 +
Więcej
2545Wilk Roch
Wilk Marianna z d. Russek
1924 r.
Łowicz
 
 *12-06-1896 r. Jamno
 +
 +
Więcej
2546Wilk Stanisław
Wilk Emilia z d. Staworzyńska
22-01-1889 r.
Kije
 *28-04-1861 r. Pińczów
 *~ 1869 r.
 +~ 1918 r. /Ząbkowice/
 +~ 1911 r.
Więcej
2547Wilk Szczepan
Wilk Małgorzata z d. Opoka
22-11-1819 r.
Pińczów
 
 
 +21-04-1832 r. Pińczów
 +
Więcej
2548Wilk Tomasz
Wilk Jadwiga z d. Moskwa
15-02-1909 r.
Bielawy
 *1880 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2549Wilk Tomasz
Wilk Małgorzata z d. Kantorek
28-01-1839 r.
Domaniewice
 *22-12-1818 r. Krępa
 *21-06-1821 r. Skaratki
 +1900 r. Skaratki
 +1848 r. Skaratki
Więcej
2550Wisznowski Ignacy
Wisznowska Agnieszka z d. Bednarska

 
 
 +
 +
Więcej
2551Wisznowski Marcin
Wisznowska Marianna z d. Bednarska
1833 r.
Zimna Woda
 
 
 +
 +
Więcej
2552Wiśniewski Alfons
Wiśniewska Janina z d. Jóźwiak
07-09-1930 r.
Łowicz
 *12-12-1908 r.
 
 +
 +
Więcej
2553Wiśniewski Jan
Wiśniewska Stanisława z d. Sałuda

 *1912 r. Łowicka Wieś
 
 +
 +
Więcej
2554Wiśniewski Józef
Wiśniewska Marianna z d. Olczyk
29-01-1906 r.
Koluszki
 
 *04-06-1886 r. Zygmuntów
 +
 +
Więcej
2555Wiśniewski Kajetan
Wiśniewska Anna z d. Włodarczyk
15-11-1903 r.
Łowicz
 
 *1884 r. Jamno
 +
 +
Więcej
2556Witerek
Witerek z d. Domańska

 
 
 
 
Więcej
2557Witerek Józef
Witerek Balbina z d. Gajda
07-02-1898 r.
Chruślin
 
 *31-03-1876 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
2558Witerek Tomasz
Witerek Anna z d. Sobieszek
22-11-1858 r.
Chruślin
 *09-12-1835 r. Mystkowice Małe
 *24-07-1839 r. Mystkowice Małe
 +
 +
Więcej
2559Witerek Walenty
Witerek Marcjanna z d. Milczarek
17-11-1913 r.
Stary Waliszew
 
 *25-01-1890 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
2560Witulski Adam
Witulska Mariola z d. Wiesiołek

 
 *1980 r.
 
 
Więcej
2561Wituła Andrzej
Wituła Marianna z d. Gnatowska
28-02-1953 r.
Świnice
 *23-11-1880 r. Wilamów
 *05-06-1908 r. Łubianka
 +˂ 1975 r.
 +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/
Więcej
2562Włodarczyk Jan
Włodarczyk Marianna z d. Wieteska
31-05-1896 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
2563Włodarczyk Stanisław
Włodarczyk Marianna z d. Wawrzyńczak
1912 r.
Domaniewice
 *1887 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
2564Włodarczyk Szymon
Włodarczyk Agnieszka z d. Kucińska
13-02-1898 r.
Łowicz
 
 *1867 r. Jamno
 +
 +
Więcej
2565Włodarczyk Szymon
Włodarczyk Marianna z d. Błażejewska
23-01-1865 r.
Łowicz
 
 *1845 r. Guźnia
 +
 +1914 r. Łowicz
Więcej
2566Włodarczyk Wojciech
Włodarczyk Katarzyna z d. Radosz
10-09-1905 r.
Łowicz
 *1882 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
2567Włostek Franciszek
Włostek Franciszka z d. Strugińska
1903 r.
Koźle
 *20-09-1880 r. Wola Mąkolska
 *1885 r. Reczyce
 +07-12-1935 r. Marianów
 +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/
Więcej
2568Włostek Ignacy
Włostek Rozalia z d. Skoneczna
21-11-1921 r.
Domaniewice
 *1884 r. Domaniewice
 *1898 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
2569Włostek Ignacy
Włostek Stanisława z d. Szymajda
1910 r.
Domaniewice
 *1884 r. Domaniewice
 
 +
 +16-10-1921 r. Wymysłów
Więcej
2570Włostek Jakub
Włostek Katarzyna z d. Gajda
1879 r.
Domaniewice
 
 *14-12-1853 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
2571Włostek Maciej Benedykt
Włostek Bożena z d. Dylik

 *1945 r. Siedlce
 *21-09-1952 r. Kiernozia
 
 +02-01-2007 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
2572Włostek Maciej Benedykt
Włostek Janina z d. Nowicka

 *1945 r. Siedlce
 *19-08-1946 r.
 
 +23-05-2009 r. Łódź /Łowicz/
Więcej
2573Włostek Roch
Włostek Józefa z d. Kantorek
1877 r.
Domaniewice
 *1849 r. Wola Mąkolska
 
 +26-03-1904 r. Wola Mąkolska
 +15-03-1903 r. Wola Mąkolska
Więcej
2574Włostek Stanisław
Włostek Apolonia z d. Świątek

 *05-05-1910 r. Mąkolice
 *21-08-1912 r.
 +30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/
 +12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
2575Wnuk Antoni
Wnuk Teofila Janina z d. Tomsio

 *1909 r.
 *1909 r. Sosnowiec
 +29-10-1939 r. /Sosnowiec/
 +05-04-1949 r. /Sosnowiec/
Więcej
2576Wojas Stanisław
Wojas Marianna z d. Piątkowska
1913 r.
Sosnowiec
 
 *1891 r. Stopnica
 +
 +
Więcej
2577Wojciechowski
Bartczak Ewa

 
 *~ 1963 r.
 
 +28-08-2020 r. /Głowno/
Więcej
2578Wojciechowski Andrzej
Wojciechowska Marianna z d. Gołębiewska
29-01-1906 r.
Chruślin
 
 *19-07-1885 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
2579Wojciechowski Józef
Wojciechowska Marianna z d. Płacheta
06-02-1899 r.
Łowicz
 
 *1879 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
2580Wojciechowski Stanisław
Wojciechowska Katarzyna z d. Gajda
1925 r.
Łowicz
 *06-05-1902 r. Gaj
 *18-02-1898 r. Dąbkowice
 +
 +15-02-1938 r. Gaj
Więcej
2581Wojciechowski Tomasz
Wojciechowska Małgorzata z d. Lebioda
22-08-1910 r.
Chruślin
 *1864 r. Kolonia Piotrowska
 *17-10-1892 r. Trąby
 +
 +
Więcej
2582Wojda Franciszek
Wojda Marianna z d. Kret
29-06-1929 r.
Łowicz
 
 *15-06-1910 r. Katarzynów
 +
 +
Więcej
2583Wojda Jan
Wojda Stefania z d. Kazimierska
19-01-1920 r.
Chruślin
 
 *20-10-1897 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
2584Wojda Tomasz
Wojda Katarzyna z d. Jabłońska
11-02-1890 r.
Zduny
 
 *29-10-1868 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
2585Wojdak Stanisław
Wojdak Kunegunda

 
 
 +
 +
Więcej
2586Wojtaniak Leszek
Wojtyniak Renata z d. Wiesiołek

 
 *1970 r.
 
 
Więcej
2587Wojtaniak Mateusz
Wojtaniak Sonia

 *1995 r.
 
 
 
Więcej
2588Wolf
Wolf Teresa z d. Ślizowska

 
 *1931 r. Bochnia
 
 +2000 r. Kraków /Bochnia/
Więcej
2589Wołowiec Stanisław
Wołowiec Weronika z d. Wiesiołek
17-11-1940 r.
Chruślin
 *1915 r. Steinhagen
 *30-04-1913 r. Bocheń
 +1991 r. /Chruślin/
 +2003 r. /Chruślin/
Więcej
2590Wonorski
Wonorska Róża z d. Kapusta

 
 
 +
 +
Więcej
2591Woźniak Jan
Woźniak Łucja z d. Golisz
18-11-1932 r.
Bąków Górny
 
 
 +
 +
Więcej
2592Woźnicki Tomasz
Woźnicka Marianna z d. Mikołajczyk
23-01-1883 r.
Zduny
 
 *24-06-1839 r. Zduny
 +
 +
Więcej
2593Wójcik
Wójcik z d. Adamkowska

 
 
 
 
Więcej
2594Wójcik Feliks
Wójcik Marianna z d. Wielemborek
03-07-1919 r.
Bąków Górny
 *19-11-1875 r. Wiskienica
 *20-11-1887 r. Wiskienica
 +20-10-1949 r. /Bąków Górny/
 +21-10-1967 r. /Bąków Górny/
Więcej
2595Wójcik Franciszek
Wójcik Wiktoria z d. Jabłońska
28-11-1893 r.
Strugienice
 *10-10-1868 r. Strugienice
 *08-12-1874 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
2596Wójcik Ignacy
Wójcik Franicszka z d. Konikowska
08-06-1914 r.
Łowicz
 *11-08-1878 r. Strugienice
 *16-01-1895 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
2597Wójcikowski
Wójcikowska z d. Kantorek

 
 
 
 
Więcej
2598Wójcikowski
Wójcikowska Agata z d. Domańska

 
 *1897 r. Strzebieszew
 +
 +27-02-1987 r. Rogóźno
Więcej
2599Wroński Józef
Wrońska Kazimiera z d. Wiesiołek

 *13-10-1928 r.
 *19-09-1932 r.
 +08-03-2018 r. /Łyszkowice/
 +20-02-2022 r. Łódź /Łyszkowice/
Więcej
2600Wroński Marek
Wrońska Olga

 *1987 r.
 *1987 r.
 
 
Więcej
2601Wroński Mirosław
Wrońska Aleksandra z d. Kozłowska

 *1959 r.
 *1961 r.
 
 
Więcej
2602Wroński Ryszard
Wrońska Bożena z d. Sobiczewska

 *1954 r.
 
 
 +
Więcej
2603Wróbel
Wróbel

 
 
 
 
Więcej
2604Wróbel
Wróbel

 
 
 
 
Więcej
2605Wróbel
Wróbel z d. Kot

 
 
 
 
Więcej
2606Wróbel Józef
Wróbel Agnieszka z d. Mielczarek
16-08-1896 r.
Chruślin
 *16-01-1874 r. Wierznowice
 *13-01-1877 r. Mystkowice
 +
 +01-11-1909 r. Mystkowice
Więcej
2607Wróbel Józef
Wróbel Jadwiga z d. Gajda
06-05-1844 r.
Chruślin
 *~ 1825 r.
 *09-10-1810 r. Guźnia
 +
 +1854 r. Mystkowice
Więcej
2608Wróbel Marcin
Wróbel Helena

 
 
 +
 +
Więcej
2609Wróbel Michał
Wróbel Katarzyna z d. Gajda
16-06-1913 r.
Łowicz
 *21-09-1890 r. Strugienice
 
 +
 +
Więcej
2610Wróblewski
Wróblewska z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
2611Wróblewski Andrzej
Wróblewska Paulina Magdalena z d. Michnowicz
26-09-2020 r.
 
 *1989 r. Wałcz
 
 
Więcej
2612Wróblewski Wiktor
Wróblewska Teodozja z d. Kazimierska

 
 
 
 
Więcej
2613Wrzosek
Wrzosek z d. Nowak

 
 
 
 
Więcej
2614Wygoda Piotr
Wygoda Iwona z d. Zawisza
18-06-2016 r.
 
 *1983 r. Wałcz
 
 
Więcej
2615Wypiór
Osipiak-Wypiór Aneta z d. Osipiak

 
 
 
 
Więcej
2616Wypiór Piotr
Wypiór z d. Derda

 *1970 r.
 
 
 
Więcej
2617Wypiór Wojciech
Wypiór Maria z d. Piątkowska

 *21-04-1938 r.
 *05-09-1939 r. Sosnowiec
 +24-08-2002 r. /Sosnowiec/
 +16-12-2021 r.
Więcej
2618Wysocki
Wysocka z d. Mioduszewska

 
 
 
 
Więcej
2619Wysocki Konstanty
Wysocka Katarzyna z d. Sałuda
1919 r.
Pszczonów
 
 *08-11-1895 r. Lisiewice
 +
 +07-12-1961 r. Seligów
Więcej
2620Wysocki Stanisław
Wysocka Feliksa Danuta z d. Buczyńska

 
 
 
 
Więcej
2621Wysokiński
Wysokińska z d. Kowalczyk

 
 
 
 
Więcej
2622Wysokiński Stanisław
Wysokińska Alina Stanisława z d. Wachowiec

 *10-10-1924 r. Długie
 *20-05-1930 r.
 +10-09-2002 r. Długie /Koluszki/
 +17-06-2018 r. Brzeziny /Koluszki/
Więcej
2623Wysokiński Stefan Henryk
Wysokińska

 *10-01-1954 r.
 
 +2019 r. Długie /Koluszki/
 
Więcej
2624Wysokiński Władysław
Wysokińska Julianna z d. Paprocka

 *10-05-1901 r. Długie
 *30-10-1897 r. Wierzchy
 +1972 r.
 +08-08-1997 r. Długie /Koluszki/
Więcej
2625Wzięch Damian
Wzięch Mariola z d. Kicińska
24-10-2009 r.
 *1982 r.
 *1988 r.
 
 
Więcej
2626Zagajewski Antoni
Zagajewska Katarzyna z d. Kowalczyk
1910 r.
Domaniewice
 *1878 r. Skaratki
 *1891 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2627Zagajewski Filip
Zagajewska Magdalena z d. Kierus
06-02-1853 r.
Domaniewice
 *09-07-1830 r. Skaratki
 *25-05-1826 r. Domaniewice
 +
 +29-05-1867 r. Rogóźno
Więcej
2628Zagajewski Filip
Zagajewska Marianna z d. Kantorek
25-11-1867 r.
Domaniewice
 *09-07-1830 r. Skaratki
 *22-03-1845 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2629Zagajewski Filip
Zagajewska Urszula z d. Juźwicka
12-02-1849 r.
Domaniewice
 *09-07-1830 r. Skaratki
 *25-10-1817 r. Stroniewice
 +
 +17-09-1852 r. Skaratki
Więcej
2630Zagajewski Jan
Zagajewska Małgorzata z d. Majcher
1906 r.
Domaniewice
 *1873 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2631Zagajewski Jan
Zagajewska Rozalia z d. Podgórska
1916 r.
Domaniewice
 *1888 r. Skaratki
 *1890 r. Skaratki
 +
 +1984 r. Skaratki
Więcej
2632Zagajewski Jan
Zagajewska Wiktoria z d. Witerek
1902 r.
Domaniewice
 *1876 r.
 
 +
 +
Więcej
2633Zagajewski Piotr
Zagajewska Franciszka z d. Warda
17-01-1927 r.
Stary Waliszew
 *1899 r. Skaratki
 *~ 1908 r.
 +
 +
Więcej
2634Zagajewski Piotr
Zagajewska Władysława

 *1907 r. Skaratki
 *~ 1911 r.
 +12-10-1944 r. Domaniewice
 +12-10-1944 r. Domaniewice
Więcej
2635Zagajewski Władysław
Zagajewska Helena

 *1918 r. Rogóźno
 
 +02-06-1992 r. Rogóźno /Domaniewice/
 +2016 r. /Domaniewice/
Więcej
2636Zając
Zając Marlena

 
 *1977 r.
 
 
Więcej
2637Zajączek Antoni
Zajączek Ludwika z d. Mikołajczyk
04-09-1848 r.
Zduny
 
 *29-12-1823 r. Zduny
 +
 +
Więcej
2638Zakolski Stanisław
Zakolska Marianna z d. Olczyk
30-10-1932 r.
Brzeziny
 
 *04-04-1910 r. Długie
 +
 +
Więcej
2639Zakrzewski Jan Rafał
Ociela Barbara z d. Płacheta
10-09-1883 r.
Łowicz
 
 *1865 r. Dąbkowice
 +14-11-1898 r. Dąbkowice
 +
Więcej
2640Zamojski Grzegorz
Zamojska Katarzyna z d. Kazyk
12-08-1906 r.
Zimna Woda
 *1882 r. Zimna Wódka
 *1889 r. Zimna Woda
 +
 +
Więcej
2641Zamojski Michał
Zamojska Józefa z d. Kaznowska
1893 r.
Zimna Woda
 
 *1869 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
2642Zamysłowski Jan
Zamysłowska Stanisława z d. Białas
09-09-1947 r.
Zduny
 
 *24-03-1926 r.
 
 +2011 r.
Więcej
2643Zarzecki Wawrzyniec
Zarzecka Małgorzata z d. Karcz

 
 
 +
 +
Więcej
2644Zarzycki Jan
Zarzycka Agnieszka

 
 
 +
 +
Więcej
2645Zawadzki Jan
Zawadzka Józefa z d. Czubak
1865 r.
Grzegorzew
 
 *~ 1845 r.
 +
 +
Więcej
2646Zawisza Zdzisław
Zawisza Anna z d. Kicińska

 *19-05-1954 r. Jadwiżyn
 *1957 r.
 +03-05-1999 r.
 
Więcej
2647Zbijowski
Zbijowska z d. Baranowska

 
 
 
 
Więcej
2648Zbonikowski
Zbonikowska Jolanta z d. Gajda
06-10-1978 r.
Zgierz
 
 *1958 r. Łódź
 
 
Więcej
2649Zembik Jerzy
Zembik Henryka z d. Flis

 *1932 r.
 *15-02-1934 r.
 +2013 r.
 +17-02-2017 r.
Więcej
2650Zgorzelski
Zgorzelska Marianna z d. Baranowska
25-06-1833 r.
 
 
 +
 +
Więcej
2651Ziarnicki Łukasz
Ziarnicka Marcjanna z d. Korońska

 
 
 +1824 r. Łęki Kościelne
 +
Więcej
2652Ziarnik
Ziarnik Jadwiga z d. Szkup

 
 *1901 r.
 +
 +03-12-1989 r. Łowicz
Więcej
2653Ziarnik Antoni
Ziarnik Franciszka z d. Kowalczyk
1922 r.
Domaniewice
 *1889 r. Domaniewice
 *1896 r. Skaratki
 +
 +1971 r. Domaniewice
Więcej
2654Ziarnik Jan
Ziarnik Franciszka z d. Pawlata
1892 r.
Chruślin
 *1862 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
2655Ziarnik Jan
Ziarnik Katarzyna z d. Kantorek
20-02-1861 r.
Domaniewice
 *22-01-1843 r. Skaratki
 *31-10-1841 r. Skaratki
 +
 +1886 r.
Więcej
2656Ziarnik Józef
Ziarnik Katarzyna z d. Kuśmierek
1922 r.
Domaniewice
 *1896 r. Skaratki
 *14-02-1903 r. Skaratki
 +1926 r. Skaratki
 +
Więcej
2657Ziarnik Walenty
Ziarnik Ludwika z d. Podgórska
1920 r.
Domaniewice
 *1893 r. Skaratki
 *1893 r. Skaratki
 +29-07-1962 r. /Domaniewice/
 +10-06-1971 r. Skaratki /Domaniewice/
Więcej
2658Zieliński
Zielińska z d. Jeżyna

 
 
 
 
Więcej
2659Zieliński Jan
Zielińska Anna z d. Ragan
1864 r.
Zimna Woda
 
 *1835 r. Zimna Wódka
 +
 +
Więcej
2660Zieliński Kazimierz
Lebioda Katarzyna z d. Knera
1908 r.
Domaniewice
 
 *1885 r. Skaratki
 +23-10-1914 r. Skaratki
 +
Więcej
2661Ziółkowski
Ziółkowska z d. Wysokińska

 
 
 
 
Więcej
2662Ziółkowski Bartłomiej
Ziółkowska Barbara
15-02-1876 r.
Pińczów
 
 *1829 r. Brzeście
 +
 +02-01-1900 r. Pińczów
Więcej
2663Ziółkowski Michał
Ziółkowska Marianna z d. Kamińska
13-06-1853 r.
Zduny
 
 *17-12-1835 r. Zduny
 +15-02-1870 r. Zduny
 +22-09-1862 r. Zduny
Więcej
2664Złotkowski Adam
Złotkowska Józefa z d. Kazimierczak
17-11-1839 r.
Żychlin
 *~ 1815 r. Kaczkowizna
 *16-02-1822 r. Skrzeszewy
 +˂ 1859 r. Pacyna
 +˂ 1859 r. Pacyna
Więcej
2665Złotkowski Franciszek
Złotkowska Helena z d. Krysiak

 *~ 1773 r. Kaczkowizna
 *~ 1780 r.
 +14-12-1852 r. Kaczkowizna
 +23-01-1855 r. Kaczkowizna
Więcej
2666Zmora Szymon
Zmora Barbara z d. Jadach
16-02-1846 r.
Domaniewice
 *26-10-1820 r. Domaniewice
 *01-12-1821 r. Skaratki
 +1892 r. Domaniewice
 +˂ 1854 r.
Więcej
2667Zmora Szymon
Zmora Józefa z d. Rynkiewicz
16-01-1854 r.
Domaniewice
 *26-10-1820 r. Domaniewice
 *~ 1837 r.
 +1892 r. Domaniewice
 +26-01-1857 r. Domaniewice
Więcej
2668Znamierowski Tadeusz Marian
Bogusławska Stanisława Wiktoria z d. Staworzyńska
06-08-1932 r.
Warszawa
 *08-09-1910 r. Warszawa
 *23-12-1910 r. Warszawa
 +30-06-1993 r. /Warszawa/
 +14-01-1986 r. /Warszawa/
Więcej
2669Znyk Adam
Znyk Marianna z d. Złotkowska
21-02-1859 r.
Żychlin
 *22-12-1836 r. Sędki
 *01-02-1841 r. Kaczkowizna
 +15-08-1916 r. Orątki
 +12-11-1923 r. Orątki
Więcej
2670Znyk Maciej
Znyk Małgorzata z d. Stępniak

 *~ 1772 r.
 
 +19-02-1870 r. Sędki
 +
Więcej
2671Znyk Piotr
Znyk Marianna z d. Wielemborek
10-06-1901 r.
Bąków Górny
 *30-04-1880 r. Bąków Poduchowny
 *27-08-1878 r. Bąków Dolny
 +17-11-1946 r. /Bąków Górny/
 +02-04-1950 r. /Bąków Górny/
Więcej
2672Znyk Stanisław
Znyk Władysława Jadwiga z d. Sałuda
03-11-1942 r.
Chruślin
 *27-02-1920 r. Bąków Poduchowny
 
 +
 +
Więcej
2673Zowczak Bolesław
Pakulska Lucyna z d. Kazimierska

 *~ 1912 r.
 *1911 r.
 +27-11-1946 r. /Rędziny/
 +04-05-1998 r. /Rędziny/
Więcej
2674Zowczak Grzegorz
Zowczak Sabina

 
 
 
 
Więcej
2675Zowczak Jacek
Zowczak Monika z d. Królik

 *1973 r.
 
 
 
Więcej
2676Zowczak Lech
Zowczak Danuta

 *~ 1945 r.
 
 +01-05-2009 r. Częstochowa /Rędziny/
 
Więcej
2677Zowczak Maciej
Zowczak Dorota

 *1983 r.
 *1984 r.
 
 
Więcej
2678Zowczak Mariusz
Zowczak Sylwia
03-07-1993 r.
 *1971 r. Blachownia
 *1972 r.
 
 
Więcej
2679Zowczak Sławomir
Zowczak Anna z d. Majer

 *11-10-1943 r.
 *1946 r.
 +14-04-2010 r. Poznań /Poznań/
 +06-02-1977 r. /Rędziny/
Więcej
2680Zowczak Sławomir
Zowczak Stefania

 *11-10-1943 r.
 
 +14-04-2010 r. Poznań /Poznań/
 
Więcej
2681Zuchora Antoni
Zuchora Józefa
1922 r.
Głowno
 *22-05-1898 r. Kadzielin
 
 +
 +
Więcej
2682Zuchora Antoni
Zuchora Józefa z d. Kowalczyk
1881 r.
Domaniewice
 *1850 r. Kadzielin
 *1857 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2683Zuchora Czesław
Zuchora Magdalena z d. Wilk
21-01-1935 r.
Stary Waliszew
 *1910 r.
 *1906 r. Skaratki
 +
 + /Domaniewice/
Więcej
2684Zuchora Jan
Zuchora Franciszka z d. Wojtysiak
13-11-1916 r.
Głowno
 *28-03-1884 r. Kadzielin
 
 +
 +
Więcej
2685Zuchora Józef
Zuchora Marianna z d. Borkowska
1910 r.
Kołacinek
 *12-03-1882 r. Kadzielin
 *1893 r. Kotulin
 +
 +
Więcej
2686Zuchora Michał
Zuchora Franciszka z d. Nogalska
1918 r.
Głowno
 *14-09-1896 r. Kadzielin
 *13-09-1892 r. Paleniec
 +
 +
Więcej
2687Zuchora Stanisław
Zuchora Marianna
1920 r.
Głowno
 *21-02-1885 r. Kadzielin
 
 +
 +
Więcej
2688Zwoliński
Zwolinska Aleksandra

 
 
 
 
Więcej
2689Zwoliński
Zwolińska

 
 
 
 
Więcej
2690Zwoliński
Zwolińska

 
 
 
 
Więcej
2691Zwoliński Józef
Zwolińska Katarzyna z d. Konikowska
1923 r.
Łowicz
 *18-02-1896 r. Dąbkowice
 *23-02-1903 r. Dąbkowice
 +17-11-1979 r. /Ługi Ujskie/
 +
Więcej
2692Zych Jakub
Zych Zofia z d. Skuneczna
1913 r.
Domaniewice
 *14-07-1892 r. Piaski
 *14-05-1892 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
2693Zygmuntowicz
Zygmuntowicz z d. Grabowicz

 
 
 
 
Więcej
2694Żabka Szymon
Żabka Helena z d. Drozd
28-10-1929 r.
Chruślin
 
 *30-03-1898 r. Bocheń
 +
 +03-03-1961 r. Świeryż
Więcej
2695Żak Józef
Żak Małgorzata z d. Gołębiewska
1914 r.
Domaniewice
 
 *04-06-1887 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
2696Żak Paweł
Żak Petronela z d. Jadach
1896 r.
Domaniewice
 
 *1876 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
2697Żukowski
Żukowska z d. Kaszarek

 
 
 
 
Więcej
2698Żukowski Krzysztof
Kośka Sylwia

 *1981 r.
 *1985 r. Piła
 
 
Więcej
2699Życki Jan
Życka Julianna z d. Goldas
13-09-1910 r.
Koluszki
 
 *15-06-1890 r. Długie
 +
 +
Więcej
2700Żydkowiak
Żydkowiak z d. Kraczko

 
 
 
 
Więcej

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl