Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Rocznice
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Mężczyżni -
Indeks alfabetyczny [Mężczyźni]
4666
<< Strona 1
2334
Linart Edward
*1937 r.
+05-08-1937 r. Guźnia
2335
Linart Henryk
+04-12-1925 r. Guźnia
2336
Linart Stanisław
*02-07-1906 r. Guźnia
+
2337
Linart Stanisław
+
2338
Linart Szczepan
+
2339
Linart Wincenty
*19-01-1903 r. Guźnia
+26-01-1903 r. Guźnia
2340
Lis Jan
+
2341
Lis Jan
+
2342
Lisiak
2343
Lisiewicz Wawrzyniec
+
2344
Lisiewski Izydor
*1839 r. Skaratki
+1840 r. Skaratki
2345
Lisiewski Jan
*1887 r. Skaratki
+
2346
Lisiewski Jan
*1866 r. Pszczonów
+
2347
Lisiewski Julian
*13-12-1904 r. Seligów
+1941 r. Seligów
2348
Lisiewski Marceli
*1907 r. Seligów
+
2349
Lisiewski Mieczysław
*1919 r. Skaratki
+
2350
Lisiewski Stanisław
*1909 r. Seligów
+1917 r. Seligów
2351
Lisiński
2352
Lisiński Janusz
2353
Lorek Zdzisław
2354
Ludwicki Stanisław
+
2355
Lustyk
2356
Łepkowski Włodzimierz
*01-05-1954 r.
+18-03-2004 r. /Darłowo/
2357
Łęgosz Andrzej
2358
Łęgosz Janusz
+
2359
Łobos
2360
Łopoka Tomasz
+
2361
Łoziński
2362
Łoziński
2363
Łoziński Bartosz
2364
Łoziński Piotr
2365
Łukasik Stanisław
2366
Łyszkiewicz Andrzej
+2022 r. Bolesławiec /Świdnica/
2367
Łyszkiewicz Bartosz
*1983 r. Świebodzice
2368
Łyszkiewicz Kilian
*2019 r. Sacramento
2369
Łyszkiewicz Milan
*2020 r.
2370
Łyszkowicz-Nelson Benedykt Anthony
*2015 r. Londyn
2371
Macaluso
2372
Macaluso Giacomo
*1994 r.
2373
Maciak
2374
Maciak
2375
Maciak Zbigniew
*03-09-1939 r.
+11-09-1998 r.
2376
Maciejak Andrzej
*1881 r. Wrzeczko
+
2377
Maciejak Antoni
*1885 r. Wrzeczko
+1886 r. Wrzeczko
2378
Maciejak Bolesław
*1913 r. Łódź
+
2379
Maciejak Franciszek
*1883 r. Wrzeczko
+
2380
Maciejak Józef
*1908 r. Krępa
+
2381
Maciejak Piotr
*1890 r. Wrzeczko
+
2382
Maciejak Wincenty
*1894 r.
+
2383
Maciejewski
2384
Maciejewski Józef
*~ 1778 r.
+
2385
Maćczak Wojciech
+
2386
Maćkowski Wacław
+
2387
Majcher Jan
*1879 r. Skaratki
+1879 r. Skaratki
2388
Majcher Jan
*1852 r. Skaratki
+
2389
Majcher Józef
*1888 r. Skaratki
+
2390
Majchrzak
2391
Majchrzak Walenty
*1897 r. Rulice
+
2392
Majewski
+
2393
Majewski Andrzej
*1881 r. Skaratki
+
2394
Majewski Andrzej
*28-11-1845 r. Skaratki
+
2395
Majewski Czesław
*1919 r. Skaratki
+
2396
Majewski Czesław
*1910 r. Skaratki
+
2397
Majewski Czesław
+1991 r. /Domaniewice/
2398
Majewski Franciszek
*1914 r. Skaratki
+
2399
Majewski Franciszek
*1884 r. Skaratki
+
2400
Majewski Henryk
*03-12-1943 r.
+23-11-2013 r.
2401
Majewski Ignacy
*28-07-1861 r. Skaratki
+28-03-1862 r. Skaratki
2402
Majewski Jan
*1910 r. Skaratki
+
2403
Majewski Jan
*1909 r. Skaratki
+1909 r. Skaratki
2404
Majewski Jan
*1900 r. Skaratki
+1903 r. Skaratki
2405
Majewski Jan
*1878 r. Skaratki
+1902 r.
2406
Majewski Jan
*25-12-1841 r. Skaratki
+17-07-1917 r. Skaratki
2407
Majewski Józef
*1902 r. Skaratki
+1904 r. Skaratki
2408
Majewski Józef
*1901 r. Skaratki
+
2409
Majewski Józef
*1896 r. Skaratki
+1897 r. Skaratki
2410
Majewski Józef
*1882 r. Skaratki
+1892 r. Skaratki
2411
Majewski Józef
*04-03-1870 r. Skaratki
+01-04-1870 r. Skaratki
2412
Majewski Kacper
*02-01-1868 r. Skaratki
+
2413
Majewski Michał
*1888 r. Skaratki
+15-09-1939 r. Skaratki
2414
Majewski Paweł
*1874 r. Skaratki
+1900 r. Skaratki
2415
Majewski Piotr
*1905 r. Skaratki
+
2416
Majewski Piotr
*1895 r. Skaratki
+1895 r. Skaratki
2417
Majewski Stanisław
*1898 r. Skaratki
+
2418
Majewski Stanisław
*1877 r. Skaratki
+
2419
Majewski Stanisław
*1874 r. Skaratki
+1892 r. Skaratki
2420
Majewski Stefan
*1912 r. Skaratki
+1915 r. Skaratki
2421
Majewski Tomasz
*12-12-1844 r. Skaratki
+23-01-1845 r. Skaratki
2422
Majewski Wacław
*1908 r. Skaratki
+
2423
Majewski Walenty
*~ 1852 r.
+06-10-1924 r. Chlebowice
2424
Majewski Wawrzyniec
*~ 1814 r. Skaratki
+28-01-1852 r. Skaratki
2425
Majewski Władysław
*1913 r. Skaratki
+
2426
Majewski Władysław
*1909 r. Skaratki
+
2427
Majewski Władysław
*1904 r. Skaratki
+
2428
Majewski Władysław
*1899 r. Skaratki
+1900 r. Skaratki
2429
Makowski
2430
Makowski Feliks
+
2431
Maleski Stanisław
+
2432
Maliński
2433
Maliński
2434
Małecki Andrzej
+
2435
Małecki Jakub
*12-07-1789 r. Skierniewice
+16-12-1842 r. Ozorków
2436
Małecki Jan
*1892 r. Reczyce
+
2437
Małecki Jan
*1879 r. Reczyce
+1880 r. Reczyce
2438
Małecki Józef
*1889 r. Reczyce
+
2439
Małecki Mateusz
*1896 r. Reczyce
+
2440
Małecki Paweł
+
2441
Małecki Piotr
*1901 r. Sierzchów
+
2442
Małecki Stanisław
+
2443
Małecki Tomasz
*07-12-1859 r. Reczyce
+
2444
Małgowski Mieczysław
*18-12-1919 r.
+04-05-2011 r. /Gdańsk/
2445
Małgowski Tadeusz
*1945 r. Pruszków
2446
Mamoński
2447
Mamoński
2448
Mamoński
2449
Mamoński Antoni
*1861 r.
+1861 r.
2450
Mamoński Antoni
*1796 r.
+27-03-1856 r. Ponętów Górny
2451
Mamoński Jan
*16-10-1896 r. Ponętów Górny
+
2452
Mamoński Jan
*1845 r.
+
2453
Mamoński Józef
*1873 r.
+1874 r.
2454
Mamoński Józef
*1827 r.
+1832 r.
2455
Mamoński Michał
*1862 r.
+
2456
Mamoński Roch
*1864 r.
+1864 r.
2457
Mamoński Stanisław
*1859 r.
+1862 r.
2458
Mamoński Stanisław
*1839 r.
+
2459
Mamoński Tomasz
*22-10-1873 r. Tarnówka
+
2460
Mamoński vel Munik Franciszek
*1824 r.
+1867 r.
2461
Mamoński Władysław
*07-03-1914 r. Ponętów Górny
+09-02-1972 r. Olszówka
2462
Mamoński Władysław
*07-10-1895 r. Ponętów Górny
+23-10-1895 r. Ponętów Górny
2463
Mamoński Władysław
*1879 r. Hilarów
+
2464
Mamoński Wojciech
*1847 r. Ponętów Górny
+
2465
Mamoński Wojciech
+
2466
Mańkowski Władysław
*1945 r.
+2015 r.
2467
Marat Franciszek
*1907 r. Pszczonów
+
2468
Marat Henryk
*07-01-1939 r. Bobiecko
+01-04-2022 r. /Leżenica/
2469
Marat Jan
*1938 r. Bobiecko
+1938 r. Bobiecko
2470
Marat Jan
*1893 r. Bobiecko
+23-11-1964 r. /Leżenica/
2471
Marat Waldemar
*1977 r.
2472
Marat Wiesław
*1958 r.
2473
Marbs Czesław
+
2474
Marciniak Adrian
*1996 r.
2475
Marciniak Jan
*1816 r. Świechów
+04-04-1904 r. Orątki
2476
Marciniak Kazimierz
*16-02-1863 r. Orątki
+22-12-1929 r. Orątki
2477
Marciniak Piotr
*1975 r.
2478
Marciniak Walenty
+
2479
Marcinkiewicz
2480
Marczak Antoni
*20-03-1914 r. Głowno
+
2481
Marczak Jan
+
2482
Marczak Józef
*30-03-1908 r. Paleniec
+
2483
Marczak Marcin
*1911 r. Nagawki
+
2484
Marczak Stanisław
*05-01-1910 r. Paleniec
+
2485
Marczewski Władysław
+
2486
Marczyk Antoni
*16-01-1883 r. Rewica
+
2487
Marczyk Bolesław
*15-12-1909 r. Długie
+
2488
Marczyk Jan
*25-12-1914 r. Długie
+
2489
Marczyk Wacław
*02-09-1919 r. Długie
+
2490
Margolt
2491
Markiewicz
2492
Markiewicz Marek
+2016 r.
2493
Markowicz Wincenty
*1873 r. Kawęczyn
+
2494
Marszałek Andrzej
*1956 r.
2495
Marszałek Artur
2496
Marszałek Bogusław
*1966 r.
2497
Marszałek Bronisław
*27-08-1919 r. Mystkowice
+28-08-1919 r. Mystkowice
2498
Marszałek Bronisław
*06-06-1918 r. Mystkowice
+09-10-1918 r. Mystkowice
2499
Marszałek Czesław
*20-07-1902 r. Mystkowice
+
2500
Marszałek Franciszek
+1989 r.
2501
Marszałek Franciszek
+
2502
Marszałek Franciszek
+24-08-1911 r. Mystkowice
2503
Marszałek Jan
*1954 r.
2504
Marszałek Jan
*17-11-1913 r. Mystkowice
+
2505
Marszałek Jan
*30-08-1905 r. Mystkowice
+30-08-1905 r. Mystkowice
2506
Marszałek Jan
*08-02-1870 r. Mystkowice
+31-03-1870 r. Mystkowice
2507
Marszałek Jan
+
2508
Marszałek Józef
*1903 r. Pszczonów
+
2509
Marszałek Józef
*18-03-1874 r. Mystkowice
+16-09-1939 r. Mystkowice
2510
Marszałek Kazimierz
*06-06-1918 r. Mystkowice
+23-09-1918 r. Mystkowice
2511
Marszałek Krzysztof
2512
Marszałek Marian
+
2513
Marszałek Piotr
*19-01-1876 r. Mystkowice
+1943 r. Pszczonów
2514
Marszałek Tomasz
*1998 r. Nowy Dwór Mazowiecki
2515
Marszałek Władysław
*03-09-1921 r. Mystkowice
+02-01-1922 r. Mystkowice
2516
Maślankiewicz Adam
*1983 r.
2517
Maślankiewicz Jan
*01-01-1902 r.
+01-01-1988 r. /Sosnowiec/
2518
Maślankiewicz Janusz
2519
Maślankiewicz Paweł
*1983 r.
2520
Maślankiewicz Ryszard
*1957 r.
2521
Maślankiewicz Ryszard
*28-04-1931 r.
+01-02-1992 r. /Wrocław/
2522
Maślarz Bronisław
*1912 r. Zakulin
+
2523
Maślarz Franciszek
+˂ 1813 r.
2524
Maślarz Jan
*22-12-1866 r. Złaków Borowy
+24-07-1917 r. Zakulin
2525
Maślarz Józef
*1908 r. Zakulin
+1910 r. Zakulin
2526
Maślarz Kazimierz
*1915 r. Zakulin
+
2527
Maślarz Stanisław
*1904 r. Zakulin
+1905 r. Zakulin
2528
Maślarz Wacław
*1910 r. Zakulin
+1911 r. Zakulin
2529
Maślarz Władysław
*1906 r. Zakulin
2530
Materek
+
2531
Materek Mateusz
+
2532
Matusiak
2533
Matusiak Andrzej
*1971 r. Piła
2534
Matusiak Jan
*2005 r. Piła
2535
Matuszewski Daniel
*1996 r. Kamień Pomorski
2536
Matuszewski Jakub
*2012 r.
2537
Matuszewski Jan
+
2538
Matuszewski Kacper
*2023 r.
2539
Matuszewski Łukasz
*1984 r. Kamień Pomorski
2540
Matuszewski Piotr
*1985 r. Kamień Pomorski
2541
Matuszewski Waldemar
*1962 r. Chociwel
2542
Matyjasik Czesław
*1918 r. Stroniewice
+
2543
Matyjasik Józef
*1895 r. Stroniewice
+
2544
Matyjasik Mieczysław
*~ 07-1922 r.
+17-06-1935 r. Boczki Domaradzkie
2545
Matyjasik Piotr
*1910 r. Skaratki
+
2546
Matyjasik Wojciech
*22-04-1870 r. Stroniewice
+
2547
Matysek Dionizy
*1813 r.
+
2548
Matysek Jan
*1923 r.
+23-11-1988 r. /Domaniewice/
2549
Matysek Jan
*20-12-1886 r. Strugienice
+1961 r. /Stary Waliszew/
2550
Matysek Jan
+
2551
Matysek Stanisław
+ /Domaniewice/
2552
Matysek Wawrzyniec
*04-08-1851 r. Strugienice
+
2553
Mazur Józef
+
2554
Mazurkiewicz Filip
2555
Mazurkiewicz Sławomir
*1957 r.
2556
Melbahrd Karol
*~ 1894 r. Wenden
+
2557
Miazek Bartłomiej
2558
Michalak
*2014 r.
2559
Michalak Antoni
*30-12-1878 r. Drogusza
+ /Stary Waliszew/
2560
Michalak Dominik
2561
Michalak Ignacy
*18-06-1884 r. Przezwiska
+10-07-1963 r. /Stary Waliszew/
2562
Michalak Jan
*1909 r. Boczki Dolne
+03-07-1943 r. Stary Waliszew /Stary Waliszew/
2563
Michalak Jerzy Mirosław
*1947 r.
+ /Łowicz/
2564
Michalak Józef
*08-1928 r.
+25-08-1928 r. Boczki Domaradzkie
2565
Michalak Maciej
+14-07-1873 r.
2566
Michalak Marek
+
2567
Michalak Stanisław
*08-1928 r.
+31-08-1928 r. Boczki Domaradzkie
2568
Michalak Stanisław
*03-09-1919 r. Aleksów
+06-03-1920 r. Aleksów
2569
Michalak Władysław
*05-02-1922 r. Boczki Domaradzkie
+
2570
Michalak Władysław
*08-05-1919 r. Aleksów
+15-12-2007 r. /Stary Waliszew/
2571
Michalak Zdzisław
*1925 r.
+03-06-1999 r. /Stary Waliszew/
2572
Michalski
2573
Michalski Adam
+11-11-2008 r.
2574
Michalski Piotr
+20-09-1865 r. Bocheń
2575
Michałek
2576
Michnowicz Eugeniusz Bogusław
*1957 r. Szczecin
2577
Michnowicz Kacper Eugeniusz
*2008 r.
2578
Mielczarek Jan
*19-01-1872 r. Mystkowice
+
2579
Mielczarek Jan
*1860 r. Mystkowice
+
2580
Mielczarek Piotr
*22-02-1897 r. Mystkowice
+20-01-1901 r. Mystkowice
2581
Mielczarek Piotr
*1874 r.
2582
Mielczarek Piotr
*02-08-1861 r. Guźnia
+
2583
Mielczarek Roch
*14-08-1868 r. Mystkowice
+10-10-1920 r. Mystkowice
2584
Mielczarek Szymon
*25-10-1873 r. Guźnia
+01-12-1874 r. Guźnia
2585
Mielczarek Tomasz
+˂ 1819 r.
2586
Mielczarek Wawrzyniec
*03-08-1835 r. Bocheń
+29-01-1917 r. Guźnia
2587
Mielczarek Wojciech
*1838 r. Bocheń
+06-11-1877 r. Mystkowice
2588
Miełżyński
2589
Mieszczański
2590
Mięsak Bonifacy
*14-05-1828 r. Łowicz
+
2591
Mięsak Józef
+27-03-1836 r. Łowicz
2592
Migdał Franciszek
*1905 r.
+1980 r. Kraków /Trzebinia/
2593
Mikituła Franciszek
*1900 r. Ząbki
+1902 r. Ząbki
2594
Mikituła Jan
*1891 r. Nadolna
+
2595
Mikituła Józef
*1886 r.
+
2596
Mikituła Marcin
*1897 r. Ząbki
+1899 r. Ząbki
2597
Mikituła Stanisław
*1894 r. Wiesiołów
+
2598
Mikituła Wojciech
*1887 r. Nadolna
+
2599
Mikołajczyk Antoni
*18-02-1866 r. Zduny
+06-10-1877 r. Zduny
2600
Mikołajczyk Antoni
*09-06-1821 r. Zduny
+26-07-1875 r. Zduny
2601
Mikołajczyk Antoni
*24-01-1815 r. Zduny
+23-03-1819 r. Zduny
2602
Mikołajczyk Augustyn
*28-08-1860 r. Wierznowice
+14-09-1861 r. Wierznowice
2603
Mikołajczyk Augustyn
*27-08-1813 r. Zduny
+
2604
Mikołajczyk Błażej
*03-02-1826 r. Zduny
+
2605
Mikołajczyk Franciszek
*1907 r. Seligów
+
2606
Mikołajczyk Franciszek
*22-03-1890 r. Strugienice
+02-10-1966 r. /Stary Waliszew/
2607
Mikołajczyk Franciszek
*21-01-1869 r. Zduny
+
2608
Mikołajczyk Franciszek
*19-01-1846 r. Dąbrowa
+16-06-1934 r. Janinów
2609
Mikołajczyk Franciszek
*08-03-1834 r. Zduny
+23-07-1910 r. Wierznowice
2610
Mikołajczyk Henryk
*1905 r. Seligów
+1906 r. Seligów
2611
Mikołajczyk Jan
*2009 r.
2612
Mikołajczyk Jan
*20-10-1922 r.
+15-10-1992 r. /Stary Waliszew/
2613
Mikołajczyk Jan
*08-04-1892 r. Strugienice
+
2614
Mikołajczyk Jan
*24-06-1858 r. Wierznowice
+29-08-1859 r. Wierznowice
2615
Mikołajczyk Jan
*~ 1739 r.
+28-07-1809 r. Zduny
2616
Mikołajczyk Jędrzej
*28-11-1844 r. Zduny
+
2617
Mikołajczyk Józef
*04-05-1898 r. Strugienice
+08-09-1898 r. Strugienice
2618
Mikołajczyk Józef
*01-03-1873 r. Zduny
+
2619
Mikołajczyk Józef
*05-03-1865 r. Zduny
+
2620
Mikołajczyk Józef
*1816 r.
+25-07-1816 r. Zduny
2621
Mikołajczyk Józef
*~ 1776 r.
+07-07-1846 r. Zduny
2622
Mikołajczyk Kacper
*06-01-1821 r. Zduny
+
2623
Mikołajczyk Kajetan
*~ 1788 r.
+08-02-1848 r. Dąbrowa
2624
Mikołajczyk Karol
*01-11-1845 r. Zduny
+29-04-1855 r. Zduny
2625
Mikołajczyk Kazimierz
*26-02-1824 r. Zduny
+
2626
Mikołajczyk Konstanty
*04-11-1899 r. Strugienice
+
2627
Mikołajczyk Leon
*11-04-1825 r. Zduny
+
2628
Mikołajczyk Ludwik
*23-08-1871 r. Zduny
+06-11-1877 r. Zduny
2629
Mikołajczyk Ludwik
*~ 1791 r.
+
2630
Mikołajczyk Marcin
*1983 r.
2631
Mikołajczyk Michał
*24-09-1870 r. Wierznowice
+10-08-1963 r. Leżenica Kolonia /Leżenica/
2632
Mikołajczyk Mieczysław
*1932 r.
+29-08-2023 r.
2633
Mikołajczyk Mikołaj
*04-12-1848 r. Zduny
+22-08-1852 r. Zduny
2634
Mikołajczyk Mikołaj
*07-09-1811 r. Zduny
+04-10-1811 r. Zduny
2635
Mikołajczyk Paweł
*~ 1786 r.
+22-06-1831 r. Zduny
2636
Mikołajczyk Ryszard
2637
Mikołajczyk Stanisław
*06-05-1838 r. Zduny
+
2638
Mikołajczyk Stanisław
*17-11-1811 r. Zduny
+
2639
Mikołajczyk Szymon
*21-10-1862 r. Wierznowice
+16-09-1865 r. Wierznowice
2640
Mikołajczyk Tadeusz
*~ 1924 r.
+17-03-1927 r. Janinów
2641
Mikołajczyk Wiesław
*09-02-1960 r. Łódź
+09-12-1991 r. (Niemcy) /Łódź/
2642
Mikołajczyk Wiesław
*1954 r.
2643
Mikołajczyk Wincenty
*~ 1771 r.
+05-07-1831 r. Zduny
2644
Mikołajczyk Władysław
*16-09-1920 r. Janinów
+ /Łódź/
2645
Mikołajczyk Wojciech
*1989 r.
2646
Mikołajczyk Wojciech
2647
Mikołajczyk Zbigniew
2648
Milczarek
2649
Milczarek Andrzej
*24-10-1886 r. Bocheń
+
2650
Milczarek Bronisław
+19-09-1929 r. Mystkowice
2651
Milczarek Franciszek
*09-06-1912 r. Guźnia
+
2652
Milczarek Franciszek
*29-08-1899 r. Jamno
+
2653
Milczarek Franciszek
*02-09-1878 r. Guźnia
+
2654
Milczarek Franciszek
*1876 r. Kalenice
+15-07-1913 r. Łagów
2655
Milczarek Jan
*26-04-1909 r. Guźnia
+22-05-1909 r. Guźnia
2656
Milczarek Jan
*02-01-1907 r. Mystkowice
+
2657
Milczarek Jan
*14-08-1902 r. Jamno
+
2658
Milczarek Jan
*07-09-1892 r. Jamno
+07-11-1892 r. Jamno
2659
Milczarek Jan
*08-02-1891 r. Mystkowice
+07-10-1891 r. Mystkowice
2660
Milczarek Jan
*1871 r.
+
2661
Milczarek Jan
+18-09-1929 r. Mystkowice
2662
Milczarek Józef
*27-02-1895 r. Mystkowice
+14-02-1953 r. /Chruślin/
2663
Milczarek Józef
*18-03-1885 r. Jamno
+
2664
Milczarek Józef
*18-03-1885 r. Jamno
+
2665
Milczarek Józef
*~ 1853 r.
+12-04-1926 r. Janinów
2666
Milczarek Józef
*1848 r. Jamno
+
2667
Milczarek Julian
*18-09-1907 r. Bocheń
+26-06-1910 r. Gosławice
2668
Milczarek Paweł
*11-03-1892 r. Bocheń
+14-09-1963 r. Janinów
2669
Milczarek Piotr
*27-08-1884 r. Bocheń
+29-10-1884 r. Bocheń
2670
Milczarek Stanisław
*03-02-1893 r. Mystkowice
+
2671
Milczarek Stanisław
*1880 r. Zakulin
+26-06-1913 r. Łagów
2672
Milczarek Tadeusz
*12-01-1913 r. Łagów
+
2673
Milczarek Tomasz
*19-12-1901 r. Mystkowice
+01-05-1981 r. Mystkowice /Chruślin/
2674
Milczarek Tomasz
*16-12-1888 r. Bocheń
+
2675
Milczarek Władysław
*26-06-1916 r. Guźnia
+
2676
Milczarek Władysław
*16-01-1898 r. Bocheń
+
2677
Milczarek Wojciech
*12-04-1902 r. Jamno
+11-05-1902 r. Jamno
2678
Milczewski
2679
Milczewski Dawid
2680
Milejski
2681
Milejski
2682
Miller
+
2683
Miller Michał
*1978 r.
2684
Miniak Mirosław
+04-05-1979 r. Lesko
2685
Mioduszewski Jan
*24-06-1946 r.
+05-05-2005 r.
2686
Mioduszewski Maciej
2687
Mioduszewski Marcin
*1976 r. Olsztyn
2688
Mirowski Jakub
+
2689
Misiak Bronisław
+
2690
Misiak Jan
*1943 r.
+1947 r.
2691
Misiak Łukasz
2692
Misiak Michał
*1983 r.
2693
Misiak Nikodem
2694
Misiak Piotr
*1960 r.
2695
Misiewicz
2696
Misiewicz Tadeusz
+
2697
Misiura Krzysztof
*1978 r.
2698
Misiura Oliwier
*2020 r.
2699
Missura Stanisław
*1885 r. Pilaszków
+
2700
Miszczak Adam
*1882 r. Umień
+
2701
Miszczak Walenty
*1881 r. Umień
+1882 r. Umień
2702
Miszczak Wojciech
+
2703
Miszkiewicz Roman
*17-09-1936 r. Wodzierady
+27-12-2009 r. Łódź /Łódź/
2704
Mitek Władysław
+
2705
Mittmann Andrzej
*1969 r. Toruń
2706
Mittmann Kamil
*1995 r.
2707
Mittmann Patryk
*1997 r.
2708
Miziołek
2709
Miziołek Antoni
*15-04-1900 r.
+
2710
Miziołek Feliks
*1922 r. Wrzeczko
+09-11-2003 r. Ciechanów
2711
Miziołek Henryk
*25-07-1928 r. Ujazdówek
+20-04-1955 r. Gdańsk /Gdańsk/
2712
Miziołek Jan
*15-12-1912 r.
+01-02-1999 r.
2713
Miziołek Jan Mieczysław
*1936 r.
+1936 r.
2714
Miziołek Józef
*1928 r.
2715
Miziołek Józef
*1920 r. Wrzeczko
+1994 r. /Tourcoing/
2716
Miziołek Kazimierz
*1942 r. Łyszkowice
2717
Miziołek Roch
*1888 r.
+23-04-1954 r.
2718
Miziołek Stanisław
*1916 r. Wrzeczko
+1992 r. /Małkinia/
2719
Miziołek Tomasz
*1939 r.
+02-12-2003 r.
2720
Miziołek Władysław Antoni
*1936 r.
+1936 r.
2721
Młoźniak Arkadiusz
*1974 r.
2722
Mooss Alojzy
*1896 r. Zimna Wódka
+
2723
Mooss Jan
*1888 r. Zimna Wódka
+
2724
Mooss Jan Paweł
*1859 r. Zimna Wódka
+
2725
Mordyl Piotr
2726
Mordyl Wojciech
*2017 r.
2727
Morytko
2728
Morytko Marian
*13-08-1923 r.
+10-04-1993 r. Sławno /Kołobrzeg/
2729
Morytko Wiesław
*23-02-1954 r.
+09-02-2009 r.
2730
Moszczyński Ignacy
+
2731
Mówiński Maciej
2732
Mówiński Marek
*1970 r. Gdańsk
2733
Mówiński Stanisław
*1947 r. Przezmark
2734
Mroczek Józef Seweryn
*1886 r. Prażmów
+
2735
Mroczek Władysław
*1907 r. Warszawa
+
2736
Mroczek Włodzimierz
+
2737
Mrowiec Jan
+
2738
Mrowiec Teodor
*04-04-1879 r.
+03-01-1961 r. Kraków
2739
Mrowiec Teodor Jan
*01-02-1907 r.
+09-1944 r. Warszawa - Rembertów
2740
Mroziński Zdzisław
2741
Mrówka Feliks
*19-08-1912 r. Długie
+1972 r.
2742
Mróz
2743
Mróz Adam
+13-02-1835 r. Maurzyce
2744
Mróz Bolesław
*28-01-1915 r. Maurzyce
+30-01-1996 r. Zalesie Dolne /Jazgarzew/
2745
Mróz Bronisław
*29-07-1903 r. Maurzyce
+12-1946 r.
2746
Mróz Jan
*07-09-1881 r. Maurzyce
+06-11-1961 r. Maurzyce /Zduny/
2747
Mróz Kazimierz
*10-04-1913 r. Maurzyce
+1914 r. Warszawa
2748
Mróz Kazimierz
*17-08-1911 r. Maurzyce
+08-11-1911 r. Maurzyce
2749
Mróz Stanisław
*25-01-1905 r. Maurzyce
+16-11-1967 r.
2750
Mróz Wawrzyniec
+
2751
Mrzygłód Franciszek
*1885 r. Skaratki
+
2752
Mrzygłód Jan
*1851 r. Skaratki
+
2753
Muras Krystian
*2007 r.
2754
Muras Krzystof
2755
Murawski Jan
+
2756
Musioł Franciszek
*17-10-1851 r. Solec Zdrój
+
2757
Musioł Piotr
+
2758
Mysłek Bronisław
*1928 r.
+21-03-1999 r. /Rędziny/
2759
Mysłek Janusz
*17-05-1971 r.
+19-10-2018 r.
2760
Mysłek Piotr
*2008 r.
2761
N. N.
+
2762
N. N.
2763
N. N.
2764
N. N.
+
2765
N. N.
+
2766
N. N.
2767
N. N.
2768
N.N.
2769
Nadolny Kamil Tadeusz
*1997 r. Skwierzyna
2770
Nadolny Robert
*1977 r. Połczyn Zdrój
2771
Nahajło Demetriusz
+
2772
Nahajło Józef
*1884 r. Zimna Wódka
+
2773
Namyślak
2774
Nawrocki
2775
Nawrocki Paweł Artur
2776
Nelson Kevin
*1989 r.
2777
Niedźwiecki Alan
*2011 r.
2778
Niedźwiecki Oliwier
*2006 r.
2779
Niedźwiecki Piotr
*1973 r.
2780
Nierobisz Franciszek
+
2781
Nierobisz Stanisław
*1909 r. Seligów
+
2782
Nierobisz Władysław
*~ 1912 r.
+1945 r. Seligów
2783
Niewiadomski Adam
*16-12-1891 r. Stare Grudze
+27-02-1935 r.
2784
Niewiadomski Feliks
*1924 r.
+
2785
Niewięgłowski
2786
Niewięgłowski
2787
Niewięgłowski Feliks
*1845 r. Opatowiec
+12-12-1907 r. Zielona /Biorków Wielki/
2788
Niewięgłowski Józef
+
2789
Niewięgłowski Mieczysław Antoni
*14-07-1910 r. Biorków Mały
+25-11-1975 r. Nowy Targ /Nowy Targ/
2790
Niewięgłowski Stanisław
*1879 r.
+13-12-1950 r. Biorków Mały /Biorków Wielki/
2791
Niezgoda Marian
+ Głowno /Głowno/
2792
Nitowski
2793
Nitowski
2794
Nitowski
2795
Nitowski Czesław
*20-07-1948 r.
+09-03-1987 r. Ciechanów
2796
Niżałowski Ferdynand
+
2797
Niżałowski Franciszek
+
2798
Nowak
2799
Nowak Andrzej
2800
Nowak Sylwester
*1992 r.
2801
Nowakowski Jan
+
2802
Nowakowski Stanisław
*1894 r.
+
2803
Nowakowski Szczepan
*1897 r.
+
2804
Nowakowski Walenty
*1892 r. Wrzeczko
+
2805
Nowiński Aleksander
*2017 r. Łowicz
2806
Nowiński Filip
*2009 r.
2807
Nowiński Łukasz
*1990 r.
2808
Nowosielski
2809
Nowotyński
2810
Obórka Jan
+11-07-1925 r. Chruślin
2811
Obórka Stanisław
*1897 r. Chruślin
+
2812
Obórka Wacław
*1922 r. Chruślin
2813
Obórka Władysław
+10-01-1927 r. Chruślin
2814
Ochman Józef
*12-03-1873 r. Lisowice
+
2815
Ochman Stanisław
*1901 r. Katarzynów
+1901 r. Katarzynów
2816
Ochman Stefan
*29-08-1912 r. Jeziorko
+
2817
Ochman Władysław
*16-11-1908 r. Jeziorko
+
2818
Ochman Zygmunt
*29-02-1916 r. Jeziorko
+
2819
Ochocki Krzysztof
*2011 r.
2820
Ochocki Michał
*1977 r.
2821
Ociela Adam
*1896 r. Grudze
+
2822
Ociela Andrzej
*09-10-1910 r. Łowicka Wieś
+
2823
Ociela Franciszek
*1907 r. Grudze
+
2824
Ociela Jan
*1872 r. Rogóźno
+
2825
Ociela Jan
*1836 r.
+1894 r. Rogóźno
2826
Ociela Jan
+1894 r. Grudze
2827
Ociela Józef
*05-09-1909 r. Łowicka Wieś
+
2828
Ociela Józef
*1878 r. Rogóźno
+
2829
Ociela Walenty
*12-02-1866 r. Rogóźno
+
2830
Ociela Władysław
*19-01-1906 r. Łowicka Wieś
+
2831
Ogniewski Jan
*1922 r.
+1986 r.
2832
Olaczek Jan
+
2833
Olaszczyk Karol
*2011 r.
2834
Olaszczyk Marcin
2835
Olczak Błażej
+
2836
Olczyk Andrzej
*1851 r. Długie
+
2837
Olczyk Franciszek
*06-11-1883 r. Zygmuntów
+1893 r. Jeziorko
2838
Olczyk Jan
*13-12-1892 r. Zygmuntów
+
2839
Olczyk Józef
*03-08-1880 r. Kędziorki
+
2840
Olczyk Józef
+˂ 1852 r.
2841
Olczyk Stanisław
*29-01-1918 r. Kędziorki
+
2842
Olczyk Stefan
*06-11-1908 r. Długie
+14-12-1908 r. Długie
2843
Olejniczak Lucjan
+
2844
Olejnik Antoni
*1890 r. Łagów
+
2845
Olesiński Andrzej
+
2846
Olędzki Jan z d. Ociela
*22-08-1908 r. Łowicka Wieś
+
2847
Olszewski Aleksy
+˂ 1982 r.
2848
Olszewski Tadeusz
*24-05-1928 r. Warszawa
+30-04-1982 r. Łódź /Łódź/
2849
Omieciński Józef
*~ 1796 r.
+14-04-1861 r.
2850
Oraczyński
2851
Oraczyński Antoni
+
2852
Oraczyński Czesław
*29-06-1949 r.
+05-03-1990 r. Strzebieszew
2853
Oraczyński Feliks
* Lisiewice
+
2854
Oraczyński Wojciech
*03-04-1863 r. Gaj
+ Piotrowice
2855
Orlik Adam
2856
Orzechowski Józef
+
2857
Orzepiński
2858
Orzepiński
2859
Orzepiński
2860
Orzepiński Władysław
+
2861
Osikowicz
2862
Ostrowski
2863
Ostrowski
2864
Ostrowski Jan
*1858 r. Kuzmy
+09-05-1877 r. Kuzmy
2865
Ostrowski Józef
*1864 r. Kuzmy
+
2866
Ostrowski Mateusz
*1862 r. Kuzmy
+
2867
Osuwniak Jan
+
2868
Osypiuk Czesław
*1949 r. Czeputka
2869
Osypiuk Dawid Marcin
*1978 r. Ruda Śląska
2870
Osypiuk Piotr
*2012 r. Ruda Śląska
2871
Oświeciński Antoni
+
2872
Owczarek Antoni
+
2873
Owczarek Bronisław
*30-10-1911 r. Zawady
+
2874
Owczarek Jan
*10-11-1882 r. Zawady
+
2875
Owczarek Piotr
2876
Owczarek Wawrzyniec
+
2877
Owsiany Grzegorz
+
2878
Pacholczyk Józef
+
2879
Pacholczyk Stanisław
+
2880
Paciorek Alan
*2010 r. Łowicz
2881
Paciorek Bronisław
+
2882
Paciorek Sławomir
*1980 r. Łowicz
2883
Pająk Adam
+
2884
Pająk Andrzej
*1888 r. Strzebieszew
+
2885
Pająk Andrzej
*13-10-1862 r. Strzebieszew
+09-10-1863 r. Strzebieszew
2886
Pająk Antoni
*1897 r. Strzebieszew
+1970 r.
2887
Pająk Eugeniusz
*07-01-1934 r.
+02-01-2023 r. /Domaniewice/
2888
Pająk Feliks
*1901 r.
+31-03-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/
2889
Pająk Franciszek
*1883 r. Strzebieszew
+ /Głowno/
2890
Pająk Franciszek
*29-01-1851 r. Strzebieszew
+21-09-1852 r. Strzebieszew
2891
Pająk Grzegorz
*1893 r.
+
2892
Pająk Izydor
*1891 r.
+
2893
Pająk Jan
*1899 r. Strzebieszew
+09-03-1985 r. Strzebieszew
2894
Pająk Jan
*1884 r. Stroniewice
+
2895
Pająk Jan
*1858 r. Strzebieszew
+
2896
Pająk Józef
*02-02-1865 r. Stroniewice
+
2897
Pająk Ludwik
*02-02-1865 r. Strzebieszew
+
2898
Pająk Maciej
*24-02-1827 r. Stroniewice
+08-03-1870 r. Strzebieszew
2899
Pająk Michał
+
2900
Pająk Mieczysław
+2005 r. /Domaniewice/
2901
Pająk Piotr
*1891 r. Strugienice
+
2902
Pająk Piotr
*1885 r. Strzebieszew
+
2903
Pająk Stanisław
*1912 r. Stroniewice
+1913 r. Strzebieszew
2904
Pająk Stanisław
*1883 r. Stroniewice
+1918 r. Dąbkowice
2905
Pająk Szczepan
*1894 r. Strzebieszew
+
2906
Pająk Walenty
*1846 r. Stroniewice
+
2907
Pająk Wawrzyniec
*12-08-1848 r. Strzebieszew
+
2908
Pajchert
2909
Pakalski
+
2910
Pakulski Franciszek
*2014 r.
2911
Pakulski Jerzy
*1950 r.
+16-08-2013 r. /Częstochowa/
2912
Pakulski Rafał
*1974 r.
2913
Pakulski Zygmunt
*1921 r.
+1971 r. /Poraj/
2914
Pakuła
2915
Pakuła Eugeniusz
*22-11-1911 r. Sosnowiec
+27-12-1956 r. /Pruszków/
2916
Pakuła Eugeniusz
2917
Pakuła Jerzy
*1949 r. Pruszków
2918
Pakuła Jerzy
2919
Pakuła vel Rutka Kazimierz
*02-03-1913 r. Warszawa
+06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/
2920
Pakuła vel Rutka Ludwik
*21-08-1884 r. Piekoszów
+25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/
2921
Pakuła vel Rutka Michał Wojciech
*1983 r. Warszawa
2922
Pakuła vel Rutka Stanisław
*2022 r. Warszawa
2923
Pakuła vel Rutka Wojciech
*14-03-1946 r. Pruszków
+21-11-2023 r. /Pruszków/
2924
Paliński
2925
Panek Jan
*1897 r. Trąby
+
2926
Panek Józef
*13-02-1901 r. Trąby
+14-10-1942 r. Dachau
2927
Panek Józef
*1899 r. Trąby
+27-01-1900 r. Trąby
2928
Panek Józef
+
2929
Panek Paweł
*1849 r. Dąbkowice
+01-05-1932 r. Trąby
2930
Panek Tomasz
*1846 r. Guźnia
+
2931
Pańkow Ignacy
+
2932
Pańkow Jakub
*1895 r. Zimna Wódka
+
2933
Pańkow Marcin
*1889 r. Zimna Wódka
+
2934
Papaioannou
2935
Paprocki Antoni
*1900 r. Wierzchy
+
2936
Paprocki Franciszek
*11-10-1884 r. Świny
+10-02-1885 r. Świny
2937
Paprocki Józef
*15-02-1855 r. Rogów
+
2938
Paprocki Stanisław
*21-03-1891 r. Świny
+07-04-1891 r. Świny
2939
Paprocki Władysław
*15-04-1895 r. Wierzchy
+
2940
Para Andrzej
+
2941
Para Franciszek
*1841 r. Jeziorko
+
2942
Para Karol
*1832 r. Wągry
+
2943
Paradowski Jan
*22-03-1908 r. Rulice
+02-05-1909 r. Rulice
2944
Paradowski Jan
*13-08-1898 r. Rulice
+11-12-1900 r. Rulice
2945
Paradowski Józef
+
2946
Paradowski Stanisław
*07-11-1900 r. Rulice
+
2947
Paradowski Władysław
*16-12-1902 r. Rulice
+21-12-1902 r. Rulice
2948
Parikh Bhavin
2949
Parys Aleksander
*1892 r. Strzebieszew
+
2950
Parys Andrzej
*1889 r. Strzebieszew
+
2951
Parys Franciszek
*1887 r. Strzebieszew
+1895 r. Strzebieszew
2952
Parys Franciszek
*1876 r. Strzebieszew
+
2953
Parys Józef
*1879 r. Strzebieszew
+
2954
Parys Łukasz
*1837 r.
+
2955
Parys Marcin
*1844 r. Strzebieszew
+
2956
Parys Mieczysław
*1925 r.
+20-11-2009 r. /Stary Waliszew/
2957
Parys Mikołaj
*1842 r.
+1843 r. Strzebieszew
2958
Parys Piotr
*~ 1810 r. Strzebieszew
+
2959
Parys Stanisław
*1884 r. Strzebieszew
+1896 r. Strzebieszew
2960
Parys Szczepan
*1896 r. Strzebieszew
+1898 r. Strzebieszew
2961
Parys Wincenty
*1902 r. Strzebieszew
+
2962
Parys Wojciech
*1899 r. Strzebieszew
+11-01-1980 r. /Stary Waliszew/
2963
Pawełkowicz Franciszek
*1876 r. Reczyce
+
2964
Pawełkowicz Wojciech
*23-03-1845 r. Reczyce
+
2965
Pawlak
2966
Pawlak Grzegorz
*1889 r. Skaratki
+09-11-1899 r. Cybulice
2967
Pawlak Jan
*1882 r. Skaratki
+1883 r. Skaratki
2968
Pawlak Józef
*1880 r. Skaratki
+
2969
Pawlak Karol
*26-01-1850 r. Skaratki
+27-11-1916 r. Chlebowice
2970
Pawlak Kazimierz
*1895 r. Skaratki
+
2971
Pawlata Antoni
*24-09-1906 r. Lisiewice
+
2972
Pawlata Jan
*05-01-1909 r. Lisiewice
+03-02-1909 r. Lisiewice
2973
Pawlata Roman
*09-08-1877 r. Trąby
+
2974
Pawlata Wawrzyniec
*04-08-1877 r. Lisiewice
+
2975
Pawlewski Antoni
+
2976
Pawlewski Piotr
+˂ 1915 r.
2977
Pawlik Jan
*17-01-1920 r. Lwów
+22-07-1986 r. Szczecinek /Szczecinek/
2978
Pawlik Lesław Ryszard
*17-05-1951 r.
+29-09-2011 r. Szczecinek /Szczecinek/
2979
Pawlik Wojciech Cezary
2980
Pawlikowski Kazimierz
*1944 r.
+
2981
Pawłowicz Grzegorz
+
2982
Pawłowicz Jan
*1888 r. Strzebieszew
+
2983
Pawłowicz Józef
*1878 r. Strzebieszew
+
2984
Pawłowicz Maciej
*1880 r. Strzebieszew
+1908 r.
2985
Pawłowicz Stanisław
*1884 r. Strzebieszew
+
2986
Pawłowski
2987
Pawłowski
2988
Pawłowski
2989
Pawłowski
2990
Pawłowski
2991
Pawłowski
2992
Pawłowski Adam
*2012 r. Piła
2993
Pawłowski Maciej
2994
Pawłowski Piotr
*2019 r.
2995
Pel
2996
Pel Antoni
*1903 r. Skaratki
+1903 r. Skaratki
2997
Pel Antoni
*13-01-1853 r. Skaratki
+
2998
Pel Franciszek
*1893 r. Skaratki
+03-04-1975 r. Skaratki
2999
Pel Franciszek
*1891 r. Skaratki
+
3000
Pel Franciszek
*1870 r. Skaratki
+
3001
Pel Franciszek
*1868 r. Skaratki
+1869 r.
3002
Pel Grzegorz
*1875 r. Skaratki
+1879 r. Skaratki
3003
Pel Jakub
*1859 r. Skaratki
+
3004
Pel Jan
*1899 r. Skaratki
+
3005
Pel Jan
*1862 r. Skaratki
+
3006
Pel Jan
*19-11-1842 r. Skaratki
+
3007
Pel Jan
*28-12-1816 r. Skaratki
+1871 r.
3008
Pel Józef
*1897 r. Skaratki
+1987 r. Skaratki pod Rogóźno
3009
Pel Józef
*1872 r. Skaratki
+22-11-1902 r. Skaratki
3010
Pel Józef
*1872 r. Skaratki
+
3011
Pel Józef
*1855 r. Skaratki
+
3012
Pel Konstanty
*1903 r. Skaratki
+
3013
Pel Łukasz
*1835 r. Skaratki
+1919 r. Skaratki
3014
Pel Michał
+26-09-1852 r. Skaratki
3015
Pel Mikołaj
*03-12-1826 r. Skaratki
+
3016
Pel Szczepan
*1895 r. Skaratki
+
3017
Pel Tomasz
*1900 r. Skaratki
+1911 r. Domaniewice
3018
Pel Wacław
*1910 r. Skaratki
+
3019
Pel Wojciech
*~ 1762 r.
+09-03-1833 r. Skaratki
3020
Pełka Franciszek
*18-06-1902 r. Maurzyce
+
3021
Pełka Józef
*20-03-1887 r. Maurzyce
+
3022
Pełka Konstanty
*14-05-1899 r. Maurzyce
+
3023
Pełka Tomasz
*23-01-1893 r. Maurzyce
+
3024
Pełka Tomasz
*14-12-1858 r. Maurzyce
+
3025
Peryt Henryk Józef
*19-01-1931 r. Świdry
+17-04-1990 r. Biała Podlaska
3026
Peryt Marek Janusz
*24-04-1952 r. Łuków
+21-07-2002 r. Warszawa
3027
Peryt Michał Krzysztof
*1983 r. Warszawa
3028
Peryt Stanisław
+
3029
Perzyna Bolesław
*09-02-1919 r. Świeryż
+
3030
Perzyna Jan
*25-08-1892 r. Maryjsk
+
3031
Perzyński Mateusz
+
3032
Petersen
3033
Pęczkowski Jan
*1918 r. Wrzeczko
+
3034
Piaskowski Jan
*1881 r. Łowicz
+
3035
Piaskowski Waldemar
*1960 r.
3036
Piasta Augustyn
*27-08-1870 r. Mystkowice
+
3037
Piasta Henryk
*08-01-1906 r. Mystkowice
+30-01-1906 r. Mystkowice
3038
Piątkowski
+
3039
Piątkowski
3040
Piątkowski Aleksander
+
3041
Piątkowski Antoni
+
3042
Piątkowski Jan
*03-12-1896 r. Stopnica
+17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/
3043
Piątkowski Jan
*1858 r.
+02-08-1931 r. /Sosnowiec/
3044
Piątkowski Lucjan
*~ 1909 r.
+1911 r. Sosnowiec - Sielec
3045
Piątkowski Michał
*1893 r. Stopnica
+1894 r. Stopnica
3046
Piątkowski Stanisław
+1892 r. Stopnica
3047
Piątkowski Wit Władysław
*10-08-1903 r. Sosnowiec
+27-09-1974 r. /Sosnowiec/
3048
Piekarek Henryk
*~ 1923 r.
+02-2013 r. /Świny/
3049
Piekarek Mieczysław
3050
Piekarek Piotr
3051
Piekarek Tomasz
3052
Piekarski
3053
Piekarz Teofil
+
3054
Pientera Ludwik
+31-10-1848 r. Czołczyn
3055
Pientera Wojciech
+
3056
Pieńkowski
+
3057
Pierzchalski Ignacy
+1865 r. Skórkowice
3058
Pierzchała Antoni
+
3059
Pierzchała Baltazar
+04-02-1847 r. Szymanowice
3060
Pierzchała Wincenty
*23-01-1806 r. Szymanowice
+21-01-1847 r. Szymanowice
3061
Pierzgalski Zygmunt
*1952 r.
+25-07-1996 r. /Łódź/
3062
Pietroń Wojciech
+16-06-1873 r. Pińczów
3063
Pietrucha
3064
Pietrzak
3065
Pietrzak
+
3066
Pietrzak
3067
Pietrzak Andrzej
+
3068
Pietrzak Antoni
*1867 r. Jeziorko
+
3069
Pietrzak Antoni
+
3070
Pietrzak Bartłomiej
+25-01-1852 r. Wiskienica
3071
Pietrzak Franciszek
*1865 r. Tworzyjanki
+13-06-1882 r. Jeziorko
3072
Pietrzak Franciszek
*1830 r. Jeziorko
+1830 r. Jeżów
3073
Pietrzak Jan
*1908 r. Rogóźno
+
3074
Pietrzak Jan
3075
Pietrzak Jerzy Jan
*24-04-1936 r.
+14-12-2013 r.
3076
Pietrzak Józef
*1911 r.
+
3077
Pietrzak Maciej
*2007 r.
3078
Pietrzak Paweł
3079
Pietrzak Piotr
*1903 r. Rogóźno
+
3080
Pietrzak Piotr
*21-04-1881 r. Tworzyjanki
+
3081
Pietrzak Piotr
+
3082
Pietrzak Piotr
3083
Pietrzak Tomasz
*12-12-1878 r. Gaj
+
3084
Pintera Bartłomiej
*26-07-1838 r. Czołczyn
+
3085
Pintera Bolesław
*10-10-1917 r. Łódź
+27-05-1966 r. Łódź /Łódź/
3086
Pintera Władysław
*22-09-1889 r. Puczniew
+03-10-1917 r. Łódź /Łódź/
3087
Pińkowski Józef
+
3088
Piorunowski
3089
Piotrowski
+
3090
Pióro Tomasz
*1975 r. Warszawa
3091
Plewka Ignacy
*1914 r.
+
3092
Plewka Jakub
*2006 r.
3093
Plewka Jan
*1900 r. Domaniewice
+
3094
Plewka Józef
*1903 r. Domaniewice
+
3095
Plewka Marcin
*1892 r.
+
3096
Plewka Marcin
*1872 r. Wola Mąkolska
+
3097
Plewka Mikołaj
*2012 r.
3098
Plewka Tomasz
*1979 r.
3099
Plewka Władysław
*1909 r. Domaniewice
+
3100
Płacheta Antoni
*1821 r.
+1883 r.
3101
Płacheta Bartłomiej
* Dąbkowice
+1845 r. Dąbkowice
3102
Płacheta Józef
*1877 r. Dąbkowice
+
3103
Płacheta Józef
*1868 r. Dąbkowice
+
3104
Płacheta Piotr
*29-01-1836 r. Dąbkowice
+
3105
Płacheta Stanisław
*~ 1847 r.
+27-11-1848 r. Dąbkowice
3106
Płacheta Tomasz
*1824 r.
+10-01-1888 r. Dąbkowice
3107
Płacheta Wojciech
*1871 r. Dąbkowice
+1926 r. Dąbkowice
3108
Płacheta Wojciech
+1889 r. Dąbkowice
3109
Płatek
3110
Płatek Tadeusz
*07-01-1923 r.
+
3111
Pławski Józef
*1961 r. Kargowa
3112
Płoski Adam
*2006 r.
3113
Płoski Piotr
*1978 r.
3114
Płuciennik Antoni
*1851 r. Strzebieszew
+
3115
Podczarski
3116
Podczarski Marian
+
3117
Podczarski Paweł
*2013 r.
3118
Podczarski Piotr
*1989 r.
3119
Podczarski Rafał
*1990 r.
3120
Podgórski Andrzej
*27-11-1843 r. Skaratki
+
3121
Podgórski Antoni
*1909 r. Skaratki
+
3122
Podgórski Antoni
*1815 r. Skaratki
+
3123
Podgórski Jakub
*24-07-1846 r. Skaratki
+1851 r. Skaratki
3124
Podgórski Jan
*1904 r. Skaratki
+1905 r. Skaratki
3125
Podgórski Jan
*1889 r. Skaratki
+
3126
Podgórski Jan
*02-04-1860 r. Skaratki
+
3127
Podgórski Józef
*27-02-1864 r. Skaratki
+06-12-1864 r. Skaratki
3128
Podgórski Marcin
*09-11-1857 r. Skaratki
+
3129
Podgórski Piotr
*1895 r. Skaratki
+
3130
Podgórski Wincenty
*04-04-1868 r. Kadzielin
+
3131
Podkoński Andrzej
*10-11-1891 r. Seroki
+
3132
Podlecki
3133
Podlecki
3134
Podrażka Józef
+
3135
Podsędek Antoni
*1878 r.
+1921 r. Wygoda
3136
Podsędek Franciszek
*1915 r. Wygoda
+1915 r. Wygoda
3137
Podsędek Zygmunt
*1912 r. Wygoda
+
3138
Pokorski
3139
Polit Andrzej
*1906 r. Strzebieszew
+24-02-1969 r. Strzebieszew
3140
Polit Antoni
*1900 r. Gozdów
+
3141
Polit Jan
*1902 r. Strzebieszew
+
3142
Polit Jan
*1880 r. Strzebieszew
+
3143
Polit Józef
*1909 r. Gozdów
+
3144
Polit Józef
*1909 r. Strzebieszew
+
3145
Polit Józef
*1907 r. Gozdów
+1909 r. Gozdów
3146
Polit Józef
*1878 r. Strzebieszew
+
3147
Polit Stanisław
*1904 r. Gozdów
+1904 r. Gozdów
3148
Polit Stanisław
*1897 r. Pludwiny
+
3149
Polit Stanisław
*1888 r. Strzebieszew
+1888 r. Strzebieszew
3150
Polit Stanisław
*1877 r. Strzebieszew
+
3151
Polit Stefan
*10-07-1912 r. Gozdów
+14-03-1913 r. Wrzask
3152
Polit Teodor
*1885 r. Strzebieszew
+
3153
Polit Władysław
*1908 r. Strzebieszew
+1910 r. Strzebieszew
3154
Polit Wojciech
*1844 r. Strzebieszew
+
3155
Popek Patryk
*2003 r.
3156
Popek Piotr
3157
Półchłopek
3158
Prokop
+
3159
Prokop Sławomir
3160
Prokop Władysław
3161
Protekta Franciszek
+
3162
Protekta Jan
*01-07-1905 r. Szymanowice
+
3163
Protekta Józef
*16-10-1903 r. Szymanowice
+
3164
Protekta Stanisław
*18-02-1908 r. Szymanowice
+05-09-1908 r. Szymanowice
3165
Protekta Tomasz
+
3166
Prusak Stanisław
+
3167
Przespolewski Patryk
*1995 r.
3168
Przybylewicz Jan
+
3169
Przybylewicz Józef
*1850 r. Zimna Wódka
+
3170
Przybysz Aleksander
*12-12-1882 r. Złaków Borowy
+
3171
Przybysz Dariusz
3172
Przybysz Martwo urodzony
+1912 r. Łódź
3173
Przyczka Walenty
+
3174
Puc Jarosław
3175
Puc Stanisław
3176
Pudełek Jan Stanisław
+
3177
Pudłowski
+
3178
Pysklak Ludwik
+
3179
Pysklak Stanisław
*26-03-1916 r. Długie
+
3180
Raczewicz Jan
+2008 r.
3181
Raczke
3182
Raczke Marek
3183
Raczkowski Antoni
+
3184
Raczkowski Józef
*~ 1840 r.
+1904 r. Ozorków
3185
Raczkowski Marek
*1979 r.
3186
Radliński Jarosław
3187
Rafalski Bogusław
*13-02-1930 r.
+19-02-2018 r. /Łódź/
3188
Ragan Jan
*1873 r. Zimna Woda
+
3189
Ragan Jan
*1837 r. Zimna Wódka
+
3190
Ragan Józef
*1882 r. Zimna Woda
+
3191
Ragan Józef
*1845 r. Zimna Wódka
+
3192
Ragan Józef
+
3193
Ragan Marcin
*1866 r. Zimna Wódka
+
3194
Ragan Michał
*1882 r. Zimna Woda
+
3195
Ragan Michał
*1871 r. Zimna Woda
+
3196
Ragan Michał
*1869 r. Zimna Wódka
+
3197
Ragan Stefan
*1833 r. Zimna Wódka
+
3198
Ragan Szymon
+1820 r.
3199
Ragan Wojciech
*1848 r. Zimna Wódka
+
3200
Ranasik Józef
+
3201
Ratajczak
3202
Ratajczak Marceli
*1985 r. Łowicz
3203
Ratajczak Marian
*1959 r. Brzeziny
3204
Ratajczyk
+
3205
Redak Wojciech
*08-04-1899 r. Jackowice
+
3206
Redo Adam
*09-12-1876 r. Zalesie
+
3207
Redo Antoni
*28-05-1876 r. Bocheń
+14-09-1877 r. Bocheń
3208
Redo Filip
*26-04-1875 r. Bocheń
+27-10-1875 r. Bocheń
3209
Redo Jan
*20-10-1875 r. Maurzyce
+05-11-1875 r. Maurzyce
3210
Redo Łukasz
*1824 r. Bocheń
+11-01-1876 r. Bocheń
3211
Redo Paweł
*15-01-1891 r. Niespusza
+25-09-1897 r. Złaków Kościelny
3212
Redo Tomasz
*07-12-1853 r. Wierznowice
+
3213
Redo Wojciech
*25-03-1874 r. Bocheń
+24-09-1877 r. Bocheń
3214
Redzisz Franciszek
+
3215
Redzisz Jan
*18-02-1904 r. Stroniewice
+
3216
Redzisz Józef
*1909 r. Stroniewice
+
3217
Redzisz Józef
*1860 r. Stroniewice
+24-06-1912 r. Stroniewice
3218
Redzisz Mateusz
*02-09-1869 r. Stroniewice
+1912 r. Stroniewice
3219
Redzisz Stanisław
*1906 r. Stroniewice
+
3220
Redzisz Teofil
*25-07-1908 r. Stroniewice
+
3221
Redzisz Wacław
+
3222
Retwiński Jan
+
3223
Rochówniak Józef
+
3224
Rodenko Jarosław
*1958 r.
3225
Rogala Bolesław
*1923 r.
+17-03-1991 r. Domaniewice
3226
Rogowski Jan
*09-03-1896 r.
+11-09-1947 r.
3227
Romaniszyn Jan
*1835 r. Zimna Wódka
+
3228
Romaniszyn Józef
*1884 r. Zimna Wódka
+
3229
Romaniszyn Józef
*1872 r. Zimna Wódka
+
3230
Romaniuk Edward
*16-02-1928 r. Hrubieszów
+09-03-1972 r.
3231
Romaniuk Piotr
+
3232
Romanowski Marcin
+
3233
Ronchert
+
3234
Rood Dylan
3235
Rood Michael
3236
Rosiński
3237
Rosiński Franciszek
*1891 r. Wrzeczko
+
3238
Rosiński Marek
*1991 r.
3239
Rosiński Mariusz
*1988 r.
3240
Rosiński Sławomir
*1964 r.
3241
Roszewski Józef
*26-03-1895 r. Mystkowice
+
3242
Roszewski Michał
+08-05-1915 r. Mystkowice
3243
Roszewski Piotr
*21-11-1893 r. Mystkowice
+05-05-1915 r. Mystkowice
3244
Roszewski Wojciech
+
3245
Rozpędowski Jerzy
+
3246
Rożniata Bogusław
+
3247
Rożniata Bronisław
*01-01-1914 r. Wola Zbrożkowa
+
3248
Różycki Andrzej
*1905 r. Krępa
+1907 r.
3249
Różycki Antoni
*1900 r. Krępa
+
3250
Różycki Feliks
*1913 r. Rydwan
+
3251
Różycki Feliks
*03-09-1900 r. Rydwan
+15-09-1900 r. Rydwan
3252
Różycki Jan
*1896 r. Krępa
+
3253
Różycki Jan
*1873 r. Okrent
+04-08-1920 r. Rydwan
3254
Różycki Józef
*1911 r. Krępa
+
3255
Różycki Józef
*11-10-1906 r. Rydwan
+
3256
Różycki Marcin
+02-07-1895 r. Rydwan
3257
Różycki Piotr
*17-10-1902 r. Rydwan
+10-11-1952 r. /Chruślin/
3258
Różycki Piotr
*1895 r. Krępa
+
3259
Różycki Stanisław
*11-02-1899 r. Rydwan
+18-02-1940 r. Rydwan /Chruślin/
3260
Różycki Stanisław
*1869 r. Guźnia
+
3261
Różycki Stefan
*08-05-1908 r. Rydwan
+
3262
Różycki Władysław
*1898 r. Krępa
+
3263
Rubin Antoni
*1818 r. Gosławice
+15-01-1882 r. Gosławice
3264
Rubin Józef
*~ 1777 r.
+10-11-1847 r. Gosławice
3265
Rubin Kazimierz
+
3266
Rubin Paweł
*1850 r. Gosławice
+07-03-1927 r. Gosławice
3267
Rubin Tomasz
*1885 r. Gosławice
+1938 r. Bogumin
3268
Ruciński Franciszek
+
3269
Ruciński Stanisław
+
3270
Rudnicki Kazimierz
+
3271
Rusek Franciszek
*04-10-1883 r. Jamno
+28-07-1923 r. Guźnia
3272
Rusek Jan
*23-12-1911 r. Guźnia
+
3273
Rusek Józef
*07-01-1914 r. Guźnia
+
3274
Rusek Władysław
*30-04-1921 r. Guźnia
+
3275
Russek Antoni
*31-07-1894 r. Jamno
+
3276
Russek Jan
*16-09-1887 r. Jamno
+1925 r. Jamno
3277
Russek Jan
*1858 r. Jamno
+
3278
Russek Józef
*16-03-1889 r. Jamno
+25-05-1916 r. Jamno
3279
Ruta
3280
Ruta
3281
Ruta
+
3282
Ruta Antoni
*1889 r. Skaratki
+
3283
Ruta Antoni
*1882 r. Strzebieszew
+
3284
Ruta Czesław
*10-08-1913 r. Strzebieszew
+26-08-1988 r. Strzebieszew /Domaniewice/
3285
Ruta Ireneusz
*28-06-1931 r. Dobrogosty
+27-12-2001 r. Olsztyn
3286
Ruta Jan
*1915 r. Skaratki
+
3287
Ruta Jan
*1880 r. Strzebieszew
+28-12-1951 r. Sieraków
3288
Ruta Jan
*1877 r. Skaratki
+˂ 1915 r.
3289
Ruta Józef
*1912 r. Skaratki
+1912 r.
3290
Ruta Maciej
*1985 r.
3291
Ruta Sławomir
*1956 r. Olsztyn
3292
Ruta Stanisław
*05-05-1911 r. Strzebieszew
+
3293
Ruta Stanisław
+
3294
Ruta Wacław
*1910 r.
+1912 r. Strzebieszew
3295
Ruta Władysław
*1913 r. Strzebieszew
+
3296
Ruta Władysław
*1909 r. Skaratki
+1910 r. Skaratki
3297
Ruta Władysław
*10-12-1904 r. Strzebieszew
+05-04-1992 r. Olsztyn
3298
Rutkowski
3299
Rutkowski
3300
Rutkowski Andrzej
*1984 r. Głowno
3301
Rutkowski Franciszek
*30-03-1840 r. Domaniewice
+
3302
Rutkowski Franciszek
+
3303
Rutkowski Franciszek
+
3304
Rutkowski Jakub
*07-07-1845 r. Domaniewice
+1909 r. Domaniewice
3305
Rutkowski Józef
*1873 r. Domaniewice
+
3306
Rutkowski Ludwik
+
3307
Rutkowski Mateusz
*1995 r. Głowno
3308
Rutkowski Piotr
+
3309
Rutkowski Walenty
*1876 r. Domaniewice
+
3310
Rutkowski Wojciech
+1874 r. Domaniewice
3311
Rybarczyk Wojciech
+
3312
Rybicki Brunon
3313
Rybicki Paweł
3314
Rybus Adam
*13-09-1891 r. Bocheń
+14-07-1964 r. Bocheń /Chruślin/
3315
Rybus Antoni
*30-05-1888 r. Bocheń
+
3316
Rybus Bronisław
+07-08-1925 r. Mystkowice
3317
Rybus Franciszek
*1860 r. Bocheń
+
3318
Rybus Franciszek
+31-10-1876 r. Świące
3319
Rybus Franciszek
+
3320
Rybus Henryk
*1958 r.
+17-03-2019 r.
3321
Rybus Henryk
*26-02-1922 r. Mystkowice
+
3322
Rybus Henryk
*19-01-1873 r. Bocheń
+08-03-1961 r. Wola Kałkowa
3323
Rybus Jan
*1923 r.
+1992 r.
3324
Rybus Jan
*21-04-1909 r.
+
3325
Rybus Jan
*02-01-1903 r.
+12-08-1905 r.
3326
Rybus Jan
*28-03-1899 r. Bocheń
+02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/
3327
Rybus Jan
*19-09-1897 r.
+26-09-1897 r.
3328
Rybus Jan
*~ 1892 r.
+22-02-1972 r. Bocheń
3329
Rybus Jan
*06-02-1877 r. Bocheń
+
3330
Rybus Jan
*1861 r.
+1910 r. /Chruślin/
3331
Rybus Jan
*1852 r. Bocheń
+19-11-1920 r. Walewice
3332
Rybus Jan
*~ 1796 r.
+18-03-1846 r. Maurzyce
3333
Rybus Jan
+22-02-2019 r. Bocheń /Chruślin/
3334
Rybus Józef
*04-06-1905 r.
+15-10-1905 r.
3335
Rybus Józef
*20-03-1888 r. Bocheń
+
3336
Rybus Józef
*27-02-1884 r. Bocheń
+
3337
Rybus Kacper
*1849 r. Bocheń
+
3338
Rybus Kazimierz
*21-09-1905 r. Bocheń
+15-06-1985 r.
3339
Rybus Marian
*1932 r.
+18-09-1932 r. Bocheń
3340
Rybus Mateusz
*17-09-1890 r. Bocheń
+15-09-1939 r. Chruślin
3341
Rybus Piotr
*15-05-1880 r. Bocheń
+
3342
Rybus Stanisław
*1947 r. Bocheń
3343
Rybus Stanisław
*03-03-1911 r. Wola Kałkowa
+
3344
Rybus Stanisław
*03-11-1887 r. Bocheń
+
3345
Rybus Stefan
*1901 r. Chruślin
+23-09-1983 r. Bocheń
3346
Rybus Wincenty
*27-03-1896 r. Bocheń
+24-02-1989 r. Bocheń
3347
Rybus Władysław
*1898 r.
+1958 r.
3348
Rybusiewicz Józef
+27-08-1837 r. Urzecze
3349
Rychlik Czesław
*1914 r.
+
3350
Rychlik Józef
*02-12-1889 r. Wola Mąkolska
+
3351
Rychlik Mieczysław
*24-08-1920 r. Stroniewice
+
3352
Rychlik Wojciech
*29-03-1891 r. Wola Mąkolska
+
3353
Rydz Józef
+
3354
Rynkiewicz Andrzej
*14-11-1844 r. Domaniewice
+˂ 1879 r.
3355
Rynkiewicz Franciszek
*06-03-1918 r. Łowicz
+
3356
Rynkiewicz Franciszek
+10-11-1890 r. Łowicz
3357
Rynkiewicz Piotr
*1882 r. Domaniewice
+04-02-1962 r. /Łowicz/
3358
Ryszowski Grzegorz
*1825 r. Zimna Wódka
+
3359
Ryszowski Jan
*1835 r. Zimna Wódka
+
3360
Ryszowski Jan
*1831 r. Zimna Wódka
+
3361
Ryszowski Jan
+1825 r. Zimna Wódka
3362
Ryszowski Józef
*1837 r. Zimna Wódka
+
3363
Ryszowski Tomasz
+
3364
Rzepecki Jan Przemysław
*2013 r. Gdynia
3365
Rzepecki Przemysław
*1983 r. Gdynia
3366
Rzepecki Tymoteusz Tomasz
*2016 r. Gdańsk
3367
Rzepiński Edward
3368
Rzepiński Józef
*1906 r.
+
3369
Rzeszutek Janusz
3370
Rzeszutek Łukasz
*~ 1990 r.
3371
Rzuczkowski Piotr
+
3372
Rżanek Franciszek
*1907 r.
+
3373
Rżanek Stanisław
*23-03-1880 r. Skrzeszewy Duże
+23-08-1908 r. Plecka Dąbrowa
3374
Sadowski
3375
Sadowski
3376
Sadowski
3377
Sadowski
3378
Sadowski
3379
Sadowski
3380
Sadowski
3381
Sadowski Jakub
*1985 r. Płock
3382
Sadowski Jan
+1937 r. Helenów
3383
Sadowski Kazimierz
*1944 r.
+17-11-2001 r. Łowicz /Łowicz/
3384
Sadowski Leon
*25-01-1912 r.
+02-07-1980 r. Łowicz
3385
Sadowski vel Kucharski Grzegorz
+1807 r.
3386
Sadowski Zbigniew
*1960 r.
3387
Sadowy Adam
*1956 r.
+1956 r.
3388
Sadowy Andrzej Janusz
*25-11-1955 r. Darłowo
+31-08-2008 r. Darłowo /Darłowo/
3389
Sadowy Jerzy Ireneusz
*18-01-1933 r. Żuków
+31-12-2005 r. Zabrze
3390
Saganiak Adam Tomasz
*1971 r. Łódź
3391
Sakowski
3392
Sałek Władysław
*~ 1923 r.
+13-12-2011 r. /Stary Waliszew/
3393
Sałuda Antoni
*11-04-1889 r. Lisiewice
+1905 r. Seligów
3394
Sałuda Bolesław
*1919 r. Seligów
+
3395
Sałuda Jan
*21-07-1910 r. Lisiewice
+
3396
Sałuda Jan
*02-09-1884 r. Lisiewice
+
3397
Sałuda Józef
*23-01-1887 r. Lisiewice
+
3398
Sałuda Piotr
*19-01-1899 r. Lisiewice
+16-03-1984 r. /Pszczonów/
3399
Sałuda Stanisław
*21-10-1893 r. Lisiewice
+22-08-1895 r. Lisiewice
3400
Sałuda Stefan
*18-05-1899 r.
+29-10-1931 r.
3401
Sałuda Wincenty
+
3402
Sałuda Władysław
*09-12-1890 r. Lisiewice
+23-12-1890 r. Lisiewice
3403
Schatzel
3404
Sendal Julian
*1908 r.
+17-10-1988 r.
3405
Sendal Władysław
*1941 r. Dobrogosty
3406
Senyszyn
3407
Sędziak Aleksander
*~ 1785 r.
+21-09-1825 r. Zduny
3408
Sędziak Jan
*17-06-1821 r. Zduny
+
3409
Sędziak Jan
*13-05-1810 r. Zduny
+20-02-1818 r. Zduny
3410
Sędziak Józef
*15-03-1814 r. Zduny
+10-01-1829 r. Zduny
3411
Sękalski Antoni
*1880 r. Domaniewice
+
3412
Sękalski Bolesław
*1913 r. Pszczonów
+
3413
Sękalski Dominik
*1815 r. Domaniewice
+1901 r. Domaniewice
3414
Sękalski Filip
*1890 r. Domaniewice
+
3415
Sękalski Jakub
*1886 r. Domaniewice
+
3416
Sękalski Jan
*1889 r. Łagów
+1889 r. Łagów
3417
Sękalski Józef
*1876 r. Domaniewice
+
3418
Sękalski Konstanty
*1892 r. Łagów
+1892 r. Łagów
3419
Sękalski Martwo urodzony
+1895 r. Łagów
3420
Sękalski Martwo urodzony
+1891 r. Łagów
3421
Sękalski Mieczysław
*1911 r. Domaniewice
+1911 r. Domaniewice
3422
Sękalski Paweł
*~ 1761 r.
+1831 r. Domaniewice
3423
Sękalski Paweł
+
3424
Sękalski Stanisław
*1883 r. Domaniewice
+
3425
Sękalski Stefan
*1909 r. Pszczonów
+
3426
Sękalski Tadeusz
*1918 r. Domaniewice
+
3427
Sękalski Teofil
*1896 r. Łagów
+1898 r. Łagów
3428
Sękalski Wawrzyniec
*07-08-1812 r. Domaniewice
+1905 r.
3429
Sękalski Wincenty
*1864 r.
+1923 r. Łagów
3430
Sękalski Wojciech
*10-04-1868 r. Domaniewice
+
3431
Sianoszek
3432
Sianoszek
3433
Sianoszek
3434
Sianoszek Bolesław
*1916 r. Wygoda
+2006 r. Tuszyn /Tomaszów Mazowiecki/
3435
Sianoszek Franciszek
*1931 r. Wygoda
+30-10-2003 r.
3436
Sianoszek Franciszek
*30-07-1875 r. Wygoda
+07-08-1934 r. Wygoda
3437
Sianoszek Marian
*1956 r.
3438
Sianoszek Mieczysław
*1954 r.
+05-10-1978 r.
3439
Sianoszek Mirosław
*1961 r.
+2012 r.
3440
Sianoszek Stanisław
*1929 r.
+2006 r.
3441
Siatkowski Józef
+
3442
Sieczko Leszek
3443
Sieczko Paweł
3444
Siejka Gabriel
+11-08-1906 r. Płaskocin
3445
Siejka Rafał
+1872 r. Płaskocin
3446
Siemiński Ignacy
*02-11-1909 r. Katarzynów
+
3447
Siemionow Jerzy
*1980 r. Szamotuły
3448
Siemionow Jerzy
*1944 r.
3449
Siemionow Mateusz
*2008 r. Szamotuły
3450
Siemionow Piotr
*1978 r. Siemiatycze
3451
Sieradzki Antoni
*03-05-2020 r. Poznań
+03-05-2020 r. Poznań
3452
Sieradzki Grzegorz Radomir
*2014 r. Poznań
3453
Sieradzki Jakub Józef
*2021 r. Poznań
3454
Sieradzki Marek
*18-06-2018 r. Poznań
+18-06-2018 r. Poznań /Kicin/
3455
Sieradzki Rafał Cezary
*1978 r. Poznań
3456
Sieradzki Seweryn
3457
Sierpowski
3458
Sinicrope Marc
3459
Sipczyński
3460
Sitek Marek
*1957 r.
3461
Sitek Paweł
*1991 r. Łódź
3462
Skałecki
3463
Skibicki Ignacy
*2020 r.
3464
Skibicki Michał
*14-10-1939 r.
+20-12-2011 r. /Leżenica/
3465
Skibicki Radosław
*1992 r.
3466
Skibicki Sławomir
*1959 r.
3467
Skoneczny Józef
*1890 r. Skaratki
+
3468
Skoneczny Ludwik
*1865 r. Rogóźno
+
3469
Skoneczny Władysław
*1908 r. Skaratki
+
3470
Skonieczny Józef
*29-03-1852 r. Lisiewice
+27-03-1876 r. Chruślin
3471
Skonieczny Józef
*26-02-1850 r. Lisiewice
+
3472
Skowroński
3473
Skowroński
3474
Skowroński
3475
Skowroński
3476
Skowroński
3477
Skowroński
3478
Skowroński
3479
Skowroński Henryk
*1911 r.
+1996 r.
3480
Skowroński Jakub
*13-07-1866 r. Strugienice
+
3481
Skowroński Jan
*11-10-1887 r. Strugienice
+
3482
Skowroński Konstanty
*29-06-1901 r. Strugienice
+
3483
Skowroński Konstanty
*16-05-1895 r. Strugienice
+12-08-1896 r. Strugienice
3484
Skowroński Tomasz
*27-12-1897 r. Strugienice
+
3485
Skrzypczak Dariusz
3486
Skrzypczak Mateusz
*2003 r. Krotoszyn
3487
Skrzypek
3488
Skrzypek Artur
3489
Skuneczny Franciszek
*1891 r.
+1892 r.
3490
Skuneczny Ignacy
*1903 r.
+
3491
Skuneczny Jan
*1896 r.
+1897 r. Rogóźno
3492
Skuneczny Józef
*02-07-1860 r. Rogóźno
+
3493
Skuneczny Ludwik
+
3494
Skuneczny Mateusz
*1893 r.
+
3495
Skuneczny Piotr
*1903 r.
+
3496
Skuneczny Stanisław
*1896 r.
+
3497
Skuneczny Stanisław
*1892 r. Skaratki
+
3498
Skuneczny Tomasz
*1901 r.
+1911 r. Rogóźno
3499
Skuneczny Władysław
*1907 r. Rogóźno
+1907 r.
3500
Skwarna
3501
Skwarna Antoni
+15-02-1858 r. Strugienice
3502
Skwarna Grzegorz
+
3503
Skwierawski Chrystin
*2000 r.
3504
Skwierawski Dariusz
3505
Słaby Antoni
*1861 r. Popień
+
3506
Słaby Franciszek
*1905 r.
+
3507
Słaby Jan
*03-07-1888 r. Popień
+
3508
Słaby Władysław
*14-10-1895 r. Popień
+
3509
Słoma Jan
3510
Słoma Piotr
3511
Słoniewski vel Knera Mateusz
*18-09-1764 r.
+27-05-1810 r. Strzebieszew
3512
Słoniewski vel Knera Stanisław
+
3513
Smiech
3514
Smulikowski Antoni
*~ 1888 r.
+22-05-1890 r. Nowy Korczyn
3515
Smulikowski Jan
+
3516
Smulikowski Józef
*~ 1885 r.
+17-01-1886 r. Nowy Korczyn
3517
Smulikowski Michał
*~ 1869 r.
+04-05-1913 r. Nowy Korczyn
3518
Sobczyński Antoni
*1845 r. Skaratki
+1848 r.
3519
Sobczyński Bartłomiej
*~ 1801 r. Skaratki
+1848 r.
3520
Sobczyński Wojciech
*1842 r. Skaratki
+
3521
Sobieszek
3522
Sobieszek Adam
*31-07-1900 r. Mystkowice
+01-01-1901 r. Mystkowice
3523
Sobieszek Antoni
*12-06-1837 r. Mystkowice Małe
+15-02-1875 r. Mystkowice
3524
Sobieszek Antoni
*~ 1829 r.
+10-10-1831 r. Mystkowice Małe
3525
Sobieszek Franciszek
*01-10-1887 r. Lisiewice
+
3526
Sobieszek Franiciszek
*14-12-1905 r. Mystkowice
+04-11-1972 r. Łowicz
3527
Sobieszek Grzegorz
*08-05-1869 r. Mystkowice
+22-01-1870 r. Mystkowice
3528
Sobieszek Ignacy
*21-01-1833 r. Mystkowice Małe
+16-03-1835 r. Mystkowice
3529
Sobieszek Jan
*07-07-1903 r. Mystkowice
+28-12-1912 r. Mystkowice
3530
Sobieszek Jan
+
3531
Sobieszek Józef
*1852 r. Lisiewice
+18-10-1915 r. Kolonia Piotrowska
3532
Sobieszek Julian
*08-04-1914 r. Mystkowice
+18-04-1960 r. Mystkowice
3533
Sobieszek Kazimierz
*22-02-1865 r. Lisiewice
+
3534
Sobieszek Marcin
+
3535
Sobieszek Mateusz
*~ 1805 r.
+13-06-1843 r. Mystkowice Małe
3536
Sobieszek Mateusz
+
3537
Sobieszek Mikołaj
*19-11-1875 r. Lisiewice
+
3538
Sobieszek Mikołaj
*1854 r. Lisiewice
+1859 r. Lisiewice
3539
Sobieszek Paweł
*01-07-1861 r. Mystkowice
+10-06-1927 r. Mystkowice
3540
Sobieszek Piotr
*28-06-1860 r. Mystkowice Małe
+1865 r. Mystkowice
3541
Sobieszek Władysław
*17-04-1899 r. Mystkowice
+
3542
Sobieszek Wojciech
*03-04-1843 r. Mystkowice Małe
+13-09-1843 r. Mystkowice Małe
3543
Sobociński Florian
*1803 r.
+1856 r.
3544
Sokalski Antoni
+
3545
Sokalski Jan
+
3546
Sokalski Romuald
*05-02-1892 r. Łowicz
+
3547
Sokół Andrzej
*~ 1911 r.
+
3548
Sokół Antoni
+11-09-1939 r. Chruślin
3549
Sokół Jan
*1935 r.
+09-03-1935 r. Chruślin
3550
Sokół Jan
*~ 1920 r.
+23-11-1920 r. Mięsośnia
3551
Sokół Jan
*28-10-1900 r. Chruślin
+
3552
Sokół Jan
*12-08-1899 r. Chruślin
+24-08-1899 r. Chruślin
3553
Sokół Józef
*1864 r. Chruślin
+11-04-1935 r. Chruślin
3554
Sokół Konstanty
+
3555
Sokół Mikołaj
*06-09-1812 r. Szymanowice
+06-09-1852 r. Zduny
3556
Sokół Piotr
*12-05-1897 r. Chruślin
+
3557
Sokół Wawrzyniec
*10-08-1902 r. Chruślin
+
3558
Sokół Władysław
*~ 1935 r.
+1936 r. Chlebowice
3559
Solarek Edmund Kazimierz
*07-01-1933 r. Maurzyce
+08-11-2003 r. Pabianice /Pabianice/
3560
Solarek Józef
*10-02-1908 r. Maurzyce
+06-09-1963 r. Tuszynek /Łódź/
3561
Sołtan Wojciech
+
3562
Sołtysek Szymon Jędrzej
*1980 r. Gdańsk
3563
Sołtysek Zenon
*20-12-1939 r. Gniezno
+15-06-1995 r. Gdańsk /Gdańsk/
3564
Sołtyszewski Antoni
*20-01-1908 r. Bocheń
+
3565
Sołtyszewski Franciszek
*~ 1835 r.
+1863 r. Guźnia
3566
Sołtyszewski Henryk
*1929 r.
+22-11-2013 r. /Chruślin/
3567
Sołtyszewski Ignacy
*10-02-1849 r. Guźnia
+21-09-1914 r. Rulice
3568
Sołtyszewski Jan
*17-08-1906 r. Guźnia
+17-12-1926 r. Guźnia
3569
Sołtyszewski Jan
*1894 r.
+16-09-1939 r. /Chruślin/
3570
Sołtyszewski Jan
*22-05-1885 r. Rulice
+
3571
Sołtyszewski Jan Bolesław
*07-09-1912 r. Bocheń
+17-07-1938 r. Bocheń
3572
Sołtyszewski Józef
*14-03-1895 r. Rulice
+
3573
Sołtyszewski Stanisław
*03-12-1920 r. Guźnia
+
3574
Sołtyszewski Stanisław Wojciech
*05-04-1917 r. Bocheń
+24-01-1932 r. Bocheń
3575
Sołtyszewski Wacław
*1917 r.
+26-06-1972 r. /Chruślin/
3576
Sołtyszewski Wacław Stefan
*24-02-1911 r. Bocheń
+20-08-1911 r. Bocheń
3577
Sołtyszewski Wawrzyniec
*1865 r. Guźnia
+
3578
Sołtyszewski Władysław
*14-04-1898 r. Rulice
+
3579
Sołtyszewski Wojciech
*08-03-1879 r. Guźnia
+15-12-1910 r. Guźnia
3580
Sołtyszewski Wojciech
*03-02-1878 r. Bocheń
+
3581
Sołtyszewski Wojciech
*~ 1870 r.
+01-06-1918 r. Rulice
3582
Sosnowski Józef
*1808 r. Zielkowice
+
3583
Sosnowski Tomasz
*~ 1758 r.
+
3584
Southey Adam-Mateusz
*1994 r.
3585
Southey Peter
*1957 r.
3586
Sójkowski Franciszek
*22-03-1848 r. Pilaszków
+
3587
Sójkowski Józef
*1879 r. Pilaszków
+
3588
Sójkowski Józef
*1815 r.
+
3589
Sójkowski Józef
+
3590
Sójkowski Kazimierz
*~ 1840 r.
+28-08-1915 r. Pilaszków
3591
Sójkowski Piotr
*1872 r. Pilaszków
+
3592
Sójkowski Stanisław
+
3593
Sójkowski Wincenty
*~ 1773 r.
+28-10-1847 r. Pilaszków
3594
Spychała Franciszek
+
3595
Spychaski
3596
Stabla
3597
Stachowicz Jakub
*2001 r. Gdańsk
3598
Stachowicz Roman
*1972 r. Gdańsk
3599
Stachowicz Tomasz
*1998 r. Gdańsk
3600
Stafaniak Kazimierz
*1835 r. Mąkolice
+
3601
Stajuda Jan
*1916 r. Reczyce
+
3602
Stajuda Stanisław
*1909 r.
+1909 r. Reczyce
3603
Stajuda Wojciech
+ /Domaniewice/
3604
Stallard Beniamin
3605
Staniecki Czesław
*1940 r.
+13-06-2009 r. /Chruślin/
3606
Staniecki Filip
+
3607
Staniecki Jan
*1908 r.
+
3608
Staniecki Stanisław
*23-08-1871 r. Seligi
+
3609
Staniecki Stanisław Wojciech
*01-04-1837 r. Borówek
+
3610
Starnowski
3611
Starnowski
+
3612
Stasiński Antoni
+
3613
Stasiński Wincenty
*10-07-1892 r. Grzegorzew
+
3614
Stasiński Władysław
*14-11-1893 r. Grzegorzew
+
3615
Stawicki Andrzej
+
3616
Staworzyński
3617
Staworzyński
3618
Staworzyński Adam
*1840 r. Wierzbica
+
3619
Staworzyński Andrzej Leopold
*18-07-1925 r. Warszawa
+06-01-1991 r. Warszawa
3620
Staworzyński Antoni
*21-05-1835 r. Wolica
+18-02-1911 r. /Warszawa/
3621
Staworzyński Antoni
+05-03-1915 r. Nowy Korczyn
3622
Staworzyński Antoni Ferdynand
*02-06-1880 r. Warszawa
+1881 r. Warszawa
3623
Staworzyński Bogusław
3624
Staworzyński Bogusław Telesfor
*23-12-1912 r. Warszawa
+
3625
Staworzyński Edmund
*15-11-1891 r. Warszawa
+
3626
Staworzyński Eugeniusz
*20-11-1899 r. Warszawa
+22-06-1956 r. /Warszawa/
3627
Staworzyński Eugeniusz Wojciech
*30-07-1907 r. Warszawa
+
3628
Staworzyński Franciszek
*1865 r. Wierzbica
+02-08-1937 r. /Warszawa/
3629
Staworzyński Henryk
*04-02-1906 r. Warszawa
+12-05-1983 r. Scarborough
3630
Staworzyński Henryk Klemens
*22-11-1885 r. Warszawa
+16-09-1886 r. Warszawa
3631
Staworzyński Ignacy
*~ 1812 r.
+17-01-1828 r. Nowy Korczyn
3632
Staworzyński Jacek Andrzej
*1958 r. Warszawa
3633
Staworzyński Jan
*~ 1952 r.
3634
Staworzyński Jan
*11-12-1834 r. Nowy Korczyn
+24-06-1881 r.
3635
Staworzyński Jan Zygmunt
*1904 r. Warszawa
+1987 r.
3636
Staworzyński Jerzy
*25-08-1924 r. Warszawa
+30-03-2003 r. Warszawa /Warszawa/
3637
Staworzyński Józef
+14-09-1835 r. Nowy Korczyn
3638
Staworzyński Lech
*1930 r.
+2003 r. /Warszawa/
3639
Staworzyński Leopold
*12-09-1894 r. Warszawa
+20-12-1969 r.
3640
Staworzyński Ludwik
*06-02-1900 r. Warszawa
+26-04-1912 r. /Warszawa/
3641
Staworzyński Mieczysław
*08-12-1890 r. Warszawa
+28-06-1949 r. /Warszawa/
3642
Staworzyński Narcyz Szymon
*1842 r. Wierzbica
+1843 r. Wierzbica
3643
Staworzyński Roman Kazimierz
*1883 r.
+16-01-1957 r.
3644
Staworzyński Stanisław Józef
*1884 r.
+03-03-1886 r. Warszawa
3645
Staworzyński Stefan
*31-05-1888 r. Warszawa
+26-09-1939 r. /Warszawa/
3646
Staworzyński Szczepan
*11-12-1816 r. Nowe Miasto
+
3647
Staworzyński Tadeusz Władysław
*24-09-1904 r. Warszawa
+
3648
Staworzyński Teofil
*04-02-1907 r. Nowy Korczyn
+02-12-1908 r. Nowy Korczyn
3649
Staworzyński Wacław Franciszek
*1889 r. Warszawa
+01-11-1931 r.
3650
Staworzyński Wiktor Zdzisław
*10-11-1910 r. Warszawa
+10-06-1972 r. /Warszawa/
3651
Staworzyński Wincenty
*08-08-1813 r. Nowe Miasto
+
3652
Staworzyński Władysław Leon
*10-06-1881 r. Warszawa
+04-04-1945 r. /Warszawa/
3653
Staworzyński Wojciech
*08-04-1857 r. Konary
+06-10-1916 r. /Warszawa/
3654
Staworzyński Wojciech
*~ 1808 r.
+
3655
Stefański
*1911 r.
+1911 r. Seligów
3656
Stefański
*1896 r.
+1896 r. Seligów
3657
Stefański
+
3658
Stefański Andrzej
*15-11-1857 r. Skaratki
+
3659
Stefański Andrzej
*~ 1760 r.
+13-06-1820 r. Orątki
3660
Stefański Andrzej
+
3661
Stefański Antoni
*1887 r. Seligów
+1887 r. Seligów
3662
Stefański Antoni
*1886 r. Skaratki
+
3663
Stefański Feliks
+28-02-1837 r. Rząśno
3664
Stefański Filip
+14-02-1830 r. Rząśno
3665
Stefański Jakub
*1863 r. Pszczonów
+1905 r. Seligów
3666
Stefański Jakub
*~ 1793 r.
+03-10-1845 r. Buszków
3667
Stefański Jan
*1919 r. Seligów
+13-05-1991 r. /Pszczonów/
3668
Stefański Jan
*1885 r. Jacochów
+1922 r. Seligów
3669
Stefański Józef
*1895 r. Seligów
+1895 r. Seligów
3670
Stefański Stanisław
*1900 r. Seligów
+1900 r. Seligów
3671
Stefański Stefan
*17-02-1913 r. Chlebowice
+
3672
Stefański Stefan
*1912 r.
+1975 r. /Pszczonów/
3673
Stefański Tadeusz
*1935 r.
+2011 r.
3674
Stefański Teofil
*1901 r. Seligów
+1901 r. Seligów
3675
Stefański Władysław
*1908 r. Seligów
+
3676
Stefański Wojciech
*1881 r. Pszczonów
+24-01-1942 r. /Pszczonów/
3677
Stelmach Bronisław
3678
Stelmach Jakub Wojciech
*2004 r. Łódź
3679
Stelmach Piotr Zygmunt
*2000 r. Łódź
3680
Stelmach Przemysław Łukasz
*1976 r.
3681
Stępień Błażej
+
3682
Stępień Henryk
*1867 r. Młynek
+1937 r. Młynek /Skórkowice/
3683
Stępień Józef
*1842 r. Młynek
+1919 r. Młynek
3684
Stępień Ludwik
*~ 1801 r.
+03-02-1875 r.
3685
Stępniak
3686
Stępniak Józef
*18-03-1890 r. Chruślin
+
3687
Stępniewski Roman
3688
Stępniewski Stanisław
+
3689
Stępniewski Władysław
*1919 r. Łowicz
+
3690
Stolarczyk Andrzej
3691
Strawiński Józef
+
3692
Strąk Leon
+
3693
Strug
3694
Strug Józef
3695
Strug Kacper
*2018 r.
3696
Strug Krzysztof
*1986 r.
3697
Strug Marek
*1985 r.
3698
Strug Piotr
*1989 r. Skwierzyna
3699
Strugiński
+
3700
Strugiński Andrzej
*1893 r. Reczyce
+
3701
Strugiński Andrzej
*1789 r.
+
3702
Strugiński Antoni
*1857 r. Reczyce
+
3703
Strugiński Antoni
+
3704
Strugiński Augustyn
*29-08-1849 r. Reczyce
+
3705
Strugiński Bolesław
+
3706
Strugiński Franciszek
*1881 r. Reczyce
+1883 r. Reczyce
3707
Strugiński Franciszek
*1854 r. Reczyce
+
3708
Strugiński Grzegorz
*1803 r. Reczyce
+1803 r.
3709
Strugiński Jakub
*1864 r. Reczyce
+
3710
Strugiński Jan
*1887 r. Reczyce
+1889 r. Reczyce
3711
Strugiński Jan
*25-08-1851 r. Reczyce
+
3712
Strugiński Jan
*07-03-1845 r. Reczyce
+1845 r. Reczyce
3713
Strugiński Jan
*1833 r. Reczyce
+1836 r. Reczyce
3714
Strugiński Jan
+
3715
Strugiński Józef
*1887 r. Reczyce
+
3716
Strugiński Józef
*1843 r. Reczyce
+1843 r. Reczyce
3717
Strugiński Józef
*1781 r. Reczyce
+10-11-1853 r. Reczyce
3718
Strugiński Łukasz
*~ 1758 r.
+1808 r. Reczyce
3719
Strugiński Maciej
*1840 r. Reczyce
+1841 r. Reczyce
3720
Strugiński Mikołaj
*1800 r.
+
3721
Strugiński Paweł
*1839 r. Reczyce
+
3722
Strugiński Piotr
*17-06-1825 r. Reczyce
+
3723
Strugiński Rafał
*24-10-1830 r. Reczyce
+26-12-1830 r. Reczyce
3724
Strugiński Roch
*13-08-1858 r. Reczyce
+
3725
Strugiński Szczepan
*25-12-1819 r. Reczyce
+
3726
Strugiński Tomasz
*1828 r. Reczyce
+
3727
Strugiński Wawrzyniec
*1804 r.
+
3728
Strugiński Wojciech
*1860 r. Reczyce
+
3729
Strzałkowski
3730
Strzałkowski
3731
Strzechowski
3732
Strzelczyk Stanisław
+
3733
Strzelecki Józef
*1913 r. Kolonia Piotrowska
+
3734
Strzelecki Józef
+10-07-1940 r. Wojewodza
3735
Suchecki
3736
Suchecki Marian
*1917 r.
+2000 r.
3737
Sujecki
3738
Sujecki
3739
Sujecki
3740
Sujecki Konrad
3741
Sujecki Wiesław
*16-10-1939 r.
+01-11-2008 r.
3742
Sujkowski Adam
*24-01-1908 r. Pilaszków
+12-02-1908 r. Pilaszków
3743
Sujkowski Andrzej
*1883 r. Pilaszków
+1945 r.
3744
Sujkowski Antoni
*1871 r. Dąbkowice
+
3745
Sujkowski Antoni
*1870 r. Pilaszków
+
3746
Sujkowski Antoni
*1869 r. Dąbkowice
+1869 r.
3747
Sujkowski Franciszek
*29-03-1846 r. Pilaszków
+17-05-1846 r. Pilaszków
3748
Sujkowski Henryk
*1919 r. Pilaszków
+1922 r. Pilaszków
3749
Sujkowski Jan
*23-01-1907 r. Pilaszków
+27-03-1907 r. Pilaszków
3750
Sujkowski Jan
*09-03-1904 r. Pilaszków
+
3751
Sujkowski Jan
*1873 r. Dąbkowice
+
3752
Sujkowski Jan
*1863 r.
+1863 r. Dąbkowice
3753
Sujkowski Józef
*1919 r. Dąbkowice
+
3754
Sujkowski Maciej
*1840 r. Pilaszków
+
3755
Sujkowski Wacław
*24-10-1911 r. Pilaszków
+17-10-1996 r. Łowicz
3756
Sujkowski Władysław
*1916 r.
+
3757
Sujkowski Władysław
*03-03-1915 r. Dąbkowice
+15-09-1991 r. Łowicz
3758
Sulak
3759
Sulak Nikola Anthony
3760
Surma Józef
+
3761
Sut
+
3762
Sut Bolesław
*1907 r.
+1908 r.
3763
Sut Czesław
*24-07-1924 r. Skaratki
+07-11-2020 r. /Domaniewice/
3764
Sut Feliks
*1902 r. Rogóźno
+
3765
Sut Franciszek
*10-10-1925 r. Rogóźno
+1994 r. Łódź /Łódź/
3766
Sut Franciszek
*1893 r.
+
3767
Sut Jacek
*1953 r.
+
3768
Sut Jan
*1927 r.
+2006 r. /Domaniewice/
3769
Sut Jan
+
3770
Sut Józef
*1930 r.
+1997 r.
3771
Sut Kazimierz
*1867 r. Rogóźno
+˂ 1920 r.
3772
Sut Łukasz
*1903 r. Rogóźno
+
3773
Sut Piotr
*1895 r. Skaratki
+1972 r. Rogóźno /Domaniewice/
3774
Sut Witold
*1959 r.
3775
Swatowski Piotr
+
3776
Szabelski
3777
Szadkowski Stanisław
* Modrzewek
+
3778
Szafrański Antoni
*1889 r.
+14-04-1889 r. Ponętów Górny
3779
Szafrański Ignacy
*1877 r.
+
3780
Szafrański Jan
*1881 r.
+
3781
Szafrański Józef
*1871 r.
+
3782
Szafrański Konstanty
*18-11-1845 r. Buszków
+11-06-1918 r. Orątki
3783
Szafrański Konstanty
+˂ 1837 r.
3784
Szafrański Marcin
*1869 r.
+
3785
Szafrański Piotr
*~ 1805 r. Czyżew
+26-05-1900 r. Orątki
3786
Szafrański Stanisław
*1875 r.
+
3787
Szafrański Wawrzyniec
+
3788
Szczawiński Franciszek Ryszard
*1996 r. Kraków
3789
Szczawiński Paweł Antoni
*1968 r. Rawa Mazowiecka
3790
Szczawiński Ryszard
*1940 r. Rawa Mazowiecka
3791
Szczawiński Stanisław
3792
Szczepaniak Czesław
*28-03-1926 r.
+23-10-2010 r. Łęczyca
3793
Szczepaniak Dariusz
*1976 r.
3794
Szczepaniak Igor
*2011 r.
3795
Szczepaniak Jakub
*2009 r.
3796
Szczepanik Edward
*29-04-1944 r.
+30-03-2016 r. /Leżenica/
3797
Szczepanik Eugeniusz
*02-02-1947 r.
+16-11-2022 r. /Leżenica/
3798
Szczepanik Filip
*1981 r.
3799
Szczepanik Jacek
3800
Szczepanik Kazimierz
*16-07-1933 r.
+26-07-2007 r. /Leżenica/
3801
Szczepanik Łukasz
*1980 r.
3802
Szczepanik Mariusz
*1974 r.
3803
Szczepanik Piotr Tomasz
*1975 r.
3804
Szczepanik Stanisław
*12-04-1939 r.
+13-12-1967 r. /Leżenica/
3805
Szczepanik Tomasz
*08-09-1904 r.
+27-12-1971 r. Leżenica /Leżenica/
3806
Szczepanik Zygmunt
*01-11-1949 r.
+12-02-2009 r. /Leżenica/
3807
Szczepaniuk Jan
*1842 r. Zimna Wódka
+
3808
Szczepaniuk Józef
+
3809
Szczepaniuk Marcin
+
3810
Szczepański
3811
Szczepański Wojciech
*1946 r. Wrocław
3812
Szcześniak Tomasz
+
3813
Szczetnikowicz Jan Bolesław
*23-04-1904 r. Porzecze
+17-07-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/
3814
Szczetnikowicz Romuald Piotr
*1945 r. Trani (Włochy)
3815
Szewczyk
3816
Szewczyk Andrzej
*1885 r. Zawady
+
3817
Szewczyk Bronisław
*20-04-1914 r. Zawady
+
3818
Szewczyk Jan
*25-11-1910 r. Zawady
+
3819
Szewczyk Jan
+1886 r. Zawady
3820
Szewczyk Józef
*1884 r. Zawady
+19-05-1910 r. Zawady
3821
Szewczyk Stanisław
*1882 r. Zawady
+
3822
Szewczyk Władysław
*22-09-1920 r. Zawady
+
3823
Szewczyk Władysław
*14-09-1912 r. Zawady
+16-12-1912 r. Zawady
3824
Szkudlarski
3825
Szkup
3826
Szkup
3827
Szkup
3828
Szkup
3829
Szkup Jakub
*1897 r. Kuczków
+1910 r. Kuczków
3830
Szkup Jakub
+
3831
Szkup Jan
*26-01-1947 r.
+20-04-1982 r.
3832
Szkup Jan
*1914 r. Wrzeczko
+
3833
Szkup Jan
*1865 r. Łyszkowice
+1898 r. Kuczków
3834
Szkup Jan
+
3835
Szkup Julian
*01-03-1915 r.
+16-08-1988 r.
3836
Szkup Rafał
*1889 r. Wrzeczko
+03-04-1921 r. Wrzeczko
3837
Szkup Stefan
*1919 r.
+2004 r.
3838
Szkup Władysław
*1894 r. Kuczków
+
3839
Szostak Jakub
*1848 r. Zimna Wódka
+
3840
Szostak Jan
*1852 r. Zimna Wódka
+
3841
Szostak Józef
*1884 r. Zimna Wódka
+
3842
Szostak Józef
*1818 r. Zimna Wódka
+˂ 1856 r.
3843
Szostak Kazimierz
*1893 r. Zimna Wódka
+
3844
Szostak Maciej
*1823 r. Zimna Wódka
+1827 r. Zimna Wódka
3845
Szostak Walenty
+
3846
Szostek Daniel
*1961 r.
3847
Szostek Marian
*07-05-1938 r.
+25-05-1996 r. /Rawa Mazowiecka/
3848
Szostek Zbigniew
*07-07-1960 r.
+09-03-2013 r. /Rawa Mazowiecka/
3849
Szotarski Aleksander
*1852 r. Grzymała
+
3850
Szperkowski Andrzej
3851
Sztajnert
3852
Szurek
3853
Szychowski Henryk
*1953 r.
3854
Szychowski Piotr
*1982 r.
3855
Szychowski Tomasz
*07-1978 r.
+09-1978 r.
3856
Szychowski Wacław
*1921 r.
3857
Szyliński
3858
Szyliński
3859
Szymajda
3860
Szymajda Antoni
+
3861
Szymajda Joachim
*~ 1797 r.
+07-02-1843 r. Czatolin
3862
Szymajda Józef
+
3863
Szymajda Stanisław
*07-04-1926 r. Wrzeczko
+23-10-1995 r.
3864
Szymajda Władysław
*1895 r. Czatolin
+
3865
Szymański Marcin
+
3866
Szymański Władysław
*1908 r.
+29-05-1978 r.
3867
Szymczak
3868
Szymczak
3869
Szymczak Adam
3870
Szymczak Andrzej
*16-11-1844 r. Chruślin
+23-02-1846 r. Chruślin
3871
Szymczak Andrzej
3872
Szymczak Eugeniusz
*13-07-1940 r.
+23-05-2011 r. Łódź /Łódź/
3873
Szymczak Franciszek
*1914 r.
+1944 r.
3874
Szymczak Józef
*1878 r. Reczyce
+
3875
Szymczak Józef
*31-08-1854 r. Strzebieszew
+
3876
Szymczak Łukasz
*12-10-1813 r. Chruślin
+
3877
Szymczak Paweł
*17-04-1971 r. Łódź
+23-11-1971 r. Łódź /Łódź/
3878
Szymczak Sławomir Wiesław
*20-04-1947 r. Łowicz
+11-12-2014 r. Łowicz
3879
Szymczak Stanisław
+
3880
Szymczak Tadeusz
*26-04-1948 r.
+05-11-2011 r. Łódź /Łódź/
3881
Szymczak Tadeusz
*~ 1913 r.
+04-03-1983 r. Łódź
3882
Szymczak Wacław
*1909 r.
+
3883
Szymczak Władysław
*1907 r. Reczyce
+
3884
Szypuła
3885
Szypuła Ryszard
+
3886
Ślaski Jan
3887
Ślaski Józef
*1926 r.
+19-12-1990 r.
3888
Śliwczyński
3889
Ślizowski Adam
*1921 r.
+1994 r.
3890
Ślizowski Kacper Stefan
*1888 r.
+1945 r. Bochnia /Bochnia/
3891
Ślizowski Kazimierz
*1929 r.
+2014 r.
3892
Śmiałek Adam
*1926 r.
+1926 r.
3893
Śmiałek Józef
+
3894
Śnieguła
+
3895
Śnieguła Bolesław
*1935 r.
+
3896
Śnieguła Franciszek
*22-09-1860 r. Wrzeczko
+
3897
Śnieguła Marek
*1908 r. Wrzeczko
+23-05-1990 r. /Bojadła/
3898
Śnieguła Radosław
*1984 r.
3899
Świątek Albert
*1994 r. Skwierzyna
3900
Świątek Andrzej
+
3901
Świątek Dariusz
*1994 r.
3902
Świątek Henryk
*20-06-1928 r.
+25-03-2006 r. /Przytoczna/
3903
Świątek Przemysław
3904
Świątek Roman
*28-02-1965 r.
+27-02-2016 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/
3905
Świątek Waldemar
*1959 r.
3906
Świderek
3907
Świderek Roch
*14-10-1887 r. Dalków
+
3908
Świdrowski Jakub
*~ 1796 r.
+27-09-1851 r. Maurzyce
3909
Świerzyński Jan
*15-10-1824 r. Strugienice
+
3910
Świerzyński Jan
+
3911
Świerzyński Karol
*~ 1788 r.
+17-09-1848 r. Strugienice
3912
Święcicki Łukasz
*2007 r. Skwierzyna
3913
Święcicki Marian
*1956 r.
3914
Święcicki Tomasz
*1981 r. Skwierzyna
3915
Tafliński Andrzej
*23-11-1830 r. Krępa
+1892 r. Krępa
3916
Tafliński Łukasz
*~ 1794 r. Krępa
+13-11-1850 r. Krępa
3917
Tański
3918
Tański Maciej
+05-06-1831 r. Gosławice
3919
Tański Wawrzyniec
+
3920
Taras
3921
Taras Jacek
3922
Tarkowski Bronisław
*01-11-1908 r. Mystkowice
+18-05-1933 r. Mystkowice
3923
Tarkowski Dominik
*1853 r. Mystkowice
+
3924
Tarkowski Jan
*04-05-1882 r. Mystkowice
+13-03-1941 r. Mystkowice
3925
Tarkowski Józef
*07-05-1920 r. Mystkowice
+
3926
Tataj Antoni
*19-10-1859 r. Domaniewice
+
3927
Tataj Ignacy
*~ 1827 r. Mysłaków
+03-02-1867 r. Reczyce
3928
Tataj Michał
*~ 1854 r.
+1914 r. Dąbkowice
3929
Telemon Franciszek
*1884 r. Niedzwiada
+
3930
Tepczyński Felipe
*2013 r. Amsterdam
3931
Tepczyński Jan
*2014 r. Amsterdam
3932
Tepczyński Michał
*1977 r. Gdańsk
3933
Tepczyński Wojciech
*1947 r. Gdańsk
3934
Timonen Jukka
*1982 r.
3935
Tomala Benedykt
*17-03-1838 r. Strugienice
+03-02-1909 r. Jackowice
3936
Tomala Franciszek
+22-02-1896 r. Jackowice
3937
Tomala Grzegorz
*1847 r.
+
3938
Tomala Ignacy
*1887 r.
+
3939
Tomala Jan
*16-11-1868 r. Zduny
+11-12-1868 r. Zduny
3940
Tomala Jan
*11-12-1864 r. Zduny
+12-01-1865 r. Zduny
3941
Tomala Piotr
*1874 r.
+
3942
Tomala Wojciech
*05-04-1866 r. Zduny
+
3943
Tomaszewski Edmund
*02-10-1878 r. Łódź
+25-05-1944 r. Łódź /Łódź/
3944
Tomaszewski Hieronim
*18-06-1908 r. Łódź
+1944 r. /Łódź/
3945
Tomaszewski Marian
*1905 r. Łódź
+09-12-1966 r. Łódź
3946
Tomaszewski Mieczysław
*1912 r.
+05-11-1995 r. Łódź /Łódź/
3947
Tomczak Maciej
*2006 r. Łowicz
3948
Tomczak Seweryn
*2004 r.
3949
Tomczak Sławomir
*1983 r.
3950
Tomsio Roman
*13-09-1913 r. Sosnowiec
+02-03-1990 r. /Gdańsk/
3951
Tomsio Stefan
*1902 r. Sosnowiec - Pogoń
+
3952
Tomsio Tadeusz
*1895 r.
+07-08-1963 r.
3953
Tomsio Teofil
*1868 r.
+13-04-1918 r. /Sosnowiec/
3954
Tomsio Władysław
*1898 r.
+1961 r. /Poznań/
3955
Tomski Dawid
*1988 r.
3956
Traczyk Benedykt
+10-06-1831 r. Glinnik
3957
Trębaczyk Franciszek
*1857 r. Łyszkowice
+
3958
Trojanowski
3959
Trojanowski
3960
Ufa Adam
*2001 r.
3961
Ufa Andrzej
*13-09-1957 r. Łódź
+19-11-2018 r. Łódź
3962
Ufa Antoni
*1897 r. Wygoda
+1964 r. Wygoda
3963
Ufa Benedykt
*2019 r.
3964
Ufa Daniel Przemysław
*1985 r. Łódź
3965
Ufa Eugeniusz
*01-01-1926 r. Wygoda
+27-02-1998 r.
3966
Ufa Franciszek
*13-03-1890 r. Wygoda
+28-07-1968 r. Łowicz
3967
Ufa Gabriel
*2007 r.
3968
Ufa Henryk
*1959 r. Zielkowice
3969
Ufa Jacek
*1976 r.
3970
Ufa Jakub
*2008 r.
3971
Ufa Jan
*17-11-1902 r. Wygoda
+1968 r. Głowno
3972
Ufa Jerzy Jan
*1952 r. Łódź
3973
Ufa Józef
*13-12-1865 r. Różyce
+
3974
Ufa Kamil Tomasz
*1983 r. Łódź
3975
Ufa Kazimierz
*05-03-1925 r. Wygoda
+09-09-2008 r. Zduny
3976
Ufa Kazimierz
*27-02-1901 r. Wygoda
+24-03-1901 r. Wygoda
3977
Ufa Krystian
*1980 r.
3978
Ufa Leon
*2020 r.
3979
Ufa Łukasz
*1983 r. Łódź
3980
Ufa Marceli
*20-08-1927 r. Wygoda
+03-03-2020 r. /Łódź/
3981
Ufa Marcin
*1981 r.
3982
Ufa Marek
3983
Ufa Marek
3984
Ufa Mariusz
*1975 r.
3985
Ufa Mateusz
*2006 r.
3986
Ufa Mateusz
3987
Ufa Max Johannes
*2007 r. Eskilstuna
3988
Ufa Miłosz
*2014 r.
3989
Ufa Rafał
*1983 r.
3990
Ufa Robert
3991
Ufa Ryszard
*1956 r.
3992
Ufa Ryszard
*05-10-1953 r. Łódź
+26-07-2015 r. Łódź
3993
Ufa Ryszard
3994
Ufa Ryszard Marek
*07-04-1957 r.
+16-09-2013 r. Łódź /Łódź/
3995
Ufa Sławomir
*1957 r.
3996
Ufa Stanisław
*1934 r. Wygoda
+04-01-1986 r. Zielkowice
3997
Ufa Wiesław
*1945 r. Głowno
3998
Ufa Władysław
*1930 r.
3999
Ufa Wojciech
*2011 r.
4000
Ufa Zbigniew
4001
Urbanek
4002
Urbanek
4003
Urbanek
4004
Urbanek Andrzej
*24-11-1821 r. Maurzyce
+08-06-1874 r. Maurzyce
4005
Urbanek Augustyn
*26-08-1856 r. Maurzyce
+
4006
Urbanek Bartłomiej
*24-07-1877 r. Maurzyce
+
4007
Urbanek Franciszek
*24-05-1849 r. Maurzyce
+25-02-1892 r. Maurzyce
4008
Urbanek Henryk
*30-08-1920 r. Maurzyce
+
4009
Urbanek Jacek Tomasz
*1971 r. Wrocław
4010
Urbanek Jakub
*24-07-1860 r. Maurzyce
+20-01-1861 r. Maurzyce
4011
Urbanek Jan
*08-07-1910 r. Jamno
+11-08-1911 r. Jamno
4012
Urbanek Jan
*20-05-1875 r. Maurzyce
+18-01-1935 r. Maurzyce
4013
Urbanek Józef
*05-12-1910 r. Maurzyce
+
4014
Urbanek Józef
*11-03-1871 r. Maurzyce
+
4015
Urbanek Kazimierz
*02-03-1817 r. Maurzyce
+27-07-1860 r. Maurzyce
4016
Urbanek Maciej
*18-02-1862 r. Maurzyce
+03-12-1917 r. Maurzyce
4017
Urbanek Marek Stanisław
*25-04-1886 r. Maurzyce
+12-06-1887 r. Maurzyce
4018
Urbanek Piotr
*28-06-1909 r. Jamno
+06-07-1909 r. Jamno
4019
Urbanek Piotr
*16-12-1855 r. Maurzyce
+08-07-1857 r. Maurzyce
4020
Urbanek Stanisław
*26-08-1909 r. Maurzyce
+15-04-1987 r. Żmigród
4021
Urbanek Stanisław
*05-05-1906 r. Jamno
+16-08-1962 r. Jamno
4022
Urbanek Tomasz
*21-12-1869 r. Maurzyce
+10-04-1871 r. Maurzyce
4023
Urbanek Tomasz
*16-12-1855 r. Maurzyce
+11-01-1856 r. Maurzyce
4024
Urbanek Władysław
*14-05-1921 r. Żdżary
+
4025
Urbanek Wojciech Stanisław
*23-04-1947 r. Żmigród
+20-11-2020 r. Wrocław
4026
Urbański Stanisław
+
4027
Wach Adam
*1890 r. Słomków
+
4028
Wach Jakub
+
4029
Walaszczak
4030
Walaszczak
4031
Walaszczak
4032
Walaszczak
4033
Walaszczak
4034
Walaszczak
4035
Walaszczak
4036
Walaszczak Bronisław
*02-06-1914 r.
+25-03-2001 r. /Warszawa/
4037
Walaszczak Feliks
*1898 r.
+1931 r.
4038
Walaszczak Józef
*1882 r.
+1929 r.
4039
Walaszczak Józef
*1823 r.
+
4040
Walaszczak Marian
*1929 r.
+
4041
Walaszczak Stanisław
*1867 r.
+1873 r.
4042
Walaszczak Walenty
*1870 r.
+1873 r.
4043
Walaszczak Władysław
*1900 r.
+1976 r.
4044
Walaszczak Zygmunt
*1954 r.
+07-1981 r.
4045
Walczak
4046
Walczak Ignacy
*1789 r.
+29-07-1852 r. Parzyce
4047
Walczak Onufry
+02-12-1850 r. Gosławice
4048
Walczak Stanisław
+
4049
Walczak Stanisław
+
4050
Waliszewski Paweł
+
4051
Waloszczyk Grzegorz
+
4052
Warda
4053
Warda
+
4054
Warda
4055
Warda Andrzej
*22-11-1831 r. Skaratki
+14-09-1852 r. Skaratki
4056
Warda Andrzej
+
4057
Warda Antoni
*1866 r. Skaratki
+
4058
Warda Antoni
*01-01-1862 r. Skaratki
+
4059
Warda Antoni
*05-07-1851 r. Skaratki
+09-06-1925 r. Chruślin
4060
Warda Bolesław
*1906 r. Skaratki
+
4061
Warda Filip
4062
Warda Franciszek
*12-01-1911 r. Rogóźno
+1912 r. Rogóźno
4063
Warda Franciszek
*1887 r. Skaratki
+
4064
Warda Franciszek
+
4065
Warda Jakub
*1904 r. Skaratki
+1905 r. Skaratki
4066
Warda Jan
*1914 r. Skaratki
+26-07-2008 r. Skaratki
4067
Warda Jan
*1910 r. Skaratki
+1912 r. Skaratki
4068
Warda Jan
*~ 1909 r.
+20-07-1920 r. Janinów
4069
Warda Jan
*1906 r. Skaratki
+01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/
4070
Warda Jan
*1901 r. Skaratki
+21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/
4071
Warda Jan
*1880 r. Rogóźno
+
4072
Warda Jan
*1763 r.
+02-02-1829 r. Skaratki
4073
Warda Józef
*05-01-1913 r. Skaratki
+06-07-2001 r.
4074
Warda Józef
*1911 r. Skaratki
+1911 r. Skaratki
4075
Warda Józef
*1911 r. Skaratki
+
4076
Warda Józef
*1884 r. Skaratki
+
4077
Warda Józef
*1879 r. Skaratki
+
4078
Warda Józef
+19-04-1927 r. Janinów
4079
Warda Kazimierz
*1875 r. Skaratki
+1877 r. Skaratki
4080
Warda Ludwik
*1874 r. Skaratki
+1914 r. Skaratki
4081
Warda Łukasz
+2017 r.
4082
Warda Michał
+
4083
Warda Mieczysław
*1928 r.
+24-07-1928 r. Janinów
4084
Warda Piotr
*04-07-1849 r. Skaratki
+1850 r. Skaratki
4085
Warda Piotr
*1840 r. Skaratki
+14-04-1911 r. Skaratki
4086
Warda Piotr
*21-10-1836 r. Skaratki
+
4087
Warda Stanisław
*1904 r. Rogóźno
+24-12-1971 r. Rogóźno
4088
Warda Stanisław
*1900 r. Rogóźno
+1901 r. Rogóźno
4089
Warda Stanisław
*1899 r. Skaratki
+11-04-1984 r. Janinów
4090
Warda Stanisław
*1873 r. Skaratki
+
4091
Warda Stanisław
*04-05-1817 r. Skaratki
+05-09-1850 r. Skaratki
4092
Warda Szczepan
*1870 r. Rogóźno
+1912 r. Rogóźno
4093
Warda Szymon
*1869 r. Skaratki
+1898 r. Skaratki
4094
Warda Tomasz
*1876 r. Skaratki
+
4095
Warda Tomasz
+
4096
Warda Wacław
*1913 r. Skaratki
+
4097
Warda Wawrzyniec
*1867 r. Skaratki
+1879 r. Skaratki
4098
Warda Władysław
*~ 1914 r.
+
4099
Warda Władysław
*1899 r. Skaratki
+
4100
Warda Wojciech
*1886 r. Skaratki
+1900 r. Skaratki
4101
Warzywoda Franciszek
*29-02-1904 r. Jackowice
+
4102
Warzywoda Franciszek
*18-11-1900 r. Jackowice
+22-02-1901 r. Jackowice
4103
Warzywoda Józef
*26-02-1899 r. Jackowice
+
4104
Warzywoda Konstanty
*17-03-1908 r. Jackowice
+
4105
Warzywoda Piotr
+
4106
Warzywoda Tomasz
*19-09-1897 r. Jackowice
+27-02-1901 r. Jackowice
4107
Wasiak
4108
Wasiak Andrzej
*~ 1951 r.
+04-03-2016 r. /Łódź/
4109
Wasiak Piotr
*1972 r.
4110
Wasilewski
4111
Wasilewski
4112
Wasilewski Adrian
4113
Wasyl Szymon
+
4114
Waśkiewicz Wojciech
*23-04-1903 r. Dąbkowice
+19-11-1981 r. Dąbkowice
4115
Wawro
+
4116
Wawrykiewicz Franciszek
*~ 1847 r.
4117
Wawrykiewicz Franciszek Jan KAnty
+
4118
Wawrykiewicz Jan
+
4119
Wawrykiewicz Zdzisław Zenobiusz
*1883 r. Potok
+
4120
Wawrzonowski Jan
*1875 r. Jeżów
+
4121
Wawrzonowski Józef
*1835 r. Marianów
+1877 r. Stefanów
4122
Wawrzyk Jędrzej
*02-11-1864 r. Winiary
+
4123
Wawrzyk Karol
*31-10-1817 r.
+
4124
Wawrzyk Piotr
*11-04-1868 r. Winiary
+
4125
Wawrzykiewicz Kryspian
+
4126
Wawrzyn Józef
*06-12-1881 r. Krępa
+
4127
Wawrzyn Paweł
*18-09-1915 r. Krępa
+
4128
Wawrzyn Stanisław
*08-05-1900 r. Krępa
+04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/
4129
Wawrzyn Stanisław
+2015 r. /Domaniewice/
4130
Wawrzyn Władysław
*14-11-1904 r. Krępa
+1996 r. /Domaniewice/
4131
Wawrzyńczak Czesław
*1914 r. Grudze
+
4132
Wawrzyńczak Franciszek
*1912 r. Grudze
+
4133
Wawrzyńczak Jan
*1876 r. Grudze
+
4134
Wąsalski Józef
+1916 r. Warszawa
4135
Wąsiak Arkadiusz
*1965 r.
+31-05-2015 r. Świniary
4136
Wąsik Lech
*02-05-1944 r. Głowno
+11-02-2007 r. Głowno
4137
Wesołowski Jan
*21-05-1911 r. Helenów
+
4138
Wesołowski Józef
*1870 r. Sobocka Wieś
+
4139
Wesołowski Wacław
*22-12-1912 r. Helenów
+
4140
Wesołowski Wacław
*09-05-1910 r. Helenów
+04-08-1910 r. Helenów
4141
Wesoły
4142
Węgierek Bartłomiej
+19-08-1852 r. Maurzyce
4143
Węgierek Mateusz
*19-09-1841 r. Maurzyce
+
4144
Węgierek Wincenty
*10-07-1848 r. Maurzyce
+20-01-1850 r. Maurzyce
4145
Węgierski Jakub
*~ 1819 r. Kielce
+1851 r. Dobrów
4146
Węgrzynowski
4147
Widera Henryk
+16-10-2016 r.
4148
Wiechnio
+
4149
Wiechnio Bartłomiej
+
4150
Wiechno Franciszek
+
4151
Wieczorek Andrzej
*01-12-1889 r. Długie
+
4152
Wieczorek Andrzej
*02-11-1854 r. Długie
+1877 r. Długie
4153
Wieczorek Antoni
*19-01-1886 r. Długie
+
4154
Wieczorek Antoni
*1879 r. Zalesie
+
4155
Wieczorek Antoni
*18-05-1866 r. Długie
+
4156
Wieczorek Bartłomiej
*07-08-1799 r.
+07-05-1844 r. Jeziorko
4157
Wieczorek Franciszek
*21-09-1867 r. Długie
+
4158
Wieczorek Franciszek
*21-09-1860 r. Długie
+1875 r. Długie
4159
Wieczorek Franciszek
*1749 r.
+1799 r.
4160
Wieczorek Jakub
*2008 r. Piła
4161
Wieczorek Jakub
*20-06-1885 r. Leszczyny
+
4162
Wieczorek Jakub
*1856 r. Długie
+
4163
Wieczorek Jan
*09-06-1893 r. Długie
+1981 r.
4164
Wieczorek Jan
*20-06-1885 r. Jeziorko
+1904 r. Wągry
4165
Wieczorek Jan
*1880 r.
+1897 r. Długie
4166
Wieczorek Jan
*21-02-1868 r. Jeziorko
+
4167
Wieczorek Jan
*1862 r. Długie
+30-04-1864 r. Długie
4168
Wieczorek Jan
+28-09-1910 r.
4169
Wieczorek Józef
*29-06-1895 r. Wągry
+
4170
Wieczorek Józef
*06-08-1889 r. Długie
+16-01-1890 r. Długie
4171
Wieczorek Józef
*17-02-1884 r. Długie
+1897 r. Długie
4172
Wieczorek Józef
*13-02-1884 r. Jeziorko
+24-02-1884 r. Jeziorko
4173
Wieczorek Józef
*18-09-1881 r. Turobowice
+
4174
Wieczorek Józef
*07-09-1872 r. Długie
+1877 r. Długie
4175
Wieczorek Józef
*29-02-1872 r. Długie
+1873 r.
4176
Wieczorek Józef
*18-03-1840 r. Jeziorko
+30-08-1911 r. Żakowice
4177
Wieczorek Kacper
*~ 1833 r.
+1902 r. Długie
4178
Wieczorek Kazimierz
*13-02-1884 r. Jeziorko
+24-02-1884 r. Jeziorko
4179
Wieczorek Kazimierz
*1849 r. Jeziorko
+
4180
Wieczorek Kazimierz
*19-02-1822 r.
+25-11-1822 r. Długie
4181
Wieczorek Krzysztof
*2006 r. Piła
4182
Wieczorek Łukasz
+
4183
Wieczorek Maciej
*13-01-1818 r. Jeziorko
+10-11-1856 r. Jeziorko
4184
Wieczorek Marcin
*1768 r.
+30-03-1837 r. Jeziorko
4185
Wieczorek Mateusz
* Jeziorko
+
4186
Wieczorek Michał
*28-09-1845 r. Jeziorko
+
4187
Wieczorek Piotr
+
4188
Wieczorek Remigiusz
*1977 r. Wałcz
4189
Wieczorek Stanisław Kostka
*11-11-1811 r.
+03-04-1839 r. Jeziorko
4190
Wieczorek Szczepan
*23-12-1859 r. Długie
+24-12-1859 r. Długie
4191
Wieczorek Szymon
*1836 r.
+20-07-1890 r. Długie
4192
Wieczorek Tadeusz
*1959 r.
+1988 r.
4193
Wieczorek Władysław
*1902 r.
+1903 r.
4194
Wieczorek Władysław
*21-08-1896 r. Wągry
+1897 r. Wągry
4195
Wieczorkiewicz
4196
Wieczorkiewicz
4197
Wielec Aleksander Waldemar
*12-12-1964 r. Łowicz
+2020 r.
4198
Wielec Antoni
*1900 r. Skaratki
+19-12-1987 r. Płock
4199
Wielec Antoni
*1889 r. Skaratki
+1893 r. Skaratki
4200
Wielec Franciszek
*1910 r. Skaratki
+
4201
Wielec Franciszek
*1909 r. Reczyce
+1909 r. Reczyce
4202
Wielec Franciszek
*05-10-1817 r. Skaratki
+1885 r. Strzebieszew
4203
Wielec Jan
*1909 r. Reczyce
+
4204
Wielec Jan
*1903 r. Skaratki
+1907 r. Skaratki
4205
Wielec Jan
*09-07-1846 r. Skaratki
+
4206
Wielec Józef
*1879 r. Skaratki
+
4207
Wielec Mateusz Jakub
*1992 r. Łowicz
4208
Wielec Piotr
*1884 r. Skaratki
+
4209
Wielec Piotr
*1878 r.
+1911 r. Reczyce
4210
Wielec Piotr Szymon
*2000 r. Łódź
4211
Wielec Roch
*16-08-1849 r. Skaratki
+25-12-1849 r. Skaratki
4212
Wielec Sebastian Michał
*1989 r. Skierniewice
4213
Wielec Szczepan
*1892 r. Skaratki
+1893 r. Skaratki
4214
Wielec Walenty
*07-02-1854 r. Skaratki
+07-05-1939 r. Skaratki
4215
Wielec Władysław Wacław
*31-07-1937 r. Reczyce
+23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/
4216
Wielec Wojciech
+
4217
Wielemberg Roman
4218
Wielemborek Antoni
*08-04-1896 r. Wiskienica
+
4219
Wielemborek Feliks
*31-03-1899 r. Wiskienica
+
4220
Wielemborek Franciszek
*19-11-1903 r. Wiskienica
+
4221
Wielemborek Franciszek
*08-10-1898 r. Jackowice
+
4222
Wielemborek Ignacy
*28-07-1908 r. Bąków Górny
+
4223
Wielemborek Jan
*1914 r. Nadolna
+
4224
Wielemborek Jan
*04-02-1890 r. Bąków Dolny
+15-04-1895 r. Bąków Dolny
4225
Wielemborek Józef
*03-09-1900 r. Jackowice
+
4226
Wielemborek Józef
*03-07-1895 r. Bąków Dolny
+
4227
Wielemborek Józef
*30-06-1890 r. Wiskienica
+
4228
Wielemborek Józef
*20-02-1864 r. Bąków Dolny
+30-03-1916 r. Janinów
4229
Wielemborek Kazimierz
*18-02-1893 r. Wiskienica
+
4230
Wielemborek Mateusz
*17-05-1892 r. Bąków Górny
+
4231
Wielemborek Mateusz
*14-08-1861 r. Wiskienica
+
4232
Wielemborek Stanisław
*13-11-1913 r. Wiskienica
+01-05-1914 r. Wiskienica
4233
Wielemborek Stanisław
*07-04-1896 r. Wiskienica
+12-05-1897 r. Wiskienica
4234
Wielemborek Stanisław
*06-05-1848 r. Bąków Dolny
+
4235
Wielemborek Szymon
*12-10-1887 r. Bąków Dolny
+
4236
Wielemborek Tomasz
*16-08-1885 r. Wiskienica
+
4237
Wielemborek Wawrzyniec
*22-07-1874 r. Bąków Dolny
+
4238
Wiercioch Bartłomiej
*~ 1724 r.
+1802 r. Dąbkowice
4239
Wiercioch Benedykt
+
4240
Wiercioch Eligiusz
*1926 r.
4241
Wiercioch Jan
*13-03-1917 r. Rząśno
+1984 r.
4242
Wiercioch Jan
*06-08-1904 r. Zawady
+27-04-1986 r. Zawady
4243
Wiercioch Jan
*28-08-1877 r. Strugienice
+1957 r. /Bąków Górny/
4244
Wiercioch Józef
*02-03-1908 r. Katarzynów
+
4245
Wiercioch Józef
*04-10-1848 r. Dąbkowice
+25-12-1907 r. Strugienice
4246
Wiercioch Paweł
*~ 1810 r.
+28-02-1890 r. Dąbkowice
4247
Wiercioch Stanisław
*23-03-1911 r. Katarzynów
+1986 r.
4248
Wiercioch Władysław
*1922 r.
+17-06-2010 r. /Bąków Górny/
4249
Wierucki Igor
*2010 r.
4250
Wierucki Mariusz
*1978 r.
4251
Wiesiołek Adam
*2007 r. Piła
4252
Wiesiołek Andrzej
*1951 r.
4253
Wiesiołek Andrzej
*03-11-1891 r. Zawady
+20-05-1965 r. Zawady
4254
Wiesiołek Andrzej
*15-10-1887 r. Bocheń
+
4255
Wiesiołek Andrzej
*1874 r. Zawady
+
4256
Wiesiołek Andrzej
*25-11-1867 r. Bocheń
+11-10-1870 r. Bocheń
4257
Wiesiołek Andrzej
*1797 r. Bocheń
+1857 r. Bocheń
4258
Wiesiołek Antoni
*05-03-1895 r. Bocheń
+30-05-1960 r. Bocheń
4259
Wiesiołek Antoni
*03-06-1894 r. Zawady
+24-09-1911 r. Zawady
4260
Wiesiołek Apolinary
*01-01-1918 r. Zawady
+03-11-1975 r. /Łowicz/
4261
Wiesiołek Arkadiusz
*16-07-1978 r.
+20-09-2011 r.
4262
Wiesiołek Czesław
+
4263
Wiesiołek Dariusz
*1954 r.
4264
Wiesiołek Edward
*09-05-1929 r.
+22-04-2016 r. /Leżenica/
4265
Wiesiołek Eugeniusz
*21-10-1946 r. Leżenica Kolonia
+31-01-1987 r. Leżenica
4266
Wiesiołek Eugeniusz
*06-12-1943 r.
+04-05-2006 r. /Skierniewice/
4267
Wiesiołek Franciszek
*04-10-1914 r. Łowicz
+
4268
Wiesiołek Franciszek
*13-09-1895 r. Seroki
+17-11-1976 r. /Leżenica/
4269
Wiesiołek Franciszek
*1859 r. Bocheń
+
4270
Wiesiołek Franciszek
*1842 r. Bocheń
+
4271
Wiesiołek Grzegorz
*1976 r.
+09-1980 r. Leżenica
4272
Wiesiołek Grzegorz
4273
Wiesiołek Henryk
*1928 r.
+1928 r. Zawady
4274
Wiesiołek Henryk
*01-05-1911 r. Jamno
+12-09-1939 r.
4275
Wiesiołek Henryk Józef
*1938 r.
+1938 r. Niewiarów
4276
Wiesiołek Igor
4277
Wiesiołek Izydor
*19-03-1902 r. Bocheń
+19-11-1903 r. Bocheń
4278
Wiesiołek Jakub
4279
Wiesiołek Jan
*24-03-1923 r. Zawady
+25-04-1984 r. Skierniewice
4280
Wiesiołek Jan
*30-12-1906 r. Zawady
+17-03-1915 r. Zawady
4281
Wiesiołek Jan
*22-01-1885 r. Zawady
+12-08-1951 r. /Łowicz/
4282
Wiesiołek Jan
*31-08-1880 r. Bocheń
+09-04-1897 r. Bocheń
4283
Wiesiołek Jan
*19-08-1879 r. Bocheń
+22-09-1879 r. Bocheń
4284
Wiesiołek Jan
*26-08-1876 r. Bocheń
+28-11-1878 r. Bocheń
4285
Wiesiołek Jan
*24-12-1869 r. Bocheń
+
4286
Wiesiołek Jan
*20-11-1869 r. Bocheń
+
4287
Wiesiołek Jan
*1863 r. Bocheń
+1865 r. Bocheń
4288
Wiesiołek Jan
*17-08-1851 r. Bocheń
+
4289
Wiesiołek Jerzy
4290
Wiesiołek Józef
*22-02-1927 r.
+14-06-2021 r. Warszawa /Warszawa/
4291
Wiesiołek Józef
*18-02-1904 r. Seroki
+
4292
Wiesiołek Józef
*13-03-1897 r. Zawady
+
4293
Wiesiołek Józef
*03-07-1889 r. Bocheń
+
4294
Wiesiołek Karol
*2000 r.
4295
Wiesiołek Karol
*1983 r. Piła
4296
Wiesiołek Krzysztof
*1953 r.
4297
Wiesiołek Krzysztof
4298
Wiesiołek Leon
*09-07-1906 r. Otolice
+
4299
Wiesiołek Lesław
4300
Wiesiołek Maciej Józef
*19-02-1872 r. Bocheń
+
4301
Wiesiołek Marek
*1977 r. Wałcz
4302
Wiesiołek Marian
*15-03-1959 r.
+06-11-2017 r.
4303
Wiesiołek Mateusz
*1987 r.
4304
Wiesiołek Mateusz
*1836 r. Bocheń
+1926 r. Zawady
4305
Wiesiołek Michał
*1844 r. Bocheń
+1848 r. Bocheń
4306
Wiesiołek Paweł
*1980 r. Piła
4307
Wiesiołek Paweł
*1973 r. Skierniewice
4308
Wiesiołek Paweł
*24-06-1861 r. Bocheń
+1935 r. Bocheń
4309
Wiesiołek Paweł
*1812 r. Bocheń
+1852 r. Bocheń
4310
Wiesiołek Piotr
*1983 r. Piła
4311
Wiesiołek Piotr
*1978 r. Skierniewice
4312
Wiesiołek Piotr
*19-04-1900 r. Seroki
+1909 r. Pszczonów
4313
Wiesiołek Piotr
*22-04-1882 r. Bocheń
+
4314
Wiesiołek Piotr
*19-08-1879 r. Bocheń
+09-09-1879 r. Bocheń
4315
Wiesiołek Piotr
*13-07-1865 r. Bocheń
+1865 r. Bocheń
4316
Wiesiołek Piotr
*16-10-1852 r. Bocheń
+23-01-1909 r. Bocheń
4317
Wiesiołek Roch
*16-08-1912 r. Seroki
+
4318
Wiesiołek Roch
*12-08-1855 r. Bocheń
+
4319
Wiesiołek Stanisław
*16-10-1916 r. Klewków
+
4320
Wiesiołek Stanisław
*15-10-1910 r. Katarzynów
+
4321
Wiesiołek Stanisław
*27-08-1908 r. Seroki
+
4322
Wiesiołek Stanisław
*26-12-1899 r. Bocheń
+08-12-1911 r. Bocheń
4323
Wiesiołek Stanisław
*22-04-1893 r. Bocheń
+31-01-1899 r. Bocheń
4324
Wiesiołek Stanisław
4325
Wiesiołek Szczepan
*22-12-1893 r. Seroki
+04-03-1904 r. Seroki
4326
Wiesiołek Tobiasz Mateusz
*1987 r. Piła
4327
Wiesiołek Tomasz
*1982 r.
4328
Wiesiołek Tomasz
*1968 r.
4329
Wiesiołek Tomasz
*17-12-1874 r. Bocheń
+1919 r. Łowicz
4330
Wiesiołek Walenty
+03-01-1833 r. Bocheń
4331
Wiesiołek Władysław
*29-10-1913 r. Dąbkowice
+
4332
Wiesiołek Władysław
*01-09-1912 r. Łowicz
+03-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/
4333
Wiesiołek Władysław
*25-09-1904 r. Otolice
+20-12-1982 r. Małszyce
4334
Wiesiołek Wojciech
*28-05-1880 r. Bocheń
+
4335
Wiesiołek Wojciech
*09-04-1878 r. Bocheń
+
4336
Wiesiołek Wojciech
*21-03-1867 r. Bocheń
+05-09-1906 r. Zawady
4337
Wiesiołek Wojciech
*1850 r. Bocheń
+1882 r. Czatolin
4338
Wiesiołek Wojciech
*26-03-1841 r. Bocheń
+
4339
Wiesiołek Zdzisław
*02-05-1951 r.
+20-04-2011 r.
4340
Wieteska Antoni
*1886 r. Łowicz
+
4341
Wieteska Jakub
*1801 r. Świeryż
+
4342
Wieteska Jan
+1829 r. Świeryż
4343
Wieteska Stanisław
*1881 r. Łowicz
+
4344
Wieteska Stanisław
*07-05-1849 r. Bogoria Górna
+
4345
Wiewiórkowski Wawrzyniec
+09-08-1831 r. Zduny
4346
Więcek Antoni
+
4347
Więcek Bogdan
*1961 r. Łowicz
4348
Więcek Cezary
*2009 r.
4349
Więcek Daniel
*2007 r.
4350
Więcek Franciszek
*1913 r. Jamno
+1918 r. Jamno
4351
Więcek Jakub
*2009 r.
4352
Więcek Jan
*1917 r. Jamno
+1925 r. Jamno
4353
Więcek Kacper Daniel
*1996 r. Łowicz
4354
Więcek Krzysztof
*10-05-1958 r. Wygoda
+09-03-2023 r. Łódź
4355
Więcek Michał
*1984 r.
4356
Więcek Rafał
*1980 r.
4357
Więcek Stanisław
*1955 r.
4358
Więcek Stanisław
*15-02-1935 r.
+20-08-2000 r.
4359
Więcek Władysław
*1915 r. Jamno
+1916 r. Jamno
4360
Więcek Włodzimierz
*1963 r.
4361
Więchno Szymon
*29-10-1883 r. Wierznowice
+
4362
Wilczek Jan
*1881 r. Zimna Woda
+
4363
Wilczek Marcin
+
4364
Wilk
4365
Wilk
4366
Wilk
4367
Wilk Adam
*1888 r.
+
4368
Wilk Andrzej
*1869 r. Skaratki
+
4369
Wilk Andrzej
*11-1855 r. Skaratki
+
4370
Wilk Antoni
*31-12-1911 r. Helenów
+
4371
Wilk Antoni
*1888 r. Skaratki
+
4372
Wilk Antoni
*1846 r. Skaratki
+1913 r. Skaratki
4373
Wilk Antoni
+1896 r. Skaratki
4374
Wilk Bolesław
*1891 r. Skaratki
+1892 r. Skaratki
4375
Wilk Czesław Aleksander
*13-07-1893 r. Huta Bankowa
+22-04-1894 r. Huta Bankowa
4376
Wilk Franciszek
*12-1907 r. Skaratki
+20-01-1980 r.
4377
Wilk Franciszek
*29-01-1865 r. Pińczów
+
4378
Wilk Franciszek
*27-01-1845 r. Skaratki
+
4379
Wilk Franciszek
*1840 r. Skaratki
+1843 r. Skaratki
4380
Wilk Franciszek
*08-10-1836 r. Skaratki
+14-12-1840 r. Skaratki
4381
Wilk Gabriel
+1941 r. Tobruk
4382
Wilk Grzegorz
+
4383
Wilk Ignacy
*1845 r. Skaratki
+1845 r. Skaratki
4384
Wilk Jan
*16-05-1917 r. Ziewaniczki
+
4385
Wilk Jan
*1907 r. Skaratki
+1919 r. Skaratki
4386
Wilk Jan
*1876 r. Skaratki
+
4387
Wilk Jan
*1871 r. Skaratki
+
4388
Wilk Jan
*~ 1811 r. Skaratki
+
4389
Wilk Jan Aleksander
*27-01-1892 r. Huta Bankowa
+08-08-1892 r. Huta Bankowa
4390
Wilk Janusz
+2006 r. Głowno /Głowno/
4391
Wilk Jerzy
*24-09-1930 r. Łowicz
+29-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/
4392
Wilk Jerzy Stanisław
*03-11-1906 r. Sosnowiec
+09-01-1983 r. Sopot
4393
Wilk Józef
*1892 r. Skaratki
+
4394
Wilk Józef
*1891 r. Skaratki
+
4395
Wilk Józef
*1885 r. Skaratki
+
4396
Wilk Józef
*1880 r. Skaratki
+1883 r. Skaratki
4397
Wilk Józef
+
4398
Wilk Ludwik
*23-08-1850 r. Skaratki
+10-09-1850 r. Skaratki
4399
Wilk Ludwik
+
4400
Wilk Michał
*01-11-1929 r. Ziewaniczki
+07-04-1995 r. /Głowno/
4401
Wilk Paweł
*1874 r. Skaratki
+
4402
Wilk Piotr
*1968 r.
+2013 r.
4403
Wilk Roch
*13-08-1893 r. Jamno
+30-05-1989 r. Jamno
4404
Wilk Stanisław
*1926 r.
+1936 r.
4405
Wilk Stanisław
*12-08-1910 r. Ziewaniczki
+16-07-1911 r. Ziewanice
4406
Wilk Stanisław
*28-04-1861 r. Pińczów
+~ 1918 r. /Ząbkowice/
4407
Wilk Szczepan
+21-04-1832 r. Pińczów
4408
Wilk Tadeusz
*1931 r.
+2018 r.
4409
Wilk Tomasz
*1883 r.
+
4410
Wilk Tomasz
*1880 r. Skaratki
+
4411
Wilk Tomasz
*22-12-1818 r. Krępa
+1900 r. Skaratki
4412
Wilk Wacław
*1914 r. Skaratki
+
4413
Wisznowski Feliks
*1847 r. Zimna Wódka
+
4414
Wisznowski Ignacy
+
4415
Wisznowski Jan
*1840 r. Zimna Wódka
+
4416
Wisznowski Józef
*1843 r. Zimna Wódka
+
4417
Wisznowski Marcin
+
4418
Wiśniewski Alfons
*12-12-1908 r.
+
4419
Wiśniewski Jan
*1912 r. Łowicka Wieś
+
4420
Wiśniewski Józef
+
4421
Wiśniewski Kajetan
+
4422
Witerek
4423
Witerek Jan
*20-10-1915 r. Oszkowice
+
4424
Witerek Jan
*07-02-1899 r. Mystkowice
+
4425
Witerek Józef
+
4426
Witerek Julian
*03-02-1908 r. Mystkowice
+
4427
Witerek Piotr
*27-06-1901 r. Mystkowice
+21-03-1934 r. Mystkowice
4428
Witerek Tomasz
*09-12-1835 r. Mystkowice Małe
+
4429
Witerek Walenty
+
4430
Witulski Adam
4431
Witulski Alan
*2005 r.
4432
Witulski Tymoteusz
4433
Wituła Andrzej
*23-11-1880 r. Wilamów
+˂ 1975 r.
4434
Włodarczyk Jan
+
4435
Włodarczyk Julian
*1913 r. Grudze
+
4436
Włodarczyk Marek
*1879 r. Jamno
+
4437
Włodarczyk Stanisław
*1887 r. Jamno
+
4438
Włodarczyk Szymon
*1868 r. Jamno
+
4439
Włodarczyk Szymon
+
4440
Włodarczyk Szymon
+
4441
Włodarczyk Tomasz
*1885 r. Jamno
+
4442
Włodarczyk Wojciech
*1882 r. Jamno
+
4443
Włostek Andrzej
*1887 r. Skaratki
+
4444
Włostek Franciszek
*20-09-1880 r. Wola Mąkolska
+07-12-1935 r. Marianów
4445
Włostek Ignacy
*1884 r. Domaniewice
+
4446
Włostek Jakub
+
4447
Włostek Jan
*13-10-1911 r. Wymysłów
+
4448
Włostek Jan
*1882 r. Domaniewice
+1883 r. Domaniewice
4449
Włostek Maciej Benedykt
*1945 r. Siedlce
4450
Włostek Roch
*1849 r. Wola Mąkolska
+26-03-1904 r. Wola Mąkolska
4451
Włostek Stanisław
*05-05-1910 r. Mąkolice
+30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/
4452
Włostek Władysław
*30-08-1912 r. Wola Mąkolska
+
4453
Wnuk Antoni
*1909 r.
+29-10-1939 r. /Sosnowiec/
4454
Wojas Stanisław
+
4455
Wojciechowski
4456
Wojciechowski Andrzej
+
4457
Wojciechowski Franciszek
*10-02-1907 r. Gaj
+
4458
Wojciechowski Jarosław
*15-05-1998 r.
+22-07-1998 r. /Głowno/
4459
Wojciechowski Józef
*10-07-1907 r. Dąbkowice
+
4460
Wojciechowski Józef
+
4461
Wojciechowski Stanisław
*06-05-1902 r. Gaj
+
4462
Wojciechowski Tomasz
*1864 r. Kolonia Piotrowska
+
4463
Wojciechowski Wojciech
*23-09-1909 r. Gaj
+26-08-2000 r. Racławice
4464
Wojda Franciszek
+
4465
Wojda Jan
+
4466
Wojda Maciej
+
4467
Wojda Tomasz
+
4468
Wojdak Stanisław
+
4469
Wojtaniak Antoni
4470
Wojtaniak Leszek
4471
Wojtaniak Mateusz
*1995 r.
4472
Wojtaniak Stanisław
4473
Wojtaniak Szymon
*1997 r.
4474
Wojtysiak Paweł
+
4475
Wolf
4476
Wołowiec Stanisław
*1915 r. Steinhagen
+1991 r. /Chruślin/
4477
Wonorski
4478
Wonorski
4479
Wonorski
+
4480
Woźniak Jan
+
4481
Woźnicki Tomasz
+
4482
Wójcik
4483
Wójcik Aleksander
*14-07-1916 r. Strugienice
+
4484
Wójcik Bolesław
*1903 r.
+
4485
Wójcik Feliks
*19-11-1875 r. Wiskienica
+20-10-1949 r. /Bąków Górny/
4486
Wójcik Franciszek
*1902 r.
+
4487
Wójcik Franciszek
*10-10-1868 r. Strugienice
+
4488
Wójcik Ignacy
*11-08-1878 r. Strugienice
+
4489
Wójcik Jan
*1897 r.
+
4490
Wójcik Józef
*1910 r.
+
4491
Wójcik Julian
*1912 r.
+
4492
Wójcik Stafan
*1918 r. Janów
+
4493
Wójcik Stanisław
*13-04-1919 r. Strugienice
+
4494
Wójcik Stanisław
*1908 r.
+
4495
Wójcik Władysław
*1905 r.
+
4496
Wójcikowski
4497
Wójcikowski
+
4498
Wroński Jakub
*2017 r.
4499
Wroński Józef
*13-10-1928 r.
+08-03-2018 r. /Łyszkowice/
4500
Wroński Marcin
*1990 r.
4501
Wroński Marek
*1987 r.
4502
Wroński Michał
*1995 r.
4503
Wroński Mirosław
*1959 r.
4504
Wroński Ryszard
*1954 r.
4505
Wróbel
4506
Wróbel
4507
Wróbel
4508
Wróbel Andrzej
*02-11-1845 r. Mystkowice Małe
+
4509
Wróbel Józef
*16-01-1874 r. Wierznowice
+
4510
Wróbel Józef
*~ 1825 r.
+
4511
Wróbel Marcin
+
4512
Wróbel Michał
*21-09-1890 r. Strugienice
+
4513
Wróbel Wacław
*1917 r. Wygoda
+
4514
Wróblewski
4515
Wróblewski
4516
Wróblewski
4517
Wróblewski Andrzej
4518
Wróblewski Wiktor
4519
Wrzosek
4520
Wygoda Piotr
*1985 r.
4521
Wygoda Stanisław
*2018 r.
4522
Wypiór
4523
Wypiór Piotr
*1970 r.
4524
Wypiór Wojciech
*21-04-1938 r.
+24-08-2002 r. /Sosnowiec/
4525
Wysocki
4526
Wysocki Antoni
+1922 r. Seligów
4527
Wysocki Józef
+1929 r. Seligów
4528
Wysocki Konstanty
+
4529
Wysocki Marian
+1930 r. Seligów
4530
Wysocki Stanisław
*1919 r. Seligów
+
4531
Wysocki Stanisław
4532
Wysokiński
4533
Wysokiński
4534
Wysokiński
4535
Wysokiński Paweł
*1958 r.
+14-03-2000 r.
4536
Wysokiński Sławomir
*06-04-1961 r.
+04-06-2012 r.
4537
Wysokiński Stanisław
*10-10-1924 r. Długie
+10-09-2002 r. Długie /Koluszki/
4538
Wysokiński Stefan Henryk
*10-01-1954 r.
+2019 r. Długie /Koluszki/
4539
Wysokiński Władysław
*10-05-1901 r. Długie
+1972 r.
4540
Wzięch Damian
*1982 r.
4541
Wzięch Michał
*2010 r.
4542
Zagajewska Małgorzata
+1870 r.
4543
Zagajewski Andrzej
*1904 r. Rogóźno
+1904 r. Rogóźno
4544
Zagajewski Antoni
*1878 r. Skaratki
+
4545
Zagajewski Antoni
*1857 r. Skaratki
+
4546
Zagajewski Filip
*09-07-1830 r. Skaratki
+
4547
Zagajewski Henryk
4548
Zagajewski Jan
*1919 r. Skaratki
+
4549
Zagajewski Jan
*1914 r. Rogóźno
+
4550
Zagajewski Jan
*1888 r. Skaratki
+
4551
Zagajewski Jan
*1876 r.
+
4552
Zagajewski Jan
*1873 r. Skaratki
+
4553
Zagajewski Józef
*1914 r. Skaratki
+1915 r. Skaratki
4554
Zagajewski Konstanty
*1909 r. Skaratki
+12-10-1944 r. Domaniewice
4555
Zagajewski Mieczysław
*1911 r. Skaratki
+
4556
Zagajewski Piotr
*1907 r. Skaratki
+12-10-1944 r. Domaniewice
4557
Zagajewski Piotr
*1903 r.
+25-07-1990 r. Rogóźno
4558
Zagajewski Piotr
*1899 r. Skaratki
+
4559
Zagajewski Wacław
*1911 r.
+07-09-1969 r. Skaratki
4560
Zagajewski Wiesław Jerzy
4561
Zagajewski Władysław
*1918 r. Rogóźno
+02-06-1992 r. Rogóźno /Domaniewice/
4562
Zagajewski Władysław
*1906 r. Rogóźno
+21-03-2006 r. Głowno
4563
Zagajewski Zenon
*1920 r. Rogóźno
+1920 r. Rogóźno
4564
Zagajewski Zenon
4565
Zając
4566
Zając Dawid
*2004 r.
4567
Zajączek Antoni
+
4568
Zajączek Ignacy
*26-07-1854 r. Zduny
+
4569
Zakolski Stanisław
+
4570
Zakrzewski
*18-05-1884 r. Dąbkowice
+18-05-1884 r. Dąbkowice
4571
Zakrzewski Jan
*28-08-1897 r. Dąbkowice
+
4572
Zakrzewski Jan Rafał
+14-11-1898 r. Dąbkowice
4573
Zakrzewski Józef
*30-12-1892 r. Dąbkowice
+
4574
Zakrzewski Józef
*05-11-1887 r. Dąbkowice
+18-05-1888 r. Dąbkowice
4575
Zakrzewski Wojciech
*06-05-1889 r. Dąbkowice
+
4576
Zamojski Franciszek
*1897 r. Zimna Wódka
+
4577
Zamojski Grzegorz
*1882 r. Zimna Wódka
+
4578
Zamojski Michał
*1894 r. Zimna Wódka
+
4579
Zamojski Michał
+
4580
Zamysłowski Jan
4581
Zarzecki Wawrzyniec
+
4582
Zarzycki Jan
+
4583
Zawadzki Jan
+
4584
Zawadzki Stanisław
*1867 r.
+1867 r.
4585
Zawierucha Jan
+
4586
Zawierucha Józef
*02-10-1889 r. Ponętów Dolny
+
4587
Zawisza Zdzisław
*19-05-1954 r. Jadwiżyn
+03-05-1999 r.
4588
Zbijowski
4589
Zbonikowski
4590
Zbonikowski Jarosław
*1980 r.
4591
Zembik Jerzy
*1932 r.
+2013 r.
4592
Zgorzelski
+
4593
Ziarnicki Łukasz
+1824 r. Łęki Kościelne
4594
Ziarnik
+
4595
Ziarnik Antoni
*1889 r. Domaniewice
+
4596
Ziarnik Jan
*1862 r. Skaratki
+
4597
Ziarnik Jan
*22-01-1843 r. Skaratki
+
4598
Ziarnik Józef
*1896 r. Skaratki
+1926 r. Skaratki
4599
Ziarnik Stanisław
*1901 r. Skaratki
+1919 r. Skaratki
4600
Ziarnik Stanisław
*1877 r. Skaratki
+1879 r. Skaratki
4601
Ziarnik Walenty
*1893 r. Skaratki
+29-07-1962 r. /Domaniewice/
4602
Ziarnik Władysław
*1908 r.
+1973 r. Mikołajki Pomorskie /Prabuty/
4603
Ziarnik Wojciech
*1903 r. Skaratki
+1939 r. Skaratki
4604
Zieliński
4605
Zieliński Czesław
*1913 r. Skaratki
+1914 r. Skaratki
4606
Zieliński Franciszek Ksawery
*1868 r. Zimna Wódka
+
4607
Zieliński Jan
+
4608
Zieliński Kazimierz
*1866 r. Zimna Wódka
+
4609
Zieliński Kazimierz
+23-10-1914 r. Skaratki
4610
Zieliński Piotr
*1909 r. Skaratki
+
4611
Zieliński Władysław
*1910 r. Skaratki
+1910 r. Skaratki
4612
Ziółkowski
4613
Ziółkowski
4614
Ziółkowski Bartłomiej
+
4615
Ziółkowski Michał
+15-02-1870 r. Zduny
4616
Złotkowski Adam
*~ 1815 r. Kaczkowizna
+˂ 1859 r. Pacyna
4617
Złotkowski Franciszek
*~ 1773 r. Kaczkowizna
+14-12-1852 r. Kaczkowizna
4618
Zmora Szymon
*26-10-1820 r. Domaniewice
+1892 r. Domaniewice
4619
Znamierowski Tadeusz Marian
*08-09-1910 r. Warszawa
+30-06-1993 r. /Warszawa/
4620
Znyk Adam
*22-12-1836 r. Sędki
+15-08-1916 r. Orątki
4621
Znyk Józef
*21-01-1907 r. Bąków Poduchowny
+14-04-1912 r. Bąków Poduchowny
4622
Znyk Maciej
*~ 1772 r.
+19-02-1870 r. Sędki
4623
Znyk Piotr
*30-04-1880 r. Bąków Poduchowny
+17-11-1946 r. /Bąków Górny/
4624
Znyk Stanisław
*27-02-1920 r. Bąków Poduchowny
+
4625
Zowczak Arkadiusz
4626
Zowczak Bolesław
*~ 1912 r.
+27-11-1946 r. /Rędziny/
4627
Zowczak Grzegorz
4628
Zowczak Jacek
*1973 r.
4629
Zowczak Kamil
*1994 r.
4630
Zowczak Lech
*~ 1945 r.
+01-05-2009 r. Częstochowa /Rędziny/
4631
Zowczak Maciej
*1983 r.
4632
Zowczak Mariusz
*1971 r. Blachownia
4633
Zowczak Sławomir
*11-10-1943 r.
+14-04-2010 r. Poznań /Poznań/
4634
Zuchora Antoni
*1911 r. Kotulin
+
4635
Zuchora Antoni
*22-05-1898 r. Kadzielin
+
4636
Zuchora Antoni
*1850 r. Kadzielin
+
4637
Zuchora Czesław
*1910 r.
+
4638
Zuchora Franciszek
*11-01-1887 r. Kadzielin
+
4639
Zuchora Jakub
*13-08-1892 r. Kadzielin
+
4640
Zuchora Jan
*1897 r. Strzebieszew
+
4641
Zuchora Jan
*28-03-1884 r. Kadzielin
+
4642
Zuchora Józef
*12-03-1882 r. Kadzielin
+
4643
Zuchora Michał
*14-09-1896 r. Kadzielin
+
4644
Zuchora Stanisław
*1914 r. Kotulin
+1914 r. Kotulin
4645
Zuchora Stanisław
*21-02-1885 r. Kadzielin
+
4646
Zuchora Stanisław
+
4647
Zwoliński
4648
Zwoliński
4649
Zwoliński
4650
Zwoliński Józef
*18-02-1896 r. Dąbkowice
+17-11-1979 r. /Ługi Ujskie/
4651
Zych Jakub
*14-07-1892 r. Piaski
+
4652
Zygmunt
4653
Zygmunt Jakub
4654
Zygmuntowicz
4655
Żabka Szymon
+
4656
Żak Franciszek
*1917 r. Skaratki
+
4657
Żak Józef
*1905 r. Skaratki
+
4658
Żak Józef
+
4659
Żak Paweł
+
4660
Żukowski
4661
Żukowski
4662
Żukowski Adam
*2022 r. Piła
4663
Żukowski Jakub
*2015 r.
4664
Żukowski Krzysztof
*1981 r.
4665
Życki Jan
+
4666
Żydkowiak
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl
Darmowy hosting
zapewnia PRV.PL